Pricing Table - en to ru translation catalogue (29 entries)

en: Duplicate
ru: Дубликат

en: Duplicate Post
ru: Дублирана публикация

en: Featured Plugins
ru: Препоръчани приставки

en: Support or Any Ideas?
ru: Поддръжка или някакви идеи?

en: Security error.
ru: Грешка в сигурността.

en: Duplicate Page or Post
ru: Дублирана страница или публикация

en: Duplicate Page or Post Settings
ru: Настройки за дублиране на страница или публикация

en: Title prefix (prefix is the custom text before the title)
ru: Префикс на заглавието (префиксът е персонализираният текст преди заглавието)

en: Copy title from the duplicated page/post?
ru: Копиране на заглавие от дублираната страница/публикация?

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Не

en: Title sufix (sufix is the custom text after the title)
ru: Суфикс на заглавието (суфиксът е персонализиран текст след заглавието)

en: Copy Content from the duplicated page/post?
ru: Копиране на съдържание от дублираната страница/публикация?

en: Copy Excerpt from the duplicated page/post?
ru: Копиране на извадка от дублираната страница/публикация?

en: Copy Date from the duplicated page/post?
ru: Копиране на дата от дублираната страница/публикация?

en: Copy Status from the duplicated page/post?
ru: Копиране на състоянието от дублираната страница/публикация?

en: Copy and set as draft
ru: Копирайте и задайте като чернова

en: Copy Featured Image from the duplicated page/post?
ru: Копиране на представено изображение от дублираната страница/публикация?

en: Copy Template from the duplicated page/post?
ru: Копиране на шаблон от дублираната страница/публикация?

en: Copy Format from the duplicated page/post?
ru: Копиране на формат от дублираната страница/публикация?

en: Copy Author(page/post author) from the duplicated page/post?
ru: Копиране на автора (автор на страница/публикация) от дублираната страница/публикация?

en: Copy Password(page/post password) from the duplicated page/post?
ru: Копиране на парола (страница/парола за публикуване) от дублираната страница/публикация?

en: Copy Comments from the duplicated page/post?
ru: Копиране на коментари от дублираната страница/публикация?

en: Copy Categories from the duplicated page/post?
ru: Копиране на категории от дублираната страница/публикация?

en: Copy Tags from the duplicated page/post?
ru: Копиране на маркери от дублираната страница/публикация?

en: Save Settings
ru: Запазване на настройките

en: not detected post
ru: не е открит пост

en: Error copy post
ru: Грешка при копирането на публикацията

en: Untitled
ru: Без заглавие
