Bit Form 3.0.0 - en to lt_LT translation catalogue (2641 entries)

note: Description of the plugin
en: Contact Form Builder Plugin: Multi Step Contact Form, Payment Form, Custom Contact Form Plugin by Bit Form
lt_LT: Kontaktinės formos kūrimo įskiepis: daugiametė kontaktinė forma, mokėjimo forma, individuali kontaktinė forma – Bit Form

note: Author of the plugin
en: Contact Form Builder - Bit Form
lt_LT: Kontaktinių formų kūrėjas - Bit Form

en: Token expired
lt_LT: Žetonas pasibaigęs

en: No Integration Found
lt_LT: Integracija nerasta

en: No Connected App Found
lt_LT: Prisijungusi programa nerasta

en: Some of the test fields are empty or an invalid email supplied
lt_LT: Kai kurie testiniai laukai tušti arba pateiktas neteisingas el. paštas

en: Migration Complete
lt_LT: Migracija baigta

en: Invalid file type
lt_LT: Neteisingas failo tipas

en: Invalid form id
lt_LT: Neteisingas formos ID

en: Meta Box must be activated!
lt_LT: Meta langas turi būti suaktyvintas!

en: Conversational CSS Saved Successfully!
lt_LT: Pokalbio CSS sėkmingai išsaugotas!

en: Bit Form - Most advanced form builder and entries management plugin
lt_LT: Bit Form – pažangiausias formų kūrimo ir įrašų valdymo įskiepis

en: All Forms
lt_LT: Visos formos

en: Form Templates
lt_LT: Formų šablonai

en: App Settings
lt_LT: Programų nustatymai

en: Integrations
lt_LT: Integracijos

en: PDF Setting
lt_LT: PDF nustatymai

en: Payments
lt_LT: Mokėjimai

en: Doc & Support
lt_LT: Dokumentacija & pagalba

en: Get 74% OFF
lt_LT: Gaukite 74 % NUOLAIDĄ

en: Template not found, by this name:
lt_LT: Šablonas nerastas pagal šį pavadinimą:

en: Error Occurred, Please Reload
lt_LT: Įvyko klaida, prašome perkrauti

en: You are allowed to add maximum 2 workflows
lt_LT: Jums leidžiama pridėti ne daugiau kaip 2 darbo eigas

en: Can not save empty form.
lt_LT: Negalima išsaugoti tuščios formos.

en: Form Name Should Be Within 50 Characters
lt_LT: Formos pavadinimas turi būti iki 50 simbolių

en: All Entries
lt_LT: Visi įrašai

en: Form Saved successfully
lt_LT: Forma sėkmingai išsaugota

en: User
lt_LT: Vartotojas

en: IP address
lt_LT: IP adresas

en: Form update failed.
lt_LT: Formos atnaujinimas nepavyko.

en: Error Occured in saving %s
lt_LT: Įvyko klaida išsaugant %s

en: Form updated successfully.
lt_LT: Forma sėkmingai atnaujinta.

en: Form status change failed.
lt_LT: Formos būsena nepavyko pakeisti.

en: Form status changed successfully
lt_LT: Formos būsena sėkmingai pakeista

en: Form id is empty.
lt_LT: Formos ID yra tuščias.

en: Form is not exists.
lt_LT: Forma neegzistuoja.

en: Form id is invalid.
lt_LT: Formos ID yra neteisingas.

en: Form deleted successfully.
lt_LT: Forma sėkmingai ištrinta.

en: Form id is invalid
lt_LT: Formos ID yra neteisingas

en: Forms deleted successfully.
lt_LT: Formos sėkmingai ištrintos.

en: Form does not exists.
lt_LT: Forma neegzistuoja.

en: Form duplicated successfully
lt_LT: Forma sėkmingai nukopijuota

en: Please import a valid json.
lt_LT: Prašome importuoti galiojantį JSON.

en: Form imported successfully.
lt_LT: Forma sėkmingai importuota.

en: Form does not exists
lt_LT: Forma neegzistuoja

en: Entry Not Found!
lt_LT: Įrašas nerastas!

en: Invalid Form ID or Entries ID.
lt_LT: Neteisingas formos ID arba įrašų ID.

en: Entries id is invalid
lt_LT: Įrašų ID yra neteisingas

en: Form does not exist.
lt_LT: Forma neegzistuoja.

en: Entry Deletetion prevented by workflow
lt_LT: Įrašo ištrynimas užkirstas darbo eigos

en: Entry Deleted successfully
lt_LT: Įrašas sėkmingai ištrintas

en: Entry Deleted successfully, Some prevented by workflow
lt_LT: Įrašas sėkmingai ištrintas, kai kurie užkirsti darbo eigos

en: Form entry deletion failed.
lt_LT: Įrašo ištrynimas nepavyko.

en: Form id or entries id is invalid
lt_LT: Formos ID arba įrašų ID yra neteisingas

en: Form does not exist
lt_LT: Forma neegzistuoja

en: Entry Duplicated successfully
lt_LT: Įrašas sėkmingai dubliuotas

en: Entries Duplicated successfully
lt_LT: Įrašai sėkmingai dubliuoti

en: Form entries does not exist.
lt_LT: Formos įrašai neegzistuoja.

en: Failed to update, Data is empty.
lt_LT: Nepavyko atnaujinti, duomenys tušti.

en: Invalid Form ID or entries ID.
lt_LT: Neteisingas formos ID arba įrašų ID.

en: Invalid Form id or entries id.
lt_LT: Neteisingas formos ID arba įrašų ID.

en: Integration deleted
lt_LT: Integracija ištrinta

en: Message deleted
lt_LT: Žinutė ištrinta

en: workflow deleted
lt_LT: Darbo eiga ištrinta

en: Email Template deleted
lt_LT: El. pašto šablonas ištrintas

en: Email Template duplicated
lt_LT: El. pašto šablonas dubliuotas

en: Report preferrences saved successfully
lt_LT: Ataskaitos nustatymai sėkmingai išsaugoti

en: g-ReCAPTCHA details is empty
lt_LT: g-ReCAPTCHA duomenys tušti

en: reCAPTCHA saved successfully
lt_LT: reCAPTCHA sėkmingai išsaugota

en: reCAPTCHA updated successfully
lt_LT: reCAPTCHA sėkmingai atnaujinta

en: Setting details is empty
lt_LT: Nustatymų duomenys tušti

en: Please re-check your Client ID & Secret
lt_LT: Prašome dar kartą patikrinti savo Kliento ID ir Slaptažodį

en: Payment setting saved successfully
lt_LT: Mokėjimo nustatymai sėkmingai išsaugoti

en: Payment setting updated successfully
lt_LT: Mokėjimo nustatymai sėkmingai atnaujinti

en: This field is required
lt_LT: Šis laukas yra privalomas

en: Please, enter a valid email address
lt_LT: Prašome įvesti galiojantį el. pašto adresą

en: Please, enter a valid URL
lt_LT: Prašome įvesti galiojantį URL

en: Minimum ${field.minimum} is required
lt_LT: Reikalingas minimalus ${field.minimum}

en: Maximum ${field.maximum} is allowed
lt_LT: Leidžiamas maksimalus ${field.maximum}

en: Please, enter only numbers
lt_LT: Prašome įvesti tik skaičius

en: Please, enter a valid phone number
lt_LT: Prašome įvesti galiojantį telefono numerį

en: Select at least ${field.minimum} option(s)
lt_LT: Pasirinkite bent ${field.minimum} parinktį(-is)

en: Please, select no more than ${field.maximum} option(s)
lt_LT: Prašome pasirinkti ne daugiau kaip ${field.maximum} parinktį(-is)

en: Input does not match the required pattern
lt_LT: Įvestis neatitinka reikalaujamo šablono

en: Minimum ${field.minimum_file} file(s) required
lt_LT: Reikalingas minimalus ${field.minimum_file} failas(-ai)

en: Maximum ${field.maximum_file} file(s) allowed
lt_LT: Leidžiamas maksimalus ${field.maximum_file} failas(-ai)

en: Maximum file size exceeded. (Max: ${field.maximum_size}MB)
lt_LT: Viršytas maksimalus failo dydis. (Maks.: ${field.maximum_size}MB)

en: File type is not supported
lt_LT: Failo tipas nepalaikomas

en: This value is already taken. Please, choose a different one.
lt_LT: Ši reikšmė jau užimta. Prašome pasirinkti kitą.

en: This username or email is already registered. Please, use another.
lt_LT: Šis vartotojo vardas arba el. paštas jau užregistruotas. Prašome naudoti kitą.

en: Custom Option Required
lt_LT: Reikalinga pasirinktinė parinktis

en: Minimum amount of ${field.minimum_amount} is required
lt_LT: Reikalinga minimali suma ${field.minimum_amount}

en: Maximum amount of ${field.maximum_amount} is allowed
lt_LT: Leidžiama maksimali suma ${field.maximum_amount}

en: Form data is empty
lt_LT: Formos duomenys yra tušti

en: At least 1 condition needed
lt_LT: Reikia bent 1 sąlygos

en: Result is empty
lt_LT: Rezultatas yra tuščias

en: Nothing to update
lt_LT: Nėra ko atnaujinti

en: Nothing to duplicate
lt_LT: Nėra ko kopijuoti

en: prepared query is empty
lt_LT: paruoštas užklausimas yra tuščias

en: is required
lt_LT: yra privalomas

en: Minimum number is
lt_LT: Minimalus skaičius yra

en: Maximum number is
lt_LT: Maksimalus skaičius yra

en: Email is invalid
lt_LT: El. paštas yra neteisingas

en: URL is invalid
lt_LT: URL yra neteisingas

en: Sorry, Error occurred in saving form entry
lt_LT: Atsiprašome, įvyko klaida įrašant formos įrašą

en: Sorry, error occurred in logging form entry
lt_LT: Atsiprašome, įvyko klaida registruojant formos įrašą

en: Sorry, Error occured in saving form entry data
lt_LT: Atsiprašome, įvyko klaida įrašant formos duomenis

en: provided form entries does not exists
lt_LT: pateikti formos įrašai neegzistuoja

en: Entry Updated Successfully
lt_LT: Įrašas sėkmingai atnaujintas

en:  is required.
lt_LT:  yra privalomas.

en:  should be an email. please provide a valid email address.
lt_LT:  turėtų būti el. paštas. Prašome pateikti galiojantį el. pašto adresą.

en:  should be Time Format
lt_LT:  turėtų būti laiko formatas

en:  should be a phone number
lt_LT:  turėtų būti telefono numeris

en:  should be a number
lt_LT: turi būti skaičius

en:  should be an URL
lt_LT: turi būti URL

en:  should be a date
lt_LT: turi būti data

en: Bitform Pages
lt_LT: Bitform puslapiai

en: Requested parameter is empty
lt_LT: Užklaustos parametro reikšmė tuščia

en: module, fields are required for Sendinblue api
lt_LT: modulis, laukai reikalingi Sendinblue API

en: module, fields are required for Acumbamail api
lt_LT: modulis, laukai reikalingi Acumbamail API

en: Autonami Pro Plugins not found
lt_LT: Autonami Pro papildiniai nerasti

en: module, fields are required for Autonami api
lt_LT: modulis, laukai reikalingi Autonami API

en: Required data not found.
lt_LT: Reikalingi duomenys nerasti.

en: module, fields are required for Elastic Email api
lt_LT: modulis, laukai reikalingi Elastic Email API

en: module, fields are required for Encharge api
lt_LT: modulis, laukai reikalingi Encharge API

en: Fluent CRM Plugins not found
lt_LT: Fluent CRM papildiniai nerasti

en: Please! Insatall Fluent CRM
lt_LT: Prašome! Įdiekite Fluent CRM

en: module, fields are required for Fluent CRM api
lt_LT: modulis, laukai reikalingi Fluent CRM API

en: module, fields are required for Gist api
lt_LT: modulis, laukai reikalingi Gist API

en: module, fields are required for Google sheet api
lt_LT: modulis, laukai reikalingi Google sheet API

en: module, fields are required for Trello api
lt_LT: modulis, laukai reikalingi Trello API

en: Request parameter is empty
lt_LT: Užklausos parametras tuščias

en: api key field is required for hubspot api
lt_LT: API rakto laukas reikalingas hubspot API

en: Integration execution failed
lt_LT: Integracijos vykdymas nepavyko

en: module, fields are required for Mail Chimp api
lt_LT: modulis, laukai yra būtini Mail Chimp API

en: Invalid API Token
lt_LT: Neteisingas API raktas

en: module, fields are required for MailerLite api
lt_LT: modulis, laukai yra būtini MailerLite API

en: Please! Insatall MailPoet
lt_LT: Prašome! Įdiekite MailPoet

en: Please! Install MailPoet
lt_LT: Prašome! Įdiekite MailPoet

en: module, fields are required for Mail Poet api
lt_LT: modulis, laukai yra būtini Mail Poet API

en: username, password, fields are required for rapidmail api
lt_LT: vartotojo vardas, slaptažodis, laukai yra būtini rapidmail API

en: Recipient List are required for rapidmail api
lt_LT: Gavėjų sąrašas yra būtinas rapidmail API

en: module, fields are required for SendFox api
lt_LT: modulis, laukai yra būtini SendFox API

en: module, fields are required for Telegram api
lt_LT: modulis, laukai yra būtini Telegram API

en: SID, Auth Token,From Number and mapping fields are required for rapidmail api
lt_LT: SID, autentifikavimo raktas, iš numerio ir laukų susiejimas yra būtini rapidmail API

en: webhook url is empty
lt_LT: Webhook URL yra tuščias

en: %s is required for woocommerce %s
lt_LT: %s yra būtinas woocommerce %s

en: WooCommerce must be activated!
lt_LT: WooCommerce turi būti aktyvuotas!

en: module and field map are required for woocommerce
lt_LT: modulis ir laukų žemėlapis yra būtini woocommerce

en: workspace, table, fields are required for zoho analytics api
lt_LT: darbo erdvė, lentelė, laukai yra būtini zoho analytics API

en: %s is required for zoho bigin, %s module
lt_LT: %s yra būtinas zoho bigin, %s moduliui

en: module, fields are required for zoho bigin api
lt_LT: modulis, laukai yra būtini zoho bigin API

en: %s is required for zoho campaigns
lt_LT: %s yra būtinas zoho kampanijoms

en: list are required for zoho campaigns api
lt_LT: sąrašas yra privalomas zoho campaigns api

en: %s is required for zoho creator
lt_LT: %s yra privalomas zoho creator

en: tokenDetails error
lt_LT: tokenDetails klaida

en: %s is required for zoho crm, %s module
lt_LT: %s yra privalomas zoho crm, %s moduliui

en: zoho crm field %s's maximum length is %s, Given %s
lt_LT: zoho crm lauko %s maksimalus ilgis yra %s, pateikta %s

en: Tag is empty
lt_LT: Žyma tuščia

en: Assignment rules is empty
lt_LT: Priskyrimo taisyklės tuščios

en: RelatedList is empty
lt_LT: Susijęs sąrašas tuščias

en: module, layout are required for zoho crm relatedlist
lt_LT: modulis, išdėstymas yra privalomi zoho crm susijusiam sąrašui

en: module, layout, fields are required for zoho crm api
lt_LT: modulis, išdėstymas, laukai yra privalomi zoho crm api

en: %s is required for zoho bigin
lt_LT: %s yra privalomas zoho bigin

en: list are required for zoho desk api
lt_LT: sąrašas yra privalomas zoho desk api

en: module, fields are required for zoho mail api
lt_LT: modulis, laukai yra privalomi zoho mail api

en: is required for zoho marketing hub
lt_LT: yra privalomas zoho marketing hub

en: list are required for zoho marketingHub api
lt_LT: sąrašas yra privalomas zoho marketingHub api

en: %s is required for %s
lt_LT: %s yra privalomas %s

en: list are required for zoho projects api
lt_LT: sąrašas yra privalomas zoho projects api

en: %s is required for zoho recruit, %s module
lt_LT: %s yra privalomas zoho recruit, %s moduliui

en: module, fields are required for zoho recruit api
lt_LT: modulis, laukai yra privalomi zoho recruit api

en: module, fields are required for zoho sheet api
lt_LT: modulis, laukai yra privalomi zoho sheet api

en: module, fields are required for zoho sign api
lt_LT: modulis, laukai yra privalomi zoho sign API

en: parent folder are required for zoho workdrive api
lt_LT: tėvinis aplankas yra privalomas zoho workdrive API

en: Sorry, Error occured in updated form
lt_LT: Atsiprašome, atnaujintame formoje įvyko klaida

en: Bitforms Pages
lt_LT: Bitforms puslapiai

en: Sorry! Submission limit exceeded.
lt_LT: Atsiprašome! Viršytas pateikimų limitas.

en: Sorry! You have exceeded the submission limit.
lt_LT: Atsiprašome! Jūs viršijote pateikimų limitą.

en: Unknown upload error
lt_LT: Nežinoma įkėlimo klaida

en: The uploaded file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini.
lt_LT: Įkeltas failas viršija php.ini faile nustatytą upload_max_filesize direktyvą.

en: The uploaded file exceeds the MAX_FILE_SIZE directive that was specified in the HTML form.
lt_LT: Įkeltas failas viršija HTML formoje nurodytą MAX_FILE_SIZE direktyvą.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
lt_LT: Įkeltas failas buvo įkeltas tik iš dalies.

en: No file was uploaded.
lt_LT: Failas nebuvo įkeltas.

en: Missing a temporary folder.
lt_LT: Trūksta laikino aplanko.

en: Failed to write file to disk.
lt_LT: Nepavyko įrašyti failo į diską.

en: A PHP extension stopped the file upload.
lt_LT: PHP plėtinys sustabdė failo įkėlimą.

en: Total File size is too large
lt_LT: Bendras failo dydis yra per didelis

en: Upload failed
lt_LT: Įkėlimas nepavyko

en: Untrusted upload source
lt_LT: Nepatikimas įkėlimo šaltinis

en: Temporary file not accessible
lt_LT: Laikinas failas neprieinamas

en: Empty filename
lt_LT: Tuščias failo pavadinimas

en: Cannot read file size
lt_LT: Nepavyko nuskaityti failo dydžio

en: File size is too large
lt_LT: Failo dydis yra per didelis

en: This file type is not allowed
lt_LT: Šis failo tipas neleidžiamas

en: File type is not allowed
lt_LT: Failo tipas neleidžiamas

en: Invalid SVG
lt_LT: Neteisingas SVG

en: SVG file is not valid
lt_LT: SVG failas nėra galiojantis

en: File size is too large after sanitation
lt_LT: Failo dydis po valymo yra per didelis

en: File not allowed by policy
lt_LT: Failas neleidžiamas pagal politiką

en: Form Submitted Successfully
lt_LT: Forma sėkmingai pateikta

en: provided form does not exists
lt_LT: pateikta forma neegzistuoja

en: Form ID cannot be empty
lt_LT: Formos ID negali būti tuščias

en: #%s no. Form doesn't exists
lt_LT: #%s nr. Formos nėra

en: #%s no. Form is not active
lt_LT: #%s nr. Forma nėra aktyvi

en: Entry Update Successfully
lt_LT: Įrašas sėkmingai atnaujintas

en: Token verification failed
lt_LT: Žetono patvirtinimas nepavyko

en: You are already logged in
lt_LT: Jūs jau esate prisijungę

en: Please submit form with valid fields
lt_LT: Prašome pateikti formą su galiojančiais laukais

en: Please recheck your reCaptcha Configuration
lt_LT: Prašome dar kartą patikrinti savo reCaptcha konfigūraciją

en: Please verify reCAPTCHA
lt_LT: Prašome patvirtinti reCAPTCHA

en: Please verify hCaptcha
lt_LT: Prašome patvirtinti hCaptcha

en: hCaptcha verification failed
lt_LT: hCaptcha patvirtinimas nepavyko

en: Please verify Cloudflare Turnstile Captcha
lt_LT: Prašome patvirtinti Cloudflare Turnstile Captcha

en: Cloudflare Turnstile Validation Error:
lt_LT: Cloudflare Turnstile patvirtinimo klaida:

en: Sorry!! You have already submitted from this IP address
lt_LT: Atsiprašome!! Jūs jau pateikėte iš šio IP adreso

en: within %s to %s
lt_LT: per %s iki %s

en: %s to %s
lt_LT: %s iki %s

en: Form is available %s From %s
lt_LT: Forma prieinama %s nuo %s

en: Form is available %s
lt_LT: Forma prieinama %s

en: Form is available on %s
lt_LT: Forma prieinama %s

en: Sorry!! Your IP address is %s, Blocked from submitting the form
lt_LT: Atsiprašome!! Jūsų IP adresas yra %s, užblokuotas pateikti formą

en: Other...
lt_LT: Kita...

en: Select a Bitform
lt_LT: Pasirinkite Bitformą

en: Invalid request method. POST required.
lt_LT: Neteisingas užklausos metodas. Reikalingas POST.

en: No form selected
lt_LT: Forma nepasirinkta

en: Please select a form from the Form List available in the Bit Form element settings.
lt_LT: Prašome pasirinkti formą iš Formų sąrašo, esančio Bit Form elemento nustatymuose.

en: Select Forms
lt_LT: Pasirinkti formas

en: Forms
lt_LT: Formos

en: Unsplash Images
lt_LT: Unsplash vaizdai

en: Go to the Google reCaptcha V2 Admin Dashboard
lt_LT: Eiti į Google reCaptcha V2 administravimo skydelį

en: Click on the Register button and add Label.
lt_LT: Spustelėkite Registruotis mygtuką ir pridėkite etiketę.

en: Choose the type of reCaptcha V2 (either I'm not a robot checkbox or Invisible reCaptcha badge).
lt_LT: Pasirinkite reCaptcha V2 tipą (arba „Aš nesu robotas“ varnelės laukelį, arba nematomą reCaptcha žymeklį).

en: Copy Your Domain URL and Goto Google ReCaptcha Dashboard, paste it under Domains.
lt_LT: Nukopijuokite savo domeno URL ir eikite į Google ReCaptcha valdymo skydelį, įklijuokite jį po Domenais.

en: Click on the Submit button.
lt_LT: Spustelėkite mygtuką Pateikti.

en: You will then see the site key and secret key. Copy both keys and back to Bit form Google reCaptcha Settings to paste them into the corresponding
lt_LT: Tada pamatysite svetainės raktą ir slaptąjį raktą. Nukopijuokite abu raktus ir grįžkite į Bit formos Google reCaptcha nustatymus, kad įklijuotumėte juos į atitinkamus

en: Site Key
lt_LT: Svetainės raktas

en: and
lt_LT: ir

en: Secret Key
lt_LT: Slaptoji raktas

en: fields.
lt_LT: laukus.

en: Click on the
lt_LT: Spustelėkite

en: Save
lt_LT: Išsaugoti

en: button to apply the settings.
lt_LT: mygtuką, kad pritaikytumėte nustatymus.

en: Now, Please go to your form and add a Google reCaptcha V2 field.
lt_LT: Dabar, prašome eikite į savo formą ir pridėkite Google reCaptcha V2 lauką.

en: For more details, please visit the
lt_LT: Daugiau informacijos rasite

en: Bit form Google reCaptcha V2 documentation
lt_LT: Bit formos Google reCaptcha V2 dokumentacijoje

en: and watch
lt_LT: ir žiūrėkite

en: YouTube Video
lt_LT: YouTube vaizdo įrašą

en: Go to the Google reCaptcha V3 Admin Dashboard
lt_LT: Eikite į Google reCaptcha V3 administravimo skydelį

en: Choose the type of reCaptcha V3 (reCaptcha V3).
lt_LT: Pasirinkite reCaptcha V3 tipą (reCaptcha V3).

en: Now, Please go to your form and add a Google reCaptcha V3 field.
lt_LT: Dabar, prašome eikite į savo formą ir pridėkite Google reCaptcha V3 lauką.

en: Bit form Google reCaptcha V3 documentation
lt_LT: Bit formos Google reCaptcha V3 dokumentacija

en: Go to the Turnstile Admin Dashboard
lt_LT: Eikite į Turnstile administravimo skydelį

en: If you haven't created a Turnstile Site yet, click on the "Add Site" button and fill out the required fields.
lt_LT: Jei dar nesukūrėte Turnstile svetainės, spustelėkite mygtuką „Pridėti svetainę“ ir užpildykite būtinus laukus.

en: If you already have a Turnstile Site, click on the Site Name to open the Site Dashboard.
lt_LT: Jei jau turite Turnstile svetainę, spustelėkite svetainės pavadinimą, kad atidarytumėte svetainės valdymo skydelį.

en: You will then see the site key and secret key. Copy both keys and back to Bit form Turnstile Settings to paste them into the corresponding
lt_LT: Tuomet pamatysite svetainės raktą ir slaptąjį raktą. Nukopijuokite abu raktus ir grįžkite į Bit formų Turnstile nustatymus, kad įklijuotumėte juos į atitinkamus laukus.

en: Now, Please go to your form and add a Turnstile field.
lt_LT: Dabar eikite į savo formą ir pridėkite Turnstile lauką.

en: Bit form Turnstile documentation
lt_LT: Bit formų Turnstile dokumentacija

en: Go to the hCaptcha Admin Dashboard
lt_LT: Eikite į hCaptcha administratoriaus valdymo skydelį

en: If you haven't created a hCaptcha Site yet, click on the "Add Site" button and fill out the required fields.
lt_LT: Jei dar nesukūrėte hCaptcha svetainės, spustelėkite mygtuką „Pridėti svetainę“ ir užpildykite būtinus laukus.

en: If you already have a hCaptcha Site, click on the Site Name to open the Site Dashboard.
lt_LT: Jei jau turite hCaptcha svetainę, spustelėkite svetainės pavadinimą, kad atidarytumėte svetainės valdymo skydelį.

en: You will then see the site. Copy
lt_LT: Tuomet pamatysite svetainę. Nukopijuokite

en: and back to Bit form hCaptcha Settings to paste in Site Key fields.
lt_LT: ir grįžkite į Bit formų hCaptcha nustatymus, kad įklijuotumėte į svetainės rakto laukus.

en: Then get the secret key. Go to the Profile → Settings and click the secret tab. You will find secret list or Generate New Secret.
lt_LT: Tada gaukite slaptąjį raktą. Eikite į Profilis → Nustatymai ir spustelėkite skirtuką Slaptas. Ten rasite slaptųjų sąrašą arba galimybę sugeneruoti naują slaptąjį raktą.

en: Now, Please go to your form and add a hCaptcha field.
lt_LT: Dabar eikite į savo formą ir pridėkite hCaptcha lauką.

en: Bit form hCaptcha documentation
lt_LT: Bit formų hCaptcha dokumentacija

en: Captcha Settings
lt_LT: Captcha nustatymai

en: Note:
lt_LT: Pastaba:

en: Please click on the available Captcha option for configuration.
lt_LT: Prašome spustelėti galimą Captcha parinktį, kad ją sukonfigūruotumėte.

en: Edit
lt_LT: Redaguoti

en: Captcha Settings Updated
lt_LT: Captcha nustatymai atnaujinti

en: reCAPTCHA is a free service that protects your website from spam and abuse.
lt_LT: reCAPTCHA yra nemokama paslauga, sauganti jūsų svetainę nuo šlamšto ir piktnaudžiavimo.

en: Learn More
lt_LT: Sužinokite daugiau

en: Domain URL:
lt_LT: Domeno URL:

en: To get Site Key and SECRET , Please Visit
lt_LT: Norėdami gauti svetainės raktą ir SLAPTAŽODĮ, apsilankykite

en: Google reCAPTCHA Admin
lt_LT: Google reCAPTCHA administratorius

en: Update
lt_LT: Atnaujinti

en: hCaptcha is a free service that protects your website from spam and abuse.
lt_LT: hCaptcha yra nemokama paslauga, kuri apsaugo jūsų svetainę nuo šlamšto ir piktnaudžiavimo.

en: To get Site Key and Secret, Please Visit
lt_LT: Norėdami gauti svetainės raktą ir slaptą raktą, apsilankykite

en: hCaptcha Admin Dashboard
lt_LT: hCaptcha administravimo skydelis

en: Turnstile is a free service that protects your website from spam and abuse.
lt_LT: Turnstile yra nemokama paslauga, kuri apsaugo jūsų svetainę nuo šlamšto ir piktnaudžiavimo.

en: Cloudflare Turnstile reCAPTCHA Admin
lt_LT: Cloudflare Turnstile reCAPTCHA administratorius

en: How to set up
lt_LT: Kaip nustatyti

en: Delete
lt_LT: Ištrinti

en: Are you sure to delete this template
lt_LT: Ar tikrai norite ištrinti šį šabloną

en: Duplicate
lt_LT: Kopijuoti

en: Are you sure to duplicate this template?
lt_LT: Ar tikrai norite kopijuoti šį šabloną?

en: Template Name
lt_LT: Šablono pavadinimas

en: Action
lt_LT: Veiksmas

en: Email Templates
lt_LT: El. pašto šablonai

en: How to setup Email Templates & Send Email Notification:
lt_LT: Kaip nustatyti el. pašto šablonus ir siųsti el. pašto pranešimus:

en: Documentation
lt_LT: Dokumentacija

en: Add New Template
lt_LT: Pridėti naują šabloną

en: Empty
lt_LT: Tuščias

en: Post Type cann't be empty
lt_LT: Įrašo tipas negali būti tuščias

en: Post Status cann't be empty
lt_LT: Įrašo būsena negali būti tuščia

en: Please map mandatory fields
lt_LT: Prašome susieti privalomus laukus

en: Integration Name
lt_LT: Integracijos pavadinimas

en: Integration Name...
lt_LT: Integracijos pavadinimas...

en: Post Type
lt_LT: Įrašo tipas

en: Refresh Post Types
lt_LT: Atnaujinti įrašų tipus

en: Post Status
lt_LT: Įrašo būsena

en: Select Status
lt_LT: Pasirinkti būseną

en: Author
lt_LT: Autorius

en: Select Author
lt_LT: Pasirinkti autorių

en: Comment Status
lt_LT: Komentarų būsena

en: Field Mapping
lt_LT: Laukų susiejimas

en: Form Fields
lt_LT: Forma laukai

en: Post Fields
lt_LT: Įrašo laukai

en: ACF fields Mapping
lt_LT: ACF laukų susiejimas

en: Refresh ACF fields
lt_LT: Atnaujinti ACF laukus

en: ACF Fields
lt_LT: ACF Laukai

en: ACF File Upload Fields Map
lt_LT: ACF failų įkėlimo laukų žemėlapis

en: Error Occured
lt_LT: Įvyko klaida

en: Loading ACF Fields...
lt_LT: Įkeliami ACF laukai...

en: Loading Post Types...
lt_LT: Įkeliami įrašo tipai...

en: Select one of the defined WordPress post types Or custom post types for the post.
lt_LT: Pasirinkite vieną iš apibrėžtų WordPress įrašo tipų arba pasirinktinių įrašo tipų įrašui.

en: Select Post Type
lt_LT: Pasirinkite įrašo tipą

en: Select the status for the post. If published status is selected and the post date is in the future, it will automatically be changed to scheduled
lt_LT: Pasirinkite įrašo būseną. Jei pasirinkta publikuota būsena ir įrašo data yra ateityje, ji automatiškai bus pakeista į suplanuotą

en: Select the user to be assigned to the post.
lt_LT: Pasirinkite vartotoją, kuris bus priskirtas įrašui.

en: Select Field
lt_LT: Pasirinkite lauką

en: Custom...
lt_LT: Pasirinktinis...

en: Custom Value
lt_LT: Pasirinktine reikšmė

en: Connect New Active Campaing API
lt_LT: Prisijungti prie naujo ActiveCampaign API

en: Update ActiveCampaign
lt_LT: Atnaujinti ActiveCampaign

en: Update Responses with ActiveCampaign existing email?
lt_LT: Atnaujinti atsakymus su esamu ActiveCampaign el. paštu?

en: Integration name cann't be empty
lt_LT: Integracijos pavadinimas negali būti tuščias

en: Access API Key cann't be empty
lt_LT: API prieigos raktas negali būti tuščias

en: Access API URL cann't be empty
lt_LT: API prieigos URL negali būti tuščias

en: Authorized Successfully
lt_LT: Sėkmingai autorizuota

en: Integration Name:
lt_LT: Integracijos pavadinimas:

en: Access API URL:
lt_LT: Prieigos API URL:

en: Access API URL...
lt_LT: Prieigos API URL...

en: Access API Key:
lt_LT: Prieigos API raktas:

en: Access API Key...
lt_LT: Prieigos API raktas...

en: ActiveCampaign lists refreshed
lt_LT: ActiveCampaign sąrašai atnaujinti

en: No ActiveCampaign lists found. Try changing the header row number or try again
lt_LT: ActiveCampaign sąrašų nerasta. Pabandykite pakeisti antraštės eilutės numerį arba bandykite dar kartą

en: ActiveCampaign lists refresh failed. please try again
lt_LT: Nepavyko atnaujinti ActiveCampaign sąrašų. Prašome pabandyti dar kartą

en: ActiveCampaign tags refreshed
lt_LT: ActiveCampaign žymos atnaujintos

en: No ActiveCampaign tags found. Try changing the header row number or try again
lt_LT: ActiveCampaign žymų nerasta. Pabandykite pakeisti antraštės eilutės numerį arba bandykite dar kartą

en: ActiveCampaign tags refresh failed. please try again
lt_LT: Nepavyko atnaujinti ActiveCampaign žymų. Prašome pabandyti dar kartą

en: ActiveCampaign fields refreshed
lt_LT: ActiveCampaign laukai atnaujinti

en: No ActiveCampaign fields found. Try changing the header row number or try again
lt_LT: ActiveCampaign laukų nerasta. Pabandykite pakeisti antraštės eilutės numerį arba bandykite dar kartą

en: ActiveCampaign fields refresh failed. please try again
lt_LT: Nepavyko atnaujinti ActiveCampaign laukų. Prašome pabandyti dar kartą

en: Connected API:
lt_LT: Sujungtas API:

en: Select an App
lt_LT: Pasirinkite programėlę

en: List:
lt_LT: Sąrašas:

en: Select List
lt_LT: Pasirinkite sąrašą

en: Tags:
lt_LT: Žymos:

en: Refresh Activecapmaign Tags
lt_LT: Atnaujinti Activecampaign žymas

en: Map Fields
lt_LT: Susieti laukus

en: Refresh Activecapmaign Field
lt_LT: Atnaujinti Activecampaign lauką

en: ActiveCampaign Fields
lt_LT: ActiveCampaign laukai

en: Actions
lt_LT: Veiksmai

en: To Get Auth token, Please Visit
lt_LT: Norėdami gauti autentifikavimo raktą, apsilankykite

en: Acumbamail documentation
lt_LT: Acumbamail dokumentacijoje

en: Auth Token:
lt_LT: Autentifikavimo raktas:

en: Auth Token...
lt_LT: Autentifikavimo raktas...

en: All list field fetched successfully
lt_LT: Visi sąrašo laukai sėkmingai gauti

en: Failed to fetch list fields
lt_LT: Nepavyko gauti sąrašo laukų

en: Lists fetched successfully
lt_LT: Sąrašai sėkmingai gauti

en: Lists fetch failed. please try again
lt_LT: Nepavyko gauti sąrašų. bandykite dar kartą

en: Api Key can't be empty
lt_LT: API raktas negali būti tuščias

en: Authorized successfully
lt_LT: Sėkmingai autorizuota

en: Authorized failed
lt_LT: Autorizacija nepavyko

en: Connected API List:
lt_LT: Prijungtų API sąrašas:

en: Select API
lt_LT: Pasirinkite API

en: Actions:
lt_LT: Veiksmai:

en: Select Actions
lt_LT: Pasirinkite veiksmus

en: All List:
lt_LT: Visi sąrašai:

en: Fetch Subscriber List
lt_LT: Gauti prenumeratorių sąrašą

en: Field Map
lt_LT: Laukų žemėlapis

en: Refresh Acumbamail Fields
lt_LT: Atnaujinti Acumbamail laukus

en: Acumbamail Fields
lt_LT: Acumbamail laukai

en: Authorized ✔
lt_LT: Įgaliotas ✔

en: Authorize
lt_LT: Įgalioti

en: Next
lt_LT: Kitas

en: Skip exist Contact
lt_LT: Praleisti esamą kontaktą

en: Skip if contact already exist in Autonami
lt_LT: Praleisti, jei kontaktas jau egzistuoja Autonami

en: Connect Successfully
lt_LT: Prisijungta sėkmingai

en: Autonami lists and tags refreshed
lt_LT: Autonami sąrašai ir žymos atnaujinti

en: Autonami lists and tags refresh failed Cause:
lt_LT: Nepavyko atnaujinti Autonami sąrašų ir žymų. Priežastis:

en: please try again
lt_LT: prašome bandyti dar kartą

en: Autonami lists and tags refresh failed. please try again
lt_LT: Nepavyko atnaujinti Autonami sąrašų ir žymų. Prašome bandyti dar kartą

en: Autonami fields refreshed
lt_LT: Autonami laukai atnaujinti

en: No Autonami fields found. Try changing the header row number or try again
lt_LT: Nerasta Autonami laukų. Pabandykite pakeisti antraštės eilutės numerį arba bandykite dar kartą

en: Autonami fields refresh failed. please try again
lt_LT: Nepavyko atnaujinti Autonami laukų. Prašome bandyti dar kartą

en: Autonami Lists:
lt_LT: Autonami sąrašai:

en: Refresh Autonami Lists And Tags
lt_LT: Atnaujinti Autonami sąrašus ir žymas

en: Autonami Tags:
lt_LT: Autonami žymos:

en: Refresh Autonami Fields
lt_LT: Atnaujinti Autonami laukus

en: Autonami Fields
lt_LT: Autonami laukai

en: Loaded integration:
lt_LT: Įkelta integracija:

en: Integration Info
lt_LT: Integracijos informacija

en: Add New
lt_LT: Pridėti naują

en: App
lt_LT: Programa

en: Authorize New Dropbox App
lt_LT: Įgalioti naują Dropbox programą

en: Delete File From Wordpress
lt_LT: Ištrinti failą iš WordPress

en: Delete file from Wordpress after upload in Dropbox
lt_LT: Ištrinti failą iš WordPress po įkėlimo į Dropbox

en: Please enter API key and API secret
lt_LT: Prašome įvesti API raktą ir API slaptą raktą

en: To Get Api Key & Secret, Please Visit
lt_LT: Norėdami gauti API raktą ir slaptą raktą, apsilankykite

en: Dropbox API Console
lt_LT: Dropbox API konsolėje

en: Dropbox Api Key:
lt_LT: Dropbox API raktas:

en: Api Key...
lt_LT: API raktas...

en: Dropbox Api Secret:
lt_LT: Dropbox API slaptas raktas:

en: Api Secret...
lt_LT: API slaptas raktas...

en: To Get Access Code, Please Visit
lt_LT: Norėdami gauti prieigos kodą, apsilankykite

en: Dropbox Access Code
lt_LT: Dropbox prieigos kodas

en: Dropbox Access Code:
lt_LT: Dropbox prieigos kodas:

en: Access Code...
lt_LT: Prieigos kodas...

en: Error Occurred
lt_LT: Įvyko klaida

en: Loading Dropbox Folders List...
lt_LT: Įkraunamas Dropbox aplankų sąrašas...

en: Dropbox ApiKey, ApiSecret & Access Code can't be empty
lt_LT: Dropbox ApiKey, ApiSecret ir prieigos kodas negali būti tušti

en: Authorization failed Cause:
lt_LT: Autorizacija nepavyko. Priežastis:

en: Authorization failed. please try again
lt_LT: Autorizacija nepavyko. Bandykite dar kartą

en: Select Folder
lt_LT: Pasirinkite aplanką

en: Fetch All Dropbox Folders
lt_LT: Gauti visus Dropbox aplankus

en: File Input
lt_LT: Failo įvestis

en: Dropbox Folder
lt_LT: Dropbox aplankas

en: Integration Settings
lt_LT: Integracijos nustatymai

en: Status
lt_LT: Statusas

en: Add Status to contact
lt_LT: Pridėti statusą kontaktui

en: Ok
lt_LT: Gerai

en: API Key cann't be empty
lt_LT: API raktas negali būti tuščias

en: API Key:
lt_LT: API raktas:

en: API Key...
lt_LT: API raktas...

en: To get API Key, Please Visit
lt_LT: Norėdami gauti API raktą, apsilankykite

en: Elastic Email API Console
lt_LT: Elastic Email API konsolėje

en: Loading Lists...
lt_LT: Įkraunami sąrašai...

en: Lists:
lt_LT: Sąrašai:

en: Fetch All Recipients
lt_LT: Gauti visus gavėjus

en: Elastic Email Fields
lt_LT: Elastic Email laukai

en: API key
lt_LT: API raktas

en: To get API , Please Visit
lt_LT: Norėdami gauti API, apsilankykite

en: Encharge API Console
lt_LT: Encharge API konsolė

en: Encharge fields refreshed
lt_LT: Encharge laukai atnaujinti

en: No Encharge fields found. Try changing the header row number or try again
lt_LT: Nerasta Encharge laukų. Pabandykite pakeisti antraštės eilutės numerį arba bandykite dar kartą

en: Encharge fields refresh failed. please try again
lt_LT: Nepavyko atnaujinti Encharge laukų. Prašome bandyti dar kartą

en: Encharge Fields
lt_LT: Encharge laukai

en: Skip if contact already exist in FluentCRM
lt_LT: Praleisti, jei kontaktas jau egzistuoja FluentCRM

en: Double Opt-in
lt_LT: Dvigubas patvirtinimas

en: Enable Double Option for new contacts
lt_LT: Įgalinti dvigubą pasirinkimą naujiems kontaktams

en: FluentCRM list refreshed
lt_LT: FluentCRM sąrašas atnaujintas

en: FluentCRM list refresh failed Cause:
lt_LT: FluentCRM sąrašo atnaujinimas nepavyko. Priežastis:

en: FluentCRM list refresh failed. please try again
lt_LT: FluentCRM sąrašo atnaujinimas nepavyko. Prašome bandyti dar kartą

en: Fluent CRM fields refreshed
lt_LT: Fluent CRM laukai atnaujinti

en: No Fluent CRM fields found. Try changing the header row number or try again
lt_LT: Nerasta Fluent CRM laukų. Pabandykite pakeisti antraštės eilutės numerį arba bandykite dar kartą

en: Fluent CRM fields refresh failed. please try again
lt_LT: Nepavyko atnaujinti Fluent CRM laukų. Prašome bandyti dar kartą

en: Fluent CRM List:
lt_LT: Fluent CRM sąrašas:

en: Select Fluent CRM list
lt_LT: Pasirinkite Fluent CRM sąrašą

en: Refresh Fluent CRM List
lt_LT: Atnaujinti Fluent CRM sąrašą

en: Fluent CRM Tags:
lt_LT: Fluent CRM žymos:

en: Fluent CRM Fields
lt_LT: Fluent CRM laukai

en: Tags
lt_LT: Žymos

en: Add tags to contact
lt_LT: Pridėti žymas prie kontakto

en: Refresh Tags
lt_LT: Atnaujinti žymas

en: Integration API Key...
lt_LT: Integracijos API raktas...

en: To get API, Please Visit
lt_LT: Norėdami gauti API, apsilankykite

en: Getgist API Console
lt_LT: Getgist API konsolė

en: Loading Tags...
lt_LT: Įkeliamos žymos...

en: User Type:
lt_LT: Vartotojo tipas:

en: Select User Type
lt_LT: Pasirinkite vartotojo tipą

en: Gist Fields
lt_LT: Gist laukai

en: Authorize New Google App
lt_LT: Įgalioti naują Google programą

en: Update Row
lt_LT: Atnaujinti eilutę

en: Control how the row gets updated.
lt_LT: Valdykite, kaip eilutė bus atnaujinta.

en: Update google Sheet
lt_LT: Atnaujinti Google skaičiuoklę

en: Update Responses with Google Sheet?
lt_LT: Atnaujinti atsakymus Google skaičiuoklėje?

en: Enter the criteria to update rows. Please use the below format.
lt_LT: Įveskite kriterijus eilučių atnaujinimui. Prašome naudoti žemiau pateiktą formatą.

en: Update Preferance
lt_LT: Atnaujinimo nustatymai

en: update row for first match only?
lt_LT: atnaujinti tik pirmą sutampančią eilutę?

en: Yes
lt_LT: Taip

en: No
lt_LT: Ne

en: insert new row if the above criteria doesn't met?
lt_LT: įterpti naują eilutę, jei aukščiau nurodyti kriterijai nėra įvykdyti?

en: Share Settings
lt_LT: Bendrinti nustatymai

en: Homepage URL:
lt_LT: Pagrindinio puslapio URL:

en: Authorized Redirect URIs:
lt_LT: Įgaliotieji peradresavimo URI:

en: To get Client ID and SECRET , Please Visit
lt_LT: Norėdami gauti Kliento ID ir SLAPTAŽODĮ, apsilankykite

en: Google API Console
lt_LT: Google API konsolėje

en: Client id:
lt_LT: Kliento ID:

en: Client id...
lt_LT: Kliento ID...

en: Client secret:
lt_LT: Kliento slaptasis raktas:

en: Client secret...
lt_LT: Kliento slaptasis raktas...

en: Spreadsheet refreshed
lt_LT: Skaičiuoklė atnaujinta

en: Spreadsheet refresh failed Cause: %s. please try again
lt_LT: Skaičiuoklės atnaujinimas nepavyko. Priežastis: %s. Prašome bandyti dar kartą

en: Spreadsheet refresh failed. please try again
lt_LT: Skaičiuoklės atnaujinimas nepavyko. Prašome bandyti dar kartą

en: Worksheets refreshed
lt_LT: Darbalapiai atnaujinti

en: Worksheets refresh failed. please try again
lt_LT: Darbalapių atnaujinimas nepavyko. Prašome bandyti dar kartą

en: Worksheet Headers refreshed
lt_LT: Darbalapio antraštės atnaujintos

en: No Worksheet headers found. Try changing the header row number or try again
lt_LT: Nerasta darbalapio antraščių. Pabandykite pakeisti antraštės eilutės numerį arba bandykite dar kartą

en: Worksheet Headers refresh failed. please try again
lt_LT: Nepavyko atnaujinti darbalapio antraščių. Prašome bandyti dar kartą

en: Client ID cann't be empty
lt_LT: Kliento ID negali būti tuščias

en: Secret key cann't be empty
lt_LT: Slaptasis raktas negali būti tuščias

en: Authorization failed
lt_LT: Autorizacija nepavyko

en: Authorize App:
lt_LT: Įgalinti programą:

en: Spreadsheets:
lt_LT: Skaičiuoklės:

en: Select Spreadsheet
lt_LT: Pasirinkite skaičiuoklę

en: Select Worksheet
lt_LT: Pasirinkite darbalapį

en: Header Row:
lt_LT: Antraštės eilutė:

en: By default, first row of the worksheet is considered as header row. This can be used if tabular data starts from any row other than the first row.
lt_LT: Pagal numatytuosius nustatymus pirmoji darbalapio eilutė laikoma antraštės eilute. Tai galima naudoti, jei lentelės duomenys prasideda ne nuo pirmosios eilutės.

en: Google Fields
lt_LT: Google laukai

en: Add Tags
lt_LT: Pridėti žymes

en: Add Contact Tag
lt_LT: Pridėti kontaktų žymę

en: Select tag
lt_LT: Pasirinkite žymę

en: Refresh Groundhogg Tags
lt_LT: Atnaujinti Groundhogg žymes

en: Your Domain Name:
lt_LT: Jūsų domeno vardas:

en: Public Key:
lt_LT: Viešasis raktas:

en: Public Key...
lt_LT: Viešasis raktas...

en: Token:
lt_LT: Žetonas:

en: Token...
lt_LT: Žetonas...

en: Public Key can't be empty
lt_LT: Viešasis raktas negali būti tuščias

en: token can't be empty
lt_LT: žetonas negali būti tuščias

en: Domain Name can't be empty
lt_LT: Domeno pavadinimas negali būti tuščias

en: Authorization Successful
lt_LT: Autorizacija sėkminga

en: Authorization Failed
lt_LT: Autorizacija nepavyko

en: Groundhogg all tag fetched successfully
lt_LT: Visi Groundhogg žymės sėkmingai gautos

en: Failed to fetch groundhoggtag
lt_LT: Nepavyko gauti groundhoggtag

en: Email:
lt_LT: El. paštas:

en: Groundhogg Fields
lt_LT: Groundhogg laukai

en: Add Meta field
lt_LT: Pridėti Meta lauką

en: Groundhogg Meta Fields
lt_LT: Groundhogg Meta laukai

en: All Tags:
lt_LT: Visos žymės:

en: Custom Groundhogg Value
lt_LT: Pasirinktinis Groundhogg reikšmė

en: Contact Owner
lt_LT: Kontaktų savininkas

en: Add a contact owner
lt_LT: Pridėti kontaktų savininką

en: Lifecycle Stage
lt_LT: Gyvavimo ciklo etapas

en: Add a lifecycle stage
lt_LT: Pridėti gyvavimo ciklo etapą

en: Lead Status
lt_LT: Potencialaus kliento statusas

en: Add lead status
lt_LT: Pridėti potencialaus kliento statusą

en: Contact
lt_LT: Kontaktas

en: Associate deal with contacts
lt_LT: Susieti sandorį su kontaktais

en: Company
lt_LT: Įmonė

en: Associate deal with company
lt_LT: Susieti sandorį su įmone

en: Deal Type
lt_LT: Sandorio tipas

en: Add type to deal
lt_LT: Pridėti tipą sandoriui

en: Priority
lt_LT: Prioritetas

en: Add priority to deal
lt_LT: Pridėti prioritetą sandoriui

en: Refresh Owners
lt_LT: Atnaujinti savininkus

en: Contacts
lt_LT: Kontaktai

en: Refresh CRM Tags
lt_LT: Atnaujinti CRM žymas

en: Hubspot API Console
lt_LT: Hubspot API konsolė

en: Loading Pipelines...
lt_LT: Įkeliami pardavimų vamzdynai...

en: Loading Owners...
lt_LT: Įkeliami savininkai...

en: Loading Contacts...
lt_LT: Įkeliami kontaktai...

en: Loading Company...
lt_LT: Įkeliama įmonė...

en: Action:
lt_LT: Veiksmas:

en: Select Action
lt_LT: Pasirinkite veiksmą

en: Pipeline:
lt_LT: Vamzdynas:

en: Select Pipeline
lt_LT: Pasirinkite pardavimo etapą

en: Stage:
lt_LT: Etapas:

en: Select Stage
lt_LT: Pasirinkite etapą

en: Hubspot Fields
lt_LT: Hubspot laukai

en: Data center cann't be empty
lt_LT: Duomenų centras negali būti tuščias

en: Data Center:
lt_LT: Duomenų centras:

en: --Select a data center--
lt_LT: --Pasirinkite duomenų centrą--

en: Zoho API Console
lt_LT: Zoho API konsolė

en: Successfully Integrated
lt_LT: Sėkmingai integruota

en: Finish & Save
lt_LT: Baigti ir išsaugoti

en: Webhook tests failed. please try again
lt_LT: Webhook testai nepavyko. prašome bandyti dar kartą

en: Integration name
lt_LT: Integracijos pavadinimas

en: Link:
lt_LT: Nuoroda:

en: To got Webhook , Please Visit
lt_LT: Norėdami gauti Webhook, prašome apsilankyti

en: Method:
lt_LT: Metodas:

en: Add Url Parameter: (optional)
lt_LT: Pridėti URL parametrą: (neprivaloma)

en: Key
lt_LT: Raktas

en: Value
lt_LT: Reikšmė

en: Add field
lt_LT: Pridėti lauką

en: Test Webhook
lt_LT: Testuoti Webhook

en: Response:
lt_LT: Atsakymas:

en: Try our free webhook test website:
lt_LT: Išbandykite mūsų nemokamą webhook testavimo svetainę:

en: Authorize New Mailchimp App
lt_LT: Įgalioti naują Mailchimp programą

en: Add Address Field
lt_LT: Pridėti adreso lauką

en: Add Double Opt-in
lt_LT: Pridėti dvigubą sutikimą (Double Opt-in)

en: Update Mail Chimp
lt_LT: Atnaujinti Mailchimp

en: Update Responses with MailChimp exist Aduience?
lt_LT: Atnaujinti atsakymus su Mailchimp egzistuojančia auditorija?

en: Authorize App Name:
lt_LT: Įgalioti programos pavadinimą:

en: Authorize App Name...
lt_LT: Įgalioti programos pavadinimą...

en: Mail Chimp API Console
lt_LT: Mailchimp API konsolė

en: Audience list refreshed
lt_LT: Auditorijos sąrašas atnaujintas

en: Audience list refresh failed Cause: %s. please try again
lt_LT: Auditorijos sąrašo atnaujinimas nepavyko. Priežastis: %s. Prašome bandyti dar kartą

en: Audience list failed. please try again
lt_LT: Auditorijos sąrašo nepavyko atnaujinti. Prašome bandyti dar kartą

en: Audience tags refreshed
lt_LT: Auditorijos žymos atnaujintos

en: Audience tags refresh failed Cause: %s. please try again
lt_LT: Auditorijos žymų atnaujinimas nepavyko. Priežastis: %s. Prašome bandyti dar kartą

en: Audience tags failed. please try again
lt_LT: Auditorijos žymų nepavyko atnaujinti. Prašome bandyti dar kartą

en: Fields refreshed
lt_LT: Laukai atnaujinti

en: Fields refresh failed. please try again
lt_LT: Laukų atnaujinimas nepavyko. Prašome bandyti dar kartą

en: Authorized App:
lt_LT: Įgaliota programa:

en: Audience List:
lt_LT: Auditorijos sąrašas:

en: Select Audience List
lt_LT: Pasirinkite auditorijos sąrašą

en: Refresh MailChimp Tags
lt_LT: Atnaujinti MailChimp žymes

en: Mail Chimp Fields
lt_LT: Mail Chimp laukai

en: Address Field Map
lt_LT: Adreso laukų žemėlapis

en: Form Address Fields
lt_LT: Formos adreso laukai

en: Mail Chimp Address Fields
lt_LT: Mail Chimp adreso laukai

en: Groups
lt_LT: Grupės

en: Add Groups
lt_LT: Pridėti grupes

en: Add Subscriber Status
lt_LT: Pridėti prenumeratoriaus būseną

en: Update Subscriber
lt_LT: Atnaujinti prenumeratorius

en: Update Responses with MailerLite exist Subscriber?
lt_LT: Atnaujinti atsakymus su MailerLite esamu prenumeratoriumi?

en: Refresh Groups
lt_LT: Atnaujinti grupes

en: Type
lt_LT: Tipas

en: Select Version:
lt_LT: Pasirinkite versiją:

en: To Get API token, Please Visit
lt_LT: Norėdami gauti API raktą, apsilankykite

en: MailerLite API Token
lt_LT: MailerLite API raktas

en: API Token:
lt_LT: API raktas:

en: API Token...
lt_LT: API raktas...

en: Fields refresh successfully
lt_LT: Laukai sėkmingai atnaujinti

en: Authorized Failed
lt_LT: Leidimas nepavyko

en: Fields refresh failed
lt_LT: Laukų atnaujinimas nepavyko

en: Group fetch successfully
lt_LT: Grupė sėkmingai gauta

en: Group fetch failed
lt_LT: Grupės gavimas nepavyko

en: MailerLite Fields
lt_LT: MailerLite laukeliai

en: Update MailPoet
lt_LT: Atnaujinti MailPoet

en: Update Responses with Mailpoet exist Subscriber?
lt_LT: Atnaujinti atsakymus su Mailpoet esamu abonentu?

en: Newsletter list refreshed
lt_LT: Naujienlaiškių sąrašas atnaujintas

en: Newsletter list refresh failed Cause:
lt_LT: Naujienlaiškių sąrašo atnaujinimas nepavyko. Priežastis:

en: Newsletter list refresh failed. please try again
lt_LT: Naujienlaiškių sąrašo atnaujinimas nepavyko. Prašome bandyti dar kartą

en: Mailpoet fields refreshed
lt_LT: Mailpoet laukeliai atnaujinti

en: No Mailpoet fields found. Try changing the header row number or try again
lt_LT: Mailpoet laukeliai nerasti. Pabandykite pakeisti antraštės eilutės numerį arba bandykite dar kartą

en: Mailpoet fields refresh failed. please try again
lt_LT: Mailpoet laukelių atnaujinimas nepavyko. Prašome bandyti dar kartą

en: Refresh MailPoet List
lt_LT: Atnaujinti MailPoet sąrašą

en: MailPoet Fields
lt_LT: MailPoet laukeliai

en: MetaBox Fields Mapping
lt_LT: MetaBox laukelių susiejimas

en: Refresh MetaBox List
lt_LT: Atnaujinti MetaBox sąrašą

en: Metabox Fields
lt_LT: Metabox laukeliai

en: Metabox File Upload Fields Map
lt_LT: Metabox failų įkėlimo laukelių žemėlapis

en: Metaxbox Fields
lt_LT: Metaxbox laukeliai

en: Metabox Fields Mapping
lt_LT: Metabox laukelių susiejimas

en: Loading MetaBox Fields...
lt_LT: Įkeliami MetaBox laukeliai...

en: Authorize New One Drive App
lt_LT: Autorizuoti naują One Drive programą

en: Upload Files
lt_LT: Įkelti failus

en: Add attachments from Bit-integration-pro to OneDrive folder.
lt_LT: Pridėti priedus iš Bit-integration-pro į OneDrive aplanką.

en: This action is required.
lt_LT: Šis veiksmas yra būtinas.

en: Select Attachment
lt_LT: Pasirinkite priedą

en: Select file upload fields
lt_LT: Pasirinkite failų įkėlimo laukus

en: Delete file from Wordpress after upload in OneDrive
lt_LT: Ištrinti failą iš WordPress po įkėlimo į OneDrive

en: To Get Client Id & Secret, Please Visit
lt_LT: Norėdami gauti Kliento ID ir slaptažodį, apsilankykite

en: Azure Portal
lt_LT: Azure portale

en: OneDrive Client Id:
lt_LT: OneDrive kliento ID:

en: Client Id...
lt_LT: Kliento ID...

en: OneDrive Client Secret:
lt_LT: OneDrive kliento slaptažodis:

en: Client Secret...
lt_LT: Kliento slaptažodis...

en: Loading OneDrive Folders List...
lt_LT: Įkeliama OneDrive aplankų sąrašas...

en: Sub Folders refreshed
lt_LT: Pogrupiai atnaujinti

en: No Sub Folder Found
lt_LT: Pogrupių nerasta

en: Sub Folders refresh failed. please try again
lt_LT: Pogrupių atnaujinimas nepavyko. Prašome bandyti dar kartą

en: Client Id can't be empty
lt_LT: Kliento ID negali būti tuščias

en: Client Secret can't be empty
lt_LT: Kliento slaptažodis negali būti tuščias

en: Refresh All oneDrive Folders
lt_LT: Atnaujinti visus OneDrive aplankus

en: Refresh Sub Folders
lt_LT: Atnaujinti poaplankius

en: Pod Fields
lt_LT: Pod laukeliai

en: Pod cann't be empty
lt_LT: Pod negali būti tuščias

en: Authorize New Rapidmail Account
lt_LT: Autorizuoti naują Rapidmail paskyrą

en: Send Activation Email
lt_LT: Siųsti aktyvacijos el. laišką

en: Add Send Activation Email
lt_LT: Pridėti siuntimo aktyvacijos el. laišką

en: To get Username and Password , Please Visit
lt_LT: Norėdami gauti naudotojo vardą ir slaptažodį, apsilankykite

en: Create API User
lt_LT: Sukurti API naudotoją

en: User Name:
lt_LT: Naudotojo vardas:

en: User name...
lt_LT: Naudotojo vardas...

en: Password:
lt_LT: Slaptažodis:

en: Password...
lt_LT: Slaptažodis...

en: Loading Recipientslist...
lt_LT: Įkeliami gavėjai...

en: Username can't be empty
lt_LT: Naudotojo vardas negali būti tuščias

en: Password can't be empty
lt_LT: Slaptažodis negali būti tuščias

en: Recipient:
lt_LT: Gavėjas:

en: Select Recipients
lt_LT: Pasirinkti gavėjus

en: Rapidmail Fields
lt_LT: Rapidmail laukeliai

en: To Get Client Auth token, Please Visit
lt_LT: Norėdami gauti kliento autentifikavimo žetoną, apsilankykite

en: SendFox Access Token
lt_LT: SendFox prieigos žetonas

en: Access Token:
lt_LT: Prieigos žetonas:

en: Access Token...
lt_LT: Prieigos žetonas...

en: Access Token can't be empty
lt_LT: Prieigos žetonas negali būti tuščias

en: SendFox List Fields
lt_LT: SendFox sąrašo laukai

en: Refresh SendFox List
lt_LT: Atnaujinti SendFox sąrašą

en: SendFox Fields
lt_LT: SendFox laukai

en: SendFox Unsubscribe Fields
lt_LT: SendFox atsisakymo laukai

en: Template name cann't be empty
lt_LT: Šablono pavadinimas negali būti tuščias

en: Redirection url name cann't be empty
lt_LT: Peradresavimo URL pavadinimas negali būti tuščias

en: Update Sendinblue
lt_LT: Atnaujinti Sendinblue

en: Update Responses with Sendinblue existing email?
lt_LT: Atnaujinti atsakymus su Sendinblue esamu el. paštu?

en: Brevo(SendinBlue) API Console
lt_LT: Brevo (SendinBlue) API konsolė

en: List refreshed
lt_LT: Sąrašas atnaujintas

en: List refresh failed Cause: %s. please try again
lt_LT: Sąrašo atnaujinimas nepavyko. Priežastis: %s. bandykite dar kartą

en: List failed. please try again
lt_LT: Sąrašo nepavyko atnaujinti. bandykite dar kartą

en: Templates refreshed
lt_LT: Šablonai atnaujinti

en: Templates refresh failed Cause: %s. please try again
lt_LT: Šablonų atnaujinimas nepavyko. Priežastis: %s. bandykite dar kartą

en: Templates failed. please try again
lt_LT: Šablonų nepavyko atnaujinti. bandykite dar kartą

en: Sendinblue fields refreshed
lt_LT: Sendinblue laukai atnaujinti

en: No Sendinblue fields found. Try changing the header row number or try again
lt_LT: Sendinblue laukų nerasta. Pabandykite pakeisti antraštės eilutės numerį arba bandykite dar kartą

en: Sendinblue fields refresh failed. please try again
lt_LT: Nepavyko atnaujinti Sendinblue laukų. prašome bandyti dar kartą

en: Refresh Sendinblue Lists
lt_LT: Atnaujinti Sendinblue sąrašus

en: Sendinblue Fields
lt_LT: Sendinblue laukai

en: Template:
lt_LT: Šablonas:

en: Select Template
lt_LT: Pasirinkite šabloną

en: Refresh Sendinblue Templates
lt_LT: Atnaujinti Sendinblue šablonus

en: RedirectionUrl:
lt_LT: Peradresavimo URL:

en: Attachments or Signature field
lt_LT: Priedų arba parašo laukas

en: Add attachments or Signature field from BitForm to send Telegram.
lt_LT: Pridėkite priedus arba parašo lauką iš BitForm, kad siųstumėte Telegram.

en: Please select file upload or signature field
lt_LT: Prašome pasirinkti failo įkėlimo arba parašo lauką

en: Authorized Filled
lt_LT: Įgaliotas užpildytas

en: Bot API Key:
lt_LT: Boto API raktas:

en: Bot API Key...
lt_LT: Boto API raktas...

en: Chat list refreshed
lt_LT: Pokalbių sąrašas atnaujintas

en: Chat list refresh failed Cause:
lt_LT: Nepavyko atnaujinti pokalbių sąrašo priežastis:

en: Chat list refresh failed. please try again
lt_LT: Nepavyko atnaujinti pokalbių sąrašo. prašome bandyti dar kartą

en: Chat List:
lt_LT: Pokalbių sąrašas:

en: Select Chat List
lt_LT: Pasirinkite pokalbių sąrašą

en: Refresh Telegram List
lt_LT: Atnaujinti Telegram sąrašą

en: Parse Mode:
lt_LT: Ašies režimas:

en: Messages:
lt_LT: Žinutės:

en: Account SID:
lt_LT: Sąskaitos SID:

en: Account SID...
lt_LT: Sąskaitos SID...

en: To get Account SID and Auth Token , Please Visit
lt_LT: Norėdami gauti Sąskaitos SID ir Auth Token, apsilankykite

en: Twilio Console
lt_LT: Twilio valdymo skydelyje

en: From:
lt_LT: Nuo:

en: Phone Number...
lt_LT: Telefono numeris...

en: Account SID can't be empty
lt_LT: Sąskaitos SID negali būti tuščias

en: Auth Token can't be empty
lt_LT: Auth Token negali būti tuščias

en: Phone number can't be empty
lt_LT: Telefono numeris negali būti tuščias

en: Twilio Fields
lt_LT: Twilio laukai

en: Connected with WooCommerce Successfully
lt_LT: Sėkmingai prijungta prie WooCommerce

en: Connect
lt_LT: Prisijungti

en: Module:
lt_LT: Modulis:

en: Select Module
lt_LT: Pasirinkite modulį

en: Refresh Fields
lt_LT: Atnaujinti laukus

en: WooCommerce Fields
lt_LT: WooCommerce laukai

en: Map File Upload Fields
lt_LT: Susieti failų įkėlimo laukus

en: Downloadable
lt_LT: Parsisiunčiama

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
lt_LT: Parsisiunčiami produktai suteikia prieigą prie failo po pirkimo.

en: Downloadable Product
lt_LT: Parsisiunčiamas produktas

en: Select File Upload Fields
lt_LT: Pasirinkite failų įkėlimo laukus

en: Select Fields
lt_LT: Pasirinkite laukus

en: Authorize New Zoho Analytics App
lt_LT: Įgalinti naują Zoho Analytics programą

en: Share Table
lt_LT: Bendrinti lentelę

en: Share Table with users pushed to Zoho Analytics.
lt_LT: Bendrinti lentelę su vartotojais, perduodamais į Zoho Analytics.

en: Example
lt_LT: Pavyzdys

en: Here Department, Salary and Country are Zoho Analytics table column name
lt_LT: Čia Department, Salary ir Country yra Zoho Analytics lentelės stulpelių pavadinimai

en: Supported Arithmetic Operators: ( +, -, *, / ) and Supported Relational Operators: ( =, !=, <, >, <=, >=, LIKE, NOT LIKE, IN, NOT IN, BETWEEN )
lt_LT: Palaikomi aritmetiniai operatoriai: ( +, -, *, / ) ir palaikomi santykiniai operatoriai: ( =, !=, <, >, <=, >=, LIKE, NOT LIKE, IN, NOT IN, BETWEEN )

en: Enter Email Addresses
lt_LT: Įveskite el. pašto adresus

en: you can select analytics users or select form fields value or even can input custom email address as well
lt_LT: galite pasirinkti analytics vartotojus arba pasirinkti formos laukų reikšmę arba net įvesti pasirinktinius el. pašto adresus

en: Permissions Settings
lt_LT: Leidimų nustatymai

en: Zoho Analytics Owner Email:
lt_LT: Zoho Analytics savininko el. paštas:

en: Owner Email
lt_LT: Savininko el. paštas

en: Workspaces refreshed
lt_LT: Darbo erdvės atnaujintos

en: Workspaces refresh failed Cause:
lt_LT: Darbo erdvių atnaujinimas nepavyko, priežastis:

en: Workspaces refresh failed. please try again
lt_LT: Darbo srities atnaujinimas nepavyko. prašome bandyti dar kartą

en: Users refreshed
lt_LT: Vartotojai atnaujinti

en: Users refresh failed Cause:
lt_LT: Vartotojų atnaujinimas nepavyko Priežastis:

en: Users refresh failed. please try again
lt_LT: Vartotojų atnaujinimas nepavyko. prašome bandyti dar kartą

en: Tables refreshed
lt_LT: Lentelės atnaujintos

en: Tables refresh failed. please try again
lt_LT: Lentelių atnaujinimas nepavyko. prašome bandyti dar kartą

en: Table Headers refreshed
lt_LT: Lentelės antraštės atnaujintos

en: Zoho didn't provide column names for this table
lt_LT: Zoho nepateikė stulpelių pavadinimų šiai lentelei

en: Table Headers refresh failed. please try again
lt_LT: Lentelės antraščių atnaujinimas nepavyko. prašome bandyti dar kartą

en: Workspace:
lt_LT: Darbo sritis:

en: Select Workspace
lt_LT: Pasirinkite darbo sritį

en: Refresh Analytics Workspaces
lt_LT: Atnaujinti Analytics darbo sritis

en: Table:
lt_LT: Lentelė:

en: Select Table
lt_LT: Pasirinkite lentelę

en: ** Zoho Analytics doesn't support data INSERT / UPDATE in other integration table
lt_LT: ** Zoho Analytics nepalaiko duomenų ĮTRAUKIMO / Atnaujinimo kitose integracijos lentelėse

en: Refresh Analytics Table Headers
lt_LT: Atnaujinti Analytics lentelės antraštes

en: Zoho Fields
lt_LT: Zoho laukai

en: Authorize New Zoho Bigin App
lt_LT: Įgalioti naują Zoho Bigin programėlę

en: Workflow
lt_LT: Darbo eiga

en: Trigger workflows in Zoho Bigin.
lt_LT: Paleisti darbo eigas Zoho Bigin.

en: Approval
lt_LT: Patvirtinimas

en: Send entries to approval list in Zoho Bigin.
lt_LT: Siųsti įrašus patvirtinimo sąrašui Zoho Bigin.

en: Add a Note
lt_LT: Pridėti pastabą

en: Add a note from bitform to pushed to Zoho Bigin.
lt_LT: Pridėti pastabą iš bitform, kuri bus perduota į Zoho Bigin.

en: Upload Photo
lt_LT: Įkelti nuotrauką

en: Attachment
lt_LT: Priedas

en: Add attachments from BitForm to Zoho Bigin.
lt_LT: Pridėti priedus iš BitForm į Zoho Bigin.

en: Record Owner
lt_LT: Įrašo savininkas

en: Tag Name
lt_LT: Žymos pavadinimas

en: Notes
lt_LT: Pastabos

en: Note Title
lt_LT: Pastabos pavadinimas

en: Note Content
lt_LT: Pastabos turinys

en: Field
lt_LT: Laukas

en: Modules refreshed
lt_LT: Moduliai atnaujinti

en: Modules refresh failed Cause: %s. please try again
lt_LT: Modulių atnaujinimas nepavyko. Priežastis: %s. Bandykite dar kartą

en: Modules refresh failed. please try again
lt_LT: Modulių atnaujinimas nepavyko. Bandykite dar kartą

en: RelatedLists refreshed
lt_LT: Susijusios sąrašai atnaujinti

en: RelatedLists refresh failed Cause:
lt_LT: Susijusių sąrašų atnaujinimas nepavyko. Priežastis:

en: RelatedLists refresh failed. please try again
lt_LT: Susijusių sąrašų atnaujinimas nepavyko. Bandykite dar kartą

en: Tags Refreshed
lt_LT: Žymos atnaujintos

en: Tags refresh failed. please try again
lt_LT: Žymių atnaujinimas nepavyko. bandykite dar kartą

en: Users Refreshed
lt_LT: Vartotojai atnaujinti

en: Refresh Bigin Modules
lt_LT: Atnaujinti Bigin modulius

en: New Record
lt_LT: Naujas įrašas

en: Map Attachments
lt_LT: Žemėlapio priedai

en: Related List:
lt_LT: Susijęs sąrašas:

en: Select Related Module
lt_LT: Pasirinkite susijusį modulį

en: Refresh Bigin Related Lists
lt_LT: Atnaujinti Bigin susijusius sąrašus

en: Authorize New Zoho Campaigns App
lt_LT: Įgalinti naują Zoho kampanijų programą

en: Lists refreshed
lt_LT: Sąrašai atnaujinti

en: Lists refresh failed Cause:
lt_LT: Sąrašų atnaujinimas nepavyko priežastis:

en: Lists refresh failed. please try again
lt_LT: Sąrašų atnaujinimas nepavyko. bandykite dar kartą

en: Contact Fields refreshed
lt_LT: Kontaktų laukai atnaujinti

en: Zoho didn't provide fields names for this list
lt_LT: Zoho nepateikė laukų pavadinimų šiam sąrašui

en: Contact Fields refresh failed. please try again
lt_LT: Kontaktų laukų atnaujinimas nepavyko. bandykite dar kartą

en: Contact Email
lt_LT: Kontakto el. paštas

en: Refresh Campaigns Lists
lt_LT: Atnaujinti kampanijų sąrašus

en: Refresh Campaigns Contact Fields
lt_LT: Atnaujinti kampanijų kontaktų laukus

en: Authorize New Zoho Creator App
lt_LT: Įgalinti naują Zoho Creator programą

en: Update Record
lt_LT: Atnaujinti įrašą

en: Control how the record gets updated.
lt_LT: Valdykite, kaip įrašas atnaujinamas.

en: Enter the criteria to update records. Please use the below format.
lt_LT: Įveskite kriterijus įrašams atnaujinti. Prašome naudoti žemiau nurodytą formatą.

en: Example:
lt_LT: Pavyzdys:

en: Here Email is Zoho Creator Field link name. info:
lt_LT: Čia Email yra Zoho Creator lauko nuorodos pavadinimas. info:

en: Zoho Creator Criteria Guide
lt_LT: Zoho Creator kriterijų vadovas

en: insert new record if the above criteria doesn&apos;t met?
lt_LT: Įterpti naują įrašą, jei aukščiau nurodyti kriterijai nėra įvykdyti?

en: Owner Name (Your Zoho Creator screen name):
lt_LT: Savininko vardas (jūsų Zoho Creator ekrano vardas):

en: Your Zoho Creator screen name...
lt_LT: Jūsų Zoho Creator ekrano vardas...

en: Applications refreshed
lt_LT: Programos atnaujintos

en: Applications refresh failed Cause:
lt_LT: Programų atnaujinimas nepavyko. Priežastis:

en: Applications refresh failed. please try again
lt_LT: Programų atnaujinimas nepavyko. Prašome bandyti dar kartą

en: Forms refreshed
lt_LT: Formos atnaujintos

en: Forms refresh failed Cause:
lt_LT: Formų atnaujinimas nepavyko. Priežastis:

en: Forms refresh failed. please try again
lt_LT: Formų atnaujinimas nepavyko. Prašome bandyti dar kartą

en: Fields refresh failed Cause:
lt_LT: Laukų atnaujinimas nepavyko. Priežastis:

en: Application:
lt_LT: Programa:

en: Select Application
lt_LT: Pasirinkite programą

en: Form:
lt_LT: Forma:

en: Select Form
lt_LT: Pasirinkite formą

en: Refresh Creator Fields
lt_LT: Atnaujinti Creator laukus

en: Authorize New Zoho CRM App
lt_LT: Įgalinti naują Zoho CRM programą

en: Trigger CRM workflows
lt_LT: Paleisti CRM darbo eigas

en: Add attachments or signatures from BitForm to CRM.
lt_LT: Pridėti priedus arba parašus iš BitForm į CRM.

en: Send entries to CRM approval list.
lt_LT: Siųsti įrašus į CRM patvirtinimo sąrašą.

en: Blueprint
lt_LT: Žemėlapis

en: Trigger CRM Blueprint
lt_LT: Paleisti CRM žemėlapį

en: Capture GCLID
lt_LT: Fiksuoti GCLID

en: Sends the click details of AdWords Ads to Zoho CRM.
lt_LT: Siunčia AdWords skelbimų paspaudimų duomenis į Zoho CRM.

en: Upsert Records
lt_LT: Atnaujinti arba įterpti įrašus

en: The record is updated if it already exists else it is inserted as a new record.
lt_LT: Įrašas atnaujinamas, jei jau egzistuoja, kitaip įterpiamas kaip naujas įrašas.

en: Assignment Rules
lt_LT: Paskyrimo taisyklės

en: Trigger Assignment Rules in Zoho CRM.
lt_LT: Paleisti paskyrimo taisykles Zoho CRM.

en: Tag Records
lt_LT: Žymėti įrašus

en: Add a tag to records pushed to Zoho CRM.
lt_LT: Pridėti žymę įrašams, siunčiamiems į Zoho CRM.

en: Add a owner to records pushed to Zoho CRM.
lt_LT: Pridėti savininką įrašams, siunčiamiems į Zoho CRM.

en: Select Assignment Rule
lt_LT: Pasirinkti paskyrimo taisyklę

en: Refresh CRM Assignment Rules
lt_LT: Atnaujinti CRM paskyrimo taisykles

en: Add a tag to records pushed to Zoho CRM
lt_LT: Pridėti žymę įrašams, siunčiamiems į Zoho CRM

en: Owner Name
lt_LT: Savininko vardas

en: Select Owner
lt_LT: Pasirinkti savininką

en: Refresh CRM Owners
lt_LT: Atnaujinti CRM savininkus

en: Upsert Record
lt_LT: Įterpti arba atnaujinti įrašą

en: Upsert Using
lt_LT: Įterpti arba atnaujinti naudojant

en: Arrange fields in order of preferance for upsertion
lt_LT: Išdėstykite laukus pagal prioritetą įterpimui arba atnaujinimui

en: Upsert Preferance
lt_LT: Įterpimo arba atnaujinimo prioritetas

en: Overwrite existing field values in Zoho CRM with empty field values from Bit Form while upserting a record?
lt_LT: Ar perrašyti esamas lauko reikšmes Zoho CRM tuščiomis reikšmėmis iš Bit Form įterpiant arba atnaujinant įrašą?

en: Layouts refreshed
lt_LT: Išdėstymai atnaujinti

en: Layouts refresh failed Cause: %s. please try again
lt_LT: Išdėstymų atnaujinimas nepavyko. Priežastis: %s. Prašome bandyti dar kartą

en: Layouts refresh failed. please try again
lt_LT: Išdėstymų atnaujinimas nepavyko. Prašome bandyti dar kartą

en: Tags refreshed
lt_LT: Žymos atnaujintos

en: Tags refresh failed Cause:
lt_LT: Žymų atnaujinimas nepavyko. Priežastis:

en: Owners refreshed
lt_LT: Savininkai atnaujinti

en: Owners refresh failed. please try again
lt_LT: Savininkų atnaujinimas nepavyko. Prašome bandyti dar kartą

en: Assignment Rules refreshed
lt_LT: Paskirstymo taisyklės atnaujintos

en: Assignment Rules refresh failed. please try again
lt_LT: Paskirstymo taisyklių atnaujinimas nepavyko. Prašome bandyti dar kartą

en: Refresh CRM Modules
lt_LT: Atnaujinti CRM modulius

en: Related List #
lt_LT: Susijęs sąrašas #

en: Add More Related List
lt_LT: Pridėti daugiau susijusių sąrašų

en: Layout:
lt_LT: Išdėstymas:

en: Select Layout
lt_LT: Pasirinkti išdėstymą

en: Refresh CRM Layouts
lt_LT: Atnaujinti CRM išdėstymus

en: Refresh CRM Related Lists
lt_LT: Atnaujinti CRM susijusių sąrašų

en: File Upload Field Map
lt_LT: Bylos įkėlimo lauko žemėlapis

en: Please select a ticket owner
lt_LT: Prašome pasirinkti bilieto savininką

en: Authorize New Zoho Desk App
lt_LT: Įgalinti naują Zoho Desk programėlę

en: Ticket Owner
lt_LT: Bilieto savininkas

en: Add a owner to ticket pushed to Zoho Desk.
lt_LT: Pridėti savininką prie bilieto, siunčiamo į Zoho Desk.

en: ticket owner is required
lt_LT: reikalingas bilieto savininkas

en: Product Name
lt_LT: Produkto pavadinimas

en: Add a product to ticket pushed to Zoho Desk.
lt_LT: Pridėti produktą prie bilieto, siunčiamo į Zoho Desk.

en: Attachments
lt_LT: Priedai

en: Add attachments from BitForm to ticket pushed to Zoho Desk.
lt_LT: Pridėti priedus iš BitForm prie bilieto, siunčiamo į Zoho Desk.

en: Select Product
lt_LT: Pasirinkite produktą

en: Portals refreshed
lt_LT: Portalai atnaujinti

en: Portals refresh failed Cause:
lt_LT: Portalų atnaujinimas nepavyko. Priežastis:

en: Portals refresh failed. please try again
lt_LT: Portalų atnaujinimas nepavyko. Prašome bandyti dar kartą

en: Departments refreshed
lt_LT: Skyriai atnaujinti

en: Departments refresh failed Cause: %s. please try again
lt_LT: Skyrių atnaujinimas nepavyko. Priežastis: %s. Prašome bandyti dar kartą

en: Departments refresh failed. please try again
lt_LT: Skyrių atnaujinimas nepavyko. Prašome bandyti dar kartą

en: Owners refresh failed Cause:
lt_LT: Savininkų atnaujinimas nepavyko. Priežastis:

en: Products refreshed
lt_LT: Produktai atnaujinti

en: Products refresh failed Cause:
lt_LT: Produktų atnaujinimas nepavyko Priežastis:

en: Products refresh failed. please try again
lt_LT: Produktų atnaujinimas nepavyko. bandykite dar kartą

en: Portal:
lt_LT: Portalas:

en: Select Portal
lt_LT: Pasirinkite portalą

en: Refresh Desk Portals
lt_LT: Atnaujinti Desk portalus

en: Department:
lt_LT: Skyrius:

en: Select Department
lt_LT: Pasirinkite skyrių

en: Refresh Desk Departments
lt_LT: Atnaujinti Desk skyrius

en: Refresh Desk Fields
lt_LT: Atnaujinti Desk laukus

en: Add attachments from BitForm to mail pushed to Zoho Mail.
lt_LT: Pridėti priedus iš BitForm į laišką, siunčiamą per Zoho Mail.

en: Type:
lt_LT: Tipas:

en: Select type
lt_LT: Pasirinkite tipą

en: Send Email
lt_LT: Siųsti el. laišką

en: Save as Draft
lt_LT: Išsaugoti kaip juodraštį

en: Add Email Receiver
lt_LT: Pridėti el. pašto gavėją

en: CC:
lt_LT: Kopija (CC):

en: Add Email CC
lt_LT: Pridėti el. pašto CC

en: BCC:
lt_LT: Nematoma kopija (BCC):

en: Add Email BCC
lt_LT: Pridėti el. pašto BCC

en: Subject:
lt_LT: Tema:

en: Email Subject Here
lt_LT: Įveskite el. pašto temą

en: Add form field
lt_LT: Pridėti formos lauką

en: Body:
lt_LT: Turinys:

en: Refresh MarketingHub Lists
lt_LT: Atnaujinti MarketingHub sąrašus

en: Refresh MarketingHub Contact Fields
lt_LT: Atnaujinti MarketingHub kontaktų laukus

en: Create
lt_LT: Sukurti

en: %s Owner
lt_LT: %s savininkas

en: Add an owner to %s  pushed to Zoho Projects.
lt_LT: Pridėti savininką prie %s, perduoto Zoho Projects.

en: Task Layout
lt_LT: Užduoties išdėstymas

en: Add a layout to project pushed to Zoho Projects.
lt_LT: Pridėti išdėstymą prie projekto, perduoto Zoho Projects.

en: task layout is required
lt_LT: Reikalingas užduoties išdėstymas

en: Public Project
lt_LT: Viešasis projektas

en: by default, it is set as private project.
lt_LT: Pagal numatytuosius nustatymus jis nustatytas kaip privatus projektas.

en: Project user
lt_LT: Projekto vartotojas

en: Assign users to project pushed to Zoho Projects.
lt_LT: Priskirti vartotojus projektui, perduotam Zoho Projects.

en: Group Name
lt_LT: Grupės pavadinimas

en: Add a group to project pushed to Zoho Projects.
lt_LT: Pridėti grupę prie projekto, perduoto Zoho Projects.

en: %s Flag
lt_LT: %s vėliava

en: Add a flag to
lt_LT: Pridėti vėliavą prie

en: pushed to Zoho Projects.
lt_LT: išsiųsta į Zoho Projects.

en: flag is required
lt_LT: žymė privaloma

en: Issue Followers
lt_LT: Problemos sekėjai

en: Add followers to issue pushed to Zoho Projects
lt_LT: Pridėti sekėjus prie problemos, išsiųstos į Zoho Projects

en: Issue %s
lt_LT: Problema %s

en: Add %s to issue pushed to Zoho Projects
lt_LT: Pridėti %s prie problemos, išsiųstos į Zoho Projects

en: %s Attachments
lt_LT: %s Priedai

en: %s Time Log
lt_LT: %s Laiko žurnalas

en: Add time log to %s pushed to Zoho Projects.
lt_LT: Pridėti laiko žurnalą prie %s, išsiųsto į Zoho Projects.

en: %s Recurrence
lt_LT: %s Pasikartojimas

en: Add recurrence to %s pushed to Zoho Projects.
lt_LT: Pridėti pasikartojimą prie %s, išsiųsto į Zoho Projects.

en: %s Reminder
lt_LT: %s Primintojas

en: Add reminder to %s pushed to Zoho Projects.
lt_LT: Pridėti primintoją prie %s, išsiųsto į Zoho Projects.

en: %s Tags
lt_LT: %s Žymos

en: Add tags to %s pushed to Zoho Projects.
lt_LT: Pridėti žymas prie %s, išsiųsto į Zoho Projects.

en: Refresh Portal Users
lt_LT: Atnaujinti portalo vartotojus

en: Refresh Task Layouts
lt_LT: Atnaujinti užduočių išdėstymus

en: Assign Project Users
lt_LT: Priskirti projekto vartotojus

en: Project Group
lt_LT: Projekto grupė

en: Select Group
lt_LT: Pasirinkti grupę

en: Refresh Project Groups
lt_LT: Atnaujinti projektų grupes

en: Select Flag
lt_LT: Pasirinkite vėliavą

en: Internal
lt_LT: Vidinis

en: External
lt_LT: Išorinis

en: Select Date
lt_LT: Pasirinkite datą

en: Billing Status
lt_LT: Apmokėjimo būsena

en: Billable
lt_LT: Apmokestinamas

en: Non Billable
lt_LT: Neapmokestinamas

en: Enter Hours
lt_LT: Įveskite valandas

en: set start & end time
lt_LT: nustatyti pradžios ir pabaigos laiką

en: Start Time
lt_LT: Pradžios laikas

en: End Time
lt_LT: Pabaigos laikas

en: set hours
lt_LT: nustatyti valandas

en: Select Reminder Type
lt_LT: Pasirinkite priminimo tipą

en: Select Type
lt_LT: Pasirinkite tipą

en: Daily
lt_LT: Kasdien

en: On Same Day
lt_LT: Tą pačią dieną

en: Before Due Date
lt_LT: Prieš terminą

en: Custom Date
lt_LT: Pasirinktinis datos

en: Day Before
lt_LT: Diena prieš

en: Select Time
lt_LT: Pasirinkite laiką

en: Notify Users
lt_LT: Informuoti naudotojus

en: Select Recurring Frequency
lt_LT: Pasirinkite pasikartojimo dažnumą

en: Select Frequency
lt_LT: Pasirinkite dažnumą

en: Weekley
lt_LT: Kas savaitę

en: Monthly
lt_LT: Kas mėnesį

en: Yearly
lt_LT: Kasmet

en: Once Every
lt_LT: Kartą per

en: End After
lt_LT: Baigti po

en: Set to previous business day
lt_LT: Nustatyti į ankstesnę darbo dieną

en: Retain comments for subsequent recurrences
lt_LT: Išsaugoti komentarus tolesniems pasikartojimams

en: Create next recurrence after the close of current task.
lt_LT: Sukurti kitą pasikartojimą užbaigus esamą užduotį.

en: Custom Tags
lt_LT: Pasirinktiniai žymekliai

en: Add Custom Tag
lt_LT: Pridėti pasirinktinių žymeklį

en: No Portal Found
lt_LT: Portalas nerastas

en: Portals refresh failed Cause: %s. please try again
lt_LT: Portalų atnaujinimas nepavyko. Priežastis: %s. Prašome bandyti dar kartą

en: Projects refreshed
lt_LT: Projektai atnaujinti

en: No Project Found
lt_LT: Projektas nerastas

en: Projects refresh failed Cause: %s. please try again
lt_LT: Projektų atnaujinimas nepavyko. Priežastis: %s. Prašome bandyti dar kartą

en: Projects refresh failed. please try again
lt_LT: Projektų atnaujinimas nepavyko. Prašome bandyti dar kartą

en: Milestones refreshed
lt_LT: Etapai atnaujinti

en: No Milestone Found
lt_LT: Etapų nerasta

en: Milestones refresh failed Cause: %s. please try again
lt_LT: Etapų atnaujinimas nepavyko. Priežastis: %s. Prašome pabandyti dar kartą

en: Milestones refresh failed. please try again
lt_LT: Etapų atnaujinimas nepavyko. Prašome pabandyti dar kartą

en: Tasklists refreshed
lt_LT: Užduočių sąrašai atnaujinti

en: No Tasklist Found
lt_LT: Užduočių sąrašų nerasta

en: Tasklists refresh failed Cause: %s. please try again
lt_LT: Užduočių sąrašų atnaujinimas nepavyko. Priežastis: %s. Prašome pabandyti dar kartą

en: Tasklists refresh failed. please try again
lt_LT: Užduočių sąrašų atnaujinimas nepavyko. Prašome pabandyti dar kartą

en: Tasks refreshed
lt_LT: Užduotys atnaujintos

en: No Task Found
lt_LT: Užduočių nerasta

en: Tasks refresh failed Cause: %s. please try again
lt_LT: Užduočių atnaujinimas nepavyko. Priežastis: %s. Prašome pabandyti dar kartą

en: Tasks refresh failed. please try again
lt_LT: Užduočių atnaujinimas nepavyko. Prašome pabandyti dar kartą

en: Fields refresh failed Cause: %s. please try again
lt_LT: Laukų atnaujinimas nepavyko. Priežastis: %s. Prašome pabandyti dar kartą

en: No Owner Found
lt_LT: Savininkų nerasta

en: Owners refresh failed Cause: %s. please try again
lt_LT: Savininkų atnaujinimas nepavyko. Priežastis: %s. Prašome pabandyti dar kartą

en: Task Layouts refreshed
lt_LT: Užduočių išdėstymai atnaujinti

en: No Task Layout Found
lt_LT: Užduočių išdėstymų nerasta

en: Task Layouts refresh failed Cause: %s. please try again
lt_LT: Užduočių išdėstymų atnaujinimas nepavyko. Priežastis: %s. Prašome pabandyti dar kartą

en: Task Layouts refresh failed. please try again
lt_LT: Užduočių išdėstymų atnaujinimas nepavyko. Prašome pabandyti dar kartą

en: Project Groups refreshed
lt_LT: Projekto grupės atnaujintos

en: No Project Group Found
lt_LT: Projekto grupė nerasta

en: Project Groups refresh failed Cause: %s. please try again
lt_LT: Nepavyko atnaujinti projekto grupių. Priežastis: %s. Prašome bandyti dar kartą

en: Project Groups refresh failed. please try again
lt_LT: Nepavyko atnaujinti projekto grupių. Prašome bandyti dar kartą

en: No Tag Found
lt_LT: Žyma nerasta

en: Tags refresh failed Cause: %s. please try again
lt_LT: Nepavyko atnaujinti žymų. Priežastis: %s. Prašome bandyti dar kartą

en: please map mandatory fields
lt_LT: prašome priskirti būtinus laukus

en: please fill up the required actions
lt_LT: prašome užpildyti reikiamas užduotis

en: to create a subtask you must select a task or create a new task
lt_LT: kad sukurtumėte poskyrį, turite pasirinkti užduotį arba sukurti naują užduotį

en: to create a %s under milestone you must select a tasklist or create a new tasklist
lt_LT: kad sukurtumėte %s po viršutinės datos, turite pasirinkti užduočių sąrašą arba sukurti naują užduočių sąrašą

en: Refresh Projects Portals
lt_LT: Atnaujinti projektų portalus

en: Event:
lt_LT: Įvykis:

en: Select Event
lt_LT: Pasirinkite įvykį

en: Create Project
lt_LT: Sukurti projektą

en: Create Milestone
lt_LT: Sukurti svarbų įvykį

en: Create Tasklist
lt_LT: Sukurti užduočių sąrašą

en: Create Task
lt_LT: Sukurti užduotį

en: Create Sub Task
lt_LT: Sukurti poskyrį

en: Create Issue
lt_LT: Sukurti problemą

en: Select Project
lt_LT: Pasirinkti projektą

en: Refresh Projects
lt_LT: Atnaujinti projektus

en: create a new project
lt_LT: sukurti naują projektą

en: Milestone:
lt_LT: Etapas:

en: Select Milestone
lt_LT: Pasirinkite etapą

en: Refresh Milestones
lt_LT: Atnaujinti etapus

en: create a new milestone
lt_LT: sukurti naują etapą

en: Tasklist Flag:
lt_LT: Užduočių sąrašo žymė:

en: Tasklist:
lt_LT: Užduočių sąrašas:

en: Select Tasklist Flag
lt_LT: Pasirinkite užduočių sąrašo žymę

en: Select Tasklist
lt_LT: Pasirinkite užduočių sąrašą

en: create a new tasklist
lt_LT: sukurti naują užduočių sąrašą

en: Task:
lt_LT: Užduotis:

en: Select Task
lt_LT: Pasirinkite užduotį

en: create a new task
lt_LT: sukurti naują užduotį

en: Trigger workflows in Zoho Recruit.
lt_LT: Paleisti darbo eigas Zoho Recruit.

en: Send entries to approval list in Zoho Recruit
lt_LT: Siųsti įrašus patvirtinimo sąrašui Zoho Recruit

en: A record gets updated if the email already exists, else a new record will be created.
lt_LT: Įrašas atnaujinamas, jei el. paštas jau egzistuoja, kitaip sukuriamas naujas įrašas.

en: Add a note from bitform to pushed to Zoho Recruit.
lt_LT: Pridėti pastabą iš bitform, kuri bus perduota Zoho Recruit.

en: Set owner of current record
lt_LT: Nustatyti esamo įrašo savininką

en: Owner ID
lt_LT: Savininko ID

en: Enter Owner ID
lt_LT: Įveskite savininko ID

en: Select Note Type
lt_LT: Pasirinkite užrašo tipą

en: Note Types refreshed
lt_LT: Užrašo tipai atnaujinti

en: Note Types refresh failed Cause: %s. please try again
lt_LT: Nepavyko atnaujinti užrašo tipų. Priežastis: %s. Bandykite dar kartą

en: Note Types refresh failed. please try again
lt_LT: Nepavyko atnaujinti užrašo tipų. Bandykite dar kartą

en: RelatedLists refresh failed Cause: %s. please try again
lt_LT: Nepavyko atnaujinti susijusių sąrašų. Priežastis: %s. Bandykite dar kartą

en: Share Workbook
lt_LT: Bendrinti darbo knygą

en: Share workbook with users pushed to Zoho Sheet.
lt_LT: Darbo knyga bendrinama su vartotojais, išsiųsta į Zoho Sheet.

en: Workbooks refreshed
lt_LT: Darbo knygos atnaujintos

en: Workbooks refresh failed Cause: %s. please try again
lt_LT: Nepavyko atnaujinti darbo knygų. Priežastis: %s. Bandykite dar kartą

en: Workbooks refresh failed. please try again
lt_LT: Nepavyko atnaujinti darbo knygų. Bandykite dar kartą

en: Workbook:
lt_LT: Darbo knyga:

en: Select Workbook
lt_LT: Pasirinkite darbo knygą

en: Templates refresh failed. please try again
lt_LT: Nepavyko atnaujinti šablonų. Bandykite dar kartą

en: Template Details refreshed
lt_LT: Šablono detalės atnaujintos

en: Template Details refresh failed Cause: %s. please try again
lt_LT: Nepavyko atnaujinti šablono detalių. Priežastis: %s. Bandykite dar kartą

en: Template Details refresh failed. please try again
lt_LT: Nepavyko atnaujinti šablono detalių. Bandykite dar kartą

en: Templates:
lt_LT: Šablonai:

en: Refresh Sign Templates
lt_LT: Atnaujinti parašo šablonus

en: Recipients:
lt_LT: Gavėjai:

en: Refresh Template Details
lt_LT: Atnaujinti šablono detales

en: In Person Email (Optional)
lt_LT: Asmeninis el. paštas (pasirinktinai)

en: In Person Email
lt_LT: Asmeninis el. paštas

en: In Person Name
lt_LT: Asmeninis vardas

en: Recipient Email
lt_LT: Gavėjo el. paštas

en: Recipient Name
lt_LT: Gavėjo vardas

en: Language
lt_LT: Kalba

en: Role
lt_LT: Vaidmuo

en: Private Note
lt_LT: Privati pastaba

en: Leave a Note:
lt_LT: Palikite pastabą:

en: Create New Folder
lt_LT: Sukurti naują aplanką

en: Create a new folder in the selected folder
lt_LT: Sukurti naują aplanką pasirinkto aplanko viduje

en: Add attachments from BitForm to Zoho Workdrive folder.
lt_LT: Pridėti priedus iš BitForm į Zoho Workdrive aplanką.

en: Add field value to use as folder name
lt_LT: Pridėti laukelio reikšmę kaip aplanko pavadinimą

en: Add Random Number
lt_LT: Pridėti atsitiktinį skaičių

en: Share with users: (optional)
lt_LT: Bendrinti su vartotojais: (pasirinktinai)

en: Send Notification Mail
lt_LT: Siųsti pranešimo laišką

en: Teams refreshed
lt_LT: Komandos atnaujintos

en: Teams refresh failed Cause: %s. please try again
lt_LT: Komandų atnaujinimas nepavyko. Priežastis: %s. Prašome bandyti dar kartą

en: Teams refresh failed. please try again
lt_LT: Komandų atnaujinimas nepavyko. Prašome bandyti dar kartą

en: Folders refreshed
lt_LT: Aplankai atnaujinti

en: Folders refresh failed Cause: %s. please try again
lt_LT: Nepavyko atnaujinti aplankų. Priežastis: %s. prašome bandyti dar kartą

en: Folders refresh failed. please try again
lt_LT: Nepavyko atnaujinti aplankų. prašome bandyti dar kartą

en: Users refresh failed Cause: %s. please try again
lt_LT: Nepavyko atnaujinti vartotojų. Priežastis: %s. prašome bandyti dar kartą

en: Team:
lt_LT: Komanda:

en: Select Team
lt_LT: Pasirinkite komandą

en: Refresh WorkDrive Teams
lt_LT: Atnaujinti WorkDrive komandų sąrašą

en: Refresh WorkDrive Team Folders
lt_LT: Atnaujinti WorkDrive komandos aplankus

en: Announcement
lt_LT: Pranešimas

en: Get Year End Deal
lt_LT: Gauti metų pabaigos pasiūlymą

en: API key saved successfully
lt_LT: API raktas sėkmingai išsaugotas

en: Saving API key...
lt_LT: Išsaugoma API rakto informacija...

en: API Integration
lt_LT: API integracija

en: Learn more about Bit Form API
lt_LT: Sužinokite daugiau apie Bit Form API

en: Domain URL
lt_LT: Domeno URL

en: API Key
lt_LT: API raktas

en: Generate new API key
lt_LT: Sugeneruoti naują API raktą

en: Registration successfully done.
lt_LT: Registracija sėkmingai atlikta.

en: Activate Your Account
lt_LT: Aktyvinkite savo paskyrą

en: Your account has been activated successfully.&nbsp;You can now login.
lt_LT: Jūsų paskyra sėkmingai aktyvuota.&nbsp;Dabar galite prisijungti.

en: Your account is already activated!
lt_LT: Jūsų paskyra jau yra aktyvuota!

en: Sorry! Your URL Is Invalid!!
lt_LT: Atsiprašome! Jūsų URL yra neteisingas!!

en: This Requested account has been rejected successfully.
lt_LT: Ši prašoma paskyra sėkmingai atmesta.

en: Your account is pending for admin approval.
lt_LT: Jūsų paskyra laukia administratoriaus patvirtinimo.

en: Your account is pending for admin approval. Please wait for admin approval.
lt_LT: Jūsų paskyra laukia administratoriaus patvirtinimo. Prašome palaukti administratoriaus patvirtinimo.

en: New User Registration Request
lt_LT: Naujo vartotojo registracijos prašymas

en: Your account has been rejected.
lt_LT: Jūsų paskyra buvo atmesta.

en: <p>Your account has been rejected by admin.</p>
lt_LT: <p>Jūsų paskyrą atmetė administratorius.</p>

en: You have been successfully logged in.
lt_LT: Sėkmingai prisijungėte.

en: We have e-mailed your password reset link!
lt_LT: Mes išsiuntėme Jums slaptažodžio atstatymo nuorodą el. paštu!

en: Saved successfully.
lt_LT: Sėkmingai išsaugota.

en: Saving...
lt_LT: Išsaugoma...

en: Something went wrong, Try again.
lt_LT: Įvyko klaida, bandykite dar kartą.

en: WP Authentication
lt_LT: WP autentifikavimas

en: How to setup WP Authentication:
lt_LT: Kaip nustatyti WP autentifikavimą:

en: Enable
lt_LT: Įjungti

en: Note :
lt_LT: Pastaba :

en: When the login, forgot password or reset password any of these feature enabled in the form, the entries will not be saved in the WP database.
lt_LT: Kai prisijungimo, pamiršto slaptažodžio arba slaptažodžio atstatymo funkcija yra įjungta formoje, įrašai nebus išsaugoti WP duomenų bazėje.

en: Respect Large Device Order
lt_LT: Gerbkite didelių įrenginių tvarką

en: When this option is enabled tablet and mobile devices layout will auto genarate according to desktop device field order.
lt_LT: Įjungus šią parinktį, planšetinių ir mobiliųjų įrenginių išdėstymas bus automatiškai sukurtas pagal darbalaukio įrenginio laukų tvarką.

en: Get $10 Cashback
lt_LT: Gaukite 10 $ grąžinimą

en: Review us
lt_LT: Įvertinkite mus

en: What's New
lt_LT: Kas naujo

en: Get Christmas Deal!
lt_LT: Gaukite Kalėdinį pasiūlymą!

en: For more details,
lt_LT: Daugiau informacijos,

en: Click here
lt_LT: Spustelėkite čia

en: Accept and complete to share non-sensitive diagnostic data to help us improve your experience.
lt_LT: Sutikite ir užbaikite, kad bendrintumėte nesudėtingus diagnostinius duomenis, padedančius mums tobulinti jūsų patirtį.

en: What we collect?
lt_LT: Ką mes renkame?

en: Click here to see terms
lt_LT: Spustelėkite čia, kad matytumėte sąlygas

en: Skip
lt_LT: Praleisti

en: Accept And Continue
lt_LT: Sutikti ir tęsti

en: Changelog
lt_LT: Pakeitimų žurnalas

en: What's New?
lt_LT: Kas naujo?

en: Accept and continue to share usage data for improvements, or skip for using the plugin.
lt_LT: Sutikite ir tęskite, kad bendrintumėte naudojimo duomenis patobulinimams, arba praleiskite, kad naudotumėte papildinį.

en: Capture
lt_LT: Užfiksuoti

en: Basic
lt_LT: Pagrindinis

en: Multiple file upload
lt_LT: Kelių failų įkėlimas

en: Allow File Browse
lt_LT: Leisti naršyti failus

en: Drag n Drop
lt_LT: Vilkti ir mesti

en: Allow copy to Pasting of files
lt_LT: Leisti kopijuoti ir įklijuoti failus

en: Allow reorder files
lt_LT: Leisti keisti failų tvarką

en: Upload on select
lt_LT: Įkelti pasirinkus

en: Full page droppable
lt_LT: Visa puslapio sritis palaiko vilkimą

en: Labels Customization
lt_LT: Žymų pritaikymas

en: File size validation
lt_LT: Failo dydžio tikrinimas

en: File type validation
lt_LT: Failo tipo tikrinimas

en: Allowed File Mime Type:
lt_LT: Leidžiami failų Mime tipai:

en: Select File Type
lt_LT: Pasirinkite failo tipą

en: Image Preview
lt_LT: Vaizdo peržiūra

en: Video/Pdf Preview
lt_LT: Vaizdo / PDF peržiūra

en: Image Crop
lt_LT: Vaizdo apkarpymas

en: Image Resize
lt_LT: Vaizdo dydžio keitimas

en: Image Transform
lt_LT: Vaizdo transformavimas

en: Image validate size
lt_LT: Vaizdo dydžio patikra

en: Edit Options
lt_LT: Redagavimo parinktys

en: Panel Layout
lt_LT: Skydelio išdėstymas

en: Remove Button
lt_LT: Pašalinti mygtuką

en: Process Button
lt_LT: Apdorojimo mygtukas

en: Load Indicator
lt_LT: Įkėlimo indikatorius

en: Progress Indicator
lt_LT: Progreso indikatorius

en: Min File Size
lt_LT: Minimalus failo dydis

en: Max File Size
lt_LT: Maksimalus failo dydis

en: Max Total File Size
lt_LT: Maksimalus bendras failo dydis

en: Close
lt_LT: Uždaryti

en: Back to fields list
lt_LT: Grįžti į laukų sąrašą

en: Left
lt_LT: Kairė

en: Center
lt_LT: Centras

en: Right
lt_LT: Dešinė

en: Already have a submit button
lt_LT: Jau yra pateikimo mygtukas

en: Button Text
lt_LT: Mygtuko tekstas

en: Leading Icon
lt_LT: Pradinis piktograma

en: Trailing Icon
lt_LT: Pabaigos piktograma

en: Full Width
lt_LT: Pilnas plotis

en: Button Align
lt_LT: Mygtuko išlygiavimas

en: Text Align
lt_LT: Teksto išlygiavimas

en: Button Type
lt_LT: Mygtuko tipas

en: Icons
lt_LT: Piktogramos

en: Admin Label
lt_LT: Administratoriaus žyma

en: Edit Custom Error Message
lt_LT: Redaguoti individualią klaidos žinutę

en: Edit Decision Box Label
lt_LT: Redaguoti sprendimo laukelio žymą

en: Show Error Message
lt_LT: Rodyti klaidos žinutę

en: Custom Error Message
lt_LT: Pasirinktinis klaidos pranešimas

en: Disabled
lt_LT: Išjungta

en: Hidden
lt_LT: Paslėpta

en: Label
lt_LT: Žymė

en: Duplicate field name
lt_LT: Pasikartojantis lauko pavadinimas

en: Field name cannot be empty
lt_LT: Lauko pavadinimas negali būti tuščias

en: Name Attribute
lt_LT: Vardo atributas

en: Read-only
lt_LT: Tik skaitymui

en: Helper Text
lt_LT: Pagalbinis tekstas

en: Edit HTML Content
lt_LT: Redaguoti HTML turinį

en: Input Icons
lt_LT: Įvesties piktogramos

en: Maximum
lt_LT: Maksimalus

en: Disable if maximum selected:
lt_LT: Išjungti, jei pasirinktas maksimumas:

en: Minimum
lt_LT: Minimalus

en: Maximum:
lt_LT: Maksimumas:

en: Allow Other Option
lt_LT: Leisti kitą parinktį

en: Placeholder
lt_LT: Vietos žymeklis

en: Button Alignment:
lt_LT: Mygtuko išlygiavimas:

en: Required
lt_LT: Privalomas

en: Show Asterisk Symbol
lt_LT: Rodyti žvaigždutės simbolį

en: Subtitle
lt_LT: Antraštė

en: Search Placeholder
lt_LT: Paieškos vietos rezervavimo ženklas

en: Country Not Found Text
lt_LT: Šalies nerasta tekstas

en: Show Selected Flag Image
lt_LT: Rodyti pasirinktą vėliavos paveikslėlį

en: Selected Country Clearable
lt_LT: Pasirinkta šalis gali būti išvalyta

en: Search Clearable
lt_LT: Paiešką galima išvalyti

en: Option Flag Image
lt_LT: Pasirinkimo vėliavos paveikslėlis

en: Detect Country By IP
lt_LT: Nustatyti šalį pagal IP

en: Detect Country By Geo
lt_LT: Nustatyti šalį pagal geografinę vietą

en: Options
lt_LT: Parinktys

en: Default Amount Value
lt_LT: Numatytoji sumos reikšmė

en: Minimum amount:
lt_LT: Minimali suma:

en: Maximum amount:
lt_LT: Maksimali suma:

en: Input Format Options
lt_LT: Įvesties formato parinktys

en: Formatter:
lt_LT: Formatavimo įrankis:

en: None
lt_LT: Nėra

en: Browser
lt_LT: Naršyklė

en: Custom
lt_LT: Pasirinktinis

en: Currency Symbol:
lt_LT: Valiutos simbolis:

en: Round to Closest Integer:
lt_LT: Suapvalinti iki artimiausio sveiko skaičiaus:

en: Round to Closest Fraction Digits:
lt_LT: Suapvalinti iki artimiausio trupmeninio skaitmens:

en: Minimum Fraction Digit:
lt_LT: Minimalus trupmeninis skaitmuo:

en: Maximum Fraction Digit:
lt_LT: Maksimalus trupmeninis skaitmuo:

en: Decimal Separator:
lt_LT: Dešimtainis skyriklis:

en: Number Format:
lt_LT: Skaičiaus formatas:

en: Currency Position:
lt_LT: Valiutos padėtis:

en: Symbol Position:
lt_LT: Simbolio padėtis:

en: Left Number
lt_LT: Skaičius kairėje

en: Right Number
lt_LT: Skaičius dešinėje

en: Left Currency
lt_LT: Valiuta kairėje

en: Right Currency
lt_LT: Valiuta dešinėje

en: Value Format Options
lt_LT: Reikšmės formato parinktys

en: Currency Not Found Text
lt_LT: Tekstas, kai valiuta nerasta

en: Selected Currency Clearable
lt_LT: Pasirinkta valiuta gali būti išvalyta

en: Updating...
lt_LT: Atnaujinama...

en: Error occurred, Please try again.
lt_LT: Įvyko klaida, bandykite dar kartą.

en: Snippets
lt_LT: Fragmentai

en: Edit your decision box label by clicking on edit icon
lt_LT: Redaguokite sprendimo langelio etiketę spustelėdami redagavimo piktogramą

en: Checked Value
lt_LT: Pažymėta reikšmė

en: Unchecked Value
lt_LT: Nepažymėta reikšmė

en: Checked by Default
lt_LT: Numatytasis pasirinktas

en: Email field is mandatory for double opt-in.
lt_LT: El. pašto laukas yra privalomas dvigubam sutikimui.

en: Double Opt-In
lt_LT: Dvigubas sutikimas

en: How to setup Double Opt-In & Send Email Notification:
lt_LT: Kaip nustatyti dvigubą sutikimą ir siųsti el. laiško pranešimą:

en: Delete the unconfirmed entries from responses after days:
lt_LT: Ištrinti nepatvirtintus atsakymus po dienų skaičiaus:

en: Disable double opt-in confirmation for logged in users.
lt_LT: Išjungti dvigubo sutikimo patvirtinimą prisijungusiems vartotojams.

en: Configure default confirmation email template
lt_LT: Konfigūruoti numatytąjį patvirtinimo el. laiško šabloną

en: By disabling this option, you can configure the double opt-in confirmation email from Conditional Logics manually.
lt_LT: Išjungus šią parinktį, galite rankiniu būdu konfigūruoti dvigubo sutikimo patvirtinimo el. laišką pagal Sąlygines logikas.

en: Select Email Field
lt_LT: Pasirinkite el. pašto lauką

en: Customize Email template
lt_LT: Tinkinkite el. laiško šabloną

en: Edit verification messages
lt_LT: Redaguoti patvirtinimo žinutes

en: The webhook, email notification & integrations will trigger after the responder confirms their Opt-In.
lt_LT: Webhook, el. laiško pranešimas ir integracijos bus aktyvuotos po to, kai atsakantis patvirtins savo sutikimą.

en: Active Options
lt_LT: Aktyvios parinktys

en: Show Selected Option Image
lt_LT: Rodyti pasirinkto varianto paveikslėlį

en: Selected Option Clearable:
lt_LT: Pasirinktas variantas gali būti išvalytas:

en: Search Clearable:
lt_LT: Paieška gali būti išvalyta:

en: Option Icon/Image:
lt_LT: Varianto piktograma/paveikslėlis:

en: Allow Custom Option:
lt_LT: Leisti pasirinktinius variantus:

en: Allow Multiple Select:
lt_LT: Leisti kelių pasirinkimų žymėjimą:

en: Show Selected Option Chip:
lt_LT: Rodyti pasirinkto varianto žymelę:

en: Close On Select:
lt_LT: Uždaryti pasirinkus:

en: Validate as Entry Unique
lt_LT: Patikrinti, ar įrašas unikalus

en: Enabling this option will check from the entry database whether its value is duplicate.
lt_LT: Įjungus šią parinktį bus patikrinta duomenų bazėje, ar reikšmė nėra pasikartojanti.

en: Add Options List
lt_LT: Pridėti parinkčių sąrašą

en: Add More
lt_LT: Pridėti daugiau

en: Add Group
lt_LT: Pridėti grupę

en: Key:
lt_LT: Raktas:

en: No field found with this key.
lt_LT: Nerasta lauko su šiuo raktu.

en: The field you are trying to access does not exist or has been removed.
lt_LT: Laukas, prie kurio bandote prisijungti, neegzistuoja arba buvo pašalintas.

en: Please select a valid field to customize its settings.
lt_LT: Prašome pasirinkti galiojantį lauką, kad pritaikytumėte jo nustatymus.

en: Advanced Configuration
lt_LT: Išplėstinis konfigūravimas

en: Basic Configuration
lt_LT: Pagrindinis konfigūravimas

en: Single
lt_LT: Vienas

en: Range
lt_LT: Intervalas

en: Multiple
lt_LT: Keli

en: View Format
lt_LT: Peržiūros formatas

en: Show the user a readable date (as per altFormat), but return something totally different to the server. <a href="https://flatpickr.js.org/options/#:~:text=Description-,altFormat,-String" target="_blank">Learn more</>
lt_LT: Rodyti vartotojui skaitomą datą (pagal altFormat), bet serveriui grąžinti visiškai kitą reikšmę. <a href="https://flatpickr.js.org/options/#:~:text=Description-,altFormat,-String" target="_blank">Sužinokite daugiau</>

en: Value Format
lt_LT: Reikšmės formatas

en: A string of characters which are used to define how the date will be displayed in the input box. The supported characters are defined in the <a href="https://flatpickr.js.org/formatting/" target="_blank">documentation.</a>
lt_LT: Simbolių eilutė, naudojama apibrėžti, kaip data bus rodoma įvesties laukelyje. Palaikomi simboliai aprašyti <a href="https://flatpickr.js.org/formatting/" target="_blank">dokumentacijoje.</a>

en: Relative to Today (± Days)
lt_LT: Santykinai šiandienai (± dienos)

en: Days before today
lt_LT: Dienos prieš šiandieną

en: Days after today
lt_LT: Dienos po šiandienos

en: Allow Input
lt_LT: Leisti įvestį

en: Allows the user to enter a date directly into the input field. By default, direct entry is disabled.
lt_LT: Leidžia vartotojui tiesiogiai įvesti datą į įvesties laukelį. Pagal numatytuosius nustatymus tiesioginė įvestis yra išjungta.

en: Enable Time
lt_LT: Įjungti laiką

en: Enables time picker. By default, time picker is disabled. If you want to use time picker, you need to enable this.
lt_LT: Įjungia laiko pasirinkimo įrankį. Pagal numatytuosius nustatymus laiko pasirinkimas yra išjungtas. Jei norite naudoti laiko pasirinkimą, turite tai įjungti.

en: 24H Format
lt_LT: 24 valandų formatas

en: Enables 24-hour format for time. By default, 12-hour format is used. If you want to use 24-hour format, you need to enable this.
lt_LT: Įjungia 24 valandų laiko formatą. Pagal numatytuosius nustatymus naudojamas 12 valandų formatas. Jei norite naudoti 24 valandų formatą, turite tai įjungti.

en: Hide Calender
lt_LT: Slėpti kalendorių

en: Hides the calendar. By default, calendar is shown. If you want to hide the calendar, you need to enable this.
lt_LT: Slepia kalendorių. Pagal numatytuosius nustatymus kalendorius rodomas. Jei norite slėpti kalendorių, turite tai įjungti.

en: Only valid JS object will work. for more details please check<a target="_blank" href="https://flatpickr.js.org/options/" rel="noreferrer"> the documentation for available configuration options</a>
lt_LT: Veiks tik galiojantis JS objektas. Daugiau informacijos rasite <a target="_blank" href="https://flatpickr.js.org/options/" rel="noreferrer"> dokumentacijoje apie galimus konfigūracijos parametrus</a>

en: Current Date
lt_LT: Dabartinė data

en: Static
lt_LT: Statinis

en: Dynamic
lt_LT: Dinaminis

en: Upload Button Text:
lt_LT: Įkelimo mygtuko tekstas:

en: Button Icons
lt_LT: Mygtuko piktogramos

en: Allow Multiple:
lt_LT: Leisti kelių pasirinkimą:

en: File Select Status
lt_LT: Failo pasirinkimo būsena

en: Show Maximum Size
lt_LT: Rodyti maksimalų dydį

en: Allow Maximum Upload Size
lt_LT: Leisti maksimalų įkėlimo dydį

en: Total Maximum Size
lt_LT: Bendras maksimalus dydis

en: Show File List
lt_LT: Rodyti failų sąrašą

en: Show File Preview
lt_LT: Rodyti failo peržiūrą

en: Show File Size
lt_LT: Rodyti failo dydį

en: File Exist Message
lt_LT: Failo egzistavimo pranešimas

en: Allowed File Type:
lt_LT: Leidžiamas failo tipas:

en: Edit GDPR Concent label by clicking on edit icon
lt_LT: Redaguokite GDPR sutikimo etiketę paspausdami redagavimo piktogramą

en: Edit GDPR Concent Label
lt_LT: Redaguoti GDPR sutikimo etiketę

en: Visibility Mode
lt_LT: Matomumo režimas

en: Visible
lt_LT: Matomas

en: Invisible
lt_LT: Nematomas

en: Passive
lt_LT: Pasyvus

en: Theme
lt_LT: Tema

en: Dark
lt_LT: Tamsi

en: Light
lt_LT: Šviesi

en: Size
lt_LT: Dydis

en: Normal
lt_LT: Įprastas

en: Compact
lt_LT: Kompaktiškas

en: Default value
lt_LT: Numatytoji reikšmė

en: Suggestion
lt_LT: Pasiūlymas

en: Edit the HTML field content by clicking on edit icon
lt_LT: Redaguokite HTML lauko turinį spustelėdami redagavimo piktogramą

en: Add/Edit Options
lt_LT: Pridėti/Redaguoti parinktis

en: Allow Multiple
lt_LT: Leisti kelius pasirinkimus

en: Item Size
lt_LT: Elemento dydis

en: Specify item's minimum size (in pixels)
lt_LT: Nurodykite minimalų elemento dydį (pikseliais)

en: Check Position
lt_LT: Žymėjimo pozicija

en: Specify the check position.
lt_LT: Nurodykite žymėjimo poziciją.

en: Unique Entry
lt_LT: Unikalus įrašas

en: Hide Image Label
lt_LT: Slėpti paveikslėlio etiketes

en: Background Image
lt_LT: Fono paveikslėlis

en: Width
lt_LT: Plotis

en: Height
lt_LT: Aukštis

en: Image Alt Text
lt_LT: Paveikslėlio alternatyvus tekstas

en: Replace Previous Options
lt_LT: Pakeisti ankstesnes parinktis

en: Merge with Previous Options
lt_LT: Sujungti su ankstesnėmis parinktimis

en: Import & Edit
lt_LT: Importuoti ir redaguoti

en: Loading ACF fields...
lt_LT: Įkeliami ACF laukai...

en: Loading Posts...
lt_LT: Įkeliami įrašai...

en: Loading Terms...
lt_LT: Įkeliami terminai...

en: Use Post Taxonomy Fields
lt_LT: Naudoti įrašo taksonomijos laukus

en: Loading Users...
lt_LT: Įkeliami vartotojai...

en: Mollie Minimum Amount is
lt_LT: Mollie minimali suma yra

en: Mollie Dynamic Amount Field is not Selected
lt_LT: Mollie dinaminio sumos lauko nėra pasirinkta

en: Mollie Fixed Amount is not valid
lt_LT: Mollie fiksuota suma yra netinkama

en: Copied on clipboard.
lt_LT: Nukopijuota į mainų sritį.

en: Failed to Copy, Try Again.
lt_LT: Nepavyko nukopijuoti, bandykite dar kartą.

en: Redirect Page Url
lt_LT: Peradresavimo puslapio URL

en: Select Page
lt_LT: Pasirinkite puslapį

en: Pay Button Text
lt_LT: Apmokėjimo mygtuko tekstas

en: Payment Method
lt_LT: Mokėjimo būdas

en: Currency
lt_LT: Valiuta

en: Select Currency
lt_LT: Pasirinkite valiutą

en: Amount Type
lt_LT: Sumos tipas

en: Fixed
lt_LT: Fiksuota

en: Amount
lt_LT: Suma

en: Select Amount Field
lt_LT: Pasirinkite sumos lauką

en: Description
lt_LT: Aprašymas

en: Locale
lt_LT: Lokalas

en: Select Locale
lt_LT: Pasirinkite lokalą

en: Multisteps Settings
lt_LT: Daugiapakopiai nustatymai

en: Show Step Header
lt_LT: Rodyti žingsnio antraštę

en: Show Header Label
lt_LT: Rodyti antraštės etiketę

en: Show Header Subtitle
lt_LT: Rodyti antraštės paantraštę

en: Show Header Icon
lt_LT: Rodyti antraštės piktogramą

en: Icon Type:
lt_LT: Piktogramos tipas:

en: Show Progress Bar
lt_LT: Rodyti pažangos juostą

en: Show Percentage
lt_LT: Rodyti procentus

en: Show Buttons
lt_LT: Rodyti mygtukus

en: Button Position:
lt_LT: Mygtuko pozicija:

en: Validate on Step Change
lt_LT: Tikrinti keičiant žingsnį

en: Step Header Switchable
lt_LT: Perjungti žingsnio antraštę

en: Maintain Step History
lt_LT: Išsaugoti žingsnių istoriją

en: Save Step Progress
lt_LT: Išsaugoti žingsnio pažangą

en: PayPal Dynamic Amount Field is not Selected
lt_LT: PayPal dinaminio sumos laukas nėra pasirinktas

en: PayPal Fixed Amount is not valid
lt_LT: PayPal fiksuota suma yra neteisinga

en: PayPal Plan Id missing
lt_LT: Trūksta PayPal plano ID

en: Subscription:
lt_LT: Prenumerata:

en: Plan Id
lt_LT: Plano ID

en: Disable Card
lt_LT: Išjungti kortelę

en: Shipping Amount
lt_LT: Pristatymo suma

en: Shipping Cost
lt_LT: Pristatymo kaina

en: Select Shipping Amount Field
lt_LT: Pasirinkite pristatymo sumos lauką

en: Tax Amount Type
lt_LT: Mokesčio sumos tipas

en: Tax (%)
lt_LT: Mokestis (%)

en: Default Phone Number
lt_LT: Numatytasis telefono numeris

en: Input Format Option
lt_LT: Įvesties formato parinktis

en: Value Format Option
lt_LT: Vertės formato parinktis

en: Custom Validation (RegEx) Pattern
lt_LT: Pasirinktinis validacijos (RegEx) šablonas

en: Expression
lt_LT: Išraiška

en: Fields
lt_LT: Laukai

en: Flags:
lt_LT: Žymės:

en: Hide Country List
lt_LT: Slėpti šalių sąrašą

en: Options 2
lt_LT: Parinktys 2

en: Options Column
lt_LT: Parinkčių stulpelis

en: Specify the number of columns to display the options in. Leave blank to display the options as needed space.
lt_LT: Nurodykite stulpelių skaičių, kuriuose bus rodomos parinktys. Palikite tuščią, jei norite, kad parinktys būtų rodomos pagal reikalingą plotį.

en: Rating Position
lt_LT: Įvertinimo pozicija

en: Add/Edit Rating Options
lt_LT: Pridėti/Redaguoti įvertinimo parinktis

en: Show Rating Message On hover
lt_LT: Rodyti įvertinimo pranešimą užvedus pelę

en: Show Rating Message On Selected
lt_LT: Rodyti įvertinimo pranešimą pasirinkus

en: Razorpay Dyanmic Amount Field is not Selected
lt_LT: Razorpay dinaminio sumos laukas nepasirinktas

en: Razorpay Fixed Amount is not valid
lt_LT: Razorpay fiksuota suma nėra galiojanti

en: Razorpay Order ID Field is not Selected
lt_LT: Razorpay užsakymo ID laukas nėra pasirinktas

en: Razorpay Accounts
lt_LT: Razorpay paskyros

en: Account Name
lt_LT: Paskyros pavadinimas

en: Generate new ID
lt_LT: Generuoti naują ID

en: Select Order Id Field
lt_LT: Pasirinkite užsakymo ID lauką

en: Button Align:
lt_LT: Mygtuko lygiavimas:

en: Subtitle:
lt_LT: Antraštė:

en: Theme Color:
lt_LT: Temos spalva:

en: Background Color:
lt_LT: Fono spalva:

en: Confirm on Close:
lt_LT: Patvirtinti uždarant:

en: Name :
lt_LT: Vardas :

en: Email :
lt_LT: El. paštas :

en: Contact :
lt_LT: Kontaktas :

en: Key :
lt_LT: Raktas :

en: Value :
lt_LT: Reikšmė :

en: Default Row:
lt_LT: Numatytoji eilutė:

en: Minimum Row:
lt_LT: Minimali eilutė:

en: Maximum Row:
lt_LT: Maksimali eilutė:

en: Button View:
lt_LT: Mygtuko rodinys:

en: Name
lt_LT: Pavadinimas

en: Allow Other Option:
lt_LT: Leisti kitą parinktį:

en: Multiple Select:
lt_LT: Daugkartinis pasirinkimas:

en: Minimum:
lt_LT: Minimalus:

en: Set minimum number to be selected for dropdown option
lt_LT: Nustatykite minimalų pasirenkamų išskleidžiamojo meniu parinkčių skaičių

en: Set maximum number to be selected for dropdown option
lt_LT: Nustatykite maksimalų pasirenkamų išskleidžiamojo meniu parinkčių skaičių

en: Available On
lt_LT: Prieinama

en: Enter the shortcode in this Input.
lt_LT: Įveskite trumpąjį kodą šiame lauke.

en: Button Reverse
lt_LT: Mygtuko atvirkštinis

en: Clear
lt_LT: Išvalyti

en: Clear Button
lt_LT: Išvalymo mygtukas

en: Space Between
lt_LT: Tarpas tarp

en: Redo
lt_LT: Atkurti

en: Redo Button
lt_LT: Atkurimo mygtukas

en: Pen Color
lt_LT: Pieštuko spalva

en: Background Color
lt_LT: Fono spalva

en: Pen Width
lt_LT: Pieštuko storis

en: Image Type
lt_LT: Atvaizdo tipas

en: Signature Pad
lt_LT: Parašo planšetė

en: Undo
lt_LT: Anuliuoti

en: Undo Button
lt_LT: Anuliavimo mygtukas

en: Add/Edit Suggestions
lt_LT: Pridėti/Redaguoti pasiūlymus

en: Auto Complete
lt_LT: Automatinis užbaigimas

en: Max:
lt_LT: Maks:

en: Step:
lt_LT: Žingsnis:

en: Step Settings
lt_LT: Žingsnio nustatymai

en: Step Icon
lt_LT: Žingsnio piktograma

en: Step Label
lt_LT: Žingsnio etiketė

en: Step Subtitle
lt_LT: Žingsnio antraštė

en: Stripe Minimum Amount is
lt_LT: Stripe minimali suma yra

en: Stripe Dynamic Amount Field is not Selected
lt_LT: Stripe dinaminio sumos lauko nepasirinkta

en: Select a valid currency for the selected payment method types
lt_LT: Pasirinkite galiojančią valiutą pasirinktiems mokėjimo būdams

en: Stripe Dyanmic Amount Field is not Selected
lt_LT: Stripe dinaminio sumos laukas nepasirinktas

en: Stripe Fixed Amount is not valid
lt_LT: Stripe fiksuota suma netinkama

en: Payment Method Type
lt_LT: Mokėjimo būdo tipas

en: Mode :
lt_LT: Režimas :

en: Billing
lt_LT: Atsiskaitymas

en: Shipping
lt_LT: Pristatymas

en: Autocomplete :
lt_LT: Automatinis pildymas :

en: Automatic
lt_LT: Automatinis

en: Google Maps API Key
lt_LT: Google Maps API raktas

en: Allowed Countries :
lt_LT: Leidžiamos šalys :

en: Name Mode:
lt_LT: Vardo režimas:

en: Full
lt_LT: Pilnas

en: Split
lt_LT: Padalintas

en: Full Name:
lt_LT: Pilnas vardas:

en: First Name:
lt_LT: Vardas:

en: Last Name:
lt_LT: Pavardė:

en: Phone Number:
lt_LT: Telefono numeris:

en: Phone:
lt_LT: Telefonas:

en: Line 1:
lt_LT: Eilutė 1:

en: Line 2:
lt_LT: Eilutė 2:

en: City:
lt_LT: Miestas:

en: State:
lt_LT: Valstija:

en: Postal Code:
lt_LT: Pašto kodas:

en: Country:
lt_LT: Šalis:

en: Color Picker
lt_LT: Spalvų parinktuvas

en: Solid
lt_LT: Vienalytis

en: Gradient
lt_LT: Gradientas

en: Phone View
lt_LT: Telefono peržiūra

en: Tablet View
lt_LT: Planšetės peržiūra

en: Laptop View
lt_LT: Nešiojamojo kompiuterio peržiūra

en: Back
lt_LT: Atgal

en: Paypal Style
lt_LT: Paypal stilius

en: There is no paypal field in your form.
lt_LT: Jūsų formoje nėra paypal lauko.

en: There is more than one paypal field in your form. please select the style icon
lt_LT: Jūsų formoje yra daugiau nei vienas paypal laukas. prašome pasirinkti stiliaus piktogramą

en: in paypal field to customize the style.
lt_LT: paypal lauke, kad pritaikytumėte stilių.

en: Layout
lt_LT: Išdėstymas

en: Vertical
lt_LT: Vertikalus

en: Horizontal
lt_LT: Horizontalus

en: Standalone
lt_LT: Atskiras

en: Pay Button
lt_LT: Mokėjimo mygtukas

en: CARD
lt_LT: KORTELĖ

en: Color
lt_LT: Spalva

en: Gold
lt_LT: Auksas

en: Blue
lt_LT: Mėlyna

en: Silver
lt_LT: Sidabras

en: White
lt_LT: Balta

en: Black
lt_LT: Juoda

en: Shape
lt_LT: Forma

en: Rectangle
lt_LT: Stačiakampis

en: Pill
lt_LT: Tabletė

en: Paypal Button Text
lt_LT: PayPal mygtuko tekstas

en: Paypal
lt_LT: PayPal

en: Paypal Checkout
lt_LT: PayPal atsiskaitymas

en: Paypal Buy Now
lt_LT: PayPal Pirkti dabar

en: Pay with Paypal
lt_LT: Mokėti su PayPal

en: Background
lt_LT: Fonas

en: Color Fill
lt_LT: Spalvos užpildymas

en: Picture
lt_LT: Paveikslėlis

en: Picture Upload
lt_LT: Paveikslėlio įkėlimas

en: Browse...
lt_LT: Naršyti...

en: Image Link....
lt_LT: Paveikslėlio nuoroda....

en: Background Blend Mode
lt_LT: Fono maišymo režimas

en: Multiply
lt_LT: Daugyba

en: Screen
lt_LT: Ekranas

en: Overlay
lt_LT: Uždengimas

en: Darken
lt_LT: Papatinimas

en: Lighten
lt_LT: Šviesinimas

en: Color-dodge
lt_LT: Spalvų iššokimas

en: Saturation
lt_LT: Sodrumas

en: Luminosity
lt_LT: Šviesumas

en: Background Img Repeat
lt_LT: Fono paveikslėlio kartojimas

en: Repeat
lt_LT: Kartoti

en: Repeat-X
lt_LT: Kartoti X ašyje

en: Repeat-Y
lt_LT: Kartoti Y ašyje

en: Np Repeat
lt_LT: Nekartoti

en: Space
lt_LT: Tarpas

en: Round
lt_LT: Apvalinti

en: Background Img Position
lt_LT: Fono paveikslėlio padėtis

en: Background Img Size
lt_LT: Fono paveikslėlio dydis

en: BG Width
lt_LT: Fono plotis

en: BG Height
lt_LT: Fono aukštis

en: BG Height/Width
lt_LT: Fono aukštis/plotis

en: Background Filter
lt_LT: Fono filtras

en: Blur
lt_LT: Sulieti

en: Brightness
lt_LT: Ryškumas

en: Contrast
lt_LT: Kontrastas

en: Grayscale
lt_LT: Pilka spalva

en: Invert
lt_LT: Invertuoti

en: Opacity
lt_LT: Permatomumas

en: Sepia
lt_LT: Sepija

en: Saturate
lt_LT: Sodrumas

en: Border
lt_LT: Rėmelis

en: Border Color
lt_LT: Rėmelio spalva

en: Border Width
lt_LT: Rėmelio storis

en: Border Radius
lt_LT: Rėmelio kampų spindulys

en: Default
lt_LT: Numatytasis

en: On Mouse Over
lt_LT: Pelės užvedus

en: On Focus
lt_LT: Fokuse

en: Text Color
lt_LT: Teksto spalva

en: Placeholder Color
lt_LT: Vietos užimtumo spalva

en: Direction
lt_LT: Kryptis

en: Content Direction
lt_LT: Turinio kryptis

en: Left to Right
lt_LT: Iš kairės į dešinę

en: Right to Left
lt_LT: Iš dešinės į kairę

en: Font
lt_LT: Šriftas

en: Font Size
lt_LT: Šrifto dydis

en: Block Gap
lt_LT: Bloko tarpas

en: Row Gap
lt_LT: Eilutės tarpas

en: Column Gap
lt_LT: Stulpelio tarpas

en: Both Side Gap
lt_LT: Tarpas abiejose pusėse

en: Margin
lt_LT: Paraštė

en: Margin Top
lt_LT: Viršutinė paraštė

en: Margin Right
lt_LT: Dešinioji paraštė

en: Margin Bottom
lt_LT: Apatinė paraštė

en: Margin Left
lt_LT: Kairioji paraštė

en: All Side
lt_LT: Visos pusės

en: Padding
lt_LT: Įdėklas

en: Padding Top
lt_LT: Viršutinis įdėklas

en: Padding Right
lt_LT: Dešinysis įdėklas

en: Padding Bottom
lt_LT: Apatinis įdėklas

en: Padding Left
lt_LT: Kairysis įdėklas

en: Shadow
lt_LT: Šešėlis

en: Inside
lt_LT: Viduje

en: Outside
lt_LT: Išorėje

en: Shadow Color
lt_LT: Šešėlio spalva

en: Shadow Style
lt_LT: Šešėlio stilius

en: Pattern not matched
lt_LT: Šablonas nesutampa

en: Input mode
lt_LT: Įvedimo režimas

en: Input Mask
lt_LT: Įvedimo kaukė

en: RegEx Pattern
lt_LT: RegEx šablonas

en: Validations
lt_LT: Patikrinimai

en: At least one digit (0-9)
lt_LT: Bent viena skaitmeninė reikšmė (0-9)

en: At least one lowercase character (a-z)
lt_LT: Bent vienas mažoji raidė (a-z)

en: At least one uppercase character (A-Z)
lt_LT: Bent vienas didžioji raidė (A-Z)

en: At least one special character (~!@#$%^&*(){}[]<>+-_=/\|;:,.)
lt_LT: Bent vienas specialus simbolis (~!@#$%^&*(){}[]<>+-_=/\|;:,.)

en: Limit Password Length
lt_LT: Apriboti slaptažodžio ilgį

en: Validate as User Unique
lt_LT: Patvirtinti kaip unikalų vartotoją

en: Title
lt_LT: Pavadinimas

en: More Options
lt_LT: Daugiau parinkčių

en: Auto
lt_LT: Automatinis

en: Appearance
lt_LT: Išvaizda

en: <p style="margin:0">Successfully Submitted.</p>
lt_LT: <p style="margin:0">Sėkmingai pateikta.</p>

en: Are you sure to delete this message ?
lt_LT: Ar tikrai norite ištrinti šį pranešimą?

en: Add More Alternative Success Message
lt_LT: Pridėti daugiau alternatyvių sėkmės pranešimų

en: Add
lt_LT: Pridėti

en: Message Styles
lt_LT: Pranešimų stiliai

en: Message Type
lt_LT: Pranešimo tipas

en: Close Icon Color
lt_LT: Uždarymo piktogramos spalva

en: Confirmations
lt_LT: Patvirtinimai

en: How to set up Confirmation messages or Redirect page:
lt_LT: Kaip nustatyti patvirtinimo pranešimus arba peradresavimo puslapį:

en: Success/Error Messages
lt_LT: Sėkmės/Klaidų pranešimai

en: Redirect Page
lt_LT: Peradresavimo puslapis

en: Be sure to configure conditional logic for displaying Success/Error messages and Redirect Page. If no conditional logic is set, the default confirmation will be displayed.
lt_LT: Būtinai sukonfigūruokite sąlyginius loginius nustatymus Sėkmės/Klaidų pranešimų ir Peradresavimo puslapio rodymui. Jei nėra nustatyta sąlyginė logika, bus rodomas numatytasis patvirtinimas.

en: Conversational Form Settings
lt_LT: Pokalbių formos nustatymai

en: Note: In the Conversational Form feature, certain fields such as Captcha, Payments, HTML, etc are currently not supported.
lt_LT: Pastaba: Pokalbių formos funkcijoje šiuo metu nepalaikomi tam tikri laukai, tokie kaip Captcha, mokėjimai, HTML ir kt.

en: How to setup Conversational form:
lt_LT: Kaip nustatyti pokalbių formą:

en: Theme settings
lt_LT: Temos nustatymai

en: Conversational Steps settings
lt_LT: Pokalbių žingsnių nustatymai

en: Navigation
lt_LT: Navigacija

en: Add New Post Type
lt_LT: Pridėti naują įrašo tipą

en: Edit Post Types
lt_LT: Redaguoti įrašo tipus

en: CPT added successfully, refresh your window
lt_LT: CPT sėkmingai pridėtas, atnaujinkite langą

en: Learn more about CPT Integration
lt_LT: Sužinokite daugiau apie CPT integraciją

en: Post Type Slug *
lt_LT: Įrašo tipo slapyvardis *

en: Singular Label *
lt_LT: Vienaskaitos žymė *

en: Menu Name *
lt_LT: Meniu pavadinimas *

en: Menu Icon
lt_LT: Meniu piktograma

en: Public
lt_LT: Viešas

en: This type should be shown in the admin UI and is publicly queryable
lt_LT: Šis tipas turėtų būti rodomas administravimo sąsajoje ir būti viešai užklausiamas

en: Publicly Queryable
lt_LT: Viešai užklausiamas

en: Queries can be performed on the front end
lt_LT: Užklausos gali būti atliekamos priešinėje pusėje

en: Show in REST API
lt_LT: Rodyti REST API

en: To show this post type in the WP REST API
lt_LT: Norint rodyti šį įrašo tipą WP REST API

en: Show in Menu
lt_LT: Rodyti meniu

en: Show the post type in the admin menu
lt_LT: Rodyti įrašo tipą administravimo meniu

en: Show UI
lt_LT: Rodyti sąsają

en: Generate UI for managing this post type
lt_LT: Generuoti sąsają šio įrašo tipo valdymui

en: Add Post Type
lt_LT: Pridėti įrašo tipą

en: Delete successfully, refresh your window
lt_LT: Sėkmingai ištrinta, atnaujinkite langą

en: Delete Post Type
lt_LT: Ištrinti įrašo tipą

en: Confirmation
lt_LT: Patvirtinimas

en: Are you sure to delete post type?
lt_LT: Ar tikrai norite ištrinti įrašo tipą?

en: cpt type update successfully, refresh your window
lt_LT: cpt tipo atnaujinimas sėkmingas, atnaujinkite savo langą

en: Select Type *
lt_LT: Pasirinkite tipą *

en: Menu Icon *
lt_LT: Meniu piktograma *

en: public
lt_LT: viešas

en: Posts of this type should be shown in the admin UI and is publicly queryable
lt_LT: Šio tipo įrašai turėtų būti rodomi administravimo sąsajoje ir būti viešai užklausomi

en: Queries can be performed on the front end as part of parse_request()
lt_LT: Užklausos gali būti atliekamos priekyje kaip parse_request() dalis

en: To show this post type data in the WP REST API
lt_LT: Norint rodyti šio įrašo tipo duomenis WP REST API

en: This show the post type in the admin menu and where to show that menu
lt_LT: Tai rodo įrašo tipą administravimo meniu ir kur rodyti tą meniu

en: Generate a default UI for managing this post type
lt_LT: Sugeneruoti numatytąją vartotojo sąsają šio įrašo tipo valdymui

en: Update Post Type
lt_LT: Atnaujinti įrašo tipą

en: Update Template
lt_LT: Atnaujinti šabloną

en: Template Name:
lt_LT: Šablono pavadinimas:

en: Browse Template
lt_LT: Naršyti šablonus

en: Email Templates Coming soon
lt_LT: El. pašto šablonai netrukus

en: Save Template
lt_LT: Išsaugoti šabloną

en: Payment
lt_LT: Mokėjimas

en: Timeline
lt_LT: Laiko juosta

en: PDF Downloads
lt_LT: PDF atsisiuntimai

en: Google Ads Information
lt_LT: „Google Ads“ informacija

en: No PDF templates available
lt_LT: PDF šablonų nėra

en: Related Info
lt_LT: Susijusi informacija

en: Note Deleted Successfully
lt_LT: Pastaba sėkmingai ištrinta

en: updated on:
lt_LT: atnaujinta:

en: created at:
lt_LT: sukurta:

en: create new note
lt_LT: sukurti naują pastabą

en: Are you sure to delete this note
lt_LT: Ar tikrai norite ištrinti šią pastabą

en: No Payment Info Found!
lt_LT: Mokėjimo informacija nerasta!

en: No field data change
lt_LT: Lauko duomenys nepasikeitė

en: Form Submitted
lt_LT: Forma pateikta

en: Show Integration Logs
lt_LT: Rodyti integracijos žurnalus

en: Hide Integration Logs
lt_LT: Slėpti integracijos žurnalus

en: Note
lt_LT: Pastaba

en: Added
lt_LT: Pridėta

en: Updated
lt_LT: Atnaujinta

en: Deleted
lt_LT: Ištrinta

en: Read More
lt_LT: Skaityti daugiau

en: Show Less
lt_LT: Rodyti mažiau

en: Note no change
lt_LT: Pastaba nepasikeitė

en: Note Updated Successfully
lt_LT: Pastaba sėkmingai atnaujinta

en: Note Added Successfully
lt_LT: Pastaba sėkmingai pridėta

en: Edit Note
lt_LT: Redaguoti užrašą

en: Create New Note
lt_LT: Sukurti naują užrašą

en: Cancel
lt_LT: Atšaukti

en: Transaction ID
lt_LT: Sandorio ID

en: Total Paid
lt_LT: Iš viso sumokėta

en: no data found
lt_LT: duomenų nerasta

en: Subscription
lt_LT: Prenumerata

en: Order
lt_LT: Užsakymas

en: Plan ID
lt_LT: Plano ID

en: Next Billing Time
lt_LT: Kitas apmokestinimo laikas

en: Email
lt_LT: El. paštas

en: no response found
lt_LT: atsakymas nerastas

en: How many rows to export
lt_LT: Kiek eilučių eksportuoti

en: Enter row number
lt_LT: Įveskite eilutės numerį

en: Select filter
lt_LT: Pasirinkite filtrą

en: Sort Order
lt_LT: Rikiavimo tvarka

en: Sort by
lt_LT: Rūšiuoti pagal

en: Export File Format
lt_LT: Eksporto failo formatas

en: Export
lt_LT: Eksportuoti

en: Export Form Data
lt_LT: Eksportuoti formos duomenis

en: Preview Data
lt_LT: Peržiūrėti duomenis

en: Move
lt_LT: Perkelti

en: Settings
lt_LT: Nustatymai

en: Clone
lt_LT: Klonuoti

en: Add Field
lt_LT: Pridėti lauką

en: Remove
lt_LT: Pašalinti

en: Mollie API key is missing
lt_LT: Trūksta Mollie API rakto

en: Mollie Redirect Url is not Selected
lt_LT: Nepasirinktas Mollie peradresavimo URL

en: PayPal Client ID is missing
lt_LT: Trūksta PayPal kliento ID

en: Razorpay Client ID is missing
lt_LT: Trūksta Razorpay kliento ID

en: Drag and drop fields here
lt_LT: Vilkti ir mesti laukus čia

en: Stripe publishable key is missing
lt_LT: Trūksta Stripe skelbiamo rakto

en: History Empty
lt_LT: Istorija tuščia

en: Please select property you want to import with form
lt_LT: Prašome pasirinkti savybę, kurią norite importuoti su forma

en: Preview Form
lt_LT: Peržiūrėti formą

en: Preview
lt_LT: Peržiūra

en: Custom CSS/JS
lt_LT: Individualizuotas CSS/JS

en: How to add Custom CSS/JS:
lt_LT: Kaip pridėti individualų CSS/JS:

en: You can write your custom CSS/JS her. This CSS/JS will be applied in this form only.
lt_LT: Čia galite rašyti savo individualų CSS/JS. Šis CSS/JS bus taikomas tik šiai formai.

en: In order to repopulate form fields, it is necessary to store the submitted data in the database. Please make sure to turn off the "disable storing form submission data" option in the form settings.
lt_LT: Norint iš naujo užpildyti formos laukus, būtina saugoti pateiktus duomenis duomenų bazėje. Įsitikinkite, kad formos nustatymuose išjungta parinktis „išjungti formos pateikimo duomenų saugojimą“.

en: Form Abandonment
lt_LT: Formos apleidimas

en: How to setup Form Abandonment & save partial form progress:
lt_LT: Kaip nustatyti formos apleidimą ir išsaugoti dalinį formos pildymo progresą:

en: Show warning message below the form description
lt_LT: Rodyti įspėjimo pranešimą po formos aprašu

en: Places an admin-defined message below the form description, making your users aware that their field values are being saved before submission.
lt_LT: Prideda administratoriaus apibrėžtą pranešimą po formos aprašu, informuodamas vartotojus, kad jų laukų reikšmės yra saugomos prieš pateikiant formą.

en: Save draft only for logged in users
lt_LT: Išsaugoti juodraštį tik prisijungusiems vartotojams

en: Repopulate form fields with previous partial entry
lt_LT: Užpildyti formos laukus ankstesniu daliniu įrašu

en: If the user is logged in, the form will be repopulated with the previous partial entry from the database.
                        Otherwise, from the local storage of the browser.
lt_LT: Jei vartotojas prisijungęs, forma bus užpildyta ankstesniu daliniu įrašu iš duomenų bazės. Priešingu atveju – iš naršyklės vietinės atminties.

en: Save draft when user leaves the form page
lt_LT: Išsaugoti juodraštį, kai vartotojas palieka formos puslapį

en: If turned off, the form will save draft when clicks on the save button or using conditional logic.
lt_LT: Jei išjungta, forma juodraštį išsaugos tik paspaudus išsaugojimo mygtuką arba naudojant sąlygines logikas.

en: Allow empty form as Save draft
lt_LT: Leisti tuščią formą kaip juodraštį

en: If turned on, the empty form save as draft when leave page.
lt_LT: Jei įjungta, tuščia forma bus išsaugota kaip juodraštis palikus puslapį.

en: When to save:
lt_LT: Kada išsaugoti:

en: Always save abandoned form entries
lt_LT: Visada išsaugoti apleistas formos įrašas

en: Save only if email address or phone number is provided
lt_LT: Išsaugoti tik jei pateiktas el. pašto adresas arba telefono numeris

en: Landing Page
lt_LT: Nusileidimo puslapis

en: How to setup Landinge Page
lt_LT: Kaip nustatyti nusileidimo puslapį

en: Custom URL
lt_LT: Pasirinktinis URL

en: Please try to avoid any duplicate custom url, as it will conflict between the page and Bit Form.
lt_LT: Prašome vengti dubliuojamo pasirinktinio URL, nes tai sukels konfliktą tarp puslapio ir Bit formos.

en: Page Title
lt_LT: Puslapio pavadinimas

en: Share via Direct URL
lt_LT: Dalintis tiesioginiu URL

en: Share via Direct URL (Conversational Form)
lt_LT: Dalintis tiesioginiu URL (pokalbių forma)

en: Embed via HTML Code
lt_LT: Įterpti per HTML kodą

en: Embed via HTML Code (Conversational Form)
lt_LT: Įterpti per HTML kodą (pokalbių forma)

en: Customer ID key cann't be empty
lt_LT: Kliento ID raktas negali būti tuščias

en: save Successfully
lt_LT: Įrašyta sėkmingai

en: save failed Cause:
lt_LT: Įrašymo klaida, priežastis:

en: save failed. please try again
lt_LT: Įrašymas nepavyko. Bandykite dar kartą

en: Learn more about Google Ads configuration
lt_LT: Sužinokite daugiau apie Google Ads konfigūraciją

en: Client ID
lt_LT: Kliento ID

en: Client Secret
lt_LT: Kliento slaptasis raktas

en: To get Client ID and SECRET , Please Visit Google API Console
lt_LT: Norėdami gauti Kliento ID ir Slaptąjį raktą, apsilankykite Google API konsolėje

en: Customer Id (non manager account)
lt_LT: Kliento ID (ne vadybininko paskyra)

en: To get Customer ID , Please Visit
lt_LT: Norėdami gauti Kliento ID, apsilankykite

en: Google Ads Manager Account
lt_LT: Google Ads vadybininko paskyra

en: Saving Generel Settings...
lt_LT: Įrašomi bendrieji nustatymai...

en: Global Settings
lt_LT: Globalios nustatymai

en: Validation Error/Invalid Message.
lt_LT: Patvirtinimo klaida / netinkama žinutė.

en: Generate Token after page load to prevent conflict with cache plugins.
lt_LT: Generuoti žetoną po puslapio įkėlimo, kad būtų išvengta konflikto su talpyklos papildiniais.

en: Other Settings
lt_LT: Kiti nustatymai

en: Delete all data table when delete plugin.
lt_LT: Ištrinti visą duomenų lentelę ištrinant papildinį.

en: Usage Reporting Opt In.
lt_LT: Sutikimas dėl naudojimo ataskaitų teikimo.

en: Edit Global Message (Type:
lt_LT: Redaguoti globalią žinutę (tipas:

en: Messages saved successfully.
lt_LT: Žinutės sėkmingai išsaugotos.

en: Note: This global message will be applied to all forms and fields unless a custom error message is set for an individual field. Also you can use the
lt_LT: Pastaba: ši globali žinutė bus taikoma visoms formoms ir laukams, nebent atskiram laukui nustatyta individuali klaidos žinutė. Taip pat galite naudoti

en: Shortcode patterns (Ex:
lt_LT: Trumpųjų kodų šablonus (pvz.:

en: to dynamically replace field-specific labels/values.
lt_LT: dinamiškai pakeisti laukų specifinius pavadinimus / reikšmes.

en: Required Field
lt_LT: Privalomas laukas

en: Invalid Email
lt_LT: Neteisingas el. paštas

en: Invalid URL
lt_LT: Neteisingas URL

en: Invalid Number
lt_LT: Neteisingas numeris

en: Invalid Phone Number
lt_LT: Neteisingas telefono numeris

en: Minimum Value
lt_LT: Minimalioji reikšmė

en: Maximum Value
lt_LT: Maksimali reikšmė

en: Input mask
lt_LT: Įvesties kaukė

en: Regex Pattern
lt_LT: Reguliarios išraiškos šablonas

en: Minimum Option Count
lt_LT: Minimalus parinkčių skaičius

en: Maximum Option Count
lt_LT: Maksimalus parinkčių skaičius

en: Minimum File Count
lt_LT: Minimalus failų skaičius

en: Maximum File Count
lt_LT: Maksimalus failų skaičius

en: Maximum File Size
lt_LT: Maksimalus failo dydis

en: Other Option Required
lt_LT: Reikalinga kita parinktis

en: Unique Entry Value
lt_LT: Unikali įrašo reikšmė

en: Unique User
lt_LT: Unikalus vartotojas

en: App delete successfully.
lt_LT: Programa sėkmingai ištrinta.

en: App deletion failed Cause
lt_LT: Programos ištrynimo klaidos priežastis

en: App deletion failed. please try again
lt_LT: Programos ištrynimas nepavyko. Bandykite dar kartą

en: Are you sure to delete this App configuration?
lt_LT: Ar tikrai norite ištrinti šią programos konfigūraciją?

en: How to setup Integrations:
lt_LT: Kaip nustatyti integracijas:

en: Connected/Authorized Platforms
lt_LT: Prijungtos/Įgaliotos platformos

en: Search Available Integrations...
lt_LT: Ieškoti galimų integracijų...

en: Available Integrations
lt_LT: Galimos integracijos

en: Submit button cannot be removed
lt_LT: Siuntimo mygtukas negali būti pašalintas

en: Integration deletion failed Cause
lt_LT: Integracijos ištrynimo klaidos priežastis

en: Integration deletion failed. please try again
lt_LT: Integracijos ištrynimas nepavyko. Bandykite dar kartą

en: Are you sure to delete this integration?
lt_LT: Ar tikrai norite ištrinti šią integraciją?

en: Are you sure to clone this integration?
lt_LT: Ar tikrai norite klonuoti šią integraciją?

en: Integration clone failed Cause
lt_LT: Integracijos klonavimo klaidos priežastis

en: Integration clone failed.
lt_LT: Integracijos klonavimas nepavyko.

en: Integrate your form with your favorite apps and services.
lt_LT: Integruokite savo formą su mėgstamomis programėlėmis ir paslaugomis.

en: Date Time (Advanced)
lt_LT: Datos laikas (išplėstinė)

en: Advanced Date Time
lt_LT: Išplėstinis datos laikas

en: Please Select a Date
lt_LT: Pasirinkite datą

en: Spacer
lt_LT: Tarpas

en: First Name
lt_LT: Vardas

en: Last Name
lt_LT: Pavardė

en: Text
lt_LT: Tekstas

en: Placeholder...
lt_LT: Pavyzdys...

en: Multiline Text
lt_LT: Daugiau eilučių tekstas

en: Multi-Line Text
lt_LT: Daugiaeilutis tekstas

en: Number
lt_LT: Skaičius

en: e.g. 123
lt_LT: pvz. 123

en: Select
lt_LT: Pasirinkti

en: Radio Button
lt_LT: Radijo mygtukas

en: Radio
lt_LT: Radijas

en: Option 1
lt_LT: Parinktis 1

en: Option 2
lt_LT: Parinktis 2

en: Option 3
lt_LT: Parinktis 3

en: Checkbox
lt_LT: Žymimasis langelis

en: Check Boxs
lt_LT: Žymimieji langeliai

en: Dropdown
lt_LT: Išskleidžiamasis sąrašas

en: File Upload
lt_LT: Failo įkėlimas

en: Advance File Upload
lt_LT: Išplėstinis failo įkėlimas

en: Advanced File Upload
lt_LT: Išplėstinis failo įkėlimas

en: Country
lt_LT: Šalis

en: Enter Amount..
lt_LT: Įveskite sumą..

en: Phone Number
lt_LT: Telefono numeris

en: Enter Phone Number
lt_LT: Įveskite telefono numerį

en: Username
lt_LT: Vartotojo vardas

en: e.g. John Doe
lt_LT: pvz., John Doe

en: Password
lt_LT: Slaptažodis

en: Password Field
lt_LT: Slaptažodžio laukas

en: Slider
lt_LT: Slankiklis

en: Date
lt_LT: Data

en: Pick A Date
lt_LT: Pasirinkite datą

en: Time
lt_LT: Laikas

en: Date-Time
lt_LT: Data ir laikas

en: Select Date-Time
lt_LT: Pasirinkite datą ir laiką

en: Week
lt_LT: Savaitė

en: Select Week
lt_LT: Pasirinkite savaitę

en: Month
lt_LT: Mėnuo

en: Month Input
lt_LT: Mėnesio įvestis

en: GDPR Agreement
lt_LT: BDAR sutartis

en: I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry. Learn more in
lt_LT: Sutinku, kad ši svetainė saugotų mano pateiktą informaciją, kad galėtų atsakyti į mano užklausą. Sužinokite daugiau

en: Our Privacy Policy.
lt_LT: Mūsų privatumo politikoje.

en: Decision Box
lt_LT: Sprendimo langas

en: Repeater
lt_LT: Kartotuvas

en: Signature
lt_LT: Parašas

en: Rating
lt_LT: Įvertinimas

en: Terrible
lt_LT: Labai blogai

en: Bad
lt_LT: Blogai

en: Satisfied
lt_LT: Patenkintas

en: Good
lt_LT: Gerai

en: Excellent
lt_LT: Puiku

en: Image Select
lt_LT: Vaizdo pasirinkimas

en: Option 4
lt_LT: Parinktis 4

en: Hidden Field
lt_LT: Paslėptas laukas

en: Set Default Value
lt_LT: Nustatyti numatytąją reikšmę

en: Pay with Stripe
lt_LT: Mokėti su Stripe

en: Pay now
lt_LT: Mokėti dabar

en: Pay with Mollie
lt_LT: Mokėti su Mollie

en: Shortcode
lt_LT: Trumpasis kodas

en: Button
lt_LT: Mygtukas

en: Draft Button
lt_LT: Juodraščio mygtukas

en: Save Draft
lt_LT: Išsaugoti juodraštį

en: Next Step
lt_LT: Kitas žingsnis

en: Previous Step
lt_LT: Ankstesnis žingsnis

en: Previous
lt_LT: Ankstesnis

en: Section
lt_LT: Skiltis

en: Image
lt_LT: Vaizdas

en: Divider
lt_LT: Skirtukas

en: Migration Issue Detected
lt_LT: Nustatyta migracijos problema

en: There may have been a problem during auto-migrating your Bit Forms from V1 to V2.
lt_LT: Gali būti, kad automatinės Bit Formų migracijos iš V1 į V2 metu kilo problema.

en: Please contact support for assistance at
lt_LT: Prašome susisiekti su palaikymo tarnyba pagalbos adresu

en: Migrating to V2
lt_LT: Migracija į V2

en: Please wait while we migrate your data to V2
lt_LT: Prašome palaukti, kol jūsų duomenys bus perkeliami į V2

en: This may take a few minutes...
lt_LT: Tai gali užtrukti kelias minutes...

en: Meanwhile do not close this window.
lt_LT: Tuo tarpu neuždarykite šio lango.

en: Mollie Settings
lt_LT: Mollie nustatymai

en: API key:
lt_LT: API raktas:

en: To get API key, Please Visit
lt_LT: Norėdami gauti API raktą, apsilankykite

en: Mollie Developer Dashboard
lt_LT: Mollie kūrėjų skydelyje

en: Step-
lt_LT: Žingsnis-

en: Clone Step
lt_LT: Klonuoti žingsnį

en: Delete Step
lt_LT: Ištrinti žingsnį

en: Add New Step
lt_LT: Pridėti naują žingsnį

en: Add Steps
lt_LT: Pridėti žingsnius

en: Multi step settings
lt_LT: Daugiapakopiai nustatymai

en: All fields are required
lt_LT: Visi laukai yra privalomi

en: Saving Payment Setting...
lt_LT: Įrašoma mokėjimo nustatymai...

en: Choose a unique name to identify this integration within your app.
lt_LT: Pasirinkite unikalų pavadinimą, kad atpažintumėte šią integraciją programėlėje.

en: Login to you Mollie account (or create on if you haven't already).
lt_LT: Prisijunkite prie savo Mollie paskyros (arba sukurkite, jei dar neturite).

en: Go to your Mollie Dashboard
lt_LT: Eikite į savo Mollie valdymo skydelį

en: and find the API section.
lt_LT: ir raskite API skyrių.

en: Generate a new API key or use an existing one (you can use test API key for testing purposes). This key is required for authenticating API requests.
lt_LT: Generuokite naują API raktą arba naudokite esamą (testavimo tikslais galite naudoti testinį API raktą). Šis raktas reikalingas API užklausų autentifikavimui.

en: Copy the API key and paste it in the Bit Form
lt_LT: Kopijuokite API raktą ir įklijuokite jį į Bit formos

en: field above.
lt_LT: laukelį aukščiau.

en: Then click on the
lt_LT: Tada spustelėkite

en: button to save the settings.
lt_LT: mygtuką, kad išsaugotumėte nustatymus.

en: Please go to your form now and add a Mollie payment field.
lt_LT: Dabar eikite į savo formą ir pridėkite Mollie mokėjimo laukelį.

en: Bit form Mollie Payment Gateway documentation
lt_LT: Bit formos Mollie mokėjimo šliuzo dokumentacija

en: Login to you PayPal account (or create on if you haven't already).
lt_LT: Prisijunkite prie savo PayPal paskyros (arba sukurkite, jei dar neturite).

en: Go to your PayPal Dashboard
lt_LT: Eikite į savo PayPal valdymo skydelį

en: Select Transaction Mode (Live or Sandbox).
lt_LT: Pasirinkite transakcijos režimą (Gyvas arba Sandbox).

en: Copy the
lt_LT: Kopijuokite

en: from PayPal Dashboard and paste it in the Bit Form
lt_LT: iš PayPal valdymo skydelio ir įklijuokite jį į Bit formos

en: field above (you can use Sandbox or Live mode).
lt_LT: laukelį aukščiau (galite naudoti Sandbox arba Gyvą režimą).

en: Please go to your form now and add a PayPal payment field.
lt_LT: Dabar eikite į savo formą ir pridėkite PayPal mokėjimo laukelį.

en: Bit form PayPal Payment Gateway documentation
lt_LT: Bit formos PayPal mokėjimo šliuzo dokumentacija

en: PayPal Integrations Video
lt_LT: PayPal integracijos vaizdo įrašas

en: Login to you Stripe account (or create on if you haven't already).
lt_LT: Prisijunkite prie savo Stripe paskyros (arba sukurkite, jei dar neturite).

en: Go to your Stripe Dashboard
lt_LT: Eikite į savo Stripe valdymo skydelį

en: and find the API Key section.
lt_LT: ir raskite API rakto skyrių.

en: from Stripe API Dashboard and paste it in the Bit Form
lt_LT: iš Stripe API valdymo skydelio ir įklijuokite jį į Bit formą

en: field above (you can use test API key for testing purposes).
lt_LT: aukščiau esančiame lauke (testavimo tikslais galite naudoti testinį API raktą).

en: Please go to your form now and add a Stripe payment field.
lt_LT: Dabar eikite į savo formą ir pridėkite Stripe mokėjimo lauką.

en: Bit form Stripe Payment Gateway documentation
lt_LT: Bit formos Stripe mokėjimo vartų dokumentacija

en: Stripe Integrations Video
lt_LT: Stripe integracijų vaizdo įrašas

en: Login to you Razorpay account (or create on if you haven't already).
lt_LT: Prisijunkite prie savo Razorpay paskyros (arba susikurkite, jei dar neturite).

en: Go to your Razorpay Dashboard
lt_LT: Eikite į savo Razorpay valdymo skydelį

en: from Razorpay API Dashboard and paste it in the Bit Form
lt_LT: iš Razorpay API valdymo skydelio ir įklijuokite jį į Bit formą

en: Please go to your form now and add a Razorpay payment field.
lt_LT: Dabar eikite į savo formą ir pridėkite Razorpay mokėjimo lauką.

en: Bit form Razorpay Payment Gateway documentation
lt_LT: Bit formos Razorpay mokėjimo vartų dokumentacija

en: Razorpay Integrations Video
lt_LT: Razorpay integracijų vaizdo įrašas

en: Available Payment Gateways
lt_LT: Prieinami mokėjimo vartai

en: Please click on the available payment gateway option for configuration.
lt_LT: Konfigūracijai spustelėkite prieinamą mokėjimo vartų parinktį.

en: Available on
lt_LT: Prieinama

en: Connected Accounts
lt_LT: Prijungtos paskyros

en: Currently, no payment gateway has been connected.
lt_LT: Šiuo metu nėra prijungtų mokėjimo vartų.

en: PayPal Settings
lt_LT: PayPal nustatymai

en: Transaction Mode:
lt_LT: Sandorio režimas:

en: Client ID:
lt_LT: Kliento ID:

en: Client Secret:
lt_LT: Kliento slaptažodis:

en: To get Client ID & Secret, Please Visit
lt_LT: Norėdami gauti Kliento ID ir slaptažodį, apsilankykite

en: PayPal Developer Dashboard
lt_LT: PayPal kūrėjų skydelyje

en: PDF Global Setting
lt_LT: PDF bendrieji nustatymai

en: Available Font for PDF
lt_LT: Galimi šriftai PDF

en: PDF Templates
lt_LT: PDF šablonai

en: How to setup PDF Templates:
lt_LT: Kaip nustatyti PDF šablonus:

en: PDF File Name
lt_LT: PDF failo pavadinimas

en: PDF Password
lt_LT: PDF slaptažodis

en: Static Password
lt_LT: Statinis slaptažodis

en: PDF Password Shortcode
lt_LT: PDF slaptažodžio trumpasis kodas

en: Allow Download (Link)
lt_LT: Leisti atsisiuntimą (nuoroda)

en: All User
lt_LT: Visi vartotojai

en: Only Logged In User
lt_LT: Tik prisijungę vartotojai

en: Download Link Shortcode
lt_LT: Atsisiuntimo nuorodos trumpasis kodas

en: Override Default Settings
lt_LT: Pakeisti numatytuosius nustatymus

en: Paper Size
lt_LT: Popieriaus dydis

en: Orientation
lt_LT: Orientacija

en: Portrait
lt_LT: Portretas

en: Landscape
lt_LT: Peizažas

en: Font Family
lt_LT: Šrifto šeima

en: Font Size (Pixels)
lt_LT: Šrifto dydis (pikseliais)

en: Watermark
lt_LT: Vandens ženklas

en: Watermark Text
lt_LT: Vandens ženklo tekstas

en: Watermark Image
lt_LT: Vandens ženklo paveikslėlis

en: Position X (Units in millimeters)
lt_LT: Pozicija X (vienetai milimetrais)

en: Position Y (Units in millimeters)
lt_LT: Pozicija Y (vienetai milimetrais)

en: Show watermark behind the page content
lt_LT: Rodyti vandens ženklą už puslapio turinio

en: Opacity (0-100)
lt_LT: Nepermatomumas (0-100)

en: Language Direction
lt_LT: Kalbos kryptis

en: LTR
lt_LT: Iš kairės į dešinę

en: RTL
lt_LT: Iš dešinės į kairę

en: Go to PDF Settings
lt_LT: Eiti į PDF nustatymus

en: Please configure PDF settings first.
lt_LT: Prašome pirmiausia sukonfigūruoti PDF nustatymus.

en: Upload
lt_LT: Įkelti

en: Image width
lt_LT: Paveikslėlio plotis

en: Image height
lt_LT: Paveikslėlio aukštis

en: Position X
lt_LT: Pozicija X

en: Position Y
lt_LT: Pozicija Y

en: Learn more about PDF Attachment
lt_LT: Sužinokite daugiau apie PDF priedą

en: This global settings will be set as the default for any new PDF attachment generated from your forms.
lt_LT: Šie globalūs nustatymai bus numatyti bet kuriam naujam PDF priedui, sugeneruotam iš jūsų formų.

en: Remember,
lt_LT: Prisiminkite,

en: If you haven't used PDFs yet, you'll need to click the "Save" button to apply these global PDF settings. You can also customize settings for a specific PDF template by accessing the PDF templates in your form settings.
lt_LT: Jei dar nesate naudoję PDF, turėsite paspausti mygtuką „Išsaugoti“, kad pritaikytumėte šiuos globalius PDF nustatymus. Taip pat galite pritaikyti nustatymus konkrečiam PDF šablonui, pasiekdami PDF šablonus savo formos nustatymuose.

en: Please update your PHP version is 7.4 or higher.
lt_LT: Atnaujinkite savo PHP versiją į 7.4 arba naujesnę.

en: PHP extension is missing in your server. Please install it.
lt_LT: Jūsų serveryje trūksta PHP plėtinio. Prašome jį įdiegti.

en: To use Arabic, Chinese, Japanese and Korean languages, you need to install additional fonts! Please navigate to the
lt_LT: Norėdami naudoti arabų, kinų, japonų ir korėjiečių kalbas, turite įdiegti papildomus šriftus! Prašome eiti į

en: tab to proceed.
lt_LT: skirtuką, kad tęstumėte.

en: Copy Shortcode
lt_LT: Kopijuoti trumpąjį kodą

en: Embed
lt_LT: Įterpti

en: Razorpay Settings
lt_LT: Razorpay nustatymai

en: API Secret:
lt_LT: API slaptasis raktas:

en: To get API Key & Secret, Please Visit
lt_LT: Norėdami gauti API raktą ir slaptąjį raktą, apsilankykite

en: Razorpay Dashboard
lt_LT: Razorpay valdymo skydelyje

en: Are you sure to delete this URL ?
lt_LT: Ar tikrai norite ištrinti šį URL?

en: Select A Page:
lt_LT: Pasirinkite puslapį:

en: Custom Link
lt_LT: Pasirinktinis nuoroda

en: set Form Field
lt_LT: nustatyti formos lauką

en: Select Form Field
lt_LT: Pasirinkite formos lauką

en: Add More Alternative URL
lt_LT: Pridėti daugiau alternatyvių URL

en: Filter Entries between Dates
lt_LT: Filtruoti įrašus tarp datų

en: Filter
lt_LT: Filtruoti

en: Search
lt_LT: Ieškoti

en: report name cann't be empty
lt_LT: Ataskaitos pavadinimas negali būti tuščias

en: Refresh
lt_LT: Atnaujinti

en: Premium Feature
lt_LT: Premijos funkcija

en: Buy Premium
lt_LT: Įsigyti Premium

en: Are you sure to delete this report
lt_LT: Ar tikrai norite ištrinti šią ataskaitą

en: Deleting ...
lt_LT: Trinama ...

en: Filter List
lt_LT: Filtro sąrašas

en: Search filters...
lt_LT: Ieškoti filtrų...

en: New Filter
lt_LT: Naujas filtras

en: No matching filter found
lt_LT: Atitikmens filtras nerastas

en: Equal
lt_LT: Lygu

en: Not equal
lt_LT: Nelygu

en: Not empty
lt_LT: Nėra tuščias

en: Start With
lt_LT: Prasideda nuo

en: End With
lt_LT: Baigiasi į

en: Not Start With
lt_LT: Neprasideda nuo

en: Not End With
lt_LT: Nebaigiasi į

en: Not contains
lt_LT: Nėra

en: Contains
lt_LT: Yra

en: Contain All
lt_LT: Visi yra

en: Greater Than
lt_LT: Daugiau nei

en: Less Than
lt_LT: Mažiau nei

en: Greater Than or Equal
lt_LT: Daugiau arba lygu

en: Less Than or Equal
lt_LT: Mažiau arba lygu

en: Today
lt_LT: Šiandien

en: Till Today
lt_LT: Iki šiandien

en: Tomorrow
lt_LT: Rytoj

en: Yesterday
lt_LT: Vakar

en: Till Yesterday
lt_LT: Iki vakaro

en: Last 7 Days
lt_LT: Paskutinės 7 dienos

en: Last 30 Days
lt_LT: Paskutinės 30 dienų

en: Last 60 Days
lt_LT: Paskutinės 60 dienų

en: Last 90 Days
lt_LT: Paskutinės 90 dienų

en: Last 120 Days
lt_LT: Paskutinės 120 dienų

en: Next 7 Days
lt_LT: Kitos 7 dienos

en: Next 30 Days
lt_LT: Kitos 30 dienų

en: Next 60 Days
lt_LT: Kitos 60 dienų

en: Next 90 Days
lt_LT: Kitos 90 dienų

en: Next 120 Days
lt_LT: Kitos 120 dienų

en: Current Week
lt_LT: Esama savaitė

en: Next Week
lt_LT: Kita savaitė

en: Last Week
lt_LT: Praėjusi savaitė

en: Current Month
lt_LT: Esamas mėnuo

en: Next Month
lt_LT: Kitas mėnuo

en: Last Month
lt_LT: Praėjęs mėnuo

en: Current Year
lt_LT: Esami metai

en: Next Year
lt_LT: Kiti metai

en: Last Year
lt_LT: Praėję metai

en: Read entries
lt_LT: Perskaityti įrašai

en: Unread entries
lt_LT: Neperskaityti įrašai

en: Confirmed entries
lt_LT: Patvirtinti įrašai

en: Unconfirmed entries
lt_LT: Nepatvirtinti įrašai

en: Draft entries
lt_LT: Juodraščių įrašai

en: Logic
lt_LT: Logika

en: OR
lt_LT: ARBA

en: AND
lt_LT: IR

en: ReCaptcha validation failed.
lt_LT: ReCaptcha patvirtinimas nepavyko.

en: The form has reached its maximum number of submissions.
lt_LT: Forma pasiekė maksimalų pateikimų skaičių.

en: You have reached the maximum number of submissions allowed.
lt_LT: Pasiekėte leistiną maksimalų pateikimų skaičių.

en: You must be logged in.
lt_LT: Turite būti prisijungę.

en: Empty form cannot be submitted.
lt_LT: Tuščios formos pateikti negalima.

en: Validate form input on focus lost
lt_LT: Patikrinti formos įvestį praradus fokusą

en: Allow single entry for each IP address
lt_LT: Leisti vieną įrašą iš kiekvieno IP adreso

en: Require user to be logged in for submit form
lt_LT: Reikalauti, kad vartotojas būtų prisijungęs, norint pateikti formą

en: Prevent empty form submission
lt_LT: Užkirsti kelią tuščios formos pateikimui

en: Disable entry storing in WordPress database
lt_LT: Išjungti įrašų saugojimą WordPress duomenų bazėje

en: Enable ReCaptcha V3
lt_LT: Įjungti ReCaptcha V3

en: Enable / Disable
lt_LT: Įjungti / Išjungti

en: Hide ReCaptcha Badge
lt_LT: Slėpti ReCaptcha žymeklį

en: Honeypot trap for bot
lt_LT: Honeypot spąstai robotams

en: Manage Submission Limits (by count, time, or user)
lt_LT: Valdyti pateikimų apribojimus (pagal kiekį, laiką ar vartotoją)

en: Limit By Submission Count
lt_LT: Apriboti pagal pateikimų skaičių

en: Submission Limit
lt_LT: Pateikimų limitas

en: Limit period type
lt_LT: Apribojimo laikotarpio tipas

en: Limit By Per User
lt_LT: Apriboti pagal vartotoją

en: User verify type
lt_LT: Vartotojo patvirtinimo tipas

en: Limit Form Submission Period
lt_LT: Apriboti formos pateikimo laikotarpį

en: Every Day
lt_LT: Kiekvieną dieną

en: Friday
lt_LT: Penktadienis

en: Saturday
lt_LT: Šeštadienis

en: Sunday
lt_LT: Sekmadienis

en: Monday
lt_LT: Pirmadienis

en: Tuesday
lt_LT: Antradienis

en: Wednesday
lt_LT: Trečiadienis

en: Thursday
lt_LT: Ketvirtadienis

en: From
lt_LT: Nuo

en: To
lt_LT: Iki

en: Time:
lt_LT: Laikas:

en: Blocked IP list
lt_LT: Užblokuotų IP sąrašas

en: Add Blocked IP
lt_LT: Pridėti užblokuotą IP

en: Allowed IP
lt_LT: Leidžiamas IP

en: By enabling this option only listed IP can submit this form.
lt_LT: Įjungus šią parinktį tik nurodyti IP gali pateikti šią formą.

en: Add Allowed IP
lt_LT: Pridėti leidžiamą IP

en: Capture Google Ads (Click ID)
lt_LT: Fiksuoti Google Ads (paspaudimo ID)

en: Email sent successfully.
lt_LT: El. laiškas sėkmingai išsiųstas.

en: Email Test
lt_LT: El. laiško testas

en: To:
lt_LT: Kam:

en: Message:
lt_LT: Žinutė:

en: Send Test Mail
lt_LT: Siųsti bandomąjį laišką

en: Configuration
lt_LT: Konfigūracija

en: Mail Test
lt_LT: Laiško testas

en: SMTP config saved successfully.
lt_LT: SMTP konfigūracija sėkmingai išsaugota.

en: Learn more about SMTP configuration
lt_LT: Sužinokite daugiau apie SMTP konfigūraciją

en: Enable SMTP
lt_LT: Įjungti SMTP

en: From Email Address
lt_LT: Siuntėjo el. pašto adresas

en: Some servers block emails if "From Email" differs from the authenticated (login) email— use the same email to ensure delivery.
lt_LT: Kai kurie serveriai blokuoja laiškus, jei „Siuntėjo el. paštas“ skiriasi nuo autentifikuoto (prisijungimo) el. pašto – naudokite tą patį el. paštą, kad užtikrintumėte pristatymą.

en: From Name
lt_LT: Siuntėjo vardas

en: Reply-To Email Address
lt_LT: Atsakymo el. pašto adresas

en: SMTP Host
lt_LT: SMTP serveris

en: Type of Encryption
lt_LT: Šifravimo tipas

en: SMTP Port
lt_LT: SMTP prievadas

en: SMTP Authentication
lt_LT: SMTP autentifikacija

en: SMTP Username
lt_LT: SMTP vartotojo vardas

en: SMTP Password
lt_LT: SMTP slaptažodis

en: Save Changes
lt_LT: Išsaugoti pakeitimus

en: Stripe Settings
lt_LT: Stripe nustatymai

en: Publishable key:
lt_LT: Publikuojamas raktas:

en: Secret Key:
lt_LT: Slaptas raktas:

en: To get Publishable key & Secret key, Please Visit
lt_LT: Norėdami gauti Publikuojamą raktą ir Slaptą raktą, apsilankykite

en: Stripe Developer Dashboard
lt_LT: Stripe kūrėjų valdymo skydelis

en: Transparant
lt_LT: Permatomas

en: Add Property
lt_LT: Pridėti savybę

en: Override theme and common styles
lt_LT: Pakeisti temą ir bendrus stilius

en: Multi Step Quick Tweaks
lt_LT: Daugiapakopiai greiti patobulinimai

en: Step Container
lt_LT: Žingsnio konteineris

en: Step Header Wrapper
lt_LT: Žingsnio antraštės apvyniojimas

en: Step Header
lt_LT: Žingsnio antraštė

en: Step Header Label
lt_LT: Žingsnio antraštės etiketė

en: Step Header Subtitle
lt_LT: Žingsnio antraštės subtitras

en: Step Wrapper
lt_LT: Žingsnio apvyniojimas

en: Step Progress Wrapper
lt_LT: Žingsnio progreso apvyniojimas

en: Step Progress Bar
lt_LT: Žingsnio progreso juosta

en: Step Content
lt_LT: Žingsnio turinys

en: Step Button Wrapper
lt_LT: Žingsnio mygtuko apvyniojimas

en: Step Button
lt_LT: Žingsnio mygtukas

en: Step Label Prefix Icon
lt_LT: Žingsnio etiketės prefikso piktograma

en: Step Label Suffix Icon
lt_LT: Žingsnio žymės priesaga piktograma

en: Step Subtitle Prefix Icon
lt_LT: Žingsnio subtitro priešdėlio piktograma

en: Step Subtitle Suffix Icon
lt_LT: Žingsnio subtitro priesagos piktograma

en: Previous Button Prefix Icon
lt_LT: Ankstesnio mygtuko priešdėlio piktograma

en: Previous Button Suffix Icon
lt_LT: Ankstesnio mygtuko priesagos piktograma

en: Next Button Prefix Icon
lt_LT: Kito mygtuko priešdėlio piktograma

en: Next Button Suffix Icon
lt_LT: Kito mygtuko priesagos piktograma

en: Theme Customization
lt_LT: Temos pritaikymas

en: Multi Step Customize
lt_LT: Daugiapakopis pritaikymas

en: Multi step quick tweaks is not available. this feature will coming soon.
lt_LT: Daugiapakopiai greiti patobulinimai nėra prieinami. Ši funkcija bus pristatyta netrukus.

en: Transparent
lt_LT: Permatomas

en: Go to Theme Gallery Settings
lt_LT: Eiti į Temos galerijos nustatymus

en: Add important rule to all styles to override the conflicting styles in frontend.
lt_LT: Pridėti svarbią taisyklę visiems stiliams, kad būtų galima perrašyti konfliktuojančius stilius frontend'e.

en: Add prefix to atomic class names to avoid conflicts.
lt_LT: Pridėti priešdėlį prie atominių klasių pavadinimų, kad būtų išvengta konfliktų.

en: Transition
lt_LT: Perėjimas

en: Please setup your payment settings before using this template.
lt_LT: Prieš naudodami šabloną, nustatykite savo mokėjimo nustatymus.

en: Please setup your
lt_LT: Prašome nustatyti savo

en: Please update your Pro Plugin to the latest version (
lt_LT: Prašome atnaujinti savo Pro papildinį į naujausią versiją (

en: this feature
lt_LT: ši funkcija

en: New
lt_LT: Naujas

en: Use Template
lt_LT: Naudoti šabloną

en: Go to Payment Settings
lt_LT: Eiti į mokėjimo nustatymus

en: Search Template
lt_LT: Ieškoti šablono

en: Import Form
lt_LT: Importuoti formą

en: Search Result
lt_LT: Paieškos rezultatas

en: No Template Found
lt_LT: Šablonas nerastas

en: Prefix Icon
lt_LT: Prefikso piktograma

en: Suffix Icon
lt_LT: Sufikso piktograma

en: Always (default)
lt_LT: Visada (numatyta)

en: Interaction Only
lt_LT: Tik sąveikai

en: Container Class
lt_LT: Konteinerio klasė

en: Show Option Flag Image
lt_LT: Rodyti šalies vėliavos paveikslėlį

en: Mollie Description is Required
lt_LT: Mollie aprašymas privalomas

en: Select Account
lt_LT: Pasirinkite sąskaitą

en: Razorpay Dynamic Amount Field is not Selected
lt_LT: Razorpay dinaminio sumos laukas nepasirinktas

en: Rounded
lt_LT: Apvalinti

en: No fields available
lt_LT: Laukų nėra

en: You haven’t added any fields to this form or step yet.
lt_LT: Jūs dar nepridėjote jokių laukų šiai formai ar žingsniui.

en: Please add fields from the Form Fields panel.
lt_LT: Prašome pridėti laukus iš Laukų skydelio.

en: No field key provided
lt_LT: Nenurodytas lauko raktas

en: Advanced
lt_LT: Išplėstinis

en: Conditional Logic
lt_LT: Sąlyginė logika

en: Individual Customize
lt_LT: Individualus pritaikymas

en: Global Customize
lt_LT: Globalus pritaikymas

en: Select Your Theme
lt_LT: Pasirinkite savo temą

en: Reset
lt_LT: Atstatyti

en: Import
lt_LT: Importuoti

en: Rename
lt_LT: Pervardyti

en: Reset Theme Style
lt_LT: Atstatyti temos stilių

en: Update Theme Style
lt_LT: Atnaujinti temos stilių

en: Save as New Theme
lt_LT: Išsaugoti kaip naują temą

en: Click to Highlight Element in Builder
lt_LT: Spustelėkite, kad paryškintumėte elementą kūrėjuje

en: Enable Conditional Logic
lt_LT: Įjungti sąlyginę logiką

en: Configure when this field should be shown or hidden
lt_LT: Nustatykite, kada šis laukas turėtų būti rodomas arba paslėptas

en: Hide
lt_LT: Slėpti

en: Show
lt_LT: Rodyti

en: this field if
lt_LT: šį lauką, jei

en: And
lt_LT: Ir

en: Or
lt_LT: Arba

en: Need Advanced Conditional Logic?
lt_LT: Reikia pažangios sąlyginės logikos?

en: Switch now
lt_LT: Pereiti dabar

en: Theme Quick Tweaks
lt_LT: Temos greiti patobulinimai

en: Global Elements
lt_LT: Globalūs elementai

en: Multi-Step Elements
lt_LT: Daugiapakopiai elementai

en: Individual Elements
lt_LT: Individualūs elementai

en: found
lt_LT: rasta

en: Search fields..
lt_LT: Ieškoti laukų..

en: Search results for:
lt_LT: Paieškos rezultatai:

en: No fields found
lt_LT: Laukų nerasta

en: We couldn't find any fields matching
lt_LT: Nepavyko rasti jokių laukų, atitinkančių

en: Try searching with different keywords
lt_LT: Pabandykite ieškoti su kitais raktažodžiais

en: Create New Theme
lt_LT: Sukurti naują temą

en: Click to upload
lt_LT: Spustelėkite, kad įkelti

en: or drag and drop
lt_LT: arba vilkite ir numeskite

en: Import from Form
lt_LT: Importuoti iš formos

en: Import from File
lt_LT: Importuoti iš failo

en: Import Theme (Style)
lt_LT: Importuoti temą (stilių)

en: Customize
lt_LT: Tinkinti

en: Applied Styles
lt_LT: Taikomi stiliai

en: Your customizations apply only to this form's styling. To preserve changes, create or update a custom theme from the Options menu.
lt_LT: Jūsų pritaikymai taikomi tik šio formos stiliui. Norėdami išsaugoti pakeitimus, sukurkite arba atnaujinkite pasirinktą temą per Parinkčių meniu.

en: App Themes
lt_LT: Programos temos

en: Custom Themes
lt_LT: Pasirinktinės temos

en: Please write form name
lt_LT: Prašome įvesti formos pavadinimą

en: Search forms here...
lt_LT: Ieškoti formų čia...

en: No forms found
lt_LT: Formų nerasta

en: Search fields...
lt_LT: Ieškoti laukų...

en: Clear search
lt_LT: Išvalyti paiešką

en: No fields available in this category
lt_LT: Šioje kategorijoje laukų nėra

en: Recent
lt_LT: Naujausi

en: No fields found by your search keywords:
lt_LT: Pagal jūsų paieškos raktinius žodžius laukų nerasta:

en: fields found for
lt_LT: rasta laukų pagal

en: Update Form
lt_LT: Atnaujinti formą

en: Save Form
lt_LT: Išsaugoti formą

en: Please fix the errors
lt_LT: Prašome ištaisyti klaidas

en: Sorry
lt_LT: Atsiprašome

en: Please add a submit button
lt_LT: Prašome pridėti pateikimo mygtuką

en: Choose/Drop your file (.json)
lt_LT: Pasirinkite arba numeskite savo failą (.json)

en: Issue
lt_LT: Problema

en: Idea
lt_LT: Idėja

en: Other
lt_LT: Kita

en: Send
lt_LT: Siųsti

en: Upgrade to Pro
lt_LT: Atnaujinti į Pro

en: This feature
lt_LT: Ši funkcija

en: is available in Pro
lt_LT: prieinama Pro versijoje

en: Thank you for using our product! We're sorry,
lt_LT: Dėkojame, kad naudojatės mūsų produktu! Atsiprašome,

en: is not available in your plan.
lt_LT: jūsų plane nepasiekiama.

en: Please upgrade to the PRO plan to unlock all these awesome features.
lt_LT: Prašome atnaujinti į PRO planą, kad atrakintumėte visas šias nuostabias funkcijas.

en: Try Demo
lt_LT: Išbandyti demonstracinę versiją

en: Check out our
lt_LT: Peržiūrėkite mūsų

en: to see what can you do with Pro version.
lt_LT: kad pamatytumėte, ką galite padaryti su Pro versija.

en: Available On Pro
lt_LT: Pasiekiama Pro

en: Do You want Deplicate these
lt_LT: Ar norite kopijuoti šiuos

en: item
lt_LT: elementą

en: Disable
lt_LT: Išjungti

en: Do you want to change these
lt_LT: Ar norite pakeisti šių

en: status
lt_LT: būseną

en: Are you sure to delete these
lt_LT: Ar tikrai norite ištrinti šiuos

en: items
lt_LT: prekės

en: Row Selected
lt_LT: Pasirinkta eilutė

en: Total Entries:
lt_LT: Įrašų suma:

en: Page
lt_LT: Puslapis

en: of
lt_LT: iš

en: No response from the server
lt_LT: Nėra atsakymo iš serverio

en: Are you sure to delete this web hook?
lt_LT: Ar tikrai norite ištrinti šį žiniatinklio kabliuką?

en: Add More Hook
lt_LT: Pridėti daugiau kabliukų

en: Select One
lt_LT: Pasirinkite vieną

en: Click
lt_LT: Spustelėkite

en: Readonly
lt_LT: Tik skaitymui

en: Writeable
lt_LT: Rašymas leidžiamas

en: Not Required
lt_LT: Neprivaloma

en: Active List
lt_LT: Aktyvus sąrašas

en: Sub Title
lt_LT: Antraštė

en: Config Option
lt_LT: Konfigūracijos parinktis

en: Email Template:
lt_LT: El. pašto šablonas:

en: Select Email Template
lt_LT: Pasirinkite el. pašto šabloną

en: Add mail from address
lt_LT: Pridėti siuntėjo el. paštą

en: From Mail
lt_LT: Siuntėjo el. paštas

en: Reply To
lt_LT: Atsakyti kam

en: PDF Attachment Template:
lt_LT: PDF priedo šablonas:

en: Select PDF Template
lt_LT: Pasirinkite PDF šabloną

en: Field Actions
lt_LT: Lauko veiksmai

en: Integration
lt_LT: Integracija

en: Select Integation
lt_LT: Pasirinkite integraciją

en: Logged In
lt_LT: Prisijungęs

en: Logged Out
lt_LT: Atsijungęs

en: Date Format
lt_LT: Datos formatas

en: Meta Key
lt_LT: Meta raktas

en: Query Param
lt_LT: Užklausos parametras

en: Redirect URL
lt_LT: Peradresavimo URL

en: Select Page To Redirect
lt_LT: Pasirinkite puslapį peradresavimui

en: Success Message
lt_LT: Sėkmės žinutė

en: Select Message
lt_LT: Pasirinkite žinutę

en: Web Hook
lt_LT: Tinklo kabliukas

en: Select Hooks to Call
lt_LT: Pasirinkite kviečiamus kabliukus

en: On Load
lt_LT: Įkeliant

en: On Field Input
lt_LT: Įvedus laukelyje

en: On Form Validate
lt_LT: Patvirtinus formą

en: On Form Submit
lt_LT: Pateikus formą

en: Record Create/Edit
lt_LT: Įrašo kūrimas/redagavimas

en: Record Create
lt_LT: Įrašo kūrimas

en: Record Edit
lt_LT: Įrašo redagavimas

en: Record Delete
lt_LT: Įrašo trinimas

en: Always
lt_LT: Visada

en: With Condition
lt_LT: Su sąlyga

en: Conditional Logics
lt_LT: Sąlyginė logika

en: Add Conditional Logic
lt_LT: Pridėti sąlyginę logiką

en: For
lt_LT: Skirta

en: UNLIMITED
lt_LT: BE APRIBOJIMŲ

en: Conditional logics execute according to the sequence of their logic groups. A group placed higher will have greater priority. To adjust the priority, simply drag and drop the logic groups as needed.
lt_LT: Sąlyginė logika vykdoma pagal logikos grupių seką. Grupė, esanti aukščiau, turi didesnį prioritetą. Norėdami pakeisti prioritetą, tiesiog tempkite ir numeskite logikos grupes pagal poreikį.

en: Additional Actions
lt_LT: Papildomi veiksmai

en: Email Notification
lt_LT: El. pašto pranešimas

en: Action Run When:
lt_LT: Veiksmas vykdomas kai:

en: Action Effect:
lt_LT: Veiksmo poveikis:

en: Only on Form Load
lt_LT: Tik įkeliant formą

en: Only on Field Input
lt_LT: Tik įvedant į laukelį

en: Only on Form Validate
lt_LT: Tik formos patikrinimo metu

en: Only on Form Submit
lt_LT: Tik formos pateikimo metu

en: Action Behaviour:
lt_LT: Veiksmo elgsena:

en: Condition
lt_LT: Sąlyga

en: Forgot Password Fields
lt_LT: Pamiršto slaptažodžio laukai

en: Redirect Page:
lt_LT: Peradresavimo puslapis:

en: Password reset email template
lt_LT: Slaptažodžio atstatymo el. laiško šablonas

en: Success Message:
lt_LT: Sėkmės pranešimas:

en: Login Fields
lt_LT: Prisijungimo laukai

en: Success redirect Page:
lt_LT: Sėkmės peradresavimo puslapis:

en: Redirect page (already activated):
lt_LT: Peradresavimo puslapis (jau aktyvuotas):

en: Invalid redirect page:
lt_LT: Neteisingas peradresavimo puslapis:

en: Rejection Success redirect page:
lt_LT: Atmetimo sėkmės peradresavimo puslapis:

en: Activation success
lt_LT: Aktyvavimo sėkmė

en: Already activated account
lt_LT: Jau aktyvuotas paskyra

en: Invalid activation key
lt_LT: Neteisingas aktyvavimo raktas

en: Reject Success Message
lt_LT: Atmetimo sėkmės pranešimas

en: If the Username and Password fields are blank then the user will take the value of the email field as the field and the password will be auto-generated.
lt_LT: Jei Vartotojo vardo ir Slaptažodžio laukai tušti, vartotojui bus naudojama el. pašto lauko reikšmė, o slaptažodis bus sugeneruotas automatiškai.

en: Field Mappping
lt_LT: Laukų žemėlapis

en: User Fields
lt_LT: Vartotojo laukai

en: User Email Notification
lt_LT: Vartotojo el. pašto pranešimas

en: Admin Email Notification
lt_LT: Administratoriaus el. pašto pranešimas

en: WP User Role
lt_LT: WP vartotojo rolė

en: Success Messages
lt_LT: Sėkmės pranešimai

en: User Approval  Method:
lt_LT: Vartotojo patvirtinimo metodas:

en: Select approval method
lt_LT: Pasirinkite patvirtinimo metodą

en: Auto Login After Registration
lt_LT: Automatinis prisijungimas po registracijos

en: Customize Email templates
lt_LT: Tinkinkite el. pašto šablonus

en: Edit verification Messages/Redirect URL
lt_LT: Redaguoti patvirtinimo pranešimus / peradresavimo URL

en: User Meta Field Mappping
lt_LT: Vartotojo Meta laukų susiejimas

en: Meta Value
lt_LT: Meta reikšmė

en: Reset Password Fields
lt_LT: Atstatyti slaptažodžio laukus

en: Bit Form - Contact Form Builder Plugin for WordPress
lt_LT: Bit Form – kontaktų formos kūrimo įskiepis WordPress

en: Contact Form
lt_LT: Kontaktų forma

en: Select a Form
lt_LT: Pasirinkite formą

en: Bitform block settings
lt_LT: Bitform bloko nustatymai

en: Form settings
lt_LT: Formos nustatymai

en: Failed to change Form Status
lt_LT: Nepavyko pakeisti formos būsenos

en: Form Name
lt_LT: Formos pavadinimas

en: Entries
lt_LT: Įrašai

en: Views
lt_LT: Peržiūros

en: Completion Rate
lt_LT: Užpildymo rodiklis

en: Created
lt_LT: Sukurtas

en: Edit Form
lt_LT: Redaguoti formą

en: Data Table
lt_LT: Duomenų lentelė

en: Form Deleted Successfully
lt_LT: Forma sėkmingai ištrinta

en: Duplicate...
lt_LT: Kopijuoti...

en: Exporting...
lt_LT: Eksportuojama...

en: Are you sure to delete this form?
lt_LT: Ar tikrai norite ištrinti šią formą?

en: Are you sure to duplicate this form ?
lt_LT: Ar tikrai norite kopijuoti šią formą?

en: Are you sure to export this form ?
lt_LT: Ar tikrai norite eksportuoti šią formą?

en: Create a New Form
lt_LT: Sukurti naują formą

en: Create Form
lt_LT: Sukurti formą

en: General
lt_LT: Bendras

en: View Name
lt_LT: Peržiūros pavadinimas

en: Edit Table
lt_LT: Redaguoti lentelę

en: Table Deleted Successfully
lt_LT: Lentelė sėkmingai ištrinta

en: Are you sure to delete this table?
lt_LT: Ar tikrai norite ištrinti šią lentelę?

en: Create View
lt_LT: Sukurti peržiūrą

en: Prevent Public View of Entries
lt_LT: Užkirsti kelią viešam įrašų peržiūrėjimui

en: (Allow only selected rules to View Entries)
lt_LT: (Leisti peržiūrėti įrašus tik pasirinktomis taisyklėmis)

en: Allow Roles to view own entries
lt_LT: Leisti vaidmenims peržiūrėti savo įrašus

en: Allow Roles to view Other's entries
lt_LT: Leisti vaidmenims peržiūrėti kitų įrašus

en: Allow Users to Edit Form Entries
lt_LT: Leisti vartotojams redaguoti formos įrašus

en: Allow Roles to edit own entries
lt_LT: Leisti vaidmenims redaguoti savo įrašus

en: Allow Roles to edit Other's entries
lt_LT: Leisti vaidmenims redaguoti kitų įrašus

en: By Roles
lt_LT: Pagal vaidmenis

en: Selected User
lt_LT: Pasirinktas vartotojas

en: Users
lt_LT: Vartotojai

en: Access Setting
lt_LT: Prieigos nustatymai

en: Entry View
lt_LT: Įrašo peržiūra

en: Entry Edit
lt_LT: Įrašo redagavimas

en: Single Entry View
lt_LT: Vieno įrašo peržiūra

en: Single Entry Details View
lt_LT: Vieno įrašo detalių peržiūra

en: All Submitted Response
lt_LT: Visi pateikti atsakymai

en: Own Submitted Response
lt_LT: Savo pateikti atsakymai

en: View List
lt_LT: Peržiūrėti sąrašą

en: Details Page
lt_LT: Išsamios informacijos puslapis

en: Details Page Styling
lt_LT: Išsamios informacijos puslapio stilius

en: Setting
lt_LT: Nustatymas

en: Style
lt_LT: Stilius

en: Table Caption
lt_LT: Lentelės antraštė

en: Column Mapping
lt_LT: Stulpelių priskyrimas

en: Column Header
lt_LT: Stulpelio antraštė

en: Column Width
lt_LT: Stulpelio plotis

en: Form Field
lt_LT: Formos laukas

en: Action Column
lt_LT: Veiksmo stulpelis

en: Column Title
lt_LT: Stulpelio pavadinimas

en: Edit Button
lt_LT: Redagavimo mygtukas

en: Custom Page
lt_LT: Pasirinktinis puslapis

en: View Button
lt_LT: Peržiūros mygtukas

en: Redirect Link
lt_LT: Peradresavimo nuoroda

en: Caption
lt_LT: Antraštė

en: Table Even Row
lt_LT: Lentelės lyginė eilutė

en: Table Odd Row
lt_LT: Lentelės nelyginė eilutė

en: Page Select Box
lt_LT: Puslapio pasirinkimo laukelis

en: Pagination Button
lt_LT: Puslapių keitimo mygtukas

en: Search Box
lt_LT: Paieškos langas

en: Table
lt_LT: Lentelė

en: Table Rows
lt_LT: Lentelės eilutės

en: Background color
lt_LT: Fono spalva

en: Font Weight
lt_LT: Šrifto svoris

en: Font Style
lt_LT: Šrifto stilius

en: Table Wrapper
lt_LT: Lentelės apvadas

en: Welcome to Bit Form Views (Beta)
lt_LT: Sveiki atvykę į Bit Form Views (Beta)

en: Create First View
lt_LT: Sukurkite pirmą rodinį

en: Professional & Easy To Use WordPress Form Builder
lt_LT: Profesionalus ir lengvai naudojamas WordPress formų kūrėjas

en: Drag and Drop WordPress Form Builder will allow you to build any kind of forms for WordPress website that you can imagine. The Professional design of Bit Form keeps all the tools right where you want them! You can make integration among various CRM and application with no zero experience.
lt_LT: Vilkdami ir numesdami WordPress formų kūrėją galėsite sukurti bet kokias formas savo WordPress svetainei, kokias tik įsivaizduojate. Profesionalus Bit Form dizainas laiko visus įrankius ten, kur jų norite! Galite integruoti įvairias CRM ir programas be jokios patirties.

en: Explore our extensive documentation. From beginners to developers - everyone will get an answer
lt_LT: Išnagrinėkite mūsų išsamią dokumentaciją. Nuo pradedančiųjų iki kūrėjų – visi ras atsakymą

en: here
lt_LT: čia

en: Support
lt_LT: Pagalba

en: In Bit Apps, we provide all kind product support for any types of customer, it doesn't matter FREE or PRO user. We actively provide support through Email and Live Chat. Our support team is always ready to help you. We are here to answer your questions and help you with any issues you may have.
lt_LT: Bit Apps suteikia visų rūšių produktų palaikymą visų tipų klientams, nesvarbu, ar esate NEMOKAMAS, ar PRO vartotojas. Mes aktyviai teikiame pagalbą el. paštu ir tiesioginių pokalbių metu. Mūsų palaikymo komanda visuomet pasiruošusi jums padėti. Mes čia, kad atsakytume į jūsų klausimus ir padėtume spręsti bet kokias problemas.

en: Facebook support group
lt_LT: Facebook palaikymo grupė

en: YouTube channel
lt_LT: YouTube kanalas

en: Chat here
lt_LT: Pokalbis čia

en: Rate us on WordPress
lt_LT: Įvertinkite mus WordPress

en: Lost In Space
lt_LT: Prarasti kosmose

en: Redirecting Home in
lt_LT: Peradresuojama į pradžią per

en: Go Home
lt_LT: Eiti į pradžią

en: Warning
lt_LT: Įspėjimas

en: Are you sure you want to leave the form? Unsaved data will be lost.
lt_LT: Ar tikrai norite palikti formą? Neišsaugoti duomenys bus prarasti.

en: Okay
lt_LT: Gerai

en: Are you sure you want to switch forms? Unsaved data will be lost.
lt_LT: Ar tikrai norite perjungti formą? Neišsaugoti duomenys bus prarasti.

en: Switch Form
lt_LT: Perjungti formą

en: Are you sure to duplicate this entry?
lt_LT: Ar tikrai norite dubliuoti šį įrašą?

en: View Repeater Data
lt_LT: Peržiūrėti kartotuvo duomenis

en: Entry Details #
lt_LT: Įrašo detalės #

en: Data Views & Edit
lt_LT: Duomenų peržiūros ir redagavimas

en: View Analytics Report
lt_LT: Peržiūrėti analizės ataskaitą

en: No Entry Found.
lt_LT: Įrašas nerastas.

en: Form Settings
lt_LT: Formos nustatymai

en: Conversational Form
lt_LT: Pokalbių forma

en: Landing Form
lt_LT: Landing forma

en: WP Auth
lt_LT: WP autentifikavimas

en: Entries are loading...
lt_LT: Įrašai kraunasi...

en: Advance Field Wise Report
lt_LT: Išsamios ataskaitos pagal laukus

en: Please select fields to view reports individually
lt_LT: Pasirinkite laukus, kad peržiūrėtumėte atskiras ataskaitas

en: Thank you for using Bit Form. If you like the plugin, please give us a
lt_LT: Dėkojame, kad naudojatės Bit Form. Jei jums patinka papildinys, prašome palikti mums

en: review
lt_LT: atsiliepimą

en: on WordPress.org to help us spread more.
lt_LT: WordPress.org, kad padėtumėte mums skleisti žinią plačiau.

en: Filter Options
lt_LT: Filtravimo parinktys

en: All filters below will get entries based on analytics report
lt_LT: Visi žemiau esantys filtrai gaus įrašus pagal analizės ataskaitą

en: Filter by Date
lt_LT: Filtruoti pagal datą

en: Entry Status
lt_LT: Įrašo būsena

en: Select Fields for Report:
lt_LT: Pasirinkite laukus ataskaitai:

en: Other Info
lt_LT: Kita informacija

en: Total Entry:
lt_LT: Įrašų suma:

en: Loading...
lt_LT: Kraunama...

en: Printing...
lt_LT: Spausdinama...

en: Print Report
lt_LT: Spausdinti ataskaitą

en: Welcome to Bit Form
lt_LT: Sveiki atvykę į Bit Form

en: Thank you for installing Bit Form.
lt_LT: Dėkojame, kad įdiegėte Bit Form.

en: Modern Form builder and database management  system
lt_LT: Modernus formų kūrimo ir duomenų bazių valdymo sistema

en: for Wordpress
lt_LT: WordPress platformai

en: Create First Form
lt_LT: Sukurti pirmą formą

en: Add More +
lt_LT: Pridėti daugiau +

en: Country Field available in Pro version of Bit Form.
lt_LT: Šalies laukas prieinamas Bit Form Pro versijoje.

en: You can use either ReCaptcha-V2 or ReCaptcha-V3 in a form. to use ReCaptcha-V2 disable the ReCaptcha-V3 from the Form Settings.
lt_LT: Formoje galite naudoti arba ReCaptcha-V2, arba ReCaptcha-V3. Norėdami naudoti ReCaptcha-V2, išjunkite ReCaptcha-V3 Formos nustatymuose.

en: <p style="font-size: 16px">To use reCaptchav2, you must set Site Key and Secret Key from <a href="
lt_LT: <p style="font-size: 16px">Norėdami naudoti reCaptchav2, turite nustatyti Svetainės raktą ir Slaptojo rakto reikšmę iš <a href="

en: <p style="font-size: 16px">To use Turnstile, you must set Site Key and Secret Key from <a href="
lt_LT: <p style="font-size: 16px">Norėdami naudoti Turnstile, turite nustatyti Svetainės raktą ir Slaptojo rakto reikšmę iš <a href="

en: <p style="font-size: 16px">To use hCaptcha, you must set Site Key and Secret Key from <a href="
lt_LT: <p style="font-size: 16px">Norėdami naudoti hCaptcha, turite nustatyti Svetainės raktą ir Slaptojo rakto reikšmę iš <a href="

en: You cannot add more than one
lt_LT: Negalima pridėti daugiau nei vieno

en: Save Draft Button available in Pro version of Bit Form.
lt_LT: Juodraščio įrašymo mygtukas prieinamas Bit Form Pro versijoje.

en: You cannot add
lt_LT: Negalite pridėti

en: <p style="font-size: 16px">To use
lt_LT: <p style="font-size: 16px">Norėdami naudoti

en: Change
lt_LT: Keisti

en: Not Equal
lt_LT: Nelygu

en: Is Null
lt_LT: Yra tuščia

en: Is Not Null
lt_LT: Nėra tuščia

en: Contain
lt_LT: Turi

en: Not Contain
lt_LT: Neturi

en: Between
lt_LT: Tarp

en: On Click
lt_LT: Paspaudus

en: Advanced File Upload Field
lt_LT: Išplėstinis failų įkėlimo laukas

en: PayPal Payment Field
lt_LT: PayPal mokėjimo laukas

en: Razorpay Payment Field
lt_LT: Razorpay mokėjimo laukas

en: Stripe Payment Field
lt_LT: Stripe mokėjimo laukas

en: Mollie Payment Field
lt_LT: Mollie mokėjimo laukas

en: Default Value
lt_LT: Numatytoji reikšmė

en: Suggestions
lt_LT: Pasiūlymai

en: Input Mode
lt_LT: Įvedimo režimas

en: Read Only
lt_LT: Tik skaitymui

en: User Unique
lt_LT: Unikalus vartotojui

en: Input Validation
lt_LT: Įvedimo tikrinimas

en: Maximum Option Validation
lt_LT: Maksimalios parinkties tikrinimas

en: Minimum Option Validation
lt_LT: Minimalių parinkčių tikrinimas

en: Option Column
lt_LT: Parinkčių stulpelis

en: Other Option
lt_LT: Kita parinktis

en: Search Placeholder Modify
lt_LT: Paieškos vietos rezervavimo ženklas

en: Selected Option Image
lt_LT: Pasirinktos parinkties vaizdas

en: Showing Selected Option Image
lt_LT: Rodyti pasirinktą parinkties vaizdą

en: Option Icon/Image
lt_LT: Parinkties piktograma/vaizdas

en: Showing Icon/Image in option
lt_LT: Rodyti piktogramą/vaizdą parinktyje

en: Minimum and Maximum Option
lt_LT: Minimali ir maksimali parinktis

en: Minimum and Maximum Option validation
lt_LT: Minimalių ir maksimalių parinkčių tikrinimas

en: List Height
lt_LT: Sąrašo aukštis

en: Option List Height
lt_LT: Parinkčių sąrašo aukštis

en: Detect Country by IP
lt_LT: Nustatyti šalį pagal IP

en: Detect Country by Geo Location
lt_LT: Nustatyti šalį pagal geografinę vietą

en: Multiple Option List
lt_LT: Kelių pasirinkimų sąrašas

en: Minimum and Maximum Value
lt_LT: Minimalioji ir maksimali reikšmė

en: Minimum and Maximum Value Validation
lt_LT: Minimalios ir maksimalios reikšmės patikra

en: Country Not Found Text Modify
lt_LT: Teksto „Šalis nerasta“ keitimas

en: Currency Not Found Text Modify
lt_LT: Teksto „Valiuta nerasta“ keitimas

en: Modification of File Select Status
lt_LT: Failo pasirinkimo būsenos keitimas

en: Show Max Size
lt_LT: Rodyti maksimalų dydį

en: Individual Style
lt_LT: Individualus stilius

en: Individual Field Styling
lt_LT: Individualus lauko stilizavimas

en: Custom Class & Attribute
lt_LT: Pasirinktinis klasės ir atributo nustatymas

en: Custom Classes and Attributes
lt_LT: Pasirinktinės klasės ir atributai

en: Custom JS and CSS Editor
lt_LT: Pasirinktinis JS ir CSS redaktorius

en: Custom JS and CSS Code Editor
lt_LT: Pasirinktinis JS ir CSS kodo redaktorius

en: Breakpoint Modification
lt_LT: Pertraukos taško keitimas

en: Breakpoint width size modification
lt_LT: Pertraukos taško pločio keitimas

en: Form Width Modification
lt_LT: Formos pločio keitimas

en: Field Clone
lt_LT: Lauko klonavimas

en: Field Cloning
lt_LT: Laukų klonavimas

en: Disable Entry Storing
lt_LT: Išjungti įrašo saugojimą

en: Capture Google Ads Click
lt_LT: Fiksuoti „Google Ads“ paspaudimą

en: Login User
lt_LT: Prisijungti vartotoją

en: Empty Submission
lt_LT: Tuščias pateikimas

en: Allowed IP List
lt_LT: Leidžiamų IP sąrašas

en: Blocked IP
lt_LT: Blokuotas IP

en: Blocked IP List
lt_LT: Blokuotų IP sąrašas

en: Entry Limit
lt_LT: Įrašų limitas

en: Single Entry for each IP
lt_LT: Vienas įrašas kiekvienam IP

en: Form Entry Edit
lt_LT: Formos įrašo redagavimas

en: Honeypot trap
lt_LT: Spąstai (Honeypot)

en: Snackbar Message
lt_LT: Snackbar žinutė

en: Modal Message
lt_LT: Modalinė žinutė

en: Rating Icon
lt_LT: Vertinimo piktograma

en: Rating Message on Hover
lt_LT: Vertinimo žinutė užvedus pelės žymeklį

en: Rating Message on Select
lt_LT: Vertinimo žinutė pasirinkus

en: PDF Template
lt_LT: PDF šablonas

en: Custom Theme Feature
lt_LT: Individualios temos funkcija

en: Name is the unique identifier for the field. It is used to reference the field in the form submission data.
lt_LT: Vardas yra unikalus lauko identifikatorius. Jis naudojamas nurodyti lauką formos pateikimo duomenyse.

en: Label is the title of the field that appears above or beside the field. You can show or hide the field label by toggling this option.
lt_LT: Žymė yra lauko pavadinimas, kuris rodomas virš arba šalia lauko. Galite rodyti arba slėpti lauko žymę įjungdami arba išjungdami šią parinktį.

en: Autocomplete allows you to specify what type of automated assistance the browser should provide for filling out the field, <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Attributes/autocomplete'>Learn more</a>
lt_LT: Automatinio užbaigimo funkcija leidžia nurodyti, kokio tipo automatizuotą pagalbą naršyklė turėtų suteikti užpildant lauką, <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Attributes/autocomplete'>Sužinokite daugiau</a>

en: Admin Label is the title of the field that will be used as an alternative reference throughout the dashboard. You can toggle this option to use or disable the admin label.
lt_LT: Administratoriaus etikete yra lauko pavadinimas, kuris bus naudojamas kaip alternatyvus atskaitos taškas visame valdymo skydelyje. Galite įjungti arba išjungti šią parinktį, kad naudotumėte arba išjungtumėte administratoriaus etiketę.

en: Subtitle is an optional description that appears under the Field Label. You can show or hide the field subtitle by toggling this option.
lt_LT: Antraštė yra pasirenkamas aprašymas, kuris rodomas po lauko etikete. Galite įjungti arba išjungti lauko antraštę perjungdami šią parinktį.

en: Helper Text is an optional text that appears beneath the field to provide additional information to the user. You can show or hide the helper text by toggling this option.
lt_LT: Pagalbinis tekstas yra pasirenkamas tekstas, kuris rodomas po lauku, kad suteiktų vartotojui papildomos informacijos. Galite įjungti arba išjungti pagalbinį tekstą perjungdami šią parinktį.

en: Default Value is the initial value that will appear in the field. You can show or hide the default value by toggling this option.
lt_LT: Numatytoji reikšmė yra pradinis reikšmės lauke rodymas. Galite įjungti arba išjungti numatytąją reikšmę perjungdami šią parinktį.

en: Suggestions allows you to add a custom suggestion list that will display suggestions as the user types in the input field.
lt_LT: Pasiūlymai leidžia pridėti pasirinktą pasiūlymų sąrašą, kuris rodys pasiūlymus, kai vartotojas rašo į įvesties lauką.

en: Placeholder is the text that appears inside the field before your user enters their own content. You can show or hide the field placeholder by toggling this option.
lt_LT: Vietos laikiklis yra tekstas, kuris rodomas lauko viduje prieš vartotojui įvedant savo turinį. Galite įjungti arba išjungti lauko vietos laikiklį perjungdami šią parinktį.

en: This allows browser to display an appropriate virtual keyboard if needed. <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Global_attributes/inputmode'>Learn more</a>
lt_LT: Tai leidžia naršyklei, jei reikia, rodyti tinkamą virtualią klaviatūrą. <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Global_attributes/inputmode'>Sužinokite daugiau</a>

en: Input Mask allows you to specify a pattern for the input field, helping users enter data in the correct format.<a target='_blank' href='https://bit-form.com/wp-docs/form-fields/bit-form-input-mask/'>Learn more</a>
lt_LT: Įvesties kaukė leidžia nurodyti įvesties lauko šabloną, padedantį vartotojams įvesti duomenis tinkamu formatu.<a target='_blank' href='https://bit-form.com/wp-docs/form-fields/bit-form-input-mask/'>Sužinokite daugiau</a>

en: Set a regular expression pattern that the input value should match for the field.
lt_LT: Nustatykite reguliariosios išraiškos šabloną, kuriam turi atitikti įvesties lauko reikšmė.

en: This allows to make the field mandatory for users to fill out before submitting the form. You can toggle this option to use or disable the required.
lt_LT: Tai leidžia nustatyti lauką kaip privalomą vartotojams užpildyti prieš pateikiant formą. Galite įjungti arba išjungti šią parinktį.

en: The hide field feature allows you to hide the field from the user on the form. You can toggle this option to show or hide the field.
lt_LT: Lauko slėpimo funkcija leidžia slėpti lauką vartotojui formoje. Galite įjungti arba išjungti šią parinktį, kad būtų rodomas arba slepiamas laukas.

en: The reverse button feature allows to reverse the clear and undo button. You can toggle this option to reverse clear and undo button.
lt_LT: Atvirkštinio mygtuko funkcija leidžia sukeisti išvalymo ir atšaukimo mygtukus. Galite įjungti arba išjungti šią parinktį, kad sukeistumėte išvalymo ir atšaukimo mygtukus.

en: Readonly feature allows you to set a field as read-only, meaning that users will not be able to edit the content of that field. You can toggle this option to enable or disable the setting.
lt_LT: Tik skaitymui funkcija leidžia nustatyti lauką kaip tik skaitomą, reiškiant, kad vartotojai negalės redaguoti to lauko turinio. Galite įjungti arba išjungti šią parinktį.

en: Disabling a field prevents users from interacting with it or entering data. You can toggle this option to enable or disable the field as needed.
lt_LT: Išjungus lauką, vartotojai negalės su juo sąveikauti ar įvesti duomenų. Galite įjungti arba išjungti šią parinktį pagal poreikį.

en: Enabling this option will check from the submitted entries whether its value is duplicate.
lt_LT: Įjungus šią parinktį bus tikrinama, ar pateiktose įrašuose reikšmė nėra pasikartojanti.

en: Enabling this option will check from your WordPress user database whether its value is duplicate.
lt_LT: Įjungus šią parinktį bus tikrinama jūsų WordPress vartotojų duomenų bazėje, ar reikšmė nėra pasikartojanti.

en: Stripe provide a variety of themes for the payment form. You can choose the theme that best suits theme your payment form. <a target="_blank" href="https://stripe.com/docs/elements/appearance-api">Learn more</a>
lt_LT: Stripe siūlo įvairias temas mokėjimo formai. Galite pasirinkti temą, kuri geriausiai tinka jūsų mokėjimo formai. <a target="_blank" href="https://stripe.com/docs/elements/appearance-api">Sužinokite daugiau</a>

en: Stripe provide minimum or maximum amount for different payment method type and currency. <a target='_blank' href='https://stripe.com/docs/currencies#minimum-and-maximum-charge-amounts'>learn more</a>
lt_LT: Stripe nustato minimalias ir maksimalias sumas skirtingiems mokėjimo būdams ir valiutoms. <a target='_blank' href='https://stripe.com/docs/currencies#minimum-and-maximum-charge-amounts'>sužinokite daugiau</a>

en: Allows you to preset the language to be used in the hosted payment pages shown to the consumer. This option is Optional. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/v2/payments-api/create-payment#:~:text=locale,OPTIONAL,-Allows%20you%20to'>learn more</a>
lt_LT: Leidžia iš anksto nustatyti kalbą, kuri bus naudojama vartotojui rodomuose talpinamuose mokėjimo puslapiuose. Ši parinktis yra pasirenkama. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/v2/payments-api/create-payment#:~:text=locale,OPTIONAL,-Allows%20you%20to'>sužinokite daugiau</a>

en: Mollie provide a description for the payment. This option is required. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/create-payment#:~:text=Body%20Params-,description,required,-The%20description%20of'>learn more</a>. and also you add field value in this description. e.g: This Payment from Name: ${field_key}
lt_LT: Mollie pateikia mokėjimo aprašymą. Ši parinktis yra privaloma. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/create-payment#:~:text=Body%20Params-,description,required,-The%20description%20of'>sužinokite daugiau</a>. taip pat galite įtraukti lauko reikšmę į šį aprašymą. pvz.: Šis mokėjimas iš Vardas: ${field_key}

en: You can add or remove Undo button form Signature Field. You can toggle this option to add or remove the Undo button.
lt_LT: Galite pridėti arba pašalinti Atšaukti mygtuką iš Parašo lauko. Galite perjungti šią parinktį, kad pridėtumėte arba pašalintumėte Atšaukti mygtuką.

en: You can add or remove Clear button form Signature Field. You can toggle this option to add or remove the Clear button.
lt_LT: Galite pridėti arba pašalinti Išvalyti mygtuką iš Parašo lauko. Galite perjungti šią parinktį, kad pridėtumėte arba pašalintumėte Išvalyti mygtuką.

en: This allows to show the rating message on hover. You can toggle this option to show or hide the rating message on hover.
lt_LT: Tai leidžia rodyti įvertinimo žinutę užvedus pelės žymeklį. Galite perjungti šią parinktį, kad rodytumėte arba slėptumėte įvertinimo žinutę užvedus pelės žymeklį.

en: This allows to show the rating message on rating selected. You can toggle this option to show or hide the rating message on rating selected.
lt_LT: Tai leidžia rodyti įvertinimo žinutę pasirinkus įvertinimą. Galite perjungti šią parinktį, kad rodytumėte arba slėptumėte įvertinimo žinutę pasirinkus įvertinimą.

en: By enabling this feature, you will enable to select multiple image.
lt_LT: Įjungus šią funkciją, galėsite pasirinkti kelis paveikslėlius.

en: By enabling this feature, you will be hide image label.
lt_LT: Įjungus šią funkciją, bus paslėgtas paveikslėlio pavadinimas.

en: This allows to show the header icon. You can toggle this option to show or hide the header icon.
lt_LT: Tai leidžia rodyti antraštės piktogramą. Galite perjungti šią parinktį, kad rodytumėte arba slėptumėte antraštės piktogramą.

en: This allows to show the stem button settings. You can toggle this option to show or hide the stem button settings.
lt_LT: Tai leidžia rodyti stiebo mygtuko nustatymus. Galite perjungti šią parinktį, kad rodytumėte arba slėptumėte stiebo mygtuko nustatymus.

en: This allows to show the step label. You can toggle this option to show or hide the step label.
lt_LT: Tai leidžia rodyti žingsnio žymeklį. Galite perjungti šią parinktį, kad rodytumėte arba slėptumėte žingsnio žymeklį.

en: This allows to show the step subtitle. You can toggle this option to show or hide the step subtitle.
lt_LT: Tai leidžia rodyti žingsnio antraštę. Galite perjungti šią parinktį, kad rodytumėte arba slėptumėte žingsnio antraštę.

en: Container Class allows you to add custom CSS classes to the field container. You can use this to apply custom styles to the field wrapper.
lt_LT: Konteinerio klasė leidžia pridėti pasirinktines CSS klases lauko konteineriui. Tai galite naudoti taikydami pasirinktinius stilius lauko apvalkalui.

en: Allow only one entry for each IP address.
lt_LT: Leisti tik vieną įrašą iš kiekvieno IP adreso.

en: Allow only logged in users to submit the form.
lt_LT: Leisti pateikti formą tik prisijungusiems vartotojams.

en: This will prevent empty form submission.
lt_LT: Tai neleis pateikti tuščios formos.

en: This will validate the field when the user leaves the field.
lt_LT: Tai patikrins lauką, kai vartotojas paliks lauką.

en: This will disable storing the user entry in the database.
lt_LT: Tai išjungs vartotojo įrašo saugojimą duomenų bazėje.

en: This will enable reCAPTCHA v3.
lt_LT: Tai įjungs reCAPTCHA v3.

en: This will limit the number of entries.
lt_LT: Tai apribos įrašų skaičių.

en: this will limit the form submission for specific period.
lt_LT: Tai apribos formos pateikimą tam tikram laikotarpiui.

en: This will block the specific IP address from submitting the form.
lt_LT: Tai užblokuos konkretų IP adresą nuo formos pateikimo.

en: This will allow the specific IP address to submit the form.
lt_LT: Tai leis konkrečiam IP adresui pateikti formą.

en: This will enable Google Ads conversion tracking.
lt_LT: Tai įjungs Google Ads konversijų sekimą.

en: How to Configure Confirmation Message/Redirect page
lt_LT: Kaip sukonfigūruoti patvirtinimo pranešimą / peradresavimo puslapį

en: How to Configure Conditional Logic
lt_LT: Kaip sukonfigūruoti sąlyginę logiką

en: How to enable Conversational Form
lt_LT: Kaip įjungti pokalbių formą

en: How to Setup Integrations
lt_LT: Kaip nustatyti integracijas

en: How to Configure Email Templates
lt_LT: Kaip sukonfigūruoti el. pašto šablonus

en: How to Setup ACF integration
lt_LT: Kaip nustatyti ACF integraciją

en: How to Setup ActiveCampaign integration
lt_LT: Kaip nustatyti ActiveCampaign integraciją

en: How to Setup Acumbamail integration
lt_LT: Kaip nustatyti Acumbamail integraciją

en: How to Setup Autonami integration
lt_LT: Kaip nustatyti Autonami integraciją

en: How to Setup Dropbox integration
lt_LT: Kaip nustatyti Dropbox integraciją

en: How to Setup Elastic Email Integration
lt_LT: Kaip nustatyti Elastic Email integraciją

en: How to Setup Encharge integration
lt_LT: Kaip nustatyti Encharge integraciją

en: How to Setup Fluent-CRM integration
lt_LT: Kaip nustatyti Fluent-CRM integraciją

en: How to Setup Google Sheets integration
lt_LT: Kaip nustatyti Google Sheets integraciją

en: How to Setup Integrately integration
lt_LT: Kaip nustatyti Integrately integraciją

en: How to Setup Integromat integration
lt_LT: Kaip nustatyti Integromat integraciją

en: How to Setup MailChamp integration
lt_LT: Kaip nustatyti MailChamp integraciją

en: How to Setup MailPoet integration
lt_LT: Kaip nustatyti MailPoet integraciją

en: How to Setup MailerLite integration
lt_LT: Kaip nustatyti MailerLite integraciją

en: How to Setup MetaBox integration
lt_LT: Kaip nustatyti MetaBox integraciją

en: How to Setup Pabbly integration
lt_LT: Kaip nustatyti Pabbly integraciją

en: How to Setup Pods integration
lt_LT: Kaip nustatyti Pods integraciją

en: How to Setup Brevo(SendinBlue) integration
lt_LT: Kaip nustatyti Brevo(SendinBlue) integraciją

en: How to Setup Telegram integration
lt_LT: Kaip nustatyti Telegram integraciją

en: How to Setup WooCommerce integration
lt_LT: Kaip nustatyti WooCommerce integraciją

en: How to Setup Zapier integration
lt_LT: Kaip nustatyti Zapier integraciją

en: How to Setup Zoho Analytics integration
lt_LT: Kaip nustatyti Zoho Analytics integraciją

en: How to Setup Zoho Bigin integration
lt_LT: Kaip nustatyti Zoho Bigin integraciją

en: How to Setup Zoho Campaigns integration
lt_LT: Kaip nustatyti Zoho Campaigns integraciją

en: How to Setup Zoho Creator integration
lt_LT: Kaip nustatyti Zoho Creator integraciją

en: How to Setup Zoho-CRM integration
lt_LT: Kaip nustatyti Zoho-CRM integraciją

en: How to Setup Zoho Desk integration
lt_LT: Kaip nustatyti Zoho Desk integraciją

en: How to Setup Zoho Flow integration
lt_LT: Kaip nustatyti Zoho Flow integraciją

en: How to Setup Zoho Mail integration
lt_LT: Kaip nustatyti Zoho Mail integraciją

en: How to Setup Zoho Marketing Hub integration
lt_LT: Kaip nustatyti Zoho Marketing Hub integraciją

en: How to Setup Zoho Projects integration
lt_LT: Kaip nustatyti Zoho Projects integraciją

en: How to Setup Zoho Recruit integration
lt_LT: Kaip nustatyti Zoho Recruit integraciją

en: How to Setup Zoho Sheet integration
lt_LT: Kaip nustatyti Zoho Sheet integraciją

en: How to Setup Zoho Sign integration
lt_LT: Kaip nustatyti Zoho Sign integraciją

en: How to Setup Zoho Work Drive integration
lt_LT: Kaip nustatyti Zoho Work Drive integraciją

en: How to Configure Double Opt-In
lt_LT: Kaip sukonfigūruoti dvigubą patvirtinimą (Double Opt-In)

en: How to Configure Form Abandonment
lt_LT: Kaip sukonfigūruoti formos apleidimą

en: How to Configure PDF Template
lt_LT: Kaip sukonfigūruoti PDF šabloną

en: How to Setup FlowMattic integration
lt_LT: Kaip nustatyti FlowMattic integraciją

en: How to Setup AutomatorWP integration
lt_LT: Kaip nustatyti AutomatorWP integraciją

en: How to Setup Uncanny Automator integration
lt_LT: Kaip nustatyti Uncanny Automator integraciją

en: How to Setup Automate Hub by Sperse.IO integration
lt_LT: Kaip nustatyti Automate Hub by Sperse.IO integraciją

en: How to Setup Thrive Automator integration
lt_LT: Kaip nustatyti Thrive Automator integraciją

en: How to Setup WP Webhooks integration
lt_LT: Kaip nustatyti WP Webhooks integraciją

en: How to Setup Advanced Form Integration
lt_LT: Kaip nustatyti pažangią formos integraciją

en: How to Setup IFTTT integration
lt_LT: Kaip nustatyti IFTTT integraciją

en: How to Setup n8n.io integration
lt_LT: Kaip nustatyti n8n.io integraciją

en: How to Setup Sure Triggers integration
lt_LT: Kaip nustatyti Sure Triggers integraciją

en: How to Configure WP User Registration
lt_LT: Kaip sukonfigūruoti WP vartotojų registraciją

en: Allow Only logged in users to view all entries
lt_LT: Leisti peržiūrėti visas įrašus tik prisijungusiems vartotojams

en: Allow logged in users to edit form entries
lt_LT: Leisti prisijungusiems vartotojams redaguoti formos įrašus

en: Allow to Configure Global Validation Message
lt_LT: Leisti sukonfigūruoti globalinį validacijos pranešimą

en: How to add Custom CSS/JS
lt_LT: Kaip pridėti pasirinktinius CSS/JS
