Clean Options 1.3.2 - en to nl translation catalogue (112 entries)

en: Tools
nl: Gereedschappen

en: Listed Options are those that are found in the wp_options table but are not referenced by "get_option" or "get_settings" by any of the PHP files located within your blog directory. If you have deactivated plugins and/or non-used themes in your directory, the associated options will not be considered orphaned until the files are removed.
nl: Weergegeven Opties zijn de opties die zijn gevonden in de wp_options tabel, maar zijn niet aangemerkt met "get_option" (verkrijg optie) of "get_settings" (verkrijg instellingen) door een van de PHP-bestanden binnen jouw blog map. Als je plugins en/of niet gebruikte thema's gedeactiveerd hebt in je map zullen de bijbehorende opties niet worden beschouwd als opzichzelfstaand totdat de bestanden zijn verwijderd.

en: Most likely there are an extreme number of "rss_hash" rows in the wp_options table.
nl: Waarschijnlijk zijn er een extreem groot aantal "rss_hash" rijen in de wp_options tabel.

en: WARNING
nl: WAARSCHUWING

en: To avoid excessive memory use, using "%s" does not attempt to list all of the "rss_hash" options, nor will you be able to review the contents.
nl: Ter voorkoming van overmatig geheugengebruik, het gebruik van "%s" probeert niet om alle "rss_hash" opties weer te geven, noch zal je in staat zijn om de inhoud te beoordelen.

en: Delete ALL 'rss' Options
nl: Verwijder ALLE 'rss' Opties

en: "%s" attempts to provide some measure against the deletion of current "rss_hash" options by not deleting any "rss_hash" rows with an option_id newer than (the last row id - %d ). Because plugins and themes also add rows to the wp_options table, depending on your recent installation history, this may remove <strong>ALL</strong> of the "rss_hash" options, both older AND <strong>CURRENT</strong> ones, no questions asked.
nl: "%s" pogingen om enkele maatregelen te treffen tegen het verwijderen van de huidige "rss_hash" opties door het niet verwijderen van "rss_hash"  rijen met een option_id (optie ID) nieuwer dan (de laatste rij id -%d). Omdat plugins en thema's ook rijen toevoegen aan de wp-options tabel, afhankelijk van uw recente installatie geschiedenis, kan deze <strong>ALLE</ strong> "rss_hash"  opties verwijderen, ZOWEL oudere als <strong>HUIDIGE</ strong> opties, zonder dat er om bevestiging gevraagd wordt.

en: Although removing current "rss_hash" rows should not "break" your WordPress blog (they should be entered again next time the feed is cached), please <strong>BACKUP</strong> your database <strong>BEFORE</strong> doing this.<br />After using "%1$s", you should "%2$s" to clean the wp_options table further.
nl: Hoewel het verwijderen van de huidige "rss_hash" rijen niet je WordPress blog "kapot" mag maken (deze moeten opnieuw worden ingevoerd bij de volgende keer dat de feed is opgenomen in de cache), dien je een <strong>BACKUP</ strong> te maken van je database <strong>VOORDAT</ strong> je dit doet. <br />Na het gebruik van "%1$s" dien je de "%2$s" tabel wp_options verder op te schonen.

en: Find Orphaned Options
nl: Vind Opzichzelfstaande Instellingen

en: It is <strong>highly recommended</strong> that you Limit the "Find" to only a selected number of the most recent "rss_hash" options Instead and repeat the process until the number becomes manageable.
nl: Het is <strong>van harte aanbevolen</ strong> dat je het "Zoeken" beperkt tot alleen een geselecteerd aantal van de meest recente "rss_hash" opties en dit proces herhaalt tot het aantal beheersbaar wordt.

en: The lower the number of "rss_hash" option pairs you "Find", the less likely it is that you will experience problems with memory during the "Find". However, depending on the number of feed rows that are current, the "Find" may not include any older ones that can be deleted.<br />The higher the number of "rss_hash" pairs you "Find", the more likely it is that older ones that can be deleted will be included. But there is a greater chance of having memory problems during the "Find".<br />It is suggested that you start off with a lower "Find", and increase the number gradually, if you wish to, on subsequent "Finds". If you get a memory error, use a lower number.<br />Again said, it is recommended that you scan the results on the review page of anything you select prior to it's deletion, to ensure that you really want to remove it.
nl: Hoe lager het aantal "rss_hash" optie paren je "vindt", hoe minder waarschijnlijk het is dat je problemen met het geheugen zal ondervinden tijdens de "zoekopdracht". Echter, afhankelijk van het huidige aantal RSS feed rijen mag de "zoekopdracht" geen enkele oudere paren bevatten welke verwijderd kunnen worden. <br />Hoe hoger het aantal "rss_hash" paren u "zoekt", hoe waarschijnlijker het is dat ook oudere paren verwijderd zullen worden. Er is wel een grotere kans op geheugen problemen tijdens het "zoeken".<br />Het is aan te raden te beginnen met een lagere "zoekopdracht", dit geleidelijk te verhogen, en als u wilt, op daaropvolgende "zoekopdrachten". Wanneer je een geheugen foutmelding krijgt gebruik dan een kleiner aantal.<br />Nogmaals gezegd, het is aanbevolen dat je de resultaten op de overzichtspagina nakijkt op alles voorafgaand aan het verwijderen, om ervoor te zorgen dat je het ook echt wilt verwijderen.

en: Low Memory usage
nl: Laag Geheugen Gebruik

en: Moderate Memory usage
nl: Gemiddeld Geheugen gebruik

en: High Memory usage
nl: Hoog Geheugen gebruik

en: Find
nl: Zoeken

en: 10 pairs
nl: 10 koppelingen

en: 25 pairs
nl: 25 koppelingen

en: 50 pairs
nl: 50 koppelingen

en: 75 pairs
nl: 75 koppelingen

en: 100 pairs
nl: 100 koppelingen

en: 125 pairs
nl: 125 koppelingen

en: 150 pairs
nl: 150 koppelingen

en: 175 pairs
nl: 175 koppelingen

en: Don't show the Known WordPress Core options for this "Find"
nl: Laat niet de bekende WordPress kern opties zien voor deze "Zoekopdracht"

en: Don't show the Alternate Syntax Warnings for this "Find"
nl: Laat niet de bekende alternatieve syntaxis waarschuwingen zien voor deze "Zoekopdracht"

en: File System Error
nl: Fout Bestandssysteem

en: Could not open folder %s
nl: Kan niet de map %s openen

en: Alternate Syntax
nl: Alternatieve Syntaxis

en:  %1$s has an option line with %2$s
nl:  %1$s heeft een optionele regel met %2$s

en: Database Error
nl: Database Fout

en: %s (the Orphaned Options query) did not return an array.
nl: %s (zoeken naar de Opzichzelfstaande Instellingen) heeft geen reeks teruggegeven.

en: Empty Name
nl: Lege Naam

en: There is an autoload yes Option with No Name with the value: %s
nl: Er is een autolader optie zonder naam met de waarde: %s

en: To double-check options in the Orphaned Options list:
nl: Voor dubbele controle van de instellingen in de lijst van Opzichzelfstaande Instellingen:

en: Look at the file names in any Warning messages.
nl: Controleer de bestandsnaam in de foutmeldingen.

en: Look at the text in any Alternate Syntax Warning messages.
nl: Kijk naar de tekst in alle alternatieve syntaxis waarschuwings berichten.

en: Some information may be available at your %s page.
nl: Er kan bepaalde informatie aanwezig zijn op je %s pagina.

en: Try a Google search for the option_name.
nl: Probeer een zoekopdracht in Google voor de optie naam.

en: Search files by:
nl: Zoek bestanden in de wp-content map op:

en: entering either a single string eg.
nl: het invoeren van bijvoorbeeld een enkele string

en: all_or_portion_of_option_name
nl: alles_of_een_gedeelte_van_de_naam_van_de_optie

en: 2 strings separated by %s (in uppercase, enclosed with asterisks) eg.
nl: 2 strings gescheiden door%s bijvoorbeeld (in hoofdletters, ingesloten met * sterretjes)

en: prefix %s other_words
nl: voorvoegsel %s andere_woorden

en: or a maximum of 3 strings separated by %s eg.
nl: of een maximum van 3 strings gescheiden door bijvoorbeeld %s

en: prefix%1$sword%2$sother_word
nl: voorvoegsel%1$swoord%2$sander_woord

en: Note: all spaces are removed, search is case sensitive.
nl: Opmerking: alle spaties worden verwijderd, zoeken is hoofdlettergevoelig.

en: Carefully Review information on the "View Selected Options Information" page <i>before</i> deleting the option.
nl: Bekijk zorgvuldig  de informatie op de "Bekijk informatie over geselecteerde opties" pagina <i>vóór</ i> het verwijderen van de optie.

en: Possibly Orphaned Options
nl: Mogelijke Opzichzelfstaande Instellingen

en: The following Options appear to be orphans. When shown, non-selectable Options are known to have been created from files present during upgrade or backup, or are legitimate options that do not "fit" the search for get_option or get_settings. If you wish to remove them by other means, do so at your own risk.
nl: De volgende opties schijnen opzichzelfstaand te zijn. Wanneer deze worden weergegeven worden niet-selecteerbare opties gemaakt op basis van bestanden welke aanwezig zijn tijdens een upgrade of back-up, of legitieme opties die niet "passen" in de zoekactie naar verkrijg_optie of verkrijg_instellingen. Indien u wenst om deze te verwijderen met andere middelen doet u dit op eigen risico.

en: No Orphaned Options were found
nl: Er zijn geen Opzichzelfstaande Instellingen gevonden

en: known WordPress Core option
nl: bekende WordPress kern optie

en: Google it
nl: Google het

en: Only WordPress Core Options were found
nl: Alleen WordPress kern opties zijn gevonden

en: To look for option_name(s):
nl: Zoeken naar optie_naam/namen:

en: Enter Search String here
nl: Voer de zoekstring hier in

en: Search
nl: Zoek

en: %s (the "rss_" timestamp Options query) did not return an array
nl: %s (de "rss_" zoekopdracht met tijdsmarkering) heeft geen bereik weergegeven

en: %s (the "rss_" non-timestamp Options query) did not return an array
nl: %s (de "rss_" zoekopdracht zonder tijdsmarkering) heeft geen bereik weergegeven

en: %s (the "rss_" Options query) did not return an array
nl: %s (de "rss_" instellingen zoekopdracht) heeft geen bereik weergegeven

en: There is an autoload not equal to yes Option with No Name with the value: %s
nl: Er is een autolader welke niet gelijk is aan de ja Instelling zonder naam met de waarde: %s

en: The "rss_" options are obsolete as of WordPress version 2.8 All are selectable and it should be safe to remove any that remain.
nl: De "rss_" opties zijn achterhaald sinds WordPress versie 2.8. Ze kunnen allemaal geselecteerd worden en het zou veilig moeten zijn om deze te verwijderen.

en: RSS Options
nl: RSS opties

en: The following contains "RSS" Options added to the wp_options table from the blog's dashboard page and other files that parse RSS feeds and cache the results.<br />In each pair, the upper option is the cached feed and the lower is the option's timestamp.<br />Those listed may include options that are <strong>Currently Active</strong>.<br />When shown, "rss_" option pairs with dates newer or the same as the date of 14'th newest "rss_" option pair (the ones that are more likely to be current) have no checkbox but begin with "-" and end with "<em># %1$s</em>" in italics.<br />The older "rss_" options can be selected and end with "<strong># %2$s</strong>" in bold.
nl: Het volgende bevat "RSS" Opties welke toegevoegd zijn aan de wp_options tabel uit de dashboard pagina van de blog, en andere bestanden die RSS-feeds ontleden en resultaten cachen.<br />In elk paar is de hoogste optie de feed cache en de laagste is de tijdsmarkering van de optie.<br/>De genoemde opties kunnen bestaan uit opties die <strong>Actief</strong> zijn.<br/>Wanneer getoond verenigd de "rss_" optie met data nieuwer of hetzelfde als de datum van het 14e nieuwste "rss_" optie paar (degene die vaker de huidige lijken) hebben geen selecteervak maar beginnen met "-" en eindigen met "<em>#%1$s</em>" in cursief.<br/>De oudere "rss_" opties kunnen geselecteerd worden en eindigen met "<strong>#%2$s</strong>" vetgedrukt.

en: days old
nl: dagen oud

en: There were No "rss_" Options found
nl: Er zijn geen "rss_" opties gevonden

en: The following options were not paired correctly. Be certain to check their information carefully before you remove them.
nl: De volgende opties werden niet correct gekoppeld. Wees er zeker van de informatie zorgvuldig te controleren voordat u deze verwijderd.

en: ALERT
nl: OPGELET

en: Age Unknown
nl: Levensduur Onbekend

en: check the age of the corresponding "_ts" option.
nl: bekijk de levensduur van de gelijkwaardige "_ts" optie.

en: Select all
nl: Selecteer alles

en: Deselect all
nl: Alles deselecteren

en: "all" means BOTH "plugin" AND "rss_" options.
nl: "all" (alles) betekent ZOWEL "plugin" ALS "rss_" opties.

en: View Selected Options Information
nl: Bekijk informatie over geselecteerde opties

en: was found in:
nl: was gevonden in:

en: No files were found containing %s
nl: Geen bestanden gevonden die %s bevatten

en: No Search string was entered.
nl: Geen zoekstring was ingevoerd.

en: Return to the %s
nl: Keer terug naar de %s

en: first screen
nl: eerste scherm

en: *Note* spaces have been added after every 10th character of the option_name and every 20th character of the option_value to preserve page layout.<br />Not all options have values and/or descriptions.
nl: *Opgelet* er zijn spaties toegevoegd na elk 10e karakter van de optie_naam en elk 20e karakter van de optie_waarde om de pagina layout te behouden.<br/>Niet alle instellingen hebben waarden en/of omschrijvingen.

en: Please review this information very carefully and only remove Options that you know for certain have been orphaned or deprecated.
nl: Lees deze informatie aandachtig en verwijder alleen instellingen waarvan je zeker weet dat ze op zichzelf staan of niet meer gebruikt worden.

en: It is strongly suggested that you BACKUP your database before removing any options.
nl: Het wordt ten harte aangeraden om een backup van de database te maken voordat instellingen verwijderd worden.

en: %s (the review information query) did not return an array
nl: %s (de informatie overzicht aanvraag) heeft geen reeks teruggegeven

en: Yes, Remove ALL of these options from the wp_options table.
nl: Ja, verwijder deze opties ALLEMAAL van de wp_options tabel.

en: No, Don't remove them, return to the first screen.
nl: Nee, verwijder ze niet, keer terug naar het eerste scherm.

en: Submit
nl: Toevoegen

en: No Orphaned Options where selected.
nl: Geen instellingen werden geselecteerd welke op zichzelf staan.

en: Removed Options
nl: Verwijderde Opties

en: The Options table currently has %s found rows.
nl: De tabel Opties heeft op dit moment %s regels gevonden.

en: Removed %d "rss_hash" Options
nl: %d "rss_hash" opties zijn verwijderd

en: Every "rss_hash" option in the wp_options table will be shown, including current ones.
nl: Elke "rss_hash" optie in de wp_opties tabel zal worden weergegeven, inclusief de huidige opties.

en: Warning Messages
nl: Waarschuwingsboodschappen

en: A Warning message, means that something has happened and options that should not be deleted might be available for deletion, or options that could be safely deleted might not be available for deletion. In any case, if you see a Warning message, use extra-special care and thought before deleting any options.
nl: Een waarschuwing betekent dat er iets is gebeurd en opties die niet verwijderd hadden moeten worden mogelijk beschikbaar zijn voor verwijdering, of opties die veilig kunnen worden verwijderd zijn mogelijk niet beschikbaar voor verwijdering. In ieder geval, wanneer je een waarschuwing ziet wees bedacht voordat u eventuele opties verwijderd.

en: has an option line with
nl: heeft een instellingsregel met

en: The plugin searches PHP files for instances of get_option('option_name as a string') to match against values found in the wp_options table. Some files however use syntax such as get_option(&#36;variable) or get_option('prefix_' . &#36;variable). These option names will not match those found in the wp_option table, and they may be present in the list of Orphaned Options when in fact they are not really orphaned. In many cases, knowing the file, and the prefix if used, should help in identification of options that are not really orphaned.<br />*Note, if you get this warning with a plugin file (from the <u><i>WordPress.com Plugin Directory only</i></u>, please) and you know it's not a potential problem (eg. some WordPress core files, the WordPress.com Stats plugin, and this plugin have alternate syntax in them BUT <u><i>there are no options associated with them listed</i></u>), please visit the blog and leave a comment something like "the whatever plugin has alternate syntax but is OK" and I can add it to the "ignore" list for future version releases if it is safe to do so. Many Thanks. %s
nl: De plugin zoekt PHP-bestanden voor gevallen wanneer de "verkrijg_optie" ('optie_naam als een string') gelijk is aan de waarden gevonden in de wp_options tabel. Sommige bestanden gebruiken echter de syntaxis zoals verkrijg_optie(&#36;variable) of verkrijg_optie('voorvoegsel_'.&#36;variable). Deze optienamen zullen niet overeenkomen met de opties in de wp_optie tabel, en ze kunnen aanwezig zijn in de lijst van Opzichzelfstaande Opties terwijl ze in feite niet echt op zichzelf staan. In veel gevallen, wanneer het bestand en het gebruikte voorvoegsel bekend zijn kan dit helpen bij de identificatie van opties die niet op zichzelf staan.<br/>* Let op, als je deze waarschuwing krijgt met een plugin bestand (<u><i>alleen uit de WordPress.com plugin map</i></u>) en je weet dat het niet een potentieel probleem is (bv. sommige WordPress kern bestanden, de WordPress.com Stats plugin, en deze plugin hebben alternatieve syntax in zichzelf, MAAR <u><i>er zijn geen opties die banden met hen hebben weergegeven</i></u>) kun je terecht op de blog en een reactie achterlaten zoiets als "de plugin X heeft een alternatieve syntaxis, maar is OK" en ik kan dan deze toevoegen aan de "te negeren" lijst voor toekomstige versie releases als het inderdaad veilig is om dat te doen. Bedankt! %s

en: query did not return an array
nl: zoekopdracht heeft geen bereik opgeleverd

en: The plugin queries the wp_options table. It expects an array with at least 1 row. This error message may be the result of fact. i.e. There actually are no wp_option rows with autoload=yes (next to impossible), or there actually are no "rss_hash" rows. Or it could be an actual database problem (eg. connection failure, memory failure). If you get this error message you should look for a WPDB error message as well for more detailed information. An error with either the autoload=yes query (core/plugin/theme options), or the autoload!=yes query (rss_hash options) means that none of the corresponding rows will be available for review or deletion until the database problem is resolved.
nl: De plugin raadpleegt de wp_options tabel. Het verwacht een bereik van tenminste 1 rij. Deze foutmelding kan het resultaat zijn van deze opvraging. Er zijn eigenlijk geen rijen in de wp_option tabel met autoladen=ja (vrijwel onmogelijk), en er zijn ook geen "rss_hash" regels. Het kan een database probleem zijn (bijv. verbindingsprobleem, geheugenprobleem). Wanneer je deze foutboodschap krijgt moet je kijken naar een WPDB foutmelding en voor meer gedetailleerde informatie. Een fout met de autolader=ja opvraging (kern/plugin/thema opties), of de autolader!=ja opvraging (rss_hash opties) betekent dat geen enkele van de corresponderende regels beschikbaar zijn voor inspectie of verwijdering totdat het database probleem is opgelost.

en: WordPress database error
nl: WordPress database fout

en: These are the error messages as returned by WordPress.
nl: Dit zijn de foutmeldingen zoals deze worden aangegeven door WordPress.

en: Option with No Name with the value
nl: Optie zonder naam met de waarde

en: Perhaps some plugins/themes add options that have no name? Or the name becomes removed from the row somehow? Because this plugin finds options based on their names, these "no name" options will not be included in the list, and thus can not be selected for review or deletion. If the row has no option_name but has an option_value, it will be shown to help you identify the source of the problem. At present, if you wish to remove such rows you must do so by other means.
nl: Misschien hebben enkele plugins/thema's opties toegevoegd die geen naam hebben ? Of de naam is verwijderd van de regel op een of andere manier ? Omdat deze plugin opzichzelfstaande opties vind gebaseerd op hun namen worden deze "zonder naam" opties niet opgenomen in de lijst, en kunnen dus niet geselecteerd worden voor inspectie of verwijdering. Wanneer de regel geen optie_naam heeft maar wel een optie_waarde zal het worden weergegeven zodat het je kan helpen met het oplossen van het probleem. Als je op dit moment zulke rijen wenst te verwijderen moet je dit doen op een andere manier.

en: Could not open folder/file
nl: Kan het bestand/map niet openen

en: The plugin failed to open a folder/file. This is most often because of inadequate permissions settings. i.e. The "read" permission setting. They do not need to be "world" readable, but scripts must be able to. Options that are in files that can not be read may appear in the "orphaned options" list when in fact they are not orphaned. In many cases, knowing the folder/file should help in identification of options that are not really orphaned.
nl: De plugin kon geen map/bestand openen. Dit komt meestal door verkeerde permissie instellingen, bijvoorbeeld de "lees" permissie instelling. Ze hoeven niet "globaal" leesbaar te zijn, maar scripts moeten dit wel kunnen. Instellingen welke in bestanden staan welke niet gelezen kunnen worden kunnen verschijnen in de lijst met "opzichzelfstaande opties"

en: Further Information
nl: Meer Informatie

en: WANTED - Bug Reports
nl: GEVRAAGD - Rapporten met Fouten

en: WANTED - Translations
nl: GEVRAAGD - Vertalingen

en: If you have any questions, problems, comments, or suggestions, please let me know.
nl: Wanneer je een vraag, probleem, reactie of suggestie hebt laat het me a.u.b. weten.

en: If you would like to provide a translation, please leave a comment at %s
nl: Als je ook wil bijdragen aan een vertaling laat hier een reactie achter : %s

en: For more information, the latest version, etc. please visit the plugin's page %s
nl: Voor meer informatie, de laatste versie etc. bezoek de pagina van de plugin : %s

en: Questions? For support, please visit the forum %s
nl: Vragen? Voor hulp kun je naar het %s forum gaan

en: registration required to post
nl: registratie is vereist om te posten

en: For comments / suggestions, please visit the blog %s
nl: Voor reacties / sugesties bezoek de blog hier : %s

en: Translation Acknowledgements
nl: Bronvermelding Vertalingen
