Bit Form 3.0.0 - en to et translation catalogue (2636 entries)

note: Description of the plugin
en: Contact Form Builder Plugin: Multi Step Contact Form, Payment Form, Custom Contact Form Plugin by Bit Form
et: Kontaktivormi koostaja pistikprogramm: mitmeastmeline kontaktivorm, maksevorm, kohandatud kontaktivormi pistikprogramm Bit Formi poolt

note: Author of the plugin
en: Contact Form Builder - Bit Form
et: Kontaktivormi koostaja - Bit Form

en: Token expired
et: Token on aegunud

en: No Integration Found
et: Integratsioon puudub

en: No Connected App Found
et: Ühendatud rakendust ei leitud

en: Some of the test fields are empty or an invalid email supplied
et: Mõned testi väljad on tühjad või sisestatud on kehtetu e-posti aadress

en: Migration Complete
et: Migreerimine lõpetatud

en: Invalid file type
et: Kehtetu failitüüp

en: Invalid form id
et: Kehtetu vormi ID

en: Meta Box must be activated!
et: Meta Box peab olema aktiveeritud!

en: Conversational CSS Saved Successfully!
et: Konversatsioonilise CSS-i salvestamine õnnestus!

en: Bit Form - Most advanced form builder and entries management plugin
et: Bit Form - kõige arenenum vormide koostaja ja kirjete haldamise pistikprogramm

en: All Forms
et: Kõik vormid

en: Form Templates
et: Vormimallid

en: App Settings
et: Rakenduse seaded

en: Integrations
et: Integratsioonid

en: PDF Setting
et: PDF seaded

en: Payments
et: Maksed

en: Doc & Support
et: Dokumentatsioon & tugi

en: Get 74% OFF
et: Saa 74% SOODUSTUST

en: Template not found, by this name:
et: Mall nimega ei leitud:

en: Error Occurred, Please Reload
et: Tekkis viga, palun laadi uuesti

en: You are allowed to add maximum 2 workflows
et: Lubatud on lisada maksimaalselt 2 töövoogu

en: Can not save empty form.
et: Tühja vormi ei saa salvestada.

en: Form Name Should Be Within 50 Characters
et: Vormi nimi peab olema kuni 50 märki pikk

en: All Entries
et: Kõik kirjed

en: Form Saved successfully
et: Vorm salvestati edukalt

en: User
et: Kasutaja

en: IP address
et: IP-aadress

en: Form update failed.
et: Vormi uuendamine ebaõnnestus.

en: Error Occured in saving %s
et: Viga salvestamisel %s

en: Form updated successfully.
et: Vorm uuendati edukalt.

en: Form status change failed.
et: Vormi oleku muutmine ebaõnnestus.

en: Form status changed successfully
et: Vormi olek muudetud edukalt

en: Form id is empty.
et: Vormi ID on tühi.

en: Form is not exists.
et: Vormi ei eksisteeri.

en: Form id is invalid.
et: Vormi ID on vigane.

en: Form deleted successfully.
et: Vorm edukalt kustutatud.

en: Form id is invalid
et: Vormi ID on vigane

en: Forms deleted successfully.
et: Vormid edukalt kustutatud.

en: Form does not exists.
et: Vormi ei eksisteeri.

en: Form duplicated successfully
et: Vorm edukalt duplikaat.

en: Please import a valid json.
et: Palun impordi kehtiv JSON.

en: Form imported successfully.
et: Vorm edukalt imporditud.

en: Form does not exists
et: Vormi ei eksisteeri

en: Entry Not Found!
et: Kirjet ei leitud!

en: Invalid Form ID or Entries ID.
et: Vigane vormi või kirje ID.

en: Entries id is invalid
et: Kirje ID on vigane

en: Form does not exist.
et: Vormi ei eksisteeri.

en: Entry Deletetion prevented by workflow
et: Kirje kustutamine takistatud töövoo poolt

en: Entry Deleted successfully
et: Kirje edukalt kustutatud

en: Entry Deleted successfully, Some prevented by workflow
et: Kirje edukalt kustutatud, mõni takistatud töövoo poolt

en: Form entry deletion failed.
et: Vormi kirje kustutamine ebaõnnestus.

en: Form id or entries id is invalid
et: Vormi ID või sissekannete ID on vigane

en: Form does not exist
et: Vormi ei eksisteeri

en: Entry Duplicated successfully
et: Sissekanne edukalt kopeeritud

en: Entries Duplicated successfully
et: Sissekanded edukalt kopeeritud

en: Form entries does not exist.
et: Vormi sissekanded puuduvad.

en: Failed to update, Data is empty.
et: Uuendamine ebaõnnestus, andmed on tühjad.

en: Invalid Form ID or entries ID.
et: Vigane vormi ID või sissekannete ID.

en: Invalid Form id or entries id.
et: Vigane vormi ID või sissekannete ID.

en: Integration deleted
et: Integratsioon kustutatud

en: Message deleted
et: Sõnum kustutatud

en: workflow deleted
et: Töövoog kustutatud

en: Email Template deleted
et: E-kirja mall kustutatud

en: Email Template duplicated
et: E-kirja mall kopeeritud

en: Report preferrences saved successfully
et: Aruande seaded edukalt salvestatud

en: g-ReCAPTCHA details is empty
et: g-ReCAPTCHA andmed on tühjad

en: reCAPTCHA saved successfully
et: reCAPTCHA edukalt salvestatud

en: reCAPTCHA updated successfully
et: reCAPTCHA edukalt uuendatud

en: Setting details is empty
et: Seadistuse andmed on tühjad

en: Please re-check your Client ID & Secret
et: Palun kontrolli oma kliendi ID ja salajast võtit uuesti

en: Payment setting saved successfully
et: Makse seadistus edukalt salvestatud

en: Payment setting updated successfully
et: Makse seadistus uuendatud edukalt

en: This field is required
et: See väli on kohustuslik

en: Please, enter a valid email address
et: Palun sisestage kehtiv e-posti aadress

en: Please, enter a valid URL
et: Palun sisestage kehtiv URL

en: Minimum ${field.minimum} is required
et: Nõutav on vähemalt ${field.minimum}

en: Maximum ${field.maximum} is allowed
et: Lubatud on maksimaalselt ${field.maximum}

en: Please, enter only numbers
et: Palun sisestage ainult numbreid

en: Please, enter a valid phone number
et: Palun sisestage kehtiv telefoninumber

en: Select at least ${field.minimum} option(s)
et: Valige vähemalt ${field.minimum} valik

en: Please, select no more than ${field.maximum} option(s)
et: Palun valige mitte rohkem kui ${field.maximum} valikut

en: Input does not match the required pattern
et: Sisend ei vasta nõutud mustrile

en: Minimum ${field.minimum_file} file(s) required
et: Nõutav on vähemalt ${field.minimum_file} fail

en: Maximum ${field.maximum_file} file(s) allowed
et: Lubatud on maksimaalselt ${field.maximum_file} faili

en: Maximum file size exceeded. (Max: ${field.maximum_size}MB)
et: Maksimaalne failisuurus on ületatud. (Maks: ${field.maximum_size}MB)

en: File type is not supported
et: Failitüüp ei ole toetatud

en: This value is already taken. Please, choose a different one.
et: See väärtus on juba kasutusel. Palun valige teine.

en: This username or email is already registered. Please, use another.
et: See kasutajanimi või e-post on juba registreeritud. Palun kasutage teist.

en: Custom Option Required
et: Kohandatud valik on kohustuslik

en: Minimum amount of ${field.minimum_amount} is required
et: Nõutav minimaalne summa on ${field.minimum_amount}

en: Maximum amount of ${field.maximum_amount} is allowed
et: Lubatud on maksimaalne summa ${field.maximum_amount}

en: Form data is empty
et: Vormi andmed on tühjad

en: At least 1 condition needed
et: Vajalik vähemalt 1 tingimus

en: Result is empty
et: Tulemus on tühi

en: Nothing to update
et: Uuendamiseks pole midagi

en: Nothing to duplicate
et: Duplitseerimiseks pole midagi

en: prepared query is empty
et: ettevalmistatud päring on tühi

en: is required
et: on nõutud

en: Minimum number is
et: Minimaalne number on

en: Maximum number is
et: Maksimaalne number on

en: Email is invalid
et: E-post on vigane

en: URL is invalid
et: URL on vigane

en: Sorry, Error occurred in saving form entry
et: Vabandame, vormi kirje salvestamisel tekkis viga

en: Sorry, error occurred in logging form entry
et: Vabandame, vormi kirje logimisel tekkis viga

en: Sorry, Error occured in saving form entry data
et: Vabandame, vormi kirje andmete salvestamisel tekkis viga

en: provided form entries does not exists
et: esitatud vormi kirjed ei ole olemas

en: Entry Updated Successfully
et: Kirje edukalt uuendatud

en:  is required.
et:  on nõutud.

en:  should be an email. please provide a valid email address.
et:  peaks olema e-posti aadress. Palun sisesta kehtiv e-posti aadress.

en:  should be Time Format
et:  peaks olema ajavorming

en:  should be a phone number
et:  peaks olema telefoninumber

en:  should be a number
et: peaks olema number

en:  should be an URL
et: peaks olema URL

en:  should be a date
et: peaks olema kuupäev

en: Bitform Pages
et: Bitformi lehed

en: Requested parameter is empty
et: Päringu parameeter on tühi

en: module, fields are required for Sendinblue api
et: moodul, väljad on vajalikud Sendinblue API jaoks

en: module, fields are required for Acumbamail api
et: moodul, väljad on vajalikud Acumbamail API jaoks

en: Autonami Pro Plugins not found
et: Autonami Pro pistikprogrammid puuduvad

en: module, fields are required for Autonami api
et: moodul, väljad on vajalikud Autonami API jaoks

en: Required data not found.
et: Nõutud andmeid ei leitud.

en: module, fields are required for Elastic Email api
et: moodul, väljad on vajalikud Elastic Email API jaoks

en: module, fields are required for Encharge api
et: moodul, väljad on vajalikud Encharge API jaoks

en: Fluent CRM Plugins not found
et: Fluent CRM pistikprogrammid puuduvad

en: Please! Insatall Fluent CRM
et: Palun! Paigaldage Fluent CRM

en: module, fields are required for Fluent CRM api
et: moodul, väljad on vajalikud Fluent CRM API jaoks

en: module, fields are required for Gist api
et: moodul, väljad on vajalikud Gist API jaoks

en: module, fields are required for Google sheet api
et: moodul, väljad on vajalikud Google Sheet API jaoks

en: module, fields are required for Trello api
et: moodul, väljad on vajalikud Trello API jaoks

en: Request parameter is empty
et: Päringu parameeter on tühi

en: api key field is required for hubspot api
et: API võtme väli on vajalik Hubspot API jaoks

en: Integration execution failed
et: Integratsiooni täitmine ebaõnnestus

en: module, fields are required for Mail Chimp api
et: moodul, väljad on vajalikud Mail Chimp API jaoks

en: Invalid API Token
et: Kehtetu API võti

en: module, fields are required for MailerLite api
et: moodul, väljad on vajalikud MailerLite API jaoks

en: Please! Insatall MailPoet
et: Palun! Paigalda MailPoet

en: Please! Install MailPoet
et: Palun! Paigalda MailPoet

en: module, fields are required for Mail Poet api
et: moodul, väljad on vajalikud Mail Poet API jaoks

en: username, password, fields are required for rapidmail api
et: kasutajanimi, parool, väljad on vajalikud rapidmail API jaoks

en: Recipient List are required for rapidmail api
et: Saaja nimekiri on vajalik rapidmail API jaoks

en: module, fields are required for SendFox api
et: moodul, väljad on vajalikud SendFox API jaoks

en: module, fields are required for Telegram api
et: moodul, väljad on vajalikud Telegram API jaoks

en: SID, Auth Token,From Number and mapping fields are required for rapidmail api
et: SID, autentimise võti, saatja number ja seose väljad on vajalikud rapidmail API jaoks

en: webhook url is empty
et: veebikonksu URL on tühi

en: %s is required for woocommerce %s
et: %s on vajalik woocommerce %s jaoks

en: WooCommerce must be activated!
et: WooCommerce peab olema aktiveeritud!

en: module and field map are required for woocommerce
et: moodul ja väljade kaardistamine on vajalikud woocommerce jaoks

en: workspace, table, fields are required for zoho analytics api
et: tööruum, tabel, väljad on vajalikud zoho analytics API jaoks

en: %s is required for zoho bigin, %s module
et: %s on vajalik zoho bigin, %s mooduli jaoks

en: module, fields are required for zoho bigin api
et: moodul, väljad on vajalikud zoho bigin API jaoks

en: %s is required for zoho campaigns
et: %s on vajalik zoho kampaaniate jaoks

en: list are required for zoho campaigns api
et: loend on vajalik Zoho kampaaniate API jaoks

en: %s is required for zoho creator
et: %s on vajalik Zoho loojale

en: tokenDetails error
et: tokenDetailsi viga

en: %s is required for zoho crm, %s module
et: %s on vajalik Zoho CRM-i, %s mooduli jaoks

en: zoho crm field %s's maximum length is %s, Given %s
et: Zoho CRM välja %s maksimaalne pikkus on %s, antud %s

en: Tag is empty
et: Silt on tühi

en: RelatedList is empty
et: Seotud loend on tühi

en: module, layout are required for zoho crm relatedlist
et: moodul ja paigutus on vajalikud Zoho CRM seotud loendi jaoks

en: module, layout, fields are required for zoho crm api
et: moodul, paigutus ja väljad on vajalikud Zoho CRM API jaoks

en: %s is required for zoho bigin
et: %s on vajalik Zoho Bigin jaoks

en: list are required for zoho desk api
et: loend on vajalik Zoho Desk API jaoks

en: module, fields are required for zoho mail api
et: moodul ja väljad on vajalikud Zoho Mail API jaoks

en: is required for zoho marketing hub
et: on vajalik Zoho Marketing Hub jaoks

en: list are required for zoho marketingHub api
et: loend on vajalik Zoho MarketingHub API jaoks

en: %s is required for %s
et: %s on vajalik %s jaoks

en: list are required for zoho projects api
et: loend on vajalik Zoho Projects API jaoks

en: %s is required for zoho recruit, %s module
et: %s on vajalik Zoho Recruit, %s mooduli jaoks

en: module, fields are required for zoho recruit api
et: moodul ja väljad on vajalikud Zoho Recruit API jaoks

en: module, fields are required for zoho sheet api
et: moodul ja väljad on vajalikud Zoho Sheet API jaoks

en: module, fields are required for zoho sign api
et: moodul, väljad on vajalikud zoho sign api jaoks

en: parent folder are required for zoho workdrive api
et: ema kaust on vajalik zoho workdrive api jaoks

en: Sorry, Error occured in updated form
et: Vabandust, vormi uuendamisel tekkis viga

en: Bitforms Pages
et: Bitforms lehed

en: Sorry! Submission limit exceeded.
et: Vabandust! Esitamise limiit on ületatud.

en: Sorry! You have exceeded the submission limit.
et: Vabandust! Olete ületanud esitamise limiidi.

en: Unknown upload error
et: Tundmatu üleslaadimisviga

en: The uploaded file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini.
et: Üles laaditud fail ületab php.ini-s määratud upload_max_filesize direktiivi.

en: The uploaded file exceeds the MAX_FILE_SIZE directive that was specified in the HTML form.
et: Üles laaditud fail ületab HTML-vormis määratud MAX_FILE_SIZE direktiivi.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
et: Fail laaditi üles ainult osaliselt.

en: No file was uploaded.
et: Faili ei laaditud üles.

en: Missing a temporary folder.
et: Puudub ajutine kaust.

en: Failed to write file to disk.
et: Faili kirjutamine kettale nurjus.

en: A PHP extension stopped the file upload.
et: PHP laiendus katkestas faili üleslaadimise.

en: Total File size is too large
et: Faili kogumaht on liiga suur

en: Upload failed
et: Üleslaadimine ebaõnnestus

en: Untrusted upload source
et: Usaldamatu üleslaadimise allikas

en: Temporary file not accessible
et: Ajutist faili ei saa kasutada

en: Empty filename
et: Tühi failinimi

en: Cannot read file size
et: Faili suurust ei saa lugeda

en: File size is too large
et: Faili suurus on liiga suur

en: This file type is not allowed
et: Seda failitüüpi ei ole lubatud

en: File type is not allowed
et: Failitüüp ei ole lubatud

en: Invalid SVG
et: Kehtetu SVG

en: SVG file is not valid
et: SVG-fail ei ole kehtiv

en: File size is too large after sanitation
et: Faili suurus on puhastamise järel liiga suur

en: File not allowed by policy
et: Faili poliitika ei luba

en: Form Submitted Successfully
et: Vorm esitatud edukalt

en: provided form does not exists
et: antud vormi ei eksisteeri

en: Form ID cannot be empty
et: Vormi ID ei saa olla tühi

en: #%s no. Form doesn't exists
et: #%s nr. Vorm ei eksisteeri

en: #%s no. Form is not active
et: #%s nr. Vorm ei ole aktiivne

en: Entry Update Successfully
et: Kande värskendus edukas

en: Token verification failed
et: Tokeni kontroll ebaõnnestus

en: You are already logged in
et: Oled juba sisse loginud

en: Please submit form with valid fields
et: Palun esitage vorm kehtivate väljadega

en: Please recheck your reCaptcha Configuration
et: Palun kontrollige oma reCaptcha seadeid uuesti

en: Please verify reCAPTCHA
et: Palun kinnitage reCAPTCHA

en: Please verify hCaptcha
et: Palun kinnitage hCaptcha

en: hCaptcha verification failed
et: hCaptcha kinnitamine ebaõnnestus

en: Please verify Cloudflare Turnstile Captcha
et: Palun kinnitage Cloudflare Turnstile Captcha

en: Cloudflare Turnstile Validation Error:
et: Cloudflare Turnstile valideerimisviga:

en: Sorry!! You have already submitted from this IP address
et: Vabandust!! Te olete sellest IP-aadressist juba esitanud

en: within %s to %s
et: vahemikus %s kuni %s

en: %s to %s
et: %s kuni %s

en: Form is available %s From %s
et: Vorm on saadaval %s alates %s

en: Form is available %s
et: Vorm on saadaval %s

en: Form is available on %s
et: Vorm on saadaval kuupäeval %s

en: Sorry!! Your IP address is %s, Blocked from submitting the form
et: Vabandust!! Teie IP-aadress %s on vormi esitamisest blokeeritud

en: Select a Bitform
et: Vali Bitvorm

en: Invalid request method. POST required.
et: Vigane päringumeetod. Nõutud on POST.

en: No form selected
et: Vormi pole valitud

en: Please select a form from the Form List available in the Bit Form element settings.
et: Palun valige vorm Bitvormi elemendi seadetes oleva vormiloendi seast.

en: Select Forms
et: Vali vormid

en: Forms
et: Vormid

en: Unsplash Images
et: Unsplashi pildid

en: Go to the Google reCaptcha V2 Admin Dashboard
et: Mine Google reCaptcha V2 administreerimispaneelile

en: Click on the Register button and add Label.
et: Klõpsake nupul Registreeri ja lisage silt.

en: Choose the type of reCaptcha V2 (either I'm not a robot checkbox or Invisible reCaptcha badge).
et: Valige reCaptcha V2 tüüp (kas „Mina ei ole robot“ märkeruut või nähtamatu reCaptcha märk).

en: Copy Your Domain URL and Goto Google ReCaptcha Dashboard, paste it under Domains.
et: Kopeeri oma domeeni URL ja mine Google ReCaptcha juhtpaneelile, kleebi see domeenide alla.

en: Click on the Submit button.
et: Klõpsa nupul Esita.

en: You will then see the site key and secret key. Copy both keys and back to Bit form Google reCaptcha Settings to paste them into the corresponding
et: Seejärel näed saidi võtit ja salajast võtit. Kopeeri mõlemad võtmed ja mine tagasi Bit vormi Google reCaptcha seadistustesse, et need vastavatesse

en: Site Key
et: saidivõti

en: and
et: ja

en: Secret Key
et: salajane võti

en: fields.
et: väljadele kleepida.

en: Click on the
et: Klõpsa nupul

en: Save
et: Salvesta

en: button to apply the settings.
et: seadete rakendamiseks.

en: Now, Please go to your form and add a Google reCaptcha V2 field.
et: Nüüd palun mine oma vormi ja lisa Google reCaptcha V2 väli.

en: For more details, please visit the
et: Rohkemate üksikasjade jaoks külasta palun

en: Bit form Google reCaptcha V2 documentation
et: Bit vormi Google reCaptcha V2 dokumentatsiooni

en: and watch
et: ja vaata

en: YouTube Video
et: YouTube videot

en: Go to the Google reCaptcha V3 Admin Dashboard
et: Mine Google reCaptcha V3 administraatori juhtpaneelile

en: Choose the type of reCaptcha V3 (reCaptcha V3).
et: Vali reCaptcha V3 tüüp (reCaptcha V3).

en: Now, Please go to your form and add a Google reCaptcha V3 field.
et: Nüüd palun mine oma vormi ja lisa Google reCaptcha V3 väli.

en: Bit form Google reCaptcha V3 documentation
et: Bit vormi Google reCaptcha V3 dokumentatsioon

en: Go to the Turnstile Admin Dashboard
et: Mine Turnstile administraatori juhtpaneelile

en: If you haven't created a Turnstile Site yet, click on the "Add Site" button and fill out the required fields.
et: Kui te pole veel Turnstile saidi loonud, klõpsake nuppu „Lisa sait“ ja täitke nõutud väljad.

en: If you already have a Turnstile Site, click on the Site Name to open the Site Dashboard.
et: Kui teil on juba Turnstile sait, klõpsake saidi nime, et avada saidi juhtpaneel.

en: You will then see the site key and secret key. Copy both keys and back to Bit form Turnstile Settings to paste them into the corresponding
et: Seejärel näete saidi võtit ja salajast võtit. Kopeerige mõlemad võtmed ja minge tagasi Bit form Turnstile seadistustesse, et need vastavatesse väljadesse kleepida.

en: Now, Please go to your form and add a Turnstile field.
et: Nüüd minge oma vormile ja lisage Turnstile väli.

en: Bit form Turnstile documentation
et: Bit form Turnstile dokumentatsioon

en: Go to the hCaptcha Admin Dashboard
et: Minge hCaptcha administraatori juhtpaneelile

en: If you haven't created a hCaptcha Site yet, click on the "Add Site" button and fill out the required fields.
et: Kui te pole veel hCaptcha saiti loonud, klõpsake nuppu „Lisa sait“ ja täitke nõutud väljad.

en: If you already have a hCaptcha Site, click on the Site Name to open the Site Dashboard.
et: Kui teil on juba hCaptcha sait, klõpsake saidi nime, et avada saidi juhtpaneel.

en: You will then see the site. Copy
et: Seejärel näete saiti. Kopeerige

en: and back to Bit form hCaptcha Settings to paste in Site Key fields.
et: ja minge tagasi Bit form hCaptcha seadistustesse, et kleepida saidi võti vastavatesse väljadesse.

en: Then get the secret key. Go to the Profile → Settings and click the secret tab. You will find secret list or Generate New Secret.
et: Seejärel hankige salajane võti. Minge profiilile → Seaded ja klõpsake salajase vahekaarti. Leiate salajaste võtmete nimekirja või saate genereerida uue salajase võtme.

en: Now, Please go to your form and add a hCaptcha field.
et: Nüüd minge oma vormile ja lisage hCaptcha väli.

en: Bit form hCaptcha documentation
et: Bit form hCaptcha dokumentatsioon

en: Captcha Settings
et: Captcha seadistused

en: Note:
et: Märkus:

en: Please click on the available Captcha option for configuration.
et: Palun klõpsake konfiguratsiooni tegemiseks saadaoleval Captcha valikul.

en: Edit
et: Muuda

en: Captcha Settings Updated
et: Captcha seadistused uuendatud

en: reCAPTCHA is a free service that protects your website from spam and abuse.
et: reCAPTCHA on tasuta teenus, mis kaitseb teie veebisaiti rämpsposti ja väärkasutuse eest.

en: Learn More
et: Lisateave

en: Domain URL:
et: Domeeni URL:

en: To get Site Key and SECRET , Please Visit
et: Saamiseks saidi võti ja SALADUSPALJU, palun külastage

en: Google reCAPTCHA Admin
et: Google reCAPTCHA haldur

en: Update
et: Uuenda

en: hCaptcha is a free service that protects your website from spam and abuse.
et: hCaptcha on tasuta teenus, mis kaitseb teie veebisaiti rämpsposti ja väärkasutuse eest.

en: To get Site Key and Secret, Please Visit
et: Saamiseks saidi võti ja saladus, palun külastage

en: hCaptcha Admin Dashboard
et: hCaptcha halduspaneel

en: Turnstile is a free service that protects your website from spam and abuse.
et: Turnstile on tasuta teenus, mis kaitseb teie veebisaiti rämpsposti ja väärkasutuse eest.

en: Cloudflare Turnstile reCAPTCHA Admin
et: Cloudflare Turnstile reCAPTCHA haldur

en: How to set up
et: Kuidas seadistada

en: Delete
et: Kustuta

en: Are you sure to delete this template
et: Kas olete kindel, et soovite selle malli kustutada

en: Duplicate
et: Duplikaat

en: Are you sure to duplicate this template?
et: Kas olete kindel, et soovite selle malli dubleerida?

en: Template Name
et: Malli nimi

en: Action
et: Tegevus

en: Email Templates
et: E-posti mallid

en: How to setup Email Templates & Send Email Notification:
et: Kuidas seadistada e-posti malle & saata e-posti teavitusi:

en: Documentation
et: Dokumentatsioon

en: Add New Template
et: Lisa uus mall

en: Empty
et: Tühi

en: Post Type cann't be empty
et: Postituse tüüp ei tohi olla tühi

en: Post Status cann't be empty
et: Postituse olek ei tohi olla tühi

en: Please map mandatory fields
et: Palun kaardista kohustuslikud väljad

en: Integration Name
et: Integratsiooni nimi

en: Integration Name...
et: Integratsiooni nimi...

en: Post Type
et: Postituse tüüp

en: Refresh Post Types
et: Värskenda postituse tüüpe

en: Post Status
et: Postituse olek

en: Select Status
et: Vali olek

en: Author
et: Autor

en: Select Author
et: Vali autor

en: Comment Status
et: Kommentaari olek

en: Field Mapping
et: Väljade kaardistamine

en: Form Fields
et: Vormiväljad

en: Post Fields
et: Postituse väljad

en: ACF fields Mapping
et: ACF väljade kaardistamine

en: Refresh ACF fields
et: Värskenda ACF välju

en: ACF Fields
et: ACF väljad

en: ACF File Upload Fields Map
et: ACF failide üleslaadimise väljade kaart

en: Error Occured
et: Tekkis viga

en: Loading ACF Fields...
et: Laaditakse ACF välju...

en: Loading Post Types...
et: Laaditakse postitüüpe...

en: Select one of the defined WordPress post types Or custom post types for the post.
et: Vali üks määratletud WordPressi postitüüpidest või kohandatud postitüüpidest postituse jaoks.

en: Select Post Type
et: Vali postitüüp

en: Select the status for the post. If published status is selected and the post date is in the future, it will automatically be changed to scheduled
et: Vali postituse olek. Kui on valitud avaldatud olek ja postituse kuupäev on tulevikus, muudetakse see automaatselt ajastatuks

en: Select the user to be assigned to the post.
et: Vali kasutaja, kellele postitus määratakse.

en: Select Field
et: Vali väli

en: Custom...
et: Kohandatud...

en: Custom Value
et: Kohandatud väärtus

en: Connect New Active Campaing API
et: Ühenda uus ActiveCampaign API

en: Update ActiveCampaign
et: Uuenda ActiveCampaigni

en: Update Responses with ActiveCampaign existing email?
et: Uuendada vastuseid olemasoleva ActiveCampaigni e-posti alusel?

en: Integration name cann't be empty
et: Integratsiooni nimi ei tohi olla tühi

en: Access API Key cann't be empty
et: API võti ei tohi olla tühi

en: Access API URL cann't be empty
et: API URL ei tohi olla tühi

en: Authorized Successfully
et: Autoriseeritud edukalt

en: Integration Name:
et: Integratsiooni nimi:

en: Access API URL:
et: API URL-i juurde pääsemine:

en: Access API URL...
et: API URL-i juurde pääsemine...

en: Access API Key:
et: API võti:

en: Access API Key...
et: API võti...

en: ActiveCampaign lists refreshed
et: ActiveCampaigni nimekirjad uuendatud

en: No ActiveCampaign lists found. Try changing the header row number or try again
et: ActiveCampaigni nimekirju ei leitud. Proovige muuta päiserida või proovige uuesti

en: ActiveCampaign lists refresh failed. please try again
et: ActiveCampaigni nimekirjade uuendamine ebaõnnestus. Palun proovige uuesti

en: ActiveCampaign tags refreshed
et: ActiveCampaigni sildid uuendatud

en: No ActiveCampaign tags found. Try changing the header row number or try again
et: ActiveCampaigni silte ei leitud. Proovige muuta päiserida või proovige uuesti

en: ActiveCampaign tags refresh failed. please try again
et: ActiveCampaigni siltide uuendamine ebaõnnestus. Palun proovige uuesti

en: ActiveCampaign fields refreshed
et: ActiveCampaigni väljad uuendatud

en: No ActiveCampaign fields found. Try changing the header row number or try again
et: ActiveCampaigni välju ei leitud. Proovige muuta päiserida või proovige uuesti

en: ActiveCampaign fields refresh failed. please try again
et: ActiveCampaigni väljade uuendamine ebaõnnestus. Palun proovige uuesti

en: Connected API:
et: Ühendatud API:

en: Select an App
et: Vali rakendus

en: List:
et: Nimekiri:

en: Select List
et: Vali nimekiri

en: Tags:
et: Sildid:

en: Refresh Activecapmaign Tags
et: Värskenda ActiveCampaigni silte

en: Map Fields
et: Väljade kaardistamine

en: Refresh Activecapmaign Field
et: Värskenda ActiveCampaigni välja

en: ActiveCampaign Fields
et: ActiveCampaigni väljad

en: Actions
et: Tegevused

en: To Get Auth token, Please Visit
et: Autentimismärgi saamiseks külasta palun

en: Acumbamail documentation
et: Acumbamaili dokumentatsiooni

en: Auth Token:
et: Autentimismärk:

en: Auth Token...
et: Autentimismärk...

en: All list field fetched successfully
et: Kõik nimekirja väljad on edukalt hangitud

en: Failed to fetch list fields
et: Nimekirja väljade hankimine ebaõnnestus

en: Lists fetched successfully
et: Nimekirjad on edukalt hangitud

en: Lists fetch failed. please try again
et: Nimekirjade hankimine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: Api Key can't be empty
et: API võti ei tohi olla tühi

en: Authorized successfully
et: Autoriseerimine õnnestus

en: Authorized failed
et: Autoriseerimine ebaõnnestus

en: Connected API List:
et: Ühendatud API nimekiri:

en: Select API
et: Vali API

en: Actions:
et: Tegevused:

en: Select Actions
et: Vali tegevused

en: All List:
et: Kõik nimekirjad:

en: Fetch Subscriber List
et: Hangi tellijate nimekiri

en: Field Map
et: Väljade kaardistus

en: Refresh Acumbamail Fields
et: Värskenda Acumbamaili välju

en: Acumbamail Fields
et: Acumbamaili väljad

en: Authorized ✔
et: Autoriseeritud ✔

en: Authorize
et: Autoriseeri

en: Next
et: Järgmine

en: Skip exist Contact
et: Jäta olemasolev kontakt vahele

en: Skip if contact already exist in Autonami
et: Jäta vahele, kui kontakt juba Autonamis olemas on

en: Connect Successfully
et: Ühendus õnnestus

en: Autonami lists and tags refreshed
et: Autonami nimekirjad ja märgendid on värskendatud

en: Autonami lists and tags refresh failed Cause:
et: Autonami nimekirjade ja märgendite värskendamine ebaõnnestus põhjus:

en: please try again
et: palun proovi uuesti

en: Autonami lists and tags refresh failed. please try again
et: Autonami nimekirjade ja märgendite värskendamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: Autonami fields refreshed
et: Autonami väljad on värskendatud

en: No Autonami fields found. Try changing the header row number or try again
et: Autonami välju ei leitud. Proovi muuta päiserida või proovi uuesti

en: Autonami fields refresh failed. please try again
et: Autonami väljade värskendamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: Autonami Lists:
et: Autonami nimekirjad:

en: Refresh Autonami Lists And Tags
et: Värskenda Autonami nimekirju ja märgendeid

en: Autonami Tags:
et: Autonami sildid:

en: Refresh Autonami Fields
et: Värskenda Autonami väljad

en: Autonami Fields
et: Autonami väljad

en: Loaded integration:
et: Laaditud integratsioon:

en: Integration Info
et: Integratsiooni info

en: Add New
et: Lisa uus

en: App
et: Rakendus

en: Authorize New Dropbox App
et: Autoriseeri uus Dropboxi rakendus

en: Delete File From Wordpress
et: Kustuta fail WordPressist

en: Delete file from Wordpress after upload in Dropbox
et: Kustuta fail WordPressist pärast üleslaadimist Dropboxi

en: Please enter API key and API secret
et: Palun sisesta API võti ja API saladus

en: To Get Api Key & Secret, Please Visit
et: API võtme ja saladuse saamiseks külasta

en: Dropbox API Console
et: Dropboxi API konsool

en: Dropbox Api Key:
et: Dropboxi API võti:

en: Api Key...
et: API võti...

en: Dropbox Api Secret:
et: Dropboxi API saladus:

en: Api Secret...
et: API saladus...

en: To Get Access Code, Please Visit
et: Juurdepääsukoodi saamiseks külasta

en: Dropbox Access Code
et: Dropboxi juurdepääsukood

en: Dropbox Access Code:
et: Dropboxi juurdepääsukood:

en: Access Code...
et: Juurdepääsukood...

en: Error Occurred
et: Ilmus viga

en: Loading Dropbox Folders List...
et: Laaditakse Dropboxi kaustade nimekirja...

en: Dropbox ApiKey, ApiSecret & Access Code can't be empty
et: Dropbox ApiKey, ApiSecret ja juurdepääsukood ei tohi olla tühjad

en: Authorization failed Cause:
et: Autoriseerimine nurjus põhjus:

en: Authorization failed. please try again
et: Autoriseerimine nurjus. Palun proovi uuesti

en: Select Folder
et: Vali kaust

en: Fetch All Dropbox Folders
et: Hangi kõik Dropboxi kaustad

en: File Input
et: Faili sisend

en: Dropbox Folder
et: Dropboxi kaust

en: Integration Settings
et: Integratsiooni sätted

en: Status
et: Staatus

en: Add Status to contact
et: Lisa staatus kontaktile

en: Ok
et: OK

en: API Key cann't be empty
et: API-võti ei tohi olla tühi

en: API Key:
et: API-võti:

en: API Key...
et: API-võti...

en: To get API Key, Please Visit
et: API-võtme saamiseks külasta palun

en: Elastic Email API Console
et: Elastic Email API konsool

en: Loading Lists...
et: Laaditakse nimekirju...

en: Lists:
et: Nimekirjad:

en: Fetch All Recipients
et: Hangi kõik saajad

en: Elastic Email Fields
et: Elastic Emaili väljad

en: API key
et: API võti

en: To get API , Please Visit
et: API saamiseks külastage palun

en: Encharge API Console
et: Encharge API konsool

en: Encharge fields refreshed
et: Encharge väljad värskendatud

en: No Encharge fields found. Try changing the header row number or try again
et: Encharge välju ei leitud. Proovige muuta päiserida või proovige uuesti

en: Encharge fields refresh failed. please try again
et: Encharge väljade värskendamine ebaõnnestus. Palun proovige uuesti

en: tag-1, tag-2
et: silt-1, silt-2

en: Encharge Fields
et: Encharge väljad

en: Skip if contact already exist in FluentCRM
et: Jäta vahele, kui kontakt on juba FluentCRM-is olemas

en: Double Opt-in
et: Topeltkinnitamine

en: Enable Double Option for new contacts
et: Luba topeltkinnitus uutele kontaktidele

en: FluentCRM list refreshed
et: FluentCRM nimekiri värskendatud

en: FluentCRM list refresh failed Cause:
et: FluentCRM nimekirja värskendamine ebaõnnestus põhjus:

en: FluentCRM list refresh failed. please try again
et: FluentCRM nimekirja värskendamine ebaõnnestus. Palun proovige uuesti

en: Fluent CRM fields refreshed
et: Fluent CRM väljad värskendatud

en: No Fluent CRM fields found. Try changing the header row number or try again
et: Fluent CRM välju ei leitud. Proovige muuta päiserida või proovige uuesti

en: Fluent CRM fields refresh failed. please try again
et: Fluent CRM väljade värskendamine ebaõnnestus. Palun proovige uuesti

en: Fluent CRM List:
et: Fluent CRM nimekiri:

en: Select Fluent CRM list
et: Vali Fluent CRM nimekiri

en: Refresh Fluent CRM List
et: Värskenda Fluent CRM nimekirja

en: Fluent CRM Tags:
et: Fluent CRM sildid:

en: Fluent CRM Fields
et: Fluent CRM väljad

en: Tags
et: Sildid

en: Add tags to contact
et: Lisa kontaktile silte

en: Refresh Tags
et: Värskenda silte

en: Integration API Key...
et: Integratsiooni API võti...

en: To get API, Please Visit
et: API saamiseks külasta palun

en: Getgist API Console
et: Getgist API konsool

en: Loading Tags...
et: Siltide laadimine...

en: User Type:
et: Kasutajatüüp:

en: Select User Type
et: Vali kasutajatüüp

en: Gist Fields
et: Gist väljad

en: Authorize New Google App
et: Autoriseeri uus Google'i rakendus

en: Update Row
et: Värskenda rida

en: Control how the row gets updated.
et: Kontrolli, kuidas rida värskendatakse.

en: Update google Sheet
et: Värskenda Google'i tabelit

en: Update Responses with Google Sheet?
et: Värskendada vastuseid Google'i tabeliga?

en: Enter the criteria to update rows. Please use the below format.
et: Sisestage read värskendamiseks kriteeriumid. Palun kasutage alljärgnevat vormingut.

en: Update Preferance
et: Värskenduse eelistus

en: update row for first match only?
et: Värskendada ainult esimesele vastavusele sobiv rida?

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: insert new row if the above criteria doesn't met?
et: Lisada uus rida, kui ülaltoodud kriteeriumid ei ole täidetud?

en: Share Settings
et: Seadete jagamine

en: Homepage URL:
et: Kodulehe URL:

en: Authorized Redirect URIs:
et: Volitatud suunamis-URI-d:

en: To get Client ID and SECRET , Please Visit
et: Kliendi ID ja saladuse saamiseks külastage

en: Google API Console
et: Google API konsooli

en: Client id:
et: Kliendi ID:

en: Client id...
et: Kliendi ID...

en: Client secret:
et: Kliendi saladus:

en: Client secret...
et: Kliendi saladus...

en: Spreadsheet refreshed
et: Tabel arvutustabel uuendatud

en: Spreadsheet refresh failed Cause: %s. please try again
et: Tabeli värskendamine ebaõnnestus põhjusel: %s. Palun proovige uuesti

en: Spreadsheet refresh failed. please try again
et: Tabeli värskendamine ebaõnnestus. Palun proovige uuesti

en: Worksheets refreshed
et: Töölehed uuendatud

en: Worksheets refresh failed. please try again
et: Töölehtede värskendamine ebaõnnestus. Palun proovige uuesti

en: Worksheet Headers refreshed
et: Töölehe päised värskendatud

en: No Worksheet headers found. Try changing the header row number or try again
et: Töölehe päiseid ei leitud. Proovige muuta päiserida või proovige uuesti

en: Worksheet Headers refresh failed. please try again
et: Töölehe päiste värskendamine ebaõnnestus. Palun proovige uuesti

en: Client ID cann't be empty
et: Kliendi ID ei tohi olla tühi

en: Secret key cann't be empty
et: Salajane võti ei tohi olla tühi

en: Authorization failed
et: Autoriseerimine ebaõnnestus

en: Authorize App:
et: Autoriseeri rakendus:

en: Spreadsheets:
et: Tabelarvutused:

en: Select Spreadsheet
et: Vali tabelarvutus

en: Select Worksheet
et: Vali tööleht

en: Header Row:
et: Päiserida:

en: By default, first row of the worksheet is considered as header row. This can be used if tabular data starts from any row other than the first row.
et: Vaikimisi arvatakse, et töölehe esimene rida on päiserida. Seda saab kasutada, kui tabelandmed algavad mõnest muust reast peale esimese.

en: Google Fields
et: Google'i väljad

en: Add Tags
et: Lisa sildid

en: Add Contact Tag
et: Lisa kontakti silt

en: Select tag
et: Vali silt

en: Refresh Groundhogg Tags
et: Värskenda Groundhoggi silte

en: Your Domain Name:
et: Teie domeeninimi:

en: Public Key:
et: Avalik võti:

en: Public Key...
et: Avalik võti...

en: Token:
et: Märgend:

en: Token...
et: Märgend...

en: Public Key can't be empty
et: Avalik võti ei tohi olla tühi

en: token can't be empty
et: märgend ei tohi olla tühi

en: Domain Name can't be empty
et: Domeeninimi ei tohi olla tühi

en: Authorization Successful
et: Autoriseerimine õnnestus

en: Authorization Failed
et: Autoriseerimine ebaõnnestus

en: Groundhogg all tag fetched successfully
et: Kõik Groundhoggi sildid edukalt laaditud

en: Failed to fetch groundhoggtag
et: Groundhoggi sildi laadimine ebaõnnestus

en: Email:
et: E-post:

en: Groundhogg Fields
et: Groundhoggi väljad

en: Add Meta field
et: Lisa Meta väli

en: Groundhogg Meta Fields
et: Groundhoggi meta väljad

en: All Tags:
et: Kõik sildid:

en: Custom Groundhogg Value
et: Kohandatud Groundhoggi väärtus

en: Contact Owner
et: Kontaktomanik

en: Add a contact owner
et: Lisa kontaktomanik

en: Lifecycle Stage
et: Elutsükli etapp

en: Add a lifecycle stage
et: Lisa elutsükli etapp

en: Lead Status
et: Poti staatus

en: Add lead status
et: Lisa potentsiaalse kliendi staatus

en: Contact
et: Kontakt

en: Associate deal with contacts
et: Seosta tehing kontaktidega

en: Company
et: Ettevõte

en: Associate deal with company
et: Seosta tehing ettevõttega

en: Deal Type
et: Tehingu tüüp

en: Add type to deal
et: Lisa tüüp tehingule

en: Priority
et: Prioriteet

en: Add priority to deal
et: Lisa prioriteet tehingule

en: Refresh Owners
et: Värskenda omanikke

en: Contacts
et: Kontaktid

en: Refresh CRM Tags
et: Värskenda CRM-silte

en: Hubspot API Console
et: Hubspoti API konsool

en: Loading Pipelines...
et: Laaditakse torustikke...

en: Loading Owners...
et: Laaditakse omanikke...

en: Loading Contacts...
et: Laaditakse kontakte...

en: Loading Company...
et: Laaditakse ettevõtet...

en: Action:
et: Tegevus:

en: Select Action
et: Vali tegevus

en: Pipeline:
et: Torustik:

en: Select Pipeline
et: Vali torujuhe

en: Stage:
et: Etapp:

en: Select Stage
et: Vali etapp

en: Hubspot Fields
et: Hubspoti väljad

en: Data center cann't be empty
et: Andmekeskus ei tohi olla tühi

en: Data Center:
et: Andmekeskus:

en: --Select a data center--
et: --Vali andmekeskus--

en: Zoho API Console
et: Zoho API konsool

en: Successfully Integrated
et: Õnnestus integreerida

en: Finish & Save
et: Lõpeta ja salvesta

en: Webhook tests failed. please try again
et: Webhooki testid ebaõnnestusid. Palun proovi uuesti

en: Integration name
et: Integratsiooni nimi

en: To got Webhook , Please Visit
et: Webhooki saamiseks külasta palun

en: Method:
et: Meetod:

en: Add Url Parameter: (optional)
et: Lisa URL parameeter: (valikuline)

en: Key
et: Võti

en: Value
et: Väärtus

en: Add field
et: Lisa väli

en: Test Webhook
et: Testi webhooki

en: Response:
et: Vastus:

en: Try our free webhook test website:
et: Proovige meie tasuta webhooki testimise veebisaiti:

en: Authorize New Mailchimp App
et: Autoriseeri uus Mailchimp rakendus

en: Add Address Field
et: Lisa aadressiväli

en: Add Double Opt-in
et: Lisa topeltkinnitamine

en: Update Mail Chimp
et: Uuenda Mail Chimpi

en: Update Responses with MailChimp exist Aduience?
et: Uuenda vastuseid olemasoleva MailChimpi sihtrühmaga?

en: Authorize App Name:
et: Autoriseeri rakenduse nimi:

en: Authorize App Name...
et: Autoriseeri rakenduse nimi...

en: Mail Chimp API Console
et: Mail Chimpi API konsool

en: Audience list refreshed
et: Sihtrühma nimekiri värskendatud

en: Audience list refresh failed Cause: %s. please try again
et: Sihtrühma nimekirja värskendamine ebaõnnestus põhjusel: %s. Palun proovi uuesti

en: Audience list failed. please try again
et: Sihtrühma nimekirja värskendamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: Audience tags refreshed
et: Sihtrühma sildid värskendatud

en: Audience tags refresh failed Cause: %s. please try again
et: Sihtrühma siltide värskendamine ebaõnnestus põhjusel: %s. Palun proovi uuesti

en: Audience tags failed. please try again
et: Sihtrühma siltide värskendamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: Fields refreshed
et: Väljad värskendatud

en: Fields refresh failed. please try again
et: Väljade värskendamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: Authorized App:
et: Autoriseeritud rakendus:

en: Audience List:
et: Sihtrühma nimekiri:

en: Select Audience List
et: Vali sihtrühma nimekiri

en: Refresh MailChimp Tags
et: Värskenda MailChimpi silte

en: Mail Chimp Fields
et: MailChimpi väljad

en: Address Field Map
et: Aadressiväljade kaardistus

en: Form Address Fields
et: Vormi aadressiväljad

en: Mail Chimp Address Fields
et: MailChimpi aadressiväljad

en: Groups
et: Grupid

en: Add Groups
et: Lisa gruppe

en: Add Subscriber Status
et: Lisa tellija olek

en: Update Subscriber
et: Uuenda tellijat

en: Update Responses with MailerLite exist Subscriber?
et: Kas uuendada vastuseid olemasoleva MailerLite'i tellijaga?

en: Refresh Groups
et: Värskenda gruppe

en: Type
et: Tüüp

en: Select Version:
et: Vali versioon:

en: To Get API token, Please Visit
et: API-tokeni saamiseks külasta palun

en: MailerLite API Token
et: MailerLite'i API-token

en: API Token:
et: API-token:

en: API Token...
et: API-token...

en: Fields refresh successfully
et: Väljade värskendus õnnestus

en: Authorized Failed
et: Autentimine ebaõnnestus

en: Fields refresh failed
et: Väljade värskendamine ebaõnnestus

en: Group fetch successfully
et: Grupi päring õnnestus

en: Group fetch failed
et: Grupi päring ebaõnnestus

en: MailerLite Fields
et: MailerLite väljad

en: Update MailPoet
et: Uuenda MailPoet

en: Update Responses with Mailpoet exist Subscriber?
et: Uuenda vastuseid olemasoleva MailPoet tellijaga?

en: Newsletter list refreshed
et: Uudiskirja nimekiri värskendatud

en: Newsletter list refresh failed Cause:
et: Uudiskirja nimekirja värskendamine ebaõnnestus põhjus:

en: Newsletter list refresh failed. please try again
et: Uudiskirja nimekirja värskendamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: Mailpoet fields refreshed
et: Mailpoet väljad värskendatud

en: No Mailpoet fields found. Try changing the header row number or try again
et: Mailpoet välju ei leitud. Proovi muuta päiserida või proovi uuesti

en: Mailpoet fields refresh failed. please try again
et: Mailpoet väljade värskendamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: Refresh MailPoet List
et: Värskenda MailPoet nimekirja

en: MailPoet Fields
et: MailPoet väljad

en: MetaBox Fields Mapping
et: MetaBox väljade kaardistamine

en: Refresh MetaBox List
et: Värskenda MetaBox nimekirja

en: Metabox Fields
et: Metabox väljad

en: Metabox File Upload Fields Map
et: Metabox failide üleslaadimise väljade kaart

en: Metaxbox Fields
et: Metaxbox väljad

en: Metabox Fields Mapping
et: Metabox väljade kaardistamine

en: Loading MetaBox Fields...
et: Laaditakse MetaBoxi välju...

en: Authorize New One Drive App
et: Autoriseeri uus OneDrive'i rakendus

en: Upload Files
et: Laadi failid üles

en: Add attachments from Bit-integration-pro to OneDrive folder.
et: Lisa manus Bit-integration-prost OneDrive'i kausta.

en: This action is required.
et: See toiming on nõutav.

en: Select Attachment
et: Vali manus

en: Select file upload fields
et: Vali faili üleslaadimise väljad

en: Delete file from Wordpress after upload in OneDrive
et: Kustuta fail WordPressist pärast üleslaadimist OneDrive'i

en: To Get Client Id & Secret, Please Visit
et: Kliendi ID ja saladuse saamiseks külasta palun

en: Azure Portal
et: Azure'i portaal

en: OneDrive Client Id:
et: OneDrive'i kliendi ID:

en: Client Id...
et: Kliendi ID...

en: OneDrive Client Secret:
et: OneDrive'i kliendi saladus:

en: Client Secret...
et: Kliendi saladus...

en: Loading OneDrive Folders List...
et: Laaditakse OneDrive'i kaustade nimekirja...

en: Sub Folders refreshed
et: Alamkaustad uuendatud

en: No Sub Folder Found
et: Alamkaustu ei leitud

en: Sub Folders refresh failed. please try again
et: Alamkaustade uuendamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: Client Id can't be empty
et: Kliendi ID ei tohi olla tühi

en: Client Secret can't be empty
et: Kliendi saladus ei tohi olla tühi

en: Refresh All oneDrive Folders
et: Värskenda kõiki OneDrive’i kaustu

en: Refresh Sub Folders
et: Värskenda alamkaustu

en: Pod Fields
et: Pod-väljad

en: Pod cann't be empty
et: Pod ei tohi olla tühi

en: Authorize New Rapidmail Account
et: Autoriseeri uus Rapidmaili konto

en: Send Activation Email
et: Saada aktiveerimiskiri

en: Add Send Activation Email
et: Lisa saatmise aktiveerimiskiri

en: To get Username and Password , Please Visit
et: Kasutajanime ja parooli saamiseks palun külasta

en: Create API User
et: Loo API kasutaja

en: User Name:
et: Kasutajanimi:

en: User name...
et: Kasutajanimi...

en: Password:
et: Parool:

en: Password...
et: Parool...

en: Loading Recipientslist...
et: Laadin saajate nimekirja...

en: Username can't be empty
et: Kasutajanimi ei tohi olla tühi

en: Password can't be empty
et: Parool ei tohi olla tühi

en: Recipient:
et: Saaja:

en: Select Recipients
et: Vali saajad

en: Rapidmail Fields
et: Rapidmaili väljad

en: To Get Client Auth token, Please Visit
et: Kliendi autentimistokeni saamiseks palun külastage

en: SendFox Access Token
et: SendFoxi ligipääsutoken

en: Access Token:
et: Ligipääsutoken:

en: Access Token...
et: Ligipääsutoken...

en: Access Token can't be empty
et: Ligipääsutoken ei tohi olla tühi

en: SendFox List Fields
et: SendFoxi nimekirja väljad

en: Refresh SendFox List
et: Värskenda SendFoxi nimekirja

en: SendFox Fields
et: SendFoxi väljad

en: SendFox Unsubscribe Fields
et: SendFoxi loobumise väljad

en: Template name cann't be empty
et: Mallinimi ei tohi olla tühi

en: Redirection url name cann't be empty
et: Ümbersuunamise URL-i nimi ei tohi olla tühi

en: Update Sendinblue
et: Uuenda Sendinblue'i

en: Update Responses with Sendinblue existing email?
et: Kas uuendada vastuseid olemasoleva Sendinblue'i e-posti aadressiga?

en: Brevo(SendinBlue) API Console
et: Brevo (SendinBlue) API konsool

en: List refreshed
et: Nimekiri värskendatud

en: List refresh failed Cause: %s. please try again
et: Nimekirja värskendamine ebaõnnestus põhjusel: %s. Palun proovi uuesti

en: List failed. please try again
et: Nimekiri ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: Templates refreshed
et: Mallid värskendatud

en: Templates refresh failed Cause: %s. please try again
et: Mallide värskendamine ebaõnnestus põhjusel: %s. Palun proovi uuesti

en: Templates failed. please try again
et: Mallid ebaõnnestusid. Palun proovi uuesti

en: Sendinblue fields refreshed
et: Sendinblue väljad uuendatud

en: No Sendinblue fields found. Try changing the header row number or try again
et: Sendinblue välju ei leitud. Proovige muuta päiserida või proovige uuesti

en: Sendinblue fields refresh failed. please try again
et: Sendinblue väljade uuendamine ebaõnnestus. Palun proovige uuesti

en: Refresh Sendinblue Lists
et: Uuenda Sendinblue nimekirju

en: Sendinblue Fields
et: Sendinblue väljad

en: Template:
et: Mall:

en: Select Template
et: Vali mall

en: Refresh Sendinblue Templates
et: Uuenda Sendinblue malle

en: RedirectionUrl:
et: Suunamis-URL:

en: Attachments or Signature field
et: Manused või allkirjavaade

en: Add attachments or Signature field from BitForm to send Telegram.
et: Lisa manused või allkirjavaade BitFormist, et saata Telegrami.

en: Please select file upload or signature field
et: Palun vali faili üleslaadimise või allkirjavaade

en: Authorized Filled
et: Volitatud Täidetud

en: Bot API Key:
et: Boti API võti:

en: Bot API Key...
et: Boti API võti...

en: Chat list refreshed
et: Vestlusloend uuendatud

en: Chat list refresh failed Cause:
et: Vestlusloendi uuendamine ebaõnnestus põhjus:

en: Chat list refresh failed. please try again
et: Vestlusloendi uuendamine ebaõnnestus. Palun proovige uuesti

en: Chat List:
et: Vestlusloend:

en: Select Chat List
et: Vali vestlusloend

en: Refresh Telegram List
et: Värskenda Telegrami nimekiri

en: Parse Mode:
et: Tõlgendamisrežiim:

en: Messages:
et: Sõnumid:

en: Account SID:
et: Konto SID:

en: Account SID...
et: Konto SID...

en: To get Account SID and Auth Token , Please Visit
et: Konto SID ja Autentimismärgi saamiseks külastage palun

en: Twilio Console
et: Twilio konsooli

en: From:
et: Saatja:

en: Phone Number...
et: Telefoninumber...

en: Account SID can't be empty
et: Konto SID ei tohi olla tühi

en: Auth Token can't be empty
et: Autentimismärk ei tohi olla tühi

en: Phone number can't be empty
et: Telefoninumber ei tohi olla tühi

en: Twilio Fields
et: Twilio väljad

en: Connected with WooCommerce Successfully
et: WooCommerce'iga ühendatud edukalt

en: Connect
et: Ühenda

en: Module:
et: Moodul:

en: Select Module
et: Vali moodul

en: Refresh Fields
et: Värskenda välju

en: WooCommerce Fields
et: WooCommerce väljad

en: Map File Upload Fields
et: Faili üleslaadimise väljade kaardistamine

en: Downloadable
et: Allalaaditav

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
et: Allalaaditavad tooted annavad ostmisel juurdepääsu failile.

en: Downloadable Product
et: Allalaaditav toode

en: Select File Upload Fields
et: Vali faili üleslaadimise väljad

en: Select Fields
et: Vali väljad

en: Authorize New Zoho Analytics App
et: Autoriseeri uus Zoho Analyticsi rakendus

en: Share Table
et: Jaga tabelit

en: Share Table with users pushed to Zoho Analytics.
et: Jaga tabelit kasutajatega, kes on Zoho Analyticsisse lisatud.

en: Example
et: Näide

en: Here Department, Salary and Country are Zoho Analytics table column name
et: Siin on Department, Salary ja Country Zoho Analyticsi tabeli veerunimed

en: Supported Arithmetic Operators: ( +, -, *, / ) and Supported Relational Operators: ( =, !=, <, >, <=, >=, LIKE, NOT LIKE, IN, NOT IN, BETWEEN )
et: Toetatud aritmeetilised operaatorid: ( +, -, *, / ) ja toetatud võrdlusoperaatorid: ( =, !=, <, >, <=, >=, LIKE, NOT LIKE, IN, NOT IN, BETWEEN )

en: Enter Email Addresses
et: Sisesta e-posti aadressid

en: you can select analytics users or select form fields value or even can input custom email address as well
et: saad valida analüütika kasutajad või valida vormi väljade väärtused või sisestada ka kohandatud e-posti aadressi

en: Permissions Settings
et: Lubanõuete seaded

en: Zoho Analytics Owner Email:
et: Zoho Analyticsi omaniku e-posti aadress:

en: Owner Email
et: Omaniku e-post

en: Workspaces refreshed
et: Tööruumid uuendatud

en: Workspaces refresh failed Cause:
et: Tööruumide uuendamine ebaõnnestus põhjus:

en: Workspaces refresh failed. please try again
et: Tööruumide värskendamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: Users refreshed
et: Kasutajad värskendatud

en: Users refresh failed Cause:
et: Kasutajate värskendamine ebaõnnestus Põhjus:

en: Users refresh failed. please try again
et: Kasutajate värskendamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: Tables refreshed
et: Tabelid värskendatud

en: Tables refresh failed. please try again
et: Tabelite värskendamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: Table Headers refreshed
et: Tabeli päised värskendatud

en: Zoho didn't provide column names for this table
et: Zoho ei esitanud selle tabeli veerunimesid

en: Table Headers refresh failed. please try again
et: Tabeli päiste värskendamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: Workspace:
et: Tööruum:

en: Select Workspace
et: Vali tööruum

en: Refresh Analytics Workspaces
et: Värskenda Analyticsi tööruume

en: Table:
et: Tabel:

en: Select Table
et: Vali tabel

en: ** Zoho Analytics doesn't support data INSERT / UPDATE in other integration table
et: ** Zoho Analytics ei toeta andmete LISAMIST / UUENDAMIST teistes integratsioonitabelites

en: Refresh Analytics Table Headers
et: Värskenda Analyticsi tabeli päiseid

en: Zoho Fields
et: Zoho väljad

en: Authorize New Zoho Bigin App
et: Luba uus Zoho Bigini rakendus

en: Workflow
et: Töövoog

en: Trigger workflows in Zoho Bigin.
et: Käivita töövooge Zoho Biginis.

en: Approval
et: Kinnitus

en: Send entries to approval list in Zoho Bigin.
et: Saada kirjed kinnituste nimekirja Zoho Biginis.

en: Add a Note
et: Lisa märge

en: Add a note from bitform to pushed to Zoho Bigin.
et: Lisa bitformist märge, mis saadetakse Zoho Biginisse.

en: Upload Photo
et: Laadi foto üles

en: Attachment
et: Manus

en: Add attachments from BitForm to Zoho Bigin.
et: Lisa manus BitFormist Zoho Biginisse.

en: Record Owner
et: Kirje omanik

en: Tag Name
et: Sildi nimi

en: Notes
et: Märkmed

en: Note Title
et: Märgi pealkiri

en: Note Content
et: Märgi sisu

en: Field
et: Väli

en: Modules refreshed
et: Moodulid uuendatud

en: Modules refresh failed Cause: %s. please try again
et: Moodulite uuendamine ebaõnnestus põhjus: %s. palun proovi uuesti

en: Modules refresh failed. please try again
et: Moodulite uuendamine ebaõnnestus. palun proovi uuesti

en: RelatedLists refreshed
et: Seotud nimekirjad uuendatud

en: RelatedLists refresh failed Cause:
et: Seotud nimekirjade uuendamine ebaõnnestus põhjus:

en: RelatedLists refresh failed. please try again
et: Seotud nimekirjade uuendamine ebaõnnestus. palun proovi uuesti

en: Tags Refreshed
et: Sildid uuendatud

en: Tags refresh failed. please try again
et: Siltide värskendamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: Users Refreshed
et: Kasutajad värskendatud

en: Refresh Bigin Modules
et: Värskenda Bigin mooduleid

en: New Record
et: Uus kirje

en: Map Attachments
et: Kaardi manusfailid

en: Related List:
et: Seotud loend:

en: Select Related Module
et: Vali seotud moodul

en: Refresh Bigin Related Lists
et: Värskenda Bigin seotud loendeid

en: Authorize New Zoho Campaigns App
et: Autoriseeri uus Zoho kampaaniate rakendus

en: Lists refreshed
et: Loendid värskendatud

en: Lists refresh failed Cause:
et: Loendite värskendamine ebaõnnestus põhjus:

en: Lists refresh failed. please try again
et: Loendite värskendamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: Contact Fields refreshed
et: Kontaktiväljad värskendatud

en: Zoho didn't provide fields names for this list
et: Zoho ei esitanud selle loendi jaoks väljade nimesid

en: Contact Fields refresh failed. please try again
et: Kontaktiväljade värskendamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: Contact Email
et: Kontakti e-post

en: Refresh Campaigns Lists
et: Värskenda kampaaniate loendeid

en: Refresh Campaigns Contact Fields
et: Värskenda kampaaniate kontaktivälju

en: Authorize New Zoho Creator App
et: Autoriseeri uus Zoho Creator rakendus

en: Update Record
et: Uuenda kirjet

en: Control how the record gets updated.
et: Kontrolli, kuidas kirjet uuendatakse.

en: Enter the criteria to update records. Please use the below format.
et: Sisesta kriteeriumid kirjete uuendamiseks. Palun kasuta allolevat vormingut.

en: Example:
et: Näide:

en: Here Email is Zoho Creator Field link name. info:
et: Siin on Email Zoho Creatori välja lingi nimi. info:

en: Zoho Creator Criteria Guide
et: Zoho Creatori kriteeriumide juhend

en: insert new record if the above criteria doesn&apos;t met?
et: Kas lisada uus kirje, kui ülaltoodud kriteeriumid ei ole täidetud?

en: Owner Name (Your Zoho Creator screen name):
et: Omaniku nimi (Sinu Zoho Creatori ekraani nimi):

en: Your Zoho Creator screen name...
et: Sinu Zoho Creatori ekraani nimi...

en: Applications refreshed
et: Rakendused uuendatud

en: Applications refresh failed Cause:
et: Rakenduste uuendamine ebaõnnestus põhjus:

en: Applications refresh failed. please try again
et: Rakenduste uuendamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: Forms refreshed
et: Vormid uuendatud

en: Forms refresh failed Cause:
et: Vormide uuendamine ebaõnnestus põhjus:

en: Forms refresh failed. please try again
et: Vormide uuendamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: Fields refresh failed Cause:
et: Väljade uuendamine ebaõnnestus põhjus:

en: Application:
et: Rakendus:

en: Select Application
et: Vali rakendus

en: Form:
et: Vorm:

en: Select Form
et: Vali vorm

en: Refresh Creator Fields
et: Uuenda Creatori väljad

en: Authorize New Zoho CRM App
et: Luba uus Zoho CRM rakendus

en: Trigger CRM workflows
et: Käivita CRM töövood

en: Add attachments or signatures from BitForm to CRM.
et: Lisa manus või allkiri BitFormist CRM-i.

en: Send entries to CRM approval list.
et: Saada kirjed CRM-i kinnituste nimekirja.

en: Blueprint
et: Skeem

en: Trigger CRM Blueprint
et: Käivita CRM skeem

en: Capture GCLID
et: Kogu GCLID

en: Sends the click details of AdWords Ads to Zoho CRM.
et: Saadab AdWordsi reklaamide klikiteabe Zoho CRM-i.

en: Upsert Records
et: Kirjete lisamine või uuendamine

en: The record is updated if it already exists else it is inserted as a new record.
et: Kirje uuendatakse, kui see juba eksisteerib, vastasel juhul lisatakse see uue kirjena.

en: Assignment Rules
et: Määramise reeglid

en: Trigger Assignment Rules in Zoho CRM.
et: Käivita Zoho CRM-is määramise reeglid.

en: Tag Records
et: Märgi kirjed

en: Add a tag to records pushed to Zoho CRM.
et: Lisa märgend Zoho CRM-i saadetud kirjetele.

en: Add a owner to records pushed to Zoho CRM.
et: Lisa omanik Zoho CRM-i saadetud kirjetele.

en: Select Assignment Rule
et: Vali määramise reegel

en: Refresh CRM Assignment Rules
et: Värskenda CRM määramise reegleid

en: Add a tag to records pushed to Zoho CRM
et: Lisa märgend Zoho CRM-i saadetud kirjetele

en: Owner Name
et: Omaniku nimi

en: Select Owner
et: Vali omanik

en: Refresh CRM Owners
et: Värskenda CRM-i omanikke

en: Upsert Record
et: Kirje lisamine või uuendamine

en: Upsert Using
et: Lisamine või uuendamine kasutades

en: Arrange fields in order of preferance for upsertion
et: Paiguta väljad lisamise või uuendamise eelistuse järjekorda

en: Upsert Preferance
et: Lisamise või uuendamise eelistus

en: Overwrite existing field values in Zoho CRM with empty field values from Bit Form while upserting a record?
et: Kas kirjutada olemasolevad Zoho CRM välja väärtused Bit Formi tühjade väljadega üle kirjet lisades või uuendades?

en: Layouts refreshed
et: Kujundused on värskendatud

en: Layouts refresh failed Cause: %s. please try again
et: Kujunduste värskendamine ebaõnnestus põhjus: %s. Palun proovi uuesti

en: Layouts refresh failed. please try again
et: Kujunduste värskendamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: Tags refreshed
et: Sildid on värskendatud

en: Tags refresh failed Cause:
et: Siltide värskendamine ebaõnnestus põhjus:

en: Owners refreshed
et: Omanikud on värskendatud

en: Owners refresh failed. please try again
et: Omanike värskendamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: Assignment Rules refreshed
et: Määramise reeglid on värskendatud

en: Assignment Rules refresh failed. please try again
et: Määramise reeglite värskendamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: Refresh CRM Modules
et: Värskenda CRM-i mooduleid

en: Related List #
et: Seotud nimekiri #

en: Add More Related List
et: Lisa veel seotud nimekirju

en: Layout:
et: Kujundus:

en: Select Layout
et: Vali kujundus

en: Refresh CRM Layouts
et: Värskenda CRM-i paigutusi

en: Refresh CRM Related Lists
et: Värskenda CRM-i seotud loendeid

en: File Upload Field Map
et: Faili üleslaadimise välja kaardistus

en: Please select a ticket owner
et: Palun vali pileti omanik

en: Authorize New Zoho Desk App
et: Luba uus Zoho Desk rakendus

en: Ticket Owner
et: Pileti omanik

en: Add a owner to ticket pushed to Zoho Desk.
et: Lisa omanik piletile, mis saadetakse Zoho Deskile.

en: ticket owner is required
et: pileti omanik on nõutud

en: Product Name
et: Toote nimi

en: Add a product to ticket pushed to Zoho Desk.
et: Lisa toode piletile, mis saadetakse Zoho Deskile.

en: Attachments
et: Manused

en: Add attachments from BitForm to ticket pushed to Zoho Desk.
et: Lisa manused BitFormist piletile, mis saadetakse Zoho Deskile.

en: Select Product
et: Vali toode

en: Portals refreshed
et: Portaalid on värskendatud

en: Portals refresh failed Cause:
et: Portaalide värskendamine ebaõnnestus. Põhjus:

en: Portals refresh failed. please try again
et: Portaalide värskendamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: Departments refreshed
et: Osakonnad on värskendatud

en: Departments refresh failed Cause: %s. please try again
et: Osakondade värskendamine ebaõnnestus. Põhjus: %s. Palun proovi uuesti

en: Departments refresh failed. please try again
et: Osakondade värskendamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: Owners refresh failed Cause:
et: Omanike värskendamine ebaõnnestus. Põhjus:

en: Products refreshed
et: Tooted värskendatud

en: Products refresh failed Cause:
et: Toodete värskendamine ebaõnnestus Põhjus:

en: Products refresh failed. please try again
et: Toodete värskendamine ebaõnnestus. Palun proovige uuesti

en: Portal:
et: Portaal:

en: Select Portal
et: Vali portaal

en: Refresh Desk Portals
et: Värskenda Desk portaale

en: Department:
et: Osakond:

en: Select Department
et: Vali osakond

en: Refresh Desk Departments
et: Värskenda Desk osakondi

en: Refresh Desk Fields
et: Värskenda Desk välju

en: Add attachments from BitForm to mail pushed to Zoho Mail.
et: Lisa manus BitFormist Zoho Mailile saadetud kirjale.

en: Type:
et: Tüüp:

en: Select type
et: Vali tüüp

en: Send Email
et: Saada e-kiri

en: Save as Draft
et: Salvesta mustandina

en: Add Email Receiver
et: Lisa e-kirja saaja

en: CC:
et: Koopia:

en: Add Email CC
et: Lisa koopia e-kirja

en: BCC:
et: Pime koopia:

en: Add Email BCC
et: Lisa pime koopia e-kirja

en: Subject:
et: Teema:

en: Email Subject Here
et: Sisesta e-kirja teema

en: Add form field
et: Lisa vormiväli

en: Body:
et: Sisu:

en: Refresh MarketingHub Lists
et: Värskenda MarketingHubi nimekirju

en: Refresh MarketingHub Contact Fields
et: Värskenda MarketingHubi kontaktivälju

en: Create
et: Loo

en: %s Owner
et: %s omanik

en: Add an owner to %s  pushed to Zoho Projects.
et: Lisa omanik %s, mis saadetakse Zoho projektidesse.

en: Task Layout
et: Ülesande paigutus

en: Add a layout to project pushed to Zoho Projects.
et: Lisa paigutus Zoho projektidesse saadetavale projektile.

en: task layout is required
et: ülesande paigutus on nõutud

en: Public Project
et: Avalik projekt

en: by default, it is set as private project.
et: vaikimisi on see määratud privaatseks projektiks.

en: Project user
et: Projekti kasutaja

en: Assign users to project pushed to Zoho Projects.
et: Määra kasutajad Zoho projektidesse saadetavale projektile.

en: Group Name
et: Rühma nimi

en: Add a group to project pushed to Zoho Projects.
et: Lisa rühm Zoho projektidesse saadetavale projektile.

en: %s Flag
et: %s lipp

en: Add a flag to
et: Lisa lipp

en: pushed to Zoho Projects.
et: edastatud Zoho Projects-i.

en: flag is required
et: lipu määramine on kohustuslik

en: Issue Followers
et: Probleemi jälgijad

en: Add followers to issue pushed to Zoho Projects
et: Lisa jälgijad Zoho Projects-i edastatud probleemile

en: Issue %s
et: Probleem %s

en: Add %s to issue pushed to Zoho Projects
et: Lisa %s Zoho Projects-i edastatud probleemile

en: %s Attachments
et: %s manus(ed)

en: %s Time Log
et: %s ajalog

en: Add time log to %s pushed to Zoho Projects.
et: Lisa ajalog %s-le, mis on edastatud Zoho Projects-i.

en: %s Recurrence
et: %s kordumine

en: Add recurrence to %s pushed to Zoho Projects.
et: Lisa kordumine %s-le, mis on edastatud Zoho Projects-i.

en: %s Reminder
et: %s meeldetuletus

en: Add reminder to %s pushed to Zoho Projects.
et: Lisa meeldetuletus %s-le, mis on edastatud Zoho Projects-i.

en: %s Tags
et: %s sildid

en: Add tags to %s pushed to Zoho Projects.
et: Lisa sildid %s-le, mis on edastatud Zoho Projects-i.

en: Refresh Portal Users
et: Värskenda portaali kasutajaid

en: Refresh Task Layouts
et: Värskenda ülesande paigutusi

en: Assign Project Users
et: Määra projekti kasutajad

en: Project Group
et: Projektigrupp

en: Select Group
et: Vali grupp

en: Refresh Project Groups
et: Värskenda projektrühmi

en: Select Flag
et: Vali lipp

en: Internal
et: Sisemine

en: External
et: Väline

en: Select Date
et: Vali kuupäev

en: Billing Status
et: Arvelduse olek

en: Billable
et: Arveldatav

en: Non Billable
et: Mittearveldatav

en: Enter Hours
et: Sisesta tunnid

en: set start & end time
et: määra algus- ja lõppaeg

en: Start Time
et: Algusaeg

en: End Time
et: Lõppaeg

en: set hours
et: määra tunnid

en: Select Reminder Type
et: Vali meeldetuletuse tüüp

en: Select Type
et: Vali tüüp

en: Daily
et: Igapäevane

en: On Same Day
et: Samal päeval

en: Before Due Date
et: Enne tähtpäeva

en: Custom Date
et: Kohandatud kuupäev

en: Day Before
et: Eelmisel päeval

en: Select Time
et: Vali aeg

en: Notify Users
et: Teavita kasutajaid

en: Select Recurring Frequency
et: Vali kordumise sagedus

en: Select Frequency
et: Vali sagedus

en: Weekley
et: Iganädalane

en: Monthly
et: Igakuine

en: Yearly
et: Iga-aastane

en: Once Every
et: Kord iga

en: End After
et: Lõpe pärast

en: Set to previous business day
et: Sea eelmisele tööpäevale

en: Retain comments for subsequent recurrences
et: Säilita kommentaarid järgnevate kordumiste jaoks

en: Create next recurrence after the close of current task.
et: Loo järgmine kordumine pärast praeguse ülesande sulgemist.

en: Custom Tags
et: Kohandatud sildid

en: Add Custom Tag
et: Lisa kohandatud silt

en: No Portal Found
et: Portaali ei leitud

en: Portals refresh failed Cause: %s. please try again
et: Portaalide värskendamine ebaõnnestus põhjus: %s. Palun proovi uuesti

en: Projects refreshed
et: Projektid värskendatud

en: No Project Found
et: Projekti ei leitud

en: Projects refresh failed Cause: %s. please try again
et: Projektide värskendamine ebaõnnestus põhjus: %s. Palun proovi uuesti

en: Projects refresh failed. please try again
et: Projektide värskendamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: Milestones refreshed
et: Sündmused uuendatud

en: No Milestone Found
et: Sündmust ei leitud

en: Milestones refresh failed Cause: %s. please try again
et: Sündmuste uuendamine ebaõnnestus. Põhjus: %s. Palun proovi uuesti

en: Milestones refresh failed. please try again
et: Sündmuste uuendamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: Tasklists refreshed
et: Ülesandeloendid uuendatud

en: No Tasklist Found
et: Ülesandeloendit ei leitud

en: Tasklists refresh failed Cause: %s. please try again
et: Ülesandeloendite uuendamine ebaõnnestus. Põhjus: %s. Palun proovi uuesti

en: Tasklists refresh failed. please try again
et: Ülesandeloendite uuendamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: Tasks refreshed
et: Ülesanded uuendatud

en: No Task Found
et: Ülesannet ei leitud

en: Tasks refresh failed Cause: %s. please try again
et: Ülesannete uuendamine ebaõnnestus. Põhjus: %s. Palun proovi uuesti

en: Tasks refresh failed. please try again
et: Ülesannete uuendamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: Fields refresh failed Cause: %s. please try again
et: Väljade uuendamine ebaõnnestus. Põhjus: %s. Palun proovi uuesti

en: No Owner Found
et: Omanikku ei leitud

en: Owners refresh failed Cause: %s. please try again
et: Omanike uuendamine ebaõnnestus. Põhjus: %s. Palun proovi uuesti

en: Task Layouts refreshed
et: Ülesande paigutused uuendatud

en: No Task Layout Found
et: Ülesande paigutust ei leitud

en: Task Layouts refresh failed Cause: %s. please try again
et: Ülesande paigutuste uuendamine ebaõnnestus. Põhjus: %s. Palun proovi uuesti

en: Task Layouts refresh failed. please try again
et: Ülesande paigutuste uuendamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: Project Groups refreshed
et: Projekti grupid uuendatud

en: No Project Group Found
et: Projekti gruppi ei leitud

en: Project Groups refresh failed Cause: %s. please try again
et: Projektigruppide värskendamine ebaõnnestus põhjus: %s. Palun proovige uuesti

en: Project Groups refresh failed. please try again
et: Projektigruppide värskendamine ebaõnnestus. Palun proovige uuesti

en: No Tag Found
et: Sildi ei leitud

en: Tags refresh failed Cause: %s. please try again
et: Siltide värskendamine ebaõnnestus põhjus: %s. Palun proovige uuesti

en: please map mandatory fields
et: palun kaardistage kohustuslikud väljad

en: please fill up the required actions
et: palun täitke nõutud tegevused

en: to create a subtask you must select a task or create a new task
et: alamülesande loomiseks peate valima ülesande või looma uue ülesande

en: to create a %s under milestone you must select a tasklist or create a new tasklist
et: %s loomise jaoks verstaposti all peate valima ülesandeloendi või looma uue ülesandeloendi

en: Refresh Projects Portals
et: Värskenda projektide portaale

en: Event:
et: Sündmus:

en: Select Event
et: Vali sündmus

en: Create Project
et: Loo projekt

en: Create Milestone
et: Loo verstapost

en: Create Tasklist
et: Loo ülesandeloend

en: Create Task
et: Loo ülesanne

en: Create Sub Task
et: Loo alamülesanne

en: Create Issue
et: Loo probleem

en: Select Project
et: Vali projekt

en: Refresh Projects
et: Värskenda projekte

en: create a new project
et: loo uus projekt

en: Milestone:
et: Sündmuse verstapost:

en: Select Milestone
et: Vali verstapost

en: Refresh Milestones
et: Värskenda verstaposte

en: create a new milestone
et: loo uus verstapost

en: Tasklist Flag:
et: Tööülesannete nimekirja lipp:

en: Tasklist:
et: Tööülesannete nimekiri:

en: Select Tasklist Flag
et: Vali tööülesannete nimekirja lipp

en: Select Tasklist
et: Vali tööülesannete nimekiri

en: create a new tasklist
et: loo uus tööülesannete nimekiri

en: Task:
et: Tööülesanne:

en: Select Task
et: Vali tööülesanne

en: create a new task
et: loo uus tööülesanne

en: Trigger workflows in Zoho Recruit.
et: Käivita töövoog Zoho Recruit'is.

en: Send entries to approval list in Zoho Recruit
et: Saada kirjed kinnituste nimekirja Zoho Recruit'is

en: A record gets updated if the email already exists, else a new record will be created.
et: Kirje uuendatakse, kui e-post on juba olemas, muidu luuakse uus kirje.

en: Add a note from bitform to pushed to Zoho Recruit.
et: Lisa bitformist märkus, mis saadetakse Zoho Recruit'i.

en: Set owner of current record
et: Määra praeguse kirje omanik

en: Owner ID
et: Omaniku ID

en: Enter Owner ID
et: Sisesta omaniku ID

en: Select Note Type
et: Vali märkuse tüüp

en: Note Types refreshed
et: Märkusetüübid uuendatud

en: Note Types refresh failed Cause: %s. please try again
et: Märkusetüüpide uuendamine ebaõnnestus, põhjus: %s. Palun proovi uuesti

en: Note Types refresh failed. please try again
et: Märkusetüüpide uuendamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: RelatedLists refresh failed Cause: %s. please try again
et: Seotud nimekirjade uuendamine ebaõnnestus, põhjus: %s. Palun proovi uuesti

en: Share Workbook
et: Jaga töövihikut

en: Share workbook with users pushed to Zoho Sheet.
et: Jaga töövihikut kasutajatega, kes on Zoho Sheeti lükatud.

en: Workbooks refreshed
et: Töövihikud uuendatud

en: Workbooks refresh failed Cause: %s. please try again
et: Töövihikute uuendamine ebaõnnestus, põhjus: %s. Palun proovi uuesti

en: Workbooks refresh failed. please try again
et: Töövihikute uuendamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: Workbook:
et: Töövihik:

en: Select Workbook
et: Vali töövihik

en: Templates refresh failed. please try again
et: Põhjade uuendamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: Template Details refreshed
et: Põhjade üksikasjad uuendatud

en: Template Details refresh failed Cause: %s. please try again
et: Põhjade üksikasjade uuendamine ebaõnnestus, põhjus: %s. Palun proovi uuesti

en: Template Details refresh failed. please try again
et: Põhjade üksikasjade uuendamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: Templates:
et: Põhjad:

en: Refresh Sign Templates
et: Uuenda allkirjapõhju

en: Recipients:
et: Saajad:

en: Refresh Template Details
et: Uuenda põhjade üksikasju

en: In Person Email (Optional)
et: Isiklik e-post (valikuline)

en: In Person Email
et: Isiklik e-post

en: In Person Name
et: Isiklik nimi

en: Recipient Email
et: Saaja e-post

en: Recipient Name
et: Saaja nimi

en: Language
et: Keel

en: Role
et: Roll

en: Private Note
et: Privaatne märkus

en: Leave a Note:
et: Jäta märkus:

en: Create New Folder
et: Loo uus kaust

en: Create a new folder in the selected folder
et: Loo uus kaust valitud kausta sisse

en: Add attachments from BitForm to Zoho Workdrive folder.
et: Lisa manus BitFormist Zoho Workdrive kausta.

en: Add field value to use as folder name
et: Lisa kausta nimeks kasutatav välja väärtus

en: Add Random Number
et: Lisa juhuslik number

en: Share with users: (optional)
et: Jaga kasutajatega: (valikuline)

en: Send Notification Mail
et: Saada teavituskiri

en: Teams refreshed
et: Meeskonnad uuendatud

en: Teams refresh failed Cause: %s. please try again
et: Meeskondade uuendamine ebaõnnestus põhjusel: %s. Palun proovi uuesti

en: Teams refresh failed. please try again
et: Meeskondade uuendamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: Folders refreshed
et: Kaustad uuendatud

en: Folders refresh failed Cause: %s. please try again
et: Kaustade värskendamine ebaõnnestus Põhjus: %s. Palun proovi uuesti

en: Folders refresh failed. please try again
et: Kaustade värskendamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: Users refresh failed Cause: %s. please try again
et: Kasutajate värskendamine ebaõnnestus Põhjus: %s. Palun proovi uuesti

en: Team:
et: Meeskond:

en: Select Team
et: Vali meeskond

en: Refresh WorkDrive Teams
et: Värskenda WorkDrive’i meeskondi

en: Refresh WorkDrive Team Folders
et: Värskenda WorkDrive’i meeskonna kaustu

en: Announcement
et: Teade

en: Get Year End Deal
et: Hangi aasta lõpu pakkumine

en: API key saved successfully
et: API võti salvestatud edukalt

en: Saving API key...
et: API võtme salvestamine...

en: API Integration
et: API integratsioon

en: Learn more about Bit Form API
et: Lisateave Bit Form API kohta

en: Domain URL
et: Domeeni URL

en: API Key
et: API võti

en: Generate new API key
et: Genereeri uus API võti

en: Registration successfully done.
et: Registreerimine õnnestus.

en: Activate Your Account
et: Aktiveeri oma konto

en: Your account has been activated successfully.&nbsp;You can now login.
et: Sinu konto on edukalt aktiveeritud.&nbsp;Nüüd saad sisse logida.

en: Your account is already activated!
et: Sinu konto on juba aktiveeritud!

en: Sorry! Your URL Is Invalid!!
et: Vabandust! Teie URL on vigane!!

en: This Requested account has been rejected successfully.
et: See taotletud konto on edukalt tagasi lükatud.

en: Your account is pending for admin approval.
et: Teie konto ootab administraatori kinnitust.

en: Your account is pending for admin approval. Please wait for admin approval.
et: Teie konto ootab administraatori kinnitust. Palun oodake administraatori kinnitust.

en: New User Registration Request
et: Uue kasutaja registreerimise taotlus

en: Your account has been rejected.
et: Teie konto on tagasi lükatud.

en: <p>Your account has been rejected by admin.</p>
et: <p>Teie konto on administraatori poolt tagasi lükatud.</p>

en: You have been successfully logged in.
et: Olete edukalt sisse logitud.

en: We have e-mailed your password reset link!
et: Oleme saatnud teile parooli lähtestamise lingi e-postiga!

en: Saved successfully.
et: Salvestamine õnnestus.

en: Saving...
et: Salvestamine...

en: Something went wrong, Try again.
et: Midagi läks valesti, proovige uuesti.

en: WP Authentication
et: WP autentimine

en: How to setup WP Authentication:
et: Kuidas seadistada WP autentimist:

en: Enable
et: Luba

en: Note :
et: Märkus :

en: When the login, forgot password or reset password any of these feature enabled in the form, the entries will not be saved in the WP database.
et: Kui vormis on lubatud sisselogimine, unustatud parool või parooli lähtestamine, siis kirjeid WP andmebaasi ei salvestata.

en: Respect Large Device Order
et: Austa suure seadme järjestust

en: When this option is enabled tablet and mobile devices layout will auto genarate according to desktop device field order.
et: Kui see valik on lubatud, genereeritakse tahvelarvuti ja mobiilseadmete paigutus automaatselt vastavalt lauaarvuti väljade järjekorrale.

en: Get $10 Cashback
et: Saa 10$ tagasi

en: Review us
et: Hinda meid

en: What's New
et: Mis on uut

en: Get Christmas Deal!
et: Hangi jõulupakkumine!

en: For more details,
et: Lisateabe saamiseks,

en: Click here
et: klõpsa siia

en: Accept and complete to share non-sensitive diagnostic data to help us improve your experience.
et: Nõustu ja lõpeta, et jagada mitte-tundlikke diagnostilisi andmeid, aidates meil parandada sinu kogemust.

en: What we collect?
et: Mida me kogume?

en: Click here to see terms
et: Klõpsa siia, et näha tingimusi

en: Skip
et: Jäta vahele

en: Accept And Continue
et: Nõustu ja jätka

en: Changelog
et: Muudatuste logi

en: What's New?
et: Mis on uut?

en: Accept and continue to share usage data for improvements, or skip for using the plugin.
et: Nõustu ja jätka kasutusandmete jagamist paranduste jaoks või jäta vahele, et kasutada pistikprogrammi.

en: Capture
et: Kinnita

en: Basic
et: Põhiline

en: Multiple file upload
et: Mitme faili üleslaadimine

en: Allow File Browse
et: Luba failide sirvimine

en: Drag n Drop
et: Lohista ja kukuta

en: Allow copy to Pasting of files
et: Luba failide kopeerimine ja kleepimine

en: Allow reorder files
et: Luba failide järjekorra muutmine

en: Upload on select
et: Laadi fail valimisel üles

en: Full page droppable
et: Täisekraani lohistamisala

en: Labels Customization
et: Siltide kohandamine

en: File size validation
et: Faili suuruse valideerimine

en: File type validation
et: Failitüübi valideerimine

en: Allowed File Mime Type:
et: Lubatud faili MIME-tüüp:

en: Select File Type
et: Vali failitüüp

en: Image Preview
et: Pildi eelvaade

en: Video/Pdf Preview
et: Video/PDF eelvaade

en: Image Crop
et: Pildi kärpimine

en: Image Resize
et: Pildi suuruse muutmine

en: Image Transform
et: Pildi teisendamine

en: Image validate size
et: Pildi suuruse valideerimine

en: Edit Options
et: Valikute redigeerimine

en: Panel Layout
et: Paneeli paigutus

en: Remove Button
et: Eemalda nupp

en: Process Button
et: Töötluse nupp

en: Load Indicator
et: Laadimise indikaator

en: Progress Indicator
et: Edenemise indikaator

en: Min File Size
et: Minimaalne faili suurus

en: Max File Size
et: Suurim failisuurus

en: Max Total File Size
et: Suurim kogu failisuurus

en: Close
et: Sulge

en: Back to fields list
et: Tagasi väljade nimekirja

en: Left
et: Vasakul

en: Center
et: Keskel

en: Right
et: Paremale

en: Already have a submit button
et: Esita nupp juba olemas

en: Button Text
et: Nupu tekst

en: Leading Icon
et: Esimene ikoon

en: Trailing Icon
et: Viimane ikoon

en: Full Width
et: Täislaius

en: Button Align
et: Nupu joondus

en: Text Align
et: Teksti joondus

en: Button Type
et: Nupu tüüp

en: Icons
et: Ikoonid

en: Admin Label
et: Administraatori silt

en: Edit Custom Error Message
et: Muuda kohandatud veateadet

en: Edit Decision Box Label
et: Muuda otsusekasti silti

en: Show Error Message
et: Näita veateadet

en: Custom Error Message
et: Kohandatud veateade

en: Disabled
et: Keelatud

en: Hidden
et: Peidetud

en: Label
et: Silt

en: Duplicate field name
et: Väli nime duplikaat

en: Field name cannot be empty
et: Välja nimi ei tohi olla tühi

en: Name Attribute
et: Nime atribuut

en: Read-only
et: Ainult lugemiseks

en: Helper Text
et: Abitekst

en: Edit HTML Content
et: Muuda HTML-sisu

en: Input Icons
et: Sisendikoonid

en: Maximum
et: Maksimaalne

en: Disable if maximum selected:
et: Keela, kui on valitud maksimaalne arv:

en: Minimum
et: Minimaalne

en: Maximum:
et: Maksimaalne:

en: Allow Other Option
et: Luba muu valik

en: Placeholder
et: Kohatäide

en: Button Alignment:
et: Nupu joondus:

en: Required
et: Nõutud

en: Show Asterisk Symbol
et: Näita tärni sümbolit

en: Subtitle
et: Alapealkiri

en: Search Placeholder
et: Otsingu kohatäitja

en: Country Not Found Text
et: Riiki ei leitud

en: Show Selected Flag Image
et: Näita valitud lipu pilti

en: Selected Country Clearable
et: Valitud riik on tühistatav

en: Search Clearable
et: Otsing on tühistatav

en: Option Flag Image
et: Valiku lipu pilt

en: Detect Country By IP
et: Tuleta riik IP järgi

en: Detect Country By Geo
et: Tuleta riik geograafilise asukoha järgi

en: Options
et: Valikud

en: Default Amount Value
et: Vaikimisi summa väärtus

en: Minimum amount:
et: Minimaalne summa:

en: Maximum amount:
et: Maksimaalne summa:

en: Input Format Options
et: Sisendi vormingu valikud

en: Formatter:
et: Vormindaja:

en: None
et: Puudub

en: Browser
et: Brauser

en: Custom
et: Kohandatud

en: Currency Symbol:
et: Valuuta sümbol:

en: Round to Closest Integer:
et: Ümardamine lähima täisarvuni:

en: Round to Closest Fraction Digits:
et: Ümardamine lähima murdarvuni:

en: Minimum Fraction Digit:
et: Minimaalne murdarvude arv:

en: Maximum Fraction Digit:
et: Maksimaalne murdarvude arv:

en: Decimal Separator:
et: Koma eraldaja:

en: Number Format:
et: Numbrivorming:

en: Currency Position:
et: Valuuta asukoht:

en: Symbol Position:
et: Sümboli asukoht:

en: Left Number
et: Number vasakul

en: Right Number
et: Number paremal

en: Left Currency
et: Valuuta vasakul

en: Right Currency
et: Valuuta paremal

en: Value Format Options
et: Väärtuse vormingu valikud

en: Currency Not Found Text
et: Valuutat ei leitud tekst

en: Selected Currency Clearable
et: Valitud valuutat saab tühjendada

en: Updating...
et: Uuendamine...

en: Error occurred, Please try again.
et: Tekkis viga, palun proovi uuesti.

en: Snippets
et: Lõigud

en: Edit your decision box label by clicking on edit icon
et: Redigeeri oma otsuse kasti sildi, klõpsates redigeerimise ikooni

en: Checked Value
et: Märgitud väärtus

en: Unchecked Value
et: Märkimata väärtus

en: Checked by Default
et: Vaikimisi märgitud

en: Email field is mandatory for double opt-in.
et: Topeltkinnituseks on e-posti väli kohustuslik.

en: Double Opt-In
et: Topeltkinnitus

en: How to setup Double Opt-In & Send Email Notification:
et: Kuidas seadistada topeltkinnitus ja saata e-posti teavitust:

en: Delete the unconfirmed entries from responses after days:
et: Kustuta kinnitamata vastused pärast päevi:

en: Disable double opt-in confirmation for logged in users.
et: Keela topeltkinnituse kinnitus sisselogitud kasutajatele.

en: Configure default confirmation email template
et: Seadista vaikimisi kinnitusmeili mall

en: By disabling this option, you can configure the double opt-in confirmation email from Conditional Logics manually.
et: Selle valiku keelamise korral saad topeltkinnituse kinnitusmeili käsitsi seadistada tingimuslike reeglite alt.

en: Select Email Field
et: Vali e-posti väli

en: Customize Email template
et: Kohanda e-posti malli

en: Edit verification messages
et: Muuda kinnitussõnumeid

en: The webhook, email notification & integrations will trigger after the responder confirms their Opt-In.
et: Webhook, e-posti teavitused ja integratsioonid käivituvad pärast vastaja topeltkinnituse kinnitamist.

en: Active Options
et: Aktiivsed valikud

en: Show Selected Option Image
et: Näita valitud valiku pilti

en: Selected Option Clearable:
et: Valitud valik on kustutatav:

en: Search Clearable:
et: Otsingu kustutatavus:

en: Option Icon/Image:
et: Valiku ikoon/pilt:

en: Allow Custom Option:
et: Luba kohandatud valik:

en: Allow Multiple Select:
et: Luba mitmikvalik:

en: Show Selected Option Chip:
et: Näita valitud valiku kiipi:

en: Close On Select:
et: Sulge valides:

en: Validate as Entry Unique
et: Kinnita kui unikaalne kirje

en: Enabling this option will check from the entry database whether its value is duplicate.
et: Selle valiku lubamine kontrollib kirjetandmebaasist, kas selle väärtus on duplikaat.

en: Add Options List
et: Lisa valikute nimekiri

en: Add More
et: Lisa veel

en: Add Group
et: Lisa grupp

en: Key:
et: Võti:

en: No field found with this key.
et: Seda võtmega välja ei leitud.

en: The field you are trying to access does not exist or has been removed.
et: Väli, millele proovite ligi pääseda, ei eksisteeri või on eemaldatud.

en: Please select a valid field to customize its settings.
et: Palun valige selle seadete kohandamiseks kehtiv väli.

en: Advanced Configuration
et: Täpsem konfiguratsioon

en: Basic Configuration
et: Põhikohandused

en: Single
et: Üksik

en: Range
et: Vahemik

en: Multiple
et: Mitmik

en: View Format
et: Vaate vorming

en: Show the user a readable date (as per altFormat), but return something totally different to the server. <a href="https://flatpickr.js.org/options/#:~:text=Description-,altFormat,-String" target="_blank">Learn more</>
et: Kuvage kasutajale loetav kuupäev (vastavalt altFormat), kuid tagastage serverile midagi täiesti erinevat. <a href="https://flatpickr.js.org/options/#:~:text=Description-,altFormat,-String" target="_blank">Loe lisaks</a>

en: Value Format
et: Väärtuse vorming

en: A string of characters which are used to define how the date will be displayed in the input box. The supported characters are defined in the <a href="https://flatpickr.js.org/formatting/" target="_blank">documentation.</a>
et: Tegelaste jada, mida kasutatakse kuupäeva kuvamise määratlemiseks sisendkasti. Toetatud tähemärgid on määratletud <a href="https://flatpickr.js.org/formatting/" target="_blank">dokumentatsioonis.</a>

en: Relative to Today (± Days)
et: Suhteliselt tänaseni (± päevad)

en: Days before today
et: Päevi enne tänast

en: Days after today
et: Päevi pärast tänast

en: Allow Input
et: Sisendi lubamine

en: Allows the user to enter a date directly into the input field. By default, direct entry is disabled.
et: Lubab kasutajal sisestada kuupäeva otse sisendväljale. Vaikimisi on otse sisestamine keelatud.

en: Enable Time
et: Luba kellaaeg

en: Enables time picker. By default, time picker is disabled. If you want to use time picker, you need to enable this.
et: Lubab kellaaja valija. Vaikimisi on kellaaja valija keelatud. Kui soovid kasutada kellaaja valijat, pead selle lubama.

en: 24H Format
et: 24-tunnine formaat

en: Enables 24-hour format for time. By default, 12-hour format is used. If you want to use 24-hour format, you need to enable this.
et: Lubab kellaaja 24-tunnise formaadi. Vaikimisi kasutatakse 12-tunnist formaati. Kui soovid kasutada 24-tunnist formaati, pead selle lubama.

en: Hide Calender
et: Peida kalender

en: Hides the calendar. By default, calendar is shown. If you want to hide the calendar, you need to enable this.
et: Peidab kalendri. Vaikimisi kuvatakse kalender. Kui soovid kalendri peita, pead selle lubama.

en: Only valid JS object will work. for more details please check<a target="_blank" href="https://flatpickr.js.org/options/" rel="noreferrer"> the documentation for available configuration options</a>
et: Töötab ainult kehtiv JS objekt. Lisateabe saamiseks vaata <a target="_blank" href="https://flatpickr.js.org/options/" rel="noreferrer"> saadaolevate konfiguratsiooni valikute dokumentatsiooni</a>

en: Current Date
et: Praegune kuupäev

en: Static
et: Staatiline

en: Dynamic
et: Dünaamiline

en: Upload Button Text:
et: Laadimisnupu tekst:

en: Button Icons
et: Nupu ikoonid

en: Allow Multiple:
et: Luba mitu valikut:

en: File Select Status
et: Faili valiku olek

en: Show Maximum Size
et: Näita maksimaalset suurust

en: Allow Maximum Upload Size
et: Luba maksimaalne üleslaadimise suurus

en: Total Maximum Size
et: Kogumaksimaalne suurus

en: Show File List
et: Näita failide nimekirja

en: Show File Preview
et: Näita faili eelvaadet

en: Show File Size
et: Näita faili suurust

en: File Exist Message
et: Faili olemasolu teade

en: Allowed File Type:
et: Lubatud failitüüp:

en: Edit GDPR Concent label by clicking on edit icon
et: Muuda GDPR-i nõusoleku silti, klõpsates redigeerimisikoonil

en: Edit GDPR Concent Label
et: Muuda GDPR-i nõusoleku silti

en: Visibility Mode
et: Nähtavuse režiim

en: Visible
et: Nähtav

en: Invisible
et: Nähtamatu

en: Passive
et: Passiivne

en: Theme
et: Teema

en: Dark
et: Tume

en: Light
et: Hele

en: Size
et: Suurus

en: Normal
et: Tavaline

en: Compact
et: Kompaktne

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Suggestion
et: Soovitus

en: Edit the HTML field content by clicking on edit icon
et: HTML-välja sisu muutmiseks klõpsake redigeerimisikoonil

en: Add/Edit Options
et: Lisa/muuda valikuid

en: Allow Multiple
et: Luba mitu

en: Item Size
et: Elemendi suurus

en: Specify item's minimum size (in pixels)
et: Määra elemendi minimaalne suurus (pikslites)

en: Check Position
et: Märgi asukoht

en: Specify the check position.
et: Määra märgi asukoht.

en: Unique Entry
et: Unikaalne kirje

en: Hide Image Label
et: Peida pildi silt

en: Background Image
et: Taustapilt

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Image Alt Text
et: Pildi alternatiivtekst

en: Replace Previous Options
et: Asenda eelnevad valikud

en: Merge with Previous Options
et: Ühenda eelnevate valikutega

en: Import & Edit
et: Impordi ja muuda

en: Loading ACF fields...
et: ACF-väljade laadimine...

en: Loading Posts...
et: Postituste laadimine...

en: Loading Terms...
et: Terminite laadimine...

en: Use Post Taxonomy Fields
et: Kasuta postituse taksonoomiavälju

en: Loading Users...
et: Kasutajate laadimine...

en: Mollie Minimum Amount is
et: Mollie minimaalne summa on

en: Mollie Dynamic Amount Field is not Selected
et: Mollie dünaamilist summa välja ei ole valitud

en: Mollie Fixed Amount is not valid
et: Mollie fikseeritud summa ei ole kehtiv

en: Copied on clipboard.
et: Kopeeritud lõikelauale.

en: Failed to Copy, Try Again.
et: Kopeerimine ebaõnnestus, proovi uuesti.

en: Redirect Page Url
et: Ümbersuunamise lehe URL

en: Select Page
et: Vali leht

en: Pay Button Text
et: Maksmise nupu tekst

en: Payment Method
et: Makseviis

en: Currency
et: Valuuta

en: Select Currency
et: Vali valuuta

en: Amount Type
et: Summa tüüp

en: Fixed
et: Fikseeritud

en: Amount
et: Summa

en: Select Amount Field
et: Vali summa väli

en: Description
et: Kirjeldus

en: Locale
et: Lokaal

en: Select Locale
et: Vali lokaal

en: Multisteps Settings
et: Mitmeastmelised seaded

en: Show Step Header
et: Näita sammu päist

en: Show Header Label
et: Näita päise silti

en: Show Header Subtitle
et: Näita päise alapealkirja

en: Show Header Icon
et: Näita päise ikooni

en: Icon Type:
et: Ikooni tüüp:

en: Show Progress Bar
et: Näita edenemisriba

en: Show Percentage
et: Näita protsenti

en: Show Buttons
et: Näita nuppe

en: Button Position:
et: Nupu asukoht:

en: Validate on Step Change
et: Kontrolli sammu vahetusel

en: Step Header Switchable
et: Sammu päis on vahetatav

en: Maintain Step History
et: Sammu ajaloo säilitamine

en: Save Step Progress
et: Salvesta sammu edenemine

en: PayPal Dynamic Amount Field is not Selected
et: PayPali dünaamilist summavälja ei ole valitud

en: PayPal Fixed Amount is not valid
et: PayPali fikseeritud summa ei ole kehtiv

en: PayPal Plan Id missing
et: Puudub PayPali plaani ID

en: Subscription:
et: Tellimus:

en: Plan Id
et: Plaani ID

en: Disable Card
et: Keela kaart

en: Shipping Amount
et: Saatmiskulu

en: Shipping Cost
et: Saatmiskulu

en: Select Shipping Amount Field
et: Vali saatmiskulu väli

en: Tax Amount Type
et: Maksusumma tüüp

en: Tax (%)
et: Maks (%)

en: Default Phone Number
et: Vaikimisi telefoninumber

en: Input Format Option
et: Sisendi vormingu valik

en: Value Format Option
et: Väärtuse vormingu valik

en: Custom Validation (RegEx) Pattern
et: Kohandatud valideerimise (RegEx) muster

en: Expression
et: Avaldis

en: Fields
et: Väljad

en: Flags:
et: Lipud:

en: Hide Country List
et: Peida riikide nimekiri

en: Options 2
et: Valikud 2

en: Options Column
et: Valikute veerg

en: Specify the number of columns to display the options in. Leave blank to display the options as needed space.
et: Määrake veergude arv, kus valikuid kuvatakse. Jätke tühjaks, et kuvada valikud vastavalt vajaminevale ruumile.

en: Rating Position
et: Hinnangu asukoht

en: Add/Edit Rating Options
et: Lisa/muuda hinnangu valikuid

en: Show Rating Message On hover
et: Näita hinnangu sõnumit hiirega üle sõites

en: Show Rating Message On Selected
et: Näita hinnangu sõnumit valimisel

en: Razorpay Dyanmic Amount Field is not Selected
et: Razorpay dünaamilist summavälja ei ole valitud

en: Razorpay Fixed Amount is not valid
et: Razorpay fikseeritud summa ei ole kehtiv

en: Razorpay Order ID Field is not Selected
et: Razorpay tellimuse ID väli ei ole valitud

en: Razorpay Accounts
et: Razorpay kontod

en: Account Name
et: Konto nimi

en: Generate new ID
et: Genereeri uus ID

en: Select Order Id Field
et: Vali tellimuse ID väli

en: Button Align:
et: Nupu joondus:

en: Subtitle:
et: Alapealkiri:

en: Theme Color:
et: Teema värv:

en: Background Color:
et: Taustavärv:

en: Confirm on Close:
et: Kinnita sulgemisel:

en: Name :
et: Nimi :

en: Email :
et: E-post :

en: Contact :
et: Kontakt :

en: Key :
et: Võti :

en: Value :
et: Väärtus :

en: Default Row:
et: Vaikimisi rida:

en: Minimum Row:
et: Minimaalne rida:

en: Maximum Row:
et: Maksimaalne rida:

en: Button View:
et: Nupu vaade:

en: Name
et: Nimi

en: Allow Other Option:
et: Luba muu valik:

en: Multiple Select:
et: Mitmikvalik:

en: Minimum:
et: Miinimum:

en: Set minimum number to be selected for dropdown option
et: Määra rippmenüü valiku valimiseks minimaalne arv

en: Set maximum number to be selected for dropdown option
et: Määra rippmenüü valiku valimiseks maksimaalne arv

en: Available On
et: Saadaval

en: Enter the shortcode in this Input.
et: Sisesta lühikood siia sisendisse.

en: Button Reverse
et: Nupu pööramine

en: Clear
et: Tühjenda

en: Clear Button
et: Tühjendusnupp

en: Space Between
et: Vahemaa

en: Redo
et: Tee uuesti

en: Redo Button
et: Tee uuesti nupp

en: Pen Color
et: Pliiatsi värv

en: Background Color
et: Taustavärv

en: Pen Width
et: Pliiatsi laius

en: Image Type
et: Pilditüüp

en: Signature Pad
et: Allkirja pliiats

en: Undo
et: Võta tagasi

en: Undo Button
et: Võta tagasi nupp

en: Add/Edit Suggestions
et: Lisa/Muuda soovitusi

en: Auto Complete
et: Automaatne lõpetamine

en: Max:
et: Maks:

en: Step:
et: Samm:

en: Step Settings
et: Sammude seaded

en: Step Icon
et: Sammu ikoon

en: Step Label
et: Sammu silt

en: Step Subtitle
et: Sammu alampealkiri

en: Stripe Minimum Amount is
et: Stripe minimaalne summa on

en: Stripe Dynamic Amount Field is not Selected
et: Stripe dünaamilist summa välja ei ole valitud

en: Select a valid currency for the selected payment method types
et: Vali sobiv valuuta valitud makseviiside jaoks

en: Stripe Dyanmic Amount Field is not Selected
et: Stripe dünaamilist summa välja ei ole valitud

en: Stripe Fixed Amount is not valid
et: Stripe fikseeritud summa ei ole kehtiv

en: Payment Method Type
et: Makseviisi tüüp

en: Mode :
et: Režiim :

en: Billing
et: Arveldamine

en: Shipping
et: Saatmine

en: Autocomplete :
et: Automaatsisestus :

en: Automatic
et: Automaatne

en: Google Maps API Key
et: Google Maps API võti

en: Allowed Countries :
et: Lubatud riigid :

en: Name Mode:
et: Nime režiim:

en: Full
et: Täis

en: Split
et: Jagatud

en: Full Name:
et: Täisnimi:

en: First Name:
et: Eesnimi:

en: Last Name:
et: Perekonnanimi:

en: Phone Number:
et: Telefoninumber:

en: Phone:
et: Telefon:

en: Line 1:
et: Rida 1:

en: Line 2:
et: Rida 2:

en: City:
et: Linn:

en: State:
et: Maakond:

en: Postal Code:
et: Postiindeks:

en: Country:
et: Riik:

en: Color Picker
et: Värvivalija

en: Solid
et: Ühtlane

en: Gradient
et: Üleminek

en: Phone View
et: Telefoni vaade

en: Tablet View
et: Tahvelarvuti vaade

en: Laptop View
et: Sülearvuti vaade

en: Back
et: Tagasi

en: Paypal Style
et: Paypal stiil

en: There is no paypal field in your form.
et: Teie vormis puudub paypal väli.

en: There is more than one paypal field in your form. please select the style icon
et: Teie vormis on rohkem kui üks paypal väli. palun valige stiili ikoon

en: in paypal field to customize the style.
et: paypal väljal, et kohandada stiili.

en: Layout
et: Paigutus

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Standalone
et: Iseseisev

en: Pay Button
et: Maksmise nupp

en: CARD
et: KAART

en: Color
et: Värv

en: Gold
et: Kuld

en: Blue
et: Sinine

en: Silver
et: Hõbe

en: White
et: Valge

en: Black
et: Must

en: Shape
et: Kuju

en: Rectangle
et: Ristkülik

en: Paypal Button Text
et: Paypal nupu tekst

en: Paypal Checkout
et: Paypal maksmine

en: Paypal Buy Now
et: Paypal osta kohe

en: Pay with Paypal
et: Maksa Paypaliga

en: Background
et: Taust

en: Color Fill
et: Värvi täidis

en: Picture
et: Pilt

en: Picture Upload
et: Pildi üleslaadimine

en: Browse...
et: Sirvi...

en: Image Link....
et: Pildi link....

en: Background Blend Mode
et: Tausta segamisrežiim

en: Multiply
et: Korruta

en: Screen
et: Ekraan

en: Overlay
et: Kattuv

en: Darken
et: Tumedamaks

en: Lighten
et: Heledamaks

en: Color-dodge
et: Värvi põlemine

en: Saturation
et: Küllastus

en: Luminosity
et: Heledus

en: Background Img Repeat
et: Taustpildi kordus

en: Repeat
et: Korda

en: Repeat-X
et: Korda-X

en: Repeat-Y
et: Korda-Y

en: Np Repeat
et: Ilma korduseta

en: Space
et: Vahe

en: Round
et: Ümar

en: Background Img Position
et: Taustpildi asend

en: Background Img Size
et: Taustpildi suurus

en: BG Width
et: TP laius

en: BG Height
et: TP kõrgus

en: BG Height/Width
et: TP kõrgus/laius

en: Background Filter
et: Taustafiltri

en: Blur
et: Hägusus

en: Brightness
et: Heledus

en: Contrast
et: Kontrastsus

en: Grayscale
et: Halltoonid

en: Invert
et: Inverteeri

en: Opacity
et: Läbipaistmatus

en: Sepia
et: Seepia

en: Saturate
et: Küllastus

en: Border
et: Ääris

en: Border Color
et: Äärise värv

en: Border Width
et: Äärise laius

en: Border Radius
et: Äärise raadius

en: Default
et: Vaikimisi

en: On Mouse Over
et: Hiirega üle minnes

en: On Focus
et: Fookuses

en: Text Color
et: Teksti värv

en: Placeholder Color
et: Kohatäite värv

en: Direction
et: Suund

en: Content Direction
et: Sisu suund

en: Left to Right
et: Vasakult paremale

en: Right to Left
et: Paremalt vasakule

en: Font Size
et: Fondi suurus

en: Block Gap
et: Ploki vahe

en: Row Gap
et: Rea vahe

en: Column Gap
et: Veeru vahe

en: Both Side Gap
et: Mõlemalt poolt vahe

en: Margin
et: Servamäär

en: Margin Top
et: Ülemine servamäär

en: Margin Right
et: Parem servamäär

en: Margin Bottom
et: Alumine servamäär

en: Margin Left
et: Vasak servamäär

en: All Side
et: Kõik küljed

en: Padding
et: Täidis

en: Padding Top
et: Ülemine täidis

en: Padding Right
et: Parem täidis

en: Padding Bottom
et: Alumine täidis

en: Padding Left
et: Vasak täidis

en: Shadow
et: Vari

en: Inside
et: Sees

en: Outside
et: Väljas

en: Shadow Color
et: Vari

en: Shadow Style
et: Vari stiil

en: Pattern not matched
et: Mustrit ei leitud

en: Input mode
et: Sisendi režiim

en: Input Mask
et: Sisendmask

en: RegEx Pattern
et: RegEx muster

en: Validations
et: Valideerimised

en: At least one digit (0-9)
et: Vähemalt üks number (0-9)

en: At least one lowercase character (a-z)
et: Vähemalt üks väike täht (a-z)

en: At least one uppercase character (A-Z)
et: Vähemalt üks suur täht (A-Z)

en: At least one special character (~!@#$%^&*(){}[]<>+-_=/\|;:,.)
et: Vähemalt üks erimärk (~!@#$%^&*(){}[]<>+-_=/\|;:,.)

en: Limit Password Length
et: Piira parooli pikkust

en: Validate as User Unique
et: Kontrolli unikaalsust kasutajana

en: Title
et: Pealkiri

en: More Options
et: Rohkem valikuid

en: Auto
et: Automaatne

en: Appearance
et: Välimus

en: <p style="margin:0">Successfully Submitted.</p>
et: <p style="margin:0">Esitati edukalt.</p>

en: Are you sure to delete this message ?
et: Kas olete kindel, et soovite selle sõnumi kustutada?

en: Add More Alternative Success Message
et: Lisa veel alternatiivne õnnestumise teade

en: Add
et: Lisa

en: Message Styles
et: Sõnumi stiilid

en: Message Type
et: Sõnumi tüüp

en: Close Icon Color
et: Sulgemisikooni värv

en: Confirmations
et: Kinnitused

en: How to set up Confirmation messages or Redirect page:
et: Kuidas seadistada kinnitussõnumeid või suunamislehte:

en: Success/Error Messages
et: Õnnestumise/Vea teated

en: Redirect Page
et: Suunamisleht

en: Be sure to configure conditional logic for displaying Success/Error messages and Redirect Page. If no conditional logic is set, the default confirmation will be displayed.
et: Veenduge, et olete seadistanud tingimusloogika õnnestumise/vea teadete ja suunamislehe kuvamiseks. Kui tingimusloogikat ei ole seatud, kuvatakse vaikimisi kinnitus.

en: Conversational Form Settings
et: Vestluse vormi seaded

en: Note: In the Conversational Form feature, certain fields such as Captcha, Payments, HTML, etc are currently not supported.
et: Märkus: Vestluse vormi funktsioonis ei toetata praegu mõningaid välju nagu Captcha, maksed, HTML jne.

en: How to setup Conversational form:
et: Kuidas seadistada vestlusvormi:

en: Theme settings
et: Teema seaded

en: Conversational Steps settings
et: Vestlusastmete seaded

en: Navigation
et: Navigeerimine

en: Add New Post Type
et: Lisa uus postituse tüüp

en: Edit Post Types
et: Muuda postituse tüüpe

en: CPT added successfully, refresh your window
et: CPT lisati edukalt, värskendage oma aken

en: Learn more about CPT Integration
et: Lisateave CPT integratsiooni kohta

en: Post Type Slug *
et: Postitüübi lühinimi *

en: Singular Label *
et: Ainsuse silt *

en: Menu Name *
et: Menüü nimi *

en: Menu Icon
et: Menüü ikoon

en: Public
et: Avalik

en: This type should be shown in the admin UI and is publicly queryable
et: See tüüp peaks olema nähtav administraatori kasutajaliideses ja avalikult päringuteks kättesaadav

en: Publicly Queryable
et: Avalikult päringutav

en: Queries can be performed on the front end
et: Päringuid saab teha esiküljel

en: Show in REST API
et: Näita REST API-s

en: To show this post type in the WP REST API
et: Selle postitüübi kuvamiseks WP REST API-s

en: Show in Menu
et: Näita menüüs

en: Show the post type in the admin menu
et: Kuva postitüüp administraatori menüüs

en: Show UI
et: Näita kasutajaliidest

en: Generate UI for managing this post type
et: Loo kasutajaliides selle postitüübi haldamiseks

en: Add Post Type
et: Lisa postitüüp

en: Delete successfully, refresh your window
et: Kustutamine õnnestus, värskenda oma akent

en: Delete Post Type
et: Kustuta postitüüp

en: Confirmation
et: Kinnitus

en: Are you sure to delete post type?
et: Oled kindel, et soovid postitüübi kustutada?

en: cpt type update successfully, refresh your window
et: cpt tüübi uuendus õnnestus, värskenda oma aken

en: Select Type *
et: Vali tüüp *

en: Menu Icon *
et: Menüü ikoon *

en: public
et: avalik

en: Posts of this type should be shown in the admin UI and is publicly queryable
et: Selle tüüpi postitused peaksid olema näidatud halduspaneelis ja avalikult päringutega leitavad

en: Queries can be performed on the front end as part of parse_request()
et: Päringuid saab teha esipoolses osas funktsiooni parse_request() raames

en: To show this post type data in the WP REST API
et: Selle postitüübi andmete kuvamiseks WP REST API-s

en: This show the post type in the admin menu and where to show that menu
et: See kuvab postitüübi haldusmenüüs ja määrab, kus menüüd näidata

en: Generate a default UI for managing this post type
et: Loo vaikimisi kasutajaliides selle postitüübi haldamiseks

en: Update Post Type
et: Uuenda postitüüpi

en: Update Template
et: Uuenda malli

en: Template Name:
et: Malli nimi:

en: Browse Template
et: Sirvi malli

en: Email Templates Coming soon
et: E-posti mallid tulekul

en: Save Template
et: Salvesta mall

en: Payment
et: Makse

en: Timeline
et: Ajajoon

en: PDF Downloads
et: PDF allalaadimised

en: Google Ads Information
et: Google reklaamide info

en: No PDF templates available
et: PDF malle pole saadaval

en: Related Info
et: Seotud info

en: Note Deleted Successfully
et: Märge kustutatud edukalt

en: updated on:
et: uuendatud:

en: created at:
et: loodud:

en: create new note
et: loo uus märge

en: Are you sure to delete this note
et: Kas olete kindel, et soovite selle märkme kustutada

en: No Payment Info Found!
et: Makseteavet ei leitud!

en: No field data change
et: Väljade andmetes muudatusi ei tehtud

en: Form Submitted
et: Vorm esitatud

en: Show Integration Logs
et: Näita integratsiooni logisid

en: Hide Integration Logs
et: Peida integratsiooni logid

en: Note
et: Märge

en: Added
et: Lisatud

en: Updated
et: Uuendatud

en: Deleted
et: Kustutatud

en: Read More
et: Loe rohkem

en: Show Less
et: Näita vähem

en: Note no change
et: Märkes muudatusi pole

en: Note Updated Successfully
et: Märge edukalt uuendatud

en: Note Added Successfully
et: Märge edukalt lisatud

en: Edit Note
et: Muuda märget

en: Create New Note
et: Loo uus märge

en: Cancel
et: Tühista

en: Transaction ID
et: Tehingu ID

en: Total Paid
et: Kokku makstud

en: no data found
et: andmeid ei leitud

en: Subscription
et: Tellimus

en: Order
et: Tellimus

en: Plan ID
et: Plaani ID

en: Next Billing Time
et: Järgmine arveldusaeg

en: Email
et: E-post

en: no response found
et: vastust ei leitud

en: How many rows to export
et: Mitu rida eksportida

en: Enter row number
et: Sisesta rea number

en: Select filter
et: Vali filter

en: Sort Order
et: Sorteerimise järjekord

en: Sort by
et: Sorteeri

en: Export File Format
et: Ekspordi faili formaat

en: Export
et: Ekspordi

en: Export Form Data
et: Ekspordi vormi andmed

en: Preview Data
et: Andmete eelvaade

en: Move
et: Liiguta

en: Settings
et: Seaded

en: Clone
et: Klooni

en: Add Field
et: Lisa väli

en: Remove
et: Eemalda

en: Mollie API key is missing
et: Mollie API võti puudub

en: Mollie Redirect Url is not Selected
et: Mollie suunamise URL pole valitud

en: PayPal Client ID is missing
et: PayPali kliendi ID puudub

en: Razorpay Client ID is missing
et: Razorpay kliendi ID puudub

en: Drag and drop fields here
et: Lohista väljad siia

en: Stripe publishable key is missing
et: Stripe’i avaldatav võti puudub

en: History Empty
et: Ajalugu on tühi

en: Please select property you want to import with form
et: Palun vali atribuuti, mida soovid vormiga importida

en: Preview Form
et: Vormi eelvaade

en: Preview
et: Eelvaade

en: Custom CSS/JS
et: Kohandatud CSS/JS

en: How to add Custom CSS/JS:
et: Kuidas lisada kohandatud CSS/JS-i:

en: You can write your custom CSS/JS her. This CSS/JS will be applied in this form only.
et: Siin saate kirjutada oma kohandatud CSS/JS-i. See CSS/JS rakendub ainult selles vormis.

en: In order to repopulate form fields, it is necessary to store the submitted data in the database. Please make sure to turn off the "disable storing form submission data" option in the form settings.
et: Vormiväljade taastäitmiseks tuleb esitatud andmed salvestada andmebaasi. Palun veenduge, et vormi seadetes oleks valik „vormi esitamise andmete salvestamise keelamine” välja lülitatud.

en: Form Abandonment
et: Vormi pooleli jätmine

en: How to setup Form Abandonment & save partial form progress:
et: Kuidas seadistada vormi pooleli jätmist ja osalist vormi edenemise salvestamist:

en: Show warning message below the form description
et: Näita hoiatusteksti vormi kirjelduse all

en: Places an admin-defined message below the form description, making your users aware that their field values are being saved before submission.
et: Paigutab vormi kirjelduse alla administraatori määratud sõnumi, teavitades kasutajaid, et nende väljade väärtused salvestatakse enne esitamist.

en: Save draft only for logged in users
et: Salvesta mustand ainult sisse logitud kasutajatele

en: Repopulate form fields with previous partial entry
et: Täida vormiväljad uuesti eelmise osalise sisestusega

en: If the user is logged in, the form will be repopulated with the previous partial entry from the database.
                        Otherwise, from the local storage of the browser.
et: Kui kasutaja on sisse logitud, täidetakse vorm uuesti eelmise osalise sisestusega andmebaasist.
                        Vastasel juhul brauseri lokaalsest salvestusruumist.

en: Save draft when user leaves the form page
et: Salvesta mustand, kui kasutaja lahkub vormi lehelt

en: If turned off, the form will save draft when clicks on the save button or using conditional logic.
et: Kui see on välja lülitatud, salvestab vorm mustandi ainult siis, kui klikitakse salvestamisnuppu või kasutatakse tingimusloogikat.

en: Allow empty form as Save draft
et: Luba tühja vormi salvestamine mustandina

en: If turned on, the empty form save as draft when leave page.
et: Kui see on sisse lülitatud, salvestatakse tühi vorm mustandina lehelt lahkumisel.

en: When to save:
et: Millal salvestada:

en: Always save abandoned form entries
et: Alati salvestada pooleli jäetud vormi sisestused

en: Save only if email address or phone number is provided
et: Salvesta ainult siis, kui on sisestatud e-posti aadress või telefoninumber

en: Landing Page
et: Sihtleht

en: How to setup Landinge Page
et: Kuidas seadistada sihtlehte

en: Custom URL
et: Kohandatud URL

en: Please try to avoid any duplicate custom url, as it will conflict between the page and Bit Form.
et: Palun vältige duplikaatseid kohandatud URL-e, sest need võivad põhjustada konflikte lehe ja Bit Formi vahel.

en: Page Title
et: Lehe pealkiri

en: Share via Direct URL
et: Jaga otsese URL-i kaudu

en: Share via Direct URL (Conversational Form)
et: Jaga otsese URL-i kaudu (vestlusvorm)

en: Embed via HTML Code
et: Embed HTML-koodi kaudu

en: Embed via HTML Code (Conversational Form)
et: Embed HTML-koodi kaudu (vestlusvorm)

en: Customer ID key cann't be empty
et: Kliendi ID võti ei saa olla tühi

en: save Successfully
et: Salvestamine õnnestus

en: save failed Cause:
et: Salvestamine ebaõnnestus põhjus:

en: save failed. please try again
et: Salvestamine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti

en: Learn more about Google Ads configuration
et: Lisateave Google Adsi seadistamise kohta

en: Client ID
et: Kliendi ID

en: Client Secret
et: Kliendi saladus

en: To get Client ID and SECRET , Please Visit Google API Console
et: Kliendi ID ja salajase võtme saamiseks palun külasta Google API konsooli

en: Customer Id (non manager account)
et: Kliendi ID (mitte halduri konto)

en: To get Customer ID , Please Visit
et: Kliendi ID saamiseks palun külasta

en: Google Ads Manager Account
et: Google Adsi halduri konto

en: Saving Generel Settings...
et: Üldseadete salvestamine...

en: Global Settings
et: Globaalne seadistus

en: Validation Error/Invalid Message.
et: Valideerimisviga/kehtetu sõnum.

en: Generate Token after page load to prevent conflict with cache plugins.
et: Genereeri token pärast lehe laadimist, et vältida konflikte vahemälu pluginatega.

en: Other Settings
et: Muud seaded

en: Delete all data table when delete plugin.
et: Kustuta kogu andmetabel, kui plugin kustutatakse.

en: Usage Reporting Opt In.
et: Kasutusaruandluse nõusolek.

en: Edit Global Message (Type:
et: Muuda globaalset sõnumit (tüüp:

en: Messages saved successfully.
et: Sõnumid salvestati edukalt.

en: Note: This global message will be applied to all forms and fields unless a custom error message is set for an individual field. Also you can use the
et: Märkus: see globaalne sõnum rakendub kõigile vormidele ja väljadele, välja arvatud juhul, kui üksikule väljale on määratud kohandatud veateade. Samuti võite kasutada

en: Shortcode patterns (Ex:
et: Lühikoodi mustreid (nt:

en: to dynamically replace field-specific labels/values.
et: väljade spetsiifiliste siltide/väärtuste dünaamiliseks asendamiseks.

en: Required Field
et: Nõutud väli

en: Invalid Email
et: Kehtetu e-post

en: Invalid URL
et: Kehtetu URL

en: Invalid Number
et: Kehtetu number

en: Invalid Phone Number
et: Kehtetu telefoninumber

en: Minimum Value
et: Minimaalne väärtus

en: Maximum Value
et: Maksimaalne väärtus

en: Input mask
et: Sisendmask

en: Regex Pattern
et: Regex-muster

en: Minimum Option Count
et: Valikute minimaalne arv

en: Maximum Option Count
et: Valikute maksimaalne arv

en: Minimum File Count
et: Failide minimaalne arv

en: Maximum File Count
et: Failide maksimaalne arv

en: Maximum File Size
et: Maksimaalne failisuurus

en: Other Option Required
et: Muud valikut on vaja

en: Unique Entry Value
et: Unikaalne kirjeväärtus

en: Unique User
et: Unikaalne kasutaja

en: App delete successfully.
et: Rakendus kustutati edukalt.

en: App deletion failed Cause
et: Rakenduse kustutamine ebaõnnestus põhjus

en: App deletion failed. please try again
et: Rakenduse kustutamine ebaõnnestus. Palun proovige uuesti

en: Are you sure to delete this App configuration?
et: Kas olete kindel, et soovite selle rakenduse konfiguratsiooni kustutada?

en: How to setup Integrations:
et: Kuidas seadistada integratsioone:

en: Connected/Authorized Platforms
et: Ühendatud/autenditud platvormid

en: Search Available Integrations...
et: Otsi saadaolevaid integratsioone...

en: Available Integrations
et: Saadaval olevad integratsioonid

en: Submit button cannot be removed
et: Esitamisnuppu ei saa eemaldada

en: Integration deletion failed Cause
et: Integratsiooni kustutamine ebaõnnestus põhjus

en: Integration deletion failed. please try again
et: Integratsiooni kustutamine ebaõnnestus. Palun proovige uuesti

en: Are you sure to delete this integration?
et: Kas olete kindel, et soovite selle integratsiooni kustutada?

en: Are you sure to clone this integration?
et: Kas olete kindel, et soovite selle integratsiooni kloonida?

en: Integration clone failed Cause
et: Integratsiooni kloonimine ebaõnnestus põhjus

en: Integration clone failed.
et: Integratsiooni kloonimine ebaõnnestus.

en: Integrate your form with your favorite apps and services.
et: Integreerige oma vorm oma lemmikrakenduste ja -teenustega.

en: Date Time (Advanced)
et: Kuupäev ja kellaaeg (täpsem)

en: Advanced Date Time
et: Täpsem kuupäev ja kellaaeg

en: Please Select a Date
et: Palun valige kuupäev

en: Spacer
et: Vaheline ruum

en: First Name
et: Eesnimi

en: Last Name
et: Perekonnanimi

en: Text
et: Tekst

en: Placeholder...
et: Kohatäide...

en: Multiline Text
et: Mitmerealine tekst

en: Multi-Line Text
et: Mitmerealine tekst

en: e.g. 123
et: nt 123

en: Select
et: Vali

en: Radio Button
et: Raadionupp

en: Radio
et: Raadio

en: Option 1
et: Valik 1

en: Option 2
et: Valik 2

en: Option 3
et: Valik 3

en: Checkbox
et: Märkeruut

en: Check Boxs
et: Märkeruudud

en: Dropdown
et: Rippmenüü

en: File Upload
et: Faili üleslaadimine

en: Advance File Upload
et: Täiustatud faili üleslaadimine

en: Advanced File Upload
et: Täiustatud faili üleslaadimine

en: Country
et: Riik

en: Enter Amount..
et: Sisesta summa..

en: Phone Number
et: Telefoninumber

en: Enter Phone Number
et: Sisesta telefoninumber

en: Username
et: Kasutajanimi

en: e.g. John Doe
et: nt John Doe

en: Password
et: Parool

en: Password Field
et: Parooliväli

en: Slider
et: Liugur

en: Date
et: Kuupäev

en: Pick A Date
et: Vali kuupäev

en: Time
et: Aeg

en: Date-Time
et: Kuupäev-kellaaeg

en: Select Date-Time
et: Vali kuupäev ja kellaaeg

en: Week
et: Nädal

en: Select Week
et: Vali nädal

en: Month
et: Kuu

en: Month Input
et: Kuu sisend

en: GDPR Agreement
et: GDPR kokkulepe

en: I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry. Learn more in
et: Annan nõusoleku, et see veebisait salvestab minu esitatud teabe, et nad saaksid minu päringule vastata. Lisateavet leiate

en: Our Privacy Policy.
et: Meie privaatsuspoliitikast.

en: Decision Box
et: Otsusekast

en: Repeater
et: Kordaja

en: Signature
et: Allkiri

en: Rating
et: Hinnang

en: Terrible
et: Väga halb

en: Bad
et: Halb

en: Satisfied
et: Rahul

en: Good
et: Hea

en: Excellent
et: Suurepärane

en: Image Select
et: Pildi valik

en: Option 4
et: Valik 4

en: Hidden Field
et: Peidetud väli

en: Set Default Value
et: Määra vaikimisi väärtus

en: Pay with Stripe
et: Maksma Stripe’iga

en: Pay now
et: Maksma nüüd

en: Pay with Mollie
et: Maksma Molliega

en: Shortcode
et: Lühikood

en: Button
et: Nupp

en: Draft Button
et: Mustandi nupp

en: Save Draft
et: Salvesta mustand

en: Next Step
et: Järgmine samm

en: Previous Step
et: Eelmine samm

en: Previous
et: Eelmine

en: Section
et: Sektsioon

en: Image
et: Pilt

en: Divider
et: Jagunija

en: Migration Issue Detected
et: Migratsiooniprobleem tuvastatud

en: There may have been a problem during auto-migrating your Bit Forms from V1 to V2.
et: Võis esineda probleem teie Bit Formide automaatse migratsiooni käigus V1-st V2-sse.

en: Please contact support for assistance at
et: Palun võtke abi saamiseks ühendust tugiteenusega aadressil

en: Migrating to V2
et: Migratsioon V2-le

en: Please wait while we migrate your data to V2
et: Palun oodake, kuni me teie andmed V2-sse migreerime

en: This may take a few minutes...
et: See võib võtta paar minutit...

en: Meanwhile do not close this window.
et: Seniks ärge sulgege seda akent.

en: Mollie Settings
et: Mollie seaded

en: API key:
et: API võti:

en: To get API key, Please Visit
et: API võtme saamiseks külastage palun

en: Mollie Developer Dashboard
et: Mollie arendajate juhtpaneeli

en: Step-
et: Samm-

en: Clone Step
et: Kopeeri samm

en: Delete Step
et: Kustuta samm

en: Add New Step
et: Lisa uus samm

en: Add Steps
et: Lisa samme

en: Multi step settings
et: Mitmesammulised seaded

en: All fields are required
et: Kõik väljad on kohustuslikud

en: Saving Payment Setting...
et: Maksete seadistuse salvestamine...

en: Choose a unique name to identify this integration within your app.
et: Valige ainulaadne nimi selle integratsiooni tuvastamiseks teie rakenduses.

en: Login to you Mollie account (or create on if you haven't already).
et: Logi sisse oma Mollie kontole (või loo see, kui sul seda veel pole).

en: Go to your Mollie Dashboard
et: Mine oma Mollie juhtpaneelile

en: and find the API section.
et: ja leia API sektsioon.

en: Generate a new API key or use an existing one (you can use test API key for testing purposes). This key is required for authenticating API requests.
et: Loo uus API võti või kasuta olemasolevat (testimiseks võid kasutada test API võtit). See võti on vajalik API päringute autentimiseks.

en: Copy the API key and paste it in the Bit Form
et: Kopeeri API võti ja kleebi see Bit Formi

en: field above.
et: ülesolevasse väljale.

en: Then click on the
et: Seejärel klõpsa

en: button to save the settings.
et: nupul, et seaded salvestada.

en: Please go to your form now and add a Mollie payment field.
et: Palun mine nüüd oma vormi ja lisa Mollie makseväli.

en: Bit form Mollie Payment Gateway documentation
et: Bit Form Mollie makselüüsi dokumentatsioon

en: Login to you PayPal account (or create on if you haven't already).
et: Logi sisse oma PayPal kontole (või loo see, kui sul seda veel pole).

en: Go to your PayPal Dashboard
et: Mine oma PayPal juhtpaneelile

en: Select Transaction Mode (Live or Sandbox).
et: Vali tehingurežiim (Live või Sandbox).

en: Copy the
et: Kopeeri

en: from PayPal Dashboard and paste it in the Bit Form
et: PayPal juhtpaneelilt ja kleebi see Bit Formi

en: field above (you can use Sandbox or Live mode).
et: ülesolevasse väljale (võid kasutada Sandbox või Live režiimi).

en: Please go to your form now and add a PayPal payment field.
et: Palun mine nüüd oma vormi ja lisa PayPali makseväli.

en: Bit form PayPal Payment Gateway documentation
et: Bit Form PayPal makselüüsi dokumentatsioon

en: PayPal Integrations Video
et: PayPali integratsioonide video

en: Login to you Stripe account (or create on if you haven't already).
et: Logi sisse oma Stripe kontole (või loo see, kui sul seda veel pole).

en: Go to your Stripe Dashboard
et: Mine oma Stripe juhtpaneelile

en: and find the API Key section.
et: ja leia API võtme sektsioon.

en: from Stripe API Dashboard and paste it in the Bit Form
et: Stripe API juhtpaneelilt ja kleebi see Bit Formi

en: field above (you can use test API key for testing purposes).
et: välja ülaossa (testimiseks võid kasutada test API võtit).

en: Please go to your form now and add a Stripe payment field.
et: Palun mine nüüd oma vormile ja lisa Stripe makseväli.

en: Bit form Stripe Payment Gateway documentation
et: Bit form Stripe maksevärava dokumentatsioon

en: Stripe Integrations Video
et: Stripe integratsioonide video

en: Login to you Razorpay account (or create on if you haven't already).
et: Logi sisse oma Razorpay kontole (või loo see, kui sul seda veel pole).

en: Go to your Razorpay Dashboard
et: Mine oma Razorpay juhtpaneelile

en: from Razorpay API Dashboard and paste it in the Bit Form
et: Razorpay API juhtpaneelilt ja kleebi see Bit Formi

en: Please go to your form now and add a Razorpay payment field.
et: Palun mine nüüd oma vormile ja lisa Razorpay makseväli.

en: Bit form Razorpay Payment Gateway documentation
et: Bit form Razorpay maksevärava dokumentatsioon

en: Razorpay Integrations Video
et: Razorpay integratsioonide video

en: Available Payment Gateways
et: Saadaval makseväravad

en: Please click on the available payment gateway option for configuration.
et: Palun klõpsa konfiguratsiooni tegemiseks saadaoleval maksevärava valikul.

en: Available on
et: Saadaval alates

en: Connected Accounts
et: Ühendatud kontod

en: Currently, no payment gateway has been connected.
et: Praegu pole ühtegi makseväravat ühendatud.

en: PayPal Settings
et: PayPali seaded

en: Transaction Mode:
et: Tehingurežiim:

en: Client ID:
et: Kliendi ID:

en: Client Secret:
et: Kliendi saladus:

en: To get Client ID & Secret, Please Visit
et: Kliendi ID ja saladuse saamiseks palun külasta

en: PayPal Developer Dashboard
et: PayPali arendajate juhtpaneeli

en: PDF Global Setting
et: PDF üldseaded

en: Available Font for PDF
et: PDF-i jaoks saadaval olev font

en: PDF Templates
et: PDF mallid

en: How to setup PDF Templates:
et: Kuidas seadistada PDF-malle:

en: PDF File Name
et: PDF faili nimi

en: PDF Password
et: PDF parool

en: Static Password
et: Staatiline parool

en: PDF Password Shortcode
et: PDF parooli lühikood

en: Allow Download (Link)
et: Laadimise lubamine (link)

en: All User
et: Kõik kasutajad

en: Only Logged In User
et: Ainult sisse logitud kasutajad

en: Download Link Shortcode
et: Laadimislingi lühikood

en: Override Default Settings
et: Vaikeseadete ülekirjutamine

en: Paper Size
et: Paberi suurus

en: Orientation
et: Orientatsioon

en: Portrait
et: Portree

en: Landscape
et: Maastik

en: Font Family
et: Kirjastiil

en: Font Size (Pixels)
et: Kirjasuurus (pikslites)

en: Watermark
et: Veekiri

en: Watermark Text
et: Veekirja tekst

en: Watermark Image
et: Veekirja pilt

en: Position X (Units in millimeters)
et: Asend X (ühikud millimeetrites)

en: Position Y (Units in millimeters)
et: Asend Y (ühikud millimeetrites)

en: Show watermark behind the page content
et: Näita veekirja lehe sisu taga

en: Opacity (0-100)
et: Läbipaistvus (0-100)

en: Language Direction
et: Keele suund

en: LTR
et: Vasakult paremale

en: RTL
et: Paremalt vasakule

en: Go to PDF Settings
et: Mine PDF-i seadistustesse

en: Please configure PDF settings first.
et: Palun seadista esmalt PDF-i sätted.

en: Upload
et: Laadi üles

en: Image width
et: Pildi laius

en: Image height
et: Pildi kõrgus

en: Position X
et: Asend X

en: Position Y
et: Asend Y

en: Learn more about PDF Attachment
et: Lisateave PDF-kinnituse kohta

en: This global settings will be set as the default for any new PDF attachment generated from your forms.
et: Need globaalsed sätted määratakse vaikimisi kõigile teie vormidest loodud uutele PDF-kinnitustele.

en: Remember,
et: Pidage meeles,

en: If you haven't used PDFs yet, you'll need to click the "Save" button to apply these global PDF settings. You can also customize settings for a specific PDF template by accessing the PDF templates in your form settings.
et: Kui te pole PDF-e veel kasutanud, peate nende globaalsete PDF-sätete rakendamiseks klõpsama nuppu „Salvesta“. Samuti saate konkreetse PDF-malli sätteid kohandada, avades PDF-mallid oma vormi seadetes.

en: Please update your PHP version is 7.4 or higher.
et: Palun uuendage oma PHP versiooniks 7.4 või uuem.

en: PHP extension is missing in your server. Please install it.
et: Teie serverist puudub PHP laiendus. Palun installige see.

en: To use Arabic, Chinese, Japanese and Korean languages, you need to install additional fonts! Please navigate to the
et: Araabia, hiina, jaapani ja korea keelte kasutamiseks peate installima täiendavad fondid! Palun minge

en: tab to proceed.
et: vahekaardile, et jätkata.

en: Copy Shortcode
et: Kopeeri lühikood

en: Embed
et: Manusta

en: Razorpay Settings
et: Razorpay sätted

en: API Secret:
et: API saladus:

en: To get API Key & Secret, Please Visit
et: API võtme ja saladuse saamiseks külastage palun

en: Razorpay Dashboard
et: Razorpay juhtpaneeli

en: Are you sure to delete this URL ?
et: Kas olete kindel, et soovite selle URL-i kustutada?

en: Select A Page:
et: Valige leht:

en: Custom Link
et: Kohandatud link

en: set Form Field
et: määrake vormiväli

en: Select Form Field
et: Vali vormiväli

en: Add More Alternative URL
et: Lisa rohkem alternatiivseid URL-e

en: Filter Entries between Dates
et: Filtreeri kirjed kuupäevade vahel

en: Search
et: Otsi

en: report name cann't be empty
et: aruande nimi ei tohi olla tühi

en: Refresh
et: Värskenda

en: Premium Feature
et: Premium funktsioon

en: Buy Premium
et: Osta Premium

en: Are you sure to delete this report
et: Kas oled kindel, et soovid selle aruande kustutada

en: Deleting ...
et: Kustutamine ...

en: Filter List
et: Filtri nimekiri

en: Search filters...
et: Otsi filtreid...

en: New Filter
et: Uus filter

en: No matching filter found
et: Sobivat filtrit ei leitud

en: Equal
et: Võrdne

en: Not equal
et: Ei võrdu

en: Not empty
et: Mitte tühi

en: Start With
et: Algab

en: End With
et: Lõpeb

en: Not Start With
et: Ei alga

en: Not End With
et: Ei lõpe

en: Not contains
et: Ei sisalda

en: Contains
et: Sisaldab

en: Contain All
et: Sisalda kõiki

en: Greater Than
et: Suurem kui

en: Less Than
et: Väiksem kui

en: Greater Than or Equal
et: Suurem või võrdne

en: Less Than or Equal
et: Väiksem või võrdne

en: Today
et: Täna

en: Till Today
et: Kuni täna

en: Tomorrow
et: Homme

en: Yesterday
et: Eile

en: Till Yesterday
et: Kuni eile

en: Last 7 Days
et: Viimased 7 päeva

en: Last 30 Days
et: Viimased 30 päeva

en: Last 60 Days
et: Viimased 60 päeva

en: Last 90 Days
et: Viimased 90 päeva

en: Last 120 Days
et: Viimased 120 päeva

en: Next 7 Days
et: Järgmised 7 päeva

en: Next 30 Days
et: Järgmised 30 päeva

en: Next 60 Days
et: Järgmised 60 päeva

en: Next 90 Days
et: Järgmised 90 päeva

en: Next 120 Days
et: Järgmised 120 päeva

en: Current Week
et: Käesolev nädal

en: Next Week
et: Järgmine nädal

en: Last Week
et: Eelmine nädal

en: Current Month
et: Käesolev kuu

en: Next Month
et: Järgmine kuu

en: Last Month
et: Eelmine kuu

en: Current Year
et: Käesolev aasta

en: Next Year
et: Järgmine aasta

en: Last Year
et: Eelmine aasta

en: Read entries
et: Lugetud kirjed

en: Unread entries
et: Lugemata kirjed

en: Confirmed entries
et: Kinnitatud kirjed

en: Unconfirmed entries
et: Kinnitamata kirjed

en: Draft entries
et: Mustandkirjed

en: Logic
et: Loogika

en: OR
et: VÕI

en: AND
et: JA

en: ReCaptcha validation failed.
et: ReCaptcha valideerimine ebaõnnestus.

en: The form has reached its maximum number of submissions.
et: Vorm on saavutanud maksimaalse esituste arvu.

en: You have reached the maximum number of submissions allowed.
et: Olete saavutanud lubatud maksimaalse esituste arvu.

en: You must be logged in.
et: Peate olema sisse logitud.

en: Empty form cannot be submitted.
et: Tühja vormi ei saa esitada.

en: Validate form input on focus lost
et: Kontrolli vormi sisendit fookuse kaotamisel

en: Allow single entry for each IP address
et: Lubage iga IP-aadressi kohta ainult üks esitamine

en: Require user to be logged in for submit form
et: Nõua kasutaja sisse logimist vormi esitamiseks

en: Prevent empty form submission
et: Tühja vormi esitamise takistamine

en: Disable entry storing in WordPress database
et: Keela kirje salvestamine WordPressi andmebaasi

en: Enable ReCaptcha V3
et: Luba ReCaptcha V3

en: Enable / Disable
et: Luba / Keela

en: Hide ReCaptcha Badge
et: Peida ReCaptcha märk

en: Honeypot trap for bot
et: Pettusehõivaja robotitele

en: Manage Submission Limits (by count, time, or user)
et: Halda esituste piiranguid (koguse, aja või kasutaja järgi)

en: Limit By Submission Count
et: Piira esituste arvu järgi

en: Submission Limit
et: Esituste piirang

en: Limit period type
et: Piirangu perioodi tüüp

en: Limit By Per User
et: Piira kasutaja kohta

en: User verify type
et: Kasutaja kinnitamise tüüp

en: Limit Form Submission Period
et: Piira vormi esitamise perioodi

en: Every Day
et: Iga päev

en: Friday
et: Reede

en: Saturday
et: Laupäev

en: Sunday
et: Pühapäev

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Thursday
et: Neljapäev

en: From
et: Alates

en: To
et: Kuni

en: Time:
et: Aeg:

en: Blocked IP list
et: Blokeeritud IP-de nimekiri

en: Add Blocked IP
et: Lisa blokeeritud IP

en: Allowed IP
et: Lubatud IP

en: By enabling this option only listed IP can submit this form.
et: Selle valiku lubamisega saavad vormi esitada ainult loetletud IP-d.

en: Add Allowed IP
et: Lisa lubatud IP

en: Capture Google Ads (Click ID)
et: Küüta Google Ads (Click ID)

en: Email sent successfully.
et: E-kiri saadetud edukalt.

en: Sending...
et: Saadan...

en: Email Test
et: E-kirja test

en: To:
et: Saaja:

en: Message:
et: Sõnum:

en: Send Test Mail
et: Saada testmeil

en: Configuration
et: Seadistused

en: Mail Test
et: Meilikatse

en: SMTP config saved successfully.
et: SMTP konfiguratsioon salvestatud edukalt.

en: Learn more about SMTP configuration
et: Lisateave SMTP konfiguratsiooni kohta

en: Enable SMTP
et: Luba SMTP

en: From Email Address
et: Saatja e-posti aadress

en: Some servers block emails if "From Email" differs from the authenticated (login) email— use the same email to ensure delivery.
et: Mõned serverid blokeerivad e-kirju, kui „Saatja e-post” erineb autentitud (sisselogitud) e-postist – tarne tagamiseks kasuta sama e-posti.

en: From Name
et: Saatja nimi

en: Reply-To Email Address
et: Vastuse e-posti aadress

en: SMTP Host
et: SMTP host

en: Type of Encryption
et: Krüpteerimise tüüp

en: SMTP Port
et: SMTP port

en: SMTP Authentication
et: SMTP autentimine

en: SMTP Username
et: SMTP kasutajanimi

en: SMTP Password
et: SMTP parool

en: Save Changes
et: Salvesta muudatused

en: Stripe Settings
et: Stripe’i seaded

en: Publishable key:
et: Avalik võti:

en: Secret Key:
et: Salajane võti:

en: To get Publishable key & Secret key, Please Visit
et: Avaliku ja salajase võtme saamiseks külastage palun

en: Stripe Developer Dashboard
et: Stripe'i arendajate juhtpaneeli

en: Transparant
et: Läbipaistev

en: Add Property
et: Lisa omadus

en: Override theme and common styles
et: Üle kirjuta teema ja ühised stiilid

en: Multi Step Quick Tweaks
et: Mitmeastmelised kiired kohandused

en: Step Container
et: Astme konteiner

en: Step Header Wrapper
et: Astme päise ümbris

en: Step Header
et: Astme päis

en: Step Header Label
et: Astme päise silt

en: Step Header Subtitle
et: Astme päise alampealkiri

en: Step Wrapper
et: Astme ümbris

en: Step Progress Wrapper
et: Astme edenemise ümbris

en: Step Progress Bar
et: Astme edenemisriba

en: Step Content
et: Astme sisu

en: Step Button Wrapper
et: Astme nupu ümbris

en: Step Button
et: Astme nupp

en: Step Label Prefix Icon
et: Astme sildi eelpildiikoon

en: Step Label Suffix Icon
et: Sammude silti lisatav ikoon

en: Step Subtitle Prefix Icon
et: Sammude alapealkirja eessõna ikoon

en: Step Subtitle Suffix Icon
et: Sammude alapealkirja lõpusõna ikoon

en: Previous Button Prefix Icon
et: Eelneva nupu eessõna ikoon

en: Previous Button Suffix Icon
et: Eelneva nupu lõpusõna ikoon

en: Next Button Prefix Icon
et: Järgmise nupu eessõna ikoon

en: Next Button Suffix Icon
et: Järgmise nupu lõpusõna ikoon

en: Theme Customization
et: Teema kohandamine

en: Multi Step Customize
et: Mitme sammu kohandamine

en: Multi step quick tweaks is not available. this feature will coming soon.
et: Mitme sammu kiireid muudatusi ei ole saadaval. See funktsioon tuleb varsti.

en: Transparent
et: Läbipaistev

en: Go to Theme Gallery Settings
et: Mine teema galeriise seadistustesse

en: Add important rule to all styles to override the conflicting styles in frontend.
et: Lisa kõikidele stiilidele oluline reegel, et ülekirjutada vastuolulisi stiile kasutajaliideses.

en: Add prefix to atomic class names to avoid conflicts.
et: Lisa atomiklassi nimedele eessõna, et vältida konflikte.

en: Transition
et: Üleminek

en: Please setup your payment settings before using this template.
et: Palun seadista maksevalikud enne selle malli kasutamist.

en: Please setup your
et: Palun seadista oma

en: Please update your Pro Plugin to the latest version (
et: Palun uuenda oma Pro pistikprogrammi uusimale versioonile (

en: this feature
et: see funktsioon

en: New
et: Uus

en: Use Template
et: Kasuta malli

en: Go to Payment Settings
et: Mine makse seadistustesse

en: Import Form
et: Impordi vorm

en: Search Result
et: Otsingutulemus

en: No Template Found
et: Mall puudub

en: Prefix Icon
et: Eesliite ikoon

en: Suffix Icon
et: Järelliite ikoon

en: Always (default)
et: Alati (vaikimisi)

en: Interaction Only
et: Ainult interaktsioon

en: Container Class
et: Konteineri klass

en: Show Option Flag Image
et: Kuva lipu pilt

en: Mollie Description is Required
et: Mollie kirjeldus on kohustuslik

en: Select Account
et: Vali konto

en: Razorpay Dynamic Amount Field is not Selected
et: Razorpay dünaamilist summavälja pole valitud

en: Rounded
et: Ümarad servad

en: No fields available
et: Välju pole saadaval

en: You haven’t added any fields to this form or step yet.
et: Te pole sellele vormile ega sammule veel ühtegi välja lisanud.

en: Please add fields from the Form Fields panel.
et: Palun lisage väljad Vormiväljade paneelist.

en: No field key provided
et: Välja võtit ei ole määratud

en: Advanced
et: Täiustatud

en: Conditional Logic
et: Tingimuslik loogika

en: Individual Customize
et: Individuaalne kohandamine

en: Global Customize
et: Üldine kohandamine

en: Reset
et: Lähtesta

en: Import
et: Impordi

en: Rename
et: Nimeta ümber

en: Reset Theme Style
et: Lähtesta teema stiil

en: Update Theme Style
et: Uuenda teema stiili

en: Save as New Theme
et: Salvesta uue teemana

en: Click to Highlight Element in Builder
et: Klõpsa, et esile tõsta element koostajas

en: Enable Conditional Logic
et: Luba tingimuslik loogika

en: Configure when this field should be shown or hidden
et: Määra, millal see väli peaks olema nähtav või peidetud

en: Hide
et: Peida

en: Show
et: Näita

en: this field if
et: see väli, kui

en: And
et: Ja

en: Or
et: Või

en: Need Advanced Conditional Logic?
et: Vajad täiustatud tingimuslikku loogikat?

en: Switch now
et: Lülitu kohe

en: Theme Quick Tweaks
et: Teema Kiired Kohandused

en: Global Elements
et: Globaalsetes Elementides

en: Multi-Step Elements
et: Mitmeastmelised Elemendid

en: Individual Elements
et: Individuaalsed Elemendid

en: found
et: leitud

en: Search fields..
et: Otsinguväljad..

en: Search results for:
et: Otsingutulemused märksõnale:

en: No fields found
et: Välju ei leitud

en: We couldn't find any fields matching
et: Me ei leidnud ühtegi vastavat välja

en: Try searching with different keywords
et: Proovi otsida teistsuguste märksõnadega

en: Create New Theme
et: Loo Uus Teema

en: Click to upload
et: Klõpsa üleslaadimiseks

en: or drag and drop
et: või lohista siia

en: Import from Form
et: Impordi Vormist

en: Import from File
et: Impordi Failist

en: Import Theme (Style)
et: Impordi Teema (Stiil)

en: Customize
et: Kohanda

en: Applied Styles
et: Rakendatud Stiilid

en: Your customizations apply only to this form's styling. To preserve changes, create or update a custom theme from the Options menu.
et: Sinu kohandused kehtivad ainult selle vormi stiilile. Muudatuste säilitamiseks loo või uuenda kohandatud teemat valikumenüüst.

en: App Themes
et: Rakenduse Teemad

en: Custom Themes
et: Kohandatud teemad

en: Please write form name
et: Palun sisestage vormi nimi

en: Search forms here...
et: Otsi vorme siit...

en: No forms found
et: Vorme ei leitud

en: Search fields...
et: Otsi välju...

en: Clear search
et: Tühjenda otsing

en: No fields available in this category
et: Selles kategoorias pole välju

en: Recent
et: Hiljutised

en: No fields found by your search keywords:
et: Teie otsisõnadega ei leitud välju:

en: fields found for
et: välju leitud otsingule

en: Update Form
et: Uuenda vormi

en: Save Form
et: Salvesta vorm

en: Please fix the errors
et: Palun parandage vead

en: Sorry
et: Vabandust

en: Please add a submit button
et: Palun lisage esitamisnupp

en: Choose/Drop your file (.json)
et: Vali või lohista oma fail (.json)

en: Issue
et: Probleem

en: Idea
et: Idee

en: Other
et: Muu

en: Send
et: Saada

en: Upgrade to Pro
et: Uuenda Pro versioonile

en: This feature
et: See funktsioon

en: is available in Pro
et: on saadaval Pro versioonis

en: Thank you for using our product! We're sorry,
et: Täname, et kasutate meie toodet! Vabandame,

en: is not available in your plan.
et: ei ole teie paketis saadaval.

en: Please upgrade to the PRO plan to unlock all these awesome features.
et: Palun uuendage PRO paketile, et avada kõik need suurepärased funktsioonid.

en: Try Demo
et: Proovi demot

en: Check out our
et: Vaadake meie

en: Demo
et: demonstreerimist

en: to see what can you do with Pro version.
et: et näha, mida saate teha Pro versiooniga.

en: Available On Pro
et: Saadaval Pro versioonis

en: Do You want Deplicate these
et: Kas soovite need dubleerida

en: item
et: üksus

en: Disable
et: Keela

en: Do you want to change these
et: Kas soovite muuta neid

en: status
et: olekut

en: Are you sure to delete these
et: Kas olete kindel, et soovite need kustutada

en: items
et: üksused

en: Row Selected
et: Rida valitud

en: Total Entries:
et: Kirjete koguarv:

en: Page
et: Leht

en: of
et: kell

en: No response from the server
et: Serverilt ei saadud vastust

en: Are you sure to delete this web hook?
et: Kas olete kindel, et soovite selle veebikonksu kustutada?

en: Add More Hook
et: Lisa rohkem konksu

en: Select One
et: Vali üks

en: Click
et: Klõpsa

en: Readonly
et: Ainult lugemiseks

en: Writeable
et: Kirjutatav

en: Not Required
et: Ei ole nõutud

en: Active List
et: Aktiivne nimekiri

en: Sub Title
et: Alampealkiri

en: Config Option
et: Seadistuse valik

en: Email Template:
et: E-posti mall:

en: Select Email Template
et: Vali e-posti mall

en: Add mail from address
et: Lisa saatja aadress

en: From Mail
et: Saatja e-post

en: CC
et: Koopia (CC)

en: BCC
et: Pime koopia (BCC)

en: Reply To
et: Vasta aadressile

en: PDF Attachment Template:
et: PDF-i manusmall:

en: Select PDF Template
et: Vali PDF-mall

en: Field Actions
et: Väljade toimingud

en: Integration
et: Integratsioon

en: Select Integation
et: Vali integratsioon

en: Logged In
et: Sisselogitud

en: Logged Out
et: Väljalogitud

en: Date Format
et: Kuupäeva formaat

en: Meta Key
et: Meta võti

en: Query Param
et: Päringu parameeter

en: Redirect URL
et: Ümbersuunamise URL

en: Select Page To Redirect
et: Vali ümbersuunamise leht

en: Success Message
et: Õnnestumise sõnum

en: Select Message
et: Vali sõnum

en: Web Hook
et: Veebi konks

en: Select Hooks to Call
et: Vali kutsutavad konksud

en: On Load
et: Laadimisel

en: On Field Input
et: Välja sisendi korral

en: On Form Validate
et: Vormi valideerimisel

en: On Form Submit
et: Vormi esitamisel

en: Record Create/Edit
et: Kirje loomine/muutmine

en: Record Create
et: Kirje loomine

en: Record Edit
et: Kirje muutmine

en: Record Delete
et: Kirje kustutamine

en: Always
et: Alati

en: With Condition
et: Tingimusega

en: Conditional Logics
et: Tingimuslikud loogikad

en: Add Conditional Logic
et: Lisa tingimuslik loogika

en: For
et: Selle jaoks

en: UNLIMITED
et: PIIRAMATU

en: Conditional logics execute according to the sequence of their logic groups. A group placed higher will have greater priority. To adjust the priority, simply drag and drop the logic groups as needed.
et: Tingimuslikud loogikad täidetakse vastavalt nende loogikagruppide järjekorrale. Kõrgemal asuv rühm omab suuremat prioriteeti. Prioriteedi muutmiseks lohistage loogikagruppe vastavalt vajadusele.

en: Additional Actions
et: Täiendavad toimingud

en: Email Notification
et: E-posti teavitus

en: Action Run When:
et: Toimingu käivitamise aeg:

en: Action Effect:
et: Toimingu mõju:

en: Only on Form Load
et: Ainult vormi laadimisel

en: Only on Field Input
et: Ainult välja sisestamisel

en: Only on Form Validate
et: Ainult vormi valideerimisel

en: Only on Form Submit
et: Ainult vormi esitamisel

en: Action Behaviour:
et: Tegevuse käitumine:

en: Condition
et: Tingimus

en: Forgot Password Fields
et: Unustatud parooli väljad

en: Redirect Page:
et: Ümbersuunamise leht:

en: Password reset email template
et: Parooli lähtestamise e-kirja mall

en: Success Message:
et: Õnnestumise sõnum:

en: Login Fields
et: Sisselogimise väljad

en: Success redirect Page:
et: Õnnestunud ümbersuunamise leht:

en: Redirect page (already activated):
et: Ümbersuunamise leht (juba aktiveeritud):

en: Invalid redirect page:
et: Vigane ümbersuunamise leht:

en: Rejection Success redirect page:
et: Tagasilükkamise õnnestunud ümber suunamise leht:

en: Activation success
et: Aktiveerimine õnnestus

en: Already activated account
et: Kontot on juba aktiveeritud

en: Invalid activation key
et: Vigane aktiveerimisvõti

en: Reject Success Message
et: Tagasilükkamise edukuse sõnum

en: If the Username and Password fields are blank then the user will take the value of the email field as the field and the password will be auto-generated.
et: Kui kasutajanime ja parooli väljad on tühjad, siis võtab kasutaja e-posti välja väärtuse välja kasutajanime jaoks ning parool genereeritakse automaatselt.

en: Field Mappping
et: Väljade kaardistamine

en: User Fields
et: Kasutaja väljad

en: User Email Notification
et: Kasutaja e-posti teavitus

en: Admin Email Notification
et: Administraatori e-posti teavitus

en: WP User Role
et: WP kasutajaroll

en: Success Messages
et: Õnnestumise sõnumid

en: User Approval  Method:
et: Kasutaja kinnitamise meetod:

en: Select approval method
et: Vali kinnitamise meetod

en: Auto Login After Registration
et: Automaatne sisselogimine pärast registreerimist

en: Customize Email templates
et: Kohanda e-posti malle

en: Edit verification Messages/Redirect URL
et: Muuda kinnitussõnumeid/ümber suunamise URL-i

en: User Meta Field Mappping
et: Kasutaja metaandmete kaardistamine

en: Meta Value
et: Meta väärtus

en: Reset Password Fields
et: Lähtesta parooliväljad

en: Bit Form - Contact Form Builder Plugin for WordPress
et: Bit Form – kontaktvormi koostaja plugin WordPressile

en: Contact Form
et: Kontaktvorm

en: Select a Form
et: Vali vorm

en: Bitform block settings
et: Bitform ploki seaded

en: Form settings
et: Vormi seaded

en: Failed to change Form Status
et: Vormi olekut ei õnnestunud muuta

en: Form Name
et: Vormi nimi

en: Entries
et: Kirjed

en: Views
et: Vaated

en: Completion Rate
et: Täitumismäär

en: Created
et: Loodud

en: Edit Form
et: Muuda vormi

en: Data Table
et: Andmetabel

en: Form Deleted Successfully
et: Vorm edukalt kustutatud

en: Duplicate...
et: Duplikaat...

en: Exporting...
et: Eksportimine...

en: Are you sure to delete this form?
et: Kas olete kindel, et soovite selle vormi kustutada?

en: Are you sure to duplicate this form ?
et: Kas olete kindel, et soovite selle vormi duplitseerida?

en: Are you sure to export this form ?
et: Kas olete kindel, et soovite selle vormi eksportida?

en: Create a New Form
et: Loo uus vorm

en: Create Form
et: Loo vorm

en: General
et: Üldine

en: View Name
et: Vaate nimi

en: Edit Table
et: Muuda tabelit

en: Table Deleted Successfully
et: Tabel edukalt kustutatud

en: Are you sure to delete this table?
et: Kas olete kindel, et soovite selle tabeli kustutada?

en: Create View
et: Loo vaade

en: Prevent Public View of Entries
et: Takista avalik sissekanne vaatamine

en: (Allow only selected rules to View Entries)
et: (Luba ainult valitud reeglitel sissekannete vaatamine)

en: Allow Roles to view own entries
et: Luba rollidel vaadata oma sissekandeid

en: Allow Roles to view Other's entries
et: Luba rollidel vaadata teiste sissekandeid

en: Allow Users to Edit Form Entries
et: Luba kasutajatel redigeerida vormi sissekandeid

en: Allow Roles to edit own entries
et: Luba rollidel redigeerida oma sissekandeid

en: Allow Roles to edit Other's entries
et: Luba rollidel redigeerida teiste sissekandeid

en: By Roles
et: Rollide järgi

en: Selected User
et: Valitud kasutaja

en: Users
et: Kasutajad

en: Access Setting
et: Juurdepääsu seade

en: Entry View
et: Sissekande vaatamine

en: Entry Edit
et: Sissekande redigeerimine

en: Single Entry View
et: Ühe sissekande vaatamine

en: Single Entry Details View
et: Ühe sissekande detailide vaatamine

en: All Submitted Response
et: Kõik esitatud vastused

en: Own Submitted Response
et: Oma esitatud vastused

en: View List
et: Vaata nimekirja

en: Details Page
et: Detailide leht

en: Details Page Styling
et: Detailide lehe stiilimine

en: Setting
et: Seade

en: Style
et: Stiil

en: Table Caption
et: Tabeli pealkiri

en: Column Mapping
et: Veeru kaardistamine

en: Column Header
et: Veeru päis

en: Column Width
et: Veeru laius

en: Form Field
et: Vormi väli

en: Action Column
et: Tegevusveerg

en: Column Title
et: Veeru pealkiri

en: Edit Button
et: Muuda nuppu

en: Custom Page
et: Kohandatud leht

en: View Button
et: Vaata nuppu

en: Redirect Link
et: Ümbersuunamise link

en: Caption
et: Pealkiri

en: Table Even Row
et: Tabeli paarisarvuline rida

en: Table Odd Row
et: Tabeli paaritu rida

en: Page Select Box
et: Lehe valikukast

en: Pagination Button
et: Lehekülgede nupud

en: Search Box
et: Otsingukast

en: Table
et: Tabel

en: Table Rows
et: Tabeli read

en: Background color
et: Taustavärv

en: Font Weight
et: Kirjatüübi paksus

en: Font Style
et: Kirjatüübi stiil

en: Table Wrapper
et: Tabeli ümbris

en: Welcome to Bit Form Views (Beta)
et: Tere tulemast Bit Form Views'i (beeta)

en: Create First View
et: Loo esimene vaade

en: Professional & Easy To Use WordPress Form Builder
et: Professionaalne ja lihtne kasutada WordPressi vormiehitaja

en: Drag and Drop WordPress Form Builder will allow you to build any kind of forms for WordPress website that you can imagine. The Professional design of Bit Form keeps all the tools right where you want them! You can make integration among various CRM and application with no zero experience.
et: Lohista ja viska WordPressi vormiehitaja võimaldab sul luua igasuguseid vorme WordPressi veebisaidile, mida suudad ette kujutada. Bit Formi professionaalne disain hoiab kõik tööriistad täpselt seal, kus neid vajad! Saad integreerida erinevate CRM-ide ja rakenduste vahel ilma varasema kogemuseta.

en: Explore our extensive documentation. From beginners to developers - everyone will get an answer
et: Uuri meie põhjalikku dokumentatsiooni. Algajatest arendajateni – kõik saavad vastuse

en: here
et: siit

en: Support
et: Tugi

en: In Bit Apps, we provide all kind product support for any types of customer, it doesn't matter FREE or PRO user. We actively provide support through Email and Live Chat. Our support team is always ready to help you. We are here to answer your questions and help you with any issues you may have.
et: Bit Appsis pakume igasugust toote tuge kõigile klientidele, olenemata sellest, kas oled TASUTA või PRO kasutaja. Pakume aktiivselt tuge e-posti ja otsevestluse kaudu. Meie tugimeeskond on alati valmis sind aitama. Oleme siin, et vastata su küsimustele ja aidata sind kõigi probleemide korral.

en: Facebook support group
et: Facebooki tugigrupp

en: YouTube channel
et: YouTube'i kanal

en: Chat here
et: Vestle siin

en: Rate us on WordPress
et: Hinda meid WordPressis

en: Lost In Space
et: Kadunud kosmoses

en: Redirecting Home in
et: Suundumine avalehele

en: Go Home
et: Mine avalehele

en: Warning
et: Hoiatus

en: Are you sure you want to leave the form? Unsaved data will be lost.
et: Kas olete kindel, et soovite vormi jätta? Salvestamata andmed kaovad.

en: Okay
et: OK

en: Are you sure you want to switch forms? Unsaved data will be lost.
et: Kas olete kindel, et soovite vormi vahetada? Salvestamata andmed kaovad.

en: Switch Form
et: Vaheta vormi

en: Are you sure to duplicate this entry?
et: Kas olete kindel, et soovite selle kirje dubleerida?

en: View Repeater Data
et: Vaata korduvaid andmeid

en: Entry Details #
et: Kirje üksikasjad #

en: Data Views & Edit
et: Andmevaated ja redigeerimine

en: View Analytics Report
et: Vaata analüütikaraamatut

en: No Entry Found.
et: Kirjet ei leitud.

en: Form Settings
et: Vormi seaded

en: Conversational Form
et: Vestlev vorm

en: Landing Form
et: Sihtvorm

en: WP Auth
et: WP autentimine

en: Entries are loading...
et: Kirjed laaditakse...

en: Advance Field Wise Report
et: Täpsem välja-põhine aruanne

en: Please select fields to view reports individually
et: Palun valige väljad, et vaadata aruandeid individuaalselt

en: Thank you for using Bit Form. If you like the plugin, please give us a
et: Täname, et kasutate Bit Formi. Kui teile plugin meeldib, palun andke meile

en: review
et: ülevaade

en: on WordPress.org to help us spread more.
et: WordPress.org-is, et aidata meil laiemalt levitada.

en: Filter Options
et: Filtri valikud

en: All filters below will get entries based on analytics report
et: Kõik allolevad filtrid saavad kirjeid analüütika aruande põhjal

en: Filter by Date
et: Filtreeri kuupäeva järgi

en: Entry Status
et: Kirje olek

en: Select Fields for Report:
et: Vali aruande väljad:

en: Other Info
et: Muud andmed

en: Total Entry:
et: Kokku kirjeid:

en: Loading...
et: Laadimine...

en: Printing...
et: Trükkimine...

en: Print Report
et: Trüki aruanne

en: Welcome to Bit Form
et: Tere tulemast Bit Formi

en: Thank you for installing Bit Form.
et: Täname Bit Formi installimise eest.

en: Modern Form builder and database management  system
et: Moodne vormi koostaja ja andmebaasi haldussüsteem

en: for Wordpress
et: WordPressi jaoks

en: Create First Form
et: Loo esimene vorm

en: Add More +
et: Lisa veel +

en: Country Field available in Pro version of Bit Form.
et: Riigi väli on saadaval Bit Formi Pro versioonis.

en: You can use either ReCaptcha-V2 or ReCaptcha-V3 in a form. to use ReCaptcha-V2 disable the ReCaptcha-V3 from the Form Settings.
et: Võid kasutada kas ReCaptcha-V2 või ReCaptcha-V3 vormis. ReCaptcha-V2 kasutamiseks keela ReCaptcha-V3 vormi seadetes.

en: <p style="font-size: 16px">To use reCaptchav2, you must set Site Key and Secret Key from <a href="
et: <p style="font-size: 16px">ReCaptchav2 kasutamiseks tuleb määrata saidivõti ja salajane võti <a href="

en: <p style="font-size: 16px">To use Turnstile, you must set Site Key and Secret Key from <a href="
et: <p style="font-size: 16px">Turnstile kasutamiseks peate seadistama saidi võtme ja salajase võtme aadressilt <a href="

en: <p style="font-size: 16px">To use hCaptcha, you must set Site Key and Secret Key from <a href="
et: <p style="font-size: 16px">hCaptcha kasutamiseks peate seadistama saidi võtme ja salajase võtme aadressilt <a href="

en: You cannot add more than one
et: Te ei saa lisada rohkem kui ühe

en: Save Draft Button available in Pro version of Bit Form.
et: Mustandi salvestamise nupp on saadaval Bit Form Pro versioonis.

en: You cannot add
et: Te ei saa lisada

en: <p style="font-size: 16px">To use
et: <p style="font-size: 16px">Kasutamiseks

en: Change
et: Muuda

en: Not Equal
et: Ei võrdne

en: Is Null
et: On tühi (Null)

en: Is Not Null
et: Ei ole tühi (Null)

en: Contain
et: Sisaldab

en: Not Contain
et: Ei sisalda

en: Between
et: Vahemikus

en: On Click
et: Kliki korral

en: Advanced File Upload Field
et: Täiustatud failide üleslaadimise väli

en: PayPal Payment Field
et: PayPali maksevälja väli

en: Razorpay Payment Field
et: Razorpay maksevälja väli

en: Stripe Payment Field
et: Stripe maksevälja väli

en: Mollie Payment Field
et: Mollie maksevälja väli

en: Default Value
et: Vaikimisi väärtus

en: Suggestions
et: Soovitused

en: Input Mode
et: Sisendrežiim

en: Read Only
et: Ainult lugemiseks

en: User Unique
et: Kasutajaspetsiifiline

en: Input Validation
et: Sisendi valideerimine

en: Maximum Option Validation
et: Maksimaalse valiku valideerimine

en: Minimum Option Validation
et: Minimaalse valiku valideerimine

en: Option Column
et: Valiku veerg

en: Other Option
et: Teine valik

en: Search Placeholder Modify
et: Otsi kohatäitja muutmine

en: Selected Option Image
et: Valitud valiku pilt

en: Showing Selected Option Image
et: Näidatakse valitud valiku pilti

en: Option Icon/Image
et: Valiku ikoon/pilt

en: Showing Icon/Image in option
et: Näidatakse ikooni/pilti valikus

en: Minimum and Maximum Option
et: Minimaalne ja maksimaalne valik

en: Minimum and Maximum Option validation
et: Minimaalse ja maksimaalse valiku valideerimine

en: List Height
et: Nimekirja kõrgus

en: Option List Height
et: Valikute nimekirja kõrgus

en: Detect Country by IP
et: Tuvasta riik IP järgi

en: Detect Country by Geo Location
et: Tuvasta riik geolokatsiooni järgi

en: Multiple Option List
et: Mitmevaliku nimekiri

en: Minimum and Maximum Value
et: Väärtuse minimaalne ja maksimaalne piir

en: Minimum and Maximum Value Validation
et: Väärtuse minimaalne ja maksimaalne valideerimine

en: Country Not Found Text Modify
et: Riigi mitteleidmise teksti muutmine

en: Currency Not Found Text Modify
et: Valuuta mitteleidmise teksti muutmine

en: Modification of File Select Status
et: Faili valiku oleku muutmine

en: Show Max Size
et: Näita maksimaalset suurust

en: Individual Style
et: Individuaalne stiil

en: Individual Field Styling
et: Individuaalne välja stiilimine

en: Custom Class & Attribute
et: Kohandatud klass ja atribuut

en: Custom Classes and Attributes
et: Kohandatud klassid ja atribuudid

en: Custom JS and CSS Editor
et: Kohandatud JS- ja CSS-redaktor

en: Custom JS and CSS Code Editor
et: Kohandatud JS- ja CSS-koodi redaktor

en: Breakpoint Modification
et: Katkestuspunkti muutmine

en: Breakpoint width size modification
et: Katkestuspunkti laiuse muutmine

en: Form Width Modification
et: Vormi laiuse muutmine

en: Field Clone
et: Välja kloonimine

en: Field Cloning
et: Välja kloonimine

en: Disable Entry Storing
et: Sisestuste salvestamise keelamine

en: Capture Google Ads Click
et: Google Ads'i klikimide püüdmine

en: Login User
et: Kasutaja sisselogimine

en: Empty Submission
et: Tühi esitlus

en: Allowed IP List
et: Lubatud IP-de nimekiri

en: Blocked IP
et: Blokeeritud IP

en: Blocked IP List
et: Blokeeritud IP-de nimekiri

en: Entry Limit
et: Sissekande piirang

en: Single Entry for each IP
et: Iga IP kohta üks sissekanne

en: Form Entry Edit
et: Vormi sissekande muutmine

en: Honeypot trap
et: Honeypoti lõks

en: Snackbar Message
et: Snackbari sõnum

en: Modal Message
et: Modaalne sõnum

en: Rating Icon
et: Hinnangu ikoon

en: Rating Message on Hover
et: Hinnangu sõnum hõljutamisel

en: Rating Message on Select
et: Hinnangu sõnum valimisel

en: PDF Template
et: PDF-mall

en: Custom Theme Feature
et: Kohandatud teema funktsioon

en: Name is the unique identifier for the field. It is used to reference the field in the form submission data.
et: Nimi on välja ainulaadne identifikaator. Seda kasutatakse välja viitamiseks vormi esitamise andmetes.

en: Label is the title of the field that appears above or beside the field. You can show or hide the field label by toggling this option.
et: Silt on välja pealkiri, mis kuvatakse välja kohal või kõrval. Saate välja silti kuvada või peita, lülitades selle valiku sisse või välja.

en: Autocomplete allows you to specify what type of automated assistance the browser should provide for filling out the field, <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Attributes/autocomplete'>Learn more</a>
et: Automaattäide võimaldab määrata, millist tüüpi automaatset abi brauser peaks välja täitmisel pakkuma, <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Attributes/autocomplete'>Loe lisaks</a>

en: Admin Label is the title of the field that will be used as an alternative reference throughout the dashboard. You can toggle this option to use or disable the admin label.
et: Administraatori silt on välja pealkiri, mida kasutatakse alternatiivse viitena kogu juhtpaneelil. Saate selle valiku sisse või välja lülitada administraatori sildi kasutamiseks või keelamiseks.

en: Subtitle is an optional description that appears under the Field Label. You can show or hide the field subtitle by toggling this option.
et: Alapealkiri on valikuline kirjeldus, mis kuvatakse välja sildi all. Saate välja alapealkirja kuvamist sisse või välja lülitada selle valiku abil.

en: Helper Text is an optional text that appears beneath the field to provide additional information to the user. You can show or hide the helper text by toggling this option.
et: Abi tekst on valikuline tekst, mis kuvatakse välja all, et pakkuda kasutajale lisateavet. Saate abi teksti kuvamist sisse või välja lülitada selle valiku abil.

en: Default Value is the initial value that will appear in the field. You can show or hide the default value by toggling this option.
et: Vaikimisi väärtus on algväärtus, mis kuvatakse väljal. Saate vaikimisi väärtuse kuvamist sisse või välja lülitada selle valiku abil.

en: Suggestions allows you to add a custom suggestion list that will display suggestions as the user types in the input field.
et: Soovitused võimaldavad lisada kohandatud soovitusloendi, mis kuvab soovitusi kasutaja tippimisel sisendväljal.

en: Placeholder is the text that appears inside the field before your user enters their own content. You can show or hide the field placeholder by toggling this option.
et: Placeholder on tekst, mis kuvatakse väljas enne, kui kasutaja sisestab oma sisu. Saate välja placeholderi kuvamist sisse või välja lülitada selle valiku abil.

en: This allows browser to display an appropriate virtual keyboard if needed. <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Global_attributes/inputmode'>Learn more</a>
et: See võimaldab brauseril vajadusel kuvada sobiva virtuaalse klaviatuuri. <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Global_attributes/inputmode'>Lisateave</a>

en: Input Mask allows you to specify a pattern for the input field, helping users enter data in the correct format.<a target='_blank' href='https://bit-form.com/wp-docs/form-fields/bit-form-input-mask/'>Learn more</a>
et: Sisendmask võimaldab määrata sisendvälja mustri, aidates kasutajatel andmeid õiges vormingus sisestada.<a target='_blank' href='https://bit-form.com/wp-docs/form-fields/bit-form-input-mask/'>Lisateave</a>

en: Set a regular expression pattern that the input value should match for the field.
et: Määrake regulaaravaldis, millega sisendi väärtus peaks välja vastama.

en: This allows to make the field mandatory for users to fill out before submitting the form. You can toggle this option to use or disable the required.
et: See võimaldab muuta välja kasutajatele kohustuslikuks enne vormi esitamist. Saate selle valiku abil nõutava välja sisse või välja lülitada.

en: The hide field feature allows you to hide the field from the user on the form. You can toggle this option to show or hide the field.
et: Välja peitmise funktsioon võimaldab peita välja kasutajalt vormil. Saate selle valiku abil välja kuvamist sisse või välja lülitada.

en: The reverse button feature allows to reverse the clear and undo button. You can toggle this option to reverse clear and undo button.
et: Tagasipöördnupu funktsioon võimaldab vahetada tühjendamise ja tagasivõtmise nuppe. Saate selle valiku abil nuppe ümber vahetada.

en: Readonly feature allows you to set a field as read-only, meaning that users will not be able to edit the content of that field. You can toggle this option to enable or disable the setting.
et: Ainult lugemiseks funktsioon võimaldab määrata välja ainult lugemiseks, mis tähendab, et kasutajad ei saa selle välja sisu redigeerida. Saate selle valiku abil seadistuse sisse või välja lülitada.

en: Disabling a field prevents users from interacting with it or entering data. You can toggle this option to enable or disable the field as needed.
et: Välja keelamine takistab kasutajatel selle välja kasutamist või andmete sisestamist. Saate selle valiku abil välja vastavalt vajadusele sisse või välja lülitada.

en: Enabling this option will check from the submitted entries whether its value is duplicate.
et: Selle valiku lubamine kontrollib esitatud kirjetest, kas väärtus on duplikaat.

en: Enabling this option will check from your WordPress user database whether its value is duplicate.
et: Selle valiku lubamine kontrollib teie WordPressi kasutajate andmebaasist, kas väärtus on duplikaat.

en: Stripe provide a variety of themes for the payment form. You can choose the theme that best suits theme your payment form. <a target="_blank" href="https://stripe.com/docs/elements/appearance-api">Learn more</a>
et: Stripe pakub maksevormi jaoks mitmesuguseid teemasid. Saate valida teema, mis sobib teie maksevormiga kõige paremini. <a target="_blank" href="https://stripe.com/docs/elements/appearance-api">Lisateave</a>

en: Stripe provide minimum or maximum amount for different payment method type and currency. <a target='_blank' href='https://stripe.com/docs/currencies#minimum-and-maximum-charge-amounts'>learn more</a>
et: Stripe pakub erinevate maksemeetodite tüüpide ja valuutade jaoks minimaalset või maksimaalset summat. <a target='_blank' href='https://stripe.com/docs/currencies#minimum-and-maximum-charge-amounts'>lisateave</a>

en: Allows you to preset the language to be used in the hosted payment pages shown to the consumer. This option is Optional. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/v2/payments-api/create-payment#:~:text=locale,OPTIONAL,-Allows%20you%20to'>learn more</a>
et: Võimaldab määrata eelseadistatud keele, mida kasutatakse tarbijale kuvatavatel majutatud makselehtedel. See valik on valikuline. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/v2/payments-api/create-payment#:~:text=locale,OPTIONAL,-Allows%20you%20to'>lisateave</a>

en: Mollie provide a description for the payment. This option is required. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/create-payment#:~:text=Body%20Params-,description,required,-The%20description%20of'>learn more</a>. and also you add field value in this description. e.g: This Payment from Name: ${field_key}
et: Mollie pakub makse jaoks kirjelduse. See valik on kohustuslik. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/create-payment#:~:text=Body%20Params-,description,required,-The%20description%20of'>lisateave</a>. Samuti saate lisada välja väärtuse sellesse kirjeldusse, nt: See makse pärineb nimelt: ${field_key}

en: You can add or remove Undo button form Signature Field. You can toggle this option to add or remove the Undo button.
et: Saate lisada või eemaldada tagasivõtmise nupu allkirjaväljast. Saate selle valiku abil tagasivõtmise nupu lisamist või eemaldamist sisse või välja lülitada.

en: You can add or remove Clear button form Signature Field. You can toggle this option to add or remove the Clear button.
et: Saate lisada või eemaldada Tühjenda nuppu allkirjavälja vormilt. Selle valiku sisse või väljalülitamiseks saate Tühjenda nuppu lisada või eemaldada.

en: This allows to show the rating message on hover. You can toggle this option to show or hide the rating message on hover.
et: See võimaldab näidata hinnangu sõnumit hiirega üle liikudes. Selle valiku sisse või väljalülitamiseks saate hinnangu sõnumi näitamist hiirega üle liikudes sisse või välja lülitada.

en: This allows to show the rating message on rating selected. You can toggle this option to show or hide the rating message on rating selected.
et: See võimaldab näidata hinnangu sõnumit hinnangu valimisel. Selle valiku sisse või väljalülitamiseks saate hinnangu sõnumi näitamist hinnangu valimisel sisse või välja lülitada.

en: By enabling this feature, you will enable to select multiple image.
et: Selle funktsiooni lubamisel saate valida mitu pilti.

en: By enabling this feature, you will be hide image label.
et: Selle funktsiooni lubamisel peidetakse pildi silt.

en: This allows to show the header icon. You can toggle this option to show or hide the header icon.
et: See võimaldab näidata päise ikooni. Selle valiku sisse või väljalülitamiseks saate päise ikooni näitamist sisse või välja lülitada.

en: This allows to show the stem button settings. You can toggle this option to show or hide the stem button settings.
et: See võimaldab näidata varre nupu seadeid. Selle valiku sisse või väljalülitamiseks saate varre nupu seadete näitamist sisse või välja lülitada.

en: This allows to show the step label. You can toggle this option to show or hide the step label.
et: See võimaldab näidata sammu silti. Selle valiku sisse või väljalülitamiseks saate sammu sildi näitamist sisse või välja lülitada.

en: This allows to show the step subtitle. You can toggle this option to show or hide the step subtitle.
et: See võimaldab näidata sammu alampealkirja. Selle valiku sisse või väljalülitamiseks saate sammu alampealkirja näitamist sisse või välja lülitada.

en: Container Class allows you to add custom CSS classes to the field container. You can use this to apply custom styles to the field wrapper.
et: Konteineri klass võimaldab lisada kohandatud CSS-klasse väljakonteinerile. Seda saate kasutada väljakatte kohandatud stiilide rakendamiseks.

en: Allow only one entry for each IP address.
et: Lubada ainult üks sisestus iga IP-aadressi kohta.

en: Allow only logged in users to submit the form.
et: Lubada vormi esitamine ainult sisse logitud kasutajatele.

en: This will prevent empty form submission.
et: See takistab tühja vormi esitamist.

en: This will validate the field when the user leaves the field.
et: See valideerib välja, kui kasutaja väljast lahkub.

en: This will disable storing the user entry in the database.
et: See keelab kasutaja sisendi salvestamise andmebaasi.

en: This will enable reCAPTCHA v3.
et: See lubab reCAPTCHA v3.

en: This will limit the number of entries.
et: See piirab sisestuste arvu.

en: this will limit the form submission for specific period.
et: See piirab vormi esitamist kindla perioodi jooksul.

en: This will block the specific IP address from submitting the form.
et: See blokeerib kindla IP-aadressi vormi esitamisest.

en: This will allow the specific IP address to submit the form.
et: See lubab kindlal IP-aadressil vormi esitada.

en: This will enable Google Ads conversion tracking.
et: See lubab Google Ads konversioonide jälgimise.

en: How to Configure Confirmation Message/Redirect page
et: Kuidas seadistada kinnitus- või ümbersuunamislehte

en: How to Configure Conditional Logic
et: Kuidas seadistada tingimuslikku loogikat

en: How to enable Conversational Form
et: Kuidas lubada vestlusvormi

en: How to Setup Integrations
et: Kuidas seadistada integratsioone

en: How to Configure Email Templates
et: Kuidas seadistada e-posti malle

en: How to Setup ACF integration
et: Kuidas seadistada ACF integratsioon

en: How to Setup ActiveCampaign integration
et: Kuidas seadistada ActiveCampaign integratsioon

en: How to Setup Acumbamail integration
et: Kuidas seadistada Acumbamail integratsioon

en: How to Setup Autonami integration
et: Kuidas seadistada Autonami integratsioon

en: How to Setup Dropbox integration
et: Kuidas seadistada Dropbox integratsioon

en: How to Setup Elastic Email Integration
et: Kuidas seadistada Elastic Email integratsioon

en: How to Setup Encharge integration
et: Kuidas seadistada Encharge integratsioon

en: How to Setup Fluent-CRM integration
et: Kuidas seadistada Fluent-CRM integratsioon

en: How to Setup Google Sheets integration
et: Kuidas seadistada Google Sheets integratsioon

en: How to Setup Integrately integration
et: Kuidas seadistada Integrately integratsioon

en: How to Setup Integromat integration
et: Kuidas seadistada Integromat integratsioon

en: How to Setup MailChamp integration
et: Kuidas seadistada MailChamp integratsioon

en: How to Setup MailPoet integration
et: Kuidas seadistada MailPoet integratsioon

en: How to Setup MailerLite integration
et: Kuidas seadistada MailerLite integratsioon

en: How to Setup MetaBox integration
et: Kuidas seadistada MetaBoxi integratsiooni

en: How to Setup Pabbly integration
et: Kuidas seadistada Pabbly integratsiooni

en: How to Setup Pods integration
et: Kuidas seadistada Podsi integratsiooni

en: How to Setup Brevo(SendinBlue) integration
et: Kuidas seadistada Brevo (SendinBlue) integratsiooni

en: How to Setup Telegram integration
et: Kuidas seadistada Telegrami integratsiooni

en: How to Setup WooCommerce integration
et: Kuidas seadistada WooCommerce'i integratsiooni

en: How to Setup Zapier integration
et: Kuidas seadistada Zapieri integratsiooni

en: How to Setup Zoho Analytics integration
et: Kuidas seadistada Zoho Analyticsi integratsiooni

en: How to Setup Zoho Bigin integration
et: Kuidas seadistada Zoho Bigin integratsiooni

en: How to Setup Zoho Campaigns integration
et: Kuidas seadistada Zoho Campaignsi integratsiooni

en: How to Setup Zoho Creator integration
et: Kuidas seadistada Zoho Creatori integratsiooni

en: How to Setup Zoho-CRM integration
et: Kuidas seadistada Zoho CRM-i integratsiooni

en: How to Setup Zoho Desk integration
et: Kuidas seadistada Zoho Deski integratsiooni

en: How to Setup Zoho Flow integration
et: Kuidas seadistada Zoho Flow integratsiooni

en: How to Setup Zoho Mail integration
et: Kuidas seadistada Zoho Maili integratsiooni

en: How to Setup Zoho Marketing Hub integration
et: Kuidas seadistada Zoho Marketing Hubi integratsiooni

en: How to Setup Zoho Projects integration
et: Kuidas seadistada Zoho Projects integratsiooni

en: How to Setup Zoho Recruit integration
et: Kuidas seadistada Zoho Recruit integratsiooni

en: How to Setup Zoho Sheet integration
et: Kuidas seadistada Zoho Sheeti integratsiooni

en: How to Setup Zoho Sign integration
et: Kuidas seadistada Zoho Sign integratsiooni

en: How to Setup Zoho Work Drive integration
et: Kuidas seadistada Zoho Work Drive integratsiooni

en: How to Configure Double Opt-In
et: Kuidas seadistada kahekordne nõusolek

en: How to Configure Form Abandonment
et: Kuidas seadistada vormi pooleli jätmise jälgimist

en: How to Configure PDF Template
et: Kuidas seadistada PDF-malli

en: How to Setup FlowMattic integration
et: Kuidas seadistada FlowMattic integratsiooni

en: How to Setup AutomatorWP integration
et: Kuidas seadistada AutomatorWP integratsiooni

en: How to Setup Uncanny Automator integration
et: Kuidas seadistada Uncanny Automator integratsiooni

en: How to Setup Automate Hub by Sperse.IO integration
et: Kuidas seadistada Automate Hub by Sperse.IO integratsiooni

en: How to Setup Thrive Automator integration
et: Kuidas seadistada Thrive Automator integratsiooni

en: How to Setup WP Webhooks integration
et: Kuidas seadistada WP Webhooks integratsiooni

en: How to Setup Advanced Form Integration
et: Kuidas seadistada täpsem vormi integratsioon

en: How to Setup IFTTT integration
et: Kuidas seadistada IFTTT integratsiooni

en: How to Setup n8n.io integration
et: Kuidas seadistada n8n.io integratsiooni

en: How to Setup Sure Triggers integration
et: Kuidas seadistada Sure Triggers integratsiooni

en: How to Configure WP User Registration
et: Kuidas seadistada WP kasutajate registreerimist

en: Allow Only logged in users to view all entries
et: Lubada ainult sisse logitud kasutajatel vaadata kõiki kirjeid

en: Allow logged in users to edit form entries
et: Lubada sisse logitud kasutajatel redigeerida vormi kirjeid

en: Allow to Configure Global Validation Message
et: Lubada seadistada ülemaailmset valideerimissõnumit

en: How to add Custom CSS/JS
et: Kuidas lisada kohandatud CSS/JS
