WP Customer Area - en to hu_HU translation catalogue (496 entries)

en: Logout
hu_HU: Kilépés

en: Register
hu_HU: Regisztráció

en: Login
hu_HU: Bejelentkezés

en: Address Manager
hu_HU: Cím menedzser

en: Home address
hu_HU: Otthoni cím

en: Billing address
hu_HU: Számlázási cím

en: Clear
hu_HU: Törlés

en: Clear the address
hu_HU: Cím törlése

en: Name
hu_HU: Név

en: Street address
hu_HU: Utca neve

en: Street address, line 1
hu_HU: Utca neve, sor 1

en: Street address, line 2
hu_HU: Utca neve, sor 2

en: Zip/Postal code
hu_HU: Irányítószám

en: City
hu_HU: Város

en: Country
hu_HU: Ország

en: State/Province
hu_HU: Állam/Tartomány

en: No address yet
hu_HU: Nincs cím még

en: Upload Logo
hu_HU: Logó feltöltés

en: Administration Area
hu_HU: Adminsztrációs felület

en: General
hu_HU: Általános

en: Access the WordPress admin area
hu_HU: A Wordpress admin felület elérése

en: What's new
hu_HU: Mi újság?

en: Change log
hu_HU: Változások

en: Welcome to WP Customer Area %s
hu_HU: Üdvözöl a WP Customer Area %s

en: <strong>WP Customer Area</strong> %s is more powerful, stable and secure than ever before. We hope you will enjoy using it.
hu_HU: A <strong>WP Customer Area</strong> %s erőteljesebb, stabilabb és biztonságosabb, mint valaha. Reméljük, tetszeni fog.

en: Add new
hu_HU: Új hozzáadása

en: Your private area
hu_HU: A privát felületed

en: Add-ons
hu_HU: Kiegészítők

en: About
hu_HU: Névjegy

en: All %s
hu_HU: Összes %s

en: New %s
hu_HU: Új %s

en: Published
hu_HU: Közzétéve

en: Draft
hu_HU: Vázlat

en: Trash
hu_HU: Lomtárba helyezés

en: Title
hu_HU: Cím

en: Author
hu_HU: Szerző

en: Date
hu_HU: Dátum

en: Owner
hu_HU: Tulajdonos

en: version %s
hu_HU: verzió %s

en: Settings
hu_HU: Beállítások

en: Documentation
hu_HU: Dokumentáció

en: Email Address
hu_HU: Emai cím

en: Subscribe
hu_HU: Feliratkozás

en: Show all
hu_HU: Mindent mutat

en: Contact information
hu_HU: Kapcsolat információ

en: Search
hu_HU: Keresés

en: in
hu_HU: ban

en: Any
hu_HU: Bármely

en: and
hu_HU: és

en: Are you sure?
hu_HU: Biztos benne?

en: Capabilities Manager
hu_HU: Engedélyek beállítása

en: You have not yet configured the plugin permissions.
hu_HU: Még nem állítottad be a plugin engedélyeket

en: Capabilities
hu_HU: Engedélyek

en: Configure permissions
hu_HU: Engedélyek beállítása

en: Suggested action
hu_HU: Javasolt művelet

en: Ignore this warning
hu_HU: A figyelmeztetés figyelmen kívül hagyása

en: Container Owner
hu_HU: Konténer tulajdonos

en: You are not authorized to view this page
hu_HU: Nincs engedélyed az oldal megtekintéséhez

en: Account - Details
hu_HU: Profil - Részletek

en: Account details
hu_HU: A profil részletei

en: This page shows a summary of the user account
hu_HU: A profil összefoglalója

en: View account details
hu_HU: A profil részleteinek megtekintése

en: Edit account details
hu_HU: A profil részleteinek szerkesztése

en: Profile
hu_HU: Adatlap

en: Your profile has been updated
hu_HU: A profilod frissítésre került

en: Account - Edit
hu_HU: Profil - módosítás

en: Edit account
hu_HU: Profil módosítása

en: This page shows a form where the user can edit his account
hu_HU: Ezen az oldalon a felhasználó módosíthatja a profilját

en: Submit
hu_HU: Küld

en: Addresses
hu_HU: Címek

en: Account - Home
hu_HU: Profil - Home

en: My account
hu_HU: Profilom

en: Dashboard
hu_HU: Home

en: Shows a summary of the user's private content (files, pages, messages, ...).
hu_HU: A felhasználó privát tartalmát mutatja meg (fájlok, oldalak, üzenetek, ...).

en: customer-area
hu_HU: ugyfel-terulet

en: Customer Pages
hu_HU: Ügyfél oldalak

en: Pages
hu_HU: Oldalak

en: Could not create the menu. %s
hu_HU: Nem lehet létrehozni a menüt : %s

en: The menu has been created: <a href="%s">view menu</a>
hu_HU: A menü elkészült : <a href="%s">nézd meg</a>

en: Site Pages
hu_HU: Site oldalak

en: Reset all pages &raquo;
hu_HU: Minden oldal resetelése &raquo;

en: Delete all existing pages and recreate them.
hu_HU: Minden lézető oldal törlése és újra létrehozása

en: Are you sure that you want to delete all existing pages and recreate them (this operation cannot be undone)?
hu_HU: Biztos vagy benne, hogy minden létező oldalt törölni akarsz és újra létrehozni (ezt a műveletet nem lehet visszavonnni)?

en: Main Navigation Menu
hu_HU: Fő navigációs menü

en: Private content single pages
hu_HU: Privát tartalom oldalai

en: Recreate menu
hu_HU: Menü ismételt létrehozása

en: Delete and recreate the main navigation menu.
hu_HU: Töröld és hozd létre újra a fő navigációs menüt.

en: Are you sure that you want to recreate the main navigation menu (this operation cannot be undone)?
hu_HU: Biztos vagy benne, hogy újra létre akarod hozni a fő navigációs menüt (ezt a műveletet nem lehet visszavonnni)?

en: Permalinks
hu_HU: Permalinkek

en: Category Archive
hu_HU: Kategória archívum

en: Date Archive
hu_HU: Archív dátumok

en: Author Archive
hu_HU: Archív szerzők

en: Update Content
hu_HU: Tartalom frissítése

en: Slug that is used in the URL to update existing private content
hu_HU: "Slug", ami a privát tartalmak URL-jében a frissítéshez lesz használva

en: Delete Content
hu_HU: Tartalom törlése

en: Slug that is used in the URL to delete existing private content
hu_HU: "Slug", ami a privát tartalmak URL-jében a törléshez lesz használva

en: The following pages have been created: %s
hu_HU: A következő oldalak elkészültek : %s

en: There was no missing page that could be created.
hu_HU: Nincsen hiányzó oldal.

en: Toggle navigation
hu_HU: Navigáció bekapcsolása

en: Menu
hu_HU: Menü

en: (current)
hu_HU: (aktuális)

en: Page %1$s
hu_HU: Oldal %1$s

en: Missing navigation menu
hu_HU: Hiányzó navigációs menü

en: You can review which menus are currently created on the <a href="%1$s">menus page</a>.
hu_HU: Hogy jelenleg milyen menük elérhetőek, megnézheted <a href="%1$s">ezen</a> a linken.

en: Create the menu
hu_HU: Menü létrehozása

en: Are you sure that you want to create the menu (this operation cannot be undone)?
hu_HU: Biztos, hogy létre akarod hozni ezt a menüt (ez a művelet nem vonható vissza)?

en: Navigation menu is out of sync
hu_HU: A navigációs menü nincs szinkronizálva

en: You can also manually edit that menu in the <a href="%1$s">Appearance &raquo; Menus</a> page.
hu_HU: Ezt a menüt manuálisan is szerkesztheted az <a href="%1$s">Megjelenés &raquo; Menük</a> oldalon.

en: Suggested actions
hu_HU: Javasolt művelet

en: Synchronize menu
hu_HU: Menü szinkronizálása

en: Ignore warning
hu_HU: Figyelmeztetés figyelmen kívül hagyása

en: Are you sure that you want to clear current menu and create it again from scratch (this operation cannot be undone)?
hu_HU: Biztos, hogy törölni szeretnéd és újra létrehozni az aktuális menüt (ez a művelet nem vonható vissza)?

en: Are you sure that you want ignore this warning? You can also manually edit your menu in the page: "Appearance > Menus".
hu_HU: Biztos, hogy figyelmen kívül akarod hagyni ezt a figyelmeztetést? Ezt a menüt manuálisan is szerkesztheted a "Megjelenés > Menük" oldalon.

en: Orphan pages
hu_HU: Árva oldalak

en: Delete orphan pages
hu_HU: Árva oldalak törlése

en: Are you sure that you want to delete those pages (this operation cannot be undone)?
hu_HU: Biztos, hogy törölni akarod ezeket az oldalakat (ez a művelet nem vonható vissza)?

en: Missing front-office pages
hu_HU: Hiányzó front-office oldalak

en: You can review which pages are currently created on the <a href="%1$s">pages settings page</a>.
hu_HU: Megnézheted, milyen oldalak lettek létrehozva az <a href="%1$s">oldalbeállításoknál</a>.

en: Create missing pages
hu_HU: Hiányzó oldalak létrehozása

en: Are you sure that you want to create all the pages that are currently missing (this operation cannot be undone)?
hu_HU: Biztos, hogy létre akarod hozni a hiányzó oldalakat (ez a művelet nem vonható vissza)?

en: Page
hu_HU: Oldal

en: Order
hu_HU: Sorrend

en: Sidebar
hu_HU: Oldalsáv

en: Type
hu_HU: Típus

en: Edit
hu_HU: Szerkesztés

en: View
hu_HU: Megnéz

en: Potential orphan pages
hu_HU: Lehetséges árva oldalak

en: Private Files - Owned
hu_HU: Privát fájlok - saját

en: My files
hu_HU: Fájljaim

en: Page to list the files a customer owns.
hu_HU: A felhasználó által birtokolt fájlok listája.

en: Files you created
hu_HU: Az általad létrehozott fájlok

en: Files created by %1$s
hu_HU: Fájl készítve %1$s által

en: Files under %1$s
hu_HU: Fájlok %1$s alatt

en: Files published in %2$s %1$s
hu_HU: Fájl publikálás dátuma: %2$s %1$s

en: Files published in %1$s
hu_HU: Fájl publikálva itt: %1$s

en: Files
hu_HU: Fájlok

en: Recent Files
hu_HU: Legújabb fájlok

en: Categories
hu_HU: Kategóriák

en: Archives
hu_HU: Archívum

en: Created By
hu_HU: Közzétette

en: View all
hu_HU: Összes mutatása

en: There are no files in that category.
hu_HU: Ebben a kategóriában nincsenek fájlok.

en: You currently have no files.
hu_HU: Jelenleg nincs egyetlen fájlod sem.

en: There are no files for that period.
hu_HU: Ebben az időszakban nincsenek fájlok.

en: Uploaded on %s
hu_HU: Feltöltve %s

en: Download
hu_HU: Letöltés

en: Shows a list of files for the logged-in user
hu_HU: Fájllistát mutat a belépett felhasználók számára

en: No files
hu_HU: Nincsenek fájlok

en: Private Files - Home
hu_HU: PRivát fájlok - Home

en: Root page for the customer files.
hu_HU: Az ügyfelek fájljainak fő oldala.

en: Private Pages - Owned
hu_HU: Privát oldalak - Saját

en: My pages
hu_HU: Saját oldalaim

en: Page to list the pages a customer owns.
hu_HU: Az ügyfelek oldalait listázó oldal.

en: Pages you created
hu_HU: Oldalak, amiket te hoztál létre

en: Pages created by %1$s
hu_HU: Az oldalt késztette: %1$s

en: Pages under %1$s
hu_HU:  %1$s aloldalai

en: Pages published in %2$s %1$s
hu_HU: Oldalak publikáva %2$s %1$s

en: Pages published in %1$s
hu_HU: Oldalak publikálva %1$s

en: Recent Pages
hu_HU: Legújabb oldalak

en: There are no pages in that category.
hu_HU: Ebben a kategóriában nincsenek oldalak.

en: You currently have no pages.
hu_HU: Jelenleg nincs egyetlen oldalad sem.

en: There are no pages for that period.
hu_HU: Ebben az időszakben nincsenek oldalak.

en: Shows a list of pages for the logged-in user
hu_HU: Fájllistát mutat a belépett felhasználók számára

en: No pages
hu_HU: Nincsenek oldalak

en: Private Pages - Home
hu_HU: Privát oldalak - Home

en: Root page for the customer pages.
hu_HU: Az ügyfelek oldalainak fő oldala.

en: Installer
hu_HU: Telepítő

en: The required pages and the navigation menu have been created
hu_HU: A szükséges oldalak és a navigációs menü elkészült

en: Install WP Customer Area
hu_HU: A WP Customer Area telepítése

en: Setup pages and navigation menu
hu_HU: Oldalak és a navigációs menü beállítása

en: Create pages and menu
hu_HU: Oldalak és menük létrehozása

en: Feeling ready?
hu_HU: Készen állsz?

en: Let's go!
hu_HU: Gyerünk!

en: Logs
hu_HU: Naplózások

en: User
hu_HU: Felhasználó

en: Unknown
hu_HU: Ismeretlen

en: You are not allowed to delete this item.
hu_HU: Nincs megfelelő jogosultság a tétel törléséhez!

en: Your name
hu_HU: A neved

en: Payment
hu_HU: Fizetés

en: Payments
hu_HU: Kifizetések

en: Amount
hu_HU: Összeg

en: Status
hu_HU: Státusz

en: Delete
hu_HU: Törlés

en: Gateway
hu_HU: Fizetési mód

en: Notes
hu_HU: Jegyzetek

en: Switch
hu_HU: Váltás

en: General settings
hu_HU: Általános beállítások

en: Complete
hu_HU: befejezett

en: Pending
hu_HU: Függőben

en: Refunded
hu_HU: Visszatérített

en: Abandoned
hu_HU: Elhagyott

en: Failed
hu_HU: Sikertelen

en: Currency
hu_HU: Pénznem

en: Add note
hu_HU: Jegyzet létrehozása

en: Address
hu_HU: Cím

en: Messages
hu_HU: Üzenetek

en: Checkout
hu_HU: Fizetés

en: Pay with %s
hu_HU: Fizetés %s-al

en: Continue
hu_HU: Folytatás

en: Thank you
hu_HU: Köszönjük a vásárlást!

en: Assignment
hu_HU: Feladat

en: Post Owner
hu_HU: Post tulajdonos

en: Select or search an owner
hu_HU: Tulajdonos kiválasztása, vagy keresése

en: Private Files
hu_HU: Privát fájl

en: File not found
hu_HU: A fájl nem található

en: You are not authorized to access this file
hu_HU: Nincs jogosultságod ezt a fájlt megtekinteni

en: List all files
hu_HU: Összes fájl

en: Create/Edit files
hu_HU: Fájl létrehozása/szerkesztése

en: Delete files
hu_HU: Fájl törlése

en: Access files
hu_HU: Fájl elérése

en: Manage categories
hu_HU: Kategóriák kezelése

en: Edit categories
hu_HU: Kategóriák szerkesztése

en: Delete categories
hu_HU: Kategóriák törlése

en: Assign categories
hu_HU: Kategóriák hozzárendelése

en: View private files
hu_HU: Privát fájlok megtekintése

en: View any private file
hu_HU: Bármilyen privát fájl megtekintése

en: Enable add-on
hu_HU: Kiegészítő engedélyezése

en: File Storage
hu_HU: Fájl tároló

en: FTP uploads folder
hu_HU: FTP feltöltési könyvtár

en: This folder can be used when you want to use files uploaded with FTP. This is handy when direct upload is failing for big files for instance.
hu_HU: Ezt a könyvtárat akkor tudod használni, ha fájlokat töltöttél fel FTP-vel. Hasznos lehet akkor, ha a direkt feltöltés meghiúsul, pl. túl nagy fájlméret miatt.

en: This file type is not allowed. You can only upload: %s
hu_HU: Ez a fájltípus nem engedélyezett. Csak a következőket tudod feltölteni: %s

en: An unknown error happened while uploading your file.
hu_HU: A fájl feltöltése során ismeretlen hiba keletkezett.

en: An error happened while uploading your file: %s
hu_HU: Hiba történt a fájl feltöltése során: %s

en: The FTP upload folder does not exist.
hu_HU: Az FTP feltöltési könyvtár nem létezik.

en: The FTP upload folder is empty.
hu_HU: Az FTP feltöltési könyvtár üres.

en: Pick a file
hu_HU: Válassz egy fájlt

en: Remove
hu_HU: Törlés

en: Private Pages
hu_HU: Privát oldalak

en: List all pages
hu_HU: Minden oldal listázása

en: Create/Edit pages
hu_HU: Oldal létrehozása/szerkesztése

en: Delete pages
hu_HU: Oldalak törlése

en: Access pages
hu_HU: Oldalak elérése

en: View private pages
hu_HU: Új privát oldal

en: View any private page
hu_HU: Bármilyen privát oldal megtekintése

en: Check this to enable the private pages add-on.
hu_HU: Válaszd ki, és engedélyezve lesz a Privát Oldalak kiegészítő.

en: File
hu_HU: Fájl

en: Path
hu_HU: Útvonal

en: Needs attention
hu_HU: Figyelmet igényel

en: Things that need your attention
hu_HU: Amikre figyelned kell

en: Installed add-ons
hu_HU: Telepített kiegészítők

en: Actions and filters
hu_HU: Action-ön és filterek

en: Listing of all actions and filters
hu_HU: Valamennyi action és filter listázása

en: Templates
hu_HU: Template-ek

en: Template files
hu_HU: Template fájlok

en: Settings tools
hu_HU: Beállítások

en: Settings have been resetted to default values
hu_HU: A beállítások az alapértelmezések szerinti értékekre visszaálltak

en: Invalid parameters. No file sent
hu_HU: Rossz paraméter. Fájlküldés nem történt

en: No file sent.
hu_HU: Fájlküldés nem történt.

en: Exceeded filesize limit.
hu_HU: Túl nagy fájlméret.

en: Unknown errors.
hu_HU: Ismeretlen hiba.

en: Settings have been imported successfully
hu_HU: A beállítások sikeresen importálásra kerültek.

en: Original
hu_HU: Eredeti

en: Current
hu_HU: Aktuális

en: Version: %s
hu_HU: Verzió: %s

en: unknown
hu_HU: ismeretlen

en: Not overridden
hu_HU: A nem felülírtak

en: Outdated plugin version
hu_HU: Elavult plugin verzió

en: Some add-ons require a newer version of the main plugin (you are currently running version %1$s). You can find the list of all add-ons on the <a href="%2$s">add-ons status pages</a>.
hu_HU: Nehány kiegészítő a plugin újabb verzióját követeli meg (jelenleg a %1$s verzió fut). Az összes kiegészítőt a <a href="%2$s">Kiegészítők státusz oldalon</a> találod meg.

en: Update the plugin
hu_HU: Plugin frissítése

en: Outdated template files
hu_HU: Elavul template fájlok

en: Other action
hu_HU: Egyéb action

en: Ignore until next update
hu_HU: A következő frissítésig hagyja figyelmen kívül

en: All
hu_HU: Mind

en: Filters only
hu_HU: Csak filterek

en: Actions only
hu_HU: Csak action-ök

en: %s: %d hook(s)
hu_HU: %s: %d hook-ok

en: Issue #%d
hu_HU: Probléma #%d

en: Export settings
hu_HU: Beállítások exportálása

en: You can export all the settings to a JSON file. You can then use that file to restore your settings using the import settings field below.
hu_HU: A beállításokat JSON formátumban exportálhatod. Ezt a fájlt használhatod majd az importálás során, a beállítások visszaállításához.

en: Import settings
hu_HU: Beállítások importálása

en: You can import all the settings you had previously exported from a JSON file.
hu_HU: Minden beállítást importálhatsz, amit előzőleg a JSON fájlba exportáltál.

en: Reset settings
hu_HU: Beállítások alapértelmezése

en: Reset default settings
hu_HU: Alapértelemzett beállítások visszaállítása

en: Are you sure that you want to reset all the settings to their default values (this operation cannot be undone)?
hu_HU: Biztos vagy benne, hogy minden beállítást alapértelmezésre akarsz visszaállítani (ezt a műveletet nem lehet visszavonni)?

en: Overridden only
hu_HU: Csak a felülírtak

en: Outdated only
hu_HU: Csak az elavultakat

en: %s: %d template(s)
hu_HU: %s : %d template(ek)

en: User Profile
hu_HU: Felhasználói profil

en: Username
hu_HU: Felhasználói név

en: Your username cannot be changed.
hu_HU: A felhasználói nevet nem lehet megváltoztatni.

en: Primary email
hu_HU: Elsődleges email cím

en: First name
hu_HU: Vezetéknév

en: Last name
hu_HU: Keresztnév

en: Nickname
hu_HU: Becenév

en: Password
hu_HU: Jelszó

en: Password (confirm)
hu_HU: Jelszó (megerősítés)

en: Unpublished
hu_HU: Nincs közzétéve

en: Y/m/d g:i:s A
hu_HU: Y-m-d  H:i

en: %s ago
hu_HU: %s telt el

en: Y/m/d
hu_HU: Y-m-d

en: Missed schedule
hu_HU: Hibás időzítés

en: Scheduled
hu_HU: Ütemezve

en: Last Modified
hu_HU: Módosítva

en: Restore
hu_HU: Helyreállítás

en: Preview
hu_HU: Előnézet

en: Empty Trash
hu_HU: Lomtár ürítése

en: <strong>WP Customer Area</strong> has detected some potential issues:
hu_HU: A <strong>WP Customer Area</strong> néhány lehetséges problémát talált:

en: Fix these potential issues
hu_HU: Lehetséges hibák javítása

en: Frontend Integration
hu_HU: Front-end integráció

en: Show after post
hu_HU: Mutassa a post után

en: Show additional information after the post in the single post view.
hu_HU: Mutasson egyéb információkat a post után szimpla post nézetben.

en: You can disable this if you have your own theme template file for single posts. The theme file to look for or create should be called: %s.
hu_HU: Ezt letilthatod, ha van saját template fájlod a szimpla postokhoz. A téma fájl neve, amt meg kell keresni, vagy létre kell hozni: %s.

en: Show recent content on the dashboard.
hu_HU: Mutassa a legújabb tartalmakat a dashboard-on.

en: Define how many items to allow on the dashboard page. -1 will show all items.
hu_HU: Hány tétel jelenjen meg a dashboard oldalon? A -1 azt jelenti, hogy minden jelenjen meg.

en: Slug that is used in the URL for archives of the taxonomy:
hu_HU: Slug, ami a taxonómiák archív URL-jében lesz használva.

en: Content creation (from front-office)
hu_HU: Tartalom létrehozása (a front-office-ból)

en: Create content from front office
hu_HU: Tartalom létrehozása a front-office-ból

en: Bypass moderation (content is automatically published)
hu_HU: Moderáció kihagyása (a tartalom automatikusan megjelenik)

en: Content creation
hu_HU: Tartalom létrehozása

en: Moderation
hu_HU: Moderáció

en: Enable moderation when new content is submitted by a user.
hu_HU: Moderáció engedélyezése, miután a felhasználó új tartalmat küldött be.

en: Default category
hu_HU: Alapértelmezett kategória

en: Content edition (from front-office)
hu_HU: Tartalom szerkesztése (a front-end-ről)

en: Select an owner (uses default else)
hu_HU: Tulajdonos kiválasztása (egyébként az alapértelmezett használata)

en: Select a category (uses default else)
hu_HU: Kategória kiválasztása (egyébként az alapértelmezett használata)

en: Enable the rich editor when editing content.
hu_HU: Rich Editor engedélyezése a tartalom szerkesztéséhez.

en: Customer Page - %s
hu_HU: Ügyfél oldal - %s

en: This page requires login, you should not be here
hu_HU: Ez az oldal bejelentkezést igény

en: You are not allowed to view this page
hu_HU: Nincs jogosultságod az oldal megtekintéséhez

en: You must supply a post ID to delete
hu_HU: Meg kell adnod egy post ID-t a törléshez

en: You are not allowed to delete this post
hu_HU: Nincs jogosultságod ezt a postot törölni

en: Done
hu_HU: Kész

en: The content has been deleted.
hu_HU: A tartalom törölve.

en: Are you sure that you want to delete this content?
hu_HU: Biztosan törölni akarod ezt a tartalmat?

en: Content update (from front-office)
hu_HU: Tartalom frissítése (a front-office-ről)

en: Update any content from front office
hu_HU: Bármilyen tartalom frissítése (a front-office-ről)

en: Update authored content
hu_HU: Jóváhagyott tartalom frissítése

en: Update owned content
hu_HU: Tlajdonolt tartalom frissítése

en: Content removal (from front-office)
hu_HU: Tartalom eltávolítása (a front-office-ból)

en: Delete any content from front office
hu_HU: Bármilyen tartalom eltávolítása (a front-office-ból)

en: Delete authored content
hu_HU: Jóváhagyott tartalom törlése

en: Delete owned content
hu_HU: Tulajdonolt tartalom törlése

en: You must specify a post to delete
hu_HU: Meg kell adni egy postot a törléshez

en: You must specify a post to edit
hu_HU: Meg kell adni egy postot a szerkesztéshez

en: Content edition
hu_HU: Tartalomszerkesztés

en: <strong>Error: </strong>WP Customer Area add-ons are active but the main plugin is not installed!
hu_HU: <strong>Hiba: </strong>A WP Customer Area kiegészítő aktív, de a fő plugin nincs telepítve!

en: Text
hu_HU: Szöveg

en: Header
hu_HU: Fejléc

en: Number
hu_HU: Szám

en: The password and its confirmation do not match
hu_HU: A jelszó vagy a megerősítés nem egyezik

en: %1$s is not a valid email address.
hu_HU: %1$s nem valódi email cím.

en: %1$s is not a valid number
hu_HU: %1$s nem valós szám

en: %1$s is not a valid integer
hu_HU: %1$s nem egész szám

en: %1$s must be greater than %2$s
hu_HU: %1$s nagyobbnak kell lennie, mint %2$s

en: %1$s must be lower than %2$s
hu_HU: %1$s kisebbnek kell lennie, mint %2$s

en: %1$s must contain at least %2$s characters
hu_HU: %1$s - legalább %2$s karaktert tartalmazhaz.

en: %1$s must contain at most %2$s characters
hu_HU: %1$s - legfeljebb %2$s karaktert tartalmazhat.

en: %1$s is required.
hu_HU: %1$s szükséges

en: Checking license...
hu_HU: Licensz ellenőrzése...

en: Failed to contact server
hu_HU: Nem sikerült kapcsolatba lépni a szerverrel

en: Saving...
hu_HU: Mentés....

en: Cancel
hu_HU: Mégse

en: Permalinks are disabled, Customer Area will not work properly. Please <a href="%1$s">enable them in the WordPress settings</a>.
hu_HU: A permalinkek le vannak tiltva. A Customer Area nem fog megfelelően működni. Kérünk, <a href="%1$s">engedélyezd a WordPress beállításaiban</a>

en: The page title cannot be empty
hu_HU: Az oldal címe nem lehet üres

en: Frontend
hu_HU: Front-end

en: License Keys
hu_HU: Licenszkulcsok

en: General Settings
hu_HU: Általános beállítások

en: Admin theme
hu_HU: Admin téma

en: Debug templates
hu_HU: Template hibakeresés

en: License keys for commercial add-ons
hu_HU: Licenszkulcsok a fizetős kiegészítőkhöz

en: This page allows you to enter license key you have received when you purchased commercial addons.
hu_HU: Ezen az oldalon kell megadnod azt a licenszkulcsot, amit a fizetős kiegészítő vásárlásakor kaptál.

en:  is not a valid post
hu_HU: nem érvényes post

en:  is not a valid role
hu_HU: nem érvényes szerepkör

en:  cannot be empty
hu_HU: nem lehet üres

en:  is not a valid email
hu_HU: nem valós email cím

en:  is not a valid value
hu_HU: nem valós dátum

en: must be an integer
hu_HU: egész számnak kell lennie

en: must be greater than %s
hu_HU: nagyobbnak kell lennie, mint %s

en: must be lower than %s
hu_HU: kisebbnek kell lennie, mint %s

en: you cannot select multiple terms.
hu_HU: csak egy kifejezést választhatsz ki

en: Upload File
hu_HU: Fájl feltöltése

en: None
hu_HU: Nincs

en: Delete existing &amp; create new &raquo;
hu_HU: Lézető törlése &amp; új létrehozása &raquo;

en: Edit it &raquo;
hu_HU: Szerkesztés &raquo;

en: Create it &raquo;
hu_HU: Létrehozás &raquo;

en: Any Role
hu_HU: Bármilyen szerepkör

en: Main plugin folder
hu_HU: Fő plugin könyvtára

en: Current theme folder
hu_HU: Akutális téma könyvtára

en: WordPress content folder
hu_HU: WordPress tartalmak könyvtára

en: Show all content published by %s
hu_HU: Minden tartalom, amint %s publikált

en: Show all content published in %s
hu_HU: Minden tartalom mutatása, ami %s-be lett publikálva

en: Show all content published in %2$s %1$s
hu_HU: Minden tartalom mutatása, ami %2$s %1$s lett publikálva

en: Link to %s
hu_HU: Link %s

en: Show all content categorized under %s
hu_HU: Minden tartalom mutatása a %s kategóriában

en: You
hu_HU: Te

en: Title:
hu_HU: Cím:

en: Message shown when no posts:
hu_HU: Ha nincs post, mutassa ezt az üzenetet:

en: Max. number of posts:
hu_HU: Postok max. száma:

en: Order By:
hu_HU: Rendezve:

en: Order:
hu_HU: Sorrend:

en: Ascending
hu_HU: Növekvő

en: Descending
hu_HU: Csökkenő

en: Category:
hu_HU: Kategória:

en: Empty terms:
hu_HU: Üres kifejezések:

en: Show
hu_HU: Mutat

en: Hide
hu_HU: Elrejt

en: Antarctica
hu_HU: ANTARKTISZ

en: Australia
hu_HU: AUSZTRÁLIA

en: Dominica
hu_HU: Dominika

en: Gibraltar
hu_HU: Gibraltár

en: Hungary
hu_HU: Magyarország

en: Isle of Man
hu_HU: Man szigetek

en: Jamaica
hu_HU: Jamaika

en: Malta
hu_HU: Málta

en: Singapore
hu_HU: Szingapúr

en: South Georgia
hu_HU: Dél Georgia

en: A Coru&ntilde;a
hu_HU: A Coruna

en: Araba
hu_HU: Álava

en: Cantabria
hu_HU: Kantábria

en: Brazilian Real (R&#36;)
hu_HU: Brazil Real (R&#36;)

en: Czech Koruna
hu_HU: Cseh Korona

en: Danish Krone
hu_HU: Dán Korona

en: Hong Kong Dollar (&#36;)
hu_HU: Hong Kong-i Dollár (&#36;)

en: Hungarian Forint
hu_HU: Magyar Forint

en: Indian Rupee (&#8377;)
hu_HU: Indiai Rúpia (&#8377;)

en: Iranian Rial (&#65020;)
hu_HU: Iráni Riál (&#65020;)

en: Israeli Shekel (&#8362;)
hu_HU: Izraeli Sékel (&#8362;)

en: Japanese Yen (&yen;)
hu_HU: Japán Jen (&yen;)

en: Mexican Peso (&#36;)
hu_HU: Mexikói Peso (&#36;)

en: New Zealand Dollar (&#36;)
hu_HU: Új-Zélandi Dollár (&#36;)

en: Norwegian Krone
hu_HU: Norvég Korona

en: Polish Zloty
hu_HU: Lengyel Zoltyi

en: Pounds Sterling (&pound;)
hu_HU: Font Sterling (&pound;)

en: Singapore Dollar (&#36;)
hu_HU: Szingapúri Dollár (&#36;)

en: Swedish Krona
hu_HU: Svéd Korona

en: Swiss Franc
hu_HU: Svájci Frank

en: Thai Baht (&#3647;)
hu_HU: Thai Bát (&#3647;)

en: Turkish Lira (&#8378;)
hu_HU: Török Líra (&#8378;)

[ctx: Private content category archive slug]
en: category
hu_HU: kategoria

[ctx: Private content date archive slug]
en: archive
hu_HU: archiv

[ctx: Private content author archive slug]
en: created-by
hu_HU: kozzetette

[ctx: Private content update slug]
en: update
hu_HU: frissites

[ctx: Private content delete slug]
en: delete
hu_HU: torles

[ctx: pagination_parameter_name (should not be "page")]
en: page-num
hu_HU: oldalszam

[ctx: cuar_payment]
en: Payments
hu_HU: Kifizetések

[ctx: cuar_payment]
en: Payment
hu_HU: Fizetés

[ctx: cuar_payment]
en: Add New
hu_HU: Új hozzáadása

[ctx: cuar_payment]
en: Add New Payment
hu_HU: Új kifizetés hozzáadása

[ctx: cuar_payment]
en: New Payment
hu_HU: Új kifizetés

[ctx: cuar_payment]
en: View Payment
hu_HU: Kifizetések megtekintése

[ctx: cuar_private_file]
en: File
hu_HU: Fájl

[ctx: cuar_private_file]
en: Files
hu_HU: Fájlok

[ctx: cuar_private_file]
en: Private Files
hu_HU: Privát fájlok

[ctx: cuar_private_file]
en: Private File
hu_HU: Privát fájl

[ctx: cuar_private_file]
en: Add New
hu_HU: Új

[ctx: cuar_private_file]
en: Add New Private File
hu_HU: Új privát fájl hozzáadása

[ctx: cuar_private_file]
en: Edit Private File
hu_HU: Privát fájl szerkesztése

[ctx: cuar_private_file]
en: New Private File
hu_HU: Új privát fájl

[ctx: cuar_private_file]
en: View Private File
hu_HU: Privát fájl megtekintése

[ctx: cuar_private_file]
en: Search Private Files
hu_HU: Privát fájl keresése

[ctx: cuar_private_file]
en: No private files found
hu_HU: Nincs privát fájl

[ctx: cuar_private_file]
en: No private files found in Trash
hu_HU: Nincs privát fájl a Lomtárban

[ctx: cuar_private_file]
en: Parent Private File:
hu_HU: Szülő privát fájl:

[ctx: cuar_private_file_category]
en: File Categories
hu_HU: Fájl kategóriák

[ctx: cuar_private_file_category]
en: File Category
hu_HU: Fájl kategória

[ctx: cuar_private_file_category]
en: Search File Categories
hu_HU: Fájl kategóriák keresése

[ctx: cuar_private_file_category]
en: Popular File Categories
hu_HU: Népszerű fájl kategóriák

[ctx: cuar_private_file_category]
en: All File Categories
hu_HU: Minden fájl kategória

[ctx: cuar_private_file_category]
en: Parent File Category
hu_HU: Szülő fájl kategória

[ctx: cuar_private_file_category]
en: Parent File Category:
hu_HU: Szülő fájl kategória:

[ctx: cuar_private_file_category]
en: Edit File Category
hu_HU: Fájl kategória szerkesztése

[ctx: cuar_private_file_category]
en: Update File Category
hu_HU: Fájl kategória feltöltése

[ctx: cuar_private_file_category]
en: Add New File Category
hu_HU: Új fájl kategória hozzáadása

[ctx: cuar_private_file_category]
en: New File Category
hu_HU: Új fájl kategória

[ctx: cuar_private_file_category]
en: Separate file categories with commas
hu_HU: A fájl kategóriákat vesszővel kell elválasztani

[ctx: cuar_private_file_category]
en: Add or remove file categories
hu_HU: Fájl kategória hozzáadása, eltávolítása

[ctx: cuar_private_file_category]
en: Choose from the most used file categories
hu_HU: Válassz a leggyakoribb fájl kategóriákból

[ctx: cuar_private_page]
en: Page
hu_HU: Oldal

[ctx: cuar_private_page]
en: Pages
hu_HU: Oldalak

[ctx: cuar_private_page]
en: Private Pages
hu_HU: Privát oldalak

[ctx: cuar_private_page]
en: Private Page
hu_HU: Privát oldal

[ctx: cuar_private_page]
en: Add New
hu_HU: Új hozzáadása

[ctx: cuar_private_page]
en: Add New Private Page
hu_HU: Új privát oldal hozzáadása

[ctx: cuar_private_page]
en: Edit Private Page
hu_HU: Privát oldal szerkesztése

[ctx: cuar_private_page]
en: New Private Page
hu_HU: Új privát oldak

[ctx: cuar_private_page]
en: View Private Page
hu_HU: Privát oldal megtekintése

[ctx: cuar_private_page]
en: Search Private Pages
hu_HU: Privát oldalak keresése

[ctx: cuar_private_page]
en: No private pages found
hu_HU: Nincs privát oldal

[ctx: cuar_private_page]
en: No private pages found in Trash
hu_HU: Nincs privát oldal a Lomtárban

[ctx: cuar_private_page]
en: Parent Private Page:
hu_HU: Szülő privát oldal:

[ctx: cuar_private_page_category]
en: Page Categories
hu_HU: Oldal kategóriák

[ctx: cuar_private_page_category]
en: Page Category
hu_HU: Oldal kategória

[ctx: cuar_private_page_category]
en: Search Page Categories
hu_HU: Oldal kategóriák keresése

[ctx: cuar_private_page_category]
en: Popular Page Categories
hu_HU: Népszerű oldal kategóriák

[ctx: cuar_private_page_category]
en: All Page Categories
hu_HU: Minden oldal kategória

[ctx: cuar_private_page_category]
en: Parent Page Category
hu_HU: Szülő oldal kategória

[ctx: cuar_private_page_category]
en: Parent Page Category:
hu_HU: Szülő oldal kategória:

[ctx: cuar_private_page_category]
en: Edit Page Category
hu_HU: Oldal kategória szerkesztése

[ctx: cuar_private_page_category]
en: Update Page Category
hu_HU: Oldal kategória frissítése

[ctx: cuar_private_page_category]
en: Add New Page Category
hu_HU: Új oldal kategória hozzáadása

[ctx: cuar_private_page_category]
en: New Page Category
hu_HU: Új oldal kategóira

[ctx: cuar_private_page_category]
en: Separate page categories with commas
hu_HU: Az oldal kategóriákat vesszővel kell elválasztani

[ctx: cuar_private_page_category]
en: Add or remove page categories
hu_HU: Oldal kategóriák hozzáadása, eltávolítása

[ctx: cuar_private_page_category]
en: Choose from the most used page categories
hu_HU: Válassz a leggyakrabban használt oldal kategóriákból

[ctx: Date picker text]
en: Clear
hu_HU: Törlés

[ctx: Date picker text]
en: Today
hu_HU: ma
