PublishPress Capabilities 2.42.0 - en to fa_IR translation catalogue (795 entries)

note: Plugin Name of the plugin
en: PublishPress Capabilities
fa_IR: قابلیت‌های PublishPress

note: Description of the plugin
en: PublishPress Capabilities is the access control plugin for WordPress. You can manage all your WordPress user roles, from Administrators to Subscribers.
fa_IR: قابلیت‌های PublishPress پلاگین کنترل دسترسی برای WordPress است. شما می‌توانید تمام نقش‌های کاربری WordPress خود را، از مدیران تا مشترکین، مدیریت کنید.

en: %1s Error: %2s  PublishPress Capabilities cannot function because another copy of the plugin is active.
fa_IR: %1s خطا: %2s قابلیت‌های PublishPress نمی‌تواند کار کند زیرا یک نسخه دیگر از پلاگین فعال است.

en: This plugin can be deleted.
fa_IR: این پلاگین می‌تواند حذف شود.

en: You can block pages by URL or hide Admin elements by entering a CSS class or ID. This feature is available in PublishPress Capabilities Pro.
fa_IR: شما می‌توانید صفحات را با URL مسدود کنید یا عناصر ادمین را با وارد کردن یک کلاس یا شناسه CSS پنهان کنید. این ویژگی در قابلیت‌های PublishPress Pro در دسترس است.

en: Upgrade to Pro
fa_IR: ارتقا به Pro

en: Admin Menu Restrictions
fa_IR: محدودیت‌های منوی ادمین

en: You can restrict access to admin menu screens. You can also edit, change, add, or remove links from the WordPress admin menu. This feature is available in PublishPress Capabilities Pro.
fa_IR: شما می‌توانید دسترسی به صفحه‌های منوی ادمین را محدود کنید. همچنین می‌توانید لینک‌ها را از منوی ادمین WordPress ویرایش، تغییر، اضافه یا حذف کنید. این ویژگی در قابلیت‌های PublishPress Pro در دسترس است.

en: You're using PublishPress Capabilities Free. The Pro version has more features and support. %sUpgrade to Pro%s
fa_IR: شما از قابلیت‌های PublishPress Free استفاده می‌کنید. نسخه Pro ویژگی‌ها و پشتیبانی بیشتری دارد. %sارتقا به Pro%s

en: Admin Menus
fa_IR: منوهای ادمین

en: Hide CSS Elements
fa_IR: پنهان کردن عناصر CSS

en: Block by URL
fa_IR: مسدود کردن با URL

en: Admin Menus allows you to edit the admin menu links and control who has access.
fa_IR: منوهای ادمین به شما اجازه می‌دهد لینک‌های منوی ادمین را ویرایش کنید و کنترل کنید که چه کسی به آن‌ها دسترسی دارد.

en: Select pages...
fa_IR: صفحات را انتخاب کنید...

en: You can select page types where this element will be added.
fa_IR: شما می‌توانید نوع صفحات را انتخاب کنید که این عنصر به آن‌ها اضافه خواهد شد.

en: Metaboxes
fa_IR: متاباکس‌ها

en: Checklist
fa_IR: لیست بررسی

en: Editorial Comments
fa_IR: نظرات ویرایشی

en: Notifications
fa_IR: اعلان‌ها

en: TaxoPress - Settings
fa_IR: TaxoPress - تنظیمات

en: You can hide plugin metaboxes. You can also hide specific items by entering their CSS class or ID. This feature is available in PublishPress Capabilities Pro.
fa_IR: شما می‌توانید متاباکس‌های پلاگین را مخفی کنید. همچنین می‌توانید موارد خاصی را با وارد کردن کلاس CSS یا شناسه آن‌ها مخفی کنید. این ویژگی در PublishPress Capabilities Pro در دسترس است.

en: Custom Items
fa_IR: موارد سفارشی

en: Custom item one
fa_IR: موارد سفارشی یک

en: Permalink: Descriptive Caption
fa_IR: پیوند دائمی: عنوان توصیفی

en: Page Attributes: Order
fa_IR: ویژگی‌های صفحه: ترتیب

en: You can use Frontend Features to target specific posts and pages. This feature is available in PublishPress Capabilities Pro.
fa_IR: شما می‌توانید از ویژگی‌های فرانت‌اند برای هدف‌گذاری پست‌ها و صفحات خاص استفاده کنید. این ویژگی در PublishPress Capabilities Pro در دسترس است.

en: Select post types...
fa_IR: نوع پست‌ها را انتخاب کنید...

en: This will add a metabox on the post editing screen. You can use this feature to add body classes only for that post.
fa_IR: این یک متاباکس در صفحه ویرایش پست اضافه خواهد کرد. شما می‌توانید از این ویژگی برای اضافه کردن کلاس‌های بدنه فقط برای آن پست استفاده کنید.

en: Drag multiple roles selection to change roles order.
fa_IR: برای تغییر ترتیب نقش‌ها، انتخاب چندین نقش را بکشید.

en: Page title
fa_IR: عنوان صفحه

en: Capabilities
fa_IR: توانایی‌ها

en: No permission!
fa_IR: اجازه‌ای وجود ندارد!

en: Invalid nonce token!
fa_IR: توکن nonce نامعتبر است!

en: Error: wrong data
fa_IR: خطا: داده‌های نادرست

en: An error occured!
fa_IR: یک خطا رخ داد!

en: Security check failed
fa_IR: بررسی امنیت ناموفق بود

en: Permission denied
fa_IR: دسترسی منع شده

en: Settings updated successfully.
fa_IR: تنظیمات با موفقیت به‌روزرسانی شد.

en: Logged In Users
fa_IR: کاربران وارد شده

en: Logged Out Users
fa_IR: کاربران خارج شده

en: PublishPress Capabilities Menu Restriction
fa_IR: محدودیت منوی قابلیت‌های PublishPress

en: This menu is restricted for the following roles
fa_IR: این منو برای نقش‌های زیر محدود شده است

en: Dashboard
fa_IR: داشبورد

en: Roles
fa_IR: نقش‌ها

en: Settings
fa_IR: تنظیمات

en: Success notices
fa_IR: اعلان‌های موفقیت

en: Error notices
fa_IR: اعلان‌های خطا

en: Warning notices
fa_IR: اعلان‌های هشدار

en: Info notices
fa_IR: اعلان‌های اطلاعاتی

en: Current Role
fa_IR: نقش جاری

en: Admin Notices
fa_IR: اعلان‌های مدیر

en: Save for all Roles
fa_IR: ذخیره برای تمام نقش‌ها

en: Save for %s
fa_IR: ذخیره برای %s

en: Notification center access
fa_IR: دسترسی به مرکز اعلان‌ها

en: Enable %1$s access to the Admin Notices area.
fa_IR: فعال‌سازی دسترسی %1$s به ناحیه اعلان‌های مدیر.

en: Notifications to remove from WordPress admin pages
fa_IR: اعلان‌هایی که باید از صفحات مدیریت WordPress حذف شوند

en: Select the notification types that should be hidden when a user in the %1$s role is viewing WordPress admin screens.
fa_IR: نوع‌های اعلان‌هایی را انتخاب کنید که باید زمانی که کاربر در نقش %1$s در حال مشاهده صفحه‌های مدیریت WordPress است، پنهان شوند.

en: Click here for more on notice types.
fa_IR: برای اطلاعات بیشتر در مورد نوع‌های اعلان، اینجا کلیک کنید.

en: Notifications to display in the Admin Notices area.
fa_IR: اعلان‌هایی که باید در ناحیه اعلان‌های مدیریت نمایش داده شوند.

en: Select the notification types that should be displayed in the Admin Notices area after been removed from the WordPress admin screens.
fa_IR: نوع‌های اعلان‌هایی را انتخاب کنید که باید در ناحیه اعلان‌های مدیریت پس از حذف از صفحه‌های مدیریت WordPress نمایش داده شوند.

en: Admin Notices allows you to clean up the WordPress admin area by organizing extra messages and advertisements into one place.
fa_IR: اعلان‌های مدیریت به شما اجازه می‌دهند تا ناحیه مدیریت WordPress را با سازماندهی پیام‌ها و تبلیغات اضافی در یک مکان پاکسازی کنید.

en: Features include:
fa_IR: ویژگی‌ها شامل:

en: Move selected notice types out of admin pages
fa_IR: انتقال نوع‌های اعلان انتخاب شده از صفحات مدیریت

en: Show selected notices in a dedicated Admin Notices panel
fa_IR: نمایش اعلان‌های انتخاب شده در یک پنل اختصاصی اعلان‌های مدیریت

en: Configure notice visibility by user role
fa_IR: پیکربندی visibility اعلان بر اساس نقش کاربر

en: View Documentation
fa_IR: مشاهده مستندات

en: How to use Admin Notices
fa_IR: چگونه از اعلان‌های مدیریت استفاده کنیم

en: Display this notice
fa_IR: این اعلان را نمایش دهید

en: Silence this notice
fa_IR: این اعلان را ساکت کنید

en: Hide this notice
fa_IR: این اعلان را پنهان کنید

en: Move to Hidden Notices
fa_IR: انتقال به اعلان‌های پنهان

en: Displayed notices will no longer be removed from admin pages.
fa_IR: اعلان‌های نمایش داده شده دیگر از صفحات مدیریت حذف نخواهند شد.

en: This notice will be moved to the "Silenced Notices" tab and you will not receive a notification if it appears again.
fa_IR: این اعلان به تب "اعلان‌های ساکت" منتقل خواهد شد و اگر دوباره ظاهر شود، شما هیچ اعلان جدیدی دریافت نخواهید کرد.

en: Hidden Notices
fa_IR: اعلان‌های پنهان

en: Silenced Notices
fa_IR: اعلان‌های ساکت

en: There are currently no admin notices.
fa_IR: در حال حاضر هیچ اعلان مدیریتی وجود ندارد.

en: Edit the settings.
fa_IR: تنظیمات را ویرایش کنید.

en: You do not have permission to manage admin notices.
fa_IR: شما اجازه مدیریت اعلان‌های ادمین را ندارید.

en: Invalid action. Reload this page and try again.
fa_IR: عملیات نامعتبر است. این صفحه را دوباره بارگذاری کنید و دوباره تلاش کنید.

en: Invalid form.
fa_IR: فرم نامعتبر است.

en: Admin notice status updated successfully.
fa_IR: وضعیت اعلان ادمین با موفقیت به‌روزرسانی شد.

en: Warning: This role cannot access the dashboard without the read capability. %1$sClick here to fix this now%2$s.
fa_IR: هشدار: این نقش نمی‌تواند بدون قابلیت خواندن به داشبورد دسترسی داشته باشد. %1$sبرای حل این مشکل اکنون کلیک کنید%2$s.

en: Role Capabilities
fa_IR: قابلیت‌های نقش

en: Search capabilities...
fa_IR: قابلیت‌ها را جستجو کنید...

en: Application Passwords
fa_IR: رمزهای عبور برنامه

en: Nav Menus (Block)
fa_IR: منوهای ناوبری (بلوک)

en: Block
fa_IR: بلوک

en: Nav Menus (Legacy)
fa_IR: منوهای ناوبری (میراث)

en: Legacy
fa_IR: میراث

en: Visibility
fa_IR: قابلیت مشاهده

en: Editing
fa_IR: ویرایش

en: Deletion
fa_IR: حذف

en: Taxonomies
fa_IR: taxonomies

en: Listing
fa_IR: فهرست‌گذاری

en: Create Revision
fa_IR: ایجاد ویرایش

en: Submit Revision
fa_IR: ارسال ویرایش

en: Approve Revision
fa_IR: تأیید ویرایش

en: Can read posts which are currently published with private visibility.
fa_IR: می‌تواند پست‌هایی را که در حال حاضر با قابلیت دید خصوصی منتشر شده‌اند، بخواند.

en: Has basic editing capability (but may need other capabilities based on post status and ownership).
fa_IR: دارای قابلیت ویرایش پایه است (اما ممکن است بسته به وضعیت و مالکیت پست به قابلیت‌های دیگری نیاز داشته باشد).

en: Can edit posts which were created by other users.
fa_IR: می‌تواند پست‌هایی را ویرایش کند که توسط کاربران دیگر ایجاد شده‌اند.

en: Can edit posts which are currently published.
fa_IR: می‌تواند پست‌هایی را که در حال حاضر منتشر شده‌اند ویرایش کند.

en: Can edit posts which are currently published with private visibility.
fa_IR: می‌تواند پست‌هایی را که در حال حاضر با قابلیت دید خصوصی منتشر شده‌اند ویرایش کند.

en: Can make a post publicly visible.
fa_IR: می‌تواند یک پست را به صورت عمومی قابل مشاهده کند.

en: Has basic deletion capability (but may need other capabilities based on post status and ownership).
fa_IR: دارای قابلیت حذف پایه است (اما ممکن است بسته به وضعیت و مالکیت پست به قابلیت‌های دیگری نیاز داشته باشد).

en: Can delete posts which were created by other users.
fa_IR: می‌تواند پست‌هایی را که توسط کاربران دیگر ایجاد شده‌اند، حذف کند.

en: Can delete posts which are currently published.
fa_IR: می‌تواند پست‌هایی را که در حال حاضر منتشر شده‌اند، حذف کند.

en: Can delete posts which are currently published with private visibility.
fa_IR: می‌تواند پست‌هایی را که در حال حاضر با قابلیت دید خصوصی منتشر شده‌اند، حذف کند.

en: Multisite
fa_IR: چند سایته

en: Admin
fa_IR: admin

en: Invalid Capabilities
fa_IR: قابلیت‌های نامعتبر

en: Additional
fa_IR: اضافی

en: Term %s Capabilities
fa_IR: قابلیت‌های %s

en: %s Capabilities
fa_IR: %s قابلیت‌ها

en: Post %s Capabilities
fa_IR: قابلیت‌های پست %s

en: Filter by taxonomy
fa_IR: فیلتر بر اساس taxonomy

en: Filter by post type
fa_IR: فیلتر بر اساس post type

en: The slug for this taxonomy is %s
fa_IR: Slug برای این taxonomy %s است

en: The slug for this post type is %s
fa_IR: Slug برای این post type %s است

en: %s: assigned by Permission Group
fa_IR: %s: اختصاص داده شده توسط گروه مجوز

en: This capability is %s
fa_IR: این قابلیت %s است

en: This capability is controlled by %s
fa_IR: این قابلیت توسط %s کنترل می‌شود

en: This capability is controlled by %s Use the sidebar settings to allow this to be controlled independently.
fa_IR: این قابلیت توسط %s کنترل می‌شود. از تنظیمات نوار کناری استفاده کنید تا اجازه دهید این به طور مستقل کنترل شود.

en: Use the sidebar settings to allow this to be controlled independently.
fa_IR: از تنظیمات نوار کناری استفاده کنید تا اجازه دهید این به طور مستقل کنترل شود.

en: This capability is not available for this post type.
fa_IR: این قابلیت برای این post type در دسترس نیست.

en: Admin listing access is normally provided by the "Edit" capabilities. These "List" capabilities only apply if the corresponding "Edit" capability is missing. Also, these "List" capabilities can grant access, but not deny access.
fa_IR: دسترسی به لیست مدیر معمولاً توسط قابلیت‌های "ویرایش" فراهم می‌شود. این قابلیت‌های "لیست" تنها در صورتی اعمال می‌شوند که قابلیت "ویرایش" مربوطه موجود نباشد. همچنین، این قابلیت‌های "لیست" می‌توانند دسترسی را اعطا کنند، اما نمی‌توانند دسترسی را رد کنند.

en: Filter by capability
fa_IR: فیلتر بر اساس قابلیت

en: No results found. Please try again with a different word.
fa_IR: هیچ نتیجه‌ای پیدا نشد. لطفاً دوباره با کلمه‌ای متفاوت امتحان کنید.

en: check / uncheck / negate all
fa_IR: انتخاب / عدم انتخاب / نفی همه

en: Capability Name
fa_IR: نام قابلیت

en: WordPress Core Capabilities
fa_IR: قابلیت‌های هسته WordPress

en: General
fa_IR: عمومی

en: Plugin Capabilities &ndash; %s
fa_IR: قابلیت‌های پلاگین &ndash; %s

en: The User Testing feature also requires the %1$s edit_users %2$s capability.
fa_IR: ویژگی آزمون کاربر همچنین به قابلیت %1$s edit_users %2$s نیاز دارد.

en: The following entries have no effect. Please assign desired capabilities on the Editing / Deletion / Private tabs.
fa_IR: موارد زیر تأثیری ندارند. لطفاً قابلیت‌های مورد نظر را در برگه‌های ویرایش / حذف / خصوصی تعیین کنید.

en: Additional Capabilities
fa_IR: قابلیت‌های اضافی

en: You have no additional capabilities.
fa_IR: شما هیچ قابلیت اضافی ندارید.

en: Capabilities allows you change the permissions for any user role.
fa_IR: قابلیت‌ها به شما اجازه می‌دهند که مجوزها را برای هر نقش کاربری تغییر دهید.

en: %1$s = Capability granted %2$s
fa_IR: %1$s = قابلیت اعطا شده %2$s

en: usage key
fa_IR: کلید استفاده

en: %1$s = Capability not granted %2$s
fa_IR: %1$s = قابلیت اعطا نشده %2$s

en: %1$s = Capability denied, even if granted by another role %2$s
fa_IR: %1$s = قابلیت رد شده، حتی اگر توسط نقش دیگری اعطا شده باشد %2$s

en: You can also configure this role as a %sPermission Group%s.
fa_IR: شما همچنین می‌توانید این نقش را به عنوان یک %sگروه مجوز%s پیکربندی کنید.

en: How to use Capabilities
fa_IR: نحوه استفاده از قابلیت‌ها

en: Capabilities is Safe to Use
fa_IR: قابلیت‌ها ایمن برای استفاده هستند

en: WordPress stores role capabilities in your database, where they remain even if the plugin is deactivated.
fa_IR: WordPress قابلیت‌های نقش را در پایگاه داده شما ذخیره می‌کند، جایی که حتی اگر افزونه غیرفعال شود، باقی می‌مانند.

en: Whenever you use PublishPress Capabilities to save changes, it also creates a backup which you can use to restore a previous configuration.
fa_IR: هر زمان که از قابلیت‌های PublishPress برای ذخیره تغییرات استفاده کنید، همچنین یک نسخه پشتیبان ایجاد می‌کند که می‌توانید از آن برای بازیابی یک پیکربندی قبلی استفاده کنید.

en: Go to the Backup feature
fa_IR: به ویژگی پشتیبان‌گیری بروید

en: Add a New Capability
fa_IR: یک قابلیت جدید اضافه کنید

en: Add to role
fa_IR: به نقش اضافه کنید

en: New capabilities are controlled on the Additonal tab.
fa_IR: قابلیت‌های جدید در برگه اضافی کنترل می‌شوند.

en: PublishPress Permissions
fa_IR: مجوزهای PublishPress

en: Automatically define type-specific capabilities for your custom post types and taxonomies
fa_IR: به طور خودکار قابلیت‌های خاص نوع را برای نوع‌های پست سفارشی و taxonomies شما تعریف کنید

en: Assign standard WP roles supplementally for a specific post type
fa_IR: نقش‌های استاندارد WP را به صورت مکمل برای یک نوع پست خاص اختصاص دهید

en: Assign custom WP roles supplementally for a specific post type <em>(Pro)</em>
fa_IR: نقش‌های WP سفارشی را به‌طور اضافی برای نوع پست خاص اختصاص دهید <em>(Pro)</em>

en: Customize reading permissions per-category or per-post
fa_IR: مجوزهای خواندن را بر اساس دسته یا بر اساس پست سفارشی کنید

en: Customize editing permissions per-category or per-post <em>(Pro)</em>
fa_IR: مجوزهای ویرایش را بر اساس دسته یا بر اساس پست سفارشی کنید <em>(Pro)</em>

en: Custom Post Visibility statuses, fully implemented throughout wp-admin <em>(Pro)</em>
fa_IR: وضعیت‌های دیده‌بانی پست سفارشی، به‌طور کامل در wp-admin پیاده‌سازی شده‌اند <em>(Pro)</em>

en: Custom Moderation statuses for access-controlled, multi-step publishing workflow <em>(Pro)</em>
fa_IR: وضعیت‌های نظارت سفارشی برای جریان کار انتشار چند مرحله‌ای با کنترل دسترسی <em>(Pro)</em>

en: Regulate permissions for Edit Flow post statuses <em>(Pro)</em>
fa_IR: مجوزها را برای وضعیت‌های پست Edit Flow تنظیم کنید <em>(Pro)</em>

en: Customize the moderated editing of published content with Revisionary or Post Forking <em>(Pro)</em>
fa_IR: ویرایش کنترل شده محتوای منتشر شده را با Revisionary یا Post Forking سفارشی کنید <em>(Pro)</em>

en: Grant Spectator, Participant or Moderator access to specific bbPress forums <em>(Pro)</em>
fa_IR: دسترسی به انجمن‌های خاص bbPress را به تماشاگر، شرکت‌کننده یا ناظر اعطا کنید <em>(Pro)</em>

en: Grant supplemental content permissions to a BuddyPress group <em>(Pro)</em>
fa_IR: مجوزهای محتوای اضافی را به یک گروه BuddyPress اعطا کنید <em>(Pro)</em>

en: WPML integration to mirror permissions to translations <em>(Pro)</em>
fa_IR: یکپارچگی WPML برای بازتاب مجوزها به ترجمه‌ها <em>(Pro)</em>

en: Member support forum
fa_IR: انجمن پشتیبانی اعضا

en: %s (free install)
fa_IR: %s (نصب رایگان)

en: %s info/purchase
fa_IR: %s اطلاعات/خرید

en: Role level is mostly deprecated. However, it still determines eligibility for Post Author assignment and limits the application of user editing capabilities.
fa_IR: سطح نقش بیشتر منسوخ شده است. با این حال، هنوز واجد شرایط بودن برای اختصاص نویسنده پست را تعیین می‌کند و استفاده از قابلیت‌های ویرایش کاربر را محدود می‌کند.

en: Level:
fa_IR: سطح:

en: Create this role definition in new (future) sites
fa_IR: این تعریف نقش را در سایت‌های جدید (آینده) ایجاد کنید

en: Include in new sites.
fa_IR: در سایت‌های جدید شامل شود.

en: Copy / update this role definition to all sites now
fa_IR: این تعریف نقش را اکنون به تمام سایت‌ها کپی/به‌روز کنید

en: Sync role to all sites.
fa_IR: نقش‌ها را به تمام سایت‌ها همگام‌سازی کنید.

en: Copy option settings to all sites now
fa_IR: تنظیمات گزینه‌ها را هم‌اکنون به تمام سایت‌ها کپی کنید

en: Sync options to all sites.
fa_IR: گزینه‌ها را به تمام سایت‌ها همگام‌سازی کنید.

en: Unnamed application password
fa_IR: رمز عبور برنامه بدون نام

en: You do not have permission to restore backup.
fa_IR: شما اجازه بازیابی پشتیبان را ندارید.

en: New backup saved.
fa_IR: پشتیبان جدید ذخیره شد.

en: Roles and Capabilities restored from initial backup.
fa_IR: نقش‌ها و قابلیت‌ها از پشتیبان اولیه بازیابی شد.

en: Restore failed. No backup found.
fa_IR: بازیابی شکست خورد. هیچ پشتیبانی پیدا نشد.

en: %s restored from last backup.
fa_IR: %s از آخرین پشتیبان بازیابی شد.

en: Roles and Capabilities restored from selected auto-backup.
fa_IR: نقش‌ها و قابلیت‌ها از پشتیبان خودکار انتخاب‌شده بازیابی شد.

en: Please upload a file to import
fa_IR: لطفاً فایلی برای واردات بارگذاری کنید

en: Please upload a valid .json file
fa_IR: لطفاً یک فایل .json معتبر بارگذاری کنید

en: Error importing settings! Please try again.
fa_IR: خطا در واردات تنظیمات! لطفاً دوباره تلاش کنید.

en: Error importing settings! Please check that you uploaded a valid json file.
fa_IR: خطا در واردات تنظیمات! لطفاً بررسی کنید که فایل json معتبری بارگذاری کرده‌اید.

en: Skipped %d invalid or unsupported import entries.
fa_IR: %d ورودی نامعتبر یا پشتیبانی نشده در واردات نادیده گرفته شد.

en: %s successfully imported from uploaded data.
fa_IR: %s با موفقیت از داده‌های بارگذاری شده وارد شد.

en: No valid backup data found to import.
fa_IR: هیچ داده پشتیبانی معتبری برای واردات یافت نشد.

en: Needed function to create default roles not found!
fa_IR: تابع مورد نیاز برای ایجاد نقش‌های پیش‌فرض پیدا نشد!

en: Roles and Capabilities reset to WordPress defaults
fa_IR: نقش‌ها و قابلیت‌ها به تنظیمات پیش‌فرض WordPress بازنشانی شد

en: Backup Tool for PublishPress Capabilities
fa_IR: ابزار پشتیبان‌گیری برای قابلیت‌های PublishPress

en: Restore
fa_IR: بازیابی

en: Backup
fa_IR: پشتیبان‌گیری

en: Reset Roles
fa_IR: بازنشانی نقش‌ها

en: Export / Import
fa_IR: خروج / ورود

en: Backup Roles and Capabilities
fa_IR: پشتیبان‌گیری از نقش‌ها و قابلیت‌ها

en: PublishPress Capabilities automatically creates a backup on installation and whenever you save changes. The initial backup and last %d auto-backups are kept.
fa_IR: قابلیت‌های PublishPress به‌طور خودکار در حین نصب و هر بار که تغییراتی را ذخیره می‌کنید، یک پشتیبان ایجاد می‌کند. پشتیبان اولیه و آخرین %d پشتیبان‌گیری‌های خودکار نگهداری می‌شوند.

en: A backup created on this screen replaces any previous manual backups, but is never automatically replaced.
fa_IR: پشتیبانی که در این صفحه ایجاد شده است، هر پشتیبان دستی قبلی را جایگزین می‌کند، اما هرگز به‌طور خودکار جایگزین نمی‌شود.

en: Manual Backup
fa_IR: پشتیبان‌گیری دستی

en: Last Manual Backup - %s
fa_IR: آخرین پشتیبان‌گیری دستی - %s

en: Last Backup
fa_IR: آخرین پشتیبان‌گیری

en: Restore Previous Roles and Capabilities
fa_IR: بازیابی نقش‌ها و قابلیت‌های قبلی

en: PublishPress Capabilities automatically creates a backup on installation and whenever you save changes.
fa_IR: قابلیت‌های PublishPress به‌طور خودکار در حین نصب و هر بار که تغییراتی را ذخیره می‌کنید، یک پشتیبان ایجاد می‌کند.

en: On this screen, you can restore an earlier version of your roles and capabilities.
fa_IR: در این صفحه، می‌توانید نسخه قبلی نقش‌ها و قابلیت‌های خود را بازیابی کنید.

en: Available Backups:
fa_IR: پشتیبان‌های موجود:

en: all roles
fa_IR: همه نقش‌ها

en: Manual backup of %s (%s)
fa_IR: پشتیبان‌گیری دستی از %s (%s)

en: Auto-backup of all roles (%s)
fa_IR: پشتیبان‌گیری خودکار از همه نقش‌ها (%s)

en: Initial backup of all roles
fa_IR: پشتیبان اولیه از همه نقش‌ها

en: Restore Selected Roles
fa_IR: بازیابی نقش‌های انتخاب‌شده

en: Show changes from current roles only
fa_IR: فقط تغییرات از نقش‌های فعلی را نشان بدهید

en: Initial Backup - %s
fa_IR: پشتیبان اولیه - %s

en: Initial Backup
fa_IR: پشتیبان اولیه

en: %s (%s roles)
fa_IR: %s (%s نقش‌ها)

en: (this role will be removed if you restore backup)
fa_IR: (این نقش حذف خواهد شد اگر شما نسخه پشتیبان را بازیابی کنید)

en: %s (level %s)
fa_IR: %s (سطح %s)

en: No changes
fa_IR: هیچ تغییری وجود ندارد

en: Reset WordPress Defaults
fa_IR: تنظیمات پیش‌فرض WordPress را بازنشانی کنید

en: Warning:
fa_IR: هشدار:

en: Reseting default Roles and Capabilities will set them to the WordPress install defaults.
fa_IR: بازنشانی نقش‌ها و قابلیت‌های پیش‌فرض آن‌ها را به تنظیمات پیش‌فرض نصب WordPress باز می‌گرداند.

en: If you have installed any plugin that adds new roles or capabilities, these will be lost.
fa_IR: اگر شما هر افزونه‌ای نصب کرده‌اید که نقش‌ها یا قابلیت‌های جدیدی اضافه می‌کند، این‌ها از دست خواهند رفت.

en: It is recommended to use this only as a last resource!
fa_IR: توصیه می‌شود که تنها در صورت ضرورت از این استفاده کنید!

en: Reset Roles and Capabilities to WordPress defaults
fa_IR: نقش‌ها و قابلیت‌ها را به تنظیمات پیش‌فرض WordPress بازنشانی کنید

en: You are about to reset Roles and Capabilities to WordPress defaults.
     'Cancel' to stop, 'OK' to reset.
fa_IR: شما در حال بازنشانی نقش‌ها و قابلیت‌ها به تنظیمات پیش‌فرض WordPress هستید.
     'لغو' برای توقف، 'تایید' برای بازنشانی.

en: Reset to WordPress defaults
fa_IR: به تنظیمات پیش‌فرض WordPress بازنشانی کنید

en: Export Settings
fa_IR: تنظیمات را صادر کنید

en: Export the plugin settings for this site as a .json file. This allows you to easily import the configuration into another site.
fa_IR: تنظیمات افزونه را برای این سایت به عنوان یک فایل .json صادر کنید. این به شما اجازه می‌دهد تا به راحتی پیکربندی را به سایت دیگری وارد کنید.

en: Roles and Capabilities
fa_IR: نقش‌ها و قابلیت‌ها

en: Export
fa_IR: صادر کردن

en: Import Settings
fa_IR: تنظیمات را وارد کنید

en: Please make a 'Manual Backup' in the backup tab to enable backup restore in case anything goes wrong.
fa_IR: لطفاً در تب پشتیبان یک 'پشتیبان دستی' ایجاد کنید تا در صورت بروز هر مشکلی، امکان بازیابی پشتیبان وجود داشته باشد.

en: Import the plugin settings from a .json file. This file can be obtained by exporting the settings on another site using the form above.
fa_IR: تنظیمات افزونه را از یک فایل .json وارد کنید. این فایل را می‌توان با صادر کردن تنظیمات از یک سایت دیگر با استفاده از فرم بالا به دست آورد.

en: Before importing, we recommend using the "Backup" tab to create a backup of your current settings.
fa_IR: قبل از وارد کردن، توصیه می‌کنیم از تب "پشتیبان" برای ایجاد یک پشتیبان از تنظیمات فعلی خود استفاده کنید.

en: Admin Feature Restrictions
fa_IR: محدودیت‌های ویژگی‌های مدیر

en: Toggle all
fa_IR: همه را تغییر دهید

en: Wildcard enabled
fa_IR: Wildcard فعال است

en: URL targeted
fa_IR: URL هدفمند

en: URL wildcard
fa_IR: Wildcard URL

en: Edit
fa_IR: ویرایش

en: Admin Features allows you to remove elements from the admin area and toolbar.
fa_IR: ویژگی‌های Admin به شما امکان می‌دهد عناصر را از ناحیه مدیریت و نوار ابزار حذف کنید.

en: No change
fa_IR: بدون تغییر

en: This feature is denied
fa_IR: این ویژگی مجاز نیست

en: How to use Admin Features
fa_IR: چگونه از ویژگی‌های Admin استفاده کنیم

en: Admin Features Settings
fa_IR: تنظیمات ویژگی‌های Admin

en: Hide Submenus
fa_IR: زیرمنوها را پنهان کنید

en: Default
fa_IR: پیش‌فرض

en: Custom style "%s" saved successfully.
fa_IR: سبک سفارشی "%s" با موفقیت ذخیره شد.

en: Custom style "%s" deleted successfully.
fa_IR: سبک سفارشی "%s" با موفقیت حذف شد.

en: Custom style name cannot be empty.
fa_IR: نام سبک سفارشی نمی‌تواند خالی باشد.

en: Admin styles saved successfully.
fa_IR: سبک‌های Admin با موفقیت ذخیره شد.

en: Admin Styles
fa_IR: سبک‌های Admin

en: Setting
fa_IR: تنظیمات

en: Value
fa_IR: مقدار

en: Admin Color Scheme
fa_IR: طرح رنگ Admin

en: Sets the admin color scheme for all users. Click a scheme to preview it instantly.
fa_IR: رنگ‌بندی ادمین را برای همه کاربران تنظیم می‌کند. برای پیش‌نمایش فوری، روی یک رنگ‌بندی کلیک کنید.

en: Start from template
fa_IR: از الگو شروع کنید

en: Blank Template
fa_IR: الگوی خالی

en: Add Custom Style
fa_IR: سبک سفارشی اضافه کنید

en: Edit custom style
fa_IR: ویرایش سبک سفارشی

en: Edit Color Style
fa_IR: ویرایش سبک رنگ

en: Customize colors for different admin elements. Changes are previewed instantly.
fa_IR: رنگ‌ها را برای عناصر مختلف ادمین سفارشی کنید. تغییرات به‌صورت فوری پیش‌نمایش می‌شوند.

en: Add more than one custom admin styles. This feature is available in PublishPress Capabilities Pro.
fa_IR: بیش از یک سبک ادمین سفارشی اضافه کنید. این ویژگی در PublishPress Capabilities Pro موجود است.

en: Add CSS selectors (class or ID), choose a style variation, and set a brand color.
fa_IR: انتخاب‌گرهای CSS (کلاس یا ID) اضافه کنید، یک نوع سبک انتخاب کنید و یک رنگ برند تعیین کنید.

en: Add New Element
fa_IR: عنصر جدید اضافه کنید

en: Selector
fa_IR: انتخاب‌گر

en: e.g. .publishpress-wrap h1, #my-plugin-header
fa_IR: مثلاً .publishpress-wrap h1، #my-plugin-header

en: Variation
fa_IR: نوع

en: Background
fa_IR: پس‌زمینه

en: Text
fa_IR: متن

en: Border
fa_IR: مرز

en: Brand Color
fa_IR: رنگ برند

en: Remove
fa_IR: حذف

en: Custom Style Name
fa_IR: نام سبک سفارشی

en: e.g., Company Branding, Dark Mode
fa_IR: مثلاً، برندینگ شرکت، حالت تاریک

en: Cancel
fa_IR: لغو

en: Delete Custom Style
fa_IR: حذف سبک سفارشی

en: Are you sure you want to delete this %1s? %2s %3s
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید این %1s را حذف کنید؟ %2s %3s

en: Custom Style
fa_IR: سبک سفارشی

en: Save Custom Style
fa_IR: ذخیره سبک سفارشی

en: Custom Admin Logo
fa_IR: لوگوی سفارشی ادمین

en: Upload a custom logo to replace the WordPress icon in the admin bar. Recommended: 20px by 20px in SVG or PNG format.
fa_IR: یک لوگوی سفارشی بارگذاری کنید تا آیکون WordPress را در نوار ادمین جایگزین کند. پیشنهاد شده: 20px در 20px در فرمت SVG یا PNG.

en: Select Image
fa_IR: انتخاب تصویر

en: Custom Favicon
fa_IR: فاویکن سفارشی

en: Upload a custom favicon for the admin area. Recommended: 16px by 16px or 32px by 32px in SVG or PNG format.
fa_IR: یک فاویکن سفارشی برای ناحیه ادمین بارگذاری کنید. پیشنهاد شده: 16px در 16px یا 32px در 32px در فرمت SVG یا PNG.

en: Admin Font Family
fa_IR: خانواده فونت ادمین

en: Set a font stack for the admin area, for example "Segoe UI", sans-serif.
fa_IR: یک استک فونت برای ناحیه ادمین تنظیم کنید، به عنوان مثال "Segoe UI", sans-serif.

en: Preset Fonts
fa_IR: فونت‌های پیش‌فرض

en: Custom Value
fa_IR: مقدار سفارشی

en: Admin Font Size
fa_IR: اندازه فونت ادمین

en: Set a base font size for the admin area. Leave empty to use the default WordPress size.
fa_IR: یک اندازه فونت پایه برای ناحیه ادمین تنظیم کنید. برای استفاده از اندازه پیش‌فرض WordPress خالی بگذارید.

en: Named Sizes
fa_IR: اندازه‌های نام‌گذاری شده

en: Pixel Sizes
fa_IR: اندازه‌های پیکسل

en: Typography Overrides
fa_IR: جایگزینی تایپوگرافی

en: Optional target-specific typography rules for common admin elements.
fa_IR: قوانین تایپوگرافی اختیاری مخصوص هدف برای عناصر رایج ادمین.

en: Body Text
fa_IR: متن بدنه

en: Links
fa_IR: لینک‌ها

en: Headings
fa_IR: عناوین

en: Admin Menu
fa_IR: منوی مدیریت

en: Admin Bar
fa_IR: نوار مدیریت

en: Form Fields
fa_IR: فیلدهای فرم

en: Buttons
fa_IR: دکمه‌ها

en: Target
fa_IR: هدف

en: Font Family
fa_IR: خانواده فونت

en: Font Size
fa_IR: اندازه فونت

en: Preset
fa_IR: پیش‌فرض

en: Custom
fa_IR: سفارشی

en: Admin Footer Text
fa_IR: متن پایینی مدیریت

en: Replace the default "Thanks for creating with WordPress" message in the admin footer.
fa_IR: پیام پیش‌فرض "با WordPress ایجاد کرده‌اید، متشکرم" را در پاورقی مدیریت جایگزین کنید.

en: Replace "Howdy"
fa_IR: جایگزینی "سلام"

en: Replace "Howdy" in the admin bar.
fa_IR: جایگزینی "سلام" در نوار مدیریت.

en: Control Settings
fa_IR: تنظیمات کنترل

en: Control how admin styles are applied to users.
fa_IR: کنترل کنید که چگونه استایل‌های مدیریت به کاربران اعمال می‌شود.

en: Hide Admin Color Scheme settings in user profile
fa_IR: مخفی کردن تنظیمات طرح رنگ مدیریت در پروفایل کاربر

en: When enabled, users cannot see or change color scheme settings in their profile. Role-based settings will be applied.
fa_IR: هنگامی که فعال شود، کاربران نمی‌توانند تنظیمات طرح رنگ را در پروفایل خود ببینند یا تغییر دهند. تنظیمات مبتنی بر نقش اعمال خواهد شد.

en: Force role settings (override user selection)
fa_IR: اجبار تنظیمات نقش (جایگزینی انتخاب کاربر)

en: When enabled, role settings will always apply, overriding any user selection even if the color scheme UI is visible to them.
fa_IR: هنگامی که فعال باشد، تنظیمات نقش همیشه اعمال می‌شود و هر انتخاب کاربر را نادیده می‌گیرد حتی اگر رابط کاربری رنگ‌بندی برای آن‌ها قابل مشاهده باشد.

en: Admin Styles allows you to customize the WordPress admin area with your own branding.
fa_IR: استایل‌های Admin به شما این امکان را می‌دهد که منطقه مدیریت WordPress را با برند خود سفارشی کنید.

en: Custom admin color schemes
fa_IR: طرح‌های رنگی سفارشی admin

en: Replace the WordPress logo and favicon
fa_IR: لوگوی WordPress و favicon را جایگزین کنید

en: Custom footer text
fa_IR: متن سفارشی پاورقی

en: Replace "Howdy" text
fa_IR: متن "Howdy" را جایگزین کنید

en: How to use Admin Styles
fa_IR: چگونه از استایل‌های Admin استفاده کنیم

en: Security check failed.
fa_IR: بررسی امنیت ناموفق بود.

en: You do not have permission to manage admin styles.
fa_IR: شما اجازه مدیریت استایل‌های admin را ندارید.

en: No role specified.
fa_IR: نقش مشخص نشده است.

en: Use this Image
fa_IR: از این تصویر استفاده کنید

en: Saving...
fa_IR: ذخیره‌سازی...

en: Settings saved.
fa_IR: تنظیمات ذخیره شد.

en: Current logo preview
fa_IR: پیش‌نمایش لوگوی فعلی

en: Add New Custom Style
fa_IR: استایل سفارشی جدید اضافه کنید

en: Edit Custom Style
fa_IR: استایل سفارشی را ویرایش کنید

en: Are you sure you want to delete "%s" custom style?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید استایل سفارشی "%s" را حذف کنید؟

en: this custom style
fa_IR: این استایل سفارشی

en: Primary Button
fa_IR: دکمه اصلی

en: Hover State
fa_IR: حالت هاور

en: Notification
fa_IR: اطلاعیه

en: Live preview of your custom color scheme
fa_IR: پیش‌نمایش زنده از طرح رنگ سفارشی شما

en: Custom Style Name is required.
fa_IR: نام سبک سفارشی الزامی است.

en: Main Admin Color is required.
fa_IR: رنگ اصلی مدیر الزامی است.

en: Display Name
fa_IR: نام نمایش

en: Change how this style is displayed
fa_IR: تغییر نحوه نمایش این سبک

en: Enter a name for your custom style
fa_IR: یک نام برای سبک سفارشی خود وارد کنید

en: Forest
fa_IR: جنگل

en: Mint Breeze
fa_IR: نسیم نعنا

en: Cherry
fa_IR: گیلاس

en: Graphite
fa_IR: گرافیت

en: Midnight Teal
fa_IR: فام دریایی نیمه شب

en: Sunrise
fa_IR: طلوع آفتاب

en: Desert Sand
fa_IR: شن بیابانی

en: Amber Glow
fa_IR: درخشش کهربایی

en: Citrus
fa_IR: سیترون

en: Ocean Deep
fa_IR: عمق اقیانوس

en: Sage
fa_IR: ساج

en: Modern Slate
fa_IR: Slate مدرن

en: Royal Plum
fa_IR: آلو سلطنتی

en: Nordic
fa_IR: نوردیک

en: Lagoon
fa_IR: لاگون

en: Ink
fa_IR: جوهر

en: Orchid
fa_IR: ارکیده

en: Cobalt
fa_IR: کوبالت

en: Stone
fa_IR: سنگ

en: Facebook Classic
fa_IR: فیسبوک کلاسیک

en: Twitter Classic
fa_IR: توئیتر کلاسیک

en: Twitter Modern
fa_IR: توئیتر مدرن

en: Main Admin Color settings
fa_IR: تنظیمات رنگ اصلی ادمین

en: Main Admin Color
fa_IR: رنگ اصلی ادمین

en: Primary brand color
fa_IR: رنگ برند اولیه

en: Text Color
fa_IR: رنگ متن

en: Primary text color
fa_IR: رنگ متن اصلی

en: Highlight Color
fa_IR: رنگ هایلایت

en: Used for hovers and highlights
fa_IR: استفاده شده برای هاور و هایلایت‌ها

en: Notification Color
fa_IR: رنگ اعلان

en: Used for alerts and notifications
fa_IR: استفاده شده برای هشدارها و اعلان‌ها

en: Background Color
fa_IR: رنگ پس‌زمینه

en: Page background color
fa_IR: رنگ پس‌زمینه صفحه

en: Link element colors
fa_IR: رنگ‌های عنصر لینک

en: Default Link Color
fa_IR: رنگ پیش‌فرض لینک

en: Standard link color
fa_IR: رنگ استاندارد لینک

en: Link Hover Color
fa_IR: رنگ هاور لینک

en: Color on hover
fa_IR: رنگ در حالت هاور

en: Delete Link Color
fa_IR: رنگ حذف لینک

en: Color for delete/trash actions
fa_IR: رنگ برای اقدامات حذف/زباله

en: Trash Link Color
fa_IR: رنگ لینک زباله

en: Color for trash actions
fa_IR: رنگ برای اقدامات زباله

en: Spam Link Color
fa_IR: رنگ لینک اسپم

en: Color for spam actions
fa_IR: رنگ برای اقدامات اسپم

en: Inactive Link Color
fa_IR: رنگ لینک غیرفعال

en: Color for inactive items
fa_IR: رنگ برای اقلام غیرفعال

en: Tables
fa_IR: جدول‌ها

en: Table element colors
fa_IR: رنگ‌های عنصر جدول

en: Table Header Background
fa_IR: پس‌زمینه سرجدول

en: Table Header Text
fa_IR: متن سرجدول

en: Table Row Background
fa_IR: پس‌زمینه ردیف جدول

en: Table Row Text Color
fa_IR: رنگ متن ردیف جدول

en: Row Hover Background
fa_IR: پس‌زمینه‌ی شناور ردیف

en: Table Border Color
fa_IR: رنگ مرز جدول

en: Alternate Row Background
fa_IR: پس‌زمینه‌ی ردیف جایگزین

en: Alternate Row Text Color
fa_IR: رنگ متن ردیف جایگزین

en: Forms
fa_IR: فرم‌ها

en: Form input colors
fa_IR: رنگ‌های ورودی فرم

en: Input Border Color
fa_IR: رنگ مرز ورودی

en: Input Focus Border
fa_IR: مرز فوکوس ورودی

en: Input Background Color
fa_IR: رنگ پس‌زمینه ورودی

en: Input Text Color
fa_IR: رنگ متن ورودی

en: Placeholder Text Color
fa_IR: رنگ متن جایگزین

en: Button colors
fa_IR: رنگ‌های دکمه

en: Primary Button Background
fa_IR: پس‌زمینه دکمه اصلی

en: Primary Button Text
fa_IR: متن دکمه اصلی

en: Primary Button Hover
fa_IR: شناسایی دکمه اصلی

en: Secondary Button Background
fa_IR: پس‌زمینه دکمه ثانویه

en: Secondary Button Text
fa_IR: متن دکمه ثانویه

en: Secondary Button Hover
fa_IR: شناسایی دکمه ثانویه

en: Admin menu colors
fa_IR: رنگ‌های منوی ادمین

en: Menu Background
fa_IR: پس‌زمینه منو

en: Menu Text Color
fa_IR: رنگ متن منو

en: Menu Icon Color
fa_IR: رنگ آیکون منو

en: Menu Hover Background
fa_IR: پس‌زمینه هاور منو

en: Menu Hover Text
fa_IR: متن هاور منو

en: Current Menu Background
fa_IR: پس‌زمینه منوی جاری

en: Current Menu Text
fa_IR: متن منوی جاری

en: Submenu Background
fa_IR: پس‌زمینه زیرمنو

en: Submenu Text Color
fa_IR: رنگ متن زیرمنو

en: Admin bar colors
fa_IR: رنگ‌های نوار ادمین

en: Admin Bar Background
fa_IR: پس‌زمینه نوار ادمین

en: Admin Bar Text
fa_IR: متن نوار ادمین

en: Admin Bar Icon
fa_IR: آیکون نوار ادمین

en: Admin Bar Hover Background
fa_IR: پس‌زمینه هاور نوار ادمین

en: Admin Bar Hover Text
fa_IR: متن هاور نوار ادمین

en: Dashboard Widgets
fa_IR: ویجت‌های داشبورد

en: Dashboard widget colors
fa_IR: رنگ‌های ویجت داشبورد

en: Widget Background
fa_IR: پس‌زمینه ویجت

en: Widget Border
fa_IR: حاشیه ویجت

en: Widget Header Background
fa_IR: پس‌زمینه هدر ویجت

en: Widget Title Text
fa_IR: متن عنوان ویجت

en: Widget Body Text
fa_IR: متن بدنه ویجت

en: Widget Link
fa_IR: لینک ویجت

en: Widget Link Hover
fa_IR: عبور لینک ویجت

en: Advanced
fa_IR: پیشرفته

en: Custom selector color rules
fa_IR: قوانین رنگ انتخابگر سفارشی

en: Classic Editor %s Restrictions
fa_IR: محدودیت‌های ویرایشگر کلاسیک %s

en: No metaboxes found for %1s. %2s Click here %3s to visit the %4s screen and refresh this page afterwards to load the new metaboxes.
fa_IR: هیچ متاباکسی برای %1s پیدا نشد. %2s اینجا کلیک کنید %3s تا به صفحه %4s بروید و سپس این صفحه را برای بارگذاری متاباکس‌های جدید تازه‌سازی کنید.

en: Gutenberg Editor %s Restrictions
fa_IR: محدودیت‌های ویرایشگر گوتنبرگ %s

en: Editor Feature Restrictions
fa_IR: محدودیت‌های ویژگی ویرایشگر

en: Save for all Post Types
fa_IR: ذخیره برای تمام نوع‌های پست

en: Save %s Restrictions
fa_IR: ذخیره %s محدودیت‌ها

en: Gutenberg
fa_IR: گوتنبرگ

en: Classic
fa_IR: کلاسیک

en: show Classic Editor controls
fa_IR: نمایش کنترل‌های ویرایشگر کلاسیک

en: Editor Features allows you to remove elements from the post editing screen.
fa_IR: ویژگی‌های ویرایشگر به شما اجازه می‌دهند عناصر را از صفحه ویرایش پست حذف کنید.

en: How to use Editor Features
fa_IR: چگونه از ویژگی‌های ویرایشگر استفاده کنیم

en: You do not have permission to manage frontend features.
fa_IR: شما اجازه مدیریت ویژگی‌های فرانت‌اند را ندارید.

en: All fields are required.
fa_IR: تمام فیلدها الزامی هستند.

en: Load on page types is required.
fa_IR: بارگذاری بر روی نوع‌های صفحه الزامی است.

en: Frontend element item updated. Save changes to enable for role.
fa_IR: آیتم عنصر فرانت‌اند به‌روزرسانی شد. تغییرات را ذخیره کنید تا برای نقش فعال شود.

en: New frontend element added. Save changes to enable for role.
fa_IR: عنصر جدید فرانت‌اند اضافه شد. تغییرات را ذخیره کنید تا برای نقش فعال شود.

en: Invalid request!.
fa_IR: درخواست نامعتبر است!.

en: Selected item deleted successfully
fa_IR: آیتم انتخاب شده با موفقیت حذف شد

en: Site Dark Mode
fa_IR: حالت تاریک سایت

en: Site Light Mode
fa_IR: حالت روشن سایت

en: Hide Twenty Twenty-Three Credit Footer
fa_IR: پاورقی اعتبار بیست بیست و سه را پنهان کنید

en: Frontend Features
fa_IR: ویژگی‌های فرانت‌اند

en: Choose Frontend Features that will apply to this post.
fa_IR: ویژگی‌های فرانت‌اند را که به این پست اعمال می‌شود انتخاب کنید.

en: Select %1$s...
fa_IR: %1$s را انتخاب کنید...

en: This feature allows you to modify the site frontend by hiding IDs or classes, adding CSS styles, or adding body classes.
fa_IR: این ویژگی به شما اجازه می‌دهد تا فرانت‌اند سایت را با پنهان کردن شناسه‌ها یا کلاس‌ها، افزودن استایل‌های CSS، یا افزودن کلاس‌های بدنه تغییر دهید.

en: Editing:
fa_IR: ویرایش:

en: Title:
fa_IR: عنوان:

en: This will only show here in the WordPress admin area.
fa_IR: این فقط در اینجا در ناحیه مدیریت WordPress نشان داده می‌شود.

en: Features:
fa_IR: ویژگی‌ها:

en: Hide IDs or Classes
fa_IR: پنهان کردن شناسه‌ها یا کلاس‌ها

en: Add Custom CSS
fa_IR: افزودن CSS سفارشی

en: Add Body Class
fa_IR: افزودن کلاس بدنه

en: Enter IDs or classes to hide. Separate multiple values with a comma (.custom-item-one, .custom-item-two, #new-item-id).
fa_IR: شناسه‌ها یا کلاس‌ها را برای پنهان کردن وارد کنید. مقادیر چندگانه را با ویرگول جدا کنید (.custom-item-one, .custom-item-two, #new-item-id).

en: Enter custom CSS to be added to frontend pages. Examples: .custom-style-1 { color: red; } #custom-header { background: red; }
fa_IR: CSS سفارشی را برای اضافه کردن به صفحات فرانت‌اند وارد کنید. مثال‌ها: .custom-style-1 { color: red; } #custom-header { background: red; }

en: Enter classes to add the body HTML. Do not include the . before the HTML.
fa_IR: کلاس‌ها را وارد کنید تا HTML بدنه اضافه شود. . را قبل از HTML وارد نکنید.

en: Separate multiple values with a space (custom-style-one custom-style-two).
fa_IR: مقادیر متعدد را با یک فاصله جدا کنید (custom-style-one custom-style-two).

en: You can add the CSS for your classes by clicking "Add Custom CSS".
fa_IR: شما می‌توانید CSS کلاس‌های خود را با کلیک بر روی "اضافه کردن CSS سفارشی" اضافه کنید.

en: Enter classes that should be added to the body HTML. Separate multiple values with a space (custom-item-one custom-item-two).
fa_IR: کلاس‌هایی را وارد کنید که باید به HTML بدنه اضافه شوند. مقادیر متعدد را با یک فاصله جدا کنید (custom-item-one custom-item-two).

en: Load on page types:
fa_IR: در نوع‌های صفحه بارگذاری کنید:

en: Whole Site
fa_IR: کل سایت

en: Selected Pages
fa_IR: صفحات انتخاب شده

en: This feature will be added to all pages.
fa_IR: این ویژگی به تمام صفحات اضافه خواهد شد.

en: Add post metabox:
fa_IR: اضافه کردن متاباکس پست:

en: Cancel Edit
fa_IR: لغو ویرایش

en: Add New
fa_IR: اضافه کردن جدید

en: Save Edit
fa_IR: ذخیره ویرایش

en: Hidden IDs or Classes
fa_IR: شناسه‌ها یا کلاس‌های مخفی

en: Body Class
fa_IR: کلاس بدنه

en: Custom CSS
fa_IR: CSS سفارشی

en: Pages
fa_IR: صفحات

en: Post Type Metabox
fa_IR: متاباکس نوع پست

en: Role
fa_IR: نقش

en: Enable Frontend Features for %1$s Role
fa_IR: فعال کردن ویژگی‌های فرانت‌اند برای نقش %1$s

en: Frontend Features allows you to add or remove elements from the frontend of your site.
fa_IR: ویژگی‌های فرانت‌اند به شما اجازه می‌دهد عناصر را از فرانت‌اند سایت خود اضافه یا حذف کنید.

en: Apply custom styling
fa_IR: اعمال استایل سفارشی

en: How to use Frontend Features
fa_IR: چگونه از ویژگی‌های رابط کاربری استفاده کنیم

en: Navigation Menu Restrictions
fa_IR: محدودیت‌های منو ناوبری

en: There are no frontend menu links. To control access to navigation menus, please add menu links.
fa_IR: هیچ لینک منوی رابط کاربری وجود ندارد. برای کنترل دسترسی به منوهای ناوبری، لطفاً لینک‌های منو را اضافه کنید.

en: Navigation Menus allows you to block access to frontend menu links.
fa_IR: منوهای ناوبری به شما این امکان را می‌دهد که دسترسی به لینک‌های منوی رابط کاربری را مسدود کنید.

en: How to use Navigation Menus
fa_IR: چگونه از منوهای ناوبری استفاده کنیم

en: Profile Feature Restrictions
fa_IR: محدودیت‌های ویژگی‌های پروفایل

en: Click the "Find profile items for this role" button.
fa_IR: بر روی دکمه "یافتن موارد پروفایل برای این نقش" کلیک کنید.

en: There are no users in this role. Please select a role that has users and is able to access the "Profile" screen.
fa_IR: هیچ کاربری در این نقش وجود ندارد. لطفاً نقشی را انتخاب کنید که کاربران داشته باشد و بتواند به صفحه "پروفایل" دسترسی پیدا کند.

en: Allow PublishPress to find profile items for this role.
fa_IR: اجازه دهید PublishPress موارد پروفایل را برای این نقش پیدا کند.

en: Find profile items for this role
fa_IR: یافتن موارد پروفایل برای این نقش

en: The %s role is not enabled for editing. The Find button is disabled.
fa_IR: نقش %s برای ویرایش فعال نشده است. دکمه یافتن غیرفعال است.

en: This feature will test the "Profile" screen as a user in the %s role.
fa_IR: این ویژگی صفحه "پروفایل" را به عنوان کاربری در نقش %s آزمایش خواهد کرد.

en: Refresh Profile Features
fa_IR: به‌روزرسانی ویژگی‌های پروفایل

en: Profile Features allows you to remove elements from the Profile screen.
fa_IR: ویژگی‌های پروفایل به شما این امکان را می‌دهد که عناصر را از صفحه پروفایل حذف کنید.

en: How to use Profile Features
fa_IR: چگونه از ویژگی‌های پروفایل استفاده کنیم

en: Hide Default Items
fa_IR: مخفی کردن اقلام پیش‌فرض

en: Hide Admin Toolbar
fa_IR: مخفی کردن نوار ابزار مدیر

en: Hide Dashboard Widgets
fa_IR: مخفی کردن ویجت‌های داشبورد

en: Mobile Menu Toggle
fa_IR: تغییر وضعیت منوی موبایل

en: WordPress Logo
fa_IR: لوگوی WordPress

en: WordPress External Links
fa_IR: لینک‌های خارجی WordPress

en: Right bar
fa_IR: نوار راست

en: User actions
fa_IR: عملیات کاربر

en: New
fa_IR: جدید

en: User Display Name
fa_IR: نام نمایشی کاربر

en: Edit Post
fa_IR: ویرایش پست

en: Edit Site
fa_IR: ویرایش سایت

en: Thank you for creating with WordPress
fa_IR: از شما برای ایجاد با WordPress متشکرم

en: Welcome panel
fa_IR: پنل خوش‌آمدگویی

en: Remove Admin Toolbar
fa_IR: حذف نوار ابزار مدیریت

en: Top Tabs
fa_IR: برگه‌های بالا

en: Media Buttons (all)
fa_IR: دکمه‌های رسانه (همه)

en: HTML Editor Button
fa_IR: دکمه ویرایشگر HTML

en: Word count
fa_IR: تعداد کلمات

en: Publish Box
fa_IR: جعبه انتشار

en: Publish Actions
fa_IR: عملیات انتشار

en: Taxonomy Boxes
fa_IR: جعبه‌های taxonomy

en: Page Boxes
fa_IR: جعبه‌های صفحه

en: Other Boxes
fa_IR: جعبه‌های دیگر

en: Featured Image
fa_IR: تصویر شاخص

en: Coupon Description
fa_IR: توضیحات کوپن

en: Top Bar - Left
fa_IR: نوار بالا - چپ

en: Add block
fa_IR: بلوک اضافه کن

en: Modes
fa_IR: حالت‌ها

en: Outline
fa_IR: خط‌کش

en: Document Overview
fa_IR: بررسی اجمالی سند

en: Document Bar Title
fa_IR: عنوان نوار سند

en: Top Bar - Right
fa_IR: نوار بالا - راست

en: Switch to Draft
fa_IR: تغییر به پیش‌نویس

en: Publish / Update
fa_IR: انتشار / به‌روزرسانی

en: Options
fa_IR: گزینه‌ها

en: Body
fa_IR: بدنه

en: Add new block
fa_IR: بلوک جدید اضافه کن

en: Document Panel
fa_IR: پنل سند

en: Settings Panel
fa_IR: پنل تنظیمات

en: Status & visibility
fa_IR: وضعیت و قابلیت مشاهده

en: Permalink
fa_IR: پیوند دائمی

en: Featured image
fa_IR: تصویر ویژه

en: Post Attributes
fa_IR: ویژگی‌های پست

en: Block Panel
fa_IR: پنل بلوک

en: Paragraph
fa_IR: پاراگراف

en: Typography
fa_IR: چاپ‌داری

en: Color settings
fa_IR: تنظیمات رنگ

en: Text settings
fa_IR: تنظیمات متن

en: This role is not enabled for profile feature editing.
fa_IR: این نقش برای ویرایش ویژگی‌های پروفایل فعال نیست.

en: An error occurred!
fa_IR: یک خطا رخ داده است!

en: Profile features access disabled.
fa_IR: دسترسی به ویژگی‌های پروفایل غیرفعال شد.

en: Invalid role provided.
fa_IR: نقش ارائه شده نامعتبر است.

en: Profile features access enabled for this role.
fa_IR: دسترسی به ویژگی‌های پروفایل برای این نقش فعال شد.

en: Editor Features
fa_IR: ویژگی‌های ویرایشگر

en: Admin Features
fa_IR: ویژگی‌های ادمین

en: Profile Features
fa_IR: ویژگی‌های پروفایل

en: Redirects
fa_IR: انتقال‌ها

en: Nav Menu
fa_IR: منوی ناوبری

en: Application Password Capabilities
fa_IR: قابلیت‌های رمز عبور برنامه

en: Roles allows you to create, edit, and delete all the user roles on your site.
fa_IR: نقش‌ها به شما اجازه می‌دهند تا تمام نقش‌های کاربری را در سایت خود ایجاد، ویرایش و حذف کنید.

en: Capabilities allows you to change the permissions for any user role.
fa_IR: قابلیت‌ها به شما اجازه می‌دهند تا مجوزهای هر نقش کاربری را تغییر دهید.

en: Admin Styles allows you to customize the admin area with your own branding.
fa_IR: استایل‌های ادمین به شما اجازه می‌دهند تا ناحیه ادمین را با برند خود شخصی‌سازی کنید.

en: Redirects allows you to redirect users in a role after Registration, Login or Logout.
fa_IR: تنظیمات Redirection به شما این امکان را می‌دهد که کاربران را پس از ثبت‌نام، ورود یا خروج به یک نقش هدایت کنید.

en: Navigation Menus
fa_IR: منوهای ناوبری

en: User Testing
fa_IR: آزمون کاربر

en: Test your site by instantly logging in as another user. Available accounts include any which the current user can edit.
fa_IR: سایت خود را با ورود فوری به عنوان کاربر دیگری آزمایش کنید. حساب‌های موجود شامل هر حسابی است که کاربر فعلی می‌تواند ویرایش کند.

en: Remove Admin Notices from WordPress admin screen and organize them in to a single area.
fa_IR: اطلاعیه‌های مدیریت را از صفحه مدیریت WordPress حذف کنید و آن‌ها را در یک منطقه واحد سازماندهی کنید.

en: Login permission denied.
fa_IR: مجوز ورود رد شد.

en: You do not have permission to access this page.
fa_IR: شما مجوز دسترسی به این صفحه را ندارید.

en: Need PublishPress Capabilities Support?
fa_IR: به پشتیبانی قابلیت‌های PublishPress نیاز دارید؟

en: If you need help or have a new feature request, let us know.
fa_IR: اگر به کمک نیاز دارید یا درخواست ویژگی جدیدی دارید، به ما اطلاع دهید.

en: Request Support
fa_IR: درخواست پشتیبانی

en: Detailed documentation is also available on the plugin website.
fa_IR: مستندات دقیق نیز در وب‌سایت پلاگین موجود است.

en: View Knowledge Base
fa_IR: مشاهده پایگاه دانش

en: Social Links
fa_IR: لینک‌های اجتماعی

en: Page Lists
fa_IR: لیست صفحات

en: New role created.
fa_IR: نقش جدید ایجاد شد.

en: Error: Failed creating the new role.
fa_IR: خطا: ایجاد نقش جدید ناموفق بود.

en: The selected role is not editable.
fa_IR: نقش انتخاب‌شده قابل ویرایش نیست.

en: Incorrect capability name.
fa_IR: نام قابلیت اشتباه است.

en: Type / Taxonomy settings saved.
fa_IR: تنظیمات نوع / طبقه‌بندی ذخیره شد.

en: Bad form received.
fa_IR: فرم دریافتی نامناسب است.

en: You cannot remove Manage Capabilities from Administrators
fa_IR: شما نمی‌توانید توانایی‌های مدیریت را از مدیران حذف کنید

en: The selected application password is not editable.
fa_IR: رمز عبور برنامه انتخاب شده قابل ویرایش نیست.

en: Application password capabilities saved.
fa_IR: قابلیت‌های رمز عبور برنامه ذخیره شد.

en: This capability is explicitly negated. Click to add/remove normally.
fa_IR: این توانایی به‌طور صریح نفی شده است. برای اضافه/حذف کردن به‌طور معمول کلیک کنید.

en: Explicity negate this capability by storing as disabled
fa_IR: این توانایی را با ذخیره به‌عنوان غیرفعال به‌طور صریح نفی کنید

en: Explicitly negate these capabilities by storing as disabled
fa_IR: این توانایی‌ها را با ذخیره به‌عنوان غیرفعال به‌طور صریح نفی کنید

en: Post type registration does not define this capability distinctly
fa_IR: ثبت نوع پست این توانایی را به‌طور متمایز تعریف نمی‌کند

en: Add or remove this capability from the WordPress role
fa_IR: این توانایی را از نقش WordPress اضافه یا حذف کنید

en: Add or remove capability from the role normally
fa_IR: به‌طور معمول توانایی را از نقش اضافه یا حذف کنید

en: Are you sure you want to delete this item ?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید این مورد را حذف کنید؟

en: Add or clear custom item entry before saving changes.
fa_IR: قبل از ذخیره تغییرات، ورودی مورد سفارشی را اضافه یا پاک کنید.

en: Role Name
fa_IR: نام نقش

en: Role Type
fa_IR: نوع نقش

en: Default Role
fa_IR: نقش پیش‌فرض

en: Admin Access
fa_IR: دسترسی مدیر

en: You do not have permission to manage roles.
fa_IR: شما اجازه مدیریت نقش‌ها را ندارید.

en: You do not have permission to manage editor features.
fa_IR: شما اجازه مدیریت ویژگی‌های ویرایشگر را ندارید.

en: Settings updated.
fa_IR: تنظیمات به‌روزرسانی شد.

en: You do not have permission to manage admin features.
fa_IR: شما اجازه مدیریت ویژگی‌های مدیر را ندارید.

en: You do not have permission to manage navigation menus.
fa_IR: شما اجازه مدیریت منوهای ناوبری را ندارید.

en: You do not have permission to manage profile features.
fa_IR: شما اجازه مدیریت ویژگی‌های پروفایل را ندارید.

en: You do not have permission to manage redirect.
fa_IR: شما اجازه مدیریت تغییر مسیر را ندارید.

en: Invalid form. Reload this page and try again.
fa_IR: فرم نامعتبر است. این صفحه را دوباره بارگذاری کنید و دوباره تلاش کنید.

en: You do not have permission to manage capabilities.
fa_IR: شما اجازه مدیریت قابلیت‌ها را ندارید.

en: Network sync completed.
fa_IR: همگام‌سازی شبکه کامل شد.

en: Network sync has been queued and will continue in the background.
fa_IR: همگام‌سازی شبکه در صف قرار گرفته و در پس‌زمینه ادامه خواهد یافت.

en: New capability added to role.
fa_IR: قابلیت جدیدی به نقش اضافه شد.

en: Bad form Received
fa_IR: فرم نامناسب دریافت شد

en: You do not have permission to restore roles.
fa_IR: شما اجازه بازگرداندن نقش‌ها را ندارید.

en: You do not have permission to perform this action.
fa_IR: شما اجازه انجام این عمل را ندارید.

en: If you like %s, please leave us a %s rating. Thank you!
fa_IR: اگر از %s خوشتان آمد، لطفاً برای ما یک امتیاز %s بگذارید. متشکریم!

en: About PublishPress Capabilities
fa_IR: درباره قابلیت‌های PublishPress

en: About
fa_IR: درباره

en: Capabilites Documentation
fa_IR: مستندات قابلیت‌ها

en: Documentation
fa_IR: مستندات

en: Contact the PublishPress team
fa_IR: با تیم PublishPress تماس بگیرید

en: Contact
fa_IR: تماس

en: Permissions & Access
fa_IR: مجوزها و دسترسی

en: Administer advanced content permissions and visibility rules.
fa_IR: مدیریت مجوزهای محتوا و قوانین نمایش پیشرفته.

en: Manage plugin permission settings.
fa_IR: مدیریت تنظیمات مجوزهای افزونه.

en: Bypass content restrictions for editorial workflows.
fa_IR: دور زدن محدودیت‌های محتوا برای جریان‌های ویرایشی.

en: Set custom post statuses for content items.
fa_IR: تنظیم وضعیت‌های پست سفارشی برای آیتم‌های محتوا.

en: Force Quick Edit access when restrictions would otherwise block it.
fa_IR: اجبار دسترسی ویرایش سریع در صورتی که محدودیت‌ها در غیر این صورت مانع آن شوند.

en: Roles & Groups
fa_IR: نقش‌ها و گروه‌ها

en: Assign or change role assignments for users.
fa_IR: نقش‌ها را برای کاربران اختصاص دهید یا تغییر دهید.

en: Create new permission groups.
fa_IR: گروه‌های دسترسی جدید ایجاد کنید.

en: Edit existing permission groups.
fa_IR: گروه‌های دسترسی موجود را ویرایش کنید.

en: Delete permission groups.
fa_IR: گروه‌های دسترسی را حذف کنید.

en: Add or remove members from permission groups.
fa_IR: اعضای گروه‌های دسترسی را اضافه یا حذف کنید.

en: Create network-wide permission groups in multisite.
fa_IR: گروه‌های دسترسی در سطح شبکه را در چندسایت ایجاد کنید.

en: Manage members of network-wide permission groups.
fa_IR: اعضای گروه‌های دسترسی در سطح شبکه را مدیریت کنید.

en: Exception Management
fa_IR: مدیریت استثناها

en: Set per-item association exceptions.
fa_IR: استثناهای ارتباط هر مورد را تعیین کنید.

en: Set per-item edit exceptions.
fa_IR: استثناهای ویرایش هر مورد را تعیین کنید.

en: Set per-item read exceptions.
fa_IR: استثناهای خواندن هر مورد را تعیین کنید.

en: Set per-item revision exceptions.
fa_IR: استثناهای ویرایش هر مورد را تعیین کنید.

en: Set taxonomy term assignment exceptions.
fa_IR: استثناهای اختصاص اصطلاحات طبقه‌بندی را تعیین کنید.

en: Set taxonomy term association exceptions.
fa_IR: استثناهای ارتباط اصطلاحات طبقه‌بندی را تعیین کنید.

en: Set taxonomy term management exceptions.
fa_IR: استثناهای مدیریت اصطلاحات طبقه‌بندی را تعیین کنید.

en: Content Associations
fa_IR: ارتباطات محتوا

en: Associate users or groups with any page.
fa_IR: کاربران یا گروه‌ها را با هر صفحه‌ای مرتبط کنید.

en: Define and apply custom post statuses.
fa_IR: وضعیت‌های پست سفارشی را تعریف و اعمال کنید.

en: Define custom privacy policies for content.
fa_IR: سیاست‌های حریم خصوصی سفارشی برای محتوا تعریف کنید.

en: Moderate any item regardless of authorship.
fa_IR: هر موردی را صرف‌نظر از نویسندگی، مدیریت کنید.

en: Media & Misc
fa_IR: رسانه و متفرقه

en: Edit attachments uploaded by the current user.
fa_IR: ویرایش پیوست‌های بارگذاری شده توسط کاربر فعلی.

en: List unattached files uploaded by other users.
fa_IR: فهرست فایل‌های بدون پیوست بارگذاری شده توسط سایر کاربران.

en: List all media library files.
fa_IR: فهرست تمامی فایل‌های کتابخانه رسانه.

en: Exempt user from edit-circle restrictions.
fa_IR: کاربر را از محدودیت‌های ویرایش دایره‌ای معاف کنید.

en: Exempt user from read-circle restrictions.
fa_IR: کاربر را از محدودیت‌های خواندن دایره‌ای معاف کنید.

en: see %1$sRole Usage%2$s: "Pattern Roles"
fa_IR: مشاهده %1$sاستفاده از نقش%2$s: "نقش‌های الگو"

en: activate %1$sAdvanced settings%2$s, see Role Usage
fa_IR: فعال‌سازی %1$sتنظیمات پیشرفته%2$s، مشاهده استفاده از نقش

en: "Posts" capabilities selected here also define type-specific role assignment for Permission Groups%s.
fa_IR: "قابلیت‌های پست‌ها" انتخاب شده در اینجا همچنین نوع اختصاص نقش خاص برای گروه‌های مجوز%s را تعریف می‌کند.

en: "Posts" capabilities selected here also define type-specific role assignment for Permit Groups%s.
fa_IR: "قابلیت‌های پست‌ها" انتخاب شده در اینجا همچنین نوع اختصاص نقش خاص برای گروه‌های مجوز%s را تعریف می‌کند.

en: Capabilities for custom statuses can be manually added here. (See %sPermissions > Post Statuses%s for applicable names). %sSupplemental status-specific roles%s are usually more convenient, though.
fa_IR: قابلیت‌ها برای وضعیت‌های سفارشی می‌توانند به صورت دستی در اینجا اضافه شوند. (به %sمجوزها > وضعیت‌های پست%s برای نام‌های مربوطه مراجعه کنید). %sنقش‌های خاص وضعیت‌های تکمیلی%s معمولاً راحت‌تر هستند.

en: Capabilities for custom statuses can be manually added here. Or activate the PP Custom Post Statuses extension to assign status-specific supplemental roles.
fa_IR: قابلیت‌ها برای وضعیت‌های سفارشی می‌توانند به صورت دستی در اینجا اضافه شوند. یا افزونه PP وضعیت‌های پست سفارشی را فعال کنید تا نقش‌های خاص وضعیت تکمیلی را اختصاص دهید.

en: Capabilities for custom statuses can be manually added to a role here (see Conditions > Status > Capability Mapping for applicable names). However, it is usually more convenient to use Permit Groups to assign a supplemental status-specific role.
fa_IR: قابلیت‌ها برای وضعیت‌های سفارشی می‌توانند به صورت دستی به یک نقش در اینجا اضافه شوند (به شرایط > وضعیت > نقشه‌برداری قابلیت برای نام‌های مربوطه مراجعه کنید). با این حال، معمولاً راحت‌تر است که از گروه‌های مجوز برای اختصاص یک نقش خاص وضعیت تکمیلی استفاده کنید.

en: Unique Post Type Capabilities
fa_IR: قابلیت‌های نوع پست منحصر به فرد

note: translators: %1$s and %2$s are link tags for 'Find out more.'
en: Allow post type permissions to be controlled separately from other areas of WordPress. %1$sFind out more.%2$s
fa_IR: اجازه دهید مجوزهای نوع پست به صورت جداگانه از سایر مناطق WordPress کنترل شوند. %1$sبیشتر بدانید.%2$s

en: Use the "Create" capability for selected post types
fa_IR: از قابلیت "ایجاد" برای نوع‌های پست انتخاب شده استفاده کنید

en: This will cause a new capability to be required for creating posts, and enable a checkbox column here for role assignments. Normally, post creation is controlled by the "Edit" capability.
fa_IR: این باعث می‌شود که یک قابلیت جدید برای ایجاد پست‌ها لازم باشد و یک ستون جعبه تیک برای اختصاص نقش‌ها در اینجا فعال شود. معمولاً، ایجاد پست توسط قابلیت "ویرایش" کنترل می‌شود.

en: Update
fa_IR: به‌روزرسانی

en: Unique Taxonomy Capabilities
fa_IR: قابلیت‌های تاکسونومی منحصر به فرد

en: Allow taxonomy permissions to be controlled separately from other areas of WordPress.
fa_IR: اجازه دهید مجوزهای تاکسونومی به صورت جداگانه از سایر مناطق WordPress کنترل شوند.

en: Detailed Taxonomy Capabilities
fa_IR: قابلیت‌های دقیق طبقه‌بندی

en: Allow "Edit", "Delete" and "Assign" capabilities separately from the "Manage" capability.
fa_IR: اجازه دهید قابلیت‌های "ویرایش"، "حذف" و "اختصاص دادن" به‌طور جداگانه از قابلیت "مدیریت" باشد.

en: Login Redirect
fa_IR: تغییر مسیر ورود

en: Logout Redirect
fa_IR: تغییر مسیر خروج

en: Registration Redirect
fa_IR: تغییر مسیر ثبت‌نام

en: First Login Redirect
fa_IR: تغییر مسیر ورود اول

en: Enter the URL users in this role should be redirected to after login.
fa_IR: آدرس URL را وارد کنید که کاربران در این نقش پس از ورود به آن تغییر مسیر یابند.

en: Enter the URL users in this role should be redirected to after logout.
fa_IR: آدرس URL را وارد کنید که کاربران در این نقش پس از خروج به آن تغییر مسیر یابند.

en: Enter the URL users in this role should be redirected to after registration.
fa_IR: آدرس URL را وارد کنید که کاربران در این نقش پس از ثبت‌نام به آن تغییر مسیر یابند.

en: Enter the URL users in this role should be redirected to after their first login.
fa_IR: آدرس URL را وارد کنید که کاربران در این نقش پس از ورود اول به آن تغییر مسیر یابند.

en: %s Redirects
fa_IR: %s تغییر مسیرها

en: Save Changes
fa_IR: ذخیره تغییرات

en: Redirect users to the URL they were viewing before login.
fa_IR: کاربران را به آدرس URL که قبل از ورود مشاهده می‌کردند، تغییر مسیر دهید.

en: Redirect users to a specified URL.
fa_IR: کاربران را به یک آدرس URL مشخص تغییر مسیر دهید.

en: Enter the relative path only without domain for login redirect.
fa_IR: فقط مسیر نسبی را بدون دامنه برای تغییر مسیر ورود وارد کنید.

en: You must enter the Login Redirect URL.
fa_IR: شما باید آدرس URL تغییر مسیر ورود را وارد کنید.

en: Enter the relative path only without domain for logout redirect.
fa_IR: فقط مسیر نسبی را بدون دامنه برای تغییر مسیر خروج وارد کنید.

en: Redirect Features allows you to redirect users in a role after Registration, Login or Logout.
fa_IR: قابلیت‌های تغییر مسیر به شما اجازه می‌دهد تا کاربران در یک نقش را پس از ثبت‌نام، ورود یا خروج تغییر مسیر دهید.

en: How to use Redirect Features
fa_IR: چگونه از قابلیت‌های تغییر مسیر استفاده کنیم

en: You do not have sufficient permissions to perform this action.
fa_IR: شما مجوزهای کافی برای انجام این عمل را ندارید.

en: Your link has expired, refresh the page and try again.
fa_IR: لینک شما منقضی شده است، صفحه را تازه کنید و دوباره تلاش کنید.

en: Missing parameters, refresh the page and try again.
fa_IR: پارامترهای گم شده، صفحه را تازه کنید و دوباره تلاش کنید.

en: Invalid role name entry: %s
fa_IR: ورودی نام نقش نامعتبر: %s

en: The role "%s" already exists. Please choose a different name.
fa_IR: نقش "%s" قبلاً وجود دارد. لطفاً یک نام متفاوت انتخاب کنید.

en: Something went wrong, the system wasn't able to create the role, refresh the page and try again.
fa_IR: مشکلی پیش آمده است، سیستم نتوانست نقش را ایجاد کند، صفحه را تازه کنید و دوباره تلاش کنید.

en: The new role %s was created successfully.
fa_IR: نقش جدید %s با موفقیت ایجاد شد.

en: %s role updated successfully.
fa_IR: %s نقش با موفقیت به‌روزرسانی شد.

en: Cannot delete default role. You <a href="%s">have to change it first</a>.
fa_IR: نقش پیش‌فرض را نمی‌توان حذف کرد. شما <a href="%s">باید ابتدا آن را تغییر دهید</a>.

en: Deleting a system role is not allowed.
fa_IR: حذف نقش سیستم مجاز نیست.

en: %1$d users moved to default role %2$s.
fa_IR: %1$d کاربر به نقش پیش‌فرض %2$s منتقل شدند.

en: The role %1$s was successfully deleted. %2$s
fa_IR: نقش %1$s با موفقیت حذف شد. %2$s

en: The selected %1$s roles were successfully deleted. %2$s
fa_IR: نقش‌های %1$s انتخاب‌شده با موفقیت حذف شدند. %2$s

en: The role could not be deleted.
fa_IR: نقش نمی‌توانست حذف شود.

en: The role %1$s was successfully hidden.
fa_IR: نقش %1$s با موفقیت پنهان شد.

en: The role %1$s was successfully unhidden.
fa_IR: نقش %1$s با موفقیت نمایان شد.

en: Gutenberg editor
fa_IR: ویرایشگر گوتنبرگ

en: Classic editor
fa_IR: ویرایشگر کلاسیک

en: Role Slug
fa_IR: اسلاگ نقش

en: The "slug" is the URL-friendly version of the role. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers and underscores.
fa_IR: "اسلاگ" نسخه‌ای از نقش است که برای URL مناسب است. معمولاً تمام حروف کوچک است و فقط شامل حروف، اعداد و زیرخط‌ها می‌باشد.

en: Block Login
fa_IR: مسدود کردن ورود

en: Block users in this role from logging into the site.
fa_IR: مسدود کردن کاربران در این نقش از ورود به سایت.

en: Block Dashboard Access
fa_IR: مسدود کردن دسترسی به داشبورد

en: Block users in this role from accessing admin area.
fa_IR: مسدود کردن کاربران در این نقش از دسترسی به ناحیه مدیریت.

en: Role Level
fa_IR: سطح نقش

en: Each user role has a level from 0 to 10. The Subscriber role defaults to the lowest level (0). The Administrator role defaults to level 10.
fa_IR: هر نقش کاربری دارای سطحی از 0 تا 10 است. نقش مشترک به طور پیش‌فرض به پایین‌ترین سطح (0) تعلق دارد. نقش مدیر به طور پیش‌فرض به سطح 10 تعلق دارد.

en: Delete role
fa_IR: حذف نقش

en: Deleting this role will completely remove it from database and is irrecoverable.
fa_IR: حذف این نقش به طور کامل آن را از پایگاه داده حذف کرده و غیرقابل بازگشت است.

note: Translators: "Editor" means post editor like Gutenberg
en: Disable Code Editor
fa_IR: غیرفعال کردن ویرایشگر کد

note: Translators: "Editor" means post editor like Gutenberg
en: Disable the "Code editor" option for the Gutenberg block editor.
fa_IR: گزینه "ویرایشگر کد" را برای ویرایشگر بلوک گوئنبرگ غیرفعال کنید.

note: Translators: "Editor" means post editor like Gutenberg
en: Control Allowed Editors
fa_IR: کنترل ویرایشگران مجاز

note: Translators: "Editor" means post editor like Gutenberg
en: Select the allowed editor options for users in this role.
fa_IR: گزینه‌های ویرایشگر مجاز را برای کاربران در این نقش انتخاب کنید.

en: Disable WooCommerce admin restrictions
fa_IR: غیرفعال کردن محدودیت‌های مدیریت WooCommerce

en: By default, WooCommerce prevents most users from accessing the WordPress admin area. When enabled, this setting will remove those restrictions for this role. %1s Click here for more details. %2s
fa_IR: به طور پیش‌فرض، WooCommerce اکثر کاربران را از دسترسی به ناحیه مدیریت وردپرس جلوگیری می‌کند. هنگامی که این تنظیم فعال باشد، این محدودیت‌ها را برای این نقش حذف خواهد کرد. %1s برای جزئیات بیشتر اینجا کلیک کنید. %2s

en: Slug already exists
fa_IR: اسلاگ قبلاً وجود دارد

note: Translators: "Editor" means post editor like Gutenberg
en: Select allowed editor
fa_IR: انتخاب ویرایشگر مجاز

note: Translators: "Editor" means post editor like Gutenberg
en: You must select at least one editor for the role when managing allowed editor.
fa_IR: شما باید حداقل یک ویرایشگر برای نقش هنگام مدیریت ویرایشگر مجاز انتخاب کنید.

en: Select %s
fa_IR: انتخاب %s

en: Read more on Role Level.
fa_IR: بیشتر درباره سطح نقش بخوانید.

en: Are you sure you want to delete this role?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید این نقش را حذف کنید؟

en: %s role copied. Please click the "Create Role" button to create this new role.
fa_IR: %s نقش کپی شد. لطفاً روی دکمه "ایجاد نقش" کلیک کنید تا این نقش جدید را ایجاد کنید.

en: Edit Role: %s
fa_IR: ویرایش نقش: %s

en: Copy Role
fa_IR: کپی نقش

en: Create New Role
fa_IR: ایجاد نقش جدید

en: All Roles
fa_IR: تمام نقش‌ها

en: These can be edited on the %1s Capabilities screen %2s
fa_IR: این‌ها را می‌توان در صفحه %1s قابلیت‌ها %2s ویرایش کرد

en: Load More
fa_IR: بارگذاری بیشتر

en: Load Less
fa_IR: بارگذاری کمتر

en: All %s | All %s
fa_IR[0]: تمام %s

en: Mine %s | Mine %s
fa_IR[0]: مال من %s

en: Has Users %s | Has Users %s
fa_IR[0]: دارای کاربران %s

en: No Users %s | No Users %s
fa_IR[0]: کاربری وجود ندارد %s

en: Editable %s | Editable %s
fa_IR[0]: قابل ویرایش %s

en: Uneditable %s | Uneditable %s
fa_IR[0]: غیرقابل ویرایش %s

en: System %s | System %s
fa_IR[0]: سیستم %s

en: Copy
fa_IR: کپی

en: (non-editable role)
fa_IR: (نقش غیرقابل ویرایش)

en: Unhide
fa_IR: نمایش

en: Your Role
fa_IR: نقش شما

en: Search Roles
fa_IR: جستجوی نقش‌ها

en: Multiples roles on "Add New User" screen
fa_IR: نقش‌های متعدد در صفحه "افزودن کاربر جدید"

en: This allows you to assign a new user to multiples roles.
fa_IR: این امکان را به شما می‌دهد که یک کاربر جدید را به نقش‌های متعدد اختصاص دهید.

en: Multiples roles on "User Edit" screen
fa_IR: نقش‌های متعدد در صفحه "ویرایش کاربر"

en: This allows you to assign an existing user to multiple roles.
fa_IR: این امکان را به شما می‌دهد که یک کاربر موجود را به نقش‌های متعدد اختصاص دهید.

en: Set login redirect cookie
fa_IR: تنظیم کوکی هدایت ورود

en: Use cookie to determine pages users were viewing before login. This is useful when login redirect is not working correctly due to wp_get_referer() limitation.
fa_IR: از کوکی برای تعیین صفحاتی که کاربران قبل از ورود مشاهده کرده‌اند استفاده کنید. این زمانی مفید است که هدایت ورود به درستی کار نمی‌کند به دلیل محدودیت wp_get_referer().

en: Show private post types
fa_IR: نمایش نوع‌های پست خصوصی

en: This will show all post types on the "Capabilities" screen, even ones normally hidden in the WordPress admin area.
fa_IR: این همه نوع پست را در صفحه "قابلیت‌ها" نمایش می‌دهد، حتی نوع‌هایی که معمولاً در ناحیه مدیریت WordPress پنهان هستند.

en: Show private taxonomies
fa_IR: نمایش taxonomies خصوصی

en: This will show all taxonomies on the "Capabilities" screen, even ones normally hidden in the WordPress admin area.
fa_IR: این همه taxonomies را در صفحه "قابلیت‌ها" نمایش می‌دهد، حتی taxonomies که معمولاً در ناحیه مدیریت WordPress پنهان هستند.

en: Application password capabilities
fa_IR: قابلیت‌های رمز عبور برنامه

en: Allow the Capabilities screen to deny selected capabilities for individual WordPress application passwords.
fa_IR: اجازه دهید صفحه قابلیت‌ها قابلیت‌های انتخاب شده را برای رمزهای عبور برنامه وردپرس فردی رد کند.

en: Show all post types on the "Editor Features" screen, even ones normally hidden in the WordPress admin area.
fa_IR: نمایش همه نوع‌های پست در صفحه "ویژگی‌های ویرایشگر"، حتی نوع‌هایی که معمولاً در ناحیه مدیریت WordPress پنهان هستند.

en: Enable Classic Editor tab
fa_IR: فعال‌سازی تب ویرایشگر کلاسیک

en: Always show the Classic Editor tab in "Editor Features" screen.
fa_IR: همیشه تب ویرایشگر کلاسیک را در صفحه "ویژگی‌های ویرایشگر" نمایش دهید.

en: Admin Bar modification
fa_IR: تغییرات نوار مدیریت

en: When testing, display a caption and return link in the Admin Bar.
fa_IR: هنگام آزمایش، یک زیرنویس و لینک بازگشت در نوار مدیریت نمایش دهید.

en: Admin Bar search
fa_IR: جستجوی نوار مدیریت

en: Add option to search and user testing in the Admin Bar.
fa_IR: اضافه کردن گزینه‌ای برای جستجو و آزمایش کاربر در نوار مدیریت.

en: Front End footer notice
fa_IR: اعلان پاورقی در Front End

en: When testing, display a return link in the front end footer.
fa_IR: هنگام آزمایش، یک لینک بازگشت در پاورقی Front End نمایش دهید.

en: Exclude role from User Testing
fa_IR: نقش را از آزمایش کاربری حذف کنید

en: Select roles...
fa_IR: نقش‌ها را انتخاب کنید...

en: Exclude users in selected roles from User Testing.
fa_IR: کاربران در نقش‌های انتخاب شده را از آزمایش کاربری حذف کنید.

en: Automatically refresh profile elements
fa_IR: عناصر پروفایل را به‌طور خودکار تازه‌سازی کنید

en: Always try to automatically find profile elements. This may cause temporary issues when updating user roles that do not have access to the WordPress admin area.
fa_IR: همیشه سعی کنید عناصر پروفایل را به‌طور خودکار پیدا کنید. این ممکن است باعث ایجاد مشکلات موقتی در هنگام به‌روزرسانی نقش‌های کاربری که به ناحیه مدیریت WordPress دسترسی ندارند، شود.

en: Capabilities Settings
fa_IR: تنظیمات قابلیت‌ها

en: Search user...
fa_IR: کاربر را جستجو کنید...

en: Search
fa_IR: جستجو

en: No results found.
fa_IR: هیچ نتیجه‌ای یافت نشد.

en: Permission denied.
fa_IR: دسترسی رد شد.

en: Test user
fa_IR: کاربر آزمایشی

en: Test this user
fa_IR: این کاربر را آزمایش کنید

en: Testing:
fa_IR: آزمایش:

en: %1$sReturn to Administrator view%2$s
fa_IR: %1$sبازگشت به نمای مدیر%2$s

en: Testing as user: %1$s. %2$sReturn to Administrator view%3$s
fa_IR: آزمایش به عنوان کاربر: %1$s. %2$sبازگشت به نمای مدیر%3$s

en: Unable to retrieve user data.
fa_IR: نمی‌توان اطلاعات کاربر را بازیابی کرد.

en: Updating Settings...
fa_IR: در حال به‌روزرسانی تنظیمات...

en: Updating access...
fa_IR: در حال به‌روزرسانی دسترسی...

en: Error updating access.
fa_IR: خطا در به‌روزرسانی دسترسی.
