Bit Form 3.0.0 - en to el translation catalogue (2614 entries)

note: Description of the plugin
en: Contact Form Builder Plugin: Multi Step Contact Form, Payment Form, Custom Contact Form Plugin by Bit Form
el: Πρόσθετο Δημιουργίας Φόρμας Επικοινωνίας: Φόρμα Επικοινωνίας Πολλαπλών Βημάτων, Φόρμα Πληρωμής, Προσαρμοσμένη Φόρμα Επικοινωνίας από το Bit Form

note: Author of the plugin
en: Contact Form Builder - Bit Form
el: Δημιουργός Φόρμας Επικοινωνίας - Bit Form

en: Token expired
el: Η λήξη του token

en: No Integration Found
el: Δεν βρέθηκε ενσωμάτωση

en: No Connected App Found
el: Δεν βρέθηκε συνδεδεμένη εφαρμογή

en: Some of the test fields are empty or an invalid email supplied
el: Κάποια από τα πεδία δοκιμής είναι κενά ή έχει δοθεί μη έγκυρο email

en: Migration Complete
el: Η μετανάστευση ολοκληρώθηκε

en: Invalid file type
el: Μη έγκυρος τύπος αρχείου

en: Invalid form id
el: Μη έγκυρο αναγνωριστικό φόρμας

en: Meta Box must be activated!
el: Το Meta Box πρέπει να είναι ενεργοποιημένο!

en: Conversational CSS Saved Successfully!
el: Το Conversational CSS αποθηκεύτηκε με επιτυχία!

en: Bit Form - Most advanced form builder and entries management plugin
el: Bit Form - Το πιο προηγμένο πρόσθετο δημιουργίας φορμών και διαχείρισης εγγραφών

en: All Forms
el: Όλες οι Φόρμες

en: Form Templates
el: Πρότυπα Φορμών

en: App Settings
el: Ρυθμίσεις Εφαρμογής

en: Integrations
el: Ενσωματώσεις

en: PDF Setting
el: Ρύθμιση PDF

en: Bit Form API
el: API Μορφής Bit

en: Payments
el: Πληρωμές

en: Doc & Support
el: Έγγραφα & Υποστήριξη

en: Get 74% OFF
el: Απόκτηση 74% ΕΚΠΤΩΣΗ

en: Template not found, by this name:
el: Πρότυπο δεν βρέθηκε, με αυτό το όνομα:

en: Error Occurred, Please Reload
el: Παρουσιάστηκε σφάλμα, παρακαλώ επαναφορτώστε

en: You are allowed to add maximum 2 workflows
el: Επιτρέπεται να προσθέσετε το πολύ 2 ροές εργασίας

en: Can not save empty form.
el: Δεν μπορεί να αποθηκευτεί κενή φόρμα.

en: Form Name Should Be Within 50 Characters
el: Το όνομα της φόρμας πρέπει να έχει μέχρι 50 χαρακτήρες

en: All Entries
el: Όλες οι εγγραφές

en: Form Saved successfully
el: Η φόρμα αποθηκεύτηκε επιτυχώς

en: User
el: Χρήστης

en: IP address
el: Διεύθυνση IP

en: Form update failed.
el: Η ενημέρωση της φόρμας απέτυχε.

en: Error Occured in saving %s
el: Παρουσιάστηκε σφάλμα κατά την αποθήκευση %s

en: Form updated successfully.
el: Η φόρμα ενημερώθηκε επιτυχώς.

en: Form status change failed.
el: Η αλλαγή κατάστασης της φόρμας απέτυχε.

en: Form status changed successfully
el: Η κατάσταση της φόρμας άλλαξε με επιτυχία

en: Form id is empty.
el: Το αναγνωριστικό της φόρμας είναι κενό.

en: Form is not exists.
el: Η φόρμα δεν υπάρχει.

en: Form id is invalid.
el: Το αναγνωριστικό της φόρμας δεν είναι έγκυρο.

en: Form deleted successfully.
el: Η φόρμα διαγράφηκε με επιτυχία.

en: Form id is invalid
el: Το αναγνωριστικό της φόρμας δεν είναι έγκυρο

en: Forms deleted successfully.
el: Οι φόρμες διαγράφηκαν με επιτυχία.

en: Form does not exists.
el: Η φόρμα δεν υπάρχει.

en: Form duplicated successfully
el: Η φόρμα αντιγράφηκε με επιτυχία

en: Please import a valid json.
el: Παρακαλώ εισαγάγετε ένα έγκυρο json.

en: Form imported successfully.
el: Η φόρμα εισήχθη με επιτυχία.

en: Form does not exists
el: Η φόρμα δεν υπάρχει

en: Entry Not Found!
el: Η εγγραφή δεν βρέθηκε!

en: Invalid Form ID or Entries ID.
el: Μη έγκυρο αναγνωριστικό φόρμας ή εγγραφών.

en: Entries id is invalid
el: Το αναγνωριστικό της εγγραφής δεν είναι έγκυρο

en: Form does not exist.
el: Η φόρμα δεν υπάρχει.

en: Entry Deletetion prevented by workflow
el: Η διαγραφή εγγραφής εμποδίστηκε από τη ροή εργασίας

en: Entry Deleted successfully
el: Η εγγραφή διαγράφηκε με επιτυχία

en: Entry Deleted successfully, Some prevented by workflow
el: Η εγγραφή διαγράφηκε με επιτυχία, ορισμένες εμποδίστηκαν από τη ροή εργασίας

en: Form entry deletion failed.
el: Η διαγραφή εγγραφής φόρμας απέτυχε.

en: Form id or entries id is invalid
el: Το αναγνωριστικό φόρμας ή το αναγνωριστικό καταχωρήσεων είναι άκυρο

en: Form does not exist
el: Η φόρμα δεν υπάρχει

en: Entry Duplicated successfully
el: Η καταχώρηση αντιγράφηκε με επιτυχία

en: Entries Duplicated successfully
el: Οι καταχωρήσεις αντιγράφηκαν με επιτυχία

en: Form entries does not exist.
el: Οι καταχωρήσεις της φόρμας δεν υπάρχουν.

en: Failed to update, Data is empty.
el: Αποτυχία ενημέρωσης, τα δεδομένα είναι κενά.

en: Invalid Form ID or entries ID.
el: Άκυρο αναγνωριστικό φόρμας ή αναγνωριστικό καταχωρήσεων.

en: Invalid Form id or entries id.
el: Άκυρο αναγνωριστικό φόρμας ή αναγνωριστικό καταχωρήσεων.

en: Integration deleted
el: Η ενσωμάτωση διαγράφηκε

en: Message deleted
el: Το μήνυμα διαγράφηκε

en: workflow deleted
el: Η ροή εργασίας διαγράφηκε

en: Email Template deleted
el: Το πρότυπο email διαγράφηκε

en: Email Template duplicated
el: Το πρότυπο email αντιγράφηκε

en: Report preferrences saved successfully
el: Οι προτιμήσεις αναφοράς αποθηκεύτηκαν με επιτυχία

en: g-ReCAPTCHA details is empty
el: Τα στοιχεία g-ReCAPTCHA είναι κενά

en: reCAPTCHA saved successfully
el: Το reCAPTCHA αποθηκεύτηκε με επιτυχία

en: reCAPTCHA updated successfully
el: Το reCAPTCHA ενημερώθηκε με επιτυχία

en: Setting details is empty
el: Τα στοιχεία ρύθμισης είναι κενά

en: Please re-check your Client ID & Secret
el: Παρακαλώ ελέγξτε ξανά το Αναγνωριστικό Πελάτη και το Μυστικό

en: Payment setting saved successfully
el: Η ρύθμιση πληρωμής αποθηκεύτηκε με επιτυχία

en: Payment setting updated successfully
el: Η ρύθμιση πληρωμής ενημερώθηκε με επιτυχία

en: This field is required
el: Αυτή η τιμή είναι υποχρεωτική

en: Please, enter a valid email address
el: Παρακαλώ, εισάγετε μια έγκυρη διεύθυνση email

en: Please, enter a valid URL
el: Παρακαλώ, εισάγετε ένα έγκυρο URL

en: Minimum ${field.minimum} is required
el: Απαιτείται ελάχιστο ${field.minimum}

en: Maximum ${field.maximum} is allowed
el: Επιτρέπεται μέγιστο ${field.maximum}

en: Please, enter only numbers
el: Παρακαλώ, εισάγετε μόνο αριθμούς

en: Please, enter a valid phone number
el: Παρακαλώ, εισάγετε έναν έγκυρο αριθμό τηλεφώνου

en: Select at least ${field.minimum} option(s)
el: Επιλέξτε τουλάχιστον ${field.minimum} επιλογή(ές)

en: Please, select no more than ${field.maximum} option(s)
el: Παρακαλώ, επιλέξτε το πολύ ${field.maximum} επιλογή(ές)

en: Input does not match the required pattern
el: Η καταχώρηση δεν ταιριάζει με το απαιτούμενο πρότυπο

en: Minimum ${field.minimum_file} file(s) required
el: Απαιτούνται τουλάχιστον ${field.minimum_file} αρχεία

en: Maximum ${field.maximum_file} file(s) allowed
el: Επιτρέπονται έως ${field.maximum_file} αρχεία

en: Maximum file size exceeded. (Max: ${field.maximum_size}MB)
el: Το μέγιστο μέγεθος αρχείου ξεπεράστηκε. (Μέγιστο: ${field.maximum_size}MB)

en: File type is not supported
el: Ο τύπος αρχείου δεν υποστηρίζεται

en: This value is already taken. Please, choose a different one.
el: Αυτή η τιμή έχει ήδη χρησιμοποιηθεί. Παρακαλώ, επιλέξτε άλλη.

en: This username or email is already registered. Please, use another.
el: Αυτό το όνομα χρήστη ή email έχει ήδη καταχωρηθεί. Παρακαλώ, χρησιμοποιήστε άλλο.

en: Custom Option Required
el: Απαιτείται προσαρμοσμένη επιλογή

en: Minimum amount of ${field.minimum_amount} is required
el: Απαιτείται ελάχιστο ποσό ${field.minimum_amount}

en: Maximum amount of ${field.maximum_amount} is allowed
el: Επιτρέπεται μέγιστο ποσό ${field.maximum_amount}

en: Form data is empty
el: Τα δεδομένα της φόρμας είναι κενά

en: At least 1 condition needed
el: Απαιτείται τουλάχιστον 1 συνθήκη

en: Result is empty
el: Το αποτέλεσμα είναι κενό

en: Nothing to update
el: Δεν υπάρχει τίποτα για ενημέρωση

en: Nothing to duplicate
el: Δεν υπάρχει τίποτα για αντιγραφή

en: prepared query is empty
el: Η προετοιμασμένη ερώτηση είναι κενή

en: is required
el: απαιτείται

en: Minimum number is
el: Ο ελάχιστος αριθμός είναι

en: Maximum number is
el: Ο μέγιστος αριθμός είναι

en: Email is invalid
el: Το email δεν είναι έγκυρο

en: URL is invalid
el: Το URL δεν είναι έγκυρο

en: Sorry, Error occurred in saving form entry
el: Συγγνώμη, προέκυψε σφάλμα κατά την αποθήκευση της εγγραφής της φόρμας

en: Sorry, error occurred in logging form entry
el: Συγγνώμη, προέκυψε σφάλμα κατά την καταγραφή της εγγραφής της φόρμας

en: Sorry, Error occured in saving form entry data
el: Συγγνώμη, προέκυψε σφάλμα κατά την αποθήκευση των δεδομένων της εγγραφής της φόρμας

en: provided form entries does not exists
el: Οι παρεχόμενες εγγραφές φόρμας δεν υπάρχουν

en: Entry Updated Successfully
el: Η εγγραφή ενημερώθηκε με επιτυχία

en:  is required.
el:  απαιτείται.

en:  should be an email. please provide a valid email address.
el:  θα πρέπει να είναι email. παρακαλώ δώστε μια έγκυρη διεύθυνση email.

en:  should be Time Format
el:  θα πρέπει να είναι μορφή ώρας

en:  should be a phone number
el:  θα πρέπει να είναι αριθμός τηλεφώνου

en:  should be a number
el: πρέπει να είναι αριθμός

en:  should be an URL
el: πρέπει να είναι URL

en:  should be a date
el: πρέπει να είναι ημερομηνία

en: Bitform Pages
el: Σελίδες Bitform

en: Requested parameter is empty
el: Το ζητούμενο παράμετρο είναι κενό

en: module, fields are required for Sendinblue api
el: το module, τα πεδία απαιτούνται για το API του Sendinblue

en: module, fields are required for Acumbamail api
el: το module, τα πεδία απαιτούνται για το API του Acumbamail

en: Autonami Pro Plugins not found
el: Τα πρόσθετα Autonami Pro δεν βρέθηκαν

en: module, fields are required for Autonami api
el: το module, τα πεδία απαιτούνται για το API του Autonami

en: Required data not found.
el: Τα απαραίτητα δεδομένα δεν βρέθηκαν.

en: module, fields are required for Elastic Email api
el: το module, τα πεδία απαιτούνται για το API του Elastic Email

en: module, fields are required for Encharge api
el: το module, τα πεδία απαιτούνται για το API του Encharge

en: Fluent CRM Plugins not found
el: Τα πρόσθετα Fluent CRM δεν βρέθηκαν

en: Please! Insatall Fluent CRM
el: Παρακαλώ! Εγκαταστήστε το Fluent CRM

en: module, fields are required for Fluent CRM api
el: το module, τα πεδία απαιτούνται για το API του Fluent CRM

en: module, fields are required for Gist api
el: το module, τα πεδία απαιτούνται για το API του Gist

en: module, fields are required for Google sheet api
el: το module, τα πεδία απαιτούνται για το API του Google sheet

en: module, fields are required for Trello api
el: το module, τα πεδία απαιτούνται για το API του Trello

en: Request parameter is empty
el: Η παράμετρος του αιτήματος είναι κενή

en: api key field is required for hubspot api
el: το πεδίο κλειδιού API απαιτείται για το API του hubspot

en: Integration execution failed
el: Η εκτέλεση της ολοκλήρωσης απέτυχε

en: module, fields are required for Mail Chimp api
el: module, fields απαιτούνται για το Mail Chimp api

en: Invalid API Token
el: Μη έγκυρο API Token

en: module, fields are required for MailerLite api
el: module, fields απαιτούνται για το MailerLite api

en: Please! Insatall MailPoet
el: Παρακαλώ! Εγκαταστήστε το MailPoet

en: Please! Install MailPoet
el: Παρακαλώ! Εγκαταστήστε το MailPoet

en: module, fields are required for Mail Poet api
el: module, fields απαιτούνται για το Mail Poet api

en: username, password, fields are required for rapidmail api
el: username, password, fields απαιτούνται για το rapidmail api

en: Recipient List are required for rapidmail api
el: Η Λίστα Παραληπτών απαιτείται για το rapidmail api

en: module, fields are required for SendFox api
el: module, fields απαιτούνται για το SendFox api

en: module, fields are required for Telegram api
el: module, fields απαιτούνται για το Telegram api

en: SID, Auth Token,From Number and mapping fields are required for rapidmail api
el: SID, Auth Token, From Number και πεδία αντιστοίχισης απαιτούνται για το rapidmail api

en: webhook url is empty
el: Η διεύθυνση URL webhook είναι κενή

en: %s is required for woocommerce %s
el: %s απαιτείται για το woocommerce %s

en: WooCommerce must be activated!
el: Το WooCommerce πρέπει να είναι ενεργοποιημένο!

en: module and field map are required for woocommerce
el: module και χάρτης πεδίου απαιτούνται για το woocommerce

en: workspace, table, fields are required for zoho analytics api
el: workspace, table, fields απαιτούνται για το zoho analytics api

en: %s is required for zoho bigin, %s module
el: %s απαιτείται για το zoho bigin, %s module

en: module, fields are required for zoho bigin api
el: module, fields απαιτούνται για το zoho bigin api

en: %s is required for zoho campaigns
el: %s απαιτείται για το zoho campaigns

en: list are required for zoho campaigns api
el: η λίστα απαιτείται για το zoho campaigns api

en: %s is required for zoho creator
el: απαιτείται %s για το zoho creator

en: tokenDetails error
el: σφάλμα tokenDetails

en: %s is required for zoho crm, %s module
el: απαιτείται %s για το zoho crm, %s module

en: zoho crm field %s's maximum length is %s, Given %s
el: το μέγιστο μήκος του πεδίου zoho crm %s είναι %s, δοθέν %s

en: Tag is empty
el: Η ετικέτα είναι κενή

en: Assignment rules is empty
el: Οι κανόνες ανάθεσης είναι κενές

en: RelatedList is empty
el: Το RelatedList είναι κενό

en: module, layout are required for zoho crm relatedlist
el: το module, το layout απαιτούνται για το zoho crm relatedlist

en: module, layout, fields are required for zoho crm api
el: το module, το layout, τα πεδία απαιτούνται για το zoho crm api

en: %s is required for zoho bigin
el: απαιτείται %s για το zoho bigin

en: list are required for zoho desk api
el: η λίστα απαιτείται για το zoho desk api

en: module, fields are required for zoho mail api
el: το module, τα πεδία απαιτούνται για το zoho mail api

en: is required for zoho marketing hub
el: απαιτείται για το zoho marketing hub

en: list are required for zoho marketingHub api
el: η λίστα απαιτείται για το zoho marketingHub api

en: %s is required for %s
el: απαιτείται %s για το %s

en: list are required for zoho projects api
el: η λίστα απαιτείται για το zoho projects api

en: %s is required for zoho recruit, %s module
el: απαιτείται %s για το zoho recruit, %s module

en: module, fields are required for zoho recruit api
el: το module, τα πεδία απαιτούνται για το zoho recruit api

en: module, fields are required for zoho sheet api
el: το module, τα πεδία απαιτούνται για το zoho sheet api

en: module, fields are required for zoho sign api
el: module, απαιτούνται πεδία για το zoho sign api

en: parent folder are required for zoho workdrive api
el: ο γονικός φάκελος απαιτείται για το zoho workdrive api

en: Sorry, Error occured in updated form
el: Συγγνώμη, προέκυψε σφάλμα στην ενημερωμένη φόρμα

en: Bitforms Pages
el: Σελίδες Bitforms

en: Sorry! Submission limit exceeded.
el: Συγγνώμη! Υπερβήκατε το όριο υποβολών.

en: Sorry! You have exceeded the submission limit.
el: Συγγνώμη! Έχετε υπερβεί το όριο υποβολών.

en: Unknown upload error
el: Άγνωστο σφάλμα ανέβασματος

en: The uploaded file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini.
el: Το ανεβασμένο αρχείο υπερβαίνει την οδηγία upload_max_filesize στο php.ini.

en: The uploaded file exceeds the MAX_FILE_SIZE directive that was specified in the HTML form.
el: Το ανεβασμένο αρχείο υπερβαίνει την οδηγία MAX_FILE_SIZE που καθορίστηκε στη φόρμα HTML.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
el: Το ανεβασμένο αρχείο ανεβλήθη μόνο μερικώς.

en: No file was uploaded.
el: Δεν ανεβλήθηκε κανένα αρχείο.

en: Missing a temporary folder.
el: Λείπει προσωρινός φάκελος.

en: Failed to write file to disk.
el: Απέτυχε η εγγραφή του αρχείου στο δίσκο.

en: A PHP extension stopped the file upload.
el: Μια επέκταση PHP σταμάτησε το ανέβασμα αρχείου.

en: Total File size is too large
el: Το συνολικό μέγεθος αρχείου είναι πολύ μεγάλο

en: Upload failed
el: Το ανέβασμα απέτυχε

en: Untrusted upload source
el: Μη αξιόπιστη πηγή ανέβασματος

en: Temporary file not accessible
el: Το προσωρινό αρχείο δεν είναι προσβάσιμο

en: Empty filename
el: Κενό όνομα αρχείου

en: Cannot read file size
el: Δεν είναι δυνατή η ανάγνωση του μεγέθους αρχείου

en: File size is too large
el: Το μέγεθος αρχείου είναι πολύ μεγάλο

en: This file type is not allowed
el: Αυτός ο τύπος αρχείου δεν επιτρέπεται

en: File type is not allowed
el: Ο τύπος αρχείου δεν επιτρέπεται

en: Invalid SVG
el: Άκυρο SVG

en: SVG file is not valid
el: Το αρχείο SVG δεν είναι έγκυρο

en: File size is too large after sanitation
el: Το μέγεθος αρχείου είναι πολύ μεγάλο μετά τον καθαρισμό

en: File not allowed by policy
el: Το αρχείο δεν επιτρέπεται από την πολιτική

en: Form Submitted Successfully
el: Η φόρμα υποβλήθηκε με επιτυχία

en: provided form does not exists
el: Η παρεχόμενη φόρμα δεν υπάρχει

en: Form ID cannot be empty
el: Το Αναγνωριστικό Φόρμας δεν μπορεί να είναι κενό

en: #%s no. Form doesn't exists
el: #%s αρ. Η φόρμα δεν υπάρχει

en: #%s no. Form is not active
el: #%s αρ. Η φόρμα δεν είναι ενεργή

en: Entry Update Successfully
el: Η ενημέρωση της εγγραφής ήταν επιτυχής

en: Token verification failed
el: Η επαλήθευση του token απέτυχε

en: You are already logged in
el: Έχετε ήδη συνδεθεί

en: Please submit form with valid fields
el: Παρακαλώ υποβάλετε τη φόρμα με έγκυρα πεδία

en: Please recheck your reCaptcha Configuration
el: Παρακαλώ ελέγξτε ξανά τη ρύθμιση του reCaptcha σας

en: Please verify reCAPTCHA
el: Παρακαλώ επαληθεύστε το reCAPTCHA

en: Please verify hCaptcha
el: Παρακαλώ επαληθεύστε το hCaptcha

en: hCaptcha verification failed
el: Η επαλήθευση του hCaptcha απέτυχε

en: Please verify Cloudflare Turnstile Captcha
el: Παρακαλώ επαληθεύστε το Cloudflare Turnstile Captcha

en: Cloudflare Turnstile Validation Error:
el: Σφάλμα Επαλήθευσης Cloudflare Turnstile:

en: Sorry!! You have already submitted from this IP address
el: Συγγνώμη!! Έχετε ήδη υποβάλει από αυτή τη διεύθυνση IP

en: within %s to %s
el: εντός %s έως %s

en: %s to %s
el: %s έως %s

en: Form is available %s From %s
el: Η φόρμα είναι διαθέσιμη %s Από %s

en: Form is available %s
el: Η φόρμα είναι διαθέσιμη %s

en: Form is available on %s
el: Η φόρμα είναι διαθέσιμη στις %s

en: Sorry!! Your IP address is %s, Blocked from submitting the form
el: Συγγνώμη!! Η διεύθυνση IP σας είναι %s, Αποκλείστηκε από την υποβολή της φόρμας

en: Other...
el: Άλλο...

en: Select a Bitform
el: Επιλέξτε ένα Bitform

en: Invalid request method. POST required.
el: Μη έγκυρος τρόπος αιτήματος. Απαιτείται POST.

en: No form selected
el: Δεν επιλέχθηκε φόρμα

en: Please select a form from the Form List available in the Bit Form element settings.
el: Παρακαλώ επιλέξτε μια φόρμα από τη λίστα φορμών που είναι διαθέσιμη στις ρυθμίσεις του στοιχείου Bit Form.

en: Select Forms
el: Επιλέξτε Φόρμες

en: Forms
el: Φόρμες

en: Unsplash Images
el: Εικόνες Unsplash

en: Go to the Google reCaptcha V2 Admin Dashboard
el: Μεταβείτε στον Πίνακα Διαχείρισης Google reCaptcha V2

en: Click on the Register button and add Label.
el: Κάντε κλικ στο κουμπί Εγγραφή και προσθέστε Ετικέτα.

en: Choose the type of reCaptcha V2 (either I'm not a robot checkbox or Invisible reCaptcha badge).
el: Επιλέξτε τον τύπο του reCaptcha V2 (είτε το κουτάκι "Δεν είμαι ρομπότ" είτε το αόρατο σήμα reCaptcha).

en: Copy Your Domain URL and Goto Google ReCaptcha Dashboard, paste it under Domains.
el: Αντιγράψτε το URL του τομέα σας και μεταβείτε στον Πίνακα Ελέγχου του Google ReCaptcha, επικολλήστε το κάτω από τους Τομείς.

en: Click on the Submit button.
el: Κάντε κλικ στο κουμπί Υποβολή.

en: You will then see the site key and secret key. Copy both keys and back to Bit form Google reCaptcha Settings to paste them into the corresponding
el: Στη συνέχεια, θα δείτε το site key και το secret key. Αντιγράψτε και τα δύο κλειδιά και επιστρέψτε στις Ρυθμίσεις Bit form Google reCaptcha για να τα επικολλήσετε στα αντίστοιχα

en: and
el: και

en: fields.
el: πεδία.

en: Click on the
el: Κάντε κλικ στο

en: Save
el: Αποθήκευση

en: button to apply the settings.
el: κουμπί για να εφαρμόσετε τις ρυθμίσεις.

en: Now, Please go to your form and add a Google reCaptcha V2 field.
el: Τώρα, παρακαλώ μεταβείτε στη φόρμα σας και προσθέστε ένα πεδίο Google reCaptcha V2.

en: For more details, please visit the
el: Για περισσότερες λεπτομέρειες, επισκεφθείτε το

en: and watch
el: και παρακολουθήστε

en: YouTube Video
el: Βίντεο στο YouTube

en: Go to the Google reCaptcha V3 Admin Dashboard
el: Μεταβείτε στον Πίνακα Ελέγχου Διαχειριστή του Google reCaptcha V3

en: Choose the type of reCaptcha V3 (reCaptcha V3).
el: Επιλέξτε τον τύπο reCaptcha V3 (reCaptcha V3).

en: Now, Please go to your form and add a Google reCaptcha V3 field.
el: Τώρα, παρακαλώ μεταβείτε στη φόρμα σας και προσθέστε ένα πεδίο Google reCaptcha V3.

en: Go to the Turnstile Admin Dashboard
el: Μεταβείτε στον Πίνακα Ελέγχου Διαχειριστή Turnstile

en: If you haven't created a Turnstile Site yet, click on the "Add Site" button and fill out the required fields.
el: Εάν δεν έχετε δημιουργήσει ακόμα έναν Ιστότοπο Turnstile, κάντε κλικ στο κουμπί "Προσθήκη Ιστότοπου" και συμπληρώστε τα απαιτούμενα πεδία.

en: If you already have a Turnstile Site, click on the Site Name to open the Site Dashboard.
el: Εάν ήδη έχετε έναν Ιστότοπο Turnstile, κάντε κλικ στο Όνομα Ιστότοπου για να ανοίξετε τον Πίνακα Ελέγχου Ιστότοπου.

en: You will then see the site key and secret key. Copy both keys and back to Bit form Turnstile Settings to paste them into the corresponding
el: Στη συνέχεια θα δείτε το κλειδί ιστότοπου και το μυστικό κλειδί. Αντιγράψτε και τα δύο κλειδιά και επιστρέψτε στις Ρυθμίσεις Turnstile του Bit form για να τα επικολλήσετε στα αντίστοιχα

en: Now, Please go to your form and add a Turnstile field.
el: Τώρα, παρακαλώ μεταβείτε στη φόρμα σας και προσθέστε ένα πεδίο Turnstile.

en: Bit form Turnstile documentation
el: Τεκμηρίωση Turnstile του Bit form

en: Go to the hCaptcha Admin Dashboard
el: Μεταβείτε στον Πίνακα Διαχείρισης hCaptcha

en: If you haven't created a hCaptcha Site yet, click on the "Add Site" button and fill out the required fields.
el: Εάν δεν έχετε ακόμα δημιουργήσει έναν Ιστότοπο hCaptcha, κάντε κλικ στο κουμπί "Προσθήκη Ιστότοπου" και συμπληρώστε τα απαιτούμενα πεδία.

en: If you already have a hCaptcha Site, click on the Site Name to open the Site Dashboard.
el: Εάν ήδη έχετε έναν Ιστότοπο hCaptcha, κάντε κλικ στο Όνομα Ιστότοπου για να ανοίξετε τον Πίνακα Ελέγχου Ιστότοπου.

en: You will then see the site. Copy
el: Στη συνέχεια θα δείτε τον ιστότοπο. Αντιγράψτε

en: and back to Bit form hCaptcha Settings to paste in Site Key fields.
el: και επιστρέψτε στις Ρυθμίσεις hCaptcha του Bit form για να επικολλήσετε στα πεδία Κλειδί Ιστότοπου.

en: Then get the secret key. Go to the Profile → Settings and click the secret tab. You will find secret list or Generate New Secret.
el: Στη συνέχεια λάβετε το μυστικό κλειδί. Μεταβείτε στο Προφίλ → Ρυθμίσεις και κάντε κλικ στην καρτέλα μυστικό. Θα βρείτε λίστα μυστικών ή Δημιουργία Νέου Μυστικού.

en: Now, Please go to your form and add a hCaptcha field.
el: Τώρα, παρακαλώ μεταβείτε στη φόρμα σας και προσθέστε ένα πεδίο hCaptcha.

en: Bit form hCaptcha documentation
el: Τεκμηρίωση hCaptcha του Bit form

en: Captcha Settings
el: Ρυθμίσεις Captcha

en: Note:
el: Σημείωση:

en: Please click on the available Captcha option for configuration.
el: Παρακαλώ κάντε κλικ στην διαθέσιμη επιλογή Captcha για διαμόρφωση.

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Captcha Settings Updated
el: Οι Ρυθμίσεις Captcha ενημερώθηκαν

en: reCAPTCHA is a free service that protects your website from spam and abuse.
el: Το reCAPTCHA είναι μια δωρεάν υπηρεσία που προστατεύει τον ιστότοπό σας από ανεπιθύμητα μηνύματα και κατάχρηση.

en: Learn More
el: Μάθετε περισσότερα

en: Domain URL:
el: Διεύθυνση URL τομέα:

en: To get Site Key and SECRET , Please Visit
el: Για να λάβετε το Site Key και το SECRET, παρακαλώ επισκεφθείτε

en: Google reCAPTCHA Admin
el: Διαχειριστής Google reCAPTCHA

en: Update
el: Ενημέρωση

en: hCaptcha is a free service that protects your website from spam and abuse.
el: Το hCaptcha είναι μια δωρεάν υπηρεσία που προστατεύει τον ιστότοπό σας από ανεπιθύμητα μηνύματα και κακόβουλη χρήση.

en: To get Site Key and Secret, Please Visit
el: Για να λάβετε το Site Key και το Secret, παρακαλώ επισκεφθείτε

en: hCaptcha Admin Dashboard
el: Πίνακας ελέγχου διαχειριστή hCaptcha

en: Turnstile is a free service that protects your website from spam and abuse.
el: Το Turnstile είναι μια δωρεάν υπηρεσία που προστατεύει τον ιστότοπό σας από ανεπιθύμητα μηνύματα και κακόβουλη χρήση.

en: Cloudflare Turnstile reCAPTCHA Admin
el: Διαχειριστής Cloudflare Turnstile reCAPTCHA

en: How to set up
el: Πώς να ρυθμίσετε

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Are you sure to delete this template
el: Είστε σίγουροι ότι θέλετε να διαγράψετε αυτό το πρότυπο

en: Duplicate
el: Αντιγραφή

en: Are you sure to duplicate this template?
el: Είστε σίγουροι ότι θέλετε να αντιγράψετε αυτό το πρότυπο;

en: Template Name
el: Όνομα προτύπου

en: Action
el: Ενέργεια

en: Email Templates
el: Πρότυπα email

en: How to setup Email Templates & Send Email Notification:
el: Πώς να ρυθμίσετε Πρότυπα Email & Αποστολή Ειδοποίησης Email:

en: Documentation
el: Τεκμηρίωση

en: Add New Template
el: Προσθήκη Νέου Προτύπου

en: Empty
el: Κενό

en: Post Type cann't be empty
el: Ο Τύπος Δημοσίευσης δεν μπορεί να είναι κενός

en: Post Status cann't be empty
el: Η Κατάσταση Δημοσίευσης δεν μπορεί να είναι κενή

en: Please map mandatory fields
el: Παρακαλώ αντιστοιχίστε τα υποχρεωτικά πεδία

en: Integration Name
el: Όνομα Ενσωμάτωσης

en: Integration Name...
el: Όνομα Ενσωμάτωσης...

en: Post Type
el: Τύπος Δημοσίευσης

en: Refresh Post Types
el: Ανανέωση Τύπων Δημοσίευσης

en: Post Status
el: Κατάσταση Δημοσίευσης

en: Select Status
el: Επιλέξτε Κατάσταση

en: Author
el: Συγγραφέας

en: Select Author
el: Επιλέξτε Συγγραφέα

en: Comment Status
el: Κατάσταση Σχολίων

en: Field Mapping
el: Αντιστοίχιση Πεδίων

en: Form Fields
el: Πεδία Φόρμας

en: Post Fields
el: Πεδία Δημοσίευσης

en: ACF fields Mapping
el: Χαρτογράφηση πεδίων ACF

en: Refresh ACF fields
el: Ανανέωση πεδίων ACF

en: ACF Fields
el: Πεδία ACF

en: ACF File Upload Fields Map
el: Χάρτης πεδίων μεταφόρτωσης αρχείων ACF

en: Error Occured
el: Παρουσιάστηκε σφάλμα

en: Loading ACF Fields...
el: Φόρτωση πεδίων ACF...

en: Loading Post Types...
el: Φόρτωση τύπων δημοσιεύσεων...

en: Select one of the defined WordPress post types Or custom post types for the post.
el: Επιλέξτε έναν από τους ορισμένους τύπους δημοσιεύσεων του WordPress ή προσαρμοσμένους τύπους δημοσιεύσεων για την ανάρτηση.

en: Select Post Type
el: Επιλέξτε τύπο δημοσίευσης

en: Select the status for the post. If published status is selected and the post date is in the future, it will automatically be changed to scheduled
el: Επιλέξτε την κατάσταση για την ανάρτηση. Εάν έχει επιλεγεί η κατάσταση δημοσίευσης και η ημερομηνία ανάρτησης είναι στο μέλλον, θα αλλάξει αυτόματα σε προγραμματισμένη

en: Select the user to be assigned to the post.
el: Επιλέξτε τον χρήστη που θα ανατεθεί στην ανάρτηση.

en: Select Field
el: Επιλέξτε πεδίο

en: Custom...
el: Προσαρμοσμένο...

en: Custom Value
el: Προσαρμοσμένη τιμή

en: Connect New Active Campaing API
el: Σύνδεση νέου API Active Campaign

en: Update ActiveCampaign
el: Ενημέρωση ActiveCampaign

en: Update Responses with ActiveCampaign existing email?
el: Ενημέρωση απαντήσεων με υπάρχον email ActiveCampaign;

en: Integration name cann't be empty
el: Το όνομα ενσωμάτωσης δεν μπορεί να είναι κενό

en: Access API Key cann't be empty
el: Το κλειδί API πρόσβασης δεν μπορεί να είναι κενό

en: Access API URL cann't be empty
el: Η διεύθυνση URL API πρόσβασης δεν μπορεί να είναι κενή

en: Authorized Successfully
el: Εξουσιοδότηση επιτυχής

en: Integration Name:
el: Όνομα Ενσωμάτωσης:

en: Access API URL:
el: URL Πρόσβασης API:

en: Access API URL...
el: URL Πρόσβασης API...

en: Access API Key:
el: Κλειδί Πρόσβασης API:

en: Access API Key...
el: Κλειδί Πρόσβασης API...

en: ActiveCampaign lists refreshed
el: Οι λίστες ActiveCampaign ανανεώθηκαν

en: No ActiveCampaign lists found. Try changing the header row number or try again
el: Δεν βρέθηκαν λίστες ActiveCampaign. Δοκιμάστε να αλλάξετε τον αριθμό της γραμμής κεφαλίδας ή δοκιμάστε ξανά

en: ActiveCampaign lists refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση των λιστών ActiveCampaign απέτυχε. παρακαλώ δοκιμάστε ξανά

en: ActiveCampaign tags refreshed
el: Οι ετικέτες ActiveCampaign ανανεώθηκαν

en: No ActiveCampaign tags found. Try changing the header row number or try again
el: Δεν βρέθηκαν ετικέτες ActiveCampaign. Δοκιμάστε να αλλάξετε τον αριθμό της γραμμής κεφαλίδας ή δοκιμάστε ξανά

en: ActiveCampaign tags refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση των ετικετών ActiveCampaign απέτυχε. παρακαλώ δοκιμάστε ξανά

en: ActiveCampaign fields refreshed
el: Τα πεδία ActiveCampaign ανανεώθηκαν

en: No ActiveCampaign fields found. Try changing the header row number or try again
el: Δεν βρέθηκαν πεδία ActiveCampaign. Δοκιμάστε να αλλάξετε τον αριθμό της γραμμής κεφαλίδας ή δοκιμάστε ξανά

en: ActiveCampaign fields refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση των πεδίων ActiveCampaign απέτυχε. παρακαλώ δοκιμάστε ξανά

en: Connected API:
el: Συνδεδεμένο API:

en: Select an App
el: Επιλέξτε μια Εφαρμογή

en: List:
el: Λίστα:

en: Select List
el: Επιλέξτε Λίστα

en: Tags:
el: Ετικέτες:

en: Refresh Activecapmaign Tags
el: Ανανέωση Ετικετών Activecampaign

en: Map Fields
el: Χαρτογράφηση Πεδίων

en: Refresh Activecapmaign Field
el: Ανανέωση Πεδίου Activecampaign

en: ActiveCampaign Fields
el: Πεδία ActiveCampaign

en: Actions
el: Ενέργειες

en: To Get Auth token, Please Visit
el: Για να λάβετε το Auth token, παρακαλώ επισκεφθείτε

en: Acumbamail documentation
el: Τεκμηρίωση Acumbamail

en: All list field fetched successfully
el: Όλα τα πεδία λίστας ανακτήθηκαν με επιτυχία

en: Failed to fetch list fields
el: Απέτυχε η ανάκτηση πεδίων λίστας

en: Lists fetched successfully
el: Οι λίστες ανακτήθηκαν με επιτυχία

en: Lists fetch failed. please try again
el: Η ανάκτηση λιστών απέτυχε. παρακαλώ δοκιμάστε ξανά

en: Api Key can't be empty
el: Το Api Key δεν μπορεί να είναι κενό

en: Authorized successfully
el: Εξουσιοδότηση με επιτυχία

en: Authorized failed
el: Αποτυχία εξουσιοδότησης

en: Connected API List:
el: Συνδεδεμένη Λίστα API:

en: Select API
el: Επιλογή API

en: Actions:
el: Ενέργειες:

en: Select Actions
el: Επιλογή Ενεργειών

en: All List:
el: Όλη η Λίστα:

en: Fetch Subscriber List
el: Λήψη Λίστας Συνδρομητών

en: Field Map
el: Χάρτης Πεδίων

en: Refresh Acumbamail Fields
el: Ανανέωση Πεδίων Acumbamail

en: Acumbamail Fields
el: Πεδία Acumbamail

en: Authorized ✔
el: Εξουσιοδοτημένο ✔

en: Authorize
el: Εξουσιοδότηση

en: Next
el: Επόμενο

en: Skip exist Contact
el: Παράβλεψη υπάρχοντος Επαφής

en: Skip if contact already exist in Autonami
el: Παράβλεψη αν η επαφή υπάρχει ήδη στο Autonami

en: Connect Successfully
el: Σύνδεση επιτυχής

en: Autonami lists and tags refreshed
el: Οι λίστες και οι ετικέτες Autonami ανανεώθηκαν

en: Autonami lists and tags refresh failed Cause:
el: Η ανανέωση των λιστών και των ετικετών Autonami απέτυχε. Αιτία:

en: please try again
el: παρακαλώ δοκιμάστε ξανά

en: Autonami lists and tags refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση των λιστών και των ετικετών Autonami απέτυχε. παρακαλώ δοκιμάστε ξανά

en: Autonami fields refreshed
el: Τα πεδία Autonami ανανεώθηκαν

en: No Autonami fields found. Try changing the header row number or try again
el: Δεν βρέθηκαν πεδία Autonami. Δοκιμάστε να αλλάξετε τον αριθμό της γραμμής κεφαλίδας ή δοκιμάστε ξανά

en: Autonami fields refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση των πεδίων Autonami απέτυχε. παρακαλώ δοκιμάστε ξανά

en: Autonami Lists:
el: Λίστες Autonami:

en: Refresh Autonami Lists And Tags
el: Ανανέωση Λιστών και Ετικετών Autonami

en: Autonami Tags:
el: Ετικέτες Autonami:

en: Refresh Autonami Fields
el: Ανανέωση Πεδίων Autonami

en: Autonami Fields
el: Πεδία Autonami

en: Loaded integration:
el: Φορτωμένη ενσωμάτωση:

en: Integration Info
el: Πληροφορίες Ενσωμάτωσης

en: Add New
el: Προσθήκη Νέου

en: App
el: Εφαρμογή

en: Authorize New Dropbox App
el: Εξουσιοδότηση Νέας Εφαρμογής Dropbox

en: Delete File From Wordpress
el: Διαγραφή Αρχείου από το Wordpress

en: Delete file from Wordpress after upload in Dropbox
el: Διαγραφή αρχείου από το Wordpress μετά το ανέβασμα στο Dropbox

en: Please enter API key and API secret
el: Παρακαλώ εισάγετε το κλειδί API και το μυστικό API

en: To Get Api Key & Secret, Please Visit
el: Για να λάβετε Κλειδί & Μυστικό API, παρακαλώ επισκεφθείτε

en: Dropbox API Console
el: Κονσόλα API Dropbox

en: Dropbox Api Key:
el: Κλειδί API Dropbox:

en: Api Key...
el: Κλειδί API...

en: Dropbox Api Secret:
el: Μυστικό API Dropbox:

en: Api Secret...
el: Μυστικό API...

en: To Get Access Code, Please Visit
el: Για να λάβετε Κωδικό Πρόσβασης, παρακαλώ επισκεφθείτε

en: Dropbox Access Code
el: Κωδικός Πρόσβασης Dropbox

en: Dropbox Access Code:
el: Κωδικός Πρόσβασης Dropbox:

en: Access Code...
el: Κωδικός Πρόσβασης...

en: Error Occurred
el: Παρουσιάστηκε Σφάλμα

en: Loading Dropbox Folders List...
el: Φόρτωση Λίστας Φακέλων Dropbox...

en: Dropbox ApiKey, ApiSecret & Access Code can't be empty
el: Το Dropbox ApiKey, ApiSecret & Κωδικός Πρόσβασης δεν μπορούν να είναι κενά

en: Authorization failed Cause:
el: Η εξουσιοδότηση απέτυχε λόγω:

en: Authorization failed. please try again
el: Η εξουσιοδότηση απέτυχε. Παρακαλώ δοκιμάστε ξανά

en: Select Folder
el: Επιλογή Φακέλου

en: Fetch All Dropbox Folders
el: Λήψη Όλων των Φακέλων Dropbox

en: File Input
el: Είσοδος Αρχείου

en: Dropbox Folder
el: Φάκελος Dropbox

en: Integration Settings
el: Ρυθμίσεις Ενσωμάτωσης

en: Status
el: Κατάσταση

en: Add Status to contact
el: Προσθήκη Κατάστασης στην επαφή

en: Ok
el: Εντάξει

en: API Key cann't be empty
el: Το API Key δεν μπορεί να είναι κενό

en: To get API Key, Please Visit
el: Για να λάβετε API Key, παρακαλώ επισκεφθείτε

en: Loading Lists...
el: Φόρτωση Λιστών...

en: Lists:
el: Λίστες:

en: Fetch All Recipients
el: Ανάκτηση όλων των παραληπτών

en: Elastic Email Fields
el: Πεδία Elastic Email

en: API key
el: Κλειδί API

en: To get API , Please Visit
el: Για να αποκτήσετε API, παρακαλώ επισκεφθείτε

en: Encharge API Console
el: Κονσόλα API Encharge

en: Encharge fields refreshed
el: Τα πεδία Encharge ανανεώθηκαν

en: No Encharge fields found. Try changing the header row number or try again
el: Δεν βρέθηκαν πεδία Encharge. Δοκιμάστε να αλλάξετε τον αριθμό της γραμμής κεφαλίδας ή δοκιμάστε ξανά

en: Encharge fields refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση πεδίων Encharge απέτυχε. Παρακαλώ δοκιμάστε ξανά

en: Encharge Fields
el: Πεδία Encharge

en: Skip if contact already exist in FluentCRM
el: Παράλειψη αν η επαφή υπάρχει ήδη στο FluentCRM

en: Double Opt-in
el: Διπλή Επιβεβαίωση (Double Opt-in)

en: Enable Double Option for new contacts
el: Ενεργοποίηση Διπλής Επιβεβαίωσης για νέες επαφές

en: FluentCRM list refreshed
el: Η λίστα FluentCRM ανανεώθηκε

en: FluentCRM list refresh failed Cause:
el: Η ανανέωση της λίστας FluentCRM απέτυχε. Αιτία:

en: FluentCRM list refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση της λίστας FluentCRM απέτυχε. Παρακαλώ δοκιμάστε ξανά

en: Fluent CRM fields refreshed
el: Τα πεδία Fluent CRM ανανεώθηκαν

en: No Fluent CRM fields found. Try changing the header row number or try again
el: Δεν βρέθηκαν πεδία Fluent CRM. Δοκιμάστε να αλλάξετε τον αριθμό της γραμμής κεφαλίδας ή δοκιμάστε ξανά

en: Fluent CRM fields refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση πεδίων Fluent CRM απέτυχε. Παρακαλώ δοκιμάστε ξανά

en: Fluent CRM List:
el: Λίστα Fluent CRM:

en: Select Fluent CRM list
el: Επιλέξτε λίστα Fluent CRM

en: Refresh Fluent CRM List
el: Ανανέωση λίστας Fluent CRM

en: Fluent CRM Tags:
el: Ετικέτες Fluent CRM:

en: Fluent CRM Fields
el: Πεδία Fluent CRM

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Add tags to contact
el: Προσθήκη ετικετών στην επαφή

en: Refresh Tags
el: Ανανέωση ετικετών

en: Integration API Key...
el: Κλειδί API ολοκλήρωσης...

en: To get API, Please Visit
el: Για να λάβετε το API, παρακαλώ επισκεφθείτε

en: Getgist API Console
el: Κονσόλα API Getgist

en: Loading Tags...
el: Φόρτωση ετικετών...

en: User Type:
el: Τύπος χρήστη:

en: Select User Type
el: Επιλέξτε τύπο χρήστη

en: Gist Fields
el: Πεδία Gist

en: Authorize New Google App
el: Εξουσιοδότηση νέας εφαρμογής Google

en: Update Row
el: Ενημέρωση εγγραφής

en: Control how the row gets updated.
el: Έλεγχος του τρόπου ενημέρωσης της εγγραφής.

en: Update google Sheet
el: Ενημέρωση Google Sheet

en: Update Responses with Google Sheet?
el: Ενημέρωση απαντήσεων με το Google Sheet;

en: Enter the criteria to update rows. Please use the below format.
el: Εισάγετε τα κριτήρια για ενημέρωση των γραμμών. Παρακαλώ χρησιμοποιήστε την παρακάτω μορφή.

en: Update Preferance
el: Προτίμηση Ενημέρωσης

en: update row for first match only?
el: Ενημέρωση γραμμής μόνο για την πρώτη αντιστοιχία;

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: insert new row if the above criteria doesn't met?
el: Εισαγωγή νέας γραμμής αν δεν πληρούνται τα παραπάνω κριτήρια;

en: Share Settings
el: Ρυθμίσεις Κοινοποίησης

en: Homepage URL:
el: Διεύθυνση Αρχικής Σελίδας:

en: Authorized Redirect URIs:
el: Εξουσιοδοτημένα URI Ανακατεύθυνσης:

en: To get Client ID and SECRET , Please Visit
el: Για να λάβετε το Client ID και το SECRET, παρακαλώ επισκεφθείτε

en: Google API Console
el: Κονσόλα Google API

en: Spreadsheet refreshed
el: Το υπολογιστικό φύλλο ανανεώθηκε

en: Spreadsheet refresh failed Cause: %s. please try again
el: Η ανανέωση του υπολογιστικού φύλλου απέτυχε, Αιτία: %s. Παρακαλώ δοκιμάστε ξανά

en: Spreadsheet refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση του υπολογιστικού φύλλου απέτυχε. Παρακαλώ δοκιμάστε ξανά

en: Worksheets refreshed
el: Τα φύλλα εργασίας ανανεώθηκαν

en: Worksheets refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση των φύλλων εργασίας απέτυχε. Παρακαλώ δοκιμάστε ξανά

en: Worksheet Headers refreshed
el: Οι κεφαλίδες του φύλλου εργασίας ανανεώθηκαν

en: No Worksheet headers found. Try changing the header row number or try again
el: Δεν βρέθηκαν κεφαλίδες φύλλου εργασίας. Δοκιμάστε να αλλάξετε τον αριθμό της γραμμής κεφαλίδας ή δοκιμάστε ξανά

en: Worksheet Headers refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση των κεφαλίδων φύλλου εργασίας απέτυχε. παρακαλώ δοκιμάστε ξανά

en: Client ID cann't be empty
el: Το αναγνωριστικό πελάτη δεν μπορεί να είναι κενό

en: Secret key cann't be empty
el: Το μυστικό κλειδί δεν μπορεί να είναι κενό

en: Authorization failed
el: Η εξουσιοδότηση απέτυχε

en: Authorize App:
el: Εξουσιοδότηση Εφαρμογής:

en: Spreadsheets:
el: Φύλλα εργασίας:

en: Select Spreadsheet
el: Επιλέξτε Φύλλο εργασίας

en: Select Worksheet
el: Επιλέξτε Φύλλο

en: Header Row:
el: Γραμμή Κεφαλίδας:

en: By default, first row of the worksheet is considered as header row. This can be used if tabular data starts from any row other than the first row.
el: Εξ ορισμού, η πρώτη γραμμή του φύλλου εργασίας θεωρείται ως γραμμή κεφαλίδας. Αυτό μπορεί να χρησιμοποιηθεί αν τα δεδομένα πίνακα ξεκινούν από οποιαδήποτε γραμμή εκτός από την πρώτη.

en: Google Fields
el: Πεδία Google

en: Add Tags
el: Προσθήκη Ετικετών

en: Add Contact Tag
el: Προσθήκη Ετικέτας Επαφής

en: Select tag
el: Επιλέξτε ετικέτα

en: Refresh Groundhogg Tags
el: Ανανέωση Ετικετών Groundhogg

en: Your Domain Name:
el: Το Όνομα του Τομέα σας:

en: Public Key:
el: Δημόσιο Κλειδί:

en: Public Key...
el: Δημόσιο Κλειδί...

en: Token:
el: Διακριτικό:

en: Token...
el: Διακριτικό...

en: Public Key can't be empty
el: Το δημόσιο κλειδί δεν μπορεί να είναι κενό

en: token can't be empty
el: Το διακριτικό δεν μπορεί να είναι κενό

en: Domain Name can't be empty
el: Το όνομα τομέα δεν μπορεί να είναι κενό

en: Authorization Successful
el: Επιτυχής εξουσιοδότηση

en: Authorization Failed
el: Η εξουσιοδότηση απέτυχε

en: Groundhogg all tag fetched successfully
el: Όλες οι ετικέτες Groundhogg ανακτήθηκαν με επιτυχία

en: Failed to fetch groundhoggtag
el: Αποτυχία ανάκτησης ετικέτας groundhogg

en: Email:
el: Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο:

en: Groundhogg Fields
el: Πεδία Groundhogg

en: Add Meta field
el: Προσθήκη πεδίου μεταδεδομένων

en: Groundhogg Meta Fields
el: Πεδία μεταδεδομένων Groundhogg

en: All Tags:
el: Όλες οι ετικέτες:

en: Custom Groundhogg Value
el: Προσαρμοσμένη τιμή Groundhogg

en: Contact Owner
el: Ιδιοκτήτης επαφής

en: Add a contact owner
el: Προσθήκη ιδιοκτήτη επαφής

en: Lifecycle Stage
el: Στάδιο κύκλου ζωής

en: Add a lifecycle stage
el: Προσθήκη σταδίου κύκλου ζωής

en: Lead Status
el: Κατάσταση προοπτικής

en: Add lead status
el: Προσθήκη κατάστασης προοπτικής

en: Contact
el: Επαφή

en: Associate deal with contacts
el: Σύνδεση συμφωνίας με επαφές

en: Company
el: Εταιρεία

en: Associate deal with company
el: Σύνδεση συμφωνίας με εταιρεία

en: Deal Type
el: Τύπος συμφωνίας

en: Add type to deal
el: Προσθήκη τύπου στη συμφωνία

en: Priority
el: Προτεραιότητα

en: Add priority to deal
el: Προσθήκη προτεραιότητας στη συμφωνία

en: Refresh Owners
el: Ανανέωση ιδιοκτητών

en: Contacts
el: Επαφές

en: Refresh CRM Tags
el: Ανανέωση ετικετών CRM

en: Hubspot API Console
el: Κονσόλα API Hubspot

en: Loading Pipelines...
el: Φόρτωση γραμμών ροής...

en: Loading Owners...
el: Φόρτωση ιδιοκτητών...

en: Loading Contacts...
el: Φόρτωση επαφών...

en: Loading Company...
el: Φόρτωση εταιρείας...

en: Action:
el: Ενέργεια:

en: Select Action
el: Επιλέξτε ενέργεια

en: Pipeline:
el: Γραμμή ροής:

en: Select Pipeline
el: Επιλογή Pipeline

en: Stage:
el: Στάδιο:

en: Select Stage
el: Επιλογή Σταδίου

en: Hubspot Fields
el: Πεδία Hubspot

en: Data center cann't be empty
el: Το Data center δεν μπορεί να είναι κενό

en: --Select a data center--
el: --Επιλέξτε data center--

en: Zoho API Console
el: Κονσόλα Zoho API

en: Successfully Integrated
el: Επιτυχής Ενσωμάτωση

en: Finish & Save
el: Τέλος & Αποθήκευση

en: Webhook tests failed. please try again
el: Οι δοκιμές webhook απέτυχαν. Παρακαλώ δοκιμάστε ξανά

en: Integration name
el: Όνομα ενσωμάτωσης

en: Link:
el: Σύνδεσμος:

en: To got Webhook , Please Visit
el: Για να λάβετε Webhook, παρακαλώ επισκεφθείτε

en: Method:
el: Μέθοδος:

en: Add Url Parameter: (optional)
el: Προσθήκη παραμέτρου URL: (προαιρετικό)

en: Key
el: Κλειδί

en: Value
el: Τιμή

en: Add field
el: Προσθήκη πεδίου

en: Test Webhook
el: Δοκιμή Webhook

en: Response:
el: Απάντηση:

en: Try our free webhook test website:
el: Δοκιμάστε την δωρεάν ιστοσελίδα δοκιμής webhook:

en: Authorize New Mailchimp App
el: Εξουσιοδότηση Νέας Εφαρμογής Mailchimp

en: Add Address Field
el: Προσθήκη Πεδίου Διεύθυνσης

en: Add Double Opt-in
el: Προσθήκη Διπλής Επιβεβαίωσης

en: Update Mail Chimp
el: Ενημέρωση Mailchimp

en: Update Responses with MailChimp exist Aduience?
el: Ενημέρωση Απαντήσεων με Υπάρχον Ακροατήριο MailChimp;

en: Authorize App Name:
el: Εξουσιοδότηση Ονόματος Εφαρμογής:

en: Authorize App Name...
el: Εξουσιοδότηση Ονόματος Εφαρμογής...

en: Mail Chimp API Console
el: Κονσόλα API Mailchimp

en: Audience list refreshed
el: Η λίστα ακροατηρίου ανανεώθηκε

en: Audience list refresh failed Cause: %s. please try again
el: Η ανανέωση της λίστας ακροατηρίου απέτυχε. Αιτία: %s. Παρακαλώ δοκιμάστε ξανά

en: Audience list failed. please try again
el: Η λίστα ακροατηρίου απέτυχε. Παρακαλώ δοκιμάστε ξανά

en: Audience tags refreshed
el: Οι ετικέτες ακροατηρίου ανανεώθηκαν

en: Audience tags refresh failed Cause: %s. please try again
el: Η ανανέωση των ετικετών ακροατηρίου απέτυχε. Αιτία: %s. Παρακαλώ δοκιμάστε ξανά

en: Audience tags failed. please try again
el: Οι ετικέτες ακροατηρίου απέτυχαν. Παρακαλώ δοκιμάστε ξανά

en: Fields refreshed
el: Τα πεδία ανανεώθηκαν

en: Fields refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση των πεδίων απέτυχε. Παρακαλώ δοκιμάστε ξανά

en: Authorized App:
el: Εξουσιοδοτημένη Εφαρμογή:

en: Audience List:
el: Λίστα Ακροατηρίου:

en: Select Audience List
el: Επιλέξτε Λίστα Κοινού

en: Refresh MailChimp Tags
el: Ανανέωση Ετικετών MailChimp

en: Mail Chimp Fields
el: Πεδία MailChimp

en: Address Field Map
el: Χάρτης Πεδίου Διεύθυνσης

en: Form Address Fields
el: Πεδία Διεύθυνσης Φόρμας

en: Mail Chimp Address Fields
el: Πεδία Διεύθυνσης MailChimp

en: Groups
el: Ομάδες

en: Add Groups
el: Προσθήκη Ομάδων

en: Add Subscriber Status
el: Προσθήκη Κατάστασης Συνδρομητή

en: Update Subscriber
el: Ενημέρωση Συνδρομητή

en: Update Responses with MailerLite exist Subscriber?
el: Ενημέρωση Απαντήσεων με υπάρχοντα Συνδρομητή MailerLite;

en: Refresh Groups
el: Ανανέωση Ομάδων

en: Type
el: Τύπος

en: Select Version:
el: Επιλέξτε Έκδοση:

en: To Get API token, Please Visit
el: Για να λάβετε το API token, επισκεφθείτε

en: MailerLite API Token
el: API Token MailerLite

en: Fields refresh successfully
el: Τα πεδία ανανεώθηκαν με επιτυχία

en: Authorized Failed
el: Η Εξουσιοδότηση Απέτυχε

en: Fields refresh failed
el: Η ανανέωση πεδίων απέτυχε

en: Group fetch successfully
el: Ομαδική ανάκτηση επιτυχής

en: Group fetch failed
el: Η ομαδική ανάκτηση απέτυχε

en: MailerLite Fields
el: Πεδία MailerLite

en: Update MailPoet
el: Ενημέρωση MailPoet

en: Update Responses with Mailpoet exist Subscriber?
el: Ενημέρωση απαντήσεων με υπάρχον συνδρομητή MailPoet;

en: Newsletter list refreshed
el: Η λίστα ενημερωτικών δελτίων ανανεώθηκε

en: Newsletter list refresh failed Cause:
el: Η ανανέωση της λίστας ενημερωτικών δελτίων απέτυχε. Αιτία:

en: Newsletter list refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση της λίστας ενημερωτικών δελτίων απέτυχε. Παρακαλώ δοκιμάστε ξανά

en: Mailpoet fields refreshed
el: Τα πεδία MailPoet ανανεώθηκαν

en: No Mailpoet fields found. Try changing the header row number or try again
el: Δεν βρέθηκαν πεδία MailPoet. Δοκιμάστε να αλλάξετε τον αριθμό της γραμμής κεφαλίδας ή δοκιμάστε ξανά

en: Mailpoet fields refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση πεδίων MailPoet απέτυχε. Παρακαλώ δοκιμάστε ξανά

en: Refresh MailPoet List
el: Ανανέωση λίστας MailPoet

en: MailPoet Fields
el: Πεδία MailPoet

en: MetaBox Fields Mapping
el: Αντιστοίχιση πεδίων MetaBox

en: Refresh MetaBox List
el: Ανανέωση λίστας MetaBox

en: Metabox Fields
el: Πεδία Metabox

en: Metabox File Upload Fields Map
el: Χάρτης πεδίων μεταφόρτωσης αρχείων Metabox

en: Metaxbox Fields
el: Πεδία Metaxbox

en: Metabox Fields Mapping
el: Αντιστοίχιση πεδίων Metabox

en: Loading MetaBox Fields...
el: Φόρτωση πεδίων MetaBox...

en: Authorize New One Drive App
el: Εξουσιοδότηση νέας εφαρμογής One Drive

en: Upload Files
el: Μεταφόρτωση αρχείων

en: Add attachments from Bit-integration-pro to OneDrive folder.
el: Προσθήκη συνημμένων από το Bit-integration-pro στον φάκελο OneDrive.

en: This action is required.
el: Αυτή η ενέργεια απαιτείται.

en: Select Attachment
el: Επιλογή συνημμένου

en: Select file upload fields
el: Επιλέξτε πεδία μεταφόρτωσης αρχείων

en: Delete file from Wordpress after upload in OneDrive
el: Διαγραφή αρχείου από το Wordpress μετά τη μεταφόρτωση στο OneDrive

en: To Get Client Id & Secret, Please Visit
el: Για να λάβετε το Client Id & Secret, επισκεφθείτε

en: Azure Portal
el: Πύλη Azure

en: OneDrive Client Id:
el: Client Id OneDrive:

en: OneDrive Client Secret:
el: Client Secret OneDrive:

en: Loading OneDrive Folders List...
el: Φόρτωση λίστας φακέλων OneDrive...

en: Sub Folders refreshed
el: Οι υποφάκελοι ανανεώθηκαν

en: No Sub Folder Found
el: Δεν βρέθηκε υποφάκελος

en: Sub Folders refresh failed. please try again
el: Αποτυχία ανανέωσης υποφακέλων. παρακαλώ δοκιμάστε ξανά

en: Client Id can't be empty
el: Το Client Id δεν μπορεί να είναι κενό

en: Client Secret can't be empty
el: Το Client Secret δεν μπορεί να είναι κενό

en: Refresh All oneDrive Folders
el: Ανανέωση όλων των φακέλων OneDrive

en: Refresh Sub Folders
el: Ανανέωση υποφακέλων

en: Pod Fields
el: Πεδία Pod

en: Pod cann't be empty
el: Το Pod δεν μπορεί να είναι κενό

en: Authorize New Rapidmail Account
el: Εξουσιοδότηση νέου λογαριασμού Rapidmail

en: Send Activation Email
el: Αποστολή email ενεργοποίησης

en: Add Send Activation Email
el: Προσθήκη αποστολής email ενεργοποίησης

en: To get Username and Password , Please Visit
el: Για να λάβετε όνομα χρήστη και κωδικό, παρακαλώ επισκεφθείτε

en: Create API User
el: Δημιουργία χρήστη API

en: User Name:
el: Όνομα χρήστη:

en: User name...
el: Όνομα χρήστη...

en: Password:
el: Κωδικός πρόσβασης:

en: Password...
el: Κωδικός πρόσβασης...

en: Loading Recipientslist...
el: Φόρτωση λίστας παραληπτών...

en: Username can't be empty
el: Το όνομα χρήστη δεν μπορεί να είναι κενό

en: Password can't be empty
el: Ο κωδικός πρόσβασης δεν μπορεί να είναι κενός

en: Recipient:
el: Παραλήπτης:

en: Select Recipients
el: Επιλογή παραληπτών

en: Rapidmail Fields
el: Πεδία Rapidmail

en: To Get Client Auth token, Please Visit
el: Για να λάβετε το διακριτικό ελέγχου ταυτότητας πελάτη, παρακαλώ επισκεφθείτε

en: SendFox Access Token
el: Διακριτικό πρόσβασης SendFox

en: Access Token:
el: Διακριτικό πρόσβασης:

en: Access Token...
el: Διακριτικό πρόσβασης...

en: Access Token can't be empty
el: Το διακριτικό πρόσβασης δεν μπορεί να είναι κενό

en: SendFox List Fields
el: Πεδία λίστας SendFox

en: Refresh SendFox List
el: Ανανέωση λίστας SendFox

en: SendFox Fields
el: Πεδία SendFox

en: SendFox Unsubscribe Fields
el: Πεδία απεγγραφής SendFox

en: Template name cann't be empty
el: Το όνομα προτύπου δεν μπορεί να είναι κενό

en: Redirection url name cann't be empty
el: Το όνομα διεύθυνσης ανακατεύθυνσης δεν μπορεί να είναι κενό

en: Update Sendinblue
el: Ενημέρωση Sendinblue

en: Update Responses with Sendinblue existing email?
el: Να ενημερωθούν οι απαντήσεις με το υπάρχον email του Sendinblue;

en: Brevo(SendinBlue) API Console
el: Κονσόλα API Brevo (SendinBlue)

en: List refreshed
el: Η λίστα ανανεώθηκε

en: List refresh failed Cause: %s. please try again
el: Η ανανέωση της λίστας απέτυχε. Αιτία: %s. Παρακαλώ δοκιμάστε ξανά

en: List failed. please try again
el: Η λίστα απέτυχε. Παρακαλώ δοκιμάστε ξανά

en: Templates refreshed
el: Τα πρότυπα ανανεώθηκαν

en: Templates refresh failed Cause: %s. please try again
el: Η ανανέωση των προτύπων απέτυχε. Αιτία: %s. Παρακαλώ δοκιμάστε ξανά

en: Templates failed. please try again
el: Τα πρότυπα απέτυχαν. Παρακαλώ δοκιμάστε ξανά

en: Sendinblue fields refreshed
el: Τα πεδία Sendinblue ανανεώθηκαν

en: No Sendinblue fields found. Try changing the header row number or try again
el: Δεν βρέθηκαν πεδία Sendinblue. Δοκιμάστε να αλλάξετε τον αριθμό της γραμμής κεφαλίδας ή δοκιμάστε ξανά

en: Sendinblue fields refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση των πεδίων Sendinblue απέτυχε. παρακαλώ δοκιμάστε ξανά

en: Refresh Sendinblue Lists
el: Ανανέωση λιστών Sendinblue

en: Sendinblue Fields
el: Πεδία Sendinblue

en: Template:
el: Πρότυπο:

en: Select Template
el: Επιλέξτε πρότυπο

en: Refresh Sendinblue Templates
el: Ανανέωση προτύπων Sendinblue

en: RedirectionUrl:
el: URL Ανακατεύθυνσης:

en: Attachments or Signature field
el: Πεδίο συνημμένων ή υπογραφής

en: Add attachments or Signature field from BitForm to send Telegram.
el: Προσθέστε συνημμένα ή πεδίο υπογραφής από το BitForm για αποστολή Telegram.

en: Please select file upload or signature field
el: Παρακαλώ επιλέξτε πεδίο ανεβάσματος αρχείου ή υπογραφής

en: Authorized Filled
el: Εξουσιοδοτημένο πεδίο

en: Bot API Key:
el: Κλειδί API Bot:

en: Bot API Key...
el: Κλειδί API Bot...

en: Chat list refreshed
el: Η λίστα συνομιλιών ανανεώθηκε

en: Chat list refresh failed Cause:
el: Η ανανέωση της λίστας συνομιλιών απέτυχε λόγω:

en: Chat list refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση της λίστας συνομιλιών απέτυχε. παρακαλώ δοκιμάστε ξανά

en: Chat List:
el: Λίστα συνομιλιών:

en: Select Chat List
el: Επιλέξτε λίστα συνομιλιών

en: Refresh Telegram List
el: Ανανέωση Λίστας Telegram

en: Parse Mode:
el: Λειτουργία Ανάλυσης:

en: Messages:
el: Μηνύματα:

en: Account SID:
el: SID Λογαριασμού:

en: Account SID...
el: SID Λογαριασμού...

en: To get Account SID and Auth Token , Please Visit
el: Για να λάβετε το SID Λογαριασμού και το Auth Token, παρακαλώ επισκεφθείτε

en: Twilio Console
el: Πίνακας Ελέγχου Twilio

en: From:
el: Από:

en: Phone Number...
el: Αριθμός Τηλεφώνου...

en: Account SID can't be empty
el: Το SID Λογαριασμού δεν μπορεί να είναι κενό

en: Auth Token can't be empty
el: Το Auth Token δεν μπορεί να είναι κενό

en: Phone number can't be empty
el: Ο αριθμός τηλεφώνου δεν μπορεί να είναι κενός

en: Twilio Fields
el: Πεδία Twilio

en: Connected with WooCommerce Successfully
el: Επιτυχής σύνδεση με WooCommerce

en: Connect
el: Σύνδεση

en: Module:
el: Μονάδα:

en: Select Module
el: Επιλέξτε Μονάδα

en: Refresh Fields
el: Ανανέωση Πεδίων

en: WooCommerce Fields
el: Πεδία WooCommerce

en: Map File Upload Fields
el: Χαρτογράφηση Πεδίων Αποστολής Αρχείων

en: Downloadable
el: Λήψη

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
el: Τα προϊόντα με δυνατότητα λήψης παρέχουν πρόσβαση σε αρχείο μετά την αγορά.

en: Downloadable Product
el: Προϊόν με δυνατότητα λήψης

en: Select File Upload Fields
el: Επιλογή Πεδίων Αποστολής Αρχείων

en: Select Fields
el: Επιλογή Πεδίων

en: Authorize New Zoho Analytics App
el: Εξουσιοδότηση Νέας Εφαρμογής Zoho Analytics

en: Share Table
el: Κοινή χρήση Πίνακα

en: Share Table with users pushed to Zoho Analytics.
el: Κοινή χρήση Πίνακα με χρήστες που έχουν προωθηθεί στο Zoho Analytics.

en: Example
el: Παράδειγμα

en: Here Department, Salary and Country are Zoho Analytics table column name
el: Εδώ Department, Salary και Country είναι ονόματα στηλών πίνακα του Zoho Analytics

en: Supported Arithmetic Operators: ( +, -, *, / ) and Supported Relational Operators: ( =, !=, <, >, <=, >=, LIKE, NOT LIKE, IN, NOT IN, BETWEEN )
el: Υποστηριζόμενοι Αριθμητικοί Τελεστές: ( +, -, *, / ) και Υποστηριζόμενοι Σχεσιακοί Τελεστές: ( =, !=, <, >, <=, >=, LIKE, NOT LIKE, IN, NOT IN, BETWEEN )

en: Enter Email Addresses
el: Εισαγωγή Διευθύνσεων Email

en: you can select analytics users or select form fields value or even can input custom email address as well
el: μπορείτε να επιλέξετε χρήστες analytics ή να επιλέξετε τιμές πεδίων φόρμας ή ακόμη να εισαγάγετε προσαρμοσμένη διεύθυνση email

en: Permissions Settings
el: Ρυθμίσεις Δικαιωμάτων

en: Zoho Analytics Owner Email:
el: Email Ιδιοκτήτη Zoho Analytics:

en: Owner Email
el: Email Ιδιοκτήτη

en: Workspaces refreshed
el: Τα Workspaces ανανεώθηκαν

en: Workspaces refresh failed Cause:
el: Η ανανέωση των Workspaces απέτυχε. Αιτία:

en: Workspaces refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση των χώρων εργασίας απέτυχε. παρακαλώ δοκιμάστε ξανά

en: Users refreshed
el: Οι χρήστες ανανεώθηκαν

en: Users refresh failed Cause:
el: Η ανανέωση χρηστών απέτυχε Αιτία:

en: Users refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση χρηστών απέτυχε. παρακαλώ δοκιμάστε ξανά

en: Tables refreshed
el: Οι πίνακες ανανεώθηκαν

en: Tables refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση πινάκων απέτυχε. παρακαλώ δοκιμάστε ξανά

en: Table Headers refreshed
el: Οι επικεφαλίδες πινάκων ανανεώθηκαν

en: Zoho didn't provide column names for this table
el: Το Zoho δεν παρείχε ονόματα στηλών για αυτόν τον πίνακα

en: Table Headers refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση επικεφαλίδων πινάκων απέτυχε. παρακαλώ δοκιμάστε ξανά

en: Workspace:
el: Χώρος εργασίας:

en: Select Workspace
el: Επιλέξτε χώρο εργασίας

en: Refresh Analytics Workspaces
el: Ανανέωση χώρων εργασίας Analytics

en: Table:
el: Πίνακας:

en: Select Table
el: Επιλέξτε πίνακα

en: ** Zoho Analytics doesn't support data INSERT / UPDATE in other integration table
el: ** Το Zoho Analytics δεν υποστηρίζει εισαγωγή/ενημέρωση δεδομένων σε άλλον ενσωματωμένο πίνακα

en: Refresh Analytics Table Headers
el: Ανανέωση επικεφαλίδων πινάκων Analytics

en: Zoho Fields
el: Πεδία Zoho

en: Authorize New Zoho Bigin App
el: Εξουσιοδότηση νέας εφαρμογής Zoho Bigin

en: Workflow
el: Ροή εργασίας

en: Trigger workflows in Zoho Bigin.
el: Ενεργοποιήστε ροές εργασίας στο Zoho Bigin.

en: Approval
el: Έγκριση

en: Send entries to approval list in Zoho Bigin.
el: Αποστολή εγγραφών στη λίστα έγκρισης στο Zoho Bigin.

en: Add a Note
el: Προσθήκη Σημείωσης

en: Add a note from bitform to pushed to Zoho Bigin.
el: Προσθήκη σημείωσης από το bitform για αποστολή στο Zoho Bigin.

en: Upload Photo
el: Ανέβασμα Φωτογραφίας

en: Attachment
el: Συνημμένο

en: Add attachments from BitForm to Zoho Bigin.
el: Προσθήκη συνημμένων από το BitForm στο Zoho Bigin.

en: Record Owner
el: Κάτοχος Εγγραφής

en: Tag Name
el: Όνομα Ετικέτας

en: Notes
el: Σημειώσεις

en: Note Title
el: Τίτλος Σημείωσης

en: Note Content
el: Περιεχόμενο Σημείωσης

en: Field
el: Πεδίο

en: Modules refreshed
el: Τα modules ενημερώθηκαν

en: Modules refresh failed Cause: %s. please try again
el: Η ενημέρωση των modules απέτυχε. Αιτία: %s. Παρακαλώ δοκιμάστε ξανά

en: Modules refresh failed. please try again
el: Η ενημέρωση των modules απέτυχε. Παρακαλώ δοκιμάστε ξανά

en: RelatedLists refreshed
el: Οι RelatedLists ενημερώθηκαν

en: RelatedLists refresh failed Cause:
el: Η ενημέρωση των RelatedLists απέτυχε. Αιτία:

en: RelatedLists refresh failed. please try again
el: Η ενημέρωση των RelatedLists απέτυχε. Παρακαλώ δοκιμάστε ξανά

en: Tags Refreshed
el: Οι ετικέτες ενημερώθηκαν

en: Tags refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση των ετικετών απέτυχε. παρακαλώ δοκιμάστε ξανά

en: Users Refreshed
el: Οι χρήστες ανανεώθηκαν

en: Refresh Bigin Modules
el: Ανανέωση των μονάδων Bigin

en: New Record
el: Νέα εγγραφή

en: Map Attachments
el: Συνημμένα χάρτη

en: Related List:
el: Σχετική λίστα:

en: Select Related Module
el: Επιλέξτε σχετική μονάδα

en: Refresh Bigin Related Lists
el: Ανανέωση σχετικών λιστών Bigin

en: Authorize New Zoho Campaigns App
el: Εξουσιοδότηση νέας εφαρμογής Zoho Campaigns

en: Lists refreshed
el: Οι λίστες ανανεώθηκαν

en: Lists refresh failed Cause:
el: Η ανανέωση των λιστών απέτυχε. Αιτία:

en: Lists refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση των λιστών απέτυχε. παρακαλώ δοκιμάστε ξανά

en: Contact Fields refreshed
el: Τα πεδία επαφής ανανεώθηκαν

en: Zoho didn't provide fields names for this list
el: Η Zoho δεν παρείχε ονόματα πεδίων για αυτή τη λίστα

en: Contact Fields refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση των πεδίων επαφής απέτυχε. παρακαλώ δοκιμάστε ξανά

en: Contact Email
el: Email επαφής

en: Refresh Campaigns Lists
el: Ανανέωση λιστών καμπανιών

en: Refresh Campaigns Contact Fields
el: Ανανέωση πεδίων επαφής καμπανιών

en: Authorize New Zoho Creator App
el: Εξουσιοδότηση νέας εφαρμογής Zoho Creator

en: Update Record
el: Ενημέρωση εγγραφής

en: Control how the record gets updated.
el: Ελέγξτε πώς ενημερώνεται η εγγραφή.

en: Enter the criteria to update records. Please use the below format.
el: Εισαγάγετε τα κριτήρια για την ενημέρωση των εγγραφών. Παρακαλώ χρησιμοποιήστε την παρακάτω μορφή.

en: Example:
el: Παράδειγμα:

en: Here Email is Zoho Creator Field link name. info:
el: Εδώ το Email είναι το όνομα συνδέσμου πεδίου του Zoho Creator. πληροφορίες:

en: Zoho Creator Criteria Guide
el: Οδηγός Κριτηρίων Zoho Creator

en: insert new record if the above criteria doesn&apos;t met?
el: Εισαγωγή νέας εγγραφής αν τα παραπάνω κριτήρια δεν πληρούνται;

en: Owner Name (Your Zoho Creator screen name):
el: Όνομα Ιδιοκτήτη (το όνομα οθόνης σας στο Zoho Creator):

en: Your Zoho Creator screen name...
el: Το όνομα οθόνης σας στο Zoho Creator...

en: Applications refreshed
el: Οι εφαρμογές ανανεώθηκαν

en: Applications refresh failed Cause:
el: Η ανανέωση των εφαρμογών απέτυχε Αιτία:

en: Applications refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση των εφαρμογών απέτυχε. παρακαλώ δοκιμάστε ξανά

en: Forms refreshed
el: Οι φόρμες ανανεώθηκαν

en: Forms refresh failed Cause:
el: Η ανανέωση των φορμών απέτυχε Αιτία:

en: Forms refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση των φορμών απέτυχε. παρακαλώ δοκιμάστε ξανά

en: Fields refresh failed Cause:
el: Η ανανέωση των πεδίων απέτυχε Αιτία:

en: Application:
el: Εφαρμογή:

en: Select Application
el: Επιλέξτε Εφαρμογή

en: Form:
el: Φόρμα:

en: Select Form
el: Επιλέξτε Φόρμα

en: Refresh Creator Fields
el: Ανανέωση Πεδίων Creator

en: Authorize New Zoho CRM App
el: Εξουσιοδότηση νέας εφαρμογής Zoho CRM

en: Trigger CRM workflows
el: Εκκίνηση ροών εργασίας CRM

en: Add attachments or signatures from BitForm to CRM.
el: Προσθήκη συνημμένων ή υπογραφών από το BitForm στο CRM.

en: Send entries to CRM approval list.
el: Αποστολή εγγραφών στη λίστα έγκρισης CRM.

en: Blueprint
el: Σχέδιο εργασίας

en: Trigger CRM Blueprint
el: Εκκίνηση Σχεδίου εργασίας CRM

en: Capture GCLID
el: Καταγραφή GCLID

en: Sends the click details of AdWords Ads to Zoho CRM.
el: Αποστέλλει τα στοιχεία κλικ των διαφημίσεων AdWords στο Zoho CRM.

en: Upsert Records
el: Εισαγωγή/Ενημέρωση εγγραφών

en: The record is updated if it already exists else it is inserted as a new record.
el: Η εγγραφή ενημερώνεται αν ήδη υπάρχει, αλλιώς εισάγεται ως νέα εγγραφή.

en: Assignment Rules
el: Κανόνες Ανάθεσης

en: Trigger Assignment Rules in Zoho CRM.
el: Εκκίνηση κανόνων ανάθεσης στο Zoho CRM.

en: Tag Records
el: Επισήμανση εγγραφών

en: Add a tag to records pushed to Zoho CRM.
el: Προσθήκη ετικέτας στις εγγραφές που αποστέλλονται στο Zoho CRM.

en: Add a owner to records pushed to Zoho CRM.
el: Προσθήκη ιδιοκτήτη στις εγγραφές που αποστέλλονται στο Zoho CRM.

en: Select Assignment Rule
el: Επιλογή κανόνα ανάθεσης

en: Refresh CRM Assignment Rules
el: Ανανέωση κανόνων ανάθεσης CRM

en: Add a tag to records pushed to Zoho CRM
el: Προσθήκη ετικέτας στις εγγραφές που αποστέλλονται στο Zoho CRM

en: Owner Name
el: Όνομα ιδιοκτήτη

en: Select Owner
el: Επιλογή ιδιοκτήτη

en: Refresh CRM Owners
el: Ανανέωση ιδιοκτητών CRM

en: Upsert Record
el: Εισαγωγή/Ενημέρωση εγγραφής

en: Upsert Using
el: Εισαγωγή/Ενημέρωση χρησιμοποιώντας

en: Arrange fields in order of preferance for upsertion
el: Ταξινόμηση πεδίων κατά σειρά προτίμησης για εισαγωγή/ενημέρωση

en: Upsert Preferance
el: Προτίμηση εισαγωγής/ενημέρωσης

en: Overwrite existing field values in Zoho CRM with empty field values from Bit Form while upserting a record?
el: Αντικατάσταση υπαρχουσών τιμών πεδίων στο Zoho CRM με κενές τιμές πεδίων από το Bit Form κατά την εισαγωγή/ενημέρωση εγγραφής;

en: Layouts refreshed
el: Τα πρότυπα ανανεώθηκαν

en: Layouts refresh failed Cause: %s. please try again
el: Η ανανέωση προτύπων απέτυχε. Αιτία: %s. Παρακαλώ δοκιμάστε ξανά

en: Layouts refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση προτύπων απέτυχε. Παρακαλώ δοκιμάστε ξανά

en: Tags refreshed
el: Οι ετικέτες ανανεώθηκαν

en: Tags refresh failed Cause:
el: Η ανανέωση ετικετών απέτυχε. Αιτία:

en: Owners refreshed
el: Οι ιδιοκτήτες ανανεώθηκαν

en: Owners refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση ιδιοκτητών απέτυχε. Παρακαλώ δοκιμάστε ξανά

en: Assignment Rules refreshed
el: Οι κανόνες ανάθεσης ανανεώθηκαν

en: Assignment Rules refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση κανόνων ανάθεσης απέτυχε. Παρακαλώ δοκιμάστε ξανά

en: Refresh CRM Modules
el: Ανανέωση μονάδων CRM

en: Related List #
el: Σχετική λίστα #

en: Add More Related List
el: Προσθήκη περισσότερων σχετικών λιστών

en: Layout:
el: Πρότυπο:

en: Select Layout
el: Επιλογή προτύπου

en: Refresh CRM Layouts
el: Ανανέωση Διατάξεων CRM

en: Refresh CRM Related Lists
el: Ανανέωση Σχετικών Λιστών CRM

en: File Upload Field Map
el: Χάρτης Πεδίου Μεταφόρτωσης Αρχείων

en: Please select a ticket owner
el: Παρακαλώ επιλέξτε έναν κάτοχο εισιτηρίου

en: Authorize New Zoho Desk App
el: Εξουσιοδότηση Νέας Εφαρμογής Zoho Desk

en: Ticket Owner
el: Κάτοχος Εισιτηρίου

en: Add a owner to ticket pushed to Zoho Desk.
el: Προσθήκη κατόχου στο εισιτήριο που προωθήθηκε στο Zoho Desk.

en: ticket owner is required
el: Απαιτείται κάτοχος εισιτηρίου

en: Product Name
el: Όνομα Προϊόντος

en: Add a product to ticket pushed to Zoho Desk.
el: Προσθήκη προϊόντος στο εισιτήριο που προωθήθηκε στο Zoho Desk.

en: Attachments
el: Συνημμένα

en: Add attachments from BitForm to ticket pushed to Zoho Desk.
el: Προσθήκη συνημμένων από το BitForm στο εισιτήριο που προωθήθηκε στο Zoho Desk.

en: Select Product
el: Επιλογή Προϊόντος

en: Portals refreshed
el: Οι Πύλες ανανεώθηκαν

en: Portals refresh failed Cause:
el: Η ανανέωση των Πυλών απέτυχε, Αιτία:

en: Portals refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση των Πυλών απέτυχε. Παρακαλώ δοκιμάστε ξανά

en: Departments refreshed
el: Τα Τμήματα ανανεώθηκαν

en: Departments refresh failed Cause: %s. please try again
el: Η ανανέωση των Τμημάτων απέτυχε, Αιτία: %s. Παρακαλώ δοκιμάστε ξανά

en: Departments refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση των Τμημάτων απέτυχε. Παρακαλώ δοκιμάστε ξανά

en: Owners refresh failed Cause:
el: Η ανανέωση των Κατόχων απέτυχε, Αιτία:

en: Products refreshed
el: Τα προϊόντα ανανεώθηκαν

en: Products refresh failed Cause:
el: Η ανανέωση των προϊόντων απέτυχε Αιτία:

en: Products refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση των προϊόντων απέτυχε. παρακαλώ δοκιμάστε ξανά

en: Portal:
el: Πύλη:

en: Select Portal
el: Επιλέξτε Πύλη

en: Refresh Desk Portals
el: Ανανέωση Πυλών Desk

en: Department:
el: Τμήμα:

en: Select Department
el: Επιλέξτε Τμήμα

en: Refresh Desk Departments
el: Ανανέωση Τμημάτων Desk

en: Refresh Desk Fields
el: Ανανέωση Πεδίων Desk

en: Add attachments from BitForm to mail pushed to Zoho Mail.
el: Προσθήκη συνημμένων από το BitForm στο μήνυμα που στέλνεται στο Zoho Mail.

en: Type:
el: Τύπος:

en: Select type
el: Επιλέξτε τύπο

en: Send Email
el: Αποστολή Email

en: Save as Draft
el: Αποθήκευση ως Πρόχειρο

en: Add Email Receiver
el: Προσθήκη Παραλήπτη Email

en: CC:
el: Κοινοποίηση (CC):

en: Add Email CC
el: Προσθήκη CC Email

en: BCC:
el: Κρυφή Κοινοποίηση (BCC):

en: Add Email BCC
el: Προσθήκη BCC Email

en: Subject:
el: Θέμα:

en: Email Subject Here
el: Θέμα Email Εδώ

en: Add form field
el: Προσθήκη πεδίου φόρμας

en: Body:
el: Κείμενο:

en: Refresh MarketingHub Lists
el: Ανανέωση Λιστών MarketingHub

en: Refresh MarketingHub Contact Fields
el: Ανανέωση Πεδίων Επαφών MarketingHub

en: Create
el: Δημιουργία

en: %s Owner
el: %s Ιδιοκτήτης

en: Add an owner to %s  pushed to Zoho Projects.
el: Προσθήκη ιδιοκτήτη σε %s που έχει προωθηθεί στο Zoho Projects.

en: Task Layout
el: Διάταξη Εργασίας

en: Add a layout to project pushed to Zoho Projects.
el: Προσθήκη διάταξης στο έργο που έχει προωθηθεί στο Zoho Projects.

en: task layout is required
el: Η διάταξη εργασίας είναι υποχρεωτική

en: Public Project
el: Δημόσιο Έργο

en: by default, it is set as private project.
el: Εξ ορισμού, ορίζεται ως ιδιωτικό έργο.

en: Project user
el: Χρήστης έργου

en: Assign users to project pushed to Zoho Projects.
el: Ανάθεση χρηστών στο έργο που έχει προωθηθεί στο Zoho Projects.

en: Group Name
el: Όνομα Ομάδας

en: Add a group to project pushed to Zoho Projects.
el: Προσθήκη ομάδας στο έργο που έχει προωθηθεί στο Zoho Projects.

en: %s Flag
el: %s Σημαία

en: Add a flag to
el: Προσθήκη σημαίας σε

en: pushed to Zoho Projects.
el: αποστάλθηκε στο Zoho Projects.

en: flag is required
el: η σημαία απαιτείται

en: Issue Followers
el: Ακόλουθοι Θέματος

en: Add followers to issue pushed to Zoho Projects
el: Προσθήκη ακολούθων στο θέμα που αποστάλθηκε στο Zoho Projects

en: Issue %s
el: Θέμα %s

en: Add %s to issue pushed to Zoho Projects
el: Προσθήκη %s στο θέμα που αποστάλθηκε στο Zoho Projects

en: %s Attachments
el: %s Συνημμένα

en: %s Time Log
el: %s Καταγραφή Χρόνου

en: Add time log to %s pushed to Zoho Projects.
el: Προσθήκη καταγραφής χρόνου σε %s που αποστάλθηκε στο Zoho Projects.

en: %s Recurrence
el: %s Επανάληψη

en: Add recurrence to %s pushed to Zoho Projects.
el: Προσθήκη επανάληψης σε %s που αποστάλθηκε στο Zoho Projects.

en: %s Reminder
el: %s Υπενθύμιση

en: Add reminder to %s pushed to Zoho Projects.
el: Προσθήκη υπενθύμισης σε %s που αποστάλθηκε στο Zoho Projects.

en: %s Tags
el: %s Ετικέτες

en: Add tags to %s pushed to Zoho Projects.
el: Προσθήκη ετικετών σε %s που αποστάλθηκε στο Zoho Projects.

en: Refresh Portal Users
el: Ανανέωση χρηστών πύλης

en: Refresh Task Layouts
el: Ανανέωση διατάξεων εργασιών

en: Assign Project Users
el: Ανάθεση χρηστών έργου

en: Project Group
el: Ομάδα Έργου

en: Select Group
el: Επιλογή ομάδας

en: Refresh Project Groups
el: Ανανέωση Ομάδων Έργου

en: Select Flag
el: Επιλογή Σημαίας

en: Internal
el: Εσωτερικό

en: External
el: Εξωτερικό

en: Select Date
el: Επιλογή Ημερομηνίας

en: Billing Status
el: Κατάσταση Τιμολόγησης

en: Billable
el: Τιμολογήσιμο

en: Non Billable
el: Μη Τιμολογήσιμο

en: Enter Hours
el: Εισαγωγή Ωρών

en: set start & end time
el: ορισμός ώρας έναρξης & λήξης

en: Start Time
el: Ώρα Έναρξης

en: End Time
el: Ώρα Λήξης

en: set hours
el: ορισμός ωρών

en: Select Reminder Type
el: Επιλογή Τύπου Υπενθύμισης

en: Select Type
el: Επιλογή Τύπου

en: Daily
el: Καθημερινά

en: On Same Day
el: Την Ίδια Ημέρα

en: Before Due Date
el: Πριν Από Την Ημερομηνία Λήξης

en: Custom Date
el: Προσαρμοσμένη Ημερομηνία

en: Day Before
el: Ημέρα Πριν

en: Select Time
el: Επιλέξτε Ώρα

en: Notify Users
el: Ειδοποίηση Χρηστών

en: Select Recurring Frequency
el: Επιλέξτε Συχνότητα Επανάληψης

en: Select Frequency
el: Επιλέξτε Συχνότητα

en: Weekley
el: Εβδομαδιαία

en: Monthly
el: Μηνιαία

en: Yearly
el: Ετήσια

en: Once Every
el: Μία Φορά Κάθε

en: End After
el: Τέλος Μετά Από

en: Set to previous business day
el: Ορισμός στην προηγούμενη εργάσιμη ημέρα

en: Retain comments for subsequent recurrences
el: Διατήρηση σχολίων για τις επόμενες επαναλήψεις

en: Create next recurrence after the close of current task.
el: Δημιουργία επόμενης επανάληψης μετά το κλείσιμο της τρέχουσας εργασίας.

en: Custom Tags
el: Προσαρμοσμένες Ετικέτες

en: Add Custom Tag
el: Προσθήκη Προσαρμοσμένης Ετικέτας

en: No Portal Found
el: Δεν Βρέθηκε Πύλη

en: Portals refresh failed Cause: %s. please try again
el: Η ανανέωση των πυλών απέτυχε Αιτία: %s. παρακαλώ δοκιμάστε ξανά

en: Projects refreshed
el: Τα έργα ανανεώθηκαν

en: No Project Found
el: Δεν Βρέθηκε Έργο

en: Projects refresh failed Cause: %s. please try again
el: Η ανανέωση των έργων απέτυχε Αιτία: %s. παρακαλώ δοκιμάστε ξανά

en: Projects refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση των έργων απέτυχε. παρακαλώ δοκιμάστε ξανά

en: Milestones refreshed
el: Τα ορόσημα ανανεώθηκαν

en: No Milestone Found
el: Δεν βρέθηκε ορόσημο

en: Milestones refresh failed Cause: %s. please try again
el: Η ανανέωση των οροσήμων απέτυχε. Αιτία: %s. Παρακαλώ δοκιμάστε ξανά

en: Milestones refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση των οροσήμων απέτυχε. Παρακαλώ δοκιμάστε ξανά

en: Tasklists refreshed
el: Οι λίστες εργασιών ανανεώθηκαν

en: No Tasklist Found
el: Δεν βρέθηκε λίστα εργασιών

en: Tasklists refresh failed Cause: %s. please try again
el: Η ανανέωση των λιστών εργασιών απέτυχε. Αιτία: %s. Παρακαλώ δοκιμάστε ξανά

en: Tasklists refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση των λιστών εργασιών απέτυχε. Παρακαλώ δοκιμάστε ξανά

en: Tasks refreshed
el: Οι εργασίες ανανεώθηκαν

en: No Task Found
el: Δεν βρέθηκε εργασία

en: Tasks refresh failed Cause: %s. please try again
el: Η ανανέωση των εργασιών απέτυχε. Αιτία: %s. Παρακαλώ δοκιμάστε ξανά

en: Tasks refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση των εργασιών απέτυχε. Παρακαλώ δοκιμάστε ξανά

en: Fields refresh failed Cause: %s. please try again
el: Η ανανέωση των πεδίων απέτυχε. Αιτία: %s. Παρακαλώ δοκιμάστε ξανά

en: No Owner Found
el: Δεν βρέθηκε κάτοχος

en: Owners refresh failed Cause: %s. please try again
el: Η ανανέωση των κατόχων απέτυχε. Αιτία: %s. Παρακαλώ δοκιμάστε ξανά

en: Task Layouts refreshed
el: Τα πρότυπα εργασιών ανανεώθηκαν

en: No Task Layout Found
el: Δεν βρέθηκε πρότυπο εργασίας

en: Task Layouts refresh failed Cause: %s. please try again
el: Η ανανέωση των προτύπων εργασιών απέτυχε. Αιτία: %s. Παρακαλώ δοκιμάστε ξανά

en: Task Layouts refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση των προτύπων εργασιών απέτυχε. Παρακαλώ δοκιμάστε ξανά

en: Project Groups refreshed
el: Οι ομάδες έργου ανανεώθηκαν

en: No Project Group Found
el: Δεν βρέθηκε ομάδα έργου

en: Project Groups refresh failed Cause: %s. please try again
el: Η ανανέωση των ομάδων έργου απέτυχε. Αιτία: %s. παρακαλώ δοκιμάστε ξανά

en: Project Groups refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση των ομάδων έργου απέτυχε. παρακαλώ δοκιμάστε ξανά

en: No Tag Found
el: Δεν βρέθηκε ετικέτα

en: Tags refresh failed Cause: %s. please try again
el: Η ανανέωση των ετικετών απέτυχε. Αιτία: %s. παρακαλώ δοκιμάστε ξανά

en: please map mandatory fields
el: παρακαλώ αντιστοιχίστε τα υποχρεωτικά πεδία

en: please fill up the required actions
el: παρακαλώ συμπληρώστε τις απαιτούμενες ενέργειες

en: to create a subtask you must select a task or create a new task
el: για να δημιουργήσετε μια υποεργασία πρέπει να επιλέξετε μια εργασία ή να δημιουργήσετε νέα εργασία

en: to create a %s under milestone you must select a tasklist or create a new tasklist
el: για να δημιουργήσετε ένα %s κάτω από ορόσημο πρέπει να επιλέξετε μια λίστα εργασιών ή να δημιουργήσετε νέα λίστα εργασιών

en: Refresh Projects Portals
el: Ανανέωση πύλων έργων

en: Event:
el: Γεγονός:

en: Select Event
el: Επιλέξτε γεγονός

en: Create Project
el: Δημιουργία έργου

en: Create Milestone
el: Δημιουργία ορόσημου

en: Create Tasklist
el: Δημιουργία λίστας εργασιών

en: Create Task
el: Δημιουργία εργασίας

en: Create Sub Task
el: Δημιουργία υποεργασίας

en: Create Issue
el: Δημιουργία προβλήματος

en: Select Project
el: Επιλέξτε έργο

en: Refresh Projects
el: Ανανέωση έργων

en: create a new project
el: δημιουργία νέου έργου

en: Milestone:
el: Ορόσημο:

en: Select Milestone
el: Επιλέξτε ορόσημο

en: Refresh Milestones
el: Ανανέωση οροσήμων

en: create a new milestone
el: δημιουργία νέου οροσήμου

en: Tasklist Flag:
el: Σημαία λίστας εργασιών:

en: Tasklist:
el: Λίστα εργασιών:

en: Select Tasklist Flag
el: Επιλέξτε σημαία λίστας εργασιών

en: Select Tasklist
el: Επιλέξτε λίστα εργασιών

en: create a new tasklist
el: δημιουργία νέας λίστας εργασιών

en: Task:
el: Εργασία:

en: Select Task
el: Επιλέξτε εργασία

en: create a new task
el: δημιουργία νέας εργασίας

en: Trigger workflows in Zoho Recruit.
el: Εκκινήστε ροές εργασίας στο Zoho Recruit.

en: Send entries to approval list in Zoho Recruit
el: Αποστολή εγγραφών στη λίστα έγκρισης στο Zoho Recruit

en: A record gets updated if the email already exists, else a new record will be created.
el: Μια εγγραφή ενημερώνεται εάν το email υπάρχει ήδη, αλλιώς θα δημιουργηθεί νέα εγγραφή.

en: Add a note from bitform to pushed to Zoho Recruit.
el: Προσθήκη σημείωσης από bitform για αποστολή στο Zoho Recruit.

en: Set owner of current record
el: Ορισμός ιδιοκτήτη της τρέχουσας εγγραφής

en: Owner ID
el: Αναγνωριστικό ιδιοκτήτη

en: Enter Owner ID
el: Εισαγάγετε αναγνωριστικό ιδιοκτήτη

en: Select Note Type
el: Επιλέξτε Τύπο Σημείωσης

en: Note Types refreshed
el: Οι Τύποι Σημειώσεων ανανεώθηκαν

en: Note Types refresh failed Cause: %s. please try again
el: Η ανανέωση των Τύπων Σημειώσεων απέτυχε Αιτία: %s. παρακαλώ δοκιμάστε ξανά

en: Note Types refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση των Τύπων Σημειώσεων απέτυχε. παρακαλώ δοκιμάστε ξανά

en: RelatedLists refresh failed Cause: %s. please try again
el: Η ανανέωση των RelatedLists απέτυχε Αιτία: %s. παρακαλώ δοκιμάστε ξανά

en: Share Workbook
el: Κοινή χρήση Βιβλίου Εργασίας

en: Share workbook with users pushed to Zoho Sheet.
el: Κοινή χρήση βιβλίου εργασίας με χρήστες που έχουν μεταφερθεί στο Zoho Sheet.

en: Workbooks refreshed
el: Τα Βιβλία Εργασίας ανανεώθηκαν

en: Workbooks refresh failed Cause: %s. please try again
el: Η ανανέωση των Βιβλίων Εργασίας απέτυχε Αιτία: %s. παρακαλώ δοκιμάστε ξανά

en: Workbooks refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση των Βιβλίων Εργασίας απέτυχε. παρακαλώ δοκιμάστε ξανά

en: Workbook:
el: Βιβλίο Εργασίας:

en: Select Workbook
el: Επιλέξτε Βιβλίο Εργασίας

en: Templates refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση των Προτύπων απέτυχε. παρακαλώ δοκιμάστε ξανά

en: Template Details refreshed
el: Οι Λεπτομέρειες Προτύπου ανανεώθηκαν

en: Template Details refresh failed Cause: %s. please try again
el: Η ανανέωση των Λεπτομερειών Προτύπου απέτυχε Αιτία: %s. παρακαλώ δοκιμάστε ξανά

en: Template Details refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση των Λεπτομερειών Προτύπου απέτυχε. παρακαλώ δοκιμάστε ξανά

en: Templates:
el: Πρότυπα:

en: Refresh Sign Templates
el: Ανανέωση Προτύπων Υπογραφής

en: Recipients:
el: Παραλήπτες:

en: Refresh Template Details
el: Ανανέωση Λεπτομερειών Προτύπου

en: In Person Email (Optional)
el: Ηλεκτρονικό Ταχυδρομείο Προσώπου (Προαιρετικό)

en: In Person Email
el: Ηλεκτρονικό Ταχυδρομείο Προσώπου

en: In Person Name
el: Όνομα Προσώπου

en: Recipient Email
el: Ηλεκτρονικό Ταχυδρομείο Παραλήπτη

en: Recipient Name
el: Όνομα Παραλήπτη

en: Language
el: Γλώσσα

en: Role
el: Ρόλος

en: Private Note
el: Ιδιωτική Σημείωση

en: Leave a Note:
el: Αφήστε μια Σημείωση:

en: Create New Folder
el: Δημιουργία Νέου Φακέλου

en: Create a new folder in the selected folder
el: Δημιουργία νέου φακέλου στον επιλεγμένο φάκελο

en: Add attachments from BitForm to Zoho Workdrive folder.
el: Προσθήκη συνημμένων από το BitForm στον φάκελο Zoho Workdrive.

en: Add field value to use as folder name
el: Προσθήκη τιμής πεδίου για χρήση ως όνομα φακέλου

en: Add Random Number
el: Προσθήκη Τυχαίου Αριθμού

en: Share with users: (optional)
el: Κοινή χρήση με χρήστες: (προαιρετικό)

en: Send Notification Mail
el: Αποστολή Ειδοποίησης Με Email

en: Teams refreshed
el: Οι ομάδες ανανεώθηκαν

en: Teams refresh failed Cause: %s. please try again
el: Η ανανέωση ομάδων απέτυχε. Αιτία: %s. Παρακαλώ δοκιμάστε ξανά

en: Teams refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση ομάδων απέτυχε. Παρακαλώ δοκιμάστε ξανά

en: Folders refreshed
el: Οι φάκελοι ανανεώθηκαν

en: Folders refresh failed Cause: %s. please try again
el: Η ανανέωση των φακέλων απέτυχε Αιτία: %s. παρακαλώ προσπαθήστε ξανά

en: Folders refresh failed. please try again
el: Η ανανέωση των φακέλων απέτυχε. παρακαλώ προσπαθήστε ξανά

en: Users refresh failed Cause: %s. please try again
el: Η ανανέωση των χρηστών απέτυχε Αιτία: %s. παρακαλώ προσπαθήστε ξανά

en: Team:
el: Ομάδα:

en: Select Team
el: Επιλέξτε Ομάδα

en: Refresh WorkDrive Teams
el: Ανανέωση Ομάδων WorkDrive

en: Refresh WorkDrive Team Folders
el: Ανανέωση Φακέλων Ομάδας WorkDrive

en: Announcement
el: Ανακοίνωση

en: Get Year End Deal
el: Λάβετε Προσφορά Τέλους Έτους

en: API key saved successfully
el: Το κλειδί API αποθηκεύτηκε με επιτυχία

en: Saving API key...
el: Αποθήκευση κλειδιού API...

en: API Integration
el: Ενσωμάτωση API

en: Learn more about Bit Form API
el: Μάθετε περισσότερα για το Bit Form API

en: Domain URL
el: Διεύθυνση URL τομέα

en: API Key
el: Κλειδί API

en: Generate new API key
el: Δημιουργία νέου κλειδιού API

en: Registration successfully done.
el: Η εγγραφή ολοκληρώθηκε με επιτυχία.

en: Activate Your Account
el: Ενεργοποιήστε τον Λογαριασμό σας

en: Your account has been activated successfully.&nbsp;You can now login.
el: Ο λογαριασμός σας ενεργοποιήθηκε με επιτυχία.&nbsp;Τώρα μπορείτε να συνδεθείτε.

en: Your account is already activated!
el: Ο λογαριασμός σας είναι ήδη ενεργοποιημένος!

en: Sorry! Your URL Is Invalid!!
el: Συγγνώμη! Το URL σας είναι άκυρο!!

en: This Requested account has been rejected successfully.
el: Ο ζητηθείς λογαριασμός έχει απορριφθεί επιτυχώς.

en: Your account is pending for admin approval.
el: Ο λογαριασμός σας αναμένει έγκριση από τον διαχειριστή.

en: Your account is pending for admin approval. Please wait for admin approval.
el: Ο λογαριασμός σας αναμένει έγκριση από τον διαχειριστή. Παρακαλώ περιμένετε την έγκριση του διαχειριστή.

en: New User Registration Request
el: Αίτηση εγγραφής νέου χρήστη

en: Your account has been rejected.
el: Ο λογαριασμός σας έχει απορριφθεί.

en: <p>Your account has been rejected by admin.</p>
el: <p>Ο λογαριασμός σας έχει απορριφθεί από τον διαχειριστή.</p>

en: You have been successfully logged in.
el: Έχετε συνδεθεί επιτυχώς.

en: We have e-mailed your password reset link!
el: Σας έχουμε στείλει με email τον σύνδεσμο επαναφοράς κωδικού!

en: Saved successfully.
el: Αποθηκεύτηκε με επιτυχία.

en: Saving...
el: Αποθήκευση...

en: Something went wrong, Try again.
el: Κάτι πήγε στραβά, δοκιμάστε ξανά.

en: WP Authentication
el: Πιστοποίηση WP

en: How to setup WP Authentication:
el: Πώς να ρυθμίσετε την Πιστοποίηση WP:

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Note :
el: Σημείωση :

en: When the login, forgot password or reset password any of these feature enabled in the form, the entries will not be saved in the WP database.
el: Όταν η σύνδεση, η ανάκτηση κωδικού ή η επαναφορά κωδικού ενεργοποιούνται στη φόρμα, οι καταχωρήσεις δεν θα αποθηκεύονται στη βάση δεδομένων του WP.

en: Get $10 Cashback
el: Λάβετε $10 επιστροφή χρημάτων

en: Review us
el: Αξιολογήστε μας

en: What's New
el: Τι νέο υπάρχει

en: Get Christmas Deal!
el: Απόκτησε Χριστουγεννιάτικη Προσφορά!

en: For more details,
el: Για περισσότερες λεπτομέρειες,

en: Click here
el: Κάντε κλικ εδώ

en: Accept and complete to share non-sensitive diagnostic data to help us improve your experience.
el: Αποδεχτείτε και ολοκληρώστε για να μοιραστείτε μη ευαίσθητα διαγνωστικά δεδομένα ώστε να μας βοηθήσετε να βελτιώσουμε την εμπειρία σας.

en: What we collect?
el: Τι συλλέγουμε;

en: Click here to see terms
el: Κάντε κλικ εδώ για να δείτε τους όρους

en: Skip
el: Παράλειψη

en: Accept And Continue
el: Αποδοχή και συνέχεια

en: Changelog
el: Αρχείο αλλαγών

en: What's New?
el: Τι νέο υπάρχει;

en: Accept and continue to share usage data for improvements, or skip for using the plugin.
el: Αποδεχτείτε και συνεχίστε για να μοιραστείτε δεδομένα χρήσης για βελτιώσεις, ή παραλείψτε για να χρησιμοποιήσετε το πρόσθετο.

en: Capture
el: Καταγραφή

en: Basic
el: Βασικό

en: Multiple file upload
el: Αποστολή πολλαπλών αρχείων

en: Allow File Browse
el: Επιτρέψτε την περιήγηση αρχείων

en: Drag n Drop
el: Σύρε και Άφησε

en: Allow copy to Pasting of files
el: Επιτρέψτε την αντιγραφή και επικόλληση αρχείων

en: Allow reorder files
el: Επιτρέψτε την επαναδιάταξη αρχείων

en: Upload on select
el: Αποστολή κατά την επιλογή

en: Full page droppable
el: Ολόκληρη η σελίδα μπορεί να δεχθεί αρχεία

en: Labels Customization
el: Προσαρμογή Ετικετών

en: File size validation
el: Επικύρωση μεγέθους αρχείου

en: File type validation
el: Επικύρωση τύπου αρχείου

en: Allowed File Mime Type:
el: Επιτρεπτός τύπος Mime αρχείου:

en: Select File Type
el: Επιλογή τύπου αρχείου

en: Image Preview
el: Προεπισκόπηση εικόνας

en: Video/Pdf Preview
el: Προεπισκόπηση βίντεο/Pdf

en: Image Crop
el: Περικοπή εικόνας

en: Image Resize
el: Αλλαγή μεγέθους εικόνας

en: Image Transform
el: Μετασχηματισμός εικόνας

en: Image validate size
el: Επικύρωση μεγέθους εικόνας

en: Edit Options
el: Επεξεργασία επιλογών

en: Panel Layout
el: Διάταξη πίνακα

en: Remove Button
el: Κουμπί αφαίρεσης

en: Process Button
el: Κουμπί επεξεργασίας

en: Load Indicator
el: Δείκτης φόρτωσης

en: Progress Indicator
el: Δείκτης προόδου

en: Min File Size
el: Ελάχιστο μέγεθος αρχείου

en: Max File Size
el: Μέγιστο μέγεθος αρχείου

en: Max Total File Size
el: Μέγιστο συνολικό μέγεθος αρχείου

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Back to fields list
el: Επιστροφή στη λίστα πεδίων

en: Left
el: Αριστερά

en: Center
el: Κέντρο

en: Right
el: Δεξιά

en: Already have a submit button
el: Υπάρχει ήδη κουμπί υποβολής

en: Button Text
el: Κείμενο κουμπιού

en: Leading Icon
el: Εικονίδιο στην αρχή

en: Trailing Icon
el: Εικονίδιο στο τέλος

en: Full Width
el: Πλήρες πλάτος

en: Button Align
el: Στοίχιση κουμπιού

en: Text Align
el: Στοίχιση κειμένου

en: Button Type
el: Τύπος κουμπιού

en: Icons
el: Εικονίδια

en: Admin Label
el: Ετικέτα διαχειριστή

en: Edit Custom Error Message
el: Επεξεργασία προσαρμοσμένου μηνύματος σφάλματος

en: Edit Decision Box Label
el: Επεξεργασία ετικέτας κουτιού απόφασης

en: Show Error Message
el: Εμφάνιση μηνύματος σφάλματος

en: Custom Error Message
el: Προσαρμοσμένο μήνυμα σφάλματος

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Hidden
el: Κρυφό

en: Label
el: Ετικέτα

en: Duplicate field name
el: Επικαλυπτόμενο όνομα πεδίου

en: Field name cannot be empty
el: Το όνομα πεδίου δεν μπορεί να είναι κενό

en: Name Attribute
el: Χαρακτηριστικό ονόματος

en: Read-only
el: Μόνο για ανάγνωση

en: Helper Text
el: Βοηθητικό κείμενο

en: Edit HTML Content
el: Επεξεργασία περιεχομένου HTML

en: Input Icons
el: Εικονίδια εισόδου

en: Maximum
el: Μέγιστο

en: Disable if maximum selected:
el: Απενεργοποίηση αν επιλεγεί το μέγιστο:

en: Minimum
el: Ελάχιστο

en: Maximum:
el: Μέγιστο:

en: Allow Other Option
el: Επιτρέπεται άλλη επιλογή

en: Placeholder
el: Υπόδειγμα

en: Button Alignment:
el: Στοίχιση κουμπιού:

en: Required
el: Απαραίτητο

en: Show Asterisk Symbol
el: Εμφάνιση συμβόλου αστερίσκου

en: Subtitle
el: Υπότιτλος

en: Search Placeholder
el: Υπόδειγμα αναζήτησης

en: Country Not Found Text
el: Χώρα Δεν Βρέθηκε Κείμενο

en: Show Selected Flag Image
el: Εμφάνιση Επιλεγμένης Εικόνας Σημαίας

en: Selected Country Clearable
el: Επιλεγμένη Χώρα Μπορεί να Καθαριστεί

en: Search Clearable
el: Αναζήτηση Μπορεί να Καθαριστεί

en: Option Flag Image
el: Εικόνα Σημαίας Επιλογής

en: Detect Country By IP
el: Ανίχνευση Χώρας Με Βάση τη Διεύθυνση IP

en: Detect Country By Geo
el: Ανίχνευση Χώρας Με Βάση τη Γεωγραφική Θέση

en: Options
el: Επιλογές

en: Default Amount Value
el: Προεπιλεγμένη Τιμή Ποσού

en: Minimum amount:
el: Ελάχιστο ποσό:

en: Maximum amount:
el: Μέγιστο ποσό:

en: Input Format Options
el: Επιλογές Μορφής Εισόδου

en: Formatter:
el: Μορφοποιητής:

en: None
el: Κανένα

en: Browser
el: Περιηγητής

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Currency Symbol:
el: Σύμβολο Νομίσματος:

en: Round to Closest Integer:
el: Στρογγυλοποίηση στον Κοντινότερο Ακέραιο:

en: Round to Closest Fraction Digits:
el: Στρογγυλοποίηση στα Κοντινότερα Δεκαδικά Ψηφία:

en: Minimum Fraction Digit:
el: Ελάχιστο Δεκαδικό Ψηφίο:

en: Maximum Fraction Digit:
el: Μέγιστος αριθμός δεκαδικών ψηφίων:

en: Decimal Separator:
el: Διαχωριστικό δεκαδικών:

en: Number Format:
el: Μορφή αριθμού:

en: Currency Position:
el: Θέση νομίσματος:

en: Symbol Position:
el: Θέση συμβόλου:

en: Left Number
el: Αριστερός αριθμός

en: Right Number
el: Δεξιός αριθμός

en: Left Currency
el: Αριστερό νόμισμα

en: Right Currency
el: Δεξιό νόμισμα

en: Value Format Options
el: Επιλογές μορφοποίησης τιμής

en: Currency Not Found Text
el: Κείμενο μη ανεύρεσης νομίσματος

en: Selected Currency Clearable
el: Επιλεγμένο νόμισμα μπορεί να καθαριστεί

en: Updating...
el: Ενημέρωση...

en: Error occurred, Please try again.
el: Παρουσιάστηκε σφάλμα, παρακαλώ δοκιμάστε ξανά.

en: Snippets
el: Αποσπάσματα

en: Edit your decision box label by clicking on edit icon
el: Επεξεργαστείτε την ετικέτα του πλαισίου απόφασης κάνοντας κλικ στο εικονίδιο επεξεργασίας

en: Checked Value
el: Ελεγμένη τιμή

en: Unchecked Value
el: Μη ελεγμένη τιμή

en: Checked by Default
el: Ελεγμένο από προεπιλογή

en: Email field is mandatory for double opt-in.
el: Το πεδίο email είναι υποχρεωτικό για διπλή επιβεβαίωση.

en: Double Opt-In
el: Διπλή Επιβεβαίωση

en: How to setup Double Opt-In & Send Email Notification:
el: Πώς να ρυθμίσετε τη Διπλή Επιβεβαίωση & Αποστολή Ειδοποίησης Email:

en: Delete the unconfirmed entries from responses after days:
el: Διαγράψτε τις μη επιβεβαιωμένες εγγραφές από τις απαντήσεις μετά από ημέρες:

en: Disable double opt-in confirmation for logged in users.
el: Απενεργοποιήστε την επιβεβαίωση διπλής επιλογής για τους συνδεδεμένους χρήστες.

en: Configure default confirmation email template
el: Διαμορφώστε το προεπιλεγμένο πρότυπο επιβεβαίωσης email

en: By disabling this option, you can configure the double opt-in confirmation email from Conditional Logics manually.
el: Απενεργοποιώντας αυτήν την επιλογή, μπορείτε να διαμορφώσετε χειροκίνητα το email επιβεβαίωσης διπλής επιλογής από τις Προϋποθέσεις Λογικής.

en: Select Email Field
el: Επιλέξτε Πεδίο Email

en: Customize Email template
el: Προσαρμόστε το πρότυπο Email

en: Edit verification messages
el: Επεξεργαστείτε τα μηνύματα επαλήθευσης

en: The webhook, email notification & integrations will trigger after the responder confirms their Opt-In.
el: Το webhook, η ειδοποίηση email & οι ενσωματώσεις θα ενεργοποιηθούν αφού ο απαντών επιβεβαιώσει την Επιλογή του.

en: Active Options
el: Ενεργές Επιλογές

en: Show Selected Option Image
el: Εμφάνιση Επιλεγμένης Εικόνας Επιλογής

en: Selected Option Clearable:
el: Η Επιλεγμένη Επιλογή μπορεί να Καθαριστεί:

en: Search Clearable:
el: Η Αναζήτηση μπορεί να Καθαριστεί:

en: Option Icon/Image:
el: Εικονίδιο/Εικόνα Επιλογής:

en: Allow Custom Option:
el: Επιτρέψτε Προσαρμοσμένη Επιλογή:

en: Allow Multiple Select:
el: Επιτρέψτε Πολλαπλή Επιλογή:

en: Show Selected Option Chip:
el: Εμφάνιση Επιλεγμένου Chip Επιλογής:

en: Close On Select:
el: Κλείσιμο κατά την Επιλογή:

en: Validate as Entry Unique
el: Επαλήθευση ως Μοναδική Εγγραφή

en: Enabling this option will check from the entry database whether its value is duplicate.
el: Η ενεργοποίηση αυτής της επιλογής θα ελέγξει στη βάση δεδομένων καταχώρησης εάν η τιμή της είναι διπλότυπη.

en: Add Options List
el: Προσθήκη λίστας επιλογών

en: Add More
el: Προσθήκη περισσότερων

en: Add Group
el: Προσθήκη ομάδας

en: Key:
el: Κλειδί:

en: No field found with this key.
el: Δεν βρέθηκε πεδίο με αυτό το κλειδί.

en: The field you are trying to access does not exist or has been removed.
el: Το πεδίο που προσπαθείτε να προσπελάσετε δεν υπάρχει ή έχει αφαιρεθεί.

en: Please select a valid field to customize its settings.
el: Παρακαλώ επιλέξτε ένα έγκυρο πεδίο για να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις του.

en: Advanced Configuration
el: Προηγμένη διαμόρφωση

en: Basic Configuration
el: Βασική διαμόρφωση

en: Single
el: Μονό

en: Range
el: Εύρος

en: Multiple
el: Πολλαπλό

en: View Format
el: Μορφή προβολής

en: Show the user a readable date (as per altFormat), but return something totally different to the server. <a href="https://flatpickr.js.org/options/#:~:text=Description-,altFormat,-String" target="_blank">Learn more</>
el: Εμφανίστε στον χρήστη μια αναγνώσιμη ημερομηνία (σύμφωνα με το altFormat), αλλά επιστρέψτε κάτι εντελώς διαφορετικό στον διακομιστή. <a href="https://flatpickr.js.org/options/#:~:text=Description-,altFormat,-String" target="_blank">Μάθετε περισσότερα</>

en: Value Format
el: Μορφή τιμής

en: A string of characters which are used to define how the date will be displayed in the input box. The supported characters are defined in the <a href="https://flatpickr.js.org/formatting/" target="_blank">documentation.</a>
el: Μια ακολουθία χαρακτήρων που χρησιμοποιείται για τον καθορισμό του τρόπου εμφάνισης της ημερομηνίας στο πεδίο εισαγωγής. Οι υποστηριζόμενοι χαρακτήρες ορίζονται στην <a href="https://flatpickr.js.org/formatting/" target="_blank">τεκμηρίωση.</a>

en: Relative to Today (± Days)
el: Σχετικά με σήμερα (± ημέρες)

en: Days before today
el: Ημέρες πριν από σήμερα

en: Days after today
el: Ημέρες μετά από σήμερα

en: Allow Input
el: Επιτρέπεται η Εισαγωγή

en: Allows the user to enter a date directly into the input field. By default, direct entry is disabled.
el: Επιτρέπει στον χρήστη να εισάγει ημερομηνία απευθείας στο πεδίο εισαγωγής. Από προεπιλογή, η απευθείας εισαγωγή είναι απενεργοποιημένη.

en: Enable Time
el: Ενεργοποίηση Ώρας

en: Enables time picker. By default, time picker is disabled. If you want to use time picker, you need to enable this.
el: Ενεργοποιεί τον επιλογέα ώρας. Από προεπιλογή, ο επιλογέας ώρας είναι απενεργοποιημένος. Εάν θέλετε να χρησιμοποιήσετε τον επιλογέα ώρας, πρέπει να το ενεργοποιήσετε.

en: 24H Format
el: Μορφή 24 ωρών

en: Enables 24-hour format for time. By default, 12-hour format is used. If you want to use 24-hour format, you need to enable this.
el: Ενεργοποιεί τη μορφή 24 ωρών για την ώρα. Από προεπιλογή, χρησιμοποιείται η μορφή 12 ωρών. Εάν θέλετε να χρησιμοποιήσετε τη μορφή 24 ωρών, πρέπει να το ενεργοποιήσετε.

en: Hide Calender
el: Απόκρυψη Ημερολογίου

en: Hides the calendar. By default, calendar is shown. If you want to hide the calendar, you need to enable this.
el: Αποκρύπτει το ημερολόγιο. Από προεπιλογή, το ημερολόγιο εμφανίζεται. Εάν θέλετε να αποκρύψετε το ημερολόγιο, πρέπει να το ενεργοποιήσετε.

en: Only valid JS object will work. for more details please check<a target="_blank" href="https://flatpickr.js.org/options/" rel="noreferrer"> the documentation for available configuration options</a>
el: Θα λειτουργήσει μόνο έγκυρο αντικείμενο JS. Για περισσότερες λεπτομέρειες, παρακαλώ δείτε<a target="_blank" href="https://flatpickr.js.org/options/" rel="noreferrer"> την τεκμηρίωση για τις διαθέσιμες επιλογές ρυθμίσεων</a>

en: Current Date
el: Τρέχουσα Ημερομηνία

en: Static
el: Στατικό

en: Dynamic
el: Δυναμικό

en: Upload Button Text:
el: Κείμενο Κουμπιού Αποστολής:

en: Button Icons
el: Εικονίδια Κουμπιών

en: Allow Multiple:
el: Επιτρέπεται Πολλαπλή Επιλογή:

en: File Select Status
el: Κατάσταση Επιλογής Αρχείου

en: Show Maximum Size
el: Εμφάνιση Μέγιστου Μεγέθους

en: Allow Maximum Upload Size
el: Επιτρέπεται Μέγιστο Μέγεθος Αποστολής

en: Total Maximum Size
el: Συνολικό Μέγιστο Μέγεθος

en: Show File List
el: Εμφάνιση Λίστας Αρχείων

en: Show File Preview
el: Εμφάνιση Προεπισκόπησης Αρχείου

en: Show File Size
el: Εμφάνιση Μεγέθους Αρχείου

en: File Exist Message
el: Μήνυμα Ύπαρξης Αρχείου

en: Allowed File Type:
el: Επιτρεπτός Τύπος Αρχείου:

en: Edit GDPR Concent label by clicking on edit icon
el: Επεξεργαστείτε την ετικέτα συγκατάθεσης GDPR κάνοντας κλικ στο εικονίδιο επεξεργασίας

en: Edit GDPR Concent Label
el: Επεξεργασία Ετικέτας Συγκατάθεσης GDPR

en: Visibility Mode
el: Λειτουργία Ορατότητας

en: Visible
el: Ορατό

en: Invisible
el: Αόρατο

en: Passive
el: Παθητικό

en: Theme
el: Θέμα

en: Dark
el: Σκούρο

en: Light
el: Φωτεινό

en: Size
el: Μέγεθος

en: Normal
el: Κανονικό

en: Compact
el: Συμπαγές

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Suggestion
el: Πρόταση

en: Edit the HTML field content by clicking on edit icon
el: Επεξεργαστείτε το περιεχόμενο του πεδίου HTML κάνοντας κλικ στο εικονίδιο επεξεργασίας

en: Add/Edit Options
el: Προσθήκη/Επεξεργασία Επιλογών

en: Allow Multiple
el: Επιτρέψτε Πολλαπλά

en: Item Size
el: Μέγεθος Αντικειμένου

en: Specify item's minimum size (in pixels)
el: Καθορίστε το ελάχιστο μέγεθος του αντικειμένου (σε pixels)

en: Check Position
el: Θέση Επιλογής

en: Specify the check position.
el: Καθορίστε τη θέση της επιλογής.

en: Unique Entry
el: Μοναδική Είσοδος

en: Hide Image Label
el: Απόκρυψη Ετικέτας Εικόνας

en: Background Image
el: Εικόνα Φόντου

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Image Alt Text
el: Κείμενο Alt Εικόνας

en: Replace Previous Options
el: Αντικατάσταση Προηγούμενων Επιλογών

en: Merge with Previous Options
el: Συγχώνευση με Προηγούμενες Επιλογές

en: Import & Edit
el: Εισαγωγή & Επεξεργασία

en: Loading ACF fields...
el: Φόρτωση πεδίων ACF...

en: Loading Posts...
el: Φόρτωση Αναρτήσεων...

en: Loading Terms...
el: Φόρτωση Όρων...

en: Use Post Taxonomy Fields
el: Χρήση Πεδίων Taxonomy Ανάρτησης

en: Loading Users...
el: Φόρτωση Χρηστών...

en: Mollie Minimum Amount is
el: Το Ελάχιστο Ποσό Mollie είναι

en: Mollie Dynamic Amount Field is not Selected
el: Το Δυναμικό Πεδίο Ποσού Mollie δεν έχει Επιλεγεί

en: Mollie Fixed Amount is not valid
el: Το Σταθερό Ποσό Mollie δεν είναι έγκυρο

en: Copied on clipboard.
el: Αντιγράφηκε στο πρόχειρο.

en: Failed to Copy, Try Again.
el: Αποτυχία Αντιγραφής, Δοκιμάστε ξανά.

en: Redirect Page Url
el: Διεύθυνση URL Ανακατεύθυνσης Σελίδας

en: Select Page
el: Επιλογή Σελίδας

en: Pay Button Text
el: Κείμενο Κουμπιού Πληρωμής

en: Payment Method
el: Μέθοδος Πληρωμής

en: Currency
el: Νόμισμα

en: Select Currency
el: Επιλογή Νομίσματος

en: Amount Type
el: Τύπος Ποσού

en: Fixed
el: Σταθερό

en: Amount
el: Ποσό

en: Select Amount Field
el: Επιλογή Πεδίου Ποσού

en: Description
el: Περιγραφή

en: Locale
el: Γλώσσα

en: Select Locale
el: Επιλογή Γλώσσας

en: Multisteps Settings
el: Ρυθμίσεις Πολλαπλών Βημάτων

en: Show Step Header
el: Εμφάνιση Επικεφαλίδας Βήματος

en: Show Header Label
el: Εμφάνιση Ετικέτας Επικεφαλίδας

en: Show Header Subtitle
el: Εμφάνιση υπότιτλου κεφαλίδας

en: Show Header Icon
el: Εμφάνιση εικονιδίου κεφαλίδας

en: Icon Type:
el: Τύπος εικονιδίου:

en: Show Progress Bar
el: Εμφάνιση γραμμής προόδου

en: Show Percentage
el: Εμφάνιση ποσοστού

en: Show Buttons
el: Εμφάνιση κουμπιών

en: Button Position:
el: Θέση κουμπιού:

en: Validate on Step Change
el: Επικύρωση κατά την αλλαγή βήματος

en: Step Header Switchable
el: Εναλλαγή κεφαλίδας βήματος

en: Maintain Step History
el: Διατήρηση ιστορικού βημάτων

en: Save Step Progress
el: Αποθήκευση προόδου βήματος

en: PayPal Dynamic Amount Field is not Selected
el: Το δυναμικό πεδίο ποσού PayPal δεν έχει επιλεγεί

en: PayPal Fixed Amount is not valid
el: Το σταθερό ποσό PayPal δεν είναι έγκυρο

en: PayPal Plan Id missing
el: Λείπει το αναγνωριστικό σχεδίου PayPal

en: Subscription:
el: Συνδρομή:

en: Plan Id
el: Αναγνωριστικό σχεδίου

en: Disable Card
el: Απενεργοποίηση κάρτας

en: Shipping Amount
el: Ποσό αποστολής

en: Shipping Cost
el: Κόστος αποστολής

en: Select Shipping Amount Field
el: Επιλογή πεδίου ποσού αποστολής

en: Tax Amount Type
el: Τύπος Ποσού Φόρου

en: Tax (%)
el: Φόρος (%)

en: Default Phone Number
el: Προεπιλεγμένος Αριθμός Τηλεφώνου

en: Input Format Option
el: Επιλογή Μορφής Εισόδου

en: Value Format Option
el: Επιλογή Μορφής Τιμής

en: Custom Validation (RegEx) Pattern
el: Πρότυπο Προσαρμοσμένου Ελέγχου (RegEx)

en: Expression
el: Έκφραση

en: Fields
el: Πεδία

en: Flags:
el: Σημαίες:

en: Hide Country List
el: Απόκρυψη Λίστας Χωρών

en: Options 2
el: Επιλογές 2

en: Options Column
el: Στήλη Επιλογών

en: Specify the number of columns to display the options in. Leave blank to display the options as needed space.
el: Καθορίστε τον αριθμό στηλών για την εμφάνιση των επιλογών. Αφήστε κενό για εμφάνιση των επιλογών ανάλογα με τον διαθέσιμο χώρο.

en: Rating Position
el: Θέση Αξιολόγησης

en: Add/Edit Rating Options
el: Προσθήκη/Επεξεργασία Επιλογών Αξιολόγησης

en: Show Rating Message On hover
el: Εμφάνιση Μηνύματος Αξιολόγησης κατά το Hover

en: Show Rating Message On Selected
el: Εμφάνιση Μηνύματος Αξιολόγησης κατά την Επιλογή

en: Razorpay Dyanmic Amount Field is not Selected
el: Το Δυναμικό Πεδίο Ποσού Razorpay δεν επιλέχθηκε

en: Razorpay Fixed Amount is not valid
el: Το Σταθερό Ποσό Razorpay δεν είναι έγκυρο

en: Razorpay Order ID Field is not Selected
el: Το Πεδίο Ταυτότητας Παραγγελίας Razorpay δεν επιλέχθηκε

en: Razorpay Accounts
el: Λογαριασμοί Razorpay

en: Account Name
el: Όνομα Λογαριασμού

en: Generate new ID
el: Δημιουργία νέου ID

en: Select Order Id Field
el: Επιλέξτε Πεδίο Κωδικού Παραγγελίας

en: Button Align:
el: Στοίχιση Κουμπιού:

en: Subtitle:
el: Υπότιτλος:

en: Theme Color:
el: Χρώμα Θέματος:

en: Background Color:
el: Χρώμα Φόντου:

en: Confirm on Close:
el: Επιβεβαίωση κατά το Κλείσιμο:

en: Name :
el: Όνομα :

en: Contact :
el: Επικοινωνία :

en: Key :
el: Κλειδί :

en: Value :
el: Τιμή :

en: Default Row:
el: Προεπιλεγμένη Γραμμή:

en: Minimum Row:
el: Ελάχιστη Γραμμή:

en: Maximum Row:
el: Μέγιστη Γραμμή:

en: Button View:
el: Προβολή Κουμπιού:

en: Name
el: Όνομα

en: Allow Other Option:
el: Επιτρέπεται Επιλογή Άλλου:

en: Multiple Select:
el: Πολλαπλή Επιλογή:

en: Minimum:
el: Ελάχιστο:

en: Set minimum number to be selected for dropdown option
el: Ορίστε τον ελάχιστο αριθμό που πρέπει να επιλεγεί για την επιλογή αναπτυσσόμενου μενού

en: Set maximum number to be selected for dropdown option
el: Ορίστε τον μέγιστο αριθμό που πρέπει να επιλεγεί για την επιλογή αναπτυσσόμενου μενού

en: Available On
el: Διαθέσιμο σε

en: Enter the shortcode in this Input.
el: Εισάγετε τον σύντομο κωδικό σε αυτήν την είσοδο.

en: Button Reverse
el: Αντιστροφή Κουμπιού

en: Clear
el: Καθαρισμός

en: Clear Button
el: Κουμπί Καθαρισμού

en: Space Between
el: Χώρος Ανάμεσα

en: Redo
el: Επανάληψη

en: Redo Button
el: Κουμπί Επανάληψης

en: Pen Color
el: Χρώμα Στυλό

en: Background Color
el: Χρώμα Φόντου

en: Pen Width
el: Πλάτος Στυλό

en: Image Type
el: Τύπος Εικόνας

en: Signature Pad
el: Πεδίο Υπογραφής

en: Undo
el: Αναίρεση

en: Undo Button
el: Κουμπί Αναίρεσης

en: Add/Edit Suggestions
el: Προσθήκη/Επεξεργασία Προτάσεων

en: Auto Complete
el: Αυτόματη Συμπλήρωση

en: Min:
el: Ελάχιστο:

en: Max:
el: Μέγιστο:

en: Step:
el: Βήμα:

en: Step Settings
el: Ρυθμίσεις Βήματος

en: Step Icon
el: Εικονίδιο Βήματος

en: Step Label
el: Ετικέτα Βήματος

en: Step Subtitle
el: Υπότιτλος Βήματος

en: Stripe Minimum Amount is
el: Ελάχιστο Ποσό Stripe είναι

en: Stripe Dynamic Amount Field is not Selected
el: Το Δυναμικό Πεδίο Ποσού Stripe δεν έχει Επιλεγεί

en: Select a valid currency for the selected payment method types
el: Επιλέξτε ένα έγκυρο νόμισμα για τους επιλεγμένους τύπους μεθόδων πληρωμής

en: Stripe Dyanmic Amount Field is not Selected
el: Το Δυναμικό Πεδίο Ποσού Stripe δεν έχει Επιλεγεί

en: Stripe Fixed Amount is not valid
el: Το Σταθερό Ποσό Stripe δεν είναι έγκυρο

en: Payment Method Type
el: Τύπος Μεθόδου Πληρωμής

en: Mode :
el: Λειτουργία :

en: Billing
el: Τιμολόγηση

en: Shipping
el: Αποστολή

en: Autocomplete :
el: Αυτόματη Συμπλήρωση :

en: Automatic
el: Αυτόματο

en: Google Maps API Key
el: Κλειδί Google Maps API

en: Allowed Countries :
el: Επιτρεπόμενες Χώρες :

en: Name Mode:
el: Λειτουργία Ονόματος:

en: Full
el: Πλήρες

en: Split
el: Διαχωρισμένο

en: Full Name:
el: Πλήρες Όνομα:

en: First Name:
el: Όνομα:

en: Last Name:
el: Επώνυμο:

en: Phone Number:
el: Αριθμός Τηλεφώνου:

en: Phone:
el: Τηλέφωνο:

en: Line 1:
el: Γραμμή 1:

en: Line 2:
el: Γραμμή 2:

en: City:
el: Πόλη:

en: State:
el: Πολιτεία:

en: Postal Code:
el: Ταχυδρομικός Κώδικας:

en: Country:
el: Χώρα:

en: Color Picker
el: Επιλογέας Χρώματος

en: Solid
el: Μονόχρωμο

en: Gradient
el: Γραμμικό Χάραγμα

en: Phone View
el: Προβολή Τηλεφώνου

en: Tablet View
el: Προβολή Tablet

en: Laptop View
el: Προβολή Laptop

en: Back
el: Πίσω

en: Paypal Style
el: Στυλ Paypal

en: There is no paypal field in your form.
el: Δεν υπάρχει πεδίο paypal στη φόρμα σας.

en: There is more than one paypal field in your form. please select the style icon
el: Υπάρχει περισσότερα από ένα πεδία paypal στη φόρμα σας. παρακαλώ επιλέξτε το εικονίδιο στυλ

en: in paypal field to customize the style.
el: στο πεδίο paypal για να προσαρμόσετε το στυλ.

en: Layout
el: Διάταξη

en: Vertical
el: Κατακόρυφη

en: Horizontal
el: Οριζόντια

en: Standalone
el: Αυτόνομο

en: Pay Button
el: Κουμπί Πληρωμής

en: CARD
el: ΚΑΡΤΑ

en: Color
el: Χρώμα

en: Gold
el: Χρυσό

en: Blue
el: Μπλε

en: Silver
el: Ασημί

en: White
el: Λευκό

en: Black
el: Μαύρο

en: Shape
el: Σχήμα

en: Rectangle
el: Ορθογώνιο

en: Pill
el: Κάψουλα

en: Paypal Button Text
el: Κείμενο κουμπιού Paypal

en: Paypal Checkout
el: Ολοκλήρωση αγοράς Paypal

en: Paypal Buy Now
el: Αγορά τώρα Paypal

en: Pay with Paypal
el: Πληρωμή με Paypal

en: Background
el: Φόντο

en: Color Fill
el: Γέμισμα χρώματος

en: Picture
el: Εικόνα

en: Picture Upload
el: Ανέβασμα εικόνας

en: Browse...
el: Περιήγηση...

en: Image Link....
el: Σύνδεσμος εικόνας....

en: Background Blend Mode
el: Λειτουργία ανάμειξης φόντου

en: Multiply
el: Πολλαπλασιασμός

en: Screen
el: Οθόνη

en: Overlay
el: Επικάλυψη

en: Darken
el: Σκοτεινότητα

en: Lighten
el: Φωτεινότητα

en: Color-dodge
el: Έγχρωμη έκλαμψη

en: Saturation
el: Κορεσμός

en: Luminosity
el: Φωτεινότητα

en: Background Img Repeat
el: Επανάληψη εικόνας φόντου

en: Repeat
el: Επανάληψη

en: Repeat-X
el: Επανάληψη-Χ

en: Repeat-Y
el: Επανάληψη-Υ

en: Np Repeat
el: Χωρίς επανάληψη

en: Space
el: Διάστημα

en: Round
el: Στρογγύλεμα

en: Background Img Position
el: Θέση εικόνας φόντου

en: Background Img Size
el: Μέγεθος εικόνας φόντου

en: BG Width
el: Πλάτος φόντου

en: BG Height
el: Ύψος φόντου

en: BG Height/Width
el: Αναλογία ύψους/πλάτους φόντου

en: Background Filter
el: Φίλτρο φόντου

en: Blur
el: Θόλωση

en: Brightness
el: Φωτεινότητα

en: Contrast
el: Αντίθεση

en: Grayscale
el: Αποχρώσεις του γκρι

en: Invert
el: Αντιστροφή

en: Opacity
el: Αδιαφάνεια

en: Sepia
el: Σεπία

en: Saturate
el: Κορεσμός

en: Border
el: Περίγραμμα

en: Border Color
el: Χρώμα Περιγράμματος

en: Border Width
el: Πλάτος Περιγράμματος

en: Border Radius
el: Ακτίνα Περιγράμματος

en: Default
el: Προεπιλογή

en: On Mouse Over
el: Κατά το πέρασμα του ποντικιού

en: On Focus
el: Κατά τη εστίαση

en: Text Color
el: Χρώμα Κειμένου

en: Placeholder Color
el: Χρώμα Κειμένου Υπόδειξης

en: Direction
el: Κατεύθυνση

en: Content Direction
el: Κατεύθυνση Περιεχομένου

en: Left to Right
el: Από αριστερά προς δεξιά

en: Right to Left
el: Από δεξιά προς αριστερά

en: Font
el: Γραμματοσειρά

en: Font Size
el: Μέγεθος γραμματοσειράς

en: Block Gap
el: Κενό μπλοκ

en: Row Gap
el: Κενό σειράς

en: Column Gap
el: Κενό στήλης

en: Both Side Gap
el: Κενό και στις δύο πλευρές

en: Margin
el: Περιθώριο

en: Margin Top
el: Πάνω περιθώριο

en: Margin Right
el: Δεξί περιθώριο

en: Margin Bottom
el: Κάτω περιθώριο

en: Margin Left
el: Αριστερό περιθώριο

en: All Side
el: Όλες οι πλευρές

en: Padding
el: Εσωτερικό περιθώριο (Padding)

en: Padding Top
el: Πάνω εσωτερικό περιθώριο

en: Padding Right
el: Δεξί εσωτερικό περιθώριο

en: Padding Bottom
el: Κάτω εσωτερικό περιθώριο

en: Padding Left
el: Αριστερό εσωτερικό περιθώριο

en: Shadow
el: Σκιά

en: Inside
el: Μέσα

en: Outside
el: Έξω

en: Shadow Color
el: Χρώμα Σκιάς

en: Shadow Style
el: Στυλ Σκιάς

en: Pattern not matched
el: Το Πρότυπο δεν ταιριάζει

en: Input mode
el: Λειτουργία Εισόδου

en: Input Mask
el: Μάσκα Εισόδου

en: RegEx Pattern
el: Πρότυπο RegEx

en: Validations
el: Επικυρώσεις

en: At least one digit (0-9)
el: Τουλάχιστον ένα ψηφίο (0-9)

en: At least one lowercase character (a-z)
el: Τουλάχιστον ένας πεζός χαρακτήρας (a-z)

en: At least one uppercase character (A-Z)
el: Τουλάχιστον ένας κεφαλαίος χαρακτήρας (A-Z)

en: At least one special character (~!@#$%^&*(){}[]<>+-_=/\|;:,.)
el: Τουλάχιστον ένας ειδικός χαρακτήρας (~!@#$%^&*(){}[]<>+-_=/\|;:,.)

en: Limit Password Length
el: Περιορισμός Μήκους Κωδικού

en: Validate as User Unique
el: Επικύρωση ως Μοναδικός Χρήστης

en: Title
el: Τίτλος

en: More Options
el: Περισσότερες Επιλογές

en: Auto
el: Αυτόματο

en: Appearance
el: Εμφάνιση

en: <p style="margin:0">Successfully Submitted.</p>
el: <p style="margin:0">Υποβλήθηκε με επιτυχία.</p>

en: Are you sure to delete this message ?
el: Είστε βέβαιοι ότι θέλετε να διαγράψετε αυτό το μήνυμα ;

en: Add More Alternative Success Message
el: Προσθήκη Περισσότερων Εναλλακτικών Μηνυμάτων Επιτυχίας

en: Add
el: Προσθήκη

en: Message Styles
el: Στυλ Μηνυμάτων

en: Message Type
el: Τύπος Μηνύματος

en: Close Icon Color
el: Χρώμα Εικονιδίου Κλεισίματος

en: Confirmations
el: Επιβεβαιώσεις

en: How to set up Confirmation messages or Redirect page:
el: Πώς να ρυθμίσετε μηνύματα Επιβεβαίωσης ή σελίδα Ανακατεύθυνσης:

en: Success/Error Messages
el: Μηνύματα Επιτυχίας/Σφάλματος

en: Redirect Page
el: Σελίδα Ανακατεύθυνσης

en: Be sure to configure conditional logic for displaying Success/Error messages and Redirect Page. If no conditional logic is set, the default confirmation will be displayed.
el: Βεβαιωθείτε ότι έχετε διαμορφώσει λογική υπό όρους για την εμφάνιση μηνυμάτων Επιτυχίας/Σφάλματος και της Σελίδας Ανακατεύθυνσης. Αν δεν οριστεί λογική υπό όρους, θα εμφανιστεί η προεπιλεγμένη επιβεβαίωση.

en: Conversational Form Settings
el: Ρυθμίσεις Συνομιλιακής Φόρμας

en: Note: In the Conversational Form feature, certain fields such as Captcha, Payments, HTML, etc are currently not supported.
el: Σημείωση: Στη λειτουργία Συνομιλιακής Φόρμας, ορισμένα πεδία όπως Captcha, Πληρωμές, HTML κ.ά. δεν υποστηρίζονται προς το παρόν.

en: How to setup Conversational form:
el: Πώς να ρυθμίσετε τη Συνομιλιακή Φόρμα:

en: Theme settings
el: Ρυθμίσεις θέματος

en: Conversational Steps settings
el: Ρυθμίσεις βημάτων Συνομιλίας

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: Add New Post Type
el: Προσθήκη Νέου Τύπου Ανάρτησης

en: Edit Post Types
el: Επεξεργασία Τύπων Αναρτήσεων

en: CPT added successfully, refresh your window
el: Ο CPT προστέθηκε με επιτυχία, ανανεώστε το παράθυρό σας

en: Learn more about CPT Integration
el: Μάθετε περισσότερα για την Ενσωμάτωση CPT

en: Post Type Slug *
el: Slug Τύπου Ανάρτησης *

en: Singular Label *
el: Ενικός Ετικέτα *

en: Menu Name *
el: Όνομα Μενού *

en: Menu Icon
el: Εικονίδιο Μενού

en: Public
el: Δημόσιο

en: This type should be shown in the admin UI and is publicly queryable
el: Αυτός ο τύπος πρέπει να εμφανίζεται στο διαχειριστικό περιβάλλον και να είναι δημόσια ερωτήσιμος

en: Publicly Queryable
el: Δημόσια Ερωτήσιμο

en: Queries can be performed on the front end
el: Μπορούν να γίνουν ερωτήματα από το frontend

en: Show in REST API
el: Εμφάνιση στο REST API

en: To show this post type in the WP REST API
el: Για να εμφανιστεί αυτός ο τύπος ανάρτησης στο WP REST API

en: Show in Menu
el: Εμφάνιση στο Μενού

en: Show the post type in the admin menu
el: Εμφάνιση του τύπου ανάρτησης στο διαχειριστικό μενού

en: Show UI
el: Εμφάνιση UI

en: Generate UI for managing this post type
el: Δημιουργία UI για τη διαχείριση αυτού του τύπου ανάρτησης

en: Add Post Type
el: Προσθήκη Τύπου Ανάρτησης

en: Delete successfully, refresh your window
el: Διαγράφηκε επιτυχώς, ανανεώστε το παράθυρό σας

en: Delete Post Type
el: Διαγραφή Τύπου Ανάρτησης

en: Confirmation
el: Επιβεβαίωση

en: Are you sure to delete post type?
el: Είστε σίγουροι ότι θέλετε να διαγράψετε τον τύπο ανάρτησης;

en: cpt type update successfully, refresh your window
el: Ο τύπος CPT ενημερώθηκε επιτυχώς, ανανεώστε το παράθυρό σας

en: Select Type *
el: Επιλέξτε Τύπο *

en: Menu Icon *
el: Εικονίδιο Μενού *

en: public
el: δημόσιο

en: Posts of this type should be shown in the admin UI and is publicly queryable
el: Οι αναρτήσεις αυτού του τύπου θα πρέπει να εμφανίζονται στο περιβάλλον διαχείρισης και να είναι δημόσια αναζητήσιμες

en: Queries can be performed on the front end as part of parse_request()
el: Μπορούν να γίνονται ερωτήματα στο frontend ως μέρος του parse_request()

en: To show this post type data in the WP REST API
el: Για εμφάνιση των δεδομένων αυτού του τύπου ανάρτησης στο WP REST API

en: This show the post type in the admin menu and where to show that menu
el: Εμφανίζει τον τύπο ανάρτησης στο μενού διαχείρισης και πού να εμφανιστεί αυτό το μενού

en: Generate a default UI for managing this post type
el: Δημιουργία προεπιλεγμένης διεπαφής για τη διαχείριση αυτού του τύπου ανάρτησης

en: Update Post Type
el: Ενημέρωση Τύπου Ανάρτησης

en: Update Template
el: Ενημέρωση Προτύπου

en: Template Name:
el: Όνομα Προτύπου:

en: Browse Template
el: Περιήγηση Προτύπου

en: Email Templates Coming soon
el: Πρότυπα Email Έρχονται σύντομα

en: Save Template
el: Αποθήκευση Προτύπου

en: Payment
el: Πληρωμή

en: Timeline
el: Χρονολόγιο

en: PDF Downloads
el: Λήψεις PDF

en: Google Ads Information
el: Πληροφορίες Google Ads

en: No PDF templates available
el: Δεν υπάρχουν διαθέσιμα πρότυπα PDF

en: Related Info
el: Σχετικές Πληροφορίες

en: Note Deleted Successfully
el: Η Σημείωση Διαγράφηκε Επιτυχώς

en: updated on:
el: ενημερώθηκε στις:

en: created at:
el: δημιουργήθηκε στις:

en: create new note
el: δημιουργία νέας σημείωσης

en: Are you sure to delete this note
el: Είστε σίγουρος ότι θέλετε να διαγράψετε αυτή τη σημείωση

en: No Payment Info Found!
el: Δεν βρέθηκαν πληροφορίες πληρωμής!

en: No field data change
el: Δεν υπήρξε αλλαγή στα δεδομένα πεδίου

en: Form Submitted
el: Η φόρμα υποβλήθηκε

en: Show Integration Logs
el: Εμφάνιση αρχείων καταγραφής ενσωμάτωσης

en: Hide Integration Logs
el: Απόκρυψη αρχείων καταγραφής ενσωμάτωσης

en: Note
el: Σημείωση

en: Added
el: Προστέθηκε

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Deleted
el: Διαγράφηκε

en: Read More
el: Διαβάστε περισσότερα

en: Show Less
el: Εμφάνιση λιγότερων

en: Note no change
el: Δεν υπήρξε αλλαγή στη σημείωση

en: Note Updated Successfully
el: Η σημείωση ενημερώθηκε με επιτυχία

en: Note Added Successfully
el: Η σημείωση προστέθηκε με επιτυχία

en: Edit Note
el: Επεξεργασία σημείωσης

en: Create New Note
el: Δημιουργία νέας σημείωσης

en: Cancel
el: Ακύρωση

en: Transaction ID
el: Αναγνωριστικό Συναλλαγής

en: Total Paid
el: Σύνολο Πληρωμής

en: no data found
el: δεν βρέθηκαν δεδομένα

en: Subscription
el: Συνδρομή

en: Order
el: Παραγγελία

en: Plan ID
el: Αναγνωριστικό Σχεδίου

en: Next Billing Time
el: Επόμενος Χρόνος Χρέωσης

en: Email
el: Ηλεκτρονικό Ταχυδρομείο

en: no response found
el: δεν βρέθηκε απάντηση

en: How many rows to export
el: Πόσες γραμμές να εξαχθούν

en: Enter row number
el: Εισάγετε αριθμό γραμμής

en: Select filter
el: Επιλέξτε φίλτρο

en: Sort Order
el: Σειρά Ταξινόμησης

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Export File Format
el: Μορφή Αρχείου Εξαγωγής

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Export Form Data
el: Εξαγωγή Δεδομένων Φόρμας

en: Preview Data
el: Προεπισκόπηση Δεδομένων

en: Move
el: Μετακίνηση

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Clone
el: Κλωνοποίηση

en: Add Field
el: Προσθήκη Πεδίου

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Mollie API key is missing
el: Λείπει το κλειδί API της Mollie

en: Mollie Redirect Url is not Selected
el: Δεν έχει επιλεγεί το Mollie Redirect Url

en: PayPal Client ID is missing
el: Λείπει το Client ID του PayPal

en: Razorpay Client ID is missing
el: Λείπει το Client ID του Razorpay

en: Drag and drop fields here
el: Σύρετε και αποθέστε πεδία εδώ

en: Stripe publishable key is missing
el: Λείπει το publishable key του Stripe

en: History Empty
el: Κενό Ιστορικό

en: Please select property you want to import with form
el: Παρακαλώ επιλέξτε ιδιότητα που θέλετε να εισαγάγετε με τη φόρμα

en: Preview Form
el: Προεπισκόπηση Φόρμας

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Custom CSS/JS
el: Προσαρμοσμένο CSS/JS

en: How to add Custom CSS/JS:
el: Πώς να προσθέσετε Προσαρμοσμένο CSS/JS:

en: You can write your custom CSS/JS her. This CSS/JS will be applied in this form only.
el: Μπορείτε να γράψετε το προσαρμοσμένο CSS/JS σας εδώ. Αυτό το CSS/JS θα εφαρμόζεται μόνο σε αυτήν τη φόρμα.

en: In order to repopulate form fields, it is necessary to store the submitted data in the database. Please make sure to turn off the "disable storing form submission data" option in the form settings.
el: Για να επαναπληρωθούν τα πεδία της φόρμας, είναι απαραίτητο να αποθηκευτούν τα υποβληθέντα δεδομένα στη βάση δεδομένων. Παρακαλώ βεβαιωθείτε ότι έχετε απενεργοποιήσει την επιλογή "απενεργοποίηση αποθήκευσης δεδομένων υποβολής φόρμας" στις ρυθμίσεις της φόρμας.

en: Form Abandonment
el: Εγκατάλειψη Φόρμας

en: How to setup Form Abandonment & save partial form progress:
el: Πώς να ρυθμίσετε την Εγκατάλειψη Φόρμας & να αποθηκεύσετε την μερική πρόοδο της φόρμας:

en: Show warning message below the form description
el: Εμφάνιση προειδοποιητικού μηνύματος κάτω από την περιγραφή της φόρμας

en: Places an admin-defined message below the form description, making your users aware that their field values are being saved before submission.
el: Τοποθετεί ένα μήνυμα που ορίζεται από τον διαχειριστή κάτω από την περιγραφή της φόρμας, ενημερώνοντας τους χρήστες σας ότι οι τιμές των πεδίων τους αποθηκεύονται πριν την υποβολή.

en: Save draft only for logged in users
el: Αποθήκευση προσχεδίου μόνο για συνδεδεμένους χρήστες

en: Repopulate form fields with previous partial entry
el: Επαναπλήρωση πεδίων φόρμας με προηγούμενη μερική εγγραφή

en: If the user is logged in, the form will be repopulated with the previous partial entry from the database.
                        Otherwise, from the local storage of the browser.
el: Εάν ο χρήστης είναι συνδεδεμένος, η φόρμα θα επαναπληρωθεί με την προηγούμενη μερική εγγραφή από τη βάση δεδομένων. 
                        Διαφορετικά, από το τοπικό αποθηκευτικό χώρο του προγράμματος περιήγησης.

en: Save draft when user leaves the form page
el: Αποθήκευση προσχεδίου όταν ο χρήστης φύγει από τη σελίδα της φόρμας

en: If turned off, the form will save draft when clicks on the save button or using conditional logic.
el: Εάν είναι απενεργοποιημένο, η φόρμα θα αποθηκεύει προσχέδιο μόνο όταν πατηθεί το κουμπί αποθήκευσης ή χρησιμοποιηθεί η συνθήκη λογικής.

en: Allow empty form as Save draft
el: Να επιτρέπεται η αποθήκευση κενής φόρμας ως προσχέδιο

en: If turned on, the empty form save as draft when leave page.
el: Εάν είναι ενεργοποιημένο, η κενή φόρμα αποθηκεύεται ως προσχέδιο όταν ο χρήστης φύγει από τη σελίδα.

en: When to save:
el: Πότε να αποθηκεύεται:

en: Always save abandoned form entries
el: Να αποθηκεύονται πάντα οι εγκαταλελειμμένες εγγραφές φόρμας

en: Save only if email address or phone number is provided
el: Να αποθηκεύεται μόνο αν δοθεί διεύθυνση email ή αριθμός τηλεφώνου

en: Landing Page
el: Σελίδα Προσγείωσης

en: How to setup Landinge Page
el: Πώς να ρυθμίσετε τη Σελίδα Προσγείωσης

en: Custom URL
el: Προσαρμοσμένο URL

en: Please try to avoid any duplicate custom url, as it will conflict between the page and Bit Form.
el: Παρακαλώ προσπαθήστε να αποφύγετε οποιοδήποτε διπλότυπο προσαρμοσμένο URL, καθώς θα υπάρχει σύγκρουση μεταξύ της σελίδας και του Bit Form.

en: Page Title
el: Τίτλος Σελίδας

en: Share via Direct URL
el: Κοινή χρήση μέσω Άμεσου URL

en: Share via Direct URL (Conversational Form)
el: Κοινή χρήση μέσω Άμεσου URL (Συνομιλιακή Μορφή)

en: Embed via HTML Code
el: Ενσωμάτωση μέσω Κώδικα HTML

en: Embed via HTML Code (Conversational Form)
el: Ενσωμάτωση μέσω Κώδικα HTML (Συνομιλιακή Μορφή)

en: Customer ID key cann't be empty
el: Το κλειδί Αναγνωριστικού Πελάτη δεν μπορεί να είναι κενό

en: save Successfully
el: Αποθήκευση επιτυχής

en: save failed Cause:
el: Η αποθήκευση απέτυχε. Αιτία:

en: save failed. please try again
el: Η αποθήκευση απέτυχε. Παρακαλώ δοκιμάστε ξανά

en: Learn more about Google Ads configuration
el: Μάθετε περισσότερα για τη ρύθμιση των Google Ads

en: Client ID
el: Αναγνωριστικό Πελάτη

en: Client Secret
el: Μυστικό Πελάτη

en: To get Client ID and SECRET , Please Visit Google API Console
el: Για να λάβετε το Αναγνωριστικό Πελάτη και το ΜΥΣΤΙΚΟ, παρακαλώ επισκεφθείτε το Google API Console

en: Customer Id (non manager account)
el: Αναγνωριστικό Πελάτη (λογαριασμός μη διαχειριστή)

en: To get Customer ID , Please Visit
el: Για να λάβετε το Αναγνωριστικό Πελάτη, παρακαλώ επισκεφθείτε

en: Google Ads Manager Account
el: Λογαριασμός Διαχειριστή Google Ads

en: Saving Generel Settings...
el: Αποθήκευση Γενικών Ρυθμίσεων...

en: Global Settings
el: Παγκόσμιες Ρυθμίσεις

en: Validation Error/Invalid Message.
el: Σφάλμα Επικύρωσης / Μη έγκυρο Μήνυμα.

en: Generate Token after page load to prevent conflict with cache plugins.
el: Δημιουργία Token μετά τη φόρτωση της σελίδας για την αποφυγή σύγκρουσης με πρόσθετα cache.

en: Other Settings
el: Άλλες Ρυθμίσεις

en: Delete all data table when delete plugin.
el: Διαγραφή όλων των δεδομένων του πίνακα κατά τη διαγραφή του πρόσθετου.

en: Usage Reporting Opt In.
el: Συμμετοχή στην Αναφορά Χρήσης.

en: Edit Global Message (Type:
el: Επεξεργασία Παγκόσμιου Μηνύματος (Τύπος:

en: Messages saved successfully.
el: Τα μηνύματα αποθηκεύτηκαν επιτυχώς.

en: Note: This global message will be applied to all forms and fields unless a custom error message is set for an individual field. Also you can use the
el: Σημείωση: Αυτό το παγκόσμιο μήνυμα θα εφαρμοστεί σε όλες τις φόρμες και πεδία εκτός αν έχει οριστεί προσαρμοσμένο μήνυμα σφάλματος για μεμονωμένο πεδίο. Επίσης, μπορείτε να χρησιμοποιήσετε το

en: Shortcode patterns (Ex:
el: Πρότυπα συντόμευσης (π.χ.:

en: to dynamically replace field-specific labels/values.
el: για δυναμική αντικατάσταση ετικετών/τιμών συγκεκριμένων πεδίων.

en: Required Field
el: Απαραίτητο Πεδίο

en: Invalid Email
el: Μη Έγκυρο Email

en: Invalid URL
el: Μη Έγκυρο URL

en: Invalid Number
el: Μη Έγκυρος Αριθμός

en: Invalid Phone Number
el: Μη Έγκυρος Αριθμός Τηλεφώνου

en: Minimum Value
el: Ελάχιστη Τιμή

en: Maximum Value
el: Μέγιστη Τιμή

en: Input mask
el: Μάσκα Εισαγωγής

en: Regex Pattern
el: Πρότυπο Regex

en: Minimum Option Count
el: Ελάχιστος Αριθμός Επιλογών

en: Maximum Option Count
el: Μέγιστος Αριθμός Επιλογών

en: Minimum File Count
el: Ελάχιστος Αριθμός Αρχείων

en: Maximum File Count
el: Μέγιστος Αριθμός Αρχείων

en: Maximum File Size
el: Μέγιστο Μέγεθος Αρχείου

en: Other Option Required
el: Απαιτείται Άλλη Επιλογή

en: Unique Entry Value
el: Μοναδική Τιμή Εγγραφής

en: Unique User
el: Μοναδικός Χρήστης

en: App delete successfully.
el: Η εφαρμογή διαγράφηκε επιτυχώς.

en: App deletion failed Cause
el: Αποτυχία διαγραφής εφαρμογής, Αιτία

en: App deletion failed. please try again
el: Η διαγραφή της εφαρμογής απέτυχε. Παρακαλώ δοκιμάστε ξανά

en: Are you sure to delete this App configuration?
el: Είστε βέβαιοι ότι θέλετε να διαγράψετε αυτήν τη ρύθμιση εφαρμογής;

en: How to setup Integrations:
el: Πώς να ρυθμίσετε τις Ενσωματώσεις:

en: Connected/Authorized Platforms
el: Συνδεδεμένες/Εξουσιοδοτημένες Πλατφόρμες

en: Search Available Integrations...
el: Αναζήτηση Διαθέσιμων Ενσωματώσεων...

en: Available Integrations
el: Διαθέσιμες Ενσωματώσεις

en: Submit button cannot be removed
el: Το κουμπί Υποβολής δεν μπορεί να αφαιρεθεί

en: Integration deletion failed Cause
el: Αποτυχία διαγραφής ενσωμάτωσης, Αιτία

en: Integration deletion failed. please try again
el: Η διαγραφή της ενσωμάτωσης απέτυχε. Παρακαλώ δοκιμάστε ξανά

en: Are you sure to delete this integration?
el: Είστε βέβαιοι ότι θέλετε να διαγράψετε αυτήν την ενσωμάτωση;

en: Are you sure to clone this integration?
el: Είστε βέβαιοι ότι θέλετε να κλωνοποιήσετε αυτήν την ενσωμάτωση;

en: Integration clone failed Cause
el: Αποτυχία κλωνοποίησης ενσωμάτωσης, Αιτία

en: Integration clone failed.
el: Η αντιγραφή της ολοκλήρωσης απέτυχε.

en: Integrate your form with your favorite apps and services.
el: Ενσωματώστε τη φόρμα σας με τις αγαπημένες σας εφαρμογές και υπηρεσίες.

en: Date Time (Advanced)
el: Ημερομηνία και ώρα (Για προχωρημένους)

en: Advanced Date Time
el: Για προχωρημένους Ημερομηνία και ώρα

en: Please Select a Date
el: Παρακαλώ επιλέξτε μια ημερομηνία

en: Spacer
el: Διαχωριστικό

en: First Name
el: Όνομα

en: Last Name
el: Επίθετο

en: Text
el: Κείμενο

en: Placeholder...
el: Κείμενο κράτησης θέσης...

en: Multiline Text
el: Κείμενο πολλών γραμμών

en: Multi-Line Text
el: Κείμενο πολλών γραμμών

en: Number
el: Αριθμός

en: e.g. 123
el: π.χ. 123

en: Select
el: Επιλογή

en: Radio Button
el: Κουμπί επιλογής

en: Radio
el: Επιλογή

en: Option 1
el: Επιλογή 1

en: Option 2
el: Επιλογή 2

en: Option 3
el: Επιλογή 3

en: Checkbox
el: Πλαίσιο ελέγχου

en: Check Boxs
el: Πλαίσια ελέγχου

en: Dropdown
el: Αναπτυσσόμενο μενού

en: File Upload
el: Ανέβασμα αρχείου

en: Advance File Upload
el: Προηγμένο ανέβασμα αρχείου

en: Advanced File Upload
el: Προηγμένο ανέβασμα αρχείου

en: Country
el: Χώρα

en: Enter Amount..
el: Εισαγάγετε ποσό..

en: Phone Number
el: Αριθμός τηλεφώνου

en: Enter Phone Number
el: Εισαγάγετε αριθμό τηλεφώνου

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: e.g. John Doe
el: π.χ. John Doe

en: Password
el: Κωδικός πρόσβασης

en: Password Field
el: Πεδίο κωδικού πρόσβασης

en: Slider
el: Ολισθητής

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Pick A Date
el: Επιλέξτε ημερομηνία

en: Time
el: Ώρα

en: Date-Time
el: Ημερομηνία-Ώρα

en: Select Date-Time
el: Επιλογή Ημερομηνίας-Ώρας

en: Week
el: Εβδομάδα

en: Select Week
el: Επιλογή Εβδομάδας

en: Month
el: Μήνας

en: Month Input
el: Εισαγωγή Μήνα

en: GDPR Agreement
el: Συμφωνία GDPR

en: I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry. Learn more in
el: Συγκατατίθεμαι να αποθηκεύσει αυτός ο ιστότοπος τις πληροφορίες που υπέβαλα ώστε να μπορούν να απαντήσουν στο αίτημά μου. Μάθετε περισσότερα στο

en: Our Privacy Policy.
el: Πολιτική Απορρήτου μας.

en: Decision Box
el: Πλαίσιο Απόφασης

en: Repeater
el: Επαναλήπτης

en: Signature
el: Υπογραφή

en: Rating
el: Αξιολόγηση

en: Terrible
el: Τρομερό

en: Bad
el: Κακό

en: Satisfied
el: Ικανοποιητικό

en: Good
el: Καλό

en: Excellent
el: Εξαιρετικό

en: Image Select
el: Επιλογή Εικόνας

en: Option 4
el: Επιλογή 4

en: Hidden Field
el: Κρυφό Πεδίο

en: Set Default Value
el: Ορισμός Προεπιλεγμένης Τιμής

en: Pay with Stripe
el: Πληρωμή με Stripe

en: Pay now
el: Πλήρωσε τώρα

en: Pay with Mollie
el: Πληρωμή με Mollie

en: Shortcode
el: Συντόμευση Κώδικα

en: Button
el: Κουμπί

en: Draft Button
el: Κουμπί Πρόχειρου

en: Save Draft
el: Αποθήκευση Πρόχειρου

en: Next Step
el: Επόμενο Βήμα

en: Previous Step
el: Προηγούμενο Βήμα

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Section
el: Ενότητα

en: Image
el: Εικόνα

en: Divider
el: Διαχωριστικό

en: Migration Issue Detected
el: Εντοπίστηκε Πρόβλημα Μεταφοράς

en: There may have been a problem during auto-migrating your Bit Forms from V1 to V2.
el: Ενδέχεται να υπήρξε πρόβλημα κατά την αυτόματη μεταφορά των Bit Forms σας από την έκδοση V1 στην V2.

en: Please contact support for assistance at
el: Παρακαλώ επικοινωνήστε με την υποστήριξη για βοήθεια στο

en: Migrating to V2
el: Μεταφορά στην έκδοση V2

en: Please wait while we migrate your data to V2
el: Παρακαλώ περιμένετε ενώ μεταφέρουμε τα δεδομένα σας στην έκδοση V2

en: This may take a few minutes...
el: Αυτό μπορεί να διαρκέσει μερικά λεπτά...

en: Meanwhile do not close this window.
el: Εν τω μεταξύ, μην κλείσετε αυτό το παράθυρο.

en: Mollie Settings
el: Ρυθμίσεις Mollie

en: API key:
el: Κλειδί API:

en: To get API key, Please Visit
el: Για να λάβετε το κλειδί API, παρακαλώ επισκεφθείτε

en: Mollie Developer Dashboard
el: Πίνακας Ελέγχου Προγραμματιστή Mollie

en: Step-
el: Βήμα-

en: Clone Step
el: Αντιγραφή Βήματος

en: Delete Step
el: Διαγραφή Βήματος

en: Add New Step
el: Προσθήκη Νέου Βήματος

en: Add Steps
el: Προσθήκη Βημάτων

en: Multi step settings
el: Ρυθμίσεις πολλαπλών βημάτων

en: All fields are required
el: Όλα τα πεδία είναι υποχρεωτικά

en: Saving Payment Setting...
el: Αποθήκευση Ρυθμίσεων Πληρωμής...

en: Choose a unique name to identify this integration within your app.
el: Επιλέξτε ένα μοναδικό όνομα για να αναγνωρίζετε αυτή την ενσωμάτωση στην εφαρμογή σας.

en: Login to you Mollie account (or create on if you haven't already).
el: Συνδεθείτε στον λογαριασμό Mollie σας (ή δημιουργήστε έναν αν δεν έχετε ήδη).

en: Go to your Mollie Dashboard
el: Μεταβείτε στον Πίνακα Ελέγχου Mollie σας

en: and find the API section.
el: και βρείτε την ενότητα API.

en: Generate a new API key or use an existing one (you can use test API key for testing purposes). This key is required for authenticating API requests.
el: Δημιουργήστε ένα νέο κλειδί API ή χρησιμοποιήστε ένα υπάρχον (μπορείτε να χρησιμοποιήσετε κλειδί API δοκιμής για δοκιμαστικούς σκοπούς). Αυτό το κλειδί απαιτείται για την πιστοποίηση αιτημάτων API.

en: Copy the API key and paste it in the Bit Form
el: Αντιγράψτε το κλειδί API και επικολλήστε το στη Φόρμα Bit

en: field above.
el: στο παραπάνω πεδίο.

en: Then click on the
el: Στη συνέχεια κάντε κλικ στο

en: button to save the settings.
el: κουμπί για να αποθηκεύσετε τις ρυθμίσεις.

en: Please go to your form now and add a Mollie payment field.
el: Παρακαλώ μεταβείτε τώρα στη φόρμα σας και προσθέστε ένα πεδίο πληρωμής Mollie.

en: Bit form Mollie Payment Gateway documentation
el: Τεκμηρίωση Πύλης Πληρωμών Mollie της Φόρμας Bit

en: Login to you PayPal account (or create on if you haven't already).
el: Συνδεθείτε στον λογαριασμό PayPal σας (ή δημιουργήστε έναν αν δεν έχετε).

en: Go to your PayPal Dashboard
el: Μεταβείτε στον Πίνακα Ελέγχου PayPal σας

en: Select Transaction Mode (Live or Sandbox).
el: Επιλέξτε Λειτουργία Συναλλαγής (Live ή Sandbox).

en: Copy the
el: Αντιγράψτε το

en: from PayPal Dashboard and paste it in the Bit Form
el: από τον Πίνακα Ελέγχου PayPal και επικολλήστε το στη Φόρμα Bit

en: field above (you can use Sandbox or Live mode).
el: στο παραπάνω πεδίο (μπορείτε να χρησιμοποιήσετε λειτουργία Sandbox ή Live).

en: Please go to your form now and add a PayPal payment field.
el: Παρακαλώ μεταβείτε τώρα στη φόρμα σας και προσθέστε ένα πεδίο πληρωμής PayPal.

en: Bit form PayPal Payment Gateway documentation
el: Τεκμηρίωση Πύλης Πληρωμών PayPal της Φόρμας Bit

en: PayPal Integrations Video
el: Βίντεο Ενσωμάτωσης PayPal

en: Login to you Stripe account (or create on if you haven't already).
el: Συνδεθείτε στον λογαριασμό Stripe σας (ή δημιουργήστε έναν αν δεν έχετε).

en: Go to your Stripe Dashboard
el: Μεταβείτε στον Πίνακα Ελέγχου Stripe σας

en: and find the API Key section.
el: και βρείτε την ενότητα Κλειδί API.

en: from Stripe API Dashboard and paste it in the Bit Form
el: από τον Πίνακα Ελέγχου API του Stripe και επικολλήστε το στη Φόρμα Bit

en: field above (you can use test API key for testing purposes).
el: πεδίο παραπάνω (μπορείτε να χρησιμοποιήσετε το δοκιμαστικό κλειδί API για δοκιμαστικούς σκοπούς).

en: Please go to your form now and add a Stripe payment field.
el: Παρακαλώ μεταβείτε τώρα στη φόρμα σας και προσθέστε ένα πεδίο πληρωμής Stripe.

en: Bit form Stripe Payment Gateway documentation
el: Τεκμηρίωση Πύλης Πληρωμών Stripe της Φόρμας Bit

en: Stripe Integrations Video
el: Βίντεο Ενσωμάτωσης Stripe

en: Login to you Razorpay account (or create on if you haven't already).
el: Συνδεθείτε στον λογαριασμό σας Razorpay (ή δημιουργήστε έναν αν δεν έχετε ήδη).

en: Go to your Razorpay Dashboard
el: Μεταβείτε στον Πίνακα Ελέγχου Razorpay σας

en: from Razorpay API Dashboard and paste it in the Bit Form
el: από τον Πίνακα Ελέγχου API του Razorpay και επικολλήστε το στη Φόρμα Bit

en: Please go to your form now and add a Razorpay payment field.
el: Παρακαλώ μεταβείτε τώρα στη φόρμα σας και προσθέστε ένα πεδίο πληρωμής Razorpay.

en: Bit form Razorpay Payment Gateway documentation
el: Τεκμηρίωση Πύλης Πληρωμών Razorpay της Φόρμας Bit

en: Razorpay Integrations Video
el: Βίντεο Ενσωμάτωσης Razorpay

en: Available Payment Gateways
el: Διαθέσιμες Πύλες Πληρωμών

en: Please click on the available payment gateway option for configuration.
el: Παρακαλώ κάντε κλικ στην επιλογή της διαθέσιμης πύλης πληρωμών για ρύθμιση.

en: Available on
el: Διαθέσιμο σε

en: Connected Accounts
el: Συνδεδεμένοι Λογαριασμοί

en: Currently, no payment gateway has been connected.
el: Προς το παρόν, δεν έχει συνδεθεί καμία πύλη πληρωμών.

en: PayPal Settings
el: Ρυθμίσεις PayPal

en: Transaction Mode:
el: Λειτουργία Συναλλαγής:

en: Client ID:
el: Ταυτότητα Πελάτη:

en: Client Secret:
el: Μυστικό Πελάτη:

en: To get Client ID & Secret, Please Visit
el: Για να λάβετε το Client ID & Secret, παρακαλώ επισκεφθείτε

en: PayPal Developer Dashboard
el: Πίνακας Ελέγχου Προγραμματιστή PayPal

en: PDF Global Setting
el: Γενική Ρύθμιση PDF

en: Available Font for PDF
el: Διαθέσιμη Γραμματοσειρά για PDF

en: PDF Templates
el: Πρότυπα PDF

en: How to setup PDF Templates:
el: Πώς να ρυθμίσετε τα Πρότυπα PDF:

en: PDF File Name
el: Όνομα Αρχείου PDF

en: PDF Password
el: Κωδικός PDF

en: Static Password
el: Στατικός Κωδικός

en: PDF Password Shortcode
el: Σύντομος Κωδικός Κωδικού PDF

en: Allow Download (Link)
el: Επιτρέψτε τη Λήψη (Σύνδεσμος)

en: All User
el: Όλοι οι Χρήστες

en: Only Logged In User
el: Μόνο Συνδεδεμένοι Χρήστες

en: Download Link Shortcode
el: Σύντομος Κωδικός Συνδέσμου Λήψης

en: Override Default Settings
el: Αντικατάσταση Προεπιλεγμένων Ρυθμίσεων

en: Paper Size
el: Μέγεθος Χαρτιού

en: Orientation
el: Προσανατολισμός

en: Portrait
el: Κατακόρυφος

en: Landscape
el: Οριζόντιος

en: Font Family
el: Οικογένεια Γραμματοσειράς

en: Font Size (Pixels)
el: Μέγεθος γραμματοσειράς (Pixels)

en: Watermark
el: Υδατογράφημα

en: Watermark Text
el: Κείμενο υδατογραφήματος

en: Watermark Image
el: Εικόνα υδατογραφήματος

en: Position X (Units in millimeters)
el: Θέση X (Μονάδες σε χιλιοστά)

en: Position Y (Units in millimeters)
el: Θέση Y (Μονάδες σε χιλιοστά)

en: Show watermark behind the page content
el: Εμφάνιση υδατογραφήματος πίσω από το περιεχόμενο της σελίδας

en: Opacity (0-100)
el: Αδιαφάνεια (0-100)

en: Language Direction
el: Κατεύθυνση γλώσσας

en: LTR
el: Α-Ω

en: RTL
el: Ω-Α

en: Go to PDF Settings
el: Μετάβαση στις ρυθμίσεις PDF

en: Please configure PDF settings first.
el: Παρακαλώ ρυθμίστε πρώτα τις ρυθμίσεις PDF.

en: Upload
el: Μεταφόρτωση

en: Image width
el: Πλάτος εικόνας

en: Image height
el: Ύψος εικόνας

en: Position X
el: Θέση X

en: Position Y
el: Θέση Y

en: Learn more about PDF Attachment
el: Μάθετε περισσότερα για το συνημμένο PDF

en: This global settings will be set as the default for any new PDF attachment generated from your forms.
el: Αυτές οι παγκόσμιες ρυθμίσεις θα οριστούν ως προεπιλογή για κάθε νέο συνημμένο PDF που δημιουργείται από τις φόρμες σας.

en: Remember,
el: Θυμηθείτε,

en: If you haven't used PDFs yet, you'll need to click the "Save" button to apply these global PDF settings. You can also customize settings for a specific PDF template by accessing the PDF templates in your form settings.
el: Αν δεν έχετε χρησιμοποιήσει ακόμα αρχεία PDF, θα χρειαστεί να κάνετε κλικ στο κουμπί "Αποθήκευση" για να εφαρμόσετε αυτές τις παγκόσμιες ρυθμίσεις PDF. Μπορείτε επίσης να προσαρμόσετε ρυθμίσεις για ένα συγκεκριμένο πρότυπο PDF αποκτώντας πρόσβαση στα πρότυπα PDF στις ρυθμίσεις της φόρμας σας.

en: Please update your PHP version is 7.4 or higher.
el: Παρακαλώ ενημερώστε την έκδοση PHP σας στην 7.4 ή νεότερη.

en: PHP extension is missing in your server. Please install it.
el: Η επέκταση PHP λείπει στον διακομιστή σας. Παρακαλώ εγκαταστήστε την.

en: To use Arabic, Chinese, Japanese and Korean languages, you need to install additional fonts! Please navigate to the
el: Για να χρησιμοποιήσετε τις γλώσσες Αραβικά, Κινέζικα, Ιαπωνικά και Κορεατικά, πρέπει να εγκαταστήσετε επιπλέον γραμματοσειρές! Παρακαλώ πλοηγηθείτε στην

en: tab to proceed.
el: καρτέλα για να συνεχίσετε.

en: Copy Shortcode
el: Αντιγραφή Shortcode

en: Embed
el: Ενσωμάτωση

en: Razorpay Settings
el: Ρυθμίσεις Razorpay

en: API Secret:
el: Μυστικό API:

en: To get API Key & Secret, Please Visit
el: Για να λάβετε το Κλειδί & το Μυστικό API, παρακαλώ επισκεφθείτε

en: Razorpay Dashboard
el: τον Πίνακα Ελέγχου Razorpay

en: Are you sure to delete this URL ?
el: Είστε σίγουροι ότι θέλετε να διαγράψετε αυτό το URL ;

en: Select A Page:
el: Επιλέξτε Μια Σελίδα:

en: Custom Link
el: Προσαρμοσμένος Σύνδεσμος

en: set Form Field
el: ορίστε Πεδίο Φόρμας

en: Select Form Field
el: Επιλέξτε Πεδίο Φόρμας

en: Add More Alternative URL
el: Προσθήκη Περισσότερων Εναλλακτικών URL

en: Filter Entries between Dates
el: Φιλτράρισμα Καταχωρήσεων μεταξύ Ημερομηνιών

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Search
el: Αναζήτηση

en: report name cann't be empty
el: Το όνομα αναφοράς δεν μπορεί να είναι κενό

en: Refresh
el: Ανανέωση

en: Premium Feature
el: Λειτουργία Premium

en: Buy Premium
el: Αγορά Premium

en: Are you sure to delete this report
el: Είστε σίγουροι ότι θέλετε να διαγράψετε αυτήν την αναφορά

en: Deleting ...
el: Διαγραφή ...

en: Filter List
el: Λίστα Φίλτρων

en: Search filters...
el: Αναζήτηση φίλτρων...

en: New Filter
el: Νέο Φίλτρο

en: No matching filter found
el: Δεν βρέθηκε αντίστοιχο φίλτρο

en: Equal
el: Ίσο με

en: Not equal
el: Διαφορετικό από

en: Not empty
el: Όχι κενό

en: Start With
el: Ξεκινά με

en: End With
el: Τελειώνει με

en: Not Start With
el: Δεν ξεκινά με

en: Not End With
el: Δεν τελειώνει με

en: Not contains
el: Δεν περιέχει

en: Contains
el: Περιέχει

en: Contain All
el: Περιέχει όλα

en: Greater Than
el: Μεγαλύτερο από

en: Less Than
el: Μικρότερο από

en: Greater Than or Equal
el: Μεγαλύτερο ή ίσο με

en: Less Than or Equal
el: Μικρότερο ή ίσο με

en: Today
el: Σήμερα

en: Till Today
el: Μέχρι σήμερα

en: Tomorrow
el: Αύριο

en: Yesterday
el: Χθες

en: Till Yesterday
el: Μέχρι χθες

en: Last 7 Days
el: Τελευταίες 7 ημέρες

en: Last 30 Days
el: Τελευταίες 30 ημέρες

en: Last 60 Days
el: Τελευταίες 60 ημέρες

en: Last 90 Days
el: Τελευταίες 90 ημέρες

en: Last 120 Days
el: Τελευταίες 120 ημέρες

en: Next 7 Days
el: Επόμενες 7 ημέρες

en: Next 30 Days
el: Επόμενες 30 ημέρες

en: Next 60 Days
el: Επόμενες 60 ημέρες

en: Next 90 Days
el: Επόμενες 90 ημέρες

en: Next 120 Days
el: Επόμενες 120 ημέρες

en: Current Week
el: Τρέχουσα Εβδομάδα

en: Next Week
el: Επόμενη Εβδομάδα

en: Last Week
el: Προηγούμενη Εβδομάδα

en: Current Month
el: Τρέχων Μήνας

en: Next Month
el: Επόμενος Μήνας

en: Last Month
el: Προηγούμενος Μήνας

en: Current Year
el: Τρέχον Έτος

en: Next Year
el: Επόμενο Έτος

en: Last Year
el: Προηγούμενο Έτος

en: Read entries
el: Αναγνωσμένες εγγραφές

en: Unread entries
el: Μη αναγνωσμένες εγγραφές

en: Confirmed entries
el: Επιβεβαιωμένες εγγραφές

en: Unconfirmed entries
el: Μη επιβεβαιωμένες εγγραφές

en: Draft entries
el: Πρόχειρες εγγραφές

en: Logic
el: Λογική

en: OR
el: Ή

en: AND
el: Και

en: ReCaptcha validation failed.
el: Η επαλήθευση ReCaptcha απέτυχε.

en: The form has reached its maximum number of submissions.
el: Η φόρμα έχει φτάσει στον μέγιστο αριθμό υποβολών.

en: You have reached the maximum number of submissions allowed.
el: Έχετε φτάσει στον μέγιστο επιτρεπτό αριθμό υποβολών.

en: You must be logged in.
el: Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι.

en: Empty form cannot be submitted.
el: Δεν μπορεί να υποβληθεί κενή φόρμα.

en: Validate form input on focus lost
el: Επικύρωση εισόδου φόρμας κατά την απώλεια εστίασης

en: Allow single entry for each IP address
el: Να επιτρέπεται μία εγγραφή ανά διεύθυνση IP

en: Require user to be logged in for submit form
el: Απαιτείται ο χρήστης να είναι συνδεδεμένος για να υποβάλει τη φόρμα

en: Prevent empty form submission
el: Αποτροπή υποβολής κενής φόρμας

en: Disable entry storing in WordPress database
el: Απενεργοποίηση αποθήκευσης εγγραφής στη βάση δεδομένων WordPress

en: Enable ReCaptcha V3
el: Ενεργοποίηση ReCaptcha V3

en: Enable / Disable
el: Ενεργοποίηση / Απενεργοποίηση

en: Hide ReCaptcha Badge
el: Απόκρυψη Σήματος ReCaptcha

en: Honeypot trap for bot
el: Παγίδα Honeypot για bots

en: Manage Submission Limits (by count, time, or user)
el: Διαχείριση Περιορισμών Υποβολής (ανά πλήθος, χρόνο ή χρήστη)

en: Limit By Submission Count
el: Περιορισμός ανά Αριθμό Υποβολών

en: Submission Limit
el: Όριο Υποβολών

en: Limit period type
el: Τύπος περιόδου περιορισμού

en: Limit By Per User
el: Περιορισμός ανά Χρήστη

en: User verify type
el: Τύπος επαλήθευσης χρήστη

en: Limit Form Submission Period
el: Περιορισμός Περιόδου Υποβολής Φόρμας

en: Every Day
el: Κάθε Μέρα

en: Friday
el: Παρασκευή

en: Saturday
el: Σάββατο

en: Sunday
el: Κυριακή

en: Monday
el: Δευτέρα

en: Tuesday
el: Τρίτη

en: Wednesday
el: Τετάρτη

en: Thursday
el: Πέμπτη

en: From
el: Από

en: To
el: Έως

en: Time:
el: Ώρα:

en: Blocked IP list
el: Λίστα αποκλεισμένων IP

en: Add Blocked IP
el: Προσθήκη αποκλεισμένης IP

en: Allowed IP
el: Επιτρεπόμενη IP

en: By enabling this option only listed IP can submit this form.
el: Ενεργοποιώντας αυτήν την επιλογή, μόνο οι καταχωρημένες IP μπορούν να υποβάλουν αυτή τη φόρμα.

en: Add Allowed IP
el: Προσθήκη επιτρεπόμενης IP

en: Capture Google Ads (Click ID)
el: Καταγραφή Google Ads (Click ID)

en: Email sent successfully.
el: Το email στάλθηκε επιτυχώς.

en: Sending...
el: Αποστολή...

en: Email Test
el: Δοκιμή email

en: To:
el: Προς:

en: Message:
el: Μήνυμα:

en: Send Test Mail
el: Αποστολή Δοκιμαστικού Μηνύματος

en: Configuration
el: Ρυθμίσεις

en: Mail Test
el: Δοκιμή Αλληλογραφίας

en: SMTP config saved successfully.
el: Η διαμόρφωση SMTP αποθηκεύτηκε με επιτυχία.

en: Learn more about SMTP configuration
el: Μάθετε περισσότερα για τη διαμόρφωση SMTP

en: Enable SMTP
el: Ενεργοποίηση SMTP

en: From Email Address
el: Διεύθυνση Ηλεκτρονικού Ταχυδρομείου Αποστολέα

en: Some servers block emails if "From Email" differs from the authenticated (login) email— use the same email to ensure delivery.
el: Ορισμένοι διακομιστές μπλοκάρουν τα μηνύματα αν η "Διεύθυνση Ηλεκτρονικού Ταχυδρομείου Αποστολέα" διαφέρει από το πιστοποιημένο (login) email — χρησιμοποιήστε την ίδια διεύθυνση για να εξασφαλίσετε την παράδοση.

en: From Name
el: Όνομα Αποστολέα

en: Reply-To Email Address
el: Διεύθυνση Ηλεκτρονικού Ταχυδρομείου Απάντησης

en: SMTP Host
el: Διακομιστής SMTP

en: Type of Encryption
el: Τύπος Κρυπτογράφησης

en: SMTP Port
el: Θύρα SMTP

en: SMTP Authentication
el: Πιστοποίηση SMTP

en: SMTP Username
el: Όνομα Χρήστη SMTP

en: SMTP Password
el: Κωδικός Πρόσβασης SMTP

en: Save Changes
el: Αποθήκευση Αλλαγών

en: Stripe Settings
el: Ρυθμίσεις Stripe

en: Publishable key:
el: Δημοσιεύσιμο κλειδί:

en: Secret Key:
el: Μυστικό Κλειδί:

en: To get Publishable key & Secret key, Please Visit
el: Για να λάβετε το Publishable key & Secret key, παρακαλώ επισκεφθείτε

en: Stripe Developer Dashboard
el: Πίνακας Ελέγχου Προγραμματιστή Stripe

en: Transparant
el: Διαφανές

en: Add Property
el: Προσθήκη Ιδιοκτησίας

en: Override theme and common styles
el: Παράκαμψη θέματος και κοινών στυλ

en: Multi Step Quick Tweaks
el: Πολλαπλά Βήματα Γρήγορες Ρυθμίσεις

en: Step Container
el: Δοχείο Βήματος

en: Step Header Wrapper
el: Περιτύλιγμα Κεφαλίδας Βήματος

en: Step Header
el: Κεφαλίδα Βήματος

en: Step Header Label
el: Ετικέτα Κεφαλίδας Βήματος

en: Step Header Subtitle
el: Υπότιτλος Κεφαλίδας Βήματος

en: Step Wrapper
el: Περιτύλιγμα Βήματος

en: Step Progress Wrapper
el: Περιτύλιγμα Προόδου Βήματος

en: Step Progress Bar
el: Μπάρα Προόδου Βήματος

en: Step Content
el: Περιεχόμενο Βήματος

en: Step Button Wrapper
el: Περιτύλιγμα Κουμπιού Βήματος

en: Step Button
el: Κουμπί Βήματος

en: Step Label Prefix Icon
el: Εικονίδιο Πρόθεμα Ετικέτας Βήματος

en: Step Label Suffix Icon
el: Εικονίδιο Επίθεμα Ετικέτας Βήματος

en: Step Subtitle Prefix Icon
el: Εικονίδιο Πρόθεμα Υποτίτλου Βήματος

en: Step Subtitle Suffix Icon
el: Εικονίδιο επίθεσης υποτίτλου βήματος

en: Previous Button Prefix Icon
el: Εικονίδιο προθέματος κουμπιού προηγούμενου

en: Previous Button Suffix Icon
el: Εικονίδιο επιθέματος κουμπιού προηγούμενου

en: Next Button Prefix Icon
el: Εικονίδιο προθέματος κουμπιού επόμενου

en: Next Button Suffix Icon
el: Εικονίδιο επιθέματος κουμπιού επόμενου

en: Theme Customization
el: Προσαρμογή θέματος

en: Multi Step Customize
el: Προσαρμογή πολλαπλών βημάτων

en: Multi step quick tweaks is not available. this feature will coming soon.
el: Οι γρήγορες ρυθμίσεις πολλαπλών βημάτων δεν είναι διαθέσιμες. αυτή η λειτουργία θα έρθει σύντομα.

en: Transparent
el: Διαφανές

en: Go to Theme Gallery Settings
el: Μετάβαση στις ρυθμίσεις της γκαλερί θεμάτων

en: Add important rule to all styles to override the conflicting styles in frontend.
el: Προσθήκη σημαντικού κανόνα σε όλα τα στυλ για να αντικαταστήσει τα συγκρουόμενα στυλ στο frontend.

en: Add prefix to atomic class names to avoid conflicts.
el: Προσθήκη προθέματος στα ονόματα ατομικών κλάσεων για αποφυγή συγκρούσεων.

en: Transition
el: Μετάβαση

en: Please setup your payment settings before using this template.
el: Παρακαλώ ρυθμίστε τις ρυθμίσεις πληρωμής πριν χρησιμοποιήσετε αυτό το πρότυπο.

en: Please setup your
el: Παρακαλώ ρυθμίστε το

en: Please update your Pro Plugin to the latest version (
el: Παρακαλώ ενημερώστε το Pro Plugin στην τελευταία έκδοση (

en: this feature
el: αυτή η λειτουργία

en: New
el: Νέο

en: Use Template
el: Χρήση προτύπου

en: Go to Payment Settings
el: Μετάβαση στις Ρυθμίσεις Πληρωμής

en: Import Form
el: Φόρμα Εισαγωγής

en: Search Result
el: Αποτέλεσμα Αναζήτησης

en: No Template Found
el: Δεν Βρέθηκε Πρότυπο

en: Prefix Icon
el: Εικονίδιο Πρόθεμα

en: Suffix Icon
el: Εικονίδιο Επίθεμα

en: Always (default)
el: Πάντα (προεπιλογή)

en: Interaction Only
el: Μόνο Αλληλεπίδραση

en: Container Class
el: Κλάση Κοντέινερ

en: Show Option Flag Image
el: Εμφάνιση Σημαίας Επιλογής Εικόνας

en: Mollie Description is Required
el: Απαιτείται Περιγραφή Mollie

en: Select Account
el: Επιλογή Λογαριασμού

en: Razorpay Dynamic Amount Field is not Selected
el: Το Πεδίο Δυναμικού Ποσού Razorpay δεν έχει Επιλεγεί

en: Rounded
el: Στρογγυλεμένο

en: No fields available
el: Δεν υπάρχουν διαθέσιμα πεδία

en: You haven’t added any fields to this form or step yet.
el: Δεν έχετε προσθέσει ακόμη πεδία σε αυτή τη φόρμα ή βήμα.

en: Please add fields from the Form Fields panel.
el: Παρακαλώ προσθέστε πεδία από τον πίνακα Πεδία Φόρμας.

en: No field key provided
el: Δεν παρέχεται κλειδί πεδίου

en: Advanced
el: Για Προχωρημένους

en: Conditional Logic
el: Υπό όρους Λογική

en: Individual Customize
el: Ατομική Προσαρμογή

en: Global Customize
el: Παγκόσμια Προσαρμογή

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Rename
el: Μετονομασία

en: Reset Theme Style
el: Επαναφορά Στυλ Θέματος

en: Update Theme Style
el: Ενημέρωση Στυλ Θέματος

en: Save as New Theme
el: Αποθήκευση ως Νέο Θέμα

en: Click to Highlight Element in Builder
el: Κάντε κλικ για Επισημάνετε το Στοιχείο στον Κατασκευαστή

en: Enable Conditional Logic
el: Ενεργοποίηση Προαιρετικής Λογικής

en: Configure when this field should be shown or hidden
el: Ρυθμίστε πότε πρέπει να εμφανίζεται ή να κρύβεται αυτό το πεδίο

en: Hide
el: Απόκρυψη

en: Show
el: Εμφάνιση

en: this field if
el: αυτό το πεδίο εάν

en: And
el: Και

en: Or
el: Ή

en: Need Advanced Conditional Logic?
el: Χρειάζεστε Προηγμένη Προαιρετική Λογική;

en: Switch now
el: Αλλάξτε τώρα

en: Theme Quick Tweaks
el: Γρήγορες Ρυθμίσεις Θέματος

en: Global Elements
el: Παγκόσμια Στοιχεία

en: Multi-Step Elements
el: Πολύ-Βηματικά Στοιχεία

en: Individual Elements
el: Ατομικά Στοιχεία

en: found
el: βρέθηκαν

en: Search fields..
el: Πεδία αναζήτησης..

en: Search results for:
el: Αποτελέσματα αναζήτησης για:

en: No fields found
el: Δεν βρέθηκαν πεδία

en: We couldn't find any fields matching
el: Δεν μπορέσαμε να βρούμε πεδία που να ταιριάζουν με

en: Try searching with different keywords
el: Δοκιμάστε να αναζητήσετε με διαφορετικές λέξεις-κλειδιά

en: Create New Theme
el: Δημιουργία Νέου Θέματος

en: Click to upload
el: Κάντε κλικ για ανέβασμα

en: or drag and drop
el: ή σύρετε και αποθέστε

en: Import from Form
el: Εισαγωγή από Φόρμα

en: Import from File
el: Εισαγωγή από Αρχείο

en: Import Theme (Style)
el: Εισαγωγή Θέματος (Στυλ)

en: Customize
el: Προσαρμογή

en: Applied Styles
el: Εφαρμοσμένα Στυλ

en: Your customizations apply only to this form's styling. To preserve changes, create or update a custom theme from the Options menu.
el: Οι προσαρμογές σας εφαρμόζονται μόνο στο στυλ αυτής της φόρμας. Για να διατηρήσετε τις αλλαγές, δημιουργήστε ή ενημερώστε ένα προσαρμοσμένο θέμα από το μενού Επιλογές.

en: App Themes
el: Θέματα Εφαρμογής

en: Custom Themes
el: Προσαρμοσμένα Θέματα

en: Please write form name
el: Παρακαλώ γράψτε το όνομα της φόρμας

en: Search forms here...
el: Αναζήτηση φορμών εδώ...

en: No forms found
el: Δεν βρέθηκαν φόρμες

en: Search fields...
el: Αναζήτηση πεδίων...

en: Clear search
el: Καθαρισμός αναζήτησης

en: No fields available in this category
el: Δεν υπάρχουν διαθέσιμα πεδία σε αυτήν την κατηγορία

en: Recent
el: Πρόσφατα

en: No fields found by your search keywords:
el: Δεν βρέθηκαν πεδία με τις λέξεις-κλειδιά αναζήτησής σας:

en: fields found for
el: πεδία βρέθηκαν για

en: Update Form
el: Ενημέρωση φόρμας

en: Save Form
el: Αποθήκευση φόρμας

en: Please fix the errors
el: Παρακαλώ διορθώστε τα σφάλματα

en: Sorry
el: Συγγνώμη

en: Please add a submit button
el: Παρακαλώ προσθέστε ένα κουμπί υποβολής

en: Choose/Drop your file (.json)
el: Επιλέξτε/Ρίξτε το αρχείο σας (.json)

en: Issue
el: Πρόβλημα

en: Idea
el: Ιδέα

en: Other
el: Άλλο

en: Send
el: Αποστολή

en: Thank you for using our product! We're sorry,
el: Σας ευχαριστούμε που χρησιμοποιείτε το προϊόν μας! Λυπούμαστε,

en: is not available in your plan.
el: δεν είναι διαθέσιμο στο πλάνο σας.

en: Please upgrade to the PRO plan to unlock all these awesome features.
el: Παρακαλώ αναβαθμίστε στο πλάνο PRO για να ξεκλειδώσετε όλες αυτές τις εκπληκτικές λειτουργίες.

en: Try Demo
el: Δοκιμάστε τη Δείγμα

en: Check out our
el: Δείτε το

en: Demo
el: Δείγμα

en: to see what can you do with Pro version.
el: για να δείτε τι μπορείτε να κάνετε με την έκδοση Pro.

en: Available On Pro
el: Διαθέσιμο στο Pro

en: Do You want Deplicate these
el: Θέλετε να αντιγράψετε αυτά τα

en: item
el: αντικείμενο

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Do you want to change these
el: Θέλετε να αλλάξετε αυτά τα

en: status
el: κατάσταση

en: Are you sure to delete these
el: Είστε σίγουροι ότι θέλετε να διαγράψετε αυτά τα

en: items
el: αντικείμενα

en: Row Selected
el: Επιλεγμένη Σειρά

en: Total Entries:
el: Συνολικές Εγγραφές:

en: Page
el: Σελίδα

en: of
el: από

en: No response from the server
el: Δεν υπάρχει απάντηση από τον διακομιστή

en: Are you sure to delete this web hook?
el: Είστε σίγουροι ότι θέλετε να διαγράψετε αυτό το web hook;

en: Add More Hook
el: Προσθήκη Περισσότερου Hook

en: Select One
el: Επιλέξτε Ένα

en: Click
el: Κλικ

en: Readonly
el: Μόνο για Ανάγνωση

en: Writeable
el: Επεξεργάσιμο

en: Not Required
el: Δεν Απαιτείται

en: Active List
el: Ενεργή Λίστα

en: Sub Title
el: Υπότιτλος

en: Config Option
el: Επιλογή Ρύθμισης

en: Email Template:
el: Πρότυπο Email:

en: Select Email Template
el: Επιλέξτε Πρότυπο Email

en: Add mail from address
el: Προσθήκη διεύθυνσης αποστολής email

en: From Mail
el: Από Email

en: CC
el: Κοινή Αποστολή (CC)

en: BCC
el: Κρυφή Κοινή Αποστολή (BCC)

en: Reply To
el: Απάντηση Προς

en: PDF Attachment Template:
el: Πρότυπο Συνημμένου PDF:

en: Select PDF Template
el: Επιλέξτε Πρότυπο PDF

en: Field Actions
el: Ενέργειες Πεδίου

en: Integration
el: Ενσωμάτωση

en: Select Integation
el: Επιλογή Ενσωμάτωσης

en: Logged In
el: Σύνδεση

en: Logged Out
el: Αποσύνδεση

en: Date Format
el: Μορφή Ημερομηνίας

en: Meta Key
el: Μετα-Κλειδί

en: Query Param
el: Παράμετρος Ερώτησης

en: Redirect URL
el: URL Ανακατεύθυνσης

en: Select Page To Redirect
el: Επιλέξτε Σελίδα για Ανακατεύθυνση

en: Success Message
el: Μήνυμα Επιτυχίας

en: Select Message
el: Επιλογή Μηνύματος

en: Select Hooks to Call
el: Επιλέξτε Hooks για Κλήση

en: On Load
el: Κατά τη Φόρτωση

en: On Field Input
el: Κατά την Εισαγωγή Πεδίου

en: On Form Validate
el: Κατά την Επικύρωση Φόρμας

en: On Form Submit
el: Κατά την Υποβολή Φόρμας

en: Record Create/Edit
el: Δημιουργία/Επεξεργασία Εγγραφής

en: Record Create
el: Δημιουργία Εγγραφής

en: Record Edit
el: Επεξεργασία Εγγραφής

en: Record Delete
el: Διαγραφή Εγγραφής

en: Always
el: Πάντα

en: With Condition
el: Με Προϋπόθεση

en: Conditional Logics
el: Υπό Όρους Λογικές

en: Add Conditional Logic
el: Προσθήκη Υπό Όρους Λογικής

en: For
el: Για

en: UNLIMITED
el: ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΟ

en: Conditional logics execute according to the sequence of their logic groups. A group placed higher will have greater priority. To adjust the priority, simply drag and drop the logic groups as needed.
el: Οι υπό όρους λογικές εκτελούνται σύμφωνα με τη σειρά των ομάδων λογικής τους. Μια ομάδα που βρίσκεται ψηλότερα έχει μεγαλύτερη προτεραιότητα. Για να προσαρμόσετε την προτεραιότητα, απλά σύρετε και αποθέστε τις ομάδες λογικής όπως απαιτείται.

en: Additional Actions
el: Επιπλέον Ενέργειες

en: Email Notification
el: Ειδοποίηση Email

en: Action Run When:
el: Εκτέλεση Ενέργειας Όταν:

en: Action Effect:
el: Επίδραση Ενέργειας:

en: Only on Form Load
el: Μόνο κατά τη Φόρτωση της Φόρμας

en: Only on Field Input
el: Μόνο κατά την Εισαγωγή Πεδίων

en: Only on Form Validate
el: Μόνο κατά την Επικύρωση της Φόρμας

en: Only on Form Submit
el: Μόνο κατά την Υποβολή της Φόρμας

en: Action Behaviour:
el: Συμπεριφορά Ενέργειας:

en: Condition
el: Προϋπόθεση

en: Forgot Password Fields
el: Πεδία Επαναφοράς Κωδικού

en: Redirect Page:
el: Σελίδα Ανακατεύθυνσης:

en: Password reset email template
el: Πρότυπο email επαναφοράς κωδικού

en: Success Message:
el: Μήνυμα Επιτυχίας:

en: Login Fields
el: Πεδία Σύνδεσης

en: Success redirect Page:
el: Σελίδα Ανακατεύθυνσης Επιτυχίας:

en: Redirect page (already activated):
el: Σελίδα ανακατεύθυνσης (ήδη ενεργοποιημένη):

en: Invalid redirect page:
el: Μη έγκυρη σελίδα ανακατεύθυνσης:

en: Rejection Success redirect page:
el: Σελίδα ανακατεύθυνσης επιτυχίας απόρριψης:

en: Activation success
el: Επιτυχής ενεργοποίηση

en: Already activated account
el: Λογαριασμός ήδη ενεργοποιημένος

en: Invalid activation key
el: Μη έγκυρο κλειδί ενεργοποίησης

en: Reject Success Message
el: Μήνυμα Επιτυχίας Απόρριψης

en: If the Username and Password fields are blank then the user will take the value of the email field as the field and the password will be auto-generated.
el: Εάν τα πεδία Όνομα Χρήστη και Κωδικός είναι κενά, τότε ο χρήστης θα πάρει την τιμή του πεδίου email ως όνομα χρήστη και ο κωδικός θα δημιουργηθεί αυτόματα.

en: Field Mappping
el: Αντιστοίχιση Πεδίων

en: User Fields
el: Πεδία Χρήστη

en: User Email Notification
el: Ειδοποίηση Email Χρήστη

en: Admin Email Notification
el: Ειδοποίηση Email Διαχειριστή

en: WP User Role
el: Ρόλος Χρήστη WP

en: Success Messages
el: Μηνύματα Επιτυχίας

en: User Approval  Method:
el: Μέθοδος Έγκρισης Χρήστη:

en: Select approval method
el: Επιλέξτε μέθοδο έγκρισης

en: Auto Login After Registration
el: Αυτόματη Σύνδεση Μετά την Εγγραφή

en: Customize Email templates
el: Προσαρμογή προτύπων email

en: Edit verification Messages/Redirect URL
el: Επεξεργασία μηνυμάτων επαλήθευσης/Διεύθυνση URL ανακατεύθυνσης

en: User Meta Field Mappping
el: Χαρτογράφηση πεδίων μεταδεδομένων χρήστη

en: Meta Value
el: Τιμή μεταδεδομένων

en: Reset Password Fields
el: Επαναφορά πεδίων κωδικού πρόσβασης

en: Bit Form - Contact Form Builder Plugin for WordPress
el: Bit Form - Πρόσθετο Δημιουργίας Φόρμας Επικοινωνίας για WordPress

en: Contact Form
el: Φόρμα Επικοινωνίας

en: Select a Form
el: Επιλέξτε μια φόρμα

en: Bitform block settings
el: Ρυθμίσεις μπλοκ Bitform

en: Form settings
el: Ρυθμίσεις φόρμας

en: Failed to change Form Status
el: Αποτυχία αλλαγής κατάστασης φόρμας

en: Form Name
el: Όνομα φόρμας

en: Entries
el: Εγγραφές

en: Views
el: Προβολές

en: Completion Rate
el: Ποσοστό ολοκλήρωσης

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Edit Form
el: Επεξεργασία φόρμας

en: Data Table
el: Πίνακας δεδομένων

en: Form Deleted Successfully
el: Η φόρμα διαγράφηκε με επιτυχία

en: Duplicate...
el: Αντιγραφή...

en: Exporting...
el: Εξαγωγή...

en: Are you sure to delete this form?
el: Είστε σίγουροι ότι θέλετε να διαγράψετε αυτή τη φόρμα;

en: Are you sure to duplicate this form ?
el: Είστε σίγουροι ότι θέλετε να αντιγράψετε αυτή τη φόρμα;

en: Are you sure to export this form ?
el: Είστε σίγουροι ότι θέλετε να εξαγάγετε αυτή τη φόρμα;

en: Create a New Form
el: Δημιουργία Νέας Φόρμας

en: Create Form
el: Δημιουργία Φόρμας

en: General
el: Γενικά

en: View Name
el: Όνομα Προβολής

en: Edit Table
el: Επεξεργασία Πίνακα

en: Table Deleted Successfully
el: Ο πίνακας διαγράφηκε με επιτυχία

en: Are you sure to delete this table?
el: Είστε σίγουροι ότι θέλετε να διαγράψετε αυτόν τον πίνακα;

en: Create View
el: Δημιουργία Προβολής

en: Prevent Public View of Entries
el: Αποτροπή Δημόσιας Προβολής Εγγραφών

en: (Allow only selected rules to View Entries)
el: (Επιτρέπονται μόνο επιλεγμένοι κανόνες για να βλέπουν τις εγγραφές)

en: Allow Roles to view own entries
el: Επιτρέψτε στους Ρόλους να βλέπουν τις δικές τους εγγραφές

en: Allow Roles to view Other's entries
el: Επιτρέψτε στους Ρόλους να βλέπουν τις εγγραφές άλλων

en: Allow Users to Edit Form Entries
el: Επιτρέψτε στους Χρήστες να Επεξεργάζονται τις Εγγραφές Φόρμας

en: Allow Roles to edit own entries
el: Να επιτρέπεται στους Ρόλους η επεξεργασία των δικών τους καταχωρίσεων

en: Allow Roles to edit Other's entries
el: Να επιτρέπεται στους Ρόλους η επεξεργασία των καταχωρίσεων άλλων

en: By Roles
el: Ανά Ρόλους

en: Selected User
el: Επιλεγμένος Χρήστης

en: Users
el: Χρήστες

en: Access Setting
el: Ρύθμιση Πρόσβασης

en: Entry View
el: Προβολή Καταχώρισης

en: Entry Edit
el: Επεξεργασία Καταχώρισης

en: Single Entry View
el: Προβολή Μίας Καταχώρισης

en: Single Entry Details View
el: Προβολή Λεπτομερειών Μίας Καταχώρισης

en: All Submitted Response
el: Όλες οι Υποβληθείσες Απαντήσεις

en: Own Submitted Response
el: Οι Δικές Μου Υποβληθείσες Απαντήσεις

en: View List
el: Προβολή Λίστας

en: Details Page
el: Σελίδα Λεπτομερειών

en: Details Page Styling
el: Στυλ Σελίδας Λεπτομερειών

en: Setting
el: Ρύθμιση

en: Style
el: Στυλ

en: Table Caption
el: Λεζάντα Πίνακα

en: Column Mapping
el: Αντιστοίχιση Στήλης

en: Column Header
el: Κεφαλίδα Στήλης

en: Column Width
el: Πλάτος στήλης

en: Form Field
el: Πεδίο φόρμας

en: Action Column
el: Στήλη ενέργειας

en: Column Title
el: Τίτλος στήλης

en: Edit Button
el: Κουμπί επεξεργασίας

en: Custom Page
el: Προσαρμοσμένη σελίδα

en: View Button
el: Κουμπί προβολής

en: Redirect Link
el: Σύνδεσμος ανακατεύθυνσης

en: Caption
el: Λεζάντα

en: Table Even Row
el: Ζυγή σειρά πίνακα

en: Table Odd Row
el: Μονή σειρά πίνακα

en: Page Select Box
el: Πλαίσιο επιλογής σελίδας

en: Pagination Button
el: Κουμπί σελιδοποίησης

en: Search Box
el: Πλαίσιο αναζήτησης

en: Table
el: Πίνακας

en: Table Rows
el: Γραμμές πίνακα

en: Background color
el: Χρώμα φόντου

en: Font Weight
el: Βάρος γραμματοσειράς

en: Font Style
el: Στυλ γραμματοσειράς

en: Table Wrapper
el: Περιτύλιγμα πίνακα

en: Welcome to Bit Form Views (Beta)
el: Καλώς ήρθατε στο Bit Form Views (Beta)

en: Create First View
el: Δημιουργία Πρώτης Προβολής

en: Professional & Easy To Use WordPress Form Builder
el: Επαγγελματικός & Εύκολος στη Χρήση Δημιουργός Φορμών WordPress

en: Drag and Drop WordPress Form Builder will allow you to build any kind of forms for WordPress website that you can imagine. The Professional design of Bit Form keeps all the tools right where you want them! You can make integration among various CRM and application with no zero experience.
el: Ο Δημιουργός Φορμών WordPress με μεταφορά και απόθεση θα σας επιτρέψει να δημιουργήσετε κάθε είδους φόρμες για τον ιστότοπο WordPress που μπορείτε να φανταστείτε. Ο επαγγελματικός σχεδιασμός του Bit Form κρατά όλα τα εργαλεία ακριβώς εκεί που τα θέλετε! Μπορείτε να κάνετε ενσωμάτωση μεταξύ διαφόρων CRM και εφαρμογών χωρίς καμία εμπειρία.

en: Explore our extensive documentation. From beginners to developers - everyone will get an answer
el: Εξερευνήστε την εκτενή τεκμηρίωσή μας. Από αρχάριους έως προγραμματιστές - όλοι θα βρουν απάντηση

en: here
el: εδώ

en: Support
el: Υποστήριξη

en: In Bit Apps, we provide all kind product support for any types of customer, it doesn't matter FREE or PRO user. We actively provide support through Email and Live Chat. Our support team is always ready to help you. We are here to answer your questions and help you with any issues you may have.
el: Στα Bit Apps παρέχουμε κάθε είδους υποστήριξη προϊόντος για κάθε τύπο πελάτη, δεν έχει σημασία αν είναι ΔΩΡΕΑΝ ή PRO χρήστης. Παρέχουμε ενεργή υποστήριξη μέσω Email και Ζωντανής Συνομιλίας. Η ομάδα υποστήριξής μας είναι πάντα έτοιμη να σας βοηθήσει. Είμαστε εδώ για να απαντήσουμε στις ερωτήσεις σας και να σας βοηθήσουμε με οποιοδήποτε πρόβλημα μπορεί να έχετε.

en: Facebook support group
el: Ομάδα υποστήριξης στο Facebook

en: YouTube channel
el: Κανάλι YouTube

en: Chat here
el: Συνομιλήστε εδώ

en: Rate us on WordPress
el: Βαθμολογήστε μας στο WordPress

en: Lost In Space
el: Χαμένοι στο Διάστημα

en: Redirecting Home in
el: Ανακατεύθυνση στην Αρχική σε

en: Go Home
el: Πήγαινε στην Αρχική

en: Are you sure to duplicate this entry?
el: Είστε σίγουροι ότι θέλετε να διπλασιάσετε αυτήν την εγγραφή;

en: View Repeater Data
el: Προβολή δεδομένων επαναλήπτη

en: Entry Details #
el: Λεπτομέρειες Εγγραφής #

en: Data Views & Edit
el: Προβολή & Επεξεργασία δεδομένων

en: View Analytics Report
el: Προβολή αναφοράς αναλυτικών στοιχείων

en: No Entry Found.
el: Δεν βρέθηκε καταχώριση.

en: Form Settings
el: Ρυθμίσεις Φόρμας

en: Conversational Form
el: Συνομιλητική Φόρμα

en: Landing Form
el: Φόρμα Προσγείωσης

en: WP Auth
el: Επαλήθευση WP

en: Entries are loading...
el: Οι καταχωρίσεις φορτώνονται...

en: Advance Field Wise Report
el: Προηγμένη Αναφορά ανά Πεδίο

en: Please select fields to view reports individually
el: Παρακαλώ επιλέξτε πεδία για να δείτε αναφορές ατομικά

en: Thank you for using Bit Form. If you like the plugin, please give us a
el: Σας ευχαριστούμε που χρησιμοποιείτε το Bit Form. Αν σας αρέσει το πρόσθετο, παρακαλώ δώστε μας μια

en: review
el: αξιολόγηση

en: on WordPress.org to help us spread more.
el: στο WordPress.org για να μας βοηθήσετε να διαδοθούμε περισσότερο.

en: Filter Options
el: Επιλογές Φίλτρου

en: All filters below will get entries based on analytics report
el: Όλα τα παρακάτω φίλτρα θα λαμβάνουν καταχωρίσεις βάσει αναφοράς ανάλυσης

en: Filter by Date
el: Φιλτράρισμα κατά Ημερομηνία

en: Entry Status
el: Κατάσταση Καταχώρισης

en: Select Fields for Report:
el: Επιλέξτε Πεδία για Αναφορά:

en: Other Info
el: Άλλες Πληροφορίες

en: Total Entry:
el: Συνολικές Καταχωρίσεις:

en: Loading...
el: Φόρτωση...

en: Printing...
el: Εκτύπωση...

en: Print Report
el: Εκτύπωση Αναφοράς

en: Welcome to Bit Form
el: Καλώς ήρθατε στο Bit Form

en: Thank you for installing Bit Form.
el: Σας ευχαριστούμε που εγκαταστήσατε το Bit Form.

en: Modern Form builder and database management  system
el: Σύγχρονος δημιουργός φορμών και σύστημα διαχείρισης βάσεων δεδομένων

en: for Wordpress
el: για το Wordpress

en: Create First Form
el: Δημιουργία Πρώτης Φόρμας

en: Add More +
el: Προσθήκη Περισσότερων +

en: Country Field available in Pro version of Bit Form.
el: Το πεδίο Χώρα είναι διαθέσιμο στην Pro έκδοση του Bit Form.

en: You can use either ReCaptcha-V2 or ReCaptcha-V3 in a form. to use ReCaptcha-V2 disable the ReCaptcha-V3 from the Form Settings.
el: Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε είτε το ReCaptcha-V2 είτε το ReCaptcha-V3 σε μια φόρμα. Για να χρησιμοποιήσετε το ReCaptcha-V2, απενεργοποιήστε το ReCaptcha-V3 από τις Ρυθμίσεις της Φόρμας.

en: <p style="font-size: 16px">To use reCaptchav2, you must set Site Key and Secret Key from <a href="
el: <p style="font-size: 16px">Για να χρησιμοποιήσετε το reCaptchav2, πρέπει να ορίσετε το Site Key και το Secret Key από το <a href="

en: <p style="font-size: 16px">To use Turnstile, you must set Site Key and Secret Key from <a href="
el: <p style="font-size: 16px">Για να χρησιμοποιήσετε το Turnstile, πρέπει να ορίσετε το Site Key και το Secret Key από το <a href="

en: <p style="font-size: 16px">To use hCaptcha, you must set Site Key and Secret Key from <a href="
el: <p style="font-size: 16px">Για να χρησιμοποιήσετε το hCaptcha, πρέπει να ορίσετε το Site Key και το Secret Key από το <a href="

en: You cannot add more than one
el: Δεν μπορείτε να προσθέσετε περισσότερα από ένα

en: Save Draft Button available in Pro version of Bit Form.
el: Το κουμπί Αποθήκευσης Προσχέδιου είναι διαθέσιμο στην Pro έκδοση του Bit Form.

en: You cannot add
el: Δεν μπορείτε να προσθέσετε

en: <p style="font-size: 16px">To use
el: <p style="font-size: 16px">Για να χρησιμοποιήσετε

en: Change
el: Αλλαγή

en: Not Equal
el: Δεν είναι ίσο

en: Is Null
el: Είναι κενό (Null)

en: Is Not Null
el: Δεν είναι κενό (Not Null)

en: Contain
el: Περιέχει

en: Not Contain
el: Δεν Περιέχει

en: Between
el: Μεταξύ

en: On Click
el: Με Κλικ

en: Advanced File Upload Field
el: Προηγμένο Πεδίο Αποστολής Αρχείων

en: PayPal Payment Field
el: Πεδίο Πληρωμής PayPal

en: Razorpay Payment Field
el: Πεδίο Πληρωμής Razorpay

en: Stripe Payment Field
el: Πεδίο Πληρωμής Stripe

en: Mollie Payment Field
el: Πεδίο Πληρωμής Mollie

en: Default Value
el: Προεπιλεγμένη Τιμή

en: Suggestions
el: Προτάσεις

en: Input Mode
el: Λειτουργία Εισαγωγής

en: Read Only
el: Μόνο για Ανάγνωση

en: User Unique
el: Μοναδικός Χρήστης

en: Input Validation
el: Επικύρωση Εισαγωγής

en: Maximum Option Validation
el: Επικύρωση Μέγιστης Επιλογής

en: Minimum Option Validation
el: Επικύρωση Ελάχιστης Επιλογής

en: Option Column
el: Στήλη Επιλογών

en: Other Option
el: Άλλη Επιλογή

en: Search Placeholder Modify
el: Τροποποίηση Κειμένου Αναζήτησης

en: Selected Option Image
el: Επιλεγμένη Εικόνα Επιλογής

en: Showing Selected Option Image
el: Εμφάνιση Επιλεγμένης Εικόνας Επιλογής

en: Option Icon/Image
el: Εικονίδιο/Εικόνα Επιλογής

en: Showing Icon/Image in option
el: Εμφάνιση Εικονιδίου/Εικόνας στην επιλογή

en: Minimum and Maximum Option
el: Ελάχιστη και Μέγιστη Επιλογή

en: Minimum and Maximum Option validation
el: Επαλήθευση Ελάχιστης και Μέγιστης Επιλογής

en: List Height
el: Ύψος Λίστας

en: Option List Height
el: Ύψος Λίστας Επιλογών

en: Detect Country by IP
el: Ανίχνευση Χώρας με βάση τη Διεύθυνση IP

en: Detect Country by Geo Location
el: Ανίχνευση Χώρας με βάση τη Γεωγραφική Θέση

en: Multiple Option List
el: Πολλαπλή Λίστα Επιλογών

en: Minimum and Maximum Value
el: Ελάχιστη και Μέγιστη Τιμή

en: Minimum and Maximum Value Validation
el: Επαλήθευση Ελάχιστης και Μέγιστης Τιμής

en: Country Not Found Text Modify
el: Τροποποίηση Κειμένου Χώρας Μη Βρέθηκε

en: Currency Not Found Text Modify
el: Τροποποίηση Κειμένου Νομίσματος Μη Βρέθηκε

en: Modification of File Select Status
el: Τροποποίηση Κατάστασης Επιλογής Αρχείου

en: Show Max Size
el: Εμφάνιση Μέγιστου Μεγέθους

en: Individual Style
el: Ατομικό Στυλ

en: Individual Field Styling
el: Ατομικός Σχεδιασμός Πεδίου

en: Custom Class & Attribute
el: Προσαρμοσμένη Κλάση & Χαρακτηριστικό

en: Custom Classes and Attributes
el: Προσαρμοσμένες Κλάσεις και Χαρακτηριστικά

en: Custom JS and CSS Editor
el: Προσαρμοσμένος Επεξεργαστής JS και CSS

en: Custom JS and CSS Code Editor
el: Επεξεργαστής Κώδικα Προσαρμοσμένου JS και CSS

en: Breakpoint Modification
el: Τροποποίηση Σημείου Διακοπής (Breakpoint)

en: Breakpoint width size modification
el: Τροποποίηση πλάτους σημείου διακοπής

en: Form Width Modification
el: Τροποποίηση Πλάτους Φόρμας

en: Field Clone
el: Αντιγραφή Πεδίου

en: Field Cloning
el: Αντιγραφή Πεδίου

en: Disable Entry Storing
el: Απενεργοποίηση Αποθήκευσης Εγγραφής

en: Capture Google Ads Click
el: Καταγραφή Κλικ Google Ads

en: Login User
el: Σύνδεση Χρήστη

en: Empty Submission
el: Κενή Υποβολή

en: Allowed IP List
el: Λίστα Επιτρεπόμενων IP

en: Blocked IP
el: Αποκλεισμένη IP

en: Blocked IP List
el: Λίστα Αποκλεισμένων IP

en: Entry Limit
el: Όριο Εγγραφών

en: Single Entry for each IP
el: Μία Εγγραφή ανά IP

en: Form Entry Edit
el: Επεξεργασία Εγγραφής Φόρμας

en: Honeypot trap
el: Παγίδα Honeypot

en: Snackbar Message
el: Μήνυμα Snackbar

en: Modal Message
el: Μήνυμα Modal

en: Rating Icon
el: Εικονίδιο Αξιολόγησης

en: Rating Message on Hover
el: Μήνυμα Αξιολόγησης κατά το Πέρασμα του Ποντικιού

en: Rating Message on Select
el: Μήνυμα Αξιολόγησης κατά την Επιλογή

en: PDF Template
el: Πρότυπο PDF

en: Custom Theme Feature
el: Δυνατότητα Προσαρμοσμένου Θέματος

en: Name is the unique identifier for the field. It is used to reference the field in the form submission data.
el: Το Όνομα είναι ο μοναδικός αναγνωριστικός κωδικός για το πεδίο. Χρησιμοποιείται για την αναφορά του πεδίου στα δεδομένα υποβολής της φόρμας.

en: Label is the title of the field that appears above or beside the field. You can show or hide the field label by toggling this option.
el: Η Ετικέτα είναι ο τίτλος του πεδίου που εμφανίζεται πάνω ή δίπλα από το πεδίο. Μπορείτε να εμφανίσετε ή να αποκρύψετε την ετικέτα του πεδίου ενεργοποιώντας ή απενεργοποιώντας αυτήν την επιλογή.

en: Autocomplete allows you to specify what type of automated assistance the browser should provide for filling out the field, <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Attributes/autocomplete'>Learn more</a>
el: Η αυτόματη συμπλήρωση σας επιτρέπει να καθορίσετε τι είδους αυτοματοποιημένη βοήθεια πρέπει να παρέχει ο περιηγητής για τη συμπλήρωση του πεδίου, <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Attributes/autocomplete'>Μάθετε περισσότερα</a>

en: Admin Label is the title of the field that will be used as an alternative reference throughout the dashboard. You can toggle this option to use or disable the admin label.
el: Η Ετικέτα Διαχειριστή είναι ο τίτλος του πεδίου που θα χρησιμοποιείται ως εναλλακτική αναφορά σε όλο το ταμπλό. Μπορείτε να ενεργοποιήσετε ή να απενεργοποιήσετε αυτήν την επιλογή για να χρησιμοποιήσετε ή να απενεργοποιήσετε την ετικέτα διαχειριστή.

en: Subtitle is an optional description that appears under the Field Label. You can show or hide the field subtitle by toggling this option.
el: Ο Υπότιτλος είναι μια προαιρετική περιγραφή που εμφανίζεται κάτω από την Ετικέτα Πεδίου. Μπορείτε να εμφανίσετε ή να αποκρύψετε τον υπότιτλο του πεδίου ενεργοποιώντας ή απενεργοποιώντας αυτήν την επιλογή.

en: Helper Text is an optional text that appears beneath the field to provide additional information to the user. You can show or hide the helper text by toggling this option.
el: Το Κείμενο Βοήθειας είναι ένα προαιρετικό κείμενο που εμφανίζεται κάτω από το πεδίο για να παρέχει επιπλέον πληροφορίες στον χρήστη. Μπορείτε να εμφανίσετε ή να αποκρύψετε το κείμενο βοήθειας ενεργοποιώντας ή απενεργοποιώντας αυτήν την επιλογή.

en: Default Value is the initial value that will appear in the field. You can show or hide the default value by toggling this option.
el: Η Προεπιλεγμένη Τιμή είναι η αρχική τιμή που θα εμφανιστεί στο πεδίο. Μπορείτε να εμφανίσετε ή να αποκρύψετε την προεπιλεγμένη τιμή ενεργοποιώντας ή απενεργοποιώντας αυτήν την επιλογή.

en: Suggestions allows you to add a custom suggestion list that will display suggestions as the user types in the input field.
el: Οι Προτάσεις σας επιτρέπουν να προσθέσετε μια προσαρμοσμένη λίστα προτάσεων που θα εμφανίζει προτάσεις καθώς ο χρήστης πληκτρολογεί στο πεδίο εισόδου.

en: Placeholder is the text that appears inside the field before your user enters their own content. You can show or hide the field placeholder by toggling this option.
el: Η θέση κράτησης είναι το κείμενο που εμφανίζεται μέσα στο πεδίο πριν ο χρήστης εισάγει το δικό του περιεχόμενο. Μπορείτε να εμφανίσετε ή να αποκρύψετε τη θέση κράτησης του πεδίου ενεργοποιώντας ή απενεργοποιώντας αυτήν την επιλογή.

en: This allows browser to display an appropriate virtual keyboard if needed. <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Global_attributes/inputmode'>Learn more</a>
el: Αυτό επιτρέπει στον περιηγητή να εμφανίσει ένα κατάλληλο εικονικό πληκτρολόγιο αν χρειαστεί. <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Global_attributes/inputmode'>Μάθετε περισσότερα</a>

en: Input Mask allows you to specify a pattern for the input field, helping users enter data in the correct format.<a target='_blank' href='https://bit-form.com/wp-docs/form-fields/bit-form-input-mask/'>Learn more</a>
el: Η Μάσκα Εισόδου σας επιτρέπει να καθορίσετε ένα πρότυπο για το πεδίο εισόδου, βοηθώντας τους χρήστες να εισάγουν δεδομένα στη σωστή μορφή.<a target='_blank' href='https://bit-form.com/wp-docs/form-fields/bit-form-input-mask/'>Μάθετε περισσότερα</a>

en: Set a regular expression pattern that the input value should match for the field.
el: Ορίστε ένα πρότυπο κανονικής έκφρασης που πρέπει να ταιριάζει με η τιμή εισόδου για το πεδίο.

en: This allows to make the field mandatory for users to fill out before submitting the form. You can toggle this option to use or disable the required.
el: Αυτό επιτρέπει να γίνει το πεδίο υποχρεωτικό για τους χρήστες να το συμπληρώσουν πριν υποβάλουν τη φόρμα. Μπορείτε να ενεργοποιήσετε ή να απενεργοποιήσετε αυτήν την επιλογή για να χρησιμοποιήσετε ή να απενεργοποιήσετε την υποχρέωση.

en: The hide field feature allows you to hide the field from the user on the form. You can toggle this option to show or hide the field.
el: Η δυνατότητα απόκρυψης πεδίου σας επιτρέπει να αποκρύψετε το πεδίο από τον χρήστη στη φόρμα. Μπορείτε να ενεργοποιήσετε ή να απενεργοποιήσετε αυτήν την επιλογή για να εμφανίσετε ή να αποκρύψετε το πεδίο.

en: The reverse button feature allows to reverse the clear and undo button. You can toggle this option to reverse clear and undo button.
el: Η λειτουργία του κουμπιού αντιστροφής επιτρέπει την αντιστροφή του κουμπιού εκκαθάρισης και αναίρεσης. Μπορείτε να ενεργοποιήσετε ή να απενεργοποιήσετε αυτήν την επιλογή για να αντιστρέψετε το κουμπί εκκαθάρισης και αναίρεσης.

en: Readonly feature allows you to set a field as read-only, meaning that users will not be able to edit the content of that field. You can toggle this option to enable or disable the setting.
el: Η λειτουργία μόνο για ανάγνωση σας επιτρέπει να ορίσετε ένα πεδίο ως μόνο για ανάγνωση, που σημαίνει ότι οι χρήστες δεν θα μπορούν να επεξεργαστούν το περιεχόμενο αυτού του πεδίου. Μπορείτε να ενεργοποιήσετε ή να απενεργοποιήσετε αυτήν την επιλογή για να ενεργοποιήσετε ή να απενεργοποιήσετε αυτή τη ρύθμιση.

en: Disabling a field prevents users from interacting with it or entering data. You can toggle this option to enable or disable the field as needed.
el: Η απενεργοποίηση ενός πεδίου εμποδίζει τους χρήστες να αλληλεπιδράσουν με αυτό ή να εισάγουν δεδομένα. Μπορείτε να ενεργοποιήσετε ή να απενεργοποιήσετε αυτήν την επιλογή για να ενεργοποιήσετε ή να απενεργοποιήσετε το πεδίο όπως απαιτείται.

en: Enabling this option will check from the submitted entries whether its value is duplicate.
el: Η ενεργοποίηση αυτής της επιλογής θα ελέγξει από τις υποβληθείσες εγγραφές αν η τιμή είναι διπλότυπη.

en: Enabling this option will check from your WordPress user database whether its value is duplicate.
el: Η ενεργοποίηση αυτής της επιλογής θα ελέγξει από τη βάση χρηστών του WordPress αν η τιμή είναι διπλότυπη.

en: Stripe provide a variety of themes for the payment form. You can choose the theme that best suits theme your payment form. <a target="_blank" href="https://stripe.com/docs/elements/appearance-api">Learn more</a>
el: Το Stripe παρέχει ποικιλία θεμάτων για τη φόρμα πληρωμής. Μπορείτε να επιλέξετε το θέμα που ταιριάζει καλύτερα στη φόρμα πληρωμής σας. <a target="_blank" href="https://stripe.com/docs/elements/appearance-api">Μάθετε περισσότερα</a>

en: Stripe provide minimum or maximum amount for different payment method type and currency. <a target='_blank' href='https://stripe.com/docs/currencies#minimum-and-maximum-charge-amounts'>learn more</a>
el: Το Stripe παρέχει ελάχιστο ή μέγιστο ποσό για διάφορους τύπους μεθόδων πληρωμής και νομισμάτων. <a target='_blank' href='https://stripe.com/docs/currencies#minimum-and-maximum-charge-amounts'>μάθετε περισσότερα</a>

en: Allows you to preset the language to be used in the hosted payment pages shown to the consumer. This option is Optional. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/v2/payments-api/create-payment#:~:text=locale,OPTIONAL,-Allows%20you%20to'>learn more</a>
el: Σας επιτρέπει να ορίσετε εκ των προτέρων τη γλώσσα που θα χρησιμοποιηθεί στις σελίδες πληρωμών που φιλοξενούνται και εμφανίζονται στον καταναλωτή. Αυτή η επιλογή είναι προαιρετική. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/v2/payments-api/create-payment#:~:text=locale,OPTIONAL,-Allows%20you%20to'>μάθετε περισσότερα</a>

en: Mollie provide a description for the payment. This option is required. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/create-payment#:~:text=Body%20Params-,description,required,-The%20description%20of'>learn more</a>. and also you add field value in this description. e.g: This Payment from Name: ${field_key}
el: Το Mollie παρέχει μια περιγραφή για την πληρωμή. Αυτή η επιλογή είναι απαραίτητη. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/create-payment#:~:text=Body%20Params-,description,required,-The%20description%20of'>μάθετε περισσότερα</a>. και επίσης μπορείτε να προσθέσετε την τιμή πεδίου σε αυτήν την περιγραφή. π.χ.: Αυτή η πληρωμή από το Όνομα: ${field_key}

en: You can add or remove Undo button form Signature Field. You can toggle this option to add or remove the Undo button.
el: Μπορείτε να προσθέσετε ή να αφαιρέσετε το κουμπί Αναίρεσης από το Πεδίου Υπογραφής. Μπορείτε να ενεργοποιήσετε ή να απενεργοποιήσετε αυτήν την επιλογή για να προσθέσετε ή να αφαιρέσετε το κουμπί Αναίρεσης.

en: You can add or remove Clear button form Signature Field. You can toggle this option to add or remove the Clear button.
el: Μπορείτε να προσθέσετε ή να αφαιρέσετε το κουμπί Εκκαθάρισης από το Πεδίου Υπογραφής. Μπορείτε να ενεργοποιήσετε ή να απενεργοποιήσετε αυτήν την επιλογή για να προσθέσετε ή να αφαιρέσετε το κουμπί Εκκαθάρισης.

en: This allows to show the rating message on hover. You can toggle this option to show or hide the rating message on hover.
el: Αυτό επιτρέπει την εμφάνιση του μηνύματος βαθμολογίας κατά το πέρασμα του δείκτη. Μπορείτε να ενεργοποιήσετε ή να απενεργοποιήσετε αυτήν την επιλογή για να εμφανίσετε ή να αποκρύψετε το μήνυμα βαθμολογίας κατά το πέρασμα του δείκτη.

en: This allows to show the rating message on rating selected. You can toggle this option to show or hide the rating message on rating selected.
el: Αυτό επιτρέπει την εμφάνιση του μηνύματος βαθμολογίας κατά την επιλογή βαθμολογίας. Μπορείτε να ενεργοποιήσετε ή να απενεργοποιήσετε αυτήν την επιλογή για να εμφανίσετε ή να αποκρύψετε το μήνυμα βαθμολογίας κατά την επιλογή βαθμολογίας.

en: By enabling this feature, you will enable to select multiple image.
el: Ενεργοποιώντας αυτή τη λειτουργία, θα μπορείτε να επιλέξετε πολλαπλές εικόνες.

en: By enabling this feature, you will be hide image label.
el: Ενεργοποιώντας αυτή τη λειτουργία, θα αποκρύψετε την ετικέτα εικόνας.

en: This allows to show the header icon. You can toggle this option to show or hide the header icon.
el: Αυτό επιτρέπει την εμφάνιση του εικονιδίου κεφαλίδας. Μπορείτε να ενεργοποιήσετε ή να απενεργοποιήσετε αυτήν την επιλογή για να εμφανίσετε ή να αποκρύψετε το εικονίδιο κεφαλίδας.

en: This allows to show the stem button settings. You can toggle this option to show or hide the stem button settings.
el: Αυτό επιτρέπει την εμφάνιση των ρυθμίσεων κουμπιού στέμματος. Μπορείτε να ενεργοποιήσετε ή να απενεργοποιήσετε αυτήν την επιλογή για να εμφανίσετε ή να αποκρύψετε τις ρυθμίσεις κουμπιού στέμματος.

en: This allows to show the step label. You can toggle this option to show or hide the step label.
el: Αυτό επιτρέπει την εμφάνιση της ετικέτας βήματος. Μπορείτε να ενεργοποιήσετε ή να απενεργοποιήσετε αυτήν την επιλογή για να εμφανίσετε ή να αποκρύψετε την ετικέτα βήματος.

en: This allows to show the step subtitle. You can toggle this option to show or hide the step subtitle.
el: Αυτό επιτρέπει την εμφάνιση του υπότιτλου βήματος. Μπορείτε να ενεργοποιήσετε ή να απενεργοποιήσετε αυτήν την επιλογή για να εμφανίσετε ή να αποκρύψετε τον υπότιτλο βήματος.

en: Container Class allows you to add custom CSS classes to the field container. You can use this to apply custom styles to the field wrapper.
el: Η κλάση κοντέινερ σάς επιτρέπει να προσθέσετε προσαρμοσμένες κλάσεις CSS στο κοντέινερ του πεδίου. Μπορείτε να το χρησιμοποιήσετε για να εφαρμόσετε προσαρμοσμένα στυλ στο περιτύλιγμα του πεδίου.

en: Allow only one entry for each IP address.
el: Επιτρέπεται μόνο μία εγγραφή για κάθε διεύθυνση IP.

en: Allow only logged in users to submit the form.
el: Επιτρέπεται μόνο στους συνδεδεμένους χρήστες να υποβάλουν τη φόρμα.

en: This will prevent empty form submission.
el: Αυτό θα αποτρέψει την υποβολή κενής φόρμας.

en: This will validate the field when the user leaves the field.
el: Αυτό θα επαληθεύσει το πεδίο όταν ο χρήστης φύγει από το πεδίο.

en: This will disable storing the user entry in the database.
el: Αυτό θα απενεργοποιήσει την αποθήκευση της εγγραφής χρήστη στη βάση δεδομένων.

en: This will enable reCAPTCHA v3.
el: Αυτό θα ενεργοποιήσει το reCAPTCHA v3.

en: This will limit the number of entries.
el: Αυτό θα περιορίσει τον αριθμό των εγγραφών.

en: this will limit the form submission for specific period.
el: Αυτό θα περιορίσει την υποβολή της φόρμας για συγκεκριμένο χρονικό διάστημα.

en: This will block the specific IP address from submitting the form.
el: Αυτό θα αποκλείσει τη συγκεκριμένη διεύθυνση IP από την υποβολή της φόρμας.

en: This will allow the specific IP address to submit the form.
el: Αυτό θα επιτρέψει στη συγκεκριμένη διεύθυνση IP να υποβάλει τη φόρμα.

en: This will enable Google Ads conversion tracking.
el: Αυτό θα ενεργοποιήσει την παρακολούθηση μετατροπών Google Ads.

en: How to Configure Confirmation Message/Redirect page
el: Πώς να ρυθμίσετε το μήνυμα επιβεβαίωσης/σελίδα ανακατεύθυνσης

en: How to Configure Conditional Logic
el: Πώς να ρυθμίσετε τον υπό όρους λογική

en: How to enable Conversational Form
el: Πώς να ενεργοποιήσετε τη συνομιλιακή φόρμα

en: How to Setup Integrations
el: Πώς να ρυθμίσετε ενσωματώσεις

en: How to Configure Email Templates
el: Πώς να ρυθμίσετε πρότυπα email

en: How to Setup ACF integration
el: Πώς να ρυθμίσετε ενσωμάτωση ACF

en: How to Setup ActiveCampaign integration
el: Πώς να ρυθμίσετε ενσωμάτωση ActiveCampaign

en: How to Setup Acumbamail integration
el: Πώς να ρυθμίσετε ενσωμάτωση Acumbamail

en: How to Setup Autonami integration
el: Πώς να ρυθμίσετε ενσωμάτωση Autonami

en: How to Setup Dropbox integration
el: Πώς να ρυθμίσετε την ενσωμάτωση του Dropbox

en: How to Setup Elastic Email Integration
el: Πώς να ρυθμίσετε την ενσωμάτωση του Elastic Email

en: How to Setup Encharge integration
el: Πώς να ρυθμίσετε την ενσωμάτωση του Encharge

en: How to Setup Fluent-CRM integration
el: Πώς να ρυθμίσετε την ενσωμάτωση του Fluent-CRM

en: How to Setup Google Sheets integration
el: Πώς να ρυθμίσετε την ενσωμάτωση των Google Sheets

en: How to Setup Integrately integration
el: Πώς να ρυθμίσετε την ενσωμάτωση του Integrately

en: How to Setup Integromat integration
el: Πώς να ρυθμίσετε την ενσωμάτωση του Integromat

en: How to Setup MailChamp integration
el: Πώς να ρυθμίσετε την ενσωμάτωση του MailChamp

en: How to Setup MailPoet integration
el: Πώς να ρυθμίσετε την ενσωμάτωση του MailPoet

en: How to Setup MailerLite integration
el: Πώς να ρυθμίσετε την ενσωμάτωση του MailerLite

en: How to Setup MetaBox integration
el: Πώς να ρυθμίσετε την ενσωμάτωση του MetaBox

en: How to Setup Pabbly integration
el: Πώς να ρυθμίσετε την ενσωμάτωση του Pabbly

en: How to Setup Pods integration
el: Πώς να ρυθμίσετε την ενσωμάτωση των Pods

en: How to Setup Brevo(SendinBlue) integration
el: Πώς να ρυθμίσετε την ενσωμάτωση του Brevo (SendinBlue)

en: How to Setup Telegram integration
el: Πώς να ρυθμίσετε την ενσωμάτωση του Telegram

en: How to Setup WooCommerce integration
el: Πώς να ρυθμίσετε την ενσωμάτωση του WooCommerce

en: How to Setup Zapier integration
el: Πώς να ρυθμίσετε την ενσωμάτωση του Zapier

en: How to Setup Zoho Analytics integration
el: Πώς να ρυθμίσετε την ενσωμάτωση του Zoho Analytics

en: How to Setup Zoho Bigin integration
el: Πώς να ρυθμίσετε την ενσωμάτωση του Zoho Bigin

en: How to Setup Zoho Campaigns integration
el: Πώς να ρυθμίσετε την ενσωμάτωση των Zoho Campaigns

en: How to Setup Zoho Creator integration
el: Πώς να ρυθμίσετε την ενσωμάτωση Zoho Creator

en: How to Setup Zoho-CRM integration
el: Πώς να ρυθμίσετε την ενσωμάτωση Zoho-CRM

en: How to Setup Zoho Desk integration
el: Πώς να ρυθμίσετε την ενσωμάτωση Zoho Desk

en: How to Setup Zoho Flow integration
el: Πώς να ρυθμίσετε την ενσωμάτωση Zoho Flow

en: How to Setup Zoho Mail integration
el: Πώς να ρυθμίσετε την ενσωμάτωση Zoho Mail

en: How to Setup Zoho Marketing Hub integration
el: Πώς να ρυθμίσετε την ενσωμάτωση Zoho Marketing Hub

en: How to Setup Zoho Projects integration
el: Πώς να ρυθμίσετε την ενσωμάτωση Zoho Projects

en: How to Setup Zoho Recruit integration
el: Πώς να ρυθμίσετε την ενσωμάτωση Zoho Recruit

en: How to Setup Zoho Sheet integration
el: Πώς να ρυθμίσετε την ενσωμάτωση Zoho Sheet

en: How to Setup Zoho Sign integration
el: Πώς να ρυθμίσετε την ενσωμάτωση Zoho Sign

en: How to Setup Zoho Work Drive integration
el: Πώς να ρυθμίσετε την ενσωμάτωση Zoho Work Drive

en: How to Configure Double Opt-In
el: Πώς να ρυθμίσετε το Double Opt-In

en: How to Configure Form Abandonment
el: Πώς να ρυθμίσετε την εγκατάλειψη φόρμας

en: How to Configure PDF Template
el: Πώς να ρυθμίσετε το πρότυπο PDF

en: How to Setup FlowMattic integration
el: Πώς να ρυθμίσετε την ενσωμάτωση FlowMattic

en: How to Setup AutomatorWP integration
el: Πώς να ρυθμίσετε την ενσωμάτωση AutomatorWP

en: How to Setup Uncanny Automator integration
el: Πώς να ρυθμίσετε την ενσωμάτωση Uncanny Automator

en: How to Setup Automate Hub by Sperse.IO integration
el: Πώς να ρυθμίσετε την ενσωμάτωση Automate Hub από Sperse.IO

en: How to Setup Thrive Automator integration
el: Πώς να ρυθμίσετε την ενσωμάτωση Thrive Automator

en: How to Setup WP Webhooks integration
el: Πώς να ρυθμίσετε την ενσωμάτωση WP Webhooks

en: How to Setup Advanced Form Integration
el: Πώς να ρυθμίσετε την Προηγμένη Ενσωμάτωση Φόρμας

en: How to Setup IFTTT integration
el: Πώς να ρυθμίσετε την ενσωμάτωση IFTTT

en: How to Setup n8n.io integration
el: Πώς να ρυθμίσετε την ενσωμάτωση n8n.io

en: How to Setup Sure Triggers integration
el: Πώς να ρυθμίσετε την ενσωμάτωση Sure Triggers

en: How to Configure WP User Registration
el: Πώς να ρυθμίσετε την Εγγραφή Χρήστη WP

en: Allow Only logged in users to view all entries
el: Να επιτρέπεται μόνο σε συνδεδεμένους χρήστες η προβολή όλων των καταχωρήσεων

en: Allow logged in users to edit form entries
el: Να επιτρέπεται σε συνδεδεμένους χρήστες η επεξεργασία καταχωρήσεων φόρμας

en: Allow to Configure Global Validation Message
el: Να επιτρέπεται η ρύθμιση του Παγκόσμιου Μηνύματος Επικύρωσης

en: How to add Custom CSS/JS
el: Πώς να προσθέσετε προσαρμοσμένο CSS/JS
