Bit Form 3.0.0 - en to lv translation catalogue (2642 entries)

note: Description of the plugin
en: Contact Form Builder Plugin: Multi Step Contact Form, Payment Form, Custom Contact Form Plugin by Bit Form
lv: Kontaktu formas veidotāja spraudnis: daudzpakāpju kontaktu forma, maksājumu forma, pielāgots kontaktu formas spraudnis no Bit Form

note: Author of the plugin
en: Contact Form Builder - Bit Form
lv: Kontaktu formas veidotājs - Bit Form

en: Token expired
lv: Žetons ir beidzies

en: No Integration Found
lv: Nav atrasta integrācija

en: No Connected App Found
lv: Nav atrasta savienota lietotne

en: Some of the test fields are empty or an invalid email supplied
lv: Daži testa lauki ir tukši vai ievadīta nederīga e-pasta adrese

en: Migration Complete
lv: Migrācija pabeigta

en: Invalid file type
lv: Nederīgs faila tips

en: Invalid form id
lv: Nederīgs formas ID

en: Meta Box must be activated!
lv: Meta Box jāaktivizē!

en: Conversational CSS Saved Successfully!
lv: Konversācijas CSS veiksmīgi saglabāts!

en: Bit Form - Most advanced form builder and entries management plugin
lv: Bit Form - vismodernākais formu veidotājs un ierakstu pārvaldības spraudnis

en: All Forms
lv: Visas formas

en: Form Templates
lv: Formu veidnes

en: App Settings
lv: Lietotnes iestatījumi

en: Integrations
lv: Integrācijas

en: PDF Setting
lv: PDF iestatījums

en: Payments
lv: Maksājumi

en: Doc & Support
lv: Dokumentācija un atbalsts

en: Get 74% OFF
lv: Saņem 74% ATLAIDI

en: Template not found, by this name:
lv: Tāds veidne nav atrasta:

en: Error Occurred, Please Reload
lv: Radās kļūda, lūdzu, pārlādējiet

en: You are allowed to add maximum 2 workflows
lv: Jums atļauts pievienot ne vairāk kā 2 darbplūsmas

en: Can not save empty form.
lv: Nevar saglabāt tukšu veidlapu.

en: Form Name Should Be Within 50 Characters
lv: Veidlapas nosaukumam jābūt ne vairāk kā 50 rakstzīmēm

en: All Entries
lv: Visas ieraksti

en: Form Saved successfully
lv: Veidlapa veiksmīgi saglabāta

en: User
lv: Lietotājs

en: IP address
lv: IP adrese

en: Form update failed.
lv: Veidlapas atjaunināšana neizdevās.

en: Error Occured in saving %s
lv: Radās kļūda, saglabājot %s

en: Form updated successfully.
lv: Veidlapa veiksmīgi atjaunināta.

en: Form status change failed.
lv: Veidlapas statusa maiņa neizdevās.

en: Form status changed successfully
lv: Forma statuss veiksmīgi mainīts

en: Form id is empty.
lv: Formas ID ir tukšs.

en: Form is not exists.
lv: Forma neeksistē.

en: Form id is invalid.
lv: Formas ID ir nederīgs.

en: Form deleted successfully.
lv: Forma veiksmīgi dzēsta.

en: Form id is invalid
lv: Formas ID ir nederīgs

en: Forms deleted successfully.
lv: Formas veiksmīgi dzēstas.

en: Form does not exists.
lv: Forma neeksistē.

en: Form duplicated successfully
lv: Forma veiksmīgi dublēta

en: Please import a valid json.
lv: Lūdzu, importējiet derīgu JSON.

en: Form imported successfully.
lv: Forma veiksmīgi importēta.

en: Form does not exists
lv: Forma neeksistē

en: Entry Not Found!
lv: Ieraksts nav atrasts!

en: Invalid Form ID or Entries ID.
lv: Nederīgs formas ID vai ieraksta ID.

en: Entries id is invalid
lv: Ieraksta ID ir nederīgs

en: Form does not exist.
lv: Forma neeksistē.

en: Entry Deletetion prevented by workflow
lv: Ieraksta dzēšana ir bloķēta ar darbplūsmu

en: Entry Deleted successfully
lv: Ieraksts veiksmīgi dzēsts

en: Entry Deleted successfully, Some prevented by workflow
lv: Ieraksts veiksmīgi dzēsts, daži bloķēti ar darbplūsmu

en: Form entry deletion failed.
lv: Neizdevās izdzēst formas ierakstu.

en: Form id or entries id is invalid
lv: Veidlapas ID vai ieraksta ID nav derīgs

en: Form does not exist
lv: Veidlapa neeksistē

en: Entry Duplicated successfully
lv: Ieraksts veiksmīgi nokopēts

en: Entries Duplicated successfully
lv: Ieraksti veiksmīgi nokopēti

en: Form entries does not exist.
lv: Veidlapas ieraksti neeksistē.

en: Failed to update, Data is empty.
lv: Neizdevās atjaunināt, dati ir tukši.

en: Invalid Form ID or entries ID.
lv: Nederīgs veidlapas ID vai ieraksta ID.

en: Invalid Form id or entries id.
lv: Nederīgs veidlapas ID vai ieraksta ID.

en: Integration deleted
lv: Integrācija izdzēsta

en: Message deleted
lv: Ziņojums izdzēsts

en: workflow deleted
lv: Darba plūsma izdzēsta

en: Email Template deleted
lv: E-pasta veidne izdzēsta

en: Email Template duplicated
lv: E-pasta veidne nokopēta

en: Report preferrences saved successfully
lv: Ziņojuma iestatījumi veiksmīgi saglabāti

en: g-ReCAPTCHA details is empty
lv: g-ReCAPTCHA informācija ir tukša

en: reCAPTCHA saved successfully
lv: reCAPTCHA veiksmīgi saglabāts

en: reCAPTCHA updated successfully
lv: reCAPTCHA veiksmīgi atjaunināts

en: Setting details is empty
lv: Iestatījumu informācija ir tukša

en: Please re-check your Client ID & Secret
lv: Lūdzu, pārbaudiet savu klienta ID un slepeno atslēgu

en: Payment setting saved successfully
lv: Maksājumu iestatījums veiksmīgi saglabāts

en: Payment setting updated successfully
lv: Maksājuma iestatījumi veiksmīgi atjaunināti

en: This field is required
lv: Šis lauks ir obligāts

en: Please, enter a valid email address
lv: Lūdzu, ievadiet derīgu e-pasta adresi

en: Please, enter a valid URL
lv: Lūdzu, ievadiet derīgu URL

en: Minimum ${field.minimum} is required
lv: Nepieciešams vismaz ${field.minimum}

en: Maximum ${field.maximum} is allowed
lv: Atļauts maksimāli ${field.maximum}

en: Please, enter only numbers
lv: Lūdzu, ievadiet tikai ciparus

en: Please, enter a valid phone number
lv: Lūdzu, ievadiet derīgu tālruņa numuru

en: Select at least ${field.minimum} option(s)
lv: Izvēlieties vismaz ${field.minimum} opciju(-as)

en: Please, select no more than ${field.maximum} option(s)
lv: Lūdzu, izvēlieties ne vairāk kā ${field.maximum} opciju(-as)

en: Input does not match the required pattern
lv: Ievade neatbilst prasītajam modelim

en: Minimum ${field.minimum_file} file(s) required
lv: Nepieciešams vismaz ${field.minimum_file} fails

en: Maximum ${field.maximum_file} file(s) allowed
lv: Atļauts ne vairāk kā ${field.maximum_file} fails

en: Maximum file size exceeded. (Max: ${field.maximum_size}MB)
lv: Pārsniegts maksimālais faila izmērs. (Maks.: ${field.maximum_size}MB)

en: File type is not supported
lv: Faila tips netiek atbalstīts

en: This value is already taken. Please, choose a different one.
lv: Šī vērtība jau ir aizņemta. Lūdzu, izvēlieties citu.

en: This username or email is already registered. Please, use another.
lv: Šis lietotājvārds vai e-pasts jau ir reģistrēts. Lūdzu, izmantojiet citu.

en: Custom Option Required
lv: Nepieciešama pielāgota opcija

en: Minimum amount of ${field.minimum_amount} is required
lv: Nepieciešama minimālā summa ${field.minimum_amount}

en: Maximum amount of ${field.maximum_amount} is allowed
lv: Atļauta maksimālā summa ${field.maximum_amount}

en: Form data is empty
lv: Veidlapas dati ir tukši

en: At least 1 condition needed
lv: Nepieciešams vismaz 1 nosacījums

en: Result is empty
lv: Rezultāts ir tukšs

en: Nothing to update
lv: Nav ko atjaunināt

en: Nothing to duplicate
lv: Nav ko dublēt

en: prepared query is empty
lv: sagatavotais vaicājums ir tukšs

en: is required
lv: ir obligāts

en: Minimum number is
lv: Minimālais skaits ir

en: Maximum number is
lv: Maksimālais skaits ir

en: Email is invalid
lv: E-pasts nav derīgs

en: URL is invalid
lv: URL nav derīgs

en: Sorry, Error occurred in saving form entry
lv: Atvainojiet, radās kļūda, saglabājot veidlapas ierakstu

en: Sorry, error occurred in logging form entry
lv: Atvainojiet, radās kļūda, pierakstot veidlapas ierakstu

en: Sorry, Error occured in saving form entry data
lv: Atvainojiet, radās kļūda, saglabājot veidlapas ieraksta datus

en: provided form entries does not exists
lv: norādītie veidlapas ieraksti neeksistē

en: Entry Updated Successfully
lv: Ieraksts veiksmīgi atjaunināts

en:  is required.
lv:  ir obligāts.

en:  should be an email. please provide a valid email address.
lv:  jābūt e-pasta adresei. Lūdzu, norādiet derīgu e-pasta adresi.

en:  should be Time Format
lv:  jābūt laika formātam

en:  should be a phone number
lv:  jābūt tālruņa numuram

en:  should be a number
lv: ir jābūt skaitlim

en:  should be an URL
lv: ir jābūt URL

en:  should be a date
lv: ir jābūt datumam

en: Bitform Pages
lv: Bitform lapas

en: Requested parameter is empty
lv: Pieprasītais parametrs ir tukšs

en: module, fields are required for Sendinblue api
lv: modulis, lauki ir obligāti Sendinblue API

en: module, fields are required for Acumbamail api
lv: modulis, lauki ir obligāti Acumbamail API

en: Autonami Pro Plugins not found
lv: Autonami Pro spraudņi nav atrasti

en: module, fields are required for Autonami api
lv: modulis, lauki ir obligāti Autonami API

en: Required data not found.
lv: Nepieciešamie dati nav atrasti.

en: module, fields are required for Elastic Email api
lv: modulis, lauki ir obligāti Elastic Email API

en: module, fields are required for Encharge api
lv: modulis, lauki ir obligāti Encharge API

en: Fluent CRM Plugins not found
lv: Fluent CRM spraudņi nav atrasti

en: Please! Insatall Fluent CRM
lv: Lūdzu! Instalējiet Fluent CRM

en: module, fields are required for Fluent CRM api
lv: modulis, lauki ir obligāti Fluent CRM API

en: module, fields are required for Gist api
lv: modulis, lauki ir obligāti Gist API

en: module, fields are required for Google sheet api
lv: modulis, lauki ir obligāti Google sheet API

en: module, fields are required for Trello api
lv: modulis, lauki ir obligāti Trello API

en: Request parameter is empty
lv: Pieprasījuma parametrs ir tukšs

en: api key field is required for hubspot api
lv: API atslēgas lauks ir obligāts HubSpot API

en: Integration execution failed
lv: Integrācijas izpilde neizdevās

en: module, fields are required for Mail Chimp api
lv: modulis, lauki ir obligāti Mail Chimp API

en: Invalid API Token
lv: Nederīgs API tokens

en: module, fields are required for MailerLite api
lv: modulis, lauki ir obligāti MailerLite API

en: Please! Insatall MailPoet
lv: Lūdzu! Instalējiet MailPoet

en: Please! Install MailPoet
lv: Lūdzu! Instalējiet MailPoet

en: module, fields are required for Mail Poet api
lv: modulis, lauki ir obligāti Mail Poet API

en: username, password, fields are required for rapidmail api
lv: lietotājvārds, parole, lauki ir obligāti rapidmail API

en: Recipient List are required for rapidmail api
lv: Saņēmēju saraksts ir obligāts rapidmail API

en: module, fields are required for SendFox api
lv: modulis, lauki ir obligāti SendFox API

en: module, fields are required for Telegram api
lv: modulis, lauki ir obligāti Telegram API

en: SID, Auth Token,From Number and mapping fields are required for rapidmail api
lv: SID, Auth Token, No numura un lauku kartējums ir obligāti rapidmail API

en: webhook url is empty
lv: webhook URL ir tukšs

en: %s is required for woocommerce %s
lv: %s ir obligāts woocommerce %s

en: WooCommerce must be activated!
lv: WooCommerce jābūt aktivizētam!

en: module and field map are required for woocommerce
lv: modulis un lauku kartējums ir obligāti woocommerce

en: workspace, table, fields are required for zoho analytics api
lv: darba vide, tabula, lauki ir obligāti zoho analytics API

en: %s is required for zoho bigin, %s module
lv: %s ir obligāts zoho bigin, %s modulis

en: module, fields are required for zoho bigin api
lv: modulis, lauki ir obligāti zoho bigin API

en: %s is required for zoho campaigns
lv: %s ir obligāts zoho kampaņām

en: list are required for zoho campaigns api
lv: saraksts ir obligāts zoho campaigns API

en: %s is required for zoho creator
lv: %s ir obligāts zoho creator

en: tokenDetails error
lv: tokenDetails kļūda

en: %s is required for zoho crm, %s module
lv: %s ir obligāts zoho crm, %s modulis

en: zoho crm field %s's maximum length is %s, Given %s
lv: zoho crm lauka %s maksimālais garums ir %s, dots %s

en: Tag is empty
lv: Tag ir tukšs

en: Assignment rules is empty
lv: Piešķiršanas noteikumi ir tukši

en: RelatedList is empty
lv: Saistītais saraksts ir tukšs

en: module, layout are required for zoho crm relatedlist
lv: modulis, izkārtojums ir obligāti zoho crm saistītajam sarakstam

en: module, layout, fields are required for zoho crm api
lv: modulis, izkārtojums, lauki ir obligāti zoho crm API

en: %s is required for zoho bigin
lv: %s ir obligāts zoho bigin

en: list are required for zoho desk api
lv: saraksts ir obligāts zoho desk API

en: module, fields are required for zoho mail api
lv: modulis, lauki ir obligāti zoho mail API

en: is required for zoho marketing hub
lv: ir obligāts zoho marketing hub

en: list are required for zoho marketingHub api
lv: saraksts ir obligāts zoho marketingHub API

en: %s is required for %s
lv: %s ir obligāts %s

en: list are required for zoho projects api
lv: saraksts ir obligāts zoho projects API

en: %s is required for zoho recruit, %s module
lv: %s ir obligāts zoho recruit, %s modulis

en: module, fields are required for zoho recruit api
lv: modulis, lauki ir obligāti zoho recruit API

en: module, fields are required for zoho sheet api
lv: modulis, lauki ir obligāti zoho sheet API

en: module, fields are required for zoho sign api
lv: modulis, laukumi ir obligāti zoho sign api

en: parent folder are required for zoho workdrive api
lv: mātes mape ir obligāta zoho workdrive api

en: Sorry, Error occured in updated form
lv: Atvainojiet, atjauninātajā formā radās kļūda

en: Bitforms Pages
lv: Bitforms lapas

en: Sorry! Submission limit exceeded.
lv: Atvainojiet! Iesniegšanas limits pārsniegts.

en: Sorry! You have exceeded the submission limit.
lv: Atvainojiet! Jūs esat pārsniedzis iesniegšanas limitu.

en: Unknown upload error
lv: Nezināma augšupielādes kļūda

en: The uploaded file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini.
lv: Augšupielādētais fails pārsniedz upload_max_filesize norādi php.ini.

en: The uploaded file exceeds the MAX_FILE_SIZE directive that was specified in the HTML form.
lv: Augšupielādētais fails pārsniedz MAX_FILE_SIZE norādi, kas bija norādīta HTML formā.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
lv: Augšupielādētais fails tika augšupielādēts tikai daļēji.

en: No file was uploaded.
lv: Fails netika augšupielādēts.

en: Missing a temporary folder.
lv: Trūkst pagaidu mapes.

en: Failed to write file to disk.
lv: Neizdevās ierakstīt failu diskā.

en: A PHP extension stopped the file upload.
lv: PHP paplašinājums pārtrauca faila augšupielādi.

en: Total File size is too large
lv: Kopējais faila izmērs ir pārāk liels

en: Upload failed
lv: Augšupielāde neizdevās

en: Untrusted upload source
lv: Neuzticams augšupielādes avots

en: Temporary file not accessible
lv: Pagaidu fails nav pieejams

en: Empty filename
lv: Tukšs faila nosaukums

en: Cannot read file size
lv: Nevar nolasīt faila izmēru

en: File size is too large
lv: Faila izmērs ir pārāk liels

en: This file type is not allowed
lv: Šis faila veids nav atļauts

en: File type is not allowed
lv: Faila veids nav atļauts

en: Invalid SVG
lv: Nederīgs SVG

en: SVG file is not valid
lv: SVG fails nav derīgs

en: File size is too large after sanitation
lv: Faila izmērs pēc tīrīšanas ir pārāk liels

en: File not allowed by policy
lv: Fails nav atļauts pēc politikas

en: Form Submitted Successfully
lv: Forma veiksmīgi iesniegta

en: provided form does not exists
lv: norādītā forma neeksistē

en: Form ID cannot be empty
lv: Formas ID nevar būt tukšs

en: #%s no. Form doesn't exists
lv: #%s nr. Forma neeksistē

en: #%s no. Form is not active
lv: #%s nr. Forma nav aktīva

en: Entry Update Successfully
lv: Ieraksts veiksmīgi atjaunināts

en: Token verification failed
lv: Tokena pārbaude neizdevās

en: You are already logged in
lv: Jūs jau esat pieteicies

en: Please submit form with valid fields
lv: Lūdzu iesniedziet formu ar derīgiem laukiem

en: Please recheck your reCaptcha Configuration
lv: Lūdzu pārbaudiet savu reCaptcha konfigurāciju

en: Please verify reCAPTCHA
lv: Lūdzu, apstipriniet reCAPTCHA

en: Please verify hCaptcha
lv: Lūdzu, apstipriniet hCaptcha

en: hCaptcha verification failed
lv: hCaptcha pārbaude neizdevās

en: Please verify Cloudflare Turnstile Captcha
lv: Lūdzu, pārbaudiet Cloudflare Turnstile Captcha

en: Cloudflare Turnstile Validation Error:
lv: Cloudflare Turnstile validācijas kļūda:

en: Sorry!! You have already submitted from this IP address
lv: Atvainojiet!! Jūs jau esat iesniedzis no šīs IP adreses

en: within %s to %s
lv: no %s līdz %s

en: %s to %s
lv: %s līdz %s

en: Form is available %s From %s
lv: Forma pieejama %s no %s

en: Form is available %s
lv: Forma pieejama %s

en: Form is available on %s
lv: Forma pieejama %s

en: Sorry!! Your IP address is %s, Blocked from submitting the form
lv: Atvainojiet!! Jūsu IP adrese %s ir bloķēta formas iesniegšanai

en: Other...
lv: Cits...

en: Select a Bitform
lv: Izvēlieties Bitformu

en: Invalid request method. POST required.
lv: Nederīgs pieprasījuma veids. Nepieciešams POST.

en: No form selected
lv: Forma nav izvēlēta

en: Please select a form from the Form List available in the Bit Form element settings.
lv: Lūdzu, izvēlieties formu no formu saraksta, kas pieejams Bit Form elementa iestatījumos.

en: Select Forms
lv: Izvēlēties formas

en: Forms
lv: Formas

en: Unsplash Images
lv: Unsplash attēli

en: Go to the Google reCaptcha V2 Admin Dashboard
lv: Dodieties uz Google reCaptcha V2 administratora paneli

en: Click on the Register button and add Label.
lv: Noklikšķiniet uz Reģistrēšanās pogas un pievienojiet nosaukumu.

en: Choose the type of reCaptcha V2 (either I'm not a robot checkbox or Invisible reCaptcha badge).
lv: Izvēlieties reCaptcha V2 tipu (vai nu “Es neesmu robots” izvēles rūtiņa vai Neredzamais reCaptcha žetons).

en: Copy Your Domain URL and Goto Google ReCaptcha Dashboard, paste it under Domains.
lv: Kopējiet savu domēna URL un dodieties uz Google ReCaptcha informācijas paneli, ielīmējiet to sadaļā Domēni.

en: Click on the Submit button.
lv: Noklikšķiniet uz pogas Iesniegt.

en: You will then see the site key and secret key. Copy both keys and back to Bit form Google reCaptcha Settings to paste them into the corresponding
lv: Pēc tam jūs redzēsiet vietnes atslēgu un slepeno atslēgu. Kopējiet abas atslēgas un atgriezieties Bit form Google reCaptcha iestatījumos, lai ielīmētu tās atbilstošajās

en: Site Key
lv: Vietnes atslēga

en: and
lv: un

en: Secret Key
lv: Slepenā atslēga

en: fields.
lv: laukos.

en: Click on the
lv: Noklikšķiniet uz

en: Save
lv: Saglabāt

en: button to apply the settings.
lv: pogas, lai piemērotu iestatījumus.

en: Now, Please go to your form and add a Google reCaptcha V2 field.
lv: Tagad, lūdzu, dodieties uz savu formu un pievienojiet Google reCaptcha V2 lauku.

en: For more details, please visit the
lv: Papildu informācijai apmeklējiet

en: Bit form Google reCaptcha V2 documentation
lv: Bit form Google reCaptcha V2 dokumentāciju

en: and watch
lv: un skatieties

en: YouTube Video
lv: YouTube video

en: Go to the Google reCaptcha V3 Admin Dashboard
lv: Dodieties uz Google reCaptcha V3 administratora informācijas paneli

en: Choose the type of reCaptcha V3 (reCaptcha V3).
lv: Izvēlieties reCaptcha V3 veidu (reCaptcha V3).

en: Now, Please go to your form and add a Google reCaptcha V3 field.
lv: Tagad, lūdzu, dodieties uz savu formu un pievienojiet Google reCaptcha V3 lauku.

en: Bit form Google reCaptcha V3 documentation
lv: Bit form Google reCaptcha V3 dokumentācija

en: Go to the Turnstile Admin Dashboard
lv: Dodieties uz Turnstile administratora informācijas paneli

en: If you haven't created a Turnstile Site yet, click on the "Add Site" button and fill out the required fields.
lv: Ja vēl neesat izveidojis Turnstile vietni, noklikšķiniet uz pogas „Pievienot vietni” un aizpildiet obligātās lauciņus.

en: If you already have a Turnstile Site, click on the Site Name to open the Site Dashboard.
lv: Ja jums jau ir Turnstile vietne, noklikšķiniet uz vietnes nosaukuma, lai atvērtu vietnes informācijas paneli.

en: You will then see the site key and secret key. Copy both keys and back to Bit form Turnstile Settings to paste them into the corresponding
lv: Tad redzēsiet vietnes atslēgu un slepeno atslēgu. Kopējiet abas atslēgas un atgriezieties pie Bit formas Turnstile iestatījumiem, lai ielīmētu tās attiecīgajos laukos

en: Now, Please go to your form and add a Turnstile field.
lv: Tagad, lūdzu, dodieties uz savu formu un pievienojiet Turnstile lauku.

en: Bit form Turnstile documentation
lv: Bit formas Turnstile dokumentācija

en: Go to the hCaptcha Admin Dashboard
lv: Dodieties uz hCaptcha administrēšanas informācijas paneli

en: If you haven't created a hCaptcha Site yet, click on the "Add Site" button and fill out the required fields.
lv: Ja vēl neesat izveidojis hCaptcha vietni, noklikšķiniet uz pogas „Pievienot vietni” un aizpildiet obligātās lauciņus.

en: If you already have a hCaptcha Site, click on the Site Name to open the Site Dashboard.
lv: Ja jums jau ir hCaptcha vietne, noklikšķiniet uz vietnes nosaukuma, lai atvērtu vietnes informācijas paneli.

en: You will then see the site. Copy
lv: Tad jūs redzēsiet vietni. Kopējiet

en: and back to Bit form hCaptcha Settings to paste in Site Key fields.
lv: un atgriezieties pie Bit formas hCaptcha iestatījumiem, lai ielīmētu vietnes atslēgas laukā.

en: Then get the secret key. Go to the Profile → Settings and click the secret tab. You will find secret list or Generate New Secret.
lv: Pēc tam iegūstiet slepeno atslēgu. Dodieties uz Profils → Iestatījumi un noklikšķiniet uz slepenās cilnes. Tur atradīsit slepeno sarakstu vai ģenerējiet jaunu slepeno atslēgu.

en: Now, Please go to your form and add a hCaptcha field.
lv: Tagad, lūdzu, dodieties uz savu formu un pievienojiet hCaptcha lauku.

en: Bit form hCaptcha documentation
lv: Bit formas hCaptcha dokumentācija

en: Captcha Settings
lv: Captcha iestatījumi

en: Note:
lv: Piezīme:

en: Please click on the available Captcha option for configuration.
lv: Lūdzu, noklikšķiniet uz pieejamās Captcha opcijas, lai to konfigurētu.

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Captcha Settings Updated
lv: Captcha iestatījumi atjaunināti

en: reCAPTCHA is a free service that protects your website from spam and abuse.
lv: reCAPTCHA ir bezmaksas pakalpojums, kas aizsargā jūsu vietni no surogātpasta un ļaunprātīgas izmantošanas.

en: Learn More
lv: Uzzināt vairāk

en: Domain URL:
lv: Domaīna URL:

en: To get Site Key and SECRET , Please Visit
lv: Lai iegūtu vietnes atslēgu un SLEPENO atslēgu, lūdzu, apmeklējiet

en: Google reCAPTCHA Admin
lv: Google reCAPTCHA administrators

en: Update
lv: Atjaunināt

en: hCaptcha is a free service that protects your website from spam and abuse.
lv: hCaptcha ir bezmaksas pakalpojums, kas aizsargā jūsu vietni no surogātpasta un ļaunprātīgas izmantošanas.

en: To get Site Key and Secret, Please Visit
lv: Lai iegūtu vietnes atslēgu un slepeno atslēgu, lūdzu, apmeklējiet

en: hCaptcha Admin Dashboard
lv: hCaptcha administratora panelis

en: Turnstile is a free service that protects your website from spam and abuse.
lv: Turnstile ir bezmaksas pakalpojums, kas aizsargā jūsu vietni no surogātpasta un ļaunprātīgas izmantošanas.

en: Cloudflare Turnstile reCAPTCHA Admin
lv: Cloudflare Turnstile reCAPTCHA administrators

en: How to set up
lv: Kā iestatīt

en: Delete
lv: Dzēst

en: Are you sure to delete this template
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst šo veidni

en: Duplicate
lv: Dublēt

en: Are you sure to duplicate this template?
lv: Vai tiešām vēlaties dublēt šo veidni?

en: Template Name
lv: Veidnes nosaukums

en: Action
lv: Darbība

en: Email Templates
lv: E-pasta veidnes

en: How to setup Email Templates & Send Email Notification:
lv: Kā iestatīt e-pasta veidnes un nosūtīt e-pasta paziņojumus:

en: Documentation
lv: Dokumentācija

en: Add New Template
lv: Pievienot jaunu veidni

en: Empty
lv: Tukšs

en: Post Type cann't be empty
lv: Ziņas tips nevar būt tukšs

en: Post Status cann't be empty
lv: Ziņas statuss nevar būt tukšs

en: Please map mandatory fields
lv: Lūdzu, sasaistiet obligātās laukus

en: Integration Name
lv: Integrācijas nosaukums

en: Integration Name...
lv: Integrācijas nosaukums...

en: Post Type
lv: Ziņas tips

en: Refresh Post Types
lv: Atsvaidzināt ziņas tipus

en: Post Status
lv: Ziņas statuss

en: Select Status
lv: Izvēlieties statusu

en: Author
lv: Autors

en: Select Author
lv: Izvēlieties autoru

en: Comment Status
lv: Komentāru statuss

en: Field Mapping
lv: Lauku sasaistīšana

en: Form Fields
lv: Forma lauki

en: Post Fields
lv: Ziņas lauki

en: ACF fields Mapping
lv: ACF lauku kartēšana

en: Refresh ACF fields
lv: Atjaunot ACF laukus

en: ACF Fields
lv: ACF lauki

en: ACF File Upload Fields Map
lv: ACF failu augšupielādes lauku karte

en: Error Occured
lv: Radās kļūda

en: Loading ACF Fields...
lv: Ielādē ACF laukus...

en: Loading Post Types...
lv: Ielādē ierakstu tipus...

en: Select one of the defined WordPress post types Or custom post types for the post.
lv: Izvēlieties vienu no definētajiem WordPress ierakstu tipiem vai pielāgotajiem ierakstu tipiem ierakstam.

en: Select Post Type
lv: Izvēlēties ieraksta tipu

en: Select the status for the post. If published status is selected and the post date is in the future, it will automatically be changed to scheduled
lv: Izvēlieties ieraksta statusu. Ja ir izvēlēts publicētais statuss un ieraksta datums ir nākotnē, tas automātiski tiks mainīts uz plānoto

en: Select the user to be assigned to the post.
lv: Izvēlieties lietotāju, kurš tiks piešķirts ierakstam.

en: Select Field
lv: Izvēlieties lauku

en: Custom...
lv: Pielāgots...

en: Custom Value
lv: Pielāgota vērtība

en: Connect New Active Campaing API
lv: Pievienot jaunu ActiveCampaign API

en: Update ActiveCampaign
lv: Atjaunināt ActiveCampaign

en: Update Responses with ActiveCampaign existing email?
lv: Atjaunināt atbildes ar ActiveCampaign esošo e-pastu?

en: Integration name cann't be empty
lv: Integrācijas nosaukums nevar būt tukšs

en: Access API Key cann't be empty
lv: API piekļuves atslēga nevar būt tukša

en: Access API URL cann't be empty
lv: API piekļuves URL nevar būt tukšs

en: Authorized Successfully
lv: Autorizēts veiksmīgi

en: Integration Name:
lv: Integrācijas nosaukums:

en: Access API URL:
lv: API piekļuves URL:

en: Access API URL...
lv: API piekļuves URL...

en: Access API Key:
lv: API piekļuves atslēga:

en: Access API Key...
lv: API piekļuves atslēga...

en: ActiveCampaign lists refreshed
lv: ActiveCampaign saraksti atjaunināti

en: No ActiveCampaign lists found. Try changing the header row number or try again
lv: Nav atrasti ActiveCampaign saraksti. Mēģiniet mainīt galvenes rindas numuru vai mēģiniet vēlreiz

en: ActiveCampaign lists refresh failed. please try again
lv: ActiveCampaign sarakstu atjaunināšana neizdevās. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: ActiveCampaign tags refreshed
lv: ActiveCampaign tagi atjaunināti

en: No ActiveCampaign tags found. Try changing the header row number or try again
lv: Nav atrasti ActiveCampaign tagi. Mēģiniet mainīt galvenes rindas numuru vai mēģiniet vēlreiz

en: ActiveCampaign tags refresh failed. please try again
lv: ActiveCampaign tagu atjaunināšana neizdevās. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: ActiveCampaign fields refreshed
lv: ActiveCampaign lauki atjaunināti

en: No ActiveCampaign fields found. Try changing the header row number or try again
lv: Nav atrasti ActiveCampaign lauki. Mēģiniet mainīt galvenes rindas numuru vai mēģiniet vēlreiz

en: ActiveCampaign fields refresh failed. please try again
lv: ActiveCampaign lauku atjaunināšana neizdevās. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Connected API:
lv: Savienotais API:

en: Select an App
lv: Izvēlieties lietotni

en: List:
lv: Saraksts:

en: Select List
lv: Izvēlieties sarakstu

en: Tags:
lv: Tagi:

en: Refresh Activecapmaign Tags
lv: Atjaunot ActiveCampaign tagus

en: Map Fields
lv: Kartēt laukus

en: Refresh Activecapmaign Field
lv: Atjaunot ActiveCampaign lauku

en: ActiveCampaign Fields
lv: ActiveCampaign lauki

en: Actions
lv: Darbības

en: To Get Auth token, Please Visit
lv: Lai iegūtu autentifikācijas tokenu, lūdzu, apmeklējiet

en: Acumbamail documentation
lv: Acumbamail dokumentāciju

en: Auth Token:
lv: Autentifikācijas tokens:

en: Auth Token...
lv: Autentifikācijas tokens...

en: All list field fetched successfully
lv: Visi saraksta lauki veiksmīgi iegūti

en: Failed to fetch list fields
lv: Neizdevās iegūt saraksta laukus

en: Lists fetched successfully
lv: Saraksti veiksmīgi iegūti

en: Lists fetch failed. please try again
lv: Neizdevās iegūt sarakstus. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Api Key can't be empty
lv: API atslēga nevar būt tukša

en: Authorized successfully
lv: Autorizācija veiksmīga

en: Authorized failed
lv: Autorizācija neizdevās

en: Connected API List:
lv: Savienoto API saraksts:

en: Select API
lv: Izvēlēties API

en: Actions:
lv: Darbības:

en: Select Actions
lv: Izvēlēties darbības

en: All List:
lv: Visas saraksts:

en: Fetch Subscriber List
lv: Iegūt abonentu sarakstu

en: Field Map
lv: Lauku karte

en: Refresh Acumbamail Fields
lv: Atjaunot Acumbamail laukus

en: Acumbamail Fields
lv: Acumbamail lauki

en: Authorized ✔
lv: Autorizēts ✔

en: Authorize
lv: Autorizēt

en: Next
lv: Nākamais

en: Skip exist Contact
lv: Izlaist esošo kontaktu

en: Skip if contact already exist in Autonami
lv: Izlaist, ja kontakts jau eksistē Autonami

en: Connect Successfully
lv: Savienojums veiksmīgs

en: Autonami lists and tags refreshed
lv: Autonami saraksti un tagi atjaunoti

en: Autonami lists and tags refresh failed Cause:
lv: Autonami sarakstu un tagu atjaunošana neizdevās. Iemesls:

en: please try again
lv: lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Autonami lists and tags refresh failed. please try again
lv: Autonami sarakstu un tagu atjaunošana neizdevās. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Autonami fields refreshed
lv: Autonami lauki atjaunoti

en: No Autonami fields found. Try changing the header row number or try again
lv: Netika atrasti Autonami lauki. Mēģiniet mainīt galvenes rindas numuru vai mēģiniet vēlreiz

en: Autonami fields refresh failed. please try again
lv: Autonami lauku atjaunošana neizdevās. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Autonami Lists:
lv: Autonami saraksti:

en: Refresh Autonami Lists And Tags
lv: Atjaunot Autonami sarakstus un tagus

en: Autonami Tags:
lv: Autonami birkas:

en: Refresh Autonami Fields
lv: Atjaunot Autonami laukus

en: Autonami Fields
lv: Autonami lauki

en: Loaded integration:
lv: Ielādētā integrācija:

en: Integration Info
lv: Integrācijas informācija

en: Add New
lv: Pievienot jaunu

en: App
lv: Lietotne

en: Authorize New Dropbox App
lv: Autorizēt jaunu Dropbox lietotni

en: Delete File From Wordpress
lv: Dzēst failu no WordPress

en: Delete file from Wordpress after upload in Dropbox
lv: Dzēst failu no WordPress pēc augšupielādes Dropbox

en: Please enter API key and API secret
lv: Lūdzu, ievadiet API atslēgu un API slepeno kodu

en: To Get Api Key & Secret, Please Visit
lv: Lai iegūtu API atslēgu un slepeno kodu, lūdzu, apmeklējiet

en: Dropbox API Console
lv: Dropbox API konsole

en: Dropbox Api Key:
lv: Dropbox API atslēga:

en: Api Key...
lv: API atslēga...

en: Dropbox Api Secret:
lv: Dropbox API slepenais kods:

en: Api Secret...
lv: API slepenais kods...

en: To Get Access Code, Please Visit
lv: Lai iegūtu piekļuves kodu, lūdzu, apmeklējiet

en: Dropbox Access Code
lv: Dropbox piekļuves kods

en: Dropbox Access Code:
lv: Dropbox piekļuves kods:

en: Access Code...
lv: Piekļuves kods...

en: Error Occurred
lv: Radās kļūda

en: Loading Dropbox Folders List...
lv: Notiek Dropbox mapju saraksta ielāde...

en: Dropbox ApiKey, ApiSecret & Access Code can't be empty
lv: Dropbox ApiKey, ApiSecret un Piekļuves kods nedrīkst būt tukši

en: Authorization failed Cause:
lv: Autorizācija neizdevās. Iemesls:

en: Authorization failed. please try again
lv: Autorizācija neizdevās. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Select Folder
lv: Izvēlieties mapi

en: Fetch All Dropbox Folders
lv: Iegūt visas Dropbox mapes

en: File Input
lv: Faila ievade

en: Dropbox Folder
lv: Dropbox mape

en: Integration Settings
lv: Integrācijas iestatījumi

en: Status
lv: Statuss

en: Add Status to contact
lv: Pievienot statusu kontaktam

en: Ok
lv: Labi

en: API Key cann't be empty
lv: API atslēga nedrīkst būt tukša

en: API Key:
lv: API atslēga:

en: API Key...
lv: API atslēga...

en: To get API Key, Please Visit
lv: Lai iegūtu API atslēgu, lūdzu, apmeklējiet

en: Elastic Email API Console
lv: Elastic Email API konsole

en: Loading Lists...
lv: Notiek sarakstu ielāde...

en: Lists:
lv: Saraksti:

en: Fetch All Recipients
lv: Iegūt visus saņēmējus

en: Elastic Email Fields
lv: Elastic Email lauki

en: API key
lv: API atslēga

en: To get API , Please Visit
lv: Lai iegūtu API, lūdzu, apmeklējiet

en: Encharge API Console
lv: Encharge API konsole

en: Encharge fields refreshed
lv: Encharge lauki atjaunināti

en: No Encharge fields found. Try changing the header row number or try again
lv: Nav atrasti Encharge lauki. Pamēģiniet mainīt galvenes rindas numuru vai mēģiniet vēlreiz

en: Encharge fields refresh failed. please try again
lv: Neizdevās atjaunināt Encharge laukus. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Encharge Fields
lv: Encharge lauki

en: Skip if contact already exist in FluentCRM
lv: Izlaist, ja kontakts jau pastāv FluentCRM

en: Double Opt-in
lv: Divkāršā apstiprināšana

en: Enable Double Option for new contacts
lv: Iespējot divkāršo apstiprināšanu jauniem kontaktiem

en: FluentCRM list refreshed
lv: FluentCRM saraksts atjaunināts

en: FluentCRM list refresh failed Cause:
lv: Neizdevās atjaunināt FluentCRM sarakstu. Iemesls:

en: FluentCRM list refresh failed. please try again
lv: Neizdevās atjaunināt FluentCRM sarakstu. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Fluent CRM fields refreshed
lv: Fluent CRM lauki atjaunināti

en: No Fluent CRM fields found. Try changing the header row number or try again
lv: Nav atrasti Fluent CRM lauki. Pamēģiniet mainīt galvenes rindas numuru vai mēģiniet vēlreiz

en: Fluent CRM fields refresh failed. please try again
lv: Neizdevās atjaunināt Fluent CRM laukus. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Fluent CRM List:
lv: Fluent CRM saraksts:

en: Select Fluent CRM list
lv: Izvēlieties Fluent CRM sarakstu

en: Refresh Fluent CRM List
lv: Atjaunot Fluent CRM sarakstu

en: Fluent CRM Tags:
lv: Fluent CRM birkas:

en: Fluent CRM Fields
lv: Fluent CRM lauki

en: Tags
lv: Birkas

en: Add tags to contact
lv: Pievienot birkas kontaktam

en: Refresh Tags
lv: Atjaunot birkas

en: Integration API Key...
lv: Integrācijas API atslēga...

en: To get API, Please Visit
lv: Lai iegūtu API, lūdzu, apmeklējiet

en: Getgist API Console
lv: Getgist API konsole

en: Loading Tags...
lv: Ielādē birkas...

en: User Type:
lv: Lietotāja tips:

en: Select User Type
lv: Izvēlieties lietotāja tipu

en: Gist Fields
lv: Gist lauki

en: Authorize New Google App
lv: Autorizēt jaunu Google lietotni

en: Update Row
lv: Atjaunināt rindu

en: Control how the row gets updated.
lv: Kontrolēt, kā tiek atjaunināta rinda.

en: Update google Sheet
lv: Atjaunināt Google izklājlapu

en: Update Responses with Google Sheet?
lv: Atjaunināt atbildes ar Google izklājlapu?

en: Enter the criteria to update rows. Please use the below format.
lv: Ievadiet kritērijus rindu atjaunināšanai. Lūdzu, izmantojiet zemāk norādīto formātu.

en: Update Preferance
lv: Atjaunināšanas preferences

en: update row for first match only?
lv: atjaunināt rindu tikai pirmajam atbilstīgam ierakstam?

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: insert new row if the above criteria doesn't met?
lv: ievietot jaunu rindu, ja iepriekšējie kritēriji netiek izpildīti?

en: Share Settings
lv: Koplietojamās iestatījumi

en: Homepage URL:
lv: Sākumlapas URL:

en: Authorized Redirect URIs:
lv: Pilnvarotās pāradresācijas URI:

en: To get Client ID and SECRET , Please Visit
lv: Lai iegūtu Klienta ID un SLEPENO atslēgu, lūdzu, apmeklējiet

en: Google API Console
lv: Google API konsoli

en: Client id:
lv: Klienta ID:

en: Client id...
lv: Klienta ID...

en: Client secret:
lv: Klienta slepenais kods:

en: Client secret...
lv: Klienta slepenais kods...

en: Spreadsheet refreshed
lv: Izklājlapu atsvaidzināšana pabeigta

en: Spreadsheet refresh failed Cause: %s. please try again
lv: Izklājlapas atsvaidzināšana neizdevās. Iemesls: %s. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Spreadsheet refresh failed. please try again
lv: Izklājlapas atsvaidzināšana neizdevās. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Worksheets refreshed
lv: Darblapas atsvaidzinātas

en: Worksheets refresh failed. please try again
lv: Darblapu atsvaidzināšana neizdevās. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Worksheet Headers refreshed
lv: Darblapas galvenes atjaunotas

en: No Worksheet headers found. Try changing the header row number or try again
lv: Nav atrastas darblapas galvenes. Mēģiniet mainīt galvenes rindas numuru vai mēģiniet vēlreiz

en: Worksheet Headers refresh failed. please try again
lv: Darblapas galvņu atjaunošana neizdevās. lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Client ID cann't be empty
lv: Klienta ID nevar būt tukšs

en: Secret key cann't be empty
lv: Slepenais atslēga nevar būt tukša

en: Authorization failed
lv: Autorizācija neizdevās

en: Authorize App:
lv: Autorizēt lietotni:

en: Spreadsheets:
lv: Izklājlapas:

en: Select Spreadsheet
lv: Izvēlieties izklājlapu

en: Select Worksheet
lv: Izvēlieties darblapu

en: Header Row:
lv: Galvenes rinda:

en: By default, first row of the worksheet is considered as header row. This can be used if tabular data starts from any row other than the first row.
lv: Pēc noklusējuma darblapas pirmā rinda tiek uzskatīta par galvenes rindu. To var izmantot, ja tabulas dati sākas no citas rindas, nevis pirmās.

en: Google Fields
lv: Google lauki

en: Add Tags
lv: Pievienot birkas

en: Add Contact Tag
lv: Pievienot kontaktbirku

en: Select tag
lv: Izvēlieties birku

en: Refresh Groundhogg Tags
lv: Atjaunot Groundhogg birkas

en: Your Domain Name:
lv: Jūsu domēna nosaukums:

en: Public Key:
lv: Publiskā atslēga:

en: Public Key...
lv: Publiskā atslēga...

en: Token:
lv: Žetons:

en: Token...
lv: Žetons...

en: Public Key can't be empty
lv: Publiskajam atslēgai nedrīkst būt tukšs

en: token can't be empty
lv: žetons nedrīkst būt tukšs

en: Domain Name can't be empty
lv: Domēna nosaukums nedrīkst būt tukšs

en: Authorization Successful
lv: Autorizācija veiksmīga

en: Authorization Failed
lv: Autorizācija neizdevās

en: Groundhogg all tag fetched successfully
lv: Visas Groundhogg birkas veiksmīgi iegūtas

en: Failed to fetch groundhoggtag
lv: Neizdevās iegūt Groundhogg birku

en: Email:
lv: E-pasts:

en: Groundhogg Fields
lv: Groundhogg lauki

en: Add Meta field
lv: Pievienot meta lauku

en: Groundhogg Meta Fields
lv: Groundhogg meta lauki

en: All Tags:
lv: Visas birkas:

en: Custom Groundhogg Value
lv: Pielāgota Groundhogg vērtība

en: Contact Owner
lv: Kontakta īpašnieks

en: Add a contact owner
lv: Pievienot kontakta īpašnieku

en: Lifecycle Stage
lv: Dzīves cikla posms

en: Add a lifecycle stage
lv: Pievienot dzīves cikla posmu

en: Lead Status
lv: Līdera statuss

en: Add lead status
lv: Pievienot potenciālā klienta statusu

en: Contact
lv: Kontakts

en: Associate deal with contacts
lv: Saistīt darījumu ar kontaktiem

en: Company
lv: Uzņēmums

en: Associate deal with company
lv: Saistīt darījumu ar uzņēmumu

en: Deal Type
lv: Darījuma veids

en: Add type to deal
lv: Pievienot veidu darījumam

en: Priority
lv: Prioritāte

en: Add priority to deal
lv: Pievienot prioritāti darījumam

en: Refresh Owners
lv: Atjaunot īpašniekus

en: Contacts
lv: Kontakti

en: Refresh CRM Tags
lv: Atjaunot CRM birkas

en: Hubspot API Console
lv: Hubspot API konsole

en: Loading Pipelines...
lv: Notiek cauruļvadu ielāde...

en: Loading Owners...
lv: Notiek īpašnieku ielāde...

en: Loading Contacts...
lv: Notiek kontaktu ielāde...

en: Loading Company...
lv: Notiek uzņēmuma ielāde...

en: Action:
lv: Darbība:

en: Select Action
lv: Izvēlieties darbību

en: Pipeline:
lv: Cauruļvads:

en: Select Pipeline
lv: Izvēlieties posmu

en: Stage:
lv: Posms:

en: Select Stage
lv: Izvēlieties posmu

en: Hubspot Fields
lv: Hubspot lauki

en: Data center cann't be empty
lv: Datu centrs nedrīkst būt tukšs

en: Data Center:
lv: Datu centrs:

en: --Select a data center--
lv: --Izvēlieties datu centru--

en: Zoho API Console
lv: Zoho API konsole

en: Successfully Integrated
lv: Veiksmīgi integrēts

en: Finish & Save
lv: Pabeigt un saglabāt

en: Webhook tests failed. please try again
lv: Webhook testi neizdevās. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Integration name
lv: Integrācijas nosaukums

en: Link:
lv: Saite:

en: To got Webhook , Please Visit
lv: Lai saņemtu Webhook, lūdzu, apmeklējiet

en: Method:
lv: Metode:

en: Add Url Parameter: (optional)
lv: Pievienot URL parametru: (pēc izvēles)

en: Key
lv: Atslēga

en: Value
lv: Vērtība

en: Add field
lv: Pievienot lauku

en: Test Webhook
lv: Testēt Webhook

en: Response:
lv: Atbilde:

en: Try our free webhook test website:
lv: Izmēģiniet mūsu bezmaksas webhook testēšanas vietni:

en: Authorize New Mailchimp App
lv: Autorizēt jauno Mailchimp lietotni

en: Add Address Field
lv: Pievienot adreses lauku

en: Add Double Opt-in
lv: Pievienot dubulto apstiprināšanu

en: Update Mail Chimp
lv: Atjaunināt Mailchimp

en: Update Responses with MailChimp exist Aduience?
lv: Atjaunināt atbildes ar MailChimp esošo auditoriju?

en: Authorize App Name:
lv: Autorizēt lietotnes nosaukumu:

en: Authorize App Name...
lv: Autorizēt lietotnes nosaukumu...

en: Mail Chimp API Console
lv: Mailchimp API konsole

en: Audience list refreshed
lv: Auditorijas saraksts atjaunināts

en: Audience list refresh failed Cause: %s. please try again
lv: Auditorijas saraksta atjaunināšana neizdevās. Iemesls: %s. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Audience list failed. please try again
lv: Auditorijas saraksts neizdevās. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Audience tags refreshed
lv: Auditorijas birkas atjauninātas

en: Audience tags refresh failed Cause: %s. please try again
lv: Auditorijas birku atjaunināšana neizdevās. Iemesls: %s. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Audience tags failed. please try again
lv: Auditorijas birkas neizdevās. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Fields refreshed
lv: Lauki atjaunināti

en: Fields refresh failed. please try again
lv: Lauku atjaunināšana neizdevās. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Authorized App:
lv: Autorizētā lietotne:

en: Audience List:
lv: Auditorijas saraksts:

en: Select Audience List
lv: Izvēlieties auditorijas sarakstu

en: Refresh MailChimp Tags
lv: Atjaunot MailChimp tagus

en: Mail Chimp Fields
lv: MailChimp lauki

en: Address Field Map
lv: Adreses lauku kartēšana

en: Form Address Fields
lv: Formas adreses lauki

en: Mail Chimp Address Fields
lv: MailChimp adreses lauki

en: Groups
lv: Grupas

en: Add Groups
lv: Pievienot grupas

en: Add Subscriber Status
lv: Pievienot abonenta statusu

en: Update Subscriber
lv: Atjaunināt abonentu

en: Update Responses with MailerLite exist Subscriber?
lv: Atjaunināt atbildes ar MailerLite esošo abonentu?

en: Refresh Groups
lv: Atjaunot grupas

en: Type
lv: Tips

en: Select Version:
lv: Izvēlēties versiju:

en: To Get API token, Please Visit
lv: Lai saņemtu API tokenu, lūdzu, apmeklējiet

en: MailerLite API Token
lv: MailerLite API tokens

en: API Token:
lv: API tokens:

en: API Token...
lv: API tokens...

en: Fields refresh successfully
lv: Lauki veiksmīgi atjaunoti

en: Authorized Failed
lv: Autorizācija neizdevās

en: Fields refresh failed
lv: Lauku atjaunināšana neizdevās

en: Group fetch successfully
lv: Grupas iegūšana veiksmīga

en: Group fetch failed
lv: Grupas iegūšana neizdevās

en: MailerLite Fields
lv: MailerLite lauki

en: Update MailPoet
lv: Atjaunināt MailPoet

en: Update Responses with Mailpoet exist Subscriber?
lv: Atjaunināt atbildes ar MailPoet esošo abonentu?

en: Newsletter list refreshed
lv: Jaunumu saraksts atjaunināts

en: Newsletter list refresh failed Cause:
lv: Jaunumu saraksta atjaunināšana neizdevās. Iemesls:

en: Newsletter list refresh failed. please try again
lv: Jaunumu saraksta atjaunināšana neizdevās. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Mailpoet fields refreshed
lv: MailPoet lauki atjaunināti

en: No Mailpoet fields found. Try changing the header row number or try again
lv: MailPoet lauki nav atrasti. Mēģiniet mainīt galvenes rindu numuru vai mēģiniet vēlreiz

en: Mailpoet fields refresh failed. please try again
lv: MailPoet lauku atjaunināšana neizdevās. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Refresh MailPoet List
lv: Atjaunināt MailPoet sarakstu

en: MailPoet Fields
lv: MailPoet lauki

en: MetaBox Fields Mapping
lv: MetaBox lauku kartēšana

en: Refresh MetaBox List
lv: Atjaunināt MetaBox sarakstu

en: Metabox Fields
lv: MetaBox lauki

en: Metabox File Upload Fields Map
lv: MetaBox failu augšupielādes lauku karte

en: Metaxbox Fields
lv: MetaBox lauki

en: Metabox Fields Mapping
lv: MetaBox lauku kartēšana

en: Loading MetaBox Fields...
lv: Tiek ielādēti MetaBox lauki...

en: Authorize New One Drive App
lv: Autorizēt jaunu One Drive lietotni

en: Upload Files
lv: Augšupielādēt failus

en: Add attachments from Bit-integration-pro to OneDrive folder.
lv: Pievienot pielikumus no Bit-integration-pro uz OneDrive mapi.

en: This action is required.
lv: Šī darbība ir obligāta.

en: Select Attachment
lv: Izvēlēties pielikumu

en: Select file upload fields
lv: Izvēlēties failu augšupielādes laukus

en: Delete file from Wordpress after upload in OneDrive
lv: Dzēst failu no Wordpress pēc augšupielādes OneDrive

en: To Get Client Id & Secret, Please Visit
lv: Lai iegūtu klienta ID un slepeno atslēgu, lūdzu, apmeklējiet

en: Azure Portal
lv: Azure portālu

en: OneDrive Client Id:
lv: OneDrive klienta ID:

en: Client Id...
lv: Klienta ID...

en: OneDrive Client Secret:
lv: OneDrive klienta slepenā atslēga:

en: Client Secret...
lv: Klienta slepenā atslēga...

en: Loading OneDrive Folders List...
lv: Tiek ielādēta OneDrive mapju saraksts...

en: Sub Folders refreshed
lv: Apakšmapes atjaunotas

en: No Sub Folder Found
lv: Apakšmapes nav atrastas

en: Sub Folders refresh failed. please try again
lv: Apakšmapju atjaunošana neizdevās. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Client Id can't be empty
lv: Klienta ID nevar būt tukšs

en: Client Secret can't be empty
lv: Klienta slepenā atslēga nevar būt tukša

en: Refresh All oneDrive Folders
lv: Atjaunot visus OneDrive mapes

en: Refresh Sub Folders
lv: Atjaunot apakšmapes

en: Pod Fields
lv: Pod lauki

en: Pod cann't be empty
lv: Pods nevar būt tukšs

en: Pod
lv: Pods

en: Authorize New Rapidmail Account
lv: Autorizēt jaunu Rapidmail kontu

en: Send Activation Email
lv: Nosūtīt aktivizācijas e-pastu

en: Add Send Activation Email
lv: Pievienot nosūtīšanas aktivizācijas e-pastu

en: To get Username and Password , Please Visit
lv: Lai iegūtu lietotājvārdu un paroli, lūdzu, apmeklējiet

en: Create API User
lv: Izveidot API lietotāju

en: User Name:
lv: Lietotājvārds:

en: User name...
lv: Lietotājvārds...

en: Password:
lv: Parole:

en: Password...
lv: Parole...

en: Loading Recipientslist...
lv: Ielādē saņēmēju sarakstu...

en: Username can't be empty
lv: Lietotājvārds nevar būt tukšs

en: Password can't be empty
lv: Parole nevar būt tukša

en: Recipient:
lv: Saņēmējs:

en: Select Recipients
lv: Izvēlēties saņēmējus

en: Rapidmail Fields
lv: Rapidmail lauki

en: To Get Client Auth token, Please Visit
lv: Lai iegūtu klienta autentifikācijas tokenu, lūdzu, apmeklējiet

en: SendFox Access Token
lv: SendFox piekļuves tokens

en: Access Token:
lv: Piekļuves tokens:

en: Access Token...
lv: Piekļuves tokens...

en: Access Token can't be empty
lv: Piekļuves tokens nevar būt tukšs

en: SendFox List Fields
lv: SendFox saraksta lauki

en: Refresh SendFox List
lv: Atjaunot SendFox sarakstu

en: SendFox Fields
lv: SendFox lauki

en: SendFox Unsubscribe Fields
lv: SendFox atcelšanas lauki

en: Template name cann't be empty
lv: Sadaļas nosaukums nevar būt tukšs

en: Redirection url name cann't be empty
lv: Pāradresācijas URL nosaukums nevar būt tukšs

en: Update Sendinblue
lv: Atjaunināt Sendinblue

en: Update Responses with Sendinblue existing email?
lv: Atjaunināt atbildes ar Sendinblue esošo e-pastu?

en: Brevo(SendinBlue) API Console
lv: Brevo (SendinBlue) API konsole

en: List refreshed
lv: Saraksts atjaunināts

en: List refresh failed Cause: %s. please try again
lv: Saraksta atjaunināšana neizdevās. Iemesls: %s. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: List failed. please try again
lv: Saraksta izveide neizdevās. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Templates refreshed
lv: Sadaļas atjauninātas

en: Templates refresh failed Cause: %s. please try again
lv: Sadaļu atjaunināšana neizdevās. Iemesls: %s. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Templates failed. please try again
lv: Sadaļu izveide neizdevās. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Sendinblue fields refreshed
lv: Sendinblue lauki atjaunoti

en: No Sendinblue fields found. Try changing the header row number or try again
lv: Sendinblue lauki nav atrasti. Mēģiniet mainīt galvenes rindas numuru vai mēģiniet vēlreiz

en: Sendinblue fields refresh failed. please try again
lv: Neizdevās atjaunot Sendinblue laukus. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Refresh Sendinblue Lists
lv: Atjaunot Sendinblue sarakstus

en: Sendinblue Fields
lv: Sendinblue lauki

en: Template:
lv: Veidne:

en: Select Template
lv: Izvēlēties veidni

en: Refresh Sendinblue Templates
lv: Atjaunot Sendinblue veidnes

en: RedirectionUrl:
lv: Pāradresācijas URL:

en: Attachments or Signature field
lv: Pielikumu vai paraksta lauks

en: Add attachments or Signature field from BitForm to send Telegram.
lv: Pievienojiet pielikumus vai paraksta lauku no BitForm, lai nosūtītu Telegram.

en: Please select file upload or signature field
lv: Lūdzu, izvēlieties faila augšupielādes vai paraksta lauku

en: Authorized Filled
lv: Pilnvarots aizpildīts

en: Bot API Key:
lv: Bot API atslēga:

en: Bot API Key...
lv: Bot API atslēga...

en: Chat list refreshed
lv: Čatu saraksts atjaunots

en: Chat list refresh failed Cause:
lv: Neizdevās atjaunot čatu sarakstu, iemesls:

en: Chat list refresh failed. please try again
lv: Neizdevās atjaunot čatu sarakstu. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Chat List:
lv: Čatu saraksts:

en: Select Chat List
lv: Izvēlēties čatu sarakstu

en: Refresh Telegram List
lv: Atsvaidzināt Telegrammas sarakstu

en: Parse Mode:
lv: Analīzes režīms:

en: Messages:
lv: Ziņojumi:

en: Account SID:
lv: Kontu SID:

en: Account SID...
lv: Kontu SID...

en: To get Account SID and Auth Token , Please Visit
lv: Lai iegūtu Kontu SID un Autentifikācijas tokenu, lūdzu, apmeklējiet

en: Twilio Console
lv: Twilio konsole

en: From:
lv: No:

en: Phone Number...
lv: Telefona numurs...

en: Account SID can't be empty
lv: Kontu SID nevar būt tukšs

en: Auth Token can't be empty
lv: Autentifikācijas tokens nevar būt tukšs

en: Phone number can't be empty
lv: Telefona numurs nevar būt tukšs

en: Twilio Fields
lv: Twilio lauki

en: Connected with WooCommerce Successfully
lv: Savienojums ar WooCommerce izdevies

en: Connect
lv: Savienot

en: Module:
lv: Modulis:

en: Select Module
lv: Izvēlēties moduli

en: Refresh Fields
lv: Atsvaidzināt laukus

en: WooCommerce Fields
lv: WooCommerce lauki

en: Map File Upload Fields
lv: Kartēt failu augšupielādes laukus

en: Downloadable
lv: Lejupielādējams

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
lv: Lejupielādējami produkti nodrošina piekļuvi failam pēc pirkuma veikšanas.

en: Downloadable Product
lv: Lejupielādējams produkts

en: Select File Upload Fields
lv: Izvēlieties failu augšupielādes laukus

en: Select Fields
lv: Izvēlēties laukus

en: Authorize New Zoho Analytics App
lv: Atļaut jaunu Zoho Analytics lietotni

en: Share Table
lv: Kopīgot tabulu

en: Share Table with users pushed to Zoho Analytics.
lv: Kopīgot tabulu ar lietotājiem, kas nosūtīti uz Zoho Analytics.

en: Example
lv: Piemērs

en: Here Department, Salary and Country are Zoho Analytics table column name
lv: Šeit Department, Salary un Country ir Zoho Analytics tabulas kolonnu nosaukumi

en: Supported Arithmetic Operators: ( +, -, *, / ) and Supported Relational Operators: ( =, !=, <, >, <=, >=, LIKE, NOT LIKE, IN, NOT IN, BETWEEN )
lv: Atbalstītie aritmētiskie operatori: ( +, -, *, / ) un atbalstītie salīdzināšanas operatori: ( =, !=, <, >, <=, >=, LIKE, NOT LIKE, IN, NOT IN, BETWEEN )

en: Enter Email Addresses
lv: Ievadiet e-pasta adreses

en: you can select analytics users or select form fields value or even can input custom email address as well
lv: jūs varat izvēlēties analītikas lietotājus vai izvēlēties formu lauku vērtības vai pat ievadīt pielāgotu e-pasta adresi

en: Permissions Settings
lv: Atļauju iestatījumi

en: Zoho Analytics Owner Email:
lv: Zoho Analytics īpašnieka e-pasts:

en: Owner Email
lv: Īpašnieka e-pasts

en: Workspaces refreshed
lv: Darba telpas atsvaidzinātas

en: Workspaces refresh failed Cause:
lv: Darba telpu atsvaidzināšana neizdevās. Iemesls:

en: Workspaces refresh failed. please try again
lv: Darba vietu atsvaidzināšana neizdevās. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Users refreshed
lv: Lietotāji atsvaidzināti

en: Users refresh failed Cause:
lv: Lietotāju atsvaidzināšana neizdevās Iemesls:

en: Users refresh failed. please try again
lv: Lietotāju atsvaidzināšana neizdevās. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Tables refreshed
lv: Tabulas atsvaidzinātas

en: Tables refresh failed. please try again
lv: Tabulu atsvaidzināšana neizdevās. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Table Headers refreshed
lv: Tabulas galvenes atsvaidzinātas

en: Zoho didn't provide column names for this table
lv: Zoho nav sniedzis kolonnas nosaukumus šai tabulai

en: Table Headers refresh failed. please try again
lv: Tabulas galvenes atsvaidzināšana neizdevās. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Workspace:
lv: Darba vieta:

en: Select Workspace
lv: Izvēlieties darba vietu

en: Refresh Analytics Workspaces
lv: Atsvaidzināt Analytics darba vietas

en: Table:
lv: Tabula:

en: Select Table
lv: Izvēlieties tabulu

en: ** Zoho Analytics doesn't support data INSERT / UPDATE in other integration table
lv: ** Zoho Analytics neatbalsta datu IEVIETošanu / ATJAUNINĀŠANU citā integrācijas tabulā

en: Refresh Analytics Table Headers
lv: Atsvaidzināt Analytics tabulas galvenes

en: Zoho Fields
lv: Zoho lauki

en: Authorize New Zoho Bigin App
lv: Autorizēt jaunu Zoho Bigin lietotni

en: Workflow
lv: Darbplūsma

en: Trigger workflows in Zoho Bigin.
lv: Izsauciet darbplūsmas Zoho Bigin.

en: Approval
lv: Apstiprināšana

en: Send entries to approval list in Zoho Bigin.
lv: Sūtīt ierakstus apstiprināšanas sarakstam Zoho Bigin.

en: Add a Note
lv: Pievienot piezīmi

en: Add a note from bitform to pushed to Zoho Bigin.
lv: Pievienot piezīmi no bitform, lai nosūtītu uz Zoho Bigin.

en: Upload Photo
lv: Augšupielādēt foto

en: Attachment
lv: Pielikums

en: Add attachments from BitForm to Zoho Bigin.
lv: Pievienot pielikumus no BitForm uz Zoho Bigin.

en: Record Owner
lv: Ieraksta īpašnieks

en: Tag Name
lv: Tagu nosaukums

en: Notes
lv: Piezīmes

en: Note Title
lv: Piezīmes virsraksts

en: Note Content
lv: Piezīmes saturs

en: Field
lv: Lauks

en: Modules refreshed
lv: Moduļi atsvaidzināti

en: Modules refresh failed Cause: %s. please try again
lv: Moduļu atsvaidzināšana neizdevās. Iemesls: %s. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Modules refresh failed. please try again
lv: Moduļu atsvaidzināšana neizdevās. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: RelatedLists refreshed
lv: Saistītās saraksti atsvaidzināti

en: RelatedLists refresh failed Cause:
lv: Saistīto sarakstu atsvaidzināšana neizdevās. Iemesls:

en: RelatedLists refresh failed. please try again
lv: Saistīto sarakstu atsvaidzināšana neizdevās. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Tags Refreshed
lv: Tagi atsvaidzināti

en: Tags refresh failed. please try again
lv: Tagu atjaunināšana neizdevās. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Users Refreshed
lv: Lietotāji atjaunināti

en: Refresh Bigin Modules
lv: Atjaunināt Bigin moduļus

en: New Record
lv: Jauns ieraksts

en: Map Attachments
lv: Piesaistīt pielikumus

en: Related List:
lv: Saistītā saraksts:

en: Select Related Module
lv: Izvēlēties saistīto moduli

en: Refresh Bigin Related Lists
lv: Atjaunināt Bigin saistītos sarakstus

en: Authorize New Zoho Campaigns App
lv: Autorizēt jauno Zoho Campaigns lietotni

en: Lists refreshed
lv: Saraksti atjaunināti

en: Lists refresh failed Cause:
lv: Sarakstu atjaunināšana neizdevās, iemesls:

en: Lists refresh failed. please try again
lv: Sarakstu atjaunināšana neizdevās. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Contact Fields refreshed
lv: Kontaktpersonu lauki atjaunināti

en: Zoho didn't provide fields names for this list
lv: Zoho nav sniedzis lauku nosaukumus šim sarakstam

en: Contact Fields refresh failed. please try again
lv: Kontaktpersonu lauku atjaunināšana neizdevās. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Contact Email
lv: Kontaktpersonas e-pasts

en: Refresh Campaigns Lists
lv: Atjaunināt kampaņu sarakstus

en: Refresh Campaigns Contact Fields
lv: Atjaunināt kampaņu kontaktpersonu laukus

en: Authorize New Zoho Creator App
lv: Autorizēt jauno Zoho Creator lietotni

en: Update Record
lv: Atjaunināt ierakstu

en: Control how the record gets updated.
lv: Kontrolējiet, kā ieraksts tiek atjaunināts.

en: Enter the criteria to update records. Please use the below format.
lv: Ievadiet kritērijus ierakstu atjaunināšanai. Lūdzu, izmantojiet zemāk norādīto formātu.

en: Example:
lv: Piemērs:

en: Here Email is Zoho Creator Field link name. info:
lv: Šeit Email ir Zoho Creator lauka saites nosaukums. info:

en: Zoho Creator Criteria Guide
lv: Zoho Creator kritēriju ceļvedis

en: insert new record if the above criteria doesn&apos;t met?
lv: ievietot jaunu ierakstu, ja iepriekš minētie kritēriji netiek izpildīti?

en: Owner Name (Your Zoho Creator screen name):
lv: Īpašnieka vārds (Jūsu Zoho Creator ekrāna nosaukums):

en: Your Zoho Creator screen name...
lv: Jūsu Zoho Creator ekrāna nosaukums...

en: Applications refreshed
lv: Lietojumprogrammas atsvaidzinātas

en: Applications refresh failed Cause:
lv: Lietojumprogrammu atsvaidzināšana neizdevās. Iemesls:

en: Applications refresh failed. please try again
lv: Lietojumprogrammu atsvaidzināšana neizdevās. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Forms refreshed
lv: Formas atsvaidzinātas

en: Forms refresh failed Cause:
lv: Formu atsvaidzināšana neizdevās. Iemesls:

en: Forms refresh failed. please try again
lv: Formu atsvaidzināšana neizdevās. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Fields refresh failed Cause:
lv: Lauku atsvaidzināšana neizdevās. Iemesls:

en: Application:
lv: Lietojumprogramma:

en: Select Application
lv: Izvēlieties lietojumprogrammu

en: Form:
lv: Forma:

en: Select Form
lv: Izvēlieties formu

en: Refresh Creator Fields
lv: Atsvaidzināt Creator laukus

en: Authorize New Zoho CRM App
lv: Autorizēt jaunu Zoho CRM lietotni

en: Trigger CRM workflows
lv: Izsaukt CRM darbplūsmas

en: Add attachments or signatures from BitForm to CRM.
lv: Pievienot pielikumus vai parakstus no BitForm CRM.

en: Send entries to CRM approval list.
lv: Nosūtīt ierakstus uz CRM apstiprināšanas sarakstu.

en: Blueprint
lv: Plāns

en: Trigger CRM Blueprint
lv: Izsaukt CRM plānu

en: Capture GCLID
lv: Saglabāt GCLID

en: Sends the click details of AdWords Ads to Zoho CRM.
lv: Nosūta AdWords reklāmu klikšķu datus uz Zoho CRM.

en: Upsert Records
lv: Ierakstu pievienošana vai atjaunošana

en: The record is updated if it already exists else it is inserted as a new record.
lv: Ieraksts tiek atjaunināts, ja tas jau pastāv, pretējā gadījumā tas tiek ievietots kā jauns ieraksts.

en: Assignment Rules
lv: Piešķiršanas noteikumi

en: Trigger Assignment Rules in Zoho CRM.
lv: Izsaukt piešķiršanas noteikumus Zoho CRM.

en: Tag Records
lv: Atzīmēt ierakstus

en: Add a tag to records pushed to Zoho CRM.
lv: Pievienot atzīmi ierakstiem, kas nosūtīti uz Zoho CRM.

en: Add a owner to records pushed to Zoho CRM.
lv: Pievienot īpašnieku ierakstiem, kas nosūtīti uz Zoho CRM.

en: Select Assignment Rule
lv: Izvēlēties piešķiršanas noteikumu

en: Refresh CRM Assignment Rules
lv: Atjaunot CRM piešķiršanas noteikumus

en: Add a tag to records pushed to Zoho CRM
lv: Pievienot atzīmi ierakstiem, kas nosūtīti uz Zoho CRM

en: Owner Name
lv: Īpašnieka vārds

en: Select Owner
lv: Izvēlēties īpašnieku

en: Refresh CRM Owners
lv: Atsvaidzināt CRM īpašniekus

en: Upsert Record
lv: Atjaunināt ierakstu

en: Upsert Using
lv: Atjaunināt, izmantojot

en: Arrange fields in order of preferance for upsertion
lv: Kārtot laukus pēc atjaunināšanas prioritātes

en: Upsert Preferance
lv: Atjaunināšanas prioritāte

en: Overwrite existing field values in Zoho CRM with empty field values from Bit Form while upserting a record?
lv: Vai pārrakstīt esošās lauka vērtības Zoho CRM ar tukšām lauka vērtībām no Bit Form, atjauninot ierakstu?

en: Layouts refreshed
lv: Izkārtojumi atsvaidzināti

en: Layouts refresh failed Cause: %s. please try again
lv: Izkārtojumu atsvaidzināšana neizdevās. Iemesls: %s. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Layouts refresh failed. please try again
lv: Izkārtojumu atsvaidzināšana neizdevās. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Tags refreshed
lv: Birkas atsvaidzinātas

en: Tags refresh failed Cause:
lv: Birku atsvaidzināšana neizdevās. Iemesls:

en: Owners refreshed
lv: Īpašnieki atsvaidzināti

en: Owners refresh failed. please try again
lv: Īpašnieku atsvaidzināšana neizdevās. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Assignment Rules refreshed
lv: Uzdevumu noteikšanas noteikumi atsvaidzināti

en: Assignment Rules refresh failed. please try again
lv: Uzdevumu noteikšanas noteikumu atsvaidzināšana neizdevās. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Refresh CRM Modules
lv: Atsvaidzināt CRM moduļus

en: Related List #
lv: Saistītā saraksta Nr.

en: Add More Related List
lv: Pievienot vēl saistīto sarakstu

en: Layout:
lv: Izkārtojums:

en: Select Layout
lv: Izvēlēties izkārtojumu

en: Refresh CRM Layouts
lv: Atjaunot CRM izkārtojumus

en: Refresh CRM Related Lists
lv: Atjaunot CRM saistītos sarakstus

en: File Upload Field Map
lv: Faila augšupielādes lauka karte

en: Please select a ticket owner
lv: Lūdzu, izvēlieties biļetes īpašnieku

en: Authorize New Zoho Desk App
lv: Autorizēt jauno Zoho Desk lietotni

en: Ticket Owner
lv: Biļetes īpašnieks

en: Add a owner to ticket pushed to Zoho Desk.
lv: Pievienot īpašnieku biļetei, kas nosūtīta uz Zoho Desk.

en: ticket owner is required
lv: biļetes īpašnieks ir obligāts

en: Product Name
lv: Produkta nosaukums

en: Add a product to ticket pushed to Zoho Desk.
lv: Pievienot produktu biļetei, kas nosūtīta uz Zoho Desk.

en: Attachments
lv: Pielikumi

en: Add attachments from BitForm to ticket pushed to Zoho Desk.
lv: Pievienot pielikumus no BitForm biļetei, kas nosūtīta uz Zoho Desk.

en: Select Product
lv: Izvēlēties produktu

en: Portals refreshed
lv: Portāli atjaunoti

en: Portals refresh failed Cause:
lv: Portālu atjaunošana neizdevās. Iemesls:

en: Portals refresh failed. please try again
lv: Portālu atjaunošana neizdevās. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Departments refreshed
lv: Departamenti atjaunoti

en: Departments refresh failed Cause: %s. please try again
lv: Departamentu atjaunošana neizdevās. Iemesls: %s. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Departments refresh failed. please try again
lv: Departamentu atjaunošana neizdevās. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Owners refresh failed Cause:
lv: Īpašnieku atjaunošana neizdevās. Iemesls:

en: Products refreshed
lv: Produkti atjaunināti

en: Products refresh failed Cause:
lv: Produktu atjaunināšana neizdevās. Iemesls:

en: Products refresh failed. please try again
lv: Produktu atjaunināšana neizdevās. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Portal:
lv: Portāls:

en: Select Portal
lv: Izvēlieties portālu

en: Refresh Desk Portals
lv: Atjaunināt Desk portālus

en: Department:
lv: Nodaļa:

en: Select Department
lv: Izvēlieties nodaļu

en: Refresh Desk Departments
lv: Atjaunināt Desk nodaļas

en: Refresh Desk Fields
lv: Atjaunināt Desk laukus

en: Add attachments from BitForm to mail pushed to Zoho Mail.
lv: Pievienot pielikumus no BitForm uz Zoho Mail nosūtītajām e-pasta vēstulēm.

en: Type:
lv: Tips:

en: Select type
lv: Izvēlieties tipu

en: Send Email
lv: Sūtīt e-pastu

en: Save as Draft
lv: Saglabāt kā melnrakstu

en: Add Email Receiver
lv: Pievienot e-pasta saņēmēju

en: CC:
lv: Kopija (CC):

en: Add Email CC
lv: Pievienot e-pasta kopiju (CC)

en: BCC:
lv: Slēpta kopija (BCC):

en: Add Email BCC
lv: Pievienot e-pasta slēpto kopiju (BCC)

en: Subject:
lv: Temats:

en: Email Subject Here
lv: E-pasta temats šeit

en: Add form field
lv: Pievienot formas lauku

en: Body:
lv: Saturs:

en: Refresh MarketingHub Lists
lv: Atjaunot MarketingHub sarakstus

en: Refresh MarketingHub Contact Fields
lv: Atjaunot MarketingHub kontaktu laukus

en: Create
lv: Izveidot

en: %s Owner
lv: %s īpašnieks

en: Add an owner to %s  pushed to Zoho Projects.
lv: Pievienot īpašnieku %s, nosūtīts uz Zoho Projects.

en: Task Layout
lv: Uzdevuma izkārtojums

en: Add a layout to project pushed to Zoho Projects.
lv: Pievienot izkārtojumu projektam, nosūtītam uz Zoho Projects.

en: task layout is required
lv: uzdevuma izkārtojums ir obligāts

en: Public Project
lv: Publiskais projekts

en: by default, it is set as private project.
lv: pēc noklusējuma tas ir iestatīts kā privāts projekts.

en: Project user
lv: Projekta lietotājs

en: Assign users to project pushed to Zoho Projects.
lv: Piešķirt lietotājus projektam, nosūtītam uz Zoho Projects.

en: Group Name
lv: Grupas nosaukums

en: Add a group to project pushed to Zoho Projects.
lv: Pievienot grupu projektam, nosūtītam uz Zoho Projects.

en: %s Flag
lv: %s karogs

en: Add a flag to
lv: Pievienot karogu

en: pushed to Zoho Projects.
lv: nosūtīts uz Zoho Projects.

en: flag is required
lv: ir nepieciešama karogs

en: Issue Followers
lv: Problēmas sekotāji

en: Add followers to issue pushed to Zoho Projects
lv: Pievienot sekotājus problēmai, kas nosūtīta uz Zoho Projects

en: Issue %s
lv: Problēma %s

en: Add %s to issue pushed to Zoho Projects
lv: Pievienot %s problēmai, kas nosūtīta uz Zoho Projects

en: %s Attachments
lv: %s Pielikumi

en: %s Time Log
lv: %s Laika žurnāls

en: Add time log to %s pushed to Zoho Projects.
lv: Pievienot laika žurnālu %s, kas nosūtīts uz Zoho Projects.

en: %s Recurrence
lv: %s Atkārtošanās

en: Add recurrence to %s pushed to Zoho Projects.
lv: Pievienot atkārtošanos %s, kas nosūtīta uz Zoho Projects.

en: %s Reminder
lv: %s Atgādinājums

en: Add reminder to %s pushed to Zoho Projects.
lv: Pievienot atgādinājumu %s, kas nosūtīts uz Zoho Projects.

en: %s Tags
lv: %s Birkas

en: Add tags to %s pushed to Zoho Projects.
lv: Pievienot birkas %s, kas nosūtītas uz Zoho Projects.

en: Refresh Portal Users
lv: Atjaunot portāla lietotājus

en: Refresh Task Layouts
lv: Atjaunot uzdevumu izkārtojumus

en: Assign Project Users
lv: Piešķirt projekta lietotājus

en: Project Group
lv: Projekta grupa

en: Select Group
lv: Izvēlēties grupu

en: Refresh Project Groups
lv: Atjaunot projekta grupas

en: Select Flag
lv: Izvēlēties karodziņu

en: Internal
lv: Iekšējais

en: External
lv: Ārējais

en: Select Date
lv: Izvēlēties datumu

en: Billing Status
lv: Rēķina statuss

en: Billable
lv: Rēķināms

en: Non Billable
lv: Nerēķināms

en: Enter Hours
lv: Ievadīt stundas

en: set start & end time
lv: iestatīt sākuma un beigu laiku

en: Start Time
lv: Sākuma laiks

en: End Time
lv: Beigu laiks

en: set hours
lv: iestatīt stundas

en: Select Reminder Type
lv: Izvēlēties atgādinājuma veidu

en: Select Type
lv: Izvēlēties veidu

en: Daily
lv: Dienas

en: On Same Day
lv: Tajā pašā dienā

en: Before Due Date
lv: Pirms termiņa

en: Custom Date
lv: Pielāgots datums

en: Day Before
lv: Diena pirms

en: Select Time
lv: Izvēlieties laiku

en: Notify Users
lv: Paziņot lietotājiem

en: Select Recurring Frequency
lv: Izvēlieties atkārtošanās biežumu

en: Select Frequency
lv: Izvēlieties biežumu

en: Weekley
lv: Nedēļas

en: Monthly
lv: Mēneša

en: Yearly
lv: Gada

en: Once Every
lv: Reizi katru

en: End After
lv: Beigt pēc

en: Set to previous business day
lv: Iestatīt uz iepriekšējo darba dienu

en: Retain comments for subsequent recurrences
lv: Saglabāt komentārus nākamajām atkārtošanās reizēm

en: Create next recurrence after the close of current task.
lv: Izveidot nākamo atkārtojumu pēc pašreizējā uzdevuma slēgšanas.

en: Custom Tags
lv: Pielāgotas atzīmes

en: Add Custom Tag
lv: Pievienot pielāgotu atzīmi

en: No Portal Found
lv: Portāls nav atrasts

en: Portals refresh failed Cause: %s. please try again
lv: Portālu atsvaidzināšana neizdevās. Iemesls: %s. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Projects refreshed
lv: Projekti atsvaidzināti

en: No Project Found
lv: Projekts nav atrasts

en: Projects refresh failed Cause: %s. please try again
lv: Projektu atsvaidzināšana neizdevās. Iemesls: %s. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Projects refresh failed. please try again
lv: Projektu atsvaidzināšana neizdevās. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Milestones refreshed
lv: Svarīgie etapi atjaunināti

en: No Milestone Found
lv: Nav atrasts neviens svarīgais etaps

en: Milestones refresh failed Cause: %s. please try again
lv: Svarīgo etapu atjaunināšana neizdevās. Iemesls: %s. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Milestones refresh failed. please try again
lv: Svarīgo etapu atjaunināšana neizdevās. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Tasklists refreshed
lv: Uzdevumu saraksti atjaunināti

en: No Tasklist Found
lv: Nav atrasts neviens uzdevumu saraksts

en: Tasklists refresh failed Cause: %s. please try again
lv: Uzdevumu sarakstu atjaunināšana neizdevās. Iemesls: %s. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Tasklists refresh failed. please try again
lv: Uzdevumu sarakstu atjaunināšana neizdevās. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Tasks refreshed
lv: Uzdevumi atjaunināti

en: No Task Found
lv: Nav atrasts neviens uzdevums

en: Tasks refresh failed Cause: %s. please try again
lv: Uzdevumu atjaunināšana neizdevās. Iemesls: %s. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Tasks refresh failed. please try again
lv: Uzdevumu atjaunināšana neizdevās. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Fields refresh failed Cause: %s. please try again
lv: Lauku atjaunināšana neizdevās. Iemesls: %s. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: No Owner Found
lv: Nav atrasts neviens īpašnieks

en: Owners refresh failed Cause: %s. please try again
lv: Īpašnieku atjaunināšana neizdevās. Iemesls: %s. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Task Layouts refreshed
lv: Uzdevumu izkārtojumi atjaunināti

en: No Task Layout Found
lv: Nav atrasts neviens uzdevumu izkārtojums

en: Task Layouts refresh failed Cause: %s. please try again
lv: Uzdevumu izkārtojumu atjaunināšana neizdevās. Iemesls: %s. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Task Layouts refresh failed. please try again
lv: Uzdevumu izkārtojumu atjaunināšana neizdevās. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Project Groups refreshed
lv: Projekta grupas atjauninātas

en: No Project Group Found
lv: Nav atrasta projekta grupa

en: Project Groups refresh failed Cause: %s. please try again
lv: Neizdevās atjaunot projektu grupas. Iemesls: %s. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Project Groups refresh failed. please try again
lv: Neizdevās atjaunot projektu grupas. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: No Tag Found
lv: Nav atrasta neviena birka

en: Tags refresh failed Cause: %s. please try again
lv: Neizdevās atjaunot birkas. Iemesls: %s. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: please map mandatory fields
lv: lūdzu, sasaistiet obligātās lauciņus

en: please fill up the required actions
lv: lūdzu, aizpildiet nepieciešamās darbības

en: to create a subtask you must select a task or create a new task
lv: lai izveidotu apakšuzdevumu, jums jāizvēlas uzdevums vai jāizveido jauns uzdevums

en: to create a %s under milestone you must select a tasklist or create a new tasklist
lv: lai izveidotu %s zem posma, jums jāizvēlas uzdevumu saraksts vai jāizveido jauns uzdevumu saraksts

en: Refresh Projects Portals
lv: Atjaunot projektu portālus

en: Event:
lv: Notikums:

en: Select Event
lv: Izvēlēties notikumu

en: Create Project
lv: Izveidot projektu

en: Create Milestone
lv: Izveidot posmu

en: Create Tasklist
lv: Izveidot uzdevumu sarakstu

en: Create Task
lv: Izveidot uzdevumu

en: Create Sub Task
lv: Izveidot apakšuzdevumu

en: Create Issue
lv: Izveidot problēmu

en: Select Project
lv: Izvēlēties projektu

en: Refresh Projects
lv: Atjaunot projektus

en: create a new project
lv: izveidot jaunu projektu

en: Milestone:
lv: Posms:

en: Select Milestone
lv: Izvēlēties posmu

en: Refresh Milestones
lv: Atjaunot posmus

en: create a new milestone
lv: izveidot jaunu posmu

en: Tasklist Flag:
lv: Uzdevumu saraksta karogs:

en: Tasklist:
lv: Uzdevumu saraksts:

en: Select Tasklist Flag
lv: Izvēlēties uzdevumu saraksta karogu

en: Select Tasklist
lv: Izvēlēties uzdevumu sarakstu

en: create a new tasklist
lv: izveidot jaunu uzdevumu sarakstu

en: Task:
lv: Uzdevums:

en: Select Task
lv: Izvēlēties uzdevumu

en: create a new task
lv: izveidot jaunu uzdevumu

en: Trigger workflows in Zoho Recruit.
lv: Aktivizēt darba plūsmas Zoho Recruit.

en: Send entries to approval list in Zoho Recruit
lv: Nosūtīt ierakstus apstiprināšanas sarakstam Zoho Recruit

en: A record gets updated if the email already exists, else a new record will be created.
lv: Ieraksts tiek atjaunināts, ja e-pasts jau pastāv, citādi tiks izveidots jauns ieraksts.

en: Add a note from bitform to pushed to Zoho Recruit.
lv: Pievienot piezīmi no bitform, lai nosūtītu uz Zoho Recruit.

en: Set owner of current record
lv: Iestatīt pašreizējā ieraksta īpašnieku

en: Owner ID
lv: Īpašnieka ID

en: Enter Owner ID
lv: Ievadīt īpašnieka ID

en: Select Note Type
lv: Izvēlieties piezīmes tipu

en: Note Types refreshed
lv: Piezīmes tipi atjaunināti

en: Note Types refresh failed Cause: %s. please try again
lv: Piezīmju tipu atjaunināšana neizdevās. Iemesls: %s. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Note Types refresh failed. please try again
lv: Piezīmju tipu atjaunināšana neizdevās. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: RelatedLists refresh failed Cause: %s. please try again
lv: Saistīto sarakstu atjaunināšana neizdevās. Iemesls: %s. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Share Workbook
lv: Koplietot darbgrāmatu

en: Share workbook with users pushed to Zoho Sheet.
lv: Koplietot darbgrāmatu ar lietotājiem, nosūtīts uz Zoho Sheet.

en: Workbooks refreshed
lv: Darbgrāmatas atjauninātas

en: Workbooks refresh failed Cause: %s. please try again
lv: Darbgrāmatu atjaunināšana neizdevās. Iemesls: %s. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Workbooks refresh failed. please try again
lv: Darbgrāmatu atjaunināšana neizdevās. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Workbook:
lv: Darbgrāmata:

en: Select Workbook
lv: Izvēlieties darbgrāmatu

en: Templates refresh failed. please try again
lv: Sagatavju atjaunināšana neizdevās. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Template Details refreshed
lv: Sagatavju informācija atjaunināta

en: Template Details refresh failed Cause: %s. please try again
lv: Sagatavju informācijas atjaunināšana neizdevās. Iemesls: %s. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Template Details refresh failed. please try again
lv: Sagatavju informācijas atjaunināšana neizdevās. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Templates:
lv: Sagataves:

en: Refresh Sign Templates
lv: Atjaunināt parakstu sagataves

en: Recipients:
lv: Saņēmēji:

en: Refresh Template Details
lv: Atjaunināt sagataves informāciju

en: In Person Email (Optional)
lv: Personīgais e-pasts (pēc izvēles)

en: In Person Email
lv: Personīgais e-pasts

en: In Person Name
lv: Personīgais vārds

en: Recipient Email
lv: Saņēmēja e-pasts

en: Recipient Name
lv: Saņēmēja vārds

en: Language
lv: Valoda

en: Role
lv: Loma

en: Private Note
lv: Privāta piezīme

en: Leave a Note:
lv: Atstājiet piezīmi:

en: Create New Folder
lv: Izveidot jaunu mapi

en: Create a new folder in the selected folder
lv: Izveidot jaunu mapi izvēlētajā mapē

en: Add attachments from BitForm to Zoho Workdrive folder.
lv: Pievienot pielikumus no BitForm uz Zoho Workdrive mapi.

en: Add field value to use as folder name
lv: Pievienot lauka vērtību kā mapes nosaukumu

en: Add Random Number
lv: Pievienot nejaušu numuru

en: Share with users: (optional)
lv: Kopīgot ar lietotājiem: (pēc izvēles)

en: Send Notification Mail
lv: Sūtīt paziņojuma e-pastu

en: Teams refreshed
lv: Komandas atjaunotas

en: Teams refresh failed Cause: %s. please try again
lv: Komandu atjaunošana neizdevās, iemesls: %s. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Teams refresh failed. please try again
lv: Komandu atjaunošana neizdevās. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Folders refreshed
lv: Mapes atjaunotas

en: Folders refresh failed Cause: %s. please try again
lv: Mapju atsvaidzināšana neizdevās. Iemesls: %s. lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Folders refresh failed. please try again
lv: Mapju atsvaidzināšana neizdevās. lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Users refresh failed Cause: %s. please try again
lv: Lietotāju atsvaidzināšana neizdevās. Iemesls: %s. lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Team:
lv: Komanda:

en: Select Team
lv: Izvēlēties komandu

en: Refresh WorkDrive Teams
lv: Atsvaidzināt WorkDrive komandas

en: Refresh WorkDrive Team Folders
lv: Atsvaidzināt WorkDrive komandu mapes

en: Announcement
lv: Paziņojums

en: Get Year End Deal
lv: Iegūt gada noslēguma piedāvājumu

en: API key saved successfully
lv: API atslēga veiksmīgi saglabāta

en: Saving API key...
lv: Saglabā API atslēgu...

en: API Integration
lv: API integrācija

en: Learn more about Bit Form API
lv: Uzziniet vairāk par Bit Form API

en: Domain URL
lv: Domēna URL

en: API Key
lv: API atslēga

en: Generate new API key
lv: Ģenerēt jaunu API atslēgu

en: Registration successfully done.
lv: Reģistrācija veiksmīgi pabeigta.

en: Activate Your Account
lv: Aktivizējiet savu kontu

en: Your account has been activated successfully.&nbsp;You can now login.
lv: Jūsu konts ir veiksmīgi aktivizēts.&nbsp;Tagad varat pieteikties.

en: Your account is already activated!
lv: Jūsu konts jau ir aktivizēts!

en: Sorry! Your URL Is Invalid!!
lv: Atvainojiet! Jūsu URL ir nederīgs!!

en: This Requested account has been rejected successfully.
lv: Pieprasītā konta pieprasījums ir veiksmīgi noraidīts.

en: Your account is pending for admin approval.
lv: Jūsu konts gaida administratora apstiprinājumu.

en: Your account is pending for admin approval. Please wait for admin approval.
lv: Jūsu konts gaida administratora apstiprinājumu. Lūdzu, gaidiet administratora apstiprinājumu.

en: New User Registration Request
lv: Jauna lietotāja reģistrācijas pieprasījums

en: Your account has been rejected.
lv: Jūsu konts ir noraidīts.

en: <p>Your account has been rejected by admin.</p>
lv: <p>Jūsu kontu ir noraidījis administrators.</p>

en: You have been successfully logged in.
lv: Jūs esat veiksmīgi pierakstījies.

en: We have e-mailed your password reset link!
lv: Mēs esam nosūtījuši paroles atiestatīšanas saiti uz jūsu e-pastu!

en: Saved successfully.
lv: Saglabāts veiksmīgi.

en: Saving...
lv: Saglabā...

en: Something went wrong, Try again.
lv: Radās kļūda, mēģiniet vēlreiz.

en: WP Authentication
lv: WP autentifikācija

en: How to setup WP Authentication:
lv: Kā iestatīt WP autentifikāciju:

en: Enable
lv: Ieslēgt

en: Note :
lv: Piezīme :

en: When the login, forgot password or reset password any of these feature enabled in the form, the entries will not be saved in the WP database.
lv: Kad formas ir iespējota pieteikšanās, aizmirstās paroles vai paroles atiestatīšanas funkcija, ieraksti netiks saglabāti WP datu bāzē.

en: Respect Large Device Order
lv: Ievērot lielo ierīču kārtību

en: When this option is enabled tablet and mobile devices layout will auto genarate according to desktop device field order.
lv: Kad šī opcija ir iespējota, planšetdatoru un mobilajām ierīcēm izkārtojums automātiski tiks ģenerēts atbilstoši galddatora ierīces lauku kārtībai.

en: Get $10 Cashback
lv: Saņem $10 naudas atmaksu

en: Review us
lv: Novērtējiet mūs

en: What's New
lv: Kas jauns

en: Get Christmas Deal!
lv: Iegūstiet Ziemassvētku piedāvājumu!

en: For more details,
lv: Lai uzzinātu vairāk,

en: Click here
lv: Noklikšķiniet šeit

en: Accept and complete to share non-sensitive diagnostic data to help us improve your experience.
lv: Piekrītiet un pabeidziet, lai kopīgotu nesensitīvus diagnostikas datus, kas palīdzēs uzlabot jūsu pieredzi.

en: What we collect?
lv: Ko mēs apkopojam?

en: Click here to see terms
lv: Noklikšķiniet šeit, lai redzētu noteikumus

en: Skip
lv: Izlaist

en: Accept And Continue
lv: Piekrītu un turpinu

en: Changelog
lv: Izmaiņu žurnāls

en: What's New?
lv: Kas jauns?

en: Accept and continue to share usage data for improvements, or skip for using the plugin.
lv: Piekrītiet un turpiniet kopīgot lietošanas datus uzlabojumiem vai izlaidiet, lai izmantotu spraudni.

en: Capture
lv: Uzņemt

en: Basic
lv: Pamata

en: Multiple file upload
lv: Vairāku failu augšupielāde

en: Allow File Browse
lv: Atļaut failu pārlūkošanu

en: Drag n Drop
lv: Velc un nomet

en: Allow copy to Pasting of files
lv: Atļaut failu kopēšanu un ielīmēšanu

en: Allow reorder files
lv: Atļaut failu pārkārtošanu

en: Upload on select
lv: Augšupielādēt pēc izvēles

en: Full page droppable
lv: Pilna lapas vilkšanas zona

en: Labels Customization
lv: Etiķešu pielāgošana

en: File size validation
lv: Faila lieluma pārbaude

en: File type validation
lv: Faila veida pārbaude

en: Allowed File Mime Type:
lv: Atļautie failu Mime tipi:

en: Select File Type
lv: Izvēlēties faila veidu

en: Image Preview
lv: Attēla priekšskatījums

en: Video/Pdf Preview
lv: Video/PDF priekšskatījums

en: Image Crop
lv: Attēla apgriešana

en: Image Resize
lv: Attēla izmēra maiņa

en: Image Transform
lv: Attēla transformācija

en: Image validate size
lv: Attēla izmēra validācija

en: Edit Options
lv: Rediģēšanas opcijas

en: Panel Layout
lv: Paneļa izkārtojums

en: Remove Button
lv: Noņemt pogu

en: Process Button
lv: Apstrādes poga

en: Load Indicator
lv: Ielādes indikators

en: Progress Indicator
lv: Gaitu indikators

en: Min File Size
lv: Minimālais faila lielums

en: Max File Size
lv: Maksimālais faila lielums

en: Max Total File Size
lv: Maksimālais kopējais faila lielums

en: Close
lv: Aizvērt

en: Back to fields list
lv: Atpakaļ uz lauku sarakstu

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Center
lv: Centrā

en: Right
lv: Pa labi

en: Already have a submit button
lv: Jau ir iesniegšanas poga

en: Button Text
lv: Pogas teksts

en: Leading Icon
lv: Sākuma ikona

en: Trailing Icon
lv: Beigu ikona

en: Full Width
lv: Pilna platuma

en: Button Align
lv: Pogas izlīdzinājums

en: Text Align
lv: Teksta izlīdzinājums

en: Button Type
lv: Pogas veids

en: Icons
lv: Ikonas

en: Admin Label
lv: Administratora etiķete

en: Edit Custom Error Message
lv: Rediģēt pielāgoto kļūdas ziņojumu

en: Edit Decision Box Label
lv: Rediģēt lēmuma lodziņa etiķeti

en: Show Error Message
lv: Rādīt kļūdas ziņojumu

en: Custom Error Message
lv: Pielāgota kļūdas ziņa

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Hidden
lv: Paslēpts

en: Label
lv: Etiķete

en: Duplicate field name
lv: Lauka nosaukums ir dublikāts

en: Field name cannot be empty
lv: Lauka nosaukums nevar būt tukšs

en: Name Attribute
lv: Nosaukuma atribūts

en: Read-only
lv: Tik lasāms

en: Helper Text
lv: Palīga teksts

en: Edit HTML Content
lv: Rediģēt HTML saturu

en: Input Icons
lv: Ievades ikonas

en: Maximum
lv: Maksimālais

en: Disable if maximum selected:
lv: Atspējot, ja izvēlēts maksimālais skaits:

en: Minimum
lv: Minimālais

en: Maximum:
lv: Maksimālais:

en: Allow Other Option
lv: Atļaut citu opciju

en: Placeholder
lv: Aizvietotājs

en: Button Alignment:
lv: Pogas izlīdzinājums:

en: Required
lv: Obligāts

en: Show Asterisk Symbol
lv: Rādīt zvaigznītes simbolu

en: Subtitle
lv: Apakšvirsraksts

en: Search Placeholder
lv: Meklēšanas viettura teksts

en: Country Not Found Text
lv: Valsts nav atrasta

en: Show Selected Flag Image
lv: Rādīt izvēlēto karoga attēlu

en: Selected Country Clearable
lv: Izvēlēto valsti var notīrīt

en: Search Clearable
lv: Meklēšanu var notīrīt

en: Option Flag Image
lv: Opcijas karoga attēls

en: Detect Country By IP
lv: Noteikt valsti pēc IP

en: Detect Country By Geo
lv: Noteikt valsti pēc ģeogrāfiskās atrašanās vietas

en: Options
lv: Opcijas

en: Default Amount Value
lv: Noklusētā summas vērtība

en: Minimum amount:
lv: Minimālā summa:

en: Maximum amount:
lv: Maksimālā summa:

en: Input Format Options
lv: Ievades formāta opcijas

en: Formatter:
lv: Formatētājs:

en: None
lv: Nav

en: Browser
lv: Pārlūkprogramma

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Currency Symbol:
lv: Valūtas simbols:

en: Round to Closest Integer:
lv: Noapaļot līdz tuvākajam veselajam skaitlim:

en: Round to Closest Fraction Digits:
lv: Noapaļot līdz tuvākajam daļskaitļa ciparam:

en: Minimum Fraction Digit:
lv: Minimālais daļskaitļa cipars:

en: Maximum Fraction Digit:
lv: Maksimālais daļskaitļa cipars:

en: Decimal Separator:
lv: Decimāldaļas atdalītājs:

en: Number Format:
lv: Skaitļa formāts:

en: Currency Position:
lv: Valūtas pozīcija:

en: Symbol Position:
lv: Simbola pozīcija:

en: Left Number
lv: Skaitlis pa kreisi

en: Right Number
lv: Skaitlis pa labi

en: Left Currency
lv: Valūta pa kreisi

en: Right Currency
lv: Valūta pa labi

en: Value Format Options
lv: Vērtības formāta opcijas

en: Currency Not Found Text
lv: Teksts, ja valūta nav atrasta

en: Selected Currency Clearable
lv: Atlasītā valūta ir dzēšama

en: Updating...
lv: Notiek atjaunināšana...

en: Error occurred, Please try again.
lv: Radās kļūda, lūdzu, mēģiniet vēlreiz.

en: Snippets
lv: Fragmenti

en: Edit your decision box label by clicking on edit icon
lv: Rediģējiet lēmuma lodziņa nosaukumu, noklikšķinot uz rediģēšanas ikonas

en: Checked Value
lv: Atzīmētā vērtība

en: Unchecked Value
lv: Neatzīmētā vērtība

en: Checked by Default
lv: Pēc noklusējuma atzīmēts

en: Email field is mandatory for double opt-in.
lv: E-pasta lauks ir obligāts dubultās piekrišanas gadījumā.

en: Double Opt-In
lv: Dubultā piekrišana

en: How to setup Double Opt-In & Send Email Notification:
lv: Kā iestatīt dubulto piekrišanu un nosūtīt e-pasta paziņojumu:

en: Delete the unconfirmed entries from responses after days:
lv: Dzēst neapstiprinātās atbildes pēc dienām:

en: Disable double opt-in confirmation for logged in users.
lv: Atspējot dubultās piekrišanas apstiprinājumu pieslēgtajiem lietotājiem.

en: Configure default confirmation email template
lv: Konfigurēt noklusējuma apstiprinājuma e-pasta veidni

en: By disabling this option, you can configure the double opt-in confirmation email from Conditional Logics manually.
lv: Atspējojot šo opciju, jūs varat manuāli konfigurēt dubultās piekrišanas apstiprinājuma e-pastu, izmantojot nosacījuma loģiku.

en: Select Email Field
lv: Izvēlēties e-pasta lauku

en: Customize Email template
lv: Pielāgot e-pasta veidni

en: Edit verification messages
lv: Rediģēt verifikācijas ziņojumus

en: The webhook, email notification & integrations will trigger after the responder confirms their Opt-In.
lv: Webhook, e-pasta paziņojums un integrācijas tiks aktivizētas pēc tam, kad atbildētājs apstiprina savu piekrišanu.

en: Active Options
lv: Aktīvās opcijas

en: Show Selected Option Image
lv: Rādīt izvēlētās opcijas attēlu

en: Selected Option Clearable:
lv: Izvēlēto opciju var notīrīt:

en: Search Clearable:
lv: Meklēšanu var notīrīt:

en: Option Icon/Image:
lv: Opcijas ikona/attēls:

en: Allow Custom Option:
lv: Atļaut pielāgotu opciju:

en: Allow Multiple Select:
lv: Atļaut izvēlēties vairākas opcijas:

en: Show Selected Option Chip:
lv: Rādīt izvēlētās opcijas etiķeti:

en: Close On Select:
lv: Aizvērt pēc izvēles:

en: Validate as Entry Unique
lv: Validēt kā unikālu ierakstu

en: Enabling this option will check from the entry database whether its value is duplicate.
lv: Šīs opcijas iespējošana pārbaudīs, vai ierakstu datu bāzē šīs vērtības nav dublikāts.

en: Add Options List
lv: Pievienot opciju sarakstu

en: Add More
lv: Pievienot vairāk

en: Add Group
lv: Pievienot grupu

en: Key:
lv: Atslēga:

en: No field found with this key.
lv: Nav atrasts lauks ar šo atslēgu.

en: The field you are trying to access does not exist or has been removed.
lv: Lauks, pie kura mēģināt piekļūt, nepastāv vai ir noņemts.

en: Please select a valid field to customize its settings.
lv: Lūdzu, izvēlieties derīgu lauku, lai pielāgotu tā iestatījumus.

en: Advanced Configuration
lv: Papildu konfigurācija

en: Basic Configuration
lv: Pamata konfigurācija

en: Single
lv: Viena

en: Range
lv: Diapazons

en: Multiple
lv: Vairāki

en: View Format
lv: Skata formāts

en: Show the user a readable date (as per altFormat), but return something totally different to the server. <a href="https://flatpickr.js.org/options/#:~:text=Description-,altFormat,-String" target="_blank">Learn more</>
lv: Rādīt lietotājam lasāmu datumu (atbilstoši altFormat), bet serverim atgriezt kaut ko pavisam citu. <a href="https://flatpickr.js.org/options/#:~:text=Description-,altFormat,-String" target="_blank">Uzzināt vairāk</>

en: Value Format
lv: Vērtības formāts

en: A string of characters which are used to define how the date will be displayed in the input box. The supported characters are defined in the <a href="https://flatpickr.js.org/formatting/" target="_blank">documentation.</a>
lv: Rakstzīmju virkne, kas tiek izmantota, lai noteiktu, kā datums tiks parādīts ievades lodziņā. Atbalstītās rakstzīmes ir definētas <a href="https://flatpickr.js.org/formatting/" target="_blank">dokumentācijā.</a>

en: Relative to Today (± Days)
lv: Attiecībā pret šodienu (± dienas)

en: Days before today
lv: Dienas pirms šodienas

en: Days after today
lv: Dienas pēc šodienas

en: Allow Input
lv: Atļaut ievadi

en: Allows the user to enter a date directly into the input field. By default, direct entry is disabled.
lv: Ļauj lietotājam tieši ievadīt datumu ievades laukā. Pēc noklusējuma tieša ievade ir atspējota.

en: Enable Time
lv: Iespējot laiku

en: Enables time picker. By default, time picker is disabled. If you want to use time picker, you need to enable this.
lv: Iespējo laika izvēlni. Pēc noklusējuma laika izvēlne ir atspējota. Ja vēlaties izmantot laika izvēlni, jums tas jāiespējo.

en: 24H Format
lv: 24 stundu formāts

en: Enables 24-hour format for time. By default, 12-hour format is used. If you want to use 24-hour format, you need to enable this.
lv: Iespējo 24 stundu formātu laikam. Pēc noklusējuma tiek izmantots 12 stundu formāts. Ja vēlaties izmantot 24 stundu formātu, jums tas jāiespējo.

en: Hide Calender
lv: Paslēpt kalendāru

en: Hides the calendar. By default, calendar is shown. If you want to hide the calendar, you need to enable this.
lv: Paslēpj kalendāru. Pēc noklusējuma kalendārs tiek rādīts. Ja vēlaties paslēpt kalendāru, jums tas jāiespējo.

en: Only valid JS object will work. for more details please check<a target="_blank" href="https://flatpickr.js.org/options/" rel="noreferrer"> the documentation for available configuration options</a>
lv: Darbojas tikai derīgs JS objekts. Sīkāku informāciju skatiet<a target="_blank" href="https://flatpickr.js.org/options/" rel="noreferrer"> pieejamās konfigurācijas opciju dokumentācijā</a>

en: Current Date
lv: Pašreizējais datums

en: Static
lv: Statiskā

en: Dynamic
lv: Dinamiskā

en: Upload Button Text:
lv: Augšupielādes pogas teksts:

en: Button Icons
lv: Pogas ikonas

en: Allow Multiple:
lv: Atļaut vairākas:

en: File Select Status
lv: Faila izvēles statuss

en: Show Maximum Size
lv: Rādīt maksimālo lielumu

en: Allow Maximum Upload Size
lv: Atļaut maksimālo augšupielādes lielumu

en: Total Maximum Size
lv: Kopējais maksimālais izmērs

en: Show File List
lv: Rādīt failu sarakstu

en: Show File Preview
lv: Rādīt faila priekšskatījumu

en: Show File Size
lv: Rādīt faila izmēru

en: File Exist Message
lv: Ziņojums par esošu failu

en: Allowed File Type:
lv: Atļautais faila tips:

en: Edit GDPR Concent label by clicking on edit icon
lv: Rediģējiet GDPR piekrišanas etiķeti, noklikšķinot uz rediģēšanas ikonas

en: Edit GDPR Concent Label
lv: Rediģēt GDPR piekrišanas etiķeti

en: Visibility Mode
lv: Redzamības režīms

en: Visible
lv: Redzams

en: Invisible
lv: Neredzams

en: Passive
lv: Pasīvs

en: Theme
lv: Tēma

en: Dark
lv: Tumšs

en: Light
lv: Gaišs

en: Size
lv: Izmērs

en: Normal
lv: Parasts

en: Compact
lv: Kompakts

en: Default value
lv: Noklusētā vērtība

en: Suggestion
lv: Ieteikums

en: Edit the HTML field content by clicking on edit icon
lv: Rediģēt HTML lauka saturu, noklikšķinot uz rediģēšanas ikonas

en: Add/Edit Options
lv: Pievienot/rediģēt opcijas

en: Allow Multiple
lv: Atļaut vairākas

en: Item Size
lv: Vienuma izmērs

en: Specify item's minimum size (in pixels)
lv: Norādiet vienuma minimālo izmēru (pikseļos)

en: Check Position
lv: Atzīmes pozīcija

en: Specify the check position.
lv: Norādiet atzīmes pozīciju.

en: Unique Entry
lv: Unikāla ievade

en: Hide Image Label
lv: Paslēpt attēla etiķeti

en: Background Image
lv: Fona attēls

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Image Alt Text
lv: Attēla alternatīvais teksts

en: Replace Previous Options
lv: Aizstāt iepriekšējās opcijas

en: Merge with Previous Options
lv: Apvienot ar iepriekšējām opcijām

en: Import & Edit
lv: Importēt un rediģēt

en: Loading ACF fields...
lv: Ielādē ACF laukus...

en: Loading Posts...
lv: Ielādē ierakstus...

en: Loading Terms...
lv: Ielādē terminus...

en: Use Post Taxonomy Fields
lv: Izmantot ierakstu taksonomijas laukus

en: Loading Users...
lv: Notiek lietotāju ielāde...

en: Mollie Minimum Amount is
lv: Mollie minimālā summa ir

en: Mollie Dynamic Amount Field is not Selected
lv: Mollie dinamiskā summas lauks nav izvēlēts

en: Mollie Fixed Amount is not valid
lv: Mollie fiksētā summa nav derīga

en: Copied on clipboard.
lv: Nokopēts starpliktuvē.

en: Failed to Copy, Try Again.
lv: Kopēšana neizdevās, mēģiniet vēlreiz.

en: Redirect Page Url
lv: Pāradresācijas lapas URL

en: Select Page
lv: Izvēlēties lapu

en: Pay Button Text
lv: Maksājuma pogas teksts

en: Payment Method
lv: Maksājuma veids

en: Currency
lv: Valūta

en: Select Currency
lv: Izvēlēties valūtu

en: Amount Type
lv: Summas veids

en: Fixed
lv: Fiksēta

en: Amount
lv: Summa

en: Select Amount Field
lv: Izvēlēties summas lauku

en: Description
lv: Apraksts

en: Locale
lv: Valoda

en: Select Locale
lv: Izvēlēties valodu

en: Multisteps Settings
lv: Daudzposmu iestatījumi

en: Show Step Header
lv: Rādīt soļa virsrakstu

en: Show Header Label
lv: Rādīt virsraksta etiķeti

en: Show Header Subtitle
lv: Rādīt virsraksta apakšvirsrakstu

en: Show Header Icon
lv: Rādīt virsraksta ikonu

en: Icon Type:
lv: Ikonas veids:

en: Show Progress Bar
lv: Rādīt progresu joslu

en: Show Percentage
lv: Rādīt procentus

en: Show Buttons
lv: Rādīt pogas

en: Button Position:
lv: Pogas pozīcija:

en: Validate on Step Change
lv: Validēt soļa maiņas laikā

en: Step Header Switchable
lv: Soļa virsraksts pārslēdzams

en: Maintain Step History
lv: Saglabāt soļa vēsturi

en: Save Step Progress
lv: Saglabāt soļa progresu

en: PayPal Dynamic Amount Field is not Selected
lv: Nav atlasīts PayPal dinamiskais summas lauks

en: PayPal Fixed Amount is not valid
lv: PayPal fiksētā summa nav derīga

en: PayPal Plan Id missing
lv: Trūkst PayPal plāna ID

en: Subscription:
lv: Abonements:

en: Plan Id
lv: Plāna ID

en: Disable Card
lv: Atspējot karti

en: Shipping Amount
lv: Piegādes summa

en: Shipping Cost
lv: Piegādes izmaksas

en: Select Shipping Amount Field
lv: Izvēlieties piegādes summas lauku

en: Tax Amount Type
lv: Nodokļa summas veids

en: Tax (%)
lv: Nodoklis (%)

en: Default Phone Number
lv: Noklusējuma tālruņa numurs

en: Input Format Option
lv: Ievades formāta opcija

en: Value Format Option
lv: Vērtības formāta opcija

en: Custom Validation (RegEx) Pattern
lv: Pielāgota validācija (RegEx) modelis

en: Expression
lv: Izteiksme

en: Fields
lv: Lauki

en: Flags:
lv: Karodziņi:

en: Hide Country List
lv: Paslēpt valstu sarakstu

en: Options 2
lv: Opcijas 2

en: Options Column
lv: Opciju kolonna

en: Specify the number of columns to display the options in. Leave blank to display the options as needed space.
lv: Norādiet kolonnu skaitu, kurās attēlot opcijas. Atstājiet tukšu, lai opcijas tiktu attēlotas pēc nepieciešamības.

en: Rating Position
lv: Vērtējuma pozīcija

en: Add/Edit Rating Options
lv: Pievienot/rediģēt vērtējuma opcijas

en: Show Rating Message On hover
lv: Rādīt vērtējuma ziņojumu peles virsū novietojot

en: Show Rating Message On Selected
lv: Rādīt vērtējuma ziņojumu, kad atlasīts

en: Razorpay Dyanmic Amount Field is not Selected
lv: Razorpay dinamiski mainīgais lauks nav izvēlēts

en: Razorpay Fixed Amount is not valid
lv: Razorpay fiksētā summa nav derīga

en: Razorpay Order ID Field is not Selected
lv: Razorpay pasūtījuma ID lauks nav izvēlēts

en: Razorpay Accounts
lv: Razorpay konti

en: Account Name
lv: Konta nosaukums

en: Generate new ID
lv: Ģenerēt jaunu ID

en: Select Order Id Field
lv: Izvēlēties pasūtījuma ID lauku

en: Button Align:
lv: Pogas izlīdzinājums:

en: Subtitle:
lv: Apakšvirsraksts:

en: Theme Color:
lv: Tēmas krāsa:

en: Background Color:
lv: Fona krāsa:

en: Confirm on Close:
lv: Apstiprināt aizvēršanu:

en: Name :
lv: Vārds :

en: Email :
lv: E-pasts :

en: Contact :
lv: Kontakts :

en: Key :
lv: Atslēga :

en: Value :
lv: Vērtība :

en: Default Row:
lv: Noklusējuma rinda:

en: Minimum Row:
lv: Minimālā rinda:

en: Maximum Row:
lv: Maksimālā rinda:

en: Button View:
lv: Pogas skats:

en: Name
lv: Nosaukums

en: Allow Other Option:
lv: Atļaut citu opciju:

en: Multiple Select:
lv: Vairāku izvēle:

en: Minimum:
lv: Minimums:

en: Set minimum number to be selected for dropdown option
lv: Iestatiet minimālo izvēlēto skaitu nolaižamās izvēlnes opcijai

en: Set maximum number to be selected for dropdown option
lv: Iestatiet maksimālo izvēlēto skaitu nolaižamās izvēlnes opcijai

en: Available On
lv: Pieejams

en: Enter the shortcode in this Input.
lv: Ievadiet īso kodu šajā ievades laukā.

en: Button Reverse
lv: Poga Apgriezt

en: Clear
lv: Notīrīt

en: Clear Button
lv: Notīrīšanas poga

en: Space Between
lv: Atstarpe starp

en: Redo
lv: Atkārtot

en: Redo Button
lv: Atkārtot pogu

en: Pen Color
lv: Pildspalvas krāsa

en: Background Color
lv: Fona krāsa

en: Pen Width
lv: Pildspalvas platums

en: Image Type
lv: Attēla tips

en: Signature Pad
lv: Parakstu planšete

en: Undo
lv: Atsaukt

en: Undo Button
lv: Atsaukšanas poga

en: Add/Edit Suggestions
lv: Pievienot/Rediģēt ieteikumus

en: Auto Complete
lv: Automātiska pabeigšana

en: Max:
lv: Maks:

en: Step:
lv: Solis:

en: Step Settings
lv: Soļa iestatījumi

en: Step Icon
lv: Soļa ikona

en: Step Label
lv: Soļa nosaukums

en: Step Subtitle
lv: Soļa apakšvirsraksts

en: Stripe Minimum Amount is
lv: Stripe minimālā summa ir

en: Stripe Dynamic Amount Field is not Selected
lv: Stripe dinamiskā summas lauka nav izvēlēts

en: Select a valid currency for the selected payment method types
lv: Izvēlieties derīgu valūtu atlasītajiem maksājumu veidiem

en: Stripe Dyanmic Amount Field is not Selected
lv: Stripe dinamiskā summas lauka nav izvēlēts

en: Stripe Fixed Amount is not valid
lv: Stripe fiksētā summa nav derīga

en: Payment Method Type
lv: Maksājuma veida tips

en: Mode :
lv: Režīms :

en: Billing
lv: Rēķināšana

en: Shipping
lv: Piegāde

en: Autocomplete :
lv: Automātiskā aizpildīšana :

en: Automatic
lv: Automātiski

en: Google Maps API Key
lv: Google Maps API atslēga

en: Allowed Countries :
lv: Atļautās valstis :

en: Name Mode:
lv: Vārda režīms:

en: Full
lv: Pilns

en: Split
lv: Sadalīts

en: Full Name:
lv: Pilns vārds:

en: First Name:
lv: Vārds:

en: Last Name:
lv: Uzvārds:

en: Phone Number:
lv: Telefona numurs:

en: Phone:
lv: Tālrunis:

en: Line 1:
lv: Pirma rinda:

en: Line 2:
lv: Otrā rinda:

en: City:
lv: Pilsēta:

en: State:
lv: Štats:

en: Postal Code:
lv: Pasta indekss:

en: Country:
lv: Valsts:

en: Color Picker
lv: Krāsu izvēlētājs

en: Solid
lv: Viendabīgs

en: Gradient
lv: Gradienta

en: Phone View
lv: Tālruņa skats

en: Tablet View
lv: Planšetdatora skats

en: Laptop View
lv: Klēpjdatora skats

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Paypal Style
lv: Paypal stils

en: There is no paypal field in your form.
lv: Jūsu veidlapā nav paypal lauka.

en: There is more than one paypal field in your form. please select the style icon
lv: Jūsu veidlapā ir vairāk nekā viens paypal lauks. Lūdzu, izvēlieties stila ikonu

en: in paypal field to customize the style.
lv: paypal laukā, lai pielāgotu stilu.

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Standalone
lv: Atsevišķs

en: Pay Button
lv: Maksājuma poga

en: CARD
lv: KARTE

en: Color
lv: Krāsa

en: Gold
lv: Zelts

en: Blue
lv: Zils

en: Silver
lv: Sudrabs

en: White
lv: Balts

en: Black
lv: Melns

en: Shape
lv: Forma

en: Rectangle
lv: Taisnstūris

en: Pill
lv: Tablete

en: Paypal Button Text
lv: PayPal pogas teksts

en: Paypal
lv: PayPal

en: Paypal Checkout
lv: PayPal norēķini

en: Paypal Buy Now
lv: PayPal Pirkt tagad

en: Pay with Paypal
lv: Maksāt ar PayPal

en: Background
lv: Fons

en: Color Fill
lv: Krāsas aizpildījums

en: Picture
lv: Attēls

en: Picture Upload
lv: Attēla augšupielāde

en: Browse...
lv: Pārlūkot...

en: Image Link....
lv: Attēla saite....

en: Background Blend Mode
lv: Fona sapludināšanas režīms

en: Multiply
lv: Reizināt

en: Screen
lv: Ekrāns

en: Overlay
lv: Pārklājums

en: Darken
lv: Tumšināt

en: Lighten
lv: Gaišināt

en: Color-dodge
lv: Krāsu izgaismošana

en: Saturation
lv: Piesātinājums

en: Luminosity
lv: Gaišums

en: Background Img Repeat
lv: Fona attēla atkārtošana

en: Repeat
lv: Atkārtot

en: Repeat-X
lv: Atkārtot-X

en: Repeat-Y
lv: Atkārtot-Y

en: Np Repeat
lv: Neatkārtot

en: Space
lv: Atstarpes

en: Round
lv: Noapaļot

en: Background Img Position
lv: Fona attēla pozīcija

en: Background Img Size
lv: Fona attēla izmērs

en: BG Width
lv: Fona platums

en: BG Height
lv: Fona augstums

en: BG Height/Width
lv: Fona augstums/platums

en: Background Filter
lv: Fona filtrs

en: Blur
lv: Izpludināt

en: Brightness
lv: Spilgtums

en: Contrast
lv: Kontrasts

en: Grayscale
lv: Pelēktoņu režīms

en: Invert
lv: Invertēt

en: Opacity
lv: Nepārredzamība

en: Sepia
lv: Sepija

en: Saturate
lv: Piesātinājums

en: Border
lv: Mala

en: Border Color
lv: Malu krāsa

en: Border Width
lv: Malu platums

en: Border Radius
lv: Malu noapaļojums

en: Default
lv: Noklusējums

en: On Mouse Over
lv: Kad pele virs

en: On Focus
lv: Kad fokusā

en: Text Color
lv: Teksta krāsa

en: Placeholder Color
lv: Vietturētāja krāsa

en: Direction
lv: Virziens

en: Content Direction
lv: Satura virziens

en: Left to Right
lv: No kreisās uz labo

en: Right to Left
lv: No labās uz kreiso

en: Font
lv: Fonts

en: Font Size
lv: Fonta lielums

en: Block Gap
lv: Bloka atstarpe

en: Row Gap
lv: Rindas atstarpe

en: Column Gap
lv: Kolonnas atstarpe

en: Both Side Gap
lv: Atstarpe abās pusēs

en: Margin
lv: Mala

en: Margin Top
lv: Augšējā mala

en: Margin Right
lv: Labā mala

en: Margin Bottom
lv: Apakšējā mala

en: Margin Left
lv: Kreisā mala

en: All Side
lv: Visas malas

en: Padding
lv: Iekšējā atstarpe

en: Padding Top
lv: Augšējā iekšējā atstarpe

en: Padding Right
lv: Labā iekšējā atstarpe

en: Padding Bottom
lv: Apakšējā iekšējā atstarpe

en: Padding Left
lv: Kreisā iekšējā atstarpe

en: Shadow
lv: Ēna

en: Inside
lv: Iekšpusē

en: Outside
lv: Ārpusē

en: Shadow Color
lv: Ēnas krāsa

en: Shadow Style
lv: Ēnas stils

en: Pattern not matched
lv: Paraugs nesakrit

en: Input mode
lv: Ievades režīms

en: Input Mask
lv: Ievades maska

en: RegEx Pattern
lv: RegEx paraugs

en: Validations
lv: Validācijas

en: At least one digit (0-9)
lv: Vismaz viena cipara (0-9)

en: At least one lowercase character (a-z)
lv: Vismaz viens mazais burts (a-z)

en: At least one uppercase character (A-Z)
lv: Vismaz viens lielais burts (A-Z)

en: At least one special character (~!@#$%^&*(){}[]<>+-_=/\|;:,.)
lv: Vismaz viens speciāls simbols (~!@#$%^&*(){}[]<>+-_=/\|;:,.)

en: Limit Password Length
lv: Ierobežot paroles garumu

en: Validate as User Unique
lv: Validēt kā unikālu lietotāju

en: Title
lv: Virsraksts

en: More Options
lv: Vairāk iespēju

en: Auto
lv: Automātiski

en: Appearance
lv: Izskats

en: <p style="margin:0">Successfully Submitted.</p>
lv: <p style="margin:0">Veiksmīgi nosūtīts.</p>

en: Are you sure to delete this message ?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst šo ziņu?

en: Add More Alternative Success Message
lv: Pievienot vairāk alternatīvu veiksmes ziņu

en: Add
lv: Pievienot

en: Message Styles
lv: Ziņu stili

en: Message Type
lv: Ziņu veids

en: Close Icon Color
lv: Aizvēršanas ikonas krāsa

en: Confirmations
lv: Apstiprinājumi

en: How to set up Confirmation messages or Redirect page:
lv: Kā iestatīt apstiprinājuma ziņas vai pāradresācijas lapu:

en: Success/Error Messages
lv: Veiksmes/kļūdu ziņas

en: Redirect Page
lv: Pāradresācijas lapa

en: Be sure to configure conditional logic for displaying Success/Error messages and Redirect Page. If no conditional logic is set, the default confirmation will be displayed.
lv: Noteikti konfigurējiet nosacījuma loģiku, lai parādītu veiksmes/kļūdu ziņas un pāradresācijas lapu. Ja nosacījuma loģika nav iestatīta, tiks parādīts noklusējuma apstiprinājums.

en: Conversational Form Settings
lv: Sarunu formas iestatījumi

en: Note: In the Conversational Form feature, certain fields such as Captcha, Payments, HTML, etc are currently not supported.
lv: Piezīme: Sarunu formas funkcijā pašlaik netiek atbalstīti daži lauki, piemēram, Captcha, Maksājumi, HTML utt.

en: How to setup Conversational form:
lv: Kā iestatīt sarunu formu:

en: Theme settings
lv: Tēmas iestatījumi

en: Conversational Steps settings
lv: Sarunu soļu iestatījumi

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Add New Post Type
lv: Pievienot jaunu ieraksta veidu

en: Edit Post Types
lv: Rediģēt ierakstu veidus

en: CPT added successfully, refresh your window
lv: CPT veiksmīgi pievienots, atsvaidziniet logu

en: Learn more about CPT Integration
lv: Uzziniet vairāk par CPT integrāciju

en: Post Type Slug *
lv: Ziņas veida saīsinājums *

en: Singular Label *
lv: Vienskaitļa nosaukums *

en: Menu Name *
lv: Izvēlnes nosaukums *

en: Menu Icon
lv: Izvēlnes ikona

en: Public
lv: Publisks

en: This type should be shown in the admin UI and is publicly queryable
lv: Šim veidam jābūt redzamam administrācijas saskarnē un tam jābūt publiski pieejamam vaicājumiem

en: Publicly Queryable
lv: Publiski pieejams vaicājumiem

en: Queries can be performed on the front end
lv: Vaicājumus var veikt priekšpusē

en: Show in REST API
lv: Rādīt REST API

en: To show this post type in the WP REST API
lv: Lai rādītu šo ziņas veidu WP REST API

en: Show in Menu
lv: Rādīt izvēlnē

en: Show the post type in the admin menu
lv: Rādīt ziņas veidu administrācijas izvēlnē

en: Show UI
lv: Rādīt saskarni

en: Generate UI for managing this post type
lv: Ģenerēt saskarni šī ziņas veida pārvaldībai

en: Add Post Type
lv: Pievienot ziņas veidu

en: Delete successfully, refresh your window
lv: Dzēšana veiksmīga, atsvaidziniet logu

en: Delete Post Type
lv: Dzēst ziņas veidu

en: Confirmation
lv: Apstiprinājums

en: Are you sure to delete post type?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst ziņas veidu?

en: cpt type update successfully, refresh your window
lv: cpt veida atjauninājums veiksmīgs, atsvaidziniet savu logu

en: Select Type *
lv: Izvēlieties veidu *

en: Menu Icon *
lv: Izvēlnes ikona *

en: public
lv: publisks

en: Posts of this type should be shown in the admin UI and is publicly queryable
lv: Šī veida ieraksti jāparāda administratora saskarnē un tie ir publiski pieprasāmi

en: Queries can be performed on the front end as part of parse_request()
lv: Pieprasījumus var veikt front-end daļā kā parse_request() sastāvdaļu

en: To show this post type data in the WP REST API
lv: Lai rādītu šo ierakstu veidu WP REST API

en: This show the post type in the admin menu and where to show that menu
lv: Šī opcija rāda ierakstu veidu administrēšanas izvēlnē un kur šo izvēlni rādīt

en: Generate a default UI for managing this post type
lv: Ģenerēt noklusējuma UI, lai pārvaldītu šo ierakstu veidu

en: Update Post Type
lv: Atjaunināt ierakstu veidu

en: Update Template
lv: Atjaunināt veidni

en: Template Name:
lv: Veidnes nosaukums:

en: Browse Template
lv: Pārlūkot veidni

en: Email Templates Coming soon
lv: E-pasta veidnes drīzumā

en: Save Template
lv: Saglabāt veidni

en: Payment
lv: Maksājums

en: Timeline
lv: Laika josla

en: PDF Downloads
lv: PDF lejupielādes

en: Google Ads Information
lv: Google reklāmu informācija

en: No PDF templates available
lv: Nav pieejamas PDF veidnes

en: Related Info
lv: Saistītā informācija

en: Note Deleted Successfully
lv: Piezīme veiksmīgi dzēsta

en: updated on:
lv: atjaunināts:

en: created at:
lv: izveidots:

en: create new note
lv: izveidot jaunu piezīmi

en: Are you sure to delete this note
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst šo piezīmi

en: No Payment Info Found!
lv: Maksājumu informācija nav atrasta!

en: No field data change
lv: Lauka dati nav mainīti

en: Form Submitted
lv: Forma iesniegta

en: Show Integration Logs
lv: Rādīt integrācijas žurnālus

en: Hide Integration Logs
lv: Slēpt integrācijas žurnālus

en: Note
lv: Piezīme

en: Added
lv: Pievienots

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Deleted
lv: Dzēsts

en: Read More
lv: Lasīt vairāk

en: Show Less
lv: Rādīt mazāk

en: Note no change
lv: Piezīme nav mainīta

en: Note Updated Successfully
lv: Piezīme veiksmīgi atjaunināta

en: Note Added Successfully
lv: Piezīme veiksmīgi pievienota

en: Edit Note
lv: Rediģēt piezīmi

en: Create New Note
lv: Izveidot jaunu piezīmi

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Transaction ID
lv: Transakcijas ID

en: Total Paid
lv: Kopējā samaksa

en: no data found
lv: dati nav atrasti

en: Subscription
lv: Abonements

en: Order
lv: Pasūtījums

en: Plan ID
lv: Plāna ID

en: Next Billing Time
lv: Nākamā norēķinu reize

en: Email
lv: E-pasts

en: no response found
lv: atbilde nav saņemta

en: How many rows to export
lv: Cik rindu eksportēt

en: Enter row number
lv: Ievadiet rindas numuru

en: Select filter
lv: Izvēlieties filtru

en: Sort Order
lv: Kārtošanas secība

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Export File Format
lv: Eksporta faila formāts

en: Export
lv: Eksportēt

en: Export Form Data
lv: Eksportēt formas datus

en: Preview Data
lv: Priekšskatīt datus

en: Move
lv: Pārvietot

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Clone
lv: Klonēt

en: Add Field
lv: Pievienot lauku

en: Remove
lv: Noņemt

en: Mollie API key is missing
lv: Trūkst Mollie API atslēgas

en: Mollie Redirect Url is not Selected
lv: Nav izvēlēts Mollie pāradresācijas URL

en: PayPal Client ID is missing
lv: Trūkst PayPal klienta ID

en: Razorpay Client ID is missing
lv: Trūkst Razorpay klienta ID

en: Drag and drop fields here
lv: Velciet un nometiet laukus šeit

en: Stripe publishable key is missing
lv: Trūkst Stripe publicējamās atslēgas

en: History Empty
lv: Vēsture ir tukša

en: Please select property you want to import with form
lv: Lūdzu, izvēlieties īpašumu, ko importēt kopā ar formu

en: Preview Form
lv: Forma priekšskatījumam

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Custom CSS/JS
lv: Pielāgota CSS/JS

en: How to add Custom CSS/JS:
lv: Kā pievienot pielāgotu CSS/JS:

en: You can write your custom CSS/JS her. This CSS/JS will be applied in this form only.
lv: Jūs varat rakstīt savu pielāgoto CSS/JS šeit. Šis CSS/JS tiks piemērots tikai šajā formā.

en: In order to repopulate form fields, it is necessary to store the submitted data in the database. Please make sure to turn off the "disable storing form submission data" option in the form settings.
lv: Lai atkārtoti aizpildītu formas laukus, ir nepieciešams saglabāt iesniegtos datus datu bāzē. Lūdzu, pārliecinieties, ka formas iestatījumos ir izslēgta opcija „atspējot formas iesniegšanas datu saglabāšanu”.

en: Form Abandonment
lv: Formas atstāšana

en: How to setup Form Abandonment & save partial form progress:
lv: Kā iestatīt formas atstāšanu un saglabāt daļēju formas progresu:

en: Show warning message below the form description
lv: Rādīt brīdinājuma ziņojumu zem formas apraksta

en: Places an admin-defined message below the form description, making your users aware that their field values are being saved before submission.
lv: Novieto administratora definētu ziņojumu zem formas apraksta, informējot jūsu lietotājus, ka viņu lauku vērtības tiek saglabātas pirms iesniegšanas.

en: Save draft only for logged in users
lv: Saglabāt melnrakstu tikai pieteikušiem lietotājiem

en: Repopulate form fields with previous partial entry
lv: Atkārtoti aizpildīt formas laukus ar iepriekšēju daļēju ievadi

en: If the user is logged in, the form will be repopulated with the previous partial entry from the database.
                        Otherwise, from the local storage of the browser.
lv: Ja lietotājs ir pieteicies, forma tiks atkārtoti aizpildīta ar iepriekšējo daļējo ierakstu no datu bāzes.
                        Citādi — no pārlūkprogrammas lokālās atmiņas.

en: Save draft when user leaves the form page
lv: Saglabāt melnrakstu, kad lietotājs pamet formas lapu

en: If turned off, the form will save draft when clicks on the save button or using conditional logic.
lv: Ja izslēgts, forma saglabās melnrakstu tikai, noklikšķinot uz saglabāšanas pogas vai izmantojot nosacījuma loģiku.

en: Allow empty form as Save draft
lv: Atļaut tukšu formu kā melnrakstu

en: If turned on, the empty form save as draft when leave page.
lv: Ja ieslēgts, tukša forma tiks saglabāta kā melnraksts, pametot lapu.

en: When to save:
lv: Kad saglabāt:

en: Always save abandoned form entries
lv: Vienmēr saglabāt atstātos formas ierakstus

en: Save only if email address or phone number is provided
lv: Saglabāt tikai, ja ir norādīta e-pasta adrese vai tālruņa numurs

en: Landing Page
lv: Ienākošā lapa

en: How to setup Landinge Page
lv: Kā iestatīt ienākošo lapu

en: Custom URL
lv: Pielāgots URL

en: Please try to avoid any duplicate custom url, as it will conflict between the page and Bit Form.
lv: Lūdzu, centieties izvairīties no dublētu pielāgotu URL, jo tas radīs konfliktu starp lapu un Bit Form.

en: Page Title
lv: Lapas nosaukums

en: Share via Direct URL
lv: Kopīgot, izmantojot tiešo URL

en: Share via Direct URL (Conversational Form)
lv: Kopīgot, izmantojot tiešo URL (sarunvalodas forma)

en: Embed via HTML Code
lv: Iegult, izmantojot HTML kodu

en: Embed via HTML Code (Conversational Form)
lv: Iegult, izmantojot HTML kodu (sarunvalodas forma)

en: Customer ID key cann't be empty
lv: Klienta ID atslēga nevar būt tukša

en: save Successfully
lv: Saglabāšana veiksmīga

en: save failed Cause:
lv: Saglabāšana neizdevās, iemesls:

en: save failed. please try again
lv: Saglabāšana neizdevās. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Learn more about Google Ads configuration
lv: Uzziniet vairāk par Google Ads konfigurēšanu

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Client Secret
lv: Klienta noslēpums

en: To get Client ID and SECRET , Please Visit Google API Console
lv: Lai iegūtu Klienta ID un noslēpumu, lūdzu, apmeklējiet Google API konsoli

en: Customer Id (non manager account)
lv: Klienta ID (nevadītāja konts)

en: To get Customer ID , Please Visit
lv: Lai iegūtu Klienta ID, lūdzu, apmeklējiet

en: Google Ads Manager Account
lv: Google Ads vadītāja konts

en: Saving Generel Settings...
lv: Saglabā vispārējos iestatījumus...

en: Global Settings
lv: Globālie iestatījumi

en: Validation Error/Invalid Message.
lv: Validācijas kļūda/Nederīga ziņa.

en: Generate Token after page load to prevent conflict with cache plugins.
lv: Ģenerēt tokenu pēc lapas ielādes, lai novērstu konfliktu ar kešatmiņas spraudņiem.

en: Other Settings
lv: Citi iestatījumi

en: Delete all data table when delete plugin.
lv: Dzēst visu datu tabulu, dzēšot spraudni.

en: Usage Reporting Opt In.
lv: Lietojuma pārskatu piekrišana.

en: Edit Global Message (Type:
lv: Rediģēt globālo ziņojumu (Tips:

en: Messages saved successfully.
lv: Ziņojumi veiksmīgi saglabāti.

en: Note: This global message will be applied to all forms and fields unless a custom error message is set for an individual field. Also you can use the
lv: Piezīme: Šis globālais ziņojums tiks piemērots visām formām un laukiem, ja vien nav iestatīts pielāgots kļūdas ziņojums atsevišķam laukam. Jūs arī varat izmantot

en: Shortcode patterns (Ex:
lv: Īskoda paraugus (Piemērs:

en: to dynamically replace field-specific labels/values.
lv: lai dinamiski aizvietotu lauka specifiskos nosaukumus/vērtības.

en: Required Field
lv: Obligāts lauks

en: Invalid Email
lv: Nederīgs e-pasts

en: Invalid URL
lv: Nederīgs URL

en: Invalid Number
lv: Nederīgs skaitlis

en: Invalid Phone Number
lv: Nederīgs tālruņa numurs

en: Minimum Value
lv: Minimālā vērtība

en: Maximum Value
lv: Maksimālā vērtība

en: Input mask
lv: Ievades maska

en: Regex Pattern
lv: Regex paraugs

en: Minimum Option Count
lv: Minimālais opciju skaits

en: Maximum Option Count
lv: Maksimālais opciju skaits

en: Minimum File Count
lv: Minimālais failu skaits

en: Maximum File Count
lv: Maksimālais failu skaits

en: Maximum File Size
lv: Maksimālais faila lielums

en: Other Option Required
lv: Nepieciešama cita opcija

en: Unique Entry Value
lv: Unikāla ieraksta vērtība

en: Unique User
lv: Unikāls lietotājs

en: App delete successfully.
lv: Lietotne veiksmīgi izdzēsta.

en: App deletion failed Cause
lv: Lietotnes dzēšanas kļūmes iemesls

en: App deletion failed. please try again
lv: Lietotnes dzēšana neizdevās. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Are you sure to delete this App configuration?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst šo lietotnes konfigurāciju?

en: How to setup Integrations:
lv: Kā iestatīt integrācijas:

en: Connected/Authorized Platforms
lv: Savienotās/autorizētās platformas

en: Search Available Integrations...
lv: Meklēt pieejamās integrācijas...

en: Available Integrations
lv: Pieejamās integrācijas

en: Submit button cannot be removed
lv: Iesniegšanas poga nevar tikt noņemta

en: Integration deletion failed Cause
lv: Integrācijas dzēšanas kļūmes iemesls

en: Integration deletion failed. please try again
lv: Integrācijas dzēšana neizdevās. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Are you sure to delete this integration?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst šo integrāciju?

en: Are you sure to clone this integration?
lv: Vai tiešām vēlaties klonēt šo integrāciju?

en: Integration clone failed Cause
lv: Integrācijas klonēšanas kļūdas iemesls

en: Integration clone failed.
lv: Integrācijas klonēšana neizdevās.

en: Integrate your form with your favorite apps and services.
lv: Integrējiet savu formu ar iecienītākajām lietotnēm un pakalpojumiem.

en: Date Time (Advanced)
lv: Datuma laiks (papildu)

en: Advanced Date Time
lv: Papildu datuma laiks

en: Please Select a Date
lv: Lūdzu, izvēlieties datumu

en: Spacer
lv: Atstarpe

en: First Name
lv: Vārds

en: Last Name
lv: Uzvārds

en: Text
lv: Teksts

en: Placeholder...
lv: Aizvietotājs...

en: Multiline Text
lv: Vairāku rindu teksts

en: Multi-Line Text
lv: Vairāku rindu teksts

en: Number
lv: Skaitlis

en: e.g. 123
lv: piem., 123

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Radio Button
lv: Radio poga

en: Option 1
lv: Opcija 1

en: Option 2
lv: Opcija 2

en: Option 3
lv: Opcija 3

en: Checkbox
lv: Izvēles rūtiņa

en: Check Boxs
lv: Izvēles rūtiņas

en: Dropdown
lv: Izvelne

en: File Upload
lv: Faila augšupielāde

en: Advance File Upload
lv: Paplašināta faila augšupielāde

en: Advanced File Upload
lv: Paplašināta faila augšupielāde

en: Country
lv: Valsts

en: Enter Amount..
lv: Ievadiet summu..

en: Phone Number
lv: Telefona numurs

en: Enter Phone Number
lv: Ievadiet telefona numuru

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: e.g. John Doe
lv: piem., John Doe

en: Password
lv: Parole

en: Password Field
lv: Paroles lauks

en: Slider
lv: Slīdnis

en: Date
lv: Datums

en: Pick A Date
lv: Izvēlieties datumu

en: Time
lv: Laiks

en: Date-Time
lv: Datums un laiks

en: Select Date-Time
lv: Izvēlēties datumu un laiku

en: Week
lv: Nedēļa

en: Select Week
lv: Izvēlēties nedēļu

en: Month
lv: Mēnesis

en: Month Input
lv: Mēneša ievade

en: GDPR Agreement
lv: GDPR piekrišana

en: I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry. Learn more in
lv: Es piekrītu, ka šī vietne glabā manu iesniegto informāciju, lai varētu atbildēt uz manu pieprasījumu. Uzziniet vairāk sadaļā

en: Our Privacy Policy.
lv: Mūsu privātuma politikā.

en: Decision Box
lv: Lēmuma lodziņš

en: Repeater
lv: Atkārtojums

en: Signature
lv: Paraksts

en: Rating
lv: Vērtējums

en: Terrible
lv: Briesmīgi

en: Bad
lv: Slikti

en: Satisfied
lv: Apmierināts

en: Good
lv: Labs

en: Excellent
lv: Izcili

en: Image Select
lv: Attēla izvēle

en: Option 4
lv: Opcija 4

en: Hidden Field
lv: Slēpta lauka

en: Set Default Value
lv: Iestatīt noklusējuma vērtību

en: Pay with Stripe
lv: Maksāt ar Stripe

en: Pay now
lv: Maksāt tagad

en: Pay with Mollie
lv: Maksāt ar Mollie

en: Shortcode
lv: Īskods

en: Button
lv: Poga

en: Draft Button
lv: Melnraksta poga

en: Save Draft
lv: Saglabāt melnrakstu

en: Next Step
lv: Nākamais solis

en: Previous Step
lv: Iepriekšējais solis

en: Previous
lv: Iepriekš

en: Section
lv: Sadaļa

en: Image
lv: Attēls

en: Divider
lv: Atdalītājs

en: Migration Issue Detected
lv: Konstatēta migrācijas problēma

en: There may have been a problem during auto-migrating your Bit Forms from V1 to V2.
lv: Varētu būt radusies problēma automātiskās Bit Forms migrācijas laikā no V1 uz V2.

en: Please contact support for assistance at
lv: Lūdzu, sazinieties ar atbalstu, lai saņemtu palīdzību:

en: Migrating to V2
lv: Migrācija uz V2

en: Please wait while we migrate your data to V2
lv: Lūdzu, pagaidiet, kamēr migrējam jūsu datus uz V2

en: This may take a few minutes...
lv: Tas var aizņemt dažas minūtes...

en: Meanwhile do not close this window.
lv: Tikmēr neaizveriet šo logu.

en: Mollie Settings
lv: Mollie iestatījumi

en: API key:
lv: API atslēga:

en: To get API key, Please Visit
lv: Lai iegūtu API atslēgu, lūdzu, apmeklējiet

en: Mollie Developer Dashboard
lv: Mollie izstrādātāju paneli

en: Step-
lv: Solis-

en: Clone Step
lv: Klonēt soli

en: Delete Step
lv: Dzēst soli

en: Add New Step
lv: Pievienot jaunu soli

en: Add Steps
lv: Pievienot soļus

en: Multi step settings
lv: Vairāku soļu iestatījumi

en: All fields are required
lv: Visi lauki ir obligāti

en: Saving Payment Setting...
lv: Saglabā maksājuma iestatījumus...

en: Choose a unique name to identify this integration within your app.
lv: Izvēlieties unikālu nosaukumu, lai identificētu šo integrāciju jūsu lietotnē.

en: Login to you Mollie account (or create on if you haven't already).
lv: Piesakieties savā Mollie kontā (vai izveidojiet, ja vēl neesat to izdarījis).

en: Go to your Mollie Dashboard
lv: Dodieties uz savu Mollie informācijas paneli

en: and find the API section.
lv: un atrodiet API sadaļu.

en: Generate a new API key or use an existing one (you can use test API key for testing purposes). This key is required for authenticating API requests.
lv: Ģenerējiet jaunu API atslēgu vai izmantojiet esošu (testa API atslēgu var izmantot testēšanai). Šī atslēga ir nepieciešama API pieprasījumu autentifikācijai.

en: Copy the API key and paste it in the Bit Form
lv: Kopējiet API atslēgu un ielīmējiet to Bit Form

en: field above.
lv: augstāk esošajā laukā.

en: Then click on the
lv: Pēc tam noklikšķiniet uz

en: button to save the settings.
lv: pogas, lai saglabātu iestatījumus.

en: Please go to your form now and add a Mollie payment field.
lv: Lūdzu, dodieties uz savu formu un pievienojiet Mollie maksājuma lauku.

en: Bit form Mollie Payment Gateway documentation
lv: Bit form Mollie maksājumu vārtejas dokumentācija

en: Login to you PayPal account (or create on if you haven't already).
lv: Piesakieties savā PayPal kontā (vai izveidojiet, ja vēl neesat to izdarījis).

en: Go to your PayPal Dashboard
lv: Dodieties uz savu PayPal informācijas paneli

en: Select Transaction Mode (Live or Sandbox).
lv: Izvēlieties transakcijas režīmu (Tiešraide vai Sandbox).

en: Copy the
lv: Kopējiet

en: from PayPal Dashboard and paste it in the Bit Form
lv: no PayPal informācijas paneļa un ielīmējiet to Bit Form

en: field above (you can use Sandbox or Live mode).
lv: augstāk esošajā laukā (varat izmantot Sandbox vai Tiešraides režīmu).

en: Please go to your form now and add a PayPal payment field.
lv: Lūdzu, dodieties uz savu formu un pievienojiet PayPal maksājuma lauku.

en: Bit form PayPal Payment Gateway documentation
lv: Bit form PayPal maksājumu vārtejas dokumentācija

en: PayPal Integrations Video
lv: PayPal integrācijas video

en: Login to you Stripe account (or create on if you haven't already).
lv: Piesakieties savā Stripe kontā (vai izveidojiet, ja vēl neesat to izdarījis).

en: Go to your Stripe Dashboard
lv: Dodieties uz savu Stripe paneli

en: and find the API Key section.
lv: un atrodiet API atslēgas sadaļu.

en: from Stripe API Dashboard and paste it in the Bit Form
lv: no Stripe API paneļa un ielīmējiet to Bit Form

en: field above (you can use test API key for testing purposes).
lv: lauciņā virsū (varat izmantot testa API atslēgu testēšanai).

en: Please go to your form now and add a Stripe payment field.
lv: Lūdzu, tagad dodieties uz savu formu un pievienojiet Stripe maksājuma lauku.

en: Bit form Stripe Payment Gateway documentation
lv: Bit form Stripe maksājumu vārtejas dokumentācija

en: Stripe Integrations Video
lv: Stripe integrācijas video

en: Login to you Razorpay account (or create on if you haven't already).
lv: Pierakstieties savā Razorpay kontā (vai izveidojiet to, ja vēl neesat).

en: Go to your Razorpay Dashboard
lv: Dodieties uz savu Razorpay paneli

en: from Razorpay API Dashboard and paste it in the Bit Form
lv: no Razorpay API paneļa un ielīmējiet to Bit Form

en: Please go to your form now and add a Razorpay payment field.
lv: Lūdzu, tagad dodieties uz savu formu un pievienojiet Razorpay maksājuma lauku.

en: Bit form Razorpay Payment Gateway documentation
lv: Bit form Razorpay maksājumu vārtejas dokumentācija

en: Razorpay Integrations Video
lv: Razorpay integrācijas video

en: Available Payment Gateways
lv: Pieejamās maksājumu vārtejas

en: Please click on the available payment gateway option for configuration.
lv: Lūdzu, noklikšķiniet uz pieejamās maksājumu vārtejas opcijas konfigurēšanai.

en: Available on
lv: Pieejams

en: Connected Accounts
lv: Savienotie konti

en: Currently, no payment gateway has been connected.
lv: Pašlaik nav savienota neviena maksājumu vārteja.

en: PayPal Settings
lv: PayPal iestatījumi

en: Transaction Mode:
lv: Transakcijas režīms:

en: Client ID:
lv: Klienta ID:

en: Client Secret:
lv: Klienta slepenums:

en: To get Client ID & Secret, Please Visit
lv: Lai iegūtu Klienta ID un slepenumu, lūdzu, apmeklējiet

en: PayPal Developer Dashboard
lv: PayPal izstrādātāja vadības paneli

en: PDF Global Setting
lv: PDF globālie iestatījumi

en: Available Font for PDF
lv: Pieejamie fonti PDF

en: PDF Templates
lv: PDF veidnes

en: How to setup PDF Templates:
lv: Kā iestatīt PDF veidnes:

en: PDF File Name
lv: PDF faila nosaukums

en: PDF Password
lv: PDF parole

en: Static Password
lv: Statiskā parole

en: PDF Password Shortcode
lv: PDF paroles īskods

en: Allow Download (Link)
lv: Atļaut lejupielādi (saite)

en: All User
lv: Visi lietotāji

en: Only Logged In User
lv: Tikai pieslēgušies lietotāji

en: Download Link Shortcode
lv: Lejupielādes saites īskods

en: Override Default Settings
lv: Pārrakstīt noklusējuma iestatījumus

en: Paper Size
lv: Papīra izmērs

en: Orientation
lv: Orientācija

en: Portrait
lv: Portrets

en: Landscape
lv: Ainava

en: Font Family
lv: Fonta ģimene

en: Font Size (Pixels)
lv: Fonta izmērs (pikseļi)

en: Watermark
lv: Ūdenszīme

en: Watermark Text
lv: Ūdenszīmes teksts

en: Watermark Image
lv: Ūdenszīmes attēls

en: Position X (Units in millimeters)
lv: Pozīcija X (vienības milimetros)

en: Position Y (Units in millimeters)
lv: Pozīcija Y (vienības milimetros)

en: Show watermark behind the page content
lv: Rādīt ūdenszīmi aiz lapas satura

en: Opacity (0-100)
lv: Pārredzamība (0-100)

en: Language Direction
lv: Valodas virziens

en: LTR
lv: No kreisās uz labo (LTR)

en: RTL
lv: No labās uz kreiso (RTL)

en: Go to PDF Settings
lv: Doties uz PDF iestatījumiem

en: Please configure PDF settings first.
lv: Lūdzu, vispirms konfigurējiet PDF iestatījumus.

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Image width
lv: Attēla platums

en: Image height
lv: Attēla augstums

en: Position X
lv: Pozīcija X

en: Position Y
lv: Pozīcija Y

en: Learn more about PDF Attachment
lv: Uzziniet vairāk par PDF pielikumu

en: This global settings will be set as the default for any new PDF attachment generated from your forms.
lv: Šie globālie iestatījumi tiks iestatīti kā noklusējums jebkuram jaunam PDF pielikumam, kas ģenerēts no jūsu veidlapām.

en: Remember,
lv: Atcerieties,

en: If you haven't used PDFs yet, you'll need to click the "Save" button to apply these global PDF settings. You can also customize settings for a specific PDF template by accessing the PDF templates in your form settings.
lv: Ja vēl neesat izmantojis PDF, jums būs jānoklikšķina uz pogas „Saglabāt”, lai piemērotu šos globālos PDF iestatījumus. Jūs arī varat pielāgot iestatījumus konkrētai PDF veidnei, piekļūstot PDF veidņu iestatījumiem jūsu veidlapas iestatījumos.

en: Please update your PHP version is 7.4 or higher.
lv: Lūdzu, atjauniniet savu PHP versiju uz 7.4 vai augstāku.

en: PHP extension is missing in your server. Please install it.
lv: Jūsu serverī trūkst PHP paplašinājuma. Lūdzu, instalējiet to.

en: To use Arabic, Chinese, Japanese and Korean languages, you need to install additional fonts! Please navigate to the
lv: Lai lietotu arābu, ķīniešu, japāņu un korejiešu valodas, jums jāinstalē papildu fonti! Lūdzu, dodieties uz

en: tab to proceed.
lv: cilni, lai turpinātu.

en: Copy Shortcode
lv: Kopēt īskodu

en: Embed
lv: Iegult

en: Razorpay Settings
lv: Razorpay iestatījumi

en: API Secret:
lv: API slepenais atslēga:

en: To get API Key & Secret, Please Visit
lv: Lai iegūtu API atslēgu un slepeno atslēgu, lūdzu, apmeklējiet

en: Razorpay Dashboard
lv: Razorpay vadības paneli

en: Are you sure to delete this URL ?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst šo URL?

en: Select A Page:
lv: Izvēlieties lapu:

en: Custom Link
lv: Pielāgota saite

en: set Form Field
lv: iestatīt veidlapas lauku

en: Select Form Field
lv: Izvēlieties veidlapas lauku

en: Add More Alternative URL
lv: Pievienot vēl alternatīvu URL

en: Filter Entries between Dates
lv: Filtrēt ierakstus pēc datumiem

en: Filter
lv: Filtrs

en: Search
lv: Meklēt

en: report name cann't be empty
lv: atskaite nedrīkst būt tukša

en: Refresh
lv: Atsvaidzināt

en: Premium Feature
lv: Premium funkcija

en: Buy Premium
lv: Pirkt Premium

en: Are you sure to delete this report
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst šo atskaiti

en: Deleting ...
lv: Dzēšana ...

en: Filter List
lv: Filtru saraksts

en: Search filters...
lv: Meklēt filtrus...

en: New Filter
lv: Jauns filtrs

en: No matching filter found
lv: Atbilstošs filtrs nav atrasts

en: Equal
lv: Vienāds

en: Not equal
lv: Nav vienāds

en: Not empty
lv: Nav tukšs

en: Start With
lv: Sākas ar

en: End With
lv: Beidzas ar

en: Not Start With
lv: Nesākas ar

en: Not End With
lv: Nebeidzas ar

en: Not contains
lv: Neietver

en: Contains
lv: Ietver

en: Contain All
lv: Ietvert visu

en: Greater Than
lv: Lielāks nekā

en: Less Than
lv: Mazāks nekā

en: Greater Than or Equal
lv: Lielāks vai vienāds ar

en: Less Than or Equal
lv: Mazāks vai vienāds ar

en: Today
lv: Šodien

en: Till Today
lv: Līdz šodienai

en: Tomorrow
lv: Rīt

en: Yesterday
lv: Vakar

en: Till Yesterday
lv: Līdz vakardienai

en: Last 7 Days
lv: Pēdējās 7 dienas

en: Last 30 Days
lv: Pēdējās 30 dienas

en: Last 60 Days
lv: Pēdējās 60 dienas

en: Last 90 Days
lv: Pēdējās 90 dienas

en: Last 120 Days
lv: Pēdējās 120 dienas

en: Next 7 Days
lv: Nākamās 7 dienas

en: Next 30 Days
lv: Nākamās 30 dienas

en: Next 60 Days
lv: Nākamās 60 dienas

en: Next 90 Days
lv: Nākamie 90 dienas

en: Next 120 Days
lv: Nākamie 120 dienas

en: Current Week
lv: Pašreizējā nedēļa

en: Next Week
lv: Nākamā nedēļa

en: Last Week
lv: Iepriekšējā nedēļa

en: Current Month
lv: Pašreizējais mēnesis

en: Next Month
lv: Nākamais mēnesis

en: Last Month
lv: Iepriekšējais mēnesis

en: Current Year
lv: Pašreizējais gads

en: Next Year
lv: Nākamais gads

en: Last Year
lv: Iepriekšējais gads

en: Read entries
lv: Izlasītās ieraksti

en: Unread entries
lv: Neizlasītās ieraksti

en: Confirmed entries
lv: Apstiprinātie ieraksti

en: Unconfirmed entries
lv: Neapstiprinātie ieraksti

en: Draft entries
lv: Melnrakstu ieraksti

en: Logic
lv: Loģika

en: OR
lv: VAI

en: AND
lv: UN

en: ReCaptcha validation failed.
lv: ReCaptcha validācija neizdevās.

en: The form has reached its maximum number of submissions.
lv: Forma ir sasniegusi maksimālo iesniegumu skaitu.

en: You have reached the maximum number of submissions allowed.
lv: Jūs esat sasniedzis atļauto maksimālo iesniegumu skaitu.

en: You must be logged in.
lv: Jums jābūt pieslēgtam.

en: Empty form cannot be submitted.
lv: Tukšu formu nevar iesniegt.

en: Validate form input on focus lost
lv: Pārbaudīt formas ievadi, zaudējot fokusu

en: Allow single entry for each IP address
lv: Atļaut vienu ierakstu no katras IP adreses

en: Require user to be logged in for submit form
lv: Prasīt, lai lietotājs būtu pieslēdzies, lai iesniegtu formu

en: Prevent empty form submission
lv: Novērst tukšas formas iesniegšanu

en: Disable entry storing in WordPress database
lv: Atspējot ierakstu saglabāšanu WordPress datu bāzē

en: Enable ReCaptcha V3
lv: Ieslēgt ReCaptcha V3

en: Enable / Disable
lv: Ieslēgt / Izslēgt

en: Hide ReCaptcha Badge
lv: Paslēpt ReCaptcha emblēmu

en: Honeypot trap for bot
lv: Medus trauks robotprogrammatūrām

en: Manage Submission Limits (by count, time, or user)
lv: Pārvaldīt iesniegumu ierobežojumus (pēc skaita, laika vai lietotāja)

en: Limit By Submission Count
lv: Ierobežot pēc iesniegumu skaita

en: Submission Limit
lv: Iesniegumu limits

en: Limit period type
lv: Ierobežojuma perioda veids

en: Limit By Per User
lv: Ierobežot pēc lietotāja

en: User verify type
lv: Lietotāja pārbaudes veids

en: Limit Form Submission Period
lv: Ierobežot formas iesniegšanas periodu

en: Every Day
lv: Katru dienu

en: Friday
lv: Piektdiena

en: Saturday
lv: Sestdiena

en: Sunday
lv: Svētdiena

en: Monday
lv: Pirmdiena

en: Tuesday
lv: Otrdiena

en: Wednesday
lv: Trešdiena

en: Thursday
lv: Ceturtdiena

en: From
lv: No

en: To
lv: Līdz

en: Time:
lv: Laiks:

en: Blocked IP list
lv: Bloķēto IP saraksts

en: Add Blocked IP
lv: Pievienot bloķēto IP

en: Allowed IP
lv: Atļautais IP

en: By enabling this option only listed IP can submit this form.
lv: Ieslēdzot šo opciju, tikai norādītie IP var iesniegt šo formu.

en: Add Allowed IP
lv: Pievienot atļauto IP

en: Capture Google Ads (Click ID)
lv: Uzņemt Google reklāmas (Klikšķa ID)

en: Email sent successfully.
lv: E-pasts veiksmīgi nosūtīts.

en: Email Test
lv: E-pasta tests

en: To:
lv: Kam:

en: Message:
lv: Ziņa:

en: Send Test Mail
lv: Nosūtīt testa e-pastu

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Mail Test
lv: E-pasta tests

en: SMTP config saved successfully.
lv: SMTP konfigurācija veiksmīgi saglabāta.

en: Learn more about SMTP configuration
lv: Uzziniet vairāk par SMTP konfigurāciju

en: Enable SMTP
lv: Iespējot SMTP

en: From Email Address
lv: No e-pasta adreses

en: Some servers block emails if "From Email" differs from the authenticated (login) email— use the same email to ensure delivery.
lv: Daži serveri bloķē e-pastus, ja "No e-pasta" atšķiras no autentificētā (pieteikšanās) e-pasta — izmantojiet to pašu e-pastu, lai nodrošinātu piegādi.

en: From Name
lv: No vārda

en: Reply-To Email Address
lv: Atbildes e-pasta adrese

en: SMTP Host
lv: SMTP serveris

en: Type of Encryption
lv: Šifrēšanas veids

en: SMTP Port
lv: SMTP ports

en: SMTP Authentication
lv: SMTP autentifikācija

en: SMTP Username
lv: SMTP lietotājvārds

en: SMTP Password
lv: SMTP parole

en: Save Changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: Stripe Settings
lv: Stripe iestatījumi

en: Publishable key:
lv: Publicējamais atslēga:

en: Secret Key:
lv: Slepenā atslēga:

en: To get Publishable key & Secret key, Please Visit
lv: Lai iegūtu publicējamo atslēgu un slepeno atslēgu, lūdzu, apmeklējiet

en: Stripe Developer Dashboard
lv: Stripe izstrādātāja panelis

en: Transparant
lv: Caurspīdīgs

en: Add Property
lv: Pievienot īpašumu

en: Override theme and common styles
lv: Pārrakstīt tēmu un kopējās stila

en: Multi Step Quick Tweaks
lv: Daudzpakāpju ātrie labojumi

en: Step Container
lv: Soli konteiners

en: Step Header Wrapper
lv: Soli galvenes ietvars

en: Step Header
lv: Soli galvene

en: Step Header Label
lv: Soli galvenes etiķete

en: Step Header Subtitle
lv: Soli galvenes apakšvirsraksts

en: Step Wrapper
lv: Soli ietvars

en: Step Progress Wrapper
lv: Soli progresijas ietvars

en: Step Progress Bar
lv: Soli progresijas josla

en: Step Content
lv: Soli saturs

en: Step Button Wrapper
lv: Soli pogas ietvars

en: Step Button
lv: Soli poga

en: Step Label Prefix Icon
lv: Soli etiķetes priekšraksta ikona

en: Step Label Suffix Icon
lv: Soļa etiķetes sufiksa ikona

en: Step Subtitle Prefix Icon
lv: Soļa apakšvirsraksta prefiksa ikona

en: Step Subtitle Suffix Icon
lv: Soļa apakšvirsraksta sufiksa ikona

en: Previous Button Prefix Icon
lv: Iepriekšējās pogas prefiksa ikona

en: Previous Button Suffix Icon
lv: Iepriekšējās pogas sufiksa ikona

en: Next Button Prefix Icon
lv: Nākamās pogas prefiksa ikona

en: Next Button Suffix Icon
lv: Nākamās pogas sufiksa ikona

en: Theme Customization
lv: Tēmas pielāgošana

en: Multi Step Customize
lv: Daudzpakāpju pielāgošana

en: Multi step quick tweaks is not available. this feature will coming soon.
lv: Ātrās daudzpakāpju izmaiņas nav pieejamas. Šī funkcija drīzumā tiks pievienota.

en: Transparent
lv: Caurspīdīgs

en: Go to Theme Gallery Settings
lv: Dodieties uz Tēmu galerijas iestatījumiem

en: Add important rule to all styles to override the conflicting styles in frontend.
lv: Pievienojiet svarīgu noteikumu visiem stiliem, lai pārrakstītu konfliktējošos stilus priekšpusē.

en: Add prefix to atomic class names to avoid conflicts.
lv: Pievienojiet prefiksu atomu klases nosaukumiem, lai izvairītos no konfliktiem.

en: Transition
lv: Pāreja

en: Please setup your payment settings before using this template.
lv: Lūdzu, iestatiet maksājumu iestatījumus pirms šī veidnes izmantošanas.

en: Please setup your
lv: Lūdzu, iestatiet savu

en: Please update your Pro Plugin to the latest version (
lv: Lūdzu, atjauniniet savu Pro spraudni uz jaunāko versiju (

en: this feature
lv: šī funkcija

en: New
lv: Jauns

en: Use Template
lv: Izmantot veidni

en: Go to Payment Settings
lv: Pāriet uz maksājumu iestatījumiem

en: Search Template
lv: Meklēt veidni

en: Import Form
lv: Importēt formu

en: Search Result
lv: Meklēšanas rezultāts

en: No Template Found
lv: Veidne nav atrasta

en: Prefix Icon
lv: Priekšvārda ikona

en: Suffix Icon
lv: Pievārda ikona

en: Always (default)
lv: Vienmēr (pēc noklusējuma)

en: Interaction Only
lv: Tikai mijiedarbība

en: Container Class
lv: Konteinera klase

en: Show Option Flag Image
lv: Rādīt valsts karoga attēlu

en: Mollie Description is Required
lv: Mollie apraksts ir obligāts

en: Select Account
lv: Izvēlēties kontu

en: Razorpay Dynamic Amount Field is not Selected
lv: Razorpay dinamiskā summas lauka nav izvēlēta

en: Rounded
lv: Noapaļots

en: No fields available
lv: Nav pieejamu lauku

en: You haven’t added any fields to this form or step yet.
lv: Jūs vēl neesat pievienojis nevienu lauku šai formai vai solim.

en: Please add fields from the Form Fields panel.
lv: Lūdzu, pievienojiet laukus no Formu lauku paneļa.

en: No field key provided
lv: Nav norādīta lauka atslēga

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Conditional Logic
lv: Nosacījuma loģika

en: Individual Customize
lv: Individuāla pielāgošana

en: Global Customize
lv: Globāla pielāgošana

en: Select Your Theme
lv: Izvēlieties savu tēmu

en: Reset
lv: Atiestatīt

en: Import
lv: Importēt

en: Rename
lv: Pārsaukt

en: Reset Theme Style
lv: Atiestatīt tēmas stilu

en: Update Theme Style
lv: Atjaunināt tēmas stilu

en: Save as New Theme
lv: Saglabāt kā jaunu tēmu

en: Click to Highlight Element in Builder
lv: Noklikšķiniet, lai izceltu elementu veidotājā

en: Enable Conditional Logic
lv: Ieslēgt nosacījuma loģiku

en: Configure when this field should be shown or hidden
lv: Konfigurēt, kad šis lauks jāparāda vai jāpaslēpj

en: Hide
lv: Paslēpt

en: Show
lv: Rādīt

en: this field if
lv: šis lauks, ja

en: And
lv: Un

en: Or
lv: Vai

en: Need Advanced Conditional Logic?
lv: Nepieciešama uzlabota nosacījumu loģika?

en: Switch now
lv: Pārslēgties tagad

en: Theme Quick Tweaks
lv: Tēmas ātrās izmaiņas

en: Global Elements
lv: Globālie elementi

en: Multi-Step Elements
lv: Daudzpakāpju elementi

en: Individual Elements
lv: Individuālie elementi

en: found
lv: atrasts

en: Search fields..
lv: Meklēt laukus..

en: Search results for:
lv: Meklēšanas rezultāti priekš:

en: No fields found
lv: Lauki nav atrasti

en: We couldn't find any fields matching
lv: Mēs nevarējām atrast nevienu lauku, kas atbilst

en: Try searching with different keywords
lv: Mēģiniet meklēt ar citiem atslēgvārdiem

en: Create New Theme
lv: Izveidot jaunu tēmu

en: Click to upload
lv: Noklikšķiniet, lai augšupielādētu

en: or drag and drop
lv: vai velciet un nometiet

en: Import from Form
lv: Importēt no formas

en: Import from File
lv: Importēt no faila

en: Import Theme (Style)
lv: Importēt tēmu (stilu)

en: Customize
lv: Pielāgot

en: Applied Styles
lv: Pielietotie stili

en: Your customizations apply only to this form's styling. To preserve changes, create or update a custom theme from the Options menu.
lv: Jūsu pielāgojumi attiecas tikai uz šīs formas stilu. Lai saglabātu izmaiņas, izveidojiet vai atjauniniet pielāgotu tēmu no Opciju izvēlnes.

en: App Themes
lv: Lietotnes tēmas

en: Custom Themes
lv: Pielāgotās tēmas

en: Please write form name
lv: Lūdzu, ierakstiet formas nosaukumu

en: Search forms here...
lv: Meklējiet formas šeit...

en: No forms found
lv: Formas nav atrastas

en: Search fields...
lv: Meklēt laukus...

en: Clear search
lv: Notīrīt meklēšanu

en: No fields available in this category
lv: Šajā kategorijā nav pieejamu lauku

en: Recent
lv: Nesenie

en: No fields found by your search keywords:
lv: Jūsu meklēšanas atslēgvārdiem lauki nav atrasti:

en: fields found for
lv: atrasti lauki priekš

en: Update Form
lv: Atjaunināt formu

en: Save Form
lv: Saglabāt formu

en: Please fix the errors
lv: Lūdzu, labojiet kļūdas

en: Sorry
lv: Atvainojiet

en: Please add a submit button
lv: Lūdzu, pievienojiet iesniegšanas pogu

en: Choose/Drop your file (.json)
lv: Izvēlieties/nometiet savu failu (.json)

en: Issue
lv: Problēma

en: Idea
lv: Ideja

en: Other
lv: Cits

en: Send
lv: Sūtīt

en: Upgrade to Pro
lv: Jaunināt uz Pro

en: This feature
lv: Šī funkcija

en: is available in Pro
lv: ir pieejama Pro versijā

en: Thank you for using our product! We're sorry,
lv: Paldies, ka izmantojat mūsu produktu! Mēs atvainojamies,

en: is not available in your plan.
lv: nav pieejama jūsu plānā.

en: Please upgrade to the PRO plan to unlock all these awesome features.
lv: Lūdzu, jauniniet uz PRO plānu, lai atbloķētu visas šīs lieliskās funkcijas.

en: Try Demo
lv: Izmēģināt demonstrāciju

en: Check out our
lv: Apskatiet mūsu

en: Demo
lv: demonstrāciju

en: to see what can you do with Pro version.
lv: lai redzētu, ko varat darīt ar Pro versiju.

en: Available On Pro
lv: Pieejams Pro versijā

en: Do You want Deplicate these
lv: Vai vēlaties dublēt šos

en: item
lv: vienumus

en: Disable
lv: Atspējot

en: Do you want to change these
lv: Vai vēlaties mainīt šo

en: status
lv: statusu

en: Are you sure to delete these
lv: Vai tiešām vēlaties izdzēst šos

en: items
lv: vienums

en: Row Selected
lv: Izvēlēta rinda

en: Total Entries:
lv: Kopējais ierakstu skaits:

en: Page
lv: Lapa

en: of
lv: no

en: No response from the server
lv: Nav atbildes no servera

en: Are you sure to delete this web hook?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst šo tīmekļa āķi?

en: Add More Hook
lv: Pievienot vairāk āķu

en: Select One
lv: Izvēlieties vienu

en: Click
lv: Noklikšķiniet

en: Readonly
lv: Tikai lasāms

en: Writeable
lv: Rakstāms

en: Not Required
lv: Nav nepieciešams

en: Active List
lv: Aktīvā saraksts

en: Sub Title
lv: Apakšvirsraksts

en: Config Option
lv: Konfigurācijas opcija

en: Email Template:
lv: E-pasta veidne:

en: Select Email Template
lv: Izvēlieties e-pasta veidni

en: Add mail from address
lv: Pievienot sūtītāja e-pastu

en: From Mail
lv: No e-pasta

en: Reply To
lv: Atbildēt uz

en: PDF Attachment Template:
lv: PDF pielikuma veidne:

en: Select PDF Template
lv: Izvēlēties PDF veidni

en: Field Actions
lv: Lauku darbības

en: Integration
lv: Integrācija

en: Select Integation
lv: Izvēlēties integrāciju

en: Logged In
lv: Pieslēdzies

en: Logged Out
lv: Atslēdzies

en: Date Format
lv: Datuma formāts

en: Meta Key
lv: Meta atslēga

en: Query Param
lv: Vaicājuma parametrs

en: Redirect URL
lv: Pāradresācijas URL

en: Select Page To Redirect
lv: Izvēlēties pāradresācijas lapu

en: Success Message
lv: Veiksmes ziņa

en: Select Message
lv: Izvēlēties ziņu

en: Web Hook
lv: Tīmekļa āķis

en: Select Hooks to Call
lv: Izvēlēties izsaucamos āķus

en: On Load
lv: Ielāde

en: On Field Input
lv: Lauka ievadē

en: On Form Validate
lv: Veidlapas validēšanā

en: On Form Submit
lv: Veidlapas iesniegšanā

en: Record Create/Edit
lv: Ieraksta izveide/rediģēšana

en: Record Create
lv: Ieraksta izveide

en: Record Edit
lv: Ieraksta rediģēšana

en: Record Delete
lv: Ieraksta dzēšana

en: Always
lv: Vienmēr

en: With Condition
lv: Ar nosacījumu

en: Conditional Logics
lv: Nosacījuma loģika

en: Add Conditional Logic
lv: Pievienot nosacījuma loģiku

en: For
lv: Par

en: UNLIMITED
lv: NEIEROBEŽOTS

en: Conditional logics execute according to the sequence of their logic groups. A group placed higher will have greater priority. To adjust the priority, simply drag and drop the logic groups as needed.
lv: Nosacījuma loģikas tiek izpildītas atbilstoši to loģikas grupu secībai. Grupa, kas atrodas augstāk, ir prioritārāka. Lai pielāgotu prioritāti, vienkārši velciet un nometiet loģikas grupas pēc vajadzības.

en: Additional Actions
lv: Papildu darbības

en: Email Notification
lv: E-pasta paziņojums

en: Action Run When:
lv: Darbība tiek veikta, kad:

en: Action Effect:
lv: Darbības efekts:

en: Only on Form Load
lv: Tikai veidlapas ielādes laikā

en: Only on Field Input
lv: Tikai lauka ievadē

en: Only on Form Validate
lv: Tikai veidlapas pārbaudei

en: Only on Form Submit
lv: Tikai veidlapas iesniegšanai

en: Action Behaviour:
lv: Darbības uzvedība:

en: Condition
lv: Nosacījums

en: Forgot Password Fields
lv: Aizmirstās paroles lauki

en: Redirect Page:
lv: Pāradresācijas lapa:

en: Password reset email template
lv: Paroles atiestatīšanas e-pasta veidne

en: Success Message:
lv: Veiksmes ziņa:

en: Login Fields
lv: Pieslēgšanās lauki

en: Success redirect Page:
lv: Veiksmes pāradresācijas lapa:

en: Redirect page (already activated):
lv: Pāradresācijas lapa (jau aktivizēta):

en: Invalid redirect page:
lv: Nederīga pāradresācijas lapa:

en: Rejection Success redirect page:
lv: Noraidīšanas veiksmes pāradresācijas lapa:

en: Activation success
lv: Aktivizācija veiksmīga

en: Already activated account
lv: Konts jau aktivizēts

en: Invalid activation key
lv: Nederīgs aktivizācijas atslēga

en: Reject Success Message
lv: Noraidīšanas veiksmes ziņa

en: If the Username and Password fields are blank then the user will take the value of the email field as the field and the password will be auto-generated.
lv: Ja lietotājvārda un paroles lauki ir tukši, tad lietotājs saņems e-pasta lauka vērtību kā lietotājvārdu, un parole tiks ģenerēta automātiski.

en: Field Mappping
lv: Lauku kartēšana

en: User Fields
lv: Lietotāja lauki

en: User Email Notification
lv: Lietotāja e-pasta paziņojums

en: Admin Email Notification
lv: Administratora e-pasta paziņojums

en: WP User Role
lv: WP lietotāja loma

en: Success Messages
lv: Veiksmīgas ziņas

en: User Approval  Method:
lv: Lietotāja apstiprināšanas metode:

en: Select approval method
lv: Izvēlieties apstiprināšanas metodi

en: Auto Login After Registration
lv: Automātiska pieteikšanās pēc reģistrācijas

en: Customize Email templates
lv: Pielāgot e-pasta veidnes

en: Edit verification Messages/Redirect URL
lv: Rediģēt verifikācijas ziņas/novirzīšanas URL

en: User Meta Field Mappping
lv: Lietotāja Meta lauka kartēšana

en: Meta Value
lv: Meta vērtība

en: Reset Password Fields
lv: Atjaunot paroles laukus

en: Bit Form - Contact Form Builder Plugin for WordPress
lv: Bit Form - kontaktforma veidotāja spraudnis WordPress

en: Contact Form
lv: Kontakta forma

en: Select a Form
lv: Izvēlieties formu

en: Bitform block settings
lv: Bitform bloka iestatījumi

en: Form settings
lv: Formas iestatījumi

en: Failed to change Form Status
lv: Neizdevās mainīt formas statusu

en: Form Name
lv: Formas nosaukums

en: Entries
lv: Ieraksti

en: Views
lv: Skatījumi

en: Completion Rate
lv: Pabeigšanas līmenis

en: Created
lv: Izveidots

en: Edit Form
lv: Rediģēt formu

en: Data Table
lv: Datu tabula

en: Form Deleted Successfully
lv: Forma veiksmīgi dzēsta

en: Duplicate...
lv: Dublēt...

en: Exporting...
lv: Eksportē...

en: Are you sure to delete this form?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst šo formu?

en: Are you sure to duplicate this form ?
lv: Vai tiešām vēlaties dublēt šo formu?

en: Are you sure to export this form ?
lv: Vai tiešām vēlaties eksportēt šo formu?

en: Create a New Form
lv: Izveidot jaunu formu

en: Create Form
lv: Izveidot formu

en: General
lv: Vispārīgi

en: View Name
lv: Skata nosaukums

en: Edit Table
lv: Rediģēt tabulu

en: Table Deleted Successfully
lv: Tabula veiksmīgi dzēsta

en: Are you sure to delete this table?
lv: Vai tiešām vēlaties izdzēst šo tabulu?

en: Create View
lv: Izveidot skatu

en: Prevent Public View of Entries
lv: Aizliegt publisku ierakstu skatīšanu

en: (Allow only selected rules to View Entries)
lv: (Atļaut skatīt ierakstus tikai izvēlētajiem noteikumiem)

en: Allow Roles to view own entries
lv: Atļaut lomām skatīt savus ierakstus

en: Allow Roles to view Other's entries
lv: Atļaut lomām skatīt citu ierakstus

en: Allow Users to Edit Form Entries
lv: Atļaut lietotājiem rediģēt formas ierakstus

en: Allow Roles to edit own entries
lv: Atļaut lomām rediģēt savus ierakstus

en: Allow Roles to edit Other's entries
lv: Atļaut lomām rediģēt citu ierakstus

en: By Roles
lv: Pēc lomām

en: Selected User
lv: Izvēlētais lietotājs

en: Users
lv: Lietotāji

en: Access Setting
lv: Piekļuves iestatījums

en: Entry View
lv: Ieraksta skatīšana

en: Entry Edit
lv: Ieraksta rediģēšana

en: Single Entry View
lv: Viena ieraksta skatīšana

en: Single Entry Details View
lv: Viena ieraksta detaļu skatīšana

en: All Submitted Response
lv: Visas iesniegtās atbildes

en: Own Submitted Response
lv: Pašas iesniegtās atbildes

en: View List
lv: Skatīt sarakstu

en: Details Page
lv: Detaļu lapa

en: Details Page Styling
lv: Detaļu lapas noformējums

en: Setting
lv: Iestatījums

en: Style
lv: Stils

en: Table Caption
lv: Tabulas virsraksts

en: Column Mapping
lv: Kolonnas kartēšana

en: Column Header
lv: Kolonnas virsraksts

en: Column Width
lv: Kolonnas platums

en: Form Field
lv: Formas lauks

en: Action Column
lv: Darbību kolonna

en: Column Title
lv: Kolonnas nosaukums

en: Edit Button
lv: Rediģēšanas poga

en: Custom Page
lv: Pielāgota lapa

en: View Button
lv: Skatīšanas poga

en: Redirect Link
lv: Pāradresācijas saite

en: Caption
lv: Virsraksts

en: Table Even Row
lv: Tabulas pāra rinda

en: Table Odd Row
lv: Tabulas nepāra rinda

en: Page Select Box
lv: Lapas izvēles lodziņš

en: Pagination Button
lv: Paginācijas poga

en: Search Box
lv: Meklēšanas lauks

en: Table
lv: Tabula

en: Table Rows
lv: Tabulas rindas

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Font Weight
lv: Fonta biezums

en: Font Style
lv: Fonta stils

en: Table Wrapper
lv: Tabulas ietvars

en: Welcome to Bit Form Views (Beta)
lv: Laipni lūdzam Bit Form Views (Beta)

en: Create First View
lv: Izveidot pirmo skatu

en: Professional & Easy To Use WordPress Form Builder
lv: Profesionāls un viegli lietojams WordPress formu veidotājs

en: Drag and Drop WordPress Form Builder will allow you to build any kind of forms for WordPress website that you can imagine. The Professional design of Bit Form keeps all the tools right where you want them! You can make integration among various CRM and application with no zero experience.
lv: Vilkt un nomest WordPress formu veidotājs ļaus jums izveidot jebkāda veida formas WordPress vietnei, ko vien varat iedomāties. Bit Form profesionālais dizains uztur visus rīkus tieši tur, kur vēlaties! Jūs varat veidot integrāciju starp dažādiem CRM un lietojumprogrammām bez nekādas pieredzes.

en: Explore our extensive documentation. From beginners to developers - everyone will get an answer
lv: Izpētiet mūsu plašo dokumentāciju. No iesācējiem līdz izstrādātājiem - ikviens saņems atbildi

en: here
lv: šeit

en: Support
lv: Atbalsts

en: In Bit Apps, we provide all kind product support for any types of customer, it doesn't matter FREE or PRO user. We actively provide support through Email and Live Chat. Our support team is always ready to help you. We are here to answer your questions and help you with any issues you may have.
lv: Bit Apps mēs nodrošinām visu veidu produktu atbalstu visiem klientu tipiem, neatkarīgi no tā, vai esat BEZMAKSAS vai PRO lietotājs. Mēs aktīvi nodrošinām atbalstu caur e-pastu un tiešraides tērzēšanu. Mūsu atbalsta komanda vienmēr ir gatava jums palīdzēt. Mēs esam šeit, lai atbildētu uz jūsu jautājumiem un palīdzētu ar jebkādām problēmām.

en: Facebook support group
lv: Facebook atbalsta grupa

en: YouTube channel
lv: YouTube kanāls

en: Chat here
lv: Tērzē šeit

en: Rate us on WordPress
lv: Novērtējiet mūs WordPress

en: Lost In Space
lv: Pazudis kosmosā

en: Redirecting Home in
lv: Pāradresēšana uz sākumlapu pēc

en: Go Home
lv: Doties uz sākumlapu

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Are you sure you want to leave the form? Unsaved data will be lost.
lv: Vai tiešām vēlaties pamest formu? Nesaglabātie dati tiks zaudēti.

en: Okay
lv: Labi

en: Are you sure you want to switch forms? Unsaved data will be lost.
lv: Vai tiešām vēlaties pārslēgt formu? Nesaglabātie dati tiks zaudēti.

en: Switch Form
lv: Pārslēgt formu

en: Are you sure to duplicate this entry?
lv: Vai tiešām vēlaties dublēt šo ierakstu?

en: View Repeater Data
lv: Skatīt atkārtojuma datus

en: Entry Details #
lv: Ieraksta detaļas #

en: Data Views & Edit
lv: Datu skati un rediģēšana

en: View Analytics Report
lv: Skatīt analītikas pārskatu

en: No Entry Found.
lv: Ieraksts nav atrasts.

en: Form Settings
lv: Formas iestatījumi

en: Conversational Form
lv: Sarunas forma

en: Landing Form
lv: Mērķa forma

en: WP Auth
lv: WP autentifikācija

en: Entries are loading...
lv: Ieraksti tiek ielādēti...

en: Advance Field Wise Report
lv: Detalizēts lauka atskaites pārskats

en: Please select fields to view reports individually
lv: Lūdzu, izvēlieties laukus, lai skatītu atskaites individuāli

en: Thank you for using Bit Form. If you like the plugin, please give us a
lv: Paldies, ka izmantojat Bit Form. Ja jums patīk spraudnis, lūdzu, atstājiet mums

en: review
lv: atsauksmi

en: on WordPress.org to help us spread more.
lv: WordPress.org, lai palīdzētu mums to plašāk izplatīt.

en: Filter Options
lv: Filtru opcijas

en: All filters below will get entries based on analytics report
lv: Visi zemāk esošie filtri iegūs ierakstus, balstoties uz analītikas atskaiti

en: Filter by Date
lv: Filtrēt pēc datuma

en: Entry Status
lv: Ieraksta statuss

en: Select Fields for Report:
lv: Atlasīt lauciņus atskaitei:

en: Other Info
lv: Cita informācija

en: Total Entry:
lv: Kopējais ierakstu skaits:

en: Loading...
lv: Ielādējas...

en: Printing...
lv: Drukā...

en: Print Report
lv: Drukāt atskaiti

en: Welcome to Bit Form
lv: Laipni lūdzam Bit Form

en: Thank you for installing Bit Form.
lv: Paldies, ka instalējāt Bit Form.

en: Modern Form builder and database management  system
lv: Mūsdienīgs formu veidotājs un datubāzu pārvaldības sistēma

en: for Wordpress
lv: WordPress

en: Create First Form
lv: Izveidot pirmo formu

en: Add More +
lv: Pievienot vēl +

en: Country Field available in Pro version of Bit Form.
lv: Valsts lauks pieejams Bit Form Pro versijā.

en: You can use either ReCaptcha-V2 or ReCaptcha-V3 in a form. to use ReCaptcha-V2 disable the ReCaptcha-V3 from the Form Settings.
lv: Formā var izmantot vai nu ReCaptcha-V2, vai ReCaptcha-V3. Lai izmantotu ReCaptcha-V2, izslēdziet ReCaptcha-V3 no Formas iestatījumiem.

en: <p style="font-size: 16px">To use reCaptchav2, you must set Site Key and Secret Key from <a href="
lv: <p style="font-size: 16px">Lai izmantotu reCaptchav2, jums jāiestata Vietnes atslēga un Slepenā atslēga no <a href="

en: <p style="font-size: 16px">To use Turnstile, you must set Site Key and Secret Key from <a href="
lv: <p style="font-size: 16px">Lai izmantotu Turnstile, jums jāiestata Vietnes atslēga un Slepenā atslēga no <a href="

en: <p style="font-size: 16px">To use hCaptcha, you must set Site Key and Secret Key from <a href="
lv: <p style="font-size: 16px">Lai izmantotu hCaptcha, jums jāiestata Vietnes atslēga un Slepenā atslēga no <a href="

en: You cannot add more than one
lv: Jūs nevarat pievienot vairāk nekā vienu

en: Save Draft Button available in Pro version of Bit Form.
lv: Poga Saglabāt melnrakstu ir pieejama Bit Form Pro versijā.

en: You cannot add
lv: Jūs nevarat pievienot

en: <p style="font-size: 16px">To use
lv: <p style="font-size: 16px">Lai izmantotu

en: Change
lv: Mainīt

en: Not Equal
lv: Nav vienāds

en: Is Null
lv: Ir tukšs

en: Is Not Null
lv: Nav tukšs

en: Contain
lv: Satur

en: Not Contain
lv: Nesatur

en: Between
lv: Starp

en: On Click
lv: Noklikšķinot

en: Advanced File Upload Field
lv: Paplašinātais failu augšupielādes lauks

en: PayPal Payment Field
lv: PayPal maksājumu lauks

en: Razorpay Payment Field
lv: Razorpay maksājumu lauks

en: Stripe Payment Field
lv: Stripe maksājumu lauks

en: Mollie Payment Field
lv: Mollie maksājuma lauks

en: Default Value
lv: Noklusētā vērtība

en: Suggestions
lv: Ieteikumi

en: Input Mode
lv: Ievades režīms

en: Read Only
lv: Tikai lasīšanai

en: User Unique
lv: Lietotāja unikāls

en: Input Validation
lv: Ievades validācija

en: Maximum Option Validation
lv: Maksimālās opcijas validācija

en: Minimum Option Validation
lv: Minimālās opcijas validācija

en: Option Column
lv: Opcijas kolonna

en: Other Option
lv: Cita opcija

en: Search Placeholder Modify
lv: Meklēšanas vietturis - modificēt

en: Selected Option Image
lv: Izvēlētās opcijas attēls

en: Showing Selected Option Image
lv: Rādīt izvēlēto opcijas attēlu

en: Option Icon/Image
lv: Opcijas ikona/attēls

en: Showing Icon/Image in option
lv: Rādīt ikonu/attēlu opcijā

en: Minimum and Maximum Option
lv: Minimālā un maksimālā opcija

en: Minimum and Maximum Option validation
lv: Minimālās un maksimālās opcijas validācija

en: List Height
lv: Saraksta augstums

en: Option List Height
lv: Opciju saraksta augstums

en: Detect Country by IP
lv: Noteikt valsti pēc IP

en: Detect Country by Geo Location
lv: Noteikt valsti pēc ģeogrāfiskās atrašanās vietas

en: Multiple Option List
lv: Vairāku opciju saraksts

en: Minimum and Maximum Value
lv: Minimālā un maksimālā vērtība

en: Minimum and Maximum Value Validation
lv: Minimālās un maksimālās vērtības pārbaude

en: Country Not Found Text Modify
lv: Teksta rediģēšana, ja valsts nav atrasta

en: Currency Not Found Text Modify
lv: Teksta rediģēšana, ja valūta nav atrasta

en: Modification of File Select Status
lv: Faila izvēles statusa maiņa

en: Show Max Size
lv: Rādīt maksimālo izmēru

en: Individual Style
lv: Individuālais stils

en: Individual Field Styling
lv: Individuāla lauka stils

en: Custom Class & Attribute
lv: Pielāgota klase un atribūts

en: Custom Classes and Attributes
lv: Pielāgotas klases un atribūti

en: Custom JS and CSS Editor
lv: Pielāgotā JS un CSS redaktors

en: Custom JS and CSS Code Editor
lv: Pielāgotā JS un CSS koda redaktors

en: Breakpoint Modification
lv: Pārtraukuma punkta maiņa

en: Breakpoint width size modification
lv: Pārtraukuma punkta platuma maiņa

en: Form Width Modification
lv: Forma platuma maiņa

en: Field Clone
lv: Lauka kopija

en: Field Cloning
lv: Lauka kopēšana

en: Disable Entry Storing
lv: Atspējot ierakstu saglabāšanu

en: Capture Google Ads Click
lv: Fiksēt Google Ads klikšķi

en: Login User
lv: Lietotāja pieslēgšanās

en: Empty Submission
lv: Tukša iesniegšana

en: Allowed IP List
lv: Atļauto IP saraksts

en: Blocked IP
lv: Bloķēts IP

en: Blocked IP List
lv: Bloķēto IP saraksts

en: Entry Limit
lv: Ierakstu limits

en: Single Entry for each IP
lv: Viena ieraksta ierobežojums katram IP

en: Form Entry Edit
lv: Veidlapas ieraksta rediģēšana

en: Honeypot trap
lv: Medus triks

en: Snackbar Message
lv: Paziņojuma joslas ziņojums

en: Modal Message
lv: Modālais ziņojums

en: Rating Icon
lv: Vērtējuma ikona

en: Rating Message on Hover
lv: Vērtējuma ziņojums, novietojot kursoru virs

en: Rating Message on Select
lv: Vērtējuma ziņojums, izvēloties

en: PDF Template
lv: PDF veidne

en: Custom Theme Feature
lv: Pielāgotas tēmas funkcija

en: Name is the unique identifier for the field. It is used to reference the field in the form submission data.
lv: Nosaukums ir unikālais lauka identifikators. Tas tiek izmantots, lai atsauktos uz lauku veidlapas iesniegšanas datos.

en: Label is the title of the field that appears above or beside the field. You can show or hide the field label by toggling this option.
lv: Etiķete ir lauka virsraksts, kas parādās virs vai blakus laukam. Jūs varat rādīt vai slēpt lauka etiķeti, pārslēdzot šo opciju.

en: Autocomplete allows you to specify what type of automated assistance the browser should provide for filling out the field, <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Attributes/autocomplete'>Learn more</a>
lv: Automātiskā aizpildīšana ļauj norādīt, kāda veida automatizētu palīdzību pārlūkprogramma sniegs lauka aizpildīšanai, <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Attributes/autocomplete'>Uzzināt vairāk</a>

en: Admin Label is the title of the field that will be used as an alternative reference throughout the dashboard. You can toggle this option to use or disable the admin label.
lv: Administratora etiķete ir lauka nosaukums, kas tiks izmantots kā alternatīva atsauce visā pārvaldības panelī. Jūs varat ieslēgt vai izslēgt šo opciju, lai izmantotu vai atspējotu administratora etiķeti.

en: Subtitle is an optional description that appears under the Field Label. You can show or hide the field subtitle by toggling this option.
lv: Apakšvirsraksts ir izvēles apraksts, kas parādās zem lauka nosaukuma. Jūs varat rādīt vai slēpt lauka apakšvirsrakstu, pārslēdzot šo opciju.

en: Helper Text is an optional text that appears beneath the field to provide additional information to the user. You can show or hide the helper text by toggling this option.
lv: Palīdzības teksts ir izvēles teksts, kas parādās zem lauka, lai sniegtu lietotājam papildu informāciju. Jūs varat rādīt vai slēpt palīdzības tekstu, pārslēdzot šo opciju.

en: Default Value is the initial value that will appear in the field. You can show or hide the default value by toggling this option.
lv: Noklusētā vērtība ir sākotnējā vērtība, kas parādīsies laukā. Jūs varat rādīt vai slēpt noklusēto vērtību, pārslēdzot šo opciju.

en: Suggestions allows you to add a custom suggestion list that will display suggestions as the user types in the input field.
lv: Ieteikumi ļauj pievienot pielāgotu ieteikumu sarakstu, kas parādīs ieteikumus, kamēr lietotājs raksta ievades laukā.

en: Placeholder is the text that appears inside the field before your user enters their own content. You can show or hide the field placeholder by toggling this option.
lv: Aizvietotājs ir teksts, kas parādās laukā pirms lietotājs ievada savu saturu. Jūs varat rādīt vai slēpt lauka aizvietotāju, pārslēdzot šo opciju.

en: This allows browser to display an appropriate virtual keyboard if needed. <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Global_attributes/inputmode'>Learn more</a>
lv: Tas ļauj pārlūkprogrammai nepieciešamības gadījumā parādīt atbilstošu virtuālo tastatūru. <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Global_attributes/inputmode'>Uzzināt vairāk</a>

en: Input Mask allows you to specify a pattern for the input field, helping users enter data in the correct format.<a target='_blank' href='https://bit-form.com/wp-docs/form-fields/bit-form-input-mask/'>Learn more</a>
lv: Ievades maska ļauj norādīt ievades lauka paraugu, palīdzot lietotājiem ievadīt datus pareizā formātā.<a target='_blank' href='https://bit-form.com/wp-docs/form-fields/bit-form-input-mask/'>Uzzināt vairāk</a>

en: Set a regular expression pattern that the input value should match for the field.
lv: Iestatiet regulārās izteiksmes paraugu, kam ievades vērtībai jāatbilst laukam.

en: This allows to make the field mandatory for users to fill out before submitting the form. You can toggle this option to use or disable the required.
lv: Tas ļauj padarīt lauku obligātu lietotājiem aizpildīt pirms formas iesniegšanas. Jūs varat ieslēgt vai izslēgt šo opciju, lai izmantotu vai atspējotu obligātumu.

en: The hide field feature allows you to hide the field from the user on the form. You can toggle this option to show or hide the field.
lv: Lauka slēpšanas funkcija ļauj paslēpt lauku no lietotāja formā. Jūs varat pārslēgt šo opciju, lai rādītu vai slēptu lauku.

en: The reverse button feature allows to reverse the clear and undo button. You can toggle this option to reverse clear and undo button.
lv: Apgrozīšanas pogas funkcija ļauj apmainīt skaidrošanas un atsaukšanas pogas darbību. Jūs varat pārslēgt šo opciju, lai apmainītu skaidrošanas un atsaukšanas pogas.

en: Readonly feature allows you to set a field as read-only, meaning that users will not be able to edit the content of that field. You can toggle this option to enable or disable the setting.
lv: Tikai lasīšanas funkcija ļauj iestatīt lauku kā tikai lasāmu, kas nozīmē, ka lietotāji nevarēs rediģēt šī lauka saturu. Jūs varat ieslēgt vai izslēgt šo iestatījumu, pārslēdzot šo opciju.

en: Disabling a field prevents users from interacting with it or entering data. You can toggle this option to enable or disable the field as needed.
lv: Lauka atspējošana novērš lietotāju mijiedarbību ar to vai datu ievadi. Jūs varat ieslēgt vai izslēgt šo opciju, lai vajadzības gadījumā aktivizētu vai deaktivizētu lauku.

en: Enabling this option will check from the submitted entries whether its value is duplicate.
lv: Šīs opcijas ieslēgšana pārbaudīs iesniegto ierakstu vērtības, vai tās nav dublētas.

en: Enabling this option will check from your WordPress user database whether its value is duplicate.
lv: Šīs opcijas ieslēgšana pārbaudīs jūsu WordPress lietotāju datu bāzi, vai vērtība nav dublēta.

en: Stripe provide a variety of themes for the payment form. You can choose the theme that best suits theme your payment form. <a target="_blank" href="https://stripe.com/docs/elements/appearance-api">Learn more</a>
lv: Stripe nodrošina dažādus tēmas maksājumu formai. Jūs varat izvēlēties tēmu, kas vislabāk atbilst jūsu maksājumu formai. <a target="_blank" href="https://stripe.com/docs/elements/appearance-api">Uzzināt vairāk</a>

en: Stripe provide minimum or maximum amount for different payment method type and currency. <a target='_blank' href='https://stripe.com/docs/currencies#minimum-and-maximum-charge-amounts'>learn more</a>
lv: Stripe nodrošina minimālo vai maksimālo summu dažādiem maksājumu veidiem un valūtām. <a target='_blank' href='https://stripe.com/docs/currencies#minimum-and-maximum-charge-amounts'>uzzināt vairāk</a>

en: Allows you to preset the language to be used in the hosted payment pages shown to the consumer. This option is Optional. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/v2/payments-api/create-payment#:~:text=locale,OPTIONAL,-Allows%20you%20to'>learn more</a>
lv: Ļauj iepriekš iestatīt valodu, kas tiks izmantota patērētājam rādītajās hostētajās maksājumu lapās. Šī opcija ir izvēles. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/v2/payments-api/create-payment#:~:text=locale,OPTIONAL,-Allows%20you%20to'>uzzināt vairāk</a>

en: Mollie provide a description for the payment. This option is required. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/create-payment#:~:text=Body%20Params-,description,required,-The%20description%20of'>learn more</a>. and also you add field value in this description. e.g: This Payment from Name: ${field_key}
lv: Mollie prasa norādīt maksājuma aprakstu. Šī opcija ir obligāta. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/create-payment#:~:text=Body%20Params-,description,required,-The%20description%20of'>uzziniet vairāk</a>. un arī jūs varat pievienot lauka vērtību šajā aprakstā. piem.: Šis maksājums no Vārds: ${field_key}

en: You can add or remove Undo button form Signature Field. You can toggle this option to add or remove the Undo button.
lv: Jūs varat pievienot vai noņemt Atcelt pogu no Paraksta lauka. Jūs varat pārslēgt šo opciju, lai pievienotu vai noņemtu Atcelt pogu.

en: You can add or remove Clear button form Signature Field. You can toggle this option to add or remove the Clear button.
lv: Jūs varat pievienot vai noņemt Notīrīt pogu no Paraksta lauka. Jūs varat pārslēgt šo opciju, lai pievienotu vai noņemtu Notīrīt pogu.

en: This allows to show the rating message on hover. You can toggle this option to show or hide the rating message on hover.
lv: Šī opcija ļauj parādīt vērtējuma ziņojumu, kad peles kursors ir virs tā. Jūs varat pārslēgt šo opciju, lai rādītu vai slēptu vērtējuma ziņojumu peles kursora virsū.

en: This allows to show the rating message on rating selected. You can toggle this option to show or hide the rating message on rating selected.
lv: Šī opcija ļauj parādīt vērtējuma ziņojumu, kad vērtējums ir atlasīts. Jūs varat pārslēgt šo opciju, lai rādītu vai slēptu vērtējuma ziņojumu pēc vērtējuma izvēles.

en: By enabling this feature, you will enable to select multiple image.
lv: Iespējojot šo funkciju, jūs varēsiet izvēlēties vairākas bildes.

en: By enabling this feature, you will be hide image label.
lv: Iespējojot šo funkciju, jūs paslēpsiet attēla etiķeti.

en: This allows to show the header icon. You can toggle this option to show or hide the header icon.
lv: Šī opcija ļauj parādīt galvenes ikonu. Jūs varat pārslēgt šo opciju, lai rādītu vai slēptu galvenes ikonu.

en: This allows to show the stem button settings. You can toggle this option to show or hide the stem button settings.
lv: Šī opcija ļauj parādīt stieņa pogas iestatījumus. Jūs varat pārslēgt šo opciju, lai rādītu vai slēptu stieņa pogas iestatījumus.

en: This allows to show the step label. You can toggle this option to show or hide the step label.
lv: Šī opcija ļauj parādīt soļa etiķeti. Jūs varat pārslēgt šo opciju, lai rādītu vai slēptu soļa etiķeti.

en: This allows to show the step subtitle. You can toggle this option to show or hide the step subtitle.
lv: Šī opcija ļauj parādīt soļa apakšvirsrakstu. Jūs varat pārslēgt šo opciju, lai rādītu vai slēptu soļa apakšvirsrakstu.

en: Container Class allows you to add custom CSS classes to the field container. You can use this to apply custom styles to the field wrapper.
lv: Konteinerklase ļauj pievienot pielāgotas CSS klases lauka konteineram. Jūs varat to izmantot, lai piemērotu pielāgotus stilus lauka ietvaram.

en: Allow only one entry for each IP address.
lv: Atļaut tikai vienu ierakstu no katras IP adreses.

en: Allow only logged in users to submit the form.
lv: Atļaut iesniegt veidlapu tikai reģistrētiem lietotājiem.

en: This will prevent empty form submission.
lv: Tas novērsīs tukšas veidlapas iesniegšanu.

en: This will validate the field when the user leaves the field.
lv: Šī opcija pārbaudīs lauku, kad lietotājs no tā aizies prom.

en: This will disable storing the user entry in the database.
lv: Šī opcija atslēgs lietotāja ievades saglabāšanu datu bāzē.

en: This will enable reCAPTCHA v3.
lv: Šī opcija ieslēgs reCAPTCHA v3.

en: This will limit the number of entries.
lv: Šī opcija ierobežos ierakstu skaitu.

en: this will limit the form submission for specific period.
lv: Šī opcija ierobežos veidlapas iesniegšanu noteiktā laika periodā.

en: This will block the specific IP address from submitting the form.
lv: Tas bloķēs konkrēto IP adresi no formas iesniegšanas.

en: This will allow the specific IP address to submit the form.
lv: Tas ļaus konkrētajai IP adresei iesniegt formu.

en: This will enable Google Ads conversion tracking.
lv: Tas ieslēgs Google Ads konversiju izsekošanu.

en: How to Configure Confirmation Message/Redirect page
lv: Kā konfigurēt apstiprinājuma ziņojumu/pāradresācijas lapu

en: How to Configure Conditional Logic
lv: Kā konfigurēt nosacītu loģiku

en: How to enable Conversational Form
lv: Kā ieslēgt sarunvalodas formu

en: How to Setup Integrations
lv: Kā iestatīt integrācijas

en: How to Configure Email Templates
lv: Kā konfigurēt e-pasta veidnes

en: How to Setup ACF integration
lv: Kā iestatīt ACF integrāciju

en: How to Setup ActiveCampaign integration
lv: Kā iestatīt ActiveCampaign integrāciju

en: How to Setup Acumbamail integration
lv: Kā iestatīt Acumbamail integrāciju

en: How to Setup Autonami integration
lv: Kā iestatīt Autonami integrāciju

en: How to Setup Dropbox integration
lv: Kā iestatīt Dropbox integrāciju

en: How to Setup Elastic Email Integration
lv: Kā iestatīt Elastic Email integrāciju

en: How to Setup Encharge integration
lv: Kā iestatīt Encharge integrāciju

en: How to Setup Fluent-CRM integration
lv: Kā iestatīt Fluent-CRM integrāciju

en: How to Setup Google Sheets integration
lv: Kā iestatīt Google Sheets integrāciju

en: How to Setup Integrately integration
lv: Kā iestatīt Integrately integrāciju

en: How to Setup Integromat integration
lv: Kā iestatīt Integromat integrāciju

en: How to Setup MailChamp integration
lv: Kā iestatīt MailChamp integrāciju

en: How to Setup MailPoet integration
lv: Kā iestatīt MailPoet integrāciju

en: How to Setup MailerLite integration
lv: Kā iestatīt MailerLite integrāciju

en: How to Setup MetaBox integration
lv: Kā iestatīt MetaBox integrāciju

en: How to Setup Pabbly integration
lv: Kā iestatīt Pabbly integrāciju

en: How to Setup Pods integration
lv: Kā iestatīt Pods integrāciju

en: How to Setup Brevo(SendinBlue) integration
lv: Kā iestatīt Brevo (SendinBlue) integrāciju

en: How to Setup Telegram integration
lv: Kā iestatīt Telegram integrāciju

en: How to Setup WooCommerce integration
lv: Kā iestatīt WooCommerce integrāciju

en: How to Setup Zapier integration
lv: Kā iestatīt Zapier integrāciju

en: How to Setup Zoho Analytics integration
lv: Kā iestatīt Zoho Analytics integrāciju

en: How to Setup Zoho Bigin integration
lv: Kā iestatīt Zoho Bigin integrāciju

en: How to Setup Zoho Campaigns integration
lv: Kā iestatīt Zoho Campaigns integrāciju

en: How to Setup Zoho Creator integration
lv: Kā iestatīt Zoho Creator integrāciju

en: How to Setup Zoho-CRM integration
lv: Kā iestatīt Zoho-CRM integrāciju

en: How to Setup Zoho Desk integration
lv: Kā iestatīt Zoho Desk integrāciju

en: How to Setup Zoho Flow integration
lv: Kā iestatīt Zoho Flow integrāciju

en: How to Setup Zoho Mail integration
lv: Kā iestatīt Zoho Mail integrāciju

en: How to Setup Zoho Marketing Hub integration
lv: Kā iestatīt Zoho Marketing Hub integrāciju

en: How to Setup Zoho Projects integration
lv: Kā iestatīt Zoho Projects integrāciju

en: How to Setup Zoho Recruit integration
lv: Kā iestatīt Zoho Recruit integrāciju

en: How to Setup Zoho Sheet integration
lv: Kā iestatīt Zoho Sheet integrāciju

en: How to Setup Zoho Sign integration
lv: Kā iestatīt Zoho Sign integrāciju

en: How to Setup Zoho Work Drive integration
lv: Kā iestatīt Zoho Work Drive integrāciju

en: How to Configure Double Opt-In
lv: Kā konfigurēt Double Opt-In

en: How to Configure Form Abandonment
lv: Kā konfigurēt formas pametšanas funkciju

en: How to Configure PDF Template
lv: Kā konfigurēt PDF veidni

en: How to Setup FlowMattic integration
lv: Kā iestatīt FlowMattic integrāciju

en: How to Setup AutomatorWP integration
lv: Kā iestatīt AutomatorWP integrāciju

en: How to Setup Uncanny Automator integration
lv: Kā iestatīt Uncanny Automator integrāciju

en: How to Setup Automate Hub by Sperse.IO integration
lv: Kā iestatīt Automate Hub by Sperse.IO integrāciju

en: How to Setup Thrive Automator integration
lv: Kā iestatīt Thrive Automator integrāciju

en: How to Setup WP Webhooks integration
lv: Kā iestatīt WP Webhooks integrāciju

en: How to Setup Advanced Form Integration
lv: Kā iestatīt Advanced Form integrāciju

en: How to Setup IFTTT integration
lv: Kā iestatīt IFTTT integrāciju

en: How to Setup n8n.io integration
lv: Kā iestatīt n8n.io integrāciju

en: How to Setup Sure Triggers integration
lv: Kā iestatīt Sure Triggers integrāciju

en: How to Configure WP User Registration
lv: Kā konfigurēt WP lietotāju reģistrāciju

en: Allow Only logged in users to view all entries
lv: Atļaut skatīt visus ierakstus tikai pieteicies lietotājiem

en: Allow logged in users to edit form entries
lv: Atļaut pieteicies lietotājiem rediģēt formas ierakstus

en: Allow to Configure Global Validation Message
lv: Atļaut konfigurēt globālo validācijas ziņojumu

en: How to add Custom CSS/JS
lv: Kā pievienot pielāgotu CSS/JS
