Breadcrumb NavXT - en to be translation catalogue (115 entries)

en: Insufficient privileges to proceed.
be: Недастаткова прывілегій для працягвання.

en: <a title="Go to the first page of search results for %title%." href="%link%">
be: <a title="Перайсці да першай старонкі, каб убачыць рэзультат для %title%." href="%link%">

en: Settings
be: Налады

en: All of your current Breadcrumb NavXT settings will be overwritten with the default values. Are you sure you want to continue?
be: Усе цякучыя налады Breadcrumb NavXT будуць перазапісаны звычайнымі наладымі. Вы хочаце працягнуць?

en: All of your current Breadcrumb NavXT settings will be overwritten with the imported values. Are you sure you want to continue?
be: Усе цякучыя налады Breadcrumb NavXT будуць перазапісаны імпартаванымі наладымі. Вы хочаце працягнуць?

en: Warning, your version of Breadcrumb NavXT does not match the version supported by this administrative interface. As a result, settings may not work as expected.
be: Папярэджанне: ваша версія Breadcrumb NavXT не адпавядае версіі, якая падтрымліваецца адміністратыўным інтэрфейсам. У выніку, налады могуць не працаваць, як патрабуецца.

en: Your Breadcrumb NavXT Administration interface version is
be: Версія адміністратыўнага інтэрфэйсу Breadcrumb NavXT Administration -

en: Your Breadcrumb NavXT version is
be: Версія Breadcrumb NavXT Administration -

en: Breadcrumb NavXT Settings
be: Налады Breadcrumb NavXT

en: Tips for the settings are located below select options. Please refer to the %sdocumentation%s for more information.
be: Парады для налад знаходзяцца ніжэй. калі ласка, перайдзіце да %sdocumentation%s для інфармацыі.

en: Go to the Breadcrumb NavXT online documentation
be: Перайсці да Breadcrumb NavXT онлайн-дакументацыі

en: General
be: Галоўныя

en: Breadcrumb Separator
be: Раздзяляльнік Breadcrumb

en: Placed in between each breadcrumb.
be: Знаходзіцца паміж кожнай хлебнай дробкай.

en: Breadcrumb Max Title Length
be: Максімальная даўжыня загалоўка хлебнай дробкі

en: Home Breadcrumb
be: Хлебныя дробкі галоўнай старонкі

en: Place the home breadcrumb in the trail.
be: Размяцціць хатнія хлебныя дробкі ў трэйле (trail).

en: Home Title:
be: Загаловак галоўнай старонкі:

en: Home Prefix
be: Home-прэфікс

en: Home Suffix
be: Home-суфікс

en: Home Anchor
be: Home-якар

en: The anchor template for the home breadcrumb.
be: Якарныя шаблон для хлебных дробак.

en: Blog Anchor
be: Blog-якар

en: The anchor template for the blog breadcrumb, used only in static front page environments.
be: Якарныя шаблон для хлебных дробак блогу. выкарыстоўваецца толькі на статычных пярэдніх старонках.

en: Current Item
be: Дадзены элемент

en: Link Current Item
be: Дадзеная спасылка элементу

en: Yes
be: Так

en: Current Item Prefix
be: Дадзены прэфікс элементу

en: This is always placed in front of the last breadcrumb in the trail, before any other prefixes for that breadcrumb.
be: Гэта заўсёды знаходзіцца ў пачатку хлебных дробак, перад усімі прэфіксамі для хлебных дробак.

en: Current Item Suffix
be: Дадзены суфікс элементу

en: This is always placed after the last breadcrumb in the trail, and after any other prefixes for that breadcrumb.
be: Гэта заўсёды знаходзіцца пасля хлебных дробак і пасля ўсіх прэфіксаў для хлебных дробак.

en: Current Item Anchor
be: Дадзены якар элементу

en: The anchor template for current item breadcrumbs.
be: Якарны шаблон для цякучага элементу хлебных драбніц.

en: Paged Breadcrumb
be: Старонкавыя хлебныя дробкі

en: Include the paged breadcrumb in the breadcrumb trail.
be: Уключыць старонкавыя хлебныя дробкі ў радок хлебных дробак.

en: Indicates that the user is on a page other than the first on paginated posts/pages.
be: Указваць, што наведвальнік не на першай старонцы, ў пастах і старонках.

en: Paged Prefix
be: Старонкавы прэфікс

en: Paged Suffix
be: Суфікс старонак

en: Posts &amp; Pages
be: Пасты &amp; Старонкі

en: Post Prefix
be: Прэфікс паста

en: Post Suffix
be: Суфікс паста

en: Post Anchor
be: Якар паста

en: The anchor template for post breadcrumbs.
be: Якарны шаблон для хлебных дробак паста.

en: Post Taxonomy Display
be: Паказваць таксанамію паста

en: Show the taxonomy leading to a post in the breadcrumb trail.
be: Паказваць таксанамію ў хлебных дробках.

en: Post Taxonomy
be: Таксанамія паста

en: Categories
be: Катэгорыі

en: Tags
be: Тэгі

en: The taxonomy which the breadcrumb trail will show.
be: Паказваць таксанамію, калі ёсцьхлебныя дробкі.

en: Page Prefix
be: Прэфікс старонкі

en: Page Suffix
be: Суфік старонкі

en: Page Anchor
be: Якар старонкі

en: The anchor template for page breadcrumbs.
be: Паказваць якарны шаблон для хлебных дробак старонкі.

en: Attachment Prefix
be: Прэфікс дадатка

en: Attachment Suffix
be: Суфікс дадатка

en: Category Prefix
be: Прэфікс катэгорыі

en: Applied before the anchor on all category breadcrumbs.
be: Прызначаць перад якарам ўва ўсіх катэгорыях хлебных дробак.

en: Category Suffix
be: Суфікс катэгорый

en: Applied after the anchor on all category breadcrumbs.
be: Прызначаць пасля якара ўва ўсіх катэгорыях хлебных дробак.

en: Category Anchor
be: Якар катэгорыі

en: The anchor template for category breadcrumbs.
be: Якарны шаблон для катэгорыі хлебных дробак.

en: Archive by Category Prefix
be: Архіў па прэфіксам катэгорый

en: Applied before the title of the current item breadcrumb on an archive by cateogry page.
be: Прызначаць перад загалоўкам цякучых хлебных дробак у архіве па катэгорыям старонак.

en: Archive by Category Suffix
be: Архіў па суфіксам катэгорый

en: Applied after the title of the current item breadcrumb on an archive by cateogry page.
be: Прызначаць пасля загалоўка цякучых хлебных дробак у архіве па катэгорыям старонак.

en: Tag Prefix
be: Прэфікс тэга

en: Applied before the anchor on all tag breadcrumbs.
be: Прызначаць перад якарам ўва ўсіх катэгорыях хлебных дробак.

en: Tag Suffix
be: Суфікс тэга

en: Applied after the anchor on all tag breadcrumbs.
be: Прызначаць пасля якара ўва ўсіх тэгах хлебных дробак.

en: Tag Anchor
be: Якар тэга

en: The anchor template for tag breadcrumbs.
be: Якарны шаблон для тэга хлебных дробак.

en: Archive by Tag Prefix
be: Архіў па тэгу прэфікса

en: Applied before the title of the current item breadcrumb on an archive by tag page.
be: Прызначаць перад загалоўкам цякучых хлебных дробак у архіве па тэгам старонак.

en: Archive by Tag Suffix
be: Архіў па суфіксам тэгаў

en: Applied after the title of the current item breadcrumb on an archive by tag page.
be: Прызначаць пасля загалоўка цякучых хлебных дробак у архіве па тэгам старонак.

en: Date Archives
be: Каляндарны архіў

en: Archive by Date Prefix
be: Архіў па прэфіксу даты

en: Applied before the anchor on all date breadcrumbs.
be: Прызначаць перад якарам ўва ўсіх датах хлебных дробак.

en: Archive by Date Suffix
be: Архіў па суфіксе даты

en: Applied after the anchor on all date breadcrumbs.
be: Прызначаць пасля якара ўва ўсіх датах хлебных дробак.

en: Date Anchor
be: Якар даты

en: The anchor template for date breadcrumbs.
be: Якарны шаблон для даты хлебных дробак.

en: Miscellaneous
be: Рознае

en: Author Prefix
be: Прэфікс аўтара

en: Author Suffix
be: Суфікс аўтара

en: Author Display Format
be: Фармат паказу аўтара

en: display_name uses the name specified in "Display name publicly as" under the user profile the others correspond to options in the user profile.
be: display_name выкарыстоўвае імя, вызначанае ў "Display name publicly as".

en: Search Prefix
be: Прэфікс пошуку

en: Search Suffix
be: Суфікс пошуку

en: Search Anchor
be: Пошукавы якар

en: The anchor template for search breadcrumbs, used only when the search results span several pages.
be: Якарны шаблон для хлебных дробак пошуку, толькі тады, каклі рэзультаты пошуку размяшчаюцца на некалькіх старонках.

en: 404 Title
be: 404-загаловак

en: 404 Prefix
be: 404-суфікс

en: 404 Suffix
be: 404-суфікс

en: Save Changes
be: Налады захаваныя

en: Import/Export/Reset Settings
be: Налады імпарту/экспарту/збіцця налад

en: Import Breadcrumb NavXT settings from a XML file, export the current settings to a XML file, or reset to the default Breadcrumb NavXT settings.
be: Імпартаваць налады Breadcrumb NavXT з XML-файла, экспартаваць цякучыя налады ў XML-файл або збіць звычайныя налады Breadcrumb NavXT.

en: Settings File
be: Файл налад

en: Select a XML settings file to upload and import settings from.
be: Выберыце XML-налады для імпарту налад.

en: Import
be: Імпартаваць

en: Export
be: Экспартаваць

en: Reset
be: Збіць

en: Importing settings from file failed.
be: Імпартаванне налад з файла пацярпела няўдачу.

en: The Breadcrumb NavXT settings were successfully imported from file.
be: Налады Breadcrumb NavXT поўнасцю імпартаваныя з файла.

en: The Breadcrumb NavXT settings were reset to the default values.
be: Налады Breadcrumb NavXT збітыя да звычайных.

en: Blog
be: Блог

en: <a title="Go to %title%." href="%link%">
be: <a title="Перайсці да %title%." href="%link%">

en: Search results for &#39;
be: Рэзультат пошуку для &#39;

en: <a title="Go to the %title% tag archives." href="%link%">
be: <a title="Перайсці да %title% тэгаў архіваў." href="%link%">

en: Articles by:
be: Артыкулы па:

en: <a title="Go to the %title% category archives." href="%link%">
be: <a title="Перайсці да %title% катэгорый архіваў." href="%link%">

en: Archive by category &#39;
be: Архіў па катэгорыям  &#39;

en: Archive by tag &#39;
be: Архіў па тэгам  &#39;

en: <a title="Go to the %title% archives." href="%link%">
be: <a title="Перайсці да %title% архіваў." href="%link%">

en: Untagged
be: Без тэгаў
