Bit Form 3.0.0 - en to hu_HU translation catalogue (2629 entries)

note: Description of the plugin
en: Contact Form Builder Plugin: Multi Step Contact Form, Payment Form, Custom Contact Form Plugin by Bit Form
hu_HU: Kapcsolatfelvételi űrlap készítő bővítmény: Többlépcsős kapcsolatfelvételi űrlap, fizetési űrlap, egyedi kapcsolatfelvételi űrlap bővítmény a Bit Form-tól

note: Author of the plugin
en: Contact Form Builder - Bit Form
hu_HU: Kapcsolatfelvételi űrlap készítő - Bit Form

en: Token expired
hu_HU: Token lejárt

en: No Integration Found
hu_HU: Nem található integráció

en: No Connected App Found
hu_HU: Nem található csatlakoztatott alkalmazás

en: Some of the test fields are empty or an invalid email supplied
hu_HU: Néhány tesztmező üres vagy érvénytelen e-mail cím van megadva

en: Migration Complete
hu_HU: Áttelepítés befejezve

en: Invalid file type
hu_HU: Érvénytelen fájltípus

en: Invalid form id
hu_HU: Érvénytelen űrlapazonosító

en: Meta Box must be activated!
hu_HU: A Meta Boxnak aktiválva kell lennie!

en: Conversational CSS Saved Successfully!
hu_HU: A beszélgetős CSS sikeresen elmentve!

en: Bit Form - Most advanced form builder and entries management plugin
hu_HU: Bit Form – A legfejlettebb űrlapkészítő és bejegyzéskezelő bővítmény

en: All Forms
hu_HU: Minden űrlap

en: Form Templates
hu_HU: Űrlapsablonok

en: App Settings
hu_HU: Alkalmazás beállításai

en: Integrations
hu_HU: Integrációk

en: PDF Setting
hu_HU: PDF beállítás

en: Payments
hu_HU: Fizetések

en: Doc & Support
hu_HU: Dokumentáció & Támogatás

en: Get 74% OFF
hu_HU: Szerezzen 74% kedvezményt

en: Template not found, by this name:
hu_HU: Sablon nem található, ilyen névvel:

en: Error Occurred, Please Reload
hu_HU: Hiba történt, kérjük, töltse újra

en: You are allowed to add maximum 2 workflows
hu_HU: Legfeljebb 2 munkafolyamat hozzáadása engedélyezett

en: Can not save empty form.
hu_HU: Üres űrlapot nem lehet menteni.

en: Form Name Should Be Within 50 Characters
hu_HU: Az űrlap neve legfeljebb 50 karakterből állhat

en: All Entries
hu_HU: Összes bejegyzés

en: Form Saved successfully
hu_HU: Űrlap sikeresen mentve

en: User
hu_HU: Felhasználó

en: IP address
hu_HU: IP-cím

en: Form update failed.
hu_HU: Az űrlap frissítése sikertelen.

en: Error Occured in saving %s
hu_HU: Hiba történt a(z) %s mentésekor

en: Form updated successfully.
hu_HU: Űrlap sikeresen frissítve.

en: Form status change failed.
hu_HU: Az űrlap állapotának módosítása sikertelen.

en: Form status changed successfully
hu_HU: Űrlap állapota sikeresen megváltozott

en: Form id is empty.
hu_HU: Az űrlap azonosító üres.

en: Form is not exists.
hu_HU: Az űrlap nem létezik.

en: Form id is invalid.
hu_HU: Az űrlap azonosító érvénytelen.

en: Form deleted successfully.
hu_HU: Az űrlap sikeresen törölve.

en: Form id is invalid
hu_HU: Az űrlap azonosító érvénytelen

en: Forms deleted successfully.
hu_HU: Űrlapok sikeresen törölve.

en: Form does not exists.
hu_HU: Az űrlap nem létezik.

en: Form duplicated successfully
hu_HU: Űrlap sikeresen duplikálva

en: Please import a valid json.
hu_HU: Kérjük, importáljon érvényes json fájlt.

en: Form imported successfully.
hu_HU: Űrlap sikeresen importálva.

en: Form does not exists
hu_HU: Az űrlap nem létezik

en: Entry Not Found!
hu_HU: Bejegyzés nem található!

en: Invalid Form ID or Entries ID.
hu_HU: Érvénytelen űrlap azonosító vagy bejegyzés azonosító.

en: Entries id is invalid
hu_HU: A bejegyzés azonosító érvénytelen

en: Form does not exist.
hu_HU: Az űrlap nem létezik.

en: Entry Deletetion prevented by workflow
hu_HU: A bejegyzés törlését a munkafolyamat megakadályozta

en: Entry Deleted successfully
hu_HU: Bejegyzés sikeresen törölve

en: Entry Deleted successfully, Some prevented by workflow
hu_HU: Bejegyzés sikeresen törölve, egyeseket a munkafolyamat megakadályozott

en: Form entry deletion failed.
hu_HU: Az űrlap bejegyzés törlése sikertelen.

en: Form id or entries id is invalid
hu_HU: Az űrlapazonosító vagy a bejegyzések azonosítója érvénytelen

en: Form does not exist
hu_HU: Az űrlap nem létezik

en: Entry Duplicated successfully
hu_HU: Bejegyzés sikeresen duplikálva

en: Entries Duplicated successfully
hu_HU: Bejegyzések sikeresen duplikálva

en: Form entries does not exist.
hu_HU: Az űrlapbejegyzések nem léteznek.

en: Failed to update, Data is empty.
hu_HU: Frissítés sikertelen, az adatok üresek.

en: Invalid Form ID or entries ID.
hu_HU: Érvénytelen űrlapazonosító vagy bejegyzésazonosító.

en: Invalid Form id or entries id.
hu_HU: Érvénytelen űrlapazonosító vagy bejegyzésazonosító.

en: Integration deleted
hu_HU: Integráció törölve

en: Message deleted
hu_HU: Üzenet törölve

en: workflow deleted
hu_HU: Munkafolyamat törölve

en: Email Template deleted
hu_HU: E-mail sablon törölve

en: Email Template duplicated
hu_HU: E-mail sablon duplikálva

en: Report preferrences saved successfully
hu_HU: Jelentési beállítások sikeresen elmentve

en: g-ReCAPTCHA details is empty
hu_HU: g-ReCAPTCHA adatok üresek

en: reCAPTCHA saved successfully
hu_HU: reCAPTCHA sikeresen elmentve

en: reCAPTCHA updated successfully
hu_HU: reCAPTCHA sikeresen frissítve

en: Setting details is empty
hu_HU: Beállítási adatok üresek

en: Please re-check your Client ID & Secret
hu_HU: Kérjük, ellenőrizze újra az Ügyfélazonosítót és a Titkot

en: Payment setting saved successfully
hu_HU: Fizetési beállítás sikeresen elmentve

en: Payment setting updated successfully
hu_HU: A fizetési beállítás sikeresen frissítve

en: This field is required
hu_HU: Ez a mező kötelező

en: Please, enter a valid email address
hu_HU: Kérjük, adjon meg egy érvényes e-mail címet

en: Please, enter a valid URL
hu_HU: Kérjük, adjon meg egy érvényes URL-t

en: Minimum ${field.minimum} is required
hu_HU: Minimum ${field.minimum} szükséges

en: Maximum ${field.maximum} is allowed
hu_HU: Maximum ${field.maximum} engedélyezett

en: Please, enter only numbers
hu_HU: Kérjük, csak számokat adjon meg

en: Please, enter a valid phone number
hu_HU: Kérjük, adjon meg egy érvényes telefonszámot

en: Select at least ${field.minimum} option(s)
hu_HU: Válasszon ki legalább ${field.minimum} lehetőséget

en: Please, select no more than ${field.maximum} option(s)
hu_HU: Kérjük, legfeljebb ${field.maximum} lehetőséget válasszon

en: Input does not match the required pattern
hu_HU: A bevitel nem felel meg a megkövetelt mintának

en: Minimum ${field.minimum_file} file(s) required
hu_HU: Minimum ${field.minimum_file} fájl szükséges

en: Maximum ${field.maximum_file} file(s) allowed
hu_HU: Maximum ${field.maximum_file} fájl engedélyezett

en: Maximum file size exceeded. (Max: ${field.maximum_size}MB)
hu_HU: A fájlméret meghaladja a megengedettet. (Max: ${field.maximum_size}MB)

en: File type is not supported
hu_HU: A fájltípus nem támogatott

en: This value is already taken. Please, choose a different one.
hu_HU: Ez az érték már foglalt. Kérjük, válasszon másikat.

en: This username or email is already registered. Please, use another.
hu_HU: Ez a felhasználónév vagy e-mail már regisztrálva van. Kérjük, használjon másikat.

en: Custom Option Required
hu_HU: Egyedi opció megadása kötelező

en: Minimum amount of ${field.minimum_amount} is required
hu_HU: Minimum összeg ${field.minimum_amount} szükséges

en: Maximum amount of ${field.maximum_amount} is allowed
hu_HU: Maximum összeg ${field.maximum_amount} engedélyezett

en: Form data is empty
hu_HU: Az űrlap adatai üresek

en: At least 1 condition needed
hu_HU: Legalább 1 feltétel szükséges

en: Result is empty
hu_HU: Az eredmény üres

en: Nothing to update
hu_HU: Nincs frissíteni való

en: Nothing to duplicate
hu_HU: Nincs másolni való

en: prepared query is empty
hu_HU: az előkészített lekérdezés üres

en: is required
hu_HU: szükséges

en: Minimum number is
hu_HU: A minimális szám

en: Maximum number is
hu_HU: A maximális szám

en: Email is invalid
hu_HU: Az email érvénytelen

en: URL is invalid
hu_HU: Az URL érvénytelen

en: Sorry, Error occurred in saving form entry
hu_HU: Sajnáljuk, hiba történt az űrlapbejegyzés mentésekor

en: Sorry, error occurred in logging form entry
hu_HU: Sajnáljuk, hiba történt az űrlapbejegyzés naplózásakor

en: Sorry, Error occured in saving form entry data
hu_HU: Sajnáljuk, hiba történt az űrlapbejegyzés adatainak mentésekor

en: provided form entries does not exists
hu_HU: A megadott űrlapbejegyzések nem léteznek

en: Entry Updated Successfully
hu_HU: Bejegyzés sikeresen frissítve

en:  is required.
hu_HU:  szükséges.

en:  should be an email. please provide a valid email address.
hu_HU:  emailnek kell lennie. Kérjük, adjon meg egy érvényes email címet.

en:  should be Time Format
hu_HU:  időformátumnak kell lennie

en:  should be a phone number
hu_HU:  telefonszámnak kell lennie

en:  should be a number
hu_HU:  számnak kell lennie

en:  should be an URL
hu_HU:  URL-nek kell lennie

en:  should be a date
hu_HU:  dátumnak kell lennie

en: Bitform Pages
hu_HU: Bitform Oldalak

en: Requested parameter is empty
hu_HU: A kért paraméter üres

en: module, fields are required for Sendinblue api
hu_HU: modul, mezők szükségesek a Sendinblue API-hoz

en: module, fields are required for Acumbamail api
hu_HU: modul, mezők szükségesek az Acumbamail API-hoz

en: Autonami Pro Plugins not found
hu_HU: Autonami Pro bővítmények nem találhatók

en: module, fields are required for Autonami api
hu_HU: modul, mezők szükségesek az Autonami API-hoz

en: Required data not found.
hu_HU: Szükséges adat nem található.

en: module, fields are required for Elastic Email api
hu_HU: modul, mezők szükségesek az Elastic Email API-hoz

en: module, fields are required for Encharge api
hu_HU: modul, mezők szükségesek az Encharge API-hoz

en: Fluent CRM Plugins not found
hu_HU: Fluent CRM bővítmények nem találhatók

en: Please! Insatall Fluent CRM
hu_HU: Kérjük! Telepítse a Fluent CRM-et

en: module, fields are required for Fluent CRM api
hu_HU: modul, mezők szükségesek a Fluent CRM API-hoz

en: module, fields are required for Gist api
hu_HU: modul, mezők szükségesek a Gist API-hoz

en: module, fields are required for Google sheet api
hu_HU: modul, mezők szükségesek a Google Sheet API-hoz

en: module, fields are required for Trello api
hu_HU: modul, mezők szükségesek a Trello API-hoz

en: Request parameter is empty
hu_HU: A kérés paramétere üres

en: api key field is required for hubspot api
hu_HU: API kulcs mező szükséges a HubSpot API-hoz

en: Integration execution failed
hu_HU: Az integráció végrehajtása sikertelen

en: module, fields are required for Mail Chimp api
hu_HU: modul, mezők szükségesek a Mail Chimp API-hoz

en: Invalid API Token
hu_HU: Érvénytelen API token

en: module, fields are required for MailerLite api
hu_HU: modul, mezők szükségesek a MailerLite API-hoz

en: Please! Insatall MailPoet
hu_HU: Kérjük! Telepítse a MailPoet-et

en: Please! Install MailPoet
hu_HU: Kérjük! Telepítse a MailPoet-et

en: module, fields are required for Mail Poet api
hu_HU: modul, mezők szükségesek a MailPoet API-hoz

en: username, password, fields are required for rapidmail api
hu_HU: felhasználónév, jelszó, mezők szükségesek a rapidmail API-hoz

en: Recipient List are required for rapidmail api
hu_HU: Címzettlista szükséges a rapidmail API-hoz

en: module, fields are required for SendFox api
hu_HU: modul, mezők szükségesek a SendFox API-hoz

en: module, fields are required for Telegram api
hu_HU: modul, mezők szükségesek a Telegram API-hoz

en: SID, Auth Token,From Number and mapping fields are required for rapidmail api
hu_HU: SID, Auth Token, Feladó szám és leképezési mezők szükségesek a rapidmail API-hoz

en: webhook url is empty
hu_HU: a webhook URL üres

en: %s is required for woocommerce %s
hu_HU: %s szükséges a woocommerce %s-hez

en: WooCommerce must be activated!
hu_HU: A WooCommerce-nek aktívnak kell lennie!

en: module and field map are required for woocommerce
hu_HU: modul és mezőtérkép szükséges a woocommerce-hez

en: workspace, table, fields are required for zoho analytics api
hu_HU: munkaterület, tábla, mezők szükségesek a zoho analytics API-hoz

en: %s is required for zoho bigin, %s module
hu_HU: %s szükséges a zoho bigin, %s modulhoz

en: module, fields are required for zoho bigin api
hu_HU: modul, mezők szükségesek a zoho bigin API-hoz

en: %s is required for zoho campaigns
hu_HU: %s szükséges a zoho campaigns-hez

en: list are required for zoho campaigns api
hu_HU: a listák szükségesek a zoho campaigns api-hoz

en: %s is required for zoho creator
hu_HU: %s szükséges a zoho creatorhoz

en: tokenDetails error
hu_HU: tokenDetails hiba

en: %s is required for zoho crm, %s module
hu_HU: %s szükséges a zoho crm-hez, %s modul

en: zoho crm field %s's maximum length is %s, Given %s
hu_HU: a(z) %s zoho crm mező maximális hossza %s, megadott érték %s

en: Tag is empty
hu_HU: A címke üres

en: Assignment rules is empty
hu_HU: Az hozzárendelési szabályok üresek

en: RelatedList is empty
hu_HU: A kapcsolódó lista üres

en: module, layout are required for zoho crm relatedlist
hu_HU: modul és elrendezés szükséges a zoho crm kapcsolódó listához

en: module, layout, fields are required for zoho crm api
hu_HU: modul, elrendezés és mezők szükségesek a zoho crm api-hoz

en: %s is required for zoho bigin
hu_HU: %s szükséges a zoho biginhez

en: list are required for zoho desk api
hu_HU: listák szükségesek a zoho desk api-hoz

en: module, fields are required for zoho mail api
hu_HU: modul és mezők szükségesek a zoho mail api-hoz

en: is required for zoho marketing hub
hu_HU: szükséges a zoho marketing hubhoz

en: list are required for zoho marketingHub api
hu_HU: listák szükségesek a zoho marketingHub api-hoz

en: %s is required for %s
hu_HU: %s szükséges a következőhöz: %s

en: list are required for zoho projects api
hu_HU: listák szükségesek a zoho projects api-hoz

en: %s is required for zoho recruit, %s module
hu_HU: %s szükséges a zoho recruithez, %s modul

en: module, fields are required for zoho recruit api
hu_HU: modul és mezők szükségesek a zoho recruit api-hoz

en: module, fields are required for zoho sheet api
hu_HU: modul és mezők szükségesek a zoho sheet api-hoz

en: module, fields are required for zoho sign api
hu_HU: modul, mezők szükségesek a zoho sign api-hoz

en: parent folder are required for zoho workdrive api
hu_HU: szülő mappa szükséges a zoho workdrive api-hoz

en: Sorry, Error occured in updated form
hu_HU: Sajnáljuk, hiba történt a frissített űrlapon

en: Bitforms Pages
hu_HU: Bitforms oldalak

en: Sorry! Submission limit exceeded.
hu_HU: Sajnáljuk! A beküldési limit túllépve.

en: Sorry! You have exceeded the submission limit.
hu_HU: Sajnáljuk! Túllépte a beküldési limitet.

en: Unknown upload error
hu_HU: Ismeretlen feltöltési hiba

en: The uploaded file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini.
hu_HU: A feltöltött fájl meghaladja a php.ini upload_max_filesize direktíváját.

en: The uploaded file exceeds the MAX_FILE_SIZE directive that was specified in the HTML form.
hu_HU: A feltöltött fájl meghaladja a HTML űrlapban megadott MAX_FILE_SIZE direktívát.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
hu_HU: A feltöltött fájl csak részben lett feltöltve.

en: No file was uploaded.
hu_HU: Nem történt fájlfeltöltés.

en: Missing a temporary folder.
hu_HU: Hiányzik egy ideiglenes mappa.

en: Failed to write file to disk.
hu_HU: Nem sikerült a fájl lemezre írása.

en: A PHP extension stopped the file upload.
hu_HU: Egy PHP kiterjesztés leállította a fájlfeltöltést.

en: Total File size is too large
hu_HU: A fájl összmérete túl nagy

en: Upload failed
hu_HU: Feltöltés sikertelen

en: Untrusted upload source
hu_HU: Meg nem bízható feltöltési forrás

en: Temporary file not accessible
hu_HU: Ideiglenes fájl nem elérhető

en: Empty filename
hu_HU: Üres fájlnév

en: Cannot read file size
hu_HU: Nem olvasható a fájl mérete

en: File size is too large
hu_HU: A fájl mérete túl nagy

en: This file type is not allowed
hu_HU: Ez a fájltípus nem engedélyezett

en: File type is not allowed
hu_HU: A fájltípus nem engedélyezett

en: Invalid SVG
hu_HU: Érvénytelen SVG

en: SVG file is not valid
hu_HU: Az SVG fájl nem érvényes

en: File size is too large after sanitation
hu_HU: A fájl mérete túl nagy a tisztítás után

en: File not allowed by policy
hu_HU: A fájl nem engedélyezett a szabályzat szerint

en: Form Submitted Successfully
hu_HU: Űrlap sikeresen elküldve

en: provided form does not exists
hu_HU: A megadott űrlap nem létezik

en: Form ID cannot be empty
hu_HU: Az űrlap azonosító nem lehet üres

en: #%s no. Form doesn't exists
hu_HU: #%s számú űrlap nem létezik

en: #%s no. Form is not active
hu_HU: #%s számú űrlap nem aktív

en: Entry Update Successfully
hu_HU: Bejegyzés sikeresen frissítve

en: Token verification failed
hu_HU: Token ellenőrzés sikertelen

en: You are already logged in
hu_HU: Már be vagy jelentkezve

en: Please submit form with valid fields
hu_HU: Kérjük, érvényes mezőkkel küldje be az űrlapot

en: Please recheck your reCaptcha Configuration
hu_HU: Kérjük, ellenőrizze újra a reCaptcha beállításait

en: Please verify reCAPTCHA
hu_HU: Kérjük, igazolja a reCAPTCHA-t

en: Please verify hCaptcha
hu_HU: Kérjük, igazolja a hCaptcha-t

en: hCaptcha verification failed
hu_HU: hCaptcha ellenőrzés sikertelen

en: Please verify Cloudflare Turnstile Captcha
hu_HU: Kérjük, igazolja a Cloudflare Turnstile Captcha-t

en: Cloudflare Turnstile Validation Error:
hu_HU: Cloudflare Turnstile érvényesítési hiba:

en: Sorry!! You have already submitted from this IP address
hu_HU: Sajnáljuk!! Ezzel az IP-címmel már beküldött adatot

en: within %s to %s
hu_HU: %s és %s között

en: %s to %s
hu_HU: %s és %s

en: Form is available %s From %s
hu_HU: Az űrlap elérhető %s-tól %s-ig

en: Form is available %s
hu_HU: Az űrlap elérhető %s

en: Form is available on %s
hu_HU: Az űrlap elérhető ezen a napon: %s

en: Sorry!! Your IP address is %s, Blocked from submitting the form
hu_HU: Sajnáljuk!! Az Ön IP-címe %s, tiltva van az űrlap beküldésére

en: Other...
hu_HU: Egyéb...

en: Select a Bitform
hu_HU: Válasszon Bitformot

en: Invalid request method. POST required.
hu_HU: Érvénytelen kérési mód. POST szükséges.

en: No form selected
hu_HU: Nincs űrlap kiválasztva

en: Please select a form from the Form List available in the Bit Form element settings.
hu_HU: Kérjük, válasszon egy űrlapot a Bit Form elem beállításaiban elérhető Űrlaplista közül.

en: Select Forms
hu_HU: Űrlapok kiválasztása

en: Forms
hu_HU: Űrlapok

en: Unsplash Images
hu_HU: Unsplash képek

en: Go to the Google reCaptcha V2 Admin Dashboard
hu_HU: Lépjen a Google reCaptcha V2 adminisztrációs műszerfalára

en: Click on the Register button and add Label.
hu_HU: Kattintson a Regisztráció gombra és adjon meg egy címkét.

en: Choose the type of reCaptcha V2 (either I'm not a robot checkbox or Invisible reCaptcha badge).
hu_HU: Válassza ki a reCaptcha V2 típusát (legyen az „Nem vagyok robot” jelölőnégyzet vagy láthatatlan reCaptcha jelvény).

en: Copy Your Domain URL and Goto Google ReCaptcha Dashboard, paste it under Domains.
hu_HU: Másolja a domain URL-jét, majd lépjen a Google reCaptcha irányítópultjára, és illessze be a Domain-ek közé.

en: Click on the Submit button.
hu_HU: Kattintson a Küldés gombra.

en: You will then see the site key and secret key. Copy both keys and back to Bit form Google reCaptcha Settings to paste them into the corresponding
hu_HU: Ekkor megjelenik a site kulcs és a titkos kulcs. Másolja mindkét kulcsot, majd térjen vissza a Bit form Google reCaptcha beállításaihoz, és illessze be őket a megfelelő

en: Site Key
hu_HU: Site kulcs

en: and
hu_HU: és

en: Secret Key
hu_HU: Titkos kulcs

en: fields.
hu_HU: mezőkbe.

en: Click on the
hu_HU: Kattintson a

en: Save
hu_HU: Mentés

en: button to apply the settings.
hu_HU: gombra a beállítások alkalmazásához.

en: Now, Please go to your form and add a Google reCaptcha V2 field.
hu_HU: Most, kérjük, menjen a űrlapjához, és adjon hozzá egy Google reCaptcha V2 mezőt.

en: For more details, please visit the
hu_HU: További részletekért kérjük, látogasson el a

en: Bit form Google reCaptcha V2 documentation
hu_HU: Bit form Google reCaptcha V2 dokumentációjához

en: and watch
hu_HU: és nézze meg a

en: YouTube Video
hu_HU: YouTube videót

en: Go to the Google reCaptcha V3 Admin Dashboard
hu_HU: Lépjen a Google reCaptcha V3 adminisztrációs irányítópultjára

en: Choose the type of reCaptcha V3 (reCaptcha V3).
hu_HU: Válassza ki a reCaptcha V3 típusát (reCaptcha V3).

en: Now, Please go to your form and add a Google reCaptcha V3 field.
hu_HU: Most, kérjük, menjen a űrlapjához, és adjon hozzá egy Google reCaptcha V3 mezőt.

en: Bit form Google reCaptcha V3 documentation
hu_HU: Bit form Google reCaptcha V3 dokumentáció

en: Go to the Turnstile Admin Dashboard
hu_HU: Lépjen a Turnstile adminisztrációs irányítópultjára

en: If you haven't created a Turnstile Site yet, click on the "Add Site" button and fill out the required fields.
hu_HU: Ha még nem hozott létre Turnstile webhelyet, kattintson az „Add Site” gombra, és töltse ki a kötelező mezőket.

en: If you already have a Turnstile Site, click on the Site Name to open the Site Dashboard.
hu_HU: Ha már van Turnstile webhelye, kattintson a webhely nevére a Webhelyirányítópult megnyitásához.

en: You will then see the site key and secret key. Copy both keys and back to Bit form Turnstile Settings to paste them into the corresponding
hu_HU: Ezután megjelenik a webhelykulcs és a titkos kulcs. Másolja mindkét kulcsot, majd térjen vissza a Bit form Turnstile beállításokhoz, hogy beillessze őket a megfelelő helyre

en: Now, Please go to your form and add a Turnstile field.
hu_HU: Most kérjük, lépjen a űrlapjára, és adjon hozzá egy Turnstile mezőt.

en: Bit form Turnstile documentation
hu_HU: Bit form Turnstile dokumentáció

en: Go to the hCaptcha Admin Dashboard
hu_HU: Lépjen a hCaptcha adminisztrációs irányítópulthoz

en: If you haven't created a hCaptcha Site yet, click on the "Add Site" button and fill out the required fields.
hu_HU: Ha még nem hozott létre hCaptcha webhelyet, kattintson az „Add Site” gombra, és töltse ki a kötelező mezőket.

en: If you already have a hCaptcha Site, click on the Site Name to open the Site Dashboard.
hu_HU: Ha már van hCaptcha webhelye, kattintson a webhely nevére a Webhelyirányítópult megnyitásához.

en: You will then see the site. Copy
hu_HU: Ezután megjelenik a webhely. Másolja

en: and back to Bit form hCaptcha Settings to paste in Site Key fields.
hu_HU: majd térjen vissza a Bit form hCaptcha beállításokhoz, és illessze be a Webhelykulcs mezőkbe.

en: Then get the secret key. Go to the Profile → Settings and click the secret tab. You will find secret list or Generate New Secret.
hu_HU: Ezután szerezze be a titkos kulcsot. Lépjen a Profil → Beállítások menüpontra, és kattintson a titkos fülre. Itt találja a titkos kulcsok listáját vagy létrehozhat új titkos kulcsot.

en: Now, Please go to your form and add a hCaptcha field.
hu_HU: Most kérjük, lépjen a űrlapjára, és adjon hozzá egy hCaptcha mezőt.

en: Bit form hCaptcha documentation
hu_HU: Bit form hCaptcha dokumentáció

en: Captcha Settings
hu_HU: Captcha beállítások

en: Note:
hu_HU: Megjegyzés:

en: Please click on the available Captcha option for configuration.
hu_HU: Kérjük, a konfigurációhoz kattintson a rendelkezésre álló Captcha opcióra.

en: Edit
hu_HU: Szerkesztés

en: Captcha Settings Updated
hu_HU: Captcha beállítások frissítve

en: reCAPTCHA is a free service that protects your website from spam and abuse.
hu_HU: A reCAPTCHA egy ingyenes szolgáltatás, amely megvédi webhelyét a spam és visszaélések ellen.

en: Learn More
hu_HU: Tudjon meg többet

en: To get Site Key and SECRET , Please Visit
hu_HU: A Site Key és SECRET beszerzéséhez kérjük, látogasson el ide

en: Google reCAPTCHA Admin
hu_HU: Google reCAPTCHA adminisztráció

en: Update
hu_HU: Frissítés

en: hCaptcha is a free service that protects your website from spam and abuse.
hu_HU: A hCaptcha egy ingyenes szolgáltatás, amely megvédi webhelyét a spam és visszaélések ellen.

en: To get Site Key and Secret, Please Visit
hu_HU: A Site Key és Secret beszerzéséhez kérjük, látogasson el ide

en: hCaptcha Admin Dashboard
hu_HU: hCaptcha adminisztrációs irányítópult

en: Turnstile is a free service that protects your website from spam and abuse.
hu_HU: A Turnstile egy ingyenes szolgáltatás, amely megvédi webhelyét a spam és visszaélések ellen.

en: Cloudflare Turnstile reCAPTCHA Admin
hu_HU: Cloudflare Turnstile reCAPTCHA adminisztráció

en: How to set up
hu_HU: Beállítás menete

en: Delete
hu_HU: Törlés

en: Are you sure to delete this template
hu_HU: Biztosan törli ezt a sablont?

en: Duplicate
hu_HU: Duplikálás

en: Are you sure to duplicate this template?
hu_HU: Biztosan duplikálja ezt a sablont?

en: Template Name
hu_HU: Sablon neve

en: Action
hu_HU: Művelet

en: Email Templates
hu_HU: E-mail sablonok

en: How to setup Email Templates & Send Email Notification:
hu_HU: Email sablonok beállítása és e-mail értesítés küldése:

en: Documentation
hu_HU: Dokumentáció

en: Add New Template
hu_HU: Új sablon hozzáadása

en: Empty
hu_HU: Üres

en: Post Type cann't be empty
hu_HU: A bejegyzés típusa nem lehet üres

en: Post Status cann't be empty
hu_HU: A bejegyzés állapota nem lehet üres

en: Please map mandatory fields
hu_HU: Kérjük, rendelje hozzá a kötelező mezőket

en: Integration Name
hu_HU: Integráció neve

en: Integration Name...
hu_HU: Integráció neve...

en: Post Type
hu_HU: Bejegyzés típusa

en: Refresh Post Types
hu_HU: Bejegyzéstípusok frissítése

en: Post Status
hu_HU: Bejegyzés állapota

en: Select Status
hu_HU: Állapot kiválasztása

en: Author
hu_HU: Szerző

en: Select Author
hu_HU: Szerző kiválasztása

en: Comment Status
hu_HU: Hozzászólás állapota

en: Field Mapping
hu_HU: Mezők leképezése

en: Form Fields
hu_HU: Űrlap mezők

en: Post Fields
hu_HU: Bejegyzés mezők

en: ACF fields Mapping
hu_HU: ACF mezők leképezése

en: Refresh ACF fields
hu_HU: ACF mezők frissítése

en: ACF Fields
hu_HU: ACF mezők

en: ACF File Upload Fields Map
hu_HU: ACF fájl feltöltési mezők leképezése

en: Error Occured
hu_HU: Hiba történt

en: Loading ACF Fields...
hu_HU: ACF mezők betöltése...

en: Loading Post Types...
hu_HU: Bejegyzéstípusok betöltése...

en: Select one of the defined WordPress post types Or custom post types for the post.
hu_HU: Válasszon ki egy meghatározott WordPress bejegyzéstípust vagy egyéni bejegyzéstípust a bejegyzéshez.

en: Select Post Type
hu_HU: Bejegyzéstípus kiválasztása

en: Select the status for the post. If published status is selected and the post date is in the future, it will automatically be changed to scheduled
hu_HU: Válassza ki a bejegyzés státuszát. Ha a közzétett státusz van kiválasztva és a bejegyzés dátuma a jövőben van, az automatikusan ütemezett státuszra változik.

en: Select the user to be assigned to the post.
hu_HU: Válassza ki a bejegyzéshez rendelendő felhasználót.

en: Select Field
hu_HU: Mező kiválasztása

en: Custom...
hu_HU: Egyéni...

en: Custom Value
hu_HU: Egyéni érték

en: Connect New Active Campaing API
hu_HU: Új ActiveCampaign API csatlakoztatása

en: Update ActiveCampaign
hu_HU: ActiveCampaign frissítése

en: Update Responses with ActiveCampaign existing email?
hu_HU: Válaszok frissítése meglévő ActiveCampaign email alapján?

en: Integration name cann't be empty
hu_HU: Az integráció neve nem lehet üres

en: Access API Key cann't be empty
hu_HU: Az API hozzáférési kulcs nem lehet üres

en: Access API URL cann't be empty
hu_HU: Az API hozzáférési URL nem lehet üres

en: Authorized Successfully
hu_HU: Sikeres engedélyezés

en: Integration Name:
hu_HU: Integráció neve:

en: Access API URL:
hu_HU: API hozzáférési URL:

en: Access API URL...
hu_HU: API hozzáférési URL...

en: Access API Key:
hu_HU: API hozzáférési kulcs:

en: Access API Key...
hu_HU: API hozzáférési kulcs...

en: ActiveCampaign lists refreshed
hu_HU: ActiveCampaign listák frissítve

en: No ActiveCampaign lists found. Try changing the header row number or try again
hu_HU: Nincsenek ActiveCampaign listák. Próbálja meg megváltoztatni a fejléc sor számát, vagy próbálja újra

en: ActiveCampaign lists refresh failed. please try again
hu_HU: Az ActiveCampaign listák frissítése sikertelen volt. Kérjük, próbálja újra

en: ActiveCampaign tags refreshed
hu_HU: ActiveCampaign címkék frissítve

en: No ActiveCampaign tags found. Try changing the header row number or try again
hu_HU: Nincsenek ActiveCampaign címkék. Próbálja meg megváltoztatni a fejléc sor számát, vagy próbálja újra

en: ActiveCampaign tags refresh failed. please try again
hu_HU: Az ActiveCampaign címkék frissítése sikertelen volt. Kérjük, próbálja újra

en: ActiveCampaign fields refreshed
hu_HU: ActiveCampaign mezők frissítve

en: No ActiveCampaign fields found. Try changing the header row number or try again
hu_HU: Nincsenek ActiveCampaign mezők. Próbálja meg megváltoztatni a fejléc sor számát, vagy próbálja újra

en: ActiveCampaign fields refresh failed. please try again
hu_HU: Az ActiveCampaign mezők frissítése sikertelen volt. Kérjük, próbálja újra

en: Connected API:
hu_HU: Csatlakoztatott API:

en: Select an App
hu_HU: Alkalmazás kiválasztása

en: List:
hu_HU: Lista:

en: Select List
hu_HU: Lista kiválasztása

en: Tags:
hu_HU: Címkék:

en: Refresh Activecapmaign Tags
hu_HU: Aktívkampány címkék frissítése

en: Map Fields
hu_HU: Mezők leképezése

en: Refresh Activecapmaign Field
hu_HU: Aktívkampány mező frissítése

en: ActiveCampaign Fields
hu_HU: ActiveCampaign mezők

en: Actions
hu_HU: Műveletek

en: To Get Auth token, Please Visit
hu_HU: Az Auth token beszerzéséhez kérjük, látogasson el ide

en: Acumbamail documentation
hu_HU: Acumbamail dokumentáció

en: Auth Token:
hu_HU: Auth token:

en: Auth Token...
hu_HU: Auth token...

en: All list field fetched successfully
hu_HU: Az összes lista mező sikeresen lekérve

en: Failed to fetch list fields
hu_HU: Nem sikerült lekérni a lista mezőket

en: Lists fetched successfully
hu_HU: Listák sikeresen lekérve

en: Lists fetch failed. please try again
hu_HU: A listák lekérése sikertelen. Kérjük, próbálja újra

en: Api Key can't be empty
hu_HU: Az API kulcs nem lehet üres

en: Authorized successfully
hu_HU: Sikeres engedélyezés

en: Authorized failed
hu_HU: Engedélyezés sikertelen

en: Connected API List:
hu_HU: Csatlakoztatott API lista:

en: Select API
hu_HU: API kiválasztása

en: Actions:
hu_HU: Műveletek:

en: Select Actions
hu_HU: Műveletek kiválasztása

en: All List:
hu_HU: Összes lista:

en: Fetch Subscriber List
hu_HU: Feliratkozó lista lekérése

en: Field Map
hu_HU: Mezőtérkép

en: Refresh Acumbamail Fields
hu_HU: Acumbamail mezők frissítése

en: Acumbamail Fields
hu_HU: Acumbamail mezők

en: Authorized ✔
hu_HU: Engedélyezve ✔

en: Authorize
hu_HU: Engedélyezés

en: Next
hu_HU: Következő

en: Skip exist Contact
hu_HU: Létező kapcsolatok kihagyása

en: Skip if contact already exist in Autonami
hu_HU: Kihagyás, ha a kapcsolat már létezik az Autonamiban

en: Connect Successfully
hu_HU: Sikeres csatlakozás

en: Autonami lists and tags refreshed
hu_HU: Autonami listák és címkék frissítve

en: Autonami lists and tags refresh failed Cause:
hu_HU: Az Autonami listák és címkék frissítése sikertelen. Ok:

en: please try again
hu_HU: kérjük, próbálja újra

en: Autonami lists and tags refresh failed. please try again
hu_HU: Az Autonami listák és címkék frissítése sikertelen. Kérjük, próbálja újra

en: Autonami fields refreshed
hu_HU: Autonami mezők frissítve

en: No Autonami fields found. Try changing the header row number or try again
hu_HU: Nem találhatók Autonami mezők. Próbálja meg megváltoztatni a fejléc sor számát vagy próbálja újra

en: Autonami fields refresh failed. please try again
hu_HU: Az Autonami mezők frissítése sikertelen. Kérjük, próbálja újra

en: Autonami Lists:
hu_HU: Autonami listák:

en: Refresh Autonami Lists And Tags
hu_HU: Autonami listák és címkék frissítése

en: Autonami Tags:
hu_HU: Autonami címkék:

en: Refresh Autonami Fields
hu_HU: Autonami mezők frissítése

en: Autonami Fields
hu_HU: Autonami mezők

en: Loaded integration:
hu_HU: Betöltött integráció:

en: Integration Info
hu_HU: Integrációs információk

en: Add New
hu_HU: Új hozzáadása

en: App
hu_HU: Alkalmazás

en: Authorize New Dropbox App
hu_HU: Új Dropbox alkalmazás engedélyezése

en: Delete File From Wordpress
hu_HU: Fájl törlése a WordPressből

en: Delete file from Wordpress after upload in Dropbox
hu_HU: Fájl törlése a WordPressből a Dropboxba való feltöltés után

en: Please enter API key and API secret
hu_HU: Kérjük, adja meg az API kulcsot és az API titkot

en: To Get Api Key & Secret, Please Visit
hu_HU: Az API kulcs és titok megszerzéséhez kérjük, látogasson el ide:

en: Dropbox API Console
hu_HU: Dropbox API konzol

en: Dropbox Api Key:
hu_HU: Dropbox API kulcs:

en: Api Key...
hu_HU: API kulcs...

en: Dropbox Api Secret:
hu_HU: Dropbox API titok:

en: Api Secret...
hu_HU: API titok...

en: To Get Access Code, Please Visit
hu_HU: A hozzáférési kód megszerzéséhez kérjük, látogasson el ide:

en: Dropbox Access Code
hu_HU: Dropbox hozzáférési kód

en: Dropbox Access Code:
hu_HU: Dropbox hozzáférési kód:

en: Access Code...
hu_HU: Hozzáférési kód...

en: Error Occurred
hu_HU: Hiba történt

en: Loading Dropbox Folders List...
hu_HU: Dropbox mappák listájának betöltése...

en: Dropbox ApiKey, ApiSecret & Access Code can't be empty
hu_HU: A Dropbox ApiKey, ApiSecret és hozzáférési kód nem lehet üres

en: Authorization failed Cause:
hu_HU: Engedélyezés sikertelen oka:

en: Authorization failed. please try again
hu_HU: Engedélyezés sikertelen. Kérjük, próbálja újra

en: Select Folder
hu_HU: Mappa kiválasztása

en: Fetch All Dropbox Folders
hu_HU: Az összes Dropbox mappa lekérése

en: File Input
hu_HU: Fájl bemenet

en: Dropbox Folder
hu_HU: Dropbox mappa

en: Integration Settings
hu_HU: Integráció beállításai

en: Status
hu_HU: Állapot

en: Add Status to contact
hu_HU: Állapot hozzáadása a kapcsolathoz

en: Ok
hu_HU: Rendben

en: API Key cann't be empty
hu_HU: Az API kulcs nem lehet üres

en: API Key:
hu_HU: API kulcs:

en: API Key...
hu_HU: API kulcs...

en: To get API Key, Please Visit
hu_HU: Az API kulcs megszerzéséhez kérjük, látogasson el ide

en: Elastic Email API Console
hu_HU: Elastic Email API konzol

en: Loading Lists...
hu_HU: Listák betöltése...

en: Lists:
hu_HU: Listák:

en: Fetch All Recipients
hu_HU: Minden címzett lekérése

en: Elastic Email Fields
hu_HU: Elastic Email mezők

en: API key
hu_HU: API kulcs

en: To get API , Please Visit
hu_HU: Az API beszerzéséhez látogasson el ide

en: Encharge API Console
hu_HU: Encharge API konzol

en: Encharge fields refreshed
hu_HU: Encharge mezők frissítve

en: No Encharge fields found. Try changing the header row number or try again
hu_HU: Nem található Encharge mező. Próbálja meg megváltoztatni a fejléc sor számát vagy próbálja újra

en: Encharge fields refresh failed. please try again
hu_HU: Az Encharge mezők frissítése sikertelen. Kérjük, próbálja újra

en: Encharge Fields
hu_HU: Encharge mezők

en: Skip if contact already exist in FluentCRM
hu_HU: Kihagyás, ha a kapcsolat már létezik a FluentCRM-ben

en: Double Opt-in
hu_HU: Dupla megerősítés

en: Enable Double Option for new contacts
hu_HU: Dupla megerősítés engedélyezése új kapcsolatok számára

en: FluentCRM list refreshed
hu_HU: FluentCRM lista frissítve

en: FluentCRM list refresh failed Cause:
hu_HU: A FluentCRM lista frissítése sikertelen, oka:

en: FluentCRM list refresh failed. please try again
hu_HU: A FluentCRM lista frissítése sikertelen. Kérjük próbálja újra

en: Fluent CRM fields refreshed
hu_HU: Fluent CRM mezők frissítve

en: No Fluent CRM fields found. Try changing the header row number or try again
hu_HU: Nem található Fluent CRM mező. Próbálja meg megváltoztatni a fejléc sor számát vagy próbálja újra

en: Fluent CRM fields refresh failed. please try again
hu_HU: A Fluent CRM mezők frissítése sikertelen. Kérjük, próbálja újra

en: Fluent CRM List:
hu_HU: Fluent CRM lista:

en: Select Fluent CRM list
hu_HU: Válasszon Fluent CRM listát

en: Refresh Fluent CRM List
hu_HU: Fluent CRM lista frissítése

en: Fluent CRM Tags:
hu_HU: Fluent CRM címkék:

en: Fluent CRM Fields
hu_HU: Fluent CRM mezők

en: Tags
hu_HU: Címkék

en: Add tags to contact
hu_HU: Címkék hozzáadása a kapcsolathoz

en: Refresh Tags
hu_HU: Címkék frissítése

en: Integration API Key...
hu_HU: Integrációs API kulcs...

en: To get API, Please Visit
hu_HU: Az API beszerzéséhez kérjük, látogasson el ide

en: Getgist API Console
hu_HU: Getgist API konzol

en: Loading Tags...
hu_HU: Címkék betöltése...

en: User Type:
hu_HU: Felhasználó típusa:

en: Select User Type
hu_HU: Felhasználó típusának kiválasztása

en: Gist Fields
hu_HU: Gist mezők

en: Authorize New Google App
hu_HU: Új Google alkalmazás engedélyezése

en: Update Row
hu_HU: Sor frissítése

en: Control how the row gets updated.
hu_HU: Irányítsa, hogyan frissüljön a sor.

en: Update google Sheet
hu_HU: Google Táblázat frissítése

en: Update Responses with Google Sheet?
hu_HU: Válaszok frissítése Google Táblázattal?

en: Enter the criteria to update rows. Please use the below format.
hu_HU: Adja meg a sorok frissítésének feltételeit. Kérjük, használja az alábbi formátumot.

en: Update Preferance
hu_HU: Frissítési beállítás

en: update row for first match only?
hu_HU: Csak az első egyezésnél frissítse a sort?

en: Yes
hu_HU: Igen

en: No
hu_HU: Nem

en: insert new row if the above criteria doesn't met?
hu_HU: Új sort szúrjon be, ha a fenti feltételek nem teljesülnek?

en: Share Settings
hu_HU: Megosztási beállítások

en: Homepage URL:
hu_HU: Kezdőlap URL:

en: Authorized Redirect URIs:
hu_HU: Engedélyezett átirányítási URI-k:

en: To get Client ID and SECRET , Please Visit
hu_HU: Az Ügyfélazonosító és TITOK megszerzéséhez látogasson el ide

en: Google API Console
hu_HU: Google API Konzol

en: Client id:
hu_HU: Ügyfélazonosító:

en: Client id...
hu_HU: Ügyfélazonosító...

en: Client secret:
hu_HU: Ügyféltitok:

en: Client secret...
hu_HU: Ügyféltitok...

en: Spreadsheet refreshed
hu_HU: Táblázat frissítve

en: Spreadsheet refresh failed Cause: %s. please try again
hu_HU: A táblázat frissítése sikertelen, oka: %s. Kérjük, próbálja újra

en: Spreadsheet refresh failed. please try again
hu_HU: A táblázat frissítése sikertelen. Kérjük, próbálja újra

en: Worksheets refreshed
hu_HU: Munkalapok frissítve

en: Worksheets refresh failed. please try again
hu_HU: A munkalapok frissítése sikertelen. Kérjük, próbálja újra

en: Worksheet Headers refreshed
hu_HU: A munkalap fejléc frissítve

en: No Worksheet headers found. Try changing the header row number or try again
hu_HU: Nem található munkalap fejléc. Próbálja meg módosítani a fejléc sor számát, vagy próbálja újra

en: Worksheet Headers refresh failed. please try again
hu_HU: A munkalap fejléc frissítése sikertelen. kérjük, próbálja újra

en: Client ID cann't be empty
hu_HU: Az ügyfélazonosító nem lehet üres

en: Secret key cann't be empty
hu_HU: A titkos kulcs nem lehet üres

en: Authorization failed
hu_HU: Hitelesítés sikertelen

en: Authorize App:
hu_HU: Alkalmazás engedélyezése:

en: Spreadsheets:
hu_HU: Táblázatok:

en: Select Spreadsheet
hu_HU: Táblázat kiválasztása

en: Select Worksheet
hu_HU: Munkalap kiválasztása

en: Header Row:
hu_HU: Fejléc sor:

en: By default, first row of the worksheet is considered as header row. This can be used if tabular data starts from any row other than the first row.
hu_HU: Alapértelmezés szerint a munkalap első sora tekinthető fejlécnek. Ez akkor használható, ha a táblázatos adatok nem az első sortól kezdődnek.

en: Google Fields
hu_HU: Google mezők

en: Add Tags
hu_HU: Címkék hozzáadása

en: Add Contact Tag
hu_HU: Kapcsolat címke hozzáadása

en: Select tag
hu_HU: Címke kiválasztása

en: Refresh Groundhogg Tags
hu_HU: Groundhogg címkék frissítése

en: Your Domain Name:
hu_HU: Az Ön domain neve:

en: Public Key:
hu_HU: Nyilvános kulcs:

en: Public Key...
hu_HU: Nyilvános kulcs...

en: Public Key can't be empty
hu_HU: A nyilvános kulcs nem lehet üres

en: token can't be empty
hu_HU: A token nem lehet üres

en: Domain Name can't be empty
hu_HU: A domain név nem lehet üres

en: Authorization Successful
hu_HU: Engedélyezés sikeres

en: Authorization Failed
hu_HU: Engedélyezés sikertelen

en: Groundhogg all tag fetched successfully
hu_HU: Az összes Groundhogg címke sikeresen lekérve

en: Failed to fetch groundhoggtag
hu_HU: Nem sikerült lekérni a groundhoggtag-et

en: Groundhogg Fields
hu_HU: Groundhogg mezők

en: Add Meta field
hu_HU: Meta mező hozzáadása

en: Groundhogg Meta Fields
hu_HU: Groundhogg meta mezők

en: All Tags:
hu_HU: Az összes címke:

en: Custom Groundhogg Value
hu_HU: Egyedi Groundhogg érték

en: Contact Owner
hu_HU: Kapcsolattartó tulajdonosa

en: Add a contact owner
hu_HU: Kapcsolattartó tulajdonos hozzáadása

en: Lifecycle Stage
hu_HU: Életciklus szakasz

en: Add a lifecycle stage
hu_HU: Életciklus szakasz hozzáadása

en: Lead Status
hu_HU: Érdeklődő státusza

en: Add lead status
hu_HU: Lead státusz hozzáadása

en: Contact
hu_HU: Kapcsolat

en: Associate deal with contacts
hu_HU: Ügy összekapcsolása kapcsolatokkal

en: Company
hu_HU: Cég

en: Associate deal with company
hu_HU: Ügy összekapcsolása céggel

en: Deal Type
hu_HU: Ügy típusa

en: Add type to deal
hu_HU: Típus hozzáadása az ügyhöz

en: Priority
hu_HU: Prioritás

en: Add priority to deal
hu_HU: Prioritás hozzáadása az ügyhöz

en: Refresh Owners
hu_HU: Tulajdonosok frissítése

en: Contacts
hu_HU: Kapcsolatok

en: Refresh CRM Tags
hu_HU: CRM címkék frissítése

en: Hubspot API Console
hu_HU: Hubspot API konzol

en: Loading Pipelines...
hu_HU: Folyamatok betöltése...

en: Loading Owners...
hu_HU: Tulajdonosok betöltése...

en: Loading Contacts...
hu_HU: Kapcsolatok betöltése...

en: Loading Company...
hu_HU: Cég betöltése...

en: Action:
hu_HU: Művelet:

en: Select Action
hu_HU: Művelet kiválasztása

en: Pipeline:
hu_HU: Folyamat:

en: Select Pipeline
hu_HU: Pipeline kiválasztása

en: Stage:
hu_HU: Fázis:

en: Select Stage
hu_HU: Fázis kiválasztása

en: Hubspot Fields
hu_HU: Hubspot mezők

en: Data center cann't be empty
hu_HU: Az adatközpont nem lehet üres

en: Data Center:
hu_HU: Adatközpont:

en: --Select a data center--
hu_HU: --Válasszon adatközpontot--

en: Zoho API Console
hu_HU: Zoho API konzol

en: Successfully Integrated
hu_HU: Sikeresen integrálva

en: Finish & Save
hu_HU: Befejezés és mentés

en: Webhook tests failed. please try again
hu_HU: A webhook tesztek sikertelenek voltak. Kérjük, próbálja újra

en: Integration name
hu_HU: Integráció neve

en: To got Webhook , Please Visit
hu_HU: Webhook beszerzéséhez kérjük, látogasson el ide

en: Method:
hu_HU: Módszer:

en: Add Url Parameter: (optional)
hu_HU: URL paraméter hozzáadása: (opcionális)

en: Key
hu_HU: Kulcs

en: Value
hu_HU: Érték

en: Add field
hu_HU: Mező hozzáadása

en: Test Webhook
hu_HU: Webhook tesztelése

en: Response:
hu_HU: Válasz:

en: Try our free webhook test website:
hu_HU: Próbálja ki ingyenes webhook tesztoldalunkat:

en: Authorize New Mailchimp App
hu_HU: Új Mailchimp alkalmazás engedélyezése

en: Add Address Field
hu_HU: Címmező hozzáadása

en: Add Double Opt-in
hu_HU: Dupla opt-in hozzáadása

en: Update Mail Chimp
hu_HU: Mailchimp frissítése

en: Update Responses with MailChimp exist Aduience?
hu_HU: Válaszok frissítése létező MailChimp közönséggel?

en: Authorize App Name:
hu_HU: Alkalmazás engedélyezése neve:

en: Authorize App Name...
hu_HU: Alkalmazás engedélyezése neve...

en: Mail Chimp API Console
hu_HU: Mailchimp API konzol

en: Audience list refreshed
hu_HU: Közönséglista frissítve

en: Audience list refresh failed Cause: %s. please try again
hu_HU: Közönséglista frissítése sikertelen, oka: %s. Kérjük, próbálja újra

en: Audience list failed. please try again
hu_HU: Közönséglista sikertelen. Kérjük, próbálja újra

en: Audience tags refreshed
hu_HU: Közönségtagek frissítve

en: Audience tags refresh failed Cause: %s. please try again
hu_HU: Közönségtagek frissítése sikertelen, oka: %s. Kérjük, próbálja újra

en: Audience tags failed. please try again
hu_HU: Közönségtagek sikertelenek. Kérjük, próbálja újra

en: Fields refreshed
hu_HU: Mezők frissítve

en: Fields refresh failed. please try again
hu_HU: Mezők frissítése sikertelen. Kérjük, próbálja újra

en: Authorized App:
hu_HU: Engedélyezett alkalmazás:

en: Audience List:
hu_HU: Közönséglista:

en: Select Audience List
hu_HU: Közönséglista kiválasztása

en: Refresh MailChimp Tags
hu_HU: MailChimp címkék frissítése

en: Mail Chimp Fields
hu_HU: MailChimp mezők

en: Address Field Map
hu_HU: Cím mező térképezése

en: Form Address Fields
hu_HU: Űrlap cím mezők

en: Mail Chimp Address Fields
hu_HU: MailChimp cím mezők

en: Groups
hu_HU: Csoportok

en: Add Groups
hu_HU: Csoportok hozzáadása

en: Add Subscriber Status
hu_HU: Feliratkozói státusz hozzáadása

en: Update Subscriber
hu_HU: Feliratkozó frissítése

en: Update Responses with MailerLite exist Subscriber?
hu_HU: Válaszok frissítése meglévő MailerLite feliratkozóval?

en: Refresh Groups
hu_HU: Csoportok frissítése

en: Type
hu_HU: Típus

en: Select Version:
hu_HU: Verzió kiválasztása:

en: To Get API token, Please Visit
hu_HU: Az API token megszerzéséhez, kérjük, látogasson el ide:

en: MailerLite API Token
hu_HU: MailerLite API token

en: API Token:
hu_HU: API token:

en: API Token...
hu_HU: API token...

en: Fields refresh successfully
hu_HU: Mezők sikeresen frissítve

en: Authorized Failed
hu_HU: Engedélyezés sikertelen

en: Fields refresh failed
hu_HU: Mezők frissítése sikertelen

en: Group fetch successfully
hu_HU: Csoport lekérése sikeres

en: Group fetch failed
hu_HU: Csoport lekérése sikertelen

en: MailerLite Fields
hu_HU: MailerLite mezők

en: Update MailPoet
hu_HU: MailPoet frissítése

en: Update Responses with Mailpoet exist Subscriber?
hu_HU: Válaszok frissítése meglévő MailPoet feliratkozóval?

en: Newsletter list refreshed
hu_HU: Hírlevél lista frissítve

en: Newsletter list refresh failed Cause:
hu_HU: Hírlevél lista frissítése sikertelen, oka:

en: Newsletter list refresh failed. please try again
hu_HU: Hírlevél lista frissítése sikertelen. Kérjük, próbálja újra

en: Mailpoet fields refreshed
hu_HU: MailPoet mezők frissítve

en: No Mailpoet fields found. Try changing the header row number or try again
hu_HU: Nem találhatók MailPoet mezők. Próbálja meg megváltoztatni a fejléc sor számát vagy próbálja újra

en: Mailpoet fields refresh failed. please try again
hu_HU: MailPoet mezők frissítése sikertelen. Kérjük, próbálja újra

en: Refresh MailPoet List
hu_HU: MailPoet lista frissítése

en: MailPoet Fields
hu_HU: MailPoet mezők

en: MetaBox Fields Mapping
hu_HU: MetaBox mező térképezés

en: Refresh MetaBox List
hu_HU: MetaBox lista frissítése

en: Metabox Fields
hu_HU: MetaBox mezők

en: Metabox File Upload Fields Map
hu_HU: MetaBox fájl feltöltés mező térképezés

en: Metaxbox Fields
hu_HU: MetaBox mezők

en: Metabox Fields Mapping
hu_HU: MetaBox mező térképezés

en: Loading MetaBox Fields...
hu_HU: MetaBox mezők betöltése...

en: Authorize New One Drive App
hu_HU: Új One Drive alkalmazás engedélyezése

en: Upload Files
hu_HU: Fájlok feltöltése

en: Add attachments from Bit-integration-pro to OneDrive folder.
hu_HU: Csatolmányok hozzáadása a Bit-integration-pro-ból a OneDrive mappába.

en: This action is required.
hu_HU: Ez a művelet kötelező.

en: Select Attachment
hu_HU: Csatolmány kiválasztása

en: Select file upload fields
hu_HU: Fájl feltöltési mezők kiválasztása

en: Delete file from Wordpress after upload in OneDrive
hu_HU: Fájl törlése a WordPressből a OneDrive-ba történő feltöltés után

en: To Get Client Id & Secret, Please Visit
hu_HU: Ügyfélazonosító és titkos kulcs beszerzéséhez kérjük, látogasson el ide:

en: Azure Portal
hu_HU: Azure portál

en: OneDrive Client Id:
hu_HU: OneDrive ügyfélazonosító:

en: Client Id...
hu_HU: Ügyfélazonosító...

en: OneDrive Client Secret:
hu_HU: OneDrive ügyféltitkosítás:

en: Client Secret...
hu_HU: Ügyféltitkosítás...

en: Loading OneDrive Folders List...
hu_HU: OneDrive mappalisták betöltése...

en: Sub Folders refreshed
hu_HU: Almappák frissítve

en: No Sub Folder Found
hu_HU: Nincs almappa

en: Sub Folders refresh failed. please try again
hu_HU: Az almappák frissítése sikertelen. Kérjük, próbálja újra

en: Client Id can't be empty
hu_HU: Az ügyfélazonosító nem lehet üres

en: Client Secret can't be empty
hu_HU: Az ügyféltitkosítás nem lehet üres

en: Refresh All oneDrive Folders
hu_HU: Összes OneDrive mappa frissítése

en: Refresh Sub Folders
hu_HU: Almappák frissítése

en: Pod Fields
hu_HU: Pod mezők

en: Pod cann't be empty
hu_HU: A Pod nem lehet üres

en: Authorize New Rapidmail Account
hu_HU: Új Rapidmail fiók engedélyezése

en: Send Activation Email
hu_HU: Aktiváló e-mail küldése

en: Add Send Activation Email
hu_HU: Aktiváló e-mail hozzáadása

en: To get Username and Password , Please Visit
hu_HU: A felhasználónév és jelszó beszerzéséhez kérjük, látogasson el ide

en: Create API User
hu_HU: API felhasználó létrehozása

en: User Name:
hu_HU: Felhasználónév:

en: User name...
hu_HU: Felhasználónév...

en: Password:
hu_HU: Jelszó:

en: Password...
hu_HU: Jelszó...

en: Loading Recipientslist...
hu_HU: Címzettek listájának betöltése...

en: Username can't be empty
hu_HU: A felhasználónév nem lehet üres

en: Password can't be empty
hu_HU: A jelszó nem lehet üres

en: Recipient:
hu_HU: Címzett:

en: Select Recipients
hu_HU: Címzettek kiválasztása

en: Rapidmail Fields
hu_HU: Rapidmail mezők

en: To Get Client Auth token, Please Visit
hu_HU: Az ügyfél hitelesítő token megszerzéséhez kérjük, látogasson el ide

en: SendFox Access Token
hu_HU: SendFox hozzáférési token

en: Access Token:
hu_HU: Hozzáférési token:

en: Access Token...
hu_HU: Hozzáférési token...

en: Access Token can't be empty
hu_HU: A hozzáférési token nem lehet üres

en: SendFox List Fields
hu_HU: SendFox lista mezők

en: Refresh SendFox List
hu_HU: SendFox lista frissítése

en: SendFox Fields
hu_HU: SendFox mezők

en: SendFox Unsubscribe Fields
hu_HU: SendFox leiratkozási mezők

en: Template name cann't be empty
hu_HU: A sablon neve nem lehet üres

en: Redirection url name cann't be empty
hu_HU: Az átirányítás URL neve nem lehet üres

en: Update Sendinblue
hu_HU: Sendinblue frissítése

en: Update Responses with Sendinblue existing email?
hu_HU: Válaszok frissítése a Sendinblue meglévő email címével?

en: Brevo(SendinBlue) API Console
hu_HU: Brevo (SendinBlue) API konzol

en: List refreshed
hu_HU: Lista frissítve

en: List refresh failed Cause: %s. please try again
hu_HU: A lista frissítése sikertelen, ok: %s. Kérjük, próbálja újra

en: List failed. please try again
hu_HU: Lista sikertelen. Kérjük, próbálja újra

en: Templates refreshed
hu_HU: Sablonok frissítve

en: Templates refresh failed Cause: %s. please try again
hu_HU: A sablonok frissítése sikertelen, ok: %s. Kérjük, próbálja újra

en: Templates failed. please try again
hu_HU: Sablonok sikertelenek. Kérjük, próbálja újra

en: Sendinblue fields refreshed
hu_HU: A Sendinblue mezők frissítve

en: No Sendinblue fields found. Try changing the header row number or try again
hu_HU: Nem találhatók Sendinblue mezők. Próbálja meg megváltoztatni a fejléc sor számát, vagy próbálja újra

en: Sendinblue fields refresh failed. please try again
hu_HU: A Sendinblue mezők frissítése sikertelen volt. Kérjük, próbálja újra

en: Refresh Sendinblue Lists
hu_HU: Sendinblue listák frissítése

en: Sendinblue Fields
hu_HU: Sendinblue mezők

en: Template:
hu_HU: Sablon:

en: Select Template
hu_HU: Sablon kiválasztása

en: Refresh Sendinblue Templates
hu_HU: Sendinblue sablonok frissítése

en: RedirectionUrl:
hu_HU: Átirányítási URL:

en: Attachments or Signature field
hu_HU: Mellékletek vagy aláírás mező

en: Add attachments or Signature field from BitForm to send Telegram.
hu_HU: Adj hozzá mellékleteket vagy aláírás mezőt a BitFormból a Telegram küldéséhez.

en: Please select file upload or signature field
hu_HU: Kérjük, válasszon fájlfeltöltő vagy aláírás mezőt

en: Authorized Filled
hu_HU: Engedélyezett kitöltött

en: Bot API Key:
hu_HU: Bot API kulcs:

en: Bot API Key...
hu_HU: Bot API kulcs...

en: Chat list refreshed
hu_HU: Csevegési lista frissítve

en: Chat list refresh failed Cause:
hu_HU: A csevegési lista frissítése sikertelen. Ok:

en: Chat list refresh failed. please try again
hu_HU: A csevegési lista frissítése sikertelen volt. Kérjük, próbálja újra

en: Chat List:
hu_HU: Csevegési lista:

en: Select Chat List
hu_HU: Csevegési lista kiválasztása

en: Refresh Telegram List
hu_HU: Telegram lista frissítése

en: Parse Mode:
hu_HU: Elemzési mód:

en: Messages:
hu_HU: Üzenetek:

en: Account SID:
hu_HU: Fiók SID:

en: Account SID...
hu_HU: Fiók SID...

en: To get Account SID and Auth Token , Please Visit
hu_HU: A Fiók SID és az Auth Token beszerzéséhez látogasson el ide

en: Twilio Console
hu_HU: Twilio Konzol

en: From:
hu_HU: Feladó:

en: Phone Number...
hu_HU: Telefonszám...

en: Account SID can't be empty
hu_HU: A Fiók SID nem lehet üres

en: Auth Token can't be empty
hu_HU: Az Auth Token nem lehet üres

en: Phone number can't be empty
hu_HU: A telefonszám nem lehet üres

en: Twilio Fields
hu_HU: Twilio mezők

en: Connected with WooCommerce Successfully
hu_HU: Sikeresen csatlakozva a WooCommerce-hez

en: Connect
hu_HU: Csatlakozás

en: Module:
hu_HU: Modul:

en: Select Module
hu_HU: Modul kiválasztása

en: Refresh Fields
hu_HU: Mezők frissítése

en: WooCommerce Fields
hu_HU: WooCommerce mezők

en: Map File Upload Fields
hu_HU: Fájl feltöltési mezők leképezése

en: Downloadable
hu_HU: Letölthető

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
hu_HU: A letölthető termékek vásárlás után hozzáférést biztosítanak egy fájlhoz.

en: Downloadable Product
hu_HU: Letölthető termék

en: Select File Upload Fields
hu_HU: Fájl feltöltési mezők kiválasztása

en: Select Fields
hu_HU: Mezők kiválasztása

en: Authorize New Zoho Analytics App
hu_HU: Új Zoho Analytics alkalmazás engedélyezése

en: Share Table
hu_HU: Táblázat megosztása

en: Share Table with users pushed to Zoho Analytics.
hu_HU: Táblázat megosztása a Zoho Analytics felhasználóival.

en: Example
hu_HU: Példa

en: Here Department, Salary and Country are Zoho Analytics table column name
hu_HU: Itt a Department, Salary és Country a Zoho Analytics táblázat oszlopnevei

en: Supported Arithmetic Operators: ( +, -, *, / ) and Supported Relational Operators: ( =, !=, <, >, <=, >=, LIKE, NOT LIKE, IN, NOT IN, BETWEEN )
hu_HU: Támogatott aritmetikai operátorok: ( +, -, *, / ) és támogatott relációs operátorok: ( =, !=, <, >, <=, >=, LIKE, NOT LIKE, IN, NOT IN, BETWEEN )

en: Enter Email Addresses
hu_HU: E-mail címek megadása

en: you can select analytics users or select form fields value or even can input custom email address as well
hu_HU: választhat analitikai felhasználókat, űrlapmező értékeket, vagy akár egyéni e-mail címet is megadhat

en: Permissions Settings
hu_HU: Engedélyek beállítása

en: Zoho Analytics Owner Email:
hu_HU: Zoho Analytics tulajdonos e-mail címe:

en: Owner Email
hu_HU: Tulajdonos e-mail címe

en: Workspaces refreshed
hu_HU: Munkaterületek frissítve

en: Workspaces refresh failed Cause:
hu_HU: Munkaterületek frissítése sikertelen, oka:

en: Workspaces refresh failed. please try again
hu_HU: A munkaterületek frissítése sikertelen volt. Kérjük, próbálja újra

en: Users refreshed
hu_HU: Felhasználók frissítve

en: Users refresh failed Cause:
hu_HU: Felhasználók frissítése sikertelen. Ok:

en: Users refresh failed. please try again
hu_HU: Felhasználók frissítése sikertelen volt. Kérjük, próbálja újra

en: Tables refreshed
hu_HU: Táblázatok frissítve

en: Tables refresh failed. please try again
hu_HU: Táblázatok frissítése sikertelen volt. Kérjük, próbálja újra

en: Table Headers refreshed
hu_HU: Táblázatfejlécek frissítve

en: Zoho didn't provide column names for this table
hu_HU: A Zoho nem adott meg oszlopneveket ehhez a táblázathoz

en: Table Headers refresh failed. please try again
hu_HU: Táblázatfejlécek frissítése sikertelen volt. Kérjük, próbálja újra

en: Workspace:
hu_HU: Munkaterület:

en: Select Workspace
hu_HU: Munkaterület kiválasztása

en: Refresh Analytics Workspaces
hu_HU: Analitikai munkaterületek frissítése

en: Table:
hu_HU: Táblázat:

en: Select Table
hu_HU: Táblázat kiválasztása

en: ** Zoho Analytics doesn't support data INSERT / UPDATE in other integration table
hu_HU: ** A Zoho Analytics nem támogatja az adatok BESZÚRÁSÁT / FRISSÍTÉSÉT más integrációs táblában

en: Refresh Analytics Table Headers
hu_HU: Analitikai táblázatfejlécek frissítése

en: Zoho Fields
hu_HU: Zoho mezők

en: Authorize New Zoho Bigin App
hu_HU: Új Zoho Bigin alkalmazás engedélyezése

en: Workflow
hu_HU: Munkafolyamat

en: Trigger workflows in Zoho Bigin.
hu_HU: Munkafolyamatok indítása a Zoho Biginben.

en: Approval
hu_HU: Jóváhagyás

en: Send entries to approval list in Zoho Bigin.
hu_HU: Bejegyzések küldése jóváhagyási listára a Zoho Bigin-ben.

en: Add a Note
hu_HU: Megjegyzés hozzáadása

en: Add a note from bitform to pushed to Zoho Bigin.
hu_HU: Megjegyzés hozzáadása a bitformból, hogy a Zoho Bigin-be kerüljön.

en: Upload Photo
hu_HU: Fénykép feltöltése

en: Attachment
hu_HU: Csatolmány

en: Add attachments from BitForm to Zoho Bigin.
hu_HU: Csatolmányok hozzáadása a BitFormból a Zoho Bigin-hez.

en: Record Owner
hu_HU: Bejegyzés tulajdonosa

en: Tag Name
hu_HU: Címke neve

en: Notes
hu_HU: Megjegyzések

en: Note Title
hu_HU: Megjegyzés címe

en: Note Content
hu_HU: Megjegyzés tartalma

en: Field
hu_HU: Mező

en: Modules refreshed
hu_HU: Modulok frissítve

en: Modules refresh failed Cause: %s. please try again
hu_HU: Modulok frissítése sikertelen, oka: %s. Kérjük, próbálja újra.

en: Modules refresh failed. please try again
hu_HU: Modulok frissítése sikertelen. Kérjük, próbálja újra.

en: RelatedLists refreshed
hu_HU: Kapcsolódó listák frissítve

en: RelatedLists refresh failed Cause:
hu_HU: Kapcsolódó listák frissítésének oka:

en: RelatedLists refresh failed. please try again
hu_HU: Kapcsolódó listák frissítése sikertelen. Kérjük, próbálja újra.

en: Tags Refreshed
hu_HU: Címkék frissítve

en: Tags refresh failed. please try again
hu_HU: A címkék frissítése sikertelen. Kérjük, próbálja újra

en: Users Refreshed
hu_HU: Felhasználók frissítve

en: Refresh Bigin Modules
hu_HU: Bigin modulok frissítése

en: New Record
hu_HU: Új rekord

en: Map Attachments
hu_HU: Csatolmányok térképe

en: Related List:
hu_HU: Kapcsolódó lista:

en: Select Related Module
hu_HU: Kapcsolódó modul kiválasztása

en: Refresh Bigin Related Lists
hu_HU: Bigin kapcsolódó listák frissítése

en: Authorize New Zoho Campaigns App
hu_HU: Új Zoho Campaigns alkalmazás engedélyezése

en: Lists refreshed
hu_HU: Listák frissítve

en: Lists refresh failed Cause:
hu_HU: Listák frissítése sikertelen, oka:

en: Lists refresh failed. please try again
hu_HU: Listák frissítése sikertelen. Kérjük, próbálja újra

en: Contact Fields refreshed
hu_HU: Kapcsolati mezők frissítve

en: Zoho didn't provide fields names for this list
hu_HU: A Zoho nem adott meg mezőneveket ehhez a listához

en: Contact Fields refresh failed. please try again
hu_HU: Kapcsolati mezők frissítése sikertelen. Kérjük, próbálja újra

en: Contact Email
hu_HU: Kapcsolati e-mail

en: Refresh Campaigns Lists
hu_HU: Kampánylisták frissítése

en: Refresh Campaigns Contact Fields
hu_HU: Kampányok kapcsolati mezőinek frissítése

en: Authorize New Zoho Creator App
hu_HU: Új Zoho Creator alkalmazás engedélyezése

en: Update Record
hu_HU: Rekord frissítése

en: Control how the record gets updated.
hu_HU: Irányítsa, hogyan frissüljön a rekord.

en: Enter the criteria to update records. Please use the below format.
hu_HU: Adja meg a rekordok frissítésének feltételeit. Kérjük, használja az alábbi formátumot.

en: Example:
hu_HU: Példa:

en: Here Email is Zoho Creator Field link name. info:
hu_HU: Itt az Email a Zoho Creator mező link neve. info:

en: Zoho Creator Criteria Guide
hu_HU: Zoho Creator feltétel útmutató

en: insert new record if the above criteria doesn&apos;t met?
hu_HU: Új rekord beszúrása, ha a fenti feltétel nem teljesül?

en: Owner Name (Your Zoho Creator screen name):
hu_HU: Tulajdonos neve (az Ön Zoho Creator képernyőneve):

en: Your Zoho Creator screen name...
hu_HU: Az Ön Zoho Creator képernyőneve...

en: Applications refreshed
hu_HU: Alkalmazások frissítve

en: Applications refresh failed Cause:
hu_HU: Az alkalmazások frissítése sikertelen. Ok:

en: Applications refresh failed. please try again
hu_HU: Az alkalmazások frissítése sikertelen. Kérjük, próbálja újra

en: Forms refreshed
hu_HU: Űrlapok frissítve

en: Forms refresh failed Cause:
hu_HU: Az űrlapok frissítése sikertelen. Ok:

en: Forms refresh failed. please try again
hu_HU: Az űrlapok frissítése sikertelen. Kérjük, próbálja újra

en: Fields refresh failed Cause:
hu_HU: A mezők frissítése sikertelen. Ok:

en: Application:
hu_HU: Alkalmazás:

en: Select Application
hu_HU: Alkalmazás kiválasztása

en: Form:
hu_HU: Űrlap:

en: Select Form
hu_HU: Űrlap kiválasztása

en: Refresh Creator Fields
hu_HU: Creator mezők frissítése

en: Authorize New Zoho CRM App
hu_HU: Új Zoho CRM alkalmazás engedélyezése

en: Trigger CRM workflows
hu_HU: CRM munkafolyamatok indítása

en: Add attachments or signatures from BitForm to CRM.
hu_HU: Csatolmányok vagy aláírások hozzáadása a BitForm-ból a CRM-hez.

en: Send entries to CRM approval list.
hu_HU: Bejegyzések küldése a CRM jóváhagyási listájára.

en: Blueprint
hu_HU: Munkafolyamat

en: Trigger CRM Blueprint
hu_HU: CRM munkafolyamat indítása

en: Capture GCLID
hu_HU: GCLID rögzítése

en: Sends the click details of AdWords Ads to Zoho CRM.
hu_HU: Az AdWords hirdetések kattintási adatait küldi el a Zoho CRM-nek.

en: Upsert Records
hu_HU: Rekordok hozzáadása vagy frissítése

en: The record is updated if it already exists else it is inserted as a new record.
hu_HU: A rekord frissítve lesz, ha már létezik, egyébként új rekordként kerül beillesztésre.

en: Assignment Rules
hu_HU: Hozzárendelési szabályok

en: Trigger Assignment Rules in Zoho CRM.
hu_HU: Hozzárendelési szabályok indítása a Zoho CRM-ben.

en: Tag Records
hu_HU: Rekordok címkézése

en: Add a tag to records pushed to Zoho CRM.
hu_HU: Címke hozzáadása a Zoho CRM-be küldött rekordokhoz.

en: Add a owner to records pushed to Zoho CRM.
hu_HU: Tulajdonos hozzáadása a Zoho CRM-be küldött rekordokhoz.

en: Select Assignment Rule
hu_HU: Hozzárendelési szabály kiválasztása

en: Refresh CRM Assignment Rules
hu_HU: CRM hozzárendelési szabályok frissítése

en: Add a tag to records pushed to Zoho CRM
hu_HU: Címke hozzáadása a Zoho CRM-be küldött rekordokhoz

en: Owner Name
hu_HU: Tulajdonos neve

en: Select Owner
hu_HU: Tulajdonos kiválasztása

en: Refresh CRM Owners
hu_HU: CRM tulajdonosok frissítése

en: Upsert Record
hu_HU: Rekord beszúrása vagy frissítése

en: Upsert Using
hu_HU: Beszúrás/frissítés használata

en: Arrange fields in order of preferance for upsertion
hu_HU: Mezők rendezése beszúrás/frissítés preferencia szerint

en: Upsert Preferance
hu_HU: Beszúrás/frissítés preferencia

en: Overwrite existing field values in Zoho CRM with empty field values from Bit Form while upserting a record?
hu_HU: Felülírja a meglévő mezőértékeket a Zoho CRM-ben üres mezőértékekkel a Bit Formból rekord beszúrása/frissítése során?

en: Layouts refreshed
hu_HU: Elrendezések frissítve

en: Layouts refresh failed Cause: %s. please try again
hu_HU: Elrendezések frissítése sikertelen. Ok: %s. Kérjük, próbálja újra

en: Layouts refresh failed. please try again
hu_HU: Elrendezések frissítése sikertelen. Kérjük, próbálja újra

en: Tags refreshed
hu_HU: Címkék frissítve

en: Tags refresh failed Cause:
hu_HU: Címkék frissítése sikertelen. Ok:

en: Owners refreshed
hu_HU: Tulajdonosok frissítve

en: Owners refresh failed. please try again
hu_HU: Tulajdonosok frissítése sikertelen. Kérjük, próbálja újra

en: Assignment Rules refreshed
hu_HU: Hozzárendelési szabályok frissítve

en: Assignment Rules refresh failed. please try again
hu_HU: Hozzárendelési szabályok frissítése sikertelen. Kérjük, próbálja újra

en: Refresh CRM Modules
hu_HU: CRM modulok frissítése

en: Related List #
hu_HU: Kapcsolódó lista #

en: Add More Related List
hu_HU: További kapcsolódó lista hozzáadása

en: Layout:
hu_HU: Elrendezés:

en: Select Layout
hu_HU: Elrendezés kiválasztása

en: Refresh CRM Layouts
hu_HU: CRM elrendezések frissítése

en: Refresh CRM Related Lists
hu_HU: CRM kapcsolódó listák frissítése

en: File Upload Field Map
hu_HU: Fájl feltöltési mezőtérkép

en: Please select a ticket owner
hu_HU: Kérjük, válasszon jegytulajdonost

en: Authorize New Zoho Desk App
hu_HU: Új Zoho Desk alkalmazás engedélyezése

en: Ticket Owner
hu_HU: Jegytulajdonos

en: Add a owner to ticket pushed to Zoho Desk.
hu_HU: Tulajdonos hozzáadása a Zoho Desk-be továbbított jegyhez.

en: ticket owner is required
hu_HU: Jegytulajdonos megadása kötelező

en: Product Name
hu_HU: Termék neve

en: Add a product to ticket pushed to Zoho Desk.
hu_HU: Termék hozzáadása a Zoho Desk-be továbbított jegyhez.

en: Attachments
hu_HU: Csatolmányok

en: Add attachments from BitForm to ticket pushed to Zoho Desk.
hu_HU: Csatolmányok hozzáadása a BitFormból a Zoho Desk-be továbbított jegyhez.

en: Select Product
hu_HU: Termék kiválasztása

en: Portals refreshed
hu_HU: Portálok frissítve

en: Portals refresh failed Cause:
hu_HU: Portálok frissítése sikertelen, oka:

en: Portals refresh failed. please try again
hu_HU: Portálok frissítése sikertelen. Kérjük, próbálja meg újra

en: Departments refreshed
hu_HU: Osztályok frissítve

en: Departments refresh failed Cause: %s. please try again
hu_HU: Osztályok frissítése sikertelen, oka: %s. Kérjük, próbálja meg újra

en: Departments refresh failed. please try again
hu_HU: Osztályok frissítése sikertelen. Kérjük, próbálja meg újra

en: Owners refresh failed Cause:
hu_HU: Tulajdonosok frissítése sikertelen, oka:

en: Products refreshed
hu_HU: Termékek frissítve

en: Products refresh failed Cause:
hu_HU: Termékek frissítése sikertelen, oka:

en: Products refresh failed. please try again
hu_HU: A termékek frissítése sikertelen. Kérjük, próbálja újra

en: Portal:
hu_HU: Portál:

en: Select Portal
hu_HU: Portál kiválasztása

en: Refresh Desk Portals
hu_HU: Desk portálok frissítése

en: Department:
hu_HU: Osztály:

en: Select Department
hu_HU: Osztály kiválasztása

en: Refresh Desk Departments
hu_HU: Desk osztályok frissítése

en: Refresh Desk Fields
hu_HU: Desk mezők frissítése

en: Add attachments from BitForm to mail pushed to Zoho Mail.
hu_HU: Mellékletek hozzáadása a BitFormból a Zoho Mailnek küldött e-mailhez.

en: Type:
hu_HU: Típus:

en: Select type
hu_HU: Típus kiválasztása

en: Send Email
hu_HU: E-mail küldése

en: Save as Draft
hu_HU: Mentés piszkozatként

en: Add Email Receiver
hu_HU: E-mail címzett hozzáadása

en: CC:
hu_HU: Másolat (CC):

en: Add Email CC
hu_HU: E-mail másolat (CC) hozzáadása

en: BCC:
hu_HU: Titkos másolat (BCC):

en: Add Email BCC
hu_HU: E-mail titkos másolat (BCC) hozzáadása

en: Subject:
hu_HU: Tárgy:

en: Email Subject Here
hu_HU: E-mail tárgya ide

en: Add form field
hu_HU: Űrlapmező hozzáadása

en: Body:
hu_HU: Törzs:

en: Refresh MarketingHub Lists
hu_HU: MarketingHub listák frissítése

en: Refresh MarketingHub Contact Fields
hu_HU: MarketingHub kapcsolati mezők frissítése

en: Create
hu_HU: Létrehozás

en: %s Owner
hu_HU: %s tulajdonos

en: Add an owner to %s  pushed to Zoho Projects.
hu_HU: Tulajdonos hozzáadása a %s-hez, amely a Zoho Projects-be kerül továbbításra.

en: Task Layout
hu_HU: Feladat elrendezése

en: Add a layout to project pushed to Zoho Projects.
hu_HU: Elrendezés hozzáadása a Zoho Projects-be továbbított projekthez.

en: task layout is required
hu_HU: Feladat elrendezése kötelező

en: Public Project
hu_HU: Nyilvános projekt

en: by default, it is set as private project.
hu_HU: alapértelmezés szerint privát projektként van beállítva.

en: Project user
hu_HU: Projektfelhasználó

en: Assign users to project pushed to Zoho Projects.
hu_HU: Felhasználók hozzárendelése a Zoho Projects-be továbbított projekthez.

en: Group Name
hu_HU: Csoport neve

en: Add a group to project pushed to Zoho Projects.
hu_HU: Csoport hozzáadása a Zoho Projects-be továbbított projekthez.

en: %s Flag
hu_HU: %s zászló

en: Add a flag to
hu_HU: Zászló hozzáadása a következőhöz

en: pushed to Zoho Projects.
hu_HU: Zoho Projects-be tolva.

en: flag is required
hu_HU: a zászló kötelező

en: Issue Followers
hu_HU: Probléma követők

en: Add followers to issue pushed to Zoho Projects
hu_HU: Követők hozzáadása a Zoho Projects-be tolott problémához

en: Issue %s
hu_HU: Probléma %s

en: Add %s to issue pushed to Zoho Projects
hu_HU: %s hozzáadása a Zoho Projects-be tolott problémához

en: %s Attachments
hu_HU: %s Mellékletek

en: %s Time Log
hu_HU: %s Időnapló

en: Add time log to %s pushed to Zoho Projects.
hu_HU: Időnapló hozzáadása a Zoho Projects-be tolott %s-hez.

en: %s Recurrence
hu_HU: %s Ismétlődés

en: Add recurrence to %s pushed to Zoho Projects.
hu_HU: Ismétlődés hozzáadása a Zoho Projects-be tolott %s-hez.

en: %s Reminder
hu_HU: %s Emlékeztető

en: Add reminder to %s pushed to Zoho Projects.
hu_HU: Emlékeztető hozzáadása a Zoho Projects-be tolott %s-hez.

en: %s Tags
hu_HU: %s Címkék

en: Add tags to %s pushed to Zoho Projects.
hu_HU: Címkék hozzáadása a Zoho Projects-be tolott %s-hez.

en: Refresh Portal Users
hu_HU: Portál felhasználók frissítése

en: Refresh Task Layouts
hu_HU: Feladat elrendezések frissítése

en: Assign Project Users
hu_HU: Projekt felhasználók kijelölése

en: Project Group
hu_HU: Projektcsoport

en: Select Group
hu_HU: Csoport kiválasztása

en: Refresh Project Groups
hu_HU: Projektcsoportok frissítése

en: Select Flag
hu_HU: Zászló kiválasztása

en: Internal
hu_HU: Belső

en: External
hu_HU: Külső

en: Select Date
hu_HU: Dátum kiválasztása

en: Billing Status
hu_HU: Számlázási státusz

en: Billable
hu_HU: Számlázható

en: Non Billable
hu_HU: Nem számlázható

en: Enter Hours
hu_HU: Órák megadása

en: set start & end time
hu_HU: kezdési és befejezési idő beállítása

en: Start Time
hu_HU: Kezdési idő

en: End Time
hu_HU: Befejezési idő

en: set hours
hu_HU: Órák beállítása

en: Select Reminder Type
hu_HU: Emlékeztető típusának kiválasztása

en: Select Type
hu_HU: Típus kiválasztása

en: Daily
hu_HU: Napi

en: On Same Day
hu_HU: Ugyanazon a napon

en: Before Due Date
hu_HU: Határidő előtt

en: Custom Date
hu_HU: Egyéni dátum

en: Day Before
hu_HU: Egy nappal korábban

en: Select Time
hu_HU: Idő kiválasztása

en: Notify Users
hu_HU: Felhasználók értesítése

en: Select Recurring Frequency
hu_HU: Ismétlődési gyakoriság kiválasztása

en: Select Frequency
hu_HU: Gyakoriság kiválasztása

en: Weekley
hu_HU: Hetente

en: Monthly
hu_HU: Havonta

en: Yearly
hu_HU: Évente

en: Once Every
hu_HU: Egyszer minden

en: End After
hu_HU: Befejezés után

en: Set to previous business day
hu_HU: Beállítás az előző munkanapra

en: Retain comments for subsequent recurrences
hu_HU: Megjegyzések megtartása a további ismétlésekhez

en: Create next recurrence after the close of current task.
hu_HU: Következő ismétlés létrehozása az aktuális feladat lezárása után.

en: Custom Tags
hu_HU: Egyéni címkék

en: Add Custom Tag
hu_HU: Egyéni címke hozzáadása

en: No Portal Found
hu_HU: Nem található portál

en: Portals refresh failed Cause: %s. please try again
hu_HU: Portálok frissítése sikertelen Ok: %s. kérjük, próbálja újra

en: Projects refreshed
hu_HU: Projektek frissítve

en: No Project Found
hu_HU: Nem található projekt

en: Projects refresh failed Cause: %s. please try again
hu_HU: Projektek frissítése sikertelen Ok: %s. kérjük, próbálja újra

en: Projects refresh failed. please try again
hu_HU: Projektek frissítése sikertelen. kérjük, próbálja újra

en: Milestones refreshed
hu_HU: Mérföldkövek frissítve

en: No Milestone Found
hu_HU: Nincs mérföldkő

en: Milestones refresh failed Cause: %s. please try again
hu_HU: A mérföldkövek frissítése sikertelen. Ok: %s. Kérjük, próbálja újra

en: Milestones refresh failed. please try again
hu_HU: A mérföldkövek frissítése sikertelen. Kérjük, próbálja újra

en: Tasklists refreshed
hu_HU: Feladatlisták frissítve

en: No Tasklist Found
hu_HU: Nincs feladatlista

en: Tasklists refresh failed Cause: %s. please try again
hu_HU: A feladatlisták frissítése sikertelen. Ok: %s. Kérjük, próbálja újra

en: Tasklists refresh failed. please try again
hu_HU: A feladatlisták frissítése sikertelen. Kérjük, próbálja újra

en: Tasks refreshed
hu_HU: Feladatok frissítve

en: No Task Found
hu_HU: Nincs feladat

en: Tasks refresh failed Cause: %s. please try again
hu_HU: A feladatok frissítése sikertelen. Ok: %s. Kérjük, próbálja újra

en: Tasks refresh failed. please try again
hu_HU: A feladatok frissítése sikertelen. Kérjük, próbálja újra

en: Fields refresh failed Cause: %s. please try again
hu_HU: A mezők frissítése sikertelen. Ok: %s. Kérjük, próbálja újra

en: No Owner Found
hu_HU: Nincs tulajdonos

en: Owners refresh failed Cause: %s. please try again
hu_HU: A tulajdonosok frissítése sikertelen. Ok: %s. Kérjük, próbálja újra

en: Task Layouts refreshed
hu_HU: Feladat elrendezések frissítve

en: No Task Layout Found
hu_HU: Nincs feladat elrendezés

en: Task Layouts refresh failed Cause: %s. please try again
hu_HU: A feladat elrendezések frissítése sikertelen. Ok: %s. Kérjük, próbálja újra

en: Task Layouts refresh failed. please try again
hu_HU: A feladat elrendezések frissítése sikertelen. Kérjük, próbálja újra

en: Project Groups refreshed
hu_HU: Projektcsoportok frissítve

en: No Project Group Found
hu_HU: Nem található projektcsoport

en: Project Groups refresh failed Cause: %s. please try again
hu_HU: A projektcsoportok frissítése sikertelen. Ok: %s. Kérjük, próbálja újra

en: Project Groups refresh failed. please try again
hu_HU: A projektcsoportok frissítése sikertelen. Kérjük, próbálja újra

en: No Tag Found
hu_HU: Nem található címke

en: Tags refresh failed Cause: %s. please try again
hu_HU: A címkék frissítése sikertelen. Ok: %s. Kérjük, próbálja újra

en: please map mandatory fields
hu_HU: Kérjük, térképezze fel a kötelező mezőket

en: please fill up the required actions
hu_HU: Kérjük, töltse ki a szükséges műveleteket

en: to create a subtask you must select a task or create a new task
hu_HU: Alfeladat létrehozásához ki kell választania egy feladatot vagy létre kell hoznia egy újat

en: to create a %s under milestone you must select a tasklist or create a new tasklist
hu_HU: %s létrehozásához mérföldkő alatt ki kell választania egy feladatlistát vagy létre kell hoznia egy újat

en: Refresh Projects Portals
hu_HU: Projektek portáljainak frissítése

en: Event:
hu_HU: Esemény:

en: Select Event
hu_HU: Esemény kiválasztása

en: Create Project
hu_HU: Projekt létrehozása

en: Create Milestone
hu_HU: Mérföldkő létrehozása

en: Create Tasklist
hu_HU: Feladatlista létrehozása

en: Create Task
hu_HU: Feladat létrehozása

en: Create Sub Task
hu_HU: Alfeladat létrehozása

en: Create Issue
hu_HU: Probléma létrehozása

en: Select Project
hu_HU: Projekt kiválasztása

en: Refresh Projects
hu_HU: Projektek frissítése

en: create a new project
hu_HU: új projekt létrehozása

en: Milestone:
hu_HU: Mérföldkő:

en: Select Milestone
hu_HU: Mérföldkő kiválasztása

en: Refresh Milestones
hu_HU: Mérföldkövek frissítése

en: create a new milestone
hu_HU: új mérföldkő létrehozása

en: Tasklist Flag:
hu_HU: Feladatlista jelzője:

en: Tasklist:
hu_HU: Feladatlista:

en: Select Tasklist Flag
hu_HU: Feladatlista jelző kiválasztása

en: Select Tasklist
hu_HU: Feladatlista kiválasztása

en: create a new tasklist
hu_HU: új feladatlista létrehozása

en: Task:
hu_HU: Feladat:

en: Select Task
hu_HU: Feladat kiválasztása

en: create a new task
hu_HU: új feladat létrehozása

en: Trigger workflows in Zoho Recruit.
hu_HU: Munkafolyamatok indítása a Zoho Recruit-ben.

en: Send entries to approval list in Zoho Recruit
hu_HU: Bejegyzések küldése jóváhagyási listára a Zoho Recruit-ben

en: A record gets updated if the email already exists, else a new record will be created.
hu_HU: A rekord frissül, ha az e-mail már létezik, különben új rekord jön létre.

en: Add a note from bitform to pushed to Zoho Recruit.
hu_HU: Jegyzet hozzáadása a bitformból, amely a Zoho Recruit-be kerül továbbításra.

en: Set owner of current record
hu_HU: Aktuális rekord tulajdonosának beállítása

en: Owner ID
hu_HU: Tulajdonos azonosítója

en: Enter Owner ID
hu_HU: Tulajdonos azonosítójának megadása

en: Select Note Type
hu_HU: Megjegyzéstípus kiválasztása

en: Note Types refreshed
hu_HU: Megjegyzéstípusok frissítve

en: Note Types refresh failed Cause: %s. please try again
hu_HU: Megjegyzéstípusok frissítése sikertelen. Ok: %s. Kérjük, próbálja újra

en: Note Types refresh failed. please try again
hu_HU: Megjegyzéstípusok frissítése sikertelen. Kérjük, próbálja újra

en: RelatedLists refresh failed Cause: %s. please try again
hu_HU: Kapcsolódó listák frissítése sikertelen. Ok: %s. Kérjük, próbálja újra

en: Share Workbook
hu_HU: Munkafüzet megosztása

en: Share workbook with users pushed to Zoho Sheet.
hu_HU: Munkafüzet megosztása a Zoho Sheet-be feltöltött felhasználókkal.

en: Workbooks refreshed
hu_HU: Munkafüzetek frissítve

en: Workbooks refresh failed Cause: %s. please try again
hu_HU: Munkafüzetek frissítése sikertelen. Ok: %s. Kérjük, próbálja újra

en: Workbooks refresh failed. please try again
hu_HU: Munkafüzetek frissítése sikertelen. Kérjük, próbálja újra

en: Workbook:
hu_HU: Munkafüzet:

en: Select Workbook
hu_HU: Munkafüzet kiválasztása

en: Templates refresh failed. please try again
hu_HU: Sablonok frissítése sikertelen. Kérjük, próbálja újra

en: Template Details refreshed
hu_HU: Sablon részletek frissítve

en: Template Details refresh failed Cause: %s. please try again
hu_HU: Sablon részletek frissítése sikertelen. Ok: %s. Kérjük, próbálja újra

en: Template Details refresh failed. please try again
hu_HU: Sablon részletek frissítése sikertelen. Kérjük, próbálja újra

en: Templates:
hu_HU: Sablonok:

en: Refresh Sign Templates
hu_HU: Aláírási sablonok frissítése

en: Recipients:
hu_HU: Címzettek:

en: Refresh Template Details
hu_HU: Sablon részletek frissítése

en: In Person Email (Optional)
hu_HU: Személyes e-mail (opcionális)

en: In Person Email
hu_HU: Személyes e-mail

en: In Person Name
hu_HU: Személyes név

en: Recipient Email
hu_HU: Címzett e-mail címe

en: Recipient Name
hu_HU: Címzett neve

en: Language
hu_HU: Nyelv

en: Role
hu_HU: Szerep

en: Private Note
hu_HU: Privát megjegyzés

en: Leave a Note:
hu_HU: Hagyjon megjegyzést:

en: Create New Folder
hu_HU: Új mappa létrehozása

en: Create a new folder in the selected folder
hu_HU: Új mappa létrehozása a kiválasztott mappában

en: Add attachments from BitForm to Zoho Workdrive folder.
hu_HU: Csatolmányok hozzáadása a BitFormból a Zoho Workdrive mappához.

en: Add field value to use as folder name
hu_HU: Mezőérték hozzáadása a mappanévhez

en: Add Random Number
hu_HU: Véletlenszám hozzáadása

en: Share with users: (optional)
hu_HU: Megosztás felhasználókkal: (opcionális)

en: Send Notification Mail
hu_HU: Értesítő e-mail küldése

en: Teams refreshed
hu_HU: Csapatok frissítve

en: Teams refresh failed Cause: %s. please try again
hu_HU: Csapatok frissítése sikertelen Ok: %s. kérjük, próbálja újra

en: Teams refresh failed. please try again
hu_HU: Csapatok frissítése sikertelen. kérjük, próbálja újra

en: Folders refreshed
hu_HU: Mappák frissítve

en: Folders refresh failed Cause: %s. please try again
hu_HU: A mappák frissítése sikertelen. Ok: %s. Kérjük, próbálja újra

en: Folders refresh failed. please try again
hu_HU: A mappák frissítése sikertelen. Kérjük, próbálja újra

en: Users refresh failed Cause: %s. please try again
hu_HU: A felhasználók frissítése sikertelen. Ok: %s. Kérjük, próbálja újra

en: Team:
hu_HU: Csapat:

en: Select Team
hu_HU: Csapat kiválasztása

en: Refresh WorkDrive Teams
hu_HU: WorkDrive csapatok frissítése

en: Refresh WorkDrive Team Folders
hu_HU: WorkDrive csapatmappák frissítése

en: Announcement
hu_HU: Közlemény

en: Get Year End Deal
hu_HU: Szerezze be az év végi ajánlatot

en: API key saved successfully
hu_HU: API-kulcs sikeresen mentve

en: Saving API key...
hu_HU: API-kulcs mentése...

en: API Integration
hu_HU: API integráció

en: Learn more about Bit Form API
hu_HU: Tudjon meg többet a Bit Form API-ról

en: API Key
hu_HU: API-kulcs

en: Generate new API key
hu_HU: Új API-kulcs generálása

en: Registration successfully done.
hu_HU: A regisztráció sikeresen megtörtént.

en: Activate Your Account
hu_HU: Fiók aktiválása

en: Your account has been activated successfully.&nbsp;You can now login.
hu_HU: Fiókja sikeresen aktiválva lett.&nbsp;Most már bejelentkezhet.

en: Your account is already activated!
hu_HU: Fiókja már aktiválva van!

en: Sorry! Your URL Is Invalid!!
hu_HU: Sajnáljuk! Az URL címe érvénytelen!!

en: This Requested account has been rejected successfully.
hu_HU: A kért fiók sikeresen elutasításra került.

en: Your account is pending for admin approval.
hu_HU: A fiókja jóváhagyásra vár az adminisztrátornál.

en: Your account is pending for admin approval. Please wait for admin approval.
hu_HU: A fiókja jóváhagyásra vár az adminisztrátornál. Kérjük, várjon az admin jóváhagyására.

en: New User Registration Request
hu_HU: Új felhasználói regisztrációs kérelem

en: Your account has been rejected.
hu_HU: A fiókját elutasították.

en: <p>Your account has been rejected by admin.</p>
hu_HU: <p>A fiókját az adminisztrátor elutasította.</p>

en: You have been successfully logged in.
hu_HU: Sikeresen bejelentkezett.

en: We have e-mailed your password reset link!
hu_HU: Elküldtük Önnek a jelszó visszaállítási linket e-mailben!

en: Saved successfully.
hu_HU: Sikeresen elmentve.

en: Saving...
hu_HU: Mentés...

en: Something went wrong, Try again.
hu_HU: Valami hiba történt, próbálja újra.

en: WP Authentication
hu_HU: WP hitelesítés

en: How to setup WP Authentication:
hu_HU: Hogyan állítsuk be a WP hitelesítést:

en: Enable
hu_HU: Engedélyezés

en: Note :
hu_HU: Megjegyzés :

en: When the login, forgot password or reset password any of these feature enabled in the form, the entries will not be saved in the WP database.
hu_HU: Ha a bejelentkezés, elfelejtett jelszó vagy jelszó visszaállítás bármelyik funkció engedélyezve van az űrlapon, az adatok nem kerülnek mentésre a WP adatbázisba.

en: Respect Large Device Order
hu_HU: Nagy eszközök sorrendjének tiszteletben tartása

en: When this option is enabled tablet and mobile devices layout will auto genarate according to desktop device field order.
hu_HU: Ha ez az opció engedélyezve van, a táblagépek és mobil eszközök elrendezése automatikusan a asztali eszköz mezősorrendje szerint generálódik.

en: Get $10 Cashback
hu_HU: Szerezz $10 visszatérítést

en: Review us
hu_HU: Értékeljen minket

en: What's New
hu_HU: Mi újság

en: Get Christmas Deal!
hu_HU: Szerezze be a karácsonyi ajánlatot!

en: For more details,
hu_HU: További részletekért,

en: Click here
hu_HU: Kattintson ide

en: Accept and complete to share non-sensitive diagnostic data to help us improve your experience.
hu_HU: Fogadja el és fejezze be a nem érzékeny diagnosztikai adatok megosztását, hogy segítsen nekünk javítani az élményét.

en: What we collect?
hu_HU: Mit gyűjtünk?

en: Click here to see terms
hu_HU: Kattintson ide a feltételek megtekintéséhez

en: Skip
hu_HU: Kihagyás

en: Accept And Continue
hu_HU: Elfogad és folytat

en: Changelog
hu_HU: Változásnapló

en: What's New?
hu_HU: Mi újság?

en: Accept and continue to share usage data for improvements, or skip for using the plugin.
hu_HU: Fogadja el és folytassa a használati adatok megosztását a fejlesztések érdekében, vagy hagyja ki a bővítmény használatához.

en: Capture
hu_HU: Rögzítés

en: Basic
hu_HU: Alap

en: Multiple file upload
hu_HU: Több fájl feltöltése

en: Allow File Browse
hu_HU: Fájl böngészés engedélyezése

en: Drag n Drop
hu_HU: Fogd és vidd

en: Allow copy to Pasting of files
hu_HU: Fájlok másolásának és beillesztésének engedélyezése

en: Allow reorder files
hu_HU: Fájlok átrendezésének engedélyezése

en: Upload on select
hu_HU: Feltöltés kiválasztáskor

en: Full page droppable
hu_HU: Teljes oldalra dobható

en: Labels Customization
hu_HU: Címkék testreszabása

en: File size validation
hu_HU: Fájlméret érvényesítés

en: File type validation
hu_HU: Fájltípus érvényesítés

en: Allowed File Mime Type:
hu_HU: Engedélyezett fájl MIME típus:

en: Select File Type
hu_HU: Fájltípus kiválasztása

en: Image Preview
hu_HU: Kép előnézet

en: Video/Pdf Preview
hu_HU: Videó/PDF előnézet

en: Image Crop
hu_HU: Kép kivágás

en: Image Resize
hu_HU: Kép átméretezés

en: Image Transform
hu_HU: Kép átalakítás

en: Image validate size
hu_HU: Kép méretének ellenőrzése

en: Edit Options
hu_HU: Beállítások szerkesztése

en: Panel Layout
hu_HU: Panel elrendezése

en: Remove Button
hu_HU: Eltávolító gomb

en: Process Button
hu_HU: Feldolgozó gomb

en: Load Indicator
hu_HU: Betöltés jelző

en: Progress Indicator
hu_HU: Folyamatjelző

en: Min File Size
hu_HU: Minimális fájlméret

en: Max File Size
hu_HU: Maximális fájlméret

en: Max Total File Size
hu_HU: Maximális összes fájlméret

en: Close
hu_HU: Bezárás

en: Back to fields list
hu_HU: Vissza a mezők listájához

en: Left
hu_HU: Balra

en: Center
hu_HU: Középre

en: Right
hu_HU: Jobbra

en: Already have a submit button
hu_HU: Már van elküldés gomb

en: Button Text
hu_HU: Gomb szövege

en: Leading Icon
hu_HU: Előtti ikon

en: Trailing Icon
hu_HU: Utáni ikon

en: Full Width
hu_HU: Teljes szélesség

en: Button Align
hu_HU: Gomb igazítása

en: Text Align
hu_HU: Szöveg igazítása

en: Button Type
hu_HU: Gomb típusa

en: Icons
hu_HU: Ikonok

en: Admin Label
hu_HU: Admin címke

en: Edit Custom Error Message
hu_HU: Egyedi hibaüzenet szerkesztése

en: Edit Decision Box Label
hu_HU: Döntődoboz címkék szerkesztése

en: Show Error Message
hu_HU: Hibaüzenet megjelenítése

en: Custom Error Message
hu_HU: Egyedi hibaüzenet

en: Disabled
hu_HU: Letiltva

en: Hidden
hu_HU: Rejtett

en: Label
hu_HU: Címke

en: Duplicate field name
hu_HU: Ismétlődő mezőnév

en: Field name cannot be empty
hu_HU: A mező neve nem lehet üres

en: Name Attribute
hu_HU: Név attribútum

en: Read-only
hu_HU: Csak olvasható

en: Helper Text
hu_HU: Segítő szöveg

en: Edit HTML Content
hu_HU: HTML tartalom szerkesztése

en: Input Icons
hu_HU: Bemeneti ikonok

en: Disable if maximum selected:
hu_HU: Letiltás, ha a maximum ki van választva:

en: Allow Other Option
hu_HU: Másik opció engedélyezése

en: Placeholder
hu_HU: Helyőrző

en: Button Alignment:
hu_HU: Gomb igazítása:

en: Required
hu_HU: Kötelező

en: Show Asterisk Symbol
hu_HU: Csillag szimbólum megjelenítése

en: Subtitle
hu_HU: Felirat

en: Search Placeholder
hu_HU: Keresés helyőrző szövege

en: Country Not Found Text
hu_HU: Ország nem található szöveg

en: Show Selected Flag Image
hu_HU: Kijelölt zászlókép megjelenítése

en: Selected Country Clearable
hu_HU: Kiválasztott ország törölhető

en: Search Clearable
hu_HU: Keresés törölhető

en: Option Flag Image
hu_HU: Opció zászlókép

en: Detect Country By IP
hu_HU: Ország felismerése IP alapján

en: Detect Country By Geo
hu_HU: Ország felismerése földrajzi hely alapján

en: Options
hu_HU: Opciók

en: Default Amount Value
hu_HU: Alapértelmezett összeg érték

en: Minimum amount:
hu_HU: Minimum összeg:

en: Maximum amount:
hu_HU: Maximum összeg:

en: Input Format Options
hu_HU: Bemeneti formátum opciók

en: Formatter:
hu_HU: Formázó:

en: None
hu_HU: Nincs

en: Browser
hu_HU: Böngésző

en: Custom
hu_HU: Egyedi

en: Currency Symbol:
hu_HU: Pénznem szimbólum:

en: Round to Closest Integer:
hu_HU: Kerekítés a legközelebbi egészre:

en: Round to Closest Fraction Digits:
hu_HU: Kerekítés a legközelebbi tört tizedesjegyre:

en: Minimum Fraction Digit:
hu_HU: Minimális tizedesjegy:

en: Maximum Fraction Digit:
hu_HU: Maximális tizedesjegy:

en: Decimal Separator:
hu_HU: Tizedeselválasztó:

en: Number Format:
hu_HU: Számformátum:

en: Currency Position:
hu_HU: Pénznem helyzete:

en: Symbol Position:
hu_HU: Szimbólum helyzete:

en: Left Number
hu_HU: Szám balra

en: Right Number
hu_HU: Szám jobbra

en: Left Currency
hu_HU: Pénznem balra

en: Right Currency
hu_HU: Pénznem jobbra

en: Value Format Options
hu_HU: Értékformázási beállítások

en: Currency Not Found Text
hu_HU: Nem található pénznem szöveg

en: Selected Currency Clearable
hu_HU: A kiválasztott pénznem törölhető

en: Updating...
hu_HU: Frissítés...

en: Error occurred, Please try again.
hu_HU: Hiba történt, kérjük próbálja újra.

en: Snippets
hu_HU: Snippeket

en: Edit your decision box label by clicking on edit icon
hu_HU: Szerkessze döntési doboz címkéjét a szerkesztő ikonra kattintva

en: Checked Value
hu_HU: Bejelölt érték

en: Unchecked Value
hu_HU: Nem bejelölt érték

en: Checked by Default
hu_HU: Alapértelmezettként bejelölve

en: Email field is mandatory for double opt-in.
hu_HU: Az e-mail mező kötelező a dupla megerősítéshez.

en: Double Opt-In
hu_HU: Dupla megerősítés (Double Opt-In)

en: How to setup Double Opt-In & Send Email Notification:
hu_HU: Hogyan állítsuk be a dupla megerősítést és küldjünk e-mail értesítést:

en: Delete the unconfirmed entries from responses after days:
hu_HU: Törölje a nem megerősített bejegyzéseket a válaszokból napok után:

en: Disable double opt-in confirmation for logged in users.
hu_HU: Letiltja a dupla megerősítés visszaigazolást bejelentkezett felhasználók számára.

en: Configure default confirmation email template
hu_HU: Alapértelmezett visszaigazoló e-mail sablon beállítása

en: By disabling this option, you can configure the double opt-in confirmation email from Conditional Logics manually.
hu_HU: Ezzel az opcióval kikapcsolva manuálisan konfigurálhatja a dupla megerősítés visszaigazoló e-mailt a feltételes logikákból.

en: Select Email Field
hu_HU: E-mail mező kiválasztása

en: Customize Email template
hu_HU: E-mail sablon testreszabása

en: Edit verification messages
hu_HU: Ellenőrző üzenetek szerkesztése

en: The webhook, email notification & integrations will trigger after the responder confirms their Opt-In.
hu_HU: A webhook, e-mail értesítés és integrációk a válaszadó megerősítése után aktiválódnak.

en: Active Options
hu_HU: Aktív opciók

en: Show Selected Option Image
hu_HU: Kiválasztott opció képének megjelenítése

en: Selected Option Clearable:
hu_HU: A kiválasztott opció törölhető:

en: Search Clearable:
hu_HU: Keresés törölhető:

en: Option Icon/Image:
hu_HU: Opció ikon/kép:

en: Allow Custom Option:
hu_HU: Egyedi opció megengedése:

en: Allow Multiple Select:
hu_HU: Többszörös kiválasztás engedélyezése:

en: Show Selected Option Chip:
hu_HU: Kiválasztott opció chip megjelenítése:

en: Close On Select:
hu_HU: Bezárás kiválasztáskor:

en: Validate as Entry Unique
hu_HU: Egyediség ellenőrzése

en: Enabling this option will check from the entry database whether its value is duplicate.
hu_HU: Ennek az opciónak az engedélyezése esetén az adatbázisból ellenőrzi, hogy az érték duplikált-e.

en: Add Options List
hu_HU: Opciólista hozzáadása

en: Add More
hu_HU: Több hozzáadása

en: Add Group
hu_HU: Csoport hozzáadása

en: Key:
hu_HU: Kulcs:

en: No field found with this key.
hu_HU: Nem található mező ezzel a kulccsal.

en: The field you are trying to access does not exist or has been removed.
hu_HU: A hozzáférni kívánt mező nem létezik vagy eltávolításra került.

en: Please select a valid field to customize its settings.
hu_HU: Kérjük, válasszon egy érvényes mezőt a beállításainak testreszabásához.

en: Advanced Configuration
hu_HU: Speciális beállítások

en: Basic Configuration
hu_HU: Alapbeállítások

en: Single
hu_HU: Egyedi

en: Range
hu_HU: Tartomány

en: Multiple
hu_HU: Többszörös

en: View Format
hu_HU: Nézet formátuma

en: Show the user a readable date (as per altFormat), but return something totally different to the server. <a href="https://flatpickr.js.org/options/#:~:text=Description-,altFormat,-String" target="_blank">Learn more</>
hu_HU: Mutassa a felhasználónak az olvasható dátumot (az altFormat szerint), de a szervernek teljesen eltérőt küldjön vissza. <a href="https://flatpickr.js.org/options/#:~:text=Description-,altFormat,-String" target="_blank">További tudnivalók</>

en: Value Format
hu_HU: Érték formátuma

en: A string of characters which are used to define how the date will be displayed in the input box. The supported characters are defined in the <a href="https://flatpickr.js.org/formatting/" target="_blank">documentation.</a>
hu_HU: Az a karakterlánc, amely meghatározza, hogyan jelenik meg a dátum a beviteli mezőben. A támogatott karaktereket a <a href="https://flatpickr.js.org/formatting/" target="_blank">dokumentációban</a> találja.

en: Relative to Today (± Days)
hu_HU: A mai naphoz viszonyítva (± napok)

en: Days before today
hu_HU: Napok a mai nap előtt

en: Days after today
hu_HU: Napok a mai nap után

en: Allow Input
hu_HU: Beviteli engedélyezés

en: Allows the user to enter a date directly into the input field. By default, direct entry is disabled.
hu_HU: Lehetővé teszi a felhasználó számára, hogy közvetlenül a beviteli mezőbe írja a dátumot. Alapértelmezés szerint a közvetlen bevitel le van tiltva.

en: Enable Time
hu_HU: Idő engedélyezése

en: Enables time picker. By default, time picker is disabled. If you want to use time picker, you need to enable this.
hu_HU: Engedélyezi az időválasztót. Alapértelmezés szerint az időválasztó ki van kapcsolva. Ha használni szeretné az időválasztót, engedélyeznie kell ezt.

en: 24H Format
hu_HU: 24 órás formátum

en: Enables 24-hour format for time. By default, 12-hour format is used. If you want to use 24-hour format, you need to enable this.
hu_HU: Engedélyezi a 24 órás időformátumot. Alapértelmezés szerint 12 órás formátumot használ. Ha 24 órás formátumot szeretne használni, engedélyeznie kell ezt.

en: Hide Calender
hu_HU: Naptár elrejtése

en: Hides the calendar. By default, calendar is shown. If you want to hide the calendar, you need to enable this.
hu_HU: Elrejti a naptárat. Alapértelmezés szerint a naptár látható. Ha el szeretné rejteni a naptárat, engedélyeznie kell ezt.

en: Only valid JS object will work. for more details please check<a target="_blank" href="https://flatpickr.js.org/options/" rel="noreferrer"> the documentation for available configuration options</a>
hu_HU: Csak érvényes JS objektum működik. Részletekért kérjük, ellenőrizze a<a target="_blank" href="https://flatpickr.js.org/options/" rel="noreferrer"> elérhető konfigurációs opciók dokumentációját</a>

en: Current Date
hu_HU: Jelenlegi dátum

en: Static
hu_HU: Statikus

en: Dynamic
hu_HU: Dinamikus

en: Upload Button Text:
hu_HU: Feltöltés gomb szövege:

en: Button Icons
hu_HU: Gombikonok

en: Allow Multiple:
hu_HU: Többszörös engedélyezése:

en: File Select Status
hu_HU: Fájl kiválasztási állapot

en: Show Maximum Size
hu_HU: Maximális méret megjelenítése

en: Allow Maximum Upload Size
hu_HU: Maximális feltöltési méret engedélyezése

en: Total Maximum Size
hu_HU: Teljes maximális méret

en: Show File List
hu_HU: Fájl lista megjelenítése

en: Show File Preview
hu_HU: Fájl előnézet megjelenítése

en: Show File Size
hu_HU: Fájlméret megjelenítése

en: File Exist Message
hu_HU: Fájl létezésének üzenete

en: Allowed File Type:
hu_HU: Engedélyezett fájltípus:

en: Edit GDPR Concent label by clicking on edit icon
hu_HU: GDPR hozzájárulási címke szerkesztése a szerkesztés ikonra kattintva

en: Edit GDPR Concent Label
hu_HU: GDPR hozzájárulási címke szerkesztése

en: Visibility Mode
hu_HU: Láthatósági mód

en: Visible
hu_HU: Látható

en: Invisible
hu_HU: Láthatatlan

en: Passive
hu_HU: Passzív

en: Theme
hu_HU: Téma

en: Dark
hu_HU: Sötét

en: Light
hu_HU: Világos

en: Size
hu_HU: Méret

en: Normal
hu_HU: Normál

en: Compact
hu_HU: Kompakt

en: Default value
hu_HU: Alapértelmezett érték

en: Suggestion
hu_HU: Javaslat

en: Edit the HTML field content by clicking on edit icon
hu_HU: A HTML mező tartalmának szerkesztéséhez kattintson a szerkesztés ikonra

en: Add/Edit Options
hu_HU: Opciók hozzáadása/szerkesztése

en: Allow Multiple
hu_HU: Többszörös engedélyezése

en: Item Size
hu_HU: Elem mérete

en: Specify item's minimum size (in pixels)
hu_HU: Adja meg az elem minimális méretét (pixelben)

en: Check Position
hu_HU: Jelölés pozíciója

en: Specify the check position.
hu_HU: Adja meg a jelölés helyzetét.

en: Unique Entry
hu_HU: Egyedi bejegyzés

en: Hide Image Label
hu_HU: Kép címke elrejtése

en: Background Image
hu_HU: Háttérkép

en: Width
hu_HU: Szélesség

en: Height
hu_HU: Magasság

en: Image Alt Text
hu_HU: Kép alternatív szöveg

en: Replace Previous Options
hu_HU: Előző opciók cseréje

en: Merge with Previous Options
hu_HU: Összevonás az előző opciókkal

en: Import & Edit
hu_HU: Importálás és szerkesztés

en: Loading ACF fields...
hu_HU: ACF mezők betöltése...

en: Loading Posts...
hu_HU: Bejegyzések betöltése...

en: Loading Terms...
hu_HU: Feltételek betöltése...

en: Use Post Taxonomy Fields
hu_HU: Bejegyzés taxonómia mezők használata

en: Loading Users...
hu_HU: Felhasználók betöltése...

en: Mollie Minimum Amount is
hu_HU: A Mollie minimális összeg:

en: Mollie Dynamic Amount Field is not Selected
hu_HU: A Mollie dinamikus összeg mező nincs kiválasztva

en: Mollie Fixed Amount is not valid
hu_HU: A Mollie rögzített összeg érvénytelen

en: Copied on clipboard.
hu_HU: Vágólapra másolva.

en: Failed to Copy, Try Again.
hu_HU: Másolás sikertelen, próbálja újra.

en: Redirect Page Url
hu_HU: Átirányítási oldal URL

en: Select Page
hu_HU: Oldal kiválasztása

en: Pay Button Text
hu_HU: Fizetés gomb szövege

en: Payment Method
hu_HU: Fizetési mód

en: Currency
hu_HU: Pénznem

en: Select Currency
hu_HU: Pénznem kiválasztása

en: Amount Type
hu_HU: Összeg típusa

en: Fixed
hu_HU: Rögzített

en: Amount
hu_HU: Összeg

en: Select Amount Field
hu_HU: Összeg mező kiválasztása

en: Description
hu_HU: Leírás

en: Locale
hu_HU: Helyi beállítás

en: Select Locale
hu_HU: Helyi beállítás kiválasztása

en: Multisteps Settings
hu_HU: Többlépcsős beállítások

en: Show Step Header
hu_HU: Lépés fejlécének megjelenítése

en: Show Header Label
hu_HU: Fejléc címkéjének megjelenítése

en: Show Header Subtitle
hu_HU: Fejléc alcímének megjelenítése

en: Show Header Icon
hu_HU: Fejléc ikon megjelenítése

en: Icon Type:
hu_HU: Ikon típusa:

en: Show Progress Bar
hu_HU: Folyamatjelző sáv megjelenítése

en: Show Percentage
hu_HU: Százalék megjelenítése

en: Show Buttons
hu_HU: Gombok megjelenítése

en: Button Position:
hu_HU: Gomb elhelyezkedése:

en: Validate on Step Change
hu_HU: Érvényesítés lépésváltáskor

en: Step Header Switchable
hu_HU: Lépés fejléc váltható

en: Maintain Step History
hu_HU: Lépéstörténet megőrzése

en: Save Step Progress
hu_HU: Lépés előrehaladásának mentése

en: PayPal Dynamic Amount Field is not Selected
hu_HU: A PayPal dinamikus összeg mező nincs kiválasztva

en: PayPal Fixed Amount is not valid
hu_HU: A PayPal fix összeg érvénytelen

en: PayPal Plan Id missing
hu_HU: Hiányzik a PayPal tervazonosító

en: Subscription:
hu_HU: Előfizetés:

en: Plan Id
hu_HU: Tervazonosító

en: Disable Card
hu_HU: Kártya letiltása

en: Shipping Amount
hu_HU: Szállítási díj

en: Shipping Cost
hu_HU: Szállítási költség

en: Select Shipping Amount Field
hu_HU: Szállítási összeg mező kiválasztása

en: Tax Amount Type
hu_HU: Adó összeg típusa

en: Tax (%)
hu_HU: Adó (%)

en: Default Phone Number
hu_HU: Alapértelmezett telefonszám

en: Input Format Option
hu_HU: Bemeneti formátum opció

en: Value Format Option
hu_HU: Érték formátum opció

en: Custom Validation (RegEx) Pattern
hu_HU: Egyedi ellenőrzés (RegEx) minta

en: Expression
hu_HU: Kifejezés

en: Fields
hu_HU: Mezők

en: Flags:
hu_HU: Jelzők:

en: Hide Country List
hu_HU: Országlista elrejtése

en: Options 2
hu_HU: Beállítások 2

en: Options Column
hu_HU: Beállítások oszlopa

en: Specify the number of columns to display the options in. Leave blank to display the options as needed space.
hu_HU: Adja meg, hány oszlopban jelenjenek meg a beállítások. Hagyja üresen, hogy a beállítások a szükséges helyen jelenjenek meg.

en: Rating Position
hu_HU: Értékelés pozíciója

en: Add/Edit Rating Options
hu_HU: Értékelési opciók hozzáadása/szerkesztése

en: Show Rating Message On hover
hu_HU: Értékelési üzenet megjelenítése lebegtetéskor

en: Show Rating Message On Selected
hu_HU: Értékelési üzenet megjelenítése kiválasztáskor

en: Razorpay Dyanmic Amount Field is not Selected
hu_HU: A Razorpay Dinamikus összeg mező nincs kiválasztva

en: Razorpay Fixed Amount is not valid
hu_HU: A Razorpay Fix összeg érvénytelen

en: Razorpay Order ID Field is not Selected
hu_HU: A Razorpay Rendelésazonosító mező nincs kiválasztva

en: Razorpay Accounts
hu_HU: Razorpay fiókok

en: Account Name
hu_HU: Fióknév

en: Generate new ID
hu_HU: Új azonosító generálása

en: Select Order Id Field
hu_HU: Rendelésazonosító mező kiválasztása

en: Button Align:
hu_HU: Gomb igazítása:

en: Subtitle:
hu_HU: Alcím:

en: Theme Color:
hu_HU: Téma színe:

en: Background Color:
hu_HU: Háttérszín:

en: Confirm on Close:
hu_HU: Megerősítés bezáráskor:

en: Name :
hu_HU: Név :

en: Contact :
hu_HU: Kapcsolat :

en: Key :
hu_HU: Kulcs :

en: Value :
hu_HU: Érték :

en: Default Row:
hu_HU: Alapértelmezett sor:

en: Minimum Row:
hu_HU: Minimális sor:

en: Maximum Row:
hu_HU: Maximális sor:

en: Button View:
hu_HU: Gomb nézet:

en: Name
hu_HU: Név

en: Allow Other Option:
hu_HU: Engedélyezett másik opció:

en: Multiple Select:
hu_HU: Többszörös kiválasztás:

en: Set minimum number to be selected for dropdown option
hu_HU: Állítsa be a legkisebb kiválasztható számot a legördülő opcióhoz

en: Set maximum number to be selected for dropdown option
hu_HU: Állítsa be a legnagyobb kiválasztható számot a legördülő opcióhoz

en: Available On
hu_HU: Elérhető

en: Premium
hu_HU: Prémium

en: Enter the shortcode in this Input.
hu_HU: Adja meg a shortcode-ot ebben a mezőben.

en: Button Reverse
hu_HU: Gomb visszafordítása

en: Clear
hu_HU: Törlés

en: Clear Button
hu_HU: Törlő gomb

en: Space Between
hu_HU: Helyköz

en: Redo
hu_HU: Újra

en: Redo Button
hu_HU: Újra gomb

en: Pen Color
hu_HU: Toll színe

en: Background Color
hu_HU: Háttérszín

en: Pen Width
hu_HU: Toll vastagsága

en: Image Type
hu_HU: Kép típusa

en: Signature Pad
hu_HU: Aláírás tábla

en: Undo
hu_HU: Visszavonás

en: Undo Button
hu_HU: Visszavonás gomb

en: Add/Edit Suggestions
hu_HU: Javaslatok hozzáadása/szerkesztése

en: Auto Complete
hu_HU: Automatikus kiegészítés

en: Step:
hu_HU: Lépés:

en: Step Settings
hu_HU: Lépés beállítások

en: Step Icon
hu_HU: Lépés ikon

en: Step Label
hu_HU: Lépés címke

en: Step Subtitle
hu_HU: Lépés alcím

en: Stripe Minimum Amount is
hu_HU: A Stripe minimális összege

en: Stripe Dynamic Amount Field is not Selected
hu_HU: A Stripe dinamikus összeg mező nincs kiválasztva

en: Select a valid currency for the selected payment method types
hu_HU: Válassz érvényes valutát a kiválasztott fizetési mód típusokhoz

en: Stripe Dyanmic Amount Field is not Selected
hu_HU: A Stripe dinamikus összeg mező nincs kiválasztva

en: Stripe Fixed Amount is not valid
hu_HU: A Stripe fix összeg érvénytelen

en: Payment Method Type
hu_HU: Fizetési mód típusa

en: Mode :
hu_HU: Mód :

en: Billing
hu_HU: Számlázás

en: Shipping
hu_HU: Szállítás

en: Autocomplete :
hu_HU: Automatikus kiegészítés :

en: Automatic
hu_HU: Automatikus

en: Google Maps API Key
hu_HU: Google Maps API kulcs

en: Allowed Countries :
hu_HU: Engedélyezett országok :

en: Name Mode:
hu_HU: Név módja:

en: Full
hu_HU: Teljes

en: Split
hu_HU: Szétválasztott

en: Full Name:
hu_HU: Teljes név:

en: First Name:
hu_HU: Keresztnév:

en: Last Name:
hu_HU: Vezetéknév:

en: Phone Number:
hu_HU: Telefonszám:

en: Phone:
hu_HU: Telefon:

en: Line 1:
hu_HU: 1. sor:

en: Line 2:
hu_HU: 2. sor:

en: City:
hu_HU: Város:

en: State:
hu_HU: Állam:

en: Postal Code:
hu_HU: Irányítószám:

en: Country:
hu_HU: Ország:

en: Color Picker
hu_HU: Színválasztó

en: Solid
hu_HU: Egyszínű

en: Gradient
hu_HU: Átmenet

en: Phone View
hu_HU: Telefon nézet

en: Tablet View
hu_HU: Tablet nézet

en: Laptop View
hu_HU: Laptop nézet

en: Back
hu_HU: Vissza

en: Paypal Style
hu_HU: Paypal stílus

en: There is no paypal field in your form.
hu_HU: Nincs paypal mező az űrlapodon.

en: There is more than one paypal field in your form. please select the style icon
hu_HU: Az űrlapodon több mint egy paypal mező van. Kérjük, válaszd ki a stílus ikont

en: in paypal field to customize the style.
hu_HU: a paypal mezőben a stílus testreszabásához.

en: Layout
hu_HU: Elrendezés

en: Vertical
hu_HU: Függőleges

en: Horizontal
hu_HU: Vízszintes

en: Standalone
hu_HU: Önálló

en: Pay Button
hu_HU: Fizetési gomb

en: CARD
hu_HU: KÁRTYA

en: Color
hu_HU: Szín

en: Gold
hu_HU: Arany

en: Blue
hu_HU: Kék

en: Silver
hu_HU: Ezüst

en: White
hu_HU: Fehér

en: Black
hu_HU: Fekete

en: Shape
hu_HU: Forma

en: Rectangle
hu_HU: Négyszög

en: Pill
hu_HU: Kapszula

en: Paypal Button Text
hu_HU: Paypal gomb szöveg

en: Paypal Checkout
hu_HU: Paypal fizetés

en: Paypal Buy Now
hu_HU: Paypal Vásárlás most

en: Pay with Paypal
hu_HU: Fizetés Paypallal

en: Background
hu_HU: Háttér

en: Color Fill
hu_HU: Színkitöltés

en: Picture
hu_HU: Kép

en: Picture Upload
hu_HU: Kép feltöltése

en: Browse...
hu_HU: Tallózás...

en: Image Link....
hu_HU: Képlink....

en: Background Blend Mode
hu_HU: Háttér keverési mód

en: Multiply
hu_HU: Szorzás

en: Screen
hu_HU: Szűrő

en: Overlay
hu_HU: Átfedés

en: Darken
hu_HU: Sötétítés

en: Lighten
hu_HU: Világosítás

en: Color-dodge
hu_HU: Színkiemelés

en: Saturation
hu_HU: Telítettség

en: Luminosity
hu_HU: Fényerő

en: Background Img Repeat
hu_HU: Háttérkép ismétlés

en: Repeat
hu_HU: Ismétlés

en: Repeat-X
hu_HU: Ismétlés-X

en: Repeat-Y
hu_HU: Ismétlés-Y

en: Np Repeat
hu_HU: Nincs ismétlés

en: Space
hu_HU: Köz

en: Round
hu_HU: Kör

en: Background Img Position
hu_HU: Háttérkép pozíció

en: Background Img Size
hu_HU: Háttérkép méret

en: BG Width
hu_HU: Háttér szélesség

en: BG Height
hu_HU: Háttér magasság

en: BG Height/Width
hu_HU: Háttér magasság/szélesség

en: Background Filter
hu_HU: Háttérszűrő

en: Blur
hu_HU: Elmosás

en: Brightness
hu_HU: Fényerő

en: Contrast
hu_HU: Kontraszt

en: Grayscale
hu_HU: Szürkeárnyalat

en: Invert
hu_HU: Invertálás

en: Opacity
hu_HU: Átlátszóság

en: Sepia
hu_HU: Szephia

en: Saturate
hu_HU: Telítettség

en: Border
hu_HU: Keret

en: Border Color
hu_HU: Keret színe

en: Border Width
hu_HU: Keret vastagsága

en: Border Radius
hu_HU: Keret lekerekítése

en: Default
hu_HU: Alapértelmezett

en: On Mouse Over
hu_HU: Egér fölött

en: On Focus
hu_HU: Fókuszban

en: Text Color
hu_HU: Szöveg színe

en: Placeholder Color
hu_HU: Helyőrző színe

en: Direction
hu_HU: Irány

en: Content Direction
hu_HU: Tartalom iránya

en: Left to Right
hu_HU: Balról jobbra

en: Right to Left
hu_HU: Jobbról balra

en: Font
hu_HU: Betűtípus

en: Font Size
hu_HU: Betűméret

en: Block Gap
hu_HU: Blokk köz

en: Row Gap
hu_HU: Sor köz

en: Column Gap
hu_HU: Oszlop köz

en: Both Side Gap
hu_HU: Mindkét oldali köz

en: Margin
hu_HU: Margó

en: Margin Top
hu_HU: Felső margó

en: Margin Right
hu_HU: Jobb margó

en: Margin Bottom
hu_HU: Alsó margó

en: Margin Left
hu_HU: Bal margó

en: All Side
hu_HU: Minden oldal

en: Padding
hu_HU: Belső margó

en: Padding Top
hu_HU: Felső belső margó

en: Padding Right
hu_HU: Jobb belső margó

en: Padding Bottom
hu_HU: Alsó belső margó

en: Padding Left
hu_HU: Bal belső margó

en: Shadow
hu_HU: Árnyék

en: Inside
hu_HU: Belső

en: Outside
hu_HU: Külső

en: Shadow Color
hu_HU: Árnyék színe

en: Shadow Style
hu_HU: Árnyék stílusa

en: Pattern not matched
hu_HU: Minta nem egyezik

en: Input mode
hu_HU: Bemeneti mód

en: Input Mask
hu_HU: Bemeneti maszk

en: RegEx Pattern
hu_HU: RegEx minta

en: Validations
hu_HU: Érvényesítések

en: At least one digit (0-9)
hu_HU: Legalább egy számjegy (0-9)

en: At least one lowercase character (a-z)
hu_HU: Legalább egy kisbetű (a-z)

en: At least one uppercase character (A-Z)
hu_HU: Legalább egy nagybetű (A-Z)

en: At least one special character (~!@#$%^&*(){}[]<>+-_=/\|;:,.)
hu_HU: Legalább egy speciális karakter (~!@#$%^&*(){}[]<>+-_=/\|;:,.)

en: Limit Password Length
hu_HU: Jelszó hosszának korlátozása

en: Validate as User Unique
hu_HU: Egyedi felhasználóként ellenőrzés

en: Title
hu_HU: Cím

en: More Options
hu_HU: További beállítások

en: Auto
hu_HU: Automatikus

en: Appearance
hu_HU: Megjelenés

en: <p style="margin:0">Successfully Submitted.</p>
hu_HU: <p style="margin:0">Sikeresen elküldve.</p>

en: Are you sure to delete this message ?
hu_HU: Biztosan törölni szeretné ezt az üzenetet?

en: Add More Alternative Success Message
hu_HU: További alternatív sikerüzenet hozzáadása

en: Add
hu_HU: Hozzáadás

en: Message Styles
hu_HU: Üzenetstílusok

en: Message Type
hu_HU: Üzenettípus

en: Close Icon Color
hu_HU: Bezárás ikon színe

en: Confirmations
hu_HU: Megerősítések

en: How to set up Confirmation messages or Redirect page:
hu_HU: Hogyan állítsuk be a megerősítő üzeneteket vagy az átirányító oldalt:

en: Success/Error Messages
hu_HU: Siker/hiba üzenetek

en: Redirect Page
hu_HU: Átirányító oldal

en: Be sure to configure conditional logic for displaying Success/Error messages and Redirect Page. If no conditional logic is set, the default confirmation will be displayed.
hu_HU: Győződjön meg róla, hogy beállítja a feltételes logikát a siker/hiba üzenetek és az átirányító oldal megjelenítéséhez. Ha nincs feltételes logika beállítva, az alapértelmezett megerősítés jelenik meg.

en: Conversational Form Settings
hu_HU: Konverzációs űrlap beállításai

en: Note: In the Conversational Form feature, certain fields such as Captcha, Payments, HTML, etc are currently not supported.
hu_HU: Megjegyzés: A Konverzációs űrlap funkcióban bizonyos mezők, mint a Captcha, Fizetések, HTML stb. jelenleg nem támogatottak.

en: How to setup Conversational form:
hu_HU: Hogyan állítsuk be a konverzációs űrlapot:

en: Theme settings
hu_HU: Téma beállítások

en: Conversational Steps settings
hu_HU: Konverzációs lépések beállításai

en: Navigation
hu_HU: Navigáció

en: Add New Post Type
hu_HU: Új bejegyzéstípus hozzáadása

en: Edit Post Types
hu_HU: Bejegyzéstípusok szerkesztése

en: CPT added successfully, refresh your window
hu_HU: A CPT sikeresen hozzáadva, frissítse az ablakot

en: Learn more about CPT Integration
hu_HU: Tudjon meg többet a CPT integrációról

en: Post Type Slug *
hu_HU: Bejegyzéstípus rövid neve *

en: Singular Label *
hu_HU: Egyes számú címke *

en: Menu Name *
hu_HU: Menü neve *

en: Menu Icon
hu_HU: Menü ikon

en: Public
hu_HU: Nyilvános

en: This type should be shown in the admin UI and is publicly queryable
hu_HU: Ezt a típust meg kell jeleníteni az admin felületen, és nyilvánosan lekérdezhető

en: Publicly Queryable
hu_HU: Nyilvánosan lekérdezhető

en: Queries can be performed on the front end
hu_HU: Lekérdezések végezhetők a frontenden

en: Show in REST API
hu_HU: Megjelenítés a REST API-ban

en: To show this post type in the WP REST API
hu_HU: A bejegyzéstípus megjelenítése a WP REST API-ban

en: Show in Menu
hu_HU: Megjelenítés a menüben

en: Show the post type in the admin menu
hu_HU: A bejegyzéstípus megjelenítése az admin menüben

en: Show UI
hu_HU: Felhasználói felület megjelenítése

en: Generate UI for managing this post type
hu_HU: Felhasználói felület generálása a bejegyzéstípus kezeléséhez

en: Add Post Type
hu_HU: Bejegyzéstípus hozzáadása

en: Delete successfully, refresh your window
hu_HU: Sikeres törlés, frissítse az ablakot

en: Delete Post Type
hu_HU: Bejegyzéstípus törlése

en: Confirmation
hu_HU: Megerősítés

en: Are you sure to delete post type?
hu_HU: Biztosan törli a bejegyzéstípust?

en: cpt type update successfully, refresh your window
hu_HU: cpt típus sikeresen frissítve, frissítse az ablakot

en: Select Type *
hu_HU: Válasszon típust *

en: Menu Icon *
hu_HU: Menü ikon *

en: public
hu_HU: nyilvános

en: Posts of this type should be shown in the admin UI and is publicly queryable
hu_HU: A bejegyzések ezen típusa megjelenik az adminisztrációs felületen és nyilvánosan lekérdezhető

en: Queries can be performed on the front end as part of parse_request()
hu_HU: A lekérdezések a parse_request() részeként a frontenden is végrehajthatók

en: To show this post type data in the WP REST API
hu_HU: A bejegyzéstípus adatainak megjelenítése a WP REST API-ban

en: This show the post type in the admin menu and where to show that menu
hu_HU: Ez megjeleníti a bejegyzéstípust az admin menüben és azt, hogy hol jelenjen meg ez a menü

en: Generate a default UI for managing this post type
hu_HU: Alapértelmezett felhasználói felület generálása a bejegyzéstípus kezeléséhez

en: Update Post Type
hu_HU: Bejegyzéstípus frissítése

en: Update Template
hu_HU: Sablon frissítése

en: Template Name:
hu_HU: Sablon neve:

en: Browse Template
hu_HU: Sablon böngészése

en: Email Templates Coming soon
hu_HU: Email sablonok hamarosan elérhetők

en: Save Template
hu_HU: Sablon mentése

en: Payment
hu_HU: Fizetés

en: Timeline
hu_HU: Idővonal

en: PDF Downloads
hu_HU: PDF letöltések

en: Google Ads Information
hu_HU: Google Ads információk

en: No PDF templates available
hu_HU: Nincs elérhető PDF sablon

en: Related Info
hu_HU: Kapcsolódó információ

en: Note Deleted Successfully
hu_HU: A megjegyzés sikeresen törölve

en: updated on:
hu_HU: frissítve:

en: created at:
hu_HU: létrehozva:

en: create new note
hu_HU: új megjegyzés létrehozása

en: Are you sure to delete this note
hu_HU: Biztosan törli ezt a megjegyzést?

en: No Payment Info Found!
hu_HU: Nincs fizetési információ!

en: No field data change
hu_HU: Nincs mezőadat változás

en: Form Submitted
hu_HU: Űrlap elküldve

en: Show Integration Logs
hu_HU: Integrációs naplók megjelenítése

en: Hide Integration Logs
hu_HU: Integrációs naplók elrejtése

en: Note
hu_HU: Megjegyzés

en: Added
hu_HU: Hozzáadva

en: Updated
hu_HU: Frissítve

en: Deleted
hu_HU: Törölve

en: Read More
hu_HU: Bővebben

en: Show Less
hu_HU: Kevesebb mutatása

en: Note no change
hu_HU: Megjegyzés nem változott

en: Note Updated Successfully
hu_HU: A megjegyzés sikeresen frissítve

en: Note Added Successfully
hu_HU: A megjegyzés sikeresen hozzáadva

en: Edit Note
hu_HU: Jegyzet szerkesztése

en: Create New Note
hu_HU: Új jegyzet létrehozása

en: Cancel
hu_HU: Mégse

en: Transaction ID
hu_HU: Tranzakció azonosító

en: Total Paid
hu_HU: Fizetett összeg

en: no data found
hu_HU: nem található adat

en: Subscription
hu_HU: Előfizetés

en: Order
hu_HU: Megrendelés

en: Plan ID
hu_HU: Terv azonosító

en: Next Billing Time
hu_HU: Következő számlázás ideje

en: Email
hu_HU: E-mail

en: no response found
hu_HU: nem érkezett válasz

en: How many rows to export
hu_HU: Hány sort exportáljunk

en: Enter row number
hu_HU: Adja meg a sor számát

en: Select filter
hu_HU: Szűrő kiválasztása

en: Sort Order
hu_HU: Rendezési sorrend

en: Sort by
hu_HU: Rendezés

en: Export File Format
hu_HU: Fájl exportálási formátuma

en: Export
hu_HU: Exportálás

en: Export Form Data
hu_HU: Űrlapadatok exportálása

en: Preview Data
hu_HU: Adatok előnézete

en: Move
hu_HU: Mozgatás

en: Settings
hu_HU: Beállítások

en: Clone
hu_HU: Klónozás

en: Add Field
hu_HU: Mező hozzáadása

en: Remove
hu_HU: Eltávolítás

en: Mollie API key is missing
hu_HU: Hiányzik a Mollie API kulcs

en: Mollie Redirect Url is not Selected
hu_HU: Nincs kiválasztva Mollie átirányítási URL

en: PayPal Client ID is missing
hu_HU: Hiányzik a PayPal kliensazonosító

en: Razorpay Client ID is missing
hu_HU: Hiányzik a Razorpay kliensazonosító

en: Drag and drop fields here
hu_HU: Húzza ide a mezőket

en: Stripe publishable key is missing
hu_HU: Hiányzik a Stripe közzétehető kulcs

en: History Empty
hu_HU: Előzmények üresek

en: Please select property you want to import with form
hu_HU: Kérjük, válassza ki a tulajdonságot, amit az űrlappal importálni szeretne

en: Preview Form
hu_HU: Űrlap előnézete

en: Preview
hu_HU: Előnézet

en: Custom CSS/JS
hu_HU: Egyedi CSS/JS

en: How to add Custom CSS/JS:
hu_HU: Hogyan adjunk hozzá egyedi CSS/JS-t:

en: You can write your custom CSS/JS her. This CSS/JS will be applied in this form only.
hu_HU: Itt írhatja meg az egyedi CSS/JS-t. Ez a CSS/JS csak ennél az űrlapnál lesz alkalmazva.

en: In order to repopulate form fields, it is necessary to store the submitted data in the database. Please make sure to turn off the "disable storing form submission data" option in the form settings.
hu_HU: Az űrlapmezők újratöltéséhez szükséges az elküldött adatok adatbázisban történő tárolása. Kérjük, győződjön meg róla, hogy az űrlap beállításaiban ki van kapcsolva az „űrlapbeküldési adatok tárolásának tiltása” opció.

en: Form Abandonment
hu_HU: Űrlap elhagyása

en: How to setup Form Abandonment & save partial form progress:
hu_HU: Hogyan állítsuk be az űrlap elhagyását és mentsük a részleges űrlap előrehaladást:

en: Show warning message below the form description
hu_HU: Figyelmeztető üzenet megjelenítése az űrlap leírása alatt

en: Places an admin-defined message below the form description, making your users aware that their field values are being saved before submission.
hu_HU: Az adminisztrátor által meghatározott üzenetet helyez el az űrlap leírása alatt, hogy a felhasználók tudják, hogy a mezők értékei a beküldés előtt mentésre kerülnek.

en: Save draft only for logged in users
hu_HU: Piszkozat mentése csak bejelentkezett felhasználóknak

en: Repopulate form fields with previous partial entry
hu_HU: Űrlapmezők újratöltése korábbi részleges kitöltéssel

en: If the user is logged in, the form will be repopulated with the previous partial entry from the database.
                        Otherwise, from the local storage of the browser.
hu_HU: Ha a felhasználó be van jelentkezve, az űrlap a korábbi részleges kitöltéssel töltődik újra az adatbázisból. Egyébként a böngésző helyi tárolójából.

en: Save draft when user leaves the form page
hu_HU: Piszkozat mentése, amikor a felhasználó elhagyja az űrlap oldalt

en: If turned off, the form will save draft when clicks on the save button or using conditional logic.
hu_HU: Ha ki van kapcsolva, az űrlap csak akkor menti a piszkozatot, ha a mentés gombra kattintanak vagy feltételes logikát alkalmaznak.

en: Allow empty form as Save draft
hu_HU: Üres űrlap engedélyezése piszkozatként

en: If turned on, the empty form save as draft when leave page.
hu_HU: Ha be van kapcsolva, az üres űrlap piszkozatként mentődik el az oldal elhagyásakor.

en: When to save:
hu_HU: Mikor mentse:

en: Always save abandoned form entries
hu_HU: Mindig mentse az elhagyott űrlapbejegyzéseket

en: Save only if email address or phone number is provided
hu_HU: Csak akkor mentse, ha e-mail cím vagy telefonszám meg van adva

en: Landing Page
hu_HU: Céloldal

en: How to setup Landinge Page
hu_HU: Hogyan állítsuk be a céloldalt

en: Custom URL
hu_HU: Egyedi URL

en: Please try to avoid any duplicate custom url, as it will conflict between the page and Bit Form.
hu_HU: Kérjük, próbálja elkerülni az ismétlődő egyedi URL-eket, mivel ezek ütközést okozhatnak az oldal és a Bit Form között.

en: Page Title
hu_HU: Oldalcím

en: Share via Direct URL
hu_HU: Megosztás közvetlen URL-en keresztül

en: Share via Direct URL (Conversational Form)
hu_HU: Megosztás közvetlen URL-en keresztül (Beszélgetős űrlap)

en: Embed via HTML Code
hu_HU: Beágyazás HTML kóddal

en: Embed via HTML Code (Conversational Form)
hu_HU: Beágyazás HTML kóddal (Beszélgetős űrlap)

en: Customer ID key cann't be empty
hu_HU: Az Ügyfél azonosító kulcsa nem lehet üres

en: save Successfully
hu_HU: Sikeres mentés

en: save failed Cause:
hu_HU: Mentés sikertelen oka:

en: save failed. please try again
hu_HU: Mentés sikertelen. Kérjük, próbálja újra

en: Learn more about Google Ads configuration
hu_HU: További információ a Google Ads konfigurációról

en: Client ID
hu_HU: Ügyfélazonosító (Client ID)

en: Client Secret
hu_HU: Ügyfél titkos kulcsa (Client Secret)

en: To get Client ID and SECRET , Please Visit Google API Console
hu_HU: Az Ügyfélazonosító és titkos kulcs beszerzéséhez kérjük, látogassa meg a Google API Konzolt

en: Customer Id (non manager account)
hu_HU: Ügyfélazonosító (nem menedzser fiók)

en: To get Customer ID , Please Visit
hu_HU: Az Ügyfélazonosító beszerzéséhez kérjük, látogassa meg

en: Google Ads Manager Account
hu_HU: Google Ads Menedzser fiók

en: Saving Generel Settings...
hu_HU: Általános beállítások mentése...

en: Global Settings
hu_HU: Globális beállítások

en: Validation Error/Invalid Message.
hu_HU: Érvényesítési hiba/érvénytelen üzenet.

en: Generate Token after page load to prevent conflict with cache plugins.
hu_HU: Token generálása az oldal betöltése után a gyorsítótár bővítményekkel való ütközés elkerülése érdekében.

en: Other Settings
hu_HU: Egyéb beállítások

en: Delete all data table when delete plugin.
hu_HU: Az összes adat tábla törlése a bővítmény törlésekor.

en: Usage Reporting Opt In.
hu_HU: Használati jelentés elfogadása.

en: Edit Global Message (Type:
hu_HU: Globális üzenet szerkesztése (Típus:

en: Messages saved successfully.
hu_HU: Üzenetek sikeresen elmentve.

en: Note: This global message will be applied to all forms and fields unless a custom error message is set for an individual field. Also you can use the
hu_HU: Megjegyzés: Ez a globális üzenet minden űrlapra és mezőre alkalmazva lesz, kivéve, ha egyedi hibaüzenet van beállítva egy adott mezőhöz. Használhatja továbbá a

en: Shortcode patterns (Ex:
hu_HU: Rövidkód mintákat (Pl:

en: to dynamically replace field-specific labels/values.
hu_HU: a mezőspecifikus címkék/értékek dinamikus cseréjéhez.

en: Required Field
hu_HU: Kötelező mező

en: Invalid Email
hu_HU: Érvénytelen email

en: Invalid URL
hu_HU: Érvénytelen URL

en: Invalid Number
hu_HU: Érvénytelen szám

en: Invalid Phone Number
hu_HU: Érvénytelen telefonszám

en: Minimum Value
hu_HU: Minimum érték

en: Maximum Value
hu_HU: Maximum érték

en: Input mask
hu_HU: Bemeneti maszk

en: Regex Pattern
hu_HU: Regex minta

en: Minimum Option Count
hu_HU: Minimum opciószám

en: Maximum Option Count
hu_HU: Maximum opciószám

en: Minimum File Count
hu_HU: Minimum fájlszám

en: Maximum File Count
hu_HU: Maximum fájlszám

en: Maximum File Size
hu_HU: Maximális fájlméret

en: Other Option Required
hu_HU: Egyéb opció szükséges

en: Unique Entry Value
hu_HU: Egyedi bejegyzésérték

en: Unique User
hu_HU: Egyedi felhasználó

en: App delete successfully.
hu_HU: Az alkalmazás sikeresen törölve.

en: App deletion failed Cause
hu_HU: Az alkalmazás törlése sikertelen, oka

en: App deletion failed. please try again
hu_HU: Az alkalmazás törlése sikertelen. Kérjük, próbálja újra

en: Are you sure to delete this App configuration?
hu_HU: Biztosan törölni szeretné ezt az alkalmazáskonfigurációt?

en: How to setup Integrations:
hu_HU: Integrációk beállítása:

en: Connected/Authorized Platforms
hu_HU: Csatlakoztatott/Engedélyezett platformok

en: Search Available Integrations...
hu_HU: Elérhető integrációk keresése...

en: Available Integrations
hu_HU: Elérhető integrációk

en: Submit button cannot be removed
hu_HU: A Küldés gomb nem távolítható el

en: Integration deletion failed Cause
hu_HU: Integráció törlése sikertelen, oka

en: Integration deletion failed. please try again
hu_HU: Integráció törlése sikertelen. Kérjük, próbálja újra

en: Are you sure to delete this integration?
hu_HU: Biztosan törölni szeretné ezt az integrációt?

en: Are you sure to clone this integration?
hu_HU: Biztosan le akarod klónozni ezt az integrációt?

en: Integration clone failed Cause
hu_HU: Az integráció klónozása sikertelen Ok

en: Integration clone failed.
hu_HU: Az integráció klónozása sikertelen volt.

en: Integrate your form with your favorite apps and services.
hu_HU: Integráld az űrlapodat kedvenc alkalmazásaiddal és szolgáltatásaiddal.

en: Date Time (Advanced)
hu_HU: Dátum Idő (Haladó)

en: Advanced Date Time
hu_HU: Haladó Dátum Idő

en: Please Select a Date
hu_HU: Kérjük, válassz egy dátumot

en: Spacer
hu_HU: Elválasztó

en: First Name
hu_HU: Keresztnév

en: Last Name
hu_HU: Vezetéknév

en: Text
hu_HU: Szöveg

en: Placeholder...
hu_HU: Helyőrző...

en: Multiline Text
hu_HU: Többsoros szöveg

en: Multi-Line Text
hu_HU: Többsoros szöveg

en: example@mail.com
hu_HU: példa@mail.com

en: Number
hu_HU: Szám

en: e.g. 123
hu_HU: pl. 123

en: Select
hu_HU: Választás

en: Radio Button
hu_HU: Rádiógomb

en: Radio
hu_HU: Rádió

en: Option 1
hu_HU: 1. opció

en: Option 2
hu_HU: 2. opció

en: Option 3
hu_HU: 3. opció

en: Checkbox
hu_HU: Jelölőnégyzet

en: Check Boxs
hu_HU: Jelölőnégyzetek

en: Dropdown
hu_HU: Legördülő menü

en: File Upload
hu_HU: Fájl feltöltése

en: Advance File Upload
hu_HU: Fejlett fájlfeltöltés

en: Advanced File Upload
hu_HU: Fejlett fájlfeltöltés

en: Country
hu_HU: Ország

en: Enter Amount..
hu_HU: Írja be az összeget..

en: Phone Number
hu_HU: Telefonszám

en: Enter Phone Number
hu_HU: Írja be a telefonszámot

en: Username
hu_HU: Felhasználónév

en: e.g. John Doe
hu_HU: pl. John Doe

en: Password
hu_HU: Jelszó

en: Password Field
hu_HU: Jelszó mező

en: Slider
hu_HU: Csúszka

en: Date
hu_HU: Dátum

en: Pick A Date
hu_HU: Válasszon dátumot

en: Time
hu_HU: Idő

en: Date-Time
hu_HU: Dátum-Idő

en: Select Date-Time
hu_HU: Dátum-Idő kiválasztása

en: Week
hu_HU: Hét

en: Select Week
hu_HU: Hét kiválasztása

en: Month
hu_HU: Hónap

en: Month Input
hu_HU: Hónap bevitele

en: GDPR Agreement
hu_HU: GDPR hozzájárulás

en: I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry. Learn more in
hu_HU: Hozzájárulok, hogy ez a weboldal tárolja a beküldött adataimat, hogy válaszolni tudjanak a megkeresésemre. További információk

en: Our Privacy Policy.
hu_HU: Adatvédelmi szabályzatunkban.

en: Decision Box
hu_HU: Döntési mező

en: Repeater
hu_HU: Ismétlő

en: Signature
hu_HU: Aláírás

en: Rating
hu_HU: Értékelés

en: Terrible
hu_HU: Szörnyű

en: Bad
hu_HU: Rossz

en: Satisfied
hu_HU: Elégedett

en: Good
hu_HU: Jó

en: Excellent
hu_HU: Kiváló

en: Image Select
hu_HU: Kép kiválasztása

en: Option 4
hu_HU: 4. opció

en: Hidden Field
hu_HU: Rejtett mező

en: Set Default Value
hu_HU: Alapértelmezett érték beállítása

en: Pay with Stripe
hu_HU: Fizetés Stripe-pal

en: Pay now
hu_HU: Fizess most

en: Pay with Mollie
hu_HU: Fizetés Mollie-val

en: Shortcode
hu_HU: Rövidkód

en: Button
hu_HU: Gomb

en: Draft Button
hu_HU: Vázlat gomb

en: Save Draft
hu_HU: Vázlat mentése

en: Next Step
hu_HU: Következő lépés

en: Previous Step
hu_HU: Előző lépés

en: Previous
hu_HU: Előző

en: Section
hu_HU: Szekció

en: Image
hu_HU: Kép

en: Divider
hu_HU: Elválasztó

en: Migration Issue Detected
hu_HU: Migrációs probléma észlelve

en: There may have been a problem during auto-migrating your Bit Forms from V1 to V2.
hu_HU: Probléma lépett fel az automatikus migráció során a Bit űrlapjaid V1-ről V2-re történő átállításakor.

en: Please contact support for assistance at
hu_HU: Kérjük, lépj kapcsolatba a támogatással a következő címen:

en: Migrating to V2
hu_HU: Áttérés V2-re

en: Please wait while we migrate your data to V2
hu_HU: Kérjük, várj, amíg az adataidat V2-re migráljuk

en: This may take a few minutes...
hu_HU: Ez eltarthat néhány percig...

en: Meanwhile do not close this window.
hu_HU: Ez idő alatt ne zárd be ezt az ablakot.

en: Mollie Settings
hu_HU: Mollie beállítások

en: API key:
hu_HU: API kulcs:

en: To get API key, Please Visit
hu_HU: Az API kulcs megszerzéséhez kérjük, látogass el ide:

en: Mollie Developer Dashboard
hu_HU: Mollie fejlesztői irányítópult

en: Step-
hu_HU: Lépés-

en: Clone Step
hu_HU: Lépés klónozása

en: Delete Step
hu_HU: Lépés törlése

en: Add New Step
hu_HU: Új lépés hozzáadása

en: Add Steps
hu_HU: Lépések hozzáadása

en: Multi step settings
hu_HU: Többlépéses beállítások

en: All fields are required
hu_HU: Minden mező kitöltése kötelező

en: Saving Payment Setting...
hu_HU: Fizetési beállítás mentése...

en: Choose a unique name to identify this integration within your app.
hu_HU: Válassz egy egyedi nevet, amellyel azonosíthatod ezt az integrációt az alkalmazásodban.

en: Login to you Mollie account (or create on if you haven't already).
hu_HU: Jelentkezzen be Mollie-fiókjába (vagy hozzon létre egyet, ha még nincs).

en: Go to your Mollie Dashboard
hu_HU: Lépjen be a Mollie irányítópultjára

en: and find the API section.
hu_HU: és keresse meg az API szekciót.

en: Generate a new API key or use an existing one (you can use test API key for testing purposes). This key is required for authenticating API requests.
hu_HU: Generáljon egy új API kulcsot, vagy használjon egy meglévőt (tesztelési célokra használhat teszt API kulcsot). Ez a kulcs szükséges az API kérések hitelesítéséhez.

en: Copy the API key and paste it in the Bit Form
hu_HU: Másolja ki az API kulcsot, és illessze be a Bit Form

en: field above.
hu_HU: mezőjébe fent.

en: Then click on the
hu_HU: Ezután kattintson a

en: button to save the settings.
hu_HU: gombra a beállítások mentéséhez.

en: Please go to your form now and add a Mollie payment field.
hu_HU: Kérem, menjen most a űrlapjához, és adjon hozzá egy Mollie fizetési mezőt.

en: Bit form Mollie Payment Gateway documentation
hu_HU: Bit form Mollie fizetési átjáró dokumentáció

en: Login to you PayPal account (or create on if you haven't already).
hu_HU: Jelentkezzen be PayPal-fiókjába (vagy hozzon létre egyet, ha még nincs).

en: Go to your PayPal Dashboard
hu_HU: Lépjen be a PayPal irányítópultjára

en: Select Transaction Mode (Live or Sandbox).
hu_HU: Válassza ki a tranzakció módját (Éles vagy Teszt).

en: Copy the
hu_HU: Másolja ki a

en: from PayPal Dashboard and paste it in the Bit Form
hu_HU: a PayPal irányítópultból, és illessze be a Bit Form

en: field above (you can use Sandbox or Live mode).
hu_HU: mezőjébe fent (használhat Teszt vagy Éles módot).

en: Please go to your form now and add a PayPal payment field.
hu_HU: Kérem, menjen most a űrlapjához, és adjon hozzá egy PayPal fizetési mezőt.

en: Bit form PayPal Payment Gateway documentation
hu_HU: Bit form PayPal fizetési átjáró dokumentáció

en: PayPal Integrations Video
hu_HU: PayPal integrációs videó

en: Login to you Stripe account (or create on if you haven't already).
hu_HU: Jelentkezzen be Stripe-fiókjába (vagy hozzon létre egyet, ha még nincs).

en: Go to your Stripe Dashboard
hu_HU: Lépjen a Stripe irányítópultjára

en: and find the API Key section.
hu_HU: és keresse meg az API kulcs szekciót.

en: from Stripe API Dashboard and paste it in the Bit Form
hu_HU: a Stripe API irányítópultról, és illessze be a Bit Form

en: field above (you can use test API key for testing purposes).
hu_HU: mezőbe fent (tesztelési célokra teszt API kulcs is használható).

en: Please go to your form now and add a Stripe payment field.
hu_HU: Kérjük, most lépjen a űrlapjára és adjon hozzá egy Stripe fizetési mezőt.

en: Bit form Stripe Payment Gateway documentation
hu_HU: Bit form Stripe Fizetési Átjáró dokumentáció

en: Stripe Integrations Video
hu_HU: Stripe Integrációs videó

en: Login to you Razorpay account (or create on if you haven't already).
hu_HU: Jelentkezzen be Razorpay fiókjába (vagy hozzon létre egyet, ha még nincs).

en: Go to your Razorpay Dashboard
hu_HU: Lépjen a Razorpay irányítópultjára

en: from Razorpay API Dashboard and paste it in the Bit Form
hu_HU: a Razorpay API irányítópultról, és illessze be a Bit Form

en: Please go to your form now and add a Razorpay payment field.
hu_HU: Kérjük, most lépjen a űrlapjára és adjon hozzá egy Razorpay fizetési mezőt.

en: Bit form Razorpay Payment Gateway documentation
hu_HU: Bit form Razorpay Fizetési Átjáró dokumentáció

en: Razorpay Integrations Video
hu_HU: Razorpay Integrációs videó

en: Available Payment Gateways
hu_HU: Elérhető fizetési átjárók

en: Please click on the available payment gateway option for configuration.
hu_HU: Kérjük, kattintson az elérhető fizetési átjáró opcióra a konfigurációhoz.

en: Available on
hu_HU: Elérhető

en: Connected Accounts
hu_HU: Kapcsolt fiókok

en: Currently, no payment gateway has been connected.
hu_HU: Jelenleg nincs csatlakoztatva fizetési átjáró.

en: PayPal Settings
hu_HU: PayPal beállítások

en: Transaction Mode:
hu_HU: Tranzakció módja:

en: Client ID:
hu_HU: Ügyfélazonosító (Client ID):

en: Client Secret:
hu_HU: Ügyféltitok (Client Secret):

en: To get Client ID & Secret, Please Visit
hu_HU: Az Ügyfélazonosító és Titok megszerzéséhez kérjük, látogasson el ide:

en: PayPal Developer Dashboard
hu_HU: PayPal Fejlesztői Irányítópult

en: PDF Global Setting
hu_HU: PDF Globális Beállításai

en: Available Font for PDF
hu_HU: Elérhető betűtípusok PDF-hez

en: PDF Templates
hu_HU: PDF Sablonok

en: How to setup PDF Templates:
hu_HU: PDF Sablonok beállítása:

en: PDF File Name
hu_HU: PDF fájl neve

en: PDF Password
hu_HU: PDF jelszó

en: Static Password
hu_HU: Statikus jelszó

en: PDF Password Shortcode
hu_HU: PDF jelszó rövidkód

en: Allow Download (Link)
hu_HU: Letöltés engedélyezése (link)

en: All User
hu_HU: Minden felhasználó

en: Only Logged In User
hu_HU: Csak bejelentkezett felhasználók

en: Download Link Shortcode
hu_HU: Letöltési link rövidkód

en: Override Default Settings
hu_HU: Alapértelmezett beállítások felülírása

en: Paper Size
hu_HU: Papírméret

en: Orientation
hu_HU: Tájolás

en: Portrait
hu_HU: Álló

en: Landscape
hu_HU: Tájkép

en: Font Family
hu_HU: Betűcsalád

en: Font Size (Pixels)
hu_HU: Betűméret (képpont)

en: Watermark
hu_HU: Vízjel

en: Watermark Text
hu_HU: Vízjel szöveg

en: Watermark Image
hu_HU: Vízjel kép

en: Position X (Units in millimeters)
hu_HU: X pozíció (milliméterben)

en: Position Y (Units in millimeters)
hu_HU: Y pozíció (milliméterben)

en: Show watermark behind the page content
hu_HU: Vízjel megjelenítése az oldal tartalma mögött

en: Opacity (0-100)
hu_HU: Átlátszóság (0-100)

en: Language Direction
hu_HU: Nyelv iránya

en: Go to PDF Settings
hu_HU: Ugrás a PDF-beállításokhoz

en: Please configure PDF settings first.
hu_HU: Kérjük, először állítsa be a PDF-beállításokat.

en: Upload
hu_HU: Feltöltés

en: Image width
hu_HU: Kép szélessége

en: Image height
hu_HU: Kép magassága

en: Position X
hu_HU: X pozíció

en: Position Y
hu_HU: Y pozíció

en: Learn more about PDF Attachment
hu_HU: Tudjon meg többet a PDF csatolmányról

en: This global settings will be set as the default for any new PDF attachment generated from your forms.
hu_HU: Ez a globális beállítás alapértelmezettként lesz beállítva bármely új PDF csatolmányhoz, amely a űrlapjaiból generálódik.

en: Remember,
hu_HU: Ne feledje,

en: If you haven't used PDFs yet, you'll need to click the "Save" button to apply these global PDF settings. You can also customize settings for a specific PDF template by accessing the PDF templates in your form settings.
hu_HU: Ha még nem használta a PDF-eket, akkor a globális PDF-beállítások alkalmazásához kattintson a „Mentés” gombra. Egy adott PDF-sablon beállításait is testreszabhatja az űrlapbeállításokban, a PDF-sablonok elérésével.

en: Please update your PHP version is 7.4 or higher.
hu_HU: Kérjük, frissítse a PHP verzióját 7.4 vagy újabb verzióra.

en: PHP extension is missing in your server. Please install it.
hu_HU: A PHP kiterjesztés hiányzik a szerveréről. Kérjük, telepítse azt.

en: To use Arabic, Chinese, Japanese and Korean languages, you need to install additional fonts! Please navigate to the
hu_HU: Az arab, kínai, japán és koreai nyelvek használatához további betűtípusokat kell telepíteni! Kérjük, lépjen a

en: tab to proceed.
hu_HU: fülre a folytatáshoz.

en: Copy Shortcode
hu_HU: Rövidkód másolása

en: Embed
hu_HU: Beágyazás

en: Razorpay Settings
hu_HU: Razorpay beállítások

en: API Secret:
hu_HU: API titok:

en: To get API Key & Secret, Please Visit
hu_HU: Az API-kulcs és titok megszerzéséhez kérjük, látogasson el ide:

en: Razorpay Dashboard
hu_HU: Razorpay irányítópult

en: Are you sure to delete this URL ?
hu_HU: Biztosan törölni szeretné ezt az URL-t?

en: Select A Page:
hu_HU: Oldal kiválasztása:

en: Custom Link
hu_HU: Egyéni hivatkozás

en: set Form Field
hu_HU: űrlapmező beállítása

en: Select Form Field
hu_HU: űrlapmező kiválasztása

en: Add More Alternative URL
hu_HU: További alternatív URL hozzáadása

en: Filter Entries between Dates
hu_HU: Bejegyzések szűrése dátumok között

en: Filter
hu_HU: Szűrő

en: Search
hu_HU: Keresés

en: report name cann't be empty
hu_HU: A jelentés neve nem lehet üres

en: Refresh
hu_HU: Frissítés

en: Premium Feature
hu_HU: Prémium funkció

en: Buy Premium
hu_HU: Prémium vásárlása

en: Are you sure to delete this report
hu_HU: Biztosan törölni szeretné ezt a jelentést?

en: Deleting ...
hu_HU: Törlés folyamatban...

en: Filter List
hu_HU: Szűrőlista

en: Search filters...
hu_HU: Szűrők keresése...

en: New Filter
hu_HU: Új szűrő

en: No matching filter found
hu_HU: Nincs megfelelő szűrő

en: Equal
hu_HU: Egyenlő

en: Not equal
hu_HU: Nem egyenlő

en: Not empty
hu_HU: Nem üres

en: Start With
hu_HU: Ezzel kezdődik

en: End With
hu_HU: Ezzel végződik

en: Not Start With
hu_HU: Nem ezzel kezdődik

en: Not End With
hu_HU: Nem ezzel végződik

en: Not contains
hu_HU: Nem tartalmazza

en: Contains
hu_HU: Tartalmazza

en: Contain All
hu_HU: Mindet tartalmazza

en: Greater Than
hu_HU: Nagyobb, mint

en: Less Than
hu_HU: Kisebb, mint

en: Greater Than or Equal
hu_HU: Nagyobb vagy egyenlő

en: Less Than or Equal
hu_HU: Kisebb vagy egyenlő

en: Today
hu_HU: Ma

en: Till Today
hu_HU: Mai napig

en: Tomorrow
hu_HU: Holnap

en: Yesterday
hu_HU: Tegnap

en: Till Yesterday
hu_HU: Tegnapig

en: Last 7 Days
hu_HU: Az elmúlt 7 nap

en: Last 30 Days
hu_HU: Az elmúlt 30 nap

en: Last 60 Days
hu_HU: Az elmúlt 60 nap

en: Last 90 Days
hu_HU: Az elmúlt 90 nap

en: Last 120 Days
hu_HU: Az elmúlt 120 nap

en: Next 7 Days
hu_HU: A következő 7 nap

en: Next 30 Days
hu_HU: A következő 30 nap

en: Next 60 Days
hu_HU: A következő 60 nap

en: Next 90 Days
hu_HU: Következő 90 nap

en: Next 120 Days
hu_HU: Következő 120 nap

en: Current Week
hu_HU: Aktuális hét

en: Next Week
hu_HU: Következő hét

en: Last Week
hu_HU: Előző hét

en: Current Month
hu_HU: Aktuális hónap

en: Next Month
hu_HU: Következő hónap

en: Last Month
hu_HU: Előző hónap

en: Current Year
hu_HU: Aktuális év

en: Next Year
hu_HU: Következő év

en: Last Year
hu_HU: Előző év

en: Read entries
hu_HU: Olvasott bejegyzések

en: Unread entries
hu_HU: Olvasatlan bejegyzések

en: Confirmed entries
hu_HU: Megerősített bejegyzések

en: Unconfirmed entries
hu_HU: Megerősítetlen bejegyzések

en: Draft entries
hu_HU: Piszkozat bejegyzések

en: Logic
hu_HU: Logika

en: OR
hu_HU: VAGY

en: AND
hu_HU: ÉS

en: ReCaptcha validation failed.
hu_HU: A ReCaptcha érvényesítés sikertelen.

en: The form has reached its maximum number of submissions.
hu_HU: A űrlap elérte a beküldések maximális számát.

en: You have reached the maximum number of submissions allowed.
hu_HU: Elérte a megengedett maximális beküldési számot.

en: You must be logged in.
hu_HU: Be kell jelentkeznie.

en: Empty form cannot be submitted.
hu_HU: Üres űrlapot nem lehet beküldeni.

en: Validate form input on focus lost
hu_HU: Az űrlapadatok érvényesítése fókusz elvesztésekor

en: Allow single entry for each IP address
hu_HU: Egyszeri beküldés engedélyezése IP-címenként

en: Require user to be logged in for submit form
hu_HU: A felhasználó bejelentkezésének megkövetelése az űrlap beküldéséhez

en: Prevent empty form submission
hu_HU: Üres űrlap beküldésének megakadályozása

en: Disable entry storing in WordPress database
hu_HU: Bejegyzések tárolásának letiltása a WordPress adatbázisában

en: Enable ReCaptcha V3
hu_HU: ReCaptcha V3 engedélyezése

en: Enable / Disable
hu_HU: Engedélyezés / Letiltás

en: Hide ReCaptcha Badge
hu_HU: ReCaptcha jelvény elrejtése

en: Honeypot trap for bot
hu_HU: Csapda robotoknak (mézcsapda)

en: Manage Submission Limits (by count, time, or user)
hu_HU: Beküldési korlátok kezelése (darabszám, idő vagy felhasználó szerint)

en: Limit By Submission Count
hu_HU: Korlátozás beküldések száma alapján

en: Submission Limit
hu_HU: Beküldési korlát

en: Limit period type
hu_HU: Korlát időtartam típusa

en: Limit By Per User
hu_HU: Korlátozás felhasználónként

en: User verify type
hu_HU: Felhasználó ellenőrzési típusa

en: Limit Form Submission Period
hu_HU: Űrlap beküldési időszak korlátozása

en: Every Day
hu_HU: Minden nap

en: Friday
hu_HU: Péntek

en: Saturday
hu_HU: Szombat

en: Sunday
hu_HU: Vasárnap

en: Monday
hu_HU: Hétfő

en: Tuesday
hu_HU: Kedd

en: Wednesday
hu_HU: Szerda

en: Thursday
hu_HU: Csütörtök

en: From
hu_HU: Innen

en: To
hu_HU: Ide

en: Time:
hu_HU: Idő:

en: Blocked IP list
hu_HU: Letiltott IP lista

en: Add Blocked IP
hu_HU: Letiltott IP hozzáadása

en: Allowed IP
hu_HU: Engedélyezett IP

en: By enabling this option only listed IP can submit this form.
hu_HU: Ezzel az opcióval csak a listán szereplő IP-k küldhetik el ezt az űrlapot.

en: Add Allowed IP
hu_HU: Engedélyezett IP hozzáadása

en: Capture Google Ads (Click ID)
hu_HU: Google Ads (Click ID) rögzítése

en: Email sent successfully.
hu_HU: E-mail sikeresen elküldve.

en: Sending...
hu_HU: Küldés...

en: Email Test
hu_HU: E-mail teszt

en: To:
hu_HU: Címzett:

en: Message:
hu_HU: Üzenet:

en: Send Test Mail
hu_HU: Tesztlevél küldése

en: Configuration
hu_HU: Beállítások

en: Mail Test
hu_HU: Levélteszt

en: SMTP config saved successfully.
hu_HU: Az SMTP beállítások sikeresen elmentve.

en: Learn more about SMTP configuration
hu_HU: Tudj meg többet az SMTP konfigurációról

en: Enable SMTP
hu_HU: SMTP engedélyezése

en: From Email Address
hu_HU: Feladó email címe

en: Some servers block emails if "From Email" differs from the authenticated (login) email— use the same email to ensure delivery.
hu_HU: Néhány szerver blokkolja az e-maileket, ha a "Feladó email" eltér a hitelesített (bejelentkezett) e-mail címétől – a kézbesítés biztosítása érdekében használja ugyanazt az e-mail címet.

en: From Name
hu_HU: Feladó neve

en: Reply-To Email Address
hu_HU: Válaszcím email címe

en: SMTP Host
hu_HU: SMTP kiszolgáló

en: Type of Encryption
hu_HU: Titkosítás típusa

en: SMTP Port
hu_HU: SMTP port

en: SMTP Authentication
hu_HU: SMTP hitelesítés

en: SMTP Username
hu_HU: SMTP felhasználónév

en: SMTP Password
hu_HU: SMTP jelszó

en: Save Changes
hu_HU: Változtatások mentése

en: Stripe Settings
hu_HU: Stripe beállítások

en: Publishable key:
hu_HU: Publikálható kulcs:

en: Secret Key:
hu_HU: Titkos kulcs:

en: To get Publishable key & Secret key, Please Visit
hu_HU: A publikálható kulcs és a titkos kulcs megszerzéséhez kérjük, látogasson el ide

en: Stripe Developer Dashboard
hu_HU: Stripe fejlesztői irányítópult

en: Transparant
hu_HU: Átlátszó

en: Add Property
hu_HU: Tulajdonság hozzáadása

en: Override theme and common styles
hu_HU: Téma és általános stílusok felülírása

en: Multi Step Quick Tweaks
hu_HU: Többlépéses gyors beállítások

en: Step Container
hu_HU: Lépés tartó

en: Step Header Wrapper
hu_HU: Lépés fejléc burkoló

en: Step Header
hu_HU: Lépés fejléc

en: Step Header Label
hu_HU: Lépés fejléc címke

en: Step Header Subtitle
hu_HU: Lépés fejléc alcím

en: Step Wrapper
hu_HU: Lépés burkoló

en: Step Progress Wrapper
hu_HU: Lépés folyamat burkoló

en: Step Progress Bar
hu_HU: Lépés folyamat sáv

en: Step Content
hu_HU: Lépés tartalom

en: Step Button Wrapper
hu_HU: Lépés gomb burkoló

en: Step Button
hu_HU: Lépés gomb

en: Step Label Prefix Icon
hu_HU: Lépés címke előtag ikon

en: Step Label Suffix Icon
hu_HU: Lépés címke utótag ikon

en: Step Subtitle Prefix Icon
hu_HU: Lépés alcím előtag ikon

en: Step Subtitle Suffix Icon
hu_HU: Lépés alcím utótag ikon

en: Previous Button Prefix Icon
hu_HU: Előző gomb előtag ikon

en: Previous Button Suffix Icon
hu_HU: Előző gomb utótag ikon

en: Next Button Prefix Icon
hu_HU: Következő gomb előtag ikon

en: Next Button Suffix Icon
hu_HU: Következő gomb utótag ikon

en: Theme Customization
hu_HU: Téma testreszabása

en: Multi Step Customize
hu_HU: Többlépcsős testreszabás

en: Multi step quick tweaks is not available. this feature will coming soon.
hu_HU: A többlépcsős gyors módosítás nem elérhető. Ez a funkció hamarosan érkezik.

en: Transparent
hu_HU: Áttetsző

en: Go to Theme Gallery Settings
hu_HU: Ugrás a téma galéria beállításaihoz

en: Add important rule to all styles to override the conflicting styles in frontend.
hu_HU: Fontos szabály hozzáadása az összes stílushoz a frontendben lévő ütköző stílusok felülírásához.

en: Add prefix to atomic class names to avoid conflicts.
hu_HU: Előtag hozzáadása az atomos osztálynevekhez az ütközések elkerülése érdekében.

en: Transition
hu_HU: Átmenet

en: Please setup your payment settings before using this template.
hu_HU: Kérjük, állítsa be fizetési beállításait a sablon használata előtt.

en: Please setup your
hu_HU: Kérjük, állítsa be a

en: Please update your Pro Plugin to the latest version (
hu_HU: Kérjük, frissítse Pro bővítményét a legújabb verzióra (

en: this feature
hu_HU: ez a funkció

en: New
hu_HU: Új

en: Use Template
hu_HU: Sablon használata

en: Go to Payment Settings
hu_HU: Fizetési beállításokhoz

en: Search Template
hu_HU: Sablon keresése

en: Import Form
hu_HU: Űrlap importálása

en: Search Result
hu_HU: Keresési eredmény

en: No Template Found
hu_HU: Nem található sablon

en: Prefix Icon
hu_HU: Előtag ikon

en: Suffix Icon
hu_HU: Utótag ikon

en: Always (default)
hu_HU: Mindig (alapértelmezett)

en: Interaction Only
hu_HU: Csak interakció

en: Container Class
hu_HU: Konténer osztály

en: Show Option Flag Image
hu_HU: Opció zászló képének megjelenítése

en: Mollie Description is Required
hu_HU: A Mollie leírás megadása kötelező

en: Select Account
hu_HU: Fiók kiválasztása

en: Razorpay Dynamic Amount Field is not Selected
hu_HU: A Razorpay dinamikus összeg mező nincs kiválasztva

en: Rounded
hu_HU: Lekerekített

en: No fields available
hu_HU: Nincsenek elérhető mezők

en: You haven’t added any fields to this form or step yet.
hu_HU: Még nem adott hozzá mezőket ehhez az űrlaphoz vagy lépéshez.

en: Please add fields from the Form Fields panel.
hu_HU: Kérjük, adjon hozzá mezőket az Űrlap mezők panelről.

en: No field key provided
hu_HU: Nem adott meg mezőkulcsot

en: Advanced
hu_HU: Speciális

en: Conditional Logic
hu_HU: Feltételes logika

en: Individual Customize
hu_HU: Egyéni testreszabás

en: Global Customize
hu_HU: Globális testreszabás

en: Select Your Theme
hu_HU: Válassza ki a témáját

en: Reset
hu_HU: Alaphelyzetbe állítás

en: Import
hu_HU: Importálás

en: Rename
hu_HU: Átnevezés

en: Reset Theme Style
hu_HU: Téma stílusának alaphelyzetbe állítása

en: Update Theme Style
hu_HU: Téma stílusának frissítése

en: Save as New Theme
hu_HU: Mentés új témaként

en: Click to Highlight Element in Builder
hu_HU: Kattintson az elem kiemeléséhez az építőben

en: Enable Conditional Logic
hu_HU: Feltételes logika engedélyezése

en: Configure when this field should be shown or hidden
hu_HU: Állítsa be, mikor jelenjen meg vagy rejtőzzön el ez a mező

en: Hide
hu_HU: Elrejtés

en: Show
hu_HU: Megjelenítés

en: this field if
hu_HU: ez a mező, ha

en: And
hu_HU: És

en: Or
hu_HU: Vagy

en: Need Advanced Conditional Logic?
hu_HU: Szüksége van fejlett feltételes logikára?

en: Switch now
hu_HU: Váltson most

en: Theme Quick Tweaks
hu_HU: Téma gyors beállítások

en: Global Elements
hu_HU: Globális elemek

en: Multi-Step Elements
hu_HU: Többlépcsős elemek

en: Individual Elements
hu_HU: Egyéni elemek

en: found
hu_HU: találat

en: Search fields..
hu_HU: Mezők keresése..

en: Search results for:
hu_HU: Keresési eredmények erre:

en: No fields found
hu_HU: Nem található mező

en: We couldn't find any fields matching
hu_HU: Nem találtunk olyan mezőt, amely megfelelne

en: Try searching with different keywords
hu_HU: Próbáljon meg más kulcsszavakkal keresni

en: Create New Theme
hu_HU: Új téma létrehozása

en: Click to upload
hu_HU: Kattintson a feltöltéshez

en: or drag and drop
hu_HU: vagy húzza ide és ejtse

en: Import from Form
hu_HU: Importálás űrlapból

en: Import from File
hu_HU: Importálás fájlból

en: Import Theme (Style)
hu_HU: Téma (stílus) importálása

en: Customize
hu_HU: Testreszabás

en: Applied Styles
hu_HU: Alkalmazott stílusok

en: Your customizations apply only to this form's styling. To preserve changes, create or update a custom theme from the Options menu.
hu_HU: Az egyedi beállítások csak ennek az űrlapnak a stílusára vonatkoznak. A változtatások megőrzéséhez hozzon létre vagy frissítsen egy egyedi témát a Beállítások menüből.

en: App Themes
hu_HU: Alkalmazás témák

en: Custom Themes
hu_HU: Egyedi témák

en: Please write form name
hu_HU: Kérjük, írja be az űrlap nevét

en: Search forms here...
hu_HU: Űrlapok keresése itt...

en: No forms found
hu_HU: Nem találhatók űrlapok

en: Search fields...
hu_HU: Mezők keresése...

en: Clear search
hu_HU: Keresés törlése

en: No fields available in this category
hu_HU: Ebben a kategóriában nincs elérhető mező

en: Recent
hu_HU: Legutóbbi

en: No fields found by your search keywords:
hu_HU: Nem találhatók mezők a keresési kulcsszavakra:

en: fields found for
hu_HU: mezők találhatók a következőre

en: Update Form
hu_HU: Űrlap frissítése

en: Save Form
hu_HU: Űrlap mentése

en: Please fix the errors
hu_HU: Kérjük, javítsa ki a hibákat

en: Sorry
hu_HU: Sajnáljuk

en: Please add a submit button
hu_HU: Kérjük, adjon hozzá egy elküldés gombot

en: Choose/Drop your file (.json)
hu_HU: Válassza ki vagy húzza ide a fájlt (.json)

en: Issue
hu_HU: Probléma

en: Idea
hu_HU: Ötlet

en: Other
hu_HU: Egyéb

en: Send
hu_HU: Küldés

en: Upgrade to Pro
hu_HU: Frissítés Pro verzióra

en: This feature
hu_HU: Ez a funkció

en: is available in Pro
hu_HU: elérhető a Pro verzióban

en: Thank you for using our product! We're sorry,
hu_HU: Köszönjük, hogy termékünket használja! Sajnáljuk,

en: is not available in your plan.
hu_HU: nem érhető el az Ön csomagjában.

en: Please upgrade to the PRO plan to unlock all these awesome features.
hu_HU: Kérjük, frissítsen a PRO csomagra, hogy hozzáférjen ezekhez a nagyszerű funkciókhoz.

en: Try Demo
hu_HU: Demó kipróbálása

en: Check out our
hu_HU: Nézze meg a

en: Demo
hu_HU: Demónkat

en: to see what can you do with Pro version.
hu_HU: hogy mit tehet a Pro verzióval.

en: Available On Pro
hu_HU: Elérhető Pro verzióban

en: Do You want Deplicate these
hu_HU: Szeretné duplikálni ezeket a

en: item
hu_HU: elemet

en: Disable
hu_HU: Letiltás

en: Do you want to change these
hu_HU: Szeretné megváltoztatni ezeket a

en: status
hu_HU: állapotokat

en: Are you sure to delete these
hu_HU: Biztos, hogy törli ezeket a

en: items
hu_HU: elemek

en: Row Selected
hu_HU: Sor kiválasztva

en: Total Entries:
hu_HU: Összes bejegyzés:

en: Page
hu_HU: Oldal

en: of
hu_HU: -ból/-ből

en: No response from the server
hu_HU: Nincs válasz a szervertől

en: Are you sure to delete this web hook?
hu_HU: Biztosan törölni szeretné ezt a web hookot?

en: Add More Hook
hu_HU: További hook hozzáadása

en: Select One
hu_HU: Válasszon egyet

en: Click
hu_HU: Kattintás

en: Readonly
hu_HU: Csak olvasható

en: Writeable
hu_HU: Írható

en: Not Required
hu_HU: Nem kötelező

en: Active List
hu_HU: Aktív lista

en: Sub Title
hu_HU: Alcím

en: Config Option
hu_HU: Beállítási lehetőség

en: Email Template:
hu_HU: Email sablon:

en: Select Email Template
hu_HU: Email sablon kiválasztása

en: Add mail from address
hu_HU: Feladó email hozzáadása

en: From Mail
hu_HU: Feladó email

en: Reply To
hu_HU: Válasz Cím

en: PDF Attachment Template:
hu_HU: PDF csatolmány sablon:

en: Select PDF Template
hu_HU: PDF sablon kiválasztása

en: Field Actions
hu_HU: Mező műveletek

en: Integration
hu_HU: Integráció

en: Select Integation
hu_HU: Integráció kiválasztása

en: Logged In
hu_HU: Bejelentkezve

en: Logged Out
hu_HU: Kijelentkezve

en: Date Format
hu_HU: Dátumformátum

en: Meta Key
hu_HU: Meta kulcs

en: Query Param
hu_HU: Lekérdezési paraméter

en: Redirect URL
hu_HU: Átirányítás URL

en: Select Page To Redirect
hu_HU: Átirányítási oldal kiválasztása

en: Success Message
hu_HU: Sikerüzenet

en: Select Message
hu_HU: Üzenet kiválasztása

en: Select Hooks to Call
hu_HU: Hívandó Hook-ok kiválasztása

en: On Load
hu_HU: Betöltéskor

en: On Field Input
hu_HU: Mezőbevitelnél

en: On Form Validate
hu_HU: Űrlap érvényesítésekor

en: On Form Submit
hu_HU: Űrlap beküldésekor

en: Record Create/Edit
hu_HU: Rekord létrehozása/szerkesztése

en: Record Create
hu_HU: Rekord létrehozása

en: Record Edit
hu_HU: Rekord szerkesztése

en: Record Delete
hu_HU: Rekord törlése

en: Always
hu_HU: Mindig

en: With Condition
hu_HU: Feltétellel

en: Conditional Logics
hu_HU: Feltételes logikák

en: Add Conditional Logic
hu_HU: Feltételes logika hozzáadása

en: For
hu_HU: Számára

en: UNLIMITED
hu_HU: KORLÁTLAN

en: Conditional logics execute according to the sequence of their logic groups. A group placed higher will have greater priority. To adjust the priority, simply drag and drop the logic groups as needed.
hu_HU: A feltételes logikák a logikai csoportjaik sorrendje szerint hajtódnak végre. A magasabban elhelyezkedő csoport nagyobb prioritással rendelkezik. A prioritás módosításához egyszerűen húzza át a logikai csoportokat a kívánt helyre.

en: Additional Actions
hu_HU: További műveletek

en: Email Notification
hu_HU: E-mail értesítés

en: Action Run When:
hu_HU: Művelet futtatásának ideje:

en: Action Effect:
hu_HU: Művelet hatása:

en: Only on Form Load
hu_HU: Csak az űrlap betöltésekor

en: Only on Field Input
hu_HU: Csak mezőbevitelnél

en: Only on Form Validate
hu_HU: Csak az űrlap érvényesítésekor

en: Only on Form Submit
hu_HU: Csak az űrlap elküldésekor

en: Action Behaviour:
hu_HU: Művelet viselkedése:

en: Condition
hu_HU: Feltétel

en: Forgot Password Fields
hu_HU: Elfelejtett jelszó mezők

en: Redirect Page:
hu_HU: Átirányítási oldal:

en: Password reset email template
hu_HU: Jelszó visszaállító e-mail sablon

en: Success Message:
hu_HU: Sikerüzenet:

en: Login Fields
hu_HU: Bejelentkezési mezők

en: Success redirect Page:
hu_HU: Sikeres átirányítási oldal:

en: Redirect page (already activated):
hu_HU: Átirányítási oldal (már aktivált):

en: Invalid redirect page:
hu_HU: Érvénytelen átirányítási oldal:

en: Rejection Success redirect page:
hu_HU: Elutasítás sikeres átirányítási oldala:

en: Activation success
hu_HU: Aktiválás sikeres

en: Already activated account
hu_HU: Már aktivált fiók

en: Invalid activation key
hu_HU: Érvénytelen aktivációs kulcs

en: Reject Success Message
hu_HU: Elutasítás sikerüzenet

en: If the Username and Password fields are blank then the user will take the value of the email field as the field and the password will be auto-generated.
hu_HU: Ha a Felhasználónév és Jelszó mezők üresek, akkor a felhasználó az e-mail mező értékét veszi fel mezőként, és a jelszó automatikusan generálódik.

en: Field Mappping
hu_HU: Mező leképezés

en: User Fields
hu_HU: Felhasználói mezők

en: User Email Notification
hu_HU: Felhasználói e-mail értesítés

en: Admin Email Notification
hu_HU: Adminisztrátori e-mail értesítés

en: WP User Role
hu_HU: WP felhasználói szerepkör

en: Success Messages
hu_HU: Sikerüzenetek

en: User Approval  Method:
hu_HU: Felhasználói jóváhagyási mód:

en: Select approval method
hu_HU: Jóváhagyási mód kiválasztása

en: Auto Login After Registration
hu_HU: Automatikus bejelentkezés regisztráció után

en: Customize Email templates
hu_HU: E-mail sablonok testreszabása

en: Edit verification Messages/Redirect URL
hu_HU: Ellenőrző üzenetek/átirányítás URL szerkesztése

en: User Meta Field Mappping
hu_HU: Felhasználói meta mező leképezés

en: Meta Value
hu_HU: Meta érték

en: Reset Password Fields
hu_HU: Jelszómezők visszaállítása

en: Bit Form - Contact Form Builder Plugin for WordPress
hu_HU: Bit Form - Kapcsolatfelvételi űrlap készítő plugin WordPresshez

en: Contact Form
hu_HU: Kapcsolatfelvételi űrlap

en: Select a Form
hu_HU: Űrlap kiválasztása

en: Bitform block settings
hu_HU: Bitform blokk beállítások

en: Form settings
hu_HU: Űrlap beállítások

en: Failed to change Form Status
hu_HU: Nem sikerült az űrlap állapotának megváltoztatása

en: Form Name
hu_HU: Űrlap neve

en: Entries
hu_HU: Bejegyzések

en: Views
hu_HU: Megtekintések

en: Completion Rate
hu_HU: Teljesítési arány

en: Created
hu_HU: Létrehozva

en: Edit Form
hu_HU: Űrlap szerkesztése

en: Data Table
hu_HU: Adattábla

en: Form Deleted Successfully
hu_HU: Űrlap sikeresen törölve

en: Duplicate...
hu_HU: Másolás...

en: Exporting...
hu_HU: Exportálás...

en: Are you sure to delete this form?
hu_HU: Biztosan törli ezt az űrlapot?

en: Are you sure to duplicate this form ?
hu_HU: Biztosan másolja ezt az űrlapot?

en: Are you sure to export this form ?
hu_HU: Biztosan exportálja ezt az űrlapot?

en: Create a New Form
hu_HU: Új űrlap létrehozása

en: Create Form
hu_HU: Űrlap létrehozása

en: General
hu_HU: Általános

en: View Name
hu_HU: Nézet neve

en: Edit Table
hu_HU: Táblázat szerkesztése

en: Table Deleted Successfully
hu_HU: Táblázat sikeresen törölve

en: Are you sure to delete this table?
hu_HU: Biztosan törli ezt a táblázatot?

en: Create View
hu_HU: Nézet létrehozása

en: Prevent Public View of Entries
hu_HU: Nyilvános bejegyzések megtekintésének megakadályozása

en: (Allow only selected rules to View Entries)
hu_HU: (Csak a kiválasztott szabályoknak engedélyezett a bejegyzések megtekintése)

en: Allow Roles to view own entries
hu_HU: Szerepkörök engedélyezése saját bejegyzések megtekintésére

en: Allow Roles to view Other's entries
hu_HU: Szerepkörök engedélyezése mások bejegyzéseinek megtekintésére

en: Allow Users to Edit Form Entries
hu_HU: Felhasználók engedélyezése az űrlapbejegyzések szerkesztésére

en: Allow Roles to edit own entries
hu_HU: Szerepkörök engedélyezése saját bejegyzések szerkesztésére

en: Allow Roles to edit Other's entries
hu_HU: Szerepkörök engedélyezése mások bejegyzéseinek szerkesztésére

en: By Roles
hu_HU: Szerepkörök szerint

en: Selected User
hu_HU: Kiválasztott felhasználó

en: Users
hu_HU: Felhasználók

en: Access Setting
hu_HU: Hozzáférési beállítás

en: Entry View
hu_HU: Bejegyzés megtekintése

en: Entry Edit
hu_HU: Bejegyzés szerkesztése

en: Single Entry View
hu_HU: Egyedi bejegyzés megtekintése

en: Single Entry Details View
hu_HU: Egyedi bejegyzés részleteinek megtekintése

en: All Submitted Response
hu_HU: Minden beküldött válasz

en: Own Submitted Response
hu_HU: Saját beküldött válasz

en: View List
hu_HU: Lista megtekintése

en: Details Page
hu_HU: Részletek oldal

en: Details Page Styling
hu_HU: Részletek oldal stílus

en: Setting
hu_HU: Beállítás

en: Style
hu_HU: Stílus

en: Table Caption
hu_HU: Táblázat felirat

en: Column Mapping
hu_HU: Oszlop leképezés

en: Column Header
hu_HU: Oszlop fejléc

en: Column Width
hu_HU: Oszlop szélesség

en: Form Field
hu_HU: Űrlap mező

en: Action Column
hu_HU: Művelet oszlop

en: Column Title
hu_HU: Oszlop cím

en: Edit Button
hu_HU: Szerkesztés gomb

en: Custom Page
hu_HU: Egyedi oldal

en: View Button
hu_HU: Megtekintés gomb

en: Redirect Link
hu_HU: Átirányító link

en: Caption
hu_HU: Felirat

en: Table Even Row
hu_HU: Táblázat páros sor

en: Table Odd Row
hu_HU: Táblázat páratlan sor

en: Page Select Box
hu_HU: Oldal kiválasztó doboz

en: Pagination Button
hu_HU: Oldalazó gomb

en: Search Box
hu_HU: Keresőmező

en: Table
hu_HU: Táblázat

en: Table Rows
hu_HU: Táblázatsorok

en: Background color
hu_HU: Háttérszín

en: Font Weight
hu_HU: Betűvastagság

en: Font Style
hu_HU: Betűstílus

en: Table Wrapper
hu_HU: Táblázatkeret

en: Welcome to Bit Form Views (Beta)
hu_HU: Üdvözlünk a Bit Form Views-ban (Béta)

en: Create First View
hu_HU: Első nézet létrehozása

en: Professional & Easy To Use WordPress Form Builder
hu_HU: Professzionális és könnyen használható WordPress űrlapkészítő

en: Drag and Drop WordPress Form Builder will allow you to build any kind of forms for WordPress website that you can imagine. The Professional design of Bit Form keeps all the tools right where you want them! You can make integration among various CRM and application with no zero experience.
hu_HU: A Drag and Drop WordPress űrlapkészítő lehetővé teszi, hogy bármilyen WordPress űrlapot elkészíts, amit csak el tudsz képzelni. A Bit Form professzionális kialakítása az összes eszközt pontosan ott tartja, ahol szeretnéd! Tapasztalat nélkül is integrálhatsz különböző CRM-eket és alkalmazásokat.

en: Explore our extensive documentation. From beginners to developers - everyone will get an answer
hu_HU: Fedezd fel átfogó dokumentációnkat. Kezdőknek és fejlesztőknek egyaránt választ adunk

en: here
hu_HU: itt

en: Support
hu_HU: Támogatás

en: In Bit Apps, we provide all kind product support for any types of customer, it doesn't matter FREE or PRO user. We actively provide support through Email and Live Chat. Our support team is always ready to help you. We are here to answer your questions and help you with any issues you may have.
hu_HU: A Bit Apps-ben mindenféle terméktámogatást nyújtunk minden típusú ügyfélnek, legyen az INGYENES vagy PRO felhasználó. Aktívan támogatást biztosítunk e-mailben és élő csevegésen keresztül. Támogatási csapatunk mindig készen áll, hogy segítsen. Itt vagyunk, hogy válaszoljunk kérdéseidre és segítsünk bármilyen problémában.

en: Facebook support group
hu_HU: Facebook támogatói csoport

en: YouTube channel
hu_HU: YouTube csatorna

en: Chat here
hu_HU: Csevegj itt

en: Rate us on WordPress
hu_HU: Értékelj minket a WordPress-en

en: Lost In Space
hu_HU: Elveszve az űrben

en: Redirecting Home in
hu_HU: Átirányítás a kezdőlapra

en: Go Home
hu_HU: Kezdőlapra

en: Warning
hu_HU: Figyelmeztetés

en: Are you sure you want to leave the form? Unsaved data will be lost.
hu_HU: Biztosan el akarja hagyni az űrlapot? A mentetlen adatok elvesznek.

en: Okay
hu_HU: Rendben

en: Are you sure you want to switch forms? Unsaved data will be lost.
hu_HU: Biztosan váltani akar az űrlapok között? A mentetlen adatok elvesznek.

en: Switch Form
hu_HU: Űrlap váltása

en: Are you sure to duplicate this entry?
hu_HU: Biztosan meg akarja duplikálni ezt a bejegyzést?

en: View Repeater Data
hu_HU: Ismétlődő adatok megtekintése

en: Entry Details #
hu_HU: Bejegyzés részletei #

en: Data Views & Edit
hu_HU: Adatnézetek és szerkesztés

en: View Analytics Report
hu_HU: Elemzési jelentés megtekintése

en: No Entry Found.
hu_HU: Nem található bejegyzés.

en: Form Settings
hu_HU: Űrlap beállítások

en: Conversational Form
hu_HU: Beszélgetős űrlap

en: Landing Form
hu_HU: Céloldali űrlap

en: WP Auth
hu_HU: WP hitelesítés

en: Entries are loading...
hu_HU: Bejegyzések betöltése...

en: Advance Field Wise Report
hu_HU: Részletes mező szerinti jelentés

en: Please select fields to view reports individually
hu_HU: Kérjük, válasszon mezőket az egyéni jelentések megtekintéséhez

en: Thank you for using Bit Form. If you like the plugin, please give us a
hu_HU: Köszönjük, hogy használja a Bit Formot. Ha tetszik a bővítmény, kérjük, adjon nekünk egy

en: review
hu_HU: értékelést

en: on WordPress.org to help us spread more.
hu_HU: a WordPress.org oldalon, hogy segíthessen nekünk a terjesztésben.

en: Filter Options
hu_HU: Szűrőbeállítások

en: All filters below will get entries based on analytics report
hu_HU: Az alábbi összes szűrő a jelentés alapján gyűjti az adatokat

en: Filter by Date
hu_HU: Szűrés dátum szerint

en: Entry Status
hu_HU: Bejegyzés állapota

en: Select Fields for Report:
hu_HU: Jelentéshez válasszon mezőket:

en: Other Info
hu_HU: Egyéb információk

en: Total Entry:
hu_HU: Összes bejegyzés:

en: Loading...
hu_HU: Betöltés...

en: Printing...
hu_HU: Nyomtatás...

en: Print Report
hu_HU: Jelentés nyomtatása

en: Welcome to Bit Form
hu_HU: Üdvözöljük a Bit Formban

en: Thank you for installing Bit Form.
hu_HU: Köszönjük, hogy telepítette a Bit Formot.

en: Modern Form builder and database management  system
hu_HU: Modern űrlapkészítő és adatbázis-kezelő rendszer

en: for Wordpress
hu_HU: WordPresshez

en: Create First Form
hu_HU: Első űrlap létrehozása

en: Add More +
hu_HU: További hozzáadása +

en: Country Field available in Pro version of Bit Form.
hu_HU: Ország mező a Bit Form Pro verziójában érhető el.

en: You can use either ReCaptcha-V2 or ReCaptcha-V3 in a form. to use ReCaptcha-V2 disable the ReCaptcha-V3 from the Form Settings.
hu_HU: Egy űrlapon vagy ReCaptcha-V2-t, vagy ReCaptcha-V3-at használhat. A ReCaptcha-V2 használatához tiltsa le a ReCaptcha-V3-at az Űrlap beállításai között.

en: <p style="font-size: 16px">To use reCaptchav2, you must set Site Key and Secret Key from <a href="
hu_HU: <p style="font-size: 16px">A reCaptchav2 használatához be kell állítania a Site Key és Secret Key értékeket a <a href="

en: <p style="font-size: 16px">To use Turnstile, you must set Site Key and Secret Key from <a href="
hu_HU: <p style="font-size: 16px">A Turnstile használatához be kell állítania a Site Key és Secret Key értékeket a <a href="

en: <p style="font-size: 16px">To use hCaptcha, you must set Site Key and Secret Key from <a href="
hu_HU: <p style="font-size: 16px">A hCaptcha használatához be kell állítania a Site Key és Secret Key értékeket a <a href="

en: You cannot add more than one
hu_HU: Nem adhat hozzá egynél többet

en: Save Draft Button available in Pro version of Bit Form.
hu_HU: A Vázlat mentése gomb a Bit Form Pro verziójában érhető el.

en: You cannot add
hu_HU: Nem adhat hozzá

en: <p style="font-size: 16px">To use
hu_HU: <p style="font-size: 16px">Használatához

en: Change
hu_HU: Módosítás

en: Not Equal
hu_HU: Nem egyenlő

en: Is Null
hu_HU: Null érték

en: Is Not Null
hu_HU: Nem null érték

en: Contain
hu_HU: Tartalmazza

en: Not Contain
hu_HU: Nem tartalmazza

en: Between
hu_HU: Között

en: On Click
hu_HU: Kattintáskor

en: Advanced File Upload Field
hu_HU: Fejlett fájlfeltöltő mező

en: PayPal Payment Field
hu_HU: PayPal fizetési mező

en: Razorpay Payment Field
hu_HU: Razorpay fizetési mező

en: Stripe Payment Field
hu_HU: Stripe fizetési mező

en: Mollie Payment Field
hu_HU: Mollie fizetési mező

en: Default Value
hu_HU: Alapértelmezett érték

en: Suggestions
hu_HU: Javaslatok

en: Input Mode
hu_HU: Bemeneti mód

en: Read Only
hu_HU: Csak olvasható

en: User Unique
hu_HU: Felhasználónként egyedi

en: Input Validation
hu_HU: Bemenet ellenőrzése

en: Maximum Option Validation
hu_HU: Maximális opció ellenőrzése

en: Minimum Option Validation
hu_HU: Minimális opció ellenőrzése

en: Option Column
hu_HU: Opció oszlop

en: Other Option
hu_HU: Egyéb opció

en: Search Placeholder Modify
hu_HU: Keresés helyőrző módosítása

en: Selected Option Image
hu_HU: Kiválasztott opció képe

en: Showing Selected Option Image
hu_HU: Kiválasztott opció képének megjelenítése

en: Option Icon/Image
hu_HU: Opció ikon/kép

en: Showing Icon/Image in option
hu_HU: Ikon/kép megjelenítése az opcióban

en: Minimum and Maximum Option
hu_HU: Minimális és maximális opció

en: Minimum and Maximum Option validation
hu_HU: Minimális és maximális opció ellenőrzése

en: List Height
hu_HU: Lista magassága

en: Option List Height
hu_HU: Opciólista magassága

en: Detect Country by IP
hu_HU: Ország észlelése IP alapján

en: Detect Country by Geo Location
hu_HU: Ország észlelése földrajzi hely alapján

en: Multiple Option List
hu_HU: Többszörös opciólista

en: Minimum and Maximum Value
hu_HU: Minimális és maximális érték

en: Minimum and Maximum Value Validation
hu_HU: Minimális és maximális érték ellenőrzése

en: Country Not Found Text Modify
hu_HU: Ország nem található szöveg módosítása

en: Currency Not Found Text Modify
hu_HU: Pénznem nem található szöveg módosítása

en: Modification of File Select Status
hu_HU: Fájl kiválasztási állapot módosítása

en: Show Max Size
hu_HU: Maximális méret megjelenítése

en: Individual Style
hu_HU: Egyedi stílus

en: Individual Field Styling
hu_HU: Egyedi mező stílus

en: Custom Class & Attribute
hu_HU: Egyedi osztály és attribútum

en: Custom Classes and Attributes
hu_HU: Egyedi osztályok és attribútumok

en: Custom JS and CSS Editor
hu_HU: Egyedi JS és CSS szerkesztő

en: Custom JS and CSS Code Editor
hu_HU: Egyedi JS és CSS kódszerkesztő

en: Breakpoint Modification
hu_HU: Töréspont módosítása

en: Breakpoint width size modification
hu_HU: Töréspont szélességének módosítása

en: Form Width Modification
hu_HU: Űrlap szélességének módosítása

en: Field Clone
hu_HU: Mező klónozása

en: Field Cloning
hu_HU: Mezők klónozása

en: Disable Entry Storing
hu_HU: Bejegyzés tárolásának letiltása

en: Capture Google Ads Click
hu_HU: Google Ads kattintás rögzítése

en: Login User
hu_HU: Felhasználó bejelentkezése

en: Empty Submission
hu_HU: Üres beküldés

en: Allowed IP List
hu_HU: Engedélyezett IP lista

en: Blocked IP
hu_HU: Blokkolt IP

en: Blocked IP List
hu_HU: Blokkolt IP lista

en: Entry Limit
hu_HU: Bejegyzés korlát

en: Single Entry for each IP
hu_HU: Egyetlen bejegyzés IP-nként

en: Form Entry Edit
hu_HU: Űrlapbejegyzés szerkesztése

en: Honeypot trap
hu_HU: Csapda Honeypot

en: Snackbar Message
hu_HU: Snackbar üzenet

en: Modal Message
hu_HU: Modal üzenet

en: Rating Icon
hu_HU: Értékelő ikon

en: Rating Message on Hover
hu_HU: Értékelő üzenet lebegtetéskor

en: Rating Message on Select
hu_HU: Értékelő üzenet kiválasztáskor

en: PDF Template
hu_HU: PDF sablon

en: Custom Theme Feature
hu_HU: Egyedi téma funkció

en: Name is the unique identifier for the field. It is used to reference the field in the form submission data.
hu_HU: A név a mező egyedi azonosítója. Ezt használjuk a mező hivatkozásához az űrlap beküldési adataiban.

en: Label is the title of the field that appears above or beside the field. You can show or hide the field label by toggling this option.
hu_HU: A címke a mező címe, amely a mező fölött vagy mellett jelenik meg. A mező címkéjének megjelenítését vagy elrejtését ezen opció bekapcsolásával szabályozhatja.

en: Autocomplete allows you to specify what type of automated assistance the browser should provide for filling out the field, <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Attributes/autocomplete'>Learn more</a>
hu_HU: Az automatikus kitöltés megadja, hogy a böngésző milyen típusú automatikus segítséget nyújtson a mező kitöltéséhez, <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Attributes/autocomplete'>Tudj meg többet</a>

en: Admin Label is the title of the field that will be used as an alternative reference throughout the dashboard. You can toggle this option to use or disable the admin label.
hu_HU: Az Admin címke a mező címe, amelyet alternatív hivatkozásként használnak az irányítópulton. Ezt az opciót ki- vagy bekapcsolhatod az admin címke használatához vagy letiltásához.

en: Subtitle is an optional description that appears under the Field Label. You can show or hide the field subtitle by toggling this option.
hu_HU: Az Alcím egy opcionális leírás, amely a mező címke alatt jelenik meg. Megjelenítheted vagy elrejtheted az alcímet ennek az opciónak a váltásával.

en: Helper Text is an optional text that appears beneath the field to provide additional information to the user. You can show or hide the helper text by toggling this option.
hu_HU: A Segédszöveg egy opcionális szöveg, amely a mező alatt jelenik meg, hogy további információt nyújtson a felhasználónak. Megjelenítheted vagy elrejtheted a segédszöveget ennek az opciónak a váltásával.

en: Default Value is the initial value that will appear in the field. You can show or hide the default value by toggling this option.
hu_HU: Az Alapértelmezett érték az a kezdőérték, amely megjelenik a mezőben. Megjelenítheted vagy elrejtheted az alapértelmezett értéket ennek az opciónak a váltásával.

en: Suggestions allows you to add a custom suggestion list that will display suggestions as the user types in the input field.
hu_HU: A Javaslatok lehetővé teszik egy egyéni javaslatlista hozzáadását, amely javaslatokat jelenít meg, ahogy a felhasználó gépel a beviteli mezőbe.

en: Placeholder is the text that appears inside the field before your user enters their own content. You can show or hide the field placeholder by toggling this option.
hu_HU: A Helyőrző az a szöveg, amely a mezőben jelenik meg, mielőtt a felhasználó saját tartalmat írna be. Megjelenítheted vagy elrejtheted a helyőrzőt ennek az opciónak a váltásával.

en: This allows browser to display an appropriate virtual keyboard if needed. <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Global_attributes/inputmode'>Learn more</a>
hu_HU: Ez lehetővé teszi, hogy a böngésző szükség esetén megfelelő virtuális billentyűzetet jelenítsen meg. <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Global_attributes/inputmode'>Tudj meg többet</a>

en: Input Mask allows you to specify a pattern for the input field, helping users enter data in the correct format.<a target='_blank' href='https://bit-form.com/wp-docs/form-fields/bit-form-input-mask/'>Learn more</a>
hu_HU: A Beviteli maszk lehetővé teszi, hogy mintát adj meg a beviteli mezőhöz, segítve a felhasználókat az adatok helyes formátumban történő megadásában. <a target='_blank' href='https://bit-form.com/wp-docs/form-fields/bit-form-input-mask/'>Tudj meg többet</a>

en: Set a regular expression pattern that the input value should match for the field.
hu_HU: Állíts be egy reguláris kifejezés mintát, amelynek a beviteli értéknek meg kell felelnie a mező esetében.

en: This allows to make the field mandatory for users to fill out before submitting the form. You can toggle this option to use or disable the required.
hu_HU: Ez lehetővé teszi, hogy a mezőt kötelezővé tedd a felhasználók számára a forma elküldése előtt. Ezt az opciót ki- vagy bekapcsolhatod a kötelező mező használatához vagy letiltásához.

en: The hide field feature allows you to hide the field from the user on the form. You can toggle this option to show or hide the field.
hu_HU: A mező elrejtése funkció lehetővé teszi, hogy elrejtsd a mezőt a felhasználó elől a űrlapon. Ezt az opciót ki- vagy bekapcsolhatod a mező megjelenítéséhez vagy elrejtéséhez.

en: The reverse button feature allows to reverse the clear and undo button. You can toggle this option to reverse clear and undo button.
hu_HU: A visszafordító gomb funkció lehetővé teszi a törlés és visszavonás gombok felcserélését. Ezt az opciót ki- vagy bekapcsolhatod a törlés és visszavonás gombok megfordításához.

en: Readonly feature allows you to set a field as read-only, meaning that users will not be able to edit the content of that field. You can toggle this option to enable or disable the setting.
hu_HU: A Csak olvasható funkció lehetővé teszi, hogy a mezőt csak olvashatóvá tedd, ami azt jelenti, hogy a felhasználók nem tudják szerkeszteni a mező tartalmát. Ezt az opciót ki- vagy bekapcsolhatod a beállítás engedélyezéséhez vagy letiltásához.

en: Disabling a field prevents users from interacting with it or entering data. You can toggle this option to enable or disable the field as needed.
hu_HU: A mező letiltása megakadályozza, hogy a felhasználók interakcióba lépjenek vele vagy adatokat vigyenek be. Ezt az opciót ki- vagy bekapcsolhatod a mező szükség szerinti engedélyezéséhez vagy letiltásához.

en: Enabling this option will check from the submitted entries whether its value is duplicate.
hu_HU: Ennek az opciónak az engedélyezése ellenőrzi a beküldött bejegyzések között, hogy az érték duplikált-e.

en: Enabling this option will check from your WordPress user database whether its value is duplicate.
hu_HU: Ennek az opciónak az engedélyezése ellenőrzi a WordPress felhasználói adatbázisban, hogy az érték duplikált-e.

en: Stripe provide a variety of themes for the payment form. You can choose the theme that best suits theme your payment form. <a target="_blank" href="https://stripe.com/docs/elements/appearance-api">Learn more</a>
hu_HU: A Stripe különböző témákat kínál a fizetési űrlaphoz. Kiválaszthatod a fizetési űrlapodhoz legjobban illő témát. <a target="_blank" href="https://stripe.com/docs/elements/appearance-api">Tudj meg többet</a>

en: Stripe provide minimum or maximum amount for different payment method type and currency. <a target='_blank' href='https://stripe.com/docs/currencies#minimum-and-maximum-charge-amounts'>learn more</a>
hu_HU: A Stripe minimális vagy maximális összeget határoz meg különböző fizetési módokhoz és valutákhoz. <a target='_blank' href='https://stripe.com/docs/currencies#minimum-and-maximum-charge-amounts'>Tudj meg többet</a>

en: Allows you to preset the language to be used in the hosted payment pages shown to the consumer. This option is Optional. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/v2/payments-api/create-payment#:~:text=locale,OPTIONAL,-Allows%20you%20to'>learn more</a>
hu_HU: Lehetővé teszi, hogy előre beállítsd a fogyasztónak megjelenített hosztolt fizetési oldalak nyelvét. Ez az opció választható. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/v2/payments-api/create-payment#:~:text=locale,OPTIONAL,-Allows%20you%20to'>Tudj meg többet</a>

en: Mollie provide a description for the payment. This option is required. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/create-payment#:~:text=Body%20Params-,description,required,-The%20description%20of'>learn more</a>. and also you add field value in this description. e.g: This Payment from Name: ${field_key}
hu_HU: A Mollie megköveteli a fizetés leírását. Ez az opció kötelező. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/create-payment#:~:text=Body%20Params-,description,required,-The%20description%20of'>tudj meg többet</a>. Emellett hozzáadhatod a mező értékét ebben a leírásban. Pl.: Ez a fizetés a névtől: ${field_key}

en: You can add or remove Undo button form Signature Field. You can toggle this option to add or remove the Undo button.
hu_HU: Hozzáadhatod vagy eltávolíthatod a Visszavonás gombot az aláírás mezőből. Ezzel az opcióval be- vagy kikapcsolhatod a Visszavonás gomb megjelenítését.

en: You can add or remove Clear button form Signature Field. You can toggle this option to add or remove the Clear button.
hu_HU: Hozzáadhatod vagy eltávolíthatod a Törlés gombot az aláírás mezőből. Ezzel az opcióval be- vagy kikapcsolhatod a Törlés gomb megjelenítését.

en: This allows to show the rating message on hover. You can toggle this option to show or hide the rating message on hover.
hu_HU: Lehetővé teszi, hogy az értékelési üzenet lebegtetéskor megjelenjen. Ezzel az opcióval be- vagy kikapcsolhatod az értékelési üzenet lebegtetéskor történő megjelenítését.

en: This allows to show the rating message on rating selected. You can toggle this option to show or hide the rating message on rating selected.
hu_HU: Lehetővé teszi, hogy az értékelési üzenet az értékelés kiválasztásakor megjelenjen. Ezzel az opcióval be- vagy kikapcsolhatod az értékelési üzenet megjelenítését értékelés kiválasztásakor.

en: By enabling this feature, you will enable to select multiple image.
hu_HU: Ennek az opció engedélyezésével több kép kiválasztását teszed lehetővé.

en: By enabling this feature, you will be hide image label.
hu_HU: Ennek az opció engedélyezésével elrejted a kép címkéjét.

en: This allows to show the header icon. You can toggle this option to show or hide the header icon.
hu_HU: Lehetővé teszi a fejléc ikon megjelenítését. Ezzel az opcióval be- vagy kikapcsolhatod a fejléc ikon megjelenítését.

en: This allows to show the stem button settings. You can toggle this option to show or hide the stem button settings.
hu_HU: Lehetővé teszi a szár gomb beállításainak megjelenítését. Ezzel az opcióval be- vagy kikapcsolhatod a szár gomb beállításainak megjelenítését.

en: This allows to show the step label. You can toggle this option to show or hide the step label.
hu_HU: Lehetővé teszi a lépés címkéjének megjelenítését. Ezzel az opcióval be- vagy kikapcsolhatod a lépés címkéjének megjelenítését.

en: This allows to show the step subtitle. You can toggle this option to show or hide the step subtitle.
hu_HU: Lehetővé teszi a lépés alcímének megjelenítését. Ezzel az opcióval be- vagy kikapcsolhatod a lépés alcímének megjelenítését.

en: Container Class allows you to add custom CSS classes to the field container. You can use this to apply custom styles to the field wrapper.
hu_HU: A Konténer osztály lehetővé teszi egyedi CSS osztályok hozzáadását a mező konténeréhez. Ezt használhatod egyedi stílusok alkalmazására a mező burkolóján.

en: Allow only one entry for each IP address.
hu_HU: Csak egy bejegyzés engedélyezése IP-címenként.

en: Allow only logged in users to submit the form.
hu_HU: Csak bejelentkezett felhasználók engedélyezettek a űrlap beküldésére.

en: This will prevent empty form submission.
hu_HU: Ez megakadályozza az üres űrlap beküldését.

en: This will validate the field when the user leaves the field.
hu_HU: Ez ellenőrzi a mezőt, amikor a felhasználó elhagyja azt.

en: This will disable storing the user entry in the database.
hu_HU: Ez letiltja a felhasználói bejegyzés adatbázisban történő tárolását.

en: This will enable reCAPTCHA v3.
hu_HU: Ez engedélyezi a reCAPTCHA v3 használatát.

en: This will limit the number of entries.
hu_HU: Ez korlátozza a bejegyzések számát.

en: this will limit the form submission for specific period.
hu_HU: Ez korlátozza az űrlap beküldését egy adott időszakra.

en: This will block the specific IP address from submitting the form.
hu_HU: Ez meg fogja akadályozni, hogy az adott IP-cím elküldje az űrlapot.

en: This will allow the specific IP address to submit the form.
hu_HU: Ez engedélyezni fogja, hogy az adott IP-cím elküldje az űrlapot.

en: This will enable Google Ads conversion tracking.
hu_HU: Ez engedélyezni fogja a Google Ads konverziókövetést.

en: How to Configure Confirmation Message/Redirect page
hu_HU: Hogyan állítsuk be a megerősítő üzenetet/átirányító oldalt

en: How to Configure Conditional Logic
hu_HU: Hogyan állítsuk be a feltételes logikát

en: How to enable Conversational Form
hu_HU: Hogyan engedélyezzük a beszélgetős űrlapot

en: How to Setup Integrations
hu_HU: Hogyan állítsuk be az integrációkat

en: How to Configure Email Templates
hu_HU: Hogyan állítsuk be az e-mail sablonokat

en: How to Setup ACF integration
hu_HU: Hogyan állítsuk be az ACF integrációt

en: How to Setup ActiveCampaign integration
hu_HU: Hogyan állítsuk be az ActiveCampaign integrációt

en: How to Setup Acumbamail integration
hu_HU: Hogyan állítsuk be az Acumbamail integrációt

en: How to Setup Autonami integration
hu_HU: Hogyan állítsuk be az Autonami integrációt

en: How to Setup Dropbox integration
hu_HU: Hogyan állítsuk be a Dropbox integrációt

en: How to Setup Elastic Email Integration
hu_HU: Hogyan állítsuk be az Elastic Email integrációt

en: How to Setup Encharge integration
hu_HU: Hogyan állítsuk be az Encharge integrációt

en: How to Setup Fluent-CRM integration
hu_HU: Hogyan állítsuk be a Fluent-CRM integrációt

en: How to Setup Google Sheets integration
hu_HU: Hogyan állítsuk be a Google Sheets integrációt

en: How to Setup Integrately integration
hu_HU: Hogyan állítsuk be az Integrately integrációt

en: How to Setup Integromat integration
hu_HU: Hogyan állítsuk be az Integromat integrációt

en: How to Setup MailChamp integration
hu_HU: Hogyan állítsuk be a MailChamp integrációt

en: How to Setup MailPoet integration
hu_HU: Hogyan állítsuk be a MailPoet integrációt

en: How to Setup MailerLite integration
hu_HU: Hogyan állítsuk be a MailerLite integrációt

en: How to Setup MetaBox integration
hu_HU: Hogyan állítsuk be a MetaBox integrációt

en: How to Setup Pabbly integration
hu_HU: Hogyan állítsuk be a Pabbly integrációt

en: How to Setup Pods integration
hu_HU: Hogyan állítsuk be a Pods integrációt

en: How to Setup Brevo(SendinBlue) integration
hu_HU: Hogyan állítsuk be a Brevo (SendinBlue) integrációt

en: How to Setup Telegram integration
hu_HU: Hogyan állítsuk be a Telegram integrációt

en: How to Setup WooCommerce integration
hu_HU: Hogyan állítsuk be a WooCommerce integrációt

en: How to Setup Zapier integration
hu_HU: Hogyan állítsuk be a Zapier integrációt

en: How to Setup Zoho Analytics integration
hu_HU: Hogyan állítsuk be a Zoho Analytics integrációt

en: How to Setup Zoho Bigin integration
hu_HU: Hogyan állítsuk be a Zoho Bigin integrációt

en: How to Setup Zoho Campaigns integration
hu_HU: Hogyan állítsuk be a Zoho Campaigns integrációt

en: How to Setup Zoho Creator integration
hu_HU: Hogyan állítsuk be a Zoho Creator integrációt

en: How to Setup Zoho-CRM integration
hu_HU: Hogyan állítsuk be a Zoho-CRM integrációt

en: How to Setup Zoho Desk integration
hu_HU: Hogyan állítsuk be a Zoho Desk integrációt

en: How to Setup Zoho Flow integration
hu_HU: Hogyan állítsuk be a Zoho Flow integrációt

en: How to Setup Zoho Mail integration
hu_HU: Hogyan állítsuk be a Zoho Mail integrációt

en: How to Setup Zoho Marketing Hub integration
hu_HU: Hogyan állítsuk be a Zoho Marketing Hub integrációt

en: How to Setup Zoho Projects integration
hu_HU: Hogyan állítsuk be a Zoho Projects integrációt

en: How to Setup Zoho Recruit integration
hu_HU: Hogyan állítsuk be a Zoho Recruit integrációt

en: How to Setup Zoho Sheet integration
hu_HU: Hogyan állítsuk be a Zoho Sheet integrációt

en: How to Setup Zoho Sign integration
hu_HU: Hogyan állítsuk be a Zoho Sign integrációt

en: How to Setup Zoho Work Drive integration
hu_HU: Hogyan állítsuk be a Zoho Work Drive integrációt

en: How to Configure Double Opt-In
hu_HU: Hogyan konfiguráljuk a dupla megerősítést (Double Opt-In)

en: How to Configure Form Abandonment
hu_HU: Hogyan konfiguráljuk az űrlap elhagyását

en: How to Configure PDF Template
hu_HU: Hogyan konfiguráljuk a PDF sablont

en: How to Setup FlowMattic integration
hu_HU: Hogyan állítsuk be a FlowMattic integrációt

en: How to Setup AutomatorWP integration
hu_HU: Hogyan állítsuk be az AutomatorWP integrációt

en: How to Setup Uncanny Automator integration
hu_HU: Hogyan állítsuk be az Uncanny Automator integrációt

en: How to Setup Automate Hub by Sperse.IO integration
hu_HU: Hogyan állítsuk be a Sperse.IO Automate Hub integrációt

en: How to Setup Thrive Automator integration
hu_HU: Hogyan állítsuk be a Thrive Automator integrációt

en: How to Setup WP Webhooks integration
hu_HU: Hogyan állítsuk be a WP Webhooks integrációt

en: How to Setup Advanced Form Integration
hu_HU: Hogyan állítsuk be a fejlett űrlap integrációt

en: How to Setup IFTTT integration
hu_HU: Hogyan állítsuk be az IFTTT integrációt

en: How to Setup n8n.io integration
hu_HU: Hogyan állítsuk be az n8n.io integrációt

en: How to Setup Sure Triggers integration
hu_HU: Hogyan állítsuk be a Sure Triggers integrációt

en: How to Configure WP User Registration
hu_HU: Hogyan konfiguráljuk a WP felhasználói regisztrációt

en: Allow Only logged in users to view all entries
hu_HU: Csak bejelentkezett felhasználók számára engedélyezze az összes bejegyzés megtekintését

en: Allow logged in users to edit form entries
hu_HU: Engedélyezze a bejelentkezett felhasználóknak az űrlapbejegyzések szerkesztését

en: Allow to Configure Global Validation Message
hu_HU: Engedélyezze a globális érvényesítési üzenet konfigurálását

en: How to add Custom CSS/JS
hu_HU: Hogyan adjunk hozzá egyéni CSS/JS-t
