Bit Form 3.0.0 - en to sk_SK translation catalogue (2622 entries)

note: Description of the plugin
en: Contact Form Builder Plugin: Multi Step Contact Form, Payment Form, Custom Contact Form Plugin by Bit Form
sk_SK: Plugin pre tvorbu kontaktných formulárov: viacstupňový kontaktný formulár, platobný formulár, vlastný kontaktný formulár od Bit Form

note: Author of the plugin
en: Contact Form Builder - Bit Form
sk_SK: Tvorca kontaktných formulárov - Bit Form

en: Token expired
sk_SK: Platnosť tokenu vypršala

en: No Integration Found
sk_SK: Nebola nájdená žiadna integrácia

en: No Connected App Found
sk_SK: Nebola nájdená žiadna pripojená aplikácia

en: Some of the test fields are empty or an invalid email supplied
sk_SK: Niektoré testovacie polia sú prázdne alebo bol zadaný neplatný email

en: Migration Complete
sk_SK: Migrácia dokončená

en: Invalid file type
sk_SK: Neplatný typ súboru

en: Invalid form id
sk_SK: Neplatné ID formulára

en: Meta Box must be activated!
sk_SK: Meta Box musí byť aktivovaný!

en: Conversational CSS Saved Successfully!
sk_SK: Konverzačný CSS bol úspešne uložený!

en: Bit Form - Most advanced form builder and entries management plugin
sk_SK: Bit Form - Najpokročilejší plugin na tvorbu formulárov a správu záznamov

en: All Forms
sk_SK: Všetky formuláre

en: Form Templates
sk_SK: Šablóny formulárov

en: App Settings
sk_SK: Nastavenia aplikácie

en: Integrations
sk_SK: Integrácie

en: PDF Setting
sk_SK: Nastavenie PDF

en: Payments
sk_SK: Platby

en: Doc & Support
sk_SK: Dokumentácia a podpora

en: Get 74% OFF
sk_SK: Získajte 74 % ZĽAVU

en: Template not found, by this name:
sk_SK: Šablóna s týmto názvom nebola nájdená:

en: Error Occurred, Please Reload
sk_SK: Vyskytla sa chyba, prosím, obnovte stránku

en: You are allowed to add maximum 2 workflows
sk_SK: Môžete pridať maximálne 2 pracovné postupy

en: Can not save empty form.
sk_SK: Nie je možné uložiť prázdny formulár.

en: Form Name Should Be Within 50 Characters
sk_SK: Názov formulára musí mať maximálne 50 znakov

en: All Entries
sk_SK: Všetky záznamy

en: Form Saved successfully
sk_SK: Formulár bol úspešne uložený

en: User
sk_SK: Používateľ

en: IP address
sk_SK: IP adresa

en: Form update failed.
sk_SK: Aktualizácia formulára zlyhala.

en: Error Occured in saving %s
sk_SK: Chyba pri ukladaní %s

en: Form updated successfully.
sk_SK: Formulár bol úspešne aktualizovaný.

en: Form status change failed.
sk_SK: Zmena stavu formulára zlyhala.

en: Form status changed successfully
sk_SK: Stav formulára bol úspešne zmenený

en: Form id is empty.
sk_SK: ID formulára je prázdne.

en: Form is not exists.
sk_SK: Formulár neexistuje.

en: Form id is invalid.
sk_SK: ID formulára je neplatné.

en: Form deleted successfully.
sk_SK: Formulár bol úspešne odstránený.

en: Form id is invalid
sk_SK: ID formulára je neplatné

en: Forms deleted successfully.
sk_SK: Formuláre boli úspešne odstránené.

en: Form does not exists.
sk_SK: Formulár neexistuje.

en: Form duplicated successfully
sk_SK: Formulár bol úspešne duplikovaný

en: Please import a valid json.
sk_SK: Prosím, importujte platný JSON.

en: Form imported successfully.
sk_SK: Formulár bol úspešne importovaný.

en: Form does not exists
sk_SK: Formulár neexistuje

en: Entry Not Found!
sk_SK: Záznam nebol nájdený!

en: Invalid Form ID or Entries ID.
sk_SK: Neplatné ID formulára alebo ID záznamov.

en: Entries id is invalid
sk_SK: ID záznamov je neplatné

en: Form does not exist.
sk_SK: Formulár neexistuje.

en: Entry Deletetion prevented by workflow
sk_SK: Vymazanie záznamu bolo zabránené pracovným tokom

en: Entry Deleted successfully
sk_SK: Záznam bol úspešne vymazaný

en: Entry Deleted successfully, Some prevented by workflow
sk_SK: Záznam bol úspešne vymazaný, niektorým zabránil pracovný tok

en: Form entry deletion failed.
sk_SK: Vymazanie záznamu formulára zlyhalo.

en: Form id or entries id is invalid
sk_SK: ID formulára alebo ID záznamov je neplatné

en: Form does not exist
sk_SK: Formulár neexistuje

en: Entry Duplicated successfully
sk_SK: Záznam bol úspešne duplikovaný

en: Entries Duplicated successfully
sk_SK: Záznamy boli úspešne duplikované

en: Form entries does not exist.
sk_SK: Záznamy formulára neexistujú.

en: Failed to update, Data is empty.
sk_SK: Aktualizácia zlyhala, údaje sú prázdne.

en: Invalid Form ID or entries ID.
sk_SK: Neplatné ID formulára alebo ID záznamov.

en: Invalid Form id or entries id.
sk_SK: Neplatné ID formulára alebo ID záznamov.

en: Integration deleted
sk_SK: Integrácia bola odstránená

en: Message deleted
sk_SK: Správa bola odstránená

en: workflow deleted
sk_SK: Pracovný tok bol odstránený

en: Email Template deleted
sk_SK: E-mailová šablóna bola odstránená

en: Email Template duplicated
sk_SK: E-mailová šablóna bola duplikovaná

en: Report preferrences saved successfully
sk_SK: Nastavenia pre správy boli úspešne uložené

en: g-ReCAPTCHA details is empty
sk_SK: Detaily g-ReCAPTCHA sú prázdne

en: reCAPTCHA saved successfully
sk_SK: reCAPTCHA bola úspešne uložená

en: reCAPTCHA updated successfully
sk_SK: reCAPTCHA bola úspešne aktualizovaná

en: Setting details is empty
sk_SK: Detaily nastavení sú prázdne

en: Please re-check your Client ID & Secret
sk_SK: Prosím, znova skontrolujte svoje Client ID a Secret

en: Payment setting saved successfully
sk_SK: Nastavenie platby bolo úspešne uložené

en: Payment setting updated successfully
sk_SK: Nastavenie platby bolo úspešne aktualizované

en: This field is required
sk_SK: Toto pole je povinné

en: Please, enter a valid email address
sk_SK: Zadajte platnú e-mailovú adresu

en: Please, enter a valid URL
sk_SK: Zadajte platnú URL adresu

en: Minimum ${field.minimum} is required
sk_SK: Je vyžadované minimálne ${field.minimum}

en: Maximum ${field.maximum} is allowed
sk_SK: Je povolené maximálne ${field.maximum}

en: Please, enter only numbers
sk_SK: Zadajte iba čísla

en: Please, enter a valid phone number
sk_SK: Zadajte platné telefónne číslo

en: Select at least ${field.minimum} option(s)
sk_SK: Vyberte aspoň ${field.minimum} možnosť(e)

en: Please, select no more than ${field.maximum} option(s)
sk_SK: Vyberte najviac ${field.maximum} možnosť(e)

en: Input does not match the required pattern
sk_SK: Zadaný vstup nezodpovedá požadovanému vzoru

en: Minimum ${field.minimum_file} file(s) required
sk_SK: Je vyžadovaných minimálne ${field.minimum_file} súbor(y)

en: Maximum ${field.maximum_file} file(s) allowed
sk_SK: Je povolených maximálne ${field.maximum_file} súbor(y)

en: Maximum file size exceeded. (Max: ${field.maximum_size}MB)
sk_SK: Prekročená maximálna veľkosť súboru. (Max: ${field.maximum_size}MB)

en: File type is not supported
sk_SK: Typ súboru nie je podporovaný

en: This value is already taken. Please, choose a different one.
sk_SK: Táto hodnota je už obsadená. Vyberte prosím inú.

en: This username or email is already registered. Please, use another.
sk_SK: Toto používateľské meno alebo e-mail je už registrovaný. Použite prosím iný.

en: Custom Option Required
sk_SK: Vyžaduje sa vlastná možnosť

en: Minimum amount of ${field.minimum_amount} is required
sk_SK: Je vyžadovaná minimálna suma ${field.minimum_amount}

en: Maximum amount of ${field.maximum_amount} is allowed
sk_SK: Je povolená maximálna suma ${field.maximum_amount}

en: Form data is empty
sk_SK: Údaje formulára sú prázdne

en: At least 1 condition needed
sk_SK: Je potrebný aspoň 1 stav

en: Result is empty
sk_SK: Výsledok je prázdny

en: Nothing to update
sk_SK: Nič na aktualizáciu

en: Nothing to duplicate
sk_SK: Nič na duplikovanie

en: prepared query is empty
sk_SK: pripravený dopyt je prázdny

en: is required
sk_SK: je povinné

en: Minimum number is
sk_SK: Minimálny počet je

en: Maximum number is
sk_SK: Maximálny počet je

en: Email is invalid
sk_SK: Email je neplatný

en: URL is invalid
sk_SK: URL je neplatná

en: Sorry, Error occurred in saving form entry
sk_SK: Prepáčte, pri ukladaní záznamu formulára nastala chyba

en: Sorry, error occurred in logging form entry
sk_SK: Prepáčte, pri zaznamenávaní záznamu formulára nastala chyba

en: Sorry, Error occured in saving form entry data
sk_SK: Prepáčte, pri ukladaní údajov záznamu formulára nastala chyba

en: provided form entries does not exists
sk_SK: poskytnuté záznamy formulára neexistujú

en: Entry Updated Successfully
sk_SK: Záznam bol úspešne aktualizovaný

en:  is required.
sk_SK:  je povinné.

en:  should be an email. please provide a valid email address.
sk_SK:  by mal byť email. prosím, zadajte platnú emailovú adresu.

en:  should be Time Format
sk_SK:  by mal byť časový formát

en:  should be a phone number
sk_SK:  by malo byť telefónne číslo

en:  should be a number
sk_SK:  by malo byť číslo

en:  should be an URL
sk_SK:  by malo byť URL

en:  should be a date
sk_SK:  by mal byť dátum

en: Bitform Pages
sk_SK: Bitform Stránky

en: Requested parameter is empty
sk_SK: Požadovaný parameter je prázdny

en: module, fields are required for Sendinblue api
sk_SK: modul, polia sú potrebné pre Sendinblue api

en: module, fields are required for Acumbamail api
sk_SK: modul, polia sú potrebné pre Acumbamail api

en: Autonami Pro Plugins not found
sk_SK: Autonami Pro pluginy neboli nájdené

en: module, fields are required for Autonami api
sk_SK: modul, polia sú potrebné pre Autonami api

en: Required data not found.
sk_SK: Požadované údaje neboli nájdené.

en: module, fields are required for Elastic Email api
sk_SK: modul, polia sú potrebné pre Elastic Email api

en: module, fields are required for Encharge api
sk_SK: modul, polia sú potrebné pre Encharge api

en: Fluent CRM Plugins not found
sk_SK: Fluent CRM pluginy neboli nájdené

en: Please! Insatall Fluent CRM
sk_SK: Prosím! Nainštalujte Fluent CRM

en: module, fields are required for Fluent CRM api
sk_SK: modul, polia sú potrebné pre Fluent CRM api

en: module, fields are required for Gist api
sk_SK: modul, polia sú potrebné pre Gist api

en: module, fields are required for Google sheet api
sk_SK: modul, polia sú potrebné pre Google sheet api

en: module, fields are required for Trello api
sk_SK: modul, polia sú potrebné pre Trello api

en: Request parameter is empty
sk_SK: Požiadavka parameter je prázdny

en: api key field is required for hubspot api
sk_SK: pole API kľúča je povinné pre hubspot api

en: Integration execution failed
sk_SK: Vykonanie integrácie zlyhalo

en: module, fields are required for Mail Chimp api
sk_SK: modul, polia sú potrebné pre Mail Chimp API

en: Invalid API Token
sk_SK: Neplatný API token

en: module, fields are required for MailerLite api
sk_SK: modul, polia sú potrebné pre MailerLite API

en: Please! Insatall MailPoet
sk_SK: Prosím! Nainštalujte MailPoet

en: Please! Install MailPoet
sk_SK: Prosím! Nainštalujte MailPoet

en: module, fields are required for Mail Poet api
sk_SK: modul, polia sú potrebné pre Mail Poet API

en: username, password, fields are required for rapidmail api
sk_SK: používateľské meno, heslo, polia sú potrebné pre rapidmail API

en: Recipient List are required for rapidmail api
sk_SK: Zoznam príjemcov je potrebný pre rapidmail API

en: module, fields are required for SendFox api
sk_SK: modul, polia sú potrebné pre SendFox API

en: module, fields are required for Telegram api
sk_SK: modul, polia sú potrebné pre Telegram API

en: SID, Auth Token,From Number and mapping fields are required for rapidmail api
sk_SK: SID, Auth Token, Odosielacie číslo a mapovacie polia sú potrebné pre rapidmail API

en: webhook url is empty
sk_SK: URL webhooku je prázdne

en: %s is required for woocommerce %s
sk_SK: %s je potrebné pre woocommerce %s

en: WooCommerce must be activated!
sk_SK: WooCommerce musí byť aktivovaný!

en: module and field map are required for woocommerce
sk_SK: modul a mapovanie polí sú potrebné pre woocommerce

en: workspace, table, fields are required for zoho analytics api
sk_SK: pracovný priestor, tabuľka, polia sú potrebné pre zoho analytics API

en: %s is required for zoho bigin, %s module
sk_SK: %s je potrebné pre zoho bigin, %s modul

en: module, fields are required for zoho bigin api
sk_SK: modul, polia sú potrebné pre zoho bigin API

en: %s is required for zoho campaigns
sk_SK: %s je potrebné pre zoho campaigns

en: list are required for zoho campaigns api
sk_SK: pre zoho campaigns api je vyžadovaný zoznam

en: %s is required for zoho creator
sk_SK: %s je vyžadovaný pre zoho creator

en: tokenDetails error
sk_SK: chyba tokenDetails

en: %s is required for zoho crm, %s module
sk_SK: %s je vyžadovaný pre zoho crm, modul %s

en: zoho crm field %s's maximum length is %s, Given %s
sk_SK: maximálna dĺžka poľa %s v zoho crm je %s, zadané %s

en: Tag is empty
sk_SK: Značka je prázdna

en: Assignment rules is empty
sk_SK: Pravidlá priradenia sú prázdne

en: RelatedList is empty
sk_SK: RelatedList je prázdny

en: module, layout are required for zoho crm relatedlist
sk_SK: modul a rozloženie sú vyžadované pre zoho crm relatedlist

en: module, layout, fields are required for zoho crm api
sk_SK: modul, rozloženie a polia sú vyžadované pre zoho crm api

en: %s is required for zoho bigin
sk_SK: %s je vyžadovaný pre zoho bigin

en: list are required for zoho desk api
sk_SK: pre zoho desk api je vyžadovaný zoznam

en: module, fields are required for zoho mail api
sk_SK: modul a polia sú vyžadované pre zoho mail api

en: is required for zoho marketing hub
sk_SK: je vyžadovaný pre zoho marketing hub

en: list are required for zoho marketingHub api
sk_SK: pre zoho marketingHub api je vyžadovaný zoznam

en: %s is required for %s
sk_SK: %s je vyžadovaný pre %s

en: list are required for zoho projects api
sk_SK: pre zoho projects api je vyžadovaný zoznam

en: %s is required for zoho recruit, %s module
sk_SK: %s je vyžadovaný pre zoho recruit, modul %s

en: module, fields are required for zoho recruit api
sk_SK: modul a polia sú vyžadované pre zoho recruit api

en: module, fields are required for zoho sheet api
sk_SK: modul a polia sú vyžadované pre zoho sheet api

en: module, fields are required for zoho sign api
sk_SK: modul, polia sú povinné pre zoho sign api

en: parent folder are required for zoho workdrive api
sk_SK: nadradená zložka je povinná pre zoho workdrive api

en: Sorry, Error occured in updated form
sk_SK: Prepáčte, došlo k chybe pri aktualizovanom formulári

en: Bitforms Pages
sk_SK: Bitforms Stránky

en: Sorry! Submission limit exceeded.
sk_SK: Prepáčte! Bol prekročený limit odoslaní.

en: Sorry! You have exceeded the submission limit.
sk_SK: Prepáčte! Prekročili ste limit odoslaní.

en: Unknown upload error
sk_SK: Neznáma chyba pri nahrávaní

en: The uploaded file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini.
sk_SK: Nahraný súbor presahuje direktívu upload_max_filesize v php.ini.

en: The uploaded file exceeds the MAX_FILE_SIZE directive that was specified in the HTML form.
sk_SK: Nahraný súbor presahuje direktívu MAX_FILE_SIZE, ktorá bola špecifikovaná v HTML formulári.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
sk_SK: Nahraný súbor bol nahraný iba čiastočne.

en: No file was uploaded.
sk_SK: Žiadny súbor nebol nahraný.

en: Missing a temporary folder.
sk_SK: Chýba dočasná zložka.

en: Failed to write file to disk.
sk_SK: Nepodarilo sa zapísať súbor na disk.

en: A PHP extension stopped the file upload.
sk_SK: PHP rozšírenie zastavilo nahrávanie súboru.

en: Total File size is too large
sk_SK: Celková veľkosť súboru je príliš veľká

en: Upload failed
sk_SK: Nahrávanie zlyhalo

en: Untrusted upload source
sk_SK: Nedôveryhodný zdroj nahrávania

en: Temporary file not accessible
sk_SK: Dočasný súbor nie je prístupný

en: Empty filename
sk_SK: Prázdny názov súboru

en: Cannot read file size
sk_SK: Nedá sa prečítať veľkosť súboru

en: File size is too large
sk_SK: Veľkosť súboru je príliš veľká

en: This file type is not allowed
sk_SK: Tento typ súboru nie je povolený

en: File type is not allowed
sk_SK: Typ súboru nie je povolený

en: Invalid SVG
sk_SK: Neplatný SVG

en: SVG file is not valid
sk_SK: Súbor SVG nie je platný

en: File size is too large after sanitation
sk_SK: Veľkosť súboru je po sanitácii príliš veľká

en: File not allowed by policy
sk_SK: Súbor nie je povolený podľa pravidiel

en: Form Submitted Successfully
sk_SK: Formulár bol úspešne odoslaný

en: provided form does not exists
sk_SK: poskytnutý formulár neexistuje

en: Form ID cannot be empty
sk_SK: ID formulára nemôže byť prázdne

en: #%s no. Form doesn't exists
sk_SK: #%s č. Formulár neexistuje

en: #%s no. Form is not active
sk_SK: #%s č. Formulár nie je aktívny

en: Entry Update Successfully
sk_SK: Záznam bol úspešne aktualizovaný

en: Token verification failed
sk_SK: Overenie tokenu zlyhalo

en: You are already logged in
sk_SK: Ste už prihlásený

en: Please submit form with valid fields
sk_SK: Odosielajte prosím formulár s platnými poľami

en: Please recheck your reCaptcha Configuration
sk_SK: Prosím, skontrolujte konfiguráciu reCaptcha

en: Please verify reCAPTCHA
sk_SK: Prosím, overte reCAPTCHA

en: Please verify hCaptcha
sk_SK: Prosím, overte hCaptcha

en: hCaptcha verification failed
sk_SK: Overenie hCaptcha zlyhalo

en: Please verify Cloudflare Turnstile Captcha
sk_SK: Prosím, overte Cloudflare Turnstile Captcha

en: Cloudflare Turnstile Validation Error:
sk_SK: Chyba overenia Cloudflare Turnstile:

en: Sorry!! You have already submitted from this IP address
sk_SK: Prepáčte!! Z tohto IP adresy ste už odoslali

en: within %s to %s
sk_SK: v rozmedzí %s až %s

en: %s to %s
sk_SK: %s až %s

en: Form is available %s From %s
sk_SK: Formulár je dostupný %s od %s

en: Form is available %s
sk_SK: Formulár je dostupný %s

en: Form is available on %s
sk_SK: Formulár je dostupný dňa %s

en: Sorry!! Your IP address is %s, Blocked from submitting the form
sk_SK: Prepáčte!! Vaša IP adresa %s je zablokovaná pred odoslaním formulára

en: Other...
sk_SK: Iné...

en: Select a Bitform
sk_SK: Vyberte Bitform

en: Invalid request method. POST required.
sk_SK: Neplatná metóda požiadavky. Vyžaduje sa POST.

en: No form selected
sk_SK: Nie je vybraný žiadny formulár

en: Please select a form from the Form List available in the Bit Form element settings.
sk_SK: Prosím, vyberte formulár zo zoznamu formulárov dostupných v nastaveniach prvku Bit Form.

en: Select Forms
sk_SK: Vyberte formuláre

en: Forms
sk_SK: Formuláre

en: Unsplash Images
sk_SK: Obrázky Unsplash

en: Go to the Google reCaptcha V2 Admin Dashboard
sk_SK: Prejdite na administrátorský panel Google reCaptcha V2

en: Click on the Register button and add Label.
sk_SK: Kliknite na tlačidlo Registrovať a pridajte označenie (Label).

en: Choose the type of reCaptcha V2 (either I'm not a robot checkbox or Invisible reCaptcha badge).
sk_SK: Vyberte typ reCaptcha V2 (buď začiarkavacie pole „Nie som robot“ alebo neviditeľná značka reCaptcha).

en: Copy Your Domain URL and Goto Google ReCaptcha Dashboard, paste it under Domains.
sk_SK: Skopírujte URL svojej domény a prejdite na Google ReCaptcha Dashboard, vložte ju do sekcie Domény.

en: Click on the Submit button.
sk_SK: Kliknite na tlačidlo Odoslať.

en: You will then see the site key and secret key. Copy both keys and back to Bit form Google reCaptcha Settings to paste them into the corresponding
sk_SK: Potom uvidíte kľúč stránky a tajný kľúč. Skopírujte oba kľúče a vráťte sa do nastavení Bit form Google reCaptcha, kde ich vložíte do príslušných

en: Site Key
sk_SK: Kľúč stránky

en: and
sk_SK: a

en: Secret Key
sk_SK: Tajný kľúč

en: fields.
sk_SK: polí.

en: Click on the
sk_SK: Kliknite na

en: Save
sk_SK: Uložiť

en: button to apply the settings.
sk_SK: tlačidlo na použitie nastavení.

en: Now, Please go to your form and add a Google reCaptcha V2 field.
sk_SK: Teraz, prosím, prejdite do svojho formulára a pridajte pole Google reCaptcha V2.

en: For more details, please visit the
sk_SK: Pre viac informácií navštívte

en: Bit form Google reCaptcha V2 documentation
sk_SK: dokumentáciu Bit form Google reCaptcha V2

en: and watch
sk_SK: a pozrite si

en: YouTube Video
sk_SK: YouTube video

en: Go to the Google reCaptcha V3 Admin Dashboard
sk_SK: Prejdite do administrácie Google reCaptcha V3

en: Choose the type of reCaptcha V3 (reCaptcha V3).
sk_SK: Vyberte typ reCaptcha V3 (reCaptcha V3).

en: Now, Please go to your form and add a Google reCaptcha V3 field.
sk_SK: Teraz, prosím, prejdite do svojho formulára a pridajte pole Google reCaptcha V3.

en: Bit form Google reCaptcha V3 documentation
sk_SK: dokumentáciu Bit form Google reCaptcha V3

en: Go to the Turnstile Admin Dashboard
sk_SK: Prejdite do administrácie Turnstile

en: If you haven't created a Turnstile Site yet, click on the "Add Site" button and fill out the required fields.
sk_SK: Ak ste ešte nevytvorili Turnstile lokalitu, kliknite na tlačidlo „Pridať lokalitu“ a vyplňte požadované polia.

en: If you already have a Turnstile Site, click on the Site Name to open the Site Dashboard.
sk_SK: Ak už máte Turnstile lokalitu, kliknite na názov lokality pre otvorenie ovládacieho panela lokality.

en: You will then see the site key and secret key. Copy both keys and back to Bit form Turnstile Settings to paste them into the corresponding
sk_SK: Potom uvidíte kľúč lokality a tajný kľúč. Skopírujte oba kľúče a vráťte sa do nastavení Bit form Turnstile, kde ich vložíte do príslušných polí

en: Now, Please go to your form and add a Turnstile field.
sk_SK: Teraz, prosím, prejdite do vášho formulára a pridajte pole Turnstile.

en: Bit form Turnstile documentation
sk_SK: Dokumentácia Bit form Turnstile

en: Go to the hCaptcha Admin Dashboard
sk_SK: Prejdite do administrátorského panela hCaptcha

en: If you haven't created a hCaptcha Site yet, click on the "Add Site" button and fill out the required fields.
sk_SK: Ak ste ešte nevytvorili hCaptcha lokalitu, kliknite na tlačidlo „Pridať lokalitu“ a vyplňte požadované polia.

en: If you already have a hCaptcha Site, click on the Site Name to open the Site Dashboard.
sk_SK: Ak už máte hCaptcha lokalitu, kliknite na názov lokality pre otvorenie ovládacieho panela lokality.

en: You will then see the site. Copy
sk_SK: Potom uvidíte lokalitu. Skopírujte

en: and back to Bit form hCaptcha Settings to paste in Site Key fields.
sk_SK: a vráťte sa do nastavení Bit form hCaptcha, kde ich vložíte do polí Kľúč lokality.

en: Then get the secret key. Go to the Profile → Settings and click the secret tab. You will find secret list or Generate New Secret.
sk_SK: Potom získajte tajný kľúč. Prejdite do Profil → Nastavenia a kliknite na záložku tajný kľúč. Nájdete tam zoznam tajných kľúčov alebo možnosť Vygenerovať nový tajný kľúč.

en: Now, Please go to your form and add a hCaptcha field.
sk_SK: Teraz, prosím, prejdite do vášho formulára a pridajte pole hCaptcha.

en: Bit form hCaptcha documentation
sk_SK: Dokumentácia Bit form hCaptcha

en: Captcha Settings
sk_SK: Nastavenia Captcha

en: Note:
sk_SK: Poznámka:

en: Please click on the available Captcha option for configuration.
sk_SK: Kliknite prosím na dostupnú možnosť Captcha pre konfiguráciu.

en: Edit
sk_SK: Upraviť

en: Captcha Settings Updated
sk_SK: Nastavenia Captcha boli aktualizované

en: reCAPTCHA is a free service that protects your website from spam and abuse.
sk_SK: reCAPTCHA je bezplatná služba, ktorá chráni vašu webovú stránku pred spamom a zneužitím.

en: Learn More
sk_SK: Zistiť viac

en: Domain URL:
sk_SK: URL domény:

en: To get Site Key and SECRET , Please Visit
sk_SK: Ak chcete získať Site Key a SECRET, navštívte prosím

en: Update
sk_SK: Aktualizovať

en: hCaptcha is a free service that protects your website from spam and abuse.
sk_SK: hCaptcha je bezplatná služba, ktorá chráni vaše webové stránky pred spamom a zneužitím.

en: To get Site Key and Secret, Please Visit
sk_SK: Ak chcete získať Site Key a Secret, navštívte prosím

en: Turnstile is a free service that protects your website from spam and abuse.
sk_SK: Turnstile je bezplatná služba, ktorá chráni vaše webové stránky pred spamom a zneužitím.

en: How to set up
sk_SK: Ako nastaviť

en: Delete
sk_SK: Vymazať

en: Are you sure to delete this template
sk_SK: Ste si istý, že chcete vymazať túto šablónu

en: Duplicate
sk_SK: Duplikovať

en: Are you sure to duplicate this template?
sk_SK: Ste si istý, že chcete duplikovať túto šablónu?

en: Template Name
sk_SK: Názov šablóny

en: Action
sk_SK: Akcia

en: Email Templates
sk_SK: E-mailové šablóny

en: How to setup Email Templates & Send Email Notification:
sk_SK: Ako nastaviť šablóny e-mailov a odosielať e-mailové oznámenia:

en: Documentation
sk_SK: Dokumentácia

en: Add New Template
sk_SK: Pridať novú šablónu

en: Empty
sk_SK: Prázdne

en: Post Type cann't be empty
sk_SK: Typ príspevku nemôže byť prázdny

en: Post Status cann't be empty
sk_SK: Stav príspevku nemôže byť prázdny

en: Please map mandatory fields
sk_SK: Prosím, namapujte povinné polia

en: Integration Name
sk_SK: Názov integrácie

en: Integration Name...
sk_SK: Názov integrácie...

en: Post Type
sk_SK: Typ príspevku

en: Refresh Post Types
sk_SK: Obnoviť typy príspevkov

en: Post Status
sk_SK: Stav príspevku

en: Select Status
sk_SK: Vyberte stav

en: Author
sk_SK: Autor

en: Select Author
sk_SK: Vyberte autora

en: Comment Status
sk_SK: Stav komentára

en: Field Mapping
sk_SK: Mapovanie polí

en: Form Fields
sk_SK: Polia formulára

en: Post Fields
sk_SK: Polia príspevku

en: ACF fields Mapping
sk_SK: Mapovanie ACF polí

en: Refresh ACF fields
sk_SK: Obnoviť ACF polia

en: ACF Fields
sk_SK: ACF polia

en: ACF File Upload Fields Map
sk_SK: Mapa ACF polí pre nahrávanie súborov

en: Error Occured
sk_SK: Došlo k chybe

en: Loading ACF Fields...
sk_SK: Načítavam ACF polia...

en: Loading Post Types...
sk_SK: Načítavam typy príspevkov...

en: Select one of the defined WordPress post types Or custom post types for the post.
sk_SK: Vyberte jeden z definovaných typov príspevkov WordPress alebo vlastných typov príspevkov pre príspevok.

en: Select Post Type
sk_SK: Vyberte typ príspevku

en: Select the status for the post. If published status is selected and the post date is in the future, it will automatically be changed to scheduled
sk_SK: Vyberte stav príspevku. Ak je vybraný stav publikovaný a dátum príspevku je v budúcnosti, automaticky sa zmení na naplánovaný

en: Select the user to be assigned to the post.
sk_SK: Vyberte používateľa, ktorý bude priradený k príspevku.

en: Select Field
sk_SK: Vyberte pole

en: Custom...
sk_SK: Vlastné...

en: Custom Value
sk_SK: Vlastná hodnota

en: Connect New Active Campaing API
sk_SK: Pripojiť nové API Active Campaign

en: Update ActiveCampaign
sk_SK: Aktualizovať ActiveCampaign

en: Update Responses with ActiveCampaign existing email?
sk_SK: Aktualizovať odpovede pomocou existujúceho e-mailu ActiveCampaign?

en: Integration name cann't be empty
sk_SK: Názov integrácie nemôže byť prázdny

en: Access API Key cann't be empty
sk_SK: Prístupový API kľúč nemôže byť prázdny

en: Access API URL cann't be empty
sk_SK: Prístupová API URL nemôže byť prázdna

en: Authorized Successfully
sk_SK: Úspešne autorizované

en: Integration Name:
sk_SK: Názov integrácie:

en: Access API URL:
sk_SK: URL prístupu k API:

en: Access API URL...
sk_SK: URL prístupu k API...

en: Access API Key:
sk_SK: Kľúč prístupu k API:

en: Access API Key...
sk_SK: Kľúč prístupu k API...

en: ActiveCampaign lists refreshed
sk_SK: Zoznamy ActiveCampaign obnovené

en: No ActiveCampaign lists found. Try changing the header row number or try again
sk_SK: Nenašli sa žiadne zoznamy ActiveCampaign. Skúste zmeniť číslo hlavičky riadku alebo skúste znova

en: ActiveCampaign lists refresh failed. please try again
sk_SK: Obnovenie zoznamov ActiveCampaign zlyhalo. prosím, skúste znova

en: ActiveCampaign tags refreshed
sk_SK: Značky ActiveCampaign obnovené

en: No ActiveCampaign tags found. Try changing the header row number or try again
sk_SK: Nenašli sa žiadne značky ActiveCampaign. Skúste zmeniť číslo hlavičky riadku alebo skúste znova

en: ActiveCampaign tags refresh failed. please try again
sk_SK: Obnovenie značiek ActiveCampaign zlyhalo. prosím, skúste znova

en: ActiveCampaign fields refreshed
sk_SK: Polia ActiveCampaign obnovené

en: No ActiveCampaign fields found. Try changing the header row number or try again
sk_SK: Nenašli sa žiadne polia ActiveCampaign. Skúste zmeniť číslo hlavičky riadku alebo skúste znova

en: ActiveCampaign fields refresh failed. please try again
sk_SK: Obnovenie polí ActiveCampaign zlyhalo. prosím, skúste znova

en: Connected API:
sk_SK: Pripojené API:

en: Select an App
sk_SK: Vyberte aplikáciu

en: List:
sk_SK: Zoznam:

en: Select List
sk_SK: Vyberte zoznam

en: Tags:
sk_SK: Značky:

en: Refresh Activecapmaign Tags
sk_SK: Obnoviť značky Activecampaign

en: Map Fields
sk_SK: Mapovať polia

en: Refresh Activecapmaign Field
sk_SK: Obnoviť pole Activecampaign

en: ActiveCampaign Fields
sk_SK: Polia ActiveCampaign

en: Actions
sk_SK: Akcie

en: To Get Auth token, Please Visit
sk_SK: Pre získanie overovacieho tokenu navštívte

en: Acumbamail documentation
sk_SK: dokumentáciu Acumbamail

en: Auth Token:
sk_SK: Overovací token:

en: Auth Token...
sk_SK: Overovací token...

en: All list field fetched successfully
sk_SK: Všetky polia zoznamu boli úspešne načítané

en: Failed to fetch list fields
sk_SK: Nepodarilo sa načítať polia zoznamu

en: Lists fetched successfully
sk_SK: Zoznamy boli úspešne načítané

en: Lists fetch failed. please try again
sk_SK: Načítanie zoznamov zlyhalo. skúste to znova

en: Api Key can't be empty
sk_SK: Kľúč API nemôže byť prázdny

en: Authorized successfully
sk_SK: Autorizácia úspešná

en: Authorized failed
sk_SK: Autorizácia zlyhala

en: Connected API List:
sk_SK: Pripojený zoznam API:

en: Select API
sk_SK: Vyberte API

en: Actions:
sk_SK: Akcie:

en: Select Actions
sk_SK: Vyberte akcie

en: All List:
sk_SK: Všetok zoznam:

en: Fetch Subscriber List
sk_SK: Načítať zoznam odberateľov

en: Field Map
sk_SK: Mapovanie polí

en: Refresh Acumbamail Fields
sk_SK: Obnoviť polia Acumbamail

en: Acumbamail Fields
sk_SK: Polia Acumbamail

en: Authorized ✔
sk_SK: Autorizované ✔

en: Authorize
sk_SK: Autorizovať

en: Next
sk_SK: Ďalej

en: Skip exist Contact
sk_SK: Preskočiť existujúci kontakt

en: Skip if contact already exist in Autonami
sk_SK: Preskočiť, ak kontakt už existuje v Autonami

en: Connect Successfully
sk_SK: Pripojenie úspešné

en: Autonami lists and tags refreshed
sk_SK: Zoznamy a značky Autonami obnovené

en: Autonami lists and tags refresh failed Cause:
sk_SK: Obnovenie zoznamov a značiek Autonami zlyhalo. Dôvod:

en: please try again
sk_SK: skúste to prosím znova

en: Autonami lists and tags refresh failed. please try again
sk_SK: Obnovenie zoznamov a značiek Autonami zlyhalo. skúste to prosím znova

en: Autonami fields refreshed
sk_SK: Polia Autonami obnovené

en: No Autonami fields found. Try changing the header row number or try again
sk_SK: Nenašli sa žiadne polia Autonami. Skúste zmeniť číslo riadku hlavičky alebo skúste znova

en: Autonami fields refresh failed. please try again
sk_SK: Obnovenie polí Autonami zlyhalo. skúste to prosím znova

en: Autonami Lists:
sk_SK: Zoznamy Autonami:

en: Refresh Autonami Lists And Tags
sk_SK: Obnoviť zoznamy a značky Autonami

en: Autonami Tags:
sk_SK: Autonami značky:

en: Refresh Autonami Fields
sk_SK: Obnoviť polia Autonami

en: Autonami Fields
sk_SK: Polia Autonami

en: Loaded integration:
sk_SK: Načítaná integrácia:

en: Integration Info
sk_SK: Informácie o integrácii

en: Add New
sk_SK: Pridať nové

en: App
sk_SK: Aplikácia

en: Authorize New Dropbox App
sk_SK: Autorizovať novú Dropbox aplikáciu

en: Delete File From Wordpress
sk_SK: Vymazať súbor z WordPress

en: Delete file from Wordpress after upload in Dropbox
sk_SK: Vymazať súbor z WordPress po odoslaní do Dropboxu

en: Please enter API key and API secret
sk_SK: Prosím zadajte API kľúč a API tajný kľúč

en: To Get Api Key & Secret, Please Visit
sk_SK: Pre získanie API kľúča a tajného kľúča navštívte

en: Dropbox API Console
sk_SK: Dropbox API konzola

en: Dropbox Api Key:
sk_SK: Dropbox API kľúč:

en: Api Key...
sk_SK: API kľúč...

en: Dropbox Api Secret:
sk_SK: Dropbox API tajný kľúč:

en: Api Secret...
sk_SK: API tajný kľúč...

en: To Get Access Code, Please Visit
sk_SK: Pre získanie prístupového kódu navštívte

en: Dropbox Access Code
sk_SK: Dropbox prístupový kód

en: Dropbox Access Code:
sk_SK: Dropbox prístupový kód:

en: Access Code...
sk_SK: Prístupový kód...

en: Error Occurred
sk_SK: Vyskytla sa chyba

en: Loading Dropbox Folders List...
sk_SK: Načítavam zoznam priečinkov Dropbox...

en: Dropbox ApiKey, ApiSecret & Access Code can't be empty
sk_SK: Dropbox ApiKey, ApiSecret a prístupový kód nemôžu byť prázdne

en: Authorization failed Cause:
sk_SK: Autorizácia zlyhala Dôvod:

en: Authorization failed. please try again
sk_SK: Autorizácia zlyhala. skúste to znova

en: Select Folder
sk_SK: Vyberte priečinok

en: Fetch All Dropbox Folders
sk_SK: Načítať všetky priečinky Dropbox

en: File Input
sk_SK: Vstupný súbor

en: Dropbox Folder
sk_SK: Priečinok Dropbox

en: Integration Settings
sk_SK: Nastavenia integrácie

en: Status
sk_SK: Stav

en: Add Status to contact
sk_SK: Pridať stav ku kontaktu

en: Ok
sk_SK: OK

en: API Key cann't be empty
sk_SK: API kľúč nemôže byť prázdny

en: API Key:
sk_SK: API kľúč:

en: API Key...
sk_SK: API kľúč...

en: To get API Key, Please Visit
sk_SK: Ak chcete získať API kľúč, navštívte

en: Elastic Email API Console
sk_SK: Konzola Elastic Email API

en: Loading Lists...
sk_SK: Načítavam zoznamy...

en: Lists:
sk_SK: Zoznamy:

en: Fetch All Recipients
sk_SK: Načítať všetkých príjemcov

en: Elastic Email Fields
sk_SK: Polia Elastic Email

en: API key
sk_SK: API kľúč

en: To get API , Please Visit
sk_SK: Ak chcete získať API, navštívte prosím

en: Encharge API Console
sk_SK: Encharge API konzola

en: Encharge fields refreshed
sk_SK: Polia Encharge obnovené

en: No Encharge fields found. Try changing the header row number or try again
sk_SK: Nenašli sa žiadne polia Encharge. Skúste zmeniť číslo hlavičkovej riadky alebo skúste znova

en: Encharge fields refresh failed. please try again
sk_SK: Obnovenie polí Encharge zlyhalo. Prosím, skúste znova

en: Encharge Fields
sk_SK: Polia Encharge

en: Skip if contact already exist in FluentCRM
sk_SK: Preskočiť, ak kontakt už existuje v FluentCRM

en: Double Opt-in
sk_SK: Dvojité potvrdenie

en: Enable Double Option for new contacts
sk_SK: Povoliť dvojitú voľbu pre nové kontakty

en: FluentCRM list refreshed
sk_SK: Zoznam FluentCRM obnovený

en: FluentCRM list refresh failed Cause:
sk_SK: Obnovenie zoznamu FluentCRM zlyhalo, príčina:

en: FluentCRM list refresh failed. please try again
sk_SK: Obnovenie zoznamu FluentCRM zlyhalo. Prosím, skúste znova

en: Fluent CRM fields refreshed
sk_SK: Polia Fluent CRM obnovené

en: No Fluent CRM fields found. Try changing the header row number or try again
sk_SK: Nenašli sa žiadne polia Fluent CRM. Skúste zmeniť číslo hlavičkovej riadky alebo skúste znova

en: Fluent CRM fields refresh failed. please try again
sk_SK: Obnovenie polí Fluent CRM zlyhalo. Prosím, skúste znova

en: Fluent CRM List:
sk_SK: Zoznam Fluent CRM:

en: Select Fluent CRM list
sk_SK: Vyberte zoznam Fluent CRM

en: Refresh Fluent CRM List
sk_SK: Obnoviť zoznam Fluent CRM

en: Fluent CRM Tags:
sk_SK: Značky Fluent CRM:

en: Fluent CRM Fields
sk_SK: Polia Fluent CRM

en: Tags
sk_SK: Značky

en: Add tags to contact
sk_SK: Pridať značky ku kontaktu

en: Refresh Tags
sk_SK: Obnoviť značky

en: Integration API Key...
sk_SK: API kľúč integrácie...

en: To get API, Please Visit
sk_SK: Pre získanie API, prosím navštívte

en: Getgist API Console
sk_SK: Konzola Getgist API

en: Loading Tags...
sk_SK: Nahrávajú sa značky...

en: User Type:
sk_SK: Typ používateľa:

en: Select User Type
sk_SK: Vyberte typ používateľa

en: Gist Fields
sk_SK: Polia Gist

en: Authorize New Google App
sk_SK: Autorizovať novú Google aplikáciu

en: Update Row
sk_SK: Aktualizovať riadok

en: Control how the row gets updated.
sk_SK: Ovládajte, ako sa riadok aktualizuje.

en: Update google Sheet
sk_SK: Aktualizovať Google tabuľku

en: Update Responses with Google Sheet?
sk_SK: Aktualizovať odpovede pomocou Google tabuľky?

en: Enter the criteria to update rows. Please use the below format.
sk_SK: Zadajte kritériá na aktualizáciu riadkov. Použite prosím nasledujúci formát.

en: Update Preferance
sk_SK: Preferencia aktualizácie

en: update row for first match only?
sk_SK: aktualizovať riadok iba pri prvom zhodnom výsledku?

en: Yes
sk_SK: Áno

en: No
sk_SK: Nie

en: insert new row if the above criteria doesn't met?
sk_SK: vložiť nový riadok, ak vyššie uvedené kritériá nie sú splnené?

en: Share Settings
sk_SK: Zdieľať nastavenia

en: Homepage URL:
sk_SK: URL domovskej stránky:

en: Authorized Redirect URIs:
sk_SK: Autorizované presmerovacie URI:

en: To get Client ID and SECRET , Please Visit
sk_SK: Ak chcete získať ID klienta a TAJNÝ kľúč, navštívte prosím

en: Client id:
sk_SK: ID klienta:

en: Client id...
sk_SK: ID klienta...

en: Client secret:
sk_SK: Tajný kľúč klienta:

en: Client secret...
sk_SK: Tajný kľúč klienta...

en: Spreadsheet refreshed
sk_SK: Tabuľka bola obnovená

en: Spreadsheet refresh failed Cause: %s. please try again
sk_SK: Obnovenie tabuľky zlyhalo, dôvod: %s. skúste to prosím znova

en: Spreadsheet refresh failed. please try again
sk_SK: Obnovenie tabuľky zlyhalo. skúste to prosím znova

en: Worksheets refreshed
sk_SK: Listy boli obnovené

en: Worksheets refresh failed. please try again
sk_SK: Obnovenie listov zlyhalo. skúste to prosím znova

en: Worksheet Headers refreshed
sk_SK: Hlavičky pracovného hárka obnovené

en: No Worksheet headers found. Try changing the header row number or try again
sk_SK: Neboli nájdené žiadne hlavičky pracovného hárka. Skúste zmeniť číslo riadku hlavičky alebo to skúste znova

en: Worksheet Headers refresh failed. please try again
sk_SK: Obnovenie hlavičiek pracovného hárka zlyhalo. prosím, skúste to znova

en: Client ID cann't be empty
sk_SK: ID klienta nemôže byť prázdne

en: Secret key cann't be empty
sk_SK: Tajný kľúč nemôže byť prázdny

en: Authorization failed
sk_SK: Autorizácia zlyhala

en: Authorize App:
sk_SK: Autorizovať aplikáciu:

en: Spreadsheets:
sk_SK: Tabuľky:

en: Select Spreadsheet
sk_SK: Vyberte tabuľku

en: Select Worksheet
sk_SK: Vyberte pracovný hárok

en: Header Row:
sk_SK: Riadok hlavičky:

en: By default, first row of the worksheet is considered as header row. This can be used if tabular data starts from any row other than the first row.
sk_SK: Predvolene sa prvý riadok pracovného hárka považuje za riadok hlavičky. Toto sa dá použiť, ak tabuľkové údaje začínajú od iného riadku ako je prvý.

en: Google Fields
sk_SK: Google polia

en: Add Tags
sk_SK: Pridať značky

en: Add Contact Tag
sk_SK: Pridať značku kontaktu

en: Select tag
sk_SK: Vyberte značku

en: Refresh Groundhogg Tags
sk_SK: Obnoviť značky Groundhogg

en: Your Domain Name:
sk_SK: Vaše doménové meno:

en: Public Key:
sk_SK: Verejný kľúč:

en: Public Key...
sk_SK: Verejný kľúč...

en: Public Key can't be empty
sk_SK: Verejný kľúč nesmie byť prázdny

en: token can't be empty
sk_SK: token nesmie byť prázdny

en: Domain Name can't be empty
sk_SK: Názov domény nesmie byť prázdny

en: Authorization Successful
sk_SK: Autorizácia úspešná

en: Authorization Failed
sk_SK: Autorizácia zlyhala

en: Groundhogg all tag fetched successfully
sk_SK: Všetky značky Groundhogg úspešne načítané

en: Failed to fetch groundhoggtag
sk_SK: Nepodarilo sa načítať značku Groundhogg

en: Groundhogg Fields
sk_SK: Polia Groundhogg

en: Add Meta field
sk_SK: Pridať meta pole

en: Groundhogg Meta Fields
sk_SK: Meta polia Groundhogg

en: All Tags:
sk_SK: Všetky značky:

en: Custom Groundhogg Value
sk_SK: Vlastná hodnota Groundhogg

en: Contact Owner
sk_SK: Vlastník kontaktu

en: Add a contact owner
sk_SK: Pridať vlastníka kontaktu

en: Lifecycle Stage
sk_SK: Fáza životného cyklu

en: Add a lifecycle stage
sk_SK: Pridať fázu životného cyklu

en: Lead Status
sk_SK: Stav potenciálneho zákazníka

en: Add lead status
sk_SK: Pridať stav potenciálneho zákazníka

en: Contact
sk_SK: Kontakt

en: Associate deal with contacts
sk_SK: Prepojiť obchod s kontaktmi

en: Company
sk_SK: Spoločnosť

en: Associate deal with company
sk_SK: Prepojiť obchod so spoločnosťou

en: Deal Type
sk_SK: Typ obchodu

en: Add type to deal
sk_SK: Pridať typ k obchodu

en: Priority
sk_SK: Priorita

en: Add priority to deal
sk_SK: Pridať prioritu k obchodu

en: Refresh Owners
sk_SK: Obnoviť vlastníkov

en: Contacts
sk_SK: Kontakty

en: Refresh CRM Tags
sk_SK: Obnoviť CRM značky

en: Hubspot API Console
sk_SK: Konzola Hubspot API

en: Loading Pipelines...
sk_SK: Načítavam pipeline-y...

en: Loading Owners...
sk_SK: Načítavam vlastníkov...

en: Loading Contacts...
sk_SK: Načítavam kontakty...

en: Loading Company...
sk_SK: Načítavam spoločnosť...

en: Action:
sk_SK: Akcia:

en: Select Action
sk_SK: Vyberte akciu

en: Select Pipeline
sk_SK: Vyberte pipeline

en: Stage:
sk_SK: Fáza:

en: Select Stage
sk_SK: Vyberte fázu

en: Hubspot Fields
sk_SK: Polia Hubspot

en: Data center cann't be empty
sk_SK: Dátové centrum nemôže byť prázdne

en: Data Center:
sk_SK: Dátové centrum:

en: --Select a data center--
sk_SK: --Vyberte dátové centrum--

en: Zoho API Console
sk_SK: Konzola Zoho API

en: Successfully Integrated
sk_SK: Úspešne integrované

en: Finish & Save
sk_SK: Dokončiť a uložiť

en: Webhook tests failed. please try again
sk_SK: Testy webhooku zlyhali. skúste to znova

en: Integration name
sk_SK: Názov integrácie

en: Link:
sk_SK: Odkaz:

en: To got Webhook , Please Visit
sk_SK: Ak chcete získať webhook, navštívte prosím

en: Method:
sk_SK: Metóda:

en: Add Url Parameter: (optional)
sk_SK: Pridať URL parameter: (voliteľné)

en: Key
sk_SK: Kľúč

en: Value
sk_SK: Hodnota

en: Add field
sk_SK: Pridať pole

en: Test Webhook
sk_SK: Testovať webhook

en: Response:
sk_SK: Odpoveď:

en: Try our free webhook test website:
sk_SK: Vyskúšajte našu bezplatnú testovaciu webovú stránku pre webhooky:

en: Authorize New Mailchimp App
sk_SK: Autorizovať novú aplikáciu Mailchimp

en: Add Address Field
sk_SK: Pridať pole adresy

en: Add Double Opt-in
sk_SK: Pridať dvojité potvrdenie prihlásenia (Double Opt-in)

en: Update Mail Chimp
sk_SK: Aktualizovať Mailchimp

en: Update Responses with MailChimp exist Aduience?
sk_SK: Aktualizovať odpovede s existujúcou publikom MailChimp?

en: Authorize App Name:
sk_SK: Autorizovať názov aplikácie:

en: Authorize App Name...
sk_SK: Autorizovať názov aplikácie...

en: Mail Chimp API Console
sk_SK: Konzola Mailchimp API

en: Audience list refreshed
sk_SK: Zoznam publika obnovený

en: Audience list refresh failed Cause: %s. please try again
sk_SK: Obnovenie zoznamu publika zlyhalo. Dôvod: %s. Skúste to znova

en: Audience list failed. please try again
sk_SK: Zlyhanie zoznamu publika. Skúste to znova

en: Audience tags refreshed
sk_SK: Značky publika obnovené

en: Audience tags refresh failed Cause: %s. please try again
sk_SK: Obnovenie značiek publika zlyhalo. Dôvod: %s. Skúste to znova

en: Audience tags failed. please try again
sk_SK: Zlyhanie značiek publika. Skúste to znova

en: Fields refreshed
sk_SK: Polia obnovené

en: Fields refresh failed. please try again
sk_SK: Obnovenie polí zlyhalo. Skúste to znova

en: Authorized App:
sk_SK: Autorizovaná aplikácia:

en: Audience List:
sk_SK: Zoznam publika:

en: Select Audience List
sk_SK: Vyberte zoznam publika

en: Refresh MailChimp Tags
sk_SK: Obnoviť značky MailChimp

en: Mail Chimp Fields
sk_SK: Polia Mail Chimp

en: Address Field Map
sk_SK: Mapovanie polí adresy

en: Form Address Fields
sk_SK: Polia adresy formulára

en: Mail Chimp Address Fields
sk_SK: Polia adresy Mail Chimp

en: Groups
sk_SK: Skupiny

en: Add Groups
sk_SK: Pridať skupiny

en: Add Subscriber Status
sk_SK: Pridať stav odberateľa

en: Update Subscriber
sk_SK: Aktualizovať odberateľa

en: Update Responses with MailerLite exist Subscriber?
sk_SK: Aktualizovať odpovede s existujúcim odberateľom MailerLite?

en: Refresh Groups
sk_SK: Obnoviť skupiny

en: Type
sk_SK: Typ

en: Select Version:
sk_SK: Vybrať verziu:

en: To Get API token, Please Visit
sk_SK: Pre získanie API tokenu navštívte

en: MailerLite API Token
sk_SK: MailerLite API token

en: API Token:
sk_SK: API token:

en: API Token...
sk_SK: API token...

en: Fields refresh successfully
sk_SK: Polia boli úspešne obnovené

en: Authorized Failed
sk_SK: Autorizácia zlyhala

en: Fields refresh failed
sk_SK: Obnovenie polí zlyhalo

en: Group fetch successfully
sk_SK: Skupina úspešne načítaná

en: Group fetch failed
sk_SK: Načítanie skupiny zlyhalo

en: MailerLite Fields
sk_SK: Polia MailerLite

en: Update MailPoet
sk_SK: Aktualizovať MailPoet

en: Update Responses with Mailpoet exist Subscriber?
sk_SK: Aktualizovať odpovede s existujúcim odberateľom MailPoet?

en: Newsletter list refreshed
sk_SK: Zoznam newsletterov obnovený

en: Newsletter list refresh failed Cause:
sk_SK: Obnovenie zoznamu newsletterov zlyhalo. Dôvod:

en: Newsletter list refresh failed. please try again
sk_SK: Obnovenie zoznamu newsletterov zlyhalo. Skúste to znova

en: Mailpoet fields refreshed
sk_SK: Polia MailPoet obnovené

en: No Mailpoet fields found. Try changing the header row number or try again
sk_SK: Nenašli sa žiadne polia MailPoet. Skúste zmeniť číslo hlavičkovej riadky alebo to skúste znova

en: Mailpoet fields refresh failed. please try again
sk_SK: Obnovenie polí MailPoet zlyhalo. Skúste to znova

en: Refresh MailPoet List
sk_SK: Obnoviť zoznam MailPoet

en: MailPoet Fields
sk_SK: Polia MailPoet

en: MetaBox Fields Mapping
sk_SK: Mapovanie polí MetaBox

en: Refresh MetaBox List
sk_SK: Obnoviť zoznam MetaBox

en: Metabox Fields
sk_SK: Polia MetaBox

en: Metabox File Upload Fields Map
sk_SK: Mapovanie polí pre nahrávanie súborov MetaBox

en: Metaxbox Fields
sk_SK: Polia Metaxbox

en: Metabox Fields Mapping
sk_SK: Mapovanie polí MetaBox

en: Loading MetaBox Fields...
sk_SK: Načítavam polia MetaBox...

en: Authorize New One Drive App
sk_SK: Autorizovať novú aplikáciu One Drive

en: Upload Files
sk_SK: Nahrať súbory

en: Add attachments from Bit-integration-pro to OneDrive folder.
sk_SK: Pridať prílohy z Bit-integration-pro do priečinka OneDrive.

en: This action is required.
sk_SK: Táto akcia je vyžadovaná.

en: Select Attachment
sk_SK: Vybrať prílohu

en: Select file upload fields
sk_SK: Vybrať polia na nahrávanie súborov

en: Delete file from Wordpress after upload in OneDrive
sk_SK: Odstrániť súbor z WordPress po nahraní do OneDrive

en: To Get Client Id & Secret, Please Visit
sk_SK: Pre získanie ID klienta a tajomstva navštívte prosím

en: Azure Portal
sk_SK: Azure portál

en: OneDrive Client Id:
sk_SK: Client Id OneDrive:

en: OneDrive Client Secret:
sk_SK: Client Secret OneDrive:

en: Loading OneDrive Folders List...
sk_SK: Načítavam zoznam priečinkov OneDrive...

en: Sub Folders refreshed
sk_SK: Podpriečinky obnovené

en: No Sub Folder Found
sk_SK: Nenašiel sa žiadny podpriečinok

en: Sub Folders refresh failed. please try again
sk_SK: Obnovenie podpriečinkov zlyhalo. skúste to znova

en: Client Id can't be empty
sk_SK: Client Id nemôže byť prázdne

en: Client Secret can't be empty
sk_SK: Client Secret nemôže byť prázdne

en: Refresh All oneDrive Folders
sk_SK: Aktualizovať všetky OneDrive priečinky

en: Refresh Sub Folders
sk_SK: Aktualizovať podpriečinky

en: Pod Fields
sk_SK: Polia Pod

en: Pod cann't be empty
sk_SK: Pod nesmie byť prázdny

en: Authorize New Rapidmail Account
sk_SK: Autorizovať nový Rapidmail účet

en: Send Activation Email
sk_SK: Odoslať aktivačný e-mail

en: Add Send Activation Email
sk_SK: Pridať odoslanie aktivačného e-mailu

en: To get Username and Password , Please Visit
sk_SK: Pre získanie používateľského mena a hesla navštívte

en: Create API User
sk_SK: Vytvoriť API používateľa

en: User Name:
sk_SK: Používateľské meno:

en: User name...
sk_SK: Používateľské meno...

en: Password:
sk_SK: Heslo:

en: Password...
sk_SK: Heslo...

en: Loading Recipientslist...
sk_SK: Načítavam zoznam príjemcov...

en: Username can't be empty
sk_SK: Používateľské meno nesmie byť prázdne

en: Password can't be empty
sk_SK: Heslo nesmie byť prázdne

en: Recipient:
sk_SK: Príjemca:

en: Select Recipients
sk_SK: Vybrať príjemcov

en: Rapidmail Fields
sk_SK: Rapidmail polia

en: To Get Client Auth token, Please Visit
sk_SK: Ak chcete získať klientský autentifikačný token, navštívte prosím

en: SendFox Access Token
sk_SK: Prístupový token SendFox

en: Access Token:
sk_SK: Prístupový token:

en: Access Token...
sk_SK: Prístupový token...

en: Access Token can't be empty
sk_SK: Prístupový token nemôže byť prázdny

en: SendFox List Fields
sk_SK: Polia zoznamu SendFox

en: Refresh SendFox List
sk_SK: Obnoviť zoznam SendFox

en: SendFox Fields
sk_SK: Polia SendFox

en: SendFox Unsubscribe Fields
sk_SK: Polia odhlásenia SendFox

en: Template name cann't be empty
sk_SK: Názov šablóny nemôže byť prázdny

en: Redirection url name cann't be empty
sk_SK: Názov presmerovacej URL nemôže byť prázdny

en: Update Sendinblue
sk_SK: Aktualizovať Sendinblue

en: Update Responses with Sendinblue existing email?
sk_SK: Aktualizovať odpovede s existujúcim e-mailom Sendinblue?

en: Brevo(SendinBlue) API Console
sk_SK: Konzola API Brevo (SendinBlue)

en: List refreshed
sk_SK: Zoznam obnovený

en: List refresh failed Cause: %s. please try again
sk_SK: Obnovenie zoznamu zlyhalo. Dôvod: %s. skúste to prosím znova

en: List failed. please try again
sk_SK: Zoznam zlyhal. skúste to prosím znova

en: Templates refreshed
sk_SK: Šablóny obnovené

en: Templates refresh failed Cause: %s. please try again
sk_SK: Obnovenie šablón zlyhalo. Dôvod: %s. skúste to prosím znova

en: Templates failed. please try again
sk_SK: Šablóny zlyhali. skúste to prosím znova

en: Sendinblue fields refreshed
sk_SK: Polia Sendinblue obnovené

en: No Sendinblue fields found. Try changing the header row number or try again
sk_SK: Nenašli sa žiadne polia Sendinblue. Skúste zmeniť číslo hlavičkovej riadky alebo to skúste znova

en: Sendinblue fields refresh failed. please try again
sk_SK: Obnovenie polí Sendinblue zlyhalo. prosím skúste to znova

en: Refresh Sendinblue Lists
sk_SK: Obnoviť zoznamy Sendinblue

en: Sendinblue Fields
sk_SK: Polia Sendinblue

en: Template:
sk_SK: Šablóna:

en: Select Template
sk_SK: Vyberte šablónu

en: Refresh Sendinblue Templates
sk_SK: Obnoviť šablóny Sendinblue

en: RedirectionUrl:
sk_SK: Presmerovacia URL:

en: Attachments or Signature field
sk_SK: Prílohy alebo pole podpisu

en: Add attachments or Signature field from BitForm to send Telegram.
sk_SK: Pridajte prílohy alebo pole podpisu z BitForm pre odoslanie Telegramu.

en: Please select file upload or signature field
sk_SK: Prosím vyberte nahrávanie súboru alebo pole podpisu

en: Authorized Filled
sk_SK: Oprávnené vyplnené

en: Bot API Key:
sk_SK: API kľúč bota:

en: Bot API Key...
sk_SK: API kľúč bota...

en: Chat list refreshed
sk_SK: Zoznam chatov obnovený

en: Chat list refresh failed Cause:
sk_SK: Obnovenie zoznamu chatov zlyhalo, príčina:

en: Chat list refresh failed. please try again
sk_SK: Obnovenie zoznamu chatov zlyhalo. prosím skúste to znova

en: Chat List:
sk_SK: Zoznam chatov:

en: Select Chat List
sk_SK: Vyberte zoznam chatov

en: Refresh Telegram List
sk_SK: Obnoviť zoznam Telegramu

en: Parse Mode:
sk_SK: Režim analýzy:

en: Messages:
sk_SK: Správy:

en: Account SID:
sk_SK: SID účtu:

en: Account SID...
sk_SK: SID účtu...

en: To get Account SID and Auth Token , Please Visit
sk_SK: Ak chcete získať SID účtu a Auth Token, navštívte prosím

en: Twilio Console
sk_SK: Twilio konzolu

en: From:
sk_SK: Od:

en: Phone Number...
sk_SK: Telefónne číslo...

en: Account SID can't be empty
sk_SK: SID účtu nesmie byť prázdny

en: Auth Token can't be empty
sk_SK: Auth Token nesmie byť prázdny

en: Phone number can't be empty
sk_SK: Telefónne číslo nesmie byť prázdne

en: Twilio Fields
sk_SK: Polia Twilio

en: Connected with WooCommerce Successfully
sk_SK: Úspešne pripojené k WooCommerce

en: Connect
sk_SK: Pripojiť

en: Module:
sk_SK: Modul:

en: Select Module
sk_SK: Vybrať modul

en: Refresh Fields
sk_SK: Obnoviť polia

en: WooCommerce Fields
sk_SK: Polia WooCommerce

en: Map File Upload Fields
sk_SK: Mapovať polia nahrávania súborov

en: Downloadable
sk_SK: Na stiahnutie

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
sk_SK: Produkty na stiahnutie poskytujú prístup k súboru po zakúpení.

en: Downloadable Product
sk_SK: Produkt na stiahnutie

en: Select File Upload Fields
sk_SK: Vyberte polia na nahrávanie súborov

en: Select Fields
sk_SK: Vybrať polia

en: Authorize New Zoho Analytics App
sk_SK: Autorizovať novú aplikáciu Zoho Analytics

en: Share Table
sk_SK: Zdieľať tabuľku

en: Share Table with users pushed to Zoho Analytics.
sk_SK: Zdieľať tabuľku s používateľmi synchronizovanými do Zoho Analytics.

en: Example
sk_SK: Príklad

en: Here Department, Salary and Country are Zoho Analytics table column name
sk_SK: Tu sú Department, Salary a Country názvy stĺpcov tabuľky v Zoho Analytics

en: Supported Arithmetic Operators: ( +, -, *, / ) and Supported Relational Operators: ( =, !=, <, >, <=, >=, LIKE, NOT LIKE, IN, NOT IN, BETWEEN )
sk_SK: Podporované aritmetické operátory: ( +, -, *, / ) a podporované relačné operátory: ( =, !=, <, >, <=, >=, LIKE, NOT LIKE, IN, NOT IN, BETWEEN )

en: Enter Email Addresses
sk_SK: Zadajte emailové adresy

en: you can select analytics users or select form fields value or even can input custom email address as well
sk_SK: môžete vybrať analytických používateľov, hodnoty polí formulára alebo aj zadať vlastnú emailovú adresu

en: Permissions Settings
sk_SK: Nastavenia povolení

en: Zoho Analytics Owner Email:
sk_SK: Email vlastníka Zoho Analytics:

en: Owner Email
sk_SK: Email vlastníka

en: Workspaces refreshed
sk_SK: Pracovné priestory obnovené

en: Workspaces refresh failed Cause:
sk_SK: Obnovenie pracovných priestorov zlyhalo, dôvod:

en: Workspaces refresh failed. please try again
sk_SK: Obnovenie pracovných priestorov zlyhalo. skúste to znova

en: Users refreshed
sk_SK: Používatelia obnovení

en: Users refresh failed Cause:
sk_SK: Obnovenie používateľov zlyhalo Dôvod:

en: Users refresh failed. please try again
sk_SK: Obnovenie používateľov zlyhalo. skúste to znova

en: Tables refreshed
sk_SK: Tabuľky obnovené

en: Tables refresh failed. please try again
sk_SK: Obnovenie tabuliek zlyhalo. skúste to znova

en: Table Headers refreshed
sk_SK: Hlavičky tabuliek obnovené

en: Zoho didn't provide column names for this table
sk_SK: Zoho neposkytlo názvy stĺpcov pre túto tabuľku

en: Table Headers refresh failed. please try again
sk_SK: Obnovenie hlavičiek tabuliek zlyhalo. skúste to znova

en: Workspace:
sk_SK: Pracovný priestor:

en: Select Workspace
sk_SK: Vyberte pracovný priestor

en: Refresh Analytics Workspaces
sk_SK: Obnoviť analytické pracovné priestory

en: Table:
sk_SK: Tabuľka:

en: Select Table
sk_SK: Vyberte tabuľku

en: ** Zoho Analytics doesn't support data INSERT / UPDATE in other integration table
sk_SK: ** Zoho Analytics nepodporuje vkladanie / aktualizáciu údajov v inej integračnej tabuľke

en: Refresh Analytics Table Headers
sk_SK: Obnoviť hlavičky analytických tabuliek

en: Zoho Fields
sk_SK: Polia Zoho

en: Authorize New Zoho Bigin App
sk_SK: Autorizovať novú aplikáciu Zoho Bigin

en: Workflow
sk_SK: Pracovný tok

en: Trigger workflows in Zoho Bigin.
sk_SK: Spustiť pracovné toky v Zoho Bigin.

en: Approval
sk_SK: Schválenie

en: Send entries to approval list in Zoho Bigin.
sk_SK: Odoslať záznamy do zoznamu schválení v Zoho Bigin.

en: Add a Note
sk_SK: Pridať poznámku

en: Add a note from bitform to pushed to Zoho Bigin.
sk_SK: Pridať poznámku z bitform na odoslanie do Zoho Bigin.

en: Upload Photo
sk_SK: Nahrať fotografiu

en: Attachment
sk_SK: Príloha

en: Add attachments from BitForm to Zoho Bigin.
sk_SK: Pridať prílohy z BitForm do Zoho Bigin.

en: Record Owner
sk_SK: Vlastník záznamu

en: Tag Name
sk_SK: Názov značky

en: Notes
sk_SK: Poznámky

en: Note Title
sk_SK: Názov poznámky

en: Note Content
sk_SK: Obsah poznámky

en: Field
sk_SK: Pole

en: Modules refreshed
sk_SK: Moduly obnovené

en: Modules refresh failed Cause: %s. please try again
sk_SK: Obnovenie modulov zlyhalo, príčina: %s. skúste to znova

en: Modules refresh failed. please try again
sk_SK: Obnovenie modulov zlyhalo. skúste to znova

en: RelatedLists refreshed
sk_SK: Súvisiace zoznamy obnovené

en: RelatedLists refresh failed Cause:
sk_SK: Obnovenie súvisiacich zoznamov zlyhalo, príčina:

en: RelatedLists refresh failed. please try again
sk_SK: Obnovenie súvisiacich zoznamov zlyhalo. skúste to znova

en: Tags Refreshed
sk_SK: Značky obnovené

en: Tags refresh failed. please try again
sk_SK: Obnovenie značiek zlyhalo. skúste to znova

en: Users Refreshed
sk_SK: Používatelia obnovení

en: Refresh Bigin Modules
sk_SK: Obnoviť moduly Bigin

en: New Record
sk_SK: Nový záznam

en: Map Attachments
sk_SK: Priložiť mapy

en: Related List:
sk_SK: Súvisiaci zoznam:

en: Select Related Module
sk_SK: Vyberte súvisiaci modul

en: Refresh Bigin Related Lists
sk_SK: Obnoviť súvisiace zoznamy Bigin

en: Authorize New Zoho Campaigns App
sk_SK: Autorizovať novú aplikáciu Zoho Campaigns

en: Lists refreshed
sk_SK: Zoznamy obnovené

en: Lists refresh failed Cause:
sk_SK: Obnovenie zoznamov zlyhalo, dôvod:

en: Lists refresh failed. please try again
sk_SK: Obnovenie zoznamov zlyhalo. skúste to znova

en: Contact Fields refreshed
sk_SK: Polia kontaktu obnovené

en: Zoho didn't provide fields names for this list
sk_SK: Zoho neposkytol názvy polí pre tento zoznam

en: Contact Fields refresh failed. please try again
sk_SK: Obnovenie polí kontaktu zlyhalo. skúste to znova

en: Contact Email
sk_SK: Email kontaktu

en: Refresh Campaigns Lists
sk_SK: Obnoviť zoznamy kampaní

en: Refresh Campaigns Contact Fields
sk_SK: Obnoviť polia kontaktu kampaní

en: Authorize New Zoho Creator App
sk_SK: Autorizovať novú aplikáciu Zoho Creator

en: Update Record
sk_SK: Aktualizovať záznam

en: Control how the record gets updated.
sk_SK: Ovládajte, ako sa záznam aktualizuje.

en: Enter the criteria to update records. Please use the below format.
sk_SK: Zadajte kritériá na aktualizáciu záznamov. Použite prosím nasledujúci formát.

en: Example:
sk_SK: Príklad:

en: Here Email is Zoho Creator Field link name. info:
sk_SK: Tu je Email názov prepojeného poľa Zoho Creator. info:

en: Zoho Creator Criteria Guide
sk_SK: Príručka kritérií Zoho Creator

en: insert new record if the above criteria doesn&apos;t met?
sk_SK: vložiť nový záznam, ak vyššie uvedené kritériá nie sú splnené?

en: Owner Name (Your Zoho Creator screen name):
sk_SK: Meno vlastníka (Vaše meno na obrazovke Zoho Creator):

en: Your Zoho Creator screen name...
sk_SK: Vaše meno na obrazovke Zoho Creator...

en: Applications refreshed
sk_SK: Aplikácie obnovené

en: Applications refresh failed Cause:
sk_SK: Obnovenie aplikácií zlyhalo. Dôvod:

en: Applications refresh failed. please try again
sk_SK: Obnovenie aplikácií zlyhalo. Skúste to znova, prosím

en: Forms refreshed
sk_SK: Formuláre obnovené

en: Forms refresh failed Cause:
sk_SK: Obnovenie formulárov zlyhalo. Dôvod:

en: Forms refresh failed. please try again
sk_SK: Obnovenie formulárov zlyhalo. Skúste to znova, prosím

en: Fields refresh failed Cause:
sk_SK: Obnovenie polí zlyhalo. Dôvod:

en: Application:
sk_SK: Aplikácia:

en: Select Application
sk_SK: Vyberte aplikáciu

en: Form:
sk_SK: Formulár:

en: Select Form
sk_SK: Vyberte formulár

en: Refresh Creator Fields
sk_SK: Obnoviť polia Creator

en: Authorize New Zoho CRM App
sk_SK: Autorizovať novú aplikáciu Zoho CRM

en: Trigger CRM workflows
sk_SK: Spustiť CRM pracovné postupy

en: Add attachments or signatures from BitForm to CRM.
sk_SK: Pridať prílohy alebo podpisy z BitForm do CRM.

en: Send entries to CRM approval list.
sk_SK: Odoslať záznamy do zoznamu schválení CRM.

en: Trigger CRM Blueprint
sk_SK: Spustiť CRM Blueprint

en: Capture GCLID
sk_SK: Zachytiť GCLID

en: Sends the click details of AdWords Ads to Zoho CRM.
sk_SK: Odosiela podrobnosti kliknutí na reklamy AdWords do Zoho CRM.

en: Upsert Records
sk_SK: Vložiť alebo aktualizovať záznamy

en: The record is updated if it already exists else it is inserted as a new record.
sk_SK: Záznam sa aktualizuje, ak už existuje, inak sa vloží ako nový záznam.

en: Assignment Rules
sk_SK: Pravidlá priradenia

en: Trigger Assignment Rules in Zoho CRM.
sk_SK: Spustiť pravidlá priradenia v Zoho CRM.

en: Tag Records
sk_SK: Označiť záznamy

en: Add a tag to records pushed to Zoho CRM.
sk_SK: Pridať značku k záznamom odoslaným do Zoho CRM.

en: Add a owner to records pushed to Zoho CRM.
sk_SK: Pridať vlastníka k záznamom odoslaným do Zoho CRM.

en: Select Assignment Rule
sk_SK: Vybrať pravidlo priradenia

en: Refresh CRM Assignment Rules
sk_SK: Obnoviť pravidlá priradenia CRM

en: Add a tag to records pushed to Zoho CRM
sk_SK: Pridať značku k záznamom odoslaným do Zoho CRM

en: Owner Name
sk_SK: Meno vlastníka

en: Select Owner
sk_SK: Vybrať vlastníka

en: Refresh CRM Owners
sk_SK: Obnoviť vlastníkov CRM

en: Upsert Record
sk_SK: Vložiť alebo aktualizovať záznam

en: Upsert Using
sk_SK: Vložiť alebo aktualizovať pomocou

en: Arrange fields in order of preferance for upsertion
sk_SK: Zoradiť polia podľa preferencie pre vloženie alebo aktualizáciu

en: Upsert Preferance
sk_SK: Preferencia vloženia alebo aktualizácie

en: Overwrite existing field values in Zoho CRM with empty field values from Bit Form while upserting a record?
sk_SK: Prepísať existujúce hodnoty polí v Zoho CRM prázdnymi hodnotami z Bit Form pri vkladaní alebo aktualizácii záznamu?

en: Layouts refreshed
sk_SK: Rozloženia obnovené

en: Layouts refresh failed Cause: %s. please try again
sk_SK: Obnovenie rozložení zlyhalo. Dôvod: %s. skúste to znova

en: Layouts refresh failed. please try again
sk_SK: Obnovenie rozložení zlyhalo. skúste to znova

en: Tags refreshed
sk_SK: Značky obnovené

en: Tags refresh failed Cause:
sk_SK: Obnovenie značiek zlyhalo. Dôvod:

en: Owners refreshed
sk_SK: Vlastníci obnovení

en: Owners refresh failed. please try again
sk_SK: Obnovenie vlastníkov zlyhalo. skúste to znova

en: Assignment Rules refreshed
sk_SK: Pravidlá priradenia obnovené

en: Assignment Rules refresh failed. please try again
sk_SK: Obnovenie pravidiel priradenia zlyhalo. skúste to znova

en: Refresh CRM Modules
sk_SK: Obnoviť moduly CRM

en: Related List #
sk_SK: Súvisiaci zoznam č.

en: Add More Related List
sk_SK: Pridať ďalší súvisiaci zoznam

en: Layout:
sk_SK: Rozloženie:

en: Select Layout
sk_SK: Vybrať rozloženie

en: Refresh CRM Layouts
sk_SK: Obnoviť rozloženia CRM

en: Refresh CRM Related Lists
sk_SK: Obnoviť súvisiace zoznamy CRM

en: File Upload Field Map
sk_SK: Mapa poľa pre nahrávanie súborov

en: Please select a ticket owner
sk_SK: Prosím, vyberte vlastníka tiketu

en: Authorize New Zoho Desk App
sk_SK: Autorizovať novú aplikáciu Zoho Desk

en: Ticket Owner
sk_SK: Vlastník tiketu

en: Add a owner to ticket pushed to Zoho Desk.
sk_SK: Pridať vlastníka k tiketu odoslanému do Zoho Desk.

en: ticket owner is required
sk_SK: vlastník tiketu je povinný

en: Product Name
sk_SK: Názov produktu

en: Add a product to ticket pushed to Zoho Desk.
sk_SK: Pridať produkt k tiketu odoslanému do Zoho Desk.

en: Attachments
sk_SK: Prílohy

en: Add attachments from BitForm to ticket pushed to Zoho Desk.
sk_SK: Pridať prílohy z BitForm do tiketu odoslaného do Zoho Desk.

en: Select Product
sk_SK: Vybrať produkt

en: Portals refreshed
sk_SK: Portály obnovené

en: Portals refresh failed Cause:
sk_SK: Obnovenie portálov zlyhalo, príčina:

en: Portals refresh failed. please try again
sk_SK: Obnovenie portálov zlyhalo. skúste to znova

en: Departments refreshed
sk_SK: Oddelenia obnovené

en: Departments refresh failed Cause: %s. please try again
sk_SK: Obnovenie oddelení zlyhalo, príčina: %s. skúste to znova

en: Departments refresh failed. please try again
sk_SK: Obnovenie oddelení zlyhalo. skúste to znova

en: Owners refresh failed Cause:
sk_SK: Obnovenie vlastníkov zlyhalo, príčina:

en: Products refreshed
sk_SK: Produkty obnovené

en: Products refresh failed Cause:
sk_SK: Obnovenie produktov zlyhalo Príčina:

en: Products refresh failed. please try again
sk_SK: Obnovenie produktov zlyhalo. skúste to prosím znova

en: Portal:
sk_SK: Portál:

en: Select Portal
sk_SK: Vyberte portál

en: Refresh Desk Portals
sk_SK: Obnoviť Desk portály

en: Department:
sk_SK: Oddelenie:

en: Select Department
sk_SK: Vyberte oddelenie

en: Refresh Desk Departments
sk_SK: Obnoviť Desk oddelenia

en: Refresh Desk Fields
sk_SK: Obnoviť Desk polia

en: Add attachments from BitForm to mail pushed to Zoho Mail.
sk_SK: Pridať prílohy z BitForm do mailu odoslaného do Zoho Mail.

en: Type:
sk_SK: Typ:

en: Select type
sk_SK: Vyberte typ

en: Send Email
sk_SK: Odoslať e-mail

en: Save as Draft
sk_SK: Uložiť ako koncept

en: Add Email Receiver
sk_SK: Pridať príjemcu e-mailu

en: CC:
sk_SK: Kópia (CC):

en: Add Email CC
sk_SK: Pridať e-mail CC

en: BCC:
sk_SK: Skrytá kópia (BCC):

en: Add Email BCC
sk_SK: Pridať e-mail BCC

en: Subject:
sk_SK: Predmet:

en: Email Subject Here
sk_SK: Predmet e-mailu tu

en: Add form field
sk_SK: Pridať pole formulára

en: Body:
sk_SK: Telo:

en: Refresh MarketingHub Lists
sk_SK: Obnoviť zoznamy MarketingHub

en: Refresh MarketingHub Contact Fields
sk_SK: Obnoviť polia kontaktov MarketingHub

en: Create
sk_SK: Vytvoriť

en: %s Owner
sk_SK: %s vlastník

en: Add an owner to %s  pushed to Zoho Projects.
sk_SK: Pridať vlastníka do %s odoslaného do Zoho Projects.

en: Task Layout
sk_SK: Rozloženie úlohy

en: Add a layout to project pushed to Zoho Projects.
sk_SK: Pridať rozloženie do projektu odoslaného do Zoho Projects.

en: task layout is required
sk_SK: rozloženie úlohy je povinné

en: Public Project
sk_SK: Verejný projekt

en: by default, it is set as private project.
sk_SK: predvolene je nastavený ako súkromný projekt.

en: Project user
sk_SK: Používateľ projektu

en: Group Name
sk_SK: Názov skupiny

en: Add a group to project pushed to Zoho Projects.
sk_SK: Pridať skupinu do projektu odoslaného do Zoho Projects.

en: %s Flag
sk_SK: %s vlajka

en: Add a flag to
sk_SK: Pridať vlajku k

en: pushed to Zoho Projects.
sk_SK: odoslané do Zoho Projects.

en: flag is required
sk_SK: vlajka je povinná

en: Issue Followers
sk_SK: Sledovatelia problému

en: Add followers to issue pushed to Zoho Projects
sk_SK: Pridať sledovateľov k problému odoslanému do Zoho Projects

en: Issue %s
sk_SK: Problém %s

en: Add %s to issue pushed to Zoho Projects
sk_SK: Pridať %s k problému odoslanému do Zoho Projects

en: %s Attachments
sk_SK: %s Prílohy

en: %s Time Log
sk_SK: %s Záznam o čase

en: Add time log to %s pushed to Zoho Projects.
sk_SK: Pridať záznam o čase k %s odoslanému do Zoho Projects.

en: %s Recurrence
sk_SK: %s Opakovanie

en: Add recurrence to %s pushed to Zoho Projects.
sk_SK: Pridať opakovanie k %s odoslanému do Zoho Projects.

en: %s Reminder
sk_SK: %s Pripomienka

en: Add reminder to %s pushed to Zoho Projects.
sk_SK: Pridať pripomienku k %s odoslanú do Zoho Projects.

en: %s Tags
sk_SK: %s Štítky

en: Add tags to %s pushed to Zoho Projects.
sk_SK: Pridať štítky k %s odoslaným do Zoho Projects.

en: Refresh Portal Users
sk_SK: Obnoviť používateľov portálu

en: Refresh Task Layouts
sk_SK: Obnoviť rozloženie úloh

en: Assign Project Users
sk_SK: Priradiť používateľov projektu

en: Project Group
sk_SK: Skupina projektu

en: Select Group
sk_SK: Vybrať skupinu

en: Refresh Project Groups
sk_SK: Obnoviť skupiny projektov

en: Select Flag
sk_SK: Vybrať vlajku

en: Internal
sk_SK: Interné

en: External
sk_SK: Externé

en: Select Date
sk_SK: Vybrať dátum

en: Billing Status
sk_SK: Stav fakturovania

en: Billable
sk_SK: Fakturovateľné

en: Non Billable
sk_SK: Nefakturovateľné

en: Enter Hours
sk_SK: Zadať hodiny

en: set start & end time
sk_SK: nastaviť začiatok a koniec času

en: Start Time
sk_SK: Čas začiatku

en: End Time
sk_SK: Čas ukončenia

en: set hours
sk_SK: nastaviť hodiny

en: Select Reminder Type
sk_SK: Vybrať typ upozornenia

en: Select Type
sk_SK: Vybrať typ

en: Daily
sk_SK: Denný

en: On Same Day
sk_SK: V ten istý deň

en: Before Due Date
sk_SK: Pred termínom

en: Custom Date
sk_SK: Vlastný dátum

en: Day Before
sk_SK: Deň pred

en: Select Time
sk_SK: Vyberte čas

en: Notify Users
sk_SK: Upozorniť používateľov

en: Select Recurring Frequency
sk_SK: Vyberte frekvenciu opakovania

en: Select Frequency
sk_SK: Vyberte frekvenciu

en: Weekley
sk_SK: Týždenne

en: Monthly
sk_SK: Mesačne

en: Yearly
sk_SK: Ročne

en: Once Every
sk_SK: Raz za

en: End After
sk_SK: Ukončiť po

en: Set to previous business day
sk_SK: Nastaviť na predchádzajúci pracovný deň

en: Retain comments for subsequent recurrences
sk_SK: Zachovať komentáre pre nasledujúce opakovania

en: Create next recurrence after the close of current task.
sk_SK: Vytvoriť ďalšie opakovanie po uzavretí aktuálnej úlohy.

en: Custom Tags
sk_SK: Vlastné značky

en: Add Custom Tag
sk_SK: Pridať vlastnú značku

en: No Portal Found
sk_SK: Nebol nájdený žiadny portál

en: Portals refresh failed Cause: %s. please try again
sk_SK: Obnovenie portálov zlyhalo. Dôvod: %s. Prosím, skúste znova

en: Projects refreshed
sk_SK: Projekty obnovené

en: No Project Found
sk_SK: Nebol nájdený žiadny projekt

en: Projects refresh failed Cause: %s. please try again
sk_SK: Obnovenie projektov zlyhalo. Dôvod: %s. Prosím, skúste znova

en: Projects refresh failed. please try again
sk_SK: Obnovenie projektov zlyhalo. Prosím, skúste znova

en: Milestones refreshed
sk_SK: Milníky obnovené

en: No Milestone Found
sk_SK: Nenašiel sa žiadny milník

en: Milestones refresh failed Cause: %s. please try again
sk_SK: Obnovenie milníkov zlyhalo. Dôvod: %s. Skúste to prosím znova

en: Milestones refresh failed. please try again
sk_SK: Obnovenie milníkov zlyhalo. Skúste to prosím znova

en: Tasklists refreshed
sk_SK: Zoznamy úloh obnovené

en: No Tasklist Found
sk_SK: Nenašiel sa žiadny zoznam úloh

en: Tasklists refresh failed Cause: %s. please try again
sk_SK: Obnovenie zoznamov úloh zlyhalo. Dôvod: %s. Skúste to prosím znova

en: Tasklists refresh failed. please try again
sk_SK: Obnovenie zoznamov úloh zlyhalo. Skúste to prosím znova

en: Tasks refreshed
sk_SK: Úlohy obnovené

en: No Task Found
sk_SK: Nenašla sa žiadna úloha

en: Tasks refresh failed Cause: %s. please try again
sk_SK: Obnovenie úloh zlyhalo. Dôvod: %s. Skúste to prosím znova

en: Tasks refresh failed. please try again
sk_SK: Obnovenie úloh zlyhalo. Skúste to prosím znova

en: Fields refresh failed Cause: %s. please try again
sk_SK: Obnovenie polí zlyhalo. Dôvod: %s. Skúste to prosím znova

en: No Owner Found
sk_SK: Nenašiel sa žiadny vlastník

en: Owners refresh failed Cause: %s. please try again
sk_SK: Obnovenie vlastníkov zlyhalo. Dôvod: %s. Skúste to prosím znova

en: Task Layouts refreshed
sk_SK: Rozloženia úloh obnovené

en: No Task Layout Found
sk_SK: Nenašlo sa žiadne rozloženie úloh

en: Task Layouts refresh failed Cause: %s. please try again
sk_SK: Obnovenie rozložení úloh zlyhalo. Dôvod: %s. Skúste to prosím znova

en: Task Layouts refresh failed. please try again
sk_SK: Obnovenie rozložení úloh zlyhalo. Skúste to prosím znova

en: Project Groups refreshed
sk_SK: Skupiny projektov obnovené

en: No Project Group Found
sk_SK: Nenašla sa žiadna skupina projektov

en: Project Groups refresh failed Cause: %s. please try again
sk_SK: Obnovenie skupín projektov zlyhalo. Dôvod: %s. skúste to znova

en: Project Groups refresh failed. please try again
sk_SK: Obnovenie skupín projektov zlyhalo. skúste to znova

en: No Tag Found
sk_SK: Nenašla sa žiadna značka

en: Tags refresh failed Cause: %s. please try again
sk_SK: Obnovenie značiek zlyhalo. Dôvod: %s. skúste to znova

en: please map mandatory fields
sk_SK: prosím, mapujte povinné polia

en: please fill up the required actions
sk_SK: prosím, vyplňte požadované akcie

en: to create a subtask you must select a task or create a new task
sk_SK: na vytvorenie podúlohy musíte vybrať úlohu alebo vytvoriť novú úlohu

en: to create a %s under milestone you must select a tasklist or create a new tasklist
sk_SK: na vytvorenie %s pod míľnikom musíte vybrať zoznam úloh alebo vytvoriť nový zoznam úloh

en: Refresh Projects Portals
sk_SK: Obnoviť portály projektov

en: Event:
sk_SK: Udalosť:

en: Select Event
sk_SK: Vybrať udalosť

en: Create Project
sk_SK: Vytvoriť projekt

en: Create Milestone
sk_SK: Vytvoriť míľnik

en: Create Tasklist
sk_SK: Vytvoriť zoznam úloh

en: Create Task
sk_SK: Vytvoriť úlohu

en: Create Sub Task
sk_SK: Vytvoriť podúlohu

en: Create Issue
sk_SK: Vytvoriť problém

en: Select Project
sk_SK: Vybrať projekt

en: Refresh Projects
sk_SK: Obnoviť projekty

en: create a new project
sk_SK: vytvoriť nový projekt

en: Milestone:
sk_SK: Míľnik:

en: Select Milestone
sk_SK: Vybrať míľnik

en: Refresh Milestones
sk_SK: Obnoviť míľniky

en: create a new milestone
sk_SK: vytvoriť nový míľnik

en: Tasklist Flag:
sk_SK: Značka zoznamu úloh:

en: Tasklist:
sk_SK: Zoznam úloh:

en: Select Tasklist Flag
sk_SK: Vybrať značku zoznamu úloh

en: Select Tasklist
sk_SK: Vybrať zoznam úloh

en: create a new tasklist
sk_SK: vytvoriť nový zoznam úloh

en: Task:
sk_SK: Úloha:

en: Select Task
sk_SK: Vybrať úlohu

en: create a new task
sk_SK: vytvoriť novú úlohu

en: Trigger workflows in Zoho Recruit.
sk_SK: Spustiť pracovné postupy v Zoho Recruit.

en: Send entries to approval list in Zoho Recruit
sk_SK: Odoslať záznamy do schvaľovacieho zoznamu v Zoho Recruit

en: A record gets updated if the email already exists, else a new record will be created.
sk_SK: Záznam sa aktualizuje, ak email už existuje, inak sa vytvorí nový záznam.

en: Add a note from bitform to pushed to Zoho Recruit.
sk_SK: Pridať poznámku z bitform, ktorá sa odošle do Zoho Recruit.

en: Set owner of current record
sk_SK: Nastaviť vlastníka aktuálneho záznamu

en: Owner ID
sk_SK: ID vlastníka

en: Enter Owner ID
sk_SK: Zadajte ID vlastníka

en: Select Note Type
sk_SK: Vyberte typ poznámky

en: Note Types refreshed
sk_SK: Typy poznámok obnovené

en: Note Types refresh failed Cause: %s. please try again
sk_SK: Obnovenie typov poznámok zlyhalo. Dôvod: %s. Skúste to znova

en: Note Types refresh failed. please try again
sk_SK: Obnovenie typov poznámok zlyhalo. Skúste to znova

en: RelatedLists refresh failed Cause: %s. please try again
sk_SK: Obnovenie súvisiacich zoznamov zlyhalo. Dôvod: %s. Skúste to znova

en: Share Workbook
sk_SK: Zdieľať zošit

en: Share workbook with users pushed to Zoho Sheet.
sk_SK: Zdieľať zošit s používateľmi odoslanými do Zoho Sheet.

en: Workbooks refreshed
sk_SK: Zošity obnovené

en: Workbooks refresh failed Cause: %s. please try again
sk_SK: Obnovenie zošitov zlyhalo. Dôvod: %s. Skúste to znova

en: Workbooks refresh failed. please try again
sk_SK: Obnovenie zošitov zlyhalo. Skúste to znova

en: Workbook:
sk_SK: Zošit:

en: Select Workbook
sk_SK: Vyberte zošit

en: Templates refresh failed. please try again
sk_SK: Obnovenie šablón zlyhalo. Skúste to znova

en: Template Details refreshed
sk_SK: Detaily šablóny obnovené

en: Template Details refresh failed Cause: %s. please try again
sk_SK: Obnovenie detailov šablóny zlyhalo. Dôvod: %s. Skúste to znova

en: Template Details refresh failed. please try again
sk_SK: Obnovenie detailov šablóny zlyhalo. Skúste to znova

en: Templates:
sk_SK: Šablóny:

en: Refresh Sign Templates
sk_SK: Obnoviť šablóny podpisu

en: Recipients:
sk_SK: Príjemcovia:

en: Refresh Template Details
sk_SK: Obnoviť detaily šablóny

en: In Person Email (Optional)
sk_SK: Osobný e-mail (voliteľné)

en: In Person Email
sk_SK: Osobný e-mail

en: In Person Name
sk_SK: Osobné meno

en: Recipient Email
sk_SK: E-mail príjemcu

en: Recipient Name
sk_SK: Meno príjemcu

en: Language
sk_SK: Jazyk

en: Role
sk_SK: Rola

en: Private Note
sk_SK: Súkromná poznámka

en: Leave a Note:
sk_SK: Zanechať poznámku:

en: Create New Folder
sk_SK: Vytvoriť novú zložku

en: Create a new folder in the selected folder
sk_SK: Vytvoriť novú zložku v vybranej zložke

en: Add attachments from BitForm to Zoho Workdrive folder.
sk_SK: Pridať prílohy z BitForm do zložky Zoho Workdrive.

en: Add field value to use as folder name
sk_SK: Pridať hodnotu poľa na použitie ako názov zložky

en: Add Random Number
sk_SK: Pridať náhodné číslo

en: Share with users: (optional)
sk_SK: Zdieľať s používateľmi: (voliteľné)

en: Send Notification Mail
sk_SK: Odoslať upozorňovací e-mail

en: Teams refreshed
sk_SK: Tímy obnovené

en: Teams refresh failed Cause: %s. please try again
sk_SK: Obnovenie tímov zlyhalo. Dôvod: %s. skúste to znova

en: Teams refresh failed. please try again
sk_SK: Obnovenie tímov zlyhalo. skúste to znova

en: Folders refreshed
sk_SK: Zložky obnovené

en: Folders refresh failed Cause: %s. please try again
sk_SK: Obnovenie priečinkov zlyhalo. Dôvod: %s. skúste to prosím znova

en: Folders refresh failed. please try again
sk_SK: Obnovenie priečinkov zlyhalo. skúste to prosím znova

en: Users refresh failed Cause: %s. please try again
sk_SK: Obnovenie používateľov zlyhalo. Dôvod: %s. skúste to prosím znova

en: Team:
sk_SK: Tím:

en: Select Team
sk_SK: Vyberte tím

en: Refresh WorkDrive Teams
sk_SK: Obnoviť tímy WorkDrive

en: Refresh WorkDrive Team Folders
sk_SK: Obnoviť priečinky tímu WorkDrive

en: Announcement
sk_SK: Oznámenie

en: Get Year End Deal
sk_SK: Získajte koncoročnú ponuku

en: API key saved successfully
sk_SK: API kľúč bol úspešne uložený

en: API Integration
sk_SK: API integrácia

en: Learn more about Bit Form API
sk_SK: Zistite viac o Bit Form API

en: Domain URL
sk_SK: URL domény

en: API Key
sk_SK: API kľúč

en: Generate new API key
sk_SK: Vygenerovať nový API kľúč

en: Registration successfully done.
sk_SK: Registrácia bola úspešne dokončená.

en: Activate Your Account
sk_SK: Aktivujte svoj účet

en: Your account has been activated successfully.&nbsp;You can now login.
sk_SK: Váš účet bol úspešne aktivovaný.&nbsp;Teraz sa môžete prihlásiť.

en: Your account is already activated!
sk_SK: Váš účet je už aktivovaný!

en: Sorry! Your URL Is Invalid!!
sk_SK: Prepáčte! Vaša URL je neplatná!!

en: This Requested account has been rejected successfully.
sk_SK: Požadovaný účet bol úspešne zamietnutý.

en: Your account is pending for admin approval.
sk_SK: Váš účet čaká na schválenie administrátorom.

en: Your account is pending for admin approval. Please wait for admin approval.
sk_SK: Váš účet čaká na schválenie administrátorom. Prosím, počkajte na schválenie administrátorom.

en: New User Registration Request
sk_SK: Žiadosť o registráciu nového používateľa

en: Your account has been rejected.
sk_SK: Váš účet bol zamietnutý.

en: <p>Your account has been rejected by admin.</p>
sk_SK: <p>Váš účet bol zamietnutý administrátorom.</p>

en: You have been successfully logged in.
sk_SK: Úspešne ste sa prihlásili.

en: We have e-mailed your password reset link!
sk_SK: Odkaz na obnovenie hesla sme vám poslali e-mailom!

en: Saved successfully.
sk_SK: Úspešne uložené.

en: Saving...
sk_SK: Ukladanie...

en: Something went wrong, Try again.
sk_SK: Niečo sa pokazilo, skúste to znova.

en: WP Authentication
sk_SK: WP autentifikácia

en: How to setup WP Authentication:
sk_SK: Ako nastaviť WP autentifikáciu:

en: Enable
sk_SK: Povoliť

en: Note :
sk_SK: Poznámka :

en: When the login, forgot password or reset password any of these feature enabled in the form, the entries will not be saved in the WP database.
sk_SK: Keď je v formulári povolená funkcia prihlásenia, zabudnutého hesla alebo obnovenia hesla, záznamy nebudú uložené v databáze WP.

en: Respect Large Device Order
sk_SK: Rešpektovať poradie veľkých zariadení

en: When this option is enabled tablet and mobile devices layout will auto genarate according to desktop device field order.
sk_SK: Keď je táto možnosť povolená, rozloženie pre tablety a mobilné zariadenia sa automaticky vygeneruje podľa poradia polí na desktopovom zariadení.

en: Get $10 Cashback
sk_SK: Získajte späť $10

en: Review us
sk_SK: Ohodnoťte nás

en: What's New
sk_SK: Čo je nové

en: Get Christmas Deal!
sk_SK: Získajte vianočnú ponuku!

en: For more details,
sk_SK: Pre viac informácií,

en: Click here
sk_SK: Kliknite sem

en: Accept and complete to share non-sensitive diagnostic data to help us improve your experience.
sk_SK: Akceptujte a dokončite zdieľanie nesenzitívnych diagnostických údajov, aby sme mohli zlepšiť váš zážitok.

en: What we collect?
sk_SK: Čo zhromažďujeme?

en: Click here to see terms
sk_SK: Kliknite sem pre zobrazenie podmienok

en: Skip
sk_SK: Preskočiť

en: Accept And Continue
sk_SK: Prijať a pokračovať

en: Changelog
sk_SK: Zoznam zmien

en: What's New?
sk_SK: Čo je nové?

en: Accept and continue to share usage data for improvements, or skip for using the plugin.
sk_SK: Prijmite a pokračujte v zdieľaní údajov o používaní na zlepšenie, alebo preskočte pre použitie pluginu.

en: Capture
sk_SK: Zachytiť

en: Basic
sk_SK: Základné

en: Multiple file upload
sk_SK: Nahrávanie viacerých súborov

en: Allow File Browse
sk_SK: Povoliť prehliadanie súborov

en: Drag n Drop
sk_SK: Presuň a pust

en: Allow copy to Pasting of files
sk_SK: Povoliť kopírovanie a vkladanie súborov

en: Allow reorder files
sk_SK: Povoliť zmenu poradia súborov

en: Upload on select
sk_SK: Nahrávať pri výbere

en: Full page droppable
sk_SK: Celá stránka na presúvanie

en: Labels Customization
sk_SK: Prispôsobenie označení

en: File size validation
sk_SK: Validácia veľkosti súboru

en: File type validation
sk_SK: Validácia typu súboru

en: Allowed File Mime Type:
sk_SK: Povolené MIME typy súborov:

en: Select File Type
sk_SK: Vyberte typ súboru

en: Image Preview
sk_SK: Náhľad obrázka

en: Video/Pdf Preview
sk_SK: Náhľad videa/PDF

en: Image Crop
sk_SK: Orezanie obrázka

en: Image Resize
sk_SK: Zmena veľkosti obrázka

en: Image Transform
sk_SK: Transformácia obrázka

en: Image validate size
sk_SK: Validácia veľkosti obrázka

en: Edit Options
sk_SK: Možnosti úprav

en: Panel Layout
sk_SK: Rozloženie panela

en: Remove Button
sk_SK: Tlačidlo odstrániť

en: Process Button
sk_SK: Tlačidlo spracovať

en: Load Indicator
sk_SK: Indikátor načítania

en: Progress Indicator
sk_SK: Indikátor priebehu

en: Min File Size
sk_SK: Minimálna veľkosť súboru

en: Max File Size
sk_SK: Maximálna veľkosť súboru

en: Max Total File Size
sk_SK: Maximálna celková veľkosť súboru

en: Close
sk_SK: Zatvoriť

en: Back to fields list
sk_SK: Späť na zoznam polí

en: Left
sk_SK: Vľavo

en: Center
sk_SK: Na stred

en: Right
sk_SK: Vpravo

en: Already have a submit button
sk_SK: Už má tlačidlo odoslania

en: Button Text
sk_SK: Text tlačidla

en: Leading Icon
sk_SK: Ikona vpredu

en: Trailing Icon
sk_SK: Ikona vzadu

en: Full Width
sk_SK: Celá šírka

en: Button Align
sk_SK: Zarovnanie tlačidla

en: Text Align
sk_SK: Zarovnanie textu

en: Button Type
sk_SK: Typ tlačidla

en: Icons
sk_SK: Ikony

en: Admin Label
sk_SK: Administrátorský štítok

en: Edit Custom Error Message
sk_SK: Upraviť vlastnú chybovú správu

en: Edit Decision Box Label
sk_SK: Upraviť štítok rozhodovacieho poľa

en: Show Error Message
sk_SK: Zobraziť chybovú správu

en: Custom Error Message
sk_SK: Vlastná chybová správa

en: Disabled
sk_SK: Zakázané

en: Hidden
sk_SK: Skryté

en: Label
sk_SK: Popis

en: Duplicate field name
sk_SK: Duplicitný názov poľa

en: Field name cannot be empty
sk_SK: Názov poľa nemôže byť prázdny

en: Name Attribute
sk_SK: Atribút názvu

en: Read-only
sk_SK: Iba na čítanie

en: Helper Text
sk_SK: Pomocný text

en: Edit HTML Content
sk_SK: Upraviť HTML obsah

en: Input Icons
sk_SK: Ikony vstupu

en: Disable if maximum selected:
sk_SK: Zakázať, ak je vybraté maximum:

en: Allow Other Option
sk_SK: Povoliť možnosť Iné

en: Placeholder
sk_SK: Zástupný text

en: Button Alignment:
sk_SK: Zarovnanie tlačidla:

en: Required
sk_SK: Povinné

en: Show Asterisk Symbol
sk_SK: Zobraziť symbol hviezdičky

en: Subtitle
sk_SK: Titulok

en: Search Placeholder
sk_SK: Zástupný text vyhľadávania

en: Country Not Found Text
sk_SK: Krajina nebola nájdená

en: Show Selected Flag Image
sk_SK: Zobraziť vybraný obrázok vlajky

en: Selected Country Clearable
sk_SK: Vybratú krajinu možno vymazať

en: Search Clearable
sk_SK: Vyhľadávanie je možné vymazať

en: Option Flag Image
sk_SK: Obrázok vlajky možnosti

en: Detect Country By IP
sk_SK: Detekovať krajinu podľa IP

en: Detect Country By Geo
sk_SK: Detekovať krajinu podľa polohy

en: Options
sk_SK: Možnosti

en: Default Amount Value
sk_SK: Predvolená hodnota sumy

en: Minimum amount:
sk_SK: Minimálna suma:

en: Maximum amount:
sk_SK: Maximálna suma:

en: Input Format Options
sk_SK: Možnosti formátu vstupu

en: Formatter:
sk_SK: Formátovač:

en: None
sk_SK: Žiadny

en: Browser
sk_SK: Prehliadač

en: Custom
sk_SK: Vlastné

en: Currency Symbol:
sk_SK: Symbol meny:

en: Round to Closest Integer:
sk_SK: Zaokrúhliť na najbližšie celé číslo:

en: Round to Closest Fraction Digits:
sk_SK: Zaokrúhliť na najbližšie desatinné miesta:

en: Minimum Fraction Digit:
sk_SK: Minimálny počet desatinných miest:

en: Maximum Fraction Digit:
sk_SK: Maximálny počet desatinných miest:

en: Decimal Separator:
sk_SK: Desatinný oddeľovač:

en: Number Format:
sk_SK: Formát čísla:

en: Currency Position:
sk_SK: Pozícia meny:

en: Symbol Position:
sk_SK: Pozícia symbolu:

en: Left Number
sk_SK: Číslo vľavo

en: Right Number
sk_SK: Číslo vpravo

en: Left Currency
sk_SK: Mena vľavo

en: Right Currency
sk_SK: Mena vpravo

en: Value Format Options
sk_SK: Možnosti formátu hodnoty

en: Currency Not Found Text
sk_SK: Text, ak mena nie je nájdená

en: Selected Currency Clearable
sk_SK: Vybraná mena môže byť vymazaná

en: Updating...
sk_SK: Aktualizujem...

en: Error occurred, Please try again.
sk_SK: Vyskytla sa chyba, skúste to prosím znova.

en: Snippets
sk_SK: Útržky

en: Edit your decision box label by clicking on edit icon
sk_SK: Upravte názov svojho rozhodovacieho poľa kliknutím na ikonu úpravy

en: Checked Value
sk_SK: Začiarknutá hodnota

en: Unchecked Value
sk_SK: Nezačiarknutá hodnota

en: Checked by Default
sk_SK: Začiarknuté predvolene

en: Email field is mandatory for double opt-in.
sk_SK: Pole e-mailu je povinné pre dvojité potvrdenie (double opt-in).

en: Double Opt-In
sk_SK: Dvojité potvrdenie (Double Opt-In)

en: How to setup Double Opt-In & Send Email Notification:
sk_SK: Ako nastaviť dvojité potvrdenie (Double Opt-In) a odoslať emailové upozornenie:

en: Delete the unconfirmed entries from responses after days:
sk_SK: Vymazať nepotvrdené odpovede po dňoch:

en: Disable double opt-in confirmation for logged in users.
sk_SK: Zakázať potvrdenie dvojitého opt-inu pre prihlásených používateľov.

en: Configure default confirmation email template
sk_SK: Nastaviť predvolenú šablónu potvrdzovacieho emailu

en: By disabling this option, you can configure the double opt-in confirmation email from Conditional Logics manually.
sk_SK: Zakázaním tejto možnosti môžete manuálne nastaviť potvrdzovací email pre dvojité opt-in pomocou podmienkových logík.

en: Select Email Field
sk_SK: Vybrať pole e-mailu

en: Customize Email template
sk_SK: Prispôsobiť šablónu emailu

en: Edit verification messages
sk_SK: Upraviť overovacie správy

en: The webhook, email notification & integrations will trigger after the responder confirms their Opt-In.
sk_SK: Webhook, emailové upozornenie a integrácie sa spustia po tom, čo respondent potvrdí svoje Opt-In.

en: Active Options
sk_SK: Aktívne možnosti

en: Show Selected Option Image
sk_SK: Zobraziť obrázok vybratej možnosti

en: Selected Option Clearable:
sk_SK: Vybratú možnosť je možné vyčistiť:

en: Search Clearable:
sk_SK: Vyhľadávanie je možné vyčistiť:

en: Option Icon/Image:
sk_SK: Ikona/obrázok možnosti:

en: Allow Custom Option:
sk_SK: Povoliť vlastnú možnosť:

en: Allow Multiple Select:
sk_SK: Povoliť viacnásobný výber:

en: Show Selected Option Chip:
sk_SK: Zobraziť štítok vybratej možnosti:

en: Close On Select:
sk_SK: Zatvoriť po výbere:

en: Validate as Entry Unique
sk_SK: Overiť jedinečnosť záznamu

en: Enabling this option will check from the entry database whether its value is duplicate.
sk_SK: Povolením tejto možnosti bude kontrolované v databáze záznamov, či hodnota nie je duplicitná.

en: Add Options List
sk_SK: Pridať zoznam možností

en: Add More
sk_SK: Pridať viac

en: Add Group
sk_SK: Pridať skupinu

en: Key:
sk_SK: Kľúč:

en: No field found with this key.
sk_SK: Nenašlo sa žiadne pole s týmto kľúčom.

en: The field you are trying to access does not exist or has been removed.
sk_SK: Pole, ku ktorému sa pokúšate pristúpiť, neexistuje alebo bolo odstránené.

en: Please select a valid field to customize its settings.
sk_SK: Vyberte platné pole pre prispôsobenie jeho nastavení.

en: Advanced Configuration
sk_SK: Rozšírené nastavenie

en: Basic Configuration
sk_SK: Základné nastavenie

en: Single
sk_SK: Jednotné

en: Range
sk_SK: Rozsah

en: Multiple
sk_SK: Viacnásobné

en: View Format
sk_SK: Formát zobrazenia

en: Show the user a readable date (as per altFormat), but return something totally different to the server. <a href="https://flatpickr.js.org/options/#:~:text=Description-,altFormat,-String" target="_blank">Learn more</>
sk_SK: Používateľovi sa zobrazí čitateľný dátum (podľa altFormat), ale serveru sa odošle úplne iná hodnota. <a href="https://flatpickr.js.org/options/#:~:text=Description-,altFormat,-String" target="_blank">Viac informácií</>

en: Value Format
sk_SK: Formát hodnoty

en: A string of characters which are used to define how the date will be displayed in the input box. The supported characters are defined in the <a href="https://flatpickr.js.org/formatting/" target="_blank">documentation.</a>
sk_SK: Reťazec znakov, ktorý definuje, ako bude dátum zobrazený v poli vstupu. Podporované znaky sú definované v <a href="https://flatpickr.js.org/formatting/" target="_blank">dokumentácii.</a>

en: Relative to Today (± Days)
sk_SK: Relatívne k dnešku (± počet dní)

en: Days before today
sk_SK: Dni pred dneškom

en: Days after today
sk_SK: Dni po dnešku

en: Allow Input
sk_SK: Povoliť zadávanie

en: Allows the user to enter a date directly into the input field. By default, direct entry is disabled.
sk_SK: Umožňuje používateľovi zadať dátum priamo do vstupného poľa. Predvolene je priame zadávanie vypnuté.

en: Enable Time
sk_SK: Povoliť čas

en: Enables time picker. By default, time picker is disabled. If you want to use time picker, you need to enable this.
sk_SK: Povoľuje výber času. Predvolene je výber času vypnutý. Ak chcete použiť výber času, musíte túto možnosť povoliť.

en: 24H Format
sk_SK: 24-hodinový formát

en: Enables 24-hour format for time. By default, 12-hour format is used. If you want to use 24-hour format, you need to enable this.
sk_SK: Povoľuje 24-hodinový formát času. Predvolene sa používa 12-hodinový formát. Ak chcete použiť 24-hodinový formát, musíte túto možnosť povoliť.

en: Hide Calender
sk_SK: Skryť kalendár

en: Hides the calendar. By default, calendar is shown. If you want to hide the calendar, you need to enable this.
sk_SK: Skryje kalendár. Predvolene je kalendár zobrazený. Ak chcete kalendár skryť, musíte túto možnosť povoliť.

en: Only valid JS object will work. for more details please check<a target="_blank" href="https://flatpickr.js.org/options/" rel="noreferrer"> the documentation for available configuration options</a>
sk_SK: Bude fungovať len platný JS objekt. Pre viac informácií si pozrite<a target="_blank" href="https://flatpickr.js.org/options/" rel="noreferrer"> dokumentáciu dostupných konfiguračných možností</a>

en: Current Date
sk_SK: Aktuálny dátum

en: Static
sk_SK: Statický

en: Dynamic
sk_SK: Dynamický

en: Upload Button Text:
sk_SK: Text tlačidla nahrávania:

en: Button Icons
sk_SK: Ikony tlačidiel

en: Allow Multiple:
sk_SK: Povoliť viaceré:

en: File Select Status
sk_SK: Stav výberu súboru

en: Show Maximum Size
sk_SK: Zobraziť maximálnu veľkosť

en: Allow Maximum Upload Size
sk_SK: Povoliť maximálnu veľkosť nahrávania

en: Total Maximum Size
sk_SK: Celková maximálna veľkosť

en: Show File List
sk_SK: Zobraziť zoznam súborov

en: Show File Preview
sk_SK: Zobraziť náhľad súboru

en: Show File Size
sk_SK: Zobraziť veľkosť súboru

en: File Exist Message
sk_SK: Správa o existencii súboru

en: Allowed File Type:
sk_SK: Povolený typ súboru:

en: Edit GDPR Concent label by clicking on edit icon
sk_SK: Upravte označenie GDPR súhlasu kliknutím na ikonu úprav

en: Edit GDPR Concent Label
sk_SK: Upraviť označenie GDPR súhlasu

en: Visibility Mode
sk_SK: Režim viditeľnosti

en: Visible
sk_SK: Viditeľné

en: Invisible
sk_SK: Neviditeľné

en: Passive
sk_SK: Pasívne

en: Theme
sk_SK: Téma

en: Dark
sk_SK: Tmavá

en: Light
sk_SK: Svetlá

en: Size
sk_SK: Veľkosť

en: Normal
sk_SK: Normálna

en: Compact
sk_SK: Kompaktná

en: Default value
sk_SK: Predvolená hodnota

en: Suggestion
sk_SK: Návrh

en: Edit the HTML field content by clicking on edit icon
sk_SK: Upravte obsah HTML poľa kliknutím na ikonu úprav

en: Add/Edit Options
sk_SK: Pridať/Upraviť možnosti

en: Allow Multiple
sk_SK: Povoliť viacnásobný výber

en: Item Size
sk_SK: Veľkosť položky

en: Specify item's minimum size (in pixels)
sk_SK: Zadajte minimálnu veľkosť položky (v pixeloch)

en: Check Position
sk_SK: Pozícia začiarknutia

en: Specify the check position.
sk_SK: Zadajte pozíciu začiarknutia.

en: Unique Entry
sk_SK: Jedinečný záznam

en: Hide Image Label
sk_SK: Skryť popis obrázka

en: Background Image
sk_SK: Pozadie obrázka

en: Width
sk_SK: Šírka

en: Height
sk_SK: Výška

en: Image Alt Text
sk_SK: Alternatívny text obrázka

en: Replace Previous Options
sk_SK: Nahradiť predchádzajúce možnosti

en: Merge with Previous Options
sk_SK: Zlúčiť s predchádzajúcimi možnosťami

en: Import & Edit
sk_SK: Importovať a upraviť

en: Loading ACF fields...
sk_SK: Načítavajú sa polia ACF...

en: Loading Posts...
sk_SK: Načítavajú sa príspevky...

en: Loading Terms...
sk_SK: Načítavajú sa termíny...

en: Use Post Taxonomy Fields
sk_SK: Použiť polia taxonómie príspevku

en: Loading Users...
sk_SK: Načítavam používateľov...

en: Mollie Minimum Amount is
sk_SK: Minimálna suma Mollie je

en: Mollie Dynamic Amount Field is not Selected
sk_SK: Dynamické pole sumy Mollie nie je vybrané

en: Mollie Fixed Amount is not valid
sk_SK: Pevná suma Mollie nie je platná

en: Copied on clipboard.
sk_SK: Skopírované do schránky.

en: Failed to Copy, Try Again.
sk_SK: Nepodarilo sa skopírovať, skúste znova.

en: Redirect Page Url
sk_SK: URL presmerovacej stránky

en: Select Page
sk_SK: Vybrať stránku

en: Pay Button Text
sk_SK: Text tlačidla platby

en: Payment Method
sk_SK: Spôsob platby

en: Currency
sk_SK: Mena

en: Select Currency
sk_SK: Vybrať menu

en: Amount Type
sk_SK: Typ sumy

en: Fixed
sk_SK: Pevná

en: Amount
sk_SK: Suma

en: Select Amount Field
sk_SK: Vybrať pole sumy

en: Description
sk_SK: Popis

en: Locale
sk_SK: Lokalizácia

en: Select Locale
sk_SK: Vybrať lokalizáciu

en: Multisteps Settings
sk_SK: Nastavenia viacerých krokov

en: Show Step Header
sk_SK: Zobraziť hlavičku kroku

en: Show Header Label
sk_SK: Zobraziť označenie hlavičky

en: Show Header Subtitle
sk_SK: Zobraziť podnadpis hlavičky

en: Show Header Icon
sk_SK: Zobraziť ikonu hlavičky

en: Icon Type:
sk_SK: Typ ikony:

en: Show Progress Bar
sk_SK: Zobraziť ukazovateľ priebehu

en: Show Percentage
sk_SK: Zobraziť percentá

en: Show Buttons
sk_SK: Zobraziť tlačidlá

en: Button Position:
sk_SK: Pozícia tlačidla:

en: Validate on Step Change
sk_SK: Overiť pri zmene kroku

en: Step Header Switchable
sk_SK: Prepínateľná hlavička kroku

en: Maintain Step History
sk_SK: Udržiavať históriu krokov

en: Save Step Progress
sk_SK: Uložiť priebeh kroku

en: PayPal Dynamic Amount Field is not Selected
sk_SK: Dynamické pole sumy PayPal nie je vybraté

en: PayPal Fixed Amount is not valid
sk_SK: Pevná suma PayPal nie je platná

en: PayPal Plan Id missing
sk_SK: Chýba ID plánu PayPal

en: Subscription:
sk_SK: Predplatné:

en: Plan Id
sk_SK: ID plánu

en: Disable Card
sk_SK: Zakázať kartu

en: Shipping Amount
sk_SK: Suma za dopravu

en: Shipping Cost
sk_SK: Cena dopravy

en: Select Shipping Amount Field
sk_SK: Vyberte pole sumy za dopravu

en: Tax Amount Type
sk_SK: Typ sumy dane

en: Tax (%)
sk_SK: Daň (%)

en: Default Phone Number
sk_SK: Predvolené telefónne číslo

en: Input Format Option
sk_SK: Možnosť vstupného formátu

en: Value Format Option
sk_SK: Možnosť formátu hodnoty

en: Custom Validation (RegEx) Pattern
sk_SK: Vlastný validačný (RegEx) vzor

en: Expression
sk_SK: Výraz

en: Fields
sk_SK: Polia

en: Flags:
sk_SK: Príznaky:

en: Hide Country List
sk_SK: Skryť zoznam krajín

en: Options 2
sk_SK: Možnosti 2

en: Options Column
sk_SK: Stĺpec možností

en: Specify the number of columns to display the options in. Leave blank to display the options as needed space.
sk_SK: Uveďte počet stĺpcov pre zobrazenie možností. Nechajte prázdne pre zobrazenie možností podľa dostupného miesta.

en: Rating Position
sk_SK: Pozícia hodnotenia

en: Add/Edit Rating Options
sk_SK: Pridať/Upraviť možnosti hodnotenia

en: Show Rating Message On hover
sk_SK: Zobraziť správu hodnotenia pri prejdení myšou

en: Show Rating Message On Selected
sk_SK: Zobraziť správu hodnotenia pri výbere

en: Razorpay Dyanmic Amount Field is not Selected
sk_SK: Pole dynamickej sumy Razorpay nie je vybrané

en: Razorpay Fixed Amount is not valid
sk_SK: Razorpay pevná suma nie je platná

en: Razorpay Order ID Field is not Selected
sk_SK: Pole ID objednávky Razorpay nie je vybraté

en: Razorpay Accounts
sk_SK: Účty Razorpay

en: Account Name
sk_SK: Názov účtu

en: Generate new ID
sk_SK: Vygenerovať nové ID

en: Select Order Id Field
sk_SK: Vyberte pole ID objednávky

en: Button Align:
sk_SK: Zarovnanie tlačidla:

en: Subtitle:
sk_SK: Podnadpis:

en: Theme Color:
sk_SK: Farba témy:

en: Background Color:
sk_SK: Farba pozadia:

en: Confirm on Close:
sk_SK: Potvrdiť pri zatvorení:

en: Name :
sk_SK: Meno :

en: Contact :
sk_SK: Kontakt :

en: Key :
sk_SK: Kľúč :

en: Value :
sk_SK: Hodnota :

en: Default Row:
sk_SK: Predvolený riadok:

en: Minimum Row:
sk_SK: Minimálny počet riadkov:

en: Maximum Row:
sk_SK: Maximálny počet riadkov:

en: Button View:
sk_SK: Zobrazenie tlačidla:

en: Name
sk_SK: Názov

en: Allow Other Option:
sk_SK: Povoliť inú možnosť:

en: Multiple Select:
sk_SK: Viacnásobný výber:

en: Set minimum number to be selected for dropdown option
sk_SK: Nastavte minimálny počet na výber pre možnosť rozbaľovacieho zoznamu

en: Set maximum number to be selected for dropdown option
sk_SK: Nastavte maximálny počet na výber pre možnosť rozbaľovacieho zoznamu

en: Available On
sk_SK: Dostupné na

en: Premium
sk_SK: Prémiové

en: Enter the shortcode in this Input.
sk_SK: Zadajte shortcode do tohto vstupu.

en: Button Reverse
sk_SK: Obrátené tlačidlo

en: Clear
sk_SK: Vyčistiť

en: Clear Button
sk_SK: Tlačidlo vyčistenia

en: Space Between
sk_SK: Medzera medzi

en: Redo
sk_SK: Znova

en: Redo Button
sk_SK: Tlačidlo znova

en: Pen Color
sk_SK: Farba pera

en: Background Color
sk_SK: Farba pozadia

en: Pen Width
sk_SK: Šírka pera

en: Image Type
sk_SK: Typ obrázka

en: Signature Pad
sk_SK: Podpisová plocha

en: Undo
sk_SK: Späť

en: Undo Button
sk_SK: Tlačidlo Späť

en: Add/Edit Suggestions
sk_SK: Pridať/Upraviť návrhy

en: Auto Complete
sk_SK: Automatické dopĺňanie

en: Step:
sk_SK: Krok:

en: Step Settings
sk_SK: Nastavenia kroku

en: Step Icon
sk_SK: Ikona kroku

en: Step Label
sk_SK: Názov kroku

en: Step Subtitle
sk_SK: Podnázov kroku

en: Stripe Minimum Amount is
sk_SK: Minimálna suma Stripe je

en: Stripe Dynamic Amount Field is not Selected
sk_SK: Dynamické pole sumy Stripe nie je vybrané

en: Select a valid currency for the selected payment method types
sk_SK: Vyberte platnú menu pre vybrané typy platobnej metódy

en: Stripe Dyanmic Amount Field is not Selected
sk_SK: Dynamické pole sumy Stripe nie je vybrané

en: Stripe Fixed Amount is not valid
sk_SK: Fixná suma Stripe nie je platná

en: Payment Method Type
sk_SK: Typ platobnej metódy

en: Mode :
sk_SK: Režim :

en: Billing
sk_SK: Fakturácia

en: Shipping
sk_SK: Doprava

en: Autocomplete :
sk_SK: Automatické dokončovanie :

en: Automatic
sk_SK: Automatické

en: Google Maps API Key
sk_SK: Kľúč API Google Maps

en: Allowed Countries :
sk_SK: Povolené krajiny :

en: Name Mode:
sk_SK: Režim mena:

en: Full
sk_SK: Celé

en: Split
sk_SK: Rozdelené

en: Full Name:
sk_SK: Celé meno:

en: First Name:
sk_SK: Krstné meno:

en: Last Name:
sk_SK: Priezvisko:

en: Phone Number:
sk_SK: Telefónne číslo:

en: Phone:
sk_SK: Telefón:

en: Line 1:
sk_SK: Riadok 1:

en: Line 2:
sk_SK: Riadok 2:

en: City:
sk_SK: Mesto:

en: State:
sk_SK: Štát:

en: Postal Code:
sk_SK: PSČ:

en: Country:
sk_SK: Krajina:

en: Color Picker
sk_SK: Výber farby

en: Solid
sk_SK: Plná

en: Gradient
sk_SK: Prechod

en: Phone View
sk_SK: Zobrazenie na telefóne

en: Tablet View
sk_SK: Zobrazenie na tablete

en: Laptop View
sk_SK: Zobrazenie na notebooku

en: Back
sk_SK: Späť

en: Paypal Style
sk_SK: Štýl Paypal

en: There is no paypal field in your form.
sk_SK: Vo vašom formulári nie je pole Paypal.

en: There is more than one paypal field in your form. please select the style icon
sk_SK: Vo vašom formulári je viac než jedno pole Paypal. Prosím, vyberte ikonu štýlu

en: in paypal field to customize the style.
sk_SK: v poli Paypal na prispôsobenie štýlu.

en: Layout
sk_SK: Rozloženie

en: Vertical
sk_SK: Vertikálne

en: Horizontal
sk_SK: Horizontálne

en: Standalone
sk_SK: Samostatné

en: Pay Button
sk_SK: Tlačidlo platiť

en: CARD
sk_SK: KARTA

en: Color
sk_SK: Farba

en: Gold
sk_SK: Zlato

en: Blue
sk_SK: Modrá

en: Silver
sk_SK: Striebro

en: White
sk_SK: Biela

en: Black
sk_SK: Čierna

en: Shape
sk_SK: Tvar

en: Rectangle
sk_SK: Obdĺžnik

en: Pill
sk_SK: Pilulka

en: Paypal Button Text
sk_SK: Text tlačidla Paypal

en: Paypal Checkout
sk_SK: Paypal Pokladňa

en: Paypal Buy Now
sk_SK: Paypal Kúpiť teraz

en: Pay with Paypal
sk_SK: Zaplaťte cez Paypal

en: Background
sk_SK: Pozadie

en: Color Fill
sk_SK: Výplň farbou

en: Picture
sk_SK: Obrázok

en: Picture Upload
sk_SK: Nahratie obrázka

en: Browse...
sk_SK: Prehľadávať...

en: Image Link....
sk_SK: Odkaz na obrázok....

en: Background Blend Mode
sk_SK: Režim miešania pozadia

en: Multiply
sk_SK: Násobenie

en: Screen
sk_SK: Svetlo

en: Overlay
sk_SK: Prekrývanie

en: Darken
sk_SK: Zosvetlenie

en: Lighten
sk_SK: Osvetlenie

en: Color-dodge
sk_SK: Zvýraznenie farby

en: Saturation
sk_SK: Sýtosť

en: Luminosity
sk_SK: Svetlosť

en: Background Img Repeat
sk_SK: Opakovanie pozadia obrázka

en: Repeat
sk_SK: Opakovať

en: Repeat-X
sk_SK: Opakovať-X

en: Repeat-Y
sk_SK: Opakovať-Y

en: Np Repeat
sk_SK: Žiadne opakovanie

en: Space
sk_SK: Medzera

en: Round
sk_SK: Zaokrúhlenie

en: Background Img Position
sk_SK: Pozícia pozadia obrázka

en: Background Img Size
sk_SK: Veľkosť pozadia obrázka

en: BG Width
sk_SK: Šírka pozadia

en: BG Height
sk_SK: Výška pozadia

en: BG Height/Width
sk_SK: Výška/šírka pozadia

en: Background Filter
sk_SK: Filter pozadia

en: Blur
sk_SK: Rozmazanie

en: Brightness
sk_SK: Jas

en: Contrast
sk_SK: Kontrast

en: Grayscale
sk_SK: Odtiene sivej

en: Invert
sk_SK: Invertovať

en: Opacity
sk_SK: Priehľadnosť

en: Sepia
sk_SK: Sépia

en: Saturate
sk_SK: Saturácia

en: Border
sk_SK: Rámček

en: Border Color
sk_SK: Farba rámčeka

en: Border Width
sk_SK: Šírka rámčeka

en: Border Radius
sk_SK: Polomer rámčeka

en: Default
sk_SK: Predvolené

en: On Mouse Over
sk_SK: Pri prejdení myšou

en: On Focus
sk_SK: Pri zaostrení

en: Text Color
sk_SK: Farba textu

en: Placeholder Color
sk_SK: Farba zástupného textu

en: Direction
sk_SK: Smer

en: Content Direction
sk_SK: Smer obsahu

en: Left to Right
sk_SK: Zľava doprava

en: Right to Left
sk_SK: Sprava doľava

en: Font
sk_SK: Písmo

en: Font Size
sk_SK: Veľkosť písma

en: Block Gap
sk_SK: Medzera medzi blokmi

en: Row Gap
sk_SK: Medzera medzi riadkami

en: Column Gap
sk_SK: Medzera medzi stĺpcami

en: Both Side Gap
sk_SK: Medzera na oboch stranách

en: Margin
sk_SK: Okraj

en: Margin Top
sk_SK: Horný okraj

en: Margin Right
sk_SK: Pravý okraj

en: Margin Bottom
sk_SK: Spodný okraj

en: Margin Left
sk_SK: Ľavý okraj

en: All Side
sk_SK: Všetky strany

en: Padding
sk_SK: Výplň

en: Padding Top
sk_SK: Horná výplň

en: Padding Right
sk_SK: Pravá výplň

en: Padding Bottom
sk_SK: Spodná výplň

en: Padding Left
sk_SK: Ľavá výplň

en: Shadow
sk_SK: Tieň

en: Inside
sk_SK: Vnútri

en: Outside
sk_SK: Vonku

en: Shadow Color
sk_SK: Farba tieňa

en: Shadow Style
sk_SK: Štýl tieňa

en: Pattern not matched
sk_SK: Vzor nezodpovedá

en: Input mode
sk_SK: Režim zadávania

en: Input Mask
sk_SK: Maska zadávania

en: RegEx Pattern
sk_SK: RegEx vzor

en: Validations
sk_SK: Validácie

en: At least one digit (0-9)
sk_SK: Aspoň jedna číslica (0-9)

en: At least one lowercase character (a-z)
sk_SK: Aspoň jeden malý znak (a-z)

en: At least one uppercase character (A-Z)
sk_SK: Aspoň jeden veľký znak (A-Z)

en: At least one special character (~!@#$%^&*(){}[]<>+-_=/\|;:,.)
sk_SK: Aspoň jeden špeciálny znak (~!@#$%^&*(){}[]<>+-_=/\|;:,.)

en: Limit Password Length
sk_SK: Obmedziť dĺžku hesla

en: Validate as User Unique
sk_SK: Overiť ako jedinečný používateľ

en: Title
sk_SK: Názov

en: More Options
sk_SK: Viac možností

en: Auto
sk_SK: Automaticky

en: Appearance
sk_SK: Vzhľad

en: <p style="margin:0">Successfully Submitted.</p>
sk_SK: <p style="margin:0">Úspešne odoslané.</p>

en: Are you sure to delete this message ?
sk_SK: Naozaj chcete vymazať túto správu ?

en: Add More Alternative Success Message
sk_SK: Pridať ďalšiu alternatívnu správu o úspechu

en: Add
sk_SK: Pridať

en: Message Styles
sk_SK: Štýly správ

en: Message Type
sk_SK: Typ správy

en: Close Icon Color
sk_SK: Farba ikony zatvorenia

en: Confirmations
sk_SK: Potvrdenia

en: How to set up Confirmation messages or Redirect page:
sk_SK: Ako nastaviť potvrdzovacie správy alebo presmerovaciu stránku:

en: Success/Error Messages
sk_SK: Správy o úspechu/chybe

en: Redirect Page
sk_SK: Presmerovacia stránka

en: Be sure to configure conditional logic for displaying Success/Error messages and Redirect Page. If no conditional logic is set, the default confirmation will be displayed.
sk_SK: Nezabudnite nastaviť podmienenú logiku pre zobrazovanie správ o úspechu/chybe a presmerovacej stránky. Ak nie je nastavená žiadna podmienená logika, zobrazí sa predvolené potvrdenie.

en: Conversational Form Settings
sk_SK: Nastavenia konverzačného formulára

en: Note: In the Conversational Form feature, certain fields such as Captcha, Payments, HTML, etc are currently not supported.
sk_SK: Poznámka: V rámci funkcie konverzačného formulára momentálne nie sú podporované určité polia, ako Captcha, platby, HTML atď.

en: How to setup Conversational form:
sk_SK: Ako nastaviť konverzačný formulár:

en: Theme settings
sk_SK: Nastavenia témy

en: Conversational Steps settings
sk_SK: Nastavenia konverzačných krokov

en: Navigation
sk_SK: Navigácia

en: Add New Post Type
sk_SK: Pridať nový typ príspevku

en: Edit Post Types
sk_SK: Upraviť typy príspevkov

en: CPT added successfully, refresh your window
sk_SK: CPT bol úspešne pridaný, obnovte okno

en: Learn more about CPT Integration
sk_SK: Dozvedieť sa viac o integrácii CPT

en: Post Type Slug *
sk_SK: Slug typu príspevku *

en: Singular Label *
sk_SK: Jednotné označenie *

en: Menu Name *
sk_SK: Názov v menu *

en: Menu Icon
sk_SK: Ikona menu

en: Public
sk_SK: Verejný

en: This type should be shown in the admin UI and is publicly queryable
sk_SK: Tento typ by sa mal zobraziť v administrátorskom rozhraní a byť verejne dotazovateľný

en: Publicly Queryable
sk_SK: Verejne dotazovateľný

en: Queries can be performed on the front end
sk_SK: Dotazy môžu byť vykonávané na frontende

en: Show in REST API
sk_SK: Zobraziť v REST API

en: To show this post type in the WP REST API
sk_SK: Na zobrazenie tohto typu príspevku v WP REST API

en: Show in Menu
sk_SK: Zobraziť v menu

en: Show the post type in the admin menu
sk_SK: Zobraziť typ príspevku v administrátorskom menu

en: Show UI
sk_SK: Zobraziť UI

en: Generate UI for managing this post type
sk_SK: Generovať UI pre správu tohto typu príspevku

en: Add Post Type
sk_SK: Pridať typ príspevku

en: Delete successfully, refresh your window
sk_SK: Úspešne odstránené, obnovte svoje okno

en: Delete Post Type
sk_SK: Odstrániť typ príspevku

en: Confirmation
sk_SK: Potvrdenie

en: Are you sure to delete post type?
sk_SK: Ste si istí, že chcete odstrániť typ príspevku?

en: cpt type update successfully, refresh your window
sk_SK: Typ CPT bol úspešne aktualizovaný, obnovte svoje okno

en: Select Type *
sk_SK: Vyberte typ *

en: Menu Icon *
sk_SK: Ikona menu *

en: public
sk_SK: verejné

en: Posts of this type should be shown in the admin UI and is publicly queryable
sk_SK: Príspevky tohto typu by sa mali zobrazovať v administrácii a sú verejne dotazovateľné

en: Queries can be performed on the front end as part of parse_request()
sk_SK: Dotazy môžu byť vykonané na front-ende ako súčasť parse_request()

en: To show this post type data in the WP REST API
sk_SK: Zobraziť údaje tohto typu príspevku v WP REST API

en: This show the post type in the admin menu and where to show that menu
sk_SK: Zobrazuje typ príspevku v administrátorskom menu a kde sa toto menu zobrazí

en: Generate a default UI for managing this post type
sk_SK: Vygenerovať predvolené UI na správu tohto typu príspevku

en: Update Post Type
sk_SK: Aktualizovať typ príspevku

en: Update Template
sk_SK: Aktualizovať šablónu

en: Template Name:
sk_SK: Názov šablóny:

en: Browse Template
sk_SK: Prehľadávať šablónu

en: Email Templates Coming soon
sk_SK: Šablóny e-mailov čoskoro k dispozícii

en: Save Template
sk_SK: Uložiť šablónu

en: Payment
sk_SK: Platba

en: Timeline
sk_SK: Časová os

en: PDF Downloads
sk_SK: Stiahnutia PDF

en: Google Ads Information
sk_SK: Informácie o Google Ads

en: No PDF templates available
sk_SK: Žiadne PDF šablóny nie sú k dispozícii

en: Related Info
sk_SK: Súvisiace informácie

en: Note Deleted Successfully
sk_SK: Poznámka bola úspešne odstránená

en: updated on:
sk_SK: aktualizované dňa:

en: created at:
sk_SK: vytvorené dňa:

en: create new note
sk_SK: vytvoriť novú poznámku

en: Are you sure to delete this note
sk_SK: Naozaj chcete odstrániť túto poznámku

en: No Payment Info Found!
sk_SK: Neboli nájdené žiadne platobné informácie!

en: No field data change
sk_SK: Žiadna zmena údajov v poli

en: Form Submitted
sk_SK: Formulár odoslaný

en: Show Integration Logs
sk_SK: Zobraziť protokoly integrácie

en: Hide Integration Logs
sk_SK: Skryť protokoly integrácie

en: Note
sk_SK: Poznámka

en: Added
sk_SK: Pridané

en: Updated
sk_SK: Aktualizované

en: Deleted
sk_SK: Vymazané

en: Read More
sk_SK: Čítať viac

en: Show Less
sk_SK: Zobraziť menej

en: Note no change
sk_SK: Poznámka bez zmeny

en: Note Updated Successfully
sk_SK: Poznámka bola úspešne aktualizovaná

en: Note Added Successfully
sk_SK: Poznámka bola úspešne pridaná

en: Edit Note
sk_SK: Upraviť poznámku

en: Create New Note
sk_SK: Vytvoriť novú poznámku

en: Cancel
sk_SK: Zrušiť

en: Transaction ID
sk_SK: ID transakcie

en: Total Paid
sk_SK: Celková suma zaplatená

en: no data found
sk_SK: nenašli sa žiadne údaje

en: Subscription
sk_SK: Predplatné

en: Order
sk_SK: Objednávka

en: Plan ID
sk_SK: ID plánu

en: Next Billing Time
sk_SK: Čas ďalšieho vyúčtovania

en: Email
sk_SK: E-mail

en: no response found
sk_SK: nenašla sa žiadna odpoveď

en: How many rows to export
sk_SK: Koľko riadkov exportovať

en: Enter row number
sk_SK: Zadajte číslo riadka

en: Select filter
sk_SK: Vyberte filter

en: Sort Order
sk_SK: Poradie radenia

en: Sort by
sk_SK: Zoradiť podľa

en: Export File Format
sk_SK: Formát exportovaného súboru

en: Export
sk_SK: Exportovať

en: Export Form Data
sk_SK: Exportovať údaje formulára

en: Preview Data
sk_SK: Náhľad údajov

en: Move
sk_SK: Presunúť

en: Settings
sk_SK: Nastavenia

en: Clone
sk_SK: Klonovať

en: Add Field
sk_SK: Pridať pole

en: Remove
sk_SK: Odstrániť

en: Mollie API key is missing
sk_SK: Chýba Mollie API kľúč

en: Mollie Redirect Url is not Selected
sk_SK: Nie je vybraná URL adresa pre presmerovanie Mollie

en: PayPal Client ID is missing
sk_SK: Chýba PayPal Client ID

en: Razorpay Client ID is missing
sk_SK: Chýba Razorpay Client ID

en: Drag and drop fields here
sk_SK: Presuňte polia sem

en: Stripe publishable key is missing
sk_SK: Chýba Stripe publishable key

en: History Empty
sk_SK: História je prázdna

en: Please select property you want to import with form
sk_SK: Vyberte vlastnosť, ktorú chcete importovať s formulárom

en: Preview Form
sk_SK: Náhľad formulára

en: Preview
sk_SK: Náhľad

en: Custom CSS/JS
sk_SK: Vlastné CSS/JS

en: How to add Custom CSS/JS:
sk_SK: Ako pridať vlastné CSS/JS:

en: You can write your custom CSS/JS her. This CSS/JS will be applied in this form only.
sk_SK: Tu môžete napísať svoje vlastné CSS/JS. Toto CSS/JS sa aplikuje iba v tomto formulári.

en: In order to repopulate form fields, it is necessary to store the submitted data in the database. Please make sure to turn off the "disable storing form submission data" option in the form settings.
sk_SK: Aby bolo možné znovu vyplniť polia formulára, je potrebné uložiť odoslané údaje do databázy. Uistite sa, že máte v nastaveniach formulára vypnutú možnosť „zakázať ukladanie údajov odoslania formulára“.

en: Form Abandonment
sk_SK: Opustenie formulára

en: How to setup Form Abandonment & save partial form progress:
sk_SK: Ako nastaviť opustenie formulára a uloženie čiastočného postupu vo formulári:

en: Show warning message below the form description
sk_SK: Zobraziť varovnú správu pod popisom formulára

en: Places an admin-defined message below the form description, making your users aware that their field values are being saved before submission.
sk_SK: Umiestni správu definovanú administrátorom pod popis formulára, aby používatelia vedeli, že ich hodnoty polí sa pred odoslaním ukladajú.

en: Save draft only for logged in users
sk_SK: Ukladať koncept iba pre prihlásených používateľov

en: Repopulate form fields with previous partial entry
sk_SK: Znovu vyplniť polia formulára z predchádzajúceho čiastočného záznamu

en: If the user is logged in, the form will be repopulated with the previous partial entry from the database.
                        Otherwise, from the local storage of the browser.
sk_SK: Ak je používateľ prihlásený, formulár sa znovu vyplní z predchádzajúceho čiastočného záznamu v databáze.
                        Inak z lokálneho úložiska prehliadača.

en: Save draft when user leaves the form page
sk_SK: Uložiť koncept, keď používateľ opustí stránku formulára

en: If turned off, the form will save draft when clicks on the save button or using conditional logic.
sk_SK: Ak je vypnuté, formulár uloží koncept iba pri kliknutí na tlačidlo uloženia alebo pomocou podmienenej logiky.

en: Allow empty form as Save draft
sk_SK: Povoliť uloženie prázdneho formulára ako koncept

en: If turned on, the empty form save as draft when leave page.
sk_SK: Ak je zapnuté, prázdny formulár sa uloží ako koncept pri opustení stránky.

en: When to save:
sk_SK: Kedy ukladať:

en: Always save abandoned form entries
sk_SK: Vždy ukladať opustené záznamy formulára

en: Save only if email address or phone number is provided
sk_SK: Ukladať iba ak je zadaná e-mailová adresa alebo telefónne číslo

en: Landing Page
sk_SK: Cieľová stránka

en: How to setup Landinge Page
sk_SK: Ako nastaviť cieľovú stránku

en: Custom URL
sk_SK: Vlastná URL

en: Please try to avoid any duplicate custom url, as it will conflict between the page and Bit Form.
sk_SK: Prosím, snažte sa vyhnúť akýmkoľvek duplicitným vlastným URL, pretože by to spôsobilo konflikt medzi stránkou a Bit Form.

en: Page Title
sk_SK: Názov stránky

en: Share via Direct URL
sk_SK: Zdieľať cez priame URL

en: Share via Direct URL (Conversational Form)
sk_SK: Zdieľať cez priame URL (Konverzačný formulár)

en: Embed via HTML Code
sk_SK: Vložiť cez HTML kód

en: Embed via HTML Code (Conversational Form)
sk_SK: Vložiť cez HTML kód (Konverzačný formulár)

en: Customer ID key cann't be empty
sk_SK: Kľúč ID zákazníka nesmie byť prázdny

en: save Successfully
sk_SK: Uložené úspešne

en: save failed Cause:
sk_SK: Uloženie zlyhalo, príčina:

en: save failed. please try again
sk_SK: Uloženie zlyhalo. Skúste to prosím znova

en: Learn more about Google Ads configuration
sk_SK: Zistite viac o konfigurácii Google Ads

en: Client ID
sk_SK: ID klienta

en: Client Secret
sk_SK: Tajomstvo klienta

en: To get Client ID and SECRET , Please Visit Google API Console
sk_SK: Ak chcete získať ID klienta a TAJOMSTVO, navštívte prosím Google API Console

en: Customer Id (non manager account)
sk_SK: ID zákazníka (účet nie manažéra)

en: To get Customer ID , Please Visit
sk_SK: Ak chcete získať ID zákazníka, navštívte prosím

en: Google Ads Manager Account
sk_SK: Google Ads manažérsky účet

en: Saving Generel Settings...
sk_SK: Ukladám všeobecné nastavenia...

en: Global Settings
sk_SK: Globálne nastavenia

en: Validation Error/Invalid Message.
sk_SK: Chyba overenia/Neplatná správa.

en: Generate Token after page load to prevent conflict with cache plugins.
sk_SK: Generovať token po načítaní stránky, aby sa predišlo konfliktom s cache pluginmi.

en: Other Settings
sk_SK: Ostatné nastavenia

en: Delete all data table when delete plugin.
sk_SK: Vymazať všetky dáta v tabuľke pri odstránení pluginu.

en: Usage Reporting Opt In.
sk_SK: Súhlas s odosielaním štatistík používania.

en: Edit Global Message (Type:
sk_SK: Upraviť globálnu správu (Typ:

en: Messages saved successfully.
sk_SK: Správy boli úspešne uložené.

en: Note: This global message will be applied to all forms and fields unless a custom error message is set for an individual field. Also you can use the
sk_SK: Poznámka: Táto globálna správa bude použitá pre všetky formuláre a polia, pokiaľ nie je pre jednotlivé pole nastavená vlastná chybová správa. Tiež môžete použiť

en: Shortcode patterns (Ex:
sk_SK: Vzorce shortcode (napr.:

en: to dynamically replace field-specific labels/values.
sk_SK: na dynamickú náhradu označení/hodnôt špecifických pre pole.

en: Required Field
sk_SK: Povinné pole

en: Invalid Email
sk_SK: Neplatný e-mail

en: Invalid URL
sk_SK: Neplatná URL adresa

en: Invalid Number
sk_SK: Neplatné číslo

en: Invalid Phone Number
sk_SK: Neplatné telefónne číslo

en: Minimum Value
sk_SK: Minimálna hodnota

en: Maximum Value
sk_SK: Maximálna hodnota

en: Input mask
sk_SK: Vstupná maska

en: Regex Pattern
sk_SK: Regex vzor

en: Minimum Option Count
sk_SK: Minimálny počet možností

en: Maximum Option Count
sk_SK: Maximálny počet možností

en: Minimum File Count
sk_SK: Minimálny počet súborov

en: Maximum File Count
sk_SK: Maximálny počet súborov

en: Maximum File Size
sk_SK: Maximálna veľkosť súboru

en: Other Option Required
sk_SK: Vyžaduje sa iná možnosť

en: Unique Entry Value
sk_SK: Jedinečná hodnota položky

en: Unique User
sk_SK: Jedinečný používateľ

en: App delete successfully.
sk_SK: Aplikácia bola úspešne vymazaná.

en: App deletion failed Cause
sk_SK: Príčina zlyhania vymazania aplikácie

en: App deletion failed. please try again
sk_SK: Vymazanie aplikácie zlyhalo. Skúste to znova

en: Are you sure to delete this App configuration?
sk_SK: Ste si istý, že chcete vymazať túto konfiguráciu aplikácie?

en: How to setup Integrations:
sk_SK: Ako nastaviť integrácie:

en: Connected/Authorized Platforms
sk_SK: Pripojené/autorizované platformy

en: Search Available Integrations...
sk_SK: Vyhľadávanie dostupných integrácií...

en: Available Integrations
sk_SK: Dostupné integrácie

en: Submit button cannot be removed
sk_SK: Tlačidlo Odoslať nemožno odstrániť

en: Integration deletion failed Cause
sk_SK: Príčina zlyhania vymazania integrácie

en: Integration deletion failed. please try again
sk_SK: Vymazanie integrácie zlyhalo. Skúste to znova

en: Are you sure to delete this integration?
sk_SK: Ste si istý, že chcete vymazať túto integráciu?

en: Are you sure to clone this integration?
sk_SK: Naozaj chcete klonovať túto integráciu?

en: Integration clone failed Cause
sk_SK: Príčina zlyhania klonovania integrácie

en: Integration clone failed.
sk_SK: Klonovanie integrácie zlyhalo.

en: Integrate your form with your favorite apps and services.
sk_SK: Integrujte svoj formulár s obľúbenými aplikáciami a službami.

en: Date Time (Advanced)
sk_SK: Dátum a čas (rozšírené)

en: Advanced Date Time
sk_SK: Rozšírený dátum a čas

en: Please Select a Date
sk_SK: Vyberte dátum

en: Spacer
sk_SK: Oddelovač

en: First Name
sk_SK: Meno

en: Last Name
sk_SK: Priezvisko

en: Placeholder...
sk_SK: Zástupný text...

en: Multiline Text
sk_SK: Viacriadkový text

en: Multi-Line Text
sk_SK: Viacriadkový text

en: Number
sk_SK: Číslo

en: e.g. 123
sk_SK: napr. 123

en: Select
sk_SK: Vybrať

en: Radio Button
sk_SK: Prepínač

en: Radio
sk_SK: Prepínač

en: Option 1
sk_SK: Možnosť 1

en: Option 2
sk_SK: Možnosť 2

en: Option 3
sk_SK: Možnosť 3

en: Checkbox
sk_SK: Začiarkavacie políčko

en: Check Boxs
sk_SK: Začiarkavacie políčka

en: Dropdown
sk_SK: Rozbaľovací zoznam

en: File Upload
sk_SK: Nahranie súboru

en: Advance File Upload
sk_SK: Rozšírené nahranie súboru

en: Advanced File Upload
sk_SK: Rozšírené nahranie súboru

en: Country
sk_SK: Krajina

en: Enter Amount..
sk_SK: Zadajte sumu..

en: Phone Number
sk_SK: Telefónne číslo

en: Enter Phone Number
sk_SK: Zadajte telefónne číslo

en: Username
sk_SK: Používateľské meno

en: e.g. John Doe
sk_SK: napr. John Doe

en: Password
sk_SK: Heslo

en: Password Field
sk_SK: Pole pre heslo

en: Slider
sk_SK: Posúvač

en: Date
sk_SK: Dátum

en: Pick A Date
sk_SK: Vyberte dátum

en: Time
sk_SK: Čas

en: Date-Time
sk_SK: Dátum a čas

en: Select Date-Time
sk_SK: Vyberte dátum a čas

en: Week
sk_SK: Týždeň

en: Select Week
sk_SK: Vyberte týždeň

en: Month
sk_SK: Mesiac

en: Month Input
sk_SK: Vstup mesiaca

en: GDPR Agreement
sk_SK: Súhlas s GDPR

en: I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry. Learn more in
sk_SK: Súhlasím, aby táto webová stránka uložila moje odoslané informácie, aby mohli reagovať na moju požiadavku. Viac informácií nájdete v

en: Our Privacy Policy.
sk_SK: Našej politike ochrany osobných údajov.

en: Decision Box
sk_SK: Rozhodovacia krabica

en: Repeater
sk_SK: Opakovač

en: Signature
sk_SK: Podpis

en: Rating
sk_SK: Hodnotenie

en: Terrible
sk_SK: Hrozný

en: Bad
sk_SK: Zlý

en: Satisfied
sk_SK: Spokojný

en: Good
sk_SK: Dobrý

en: Excellent
sk_SK: Vynikajúci

en: Image Select
sk_SK: Výber obrázka

en: Option 4
sk_SK: Možnosť 4

en: Hidden Field
sk_SK: Skryté pole

en: Set Default Value
sk_SK: Nastaviť predvolenú hodnotu

en: Pay with Stripe
sk_SK: Platiť cez Stripe

en: Pay now
sk_SK: Zaplať teraz

en: Pay with Mollie
sk_SK: Platiť cez Mollie

en: Shortcode
sk_SK: Krátky kód

en: Button
sk_SK: Tlačidlo

en: Draft Button
sk_SK: Návrhové tlačidlo

en: Save Draft
sk_SK: Uložiť koncept

en: Next Step
sk_SK: Ďalší krok

en: Previous Step
sk_SK: Predchádzajúci krok

en: Previous
sk_SK: Predchádzajúci

en: Section
sk_SK: Sekcia

en: Image
sk_SK: Obrázok

en: Divider
sk_SK: Delič

en: Migration Issue Detected
sk_SK: Zistený problém s migráciou

en: There may have been a problem during auto-migrating your Bit Forms from V1 to V2.
sk_SK: Počas automatickej migrácie vašich Bit Forms z V1 na V2 mohli nastať problémy.

en: Please contact support for assistance at
sk_SK: Pre pomoc, prosím, kontaktujte podporu na

en: Migrating to V2
sk_SK: Migrácia na V2

en: Please wait while we migrate your data to V2
sk_SK: Prosím, počkajte, kým migrujeme vaše údaje do V2

en: This may take a few minutes...
sk_SK: Toto môže trvať niekoľko minút...

en: Meanwhile do not close this window.
sk_SK: Medzitým nezatvárajte toto okno.

en: Mollie Settings
sk_SK: Nastavenia Mollie

en: API key:
sk_SK: API kľúč:

en: To get API key, Please Visit
sk_SK: Pre získanie API kľúča, prosím, navštívte

en: Mollie Developer Dashboard
sk_SK: Vývojársky panel Mollie

en: Step-
sk_SK: Krok-

en: Clone Step
sk_SK: Klonovať krok

en: Delete Step
sk_SK: Vymazať krok

en: Add New Step
sk_SK: Pridať nový krok

en: Add Steps
sk_SK: Pridať kroky

en: Multi step settings
sk_SK: Nastavenia viacstupňového procesu

en: All fields are required
sk_SK: Všetky polia sú povinné

en: Saving Payment Setting...
sk_SK: Ukladám nastavenia platby...

en: Choose a unique name to identify this integration within your app.
sk_SK: Vyberte jedinečný názov na identifikáciu tejto integrácie vo vašej aplikácii.

en: Login to you Mollie account (or create on if you haven't already).
sk_SK: Prihláste sa do svojho účtu Mollie (alebo si ho vytvorte, ak ho ešte nemáte).

en: Go to your Mollie Dashboard
sk_SK: Prejdite do svojho Mollie Dashboardu

en: and find the API section.
sk_SK: a nájdite sekciu API.

en: Generate a new API key or use an existing one (you can use test API key for testing purposes). This key is required for authenticating API requests.
sk_SK: Vygenerujte nový API kľúč alebo použite existujúci (na testovanie môžete použiť testovací API kľúč). Tento kľúč je potrebný na autentifikáciu API požiadaviek.

en: Copy the API key and paste it in the Bit Form
sk_SK: Skopírujte API kľúč a vložte ho do poľa Bit Form

en: field above.
sk_SK: vyššie.

en: Then click on the
sk_SK: Potom kliknite na

en: button to save the settings.
sk_SK: tlačidlo na uloženie nastavení.

en: Please go to your form now and add a Mollie payment field.
sk_SK: Teraz prejdite do svojho formulára a pridajte pole pre platbu Mollie.

en: Bit form Mollie Payment Gateway documentation
sk_SK: Dokumentácia Bit form Mollie Payment Gateway

en: Login to you PayPal account (or create on if you haven't already).
sk_SK: Prihláste sa do svojho PayPal účtu (alebo si ho vytvorte, ak ho ešte nemáte).

en: Go to your PayPal Dashboard
sk_SK: Prejdite do svojho PayPal Dashboardu

en: Select Transaction Mode (Live or Sandbox).
sk_SK: Vyberte režim transakcie (Live alebo Sandbox).

en: Copy the
sk_SK: Skopírujte

en: from PayPal Dashboard and paste it in the Bit Form
sk_SK: z PayPal Dashboardu a vložte ho do poľa Bit Form

en: field above (you can use Sandbox or Live mode).
sk_SK: vyššie (môžete použiť režim Sandbox alebo Live).

en: Please go to your form now and add a PayPal payment field.
sk_SK: Teraz prejdite do svojho formulára a pridajte pole pre platbu PayPal.

en: Bit form PayPal Payment Gateway documentation
sk_SK: Dokumentácia Bit form PayPal Payment Gateway

en: PayPal Integrations Video
sk_SK: Video o integráciách PayPal

en: Login to you Stripe account (or create on if you haven't already).
sk_SK: Prihláste sa do svojho účtu Stripe (alebo si ho vytvorte, ak ho ešte nemáte).

en: Go to your Stripe Dashboard
sk_SK: Prejdite do svojho Stripe Dashboardu

en: and find the API Key section.
sk_SK: a nájdite sekciu API kľúčov.

en: from Stripe API Dashboard and paste it in the Bit Form
sk_SK: zo Stripe API Dashboardu a vložte ho do Bit Formu

en: field above (you can use test API key for testing purposes).
sk_SK: políčka vyššie (môžete použiť testovací API kľúč na testovanie).

en: Please go to your form now and add a Stripe payment field.
sk_SK: Prosím, prejdite teraz do svojho formulára a pridajte pole pre platbu cez Stripe.

en: Bit form Stripe Payment Gateway documentation
sk_SK: Dokumentácia platobnej brány Bit form Stripe

en: Stripe Integrations Video
sk_SK: Video integrácie Stripe

en: Login to you Razorpay account (or create on if you haven't already).
sk_SK: Prihláste sa do svojho účtu Razorpay (alebo si ho vytvorte, ak ho ešte nemáte).

en: Go to your Razorpay Dashboard
sk_SK: Prejdite do svojho Razorpay Dashboardu

en: from Razorpay API Dashboard and paste it in the Bit Form
sk_SK: zo Razorpay API Dashboardu a vložte ho do Bit Formu

en: Please go to your form now and add a Razorpay payment field.
sk_SK: Prosím, prejdite teraz do svojho formulára a pridajte pole pre platbu cez Razorpay.

en: Bit form Razorpay Payment Gateway documentation
sk_SK: Dokumentácia platobnej brány Bit form Razorpay

en: Razorpay Integrations Video
sk_SK: Video integrácie Razorpay

en: Available Payment Gateways
sk_SK: Dostupné platobné brány

en: Please click on the available payment gateway option for configuration.
sk_SK: Kliknite na dostupnú možnosť platobnej brány pre konfiguráciu.

en: Available on
sk_SK: Dostupné na

en: Connected Accounts
sk_SK: Pripojené účty

en: Currently, no payment gateway has been connected.
sk_SK: Momentálne nie je pripojená žiadna platobná brána.

en: PayPal Settings
sk_SK: Nastavenia PayPal

en: Transaction Mode:
sk_SK: Režim transakcie:

en: Client ID:
sk_SK: ID klienta:

en: Client Secret:
sk_SK: Tajomstvo klienta:

en: To get Client ID & Secret, Please Visit
sk_SK: Ak chcete získať ID klienta a tajomstvo, navštívte prosím

en: PayPal Developer Dashboard
sk_SK: Vývojársky panel PayPal

en: PDF Global Setting
sk_SK: Globálne nastavenie PDF

en: Available Font for PDF
sk_SK: Dostupné písmo pre PDF

en: PDF Templates
sk_SK: Šablóny PDF

en: How to setup PDF Templates:
sk_SK: Ako nastaviť šablóny PDF:

en: PDF File Name
sk_SK: Názov súboru PDF

en: PDF Password
sk_SK: Heslo PDF

en: Static Password
sk_SK: Statické heslo

en: PDF Password Shortcode
sk_SK: Kódový skript hesla PDF

en: Allow Download (Link)
sk_SK: Povoliť stiahnutie (odkaz)

en: All User
sk_SK: Všetci používatelia

en: Only Logged In User
sk_SK: Len prihlásení používatelia

en: Download Link Shortcode
sk_SK: Kódový skript odkazu na stiahnutie

en: Override Default Settings
sk_SK: Prepísať predvolené nastavenia

en: Paper Size
sk_SK: Veľkosť papiera

en: Orientation
sk_SK: Orientácia

en: Portrait
sk_SK: Na výšku

en: Landscape
sk_SK: Na šírku

en: Font Family
sk_SK: Rodina fontu

en: Font Size (Pixels)
sk_SK: Veľkosť písma (pixely)

en: Watermark
sk_SK: Vodoznak

en: Watermark Text
sk_SK: Text vodoznaku

en: Watermark Image
sk_SK: Obrázok vodoznaku

en: Position X (Units in millimeters)
sk_SK: Pozícia X (jednotky v milimetroch)

en: Position Y (Units in millimeters)
sk_SK: Pozícia Y (jednotky v milimetroch)

en: Show watermark behind the page content
sk_SK: Zobraziť vodoznak za obsahom stránky

en: Opacity (0-100)
sk_SK: Nepriehľadnosť (0-100)

en: Language Direction
sk_SK: Smer jazyka

en: LTR
sk_SK: Zľava doprava

en: RTL
sk_SK: Sprava doľava

en: Go to PDF Settings
sk_SK: Prejsť na nastavenia PDF

en: Please configure PDF settings first.
sk_SK: Najprv prosím nastavte parametre PDF.

en: Upload
sk_SK: Nahrať

en: Image width
sk_SK: Šírka obrázka

en: Image height
sk_SK: Výška obrázka

en: Position X
sk_SK: Pozícia X

en: Position Y
sk_SK: Pozícia Y

en: Learn more about PDF Attachment
sk_SK: Zistiť viac o prílohe PDF

en: This global settings will be set as the default for any new PDF attachment generated from your forms.
sk_SK: Tieto globálne nastavenia budú predvolene nastavené pre každú novú prílohu PDF vygenerovanú z vašich formulárov.

en: Remember,
sk_SK: Pamätajte,

en: If you haven't used PDFs yet, you'll need to click the "Save" button to apply these global PDF settings. You can also customize settings for a specific PDF template by accessing the PDF templates in your form settings.
sk_SK: Ak ste ešte nepoužívali PDF, musíte kliknúť na tlačidlo „Uložiť“, aby sa tieto globálne nastavenia PDF uplatnili. Nastavenia môžete tiež prispôsobiť pre konkrétnu šablónu PDF prístupom k šablónam PDF vo vašich nastaveniach formulára.

en: Please update your PHP version is 7.4 or higher.
sk_SK: Prosím, aktualizujte vašu verziu PHP na 7.4 alebo vyššiu.

en: PHP extension is missing in your server. Please install it.
sk_SK: PHP rozšírenie chýba na vašom serveri. Prosím, nainštalujte ho.

en: To use Arabic, Chinese, Japanese and Korean languages, you need to install additional fonts! Please navigate to the
sk_SK: Ak chcete používať arabčinu, čínštinu, japončinu a kórejčinu, musíte nainštalovať ďalšie fonty! Prejdite na

en: tab to proceed.
sk_SK: záložku pre pokračovanie.

en: Copy Shortcode
sk_SK: Kopírovať krátky kód

en: Embed
sk_SK: Vložiť

en: Razorpay Settings
sk_SK: Nastavenia Razorpay

en: API Secret:
sk_SK: API tajomstvo:

en: To get API Key & Secret, Please Visit
sk_SK: Pre získanie API kľúča a tajomstva, navštívte prosím

en: Are you sure to delete this URL ?
sk_SK: Ste si istý, že chcete vymazať túto URL?

en: Select A Page:
sk_SK: Vyberte stránku:

en: Custom Link
sk_SK: Vlastný odkaz

en: set Form Field
sk_SK: nastaviť pole formulára

en: Select Form Field
sk_SK: Vyberte pole formulára

en: Add More Alternative URL
sk_SK: Pridať ďalšiu alternatívnu URL

en: Filter Entries between Dates
sk_SK: Filtrovať položky medzi dátumami

en: Filter
sk_SK: Filtrovať

en: Search
sk_SK: Hľadať

en: report name cann't be empty
sk_SK: názov reportu nesmie byť prázdny

en: Refresh
sk_SK: Obnoviť

en: Premium Feature
sk_SK: Prémiová funkcia

en: Buy Premium
sk_SK: Kúpiť prémiovú verziu

en: Are you sure to delete this report
sk_SK: Naozaj chcete vymazať tento report

en: Deleting ...
sk_SK: Mazanie ...

en: Filter List
sk_SK: Zoznam filtrov

en: Search filters...
sk_SK: Hľadať filtre...

en: New Filter
sk_SK: Nový filter

en: No matching filter found
sk_SK: Nenašiel sa žiadny zodpovedajúci filter

en: Equal
sk_SK: Rovná sa

en: Not equal
sk_SK: Nerovná sa

en: Not empty
sk_SK: Nie je prázdne

en: Start With
sk_SK: Začína na

en: End With
sk_SK: Končí na

en: Not Start With
sk_SK: Nezačína na

en: Not End With
sk_SK: Nekončí na

en: Not contains
sk_SK: Neobsahuje

en: Contains
sk_SK: Obsahuje

en: Contain All
sk_SK: Obsahuje všetko

en: Greater Than
sk_SK: Väčšie ako

en: Less Than
sk_SK: Menšie ako

en: Greater Than or Equal
sk_SK: Väčšie alebo rovné

en: Less Than or Equal
sk_SK: Menšie alebo rovné

en: Today
sk_SK: Dnes

en: Till Today
sk_SK: Do dnešného dňa

en: Tomorrow
sk_SK: Zajtra

en: Yesterday
sk_SK: Včera

en: Till Yesterday
sk_SK: Do včerajška

en: Last 7 Days
sk_SK: Posledných 7 dní

en: Last 30 Days
sk_SK: Posledných 30 dní

en: Last 60 Days
sk_SK: Posledných 60 dní

en: Last 90 Days
sk_SK: Posledných 90 dní

en: Last 120 Days
sk_SK: Posledných 120 dní

en: Next 7 Days
sk_SK: Nasledujúcich 7 dní

en: Next 30 Days
sk_SK: Nasledujúcich 30 dní

en: Next 60 Days
sk_SK: Nasledujúcich 60 dní

en: Next 90 Days
sk_SK: Nasledujúcich 90 dní

en: Next 120 Days
sk_SK: Nasledujúcich 120 dní

en: Current Week
sk_SK: Tento týždeň

en: Next Week
sk_SK: Budúci týždeň

en: Last Week
sk_SK: Predchádzajúci týždeň

en: Current Month
sk_SK: Tento mesiac

en: Next Month
sk_SK: Budúci mesiac

en: Last Month
sk_SK: Predchádzajúci mesiac

en: Current Year
sk_SK: Tento rok

en: Next Year
sk_SK: Budúci rok

en: Last Year
sk_SK: Predchádzajúci rok

en: Read entries
sk_SK: Prečítané položky

en: Unread entries
sk_SK: Neprečítané položky

en: Confirmed entries
sk_SK: Potvrdené položky

en: Unconfirmed entries
sk_SK: Nepotvrdené položky

en: Draft entries
sk_SK: Návrhy položiek

en: Logic
sk_SK: Logika

en: OR
sk_SK: ALEBO

en: AND
sk_SK: A

en: ReCaptcha validation failed.
sk_SK: Overenie ReCaptcha zlyhalo.

en: The form has reached its maximum number of submissions.
sk_SK: Formulár dosiahol maximálny počet odoslaní.

en: You have reached the maximum number of submissions allowed.
sk_SK: Dosiahli ste maximálny povolený počet odoslaní.

en: You must be logged in.
sk_SK: Musíte byť prihlásený.

en: Empty form cannot be submitted.
sk_SK: Prázdny formulár nemožno odoslať.

en: Validate form input on focus lost
sk_SK: Overiť vstup formulára pri strate zaostrenia

en: Allow single entry for each IP address
sk_SK: Povoliť jedno odoslanie pre každú IP adresu

en: Require user to be logged in for submit form
sk_SK: Vyžadovať prihlásenie používateľa pre odoslanie formulára

en: Prevent empty form submission
sk_SK: Zabrániť odoslaniu prázdneho formulára

en: Disable entry storing in WordPress database
sk_SK: Zakázať ukladanie záznamov do databázy WordPress

en: Enable ReCaptcha V3
sk_SK: Povoliť ReCaptcha V3

en: Enable / Disable
sk_SK: Povoliť / Zakázať

en: Hide ReCaptcha Badge
sk_SK: Skryť odznak ReCaptcha

en: Honeypot trap for bot
sk_SK: Pasca honeypot pre roboty

en: Manage Submission Limits (by count, time, or user)
sk_SK: Spravovať limity odoslaní (podľa počtu, času alebo používateľa)

en: Limit By Submission Count
sk_SK: Obmedziť podľa počtu odoslaní

en: Submission Limit
sk_SK: Limit odoslaní

en: Limit period type
sk_SK: Typ obdobia limitu

en: Limit By Per User
sk_SK: Obmedziť podľa používateľa

en: User verify type
sk_SK: Typ overenia používateľa

en: Limit Form Submission Period
sk_SK: Obmedziť obdobie odosielania formulára

en: Every Day
sk_SK: Každý deň

en: Friday
sk_SK: Piatok

en: Saturday
sk_SK: Sobota

en: Sunday
sk_SK: Nedeľa

en: Monday
sk_SK: Pondelok

en: Tuesday
sk_SK: Utorok

en: Wednesday
sk_SK: Streda

en: Thursday
sk_SK: Štvrtok

en: From
sk_SK: Od

en: To
sk_SK: Do

en: Time:
sk_SK: Čas:

en: Blocked IP list
sk_SK: Zoznam zablokovaných IP

en: Add Blocked IP
sk_SK: Pridať zablokovanú IP

en: Allowed IP
sk_SK: Povolená IP

en: By enabling this option only listed IP can submit this form.
sk_SK: Povolením tejto možnosti môžu tento formulár odoslať iba uvedené IP.

en: Add Allowed IP
sk_SK: Pridať povolenú IP

en: Capture Google Ads (Click ID)
sk_SK: Zachytiť Google reklamy (ID kliknutia)

en: Email sent successfully.
sk_SK: Email bol úspešne odoslaný.

en: Sending...
sk_SK: Odosielanie...

en: Email Test
sk_SK: Test emailu

en: To:
sk_SK: Komu:

en: Message:
sk_SK: Správa:

en: Send Test Mail
sk_SK: Odoslať testovací mail

en: Configuration
sk_SK: Konfigurácia

en: Mail Test
sk_SK: Test mailu

en: SMTP config saved successfully.
sk_SK: Konfigurácia SMTP bola úspešne uložená.

en: Learn more about SMTP configuration
sk_SK: Dozvedieť sa viac o konfigurácii SMTP

en: Enable SMTP
sk_SK: Povoliť SMTP

en: From Email Address
sk_SK: Odosielateľ (emailová adresa)

en: Some servers block emails if "From Email" differs from the authenticated (login) email— use the same email to ensure delivery.
sk_SK: Niektoré servery blokujú emaily, ak sa „Odosielateľ (email)“ líši od autentifikovaného (prihlasovacieho) emailu — použite rovnaký email, aby ste zabezpečili doručenie.

en: From Name
sk_SK: Meno odosielateľa

en: Reply-To Email Address
sk_SK: Emailová adresa pre odpoveď

en: SMTP Host
sk_SK: SMTP server

en: Type of Encryption
sk_SK: Typ šifrovania

en: SMTP Port
sk_SK: SMTP port

en: SMTP Authentication
sk_SK: SMTP autentifikácia

en: SMTP Username
sk_SK: SMTP používateľské meno

en: SMTP Password
sk_SK: SMTP heslo

en: Save Changes
sk_SK: Uložiť zmeny

en: Stripe Settings
sk_SK: Nastavenia Stripe

en: Publishable key:
sk_SK: Publikovateľský kľúč:

en: Secret Key:
sk_SK: Tajný kľúč:

en: To get Publishable key & Secret key, Please Visit
sk_SK: Ak chcete získať publikovateľský kľúč a tajný kľúč, navštívte

en: Stripe Developer Dashboard
sk_SK: Vývojársky panel Stripe

en: Transparant
sk_SK: Priehľadný

en: Add Property
sk_SK: Pridať vlastnosť

en: Override theme and common styles
sk_SK: Prepísať tému a bežné štýly

en: Multi Step Quick Tweaks
sk_SK: Rýchle viacstupňové úpravy

en: Step Container
sk_SK: Kontajner kroku

en: Step Header Wrapper
sk_SK: Obal záhlavia kroku

en: Step Header
sk_SK: Záhlavie kroku

en: Step Header Label
sk_SK: Popisovač záhlavia kroku

en: Step Header Subtitle
sk_SK: Podnázov záhlavia kroku

en: Step Wrapper
sk_SK: Obal kroku

en: Step Progress Wrapper
sk_SK: Obal priebehu kroku

en: Step Progress Bar
sk_SK: Ukazovateľ priebehu kroku

en: Step Content
sk_SK: Obsah kroku

en: Step Button Wrapper
sk_SK: Obal tlačidla kroku

en: Step Button
sk_SK: Tlačidlo kroku

en: Step Label Prefix Icon
sk_SK: Ikona predpony popisu kroku

en: Step Label Suffix Icon
sk_SK: Ikona prípony označenia kroku

en: Step Subtitle Prefix Icon
sk_SK: Ikona predpony podnázvu kroku

en: Step Subtitle Suffix Icon
sk_SK: Ikona prípony podnázvu kroku

en: Previous Button Prefix Icon
sk_SK: Ikona predpony tlačidla Predchádzajúce

en: Previous Button Suffix Icon
sk_SK: Ikona prípony tlačidla Predchádzajúce

en: Next Button Prefix Icon
sk_SK: Ikona predpony tlačidla Ďalej

en: Next Button Suffix Icon
sk_SK: Ikona prípony tlačidla Ďalej

en: Theme Customization
sk_SK: Prispôsobenie témy

en: Multi Step Customize
sk_SK: Viacstupňové prispôsobenie

en: Multi step quick tweaks is not available. this feature will coming soon.
sk_SK: Rýchle úpravy viacstupňového procesu nie sú dostupné. Táto funkcia bude čoskoro k dispozícii.

en: Transparent
sk_SK: Priehľadný

en: Go to Theme Gallery Settings
sk_SK: Prejsť do nastavení galérie tém

en: Add important rule to all styles to override the conflicting styles in frontend.
sk_SK: Pridať dôležité pravidlo ku všetkým štýlom na prepísanie konfliktných štýlov vo fronte.

en: Add prefix to atomic class names to avoid conflicts.
sk_SK: Pridať predponu ku názvom atómových tried, aby sa predišlo konfliktom.

en: Transition
sk_SK: Prechod

en: Please setup your payment settings before using this template.
sk_SK: Prosím, nastavte svoje platobné nastavenia pred použitím tejto šablóny.

en: Please setup your
sk_SK: Prosím, nastavte svoje

en: Please update your Pro Plugin to the latest version (
sk_SK: Prosím, aktualizujte svoj Pro plugin na najnovšiu verziu (

en: this feature
sk_SK: táto funkcia

en: New
sk_SK: Nový

en: Use Template
sk_SK: Použiť šablónu

en: Go to Payment Settings
sk_SK: Prejsť na nastavenia platby

en: Search Template
sk_SK: Vyhľadať šablónu

en: Import Form
sk_SK: Importovať formulár

en: Search Result
sk_SK: Výsledok vyhľadávania

en: No Template Found
sk_SK: Nenašla sa žiadna šablóna

en: Prefix Icon
sk_SK: Ikona predpony

en: Suffix Icon
sk_SK: Ikona prípony

en: Always (default)
sk_SK: Vždy (predvolené)

en: Interaction Only
sk_SK: Iba interakcia

en: Container Class
sk_SK: Trieda kontajnera

en: Show Option Flag Image
sk_SK: Zobraziť obrázok vlajky možnosti

en: Mollie Description is Required
sk_SK: Popis Mollie je povinný

en: Select Account
sk_SK: Vybrať účet

en: Razorpay Dynamic Amount Field is not Selected
sk_SK: Dynamické pole sumy Razorpay nie je vybrané

en: Rounded
sk_SK: Zaoblené

en: No fields available
sk_SK: Nie sú k dispozícii žiadne polia

en: You haven’t added any fields to this form or step yet.
sk_SK: Do tohto formulára alebo kroku ste ešte nepridali žiadne polia.

en: Please add fields from the Form Fields panel.
sk_SK: Prosím, pridajte polia z panela Formulárové polia.

en: No field key provided
sk_SK: Nebol zadaný žiadny kľúč poľa

en: Advanced
sk_SK: Rozšírené

en: Conditional Logic
sk_SK: Podmienená logika

en: Individual Customize
sk_SK: Individuálne prispôsobenie

en: Global Customize
sk_SK: Globálne prispôsobenie

en: Select Your Theme
sk_SK: Vyberte svoju tému

en: Reset
sk_SK: Obnoviť

en: Import
sk_SK: Importovať

en: Rename
sk_SK: Premenovať

en: Reset Theme Style
sk_SK: Obnoviť štýl témy

en: Update Theme Style
sk_SK: Aktualizovať štýl témy

en: Save as New Theme
sk_SK: Uložiť ako novú tému

en: Click to Highlight Element in Builder
sk_SK: Kliknite pre zvýraznenie prvku v nástroji na tvorbu

en: Enable Conditional Logic
sk_SK: Povoliť podmienenú logiku

en: Configure when this field should be shown or hidden
sk_SK: Nastaviť, kedy sa toto pole má zobraziť alebo skryť

en: Hide
sk_SK: Skryť

en: Show
sk_SK: Zobraziť

en: this field if
sk_SK: toto pole, ak

en: And
sk_SK: A

en: Or
sk_SK: Alebo

en: Need Advanced Conditional Logic?
sk_SK: Potrebujete rozšírenú podmienenú logiku?

en: Switch now
sk_SK: Prepnúť teraz

en: Theme Quick Tweaks
sk_SK: Rýchle úpravy témy

en: Global Elements
sk_SK: Globálne prvky

en: Multi-Step Elements
sk_SK: Viacstupňové prvky

en: Individual Elements
sk_SK: Individuálne prvky

en: found
sk_SK: nájdených

en: Search fields..
sk_SK: Hľadať polia..

en: Search results for:
sk_SK: Výsledky vyhľadávania pre:

en: No fields found
sk_SK: Nenašli sa žiadne polia

en: We couldn't find any fields matching
sk_SK: Nepodarilo sa nájsť žiadne polia zodpovedajúce

en: Try searching with different keywords
sk_SK: Skúste vyhľadávať s inými kľúčovými slovami

en: Create New Theme
sk_SK: Vytvoriť novú tému

en: Click to upload
sk_SK: Kliknite pre nahranie

en: or drag and drop
sk_SK: alebo pretiahnite

en: Import from Form
sk_SK: Importovať z formulára

en: Import from File
sk_SK: Importovať zo súboru

en: Import Theme (Style)
sk_SK: Importovať tému (štýl)

en: Customize
sk_SK: Prispôsobiť

en: Applied Styles
sk_SK: Použité štýly

en: Your customizations apply only to this form's styling. To preserve changes, create or update a custom theme from the Options menu.
sk_SK: Vaše prispôsobenia sa týkajú iba štýlu tohto formulára. Ak chcete zmeny zachovať, vytvorte alebo aktualizujte vlastnú tému v ponuke Možnosti.

en: App Themes
sk_SK: Témy aplikácií

en: Custom Themes
sk_SK: Vlastné témy

en: Please write form name
sk_SK: Prosím, zadajte názov formulára

en: Search forms here...
sk_SK: Vyhľadávajte formuláre tu...

en: No forms found
sk_SK: Žiadne formuláre neboli nájdené

en: Search fields...
sk_SK: Vyhľadávajte polia...

en: Clear search
sk_SK: Vymazať vyhľadávanie

en: No fields available in this category
sk_SK: V tejto kategórii nie sú dostupné žiadne polia

en: Recent
sk_SK: Nedávne

en: No fields found by your search keywords:
sk_SK: Žiadne polia neboli nájdené podľa vašich kľúčových slov:

en: fields found for
sk_SK: polí nájdených pre

en: Update Form
sk_SK: Aktualizovať formulár

en: Save Form
sk_SK: Uložiť formulár

en: Please fix the errors
sk_SK: Prosím, opravte chyby

en: Sorry
sk_SK: Ospravedlňujeme sa

en: Please add a submit button
sk_SK: Prosím, pridajte tlačidlo odoslania

en: Choose/Drop your file (.json)
sk_SK: Vyberte/Presuňte váš súbor (.json)

en: Issue
sk_SK: Problém

en: Idea
sk_SK: Nápad

en: Other
sk_SK: Iné

en: Send
sk_SK: Odoslať

en: Upgrade to Pro
sk_SK: Prejsť na Pro

en: This feature
sk_SK: Táto funkcia

en: is available in Pro
sk_SK: je dostupná v Pro

en: Thank you for using our product! We're sorry,
sk_SK: Ďakujeme, že používate náš produkt! Ospravedlňujeme sa,

en: is not available in your plan.
sk_SK: nie je dostupná vo vašom pláne.

en: Please upgrade to the PRO plan to unlock all these awesome features.
sk_SK: Pre odomknutie všetkých týchto skvelých funkcií prejdite na plán PRO.

en: Try Demo
sk_SK: Vyskúšať Demo

en: Check out our
sk_SK: Pozrite si naše

en: to see what can you do with Pro version.
sk_SK: a zistite, čo môžete robiť s Pro verziou.

en: Available On Pro
sk_SK: Dostupné v Pro

en: Do You want Deplicate these
sk_SK: Chcete duplikovať tieto

en: item
sk_SK: položku

en: Disable
sk_SK: Zakázať

en: Do you want to change these
sk_SK: Chcete zmeniť tieto

en: status
sk_SK: stavy

en: Are you sure to delete these
sk_SK: Ste si istí, že chcete vymazať tieto

en: items
sk_SK: položka

en: Row Selected
sk_SK: Vybraný riadok

en: Total Entries:
sk_SK: Celkový počet záznamov:

en: Page
sk_SK: Strana

en: of
sk_SK: z

en: No response from the server
sk_SK: Žiadna odpoveď zo servera

en: Are you sure to delete this web hook?
sk_SK: Naozaj chcete odstrániť tento webový hák?

en: Add More Hook
sk_SK: Pridať ďalší hák

en: Select One
sk_SK: Vyberte jeden

en: Click
sk_SK: Kliknite

en: Readonly
sk_SK: Iba na čítanie

en: Writeable
sk_SK: Zápis možný

en: Not Required
sk_SK: Nie je povinné

en: Active List
sk_SK: Aktívny zoznam

en: Sub Title
sk_SK: Podnadpis

en: Config Option
sk_SK: Možnosť konfigurácie

en: Email Template:
sk_SK: Šablóna e-mailu:

en: Select Email Template
sk_SK: Vyberte šablónu e-mailu

en: Add mail from address
sk_SK: Pridať odosielateľa e-mailu

en: From Mail
sk_SK: Odosielateľ e-mailu

en: CC
sk_SK: Kópia (CC)

en: BCC
sk_SK: Skrytá kópia (BCC)

en: Reply To
sk_SK: Odpovedať na

en: PDF Attachment Template:
sk_SK: Šablóna prílohy PDF:

en: Select PDF Template
sk_SK: Vybrať šablónu PDF

en: Field Actions
sk_SK: Akcie poľa

en: Integration
sk_SK: Integrácia

en: Select Integation
sk_SK: Vybrať integráciu

en: Logged In
sk_SK: Prihlásený

en: Logged Out
sk_SK: Odhlásený

en: Date Format
sk_SK: Formát dátumu

en: Meta Key
sk_SK: Meta kľúč

en: Query Param
sk_SK: Parametr dotazu

en: Redirect URL
sk_SK: URL presmerovania

en: Select Page To Redirect
sk_SK: Vybrať stránku pre presmerovanie

en: Success Message
sk_SK: Správa o úspechu

en: Select Message
sk_SK: Vybrať správu

en: Select Hooks to Call
sk_SK: Vybrať háky na zavolanie

en: On Load
sk_SK: Pri načítaní

en: On Field Input
sk_SK: Pri vstupe do poľa

en: On Form Validate
sk_SK: Pri overení formulára

en: On Form Submit
sk_SK: Pri odoslaní formulára

en: Record Create/Edit
sk_SK: Vytvorenie/Upravenie záznamu

en: Record Create
sk_SK: Vytvorenie záznamu

en: Record Edit
sk_SK: Upravenie záznamu

en: Record Delete
sk_SK: Vymazanie záznamu

en: Always
sk_SK: Vždy

en: With Condition
sk_SK: S podmienkou

en: Conditional Logics
sk_SK: Podmienená logika

en: Add Conditional Logic
sk_SK: Pridať podmienenú logiku

en: For
sk_SK: Pre

en: UNLIMITED
sk_SK: NEOBMEDZENÉ

en: Conditional logics execute according to the sequence of their logic groups. A group placed higher will have greater priority. To adjust the priority, simply drag and drop the logic groups as needed.
sk_SK: Podmienené logiky sa vykonávajú podľa poradia ich logických skupín. Skupina umiestnená vyššie má väčšiu prioritu. Prioritu môžete upraviť jednoduchým presunutím logických skupín podľa potreby.

en: Additional Actions
sk_SK: Ďalšie akcie

en: Email Notification
sk_SK: Emailové upozornenie

en: Action Run When:
sk_SK: Akcia sa spustí, keď:

en: Action Effect:
sk_SK: Efekt akcie:

en: Only on Form Load
sk_SK: Iba pri načítaní formulára

en: Only on Field Input
sk_SK: Iba pri vstupe do poľa

en: Only on Form Validate
sk_SK: Iba pri overení formulára

en: Only on Form Submit
sk_SK: Iba pri odoslaní formulára

en: Action Behaviour:
sk_SK: Správanie akcie:

en: Condition
sk_SK: Podmienka

en: Forgot Password Fields
sk_SK: Polia zabudnutého hesla

en: Redirect Page:
sk_SK: Presmerovacia stránka:

en: Password reset email template
sk_SK: Šablóna e-mailu na obnovenie hesla

en: Success Message:
sk_SK: Správa o úspechu:

en: Login Fields
sk_SK: Prihlasovacie polia

en: Success redirect Page:
sk_SK: Presmerovacia stránka po úspechu:

en: Redirect page (already activated):
sk_SK: Presmerovacia stránka (už aktivovaná):

en: Invalid redirect page:
sk_SK: Neplatná presmerovacia stránka:

en: Rejection Success redirect page:
sk_SK: Presmerovacia stránka po odmietnutí úspechu:

en: Activation success
sk_SK: Aktivácia úspešná

en: Already activated account
sk_SK: Účet už je aktivovaný

en: Invalid activation key
sk_SK: Neplatný aktivačný kľúč

en: Reject Success Message
sk_SK: Správa o úspechu odmietnutia

en: If the Username and Password fields are blank then the user will take the value of the email field as the field and the password will be auto-generated.
sk_SK: Ak sú polia Užívateľské meno a Heslo prázdne, používateľ získa hodnotu z poľa e-mail ako užívateľské meno a heslo bude automaticky vygenerované.

en: Field Mappping
sk_SK: Mapovanie polí

en: User Fields
sk_SK: Používateľské polia

en: User Email Notification
sk_SK: Upozornenie na e-mail používateľa

en: Admin Email Notification
sk_SK: Upozornenie na e-mail správcu

en: WP User Role
sk_SK: WP používateľská rola

en: Success Messages
sk_SK: Správy o úspechu

en: User Approval  Method:
sk_SK: Metóda schválenia používateľa:

en: Select approval method
sk_SK: Vyberte metódu schválenia

en: Auto Login After Registration
sk_SK: Automatické prihlásenie po registrácii

en: Customize Email templates
sk_SK: Prispôsobiť e-mailové šablóny

en: Edit verification Messages/Redirect URL
sk_SK: Upraviť overovacie správy / URL presmerovania

en: User Meta Field Mappping
sk_SK: Mapovanie používateľských meta polí

en: Meta Value
sk_SK: Meta hodnota

en: Reset Password Fields
sk_SK: Resetovať polia hesla

en: Bit Form - Contact Form Builder Plugin for WordPress
sk_SK: Bit Form - plugin na tvorbu kontaktných formulárov pre WordPress

en: Contact Form
sk_SK: Kontaktný formulár

en: Select a Form
sk_SK: Vyberte formulár

en: Bitform block settings
sk_SK: Nastavenia bloku Bitform

en: Form settings
sk_SK: Nastavenia formulára

en: Failed to change Form Status
sk_SK: Nepodarilo sa zmeniť stav formulára

en: Form Name
sk_SK: Názov formulára

en: Entries
sk_SK: Záznamy

en: Views
sk_SK: Zobrazenia

en: Completion Rate
sk_SK: Miera dokončenia

en: Created
sk_SK: Vytvorené

en: Edit Form
sk_SK: Upraviť formulár

en: Data Table
sk_SK: Dátová tabuľka

en: Form Deleted Successfully
sk_SK: Formulár bol úspešne odstránený

en: Duplicate...
sk_SK: Duplikovať...

en: Exporting...
sk_SK: Exportovanie...

en: Are you sure to delete this form?
sk_SK: Naozaj chcete tento formulár odstrániť?

en: Are you sure to duplicate this form ?
sk_SK: Naozaj chcete tento formulár duplikovať?

en: Are you sure to export this form ?
sk_SK: Naozaj chcete tento formulár exportovať?

en: Create a New Form
sk_SK: Vytvoriť nový formulár

en: Create Form
sk_SK: Vytvoriť formulár

en: General
sk_SK: Všeobecné

en: View Name
sk_SK: Názov zobrazenia

en: Edit Table
sk_SK: Upraviť tabuľku

en: Table Deleted Successfully
sk_SK: Tabuľka bola úspešne odstránená

en: Are you sure to delete this table?
sk_SK: Naozaj chcete vymazať túto tabuľku?

en: Create View
sk_SK: Vytvoriť zobrazenie

en: Prevent Public View of Entries
sk_SK: Zabrániť verejnému zobrazeniu záznamov

en: (Allow only selected rules to View Entries)
sk_SK: (Povoliť zobrazenie záznamov len vybraným pravidlám)

en: Allow Roles to view own entries
sk_SK: Povoliť rolám zobraziť vlastné záznamy

en: Allow Roles to view Other's entries
sk_SK: Povoliť rolám zobraziť záznamy iných

en: Allow Users to Edit Form Entries
sk_SK: Povoliť používateľom upravovať záznamy formulára

en: Allow Roles to edit own entries
sk_SK: Povoliť rolám upravovať vlastné záznamy

en: Allow Roles to edit Other's entries
sk_SK: Povoliť rolám upravovať záznamy iných

en: By Roles
sk_SK: Podľa rolí

en: Selected User
sk_SK: Vybraný používateľ

en: Users
sk_SK: Používatelia

en: Access Setting
sk_SK: Nastavenie prístupu

en: Entry View
sk_SK: Zobrazenie záznamu

en: Entry Edit
sk_SK: Úprava záznamu

en: Single Entry View
sk_SK: Zobrazenie jedného záznamu

en: Single Entry Details View
sk_SK: Zobrazenie detailov jedného záznamu

en: All Submitted Response
sk_SK: Všetky odoslané odpovede

en: Own Submitted Response
sk_SK: Vlastné odoslané odpovede

en: View List
sk_SK: Zobraziť zoznam

en: Details Page
sk_SK: Stránka s podrobnosťami

en: Details Page Styling
sk_SK: Štýl stránky s podrobnosťami

en: Setting
sk_SK: Nastavenie

en: Style
sk_SK: Štýl

en: Table Caption
sk_SK: Nadpis tabuľky

en: Column Mapping
sk_SK: Zmapovanie stĺpcov

en: Column Header
sk_SK: Hlavička stĺpca

en: Column Width
sk_SK: Šírka stĺpca

en: Form Field
sk_SK: Pole formulára

en: Action Column
sk_SK: Akčný stĺpec

en: Column Title
sk_SK: Názov stĺpca

en: Edit Button
sk_SK: Tlačidlo upraviť

en: Custom Page
sk_SK: Vlastná stránka

en: View Button
sk_SK: Tlačidlo zobraziť

en: Redirect Link
sk_SK: Presmerovací odkaz

en: Caption
sk_SK: Popis

en: Table Even Row
sk_SK: Párny riadok tabuľky

en: Table Odd Row
sk_SK: Nepárny riadok tabuľky

en: Page Select Box
sk_SK: Výberová ponuka stránky

en: Pagination Button
sk_SK: Tlačidlo stránkovania

en: Search Box
sk_SK: Vyhľadávacie pole

en: Table
sk_SK: Tabuľka

en: Table Rows
sk_SK: Riadky tabuľky

en: Background color
sk_SK: Farba pozadia

en: Font Weight
sk_SK: Hrúbka písma

en: Font Style
sk_SK: Štýl písma

en: Table Wrapper
sk_SK: Obal tabuľky

en: Welcome to Bit Form Views (Beta)
sk_SK: Vitajte v Bit Form Views (Beta)

en: Create First View
sk_SK: Vytvoriť prvý pohľad

en: Professional & Easy To Use WordPress Form Builder
sk_SK: Profesionálny a ľahko použiteľný tvorca formulárov pre WordPress

en: Drag and Drop WordPress Form Builder will allow you to build any kind of forms for WordPress website that you can imagine. The Professional design of Bit Form keeps all the tools right where you want them! You can make integration among various CRM and application with no zero experience.
sk_SK: Drag and Drop tvorca formulárov pre WordPress vám umožní vytvoriť akýkoľvek typ formulárov pre webovú stránku WordPress, ktorý si viete predstaviť. Profesionálny dizajn Bit Form udržiava všetky nástroje presne tam, kde ich chcete! Môžete integrovať rôzne CRM a aplikácie bez akejkoľvek skúsenosti.

en: Explore our extensive documentation. From beginners to developers - everyone will get an answer
sk_SK: Preskúmajte našu rozsiahlu dokumentáciu. Od začiatočníkov po vývojárov - každý nájde odpoveď

en: here
sk_SK: tu

en: Support
sk_SK: Podpora

en: In Bit Apps, we provide all kind product support for any types of customer, it doesn't matter FREE or PRO user. We actively provide support through Email and Live Chat. Our support team is always ready to help you. We are here to answer your questions and help you with any issues you may have.
sk_SK: V Bit Apps poskytujeme všetky druhy podpory pre všetky typy zákazníkov, nezáleží na tom, či ste používateľom FREE alebo PRO. Aktívne poskytujeme podporu cez email a živý chat. Náš podporný tím je vždy pripravený vám pomôcť. Sme tu, aby sme odpovedali na vaše otázky a pomohli vám s akýmikoľvek problémami.

en: Facebook support group
sk_SK: Facebook podporná skupina

en: YouTube channel
sk_SK: YouTube kanál

en: Chat here
sk_SK: Chatovať tu

en: Rate us on WordPress
sk_SK: Ohodnoťte nás na WordPress

en: Lost In Space
sk_SK: Stratený vo vesmíre

en: Redirecting Home in
sk_SK: Presmerovanie na domov za

en: Go Home
sk_SK: Ísť na domov

en: Warning
sk_SK: Varovanie

en: Are you sure you want to leave the form? Unsaved data will be lost.
sk_SK: Naozaj chcete opustiť formulár? Neuložené údaje budú stratené.

en: Okay
sk_SK: OK

en: Are you sure you want to switch forms? Unsaved data will be lost.
sk_SK: Naozaj chcete prepnúť formulár? Neuložené údaje budú stratené.

en: Switch Form
sk_SK: Prepnúť formulár

en: Are you sure to duplicate this entry?
sk_SK: Naozaj chcete duplikovať tento záznam?

en: View Repeater Data
sk_SK: Zobraziť údaje opakovača

en: Entry Details #
sk_SK: Detaily záznamu #

en: Data Views & Edit
sk_SK: Zobrazenie a úprava údajov

en: View Analytics Report
sk_SK: Zobraziť analytickú správu

en: No Entry Found.
sk_SK: Nenašiel sa žiadny záznam.

en: Form Settings
sk_SK: Nastavenia formulára

en: Conversational Form
sk_SK: Konverzačný formulár

en: Landing Form
sk_SK: Úvodný formulár

en: WP Auth
sk_SK: WP overenie

en: Entries are loading...
sk_SK: Záznamy sa načítavajú...

en: Advance Field Wise Report
sk_SK: Rozšírená správa podľa polí

en: Please select fields to view reports individually
sk_SK: Vyberte polia na zobrazenie správ jednotlivo

en: Thank you for using Bit Form. If you like the plugin, please give us a
sk_SK: Ďakujeme, že používate Bit Form. Ak sa vám doplnok páči, prosím, dajte nám

en: review
sk_SK: recenziu

en: on WordPress.org to help us spread more.
sk_SK: na WordPress.org, aby sme mohli šíriť viac.

en: Filter Options
sk_SK: Možnosti filtra

en: All filters below will get entries based on analytics report
sk_SK: Všetky nižšie uvedené filtre získajú záznamy na základe analytickej správy

en: Filter by Date
sk_SK: Filtrovať podľa dátumu

en: Entry Status
sk_SK: Stav záznamu

en: Select Fields for Report:
sk_SK: Vyberte polia pre správu:

en: Other Info
sk_SK: Ďalšie informácie

en: Total Entry:
sk_SK: Celkový počet záznamov:

en: Loading...
sk_SK: Načítavam...

en: Printing...
sk_SK: Tlačím...

en: Print Report
sk_SK: Vytlačiť správu

en: Welcome to Bit Form
sk_SK: Vitajte v Bit Form

en: Thank you for installing Bit Form.
sk_SK: Ďakujeme za inštaláciu Bit Form.

en: Modern Form builder and database management  system
sk_SK: Moderný tvorca formulárov a systém správy databázy

en: for Wordpress
sk_SK: pre WordPress

en: Create First Form
sk_SK: Vytvoriť prvý formulár

en: Add More +
sk_SK: Pridať viac +

en: Country Field available in Pro version of Bit Form.
sk_SK: Pole Krajina je dostupné v Pro verzii Bit Form.

en: You can use either ReCaptcha-V2 or ReCaptcha-V3 in a form. to use ReCaptcha-V2 disable the ReCaptcha-V3 from the Form Settings.
sk_SK: Vo formulári môžete použiť buď ReCaptcha-V2 alebo ReCaptcha-V3. Ak chcete použiť ReCaptcha-V2, vypnite ReCaptcha-V3 v nastaveniach formulára.

en: <p style="font-size: 16px">To use reCaptchav2, you must set Site Key and Secret Key from <a href="
sk_SK: <p style="font-size: 16px">Ak chcete použiť reCaptchav2, musíte nastaviť Site Key a Secret Key z <a href="

en: <p style="font-size: 16px">To use Turnstile, you must set Site Key and Secret Key from <a href="
sk_SK: <p style="font-size: 16px">Ak chcete použiť Turnstile, musíte nastaviť Site Key a Secret Key z <a href="

en: <p style="font-size: 16px">To use hCaptcha, you must set Site Key and Secret Key from <a href="
sk_SK: <p style="font-size: 16px">Ak chcete použiť hCaptcha, musíte nastaviť Site Key a Secret Key z <a href="

en: You cannot add more than one
sk_SK: Nemôžete pridať viac ako jeden

en: Save Draft Button available in Pro version of Bit Form.
sk_SK: Tlačidlo Uložiť koncept je dostupné v Pro verzii Bit Form.

en: You cannot add
sk_SK: Nemôžete pridať

en: <p style="font-size: 16px">To use
sk_SK: <p style="font-size: 16px">Ak chcete použiť

en: Change
sk_SK: Zmeniť

en: Not Equal
sk_SK: Nie je rovné

en: Is Null
sk_SK: Je null

en: Is Not Null
sk_SK: Nie je null

en: Contain
sk_SK: Obsahuje

en: Not Contain
sk_SK: Neobsahuje

en: Between
sk_SK: Medzi

en: On Click
sk_SK: Pri kliknutí

en: Advanced File Upload Field
sk_SK: Pokročilé pole na nahrávanie súborov

en: PayPal Payment Field
sk_SK: Pole na platbu PayPal

en: Razorpay Payment Field
sk_SK: Pole na platbu Razorpay

en: Stripe Payment Field
sk_SK: Pole na platbu Stripe

en: Mollie Payment Field
sk_SK: Pole platby Mollie

en: Default Value
sk_SK: Predvolená hodnota

en: Suggestions
sk_SK: Návrhy

en: Input Mode
sk_SK: Režim zadávania

en: Read Only
sk_SK: Iba na čítanie

en: User Unique
sk_SK: Jedinečné pre používateľa

en: Input Validation
sk_SK: Overenie vstupu

en: Maximum Option Validation
sk_SK: Overenie maximálnej možnosti

en: Minimum Option Validation
sk_SK: Overenie minimálnej možnosti

en: Option Column
sk_SK: Stĺpec možností

en: Other Option
sk_SK: Iná možnosť

en: Search Placeholder Modify
sk_SK: Úprava zástupného textu vyhľadávania

en: Selected Option Image
sk_SK: Obrázok vybratej možnosti

en: Showing Selected Option Image
sk_SK: Zobrazenie obrázka vybratej možnosti

en: Option Icon/Image
sk_SK: Ikona/obrázok možnosti

en: Showing Icon/Image in option
sk_SK: Zobrazovanie ikony/obrázka v možnosti

en: Minimum and Maximum Option
sk_SK: Minimálna a maximálna možnosť

en: Minimum and Maximum Option validation
sk_SK: Overenie minimálnej a maximálnej možnosti

en: List Height
sk_SK: Výška zoznamu

en: Option List Height
sk_SK: Výška zoznamu možností

en: Detect Country by IP
sk_SK: Detekovať krajinu podľa IP

en: Detect Country by Geo Location
sk_SK: Detekovať krajinu podľa geografickej polohy

en: Multiple Option List
sk_SK: Viacnásobný zoznam možností

en: Minimum and Maximum Value
sk_SK: Minimálna a maximálna hodnota

en: Minimum and Maximum Value Validation
sk_SK: Validácia minimálnej a maximálnej hodnoty

en: Country Not Found Text Modify
sk_SK: Úprava textu pre nenájdenú krajinu

en: Currency Not Found Text Modify
sk_SK: Úprava textu pre nenájdenú menu

en: Modification of File Select Status
sk_SK: Úprava stavu výberu súboru

en: Show Max Size
sk_SK: Zobraziť maximálnu veľkosť

en: Individual Style
sk_SK: Individuálny štýl

en: Individual Field Styling
sk_SK: Individuálne štýlovanie poľa

en: Custom Class & Attribute
sk_SK: Vlastná trieda a atribút

en: Custom Classes and Attributes
sk_SK: Vlastné triedy a atribúty

en: Custom JS and CSS Editor
sk_SK: Editor vlastného JS a CSS

en: Custom JS and CSS Code Editor
sk_SK: Editor vlastného kódu JS a CSS

en: Breakpoint Modification
sk_SK: Úprava bodu zlomu

en: Breakpoint width size modification
sk_SK: Úprava šírky bodu zlomu

en: Form Width Modification
sk_SK: Úprava šírky formulára

en: Field Clone
sk_SK: Klonovanie poľa

en: Field Cloning
sk_SK: Klonovanie polí

en: Disable Entry Storing
sk_SK: Zakázať ukladanie záznamov

en: Capture Google Ads Click
sk_SK: Zachytiť kliknutie na Google reklamu

en: Login User
sk_SK: Prihlásiť používateľa

en: Empty Submission
sk_SK: Prázdne odoslanie

en: Allowed IP List
sk_SK: Zoznam povolených IP

en: Blocked IP
sk_SK: Blokovaná IP

en: Blocked IP List
sk_SK: Zoznam blokovaných IP

en: Entry Limit
sk_SK: Limit záznamov

en: Single Entry for each IP
sk_SK: Jeden záznam pre každú IP

en: Form Entry Edit
sk_SK: Upraviť záznam formulára

en: Honeypot trap
sk_SK: Honeypot pasca

en: Snackbar Message
sk_SK: Správa v snackbar

en: Modal Message
sk_SK: Modálna správa

en: Rating Icon
sk_SK: Ikona hodnotenia

en: Rating Message on Hover
sk_SK: Správa hodnotenia pri prejdení myšou

en: Rating Message on Select
sk_SK: Správa hodnotenia pri výbere

en: PDF Template
sk_SK: PDF šablóna

en: Custom Theme Feature
sk_SK: Funkcia vlastnej témy

en: Name is the unique identifier for the field. It is used to reference the field in the form submission data.
sk_SK: Názov je jedinečný identifikátor poľa. Používa sa na odkazovanie na pole v údajoch odoslania formulára.

en: Label is the title of the field that appears above or beside the field. You can show or hide the field label by toggling this option.
sk_SK: Popis je názov poľa, ktorý sa zobrazuje nad alebo vedľa poľa. Môžete zobraziť alebo skryť popis poľa prepnutím tejto možnosti.

en: Autocomplete allows you to specify what type of automated assistance the browser should provide for filling out the field, <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Attributes/autocomplete'>Learn more</a>
sk_SK: Automatické dokončovanie vám umožňuje určiť, aký typ automatizovanej pomoci by mal prehliadač poskytovať pri vyplňovaní poľa, <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Attributes/autocomplete'>Viac informácií</a>

en: Admin Label is the title of the field that will be used as an alternative reference throughout the dashboard. You can toggle this option to use or disable the admin label.
sk_SK: Administrátorský štítok je názov poľa, ktorý bude použitý ako alternatívna referencia v celom dashboarde. Túto možnosť môžete zapnúť alebo vypnúť pre použitie alebo deaktiváciu administrátorského štítku.

en: Subtitle is an optional description that appears under the Field Label. You can show or hide the field subtitle by toggling this option.
sk_SK: Podnadpis je voliteľný popis, ktorý sa zobrazuje pod názvom poľa. Podnadpis poľa môžete zobraziť alebo skryť prepnutím tejto možnosti.

en: Helper Text is an optional text that appears beneath the field to provide additional information to the user. You can show or hide the helper text by toggling this option.
sk_SK: Pomocný text je voliteľný text, ktorý sa zobrazuje pod poľom a poskytuje používateľovi dodatočné informácie. Pomocný text môžete zobraziť alebo skryť prepnutím tejto možnosti.

en: Default Value is the initial value that will appear in the field. You can show or hide the default value by toggling this option.
sk_SK: Predvolená hodnota je počiatočná hodnota, ktorá sa zobrazí v poli. Predvolenú hodnotu môžete zobraziť alebo skryť prepnutím tejto možnosti.

en: Suggestions allows you to add a custom suggestion list that will display suggestions as the user types in the input field.
sk_SK: Návrhy vám umožňujú pridať vlastný zoznam návrhov, ktorý sa bude zobrazovať počas písania používateľa v poli pre zadávanie.

en: Placeholder is the text that appears inside the field before your user enters their own content. You can show or hide the field placeholder by toggling this option.
sk_SK: Zástupný text je text, ktorý sa zobrazuje v poli predtým, než používateľ zadá svoj vlastný obsah. Zástupný text poľa môžete zobraziť alebo skryť prepnutím tejto možnosti.

en: This allows browser to display an appropriate virtual keyboard if needed. <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Global_attributes/inputmode'>Learn more</a>
sk_SK: Táto možnosť umožňuje prehliadaču zobraziť vhodnú virtuálnu klávesnicu podľa potreby. <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Global_attributes/inputmode'>Viac informácií</a>

en: Input Mask allows you to specify a pattern for the input field, helping users enter data in the correct format.<a target='_blank' href='https://bit-form.com/wp-docs/form-fields/bit-form-input-mask/'>Learn more</a>
sk_SK: Vstupná maska vám umožňuje určiť vzor pre vstupné pole, čo pomáha používateľom zadávať údaje v správnom formáte.<a target='_blank' href='https://bit-form.com/wp-docs/form-fields/bit-form-input-mask/'>Viac informácií</a>

en: Set a regular expression pattern that the input value should match for the field.
sk_SK: Nastavte regulárny výraz, ktorý by mala hodnota vstupu pre pole spĺňať.

en: This allows to make the field mandatory for users to fill out before submitting the form. You can toggle this option to use or disable the required.
sk_SK: Táto možnosť umožňuje nastaviť pole ako povinné, ktoré musia používatelia vyplniť pred odoslaním formulára. Túto možnosť môžete zapnúť alebo vypnúť pre povinnosť.

en: The hide field feature allows you to hide the field from the user on the form. You can toggle this option to show or hide the field.
sk_SK: Funkcia skrytia poľa umožňuje skryť pole pred používateľom vo formulári. Túto možnosť môžete zapnúť alebo vypnúť pre zobrazenie alebo skrytie poľa.

en: The reverse button feature allows to reverse the clear and undo button. You can toggle this option to reverse clear and undo button.
sk_SK: Funkcia tlačidla prevrátenia umožňuje prehodiť funkcie tlačidiel vyčistiť a vrátiť späť. Túto možnosť môžete zapnúť alebo vypnúť pre prehodenie tlačidiel vyčistiť a vrátiť späť.

en: Readonly feature allows you to set a field as read-only, meaning that users will not be able to edit the content of that field. You can toggle this option to enable or disable the setting.
sk_SK: Funkcia iba na čítanie vám umožňuje nastaviť pole ako iba na čítanie, čo znamená, že používatelia nebudú môcť obsah poľa upravovať. Túto možnosť môžete zapnúť alebo vypnúť pre povolenie alebo zakázanie nastavenia.

en: Disabling a field prevents users from interacting with it or entering data. You can toggle this option to enable or disable the field as needed.
sk_SK: Zakázanie poľa zabraňuje používateľom v interakcii s ním alebo v zadávaní údajov. Túto možnosť môžete zapnúť alebo vypnúť podľa potreby na povolenie alebo zakázanie poľa.

en: Enabling this option will check from the submitted entries whether its value is duplicate.
sk_SK: Zapnutie tejto možnosti overí, či hodnota z odoslaných záznamov nie je duplicitná.

en: Enabling this option will check from your WordPress user database whether its value is duplicate.
sk_SK: Zapnutie tejto možnosti overí, či hodnota v databáze používateľov WordPress nie je duplicitná.

en: Stripe provide a variety of themes for the payment form. You can choose the theme that best suits theme your payment form. <a target="_blank" href="https://stripe.com/docs/elements/appearance-api">Learn more</a>
sk_SK: Stripe poskytuje rôzne témy pre platobný formulár. Môžete si vybrať tému, ktorá najlepšie vyhovuje vášmu platobnému formuláru. <a target="_blank" href="https://stripe.com/docs/elements/appearance-api">Viac informácií</a>

en: Stripe provide minimum or maximum amount for different payment method type and currency. <a target='_blank' href='https://stripe.com/docs/currencies#minimum-and-maximum-charge-amounts'>learn more</a>
sk_SK: Stripe poskytuje minimálnu alebo maximálnu sumu pre rôzne typy platobných metód a meny. <a target='_blank' href='https://stripe.com/docs/currencies#minimum-and-maximum-charge-amounts'>viac informácií</a>

en: Allows you to preset the language to be used in the hosted payment pages shown to the consumer. This option is Optional. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/v2/payments-api/create-payment#:~:text=locale,OPTIONAL,-Allows%20you%20to'>learn more</a>
sk_SK: Umožňuje prednastaviť jazyk, ktorý sa použije na hosťovaných platobných stránkach zobrazených spotrebiteľovi. Táto možnosť je voliteľná. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/v2/payments-api/create-payment#:~:text=locale,OPTIONAL,-Allows%20you%20to'>viac informácií</a>

en: Mollie provide a description for the payment. This option is required. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/create-payment#:~:text=Body%20Params-,description,required,-The%20description%20of'>learn more</a>. and also you add field value in this description. e.g: This Payment from Name: ${field_key}
sk_SK: Mollie poskytuje popis pre platbu. Táto možnosť je povinná. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/create-payment#:~:text=Body%20Params-,description,required,-The%20description%20of'>zistiť viac</a>. a taktiež môžete do tohto popisu pridať hodnotu poľa. napr.: Táto platba od Meno: ${field_key}

en: You can add or remove Undo button form Signature Field. You can toggle this option to add or remove the Undo button.
sk_SK: Môžete pridať alebo odstrániť tlačidlo Späť z poľa podpisu. Túto možnosť môžete prepínať na pridanie alebo odstránenie tlačidla Späť.

en: You can add or remove Clear button form Signature Field. You can toggle this option to add or remove the Clear button.
sk_SK: Môžete pridať alebo odstrániť tlačidlo Vymazať z poľa podpisu. Túto možnosť môžete prepínať na pridanie alebo odstránenie tlačidla Vymazať.

en: This allows to show the rating message on hover. You can toggle this option to show or hide the rating message on hover.
sk_SK: Táto možnosť umožňuje zobraziť hodnotiacu správu pri prejdení myšou. Túto možnosť môžete prepínať na zobrazenie alebo skrytie hodnotiacej správy pri prejdení myšou.

en: This allows to show the rating message on rating selected. You can toggle this option to show or hide the rating message on rating selected.
sk_SK: Táto možnosť umožňuje zobraziť hodnotiacu správu po výbere hodnotenia. Túto možnosť môžete prepínať na zobrazenie alebo skrytie hodnotiacej správy po výbere hodnotenia.

en: By enabling this feature, you will enable to select multiple image.
sk_SK: Povolením tejto funkcie umožníte výber viacerých obrázkov.

en: By enabling this feature, you will be hide image label.
sk_SK: Povolením tejto funkcie skryjete popis obrázka.

en: This allows to show the header icon. You can toggle this option to show or hide the header icon.
sk_SK: Táto možnosť umožňuje zobraziť ikonu hlavičky. Túto možnosť môžete prepínať na zobrazenie alebo skrytie ikony hlavičky.

en: This allows to show the stem button settings. You can toggle this option to show or hide the stem button settings.
sk_SK: Táto možnosť umožňuje zobraziť nastavenia tlačidla stonky. Túto možnosť môžete prepínať na zobrazenie alebo skrytie nastavení tlačidla stonky.

en: This allows to show the step label. You can toggle this option to show or hide the step label.
sk_SK: Táto možnosť umožňuje zobraziť označenie kroku. Túto možnosť môžete prepínať na zobrazenie alebo skrytie označenia kroku.

en: This allows to show the step subtitle. You can toggle this option to show or hide the step subtitle.
sk_SK: Táto možnosť umožňuje zobraziť podnadpis kroku. Túto možnosť môžete prepínať na zobrazenie alebo skrytie podnadpisu kroku.

en: Container Class allows you to add custom CSS classes to the field container. You can use this to apply custom styles to the field wrapper.
sk_SK: Trieda kontajnera vám umožňuje pridať vlastné CSS triedy do kontajnera poľa. Môžete ich použiť na aplikovanie vlastných štýlov na obal poľa.

en: Allow only one entry for each IP address.
sk_SK: Povoliť iba jeden záznam pre každú IP adresu.

en: Allow only logged in users to submit the form.
sk_SK: Povoliť odosielanie formulára iba prihláseným používateľom.

en: This will prevent empty form submission.
sk_SK: Týmto sa zabráni odoslaniu prázdneho formulára.

en: This will validate the field when the user leaves the field.
sk_SK: Týmto sa pole overí, keď používateľ opustí pole.

en: This will disable storing the user entry in the database.
sk_SK: Týmto sa zakáže ukladanie vstupu používateľa do databázy.

en: This will enable reCAPTCHA v3.
sk_SK: Týmto sa povolí reCAPTCHA v3.

en: This will limit the number of entries.
sk_SK: Týmto sa obmedzí počet záznamov.

en: this will limit the form submission for specific period.
sk_SK: Týmto sa obmedzí odosielanie formulára na konkrétne časové obdobie.

en: This will block the specific IP address from submitting the form.
sk_SK: Týmto sa zablokuje konkrétna IP adresa pred odoslaním formulára.

en: This will allow the specific IP address to submit the form.
sk_SK: Týmto sa umožní konkrétnej IP adrese odoslať formulár.

en: This will enable Google Ads conversion tracking.
sk_SK: Týmto sa povolí sledovanie konverzií Google Ads.

en: How to Configure Confirmation Message/Redirect page
sk_SK: Ako nakonfigurovať potvrdzovaciu správu / presmerovaciu stránku

en: How to Configure Conditional Logic
sk_SK: Ako nakonfigurovať podmienenú logiku

en: How to enable Conversational Form
sk_SK: Ako povoliť konverzačný formulár

en: How to Setup Integrations
sk_SK: Ako nastaviť integrácie

en: How to Configure Email Templates
sk_SK: Ako nakonfigurovať šablóny e-mailov

en: How to Setup ACF integration
sk_SK: Ako nastaviť integráciu ACF

en: How to Setup ActiveCampaign integration
sk_SK: Ako nastaviť integráciu ActiveCampaign

en: How to Setup Acumbamail integration
sk_SK: Ako nastaviť integráciu Acumbamail

en: How to Setup Autonami integration
sk_SK: Ako nastaviť integráciu Autonami

en: How to Setup Dropbox integration
sk_SK: Ako nastaviť integráciu Dropbox

en: How to Setup Elastic Email Integration
sk_SK: Ako nastaviť integráciu Elastic Email

en: How to Setup Encharge integration
sk_SK: Ako nastaviť integráciu Encharge

en: How to Setup Fluent-CRM integration
sk_SK: Ako nastaviť integráciu Fluent-CRM

en: How to Setup Google Sheets integration
sk_SK: Ako nastaviť integráciu Google Sheets

en: How to Setup Integrately integration
sk_SK: Ako nastaviť integráciu Integrately

en: How to Setup Integromat integration
sk_SK: Ako nastaviť integráciu Integromat

en: How to Setup MailChamp integration
sk_SK: Ako nastaviť integráciu MailChamp

en: How to Setup MailPoet integration
sk_SK: Ako nastaviť integráciu MailPoet

en: How to Setup MailerLite integration
sk_SK: Ako nastaviť integráciu MailerLite

en: How to Setup MetaBox integration
sk_SK: Ako nastaviť integráciu MetaBox

en: How to Setup Pabbly integration
sk_SK: Ako nastaviť integráciu Pabbly

en: How to Setup Pods integration
sk_SK: Ako nastaviť integráciu Pods

en: How to Setup Brevo(SendinBlue) integration
sk_SK: Ako nastaviť integráciu Brevo (SendinBlue)

en: How to Setup Telegram integration
sk_SK: Ako nastaviť integráciu Telegram

en: How to Setup WooCommerce integration
sk_SK: Ako nastaviť integráciu WooCommerce

en: How to Setup Zapier integration
sk_SK: Ako nastaviť integráciu Zapier

en: How to Setup Zoho Analytics integration
sk_SK: Ako nastaviť integráciu Zoho Analytics

en: How to Setup Zoho Bigin integration
sk_SK: Ako nastaviť integráciu Zoho Bigin

en: How to Setup Zoho Campaigns integration
sk_SK: Ako nastaviť integráciu Zoho Campaigns

en: How to Setup Zoho Creator integration
sk_SK: Ako nastaviť integráciu Zoho Creator

en: How to Setup Zoho-CRM integration
sk_SK: Ako nastaviť integráciu Zoho-CRM

en: How to Setup Zoho Desk integration
sk_SK: Ako nastaviť integráciu Zoho Desk

en: How to Setup Zoho Flow integration
sk_SK: Ako nastaviť integráciu Zoho Flow

en: How to Setup Zoho Mail integration
sk_SK: Ako nastaviť integráciu Zoho Mail

en: How to Setup Zoho Marketing Hub integration
sk_SK: Ako nastaviť integráciu Zoho Marketing Hub

en: How to Setup Zoho Projects integration
sk_SK: Ako nastaviť integráciu Zoho Projects

en: How to Setup Zoho Recruit integration
sk_SK: Ako nastaviť integráciu Zoho Recruit

en: How to Setup Zoho Sheet integration
sk_SK: Ako nastaviť integráciu Zoho Sheet

en: How to Setup Zoho Sign integration
sk_SK: Ako nastaviť integráciu Zoho Sign

en: How to Setup Zoho Work Drive integration
sk_SK: Ako nastaviť integráciu Zoho Work Drive

en: How to Configure Double Opt-In
sk_SK: Ako nakonfigurovať Double Opt-In

en: How to Configure Form Abandonment
sk_SK: Ako nakonfigurovať opustenie formulára

en: How to Configure PDF Template
sk_SK: Ako nakonfigurovať PDF šablónu

en: How to Setup FlowMattic integration
sk_SK: Ako nastaviť integráciu FlowMattic

en: How to Setup AutomatorWP integration
sk_SK: Ako nastaviť integráciu AutomatorWP

en: How to Setup Uncanny Automator integration
sk_SK: Ako nastaviť integráciu Uncanny Automator

en: How to Setup Automate Hub by Sperse.IO integration
sk_SK: Ako nastaviť integráciu Automate Hub od Sperse.IO

en: How to Setup Thrive Automator integration
sk_SK: Ako nastaviť integráciu Thrive Automator

en: How to Setup WP Webhooks integration
sk_SK: Ako nastaviť integráciu WP Webhooks

en: How to Setup Advanced Form Integration
sk_SK: Ako nastaviť pokročilú integráciu formulára

en: How to Setup IFTTT integration
sk_SK: Ako nastaviť integráciu IFTTT

en: How to Setup n8n.io integration
sk_SK: Ako nastaviť integráciu n8n.io

en: How to Setup Sure Triggers integration
sk_SK: Ako nastaviť integráciu Sure Triggers

en: How to Configure WP User Registration
sk_SK: Ako nakonfigurovať registráciu používateľov WP

en: Allow Only logged in users to view all entries
sk_SK: Povoliť zobrazenie všetkých záznamov len prihláseným používateľom

en: Allow logged in users to edit form entries
sk_SK: Povoliť prihláseným používateľom upravovať záznamy vo formulári

en: Allow to Configure Global Validation Message
sk_SK: Povoliť konfiguráciu globálnej validačnej správy

en: How to add Custom CSS/JS
sk_SK: Ako pridať vlastný CSS/JS
