Pricing Table - en to hu translation catalogue (29 entries)

en: Duplicate
hu: Másolat

en: Duplicate Post
hu: Ismétlődő bejegyzés

en: Featured Plugins
hu: Kiemelt beépülő modulok

en: Support or Any Ideas?
hu: Támogatás vagy ötlet?

en: Security error.
hu: Biztonsági hiba.

en: Duplicate Page or Post
hu: Oldal vagy bejegyzés megkettőzése

en: Duplicate Page or Post Settings
hu: Oldal vagy bejegyzés beállításai

en: Title prefix (prefix is the custom text before the title)
hu: Cím előtag (az előtag a cím előtti egyéni szöveg)

en: Copy title from the duplicated page/post?
hu: Másolja a címet a duplikált oldalról/bejegyzésről?

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Title sufix (sufix is the custom text after the title)
hu: Cím utótag (utótag a cím utáni egyéni szöveg)

en: Copy Content from the duplicated page/post?
hu: Másolja a tartalmat a duplikált oldalról/bejegyzésről?

en: Copy Excerpt from the duplicated page/post?
hu: Másol kivonatot a megkettőzött oldalról/bejegyzésről?

en: Copy Date from the duplicated page/post?
hu: Másolja a dátumot a duplikált oldalról/bejegyzésről?

en: Copy Status from the duplicated page/post?
hu: Másolja az állapotot a duplikált oldalról/bejegyzésről?

en: Copy and set as draft
hu: Másolja ki és állítsa be piszkozatként

en: Copy Featured Image from the duplicated page/post?
hu: Másolja a kiemelt képet a duplikált oldalról/bejegyzésről?

en: Copy Template from the duplicated page/post?
hu: Másolja a sablont a duplikált oldalról/bejegyzésről?

en: Copy Format from the duplicated page/post?
hu: Másolja a formátumot a duplikált oldalról/bejegyzésről?

en: Copy Author(page/post author) from the duplicated page/post?
hu: Másolja a Szerzőt (oldal/bejegyzés szerzője) a duplikált oldalról/bejegyzésről?

en: Copy Password(page/post password) from the duplicated page/post?
hu: Másolja a jelszót (oldal/bejegyzés jelszavát) a duplikált oldalról/bejegyzésről?

en: Copy Comments from the duplicated page/post?
hu: Másolja a megjegyzéseket a duplikált oldalról/bejegyzésről?

en: Copy Categories from the duplicated page/post?
hu: Másolja a kategóriákat a duplikált oldalról/bejegyzésről?

en: Copy Tags from the duplicated page/post?
hu: Másolja a címkéket a duplikált oldalról/bejegyzésről?

en: Save Settings
hu: Beállítások mentése

en: not detected post
hu: nem észlelt bejegyzés

en: Error copy post
hu: Hiba a bejegyzés másolásakor

en: Untitled
hu: Névtelen
