Pricing Table - en to ru translation catalogue (29 entries)

en: Duplicate
ru: Pālua

en: Duplicate Post
ru: Hoʻouna Palapala

en: Featured Plugins
ru: Pākuʻi makamake nui

en: Support or Any Ideas?
ru: Kākoʻo a i ʻole kekahi Manaʻo?

en: Security error.
ru: Hewa palekana.

en: Duplicate Page or Post
ru: Palapala ʻaoʻao a i ʻole Post

en: Duplicate Page or Post Settings
ru: ʻAoʻao pālua a i ʻole hoʻonohonoho hoʻonohonoho

en: Title prefix (prefix is the custom text before the title)
ru: Prefel poʻo inoa (ʻo ka pīpeku ka huaʻōlelo kuʻuna ma mua o ke poʻo inoa)

en: Copy title from the duplicated page/post?
ru: E hoʻokope i ka inoa kope mai ka ʻaoʻao / kope i kope ʻia?

en: Yes
ru: Ae

en: No
ru: Aʻole

en: Title sufix (sufix is the custom text after the title)
ru: Kākau inoa (ʻo ke suype ka ʻōlelo maʻamau ma hope o ke poʻo inoa)

en: Copy Content from the duplicated page/post?
ru: E kope i ka ʻike mai ka ʻaoʻao / kope i kope ʻia?

en: Copy Excerpt from the duplicated page/post?
ru: E kope i kahi ʻaoʻao mai ka ʻaoʻao / kope i kope ʻia?

en: Copy Date from the duplicated page/post?
ru: Kaomi kope mai ka ʻaoʻao / kope i kope ʻia?

en: Copy Status from the duplicated page/post?
ru: Status von der duplizierten SeiE kope i ke kūlana mai ka ʻaoʻao / kope i kope ʻia?te/Post kopieren?

en: Copy and set as draft
ru: E kope a hoʻonohonoho i ke kikoʻī

en: Copy Featured Image from the duplicated page/post?
ru: E kope i nā kiʻi i hōʻike ʻia mai ka ʻaoʻao / kope i kope ʻia?

en: Copy Template from the duplicated page/post?
ru: E kope i ke anakuhi mai ka ʻaoʻao / kope i kope ʻia?

en: Copy Format from the duplicated page/post?
ru: E hoʻokope kope i ka ʻaoʻao mai ka ʻaoʻao / kope i kope ʻia?

en: Copy Author(page/post author) from the duplicated page/post?
ru: Kope Kope (ʻaoʻao / kia mea kākau) mai ka ʻaoʻao / kope i kope ʻia?

en: Copy Password(page/post password) from the duplicated page/post?
ru: E hoʻokope i ka ʻōlelo huna (ʻaoʻao / hoʻokau i ka ʻōlelo huna) mai ka ʻaoʻao / kope i kope ʻia?

en: Copy Comments from the duplicated page/post?
ru: E kope i nā ʻōlelo mai ka ʻaoʻao / kope i kope ʻia?

en: Copy Categories from the duplicated page/post?
ru: E kope i nā ʻāpana mai ka ʻaoʻao / kope i kope ʻia?

en: Copy Tags from the duplicated page/post?
ru: E hoʻokope i nā Tags mai ka ʻaoʻao / kope i kope ʻia?

en: Save Settings
ru: Mālama i nā koho

en: not detected post
ru: ʻike ʻole ʻia kia

en: Error copy post
ru: Hewa kope kuhi

en: Untitled
ru: Inoa ʻole
