Bit Form 3.0.0 - en to he_IL translation catalogue (2645 entries)

note: Description of the plugin
en: Contact Form Builder Plugin: Multi Step Contact Form, Payment Form, Custom Contact Form Plugin by Bit Form
he_IL: תוסף לבניית טפסים: טופס יצירת קשר רב-שלבי, טופס תשלום, תוסף טופס יצירת קשר מותאם אישית מבית Bit Form

note: Author of the plugin
en: Contact Form Builder - Bit Form
he_IL: בניית טפסים - Bit Form

en: Token expired
he_IL: אסימון פג תוקף

en: No Integration Found
he_IL: לא נמצא אינטגרציה

en: No Connected App Found
he_IL: לא נמצא אפליקציה מחוברת

en: Some of the test fields are empty or an invalid email supplied
he_IL: חלק משדות הבדיקה ריקים או נמסר דוא"ל לא חוקי

en: Migration Complete
he_IL: ההעברה הושלמה

en: Invalid file type
he_IL: סוג קובץ לא חוקי

en: Invalid form id
he_IL: מזהה טופס לא חוקי

en: Meta Box must be activated!
he_IL: יש להפעיל את Meta Box!

en: Conversational CSS Saved Successfully!
he_IL: CSS שיחתי נשמר בהצלחה!

en: Bit Form - Most advanced form builder and entries management plugin
he_IL: Bit Form - תוסף בניית הטפסים והניהול המתקדם ביותר

en: All Forms
he_IL: כל הטפסים

en: Form Templates
he_IL: תבניות טפסים

en: App Settings
he_IL: הגדרות אפליקציה

en: Integrations
he_IL: אינטגרציות

en: PDF Setting
he_IL: הגדרת PDF

en: Bit Form API
he_IL: API של Bit Form

en: Payments
he_IL: תשלומים

en: Doc & Support
he_IL: תיעוד ותמיכה

en: Get 74% OFF
he_IL: קבלו 74% הנחה

en: Template not found, by this name:
he_IL: התבנית לא נמצאה, בשם זה:

en: Error Occurred, Please Reload
he_IL: אירעה שגיאה, נא לטעון מחדש

en: You are allowed to add maximum 2 workflows
he_IL: מותר להוסיף עד 2 תהליכי עבודה מקסימום

en: Can not save empty form.
he_IL: לא ניתן לשמור טופס ריק.

en: Form Name Should Be Within 50 Characters
he_IL: שם הטופס צריך להיות עד 50 תווים

en: All Entries
he_IL: כל הערכים

en: Form Saved successfully
he_IL: הטופס נשמר בהצלחה

en: User
he_IL: משתמש

en: IP address
he_IL: כתובת IP

en: Form update failed.
he_IL: עדכון הטופס נכשל.

en: Error Occured in saving %s
he_IL: אירעה שגיאה בשמירת %s

en: Form updated successfully.
he_IL: הטופס עודכן בהצלחה.

en: Form status change failed.
he_IL: שינוי מצב הטופס נכשל.

en: Form status changed successfully
he_IL: סטטוס הטופס שונה בהצלחה

en: Form id is empty.
he_IL: מזהה הטופס ריק.

en: Form is not exists.
he_IL: הטופס לא קיים.

en: Form id is invalid.
he_IL: מזהה הטופס אינו חוקי.

en: Form deleted successfully.
he_IL: הטופס נמחק בהצלחה.

en: Form id is invalid
he_IL: מזהה הטופס אינו חוקי

en: Forms deleted successfully.
he_IL: הטפסים נמחקו בהצלחה.

en: Form does not exists.
he_IL: הטופס לא קיים.

en: Form duplicated successfully
he_IL: הטופס שוכפל בהצלחה

en: Please import a valid json.
he_IL: אנא ייבא json חוקי.

en: Form imported successfully.
he_IL: הטופס יובא בהצלחה.

en: Form does not exists
he_IL: הטופס לא קיים

en: Entry Not Found!
he_IL: הכניסה לא נמצאה!

en: Invalid Form ID or Entries ID.
he_IL: מזהה טופס או מזהה כניסות לא חוקי.

en: Entries id is invalid
he_IL: מזהה הכניסות אינו חוקי

en: Form does not exist.
he_IL: הטופס לא קיים.

en: Entry Deletetion prevented by workflow
he_IL: מחיקת הכניסה נמנעה על ידי זרימת עבודה

en: Entry Deleted successfully
he_IL: הכניסה נמחקה בהצלחה

en: Entry Deleted successfully, Some prevented by workflow
he_IL: הכניסה נמחקה בהצלחה, חלק נמנעו על ידי זרימת עבודה

en: Form entry deletion failed.
he_IL: מחיקת הכניסה לטופס נכשלה.

en: Form id or entries id is invalid
he_IL: מזהה הטופס או מזהה הרשומות שגוי

en: Form does not exist
he_IL: הטופס אינו קיים

en: Entry Duplicated successfully
he_IL: הרשומה שוכפלה בהצלחה

en: Entries Duplicated successfully
he_IL: הרשומות שוכפלו בהצלחה

en: Form entries does not exist.
he_IL: הרשומות בטופס אינן קיימות.

en: Failed to update, Data is empty.
he_IL: העדכון נכשל, הנתונים ריקים.

en: Invalid Form ID or entries ID.
he_IL: מזהה טופס או מזהה רשומות שגוי.

en: Invalid Form id or entries id.
he_IL: מזהה טופס או מזהה רשומות שגוי.

en: Integration deleted
he_IL: האינטגרציה נמחקה

en: Message deleted
he_IL: ההודעה נמחקה

en: workflow deleted
he_IL: זרימת העבודה נמחקה

en: Email Template deleted
he_IL: תבנית האימייל נמחקה

en: Email Template duplicated
he_IL: תבנית האימייל שוכפלה

en: Report preferrences saved successfully
he_IL: העדפות הדו"ח נשמרו בהצלחה

en: g-ReCAPTCHA details is empty
he_IL: פרטי g-ReCAPTCHA ריקים

en: reCAPTCHA saved successfully
he_IL: reCAPTCHA נשמר בהצלחה

en: reCAPTCHA updated successfully
he_IL: reCAPTCHA עודכן בהצלחה

en: Setting details is empty
he_IL: פרטי ההגדרות ריקים

en: Please re-check your Client ID & Secret
he_IL: אנא בדוק שוב את מזהה הלקוח והסוד שלך

en: Payment setting saved successfully
he_IL: הגדרת התשלום נשמרה בהצלחה

en: Payment setting updated successfully
he_IL: הגדרת התשלום עודכנה בהצלחה

en: This field is required
he_IL: שדה זה דרוש

en: Please, enter a valid email address
he_IL: אנא הזן כתובת דוא"ל תקינה

en: Please, enter a valid URL
he_IL: אנא הזן כתובת URL תקינה

en: Minimum ${field.minimum} is required
he_IL: נדרש מינימום של ${field.minimum}

en: Maximum ${field.maximum} is allowed
he_IL: מותר מקסימום של ${field.maximum}

en: Please, enter only numbers
he_IL: אנא הזן רק מספרים

en: Please, enter a valid phone number
he_IL: אנא הזן מספר טלפון תקין

en: Select at least ${field.minimum} option(s)
he_IL: בחר לפחות ${field.minimum} אפשרות(ות)

en: Please, select no more than ${field.maximum} option(s)
he_IL: אנא בחר לא יותר מ-${field.maximum} אפשרות(ות)

en: Input does not match the required pattern
he_IL: הקלט אינו תואם את התבנית הנדרשת

en: Minimum ${field.minimum_file} file(s) required
he_IL: נדרש מינימום של ${field.minimum_file} קובץ(ים)

en: Maximum ${field.maximum_file} file(s) allowed
he_IL: מותר מקסימום של ${field.maximum_file} קובץ(ים)

en: Maximum file size exceeded. (Max: ${field.maximum_size}MB)
he_IL: חריגה בגודל הקובץ המקסימלי. (מקסימום: ${field.maximum_size}MB)

en: File type is not supported
he_IL: סוג הקובץ אינו נתמך

en: This value is already taken. Please, choose a different one.
he_IL: ערך זה כבר בשימוש. אנא בחר ערך שונה.

en: This username or email is already registered. Please, use another.
he_IL: שם המשתמש או הדוא"ל כבר רשומים. אנא השתמש באחר.

en: Custom Option Required
he_IL: נדרשת אפשרות מותאמת אישית

en: Minimum amount of ${field.minimum_amount} is required
he_IL: נדרש סכום מינימום של ${field.minimum_amount}

en: Maximum amount of ${field.maximum_amount} is allowed
he_IL: מותר סכום מקסימום של ${field.maximum_amount}

en: Form data is empty
he_IL: נתוני הטופס ריקים

en: At least 1 condition needed
he_IL: דרושה לפחות תנאי אחד

en: Result is empty
he_IL: התוצאה ריקה

en: Nothing to update
he_IL: אין משהו לעדכן

en: Nothing to duplicate
he_IL: אין משהו לשכפל

en: prepared query is empty
he_IL: השאילתה המוכנה ריקה

en: is required
he_IL: נדרש

en: Minimum number is
he_IL: המספר המינימלי הוא

en: Maximum number is
he_IL: המספר המקסימלי הוא

en: Email is invalid
he_IL: האימייל אינו תקין

en: URL is invalid
he_IL: ה-URL אינו תקין

en: Sorry, Error occurred in saving form entry
he_IL: מצטערים, אירעה שגיאה בשמירת רשומת הטופס

en: Sorry, error occurred in logging form entry
he_IL: מצטערים, אירעה שגיאה ברישום רשומת הטופס

en: Sorry, Error occured in saving form entry data
he_IL: מצטערים, אירעה שגיאה בשמירת נתוני רשומת הטופס

en: provided form entries does not exists
he_IL: רשומות הטופס שסופקו אינן קיימות

en: Entry Updated Successfully
he_IL: הרשומה עודכנה בהצלחה

en:  is required.
he_IL:  נדרש.

en:  should be an email. please provide a valid email address.
he_IL:  צריך להיות אימייל. אנא ספק כתובת אימייל תקינה.

en:  should be Time Format
he_IL:  צריך להיות בפורמט זמן

en:  should be a phone number
he_IL:  צריך להיות מספר טלפון

en:  should be a number
he_IL: צריך להיות מספר

en:  should be an URL
he_IL: צריך להיות כתובת URL

en:  should be a date
he_IL: צריך להיות תאריך

en: Bitform Pages
he_IL: דפי Bitform

en: Requested parameter is empty
he_IL: הפרמטר המבוקש ריק

en: module, fields are required for Sendinblue api
he_IL: מודול, שדות דרושים עבור ממשק ה-API של Sendinblue

en: module, fields are required for Acumbamail api
he_IL: מודול, שדות דרושים עבור ממשק ה-API של Acumbamail

en: Autonami Pro Plugins not found
he_IL: תוספי Autonami Pro לא נמצאו

en: module, fields are required for Autonami api
he_IL: מודול, שדות דרושים עבור ממשק ה-API של Autonami

en: Required data not found.
he_IL: הנתונים הדרושים לא נמצאו.

en: module, fields are required for Elastic Email api
he_IL: מודול, שדות דרושים עבור ממשק ה-API של Elastic Email

en: module, fields are required for Encharge api
he_IL: מודול, שדות דרושים עבור ממשק ה-API של Encharge

en: Fluent CRM Plugins not found
he_IL: תוספי Fluent CRM לא נמצאו

en: Please! Insatall Fluent CRM
he_IL: אנא! התקן את Fluent CRM

en: module, fields are required for Fluent CRM api
he_IL: מודול, שדות דרושים עבור ממשק ה-API של Fluent CRM

en: module, fields are required for Gist api
he_IL: מודול, שדות דרושים עבור ממשק ה-API של Gist

en: module, fields are required for Google sheet api
he_IL: מודול, שדות דרושים עבור ממשק ה-API של Google Sheet

en: module, fields are required for Trello api
he_IL: מודול, שדות דרושים עבור ממשק ה-API של Trello

en: Request parameter is empty
he_IL: פרמטר הבקשה ריק

en: api key field is required for hubspot api
he_IL: שדה מפתח ה-API דרוש עבור ממשק ה-API של HubSpot

en: Integration execution failed
he_IL: ההפעלה של האינטגרציה נכשלה

en: module, fields are required for Mail Chimp api
he_IL: מודול ושדות דרושים עבור Mail Chimp API

en: Invalid API Token
he_IL: אסימון API לא תקין

en: module, fields are required for MailerLite api
he_IL: מודול ושדות דרושים עבור MailerLite API

en: Please! Insatall MailPoet
he_IL: בבקשה! התקן את MailPoet

en: Please! Install MailPoet
he_IL: בבקשה! התקן את MailPoet

en: module, fields are required for Mail Poet api
he_IL: מודול ושדות דרושים עבור Mail Poet API

en: username, password, fields are required for rapidmail api
he_IL: שם משתמש, סיסמה ושדות דרושים עבור rapidmail API

en: Recipient List are required for rapidmail api
he_IL: רשימת נמענים דרושה עבור rapidmail API

en: module, fields are required for SendFox api
he_IL: מודול ושדות דרושים עבור SendFox API

en: module, fields are required for Telegram api
he_IL: מודול ושדות דרושים עבור Telegram API

en: SID, Auth Token,From Number and mapping fields are required for rapidmail api
he_IL: SID, אסימון אימות, מספר השולח ושדות מיפוי דרושים עבור rapidmail API

en: webhook url is empty
he_IL: כתובת webhook ריקה

en: %s is required for woocommerce %s
he_IL: %s דרוש עבור woocommerce %s

en: WooCommerce must be activated!
he_IL: יש להפעיל את WooCommerce!

en: module and field map are required for woocommerce
he_IL: מודול ומפת שדות דרושים עבור woocommerce

en: workspace, table, fields are required for zoho analytics api
he_IL: מרחב עבודה, טבלה ושדות דרושים עבור zoho analytics API

en: %s is required for zoho bigin, %s module
he_IL: %s דרוש עבור zoho bigin, מודול %s

en: module, fields are required for zoho bigin api
he_IL: מודול ושדות דרושים עבור zoho bigin API

en: %s is required for zoho campaigns
he_IL: %s דרוש עבור zoho campaigns

en: list are required for zoho campaigns api
he_IL: רשימות דרושות ל-zoho campaigns api

en: %s is required for zoho creator
he_IL: %s דרוש ל-zoho creator

en: tokenDetails error
he_IL: שגיאת tokenDetails

en: %s is required for zoho crm, %s module
he_IL: %s דרוש ל-zoho crm, מודול %s

en: zoho crm field %s's maximum length is %s, Given %s
he_IL: אורך השדה %s ב-zoho crm הוא מקסימום %s, ניתן %s

en: Tag is empty
he_IL: תג ריק

en: Assignment rules is empty
he_IL: כללי ההקצאה ריקים

en: RelatedList is empty
he_IL: RelatedList ריק

en: module, layout are required for zoho crm relatedlist
he_IL: מודול ופריסה דרושים ל-zoho crm relatedlist

en: module, layout, fields are required for zoho crm api
he_IL: מודול, פריסה ושדות דרושים ל-zoho crm api

en: %s is required for zoho bigin
he_IL: %s דרוש ל-zoho bigin

en: list are required for zoho desk api
he_IL: רשימות דרושות ל-zoho desk api

en: module, fields are required for zoho mail api
he_IL: מודול ושדות דרושים ל-zoho mail api

en: is required for zoho marketing hub
he_IL: דרוש ל-zoho marketing hub

en: list are required for zoho marketingHub api
he_IL: רשימות דרושות ל-zoho marketingHub api

en: %s is required for %s
he_IL: %s דרוש ל-%s

en: list are required for zoho projects api
he_IL: רשימות דרושות ל-zoho projects api

en: %s is required for zoho recruit, %s module
he_IL: %s דרוש ל-zoho recruit, מודול %s

en: module, fields are required for zoho recruit api
he_IL: מודול ושדות דרושים ל-zoho recruit api

en: module, fields are required for zoho sheet api
he_IL: מודול ושדות דרושים ל-zoho sheet api

en: module, fields are required for zoho sign api
he_IL: מודול, שדות נדרשים עבור Zoho Sign API

en: parent folder are required for zoho workdrive api
he_IL: תיקיית אב נדרשת עבור Zoho WorkDrive API

en: Sorry, Error occured in updated form
he_IL: סליחה, אירעה שגיאה בטופס המעודכן

en: Bitforms Pages
he_IL: דפי Bitforms

en: Sorry! Submission limit exceeded.
he_IL: סליחה! גבול ההגשות עבר.

en: Sorry! You have exceeded the submission limit.
he_IL: סליחה! חצת את גבול ההגשות.

en: Unknown upload error
he_IL: שגיאת העלאה לא ידועה

en: The uploaded file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini.
he_IL: הקובץ שהועלה חורג מהגבלת upload_max_filesize ב-php.ini.

en: The uploaded file exceeds the MAX_FILE_SIZE directive that was specified in the HTML form.
he_IL: הקובץ שהועלה חורג מהגבלת MAX_FILE_SIZE שהוגדרה בטופס ה-HTML.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
he_IL: הקובץ שהועלה הועלה חלקית בלבד.

en: No file was uploaded.
he_IL: לא הועלה קובץ כלשהו.

en: Missing a temporary folder.
he_IL: תיקיה זמנית חסרה.

en: Failed to write file to disk.
he_IL: נכשל בכתיבת הקובץ לדיסק.

en: A PHP extension stopped the file upload.
he_IL: הרחבת PHP עצרה את העלאת הקובץ.

en: Total File size is too large
he_IL: גודל הקובץ הכולל גדול מדי

en: Upload failed
he_IL: ההעלאה נכשלה

en: Untrusted upload source
he_IL: מקור העלאה לא מהימן

en: Temporary file not accessible
he_IL: קובץ זמני לא נגיש

en: Empty filename
he_IL: שם קובץ ריק

en: Cannot read file size
he_IL: לא ניתן לקרוא את גודל הקובץ

en: File size is too large
he_IL: גודל הקובץ גדול מדי

en: This file type is not allowed
he_IL: סוג הקובץ הזה לא מותר

en: File type is not allowed
he_IL: סוג הקובץ לא מותר

en: Invalid SVG
he_IL: SVG לא חוקי

en: SVG file is not valid
he_IL: קובץ SVG אינו תקין

en: File size is too large after sanitation
he_IL: גודל הקובץ גדול מדי לאחר הסינון

en: File not allowed by policy
he_IL: הקובץ אינו מאושר לפי המדיניות

en: Form Submitted Successfully
he_IL: הטופס נשלח בהצלחה

en: provided form does not exists
he_IL: הטופס שסופק אינו קיים

en: Form ID cannot be empty
he_IL: מזהה הטופס לא יכול להיות ריק

en: #%s no. Form doesn't exists
he_IL: #%s טופס מספר אינו קיים

en: #%s no. Form is not active
he_IL: #%s טופס מספר אינו פעיל

en: Entry Update Successfully
he_IL: העדכון של הרשומה בוצע בהצלחה

en: Token verification failed
he_IL: אימות אסימון נכשל

en: You are already logged in
he_IL: אתה כבר מחובר

en: Please submit form with valid fields
he_IL: אנא שלח את הטופס עם שדות תקינים

en: Please recheck your reCaptcha Configuration
he_IL: אנא בדוק מחדש את תצורת reCaptcha שלך

en: Please verify reCAPTCHA
he_IL: אנא אמת את reCAPTCHA

en: Please verify hCaptcha
he_IL: אנא אמת את hCaptcha

en: hCaptcha verification failed
he_IL: אימות hCaptcha נכשל

en: Please verify Cloudflare Turnstile Captcha
he_IL: אנא אשר את Captcha של Cloudflare Turnstile

en: Cloudflare Turnstile Validation Error:
he_IL: שגיאת אימות Cloudflare Turnstile:

en: Sorry!! You have already submitted from this IP address
he_IL: מצטערים!! כבר הגשת מכתובת ה-IP הזו

en: within %s to %s
he_IL: בתוך %s עד %s

en: %s to %s
he_IL: %s עד %s

en: Form is available %s From %s
he_IL: הטופס זמין %s מ-%s

en: Form is available %s
he_IL: הטופס זמין %s

en: Form is available on %s
he_IL: הטופס זמין ב-%s

en: Sorry!! Your IP address is %s, Blocked from submitting the form
he_IL: מצטערים!! כתובת ה-IP שלך היא %s, חסום מהגשת הטופס

en: Other...
he_IL: אחר...

en: Select a Bitform
he_IL: בחר Bitform

en: Invalid request method. POST required.
he_IL: שיטת בקשה לא תקינה. דרוש POST.

en: No form selected
he_IL: לא נבחר טופס

en: Please select a form from the Form List available in the Bit Form element settings.
he_IL: אנא בחר טופס מתוך רשימת הטפסים הזמינה בהגדרות רכיב Bit Form.

en: Select Forms
he_IL: בחר טפסים

en: Forms
he_IL: טפסים

en: Unsplash Images
he_IL: תמונות Unsplash

en: Go to the Google reCaptcha V2 Admin Dashboard
he_IL: עבור ללוח הבקרה של Google reCaptcha V2

en: Click on the Register button and add Label.
he_IL: לחץ על כפתור ההרשמה והוסף תווית.

en: Choose the type of reCaptcha V2 (either I'm not a robot checkbox or Invisible reCaptcha badge).
he_IL: בחר את סוג reCaptcha V2 (או תיבת סימון "אני לא רובוט" או תג reCaptcha בלתי נראה).

en: Copy Your Domain URL and Goto Google ReCaptcha Dashboard, paste it under Domains.
he_IL: העתק את כתובת ה-URL של הדומיין שלך ועבור ללוח הבקרה של Google ReCaptcha, הדבק אותה תחת דומיינים.

en: Click on the Submit button.
he_IL: לחץ על כפתור השליחה.

en: You will then see the site key and secret key. Copy both keys and back to Bit form Google reCaptcha Settings to paste them into the corresponding
he_IL: לאחר מכן תראה את מפתח האתר והמפתח הסודי. העתק את שני המפתחות וחזור להגדרות Bit form Google reCaptcha להדביק אותם בשדות המתאימים

en: Site Key
he_IL: מפתח אתר

en: and
he_IL: ו

en: Secret Key
he_IL: מפתח סודי

en: fields.
he_IL: .

en: Click on the
he_IL: לחץ על

en: Save
he_IL: שמור

en: button to apply the settings.
he_IL: כפתור ליישום ההגדרות.

en: Now, Please go to your form and add a Google reCaptcha V2 field.
he_IL: כעת, אנא עבור לטופס שלך והוסף שדה Google reCaptcha V2.

en: For more details, please visit the
he_IL: למידע נוסף, אנא בקר ב

en: Bit form Google reCaptcha V2 documentation
he_IL: התיעוד של Bit form Google reCaptcha V2

en: and watch
he_IL: וצפה ב

en: YouTube Video
he_IL: סרטון YouTube

en: Go to the Google reCaptcha V3 Admin Dashboard
he_IL: עבור ללוח הבקרה של Google reCaptcha V3 Admin

en: Choose the type of reCaptcha V3 (reCaptcha V3).
he_IL: בחר את סוג reCaptcha V3 (reCaptcha V3).

en: Now, Please go to your form and add a Google reCaptcha V3 field.
he_IL: כעת, אנא עבור לטופס שלך והוסף שדה Google reCaptcha V3.

en: Bit form Google reCaptcha V3 documentation
he_IL: התיעוד של Bit form Google reCaptcha V3

en: Go to the Turnstile Admin Dashboard
he_IL: עבור ללוח הבקרה של Turnstile Admin

en: If you haven't created a Turnstile Site yet, click on the "Add Site" button and fill out the required fields.
he_IL: אם עדיין לא יצרת אתר Turnstile, לחץ על כפתור "הוסף אתר" ומלא את השדות הנדרשים.

en: If you already have a Turnstile Site, click on the Site Name to open the Site Dashboard.
he_IL: אם כבר יש לך אתר Turnstile, לחץ על שם האתר כדי לפתוח את לוח הבקרה של האתר.

en: You will then see the site key and secret key. Copy both keys and back to Bit form Turnstile Settings to paste them into the corresponding
he_IL: לאחר מכן תראה את מפתח האתר והמפתח הסודי. העתק את שני המפתחות וחזור להגדרות Turnstile של Bit form כדי להדביקם בשדות המתאימים

en: Now, Please go to your form and add a Turnstile field.
he_IL: כעת, אנא עבור לטופס שלך והוסף שדה Turnstile.

en: Bit form Turnstile documentation
he_IL: תיעוד Turnstile של Bit form

en: Go to the hCaptcha Admin Dashboard
he_IL: עבור ללוח הבקרה למנהלי hCaptcha

en: If you haven't created a hCaptcha Site yet, click on the "Add Site" button and fill out the required fields.
he_IL: אם עדיין לא יצרת אתר hCaptcha, לחץ על כפתור "הוסף אתר" ומלא את השדות הנדרשים.

en: If you already have a hCaptcha Site, click on the Site Name to open the Site Dashboard.
he_IL: אם כבר יש לך אתר hCaptcha, לחץ על שם האתר כדי לפתוח את לוח הבקרה של האתר.

en: You will then see the site. Copy
he_IL: לאחר מכן תראה את האתר. העתק

en: and back to Bit form hCaptcha Settings to paste in Site Key fields.
he_IL: וחזור להגדרות hCaptcha של Bit form כדי להדביק בשדות מפתח האתר.

en: Then get the secret key. Go to the Profile → Settings and click the secret tab. You will find secret list or Generate New Secret.
he_IL: ואז קבל את המפתח הסודי. עבור לפרופיל → הגדרות ולחץ על לשונית הסוד. תמצא רשימת סודות או צור סוד חדש.

en: Now, Please go to your form and add a hCaptcha field.
he_IL: כעת, אנא עבור לטופס שלך והוסף שדה hCaptcha.

en: Bit form hCaptcha documentation
he_IL: תיעוד hCaptcha של Bit form

en: Captcha Settings
he_IL: הגדרות Captcha

en: Note:
he_IL: הערה:

en: Please click on the available Captcha option for configuration.
he_IL: אנא לחץ על אפשרות ה-Captcha הזמינה כדי להגדיר אותה.

en: Edit
he_IL: ערוך

en: Captcha Settings Updated
he_IL: הגדרות Captcha עודכנו

en: reCAPTCHA is a free service that protects your website from spam and abuse.
he_IL: reCAPTCHA היא שירות חינמי שמגן על האתר שלך מפני דואר זבל וניצול לרעה.

en: Learn More
he_IL: למידע נוסף

en: Domain URL:
he_IL: כתובת דומיין:

en: To get Site Key and SECRET , Please Visit
he_IL: לקבלת מפתח אתר וסוד, אנא בקר ב

en: Google reCAPTCHA Admin
he_IL: מנהל Google reCAPTCHA

en: Update
he_IL: עדכן

en: hCaptcha is a free service that protects your website from spam and abuse.
he_IL: hCaptcha היא שירות חינמי שמגן על האתר שלך מפני ספאם והתעללות.

en: To get Site Key and Secret, Please Visit
he_IL: לקבלת מפתח אתר וסוד, אנא בקר ב

en: hCaptcha Admin Dashboard
he_IL: לוח בקרה של מנהל hCaptcha

en: Turnstile is a free service that protects your website from spam and abuse.
he_IL: Turnstile הוא שירות חינמי שמגן על האתר שלך מפני ספאם והתעללות.

en: Cloudflare Turnstile reCAPTCHA Admin
he_IL: מנהל Cloudflare Turnstile reCAPTCHA

en: How to set up
he_IL: כיצד להגדיר

en: Delete
he_IL: מחק

en: Are you sure to delete this template
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק תבנית זו

en: Duplicate
he_IL: שכפל

en: Are you sure to duplicate this template?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך לשכפל תבנית זו?

en: Template Name
he_IL: שם תבנית

en: Action
he_IL: פעולה

en: Email Templates
he_IL: תבניות דוא"ל

en: How to setup Email Templates & Send Email Notification:
he_IL: כיצד להגדיר תבניות דוא"ל & לשלוח התראה בדוא"ל:

en: Documentation
he_IL: תיעוד

en: Add New Template
he_IL: הוסף תבנית חדשה

en: Empty
he_IL: ריק

en: Post Type cann't be empty
he_IL: סוג הפוסט לא יכול להיות ריק

en: Post Status cann't be empty
he_IL: סטטוס הפוסט לא יכול להיות ריק

en: Please map mandatory fields
he_IL: אנא מַפֵּה שדות חובה

en: Integration Name
he_IL: שם האינטגרציה

en: Integration Name...
he_IL: שם האינטגרציה...

en: Post Type
he_IL: סוג הפוסט

en: Refresh Post Types
he_IL: רענן סוגי פוסטים

en: Post Status
he_IL: סטטוס הפוסט

en: Select Status
he_IL: בחר סטטוס

en: Author
he_IL: מחבר

en: Select Author
he_IL: בחר מחבר

en: Comment Status
he_IL: סטטוס תגובות

en: Field Mapping
he_IL: מיפוי שדות

en: Form Fields
he_IL: שדות טופס

en: Post Fields
he_IL: שדות פוסט

en: ACF fields Mapping
he_IL: מיפוי שדות ACF

en: Refresh ACF fields
he_IL: רענן שדות ACF

en: ACF Fields
he_IL: שדות ACF

en: ACF File Upload Fields Map
he_IL: מפת שדות העלאת קבצים של ACF

en: Error Occured
he_IL: אירעה שגיאה

en: Loading ACF Fields...
he_IL: טוען שדות ACF...

en: Loading Post Types...
he_IL: טוען סוגי פוסטים...

en: Select one of the defined WordPress post types Or custom post types for the post.
he_IL: בחר אחד מסוגי הפוסטים המוגדרים בוורדפרס או סוגי פוסטים מותאמים אישית עבור הפוסט.

en: Select Post Type
he_IL: בחר סוג פוסט

en: Select the status for the post. If published status is selected and the post date is in the future, it will automatically be changed to scheduled
he_IL: בחר את הסטטוס לפוסט. אם נבחר סטטוס פורסם ותאריך הפוסט הוא בעתיד, הסטטוס ישתנה אוטומטית למתוזמן

en: Select the user to be assigned to the post.
he_IL: בחר את המשתמש שיוקצה לפוסט.

en: Select Field
he_IL: בחר שדה

en: Custom...
he_IL: מותאם אישית...

en: Custom Value
he_IL: ערך מותאם אישית

en: Connect New Active Campaing API
he_IL: התחבר ל-API של ActiveCampaign חדש

en: Update ActiveCampaign
he_IL: עדכן ActiveCampaign

en: Update Responses with ActiveCampaign existing email?
he_IL: לעדכן תגובות עם המייל הקיים ב-ActiveCampaign?

en: Integration name cann't be empty
he_IL: שם האינטגרציה לא יכול להיות ריק

en: Access API Key cann't be empty
he_IL: מפתח API לא יכול להיות ריק

en: Access API URL cann't be empty
he_IL: כתובת URL של API לא יכולה להיות ריקה

en: Authorized Successfully
he_IL: האישור בוצע בהצלחה

en: Integration Name:
he_IL: שם האינטגרציה:

en: Access API URL:
he_IL: כתובת URL של API לגישה:

en: Access API URL...
he_IL: כתובת URL של API לגישה...

en: Access API Key:
he_IL: מפתח API לגישה:

en: Access API Key...
he_IL: מפתח API לגישה...

en: ActiveCampaign lists refreshed
he_IL: רשימות ActiveCampaign התעדכנו

en: No ActiveCampaign lists found. Try changing the header row number or try again
he_IL: לא נמצאו רשימות ActiveCampaign. נסה לשנות את מספר שורת הכותרת או נסה שוב

en: ActiveCampaign lists refresh failed. please try again
he_IL: נכשל לעדכן את רשימות ActiveCampaign. אנא נסה שוב

en: ActiveCampaign tags refreshed
he_IL: תגי ActiveCampaign התעדכנו

en: No ActiveCampaign tags found. Try changing the header row number or try again
he_IL: לא נמצאו תגי ActiveCampaign. נסה לשנות את מספר שורת הכותרת או נסה שוב

en: ActiveCampaign tags refresh failed. please try again
he_IL: נכשל לעדכן את תגי ActiveCampaign. אנא נסה שוב

en: ActiveCampaign fields refreshed
he_IL: שדות ActiveCampaign התעדכנו

en: No ActiveCampaign fields found. Try changing the header row number or try again
he_IL: לא נמצאו שדות ActiveCampaign. נסה לשנות את מספר שורת הכותרת או נסה שוב

en: ActiveCampaign fields refresh failed. please try again
he_IL: נכשל לעדכן את שדות ActiveCampaign. אנא נסה שוב

en: Connected API:
he_IL: API מחובר:

en: Select an App
he_IL: בחר אפליקציה

en: List:
he_IL: רשימה:

en: Select List
he_IL: בחר רשימה

en: Tags:
he_IL: תגים:

en: Refresh Activecapmaign Tags
he_IL: רענן תגיות Activecampaign

en: Map Fields
he_IL: התאם שדות

en: Refresh Activecapmaign Field
he_IL: רענן שדה Activecampaign

en: ActiveCampaign Fields
he_IL: שדות ActiveCampaign

en: Actions
he_IL: פעולות

en: To Get Auth token, Please Visit
he_IL: כדי לקבל אסימון אישור, אנא בקר ב-

en: Acumbamail documentation
he_IL: תיעוד Acumbamail

en: Auth Token:
he_IL: אסימון אישור:

en: Auth Token...
he_IL: אסימון אישור...

en: All list field fetched successfully
he_IL: כל שדות הרשימה נשאו בהצלחה

en: Failed to fetch list fields
he_IL: נכשל בטעינת שדות הרשימה

en: Lists fetched successfully
he_IL: הרשימות נטענו בהצלחה

en: Lists fetch failed. please try again
he_IL: טעינת הרשימות נכשלה. אנא נסה שוב

en: Api Key can't be empty
he_IL: מפתח API לא יכול להיות ריק

en: Authorized successfully
he_IL: אושר בהצלחה

en: Authorized failed
he_IL: האישור נכשל

en: Connected API List:
he_IL: רשימת API מחוברת:

en: Select API
he_IL: בחר API

en: Actions:
he_IL: פעולות:

en: Select Actions
he_IL: בחר פעולות

en: All List:
he_IL: כל הרשימות:

en: Fetch Subscriber List
he_IL: שלוף רשימת מנויים

en: Field Map
he_IL: מיפוי שדות

en: Refresh Acumbamail Fields
he_IL: רענן שדות Acumbamail

en: Acumbamail Fields
he_IL: שדות Acumbamail

en: Authorized ✔
he_IL: מאושר ✔

en: Authorize
he_IL: אשר

en: Next
he_IL: הבא

en: Skip exist Contact
he_IL: דלג על איש קשר קיים

en: Skip if contact already exist in Autonami
he_IL: דלג אם איש קשר כבר קיים ב-Autonami

en: Connect Successfully
he_IL: התחברות הצליחה

en: Autonami lists and tags refreshed
he_IL: רשימות ותוויות Autonami רועננו

en: Autonami lists and tags refresh failed Cause:
he_IL: רענון רשימות ותוויות Autonami נכשל, סיבה:

en: please try again
he_IL: אנא נסה שוב

en: Autonami lists and tags refresh failed. please try again
he_IL: רענון רשימות ותוויות Autonami נכשל. אנא נסה שוב

en: Autonami fields refreshed
he_IL: שדות Autonami רועננו

en: No Autonami fields found. Try changing the header row number or try again
he_IL: לא נמצאו שדות Autonami. נסה לשנות את מספר שורת הכותרת או נסה שוב

en: Autonami fields refresh failed. please try again
he_IL: רענון שדות Autonami נכשל. אנא נסה שוב

en: Autonami Lists:
he_IL: רשימות Autonami:

en: Refresh Autonami Lists And Tags
he_IL: רענן רשימות ותוויות Autonami

en: Autonami Tags:
he_IL: תגיות Autonami:

en: Refresh Autonami Fields
he_IL: רענן שדות Autonami

en: Autonami Fields
he_IL: שדות Autonami

en: Loaded integration:
he_IL: אינטגרציה נטענת:

en: Integration Info
he_IL: מידע אינטגרציה

en: Add New
he_IL: הוסף חדש

en: App
he_IL: אפליקציה

en: Authorize New Dropbox App
he_IL: אשר אפליקציית Dropbox חדשה

en: Delete File From Wordpress
he_IL: מחק קובץ מ-Wordpress

en: Delete file from Wordpress after upload in Dropbox
he_IL: מחק קובץ מ-Wordpress לאחר העלאה ל-Dropbox

en: Please enter API key and API secret
he_IL: אנא הזן מפתח API וסוד API

en: To Get Api Key & Secret, Please Visit
he_IL: לקבלת מפתח וסוד API, אנא בקר ב

en: Dropbox API Console
he_IL: קונסולת API של Dropbox

en: Dropbox Api Key:
he_IL: מפתח API של Dropbox:

en: Api Key...
he_IL: מפתח API...

en: Dropbox Api Secret:
he_IL: סוד API של Dropbox:

en: Api Secret...
he_IL: סוד API...

en: To Get Access Code, Please Visit
he_IL: לקבלת קוד גישה, אנא בקר ב

en: Dropbox Access Code
he_IL: קוד גישה ל-Dropbox

en: Dropbox Access Code:
he_IL: קוד גישה ל-Dropbox:

en: Access Code...
he_IL: קוד גישה...

en: Error Occurred
he_IL: אירעה שגיאה

en: Loading Dropbox Folders List...
he_IL: טוען רשימת תיקיות Dropbox...

en: Dropbox ApiKey, ApiSecret & Access Code can't be empty
he_IL: מפתח Api של Dropbox, ApiSecret וקוד גישה לא יכולים להיות ריקים

en: Authorization failed Cause:
he_IL: ההרשאה נכשלה, סיבה:

en: Authorization failed. please try again
he_IL: ההרשאה נכשלה. אנא נסה שוב

en: Select Folder
he_IL: בחר תיקיה

en: Fetch All Dropbox Folders
he_IL: קבל את כל תיקיות Dropbox

en: File Input
he_IL: קלט קובץ

en: Dropbox Folder
he_IL: תיקיית Dropbox

en: Integration Settings
he_IL: הגדרות אינטגרציה

en: Status
he_IL: סטטוס

en: Add Status to contact
he_IL: הוסף סטטוס לאיש קשר

en: Ok
he_IL: אישור

en: API Key cann't be empty
he_IL: מפתח API לא יכול להיות ריק

en: API Key:
he_IL: מפתח API:

en: API Key...
he_IL: מפתח API...

en: To get API Key, Please Visit
he_IL: כדי לקבל מפתח API, אנא בקר ב-

en: Elastic Email API Console
he_IL: קונסולת API של Elastic Email

en: Loading Lists...
he_IL: טוען רשימות...

en: Lists:
he_IL: רשימות:

en: Fetch All Recipients
he_IL: שלוף את כל הנמענים

en: Elastic Email Fields
he_IL: שדות Elastic Email

en: API key
he_IL: מפתח API

en: To get API , Please Visit
he_IL: כדי לקבל מפתח API, אנא בקר ב

en: Encharge API Console
he_IL: קונסולת API של Encharge

en: Encharge fields refreshed
he_IL: שדות Encharge עודכנו

en: No Encharge fields found. Try changing the header row number or try again
he_IL: לא נמצאו שדות Encharge. נסה לשנות את מספר שורת הכותרת או נסה שוב

en: Encharge fields refresh failed. please try again
he_IL: כשל בעדכון שדות Encharge. אנא נסה שוב

en: tag-1, tag-2
he_IL: תג-1, תג-2

en: Encharge Fields
he_IL: שדות Encharge

en: Skip if contact already exist in FluentCRM
he_IL: דלג אם איש קשר כבר קיים ב-FluentCRM

en: Double Opt-in
he_IL: אישור כפול (Double Opt-in)

en: Enable Double Option for new contacts
he_IL: הפעל אישור כפול לאנשי קשר חדשים

en: FluentCRM list refreshed
he_IL: רשימת FluentCRM עודכנה

en: FluentCRM list refresh failed Cause:
he_IL: כשל בעדכון רשימת FluentCRM, סיבה:

en: FluentCRM list refresh failed. please try again
he_IL: כשל בעדכון רשימת FluentCRM. אנא נסה שוב

en: Fluent CRM fields refreshed
he_IL: שדות Fluent CRM עודכנו

en: No Fluent CRM fields found. Try changing the header row number or try again
he_IL: לא נמצאו שדות Fluent CRM. נסה לשנות את מספר שורת הכותרת או נסה שוב

en: Fluent CRM fields refresh failed. please try again
he_IL: כשל בעדכון שדות Fluent CRM. אנא נסה שוב

en: Fluent CRM List:
he_IL: רשימת Fluent CRM:

en: Select Fluent CRM list
he_IL: בחר רשימת Fluent CRM

en: Refresh Fluent CRM List
he_IL: רענן רשימת Fluent CRM

en: Fluent CRM Tags:
he_IL: תגיות Fluent CRM:

en: Fluent CRM Fields
he_IL: שדות Fluent CRM

en: Tags
he_IL: תגיות

en: Add tags to contact
he_IL: הוסף תגיות לאיש קשר

en: Refresh Tags
he_IL: רענן תגיות

en: Integration API Key...
he_IL: מפתח API לאינטגרציה...

en: To get API, Please Visit
he_IL: כדי לקבל API, אנא בקר ב

en: Getgist API Console
he_IL: קונסולת API של Getgist

en: Loading Tags...
he_IL: טוען תגיות...

en: User Type:
he_IL: סוג משתמש:

en: Select User Type
he_IL: בחר סוג משתמש

en: Gist Fields
he_IL: שדות Gist

en: Authorize New Google App
he_IL: הרץ הרשאה לאפליקציית Google חדשה

en: Update Row
he_IL: עדכן שורה

en: Control how the row gets updated.
he_IL: שלוט כיצד השורה מתעדכנת.

en: Update google Sheet
he_IL: עדכן גיליון Google

en: Update Responses with Google Sheet?
he_IL: לעדכן תגובות עם גיליון Google?

en: Enter the criteria to update rows. Please use the below format.
he_IL: הזן את הקריטריונים לעדכון השורות. אנא השתמש בפורמט שלמטה.

en: Update Preferance
he_IL: עדיפות עדכון

en: update row for first match only?
he_IL: לעדכן שורה רק בהתאמה ראשונה?

en: Yes
he_IL: כן

en: No
he_IL: לא

en: insert new row if the above criteria doesn't met?
he_IL: להוסיף שורה חדשה אם הקריטריונים שלמעלה לא מתקיימים?

en: Share Settings
he_IL: שיתוף הגדרות

en: Homepage URL:
he_IL: כתובת URL לדף הבית:

en: Authorized Redirect URIs:
he_IL: כתובות URI מורשות להפניה מחדש:

en: To get Client ID and SECRET , Please Visit
he_IL: כדי לקבל מזהה לקוח וסוד, אנא בקר ב

en: Google API Console
he_IL: קונסולת ה-API של Google

en: Client id:
he_IL: מזהה לקוח:

en: Client id...
he_IL: מזהה לקוח...

en: Client secret:
he_IL: סוד לקוח:

en: Client secret...
he_IL: סוד לקוח...

en: Spreadsheet refreshed
he_IL: גיליון העבודה עודכן

en: Spreadsheet refresh failed Cause: %s. please try again
he_IL: עדכון גיליון העבודה נכשל. סיבה: %s. אנא נסה שוב

en: Spreadsheet refresh failed. please try again
he_IL: עדכון גיליון העבודה נכשל. אנא נסה שוב

en: Worksheets refreshed
he_IL: גיליונות העבודה עודכנו

en: Worksheets refresh failed. please try again
he_IL: עדכון גיליונות העבודה נכשל. אנא נסה שוב

en: Worksheet Headers refreshed
he_IL: כותרות גיליון העבודה עודכנו

en: No Worksheet headers found. Try changing the header row number or try again
he_IL: לא נמצאו כותרות גיליון עבודה. נסה לשנות את מספר שורת הכותרת או נסה שוב

en: Worksheet Headers refresh failed. please try again
he_IL: עדכון כותרות גיליון העבודה נכשל. אנא נסה שוב

en: Client ID cann't be empty
he_IL: מזהה הלקוח לא יכול להיות ריק

en: Secret key cann't be empty
he_IL: מפתח הסודי לא יכול להיות ריק

en: Authorization failed
he_IL: האישור נכשל

en: Authorize App:
he_IL: אשר אפליקציה:

en: Spreadsheets:
he_IL: גיליונות אלקטרוניים:

en: Select Spreadsheet
he_IL: בחר גיליון אלקטרוני

en: Select Worksheet
he_IL: בחר גיליון עבודה

en: Header Row:
he_IL: שורת כותרת:

en: By default, first row of the worksheet is considered as header row. This can be used if tabular data starts from any row other than the first row.
he_IL: ברירת המחדל היא ששורת הראשונה של גיליון העבודה נחשבת לשורת הכותרת. ניתן להשתמש בכך אם הנתונים הטבלאיים מתחילים משורה אחרת שאינה הראשונה.

en: Google Fields
he_IL: שדות של Google

en: Add Tags
he_IL: הוסף תגיות

en: Add Contact Tag
he_IL: הוסף תג קשר

en: Select tag
he_IL: בחר תג

en: Refresh Groundhogg Tags
he_IL: רענן תגיות Groundhogg

en: Your Domain Name:
he_IL: שם הדומיין שלך:

en: Public Key:
he_IL: מפתח ציבורי:

en: Public Key...
he_IL: מפתח ציבורי...

en: Token:
he_IL: אסימון:

en: Token...
he_IL: אסימון...

en: Public Key can't be empty
he_IL: המפתח הציבורי לא יכול להיות ריק

en: token can't be empty
he_IL: האסימון לא יכול להיות ריק

en: Domain Name can't be empty
he_IL: שם הדומיין לא יכול להיות ריק

en: Authorization Successful
he_IL: ההרשאה הצליחה

en: Authorization Failed
he_IL: ההרשאה נכשלה

en: Groundhogg all tag fetched successfully
he_IL: כל התגים של Groundhogg הושגו בהצלחה

en: Failed to fetch groundhoggtag
he_IL: נכשל בהבאת תג Groundhogg

en: Email:
he_IL: אימייל:

en: Groundhogg Fields
he_IL: שדות Groundhogg

en: Add Meta field
he_IL: הוסף שדה מטה

en: Groundhogg Meta Fields
he_IL: שדות מטה של Groundhogg

en: All Tags:
he_IL: כל התגים:

en: Custom Groundhogg Value
he_IL: ערך Groundhogg מותאם אישית

en: Contact Owner
he_IL: בעל קשר

en: Add a contact owner
he_IL: הוסף בעל קשר

en: Lifecycle Stage
he_IL: שלב מחזור חיים

en: Add a lifecycle stage
he_IL: הוסף שלב מחזור חיים

en: Lead Status
he_IL: סטטוס ליד

en: Add lead status
he_IL: הוסף סטטוס ליד

en: Contact
he_IL: איש קשר

en: Associate deal with contacts
he_IL: קשר עסקה עם אנשי קשר

en: Company
he_IL: חברה

en: Associate deal with company
he_IL: קשר עסקה עם חברה

en: Deal Type
he_IL: סוג עסקה

en: Add type to deal
he_IL: הוסף סוג לעסקה

en: Priority
he_IL: עדיפות

en: Add priority to deal
he_IL: הוסף עדיפות לעסקה

en: Refresh Owners
he_IL: רענן בעלי עסקה

en: Contacts
he_IL: אנשי קשר

en: Refresh CRM Tags
he_IL: רענן תוויות CRM

en: Hubspot API Console
he_IL: קונסולת API של Hubspot

en: Loading Pipelines...
he_IL: טוען צינורות...

en: Loading Owners...
he_IL: טוען בעלי עסקה...

en: Loading Contacts...
he_IL: טוען אנשי קשר...

en: Loading Company...
he_IL: טוען חברה...

en: Action:
he_IL: פעולה:

en: Select Action
he_IL: בחר פעולה

en: Pipeline:
he_IL: צינור:

en: Select Pipeline
he_IL: בחר צינור

en: Stage:
he_IL: שלב:

en: Select Stage
he_IL: בחר שלב

en: Hubspot Fields
he_IL: שדות Hubspot

en: Data center cann't be empty
he_IL: מרכז הנתונים לא יכול להיות ריק

en: Data Center:
he_IL: מרכז נתונים:

en: --Select a data center--
he_IL: --בחר מרכז נתונים--

en: Zoho API Console
he_IL: קונסולת API של Zoho

en: Successfully Integrated
he_IL: השתלבות בוצעה בהצלחה

en: Finish & Save
he_IL: סיום ושמירה

en: Webhook tests failed. please try again
he_IL: בדיקות Webhook נכשלו. אנא נסה שוב

en: Integration name
he_IL: שם ההשתלבות

en: Link:
he_IL: קישור:

en: To got Webhook , Please Visit
he_IL: כדי לקבל Webhook, אנא בקר ב

en: Method:
he_IL: שיטה:

en: Add Url Parameter: (optional)
he_IL: הוסף פרמטר URL: (אופציונלי)

en: Key
he_IL: מפתח

en: Value
he_IL: ערך

en: Add field
he_IL: הוסף שדה

en: Test Webhook
he_IL: בדוק Webhook

en: Response:
he_IL: תגובה:

en: Try our free webhook test website:
he_IL: נסו את אתר הבדיקה החינמי שלנו ל-webhook:

en: Authorize New Mailchimp App
he_IL: הרשאת אפליקציית Mailchimp חדשה

en: Add Address Field
he_IL: הוסף שדה כתובת

en: Add Double Opt-in
he_IL: הוסף אישור כפול (Double Opt-in)

en: Update Mail Chimp
he_IL: עדכן את Mailchimp

en: Update Responses with MailChimp exist Aduience?
he_IL: עדכן תגובות עם קהל קיים ב-MailChimp?

en: Authorize App Name:
he_IL: הרשאת שם אפליקציה:

en: Authorize App Name...
he_IL: הרשאת שם אפליקציה...

en: Mail Chimp API Console
he_IL: קונסולת API של Mailchimp

en: Audience list refreshed
he_IL: רשימת הקהל התעדכנה

en: Audience list refresh failed Cause: %s. please try again
he_IL: עדכון רשימת הקהל נכשל. סיבה: %s. אנא נסה שוב

en: Audience list failed. please try again
he_IL: רשימת הקהל נכשלה. אנא נסה שוב

en: Audience tags refreshed
he_IL: תגי הקהל התעדכנו

en: Audience tags refresh failed Cause: %s. please try again
he_IL: עדכון תגי הקהל נכשל. סיבה: %s. אנא נסה שוב

en: Audience tags failed. please try again
he_IL: תגי הקהל נכשלו. אנא נסה שוב

en: Fields refreshed
he_IL: השדות התעדכנו

en: Fields refresh failed. please try again
he_IL: עדכון השדות נכשל. אנא נסה שוב

en: Authorized App:
he_IL: אפליקציה מורשית:

en: Audience List:
he_IL: רשימת קהל:

en: Select Audience List
he_IL: בחר רשימת קהל

en: Refresh MailChimp Tags
he_IL: רענן תגיות MailChimp

en: Mail Chimp Fields
he_IL: שדות Mail Chimp

en: Address Field Map
he_IL: מיפוי שדות כתובת

en: Form Address Fields
he_IL: שדות כתובת בטופס

en: Mail Chimp Address Fields
he_IL: שדות כתובת של Mail Chimp

en: Groups
he_IL: קבוצות

en: Add Groups
he_IL: הוסף קבוצות

en: Add Subscriber Status
he_IL: הוסף סטטוס מנוי

en: Update Subscriber
he_IL: עדכן מנוי

en: Update Responses with MailerLite exist Subscriber?
he_IL: עדכן תגובות עם מנוי קיים ב-MailerLite?

en: Refresh Groups
he_IL: רענן קבוצות

en: Type
he_IL: סוג

en: Select Version:
he_IL: בחר גרסה:

en: To Get API token, Please Visit
he_IL: כדי לקבל אסימון API, אנא בקר ב

en: MailerLite API Token
he_IL: אסימון API של MailerLite

en: API Token:
he_IL: אסימון API:

en: API Token...
he_IL: אסימון API...

en: Fields refresh successfully
he_IL: השדות רועננו בהצלחה

en: Authorized Failed
he_IL: האישור נכשל

en: Fields refresh failed
he_IL: כשל ברענון השדות

en: Group fetch successfully
he_IL: קבוצת השליפה הצליחה

en: Group fetch failed
he_IL: קבוצת השליפה נכשלה

en: MailerLite Fields
he_IL: שדות MailerLite

en: Update MailPoet
he_IL: עדכן MailPoet

en: Update Responses with Mailpoet exist Subscriber?
he_IL: עדכן תשובות עם MailPoet למנוי קיים?

en: Newsletter list refreshed
he_IL: רשימת העלון התחדשה

en: Newsletter list refresh failed Cause:
he_IL: כשל ברענון רשימת העלון, סיבה:

en: Newsletter list refresh failed. please try again
he_IL: כשל ברענון רשימת העלון. אנא נסה שוב

en: Mailpoet fields refreshed
he_IL: שדות MailPoet רוננו

en: No Mailpoet fields found. Try changing the header row number or try again
he_IL: לא נמצאו שדות MailPoet. נסה לשנות את מספר שורת הכותרת או נסה שוב

en: Mailpoet fields refresh failed. please try again
he_IL: כשל ברענון שדות MailPoet. אנא נסה שוב

en: Refresh MailPoet List
he_IL: רענן רשימת MailPoet

en: MailPoet Fields
he_IL: שדות MailPoet

en: MetaBox Fields Mapping
he_IL: מיפוי שדות MetaBox

en: Refresh MetaBox List
he_IL: רענן רשימת MetaBox

en: Metabox Fields
he_IL: שדות MetaBox

en: Metabox File Upload Fields Map
he_IL: מיפוי שדות העלאת קבצים ב-Metabox

en: Metaxbox Fields
he_IL: שדות Metaxbox

en: Metabox Fields Mapping
he_IL: מיפוי שדות MetaBox

en: Loading MetaBox Fields...
he_IL: טוען שדות MetaBox...

en: Authorize New One Drive App
he_IL: אשר אפליקציית One Drive חדשה

en: Upload Files
he_IL: העלה קבצים

en: Add attachments from Bit-integration-pro to OneDrive folder.
he_IL: הוסף קבצים מצורפים מ-Bit-integration-pro לתיקיית OneDrive.

en: This action is required.
he_IL: פעולה זו נדרשת.

en: Select Attachment
he_IL: בחר קובץ מצורף

en: Select file upload fields
he_IL: בחר שדות העלאת קבצים

en: Delete file from Wordpress after upload in OneDrive
he_IL: מחק קובץ מ-Wordpress לאחר ההעלאה ל-OneDrive

en: To Get Client Id & Secret, Please Visit
he_IL: כדי לקבל Client Id ו-Secret, נא לבקר ב

en: Azure Portal
he_IL: פורטל Azure

en: Loading OneDrive Folders List...
he_IL: טוען רשימת תיקיות OneDrive...

en: Sub Folders refreshed
he_IL: תיקיות משנה עודכנו

en: No Sub Folder Found
he_IL: לא נמצאו תיקיות משנה

en: Sub Folders refresh failed. please try again
he_IL: עדכון תיקיות משנה נכשל. אנא נסה שוב

en: Client Id can't be empty
he_IL: Client Id לא יכול להיות ריק

en: Client Secret can't be empty
he_IL: Client Secret לא יכול להיות ריק

en: Refresh All oneDrive Folders
he_IL: רענן את כל תיקיות OneDrive

en: Refresh Sub Folders
he_IL: רענן תיקיות משנה

en: Pod Fields
he_IL: שדות Pod

en: Pod cann't be empty
he_IL: Pod לא יכול להיות ריק

en: Authorize New Rapidmail Account
he_IL: אשר חשבון Rapidmail חדש

en: Send Activation Email
he_IL: שלח דוא"ל הפעלה

en: Add Send Activation Email
he_IL: הוסף שליחת דוא"ל הפעלה

en: To get Username and Password , Please Visit
he_IL: כדי לקבל שם משתמש וסיסמה, אנא בקר ב

en: Create API User
he_IL: צור משתמש API

en: User Name:
he_IL: שם משתמש:

en: User name...
he_IL: שם משתמש...

en: Password:
he_IL: סיסמה:

en: Password...
he_IL: סיסמה...

en: Loading Recipientslist...
he_IL: טוען רשימת נמענים...

en: Username can't be empty
he_IL: שם המשתמש לא יכול להיות ריק

en: Password can't be empty
he_IL: הסיסמה לא יכולה להיות ריקה

en: Recipient:
he_IL: נמען:

en: Select Recipients
he_IL: בחר נמענים

en: Rapidmail Fields
he_IL: שדות Rapidmail

en: To Get Client Auth token, Please Visit
he_IL: כדי לקבל אסימון אימות לקוח, אנא בקר בכתובת

en: SendFox Access Token
he_IL: אסימון גישה של SendFox

en: Access Token:
he_IL: אסימון גישה:

en: Access Token...
he_IL: אסימון גישה...

en: Access Token can't be empty
he_IL: אסימון הגישה לא יכול להיות ריק

en: SendFox List Fields
he_IL: שדות רשימת SendFox

en: Refresh SendFox List
he_IL: רענן את רשימת SendFox

en: SendFox Fields
he_IL: שדות SendFox

en: SendFox Unsubscribe Fields
he_IL: שדות הסרה מרשימת SendFox

en: Template name cann't be empty
he_IL: שם התבנית לא יכול להיות ריק

en: Redirection url name cann't be empty
he_IL: שם כתובת ההפניה לא יכול להיות ריק

en: Update Sendinblue
he_IL: עדכן את Sendinblue

en: Update Responses with Sendinblue existing email?
he_IL: לעדכן תגובות עם דוא"ל קיים ב-Sendinblue?

en: Brevo(SendinBlue) API Console
he_IL: קונסולת API של Brevo (SendinBlue)

en: List refreshed
he_IL: הרשימה התעדכנה

en: List refresh failed Cause: %s. please try again
he_IL: עדכון הרשימה נכשל, סיבה: %s. אנא נסה שוב

en: List failed. please try again
he_IL: העדכון נכשל. אנא נסה שוב

en: Templates refreshed
he_IL: התבניות התעדכנו

en: Templates refresh failed Cause: %s. please try again
he_IL: עדכון התבניות נכשל, סיבה: %s. אנא נסה שוב

en: Templates failed. please try again
he_IL: העדכון נכשל. אנא נסה שוב

en: Sendinblue fields refreshed
he_IL: שדות Sendinblue עודכנו

en: No Sendinblue fields found. Try changing the header row number or try again
he_IL: לא נמצאו שדות Sendinblue. נסה לשנות את מספר שורת הכותרת או נסה שוב

en: Sendinblue fields refresh failed. please try again
he_IL: העדכון של שדות Sendinblue נכשל. אנא נסה שוב

en: Refresh Sendinblue Lists
he_IL: רענן רשימות Sendinblue

en: Sendinblue Fields
he_IL: שדות Sendinblue

en: Template:
he_IL: תבנית:

en: Select Template
he_IL: בחר תבנית

en: Refresh Sendinblue Templates
he_IL: רענן תבניות Sendinblue

en: Attachments or Signature field
he_IL: שדות קבצים מצורפים או חתימה

en: Add attachments or Signature field from BitForm to send Telegram.
he_IL: הוסף קבצים מצורפים או שדה חתימה מ-BitForm לשליחת Telegram.

en: Please select file upload or signature field
he_IL: אנא בחר שדה העלאת קובץ או שדה חתימה

en: Authorized Filled
he_IL: מילוי מאושר

en: Bot API Key:
he_IL: מפתח API של הבוט:

en: Bot API Key...
he_IL: מפתח API של הבוט...

en: Chat list refreshed
he_IL: רשימת הצ'אט עודכנה

en: Chat list refresh failed Cause:
he_IL: נכשל עדכון רשימת הצ'אט. סיבה:

en: Chat list refresh failed. please try again
he_IL: נכשל עדכון רשימת הצ'אט. אנא נסה שוב

en: Chat List:
he_IL: רשימת צ'אט:

en: Select Chat List
he_IL: בחר רשימת צ'אט

en: Refresh Telegram List
he_IL: רענן את רשימת Telegram

en: Parse Mode:
he_IL: מצב ניתוח:

en: Messages:
he_IL: הודעות:

en: Account SID:
he_IL: מזהה חשבון (SID):

en: Account SID...
he_IL: מזהה חשבון (SID)...

en: To get Account SID and Auth Token , Please Visit
he_IL: כדי לקבל את מזהה החשבון (SID) ואת אסימון האימות, אנא בקר ב-

en: Twilio Console
he_IL: קונסולת Twilio

en: From:
he_IL: מאת:

en: Phone Number...
he_IL: מספר טלפון...

en: Account SID can't be empty
he_IL: מזהה החשבון (SID) לא יכול להיות ריק

en: Auth Token can't be empty
he_IL: אסימון האימות לא יכול להיות ריק

en: Phone number can't be empty
he_IL: מספר הטלפון לא יכול להיות ריק

en: Twilio Fields
he_IL: שדות Twilio

en: Connected with WooCommerce Successfully
he_IL: התחבר בהצלחה ל-WooCommerce

en: Connect
he_IL: התחבר

en: Module:
he_IL: מודול:

en: Select Module
he_IL: בחר מודול

en: Refresh Fields
he_IL: רענן שדות

en: WooCommerce Fields
he_IL: שדות WooCommerce

en: Map File Upload Fields
he_IL: מיפוי שדות העלאת קבצים

en: Downloadable
he_IL: ניתן להורדה

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
he_IL: מוצרים להורדה מעניקים גישה לקובץ עם הרכישה.

en: Downloadable Product
he_IL: מוצר להורדה

en: Select File Upload Fields
he_IL: בחר שדות העלאת קבצים

en: Select Fields
he_IL: בחר שדות

en: Authorize New Zoho Analytics App
he_IL: אשר אפליקציית Zoho Analytics חדשה

en: Share Table
he_IL: שתף טבלה

en: Share Table with users pushed to Zoho Analytics.
he_IL: שתף טבלה עם משתמשים שנשלחו ל-Zoho Analytics.

en: Example
he_IL: דוגמה

en: Here Department, Salary and Country are Zoho Analytics table column name
he_IL: כאן Department, Salary ו-Country הם שמות עמודות בטבלת Zoho Analytics

en: Supported Arithmetic Operators: ( +, -, *, / ) and Supported Relational Operators: ( =, !=, <, >, <=, >=, LIKE, NOT LIKE, IN, NOT IN, BETWEEN )
he_IL: אופרטורים אריתמטיים נתמכים: ( +, -, *, / ) ואופרטורים יחסיים נתמכים: ( =, !=, <, >, <=, >=, LIKE, NOT LIKE, IN, NOT IN, BETWEEN )

en: Enter Email Addresses
he_IL: הזן כתובות דואר אלקטרוני

en: you can select analytics users or select form fields value or even can input custom email address as well
he_IL: אתה יכול לבחור משתמשי אנליטיקה או לבחור ערכי שדות טופס או אפילו להזין כתובת דוא"ל מותאמת אישית

en: Permissions Settings
he_IL: הגדרות הרשאות

en: Zoho Analytics Owner Email:
he_IL: דוא"ל בעלים של Zoho Analytics:

en: Owner Email
he_IL: דוא"ל בעלים

en: Workspaces refreshed
he_IL: שטחי עבודה עודכנו

en: Workspaces refresh failed Cause:
he_IL: עדכון שטחי עבודה נכשל, סיבה:

en: Workspaces refresh failed. please try again
he_IL: הרענון של אזורי העבודה נכשל. אנא נסה שוב

en: Users refreshed
he_IL: המשתמשים רועננו

en: Users refresh failed Cause:
he_IL: הרענון של המשתמשים נכשל. סיבה:

en: Users refresh failed. please try again
he_IL: הרענון של המשתמשים נכשל. אנא נסה שוב

en: Tables refreshed
he_IL: הטבלאות רועננו

en: Tables refresh failed. please try again
he_IL: הרענון של הטבלאות נכשל. אנא נסה שוב

en: Table Headers refreshed
he_IL: כותרות הטבלה רועננו

en: Zoho didn't provide column names for this table
he_IL: זוהו לא סיפקה שמות עמודות עבור טבלה זו

en: Table Headers refresh failed. please try again
he_IL: הרענון של כותרות הטבלה נכשל. אנא נסה שוב

en: Workspace:
he_IL: אזור עבודה:

en: Select Workspace
he_IL: בחר אזור עבודה

en: Refresh Analytics Workspaces
he_IL: רענן אזורי עבודה באנליטיקס

en: Table:
he_IL: טבלה:

en: Select Table
he_IL: בחר טבלה

en: ** Zoho Analytics doesn't support data INSERT / UPDATE in other integration table
he_IL: ** Zoho Analytics אינה תומכת ב-INSERT / UPDATE של נתונים בטבלה משולבת אחרת

en: Refresh Analytics Table Headers
he_IL: רענן כותרות טבלה באנליטיקס

en: Zoho Fields
he_IL: שדות זוהו

en: Authorize New Zoho Bigin App
he_IL: הרשאת אפליקציית Zoho Bigin חדשה

en: Workflow
he_IL: זרימת עבודה

en: Trigger workflows in Zoho Bigin.
he_IL: הפעל זרימות עבודה ב-Zoho Bigin.

en: Approval
he_IL: אישור

en: Send entries to approval list in Zoho Bigin.
he_IL: שלח רשומות לרשימת האישור ב-Zoho Bigin.

en: Add a Note
he_IL: הוסף הערה

en: Add a note from bitform to pushed to Zoho Bigin.
he_IL: הוסף הערה מ-BitForm שתישלח ל-Zoho Bigin.

en: Upload Photo
he_IL: העלה תמונה

en: Attachment
he_IL: קובץ מצורף

en: Add attachments from BitForm to Zoho Bigin.
he_IL: הוסף קבצים מצורפים מ-BitForm ל-Zoho Bigin.

en: Record Owner
he_IL: בעל הרשומה

en: Tag Name
he_IL: שם תג

en: Notes
he_IL: הערות

en: Note Title
he_IL: כותרת ההערה

en: Note Content
he_IL: תוכן ההערה

en: Field
he_IL: שדה

en: Modules refreshed
he_IL: המודולים עודכנו

en: Modules refresh failed Cause: %s. please try again
he_IL: עדכון המודולים נכשל, סיבה: %s. אנא נסה שוב

en: Modules refresh failed. please try again
he_IL: עדכון המודולים נכשל. אנא נסה שוב

en: RelatedLists refreshed
he_IL: רשימות קשורות עודכנו

en: RelatedLists refresh failed Cause:
he_IL: עדכון רשימות קשורות נכשל, סיבה:

en: RelatedLists refresh failed. please try again
he_IL: עדכון רשימות קשורות נכשל. אנא נסה שוב

en: Tags Refreshed
he_IL: תגים עודכנו

en: Tags refresh failed. please try again
he_IL: רענון התגים נכשל. אנא נסה שוב

en: Users Refreshed
he_IL: המשתמשים עודכנו

en: Refresh Bigin Modules
he_IL: רענן מודולים של Bigin

en: New Record
he_IL: רשומה חדשה

en: Map Attachments
he_IL: צרופות מפה

en: Related List:
he_IL: רשימה קשורה:

en: Select Related Module
he_IL: בחר מודול קשור

en: Refresh Bigin Related Lists
he_IL: רענן רשימות קשורות של Bigin

en: Authorize New Zoho Campaigns App
he_IL: אשר אפליקציית קמפיינים חדשה של Zoho

en: Lists refreshed
he_IL: הרשימות עודכנו

en: Lists refresh failed Cause:
he_IL: כשל ברענון הרשימות, סיבה:

en: Lists refresh failed. please try again
he_IL: כשל ברענון הרשימות. אנא נסה שוב

en: Contact Fields refreshed
he_IL: שדות איש קשר עודכנו

en: Zoho didn't provide fields names for this list
he_IL: Zoho לא סיפקה שמות שדות לרשימה זו

en: Contact Fields refresh failed. please try again
he_IL: כשל ברענון שדות איש קשר. אנא נסה שוב

en: Contact Email
he_IL: אימייל איש קשר

en: Refresh Campaigns Lists
he_IL: רענן רשימות קמפיינים

en: Refresh Campaigns Contact Fields
he_IL: רענן שדות איש קשר בקמפיינים

en: Authorize New Zoho Creator App
he_IL: אשר אפליקציית Zoho Creator חדשה

en: Update Record
he_IL: עדכן רשומה

en: Control how the record gets updated.
he_IL: שלוט באופן שבו הרשומה מתעדכנת.

en: Enter the criteria to update records. Please use the below format.
he_IL: הזן את הקריטריונים לעדכון רשומות. אנא השתמש בפורמט הבא.

en: Example:
he_IL: דוגמה:

en: Here Email is Zoho Creator Field link name. info:
he_IL: כאן Email הוא שם הקישור לשדה בזוהו קריאטור. מידע:

en: Zoho Creator Criteria Guide
he_IL: מדריך קריטריונים לזוהו קריאטור

en: insert new record if the above criteria doesn&apos;t met?
he_IL: להוסיף רשומה חדשה אם הקריטריונים שלמעלה לא התקיימו?

en: Owner Name (Your Zoho Creator screen name):
he_IL: שם הבעלים (שם המסך שלך בזוהו קריאטור):

en: Your Zoho Creator screen name...
he_IL: שם המסך שלך בזוהו קריאטור...

en: Applications refreshed
he_IL: היישומים עודכנו

en: Applications refresh failed Cause:
he_IL: כשל בעדכון היישומים סיבה:

en: Applications refresh failed. please try again
he_IL: כשל בעדכון היישומים. אנא נסה שוב

en: Forms refreshed
he_IL: הטפסים עודכנו

en: Forms refresh failed Cause:
he_IL: כשל בעדכון הטפסים סיבה:

en: Forms refresh failed. please try again
he_IL: כשל בעדכון הטפסים. אנא נסה שוב

en: Fields refresh failed Cause:
he_IL: כשל בעדכון השדות סיבה:

en: Application:
he_IL: יישום:

en: Select Application
he_IL: בחר יישום

en: Form:
he_IL: טופס:

en: Select Form
he_IL: בחר טופס

en: Refresh Creator Fields
he_IL: עדכן שדות קריאטור

en: Authorize New Zoho CRM App
he_IL: אשר אפליקציית Zoho CRM חדשה

en: Trigger CRM workflows
he_IL: הפעל זרימות עבודה של CRM

en: Add attachments or signatures from BitForm to CRM.
he_IL: הוסף קבצים מצורפים או חתימות מ-BitForm ל-CRM.

en: Send entries to CRM approval list.
he_IL: שלח רשומות לרשימת האישור של ה-CRM.

en: Blueprint
he_IL: מפת דרכים

en: Trigger CRM Blueprint
he_IL: הפעל מפת דרכים של CRM

en: Capture GCLID
he_IL: לכוד GCLID

en: Sends the click details of AdWords Ads to Zoho CRM.
he_IL: שולח את פרטי הלחיצה של מודעות AdWords ל-Zoho CRM.

en: Upsert Records
he_IL: עדכן או הוסף רשומות

en: The record is updated if it already exists else it is inserted as a new record.
he_IL: הרשומה מתעדכנת אם היא קיימת, אחרת היא מוכנסת כרשומה חדשה.

en: Assignment Rules
he_IL: כללי הקצאה

en: Trigger Assignment Rules in Zoho CRM.
he_IL: הפעל כללי הקצאה ב-Zoho CRM.

en: Tag Records
he_IL: תייג רשומות

en: Add a tag to records pushed to Zoho CRM.
he_IL: הוסף תווית לרשומות שנשלחות ל-Zoho CRM.

en: Add a owner to records pushed to Zoho CRM.
he_IL: הוסף בעלים לרשומות שנשלחות ל-Zoho CRM.

en: Select Assignment Rule
he_IL: בחר כלל הקצאה

en: Refresh CRM Assignment Rules
he_IL: רענן כללי הקצאה של CRM

en: Add a tag to records pushed to Zoho CRM
he_IL: הוסף תווית לרשומות שנשלחות ל-Zoho CRM

en: Owner Name
he_IL: שם הבעלים

en: Select Owner
he_IL: בחר בעלים

en: Refresh CRM Owners
he_IL: רענן בעלי CRM

en: Upsert Record
he_IL: עדכן או הוסף רשומה

en: Upsert Using
he_IL: עדכן או הוסף באמצעות

en: Arrange fields in order of preferance for upsertion
he_IL: סדר את השדות לפי העדפה לעדכון או הוספה

en: Upsert Preferance
he_IL: עדיפות עדכון או הוספה

en: Overwrite existing field values in Zoho CRM with empty field values from Bit Form while upserting a record?
he_IL: להחליף ערכי שדה קיימים ב-Zoho CRM בערכי שדה ריקים מ-Bit Form בעת עדכון או הוספת רשומה?

en: Layouts refreshed
he_IL: תבניות רועננו

en: Layouts refresh failed Cause: %s. please try again
he_IL: כשל ברענון תבניות, סיבה: %s. אנא נסה שוב

en: Layouts refresh failed. please try again
he_IL: כשל ברענון תבניות. אנא נסה שוב

en: Tags refreshed
he_IL: תגיות רועננו

en: Tags refresh failed Cause:
he_IL: כשל ברענון תגיות, סיבה:

en: Owners refreshed
he_IL: בעלים רועננו

en: Owners refresh failed. please try again
he_IL: כשל ברענון בעלים. אנא נסה שוב

en: Assignment Rules refreshed
he_IL: כללי שיוך רועננו

en: Assignment Rules refresh failed. please try again
he_IL: כשל ברענון כללי שיוך. אנא נסה שוב

en: Refresh CRM Modules
he_IL: רענן מודולים של CRM

en: Related List #
he_IL: רשימת קשורים #

en: Add More Related List
he_IL: הוסף רשימת קשורים נוספת

en: Layout:
he_IL: תבנית:

en: Select Layout
he_IL: בחר תבנית

en: Refresh CRM Layouts
he_IL: רענן פריסות CRM

en: Refresh CRM Related Lists
he_IL: רענן רשימות קשורות ל-CRM

en: File Upload Field Map
he_IL: מפת שדה העלאת קבצים

en: Please select a ticket owner
he_IL: אנא בחר בעל כרטיס

en: Authorize New Zoho Desk App
he_IL: אשר אפליקציית Zoho Desk חדשה

en: Ticket Owner
he_IL: בעל הכרטיס

en: Add a owner to ticket pushed to Zoho Desk.
he_IL: הוסף בעלים לכרטיס שנשלח ל-Zoho Desk.

en: ticket owner is required
he_IL: נדרש בעל כרטיס

en: Product Name
he_IL: שם מוצר

en: Add a product to ticket pushed to Zoho Desk.
he_IL: הוסף מוצר לכרטיס שנשלח ל-Zoho Desk.

en: Attachments
he_IL: קבצים מצורפים

en: Add attachments from BitForm to ticket pushed to Zoho Desk.
he_IL: הוסף קבצים מצורפים מ-BitForm לכרטיס שנשלח ל-Zoho Desk.

en: Select Product
he_IL: בחר מוצר

en: Portals refreshed
he_IL: פורטלים רועננו

en: Portals refresh failed Cause:
he_IL: רענון הפורטלים נכשל, סיבה:

en: Portals refresh failed. please try again
he_IL: רענון הפורטלים נכשל. אנא נסה שוב

en: Departments refreshed
he_IL: מחלקות רועננו

en: Departments refresh failed Cause: %s. please try again
he_IL: רענון המחלקות נכשל, סיבה: %s. אנא נסה שוב

en: Departments refresh failed. please try again
he_IL: רענון המחלקות נכשל. אנא נסה שוב

en: Owners refresh failed Cause:
he_IL: רענון הבעלים נכשל, סיבה:

en: Products refreshed
he_IL: המוצרים עודכנו

en: Products refresh failed Cause:
he_IL: כשל בעדכון מוצרים סיבה:

en: Products refresh failed. please try again
he_IL: כשל בעדכון מוצרים. אנא נסה שוב

en: Portal:
he_IL: פורטאל:

en: Select Portal
he_IL: בחר פורטאל

en: Refresh Desk Portals
he_IL: רענן פורטלי דסק

en: Department:
he_IL: מחלקה:

en: Select Department
he_IL: בחר מחלקה

en: Refresh Desk Departments
he_IL: רענן מחלקות דסק

en: Refresh Desk Fields
he_IL: רענן שדות דסק

en: Add attachments from BitForm to mail pushed to Zoho Mail.
he_IL: הוסף קבצים מצורפים מ-BitForm למייל שנשלח ל-Zoho Mail.

en: Type:
he_IL: סוג:

en: Select type
he_IL: בחר סוג

en: Send Email
he_IL: שלח מייל

en: Save as Draft
he_IL: שמור כתבנית

en: Add Email Receiver
he_IL: הוסף נמען מייל

en: CC:
he_IL: עותק:

en: Add Email CC
he_IL: הוסף עותק מייל

en: BCC:
he_IL: עותק נסתר:

en: Add Email BCC
he_IL: הוסף עותק נסתר למייל

en: Subject:
he_IL: נושא:

en: Email Subject Here
he_IL: נושא האימייל כאן

en: Add form field
he_IL: הוסף שדה טופס

en: Body:
he_IL: גוף:

en: Refresh MarketingHub Lists
he_IL: רענן רשימות MarketingHub

en: Refresh MarketingHub Contact Fields
he_IL: רענן שדות אנשי קשר ב-MarketingHub

en: Create
he_IL: צור

en: %s Owner
he_IL: %s בעלים

en: Add an owner to %s  pushed to Zoho Projects.
he_IL: הוסף בעלים ל-%s שנשלח ל-Zoho Projects.

en: Task Layout
he_IL: פריסת משימה

en: Add a layout to project pushed to Zoho Projects.
he_IL: הוסף פריסה לפרויקט שנשלח ל-Zoho Projects.

en: task layout is required
he_IL: פריסת המשימה נדרשת

en: Public Project
he_IL: פרויקט ציבורי

en: by default, it is set as private project.
he_IL: ברירת מחדל, מוגדר כפרויקט פרטי.

en: Project user
he_IL: משתמש בפרויקט

en: Assign users to project pushed to Zoho Projects.
he_IL: הקצה משתמשים לפרויקט שנשלח ל-Zoho Projects.

en: Group Name
he_IL: שם קבוצה

en: Add a group to project pushed to Zoho Projects.
he_IL: הוסף קבוצה לפרויקט שנשלח ל-Zoho Projects.

en: %s Flag
he_IL: %s דגל

en: Add a flag to
he_IL: הוסף דגל ל-

en: pushed to Zoho Projects.
he_IL: נדחף ל-Zoho Projects.

en: flag is required
he_IL: הדגל נדרש

en: Issue Followers
he_IL: עוקבים אחר הבעיה

en: Add followers to issue pushed to Zoho Projects
he_IL: הוסף עוקבים לבעיה שנדחפה ל-Zoho Projects

en: Issue %s
he_IL: בעיה %s

en: Add %s to issue pushed to Zoho Projects
he_IL: הוסף %s לבעיה שנדחפה ל-Zoho Projects

en: %s Attachments
he_IL: %s קבצים מצורפים

en: %s Time Log
he_IL: %s רישום זמן

en: Add time log to %s pushed to Zoho Projects.
he_IL: הוסף רישום זמן ל-%s שנדחף ל-Zoho Projects.

en: %s Recurrence
he_IL: %s חזרה

en: Add recurrence to %s pushed to Zoho Projects.
he_IL: הוסף חזרה ל-%s שנדחף ל-Zoho Projects.

en: %s Reminder
he_IL: %s תזכורת

en: Add reminder to %s pushed to Zoho Projects.
he_IL: הוסף תזכורת ל-%s שנדחף ל-Zoho Projects.

en: %s Tags
he_IL: %s תגיות

en: Add tags to %s pushed to Zoho Projects.
he_IL: הוסף תגיות ל-%s שנדחף ל-Zoho Projects.

en: Refresh Portal Users
he_IL: רענן משתמשי פורטל

en: Refresh Task Layouts
he_IL: רענן פריסות משימות

en: Assign Project Users
he_IL: הקצה משתמשים לפרויקט

en: Project Group
he_IL: קבוצת פרויקט

en: Select Group
he_IL: בחר קבוצה

en: Refresh Project Groups
he_IL: רענן קבוצות פרויקט

en: Select Flag
he_IL: בחר דגל

en: Internal
he_IL: פנימי

en: External
he_IL: חיצוני

en: Select Date
he_IL: בחר תאריך

en: Billing Status
he_IL: סטטוס חיוב

en: Billable
he_IL: לחיוב

en: Non Billable
he_IL: לא לחיוב

en: Enter Hours
he_IL: הזן שעות

en: set start & end time
he_IL: הגדר זמן התחלה וסיום

en: Start Time
he_IL: זמן התחלה

en: End Time
he_IL: זמן סיום

en: set hours
he_IL: הגדר שעות

en: Select Reminder Type
he_IL: בחר סוג תזכורת

en: Select Type
he_IL: בחר סוג

en: Daily
he_IL: יומי

en: On Same Day
he_IL: ביום עצמו

en: Before Due Date
he_IL: לפני מועד אחרון

en: Custom Date
he_IL: תאריך מותאם אישית

en: Day Before
he_IL: יום לפני

en: Select Time
he_IL: בחר שעה

en: Notify Users
he_IL: הודע למשתמשים

en: Select Recurring Frequency
he_IL: בחר תדירות חוזרת

en: Select Frequency
he_IL: בחר תדירות

en: Weekley
he_IL: שבועי

en: Monthly
he_IL: חודשי

en: Yearly
he_IL: שנתי

en: Once Every
he_IL: פעם כל

en: End After
he_IL: סיים לאחר

en: Set to previous business day
he_IL: הגדר ליום עסקים קודם

en: Retain comments for subsequent recurrences
he_IL: שמור הערות לחזרות הבאות

en: Create next recurrence after the close of current task.
he_IL: צור חזרה הבאה לאחר סיום המשימה הנוכחית.

en: Custom Tags
he_IL: תגים מותאמים אישית

en: Add Custom Tag
he_IL: הוסף תג מותאם אישית

en: No Portal Found
he_IL: לא נמצא פורטל

en: Portals refresh failed Cause: %s. please try again
he_IL: רענון פורטלים נכשל, סיבה: %s. אנא נסה שוב

en: Projects refreshed
he_IL: הפרויקטים רועננו

en: No Project Found
he_IL: לא נמצא פרויקט

en: Projects refresh failed Cause: %s. please try again
he_IL: רענון הפרויקטים נכשל, סיבה: %s. אנא נסה שוב

en: Projects refresh failed. please try again
he_IL: רענון הפרויקטים נכשל. אנא נסה שוב

en: Milestones refreshed
he_IL: אבני דרך התעדכנו

en: No Milestone Found
he_IL: לא נמצאה אבן דרך

en: Milestones refresh failed Cause: %s. please try again
he_IL: נכשל רענון אבני הדרך. סיבה: %s. אנא נסה שוב

en: Milestones refresh failed. please try again
he_IL: נכשל רענון אבני הדרך. אנא נסה שוב

en: Tasklists refreshed
he_IL: רשימות המשימות התעדכנו

en: No Tasklist Found
he_IL: לא נמצאה רשימת משימות

en: Tasklists refresh failed Cause: %s. please try again
he_IL: נכשל רענון רשימות המשימות. סיבה: %s. אנא נסה שוב

en: Tasklists refresh failed. please try again
he_IL: נכשל רענון רשימות המשימות. אנא נסה שוב

en: Tasks refreshed
he_IL: המשימות התעדכנו

en: No Task Found
he_IL: לא נמצאה משימה

en: Tasks refresh failed Cause: %s. please try again
he_IL: נכשל רענון המשימות. סיבה: %s. אנא נסה שוב

en: Tasks refresh failed. please try again
he_IL: נכשל רענון המשימות. אנא נסה שוב

en: Fields refresh failed Cause: %s. please try again
he_IL: נכשל רענון השדות. סיבה: %s. אנא נסה שוב

en: No Owner Found
he_IL: לא נמצא בעלים

en: Owners refresh failed Cause: %s. please try again
he_IL: נכשל רענון הבעלים. סיבה: %s. אנא נסה שוב

en: Task Layouts refreshed
he_IL: פריסות המשימות התעדכנו

en: No Task Layout Found
he_IL: לא נמצאה פריסת משימה

en: Task Layouts refresh failed Cause: %s. please try again
he_IL: נכשל רענון פריסות המשימות. סיבה: %s. אנא נסה שוב

en: Task Layouts refresh failed. please try again
he_IL: נכשל רענון פריסות המשימות. אנא נסה שוב

en: Project Groups refreshed
he_IL: קבוצות הפרויקט התעדכנו

en: No Project Group Found
he_IL: לא נמצאה קבוצת פרויקטים

en: Project Groups refresh failed Cause: %s. please try again
he_IL: רענון קבוצות הפרויקטים נכשל סיבה: %s. אנא נסה שוב

en: Project Groups refresh failed. please try again
he_IL: רענון קבוצות הפרויקטים נכשל. אנא נסה שוב

en: No Tag Found
he_IL: לא נמצאה תווית

en: Tags refresh failed Cause: %s. please try again
he_IL: רענון התוויות נכשל סיבה: %s. אנא נסה שוב

en: please map mandatory fields
he_IL: אנא מיפוי שדות חובה

en: please fill up the required actions
he_IL: אנא מלא את הפעולות הנדרשות

en: to create a subtask you must select a task or create a new task
he_IL: כדי ליצור משימה משנה עליך לבחור משימה או ליצור משימה חדשה

en: to create a %s under milestone you must select a tasklist or create a new tasklist
he_IL: כדי ליצור %s תחת אבני דרך עליך לבחור רשימת משימות או ליצור רשימת משימות חדשה

en: Refresh Projects Portals
he_IL: רענן פורטלי פרויקטים

en: Event:
he_IL: אירוע:

en: Select Event
he_IL: בחר אירוע

en: Create Project
he_IL: צור פרויקט

en: Create Milestone
he_IL: צור אבן דרך

en: Create Tasklist
he_IL: צור רשימת משימות

en: Create Task
he_IL: צור משימה

en: Create Sub Task
he_IL: צור משימת משנה

en: Create Issue
he_IL: צור בעיה

en: Select Project
he_IL: בחר פרויקט

en: Refresh Projects
he_IL: רענן פרויקטים

en: create a new project
he_IL: צור פרויקט חדש

en: Milestone:
he_IL: אבני דרך:

en: Select Milestone
he_IL: בחר אבני דרך

en: Refresh Milestones
he_IL: רענן אבני דרך

en: create a new milestone
he_IL: צור אבן דרך חדשה

en: Tasklist Flag:
he_IL: דגל רשימת משימות:

en: Tasklist:
he_IL: רשימת משימות:

en: Select Tasklist Flag
he_IL: בחר דגל רשימת משימות

en: Select Tasklist
he_IL: בחר רשימת משימות

en: create a new tasklist
he_IL: צור רשימת משימות חדשה

en: Task:
he_IL: משימה:

en: Select Task
he_IL: בחר משימה

en: create a new task
he_IL: צור משימה חדשה

en: Trigger workflows in Zoho Recruit.
he_IL: הפעל זרימות עבודה ב-Zoho Recruit.

en: Send entries to approval list in Zoho Recruit
he_IL: שלח רשומות לרשימת אישור ב-Zoho Recruit

en: A record gets updated if the email already exists, else a new record will be created.
he_IL: רשומה מתעדכנת אם האימייל כבר קיים, אחרת תיווצר רשומה חדשה.

en: Add a note from bitform to pushed to Zoho Recruit.
he_IL: הוסף הערה מ-bitform שתישלח ל-Zoho Recruit.

en: Set owner of current record
he_IL: קבע בעלים של הרשומה הנוכחית

en: Owner ID
he_IL: מזהה בעלים

en: Enter Owner ID
he_IL: הזן מזהה בעלים

en: Select Note Type
he_IL: בחר סוג הערה

en: Note Types refreshed
he_IL: סוגי הערות התעדכנו

en: Note Types refresh failed Cause: %s. please try again
he_IL: כשל בעדכון סוגי הערות. סיבה: %s. אנא נסה שוב

en: Note Types refresh failed. please try again
he_IL: כשל בעדכון סוגי הערות. אנא נסה שוב

en: RelatedLists refresh failed Cause: %s. please try again
he_IL: כשל בעדכון רשימות קשורות. סיבה: %s. אנא נסה שוב

en: Share Workbook
he_IL: שתף חוברת עבודה

en: Share workbook with users pushed to Zoho Sheet.
he_IL: שתף את חוברת העבודה עם משתמשים שדחפו ל-Zoho Sheet.

en: Workbooks refreshed
he_IL: חוברות עבודה התעדכנו

en: Workbooks refresh failed Cause: %s. please try again
he_IL: כשל בעדכון חוברות עבודה. סיבה: %s. אנא נסה שוב

en: Workbooks refresh failed. please try again
he_IL: כשל בעדכון חוברות עבודה. אנא נסה שוב

en: Workbook:
he_IL: חוברת עבודה:

en: Select Workbook
he_IL: בחר חוברת עבודה

en: Templates refresh failed. please try again
he_IL: כשל בעדכון תבניות. אנא נסה שוב

en: Template Details refreshed
he_IL: פרטי התבנית התעדכנו

en: Template Details refresh failed Cause: %s. please try again
he_IL: כשל בעדכון פרטי התבנית. סיבה: %s. אנא נסה שוב

en: Template Details refresh failed. please try again
he_IL: כשל בעדכון פרטי התבנית. אנא נסה שוב

en: Templates:
he_IL: תבניות:

en: Refresh Sign Templates
he_IL: רענן תבניות חתימה

en: Recipients:
he_IL: נמענים:

en: Refresh Template Details
he_IL: רענן פרטי תבנית

en: In Person Email (Optional)
he_IL: אימייל אישי (אופציונלי)

en: In Person Email
he_IL: אימייל אישי

en: In Person Name
he_IL: שם אישי

en: Recipient Email
he_IL: אימייל של הנמען

en: Recipient Name
he_IL: שם הנמען

en: Language
he_IL: שפה

en: Role
he_IL: תפקיד

en: Private Note
he_IL: הערה פרטית

en: Leave a Note:
he_IL: השאר הערה:

en: Create New Folder
he_IL: צור תיקייה חדשה

en: Create a new folder in the selected folder
he_IL: צור תיקייה חדשה בתיקייה שנבחרה

en: Add attachments from BitForm to Zoho Workdrive folder.
he_IL: הוסף קבצים מצורפים מ-BitForm לתיקיית Zoho Workdrive.

en: Add field value to use as folder name
he_IL: הוסף ערך שדה לשימוש כשם תיקייה

en: Add Random Number
he_IL: הוסף מספר אקראי

en: Share with users: (optional)
he_IL: שתף עם משתמשים: (אופציונלי)

en: Send Notification Mail
he_IL: שלח הודעת התראה

en: Teams refreshed
he_IL: הצוותים רועננו

en: Teams refresh failed Cause: %s. please try again
he_IL: רענון הצוותים נכשל סיבה: %s. אנא נסה שוב

en: Teams refresh failed. please try again
he_IL: רענון הצוותים נכשל. אנא נסה שוב

en: Folders refreshed
he_IL: התיקיות רועננו

en: Folders refresh failed Cause: %s. please try again
he_IL: רענון התיקיות נכשל, סיבה: %s. אנא נסה שוב

en: Folders refresh failed. please try again
he_IL: רענון התיקיות נכשל. אנא נסה שוב

en: Users refresh failed Cause: %s. please try again
he_IL: רענון המשתמשים נכשל, סיבה: %s. אנא נסה שוב

en: Team:
he_IL: צוות:

en: Select Team
he_IL: בחר צוות

en: Refresh WorkDrive Teams
he_IL: רענן צוותי WorkDrive

en: Refresh WorkDrive Team Folders
he_IL: רענן תיקיות צוות WorkDrive

en: Announcement
he_IL: הודעה

en: Get Year End Deal
he_IL: קבל מבצע סוף שנה

en: API key saved successfully
he_IL: מפתח API נשמר בהצלחה

en: Saving API key...
he_IL: שומר מפתח API...

en: API Integration
he_IL: אינטגרציית API

en: Learn more about Bit Form API
he_IL: למידע נוסף על Bit Form API

en: Domain URL
he_IL: כתובת דומיין

en: API Key
he_IL: מפתח API

en: Generate new API key
he_IL: צור מפתח API חדש

en: Registration successfully done.
he_IL: ההרשמה בוצעה בהצלחה.

en: Activate Your Account
he_IL: הפעל את החשבון שלך

en: Your account has been activated successfully.&nbsp;You can now login.
he_IL: החשבון שלך הופעל בהצלחה.&nbsp;כעת תוכל להיכנס.

en: Your account is already activated!
he_IL: החשבון שלך כבר מופעל!

en: Sorry! Your URL Is Invalid!!
he_IL: מצטערים! כתובת ה-URL שלך אינה תקפה!!

en: This Requested account has been rejected successfully.
he_IL: בקשת החשבון המבוקשת נדחתה בהצלחה.

en: Your account is pending for admin approval.
he_IL: החשבון שלך ממתין לאישור מנהל.

en: Your account is pending for admin approval. Please wait for admin approval.
he_IL: החשבון שלך ממתין לאישור מנהל. נא להמתין לאישור מנהל.

en: New User Registration Request
he_IL: בקשת רישום משתמש חדש

en: Your account has been rejected.
he_IL: החשבון שלך נדחה.

en: <p>Your account has been rejected by admin.</p>
he_IL: <p>החשבון שלך נדחה על ידי המנהל.</p>

en: You have been successfully logged in.
he_IL: התחברת בהצלחה.

en: We have e-mailed your password reset link!
he_IL: שלחנו לך במייל קישור לאיפוס הסיסמה!

en: Saved successfully.
he_IL: נשמר בהצלחה.

en: Saving...
he_IL: שומר...

en: Something went wrong, Try again.
he_IL: משהו השתבש, נסה שוב.

en: WP Authentication
he_IL: אימות WP

en: How to setup WP Authentication:
he_IL: כיצד להגדיר אימות WP:

en: Enable
he_IL: הפעל

en: Note :
he_IL: הערה :

en: When the login, forgot password or reset password any of these feature enabled in the form, the entries will not be saved in the WP database.
he_IL: כאשר פונקציות התחברות, שכחת סיסמה או איפוס סיסמה מופעלות בטופס, הנתונים לא יישמרו במסד הנתונים של WP.

en: Respect Large Device Order
he_IL: כבד את סדר המכשירים הגדולים

en: When this option is enabled tablet and mobile devices layout will auto genarate according to desktop device field order.
he_IL: כאשר אפשרות זו מופעלת, פריסות טאבלט ונייד ייווצרו אוטומטית לפי סדר השדות במכשיר שולחן העבודה.

en: Get $10 Cashback
he_IL: קבל החזר של 10$

en: Review us
he_IL: כתוב לנו ביקורת

en: What's New
he_IL: מה חדש

en: Get Christmas Deal!
he_IL: קבל מבצע חג המולד!

en: For more details,
he_IL: לפרטים נוספים,

en: Click here
he_IL: לחץ כאן

en: Accept and complete to share non-sensitive diagnostic data to help us improve your experience.
he_IL: קבל והשלם כדי לשתף נתוני אבחון לא רגישים שיעזרו לנו לשפר את החוויה שלך.

en: What we collect?
he_IL: מה אנחנו אוספים?

en: Click here to see terms
he_IL: לחץ כאן כדי לראות תנאים

en: Skip
he_IL: דלג

en: Accept And Continue
he_IL: קבל והמשך

en: Changelog
he_IL: יומן שינויים

en: What's New?
he_IL: מה חדש?

en: Accept and continue to share usage data for improvements, or skip for using the plugin.
he_IL: קבל והמשך לשתף נתוני שימוש לשיפורים, או דלג כדי להשתמש בתוסף.

en: Capture
he_IL: תפוס

en: Basic
he_IL: בסיסי

en: Multiple file upload
he_IL: העלאת קבצים מרובים

en: Allow File Browse
he_IL: אפשר דפדוף בקבצים

en: Drag n Drop
he_IL: גרור ושחרר

en: Allow copy to Pasting of files
he_IL: אפשר העתקה והדבקה של קבצים

en: Allow reorder files
he_IL: אפשר סידור מחדש של קבצים

en: Upload on select
he_IL: העלה בעת הבחירה

en: Full page droppable
he_IL: דף מלא ניתן לגרירה

en: Labels Customization
he_IL: התאמת תוויות

en: File size validation
he_IL: אימות גודל קובץ

en: File type validation
he_IL: אימות סוג קובץ

en: Allowed File Mime Type:
he_IL: סוג MIME של קבצים מותרים:

en: Select File Type
he_IL: בחר סוג קובץ

en: Image Preview
he_IL: תצוגה מקדימה של תמונה

en: Video/Pdf Preview
he_IL: תצוגה מקדימה של וידאו/Pdf

en: Image Crop
he_IL: חיתוך תמונה

en: Image Resize
he_IL: שינוי גודל תמונה

en: Image Transform
he_IL: המרת תמונה

en: Image validate size
he_IL: אימות גודל תמונה

en: Edit Options
he_IL: ערוך אפשרויות

en: Panel Layout
he_IL: פריסת פאנל

en: Remove Button
he_IL: כפתור הסרה

en: Process Button
he_IL: כפתור עיבוד

en: Load Indicator
he_IL: סמן טעינה

en: Progress Indicator
he_IL: סמן התקדמות

en: Min File Size
he_IL: גודל קובץ מינימלי

en: Max File Size
he_IL: גודל קובץ מקסימלי

en: Max Total File Size
he_IL: גודל כולל מקסימלי של קבצים

en: Close
he_IL: סגור

en: Back to fields list
he_IL: חזרה לרשימת השדות

en: Left
he_IL: שמאל

en: Center
he_IL: מרכז

en: Right
he_IL: ימין

en: Already have a submit button
he_IL: קיים כבר כפתור שליחה

en: Button Text
he_IL: טקסט הכפתור

en: Leading Icon
he_IL: אייקון מוביל

en: Trailing Icon
he_IL: אייקון סופי

en: Full Width
he_IL: רוחב מלא

en: Button Align
he_IL: יישור הכפתור

en: Text Align
he_IL: יישור טקסט

en: Button Type
he_IL: סוג הכפתור

en: Icons
he_IL: אייקונים

en: Admin Label
he_IL: תווית מנהל

en: Edit Custom Error Message
he_IL: ערוך הודעת שגיאה מותאמת אישית

en: Edit Decision Box Label
he_IL: ערוך תווית תיבת החלטה

en: Show Error Message
he_IL: הצג הודעת שגיאה

en: Custom Error Message
he_IL: הודעת שגיאה מותאמת

en: Disabled
he_IL: מושבת

en: Hidden
he_IL: מוסתר

en: Label
he_IL: תווית

en: Duplicate field name
he_IL: שם שדה כפול

en: Field name cannot be empty
he_IL: שם השדה לא יכול להיות ריק

en: Name Attribute
he_IL: תכונת שם

en: Read-only
he_IL: קריאה בלבד

en: Helper Text
he_IL: טקסט עזר

en: Edit HTML Content
he_IL: ערוך תוכן HTML

en: Input Icons
he_IL: אייקוני קלט

en: Maximum
he_IL: מקסימום

en: Disable if maximum selected:
he_IL: השבת אם נבחר המקסימום:

en: Minimum
he_IL: מינימום

en: Maximum:
he_IL: מקסימום:

en: Allow Other Option
he_IL: אפשר אפשרות אחרת

en: Placeholder
he_IL: טקסט מייצג

en: Button Alignment:
he_IL: יישור כפתור:

en: Required
he_IL: נדרש

en: Show Asterisk Symbol
he_IL: הצג סמל כוכבית

en: Subtitle
he_IL: כותרת משנה

en: Search Placeholder
he_IL: מקום להקלדת חיפוש

en: Country Not Found Text
he_IL: המדינה לא נמצאה

en: Show Selected Flag Image
he_IL: הצג תמונת דגל נבחר

en: Selected Country Clearable
he_IL: ניתן לנקות את המדינה הנבחרת

en: Search Clearable
he_IL: ניתן לנקות את החיפוש

en: Option Flag Image
he_IL: תמונת דגל אפשרות

en: Detect Country By IP
he_IL: זיהוי מדינה לפי IP

en: Detect Country By Geo
he_IL: זיהוי מדינה לפי מיקום גיאוגרפי

en: Options
he_IL: אפשרויות

en: Default Amount Value
he_IL: ערך ברירת מחדל של הסכום

en: Minimum amount:
he_IL: סכום מינימלי:

en: Maximum amount:
he_IL: סכום מקסימלי:

en: Input Format Options
he_IL: אפשרויות פורמט קלט

en: Formatter:
he_IL: מעצב:

en: None
he_IL: ללא

en: Browser
he_IL: דפדפן

en: Custom
he_IL: מותאם אישית

en: Currency Symbol:
he_IL: סמל מטבע:

en: Round to Closest Integer:
he_IL: עיגול למספר שלם הקרוב ביותר:

en: Round to Closest Fraction Digits:
he_IL: עיגול למספר השבר הקרוב ביותר:

en: Minimum Fraction Digit:
he_IL: מספר השבר המינימלי:

en: Maximum Fraction Digit:
he_IL: מספר השבר המקסימלי:

en: Decimal Separator:
he_IL: מפריד עשרוני:

en: Number Format:
he_IL: פורמט מספר:

en: Currency Position:
he_IL: מיקום מטבע:

en: Symbol Position:
he_IL: מיקום סמל:

en: Left Number
he_IL: מספר משמאל

en: Right Number
he_IL: מספר מימין

en: Left Currency
he_IL: מטבע משמאל

en: Right Currency
he_IL: מטבע מימין

en: Value Format Options
he_IL: אפשרויות פורמט ערך

en: Currency Not Found Text
he_IL: טקסט מטבע לא נמצא

en: Selected Currency Clearable
he_IL: ניתן לנקות את המטבע שנבחר

en: Updating...
he_IL: מתעדכן...

en: Error occurred, Please try again.
he_IL: אירעה שגיאה, אנא נסה שוב.

en: Snippets
he_IL: קטעי קוד

en: Edit your decision box label by clicking on edit icon
he_IL: ערוך את תווית תיבת ההחלטה שלך על ידי לחיצה על סמל העריכה

en: Checked Value
he_IL: ערך מסומן

en: Unchecked Value
he_IL: ערך לא מסומן

en: Checked by Default
he_IL: מסומן כברירת מחדל

en: Email field is mandatory for double opt-in.
he_IL: שדה האימייל הוא חובה לאישור כפול (double opt-in).

en: Double Opt-In
he_IL: אישור כפול (Double Opt-In)

en: How to setup Double Opt-In & Send Email Notification:
he_IL: כיצד להגדיר אישור כפול ושליחת התראת אימייל:

en: Delete the unconfirmed entries from responses after days:
he_IL: מחק את הרשומות שלא אושרו מתגובות לאחר מספר ימים:

en: Disable double opt-in confirmation for logged in users.
he_IL: השבת אישור כפול למשתמשים מחוברים.

en: Configure default confirmation email template
he_IL: הגדר תבנית אימייל אישור ברירת מחדל

en: By disabling this option, you can configure the double opt-in confirmation email from Conditional Logics manually.
he_IL: בהשבת אפשרות זו, ניתן להגדיר את אימייל האישור של האישור הכפול דרך לוגיקה מותנית באופן ידני.

en: Select Email Field
he_IL: בחר שדה אימייל

en: Customize Email template
he_IL: התאם אישית את תבנית האימייל

en: Edit verification messages
he_IL: ערוך הודעות אימות

en: The webhook, email notification & integrations will trigger after the responder confirms their Opt-In.
he_IL: ה-webhook, התראת האימייל והאינטגרציות יופעלו לאחר שהמשיב יאשר את האישור הכפול שלו.

en: Active Options
he_IL: אפשרויות פעילות

en: Show Selected Option Image
he_IL: הצג תמונת אפשרות נבחרת

en: Selected Option Clearable:
he_IL: אפשרות נבחרת ניתנת לניקוי:

en: Search Clearable:
he_IL: חיפוש ניתן לניקוי:

en: Option Icon/Image:
he_IL: אייקון/תמונה של אפשרות:

en: Allow Custom Option:
he_IL: אפשר אפשרות מותאמת אישית:

en: Allow Multiple Select:
he_IL: אפשר בחירה מרובה:

en: Show Selected Option Chip:
he_IL: הצג תווית אפשרות נבחרת:

en: Close On Select:
he_IL: סגירה בעת בחירה:

en: Validate as Entry Unique
he_IL: אימות כניסה ייחודית

en: Enabling this option will check from the entry database whether its value is duplicate.
he_IL: הפעלת אפשרות זו תבדוק ממסד הנתונים של הכניסות האם הערך כפול.

en: Add Options List
he_IL: הוסף רשימת אפשרויות

en: Add More
he_IL: הוסף עוד

en: Add Group
he_IL: הוסף קבוצה

en: Key:
he_IL: מפתח:

en: No field found with this key.
he_IL: לא נמצא שדה עם מפתח זה.

en: The field you are trying to access does not exist or has been removed.
he_IL: השדה שאתה מנסה לגשת אליו אינו קיים או הוסר.

en: Please select a valid field to customize its settings.
he_IL: אנא בחר שדה תקין כדי להתאים את ההגדרות שלו.

en: Advanced Configuration
he_IL: הגדרות מתקדמות

en: Basic Configuration
he_IL: הגדרות בסיסיות

en: Single
he_IL: יחיד

en: Range
he_IL: טווח

en: Multiple
he_IL: מרובים

en: View Format
he_IL: פורמט תצוגה

en: Show the user a readable date (as per altFormat), but return something totally different to the server. <a href="https://flatpickr.js.org/options/#:~:text=Description-,altFormat,-String" target="_blank">Learn more</>
he_IL: הצג למשתמש תאריך קריא (כפי שמוגדר ב-altFormat), אך החזר משהו שונה לחלוטין לשרת. <a href="https://flatpickr.js.org/options/#:~:text=Description-,altFormat,-String" target="_blank">למידע נוסף</>

en: Value Format
he_IL: פורמט ערך

en: A string of characters which are used to define how the date will be displayed in the input box. The supported characters are defined in the <a href="https://flatpickr.js.org/formatting/" target="_blank">documentation.</a>
he_IL: מחרוזת תווים המשמשת להגדרת אופן הצגת התאריך בתיבת הקלט. התווים הנתמכים מוגדרים ב-<a href="https://flatpickr.js.org/formatting/" target="_blank">התיעוד.</a>

en: Relative to Today (± Days)
he_IL: יחסי להיום (± ימים)

en: Days before today
he_IL: ימים לפני היום

en: Days after today
he_IL: ימים אחרי היום

en: Allow Input
he_IL: אפשר קלט

en: Allows the user to enter a date directly into the input field. By default, direct entry is disabled.
he_IL: מאפשר למשתמש להזין תאריך ישירות בשדה הקלט. כברירת מחדל, הזנה ישירה כבויה.

en: Enable Time
he_IL: הפעל זמן

en: Enables time picker. By default, time picker is disabled. If you want to use time picker, you need to enable this.
he_IL: מפעיל בורר זמן. כברירת מחדל, בורר זמן כבוי. אם ברצונך להשתמש בבורר זמן, עליך להפעיל זאת.

en: 24H Format
he_IL: פורמט 24 שעות

en: Enables 24-hour format for time. By default, 12-hour format is used. If you want to use 24-hour format, you need to enable this.
he_IL: מפעיל פורמט 24 שעות לזמן. כברירת מחדל, משתמשים בפורמט 12 שעות. אם ברצונך להשתמש בפורמט 24 שעות, עליך להפעיל זאת.

en: Hide Calender
he_IL: הסתר לוח שנה

en: Hides the calendar. By default, calendar is shown. If you want to hide the calendar, you need to enable this.
he_IL: מסתיר את לוח השנה. כברירת מחדל, לוח השנה מוצג. אם ברצונך להסתיר את לוח השנה, עליך להפעיל זאת.

en: Only valid JS object will work. for more details please check<a target="_blank" href="https://flatpickr.js.org/options/" rel="noreferrer"> the documentation for available configuration options</a>
he_IL: רק אובייקט JS תקין יעבוד. לפרטים נוספים, אנא בדוק<a target="_blank" href="https://flatpickr.js.org/options/" rel="noreferrer"> את התיעוד לאפשרויות התצורה הזמינות</a>

en: Current Date
he_IL: תאריך נוכחי

en: Static
he_IL: סטטי

en: Dynamic
he_IL: דינמי

en: Upload Button Text:
he_IL: טקסט כפתור העלאה:

en: Button Icons
he_IL: אייקוני כפתור

en: Allow Multiple:
he_IL: אפשר ריבוי:

en: File Select Status
he_IL: מצב בחירת קובץ

en: Show Maximum Size
he_IL: הצג גודל מקסימלי

en: Allow Maximum Upload Size
he_IL: אפשר גודל העלאה מקסימלי

en: Total Maximum Size
he_IL: גודל מרבי כולל

en: Show File List
he_IL: הצג רשימת קבצים

en: Show File Preview
he_IL: הצג תצוגה מקדימה של קובץ

en: Show File Size
he_IL: הצג גודל קובץ

en: File Exist Message
he_IL: הודעת קובץ קיים

en: Allowed File Type:
he_IL: סוג קובץ מותר:

en: Edit GDPR Concent label by clicking on edit icon
he_IL: ערוך תווית הסכמת GDPR על ידי לחיצה על סמל העריכה

en: Edit GDPR Concent Label
he_IL: ערוך תווית הסכמת GDPR

en: Visibility Mode
he_IL: מצב נראות

en: Visible
he_IL: נראה

en: Invisible
he_IL: נסתר

en: Passive
he_IL: פסיבי

en: Theme
he_IL: ערכת נושא

en: Dark
he_IL: כהה

en: Light
he_IL: בהיר

en: Size
he_IL: גודל

en: Normal
he_IL: רגיל

en: Compact
he_IL: קומפקטי

en: Default value
he_IL: ערך ברירת מחדל

en: Suggestion
he_IL: הצעה

en: Edit the HTML field content by clicking on edit icon
he_IL: ערוך את תוכן שדה ה-HTML על ידי לחיצה על סמל העריכה

en: Add/Edit Options
he_IL: הוסף/ערוך אפשרויות

en: Allow Multiple
he_IL: אפשר בחירה מרובה

en: Item Size
he_IL: גודל פריט

en: Specify item's minimum size (in pixels)
he_IL: ציין את הגודל המינימלי של הפריט (בפיקסלים)

en: Check Position
he_IL: מיקום הסימון

en: Specify the check position.
he_IL: ציין את מיקום הסימון.

en: Unique Entry
he_IL: כניסה ייחודית

en: Hide Image Label
he_IL: הסתר תווית תמונה

en: Background Image
he_IL: תמונת רקע

en: Width
he_IL: רוחב

en: Height
he_IL: גובה

en: Image Alt Text
he_IL: טקסט חלופי לתמונה

en: Replace Previous Options
he_IL: החלף אפשרויות קודמות

en: Merge with Previous Options
he_IL: מזג עם אפשרויות קודמות

en: Import & Edit
he_IL: ייבא וערוך

en: Loading ACF fields...
he_IL: טוען שדות ACF...

en: Loading Posts...
he_IL: טוען פוסטים...

en: Loading Terms...
he_IL: טוען מונחים...

en: Use Post Taxonomy Fields
he_IL: השתמש בשדות טקסונומיית פוסט

en: Loading Users...
he_IL: טוען משתמשים...

en: Mollie Minimum Amount is
he_IL: הסכום המינימלי של Mollie הוא

en: Mollie Dynamic Amount Field is not Selected
he_IL: שדה הסכום הדינמי של Mollie לא נבחר

en: Mollie Fixed Amount is not valid
he_IL: הסכום הקבוע של Mollie אינו חוקי

en: Copied on clipboard.
he_IL: הועתק ללוח.

en: Failed to Copy, Try Again.
he_IL: ההעתקה נכשלה, נסה שוב.

en: Redirect Page Url
he_IL: כתובת URL להפניה מחדש

en: Select Page
he_IL: בחר דף

en: Pay Button Text
he_IL: טקסט כפתור התשלום

en: Payment Method
he_IL: שיטת תשלום

en: Currency
he_IL: מטבע

en: Select Currency
he_IL: בחר מטבע

en: Amount Type
he_IL: סוג סכום

en: Fixed
he_IL: קבוע

en: Amount
he_IL: סכום

en: Select Amount Field
he_IL: בחר שדה סכום

en: Description
he_IL: תיאור

en: Locale
he_IL: אזור שפה

en: Select Locale
he_IL: בחר אזור שפה

en: Multisteps Settings
he_IL: הגדרות רב-שלבים

en: Show Step Header
he_IL: הצג כותרת שלב

en: Show Header Label
he_IL: הצג תווית כותרת

en: Show Header Subtitle
he_IL: הצג כותרת משנה

en: Show Header Icon
he_IL: הצג אייקון כותרת

en: Icon Type:
he_IL: סוג אייקון:

en: Show Progress Bar
he_IL: הצג סרגל התקדמות

en: Show Percentage
he_IL: הצג אחוזים

en: Show Buttons
he_IL: הצג כפתורים

en: Button Position:
he_IL: מיקום כפתור:

en: Validate on Step Change
he_IL: אמת בעת שינוי שלב

en: Step Header Switchable
he_IL: כותרת שלב ניתנת להחלפה

en: Maintain Step History
he_IL: שמור היסטוריית שלבים

en: Save Step Progress
he_IL: שמור התקדמות שלב

en: PayPal Dynamic Amount Field is not Selected
he_IL: שדה סכום דינמי של PayPal לא נבחר

en: PayPal Fixed Amount is not valid
he_IL: סכום קבוע של PayPal אינו תקין

en: PayPal Plan Id missing
he_IL: מזהה תוכנית של PayPal חסר

en: Subscription:
he_IL: מנוי:

en: Plan Id
he_IL: מזהה תוכנית

en: Disable Card
he_IL: השבת כרטיס

en: Shipping Amount
he_IL: סכום משלוח

en: Shipping Cost
he_IL: עלות משלוח

en: Select Shipping Amount Field
he_IL: בחר שדה סכום משלוח

en: Tax Amount Type
he_IL: סוג סכום מס

en: Tax (%)
he_IL: מס (%)

en: Default Phone Number
he_IL: מספר טלפון ברירת מחדל

en: Input Format Option
he_IL: אפשרות פורמט קלט

en: Value Format Option
he_IL: אפשרות פורמט ערך

en: Custom Validation (RegEx) Pattern
he_IL: תבנית אימות מותאמת אישית (RegEx)

en: Expression
he_IL: ביטוי

en: Fields
he_IL: שדות

en: Flags:
he_IL: דגלים:

en: Hide Country List
he_IL: הסתר רשימת מדינות

en: Options 2
he_IL: אפשרויות 2

en: Options Column
he_IL: עמודת אפשרויות

en: Specify the number of columns to display the options in. Leave blank to display the options as needed space.
he_IL: ציין את מספר העמודות להצגת האפשרויות בהן. השאר ריק להצגת האפשרויות בהתאם למרחב הזמין.

en: Rating Position
he_IL: מיקום דירוג

en: Add/Edit Rating Options
he_IL: הוסף/ערוך אפשרויות דירוג

en: Show Rating Message On hover
he_IL: הצג הודעת דירוג בעת ריחוף

en: Show Rating Message On Selected
he_IL: הצג הודעת דירוג בעת בחירה

en: Razorpay Dyanmic Amount Field is not Selected
he_IL: שדה סכום דינמי של Razorpay לא נבחר

en: Razorpay Fixed Amount is not valid
he_IL: הסכום הקבוע של Razorpay אינו תקף

en: Razorpay Order ID Field is not Selected
he_IL: שדה מזהה הזמנה של Razorpay לא נבחר

en: Razorpay Accounts
he_IL: חשבונות Razorpay

en: Account Name
he_IL: שם החשבון

en: Generate new ID
he_IL: צור מזהה חדש

en: Select Order Id Field
he_IL: בחר שדה מזהה הזמנה

en: Button Align:
he_IL: יישור כפתור:

en: Subtitle:
he_IL: כותרת משנה:

en: Theme Color:
he_IL: צבע נושא:

en: Background Color:
he_IL: צבע רקע:

en: Confirm on Close:
he_IL: אישור בעת סגירה:

en: Name :
he_IL: שם :

en: Email :
he_IL: אימייל :

en: Contact :
he_IL: טלפון :

en: Key :
he_IL: מפתח :

en: Value :
he_IL: ערך :

en: Default Row:
he_IL: שורת ברירת מחדל:

en: Minimum Row:
he_IL: שורה מינימלית:

en: Maximum Row:
he_IL: שורה מקסימלית:

en: Button View:
he_IL: תצוגת כפתור:

en: Name
he_IL: שם

en: Allow Other Option:
he_IL: אפשר אפשרות אחרת:

en: Multiple Select:
he_IL: בחירה מרובה:

en: Minimum:
he_IL: מינימום:

en: Set minimum number to be selected for dropdown option
he_IL: הגדר את המספר המינימלי לבחירה באפשרות הנפתחת

en: Pro
he_IL: פרו

en: Set maximum number to be selected for dropdown option
he_IL: הגדר את המספר המקסימלי לבחירה באפשרות הנפתחת

en: Available On
he_IL: זמין ב

en: Premium
he_IL: פרימיום

en: Enter the shortcode in this Input.
he_IL: הזן את קוד הקיצור בשדה זה.

en: Button Reverse
he_IL: הפוך כפתור

en: Clear
he_IL: נקה

en: Clear Button
he_IL: כפתור ניקוי

en: Space Between
he_IL: רווח בין

en: Redo
he_IL: בצע שוב

en: Redo Button
he_IL: כפתור בצע שוב

en: Pen Color
he_IL: צבע עט

en: Background Color
he_IL: צבע רקע

en: Pen Width
he_IL: רוחב עט

en: Image Type
he_IL: סוג תמונה

en: Signature Pad
he_IL: לוח חתימה

en: Undo
he_IL: בטל

en: Undo Button
he_IL: כפתור ביטול

en: Add/Edit Suggestions
he_IL: הוסף/ערוך הצעות

en: Auto Complete
he_IL: השלמה אוטומטית

en: Min:
he_IL: מינימום:

en: Max:
he_IL: מקסימום:

en: Step:
he_IL: שלב:

en: Step Settings
he_IL: הגדרות שלב

en: Step Icon
he_IL: אייקון שלב

en: Step Label
he_IL: תווית שלב

en: Step Subtitle
he_IL: כותרת משנה שלב

en: Stripe Minimum Amount is
he_IL: הסכום המינימלי ב-Stripe הוא

en: Stripe Dynamic Amount Field is not Selected
he_IL: שדה סכום דינמי של Stripe לא נבחר

en: Select a valid currency for the selected payment method types
he_IL: בחר מטבע תקין עבור סוגי שיטות התשלום שנבחרו

en: Stripe Dyanmic Amount Field is not Selected
he_IL: שדה סכום דינמי של Stripe לא נבחר

en: Stripe Fixed Amount is not valid
he_IL: סכום קבוע של Stripe אינו תקין

en: Payment Method Type
he_IL: סוג שיטת תשלום

en: Mode :
he_IL: מצב :

en: Billing
he_IL: חיוב

en: Shipping
he_IL: משלוח

en: Autocomplete :
he_IL: השלמה אוטומטית :

en: Automatic
he_IL: אוטומטי

en: Google Maps API
he_IL: ממשק API של Google Maps

en: Google Maps API Key
he_IL: מפתח API של Google Maps

en: Allowed Countries :
he_IL: מדינות מותרות :

en: Name Mode:
he_IL: מצב שם:

en: Full
he_IL: מלא

en: Split
he_IL: מפוצל

en: Full Name:
he_IL: שם מלא:

en: First Name:
he_IL: שם פרטי:

en: Last Name:
he_IL: שם משפחה:

en: Phone Number:
he_IL: מספר טלפון:

en: Phone:
he_IL: טלפון:

en: Line 1:
he_IL: שורה 1:

en: Line 2:
he_IL: שורה 2:

en: City:
he_IL: עיר:

en: State:
he_IL: מדינה:

en: Postal Code:
he_IL: מיקוד:

en: Country:
he_IL: מדינה:

en: Color Picker
he_IL: מבחר צבעים

en: Solid
he_IL: מלא

en: Gradient
he_IL: גרדיאנט

en: Phone View
he_IL: תצוגת טלפון

en: Tablet View
he_IL: תצוגת טאבלט

en: Laptop View
he_IL: תצוגת מחשב נייד

en: Back
he_IL: חזרה

en: Paypal Style
he_IL: סגנון Paypal

en: There is no paypal field in your form.
he_IL: אין שדה paypal בטופס שלך.

en: There is more than one paypal field in your form. please select the style icon
he_IL: יש יותר משדה paypal אחד בטופס שלך. אנא בחר באייקון הסגנון

en: in paypal field to customize the style.
he_IL: בשדה paypal כדי להתאים את הסגנון.

en: Layout
he_IL: פריסת עמוד

en: Vertical
he_IL: אנכי

en: Horizontal
he_IL: אופקי

en: Standalone
he_IL: עצמאי

en: Pay Button
he_IL: כפתור תשלום

en: CARD
he_IL: כרטיס

en: Color
he_IL: צבע

en: Gold
he_IL: זהב

en: Blue
he_IL: כחול

en: Silver
he_IL: כסף

en: White
he_IL: לבן

en: Black
he_IL: שחור

en: Shape
he_IL: צורה

en: Rectangle
he_IL: מלבן

en: Pill
he_IL: כדורית

en: Paypal Button Text
he_IL: טקסט כפתור Paypal

en: Paypal Checkout
he_IL: תשלום ב-Paypal

en: Paypal Buy Now
he_IL: קנה עכשיו ב-Paypal

en: Pay with Paypal
he_IL: שלם עם Paypal

en: Background
he_IL: רקע

en: Color Fill
he_IL: מילוי צבע

en: Picture
he_IL: תמונה

en: Picture Upload
he_IL: העלאת תמונה

en: Browse...
he_IL: עיון...

en: Image Link....
he_IL: קישור לתמונה....

en: Background Blend Mode
he_IL: מצב מיזוג רקע

en: Multiply
he_IL: כפל

en: Screen
he_IL: מסך

en: Overlay
he_IL: שכבה עליונה

en: Darken
he_IL: הכהה

en: Lighten
he_IL: בהיר

en: Color-dodge
he_IL: הבהרת צבע

en: Saturation
he_IL: רוויות

en: Luminosity
he_IL: בהירות

en: Background Img Repeat
he_IL: חזרה על תמונת הרקע

en: Repeat
he_IL: חזור

en: Repeat-X
he_IL: חזור-X

en: Repeat-Y
he_IL: חזור-Y

en: Np Repeat
he_IL: ללא חזרה

en: Space
he_IL: רווח

en: Round
he_IL: עגול

en: Background Img Position
he_IL: מיקום תמונת הרקע

en: Background Img Size
he_IL: גודל תמונת הרקע

en: BG Width
he_IL: רוחב הרקע

en: BG Height
he_IL: גובה הרקע

en: BG Height/Width
he_IL: גובה/רוחב הרקע

en: Background Filter
he_IL: מסנן רקע

en: Blur
he_IL: טשטוש

en: Brightness
he_IL: בהירות

en: Contrast
he_IL: ניגודיות

en: Grayscale
he_IL: גווני אפור

en: Invert
he_IL: הפוך

en: Opacity
he_IL: אטימות

en: Sepia
he_IL: ספיה

en: Saturate
he_IL: רווייה

en: Border
he_IL: מסגרת

en: Border Color
he_IL: צבע המסגרת

en: Border Width
he_IL: רוחב המסגרת

en: Border Radius
he_IL: רדיוס המסגרת

en: Default
he_IL: ברירת מחדל

en: On Mouse Over
he_IL: בהעברת העכבר

en: On Focus
he_IL: בהתמקדות

en: Text Color
he_IL: צבע הטקסט

en: Placeholder Color
he_IL: צבע הטקסט הממלא

en: Direction
he_IL: כיוון

en: Content Direction
he_IL: כיוון התוכן

en: Left to Right
he_IL: משמאל לימין

en: Right to Left
he_IL: מימין לשמאל

en: Font
he_IL: גופן

en: Font Size
he_IL: גודל גופן

en: Block Gap
he_IL: רווח בין בלוקים

en: Row Gap
he_IL: רווח בין שורות

en: Column Gap
he_IL: רווח בין עמודות

en: Both Side Gap
he_IL: רווח משני הצדדים

en: Margin
he_IL: שוליים

en: Margin Top
he_IL: שוליים עליונים

en: Margin Right
he_IL: שוליים ימניים

en: Margin Bottom
he_IL: שוליים תחתונים

en: Margin Left
he_IL: שוליים שמאליים

en: All Side
he_IL: כל הצדדים

en: Padding
he_IL: ריפוד

en: Padding Top
he_IL: ריפוד עליון

en: Padding Right
he_IL: ריפוד ימני

en: Padding Bottom
he_IL: ריפוד תחתון

en: Padding Left
he_IL: ריפוד שמאלי

en: Shadow
he_IL: צל

en: Inside
he_IL: פנים

en: Outside
he_IL: חוץ

en: Shadow Color
he_IL: צבע צל

en: Shadow Style
he_IL: סגנון צל

en: Pattern not matched
he_IL: התבנית לא תואמת

en: Input mode
he_IL: מצב קלט

en: Input Mask
he_IL: מסכת קלט

en: RegEx Pattern
he_IL: תבנית RegEx

en: Validations
he_IL: אימותים

en: At least one digit (0-9)
he_IL: לפחות ספרה אחת (0-9)

en: At least one lowercase character (a-z)
he_IL: לפחות תו אחד באותיות קטנות (a-z)

en: At least one uppercase character (A-Z)
he_IL: לפחות תו אחד באותיות גדולות (A-Z)

en: At least one special character (~!@#$%^&*(){}[]<>+-_=/\|;:,.)
he_IL: לפחות תו מיוחד אחד (~!@#$%^&*(){}[]<>+-_=/\|;:,.)

en: Limit Password Length
he_IL: הגבלת אורך סיסמה

en: Validate as User Unique
he_IL: אמת כמשתמש ייחודי

en: Title
he_IL: כותרת

en: More Options
he_IL: אפשרויות נוספות

en: Auto
he_IL: אוטומטי

en: Appearance
he_IL: מראה

en: <p style="margin:0">Successfully Submitted.</p>
he_IL: <p style="margin:0">הוגש בהצלחה.</p>

en: Are you sure to delete this message ?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק הודעה זו?

en: Add More Alternative Success Message
he_IL: הוסף הודעת הצלחה אלטרנטיבית נוספת

en: Add
he_IL: הוסף

en: Message Styles
he_IL: סגנונות הודעה

en: Message Type
he_IL: סוג הודעה

en: Close Icon Color
he_IL: צבע סמל סגירה

en: Confirmations
he_IL: אישורים

en: How to set up Confirmation messages or Redirect page:
he_IL: כיצד להגדיר הודעות אישור או דף הפניה:

en: Success/Error Messages
he_IL: הודעות הצלחה/שגיאה

en: Redirect Page
he_IL: דף הפניה

en: Be sure to configure conditional logic for displaying Success/Error messages and Redirect Page. If no conditional logic is set, the default confirmation will be displayed.
he_IL: וודא שהגדרת לוגיקה מותנית להצגת הודעות הצלחה/שגיאה ודף ההפניה. אם לא מוגדרת לוגיקה מותנית, תוצג הודעת האישור ברירת המחדל.

en: Conversational Form Settings
he_IL: הגדרות טופס שיחתי

en: Note: In the Conversational Form feature, certain fields such as Captcha, Payments, HTML, etc are currently not supported.
he_IL: הערה: בתכונת הטופס השיחתי, שדות מסוימים כמו Captcha, תשלומים, HTML וכו' אינם נתמכים כרגע.

en: How to setup Conversational form:
he_IL: כיצד להגדיר טופס שיחתי:

en: Theme settings
he_IL: הגדרות נושא

en: Conversational Steps settings
he_IL: הגדרות שלבי שיח

en: Navigation
he_IL: ניווט

en: Add New Post Type
he_IL: הוסף סוג פוסט חדש

en: Edit Post Types
he_IL: ערוך סוגי פוסטים

en: CPT added successfully, refresh your window
he_IL: סוג פוסט מותאם אישית נוסף בהצלחה, רענן את החלון שלך

en: Learn more about CPT Integration
he_IL: למידע נוסף על אינטגרציית CPT

en: Post Type Slug *
he_IL: זנב סוג הפוסט *

en: Singular Label *
he_IL: תווית יחידה *

en: Menu Name *
he_IL: שם תפריט *

en: Menu Icon
he_IL: אייקון תפריט

en: Public
he_IL: ציבורי

en: This type should be shown in the admin UI and is publicly queryable
he_IL: סוג זה צריך להופיע בממשק הניהול וניתן לשאול אותו בפומבי

en: Publicly Queryable
he_IL: ניתן לשאול בפומבי

en: Queries can be performed on the front end
he_IL: ניתן לבצע שאילתות בחלק הקדמי

en: Show in REST API
he_IL: הצג ב-REST API

en: To show this post type in the WP REST API
he_IL: כדי להציג סוג פוסט זה ב-WP REST API

en: Show in Menu
he_IL: הצג בתפריט

en: Show the post type in the admin menu
he_IL: הצג את סוג הפוסט בתפריט הניהול

en: Show UI
he_IL: הצג ממשק משתמש

en: Generate UI for managing this post type
he_IL: צור ממשק ניהול לניהול סוג הפוסט הזה

en: Add Post Type
he_IL: הוסף סוג פוסט

en: Delete successfully, refresh your window
he_IL: נמחק בהצלחה, רענן את החלון שלך

en: Delete Post Type
he_IL: מחק סוג פוסט

en: Confirmation
he_IL: אישור

en: Are you sure to delete post type?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את סוג הפוסט?

en: cpt type update successfully, refresh your window
he_IL: סוג cpt עודכן בהצלחה, רענן את החלון שלך

en: Select Type *
he_IL: בחר סוג *

en: Menu Icon *
he_IL: אייקון תפריט *

en: public
he_IL: ציבורי

en: Posts of this type should be shown in the admin UI and is publicly queryable
he_IL: פוסטים מסוג זה צריכים להופיע בממשק הניהול ויהיו ניתנים לשאילתות לציבור

en: Queries can be performed on the front end as part of parse_request()
he_IL: שאילתות יכולות להתבצע בצד הקדמי כחלק מ-parse_request()

en: To show this post type data in the WP REST API
he_IL: להציג את נתוני סוג הפוסט הזה ב-WP REST API

en: This show the post type in the admin menu and where to show that menu
he_IL: מציג את סוג הפוסט בתפריט הניהול והיכן להציג את התפריט הזה

en: Generate a default UI for managing this post type
he_IL: לייצר ממשק ברירת מחדל לניהול סוג הפוסט הזה

en: Update Post Type
he_IL: עדכן סוג פוסט

en: Update Template
he_IL: עדכן תבנית

en: Template Name:
he_IL: שם תבנית:

en: Browse Template
he_IL: עיין בתבנית

en: Email Templates Coming soon
he_IL: תבניות אימייל יגיעו בקרוב

en: Save Template
he_IL: שמור תבנית

en: Payment
he_IL: תשלום

en: Timeline
he_IL: קו זמן

en: PDF Downloads
he_IL: הורדות PDF

en: Google Ads Information
he_IL: מידע על מודעות גוגל

en: No PDF templates available
he_IL: אין תבניות PDF זמינות

en: Related Info
he_IL: מידע קשור

en: Note Deleted Successfully
he_IL: ההערה נמחקה בהצלחה

en: updated on:
he_IL: עודכן ב:

en: created at:
he_IL: נוצר בתאריך:

en: create new note
he_IL: צור הערה חדשה

en: Are you sure to delete this note
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את ההערה הזו

en: No Payment Info Found!
he_IL: לא נמצאה מידע על תשלום!

en: No field data change
he_IL: לא בוצע שינוי בנתוני השדה

en: Form Submitted
he_IL: הטופס הוגש

en: Show Integration Logs
he_IL: הצג יומני אינטגרציה

en: Hide Integration Logs
he_IL: הסתר יומני אינטגרציה

en: Note
he_IL: הערה

en: Added
he_IL: נוסף

en: Updated
he_IL: עודכן

en: Deleted
he_IL: נמחק

en: Read More
he_IL: קרא עוד

en: Show Less
he_IL: הצג פחות

en: Note no change
he_IL: ההערה לא השתנתה

en: Note Updated Successfully
he_IL: ההערה עודכנה בהצלחה

en: Note Added Successfully
he_IL: ההערה נוספה בהצלחה

en: Edit Note
he_IL: ערוך הערה

en: Create New Note
he_IL: צור הערה חדשה

en: Cancel
he_IL: בטל

en: Transaction ID
he_IL: מספר עסקה

en: Total Paid
he_IL: סך כל התשלום

en: no data found
he_IL: לא נמצאו נתונים

en: Subscription
he_IL: מנוי

en: Order
he_IL: הזמנה

en: Plan ID
he_IL: מספר תוכנית

en: Next Billing Time
he_IL: זמן חיוב הבא

en: Email
he_IL: אימייל

en: no response found
he_IL: לא נמצאה תגובה

en: How many rows to export
he_IL: כמה שורות לייצא

en: Enter row number
he_IL: הזן מספר שורה

en: Select filter
he_IL: בחר סינון

en: Sort Order
he_IL: סדר מיון

en: Sort by
he_IL: מיין לפי

en: Export File Format
he_IL: פורמט קובץ לייצוא

en: Export
he_IL: ייצא

en: Export Form Data
he_IL: ייצא נתוני טופס

en: Preview Data
he_IL: תצוגת מקדימה של הנתונים

en: Move
he_IL: העבר

en: Settings
he_IL: הגדרות

en: Clone
he_IL: שכפל

en: Add Field
he_IL: הוסף שדה

en: Remove
he_IL: הסר

en: Mollie API key is missing
he_IL: מפתח Mollie API חסר

en: Mollie Redirect Url is not Selected
he_IL: כתובת URL להפניית Mollie לא נבחרה

en: PayPal Client ID is missing
he_IL: מזהה לקוח של PayPal חסר

en: Razorpay Client ID is missing
he_IL: מזהה לקוח של Razorpay חסר

en: Drag and drop fields here
he_IL: גרור ושחרר שדות כאן

en: Stripe publishable key is missing
he_IL: מפתח פרסום של Stripe חסר

en: History Empty
he_IL: היסטוריה ריקה

en: Please select property you want to import with form
he_IL: אנא בחר את הנכס שברצונך לייבא עם הטופס

en: Preview Form
he_IL: תצוגת מקדימה של הטופס

en: Preview
he_IL: תצוגה מקדימה

en: Custom CSS/JS
he_IL: CSS/JS מותאם אישית

en: How to add Custom CSS/JS:
he_IL: כיצד להוסיף CSS/JS מותאם אישית:

en: You can write your custom CSS/JS her. This CSS/JS will be applied in this form only.
he_IL: אתה יכול לכתוב כאן את ה-CSS/JS המותאם אישית שלך. CSS/JS זה יחול רק על טופס זה.

en: In order to repopulate form fields, it is necessary to store the submitted data in the database. Please make sure to turn off the "disable storing form submission data" option in the form settings.
he_IL: כדי למלא מחדש שדות טופס, יש צורך לאחסן את הנתונים שהוגשו במסד הנתונים. אנא ודא שכיבית את האפשרות "השבתת אחסון נתוני הגשת הטופס" בהגדרות הטופס.

en: Form Abandonment
he_IL: עזיבת טופס

en: How to setup Form Abandonment & save partial form progress:
he_IL: כיצד להגדיר עזיבת טופס & לשמור התקדמות חלקית של הטופס:

en: Show warning message below the form description
he_IL: הצג הודעת אזהרה מתחת לתיאור הטופס

en: Places an admin-defined message below the form description, making your users aware that their field values are being saved before submission.
he_IL: ממקם הודעה שהוגדרה על ידי המנהל מתחת לתיאור הטופס, ומודיע למשתמשים שלך שהערכים שלהם נשמרים לפני השליחה.

en: Save draft only for logged in users
he_IL: שמור טיוטה רק למשתמשים מחוברים

en: Repopulate form fields with previous partial entry
he_IL: מלא מחדש שדות טופס עם הזנה חלקית קודמת

en: If the user is logged in, the form will be repopulated with the previous partial entry from the database.
                        Otherwise, from the local storage of the browser.
he_IL: אם המשתמש מחובר, הטופס ימולא מחדש עם ההזנה החלקית הקודמת מהמסד נתונים. אחרת, מהאחסון המקומי בדפדפן.

en: Save draft when user leaves the form page
he_IL: שמור טיוטה כאשר המשתמש עוזב את דף הטופס

en: If turned off, the form will save draft when clicks on the save button or using conditional logic.
he_IL: אם כבוי, הטופס ישמור טיוטה כאשר לוחצים על כפתור השמירה או באמצעות לוגיקה מותנית.

en: Allow empty form as Save draft
he_IL: אפשר טופס ריק כשמירת טיוטה

en: If turned on, the empty form save as draft when leave page.
he_IL: אם מופעל, טופס ריק ישמר כטיוטה בעת יציאה מהדף.

en: When to save:
he_IL: מתי לשמור:

en: Always save abandoned form entries
he_IL: שמור תמיד הזנות טופס שעזבו

en: Save only if email address or phone number is provided
he_IL: שמור רק אם סופקה כתובת אימייל או מספר טלפון

en: Landing Page
he_IL: דף נחיתה

en: How to setup Landinge Page
he_IL: כיצד להגדיר דף נחיתה

en: Custom URL
he_IL: כתובת URL מותאמת אישית

en: Please try to avoid any duplicate custom url, as it will conflict between the page and Bit Form.
he_IL: אנא נסה להימנע מכתובת URL מותאמת אישית כפולה, כיוון שזה יגרום להתנגשות בין הדף לטופס ביט.

en: Page Title
he_IL: כותרת הדף

en: Share via Direct URL
he_IL: שתף באמצעות כתובת URL ישירה

en: Share via Direct URL (Conversational Form)
he_IL: שתף באמצעות כתובת URL ישירה (טופס שיחתי)

en: Embed via HTML Code
he_IL: הטמע באמצעות קוד HTML

en: Embed via HTML Code (Conversational Form)
he_IL: הטמע באמצעות קוד HTML (טופס שיחתי)

en: Customer ID key cann't be empty
he_IL: מפתח מזהה הלקוח לא יכול להיות ריק

en: save Successfully
he_IL: השמירה הצליחה

en: save failed Cause:
he_IL: השמירה נכשלה, סיבה:

en: save failed. please try again
he_IL: השמירה נכשלה. אנא נסה שוב

en: Learn more about Google Ads configuration
he_IL: למידע נוסף אודות הגדרת Google Ads

en: Client ID
he_IL: מזהה לקוח

en: Client Secret
he_IL: סוד לקוח

en: To get Client ID and SECRET , Please Visit Google API Console
he_IL: כדי לקבל מזהה לקוח וסוד, אנא בקר בקונסולת ה-API של Google

en: Customer Id (non manager account)
he_IL: מזהה לקוח (חשבון שאינו מנהל)

en: To get Customer ID , Please Visit
he_IL: כדי לקבל מזהה לקוח, אנא בקר ב

en: Google Ads Manager Account
he_IL: חשבון מנהל Google Ads

en: Saving Generel Settings...
he_IL: שומר הגדרות כלליות...

en: Global Settings
he_IL: הגדרות כלליות

en: Validation Error/Invalid Message.
he_IL: שגיאת אימות/הודעה לא תקינה.

en: Generate Token after page load to prevent conflict with cache plugins.
he_IL: צור טוקן לאחר טעינת העמוד כדי למנוע התנגשות עם תוספי מטמון.

en: Other Settings
he_IL: הגדרות נוספות

en: Delete all data table when delete plugin.
he_IL: מחק את כל טבלת הנתונים בעת מחיקת התוסף.

en: Usage Reporting Opt In.
he_IL: אפשרות לדווח על שימוש.

en: Edit Global Message (Type:
he_IL: ערוך הודעה כללית (סוג:

en: Messages saved successfully.
he_IL: הודעות נשמרו בהצלחה.

en: Note: This global message will be applied to all forms and fields unless a custom error message is set for an individual field. Also you can use the
he_IL: הערה: הודעה כללית זו תוחל על כל הטפסים והשדות אלא אם הוגדרה הודעת שגיאה מותאמת אישית לשדה מסוים. בנוסף, ניתן להשתמש ב

en: Shortcode patterns (Ex:
he_IL: תבניות קוד קצר (לדוגמה:

en: to dynamically replace field-specific labels/values.
he_IL: להחלפה דינמית של תוויות/ערכים ספציפיים לשדה.

en: Required Field
he_IL: שדה חובה

en: Invalid Email
he_IL: אימייל לא תקין

en: Invalid URL
he_IL: כתובת URL לא תקינה

en: Invalid Number
he_IL: מספר לא תקין

en: Invalid Phone Number
he_IL: מספר טלפון לא תקין

en: Minimum Value
he_IL: ערך מינימלי

en: Maximum Value
he_IL: ערך מקסימלי

en: Input mask
he_IL: מסיכת קלט

en: Regex Pattern
he_IL: תבנית רגקס

en: Minimum Option Count
he_IL: מינימום מספר אפשרויות

en: Maximum Option Count
he_IL: מקסימום מספר אפשרויות

en: Minimum File Count
he_IL: מינימום מספר קבצים

en: Maximum File Count
he_IL: מקסימום מספר קבצים

en: Maximum File Size
he_IL: גודל קובץ מקסימלי

en: Other Option Required
he_IL: אפשרות "אחר" נדרשת

en: Unique Entry Value
he_IL: ערך כניסה ייחודי

en: Unique User
he_IL: משתמש ייחודי

en: App delete successfully.
he_IL: האפליקציה נמחקה בהצלחה.

en: App deletion failed Cause
he_IL: סיבת כשל במחיקת האפליקציה

en: App deletion failed. please try again
he_IL: מחיקת האפליקציה נכשלה. נא נסה שוב

en: Are you sure to delete this App configuration?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את תצורת האפליקציה הזו?

en: How to setup Integrations:
he_IL: כיצד להגדיר אינטגרציות:

en: Connected/Authorized Platforms
he_IL: פלטפורמות מחוברות/מאושרות

en: Search Available Integrations...
he_IL: חפש אינטגרציות זמינות...

en: Available Integrations
he_IL: אינטגרציות זמינות

en: Submit button cannot be removed
he_IL: כפתור השליחה לא ניתן להסרה

en: Integration deletion failed Cause
he_IL: סיבת כשל במחיקת האינטגרציה

en: Integration deletion failed. please try again
he_IL: מחיקת האינטגרציה נכשלה. נא נסה שוב

en: Are you sure to delete this integration?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את האינטגרציה הזו?

en: Are you sure to clone this integration?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך לשכפל אינטגרציה זו?

en: Integration clone failed Cause
he_IL: שכפול האינטגרציה נכשל סיבה

en: Integration clone failed.
he_IL: שכפול האינטגרציה נכשל.

en: Integrate your form with your favorite apps and services.
he_IL: שלב את הטופס שלך עם האפליקציות והשירותים האהובים עליך.

en: Date Time (Advanced)
he_IL: תאריך ושעה (מתקדם)

en: Advanced Date Time
he_IL: תאריך ושעה מתקדמים

en: Please Select a Date
he_IL: אנא בחר תאריך

en: Spacer
he_IL: רווח

en: First Name
he_IL: שם פרטי

en: Last Name
he_IL: שם משפחה

en: Text
he_IL: טקסט

en: Placeholder...
he_IL: ממלא מקום...

en: Multiline Text
he_IL: טקסט רב שורות

en: Multi-Line Text
he_IL: טקסט רב שורות

en: Number
he_IL: מספר

en: e.g. 123
he_IL: למשל 123

en: Select
he_IL: בחר

en: Radio Button
he_IL: כפתור רדיו

en: Radio
he_IL: רדיו

en: Option 1
he_IL: אפשרות 1

en: Option 2
he_IL: אפשרות 2

en: Option 3
he_IL: אפשרות 3

en: Checkbox
he_IL: תיבת סימון

en: Check Boxs
he_IL: תיבות סימון

en: Dropdown
he_IL: תפריט נפתח

en: File Upload
he_IL: העלאת קובץ

en: Advance File Upload
he_IL: העלאת קובץ מתקדמת

en: Advanced File Upload
he_IL: העלאת קובץ מתקדמת

en: Country
he_IL: מדינה

en: Enter Amount..
he_IL: הזן סכום..

en: Phone Number
he_IL: מספר טלפון

en: Enter Phone Number
he_IL: הזן מספר טלפון

en: Username
he_IL: שם משתמש

en: e.g. John Doe
he_IL: למשל, John Doe

en: Password
he_IL: סיסמה

en: Password Field
he_IL: שדה סיסמה

en: Slider
he_IL: מחוון

en: Date
he_IL: תאריך

en: Pick A Date
he_IL: בחר תאריך

en: Time
he_IL: זמן

en: Date-Time
he_IL: תאריך-שעה

en: Select Date-Time
he_IL: בחר תאריך-שעה

en: Week
he_IL: שבוע

en: Select Week
he_IL: בחר שבוע

en: Month
he_IL: חודש

en: Month Input
he_IL: קלט חודש

en: URL
he_IL: כתובת URL

en: GDPR Agreement
he_IL: הסכם GDPR

en: I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry. Learn more in
he_IL: אני מסכים לאחסון המידע שהגשתי באתר זה כדי שיוכלו להגיב לפנייתי. למידע נוסף ב

en: Our Privacy Policy.
he_IL: מדיניות הפרטיות שלנו.

en: Decision Box
he_IL: תיבת החלטה

en: Repeater
he_IL: חוזר

en: Signature
he_IL: חתימה

en: Rating
he_IL: דירוג

en: Terrible
he_IL: נורא

en: Bad
he_IL: רע

en: Satisfied
he_IL: מרוצה

en: Good
he_IL: טוב

en: Excellent
he_IL: מצוין

en: Image Select
he_IL: בחר תמונה

en: Option 4
he_IL: אפשרות 4

en: Hidden Field
he_IL: שדה מוסתר

en: Set Default Value
he_IL: קבע ערך ברירת מחדל

en: Pay with Stripe
he_IL: שלם עם Stripe

en: Pay now
he_IL: שלם עכשיו

en: Pay with Mollie
he_IL: שלם עם Mollie

en: Shortcode
he_IL: קוד קצר

en: Button
he_IL: כפתור

en: Draft Button
he_IL: כפתור טיוטה

en: Save Draft
he_IL: שמור טיוטה

en: Next Step
he_IL: צעד הבא

en: Previous Step
he_IL: צעד קודם

en: Previous
he_IL: קודם

en: Section
he_IL: קטע

en: Image
he_IL: תמונה

en: Divider
he_IL: מחיצה

en: Migration Issue Detected
he_IL: זוהתה בעיית הגירה

en: There may have been a problem during auto-migrating your Bit Forms from V1 to V2.
he_IL: ייתכן שהייתה בעיה במהלך ההגירה האוטומטית של טפסי Bit שלך מ-V1 ל-V2.

en: Please contact support for assistance at
he_IL: אנא פנה לתמיכה לקבלת סיוע ב

en: Migrating to V2
he_IL: מיגרציה ל-V2

en: Please wait while we migrate your data to V2
he_IL: אנא המתן בזמן שאנו מגררים את הנתונים שלך ל-V2

en: This may take a few minutes...
he_IL: זה עלול לקחת כמה דקות...

en: Meanwhile do not close this window.
he_IL: בינתיים אל תסגור את החלון הזה.

en: Mollie Settings
he_IL: הגדרות Mollie

en: API key:
he_IL: מפתח API:

en: To get API key, Please Visit
he_IL: כדי לקבל מפתח API, אנא בקר ב-

en: Mollie Developer Dashboard
he_IL: לוח הבקרה למפתחים של Mollie

en: Step-
he_IL: שלב-

en: Clone Step
he_IL: שכפל שלב

en: Delete Step
he_IL: מחק שלב

en: Add New Step
he_IL: הוסף שלב חדש

en: Add Steps
he_IL: הוסף שלבים

en: Multi step settings
he_IL: הגדרות רב-שלביות

en: All fields are required
he_IL: כל השדות דרושים

en: Saving Payment Setting...
he_IL: שומר הגדרת תשלום...

en: Choose a unique name to identify this integration within your app.
he_IL: בחר שם ייחודי לזיהוי האינטגרציה הזו בתוך האפליקציה שלך.

en: Login to you Mollie account (or create on if you haven't already).
he_IL: התחבר לחשבון Mollie שלך (או צור אחד אם עדיין לא עשית זאת).

en: Go to your Mollie Dashboard
he_IL: גש ללוח הבקרה של Mollie שלך

en: and find the API section.
he_IL: ומצא את סעיף ה-API.

en: Generate a new API key or use an existing one (you can use test API key for testing purposes). This key is required for authenticating API requests.
he_IL: צור מפתח API חדש או השתמש במפתח קיים (אתה יכול להשתמש במפתח API לבדיקה לצרכי בדיקה). מפתח זה נדרש לאימות בקשות API.

en: Copy the API key and paste it in the Bit Form
he_IL: העתק את מפתח ה-API והדבק אותו בשדה Bit Form

en: field above.
he_IL: מעל.

en: Then click on the
he_IL: לאחר מכן לחץ על

en: button to save the settings.
he_IL: הכפתור לשמירת ההגדרות.

en: Please go to your form now and add a Mollie payment field.
he_IL: אנא עבור לטופס שלך עכשיו והוסף שדה תשלום Mollie.

en: Bit form Mollie Payment Gateway documentation
he_IL: תיעוד שער התשלום Mollie של Bit Form

en: Login to you PayPal account (or create on if you haven't already).
he_IL: התחבר לחשבון PayPal שלך (או צור אחד אם עדיין לא עשית זאת).

en: Go to your PayPal Dashboard
he_IL: גש ללוח הבקרה של PayPal שלך

en: Select Transaction Mode (Live or Sandbox).
he_IL: בחר מצב עסקה (חי או סנדבוקס).

en: Copy the
he_IL: העתק את ה-

en: from PayPal Dashboard and paste it in the Bit Form
he_IL: מלוח הבקרה של PayPal והדבק אותו בשדה Bit Form

en: field above (you can use Sandbox or Live mode).
he_IL: מעל (אתה יכול להשתמש במצב סנדבוקס או חי).

en: Please go to your form now and add a PayPal payment field.
he_IL: אנא עבור לטופס שלך עכשיו והוסף שדה תשלום PayPal.

en: Bit form PayPal Payment Gateway documentation
he_IL: תיעוד שער התשלום PayPal של Bit Form

en: PayPal Integrations Video
he_IL: וידאו אינטגרציות PayPal

en: Login to you Stripe account (or create on if you haven't already).
he_IL: התחבר לחשבון Stripe שלך (או צור אחד אם עדיין לא עשית זאת).

en: Go to your Stripe Dashboard
he_IL: עבור ללוח הבקרה של Stripe שלך

en: and find the API Key section.
he_IL: ומצא את חלק מפתח ה-API.

en: from Stripe API Dashboard and paste it in the Bit Form
he_IL: בלוח הבקרה של Stripe API והדבק אותו בטופס Bit

en: field above (you can use test API key for testing purposes).
he_IL: בשדה למעלה (אתה יכול להשתמש במפתח API ניסיוני למטרות בדיקה).

en: Please go to your form now and add a Stripe payment field.
he_IL: אנא עבור לטופס שלך עכשיו והוסף שדה תשלום של Stripe.

en: Bit form Stripe Payment Gateway documentation
he_IL: תיעוד שער התשלום של Bit form Stripe

en: Stripe Integrations Video
he_IL: וידאו אינטגרציות של Stripe

en: Login to you Razorpay account (or create on if you haven't already).
he_IL: התחבר לחשבון Razorpay שלך (או צור אחד אם עדיין אין לך).

en: Go to your Razorpay Dashboard
he_IL: עבור ללוח הבקרה של Razorpay שלך

en: from Razorpay API Dashboard and paste it in the Bit Form
he_IL: בלוח הבקרה של Razorpay API והדבק אותו בטופס Bit

en: Please go to your form now and add a Razorpay payment field.
he_IL: אנא עבור לטופס שלך עכשיו והוסף שדה תשלום של Razorpay.

en: Bit form Razorpay Payment Gateway documentation
he_IL: תיעוד שער התשלום של Bit form Razorpay

en: Razorpay Integrations Video
he_IL: וידאו אינטגרציות של Razorpay

en: Available Payment Gateways
he_IL: שערי תשלום זמינים

en: Please click on the available payment gateway option for configuration.
he_IL: אנא לחץ על אפשרות שער התשלום הזמינה להגדרה.

en: Available on
he_IL: זמין ב

en: Connected Accounts
he_IL: חשבונות מחוברים

en: Currently, no payment gateway has been connected.
he_IL: כרגע לא מחובר אף שער תשלום.

en: PayPal Settings
he_IL: הגדרות PayPal

en: Transaction Mode:
he_IL: מצב עסקה:

en: Client ID:
he_IL: מזהה לקוח:

en: Client Secret:
he_IL: סוד לקוח:

en: To get Client ID & Secret, Please Visit
he_IL: כדי לקבל מזהה וסוד לקוח, אנא בקר ב

en: PayPal Developer Dashboard
he_IL: לוח הבקרה למפתחים של PayPal

en: PDF Global Setting
he_IL: הגדרה כללית ל-PDF

en: Available Font for PDF
he_IL: גופן זמין ל-PDF

en: PDF Templates
he_IL: תבניות PDF

en: How to setup PDF Templates:
he_IL: כיצד להגדיר תבניות PDF:

en: PDF File Name
he_IL: שם קובץ PDF

en: PDF Password
he_IL: סיסמת PDF

en: Static Password
he_IL: סיסמה סטטית

en: PDF Password Shortcode
he_IL: קוד קצר לסיסמת PDF

en: Allow Download (Link)
he_IL: אפשר הורדה (קישור)

en: All User
he_IL: כל המשתמשים

en: Only Logged In User
he_IL: רק משתמשים מחוברים

en: Download Link Shortcode
he_IL: קוד קצר לקישור הורדה

en: Override Default Settings
he_IL: להחליף הגדרות ברירת מחדל

en: Paper Size
he_IL: גודל נייר

en: Orientation
he_IL: כיוון

en: Portrait
he_IL: אורכית

en: Landscape
he_IL: נוף

en: Font Family
he_IL: משפחת גופן

en: Font Size (Pixels)
he_IL: גודל גופן (פיקסלים)

en: Watermark
he_IL: סימן מים

en: Watermark Text
he_IL: טקסט סימן מים

en: Watermark Image
he_IL: תמונת סימן מים

en: Position X (Units in millimeters)
he_IL: מיקום X (יחידות במילימטרים)

en: Position Y (Units in millimeters)
he_IL: מיקום Y (יחידות במילימטרים)

en: Show watermark behind the page content
he_IL: הצג סימן מים מאחורי תוכן הדף

en: Opacity (0-100)
he_IL: אטימות (0-100)

en: Language Direction
he_IL: כיוון שפה

en: LTR
he_IL: משמאל לימין

en: RTL
he_IL: מימין לשמאל

en: Go to PDF Settings
he_IL: עבור להגדרות PDF

en: Please configure PDF settings first.
he_IL: אנא הגדר תחילה את הגדרות ה-PDF.

en: Upload
he_IL: העלה

en: Image width
he_IL: רוחב תמונה

en: Image height
he_IL: גובה תמונה

en: Position X
he_IL: מיקום X

en: Position Y
he_IL: מיקום Y

en: Learn more about PDF Attachment
he_IL: למידע נוסף על קובץ PDF מצורף

en: This global settings will be set as the default for any new PDF attachment generated from your forms.
he_IL: הגדרות גלובליות אלו יוגדרו כברירת מחדל לכל קובץ PDF חדש שיווצר מהטפסים שלך.

en: Remember,
he_IL: זכור,

en: If you haven't used PDFs yet, you'll need to click the "Save" button to apply these global PDF settings. You can also customize settings for a specific PDF template by accessing the PDF templates in your form settings.
he_IL: אם עדיין לא השתמשת בקבצי PDF, תצטרך ללחוץ על כפתור "שמור" כדי להחיל את הגדרות ה-PDF הגלובליות הללו. ניתן גם להתאים אישית הגדרות לתבנית PDF ספציפית על ידי גישה לתבניות ה-PDF בהגדרות הטופס שלך.

en: Please update your PHP version is 7.4 or higher.
he_IL: נא לעדכן את גרסת ה-PHP שלך ל-7.4 או גבוהה יותר.

en: PHP extension is missing in your server. Please install it.
he_IL: הרחבת PHP חסרה בשרת שלך. נא להתקינה.

en: To use Arabic, Chinese, Japanese and Korean languages, you need to install additional fonts! Please navigate to the
he_IL: כדי להשתמש בשפות ערבית, סינית, יפנית וקוריאנית, עליך להתקין גופנים נוספים! נא לנווט אל ה

en: tab to proceed.
he_IL: כרטיסייה כדי להמשיך.

en: Copy Shortcode
he_IL: העתק קוד קצר

en: Embed
he_IL: הטמע

en: Razorpay Settings
he_IL: הגדרות Razorpay

en: API Secret:
he_IL: מפתח API סודי:

en: To get API Key & Secret, Please Visit
he_IL: כדי לקבל מפתח API וסודי, נא לבקר ב-

en: Razorpay Dashboard
he_IL: לוח הבקרה של Razorpay

en: Are you sure to delete this URL ?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק כתובת URL זו?

en: Select A Page:
he_IL: בחר עמוד:

en: Custom Link
he_IL: קישור מותאם אישית

en: set Form Field
he_IL: הגדר שדה טופס

en: Select Form Field
he_IL: בחר שדה טופס

en: Add More Alternative URL
he_IL: הוסף כתובת URL חלופית נוספת

en: Filter Entries between Dates
he_IL: סינון רשומות בין תאריכים

en: Filter
he_IL: סנן

en: Search
he_IL: חיפוש

en: report name cann't be empty
he_IL: שם הדוח לא יכול להיות ריק

en: Refresh
he_IL: רענן

en: Premium Feature
he_IL: תכונה פרימיום

en: Buy Premium
he_IL: קנה פרימיום

en: Are you sure to delete this report
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את הדוח הזה

en: Deleting ...
he_IL: מוחק ...

en: Filter List
he_IL: רשימת סינון

en: Search filters...
he_IL: חפש מסננים...

en: New Filter
he_IL: סינון חדש

en: No matching filter found
he_IL: לא נמצא מסנן מתאים

en: Equal
he_IL: שווה

en: Not equal
he_IL: שונה מ

en: Not empty
he_IL: לא ריק

en: Start With
he_IL: מתחיל עם

en: End With
he_IL: מסתיים עם

en: Not Start With
he_IL: לא מתחיל עם

en: Not End With
he_IL: לא מסתיים עם

en: Not contains
he_IL: לא מכיל

en: Contains
he_IL: מכיל

en: Contain All
he_IL: מכיל את כל

en: Greater Than
he_IL: גדול מ

en: Less Than
he_IL: קטן מ

en: Greater Than or Equal
he_IL: גדול מ או שווה ל

en: Less Than or Equal
he_IL: קטן מ או שווה ל

en: Today
he_IL: היום

en: Till Today
he_IL: עד היום

en: Tomorrow
he_IL: מחר

en: Yesterday
he_IL: אתמול

en: Till Yesterday
he_IL: עד אתמול

en: Last 7 Days
he_IL: 7 הימים האחרונים

en: Last 30 Days
he_IL: 30 הימים האחרונים

en: Last 60 Days
he_IL: 60 הימים האחרונים

en: Last 90 Days
he_IL: 90 הימים האחרונים

en: Last 120 Days
he_IL: 120 הימים האחרונים

en: Next 7 Days
he_IL: 7 הימים הבאים

en: Next 30 Days
he_IL: 30 הימים הבאים

en: Next 60 Days
he_IL: 60 הימים הבאים

en: Next 90 Days
he_IL: 90 הימים הבאים

en: Next 120 Days
he_IL: 120 הימים הבאים

en: Current Week
he_IL: השבוע הנוכחי

en: Next Week
he_IL: השבוע הבא

en: Last Week
he_IL: השבוע שעבר

en: Current Month
he_IL: החודש הנוכחי

en: Next Month
he_IL: החודש הבא

en: Last Month
he_IL: החודש שעבר

en: Current Year
he_IL: השנה הנוכחית

en: Next Year
he_IL: השנה הבאה

en: Last Year
he_IL: השנה שעברה

en: Read entries
he_IL: רשומות שקראו

en: Unread entries
he_IL: רשומות שלא נקראו

en: Confirmed entries
he_IL: רשומות מאושרות

en: Unconfirmed entries
he_IL: רשומות שלא אושרו

en: Draft entries
he_IL: רשומות טיוטה

en: Logic
he_IL: לוגיקה

en: OR
he_IL: או

en: AND
he_IL: ו

en: ReCaptcha validation failed.
he_IL: אימות ReCaptcha נכשל.

en: The form has reached its maximum number of submissions.
he_IL: הטופס הגיע למספר המקסימלי של שליחויות.

en: You have reached the maximum number of submissions allowed.
he_IL: הגעת למספר המקסימלי של שליחויות המותרות.

en: You must be logged in.
he_IL: עליך להיות מחובר.

en: Empty form cannot be submitted.
he_IL: טופס ריק לא ניתן לשליחה.

en: Validate form input on focus lost
he_IL: אמת את קלט הטופס בעת איבוד הפוקוס

en: Allow single entry for each IP address
he_IL: אפשר כניסה יחידה לכל כתובת IP

en: Require user to be logged in for submit form
he_IL: דרוש מהמשתמש להיות מחובר כדי לשלוח טופס

en: Prevent empty form submission
he_IL: מנע שליחת טופס ריק

en: Disable entry storing in WordPress database
he_IL: השבת אחסון כניסות במסד הנתונים של WordPress

en: Enable ReCaptcha V3
he_IL: הפעל ReCaptcha V3

en: Enable / Disable
he_IL: הפעל / השבת

en: Hide ReCaptcha Badge
he_IL: הסתר תג ReCaptcha

en: Honeypot trap for bot
he_IL: מלכודת Honeypot לבוט

en: Manage Submission Limits (by count, time, or user)
he_IL: נהל מגבלות שליחויות (לפי ספירה, זמן או משתמש)

en: Limit By Submission Count
he_IL: הגבל לפי מספר השליחויות

en: Submission Limit
he_IL: מגבלת שליחויות

en: Limit period type
he_IL: סוג תקופת ההגבלה

en: Limit By Per User
he_IL: הגבל לפי משתמש

en: User verify type
he_IL: סוג אימות משתמש

en: Limit Form Submission Period
he_IL: הגבל תקופת שליחת טופס

en: Every Day
he_IL: כל יום

en: Friday
he_IL: שישי

en: Saturday
he_IL: שבת

en: Sunday
he_IL: ראשון

en: Monday
he_IL: שני

en: Tuesday
he_IL: שלישי

en: Wednesday
he_IL: רביעי

en: Thursday
he_IL: חמישי

en: From
he_IL: מ

en: To
he_IL: עד

en: Time:
he_IL: זמן:

en: Blocked IP list
he_IL: רשימת IP חסומים

en: Add Blocked IP
he_IL: הוסף IP חסום

en: Allowed IP
he_IL: IP מורשה

en: By enabling this option only listed IP can submit this form.
he_IL: בהפעלת אפשרות זו רק ה-IP הרשומים יוכלו לשלוח טופס זה.

en: Add Allowed IP
he_IL: הוסף IP מורשה

en: Capture Google Ads (Click ID)
he_IL: לכידת Google Ads (מזהה לחיצה)

en: Email sent successfully.
he_IL: הדואר האלקטרוני נשלח בהצלחה.

en: Sending...
he_IL: שולח...

en: Email Test
he_IL: בדיקת דואר אלקטרוני

en: To:
he_IL: אל:

en: Message:
he_IL: הודעה:

en: Send Test Mail
he_IL: שלח מייל בדיקה

en: Configuration
he_IL: תצורה

en: Mail Test
he_IL: בדיקת דואר

en: SMTP config saved successfully.
he_IL: הגדרת SMTP נשמרה בהצלחה.

en: Learn more about SMTP configuration
he_IL: למידע נוסף על הגדרת SMTP

en: Enable SMTP
he_IL: הפעל SMTP

en: From Email Address
he_IL: כתובת דוא"ל השולח

en: Some servers block emails if "From Email" differs from the authenticated (login) email— use the same email to ensure delivery.
he_IL: חלק מהשרתים חוסמים מיילים אם "דוא"ל השולח" שונה מדוא"ל האימות (הכניסה) — השתמש באותו דוא"ל כדי להבטיח את המסירה.

en: From Name
he_IL: שם השולח

en: Reply-To Email Address
he_IL: כתובת דוא"ל לתשובה

en: SMTP Host
he_IL: שרת SMTP

en: Type of Encryption
he_IL: סוג ההצפנה

en: SMTP Port
he_IL: פורט SMTP

en: SMTP Authentication
he_IL: אימות SMTP

en: SMTP Username
he_IL: שם משתמש SMTP

en: SMTP Password
he_IL: סיסמת SMTP

en: Save Changes
he_IL: שמור שינויים

en: Stripe Settings
he_IL: הגדרות Stripe

en: Publishable key:
he_IL: מפתח לפרסום:

en: Secret Key:
he_IL: מפתח סודי:

en: To get Publishable key & Secret key, Please Visit
he_IL: כדי לקבל מפתח לפרסום ומפתח סודי, אנא בקר ב

en: Stripe Developer Dashboard
he_IL: לוח הבקרה למפתחים של Stripe

en: Transparant
he_IL: שקוף

en: Add Property
he_IL: הוסף נכס

en: Override theme and common styles
he_IL: התעלם מהנושא והסגנונות השכיחים

en: Multi Step Quick Tweaks
he_IL: שינויים מהירים רב-שלביים

en: Step Container
he_IL: מיכל שלב

en: Step Header Wrapper
he_IL: עטיפת כותרת שלב

en: Step Header
he_IL: כותרת שלב

en: Step Header Label
he_IL: תווית כותרת שלב

en: Step Header Subtitle
he_IL: כותרת משנה שלב

en: Step Wrapper
he_IL: עטיפת שלב

en: Step Progress Wrapper
he_IL: עטיפת התקדמות שלב

en: Step Progress Bar
he_IL: סרגל התקדמות שלב

en: Step Content
he_IL: תוכן שלב

en: Step Button Wrapper
he_IL: עטיפת כפתור שלב

en: Step Button
he_IL: כפתור שלב

en: Step Label Prefix Icon
he_IL: אייקון קידומת תווית שלב

en: Step Label Suffix Icon
he_IL: אייקון סיומת תווית שלב

en: Step Subtitle Prefix Icon
he_IL: אייקון קידומת כותרת משנה שלב

en: Step Subtitle Suffix Icon
he_IL: אייקון סיומת כותרת משנה שלב

en: Previous Button Prefix Icon
he_IL: אייקון קידומת כפתור הקודם

en: Previous Button Suffix Icon
he_IL: אייקון סיומת כפתור הקודם

en: Next Button Prefix Icon
he_IL: אייקון קידומת כפתור הבא

en: Next Button Suffix Icon
he_IL: אייקון סיומת כפתור הבא

en: Theme Customization
he_IL: התאמת נושא

en: Multi Step Customize
he_IL: התאמה מרובת שלבים

en: Multi step quick tweaks is not available. this feature will coming soon.
he_IL: התאמות מהירות מרובות שלבים אינן זמינות. תכונה זו תגיע בקרוב.

en: Transparent
he_IL: שקוף

en: Go to Theme Gallery Settings
he_IL: עבור להגדרות גלריית נושאים

en: Add important rule to all styles to override the conflicting styles in frontend.
he_IL: הוסף כלל חשוב לכל הסגנונות כדי לעקוף סגנונות מתנגשים בממשק הקדמי.

en: Add prefix to atomic class names to avoid conflicts.
he_IL: הוסף קידומת לשמות מחלקות אטומיות כדי למנוע התנגשות.

en: Transition
he_IL: מעבר

en: Please setup your payment settings before using this template.
he_IL: אנא הגדר את הגדרות התשלום שלך לפני השימוש בתבנית זו.

en: Please setup your
he_IL: אנא הגדר את ה

en: Please update your Pro Plugin to the latest version (
he_IL: אנא עדכן את התוסף Pro שלך לגרסה העדכנית ביותר (

en: this feature
he_IL: תכונה זו

en: New
he_IL: חדש

en: Use Template
he_IL: השתמש בתבנית

en: Go to Payment Settings
he_IL: עבור להגדרות תשלום

en: Search Template
he_IL: חפש תבנית

en: Import Form
he_IL: ייבא טופס

en: Search Result
he_IL: תוצאת חיפוש

en: No Template Found
he_IL: לא נמצאה תבנית

en: Prefix Icon
he_IL: אייקון קידומת

en: Suffix Icon
he_IL: אייקון סיומת

en: Always (default)
he_IL: תמיד (ברירת מחדל)

en: Interaction Only
he_IL: רק באינטראקציה

en: Container Class
he_IL: מחלקת מיכל

en: Show Option Flag Image
he_IL: הצג תמונת דגל אפשרות

en: Mollie Description is Required
he_IL: נדרש תיאור Mollie

en: Select Account
he_IL: בחר חשבון

en: Razorpay Dynamic Amount Field is not Selected
he_IL: שדה סכום דינמי של Razorpay לא נבחר

en: Rounded
he_IL: מעוגל

en: No fields available
he_IL: אין שדות זמינים

en: You haven’t added any fields to this form or step yet.
he_IL: טרם הוספת שדות לטופס או לשלב זה.

en: Please add fields from the Form Fields panel.
he_IL: אנא הוסף שדות מלוח שדות הטופס.

en: No field key provided
he_IL: לא סופק מפתח שדה

en: Advanced
he_IL: מתקדם

en: Conditional Logic
he_IL: לוגיקה מותנית

en: Individual Customize
he_IL: התאמה אישית פרטנית

en: Global Customize
he_IL: התאמה אישית גלובלית

en: Select Your Theme
he_IL: בחר את הנושא שלך

en: Reset
he_IL: איפוס

en: Import
he_IL: ייבוא

en: Rename
he_IL: שנה שם

en: Reset Theme Style
he_IL: אפס סגנון נושא

en: Update Theme Style
he_IL: עדכן סגנון נושא

en: Save as New Theme
he_IL: שמור כנושא חדש

en: Click to Highlight Element in Builder
he_IL: לחץ כדי להדגיש אלמנט בבונה

en: Enable Conditional Logic
he_IL: הפעל לוגיקה מותנית

en: Configure when this field should be shown or hidden
he_IL: הגדר מתי יש להציג או להסתיר שדה זה

en: Hide
he_IL: הסתר

en: Show
he_IL: הצג

en: this field if
he_IL: שדה זה אם

en: And
he_IL: וגם

en: Or
he_IL: או

en: Need Advanced Conditional Logic?
he_IL: זקוק ללוגיקה מותנית מתקדמת?

en: Switch now
he_IL: החלף עכשיו

en: Theme Quick Tweaks
he_IL: שינויים מהירים בנושא

en: Global Elements
he_IL: אלמנטים גלובליים

en: Multi-Step Elements
he_IL: אלמנטים מרובי שלבים

en: Individual Elements
he_IL: אלמנטים בודדים

en: found
he_IL: נמצא

en: Search fields..
he_IL: חפש שדות..

en: Search results for:
he_IL: תוצאות חיפוש עבור:

en: No fields found
he_IL: לא נמצאו שדות

en: We couldn't find any fields matching
he_IL: לא הצלחנו למצוא שדות התואמים

en: Try searching with different keywords
he_IL: נסה לחפש עם מילות מפתח שונות

en: Create New Theme
he_IL: צור נושא חדש

en: Click to upload
he_IL: לחץ להעלאה

en: or drag and drop
he_IL: או גרור ושחרר

en: Import from Form
he_IL: ייבא מטופס

en: Import from File
he_IL: ייבא מקובץ

en: Import Theme (Style)
he_IL: ייבא נושא (סגנון)

en: Customize
he_IL: התאם אישית

en: Applied Styles
he_IL: סגנונות מיושמים

en: Your customizations apply only to this form's styling. To preserve changes, create or update a custom theme from the Options menu.
he_IL: ההתאמות האישיות שלך חלות רק על עיצוב הטופס הזה. כדי לשמור שינויים, צור או עדכן ערכת נושא מותאמת מהתפריט אפשרויות.

en: App Themes
he_IL: ערכת נושא של אפליקציה

en: Custom Themes
he_IL: ערכות נושא מותאמות

en: Please write form name
he_IL: אנא כתוב שם טופס

en: Search forms here...
he_IL: חפש טפסים כאן...

en: No forms found
he_IL: לא נמצאו טפסים

en: Search fields...
he_IL: חפש שדות...

en: Clear search
he_IL: נקה חיפוש

en: No fields available in this category
he_IL: אין שדות זמינים בקטגוריה זו

en: Recent
he_IL: אחרונים

en: No fields found by your search keywords:
he_IL: לא נמצאו שדות לפי מילות המפתח שלך:

en: fields found for
he_IL: שדות שנמצאו עבור

en: Update Form
he_IL: עדכן טופס

en: Save Form
he_IL: שמור טופס

en: Please fix the errors
he_IL: אנא תקן את השגיאות

en: Sorry
he_IL: מצטערים

en: Please add a submit button
he_IL: אנא הוסף כפתור שליחה

en: Choose/Drop your file (.json)
he_IL: בחר/גרור את הקובץ שלך (.json)

en: Issue
he_IL: בעיה

en: Idea
he_IL: רעיון

en: Other
he_IL: אחר

en: Send
he_IL: שלח

en: Upgrade to Pro
he_IL: שדרג לגרסת Pro

en: This feature
he_IL: תכונה זו

en: is available in Pro
he_IL: זמינה ב-Pro

en: Thank you for using our product! We're sorry,
he_IL: תודה שהשתמשת במוצר שלנו! אנו מצטערים,

en: is not available in your plan.
he_IL: לא זמינה בתוכנית שלך.

en: Please upgrade to the PRO plan to unlock all these awesome features.
he_IL: אנא שדרג לתוכנית PRO כדי לפתוח את כל התכונות המדהימות האלה.

en: Try Demo
he_IL: נסה הדגמה

en: Check out our
he_IL: בדוק את ה

en: Demo
he_IL: הדגמה

en: to see what can you do with Pro version.
he_IL: כדי לראות מה אתה יכול לעשות עם גרסת Pro.

en: Available On Pro
he_IL: זמין ב-Pro

en: Do You want Deplicate these
he_IL: האם ברצונך לשכפל את אלה

en: item
he_IL: פריט

en: Disable
he_IL: השבת

en: Do you want to change these
he_IL: האם ברצונך לשנות את ה

en: status
he_IL: סטטוס

en: Are you sure to delete these
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את אלה

en: items
he_IL: פריטים

en: Row Selected
he_IL: שורה נבחרה

en: Total Entries:
he_IL: סה"כ רשומות:

en: Page
he_IL: עמוד

en: of
he_IL: של

en: No response from the server
he_IL: אין תגובה מהשרת

en: Are you sure to delete this web hook?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את ה-web hook הזה?

en: Add More Hook
he_IL: הוסף Web Hook נוסף

en: Select One
he_IL: בחר אחד

en: Click
he_IL: לחץ

en: Readonly
he_IL: לקריאה בלבד

en: Writeable
he_IL: ניתן לכתיבה

en: Not Required
he_IL: לא חובה

en: Active List
he_IL: רשימה פעילה

en: Sub Title
he_IL: כותרת משנה

en: Config Option
he_IL: אפשרות הגדרה

en: Email Template:
he_IL: תבנית אימייל:

en: Select Email Template
he_IL: בחר תבנית אימייל

en: Add mail from address
he_IL: הוסף כתובת מייל

en: From Mail
he_IL: מייל שולח

en: CC
he_IL: עותק פח

en: BCC
he_IL: עותק פח סמוי

en: Reply To
he_IL: השב אל

en: PDF Attachment Template:
he_IL: תבנית קובץ PDF מצורף:

en: Select PDF Template
he_IL: בחר תבנית PDF

en: Field Actions
he_IL: פעולות שדה

en: Integration
he_IL: אינטגרציה

en: Select Integation
he_IL: בחר אינטגרציה

en: Logged In
he_IL: מחובר

en: Logged Out
he_IL: התנתק

en: Date Format
he_IL: פורמט תאריך

en: Meta Key
he_IL: מפתח מטה

en: Query Param
he_IL: פרמטר שאילתה

en: Redirect URL
he_IL: קישור הפניה מחדש

en: Select Page To Redirect
he_IL: בחר עמוד להפניה מחדש

en: Success Message
he_IL: הודעת הצלחה

en: Select Message
he_IL: בחר הודעה

en: Select Hooks to Call
he_IL: בחר Hooks לקריאה

en: On Load
he_IL: בעת טעינה

en: On Field Input
he_IL: בעת הזנת שדה

en: On Form Validate
he_IL: בעת אימות הטופס

en: On Form Submit
he_IL: בעת שליחת הטופס

en: Record Create/Edit
he_IL: יצירה/עריכה של רשומה

en: Record Create
he_IL: יצירת רשומה

en: Record Edit
he_IL: עריכת רשומה

en: Record Delete
he_IL: מחיקת רשומה

en: Always
he_IL: תמיד

en: With Condition
he_IL: עם תנאי

en: Conditional Logics
he_IL: לוגיקות מותנות

en: Add Conditional Logic
he_IL: הוסף לוגיקה מותנית

en: For
he_IL: עבור

en: UNLIMITED
he_IL: ללא הגבלה

en: Conditional logics execute according to the sequence of their logic groups. A group placed higher will have greater priority. To adjust the priority, simply drag and drop the logic groups as needed.
he_IL: לוגיקות מותנות מבוצעות לפי סדר קבוצות הלוגיקה שלהן. קבוצה הממוקמת גבוה יותר תקבל עדיפות גבוהה יותר. כדי להתאים את העדיפות, פשוט גרור ושחרר את קבוצות הלוגיקה לפי הצורך.

en: Additional Actions
he_IL: פעולות נוספות

en: Email Notification
he_IL: התראת דואר אלקטרוני

en: Action Run When:
he_IL: הפעלת פעולה כאשר:

en: Action Effect:
he_IL: השפעת פעולה:

en: Only on Form Load
he_IL: רק בעת טעינת הטופס

en: Only on Field Input
he_IL: רק בעת הזנת שדה

en: Only on Form Validate
he_IL: רק בעת אימות הטופס

en: Only on Form Submit
he_IL: רק בעת שליחת הטופס

en: Action Behaviour:
he_IL: התנהגות פעולה:

en: Condition
he_IL: תנאי

en: Forgot Password Fields
he_IL: שדות לשחזור סיסמה

en: Redirect Page:
he_IL: דף הפניה:

en: Password reset email template
he_IL: תבנית דואר אלקטרוני לאיפוס סיסמה

en: Success Message:
he_IL: הודעת הצלחה:

en: Login Fields
he_IL: שדות כניסה

en: Success redirect Page:
he_IL: דף הפניה לאחר הצלחה:

en: Redirect page (already activated):
he_IL: דף הפניה (כבר הופעל):

en: Invalid redirect page:
he_IL: דף הפניה לא תקין:

en: Rejection Success redirect page:
he_IL: דף הפניה לאחר דחייה מוצלחת:

en: Activation success
he_IL: הפעלה הצליחה

en: Already activated account
he_IL: החשבון כבר הופעל

en: Invalid activation key
he_IL: מפתח הפעלה לא תקין

en: Reject Success Message
he_IL: הודעת דחייה מוצלחת

en: If the Username and Password fields are blank then the user will take the value of the email field as the field and the password will be auto-generated.
he_IL: אם שדות שם המשתמש והסיסמה ריקים, המשתמש יקבל את הערך של שדה האימייל כשדה והסיסמה תיווצר אוטומטית.

en: Field Mappping
he_IL: מיפוי שדות

en: User Fields
he_IL: שדות משתמש

en: User Email Notification
he_IL: הודעת דוא"ל למשתמש

en: Admin Email Notification
he_IL: הודעת דוא"ל למנהל

en: WP User Role
he_IL: תפקיד משתמש WP

en: Success Messages
he_IL: הודעות הצלחה

en: User Approval  Method:
he_IL: שיטת אישור משתמש:

en: Select approval method
he_IL: בחר שיטת אישור

en: Auto Login After Registration
he_IL: התחברות אוטומטית לאחר הרשמה

en: Customize Email templates
he_IL: התאם אישית תבניות דוא"ל

en: Edit verification Messages/Redirect URL
he_IL: ערוך הודעות אימות/כתובת הפניה מחדש

en: User Meta Field Mappping
he_IL: מיפוי שדה מטה של משתמש

en: Meta Value
he_IL: ערך מטה

en: Reset Password Fields
he_IL: איפוס שדות סיסמה

en: Bit Form - Contact Form Builder Plugin for WordPress
he_IL: Bit Form - תוסף בונה טפסי יצירת קשר לוורדפרס

en: Contact Form
he_IL: טופס יצירת קשר

en: Select a Form
he_IL: בחר טופס

en: Bitform block settings
he_IL: הגדרות בלוק Bitform

en: Form settings
he_IL: הגדרות טופס

en: Failed to change Form Status
he_IL: נכשל שינוי סטטוס הטופס

en: Form Name
he_IL: שם הטופס

en: Entries
he_IL: הזמנות

en: Views
he_IL: צפיות

en: Completion Rate
he_IL: שיעור השלמה

en: Created
he_IL: נוצר

en: Edit Form
he_IL: ערוך טופס

en: Data Table
he_IL: טבלת נתונים

en: Form Deleted Successfully
he_IL: הטופס נמחק בהצלחה

en: Duplicate...
he_IL: שכפל...

en: Exporting...
he_IL: מייצא...

en: Are you sure to delete this form?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק טופס זה?

en: Are you sure to duplicate this form ?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך לשכפל טופס זה?

en: Are you sure to export this form ?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך לייצא טופס זה?

en: Create a New Form
he_IL: צור טופס חדש

en: Create Form
he_IL: צור טופס

en: General
he_IL: כללי

en: View Name
he_IL: שם התצוגה

en: Edit Table
he_IL: ערוך טבלה

en: Table Deleted Successfully
he_IL: הטבלה נמחקה בהצלחה

en: Are you sure to delete this table?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את הטבלה הזו?

en: Create View
he_IL: צור תצוגה

en: Prevent Public View of Entries
he_IL: מנע צפייה ציבורית ברשומות

en: (Allow only selected rules to View Entries)
he_IL: (אפשר רק לכללים שנבחרו לצפות ברשומות)

en: Allow Roles to view own entries
he_IL: אפשר לתפקידים לצפות ברשומות שלהם

en: Allow Roles to view Other's entries
he_IL: אפשר לתפקידים לצפות ברשומות של אחרים

en: Allow Users to Edit Form Entries
he_IL: אפשר למשתמשים לערוך רשומות טפסים

en: Allow Roles to edit own entries
he_IL: אפשר לתפקידים לערוך את הרשומות שלהם

en: Allow Roles to edit Other's entries
he_IL: אפשר לתפקידים לערוך את הרשומות של אחרים

en: By Roles
he_IL: לפי תפקידים

en: Selected User
he_IL: משתמש שנבחר

en: Users
he_IL: משתמשים

en: Access Setting
he_IL: הגדרת גישה

en: Entry View
he_IL: צפייה ברשומה

en: Entry Edit
he_IL: עריכת רשומה

en: Single Entry View
he_IL: צפייה ברשומה יחידה

en: Single Entry Details View
he_IL: צפייה בפרטי רשומה יחידה

en: All Submitted Response
he_IL: כל התגובות שנשלחו

en: Own Submitted Response
he_IL: תגובות שנשלחו על ידי עצמי

en: View List
he_IL: צפייה ברשימה

en: Details Page
he_IL: דף פרטים

en: Details Page Styling
he_IL: עיצוב דף פרטים

en: Setting
he_IL: הגדרה

en: Style
he_IL: סגנון

en: Table Caption
he_IL: כותרת טבלה

en: Column Mapping
he_IL: מיפוי עמודות

en: Column Header
he_IL: כותרת עמודה

en: Column Width
he_IL: רוחב עמודה

en: Form Field
he_IL: שדה טופס

en: Action Column
he_IL: עמודת פעולה

en: Column Title
he_IL: כותרת עמודה

en: Edit Button
he_IL: כפתור עריכה

en: Custom Page
he_IL: דף מותאם אישית

en: View Button
he_IL: כפתור צפייה

en: Redirect Link
he_IL: קישור הפניה מחדש

en: Caption
he_IL: כותרת

en: Table Even Row
he_IL: שורת טבלה זוגית

en: Table Odd Row
he_IL: שורת טבלה אי-זוגית

en: Page Select Box
he_IL: תיבת בחירת דף

en: Pagination Button
he_IL: כפתור דפדוף

en: Search Box
he_IL: תיבת חיפוש

en: Table
he_IL: טבלה

en: Table Rows
he_IL: שורות טבלה

en: Background color
he_IL: צבע רקע

en: Font Weight
he_IL: עובי גופן

en: Font Style
he_IL: סגנון גופן

en: Table Wrapper
he_IL: עטיפת טבלה

en: Welcome to Bit Form Views (Beta)
he_IL: ברוכים הבאים ל-Bit Form Views (בטא)

en: Create First View
he_IL: צור תצוגה ראשונה

en: Professional & Easy To Use WordPress Form Builder
he_IL: בונה טפסים מקצועי וקל לשימוש ל-WordPress

en: Drag and Drop WordPress Form Builder will allow you to build any kind of forms for WordPress website that you can imagine. The Professional design of Bit Form keeps all the tools right where you want them! You can make integration among various CRM and application with no zero experience.
he_IL: בונה טפסים לגרירה ושחרור ב-WordPress יאפשר לך לבנות כל סוג של טפסים לאתר WordPress שתוכל לדמיין. העיצוב המקצועי של Bit Form שומר את כל הכלים בדיוק איפה שאתה רוצה אותם! ניתן לבצע אינטגרציה בין מערכות CRM שונות ואפליקציות ללא כל ניסיון מוקדם.

en: Explore our extensive documentation. From beginners to developers - everyone will get an answer
he_IL: חקור את התיעוד הנרחב שלנו. ממתחילים ועד מפתחים - כולם יקבלו תשובה

en: here
he_IL: כאן

en: Support
he_IL: תמיכה

en: In Bit Apps, we provide all kind product support for any types of customer, it doesn't matter FREE or PRO user. We actively provide support through Email and Live Chat. Our support team is always ready to help you. We are here to answer your questions and help you with any issues you may have.
he_IL: ב-Bit Apps אנו מספקים תמיכה לכל סוגי המוצרים לכל סוגי הלקוחות, בין אם משתמש חינמי או PRO. אנו מספקים תמיכה פעילה באמצעות דואר אלקטרוני וצ'אט חי. צוות התמיכה שלנו תמיד מוכן לעזור לך. אנחנו כאן כדי לענות על שאלותיך ולעזור לך בכל בעיה שיש לך.

en: Facebook support group
he_IL: קבוצת תמיכה בפייסבוק

en: YouTube channel
he_IL: ערוץ יו-טיוב

en: Chat here
he_IL: צ'אט כאן

en: Rate us on WordPress
he_IL: דרג אותנו ב-WordPress

en: Lost In Space
he_IL: אבודים בחלל

en: Redirecting Home in
he_IL: מתבצע הפניה לדף הבית בעוד

en: Go Home
he_IL: עבור לדף הבית

en: Warning
he_IL: אזהרה

en: Are you sure you want to leave the form? Unsaved data will be lost.
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך לעזוב את הטופס? הנתונים שלא נשמרו יאבדו.

en: Okay
he_IL: אישור

en: Are you sure you want to switch forms? Unsaved data will be lost.
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך לעבור לטופס אחר? הנתונים שלא נשמרו יאבדו.

en: Switch Form
he_IL: החלפת טופס

en: Are you sure to duplicate this entry?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך לשכפל רשומה זו?

en: View Repeater Data
he_IL: צפייה בנתוני החזרות

en: Entry Details #
he_IL: פרטי הרשומה #

en: Data Views & Edit
he_IL: תצוגות נתונים ועריכה

en: View Analytics Report
he_IL: צפייה בדוח האנליטיקה

en: No Entry Found.
he_IL: לא נמצאה רשומה.

en: Form Settings
he_IL: הגדרות הטופס

en: Conversational Form
he_IL: טופס שיחתי

en: Landing Form
he_IL: טופס נחיתה

en: WP Auth
he_IL: אימות WP

en: Entries are loading...
he_IL: טעינת רשומות...

en: Advance Field Wise Report
he_IL: דוח מתקדם לפי שדות

en: Please select fields to view reports individually
he_IL: אנא בחר שדות לצפייה בדוחות בנפרד

en: Thank you for using Bit Form. If you like the plugin, please give us a
he_IL: תודה על השימוש ב-Bit Form. אם אתה אוהב את התוסף, אנא תן לנו

en: review
he_IL: ביקורת

en: on WordPress.org to help us spread more.
he_IL: ב-WordPress.org כדי לעזור לנו להפיץ יותר.

en: Filter Options
he_IL: אפשרויות סינון

en: All filters below will get entries based on analytics report
he_IL: כל המסננים למטה יקבלו רשומות בהתבסס על דוח האנליטיקה

en: Filter by Date
he_IL: סינון לפי תאריך

en: Entry Status
he_IL: סטטוס רשומה

en: Select Fields for Report:
he_IL: בחר שדות לדוח:

en: Other Info
he_IL: מידע נוסף

en: Total Entry:
he_IL: סך הכל רשומות:

en: Loading...
he_IL: טוען...

en: Printing...
he_IL: מדפיס...

en: Print Report
he_IL: הדפס דוח

en: Welcome to Bit Form
he_IL: ברוך הבא ל-Bit Form

en: Thank you for installing Bit Form.
he_IL: תודה שהתקנת את Bit Form.

en: Modern Form builder and database management  system
he_IL: בונה טפסים מודרני ומערכת ניהול בסיס נתונים

en: for Wordpress
he_IL: ל-WordPress

en: Create First Form
he_IL: צור טופס ראשון

en: Add More +
he_IL: הוסף עוד +

en: Country Field available in Pro version of Bit Form.
he_IL: שדה מדינה זמין בגרסת Pro של Bit Form.

en: You can use either ReCaptcha-V2 or ReCaptcha-V3 in a form. to use ReCaptcha-V2 disable the ReCaptcha-V3 from the Form Settings.
he_IL: אתה יכול להשתמש ב-ReCaptcha-V2 או ב-ReCaptcha-V3 בטופס. כדי להשתמש ב-ReCaptcha-V2 יש לבטל את ReCaptcha-V3 מהגדרות הטופס.

en: <p style="font-size: 16px">To use reCaptchav2, you must set Site Key and Secret Key from <a href="
he_IL: <p style="font-size: 16px">כדי להשתמש ב-reCaptchav2, עליך להגדיר מפתח אתר ומפתח סודי מ<a href="

en: <p style="font-size: 16px">To use Turnstile, you must set Site Key and Secret Key from <a href="
he_IL: <p style="font-size: 16px">כדי להשתמש ב-Turnstile, עליך להגדיר מפתח אתר ומפתח סודי מ<a href="

en: <p style="font-size: 16px">To use hCaptcha, you must set Site Key and Secret Key from <a href="
he_IL: <p style="font-size: 16px">כדי להשתמש ב-hCaptcha, עליך להגדיר מפתח אתר ומפתח סודי מ<a href="

en: You cannot add more than one
he_IL: אין באפשרותך להוסיף יותר מאחד

en: Save Draft Button available in Pro version of Bit Form.
he_IL: כפתור שמירת טיוטה זמין בגרסת Pro של Bit Form.

en: You cannot add
he_IL: אין באפשרותך להוסיף

en: <p style="font-size: 16px">To use
he_IL: <p style="font-size: 16px">כדי להשתמש ב

en: Change
he_IL: שנה

en: Not Equal
he_IL: לא שווה

en: Is Null
he_IL: ריק

en: Is Not Null
he_IL: לא ריק

en: Contain
he_IL: מכיל

en: Not Contain
he_IL: לא מכיל

en: Between
he_IL: בין

en: On Click
he_IL: בלחיצה

en: Advanced File Upload Field
he_IL: שדה העלאת קבצים מתקדם

en: PayPal Payment Field
he_IL: שדה תשלום PayPal

en: Razorpay Payment Field
he_IL: שדה תשלום Razorpay

en: Stripe Payment Field
he_IL: שדה תשלום Stripe

en: Mollie Payment Field
he_IL: שדה תשלום Mollie

en: Default Value
he_IL: ערך ברירת מחדל

en: Suggestions
he_IL: הצעות

en: Input Mode
he_IL: מצב קלט

en: Read Only
he_IL: קריאה בלבד

en: User Unique
he_IL: משתמש ייחודי

en: Input Validation
he_IL: אימות קלט

en: Maximum Option Validation
he_IL: אימות אפשרות מקסימלית

en: Minimum Option Validation
he_IL: אימות אפשרות מינימלית

en: Option Column
he_IL: עמודת אפשרות

en: Other Option
he_IL: אפשרות אחרת

en: Search Placeholder Modify
he_IL: שינוי טקסט מקום חיפוש

en: Selected Option Image
he_IL: תמונת האפשרות שנבחרה

en: Showing Selected Option Image
he_IL: הצגת תמונת האפשרות שנבחרה

en: Option Icon/Image
he_IL: אייקון/תמונה של אפשרות

en: Showing Icon/Image in option
he_IL: הצגת אייקון/תמונה באפשרות

en: Minimum and Maximum Option
he_IL: אפשרות מינימום ומקסימום

en: Minimum and Maximum Option validation
he_IL: אימות אפשרות מינימום ומקסימום

en: List Height
he_IL: גובה הרשימה

en: Option List Height
he_IL: גובה רשימת האפשרויות

en: Detect Country by IP
he_IL: זיהוי מדינה לפי IP

en: Detect Country by Geo Location
he_IL: זיהוי מדינה לפי מיקום גאוגרפי

en: Multiple Option List
he_IL: רשימת אפשרויות מרובות

en: Minimum and Maximum Value
he_IL: ערך מינימום ומקסימום

en: Minimum and Maximum Value Validation
he_IL: אימות ערכי מינימום ומקסימום

en: Country Not Found Text Modify
he_IL: עריכת טקסט של מדינה לא נמצאה

en: Currency Not Found Text Modify
he_IL: עריכת טקסט של מטבע לא נמצא

en: Modification of File Select Status
he_IL: שינוי סטטוס בחירת קובץ

en: Show Max Size
he_IL: הצג גודל מקסימלי

en: Individual Style
he_IL: סגנון אישי

en: Individual Field Styling
he_IL: עיצוב שדה אישי

en: Custom Class & Attribute
he_IL: מחלקה ומאפיין מותאמים אישית

en: Custom Classes and Attributes
he_IL: מחלקות ומאפיינים מותאמים אישית

en: Custom JS and CSS Editor
he_IL: עורך JS ו-CSS מותאם אישית

en: Custom JS and CSS Code Editor
he_IL: עורך קוד JS ו-CSS מותאם אישית

en: Breakpoint Modification
he_IL: שינוי נקודת שבירה

en: Breakpoint width size modification
he_IL: שינוי רוחב נקודת שבירה

en: Form Width Modification
he_IL: שינוי רוחב הטופס

en: Field Clone
he_IL: שכפול שדה

en: Field Cloning
he_IL: שכפול שדות

en: Disable Entry Storing
he_IL: השבת אחסון כניסות

en: Capture Google Ads Click
he_IL: לכידת לחיצות פרסומות Google

en: Login User
he_IL: התחברות משתמש

en: Empty Submission
he_IL: הגשה ריקה

en: Allowed IP List
he_IL: רשימת כתובות IP מותרות

en: Blocked IP
he_IL: כתובת IP חסומה

en: Blocked IP List
he_IL: רשימת כתובות IP חסומות

en: Entry Limit
he_IL: מגבלת כניסות

en: Single Entry for each IP
he_IL: כניסה יחידה לכל כתובת IP

en: Form Entry Edit
he_IL: עריכת כניסה בטופס

en: Honeypot trap
he_IL: מלכודת Honeypot

en: Snackbar Message
he_IL: הודעת Snackbar

en: Modal Message
he_IL: הודעת מודאלית

en: Rating Icon
he_IL: אייקון דירוג

en: Rating Message on Hover
he_IL: הודעת דירוג בהעברת העכבר

en: Rating Message on Select
he_IL: הודעת דירוג בבחירה

en: PDF Template
he_IL: תבנית PDF

en: Custom Theme Feature
he_IL: תכונת ערכת נושא מותאמת

en: Name is the unique identifier for the field. It is used to reference the field in the form submission data.
he_IL: השם הוא מזהה ייחודי לשדה. הוא משמש להתייחסות לשדה בנתוני הגשת הטופס.

en: Label is the title of the field that appears above or beside the field. You can show or hide the field label by toggling this option.
he_IL: התוית היא כותרת השדה המופיעה מעל או לצד השדה. ניתן להציג או להסתיר את תווית השדה על ידי הפעלת אפשרות זו.

en: Autocomplete allows you to specify what type of automated assistance the browser should provide for filling out the field, <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Attributes/autocomplete'>Learn more</a>
he_IL: השלמה אוטומטית מאפשרת לך לציין איזה סוג של סיוע אוטומטי הדפדפן אמור לספק למילוי השדה, <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Attributes/autocomplete'>למידע נוסף</a>

en: Admin Label is the title of the field that will be used as an alternative reference throughout the dashboard. You can toggle this option to use or disable the admin label.
he_IL: תווית מנהל היא כותרת השדה שתשמש כהפניה חלופית בכל לוח הבקרה. ניתן להפעיל או להשבית אפשרות זו לשימוש או לביטול תווית המנהל.

en: Subtitle is an optional description that appears under the Field Label. You can show or hide the field subtitle by toggling this option.
he_IL: כותרת משנה היא תיאור אופציונלי המופיע מתחת לתווית השדה. ניתן להציג או להסתיר את כותרת המשנה של השדה על ידי הפעלת או השבתת אפשרות זו.

en: Helper Text is an optional text that appears beneath the field to provide additional information to the user. You can show or hide the helper text by toggling this option.
he_IL: טקסט עזר הוא טקסט אופציונלי המופיע מתחת לשדה כדי לספק מידע נוסף למשתמש. ניתן להציג או להסתיר את טקסט העזר על ידי הפעלת או השבתת אפשרות זו.

en: Default Value is the initial value that will appear in the field. You can show or hide the default value by toggling this option.
he_IL: ערך ברירת מחדל הוא הערך ההתחלתי שיופיע בשדה. ניתן להציג או להסתיר את ערך ברירת המחדל על ידי הפעלת או השבתת אפשרות זו.

en: Suggestions allows you to add a custom suggestion list that will display suggestions as the user types in the input field.
he_IL: הצעות מאפשרות להוסיף רשימת הצעות מותאמת אישית שתציג הצעות בזמן שהמשתמש מקליד בשדה הקלט.

en: Placeholder is the text that appears inside the field before your user enters their own content. You can show or hide the field placeholder by toggling this option.
he_IL: טקסט מציין מקום הוא הטקסט המופיע בתוך השדה לפני שהמשתמש מזין תוכן משלו. ניתן להציג או להסתיר את טקסט מציין המקום על ידי הפעלת או השבתת אפשרות זו.

en: This allows browser to display an appropriate virtual keyboard if needed. <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Global_attributes/inputmode'>Learn more</a>
he_IL: זה מאפשר לדפדפן להציג מקלדת וירטואלית מתאימה במידת הצורך. <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Global_attributes/inputmode'>למידע נוסף</a>

en: Input Mask allows you to specify a pattern for the input field, helping users enter data in the correct format.<a target='_blank' href='https://bit-form.com/wp-docs/form-fields/bit-form-input-mask/'>Learn more</a>
he_IL: מסכת קלט מאפשרת לציין דפוס לשדה הקלט, המסייע למשתמשים להזין נתונים בפורמט הנכון.<a target='_blank' href='https://bit-form.com/wp-docs/form-fields/bit-form-input-mask/'>למידע נוסף</a>

en: Set a regular expression pattern that the input value should match for the field.
he_IL: הגדר דפוס ביטוי רגולרי שהערך המוזן צריך להתאים לו עבור השדה.

en: This allows to make the field mandatory for users to fill out before submitting the form. You can toggle this option to use or disable the required.
he_IL: זה מאפשר להפוך את השדה לחובה למילוי על ידי המשתמשים לפני שליחת הטופס. ניתן להפעיל או להשבית אפשרות זו לשימוש או לביטול דרישה.

en: The hide field feature allows you to hide the field from the user on the form. You can toggle this option to show or hide the field.
he_IL: תכונת הסתרת שדה מאפשרת להסתיר את השדה מהמשתמש בטופס. ניתן להפעיל או להשבית אפשרות זו להצגה או הסתרה של השדה.

en: The reverse button feature allows to reverse the clear and undo button. You can toggle this option to reverse clear and undo button.
he_IL: תכונת כפתור ההיפוך מאפשרת להפוך את פעולות הכפתור לניקוי וביטול. ניתן להפעיל או להשבית אפשרות זו להפיכת פעולות הכפתור.

en: Readonly feature allows you to set a field as read-only, meaning that users will not be able to edit the content of that field. You can toggle this option to enable or disable the setting.
he_IL: תכונת קריאה בלבד מאפשרת להגדיר שדה כקריאה בלבד, כלומר המשתמשים לא יוכלו לערוך את תוכן השדה. ניתן להפעיל או להשבית אפשרות זו כדי לאפשר או לבטל את ההגדרה.

en: Disabling a field prevents users from interacting with it or entering data. You can toggle this option to enable or disable the field as needed.
he_IL: השבתת שדה מונעת ממשתמשים לקיים אינטראקציה איתו או להזין נתונים. ניתן להפעיל או להשבית אפשרות זו כדי לאפשר או לבטל את השדה לפי הצורך.

en: Enabling this option will check from the submitted entries whether its value is duplicate.
he_IL: הפעלת אפשרות זו תבדוק בין ההזנות שנשלחו אם הערך משוכפל.

en: Enabling this option will check from your WordPress user database whether its value is duplicate.
he_IL: הפעלת אפשרות זו תבדוק בבסיס הנתונים של משתמשי וורדפרס אם הערך משוכפל.

en: Stripe provide a variety of themes for the payment form. You can choose the theme that best suits theme your payment form. <a target="_blank" href="https://stripe.com/docs/elements/appearance-api">Learn more</a>
he_IL: Stripe מספקת מגוון נושאים לטופס התשלום. תוכל לבחור את הנושא המתאים ביותר לטופס התשלום שלך. <a target="_blank" href="https://stripe.com/docs/elements/appearance-api">למידע נוסף</a>

en: Stripe provide minimum or maximum amount for different payment method type and currency. <a target='_blank' href='https://stripe.com/docs/currencies#minimum-and-maximum-charge-amounts'>learn more</a>
he_IL: Stripe מספקת סכום מינימום או מקסימום עבור סוג שיטת תשלום ומטבע שונים. <a target='_blank' href='https://stripe.com/docs/currencies#minimum-and-maximum-charge-amounts'>למידע נוסף</a>

en: Allows you to preset the language to be used in the hosted payment pages shown to the consumer. This option is Optional. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/v2/payments-api/create-payment#:~:text=locale,OPTIONAL,-Allows%20you%20to'>learn more</a>
he_IL: מאפשרת להגדיר מראש את השפה בשימוש בדפי התשלום המארחים המוצגים לצרכן. אפשרות זו אופציונלית. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/v2/payments-api/create-payment#:~:text=locale,OPTIONAL,-Allows%20you%20to'>למידע נוסף</a>

en: Mollie provide a description for the payment. This option is required. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/create-payment#:~:text=Body%20Params-,description,required,-The%20description%20of'>learn more</a>. and also you add field value in this description. e.g: This Payment from Name: ${field_key}
he_IL: מולי מספקת תיאור לתשלום. אפשרות זו נדרשת. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/create-payment#:~:text=Body%20Params-,description,required,-The%20description%20of'>למידע נוסף</a>. כמו כן, ניתן להוסיף ערך שדה בתיאור זה. לדוגמה: תשלום זה מ-Name: ${field_key}

en: You can add or remove Undo button form Signature Field. You can toggle this option to add or remove the Undo button.
he_IL: ניתן להוסיף או להסיר את כפתור הביטול (Undo) משדה החתימה. ניתן להחליף אפשרות זו כדי להוסיף או להסיר את כפתור הביטול.

en: You can add or remove Clear button form Signature Field. You can toggle this option to add or remove the Clear button.
he_IL: ניתן להוסיף או להסיר את כפתור הניקוי (Clear) משדה החתימה. ניתן להחליף אפשרות זו כדי להוסיף או להסיר את כפתור הניקוי.

en: This allows to show the rating message on hover. You can toggle this option to show or hide the rating message on hover.
he_IL: אפשרות זו מאפשרת להציג את הודעת הדירוג כאשר מרחפים מעל. ניתן להחליף אפשרות זו כדי להציג או להסתיר את הודעת הדירוג בעת ריחוף.

en: This allows to show the rating message on rating selected. You can toggle this option to show or hide the rating message on rating selected.
he_IL: אפשרות זו מאפשרת להציג את הודעת הדירוג בעת בחירת דירוג. ניתן להחליף אפשרות זו כדי להציג או להסתיר את הודעת הדירוג בעת בחירת דירוג.

en: By enabling this feature, you will enable to select multiple image.
he_IL: בהפעלת תכונה זו, תוכל לבחור מספר תמונות.

en: By enabling this feature, you will be hide image label.
he_IL: בהפעלת תכונה זו, תתעלם מתווית התמונה.

en: This allows to show the header icon. You can toggle this option to show or hide the header icon.
he_IL: אפשרות זו מאפשרת להציג את סמל הכותרת. ניתן להחליף אפשרות זו כדי להציג או להסתיר את סמל הכותרת.

en: This allows to show the stem button settings. You can toggle this option to show or hide the stem button settings.
he_IL: אפשרות זו מאפשרת להציג את הגדרות כפתור השורש (stem). ניתן להחליף אפשרות זו כדי להציג או להסתיר את הגדרות כפתור השורש.

en: This allows to show the step label. You can toggle this option to show or hide the step label.
he_IL: אפשרות זו מאפשרת להציג את תווית השלב. ניתן להחליף אפשרות זו כדי להציג או להסתיר את תווית השלב.

en: This allows to show the step subtitle. You can toggle this option to show or hide the step subtitle.
he_IL: אפשרות זו מאפשרת להציג את תת-כותרת השלב. ניתן להחליף אפשרות זו כדי להציג או להסתיר את תת-כותרת השלב.

en: Container Class allows you to add custom CSS classes to the field container. You can use this to apply custom styles to the field wrapper.
he_IL: מחלקת מיכל מאפשרת להוסיף מחלקות CSS מותאמות אישית למיכל השדה. ניתן להשתמש בכך כדי ליישם עיצובים מותאמים למעטפת השדה.

en: Allow only one entry for each IP address.
he_IL: אפשר רק ערך אחד לכל כתובת IP.

en: Allow only logged in users to submit the form.
he_IL: אפשר רק למשתמשים מחוברים להגיש את הטופס.

en: This will prevent empty form submission.
he_IL: פעולה זו תמנע הגשת טופס ריק.

en: This will validate the field when the user leaves the field.
he_IL: פעולה זו תבצע אימות של השדה כאשר המשתמש יוצא מהשדה.

en: This will disable storing the user entry in the database.
he_IL: פעולה זו תבטל את שמירת הערך שהמשתמש הזין במסד הנתונים.

en: This will enable reCAPTCHA v3.
he_IL: פעולה זו תפעיל את reCAPTCHA v3.

en: This will limit the number of entries.
he_IL: פעולה זו תגביל את מספר הערכים.

en: this will limit the form submission for specific period.
he_IL: פעולה זו תגביל את הגשת הטופס לתקופה ספציפית.

en: This will block the specific IP address from submitting the form.
he_IL: פעולה זו תחסום את כתובת ה-IP הספציפית מלהגיש את הטופס.

en: This will allow the specific IP address to submit the form.
he_IL: פעולה זו תאפשר לכתובת ה-IP הספציפית להגיש את הטופס.

en: This will enable Google Ads conversion tracking.
he_IL: פעולה זו תאפשר מעקב המרות של Google Ads.

en: How to Configure Confirmation Message/Redirect page
he_IL: כיצד להגדיר הודעת אישור/דף הפניה

en: How to Configure Conditional Logic
he_IL: כיצד להגדיר לוגיקה מותנית

en: How to enable Conversational Form
he_IL: כיצד להפעיל טופס שיחתי

en: How to Setup Integrations
he_IL: כיצד להגדיר אינטגרציות

en: How to Configure Email Templates
he_IL: כיצד להגדיר תבניות דוא"ל

en: How to Setup ACF integration
he_IL: כיצד להגדיר אינטגרציה עם ACF

en: How to Setup ActiveCampaign integration
he_IL: כיצד להגדיר אינטגרציה עם ActiveCampaign

en: How to Setup Acumbamail integration
he_IL: כיצד להגדיר אינטגרציה עם Acumbamail

en: How to Setup Autonami integration
he_IL: כיצד להגדיר אינטגרציה עם Autonami

en: How to Setup Dropbox integration
he_IL: כיצד להגדיר אינטגרציה עם Dropbox

en: How to Setup Elastic Email Integration
he_IL: כיצד להגדיר אינטגרציה עם Elastic Email

en: How to Setup Encharge integration
he_IL: כיצד להגדיר אינטגרציה עם Encharge

en: How to Setup Fluent-CRM integration
he_IL: כיצד להגדיר אינטגרציה עם Fluent-CRM

en: How to Setup Google Sheets integration
he_IL: כיצד להגדיר אינטגרציה עם Google Sheets

en: How to Setup Integrately integration
he_IL: כיצד להגדיר אינטגרציה עם Integrately

en: How to Setup Integromat integration
he_IL: כיצד להגדיר אינטגרציה עם Integromat

en: How to Setup MailChamp integration
he_IL: כיצד להגדיר אינטגרציה עם MailChamp

en: How to Setup MailPoet integration
he_IL: כיצד להגדיר אינטגרציה עם MailPoet

en: How to Setup MailerLite integration
he_IL: כיצד להגדיר אינטגרציה עם MailerLite

en: How to Setup MetaBox integration
he_IL: כיצד להגדיר אינטגרציה עם MetaBox

en: How to Setup Pabbly integration
he_IL: כיצד להגדיר אינטגרציה עם Pabbly

en: How to Setup Pods integration
he_IL: כיצד להגדיר אינטגרציה עם Pods

en: How to Setup Brevo(SendinBlue) integration
he_IL: כיצד להגדיר אינטגרציה עם Brevo (SendinBlue)

en: How to Setup Telegram integration
he_IL: כיצד להגדיר אינטגרציה עם Telegram

en: How to Setup WooCommerce integration
he_IL: כיצד להגדיר אינטגרציה עם WooCommerce

en: How to Setup Zapier integration
he_IL: כיצד להגדיר אינטגרציה עם Zapier

en: How to Setup Zoho Analytics integration
he_IL: כיצד להגדיר אינטגרציה עם Zoho Analytics

en: How to Setup Zoho Bigin integration
he_IL: כיצד להגדיר אינטגרציה עם Zoho Bigin

en: How to Setup Zoho Campaigns integration
he_IL: כיצד להגדיר אינטגרציה עם Zoho Campaigns

en: How to Setup Zoho Creator integration
he_IL: כיצד להגדיר אינטגרציה עם Zoho Creator

en: How to Setup Zoho-CRM integration
he_IL: כיצד להגדיר אינטגרציה עם Zoho-CRM

en: How to Setup Zoho Desk integration
he_IL: כיצד להגדיר אינטגרציה עם Zoho Desk

en: How to Setup Zoho Flow integration
he_IL: כיצד להגדיר אינטגרציה עם Zoho Flow

en: How to Setup Zoho Mail integration
he_IL: כיצד להגדיר אינטגרציה עם Zoho Mail

en: How to Setup Zoho Marketing Hub integration
he_IL: כיצד להגדיר אינטגרציה עם Zoho Marketing Hub

en: How to Setup Zoho Projects integration
he_IL: כיצד להגדיר אינטגרציה עם Zoho Projects

en: How to Setup Zoho Recruit integration
he_IL: כיצד להגדיר אינטגרציה עם Zoho Recruit

en: How to Setup Zoho Sheet integration
he_IL: כיצד להגדיר אינטגרציה עם Zoho Sheet

en: How to Setup Zoho Sign integration
he_IL: כיצד להגדיר אינטגרציה עם Zoho Sign

en: How to Setup Zoho Work Drive integration
he_IL: כיצד להגדיר אינטגרציה עם Zoho Work Drive

en: How to Configure Double Opt-In
he_IL: כיצד להגדיר אימות כפול (Double Opt-In)

en: How to Configure Form Abandonment
he_IL: כיצד להגדיר נטישת טופס

en: How to Configure PDF Template
he_IL: כיצד להגדיר תבנית PDF

en: How to Setup FlowMattic integration
he_IL: כיצד להגדיר אינטגרציה עם FlowMattic

en: How to Setup AutomatorWP integration
he_IL: כיצד להגדיר אינטגרציה עם AutomatorWP

en: How to Setup Uncanny Automator integration
he_IL: כיצד להגדיר אינטגרציה עם Uncanny Automator

en: How to Setup Automate Hub by Sperse.IO integration
he_IL: כיצד להגדיר אינטגרציה עם Automate Hub של Sperse.IO

en: How to Setup Thrive Automator integration
he_IL: כיצד להגדיר אינטגרציה עם Thrive Automator

en: How to Setup WP Webhooks integration
he_IL: כיצד להגדיר אינטגרציה עם WP Webhooks

en: How to Setup Advanced Form Integration
he_IL: כיצד להגדיר אינטגרציה מתקדמת של טפסים

en: How to Setup IFTTT integration
he_IL: כיצד להגדיר אינטגרציה עם IFTTT

en: How to Setup n8n.io integration
he_IL: כיצד להגדיר אינטגרציה עם n8n.io

en: How to Setup Sure Triggers integration
he_IL: כיצד להגדיר אינטגרציה עם Sure Triggers

en: How to Configure WP User Registration
he_IL: כיצד להגדיר WP User Registration

en: Allow Only logged in users to view all entries
he_IL: לאפשר צפייה בכל הערכים רק למשתמשים מחוברים

en: Allow logged in users to edit form entries
he_IL: לאפשר למשתמשים מחוברים לערוך ערכי טופס

en: Allow to Configure Global Validation Message
he_IL: לאפשר להגדיר הודעת אימות גלובלית

en: How to add Custom CSS/JS
he_IL: כיצד להוסיף CSS/JS מותאם אישית
