Plugins - Custom Permalinks - Stable (latest release) - en to nl translation catalogue (56 entries)

en: View Permalink Tags & Documentation
nl: Bekijk permalink tags & documentatie

en: Make use of <strong>Structure Tags</strong> to craft URLs that are meaningful and optimized. Apply them thoughtfully to your Post Types for better clarity, organization, and SEO.
nl: Maak gebruik van <strong>Structuur tags</strong> om URL's te maken die betekenisvol en geoptimaliseerd zijn. Pas ze doordacht toe op je Bericht Types voor meer duidelijkheid, organisatie en SEO.

en:  Permalink Settings
nl:  Permalink instellingen

en: You have the flexibility to set unique permalink structures for each Post Type — or stick with a unified format. If you don’t define a custom structure, WordPress will automatically fall back to the default structure configured in your
nl: Je hebt de flexibiliteit om unieke permalink structuren in te stellen voor elk Berichttype - Of om vast te houden aan een uniform format. Als je geen aangepaste structuur definieert, zal WordPress automatisch terugvallen op de standaardstructuur die is geconfigureerd in je

en: Customize Permalinks for Each Post Type
nl: Permalinks aanpassen voor elk berichttype

en: Post Types Permalinks Settings
nl: Instellingen berichttypen permalinks

en: Post Types Permalinks Settings are updated.
nl: Instellingen voor berichttypen Permalinks zijn geüpdatet.

en: Post Types Permalinks Settings are updated and cache cleared.
nl: Bericht Types Permalinks Instellingen zijn geüpdatet en cache gewist.

en: UPDATE FAILED: Replace "TAG_NAME" with the valid tag name (string) in the highlighted input fields.
nl: UPDATE MISLUKT: vervang "TAG_NAME" door de geldige tagnaam (string) in de gemarkeerde invoervelden.

en: UPDATE FAILED: Replace "TAG_NAME" with the valid tag name (string) in the highlighted input field.
nl: UPDATE MISLUKT: vervang "TAG_NAME" door de geldige tagnaam (string) in het gemarkeerde invoerveld.

en: UPDATE FAILED: Replace "TAXONOMY_NAME" with the valid taxonomy name in the highlighted input fields.
nl: UPDATE MISLUKT: vervang "TAXONOMY_NAME" door de geldige taxonomienaam in de gemarkeerde invoervelden.

en: UPDATE FAILED: Replace "TAXONOMY_NAME" with the valid taxonomy name in the highlighted input field.
nl: UPDATE MISLUKT: vervang "TAXONOMY_NAME" door de geldige taxonomienaam in het gemarkeerde invoerveld.

en: Post Types Settings
nl: Berichttypen Instellingen

en: Edit
nl: Bewerken

en: About Custom Permalinks
nl: Over aangepaste permalinks

[ctx: Menu Item]
en: Custom Permalinks
nl: Aangepaste permalinks

en: To support future development and to help make it even better please leave a <a href="https://wordpress.org/support/plugin/custom-permalinks/reviews/?rate=5#new-post" title="Custom Permalinks Rating" target="_blank">5-star</a> rating with a nice message to me :)
nl: Laat een <a href="https://wordpress.org/support/plugin/custom-permalinks/reviews/?rate=5#new-post" title="Custom permalinks rating" target="_blank">5-sterren</a> beoordeling met een leuk bericht voor me achter ter ondersteuning van de toekomstige ontwikkeling en om te helpen het nog beter te maken :)

en: Search results for:
nl: Zoekresultaten voor

en: contact us
nl: contact met ons op te nemen

en: This plugin collect information about the site like URL, WordPress version etc. This plugin doesn't collect any user related information. To have any kind of further query please feel free to
nl: Deze plugin verzamelt informatie over de site zoals URL, WordPress versie enz. Deze plugin verzamelt geen gebruikersgerelateerde informatie. Als je verdere vragen hebt, aarzel dan niet om

en: Contact
nl: Neem contact op met

en: Premium Support
nl: Premium ondersteuning

en: About
nl: Over

en: Support forums
nl: Ondersteunende forums

en: by
nl: door

en: Custom Permalinks version
nl: Custom Permalinks versie

en: Search Permalinks
nl: Zoek permalinks

en: It removes some meta data from the WordPress header so, your header keeps clean of useless information like shortlink, rsd_link, wlwmanifest_link, emoji_scripts, wp_embed, wp_json, emoji_styles, generator and so on.
nl: Het verwijdert enkele meta gegevens uit de WordPress header, zodat je header schoon blijft van nutteloze informatie als shortlink, rsd_link, wlwmanifest_link, emoji_scripts, wp_insluiten, wp_json, emoji_styles, generator enzovoort.

en: Convert the paths(URLs) to relative instead of absolute. You can make Post, Category, Archive, Image URLs and Script and Style src as per your requirement. You can choose which you want to be relative from the settings Page.
nl: Converteer de paden (URL's) naar relatief in plaats van absoluut. Je kunt Bericht, Categorie, Archief, Afbeelding URL's en Script en Stijl src maken volgens je vereisten. Je kan kiezen welke je relatief wil laten zijn op de pagina met instellingen.

en: Our List of Plugins provides the services which help you to prevent your site from XSS Attacks, Brute force attack, change absolute paths to relative, increase your site visitors by adding Structured JSON Markup and so on.
nl: Onze lijst met plugins biedt de diensten die je helpen je site te beschermen tegen XSS aanvallen, brute force aanvallen, absolute paden in relatief te veranderen, je sitebezoekers te vergroten door gestructureerde JSON markeringen toe te voegen, enzovoort.

note: translators: After `v` there will be a Plugin version.
en: Custom Permalinks v
nl: Aangepaste permalinks v

en: No permalinks found.
nl: Geen permalinks gevonden.

en: Taxonomies Permalinks
nl: Taxonomie permalinks

en: View
nl: Bekijken

en: Visit
nl: Bezoek

en: Custom Permalinks Manager
nl: Aangepaste Permalink beheerder

en: More from Sami Ahmed Siddiqui
nl: Meer van Sami Ahmed Siddiqui

en: Thank you for choosing Custom Permalinks! I hope that your experience with our plugin for updating permalinks is quick and easy. I am trying to make it more feasible for you and provide capabilities in it.
nl: Bedankt voor je keuze voor Custom Permalinks! Ik hoop dat je ervaring met onze plugin voor het updaten van permalinks snel en gemakkelijk is. Ik probeer het voor je haalbaarder te maken en er rechten in aan te brengen.

en: On uploading  any image, let's say services.png, WordPress creates the attachment post with the permalink of /services/ and doesn't allow you to use that permalink to point your page. In this case, we come up with this great solution.
nl: Bij het uploaden van elke afbeelding, laten we zeggen services.png, maakt WordPress het  bijlage bericht met de permalink van /diensten/ en staat je niet toe om die permalink te gebruiken om naar je pagina te wijzen. In dit geval komen we met deze geweldige oplossing.

en: Media Post Permalink
nl: Media bericht permalink

en: Remove Links and Scripts
nl: Links en scripts verwijderen

en: Simply the easiest solution to add valid schema.org as a JSON script in the head of posts and pages. It provides you multiple SCHEMA types like Article, News Article, Organization and Website Schema.
nl: Gewoon de gemakkelijkste oplossing om een geldig schema.org toe te voegen als een JSON script in de header van berichten en pagina's. Het biedt je meerdere SCHEMA typen zoals artikel, nieuwsartikel, organisatie en site schema.

en: Make Paths Relative
nl: Paden relatief maken

en: Simply the easiest solution to add valid schema.org as a JSON script in the head of blog posts or articles. You can choose the schema either to show with the type of Article or NewsArticle from the settings page.
nl: Gewoon de gemakkelijkste oplossing om geldige schema.org toe te voegen als een JSON script in de header van blogberichten of artikelen. Je kunt het schema kiezen om weer te geven met het type Artikel of Nieuwsartikel op de instellingenpagina.

en: SCHEMA for Article
nl: SCHEMA voor artikel

en: Allows you apply HTTP Auth on your site. You can apply Http Authentication all over the site or only the admin pages. It helps to stop crawling on your site while on development or persist the Brute Attacks by locking the Admin Pages.
nl: Hiermee kun je HTTP Auth toepassen op je site. Je kunt HTTP authenticatie overal op de site toepassen of alleen op de beheer pagina's. Het helpt om het crawlen op je site tijdens de ontwikkeling te stoppen of de brute aanvallen voort te zetten door de beheerder pagina's te vergrendelen.

en: Secure your site from the XSS Attacks so, your users won't lose any kind of information or not redirected to any other site by visiting your site with the malicious code in the URL or so. In this way, users can open their site URLs without any hesitation.
nl: Beveilig je site tegen de XSS aanvallen, zodat je gebruikers geen informatie verliezen of niet worden omgeleid naar een andere site door je site te bezoeken met de schadelijke code in de URL of zo. Op deze manier kunnen gebruikers zonder aarzelen hun site URL's openen.

en: Prevent XSS Vulnerability
nl: XSS kwetsbaarheid voorkomen

en: Check it out
nl: Bekijken

note: Description of the plugin
en: Set custom permalinks on a per-post basis.
nl: Stel aangepaste permalinks in per bericht basis.

en: Leave blank to disable
nl: Laat leeg om uit te schakelen

en: Custom Permalink
nl: Aangepaste permalink

en: View Page
nl: Pagina bekijken

en: Title
nl: Titel

en: Delete Permalinks
nl: Permalinks verwijderen

en: Post Types Permalinks
nl: Berichttypen permalinks
