Bit Form 3.0.0 - en to uk translation catalogue (2628 entries)

note: Description of the plugin
en: Contact Form Builder Plugin: Multi Step Contact Form, Payment Form, Custom Contact Form Plugin by Bit Form
uk: Плагін для створення контактних форм: багатокрокова контактна форма, форма оплати, плагін для користувацьких контактних форм від Bit Form

en: Token expired
uk: Термін дії токена минув

en: No Integration Found
uk: Інтеграція не знайдена

en: No Connected App Found
uk: Підключений додаток не знайдено

en: Some of the test fields are empty or an invalid email supplied
uk: Деякі тестові поля порожні або введено недійсну електронну адресу

en: Migration Complete
uk: Міграція завершена

en: Invalid file type
uk: Недопустимий тип файлу

en: Invalid form id
uk: Недійсний ідентифікатор форми

en: Meta Box must be activated!
uk: Meta Box повинен бути активований!

en: Conversational CSS Saved Successfully!
uk: Conversational CSS успішно збережено!

en: Bit Form - Most advanced form builder and entries management plugin
uk: Bit Form - найпередовіший плагін для створення форм та керування записами

en: All Forms
uk: Усі форми

en: Form Templates
uk: Шаблони форм

en: App Settings
uk: Налаштування додатка

en: Integrations
uk: Інтеграції

en: PDF Setting
uk: Налаштування PDF

en: Payments
uk: Платежі

en: Doc & Support
uk: Документація та підтримка

en: Get 74% OFF
uk: Отримайте знижку 74%

en: Template not found, by this name:
uk: Шаблон з таким ім’ям не знайдено:

en: Error Occurred, Please Reload
uk: Сталася помилка, будь ласка, перезавантажте

en: You are allowed to add maximum 2 workflows
uk: Ви можете додати максимум 2 робочі процеси

en: Can not save empty form.
uk: Не можна зберегти порожню форму.

en: Form Name Should Be Within 50 Characters
uk: Назва форми повинна містити не більше 50 символів

en: All Entries
uk: Всі записи

en: Form Saved successfully
uk: Форму успішно збережено

en: User
uk: Користувач

en: IP address
uk: IP-адреса

en: Form update failed.
uk: Не вдалося оновити форму.

en: Error Occured in saving %s
uk: Помилка при збереженні %s

en: Form updated successfully.
uk: Форму успішно оновлено.

en: Form status change failed.
uk: Не вдалося змінити статус форми.

en: Form status changed successfully
uk: Статус форми успішно змінено

en: Form id is empty.
uk: Ідентифікатор форми порожній.

en: Form is not exists.
uk: Форма не існує.

en: Form id is invalid.
uk: Ідентифікатор форми недійсний.

en: Form deleted successfully.
uk: Форму успішно видалено.

en: Form id is invalid
uk: Ідентифікатор форми недійсний

en: Forms deleted successfully.
uk: Форми успішно видалено.

en: Form does not exists.
uk: Форма не існує.

en: Form duplicated successfully
uk: Форму успішно дубльовано

en: Please import a valid json.
uk: Будь ласка, імпортуйте валідний JSON.

en: Form imported successfully.
uk: Форму успішно імпортовано.

en: Form does not exists
uk: Форма не існує

en: Entry Not Found!
uk: Запис не знайдено!

en: Invalid Form ID or Entries ID.
uk: Недійсний ідентифікатор форми або запису.

en: Entries id is invalid
uk: Ідентифікатор запису недійсний

en: Form does not exist.
uk: Форма не існує.

en: Entry Deletetion prevented by workflow
uk: Видалення запису заблоковано робочим процесом

en: Entry Deleted successfully
uk: Запис успішно видалено

en: Entry Deleted successfully, Some prevented by workflow
uk: Запис успішно видалено, деякі заблоковані робочим процесом

en: Form entry deletion failed.
uk: Не вдалося видалити запис форми.

en: Form id or entries id is invalid
uk: Ідентифікатор форми або запису недійсний

en: Form does not exist
uk: Форма не існує

en: Entry Duplicated successfully
uk: Запис успішно дубльовано

en: Entries Duplicated successfully
uk: Записи успішно дубльовано

en: Form entries does not exist.
uk: Записи форми не існують.

en: Failed to update, Data is empty.
uk: Не вдалося оновити, дані порожні.

en: Invalid Form ID or entries ID.
uk: Недійсний ідентифікатор форми або запису.

en: Invalid Form id or entries id.
uk: Недійсний ідентифікатор форми або запису.

en: Integration deleted
uk: Інтеграцію видалено

en: Message deleted
uk: Повідомлення видалено

en: workflow deleted
uk: Робочий процес видалено

en: Email Template deleted
uk: Шаблон електронної пошти видалено

en: Email Template duplicated
uk: Шаблон електронної пошти дубльовано

en: Report preferrences saved successfully
uk: Налаштування звіту успішно збережено

en: g-ReCAPTCHA details is empty
uk: Дані g-ReCAPTCHA порожні

en: reCAPTCHA saved successfully
uk: reCAPTCHA успішно збережено

en: reCAPTCHA updated successfully
uk: reCAPTCHA успішно оновлено

en: Setting details is empty
uk: Дані налаштувань порожні

en: Please re-check your Client ID & Secret
uk: Будь ласка, перевірте Client ID та Secret

en: Payment setting saved successfully
uk: Налаштування оплати успішно збережено

en: Payment setting updated successfully
uk: Налаштування оплати успішно оновлено

en: This field is required
uk: Це поле є обов’язковим

en: Please, enter a valid email address
uk: Будь ласка, введіть дійсну електронну адресу

en: Please, enter a valid URL
uk: Будь ласка, введіть дійсну URL-адресу

en: Minimum ${field.minimum} is required
uk: Потрібно мінімум ${field.minimum}

en: Maximum ${field.maximum} is allowed
uk: Дозволено максимум ${field.maximum}

en: Please, enter only numbers
uk: Будь ласка, вводьте лише цифри

en: Please, enter a valid phone number
uk: Будь ласка, введіть дійсний номер телефону

en: Select at least ${field.minimum} option(s)
uk: Виберіть щонайменше ${field.minimum} варіант(и)

en: Please, select no more than ${field.maximum} option(s)
uk: Будь ласка, виберіть не більше ніж ${field.maximum} варіант(ів)

en: Input does not match the required pattern
uk: Введене значення не відповідає потрібному шаблону

en: Minimum ${field.minimum_file} file(s) required
uk: Потрібно мінімум ${field.minimum_file} файл(ів)

en: Maximum ${field.maximum_file} file(s) allowed
uk: Дозволено максимум ${field.maximum_file} файл(ів)

en: Maximum file size exceeded. (Max: ${field.maximum_size}MB)
uk: Перевищено максимальний розмір файлу. (Макс: ${field.maximum_size} МБ)

en: File type is not supported
uk: Тип файлу не підтримується

en: This value is already taken. Please, choose a different one.
uk: Це значення вже використано. Будь ласка, оберіть інше.

en: This username or email is already registered. Please, use another.
uk: Це ім’я користувача або електронна пошта вже зареєстровані. Будь ласка, використайте інші.

en: Custom Option Required
uk: Потрібен власний варіант

en: Minimum amount of ${field.minimum_amount} is required
uk: Потрібна мінімальна сума ${field.minimum_amount}

en: Maximum amount of ${field.maximum_amount} is allowed
uk: Дозволена максимальна сума ${field.maximum_amount}

en: Form data is empty
uk: Дані форми порожні

en: At least 1 condition needed
uk: Потрібна принаймні 1 умова

en: Result is empty
uk: Результат порожній

en: Nothing to update
uk: Немає нічого для оновлення

en: Nothing to duplicate
uk: Немає нічого для дублювання

en: prepared query is empty
uk: підготовлений запит порожній

en: is required
uk: обов’язкове поле

en: Minimum number is
uk: Мінімальне число:

en: Maximum number is
uk: Максимальне число:

en: Email is invalid
uk: Неправильна електронна адреса

en: URL is invalid
uk: Неправильна URL-адреса

en: Sorry, Error occurred in saving form entry
uk: Вибачте, сталася помилка при збереженні запису форми

en: Sorry, error occurred in logging form entry
uk: Вибачте, сталася помилка при вході в запис форми

en: Sorry, Error occured in saving form entry data
uk: Вибачте, сталася помилка при збереженні даних запису форми

en: provided form entries does not exists
uk: надані записи форми не існують

en: Entry Updated Successfully
uk: Запис успішно оновлено

en:  is required.
uk:  є обов’язковим.

en:  should be an email. please provide a valid email address.
uk:  має бути електронною поштою. Будь ласка, введіть дійсну електронну адресу.

en:  should be Time Format
uk:  має бути у форматі часу

en:  should be a phone number
uk:  має бути номером телефону

en:  should be a number
uk: повинно бути числом

en:  should be an URL
uk: повинно бути URL

en:  should be a date
uk: повинно бути датою

en: Bitform Pages
uk: Сторінки Bitform

en: Requested parameter is empty
uk: Запитуваний параметр порожній

en: module, fields are required for Sendinblue api
uk: для Sendinblue api потрібні модуль і поля

en: module, fields are required for Acumbamail api
uk: для Acumbamail api потрібні модуль і поля

en: Autonami Pro Plugins not found
uk: Плагіни Autonami Pro не знайдено

en: module, fields are required for Autonami api
uk: для Autonami api потрібні модуль і поля

en: Required data not found.
uk: Не знайдено необхідних даних.

en: module, fields are required for Elastic Email api
uk: для Elastic Email api потрібні модуль і поля

en: module, fields are required for Encharge api
uk: для Encharge api потрібні модуль і поля

en: Fluent CRM Plugins not found
uk: Плагіни Fluent CRM не знайдено

en: Please! Insatall Fluent CRM
uk: Будь ласка! Встановіть Fluent CRM

en: module, fields are required for Fluent CRM api
uk: для Fluent CRM api потрібні модуль і поля

en: module, fields are required for Gist api
uk: для Gist api потрібні модуль і поля

en: module, fields are required for Google sheet api
uk: для Google sheet api потрібні модуль і поля

en: module, fields are required for Trello api
uk: для Trello api потрібні модуль і поля

en: Request parameter is empty
uk: Параметр запиту порожній

en: api key field is required for hubspot api
uk: для hubspot api потрібне поле api key

en: Integration execution failed
uk: Не вдалося виконати інтеграцію

en: module, fields are required for Mail Chimp api
uk: для Mail Chimp API потрібні модуль і поля

en: Invalid API Token
uk: Недійсний API-токен

en: module, fields are required for MailerLite api
uk: для MailerLite API потрібні модуль і поля

en: Please! Insatall MailPoet
uk: Будь ласка! Встановіть MailPoet

en: Please! Install MailPoet
uk: Будь ласка! Встановіть MailPoet

en: module, fields are required for Mail Poet api
uk: для Mail Poet API потрібні модуль і поля

en: username, password, fields are required for rapidmail api
uk: для rapidmail API потрібні ім'я користувача, пароль і поля

en: Recipient List are required for rapidmail api
uk: Для rapidmail API потрібен список одержувачів

en: module, fields are required for SendFox api
uk: для SendFox API потрібні модуль і поля

en: module, fields are required for Telegram api
uk: для Telegram API потрібні модуль і поля

en: SID, Auth Token,From Number and mapping fields are required for rapidmail api
uk: Для rapidmail API потрібні SID, Auth Token, номер відправника та відображення полів

en: webhook url is empty
uk: URL вебхука порожній

en: %s is required for woocommerce %s
uk: %s потрібен для woocommerce %s

en: WooCommerce must be activated!
uk: WooCommerce має бути активований!

en: module and field map are required for woocommerce
uk: для woocommerce потрібні модуль і відображення полів

en: workspace, table, fields are required for zoho analytics api
uk: для zoho analytics API потрібні робочий простір, таблиця і поля

en: %s is required for zoho bigin, %s module
uk: %s потрібен для zoho bigin, модуль %s

en: module, fields are required for zoho bigin api
uk: для zoho bigin API потрібні модуль і поля

en: %s is required for zoho campaigns
uk: %s потрібен для zoho campaigns

en: list are required for zoho campaigns api
uk: список потрібен для zoho campaigns api

en: %s is required for zoho creator
uk: %s потрібен для zoho creator

en: tokenDetails error
uk: помилка tokenDetails

en: %s is required for zoho crm, %s module
uk: %s потрібен для zoho crm, модуль %s

en: zoho crm field %s's maximum length is %s, Given %s
uk: максимальна довжина поля zoho crm %s становить %s, задано %s

en: Tag is empty
uk: Тег порожній

en: Assignment rules is empty
uk: Правила призначення порожні

en: RelatedList is empty
uk: RelatedList порожній

en: module, layout are required for zoho crm relatedlist
uk: модуль, макет потрібні для zoho crm relatedlist

en: module, layout, fields are required for zoho crm api
uk: модуль, макет, поля потрібні для zoho crm api

en: %s is required for zoho bigin
uk: %s потрібен для zoho bigin

en: list are required for zoho desk api
uk: список потрібен для zoho desk api

en: module, fields are required for zoho mail api
uk: модуль, поля потрібні для zoho mail api

en: is required for zoho marketing hub
uk: потрібен для zoho marketing hub

en: list are required for zoho marketingHub api
uk: список потрібен для zoho marketingHub api

en: %s is required for %s
uk: %s потрібен для %s

en: list are required for zoho projects api
uk: список потрібен для zoho projects api

en: %s is required for zoho recruit, %s module
uk: %s потрібен для zoho recruit, модуль %s

en: module, fields are required for zoho recruit api
uk: модуль, поля потрібні для zoho recruit api

en: module, fields are required for zoho sheet api
uk: модуль, поля потрібні для zoho sheet api

en: module, fields are required for zoho sign api
uk: модуль, поля обов’язкові для zoho sign api

en: parent folder are required for zoho workdrive api
uk: батьківська папка обов’язкова для zoho workdrive api

en: Sorry, Error occured in updated form
uk: Вибачте, сталася помилка в оновленій формі

en: Bitforms Pages
uk: Сторінки Bitforms

en: Sorry! Submission limit exceeded.
uk: Вибачте! Перевищено ліміт відправлень.

en: Sorry! You have exceeded the submission limit.
uk: Вибачте! Ви перевищили ліміт відправлень.

en: Unknown upload error
uk: Невідома помилка завантаження

en: The uploaded file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini.
uk: Завантажений файл перевищує директиву upload_max_filesize у php.ini.

en: The uploaded file exceeds the MAX_FILE_SIZE directive that was specified in the HTML form.
uk: Завантажений файл перевищує директиву MAX_FILE_SIZE, вказану в HTML формі.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
uk: Файл було завантажено лише частково.

en: No file was uploaded.
uk: Файл не було завантажено.

en: Missing a temporary folder.
uk: Відсутня тимчасова папка.

en: Failed to write file to disk.
uk: Не вдалося записати файл на диск.

en: A PHP extension stopped the file upload.
uk: Розширення PHP зупинило завантаження файлу.

en: Total File size is too large
uk: Загальний розмір файлу занадто великий

en: Upload failed
uk: Завантаження не вдалося

en: Untrusted upload source
uk: Ненадійне джерело завантаження

en: Temporary file not accessible
uk: Тимчасовий файл недоступний

en: Empty filename
uk: Порожня назва файлу

en: Cannot read file size
uk: Не вдалося прочитати розмір файлу

en: File size is too large
uk: Розмір файлу занадто великий

en: This file type is not allowed
uk: Цей тип файлу не дозволено

en: File type is not allowed
uk: Тип файлу не дозволено

en: Invalid SVG
uk: Неправильний SVG

en: SVG file is not valid
uk: Файл SVG недійсний

en: File size is too large after sanitation
uk: Розмір файлу занадто великий після очищення

en: File not allowed by policy
uk: Файл заборонено політикою

en: Form Submitted Successfully
uk: Форму успішно надіслано

en: provided form does not exists
uk: надана форма не існує

en: Form ID cannot be empty
uk: Ідентифікатор форми не може бути порожнім

en: #%s no. Form doesn't exists
uk: №%s. Форма не існує

en: #%s no. Form is not active
uk: №%s. Форма не активна

en: Entry Update Successfully
uk: Запис успішно оновлено

en: Token verification failed
uk: Перевірка токена не вдалася

en: You are already logged in
uk: Ви вже увійшли в систему

en: Please submit form with valid fields
uk: Будь ласка, надішліть форму з дійсними полями

en: Please recheck your reCaptcha Configuration
uk: Будь ласка, перевірте налаштування reCaptcha

en: Please verify reCAPTCHA
uk: Будь ласка, підтвердьте reCAPTCHA

en: Please verify hCaptcha
uk: Будь ласка, підтвердьте hCaptcha

en: hCaptcha verification failed
uk: Перевірка hCaptcha не вдалася

en: Please verify Cloudflare Turnstile Captcha
uk: Будь ласка, підтвердіть Captcha Cloudflare Turnstile

en: Cloudflare Turnstile Validation Error:
uk: Помилка перевірки Cloudflare Turnstile:

en: Sorry!! You have already submitted from this IP address
uk: Вибачте!! Ви вже надіслали з цієї IP-адреси

en: within %s to %s
uk: в межах %s до %s

en: %s to %s
uk: %s до %s

en: Form is available %s From %s
uk: Форма доступна %s з %s

en: Form is available %s
uk: Форма доступна %s

en: Form is available on %s
uk: Форма доступна %s

en: Sorry!! Your IP address is %s, Blocked from submitting the form
uk: Вибачте!! Ваша IP-адреса %s заблокована для надсилання форми

en: Other...
uk: Інше...

en: Select a Bitform
uk: Виберіть Bitform

en: Invalid request method. POST required.
uk: Недійсний метод запиту. Вимагається POST.

en: No form selected
uk: Форма не вибрана

en: Please select a form from the Form List available in the Bit Form element settings.
uk: Будь ласка, виберіть форму зі списку форм, доступних у налаштуваннях елемента Bit Form.

en: Select Forms
uk: Вибрати форми

en: Forms
uk: Форми

en: Unsplash Images
uk: Зображення Unsplash

en: Go to the Google reCaptcha V2 Admin Dashboard
uk: Перейдіть до панелі адміністрування Google reCaptcha V2

en: Click on the Register button and add Label.
uk: Натисніть кнопку Реєстрація та додайте мітку.

en: Choose the type of reCaptcha V2 (either I'm not a robot checkbox or Invisible reCaptcha badge).
uk: Виберіть тип reCaptcha V2 (прапорець "Я не робот" або невидимий бейдж reCaptcha).

en: Copy Your Domain URL and Goto Google ReCaptcha Dashboard, paste it under Domains.
uk: Скопіюйте URL вашого домену та перейдіть до панелі керування Google ReCaptcha, вставте його у розділ Domains.

en: Click on the Submit button.
uk: Натисніть кнопку Submit.

en: You will then see the site key and secret key. Copy both keys and back to Bit form Google reCaptcha Settings to paste them into the corresponding
uk: Потім ви побачите Site Key та Secret Key. Скопіюйте обидва ключі і поверніться до налаштувань Bit form Google reCaptcha, щоб вставити їх у відповідні

en: and
uk: та

en: fields.
uk: поля.

en: Click on the
uk: Натисніть на

en: button to apply the settings.
uk: кнопку, щоб застосувати налаштування.

en: Now, Please go to your form and add a Google reCaptcha V2 field.
uk: Тепер, будь ласка, перейдіть до вашої форми та додайте поле Google reCaptcha V2.

en: For more details, please visit the
uk: Для отримання додаткової інформації, будь ласка, відвідайте

en: Bit form Google reCaptcha V2 documentation
uk: документацію Bit form Google reCaptcha V2

en: and watch
uk: і перегляньте

en: YouTube Video
uk: відео на YouTube

en: Go to the Google reCaptcha V3 Admin Dashboard
uk: Перейдіть до панелі керування Google reCaptcha V3

en: Choose the type of reCaptcha V3 (reCaptcha V3).
uk: Виберіть тип reCaptcha V3 (reCaptcha V3).

en: Now, Please go to your form and add a Google reCaptcha V3 field.
uk: Тепер, будь ласка, перейдіть до вашої форми та додайте поле Google reCaptcha V3.

en: Bit form Google reCaptcha V3 documentation
uk: документацію Bit form Google reCaptcha V3

en: Go to the Turnstile Admin Dashboard
uk: Перейдіть до панелі керування Turnstile

en: If you haven't created a Turnstile Site yet, click on the "Add Site" button and fill out the required fields.
uk: Якщо ви ще не створили сайт Turnstile, натисніть кнопку «Додати сайт» і заповніть необхідні поля.

en: If you already have a Turnstile Site, click on the Site Name to open the Site Dashboard.
uk: Якщо у вас уже є сайт Turnstile, натисніть на назву сайту, щоб відкрити панель керування сайтом.

en: You will then see the site key and secret key. Copy both keys and back to Bit form Turnstile Settings to paste them into the corresponding
uk: Потім ви побачите ключ сайту та секретний ключ. Скопіюйте обидва ключі та поверніться до налаштувань Turnstile у Bit form, щоб вставити їх у відповідні поля

en: Now, Please go to your form and add a Turnstile field.
uk: Тепер, будь ласка, перейдіть до вашої форми та додайте поле Turnstile.

en: Bit form Turnstile documentation
uk: Документація Bit form Turnstile

en: Go to the hCaptcha Admin Dashboard
uk: Перейдіть до панелі адміністратора hCaptcha

en: If you haven't created a hCaptcha Site yet, click on the "Add Site" button and fill out the required fields.
uk: Якщо ви ще не створили сайт hCaptcha, натисніть кнопку «Додати сайт» і заповніть необхідні поля.

en: If you already have a hCaptcha Site, click on the Site Name to open the Site Dashboard.
uk: Якщо у вас уже є сайт hCaptcha, натисніть на назву сайту, щоб відкрити панель керування сайтом.

en: You will then see the site. Copy
uk: Потім ви побачите сайт. Скопіюйте

en: and back to Bit form hCaptcha Settings to paste in Site Key fields.
uk: і поверніться до налаштувань hCaptcha у Bit form, щоб вставити в поле ключа сайту.

en: Then get the secret key. Go to the Profile → Settings and click the secret tab. You will find secret list or Generate New Secret.
uk: Потім отримайте секретний ключ. Перейдіть до Профілю → Налаштувань і натисніть вкладку секрету. Ви знайдете список секретів або зможете створити новий секрет.

en: Now, Please go to your form and add a hCaptcha field.
uk: Тепер, будь ласка, перейдіть до вашої форми та додайте поле hCaptcha.

en: Bit form hCaptcha documentation
uk: Документація Bit form hCaptcha

en: Captcha Settings
uk: Налаштування Captcha

en: Note:
uk: Примітка:

en: Please click on the available Captcha option for configuration.
uk: Будь ласка, натисніть на доступний варіант Captcha для налаштування.

en: Edit
uk: Редагувати

en: Captcha Settings Updated
uk: Налаштування Captcha оновлено

en: reCAPTCHA is a free service that protects your website from spam and abuse.
uk: reCAPTCHA — це безкоштовний сервіс, який захищає ваш вебсайт від спаму та зловживань.

en: Learn More
uk: Дізнатися більше

en: Domain URL:
uk: URL домену:

en: To get Site Key and SECRET , Please Visit
uk: Щоб отримати Site Key і SECRET, будь ласка, відвідайте

en: Google reCAPTCHA Admin
uk: Адмін-панель Google reCAPTCHA

en: Update
uk: Оновити

en: hCaptcha is a free service that protects your website from spam and abuse.
uk: hCaptcha — безкоштовний сервіс, який захищає ваш сайт від спаму та зловживань.

en: To get Site Key and Secret, Please Visit
uk: Щоб отримати Site Key і Secret, будь ласка, відвідайте

en: hCaptcha Admin Dashboard
uk: Адмін-панель hCaptcha

en: Turnstile is a free service that protects your website from spam and abuse.
uk: Turnstile — безкоштовний сервіс, який захищає ваш сайт від спаму та зловживань.

en: Cloudflare Turnstile reCAPTCHA Admin
uk: Адмін-панель Cloudflare Turnstile reCAPTCHA

en: How to set up
uk: Як налаштувати

en: Delete
uk: Видалити

en: Are you sure to delete this template
uk: Ви впевнені, що хочете видалити цей шаблон

en: Duplicate
uk: Дублювати

en: Are you sure to duplicate this template?
uk: Ви впевнені, що хочете дублювати цей шаблон?

en: Template Name
uk: Назва шаблону

en: Action
uk: Дія

en: Email Templates
uk: Шаблони електронної пошти

en: How to setup Email Templates & Send Email Notification:
uk: Як налаштувати шаблони електронної пошти та надсилати повідомлення електронною поштою:

en: Documentation
uk: Документація

en: Add New Template
uk: Додати новий шаблон

en: Empty
uk: Порожній

en: Post Type cann't be empty
uk: Тип запису не може бути порожнім

en: Post Status cann't be empty
uk: Статус запису не може бути порожнім

en: Please map mandatory fields
uk: Будь ласка, зв’яжіть обов’язкові поля

en: Integration Name
uk: Назва інтеграції

en: Integration Name...
uk: Назва інтеграції...

en: Post Type
uk: Тип запису

en: Refresh Post Types
uk: Оновити типи записів

en: Post Status
uk: Статус запису

en: Select Status
uk: Вибрати статус

en: Author
uk: Автор

en: Select Author
uk: Вибрати автора

en: Comment Status
uk: Статус коментаря

en: Field Mapping
uk: Відповідність полів

en: Form Fields
uk: Поля форми

en: Post Fields
uk: Поля запису

en: ACF fields Mapping
uk: Відповідність полів ACF

en: Refresh ACF fields
uk: Оновити поля ACF

en: ACF Fields
uk: Поля ACF

en: ACF File Upload Fields Map
uk: Відповідність полів завантаження файлів ACF

en: Error Occured
uk: Сталася помилка

en: Loading ACF Fields...
uk: Завантаження полів ACF...

en: Loading Post Types...
uk: Завантаження типів записів...

en: Select one of the defined WordPress post types Or custom post types for the post.
uk: Виберіть один із визначених типів записів WordPress або власних типів записів для запису.

en: Select Post Type
uk: Вибрати тип запису

en: Select the status for the post. If published status is selected and the post date is in the future, it will automatically be changed to scheduled
uk: Виберіть статус для запису. Якщо вибрано статус «опубліковано» і дата запису в майбутньому, він автоматично зміниться на «заплановано»

en: Select the user to be assigned to the post.
uk: Виберіть користувача, якому буде призначено запис.

en: Select Field
uk: Вибрати поле

en: Custom...
uk: Власне...

en: Custom Value
uk: Власне значення

en: Connect New Active Campaing API
uk: Підключити новий API Active Campaign

en: Update ActiveCampaign
uk: Оновити ActiveCampaign

en: Update Responses with ActiveCampaign existing email?
uk: Оновити відповіді з існуючою електронною поштою ActiveCampaign?

en: Integration name cann't be empty
uk: Назва інтеграції не може бути порожньою

en: Access API Key cann't be empty
uk: Ключ API доступу не може бути порожнім

en: Access API URL cann't be empty
uk: URL API доступу не може бути порожнім

en: Authorized Successfully
uk: Авторизація успішна

en: Integration Name:
uk: Назва інтеграції:

en: Access API URL:
uk: URL доступу до API:

en: Access API URL...
uk: URL доступу до API...

en: Access API Key:
uk: Ключ доступу до API:

en: Access API Key...
uk: Ключ доступу до API...

en: ActiveCampaign lists refreshed
uk: Списки ActiveCampaign оновлено

en: No ActiveCampaign lists found. Try changing the header row number or try again
uk: Списки ActiveCampaign не знайдено. Спробуйте змінити номер рядка заголовка або повторіть спробу

en: ActiveCampaign lists refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити списки ActiveCampaign. Будь ласка, спробуйте ще раз

en: ActiveCampaign tags refreshed
uk: Теги ActiveCampaign оновлено

en: No ActiveCampaign tags found. Try changing the header row number or try again
uk: Теги ActiveCampaign не знайдено. Спробуйте змінити номер рядка заголовка або повторіть спробу

en: ActiveCampaign tags refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити теги ActiveCampaign. Будь ласка, спробуйте ще раз

en: ActiveCampaign fields refreshed
uk: Поля ActiveCampaign оновлено

en: No ActiveCampaign fields found. Try changing the header row number or try again
uk: Поля ActiveCampaign не знайдено. Спробуйте змінити номер рядка заголовка або повторіть спробу

en: ActiveCampaign fields refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити поля ActiveCampaign. Будь ласка, спробуйте ще раз

en: Connected API:
uk: Підключений API:

en: Select an App
uk: Виберіть додаток

en: List:
uk: Список:

en: Select List
uk: Вибрати список

en: Tags:
uk: Теги:

en: Refresh Activecapmaign Tags
uk: Оновити теги Activecapmaign

en: Map Fields
uk: Відобразити поля

en: Refresh Activecapmaign Field
uk: Оновити поле Activecapmaign

en: ActiveCampaign Fields
uk: Поля ActiveCampaign

en: Actions
uk: Дії

en: To Get Auth token, Please Visit
uk: Щоб отримати Auth token, будь ласка, відвідайте

en: Acumbamail documentation
uk: Документація Acumbamail

en: All list field fetched successfully
uk: Усі поля списку успішно отримані

en: Failed to fetch list fields
uk: Не вдалося отримати поля списку

en: Lists fetched successfully
uk: Списки успішно отримані

en: Lists fetch failed. please try again
uk: Отримання списків не вдалося. Будь ласка, спробуйте ще раз

en: Api Key can't be empty
uk: API ключ не може бути порожнім

en: Authorized successfully
uk: Авторизація успішна

en: Authorized failed
uk: Авторизація не вдалася

en: Connected API List:
uk: Підключені API списки:

en: Select API
uk: Вибрати API

en: Actions:
uk: Дії:

en: Select Actions
uk: Вибрати дії

en: All List:
uk: Усі списки:

en: Fetch Subscriber List
uk: Отримати список підписників

en: Field Map
uk: Відображення полів

en: Refresh Acumbamail Fields
uk: Оновити поля Acumbamail

en: Acumbamail Fields
uk: Поля Acumbamail

en: Authorized ✔
uk: Авторизовано ✔

en: Authorize
uk: Авторизувати

en: Next
uk: Далі

en: Skip exist Contact
uk: Пропустити існуючий контакт

en: Skip if contact already exist in Autonami
uk: Пропустити, якщо контакт вже існує в Autonami

en: Connect Successfully
uk: Підключення успішне

en: Autonami lists and tags refreshed
uk: Списки та теги Autonami оновлено

en: Autonami lists and tags refresh failed Cause:
uk: Помилка оновлення списків і тегів Autonami. Причина:

en: please try again
uk: будь ласка, спробуйте знову

en: Autonami lists and tags refresh failed. please try again
uk: Помилка оновлення списків і тегів Autonami. Будь ласка, спробуйте знову

en: Autonami fields refreshed
uk: Поля Autonami оновлено

en: No Autonami fields found. Try changing the header row number or try again
uk: Поля Autonami не знайдено. Спробуйте змінити номер рядка заголовка або спробуйте знову

en: Autonami fields refresh failed. please try again
uk: Помилка оновлення полів Autonami. Будь ласка, спробуйте знову

en: Autonami Lists:
uk: Списки Autonami:

en: Refresh Autonami Lists And Tags
uk: Оновити списки та теги Autonami

en: Autonami Tags:
uk: Теги Autonami:

en: Refresh Autonami Fields
uk: Оновити поля Autonami

en: Autonami Fields
uk: Поля Autonami

en: Loaded integration:
uk: Завантажена інтеграція:

en: Integration Info
uk: Інформація про інтеграцію

en: Add New
uk: Додати новий

en: App
uk: Додаток

en: Authorize New Dropbox App
uk: Авторизувати новий додаток Dropbox

en: Delete File From Wordpress
uk: Видалити файл з Wordpress

en: Delete file from Wordpress after upload in Dropbox
uk: Видалити файл з Wordpress після завантаження у Dropbox

en: Please enter API key and API secret
uk: Будь ласка, введіть API ключ та секрет API

en: To Get Api Key & Secret, Please Visit
uk: Щоб отримати API ключ та секрет, будь ласка, відвідайте

en: Dropbox API Console
uk: Консоль API Dropbox

en: Dropbox Api Key:
uk: Ключ API Dropbox:

en: Api Key...
uk: API ключ...

en: Dropbox Api Secret:
uk: Секрет API Dropbox:

en: Api Secret...
uk: API секрет...

en: To Get Access Code, Please Visit
uk: Щоб отримати код доступу, будь ласка, відвідайте

en: Dropbox Access Code
uk: Код доступу Dropbox

en: Dropbox Access Code:
uk: Код доступу Dropbox:

en: Access Code...
uk: Код доступу...

en: Error Occurred
uk: Сталася помилка

en: Loading Dropbox Folders List...
uk: Завантаження списку папок Dropbox...

en: Dropbox ApiKey, ApiSecret & Access Code can't be empty
uk: Dropbox ApiKey, ApiSecret і код доступу не можуть бути порожніми

en: Authorization failed Cause:
uk: Авторизація не вдалася. Причина:

en: Authorization failed. please try again
uk: Авторизація не вдалася. Будь ласка, спробуйте ще раз

en: Select Folder
uk: Вибрати папку

en: Fetch All Dropbox Folders
uk: Отримати всі папки Dropbox

en: File Input
uk: Вхідний файл

en: Dropbox Folder
uk: Папка Dropbox

en: Integration Settings
uk: Налаштування інтеграції

en: Status
uk: Статус

en: Add Status to contact
uk: Додати статус до контакту

en: Ok
uk: Добре

en: API Key cann't be empty
uk: API Key не може бути порожнім

en: To get API Key, Please Visit
uk: Щоб отримати API Key, будь ласка, відвідайте

en: Elastic Email API Console
uk: Консоль API Elastic Email

en: Loading Lists...
uk: Завантаження списків...

en: Lists:
uk: Списки:

en: Fetch All Recipients
uk: Отримати всіх отримувачів

en: Elastic Email Fields
uk: Поля Elastic Email

en: API key
uk: API ключ

en: To get API , Please Visit
uk: Щоб отримати API, будь ласка, відвідайте

en: Encharge API Console
uk: Консоль Encharge API

en: Encharge fields refreshed
uk: Поля Encharge оновлено

en: No Encharge fields found. Try changing the header row number or try again
uk: Поля Encharge не знайдені. Спробуйте змінити номер рядка заголовка або спробуйте знову

en: Encharge fields refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити поля Encharge. Будь ласка, спробуйте знову

en: Encharge Fields
uk: Поля Encharge

en: Skip if contact already exist in FluentCRM
uk: Пропустити, якщо контакт вже існує у FluentCRM

en: Double Opt-in
uk: Подвійне підтвердження

en: Enable Double Option for new contacts
uk: Увімкнути подвійне підтвердження для нових контактів

en: FluentCRM list refreshed
uk: Список FluentCRM оновлено

en: FluentCRM list refresh failed Cause:
uk: Причина неуспішного оновлення списку FluentCRM:

en: FluentCRM list refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити список FluentCRM. Будь ласка, спробуйте знову

en: Fluent CRM fields refreshed
uk: Поля Fluent CRM оновлено

en: No Fluent CRM fields found. Try changing the header row number or try again
uk: Поля Fluent CRM не знайдені. Спробуйте змінити номер рядка заголовка або спробуйте знову

en: Fluent CRM fields refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити поля Fluent CRM. Будь ласка, спробуйте знову

en: Fluent CRM List:
uk: Список Fluent CRM:

en: Select Fluent CRM list
uk: Виберіть список Fluent CRM

en: Refresh Fluent CRM List
uk: Оновити список Fluent CRM

en: Fluent CRM Tags:
uk: Теги Fluent CRM:

en: Fluent CRM Fields
uk: Поля Fluent CRM

en: Tags
uk: Теги

en: Add tags to contact
uk: Додати теги до контакту

en: Refresh Tags
uk: Оновити теги

en: Integration API Key...
uk: Ключ API інтеграції...

en: To get API, Please Visit
uk: Щоб отримати API, будь ласка, відвідайте

en: Getgist API Console
uk: Консоль API Getgist

en: Loading Tags...
uk: Завантаження тегів...

en: User Type:
uk: Тип користувача:

en: Select User Type
uk: Виберіть тип користувача

en: Gist Fields
uk: Поля Gist

en: Authorize New Google App
uk: Авторизувати новий додаток Google

en: Update Row
uk: Оновити рядок

en: Control how the row gets updated.
uk: Керуйте тим, як оновлюється рядок.

en: Update google Sheet
uk: Оновити Google Таблицю

en: Update Responses with Google Sheet?
uk: Оновлювати відповіді за допомогою Google Таблиці?

en: Enter the criteria to update rows. Please use the below format.
uk: Введіть критерії для оновлення рядків. Будь ласка, використовуйте наведений нижче формат.

en: Update Preferance
uk: Налаштування оновлення

en: update row for first match only?
uk: оновити рядок лише для першого збігу?

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: insert new row if the above criteria doesn't met?
uk: вставити новий рядок, якщо вищезазначені критерії не виконані?

en: Share Settings
uk: Спільні налаштування

en: Homepage URL:
uk: URL домашньої сторінки:

en: Authorized Redirect URIs:
uk: Авторизовані URI перенаправлення:

en: To get Client ID and SECRET , Please Visit
uk: Щоб отримати Client ID та SECRET, будь ласка, відвідайте

en: Spreadsheet refreshed
uk: Таблиця оновлена

en: Spreadsheet refresh failed Cause: %s. please try again
uk: Не вдалося оновити таблицю. Причина: %s. Будь ласка, спробуйте ще раз

en: Spreadsheet refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити таблицю. Будь ласка, спробуйте ще раз

en: Worksheets refreshed
uk: Аркуші оновлені

en: Worksheets refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити аркуші. Будь ласка, спробуйте ще раз

en: Worksheet Headers refreshed
uk: Заголовки аркуша оновлено

en: No Worksheet headers found. Try changing the header row number or try again
uk: Заголовки аркуша не знайдені. Спробуйте змінити номер рядка заголовка або спробуйте ще раз

en: Worksheet Headers refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити заголовки аркуша. Будь ласка, спробуйте ще раз

en: Client ID cann't be empty
uk: Ідентифікатор клієнта не може бути порожнім

en: Secret key cann't be empty
uk: Секретний ключ не може бути порожнім

en: Authorization failed
uk: Авторизація не вдалася

en: Authorize App:
uk: Авторизувати додаток:

en: Spreadsheets:
uk: Таблиці:

en: Select Spreadsheet
uk: Вибрати таблицю

en: Select Worksheet
uk: Вибрати аркуш

en: Header Row:
uk: Рядок заголовка:

en: By default, first row of the worksheet is considered as header row. This can be used if tabular data starts from any row other than the first row.
uk: За замовчуванням перший рядок аркуша вважається рядком заголовка. Це можна використовувати, якщо табличні дані починаються з будь-якого рядка, крім першого.

en: Google Fields
uk: Поля Google

en: Add Tags
uk: Додати теги

en: Add Contact Tag
uk: Додати тег контакту

en: Select tag
uk: Вибрати тег

en: Refresh Groundhogg Tags
uk: Оновити теги Groundhogg

en: Your Domain Name:
uk: Назва вашого домену:

en: Public Key:
uk: Публічний ключ:

en: Public Key...
uk: Публічний ключ...

en: Token:
uk: Токен:

en: Token...
uk: Токен...

en: Public Key can't be empty
uk: Публічний ключ не може бути порожнім

en: token can't be empty
uk: токен не може бути порожнім

en: Domain Name can't be empty
uk: Доменне ім’я не може бути порожнім

en: Authorization Successful
uk: Авторизація успішна

en: Authorization Failed
uk: Не вдалося авторизуватися

en: Groundhogg all tag fetched successfully
uk: Всі теги Groundhogg успішно отримані

en: Failed to fetch groundhoggtag
uk: Не вдалося отримати тег groundhogg

en: Email:
uk: Електронна пошта:

en: Groundhogg Fields
uk: Поля Groundhogg

en: Add Meta field
uk: Додати мета поле

en: Groundhogg Meta Fields
uk: Мета поля Groundhogg

en: All Tags:
uk: Всі теги:

en: Custom Groundhogg Value
uk: Користувацьке значення Groundhogg

en: Contact Owner
uk: Власник контакту

en: Add a contact owner
uk: Додати власника контакту

en: Lifecycle Stage
uk: Стадія життєвого циклу

en: Add a lifecycle stage
uk: Додати стадію життєвого циклу

en: Lead Status
uk: Статус ліда

en: Add lead status
uk: Додати статус ліда

en: Contact
uk: Контакт

en: Associate deal with contacts
uk: Пов’язати угоду з контактами

en: Company
uk: Компанія

en: Associate deal with company
uk: Пов’язати угоду з компанією

en: Deal Type
uk: Тип угоди

en: Add type to deal
uk: Додати тип до угоди

en: Priority
uk: Пріоритет

en: Add priority to deal
uk: Додати пріоритет до угоди

en: Refresh Owners
uk: Оновити власників

en: Contacts
uk: Контакти

en: Refresh CRM Tags
uk: Оновити теги CRM

en: Hubspot API Console
uk: Консоль API Hubspot

en: Loading Pipelines...
uk: Завантаження конвеєрів...

en: Loading Owners...
uk: Завантаження власників...

en: Loading Contacts...
uk: Завантаження контактів...

en: Loading Company...
uk: Завантаження компанії...

en: Action:
uk: Дія:

en: Select Action
uk: Виберіть дію

en: Pipeline:
uk: Конвеєр:

en: Select Pipeline
uk: Вибрати конвеєр

en: Stage:
uk: Етап:

en: Select Stage
uk: Вибрати етап

en: Hubspot Fields
uk: Поля Hubspot

en: Data center cann't be empty
uk: Центр обробки даних не може бути порожнім

en: Data Center:
uk: Центр обробки даних:

en: --Select a data center--
uk: --Виберіть центр обробки даних--

en: Zoho API Console
uk: Консоль Zoho API

en: Successfully Integrated
uk: Успішно інтегровано

en: Finish & Save
uk: Завершити та зберегти

en: Webhook tests failed. please try again
uk: Тести вебхука не пройшли. Будь ласка, спробуйте знову

en: Integration name
uk: Назва інтеграції

en: Link:
uk: Посилання:

en: To got Webhook , Please Visit
uk: Щоб отримати вебхук, будь ласка, відвідайте

en: Method:
uk: Метод:

en: Add Url Parameter: (optional)
uk: Додати параметр URL: (необов’язково)

en: Key
uk: Ключ

en: Value
uk: Значення

en: Add field
uk: Додати поле

en: Test Webhook
uk: Тестувати вебхук

en: Response:
uk: Відповідь:

en: Try our free webhook test website:
uk: Спробуйте наш безкоштовний вебхук-тестовий вебсайт:

en: Authorize New Mailchimp App
uk: Авторизувати новий додаток Mailchimp

en: Add Address Field
uk: Додати поле адреси

en: Add Double Opt-in
uk: Додати подвійне підтвердження (Double Opt-in)

en: Update Mail Chimp
uk: Оновити Mailchimp

en: Update Responses with MailChimp exist Aduience?
uk: Оновити відповіді з існуючою аудиторією MailChimp?

en: Authorize App Name:
uk: Авторизувати додаток з назвою:

en: Authorize App Name...
uk: Авторизувати додаток з назвою...

en: Mail Chimp API Console
uk: Консоль Mailchimp API

en: Audience list refreshed
uk: Список аудиторії оновлено

en: Audience list refresh failed Cause: %s. please try again
uk: Помилка оновлення списку аудиторії. Причина: %s. Будь ласка, спробуйте знову

en: Audience list failed. please try again
uk: Помилка списку аудиторії. Будь ласка, спробуйте знову

en: Audience tags refreshed
uk: Теги аудиторії оновлено

en: Audience tags refresh failed Cause: %s. please try again
uk: Помилка оновлення тегів аудиторії. Причина: %s. Будь ласка, спробуйте знову

en: Audience tags failed. please try again
uk: Помилка тегів аудиторії. Будь ласка, спробуйте знову

en: Fields refreshed
uk: Поля оновлено

en: Fields refresh failed. please try again
uk: Помилка оновлення полів. Будь ласка, спробуйте знову

en: Authorized App:
uk: Авторизований додаток:

en: Audience List:
uk: Список аудиторії:

en: Select Audience List
uk: Вибрати список аудиторії

en: Refresh MailChimp Tags
uk: Оновити теги MailChimp

en: Mail Chimp Fields
uk: Поля MailChimp

en: Address Field Map
uk: Відображення полів адреси

en: Form Address Fields
uk: Поля адреси форми

en: Mail Chimp Address Fields
uk: Поля адреси MailChimp

en: Groups
uk: Групи

en: Add Groups
uk: Додати групи

en: Add Subscriber Status
uk: Додати статус підписника

en: Update Subscriber
uk: Оновити підписника

en: Update Responses with MailerLite exist Subscriber?
uk: Оновити відповіді на наявного підписника MailerLite?

en: Refresh Groups
uk: Оновити групи

en: Type
uk: Тип

en: Select Version:
uk: Вибрати версію:

en: To Get API token, Please Visit
uk: Щоб отримати API токен, будь ласка, відвідайте

en: MailerLite API Token
uk: API токен MailerLite

en: API Token:
uk: API токен:

en: API Token...
uk: API токен...

en: Fields refresh successfully
uk: Поля успішно оновлено

en: Authorized Failed
uk: Авторизація не вдалася

en: Fields refresh failed
uk: Помилка оновлення полів

en: Group fetch successfully
uk: Групу успішно отримано

en: Group fetch failed
uk: Не вдалося отримати групу

en: MailerLite Fields
uk: Поля MailerLite

en: Update MailPoet
uk: Оновити MailPoet

en: Update Responses with Mailpoet exist Subscriber?
uk: Оновити відповіді з існуючим підписником MailPoet?

en: Newsletter list refreshed
uk: Список розсилки оновлено

en: Newsletter list refresh failed Cause:
uk: Помилка оновлення списку розсилки. Причина:

en: Newsletter list refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити список розсилки. Будь ласка, спробуйте ще раз

en: Mailpoet fields refreshed
uk: Поля MailPoet оновлено

en: No Mailpoet fields found. Try changing the header row number or try again
uk: Поля MailPoet не знайдено. Спробуйте змінити номер рядка заголовка або повторіть спробу

en: Mailpoet fields refresh failed. please try again
uk: Помилка оновлення полів MailPoet. Будь ласка, спробуйте ще раз

en: Refresh MailPoet List
uk: Оновити список MailPoet

en: MailPoet Fields
uk: Поля MailPoet

en: MetaBox Fields Mapping
uk: Відображення полів MetaBox

en: Refresh MetaBox List
uk: Оновити список MetaBox

en: Metabox Fields
uk: Поля MetaBox

en: Metabox File Upload Fields Map
uk: Відображення полів завантаження файлів MetaBox

en: Metaxbox Fields
uk: Поля Metaxbox

en: Metabox Fields Mapping
uk: Відображення полів MetaBox

en: Loading MetaBox Fields...
uk: Завантаження полів MetaBox...

en: Authorize New One Drive App
uk: Авторизувати новий додаток One Drive

en: Upload Files
uk: Завантажити файли

en: Add attachments from Bit-integration-pro to OneDrive folder.
uk: Додати вкладення з Bit-integration-pro до папки OneDrive.

en: This action is required.
uk: Ця дія є обов’язковою.

en: Select Attachment
uk: Вибрати вкладення

en: Select file upload fields
uk: Вибрати поля для завантаження файлів

en: Delete file from Wordpress after upload in OneDrive
uk: Видалити файл із Wordpress після завантаження в OneDrive

en: To Get Client Id & Secret, Please Visit
uk: Щоб отримати Client Id та Secret, будь ласка, відвідайте

en: Azure Portal
uk: Портал Azure

en: Loading OneDrive Folders List...
uk: Завантаження списку папок OneDrive...

en: Sub Folders refreshed
uk: Підпапки оновлені

en: No Sub Folder Found
uk: Підпапок не знайдено

en: Sub Folders refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити підпапки. Спробуйте ще раз

en: Client Id can't be empty
uk: Client Id не може бути порожнім

en: Client Secret can't be empty
uk: Client Secret не може бути порожнім

en: Refresh All oneDrive Folders
uk: Оновити всі папки OneDrive

en: Refresh Sub Folders
uk: Оновити підпапки

en: Pod Fields
uk: Поля Pod

en: Pod cann't be empty
uk: Pod не може бути порожнім

en: Authorize New Rapidmail Account
uk: Авторизувати новий обліковий запис Rapidmail

en: Send Activation Email
uk: Відправити лист активації

en: Add Send Activation Email
uk: Додати відправлення листа активації

en: To get Username and Password , Please Visit
uk: Щоб отримати ім’я користувача та пароль, будь ласка, відвідайте

en: Create API User
uk: Створити API користувача

en: User Name:
uk: Ім’я користувача:

en: User name...
uk: Ім’я користувача...

en: Password:
uk: Пароль:

en: Password...
uk: Пароль...

en: Loading Recipientslist...
uk: Завантаження списку отримувачів...

en: Username can't be empty
uk: Ім’я користувача не може бути порожнім

en: Password can't be empty
uk: Пароль не може бути порожнім

en: Recipient:
uk: Отримувач:

en: Select Recipients
uk: Вибрати отримувачів

en: Rapidmail Fields
uk: Поля Rapidmail

en: To Get Client Auth token, Please Visit
uk: Щоб отримати токен автентифікації клієнта, будь ласка, відвідайте

en: SendFox Access Token
uk: Токен доступу SendFox

en: Access Token:
uk: Токен доступу:

en: Access Token...
uk: Токен доступу...

en: Access Token can't be empty
uk: Токен доступу не може бути порожнім

en: SendFox List Fields
uk: Поля списку SendFox

en: Refresh SendFox List
uk: Оновити список SendFox

en: SendFox Fields
uk: Поля SendFox

en: SendFox Unsubscribe Fields
uk: Поля відписки SendFox

en: Template name cann't be empty
uk: Назва шаблону не може бути порожньою

en: Redirection url name cann't be empty
uk: Назва URL перенаправлення не може бути порожньою

en: Update Sendinblue
uk: Оновити Sendinblue

en: Update Responses with Sendinblue existing email?
uk: Оновити відповіді з існуючою електронною поштою Sendinblue?

en: Brevo(SendinBlue) API Console
uk: Консоль API Brevo (SendinBlue)

en: List refreshed
uk: Список оновлено

en: List refresh failed Cause: %s. please try again
uk: Не вдалося оновити список. Причина: %s. Будь ласка, спробуйте ще раз

en: List failed. please try again
uk: Не вдалося завантажити список. Будь ласка, спробуйте ще раз

en: Templates refreshed
uk: Шаблони оновлено

en: Templates refresh failed Cause: %s. please try again
uk: Не вдалося оновити шаблони. Причина: %s. Будь ласка, спробуйте ще раз

en: Templates failed. please try again
uk: Не вдалося завантажити шаблони. Будь ласка, спробуйте ще раз

en: Sendinblue fields refreshed
uk: Поля Sendinblue оновлено

en: No Sendinblue fields found. Try changing the header row number or try again
uk: Поля Sendinblue не знайдено. Спробуйте змінити номер рядка заголовка або спробуйте знову

en: Sendinblue fields refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити поля Sendinblue. Будь ласка, спробуйте знову

en: Refresh Sendinblue Lists
uk: Оновити списки Sendinblue

en: Sendinblue Fields
uk: Поля Sendinblue

en: Template:
uk: Шаблон:

en: Select Template
uk: Вибрати шаблон

en: Refresh Sendinblue Templates
uk: Оновити шаблони Sendinblue

en: Attachments or Signature field
uk: Вкладення або поле підпису

en: Add attachments or Signature field from BitForm to send Telegram.
uk: Додайте вкладення або поле підпису з BitForm для відправки в Telegram.

en: Please select file upload or signature field
uk: Будь ласка, виберіть поле для завантаження файлу або підпису

en: Authorized Filled
uk: Авторизовано заповнено

en: Bot API Key:
uk: API ключ бота:

en: Bot API Key...
uk: API ключ бота...

en: Chat list refreshed
uk: Список чатів оновлено

en: Chat list refresh failed Cause:
uk: Не вдалося оновити список чатів. Причина:

en: Chat list refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити список чатів. Будь ласка, спробуйте знову

en: Chat List:
uk: Список чатів:

en: Select Chat List
uk: Вибрати список чатів

en: Refresh Telegram List
uk: Оновити список Telegram

en: Parse Mode:
uk: Режим парсингу:

en: Messages:
uk: Повідомлення:

en: Account SID:
uk: SID облікового запису:

en: Account SID...
uk: SID облікового запису...

en: To get Account SID and Auth Token , Please Visit
uk: Щоб отримати SID облікового запису та Auth Token, будь ласка, відвідайте

en: Twilio Console
uk: Консоль Twilio

en: From:
uk: Від:

en: Phone Number...
uk: Номер телефону...

en: Account SID can't be empty
uk: SID облікового запису не може бути порожнім

en: Auth Token can't be empty
uk: Auth Token не може бути порожнім

en: Phone number can't be empty
uk: Номер телефону не може бути порожнім

en: Twilio Fields
uk: Поля Twilio

en: Connected with WooCommerce Successfully
uk: Успішно підключено до WooCommerce

en: Connect
uk: Підключити

en: Module:
uk: Модуль:

en: Select Module
uk: Вибрати модуль

en: Refresh Fields
uk: Оновити поля

en: WooCommerce Fields
uk: Поля WooCommerce

en: Map File Upload Fields
uk: Відобразити поля завантаження файлів

en: Downloadable
uk: Доступний для завантаження

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
uk: Продукти для завантаження надають доступ до файлу після покупки.

en: Downloadable Product
uk: Продукт для завантаження

en: Select File Upload Fields
uk: Вибрати поля завантаження файлів

en: Select Fields
uk: Вибрати поля

en: Authorize New Zoho Analytics App
uk: Авторизувати новий додаток Zoho Analytics

en: Share Table
uk: Поділитися таблицею

en: Share Table with users pushed to Zoho Analytics.
uk: Поділитися таблицею з користувачами, доданими до Zoho Analytics.

en: Example
uk: Приклад

en: Here Department, Salary and Country are Zoho Analytics table column name
uk: Тут Department, Salary та Country — назви стовпців таблиці Zoho Analytics

en: Supported Arithmetic Operators: ( +, -, *, / ) and Supported Relational Operators: ( =, !=, <, >, <=, >=, LIKE, NOT LIKE, IN, NOT IN, BETWEEN )
uk: Підтримувані арифметичні оператори: ( +, -, *, / ) та підтримувані оператори відношень: ( =, !=, <, >, <=, >=, LIKE, NOT LIKE, IN, NOT IN, BETWEEN )

en: Enter Email Addresses
uk: Введіть електронні адреси

en: you can select analytics users or select form fields value or even can input custom email address as well
uk: ви можете вибрати користувачів аналітики, або вибрати значення полів форми, або навіть ввести власну електронну адресу

en: Permissions Settings
uk: Налаштування дозволів

en: Zoho Analytics Owner Email:
uk: Електронна пошта власника Zoho Analytics:

en: Owner Email
uk: Електронна пошта власника

en: Workspaces refreshed
uk: Робочі області оновлено

en: Workspaces refresh failed Cause:
uk: Не вдалося оновити робочі області. Причина:

en: Workspaces refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити робочі області. Будь ласка, спробуйте ще раз

en: Users refreshed
uk: Користувачі оновлені

en: Users refresh failed Cause:
uk: Не вдалося оновити користувачів. Причина:

en: Users refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити користувачів. Будь ласка, спробуйте ще раз

en: Tables refreshed
uk: Таблиці оновлені

en: Tables refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити таблиці. Будь ласка, спробуйте ще раз

en: Table Headers refreshed
uk: Заголовки таблиць оновлені

en: Zoho didn't provide column names for this table
uk: Zoho не надала імена стовпців для цієї таблиці

en: Table Headers refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити заголовки таблиць. Будь ласка, спробуйте ще раз

en: Workspace:
uk: Робоча область:

en: Select Workspace
uk: Вибрати робочу область

en: Refresh Analytics Workspaces
uk: Оновити робочі області Analytics

en: Table:
uk: Таблиця:

en: Select Table
uk: Вибрати таблицю

en: ** Zoho Analytics doesn't support data INSERT / UPDATE in other integration table
uk: ** Zoho Analytics не підтримує вставку / оновлення даних у інших інтеграційних таблицях

en: Refresh Analytics Table Headers
uk: Оновити заголовки таблиць Analytics

en: Zoho Fields
uk: Поля Zoho

en: Authorize New Zoho Bigin App
uk: Авторизувати новий додаток Zoho Bigin

en: Workflow
uk: Робочий процес

en: Trigger workflows in Zoho Bigin.
uk: Запускати робочі процеси в Zoho Bigin.

en: Approval
uk: Затвердження

en: Send entries to approval list in Zoho Bigin.
uk: Надіслати записи до списку затверджень у Zoho Bigin.

en: Add a Note
uk: Додати нотатку

en: Add a note from bitform to pushed to Zoho Bigin.
uk: Додати нотатку з bitform для відправлення в Zoho Bigin.

en: Upload Photo
uk: Завантажити фото

en: Attachment
uk: Вкладення

en: Add attachments from BitForm to Zoho Bigin.
uk: Додати вкладення з BitForm до Zoho Bigin.

en: Record Owner
uk: Власник запису

en: Tag Name
uk: Назва тега

en: Notes
uk: Нотатки

en: Note Title
uk: Заголовок нотатки

en: Note Content
uk: Зміст нотатки

en: Field
uk: Поле

en: Modules refreshed
uk: Модулі оновлено

en: Modules refresh failed Cause: %s. please try again
uk: Не вдалося оновити модулі. Причина: %s. Будь ласка, спробуйте ще раз

en: Modules refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити модулі. Будь ласка, спробуйте ще раз

en: RelatedLists refreshed
uk: Пов’язані списки оновлено

en: RelatedLists refresh failed Cause:
uk: Не вдалося оновити пов’язані списки. Причина:

en: RelatedLists refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити пов’язані списки. Будь ласка, спробуйте ще раз

en: Tags Refreshed
uk: Теги оновлено

en: Tags refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити теги. будь ласка, спробуйте ще раз

en: Users Refreshed
uk: Користувачі оновлені

en: Refresh Bigin Modules
uk: Оновити модулі Bigin

en: New Record
uk: Новий запис

en: Map Attachments
uk: Вкладення карти

en: Related List:
uk: Пов’язаний список:

en: Select Related Module
uk: Вибрати пов’язаний модуль

en: Refresh Bigin Related Lists
uk: Оновити пов’язані списки Bigin

en: Authorize New Zoho Campaigns App
uk: Авторизувати новий додаток Zoho Campaigns

en: Lists refreshed
uk: Списки оновлені

en: Lists refresh failed Cause:
uk: Не вдалося оновити списки. Причина:

en: Lists refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити списки. будь ласка, спробуйте ще раз

en: Contact Fields refreshed
uk: Поля контакту оновлені

en: Zoho didn't provide fields names for this list
uk: Zoho не надало імена полів для цього списку

en: Contact Fields refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити поля контакту. будь ласка, спробуйте ще раз

en: Contact Email
uk: Електронна пошта контакту

en: Refresh Campaigns Lists
uk: Оновити списки кампаній

en: Refresh Campaigns Contact Fields
uk: Оновити поля контакту кампаній

en: Authorize New Zoho Creator App
uk: Авторизувати новий додаток Zoho Creator

en: Update Record
uk: Оновити запис

en: Control how the record gets updated.
uk: Керуйте тим, як оновлюється запис.

en: Enter the criteria to update records. Please use the below format.
uk: Введіть критерії для оновлення записів. Будь ласка, використовуйте наведений нижче формат.

en: Example:
uk: Приклад:

en: Here Email is Zoho Creator Field link name. info:
uk: Тут Email — це ім'я зв’язку поля Zoho Creator. info:

en: Zoho Creator Criteria Guide
uk: Посібник із критеріїв Zoho Creator

en: insert new record if the above criteria doesn&apos;t met?
uk: вставити новий запис, якщо наведені вище критерії не виконані?

en: Owner Name (Your Zoho Creator screen name):
uk: Ім'я власника (Ваше ім'я на екрані Zoho Creator):

en: Your Zoho Creator screen name...
uk: Ваше ім'я на екрані Zoho Creator...

en: Applications refreshed
uk: Додатки оновлено

en: Applications refresh failed Cause:
uk: Помилка оновлення додатків. Причина:

en: Applications refresh failed. please try again
uk: Помилка оновлення додатків. Будь ласка, спробуйте ще раз

en: Forms refreshed
uk: Форми оновлено

en: Forms refresh failed Cause:
uk: Помилка оновлення форм. Причина:

en: Forms refresh failed. please try again
uk: Помилка оновлення форм. Будь ласка, спробуйте ще раз

en: Fields refresh failed Cause:
uk: Помилка оновлення полів. Причина:

en: Application:
uk: Додаток:

en: Select Application
uk: Вибрати додаток

en: Form:
uk: Форма:

en: Select Form
uk: Вибрати форму

en: Refresh Creator Fields
uk: Оновити поля Creator

en: Authorize New Zoho CRM App
uk: Авторизувати новий додаток Zoho CRM

en: Trigger CRM workflows
uk: Запустити робочі процеси CRM

en: Add attachments or signatures from BitForm to CRM.
uk: Додати вкладення або підписи з BitForm до CRM.

en: Send entries to CRM approval list.
uk: Надіслати записи до списку затверджень CRM.

en: Blueprint
uk: План

en: Trigger CRM Blueprint
uk: Запустити план CRM

en: Capture GCLID
uk: Захопити GCLID

en: Sends the click details of AdWords Ads to Zoho CRM.
uk: Надсилає дані кліку оголошень AdWords до Zoho CRM.

en: Upsert Records
uk: Оновити або вставити записи

en: The record is updated if it already exists else it is inserted as a new record.
uk: Запис оновлюється, якщо він уже існує, інакше вставляється як новий запис.

en: Assignment Rules
uk: Правила призначення

en: Trigger Assignment Rules in Zoho CRM.
uk: Запустити правила призначення у Zoho CRM.

en: Tag Records
uk: Позначити записи

en: Add a tag to records pushed to Zoho CRM.
uk: Додати позначку до записів, надісланих до Zoho CRM.

en: Add a owner to records pushed to Zoho CRM.
uk: Додати власника до записів, надісланих до Zoho CRM.

en: Select Assignment Rule
uk: Вибрати правило призначення

en: Refresh CRM Assignment Rules
uk: Оновити правила призначення CRM

en: Add a tag to records pushed to Zoho CRM
uk: Додати позначку до записів, надісланих до Zoho CRM

en: Owner Name
uk: Ім’я власника

en: Select Owner
uk: Вибрати власника

en: Refresh CRM Owners
uk: Оновити власників CRM

en: Upsert Record
uk: Вставити або оновити запис

en: Upsert Using
uk: Вставити або оновити за допомогою

en: Arrange fields in order of preferance for upsertion
uk: Впорядкуйте поля за пріоритетом для операції вставки або оновлення

en: Upsert Preferance
uk: Пріоритет вставки або оновлення

en: Overwrite existing field values in Zoho CRM with empty field values from Bit Form while upserting a record?
uk: Перезаписувати існуючі значення полів у Zoho CRM порожніми значеннями з Bit Form під час вставки або оновлення запису?

en: Layouts refreshed
uk: Макети оновлено

en: Layouts refresh failed Cause: %s. please try again
uk: Не вдалося оновити макети. Причина: %s. Будь ласка, спробуйте ще раз

en: Layouts refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити макети. Будь ласка, спробуйте ще раз

en: Tags refreshed
uk: Теги оновлено

en: Tags refresh failed Cause:
uk: Не вдалося оновити теги. Причина:

en: Owners refreshed
uk: Власники оновлені

en: Owners refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити власників. Будь ласка, спробуйте ще раз

en: Assignment Rules refreshed
uk: Правила призначення оновлені

en: Assignment Rules refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити правила призначення. Будь ласка, спробуйте ще раз

en: Refresh CRM Modules
uk: Оновити модулі CRM

en: Related List #
uk: Пов’язаний список №

en: Add More Related List
uk: Додати більше пов’язаних списків

en: Layout:
uk: Макет:

en: Select Layout
uk: Вибрати макет

en: Refresh CRM Layouts
uk: Оновити макети CRM

en: Refresh CRM Related Lists
uk: Оновити пов’язані списки CRM

en: File Upload Field Map
uk: Карта поля завантаження файлів

en: Please select a ticket owner
uk: Будь ласка, оберіть власника заявки

en: Authorize New Zoho Desk App
uk: Авторизувати новий додаток Zoho Desk

en: Ticket Owner
uk: Власник заявки

en: Add a owner to ticket pushed to Zoho Desk.
uk: Додати власника заявки, надісланої до Zoho Desk.

en: ticket owner is required
uk: Власник заявки є обов’язковим

en: Product Name
uk: Назва продукту

en: Add a product to ticket pushed to Zoho Desk.
uk: Додати продукт до заявки, надісланої до Zoho Desk.

en: Attachments
uk: Вкладення

en: Add attachments from BitForm to ticket pushed to Zoho Desk.
uk: Додати вкладення з BitForm до заявки, надісланої до Zoho Desk.

en: Select Product
uk: Вибрати продукт

en: Portals refreshed
uk: Портали оновлено

en: Portals refresh failed Cause:
uk: Не вдалося оновити портали. Причина:

en: Portals refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити портали. Будь ласка, спробуйте ще раз

en: Departments refreshed
uk: Відділи оновлено

en: Departments refresh failed Cause: %s. please try again
uk: Не вдалося оновити відділи. Причина: %s. Будь ласка, спробуйте ще раз

en: Departments refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити відділи. Будь ласка, спробуйте ще раз

en: Owners refresh failed Cause:
uk: Не вдалося оновити власників. Причина:

en: Products refreshed
uk: Продукти оновлено

en: Products refresh failed Cause:
uk: Не вдалося оновити продукти. Причина:

en: Products refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити продукти. Будь ласка, спробуйте ще раз

en: Portal:
uk: Портал:

en: Select Portal
uk: Виберіть портал

en: Refresh Desk Portals
uk: Оновити портали Desk

en: Department:
uk: Відділ:

en: Select Department
uk: Виберіть відділ

en: Refresh Desk Departments
uk: Оновити відділи Desk

en: Refresh Desk Fields
uk: Оновити поля Desk

en: Add attachments from BitForm to mail pushed to Zoho Mail.
uk: Додати вкладення з BitForm до листа, надісланого в Zoho Mail.

en: Type:
uk: Тип:

en: Select type
uk: Виберіть тип

en: Send Email
uk: Надіслати лист

en: Save as Draft
uk: Зберегти як чернетку

en: Add Email Receiver
uk: Додати отримувача листа

en: CC:
uk: Копія:

en: Add Email CC
uk: Додати копію листа

en: BCC:
uk: Прихована копія:

en: Add Email BCC
uk: Додати приховану копію листа

en: Subject:
uk: Тема:

en: Email Subject Here
uk: Тема електронної пошти тут

en: Add form field
uk: Додати поле форми

en: Body:
uk: Тіло:

en: Refresh MarketingHub Lists
uk: Оновити списки MarketingHub

en: Refresh MarketingHub Contact Fields
uk: Оновити поля контактів MarketingHub

en: Create
uk: Створити

en: %s Owner
uk: %s Власник

en: Add an owner to %s  pushed to Zoho Projects.
uk: Додати власника до %s, надісланого до Zoho Projects.

en: Task Layout
uk: Макет завдання

en: Add a layout to project pushed to Zoho Projects.
uk: Додати макет до проекту, надісланого до Zoho Projects.

en: task layout is required
uk: потрібен макет завдання

en: Public Project
uk: Публічний проект

en: by default, it is set as private project.
uk: за замовчуванням встановлено як приватний проект.

en: Project user
uk: Користувач проекту

en: Assign users to project pushed to Zoho Projects.
uk: Призначити користувачів проекту, надісланого до Zoho Projects.

en: Group Name
uk: Назва групи

en: Add a group to project pushed to Zoho Projects.
uk: Додати групу до проекту, надісланого до Zoho Projects.

en: %s Flag
uk: %s Прапор

en: Add a flag to
uk: Додати прапор до

en: pushed to Zoho Projects.
uk: відправлено до Zoho Projects.

en: flag is required
uk: прапорець є обов’язковим

en: Issue Followers
uk: Спостерігачі проблеми

en: Add followers to issue pushed to Zoho Projects
uk: Додати спостерігачів до проблеми, відправленої до Zoho Projects

en: Issue %s
uk: Проблема %s

en: Add %s to issue pushed to Zoho Projects
uk: Додати %s до проблеми, відправленої до Zoho Projects

en: %s Attachments
uk: %s Вкладення

en: %s Time Log
uk: %s Журнал часу

en: Add time log to %s pushed to Zoho Projects.
uk: Додати журнал часу до %s, відправленого до Zoho Projects.

en: %s Recurrence
uk: %s Повторення

en: Add recurrence to %s pushed to Zoho Projects.
uk: Додати повторення до %s, відправленого до Zoho Projects.

en: %s Reminder
uk: %s Нагадування

en: Add reminder to %s pushed to Zoho Projects.
uk: Додати нагадування до %s, відправленого до Zoho Projects.

en: %s Tags
uk: %s Теги

en: Add tags to %s pushed to Zoho Projects.
uk: Додати теги до %s, відправленого до Zoho Projects.

en: Refresh Portal Users
uk: Оновити користувачів порталу

en: Refresh Task Layouts
uk: Оновити макети завдань

en: Assign Project Users
uk: Призначити користувачів проекту

en: Project Group
uk: Група проекту

en: Select Group
uk: Вибрати групу

en: Refresh Project Groups
uk: Оновити групи проєктів

en: Select Flag
uk: Вибрати прапорець

en: Internal
uk: Внутрішній

en: External
uk: Зовнішній

en: Select Date
uk: Вибрати дату

en: Billing Status
uk: Статус оплати

en: Billable
uk: Оплачуваний

en: Non Billable
uk: Неоплачуваний

en: Enter Hours
uk: Ввести години

en: set start & end time
uk: встановити час початку та кінця

en: Start Time
uk: Час початку

en: End Time
uk: Час завершення

en: set hours
uk: встановити години

en: Select Reminder Type
uk: Вибрати тип нагадування

en: Select Type
uk: Вибрати тип

en: Daily
uk: Щоденно

en: On Same Day
uk: У той же день

en: Before Due Date
uk: Перед датою виконання

en: Custom Date
uk: Власна дата

en: Day Before
uk: За день до

en: Select Time
uk: Вибрати час

en: Notify Users
uk: Повідомити користувачів

en: Select Recurring Frequency
uk: Вибрати періодичність повторення

en: Select Frequency
uk: Вибрати частоту

en: Weekley
uk: Щотижня

en: Monthly
uk: Щомісяця

en: Yearly
uk: Щорічно

en: Once Every
uk: Кожного

en: End After
uk: Закінчити після

en: Set to previous business day
uk: Встановити на попередній робочий день

en: Retain comments for subsequent recurrences
uk: Зберігати коментарі для наступних повторень

en: Create next recurrence after the close of current task.
uk: Створити наступне повторення після закриття поточного завдання.

en: Custom Tags
uk: Користувацькі теги

en: Add Custom Tag
uk: Додати користувацький тег

en: No Portal Found
uk: Портал не знайдено

en: Portals refresh failed Cause: %s. please try again
uk: Оновлення порталів не вдалося. Причина: %s. Будь ласка, спробуйте ще раз

en: Projects refreshed
uk: Проекти оновлено

en: No Project Found
uk: Проект не знайдено

en: Projects refresh failed Cause: %s. please try again
uk: Оновлення проектів не вдалося. Причина: %s. Будь ласка, спробуйте ще раз

en: Projects refresh failed. please try again
uk: Оновлення проектів не вдалося. Будь ласка, спробуйте ще раз

en: Milestones refreshed
uk: Віхи оновлено

en: No Milestone Found
uk: Віхи не знайдено

en: Milestones refresh failed Cause: %s. please try again
uk: Не вдалося оновити віхи. Причина: %s. Будь ласка, спробуйте ще раз

en: Milestones refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити віхи. Будь ласка, спробуйте ще раз

en: Tasklists refreshed
uk: Списки завдань оновлено

en: No Tasklist Found
uk: Списки завдань не знайдено

en: Tasklists refresh failed Cause: %s. please try again
uk: Не вдалося оновити списки завдань. Причина: %s. Будь ласка, спробуйте ще раз

en: Tasklists refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити списки завдань. Будь ласка, спробуйте ще раз

en: Tasks refreshed
uk: Завдання оновлено

en: No Task Found
uk: Завдання не знайдено

en: Tasks refresh failed Cause: %s. please try again
uk: Не вдалося оновити завдання. Причина: %s. Будь ласка, спробуйте ще раз

en: Tasks refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити завдання. Будь ласка, спробуйте ще раз

en: Fields refresh failed Cause: %s. please try again
uk: Не вдалося оновити поля. Причина: %s. Будь ласка, спробуйте ще раз

en: No Owner Found
uk: Власник не знайдений

en: Owners refresh failed Cause: %s. please try again
uk: Не вдалося оновити власників. Причина: %s. Будь ласка, спробуйте ще раз

en: Task Layouts refreshed
uk: Макети завдань оновлено

en: No Task Layout Found
uk: Макети завдань не знайдено

en: Task Layouts refresh failed Cause: %s. please try again
uk: Не вдалося оновити макети завдань. Причина: %s. Будь ласка, спробуйте ще раз

en: Task Layouts refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити макети завдань. Будь ласка, спробуйте ще раз

en: Project Groups refreshed
uk: Групи проектів оновлено

en: No Project Group Found
uk: Групу проєктів не знайдено

en: Project Groups refresh failed Cause: %s. please try again
uk: Не вдалося оновити групи проєктів. Причина: %s. Будь ласка, спробуйте ще раз

en: Project Groups refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити групи проєктів. Будь ласка, спробуйте ще раз

en: No Tag Found
uk: Тег не знайдено

en: Tags refresh failed Cause: %s. please try again
uk: Не вдалося оновити теги. Причина: %s. Будь ласка, спробуйте ще раз

en: please map mandatory fields
uk: Будь ласка, відобразіть обов’язкові поля

en: please fill up the required actions
uk: Будь ласка, заповніть потрібні дії

en: to create a subtask you must select a task or create a new task
uk: Щоб створити підзадачу, потрібно вибрати завдання або створити нове завдання

en: to create a %s under milestone you must select a tasklist or create a new tasklist
uk: Щоб створити %s у межах віхи, потрібно вибрати список завдань або створити новий список завдань

en: Refresh Projects Portals
uk: Оновити портали проєктів

en: Event:
uk: Подія:

en: Select Event
uk: Вибрати подію

en: Create Project
uk: Створити проєкт

en: Create Milestone
uk: Створити віху

en: Create Tasklist
uk: Створити список завдань

en: Create Task
uk: Створити завдання

en: Create Sub Task
uk: Створити підзавдання

en: Create Issue
uk: Створити проблему

en: Select Project
uk: Вибрати проєкт

en: Refresh Projects
uk: Оновити проєкти

en: create a new project
uk: створити новий проєкт

en: Milestone:
uk: Віхи:

en: Select Milestone
uk: Вибрати віху

en: Refresh Milestones
uk: Оновити віхи

en: create a new milestone
uk: створити нову віху

en: Tasklist Flag:
uk: Позначка списку завдань:

en: Tasklist:
uk: Список завдань:

en: Select Tasklist Flag
uk: Вибрати позначку списку завдань

en: Select Tasklist
uk: Вибрати список завдань

en: create a new tasklist
uk: створити новий список завдань

en: Task:
uk: Завдання:

en: Select Task
uk: Вибрати завдання

en: create a new task
uk: створити нове завдання

en: Trigger workflows in Zoho Recruit.
uk: Запускати робочі процеси у Zoho Recruit.

en: Send entries to approval list in Zoho Recruit
uk: Надіслати записи до списку затверджень у Zoho Recruit

en: A record gets updated if the email already exists, else a new record will be created.
uk: Запис оновлюється, якщо електронна адреса вже існує, інакше буде створено новий запис.

en: Add a note from bitform to pushed to Zoho Recruit.
uk: Додати нотатку з bitform для відправки у Zoho Recruit.

en: Set owner of current record
uk: Встановити власника поточного запису

en: Owner ID
uk: ID власника

en: Enter Owner ID
uk: Введіть ID власника

en: Select Note Type
uk: Виберіть тип нотатки

en: Note Types refreshed
uk: Типи нотаток оновлено

en: Note Types refresh failed Cause: %s. please try again
uk: Не вдалося оновити типи нотаток. Причина: %s. Будь ласка, спробуйте ще раз

en: Note Types refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити типи нотаток. Будь ласка, спробуйте ще раз

en: RelatedLists refresh failed Cause: %s. please try again
uk: Не вдалося оновити пов’язані списки. Причина: %s. Будь ласка, спробуйте ще раз

en: Share Workbook
uk: Поділитися робочою книгою

en: Share workbook with users pushed to Zoho Sheet.
uk: Поділитися робочою книгою з користувачами, надісланими в Zoho Sheet.

en: Workbooks refreshed
uk: Робочі книги оновлено

en: Workbooks refresh failed Cause: %s. please try again
uk: Не вдалося оновити робочі книги. Причина: %s. Будь ласка, спробуйте ще раз

en: Workbooks refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити робочі книги. Будь ласка, спробуйте ще раз

en: Workbook:
uk: Робоча книга:

en: Select Workbook
uk: Виберіть робочу книгу

en: Templates refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити шаблони. Будь ласка, спробуйте ще раз

en: Template Details refreshed
uk: Деталі шаблону оновлено

en: Template Details refresh failed Cause: %s. please try again
uk: Не вдалося оновити деталі шаблону. Причина: %s. Будь ласка, спробуйте ще раз

en: Template Details refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити деталі шаблону. Будь ласка, спробуйте ще раз

en: Templates:
uk: Шаблони:

en: Refresh Sign Templates
uk: Оновити шаблони підписів

en: Recipients:
uk: Одержувачі:

en: Refresh Template Details
uk: Оновити деталі шаблону

en: In Person Email (Optional)
uk: Електронна пошта особисто (необов’язково)

en: In Person Email
uk: Електронна пошта особисто

en: In Person Name
uk: Особисте ім’я

en: Recipient Email
uk: Електронна пошта отримувача

en: Recipient Name
uk: Ім’я отримувача

en: Language
uk: Мова

en: Role
uk: Роль

en: Private Note
uk: Приватна нотатка

en: Leave a Note:
uk: Залишити нотатку:

en: Create New Folder
uk: Створити нову папку

en: Create a new folder in the selected folder
uk: Створити нову папку у вибраній папці

en: Add attachments from BitForm to Zoho Workdrive folder.
uk: Додати вкладення з BitForm до папки Zoho Workdrive.

en: Add field value to use as folder name
uk: Додати значення поля для використання як ім’я папки

en: Add Random Number
uk: Додати випадкове число

en: Share with users: (optional)
uk: Поділитися з користувачами: (необов’язково)

en: Send Notification Mail
uk: Відправити повідомлення

en: Teams refreshed
uk: Команди оновлено

en: Teams refresh failed Cause: %s. please try again
uk: Не вдалося оновити команди. Причина: %s. Будь ласка, спробуйте ще раз

en: Teams refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити команди. Будь ласка, спробуйте ще раз

en: Folders refreshed
uk: Папки оновлено

en: Folders refresh failed Cause: %s. please try again
uk: Не вдалося оновити папки. Причина: %s. Будь ласка, спробуйте ще раз

en: Folders refresh failed. please try again
uk: Не вдалося оновити папки. Будь ласка, спробуйте ще раз

en: Users refresh failed Cause: %s. please try again
uk: Не вдалося оновити користувачів. Причина: %s. Будь ласка, спробуйте ще раз

en: Team:
uk: Команда:

en: Select Team
uk: Вибрати команду

en: Refresh WorkDrive Teams
uk: Оновити команди WorkDrive

en: Refresh WorkDrive Team Folders
uk: Оновити папки команди WorkDrive

en: Announcement
uk: Оголошення

en: Get Year End Deal
uk: Отримати річну пропозицію

en: API key saved successfully
uk: Ключ API успішно збережено

en: Saving API key...
uk: Збереження ключа API...

en: API Integration
uk: Інтеграція API

en: Learn more about Bit Form API
uk: Дізнатися більше про Bit Form API

en: Domain URL
uk: URL домену

en: API Key
uk: Ключ API

en: Generate new API key
uk: Згенерувати новий ключ API

en: Registration successfully done.
uk: Реєстрація успішно завершена.

en: Activate Your Account
uk: Активуйте свій акаунт

en: Your account has been activated successfully.&nbsp;You can now login.
uk: Ваш акаунт було успішно активовано.&nbsp;Тепер ви можете увійти.

en: Your account is already activated!
uk: Ваш акаунт вже активовано!

en: Sorry! Your URL Is Invalid!!
uk: Вибачте! Ваш URL недійсний!!

en: This Requested account has been rejected successfully.
uk: Запитаний обліковий запис був успішно відхилений.

en: Your account is pending for admin approval.
uk: Ваш обліковий запис очікує на затвердження адміністратора.

en: Your account is pending for admin approval. Please wait for admin approval.
uk: Ваш обліковий запис очікує на затвердження адміністратора. Будь ласка, зачекайте на затвердження адміністратора.

en: New User Registration Request
uk: Запит на реєстрацію нового користувача

en: Your account has been rejected.
uk: Ваш обліковий запис було відхилено.

en: <p>Your account has been rejected by admin.</p>
uk: <p>Ваш обліковий запис було відхилено адміністратором.</p>

en: You have been successfully logged in.
uk: Ви успішно увійшли в систему.

en: We have e-mailed your password reset link!
uk: Ми надіслали вам посилання для скидання пароля електронною поштою!

en: Saved successfully.
uk: Успішно збережено.

en: Saving...
uk: Збереження...

en: Something went wrong, Try again.
uk: Щось пішло не так, спробуйте ще раз.

en: WP Authentication
uk: Аутентифікація WP

en: How to setup WP Authentication:
uk: Як налаштувати аутентифікацію WP:

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Note :
uk: Примітка :

en: When the login, forgot password or reset password any of these feature enabled in the form, the entries will not be saved in the WP database.
uk: Коли функції входу, забутого пароля або скидання пароля увімкнені у формі, записи не зберігаються в базі даних WP.

en: Respect Large Device Order
uk: Враховувати порядок великих пристроїв

en: When this option is enabled tablet and mobile devices layout will auto genarate according to desktop device field order.
uk: Якщо ця опція увімкнена, макет планшетних і мобільних пристроїв автоматично генерується відповідно до порядку полів на настільному пристрої.

en: Get $10 Cashback
uk: Отримайте $10 кешбеку

en: Review us
uk: Оцініть нас

en: What's New
uk: Що нового

en: Get Christmas Deal!
uk: Отримайте різдвяну пропозицію!

en: For more details,
uk: Для отримання додаткової інформації,

en: Click here
uk: Натисніть тут

en: Accept and complete to share non-sensitive diagnostic data to help us improve your experience.
uk: Прийміть і завершіть, щоб поділитися не чутливими діагностичними даними, які допоможуть нам покращити ваш досвід.

en: What we collect?
uk: Що ми збираємо?

en: Click here to see terms
uk: Натисніть тут, щоб переглянути умови

en: Skip
uk: Пропустити

en: Accept And Continue
uk: Прийняти та продовжити

en: Changelog
uk: Журнал змін

en: What's New?
uk: Що нового?

en: Accept and continue to share usage data for improvements, or skip for using the plugin.
uk: Прийміть і продовжуйте, щоб ділитися даними про використання для покращень, або пропустіть для використання плагіна.

en: Capture
uk: Захоплення

en: Basic
uk: Основний

en: Multiple file upload
uk: Завантаження кількох файлів

en: Allow File Browse
uk: Дозволити перегляд файлів

en: Drag n Drop
uk: Перетягування

en: Allow copy to Pasting of files
uk: Дозволити копіювання та вставку файлів

en: Allow reorder files
uk: Дозволити змінювати порядок файлів

en: Upload on select
uk: Завантажувати при виборі

en: Full page droppable
uk: Повна сторінка доступна для перетягування

en: Labels Customization
uk: Налаштування міток

en: File size validation
uk: Перевірка розміру файлу

en: File type validation
uk: Перевірка типу файлу

en: Allowed File Mime Type:
uk: Дозволені MIME-типи файлів:

en: Select File Type
uk: Вибрати тип файлу

en: Image Preview
uk: Попередній перегляд зображення

en: Video/Pdf Preview
uk: Попередній перегляд відео/PDF

en: Image Crop
uk: Обрізка зображення

en: Image Resize
uk: Зміна розміру зображення

en: Image Transform
uk: Трансформація зображення

en: Image validate size
uk: Перевірка розміру зображення

en: Edit Options
uk: Опції редагування

en: Panel Layout
uk: Макет панелі

en: Remove Button
uk: Кнопка видалення

en: Process Button
uk: Кнопка обробки

en: Load Indicator
uk: Індикатор завантаження

en: Progress Indicator
uk: Індикатор прогресу

en: Min File Size
uk: Мінімальний розмір файлу

en: Max File Size
uk: Максимальний розмір файлу

en: Max Total File Size
uk: Максимальний загальний розмір файлів

en: Close
uk: Закрити

en: Back to fields list
uk: Повернутися до списку полів

en: Left
uk: Зліва

en: Center
uk: По центру

en: Right
uk: Справа

en: Already have a submit button
uk: Вже є кнопка відправки

en: Button Text
uk: Текст кнопки

en: Leading Icon
uk: Іконка зліва

en: Trailing Icon
uk: Іконка справа

en: Full Width
uk: Повна ширина

en: Button Align
uk: Вирівнювання кнопки

en: Text Align
uk: Вирівнювання тексту

en: Button Type
uk: Тип кнопки

en: Icons
uk: Іконки

en: Admin Label
uk: Адміністративна мітка

en: Edit Custom Error Message
uk: Редагувати користувацьке повідомлення про помилку

en: Edit Decision Box Label
uk: Редагувати мітку рішення

en: Show Error Message
uk: Показати повідомлення про помилку

en: Custom Error Message
uk: Користувацьке повідомлення про помилку

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Hidden
uk: Прихований

en: Label
uk: Напис

en: Duplicate field name
uk: Дубльована назва поля

en: Field name cannot be empty
uk: Назва поля не може бути порожньою

en: Name Attribute
uk: Атрибут імені

en: Read-only
uk: Тільки для читання

en: Helper Text
uk: Текст-підказка

en: Edit HTML Content
uk: Редагувати HTML-вміст

en: Input Icons
uk: Іконки введення

en: Maximum
uk: Максимум

en: Disable if maximum selected:
uk: Вимкнути, якщо вибрано максимум:

en: Minimum
uk: Мінімум

en: Maximum:
uk: Максимум:

en: Allow Other Option
uk: Дозволити інший варіант

en: Placeholder
uk: Підказка

en: Button Alignment:
uk: Вирівнювання кнопки:

en: Required
uk: Обов’язково

en: Show Asterisk Symbol
uk: Показати символ зірочки

en: Subtitle
uk: Підзаголовок

en: Search Placeholder
uk: Пошуковий текст-заповнювач

en: Country Not Found Text
uk: Країну не знайдено

en: Show Selected Flag Image
uk: Показати зображення вибраного прапора

en: Selected Country Clearable
uk: Вибрану країну можна очистити

en: Search Clearable
uk: Пошук можна очистити

en: Option Flag Image
uk: Зображення прапора у варіантах

en: Detect Country By IP
uk: Визначати країну за IP

en: Detect Country By Geo
uk: Визначати країну за геолокацією

en: Options
uk: Параметри

en: Default Amount Value
uk: Значення суми за замовчуванням

en: Minimum amount:
uk: Мінімальна сума:

en: Maximum amount:
uk: Максимальна сума:

en: Input Format Options
uk: Параметри формату введення

en: Formatter:
uk: Форматувач:

en: None
uk: Немає

en: Browser
uk: Браузер

en: Custom
uk: Користувацький

en: Currency Symbol:
uk: Символ валюти:

en: Round to Closest Integer:
uk: Округляти до найближчого цілого:

en: Round to Closest Fraction Digits:
uk: Округлити до найближчої дробної цифри:

en: Minimum Fraction Digit:
uk: Мінімальна кількість знаків після коми:

en: Maximum Fraction Digit:
uk: Максимальна кількість знаків після коми:

en: Decimal Separator:
uk: Десятковий роздільник:

en: Number Format:
uk: Формат числа:

en: Currency Position:
uk: Позиція валюти:

en: Symbol Position:
uk: Позиція символу:

en: Left Number
uk: Ліве число

en: Right Number
uk: Праве число

en: Left Currency
uk: Ліва валюта

en: Right Currency
uk: Права валюта

en: Value Format Options
uk: Параметри формату значення

en: Currency Not Found Text
uk: Текст при відсутності валюти

en: Selected Currency Clearable
uk: Вибрана валюта може бути очищена

en: Updating...
uk: Оновлення...

en: Error occurred, Please try again.
uk: Сталася помилка, будь ласка, спробуйте ще раз.

en: Snippets
uk: Фрагменти

en: Edit your decision box label by clicking on edit icon
uk: Редагуйте напис у вікні рішення, натиснувши на іконку редагування

en: Checked Value
uk: Позначене значення

en: Unchecked Value
uk: Не позначене значення

en: Checked by Default
uk: Відзначено за замовчуванням

en: Email field is mandatory for double opt-in.
uk: Поле електронної пошти є обов’язковим для подвійного підтвердження.

en: Double Opt-In
uk: Подвійне підтвердження

en: How to setup Double Opt-In & Send Email Notification:
uk: Як налаштувати подвійне підтвердження та надіслати сповіщення електронною поштою:

en: Delete the unconfirmed entries from responses after days:
uk: Видаляти непідтверджені записи з відповідей через днів:

en: Disable double opt-in confirmation for logged in users.
uk: Вимкнути підтвердження подвійного підтвердження для увійшлих користувачів.

en: Configure default confirmation email template
uk: Налаштувати шаблон листа підтвердження за замовчуванням

en: By disabling this option, you can configure the double opt-in confirmation email from Conditional Logics manually.
uk: Вимкнувши цю опцію, ви зможете налаштувати лист підтвердження подвійного підтвердження вручну за допомогою умовної логіки.

en: Select Email Field
uk: Вибрати поле електронної пошти

en: Customize Email template
uk: Налаштувати шаблон електронної пошти

en: Edit verification messages
uk: Редагувати повідомлення перевірки

en: The webhook, email notification & integrations will trigger after the responder confirms their Opt-In.
uk: Вебхук, сповіщення електронною поштою та інтеграції спрацюють після підтвердження користувачем свого підтвердження.

en: Active Options
uk: Активні опції

en: Show Selected Option Image
uk: Показати зображення вибраної опції

en: Selected Option Clearable:
uk: Очистити вибрану опцію:

en: Search Clearable:
uk: Очистити пошук:

en: Option Icon/Image:
uk: Іконка/зображення опції:

en: Allow Custom Option:
uk: Дозволити власну опцію:

en: Allow Multiple Select:
uk: Дозволити множинний вибір:

en: Show Selected Option Chip:
uk: Показати мітку вибраної опції:

en: Close On Select:
uk: Закрити при виборі:

en: Validate as Entry Unique
uk: Перевірити унікальність запису

en: Enabling this option will check from the entry database whether its value is duplicate.
uk: Увімкнення цієї опції перевірить у базі записів, чи є значення дублікатом.

en: Add Options List
uk: Додати список варіантів

en: Add More
uk: Додати ще

en: Add Group
uk: Додати групу

en: Key:
uk: Ключ:

en: No field found with this key.
uk: Поле з таким ключем не знайдено.

en: The field you are trying to access does not exist or has been removed.
uk: Поле, до якого ви намагаєтесь отримати доступ, не існує або було видалене.

en: Please select a valid field to customize its settings.
uk: Будь ласка, виберіть дійсне поле для налаштування його параметрів.

en: Advanced Configuration
uk: Розширене налаштування

en: Basic Configuration
uk: Базове налаштування

en: Single
uk: Одинарне

en: Range
uk: Діапазон

en: Multiple
uk: Множинне

en: View Format
uk: Формат відображення

en: Show the user a readable date (as per altFormat), but return something totally different to the server. <a href="https://flatpickr.js.org/options/#:~:text=Description-,altFormat,-String" target="_blank">Learn more</>
uk: Показати користувачу читабельну дату (згідно з altFormat), але відправити на сервер зовсім інший формат. <a href="https://flatpickr.js.org/options/#:~:text=Description-,altFormat,-String" target="_blank">Докладніше</>

en: Value Format
uk: Формат значення

en: A string of characters which are used to define how the date will be displayed in the input box. The supported characters are defined in the <a href="https://flatpickr.js.org/formatting/" target="_blank">documentation.</a>
uk: Рядок символів, який визначає, як дата буде відображатися у полі вводу. Підтримувані символи описані у <a href="https://flatpickr.js.org/formatting/" target="_blank">документації.</a>

en: Relative to Today (± Days)
uk: Відносно сьогодні (± днів)

en: Days before today
uk: Днів до сьогодні

en: Days after today
uk: Днів після сьогодні

en: Allow Input
uk: Дозволити введення

en: Allows the user to enter a date directly into the input field. By default, direct entry is disabled.
uk: Дозволяє користувачу вводити дату безпосередньо у поле введення. За замовчуванням прямий ввід вимкнено.

en: Enable Time
uk: Увімкнути час

en: Enables time picker. By default, time picker is disabled. If you want to use time picker, you need to enable this.
uk: Увімкнює вибір часу. За замовчуванням вибір часу вимкнено. Якщо ви хочете використовувати вибір часу, потрібно це увімкнути.

en: 24H Format
uk: 24-годинний формат

en: Enables 24-hour format for time. By default, 12-hour format is used. If you want to use 24-hour format, you need to enable this.
uk: Увімкнює 24-годинний формат часу. За замовчуванням використовується 12-годинний формат. Якщо ви хочете використовувати 24-годинний формат, потрібно це увімкнути.

en: Hide Calender
uk: Приховати календар

en: Hides the calendar. By default, calendar is shown. If you want to hide the calendar, you need to enable this.
uk: Приховує календар. За замовчуванням календар показано. Якщо ви хочете приховати календар, потрібно це увімкнути.

en: Only valid JS object will work. for more details please check<a target="_blank" href="https://flatpickr.js.org/options/" rel="noreferrer"> the documentation for available configuration options</a>
uk: Працюватиме лише дійсний JS об’єкт. Для детальнішої інформації будь ласка перегляньте<a target="_blank" href="https://flatpickr.js.org/options/" rel="noreferrer"> документацію з доступними параметрами налаштування</a>

en: Current Date
uk: Поточна дата

en: Static
uk: Статичний

en: Dynamic
uk: Динамічний

en: Upload Button Text:
uk: Текст кнопки завантаження:

en: Button Icons
uk: Іконки кнопок

en: Allow Multiple:
uk: Дозволити кілька:

en: File Select Status
uk: Статус вибору файлу

en: Show Maximum Size
uk: Показати максимальний розмір

en: Allow Maximum Upload Size
uk: Дозволити максимальний розмір завантаження

en: Total Maximum Size
uk: Загальний максимальний розмір

en: Show File List
uk: Показати список файлів

en: Show File Preview
uk: Показати попередній перегляд файлу

en: Show File Size
uk: Показати розмір файлу

en: File Exist Message
uk: Повідомлення про існування файлу

en: Allowed File Type:
uk: Дозволені типи файлів:

en: Edit GDPR Concent label by clicking on edit icon
uk: Редагуйте мітку згоди GDPR, натиснувши на іконку редагування

en: Edit GDPR Concent Label
uk: Редагувати мітку згоди GDPR

en: Visibility Mode
uk: Режим видимості

en: Visible
uk: Видимий

en: Invisible
uk: Невидимий

en: Passive
uk: Пасивний

en: Theme
uk: Тема

en: Dark
uk: Темна

en: Light
uk: Світла

en: Size
uk: Розмір

en: Normal
uk: Нормальний

en: Compact
uk: Компактний

en: Default value
uk: Значення за замовчуванням

en: Suggestion
uk: Пропозиція

en: Edit the HTML field content by clicking on edit icon
uk: Редагуйте вміст HTML-поля, натискаючи на значок редагування

en: Add/Edit Options
uk: Додати/Редагувати параметри

en: Allow Multiple
uk: Дозволити кілька

en: Item Size
uk: Розмір елемента

en: Specify item's minimum size (in pixels)
uk: Вкажіть мінімальний розмір елемента (у пікселях)

en: Check Position
uk: Позиція галочки

en: Specify the check position.
uk: Вкажіть позицію галочки.

en: Unique Entry
uk: Унікальний запис

en: Hide Image Label
uk: Приховати підпис зображення

en: Background Image
uk: Фонове зображення

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Image Alt Text
uk: Альтернативний текст зображення

en: Replace Previous Options
uk: Замінити попередні параметри

en: Merge with Previous Options
uk: Об’єднати з попередніми параметрами

en: Import & Edit
uk: Імпортувати та редагувати

en: Loading ACF fields...
uk: Завантаження полів ACF...

en: Loading Posts...
uk: Завантаження записів...

en: Loading Terms...
uk: Завантаження термінів...

en: Use Post Taxonomy Fields
uk: Використовувати поля таксономії записів

en: Loading Users...
uk: Завантаження користувачів...

en: Mollie Minimum Amount is
uk: Мінімальна сума Mollie

en: Mollie Dynamic Amount Field is not Selected
uk: Динамічне поле суми Mollie не вибране

en: Mollie Fixed Amount is not valid
uk: Фіксована сума Mollie недійсна

en: Copied on clipboard.
uk: Скопійовано в буфер обміну.

en: Failed to Copy, Try Again.
uk: Не вдалося скопіювати, спробуйте ще раз.

en: Redirect Page Url
uk: URL перенаправлення сторінки

en: Select Page
uk: Виберіть сторінку

en: Pay Button Text
uk: Текст кнопки оплати

en: Payment Method
uk: Спосіб оплати

en: Currency
uk: Валюта

en: Select Currency
uk: Виберіть валюту

en: Amount Type
uk: Тип суми

en: Fixed
uk: Фіксована

en: Amount
uk: Сума

en: Select Amount Field
uk: Виберіть поле суми

en: Description
uk: Опис

en: Locale
uk: Локаль

en: Select Locale
uk: Виберіть локаль

en: Multisteps Settings
uk: Налаштування багатокрокової форми

en: Show Step Header
uk: Показати заголовок кроку

en: Show Header Label
uk: Показати мітку заголовка

en: Show Header Subtitle
uk: Показати підзаголовок заголовка

en: Show Header Icon
uk: Показати іконку заголовка

en: Icon Type:
uk: Тип іконки:

en: Show Progress Bar
uk: Показати індикатор прогресу

en: Show Percentage
uk: Показати відсотки

en: Show Buttons
uk: Показати кнопки

en: Button Position:
uk: Позиція кнопок:

en: Validate on Step Change
uk: Перевіряти при зміні кроку

en: Step Header Switchable
uk: Заголовок кроку переключуваний

en: Maintain Step History
uk: Зберігати історію кроків

en: Save Step Progress
uk: Зберігати прогрес кроку

en: PayPal Dynamic Amount Field is not Selected
uk: Поле динамічної суми PayPal не вибране

en: PayPal Fixed Amount is not valid
uk: Фіксована сума PayPal недійсна

en: PayPal Plan Id missing
uk: Відсутній ідентифікатор плану PayPal

en: Subscription:
uk: Підписка:

en: Plan Id
uk: Ідентифікатор плану

en: Disable Card
uk: Вимкнути картку

en: Shipping Amount
uk: Сума доставки

en: Shipping Cost
uk: Вартість доставки

en: Select Shipping Amount Field
uk: Виберіть поле суми доставки

en: Tax Amount Type
uk: Тип суми податку

en: Tax (%)
uk: Податок (%)

en: Default Phone Number
uk: Телефон за замовчуванням

en: Input Format Option
uk: Опція формату введення

en: Value Format Option
uk: Опція формату значення

en: Custom Validation (RegEx) Pattern
uk: Власний шаблон перевірки (RegEx)

en: Expression
uk: Вираз

en: Fields
uk: Поля

en: Flags:
uk: Прапорці:

en: Hide Country List
uk: Сховати список країн

en: Options 2
uk: Опції 2

en: Options Column
uk: Стовпець опцій

en: Specify the number of columns to display the options in. Leave blank to display the options as needed space.
uk: Вкажіть кількість стовпців для відображення опцій. Залиште порожнім, щоб відобразити опції за доступним простором.

en: Rating Position
uk: Позиція рейтингу

en: Add/Edit Rating Options
uk: Додати/Редагувати опції рейтингу

en: Show Rating Message On hover
uk: Показувати повідомлення рейтингу при наведенні

en: Show Rating Message On Selected
uk: Показувати повідомлення рейтингу при виборі

en: Razorpay Dyanmic Amount Field is not Selected
uk: Поле динамічної суми Razorpay не вибрано

en: Razorpay Fixed Amount is not valid
uk: Фіксована сума Razorpay недійсна

en: Razorpay Order ID Field is not Selected
uk: Поле ID замовлення Razorpay не вибрано

en: Razorpay Accounts
uk: Облікові записи Razorpay

en: Account Name
uk: Назва облікового запису

en: Generate new ID
uk: Створити новий ID

en: Select Order Id Field
uk: Виберіть поле ID замовлення

en: Button Align:
uk: Вирівнювання кнопки:

en: Subtitle:
uk: Підзаголовок:

en: Theme Color:
uk: Колір теми:

en: Background Color:
uk: Колір фону:

en: Confirm on Close:
uk: Підтвердження при закритті:

en: Name :
uk: Ім’я :

en: Email :
uk: Електронна пошта :

en: Contact :
uk: Контакт :

en: Key :
uk: Ключ :

en: Value :
uk: Значення :

en: Default Row:
uk: Рядок за замовчуванням:

en: Minimum Row:
uk: Мінімальна кількість рядків:

en: Maximum Row:
uk: Максимальна кількість рядків:

en: Button View:
uk: Вигляд кнопки:

en: Name
uk: Ім'я

en: Allow Other Option:
uk: Дозволити інший варіант:

en: Multiple Select:
uk: Множинний вибір:

en: Minimum:
uk: Мінімум:

en: Set minimum number to be selected for dropdown option
uk: Встановіть мінімальну кількість для вибору у випадаючому списку

en: Set maximum number to be selected for dropdown option
uk: Встановіть максимальну кількість для вибору у випадаючому списку

en: Available On
uk: Доступно на

en: Premium
uk: Преміум

en: Enter the shortcode in this Input.
uk: Введіть шорткод у це поле.

en: Button Reverse
uk: Зворотня кнопка

en: Clear
uk: Очистити

en: Clear Button
uk: Кнопка очищення

en: Space Between
uk: Пробіл між

en: Redo
uk: Повторити

en: Redo Button
uk: Кнопка повтору

en: Pen Color
uk: Колір ручки

en: Background Color
uk: Колір фону

en: Pen Width
uk: Ширина ручки

en: Image Type
uk: Тип зображення

en: Signature Pad
uk: Планшет для підпису

en: Undo
uk: Скасувати

en: Undo Button
uk: Кнопка скасування

en: Add/Edit Suggestions
uk: Додати/Редагувати пропозиції

en: Auto Complete
uk: Автозаповнення

en: Min:
uk: Мін:

en: Max:
uk: Макс:

en: Step:
uk: Крок:

en: Step Settings
uk: Налаштування кроку

en: Step Icon
uk: Іконка кроку

en: Step Label
uk: Мітка кроку

en: Step Subtitle
uk: Підзаголовок кроку

en: Stripe Minimum Amount is
uk: Мінімальна сума Stripe становить

en: Stripe Dynamic Amount Field is not Selected
uk: Динамічне поле суми Stripe не вибране

en: Select a valid currency for the selected payment method types
uk: Виберіть правильну валюту для обраних типів способів оплати

en: Stripe Dyanmic Amount Field is not Selected
uk: Динамічне поле суми Stripe не вибране

en: Stripe Fixed Amount is not valid
uk: Фіксована сума Stripe недійсна

en: Payment Method Type
uk: Тип способу оплати

en: Mode :
uk: Режим :

en: Billing
uk: Виставлення рахунку

en: Shipping
uk: Доставка

en: Autocomplete :
uk: Автозаповнення :

en: Automatic
uk: Автоматично

en: Google Maps API Key
uk: Ключ Google Maps API

en: Allowed Countries :
uk: Дозволені країни :

en: Name Mode:
uk: Режим імені:

en: Full
uk: Повне

en: Split
uk: Роздільне

en: Full Name:
uk: Повне ім'я:

en: First Name:
uk: Ім'я:

en: Last Name:
uk: Прізвище:

en: Phone Number:
uk: Номер телефону:

en: Phone:
uk: Телефон:

en: Line 1:
uk: Рядок 1:

en: Line 2:
uk: Рядок 2:

en: City:
uk: Місто:

en: State:
uk: Область:

en: Postal Code:
uk: Поштовий індекс:

en: Country:
uk: Країна:

en: Color Picker
uk: Вибір кольору

en: Solid
uk: Суцільний

en: Gradient
uk: Градієнт

en: Phone View
uk: Перегляд на телефоні

en: Tablet View
uk: Перегляд на планшеті

en: Laptop View
uk: Перегляд на ноутбуці

en: Back
uk: Назад

en: Paypal Style
uk: Стиль Paypal

en: There is no paypal field in your form.
uk: У вашій формі немає поля Paypal.

en: There is more than one paypal field in your form. please select the style icon
uk: У вашій формі більше одного поля Paypal. будь ласка, виберіть значок стилю

en: in paypal field to customize the style.
uk: в полі Paypal, щоб налаштувати стиль.

en: Layout
uk: Макет

en: Vertical
uk: Вертикальний

en: Horizontal
uk: Горизонтальний

en: Standalone
uk: Окремий

en: Pay Button
uk: Кнопка оплати

en: CARD
uk: КАРТА

en: Color
uk: Колір

en: Gold
uk: Золото

en: Blue
uk: Синій

en: Silver
uk: Срібло

en: White
uk: Білий

en: Black
uk: Чорний

en: Shape
uk: Форма

en: Rectangle
uk: Прямокутник

en: Pill
uk: Капсула

en: Paypal Button Text
uk: Текст кнопки Paypal

en: Paypal Checkout
uk: Оплата через Paypal

en: Paypal Buy Now
uk: Купити зараз через Paypal

en: Pay with Paypal
uk: Оплатити через Paypal

en: Background
uk: Фон

en: Color Fill
uk: Заливка кольором

en: Picture
uk: Зображення

en: Picture Upload
uk: Завантаження зображення

en: Browse...
uk: Огляд...

en: Image Link....
uk: Посилання на зображення...

en: Background Blend Mode
uk: Режим змішування фону

en: Multiply
uk: Множити

en: Screen
uk: Екран

en: Overlay
uk: Накладання

en: Darken
uk: Затемнення

en: Lighten
uk: Освітлення

en: Color-dodge
uk: Освітлення кольору

en: Saturation
uk: Насиченість

en: Luminosity
uk: Світність

en: Background Img Repeat
uk: Повтор фону

en: Repeat
uk: Повторювати

en: Repeat-X
uk: Повторювати по X

en: Repeat-Y
uk: Повторювати по Y

en: Np Repeat
uk: Без повтору

en: Space
uk: Проміжок

en: Round
uk: Округлити

en: Background Img Position
uk: Позиція фону

en: Background Img Size
uk: Розмір фону

en: BG Width
uk: Ширина фону

en: BG Height
uk: Висота фону

en: BG Height/Width
uk: Висота/Ширина фону

en: Background Filter
uk: Фільтр фону

en: Blur
uk: Розмиття

en: Brightness
uk: Яскравість

en: Contrast
uk: Контрастність

en: Grayscale
uk: Відтінки сірого

en: Invert
uk: Інверсія

en: Opacity
uk: Непрозорість

en: Sepia
uk: Сепія

en: Saturate
uk: Насиченість

en: Border
uk: Рамка

en: Border Color
uk: Колір рамки

en: Border Width
uk: Товщина рамки

en: Border Radius
uk: Радіус рамки

en: Default
uk: За замовчуванням

en: On Mouse Over
uk: При наведенні миші

en: On Focus
uk: При фокусі

en: Text Color
uk: Колір тексту

en: Placeholder Color
uk: Колір заповнювача

en: Direction
uk: Напрямок

en: Content Direction
uk: Напрямок вмісту

en: Left to Right
uk: Зліва направо

en: Right to Left
uk: Справа наліво

en: Font
uk: Шрифт

en: Font Size
uk: Розмір шрифту

en: Block Gap
uk: Відступ між блоками

en: Row Gap
uk: Відступ між рядками

en: Column Gap
uk: Відступ між стовпцями

en: Both Side Gap
uk: Відступ з обох боків

en: Margin
uk: Поле

en: Margin Top
uk: Верхнє поле

en: Margin Right
uk: Праве поле

en: Margin Bottom
uk: Нижнє поле

en: Margin Left
uk: Ліве поле

en: All Side
uk: Всі боки

en: Padding
uk: Відступ всередині

en: Padding Top
uk: Верхній відступ

en: Padding Right
uk: Правий відступ

en: Padding Bottom
uk: Нижній відступ

en: Padding Left
uk: Лівий відступ

en: Shadow
uk: Тінь

en: Inside
uk: Всередині

en: Outside
uk: Зовні

en: Shadow Color
uk: Колір тіні

en: Shadow Style
uk: Стиль тіні

en: Pattern not matched
uk: Шаблон не співпадає

en: Input mode
uk: Режим введення

en: Input Mask
uk: Маска введення

en: RegEx Pattern
uk: RegEx Шаблон

en: Validations
uk: Перевірки

en: At least one digit (0-9)
uk: Щонайменше одна цифра (0-9)

en: At least one lowercase character (a-z)
uk: Щонайменше один малий символ (a-z)

en: At least one uppercase character (A-Z)
uk: Щонайменше один великий символ (A-Z)

en: At least one special character (~!@#$%^&*(){}[]<>+-_=/\|;:,.)
uk: Щонайменше один спеціальний символ (~!@#$%^&*(){}[]<>+-_=/\|;:,.)

en: Limit Password Length
uk: Обмежити довжину пароля

en: Validate as User Unique
uk: Перевірити унікальність користувача

en: Title
uk: Заголовок

en: More Options
uk: Більше опцій

en: Auto
uk: Авто

en: Appearance
uk: Зовнішній вигляд

en: <p style="margin:0">Successfully Submitted.</p>
uk: <p style="margin:0">Успішно надіслано.</p>

en: Are you sure to delete this message ?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити це повідомлення?

en: Add More Alternative Success Message
uk: Додати більше альтернативних повідомлень про успіх

en: Add
uk: Додати

en: Message Styles
uk: Стилі повідомлень

en: Message Type
uk: Тип повідомлення

en: Close Icon Color
uk: Колір іконки закриття

en: Confirmations
uk: Підтвердження

en: How to set up Confirmation messages or Redirect page:
uk: Як налаштувати повідомлення підтвердження або сторінку перенаправлення:

en: Success/Error Messages
uk: Повідомлення про успіх/помилку

en: Redirect Page
uk: Сторінка перенаправлення

en: Be sure to configure conditional logic for displaying Success/Error messages and Redirect Page. If no conditional logic is set, the default confirmation will be displayed.
uk: Обов’язково налаштуйте умовну логіку для відображення повідомлень про успіх/помилку та сторінки перенаправлення. Якщо умовна логіка не встановлена, буде показано стандартне підтвердження.

en: Conversational Form Settings
uk: Налаштування розмовної форми

en: Note: In the Conversational Form feature, certain fields such as Captcha, Payments, HTML, etc are currently not supported.
uk: Примітка: у функції розмовної форми наразі не підтримуються певні поля, такі як Captcha, Платежі, HTML тощо.

en: How to setup Conversational form:
uk: Як налаштувати розмовну форму:

en: Theme settings
uk: Налаштування теми

en: Conversational Steps settings
uk: Налаштування кроків розмови

en: Navigation
uk: Навігація

en: Add New Post Type
uk: Додати новий тип запису

en: Edit Post Types
uk: Редагувати типи записів

en: CPT added successfully, refresh your window
uk: CPT успішно додано, оновіть вікно

en: Learn more about CPT Integration
uk: Дізнайтеся більше про інтеграцію CPT

en: Post Type Slug *
uk: Ярлик типу запису *

en: Singular Label *
uk: Одинична мітка *

en: Menu Name *
uk: Назва меню *

en: Menu Icon
uk: Іконка меню

en: Public
uk: Публічний

en: This type should be shown in the admin UI and is publicly queryable
uk: Цей тип має відображатися в адміністративному інтерфейсі та бути публічно доступним для запитів

en: Publicly Queryable
uk: Публічно доступний для запитів

en: Queries can be performed on the front end
uk: Запити можуть виконуватися на фронтенді

en: Show in REST API
uk: Показувати в REST API

en: To show this post type in the WP REST API
uk: Щоб показати цей тип запису в WP REST API

en: Show in Menu
uk: Показувати в меню

en: Show the post type in the admin menu
uk: Показувати тип запису в адміністративному меню

en: Show UI
uk: Показувати інтерфейс

en: Generate UI for managing this post type
uk: Створити інтерфейс для керування цим типом запису

en: Add Post Type
uk: Додати тип запису

en: Delete successfully, refresh your window
uk: Видалено успішно, оновіть вікно

en: Delete Post Type
uk: Видалити тип запису

en: Confirmation
uk: Підтвердження

en: Are you sure to delete post type?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити тип запису?

en: cpt type update successfully, refresh your window
uk: тип CPT оновлено успішно, оновіть ваше вікно

en: Select Type *
uk: Виберіть тип *

en: Menu Icon *
uk: Іконка меню *

en: public
uk: публічний

en: Posts of this type should be shown in the admin UI and is publicly queryable
uk: Пости цього типу мають відображатися в адміністративному інтерфейсі та бути доступними для публічних запитів

en: Queries can be performed on the front end as part of parse_request()
uk: Запити можуть виконуватися на фронтенді в рамках parse_request()

en: To show this post type data in the WP REST API
uk: Щоб показати дані цього типу постів у WP REST API

en: This show the post type in the admin menu and where to show that menu
uk: Це показує тип поста в адміністративному меню та де показувати це меню

en: Generate a default UI for managing this post type
uk: Згенерувати стандартний інтерфейс для керування цим типом постів

en: Update Post Type
uk: Оновити тип поста

en: Update Template
uk: Оновити шаблон

en: Template Name:
uk: Назва шаблону:

en: Browse Template
uk: Переглянути шаблон

en: Email Templates Coming soon
uk: Шаблони електронної пошти скоро будуть

en: Save Template
uk: Зберегти шаблон

en: Payment
uk: Оплата

en: Timeline
uk: Хронологія

en: PDF Downloads
uk: Завантаження PDF

en: Google Ads Information
uk: Інформація про Google Ads

en: No PDF templates available
uk: Немає доступних шаблонів PDF

en: Related Info
uk: Пов’язана інформація

en: Note Deleted Successfully
uk: Нотатку успішно видалено

en: updated on:
uk: оновлено:

en: created at:
uk: створено:

en: create new note
uk: створити нову нотатку

en: Are you sure to delete this note
uk: Ви впевнені, що хочете видалити цю нотатку

en: No Payment Info Found!
uk: Інформація про оплату не знайдена!

en: No field data change
uk: Змін даних у полі немає

en: Form Submitted
uk: Форма надіслана

en: Show Integration Logs
uk: Показати журнали інтеграції

en: Hide Integration Logs
uk: Приховати журнали інтеграції

en: Note
uk: Нотатка

en: Added
uk: Додано

en: Updated
uk: Оновлено

en: Deleted
uk: Видалено

en: Read More
uk: Читати далі

en: Show Less
uk: Показати менше

en: Note no change
uk: Нотатку не змінено

en: Note Updated Successfully
uk: Нотатку успішно оновлено

en: Note Added Successfully
uk: Нотатку успішно додано

en: Edit Note
uk: Редагувати нотатку

en: Create New Note
uk: Створити нову нотатку

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Transaction ID
uk: Ідентифікатор транзакції

en: Total Paid
uk: Всього сплачено

en: no data found
uk: дані не знайдено

en: Subscription
uk: Підписка

en: Order
uk: Замовлення

en: Plan ID
uk: Ідентифікатор плану

en: Next Billing Time
uk: Наступний час оплати

en: Email
uk: Електронна пошта

en: no response found
uk: відповідь не знайдена

en: How many rows to export
uk: Скільки рядків експортувати

en: Enter row number
uk: Введіть номер рядка

en: Select filter
uk: Виберіть фільтр

en: Sort Order
uk: Порядок сортування

en: Sort by
uk: Сортувати за

en: Export File Format
uk: Формат файлу експорту

en: Export
uk: Експорт

en: Export Form Data
uk: Експортувати дані форми

en: Preview Data
uk: Переглянути дані

en: Move
uk: Перемістити

en: Settings
uk: Налаштування

en: Clone
uk: Клонувати

en: Add Field
uk: Додати поле

en: Remove
uk: Видалити

en: Mollie API key is missing
uk: Відсутній ключ Mollie API

en: Mollie Redirect Url is not Selected
uk: Не вибрано URL перенаправлення Mollie

en: PayPal Client ID is missing
uk: Відсутній ідентифікатор клієнта PayPal

en: Razorpay Client ID is missing
uk: Відсутній ідентифікатор клієнта Razorpay

en: Drag and drop fields here
uk: Перетягніть поля сюди

en: Stripe publishable key is missing
uk: Відсутній публічний ключ Stripe

en: History Empty
uk: Історія порожня

en: Please select property you want to import with form
uk: Будь ласка, виберіть властивість, яку хочете імпортувати з формою

en: Preview Form
uk: Переглянути форму

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Custom CSS/JS
uk: Користувацькі CSS/JS

en: How to add Custom CSS/JS:
uk: Як додати користувацькі CSS/JS:

en: You can write your custom CSS/JS her. This CSS/JS will be applied in this form only.
uk: Ви можете написати свій користувацький CSS/JS тут. Цей CSS/JS буде застосований лише до цієї форми.

en: In order to repopulate form fields, it is necessary to store the submitted data in the database. Please make sure to turn off the "disable storing form submission data" option in the form settings.
uk: Щоб відновити заповнені поля форми, необхідно зберігати надіслані дані в базі даних. Будь ласка, переконайтеся, що вимкнено опцію "відключити збереження даних форми" у налаштуваннях форми.

en: Form Abandonment
uk: Залишення форми

en: How to setup Form Abandonment & save partial form progress:
uk: Як налаштувати залишення форми & збереження часткового прогресу:

en: Show warning message below the form description
uk: Показати попереджувальне повідомлення під описом форми

en: Places an admin-defined message below the form description, making your users aware that their field values are being saved before submission.
uk: Розміщує повідомлення, визначене адміністратором, під описом форми, інформуючи користувачів, що їхні значення полів зберігаються перед відправленням.

en: Save draft only for logged in users
uk: Зберігати чернетку лише для зареєстрованих користувачів

en: Repopulate form fields with previous partial entry
uk: Відновлювати поля форми з попередньої часткової записи

en: If the user is logged in, the form will be repopulated with the previous partial entry from the database.
                        Otherwise, from the local storage of the browser.
uk: Якщо користувач увійшов у систему, форма буде відновлена з попередньої часткової записи з бази даних.
                        Інакше — з локального сховища браузера.

en: Save draft when user leaves the form page
uk: Зберігати чернетку при виході зі сторінки форми

en: If turned off, the form will save draft when clicks on the save button or using conditional logic.
uk: Якщо вимкнено, форма зберігатиме чернетку лише при натисканні кнопки збереження або за допомогою умовної логіки.

en: Allow empty form as Save draft
uk: Дозволити збереження пустої форми як чернетки

en: If turned on, the empty form save as draft when leave page.
uk: Якщо увімкнено, пусту форму буде збережено як чернетку при виході зі сторінки.

en: When to save:
uk: Коли зберігати:

en: Always save abandoned form entries
uk: Завжди зберігати залишені записи форми

en: Save only if email address or phone number is provided
uk: Зберігати лише якщо вказано електронну адресу або номер телефону

en: Landing Page
uk: Цільова сторінка

en: How to setup Landinge Page
uk: Як налаштувати цільову сторінку

en: Custom URL
uk: Користувацький URL

en: Please try to avoid any duplicate custom url, as it will conflict between the page and Bit Form.
uk: Будь ласка, намагайтеся уникати дублювання користувацького URL, оскільки це призведе до конфлікту між сторінкою та Bit Form.

en: Page Title
uk: Назва сторінки

en: Share via Direct URL
uk: Поділитися через пряме посилання

en: Share via Direct URL (Conversational Form)
uk: Поділитися через пряме посилання (розмовна форма)

en: Embed via HTML Code
uk: Вбудувати через HTML-код

en: Embed via HTML Code (Conversational Form)
uk: Вбудувати через HTML-код (розмовна форма)

en: Customer ID key cann't be empty
uk: Ключ Customer ID не може бути порожнім

en: save Successfully
uk: Успішно збережено

en: save failed Cause:
uk: Помилка збереження. Причина:

en: save failed. please try again
uk: Не вдалося зберегти. Будь ласка, спробуйте ще раз

en: Learn more about Google Ads configuration
uk: Дізнайтеся більше про налаштування Google Ads

en: Client ID
uk: Ідентифікатор клієнта

en: Client Secret
uk: Секретний ключ клієнта

en: To get Client ID and SECRET , Please Visit Google API Console
uk: Щоб отримати Client ID і SECRET, будь ласка, відвідайте Google API Console

en: Customer Id (non manager account)
uk: Customer Id (не обліковий запис менеджера)

en: To get Customer ID , Please Visit
uk: Щоб отримати Customer ID, будь ласка, відвідайте

en: Google Ads Manager Account
uk: Обліковий запис менеджера Google Ads

en: Saving Generel Settings...
uk: Збереження загальних налаштувань...

en: Global Settings
uk: Глобальні налаштування

en: Validation Error/Invalid Message.
uk: Помилка перевірки/Неправильне повідомлення.

en: Generate Token after page load to prevent conflict with cache plugins.
uk: Генерувати токен після завантаження сторінки, щоб уникнути конфлікту з кеш-плагінами.

en: Other Settings
uk: Інші налаштування

en: Delete all data table when delete plugin.
uk: Видалити всі дані таблиці при видаленні плагіна.

en: Usage Reporting Opt In.
uk: Погодження на звітність про використання.

en: Edit Global Message (Type:
uk: Редагувати глобальне повідомлення (Тип:

en: Messages saved successfully.
uk: Повідомлення успішно збережено.

en: Note: This global message will be applied to all forms and fields unless a custom error message is set for an individual field. Also you can use the
uk: Примітка: Це глобальне повідомлення буде застосоване до всіх форм і полів, якщо не встановлено власне повідомлення про помилку для окремого поля. Також ви можете використовувати

en: Shortcode patterns (Ex:
uk: Шорткод-шаблони (Наприклад:

en: to dynamically replace field-specific labels/values.
uk: для динамічної заміни міток/значень конкретних полів.

en: Required Field
uk: Обов’язкове поле

en: Invalid Email
uk: Неправильна електронна адреса

en: Invalid URL
uk: Неправильне URL

en: Invalid Number
uk: Неправильне число

en: Invalid Phone Number
uk: Неправильний номер телефону

en: Minimum Value
uk: Мінімальне значення

en: Maximum Value
uk: Максимальне значення

en: Input mask
uk: Маска введення

en: Regex Pattern
uk: Регулярний вираз

en: Minimum Option Count
uk: Мінімальна кількість опцій

en: Maximum Option Count
uk: Максимальна кількість опцій

en: Minimum File Count
uk: Мінімальна кількість файлів

en: Maximum File Count
uk: Максимальна кількість файлів

en: Maximum File Size
uk: Максимальний розмір файлу

en: Other Option Required
uk: Потрібен інший варіант

en: Unique Entry Value
uk: Унікальне значення запису

en: Unique User
uk: Унікальний користувач

en: App delete successfully.
uk: Додаток успішно видалено.

en: App deletion failed Cause
uk: Причина невдалого видалення додатку

en: App deletion failed. please try again
uk: Не вдалося видалити додаток. Спробуйте ще раз

en: Are you sure to delete this App configuration?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити цю конфігурацію додатку?

en: How to setup Integrations:
uk: Як налаштувати інтеграції:

en: Connected/Authorized Platforms
uk: Підключені/Авторизовані платформи

en: Search Available Integrations...
uk: Пошук доступних інтеграцій...

en: Available Integrations
uk: Доступні інтеграції

en: Submit button cannot be removed
uk: Кнопку відправки не можна видалити

en: Integration deletion failed Cause
uk: Причина невдалого видалення інтеграції

en: Integration deletion failed. please try again
uk: Не вдалося видалити інтеграцію. Спробуйте ще раз

en: Are you sure to delete this integration?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити цю інтеграцію?

en: Are you sure to clone this integration?
uk: Ви впевнені, що хочете клонувати цю інтеграцію?

en: Integration clone failed Cause
uk: Причина помилки клонування інтеграції

en: Integration clone failed.
uk: Не вдалося клонувати інтеграцію.

en: Integrate your form with your favorite apps and services.
uk: Інтегруйте вашу форму з улюбленими додатками та сервісами.

en: Date Time (Advanced)
uk: Дата та час (Розширено)

en: Advanced Date Time
uk: Розширені дата та час

en: Please Select a Date
uk: Будь ласка, виберіть дату

en: Spacer
uk: Пробіл

en: First Name
uk: Ім’я

en: Last Name
uk: Прізвище

en: Text
uk: Текст

en: Placeholder...
uk: Заповнювач...

en: Multiline Text
uk: Багаторядковий текст

en: Multi-Line Text
uk: Багаторядковий текст

en: Number
uk: Число

en: e.g. 123
uk: наприклад, 123

en: Select
uk: Вибрати

en: Radio Button
uk: Радіокнопка

en: Radio
uk: Радіо

en: Option 1
uk: Варіант 1

en: Option 2
uk: Варіант 2

en: Option 3
uk: Варіант 3

en: Checkbox
uk: Прапорець

en: Check Boxs
uk: Прапорці

en: Dropdown
uk: Випадаючий список

en: File Upload
uk: Завантаження файлу

en: Advance File Upload
uk: Розширене завантаження файлу

en: Advanced File Upload
uk: Розширене завантаження файлу

en: Country
uk: Країна

en: Enter Amount..
uk: Введіть суму..

en: Phone Number
uk: Номер телефону

en: Enter Phone Number
uk: Введіть номер телефону

en: Username
uk: Ім’я користувача

en: e.g. John Doe
uk: наприклад, John Doe

en: Password
uk: Пароль

en: Password Field
uk: Поле для пароля

en: Slider
uk: Повзунок

en: Date
uk: Дата

en: Pick A Date
uk: Виберіть дату

en: Time
uk: Час

en: Date-Time
uk: Дата-Час

en: Select Date-Time
uk: Вибрати дату та час

en: Week
uk: Тиждень

en: Select Week
uk: Вибрати тиждень

en: Month
uk: Місяць

en: Month Input
uk: Введення місяця

en: GDPR Agreement
uk: Угода GDPR

en: I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry. Learn more in
uk: Я погоджуюсь на збереження цим сайтом моїх наданих даних, щоб вони могли відповісти на мій запит. Детальніше у

en: Our Privacy Policy.
uk: Нашій політиці конфіденційності.

en: Decision Box
uk: Вікно рішення

en: Repeater
uk: Повторювач

en: Signature
uk: Підпис

en: Rating
uk: Оцінка

en: Terrible
uk: Жахливо

en: Bad
uk: Погано

en: Satisfied
uk: Задоволений

en: Good
uk: Добре

en: Excellent
uk: Відмінно

en: Image Select
uk: Вибір зображення

en: Option 4
uk: Опція 4

en: Hidden Field
uk: Приховане поле

en: Set Default Value
uk: Встановити значення за замовчуванням

en: Pay with Stripe
uk: Оплатити через Stripe

en: Pay now
uk: Оплатити зараз

en: Pay with Mollie
uk: Оплатити через Mollie

en: Shortcode
uk: Шорткод

en: Button
uk: Кнопка

en: Draft Button
uk: Кнопка чернетки

en: Save Draft
uk: Зберегти чернетку

en: Next Step
uk: Наступний крок

en: Previous Step
uk: Попередній крок

en: Previous
uk: Попередній

en: Section
uk: Розділ

en: Image
uk: Зображення

en: Divider
uk: Роздільник

en: Migration Issue Detected
uk: Виявлено проблему міграції

en: There may have been a problem during auto-migrating your Bit Forms from V1 to V2.
uk: Можливо, під час автоматичної міграції ваших Bit Forms з V1 до V2 сталася проблема.

en: Please contact support for assistance at
uk: Будь ласка, зверніться до служби підтримки за допомогою за адресою

en: Migrating to V2
uk: Міграція до V2

en: Please wait while we migrate your data to V2
uk: Будь ласка, зачекайте, поки ми мігруємо ваші дані до V2

en: This may take a few minutes...
uk: Це може зайняти кілька хвилин...

en: Meanwhile do not close this window.
uk: Тим часом не закривайте це вікно.

en: Mollie Settings
uk: Налаштування Mollie

en: API key:
uk: API ключ:

en: To get API key, Please Visit
uk: Щоб отримати API ключ, будь ласка, відвідайте

en: Mollie Developer Dashboard
uk: Панель розробника Mollie

en: Step-
uk: Крок-

en: Clone Step
uk: Клонувати крок

en: Delete Step
uk: Видалити крок

en: Add New Step
uk: Додати новий крок

en: Add Steps
uk: Додати кроки

en: Multi step settings
uk: Налаштування багатокрокового процесу

en: All fields are required
uk: Усі поля обов’язкові

en: Saving Payment Setting...
uk: Збереження налаштувань оплати...

en: Choose a unique name to identify this integration within your app.
uk: Виберіть унікальне ім’я для ідентифікації цієї інтеграції у вашому додатку.

en: Login to you Mollie account (or create on if you haven't already).
uk: Увійдіть у свій обліковий запис Mollie (або створіть його, якщо ви ще цього не зробили).

en: Go to your Mollie Dashboard
uk: Перейдіть до вашої панелі керування Mollie

en: and find the API section.
uk: і знайдіть розділ API.

en: Generate a new API key or use an existing one (you can use test API key for testing purposes). This key is required for authenticating API requests.
uk: Створіть новий API-ключ або використайте існуючий (ви можете використовувати тестовий API-ключ для тестування). Цей ключ потрібен для автентифікації API-запитів.

en: Copy the API key and paste it in the Bit Form
uk: Скопіюйте API-ключ і вставте його у форму Bit

en: field above.
uk: вище.

en: Then click on the
uk: Потім натисніть на

en: button to save the settings.
uk: кнопку, щоб зберегти налаштування.

en: Please go to your form now and add a Mollie payment field.
uk: Будь ласка, перейдіть до своєї форми зараз і додайте поле оплати Mollie.

en: Bit form Mollie Payment Gateway documentation
uk: Документація до платіжного шлюзу Mollie у Bit form

en: Login to you PayPal account (or create on if you haven't already).
uk: Увійдіть у свій обліковий запис PayPal (або створіть його, якщо ви ще цього не зробили).

en: Go to your PayPal Dashboard
uk: Перейдіть до вашої панелі керування PayPal

en: Select Transaction Mode (Live or Sandbox).
uk: Виберіть режим транзакції (Live або Sandbox).

en: Copy the
uk: Скопіюйте

en: from PayPal Dashboard and paste it in the Bit Form
uk: з панелі керування PayPal і вставте його у форму Bit

en: field above (you can use Sandbox or Live mode).
uk: вище (ви можете використовувати режим Sandbox або Live).

en: Please go to your form now and add a PayPal payment field.
uk: Будь ласка, перейдіть до своєї форми зараз і додайте поле оплати PayPal.

en: Bit form PayPal Payment Gateway documentation
uk: Документація до платіжного шлюзу PayPal у Bit form

en: PayPal Integrations Video
uk: Відео інтеграції PayPal

en: Login to you Stripe account (or create on if you haven't already).
uk: Увійдіть у свій обліковий запис Stripe (або створіть його, якщо ви ще цього не зробили).

en: Go to your Stripe Dashboard
uk: Перейдіть до вашої панелі Stripe

en: and find the API Key section.
uk: і знайдіть розділ API Key.

en: from Stripe API Dashboard and paste it in the Bit Form
uk: з панелі Stripe API Dashboard та вставте його в Bit Form

en: field above (you can use test API key for testing purposes).
uk: поле вище (ви можете використовувати тестовий API ключ для тестування).

en: Please go to your form now and add a Stripe payment field.
uk: Будь ласка, перейдіть до вашої форми зараз і додайте поле оплати Stripe.

en: Bit form Stripe Payment Gateway documentation
uk: Документація платіжного шлюзу Stripe для Bit Form

en: Stripe Integrations Video
uk: Відео інтеграції Stripe

en: Login to you Razorpay account (or create on if you haven't already).
uk: Увійдіть у свій акаунт Razorpay (або створіть, якщо ще не зробили цього).

en: Go to your Razorpay Dashboard
uk: Перейдіть до вашої панелі Razorpay

en: from Razorpay API Dashboard and paste it in the Bit Form
uk: з панелі Razorpay API Dashboard та вставте його в Bit Form

en: Please go to your form now and add a Razorpay payment field.
uk: Будь ласка, перейдіть до вашої форми зараз і додайте поле оплати Razorpay.

en: Bit form Razorpay Payment Gateway documentation
uk: Документація платіжного шлюзу Razorpay для Bit Form

en: Razorpay Integrations Video
uk: Відео інтеграції Razorpay

en: Available Payment Gateways
uk: Доступні платіжні шлюзи

en: Please click on the available payment gateway option for configuration.
uk: Будь ласка, натисніть на опцію доступного платіжного шлюзу для налаштування.

en: Available on
uk: Доступно на

en: Connected Accounts
uk: Підключені акаунти

en: Currently, no payment gateway has been connected.
uk: Наразі жоден платіжний шлюз не підключено.

en: PayPal Settings
uk: Налаштування PayPal

en: Transaction Mode:
uk: Режим транзакції:

en: Client ID:
uk: Ідентифікатор клієнта:

en: Client Secret:
uk: Секрет клієнта:

en: To get Client ID & Secret, Please Visit
uk: Щоб отримати Ідентифікатор клієнта та секрет, будь ласка, відвідайте

en: PayPal Developer Dashboard
uk: Панель розробника PayPal

en: PDF Global Setting
uk: Глобальні налаштування PDF

en: Available Font for PDF
uk: Доступні шрифти для PDF

en: PDF Templates
uk: Шаблони PDF

en: How to setup PDF Templates:
uk: Як налаштувати шаблони PDF:

en: PDF File Name
uk: Ім'я PDF-файлу

en: PDF Password
uk: Пароль PDF

en: Static Password
uk: Статичний пароль

en: PDF Password Shortcode
uk: Шорткод пароля PDF

en: Allow Download (Link)
uk: Дозволити завантаження (посилання)

en: All User
uk: Усі користувачі

en: Only Logged In User
uk: Тільки авторизовані користувачі

en: Download Link Shortcode
uk: Шорткод посилання для завантаження

en: Override Default Settings
uk: Перевизначити стандартні налаштування

en: Paper Size
uk: Розмір паперу

en: Orientation
uk: Орієнтація

en: Portrait
uk: Портретна

en: Landscape
uk: Альбомна орієнтація

en: Font Family
uk: Шрифт

en: Font Size (Pixels)
uk: Розмір шрифту (пікселі)

en: Watermark
uk: Водяний знак

en: Watermark Text
uk: Текст водяного знаку

en: Watermark Image
uk: Зображення водяного знаку

en: Position X (Units in millimeters)
uk: Позиція X (одиниці в міліметрах)

en: Position Y (Units in millimeters)
uk: Позиція Y (одиниці в міліметрах)

en: Show watermark behind the page content
uk: Показати водяний знак позаду вмісту сторінки

en: Opacity (0-100)
uk: Непрозорість (0-100)

en: Language Direction
uk: Напрямок мови

en: LTR
uk: Зліва направо (LTR)

en: RTL
uk: Справа наліво (RTL)

en: Go to PDF Settings
uk: Перейти до налаштувань PDF

en: Please configure PDF settings first.
uk: Будь ласка, спочатку налаштуйте параметри PDF.

en: Upload
uk: Завантажити

en: Image width
uk: Ширина зображення

en: Image height
uk: Висота зображення

en: Position X
uk: Позиція X

en: Position Y
uk: Позиція Y

en: Learn more about PDF Attachment
uk: Дізнатись більше про вкладення PDF

en: This global settings will be set as the default for any new PDF attachment generated from your forms.
uk: Ці глобальні налаштування будуть встановлені за замовчуванням для будь-якого нового вкладення PDF, створеного з ваших форм.

en: Remember,
uk: Пам’ятайте,

en: If you haven't used PDFs yet, you'll need to click the "Save" button to apply these global PDF settings. You can also customize settings for a specific PDF template by accessing the PDF templates in your form settings.
uk: Якщо ви ще не використовували PDF, вам потрібно натиснути кнопку "Зберегти", щоб застосувати ці глобальні налаштування PDF. Ви також можете налаштувати параметри для конкретного шаблону PDF, перейшовши до шаблонів PDF у налаштуваннях форми.

en: Please update your PHP version is 7.4 or higher.
uk: Будь ласка, оновіть вашу версію PHP до 7.4 або вище.

en: PHP extension is missing in your server. Please install it.
uk: Розширення PHP відсутнє на вашому сервері. Будь ласка, встановіть його.

en: To use Arabic, Chinese, Japanese and Korean languages, you need to install additional fonts! Please navigate to the
uk: Щоб використовувати арабську, китайську, японську та корейську мови, потрібно встановити додаткові шрифти! Будь ласка, перейдіть на вкладку

en: tab to proceed.
uk: щоб продовжити.

en: Copy Shortcode
uk: Копіювати шорткод

en: Embed
uk: Вбудувати

en: Razorpay Settings
uk: Налаштування Razorpay

en: API Secret:
uk: Секрет API:

en: To get API Key & Secret, Please Visit
uk: Щоб отримати ключ API та секрет, будь ласка, відвідайте

en: Razorpay Dashboard
uk: Панель керування Razorpay

en: Are you sure to delete this URL ?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити цю URL-адресу?

en: Select A Page:
uk: Виберіть сторінку:

en: Custom Link
uk: Користувацьке посилання

en: set Form Field
uk: встановити поле форми

en: Select Form Field
uk: Вибрати поле форми

en: Add More Alternative URL
uk: Додати ще альтернативне посилання

en: Filter Entries between Dates
uk: Фільтрувати записи між датами

en: Filter
uk: Фільтр

en: Search
uk: Пошук

en: report name cann't be empty
uk: назва звіту не може бути порожньою

en: Refresh
uk: Оновити

en: Premium Feature
uk: Преміум-функція

en: Buy Premium
uk: Купити Преміум

en: Are you sure to delete this report
uk: Ви впевнені, що хочете видалити цей звіт

en: Deleting ...
uk: Видалення ...

en: Filter List
uk: Список фільтрів

en: Search filters...
uk: Пошук фільтрів...

en: New Filter
uk: Новий фільтр

en: No matching filter found
uk: Відповідний фільтр не знайдено

en: Equal
uk: Рівно

en: Not equal
uk: Не рівно

en: Not empty
uk: Не порожній

en: Start With
uk: Починається з

en: End With
uk: Закінчується на

en: Not Start With
uk: Не починається з

en: Not End With
uk: Не закінчується на

en: Not contains
uk: Не містить

en: Contains
uk: Містить

en: Contain All
uk: Містить усі

en: Greater Than
uk: Більше ніж

en: Less Than
uk: Менше ніж

en: Greater Than or Equal
uk: Більше або дорівнює

en: Less Than or Equal
uk: Менше або дорівнює

en: Today
uk: Сьогодні

en: Till Today
uk: До сьогодні

en: Tomorrow
uk: Завтра

en: Yesterday
uk: Вчора

en: Till Yesterday
uk: До вчора

en: Last 7 Days
uk: Останні 7 днів

en: Last 30 Days
uk: Останні 30 днів

en: Last 60 Days
uk: Останні 60 днів

en: Last 90 Days
uk: Останні 90 днів

en: Last 120 Days
uk: Останні 120 днів

en: Next 7 Days
uk: Наступні 7 днів

en: Next 30 Days
uk: Наступні 30 днів

en: Next 60 Days
uk: Наступні 60 днів

en: Next 90 Days
uk: Наступні 90 днів

en: Next 120 Days
uk: Наступні 120 днів

en: Current Week
uk: Поточний тиждень

en: Next Week
uk: Наступний тиждень

en: Last Week
uk: Минулого тижня

en: Current Month
uk: Поточний місяць

en: Next Month
uk: Наступний місяць

en: Last Month
uk: Минулого місяця

en: Current Year
uk: Поточний рік

en: Next Year
uk: Наступний рік

en: Last Year
uk: Минулого року

en: Read entries
uk: Прочитані записи

en: Unread entries
uk: Непрочитані записи

en: Confirmed entries
uk: Підтверджені записи

en: Unconfirmed entries
uk: Непідтверджені записи

en: Draft entries
uk: Чернетки записів

en: Logic
uk: Логіка

en: OR
uk: АБО

en: AND
uk: ТА

en: ReCaptcha validation failed.
uk: Перевірка ReCaptcha не пройшла.

en: The form has reached its maximum number of submissions.
uk: Форма досягла максимальної кількості подань.

en: You have reached the maximum number of submissions allowed.
uk: Ви досягли максимально дозволеної кількості подань.

en: You must be logged in.
uk: Ви повинні увійти в систему.

en: Empty form cannot be submitted.
uk: Порожню форму не можна відправити.

en: Validate form input on focus lost
uk: Перевіряти введення форми при втраті фокусу

en: Allow single entry for each IP address
uk: Дозволити одну подачу з кожної IP-адреси

en: Require user to be logged in for submit form
uk: Вимагати входу користувача для відправки форми

en: Prevent empty form submission
uk: Запобігти відправці порожньої форми

en: Disable entry storing in WordPress database
uk: Вимкнути збереження записів у базі даних WordPress

en: Enable ReCaptcha V3
uk: Увімкнути ReCaptcha V3

en: Enable / Disable
uk: Увімкнути / Вимкнути

en: Hide ReCaptcha Badge
uk: Приховати бейдж ReCaptcha

en: Honeypot trap for bot
uk: Пастка-«honeypot» для ботів

en: Manage Submission Limits (by count, time, or user)
uk: Керування лімітами подань (за кількістю, часом або користувачем)

en: Limit By Submission Count
uk: Обмежити за кількістю подань

en: Submission Limit
uk: Ліміт подань

en: Limit period type
uk: Тип періоду ліміту

en: Limit By Per User
uk: Обмежити за користувачем

en: User verify type
uk: Тип перевірки користувача

en: Limit Form Submission Period
uk: Обмежити період подачі форми

en: Every Day
uk: Щодня

en: Friday
uk: П’ятниця

en: Saturday
uk: Субота

en: Sunday
uk: Неділя

en: Monday
uk: Понеділок

en: Tuesday
uk: Вівторок

en: Wednesday
uk: Середа

en: Thursday
uk: Четвер

en: From
uk: Від

en: To
uk: До

en: Time:
uk: Час:

en: Blocked IP list
uk: Список заблокованих IP

en: Add Blocked IP
uk: Додати заблокований IP

en: Allowed IP
uk: Дозволений IP

en: By enabling this option only listed IP can submit this form.
uk: Увімкнувши цю опцію, лише перелічені IP можуть надсилати цю форму.

en: Add Allowed IP
uk: Додати дозволений IP

en: Capture Google Ads (Click ID)
uk: Захоплення Google Ads (Click ID)

en: Email sent successfully.
uk: Електронний лист успішно надіслано.

en: Sending...
uk: Відправлення...

en: Email Test
uk: Тест електронної пошти

en: To:
uk: Кому:

en: Message:
uk: Повідомлення:

en: Send Test Mail
uk: Надіслати тестовий лист

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Mail Test
uk: Тест пошти

en: SMTP config saved successfully.
uk: Налаштування SMTP успішно збережено.

en: Learn more about SMTP configuration
uk: Дізнатися більше про налаштування SMTP

en: Enable SMTP
uk: Увімкнути SMTP

en: From Email Address
uk: Email відправника

en: Some servers block emails if "From Email" differs from the authenticated (login) email— use the same email to ensure delivery.
uk: Деякі сервери блокують листи, якщо "Email відправника" відрізняється від автентифікованого (логін) email — використовуйте той самий email для гарантії доставки.

en: From Name
uk: Ім’я відправника

en: Reply-To Email Address
uk: Email для відповіді

en: SMTP Host
uk: SMTP хост

en: Type of Encryption
uk: Тип шифрування

en: SMTP Port
uk: SMTP порт

en: SMTP Authentication
uk: SMTP автентифікація

en: SMTP Username
uk: Ім’я користувача SMTP

en: SMTP Password
uk: Пароль SMTP

en: Save Changes
uk: Зберегти зміни

en: Stripe Settings
uk: Налаштування Stripe

en: Publishable key:
uk: Публічний ключ:

en: Secret Key:
uk: Секретний ключ:

en: To get Publishable key & Secret key, Please Visit
uk: Щоб отримати публічний та секретний ключ, будь ласка, відвідайте

en: Stripe Developer Dashboard
uk: Панель розробника Stripe

en: Transparant
uk: Прозорий

en: Add Property
uk: Додати властивість

en: Override theme and common styles
uk: Перевизначити тему та загальні стилі

en: Multi Step Quick Tweaks
uk: Багатокрокові швидкі налаштування

en: Step Container
uk: Контейнер кроку

en: Step Header Wrapper
uk: Обгортка заголовка кроку

en: Step Header
uk: Заголовок кроку

en: Step Header Label
uk: Мітка заголовка кроку

en: Step Header Subtitle
uk: Підзаголовок заголовка кроку

en: Step Wrapper
uk: Обгортка кроку

en: Step Progress Wrapper
uk: Обгортка прогресу кроку

en: Step Progress Bar
uk: Індикатор прогресу кроку

en: Step Content
uk: Вміст кроку

en: Step Button Wrapper
uk: Обгортка кнопки кроку

en: Step Button
uk: Кнопка кроку

en: Step Label Prefix Icon
uk: Іконка префікса мітки кроку

en: Step Label Suffix Icon
uk: Значок суфікса кроку

en: Step Subtitle Prefix Icon
uk: Значок префікса підзаголовка кроку

en: Step Subtitle Suffix Icon
uk: Значок суфікса підзаголовка кроку

en: Previous Button Prefix Icon
uk: Значок префікса кнопки «Назад»

en: Previous Button Suffix Icon
uk: Значок суфікса кнопки «Назад»

en: Next Button Prefix Icon
uk: Значок префікса кнопки «Далі»

en: Next Button Suffix Icon
uk: Значок суфікса кнопки «Далі»

en: Theme Customization
uk: Налаштування теми

en: Multi Step Customize
uk: Налаштування багатокрокового процесу

en: Multi step quick tweaks is not available. this feature will coming soon.
uk: Швидкі налаштування багатокрокового процесу недоступні. Ця функція з’явиться незабаром.

en: Transparent
uk: Прозорий

en: Go to Theme Gallery Settings
uk: Перейти до налаштувань галереї тем

en: Add important rule to all styles to override the conflicting styles in frontend.
uk: Додати важливе правило до всіх стилів, щоб перекрити конфліктні стилі на фронтенді.

en: Add prefix to atomic class names to avoid conflicts.
uk: Додати префікс до атомарних імен класів, щоб уникнути конфліктів.

en: Transition
uk: Переходи

en: Please setup your payment settings before using this template.
uk: Будь ласка, налаштуйте параметри оплати перед використанням цього шаблону.

en: Please setup your
uk: Будь ласка, налаштуйте ваш

en: Please update your Pro Plugin to the latest version (
uk: Будь ласка, оновіть ваш Pro плагін до останньої версії (

en: this feature
uk: ця функція

en: New
uk: Новий

en: Use Template
uk: Використати шаблон

en: Go to Payment Settings
uk: Перейти до налаштувань оплати

en: Search Template
uk: Пошук шаблону

en: Import Form
uk: Імпортувати форму

en: Search Result
uk: Результат пошуку

en: No Template Found
uk: Шаблон не знайдено

en: Prefix Icon
uk: Іконка префікса

en: Suffix Icon
uk: Іконка суфікса

en: Always (default)
uk: Завжди (за замовчуванням)

en: Interaction Only
uk: Тільки при взаємодії

en: Container Class
uk: Клас контейнера

en: Show Option Flag Image
uk: Показати прапорець опції

en: Mollie Description is Required
uk: Потрібен опис Mollie

en: Select Account
uk: Вибрати рахунок

en: Razorpay Dynamic Amount Field is not Selected
uk: Не вибрано поле динамічної суми Razorpay

en: Rounded
uk: Заокруглений

en: No fields available
uk: Немає доступних полів

en: You haven’t added any fields to this form or step yet.
uk: Ви ще не додали жодного поля до цієї форми або кроку.

en: Please add fields from the Form Fields panel.
uk: Будь ласка, додайте поля з панелі полів форми.

en: No field key provided
uk: Ключ поля не надано

en: Advanced
uk: Додатково

en: Conditional Logic
uk: Умовна логіка

en: Individual Customize
uk: Індивідуальне налаштування

en: Global Customize
uk: Глобальне налаштування

en: Select Your Theme
uk: Виберіть вашу тему

en: Reset
uk: Скинути

en: Import
uk: Імпорт

en: Rename
uk: Перейменувати

en: Reset Theme Style
uk: Скинути стиль теми

en: Update Theme Style
uk: Оновити стиль теми

en: Save as New Theme
uk: Зберегти як нову тему

en: Click to Highlight Element in Builder
uk: Клацніть, щоб виділити елемент у конструкторі

en: Enable Conditional Logic
uk: Увімкнути умовну логіку

en: Configure when this field should be shown or hidden
uk: Налаштуйте, коли це поле слід показувати або приховувати

en: Hide
uk: Приховати

en: Show
uk: Показати

en: this field if
uk: це поле, якщо

en: And
uk: І

en: Or
uk: Або

en: Need Advanced Conditional Logic?
uk: Потрібна розширена умовна логіка?

en: Switch now
uk: Перейти зараз

en: Theme Quick Tweaks
uk: Швидкі налаштування теми

en: Global Elements
uk: Глобальні елементи

en: Multi-Step Elements
uk: Багатокрокові елементи

en: Individual Elements
uk: Індивідуальні елементи

en: found
uk: знайдено

en: Search fields..
uk: Пошук полів..

en: Search results for:
uk: Результати пошуку для:

en: No fields found
uk: Поля не знайдено

en: We couldn't find any fields matching
uk: Ми не змогли знайти поля, що відповідають

en: Try searching with different keywords
uk: Спробуйте шукати за іншими ключовими словами

en: Create New Theme
uk: Створити нову тему

en: Click to upload
uk: Натисніть, щоб завантажити

en: or drag and drop
uk: або перетягніть

en: Import from Form
uk: Імпортувати з форми

en: Import from File
uk: Імпортувати з файлу

en: Import Theme (Style)
uk: Імпортувати тему (стиль)

en: Customize
uk: Налаштувати

en: Applied Styles
uk: Застосовані стилі

en: Your customizations apply only to this form's styling. To preserve changes, create or update a custom theme from the Options menu.
uk: Ваші налаштування застосовуються лише до стилю цієї форми. Щоб зберегти зміни, створіть або оновіть власну тему через меню Параметри.

en: App Themes
uk: Теми додатка

en: Custom Themes
uk: Власні теми

en: Please write form name
uk: Будь ласка, введіть назву форми

en: Search forms here...
uk: Пошук форм тут...

en: No forms found
uk: Форми не знайдено

en: Search fields...
uk: Пошук полів...

en: Clear search
uk: Очистити пошук

en: No fields available in this category
uk: У цій категорії немає доступних полів

en: Recent
uk: Останні

en: No fields found by your search keywords:
uk: За вашими ключовими словами пошуку поля не знайдено:

en: fields found for
uk: знайдено полів для

en: Update Form
uk: Оновити форму

en: Save Form
uk: Зберегти форму

en: Please fix the errors
uk: Будь ласка, виправте помилки

en: Sorry
uk: Вибачте

en: Please add a submit button
uk: Будь ласка, додайте кнопку відправки

en: Choose/Drop your file (.json)
uk: Виберіть/перетягніть ваш файл (.json)

en: Issue
uk: Проблема

en: Idea
uk: Ідея

en: Other
uk: Інше

en: Send
uk: Надіслати

en: Upgrade to Pro
uk: Оновити до Pro

en: This feature
uk: Ця функція

en: is available in Pro
uk: доступна у Pro

en: Thank you for using our product! We're sorry,
uk: Дякуємо за використання нашого продукту! Нам шкода,

en: is not available in your plan.
uk: не доступна у вашому тарифі.

en: Please upgrade to the PRO plan to unlock all these awesome features.
uk: Будь ласка, оновіть тариф до PRO, щоб розблокувати всі ці чудові функції.

en: Try Demo
uk: Спробувати демо

en: Check out our
uk: Перегляньте наше

en: Demo
uk: демо

en: to see what can you do with Pro version.
uk: щоб побачити, що ви можете зробити з Pro версією.

en: Available On Pro
uk: Доступно в Pro

en: Do You want Deplicate these
uk: Ви хочете дублювати ці

en: item
uk: елемент

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Do you want to change these
uk: Ви хочете змінити цей

en: status
uk: статус

en: Are you sure to delete these
uk: Ви впевнені, що хочете видалити ці

en: items
uk: елементи

en: Row Selected
uk: Рядок вибрано

en: Total Entries:
uk: Всього записів:

en: Page
uk: Сторінка

en: of
uk: з

en: No response from the server
uk: Відсутня відповідь від сервера

en: Are you sure to delete this web hook?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити цей веб-хук?

en: Add More Hook
uk: Додати ще хук

en: Select One
uk: Виберіть один

en: Click
uk: Натисніть

en: Readonly
uk: Тільки для читання

en: Writeable
uk: Дозволено запис

en: Not Required
uk: Не обов’язково

en: Active List
uk: Активний список

en: Sub Title
uk: Підзаголовок

en: Config Option
uk: Параметр конфігурації

en: Email Template:
uk: Шаблон електронної пошти:

en: Select Email Template
uk: Вибрати шаблон електронної пошти

en: Add mail from address
uk: Додати адресу відправника

en: From Mail
uk: Відправник пошти

en: CC
uk: Копія

en: BCC
uk: Прихована копія

en: Reply To
uk: Відповісти

en: PDF Attachment Template:
uk: Шаблон вкладення PDF:

en: Select PDF Template
uk: Вибрати шаблон PDF

en: Field Actions
uk: Дії з полем

en: Integration
uk: Інтеграція

en: Select Integation
uk: Вибрати інтеграцію

en: Logged In
uk: Увійшов

en: Logged Out
uk: Вийшов

en: Date Format
uk: Формат дати

en: Meta Key
uk: Мета ключ

en: Query Param
uk: Параметр запиту

en: Redirect URL
uk: URL переадресації

en: Select Page To Redirect
uk: Вибрати сторінку для переадресації

en: Success Message
uk: Повідомлення про успіх

en: Select Message
uk: Вибрати повідомлення

en: Web Hook
uk: Веб-хук

en: Select Hooks to Call
uk: Вибрати хук(и) для виклику

en: On Load
uk: При завантаженні

en: On Field Input
uk: Під час введення в поле

en: On Form Validate
uk: Під час перевірки форми

en: On Form Submit
uk: Під час відправлення форми

en: Record Create/Edit
uk: Створення/Редагування запису

en: Record Create
uk: Створення запису

en: Record Edit
uk: Редагування запису

en: Record Delete
uk: Видалення запису

en: Always
uk: Завжди

en: With Condition
uk: За умовою

en: Conditional Logics
uk: Умовна логіка

en: Add Conditional Logic
uk: Додати умовну логіку

en: For
uk: Для

en: UNLIMITED
uk: НЕОБМЕЖЕНО

en: Conditional logics execute according to the sequence of their logic groups. A group placed higher will have greater priority. To adjust the priority, simply drag and drop the logic groups as needed.
uk: Умовна логіка виконується відповідно до послідовності їхніх груп логіки. Група, розміщена вище, має вищий пріоритет. Щоб змінити пріоритет, просто перетягніть групи логіки за потреби.

en: Additional Actions
uk: Додаткові дії

en: Email Notification
uk: Повідомлення електронною поштою

en: Action Run When:
uk: Дія виконується коли:

en: Action Effect:
uk: Ефект дії:

en: Only on Form Load
uk: Лише при завантаженні форми

en: Only on Field Input
uk: Лише під час введення в поле

en: Only on Form Validate
uk: Тільки при перевірці форми

en: Only on Form Submit
uk: Тільки при надсиланні форми

en: Action Behaviour:
uk: Поведінка дії:

en: Condition
uk: Умова

en: Forgot Password Fields
uk: Поля для відновлення пароля

en: Redirect Page:
uk: Сторінка перенаправлення:

en: Password reset email template
uk: Шаблон електронного листа для скидання пароля

en: Success Message:
uk: Повідомлення про успіх:

en: Login Fields
uk: Поля для входу

en: Success redirect Page:
uk: Сторінка перенаправлення після успіху:

en: Redirect page (already activated):
uk: Сторінка перенаправлення (вже активовано):

en: Invalid redirect page:
uk: Неправильна сторінка перенаправлення:

en: Rejection Success redirect page:
uk: Сторінка перенаправлення після відмови:

en: Activation success
uk: Активація успішна

en: Already activated account
uk: Обліковий запис уже активований

en: Invalid activation key
uk: Недійсний ключ активації

en: Reject Success Message
uk: Повідомлення про відмову

en: If the Username and Password fields are blank then the user will take the value of the email field as the field and the password will be auto-generated.
uk: Якщо поля Ім’я користувача та Пароль порожні, тоді користувач отримає значення з поля електронної пошти, а пароль буде згенерований автоматично.

en: Field Mappping
uk: Відображення полів

en: User Fields
uk: Поля користувача

en: User Email Notification
uk: Сповіщення електронною поштою користувача

en: Admin Email Notification
uk: Сповіщення електронною поштою адміністратора

en: WP User Role
uk: Роль користувача WP

en: Success Messages
uk: Повідомлення про успіх

en: User Approval  Method:
uk: Метод затвердження користувача:

en: Select approval method
uk: Виберіть метод затвердження

en: Auto Login After Registration
uk: Автоматичний вхід після реєстрації

en: Customize Email templates
uk: Налаштувати шаблони електронної пошти

en: Edit verification Messages/Redirect URL
uk: Редагувати повідомлення перевірки/URL перенаправлення

en: User Meta Field Mappping
uk: Відображення мета-полів користувача

en: Meta Value
uk: Значення мета

en: Reset Password Fields
uk: Скинути поля пароля

en: Bit Form - Contact Form Builder Plugin for WordPress
uk: Bit Form - плагін конструктора контактних форм для WordPress

en: Contact Form
uk: Контактна форма

en: Select a Form
uk: Виберіть форму

en: Bitform block settings
uk: Налаштування блоку Bitform

en: Form settings
uk: Налаштування форми

en: Failed to change Form Status
uk: Не вдалося змінити статус форми

en: Form Name
uk: Назва форми

en: Entries
uk: Записи

en: Views
uk: Перегляди

en: Completion Rate
uk: Відсоток завершення

en: Created
uk: Створено

en: Edit Form
uk: Редагувати форму

en: Data Table
uk: Таблиця даних

en: Form Deleted Successfully
uk: Форму успішно видалено

en: Duplicate...
uk: Дублювати...

en: Exporting...
uk: Експорт...

en: Are you sure to delete this form?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити цю форму?

en: Are you sure to duplicate this form ?
uk: Ви впевнені, що хочете дублювати цю форму?

en: Are you sure to export this form ?
uk: Ви впевнені, що хочете експортувати цю форму?

en: Create a New Form
uk: Створити нову форму

en: Create Form
uk: Створити форму

en: General
uk: Загальні

en: View Name
uk: Назва перегляду

en: Edit Table
uk: Редагувати таблицю

en: Table Deleted Successfully
uk: Таблицю успішно видалено

en: Are you sure to delete this table?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити цю таблицю?

en: Create View
uk: Створити подання

en: Prevent Public View of Entries
uk: Запобігти публічному перегляду записів

en: (Allow only selected rules to View Entries)
uk: (Дозволити перегляд записів лише за вибраними правилами)

en: Allow Roles to view own entries
uk: Дозволити ролям переглядати власні записи

en: Allow Roles to view Other's entries
uk: Дозволити ролям переглядати записи інших

en: Allow Users to Edit Form Entries
uk: Дозволити користувачам редагувати записи форми

en: Allow Roles to edit own entries
uk: Дозволити ролям редагувати власні записи

en: Allow Roles to edit Other's entries
uk: Дозволити ролям редагувати записи інших

en: By Roles
uk: За ролями

en: Selected User
uk: Вибраний користувач

en: Users
uk: Користувачі

en: Access Setting
uk: Налаштування доступу

en: Entry View
uk: Перегляд запису

en: Entry Edit
uk: Редагування запису

en: Single Entry View
uk: Перегляд одного запису

en: Single Entry Details View
uk: Перегляд деталей одного запису

en: All Submitted Response
uk: Всі надіслані відповіді

en: Own Submitted Response
uk: Власні надіслані відповіді

en: View List
uk: Перегляд списку

en: Details Page
uk: Сторінка деталей

en: Details Page Styling
uk: Оформлення сторінки деталей

en: Setting
uk: Налаштування

en: Style
uk: Стиль

en: Table Caption
uk: Підпис таблиці

en: Column Mapping
uk: Відображення стовпців

en: Column Header
uk: Заголовок стовпця

en: Column Width
uk: Ширина стовпця

en: Form Field
uk: Поле форми

en: Action Column
uk: Колонка дій

en: Column Title
uk: Назва стовпця

en: Edit Button
uk: Кнопка редагування

en: Custom Page
uk: Користувацька сторінка

en: View Button
uk: Кнопка перегляду

en: Redirect Link
uk: Посилання перенаправлення

en: Caption
uk: Підпис

en: Table Even Row
uk: Парний рядок таблиці

en: Table Odd Row
uk: Непарний рядок таблиці

en: Page Select Box
uk: Випадаючий список сторінок

en: Pagination Button
uk: Кнопка пагінації

en: Search Box
uk: Поле пошуку

en: Table
uk: Таблиця

en: Table Rows
uk: Рядки таблиці

en: Background color
uk: Колір фону

en: Font Weight
uk: Насиченість шрифту

en: Font Style
uk: Стиль шрифту

en: Table Wrapper
uk: Обгортка таблиці

en: Welcome to Bit Form Views (Beta)
uk: Ласкаво просимо до Bit Form Views (бета)

en: Create First View
uk: Створити перший вигляд

en: Professional & Easy To Use WordPress Form Builder
uk: Професійний та легкий у використанні конструктор форм WordPress

en: Drag and Drop WordPress Form Builder will allow you to build any kind of forms for WordPress website that you can imagine. The Professional design of Bit Form keeps all the tools right where you want them! You can make integration among various CRM and application with no zero experience.
uk: Конструктор форм WordPress із функцією перетягування дозволить вам створювати будь-які форми для сайту WordPress, які ви тільки можете уявити. Професійний дизайн Bit Form розміщує всі інструменти саме там, де ви хочете! Ви можете інтегрувати різні CRM та додатки без жодного досвіду.

en: Explore our extensive documentation. From beginners to developers - everyone will get an answer
uk: Ознайомтеся з нашою детальною документацією. Від початківців до розробників — кожен знайде відповідь

en: here
uk: тут

en: Support
uk: Підтримка

en: In Bit Apps, we provide all kind product support for any types of customer, it doesn't matter FREE or PRO user. We actively provide support through Email and Live Chat. Our support team is always ready to help you. We are here to answer your questions and help you with any issues you may have.
uk: У Bit Apps ми надаємо підтримку всіх видів для будь-яких типів клієнтів, не важливо, чи користувач безкоштовної чи PRO версії. Ми активно надаємо підтримку через електронну пошту та чат в реальному часі. Наша команда підтримки завжди готова вам допомогти. Ми тут, щоб відповісти на ваші запитання та допомогти з будь-якими проблемами.

en: Facebook support group
uk: Група підтримки у Facebook

en: YouTube channel
uk: Канал YouTube

en: Chat here
uk: Поспілкуватися тут

en: Rate us on WordPress
uk: Оцініть нас на WordPress

en: Lost In Space
uk: Загублені в космосі

en: Redirecting Home in
uk: Перенаправлення на головну через

en: Go Home
uk: Перейти на головну

en: Warning
uk: Попередження

en: Are you sure you want to leave the form? Unsaved data will be lost.
uk: Ви впевнені, що хочете залишити форму? Незбережені дані буде втрачено.

en: Okay
uk: Добре

en: Are you sure you want to switch forms? Unsaved data will be lost.
uk: Ви впевнені, що хочете переключити форму? Незбережені дані буде втрачено.

en: Switch Form
uk: Переключити форму

en: Are you sure to duplicate this entry?
uk: Ви впевнені, що хочете дублювати цей запис?

en: View Repeater Data
uk: Переглянути дані повторювача

en: Entry Details #
uk: Деталі запису №

en: Data Views & Edit
uk: Перегляд та редагування даних

en: View Analytics Report
uk: Переглянути звіт аналітики

en: No Entry Found.
uk: Записів не знайдено.

en: Form Settings
uk: Налаштування форми

en: Conversational Form
uk: Конверсійна форма

en: Landing Form
uk: Цільова форма

en: WP Auth
uk: Авторизація WP

en: Entries are loading...
uk: Записи завантажуються...

en: Advance Field Wise Report
uk: Розширений звіт по полях

en: Please select fields to view reports individually
uk: Будь ласка, виберіть поля для перегляду звітів окремо

en: Thank you for using Bit Form. If you like the plugin, please give us a
uk: Дякуємо за використання Bit Form. Якщо вам подобається цей плагін, будь ласка, залиште нам

en: review
uk: відгук

en: on WordPress.org to help us spread more.
uk: на WordPress.org, щоб допомогти нам поширити його далі.

en: Filter Options
uk: Опції фільтрації

en: All filters below will get entries based on analytics report
uk: Всі наведені нижче фільтри отримають записи на основі аналітичного звіту

en: Filter by Date
uk: Фільтрувати за датою

en: Entry Status
uk: Статус запису

en: Select Fields for Report:
uk: Виберіть поля для звіту:

en: Other Info
uk: Інша інформація

en: Total Entry:
uk: Загальна кількість записів:

en: Loading...
uk: Завантаження...

en: Printing...
uk: Друк...

en: Print Report
uk: Друкувати звіт

en: Welcome to Bit Form
uk: Ласкаво просимо до Bit Form

en: Thank you for installing Bit Form.
uk: Дякуємо за встановлення Bit Form.

en: Modern Form builder and database management  system
uk: Сучасний конструктор форм та система управління базою даних

en: for Wordpress
uk: для WordPress

en: Create First Form
uk: Створити першу форму

en: Add More +
uk: Додати ще +

en: Country Field available in Pro version of Bit Form.
uk: Поле країни доступне у Pro-версії Bit Form.

en: You can use either ReCaptcha-V2 or ReCaptcha-V3 in a form. to use ReCaptcha-V2 disable the ReCaptcha-V3 from the Form Settings.
uk: Ви можете використовувати або ReCaptcha-V2, або ReCaptcha-V3 у формі. Щоб використовувати ReCaptcha-V2, вимкніть ReCaptcha-V3 у налаштуваннях форми.

en: <p style="font-size: 16px">To use reCaptchav2, you must set Site Key and Secret Key from <a href="
uk: <p style="font-size: 16px">Щоб використовувати reCaptchav2, ви повинні встановити Site Key і Secret Key з <a href="

en: <p style="font-size: 16px">To use Turnstile, you must set Site Key and Secret Key from <a href="
uk: <p style="font-size: 16px">Щоб використовувати Turnstile, ви повинні встановити Site Key і Secret Key з <a href="

en: <p style="font-size: 16px">To use hCaptcha, you must set Site Key and Secret Key from <a href="
uk: <p style="font-size: 16px">Щоб використовувати hCaptcha, ви повинні встановити Site Key і Secret Key з <a href="

en: You cannot add more than one
uk: Ви не можете додати більше одного

en: Save Draft Button available in Pro version of Bit Form.
uk: Кнопка збереження чернетки доступна у професійній версії Bit Form.

en: You cannot add
uk: Ви не можете додати

en: <p style="font-size: 16px">To use
uk: <p style="font-size: 16px">Щоб використовувати

en: Change
uk: Змінити

en: Not Equal
uk: Не дорівнює

en: Is Null
uk: Порожнє (Null)

en: Is Not Null
uk: Не порожнє (Not Null)

en: Contain
uk: Містить

en: Not Contain
uk: Не містить

en: Between
uk: Між

en: On Click
uk: При натисканні

en: Advanced File Upload Field
uk: Розширене поле завантаження файлів

en: PayPal Payment Field
uk: Поле оплати PayPal

en: Razorpay Payment Field
uk: Поле оплати Razorpay

en: Stripe Payment Field
uk: Поле оплати Stripe

en: Mollie Payment Field
uk: Поле оплати Mollie

en: Default Value
uk: Значення за замовчуванням

en: Suggestions
uk: Пропозиції

en: Input Mode
uk: Режим введення

en: Read Only
uk: Тільки для читання

en: User Unique
uk: Унікальний для користувача

en: Input Validation
uk: Перевірка введення

en: Maximum Option Validation
uk: Перевірка максимальної опції

en: Minimum Option Validation
uk: Перевірка мінімальної опції

en: Option Column
uk: Стовпець опцій

en: Other Option
uk: Інша опція

en: Search Placeholder Modify
uk: Змінити текст заповнювача пошуку

en: Selected Option Image
uk: Зображення вибраної опції

en: Showing Selected Option Image
uk: Показ зображення вибраної опції

en: Option Icon/Image
uk: Іконка/зображення опції

en: Showing Icon/Image in option
uk: Показ іконки/зображення в опції

en: Minimum and Maximum Option
uk: Мінімальна та максимальна опція

en: Minimum and Maximum Option validation
uk: Перевірка мінімальної та максимальної опції

en: List Height
uk: Висота списку

en: Option List Height
uk: Висота списку опцій

en: Detect Country by IP
uk: Визначати країну за IP

en: Detect Country by Geo Location
uk: Визначати країну за геолокацією

en: Multiple Option List
uk: Список з кількома варіантами

en: Minimum and Maximum Value
uk: Мінімальне і максимальне значення

en: Minimum and Maximum Value Validation
uk: Перевірка мінімального та максимального значення

en: Country Not Found Text Modify
uk: Зміна тексту «Країну не знайдено»

en: Currency Not Found Text Modify
uk: Зміна тексту «Валюта не знайдена»

en: Modification of File Select Status
uk: Зміна статусу вибору файлу

en: Show Max Size
uk: Показати максимальний розмір

en: Individual Style
uk: Індивідуальний стиль

en: Individual Field Styling
uk: Індивідуальне стилювання поля

en: Custom Class & Attribute
uk: Власний клас і атрибут

en: Custom Classes and Attributes
uk: Власні класи й атрибути

en: Custom JS and CSS Editor
uk: Редактор власного JS і CSS

en: Custom JS and CSS Code Editor
uk: Редактор власного JS і CSS коду

en: Breakpoint Modification
uk: Зміна точки переходу

en: Breakpoint width size modification
uk: Зміна ширини точки переходу

en: Form Width Modification
uk: Зміна ширини форми

en: Field Clone
uk: Клонування поля

en: Field Cloning
uk: Клонування полів

en: Disable Entry Storing
uk: Вимкнути збереження записів

en: Capture Google Ads Click
uk: Відслідковувати кліки Google Ads

en: Login User
uk: Увійти користувачу

en: Empty Submission
uk: Порожня відправка

en: Allowed IP List
uk: Список дозволених IP

en: Blocked IP
uk: Заблокований IP

en: Blocked IP List
uk: Список заблокованих IP

en: Entry Limit
uk: Обмеження записів

en: Single Entry for each IP
uk: Один запис з кожного IP

en: Form Entry Edit
uk: Редагування запису форми

en: Honeypot trap
uk: Пастка Honeypot

en: Snackbar Message
uk: Повідомлення Snackbar

en: Modal Message
uk: Повідомлення Modal

en: Rating Icon
uk: Іконка рейтингу

en: Rating Message on Hover
uk: Повідомлення рейтингу при наведенні

en: Rating Message on Select
uk: Повідомлення рейтингу при виборі

en: PDF Template
uk: Шаблон PDF

en: Custom Theme Feature
uk: Функція користувацької теми

en: Name is the unique identifier for the field. It is used to reference the field in the form submission data.
uk: Ім’я — унікальний ідентифікатор поля. Використовується для посилання на поле в даних відправлення форми.

en: Label is the title of the field that appears above or beside the field. You can show or hide the field label by toggling this option.
uk: Мітка — це заголовок поля, який відображається над або поруч із полем. Ви можете показати або сховати мітку поля, перемикаючи цю опцію.

en: Autocomplete allows you to specify what type of automated assistance the browser should provide for filling out the field, <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Attributes/autocomplete'>Learn more</a>
uk: Автозаповнення дозволяє вказати, який тип автоматизованої допомоги браузер має надавати для заповнення поля, <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Attributes/autocomplete'>Дізнатись більше</a>

en: Admin Label is the title of the field that will be used as an alternative reference throughout the dashboard. You can toggle this option to use or disable the admin label.
uk: Адміністративна мітка — це назва поля, яка використовуватиметься як альтернативне посилання по всьому дашборду. Ви можете увімкнути або вимкнути цю опцію для використання або відключення адміністративної мітки.

en: Subtitle is an optional description that appears under the Field Label. You can show or hide the field subtitle by toggling this option.
uk: Підзаголовок — це необов’язковий опис, який відображається під назвою поля. Ви можете показувати або приховувати підзаголовок поля, перемикаючи цю опцію.

en: Helper Text is an optional text that appears beneath the field to provide additional information to the user. You can show or hide the helper text by toggling this option.
uk: Текст підказки — це необов’язковий текст, що з’являється під полем, щоб надати користувачу додаткову інформацію. Ви можете показувати або приховувати текст підказки, перемикаючи цю опцію.

en: Default Value is the initial value that will appear in the field. You can show or hide the default value by toggling this option.
uk: Значення за замовчуванням — це початкове значення, яке відображатиметься у полі. Ви можете показувати або приховувати значення за замовчуванням, перемикаючи цю опцію.

en: Suggestions allows you to add a custom suggestion list that will display suggestions as the user types in the input field.
uk: Пропозиції дозволяють додати власний список пропозицій, які відображатимуться під час введення користувачем тексту у поле введення.

en: Placeholder is the text that appears inside the field before your user enters their own content. You can show or hide the field placeholder by toggling this option.
uk: Плейсхолдер — це текст, що відображається всередині поля до того, як користувач введе власний вміст. Ви можете показувати або приховувати плейсхолдер поля, перемикаючи цю опцію.

en: This allows browser to display an appropriate virtual keyboard if needed. <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Global_attributes/inputmode'>Learn more</a>
uk: Це дозволяє браузеру за потреби відображати відповідну віртуальну клавіатуру. <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Global_attributes/inputmode'>Дізнатись більше</a>

en: Input Mask allows you to specify a pattern for the input field, helping users enter data in the correct format.<a target='_blank' href='https://bit-form.com/wp-docs/form-fields/bit-form-input-mask/'>Learn more</a>
uk: Маска введення дозволяє вказати шаблон для поля введення, допомагаючи користувачам вводити дані у правильному форматі.<a target='_blank' href='https://bit-form.com/wp-docs/form-fields/bit-form-input-mask/'>Дізнатись більше</a>

en: Set a regular expression pattern that the input value should match for the field.
uk: Встановіть регулярний вираз, який повинен відповідати значенню поля.

en: This allows to make the field mandatory for users to fill out before submitting the form. You can toggle this option to use or disable the required.
uk: Це дозволяє зробити поле обов’язковим для заповнення користувачем перед відправленням форми. Ви можете увімкнути або вимкнути цю опцію.

en: The hide field feature allows you to hide the field from the user on the form. You can toggle this option to show or hide the field.
uk: Опція приховування поля дозволяє приховати поле від користувача у формі. Ви можете показувати або приховувати поле, перемикаючи цю опцію.

en: The reverse button feature allows to reverse the clear and undo button. You can toggle this option to reverse clear and undo button.
uk: Опція зворотної дії кнопки дозволяє поміняти місцями функції кнопок очистити та скасувати. Ви можете увімкнути або вимкнути цю опцію.

en: Readonly feature allows you to set a field as read-only, meaning that users will not be able to edit the content of that field. You can toggle this option to enable or disable the setting.
uk: Опція лише для читання дозволяє встановити поле як доступне лише для читання, тобто користувачі не зможуть редагувати вміст цього поля. Ви можете увімкнути або вимкнути цю опцію.

en: Disabling a field prevents users from interacting with it or entering data. You can toggle this option to enable or disable the field as needed.
uk: Вимкнення поля забороняє користувачам взаємодіяти з ним або вводити дані. Ви можете вмикати або вимикати цю опцію за потребою.

en: Enabling this option will check from the submitted entries whether its value is duplicate.
uk: Увімкнення цієї опції перевірятиме, чи не дублюється значення серед надісланих записів.

en: Enabling this option will check from your WordPress user database whether its value is duplicate.
uk: Увімкнення цієї опції перевірятиме, чи не дублюється значення у базі користувачів WordPress.

en: Stripe provide a variety of themes for the payment form. You can choose the theme that best suits theme your payment form. <a target="_blank" href="https://stripe.com/docs/elements/appearance-api">Learn more</a>
uk: Stripe пропонує різноманітні теми для форми оплати. Ви можете обрати тему, яка найкраще підходить для вашої форми оплати. <a target="_blank" href="https://stripe.com/docs/elements/appearance-api">Дізнатись більше</a>

en: Stripe provide minimum or maximum amount for different payment method type and currency. <a target='_blank' href='https://stripe.com/docs/currencies#minimum-and-maximum-charge-amounts'>learn more</a>
uk: Stripe встановлює мінімальні та максимальні суми для різних типів способів оплати і валют. <a target='_blank' href='https://stripe.com/docs/currencies#minimum-and-maximum-charge-amounts'>Дізнатись більше</a>

en: Allows you to preset the language to be used in the hosted payment pages shown to the consumer. This option is Optional. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/v2/payments-api/create-payment#:~:text=locale,OPTIONAL,-Allows%20you%20to'>learn more</a>
uk: Дозволяє заздалегідь встановити мову, яка буде використовуватися на сторінках хостингової оплати, що показуються споживачу. Ця опція є необов’язковою. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/v2/payments-api/create-payment#:~:text=locale,OPTIONAL,-Allows%20you%20to'>Дізнатись більше</a>

en: Mollie provide a description for the payment. This option is required. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/create-payment#:~:text=Body%20Params-,description,required,-The%20description%20of'>learn more</a>. and also you add field value in this description. e.g: This Payment from Name: ${field_key}
uk: Mollie вимагає надати опис для платежу. Ця опція є обов’язковою. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/create-payment#:~:text=Body%20Params-,description,required,-The%20description%20of'>дізнатися більше</a>. Також ви можете додати значення поля в цей опис. Наприклад: Цей платіж від Name: ${field_key}

en: You can add or remove Undo button form Signature Field. You can toggle this option to add or remove the Undo button.
uk: Ви можете додати або видалити кнопку Відмінити з поля підпису. Ви можете переключати цю опцію, щоб додати або видалити кнопку Відмінити.

en: You can add or remove Clear button form Signature Field. You can toggle this option to add or remove the Clear button.
uk: Ви можете додати або видалити кнопку Очистити з поля підпису. Ви можете переключати цю опцію, щоб додати або видалити кнопку Очистити.

en: This allows to show the rating message on hover. You can toggle this option to show or hide the rating message on hover.
uk: Це дозволяє показувати повідомлення рейтингу при наведенні. Ви можете переключати цю опцію, щоб показувати або приховувати повідомлення рейтингу при наведенні.

en: This allows to show the rating message on rating selected. You can toggle this option to show or hide the rating message on rating selected.
uk: Це дозволяє показувати повідомлення рейтингу після вибору рейтингу. Ви можете переключати цю опцію, щоб показувати або приховувати повідомлення рейтингу після вибору рейтингу.

en: By enabling this feature, you will enable to select multiple image.
uk: Увімкнувши цю функцію, ви зможете вибирати кілька зображень.

en: By enabling this feature, you will be hide image label.
uk: Увімкнувши цю функцію, ви приховаєте підпис зображення.

en: This allows to show the header icon. You can toggle this option to show or hide the header icon.
uk: Це дозволяє показувати іконку заголовка. Ви можете переключати цю опцію, щоб показувати або приховувати іконку заголовка.

en: This allows to show the stem button settings. You can toggle this option to show or hide the stem button settings.
uk: Це дозволяє показувати налаштування кнопки стебла. Ви можете переключати цю опцію, щоб показувати або приховувати налаштування кнопки стебла.

en: This allows to show the step label. You can toggle this option to show or hide the step label.
uk: Це дозволяє показувати мітку кроку. Ви можете переключати цю опцію, щоб показувати або приховувати мітку кроку.

en: This allows to show the step subtitle. You can toggle this option to show or hide the step subtitle.
uk: Це дозволяє показувати підзаголовок кроку. Ви можете переключати цю опцію, щоб показувати або приховувати підзаголовок кроку.

en: Container Class allows you to add custom CSS classes to the field container. You can use this to apply custom styles to the field wrapper.
uk: Клас контейнера дозволяє додавати власні CSS класи до контейнера поля. Ви можете використовувати це для застосування власних стилів до обгортки поля.

en: Allow only one entry for each IP address.
uk: Дозволити лише один запис з кожної IP-адреси.

en: Allow only logged in users to submit the form.
uk: Дозволити надсилання форми лише зареєстрованим користувачам.

en: This will prevent empty form submission.
uk: Це запобігатиме надсиланню порожньої форми.

en: This will validate the field when the user leaves the field.
uk: Це буде перевіряти поле, коли користувач покидає поле.

en: This will disable storing the user entry in the database.
uk: Це вимкне збереження введених користувачем даних у базі даних.

en: This will enable reCAPTCHA v3.
uk: Це увімкне reCAPTCHA v3.

en: This will limit the number of entries.
uk: Це обмежить кількість записів.

en: this will limit the form submission for specific period.
uk: Це обмежить надсилання форми на певний період.

en: This will block the specific IP address from submitting the form.
uk: Це заблокує конкретну IP-адресу від надсилання форми.

en: This will allow the specific IP address to submit the form.
uk: Це дозволить конкретній IP-адресі надсилати форму.

en: This will enable Google Ads conversion tracking.
uk: Це увімкне відстеження конверсій Google Ads.

en: How to Configure Confirmation Message/Redirect page
uk: Як налаштувати повідомлення підтвердження/сторінку перенаправлення

en: How to Configure Conditional Logic
uk: Як налаштувати умовну логіку

en: How to enable Conversational Form
uk: Як увімкнути розмовну форму

en: How to Setup Integrations
uk: Як налаштувати інтеграції

en: How to Configure Email Templates
uk: Як налаштувати шаблони електронної пошти

en: How to Setup ACF integration
uk: Як налаштувати інтеграцію ACF

en: How to Setup ActiveCampaign integration
uk: Як налаштувати інтеграцію ActiveCampaign

en: How to Setup Acumbamail integration
uk: Як налаштувати інтеграцію Acumbamail

en: How to Setup Autonami integration
uk: Як налаштувати інтеграцію Autonami

en: How to Setup Dropbox integration
uk: Як налаштувати інтеграцію Dropbox

en: How to Setup Elastic Email Integration
uk: Як налаштувати інтеграцію Elastic Email

en: How to Setup Encharge integration
uk: Як налаштувати інтеграцію Encharge

en: How to Setup Fluent-CRM integration
uk: Як налаштувати інтеграцію Fluent-CRM

en: How to Setup Google Sheets integration
uk: Як налаштувати інтеграцію Google Sheets

en: How to Setup Integrately integration
uk: Як налаштувати інтеграцію Integrately

en: How to Setup Integromat integration
uk: Як налаштувати інтеграцію Integromat

en: How to Setup MailChamp integration
uk: Як налаштувати інтеграцію MailChamp

en: How to Setup MailPoet integration
uk: Як налаштувати інтеграцію MailPoet

en: How to Setup MailerLite integration
uk: Як налаштувати інтеграцію MailerLite

en: How to Setup MetaBox integration
uk: Як налаштувати інтеграцію MetaBox

en: How to Setup Pabbly integration
uk: Як налаштувати інтеграцію Pabbly

en: How to Setup Pods integration
uk: Як налаштувати інтеграцію Pods

en: How to Setup Brevo(SendinBlue) integration
uk: Як налаштувати інтеграцію Brevo (SendinBlue)

en: How to Setup Telegram integration
uk: Як налаштувати інтеграцію Telegram

en: How to Setup WooCommerce integration
uk: Як налаштувати інтеграцію WooCommerce

en: How to Setup Zapier integration
uk: Як налаштувати інтеграцію Zapier

en: How to Setup Zoho Analytics integration
uk: Як налаштувати інтеграцію Zoho Analytics

en: How to Setup Zoho Bigin integration
uk: Як налаштувати інтеграцію Zoho Bigin

en: How to Setup Zoho Campaigns integration
uk: Як налаштувати інтеграцію Zoho Campaigns

en: How to Setup Zoho Creator integration
uk: Як налаштувати інтеграцію Zoho Creator

en: How to Setup Zoho-CRM integration
uk: Як налаштувати інтеграцію Zoho-CRM

en: How to Setup Zoho Desk integration
uk: Як налаштувати інтеграцію Zoho Desk

en: How to Setup Zoho Flow integration
uk: Як налаштувати інтеграцію Zoho Flow

en: How to Setup Zoho Mail integration
uk: Як налаштувати інтеграцію Zoho Mail

en: How to Setup Zoho Marketing Hub integration
uk: Як налаштувати інтеграцію Zoho Marketing Hub

en: How to Setup Zoho Projects integration
uk: Як налаштувати інтеграцію Zoho Projects

en: How to Setup Zoho Recruit integration
uk: Як налаштувати інтеграцію Zoho Recruit

en: How to Setup Zoho Sheet integration
uk: Як налаштувати інтеграцію Zoho Sheet

en: How to Setup Zoho Sign integration
uk: Як налаштувати інтеграцію Zoho Sign

en: How to Setup Zoho Work Drive integration
uk: Як налаштувати інтеграцію Zoho Work Drive

en: How to Configure Double Opt-In
uk: Як налаштувати подвійне підтвердження (Double Opt-In)

en: How to Configure Form Abandonment
uk: Як налаштувати покинуті форми

en: How to Configure PDF Template
uk: Як налаштувати шаблон PDF

en: How to Setup FlowMattic integration
uk: Як налаштувати інтеграцію FlowMattic

en: How to Setup AutomatorWP integration
uk: Як налаштувати інтеграцію AutomatorWP

en: How to Setup Uncanny Automator integration
uk: Як налаштувати інтеграцію Uncanny Automator

en: How to Setup Automate Hub by Sperse.IO integration
uk: Як налаштувати інтеграцію Automate Hub від Sperse.IO

en: How to Setup Thrive Automator integration
uk: Як налаштувати інтеграцію Thrive Automator

en: How to Setup WP Webhooks integration
uk: Як налаштувати інтеграцію WP Webhooks

en: How to Setup Advanced Form Integration
uk: Як налаштувати розширену інтеграцію форм

en: How to Setup IFTTT integration
uk: Як налаштувати інтеграцію IFTTT

en: How to Setup n8n.io integration
uk: Як налаштувати інтеграцію n8n.io

en: How to Setup Sure Triggers integration
uk: Як налаштувати інтеграцію Sure Triggers

en: How to Configure WP User Registration
uk: Як налаштувати реєстрацію користувачів WP

en: Allow Only logged in users to view all entries
uk: Дозволити перегляд усіх записів лише зареєстрованим користувачам

en: Allow logged in users to edit form entries
uk: Дозволити зареєстрованим користувачам редагувати записи форми

en: Allow to Configure Global Validation Message
uk: Дозволити налаштування глобального повідомлення про валідацію

en: How to add Custom CSS/JS
uk: Як додати користувацький CSS/JS
