Bit Form 3.0.0 - en to nb_NO translation catalogue (2614 entries)

note: Description of the plugin
en: Contact Form Builder Plugin: Multi Step Contact Form, Payment Form, Custom Contact Form Plugin by Bit Form
nb_NO: Kontaktformularbygger-plugin: Flertrinns kontaktskjema, betalingsskjema, tilpasset kontaktskjema-plugin fra Bit Form

note: Author of the plugin
en: Contact Form Builder - Bit Form
nb_NO: Kontaktformularbygger - Bit Form

en: Token expired
nb_NO: Token utløpt

en: No Integration Found
nb_NO: Ingen integrasjon funnet

en: No Connected App Found
nb_NO: Ingen tilkoblet app funnet

en: Some of the test fields are empty or an invalid email supplied
nb_NO: Noen av testfeltene er tomme eller en ugyldig e-postadresse er oppgitt

en: Migration Complete
nb_NO: Migrering fullført

en: Invalid file type
nb_NO: Ugyldig filtype

en: Invalid form id
nb_NO: Ugyldig skjema-ID

en: Meta Box must be activated!
nb_NO: Meta Box må aktiveres!

en: Conversational CSS Saved Successfully!
nb_NO: Samtale-CSS lagret!

en: Bit Form - Most advanced form builder and entries management plugin
nb_NO: Bit Form - Den mest avanserte skjema- og innsendingshåndteringspluginen

en: All Forms
nb_NO: Alle skjemaer

en: Form Templates
nb_NO: Skjemamaler

en: App Settings
nb_NO: App-innstillinger

en: Integrations
nb_NO: Integrasjoner

en: PDF Setting
nb_NO: PDF-innstilling

en: Payments
nb_NO: Betalinger

en: Doc & Support
nb_NO: Dokumentasjon & støtte

en: Get 74% OFF
nb_NO: Få 74 % RABATT

en: Template not found, by this name:
nb_NO: Mal ikke funnet, med dette navnet:

en: Error Occurred, Please Reload
nb_NO: Det oppstod en feil, vennligst last inn på nytt

en: You are allowed to add maximum 2 workflows
nb_NO: Du kan legge til maks 2 arbeidsflyter

en: Can not save empty form.
nb_NO: Kan ikke lagre tomt skjema.

en: Form Name Should Be Within 50 Characters
nb_NO: Skjemaets navn må være innen 50 tegn

en: All Entries
nb_NO: Alle oppføringer

en: Form Saved successfully
nb_NO: Skjema lagret

en: User
nb_NO: Bruker

en: IP address
nb_NO: IP-adresse

en: Form update failed.
nb_NO: Oppdatering av skjema mislyktes.

en: Error Occured in saving %s
nb_NO: Feil oppstod ved lagring av %s

en: Form updated successfully.
nb_NO: Skjema oppdatert.

en: Form status change failed.
nb_NO: Endring av skjemaets status mislyktes.

en: Form status changed successfully
nb_NO: Skjema status endret vellykket

en: Form id is empty.
nb_NO: Skjema-ID er tom.

en: Form is not exists.
nb_NO: Skjema finnes ikke.

en: Form id is invalid.
nb_NO: Skjema-ID er ugyldig.

en: Form deleted successfully.
nb_NO: Skjema slettet vellykket.

en: Form id is invalid
nb_NO: Skjema-ID er ugyldig

en: Forms deleted successfully.
nb_NO: Skjemaer slettet vellykket.

en: Form does not exists.
nb_NO: Skjema finnes ikke.

en: Form duplicated successfully
nb_NO: Skjema duplisert vellykket

en: Please import a valid json.
nb_NO: Vennligst importer en gyldig JSON.

en: Form imported successfully.
nb_NO: Skjema importert vellykket.

en: Form does not exists
nb_NO: Skjema finnes ikke

en: Entry Not Found!
nb_NO: Oppføring ikke funnet!

en: Invalid Form ID or Entries ID.
nb_NO: Ugyldig skjema-ID eller oppførings-ID.

en: Entries id is invalid
nb_NO: Oppførings-ID er ugyldig

en: Form does not exist.
nb_NO: Skjema finnes ikke.

en: Entry Deletetion prevented by workflow
nb_NO: Sletting av oppføring forhindret av arbeidsflyt

en: Entry Deleted successfully
nb_NO: Oppføring slettet vellykket

en: Entry Deleted successfully, Some prevented by workflow
nb_NO: Oppføring slettet vellykket, noen forhindret av arbeidsflyt

en: Form entry deletion failed.
nb_NO: Sletting av skjemaoppføring mislyktes.

en: Form id or entries id is invalid
nb_NO: Skjema-ID eller post-ID er ugyldig

en: Form does not exist
nb_NO: Skjemaet finnes ikke

en: Entry Duplicated successfully
nb_NO: Post kopiert vellykket

en: Entries Duplicated successfully
nb_NO: Poster kopiert vellykket

en: Form entries does not exist.
nb_NO: Skjemaposter finnes ikke.

en: Failed to update, Data is empty.
nb_NO: Oppdatering mislyktes, data er tom.

en: Invalid Form ID or entries ID.
nb_NO: Ugyldig skjema-ID eller post-ID.

en: Invalid Form id or entries id.
nb_NO: Ugyldig skjema-ID eller post-ID.

en: Integration deleted
nb_NO: Integrasjon slettet

en: Message deleted
nb_NO: Melding slettet

en: workflow deleted
nb_NO: arbeidsflyt slettet

en: Email Template deleted
nb_NO: E-postmal slettet

en: Email Template duplicated
nb_NO: E-postmal kopiert

en: Report preferrences saved successfully
nb_NO: Rapportpreferanser lagret vellykket

en: g-ReCAPTCHA details is empty
nb_NO: g-ReCAPTCHA-detaljer er tomme

en: reCAPTCHA saved successfully
nb_NO: reCAPTCHA lagret vellykket

en: reCAPTCHA updated successfully
nb_NO: reCAPTCHA oppdatert vellykket

en: Setting details is empty
nb_NO: Innstillingsdetaljer er tomme

en: Please re-check your Client ID & Secret
nb_NO: Vennligst sjekk Client ID og Secret på nytt

en: Payment setting saved successfully
nb_NO: Betalingsinnstilling lagret vellykket

en: Payment setting updated successfully
nb_NO: Betalingsinnstilling oppdatert

en: This field is required
nb_NO: Dette feltet er påkrevd

en: Please, enter a valid email address
nb_NO: Vennligst oppgi en gyldig e-postadresse

en: Please, enter a valid URL
nb_NO: Vennligst oppgi en gyldig URL

en: Minimum ${field.minimum} is required
nb_NO: Minimum ${field.minimum} er påkrevd

en: Maximum ${field.maximum} is allowed
nb_NO: Maksimum ${field.maximum} er tillatt

en: Please, enter only numbers
nb_NO: Vennligst oppgi kun tall

en: Please, enter a valid phone number
nb_NO: Vennligst oppgi et gyldig telefonnummer

en: Select at least ${field.minimum} option(s)
nb_NO: Velg minst ${field.minimum} alternativ

en: Please, select no more than ${field.maximum} option(s)
nb_NO: Vennligst velg ikke mer enn ${field.maximum} alternativer

en: Input does not match the required pattern
nb_NO: Inndata samsvarer ikke med det påkrevde mønsteret

en: Minimum ${field.minimum_file} file(s) required
nb_NO: Minimum ${field.minimum_file} fil(er) kreves

en: Maximum ${field.maximum_file} file(s) allowed
nb_NO: Maksimum ${field.maximum_file} fil(er) er tillatt

en: Maximum file size exceeded. (Max: ${field.maximum_size}MB)
nb_NO: Maksimal filstørrelse overskredet. (Maks: ${field.maximum_size}MB)

en: File type is not supported
nb_NO: Filtypen støttes ikke

en: This value is already taken. Please, choose a different one.
nb_NO: Denne verdien er allerede tatt. Vennligst velg en annen.

en: This username or email is already registered. Please, use another.
nb_NO: Dette brukernavnet eller e-posten er allerede registrert. Vennligst bruk en annen.

en: Custom Option Required
nb_NO: Tilpasset alternativ kreves

en: Minimum amount of ${field.minimum_amount} is required
nb_NO: Minimumsbeløp på ${field.minimum_amount} er påkrevd

en: Maximum amount of ${field.maximum_amount} is allowed
nb_NO: Maksimumsbeløp på ${field.maximum_amount} er tillatt

en: Form data is empty
nb_NO: Skjema data er tom

en: At least 1 condition needed
nb_NO: Minst 1 betingelse kreves

en: Result is empty
nb_NO: Resultatet er tomt

en: Nothing to update
nb_NO: Ingenting å oppdatere

en: Nothing to duplicate
nb_NO: Ingenting å duplisere

en: prepared query is empty
nb_NO: forberedt spørring er tom

en: is required
nb_NO: er påkrevd

en: Minimum number is
nb_NO: Minste antall er

en: Maximum number is
nb_NO: Maksimalt antall er

en: Email is invalid
nb_NO: E-post er ugyldig

en: URL is invalid
nb_NO: URL er ugyldig

en: Sorry, Error occurred in saving form entry
nb_NO: Beklager, det oppstod en feil ved lagring av skjemaoppføring

en: Sorry, error occurred in logging form entry
nb_NO: Beklager, det oppstod en feil ved logging av skjemaoppføring

en: Sorry, Error occured in saving form entry data
nb_NO: Beklager, det oppstod en feil ved lagring av skjemaopplysningsdata

en: provided form entries does not exists
nb_NO: leverte skjemaoppføringer finnes ikke

en: Entry Updated Successfully
nb_NO: Oppføringen ble oppdatert

en:  is required.
nb_NO:  er påkrevd.

en:  should be an email. please provide a valid email address.
nb_NO:  skal være en e-post. Vennligst oppgi en gyldig e-postadresse.

en:  should be Time Format
nb_NO:  skal være tidformat

en:  should be a phone number
nb_NO:  skal være et telefonnummer

en:  should be a number
nb_NO:  skal være et tall

en:  should be an URL
nb_NO:  skal være en URL

en:  should be a date
nb_NO:  skal være en dato

en: Bitform Pages
nb_NO: Bitform-sider

en: Requested parameter is empty
nb_NO: Ettersøkt parameter er tomt

en: module, fields are required for Sendinblue api
nb_NO: modul, felt er påkrevd for Sendinblue API

en: module, fields are required for Acumbamail api
nb_NO: modul, felt er påkrevd for Acumbamail API

en: Autonami Pro Plugins not found
nb_NO: Autonami Pro-plugins ikke funnet

en: module, fields are required for Autonami api
nb_NO: modul, felt er påkrevd for Autonami API

en: Required data not found.
nb_NO: Påkrevde data ikke funnet.

en: module, fields are required for Elastic Email api
nb_NO: modul, felt er påkrevd for Elastic Email API

en: module, fields are required for Encharge api
nb_NO: modul, felt er påkrevd for Encharge API

en: Fluent CRM Plugins not found
nb_NO: Fluent CRM-plugins ikke funnet

en: Please! Insatall Fluent CRM
nb_NO: Vennligst! Installer Fluent CRM

en: module, fields are required for Fluent CRM api
nb_NO: modul, felt er påkrevd for Fluent CRM API

en: module, fields are required for Gist api
nb_NO: modul, felt er påkrevd for Gist API

en: module, fields are required for Google sheet api
nb_NO: modul, felt er påkrevd for Google Sheet API

en: module, fields are required for Trello api
nb_NO: modul, felt er påkrevd for Trello API

en: Request parameter is empty
nb_NO: Forespørselsparameter er tom

en: api key field is required for hubspot api
nb_NO: API-nøkkelfelt er påkrevd for HubSpot API

en: Integration execution failed
nb_NO: Integrasjonsutførelse mislyktes

en: module, fields are required for Mail Chimp api
nb_NO: modul, felt er påkrevd for Mail Chimp API

en: Invalid API Token
nb_NO: Ugyldig API-token

en: module, fields are required for MailerLite api
nb_NO: modul, felt er påkrevd for MailerLite API

en: Please! Insatall MailPoet
nb_NO: Vennligst! Installer MailPoet

en: Please! Install MailPoet
nb_NO: Vennligst! Installer MailPoet

en: module, fields are required for Mail Poet api
nb_NO: modul, felt er påkrevd for MailPoet API

en: username, password, fields are required for rapidmail api
nb_NO: brukernavn, passord, felt er påkrevd for rapidmail API

en: Recipient List are required for rapidmail api
nb_NO: Mottakerliste er påkrevd for rapidmail API

en: module, fields are required for SendFox api
nb_NO: modul, felt er påkrevd for SendFox API

en: module, fields are required for Telegram api
nb_NO: modul, felt er påkrevd for Telegram API

en: SID, Auth Token,From Number and mapping fields are required for rapidmail api
nb_NO: SID, Auth Token, Fra-nummer og kartleggingsfelt er påkrevd for rapidmail API

en: webhook url is empty
nb_NO: webhook-URL er tom

en: %s is required for woocommerce %s
nb_NO: %s er påkrevd for woocommerce %s

en: WooCommerce must be activated!
nb_NO: WooCommerce må aktiveres!

en: module and field map are required for woocommerce
nb_NO: modul og feltkartlegging er påkrevd for woocommerce

en: workspace, table, fields are required for zoho analytics api
nb_NO: arbeidsområde, tabell, felt er påkrevd for zoho analytics API

en: %s is required for zoho bigin, %s module
nb_NO: %s er påkrevd for zoho bigin, %s modul

en: module, fields are required for zoho bigin api
nb_NO: modul, felt er påkrevd for zoho bigin API

en: %s is required for zoho campaigns
nb_NO: %s er påkrevd for zoho campaigns

en: list are required for zoho campaigns api
nb_NO: liste er påkrevd for zoho campaigns api

en: %s is required for zoho creator
nb_NO: %s er påkrevd for zoho creator

en: tokenDetails error
nb_NO: tokenDetaljer feil

en: %s is required for zoho crm, %s module
nb_NO: %s er påkrevd for zoho crm, %s modul

en: zoho crm field %s's maximum length is %s, Given %s
nb_NO: zoho crm-feltet %s sin maksimale lengde er %s, oppgitt %s

en: Tag is empty
nb_NO: Taggen er tom

en: Assignment rules is empty
nb_NO: Tildelingsregler er tomme

en: RelatedList is empty
nb_NO: RelatertListe er tom

en: module, layout are required for zoho crm relatedlist
nb_NO: modul, oppsett er påkrevd for zoho crm relatert liste

en: module, layout, fields are required for zoho crm api
nb_NO: modul, oppsett, felt er påkrevd for zoho crm api

en: %s is required for zoho bigin
nb_NO: %s er påkrevd for zoho bigin

en: list are required for zoho desk api
nb_NO: liste er påkrevd for zoho desk api

en: module, fields are required for zoho mail api
nb_NO: modul, felt er påkrevd for zoho mail api

en: is required for zoho marketing hub
nb_NO: er påkrevd for zoho marketing hub

en: list are required for zoho marketingHub api
nb_NO: liste er påkrevd for zoho marketingHub api

en: %s is required for %s
nb_NO: %s er påkrevd for %s

en: list are required for zoho projects api
nb_NO: liste er påkrevd for zoho projects api

en: %s is required for zoho recruit, %s module
nb_NO: %s er påkrevd for zoho recruit, %s modul

en: module, fields are required for zoho recruit api
nb_NO: modul, felt er påkrevd for zoho recruit api

en: module, fields are required for zoho sheet api
nb_NO: modul, felt er påkrevd for zoho sheet api

en: module, fields are required for zoho sign api
nb_NO: modul, felt er påkrevd for zoho sign api

en: parent folder are required for zoho workdrive api
nb_NO: overordnet mappe er påkrevd for zoho workdrive api

en: Sorry, Error occured in updated form
nb_NO: Beklager, en feil oppstod i oppdatert skjema

en: Bitforms Pages
nb_NO: Bitforms-sider

en: Sorry! Submission limit exceeded.
nb_NO: Beklager! Innsendingsgrensen er overskredet.

en: Sorry! You have exceeded the submission limit.
nb_NO: Beklager! Du har overskredet innsendingens grense.

en: Unknown upload error
nb_NO: Ukjent opplastingsfeil

en: The uploaded file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini.
nb_NO: Den opplastede filen overskrider upload_max_filesize-direktivet i php.ini.

en: The uploaded file exceeds the MAX_FILE_SIZE directive that was specified in the HTML form.
nb_NO: Den opplastede filen overskrider MAX_FILE_SIZE-direktivet som ble spesifisert i HTML-skjemaet.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
nb_NO: Den opplastede filen ble bare delvis lastet opp.

en: No file was uploaded.
nb_NO: Ingen fil ble lastet opp.

en: Missing a temporary folder.
nb_NO: Midlertidig mappe mangler.

en: Failed to write file to disk.
nb_NO: Kunne ikke skrive fil til disk.

en: A PHP extension stopped the file upload.
nb_NO: En PHP-utvidelse stoppet filopplastingen.

en: Total File size is too large
nb_NO: Total filstørrelse er for stor

en: Upload failed
nb_NO: Opplasting mislyktes

en: Untrusted upload source
nb_NO: Upålitelig opplastingskilde

en: Temporary file not accessible
nb_NO: Midlertidig fil ikke tilgjengelig

en: Empty filename
nb_NO: Tomt filnavn

en: Cannot read file size
nb_NO: Kan ikke lese filstørrelse

en: File size is too large
nb_NO: Filstørrelsen er for stor

en: This file type is not allowed
nb_NO: Denne filtypen er ikke tillatt

en: File type is not allowed
nb_NO: Filtypen er ikke tillatt

en: Invalid SVG
nb_NO: Ugyldig SVG

en: SVG file is not valid
nb_NO: SVG-filen er ikke gyldig

en: File size is too large after sanitation
nb_NO: Filstørrelsen er for stor etter rensing

en: File not allowed by policy
nb_NO: Fil ikke tillatt i henhold til policy

en: Form Submitted Successfully
nb_NO: Skjema sendt inn

en: provided form does not exists
nb_NO: det oppgitte skjemaet finnes ikke

en: Form ID cannot be empty
nb_NO: Skjema-ID kan ikke være tom

en: #%s no. Form doesn't exists
nb_NO: #%s nr. Skjema eksisterer ikke

en: #%s no. Form is not active
nb_NO: #%s nr. Skjema er ikke aktivt

en: Entry Update Successfully
nb_NO: Oppføring oppdatert

en: Token verification failed
nb_NO: Token-verifisering mislyktes

en: You are already logged in
nb_NO: Du er allerede logget inn

en: Please submit form with valid fields
nb_NO: Vennligst send inn skjema med gyldige felt

en: Please recheck your reCaptcha Configuration
nb_NO: Vennligst sjekk reCaptcha-konfigurasjonen din på nytt

en: Please verify reCAPTCHA
nb_NO: Vennligst bekreft reCAPTCHA

en: Please verify hCaptcha
nb_NO: Vennligst bekreft hCaptcha

en: hCaptcha verification failed
nb_NO: hCaptcha-verifisering mislyktes

en: Please verify Cloudflare Turnstile Captcha
nb_NO: Vennligst bekreft Cloudflare Turnstile Captcha

en: Cloudflare Turnstile Validation Error:
nb_NO: Cloudflare Turnstile valideringsfeil:

en: Sorry!! You have already submitted from this IP address
nb_NO: Beklager!! Du har allerede sendt inn fra denne IP-adressen

en: within %s to %s
nb_NO: innen %s til %s

en: %s to %s
nb_NO: %s til %s

en: Form is available %s From %s
nb_NO: Skjema er tilgjengelig %s Fra %s

en: Form is available %s
nb_NO: Skjema er tilgjengelig %s

en: Form is available on %s
nb_NO: Skjema er tilgjengelig den %s

en: Sorry!! Your IP address is %s, Blocked from submitting the form
nb_NO: Beklager!! Din IP-adresse er %s, blokkert fra å sende inn skjemaet

en: Other...
nb_NO: Annet...

en: Select a Bitform
nb_NO: Velg en Bitform

en: Invalid request method. POST required.
nb_NO: Ugyldig forespørselsmetode. POST kreves.

en: No form selected
nb_NO: Ingen skjema valgt

en: Please select a form from the Form List available in the Bit Form element settings.
nb_NO: Vennligst velg et skjema fra Skjemalisten som er tilgjengelig i Bit Form-elementets innstillinger.

en: Select Forms
nb_NO: Velg skjemaer

en: Forms
nb_NO: Skjemaer

en: Unsplash Images
nb_NO: Unsplash-bilder

en: Go to the Google reCaptcha V2 Admin Dashboard
nb_NO: Gå til Google reCaptcha V2 Admin Dashboard

en: Click on the Register button and add Label.
nb_NO: Klikk på Registrer-knappen og legg til etikett.

en: Choose the type of reCaptcha V2 (either I'm not a robot checkbox or Invisible reCaptcha badge).
nb_NO: Velg typen reCaptcha V2 (enten Jeg er ikke en robot avkrysningsboks eller Usynlig reCaptcha-merke).

en: Copy Your Domain URL and Goto Google ReCaptcha Dashboard, paste it under Domains.
nb_NO: Kopier domenets URL og gå til Google ReCaptcha-dashboardet, lim det inn under Domener.

en: Click on the Submit button.
nb_NO: Klikk på Send-knappen.

en: You will then see the site key and secret key. Copy both keys and back to Bit form Google reCaptcha Settings to paste them into the corresponding
nb_NO: Du vil da se nettstednøkkelen og hemmelig nøkkel. Kopier begge nøklene og gå tilbake til Bit form Google reCaptcha-innstillinger for å lime dem inn i de tilsvarende

en: Site Key
nb_NO: Nettstednøkkel

en: and
nb_NO: og

en: Secret Key
nb_NO: Hemmelig nøkkel

en: fields.
nb_NO: feltene.

en: Click on the
nb_NO: Klikk på

en: Save
nb_NO: Lagre

en: button to apply the settings.
nb_NO: knappen for å bruke innstillingene.

en: Now, Please go to your form and add a Google reCaptcha V2 field.
nb_NO: Gå nå til skjemaet ditt og legg til et Google reCaptcha V2-felt.

en: For more details, please visit the
nb_NO: For mer informasjon, vennligst besøk

en: Bit form Google reCaptcha V2 documentation
nb_NO: Bit form Google reCaptcha V2 dokumentasjon

en: and watch
nb_NO: og se

en: YouTube Video
nb_NO: YouTube-video

en: Go to the Google reCaptcha V3 Admin Dashboard
nb_NO: Gå til Google reCaptcha V3 administrasjonsdashboard

en: Choose the type of reCaptcha V3 (reCaptcha V3).
nb_NO: Velg typen reCaptcha V3 (reCaptcha V3).

en: Now, Please go to your form and add a Google reCaptcha V3 field.
nb_NO: Gå nå til skjemaet ditt og legg til et Google reCaptcha V3-felt.

en: Bit form Google reCaptcha V3 documentation
nb_NO: Bit form Google reCaptcha V3 dokumentasjon

en: Go to the Turnstile Admin Dashboard
nb_NO: Gå til Turnstile administrasjonsdashboard

en: If you haven't created a Turnstile Site yet, click on the "Add Site" button and fill out the required fields.
nb_NO: Hvis du ikke har opprettet et Turnstile-nettsted ennå, klikker du på knappen «Legg til nettsted» og fyller ut de nødvendige feltene.

en: If you already have a Turnstile Site, click on the Site Name to open the Site Dashboard.
nb_NO: Hvis du allerede har et Turnstile-nettsted, klikker du på nettstedets navn for å åpne nettstedets dashbord.

en: You will then see the site key and secret key. Copy both keys and back to Bit form Turnstile Settings to paste them into the corresponding
nb_NO: Du vil da se nettstednøkkelen og hemmelig nøkkel. Kopier begge nøklene og gå tilbake til Bit form Turnstile-innstillinger for å lime dem inn i de tilsvarende

en: Now, Please go to your form and add a Turnstile field.
nb_NO: Nå, vennligst gå til skjemaet ditt og legg til et Turnstile-felt.

en: Bit form Turnstile documentation
nb_NO: Bit form Turnstile-dokumentasjon

en: Go to the hCaptcha Admin Dashboard
nb_NO: Gå til hCaptcha-administratordashbordet

en: If you haven't created a hCaptcha Site yet, click on the "Add Site" button and fill out the required fields.
nb_NO: Hvis du ikke har opprettet et hCaptcha-nettsted ennå, klikker du på knappen «Legg til nettsted» og fyller ut de nødvendige feltene.

en: If you already have a hCaptcha Site, click on the Site Name to open the Site Dashboard.
nb_NO: Hvis du allerede har et hCaptcha-nettsted, klikker du på nettstedets navn for å åpne nettstedets dashbord.

en: You will then see the site. Copy
nb_NO: Du vil da se nettstedet. Kopier

en: and back to Bit form hCaptcha Settings to paste in Site Key fields.
nb_NO: og gå tilbake til Bit form hCaptcha-innstillinger for å lime det inn i feltet for nettstednøkkel.

en: Then get the secret key. Go to the Profile → Settings and click the secret tab. You will find secret list or Generate New Secret.
nb_NO: Deretter får du den hemmelige nøkkelen. Gå til Profil → Innstillinger og klikk på fanen for hemmelighet. Du vil finne en hemmelighetsliste eller generere ny hemmelighet.

en: Now, Please go to your form and add a hCaptcha field.
nb_NO: Nå, vennligst gå til skjemaet ditt og legg til et hCaptcha-felt.

en: Bit form hCaptcha documentation
nb_NO: Bit form hCaptcha-dokumentasjon

en: Captcha Settings
nb_NO: Captcha-innstillinger

en: Note:
nb_NO: Merk:

en: Please click on the available Captcha option for configuration.
nb_NO: Klikk på den tilgjengelige Captcha-alternativet for konfigurasjon.

en: Edit
nb_NO: Rediger

en: Captcha Settings Updated
nb_NO: Captcha-innstillinger oppdatert

en: reCAPTCHA is a free service that protects your website from spam and abuse.
nb_NO: reCAPTCHA er en gratis tjeneste som beskytter nettstedet ditt mot spam og misbruk.

en: Learn More
nb_NO: Lær mer

en: Domain URL:
nb_NO: Domene-URL:

en: To get Site Key and SECRET , Please Visit
nb_NO: For å få Nettstedsnøkkel og HEMMELIG, vennligst besøk

en: Google reCAPTCHA Admin
nb_NO: Google reCAPTCHA-administrasjon

en: Update
nb_NO: Oppdater

en: hCaptcha is a free service that protects your website from spam and abuse.
nb_NO: hCaptcha er en gratis tjeneste som beskytter nettstedet ditt mot spam og misbruk.

en: To get Site Key and Secret, Please Visit
nb_NO: For å få Nettstedsnøkkel og Hemmelig, vennligst besøk

en: hCaptcha Admin Dashboard
nb_NO: hCaptcha administrasjonsdashboard

en: Turnstile is a free service that protects your website from spam and abuse.
nb_NO: Turnstile er en gratis tjeneste som beskytter nettstedet ditt mot spam og misbruk.

en: Cloudflare Turnstile reCAPTCHA Admin
nb_NO: Cloudflare Turnstile reCAPTCHA-administrasjon

en: How to set up
nb_NO: Slik setter du opp

en: Delete
nb_NO: Slett

en: Are you sure to delete this template
nb_NO: Er du sikker på at du vil slette denne malen

en: Duplicate
nb_NO: Dupliser

en: Are you sure to duplicate this template?
nb_NO: Er du sikker på at du vil duplisere denne malen?

en: Template Name
nb_NO: Malnavn

en: Action
nb_NO: Handling

en: Email Templates
nb_NO: E-postmaler

en: How to setup Email Templates & Send Email Notification:
nb_NO: Hvordan sette opp e-postmaler og sende e-postvarsling:

en: Documentation
nb_NO: Dokumentasjon

en: Add New Template
nb_NO: Legg til ny mal

en: Empty
nb_NO: Tom

en: Post Type cann't be empty
nb_NO: Innleggstype kan ikke være tom

en: Post Status cann't be empty
nb_NO: Innleggsstatus kan ikke være tom

en: Please map mandatory fields
nb_NO: Vennligst koble obligatoriske felt

en: Integration Name
nb_NO: Integrasjonsnavn

en: Integration Name...
nb_NO: Integrasjonsnavn...

en: Post Type
nb_NO: Innleggstype

en: Refresh Post Types
nb_NO: Oppdater innleggstyper

en: Post Status
nb_NO: Innleggsstatus

en: Select Status
nb_NO: Velg status

en: Author
nb_NO: Forfatter

en: Select Author
nb_NO: Velg forfatter

en: Comment Status
nb_NO: Kommentarstatus

en: Field Mapping
nb_NO: Feltkobling

en: Form Fields
nb_NO: Skjemafelt

en: Post Fields
nb_NO: Innleggsfelt

en: ACF fields Mapping
nb_NO: ACF-felter kartlegging

en: Refresh ACF fields
nb_NO: Oppdater ACF-felter

en: ACF Fields
nb_NO: ACF-felter

en: ACF File Upload Fields Map
nb_NO: Kart over ACF filopplastingsfelter

en: Error Occured
nb_NO: Det oppstod en feil

en: Loading ACF Fields...
nb_NO: Laster ACF-felter...

en: Loading Post Types...
nb_NO: Laster innleggstyper...

en: Select one of the defined WordPress post types Or custom post types for the post.
nb_NO: Velg en av de definerte WordPress-innleggstypene eller egendefinerte innleggstyper for innlegget.

en: Select Post Type
nb_NO: Velg innleggstype

en: Select the status for the post. If published status is selected and the post date is in the future, it will automatically be changed to scheduled
nb_NO: Velg status for innlegget. Hvis publisert status er valgt og innleggsdatoen er i fremtiden, vil det automatisk bli endret til planlagt

en: Select the user to be assigned to the post.
nb_NO: Velg brukeren som skal tildeles innlegget.

en: Select Field
nb_NO: Velg felt

en: Custom...
nb_NO: Egendefinert...

en: Custom Value
nb_NO: Egendefinert verdi

en: Connect New Active Campaing API
nb_NO: Koble til ny ActiveCampaign API

en: Update ActiveCampaign
nb_NO: Oppdater ActiveCampaign

en: Update Responses with ActiveCampaign existing email?
nb_NO: Oppdater svar med eksisterende e-post i ActiveCampaign?

en: Integration name cann't be empty
nb_NO: Integrasjonsnavn kan ikke være tomt

en: Access API Key cann't be empty
nb_NO: API-nøkkel kan ikke være tom

en: Access API URL cann't be empty
nb_NO: API-URL kan ikke være tom

en: Authorized Successfully
nb_NO: Autoriserte vellykket

en: Integration Name:
nb_NO: Integrasjonsnavn:

en: Access API URL:
nb_NO: API-URL for tilgang:

en: Access API URL...
nb_NO: API-URL for tilgang...

en: Access API Key:
nb_NO: API-nøkkel for tilgang:

en: Access API Key...
nb_NO: API-nøkkel for tilgang...

en: ActiveCampaign lists refreshed
nb_NO: ActiveCampaign-lister oppdatert

en: No ActiveCampaign lists found. Try changing the header row number or try again
nb_NO: Ingen ActiveCampaign-lister funnet. Prøv å endre overskriftsradenummeret eller prøv igjen

en: ActiveCampaign lists refresh failed. please try again
nb_NO: Oppdatering av ActiveCampaign-lister mislyktes. Vennligst prøv igjen

en: ActiveCampaign tags refreshed
nb_NO: ActiveCampaign-tagger oppdatert

en: No ActiveCampaign tags found. Try changing the header row number or try again
nb_NO: Ingen ActiveCampaign-tagger funnet. Prøv å endre overskriftsradenummeret eller prøv igjen

en: ActiveCampaign tags refresh failed. please try again
nb_NO: Oppdatering av ActiveCampaign-tagger mislyktes. Vennligst prøv igjen

en: ActiveCampaign fields refreshed
nb_NO: ActiveCampaign-felt oppdatert

en: No ActiveCampaign fields found. Try changing the header row number or try again
nb_NO: Ingen ActiveCampaign-felt funnet. Prøv å endre overskriftsradenummeret eller prøv igjen

en: ActiveCampaign fields refresh failed. please try again
nb_NO: Oppdatering av ActiveCampaign-felt mislyktes. Vennligst prøv igjen

en: Connected API:
nb_NO: Tilkoblet API:

en: Select an App
nb_NO: Velg en app

en: List:
nb_NO: Liste:

en: Select List
nb_NO: Velg liste

en: Tags:
nb_NO: Tagger:

en: Refresh Activecapmaign Tags
nb_NO: Oppdater Activecampaign-tagger

en: Map Fields
nb_NO: Kartlegg felt

en: Refresh Activecapmaign Field
nb_NO: Oppdater Activecampaign-felt

en: ActiveCampaign Fields
nb_NO: ActiveCampaign-felt

en: Actions
nb_NO: Handlinger

en: To Get Auth token, Please Visit
nb_NO: For å få autentiseringstoken, vennligst besøk

en: Acumbamail documentation
nb_NO: Acumbamail-dokumentasjon

en: Auth Token:
nb_NO: Autentiseringstoken:

en: Auth Token...
nb_NO: Autentiseringstoken...

en: All list field fetched successfully
nb_NO: Alle listefelt hentet vellykket

en: Failed to fetch list fields
nb_NO: Kunne ikke hente listefelt

en: Lists fetched successfully
nb_NO: Lister hentet vellykket

en: Lists fetch failed. please try again
nb_NO: Henting av lister mislyktes. Vennligst prøv igjen

en: Api Key can't be empty
nb_NO: API-nøkkel kan ikke være tom

en: Authorized successfully
nb_NO: Autorisert vellykket

en: Authorized failed
nb_NO: Autorisering mislyktes

en: Connected API List:
nb_NO: Tilkoblet API-liste:

en: Select API
nb_NO: Velg API

en: Actions:
nb_NO: Handlinger:

en: Select Actions
nb_NO: Velg handlinger

en: All List:
nb_NO: Alle lister:

en: Fetch Subscriber List
nb_NO: Hent abonnentliste

en: Field Map
nb_NO: Feltsammenstilling

en: Refresh Acumbamail Fields
nb_NO: Oppdater Acumbamail-felt

en: Acumbamail Fields
nb_NO: Acumbamail-felt

en: Authorized ✔
nb_NO: Autoristert ✔

en: Authorize
nb_NO: Autoriser

en: Next
nb_NO: Neste

en: Skip exist Contact
nb_NO: Hopp over eksisterende kontakt

en: Skip if contact already exist in Autonami
nb_NO: Hopp over hvis kontakt allerede finnes i Autonami

en: Connect Successfully
nb_NO: Tilkobling vellykket

en: Autonami lists and tags refreshed
nb_NO: Autonami-lister og -tagger oppdatert

en: Autonami lists and tags refresh failed Cause:
nb_NO: Oppdatering av Autonami-lister og -tagger mislyktes. Årsak:

en: please try again
nb_NO: vennligst prøv igjen

en: Autonami lists and tags refresh failed. please try again
nb_NO: Oppdatering av Autonami-lister og -tagger mislyktes. vennligst prøv igjen

en: Autonami fields refreshed
nb_NO: Autonami-felt oppdatert

en: No Autonami fields found. Try changing the header row number or try again
nb_NO: Ingen Autonami-felt funnet. Prøv å endre overskriftsradnummeret eller prøv igjen

en: Autonami fields refresh failed. please try again
nb_NO: Oppdatering av Autonami-felt mislyktes. vennligst prøv igjen

en: Autonami Lists:
nb_NO: Autonami-lister:

en: Refresh Autonami Lists And Tags
nb_NO: Oppdater Autonami-lister og -tagger

en: Autonami Tags:
nb_NO: Autonami-tagger:

en: Refresh Autonami Fields
nb_NO: Oppdater Autonami-felt

en: Autonami Fields
nb_NO: Autonami-felt

en: Loaded integration:
nb_NO: Lastet integrasjon:

en: Integration Info
nb_NO: Integrasjonsinfo

en: Add New
nb_NO: Legg til ny

en: Authorize New Dropbox App
nb_NO: Autoriser ny Dropbox-app

en: Delete File From Wordpress
nb_NO: Slett fil fra WordPress

en: Delete file from Wordpress after upload in Dropbox
nb_NO: Slett fil fra WordPress etter opplasting til Dropbox

en: Please enter API key and API secret
nb_NO: Vennligst oppgi API-nøkkel og API-hemmelighet

en: To Get Api Key & Secret, Please Visit
nb_NO: For å få API-nøkkel og hemmelighet, vennligst besøk

en: Dropbox API Console
nb_NO: Dropbox API-konsoll

en: Dropbox Api Key:
nb_NO: Dropbox API-nøkkel:

en: Api Key...
nb_NO: API-nøkkel...

en: Dropbox Api Secret:
nb_NO: Dropbox API-hemmelighet:

en: Api Secret...
nb_NO: API-hemmelighet...

en: To Get Access Code, Please Visit
nb_NO: For å få tilgangskode, vennligst besøk

en: Dropbox Access Code
nb_NO: Dropbox-tilgangskode

en: Dropbox Access Code:
nb_NO: Dropbox-tilgangskode:

en: Access Code...
nb_NO: Tilgangskode...

en: Error Occurred
nb_NO: En feil oppstod

en: Loading Dropbox Folders List...
nb_NO: Laster inn Dropbox-mappeliste...

en: Dropbox ApiKey, ApiSecret & Access Code can't be empty
nb_NO: Dropbox ApiKey, ApiSecret og tilgangskode kan ikke være tomme

en: Authorization failed Cause:
nb_NO: Autorisering mislyktes Årsak:

en: Authorization failed. please try again
nb_NO: Autorisering mislyktes. Vennligst prøv igjen

en: Select Folder
nb_NO: Velg mappe

en: Fetch All Dropbox Folders
nb_NO: Hent alle Dropbox-mapper

en: File Input
nb_NO: Filinngang

en: Dropbox Folder
nb_NO: Dropbox-mappe

en: Integration Settings
nb_NO: Integrasjonsinnstillinger

en: Add Status to contact
nb_NO: Legg til status for kontakt

en: API Key cann't be empty
nb_NO: API-nøkkel kan ikke være tom

en: API Key:
nb_NO: API-nøkkel:

en: API Key...
nb_NO: API-nøkkel...

en: To get API Key, Please Visit
nb_NO: For å få API-nøkkel, vennligst besøk

en: Elastic Email API Console
nb_NO: Elastic Email API-konsoll

en: Loading Lists...
nb_NO: Laster inn lister...

en: Lists:
nb_NO: Lister:

en: Fetch All Recipients
nb_NO: Hent alle mottakere

en: Elastic Email Fields
nb_NO: Elastic Email-felt

en: API key
nb_NO: API-nøkkel

en: To get API , Please Visit
nb_NO: For å få API, vennligst besøk

en: Encharge API Console
nb_NO: Encharge API-konsoll

en: Encharge fields refreshed
nb_NO: Encharge-felt oppdatert

en: No Encharge fields found. Try changing the header row number or try again
nb_NO: Ingen Encharge-felt funnet. Prøv å endre antall i header-raden eller prøv igjen

en: Encharge fields refresh failed. please try again
nb_NO: Oppdatering av Encharge-felt mislyktes. Vennligst prøv igjen

en: Encharge Fields
nb_NO: Encharge-felt

en: Skip if contact already exist in FluentCRM
nb_NO: Hopp over hvis kontakten allerede finnes i FluentCRM

en: Double Opt-in
nb_NO: Dobbel Opt-in

en: Enable Double Option for new contacts
nb_NO: Aktiver dobbel opt-in for nye kontakter

en: FluentCRM list refreshed
nb_NO: FluentCRM-liste oppdatert

en: FluentCRM list refresh failed Cause:
nb_NO: Oppdatering av FluentCRM-liste mislyktes på grunn av:

en: FluentCRM list refresh failed. please try again
nb_NO: Oppdatering av FluentCRM-liste mislyktes. Vennligst prøv igjen

en: Fluent CRM fields refreshed
nb_NO: Fluent CRM-felt oppdatert

en: No Fluent CRM fields found. Try changing the header row number or try again
nb_NO: Ingen Fluent CRM-felt funnet. Prøv å endre antall i header-raden eller prøv igjen

en: Fluent CRM fields refresh failed. please try again
nb_NO: Oppdatering av Fluent CRM-felt mislyktes. Vennligst prøv igjen

en: Fluent CRM List:
nb_NO: Fluent CRM-liste:

en: Select Fluent CRM list
nb_NO: Velg Fluent CRM-liste

en: Refresh Fluent CRM List
nb_NO: Oppdater Fluent CRM-liste

en: Fluent CRM Tags:
nb_NO: Fluent CRM-tagger:

en: Fluent CRM Fields
nb_NO: Fluent CRM-felt

en: Tags
nb_NO: Tagger

en: Add tags to contact
nb_NO: Legg til tagger på kontakt

en: Refresh Tags
nb_NO: Oppdater tagger

en: Integration API Key...
nb_NO: Integrasjons-API-nøkkel...

en: To get API, Please Visit
nb_NO: For å få API, vennligst besøk

en: Getgist API Console
nb_NO: Getgist API-konsoll

en: Loading Tags...
nb_NO: Laster tagger...

en: User Type:
nb_NO: Brukertype:

en: Select User Type
nb_NO: Velg brukertype

en: Gist Fields
nb_NO: Gist-felt

en: Authorize New Google App
nb_NO: Autoriser ny Google-app

en: Update Row
nb_NO: Oppdater rad

en: Control how the row gets updated.
nb_NO: Kontroller hvordan raden oppdateres.

en: Update google Sheet
nb_NO: Oppdater Google-ark

en: Update Responses with Google Sheet?
nb_NO: Oppdater svar med Google-ark?

en: Enter the criteria to update rows. Please use the below format.
nb_NO: Angi kriteriene for å oppdatere rader. Vennligst bruk følgende format.

en: Update Preferance
nb_NO: Oppdateringspreferanse

en: update row for first match only?
nb_NO: Oppdater kun rad for første treff?

en: Yes
nb_NO: Ja

en: No
nb_NO: Nei

en: insert new row if the above criteria doesn't met?
nb_NO: Sett inn ny rad hvis ovennevnte kriterier ikke er oppfylt?

en: Share Settings
nb_NO: Delingsinnstillinger

en: Homepage URL:
nb_NO: Hjemmeside-URL:

en: Authorized Redirect URIs:
nb_NO: Autoriserte omdirigerings-URIer:

en: To get Client ID and SECRET , Please Visit
nb_NO: For å få Client ID og SECRET, vennligst besøk

en: Client id:
nb_NO: Client-id:

en: Client id...
nb_NO: Client-id...

en: Client secret:
nb_NO: Client-secret:

en: Client secret...
nb_NO: Client-secret...

en: Spreadsheet refreshed
nb_NO: Regnearket er oppdatert

en: Spreadsheet refresh failed Cause: %s. please try again
nb_NO: Oppdatering av regneark mislyktes på grunn av: %s. Vennligst prøv igjen

en: Spreadsheet refresh failed. please try again
nb_NO: Oppdatering av regneark mislyktes. Vennligst prøv igjen

en: Worksheets refreshed
nb_NO: Regnearkfaner er oppdatert

en: Worksheets refresh failed. please try again
nb_NO: Oppdatering av regnearkfaner mislyktes. Vennligst prøv igjen

en: Worksheet Headers refreshed
nb_NO: Regnearkoverskrifter oppdatert

en: No Worksheet headers found. Try changing the header row number or try again
nb_NO: Ingen regnearkoverskrifter funnet. Prøv å endre overskriftsradenummeret eller prøv igjen

en: Worksheet Headers refresh failed. please try again
nb_NO: Oppdatering av regnearkoverskrifter mislyktes. vennligst prøv igjen

en: Client ID cann't be empty
nb_NO: Klient-ID kan ikke være tom

en: Secret key cann't be empty
nb_NO: Hemmelig nøkkel kan ikke være tom

en: Authorization failed
nb_NO: Autorisering mislyktes

en: Authorize App:
nb_NO: Autoriser app:

en: Spreadsheets:
nb_NO: Regneark:

en: Select Spreadsheet
nb_NO: Velg regneark

en: Select Worksheet
nb_NO: Velg regnearkark

en: Header Row:
nb_NO: Overskriftsrad:

en: By default, first row of the worksheet is considered as header row. This can be used if tabular data starts from any row other than the first row.
nb_NO: Som standard regnes første rad i regnearket som overskriftsrad. Dette kan brukes hvis tabulære data starter fra en annen rad enn den første.

en: Google Fields
nb_NO: Google-felt

en: Add Tags
nb_NO: Legg til tagger

en: Add Contact Tag
nb_NO: Legg til kontakttagg

en: Select tag
nb_NO: Velg tag

en: Refresh Groundhogg Tags
nb_NO: Oppdater Groundhogg-tagger

en: Your Domain Name:
nb_NO: Ditt domenenavn:

en: Public Key:
nb_NO: Offentlig nøkkel:

en: Public Key...
nb_NO: Offentlig nøkkel...

en: Public Key can't be empty
nb_NO: Offentlig nøkkel kan ikke være tom

en: token can't be empty
nb_NO: token kan ikke være tom

en: Domain Name can't be empty
nb_NO: Domene kan ikke være tomt

en: Authorization Successful
nb_NO: Autorisering vellykket

en: Authorization Failed
nb_NO: Autorisering mislyktes

en: Groundhogg all tag fetched successfully
nb_NO: Alle Groundhogg-tagger hentet vellykket

en: Failed to fetch groundhoggtag
nb_NO: Kunne ikke hente Groundhogg-tag

en: Email:
nb_NO: E-post:

en: Groundhogg Fields
nb_NO: Groundhogg-felt

en: Add Meta field
nb_NO: Legg til metafelter

en: Groundhogg Meta Fields
nb_NO: Groundhogg metafelter

en: All Tags:
nb_NO: Alle tagger:

en: Custom Groundhogg Value
nb_NO: Egendefinert Groundhogg-verdi

en: Contact Owner
nb_NO: Kontaktansvarlig

en: Add a contact owner
nb_NO: Legg til en kontaktansvarlig

en: Lifecycle Stage
nb_NO: Livssyklusfase

en: Add a lifecycle stage
nb_NO: Legg til en livssyklusfase

en: Lead Status
nb_NO: Lead-status

en: Add lead status
nb_NO: Legg til lead-status

en: Contact
nb_NO: Kontakt

en: Associate deal with contacts
nb_NO: Knytt avtale til kontakter

en: Company
nb_NO: Selskap

en: Associate deal with company
nb_NO: Knytt avtale til selskap

en: Deal Type
nb_NO: Avtaletype

en: Add type to deal
nb_NO: Legg til type for avtale

en: Priority
nb_NO: Prioritet

en: Add priority to deal
nb_NO: Legg til prioritet for avtale

en: Refresh Owners
nb_NO: Oppdater eiere

en: Contacts
nb_NO: Kontakter

en: Refresh CRM Tags
nb_NO: Oppdater CRM-tagger

en: Hubspot API Console
nb_NO: HubSpot API-konsoll

en: Loading Pipelines...
nb_NO: Laster inn pipelines...

en: Loading Owners...
nb_NO: Laster inn eiere...

en: Loading Contacts...
nb_NO: Laster inn kontakter...

en: Loading Company...
nb_NO: Laster inn selskap...

en: Action:
nb_NO: Handling:

en: Select Action
nb_NO: Velg handling

en: Select Pipeline
nb_NO: Velg pipeline

en: Stage:
nb_NO: Fase:

en: Select Stage
nb_NO: Velg fase

en: Hubspot Fields
nb_NO: Hubspot-felter

en: Data center cann't be empty
nb_NO: Datacenter kan ikke være tomt

en: Data Center:
nb_NO: Datacenter:

en: --Select a data center--
nb_NO: --Velg et datacenter--

en: Zoho API Console
nb_NO: Zoho API-konsoll

en: Successfully Integrated
nb_NO: Vellykket integrert

en: Finish & Save
nb_NO: Fullfør og lagre

en: Webhook tests failed. please try again
nb_NO: Webhook-testene mislyktes. Vennligst prøv igjen

en: Integration name
nb_NO: Integrasjonsnavn

en: Link:
nb_NO: Lenke:

en: To got Webhook , Please Visit
nb_NO: For å få Webhook, vennligst besøk

en: Method:
nb_NO: Metode:

en: Add Url Parameter: (optional)
nb_NO: Legg til URL-parameter: (valgfritt)

en: Key
nb_NO: Nøkkel

en: Value
nb_NO: Verdi

en: Add field
nb_NO: Legg til felt

en: Test Webhook
nb_NO: Test webhook

en: Response:
nb_NO: Respons:

en: Try our free webhook test website:
nb_NO: Prøv vår gratis webhook-testnettsted:

en: Authorize New Mailchimp App
nb_NO: Autoriser ny Mailchimp-app

en: Add Address Field
nb_NO: Legg til adressefelt

en: Add Double Opt-in
nb_NO: Legg til dobbel påmelding

en: Update Mail Chimp
nb_NO: Oppdater Mailchimp

en: Update Responses with MailChimp exist Aduience?
nb_NO: Oppdater svar med eksisterende Mailchimp-målgruppe?

en: Authorize App Name:
nb_NO: Autoriser appnavn:

en: Authorize App Name...
nb_NO: Autoriser appnavn...

en: Mail Chimp API Console
nb_NO: Mailchimp API-konsoll

en: Audience list refreshed
nb_NO: Målgruppeliste oppdatert

en: Audience list refresh failed Cause: %s. please try again
nb_NO: Oppdatering av målgruppeliste mislyktes Årsak: %s. Vennligst prøv igjen

en: Audience list failed. please try again
nb_NO: Oppdatering av målgruppeliste mislyktes. Vennligst prøv igjen

en: Audience tags refreshed
nb_NO: Målgruppetagger oppdatert

en: Audience tags refresh failed Cause: %s. please try again
nb_NO: Oppdatering av målgruppetagger mislyktes Årsak: %s. Vennligst prøv igjen

en: Audience tags failed. please try again
nb_NO: Oppdatering av målgruppetagger mislyktes. Vennligst prøv igjen

en: Fields refreshed
nb_NO: Felter oppdatert

en: Fields refresh failed. please try again
nb_NO: Oppdatering av felter mislyktes. Vennligst prøv igjen

en: Authorized App:
nb_NO: Autorisert app:

en: Audience List:
nb_NO: Målgruppeliste:

en: Select Audience List
nb_NO: Velg publikumsliste

en: Refresh MailChimp Tags
nb_NO: Oppdater MailChimp-merker

en: Mail Chimp Fields
nb_NO: MailChimp-felter

en: Address Field Map
nb_NO: Kartlegging av adressefelt

en: Form Address Fields
nb_NO: Skjemafelt for adresse

en: Mail Chimp Address Fields
nb_NO: MailChimp-adressefelt

en: Groups
nb_NO: Grupper

en: Add Groups
nb_NO: Legg til grupper

en: Add Subscriber Status
nb_NO: Legg til abonnentstatus

en: Update Subscriber
nb_NO: Oppdater abonnent

en: Update Responses with MailerLite exist Subscriber?
nb_NO: Oppdater svar med eksisterende MailerLite-abonnent?

en: Refresh Groups
nb_NO: Oppdater grupper

en: Select Version:
nb_NO: Velg versjon:

en: To Get API token, Please Visit
nb_NO: For å få API-token, vennligst besøk

en: MailerLite API Token
nb_NO: MailerLite API-token

en: API Token:
nb_NO: API-token:

en: API Token...
nb_NO: API-token...

en: Fields refresh successfully
nb_NO: Feltene ble oppdatert

en: Authorized Failed
nb_NO: Autorisering mislyktes

en: Fields refresh failed
nb_NO: Oppdatering av felt mislyktes

en: Group fetch successfully
nb_NO: Gruppe hentet vellykket

en: Group fetch failed
nb_NO: Henting av gruppe mislyktes

en: MailerLite Fields
nb_NO: MailerLite-felt

en: Update MailPoet
nb_NO: Oppdater MailPoet

en: Update Responses with Mailpoet exist Subscriber?
nb_NO: Oppdater svar med MailPoet eksisterende abonnent?

en: Newsletter list refreshed
nb_NO: Nyhetsbrevlisten ble oppdatert

en: Newsletter list refresh failed Cause:
nb_NO: Oppdatering av nyhetsbrevlisten mislyktes. Årsak:

en: Newsletter list refresh failed. please try again
nb_NO: Oppdatering av nyhetsbrevlisten mislyktes. Vennligst prøv igjen

en: Mailpoet fields refreshed
nb_NO: MailPoet-felt ble oppdatert

en: No Mailpoet fields found. Try changing the header row number or try again
nb_NO: Ingen MailPoet-felt funnet. Prøv å endre nummeret på header-raden eller prøv igjen

en: Mailpoet fields refresh failed. please try again
nb_NO: Oppdatering av MailPoet-felt mislyktes. Vennligst prøv igjen

en: Refresh MailPoet List
nb_NO: Oppdater MailPoet-liste

en: MailPoet Fields
nb_NO: MailPoet-felt

en: MetaBox Fields Mapping
nb_NO: MetaBox feltkartlegging

en: Refresh MetaBox List
nb_NO: Oppdater MetaBox-liste

en: Metabox Fields
nb_NO: MetaBox-felt

en: Metabox File Upload Fields Map
nb_NO: MetaBox filopplastingsfeltkart

en: Metaxbox Fields
nb_NO: MetaBox-felt

en: Metabox Fields Mapping
nb_NO: MetaBox feltkartlegging

en: Loading MetaBox Fields...
nb_NO: Laster MetaBox-felt...

en: Authorize New One Drive App
nb_NO: Autoriser ny One Drive-app

en: Upload Files
nb_NO: Last opp filer

en: Add attachments from Bit-integration-pro to OneDrive folder.
nb_NO: Legg vedlegg fra Bit-integrasjon-pro til OneDrive-mappen.

en: This action is required.
nb_NO: Denne handlingen er nødvendig.

en: Select Attachment
nb_NO: Velg vedlegg

en: Select file upload fields
nb_NO: Velg filopplastingsfelt

en: Delete file from Wordpress after upload in OneDrive
nb_NO: Slett fil fra WordPress etter opplasting til OneDrive

en: To Get Client Id & Secret, Please Visit
nb_NO: For å få klient-ID og hemmelighet, vennligst besøk

en: Azure Portal
nb_NO: Azure-portalen

en: OneDrive Client Id:
nb_NO: OneDrive-klient-ID:

en: Client Id...
nb_NO: Klient-ID...

en: OneDrive Client Secret:
nb_NO: OneDrive-klienthemmelighet:

en: Client Secret...
nb_NO: Klienthemmelighet...

en: Loading OneDrive Folders List...
nb_NO: Laster OneDrive-mappeliste...

en: Sub Folders refreshed
nb_NO: Undermapper oppdatert

en: No Sub Folder Found
nb_NO: Ingen undermapper funnet

en: Sub Folders refresh failed. please try again
nb_NO: Oppdatering av undermapper mislyktes. prøv igjen

en: Client Id can't be empty
nb_NO: Klient-ID kan ikke være tom

en: Client Secret can't be empty
nb_NO: Klienthemmelighet kan ikke være tom

en: Refresh All oneDrive Folders
nb_NO: Oppdater alle OneDrive-mapper

en: Refresh Sub Folders
nb_NO: Oppdater undermapper

en: Pod Fields
nb_NO: Pod-felt

en: Pod cann't be empty
nb_NO: Pod kan ikke være tom

en: Authorize New Rapidmail Account
nb_NO: Autoriser ny Rapidmail-konto

en: Send Activation Email
nb_NO: Send aktiverings-e-post

en: Add Send Activation Email
nb_NO: Legg til send aktiverings-e-post

en: To get Username and Password , Please Visit
nb_NO: For å få brukernavn og passord, vennligst besøk

en: Create API User
nb_NO: Opprett API-bruker

en: User Name:
nb_NO: Brukernavn:

en: User name...
nb_NO: Brukernavn...

en: Password:
nb_NO: Passord:

en: Password...
nb_NO: Passord...

en: Loading Recipientslist...
nb_NO: Laster inn mottakerliste...

en: Username can't be empty
nb_NO: Brukernavn kan ikke være tomt

en: Password can't be empty
nb_NO: Passord kan ikke være tomt

en: Recipient:
nb_NO: Mottaker:

en: Select Recipients
nb_NO: Velg mottakere

en: Rapidmail Fields
nb_NO: Rapidmail-felt

en: To Get Client Auth token, Please Visit
nb_NO: For å få klientauth-token, vennligst besøk

en: SendFox Access Token
nb_NO: SendFox tilgangstoken

en: Access Token:
nb_NO: Tilgangstoken:

en: Access Token...
nb_NO: Tilgangstoken...

en: Access Token can't be empty
nb_NO: Tilgangstoken kan ikke være tomt

en: SendFox List Fields
nb_NO: SendFox listefelt

en: Refresh SendFox List
nb_NO: Oppdater SendFox-liste

en: SendFox Fields
nb_NO: SendFox-felt

en: SendFox Unsubscribe Fields
nb_NO: SendFox avmeldingsfelt

en: Template name cann't be empty
nb_NO: Malnavn kan ikke være tomt

en: Redirection url name cann't be empty
nb_NO: Omdirigerings-URL kan ikke være tom

en: Update Sendinblue
nb_NO: Oppdater Sendinblue

en: Update Responses with Sendinblue existing email?
nb_NO: Oppdater svar med eksisterende Sendinblue-e-post?

en: Brevo(SendinBlue) API Console
nb_NO: Brevo (SendinBlue) API-konsoll

en: List refreshed
nb_NO: Liste oppdatert

en: List refresh failed Cause: %s. please try again
nb_NO: Oppdatering av liste mislyktes, årsak: %s. Vennligst prøv igjen

en: List failed. please try again
nb_NO: Liste mislyktes. Vennligst prøv igjen

en: Templates refreshed
nb_NO: Maler oppdatert

en: Templates refresh failed Cause: %s. please try again
nb_NO: Oppdatering av maler mislyktes, årsak: %s. Vennligst prøv igjen

en: Templates failed. please try again
nb_NO: Malene mislyktes. Vennligst prøv igjen

en: Sendinblue fields refreshed
nb_NO: Sendinblue-felter oppdatert

en: No Sendinblue fields found. Try changing the header row number or try again
nb_NO: Ingen Sendinblue-felter funnet. Prøv å endre overskriftsradnummeret eller prøv igjen

en: Sendinblue fields refresh failed. please try again
nb_NO: Oppdatering av Sendinblue-felter mislyktes. Vennligst prøv igjen

en: Refresh Sendinblue Lists
nb_NO: Oppdater Sendinblue-lister

en: Sendinblue Fields
nb_NO: Sendinblue-felter

en: Template:
nb_NO: Mal:

en: Select Template
nb_NO: Velg mal

en: Refresh Sendinblue Templates
nb_NO: Oppdater Sendinblue-maler

en: RedirectionUrl:
nb_NO: Omdirigerings-URL:

en: Attachments or Signature field
nb_NO: Vedlegg eller signaturfelt

en: Add attachments or Signature field from BitForm to send Telegram.
nb_NO: Legg til vedlegg eller signaturfelt fra BitForm for å sende Telegram.

en: Please select file upload or signature field
nb_NO: Vennligst velg filopplastings- eller signaturfelt

en: Authorized Filled
nb_NO: Autorisert utfylt

en: Bot API Key:
nb_NO: Bot API-nøkkel:

en: Bot API Key...
nb_NO: Bot API-nøkkel...

en: Chat list refreshed
nb_NO: Chatliste oppdatert

en: Chat list refresh failed Cause:
nb_NO: Oppdatering av chatliste mislyktes. Årsak:

en: Chat list refresh failed. please try again
nb_NO: Oppdatering av chatliste mislyktes. Vennligst prøv igjen

en: Chat List:
nb_NO: Chatliste:

en: Select Chat List
nb_NO: Velg chatliste

en: Refresh Telegram List
nb_NO: Oppdater Telegram-liste

en: Parse Mode:
nb_NO: Tolkingsmodus:

en: Messages:
nb_NO: Meldinger:

en: Account SID:
nb_NO: Konto SID:

en: Account SID...
nb_NO: Konto SID...

en: To get Account SID and Auth Token , Please Visit
nb_NO: For å få Konto SID og Auth Token, vennligst besøk

en: Twilio Console
nb_NO: Twilio-konsollen

en: From:
nb_NO: Fra:

en: Phone Number...
nb_NO: Telefonnummer...

en: Account SID can't be empty
nb_NO: Konto SID kan ikke være tom

en: Auth Token can't be empty
nb_NO: Auth Token kan ikke være tom

en: Phone number can't be empty
nb_NO: Telefonnummer kan ikke være tomt

en: Twilio Fields
nb_NO: Twilio-felt

en: Connected with WooCommerce Successfully
nb_NO: Koblet til WooCommerce med suksess

en: Connect
nb_NO: Koble til

en: Module:
nb_NO: Modul:

en: Select Module
nb_NO: Velg modul

en: Refresh Fields
nb_NO: Oppdater felt

en: WooCommerce Fields
nb_NO: WooCommerce-felt

en: Map File Upload Fields
nb_NO: Kartlegg filopplastingsfelt

en: Downloadable
nb_NO: Nedlastbar

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
nb_NO: Nedlastbare produkter gir tilgang til en fil ved kjøp.

en: Downloadable Product
nb_NO: Nedlastbart produkt

en: Select File Upload Fields
nb_NO: Velg filopplastingsfelt

en: Select Fields
nb_NO: Velg felt

en: Authorize New Zoho Analytics App
nb_NO: Autoriser ny Zoho Analytics-app

en: Share Table
nb_NO: Del tabell

en: Share Table with users pushed to Zoho Analytics.
nb_NO: Del tabell med brukere sendt til Zoho Analytics.

en: Example
nb_NO: Eksempel

en: Here Department, Salary and Country are Zoho Analytics table column name
nb_NO: Her er Avdeling, Lønn og Land kolonnenavn i Zoho Analytics-tabellen

en: Supported Arithmetic Operators: ( +, -, *, / ) and Supported Relational Operators: ( =, !=, <, >, <=, >=, LIKE, NOT LIKE, IN, NOT IN, BETWEEN )
nb_NO: Støttede aritmetiske operatorer: ( +, -, *, / ) og støttede relasjonsoperatorer: ( =, !=, <, >, <=, >=, LIKE, NOT LIKE, IN, NOT IN, BETWEEN )

en: Enter Email Addresses
nb_NO: Skriv inn e-postadresser

en: you can select analytics users or select form fields value or even can input custom email address as well
nb_NO: du kan velge analytics-brukere eller velge verdier fra skjema-felt eller også skrive inn egendefinerte e-postadresser

en: Permissions Settings
nb_NO: Tillatelsesinnstillinger

en: Zoho Analytics Owner Email:
nb_NO: Zoho Analytics eierens e-post:

en: Owner Email
nb_NO: Eierens e-post

en: Workspaces refreshed
nb_NO: Arbeidsområder oppdatert

en: Workspaces refresh failed Cause:
nb_NO: Oppdatering av arbeidsområder mislyktes. Årsak:

en: Workspaces refresh failed. please try again
nb_NO: Oppdatering av arbeidsområder mislyktes. Vennligst prøv igjen

en: Users refreshed
nb_NO: Brukere oppdatert

en: Users refresh failed Cause:
nb_NO: Oppdatering av brukere mislyktes Årsak:

en: Users refresh failed. please try again
nb_NO: Oppdatering av brukere mislyktes. Vennligst prøv igjen

en: Tables refreshed
nb_NO: Tabeller oppdatert

en: Tables refresh failed. please try again
nb_NO: Oppdatering av tabeller mislyktes. Vennligst prøv igjen

en: Table Headers refreshed
nb_NO: Tabelloverskrifter oppdatert

en: Zoho didn't provide column names for this table
nb_NO: Zoho ga ikke kolonnenavn for denne tabellen

en: Table Headers refresh failed. please try again
nb_NO: Oppdatering av tabelloverskrifter mislyktes. Vennligst prøv igjen

en: Workspace:
nb_NO: Arbeidsområde:

en: Select Workspace
nb_NO: Velg arbeidsområde

en: Refresh Analytics Workspaces
nb_NO: Oppdater analysearbeidsområder

en: Table:
nb_NO: Tabell:

en: Select Table
nb_NO: Velg tabell

en: ** Zoho Analytics doesn't support data INSERT / UPDATE in other integration table
nb_NO: ** Zoho Analytics støtter ikke data INSERT / UPDATE i andre integrasjonstabeller

en: Refresh Analytics Table Headers
nb_NO: Oppdater analyse tabelloverskrifter

en: Zoho Fields
nb_NO: Zoho-felter

en: Authorize New Zoho Bigin App
nb_NO: Autoriser ny Zoho Bigin-app

en: Workflow
nb_NO: Arbeidsflyt

en: Trigger workflows in Zoho Bigin.
nb_NO: Utled arbeidsflyter i Zoho Bigin.

en: Approval
nb_NO: Godkjenning

en: Send entries to approval list in Zoho Bigin.
nb_NO: Send oppføringer til godkjenningslisten i Zoho Bigin.

en: Add a Note
nb_NO: Legg til en merknad

en: Add a note from bitform to pushed to Zoho Bigin.
nb_NO: Legg til en merknad fra bitform som skal sendes til Zoho Bigin.

en: Upload Photo
nb_NO: Last opp bilde

en: Attachment
nb_NO: Vedlegg

en: Add attachments from BitForm to Zoho Bigin.
nb_NO: Legg til vedlegg fra BitForm til Zoho Bigin.

en: Record Owner
nb_NO: Posteier

en: Tag Name
nb_NO: Taggnavn

en: Notes
nb_NO: Notater

en: Note Title
nb_NO: Merknadstittel

en: Note Content
nb_NO: Merknadsinnhold

en: Field
nb_NO: Felt

en: Modules refreshed
nb_NO: Moduler oppdatert

en: Modules refresh failed Cause: %s. please try again
nb_NO: Oppdatering av moduler mislyktes Årsak: %s. vennligst prøv igjen

en: Modules refresh failed. please try again
nb_NO: Oppdatering av moduler mislyktes. vennligst prøv igjen

en: RelatedLists refreshed
nb_NO: Relaterte lister oppdatert

en: RelatedLists refresh failed Cause:
nb_NO: Oppdatering av relaterte lister mislyktes Årsak:

en: RelatedLists refresh failed. please try again
nb_NO: Oppdatering av relaterte lister mislyktes. vennligst prøv igjen

en: Tags Refreshed
nb_NO: Tagger oppdatert

en: Tags refresh failed. please try again
nb_NO: Oppdatering av tagger mislyktes. Vennligst prøv igjen

en: Users Refreshed
nb_NO: Brukere oppdatert

en: Refresh Bigin Modules
nb_NO: Oppdater Bigin-moduler

en: New Record
nb_NO: Ny post

en: Map Attachments
nb_NO: Kartlegg vedlegg

en: Related List:
nb_NO: Relatert liste:

en: Select Related Module
nb_NO: Velg relatert modul

en: Refresh Bigin Related Lists
nb_NO: Oppdater Bigin-relaterte lister

en: Authorize New Zoho Campaigns App
nb_NO: Autoriser ny Zoho Campaigns-app

en: Lists refreshed
nb_NO: Lister oppdatert

en: Lists refresh failed Cause:
nb_NO: Oppdatering av lister mislyktes. Årsak:

en: Lists refresh failed. please try again
nb_NO: Oppdatering av lister mislyktes. Vennligst prøv igjen

en: Contact Fields refreshed
nb_NO: Kontaktfelt oppdatert

en: Zoho didn't provide fields names for this list
nb_NO: Zoho oppga ikke feltnavn for denne listen

en: Contact Fields refresh failed. please try again
nb_NO: Oppdatering av kontaktfelt mislyktes. Vennligst prøv igjen

en: Contact Email
nb_NO: Kontakt-e-post

en: Refresh Campaigns Lists
nb_NO: Oppdater kampanjelister

en: Refresh Campaigns Contact Fields
nb_NO: Oppdater kontaktfelt for kampanjer

en: Authorize New Zoho Creator App
nb_NO: Autoriser ny Zoho Creator-app

en: Update Record
nb_NO: Oppdater post

en: Control how the record gets updated.
nb_NO: Kontroller hvordan posten oppdateres.

en: Enter the criteria to update records. Please use the below format.
nb_NO: Skriv inn kriteriene for å oppdatere poster. Vennligst bruk formatet nedenfor.

en: Example:
nb_NO: Eksempel:

en: Here Email is Zoho Creator Field link name. info:
nb_NO: Her er Email Zoho Creator-feltets linkenavn. info:

en: Zoho Creator Criteria Guide
nb_NO: Zoho Creator kriterieveiledning

en: insert new record if the above criteria doesn&apos;t met?
nb_NO: sett inn ny post hvis ovennevnte kriterier ikke er oppfylt?

en: Owner Name (Your Zoho Creator screen name):
nb_NO: Eiernavn (Ditt Zoho Creator skjermnavn):

en: Your Zoho Creator screen name...
nb_NO: Ditt Zoho Creator skjermnavn...

en: Applications refreshed
nb_NO: Applikasjoner oppdatert

en: Applications refresh failed Cause:
nb_NO: Oppdatering av applikasjoner mislyktes Årsak:

en: Applications refresh failed. please try again
nb_NO: Oppdatering av applikasjoner mislyktes. vennligst prøv igjen

en: Forms refreshed
nb_NO: Skjemaer oppdatert

en: Forms refresh failed Cause:
nb_NO: Oppdatering av skjemaer mislyktes Årsak:

en: Forms refresh failed. please try again
nb_NO: Oppdatering av skjemaer mislyktes. vennligst prøv igjen

en: Fields refresh failed Cause:
nb_NO: Oppdatering av felt mislyktes Årsak:

en: Application:
nb_NO: Applikasjon:

en: Select Application
nb_NO: Velg applikasjon

en: Form:
nb_NO: Skjema:

en: Select Form
nb_NO: Velg skjema

en: Refresh Creator Fields
nb_NO: Oppdater Creator-felt

en: Authorize New Zoho CRM App
nb_NO: Autoriser ny Zoho CRM-app

en: Trigger CRM workflows
nb_NO: Utvikle CRM-arbeidsflyter

en: Add attachments or signatures from BitForm to CRM.
nb_NO: Legg til vedlegg eller signaturer fra BitForm til CRM.

en: Send entries to CRM approval list.
nb_NO: Send oppføringer til CRM-godkjenningslisten.

en: Blueprint
nb_NO: Blåkopi

en: Trigger CRM Blueprint
nb_NO: Utvikle CRM-blåkopi

en: Capture GCLID
nb_NO: Fang GCLID

en: Sends the click details of AdWords Ads to Zoho CRM.
nb_NO: Sender klikkdetaljer for AdWords-annonser til Zoho CRM.

en: Upsert Records
nb_NO: Oppdater eller opprett poster

en: The record is updated if it already exists else it is inserted as a new record.
nb_NO: Posten oppdateres hvis den allerede finnes, ellers settes den inn som en ny post.

en: Assignment Rules
nb_NO: Tildelingsregler

en: Trigger Assignment Rules in Zoho CRM.
nb_NO: Utvikle tildelingsregler i Zoho CRM.

en: Tag Records
nb_NO: Merk poster

en: Add a tag to records pushed to Zoho CRM.
nb_NO: Legg til en merkelapp på poster som sendes til Zoho CRM.

en: Add a owner to records pushed to Zoho CRM.
nb_NO: Legg til en eier for poster som sendes til Zoho CRM.

en: Select Assignment Rule
nb_NO: Velg tildelingsregel

en: Refresh CRM Assignment Rules
nb_NO: Oppdater CRM-tildelingsregler

en: Add a tag to records pushed to Zoho CRM
nb_NO: Legg til en merkelapp på poster som sendes til Zoho CRM

en: Owner Name
nb_NO: Eiernavn

en: Select Owner
nb_NO: Velg eier

en: Refresh CRM Owners
nb_NO: Oppdater CRM-eiere

en: Upsert Record
nb_NO: Sett inn eller oppdater post

en: Upsert Using
nb_NO: Sett inn eller oppdater ved bruk av

en: Arrange fields in order of preferance for upsertion
nb_NO: Sorter feltene i prioritert rekkefølge for innsetting/oppdatering

en: Upsert Preferance
nb_NO: Prioritet for innsetting/oppdatering

en: Overwrite existing field values in Zoho CRM with empty field values from Bit Form while upserting a record?
nb_NO: Overskriv eksisterende feltverdier i Zoho CRM med tomme feltverdier fra Bit Form ved innsetting/oppdatering av en post?

en: Layouts refreshed
nb_NO: Oppsett oppdatert

en: Layouts refresh failed Cause: %s. please try again
nb_NO: Oppdatering av oppsett mislyktes. Årsak: %s. Vennligst prøv igjen

en: Layouts refresh failed. please try again
nb_NO: Oppdatering av oppsett mislyktes. Vennligst prøv igjen

en: Tags refreshed
nb_NO: Tagger oppdatert

en: Tags refresh failed Cause:
nb_NO: Oppdatering av tagger mislyktes. Årsak:

en: Owners refreshed
nb_NO: Eiere oppdatert

en: Owners refresh failed. please try again
nb_NO: Oppdatering av eiere mislyktes. Vennligst prøv igjen

en: Assignment Rules refreshed
nb_NO: Tildelingsregler oppdatert

en: Assignment Rules refresh failed. please try again
nb_NO: Oppdatering av tildelingsregler mislyktes. Vennligst prøv igjen

en: Refresh CRM Modules
nb_NO: Oppdater CRM-moduler

en: Related List #
nb_NO: Relatert liste #

en: Add More Related List
nb_NO: Legg til flere relaterte lister

en: Layout:
nb_NO: Oppsett:

en: Select Layout
nb_NO: Velg oppsett

en: Refresh CRM Layouts
nb_NO: Oppdater CRM-oppsett

en: Refresh CRM Related Lists
nb_NO: Oppdater CRM-relaterte lister

en: File Upload Field Map
nb_NO: Filopplastingsfeltkart

en: Please select a ticket owner
nb_NO: Vennligst velg en billettansvarlig

en: Authorize New Zoho Desk App
nb_NO: Autoriser ny Zoho Desk-app

en: Ticket Owner
nb_NO: Billettansvarlig

en: Add a owner to ticket pushed to Zoho Desk.
nb_NO: Legg til en eier for billetten som sendes til Zoho Desk.

en: ticket owner is required
nb_NO: billettansvarlig er påkrevd

en: Product Name
nb_NO: Produktnavn

en: Add a product to ticket pushed to Zoho Desk.
nb_NO: Legg til et produkt for billetten som sendes til Zoho Desk.

en: Attachments
nb_NO: Vedlegg

en: Add attachments from BitForm to ticket pushed to Zoho Desk.
nb_NO: Legg til vedlegg fra BitForm til billetten som sendes til Zoho Desk.

en: Select Product
nb_NO: Velg produkt

en: Portals refreshed
nb_NO: Portaler oppdatert

en: Portals refresh failed Cause:
nb_NO: Oppdatering av portaler mislyktes Årsak:

en: Portals refresh failed. please try again
nb_NO: Oppdatering av portaler mislyktes. Vennligst prøv igjen

en: Departments refreshed
nb_NO: Avdelinger oppdatert

en: Departments refresh failed Cause: %s. please try again
nb_NO: Oppdatering av avdelinger mislyktes Årsak: %s. Vennligst prøv igjen

en: Departments refresh failed. please try again
nb_NO: Oppdatering av avdelinger mislyktes. Vennligst prøv igjen

en: Owners refresh failed Cause:
nb_NO: Oppdatering av eiere mislyktes Årsak:

en: Products refreshed
nb_NO: Produkter oppdatert

en: Products refresh failed Cause:
nb_NO: Oppdatering av produkter mislyktes Årsak:

en: Products refresh failed. please try again
nb_NO: Oppdatering av produkter mislyktes. Vennligst prøv igjen

en: Select Portal
nb_NO: Velg portal

en: Refresh Desk Portals
nb_NO: Oppdater Desk-portaler

en: Department:
nb_NO: Avdeling:

en: Select Department
nb_NO: Velg avdeling

en: Refresh Desk Departments
nb_NO: Oppdater Desk-avdelinger

en: Refresh Desk Fields
nb_NO: Oppdater Desk-felt

en: Add attachments from BitForm to mail pushed to Zoho Mail.
nb_NO: Legg til vedlegg fra BitForm i e-post sendt til Zoho Mail.

en: Select type
nb_NO: Velg type

en: Send Email
nb_NO: Send e-post

en: Save as Draft
nb_NO: Lagre som utkast

en: Add Email Receiver
nb_NO: Legg til e-postmottaker

en: CC:
nb_NO: Kopi (CC):

en: Add Email CC
nb_NO: Legg til e-postkopi (CC)

en: BCC:
nb_NO: Blindkopi (BCC):

en: Add Email BCC
nb_NO: Legg til blindkopi (BCC)

en: Subject:
nb_NO: Emne:

en: Email Subject Here
nb_NO: E-postemne her

en: Add form field
nb_NO: Legg til skjema felt

en: Body:
nb_NO: Innhold:

en: Refresh MarketingHub Lists
nb_NO: Oppdater MarketingHub-lister

en: Refresh MarketingHub Contact Fields
nb_NO: Oppdater MarketingHub kontaktfelt

en: Create
nb_NO: Opprett

en: %s Owner
nb_NO: %s Eier

en: Add an owner to %s  pushed to Zoho Projects.
nb_NO: Legg til en eier for %s sendt til Zoho Projects.

en: Task Layout
nb_NO: Oppgaveoppsett

en: Add a layout to project pushed to Zoho Projects.
nb_NO: Legg til et oppsett i prosjekt sendt til Zoho Projects.

en: task layout is required
nb_NO: oppgaveoppsett er påkrevd

en: Public Project
nb_NO: Offentlig prosjekt

en: by default, it is set as private project.
nb_NO: som standard er det satt som privat prosjekt.

en: Project user
nb_NO: Prosjektbruker

en: Assign users to project pushed to Zoho Projects.
nb_NO: Tildel brukere til prosjekt sendt til Zoho Projects.

en: Group Name
nb_NO: Gruppenavn

en: Add a group to project pushed to Zoho Projects.
nb_NO: Legg til en gruppe i prosjekt sendt til Zoho Projects.

en: %s Flag
nb_NO: %s Flagg

en: Add a flag to
nb_NO: Legg til et flagg til

en: pushed to Zoho Projects.
nb_NO: pushet til Zoho Projects.

en: flag is required
nb_NO: flagg er påkrevd

en: Issue Followers
nb_NO: Følgere av sak

en: Add followers to issue pushed to Zoho Projects
nb_NO: Legg til følgere til sak pushet til Zoho Projects

en: Issue %s
nb_NO: Sak %s

en: Add %s to issue pushed to Zoho Projects
nb_NO: Legg til %s til sak pushet til Zoho Projects

en: %s Attachments
nb_NO: %s Vedlegg

en: %s Time Log
nb_NO: %s Tidslogg

en: Add time log to %s pushed to Zoho Projects.
nb_NO: Legg til tidslogg til %s pushet til Zoho Projects.

en: %s Recurrence
nb_NO: %s Gjentakelse

en: Add recurrence to %s pushed to Zoho Projects.
nb_NO: Legg til gjentakelse til %s pushet til Zoho Projects.

en: %s Reminder
nb_NO: %s Påminnelse

en: %s Tags
nb_NO: %s Merker

en: Add tags to %s pushed to Zoho Projects.
nb_NO: Legg til merker til %s pushet til Zoho Projects.

en: Refresh Portal Users
nb_NO: Oppdater portalbrukere

en: Refresh Task Layouts
nb_NO: Oppdater oppgavelayout

en: Assign Project Users
nb_NO: Tildel prosjektbrukere

en: Project Group
nb_NO: Prosjektgruppe

en: Select Group
nb_NO: Velg gruppe

en: Refresh Project Groups
nb_NO: Oppdater prosjektgrupper

en: Select Flag
nb_NO: Velg flagg

en: Internal
nb_NO: Intern

en: External
nb_NO: Ekstern

en: Select Date
nb_NO: Velg dato

en: Billing Status
nb_NO: Fakturastatus

en: Billable
nb_NO: Fakturerbar

en: Non Billable
nb_NO: Ikke fakturerbar

en: Enter Hours
nb_NO: Skriv inn timer

en: set start & end time
nb_NO: angi start- og sluttid

en: Start Time
nb_NO: Starttid

en: End Time
nb_NO: Sluttid

en: set hours
nb_NO: angi timer

en: Select Reminder Type
nb_NO: Velg påminnelsestype

en: Select Type
nb_NO: Velg type

en: Daily
nb_NO: Daglig

en: On Same Day
nb_NO: Samme dag

en: Before Due Date
nb_NO: Før forfallsdato

en: Custom Date
nb_NO: Egendefinert dato

en: Day Before
nb_NO: Dagen før

en: Select Time
nb_NO: Velg tid

en: Notify Users
nb_NO: Varsle brukere

en: Select Recurring Frequency
nb_NO: Velg gjentakelsesfrekvens

en: Select Frequency
nb_NO: Velg frekvens

en: Weekley
nb_NO: Ukentlig

en: Monthly
nb_NO: Månedlig

en: Yearly
nb_NO: Årlig

en: Once Every
nb_NO: En gang hver

en: End After
nb_NO: Avslutt etter

en: Set to previous business day
nb_NO: Sett til forrige virkedag

en: Retain comments for subsequent recurrences
nb_NO: Behold kommentarer for påfølgende gjentakelser

en: Create next recurrence after the close of current task.
nb_NO: Opprett neste gjentakelse etter at nåværende oppgave er avsluttet.

en: Custom Tags
nb_NO: Egendefinerte merker

en: Add Custom Tag
nb_NO: Legg til egendefinert merke

en: No Portal Found
nb_NO: Ingen portal funnet

en: Portals refresh failed Cause: %s. please try again
nb_NO: Oppdatering av portaler mislyktes Årsak: %s. vennligst prøv igjen

en: Projects refreshed
nb_NO: Prosjekter oppdatert

en: No Project Found
nb_NO: Ingen prosjekt funnet

en: Projects refresh failed Cause: %s. please try again
nb_NO: Oppdatering av prosjekter mislyktes Årsak: %s. vennligst prøv igjen

en: Projects refresh failed. please try again
nb_NO: Oppdatering av prosjekter mislyktes. vennligst prøv igjen

en: Milestones refreshed
nb_NO: Milepæler oppdatert

en: No Milestone Found
nb_NO: Ingen milepæl funnet

en: Milestones refresh failed Cause: %s. please try again
nb_NO: Oppdatering av milepæler mislyktes Årsak: %s. vennligst prøv igjen

en: Milestones refresh failed. please try again
nb_NO: Oppdatering av milepæler mislyktes. vennligst prøv igjen

en: Tasklists refreshed
nb_NO: Oppgavelister oppdatert

en: No Tasklist Found
nb_NO: Ingen oppgaveliste funnet

en: Tasklists refresh failed Cause: %s. please try again
nb_NO: Oppdatering av oppgavelister mislyktes Årsak: %s. vennligst prøv igjen

en: Tasklists refresh failed. please try again
nb_NO: Oppdatering av oppgavelister mislyktes. vennligst prøv igjen

en: Tasks refreshed
nb_NO: Oppgaver oppdatert

en: No Task Found
nb_NO: Ingen oppgave funnet

en: Tasks refresh failed Cause: %s. please try again
nb_NO: Oppdatering av oppgaver mislyktes Årsak: %s. vennligst prøv igjen

en: Tasks refresh failed. please try again
nb_NO: Oppdatering av oppgaver mislyktes. vennligst prøv igjen

en: Fields refresh failed Cause: %s. please try again
nb_NO: Oppdatering av felt mislyktes Årsak: %s. vennligst prøv igjen

en: No Owner Found
nb_NO: Ingen eier funnet

en: Owners refresh failed Cause: %s. please try again
nb_NO: Oppdatering av eiere mislyktes Årsak: %s. vennligst prøv igjen

en: Task Layouts refreshed
nb_NO: Oppgaveoppsett oppdatert

en: No Task Layout Found
nb_NO: Ingen oppgaveoppsett funnet

en: Task Layouts refresh failed Cause: %s. please try again
nb_NO: Oppdatering av oppgaveoppsett mislyktes Årsak: %s. vennligst prøv igjen

en: Task Layouts refresh failed. please try again
nb_NO: Oppdatering av oppgaveoppsett mislyktes. vennligst prøv igjen

en: Project Groups refreshed
nb_NO: Prosjektgrupper oppdatert

en: No Project Group Found
nb_NO: Ingen prosjektgruppe funnet

en: Project Groups refresh failed Cause: %s. please try again
nb_NO: Oppdatering av prosjektgrupper feilet Årsak: %s. vennligst prøv igjen

en: Project Groups refresh failed. please try again
nb_NO: Oppdatering av prosjektgrupper feilet. vennligst prøv igjen

en: No Tag Found
nb_NO: Ingen tagg funnet

en: Tags refresh failed Cause: %s. please try again
nb_NO: Oppdatering av tagger feilet Årsak: %s. vennligst prøv igjen

en: please map mandatory fields
nb_NO: vennligst kartlegg obligatoriske felt

en: please fill up the required actions
nb_NO: vennligst fyll ut de nødvendige handlingene

en: to create a subtask you must select a task or create a new task
nb_NO: for å opprette en deloppgave må du velge en oppgave eller opprette en ny oppgave

en: to create a %s under milestone you must select a tasklist or create a new tasklist
nb_NO: for å opprette en %s under milepæl må du velge en oppgaveliste eller opprette en ny oppgaveliste

en: Refresh Projects Portals
nb_NO: Oppdater prosjektportaler

en: Event:
nb_NO: Hendelse:

en: Select Event
nb_NO: Velg hendelse

en: Create Project
nb_NO: Opprett prosjekt

en: Create Milestone
nb_NO: Opprett milepæl

en: Create Tasklist
nb_NO: Opprett oppgaveliste

en: Create Task
nb_NO: Opprett oppgave

en: Create Sub Task
nb_NO: Opprett deloppgave

en: Create Issue
nb_NO: Opprett problem

en: Select Project
nb_NO: Velg prosjekt

en: Refresh Projects
nb_NO: Oppdater prosjekter

en: create a new project
nb_NO: opprett et nytt prosjekt

en: Milestone:
nb_NO: Milepæl:

en: Select Milestone
nb_NO: Velg milepæl

en: Refresh Milestones
nb_NO: Oppdater milepæler

en: create a new milestone
nb_NO: opprett en ny milepæl

en: Tasklist Flag:
nb_NO: Oppgavelistemerke:

en: Tasklist:
nb_NO: Oppgaveliste:

en: Select Tasklist Flag
nb_NO: Velg oppgavelistemerke

en: Select Tasklist
nb_NO: Velg oppgaveliste

en: create a new tasklist
nb_NO: opprett en ny oppgaveliste

en: Task:
nb_NO: Oppgave:

en: Select Task
nb_NO: Velg oppgave

en: create a new task
nb_NO: opprett en ny oppgave

en: Trigger workflows in Zoho Recruit.
nb_NO: Utled arbeidsflyter i Zoho Recruit.

en: Send entries to approval list in Zoho Recruit
nb_NO: Send oppføringer til godkjenningsliste i Zoho Recruit

en: A record gets updated if the email already exists, else a new record will be created.
nb_NO: En post oppdateres hvis e-posten allerede finnes, ellers opprettes en ny post.

en: Add a note from bitform to pushed to Zoho Recruit.
nb_NO: Legg til en notat fra bitform som skal sendes til Zoho Recruit.

en: Set owner of current record
nb_NO: Sett eier av gjeldende post

en: Owner ID
nb_NO: Eier-ID

en: Enter Owner ID
nb_NO: Skriv inn eier-ID

en: Select Note Type
nb_NO: Velg notattype

en: Note Types refreshed
nb_NO: Notatyper oppdatert

en: Note Types refresh failed Cause: %s. please try again
nb_NO: Oppdatering av notatyper mislyktes Årsak: %s. Vennligst prøv igjen

en: Note Types refresh failed. please try again
nb_NO: Oppdatering av notatyper mislyktes. Vennligst prøv igjen

en: RelatedLists refresh failed Cause: %s. please try again
nb_NO: Oppdatering av relaterte lister mislyktes Årsak: %s. Vennligst prøv igjen

en: Share Workbook
nb_NO: Del arbeidsbok

en: Share workbook with users pushed to Zoho Sheet.
nb_NO: Del arbeidsbok med brukere sendt til Zoho Sheet.

en: Workbooks refreshed
nb_NO: Arbeidsbøker oppdatert

en: Workbooks refresh failed Cause: %s. please try again
nb_NO: Oppdatering av arbeidsbøker mislyktes Årsak: %s. Vennligst prøv igjen

en: Workbooks refresh failed. please try again
nb_NO: Oppdatering av arbeidsbøker mislyktes. Vennligst prøv igjen

en: Workbook:
nb_NO: Arbeidsbok:

en: Select Workbook
nb_NO: Velg arbeidsbok

en: Templates refresh failed. please try again
nb_NO: Oppdatering av maler mislyktes. Vennligst prøv igjen

en: Template Details refreshed
nb_NO: Maldetaljer oppdatert

en: Template Details refresh failed Cause: %s. please try again
nb_NO: Oppdatering av maldetaljer mislyktes Årsak: %s. Vennligst prøv igjen

en: Template Details refresh failed. please try again
nb_NO: Oppdatering av maldetaljer mislyktes. Vennligst prøv igjen

en: Templates:
nb_NO: Maler:

en: Refresh Sign Templates
nb_NO: Oppdater signaturmaler

en: Recipients:
nb_NO: Mottakere:

en: Refresh Template Details
nb_NO: Oppdater maldetaljer

en: In Person Email (Optional)
nb_NO: E-post for person (valgfritt)

en: In Person Email
nb_NO: E-post for person

en: In Person Name
nb_NO: Personnavn

en: Recipient Email
nb_NO: Mottakerens e-post

en: Recipient Name
nb_NO: Mottakerens navn

en: Language
nb_NO: Språk

en: Role
nb_NO: Rolle

en: Private Note
nb_NO: Privat notat

en: Leave a Note:
nb_NO: Legg igjen en merknad:

en: Create New Folder
nb_NO: Opprett ny mappe

en: Create a new folder in the selected folder
nb_NO: Opprett en ny mappe i den valgte mappen

en: Add attachments from BitForm to Zoho Workdrive folder.
nb_NO: Legg vedlegg fra BitForm til Zoho Workdrive-mappen.

en: Add field value to use as folder name
nb_NO: Legg til feltverdi for å bruke som mappenavn

en: Add Random Number
nb_NO: Legg til tilfeldig nummer

en: Share with users: (optional)
nb_NO: Del med brukere: (valgfritt)

en: Send Notification Mail
nb_NO: Send varslingsmail

en: Teams refreshed
nb_NO: Team oppdatert

en: Teams refresh failed Cause: %s. please try again
nb_NO: Oppdatering av team mislyktes Årsak: %s. prøv igjen

en: Teams refresh failed. please try again
nb_NO: Oppdatering av team mislyktes. prøv igjen

en: Folders refreshed
nb_NO: Mapper oppdatert

en: Folders refresh failed Cause: %s. please try again
nb_NO: Oppdatering av mapper mislyktes Årsak: %s. vennligst prøv igjen

en: Folders refresh failed. please try again
nb_NO: Oppdatering av mapper mislyktes. vennligst prøv igjen

en: Users refresh failed Cause: %s. please try again
nb_NO: Oppdatering av brukere mislyktes Årsak: %s. vennligst prøv igjen

en: Select Team
nb_NO: Velg team

en: Refresh WorkDrive Teams
nb_NO: Oppdater WorkDrive-team

en: Refresh WorkDrive Team Folders
nb_NO: Oppdater WorkDrive-teammapper

en: Announcement
nb_NO: Kunngjøring

en: Get Year End Deal
nb_NO: Få årsslutttilbud

en: API key saved successfully
nb_NO: API-nøkkel lagret

en: Saving API key...
nb_NO: Lagrer API-nøkkel...

en: API Integration
nb_NO: API-integrasjon

en: Learn more about Bit Form API
nb_NO: Lær mer om Bit Form API

en: Domain URL
nb_NO: Domene-URL

en: API Key
nb_NO: API-nøkkel

en: Generate new API key
nb_NO: Generer ny API-nøkkel

en: Registration successfully done.
nb_NO: Registrering fullført.

en: Activate Your Account
nb_NO: Aktiver kontoen din

en: Your account has been activated successfully.&nbsp;You can now login.
nb_NO: Kontoen din er aktivert.&nbsp;Du kan nå logge inn.

en: Your account is already activated!
nb_NO: Kontoen din er allerede aktivert!

en: Sorry! Your URL Is Invalid!!
nb_NO: Beklager! URL-en din er ugyldig!!

en: This Requested account has been rejected successfully.
nb_NO: Denne forespurte kontoen har blitt avvist.

en: Your account is pending for admin approval.
nb_NO: Kontoen din venter på godkjenning fra administrator.

en: Your account is pending for admin approval. Please wait for admin approval.
nb_NO: Kontoen din venter på godkjenning fra administrator. Vennligst vent på administratorens godkjenning.

en: New User Registration Request
nb_NO: Ny brukerregistreringsforespørsel

en: Your account has been rejected.
nb_NO: Kontoen din har blitt avvist.

en: <p>Your account has been rejected by admin.</p>
nb_NO: <p>Kontoen din har blitt avvist av administrator.</p>

en: You have been successfully logged in.
nb_NO: Du har logget inn.

en: We have e-mailed your password reset link!
nb_NO: Vi har sendt en e-post med lenke for tilbakestilling av passord!

en: Saved successfully.
nb_NO: Lagret.

en: Saving...
nb_NO: Lagrer...

en: Something went wrong, Try again.
nb_NO: Noe gikk galt, prøv igjen.

en: WP Authentication
nb_NO: WP-autentisering

en: How to setup WP Authentication:
nb_NO: Slik setter du opp WP-autentisering:

en: Enable
nb_NO: Aktiver

en: Note :
nb_NO: Merk :

en: When the login, forgot password or reset password any of these feature enabled in the form, the entries will not be saved in the WP database.
nb_NO: Når innlogging, glemt passord eller tilbakestilling av passord er aktivert i skjemaet, vil ikke oppføringene lagres i WP-databasen.

en: Respect Large Device Order
nb_NO: Respekter rekkefølgen for store enheter

en: When this option is enabled tablet and mobile devices layout will auto genarate according to desktop device field order.
nb_NO: Når dette alternativet er aktivert, genereres layout for nettbrett og mobil automatisk i henhold til rekkefølgen på skrivebordsfelt.

en: Get $10 Cashback
nb_NO: Få $10 cashback

en: Review us
nb_NO: Gi oss en vurdering

en: What's New
nb_NO: Hva er nytt

en: Get Christmas Deal!
nb_NO: Få juletilbud!

en: For more details,
nb_NO: For mer informasjon,

en: Click here
nb_NO: Klikk her

en: Accept and complete to share non-sensitive diagnostic data to help us improve your experience.
nb_NO: Aksepter og fullfør for å dele ikke-sensitive diagnostiske data for å hjelpe oss med å forbedre opplevelsen din.

en: What we collect?
nb_NO: Hva samler vi inn?

en: Click here to see terms
nb_NO: Klikk her for å se vilkårene

en: Skip
nb_NO: Hopp over

en: Accept And Continue
nb_NO: Aksepter og fortsett

en: Changelog
nb_NO: Endringslogg

en: What's New?
nb_NO: Hva er nytt?

en: Accept and continue to share usage data for improvements, or skip for using the plugin.
nb_NO: Aksepter og fortsett for å dele bruksdata for forbedringer, eller hopp over for å bruke pluginen.

en: Capture
nb_NO: Ta opp

en: Basic
nb_NO: Grunnleggende

en: Multiple file upload
nb_NO: Opplasting av flere filer

en: Allow File Browse
nb_NO: Tillat filgjennomgang

en: Drag n Drop
nb_NO: Dra og slipp

en: Allow copy to Pasting of files
nb_NO: Tillat kopiering for innliming av filer

en: Allow reorder files
nb_NO: Tillat omorganisering av filer

en: Upload on select
nb_NO: Last opp ved valg

en: Full page droppable
nb_NO: Full side kan droppes

en: Labels Customization
nb_NO: Tilpasning av etiketter

en: File size validation
nb_NO: Validering av filstørrelse

en: File type validation
nb_NO: Validering av filtype

en: Allowed File Mime Type:
nb_NO: Tillatte MIME-typer for filer:

en: Select File Type
nb_NO: Velg filtype

en: Image Preview
nb_NO: Bildevisning

en: Video/Pdf Preview
nb_NO: Forhåndsvisning av video/PDF

en: Image Crop
nb_NO: Beskjær bilde

en: Image Resize
nb_NO: Endre bildestørrelse

en: Image Transform
nb_NO: Transformere bilde

en: Image validate size
nb_NO: Valider bildestørrelse

en: Edit Options
nb_NO: Redigeringsvalg

en: Panel Layout
nb_NO: Paneloppsett

en: Remove Button
nb_NO: Fjern knapp

en: Process Button
nb_NO: Behandle knapp

en: Load Indicator
nb_NO: Lastindikator

en: Progress Indicator
nb_NO: Fremdriftsindikator

en: Min File Size
nb_NO: Minste filstørrelse

en: Max File Size
nb_NO: Maks filstørrelse

en: Max Total File Size
nb_NO: Maks total filstørrelse

en: Close
nb_NO: Lukk

en: Back to fields list
nb_NO: Tilbake til feltlisten

en: Left
nb_NO: Venstre

en: Center
nb_NO: Senter

en: Right
nb_NO: Høyre

en: Already have a submit button
nb_NO: Har allerede en sendeknapp

en: Button Text
nb_NO: Knappetekst

en: Leading Icon
nb_NO: Ledende ikon

en: Trailing Icon
nb_NO: Etterfølgende ikon

en: Full Width
nb_NO: Full bredde

en: Button Align
nb_NO: Knappejustering

en: Text Align
nb_NO: Tekstjustering

en: Button Type
nb_NO: Knapptype

en: Icons
nb_NO: Ikoner

en: Admin Label
nb_NO: Admin-etikett

en: Edit Custom Error Message
nb_NO: Rediger tilpasset feilmelding

en: Edit Decision Box Label
nb_NO: Rediger etikett for beslutningsboks

en: Show Error Message
nb_NO: Vis feilmelding

en: Custom Error Message
nb_NO: Egendefinert feilmelding

en: Disabled
nb_NO: Deaktivert

en: Hidden
nb_NO: Skjult

en: Label
nb_NO: Etikett

en: Duplicate field name
nb_NO: Duplikat feltnavn

en: Field name cannot be empty
nb_NO: Feltnavn kan ikke være tomt

en: Name Attribute
nb_NO: Navneattributt

en: Read-only
nb_NO: Skrivebeskyttet

en: Helper Text
nb_NO: Hjelpetekst

en: Edit HTML Content
nb_NO: Rediger HTML-innhold

en: Input Icons
nb_NO: Inndataikoner

en: Maximum
nb_NO: Maksimum

en: Disable if maximum selected:
nb_NO: Deaktiver hvis maksimum valgt:

en: Maximum:
nb_NO: Maksimum:

en: Allow Other Option
nb_NO: Tillat annen valg

en: Placeholder
nb_NO: Plassholder

en: Button Alignment:
nb_NO: Knappejustering:

en: Required
nb_NO: Påkrevd

en: Show Asterisk Symbol
nb_NO: Vis stjernesymbol

en: Subtitle
nb_NO: Undertekst

en: Search Placeholder
nb_NO: Søk plassholder

en: Country Not Found Text
nb_NO: Land ikke funnet tekst

en: Show Selected Flag Image
nb_NO: Vis valgt flaggbilde

en: Selected Country Clearable
nb_NO: Valgt land kan fjernes

en: Search Clearable
nb_NO: Søk kan fjernes

en: Option Flag Image
nb_NO: Valg flaggbilde

en: Detect Country By IP
nb_NO: Oppdag land etter IP

en: Detect Country By Geo
nb_NO: Oppdag land etter geolokasjon

en: Options
nb_NO: Alternativer

en: Default Amount Value
nb_NO: Standard beløp verdi

en: Minimum amount:
nb_NO: Minimumsbeløp:

en: Maximum amount:
nb_NO: Maksimalt beløp:

en: Input Format Options
nb_NO: Inndataformat alternativer

en: None
nb_NO: Ingen

en: Browser
nb_NO: Nettleser

en: Custom
nb_NO: Egendefinert

en: Currency Symbol:
nb_NO: Valutasymbol:

en: Round to Closest Integer:
nb_NO: Avrund til nærmeste heltall:

en: Round to Closest Fraction Digits:
nb_NO: Avrund til nærmeste desimaler:

en: Minimum Fraction Digit:
nb_NO: Minimum antall desimaler:

en: Maximum Fraction Digit:
nb_NO: Maksimum antall desimaler:

en: Decimal Separator:
nb_NO: Desimalskille:

en: Number Format:
nb_NO: Tallformat:

en: Currency Position:
nb_NO: Valutaposisjon:

en: Symbol Position:
nb_NO: Symbolposisjon:

en: Left Number
nb_NO: Venstre tall

en: Right Number
nb_NO: Høyre tall

en: Left Currency
nb_NO: Venstre valuta

en: Right Currency
nb_NO: Høyre valuta

en: Value Format Options
nb_NO: Valutaformateringsvalg

en: Currency Not Found Text
nb_NO: Tekst for valuta ikke funnet

en: Selected Currency Clearable
nb_NO: Valgt valuta kan fjernes

en: Updating...
nb_NO: Oppdaterer...

en: Error occurred, Please try again.
nb_NO: Det oppstod en feil, vennligst prøv igjen.

en: Snippets
nb_NO: Utdrag

en: Edit your decision box label by clicking on edit icon
nb_NO: Rediger etiketten for beslutningsboksen ved å klikke på redigeringsikonet

en: Checked Value
nb_NO: Merkede verdi

en: Unchecked Value
nb_NO: Umerkede verdi

en: Checked by Default
nb_NO: Avkrysset som standard

en: Email field is mandatory for double opt-in.
nb_NO: E-postfeltet er obligatorisk for dobbel bekreftelse.

en: Double Opt-In
nb_NO: Dobbel bekreftelse

en: How to setup Double Opt-In & Send Email Notification:
nb_NO: Hvordan sette opp dobbel bekreftelse og sende e-postvarsel:

en: Delete the unconfirmed entries from responses after days:
nb_NO: Slett ubekreftede svar etter dager:

en: Disable double opt-in confirmation for logged in users.
nb_NO: Deaktiver dobbel bekreftelse for påloggede brukere.

en: Configure default confirmation email template
nb_NO: Konfigurer standard e-postmal for bekreftelse

en: By disabling this option, you can configure the double opt-in confirmation email from Conditional Logics manually.
nb_NO: Ved å deaktivere dette alternativet kan du manuelt konfigurere e-postbekreftelsen for dobbel bekreftelse via betinget logikk.

en: Select Email Field
nb_NO: Velg e-postfelt

en: Customize Email template
nb_NO: Tilpass e-postmal

en: Edit verification messages
nb_NO: Rediger verifiseringsmeldinger

en: The webhook, email notification & integrations will trigger after the responder confirms their Opt-In.
nb_NO: Webhook, e-postvarsling og integrasjoner aktiveres etter at brukeren bekrefter sin påmelding.

en: Active Options
nb_NO: Aktive alternativer

en: Show Selected Option Image
nb_NO: Vis bilde for valgt alternativ

en: Selected Option Clearable:
nb_NO: Valgt alternativ kan fjernes:

en: Search Clearable:
nb_NO: Søk kan fjernes:

en: Option Icon/Image:
nb_NO: Alternativikon/-bilde:

en: Allow Custom Option:
nb_NO: Tillat egendefinert alternativ:

en: Allow Multiple Select:
nb_NO: Tillat flervalg:

en: Show Selected Option Chip:
nb_NO: Vis markør for valgt alternativ:

en: Close On Select:
nb_NO: Lukk ved valg:

en: Validate as Entry Unique
nb_NO: Valider som unik oppføring

en: Enabling this option will check from the entry database whether its value is duplicate.
nb_NO: Aktivering av dette alternativet vil sjekke i oppføringsdatabasen om verdien er duplikat.

en: Add Options List
nb_NO: Legg til alternativliste

en: Add More
nb_NO: Legg til flere

en: Add Group
nb_NO: Legg til gruppe

en: Key:
nb_NO: Nøkkel:

en: No field found with this key.
nb_NO: Fant ikke felt med denne nøkkelen.

en: The field you are trying to access does not exist or has been removed.
nb_NO: Feltet du prøver å få tilgang til finnes ikke eller har blitt fjernet.

en: Please select a valid field to customize its settings.
nb_NO: Vennligst velg et gyldig felt for å tilpasse innstillingene.

en: Advanced Configuration
nb_NO: Avansert konfigurasjon

en: Basic Configuration
nb_NO: Grunnleggende konfigurasjon

en: Single
nb_NO: Enkel

en: Range
nb_NO: Område

en: Multiple
nb_NO: Flere

en: View Format
nb_NO: Visningsformat

en: Show the user a readable date (as per altFormat), but return something totally different to the server. <a href="https://flatpickr.js.org/options/#:~:text=Description-,altFormat,-String" target="_blank">Learn more</>
nb_NO: Vis brukeren en lesbar dato (i henhold til altFormat), men returner noe helt annet til serveren. <a href="https://flatpickr.js.org/options/#:~:text=Description-,altFormat,-String" target="_blank">Lær mer</>

en: Value Format
nb_NO: Verdiformat

en: A string of characters which are used to define how the date will be displayed in the input box. The supported characters are defined in the <a href="https://flatpickr.js.org/formatting/" target="_blank">documentation.</a>
nb_NO: En tegnstreng som brukes til å definere hvordan datoen skal vises i inndatafeltet. De støttede tegnene er definert i <a href="https://flatpickr.js.org/formatting/" target="_blank">dokumentasjonen.</a>

en: Relative to Today (± Days)
nb_NO: Relativt til i dag (± dager)

en: Days before today
nb_NO: Dager før i dag

en: Days after today
nb_NO: Dager etter i dag

en: Allow Input
nb_NO: Tillat inndata

en: Allows the user to enter a date directly into the input field. By default, direct entry is disabled.
nb_NO: Tillater brukeren å skrive inn en dato direkte i inndataboksen. Som standard er direkte inndata deaktivert.

en: Enable Time
nb_NO: Aktiver tid

en: Enables time picker. By default, time picker is disabled. If you want to use time picker, you need to enable this.
nb_NO: Aktiverer tidvelger. Som standard er tidvelger deaktivert. Hvis du vil bruke tidvelger, må du aktivere dette.

en: 24H Format
nb_NO: 24-timers format

en: Enables 24-hour format for time. By default, 12-hour format is used. If you want to use 24-hour format, you need to enable this.
nb_NO: Aktiverer 24-timers format for tid. Som standard brukes 12-timers format. Hvis du vil bruke 24-timers format, må du aktivere dette.

en: Hide Calender
nb_NO: Skjul kalender

en: Hides the calendar. By default, calendar is shown. If you want to hide the calendar, you need to enable this.
nb_NO: Skjuler kalenderen. Som standard vises kalenderen. Hvis du vil skjule kalenderen, må du aktivere dette.

en: Only valid JS object will work. for more details please check<a target="_blank" href="https://flatpickr.js.org/options/" rel="noreferrer"> the documentation for available configuration options</a>
nb_NO: Kun gyldige JS-objekter fungerer. For mer informasjon, vennligst sjekk<a target="_blank" href="https://flatpickr.js.org/options/" rel="noreferrer"> dokumentasjonen for tilgjengelige konfigurasjonsvalg</a>

en: Current Date
nb_NO: Gjeldende dato

en: Static
nb_NO: Statisk

en: Dynamic
nb_NO: Dynamisk

en: Upload Button Text:
nb_NO: Tekst på opplastingsknapp:

en: Button Icons
nb_NO: Knappikoner

en: Allow Multiple:
nb_NO: Tillat flere:

en: File Select Status
nb_NO: Status for filvalg

en: Show Maximum Size
nb_NO: Vis maksimal størrelse

en: Allow Maximum Upload Size
nb_NO: Tillat maksimal opplastingsstørrelse

en: Total Maximum Size
nb_NO: Total maksimal størrelse

en: Show File List
nb_NO: Vis filiste

en: Show File Preview
nb_NO: Vis filforhåndsvisning

en: Show File Size
nb_NO: Vis filstørrelse

en: File Exist Message
nb_NO: Melding om eksisterende fil

en: Allowed File Type:
nb_NO: Tillatte filtyper:

en: Edit GDPR Concent label by clicking on edit icon
nb_NO: Rediger GDPR-samtykkelabel ved å klikke på redigeringsikonet

en: Edit GDPR Concent Label
nb_NO: Rediger GDPR-samtykkelabel

en: Visibility Mode
nb_NO: Synlighetsmodus

en: Visible
nb_NO: Synlig

en: Invisible
nb_NO: Usynlig

en: Passive
nb_NO: Passiv

en: Theme
nb_NO: Tema

en: Dark
nb_NO: Mørk

en: Light
nb_NO: Lys

en: Size
nb_NO: Størrelse

en: Compact
nb_NO: Kompakt

en: Default value
nb_NO: Standardverdi

en: Suggestion
nb_NO: Forslag

en: Edit the HTML field content by clicking on edit icon
nb_NO: Rediger HTML-feltinnholdet ved å klikke på redigeringsikonet

en: Add/Edit Options
nb_NO: Legg til/rediger alternativer

en: Allow Multiple
nb_NO: Tillat flere

en: Item Size
nb_NO: Elementstørrelse

en: Specify item's minimum size (in pixels)
nb_NO: Angi elementets minimumsstørrelse (i piksler)

en: Check Position
nb_NO: Sjekk posisjon

en: Specify the check position.
nb_NO: Angi sjekkposisjonen.

en: Unique Entry
nb_NO: Unik oppføring

en: Hide Image Label
nb_NO: Skjul bildeetikett

en: Background Image
nb_NO: Bakgrunnsbilde

en: Width
nb_NO: Bredde

en: Height
nb_NO: Høyde

en: Image Alt Text
nb_NO: Alternativ tekst for bilde

en: Replace Previous Options
nb_NO: Erstatt forrige alternativer

en: Merge with Previous Options
nb_NO: Slå sammen med forrige alternativer

en: Import & Edit
nb_NO: Importer og rediger

en: Loading ACF fields...
nb_NO: Laster ACF-felter...

en: Loading Posts...
nb_NO: Laster innlegg...

en: Loading Terms...
nb_NO: Laster begreper...

en: Use Post Taxonomy Fields
nb_NO: Bruk taksonomifelter for innlegg

en: Loading Users...
nb_NO: Laster brukere...

en: Mollie Minimum Amount is
nb_NO: Mollie minimumsbeløp er

en: Mollie Dynamic Amount Field is not Selected
nb_NO: Mollie dynamisk beløpsfelt er ikke valgt

en: Mollie Fixed Amount is not valid
nb_NO: Mollie fast beløp er ikke gyldig

en: Copied on clipboard.
nb_NO: Kopiert til utklippstavlen.

en: Failed to Copy, Try Again.
nb_NO: Klarte ikke å kopiere, prøv igjen.

en: Redirect Page Url
nb_NO: Omdirigeringsside-URL

en: Select Page
nb_NO: Velg side

en: Pay Button Text
nb_NO: Tekst på betal-knapp

en: Payment Method
nb_NO: Betalingsmetode

en: Currency
nb_NO: Valuta

en: Select Currency
nb_NO: Velg valuta

en: Amount Type
nb_NO: Beløpstype

en: Fixed
nb_NO: Fast

en: Amount
nb_NO: Beløp

en: Select Amount Field
nb_NO: Velg beløpsfelt

en: Description
nb_NO: Beskrivelse

en: Locale
nb_NO: Lokalisering

en: Select Locale
nb_NO: Velg lokalisering

en: Multisteps Settings
nb_NO: Innstillinger for flere trinn

en: Show Step Header
nb_NO: Vis trinnoverskrift

en: Show Header Label
nb_NO: Vis overskriftsmerkelapp

en: Show Header Subtitle
nb_NO: Vis overskriftsundertittel

en: Show Header Icon
nb_NO: Vis oversiktsikon

en: Icon Type:
nb_NO: Ikontype:

en: Show Progress Bar
nb_NO: Vis fremdriftslinje

en: Show Percentage
nb_NO: Vis prosentandel

en: Show Buttons
nb_NO: Vis knapper

en: Button Position:
nb_NO: Knapp-posisjon:

en: Validate on Step Change
nb_NO: Valider ved trinnendring

en: Step Header Switchable
nb_NO: Trinnoverskrift kan byttes

en: Maintain Step History
nb_NO: Behold trinnhistorikk

en: Save Step Progress
nb_NO: Lagre trinnfremdrift

en: PayPal Dynamic Amount Field is not Selected
nb_NO: Paypal dynamisk beløpsfelt er ikke valgt

en: PayPal Fixed Amount is not valid
nb_NO: Paypal fast beløp er ikke gyldig

en: PayPal Plan Id missing
nb_NO: Paypal plan-id mangler

en: Subscription:
nb_NO: Abonnement:

en: Plan Id
nb_NO: Plan-id

en: Disable Card
nb_NO: Deaktiver kort

en: Shipping Amount
nb_NO: Fraktbeløp

en: Shipping Cost
nb_NO: Fraktkostnad

en: Select Shipping Amount Field
nb_NO: Velg fraktbeløpsfelt

en: Tax Amount Type
nb_NO: Skattemengdetype

en: Tax (%)
nb_NO: Skatt (%)

en: Default Phone Number
nb_NO: Standard telefonnummer

en: Input Format Option
nb_NO: Inndatamodus

en: Value Format Option
nb_NO: Verdiformatvalg

en: Custom Validation (RegEx) Pattern
nb_NO: Tilpasset valideringsmønster (RegEx)

en: Expression
nb_NO: Uttrykk

en: Fields
nb_NO: Felter

en: Flags:
nb_NO: Flagg:

en: Hide Country List
nb_NO: Skjul landeliste

en: Options 2
nb_NO: Alternativer 2

en: Options Column
nb_NO: Alternativkolonne

en: Specify the number of columns to display the options in. Leave blank to display the options as needed space.
nb_NO: Angi antall kolonner for å vise alternativene i. La stå tomt for å vise alternativene etter tilgjengelig plass.

en: Rating Position
nb_NO: Vurderingsposisjon

en: Add/Edit Rating Options
nb_NO: Legg til/rediger vurderingsalternativer

en: Show Rating Message On hover
nb_NO: Vis vurderingsmelding ved hovring

en: Show Rating Message On Selected
nb_NO: Vis vurderingsmelding ved valg

en: Razorpay Dyanmic Amount Field is not Selected
nb_NO: Razorpay Dynamisk beløpsfelt er ikke valgt

en: Razorpay Fixed Amount is not valid
nb_NO: Razorpay fast beløp er ikke gyldig

en: Razorpay Order ID Field is not Selected
nb_NO: Razorpay ordre-ID-feltet er ikke valgt

en: Razorpay Accounts
nb_NO: Razorpay-kontoer

en: Account Name
nb_NO: Kontonavn

en: Generate new ID
nb_NO: Generer ny ID

en: Select Order Id Field
nb_NO: Velg ordre-ID-felt

en: Button Align:
nb_NO: Knappejustering:

en: Subtitle:
nb_NO: Undertittel:

en: Theme Color:
nb_NO: Tema farge:

en: Background Color:
nb_NO: Bakgrunnsfarge:

en: Confirm on Close:
nb_NO: Bekreft ved lukking:

en: Name :
nb_NO: Navn :

en: Email :
nb_NO: E-post :

en: Contact :
nb_NO: Kontakt :

en: Key :
nb_NO: Nøkkel :

en: Value :
nb_NO: Verdi :

en: Default Row:
nb_NO: Standard rad:

en: Minimum Row:
nb_NO: Minimum rad:

en: Maximum Row:
nb_NO: Maksimum rad:

en: Button View:
nb_NO: Knappvisning:

en: Name
nb_NO: Navn

en: Allow Other Option:
nb_NO: Tillat annen valg:

en: Multiple Select:
nb_NO: Flervalg:

en: Set minimum number to be selected for dropdown option
nb_NO: Angi minimum antall som må velges for rullegardinvalg

en: Set maximum number to be selected for dropdown option
nb_NO: Angi maksimum antall som kan velges for rullegardinvalg

en: Available On
nb_NO: Tilgjengelig på

en: Enter the shortcode in this Input.
nb_NO: Skriv inn kortkoden i dette inndatafeltet.

en: Button Reverse
nb_NO: Knapp omvendt

en: Clear
nb_NO: Tøm

en: Clear Button
nb_NO: Tøm knapp

en: Space Between
nb_NO: Avstand mellom

en: Redo
nb_NO: Gjør om

en: Redo Button
nb_NO: Gjør om knapp

en: Pen Color
nb_NO: Pennfarge

en: Background Color
nb_NO: Bakgrunnsfarge

en: Pen Width
nb_NO: Pennbredde

en: Image Type
nb_NO: Bildeformat

en: Signature Pad
nb_NO: Signaturpute

en: Undo
nb_NO: Angre

en: Undo Button
nb_NO: Angre-knapp

en: Add/Edit Suggestions
nb_NO: Legg til/rediger forslag

en: Auto Complete
nb_NO: Autofullfør

en: Max:
nb_NO: Maks:

en: Step:
nb_NO: Trinn:

en: Step Settings
nb_NO: Trinninnstillinger

en: Step Icon
nb_NO: Trinnikon

en: Step Label
nb_NO: Trinnetikett

en: Step Subtitle
nb_NO: Trinnundertittel

en: Stripe Minimum Amount is
nb_NO: Stripe minimumsbeløp er

en: Stripe Dynamic Amount Field is not Selected
nb_NO: Stripe dynamisk beløpsfelt er ikke valgt

en: Select a valid currency for the selected payment method types
nb_NO: Velg en gyldig valuta for de valgte betalingsmetodetypene

en: Stripe Dyanmic Amount Field is not Selected
nb_NO: Stripe dynamisk beløpsfelt er ikke valgt

en: Stripe Fixed Amount is not valid
nb_NO: Stripe fast beløp er ikke gyldig

en: Payment Method Type
nb_NO: Betalingsmetodetype

en: Mode :
nb_NO: Modus :

en: Billing
nb_NO: Fakturering

en: Shipping
nb_NO: Frakt

en: Autocomplete :
nb_NO: Autofullfør :

en: Automatic
nb_NO: Automatisk

en: Google Maps API Key
nb_NO: Google Maps API-nøkkel

en: Allowed Countries :
nb_NO: Tillatte land :

en: Name Mode:
nb_NO: Navnemodus:

en: Split
nb_NO: Delt

en: Full Name:
nb_NO: Fullt navn:

en: First Name:
nb_NO: Fornavn:

en: Last Name:
nb_NO: Etternavn:

en: Phone Number:
nb_NO: Telefonnummer:

en: Phone:
nb_NO: Telefon:

en: Line 1:
nb_NO: Linje 1:

en: Line 2:
nb_NO: Linje 2:

en: City:
nb_NO: By:

en: State:
nb_NO: Stat:

en: Postal Code:
nb_NO: Postnummer:

en: Country:
nb_NO: Land:

en: Color Picker
nb_NO: Fargevelger

en: Solid
nb_NO: Hel

en: Phone View
nb_NO: Telefonvisning

en: Tablet View
nb_NO: Nettbrettvisning

en: Laptop View
nb_NO: Bærbar PC-visning

en: Back
nb_NO: Tilbake

en: Paypal Style
nb_NO: Paypal-stil

en: There is no paypal field in your form.
nb_NO: Det finnes ikke noe paypal-felt i skjemaet ditt.

en: There is more than one paypal field in your form. please select the style icon
nb_NO: Det finnes mer enn ett paypal-felt i skjemaet ditt. vennligst velg stilikonet

en: in paypal field to customize the style.
nb_NO: i paypal-feltet for å tilpasse stilen.

en: Layout
nb_NO: Oppsett

en: Vertical
nb_NO: Vertikal

en: Horizontal
nb_NO: Horisontal

en: Standalone
nb_NO: Frittstående

en: Pay Button
nb_NO: Betalingsknapp

en: CARD
nb_NO: KORT

en: Color
nb_NO: Farge

en: Gold
nb_NO: Gull

en: Blue
nb_NO: Blå

en: Silver
nb_NO: Sølv

en: White
nb_NO: Hvit

en: Black
nb_NO: Svart

en: Shape
nb_NO: Form

en: Rectangle
nb_NO: Rektangel

en: Pill
nb_NO: Kapsel

en: Paypal Button Text
nb_NO: Paypal knappetekst

en: Paypal Checkout
nb_NO: Paypal betaling

en: Paypal Buy Now
nb_NO: Paypal Kjøp nå

en: Pay with Paypal
nb_NO: Betal med Paypal

en: Background
nb_NO: Bakgrunn

en: Color Fill
nb_NO: Fyllfarge

en: Picture
nb_NO: Bilde

en: Picture Upload
nb_NO: Last opp bilde

en: Browse...
nb_NO: Bla gjennom...

en: Image Link....
nb_NO: Bildekobling....

en: Background Blend Mode
nb_NO: Bakgrunnsblandingsmodus

en: Multiply
nb_NO: Multipliser

en: Screen
nb_NO: Skjerm

en: Overlay
nb_NO: Overlegg

en: Darken
nb_NO: Mørkne

en: Lighten
nb_NO: Lysne

en: Color-dodge
nb_NO: Fargeutligning

en: Saturation
nb_NO: Metning

en: Luminosity
nb_NO: Lysstyrke

en: Background Img Repeat
nb_NO: Bakgrunnsbilde gjentakelse

en: Repeat
nb_NO: Gjentak

en: Repeat-X
nb_NO: Gjentak-X

en: Repeat-Y
nb_NO: Gjentak-Y

en: Np Repeat
nb_NO: Ingen gjentakelse

en: Space
nb_NO: Avstand

en: Round
nb_NO: Rund

en: Background Img Position
nb_NO: Bakgrunnsbilde posisjon

en: Background Img Size
nb_NO: Bakgrunnsbilde størrelse

en: BG Width
nb_NO: BG bredde

en: BG Height
nb_NO: BG høyde

en: BG Height/Width
nb_NO: BG høyde/bredde

en: Background Filter
nb_NO: Bakgrunnsfilter

en: Blur
nb_NO: Uskarphet

en: Brightness
nb_NO: Lysstyrke

en: Contrast
nb_NO: Kontrast

en: Grayscale
nb_NO: Gråtoner

en: Invert
nb_NO: Inverter

en: Opacity
nb_NO: Gjennomsiktighet

en: Saturate
nb_NO: Metning

en: Border
nb_NO: Kant

en: Border Color
nb_NO: Kantfarge

en: Border Width
nb_NO: Kantbredde

en: Border Radius
nb_NO: Kantens radius

en: Default
nb_NO: Standard

en: On Mouse Over
nb_NO: Ved musepek

en: On Focus
nb_NO: Ved fokus

en: Text Color
nb_NO: Tekstfarge

en: Placeholder Color
nb_NO: Plassholderfarge

en: Direction
nb_NO: Retning

en: Content Direction
nb_NO: Innholdsretning

en: Left to Right
nb_NO: Venstre til høyre

en: Right to Left
nb_NO: Høyre til venstre

en: Font
nb_NO: Skrift

en: Font Size
nb_NO: Skriftstørrelse

en: Block Gap
nb_NO: Blokkavstand

en: Row Gap
nb_NO: Radavstand

en: Column Gap
nb_NO: Kolonneavstand

en: Both Side Gap
nb_NO: Avstand på begge sider

en: Margin
nb_NO: Marg

en: Margin Top
nb_NO: Marg topp

en: Margin Right
nb_NO: Marg høyre

en: Margin Bottom
nb_NO: Marg bunn

en: Margin Left
nb_NO: Marg venstre

en: All Side
nb_NO: Alle sider

en: Padding
nb_NO: Polstring

en: Padding Top
nb_NO: Polstring topp

en: Padding Right
nb_NO: Polstring høyre

en: Padding Bottom
nb_NO: Polstring bunn

en: Padding Left
nb_NO: Polstring venstre

en: Shadow
nb_NO: Skygge

en: Inside
nb_NO: Inne

en: Outside
nb_NO: Ute

en: Shadow Color
nb_NO: Skyggefarge

en: Shadow Style
nb_NO: Skyggestil

en: Pattern not matched
nb_NO: Mønster ikke samsvart

en: Input mode
nb_NO: Inndatamodus

en: Input Mask
nb_NO: Inndatamaske

en: RegEx Pattern
nb_NO: RegEx-mønster

en: Validations
nb_NO: Valideringer

en: At least one digit (0-9)
nb_NO: Minst ett siffer (0-9)

en: At least one lowercase character (a-z)
nb_NO: Minst én liten bokstav (a-z)

en: At least one uppercase character (A-Z)
nb_NO: Minst én stor bokstav (A-Z)

en: At least one special character (~!@#$%^&*(){}[]<>+-_=/\|;:,.)
nb_NO: Minst ett spesialtegn (~!@#$%^&*(){}[]<>+-_=/\|;:,.)

en: Limit Password Length
nb_NO: Begrens passordlengde

en: Validate as User Unique
nb_NO: Valider som unik bruker

en: Title
nb_NO: Tittel

en: More Options
nb_NO: Flere alternativer

en: Appearance
nb_NO: Utseende

en: <p style="margin:0">Successfully Submitted.</p>
nb_NO: <p style="margin:0">Sendt inn med suksess.</p>

en: Are you sure to delete this message ?
nb_NO: Er du sikker på at du vil slette denne meldingen?

en: Add More Alternative Success Message
nb_NO: Legg til flere alternative suksessmeldinger

en: Add
nb_NO: Legg til

en: Message Styles
nb_NO: Meldingsstiler

en: Message Type
nb_NO: Meldingstype

en: Close Icon Color
nb_NO: Farge på lukkikon

en: Confirmations
nb_NO: Bekreftelser

en: How to set up Confirmation messages or Redirect page:
nb_NO: Hvordan sette opp bekreftelsesmeldinger eller omdirigeringsside:

en: Success/Error Messages
nb_NO: Suksess-/feilmeldinger

en: Redirect Page
nb_NO: Omdirigeringsside

en: Be sure to configure conditional logic for displaying Success/Error messages and Redirect Page. If no conditional logic is set, the default confirmation will be displayed.
nb_NO: Sørg for å konfigurere betinget logikk for visning av suksess-/feilmeldinger og omdirigeringsside. Hvis ingen betinget logikk er satt, vises standard bekreftelse.

en: Conversational Form Settings
nb_NO: Innstillinger for samtaleform

en: Note: In the Conversational Form feature, certain fields such as Captcha, Payments, HTML, etc are currently not supported.
nb_NO: Merk: I funksjonen samtaleform støttes for øyeblikket ikke enkelte felt som Captcha, betalinger, HTML osv.

en: How to setup Conversational form:
nb_NO: Hvordan sette opp samtaleform:

en: Theme settings
nb_NO: Temainnstillinger

en: Conversational Steps settings
nb_NO: Innstillinger for samtaletrinn

en: Navigation
nb_NO: Navigasjon

en: Add New Post Type
nb_NO: Legg til ny posttype

en: Edit Post Types
nb_NO: Rediger posttyper

en: CPT added successfully, refresh your window
nb_NO: Posttype lagt til, oppdater vinduet ditt

en: Learn more about CPT Integration
nb_NO: Lær mer om CPT-integrasjon

en: Post Type Slug *
nb_NO: Slug for posttype *

en: Singular Label *
nb_NO: Entallsnavn *

en: Menu Name *
nb_NO: Menynavn *

en: Menu Icon
nb_NO: Menyikon

en: Public
nb_NO: Offentlig

en: This type should be shown in the admin UI and is publicly queryable
nb_NO: Denne typen skal vises i administrasjonsgrensesnittet og kan søkes offentlig

en: Publicly Queryable
nb_NO: Offentlig søkbar

en: Queries can be performed on the front end
nb_NO: Spørringer kan utføres på frontenden

en: Show in REST API
nb_NO: Vis i REST API

en: To show this post type in the WP REST API
nb_NO: For å vise denne posttypen i WP REST API

en: Show in Menu
nb_NO: Vis i meny

en: Show the post type in the admin menu
nb_NO: Vis posttypen i administrasjonsmenyen

en: Show UI
nb_NO: Vis brukergrensesnitt

en: Generate UI for managing this post type
nb_NO: Generer brukergrensesnitt for å håndtere denne posttypen

en: Add Post Type
nb_NO: Legg til posttype

en: Delete successfully, refresh your window
nb_NO: Sletting vellykket, oppdater vinduet ditt

en: Delete Post Type
nb_NO: Slett posttype

en: Confirmation
nb_NO: Bekreftelse

en: Are you sure to delete post type?
nb_NO: Er du sikker på at du vil slette posttypen?

en: cpt type update successfully, refresh your window
nb_NO: cpt-type oppdatert, oppdater vinduet ditt

en: Select Type *
nb_NO: Velg type *

en: Menu Icon *
nb_NO: Menyikon *

en: public
nb_NO: offentlig

en: Posts of this type should be shown in the admin UI and is publicly queryable
nb_NO: Innlegg av denne typen skal vises i admin-grensesnittet og være offentlig søkbare

en: Queries can be performed on the front end as part of parse_request()
nb_NO: Forespørsler kan utføres på frontend som en del av parse_request()

en: To show this post type data in the WP REST API
nb_NO: For å vise denne innleggstypen i WP REST API

en: This show the post type in the admin menu and where to show that menu
nb_NO: Viser innleggstypen i admin-menyen og hvor den menyen skal vises

en: Generate a default UI for managing this post type
nb_NO: Generer et standard brukergrensesnitt for administrasjon av denne innleggstypen

en: Update Post Type
nb_NO: Oppdater innleggstype

en: Update Template
nb_NO: Oppdater mal

en: Template Name:
nb_NO: Malnavn:

en: Browse Template
nb_NO: Bla gjennom mal

en: Email Templates Coming soon
nb_NO: E-postmaler kommer snart

en: Save Template
nb_NO: Lagre mal

en: Payment
nb_NO: Betaling

en: Timeline
nb_NO: Tidslinje

en: PDF Downloads
nb_NO: PDF-nedlastinger

en: Google Ads Information
nb_NO: Google Ads-informasjon

en: No PDF templates available
nb_NO: Ingen PDF-maler tilgjengelig

en: Related Info
nb_NO: Relatert informasjon

en: Note Deleted Successfully
nb_NO: Notat slettet

en: updated on:
nb_NO: oppdatert:

en: created at:
nb_NO: opprettet:

en: create new note
nb_NO: opprett nytt notat

en: Are you sure to delete this note
nb_NO: Er du sikker på at du vil slette dette notatet

en: No Payment Info Found!
nb_NO: Ingen betalingsinformasjon funnet!

en: No field data change
nb_NO: Ingen endring i feltdatat

en: Form Submitted
nb_NO: Skjema sendt

en: Show Integration Logs
nb_NO: Vis integrasjonslogger

en: Hide Integration Logs
nb_NO: Skjul integrasjonslogger

en: Note
nb_NO: Notat

en: Added
nb_NO: Lagt til

en: Updated
nb_NO: Oppdatert

en: Deleted
nb_NO: Slettet

en: Read More
nb_NO: Les mer

en: Show Less
nb_NO: Vis mindre

en: Note no change
nb_NO: Notat uten endring

en: Note Updated Successfully
nb_NO: Notat oppdatert

en: Note Added Successfully
nb_NO: Notat lagt til

en: Edit Note
nb_NO: Rediger notat

en: Create New Note
nb_NO: Opprett nytt notat

en: Cancel
nb_NO: Avbryt

en: Transaction ID
nb_NO: Transaksjons-ID

en: Total Paid
nb_NO: Totalt betalt

en: no data found
nb_NO: ingen data funnet

en: Subscription
nb_NO: Abonnement

en: Order
nb_NO: Bestilling

en: Plan ID
nb_NO: Plan-ID

en: Next Billing Time
nb_NO: Neste faktureringstid

en: Email
nb_NO: E-post

en: no response found
nb_NO: ingen respons funnet

en: How many rows to export
nb_NO: Hvor mange rader som skal eksporteres

en: Enter row number
nb_NO: Skriv inn radnummer

en: Select filter
nb_NO: Velg filter

en: Sort Order
nb_NO: Sorteringsrekkefølge

en: Sort by
nb_NO: Sorter etter

en: Export File Format
nb_NO: Eksporter filformat

en: Export
nb_NO: Eksporter

en: Export Form Data
nb_NO: Eksporter skjemadata

en: Preview Data
nb_NO: Forhåndsvis data

en: Move
nb_NO: Flytt

en: Settings
nb_NO: Innstillinger

en: Clone
nb_NO: Klon

en: Add Field
nb_NO: Legg til felt

en: Remove
nb_NO: Fjern

en: Mollie API key is missing
nb_NO: Mollie API-nøkkel mangler

en: Mollie Redirect Url is not Selected
nb_NO: Mollie omdirigerings-URL er ikke valgt

en: PayPal Client ID is missing
nb_NO: PayPal-klient-ID mangler

en: Razorpay Client ID is missing
nb_NO: Razorpay-klient-ID mangler

en: Drag and drop fields here
nb_NO: Dra og slipp felt her

en: Stripe publishable key is missing
nb_NO: Stripe publiserbar nøkkel mangler

en: History Empty
nb_NO: Historikk tom

en: Please select property you want to import with form
nb_NO: Vennligst velg egenskap du vil importere med skjemaet

en: Preview Form
nb_NO: Forhåndsvis skjema

en: Preview
nb_NO: Forhåndsvisning

en: Custom CSS/JS
nb_NO: Egendefinert CSS/JS

en: How to add Custom CSS/JS:
nb_NO: Hvordan legge til egendefinert CSS/JS:

en: You can write your custom CSS/JS her. This CSS/JS will be applied in this form only.
nb_NO: Du kan skrive din egendefinerte CSS/JS her. Denne CSS/JS vil kun brukes i dette skjemaet.

en: In order to repopulate form fields, it is necessary to store the submitted data in the database. Please make sure to turn off the "disable storing form submission data" option in the form settings.
nb_NO: For å fylle ut skjemaets felt på nytt, er det nødvendig å lagre innsendte data i databasen. Vennligst sørg for å slå av alternativet "deaktiver lagring av innsending av skjema" i skjemaets innstillinger.

en: Form Abandonment
nb_NO: Skjemaavbrytelse

en: How to setup Form Abandonment & save partial form progress:
nb_NO: Hvordan sette opp skjemaavbrytelse og lagre delvis skjema fremgang:

en: Show warning message below the form description
nb_NO: Vis advarsel under skjemaets beskrivelse

en: Places an admin-defined message below the form description, making your users aware that their field values are being saved before submission.
nb_NO: Plasserer en administratordefinert melding under skjemaets beskrivelse, slik at brukerne dine blir klar over at feltverdiene deres lagres før innsending.

en: Save draft only for logged in users
nb_NO: Lagre utkast kun for innloggede brukere

en: Repopulate form fields with previous partial entry
nb_NO: Fyll ut skjemaets felt på nytt med tidligere delvis utfylling

en: If the user is logged in, the form will be repopulated with the previous partial entry from the database.
                        Otherwise, from the local storage of the browser.
nb_NO: Hvis brukeren er logget inn, vil skjemaet fylles ut på nytt med den tidligere delvise utfyllingen fra databasen.
                        Ellers fra nettleserens lokale lagring.

en: Save draft when user leaves the form page
nb_NO: Lagre utkast når brukeren forlater skjemaets side

en: If turned off, the form will save draft when clicks on the save button or using conditional logic.
nb_NO: Hvis slått av, vil skjemaet lagre utkast når lagreknappen trykkes eller ved bruk av betinget logikk.

en: Allow empty form as Save draft
nb_NO: Tillat tomt skjema som lagret utkast

en: If turned on, the empty form save as draft when leave page.
nb_NO: Hvis slått på, lagres et tomt skjema som utkast når siden forlates.

en: When to save:
nb_NO: Når skal lagres:

en: Always save abandoned form entries
nb_NO: Alltid lagre avbrutte skjemaoppføringer

en: Save only if email address or phone number is provided
nb_NO: Lagre kun hvis e-postadresse eller telefonnummer er oppgitt

en: Landing Page
nb_NO: Målside

en: How to setup Landinge Page
nb_NO: Hvordan sette opp målsiden

en: Custom URL
nb_NO: Tilpasset URL

en: Please try to avoid any duplicate custom url, as it will conflict between the page and Bit Form.
nb_NO: Vennligst prøv å unngå dupliserte tilpassede URL-er, da det vil skape konflikt mellom siden og Bit-skjemaet.

en: Page Title
nb_NO: Sidetittel

en: Share via Direct URL
nb_NO: Del via direkte URL

en: Share via Direct URL (Conversational Form)
nb_NO: Del via direkte URL (samtaleskjema)

en: Embed via HTML Code
nb_NO: Legg inn via HTML-kode

en: Embed via HTML Code (Conversational Form)
nb_NO: Legg inn via HTML-kode (samtaleskjema)

en: Customer ID key cann't be empty
nb_NO: Kunde-ID-nøkkel kan ikke være tom

en: save Successfully
nb_NO: lagret vellykket

en: save failed Cause:
nb_NO: lagring mislyktes på grunn av:

en: save failed. please try again
nb_NO: lagring mislyktes. prøv igjen

en: Learn more about Google Ads configuration
nb_NO: Lær mer om konfigurasjon av Google Ads

en: Client ID
nb_NO: Klient-ID

en: Client Secret
nb_NO: Klienthemmelighet

en: To get Client ID and SECRET , Please Visit Google API Console
nb_NO: For å få klient-ID og HEMMELIGHET, vennligst besøk Google API-konsollen

en: Customer Id (non manager account)
nb_NO: Kunde-ID (ikke-administratorkonto)

en: To get Customer ID , Please Visit
nb_NO: For å få kunde-ID, vennligst besøk

en: Google Ads Manager Account
nb_NO: Google Ads-administratorkonto

en: Saving Generel Settings...
nb_NO: Lagrer generelle innstillinger...

en: Global Settings
nb_NO: Globale innstillinger

en: Validation Error/Invalid Message.
nb_NO: Valideringsfeil/ugyldig melding.

en: Generate Token after page load to prevent conflict with cache plugins.
nb_NO: Generer token etter sideinnlasting for å forhindre konflikt med cache-plugins.

en: Other Settings
nb_NO: Andre innstillinger

en: Delete all data table when delete plugin.
nb_NO: Slett hele datatabellen når plugin slettes.

en: Usage Reporting Opt In.
nb_NO: Valg om brukerrapportering.

en: Edit Global Message (Type:
nb_NO: Rediger global melding (Type:

en: Messages saved successfully.
nb_NO: Meldinger lagret.

en: Note: This global message will be applied to all forms and fields unless a custom error message is set for an individual field. Also you can use the
nb_NO: Merk: Denne globale meldingen vil bli brukt på alle skjemaer og felt med mindre en tilpasset feilmelding er satt for et enkeltfelt. Du kan også bruke

en: Shortcode patterns (Ex:
nb_NO: Shortcode-mønstre (f.eks:

en: to dynamically replace field-specific labels/values.
nb_NO: for å erstatte feltspesifikke etiketter/verdier dynamisk.

en: Required Field
nb_NO: Påkrevd felt

en: Invalid Email
nb_NO: Ugyldig e-post

en: Invalid URL
nb_NO: Ugyldig URL

en: Invalid Number
nb_NO: Ugyldig nummer

en: Invalid Phone Number
nb_NO: Ugyldig telefonnummer

en: Minimum Value
nb_NO: Minimumsverdi

en: Maximum Value
nb_NO: Maksimal verdi

en: Input mask
nb_NO: Inndatamaske

en: Regex Pattern
nb_NO: Regex-mønster

en: Minimum Option Count
nb_NO: Minimum antall valg

en: Maximum Option Count
nb_NO: Maksimalt antall valg

en: Minimum File Count
nb_NO: Minimum antall filer

en: Maximum File Count
nb_NO: Maksimalt antall filer

en: Maximum File Size
nb_NO: Maksimal filstørrelse

en: Other Option Required
nb_NO: Annet valg påkrevd

en: Unique Entry Value
nb_NO: Unik oppføringsverdi

en: Unique User
nb_NO: Unik bruker

en: App delete successfully.
nb_NO: Appen ble slettet

en: App deletion failed Cause
nb_NO: Årsak til at sletting av app mislyktes

en: App deletion failed. please try again
nb_NO: Sletting av app mislyktes. vennligst prøv igjen

en: Are you sure to delete this App configuration?
nb_NO: Er du sikker på at du vil slette denne app-konfigurasjonen?

en: How to setup Integrations:
nb_NO: Hvordan sette opp integrasjoner:

en: Connected/Authorized Platforms
nb_NO: Tilkoblede/autoriserte plattformer

en: Search Available Integrations...
nb_NO: Søk etter tilgjengelige integrasjoner...

en: Available Integrations
nb_NO: Tilgjengelige integrasjoner

en: Submit button cannot be removed
nb_NO: Send-knappen kan ikke fjernes

en: Integration deletion failed Cause
nb_NO: Årsak til at sletting av integrasjon mislyktes

en: Integration deletion failed. please try again
nb_NO: Sletting av integrasjon mislyktes. vennligst prøv igjen

en: Are you sure to delete this integration?
nb_NO: Er du sikker på at du vil slette denne integrasjonen?

en: Are you sure to clone this integration?
nb_NO: Er du sikker på at du vil klone denne integrasjonen?

en: Integration clone failed Cause
nb_NO: Årsak til at kloning av integrasjon mislyktes

en: Integration clone failed.
nb_NO: Kloning av integrasjon mislyktes.

en: Integrate your form with your favorite apps and services.
nb_NO: Integrer skjemaet ditt med dine favorittapper og -tjenester.

en: Date Time (Advanced)
nb_NO: Dato og tid (avansert)

en: Advanced Date Time
nb_NO: Avansert dato og tid

en: Please Select a Date
nb_NO: Vennligst velg en dato

en: Spacer
nb_NO: Mellomrom

en: First Name
nb_NO: Fornavn

en: Last Name
nb_NO: Etternavn

en: Text
nb_NO: Tekst

en: Placeholder...
nb_NO: Plassholder...

en: Multiline Text
nb_NO: Flerlinjet tekst

en: Multi-Line Text
nb_NO: Flerlinjet tekst

en: example@mail.com
nb_NO: eksempel@mail.com

en: Number
nb_NO: Nummer

en: e.g. 123
nb_NO: f.eks. 123

en: Select
nb_NO: Velg

en: Radio Button
nb_NO: Radioknapp

en: Option 1
nb_NO: Alternativ 1

en: Option 2
nb_NO: Alternativ 2

en: Option 3
nb_NO: Alternativ 3

en: Checkbox
nb_NO: Avkrysningsboks

en: Check Boxs
nb_NO: Avkrysningsbokser

en: Dropdown
nb_NO: Nedtrekksmeny

en: File Upload
nb_NO: Filopplasting

en: Advance File Upload
nb_NO: Avansert filopplasting

en: Advanced File Upload
nb_NO: Avansert filopplasting

en: Country
nb_NO: Land

en: Enter Amount..
nb_NO: Skriv inn beløp..

en: Phone Number
nb_NO: Telefonnummer

en: Enter Phone Number
nb_NO: Skriv inn telefonnummer

en: Username
nb_NO: Brukernavn

en: e.g. John Doe
nb_NO: f.eks. John Doe

en: Password
nb_NO: Passord

en: Password Field
nb_NO: Passordfelt

en: Slider
nb_NO: Skyveknapp

en: Date
nb_NO: Dato

en: Pick A Date
nb_NO: Velg en dato

en: Time
nb_NO: Tid

en: Date-Time
nb_NO: Dato-tid

en: Select Date-Time
nb_NO: Velg dato og tid

en: Week
nb_NO: Uke

en: Select Week
nb_NO: Velg uke

en: Month
nb_NO: Måned

en: Month Input
nb_NO: Månedinnføring

en: GDPR Agreement
nb_NO: GDPR-avtale

en: I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry. Learn more in
nb_NO: Jeg samtykker i at dette nettstedet lagrer informasjonen jeg har sendt inn slik at de kan svare på henvendelsen min. Les mer i

en: Our Privacy Policy.
nb_NO: vår personvernerklæring.

en: Decision Box
nb_NO: Beslutningsboks

en: Repeater
nb_NO: Repetisjon

en: Signature
nb_NO: Signatur

en: Rating
nb_NO: Vurdering

en: Terrible
nb_NO: Forferdelig

en: Bad
nb_NO: Dårlig

en: Satisfied
nb_NO: Tilfreds

en: Good
nb_NO: Bra

en: Excellent
nb_NO: Utmerket

en: Image Select
nb_NO: Bildevalg

en: Option 4
nb_NO: Alternativ 4

en: Hidden Field
nb_NO: Skjult felt

en: Set Default Value
nb_NO: Sett standardverdi

en: Pay with Stripe
nb_NO: Betal med Stripe

en: Pay now
nb_NO: Betal nå

en: Pay with Mollie
nb_NO: Betal med Mollie

en: Shortcode
nb_NO: Kortkode

en: Button
nb_NO: Knapp

en: Draft Button
nb_NO: Utkastknapp

en: Save Draft
nb_NO: Lagre utkast

en: Next Step
nb_NO: Neste steg

en: Previous Step
nb_NO: Forrige steg

en: Previous
nb_NO: Forrige

en: Section
nb_NO: Seksjon

en: Image
nb_NO: Bilde

en: Divider
nb_NO: Skillelinje

en: Migration Issue Detected
nb_NO: Migrasjonsproblem oppdaget

en: There may have been a problem during auto-migrating your Bit Forms from V1 to V2.
nb_NO: Det kan ha oppstått et problem under automatisk migrering av Bit Forms fra V1 til V2.

en: Please contact support for assistance at
nb_NO: Vennligst kontakt support for hjelp på

en: Migrating to V2
nb_NO: Migrerer til V2

en: Please wait while we migrate your data to V2
nb_NO: Vennligst vent mens vi migrerer dataene dine til V2

en: This may take a few minutes...
nb_NO: Dette kan ta noen minutter...

en: Meanwhile do not close this window.
nb_NO: I mellomtiden, ikke lukk dette vinduet.

en: Mollie Settings
nb_NO: Mollie-innstillinger

en: API key:
nb_NO: API-nøkkel:

en: To get API key, Please Visit
nb_NO: For å få API-nøkkel, vennligst besøk

en: Mollie Developer Dashboard
nb_NO: Mollie utviklerdashboard

en: Step-
nb_NO: Trinn-

en: Clone Step
nb_NO: Klon trinn

en: Delete Step
nb_NO: Slett trinn

en: Add New Step
nb_NO: Legg til nytt trinn

en: Add Steps
nb_NO: Legg til trinn

en: Multi step settings
nb_NO: Innstillinger for flere trinn

en: All fields are required
nb_NO: Alle felt er obligatoriske

en: Saving Payment Setting...
nb_NO: Lagrer betalingsinnstilling...

en: Choose a unique name to identify this integration within your app.
nb_NO: Velg et unikt navn for å identifisere denne integrasjonen i appen din.

en: Login to you Mollie account (or create on if you haven't already).
nb_NO: Logg inn på Mollie-kontoen din (eller opprett en hvis du ikke allerede har gjort det).

en: Go to your Mollie Dashboard
nb_NO: Gå til Mollie-dashbordet ditt

en: and find the API section.
nb_NO: og finn API-delen.

en: Generate a new API key or use an existing one (you can use test API key for testing purposes). This key is required for authenticating API requests.
nb_NO: Generer en ny API-nøkkel eller bruk en eksisterende (du kan bruke test-API-nøkkel til testformål). Denne nøkkelen kreves for å autentisere API-forespørsler.

en: Copy the API key and paste it in the Bit Form
nb_NO: Kopier API-nøkkelen og lim den inn i Bit-skjemaets

en: field above.
nb_NO: felt ovenfor.

en: Then click on the
nb_NO: Klikk deretter på

en: button to save the settings.
nb_NO: knappen for å lagre innstillingene.

en: Please go to your form now and add a Mollie payment field.
nb_NO: Gå nå til skjemaet ditt og legg til et Mollie betalingsfelt.

en: Bit form Mollie Payment Gateway documentation
nb_NO: Bit Form Mollie Payment Gateway dokumentasjon

en: Login to you PayPal account (or create on if you haven't already).
nb_NO: Logg inn på PayPal-kontoen din (eller opprett en hvis du ikke allerede har gjort det).

en: Go to your PayPal Dashboard
nb_NO: Gå til PayPal-dashbordet ditt

en: Select Transaction Mode (Live or Sandbox).
nb_NO: Velg transaksjonsmodus (Live eller Sandbox).

en: Copy the
nb_NO: Kopier

en: from PayPal Dashboard and paste it in the Bit Form
nb_NO: fra PayPal-dashbordet og lim det inn i Bit-skjemaets

en: field above (you can use Sandbox or Live mode).
nb_NO: felt ovenfor (du kan bruke Sandbox- eller Live-modus).

en: Please go to your form now and add a PayPal payment field.
nb_NO: Gå nå til skjemaet ditt og legg til et PayPal betalingsfelt.

en: Bit form PayPal Payment Gateway documentation
nb_NO: Bit Form PayPal Payment Gateway dokumentasjon

en: PayPal Integrations Video
nb_NO: PayPal Integrasjonsvideo

en: Login to you Stripe account (or create on if you haven't already).
nb_NO: Logg inn på Stripe-kontoen din (eller opprett en hvis du ikke allerede har gjort det).

en: Go to your Stripe Dashboard
nb_NO: Gå til Stripe-dashbordet ditt

en: and find the API Key section.
nb_NO: og finn seksjonen for API-nøkkel.

en: from Stripe API Dashboard and paste it in the Bit Form
nb_NO: fra Stripe API-dashbordet og lim den inn i Bit-skjemaet

en: field above (you can use test API key for testing purposes).
nb_NO: feltet ovenfor (du kan bruke test-API-nøkkel til testformål).

en: Please go to your form now and add a Stripe payment field.
nb_NO: Vennligst gå til skjemaet ditt nå og legg til et Stripe-betalingsfelt.

en: Bit form Stripe Payment Gateway documentation
nb_NO: Bit-skjema Stripe betalingsgateway dokumentasjon

en: Stripe Integrations Video
nb_NO: Stripe integrasjonsvideo

en: Login to you Razorpay account (or create on if you haven't already).
nb_NO: Logg inn på Razorpay-kontoen din (eller opprett en hvis du ikke allerede har gjort det).

en: Go to your Razorpay Dashboard
nb_NO: Gå til Razorpay-dashbordet ditt

en: from Razorpay API Dashboard and paste it in the Bit Form
nb_NO: fra Razorpay API-dashbordet og lim den inn i Bit-skjemaet

en: Please go to your form now and add a Razorpay payment field.
nb_NO: Vennligst gå til skjemaet ditt nå og legg til et Razorpay-betalingsfelt.

en: Bit form Razorpay Payment Gateway documentation
nb_NO: Bit-skjema Razorpay betalingsgateway dokumentasjon

en: Razorpay Integrations Video
nb_NO: Razorpay integrasjonsvideo

en: Available Payment Gateways
nb_NO: Tilgjengelige betalingsgatewayer

en: Please click on the available payment gateway option for configuration.
nb_NO: Klikk på den tilgjengelige betalingsgateway-opsjonen for konfigurasjon.

en: Available on
nb_NO: Tilgjengelig på

en: Connected Accounts
nb_NO: Tilknyttede kontoer

en: Currently, no payment gateway has been connected.
nb_NO: Ingen betalingsgateway er tilkoblet for øyeblikket.

en: PayPal Settings
nb_NO: PayPal-innstillinger

en: Transaction Mode:
nb_NO: Transaksjonsmodus:

en: Client ID:
nb_NO: Klient-ID:

en: Client Secret:
nb_NO: Klienthemmelighet:

en: To get Client ID & Secret, Please Visit
nb_NO: For å få Klient-ID og Hemmelighet, vennligst besøk

en: PayPal Developer Dashboard
nb_NO: PayPal Utviklerdashboard

en: PDF Global Setting
nb_NO: PDF Globale Innstillinger

en: Available Font for PDF
nb_NO: Tilgjengelig skrifttype for PDF

en: PDF Templates
nb_NO: PDF-maler

en: How to setup PDF Templates:
nb_NO: Slik setter du opp PDF-maler:

en: PDF File Name
nb_NO: PDF-filnavn

en: PDF Password
nb_NO: PDF-passord

en: Static Password
nb_NO: Statisk passord

en: PDF Password Shortcode
nb_NO: PDF-passord kortkode

en: Allow Download (Link)
nb_NO: Tillat nedlasting (lenke)

en: All User
nb_NO: Alle brukere

en: Only Logged In User
nb_NO: Kun innloggede brukere

en: Download Link Shortcode
nb_NO: Nedlastingslenke kortkode

en: Override Default Settings
nb_NO: Overstyr standardinnstillinger

en: Paper Size
nb_NO: Papirstørrelse

en: Orientation
nb_NO: Retning

en: Portrait
nb_NO: Portrett

en: Landscape
nb_NO: Liggende

en: Font Family
nb_NO: Skrifttypefamilie

en: Font Size (Pixels)
nb_NO: Skriftstørrelse (piksler)

en: Watermark
nb_NO: Vannmerke

en: Watermark Text
nb_NO: Vannmerketekst

en: Watermark Image
nb_NO: Vannmerke-bilde

en: Position X (Units in millimeters)
nb_NO: Posisjon X (enheter i millimeter)

en: Position Y (Units in millimeters)
nb_NO: Posisjon Y (enheter i millimeter)

en: Show watermark behind the page content
nb_NO: Vis vannmerke bak sideinnholdet

en: Opacity (0-100)
nb_NO: Opasitet (0-100)

en: Language Direction
nb_NO: Språkretnning

en: Go to PDF Settings
nb_NO: Gå til PDF-innstillinger

en: Please configure PDF settings first.
nb_NO: Vennligst konfigurer PDF-innstillinger først.

en: Upload
nb_NO: Last opp

en: Image width
nb_NO: Bildebredde

en: Image height
nb_NO: Bildehøyde

en: Position X
nb_NO: Posisjon X

en: Position Y
nb_NO: Posisjon Y

en: Learn more about PDF Attachment
nb_NO: Lær mer om PDF-vedlegg

en: This global settings will be set as the default for any new PDF attachment generated from your forms.
nb_NO: Disse globale innstillingene vil settes som standard for alle nye PDF-vedlegg generert fra skjemaene dine.

en: Remember,
nb_NO: Husk,

en: If you haven't used PDFs yet, you'll need to click the "Save" button to apply these global PDF settings. You can also customize settings for a specific PDF template by accessing the PDF templates in your form settings.
nb_NO: Hvis du ikke har brukt PDF-er ennå, må du klikke på «Lagre»-knappen for å bruke disse globale PDF-innstillingene. Du kan også tilpasse innstillinger for en spesifikk PDF-mal ved å gå til PDF-malene i skjemaets innstillinger.

en: Please update your PHP version is 7.4 or higher.
nb_NO: Vennligst oppdater PHP-versjonen din til 7.4 eller høyere.

en: PHP extension is missing in your server. Please install it.
nb_NO: PHP-utvidelse mangler på serveren din. Vennligst installer den.

en: To use Arabic, Chinese, Japanese and Korean languages, you need to install additional fonts! Please navigate to the
nb_NO: For å bruke arabisk, kinesisk, japansk og koreansk må du installere tilleggsskrifter! Vennligst naviger til

en: tab to proceed.
nb_NO: fanen for å fortsette.

en: Copy Shortcode
nb_NO: Kopier kortkode

en: Embed
nb_NO: Legg inn

en: Razorpay Settings
nb_NO: Razorpay-innstillinger

en: API Secret:
nb_NO: API-hemmelighet:

en: To get API Key & Secret, Please Visit
nb_NO: For å få API-nøkkel og hemmelighet, vennligst besøk

en: Razorpay Dashboard
nb_NO: Razorpay-dashboard

en: Are you sure to delete this URL ?
nb_NO: Er du sikker på at du vil slette denne URL-en?

en: Select A Page:
nb_NO: Velg en side:

en: Custom Link
nb_NO: Egendefinert lenke

en: set Form Field
nb_NO: sett skjema felt

en: Select Form Field
nb_NO: Velg skjema felt

en: Add More Alternative URL
nb_NO: Legg til flere alternative URL-er

en: Filter Entries between Dates
nb_NO: Filtrer oppføringer mellom datoer

en: Filter
nb_NO: Filtrer

en: Search
nb_NO: Søk

en: report name cann't be empty
nb_NO: Rapportnavn kan ikke være tomt

en: Refresh
nb_NO: Oppdater

en: Premium Feature
nb_NO: Premium-funksjon

en: Buy Premium
nb_NO: Kjøp Premium

en: Are you sure to delete this report
nb_NO: Er du sikker på at du vil slette denne rapporten

en: Deleting ...
nb_NO: Sletter ...

en: Filter List
nb_NO: Filterliste

en: Search filters...
nb_NO: Søk filtre...

en: New Filter
nb_NO: Nytt filter

en: No matching filter found
nb_NO: Ingen samsvarende filter funnet

en: Equal
nb_NO: Lik

en: Not equal
nb_NO: Ikke lik

en: Not empty
nb_NO: Ikke tom

en: Start With
nb_NO: Starter med

en: End With
nb_NO: Slutter med

en: Not Start With
nb_NO: Starter ikke med

en: Not End With
nb_NO: Slutter ikke med

en: Not contains
nb_NO: Inneholder ikke

en: Contains
nb_NO: Inneholder

en: Contain All
nb_NO: Inneholder alle

en: Greater Than
nb_NO: Større enn

en: Less Than
nb_NO: Mindre enn

en: Greater Than or Equal
nb_NO: Større enn eller lik

en: Less Than or Equal
nb_NO: Mindre enn eller lik

en: Today
nb_NO: I dag

en: Till Today
nb_NO: Til i dag

en: Tomorrow
nb_NO: I morgen

en: Yesterday
nb_NO: I går

en: Till Yesterday
nb_NO: Til i går

en: Last 7 Days
nb_NO: Siste 7 dager

en: Last 30 Days
nb_NO: Siste 30 dager

en: Last 60 Days
nb_NO: Siste 60 dager

en: Last 90 Days
nb_NO: Siste 90 dager

en: Last 120 Days
nb_NO: Siste 120 dager

en: Next 7 Days
nb_NO: Neste 7 dager

en: Next 30 Days
nb_NO: Neste 30 dager

en: Next 60 Days
nb_NO: Neste 60 dager

en: Next 90 Days
nb_NO: Neste 90 dager

en: Next 120 Days
nb_NO: Neste 120 dager

en: Current Week
nb_NO: Denne uken

en: Next Week
nb_NO: Neste uke

en: Last Week
nb_NO: Forrige uke

en: Current Month
nb_NO: Denne måneden

en: Next Month
nb_NO: Neste måned

en: Last Month
nb_NO: Forrige måned

en: Current Year
nb_NO: Dette året

en: Next Year
nb_NO: Neste år

en: Last Year
nb_NO: Forrige år

en: Read entries
nb_NO: Leste oppføringer

en: Unread entries
nb_NO: Uleste oppføringer

en: Confirmed entries
nb_NO: Bekreftede oppføringer

en: Unconfirmed entries
nb_NO: Ubebekreftede oppføringer

en: Draft entries
nb_NO: Utkast til oppføringer

en: Logic
nb_NO: Logikk

en: OR
nb_NO: ELLER

en: AND
nb_NO: OG

en: ReCaptcha validation failed.
nb_NO: ReCaptcha-validering feilet.

en: The form has reached its maximum number of submissions.
nb_NO: Skjemaet har nådd maksimum antall innsendinger.

en: You have reached the maximum number of submissions allowed.
nb_NO: Du har nådd maksimum antall tillatte innsendinger.

en: You must be logged in.
nb_NO: Du må være logget inn.

en: Empty form cannot be submitted.
nb_NO: Tomt skjema kan ikke sendes inn.

en: Validate form input on focus lost
nb_NO: Valider skjemaopplysninger når fokus mistes

en: Allow single entry for each IP address
nb_NO: Tillat én innsending per IP-adresse

en: Require user to be logged in for submit form
nb_NO: Krev at brukeren er logget inn for å sende inn skjema

en: Prevent empty form submission
nb_NO: Forhindre innsending av tomt skjema

en: Disable entry storing in WordPress database
nb_NO: Deaktiver lagring av innsending i WordPress-database

en: Enable ReCaptcha V3
nb_NO: Aktiver ReCaptcha V3

en: Enable / Disable
nb_NO: Aktiver / Deaktiver

en: Hide ReCaptcha Badge
nb_NO: Skjul ReCaptcha-merke

en: Honeypot trap for bot
nb_NO: Honningfelle for bot

en: Manage Submission Limits (by count, time, or user)
nb_NO: Administrer innsendinggrenser (etter antall, tid eller bruker)

en: Limit By Submission Count
nb_NO: Begrens etter antall innsendinger

en: Submission Limit
nb_NO: Innsendingsgrense

en: Limit period type
nb_NO: Type begrensningsperiode

en: Limit By Per User
nb_NO: Begrens per bruker

en: User verify type
nb_NO: Brukerverifikasjonstype

en: Limit Form Submission Period
nb_NO: Begrens skjemaets innsendingperiode

en: Every Day
nb_NO: Hver dag

en: Friday
nb_NO: Fredag

en: Saturday
nb_NO: Lørdag

en: Sunday
nb_NO: Søndag

en: Monday
nb_NO: Mandag

en: Tuesday
nb_NO: Tirsdag

en: Wednesday
nb_NO: Onsdag

en: Thursday
nb_NO: Torsdag

en: From
nb_NO: Fra

en: To
nb_NO: Til

en: Time:
nb_NO: Tid:

en: Blocked IP list
nb_NO: Blokkert IP-liste

en: Add Blocked IP
nb_NO: Legg til blokkert IP

en: Allowed IP
nb_NO: Tillatt IP

en: By enabling this option only listed IP can submit this form.
nb_NO: Ved å aktivere dette alternativet kan kun listede IP-er sende inn dette skjemaet.

en: Add Allowed IP
nb_NO: Legg til tillatt IP

en: Capture Google Ads (Click ID)
nb_NO: Fang Google Ads (Klikk-ID)

en: Email sent successfully.
nb_NO: E-post sendt.

en: Sending...
nb_NO: Sender...

en: Email Test
nb_NO: E-posttest

en: To:
nb_NO: Til:

en: Message:
nb_NO: Melding:

en: Send Test Mail
nb_NO: Send testmail

en: Configuration
nb_NO: Konfigurasjon

en: Mail Test
nb_NO: Mail-test

en: SMTP config saved successfully.
nb_NO: SMTP-konfigurasjon lagret uten feil.

en: Learn more about SMTP configuration
nb_NO: Lær mer om SMTP-konfigurasjon

en: Enable SMTP
nb_NO: Aktiver SMTP

en: From Email Address
nb_NO: Fra e-postadresse

en: Some servers block emails if "From Email" differs from the authenticated (login) email— use the same email to ensure delivery.
nb_NO: Noen servere blokkerer e-poster hvis «Fra e-post» er forskjellig fra den autentiserte (påloggings) e-posten— bruk samme e-post for å sikre levering.

en: From Name
nb_NO: Fra navn

en: Reply-To Email Address
nb_NO: Svar-til e-postadresse

en: SMTP Host
nb_NO: SMTP-vert

en: Type of Encryption
nb_NO: Krypteringstype

en: SMTP Port
nb_NO: SMTP-port

en: SMTP Authentication
nb_NO: SMTP-autentisering

en: SMTP Username
nb_NO: SMTP-brukernavn

en: SMTP Password
nb_NO: SMTP-passord

en: Save Changes
nb_NO: Lagre endringer

en: Stripe Settings
nb_NO: Innstillinger for Stripe

en: Publishable key:
nb_NO: Publiserbar nøkkel:

en: Secret Key:
nb_NO: Hemmelig nøkkel:

en: To get Publishable key & Secret key, Please Visit
nb_NO: For å få Publiserbar nøkkel & Hemmelig nøkkel, vennligst besøk

en: Stripe Developer Dashboard
nb_NO: Stripe utviklerdashboard

en: Transparant
nb_NO: Transparent

en: Add Property
nb_NO: Legg til egenskap

en: Override theme and common styles
nb_NO: Overstyr tema og felles stiler

en: Multi Step Quick Tweaks
nb_NO: Flerstegs raske justeringer

en: Step Container
nb_NO: Stegbeholder

en: Step Header Wrapper
nb_NO: Stegheader-innpakning

en: Step Header
nb_NO: Stegheader

en: Step Header Label
nb_NO: Stegheader-etikett

en: Step Header Subtitle
nb_NO: Stegheader-undertekst

en: Step Wrapper
nb_NO: Steginnpakning

en: Step Progress Wrapper
nb_NO: Stegprogresjons-innpakning

en: Step Progress Bar
nb_NO: Stegprogresjonslinje

en: Step Content
nb_NO: Steginnhold

en: Step Button Wrapper
nb_NO: Stegknapp-innpakning

en: Step Button
nb_NO: Stegknapp

en: Step Label Prefix Icon
nb_NO: Stegetikett prefiksikon

en: Step Label Suffix Icon
nb_NO: Trinnetikett Suffix-ikon

en: Step Subtitle Prefix Icon
nb_NO: Trinnundertittel Prefiks-ikon

en: Step Subtitle Suffix Icon
nb_NO: Trinnundertittel Suffix-ikon

en: Previous Button Prefix Icon
nb_NO: Forrige knapp Prefiks-ikon

en: Previous Button Suffix Icon
nb_NO: Forrige knapp Suffix-ikon

en: Next Button Prefix Icon
nb_NO: Neste knapp Prefiks-ikon

en: Next Button Suffix Icon
nb_NO: Neste knapp Suffix-ikon

en: Theme Customization
nb_NO: Tema Tilpasning

en: Multi Step Customize
nb_NO: Multitrinn Tilpasning

en: Multi step quick tweaks is not available. this feature will coming soon.
nb_NO: Hurtigtilpasninger for multitrinn er ikke tilgjengelig. Denne funksjonen kommer snart.

en: Go to Theme Gallery Settings
nb_NO: Gå til Tema Galleri Innstillinger

en: Add important rule to all styles to override the conflicting styles in frontend.
nb_NO: Legg til viktig regel til alle stiler for å overstyre konflikterende stiler i frontend.

en: Add prefix to atomic class names to avoid conflicts.
nb_NO: Legg til prefiks til atomiske klassenavn for å unngå konflikter.

en: Transition
nb_NO: Overgang

en: Please setup your payment settings before using this template.
nb_NO: Vennligst konfigurer betalingsinnstillingene dine før du bruker denne malen.

en: Please setup your
nb_NO: Vennligst konfigurer din

en: Please update your Pro Plugin to the latest version (
nb_NO: Oppdater Pro-pluginen din til siste versjon (

en: this feature
nb_NO: denne funksjonen

en: New
nb_NO: Ny

en: Use Template
nb_NO: Bruk mal

en: Go to Payment Settings
nb_NO: Gå til betalingsinnstillinger

en: Search Template
nb_NO: Søk i mal

en: Import Form
nb_NO: Importer skjema

en: Search Result
nb_NO: Søkeresultat

en: No Template Found
nb_NO: Ingen mal funnet

en: Prefix Icon
nb_NO: Prefiksikon

en: Suffix Icon
nb_NO: Suffiksikon

en: Always (default)
nb_NO: Alltid (standard)

en: Interaction Only
nb_NO: Kun interaksjon

en: Container Class
nb_NO: Beholderklasse

en: Show Option Flag Image
nb_NO: Vis flagg for alternativbilde

en: Mollie Description is Required
nb_NO: Mollie-beskrivelse er påkrevd

en: Select Account
nb_NO: Velg konto

en: Razorpay Dynamic Amount Field is not Selected
nb_NO: Razorpay dynamisk beløpsfelt er ikke valgt

en: Rounded
nb_NO: Avrundet

en: No fields available
nb_NO: Ingen tilgjengelige felt

en: You haven’t added any fields to this form or step yet.
nb_NO: Du har ikke lagt til noen felt i dette skjemaet eller steget ennå.

en: Please add fields from the Form Fields panel.
nb_NO: Vennligst legg til felt fra panelet for skjema felt.

en: No field key provided
nb_NO: Ingen felt-nøkkel angitt

en: Advanced
nb_NO: Avansert

en: Conditional Logic
nb_NO: Betinget logikk

en: Individual Customize
nb_NO: Individuell tilpasning

en: Global Customize
nb_NO: Global tilpasning

en: Select Your Theme
nb_NO: Velg ditt tema

en: Reset
nb_NO: Tilbakestill

en: Import
nb_NO: Importer

en: Rename
nb_NO: Gi nytt navn

en: Reset Theme Style
nb_NO: Tilbakestill temastil

en: Update Theme Style
nb_NO: Oppdater temastil

en: Save as New Theme
nb_NO: Lagre som nytt tema

en: Click to Highlight Element in Builder
nb_NO: Klikk for å fremheve element i byggverktøyet

en: Enable Conditional Logic
nb_NO: Aktiver betinget logikk

en: Configure when this field should be shown or hidden
nb_NO: Konfigurer når dette feltet skal vises eller skjules

en: Hide
nb_NO: Skjul

en: Show
nb_NO: Vis

en: this field if
nb_NO: dette feltet hvis

en: And
nb_NO: Og

en: Or
nb_NO: Eller

en: Need Advanced Conditional Logic?
nb_NO: Trenger du avansert betinget logikk?

en: Switch now
nb_NO: Bytt nå

en: Theme Quick Tweaks
nb_NO: Raske justeringer av tema

en: Global Elements
nb_NO: Globale elementer

en: Multi-Step Elements
nb_NO: Elementer med flere trinn

en: Individual Elements
nb_NO: Individuelle elementer

en: found
nb_NO: funnet

en: Search fields..
nb_NO: Søk i felt..

en: Search results for:
nb_NO: Søkeresultater for:

en: No fields found
nb_NO: Ingen felt funnet

en: We couldn't find any fields matching
nb_NO: Vi kunne ikke finne noen felt som matcher

en: Try searching with different keywords
nb_NO: Prøv å søke med andre søkeord

en: Create New Theme
nb_NO: Opprett nytt tema

en: Click to upload
nb_NO: Klikk for å laste opp

en: or drag and drop
nb_NO: eller dra og slipp

en: Import from Form
nb_NO: Importer fra skjema

en: Import from File
nb_NO: Importer fra fil

en: Import Theme (Style)
nb_NO: Importer tema (stil)

en: Customize
nb_NO: Tilpass

en: Applied Styles
nb_NO: Brukte stiler

en: Your customizations apply only to this form's styling. To preserve changes, create or update a custom theme from the Options menu.
nb_NO: Dine tilpasninger gjelder kun for denne skjemaets stil. For å bevare endringene, opprett eller oppdater et egendefinert tema fra Valg-menyen.

en: App Themes
nb_NO: App-temaer

en: Custom Themes
nb_NO: Egendefinerte temaer

en: Please write form name
nb_NO: Vennligst skriv inn skjemaets navn

en: Search forms here...
nb_NO: Søk etter skjemaer her...

en: No forms found
nb_NO: Ingen skjemaer funnet

en: Search fields...
nb_NO: Søk i felt...

en: Clear search
nb_NO: Tøm søket

en: No fields available in this category
nb_NO: Ingen felt tilgjengelig i denne kategorien

en: Recent
nb_NO: Nylige

en: No fields found by your search keywords:
nb_NO: Ingen felt funnet med søkeordene dine:

en: fields found for
nb_NO: felt funnet for

en: Update Form
nb_NO: Oppdater skjema

en: Save Form
nb_NO: Lagre skjema

en: Please fix the errors
nb_NO: Vennligst rett feilene

en: Sorry
nb_NO: Beklager

en: Please add a submit button
nb_NO: Vennligst legg til en send-knapp

en: Choose/Drop your file (.json)
nb_NO: Velg/Dra filen din (.json)

en: Issue
nb_NO: Problem

en: Idea
nb_NO: Idé

en: Other
nb_NO: Annet

en: Upgrade to Pro
nb_NO: Oppgrader til Pro

en: This feature
nb_NO: Denne funksjonen

en: is available in Pro
nb_NO: er tilgjengelig i Pro

en: Thank you for using our product! We're sorry,
nb_NO: Takk for at du bruker produktet vårt! Vi beklager,

en: is not available in your plan.
nb_NO: er ikke tilgjengelig i planen din.

en: Please upgrade to the PRO plan to unlock all these awesome features.
nb_NO: Oppgrader til PRO-planen for å låse opp alle disse flotte funksjonene.

en: Try Demo
nb_NO: Prøv demo

en: Check out our
nb_NO: Sjekk ut vår

en: to see what can you do with Pro version.
nb_NO: for å se hva du kan gjøre med Pro-versjonen.

en: Available On Pro
nb_NO: Tilgjengelig i Pro

en: Do You want Deplicate these
nb_NO: Vil du duplisere disse

en: item
nb_NO: elementene

en: Disable
nb_NO: Deaktiver

en: Do you want to change these
nb_NO: Vil du endre disse

en: status
nb_NO: statusene

en: Are you sure to delete these
nb_NO: Er du sikker på at du vil slette disse

en: items
nb_NO: element

en: Row Selected
nb_NO: Rad valgt

en: Total Entries:
nb_NO: Totalt antall oppføringer:

en: Page
nb_NO: Side

en: of
nb_NO: av

en: No response from the server
nb_NO: Ingen respons fra serveren

en: Are you sure to delete this web hook?
nb_NO: Er du sikker på at du vil slette denne webhooken?

en: Add More Hook
nb_NO: Legg til flere hooks

en: Select One
nb_NO: Velg en

en: Click
nb_NO: Klikk

en: Readonly
nb_NO: Skrivebeskyttet

en: Writeable
nb_NO: Skrivbar

en: Not Required
nb_NO: Ikke påkrevd

en: Active List
nb_NO: Aktiv liste

en: Sub Title
nb_NO: Undertittel

en: Config Option
nb_NO: Konfigurasjonsvalg

en: Email Template:
nb_NO: E-postmal:

en: Select Email Template
nb_NO: Velg e-postmal

en: Add mail from address
nb_NO: Legg til avsenderadresse

en: From Mail
nb_NO: Fra e-post

en: Reply To
nb_NO: Svar til

en: PDF Attachment Template:
nb_NO: PDF-vedleggmal:

en: Select PDF Template
nb_NO: Velg PDF-mal

en: Field Actions
nb_NO: Felthandlinger

en: Integration
nb_NO: Integrasjon

en: Select Integation
nb_NO: Velg integrasjon

en: Logged In
nb_NO: Pålogget

en: Logged Out
nb_NO: Logget ut

en: Date Format
nb_NO: Datoformat

en: Meta Key
nb_NO: Meta-nøkkel

en: Query Param
nb_NO: Spørringsparameter

en: Redirect URL
nb_NO: Omdirigerings-URL

en: Select Page To Redirect
nb_NO: Velg side for omdirigering

en: Success Message
nb_NO: Suksessmelding

en: Select Message
nb_NO: Velg melding

en: Select Hooks to Call
nb_NO: Velg hooks som skal kalles

en: On Load
nb_NO: Ved lasting

en: On Field Input
nb_NO: Ved feltinndata

en: On Form Validate
nb_NO: Ved skjema-validering

en: On Form Submit
nb_NO: Ved innsending av skjema

en: Record Create/Edit
nb_NO: Opprett/rediger post

en: Record Create
nb_NO: Opprett post

en: Record Edit
nb_NO: Rediger post

en: Record Delete
nb_NO: Slett post

en: Always
nb_NO: Alltid

en: With Condition
nb_NO: Med betingelse

en: Conditional Logics
nb_NO: Betingede logikker

en: Add Conditional Logic
nb_NO: Legg til betinget logikk

en: UNLIMITED
nb_NO: UBEGRUNSET

en: Conditional logics execute according to the sequence of their logic groups. A group placed higher will have greater priority. To adjust the priority, simply drag and drop the logic groups as needed.
nb_NO: Betingede logikker utføres i henhold til rekkefølgen på deres logikkgrupper. En gruppe plassert høyere vil ha høyere prioritet. For å justere prioriteten, dra og slipp logikkgruppene etter behov.

en: Additional Actions
nb_NO: Ytterligere handlinger

en: Email Notification
nb_NO: E-postvarsel

en: Action Run When:
nb_NO: Handling kjøres når:

en: Action Effect:
nb_NO: Handlingseffekt:

en: Only on Form Load
nb_NO: Kun ved skjema-innlasting

en: Only on Field Input
nb_NO: Kun ved feltinndata

en: Only on Form Validate
nb_NO: Kun ved validering av skjema

en: Only on Form Submit
nb_NO: Kun ved innsending av skjema

en: Action Behaviour:
nb_NO: Handlingsatferd:

en: Condition
nb_NO: Betingelse

en: Forgot Password Fields
nb_NO: Glemt passord-felter

en: Redirect Page:
nb_NO: Omdirigeringsside:

en: Password reset email template
nb_NO: E-postmal for tilbakestilling av passord

en: Success Message:
nb_NO: Suksessmelding:

en: Login Fields
nb_NO: Innloggingsfelt

en: Success redirect Page:
nb_NO: Suksess omdirigeringsside:

en: Redirect page (already activated):
nb_NO: Omdirigeringsside (allerede aktivert):

en: Invalid redirect page:
nb_NO: Ugyldig omdirigeringsside:

en: Rejection Success redirect page:
nb_NO: Omdirigeringsside ved avvisning av suksess:

en: Activation success
nb_NO: Aktivering vellykket

en: Already activated account
nb_NO: Konto allerede aktivert

en: Invalid activation key
nb_NO: Ugyldig aktiveringsnøkkel

en: Reject Success Message
nb_NO: Avvisningssuksessmelding

en: If the Username and Password fields are blank then the user will take the value of the email field as the field and the password will be auto-generated.
nb_NO: Hvis brukernavn- og passordfeltene er tomme, vil brukeren få verdien fra e-postfeltet som brukernavn, og passordet vil bli generert automatisk.

en: Field Mappping
nb_NO: Feltkartlegging

en: User Fields
nb_NO: Brukerfelt

en: User Email Notification
nb_NO: E-postvarsel til bruker

en: Admin Email Notification
nb_NO: E-postvarsel til administrator

en: WP User Role
nb_NO: WP-brukerrolle

en: Success Messages
nb_NO: Suksessmeldinger

en: User Approval  Method:
nb_NO: Godkjenningsmetode for bruker:

en: Select approval method
nb_NO: Velg godkjenningsmetode

en: Auto Login After Registration
nb_NO: Automatisk innlogging etter registrering

en: Customize Email templates
nb_NO: Tilpass e-postmaler

en: Edit verification Messages/Redirect URL
nb_NO: Rediger verifiseringsmeldinger/omdirigerings-URL

en: User Meta Field Mappping
nb_NO: Kartlegging av brukerens metafelter

en: Meta Value
nb_NO: Metaverdi

en: Reset Password Fields
nb_NO: Tilbakestill passordfelt

en: Bit Form - Contact Form Builder Plugin for WordPress
nb_NO: Bit Form - kontaktskjema-plugin for WordPress

en: Contact Form
nb_NO: Kontaktskjema

en: Select a Form
nb_NO: Velg et skjema

en: Bitform block settings
nb_NO: Innstillinger for Bitform-blokk

en: Form settings
nb_NO: Skjemainnstillinger

en: Failed to change Form Status
nb_NO: Kunne ikke endre skjemastatus

en: Form Name
nb_NO: Skjemanavn

en: Entries
nb_NO: Innleveringer

en: Views
nb_NO: Visninger

en: Completion Rate
nb_NO: Fullføringsrate

en: Created
nb_NO: Opprettet

en: Edit Form
nb_NO: Rediger skjema

en: Data Table
nb_NO: Datatabell

en: Form Deleted Successfully
nb_NO: Skjema slettet

en: Duplicate...
nb_NO: Dupliser...

en: Exporting...
nb_NO: Eksporterer...

en: Are you sure to delete this form?
nb_NO: Er du sikker på at du vil slette dette skjemaet?

en: Are you sure to duplicate this form ?
nb_NO: Er du sikker på at du vil duplisere dette skjemaet?

en: Are you sure to export this form ?
nb_NO: Er du sikker på at du vil eksportere dette skjemaet?

en: Create a New Form
nb_NO: Opprett et nytt skjema

en: Create Form
nb_NO: Opprett skjema

en: General
nb_NO: Generelt

en: View Name
nb_NO: Visningsnavn

en: Edit Table
nb_NO: Rediger tabell

en: Table Deleted Successfully
nb_NO: Tabell slettet

en: Are you sure to delete this table?
nb_NO: Er du sikker på at du vil slette denne tabellen?

en: Create View
nb_NO: Opprett visning

en: Prevent Public View of Entries
nb_NO: Forhindre offentlig visning av oppføringer

en: (Allow only selected rules to View Entries)
nb_NO: (Tillat kun utvalgte regler å se oppføringer)

en: Allow Roles to view own entries
nb_NO: Tillat roller å se egne oppføringer

en: Allow Roles to view Other's entries
nb_NO: Tillat roller å se andres oppføringer

en: Allow Users to Edit Form Entries
nb_NO: Tillat brukere å redigere skjemainnlegg

en: Allow Roles to edit own entries
nb_NO: Tillat roller å redigere egne oppføringer

en: Allow Roles to edit Other's entries
nb_NO: Tillat roller å redigere andres oppføringer

en: By Roles
nb_NO: Etter roller

en: Selected User
nb_NO: Valgt bruker

en: Users
nb_NO: Brukere

en: Access Setting
nb_NO: Tilgangsinnstilling

en: Entry View
nb_NO: Oppføringsvisning

en: Entry Edit
nb_NO: Oppføringsredigering

en: Single Entry View
nb_NO: Visning av enkeltoppføring

en: Single Entry Details View
nb_NO: Detaljvisning av enkeltoppføring

en: All Submitted Response
nb_NO: Alle innsendte svar

en: Own Submitted Response
nb_NO: Egne innsendte svar

en: View List
nb_NO: Vis liste

en: Details Page
nb_NO: Detaljside

en: Details Page Styling
nb_NO: Detaljsidestil

en: Setting
nb_NO: Innstilling

en: Style
nb_NO: Stil

en: Table Caption
nb_NO: Tabelloverskrift

en: Column Mapping
nb_NO: Kolonnekartlegging

en: Column Header
nb_NO: Kolonneoverskrift

en: Column Width
nb_NO: Kollonnebredde

en: Form Field
nb_NO: Skjemafelt

en: Action Column
nb_NO: Handlingskolonne

en: Column Title
nb_NO: Kolonnetittel

en: Edit Button
nb_NO: Redigeringsknapp

en: Custom Page
nb_NO: Egendefinert side

en: View Button
nb_NO: Visningsknapp

en: Redirect Link
nb_NO: Omdirigeringslenke

en: Caption
nb_NO: Bildetekst

en: Table Even Row
nb_NO: Tabell jevn rad

en: Table Odd Row
nb_NO: Tabell ujevn rad

en: Page Select Box
nb_NO: Sidesvelger

en: Pagination Button
nb_NO: Paginering knapp

en: Search Box
nb_NO: Søkeboks

en: Table
nb_NO: Tabell

en: Table Rows
nb_NO: Tabellrader

en: Background color
nb_NO: Bakgrunnsfarge

en: Font Weight
nb_NO: Skriftvekt

en: Font Style
nb_NO: Skriftstil

en: Table Wrapper
nb_NO: Tabellinnpakker

en: Welcome to Bit Form Views (Beta)
nb_NO: Velkommen til Bit Form Views (Beta)

en: Create First View
nb_NO: Opprett første visning

en: Professional & Easy To Use WordPress Form Builder
nb_NO: Profesjonell og lett å bruke WordPress-skjemaer

en: Drag and Drop WordPress Form Builder will allow you to build any kind of forms for WordPress website that you can imagine. The Professional design of Bit Form keeps all the tools right where you want them! You can make integration among various CRM and application with no zero experience.
nb_NO: Dra og slipp WordPress-skjemaer lar deg bygge alle typer skjemaer for WordPress-nettstedet ditt som du kan tenke deg. Den profesjonelle utformingen av Bit Form holder alle verktøyene akkurat der du vil ha dem! Du kan integrere med ulike CRM og applikasjoner uten noen erfaring.

en: Explore our extensive documentation. From beginners to developers - everyone will get an answer
nb_NO: Utforsk vår omfattende dokumentasjon. Fra nybegynnere til utviklere - alle vil finne svar

en: here
nb_NO: her

en: In Bit Apps, we provide all kind product support for any types of customer, it doesn't matter FREE or PRO user. We actively provide support through Email and Live Chat. Our support team is always ready to help you. We are here to answer your questions and help you with any issues you may have.
nb_NO: I Bit Apps tilbyr vi all slags produktsupport for alle typer kunder, det spiller ingen rolle om du er GRATIS- eller PRO-bruker. Vi gir aktivt support via e-post og live chat. Vårt supportteam er alltid klart til å hjelpe deg. Vi er her for å svare på spørsmålene dine og hjelpe deg med eventuelle problemer.

en: Facebook support group
nb_NO: Facebook supportgruppe

en: YouTube channel
nb_NO: YouTube-kanal

en: Chat here
nb_NO: Chat her

en: Rate us on WordPress
nb_NO: Gi oss en vurdering på WordPress

en: Lost In Space
nb_NO: Tapt i verdensrommet

en: Redirecting Home in
nb_NO: Omdirigerer hjem om

en: Go Home
nb_NO: Gå hjem

en: Warning
nb_NO: Advarsel

en: Are you sure you want to leave the form? Unsaved data will be lost.
nb_NO: Er du sikker på at du vil forlate skjemaet? Lagrede data vil gå tapt.

en: Okay
nb_NO: OK

en: Are you sure you want to switch forms? Unsaved data will be lost.
nb_NO: Er du sikker på at du vil bytte skjema? Lagrede data vil gå tapt.

en: Switch Form
nb_NO: Bytt skjema

en: Are you sure to duplicate this entry?
nb_NO: Er du sikker på at du vil duplisere denne oppføringen?

en: View Repeater Data
nb_NO: Vis repeater-data

en: Entry Details #
nb_NO: Oppføringsdetaljer #

en: Data Views & Edit
nb_NO: Datavisninger og rediger

en: View Analytics Report
nb_NO: Vis analyse-rapport

en: No Entry Found.
nb_NO: Ingen oppføring funnet.

en: Form Settings
nb_NO: Skjema-innstillinger

en: Conversational Form
nb_NO: Samtaleskjema

en: Landing Form
nb_NO: Landingsskjema

en: WP Auth
nb_NO: WP-autentisering

en: Entries are loading...
nb_NO: Oppføringer lastes...

en: Advance Field Wise Report
nb_NO: Avansert feltvis rapport

en: Please select fields to view reports individually
nb_NO: Velg felt for å se rapporter individuelt

en: Thank you for using Bit Form. If you like the plugin, please give us a
nb_NO: Takk for at du bruker Bit Form. Hvis du liker pluginen, vennligst gi oss en

en: review
nb_NO: anmeldelse

en: on WordPress.org to help us spread more.
nb_NO: på WordPress.org for å hjelpe oss med å spre mer.

en: Filter Options
nb_NO: Filteralternativer

en: All filters below will get entries based on analytics report
nb_NO: Alle filtre nedenfor vil hente oppføringer basert på analyse-rapport

en: Filter by Date
nb_NO: Filtrer etter dato

en: Entry Status
nb_NO: Oppføringsstatus

en: Select Fields for Report:
nb_NO: Velg felt for rapport:

en: Other Info
nb_NO: Annen info

en: Total Entry:
nb_NO: Totalt antall oppføringer:

en: Loading...
nb_NO: Laster...

en: Printing...
nb_NO: Skriver ut...

en: Print Report
nb_NO: Skriv ut rapport

en: Welcome to Bit Form
nb_NO: Velkommen til Bit Form

en: Thank you for installing Bit Form.
nb_NO: Takk for at du installerte Bit Form.

en: Modern Form builder and database management  system
nb_NO: Moderne skjemaerbygger og databasesystem

en: for Wordpress
nb_NO: for WordPress

en: Create First Form
nb_NO: Opprett første skjema

en: Add More +
nb_NO: Legg til flere +

en: Country Field available in Pro version of Bit Form.
nb_NO: Landfelt tilgjengelig i Pro-versjonen av Bit Form.

en: You can use either ReCaptcha-V2 or ReCaptcha-V3 in a form. to use ReCaptcha-V2 disable the ReCaptcha-V3 from the Form Settings.
nb_NO: Du kan bruke enten ReCaptcha-V2 eller ReCaptcha-V3 i et skjema. For å bruke ReCaptcha-V2, deaktiver ReCaptcha-V3 i Skjema-innstillingene.

en: <p style="font-size: 16px">To use reCaptchav2, you must set Site Key and Secret Key from <a href="
nb_NO: <p style="font-size: 16px">For å bruke reCaptchav2, må du sette Nettstedsnøkkel og Hemmelig Nøkkel fra <a href="

en: <p style="font-size: 16px">To use Turnstile, you must set Site Key and Secret Key from <a href="
nb_NO: <p style="font-size: 16px">For å bruke Turnstile, må du sette Nettstedsnøkkel og Hemmelig Nøkkel fra <a href="

en: <p style="font-size: 16px">To use hCaptcha, you must set Site Key and Secret Key from <a href="
nb_NO: <p style="font-size: 16px">For å bruke hCaptcha, må du sette Nettstedsnøkkel og Hemmelig Nøkkel fra <a href="

en: You cannot add more than one
nb_NO: Du kan ikke legge til mer enn én

en: Save Draft Button available in Pro version of Bit Form.
nb_NO: Lagre utkast-knapp tilgjengelig i Pro-versjonen av Bit Form.

en: You cannot add
nb_NO: Du kan ikke legge til

en: <p style="font-size: 16px">To use
nb_NO: <p style="font-size: 16px">For å bruke

en: Change
nb_NO: Endre

en: Not Equal
nb_NO: Ikke lik

en: Is Null
nb_NO: Er tom

en: Is Not Null
nb_NO: Er ikke tom

en: Contain
nb_NO: Inneholder

en: Not Contain
nb_NO: Inneholder ikke

en: Between
nb_NO: Mellom

en: On Click
nb_NO: Ved klikk

en: Advanced File Upload Field
nb_NO: Avansert filopplastingsfelt

en: PayPal Payment Field
nb_NO: PayPal betalingsfelt

en: Razorpay Payment Field
nb_NO: Razorpay betalingsfelt

en: Stripe Payment Field
nb_NO: Stripe betalingsfelt

en: Mollie Payment Field
nb_NO: Mollie betalingsfelt

en: Default Value
nb_NO: Standardverdi

en: Suggestions
nb_NO: Forslag

en: Input Mode
nb_NO: Inndata-modus

en: Read Only
nb_NO: Skrivebeskyttet

en: User Unique
nb_NO: Unik for bruker

en: Input Validation
nb_NO: Inndatavalkidering

en: Maximum Option Validation
nb_NO: Maksimumsvalidering for valg

en: Minimum Option Validation
nb_NO: Minimumsvalidering for valg

en: Option Column
nb_NO: Valgkolonne

en: Other Option
nb_NO: Annet valg

en: Search Placeholder Modify
nb_NO: Endre søkeplassholder

en: Selected Option Image
nb_NO: Valgt bilde for valg

en: Showing Selected Option Image
nb_NO: Viser valgt bilde for valg

en: Option Icon/Image
nb_NO: Valgikon/bilde

en: Showing Icon/Image in option
nb_NO: Viser ikon/bilde i valg

en: Minimum and Maximum Option
nb_NO: Minimums- og maksimumsvalg

en: Minimum and Maximum Option validation
nb_NO: Validering av minimums- og maksimumsvalg

en: List Height
nb_NO: Listehøyde

en: Option List Height
nb_NO: Høyde på valglisten

en: Detect Country by IP
nb_NO: Oppdag land via IP

en: Detect Country by Geo Location
nb_NO: Oppdag land via geolokasjon

en: Multiple Option List
nb_NO: Flervalgsalternativliste

en: Minimum and Maximum Value
nb_NO: Minimums- og maksimumsverdi

en: Minimum and Maximum Value Validation
nb_NO: Validering av minimums- og maksimumsverdi

en: Country Not Found Text Modify
nb_NO: Endre tekst for land ikke funnet

en: Currency Not Found Text Modify
nb_NO: Endre tekst for valuta ikke funnet

en: Modification of File Select Status
nb_NO: Endring av filvalgstatus

en: Show Max Size
nb_NO: Vis maks størrelse

en: Individual Style
nb_NO: Individuell stil

en: Individual Field Styling
nb_NO: Individuell feltstil

en: Custom Class & Attribute
nb_NO: Egendefinert klasse og attributt

en: Custom Classes and Attributes
nb_NO: Egendefinerte klasser og attributter

en: Custom JS and CSS Editor
nb_NO: Egendefinert JS- og CSS-editor

en: Custom JS and CSS Code Editor
nb_NO: Egendefinert JS- og CSS-kodeeditor

en: Breakpoint Modification
nb_NO: Endring av brytpunkt

en: Breakpoint width size modification
nb_NO: Endring av breddestørrelse på brytpunkt

en: Form Width Modification
nb_NO: Endring av skjemaets bredde

en: Field Clone
nb_NO: Feltkloning

en: Field Cloning
nb_NO: Kloning av felt

en: Disable Entry Storing
nb_NO: Deaktiver lagring av oppføring

en: Capture Google Ads Click
nb_NO: Fang Google Ads-klikk

en: Login User
nb_NO: Logg inn bruker

en: Empty Submission
nb_NO: Tom innsending

en: Allowed IP List
nb_NO: Tillatt IP-liste

en: Blocked IP
nb_NO: Blokkert IP

en: Blocked IP List
nb_NO: Blokkert IP-liste

en: Entry Limit
nb_NO: Begrensning for oppføringer

en: Single Entry for each IP
nb_NO: Én oppføring per IP

en: Form Entry Edit
nb_NO: Redigeringsoppføring for skjema

en: Honeypot trap
nb_NO: Honeypot-felle

en: Snackbar Message
nb_NO: Snackbar-melding

en: Modal Message
nb_NO: Modal melding

en: Rating Icon
nb_NO: Vurderingsikon

en: Rating Message on Hover
nb_NO: Vurderingsmelding ved hover

en: Rating Message on Select
nb_NO: Vurderingsmelding ved valg

en: PDF Template
nb_NO: PDF-mal

en: Custom Theme Feature
nb_NO: Egendefinert tema-funksjon

en: Name is the unique identifier for the field. It is used to reference the field in the form submission data.
nb_NO: Navnet er den unike identifikatoren for feltet. Det brukes for å referere til feltet i skjemaets innsendingdata.

en: Label is the title of the field that appears above or beside the field. You can show or hide the field label by toggling this option.
nb_NO: Etiketten er tittelen på feltet som vises over eller ved siden av feltet. Du kan vise eller skjule feltetiketten ved å slå denne funksjonen av eller på.

en: Autocomplete allows you to specify what type of automated assistance the browser should provide for filling out the field, <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Attributes/autocomplete'>Learn more</a>
nb_NO: Autofullfør lar deg spesifisere hvilken type automatisert assistanse nettleseren skal gi for utfylling av feltet, <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Attributes/autocomplete'>Lær mer</a>

en: Admin Label is the title of the field that will be used as an alternative reference throughout the dashboard. You can toggle this option to use or disable the admin label.
nb_NO: Adminetikett er tittelen på feltet som vil bli brukt som en alternativ referanse gjennom hele dashbordet. Du kan slå denne innstillingen av eller på for å bruke eller deaktivere adminetiketten.

en: Subtitle is an optional description that appears under the Field Label. You can show or hide the field subtitle by toggling this option.
nb_NO: Undertittel er en valgfri beskrivelse som vises under feltetiketten. Du kan vise eller skjule undertittelen ved å slå denne innstillingen av eller på.

en: Helper Text is an optional text that appears beneath the field to provide additional information to the user. You can show or hide the helper text by toggling this option.
nb_NO: Hjelpetekst er en valgfri tekst som vises under feltet for å gi brukeren ekstra informasjon. Du kan vise eller skjule hjelpeteksten ved å slå denne innstillingen av eller på.

en: Default Value is the initial value that will appear in the field. You can show or hide the default value by toggling this option.
nb_NO: Standardverdi er den opprinnelige verdien som vises i feltet. Du kan vise eller skjule standardverdien ved å slå denne innstillingen av eller på.

en: Suggestions allows you to add a custom suggestion list that will display suggestions as the user types in the input field.
nb_NO: Forslag lar deg legge til en egendefinert forslagliste som vil vise forslag mens brukeren skriver i inndatafeltet.

en: Placeholder is the text that appears inside the field before your user enters their own content. You can show or hide the field placeholder by toggling this option.
nb_NO: Plassholder er teksten som vises inne i feltet før brukeren skriver inn sitt eget innhold. Du kan vise eller skjule plassholderen ved å slå denne innstillingen av eller på.

en: This allows browser to display an appropriate virtual keyboard if needed. <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Global_attributes/inputmode'>Learn more</a>
nb_NO: Dette gjør at nettleseren kan vise et passende virtuelt tastatur om nødvendig. <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Global_attributes/inputmode'>Lær mer</a>

en: Input Mask allows you to specify a pattern for the input field, helping users enter data in the correct format.<a target='_blank' href='https://bit-form.com/wp-docs/form-fields/bit-form-input-mask/'>Learn more</a>
nb_NO: Inndatamaske lar deg spesifisere et mønster for inndatafeltet, og hjelper brukere med å skrive inn data i riktig format.<a target='_blank' href='https://bit-form.com/wp-docs/form-fields/bit-form-input-mask/'>Lær mer</a>

en: Set a regular expression pattern that the input value should match for the field.
nb_NO: Angi et regulært uttrykksmønster som inndateverdien skal samsvare med for feltet.

en: This allows to make the field mandatory for users to fill out before submitting the form. You can toggle this option to use or disable the required.
nb_NO: Dette gjør feltet obligatorisk å fylle ut før skjemaet kan sendes inn. Du kan slå denne innstillingen av eller på for å bruke eller deaktivere obligatorisk.

en: The hide field feature allows you to hide the field from the user on the form. You can toggle this option to show or hide the field.
nb_NO: Skjul-felt-funksjonen lar deg skjule feltet for brukeren på skjemaet. Du kan slå denne innstillingen av eller på for å vise eller skjule feltet.

en: The reverse button feature allows to reverse the clear and undo button. You can toggle this option to reverse clear and undo button.
nb_NO: Funksjonen for reverseringsknapp lar deg bytte om på klar- og angre-knappen. Du kan slå denne innstillingen av eller på for å bytte om klar- og angre-knappen.

en: Readonly feature allows you to set a field as read-only, meaning that users will not be able to edit the content of that field. You can toggle this option to enable or disable the setting.
nb_NO: Skrivebeskyttet-funksjonen lar deg sette et felt som skrivebeskyttet, noe som betyr at brukere ikke kan redigere innholdet i det feltet. Du kan slå denne innstillingen av eller på for å aktivere eller deaktivere innstillingen.

en: Disabling a field prevents users from interacting with it or entering data. You can toggle this option to enable or disable the field as needed.
nb_NO: Deaktivering av et felt hindrer brukere fra å interagere med det eller skrive inn data. Du kan slå denne innstillingen av eller på for å aktivere eller deaktivere feltet etter behov.

en: Enabling this option will check from the submitted entries whether its value is duplicate.
nb_NO: Å aktivere denne innstillingen vil sjekke om verdien er duplikat blant innsendte oppføringer.

en: Enabling this option will check from your WordPress user database whether its value is duplicate.
nb_NO: Å aktivere denne innstillingen vil sjekke om verdien er duplikat i WordPress-brukerdatabasen din.

en: Stripe provide a variety of themes for the payment form. You can choose the theme that best suits theme your payment form. <a target="_blank" href="https://stripe.com/docs/elements/appearance-api">Learn more</a>
nb_NO: Stripe tilbyr en rekke temaer for betalingsskjemaet. Du kan velge temaet som passer best for betalingsskjemaet ditt. <a target="_blank" href="https://stripe.com/docs/elements/appearance-api">Lær mer</a>

en: Stripe provide minimum or maximum amount for different payment method type and currency. <a target='_blank' href='https://stripe.com/docs/currencies#minimum-and-maximum-charge-amounts'>learn more</a>
nb_NO: Stripe angir minimums- og maksimumsbeløp for ulike betalingsmetoder og valutaer. <a target='_blank' href='https://stripe.com/docs/currencies#minimum-and-maximum-charge-amounts'>lær mer</a>

en: Allows you to preset the language to be used in the hosted payment pages shown to the consumer. This option is Optional. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/v2/payments-api/create-payment#:~:text=locale,OPTIONAL,-Allows%20you%20to'>learn more</a>
nb_NO: Lar deg forhåndsinnstille språket som skal brukes på de hostede betalingssidene som vises til forbrukeren. Denne innstillingen er valgfri. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/v2/payments-api/create-payment#:~:text=locale,OPTIONAL,-Allows%20you%20to'>lær mer</a>

en: Mollie provide a description for the payment. This option is required. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/create-payment#:~:text=Body%20Params-,description,required,-The%20description%20of'>learn more</a>. and also you add field value in this description. e.g: This Payment from Name: ${field_key}
nb_NO: Mollie krever en beskrivelse for betalingen. Dette alternativet er påkrevd. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/create-payment#:~:text=Body%20Params-,description,required,-The%20description%20of'>lær mer</a>. og du kan også legge til feltverdi i denne beskrivelsen. f.eks: Denne betalingen fra Navn: ${field_key}

en: You can add or remove Undo button form Signature Field. You can toggle this option to add or remove the Undo button.
nb_NO: Du kan legge til eller fjerne Angre-knappen fra signaturfeltet. Du kan veksle dette alternativet for å legge til eller fjerne Angre-knappen.

en: You can add or remove Clear button form Signature Field. You can toggle this option to add or remove the Clear button.
nb_NO: Du kan legge til eller fjerne Tøm-knappen fra signaturfeltet. Du kan veksle dette alternativet for å legge til eller fjerne Tøm-knappen.

en: This allows to show the rating message on hover. You can toggle this option to show or hide the rating message on hover.
nb_NO: Dette gjør at vurderingsmeldingen vises ved hover. Du kan veksle dette alternativet for å vise eller skjule vurderingsmeldingen ved hover.

en: This allows to show the rating message on rating selected. You can toggle this option to show or hide the rating message on rating selected.
nb_NO: Dette gjør at vurderingsmeldingen vises når vurdering er valgt. Du kan veksle dette alternativet for å vise eller skjule vurderingsmeldingen når vurdering er valgt.

en: By enabling this feature, you will enable to select multiple image.
nb_NO: Ved å aktivere denne funksjonen, kan du velge flere bilder.

en: By enabling this feature, you will be hide image label.
nb_NO: Ved å aktivere denne funksjonen, vil bildetiketten skjules.

en: This allows to show the header icon. You can toggle this option to show or hide the header icon.
nb_NO: Dette gjør at toppikonet vises. Du kan veksle dette alternativet for å vise eller skjule toppikonet.

en: This allows to show the stem button settings. You can toggle this option to show or hide the stem button settings.
nb_NO: Dette gjør at innstillingen for stamme-knappen vises. Du kan veksle dette alternativet for å vise eller skjule innstillingen for stamme-knappen.

en: This allows to show the step label. You can toggle this option to show or hide the step label.
nb_NO: Dette gjør at stegetiketten vises. Du kan veksle dette alternativet for å vise eller skjule stegetiketten.

en: This allows to show the step subtitle. You can toggle this option to show or hide the step subtitle.
nb_NO: Dette gjør at undertittelen til steget vises. Du kan veksle dette alternativet for å vise eller skjule undertittelen til steget.

en: Container Class allows you to add custom CSS classes to the field container. You can use this to apply custom styles to the field wrapper.
nb_NO: Containerklasse lar deg legge til egendefinerte CSS-klasser til feltbeholderen. Du kan bruke dette for å bruke egendefinerte stiler på feltinnpakningen.

en: Allow only one entry for each IP address.
nb_NO: Tillat kun én innsending per IP-adresse.

en: Allow only logged in users to submit the form.
nb_NO: Tillat kun påloggede brukere å sende inn skjemaet.

en: This will prevent empty form submission.
nb_NO: Dette vil forhindre tom innsending av skjema.

en: This will validate the field when the user leaves the field.
nb_NO: Dette vil validere feltet når brukeren forlater feltet.

en: This will disable storing the user entry in the database.
nb_NO: Dette vil deaktivere lagring av brukerens innsending i databasen.

en: This will enable reCAPTCHA v3.
nb_NO: Dette vil aktivere reCAPTCHA v3.

en: This will limit the number of entries.
nb_NO: Dette vil begrense antall innsendinger.

en: this will limit the form submission for specific period.
nb_NO: Dette vil begrense innsending av skjemaet til en spesifikk periode.

en: This will block the specific IP address from submitting the form.
nb_NO: Dette vil blokkere den spesifikke IP-adressen fra å sende inn skjemaet.

en: This will allow the specific IP address to submit the form.
nb_NO: Dette vil tillate den spesifikke IP-adressen å sende inn skjemaet.

en: This will enable Google Ads conversion tracking.
nb_NO: Dette vil aktivere konverteringssporing for Google Ads.

en: How to Configure Confirmation Message/Redirect page
nb_NO: Hvordan konfigurere bekreftelsesmelding/omdirigeringsside

en: How to Configure Conditional Logic
nb_NO: Hvordan konfigurere betinget logikk

en: How to enable Conversational Form
nb_NO: Hvordan aktivere Konversasjonsform

en: How to Setup Integrations
nb_NO: Hvordan sette opp integrasjoner

en: How to Configure Email Templates
nb_NO: Hvordan konfigurere e-postmaler

en: How to Setup ACF integration
nb_NO: Hvordan sette opp ACF-integrasjon

en: How to Setup ActiveCampaign integration
nb_NO: Hvordan sette opp ActiveCampaign-integrasjon

en: How to Setup Acumbamail integration
nb_NO: Hvordan sette opp Acumbamail-integrasjon

en: How to Setup Autonami integration
nb_NO: Hvordan sette opp Autonami-integrasjon

en: How to Setup Dropbox integration
nb_NO: Hvordan sette opp Dropbox-integrasjon

en: How to Setup Elastic Email Integration
nb_NO: Hvordan sette opp Elastic Email-integrasjon

en: How to Setup Encharge integration
nb_NO: Hvordan sette opp Encharge-integrasjon

en: How to Setup Fluent-CRM integration
nb_NO: Hvordan sette opp Fluent-CRM-integrasjon

en: How to Setup Google Sheets integration
nb_NO: Hvordan sette opp Google Sheets-integrasjon

en: How to Setup Integrately integration
nb_NO: Hvordan sette opp Integrately-integrasjon

en: How to Setup Integromat integration
nb_NO: Hvordan sette opp Integromat-integrasjon

en: How to Setup MailChamp integration
nb_NO: Hvordan sette opp MailChamp-integrasjon

en: How to Setup MailPoet integration
nb_NO: Hvordan sette opp MailPoet-integrasjon

en: How to Setup MailerLite integration
nb_NO: Hvordan sette opp MailerLite-integrasjon

en: How to Setup MetaBox integration
nb_NO: Hvordan sette opp MetaBox-integrasjon

en: How to Setup Pabbly integration
nb_NO: Hvordan sette opp Pabbly-integrasjon

en: How to Setup Pods integration
nb_NO: Hvordan sette opp Pods-integrasjon

en: How to Setup Brevo(SendinBlue) integration
nb_NO: Hvordan sette opp Brevo (SendinBlue)-integrasjon

en: How to Setup Telegram integration
nb_NO: Hvordan sette opp Telegram-integrasjon

en: How to Setup WooCommerce integration
nb_NO: Hvordan sette opp WooCommerce-integrasjon

en: How to Setup Zapier integration
nb_NO: Hvordan sette opp Zapier-integrasjon

en: How to Setup Zoho Analytics integration
nb_NO: Hvordan sette opp Zoho Analytics-integrasjon

en: How to Setup Zoho Bigin integration
nb_NO: Hvordan sette opp Zoho Bigin-integrasjon

en: How to Setup Zoho Campaigns integration
nb_NO: Hvordan sette opp Zoho Campaigns-integrasjon

en: How to Setup Zoho Creator integration
nb_NO: Hvordan sette opp Zoho Creator-integrasjon

en: How to Setup Zoho-CRM integration
nb_NO: Hvordan sette opp Zoho CRM-integrasjon

en: How to Setup Zoho Desk integration
nb_NO: Hvordan sette opp Zoho Desk-integrasjon

en: How to Setup Zoho Flow integration
nb_NO: Hvordan sette opp Zoho Flow-integrasjon

en: How to Setup Zoho Mail integration
nb_NO: Hvordan sette opp Zoho Mail-integrasjon

en: How to Setup Zoho Marketing Hub integration
nb_NO: Hvordan sette opp Zoho Marketing Hub-integrasjon

en: How to Setup Zoho Projects integration
nb_NO: Hvordan sette opp Zoho Projects-integrasjon

en: How to Setup Zoho Recruit integration
nb_NO: Hvordan sette opp Zoho Recruit-integrasjon

en: How to Setup Zoho Sheet integration
nb_NO: Hvordan sette opp Zoho Sheet-integrasjon

en: How to Setup Zoho Sign integration
nb_NO: Hvordan sette opp Zoho Sign-integrasjon

en: How to Setup Zoho Work Drive integration
nb_NO: Hvordan sette opp Zoho Work Drive-integrasjon

en: How to Configure Double Opt-In
nb_NO: Hvordan konfigurere dobbelt opt-in

en: How to Configure Form Abandonment
nb_NO: Hvordan konfigurere skjemaavbrytelse

en: How to Configure PDF Template
nb_NO: Hvordan konfigurere PDF-mal

en: How to Setup FlowMattic integration
nb_NO: Hvordan sette opp FlowMattic-integrasjon

en: How to Setup AutomatorWP integration
nb_NO: Hvordan sette opp AutomatorWP-integrasjon

en: How to Setup Uncanny Automator integration
nb_NO: Hvordan sette opp Uncanny Automator-integrasjon

en: How to Setup Automate Hub by Sperse.IO integration
nb_NO: Hvordan sette opp Automate Hub av Sperse.IO-integrasjon

en: How to Setup Thrive Automator integration
nb_NO: Hvordan sette opp Thrive Automator-integrasjon

en: How to Setup WP Webhooks integration
nb_NO: Hvordan sette opp WP Webhooks-integrasjon

en: How to Setup Advanced Form Integration
nb_NO: Hvordan sette opp avansert skjema-integrasjon

en: How to Setup IFTTT integration
nb_NO: Hvordan sette opp IFTTT-integrasjon

en: How to Setup n8n.io integration
nb_NO: Hvordan sette opp n8n.io-integrasjon

en: How to Setup Sure Triggers integration
nb_NO: Hvordan sette opp Sure Triggers-integrasjon

en: How to Configure WP User Registration
nb_NO: Hvordan konfigurere WP-brukerregistrering

en: Allow Only logged in users to view all entries
nb_NO: Tillat kun innloggede brukere å se alle oppføringer

en: Allow logged in users to edit form entries
nb_NO: Tillat innloggede brukere å redigere skjemaoppføringer

en: Allow to Configure Global Validation Message
nb_NO: Tillat å konfigurere global valideringsmelding

en: How to add Custom CSS/JS
nb_NO: Hvordan legge til egendefinert CSS/JS
