CryptAPI Payment Gateway for WooCommerce 4.7.9 - en to uk translation catalogue (128 entries)

en: %2$s Attention: This option will disable the price conversion for ALL cryptocurrencies! %3$s %1$s If you check this, pricing will not be converted from the currency of your shop to the cryptocurrency selected by the user, and users will be requested to pay the same value as shown on your shop, regardless of the cryptocurrency selected
uk: %2$s Увага: Ця опція відключить конвертацію цін для ВСІХ криптовалют! %3$s %1$s Якщо ви встановите цю опцію, ціни не будуть конвертовані з валюти вашого магазину в криптовалюту, обрану користувачем, і користувачам буде запропоновано сплатити ту ж саму вартість, яка вказана в вашому магазині, незалежно від вибраної криптовалюти

en: (Optional) Insert here your BlockBee API Key. You can get one here: %1$s
uk: (Необов'язково) Введіть тут ваш BlockBee API ключ. Ви можете отримати його тут: %1$s

en: 1 Hour
uk: 1 година

en: 12 Hours
uk: 12 годин

en: 15 Minutes
uk: 15 хвилин

en: 18 Hours
uk: 18 годин

en: 24 Hours
uk: 24 години

en: 30 Minutes
uk: 30 хвилин

en: 45 Minutes
uk: 45 хвилин

en: 6 Hours
uk: 6 годин

en: a moment
uk: момент

note: Description of the plugin
en: Accept cryptocurrency payments on your WooCommerce website
uk: Приймайте платежі в криптовалюті на вашому сайті WooCommerce

en: Add the blockchain fee to the order
uk: Додати комісію блокчейну до замовлення

en: ADDRESS
uk: АДРЕСА

en: Addresses
uk: Адреси

en: API Key
uk: API ключ

en: Auto
uk: Авто

en: Awaiting payment
uk: Очікування оплати

en: Check for Callbacks
uk: Перевірити наявність зворотних викликів

en: Check your payment status
uk: Перевірте статус вашого платежу

en: Checking
uk: Перевірка

en: Close QR CODE
uk: Закрити QR-КОД

en: Color Scheme
uk: Кольорова схема

en: Completed status for virtual products
uk: Статус "Завершено" для віртуальних продуктів

en: COPIED!
uk: СКОПІЙОВАНО!

en: COPY
uk: КОПІЮВАТИ

en: CryptAPI allows customers to pay in cryptocurrency
uk: CryptAPI дозволяє клієнтам платити криптовалютою

note: Plugin Name of the plugin
en: CryptAPI Payment Gateway for WooCommerce
uk: Платіжний шлюз CryptAPI для WooCommerce

en: CryptAPI requires PHP's BCMath extension. You can know more about it %s.
uk: CryptAPI вимагає розширення BCMath для PHP. Ви можете дізнатися більше про це %s.

en: CryptAPI requires WooCommerce to be installed and active. You can download %s here.
uk: CryptAPI вимагає встановлення та активності WooCommerce. Ви можете завантажити %s тут.

en: Cryptocurrency
uk: Криптовалюта

en: Dark
uk: Темна

en: Default Amount
uk: Сума за замовчуванням

en: Default Without Amount
uk: За замовчуванням без суми

en: Description
uk: Опис

en: Disable price conversion
uk: Відключити конвертацію ціни

en: Enable CryptAPI Payments
uk: Увімкнути платежі CryptAPI

en: Enable this to show the cryptocurrencies logos in the checkout %1$s %2$s Notice: %3$s It may break in some templates. Use at your own risk.
uk: Увімкніть це, щоб показувати логотипи криптовалют при оформленні покупки %1$s %2$s Увага: %3$s Це може порушити роботу деяких шаблонів. Використовуйте на власний ризик.

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Every 10 Minutes
uk: Кожні 10 хвилин

en: Every 15 Minutes
uk: Кожні 15 хвилин

en: Every 30 Minutes
uk: Кожні 30 хвилин

en: Every 45 Minutes
uk: Кожні 45 хвилин

en: Every 5 Minutes
uk: Кожні 5 хвилин

en: Every 60 Minutes
uk: Кожну годину

en: FIAT Value
uk: FIAT вартість

en: For technical reasons, the minimum amount for each transaction is %1s, so we adjusted the value by adding the remaining to it.
uk: З технічних причин мінімальна сума для кожної транзакції становить %1s, тому ми скоригували значення, додавши до нього залишок.

en: Hide Amount
uk: Сховати суму

en: Hide Without Amount
uk: Сховати без суми

en: If the order is not being updated, your ISP is probably blocking our IPs (%1$s and %2$s): please try to get them whitelisted and feel free to contact us anytime to get support (link to our contact page). In the meantime you can refresh the status of any payment by clicking this button below:
uk: Якщо замовлення не оновлюється, ймовірно, ваш Інтернет-провайдер блокує наші IP-адреси (%1$s та %2$s): будь ласка, спробуйте додати їх до білого списку і не соромтеся звертатися до нас за підтримкою в будь-який час (посилання на нашу сторінку контактів). Тим часом ви можете оновити статус будь-якого платежу, натиснувши цю кнопку нижче:

en: If you are using BlockBee you can choose if setting the receiving addresses here bellow or in your BlockBee settings page. %1$s - In order to set the addresses on plugin settings, you need to select “Address Override” while creating the API key. %1$s - In order to set the addresses on BlockBee settings, you need to NOT select “Address Override” while creating the API key.
uk: Якщо ви використовуєте BlockBee, ви можете вибрати, чи встановлювати адреси для отримання тут нижче або на сторінці налаштувань BlockBee. %1$s - Щоб встановити адреси в налаштуваннях плагіна, вам потрібно вибрати «Перевизначення адреси» під час створення API ключа. %1$s - Щоб встановити адреси в налаштуваннях BlockBee, вам не потрібно вибирати «Перевизначення адреси» під час створ ення API ключа.

en: If you enjoy this plugin please <b><a href='https://wordpress.org/support/plugin/cryptapi-payment-gateway-for-woocommerce/reviews/#new-post' target='_blank'>rate and review it</a></b>!
uk: Якщо вам подобається цей плагін, будь ласка, <b><a href='https://wordpress.org/support/plugin/cryptapi-payment-gateway-for-woocommerce/reviews/#new-post' target='_blank'>оцініть його та залиште відгук</a></b>!

en: If you need any help or have any suggestion, contact us via the <b>live chat</b> on our <b><a href='https://cryptapi.io' target='_blank'>website</a></b> or join our <b><a href='https://discord.gg/cryptapi' target='_blank'>Discord server</a></b>
uk: Якщо вам потрібна допомога або у вас є пропозиції, зв'яжіться з нами через <b>живий чат</b> на нашому <b><a href='https://cryptapi.io' target='_blank'>сайті</a></b> або приєднайтеся до нашого <b><a href='https://discord.gg/cryptapi' target='_blank'>сервера Discord</a></b>

en: Insert your %s address here. Leave the checkbox unselected if you want to skip this cryptocurrency
uk: Введіть тут вашу адресу %s. Залиште прапорець не вибраним, якщо ви хочете пропустити цю криптовалюту

en: Light
uk: Світла

en: Never
uk: Ніколи

en: No cryptocurrencies available at the moment. Please choose a different payment method or try again later.
uk: На даний момент криптовалюти недоступні. Будь ласка, виберіть інший спосіб оплати або спробуйте пізніше.

en: Note: If using an exchange please add the exchange fee to the sent amount. Exchanges usually deduct the fee from the sent amount.
uk: Примітка: Якщо використовуєте біржу, будь ласка, додайте комісію біржі до суми переказу. Біржі зазвичай утримують комісію із суми переказу.

en: Notice
uk: Увага

en: Open QR CODE
uk: Відкрити QR-КОД

en: Order cancelation timeout
uk: Тайм-аут скасування замовлення

en: Order cancelled due to lack of payment.
uk: Замовлення скасовано через відсутність платежу.

en: Order has been cancelled due to lack of payment. Please don't send any payment to the address.
uk: Замовлення було скасовано через відсутність платежу. Будь ласка, не надсилайте жодних платежів на адресу.

en: Order will be cancelled in less than a minute.
uk: Замовлення буде скасовано менш ніж за хвилину.

en: Pay
uk: Оплатити

en: Pay with
uk: Оплатити за допомогою

en: Payment confirmed
uk: Платіж підтверджено

en: Payment could not be processed, please try again
uk: Платіж не може бути оброблений, будь ласка, спробуйте знову

en: Payment detected and confirmed. Customer still need to send
uk: Платіж виявлено і підтверджено. Клієнту все ще потрібно надіслати

en: Payment error:
uk: Помилка платежу:

en: Payment method description that the customer will see on your checkout
uk: Опис способу оплати, який побачить покупець при оформленні замовлення

en: Please choose a cryptocurrency
uk: Будь ласка, виберіть криптовалюту

en: Please renew your subscription
uk: Будь ласка, оновіть вашу підписку

note: translators: %1$s Site title, %2$s Order pay link
en: Please renew your subscription on %1$s. You can pay the renewal when you’re ready: %2$s
uk: Будь ласка, оновіть вашу підписку на %1$s. Ви можете сплатити оновлення, коли будете готові: %2$s

en: Please select a Cryptocurrency
uk: Будь ласка, виберіть криптовалюту

en: PLEASE SEND
uk: БУДЬ ЛАСКА, ВІДПРАВТЕ

en: Processing can take some time depending on the blockchain.
uk: Обробка може зайняти деякий час залежно від блокчейну.

en: QR Code by default
uk: QR-код за замовчуванням

en: QR code image size
uk: Розмір зображення QR-коду

en: QR Code size
uk: Розмір QR-коду

en: QR Code to show
uk: QR-код для показу

en: QR Code with value
uk: QR-код із вказівкою суми

en: QR Code without value
uk: QR-код без вказівки суми

en: Refresh converted value
uk: Оновити конвертоване значення

en: Select how you want to show the QR Code to the user. Either select a default to show first, or hide one of them.
uk: Виберіть, як ви хочете показати QR-код користувачу. Виберіть варіант для показу за замовчуванням або сховайте один із них.

en: Selects the amount of time the user has to  pay for the order. %1$s When this time is over, order will be marked as "Cancelled" and every paid value will be ignored. %1$s %2$s Notice: %3$s If the user still sends money to the generated address, value will still be redirected to you. %1$s %4$s Warning: %3$s We do not advice more than 1 Hour.
uk: Вибирає кількість часу, який у користувача є для оплати замовлення. %1$s Коли цей час спливає, замовлення буде позначено як "Скасовано", і будь-яка сплачена вартість буде ігнорована. %1$s %2$s Увага: %3$s Якщо користувач все ще надсилає гроші на згенеровану адресу, вартість все одно буде перенаправлена вам. %1$s %4$s Увага: %3$s Ми не рекомендуємо встановлювати більше ніж 1 годину.

en: Selects the color scheme of the plugin to match your website (Light, Dark and Auto to automatically detect it)
uk: Виберіть кольорову схему плагіна, щоб вона відповідала вашому сайту (Світла, Темна та Авто для автоматичного визначення)

en: Service Fee
uk: Сервісний збір

en: Service fee manager
uk: Менеджер сервісного збору

en: Set the CryptAPI service fee you want to charge the costumer. %1$s %2$s Note: %3$s Fee you want to charge your costumers (to cover CryptAPI's fees fully or partially).
uk: Встановіть сервісний збір CryptAPI, який ви хочете стягнути з покупця. %1$s %2$s Примітка: %3$s Збір, який ви хочете стягнути з ваших покупців (щоб повністю або частково покрити комісії CryptAPI).

en: Show CryptAPI branding
uk: Показувати брендинг CryptAPI

en: Show CryptAPI logo and credits below the QR code
uk: Показувати логотип CryptAPI та кредити під QR-кодом

en: Show crypto logos in checkout
uk: Показувати логотипи криптовалют при оформленні покупки

en: Show QR Code with value
uk: Показати QR-код із вказівкою суми

en: Show QR Code without value
uk: Показати QR-код без вказівки суми

en: Show the QR code
uk: Показати QR-код

en: Show the QR Code by default
uk: Показувати QR-код за замовчуванням

en: So far you sent %1s. Please send a new payment to complete the order, as requested above
uk: Наразі ви відправили %1s. Будь ласка, відправте новий платіж, щоб завершити замовлення, як це було запропоновано вище

en: The %1s conversion rate will be adjusted in
uk: Курс конвертації %1s буде скориговано через

en: The cart total must be higher to use this cryptocurrency.
uk: Загальна сума кошика повинна бути більшою для використання цієї криптовалюти.

en: The system will automatically update the conversion value of the invoices (with real-time data), every X minutes. %1$s This feature is helpful whenever a customer takes long time to pay a generated invoice and the selected crypto a volatile coin/token (not stable coin). %1$s %4$s Warning: %3$s Setting this setting to none might create conversion issues, as we advise you to keep it at 5 minutes. %3$s
uk: Система автоматично оновлюватиме конвертоване значення рахунків-фактур (з даними в реальному часі) кожні X хвилин. %1$s Ця функція корисна, коли клієнт довго платить за сформований рахунок-фактуру, і вибрана криптовалюта є волатильною монетою/токеном (не стабільною монетою). %1$s %4$s Увага: %3$s Встановлення цього параметра на "ніколи" може створити проблеми з конвертацією, тому ми радимо залишити його на 5 хвилин. %3$s

en: There was an error with the payment. Please try again.
uk: Сталася помилка з оплатою. Будь ласка, спробуйте знову.

en: This controls the title which the user sees during checkout.
uk: Це контролює назву, яку бачить користувач під час оформлення покупки.

en: This order will be valid for %s
uk: Це замовлення буде дійсне протягом %s

en: This will add an estimation of the blockchain fee to the order value
uk: Це додасть оцінку комісії блокчейну до вартості замовлення

en: Time
uk: Час

en: Title
uk: Назва

en: User sent a payment of
uk: Користувач відправив платіж на суму

en: Value Paid
uk: Сплачена сума

en: Value too low, minimum is
uk: Значення надто мале, мінімум становить

en: Waiting for network confirmation
uk: Очікування на підтвердження мережею

en: Waiting for payment
uk: Очікування на платіж

en: When this setting is enabled, the plugin will mark the order as "completed" then payment is received. %1$s Only for virtual products %2$s.
uk: Коли цей параметр увімкнено, плагін позначить замовлення як "завершено", після отримання платежу. %1$s Тільки для віртуальних продуктів %2$s.

en: WITH AMOUNT
uk: З СУМОЮ

en: Your payment has been confirmed!
uk: Ваш платіж було підтверджено!

en: Your payment is being processed!
uk: Ваш платіж обробляється!

en: You do not have permission to do this.
uk: У вас немає дозволу на це.

en: Cryptocurrency cache refreshed successfully
uk: Кеш криптовалют успішно оновлено

en: Refresh Cryptocurrencies
uk: Оновити криптовалюти

en: Update the cryptocurrency cache fetching the latest cryptocurrencies. Use this if there is a new token on CryptAPI and you can't find in the plugin.
uk: Оновіть кеш криптовалют, отримавши найновіші криптовалюти. Використовуйте це, якщо на CryptAPI з'явився новий токен, якого немає у плагіні.

en: Tolerance must be an integer between 0 and 10.
uk: Допуск має бути цілим числом від 0 до 10.

en: Please enter a valid tolerance percentage (0-10).
uk: Будь ласка, введіть допустимий відсоток допуску (0-10).

en: Payment tolerance (%)
uk: Допуск оплати (%)

en: Set the payment tolerance percentage to handle minor payment discrepancies. <strong>Recommended: 1% is the safest option to prevent payment failures when customers miss a decimal, make small errors, or when exchanges deduct withdrawal fees from the sent amount.</strong><br/><strong>Warning:</strong> This allows the system to accept underpayments. For example, with 5% tolerance on a $100 order, payments of $95 or more will be accepted as complete. <strong>Higher percentages may result in fund loss if customers underpay.</strong> Set to 0 to require exact payment amounts. Range: 0-10%.
uk: Встановіть відсоток допуску оплати для обробки незначних розбіжностей у платежах. <strong>Рекомендовано: 1% — найбезпечніший варіант, щоб уникнути збоїв оплати, коли клієнти пропускають десятковий розряд, роблять дрібні помилки або коли біржі знімають комісію за виведення з надісланої суми.</strong><br/><strong>Увага:</strong> Це дозволяє системі приймати недоплати. Наприклад, з допуском 5% на замовлення $100, оплати від $95 будуть прийняті як повні. <strong>Вищі відсотки можуть призвести до втрати коштів, якщо клієнти сплатять менше.</strong> Встановіть 0, щоб вимагати точну суму. Діапазон: 0-10%.

en: Sorry, there has been an error.
uk: Вибачте, сталася помилка.

en: Payment error:
uk: Помилка оплати:

en: Pay for this order
uk: Сплатити це замовлення

en: Minimum amount per transaction: %s
uk: Мінімальна сума за транзакцію: %s
