Bit Form 2.20.4 - en to nl translation catalogue (2445 entries)

en:  is required.
nl:  is verplicht.

en:  should be Time Format
nl:  moet een tijdsformaat zijn

en:  should be a date
nl:  moet een datum zijn

en:  should be a number
nl:  moet een getal zijn

en:  should be a phone number
nl:  moet een telefoonnummer zijn

en:  should be an URL
nl:  moet een URL zijn

en:  should be an email. please provide a valid email address.
nl:  moet een e-mail zijn. Geef een geldig e-mailadres op.

en: #%s no. Form doesn't exists
nl: #%s nr. Formulier bestaat niet

en: #%s no. Form is not active
nl: #%s nr. Formulier is niet actief

en: %s Attachments
nl: %s bijlagen

en: %s Flag
nl: %s vlag

en: %s Owner
nl: %s eigenaar

en: %s Recurrence
nl: %s herhaling

en: %s Reminder
nl: %s herinnering

en: %s Tags
nl: %s tags

en: %s Time Log
nl: %s tijdlog

en: %s is required for %s
nl: %s is vereist voor %s

en: %s is required for woocommerce %s
nl: %s is vereist voor WooCommerce %s

en: %s is required for zoho bigin
nl: %s is vereist voor Zoho Bigin

en: %s is required for zoho bigin, %s module
nl: %s is vereist voor Zoho Bigin, %s module

en: %s is required for zoho campaigns
nl: %s is vereist voor Zoho Campaigns

en: %s is required for zoho creator
nl: %s is vereist voor Zoho Creator

en: %s is required for zoho crm, %s module
nl: %s is vereist voor Zoho CRM, %s module

en: %s is required for zoho recruit, %s module
nl: %s is vereist voor Zoho Recruit, %s module

en: %s to %s
nl: %s tot %s

en: (Allow only selected rules to View Entries)
nl: (Sta alleen geselecteerde rollen toe om inzendingen te bekijken)

en: ** Zoho Analytics doesn't support data INSERT / UPDATE in other integration table
nl: ** Zoho Analytics ondersteunt geen data INSERT / UPDATE in andere integratietabel

en: --Select a data center--
nl: --Selecteer een datacentrum--

en: 24H Format
nl: 24-uurs formaat

en: <p style="font-size: 16px">To use
nl: <p style="font-size: 16px">Om te gebruiken

en: <p style="font-size: 16px">To use Turnstile, you must set Site Key and Secret Key from <a href="
nl: <p style="font-size: 16px">Om Turnstile te gebruiken, moet je de sitekey en geheime sleutel instellen via <a href="

en: <p style="font-size: 16px">To use hCaptcha, you must set Site Key and Secret Key from <a href="
nl: <p style="font-size: 16px">Om hCaptcha te gebruiken, moet je de sitekey en geheime sleutel instellen via <a href="

en: <p style="font-size: 16px">To use reCaptchav2, you must set Site Key and Secret Key from <a href="
nl: <p style="font-size: 16px">Om reCaptchav2 te gebruiken, moet je de sitekey en geheime sleutel instellen via <a href="

en: <p style="margin:0">Successfully Submitted.</p>
nl: <p style="margin:0">Succesvol ingediend.</p>

en: <p>Your account has been rejected by admin.</p>
nl: <p>Je account is afgewezen door de beheerder.</p>

en: A PHP extension stopped the file upload.
nl: Een PHP-extensie heeft de bestandsupload gestopt.

en: A record gets updated if the email already exists, else a new record will be created.
nl: Een record wordt bijgewerkt als het e-mailadres al bestaat, anders wordt een nieuw record aangemaakt.

en: A string of characters which are used to define how the date will be displayed in the input box. The supported characters are defined in the <a href="https://flatpickr.js.org/formatting/" target="_blank">documentation.</a>
nl: Een reeks tekens die bepalen hoe de datum wordt weergegeven in het invoerveld. De ondersteunde tekens zijn gedefinieerd in de <a href="https://flatpickr.js.org/formatting/" target="_blank">documentatie.</a>

en: ACF Fields
nl: ACF-velden

en: ACF File Upload Fields Map
nl: ACF bestandsupload velden koppeling

en: ACF fields Mapping
nl: ACF-velden koppeling

en: AND
nl: EN

en: API Integration
nl: API-integratie

en: API Key
nl: API-sleutel

en: API Key cann't be empty
nl: API-sleutel kan niet leeg zijn

en: API Key...
nl: API-sleutel...

en: API Key:
nl: API-sleutel:

en: API Secret:
nl: API secret:

en: API Token...
nl: API-token...

en: API Token:
nl: API-token:

en: API key
nl: API-sleutel

en: API key saved successfully
nl: API-sleutel succesvol opgeslagen

en: API key:
nl: API-sleutel:

en: Accept And Continue
nl: Accepteren en doorgaan

en: Accept and complete to share non-sensitive diagnostic data to help us improve your experience.
nl: Accepteer en voltooi om niet-gevoelige diagnostische gegevens te delen om ons te helpen je ervaring te verbeteren.

en: Accept and continue to share usage data for improvements, or skip for using the plugin.
nl: Accepteer en ga verder om gebruiksgegevens te delen voor verbeteringen, of sla over om de plugin te gebruiken.

en: Access API Key cann't be empty
nl: Toegangs-API-sleutel mag niet leeg zijn

en: Access API Key...
nl: Toegangs-API-sleutel...

en: Access API Key:
nl: Toegangs-API-sleutel:

en: Access API URL cann't be empty
nl: Toegangs-API-URL mag niet leeg zijn

en: Access API URL...
nl: Toegangs-API-URL...

en: Access API URL:
nl: Toegangs-API-URL:

en: Access Code...
nl: Toegangscode...

en: Access Setting
nl: Toegangsinstellingen

en: Access Token can't be empty
nl: Toegangstoken mag niet leeg zijn

en: Access Token...
nl: Toegangstoken...

en: Access Token:
nl: Toegangstoken:

en: Account Name
nl: Accountnaam

en: Account SID can't be empty
nl: Account SID mag niet leeg zijn

en: Action
nl: Actie

en: Action Behaviour:
nl: Actiegedrag:

en: Action Column
nl: Actiekolom

en: Action Effect:
nl: Actie-effect:

en: Action Run When:
nl: Actie wordt uitgevoerd wanneer:

en: Action:
nl: Actie:

en: Actions
nl: Acties

en: Actions:
nl: Acties:

en: Activate Your Account
nl: Activeer je account

en: Activation success
nl: Activatie geslaagd

en: Active List
nl: Actieve lijst

en: Active Options
nl: Actieve opties

en: ActiveCampaign Fields
nl: ActiveCampaign velden

en: ActiveCampaign fields refresh failed. please try again
nl: ActiveCampaign velden vernieuwen mislukt. probeer het opnieuw

en: ActiveCampaign fields refreshed
nl: ActiveCampaign velden vernieuwd

en: ActiveCampaign lists refresh failed. please try again
nl: ActiveCampaign lijsten vernieuwen mislukt. probeer het opnieuw

en: ActiveCampaign lists refreshed
nl: ActiveCampaign lijsten vernieuwd

en: ActiveCampaign tags refresh failed. please try again
nl: ActiveCampaign tags vernieuwen mislukt. probeer het opnieuw

en: ActiveCampaign tags refreshed
nl: ActiveCampaign tags vernieuwd

en: Acumbamail Fields
nl: Acumbamail velden

en: Acumbamail documentation
nl: Acumbamail documentatie

en: Add
nl: Toevoegen

en: Add %s to issue pushed to Zoho Projects
nl: Voeg %s toe aan issue dat naar Zoho Projects wordt gestuurd

en: Add Address Field
nl: Adresveld toevoegen

en: Add Conditional Logic
nl: Voorwaardelijke logica toevoegen

en: Add Contact Tag
nl: Contacttag toevoegen

en: Add Custom Tag
nl: Voeg aangepaste tag toe

en: Add Double Opt-in
nl: Dubbele opt-in toevoegen

en: Add Email BCC
nl: Voeg e-mail BCC toe

en: Add Email CC
nl: Voeg e-mail CC toe

en: Add Email Receiver
nl: Voeg e-mailontvanger toe

en: Add Group
nl: Groep toevoegen

en: Add Groups
nl: Groepen toevoegen

en: Add Meta field
nl: Metaveld toevoegen

en: Add More
nl: Meer toevoegen

en: Add More +
nl: Meer toevoegen +

en: Add More Alternative Success Message
nl: Meer alternatieve succesberichten toevoegen

en: Add More Alternative URl
nl: Meer alternatieve URL's toevoegen

en: Add More Hook
nl: Meer hooks toevoegen

en: Add More Related List
nl: Voeg meer gerelateerde lijsten toe

en: Add New
nl: Nieuw toevoegen

en: Add New Post Type
nl: Nieuw berichttype toevoegen

en: Add New Step
nl: Nieuwe stap toevoegen

en: Add New Template
nl: Nieuw sjabloon toevoegen

en: Add Options List
nl: Optielijst toevoegen

en: Add Post Type
nl: Berichttype toevoegen

en: Add Random Number
nl: Voeg willekeurig nummer toe

en: Add Send Activation Email
nl: Activatie-e-mail toevoegen

en: Add Status to contact
nl: Status toevoegen aan contact

en: Add Steps
nl: Stappen toevoegen

en: Add Subscriber Status
nl: Abonneestatus toevoegen

en: Add Tags
nl: Tags toevoegen

en: Add Url Parameter: (optional)
nl: URL-parameter toevoegen: (optioneel)

en: Add a Note
nl: Notitie toevoegen

en: Add a contact owner
nl: Een contacteigenaar toevoegen

en: Add a flag to
nl: Voeg een vlag toe aan

en: Add a group to project pushed to Zoho Projects.
nl: Voeg een groep toe aan project dat naar Zoho Projects wordt gestuurd.

en: Add a layout to project pushed to Zoho Projects.
nl: Voeg een layout toe aan project dat naar Zoho Projects wordt gestuurd.

en: Add a lifecycle stage
nl: Een levenscyclusfase toevoegen

en: Add a note from bitform to pushed to Zoho Bigin.
nl: Voeg een notitie van bitform toe om naar Zoho Bigin te sturen.

en: Add a note from bitform to pushed to Zoho Recruit.
nl: Voeg een notitie van bitform toe om naar Zoho Recruit te sturen.

en: Add a owner to records pushed to Zoho CRM.
nl: Voeg een eigenaar toe aan records die naar Zoho CRM worden gestuurd.

en: Add a owner to ticket pushed to Zoho Desk.
nl: Voeg een eigenaar toe aan ticket dat naar Zoho Desk wordt gestuurd.

en: Add a product to ticket pushed to Zoho Desk.
nl: Voeg een product toe aan ticket dat naar Zoho Desk wordt gestuurd.

en: Add a tag to records pushed to Zoho CRM
nl: Voeg een tag toe aan records die naar Zoho CRM worden gestuurd

en: Add a tag to records pushed to Zoho CRM.
nl: Voeg een tag toe aan records die naar Zoho CRM worden gestuurd.

en: Add an owner to %s  pushed to Zoho Projects.
nl: Voeg een eigenaar toe aan %s dat naar Zoho Projects wordt gestuurd.

en: Add attachments from Bit-integration-pro to OneDrive folder.
nl: Voeg bijlagen van Bit-integration-pro toe aan OneDrive map.

en: Add attachments from BitForm to Zoho Bigin.
nl: Voeg bijlagen van BitForm toe aan Zoho Bigin.

en: Add attachments from BitForm to Zoho Workdrive folder.
nl: Voeg bijlagen van BitForm toe aan Zoho Workdrive map.

en: Add attachments from BitForm to mail pushed to Zoho Mail.
nl: Voeg bijlagen van BitForm toe aan e-mail die naar Zoho Mail wordt gestuurd.

en: Add attachments from BitForm to ticket pushed to Zoho Desk.
nl: Voeg bijlagen van BitForm toe aan ticket dat naar Zoho Desk wordt gestuurd.

en: Add attachments or Signature field from BitForm to send Telegram.
nl: Voeg bijlagen of handtekeningveld van BitForm toe om naar Telegram te sturen.

en: Add attachments or signatures from BitForm to CRM.
nl: Voeg bijlagen of handtekeningen van BitForm toe aan CRM.

en: Add field
nl: Veld toevoegen

en: Add field value to use as folder name
nl: Voeg veldwaarde toe om als mapnaam te gebruiken

en: Add followers to issue pushed to Zoho Projects
nl: Voeg volgers toe aan issue dat naar Zoho Projects wordt gestuurd

en: Add form field
nl: Voeg formulierveld toe

en: Add lead status
nl: Lead-status toevoegen

en: Add mail from address
nl: Voeg mail van adres toe

en: Add priority to deal
nl: Prioriteit toevoegen aan deal

en: Add recurrence to %s pushed to Zoho Projects.
nl: Voeg herhaling toe aan %s dat naar Zoho Projects wordt gestuurd.

en: Add reminder to %s pushed to Zoho Projects.
nl: Voeg herinnering toe aan %s dat naar Zoho Projects wordt gestuurd.

en: Add tags to %s pushed to Zoho Projects.
nl: Voeg tags toe aan %s dat naar Zoho Projects wordt gestuurd.

en: Add tags to contact
nl: Tags toevoegen aan contact

en: Add time log to %s pushed to Zoho Projects.
nl: Voeg tijdlog toe aan %s dat naar Zoho Projects wordt gestuurd.

en: Add type to deal
nl: Type toevoegen aan deal

en: Add/Edit Options
nl: Opties toevoegen/bewerken

en: Add/Edit Rating Options
nl: Beoordelingsopties toevoegen/bewerken

en: Add/Edit Suggestions
nl: Suggesties toevoegen/bewerken

en: Added
nl: Toegevoegd

en: Additional Actions
nl: Extra acties

en: Address Field Map
nl: Adresveld-mapping

en: Admin Email Notification
nl: E-mailnotificatie beheerder

en: Admin Label
nl: Beheerderlabel

en: Admin Label is the title of the field that will be used as an alternative reference throughout the dashboard. You can toggle this option to use or disable the admin label.
nl: Admin Label is de titel van het veld die als alternatieve referentie in het dashboard wordt gebruikt. Je kunt deze optie in- of uitschakelen om het admin label te gebruiken of uit te schakelen.

en: Advance File Upload
nl: Geavanceerd bestand uploaden

en: Advanced Configuration
nl: Geavanceerde configuratie

en: Advanced Date Time
nl: Geavanceerde datum tijd

en: Advanced File Upload
nl: Geavanceerd bestand uploaden

en: Advanced File Upload Field
nl: Geavanceerd bestandsupload veld

en: All Entries
nl: Alle invoeren

en: All Forms
nl: Alle formulieren

en: All List:
nl: Alle lijsten:

en: All Side
nl: Alle zijden

en: All Submitted Response
nl: Alle ingediende reacties

en: All Tags:
nl: Alle tags:

en: All User
nl: Alle gebruikers

en: All fields are required
nl: Alle velden zijn verplicht

en: All list field fetched successfully
nl: Alle lijstvelden succesvol opgehaald

en: Allow Custom Option:
nl: Aangepaste optie toestaan:

en: Allow Download (Link)
nl: Download toestaan (link)

en: Allow File Browse
nl: Bestandsverkenner toestaan

en: Allow Input
nl: Invoer toestaan

en: Allow Maximum Upload Size
nl: Maximale uploadgrootte toestaan

en: Allow Multiple
nl: Meerdere toestaan

en: Allow Multiple Select:
nl: Meerdere selecties toestaan:

en: Allow Multiple:
nl: Meerdere toestaan:

en: Allow Only logged in users to view all entries
nl: Sta alleen ingelogde gebruikers toe om alle inzendingen te bekijken

en: Allow Other Option
nl: Andere optie toestaan

en: Allow Other Option:
nl: Andere optie toestaan:

en: Allow Roles to edit Other's entries
nl: Sta rollen toe om inzendingen van anderen te bewerken

en: Allow Roles to edit own entries
nl: Sta rollen toe om eigen inzendingen te bewerken

en: Allow Roles to view Other's entries
nl: Sta rollen toe om inzendingen van anderen te bekijken

en: Allow Roles to view own entries
nl: Sta rollen toe om eigen inzendingen te bekijken

en: Allow Users to Edit Form Entries
nl: Sta gebruikers toe om formulierinzendingen te bewerken

en: Allow copy to Pasting of files
nl: Kopiëren en plakken van bestanden toestaan

en: Allow empty form as Save draft
nl: Leeg formulier toestaan als concept opslaan

en: Allow logged in users to edit form entries
nl: Sta ingelogde gebruikers toe om formulierinzendingen te bewerken

en: Allow only logged in users to submit the form.
nl: Sta alleen ingelogde gebruikers toe om het formulier in te dienen.

en: Allow only one entry for each IP address.
nl: Sta slechts één inzending toe per IP-adres.

en: Allow reorder files
nl: Bestanden herschikken toestaan

en: Allow single entry for each IP address
nl: Sta één inzending toe per IP-adres

en: Allow to Configure Global Validation Message
nl: Sta toe om globale validatieberichten te configureren

en: Allowed Countries :
nl: Toegestane landen:

en: Allowed File Mime Type:
nl: Toegestane bestandsmime-types:

en: Allowed File Type:
nl: Toegestane bestandstypen:

en: Allowed IP
nl: Toegestane IP

en: Allowed IP List
nl: Toegestane IP-lijst

en: Allows the user to enter a date directly into the input field. By default, direct entry is disabled.
nl: Hiermee kan de gebruiker een datum direct in het invoerveld invoeren. Standaard is directe invoer uitgeschakeld.

en: Allows you to preset the language to be used in the hosted payment pages shown to the consumer. This option is Optional. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/v2/payments-api/create-payment#:~:text=locale,OPTIONAL,-Allows%20you%20to'>learn more</a>
nl: Hiermee kun je de taal vooraf instellen die gebruikt wordt in de gehoste betaalpagina's die aan de consument worden getoond. Deze optie is optioneel. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/v2/payments-api/create-payment#:~:text=locale,OPTIONAL,-Allows%20you%20to'>Meer informatie</a>

en: Already activated account
nl: Reeds geactiveerd account

en: Already have a submit button
nl: Heeft al een verzendknop

en: Always
nl: Altijd

en: Always save abandoned form entries
nl: Altijd verlaten formulierinvoer opslaan

en: Amount
nl: Bedrag

en: Amount Type
nl: Bedragtype

en: Announcement
nl: Aankondiging

en: Api Key can't be empty
nl: API-sleutel mag niet leeg zijn

en: Api Key...
nl: API-sleutel...

en: Api Secret...
nl: API-geheim...

en: App Settings
nl: App-instellingen

en: App delete successfully.
nl: App succesvol verwijderd.

en: App deletion failed Cause
nl: App verwijderen mislukt. Oorzaak:

en: App deletion failed. please try again
nl: App verwijderen mislukt. Probeer het opnieuw

en: Appearance
nl: Uiterlijk

en: Application:
nl: Applicatie:

en: Applications refresh failed Cause:
nl: Applicaties vernieuwen mislukt. Oorzaak:

en: Applications refresh failed. please try again
nl: Applicaties vernieuwen mislukt. Probeer het opnieuw

en: Applications refreshed
nl: Applicaties vernieuwd

en: Approval
nl: Goedkeuring

en: Are you sure to clone this integration?
nl: Weet je zeker dat je deze integratie wilt klonen?

en: Are you sure to delete post type?
nl: Weet je zeker dat je het berichttype wilt verwijderen?

en: Are you sure to delete these
nl: Weet je zeker dat je deze wilt verwijderen

en: Are you sure to delete this App configuration?
nl: Weet je zeker dat je deze App-configuratie wilt verwijderen?

en: Are you sure to delete this URL ?
nl: Weet je zeker dat je deze URL wilt verwijderen?

en: Are you sure to delete this form?
nl: Weet je zeker dat je dit formulier wilt verwijderen?

en: Are you sure to delete this integration?
nl: Weet je zeker dat je deze integratie wilt verwijderen?

en: Are you sure to delete this message ?
nl: Weet je zeker dat je dit bericht wilt verwijderen?

en: Are you sure to delete this note
nl: Weet je zeker dat je deze notitie wilt verwijderen

en: Are you sure to delete this report
nl: Weet je zeker dat je dit rapport wilt verwijderen

en: Are you sure to delete this table?
nl: Weet je zeker dat je deze tabel wilt verwijderen?

en: Are you sure to delete this template
nl: Weet je zeker dat je dit sjabloon wilt verwijderen

en: Are you sure to delete this web hook?
nl: Weet je zeker dat je deze webhook wilt verwijderen?

en: Are you sure to duplicate this entry?
nl: Weet je zeker dat je deze inzending wilt dupliceren?

en: Are you sure to duplicate this form ?
nl: Weet je zeker dat je dit formulier wilt dupliceren?

en: Are you sure to duplicate this template?
nl: Weet je zeker dat je dit sjabloon wilt dupliceren?

en: Are you sure to export this form ?
nl: Weet je zeker dat je dit formulier wilt exporteren?

en: Arrange fields in order of preferance for upsertion
nl: Rangschik velden in volgorde van voorkeur voor upsertion

en: Assign Project Users
nl: Wijs projectgebruikers toe

en: Assign users to project pushed to Zoho Projects.
nl: Wijs gebruikers toe aan project dat naar Zoho Projects wordt gestuurd.

en: Assignment Rules
nl: Toewijzingsregels

en: Assignment Rules refresh failed. please try again
nl: Toewijzingsregels vernieuwen mislukt. Probeer het opnieuw

en: Assignment Rules refreshed
nl: Toewijzingsregels vernieuwd

en: Assignment rules is empty
nl: Toewijzingsregels zijn leeg

en: Associate deal with company
nl: Deal koppelen aan bedrijf

en: Associate deal with contacts
nl: Deal koppelen aan contacten

en: At least 1 condition needed
nl: Ten minste 1 voorwaarde nodig

en: At least one digit (0-9)
nl: Ten minste één cijfer (0-9)

en: At least one lowercase character (a-z)
nl: Ten minste één kleine letter (a-z)

en: At least one special character (~!@#$%^&*(){}[]<>+-_=/\|;:,.)
nl: Ten minste één speciaal teken (~!@#$%^&*(){}[]<>+-_=/\|;:,.)

en: At least one uppercase character (A-Z)
nl: Ten minste één hoofdletter (A-Z)

en: Attachment
nl: Bijlage

en: Attachments
nl: Bijlagen

en: Attachments or Signature field
nl: Bijlagen of handtekeningveld

en: Audience List:
nl: Doelgroeplijst:

en: Audience list failed. please try again
nl: Doelgroeplijst mislukt. Probeer het opnieuw

en: Audience list refresh failed Cause: %s. please try again
nl: Vernieuwen van doelgroeplijst mislukt. Oorzaak: %s. Probeer het opnieuw

en: Audience list refreshed
nl: Doelgroeplijst vernieuwd

en: Audience tags failed. please try again
nl: Doelgroep-tags mislukt. Probeer het opnieuw

en: Audience tags refresh failed Cause: %s. please try again
nl: Vernieuwen van doelgroep-tags mislukt. Oorzaak: %s. Probeer het opnieuw

en: Audience tags refreshed
nl: Doelgroep-tags vernieuwd

en: Auth Token can't be empty
nl: Auth Token mag niet leeg zijn

en: Auth Token...
nl: Auth token...

en: Auth Token:
nl: Auth token:

en: Author
nl: Auteur

en: Authorization Failed
nl: Autorisatie mislukt

en: Authorization Successful
nl: Autorisatie geslaagd

en: Authorization failed
nl: Autorisatie mislukt

en: Authorization failed Cause:
nl: Autorisatie mislukt. Oorzaak:

en: Authorization failed. please try again
nl: Autorisatie mislukt. Probeer het opnieuw

en: Authorize
nl: Autoriseren

en: Authorize App Name...
nl: App-naam autoriseren...

en: Authorize App Name:
nl: App-naam autoriseren:

en: Authorize App:
nl: App autoriseren:

en: Authorize New Dropbox App
nl: Nieuwe dropbox app autoriseren

en: Authorize New Google App
nl: Nieuwe Google-app autoriseren

en: Authorize New Mailchimp App
nl: Nieuwe Mailchimp-app autoriseren

en: Authorize New One Drive App
nl: Nieuwe one drive app autoriseren

en: Authorize New Rapidmail Account
nl: Nieuw rapidmail account autoriseren

en: Authorize New Zoho Analytics App
nl: Nieuwe zoho analytics app autoriseren

en: Authorize New Zoho Bigin App
nl: Nieuwe zoho bigin app autoriseren

en: Authorize New Zoho CRM App
nl: Autoriseer nieuwe Zoho CRM-app

en: Authorize New Zoho Campaigns App
nl: Autoriseer nieuwe Zoho Campaigns-app

en: Authorize New Zoho Creator App
nl: Autoriseer nieuwe Zoho Creator-app

en: Authorize New Zoho Desk App
nl: Autoriseer nieuwe Zoho Desk-app

en: Authorized App:
nl: Geautoriseerde app:

en: Authorized Failed
nl: Autorisatie mislukt

en: Authorized Filled
nl: Autorisatie ingevuld

en: Authorized Redirect URIs:
nl: Geautoriseerde redirect URI's:

en: Authorized Successfully
nl: Succesvol geautoriseerd

en: Authorized failed
nl: Autorisatie mislukt

en: Authorized successfully
nl: Succesvol geautoriseerd

en: Authorized ✔
nl: Geautoriseerd ✔

en: Auto
nl: Automatisch

en: Auto Complete
nl: Automatisch aanvullen

en: Auto Login After Registration
nl: Automatisch inloggen na registratie

en: Autocomplete :
nl: Automatisch aanvullen:

en: Autocomplete allows you to specify what type of automated assistance the browser should provide for filling out the field, <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Attributes/autocomplete'>Learn more</a>
nl: Automatisch aanvullen stelt je in staat om te specificeren welk type geautomatiseerde hulp de browser moet bieden bij het invullen van het veld, <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Attributes/autocomplete'>Meer informatie</a>

en: Automatic
nl: Automatisch

en: Autonami Fields
nl: Autonami velden

en: Autonami Lists:
nl: Autonami lijsten:

en: Autonami Pro Plugins not found
nl: Autonami Pro Plugins niet gevonden

en: Autonami Tags:
nl: Autonami tags:

en: Autonami fields refresh failed. please try again
nl: Autonami velden vernieuwen mislukt. probeer het opnieuw

en: Autonami fields refreshed
nl: Autonami velden vernieuwd

en: Autonami lists and tags refresh failed Cause:
nl: Autonami lijsten en tags vernieuwen mislukt. Oorzaak:

en: Autonami lists and tags refresh failed. please try again
nl: Autonami lijsten en tags vernieuwen mislukt. probeer het opnieuw

en: Autonami lists and tags refreshed
nl: Autonami lijsten en tags vernieuwd

en: Available Font for PDF
nl: Beschikbare lettertypen voor PDF

en: Available Integrations
nl: Beschikbare integraties

en: Available On
nl: Beschikbaar op

en: Available On Pro
nl: Beschikbaar in pro

en: Available Payment Gateways
nl: Beschikbare betalingsgateways

en: Available on
nl: Beschikbaar op

en: Azure Portal
nl: Azure portal

en: BG Height
nl: BG-hoogte

en: BG Height/Width
nl: BG-hoogte/breedte

en: BG Width
nl: BG-breedte

en: Back
nl: Terug

en: Back to fields list
nl: Terug naar veldenlijst

en: Background
nl: Achtergrond

en: Background Blend Mode
nl: Achtergrond blend-modus

en: Background Color
nl: Achtergrondkleur

en: Background Color:
nl: Achtergrondkleur:

en: Background Filter
nl: Achtergrondfilter

en: Background Image
nl: Achtergrondafbeelding

en: Background Img Position
nl: Positie achtergrondafbeelding

en: Background Img Repeat
nl: Achtergrondafbeelding herhalen

en: Background Img Size
nl: Grootte achtergrondafbeelding

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Bad
nl: Slecht

en: Basic
nl: Basis

en: Basic Configuration
nl: Basisconfiguratie

en: Be sure to configure conditional logic for displaying Success/Error messages and Redirect Page. If no conditional logic is set, the default confirmation will be displayed.
nl: Zorg ervoor dat je voorwaardelijke logica configureert voor het weergeven van succes/foutmeldingen en doorverwijspagina. Als er geen voorwaardelijke logica is ingesteld, wordt de standaardbevestiging weergegeven.

en: Before Due Date
nl: Voor vervaldatum

en: Between
nl: Tussen

en: Billable
nl: Factureerbaar

en: Billing
nl: Facturering

en: Billing Status
nl: Factureringsstatus

en: Bit Form
nl: Bit form

en: Bit Form - Contact Form Builder Plugin for WordPress
nl: Bit form - contactformulier builder plugin voor WordPress

en: Bit Form - Most advanced form builder and entries management plugin
nl: Bit Form - Meest geavanceerde formulierbouwer en invoerbeheer plugin

en: Bit Form API
nl: Bit form API

en: Bit form Google reCaptcha V2 documentation
nl: Bit form Google reCaptcha V2 documentatie

en: Bit form Google reCaptcha V3 documentation
nl: Bit form Google reCaptcha V3 documentatie

en: Bit form Mollie Payment Gateway documentation
nl: Bit form Mollie Betalingsgateway documentatie

en: Bit form PayPal Payment Gateway documentation
nl: Bit form PayPal Betalingsgateway documentatie

en: Bit form Razorpay Payment Gateway documentation
nl: Bit form Razorpay Betalingsgateway documentatie

en: Bit form Stripe Payment Gateway documentation
nl: Bit form Stripe Betalingsgateway documentatie

en: Bit form Turnstile documentation
nl: Bit form Turnstile documentatie

en: Bit form hCaptcha documentation
nl: Bit form hCaptcha documentatie

en: Bitform Pages
nl: Bitform pagina's

en: Bitform block settings
nl: Bitform blokinstellingen

en: Bitforms Pages
nl: Bitforms pagina's

en: Black
nl: Zwart

en: Block Gap
nl: Blokafstand

en: Blocked IP
nl: Geblokkeerde IP

en: Blocked IP List
nl: Lijst met geblokkeerde IP's

en: Blocked IP list
nl: Geblokkeerde IP-lijst

en: Blue
nl: Blauw

en: Blur
nl: Vervagen

en: Body:
nl: Inhoud:

en: Border
nl: Rand

en: Border Color
nl: Randkleur

en: Border Radius
nl: Randradius

en: Border Width
nl: Randbreedte

en: Bot API Key...
nl: Bot API-sleutel...

en: Bot API Key:
nl: Bot API-sleutel:

en: Both Side Gap
nl: Afstand aan beide zijden

en: Breakpoint Modification
nl: Breekpunt aanpassing

en: Breakpoint width size modification
nl: Aanpassing breedte breekpunt

en: Brevo(SendinBlue) API Console
nl: Brevo(SendinBlue) API console

en: Brightness
nl: Helderheid

en: Browse Template
nl: Sjabloon bekijken

en: Browse...
nl: Bladeren...

en: Button
nl: Knop

en: Button Align
nl: Knop uitlijning

en: Button Align:
nl: Knop uitlijnen:

en: Button Alignment:
nl: Uitlijning knoppen:

en: Button Icons
nl: Knoppictogrammen

en: Button Position:
nl: Knoppositie:

en: Button Reverse
nl: Knop omkeren

en: Button Style
nl: Knopstijl

en: Button Text
nl: Knoptekst

en: Button Type
nl: Knoptype

en: Button View:
nl: Knopweergave:

en: Buy Premium
nl: Koop premium

en: By Roles
nl: Op basis van rollen

en: By default, first row of the worksheet is considered as header row. This can be used if tabular data starts from any row other than the first row.
nl: Standaard wordt de eerste rij van het werkblad beschouwd als koprij. Dit kan worden gebruikt als tabelgegevens beginnen vanaf een andere rij dan de eerste rij.

en: By disabling this option, you can configure the double opt-in confirmation email from Conditional Logics manually.
nl: Door deze optie uit te schakelen, kun je de dubbele opt-in-bevestigingsmail handmatig configureren via Conditionele Logica.

en: By enabling this feature, you will be hide image label.
nl: Door deze functie in te schakelen, verberg je het afbeeldingslabel.

en: By enabling this feature, you will enable to select multiple image.
nl: Door deze functie in te schakelen, kun je meerdere afbeeldingen selecteren.

en: By enabling this option only listed IP can submit this form.
nl: Door deze optie in te schakelen kan alleen het vermelde IP dit formulier indienen.

en: CPT added successfully, refresh your window
nl: CPT succesvol toegevoegd, vernieuw je venster

en: Can not save empty form.
nl: Kan geen leeg formulier opslaan.

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Cannot read file size
nl: Kan bestandsgrootte niet lezen

en: Captcha Settings
nl: Captcha-instellingen

en: Captcha Settings Updated
nl: Captcha-instellingen bijgewerkt

en: Caption
nl: Bijschrift

en: Capture
nl: Vastleggen

en: Capture GCLID
nl: GCLID vastleggen

en: Capture Google Ads (Click ID)
nl: Google Ads vastleggen (klik-ID)

en: Capture Google Ads Click
nl: Google Ads-klik vastleggen

en: Center
nl: Midden

en: Change
nl: Wijzigen

en: Chat List:
nl: Chatlijst:

en: Chat here
nl: Chat hier

en: Chat list refresh failed Cause:
nl: Vernieuwen van chatlijst mislukt. Oorzaak:

en: Chat list refresh failed. please try again
nl: Vernieuwen van chatlijst mislukt. Probeer het opnieuw

en: Chat list refreshed
nl: Chatlijst vernieuwd

en: Check Boxs
nl: Selectievakjes

en: Check Position
nl: Positie aanvinken

en: Check out our
nl: Bekijk onze

en: Checkbox
nl: Selectievakje

en: Checked Value
nl: Aangevinkte waarde

en: Checked by Default
nl: Standaard aangevinkt

en: Choose a unique name to identify this integration within your app.
nl: Kies een unieke naam om deze integratie binnen je app te identificeren.

en: Choose the type of reCaptcha V2 (either I'm not a robot checkbox or Invisible reCaptcha badge).
nl: Kies het type reCaptcha V2 (ofwel het selectievakje 'Ik ben geen robot' of het onzichtbare reCaptcha-badge).

en: Choose the type of reCaptcha V3 (reCaptcha V3).
nl: Kies het type reCaptcha V3 (reCaptcha V3).

en: Choose/Drop your file (.json)
nl: Kies/Drop je bestand (.json)

en: City:
nl: Plaats:

en: Clear
nl: Wissen

en: Clear Button
nl: Wisknop

en: Click
nl: Klik

en: Click here
nl: Klik hier

en: Click here to see terms
nl: Klik hier om de voorwaarden te bekijken

en: Click on the
nl: Klik op de

en: Click on the Register button and add Label.
nl: Klik op de knop Registreren en voeg een Label toe.

en: Click on the Submit button.
nl: Klik op de knop Verzenden.

en: Client ID cann't be empty
nl: Client-ID kan niet leeg zijn

en: Client Id can't be empty
nl: Client Id mag niet leeg zijn

en: Client Id...
nl: Client id...

en: Client Secret
nl: Client secret

en: Client Secret can't be empty
nl: Client Secret mag niet leeg zijn

en: Client Secret...
nl: Client secret...

en: Client Secret:
nl: Client secret:

en: Client id...
nl: Client-ID...

en: Client id:
nl: Client-ID:

en: Client secret...
nl: Client-geheim...

en: Client secret:
nl: Client-geheim:

en: Clone
nl: Klonen

en: Clone Step
nl: Stap klonen

en: Close
nl: Sluiten

en: Close On Select:
nl: Sluiten bij selectie:

en: Cloudflare Turnstile CAPTCHA
nl: Cloudflare turnstile CAPTCHA

en: Cloudflare Turnstile Validation Error:
nl: Cloudflare turnstile validatiefout:

en: Cloudflare Turnstile reCAPTCHA Admin
nl: Cloudflare turnstile reCAPTCHA admin

en: Color
nl: Kleur

en: Color Fill
nl: Kleurvulling

en: Color Picker
nl: Kleurkiezer

en: Color-dodge
nl: Kleur-dodge

en: Column Gap
nl: Kolomafstand

en: Column Header
nl: Kolomkop

en: Column Mapping
nl: Kolomtoewijzing

en: Column Title
nl: Kolomtitel

en: Column Width
nl: Kolombreedte

en: Comment Status
nl: Reactiestatus

en: Company
nl: Bedrijf

en: Completion Rate
nl: Voltooiingspercentage

en: Condition
nl: Voorwaarde

en: Conditional Logic
nl: Voorwaardelijke logica

en: Conditional Logics
nl: Voorwaardelijke logica

en: Conditional Logics are triggered based on the order of the logic groups. The higher the logic group, the higher the priority. If you want to change the priority, you can sort by drag and drop the logic group.
nl: Voorwaardelijke logica wordt geactiveerd op basis van de volgorde van de logicagroepen. Hoe hoger de logicagroep, hoe hoger de prioriteit. Als je de prioriteit wilt wijzigen, kun je de logicagroep sorteren door te slepen en neer te zetten.

en: Config Option
nl: Configuratie optie

en: Configuration
nl: Configuratie

en: Configure default confirmation email template
nl: Configureer standaard bevestigingsmail-sjabloon

en: Confirm on Close:
nl: Bevestigen bij sluiten:

en: Confirmation
nl: Bevestiging

en: Confirmations
nl: Bevestigingen

en: Confirmed entries
nl: Bevestigde items

en: Connect
nl: Verbinden

en: Connect New Active Campaing API
nl: Verbind nieuwe active campaing API

en: Connect Successfully
nl: Succesvol verbonden

en: Connected API List:
nl: Verbonden API-lijst:

en: Connected API:
nl: Verbonden API:

en: Connected Accounts
nl: Verbonden accounts

en: Connected with WooCommerce Successfully
nl: Succesvol verbonden met WooCommerce

en: Connected/Authorized Platforms
nl: Verbonden/geautoriseerde platforms

en: Contact :
nl: Contact:

en: Contact Email
nl: Contact e-mail

en: Contact Fields refresh failed. please try again
nl: Contactvelden vernieuwen mislukt. Probeer het opnieuw

en: Contact Fields refreshed
nl: Contactvelden vernieuwd

en: Contact Form
nl: Contactformulier

en: Contact Form Builder - Bit Form
nl: Contactformulier bouwer - bit form

en: Contact Form Builder Plugin: Multi Step Contact Form, Payment Form, Custom Contact Form Plugin by Bit Form
nl: Contactformulier bouwer plugin: meerstaps contactformulier, betalingsformulier, aangepaste contactformulier plugin door bit form

en: Contact Owner
nl: Contacteigenaar

en: Contacts
nl: Contacten

en: Contain
nl: Bevat

en: Contain All
nl: Bevat alle

en: Contains
nl: Bevat

en: Content Direction
nl: Inhoudrichting

en: Control how the record gets updated.
nl: Bepaal hoe het record wordt bijgewerkt.

en: Control how the row gets updated.
nl: Bepaal hoe de rij wordt bijgewerkt.

en: Conversational CSS Saved Successfully!
nl: Conversationele CSS succesvol opgeslagen!

en: Conversational Form
nl: Conversatieformulier

en: Conversational Form Settings
nl: Instellingen voor gespreksformulier

en: Conversational Steps settings
nl: Instellingen voor gespreksstappen

en: Copied on clipboard.
nl: Gekopieerd naar klembord.

en: Copy Your Domain URL and Goto Google ReCaptcha Dashboard, paste it under Domains.
nl: Kopieer je domein-URL en ga naar het Google ReCaptcha Dashboard, plak het onder Domeinen.

en: Copy the
nl: Kopieer de

en: Copy the API key and paste it in the Bit Form
nl: Kopieer de API-sleutel en plak deze in het Bit Form

en: Country
nl: Land

en: Country Field available in Pro version of Bit Form.
nl: Landenveld beschikbaar in Pro-versie van Bit Form.

en: Country Not Found Text
nl: Tekst voor niet-gevonden land

en: Country Not Found Text Modify
nl: Tekst voor niet-gevonden land wijzigen

en: Country:
nl: Land:

en: Create
nl: Aanmaken

en: Create API User
nl: API-gebruiker aanmaken

en: Create First Form
nl: Maak eerste formulier

en: Create First View
nl: Maak eerste weergave

en: Create Form
nl: Formulier maken

en: Create Issue
nl: Probleem maken

en: Create Milestone
nl: Mijlpaal maken

en: Create New Folder
nl: Nieuwe map maken

en: Create New Note
nl: Nieuwe notitie maken

en: Create Project
nl: Project maken

en: Create Sub Task
nl: Subtaak maken

en: Create Task
nl: Taak maken

en: Create Tasklist
nl: Takenlijst maken

en: Create View
nl: Weergave maken

en: Create a New Form
nl: Maak een nieuw formulier

en: Create a new folder in the selected folder
nl: Maak een nieuwe map in de geselecteerde map

en: Create next recurrence after the close of current task.
nl: Maak volgende herhaling aan na het afsluiten van de huidige taak.

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Currency
nl: Valuta

en: Currency Not Found Text
nl: Tekst voor niet-gevonden valuta

en: Currency Not Found Text Modify
nl: Tekst voor niet-gevonden valuta wijzigen

en: Currency Position:
nl: Valutapositie:

en: Currency Symbol:
nl: Valutasymbool:

en: Current Date
nl: Huidige datum

en: Current Month
nl: Huidige maand

en: Current Week
nl: Huidige week

en: Current Year
nl: Huidig jaar

en: Currently, no payment gateway has been connected.
nl: Momenteel is er geen betalingsgateway verbonden.

en: Custom
nl: Aangepast

en: Custom Class & Attribute
nl: Aangepaste klasse & attribuut

en: Custom Classes and Attributes
nl: Aangepaste klassen en attributen

en: Custom Date
nl: Aangepaste datum

en: Custom Error Message
nl: Aangepast foutbericht

en: Custom Groundhogg Value
nl: Aangepaste Groundhogg-waarde

en: Custom JS and CSS Code Editor
nl: Aangepaste JS en CSS code-editor

en: Custom JS and CSS Editor
nl: Aangepaste JS en CSS editor

en: Custom Link
nl: Aangepaste link

en: Custom Option Required
nl: Aangepaste optie vereist

en: Custom Page
nl: Aangepaste pagina

en: Custom Tags
nl: Aangepaste tags

en: Custom URL
nl: Aangepaste URL

en: Custom Validation (RegEx) Pattern
nl: Aangepast validatiepatroon (RegEx)

en: Custom Value
nl: Aangepaste waarde

en: Custom...
nl: Aangepast...

en: Customer ID key cann't be empty
nl: Klant-ID-sleutel mag niet leeg zijn

en: Customer Id (non manager account)
nl: Klant-ID (geen beheerdersaccount)

en: Customize Email template
nl: E-mailsjabloon aanpassen

en: Customize Email templates
nl: E-mailsjablonen aanpassen

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Dark
nl: Donker

en: Darken
nl: Verdonkeren

en: Data Center:
nl: Datacentrum:

en: Data Table
nl: Gegevenstabel

en: Data Views & Edit
nl: Gegevensweergave & bewerking

en: Data center cann't be empty
nl: Datacentrum kan niet leeg zijn

en: Date
nl: Datum

en: Date Format
nl: Datumformaat

en: Date Time (Advanced)
nl: Datum tijd (geavanceerd)

en: Date-Time
nl: Datum-tijd

en: Day Before
nl: Dag ervoor

en: Days after today
nl: Dagen na vandaag

en: Days before today
nl: Dagen voor vandaag

en: Deal Type
nl: Deal-type

en: Decimal Separator:
nl: Decimaalscheidingsteken:

en: Decision Box
nl: Beslissingsvak

en: Default
nl: Standaard

en: Default Amount Value
nl: Standaard bedrag

en: Default Phone Number
nl: Standaard telefoonnummer

en: Default Row:
nl: Standaardrij:

en: Default Value
nl: Standaardwaarde

en: Default Value is the initial value that will appear in the field. You can show or hide the default value by toggling this option.
nl: Standaardwaarde is de initiële waarde die in het veld zal verschijnen. Je kunt de standaardwaarde tonen of verbergen door deze optie in te schakelen.

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete File From Wordpress
nl: Bestand verwijderen uit wordpress

en: Delete Post Type
nl: Berichttype verwijderen

en: Delete Step
nl: Stap verwijderen

en: Delete all data table when delete plugin.
nl: Alle gegevenstabellen verwijderen bij het verwijderen van de plugin.

en: Delete file from Wordpress after upload in Dropbox
nl: Bestand verwijderen uit Wordpress na uploaden in Dropbox

en: Delete file from Wordpress after upload in OneDrive
nl: Verwijder bestand van Wordpress na upload in OneDrive

en: Delete successfully, refresh your window
nl: Succesvol verwijderd, vernieuw je venster

en: Delete the unconfirmed entries from responses after days:
nl: Verwijder de onbevestigde inzendingen uit reacties na dagen:

en: Deleted
nl: Verwijderd

en: Deleting ...
nl: Verwijderen...

en: Department:
nl: Afdeling:

en: Departments refresh failed Cause: %s. please try again
nl: Afdelingen vernieuwen mislukt. Oorzaak: %s. Probeer het opnieuw

en: Departments refresh failed. please try again
nl: Afdelingen vernieuwen mislukt. Probeer het opnieuw

en: Departments refreshed
nl: Afdelingen vernieuwd

en: Description
nl: Beschrijving

en: Details Page
nl: Detailpagina

en: Details Page Styling
nl: Detailpagina styling

en: Detect Country By Geo
nl: Land detecteren via geo

en: Detect Country By IP
nl: Land detecteren via IP

en: Detect Country by Geo Location
nl: Land detecteren op basis van geolocatie

en: Detect Country by IP
nl: Land detecteren via IP

en: Direction
nl: Richting

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Disable Card
nl: Kaart uitschakelen

en: Disable Entry Storing
nl: Opslag van inzendingen uitschakelen

en: Disable double opt-in confirmation for logged in users.
nl: Schakel dubbele opt-in-bevestiging uit voor ingelogde gebruikers.

en: Disable entry storing in WordPress database
nl: Schakel opslag van inzendingen in WordPress-database uit

en: Disable if maximum selected:
nl: Uitschakelen als maximum geselecteerd:

en: Disable this form after limited entry
nl: Schakel dit formulier uit na beperkt aantal inzendingen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Disabling a field prevents users from interacting with it or entering data. You can toggle this option to enable or disable the field as needed.
nl: Het uitschakelen van een veld voorkomt dat gebruikers ermee kunnen interageren of gegevens kunnen invoeren. Je kunt deze optie in- of uitschakelen om het veld naar behoefte te activeren of te deactiveren.

en: Divider
nl: Scheidingslijn

en: Do You want Deplicate these
nl: Wil je deze dupliceren

en: Do you want to change these
nl: Wil je deze wijzigen

en: Doc & Support
nl: Documentatie & Ondersteuning

en: Documentation
nl: Documentatie

en: Domain Name can't be empty
nl: Domeinnaam kan niet leeg zijn

en: Domain URL
nl: Domein URL

en: Domain URL:
nl: Domein-URL:

en: Double Opt-In
nl: Dubbele opt-in

en: Double Opt-in
nl: Dubbele opt-in

en: Download Link Shortcode
nl: Download link shortcode

en: Downloadable
nl: Downloadbaar

en: Downloadable Product
nl: Downloadbaar product

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
nl: Downloadbare producten geven toegang tot een bestand na aankoop.

en: Draft Button
nl: Concept knop

en: Draft entries
nl: Concept items

en: Drag and Drop WordPress Form Builder will allow you to build any kind of forms for WordPress website that you can imagine. The Professional design of Bit Form keeps all the tools right where you want them! You can make integration among various CRM and application with no zero experience.
nl: Met de drag-and-drop WordPress formulierenbouwer kun je elk soort formulier maken dat je je kunt voorstellen voor je WordPress website. Het professionele ontwerp van Bit Form houdt alle tools precies waar je ze wilt hebben! Je kunt integraties maken tussen verschillende CRM's en applicaties zonder enige ervaring.

en: Dropbox API Console
nl: Dropbox API-console

en: Dropbox Access Code
nl: Dropbox toegangscode

en: Dropbox Access Code:
nl: Dropbox toegangscode:

en: Dropbox Api Key:
nl: Dropbox API-sleutel:

en: Dropbox Api Secret:
nl: Dropbox API-geheim:

en: Dropbox ApiKey, ApiSecret & Access Code can't be empty
nl: Dropbox ApiKey, ApiSecret & toegangscode kunnen niet leeg zijn

en: Dropbox Folder
nl: Dropbox-map

en: Duplicate
nl: Dupliceren

en: Duplicate field name
nl: Dubbele veldnaam

en: Duplicate...
nl: Dupliceren...

en: Dynamic
nl: Dynamisch

en: Edit
nl: Bewerken

en: Edit Button
nl: Bewerk knop

en: Edit Custom Error Message
nl: Bewerk aangepast foutbericht

en: Edit Decision Box Label
nl: Bewerk beslissingsvak label

en: Edit Form
nl: Formulier bewerken

en: Edit GDPR Concent Label
nl: GDPR-toestemmingslabel bewerken

en: Edit GDPR Concent label by clicking on edit icon
nl: Bewerk GDPR-toestemmingslabel door op het bewerkingspictogram te klikken

en: Edit Global Message (Type:
nl: Globaal bericht bewerken (type:

en: Edit HTML Content
nl: HTML-inhoud bewerken

en: Edit Note
nl: Notitie bewerken

en: Edit Options
nl: Bewerkingsopties

en: Edit Post Types
nl: Berichttypes bewerken

en: Edit Table
nl: Tabel bewerken

en: Edit the HTML field content by clicking on edit icon
nl: Bewerk de HTML-veldinhoud door op het bewerkingspictogram te klikken

en: Edit verification Messages/Redirect URL
nl: Verificatieberichten/doorverwijzings-URL bewerken

en: Edit verification messages
nl: Verificatieberichten bewerken

en: Edit your decision box label by clicking on edit icon
nl: Bewerk je beslissingsvak-label door op het bewerkingspictogram te klikken

en: Elastic Email API Console
nl: Elastic email API-console

en: Elastic Email Fields
nl: Elastic email velden

en: Email
nl: E-mail

en: Email :
nl: E-mail:

en: Email Notification
nl: E-mailnotificatie

en: Email Subject Here
nl: E-mailonderwerp hier

en: Email Template deleted
nl: E-mailsjabloon verwijderd

en: Email Template duplicated
nl: E-mailsjabloon gedupliceerd

en: Email Template:
nl: E-mailsjabloon:

en: Email Templates
nl: E-mailsjablonen

en: Email Templates Coming soon
nl: E-mailsjablonen komen binnenkort

en: Email Test
nl: E-mail test

en: Email field is mandatory for double opt-in.
nl: E-mailveld is verplicht voor dubbele opt-in.

en: Email is invalid
nl: E-mail is ongeldig

en: Email sent successfully.
nl: E-mail succesvol verzonden.

en: Email:
nl: E-mail:

en: Embed via HTML Code
nl: Insluiten via HTML-code

en: Embed via HTML Code (Conversational Form)
nl: Insluiten via HTML-code (gespreksformulier)

en: Empty
nl: Leeg

en: Empty Submission
nl: Lege inzending

en: Empty filename
nl: Lege bestandsnaam

en: Empty form cannot be submitted.
nl: Leeg formulier kan niet worden verzonden.

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Enable / Disable
nl: Inschakelen / uitschakelen

en: Enable Double Option for new contacts
nl: Dubbele opt-in inschakelen voor nieuwe contacten

en: Enable ReCaptcha V3
nl: Schakel ReCaptcha V3 in

en: Enable SMTP
nl: SMTP inschakelen

en: Enable Time
nl: Tijd inschakelen

en: Enables 24-hour format for time. By default, 12-hour format is used. If you want to use 24-hour format, you need to enable this.
nl: Schakelt 24-uurs formaat in voor tijd. Standaard wordt 12-uurs formaat gebruikt. Als je 24-uurs formaat wilt gebruiken, moet je dit inschakelen.

en: Enables time picker. By default, time picker is disabled. If you want to use time picker, you need to enable this.
nl: Schakelt de tijdkiezer in. Standaard is de tijdkiezer uitgeschakeld. Als je de tijdkiezer wilt gebruiken, moet je dit inschakelen.

en: Enabling this option will check from the submitted entries whether its value is duplicate.
nl: Door deze optie in te schakelen wordt gecontroleerd of de waarde een duplicaat is in de ingediende inzendingen.

en: Enabling this option will check from your WordPress user database whether its value is duplicate.
nl: Door deze optie in te schakelen wordt gecontroleerd of de waarde een duplicaat is in je WordPress-gebruikersdatabase.

en: Encharge API Console
nl: Encharge API-console

en: Encharge Fields
nl: Encharge-velden

en: Encharge fields refresh failed. please try again
nl: Vernieuwen van Encharge-velden mislukt. Probeer het opnieuw

en: Encharge fields refreshed
nl: Encharge-velden vernieuwd

en: End After
nl: Eindigen na

en: End Time
nl: Eindtijd

en: End With
nl: Eindigt met

en: Enter Amount..
nl: Voer bedrag in..

en: Enter Email Addresses
nl: Voer e-mailadressen in

en: Enter Hours
nl: Voer uren in

en: Enter Owner ID
nl: Voer eigenaar ID in

en: Enter Phone Number
nl: Voer telefoonnummer in

en: Enter row number
nl: Voer rijennummer in

en: Enter the criteria to update records. Please use the below format.
nl: Voer de criteria in om records bij te werken. Gebruik het onderstaande formaat.

en: Enter the criteria to update rows. Please use the below format.
nl: Voer de criteria in om rijen bij te werken. Gebruik het onderstaande formaat.

en: Enter the shortcode in this Input.
nl: Voer de shortcode in dit veld in.

en: Entries
nl: Inzendingen

en: Entries Duplicated successfully
nl: Invoeren succesvol gedupliceerd

en: Entries id is invalid
nl: Invoer-ID is ongeldig

en: Entry Deleted successfully
nl: Invoer succesvol verwijderd

en: Entry Deleted successfully, Some prevented by workflow
nl: Invoer succesvol verwijderd, sommige voorkomen door workflow

en: Entry Deletetion prevented by workflow
nl: Verwijderen van invoer voorkomen door workflow

en: Entry Details #
nl: Inzendingsdetails #

en: Entry Duplicated successfully
nl: Invoer succesvol gedupliceerd

en: Entry Edit
nl: Inzendingsbewerking

en: Entry Limit
nl: Limiet voor inzendingen

en: Entry Not Found!
nl: Invoer niet gevonden!

en: Entry Update Successfully
nl: Invoer succesvol bijgewerkt

en: Entry Updated Successfully
nl: Invoer succesvol bijgewerkt

en: Entry View
nl: Inzendingsweergave

en: Equal
nl: Gelijk aan

en: Error Occured
nl: Fout opgetreden

en: Error Occured in saving %s
nl: Fout opgetreden bij het opslaan van %s

en: Error Occurred
nl: Er is een fout opgetreden

en: Error Occurred, Please Reload
nl: Er is een fout opgetreden, laad opnieuw

en: Error occurred, Please try again.
nl: Er is een fout opgetreden. Probeer het opnieuw.

en: Event:
nl: Gebeurtenis:

en: Every Day
nl: Elke dag

en: Example
nl: Voorbeeld

en: Example:
nl: Voorbeeld:

en: Excellent
nl: Uitstekend

en: Explore our extensive documentation. From beginners to developers - everyone will get an answer
nl: Verken onze uitgebreide documentatie. Van beginners tot ontwikkelaars - iedereen vindt een antwoord

en: Export
nl: Exporteren

en: Export File Format
nl: Exportbestandsformaat

en: Export Form Data
nl: Formuliergegevens exporteren

en: Exporting...
nl: Exporteren...

en: Expression
nl: Expressie

en: External
nl: Extern

en: Facebook support group
nl: Facebook ondersteuningsgroep

en: Failed to Copy, Try Again.
nl: Kopiëren mislukt, probeer het opnieuw.

en: Failed to change Form Status
nl: Formulierstatus wijzigen mislukt

en: Failed to fetch groundhoggtag
nl: Ophalen van Groundhogg-tag mislukt

en: Failed to fetch list fields
nl: Ophalen van lijstvelden mislukt

en: Failed to update, Data is empty.
nl: Bijwerken mislukt, gegevens zijn leeg.

en: Failed to write file to disk.
nl: Kon bestand niet naar schijf schrijven.

en: Fetch All Dropbox Folders
nl: Alle Dropbox-mappen ophalen

en: Fetch All Recipients
nl: Alle ontvangers ophalen

en: Fetch Subscriber List
nl: Abonneelijst ophalen

en: Field
nl: Veld

en: Field Actions
nl: Veldacties

en: Field Block
nl: Veldblok

en: Field Clone
nl: Veld klonen

en: Field Cloning
nl: Veld klonen

en: Field Map
nl: Veldkoppeling

en: Field Mapping
nl: Veldkoppeling

en: Field Mappping
nl: Veldkoppeling

en: Field Style
nl: Veldstijl

en: Field name cannot be empty
nl: Veldnaam mag niet leeg zijn

en: Fields
nl: Velden

en: Fields refresh failed
nl: Vernieuwen van velden mislukt

en: Fields refresh failed Cause:
nl: Velden vernieuwen mislukt. Oorzaak:

en: Fields refresh failed Cause: %s. please try again
nl: Velden vernieuwen mislukt. Oorzaak: %s. Probeer het opnieuw

en: Fields refresh failed. please try again
nl: Vernieuwen van velden mislukt. Probeer het opnieuw

en: Fields refresh successfully
nl: Velden succesvol vernieuwd

en: Fields refreshed
nl: Velden vernieuwd

en: File Exist Message
nl: Bestand bestaat-bericht

en: File Input
nl: Bestandsinvoer

en: File Select Status
nl: Bestandsselectiestatus

en: File Upload
nl: Bestand uploaden

en: File Upload Field Map
nl: Bestandsupload veldkoppeling

en: File not allowed by policy
nl: Bestand niet toegestaan volgens beleid

en: File size is too large
nl: Bestandsgrootte is te groot

en: File size is too large after sanitation
nl: Bestandsgrootte is te groot na opschoning

en: File size validation
nl: Bestandsgrootte validatie

en: File type is not allowed
nl: Bestandstype is niet toegestaan

en: File type is not supported
nl: Bestandstype wordt niet ondersteund

en: File type validation
nl: Bestandstype validatie

en: Filter Entries between Dates
nl: Filter invoer tussen datums

en: Finish & Save
nl: Voltooien & opslaan

en: First Name
nl: Voornaam

en: First Name:
nl: Voornaam:

en: Fixed
nl: Vast

en: Flags:
nl: Vlaggen:

en: Fluent CRM Fields
nl: Fluent CRM-velden

en: Fluent CRM List:
nl: Fluent CRM-lijst:

en: Fluent CRM Plugins not found
nl: Fluent CRM Plugins niet gevonden

en: Fluent CRM Tags:
nl: Fluent CRM-tags:

en: Fluent CRM fields refresh failed. please try again
nl: Vernieuwen van Fluent CRM-velden mislukt. Probeer het opnieuw

en: Fluent CRM fields refreshed
nl: Fluent CRM-velden vernieuwd

en: FluentCRM list refresh failed Cause:
nl: Vernieuwen van FluentCRM-lijst mislukt. Oorzaak:

en: FluentCRM list refresh failed. please try again
nl: Vernieuwen van FluentCRM-lijst mislukt. Probeer het opnieuw

en: FluentCRM list refreshed
nl: FluentCRM-lijst vernieuwd

en: Folders refresh failed Cause: %s. please try again
nl: Mappen vernieuwen mislukt. Oorzaak: %s. Probeer het opnieuw

en: Folders refresh failed. please try again
nl: Mappen vernieuwen mislukt. Probeer het opnieuw

en: Folders refreshed
nl: Mappen vernieuwd

en: Font
nl: Lettertype

en: Font Family
nl: Lettertype

en: Font Size
nl: Lettergrootte

en: Font Size (Pixels)
nl: Lettergrootte (pixels)

en: Font Style
nl: Letterstijl

en: Font Weight
nl: Lettergewicht

en: For
nl: Voor

en: For more details,
nl: Voor meer details,

en: For more details, please visit the
nl: Voor meer details, bezoek de

en: Forgot Password Fields
nl: Wachtwoord vergeten velden

en: Form Abandonment
nl: Formulier verlaten

en: Form Address Fields
nl: Formulier adresvelden

en: Form Background
nl: Formulierachtergrond

en: Form Deleted Successfully
nl: Formulier succesvol verwijderd

en: Form Entry Edit
nl: Formulierinzending bewerken

en: Form Field
nl: Formulierveld

en: Form Fields
nl: Formuliervelden

en: Form ID cannot be empty
nl: Formulier-ID mag niet leeg zijn

en: Form Name
nl: Formuliernaam

en: Form Name Should Be Within 50 Characters
nl: Formuliernaam moet binnen 50 tekens zijn

en: Form Saved successfully
nl: Formulier succesvol opgeslagen

en: Form Settings
nl: Formulierinstellingen

en: Form Submitted
nl: Formulier ingediend

en: Form Submitted Successfully
nl: Formulier succesvol ingediend

en: Form Templates
nl: Formuliersjablonen

en: Form Width Modification
nl: Formulierbreedte aanpassing

en: Form data is empty
nl: Formuliergegevens zijn leeg

en: Form deleted successfully.
nl: Formulier succesvol verwijderd.

en: Form does not exist
nl: Formulier bestaat niet

en: Form does not exist.
nl: Formulier bestaat niet.

en: Form does not exists
nl: Formulier bestaat niet

en: Form does not exists.
nl: Formulier bestaat niet.

en: Form duplicated successfully
nl: Formulier succesvol gedupliceerd

en: Form entries does not exist.
nl: Formulierinvoeren bestaan niet.

en: Form entry deletion failed.
nl: Verwijderen van formulierinvoer mislukt.

en: Form id is empty.
nl: Formulier-ID is leeg.

en: Form id is invalid
nl: Formulier-ID is ongeldig

en: Form id is invalid.
nl: Formulier-ID is ongeldig.

en: Form id or entries id is invalid
nl: Formulier-ID of invoer-ID is ongeldig

en: Form imported successfully.
nl: Formulier succesvol geïmporteerd.

en: Form is available %s
nl: Formulier is beschikbaar %s

en: Form is available %s From %s
nl: Formulier is beschikbaar %s Vanaf %s

en: Form is available on %s
nl: Formulier is beschikbaar op %s

en: Form is not exists.
nl: Formulier bestaat niet.

en: Form settings
nl: Formulierinstellingen

en: Form status change failed.
nl: Wijzigen van formulierstatus mislukt.

en: Form status changed successfully
nl: Formulierstatus succesvol gewijzigd

en: Form style
nl: Formulierstijl

en: Form update failed.
nl: Formulier bijwerken mislukt.

en: Form updated successfully.
nl: Formulier succesvol bijgewerkt.

en: Form:
nl: Formulier:

en: Forms
nl: Formulieren

en: Forms deleted successfully.
nl: Formulieren succesvol verwijderd.

en: Forms refresh failed Cause:
nl: Formulieren vernieuwen mislukt. Oorzaak:

en: Forms refresh failed. please try again
nl: Formulieren vernieuwen mislukt. Probeer het opnieuw

en: Forms refreshed
nl: Formulieren vernieuwd

en: Friday
nl: Vrijdag

en: From
nl: Van

en: From Email Address
nl: Van e-mailadres

en: From Mail
nl: Van mail

en: From Name
nl: Van naam

en: From:
nl: Van:

en: Full
nl: Volledig

en: Full Name:
nl: Volledige naam:

en: Full Width
nl: Volledige breedte

en: Full page droppable
nl: Volledige pagina dropzone

en: GDPR Agreement
nl: GDPR-overeenkomst

en: General
nl: Algemeen

en: Generate Token after page load to prevent conflict with cache plugins.
nl: Token genereren na het laden van de pagina om conflicten met cache-plugins te voorkomen.

en: Generate a default UI for managing this post type
nl: Genereer een standaard UI voor het beheren van dit berichttype

en: Generate a new API key or use an existing one (you can use test API key for testing purposes). This key is required for authenticating API requests.
nl: Genereer een nieuwe API-sleutel of gebruik een bestaande (je kunt een test-API-sleutel gebruiken voor testdoeleinden). Deze sleutel is vereist voor het authenticeren van API-verzoeken.

en: Generate new API key
nl: Genereer nieuwe API-sleutel

en: Generate new ID
nl: Nieuwe ID genereren

en: Get $10 Cashback
nl: Krijg €10 cashback

en: Get Christmas Deal!
nl: Krijg kerstdeal!

en: Get Year End Deal
nl: Krijg eindejaarsaanbieding

en: Getgist API Console
nl: Getgist API-console

en: Gist Fields
nl: Gist-velden

en: Global Settings
nl: Globale instellingen

en: Go Home
nl: Ga naar startpagina

en: Go to PDF Settings
nl: Ga naar PDF-instellingen

en: Go to Payment Settings
nl: Ga naar betalingsinstellingen

en: Go to the Google reCaptcha V2 Admin Dashboard
nl: Ga naar het Google reCaptcha V2 admin dashboard

en: Go to the Google reCaptcha V3 Admin Dashboard
nl: Ga naar het Google reCaptcha V3 admin dashboard

en: Go to the Turnstile Admin Dashboard
nl: Ga naar het turnstile admin dashboard

en: Go to the hCaptcha Admin Dashboard
nl: Ga naar het hCaptcha admin dashboard

en: Go to your Mollie Dashboard
nl: Ga naar je Mollie Dashboard

en: Go to your PayPal Dashboard
nl: Ga naar je PayPal Dashboard

en: Go to your Razorpay Dashboard
nl: Ga naar je Razorpay Dashboard

en: Go to your Stripe Dashboard
nl: Ga naar je Stripe Dashboard

en: Gold
nl: Goud

en: Good
nl: Goed

en: Google API Console
nl: Google API-console

en: Google Ads Information
nl: Google Ads-informatie

en: Google Ads Manager Account
nl: Google Ads-beheerdersaccount

en: Google Fields
nl: Google-velden

en: Google Maps API Key
nl: Google Maps API-sleutel

en: Google reCAPTCHA Admin
nl: Google reCAPTCHA admin

en: Gradient
nl: Verloop

en: Grayscale
nl: Grijswaarden

en: Greater Than
nl: Groter dan

en: Greater Than or Equal
nl: Groter dan of gelijk aan

en: Groundhogg Fields
nl: Groundhogg-velden

en: Groundhogg Meta Fields
nl: Groundhogg metavelden

en: Groundhogg all tag fetched successfully
nl: Alle Groundhogg-tags succesvol opgehaald

en: Group Name
nl: Groepsnaam

en: Group fetch failed
nl: Ophalen van groep mislukt

en: Group fetch successfully
nl: Groep succesvol opgehaald

en: Groups
nl: Groepen

en: Header Row:
nl: Koprij:

en: Height
nl: Hoogte

en: Helper Text
nl: Helptekst

en: Helper Text is an optional text that appears beneath the field to provide additional information to the user. You can show or hide the helper text by toggling this option.
nl: Helptekst is een optionele tekst die onder het veld verschijnt om de gebruiker aanvullende informatie te geven. Je kunt de helptekst tonen of verbergen door deze optie in te schakelen.

en: Here Department, Salary and Country are Zoho Analytics table column name
nl: Hier zijn Afdeling, Salaris en Land kolomnamen van de Zoho Analytics tabel

en: Here Email is Zoho Creator Field link name. info:
nl: Hier is Email de Zoho Creator veldlinknaam. info:

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Hidden Field
nl: Verborgen veld

en: Hide
nl: Verbergen

en: Hide Calender
nl: Kalender verbergen

en: Hide Country List
nl: Landenlijst verbergen

en: Hide Image Label
nl: Afbeeldingslabel verbergen

en: Hide Integration Logs
nl: Integratielogs verbergen

en: Hide ReCaptcha Badge
nl: Verberg ReCaptcha badge

en: Hides the calendar. By default, calendar is shown. If you want to hide the calendar, you need to enable this.
nl: Verbergt de kalender. Standaard wordt de kalender getoond. Als je de kalender wilt verbergen, moet je dit inschakelen.

en: History Empty
nl: Geschiedenis leeg

en: Honeypot trap
nl: Honeypot-val

en: Honeypot trap for bot
nl: Honeypot-val voor bots

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: How many rows to export
nl: Hoeveel rijen exporteren

en: How to Configure Conditional Logic
nl: Hoe je voorwaardelijke logica configureert

en: How to Configure Confirmation Message/Redirect page
nl: Hoe je een bevestigingsbericht/doorverwijspagina configureert

en: How to Configure Double Opt-In
nl: Hoe je double opt-in configureert

en: How to Configure Email Templates
nl: Hoe je e-mailsjablonen configureert

en: How to Configure Form Abandonment
nl: Hoe je formulierafbreking configureert

en: How to Configure PDF Template
nl: Hoe je een PDF-sjabloon configureert

en: How to Configure WP User Registration
nl: Hoe je WP-gebruikersregistratie configureert

en: How to Setup ACF integration
nl: Hoe je ACF-integratie instelt

en: How to Setup ActiveCampaign integration
nl: Hoe je ActiveCampaign-integratie instelt

en: How to Setup Acumbamail integration
nl: Hoe je Acumbamail-integratie instelt

en: How to Setup Advanced Form Integration
nl: Hoe je geavanceerde formulierintegratie instelt

en: How to Setup Automate Hub by Sperse.IO integration
nl: Hoe je Automate Hub by Sperse.IO-integratie instelt

en: How to Setup AutomatorWP integration
nl: Hoe je AutomatorWP-integratie instelt

en: How to Setup Autonami integration
nl: Hoe je Autonami-integratie instelt

en: How to Setup Brevo(SendinBlue) integration
nl: Hoe je Brevo(SendinBlue)-integratie instelt

en: How to Setup Dropbox integration
nl: Hoe je Dropbox-integratie instelt

en: How to Setup Elastic Email Integration
nl: Hoe je elastic email-integratie instelt

en: How to Setup Encharge integration
nl: Hoe je Encharge-integratie instelt

en: How to Setup FlowMattic integration
nl: Hoe je FlowMattic-integratie instelt

en: How to Setup Fluent-CRM integration
nl: Hoe je Fluent-CRM-integratie instelt

en: How to Setup Google Sheets integration
nl: Hoe je Google Sheets-integratie instelt

en: How to Setup IFTTT integration
nl: Hoe je IFTTT-integratie instelt

en: How to Setup Integrately integration
nl: Hoe je Integrately-integratie instelt

en: How to Setup Integrations
nl: Hoe je integraties instelt

en: How to Setup Integromat integration
nl: Hoe je Integromat-integratie instelt

en: How to Setup MailChamp integration
nl: Hoe je MailChamp-integratie instelt

en: How to Setup MailPoet integration
nl: Hoe je MailPoet-integratie instelt

en: How to Setup MailerLite integration
nl: Hoe je MailerLite-integratie instelt

en: How to Setup MetaBox integration
nl: Hoe je MetaBox-integratie instelt

en: How to Setup Pabbly integration
nl: Hoe je Pabbly-integratie instelt

en: How to Setup Pods integration
nl: Hoe je Pods-integratie instelt

en: How to Setup Sure Triggers integration
nl: Hoe je Sure Triggers-integratie instelt

en: How to Setup Telegram integration
nl: Hoe je Telegram-integratie instelt

en: How to Setup Thrive Automator integration
nl: Hoe je Thrive Automator-integratie instelt

en: How to Setup Uncanny Automator integration
nl: Hoe je Uncanny Automator-integratie instelt

en: How to Setup WP Webhooks integration
nl: Hoe je WP Webhooks-integratie instelt

en: How to Setup WooCommerce integration
nl: Hoe je WooCommerce-integratie instelt

en: How to Setup Zapier integration
nl: Hoe je Zapier-integratie instelt

en: How to Setup Zoho Analytics integration
nl: Hoe je Zoho Analytics-integratie instelt

en: How to Setup Zoho Bigin integration
nl: Hoe je Zoho Bigin-integratie instelt

en: How to Setup Zoho Campaigns integration
nl: Hoe je Zoho Campaigns-integratie instelt

en: How to Setup Zoho Creator integration
nl: Hoe je Zoho Creator-integratie instelt

en: How to Setup Zoho Desk integration
nl: Hoe je Zoho Desk-integratie instelt

en: How to Setup Zoho Flow integration
nl: Hoe je Zoho Flow-integratie instelt

en: How to Setup Zoho Mail integration
nl: Hoe je Zoho Mail-integratie instelt

en: How to Setup Zoho Marketing Hub integration
nl: Hoe je Zoho Marketing Hub-integratie instelt

en: How to Setup Zoho Projects integration
nl: Hoe je Zoho Projects-integratie instelt

en: How to Setup Zoho Recruit integration
nl: Hoe je Zoho Recruit-integratie instelt

en: How to Setup Zoho Sheet integration
nl: Hoe je Zoho Sheet-integratie instelt

en: How to Setup Zoho Sign integration
nl: Hoe je Zoho Sign-integratie instelt

en: How to Setup Zoho Work Drive integration
nl: Hoe je Zoho Work Drive-integratie instelt

en: How to Setup Zoho-CRM integration
nl: Hoe je Zoho-CRM-integratie instelt

en: How to Setup n8n.io integration
nl: Hoe je n8n.io-integratie instelt

en: How to enable Conversational Form
nl: Hoe je een conversatieformulier inschakelt

en: How to set up
nl: Hoe in te stellen

en: How to set up Confirmation messages or Redirect page:
nl: Hoe je bevestigingsberichten of doorverwijspagina instelt:

en: How to setup Conversational form:
nl: Hoe je een gespreksformulier instelt:

en: How to setup Double Opt-In & Send Email Notification:
nl: Hoe je Dubbele Opt-In & E-mailnotificatie instelt:

en: How to setup Email Templates & Send Email Notification:
nl: Hoe e-mailsjablonen instellen & e-mailmeldingen verzenden:

en: How to setup Form Abandonment & save partial form progress:
nl: Hoe je formulierverlating instelt & gedeeltelijke formuliervoortgang opslaat:

en: How to setup Integrations:
nl: Hoe je integraties instelt:

en: How to setup Landinge Page
nl: Hoe je een landingspagina instelt

en: How to setup PDF Templates:
nl: Hoe PDF-sjablonen instellen:

en: How to setup WP Authentication:
nl: Hoe WP-authenticatie instellen:

en: Hubspot API Console
nl: Hubspot API-console

en: Hubspot Fields
nl: Hubspot-velden

en: I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry. Learn more in
nl: Ik ga ermee akkoord dat deze website mijn ingediende gegevens opslaat zodat ze kunnen reageren op mijn vraag. Meer informatie in

en: IP address
nl: IP-adres

en: Icon Type:
nl: Icoontype:

en: Icons
nl: Iconen

en: Idea
nl: Idee

en: If the Username and Password fields are blank then the user will take the value of the email field as the field and the password will be auto-generated.
nl: Als de gebruikersnaam- en wachtwoordvelden leeg zijn, zal de gebruiker de waarde van het e-mailveld als veld gebruiken en het wachtwoord wordt automatisch gegenereerd.

en: If the user is logged in, the form will be repopulated with the previous partial entry from the database.
                        Otherwise, from the local storage of the browser.
nl: Als de gebruiker is ingelogd, wordt het formulier opnieuw gevuld met de vorige gedeeltelijke invoer uit de database
    uit de lokale opslag van de browser."

en: If turned off, the form will save draft when clicks on the save button or using conditional logic.
nl: Indien uitgeschakeld, slaat het formulier een concept op wanneer op de opslagknop wordt geklikt of bij gebruik van voorwaardelijke logica.

en: If turned on, the empty form save as draft when leave page.
nl: Indien ingeschakeld, wordt het lege formulier als concept opgeslagen bij het verlaten van de pagina.

en: If you already have a Turnstile Site, click on the Site Name to open the Site Dashboard.
nl: Als je al een Turnstile Site hebt, klik dan op de Sitenaam om het Site Dashboard te openen.

en: If you already have a hCaptcha Site, click on the Site Name to open the Site Dashboard.
nl: Als je al een hCaptcha Site hebt, klik dan op de Sitenaam om het Site Dashboard te openen.

en: If you haven't created a Turnstile Site yet, click on the "Add Site" button and fill out the required fields.
nl: Als je nog geen Turnstile Site hebt aangemaakt, klik dan op de knop "Add Site" en vul de vereiste velden in.

en: If you haven't created a hCaptcha Site yet, click on the "Add Site" button and fill out the required fields.
nl: Als je nog geen hCaptcha Site hebt aangemaakt, klik dan op de knop "Add Site" en vul de vereiste velden in.

en: If you haven't used PDFs yet, you'll need to click the "Save" button to apply these global PDF settings. You can also customize settings for a specific PDF template by accessing the PDF templates in your form settings.
nl: Als je nog geen PDF's hebt gebruikt, moet je op de "Opslaan" knop klikken om deze globale PDF-instellingen toe te passen. Je kunt ook instellingen aanpassen voor een specifiek PDF-sjabloon door toegang te krijgen tot de PDF-sjablonen in je formulierinstellingen.

en: Image
nl: Afbeelding

en: Image Alt Text
nl: Afbeelding alt-tekst

en: Image Crop
nl: Afbeelding bijsnijden

en: Image Link....
nl: Afbeeldingslink...

en: Image Preview
nl: Afbeeldingsvoorbeeld

en: Image Resize
nl: Afbeelding formaat wijzigen

en: Image Select
nl: Afbeelding selecteren

en: Image Transform
nl: Afbeelding transformeren

en: Image Type
nl: Afbeeldingstype

en: Image height
nl: Afbeeldingshoogte

en: Image validate size
nl: Afbeeldingsgrootte valideren

en: Image width
nl: Afbeeldingsbreedte

en: Import & Edit
nl: Importeren & bewerken

en: Import Form
nl: Importeer formulier

en: In Bit Apps, we provide all kind product support for any types of customer, it doesn't matter FREE or PRO user. We actively provide support through Email and Live Chat. Our support team is always ready to help you. We are here to answer your questions and help you with any issues you may have.
nl: Bij Bit Apps bieden we alle soorten productondersteuning voor alle soorten klanten, het maakt niet uit of je een GRATIS of PRO gebruiker bent. We bieden actief ondersteuning via e-mail en live chat. Ons ondersteuningsteam staat altijd klaar om je te helpen. We zijn er om je vragen te beantwoorden en je te helpen met eventuele problemen.

en: In Person Email
nl: Persoonlijk e-mailadres

en: In Person Email (Optional)
nl: Persoonlijk e-mailadres (optioneel)

en: In Person Name
nl: Persoonlijke naam

en: In order to repopulate form fields, it is necessary to store the submitted data in the database. Please make sure to turn off the "disable storing form submission data" option in the form settings.
nl: Om formuliervelden opnieuw te vullen, is het noodzakelijk om de ingediende gegevens in de database op te slaan. Zorg ervoor dat je de optie “opslaan van formulierinzendingsgegevens uitschakelen” in de formulierinstellingen uitschakelt.

en: Individual Field Styling
nl: Individuele veldopmaak

en: Individual Style
nl: Individuele stijl

en: Input Format Option
nl: Invoerformaatoptie

en: Input Format Options
nl: Invoerformaatopties

en: Input Icons
nl: Invoerpictogrammen

en: Input Mode
nl: Invoermodus

en: Input Validation
nl: Invoervalidatie

en: Input does not match the required pattern
nl: Invoer komt niet overeen met het vereiste patroon

en: Input mode
nl: Invoermodus

en: Inside
nl: Binnen

en: Integrate your form with your favorite apps and services.
nl: Integreer je formulier met je favoriete apps en diensten.

en: Integration
nl: Integratie

en: Integration API Key...
nl: Integratie API-sleutel...

en: Integration Info
nl: Integratie-informatie

en: Integration Name
nl: Integratienaam

en: Integration Name...
nl: Integratienaam...

en: Integration Name:
nl: Integratienaam:

en: Integration Settings
nl: Integratie-instellingen

en: Integration clone failed Cause
nl: Integratie klonen mislukt Oorzaak

en: Integration clone failed.
nl: Integratie klonen mislukt.

en: Integration deleted
nl: Integratie verwijderd

en: Integration deletion failed Cause
nl: Integratie verwijderen mislukt. Oorzaak:

en: Integration deletion failed. please try again
nl: Integratie verwijderen mislukt. Probeer het opnieuw

en: Integration execution failed
nl: Uitvoering van integratie mislukt

en: Integration name
nl: Integratienaam

en: Integration name cann't be empty
nl: Integratienaam mag niet leeg zijn

en: Integrations
nl: Integraties

en: Internal
nl: Intern

en: Invalid API Token
nl: Ongeldige API-token

en: Invalid Email
nl: Ongeldig e-mailadres

en: Invalid Form ID or Entries ID.
nl: Ongeldig formulier-ID of invoer-ID.

en: Invalid Form ID or entries ID.
nl: Ongeldig formulier-ID of invoer-ID.

en: Invalid Form id or entries id.
nl: Ongeldig formulier-ID of invoer-ID.

en: Invalid Number
nl: Ongeldig nummer

en: Invalid Phone Number
nl: Ongeldig telefoonnummer

en: Invalid SVG
nl: Ongeldige SVG

en: Invalid URL
nl: Ongeldige URL

en: Invalid activation key
nl: Ongeldige activatiesleutel

en: Invalid file type
nl: Ongeldig bestandstype

en: Invalid form id
nl: Ongeldig formulier-ID

en: Invalid redirect page:
nl: Ongeldige doorverwijspagina:

en: Invert
nl: Omkeren

en: Invisible
nl: Onzichtbaar

en: Is Not Null
nl: Is niet null

en: Is Null
nl: Is null

en: Issue
nl: Probleem

en: Issue Followers
nl: Issue volgers

en: Item Size
nl: Itemgrootte

en: Key
nl: Sleutel

en: Key :
nl: Sleutel:

en: Key:
nl: Sleutel:

en: Label Style
nl: Labelstijl

en: Label is the title of the field that appears above or beside the field. You can show or hide the field label by toggling this option.
nl: Label is de titel van het veld dat boven of naast het veld verschijnt. Je kunt het veldlabel tonen of verbergen door deze optie in te schakelen.

en: Labels Customization
nl: Labels aanpassen

en: Landing Form
nl: Landingsformulier

en: Landing Page
nl: Landingspagina

en: Landscape
nl: Landschap

en: Language
nl: Taal

en: Language Direction
nl: Taalrichting

en: Laptop View
nl: Laptopweergave

en: Last 120 Days
nl: Laatste 120 dagen

en: Last 30 Days
nl: Laatste 30 dagen

en: Last 60 Days
nl: Laatste 60 dagen

en: Last 7 Days
nl: Laatste 7 dagen

en: Last 90 Days
nl: Laatste 90 dagen

en: Last Month
nl: Vorige maand

en: Last Name
nl: Achternaam

en: Last Name:
nl: Achternaam:

en: Last Week
nl: Vorige week

en: Last Year
nl: Vorig jaar

en: Layout
nl: Lay-out

en: Layouts refresh failed Cause: %s. please try again
nl: Layouts vernieuwen mislukt. Oorzaak: %s. Probeer het opnieuw

en: Layouts refresh failed. please try again
nl: Layouts vernieuwen mislukt. Probeer het opnieuw

en: Layouts refreshed
nl: Layouts vernieuwd

en: Lead Status
nl: Lead-status

en: Leading Icon
nl: Voorafgaand icoon

en: Learn More
nl: Meer informatie

en: Learn more about Bit Form API
nl: Meer informatie over bit form API

en: Learn more about CPT Integration
nl: Meer informatie over CPT-integratie

en: Learn more about Google Ads configuration
nl: Meer informatie over Google Ads-configuratie

en: Learn more about PDF Attachment
nl: Meer informatie over PDF-bijlage

en: Learn more about SMTP configuration
nl: Meer informatie over SMTP-configuratie

en: Leave a Note:
nl: Laat een notitie achter:

en: Left
nl: Links

en: Left Currency
nl: Links van valuta

en: Left Number
nl: Links van getal

en: Left to Right
nl: Links naar rechts

en: Less Than
nl: Kleiner dan

en: Less Than or Equal
nl: Kleiner dan of gelijk aan

en: Lifecycle Stage
nl: Levenscyclusfase

en: Light
nl: Licht

en: Lighten
nl: Verlichten

en: Limit By Per User
nl: Beperk per gebruiker

en: Limit By Submission Count
nl: Beperk op aantal inzendingen

en: Limit Form Submission
nl: Beperk formulierinzendingen

en: Limit Form Submission Period
nl: Beperk periode voor formulierinzending

en: Limit Password Length
nl: Wachtwoordlengte beperken

en: Line 1:
nl: Regel 1:

en: Line 2:
nl: Regel 2:

en: List Height
nl: Lijsthoogte

en: List failed. please try again
nl: Lijst mislukt. Probeer het opnieuw

en: List refresh failed Cause: %s. please try again
nl: Vernieuwen van lijst mislukt. Oorzaak: %s. Probeer het opnieuw

en: List refreshed
nl: Lijst vernieuwd

en: List:
nl: Lijst:

en: Lists fetch failed. please try again
nl: Ophalen van lijsten mislukt. probeer het opnieuw

en: Lists fetched successfully
nl: Lijsten succesvol opgehaald

en: Lists refresh failed Cause:
nl: Lijsten vernieuwen mislukt. Oorzaak:

en: Lists refresh failed. please try again
nl: Lijsten vernieuwen mislukt. Probeer het opnieuw

en: Lists refreshed
nl: Lijsten vernieuwd

en: Lists:
nl: Lijsten:

en: Load Indicator
nl: Laadindicator

en: Loading ACF Fields...
nl: ACF-velden laden...

en: Loading ACF fields...
nl: ACF-velden laden...

en: Loading Company...
nl: Bedrijf laden...

en: Loading Contacts...
nl: Contacten laden...

en: Loading Dropbox Folders List...
nl: Dropbox mappenlijst laden...

en: Loading Lists...
nl: Lijsten laden...

en: Loading MetaBox Fields...
nl: MetaBox velden laden...

en: Loading OneDrive Folders List...
nl: OneDrive mappenlijst laden...

en: Loading Owners...
nl: Eigenaren laden...

en: Loading Pipelines...
nl: Pijplijnen laden...

en: Loading Post Types...
nl: Berichttypes laden...

en: Loading Posts...
nl: Berichten laden...

en: Loading Recipientslist...
nl: Ontvangerlijst laden...

en: Loading Tags...
nl: Tags laden...

en: Loading Terms...
nl: Termen laden...

en: Loading Users...
nl: Gebruikers laden...

en: Loading...
nl: Laden...

en: Locale
nl: Taal

en: Logged In
nl: Ingelogd

en: Logged Out
nl: Uitgelogd

en: Logic
nl: Logica

en: Login Fields
nl: Inlogvelden

en: Login User
nl: Gebruiker inloggen

en: Login to you Mollie account (or create on if you haven't already).
nl: Log in op je Mollie-account (of maak er een aan als je dat nog niet hebt gedaan).

en: Login to you PayPal account (or create on if you haven't already).
nl: Log in op je PayPal-account (of maak er een aan als je dat nog niet hebt gedaan).

en: Login to you Razorpay account (or create on if you haven't already).
nl: Log in op je Razorpay-account (of maak er een aan als je dat nog niet hebt gedaan).

en: Login to you Stripe account (or create on if you haven't already).
nl: Log in op je Stripe-account (of maak er een aan als je dat nog niet hebt gedaan).

en: Lost In Space
nl: Verdwaald in de ruimte

en: Luminosity
nl: Helderheid

en: Mail Chimp API Console
nl: Mailchimp API-console

en: Mail Chimp Address Fields
nl: Mailchimp adresvelden

en: Mail Chimp Fields
nl: Mailchimp-velden

en: Mail Test
nl: Mail test

en: MailPoet Fields
nl: MailPoet velden

en: MailerLite API Token
nl: MailerLite API-token

en: MailerLite Fields
nl: MailerLite velden

en: Mailpoet fields refresh failed. please try again
nl: Vernieuwen van Mailpoet velden mislukt. Probeer het opnieuw

en: Mailpoet fields refreshed
nl: Mailpoet velden vernieuwd

en: Maintain Step History
nl: Stapgeschiedenis behouden

en: Map Attachments
nl: Bijlagen mappen

en: Map Fields
nl: Velden koppelen

en: Map File Upload Fields
nl: Bestandsupload velden mappen

en: Margin
nl: Marge

en: Margin Bottom
nl: Marge onder

en: Margin Left
nl: Marge links

en: Margin Right
nl: Marge rechts

en: Margin Top
nl: Marge boven

en: Max File Size
nl: Max. bestandsgrootte

en: Max Total File Size
nl: Max. totale bestandsgrootte

en: Maximum ${field.maximum_file} file(s) allowed
nl: Maximaal ${field.maximum_file} bestand(en) toegestaan

en: Maximum ${field.maximum} is allowed
nl: Maximaal ${field.maximum} is toegestaan

en: Maximum File Count
nl: Maximaal aantal bestanden

en: Maximum File Size
nl: Maximale bestandsgrootte

en: Maximum Fraction Digit:
nl: Maximum aantal decimalen:

en: Maximum Option Count
nl: Maximaal aantal opties

en: Maximum Option Validation
nl: Maximale optie validatie

en: Maximum Row:
nl: Maximale rij:

en: Maximum Value
nl: Maximale waarde

en: Maximum amount of ${field.maximum_amount} is allowed
nl: Maximumbedrag van ${field.maximum_amount} is toegestaan

en: Maximum amount:
nl: Maximumbedrag:

en: Maximum file size exceeded. (Max: ${field.maximum_size}MB)
nl: Maximale bestandsgrootte overschreden. (Max: ${field.maximum_size}MB)

en: Meanwhile do not close this window.
nl: Sluit dit venster ondertussen niet.

en: Menu Icon
nl: Menu-icoon

en: Menu Icon *
nl: Menu-icoon *

en: Menu Name *
nl: Menunaam *

en: Merge with Previous Options
nl: Samenvoegen met vorige opties

en: Message Styles
nl: Berichtstijlen

en: Message Type
nl: Berichttype

en: Message deleted
nl: Bericht verwijderd

en: Message:
nl: Bericht:

en: Messages saved successfully.
nl: Berichten succesvol opgeslagen.

en: Messages:
nl: Berichten:

en: Meta Box must be activated!
nl: Meta Box moet geactiveerd zijn!

en: Meta Key
nl: Meta sleutel

en: Meta Value
nl: Meta waarde

en: MetaBox Fields Mapping
nl: MetaBox velden mapping

en: Metabox Fields
nl: Metabox velden

en: Metabox Fields Mapping
nl: Metabox velden mapping

en: Metabox File Upload Fields Map
nl: Metabox bestandsupload velden map

en: Metaxbox Fields
nl: Metaxbox velden

en: Method:
nl: Methode:

en: Migrating to V2
nl: Migreren naar V2

en: Migration Complete
nl: Migratie voltooid

en: Migration Issue Detected
nl: Migratieprobleem gedetecteerd

en: Milestone:
nl: Mijlpaal:

en: Milestones refresh failed Cause: %s. please try again
nl: Mijlpalen vernieuwen mislukt. Oorzaak: %s. Probeer het opnieuw

en: Milestones refresh failed. please try again
nl: Mijlpalen vernieuwen mislukt. Probeer het opnieuw

en: Milestones refreshed
nl: Mijlpalen vernieuwd

en: Min File Size
nl: Min. bestandsgrootte

en: Minimum ${field.minimum_file} file(s) required
nl: Minimaal ${field.minimum_file} bestand(en) vereist

en: Minimum ${field.minimum} is required
nl: Minimaal ${field.minimum} is vereist

en: Minimum File Count
nl: Minimaal aantal bestanden

en: Minimum Fraction Digit:
nl: Minimum aantal decimalen:

en: Minimum Option Count
nl: Minimaal aantal opties

en: Minimum Option Validation
nl: Minimale optie validatie

en: Minimum Row:
nl: Minimale rij:

en: Minimum Value
nl: Minimale waarde

en: Minimum amount of ${field.minimum_amount} is required
nl: Minimumbedrag van ${field.minimum_amount} is vereist

en: Minimum amount:
nl: Minimumbedrag:

en: Minimum and Maximum Option
nl: Minimum en maximum optie

en: Minimum and Maximum Option validation
nl: Minimum en maximum optie validatie

en: Minimum and Maximum Value
nl: Minimum- en maximumwaarde

en: Minimum and Maximum Value Validation
nl: Validatie van minimum- en maximumwaarde

en: Missing a temporary folder.
nl: Tijdelijke map ontbreekt.

en: Modal Message
nl: Modaal bericht

en: Mode :
nl: Modus:

en: Modern Form builder and database management  system
nl: Modern formulierenbouwer en databasebeheersysteem

en: Modification of File Select Status
nl: Aanpassing van bestandsselectiestatus

en: Modules refresh failed Cause: %s. please try again
nl: Vernieuwen van modules mislukt. Oorzaak: %s. Probeer het opnieuw

en: Modules refresh failed. please try again
nl: Vernieuwen van modules mislukt. Probeer het opnieuw

en: Modules refreshed
nl: Modules vernieuwd

en: Mollie API key is missing
nl: Mollie API-sleutel ontbreekt

en: Mollie Developer Dashboard
nl: Mollie ontwikkelaarsdashboard

en: Mollie Dynamic Amount Field is not Selected
nl: Mollie dynamisch bedragveld is niet geselecteerd

en: Mollie Fixed Amount is not valid
nl: Mollie vast bedrag is niet geldig

en: Mollie Minimum Amount is
nl: Mollie minimumbedrag is

en: Mollie Payment Field
nl: Mollie betalingsveld

en: Mollie Redirect Url is not Selected
nl: Mollie doorverwijzings-URL is niet geselecteerd

en: Mollie Settings
nl: Mollie-instellingen

en: Mollie provide a description for the payment. This option is required. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/create-payment#:~:text=Body%20Params-,description,required,-The%20description%20of'>learn more</a>. and also you add field value in this description. e.g: This Payment from Name: ${field_key}
nl: Mollie biedt een beschrijving voor de betaling. Deze optie is verplicht. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/create-payment#:~:text=Body%20Params-,description,required,-The%20description%20of'>Meer informatie</a>. Je kunt ook veldwaarden toevoegen aan deze beschrijving. Bijvoorbeeld: Deze betaling van Naam: ${field_key}

en: Monday
nl: Maandag

en: Month
nl: Maand

en: Month Input
nl: Maand invoer

en: Monthly
nl: Maandelijks

en: More Options
nl: Meer opties

en: Move
nl: Verplaatsen

en: Multi step settings
nl: Multi-stap instellingen

en: Multi-Line Text
nl: Tekst met meerdere regels

en: Multiline Text
nl: Tekst met meerdere regels

en: Multiple
nl: Meerdere

en: Multiple Option List
nl: Lijst met meerdere opties

en: Multiple Select:
nl: Meervoudige selectie:

en: Multiple file upload
nl: Meerdere bestanden uploaden

en: Multiply
nl: Vermenigvuldigen

en: Multisteps Settings
nl: Multistap-instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Name :
nl: Naam:

en: Name Mode:
nl: Naammodus:

en: Name is the unique identifier for the field. It is used to reference the field in the form submission data.
nl: Naam is de unieke identificatie voor het veld. Het wordt gebruikt om naar het veld te verwijzen in de formulierinzendingsgegevens.

en: Navigation
nl: Navigatie

en: New
nl: Nieuw

en: New Record
nl: Nieuw record

en: New User Registration Request
nl: Nieuwe gebruikersregistratie aanvraag

en: Newsletter list refresh failed Cause:
nl: Vernieuwen van nieuwsbrieflijst mislukt. Oorzaak:

en: Newsletter list refresh failed. please try again
nl: Vernieuwen van nieuwsbrieflijst mislukt. Probeer het opnieuw

en: Newsletter list refreshed
nl: Nieuwsbrieflijst vernieuwd

en: Next
nl: Volgende

en: Next 120 Days
nl: Komende 120 dagen

en: Next 30 Days
nl: Komende 30 dagen

en: Next 60 Days
nl: Komende 60 dagen

en: Next 7 Days
nl: Komende 7 dagen

en: Next 90 Days
nl: Komende 90 dagen

en: Next Billing Time
nl: Volgende factureringstijd

en: Next Month
nl: Volgende maand

en: Next Step
nl: Volgende stap

en: Next Week
nl: Volgende week

en: Next Year
nl: Volgend jaar

en: No
nl: Nee

en: No ActiveCampaign fields found. Try changing the header row number or try again
nl: Geen ActiveCampaign velden gevonden. Probeer het rijkopnummer te wijzigen of probeer het opnieuw

en: No ActiveCampaign lists found. Try changing the header row number or try again
nl: Geen ActiveCampaign lijsten gevonden. Probeer het rijkopnummer te wijzigen of probeer het opnieuw

en: No ActiveCampaign tags found. Try changing the header row number or try again
nl: Geen ActiveCampaign tags gevonden. Probeer het rijkopnummer te wijzigen of probeer het opnieuw

en: No Autonami fields found. Try changing the header row number or try again
nl: Geen Autonami velden gevonden. Probeer het rijkopnummer te wijzigen of probeer het opnieuw

en: No Connected App Found
nl: Geen verbonden app gevonden

en: No Encharge fields found. Try changing the header row number or try again
nl: Geen Encharge-velden gevonden. Probeer het koprijgnummer te wijzigen of probeer het opnieuw

en: No Entry Found.
nl: Geen inzending gevonden.

en: No Fluent CRM fields found. Try changing the header row number or try again
nl: Geen Fluent CRM-velden gevonden. Probeer het koprijgnummer te wijzigen of probeer het opnieuw

en: No Integration Found
nl: Geen integratie gevonden

en: No Mailpoet fields found. Try changing the header row number or try again
nl: Geen Mailpoet velden gevonden. Probeer het rijkopnummer te wijzigen of probeer het opnieuw

en: No Milestone Found
nl: Geen mijlpaal gevonden

en: No Owner Found
nl: Geen eigenaar gevonden

en: No PDF templates available
nl: Geen PDF-sjablonen beschikbaar

en: No Payment Info Found!
nl: Geen betalingsinformatie gevonden!

en: No Portal Found
nl: Geen portal gevonden

en: No Project Found
nl: Geen project gevonden

en: No Project Group Found
nl: Geen projectgroep gevonden

en: No Sendinblue fields found. Try changing the header row number or try again
nl: Geen Sendinblue velden gevonden. Probeer het rijkopnummer te wijzigen of probeer het opnieuw

en: No Sub Folder Found
nl: Geen submap gevonden

en: No Tag Found
nl: Geen tag gevonden

en: No Task Found
nl: Geen taak gevonden

en: No Task Layout Found
nl: Geen taaklay-out gevonden

en: No Tasklist Found
nl: Geen taaklijst gevonden

en: No Template Found
nl: Geen sjabloon gevonden

en: No Worksheet headers found. Try changing the header row number or try again
nl: Geen werkbladkoppen gevonden. Probeer het koprijgnummer te wijzigen of probeer het opnieuw

en: No field data change
nl: Geen veldgegevens gewijzigd

en: No file was uploaded.
nl: Er is geen bestand geüpload.

en: No form selected
nl: Geen formulier geselecteerd

en: No response from the server
nl: Geen reactie van de server

en: Non Billable
nl: Niet factureerbaar

en: None
nl: Geen

en: Normal
nl: Normaal

en: Not Contain
nl: Bevat niet

en: Not End With
nl: Eindigt niet met

en: Not Equal
nl: Niet gelijk

en: Not Required
nl: Niet verplicht

en: Not Start With
nl: Begint niet met

en: Not contains
nl: Bevat niet

en: Not empty
nl: Niet leeg

en: Not equal
nl: Niet gelijk aan

en: Note
nl: Notitie

en: Note :
nl: Opmerking:

en: Note Added Successfully
nl: Notitie succesvol toegevoegd

en: Note Content
nl: Notitie inhoud

en: Note Deleted Successfully
nl: Notitie succesvol verwijderd

en: Note Title
nl: Notitie titel

en: Note Types refresh failed Cause: %s. please try again
nl: Notitie types vernieuwen mislukt. Oorzaak: %s. Probeer het opnieuw

en: Note Types refresh failed. please try again
nl: Notitie types vernieuwen mislukt. Probeer het opnieuw

en: Note Types refreshed
nl: Notitie types vernieuwd

en: Note Updated Successfully
nl: Notitie succesvol bijgewerkt

en: Note no change
nl: Notitie niet gewijzigd

en: Note:
nl: Opmerking:

en: Note: In the Conversational Form feature, certain fields such as Captcha, Payments, HTML, etc are currently not supported.
nl: Opmerking: In de functie Gespreksformulier worden bepaalde velden zoals Captcha, Betalingen, HTML, enz. momenteel niet ondersteund.

en: Note: This feature is only available to BitForm Pro users.
nl: Opmerking: Deze functie is alleen beschikbaar voor BitForm Pro-gebruikers.

en: Note: This global message will be applied to all forms and fields unless a custom error message is set for an individual field. Also you can use the
nl: Opmerking: Dit globale bericht wordt toegepast op alle formulieren en velden, tenzij er een aangepast foutbericht is ingesteld voor een individueel veld. Je kunt ook de

en: Notes
nl: Notities

en: Nothing to duplicate
nl: Niets om te dupliceren

en: Nothing to update
nl: Niets om bij te werken

en: Notify Users
nl: Gebruikers informeren

en: Now, Please go to your form and add a Google reCaptcha V2 field.
nl: Ga nu naar je formulier en voeg een Google reCaptcha V2-veld toe.

en: Now, Please go to your form and add a Google reCaptcha V3 field.
nl: Ga nu naar je formulier en voeg een Google reCaptcha V3-veld toe.

en: Now, Please go to your form and add a Turnstile field.
nl: Ga nu naar je formulier en voeg een Turnstile-veld toe.

en: Now, Please go to your form and add a hCaptcha field.
nl: Ga nu naar je formulier en voeg een hCaptcha-veld toe.

en: Np Repeat
nl: Niet herhalen

en: Number
nl: Nummer

en: Number Format:
nl: Getalnotatie:

en: OR
nl: OF

en: On Click
nl: Bij klikken

en: On Field Input
nl: Bij veldinvoer

en: On Focus
nl: Bij focus

en: On Form Submit
nl: Bij formulierindiening

en: On Form Validate
nl: Bij formuliervalidatie

en: On Load
nl: Bij laden

en: On Mouse Over
nl: Bij muis over

en: On Same Day
nl: Op dezelfde dag

en: Once Every
nl: Eens per

en: OneDrive Client Id:
nl: OneDrive client id:

en: OneDrive Client Secret:
nl: OneDrive client secret:

en: Only Logged In User
nl: Alleen ingelogde gebruiker

en: Only on Field Input
nl: Alleen bij veldinvoer

en: Only on Form Load
nl: Alleen bij laden formulier

en: Only on Form Submit
nl: Alleen bij formulierindiening

en: Only on Form Validate
nl: Alleen bij formuliervalidatie

en: Only valid JS object will work. for more details please check<a target="_blank" href="https://flatpickr.js.org/options/" rel="noreferrer"> the documentation for available configuration options</a>
nl: Alleen geldige JS-objecten werken. Voor meer details, raadpleeg <a target="_blank" href="https://flatpickr.js.org/options/" rel="noreferrer">de documentatie voor beschikbare configuratieopties</a>

en: Opacity
nl: Doorzichtigheid

en: Opacity (0-100)
nl: Transparantie (0-100)

en: Option 1
nl: Optie 1

en: Option 2
nl: Optie 2

en: Option 3
nl: Optie 3

en: Option 4
nl: Optie 4

en: Option Column
nl: Optiekolom

en: Option Flag Image
nl: Vlagafbeelding optie

en: Option Icon/Image
nl: Optie icoon/afbeelding

en: Option Icon/Image:
nl: Optie-icoon/afbeelding:

en: Option List Height
nl: Optielijsthoogte

en: Options
nl: Opties

en: Options 2
nl: Opties 2

en: Options Column
nl: Optiekolom

en: Order
nl: Bestelling

en: Orientation
nl: Oriëntatie

en: Other
nl: Anders

en: Other Option
nl: Andere optie

en: Other Option Required
nl: Andere optie vereist

en: Other...
nl: Overige...

en: Our Privacy Policy.
nl: Ons privacybeleid.

en: Outside
nl: Buiten

en: Override Default Settings
nl: Standaardinstellingen overschrijven

en: Overwrite existing field values in Zoho CRM with empty field values from Bit Form while upserting a record?
nl: Bestaande veldwaarden in Zoho CRM overschrijven met lege veldwaarden van Bit Form tijdens het upserting van een record?

en: Own Submitted Response
nl: Eigen ingediende reactie

en: Owner Email
nl: E-mail eigenaar

en: Owner ID
nl: Eigenaar ID

en: Owner Name
nl: Eigenaar naam

en: Owner Name (Your Zoho Creator screen name):
nl: Eigenaar naam (je Zoho Creator schermnaam):

en: Owners refresh failed Cause:
nl: Eigenaars vernieuwen mislukt. Oorzaak:

en: Owners refresh failed Cause: %s. please try again
nl: Eigenaars vernieuwen mislukt. Oorzaak: %s. Probeer het opnieuw

en: Owners refresh failed. please try again
nl: Eigenaars vernieuwen mislukt. Probeer het opnieuw

en: Owners refreshed
nl: Eigenaars vernieuwd

en: PDF Attachment Template:
nl: PDF bijlage sjabloon:

en: PDF Downloads
nl: PDF-downloads

en: PDF File Name
nl: PDF-bestandsnaam

en: PDF Global Setting
nl: PDF globale instelling

en: PDF Password
nl: PDF-wachtwoord

en: PDF Password Shortcode
nl: PDF-wachtwoord shortcode

en: PDF Setting
nl: PDF-instelling

en: PDF Template
nl: PDF-sjabloon

en: PDF Templates
nl: PDF-sjablonen

en: PHP extension is missing in your server. Please install it.
nl: PHP-extensie ontbreekt op je server. Installeer deze.

en: Padding
nl: Opvulling

en: Padding Bottom
nl: Opvulling onder

en: Padding Left
nl: Opvulling links

en: Padding Right
nl: Opvulling rechts

en: Padding Top
nl: Opvulling boven

en: Page
nl: Pagina

en: Page Select Box
nl: Paginaselectievak

en: Page Title
nl: Paginatitel

en: Pagination Button
nl: Paginaknop

en: Panel Layout
nl: Paneellay-out

en: Paper Size
nl: Papierformaat

en: Parse Mode:
nl: Parse modus:

en: Passive
nl: Passief

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Password Field
nl: Wachtwoordveld

en: Password can't be empty
nl: Wachtwoord mag niet leeg zijn

en: Password reset email template
nl: E-mailsjabloon voor wachtwoordherstel

en: Password...
nl: Wachtwoord...

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Pay Button
nl: Betaalknop

en: Pay Button Text
nl: Betaalknoptekst

en: Pay now
nl: Nu betalen

en: Pay with Mollie
nl: Betalen met Mollie

en: Pay with Paypal
nl: Betaal met Paypal

en: Pay with Stripe
nl: Betalen met Stripe

en: PayPal Client ID is missing
nl: PayPal Client ID ontbreekt

en: PayPal Developer Dashboard
nl: PayPal ontwikkelaarsdashboard

en: PayPal Dynamic Amount Field is not Selected
nl: PayPal dynamisch bedragveld is niet geselecteerd

en: PayPal Fixed Amount is not valid
nl: PayPal vast bedrag is niet geldig

en: PayPal Integrations Video
nl: PayPal integraties video

en: PayPal Payment Field
nl: PayPal betalingsveld

en: PayPal Plan Id missing
nl: PayPal Plan-ID ontbreekt

en: PayPal Settings
nl: PayPal-instellingen

en: Payment
nl: Betaling

en: Payment Method
nl: Betaalmethode

en: Payment Method Type
nl: Betaalmethodetype

en: Payment setting saved successfully
nl: Betalingsinstelling succesvol opgeslagen

en: Payment setting updated successfully
nl: Betalingsinstelling succesvol bijgewerkt

en: Payments
nl: Betalingen

en: Paypal Button Text
nl: Paypal-knoptekst

en: Paypal Buy Now
nl: Paypal koop nu

en: Paypal Checkout
nl: Paypal checkout

en: Paypal Style
nl: Paypal-stijl

en: Pen Color
nl: Penkleur

en: Pen Width
nl: Penbreedte

en: Permissions Settings
nl: Machtigingsinstellingen

en: Phone Number
nl: Telefoonnummer

en: Phone Number...
nl: Telefoonnummer...

en: Phone Number:
nl: Telefoonnummer:

en: Phone View
nl: Telefoonweergave

en: Phone number can't be empty
nl: Telefoonnummer mag niet leeg zijn

en: Phone:
nl: Telefoon:

en: Pick A Date
nl: Kies een datum

en: Picture
nl: Afbeelding

en: Picture Upload
nl: Afbeelding uploaden

en: Pill
nl: Pil

en: Pipeline:
nl: Pijplijn:

en: Placeholder Color
nl: Placeholderkleur

en: Placeholder is the text that appears inside the field before your user enters their own content. You can show or hide the field placeholder by toggling this option.
nl: Placeholder is de tekst die in het veld verschijnt voordat je gebruiker eigen inhoud invoert. Je kunt de veldplaceholder tonen of verbergen door deze optie in te schakelen.

en: Placeholder...
nl: Plaatshouder...

en: Places an admin-defined message below the form description, making your users aware that their field values are being saved before submission.
nl: Plaatst een door de beheerder gedefinieerd bericht onder de formulierbeschrijving, waardoor je gebruikers zich ervan bewust worden dat hun veldwaarden worden opgeslagen vóór indiening.

en: Plan ID
nl: Plan-ID

en: Plan Id
nl: Plan-ID

en: Please Select a Date
nl: Selecteer een datum

en: Please add a submit button
nl: Voeg een verzendknop toe

en: Please click on the available Captcha option for configuration.
nl: Klik op de beschikbare Captcha-optie voor configuratie.

en: Please click on the available payment gateway option for configuration.
nl: Klik op de beschikbare betalingsgateway-optie voor configuratie.

en: Please configure PDF settings first.
nl: Configureer eerst de PDF-instellingen.

en: Please contact support for assistance at
nl: Neem contact op met de ondersteuning voor hulp via

en: Please enter API key and API secret
nl: Voer API-sleutel en API-geheim in

en: Please fix the errors
nl: Los de fouten op

en: Please go to your form now and add a Mollie payment field.
nl: Ga nu naar je formulier en voeg een Mollie-betalingsveld toe.

en: Please go to your form now and add a PayPal payment field.
nl: Ga nu naar je formulier en voeg een PayPal-betalingsveld toe.

en: Please go to your form now and add a Razorpay payment field.
nl: Ga nu naar je formulier en voeg een Razorpay-betalingsveld toe.

en: Please go to your form now and add a Stripe payment field.
nl: Ga nu naar je formulier en voeg een Stripe-betalingsveld toe.

en: Please import a valid json.
nl: Importeer een geldige JSON.

en: Please map mandatory fields
nl: Koppel verplichte velden

en: Please re-check your Client ID & Secret
nl: Controleer je Client ID & Secret opnieuw

en: Please recheck your reCaptcha Configuration
nl: Controleer je reCaptcha-configuratie opnieuw

en: Please select a form from the Form List available in the Bit Form element settings.
nl: Selecteer een formulier uit de formulierlijst die beschikbaar is in de Bit Form element-instellingen.

en: Please select a ticket owner
nl: Selecteer een ticket-eigenaar

en: Please select file upload or signature field
nl: Selecteer een bestandsupload of handtekeningveld

en: Please select property you want to import with form
nl: Selecteer de eigenschap die je wilt importeren met het formulier

en: Please setup your
nl: Stel je in

en: Please setup your payment settings before using this template.
nl: Stel je betalingsinstellingen in voordat je deze sjabloon gebruikt.

en: Please submit form with valid fields
nl: Dien het formulier in met geldige velden

en: Please try to avoid any duplicate custom url, as it will conflict between the page and Bit Form.
nl: Probeer dubbele aangepaste URL's te vermijden, omdat dit conflicten zal veroorzaken tussen de pagina en Bit Form.

en: Please update your PHP version is 7.4 or higher.
nl: Update je PHP-versie naar 7.4 of hoger.

en: Please update your Pro Plugin to the latest version (
nl: Update je Pro Plugin naar de nieuwste versie (

en: Please upgrade to the PRO plan to unlock all these awesome features.
nl: Upgrade naar het PRO-abonnement om al deze geweldige functies te ontgrendelen.

en: Please verify Cloudflare Turnstile Captcha
nl: Verifieer Cloudflare Turnstile Captcha

en: Please verify hCaptcha
nl: Verifieer hCaptcha

en: Please verify reCAPTCHA
nl: Verifieer reCAPTCHA

en: Please wait while we migrate your data to V2
nl: Even geduld terwijl we je gegevens migreren naar V2

en: Please! Insatall Fluent CRM
nl: Installeer Fluent CRM

en: Please! Insatall MailPoet
nl: Installeer MailPoet

en: Please! Install MailPoet
nl: Installeer MailPoet

en: Please, enter a valid URL
nl: Voer een geldige URL in

en: Please, enter a valid email address
nl: Voer een geldig e-mailadres in

en: Please, enter a valid phone number
nl: Voer een geldig telefoonnummer in

en: Please, enter only numbers
nl: Voer alleen cijfers in

en: Please, select no more than ${field.maximum} option(s)
nl: Selecteer niet meer dan ${field.maximum} optie(s)

en: Pod Fields
nl: Pod velden

en: Pod cann't be empty
nl: Pod mag niet leeg zijn

en: Portals refresh failed Cause:
nl: Portals vernieuwen mislukt. Oorzaak:

en: Portals refresh failed Cause: %s. please try again
nl: Portals vernieuwen mislukt. Oorzaak: %s. Probeer het opnieuw

en: Portals refresh failed. please try again
nl: Portals vernieuwen mislukt. Probeer het opnieuw

en: Portals refreshed
nl: Portals vernieuwd

en: Portrait
nl: Portret

en: Position X
nl: Positie x

en: Position X (Units in millimeters)
nl: Positie X (eenheden in millimeters)

en: Position Y
nl: Positie y

en: Position Y (Units in millimeters)
nl: Positie Y (eenheden in millimeters)

en: Post Fields
nl: Berichtvelden

en: Post Status
nl: Berichtstatus

en: Post Status cann't be empty
nl: Berichtstatus mag niet leeg zijn

en: Post Type
nl: Berichttype

en: Post Type cann't be empty
nl: Berichttype mag niet leeg zijn

en: Postal Code:
nl: Postcode:

en: Posts of this type should be shown in the admin UI and is publicly queryable
nl: Berichten van dit type moeten worden weergegeven in de admin UI en zijn openbaar opvraagbaar

en: Premium Feature
nl: Premium functie

en: Prevent Public View of Entries
nl: Voorkom openbare weergave van inzendingen

en: Prevent empty form submission
nl: Voorkom verzending van lege formulieren

en: Preview
nl: Voorbeeld

en: Preview Data
nl: Gegevensvoorbeeld

en: Previous
nl: Vorige

en: Previous Step
nl: Vorige stap

en: Print Report
nl: Rapport afdrukken

en: Printing...
nl: Afdrukken...

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Private Note
nl: Privénotitie

en: Process Button
nl: Verwerkingsknop

en: Product Name
nl: Productnaam

en: Products refresh failed Cause:
nl: Producten vernieuwen mislukt. Oorzaak:

en: Products refresh failed. please try again
nl: Producten vernieuwen mislukt. Probeer het opnieuw

en: Products refreshed
nl: Producten vernieuwd

en: Professional & Easy To Use WordPress Form Builder
nl: Professionele & gebruiksvriendelijke WordPress formulierenbouwer

en: Progress Indicator
nl: Voortgangsindicator

en: Project Group
nl: Projectgroep

en: Project Groups refresh failed Cause: %s. please try again
nl: Projectgroepen vernieuwen mislukt. Oorzaak: %s. Probeer het opnieuw

en: Project Groups refresh failed. please try again
nl: Projectgroepen vernieuwen mislukt. Probeer het opnieuw

en: Project Groups refreshed
nl: Projectgroepen vernieuwd

en: Project user
nl: Project gebruiker

en: Projects refresh failed Cause: %s. please try again
nl: Projecten vernieuwen mislukt. Oorzaak: %s. Probeer het opnieuw

en: Projects refresh failed. please try again
nl: Projecten vernieuwen mislukt. Probeer het opnieuw

en: Projects refreshed
nl: Projecten vernieuwd

en: Public
nl: Openbaar

en: Public Key can't be empty
nl: Publieke sleutel kan niet leeg zijn

en: Public Key...
nl: Publieke sleutel...

en: Public Key:
nl: Publieke sleutel:

en: Public Project
nl: Openbaar project

en: Publicly Queryable
nl: Openbaar opvraagbaar

en: Publish
nl: Publiceren

en: Publishable key:
nl: Publiceerbare sleutel:

en: Queries can be performed on the front end as part of parse_request()
nl: Zoekopdrachten kunnen aan de voorkant worden uitgevoerd als onderdeel van parse_request()

en: Query Param
nl: Query parameter

en: Radio Button
nl: Radioknop

en: Range
nl: Bereik

en: Rapidmail Fields
nl: Rapidmail velden

en: Rate us on WordPress
nl: Beoordeel ons op WordPress

en: Rating
nl: Beoordeling

en: Rating Icon
nl: Beoordelingspictogram

en: Rating Message on Hover
nl: Beoordelingsbericht bij hover

en: Rating Message on Select
nl: Beoordelingsbericht bij selectie

en: Rating Position
nl: Positie van beoordeling

en: Razorpay Accounts
nl: Razorpay-accounts

en: Razorpay Client ID is missing
nl: Razorpay Client ID ontbreekt

en: Razorpay Dashboard
nl: Razorpay dashboard

en: Razorpay Dyanmic Amount Field is not Selected
nl: Razorpay dynamisch bedragveld is niet geselecteerd

en: Razorpay Fixed Amount is not valid
nl: Razorpay vast bedrag is niet geldig

en: Razorpay Integrations Video
nl: Razorpay integraties video

en: Razorpay Order ID Field is not Selected
nl: Razorpay order ID-veld is niet geselecteerd

en: Razorpay Payment Field
nl: Razorpay betalingsveld

en: Razorpay Settings
nl: Razorpay-instellingen

en: ReCaptcha validation failed.
nl: ReCaptcha validatie mislukt.

en: Read More
nl: Lees meer

en: Read Only
nl: Alleen-lezen

en: Read entries
nl: Gelezen items

en: Read-only
nl: Alleen-lezen

en: Readonly
nl: Alleen-lezen

en: Readonly feature allows you to set a field as read-only, meaning that users will not be able to edit the content of that field. You can toggle this option to enable or disable the setting.
nl: De alleen-lezen functie stelt je in staat om een veld als alleen-lezen in te stellen, wat betekent dat gebruikers de inhoud van dat veld niet kunnen bewerken. Je kunt deze optie in- of uitschakelen om de instelling te activeren of te deactiveren.

en: Recipient Email
nl: E-mailadres ontvanger

en: Recipient List are required for rapidmail api
nl: Ontvangerslijst is vereist voor Rapidmail API

en: Recipient Name
nl: Naam ontvanger

en: Recipient:
nl: Ontvanger:

en: Recipients:
nl: Ontvangers:

en: Record Create
nl: Record aanmaken

en: Record Create/Edit
nl: Record aanmaken/bewerken

en: Record Delete
nl: Record verwijderen

en: Record Edit
nl: Record bewerken

en: Record Owner
nl: Record eigenaar

en: Rectangle
nl: Rechthoek

en: Redirect Link
nl: Doorverwijzingslink

en: Redirect Page
nl: Doorverwijspagina

en: Redirect Page Url
nl: Doorverwijzingspagina URL

en: Redirect Page:
nl: Doorverwijspagina:

en: Redirect URL
nl: Omleidings-URL

en: Redirect page (already activated):
nl: Doorverwijspagina (reeds geactiveerd):

en: Redirecting Home in
nl: Doorverwijzing naar startpagina in

en: Redirection url name cann't be empty
nl: Doorverwijzings-URL mag niet leeg zijn

en: RedirectionUrl:
nl: Doorverwijzings-URL:

en: Redo
nl: Opnieuw

en: Redo Button
nl: Opnieuw-knop

en: Refresh
nl: Vernieuwen

en: Refresh ACF fields
nl: ACF-velden vernieuwen

en: Refresh Activecapmaign Field
nl: ActiveCampaign veld vernieuwen

en: Refresh Activecapmaign Tags
nl: ActiveCampaign tags vernieuwen

en: Refresh Acumbamail Fields
nl: Acumbamail velden vernieuwen

en: Refresh All oneDrive Folders
nl: Alle oneDrive mappen vernieuwen

en: Refresh Analytics Table Headers
nl: Analytics tabelkoppen vernieuwen

en: Refresh Analytics Workspaces
nl: Analytics werkruimten vernieuwen

en: Refresh Autonami Fields
nl: Autonami velden vernieuwen

en: Refresh Autonami Lists And Tags
nl: Autonami lijsten en tags vernieuwen

en: Refresh Bigin Modules
nl: Bigin modules vernieuwen

en: Refresh Bigin Related Lists
nl: Bigin gerelateerde lijsten vernieuwen

en: Refresh CRM Assignment Rules
nl: Vernieuw CRM-toewijzingsregels

en: Refresh CRM Layouts
nl: Vernieuw CRM-layouts

en: Refresh CRM Modules
nl: Vernieuw CRM-modules

en: Refresh CRM Owners
nl: Vernieuw CRM-eigenaars

en: Refresh CRM Related Lists
nl: Vernieuw CRM-gerelateerde lijsten

en: Refresh CRM Tags
nl: CRM-tags vernieuwen

en: Refresh Campaigns Contact Fields
nl: Vernieuw campagne contactvelden

en: Refresh Campaigns Lists
nl: Vernieuw campagnelijsten

en: Refresh Creator Fields
nl: Vernieuw creator velden

en: Refresh Desk Departments
nl: Vernieuw desk afdelingen

en: Refresh Desk Fields
nl: Vernieuw desk velden

en: Refresh Desk Portals
nl: Vernieuw desk portals

en: Refresh Fields
nl: Velden vernieuwen

en: Refresh Fluent CRM List
nl: Vernieuw Fluent CRM-lijst

en: Refresh Groundhogg Tags
nl: Groundhogg-tags vernieuwen

en: Refresh Groups
nl: Groepen vernieuwen

en: Refresh MailChimp Tags
nl: MailChimp-tags vernieuwen

en: Refresh MailPoet List
nl: MailPoet lijst vernieuwen

en: Refresh MarketingHub Contact Fields
nl: Vernieuw MarketingHub-contactvelden

en: Refresh MarketingHub Lists
nl: Vernieuw MarketingHub-lijsten

en: Refresh MetaBox List
nl: MetaBox lijst vernieuwen

en: Refresh Milestones
nl: Mijlpalen vernieuwen

en: Refresh Owners
nl: Eigenaren vernieuwen

en: Refresh Portal Users
nl: Vernieuw portal gebruikers

en: Refresh Post Types
nl: Berichttypes vernieuwen

en: Refresh Project Groups
nl: Vernieuw projectgroepen

en: Refresh Projects
nl: Projecten vernieuwen

en: Refresh Projects Portals
nl: Projectportalen vernieuwen

en: Refresh SendFox List
nl: SendFox lijst vernieuwen

en: Refresh Sendinblue Lists
nl: Sendinblue lijsten vernieuwen

en: Refresh Sendinblue Templates
nl: Sendinblue sjablonen vernieuwen

en: Refresh Sign Templates
nl: Vernieuw handtekeningsjablonen

en: Refresh Sub Folders
nl: Submappen vernieuwen

en: Refresh Tags
nl: Tags vernieuwen

en: Refresh Task Layouts
nl: Vernieuw taak layouts

en: Refresh Telegram List
nl: Telegram lijst vernieuwen

en: Refresh Template Details
nl: Vernieuw sjabloondetails

en: Refresh WorkDrive Team Folders
nl: Vernieuw WorkDrive teammappen

en: Refresh WorkDrive Teams
nl: Vernieuw WorkDrive teams

en: RegEx Pattern
nl: RegEx-patroon

en: Regex Pattern
nl: Regex-patroon

en: Registration successfully done.
nl: Registratie succesvol voltooid.

en: Reject Success Message
nl: Afwijzing succesbericht

en: Rejection Success redirect page:
nl: Afwijzing succesvolle doorverwijspagina:

en: Related Info
nl: Gerelateerde info

en: Related List #
nl: Gerelateerde lijst #

en: Related List:
nl: Gerelateerde lijst:

en: RelatedList is empty
nl: RelatedList is leeg

en: RelatedLists refresh failed Cause:
nl: Vernieuwen van gerelateerde lijsten mislukt. Oorzaak:

en: RelatedLists refresh failed Cause: %s. please try again
nl: Gerelateerde lijsten vernieuwen mislukt. Oorzaak: %s. Probeer het opnieuw

en: RelatedLists refresh failed. please try again
nl: Vernieuwen van gerelateerde lijsten mislukt. Probeer het opnieuw

en: RelatedLists refreshed
nl: Gerelateerde lijsten vernieuwd

en: Relative to Today (± Days)
nl: Relatief ten opzichte van vandaag (± dagen)

en: Remember,
nl: Onthoud,

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Remove Button
nl: Verwijderknop

en: Repeat
nl: Herhalen

en: Repeat-X
nl: Herhalen-x

en: Repeat-Y
nl: Herhalen-y

en: Repeater
nl: Herhaler

en: Replace Previous Options
nl: Vorige opties vervangen

en: Reply To
nl: Antwoord aan

en: Reply-To Email Address
nl: Antwoord-aan e-mailadres

en: Repopulate form fields with previous partial entry
nl: Formuliervelden opnieuw vullen met eerdere gedeeltelijke invoer

en: Report preferrences saved successfully
nl: Rapportvoorkeuren succesvol opgeslagen

en: Request parameter is empty
nl: Aanvraagparameter is leeg

en: Requested parameter is empty
nl: Gevraagde parameter is leeg

en: Require user to be logged in for submit form
nl: Gebruiker moet ingelogd zijn om formulier in te dienen

en: Required
nl: Verplicht

en: Required Field
nl: Verplicht veld

en: Required data not found.
nl: Vereiste gegevens niet gevonden.

en: Reset Password Fields
nl: Wachtwoord herstel velden

en: Reset Style
nl: Stijl resetten

en: Response:
nl: Antwoord:

en: Responses
nl: Reacties

en: Result is empty
nl: Resultaat is leeg

en: Retain comments for subsequent recurrences
nl: Opmerkingen behouden voor volgende herhalingen

en: Review us
nl: Beoordeel ons

en: Right
nl: Rechts

en: Right Currency
nl: Rechts van valuta

en: Right Number
nl: Rechts van getal

en: Right to Left
nl: Rechts naar links

en: Role
nl: Rol

en: Round
nl: Rond

en: Round to Closest Fraction Digits:
nl: Afronden naar dichtstbijzijnde decimalen:

en: Round to Closest Integer:
nl: Afronden naar dichtstbijzijnde gehele getal:

en: Row Gap
nl: Rijafstand

en: Row Selected
nl: Rij geselecteerd

en: SID, Auth Token,From Number and mapping fields are required for rapidmail api
nl: SID, Auth Token, Van Nummer en toewijzingsvelden zijn vereist voor Rapidmail API

en: SMTP Authentication
nl: SMTP authenticatie

en: SMTP Host
nl: SMTP host

en: SMTP Password
nl: SMTP wachtwoord

en: SMTP Port
nl: SMTP poort

en: SMTP Username
nl: SMTP gebruikersnaam

en: SMTP config saved successfully.
nl: SMTP-configuratie succesvol opgeslagen.

en: SVG file is not valid
nl: SVG-bestand is niet geldig

en: Satisfied
nl: Tevreden

en: Saturate
nl: Verzadigen

en: Saturation
nl: Verzadiging

en: Saturday
nl: Zaterdag

en: Save
nl: Opslaan

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Save Draft
nl: Concept opslaan

en: Save Draft Button available in Pro version of Bit Form.
nl: Concept opslaan knop beschikbaar in Pro-versie van Bit Form.

en: Save Step Progress
nl: Stapvoortgang opslaan

en: Save Template
nl: Sjabloon opslaan

en: Save as Draft
nl: Opslaan als concept

en: Save draft only for logged in users
nl: Concept alleen opslaan voor ingelogde gebruikers

en: Save draft when user leaves the form page
nl: Concept opslaan wanneer gebruiker de formulierpagina verlaat

en: Save only if email address or phone number is provided
nl: Alleen opslaan als e-mailadres of telefoonnummer is opgegeven

en: Saved successfully.
nl: Succesvol opgeslagen.

en: Saving API key...
nl: API-sleutel opslaan...

en: Saving Generel Settings...
nl: Algemene instellingen opslaan...

en: Saving Payment Setting...
nl: Betalingsinstellingen opslaan...

en: Saving...
nl: Opslaan...

en: Screen
nl: Scherm

en: Search
nl: Zoeken

en: Search Box
nl: Zoekvak

en: Search Clearable
nl: Zoekopdracht wissen

en: Search Clearable:
nl: Zoekopdracht wissen:

en: Search Placeholder
nl: Zoek placeholder

en: Search Placeholder Modify
nl: Zoekplaatshouder wijzigen

en: Search Result
nl: Zoekresultaat

en: Secret Key
nl: Geheime sleutel

en: Secret Key:
nl: Geheime sleutel:

en: Secret key cann't be empty
nl: Geheime sleutel kan niet leeg zijn

en: Section
nl: Sectie

en: See Demo
nl: Bekijk demo

en: Select
nl: Selecteren

en: Select A Page:
nl: Selecteer een pagina:

en: Select API
nl: Selecteer API

en: Select Action
nl: Selecteer actie

en: Select Actions
nl: Selecteer acties

en: Select Amount Field
nl: Selecteer bedragveld

en: Select Application
nl: Selecteer applicatie

en: Select Assignment Rule
nl: Selecteer toewijzingsregel

en: Select Attachment
nl: Selecteer bijlage

en: Select Audience List
nl: Selecteer doelgroeplijst

en: Select Author
nl: Selecteer auteur

en: Select Chat List
nl: Selecteer chatlijst

en: Select Currency
nl: Selecteer valuta

en: Select Date
nl: Selecteer datum

en: Select Date-Time
nl: Selecteer datum-tijd

en: Select Department
nl: Selecteer afdeling

en: Select Email Field
nl: Selecteer e-mailveld

en: Select Email Template
nl: Selecteer e-mailsjabloon

en: Select Event
nl: Selecteer gebeurtenis

en: Select Field
nl: Selecteer veld

en: Select Fields
nl: Selecteer velden

en: Select Fields for Report:
nl: Selecteer velden voor rapport:

en: Select File Type
nl: Selecteer bestandstype

en: Select File Upload Fields
nl: Selecteer bestandsupload velden

en: Select Flag
nl: Selecteer vlag

en: Select Fluent CRM list
nl: Selecteer Fluent CRM-lijst

en: Select Folder
nl: Map selecteren

en: Select Form
nl: Selecteer formulier

en: Select Form Field
nl: Selecteer formulierveld

en: Select Forms
nl: Selecteer formulieren

en: Select Frequency
nl: Selecteer frequentie

en: Select Group
nl: Selecteer groep

en: Select Hooks to Call
nl: Selecteer hooks om aan te roepen

en: Select Integation
nl: Selecteer integratie

en: Select Layout
nl: Selecteer layout

en: Select List
nl: Selecteer lijst

en: Select Locale
nl: Selecteer taal

en: Select Message
nl: Selecteer bericht

en: Select Milestone
nl: Selecteer mijlpaal

en: Select Module
nl: Selecteer module

en: Select Note Type
nl: Selecteer notitie type

en: Select One
nl: Selecteer één

en: Select Order Id Field
nl: Selecteer order ID-veld

en: Select Owner
nl: Selecteer eigenaar

en: Select PDF Template
nl: Selecteer PDF sjabloon

en: Select Page
nl: Pagina selecteren

en: Select Page To Redirect
nl: Selecteer pagina om naar door te verwijzen

en: Select Pipeline
nl: Selecteer pijplijn

en: Select Portal
nl: Selecteer portal

en: Select Post Type
nl: Selecteer berichttype

en: Select Product
nl: Selecteer product

en: Select Project
nl: Selecteer project

en: Select Recipients
nl: Selecteer ontvangers

en: Select Recurring Frequency
nl: Selecteer herhalingsfrequentie

en: Select Related Module
nl: Selecteer gerelateerde module

en: Select Reminder Type
nl: Selecteer herinneringstype

en: Select Shipping Amount Field
nl: Selecteer verzendkostenveld

en: Select Spreadsheet
nl: Selecteer spreadsheet

en: Select Stage
nl: Selecteer fase

en: Select Status
nl: Selecteer status

en: Select Table
nl: Selecteer tabel

en: Select Task
nl: Selecteer taak

en: Select Tasklist
nl: Selecteer takenlijst

en: Select Tasklist Flag
nl: Selecteer takenlijst vlag

en: Select Team
nl: Selecteer team

en: Select Template
nl: Selecteer sjabloon

en: Select Time
nl: Selecteer tijd

en: Select Transaction Mode (Live or Sandbox).
nl: Selecteer transactiemodus (live of sandbox).

en: Select Type
nl: Selecteer type

en: Select Type *
nl: Type selecteren *

en: Select User Type
nl: Selecteer gebruikerstype

en: Select Version:
nl: Selecteer versie:

en: Select Week
nl: Selecteer week

en: Select Workbook
nl: Selecteer werkboek

en: Select Worksheet
nl: Selecteer werkblad

en: Select Workspace
nl: Selecteer werkruimte

en: Select a Bitform
nl: Selecteer een bitform

en: Select a Form
nl: Selecteer een formulier

en: Select a valid currency for the selected payment method types
nl: Selecteer een geldige valuta voor de geselecteerde betaalmethodetypen

en: Select an App
nl: Selecteer een app

en: Select at least ${field.minimum} option(s)
nl: Selecteer ten minste ${field.minimum} optie(s)

en: Select file upload fields
nl: Selecteer bestandsupload velden

en: Select one of the defined WordPress post types Or custom post types for the post.
nl: Selecteer een van de gedefinieerde WordPress-berichttypes of aangepaste berichttypes voor het bericht.

en: Select tag
nl: Selecteer tag

en: Select the status for the post. If published status is selected and the post date is in the future, it will automatically be changed to scheduled
nl: Selecteer de status voor het bericht. Als de status 'gepubliceerd' is geselecteerd en de berichtdatum in de toekomst ligt, wordt deze automatisch gewijzigd naar 'gepland'

en: Select the user to be assigned to the post.
nl: Selecteer de gebruiker die aan het bericht moet worden toegewezen.

en: Select type
nl: Selecteer type

en: Selected Country Clearable
nl: Geselecteerd land wissen

en: Selected Currency Clearable
nl: Geselecteerde valuta wissen

en: Selected Option Clearable:
nl: Geselecteerde optie wissen:

en: Selected Option Image
nl: Geselecteerde optie afbeelding

en: Selected User
nl: Geselecteerde gebruiker

en: Send
nl: Versturen

en: Send Activation Email
nl: Activatie-e-mail versturen

en: Send Email
nl: E-mail versturen

en: Send Notification Mail
nl: Stuur notificatie-e-mail

en: Send Test Mail
nl: Verstuur testmail

en: Send entries to CRM approval list.
nl: Stuur inzendingen naar CRM-goedkeuringslijst.

en: Send entries to approval list in Zoho Bigin.
nl: Stuur items naar goedkeuringslijst in Zoho Bigin.

en: Send entries to approval list in Zoho Recruit
nl: Stuur items naar goedkeuringslijst in Zoho Recruit

en: SendFox Access Token
nl: SendFox toegangstoken

en: SendFox Fields
nl: SendFox velden

en: SendFox List Fields
nl: SendFox lijst velden

en: SendFox Unsubscribe Fields
nl: SendFox uitschrijf velden

en: Sendinblue Fields
nl: Sendinblue velden

en: Sendinblue fields refresh failed. please try again
nl: Vernieuwen van Sendinblue velden mislukt. Probeer het opnieuw

en: Sendinblue fields refreshed
nl: Sendinblue velden vernieuwd

en: Sending...
nl: Versturen...

en: Sends the click details of AdWords Ads to Zoho CRM.
nl: Stuurt de klikgegevens van AdWords-advertenties naar Zoho CRM.

en: Set Default Value
nl: Standaardwaarde instellen

en: Set a regular expression pattern that the input value should match for the field.
nl: Stel een reguliere expressiepatroon in waaraan de invoerwaarde voor het veld moet voldoen.

en: Set maximum number to be selected for dropdown option
nl: Stel het maximale aantal in dat geselecteerd kan worden voor de dropdown-optie

en: Set minimum number to be selected for dropdown option
nl: Stel het minimale aantal in dat geselecteerd moet worden voor de dropdown-optie

en: Set owner of current record
nl: Stel eigenaar van huidig record in

en: Set to previous business day
nl: Instellen op vorige werkdag

en: Setting
nl: Instelling

en: Setting details is empty
nl: Instellingsgegevens zijn leeg

en: Settings
nl: Instellingen

en: Shadow
nl: Schaduw

en: Shadow Color
nl: Schaduwkleur

en: Shadow Style
nl: Schaduwstijl

en: Shape
nl: Vorm

en: Share Settings
nl: Deel-instellingen

en: Share Table
nl: Tabel delen

en: Share Table with users pushed to Zoho Analytics.
nl: Deel tabel met gebruikers die naar Zoho Analytics zijn gestuurd.

en: Share Workbook
nl: Werkboek delen

en: Share via Direct URL
nl: Delen via directe URL

en: Share via Direct URL (Conversational Form)
nl: Delen via directe URL (gespreksformulier)

en: Share with users: (optional)
nl: Delen met gebruikers: (optioneel)

en: Share workbook with users pushed to Zoho Sheet.
nl: Werkboek delen met gebruikers doorgestuurd naar Zoho Sheet.

en: Shipping
nl: Verzending

en: Shipping Amount
nl: Verzendkosten

en: Shipping Cost
nl: Verzendkosten

en: Short Code
nl: Shortcode

en: Shortcode patterns (Ex:
nl: Shortcodepatronen (bijv.:

en: Show
nl: Tonen

en: Show Asterisk Symbol
nl: Asterisk-symbool tonen

en: Show Buttons
nl: Toon knoppen

en: Show Error Message
nl: Toon foutbericht

en: Show File List
nl: Toon bestandslijst

en: Show File Preview
nl: Toon bestandsvoorbeeld

en: Show File Size
nl: Toon bestandsgrootte

en: Show Header Icon
nl: Toon header-icoon

en: Show Header Label
nl: Toon header-label

en: Show Header Subtitle
nl: Toon header-ondertitel

en: Show Integration Logs
nl: Integratielogs tonen

en: Show Less
nl: Toon minder

en: Show Max Size
nl: Maximale grootte tonen

en: Show Maximum Size
nl: Toon maximale grootte

en: Show Percentage
nl: Toon percentage

en: Show Progress Bar
nl: Toon voortgangsbalk

en: Show Rating Message On Selected
nl: Beoordelingsbericht tonen bij selectie

en: Show Rating Message On hover
nl: Beoordelingsbericht tonen bij hover

en: Show Selected Flag Image
nl: Toon geselecteerde vlagafbeelding

en: Show Selected Option Chip:
nl: Toon geselecteerde optie-chip:

en: Show Selected Option Image
nl: Toon geselecteerde optie-afbeelding

en: Show Step Header
nl: Toon stap-header

en: Show UI
nl: UI tonen

en: Show in Menu
nl: Tonen in menu

en: Show in REST API
nl: Tonen in REST API

en: Show the user a readable date (as per altFormat), but return something totally different to the server. <a href="https://flatpickr.js.org/options/#:~:text=Description-,altFormat,-String" target="_blank">Learn more</>
nl: Toon de gebruiker een leesbare datum (volgens altFormat), maar stuur iets totaal anders naar de server. <a href="https://flatpickr.js.org/options/#:~:text=Description-,altFormat,-String" target="_blank">Meer informatie</>

en: Show warning message below the form description
nl: Toon waarschuwingsbericht onder de formulierbeschrijving

en: Show watermark behind the page content
nl: Toon watermerk achter de pagina-inhoud

en: Showing Icon/Image in option
nl: Tonen van icoon/afbeelding in optie

en: Showing Selected Option Image
nl: Tonen van geselecteerde optie afbeelding

en: Signature
nl: Handtekening

en: Signature Pad
nl: Handtekeningveld

en: Silver
nl: Zilver

en: Single
nl: Enkel

en: Single Entry Details View
nl: Detailweergave enkele inzending

en: Single Entry View
nl: Enkele inzendingsweergave

en: Single Entry for each IP
nl: Eén inzending per IP

en: Singular Label *
nl: Enkelvoudige naam *

en: Site Key
nl: Site-sleutel

en: Size
nl: Grootte

en: Skip
nl: Overslaan

en: Skip exist Contact
nl: Bestaand contact overslaan

en: Skip if contact already exist in Autonami
nl: Overslaan als contact al bestaat in Autonami

en: Skip if contact already exist in FluentCRM
nl: Overslaan als contact al bestaat in FluentCRM

en: Slider
nl: Schuifregelaar

en: Snackbar Message
nl: Snackbar-bericht

en: Snippets
nl: Fragmenten

en: Solid
nl: Effen

en: Some of the test fields are empty or an invalid email supplied
nl: Sommige testvelden zijn leeg of er is een ongeldig e-mailadres opgegeven

en: Some servers block emails if "From Email" differs from the authenticated (login) email— use the same email to ensure delivery.
nl: Sommige servers blokkeren e-mails als “Van e-mail” verschilt van het geauthenticeerde (login) e-mailadres — gebruik hetzelfde e-mailadres om bezorging te garanderen.

en: Something went wrong, Try again.
nl: Er is iets misgegaan. Probeer het opnieuw.

en: Sorry! Your URL Is Invalid!!
nl: Sorry! Je URL is ongeldig!!

en: Sorry!! Entry limit exceeded
nl: Sorry!! Invoerlimiet overschreden

en: Sorry!! You have already submitted from this IP address
nl: Sorry!! Je hebt al ingediend vanaf dit IP-adres

en: Sorry!! Your IP address is %s, Blocked from submitting the form
nl: Sorry!! Je IP-adres is %s, Geblokkeerd voor het indienen van het formulier

en: Sorry, Error occured in saving form entry data
nl: Sorry, er is een fout opgetreden bij het opslaan van de formulierinvoergegevens

en: Sorry, Error occured in updated form
nl: Sorry, er is een fout opgetreden bij het bijwerken van het formulier

en: Sorry, Error occurred in saving form entry
nl: Sorry, er is een fout opgetreden bij het opslaan van de formulierinvoer

en: Sorry, error occurred in logging form entry
nl: Sorry, er is een fout opgetreden bij het loggen van de formulierinvoer

en: Sort Order
nl: Sorteervolgorde

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Space
nl: Ruimte

en: Space Between
nl: Ruimte ertussen

en: Spacer
nl: Tussenruimte

en: Spacing
nl: Afstand

en: Specify item's minimum size (in pixels)
nl: Specificeer de minimale grootte van het item (in pixels)

en: Specify the check position.
nl: Specificeer de positie van het vinkje.

en: Specify the number of columns to display the options in. Leave blank to display the options as needed space.
nl: Geef het aantal kolommen op waarin de opties moeten worden weergegeven. Laat leeg om de opties weer te geven naar gelang de benodigde ruimte.

en: Split
nl: Gesplitst

en: Spreadsheet refresh failed Cause: %s. please try again
nl: Vernieuwen van spreadsheet mislukt. Oorzaak: %s. Probeer het opnieuw

en: Spreadsheet refresh failed. please try again
nl: Vernieuwen van spreadsheet mislukt. Probeer het opnieuw

en: Spreadsheet refreshed
nl: Spreadsheet vernieuwd

en: Stage:
nl: Fase:

en: Start Time
nl: Starttijd

en: Start With
nl: Begint met

en: State:
nl: Provincie:

en: Static
nl: Statisch

en: Static Password
nl: Statisch wachtwoord

en: Step Header Switchable
nl: Stap-header schakelbaar

en: Step Label
nl: Staplabel

en: Step Settings
nl: Stapinstellingen

en: Step Subtitle
nl: Stapsubtitel

en: Step-
nl: Stap-

en: Step:
nl: Stap:

en: Stripe Developer Dashboard
nl: Stripe ontwikkelaarsdashboard

en: Stripe Dyanmic Amount Field is not Selected
nl: Stripe dynamisch bedragveld is niet geselecteerd

en: Stripe Dynamic Amount Field is not Selected
nl: Stripe dynamisch bedragveld is niet geselecteerd

en: Stripe Fixed Amount is not valid
nl: Stripe vast bedrag is niet geldig

en: Stripe Integrations Video
nl: Stripe integraties video

en: Stripe Minimum Amount is
nl: Stripe minimumbedrag is

en: Stripe Payment Field
nl: Stripe betalingsveld

en: Stripe Settings
nl: Stripe instellingen

en: Stripe provide a variety of themes for the payment form. You can choose the theme that best suits theme your payment form. <a target="_blank" href="https://stripe.com/docs/elements/appearance-api">Learn more</a>
nl: Stripe biedt verschillende thema's voor het betalingsformulier. Je kunt het thema kiezen dat het beste past bij het thema van je betalingsformulier. <a target="_blank" href="https://stripe.com/docs/elements/appearance-api">Meer informatie</a>

en: Stripe provide minimum or maximum amount for different payment method type and currency. <a target='_blank' href='https://stripe.com/docs/currencies#minimum-and-maximum-charge-amounts'>learn more</a>
nl: Stripe biedt minimum- of maximumbedragen voor verschillende betaalmethoden en valuta. <a target='_blank' href='https://stripe.com/docs/currencies#minimum-and-maximum-charge-amounts'>Meer informatie</a>

en: Stripe publishable key is missing
nl: Stripe publiceerbare sleutel ontbreekt

en: Style
nl: Stijl

en: Sub Folders refresh failed. please try again
nl: Vernieuwen van submappen mislukt. Probeer het opnieuw

en: Sub Folders refreshed
nl: Submappen vernieuwd

en: Sub Title
nl: Subtitel

en: Subject:
nl: Onderwerp:

en: Submit button cannot be removed
nl: Verzendknop kan niet worden verwijderd

en: Subscription
nl: Abonnement

en: Subscription:
nl: Abonnement:

en: Subtitle
nl: Ondertitel

en: Subtitle is an optional description that appears under the Field Label. You can show or hide the field subtitle by toggling this option.
nl: Ondertitel is een optionele beschrijving die onder het veldlabel verschijnt. Je kunt de veldondertitel tonen of verbergen door deze optie in te schakelen.

en: Subtitle:
nl: Ondertitel:

en: Success Message
nl: Succesbericht

en: Success Message:
nl: Succesbericht:

en: Success Messages
nl: Succesberichten

en: Success redirect Page:
nl: Succesvolle doorverwijspagina:

en: Success/Error Messages
nl: Succes/foutmeldingen

en: Successfully Integrated
nl: Succesvol geïntegreerd

en: Suggestion
nl: Suggestie

en: Suggestions
nl: Suggesties

en: Suggestions allows you to add a custom suggestion list that will display suggestions as the user types in the input field.
nl: Suggesties stelt je in staat om een aangepaste lijst met suggesties toe te voegen die worden getoond terwijl de gebruiker in het invoerveld typt.

en: Sunday
nl: Zondag

en: Support
nl: Ondersteuning

en: Supported Arithmetic Operators: ( +, -, *, / ) and Supported Relational Operators: ( =, !=, <, >, <=, >=, LIKE, NOT LIKE, IN, NOT IN, BETWEEN )
nl: Ondersteunde rekenkundige operatoren: ( +, -, *, / ) en ondersteunde relationele operatoren: ( =, !=, <, >, <=, >=, LIKE, NOT LIKE, IN, NOT IN, BETWEEN )

en: Symbol Position:
nl: Symboolpositie:

en: Table
nl: Tabel

en: Table Caption
nl: Tabelbijschrift

en: Table Deleted Successfully
nl: Tabel succesvol verwijderd

en: Table Even Row
nl: Tabel even rij

en: Table Headers refresh failed. please try again
nl: Vernieuwen van tabelkoppen mislukt. Probeer het opnieuw

en: Table Headers refreshed
nl: Tabelkoppen vernieuwd

en: Table Odd Row
nl: Tabel oneven rij

en: Table Rows
nl: Tabelrijen

en: Table Wrapper
nl: Tabelomhulsel

en: Table:
nl: Tabel:

en: Tables refresh failed. please try again
nl: Vernieuwen van tabellen mislukt. Probeer het opnieuw

en: Tables refreshed
nl: Tabellen vernieuwd

en: Tablet View
nl: Tabletweergave

en: Tag Name
nl: Tagnaam

en: Tag Records
nl: Tag records

en: Tag is empty
nl: Tag is leeg

en: Tags Refreshed
nl: Tags vernieuwd

en: Tags refresh failed Cause:
nl: Tags vernieuwen mislukt. Oorzaak:

en: Tags refresh failed Cause: %s. please try again
nl: Tags vernieuwen mislukt. Oorzaak: %s. Probeer het opnieuw

en: Tags refresh failed. please try again
nl: Vernieuwen van tags mislukt. Probeer het opnieuw

en: Tags refreshed
nl: Tags vernieuwd

en: Task Layout
nl: Taak layout

en: Task Layouts refresh failed Cause: %s. please try again
nl: Taaklay-outs vernieuwen mislukt. Oorzaak: %s. Probeer het opnieuw

en: Task Layouts refresh failed. please try again
nl: Taaklay-outs vernieuwen mislukt. Probeer het opnieuw

en: Task Layouts refreshed
nl: Taaklay-outs vernieuwd

en: Task:
nl: Taak:

en: Tasklist Flag:
nl: Takenlijst vlag:

en: Tasklist:
nl: Takenlijst:

en: Tasklists refresh failed Cause: %s. please try again
nl: Taaklijsten vernieuwen mislukt. Oorzaak: %s. Probeer het opnieuw

en: Tasklists refresh failed. please try again
nl: Taaklijsten vernieuwen mislukt. Probeer het opnieuw

en: Tasklists refreshed
nl: Taaklijsten vernieuwd

en: Tasks refresh failed Cause: %s. please try again
nl: Taken vernieuwen mislukt. Oorzaak: %s. Probeer het opnieuw

en: Tasks refresh failed. please try again
nl: Taken vernieuwen mislukt. Probeer het opnieuw

en: Tasks refreshed
nl: Taken vernieuwd

en: Tax (%)
nl: Belasting (%)

en: Tax Amount Type
nl: Belastingbedragtype

en: Teams refresh failed Cause: %s. please try again
nl: Teams vernieuwen mislukt. Oorzaak: %s. Probeer het opnieuw

en: Teams refresh failed. please try again
nl: Teams vernieuwen mislukt. Probeer het opnieuw

en: Teams refreshed
nl: Teams vernieuwd

en: Template Details refresh failed Cause: %s. please try again
nl: Sjabloondetails vernieuwen mislukt. Oorzaak: %s. Probeer het opnieuw

en: Template Details refresh failed. please try again
nl: Sjabloondetails vernieuwen mislukt. Probeer het opnieuw

en: Template Details refreshed
nl: Sjabloondetails vernieuwd

en: Template Name
nl: Sjabloonnaam

en: Template Name:
nl: Sjabloonnaam:

en: Template name cann't be empty
nl: Sjabloonnaam mag niet leeg zijn

en: Template not found, by this name:
nl: Sjabloon niet gevonden met deze naam:

en: Template:
nl: Sjabloon:

en: Templates failed. please try again
nl: Sjablonen mislukt. Probeer het opnieuw

en: Templates refresh failed Cause: %s. please try again
nl: Vernieuwen van sjablonen mislukt. Oorzaak: %s. Probeer het opnieuw

en: Templates refresh failed. please try again
nl: Sjablonen vernieuwen mislukt. Probeer het opnieuw

en: Templates refreshed
nl: Sjablonen vernieuwd

en: Templates:
nl: Sjablonen:

en: Temporary file not accessible
nl: Tijdelijk bestand niet toegankelijk

en: Terrible
nl: Verschrikkelijk

en: Test Webhook
nl: Webhook testen

en: Text
nl: Tekst

en: Text Align
nl: Tekstuitlijning

en: Text Color
nl: Tekstkleur

en: Thank you for installing Bit Form.
nl: Bedankt voor het installeren van Bit Form.

en: Thank you for using our product! We're sorry,
nl: Bedankt voor het gebruik van ons product! Het spijt ons,

en: The hide field feature allows you to hide the field from the user on the form. You can toggle this option to show or hide the field.
nl: Met de functie 'veld verbergen' kun je het veld voor de gebruiker in het formulier verbergen. Je kunt deze optie in- of uitschakelen om het veld te tonen of te verbergen.

en: The record is updated if it already exists else it is inserted as a new record.
nl: Het record wordt bijgewerkt als het al bestaat, anders wordt het als nieuw record ingevoegd.

en: The reverse button feature allows to reverse the clear and undo button. You can toggle this option to reverse clear and undo button.
nl: De functie 'knoppen omkeren' stelt je in staat om de wis- en ongedaan maken-knoppen om te draaien. Je kunt deze optie in- of uitschakelen om de wis- en ongedaan maken-knoppen om te draaien.

en: The uploaded file exceeds the MAX_FILE_SIZE directive that was specified in the HTML form.
nl: Het geüploade bestand overschrijdt de MAX_FILE_SIZE richtlijn die was opgegeven in het HTML-formulier.

en: The uploaded file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini.
nl: Het geüploade bestand overschrijdt de upload_max_filesize richtlijn in php.ini.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
nl: Het bestand is slechts gedeeltelijk geüpload.

en: The webhook, email notification & integrations will trigger after the responder confirms their Opt-In.
nl: De webhook, e-mailnotificatie & integraties worden geactiveerd nadat de respondent hun opt-in bevestigt.

en: Theme
nl: Thema

en: Theme Color:
nl: Themakleur:

en: Theme settings
nl: Thema-instellingen

en: Then click on the
nl: Klik vervolgens op de

en: Then get the secret key. Go to the Profile → Settings and click the secret tab. You will find secret list or Generate New Secret.
nl: Haal dan de geheime sleutel op. Ga naar Profiel → Instellingen en klik op het tabblad geheim. Je vindt daar de geheime lijst of Genereer Nieuwe Geheime Sleutel.

en: There is more than one paypal field in your form. please select the style icon
nl: Er is meer dan één Paypal-veld in je formulier. Selecteer het stijlpictogram

en: There is no paypal field in your form.
nl: Er is geen Paypal-veld in je formulier.

en: There may have been a problem during auto-migrating your Bit Forms from V1 to V2.
nl: Er is mogelijk een probleem opgetreden tijdens het automatisch migreren van je Bit Forms van V1 naar V2.

en: This Requested account has been rejected successfully.
nl: Dit aangevraagde account is succesvol afgewezen.

en: This action is required.
nl: Deze actie is vereist.

en: This allows browser to display an appropriate virtual keyboard if needed. <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Global_attributes/inputmode'>Learn more</a>
nl: Dit stelt de browser in staat om indien nodig een passend virtueel toetsenbord weer te geven. <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Global_attributes/inputmode'>Meer informatie</a>

en: This allows to make the field mandatory for users to fill out before submitting the form. You can toggle this option to use or disable the required.
nl: Hiermee kun je het veld verplicht maken voor gebruikers om in te vullen voordat ze het formulier indienen. Je kunt deze optie in- of uitschakelen om de verplichting te gebruiken of uit te schakelen.

en: This allows to show the header icon. You can toggle this option to show or hide the header icon.
nl: Hiermee kun je het koptekstpictogram tonen. Je kunt deze optie in- of uitschakelen om het koptekstpictogram te tonen of te verbergen.

en: This allows to show the rating message on hover. You can toggle this option to show or hide the rating message on hover.
nl: Hiermee kun je het beoordelingsbericht tonen bij hover. Je kunt deze optie in- of uitschakelen om het beoordelingsbericht bij hover te tonen of te verbergen.

en: This allows to show the rating message on rating selected. You can toggle this option to show or hide the rating message on rating selected.
nl: Hiermee kun je het beoordelingsbericht tonen wanneer een beoordeling is geselecteerd. Je kunt deze optie in- of uitschakelen om het beoordelingsbericht bij selectie te tonen of te verbergen.

en: This allows to show the stem button settings. You can toggle this option to show or hide the stem button settings.
nl: Hiermee kun je de instellingen voor de stapknop tonen. Je kunt deze optie in- of uitschakelen om de instellingen voor de stapknop te tonen of te verbergen.

en: This allows to show the step label. You can toggle this option to show or hide the step label.
nl: Hiermee kun je het staplabel tonen. Je kunt deze optie in- of uitschakelen om het staplabel te tonen of te verbergen.

en: This allows to show the step subtitle. You can toggle this option to show or hide the step subtitle.
nl: Hiermee kun je de stapondertitel tonen. Je kunt deze optie in- of uitschakelen om de stapondertitel te tonen of te verbergen.

en: This field is required
nl: Dit veld is verplicht

en: This file type is not allowed
nl: Dit bestandstype is niet toegestaan

en: This global settings will be set as the default for any new PDF attachment generated from your forms.
nl: Deze globale instellingen worden ingesteld als standaard voor elke nieuwe PDF-bijlage die vanuit je formulieren wordt gegenereerd.

en: This may take a few minutes...
nl: Dit kan enkele minuten duren...

en: This show the post type in the admin menu and where to show that menu
nl: Dit toont het berichttype in het admin-menu en waar dat menu te tonen

en: This show the post type in the admin menu and where to show that menu.
nl: Dit toont het berichttype in het admin-menu en waar dat menu te tonen.

en: This type should be shown in the admin UI and is publicly queryable
nl: Dit type moet worden weergegeven in de admin UI en is openbaar opvraagbaar

en: This username or email is already registered. Please, use another.
nl: Deze gebruikersnaam of e-mail is al geregistreerd. Gebruik een andere.

en: This value is already taken. Please, choose a different one.
nl: Deze waarde is al in gebruik. Kies een andere.

en: This will allow the specific IP address to submit the form.
nl: Dit staat specifieke IP-adressen toe om het formulier in te dienen.

en: This will block the specific IP address from submitting the form.
nl: Dit blokkeert specifieke IP-adressen om het formulier in te dienen.

en: This will disable storing the user entry in the database.
nl: Dit schakelt het opslaan van de gebruikersinzending in de database uit.

en: This will enable Google Ads conversion tracking.
nl: Dit schakelt Google Ads conversietracking in.

en: This will enable reCAPTCHA v3.
nl: Dit schakelt reCAPTCHA v3 in.

en: This will limit the number of entries.
nl: Dit beperkt het aantal inzendingen.

en: This will prevent empty form submission.
nl: Dit voorkomt lege formulierinzendingen.

en: This will validate the field when the user leaves the field.
nl: Dit valideert het veld wanneer de gebruiker het veld verlaat.

en: Thursday
nl: Donderdag

en: Ticket Owner
nl: Ticket-eigenaar

en: Till Today
nl: Tot vandaag

en: Till Yesterday
nl: Tot gisteren

en: Time
nl: Tijd

en: Time:
nl: Tijd:

en: Timeline
nl: Tijdlijn

en: Title
nl: Titel

en: To
nl: Tot

en: To Get API token, Please Visit
nl: Om API-token te krijgen, bezoek

en: To Get Access Code, Please Visit
nl: Om toegangscode te krijgen, bezoek

en: To Get Api Key & Secret, Please Visit
nl: Om API-sleutel & geheim te krijgen, bezoek

en: To Get Auth token, Please Visit
nl: Om Auth token te krijgen, bezoek

en: To Get Client Auth token, Please Visit
nl: Om Client Auth token te krijgen, bezoek

en: To Get Client Id & Secret, Please Visit
nl: Om Client Id & Secret te krijgen, bezoek

en: To get API , Please Visit
nl: Om API te krijgen, bezoek

en: To get API Key & Secret, Please Visit
nl: Om API Key & Secret te krijgen, bezoek

en: To get API Key, Please Visit
nl: Om API-sleutel te krijgen, bezoek

en: To get API key, Please Visit
nl: Om een API-sleutel te krijgen, bezoek

en: To get API, Please Visit
nl: Om API te krijgen, bezoek

en: To get Account SID and Auth Token , Please Visit
nl: Om Account SID en Auth Token te krijgen, bezoek

en: To get Client ID & Secret, Please Visit
nl: Om Client ID & Secret te krijgen, bezoek

en: To get Client ID and SECRET , Please Visit
nl: Om Client ID en SECRET te krijgen, bezoek

en: To get Client ID and SECRET , Please Visit Google API Console
nl: Om Client ID en SECRET te krijgen, bezoek Google API Console

en: To get Customer ID , Please Visit
nl: Om Klant-ID te krijgen, bezoek

en: To get Publishable key & Secret key, Please Visit
nl: Om Publiceerbare sleutel & Geheime sleutel te krijgen, bezoek

en: To get Site Key and SECRET , Please Visit
nl: Om Site Key en SECRET te krijgen, bezoek

en: To get Site Key and Secret, Please Visit
nl: Om Site Key en Secret te krijgen, bezoek

en: To get Username and Password , Please Visit
nl: Om gebruikersnaam en wachtwoord te krijgen, bezoek

en: To got Webhook , Please Visit
nl: Om Webhook te krijgen, bezoek

en: To show this post type data in the WP REST API
nl: Om de gegevens van dit berichttype in de WP REST API te tonen

en: To use Arabic, Chinese, Japanese and Korean languages, you need to install additional fonts! Please navigate to the
nl: Om Arabisch, Chinees, Japans en Koreaans te gebruiken, moet je extra lettertypen installeren! Ga naar het

en: To:
nl: Aan:

en: Today
nl: Vandaag

en: Token expired
nl: Token verlopen

en: Token verification failed
nl: Tokenverificatie mislukt

en: Tomorrow
nl: Morgen

en: Total Entries:
nl: Totaal aantal inzendingen:

en: Total File size is too large
nl: Totale bestandsgrootte is te groot

en: Total Maximum Size
nl: Totale maximale grootte

en: Total Paid
nl: Totaal betaald

en: Trailing Icon
nl: Volgend icoon

en: Transaction ID
nl: Transactie-ID

en: Transaction Mode:
nl: Transactiemodus:

en: Transition
nl: Overgang

en: Transparent
nl: Transparant

en: Trigger Assignment Rules in Zoho CRM.
nl: Activeer toewijzingsregels in Zoho CRM.

en: Trigger CRM Blueprint
nl: CRM-blueprint activeren

en: Trigger CRM workflows
nl: CRM-workflows activeren

en: Trigger workflows in Zoho Bigin.
nl: Workflows in Zoho Bigin activeren.

en: Try Demo
nl: Probeer demo

en: Try our free webhook test website:
nl: Probeer onze gratis webhook-testwebsite:

en: Tuesday
nl: Dinsdag

en: Turnstile is a free service that protects your website from spam and abuse.
nl: Turnstile is een gratis service die je website beschermt tegen spam en misbruik.

en: Twilio Console
nl: Twilio console

en: Twilio Fields
nl: Twilio velden

en: Type of Encryption
nl: Type versleuteling

en: UNLIMITED
nl: ONBEPERKT

en: Unchecked Value
nl: Niet-aangevinkte waarde

en: Unconfirmed entries
nl: Onbevestigde items

en: Undo
nl: Ongedaan maken

en: Undo Button
nl: Ongedaan maken-knop

en: Unique Entry
nl: Unieke inzending

en: Unique Entry Value
nl: Unieke invoerwaarde

en: Unique User
nl: Unieke gebruiker

en: Unknown upload error
nl: Onbekende uploadfout

en: Unread entries
nl: Ongelezen items

en: Unsplash Images
nl: Unsplash afbeeldingen

en: Untrusted upload source
nl: Niet-vertrouwde uploadbron

en: Update
nl: Bijwerken

en: Update ActiveCampaign
nl: ActiveCampaign bijwerken

en: Update Mail Chimp
nl: Mailchimp bijwerken

en: Update MailPoet
nl: MailPoet bijwerken

en: Update Post Type
nl: Berichttype bijwerken

en: Update Preferance
nl: Update-voorkeur

en: Update Record
nl: Record bijwerken

en: Update Responses with ActiveCampaign existing email?
nl: Reacties bijwerken met bestaande ActiveCampaign e-mail?

en: Update Responses with Google Sheet?
nl: Reacties bijwerken met Google Sheet?

en: Update Responses with MailChimp exist Aduience?
nl: Reacties bijwerken met bestaande MailChimp-doelgroep?

en: Update Responses with MailerLite exist Subscriber?
nl: Reacties bijwerken met bestaande MailerLite abonnee?

en: Update Responses with Mailpoet exist Subscriber?
nl: Reacties bijwerken met bestaande Mailpoet abonnee?

en: Update Responses with Sendinblue existing email?
nl: Reacties bijwerken met bestaande Sendinblue e-mail?

en: Update Row
nl: Rij bijwerken

en: Update Sendinblue
nl: Sendinblue bijwerken

en: Update Subscriber
nl: Abonnee bijwerken

en: Update Template
nl: Sjabloon bijwerken

en: Update google Sheet
nl: Google Sheet bijwerken

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Updating...
nl: Bijwerken...

en: Upgrade now
nl: Upgrade nu

en: Upgrade to Pro
nl: Upgraden naar pro

en: Upload
nl: Uploaden

en: Upload Button Text:
nl: Uploadknoptekst:

en: Upload Files
nl: Bestanden uploaden

en: Upload Photo
nl: Foto uploaden

en: Upload failed
nl: Upload mislukt

en: Upload on select
nl: Uploaden bij selecteren

en: Upsert Preferance
nl: Upsert voorkeur

en: Upsert Record
nl: Upsert record

en: Upsert Records
nl: Upsert records

en: Upsert Using
nl: Upsert gebruiken

en: Usage Reporting Opt In.
nl: Opt-in voor gebruiksrapportage.

en: Use Post Taxonomy Fields
nl: Gebruik taxonomievelden van berichten

en: Use Template
nl: Gebruik sjabloon

en: User
nl: Gebruiker

en: User Approval  Method:
nl: Gebruikersgoedkeuringsmethode:

en: User Email Notification
nl: E-mailnotificatie gebruiker

en: User Fields
nl: Gebruikersvelden

en: User Meta Field Mappping
nl: Gebruikers meta veldkoppeling

en: User Name:
nl: Gebruikersnaam:

en: User Type:
nl: Gebruikerstype:

en: User Unique
nl: Gebruiker uniek

en: User name...
nl: Gebruikersnaam...

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Username can't be empty
nl: Gebruikersnaam mag niet leeg zijn

en: Users
nl: Gebruikers

en: Users Refreshed
nl: Gebruikers vernieuwd

en: Users refresh failed Cause:
nl: Vernieuwen van gebruikers mislukt. Oorzaak:

en: Users refresh failed Cause: %s. please try again
nl: Gebruikers vernieuwen mislukt. Oorzaak: %s. Probeer het opnieuw

en: Users refresh failed. please try again
nl: Vernieuwen van gebruikers mislukt. Probeer het opnieuw

en: Users refreshed
nl: Gebruikers vernieuwd

en: Validate form input on focus lost
nl: Valideer formulierinvoer bij verlies van focus

en: Validate on Step Change
nl: Valideren bij stapwijziging

en: Validation Error/Invalid Message
nl: Validatiefout/ongeldige melding

en: Validations
nl: Validaties

en: Value
nl: Waarde

en: Value :
nl: Waarde:

en: Value Format
nl: Waardeformaat

en: Value Format Option
nl: Waardeformaatoptie

en: Value Format Options
nl: Waardeformaatopties

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Video/Pdf Preview
nl: Video/pdf voorbeeld

en: View Analytics Report
nl: Bekijk analyserapport

en: View Button
nl: Bekijk knop

en: View Format
nl: Weergaveformaat

en: View List
nl: Weergavelijst

en: View Name
nl: Weergavenaam

en: View Repeater Data
nl: Bekijk repeater gegevens

en: Views
nl: Weergaven

en: Visibility Mode
nl: Zichtbaarheidsmodus

en: Visible
nl: Zichtbaar

en: WP Auth
nl: WP authenticatie

en: WP Authentication
nl: WP-authenticatie

en: WP User Role
nl: WP gebruikersrol

en: Watermark
nl: Watermerk

en: Watermark Image
nl: Watermerkafbeelding

en: Watermark Text
nl: Watermerktekst

en: We have e-mailed your password reset link!
nl: We hebben een link voor het resetten van je wachtwoord gemaild!

en: Web Hook
nl: Webhook

en: Webhook tests failed. please try again
nl: Webhook-tests mislukt. Probeer het opnieuw

en: Wednesday
nl: Woensdag

en: Weekley
nl: Wekelijks

en: Welcome to Bit Form
nl: Welkom bij bit form

en: Welcome to Bit Form Views (Beta)
nl: Welkom bij bit form weergaven (bèta)

en: What we collect?
nl: Wat verzamelen we?

en: What's New
nl: Wat is nieuw

en: What's New?
nl: Wat is nieuw?

en: When the login, forgot password or reset password any of these feature enabled in the form, the entries will not be saved in the WP database.
nl: Wanneer de login, wachtwoord vergeten of wachtwoord resetten functie is ingeschakeld in het formulier, worden de gegevens niet opgeslagen in de WP-database.

en: When to save:
nl: Wanneer opslaan:

en: Whether or not to generate a default UI for managing this post type
nl: Of er een standaard UI moet worden gegenereerd voor het beheren van dit berichttype

en: White
nl: Wit

en: Width
nl: Breedte

en: With Condition
nl: Met voorwaarde

en: WooCommerce Fields
nl: WooCommerce velden

en: WooCommerce must be activated!
nl: WooCommerce moet geactiveerd zijn!

en: Workbook:
nl: Werkboek:

en: Workbooks refresh failed Cause: %s. please try again
nl: Werkboeken vernieuwen mislukt. Oorzaak: %s. Probeer het opnieuw

en: Workbooks refresh failed. please try again
nl: Werkboeken vernieuwen mislukt. Probeer het opnieuw

en: Workbooks refreshed
nl: Werkboeken vernieuwd

en: Worksheet Headers refresh failed. please try again
nl: Vernieuwen van werkbladkoppen mislukt. Probeer het opnieuw

en: Worksheet Headers refreshed
nl: Werkbladkoppen vernieuwd

en: Worksheets refresh failed. please try again
nl: Vernieuwen van werkbladen mislukt. Probeer het opnieuw

en: Worksheets refreshed
nl: Werkbladen vernieuwd

en: Workspace:
nl: Werkruimte:

en: Workspaces refresh failed Cause:
nl: Vernieuwen van werkruimten mislukt. Oorzaak:

en: Workspaces refresh failed. please try again
nl: Vernieuwen van werkruimten mislukt. Probeer het opnieuw

en: Workspaces refreshed
nl: Werkruimten vernieuwd

en: Writeable
nl: Schrijfbaar

en: Yearly
nl: Jaarlijks

en: Yes
nl: Ja

en: Yesterday
nl: Gisteren

en: You are allowed to add maximum 2 workflows
nl: Je mag maximaal 2 workflows toevoegen

en: You are already logged in
nl: Je bent al ingelogd

en: You can add or remove Clear button form Signature Field. You can toggle this option to add or remove the Clear button.
nl: Je kunt de Wissen-knop toevoegen of verwijderen uit het Handtekeningveld. Je kunt deze optie in- of uitschakelen om de Wissen-knop toe te voegen of te verwijderen.

en: You can add or remove Undo button form Signature Field. You can toggle this option to add or remove the Undo button.
nl: Je kunt de Ongedaan maken-knop toevoegen of verwijderen uit het Handtekeningveld. Je kunt deze optie in- of uitschakelen om de Ongedaan maken-knop toe te voegen of te verwijderen.

en: You can use either ReCaptcha-V2 or ReCaptcha-V3 in a form. to use ReCaptcha-V2 disable the ReCaptcha-V3 from the Form Settings.
nl: Je kunt ofwel ReCaptcha-V2 of ReCaptcha-V3 in een formulier gebruiken. Om ReCaptcha-V2 te gebruiken, schakel je ReCaptcha-V3 uit in de formulierinstellingen.

en: You cannot add
nl: Je kunt niet toevoegen

en: You cannot add more than one
nl: Je kunt niet meer dan één toevoegen

en: You have been successfully logged in.
nl: Je bent succesvol ingelogd.

en: You must be logged in.
nl: Je moet ingelogd zijn.

en: You will then see the site key and secret key. Copy both keys and back to Bit form Google reCaptcha Settings to paste them into the corresponding
nl: Je ziet dan de site-sleutel en geheime sleutel. Kopieer beide sleutels en ga terug naar Bit form Google reCaptcha-instellingen om ze in de bijbehorende

en: You will then see the site key and secret key. Copy both keys and back to Bit form Turnstile Settings to paste them into the corresponding
nl: Je ziet dan de site-sleutel en geheime sleutel. Kopieer beide sleutels en ga terug naar Bit form Turnstile-instellingen om ze in de bijbehorende

en: You will then see the site. Copy
nl: Je ziet dan de site. Kopieer

en: YouTube Video
nl: YouTube video

en: YouTube channel
nl: YouTube-kanaal

en: Your Domain Name:
nl: Je domeinnaam:

en: Your Zoho Creator screen name...
nl: Je Zoho Creator schermnaam...

en: Your account has been activated successfully.&nbsp;You can now login.
nl: Je account is succesvol geactiveerd. Je kunt nu inloggen.

en: Your account has been rejected.
nl: Je account is afgewezen.

en: Your account is already activated!
nl: Je account is al geactiveerd!

en: Your account is pending for admin approval.
nl: Je account wacht op goedkeuring van de beheerder.

en: Your account is pending for admin approval. Please wait for admin approval.
nl: Je account wacht op goedkeuring van de beheerder. Wacht op goedkeuring van de beheerder.

en: Zoho API Console
nl: Zoho API-console

en: Zoho Analytics Owner Email:
nl: Zoho analytics eigenaar e-mail:

en: Zoho Creator Criteria Guide
nl: Zoho creator criteria gids

en: Zoho Fields
nl: Zoho velden

en: Zoho didn't provide column names for this table
nl: Zoho heeft geen kolomnamen voor deze tabel opgegeven

en: Zoho didn't provide fields names for this list
nl: Zoho heeft geen veldnamen voor deze lijst geleverd

en: and
nl: en

en: and back to Bit form hCaptcha Settings to paste in Site Key fields.
nl: en ga terug naar Bit form hCaptcha-instellingen om in Site Key-velden te plakken.

en: and find the API Key section.
nl: en zoek de API-sleutel sectie.

en: and find the API section.
nl: en zoek de API-sectie.

en: and watch
nl: en bekijk

en: api key field is required for hubspot api
nl: API-sleutelveld is vereist voor Hubspot API

en: button to apply the settings.
nl: knop om de instellingen toe te passen.

en: button to save the settings.
nl: knop om de instellingen op te slaan.

en: by default, it is set as private project.
nl: standaard is het ingesteld als privéproject.

en: cpt type update successfully, refresh your window
nl: CPT-type succesvol bijgewerkt, vernieuw je venster

en: create a new milestone
nl: Maak een nieuwe mijlpaal

en: create a new project
nl: Maak een nieuw project

en: create a new task
nl: Maak een nieuwe taak

en: create a new tasklist
nl: Maak een nieuwe takenlijst

en: create new note
nl: nieuwe notitie maken

en: created at:
nl: aangemaakt op:

en: documentation
nl: documentatie

en: e.g. 123
nl: bijv. 123

en: e.g. John Doe
nl: bijv. Jan Jansen

en: example@mail.com
nl: voorbeeld@mail.com

en: field above (you can use Sandbox or Live mode).
nl: veld hierboven (je kunt Sandbox- of Live-modus gebruiken).

en: field above (you can use test API key for testing purposes).
nl: veld hierboven (je kunt test-API-sleutel gebruiken voor testdoeleinden).

en: field above.
nl: veld hierboven.

en: fields.
nl: velden te plakken.

en: flag is required
nl: vlag is verplicht

en: for Wordpress
nl: voor WordPress

en: from PayPal Dashboard and paste it in the Bit Form
nl: van PayPal Dashboard en plak het in het Bit Form

en: from Razorpay API Dashboard and paste it in the Bit Form
nl: van Razorpay API Dashboard en plak het in het Bit Form

en: from Stripe API Dashboard and paste it in the Bit Form
nl: van Stripe API Dashboard en plak het in het Bit Form

en: g-ReCAPTCHA details is empty
nl: g-ReCAPTCHA gegevens zijn leeg

en: hCaptcha Admin Dashboard
nl: hCaptcha admin dashboard

en: hCaptcha is a free service that protects your website from spam and abuse.
nl: hCaptcha is een gratis service die je website beschermt tegen spam en misbruik.

en: hCaptcha verification failed
nl: hCaptcha-verificatie mislukt

en: here
nl: hier

en: https://www.example.com
nl: https://www.voorbeeld.com

en: in paypal field to customize the style.
nl: in het Paypal-veld om de stijl aan te passen.

en: insert new record if the above criteria doesn&apos;t met?
nl: Nieuw record invoegen als niet aan bovenstaande criteria wordt voldaan?

en: insert new row if the above criteria doesn't met?
nl: Nieuwe rij invoegen als niet aan bovenstaande criteria wordt voldaan?

en: is not available in your plan.
nl: is niet beschikbaar in je abonnement.

en: is required for zoho marketing hub
nl: is vereist voor Zoho Marketing Hub

en: list are required for zoho campaigns api
nl: Lijst is vereist voor Zoho Campaigns API

en: list are required for zoho desk api
nl: Lijst is vereist voor Zoho Desk API

en: list are required for zoho marketingHub api
nl: Lijst is vereist voor Zoho MarketingHub API

en: list are required for zoho projects api
nl: Lijst is vereist voor Zoho Projects API

en: module and field map are required for woocommerce
nl: Module en veldtoewijzing zijn vereist voor WooCommerce

en: module, fields are required for Acumbamail api
nl: Module, velden zijn vereist voor Acumbamail API

en: module, fields are required for Autonami api
nl: Module, velden zijn vereist voor Autonami API

en: module, fields are required for Elastic Email api
nl: Module, velden zijn vereist voor Elastic Email API

en: module, fields are required for Encharge api
nl: Module, velden zijn vereist voor Encharge API

en: module, fields are required for Fluent CRM api
nl: Module, velden zijn vereist voor Fluent CRM API

en: module, fields are required for Gist api
nl: Module, velden zijn vereist voor Gist API

en: module, fields are required for Google sheet api
nl: Module, velden zijn vereist voor Google sheet API

en: module, fields are required for Mail Chimp api
nl: Module, velden zijn vereist voor Mail Chimp API

en: module, fields are required for Mail Poet api
nl: Module, velden zijn vereist voor Mail Poet API

en: module, fields are required for MailerLite api
nl: Module, velden zijn vereist voor MailerLite API

en: module, fields are required for SendFox api
nl: Module, velden zijn vereist voor SendFox API

en: module, fields are required for Sendinblue api
nl: Module, velden zijn vereist voor Sendinblue API

en: module, fields are required for Telegram api
nl: Module, velden zijn vereist voor Telegram API

en: module, fields are required for Trello api
nl: Module, velden zijn vereist voor Trello API

en: module, fields are required for zoho bigin api
nl: Module, velden zijn vereist voor Zoho Bigin API

en: module, fields are required for zoho mail api
nl: Module, velden zijn vereist voor Zoho Mail API

en: module, fields are required for zoho recruit api
nl: Module, velden zijn vereist voor Zoho Recruit API

en: module, fields are required for zoho sheet api
nl: Module, velden zijn vereist voor Zoho Sheet API

en: module, fields are required for zoho sign api
nl: Module, velden zijn vereist voor Zoho Sign API

en: module, layout are required for zoho crm relatedlist
nl: Module, layout zijn vereist voor Zoho CRM relatedlist

en: module, layout, fields are required for zoho crm api
nl: Module, layout, velden zijn vereist voor Zoho CRM API

en: no data found
nl: geen gegevens gevonden

en: no response found
nl: geen reactie gevonden

en: of
nl: van

en: parent folder are required for zoho workdrive api
nl: Bovenliggende map is vereist voor Zoho WorkDrive API

en: please fill up the required actions
nl: Vul de vereiste acties in

en: please map mandatory fields
nl: Koppel verplichte velden

en: please try again
nl: probeer het opnieuw

en: prepared query is empty
nl: Voorbereide query is leeg

en: provided form does not exists
nl: opgegeven formulier bestaat niet

en: provided form entries does not exists
nl: Opgegeven formulierinvoeren bestaan niet

en: public
nl: openbaar

en: pushed to Zoho Projects.
nl: dat naar Zoho Projects wordt gestuurd.

en: reCAPTCHA is a free service that protects your website from spam and abuse.
nl: reCAPTCHA is een gratis service die je website beschermt tegen spam en misbruik.

en: reCAPTCHA saved successfully
nl: reCAPTCHA succesvol opgeslagen

en: reCAPTCHA updated successfully
nl: reCAPTCHA succesvol bijgewerkt

en: report name cann't be empty
nl: rapportnaam kan niet leeg zijn

en: save Successfully
nl: Succesvol opgeslagen

en: save failed Cause:
nl: Opslaan mislukt. Oorzaak:

en: save failed. please try again
nl: Opslaan mislukt. Probeer het opnieuw

en: select approval method
nl: selecteer goedkeuringsmethode

en: set Form Field
nl: Formulierveld instellen

en: set hours
nl: stel uren in

en: set start & end time
nl: stel start- & eindtijd in

en: tab to proceed.
nl: tabblad om verder te gaan.

en: task layout is required
nl: Taak layout is verplicht

en: this feature
nl: deze functie

en: this will limit the form submission for specific period.
nl: Dit beperkt de formulierinzending voor een specifieke periode.

en: ticket owner is required
nl: Ticket-eigenaar is verplicht

en: to create a %s under milestone you must select a tasklist or create a new tasklist
nl: Om een %s onder mijlpaal te maken moet je een takenlijst selecteren of een nieuwe takenlijst maken

en: to create a subtask you must select a task or create a new task
nl: Om een subtaak te maken moet je een taak selecteren of een nieuwe taak maken

en: to dynamically replace field-specific labels/values.
nl: gebruiken om dynamisch veldspecifieke labels/waarden te vervangen.

en: to learn more about BitForm Pro.
nl: om meer te leren over BitForm Pro.

en: to see what can you do with Pro version.
nl: om te zien wat je kunt doen met de Pro-versie.

en: to unlock it. Check out our
nl: om het te ontgrendelen. Bekijk onze

en: token can't be empty
nl: Token kan niet leeg zijn

en: tokenDetails error
nl: TokenDetails fout

en: update row for first match only?
nl: Alleen eerste overeenkomst bijwerken?

en: updated on:
nl: bijgewerkt op:

en: username, password, fields are required for rapidmail api
nl: Gebruikersnaam, wachtwoord, velden zijn vereist voor Rapidmail API

en: webhook url is empty
nl: Webhook URL is leeg

en: within %s to %s
nl: binnen %s tot %s

en: workflow deleted
nl: Workflow verwijderd

en: workspace, table, fields are required for zoho analytics api
nl: Werkruimte, tabel, velden zijn vereist voor Zoho Analytics API

en: you can select analytics users or select form fields value or even can input custom email address as well
nl: je kunt analytics gebruikers selecteren of formulierveldwaarden selecteren of zelfs een aangepast e-mailadres invoeren

en: zoho crm field %s's maximum length is %s, Given %s
nl: Zoho CRM veld %s's maximale lengte is %s, Gegeven %s
