Bit Form 3.0.0 - en to da_DK translation catalogue (2567 entries)

note: Description of the plugin
en: Contact Form Builder Plugin: Multi Step Contact Form, Payment Form, Custom Contact Form Plugin by Bit Form
da_DK: Kontaktformularbygger-plugin: Trinvis kontaktformular, betalingsformular, tilpasset kontaktformular-plugin fra Bit Form

note: Author of the plugin
en: Contact Form Builder - Bit Form
da_DK: Kontaktformularbygger - Bit Form

en: Token expired
da_DK: Token udløbet

en: No Integration Found
da_DK: Ingen integration fundet

en: No Connected App Found
da_DK: Ingen tilsluttet app fundet

en: Some of the test fields are empty or an invalid email supplied
da_DK: Nogle af testfelterne er tomme eller en ugyldig e-mail er angivet

en: Migration Complete
da_DK: Migration fuldført

en: Invalid file type
da_DK: Ugyldig filtype

en: Invalid form id
da_DK: Ugyldigt formular-id

en: Meta Box must be activated!
da_DK: Meta Box skal aktiveres!

en: Conversational CSS Saved Successfully!
da_DK: Samtalebaseret CSS gemt med succes!

en: Bit Form - Most advanced form builder and entries management plugin
da_DK: Bit Form - Det mest avancerede formbygger- og indtastningshåndteringsplugin

en: All Forms
da_DK: Alle formularer

en: Form Templates
da_DK: Formularskabeloner

en: App Settings
da_DK: App-indstillinger

en: Integrations
da_DK: Integrationer

en: PDF Setting
da_DK: PDF-indstilling

en: Payments
da_DK: Betalinger

en: Doc & Support
da_DK: Dokumentation & Support

en: Get 74% OFF
da_DK: Få 74 % RABAT

en: Template not found, by this name:
da_DK: Skabelon ikke fundet med dette navn:

en: Error Occurred, Please Reload
da_DK: Der opstod en fejl, genindlæs venligst

en: You are allowed to add maximum 2 workflows
da_DK: Du må tilføje maksimalt 2 workflows

en: Can not save empty form.
da_DK: Kan ikke gemme tom formular.

en: Form Name Should Be Within 50 Characters
da_DK: Formularnavnet skal være under 50 tegn

en: All Entries
da_DK: Alle indtastninger

en: Form Saved successfully
da_DK: Formular gemt succesfuldt

en: User
da_DK: Bruger

en: IP address
da_DK: IP-adresse

en: Form update failed.
da_DK: Opdatering af formular mislykkedes.

en: Error Occured in saving %s
da_DK: Der opstod en fejl ved gemning af %s

en: Form updated successfully.
da_DK: Formular opdateret succesfuldt.

en: Form status change failed.
da_DK: Ændring af formularstatus mislykkedes.

en: Form status changed successfully
da_DK: Formularstatus ændret succesfuldt

en: Form id is empty.
da_DK: Formular-id er tomt.

en: Form is not exists.
da_DK: Formular findes ikke.

en: Form id is invalid.
da_DK: Formular-id er ugyldigt.

en: Form deleted successfully.
da_DK: Formular slettet succesfuldt.

en: Form id is invalid
da_DK: Formular-id er ugyldigt

en: Forms deleted successfully.
da_DK: Formularer slettet succesfuldt.

en: Form does not exists.
da_DK: Formular findes ikke.

en: Form duplicated successfully
da_DK: Formular duplikeret succesfuldt

en: Please import a valid json.
da_DK: Importer venligst en gyldig json.

en: Form imported successfully.
da_DK: Formular importeret succesfuldt.

en: Form does not exists
da_DK: Formular findes ikke

en: Entry Not Found!
da_DK: Indtastning ikke fundet!

en: Invalid Form ID or Entries ID.
da_DK: Ugyldigt formular-id eller indtastnings-id.

en: Entries id is invalid
da_DK: Indtastnings-id er ugyldigt

en: Form does not exist.
da_DK: Formular findes ikke.

en: Entry Deletetion prevented by workflow
da_DK: Sletning af indtastning forhindret af workflow

en: Entry Deleted successfully
da_DK: Indtastning slettet succesfuldt

en: Entry Deleted successfully, Some prevented by workflow
da_DK: Indtastning slettet succesfuldt, nogle forhindret af workflow

en: Form entry deletion failed.
da_DK: Sletning af formularindtastning mislykkedes.

en: Form id or entries id is invalid
da_DK: Formular-id eller post-id er ugyldigt

en: Form does not exist
da_DK: Formular findes ikke

en: Entry Duplicated successfully
da_DK: Post kopieret med succes

en: Entries Duplicated successfully
da_DK: Poster kopieret med succes

en: Form entries does not exist.
da_DK: Formularposter findes ikke.

en: Failed to update, Data is empty.
da_DK: Opdatering mislykkedes, data er tom.

en: Invalid Form ID or entries ID.
da_DK: Ugyldigt formular-id eller post-id.

en: Invalid Form id or entries id.
da_DK: Ugyldigt formular-id eller post-id.

en: Integration deleted
da_DK: Integration slettet

en: Message deleted
da_DK: Besked slettet

en: workflow deleted
da_DK: Workflow slettet

en: Email Template deleted
da_DK: E-mail-skabelon slettet

en: Email Template duplicated
da_DK: E-mail-skabelon kopieret

en: Report preferrences saved successfully
da_DK: Rapportindstillinger gemt med succes

en: g-ReCAPTCHA details is empty
da_DK: g-ReCAPTCHA-detaljer er tomme

en: reCAPTCHA saved successfully
da_DK: reCAPTCHA gemt med succes

en: reCAPTCHA updated successfully
da_DK: reCAPTCHA opdateret med succes

en: Setting details is empty
da_DK: Indstillingsdetaljer er tomme

en: Please re-check your Client ID & Secret
da_DK: Tjek venligst din Client ID & Secret igen

en: Payment setting saved successfully
da_DK: Betalingsindstilling gemt med succes

en: Payment setting updated successfully
da_DK: Betalingsindstilling opdateret succesfuldt

en: This field is required
da_DK: Dette felt er påkrævet

en: Please, enter a valid email address
da_DK: Indtast venligst en gyldig e-mailadresse

en: Please, enter a valid URL
da_DK: Indtast venligst en gyldig URL

en: Minimum ${field.minimum} is required
da_DK: Minimum ${field.minimum} er påkrævet

en: Maximum ${field.maximum} is allowed
da_DK: Maksimum ${field.maximum} er tilladt

en: Please, enter only numbers
da_DK: Indtast venligst kun tal

en: Please, enter a valid phone number
da_DK: Indtast venligst et gyldigt telefonnummer

en: Select at least ${field.minimum} option(s)
da_DK: Vælg mindst ${field.minimum} valgmulighed(er)

en: Please, select no more than ${field.maximum} option(s)
da_DK: Vælg venligst ikke mere end ${field.maximum} valgmulighed(er)

en: Input does not match the required pattern
da_DK: Input stemmer ikke overens med det krævede mønster

en: Minimum ${field.minimum_file} file(s) required
da_DK: Minimum ${field.minimum_file} fil(er) påkrævet

en: Maximum ${field.maximum_file} file(s) allowed
da_DK: Maksimum ${field.maximum_file} fil(er) tilladt

en: Maximum file size exceeded. (Max: ${field.maximum_size}MB)
da_DK: Maksimal filstørrelse overskredet. (Max: ${field.maximum_size}MB)

en: File type is not supported
da_DK: Filtypen understøttes ikke

en: This value is already taken. Please, choose a different one.
da_DK: Denne værdi er allerede taget. Vælg venligst en anden.

en: This username or email is already registered. Please, use another.
da_DK: Dette brugernavn eller e-mail er allerede registreret. Brug venligst en anden.

en: Custom Option Required
da_DK: Brugerdefineret valgmulighed påkrævet

en: Minimum amount of ${field.minimum_amount} is required
da_DK: Minimumsbeløb på ${field.minimum_amount} er påkrævet

en: Maximum amount of ${field.maximum_amount} is allowed
da_DK: Maksimumbeløb på ${field.maximum_amount} er tilladt

en: Form data is empty
da_DK: Formulardata er tomme

en: At least 1 condition needed
da_DK: Mindst 1 betingelse er nødvendig

en: Result is empty
da_DK: Resultatet er tomt

en: Nothing to update
da_DK: Intet at opdatere

en: Nothing to duplicate
da_DK: Intet at duplikere

en: prepared query is empty
da_DK: forberedt forespørgsel er tom

en: is required
da_DK: er påkrævet

en: Minimum number is
da_DK: Minimum antal er

en: Maximum number is
da_DK: Maksimalt antal er

en: Email is invalid
da_DK: E-mail er ugyldig

en: URL is invalid
da_DK: URL er ugyldig

en: Sorry, Error occurred in saving form entry
da_DK: Beklager, der opstod en fejl ved gemning af formularindsendelse

en: Sorry, error occurred in logging form entry
da_DK: Beklager, der opstod en fejl ved logning af formularindsendelse

en: Sorry, Error occured in saving form entry data
da_DK: Beklager, der opstod en fejl ved gemning af formularindsendelsesdata

en: provided form entries does not exists
da_DK: de angivne formularindsendelser findes ikke

en: Entry Updated Successfully
da_DK: Indsendelse opdateret succesfuldt

en:  is required.
da_DK:  er påkrævet.

en:  should be an email. please provide a valid email address.
da_DK:  skal være en e-mail. Angiv venligst en gyldig e-mailadresse.

en:  should be Time Format
da_DK:  skal være i tidsformat

en:  should be a phone number
da_DK:  skal være et telefonnummer

en:  should be a number
da_DK:  skal være et tal

en:  should be an URL
da_DK:  skal være en URL

en:  should be a date
da_DK:  skal være en dato

en: Bitform Pages
da_DK: Bitform-sider

en: Requested parameter is empty
da_DK: Anmodet parameter er tom

en: module, fields are required for Sendinblue api
da_DK: modul, felter er påkrævet for Sendinblue API

en: module, fields are required for Acumbamail api
da_DK: modul, felter er påkrævet for Acumbamail API

en: Autonami Pro Plugins not found
da_DK: Autonami Pro-plugins ikke fundet

en: module, fields are required for Autonami api
da_DK: modul, felter er påkrævet for Autonami API

en: Required data not found.
da_DK: Påkrævede data ikke fundet.

en: module, fields are required for Elastic Email api
da_DK: modul, felter er påkrævet for Elastic Email API

en: module, fields are required for Encharge api
da_DK: modul, felter er påkrævet for Encharge API

en: Fluent CRM Plugins not found
da_DK: Fluent CRM-plugins ikke fundet

en: Please! Insatall Fluent CRM
da_DK: Venligst! Installer Fluent CRM

en: module, fields are required for Fluent CRM api
da_DK: modul, felter er påkrævet for Fluent CRM API

en: module, fields are required for Gist api
da_DK: modul, felter er påkrævet for Gist API

en: module, fields are required for Google sheet api
da_DK: modul, felter er påkrævet for Google Sheet API

en: module, fields are required for Trello api
da_DK: modul, felter er påkrævet for Trello API

en: Request parameter is empty
da_DK: Anmodningsparameter er tom

en: api key field is required for hubspot api
da_DK: API-nøglefelt er påkrævet for HubSpot API

en: Integration execution failed
da_DK: Integrationens udførelse mislykkedes

en: module, fields are required for Mail Chimp api
da_DK: modul, felter er påkrævet for Mail Chimp api

en: Invalid API Token
da_DK: Ugyldig API-token

en: module, fields are required for MailerLite api
da_DK: modul, felter er påkrævet for MailerLite api

en: Please! Insatall MailPoet
da_DK: Venligst! Installer MailPoet

en: Please! Install MailPoet
da_DK: Venligst! Installer MailPoet

en: module, fields are required for Mail Poet api
da_DK: modul, felter er påkrævet for Mail Poet api

en: username, password, fields are required for rapidmail api
da_DK: brugernavn, adgangskode, felter er påkrævet for rapidmail api

en: Recipient List are required for rapidmail api
da_DK: Modtagerliste er påkrævet for rapidmail api

en: module, fields are required for SendFox api
da_DK: modul, felter er påkrævet for SendFox api

en: module, fields are required for Telegram api
da_DK: modul, felter er påkrævet for Telegram api

en: SID, Auth Token,From Number and mapping fields are required for rapidmail api
da_DK: SID, Auth Token, Fra-nummer og kortlægningsfelter er påkrævet for rapidmail api

en: webhook url is empty
da_DK: webhook-URL er tom

en: %s is required for woocommerce %s
da_DK: %s er påkrævet for woocommerce %s

en: WooCommerce must be activated!
da_DK: WooCommerce skal aktiveres!

en: module and field map are required for woocommerce
da_DK: modul og feltkortlægning er påkrævet for woocommerce

en: workspace, table, fields are required for zoho analytics api
da_DK: arbejdsområde, tabel, felter er påkrævet for zoho analytics api

en: %s is required for zoho bigin, %s module
da_DK: %s er påkrævet for zoho bigin, %s modul

en: module, fields are required for zoho bigin api
da_DK: modul, felter er påkrævet for zoho bigin api

en: %s is required for zoho campaigns
da_DK: %s er påkrævet for zoho campaigns

en: list are required for zoho campaigns api
da_DK: liste er påkrævet for zoho campaigns api

en: %s is required for zoho creator
da_DK: %s er påkrævet for zoho creator

en: tokenDetails error
da_DK: tokenDetails fejl

en: %s is required for zoho crm, %s module
da_DK: %s er påkrævet for zoho crm, %s modul

en: zoho crm field %s's maximum length is %s, Given %s
da_DK: zoho crm felt %s's maksimale længde er %s, givet %s

en: Tag is empty
da_DK: Tag er tom

en: Assignment rules is empty
da_DK: Tildelingsregler er tomme

en: RelatedList is empty
da_DK: Relateret liste er tom

en: module, layout are required for zoho crm relatedlist
da_DK: modul, layout er påkrævet for zoho crm relateret liste

en: module, layout, fields are required for zoho crm api
da_DK: modul, layout, felter er påkrævet for zoho crm api

en: %s is required for zoho bigin
da_DK: %s er påkrævet for zoho bigin

en: list are required for zoho desk api
da_DK: liste er påkrævet for zoho desk api

en: module, fields are required for zoho mail api
da_DK: modul, felter er påkrævet for zoho mail api

en: is required for zoho marketing hub
da_DK: er påkrævet for zoho marketing hub

en: list are required for zoho marketingHub api
da_DK: liste er påkrævet for zoho marketingHub api

en: %s is required for %s
da_DK: %s er påkrævet for %s

en: list are required for zoho projects api
da_DK: liste er påkrævet for zoho projects api

en: %s is required for zoho recruit, %s module
da_DK: %s er påkrævet for zoho recruit, %s modul

en: module, fields are required for zoho recruit api
da_DK: modul, felter er påkrævet for zoho recruit api

en: module, fields are required for zoho sheet api
da_DK: modul, felter er påkrævet for zoho sheet api

en: module, fields are required for zoho sign api
da_DK: modul, felter er påkrævet for zoho sign api

en: parent folder are required for zoho workdrive api
da_DK: forældremappe er påkrævet for zoho workdrive api

en: Sorry, Error occured in updated form
da_DK: Beklager, der opstod en fejl i opdateret formular

en: Bitforms Pages
da_DK: Bitforms Sider

en: Sorry! Submission limit exceeded.
da_DK: Beklager! Indsendelsesgrænsen er overskredet.

en: Sorry! You have exceeded the submission limit.
da_DK: Beklager! Du har overskredet indsendelsesgrænsen.

en: Unknown upload error
da_DK: Ukendt uploadfejl

en: The uploaded file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini.
da_DK: Den uploadede fil overskrider upload_max_filesize-direktivet i php.ini.

en: The uploaded file exceeds the MAX_FILE_SIZE directive that was specified in the HTML form.
da_DK: Den uploadede fil overskrider MAX_FILE_SIZE-direktivet, der blev angivet i HTML-formularen.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
da_DK: Den uploadede fil blev kun delvist uploadet.

en: No file was uploaded.
da_DK: Ingen fil blev uploadet.

en: Missing a temporary folder.
da_DK: Midlertidig mappe mangler.

en: Failed to write file to disk.
da_DK: Kunne ikke skrive fil til disk.

en: A PHP extension stopped the file upload.
da_DK: En PHP-udvidelse stoppede filuploaden.

en: Total File size is too large
da_DK: Den samlede filstørrelse er for stor

en: Upload failed
da_DK: Upload mislykkedes

en: Untrusted upload source
da_DK: Upålidelig uploadkilde

en: Temporary file not accessible
da_DK: Midlertidig fil er ikke tilgængelig

en: Empty filename
da_DK: Tomt filnavn

en: Cannot read file size
da_DK: Kan ikke læse filstørrelse

en: File size is too large
da_DK: Filstørrelsen er for stor

en: This file type is not allowed
da_DK: Denne filtype er ikke tilladt

en: File type is not allowed
da_DK: Filtypen er ikke tilladt

en: Invalid SVG
da_DK: Ugyldig SVG

en: SVG file is not valid
da_DK: SVG-filen er ikke gyldig

en: File size is too large after sanitation
da_DK: Filstørrelsen er for stor efter oprensning

en: File not allowed by policy
da_DK: Fil ikke tilladt ifølge politik

en: Form Submitted Successfully
da_DK: Formular indsendt med succes

en: provided form does not exists
da_DK: den angivne formular findes ikke

en: Form ID cannot be empty
da_DK: Formular-ID kan ikke være tom

en: #%s no. Form doesn't exists
da_DK: #%s nr. Formular findes ikke

en: #%s no. Form is not active
da_DK: #%s nr. Formular er ikke aktiv

en: Entry Update Successfully
da_DK: Indtastning opdateret med succes

en: Token verification failed
da_DK: Token-verifikation mislykkedes

en: You are already logged in
da_DK: Du er allerede logget ind

en: Please submit form with valid fields
da_DK: Send venligst formular med gyldige felter

en: Please recheck your reCaptcha Configuration
da_DK: Tjek venligst din reCaptcha-konfiguration igen

en: Please verify reCAPTCHA
da_DK: Bekræft venligst reCAPTCHA

en: Please verify hCaptcha
da_DK: Bekræft venligst hCaptcha

en: hCaptcha verification failed
da_DK: hCaptcha-verifikation mislykkedes

en: Please verify Cloudflare Turnstile Captcha
da_DK: Bekræft venligst Cloudflare Turnstile Captcha

en: Cloudflare Turnstile Validation Error:
da_DK: Cloudflare Turnstile valideringsfejl:

en: Sorry!! You have already submitted from this IP address
da_DK: Undskyld!! Du har allerede indsendt fra denne IP-adresse

en: within %s to %s
da_DK: inden for %s til %s

en: %s to %s
da_DK: %s til %s

en: Form is available %s From %s
da_DK: Formular er tilgængelig %s Fra %s

en: Form is available %s
da_DK: Formular er tilgængelig %s

en: Form is available on %s
da_DK: Formular er tilgængelig den %s

en: Sorry!! Your IP address is %s, Blocked from submitting the form
da_DK: Undskyld!! Din IP-adresse er %s, blokeret fra at indsende formularen

en: Other...
da_DK: Andet...

en: Select a Bitform
da_DK: Vælg en Bitform

en: Invalid request method. POST required.
da_DK: Ugyldig anmodningsmetode. POST kræves.

en: No form selected
da_DK: Ingen formular valgt

en: Please select a form from the Form List available in the Bit Form element settings.
da_DK: Vælg venligst en formular fra formularlisten, der er tilgængelig i Bit Form-elementindstillingerne.

en: Select Forms
da_DK: Vælg formularer

en: Forms
da_DK: Formularer

en: Unsplash Images
da_DK: Unsplash billeder

en: Go to the Google reCaptcha V2 Admin Dashboard
da_DK: Gå til Google reCaptcha V2 administrationspanel

en: Click on the Register button and add Label.
da_DK: Klik på Registrer-knappen og tilføj et navn.

en: Choose the type of reCaptcha V2 (either I'm not a robot checkbox or Invisible reCaptcha badge).
da_DK: Vælg typen af reCaptcha V2 (enten Jeg er ikke en robot-afkrydsningsfeltet eller usynligt reCaptcha-badge).

en: Copy Your Domain URL and Goto Google ReCaptcha Dashboard, paste it under Domains.
da_DK: Kopiér din domæne-URL og gå til Google ReCaptcha Dashboard, indsæt den under Domæner.

en: Click on the Submit button.
da_DK: Klik på knappen Send.

en: You will then see the site key and secret key. Copy both keys and back to Bit form Google reCaptcha Settings to paste them into the corresponding
da_DK: Du vil derefter se webstedets nøgle og hemmelige nøgle. Kopiér begge nøgler og gå tilbage til Bit form Google reCaptcha-indstillinger for at indsætte dem i de tilsvarende

en: Site Key
da_DK: Webstedsnøgle

en: and
da_DK: og

en: Secret Key
da_DK: Hemmelig nøgle

en: fields.
da_DK: felter.

en: Click on the
da_DK: Klik på

en: Save
da_DK: Gem

en: button to apply the settings.
da_DK: knappen for at anvende indstillingerne.

en: Now, Please go to your form and add a Google reCaptcha V2 field.
da_DK: Gå nu til din formular og tilføj et Google reCaptcha V2-felt.

en: For more details, please visit the
da_DK: For flere oplysninger, besøg venligst

en: Bit form Google reCaptcha V2 documentation
da_DK: Bit form Google reCaptcha V2 dokumentation

en: and watch
da_DK: og se

en: YouTube Video
da_DK: YouTube-video

en: Go to the Google reCaptcha V3 Admin Dashboard
da_DK: Gå til Google reCaptcha V3 Admin Dashboard

en: Choose the type of reCaptcha V3 (reCaptcha V3).
da_DK: Vælg typen af reCaptcha V3 (reCaptcha V3).

en: Now, Please go to your form and add a Google reCaptcha V3 field.
da_DK: Gå nu til din formular og tilføj et Google reCaptcha V3-felt.

en: Bit form Google reCaptcha V3 documentation
da_DK: Bit form Google reCaptcha V3 dokumentation

en: Go to the Turnstile Admin Dashboard
da_DK: Gå til Turnstile Admin Dashboard

en: If you haven't created a Turnstile Site yet, click on the "Add Site" button and fill out the required fields.
da_DK: Hvis du endnu ikke har oprettet et Turnstile-site, skal du klikke på knappen "Tilføj site" og udfylde de krævede felter.

en: If you already have a Turnstile Site, click on the Site Name to open the Site Dashboard.
da_DK: Hvis du allerede har et Turnstile-site, skal du klikke på sitets navn for at åbne Site Dashboard.

en: You will then see the site key and secret key. Copy both keys and back to Bit form Turnstile Settings to paste them into the corresponding
da_DK: Du vil derefter se site-nøglen og den hemmelige nøgle. Kopiér begge nøgler og gå tilbage til Bit form Turnstile-indstillinger for at indsætte dem i de tilsvarende

en: Now, Please go to your form and add a Turnstile field.
da_DK: Gå nu til din formular og tilføj et Turnstile-felt.

en: Bit form Turnstile documentation
da_DK: Bit form Turnstile-dokumentation

en: Go to the hCaptcha Admin Dashboard
da_DK: Gå til hCaptcha Admin Dashboard

en: If you haven't created a hCaptcha Site yet, click on the "Add Site" button and fill out the required fields.
da_DK: Hvis du endnu ikke har oprettet et hCaptcha-site, skal du klikke på knappen "Tilføj site" og udfylde de krævede felter.

en: If you already have a hCaptcha Site, click on the Site Name to open the Site Dashboard.
da_DK: Hvis du allerede har et hCaptcha-site, skal du klikke på sitets navn for at åbne Site Dashboard.

en: You will then see the site. Copy
da_DK: Du vil derefter se sitet. Kopiér

en: and back to Bit form hCaptcha Settings to paste in Site Key fields.
da_DK: og gå tilbage til Bit form hCaptcha-indstillinger for at indsætte i Site Key-felterne.

en: Then get the secret key. Go to the Profile → Settings and click the secret tab. You will find secret list or Generate New Secret.
da_DK: Få derefter den hemmelige nøgle. Gå til Profil → Indstillinger og klik på fanen hemmelig. Du vil finde en liste over hemmeligheder eller muligheden for at generere en ny hemmelighed.

en: Now, Please go to your form and add a hCaptcha field.
da_DK: Gå nu til din formular og tilføj et hCaptcha-felt.

en: Bit form hCaptcha documentation
da_DK: Bit form hCaptcha-dokumentation

en: Captcha Settings
da_DK: Captcha-indstillinger

en: Note:
da_DK: Bemærk:

en: Please click on the available Captcha option for configuration.
da_DK: Klik venligst på den tilgængelige Captcha-mulighed for konfiguration.

en: Edit
da_DK: Rediger

en: Captcha Settings Updated
da_DK: Captcha-indstillinger opdateret

en: reCAPTCHA is a free service that protects your website from spam and abuse.
da_DK: reCAPTCHA er en gratis tjeneste, der beskytter dit websted mod spam og misbrug.

en: Learn More
da_DK: Lær mere

en: Domain URL:
da_DK: Domæne-URL:

en: To get Site Key and SECRET , Please Visit
da_DK: For at få Site Key og SECRET, besøg venligst

en: Update
da_DK: Opdater

en: hCaptcha is a free service that protects your website from spam and abuse.
da_DK: hCaptcha er en gratis tjeneste, der beskytter dit website mod spam og misbrug.

en: To get Site Key and Secret, Please Visit
da_DK: For at få Site Key og Secret, besøg venligst

en: Turnstile is a free service that protects your website from spam and abuse.
da_DK: Turnstile er en gratis tjeneste, der beskytter dit website mod spam og misbrug.

en: How to set up
da_DK: Sådan opsættes

en: Delete
da_DK: Slet

en: Are you sure to delete this template
da_DK: Er du sikker på, at du vil slette denne skabelon

en: Duplicate
da_DK: Dupliker

en: Are you sure to duplicate this template?
da_DK: Er du sikker på, at du vil duplikere denne skabelon?

en: Template Name
da_DK: Skabelonnavn

en: Action
da_DK: Handling

en: Email Templates
da_DK: Email-skabeloner

en: How to setup Email Templates & Send Email Notification:
da_DK: Sådan opsætter du Email-skabeloner & sender Email-notifikationer:

en: Documentation
da_DK: Dokumentation

en: Add New Template
da_DK: Tilføj ny skabelon

en: Empty
da_DK: Tom

en: Post Type cann't be empty
da_DK: Indlægstype må ikke være tom

en: Post Status cann't be empty
da_DK: Indlægsstatus må ikke være tom

en: Please map mandatory fields
da_DK: Kortlæg venligst obligatoriske felter

en: Integration Name
da_DK: Integrationsnavn

en: Integration Name...
da_DK: Integrationsnavn...

en: Post Type
da_DK: Indlægstype

en: Refresh Post Types
da_DK: Opdater indlægstyper

en: Post Status
da_DK: Indlægsstatus

en: Select Status
da_DK: Vælg status

en: Author
da_DK: Forfatter

en: Select Author
da_DK: Vælg forfatter

en: Comment Status
da_DK: Kommentartilstand

en: Field Mapping
da_DK: Feltkortlægning

en: Form Fields
da_DK: Formularfelter

en: Post Fields
da_DK: Indlægsfelter

en: ACF fields Mapping
da_DK: ACF felter kortlægning

en: Refresh ACF fields
da_DK: Opdater ACF felter

en: ACF Fields
da_DK: ACF felter

en: ACF File Upload Fields Map
da_DK: ACF fil upload felter kort

en: Error Occured
da_DK: Der opstod en fejl

en: Loading ACF Fields...
da_DK: Indlæser ACF felter...

en: Loading Post Types...
da_DK: Indlæser indlægstyper...

en: Select one of the defined WordPress post types Or custom post types for the post.
da_DK: Vælg en af de definerede WordPress indlægstyper eller brugerdefinerede indlægstyper til indlægget.

en: Select Post Type
da_DK: Vælg indlægstype

en: Select the status for the post. If published status is selected and the post date is in the future, it will automatically be changed to scheduled
da_DK: Vælg status for indlægget. Hvis publiceret status vælges, og indlægsdatoen er i fremtiden, ændres den automatisk til planlagt

en: Select the user to be assigned to the post.
da_DK: Vælg den bruger, der skal tildeles indlægget.

en: Select Field
da_DK: Vælg felt

en: Custom...
da_DK: Brugerdefineret...

en: Custom Value
da_DK: Brugerdefineret værdi

en: Connect New Active Campaing API
da_DK: Forbind ny ActiveCampaign API

en: Update ActiveCampaign
da_DK: Opdater ActiveCampaign

en: Update Responses with ActiveCampaign existing email?
da_DK: Opdater svar med eksisterende ActiveCampaign e-mail?

en: Integration name cann't be empty
da_DK: Integrationsnavn kan ikke være tomt

en: Access API Key cann't be empty
da_DK: API-nøgle kan ikke være tom

en: Access API URL cann't be empty
da_DK: API-URL kan ikke være tom

en: Authorized Successfully
da_DK: Godkendt succesfuldt

en: Integration Name:
da_DK: Integrationsnavn:

en: Access API URL:
da_DK: Adgang til API-URL:

en: Access API URL...
da_DK: Adgang til API-URL...

en: Access API Key:
da_DK: Adgang til API-nøgle:

en: Access API Key...
da_DK: Adgang til API-nøgle...

en: ActiveCampaign lists refreshed
da_DK: ActiveCampaign-lister opdateret

en: No ActiveCampaign lists found. Try changing the header row number or try again
da_DK: Ingen ActiveCampaign-lister fundet. Prøv at ændre overskriftsrækkens nummer eller prøv igen

en: ActiveCampaign lists refresh failed. please try again
da_DK: Opdatering af ActiveCampaign-lister mislykkedes. Prøv igen

en: ActiveCampaign tags refreshed
da_DK: ActiveCampaign-tags opdateret

en: No ActiveCampaign tags found. Try changing the header row number or try again
da_DK: Ingen ActiveCampaign-tags fundet. Prøv at ændre overskriftsrækkens nummer eller prøv igen

en: ActiveCampaign tags refresh failed. please try again
da_DK: Opdatering af ActiveCampaign-tags mislykkedes. Prøv igen

en: ActiveCampaign fields refreshed
da_DK: ActiveCampaign-felter opdateret

en: No ActiveCampaign fields found. Try changing the header row number or try again
da_DK: Ingen ActiveCampaign-felter fundet. Prøv at ændre overskriftsrækkens nummer eller prøv igen

en: ActiveCampaign fields refresh failed. please try again
da_DK: Opdatering af ActiveCampaign-felter mislykkedes. Prøv igen

en: Connected API:
da_DK: Forbundet API:

en: Select an App
da_DK: Vælg en app

en: List:
da_DK: Liste:

en: Select List
da_DK: Vælg liste

en: Refresh Activecapmaign Tags
da_DK: Opdater Activecapmaign-tags

en: Map Fields
da_DK: Kortlæg felter

en: Refresh Activecapmaign Field
da_DK: Opdater Activecapmaign-felt

en: ActiveCampaign Fields
da_DK: ActiveCampaign-felter

en: Actions
da_DK: Handlinger

en: To Get Auth token, Please Visit
da_DK: For at få Auth-token, besøg venligst

en: Acumbamail documentation
da_DK: Acumbamail-dokumentation

en: Auth Token:
da_DK: Auth-token:

en: Auth Token...
da_DK: Auth-token...

en: All list field fetched successfully
da_DK: Alle listefelter hentet succesfuldt

en: Failed to fetch list fields
da_DK: Hentning af listefelter mislykkedes

en: Lists fetched successfully
da_DK: Lister hentet succesfuldt

en: Lists fetch failed. please try again
da_DK: Hentning af lister mislykkedes. prøv igen

en: Api Key can't be empty
da_DK: API-nøgle kan ikke være tom

en: Authorized successfully
da_DK: Autoriseret succesfuldt

en: Authorized failed
da_DK: Autorisation mislykkedes

en: Connected API List:
da_DK: Forbundet API-liste:

en: Select API
da_DK: Vælg API

en: Actions:
da_DK: Handlinger:

en: Select Actions
da_DK: Vælg handlinger

en: All List:
da_DK: Alle lister:

en: Fetch Subscriber List
da_DK: Hent abonnentliste

en: Field Map
da_DK: Feltkort

en: Refresh Acumbamail Fields
da_DK: Opdater Acumbamail-felter

en: Acumbamail Fields
da_DK: Acumbamail-felter

en: Authorized ✔
da_DK: Autoriseret ✔

en: Authorize
da_DK: Autoriser

en: Next
da_DK: Næste

en: Skip exist Contact
da_DK: Spring eksisterende kontakt over

en: Skip if contact already exist in Autonami
da_DK: Spring over, hvis kontakt allerede findes i Autonami

en: Connect Successfully
da_DK: Forbindelse oprettet succesfuldt

en: Autonami lists and tags refreshed
da_DK: Autonami-lister og tags opdateret

en: Autonami lists and tags refresh failed Cause:
da_DK: Opdatering af Autonami-lister og tags mislykkedes. Årsag:

en: please try again
da_DK: prøv venligst igen

en: Autonami lists and tags refresh failed. please try again
da_DK: Opdatering af Autonami-lister og tags mislykkedes. prøv venligst igen

en: Autonami fields refreshed
da_DK: Autonami-felter opdateret

en: No Autonami fields found. Try changing the header row number or try again
da_DK: Ingen Autonami-felter fundet. Prøv at ændre overskriftrækkenummeret eller prøv igen

en: Autonami fields refresh failed. please try again
da_DK: Opdatering af Autonami-felter mislykkedes. prøv venligst igen

en: Autonami Lists:
da_DK: Autonami-lister:

en: Refresh Autonami Lists And Tags
da_DK: Opdater Autonami-lister og tags

en: Autonami Tags:
da_DK: Autonami-tags:

en: Refresh Autonami Fields
da_DK: Opdater Autonami-felter

en: Autonami Fields
da_DK: Autonami-felter

en: Loaded integration:
da_DK: Indlæst integration:

en: Integration Info
da_DK: Integrationsinfo

en: Add New
da_DK: Tilføj ny

en: Authorize New Dropbox App
da_DK: Autoriser ny Dropbox-app

en: Delete File From Wordpress
da_DK: Slet fil fra WordPress

en: Delete file from Wordpress after upload in Dropbox
da_DK: Slet fil fra WordPress efter upload til Dropbox

en: Please enter API key and API secret
da_DK: Indtast venligst API-nøgle og API-secret

en: To Get Api Key & Secret, Please Visit
da_DK: For at få API-nøgle & secret, besøg venligst

en: Dropbox API Console
da_DK: Dropbox API-konsol

en: Dropbox Api Key:
da_DK: Dropbox API-nøgle:

en: Api Key...
da_DK: API-nøgle...

en: Dropbox Api Secret:
da_DK: Dropbox API-secret:

en: Api Secret...
da_DK: API-secret...

en: To Get Access Code, Please Visit
da_DK: For at få adgangskode, besøg venligst

en: Dropbox Access Code
da_DK: Dropbox-adgangskode

en: Dropbox Access Code:
da_DK: Dropbox-adgangskode:

en: Access Code...
da_DK: Adgangskode...

en: Error Occurred
da_DK: Der opstod en fejl

en: Loading Dropbox Folders List...
da_DK: Indlæser Dropbox-mappeliste...

en: Dropbox ApiKey, ApiSecret & Access Code can't be empty
da_DK: Dropbox ApiKey, ApiSecret & adgangskode kan ikke være tomme

en: Authorization failed Cause:
da_DK: Autorisation mislykkedes årsag:

en: Authorization failed. please try again
da_DK: Autorisation mislykkedes. prøv venligst igen

en: Select Folder
da_DK: Vælg mappe

en: Fetch All Dropbox Folders
da_DK: Hent alle Dropbox-mapper

en: File Input
da_DK: Filinput

en: Dropbox Folder
da_DK: Dropbox-mappe

en: Integration Settings
da_DK: Integrationsindstillinger

en: Add Status to contact
da_DK: Tilføj status til kontakt

en: API Key cann't be empty
da_DK: API-nøgle kan ikke være tom

en: API Key:
da_DK: API-nøgle:

en: API Key...
da_DK: API-nøgle...

en: To get API Key, Please Visit
da_DK: For at få API-nøgle, besøg venligst

en: Elastic Email API Console
da_DK: Elastic Email API-konsol

en: Loading Lists...
da_DK: Indlæser lister...

en: Lists:
da_DK: Lister:

en: Fetch All Recipients
da_DK: Hent alle modtagere

en: Elastic Email Fields
da_DK: Elastic Email-felter

en: API key
da_DK: API-nøgle

en: To get API , Please Visit
da_DK: For at få API, besøg venligst

en: Encharge API Console
da_DK: Encharge API-konsol

en: Encharge fields refreshed
da_DK: Encharge-felter opdateret

en: No Encharge fields found. Try changing the header row number or try again
da_DK: Ingen Encharge-felter fundet. Prøv at ændre overskriftsrækkens nummer eller prøv igen

en: Encharge fields refresh failed. please try again
da_DK: Opdatering af Encharge-felter mislykkedes. prøv venligst igen

en: Encharge Fields
da_DK: Encharge-felter

en: Skip if contact already exist in FluentCRM
da_DK: Spring over, hvis kontakt allerede findes i FluentCRM

en: Double Opt-in
da_DK: Dobbelt tilmelding

en: Enable Double Option for new contacts
da_DK: Aktivér dobbelt tilmelding for nye kontakter

en: FluentCRM list refreshed
da_DK: FluentCRM-liste opdateret

en: FluentCRM list refresh failed Cause:
da_DK: Opdatering af FluentCRM-liste mislykkedes Årsag:

en: FluentCRM list refresh failed. please try again
da_DK: Opdatering af FluentCRM-liste mislykkedes. prøv venligst igen

en: Fluent CRM fields refreshed
da_DK: Fluent CRM-felter opdateret

en: No Fluent CRM fields found. Try changing the header row number or try again
da_DK: Ingen Fluent CRM-felter fundet. Prøv at ændre overskriftsrækkens nummer eller prøv igen

en: Fluent CRM fields refresh failed. please try again
da_DK: Opdatering af Fluent CRM-felter mislykkedes. prøv venligst igen

en: Fluent CRM List:
da_DK: Fluent CRM-liste:

en: Select Fluent CRM list
da_DK: Vælg Fluent CRM-liste

en: Refresh Fluent CRM List
da_DK: Opdater Fluent CRM-liste

en: Fluent CRM Tags:
da_DK: Fluent CRM-tags:

en: Fluent CRM Fields
da_DK: Fluent CRM-felter

en: Add tags to contact
da_DK: Tilføj tags til kontakt

en: Refresh Tags
da_DK: Opdater tags

en: Integration API Key...
da_DK: Integrations-API-nøgle...

en: To get API, Please Visit
da_DK: For at få API, besøg venligst

en: Getgist API Console
da_DK: Getgist API-konsol

en: Loading Tags...
da_DK: Indlæser tags...

en: User Type:
da_DK: Brugertype:

en: Select User Type
da_DK: Vælg brugertype

en: Gist Fields
da_DK: Gist-felter

en: Authorize New Google App
da_DK: Godkend ny Google-app

en: Update Row
da_DK: Opdater række

en: Control how the row gets updated.
da_DK: Kontroller, hvordan rækken opdateres.

en: Update google Sheet
da_DK: Opdater Google-ark

en: Update Responses with Google Sheet?
da_DK: Opdater svar med Google-ark?

en: Enter the criteria to update rows. Please use the below format.
da_DK: Indtast kriterierne for at opdatere rækker. Brug venligst nedenstående format.

en: Update Preferance
da_DK: Opdateringspræference

en: update row for first match only?
da_DK: Opdatér kun række ved første match?

en: Yes
da_DK: Ja

en: No
da_DK: Nej

en: insert new row if the above criteria doesn't met?
da_DK: Indsæt ny række, hvis ovenstående kriterier ikke er opfyldt?

en: Share Settings
da_DK: Delingsindstillinger

en: Homepage URL:
da_DK: Hjemmeside URL:

en: Authorized Redirect URIs:
da_DK: Autoriserede omdirigerings-URI'er:

en: To get Client ID and SECRET , Please Visit
da_DK: For at få Client ID og SECRET, besøg venligst

en: Google API Console
da_DK: Google API-konsol

en: Client id:
da_DK: Client-id:

en: Client id...
da_DK: Client-id...

en: Client secret:
da_DK: Client-secret:

en: Client secret...
da_DK: Client-secret...

en: Spreadsheet refreshed
da_DK: Regneark opdateret

en: Spreadsheet refresh failed Cause: %s. please try again
da_DK: Opdatering af regneark mislykkedes Årsag: %s. prøv venligst igen

en: Spreadsheet refresh failed. please try again
da_DK: Opdatering af regneark mislykkedes. prøv venligst igen

en: Worksheets refreshed
da_DK: Regneark faner opdateret

en: Worksheets refresh failed. please try again
da_DK: Opdatering af regneark faner mislykkedes. prøv venligst igen

en: Worksheet Headers refreshed
da_DK: Regnearksoverskrifter opdateret

en: No Worksheet headers found. Try changing the header row number or try again
da_DK: Ingen regnearksoverskrifter fundet. Prøv at ændre overskriftrækkenummeret eller prøv igen

en: Worksheet Headers refresh failed. please try again
da_DK: Opdatering af regnearksoverskrifter mislykkedes. prøv venligst igen

en: Client ID cann't be empty
da_DK: Klient-ID kan ikke være tomt

en: Secret key cann't be empty
da_DK: Hemmelig nøgle kan ikke være tom

en: Authorization failed
da_DK: Autorisation mislykkedes

en: Authorize App:
da_DK: Godkend app:

en: Spreadsheets:
da_DK: Regneark:

en: Select Spreadsheet
da_DK: Vælg regneark

en: Select Worksheet
da_DK: Vælg regnearkark

en: Header Row:
da_DK: Overskriftrække:

en: By default, first row of the worksheet is considered as header row. This can be used if tabular data starts from any row other than the first row.
da_DK: Som standard betragtes den første række i regnearket som overskriftrække. Dette kan bruges, hvis tabulære data starter fra en anden række end den første række.

en: Google Fields
da_DK: Google-felter

en: Add Tags
da_DK: Tilføj tags

en: Add Contact Tag
da_DK: Tilføj kontakt-tag

en: Select tag
da_DK: Vælg tag

en: Refresh Groundhogg Tags
da_DK: Opdater Groundhogg-tags

en: Your Domain Name:
da_DK: Dit domænenavn:

en: Public Key:
da_DK: Offentlig nøgle:

en: Public Key...
da_DK: Offentlig nøgle...

en: Public Key can't be empty
da_DK: Den offentlige nøgle kan ikke være tom

en: token can't be empty
da_DK: token kan ikke være tom

en: Domain Name can't be empty
da_DK: Domænenavn kan ikke være tom

en: Authorization Successful
da_DK: Godkendelse lykkedes

en: Authorization Failed
da_DK: Godkendelse mislykkedes

en: Groundhogg all tag fetched successfully
da_DK: Groundhogg alle tags hentet succesfuldt

en: Failed to fetch groundhoggtag
da_DK: Kunne ikke hente groundhoggtag

en: Groundhogg Fields
da_DK: Groundhogg felter

en: Add Meta field
da_DK: Tilføj Meta-felt

en: Groundhogg Meta Fields
da_DK: Groundhogg Meta-felter

en: All Tags:
da_DK: Alle tags:

en: Custom Groundhogg Value
da_DK: Brugerdefineret Groundhogg-værdi

en: Contact Owner
da_DK: Kontakt ejer

en: Add a contact owner
da_DK: Tilføj en kontakt ejer

en: Lifecycle Stage
da_DK: Livscyklusfase

en: Add a lifecycle stage
da_DK: Tilføj en livscyklusfase

en: Lead Status
da_DK: Lead status

en: Add lead status
da_DK: Tilføj leadstatus

en: Contact
da_DK: Kontakt

en: Associate deal with contacts
da_DK: Associer aftale med kontakter

en: Company
da_DK: Firma

en: Associate deal with company
da_DK: Associer aftale med firma

en: Deal Type
da_DK: Aftaletype

en: Add type to deal
da_DK: Tilføj type til aftale

en: Priority
da_DK: Prioritet

en: Add priority to deal
da_DK: Tilføj prioritet til aftale

en: Refresh Owners
da_DK: Opdater ejere

en: Contacts
da_DK: Kontakter

en: Refresh CRM Tags
da_DK: Opdater CRM-tags

en: Hubspot API Console
da_DK: Hubspot API-konsol

en: Loading Pipelines...
da_DK: Indlæser pipelines...

en: Loading Owners...
da_DK: Indlæser ejere...

en: Loading Contacts...
da_DK: Indlæser kontakter...

en: Loading Company...
da_DK: Indlæser firma...

en: Action:
da_DK: Handling:

en: Select Action
da_DK: Vælg handling

en: Select Pipeline
da_DK: Vælg Pipeline

en: Stage:
da_DK: Fase:

en: Select Stage
da_DK: Vælg Fase

en: Hubspot Fields
da_DK: Hubspot Felter

en: Data center cann't be empty
da_DK: Datacenter kan ikke være tomt

en: Data Center:
da_DK: Datacenter:

en: --Select a data center--
da_DK: --Vælg et datacenter--

en: Zoho API Console
da_DK: Zoho API-konsol

en: Successfully Integrated
da_DK: Integration gennemført

en: Finish & Save
da_DK: Afslut & Gem

en: Webhook tests failed. please try again
da_DK: Webhook-testene mislykkedes. Prøv venligst igen

en: Integration name
da_DK: Integrationsnavn

en: To got Webhook , Please Visit
da_DK: For at få Webhook, besøg venligst

en: Method:
da_DK: Metode:

en: Add Url Parameter: (optional)
da_DK: Tilføj URL-parameter: (valgfrit)

en: Key
da_DK: Nøgle

en: Value
da_DK: Værdi

en: Add field
da_DK: Tilføj felt

en: Response:
da_DK: Svar:

en: Try our free webhook test website:
da_DK: Prøv vores gratis webhook test hjemmeside:

en: Authorize New Mailchimp App
da_DK: Godkend ny Mailchimp-app

en: Add Address Field
da_DK: Tilføj adressefelt

en: Add Double Opt-in
da_DK: Tilføj dobbelt opt-in

en: Update Mail Chimp
da_DK: Opdater Mailchimp

en: Update Responses with MailChimp exist Aduience?
da_DK: Opdater svar med MailChimp eksisterende målgruppe?

en: Authorize App Name:
da_DK: Godkend appnavn:

en: Authorize App Name...
da_DK: Godkend appnavn...

en: Mail Chimp API Console
da_DK: Mailchimp API-konsol

en: Audience list refreshed
da_DK: Målgruppeliste opdateret

en: Audience list refresh failed Cause: %s. please try again
da_DK: Opdatering af målgruppeliste mislykkedes Grund: %s. prøv igen

en: Audience list failed. please try again
da_DK: Målgruppeliste mislykkedes. prøv igen

en: Audience tags refreshed
da_DK: Målgruppetags opdateret

en: Audience tags refresh failed Cause: %s. please try again
da_DK: Opdatering af målgruppetags mislykkedes Grund: %s. prøv igen

en: Audience tags failed. please try again
da_DK: Målgruppetags mislykkedes. prøv igen

en: Fields refreshed
da_DK: Felter opdateret

en: Fields refresh failed. please try again
da_DK: Opdatering af felter mislykkedes. prøv igen

en: Authorized App:
da_DK: Godkendt app:

en: Audience List:
da_DK: Målgruppeliste:

en: Select Audience List
da_DK: Vælg målgruppe liste

en: Refresh MailChimp Tags
da_DK: Opdater MailChimp-tags

en: Mail Chimp Fields
da_DK: MailChimp-felter

en: Address Field Map
da_DK: Kortlægning af adressefelter

en: Form Address Fields
da_DK: Formular adressefelter

en: Mail Chimp Address Fields
da_DK: MailChimp adressefelter

en: Groups
da_DK: Grupper

en: Add Groups
da_DK: Tilføj grupper

en: Add Subscriber Status
da_DK: Tilføj abonnentstatus

en: Update Subscriber
da_DK: Opdater abonnent

en: Update Responses with MailerLite exist Subscriber?
da_DK: Opdater svar med MailerLite eksisterende abonnent?

en: Refresh Groups
da_DK: Opdater grupper

en: Select Version:
da_DK: Vælg version:

en: To Get API token, Please Visit
da_DK: For at få API-token, besøg venligst

en: MailerLite API Token
da_DK: MailerLite API-token

en: API Token:
da_DK: API-token:

en: API Token...
da_DK: API-token...

en: Fields refresh successfully
da_DK: Felter opdateret med succes

en: Authorized Failed
da_DK: Autorisation mislykkedes

en: Fields refresh failed
da_DK: Opdatering af felter mislykkedes

en: Group fetch successfully
da_DK: Gruppe hentet med succes

en: Group fetch failed
da_DK: Gruppe hentning mislykkedes

en: MailerLite Fields
da_DK: MailerLite Felter

en: Update MailPoet
da_DK: Opdater MailPoet

en: Update Responses with Mailpoet exist Subscriber?
da_DK: Opdater svar med eksisterende MailPoet abonnent?

en: Newsletter list refreshed
da_DK: Nyhedsbrevsliste opdateret

en: Newsletter list refresh failed Cause:
da_DK: Nyhedsbrevsliste opdatering mislykkedes Årsag:

en: Newsletter list refresh failed. please try again
da_DK: Nyhedsbrevsliste opdatering mislykkedes. Prøv venligst igen

en: Mailpoet fields refreshed
da_DK: MailPoet felter opdateret

en: No Mailpoet fields found. Try changing the header row number or try again
da_DK: Ingen MailPoet felter fundet. Prøv at ændre overskriftsrækkens nummer eller prøv igen

en: Mailpoet fields refresh failed. please try again
da_DK: Opdatering af MailPoet felter mislykkedes. Prøv venligst igen

en: Refresh MailPoet List
da_DK: Opdater MailPoet liste

en: MailPoet Fields
da_DK: MailPoet Felter

en: MetaBox Fields Mapping
da_DK: MetaBox felter kortlægning

en: Refresh MetaBox List
da_DK: Opdater MetaBox liste

en: Metabox Fields
da_DK: MetaBox Felter

en: Metabox File Upload Fields Map
da_DK: MetaBox filupload felter kortlægning

en: Metaxbox Fields
da_DK: MetaBox Felter

en: Metabox Fields Mapping
da_DK: MetaBox felter kortlægning

en: Loading MetaBox Fields...
da_DK: Indlæser MetaBox-felter...

en: Authorize New One Drive App
da_DK: Godkend ny One Drive-app

en: Upload Files
da_DK: Upload filer

en: Add attachments from Bit-integration-pro to OneDrive folder.
da_DK: Tilføj vedhæftede filer fra Bit-integration-pro til OneDrive-mappen.

en: This action is required.
da_DK: Denne handling er påkrævet.

en: Select Attachment
da_DK: Vælg vedhæftet fil

en: Select file upload fields
da_DK: Vælg filuploadfelter

en: Delete file from Wordpress after upload in OneDrive
da_DK: Slet fil fra WordPress efter upload til OneDrive

en: To Get Client Id & Secret, Please Visit
da_DK: For at få Client Id & Secret, besøg venligst

en: Loading OneDrive Folders List...
da_DK: Indlæser OneDrive-mappeliste...

en: Sub Folders refreshed
da_DK: Undermapper opdateret

en: No Sub Folder Found
da_DK: Ingen undermappe fundet

en: Sub Folders refresh failed. please try again
da_DK: Opdatering af undermapper mislykkedes. Prøv igen

en: Client Id can't be empty
da_DK: Client Id må ikke være tom

en: Client Secret can't be empty
da_DK: Client Secret må ikke være tom

en: Refresh All oneDrive Folders
da_DK: Opdater alle OneDrive-mapper

en: Refresh Sub Folders
da_DK: Opdater undermapper

en: Pod Fields
da_DK: Pod-felter

en: Pod cann't be empty
da_DK: Pod må ikke være tom

en: Authorize New Rapidmail Account
da_DK: Godkend ny Rapidmail-konto

en: Send Activation Email
da_DK: Send aktiveringsmail

en: Add Send Activation Email
da_DK: Tilføj send aktiveringsmail

en: To get Username and Password , Please Visit
da_DK: For at få brugernavn og adgangskode, besøg venligst

en: Create API User
da_DK: Opret API-bruger

en: User Name:
da_DK: Brugernavn:

en: User name...
da_DK: Brugernavn...

en: Password:
da_DK: Adgangskode:

en: Password...
da_DK: Adgangskode...

en: Loading Recipientslist...
da_DK: Indlæser modtagerliste...

en: Username can't be empty
da_DK: Brugernavn må ikke være tomt

en: Password can't be empty
da_DK: Adgangskode må ikke være tom

en: Recipient:
da_DK: Modtager:

en: Select Recipients
da_DK: Vælg modtagere

en: Rapidmail Fields
da_DK: Rapidmail-felter

en: To Get Client Auth token, Please Visit
da_DK: For at få Client Auth-token, besøg venligst

en: SendFox Access Token
da_DK: SendFox Adgangstoken

en: Access Token:
da_DK: Adgangstoken:

en: Access Token...
da_DK: Adgangstoken...

en: Access Token can't be empty
da_DK: Adgangstoken kan ikke være tom

en: SendFox List Fields
da_DK: SendFox Listefelter

en: Refresh SendFox List
da_DK: Opdater SendFox-liste

en: SendFox Fields
da_DK: SendFox Felter

en: SendFox Unsubscribe Fields
da_DK: SendFox Afmeldingsfelter

en: Template name cann't be empty
da_DK: Skabelonnavn kan ikke være tom

en: Redirection url name cann't be empty
da_DK: Omdirigerings-URL-navn kan ikke være tom

en: Update Sendinblue
da_DK: Opdater Sendinblue

en: Update Responses with Sendinblue existing email?
da_DK: Opdater svar med eksisterende Sendinblue-email?

en: Brevo(SendinBlue) API Console
da_DK: Brevo(SendinBlue) API-konsol

en: List refreshed
da_DK: Liste opdateret

en: List refresh failed Cause: %s. please try again
da_DK: Listeopdatering mislykkedes Årsag: %s. prøv igen

en: List failed. please try again
da_DK: Liste mislykkedes. prøv igen

en: Templates refreshed
da_DK: Skabeloner opdateret

en: Templates refresh failed Cause: %s. please try again
da_DK: Skabelonopdatering mislykkedes Årsag: %s. prøv igen

en: Templates failed. please try again
da_DK: Skabeloner mislykkedes. prøv igen

en: Sendinblue fields refreshed
da_DK: Sendinblue-felter opdateret

en: No Sendinblue fields found. Try changing the header row number or try again
da_DK: Ingen Sendinblue-felter fundet. Prøv at ændre overskriftsrækkens nummer eller prøv igen

en: Sendinblue fields refresh failed. please try again
da_DK: Opdatering af Sendinblue-felter mislykkedes. prøv venligst igen

en: Refresh Sendinblue Lists
da_DK: Opdater Sendinblue-lister

en: Sendinblue Fields
da_DK: Sendinblue-felter

en: Template:
da_DK: Skabelon:

en: Select Template
da_DK: Vælg skabelon

en: Refresh Sendinblue Templates
da_DK: Opdater Sendinblue-skabeloner

en: RedirectionUrl:
da_DK: Omdirigerings-URL:

en: Attachments or Signature field
da_DK: Vedhæftninger eller signaturfelt

en: Add attachments or Signature field from BitForm to send Telegram.
da_DK: Tilføj vedhæftninger eller signaturfelt fra BitForm for at sende Telegram.

en: Please select file upload or signature field
da_DK: Vælg venligst filupload- eller signaturfelt

en: Authorized Filled
da_DK: Autoriseret udfyldt

en: Bot API Key:
da_DK: Bot API-nøgle:

en: Bot API Key...
da_DK: Bot API-nøgle...

en: Chat list refreshed
da_DK: Chatliste opdateret

en: Chat list refresh failed Cause:
da_DK: Opdatering af chatliste mislykkedes Årsag:

en: Chat list refresh failed. please try again
da_DK: Opdatering af chatliste mislykkedes. prøv venligst igen

en: Chat List:
da_DK: Chatliste:

en: Select Chat List
da_DK: Vælg chatliste

en: Refresh Telegram List
da_DK: Opdater Telegram-liste

en: Parse Mode:
da_DK: Parse-tilstand:

en: Messages:
da_DK: Beskeder:

en: Account SID:
da_DK: Konto SID:

en: Account SID...
da_DK: Konto SID...

en: To get Account SID and Auth Token , Please Visit
da_DK: For at få Konto SID og Auth Token, besøg venligst

en: From:
da_DK: Fra:

en: Phone Number...
da_DK: Telefonnummer...

en: Account SID can't be empty
da_DK: Konto SID kan ikke være tom

en: Auth Token can't be empty
da_DK: Auth Token kan ikke være tom

en: Phone number can't be empty
da_DK: Telefonnummer kan ikke være tomt

en: Twilio Fields
da_DK: Twilio Felter

en: Connected with WooCommerce Successfully
da_DK: Forbundet med WooCommerce succesfuldt

en: Connect
da_DK: Forbind

en: Module:
da_DK: Modul:

en: Select Module
da_DK: Vælg modul

en: Refresh Fields
da_DK: Opdater felter

en: WooCommerce Fields
da_DK: WooCommerce Felter

en: Map File Upload Fields
da_DK: Kortlæg Filupload Felter

en: Downloadable
da_DK: Downloadbar

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
da_DK: Downloadbare produkter giver adgang til en fil ved køb.

en: Downloadable Product
da_DK: Downloadbart Produkt

en: Select File Upload Fields
da_DK: Vælg Filupload Felter

en: Select Fields
da_DK: Vælg Felter

en: Authorize New Zoho Analytics App
da_DK: Godkend Ny Zoho Analytics App

en: Share Table
da_DK: Del Tabel

en: Share Table with users pushed to Zoho Analytics.
da_DK: Del Tabel med brugere, der skubbes til Zoho Analytics.

en: Example
da_DK: Eksempel

en: Here Department, Salary and Country are Zoho Analytics table column name
da_DK: Her er Department, Salary og Country Zoho Analytics tabel kolonnenavne

en: Supported Arithmetic Operators: ( +, -, *, / ) and Supported Relational Operators: ( =, !=, <, >, <=, >=, LIKE, NOT LIKE, IN, NOT IN, BETWEEN )
da_DK: Understøttede aritmetiske operatorer: ( +, -, *, / ) og understøttede relationsoperatorer: ( =, !=, <, >, <=, >=, LIKE, NOT LIKE, IN, NOT IN, BETWEEN )

en: Enter Email Addresses
da_DK: Indtast e-mailadresser

en: you can select analytics users or select form fields value or even can input custom email address as well
da_DK: du kan vælge analytics-brugere eller vælge formularfelters værdi eller endda indtaste en brugerdefineret e-mailadresse

en: Permissions Settings
da_DK: Tilladelsesindstillinger

en: Zoho Analytics Owner Email:
da_DK: Zoho Analytics ejer e-mail:

en: Owner Email
da_DK: Ejer E-mail

en: Workspaces refreshed
da_DK: Arbejdsmiljøer opdateret

en: Workspaces refresh failed Cause:
da_DK: Opdatering af arbejdsmiljøer mislykkedes årsag:

en: Workspaces refresh failed. please try again
da_DK: Opdatering af arbejdsområder mislykkedes. prøv igen

en: Users refreshed
da_DK: Brugere opdateret

en: Users refresh failed Cause:
da_DK: Opdatering af brugere mislykkedes Årsag:

en: Users refresh failed. please try again
da_DK: Opdatering af brugere mislykkedes. prøv igen

en: Tables refreshed
da_DK: Tabeller opdateret

en: Tables refresh failed. please try again
da_DK: Opdatering af tabeller mislykkedes. prøv igen

en: Table Headers refreshed
da_DK: Tabeloverskrifter opdateret

en: Zoho didn't provide column names for this table
da_DK: Zoho leverede ikke kolonnenavne til denne tabel

en: Table Headers refresh failed. please try again
da_DK: Opdatering af tabeloverskrifter mislykkedes. prøv igen

en: Workspace:
da_DK: Arbejdsområde:

en: Select Workspace
da_DK: Vælg arbejdsområde

en: Refresh Analytics Workspaces
da_DK: Opdater Analytics arbejdsområder

en: Table:
da_DK: Tabel:

en: Select Table
da_DK: Vælg tabel

en: ** Zoho Analytics doesn't support data INSERT / UPDATE in other integration table
da_DK: ** Zoho Analytics understøtter ikke data INSERT / UPDATE i andre integrationstabeller

en: Refresh Analytics Table Headers
da_DK: Opdater Analytics tabeloverskrifter

en: Zoho Fields
da_DK: Zoho felter

en: Authorize New Zoho Bigin App
da_DK: Autoriser ny Zoho Bigin-app

en: Trigger workflows in Zoho Bigin.
da_DK: Udløs workflows i Zoho Bigin.

en: Approval
da_DK: Godkendelse

en: Send entries to approval list in Zoho Bigin.
da_DK: Send poster til godkendelseslisten i Zoho Bigin.

en: Add a Note
da_DK: Tilføj en note

en: Add a note from bitform to pushed to Zoho Bigin.
da_DK: Tilføj en note fra bitform til at blive sendt til Zoho Bigin.

en: Upload Photo
da_DK: Upload foto

en: Attachment
da_DK: Vedhæftning

en: Add attachments from BitForm to Zoho Bigin.
da_DK: Tilføj vedhæftninger fra BitForm til Zoho Bigin.

en: Record Owner
da_DK: Postejer

en: Tag Name
da_DK: Mærkens navn

en: Notes
da_DK: Noter

en: Note Title
da_DK: Notetitel

en: Note Content
da_DK: Noteindhold

en: Field
da_DK: Felt

en: Modules refreshed
da_DK: Moduler opdateret

en: Modules refresh failed Cause: %s. please try again
da_DK: Opdatering af moduler mislykkedes Årsag: %s. prøv igen

en: Modules refresh failed. please try again
da_DK: Opdatering af moduler mislykkedes. prøv igen

en: RelatedLists refreshed
da_DK: Relaterede lister opdateret

en: RelatedLists refresh failed Cause:
da_DK: Opdatering af relaterede lister mislykkedes Årsag:

en: RelatedLists refresh failed. please try again
da_DK: Opdatering af relaterede lister mislykkedes. prøv igen

en: Tags Refreshed
da_DK: Mærker opdateret

en: Tags refresh failed. please try again
da_DK: Opdatering af tags mislykkedes. prøv venligst igen

en: Users Refreshed
da_DK: Brugere opdateret

en: Refresh Bigin Modules
da_DK: Opdater Bigin-moduler

en: New Record
da_DK: Ny post

en: Map Attachments
da_DK: Kortlæg vedhæftede filer

en: Related List:
da_DK: Relateret liste:

en: Select Related Module
da_DK: Vælg relateret modul

en: Refresh Bigin Related Lists
da_DK: Opdater Bigin relaterede lister

en: Authorize New Zoho Campaigns App
da_DK: Godkend ny Zoho Campaigns-app

en: Lists refreshed
da_DK: Lister opdateret

en: Lists refresh failed Cause:
da_DK: Opdatering af lister mislykkedes Årsag:

en: Lists refresh failed. please try again
da_DK: Opdatering af lister mislykkedes. prøv venligst igen

en: Contact Fields refreshed
da_DK: Kontaktfelter opdateret

en: Zoho didn't provide fields names for this list
da_DK: Zoho leverede ikke feltnavne til denne liste

en: Contact Fields refresh failed. please try again
da_DK: Opdatering af kontaktfelter mislykkedes. prøv venligst igen

en: Contact Email
da_DK: Kontakt-e-mail

en: Refresh Campaigns Lists
da_DK: Opdater kampagnelister

en: Refresh Campaigns Contact Fields
da_DK: Opdater kontaktfelter for kampagner

en: Authorize New Zoho Creator App
da_DK: Godkend ny Zoho Creator-app

en: Update Record
da_DK: Opdater post

en: Control how the record gets updated.
da_DK: Styr, hvordan posten opdateres.

en: Enter the criteria to update records. Please use the below format.
da_DK: Indtast kriterierne for at opdatere poster. Brug venligst nedenstående format.

en: Example:
da_DK: Eksempel:

en: Here Email is Zoho Creator Field link name. info:
da_DK: Her er Email Zoho Creator-feltets linknavn. info:

en: Zoho Creator Criteria Guide
da_DK: Zoho Creator Kriterieguide

en: insert new record if the above criteria doesn&apos;t met?
da_DK: indsæt ny post, hvis ovenstående kriterier ikke er opfyldt?

en: Owner Name (Your Zoho Creator screen name):
da_DK: Ejers navn (dit Zoho Creator skærmnavn):

en: Your Zoho Creator screen name...
da_DK: Dit Zoho Creator skærmnavn...

en: Applications refreshed
da_DK: Applikationer opdateret

en: Applications refresh failed Cause:
da_DK: Opdatering af applikationer mislykkedes Årsag:

en: Applications refresh failed. please try again
da_DK: Opdatering af applikationer mislykkedes. prøv venligst igen

en: Forms refreshed
da_DK: Formularer opdateret

en: Forms refresh failed Cause:
da_DK: Opdatering af formularer mislykkedes Årsag:

en: Forms refresh failed. please try again
da_DK: Opdatering af formularer mislykkedes. prøv venligst igen

en: Fields refresh failed Cause:
da_DK: Opdatering af felter mislykkedes Årsag:

en: Application:
da_DK: Applikation:

en: Select Application
da_DK: Vælg applikation

en: Form:
da_DK: Formular:

en: Select Form
da_DK: Vælg formular

en: Refresh Creator Fields
da_DK: Opdater Creator-felter

en: Authorize New Zoho CRM App
da_DK: Autoriser ny Zoho CRM-app

en: Trigger CRM workflows
da_DK: Udløs CRM-arbejdsgange

en: Add attachments or signatures from BitForm to CRM.
da_DK: Tilføj vedhæftede filer eller underskrifter fra BitForm til CRM.

en: Send entries to CRM approval list.
da_DK: Send poster til CRM-godkendelseslisten.

en: Trigger CRM Blueprint
da_DK: Udløs CRM Blueprint

en: Capture GCLID
da_DK: Indfang GCLID

en: Sends the click details of AdWords Ads to Zoho CRM.
da_DK: Sender klikdetaljer fra AdWords-annoncer til Zoho CRM.

en: Upsert Records
da_DK: Opdater eller indsæt poster

en: The record is updated if it already exists else it is inserted as a new record.
da_DK: Posten opdateres, hvis den allerede findes, ellers indsættes den som en ny post.

en: Assignment Rules
da_DK: Tildelingsregler

en: Trigger Assignment Rules in Zoho CRM.
da_DK: Udløs tildelingsregler i Zoho CRM.

en: Tag Records
da_DK: Mærk poster

en: Add a tag to records pushed to Zoho CRM.
da_DK: Tilføj et mærke til poster, der sendes til Zoho CRM.

en: Add a owner to records pushed to Zoho CRM.
da_DK: Tilføj en ejer til poster, der sendes til Zoho CRM.

en: Select Assignment Rule
da_DK: Vælg tildelingsregel

en: Refresh CRM Assignment Rules
da_DK: Opdater CRM-tildelingsregler

en: Add a tag to records pushed to Zoho CRM
da_DK: Tilføj et mærke til poster, der sendes til Zoho CRM

en: Owner Name
da_DK: Ejers navn

en: Select Owner
da_DK: Vælg ejer

en: Refresh CRM Owners
da_DK: Opdater CRM-ejere

en: Upsert Record
da_DK: Indsæt eller opdater post

en: Upsert Using
da_DK: Indsæt eller opdater ved hjælp af

en: Arrange fields in order of preferance for upsertion
da_DK: Arranger felter i rækkefølge efter præference for indsættelse eller opdatering

en: Upsert Preferance
da_DK: Præference for indsættelse eller opdatering

en: Overwrite existing field values in Zoho CRM with empty field values from Bit Form while upserting a record?
da_DK: Overskriv eksisterende feltværdier i Zoho CRM med tomme feltværdier fra Bit Form under indsættelse eller opdatering af en post?

en: Layouts refreshed
da_DK: Layouts opdateret

en: Layouts refresh failed Cause: %s. please try again
da_DK: Opdatering af layouts mislykkedes Årsag: %s. prøv igen

en: Layouts refresh failed. please try again
da_DK: Opdatering af layouts mislykkedes. prøv igen

en: Tags refreshed
da_DK: Tags opdateret

en: Tags refresh failed Cause:
da_DK: Opdatering af tags mislykkedes Årsag:

en: Owners refreshed
da_DK: Ejere opdateret

en: Owners refresh failed. please try again
da_DK: Opdatering af ejere mislykkedes. prøv igen

en: Assignment Rules refreshed
da_DK: Tildelingsregler opdateret

en: Assignment Rules refresh failed. please try again
da_DK: Opdatering af tildelingsregler mislykkedes. prøv igen

en: Refresh CRM Modules
da_DK: Opdater CRM-moduler

en: Related List #
da_DK: Relateret liste #

en: Add More Related List
da_DK: Tilføj flere relaterede lister

en: Select Layout
da_DK: Vælg layout

en: Refresh CRM Layouts
da_DK: Opdater CRM-layouts

en: Refresh CRM Related Lists
da_DK: Opdater CRM-relaterede lister

en: File Upload Field Map
da_DK: Filupload-feltkort

en: Please select a ticket owner
da_DK: Vælg venligst en billetansvarlig

en: Authorize New Zoho Desk App
da_DK: Godkend ny Zoho Desk-app

en: Ticket Owner
da_DK: Billetansvarlig

en: Add a owner to ticket pushed to Zoho Desk.
da_DK: Tilføj en ejer til billet, der sendes til Zoho Desk.

en: ticket owner is required
da_DK: Billetansvarlig er påkrævet

en: Product Name
da_DK: Produktnavn

en: Add a product to ticket pushed to Zoho Desk.
da_DK: Tilføj et produkt til billet, der sendes til Zoho Desk.

en: Attachments
da_DK: Vedhæftede filer

en: Add attachments from BitForm to ticket pushed to Zoho Desk.
da_DK: Tilføj vedhæftede filer fra BitForm til billet, der sendes til Zoho Desk.

en: Select Product
da_DK: Vælg produkt

en: Portals refreshed
da_DK: Portaler opdateret

en: Portals refresh failed Cause:
da_DK: Opdatering af portaler mislykkedes Årsag:

en: Portals refresh failed. please try again
da_DK: Opdatering af portaler mislykkedes. Prøv venligst igen

en: Departments refreshed
da_DK: Afdelinger opdateret

en: Departments refresh failed Cause: %s. please try again
da_DK: Opdatering af afdelinger mislykkedes Årsag: %s. Prøv venligst igen

en: Departments refresh failed. please try again
da_DK: Opdatering af afdelinger mislykkedes. Prøv venligst igen

en: Owners refresh failed Cause:
da_DK: Opdatering af ejere mislykkedes Årsag:

en: Products refreshed
da_DK: Produkter opdateret

en: Products refresh failed Cause:
da_DK: Opdatering af produkter mislykkedes Årsag:

en: Products refresh failed. please try again
da_DK: Opdatering af produkter mislykkedes. prøv venligst igen

en: Select Portal
da_DK: Vælg portal

en: Refresh Desk Portals
da_DK: Opdater Desk-portaler

en: Department:
da_DK: Afdeling:

en: Select Department
da_DK: Vælg afdeling

en: Refresh Desk Departments
da_DK: Opdater Desk-afdelinger

en: Refresh Desk Fields
da_DK: Opdater Desk-felter

en: Add attachments from BitForm to mail pushed to Zoho Mail.
da_DK: Tilføj vedhæftninger fra BitForm til mail sendt til Zoho Mail.

en: Select type
da_DK: Vælg type

en: Send Email
da_DK: Send e-mail

en: Save as Draft
da_DK: Gem som kladde

en: Add Email Receiver
da_DK: Tilføj e-mailmodtager

en: Add Email CC
da_DK: Tilføj e-mail CC

en: Add Email BCC
da_DK: Tilføj e-mail BCC

en: Subject:
da_DK: Emne:

en: Email Subject Here
da_DK: Emailemne her

en: Add form field
da_DK: Tilføj formularfelt

en: Body:
da_DK: Indhold:

en: Refresh MarketingHub Lists
da_DK: Opdater MarketingHub-lister

en: Refresh MarketingHub Contact Fields
da_DK: Opdater MarketingHub kontaktfelter

en: Create
da_DK: Opret

en: %s Owner
da_DK: %s ejer

en: Add an owner to %s  pushed to Zoho Projects.
da_DK: Tilføj en ejer til %s sendt til Zoho Projects.

en: Task Layout
da_DK: Opgaveopsætning

en: Add a layout to project pushed to Zoho Projects.
da_DK: Tilføj en opsætning til projekt sendt til Zoho Projects.

en: task layout is required
da_DK: Opgaveopsætning er påkrævet

en: Public Project
da_DK: Offentligt projekt

en: by default, it is set as private project.
da_DK: Som standard er det indstillet som privat projekt.

en: Project user
da_DK: Projektbruger

en: Assign users to project pushed to Zoho Projects.
da_DK: Tildel brugere til projekt sendt til Zoho Projects.

en: Group Name
da_DK: Gruppenavn

en: Add a group to project pushed to Zoho Projects.
da_DK: Tilføj en gruppe til projekt sendt til Zoho Projects.

en: %s Flag
da_DK: %s flag

en: Add a flag to
da_DK: Tilføj et flag til

en: pushed to Zoho Projects.
da_DK: skubbet til Zoho Projects.

en: flag is required
da_DK: flag er påkrævet

en: Issue Followers
da_DK: Problem Følgere

en: Add followers to issue pushed to Zoho Projects
da_DK: Tilføj følgere til problem skubbet til Zoho Projects

en: Issue %s
da_DK: Problem %s

en: Add %s to issue pushed to Zoho Projects
da_DK: Tilføj %s til problem skubbet til Zoho Projects

en: %s Attachments
da_DK: %s Vedhæftninger

en: %s Time Log
da_DK: %s Tidslog

en: Add time log to %s pushed to Zoho Projects.
da_DK: Tilføj tidslog til %s skubbet til Zoho Projects.

en: %s Recurrence
da_DK: %s Gentagelse

en: Add recurrence to %s pushed to Zoho Projects.
da_DK: Tilføj gentagelse til %s skubbet til Zoho Projects.

en: %s Reminder
da_DK: %s Påmindelse

en: Add reminder to %s pushed to Zoho Projects.
da_DK: Tilføj påmindelse til %s skubbet til Zoho Projects.

en: Add tags to %s pushed to Zoho Projects.
da_DK: Tilføj tags til %s skubbet til Zoho Projects.

en: Refresh Portal Users
da_DK: Opdater Portalbrugere

en: Refresh Task Layouts
da_DK: Opdater Opgavelayouts

en: Assign Project Users
da_DK: Tildel Projektbrugere

en: Project Group
da_DK: Projektgruppe

en: Select Group
da_DK: Vælg Gruppe

en: Refresh Project Groups
da_DK: Opdater projektgrupper

en: Select Flag
da_DK: Vælg flag

en: Internal
da_DK: Intern

en: External
da_DK: Ekstern

en: Select Date
da_DK: Vælg dato

en: Billing Status
da_DK: Faktureringsstatus

en: Billable
da_DK: Fakturerbar

en: Non Billable
da_DK: Ikke fakturerbar

en: Enter Hours
da_DK: Indtast timer

en: set start & end time
da_DK: angiv start- & sluttid

en: Start Time
da_DK: Starttid

en: End Time
da_DK: Sluttid

en: set hours
da_DK: angiv timer

en: Select Reminder Type
da_DK: Vælg påmindelsestype

en: Select Type
da_DK: Vælg type

en: Daily
da_DK: Dagligt

en: On Same Day
da_DK: På samme dag

en: Before Due Date
da_DK: Før forfaldsdato

en: Custom Date
da_DK: Brugertilpasset dato

en: Day Before
da_DK: Dagen før

en: Select Time
da_DK: Vælg tid

en: Notify Users
da_DK: Underret brugere

en: Select Recurring Frequency
da_DK: Vælg tilbagevendende frekvens

en: Select Frequency
da_DK: Vælg frekvens

en: Weekley
da_DK: Ugentligt

en: Monthly
da_DK: Månedligt

en: Yearly
da_DK: Årligt

en: Once Every
da_DK: Én gang hver

en: End After
da_DK: Afslut efter

en: Set to previous business day
da_DK: Indstil til forrige hverdag

en: Retain comments for subsequent recurrences
da_DK: Behold kommentarer til efterfølgende gentagelser

en: Create next recurrence after the close of current task.
da_DK: Opret næste gentagelse efter afslutning af nuværende opgave.

en: Custom Tags
da_DK: Brugerdefinerede tags

en: Add Custom Tag
da_DK: Tilføj brugerdefineret tag

en: No Portal Found
da_DK: Intet portal fundet

en: Portals refresh failed Cause: %s. please try again
da_DK: Opdatering af portaler mislykkedes Årsag: %s. prøv igen

en: Projects refreshed
da_DK: Projekter opdateret

en: No Project Found
da_DK: Intet projekt fundet

en: Projects refresh failed Cause: %s. please try again
da_DK: Opdatering af projekter mislykkedes Årsag: %s. prøv igen

en: Projects refresh failed. please try again
da_DK: Opdatering af projekter mislykkedes. prøv igen

en: Milestones refreshed
da_DK: Milepæle opdateret

en: No Milestone Found
da_DK: Ingen milepæl fundet

en: Milestones refresh failed Cause: %s. please try again
da_DK: Opdatering af milepæle mislykkedes. Årsag: %s. prøv igen

en: Milestones refresh failed. please try again
da_DK: Opdatering af milepæle mislykkedes. prøv igen

en: Tasklists refreshed
da_DK: Opgavelister opdateret

en: No Tasklist Found
da_DK: Ingen opgaveliste fundet

en: Tasklists refresh failed Cause: %s. please try again
da_DK: Opdatering af opgavelister mislykkedes. Årsag: %s. prøv igen

en: Tasklists refresh failed. please try again
da_DK: Opdatering af opgavelister mislykkedes. prøv igen

en: Tasks refreshed
da_DK: Opgaver opdateret

en: No Task Found
da_DK: Ingen opgave fundet

en: Tasks refresh failed Cause: %s. please try again
da_DK: Opdatering af opgaver mislykkedes. Årsag: %s. prøv igen

en: Tasks refresh failed. please try again
da_DK: Opdatering af opgaver mislykkedes. prøv igen

en: Fields refresh failed Cause: %s. please try again
da_DK: Opdatering af felter mislykkedes. Årsag: %s. prøv igen

en: No Owner Found
da_DK: Ingen ejer fundet

en: Owners refresh failed Cause: %s. please try again
da_DK: Opdatering af ejere mislykkedes. Årsag: %s. prøv igen

en: Task Layouts refreshed
da_DK: Opgave-layouts opdateret

en: No Task Layout Found
da_DK: Intet opgave-layout fundet

en: Task Layouts refresh failed Cause: %s. please try again
da_DK: Opdatering af opgave-layouts mislykkedes. Årsag: %s. prøv igen

en: Task Layouts refresh failed. please try again
da_DK: Opdatering af opgave-layouts mislykkedes. prøv igen

en: Project Groups refreshed
da_DK: Projektgrupper opdateret

en: No Project Group Found
da_DK: Ingen projektgruppe fundet

en: Project Groups refresh failed Cause: %s. please try again
da_DK: Opdatering af projektgrupper mislykkedes Årsag: %s. prøv venligst igen

en: Project Groups refresh failed. please try again
da_DK: Opdatering af projektgrupper mislykkedes. prøv venligst igen

en: No Tag Found
da_DK: Ingen tag fundet

en: Tags refresh failed Cause: %s. please try again
da_DK: Opdatering af tags mislykkedes Årsag: %s. prøv venligst igen

en: please map mandatory fields
da_DK: venligst kortlæg obligatoriske felter

en: please fill up the required actions
da_DK: venligst udfyld de nødvendige handlinger

en: to create a subtask you must select a task or create a new task
da_DK: for at oprette en underopgave skal du vælge en opgave eller oprette en ny opgave

en: to create a %s under milestone you must select a tasklist or create a new tasklist
da_DK: for at oprette en %s under milepæl skal du vælge en opgaveliste eller oprette en ny opgaveliste

en: Refresh Projects Portals
da_DK: Opdater projektportaler

en: Event:
da_DK: Begivenhed:

en: Select Event
da_DK: Vælg begivenhed

en: Create Project
da_DK: Opret projekt

en: Create Milestone
da_DK: Opret milepæl

en: Create Tasklist
da_DK: Opret opgaveliste

en: Create Task
da_DK: Opret opgave

en: Create Sub Task
da_DK: Opret underopgave

en: Create Issue
da_DK: Opret problem

en: Select Project
da_DK: Vælg projekt

en: Refresh Projects
da_DK: Opdater projekter

en: create a new project
da_DK: opret et nyt projekt

en: Milestone:
da_DK: Milepæl:

en: Select Milestone
da_DK: Vælg milepæl

en: Refresh Milestones
da_DK: Opdater milepæle

en: create a new milestone
da_DK: opret en ny milepæl

en: Tasklist Flag:
da_DK: Opgavelisteflag:

en: Tasklist:
da_DK: Opgaveliste:

en: Select Tasklist Flag
da_DK: Vælg opgavelisteflag

en: Select Tasklist
da_DK: Vælg opgaveliste

en: create a new tasklist
da_DK: opret en ny opgaveliste

en: Task:
da_DK: Opgave:

en: Select Task
da_DK: Vælg opgave

en: create a new task
da_DK: opret en ny opgave

en: Trigger workflows in Zoho Recruit.
da_DK: Udløs arbejdsgange i Zoho Recruit.

en: Send entries to approval list in Zoho Recruit
da_DK: Send poster til godkendelseslisten i Zoho Recruit

en: A record gets updated if the email already exists, else a new record will be created.
da_DK: En post opdateres, hvis e-mailen allerede findes, ellers oprettes en ny post.

en: Add a note from bitform to pushed to Zoho Recruit.
da_DK: Tilføj en note fra bitform, som skal pushes til Zoho Recruit.

en: Set owner of current record
da_DK: Indstil ejer af den aktuelle post

en: Owner ID
da_DK: Ejer-ID

en: Enter Owner ID
da_DK: Indtast ejer-ID

en: Select Note Type
da_DK: Vælg notattype

en: Note Types refreshed
da_DK: Notatyper opdateret

en: Note Types refresh failed Cause: %s. please try again
da_DK: Opdatering af notatyper mislykkedes Årsag: %s. prøv igen

en: Note Types refresh failed. please try again
da_DK: Opdatering af notatyper mislykkedes. prøv igen

en: RelatedLists refresh failed Cause: %s. please try again
da_DK: Opdatering af relaterede lister mislykkedes Årsag: %s. prøv igen

en: Share Workbook
da_DK: Del projektmappe

en: Share workbook with users pushed to Zoho Sheet.
da_DK: Del projektmappe med brugere sendt til Zoho Sheet.

en: Workbooks refreshed
da_DK: Projektmapper opdateret

en: Workbooks refresh failed Cause: %s. please try again
da_DK: Opdatering af projektmapper mislykkedes Årsag: %s. prøv igen

en: Workbooks refresh failed. please try again
da_DK: Opdatering af projektmapper mislykkedes. prøv igen

en: Workbook:
da_DK: Projektmappe:

en: Select Workbook
da_DK: Vælg projektmappe

en: Templates refresh failed. please try again
da_DK: Opdatering af skabeloner mislykkedes. prøv igen

en: Template Details refreshed
da_DK: Skabelondetaljer opdateret

en: Template Details refresh failed Cause: %s. please try again
da_DK: Opdatering af skabelondetaljer mislykkedes Årsag: %s. prøv igen

en: Template Details refresh failed. please try again
da_DK: Opdatering af skabelondetaljer mislykkedes. prøv igen

en: Templates:
da_DK: Skabeloner:

en: Refresh Sign Templates
da_DK: Opdater signeringsskabeloner

en: Recipients:
da_DK: Modtagere:

en: Refresh Template Details
da_DK: Opdater skabelondetaljer

en: In Person Email (Optional)
da_DK: Personlig e-mail (valgfri)

en: In Person Email
da_DK: Personlig e-mail

en: In Person Name
da_DK: Personligt navn

en: Recipient Email
da_DK: Modtagers e-mail

en: Recipient Name
da_DK: Modtagers navn

en: Language
da_DK: Sprog

en: Role
da_DK: Rolle

en: Private Note
da_DK: Privat note

en: Leave a Note:
da_DK: Efterlad en note:

en: Create New Folder
da_DK: Opret ny mappe

en: Create a new folder in the selected folder
da_DK: Opret en ny mappe i den valgte mappe

en: Add attachments from BitForm to Zoho Workdrive folder.
da_DK: Tilføj vedhæftede filer fra BitForm til Zoho Workdrive-mappen.

en: Add field value to use as folder name
da_DK: Tilføj feltværdi til brug som mappenavn

en: Add Random Number
da_DK: Tilføj tilfældigt nummer

en: Share with users: (optional)
da_DK: Del med brugere: (valgfri)

en: Send Notification Mail
da_DK: Send notifikationsmail

en: Teams refreshed
da_DK: Teams opdateret

en: Teams refresh failed Cause: %s. please try again
da_DK: Opdatering af Teams mislykkedes. Årsag: %s. Prøv venligst igen

en: Teams refresh failed. please try again
da_DK: Opdatering af Teams mislykkedes. Prøv venligst igen

en: Folders refreshed
da_DK: Mapper opdateret

en: Folders refresh failed Cause: %s. please try again
da_DK: Opdatering af mapper mislykkedes Årsag: %s. prøv igen

en: Folders refresh failed. please try again
da_DK: Opdatering af mapper mislykkedes. prøv igen

en: Users refresh failed Cause: %s. please try again
da_DK: Opdatering af brugere mislykkedes Årsag: %s. prøv igen

en: Select Team
da_DK: Vælg team

en: Refresh WorkDrive Teams
da_DK: Opdater WorkDrive-teams

en: Refresh WorkDrive Team Folders
da_DK: Opdater WorkDrive-teammapper

en: Announcement
da_DK: Meddelelse

en: Get Year End Deal
da_DK: Få årets slut-tilbud

en: API key saved successfully
da_DK: API-nøgle gemt succesfuldt

en: Saving API key...
da_DK: Gemmer API-nøgle...

en: API Integration
da_DK: API-integration

en: Learn more about Bit Form API
da_DK: Lær mere om Bit Form API

en: Domain URL
da_DK: Domæne-URL

en: API Key
da_DK: API-nøgle

en: Generate new API key
da_DK: Generer ny API-nøgle

en: Registration successfully done.
da_DK: Registrering gennemført.

en: Activate Your Account
da_DK: Aktivér din konto

en: Your account has been activated successfully.&nbsp;You can now login.
da_DK: Din konto er blevet aktiveret succesfuldt.&nbsp;Du kan nu logge ind.

en: Your account is already activated!
da_DK: Din konto er allerede aktiveret!

en: Sorry! Your URL Is Invalid!!
da_DK: Beklager! Din URL er ugyldig!!

en: This Requested account has been rejected successfully.
da_DK: Den anmodede konto er blevet afvist succesfuldt.

en: Your account is pending for admin approval.
da_DK: Din konto afventer administrator-godkendelse.

en: Your account is pending for admin approval. Please wait for admin approval.
da_DK: Din konto afventer administrator-godkendelse. Vent venligst på godkendelse fra administrator.

en: New User Registration Request
da_DK: Ny brugerregistreringsanmodning

en: Your account has been rejected.
da_DK: Din konto er blevet afvist.

en: <p>Your account has been rejected by admin.</p>
da_DK: <p>Din konto er blevet afvist af administrator.</p>

en: You have been successfully logged in.
da_DK: Du er logget ind succesfuldt.

en: We have e-mailed your password reset link!
da_DK: Vi har sendt et link til nulstilling af din adgangskode via e-mail!

en: Saved successfully.
da_DK: Gemt succesfuldt.

en: Saving...
da_DK: Gemmer...

en: Something went wrong, Try again.
da_DK: Noget gik galt, prøv igen.

en: WP Authentication
da_DK: WP-godkendelse

en: How to setup WP Authentication:
da_DK: Sådan opsætter du WP-godkendelse:

en: Enable
da_DK: Aktivér

en: Note :
da_DK: Bemærk :

en: When the login, forgot password or reset password any of these feature enabled in the form, the entries will not be saved in the WP database.
da_DK: Når login, glemt adgangskode eller nulstilling af adgangskode er aktiveret i formularen, gemmes indtastningerne ikke i WP-databasen.

en: Get $10 Cashback
da_DK: Få $10 cashback

en: Review us
da_DK: Anmeld os

en: What's New
da_DK: Nyheder

en: Get Christmas Deal!
da_DK: Få juletilbud!

en: For more details,
da_DK: For flere detaljer,

en: Click here
da_DK: Klik her

en: Accept and complete to share non-sensitive diagnostic data to help us improve your experience.
da_DK: Accepter og fuldfør for at dele ikke-følsomme diagnostiske data for at hjælpe os med at forbedre din oplevelse.

en: What we collect?
da_DK: Hvad indsamler vi?

en: Click here to see terms
da_DK: Klik her for at se vilkår

en: Skip
da_DK: Spring over

en: Accept And Continue
da_DK: Accepter og fortsæt

en: Changelog
da_DK: Ændringslog

en: What's New?
da_DK: Hvad er nyt?

en: Accept and continue to share usage data for improvements, or skip for using the plugin.
da_DK: Accepter og fortsæt med at dele brugsdata til forbedringer, eller spring over for at bruge plugin'et.

en: Capture
da_DK: Optag

en: Basic
da_DK: Grundlæggende

en: Multiple file upload
da_DK: Upload af flere filer

en: Allow File Browse
da_DK: Tillad filgennemse

en: Drag n Drop
da_DK: Træk og slip

en: Allow copy to Pasting of files
da_DK: Tillad kopiering og indsætning af filer

en: Allow reorder files
da_DK: Tillad omarrangering af filer

en: Upload on select
da_DK: Upload ved valg

en: Full page droppable
da_DK: Hele siden kan modtage filer ved drop

en: Labels Customization
da_DK: Tilpasning af etiketter

en: File size validation
da_DK: Validering af filstørrelse

en: File type validation
da_DK: Validering af filtype

en: Allowed File Mime Type:
da_DK: Tilladt fil Mime-type:

en: Select File Type
da_DK: Vælg filtype

en: Image Preview
da_DK: Billedforhåndsvisning

en: Video/Pdf Preview
da_DK: Video/Pdf-forhåndsvisning

en: Image Crop
da_DK: Beskæring af billede

en: Image Resize
da_DK: Ændring af billedstørrelse

en: Image Transform
da_DK: Billedtransformation

en: Image validate size
da_DK: Valider billedstørrelse

en: Edit Options
da_DK: Rediger indstillinger

en: Panel Layout
da_DK: Panellayout

en: Remove Button
da_DK: Fjern knap

en: Process Button
da_DK: Behandlingsknap

en: Load Indicator
da_DK: Indlæsningsindikator

en: Progress Indicator
da_DK: Fremdriftsindikator

en: Min File Size
da_DK: Min. filstørrelse

en: Max File Size
da_DK: Max. filstørrelse

en: Max Total File Size
da_DK: Max. samlet filstørrelse

en: Close
da_DK: Luk

en: Back to fields list
da_DK: Tilbage til felter

en: Left
da_DK: Venstre

en: Center
da_DK: Centrer

en: Right
da_DK: Højre

en: Already have a submit button
da_DK: Har allerede en sendeknap

en: Button Text
da_DK: Knaptekst

en: Leading Icon
da_DK: Førende ikon

en: Trailing Icon
da_DK: Efterfølgende ikon

en: Full Width
da_DK: Fuld bredde

en: Button Align
da_DK: Knapjustering

en: Text Align
da_DK: Tekstjustering

en: Button Type
da_DK: Knaptype

en: Icons
da_DK: Ikoner

en: Admin Label
da_DK: Admin-etiket

en: Edit Custom Error Message
da_DK: Rediger brugerdefineret fejlmeddelelse

en: Edit Decision Box Label
da_DK: Rediger beslutningsboks-etiket

en: Show Error Message
da_DK: Vis fejlmeddelelse

en: Custom Error Message
da_DK: Brugerdefineret fejlmeddelelse

en: Disabled
da_DK: Deaktiveret

en: Hidden
da_DK: Skjult

en: Label
da_DK: Etiket

en: Duplicate field name
da_DK: Duplikeret feltnavn

en: Field name cannot be empty
da_DK: Feltnavn må ikke være tomt

en: Name Attribute
da_DK: Navneattribut

en: Read-only
da_DK: Skrivebeskyttet

en: Helper Text
da_DK: Hjælpetekst

en: Edit HTML Content
da_DK: Rediger HTML-indhold

en: Input Icons
da_DK: Inputikoner

en: Maximum
da_DK: Maksimum

en: Disable if maximum selected:
da_DK: Deaktiver hvis maksimum valgt:

en: Maximum:
da_DK: Maksimum:

en: Allow Other Option
da_DK: Tillad anden mulighed

en: Placeholder
da_DK: Pladsholder

en: Button Alignment:
da_DK: Knapjustering:

en: Required
da_DK: Påkrævet

en: Show Asterisk Symbol
da_DK: Vis stjerne-symbol

en: Subtitle
da_DK: Underoverskrift

en: Search Placeholder
da_DK: Søgepladsholder

en: Country Not Found Text
da_DK: Land ikke fundet tekst

en: Show Selected Flag Image
da_DK: Vis valgt flagbillede

en: Selected Country Clearable
da_DK: Valgt land kan ryddes

en: Search Clearable
da_DK: Søgefelt kan ryddes

en: Option Flag Image
da_DK: Flagbillede for valgmulighed

en: Detect Country By IP
da_DK: Registrer land efter IP

en: Detect Country By Geo
da_DK: Registrer land efter geo

en: Options
da_DK: Indstillinger

en: Default Amount Value
da_DK: Standard beløbsværdi

en: Minimum amount:
da_DK: Minimumsbeløb:

en: Maximum amount:
da_DK: Maximumsbeløb:

en: Input Format Options
da_DK: Indtastningsformatindstillinger

en: None
da_DK: Ingen

en: Custom
da_DK: Brugerdefineret

en: Currency Symbol:
da_DK: Valutasymbol:

en: Round to Closest Integer:
da_DK: Afrund til nærmeste heltal:

en: Round to Closest Fraction Digits:
da_DK: Afrund til nærmeste decimaler:

en: Minimum Fraction Digit:
da_DK: Minimum decimaler:

en: Maximum Fraction Digit:
da_DK: Maksimalt antal decimalcifre:

en: Decimal Separator:
da_DK: Decimaladskiller:

en: Number Format:
da_DK: Talformat:

en: Currency Position:
da_DK: Valutaplacering:

en: Symbol Position:
da_DK: Symbolplacering:

en: Left Number
da_DK: Venstre tal

en: Right Number
da_DK: Højre tal

en: Left Currency
da_DK: Venstre valuta

en: Right Currency
da_DK: Højre valuta

en: Value Format Options
da_DK: Værdiformateringsmuligheder

en: Currency Not Found Text
da_DK: Tekst for valuta ikke fundet

en: Selected Currency Clearable
da_DK: Valgt valuta kan ryddes

en: Updating...
da_DK: Opdaterer...

en: Error occurred, Please try again.
da_DK: Der opstod en fejl, prøv igen.

en: Snippets
da_DK: Udklip

en: Edit your decision box label by clicking on edit icon
da_DK: Rediger din beslutningsboks label ved at klikke på redigeringsikonet

en: Checked Value
da_DK: Markeret værdi

en: Unchecked Value
da_DK: Umærket værdi

en: Checked by Default
da_DK: Markeret som standard

en: Email field is mandatory for double opt-in.
da_DK: E-mailfeltet er obligatorisk for dobbelt tilmelding.

en: Double Opt-In
da_DK: Dobbelt Opt-In

en: How to setup Double Opt-In & Send Email Notification:
da_DK: Sådan opsætter du Dobbelt Opt-In & Sender E-mail Notifikation:

en: Delete the unconfirmed entries from responses after days:
da_DK: Slet de ubekræftede poster fra svar efter dage:

en: Disable double opt-in confirmation for logged in users.
da_DK: Deaktiver dobbelt opt-in bekræftelse for indloggede brugere.

en: Configure default confirmation email template
da_DK: Konfigurer standard skabelon til bekræftelsesemail

en: By disabling this option, you can configure the double opt-in confirmation email from Conditional Logics manually.
da_DK: Ved at deaktivere denne mulighed kan du manuelt konfigurere dobbelt opt-in bekræftelsesemailen fra Betingede Logikker.

en: Select Email Field
da_DK: Vælg Emailfelt

en: Customize Email template
da_DK: Tilpas Email-skabelon

en: Edit verification messages
da_DK: Rediger verifikationsbeskeder

en: The webhook, email notification & integrations will trigger after the responder confirms their Opt-In.
da_DK: Webhook, email-notifikation & integrationer aktiveres efter at respondenten har bekræftet deres Opt-In.

en: Active Options
da_DK: Aktive Valgmuligheder

en: Show Selected Option Image
da_DK: Vis Billede for Valgt Valgmulighed

en: Selected Option Clearable:
da_DK: Valgt Valgmulighed Kan Rydes:

en: Search Clearable:
da_DK: Søg Kan Rydes:

en: Option Icon/Image:
da_DK: Valgmulighedsikon/-billede:

en: Allow Custom Option:
da_DK: Tillad Brugerdefineret Valgmulighed:

en: Allow Multiple Select:
da_DK: Tillad Flere Valg:

en: Show Selected Option Chip:
da_DK: Vis Valgt Valgmuligheds-chip:

en: Close On Select:
da_DK: Luk Ved Valg:

en: Validate as Entry Unique
da_DK: Valider som Unik Post

en: Enabling this option will check from the entry database whether its value is duplicate.
da_DK: Hvis denne indstilling aktiveres, vil der blive tjekket i indtastningsdatabasen, om værdien er en duplikat.

en: Add Options List
da_DK: Tilføj indstillingsliste

en: Add More
da_DK: Tilføj mere

en: Add Group
da_DK: Tilføj gruppe

en: Key:
da_DK: Nøgle:

en: No field found with this key.
da_DK: Der blev ikke fundet noget felt med denne nøgle.

en: The field you are trying to access does not exist or has been removed.
da_DK: Feltet, du forsøger at få adgang til, findes ikke eller er blevet fjernet.

en: Please select a valid field to customize its settings.
da_DK: Vælg venligst et gyldigt felt for at tilpasse dets indstillinger.

en: Advanced Configuration
da_DK: Avanceret konfiguration

en: Basic Configuration
da_DK: Grundlæggende konfiguration

en: Single
da_DK: Enkelt

en: Range
da_DK: Interval

en: Multiple
da_DK: Flere

en: View Format
da_DK: Visningsformat

en: Show the user a readable date (as per altFormat), but return something totally different to the server. <a href="https://flatpickr.js.org/options/#:~:text=Description-,altFormat,-String" target="_blank">Learn more</>
da_DK: Vis brugeren en læsbar dato (ifølge altFormat), men returner noget helt andet til serveren. <a href="https://flatpickr.js.org/options/#:~:text=Description-,altFormat,-String" target="_blank">Lær mere</>

en: Value Format
da_DK: Værdiformat

en: A string of characters which are used to define how the date will be displayed in the input box. The supported characters are defined in the <a href="https://flatpickr.js.org/formatting/" target="_blank">documentation.</a>
da_DK: En tegnstreng, der bruges til at definere, hvordan datoen vises i inputfeltet. De understøttede tegn er defineret i <a href="https://flatpickr.js.org/formatting/" target="_blank">dokumentationen.</a>

en: Relative to Today (± Days)
da_DK: Relativ til i dag (± dage)

en: Days before today
da_DK: Dage før i dag

en: Days after today
da_DK: Dage efter i dag

en: Allow Input
da_DK: Tillad indtastning

en: Allows the user to enter a date directly into the input field. By default, direct entry is disabled.
da_DK: Tillader brugeren at indtaste en dato direkte i indtastningsfeltet. Som standard er direkte indtastning deaktiveret.

en: Enable Time
da_DK: Aktivér tid

en: Enables time picker. By default, time picker is disabled. If you want to use time picker, you need to enable this.
da_DK: Aktiverer tidsvælger. Som standard er tidsvælgeren deaktiveret. Hvis du vil bruge tidsvælgeren, skal du aktivere denne.

en: 24H Format
da_DK: 24-timers format

en: Enables 24-hour format for time. By default, 12-hour format is used. If you want to use 24-hour format, you need to enable this.
da_DK: Aktiverer 24-timers format for tid. Som standard bruges 12-timers format. Hvis du vil bruge 24-timers format, skal du aktivere denne.

en: Hide Calender
da_DK: Skjul kalender

en: Hides the calendar. By default, calendar is shown. If you want to hide the calendar, you need to enable this.
da_DK: Skjuler kalenderen. Som standard vises kalenderen. Hvis du vil skjule kalenderen, skal du aktivere denne.

en: Only valid JS object will work. for more details please check<a target="_blank" href="https://flatpickr.js.org/options/" rel="noreferrer"> the documentation for available configuration options</a>
da_DK: Kun gyldigt JS-objekt vil fungere. For flere detaljer, se venligst <a target="_blank" href="https://flatpickr.js.org/options/" rel="noreferrer"> dokumentationen for tilgængelige konfigurationsmuligheder</a>

en: Current Date
da_DK: Nuværende dato

en: Static
da_DK: Statisk

en: Dynamic
da_DK: Dynamisk

en: Upload Button Text:
da_DK: Upload knaptekst:

en: Button Icons
da_DK: Knapikoner

en: Allow Multiple:
da_DK: Tillad flere:

en: File Select Status
da_DK: Status for filvalg

en: Show Maximum Size
da_DK: Vis maksimal størrelse

en: Allow Maximum Upload Size
da_DK: Tillad maksimal uploadstørrelse

en: Total Maximum Size
da_DK: Total maksimal størrelse

en: Show File List
da_DK: Vis filoversigt

en: Show File Preview
da_DK: Vis filpreview

en: Show File Size
da_DK: Vis filstørrelse

en: File Exist Message
da_DK: Fil findes besked

en: Allowed File Type:
da_DK: Tilladt filtype:

en: Edit GDPR Concent label by clicking on edit icon
da_DK: Rediger GDPR samtykkeetiket ved at klikke på redigeringsikonet

en: Edit GDPR Concent Label
da_DK: Rediger GDPR samtykkeetiket

en: Visibility Mode
da_DK: Synlighedstilstand

en: Visible
da_DK: Synlig

en: Invisible
da_DK: Usynlig

en: Passive
da_DK: Passiv

en: Theme
da_DK: Tema

en: Dark
da_DK: Mørk

en: Light
da_DK: Lys

en: Size
da_DK: Størrelse

en: Compact
da_DK: Kompakt

en: Default value
da_DK: Standardværdi

en: Suggestion
da_DK: Forslag

en: Edit the HTML field content by clicking on edit icon
da_DK: Rediger HTML-feltindhold ved at klikke på redigeringsikonet

en: Add/Edit Options
da_DK: Tilføj/rediger indstillinger

en: Allow Multiple
da_DK: Tillad flere

en: Item Size
da_DK: Elementstørrelse

en: Specify item's minimum size (in pixels)
da_DK: Angiv elementets minimumsstørrelse (i pixels)

en: Check Position
da_DK: Kontrolposition

en: Specify the check position.
da_DK: Angiv kontrolpositionen.

en: Unique Entry
da_DK: Unik post

en: Hide Image Label
da_DK: Skjul billedetiket

en: Background Image
da_DK: Baggrundsbillede

en: Width
da_DK: Bredde

en: Height
da_DK: Højde

en: Image Alt Text
da_DK: Alternativ tekst til billede

en: Replace Previous Options
da_DK: Erstat tidligere muligheder

en: Merge with Previous Options
da_DK: Flet med tidligere muligheder

en: Import & Edit
da_DK: Importer & rediger

en: Loading ACF fields...
da_DK: Indlæser ACF-felter...

en: Loading Posts...
da_DK: Indlæser indlæg...

en: Loading Terms...
da_DK: Indlæser termer...

en: Use Post Taxonomy Fields
da_DK: Brug post taksonomifelter

en: Loading Users...
da_DK: Indlæser brugere...

en: Mollie Minimum Amount is
da_DK: Mollie minimumsbeløb er

en: Mollie Dynamic Amount Field is not Selected
da_DK: Mollie dynamisk beløbsfelt er ikke valgt

en: Mollie Fixed Amount is not valid
da_DK: Mollie fast beløb er ikke gyldigt

en: Copied on clipboard.
da_DK: Kopieret til udklipsholderen.

en: Failed to Copy, Try Again.
da_DK: Kunne ikke kopiere, prøv igen.

en: Redirect Page Url
da_DK: Omdirigeringsside URL

en: Select Page
da_DK: Vælg side

en: Pay Button Text
da_DK: Betalingsknaptekst

en: Payment Method
da_DK: Betalingsmetode

en: Currency
da_DK: Valuta

en: Select Currency
da_DK: Vælg valuta

en: Amount Type
da_DK: Beløbstype

en: Fixed
da_DK: Fast

en: Amount
da_DK: Beløb

en: Select Amount Field
da_DK: Vælg beløbsfelt

en: Description
da_DK: Beskrivelse

en: Locale
da_DK: Lokalitet

en: Select Locale
da_DK: Vælg lokalitet

en: Multisteps Settings
da_DK: Indstillinger for flere trin

en: Show Step Header
da_DK: Vis trinoverskrift

en: Show Header Label
da_DK: Vis overskriftslabel

en: Show Header Subtitle
da_DK: Vis header undertitel

en: Show Header Icon
da_DK: Vis header ikon

en: Icon Type:
da_DK: Ikontype:

en: Show Progress Bar
da_DK: Vis fremdriftslinje

en: Show Percentage
da_DK: Vis procentdel

en: Show Buttons
da_DK: Vis knapper

en: Button Position:
da_DK: Knapplacering:

en: Validate on Step Change
da_DK: Valider ved trinændring

en: Step Header Switchable
da_DK: Trinheader kan skiftes

en: Maintain Step History
da_DK: Bevar trin historik

en: Save Step Progress
da_DK: Gem trin fremskridt

en: PayPal Dynamic Amount Field is not Selected
da_DK: PayPal dynamisk beløbsfelt er ikke valgt

en: PayPal Fixed Amount is not valid
da_DK: PayPal fast beløb er ikke gyldigt

en: PayPal Plan Id missing
da_DK: PayPal plan-id mangler

en: Subscription:
da_DK: Abonnement:

en: Plan Id
da_DK: Plan-id

en: Disable Card
da_DK: Deaktiver kort

en: Shipping Amount
da_DK: Forsendelsesbeløb

en: Shipping Cost
da_DK: Forsendelsesomkostning

en: Select Shipping Amount Field
da_DK: Vælg forsendelsesbeløbsfelt

en: Tax Amount Type
da_DK: Skat Type

en: Tax (%)
da_DK: Skat (%)

en: Default Phone Number
da_DK: Standard Telefonnummer

en: Input Format Option
da_DK: Indtastningsformat Mulighed

en: Value Format Option
da_DK: Værdi Format Mulighed

en: Custom Validation (RegEx) Pattern
da_DK: Brugerdefineret Validering (RegEx) Mønster

en: Expression
da_DK: Udtryk

en: Fields
da_DK: Felter

en: Flags:
da_DK: Flag:

en: Hide Country List
da_DK: Skjul Landeliste

en: Options 2
da_DK: Muligheder 2

en: Options Column
da_DK: Mulighed Kolonne

en: Specify the number of columns to display the options in. Leave blank to display the options as needed space.
da_DK: Angiv antallet af kolonner til visning af mulighederne. Lad stå tom for at vise mulighederne efter behov plads.

en: Rating Position
da_DK: Bedømmelsesposition

en: Add/Edit Rating Options
da_DK: Tilføj/Rediger Bedømmelsesmuligheder

en: Show Rating Message On hover
da_DK: Vis Bedømmelsesbesked ved Hover

en: Show Rating Message On Selected
da_DK: Vis Bedømmelsesbesked ved Valgt

en: Razorpay Dyanmic Amount Field is not Selected
da_DK: Razorpay Dynamisk Beløb Felt er ikke valgt

en: Razorpay Fixed Amount is not valid
da_DK: Razorpay Fast Beløb er ikke gyldigt

en: Razorpay Order ID Field is not Selected
da_DK: Razorpay Ordre ID Felt er ikke valgt

en: Razorpay Accounts
da_DK: Razorpay-konti

en: Account Name
da_DK: Kontonavn

en: Generate new ID
da_DK: Generer nyt ID

en: Select Order Id Field
da_DK: Vælg Ordre-id-felt

en: Button Align:
da_DK: Knapjustering:

en: Subtitle:
da_DK: Undertekst:

en: Theme Color:
da_DK: Temafarve:

en: Background Color:
da_DK: Baggrundsfarve:

en: Confirm on Close:
da_DK: Bekræft ved lukning:

en: Name :
da_DK: Navn :

en: Contact :
da_DK: Kontakt :

en: Key :
da_DK: Nøgle :

en: Value :
da_DK: Værdi :

en: Default Row:
da_DK: Standardrække:

en: Minimum Row:
da_DK: Minimum række:

en: Maximum Row:
da_DK: Maksimum række:

en: Button View:
da_DK: Knapvisning:

en: Name
da_DK: Navn

en: Allow Other Option:
da_DK: Tillad anden mulighed:

en: Multiple Select:
da_DK: Flervalg:

en: Set minimum number to be selected for dropdown option
da_DK: Indstil minimum antal, der skal vælges for dropdown-indstillingen

en: Set maximum number to be selected for dropdown option
da_DK: Indstil maksimum antal, der skal vælges for dropdown-indstillingen

en: Available On
da_DK: Tilgængelig på

en: Enter the shortcode in this Input.
da_DK: Indtast shortcode i dette input.

en: Button Reverse
da_DK: Omvendt knap

en: Clear
da_DK: Ryd

en: Clear Button
da_DK: Ryd knap

en: Space Between
da_DK: Plads imellem

en: Redo
da_DK: Fortryd igen

en: Redo Button
da_DK: Fortryd igen-knap

en: Pen Color
da_DK: Penfarve

en: Background Color
da_DK: Baggrundsfarve

en: Pen Width
da_DK: Penbredde

en: Image Type
da_DK: Billedtype

en: Signature Pad
da_DK: Signaturfelt

en: Undo
da_DK: Fortryd

en: Undo Button
da_DK: Fortryd-knap

en: Add/Edit Suggestions
da_DK: Tilføj/rediger forslag

en: Auto Complete
da_DK: Autofyld

en: Step:
da_DK: Trin:

en: Step Settings
da_DK: Trinindstillinger

en: Step Icon
da_DK: Trinikon

en: Step Label
da_DK: Trinetiket

en: Step Subtitle
da_DK: Trinsubtitel

en: Stripe Minimum Amount is
da_DK: Stripe minimumsbeløb er

en: Stripe Dynamic Amount Field is not Selected
da_DK: Stripe dynamisk beløbsfelt er ikke valgt

en: Select a valid currency for the selected payment method types
da_DK: Vælg en gyldig valuta for de valgte betalingsmetodetyper

en: Stripe Dyanmic Amount Field is not Selected
da_DK: Stripe dynamisk beløbsfelt er ikke valgt

en: Stripe Fixed Amount is not valid
da_DK: Stripe fast beløb er ikke gyldigt

en: Payment Method Type
da_DK: Betalingsmetodetype

en: Mode :
da_DK: Tilstand :

en: Billing
da_DK: Fakturering

en: Shipping
da_DK: Forsendelse

en: Autocomplete :
da_DK: Autofyld :

en: Automatic
da_DK: Automatisk

en: Google Maps API Key
da_DK: Google Maps API-nøgle

en: Allowed Countries :
da_DK: Tilladte lande :

en: Name Mode:
da_DK: Navnetilstand:

en: Full
da_DK: Fuld

en: Split
da_DK: Opdelt

en: Full Name:
da_DK: Fulde navn:

en: First Name:
da_DK: Fornavn:

en: Last Name:
da_DK: Efternavn:

en: Phone Number:
da_DK: Telefonnummer:

en: Phone:
da_DK: Telefon:

en: Line 1:
da_DK: Linje 1:

en: Line 2:
da_DK: Linje 2:

en: City:
da_DK: By:

en: State:
da_DK: Stat:

en: Postal Code:
da_DK: Postnummer:

en: Country:
da_DK: Land:

en: Color Picker
da_DK: Farvevælger

en: Solid
da_DK: Ensfarvet

en: Phone View
da_DK: Telefonvisning

en: Tablet View
da_DK: Tabletvisning

en: Laptop View
da_DK: Bærbar visning

en: Back
da_DK: Tilbage

en: Paypal Style
da_DK: Paypal-stil

en: There is no paypal field in your form.
da_DK: Der er ikke noget paypal-felt i din formular.

en: There is more than one paypal field in your form. please select the style icon
da_DK: Der er mere end ét paypal-felt i din formular. Vælg venligst stilikonet

en: in paypal field to customize the style.
da_DK: i paypal-feltet for at tilpasse stilen.

en: Vertical
da_DK: Vertikal

en: Horizontal
da_DK: Horisontal

en: Standalone
da_DK: Fritstående

en: Pay Button
da_DK: Betalingsknap

en: CARD
da_DK: KORT

en: Color
da_DK: Farve

en: Gold
da_DK: Guld

en: Blue
da_DK: Blå

en: Silver
da_DK: Sølv

en: White
da_DK: Hvid

en: Black
da_DK: Sort

en: Shape
da_DK: Form

en: Rectangle
da_DK: Rektangel

en: Pill
da_DK: Kapsel

en: Paypal Button Text
da_DK: Paypal-knaptekst

en: Paypal Buy Now
da_DK: Paypal Køb nu

en: Pay with Paypal
da_DK: Betal med Paypal

en: Background
da_DK: Baggrund

en: Color Fill
da_DK: Farvefyld

en: Picture
da_DK: Billede

en: Picture Upload
da_DK: Upload billede

en: Browse...
da_DK: Gennemse...

en: Image Link....
da_DK: Billedlink....

en: Background Blend Mode
da_DK: Baggrundsblandingsmetode

en: Multiply
da_DK: Gang

en: Screen
da_DK: Skærm

en: Darken
da_DK: Mørklæg

en: Lighten
da_DK: Lysn

en: Color-dodge
da_DK: Farvedodge

en: Saturation
da_DK: Mætning

en: Luminosity
da_DK: Lysstyrke

en: Background Img Repeat
da_DK: Baggrundsbillede gentagelse

en: Repeat
da_DK: Gentag

en: Repeat-X
da_DK: Gentag-X

en: Repeat-Y
da_DK: Gentag-Y

en: Np Repeat
da_DK: Ingen gentagelse

en: Space
da_DK: Plads

en: Round
da_DK: Rund

en: Background Img Position
da_DK: Baggrundsbillede position

en: Background Img Size
da_DK: Baggrundsbillede størrelse

en: BG Width
da_DK: BG Bredde

en: BG Height
da_DK: BG Højde

en: BG Height/Width
da_DK: BG Højde/Bredde

en: Background Filter
da_DK: Baggrundsfilter

en: Blur
da_DK: Sløring

en: Brightness
da_DK: Lysstyrke

en: Contrast
da_DK: Kontrast

en: Grayscale
da_DK: Gråtoner

en: Invert
da_DK: Invertér

en: Opacity
da_DK: Opacitet

en: Saturate
da_DK: Mætning

en: Border
da_DK: Kant

en: Border Color
da_DK: Kantfarve

en: Border Width
da_DK: Kantbredde

en: Border Radius
da_DK: Kanthjørne

en: Default
da_DK: Standard

en: On Mouse Over
da_DK: Ved museover

en: On Focus
da_DK: Ved fokus

en: Text Color
da_DK: Tekstfarve

en: Placeholder Color
da_DK: Pladsholderfarve

en: Direction
da_DK: Retning

en: Content Direction
da_DK: Indholdsretning

en: Left to Right
da_DK: Fra venstre mod højre

en: Right to Left
da_DK: Fra højre mod venstre

en: Font
da_DK: Skrifttype

en: Font Size
da_DK: Skriftstørrelse

en: Block Gap
da_DK: Blokafstand

en: Row Gap
da_DK: Rækkeafstand

en: Column Gap
da_DK: Kolonneafstand

en: Both Side Gap
da_DK: Afstand på begge sider

en: Margin Top
da_DK: Margin top

en: Margin Right
da_DK: Margin højre

en: Margin Bottom
da_DK: Margin bund

en: Margin Left
da_DK: Margin venstre

en: All Side
da_DK: Alle sider

en: Padding
da_DK: Polstring

en: Padding Top
da_DK: Polstring top

en: Padding Right
da_DK: Polstring højre

en: Padding Bottom
da_DK: Polstring bund

en: Padding Left
da_DK: Polstring venstre

en: Shadow
da_DK: Skygge

en: Inside
da_DK: Indvendig

en: Outside
da_DK: Udvendig

en: Shadow Color
da_DK: Skyggefarve

en: Shadow Style
da_DK: Skyggestil

en: Pattern not matched
da_DK: Mønster ikke matchet

en: Input mode
da_DK: Indtastningstilstand

en: Input Mask
da_DK: Indtastningsmaske

en: RegEx Pattern
da_DK: RegEx-mønster

en: Validations
da_DK: Valideringer

en: At least one digit (0-9)
da_DK: Mindst ét ciffer (0-9)

en: At least one lowercase character (a-z)
da_DK: Mindst ét lille bogstav (a-z)

en: At least one uppercase character (A-Z)
da_DK: Mindst ét stort bogstav (A-Z)

en: At least one special character (~!@#$%^&*(){}[]<>+-_=/\|;:,.)
da_DK: Mindst ét specialtegn (~!@#$%^&*(){}[]<>+-_=/\|;:,.)

en: Limit Password Length
da_DK: Begræns adgangskodelængde

en: Validate as User Unique
da_DK: Valider som unik bruger

en: Title
da_DK: Titel

en: More Options
da_DK: Flere muligheder

en: Appearance
da_DK: Udseende

en: <p style="margin:0">Successfully Submitted.</p>
da_DK: <p style="margin:0">Indsendt med succes.</p>

en: Are you sure to delete this message ?
da_DK: Er du sikker på, at du vil slette denne besked?

en: Add More Alternative Success Message
da_DK: Tilføj flere alternative succesbeskeder

en: Add
da_DK: Tilføj

en: Message Styles
da_DK: Beskedstilarter

en: Message Type
da_DK: Beskedtype

en: Close Icon Color
da_DK: Luk-ikonfarve

en: Confirmations
da_DK: Bekræftelser

en: How to set up Confirmation messages or Redirect page:
da_DK: Sådan opsætter du bekræftelsesbeskeder eller omdirigeringsside:

en: Success/Error Messages
da_DK: Succes-/Fejlbeskeder

en: Redirect Page
da_DK: Omdirigeringsside

en: Be sure to configure conditional logic for displaying Success/Error messages and Redirect Page. If no conditional logic is set, the default confirmation will be displayed.
da_DK: Sørg for at konfigurere betinget logik for visning af succes-/fejlbeskeder og omdirigeringsside. Hvis der ikke er angivet betinget logik, vises standardbekræftelsen.

en: Conversational Form Settings
da_DK: Indstillinger for samtaleformular

en: Note: In the Conversational Form feature, certain fields such as Captcha, Payments, HTML, etc are currently not supported.
da_DK: Bemærk: I funktionen samtaleformular understøttes visse felter som Captcha, betalinger, HTML osv. aktuelt ikke.

en: How to setup Conversational form:
da_DK: Sådan opsætter du samtaleformular:

en: Theme settings
da_DK: Temaindstillinger

en: Conversational Steps settings
da_DK: Indstillinger for samtaletrin

en: Add New Post Type
da_DK: Tilføj ny indlægstype

en: Edit Post Types
da_DK: Rediger indlægstyper

en: CPT added successfully, refresh your window
da_DK: CPT tilføjet succesfuldt, opdater dit vindue

en: Learn more about CPT Integration
da_DK: Lær mere om CPT-integration

en: Post Type Slug *
da_DK: Indlægstypeslug *

en: Singular Label *
da_DK: Ental Label *

en: Menu Name *
da_DK: Menunavn *

en: Menu Icon
da_DK: Menuikon

en: Public
da_DK: Offentlig

en: This type should be shown in the admin UI and is publicly queryable
da_DK: Denne type skal vises i administratorgrænsefladen og kan forespørges offentligt

en: Publicly Queryable
da_DK: Offentligt forespørgselsbar

en: Queries can be performed on the front end
da_DK: Forespørgsler kan udføres i frontenden

en: Show in REST API
da_DK: Vis i REST API

en: To show this post type in the WP REST API
da_DK: For at vise denne posttype i WP REST API

en: Show in Menu
da_DK: Vis i menu

en: Show the post type in the admin menu
da_DK: Vis posttypen i adminmenuen

en: Show UI
da_DK: Vis UI

en: Generate UI for managing this post type
da_DK: Generer brugerflade til at administrere denne posttype

en: Add Post Type
da_DK: Tilføj posttype

en: Delete successfully, refresh your window
da_DK: Sletning lykkedes, opdater dit vindue

en: Delete Post Type
da_DK: Slet posttype

en: Confirmation
da_DK: Bekræftelse

en: Are you sure to delete post type?
da_DK: Er du sikker på, at du vil slette posttypen?

en: cpt type update successfully, refresh your window
da_DK: CPT-type opdateret med succes, opdater dit vindue

en: Select Type *
da_DK: Vælg type *

en: Menu Icon *
da_DK: Menuikon *

en: public
da_DK: offentlig

en: Posts of this type should be shown in the admin UI and is publicly queryable
da_DK: Indlæg af denne type skal vises i administrationsbrugerfladen og kan forespørges offentligt

en: Queries can be performed on the front end as part of parse_request()
da_DK: Forespørgsler kan udføres på frontend som en del af parse_request()

en: To show this post type data in the WP REST API
da_DK: For at vise denne indlægstype i WP REST API

en: This show the post type in the admin menu and where to show that menu
da_DK: Viser indlægstypen i admin-menuen og hvor denne menu skal vises

en: Generate a default UI for managing this post type
da_DK: Generer en standardbrugerflade til at administrere denne indlægstype

en: Update Post Type
da_DK: Opdater indlægstype

en: Update Template
da_DK: Opdater skabelon

en: Template Name:
da_DK: Skabelonnavn:

en: Browse Template
da_DK: Gennemse skabelon

en: Email Templates Coming soon
da_DK: E-mail-skabeloner kommer snart

en: Save Template
da_DK: Gem skabelon

en: Payment
da_DK: Betaling

en: Timeline
da_DK: Tidslinje

en: PDF Downloads
da_DK: PDF-downloads

en: Google Ads Information
da_DK: Google Ads-information

en: No PDF templates available
da_DK: Ingen PDF-skabeloner tilgængelige

en: Related Info
da_DK: Relaterede oplysninger

en: Note Deleted Successfully
da_DK: Note slettet med succes

en: updated on:
da_DK: opdateret den:

en: created at:
da_DK: oprettet den:

en: create new note
da_DK: opret ny note

en: Are you sure to delete this note
da_DK: Er du sikker på, at du vil slette denne note

en: No Payment Info Found!
da_DK: Ingen betalingsoplysninger fundet!

en: No field data change
da_DK: Ingen ændring i feltdatas

en: Form Submitted
da_DK: Formular indsendt

en: Show Integration Logs
da_DK: Vis integrationslogfiler

en: Hide Integration Logs
da_DK: Skjul integrationslogfiler

en: Added
da_DK: Tilføjet

en: Updated
da_DK: Opdateret

en: Deleted
da_DK: Slettet

en: Read More
da_DK: Læs mere

en: Show Less
da_DK: Vis mindre

en: Note no change
da_DK: Ingen ændring i note

en: Note Updated Successfully
da_DK: Note opdateret succesfuldt

en: Note Added Successfully
da_DK: Note tilføjet succesfuldt

en: Edit Note
da_DK: Rediger note

en: Create New Note
da_DK: Opret ny note

en: Cancel
da_DK: Annuller

en: Transaction ID
da_DK: Transaktions-ID

en: Total Paid
da_DK: Samlet betalt

en: no data found
da_DK: ingen data fundet

en: Subscription
da_DK: Abonnement

en: Order
da_DK: Bestilling

en: Plan ID
da_DK: Plan-ID

en: Next Billing Time
da_DK: Næste faktureringstidspunkt

en: Email
da_DK: E-mail

en: no response found
da_DK: intet svar fundet

en: How many rows to export
da_DK: Hvor mange rækker skal eksporteres

en: Enter row number
da_DK: Indtast rækkenummer

en: Select filter
da_DK: Vælg filter

en: Sort Order
da_DK: Sorteringsrækkefølge

en: Sort by
da_DK: Sorter efter

en: Export File Format
da_DK: Eksportfilformat

en: Export
da_DK: Eksport

en: Export Form Data
da_DK: Eksporter formulardata

en: Preview Data
da_DK: Forhåndsvis data

en: Move
da_DK: Flyt

en: Settings
da_DK: Indstillinger

en: Clone
da_DK: Klon

en: Add Field
da_DK: Tilføj felt

en: Remove
da_DK: Fjern

en: Mollie API key is missing
da_DK: Mollie API-nøgle mangler

en: Mollie Redirect Url is not Selected
da_DK: Mollie redirect-URL er ikke valgt

en: PayPal Client ID is missing
da_DK: PayPal klient-ID mangler

en: Razorpay Client ID is missing
da_DK: Razorpay klient-ID mangler

en: Drag and drop fields here
da_DK: Træk og slip felter her

en: Stripe publishable key is missing
da_DK: Stripe publicerbar nøgle mangler

en: History Empty
da_DK: Historik tom

en: Please select property you want to import with form
da_DK: Vælg venligst den egenskab, du vil importere med formularen

en: Preview Form
da_DK: Forhåndsvis formular

en: Preview
da_DK: Forhåndsvisning

en: Custom CSS/JS
da_DK: Brugerdefineret CSS/JS

en: How to add Custom CSS/JS:
da_DK: Sådan tilføjes brugerdefineret CSS/JS:

en: You can write your custom CSS/JS her. This CSS/JS will be applied in this form only.
da_DK: Du kan skrive dit brugerdefinerede CSS/JS her. Dette CSS/JS vil kun blive anvendt i denne formular.

en: In order to repopulate form fields, it is necessary to store the submitted data in the database. Please make sure to turn off the "disable storing form submission data" option in the form settings.
da_DK: For at genopfylde formularfelterne er det nødvendigt at gemme de indsendte data i databasen. Sørg venligst for at slå indstillingen "deaktiver lagring af formularindsendelsesdata" fra i formularindstillingerne.

en: Form Abandonment
da_DK: Formularafbrydelse

en: How to setup Form Abandonment & save partial form progress:
da_DK: Sådan opsætter du formularafbrydelse & gemmer delvis formularfremskridt:

en: Show warning message below the form description
da_DK: Vis advarselsbesked under formularbeskrivelsen

en: Places an admin-defined message below the form description, making your users aware that their field values are being saved before submission.
da_DK: Placerer en administratordefineret besked under formularbeskrivelsen, som gør dine brugere opmærksomme på, at deres feltværdier bliver gemt før indsendelse.

en: Save draft only for logged in users
da_DK: Gem kladde kun for indloggede brugere

en: Repopulate form fields with previous partial entry
da_DK: Genopfyld formularfelter med tidligere delvis indtastning

en: If the user is logged in, the form will be repopulated with the previous partial entry from the database.
                        Otherwise, from the local storage of the browser.
da_DK: Hvis brugeren er logget ind, vil formularen blive genopfyldt med den tidligere delvise indtastning fra databasen.
                        Ellers fra browserens lokale lager.

en: Save draft when user leaves the form page
da_DK: Gem kladde når brugeren forlader formularsiden

en: If turned off, the form will save draft when clicks on the save button or using conditional logic.
da_DK: Hvis slået fra, vil formularen kun gemme kladden, når der klikkes på gem-knappen eller ved brug af betinget logik.

en: Allow empty form as Save draft
da_DK: Tillad tom formular som gem kladde

en: If turned on, the empty form save as draft when leave page.
da_DK: Hvis slået til, gemmes den tomme formular som kladde, når siden forlades.

en: When to save:
da_DK: Hvornår skal der gemmes:

en: Always save abandoned form entries
da_DK: Gem altid forladte formularindsendelser

en: Save only if email address or phone number is provided
da_DK: Gem kun hvis e-mailadresse eller telefonnummer er angivet

en: Landing Page
da_DK: Landingsside

en: How to setup Landinge Page
da_DK: Sådan opsætter du landingsside

en: Custom URL
da_DK: Brugerdefineret URL

en: Please try to avoid any duplicate custom url, as it will conflict between the page and Bit Form.
da_DK: Undgå venligst dublerede brugerdefinerede URL'er, da det vil skabe konflikt mellem siden og Bit Form.

en: Page Title
da_DK: Sidetitel

en: Share via Direct URL
da_DK: Del via direkte URL

en: Share via Direct URL (Conversational Form)
da_DK: Del via direkte URL (konverserende form)

en: Embed via HTML Code
da_DK: Indlejring via HTML-kode

en: Embed via HTML Code (Conversational Form)
da_DK: Indlejring via HTML-kode (konverserende form)

en: Customer ID key cann't be empty
da_DK: Kunde-ID-nøgle må ikke være tom

en: save Successfully
da_DK: gemt med succes

en: save failed Cause:
da_DK: gem mislykkedes Årsag:

en: save failed. please try again
da_DK: gem mislykkedes. prøv igen

en: Learn more about Google Ads configuration
da_DK: Lær mere om Google Ads-konfiguration

en: Client ID
da_DK: Klient-ID

en: Client Secret
da_DK: Klienthemmelighed

en: To get Client ID and SECRET , Please Visit Google API Console
da_DK: For at få Klient-ID og HEMMELIGHED, besøg venligst Google API-konsol

en: Customer Id (non manager account)
da_DK: Kunde-ID (ikke-manager konto)

en: To get Customer ID , Please Visit
da_DK: For at få Kunde-ID, besøg venligst

en: Google Ads Manager Account
da_DK: Google Ads Manager-konto

en: Saving Generel Settings...
da_DK: Gemmer generelle indstillinger...

en: Global Settings
da_DK: Globale indstillinger

en: Validation Error/Invalid Message.
da_DK: Valideringsfejl/ugyldig besked.

en: Generate Token after page load to prevent conflict with cache plugins.
da_DK: Generer token efter sideindlæsning for at forhindre konflikt med cache-plugins.

en: Other Settings
da_DK: Andre indstillinger

en: Delete all data table when delete plugin.
da_DK: Slet hele datatabellen ved sletning af plugin.

en: Usage Reporting Opt In.
da_DK: Brugsrapportering - tilmelding.

en: Edit Global Message (Type:
da_DK: Rediger global besked (Type:

en: Messages saved successfully.
da_DK: Beskeder gemt succesfuldt.

en: Note: This global message will be applied to all forms and fields unless a custom error message is set for an individual field. Also you can use the
da_DK: Bemærk: Denne globale besked vil blive anvendt på alle formularer og felter, medmindre der er angivet en brugerdefineret fejlbesked for et enkelt felt. Du kan også bruge

en: Shortcode patterns (Ex:
da_DK: Shortcode-mønstre (f.eks.:

en: to dynamically replace field-specific labels/values.
da_DK: til dynamisk at erstatte feltspecifikke etiketter/værdier.

en: Required Field
da_DK: Påkrævet felt

en: Invalid Email
da_DK: Ugyldig e-mail

en: Invalid URL
da_DK: Ugyldig URL

en: Invalid Number
da_DK: Ugyldigt tal

en: Invalid Phone Number
da_DK: Ugyldigt telefonnummer

en: Minimum Value
da_DK: Minimumsværdi

en: Maximum Value
da_DK: Maksimumsværdi

en: Input mask
da_DK: Indtastningsmaske

en: Regex Pattern
da_DK: Regex-mønster

en: Minimum Option Count
da_DK: Minimum antal valgmuligheder

en: Maximum Option Count
da_DK: Maksimum antal valgmuligheder

en: Minimum File Count
da_DK: Minimum antal filer

en: Maximum File Count
da_DK: Maksimalt antal filer

en: Maximum File Size
da_DK: Maksimal filstørrelse

en: Other Option Required
da_DK: Anden mulighed krævet

en: Unique Entry Value
da_DK: Unik indtastningsværdi

en: Unique User
da_DK: Unik bruger

en: App delete successfully.
da_DK: App slettet succesfuldt.

en: App deletion failed Cause
da_DK: Årsag til fejlet sletning af app

en: App deletion failed. please try again
da_DK: Sletning af app mislykkedes. prøv venligst igen

en: Are you sure to delete this App configuration?
da_DK: Er du sikker på, at du vil slette denne app-konfiguration?

en: How to setup Integrations:
da_DK: Sådan opsætter du integrationer:

en: Connected/Authorized Platforms
da_DK: Forbundne/autoriserede platforme

en: Search Available Integrations...
da_DK: Søg efter tilgængelige integrationer...

en: Available Integrations
da_DK: Tilgængelige integrationer

en: Submit button cannot be removed
da_DK: Indsend-knappen kan ikke fjernes

en: Integration deletion failed Cause
da_DK: Årsag til fejlet sletning af integration

en: Integration deletion failed. please try again
da_DK: Sletning af integration mislykkedes. prøv venligst igen

en: Are you sure to delete this integration?
da_DK: Er du sikker på, at du vil slette denne integration?

en: Are you sure to clone this integration?
da_DK: Er du sikker på, at du vil klone denne integration?

en: Integration clone failed Cause
da_DK: Årsag til fejlet kloning af integration

en: Integration clone failed.
da_DK: Kloning af integration mislykkedes.

en: Integrate your form with your favorite apps and services.
da_DK: Integrer din formular med dine foretrukne apps og tjenester.

en: Date Time (Advanced)
da_DK: Dato Tid (Avanceret)

en: Advanced Date Time
da_DK: Avanceret Dato Tid

en: Please Select a Date
da_DK: Vælg venligst en dato

en: Spacer
da_DK: Afstandselement

en: First Name
da_DK: Fornavn

en: Last Name
da_DK: Efternavn

en: Text
da_DK: Tekst

en: Placeholder...
da_DK: Pladsholder...

en: Multiline Text
da_DK: Flere linjer tekst

en: Multi-Line Text
da_DK: Flere linjer tekst

en: example@mail.com
da_DK: eksempel@mail.com

en: Number
da_DK: Nummer

en: e.g. 123
da_DK: f.eks. 123

en: Select
da_DK: Vælg

en: Radio Button
da_DK: Radioknap

en: Option 1
da_DK: Mulighed 1

en: Option 2
da_DK: Mulighed 2

en: Option 3
da_DK: Mulighed 3

en: Checkbox
da_DK: Afkrydsningsfelt

en: Check Boxs
da_DK: Afkrydsningsfelter

en: File Upload
da_DK: Filupload

en: Advance File Upload
da_DK: Avanceret filupload

en: Advanced File Upload
da_DK: Avanceret filupload

en: Country
da_DK: Land

en: Enter Amount..
da_DK: Indtast beløb..

en: Phone Number
da_DK: Telefonnummer

en: Enter Phone Number
da_DK: Indtast telefonnummer

en: Username
da_DK: Brugernavn

en: e.g. John Doe
da_DK: f.eks. John Doe

en: Password
da_DK: Adgangskode

en: Password Field
da_DK: Adgangskodefelt

en: Slider
da_DK: Skyder

en: Date
da_DK: Dato

en: Pick A Date
da_DK: Vælg en dato

en: Time
da_DK: Tid

en: Date-Time
da_DK: Dato-Tid

en: Select Date-Time
da_DK: Vælg dato og tid

en: Week
da_DK: Uge

en: Select Week
da_DK: Vælg uge

en: Month
da_DK: Måned

en: Month Input
da_DK: Månedsindtastning

en: GDPR Agreement
da_DK: GDPR-aftale

en: I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry. Learn more in
da_DK: Jeg giver samtykke til, at denne hjemmeside må gemme mine indsendte oplysninger, så de kan svare på min forespørgsel. Læs mere i

en: Our Privacy Policy.
da_DK: Vores privatlivspolitik.

en: Decision Box
da_DK: Beslutningsboks

en: Repeater
da_DK: Gentager

en: Signature
da_DK: Underskrift

en: Rating
da_DK: Bedømmelse

en: Terrible
da_DK: Forfærdelig

en: Bad
da_DK: Dårlig

en: Satisfied
da_DK: Tilfreds

en: Good
da_DK: God

en: Excellent
da_DK: Fremragende

en: Image Select
da_DK: Billedvalg

en: Option 4
da_DK: Valgmulighed 4

en: Hidden Field
da_DK: Skjult felt

en: Set Default Value
da_DK: Angiv standardværdi

en: Pay with Stripe
da_DK: Betal med Stripe

en: Pay now
da_DK: Betal nu

en: Pay with Mollie
da_DK: Betal med Mollie

en: Button
da_DK: Knap

en: Draft Button
da_DK: Kladdeknap

en: Save Draft
da_DK: Gem kladde

en: Next Step
da_DK: Næste trin

en: Previous Step
da_DK: Forrige trin

en: Previous
da_DK: Forrige

en: Section
da_DK: Sektion

en: Image
da_DK: Billede

en: Divider
da_DK: Skillelinje

en: Migration Issue Detected
da_DK: Migreringsproblem opdaget

en: There may have been a problem during auto-migrating your Bit Forms from V1 to V2.
da_DK: Der kan være opstået et problem under automatisk migrering af dine Bit Forms fra V1 til V2.

en: Please contact support for assistance at
da_DK: Kontakt venligst support for assistance på

en: Migrating to V2
da_DK: Migrerer til V2

en: Please wait while we migrate your data to V2
da_DK: Vent venligst mens vi migrerer dine data til V2

en: This may take a few minutes...
da_DK: Dette kan tage et par minutter...

en: Meanwhile do not close this window.
da_DK: Luk ikke dette vindue imens.

en: Mollie Settings
da_DK: Mollie Indstillinger

en: API key:
da_DK: API-nøgle:

en: To get API key, Please Visit
da_DK: For at få API-nøgle, besøg venligst

en: Mollie Developer Dashboard
da_DK: Mollie Udvikler Dashboard

en: Step-
da_DK: Trin-

en: Clone Step
da_DK: Klon trin

en: Delete Step
da_DK: Slet trin

en: Add New Step
da_DK: Tilføj nyt trin

en: Add Steps
da_DK: Tilføj trin

en: Multi step settings
da_DK: Indstillinger for flere trin

en: All fields are required
da_DK: Alle felter er påkrævet

en: Saving Payment Setting...
da_DK: Gemmer betalingsindstillinger...

en: Choose a unique name to identify this integration within your app.
da_DK: Vælg et unikt navn til at identificere denne integration i din app.

en: Login to you Mollie account (or create on if you haven't already).
da_DK: Log ind på din Mollie-konto (eller opret en, hvis du ikke allerede har en).

en: Go to your Mollie Dashboard
da_DK: Gå til dit Mollie Dashboard

en: and find the API section.
da_DK: og find API-sektionen.

en: Generate a new API key or use an existing one (you can use test API key for testing purposes). This key is required for authenticating API requests.
da_DK: Generer en ny API-nøgle eller brug en eksisterende (du kan bruge en test-API-nøgle til testformål). Denne nøgle kræves for at godkende API-forespørgsler.

en: Copy the API key and paste it in the Bit Form
da_DK: Kopiér API-nøglen og indsæt den i Bit-formularen

en: field above.
da_DK: feltet ovenfor.

en: Then click on the
da_DK: Klik derefter på

en: button to save the settings.
da_DK: knappen for at gemme indstillingerne.

en: Please go to your form now and add a Mollie payment field.
da_DK: Gå nu til din formular og tilføj et Mollie betalingsfelt.

en: Bit form Mollie Payment Gateway documentation
da_DK: Bit form Mollie betalingsgateway dokumentation

en: Login to you PayPal account (or create on if you haven't already).
da_DK: Log ind på din PayPal-konto (eller opret en, hvis du ikke allerede har en).

en: Go to your PayPal Dashboard
da_DK: Gå til dit PayPal-dashboard

en: Select Transaction Mode (Live or Sandbox).
da_DK: Vælg transaktionsmode (Live eller Sandbox).

en: Copy the
da_DK: Kopiér

en: from PayPal Dashboard and paste it in the Bit Form
da_DK: fra PayPal-dashboardet og indsæt det i Bit-formularen

en: field above (you can use Sandbox or Live mode).
da_DK: feltet ovenfor (du kan bruge Sandbox- eller Live-mode).

en: Please go to your form now and add a PayPal payment field.
da_DK: Gå nu til din formular og tilføj et PayPal betalingsfelt.

en: Bit form PayPal Payment Gateway documentation
da_DK: Bit form PayPal betalingsgateway dokumentation

en: PayPal Integrations Video
da_DK: PayPal integrationsvideo

en: Login to you Stripe account (or create on if you haven't already).
da_DK: Log ind på din Stripe-konto (eller opret en, hvis du ikke allerede har en).

en: Go to your Stripe Dashboard
da_DK: Gå til dit Stripe-dashboard

en: and find the API Key section.
da_DK: og find API-nøglesektionen.

en: from Stripe API Dashboard and paste it in the Bit Form
da_DK: fra Stripe API Dashboard og indsæt det i Bit-formen

en: field above (you can use test API key for testing purposes).
da_DK: feltet ovenfor (du kan bruge test-API-nøgle til testformål).

en: Please go to your form now and add a Stripe payment field.
da_DK: Gå nu til din formular og tilføj et Stripe betalingsfelt.

en: Bit form Stripe Payment Gateway documentation
da_DK: Bit-form Stripe betalingsgateway dokumentation

en: Stripe Integrations Video
da_DK: Stripe integrationsvideo

en: Login to you Razorpay account (or create on if you haven't already).
da_DK: Log ind på din Razorpay-konto (eller opret en, hvis du ikke allerede har en).

en: Go to your Razorpay Dashboard
da_DK: Gå til dit Razorpay Dashboard

en: from Razorpay API Dashboard and paste it in the Bit Form
da_DK: fra Razorpay API Dashboard og indsæt det i Bit-formen

en: Please go to your form now and add a Razorpay payment field.
da_DK: Gå nu til din formular og tilføj et Razorpay betalingsfelt.

en: Bit form Razorpay Payment Gateway documentation
da_DK: Bit-form Razorpay betalingsgateway dokumentation

en: Razorpay Integrations Video
da_DK: Razorpay integrationsvideo

en: Available Payment Gateways
da_DK: Tilgængelige betalingsgateways

en: Please click on the available payment gateway option for configuration.
da_DK: Klik venligst på den tilgængelige betalingsgateway mulighed for konfiguration.

en: Available on
da_DK: Tilgængelig på

en: Connected Accounts
da_DK: Forbundne konti

en: Currently, no payment gateway has been connected.
da_DK: Der er i øjeblikket ingen betalingsgateway forbundet.

en: PayPal Settings
da_DK: PayPal-indstillinger

en: Transaction Mode:
da_DK: Transaktionsmodus:

en: Client ID:
da_DK: Klient-ID:

en: Client Secret:
da_DK: Klienthemmelighed:

en: To get Client ID & Secret, Please Visit
da_DK: For at få Client ID & Secret, besøg venligst

en: PDF Global Setting
da_DK: PDF Globale Indstillinger

en: Available Font for PDF
da_DK: Tilgængelige skrifttyper til PDF

en: PDF Templates
da_DK: PDF Skabeloner

en: How to setup PDF Templates:
da_DK: Sådan opsætter du PDF Skabeloner:

en: PDF File Name
da_DK: PDF Filnavn

en: PDF Password
da_DK: PDF Adgangskode

en: Static Password
da_DK: Statisk adgangskode

en: PDF Password Shortcode
da_DK: PDF Adgangskode Shortcode

en: Allow Download (Link)
da_DK: Tillad download (link)

en: All User
da_DK: Alle brugere

en: Only Logged In User
da_DK: Kun loggede brugere

en: Download Link Shortcode
da_DK: Download link shortcode

en: Override Default Settings
da_DK: Overskriv standardindstillinger

en: Paper Size
da_DK: Papirstørrelse

en: Orientation
da_DK: Retning

en: Portrait
da_DK: Portræt

en: Landscape
da_DK: Landskab

en: Font Family
da_DK: Skrifttypefamilie

en: Font Size (Pixels)
da_DK: Skriftstørrelse (pixels)

en: Watermark
da_DK: Vandmærke

en: Watermark Text
da_DK: Vandmærketekst

en: Watermark Image
da_DK: Vandmærkebillede

en: Position X (Units in millimeters)
da_DK: Position X (Enheder i millimeter)

en: Position Y (Units in millimeters)
da_DK: Position Y (Enheder i millimeter)

en: Show watermark behind the page content
da_DK: Vis vandmærke bag sideindholdet

en: Opacity (0-100)
da_DK: Gennemsigtighed (0-100)

en: Language Direction
da_DK: Sprogets retning

en: Go to PDF Settings
da_DK: Gå til PDF-indstillinger

en: Please configure PDF settings first.
da_DK: Konfigurer venligst PDF-indstillingerne først.

en: Image width
da_DK: Billedbredde

en: Image height
da_DK: Billedhøjde

en: Learn more about PDF Attachment
da_DK: Lær mere om PDF-vedhæftning

en: This global settings will be set as the default for any new PDF attachment generated from your forms.
da_DK: Disse globale indstillinger vil blive sat som standard for enhver ny PDF-vedhæftning, der genereres fra dine formularer.

en: Remember,
da_DK: Husk,

en: If you haven't used PDFs yet, you'll need to click the "Save" button to apply these global PDF settings. You can also customize settings for a specific PDF template by accessing the PDF templates in your form settings.
da_DK: Hvis du ikke har brugt PDF'er endnu, skal du klikke på knappen "Gem" for at anvende disse globale PDF-indstillinger. Du kan også tilpasse indstillinger for en specifik PDF-skabelon ved at få adgang til PDF-skabelonerne i dine formularindstillinger.

en: Please update your PHP version is 7.4 or higher.
da_DK: Opdater venligst din PHP-version til 7.4 eller højere.

en: PHP extension is missing in your server. Please install it.
da_DK: PHP-udvidelsen mangler på din server. Installer den venligst.

en: To use Arabic, Chinese, Japanese and Korean languages, you need to install additional fonts! Please navigate to the
da_DK: For at bruge arabisk, kinesisk, japansk og koreansk skal du installere yderligere skrifttyper! Naviger venligst til

en: tab to proceed.
da_DK: fanen for at fortsætte.

en: Copy Shortcode
da_DK: Kopiér Shortcode

en: Embed
da_DK: Indlejring

en: Razorpay Settings
da_DK: Razorpay-indstillinger

en: API Secret:
da_DK: API Hemmelighed:

en: To get API Key & Secret, Please Visit
da_DK: For at få API-nøgle og hemmelighed, besøg venligst

en: Are you sure to delete this URL ?
da_DK: Er du sikker på, at du vil slette denne URL?

en: Select A Page:
da_DK: Vælg en side:

en: Custom Link
da_DK: Brugerdefineret link

en: set Form Field
da_DK: indstil formularfelt

en: Select Form Field
da_DK: Vælg formularfelt

en: Add More Alternative URL
da_DK: Tilføj flere alternative URL'er

en: Filter Entries between Dates
da_DK: Filtrer poster mellem datoer

en: Filter
da_DK: Filtrer

en: Search
da_DK: Søg

en: report name cann't be empty
da_DK: Rapportnavn må ikke være tomt

en: Refresh
da_DK: Opdater

en: Premium Feature
da_DK: Premium-funktion

en: Buy Premium
da_DK: Køb Premium

en: Are you sure to delete this report
da_DK: Er du sikker på, at du vil slette denne rapport

en: Deleting ...
da_DK: Sletter ...

en: Filter List
da_DK: Filterliste

en: Search filters...
da_DK: Søg filtre...

en: New Filter
da_DK: Nyt filter

en: No matching filter found
da_DK: Ingen matchende filter fundet

en: Equal
da_DK: Er lig med

en: Not equal
da_DK: Er ikke lig med

en: Not empty
da_DK: Ikke tom

en: Start With
da_DK: Starter med

en: End With
da_DK: Slutter med

en: Not Start With
da_DK: Starter ikke med

en: Not End With
da_DK: Slutter ikke med

en: Not contains
da_DK: Indeholder ikke

en: Contains
da_DK: Indeholder

en: Contain All
da_DK: Indeholder alle

en: Greater Than
da_DK: Større end

en: Less Than
da_DK: Mindre end

en: Greater Than or Equal
da_DK: Større end eller lig med

en: Less Than or Equal
da_DK: Mindre end eller lig med

en: Today
da_DK: I dag

en: Till Today
da_DK: Indtil i dag

en: Tomorrow
da_DK: I morgen

en: Yesterday
da_DK: I går

en: Till Yesterday
da_DK: Indtil i går

en: Last 7 Days
da_DK: Sidste 7 dage

en: Last 30 Days
da_DK: Sidste 30 dage

en: Last 60 Days
da_DK: Sidste 60 dage

en: Last 90 Days
da_DK: Sidste 90 dage

en: Last 120 Days
da_DK: Sidste 120 dage

en: Next 7 Days
da_DK: Næste 7 dage

en: Next 30 Days
da_DK: Næste 30 dage

en: Next 60 Days
da_DK: Næste 60 dage

en: Next 90 Days
da_DK: Næste 90 dage

en: Next 120 Days
da_DK: Næste 120 dage

en: Current Week
da_DK: Nuværende uge

en: Next Week
da_DK: Næste uge

en: Last Week
da_DK: Sidste uge

en: Current Month
da_DK: Nuværende måned

en: Next Month
da_DK: Næste måned

en: Last Month
da_DK: Sidste måned

en: Current Year
da_DK: Nuværende år

en: Next Year
da_DK: Næste år

en: Last Year
da_DK: Sidste år

en: Read entries
da_DK: Læste poster

en: Unread entries
da_DK: Ulæste poster

en: Confirmed entries
da_DK: Bekræftede poster

en: Unconfirmed entries
da_DK: Ubebkræftede poster

en: Draft entries
da_DK: Udkast til poster

en: Logic
da_DK: Logik

en: OR
da_DK: ELLER

en: AND
da_DK: OG

en: ReCaptcha validation failed.
da_DK: ReCaptcha-validering mislykkedes.

en: The form has reached its maximum number of submissions.
da_DK: Formularen har nået det maksimale antal indsendelser.

en: You have reached the maximum number of submissions allowed.
da_DK: Du har nået det maksimale antal tilladte indsendelser.

en: You must be logged in.
da_DK: Du skal være logget ind.

en: Empty form cannot be submitted.
da_DK: Tom formular kan ikke indsendes.

en: Validate form input on focus lost
da_DK: Valider formularinput ved tab af fokus

en: Allow single entry for each IP address
da_DK: Tillad enkelt indtastning for hver IP-adresse

en: Require user to be logged in for submit form
da_DK: Krav om brugerlogin for at indsende formular

en: Prevent empty form submission
da_DK: Forhindre tom formularindsendelse

en: Disable entry storing in WordPress database
da_DK: Deaktiver lagring af indtastninger i WordPress-databasen

en: Enable ReCaptcha V3
da_DK: Aktivér ReCaptcha V3

en: Enable / Disable
da_DK: Aktivér / Deaktivér

en: Hide ReCaptcha Badge
da_DK: Skjul ReCaptcha-badge

en: Honeypot trap for bot
da_DK: Honeypot-fælde for bot

en: Manage Submission Limits (by count, time, or user)
da_DK: Administrer indsendegrænser (efter antal, tid eller bruger)

en: Limit By Submission Count
da_DK: Begræns efter antal indsendelser

en: Submission Limit
da_DK: Indsendelsesgrænse

en: Limit period type
da_DK: Type af begrænsningsperiode

en: Limit By Per User
da_DK: Begræns pr. bruger

en: User verify type
da_DK: Brugerverificeringstype

en: Limit Form Submission Period
da_DK: Begræns formularindsendelsesperiode

en: Every Day
da_DK: Hver dag

en: Friday
da_DK: Fredag

en: Saturday
da_DK: Lørdag

en: Sunday
da_DK: Søndag

en: Monday
da_DK: Mandag

en: Tuesday
da_DK: Tirsdag

en: Wednesday
da_DK: Onsdag

en: Thursday
da_DK: Torsdag

en: From
da_DK: Fra

en: To
da_DK: Til

en: Time:
da_DK: Tid:

en: Blocked IP list
da_DK: Blokeret IP-liste

en: Add Blocked IP
da_DK: Tilføj blokeret IP

en: Allowed IP
da_DK: Tilladt IP

en: By enabling this option only listed IP can submit this form.
da_DK: Ved at aktivere denne mulighed kan kun listede IP'er indsende denne formular.

en: Add Allowed IP
da_DK: Tilføj tilladt IP

en: Capture Google Ads (Click ID)
da_DK: Indfang Google Ads (Klik-ID)

en: Email sent successfully.
da_DK: Email sendt succesfuldt.

en: Sending...
da_DK: Sender...

en: Email Test
da_DK: Email test

en: To:
da_DK: Til:

en: Message:
da_DK: Besked:

en: Send Test Mail
da_DK: Send testmail

en: Configuration
da_DK: Konfiguration

en: Mail Test
da_DK: Mailtest

en: SMTP config saved successfully.
da_DK: SMTP-konfiguration gemt succesfuldt.

en: Learn more about SMTP configuration
da_DK: Lær mere om SMTP-konfiguration

en: Enable SMTP
da_DK: Aktivér SMTP

en: From Email Address
da_DK: Fra e-mailadresse

en: Some servers block emails if "From Email" differs from the authenticated (login) email— use the same email to ensure delivery.
da_DK: Nogle servere blokerer e-mails, hvis "Fra e-mail" adskiller sig fra den autentificerede (login) e-mail – brug den samme e-mail for at sikre levering.

en: From Name
da_DK: Fra navn

en: Reply-To Email Address
da_DK: Svar-til e-mailadresse

en: SMTP Host
da_DK: SMTP-vært

en: Type of Encryption
da_DK: Type kryptering

en: SMTP Port
da_DK: SMTP-port

en: SMTP Authentication
da_DK: SMTP-autentificering

en: SMTP Username
da_DK: SMTP-brugernavn

en: SMTP Password
da_DK: SMTP-adgangskode

en: Save Changes
da_DK: Gem ændringer

en: Stripe Settings
da_DK: Stripe-indstillinger

en: Publishable key:
da_DK: Publicerbar nøgle:

en: Secret Key:
da_DK: Hemmelig nøgle:

en: To get Publishable key & Secret key, Please Visit
da_DK: For at få Publicerbar nøgle & Hemmelig nøgle, besøg venligst

en: Stripe Developer Dashboard
da_DK: Stripe Udvikler Dashboard

en: Transparant
da_DK: Transparent

en: Add Property
da_DK: Tilføj Egenskab

en: Override theme and common styles
da_DK: Overskriv tema og fælles stilarter

en: Multi Step Quick Tweaks
da_DK: Flertrins Hurtige Justeringer

en: Step Container
da_DK: Trinbeholder

en: Step Header Wrapper
da_DK: Trinhoved Wrapper

en: Step Header
da_DK: Trinhoved

en: Step Header Label
da_DK: Trinhoved Etiket

en: Step Header Subtitle
da_DK: Trinhoved Undertekst

en: Step Wrapper
da_DK: Trin Wrapper

en: Step Progress Wrapper
da_DK: Trin Fremdrifts Wrapper

en: Step Progress Bar
da_DK: Trin Fremdriftslinje

en: Step Content
da_DK: Trin Indhold

en: Step Button Wrapper
da_DK: Trin Knap Wrapper

en: Step Button
da_DK: Trin Knap

en: Step Label Prefix Icon
da_DK: Trin Etiket Præfiksikon

en: Step Label Suffix Icon
da_DK: Trin Etiket Suffiksikon

en: Step Subtitle Prefix Icon
da_DK: Trin Undertekst Præfiksikon

en: Step Subtitle Suffix Icon
da_DK: Trinstillæg Ikon

en: Previous Button Prefix Icon
da_DK: Forrige Knap Forstavelsesikon

en: Previous Button Suffix Icon
da_DK: Forrige Knap Efterstavelsesikon

en: Next Button Prefix Icon
da_DK: Næste Knap Forstavelsesikon

en: Next Button Suffix Icon
da_DK: Næste Knap Efterstavelsesikon

en: Theme Customization
da_DK: Tema Tilpasning

en: Multi Step Customize
da_DK: Flere Trin Tilpas

en: Multi step quick tweaks is not available. this feature will coming soon.
da_DK: Flere trin hurtige justeringer er ikke tilgængelige. Denne funktion kommer snart.

en: Transparent
da_DK: Gennemsigtig

en: Go to Theme Gallery Settings
da_DK: Gå til Tema Galleri Indstillinger

en: Add important rule to all styles to override the conflicting styles in frontend.
da_DK: Tilføj vigtig regel til alle stilarter for at overskrive de modstridende stilarter i frontend.

en: Add prefix to atomic class names to avoid conflicts.
da_DK: Tilføj præfiks til atomklasse-navne for at undgå konflikter.

en: Transition
da_DK: Overgang

en: Please setup your payment settings before using this template.
da_DK: Opsæt venligst dine betalingsindstillinger før brug af denne skabelon.

en: Please setup your
da_DK: Opsæt venligst din

en: Please update your Pro Plugin to the latest version (
da_DK: Opdater venligst dit Pro Plugin til den nyeste version (

en: this feature
da_DK: denne funktion

en: New
da_DK: Ny

en: Use Template
da_DK: Brug Skabelon

en: Go to Payment Settings
da_DK: Gå til betalingsindstillinger

en: Import Form
da_DK: Importformular

en: Search Result
da_DK: Søgeresultat

en: No Template Found
da_DK: Ingen skabelon fundet

en: Prefix Icon
da_DK: Præfiksikon

en: Suffix Icon
da_DK:  Suffiksikon

en: Always (default)
da_DK: Altid (standard)

en: Interaction Only
da_DK: Kun interaktion

en: Container Class
da_DK: Containerklasse

en: Show Option Flag Image
da_DK: Vis flagbillede for mulighed

en: Mollie Description is Required
da_DK: Mollie-beskrivelse er påkrævet

en: Select Account
da_DK: Vælg konto

en: Razorpay Dynamic Amount Field is not Selected
da_DK: Razorpay dynamisk beløbsfelt er ikke valgt

en: Rounded
da_DK: Afrundet

en: No fields available
da_DK: Ingen felter tilgængelige

en: You haven’t added any fields to this form or step yet.
da_DK: Du har endnu ikke tilføjet nogen felter til denne formular eller trin.

en: Please add fields from the Form Fields panel.
da_DK: Tilføj venligst felter fra panelet Formfelter.

en: No field key provided
da_DK: Ingen felt nøgle angivet

en: Advanced
da_DK: Avanceret

en: Conditional Logic
da_DK: Betinget logik

en: Individual Customize
da_DK: Individuel Tilpasning

en: Global Customize
da_DK: Global Tilpasning

en: Reset
da_DK: Nulstil

en: Import
da_DK: Importer

en: Rename
da_DK: Omdøb

en: Reset Theme Style
da_DK: Nulstil Temastil

en: Update Theme Style
da_DK: Opdater Temastil

en: Save as New Theme
da_DK: Gem som Nyt Tema

en: Click to Highlight Element in Builder
da_DK: Klik for at Fremhæve Element i Builder

en: Enable Conditional Logic
da_DK: Aktivér Betinget Logik

en: Configure when this field should be shown or hidden
da_DK: Konfigurer hvornår dette felt skal vises eller skjules

en: Hide
da_DK: Skjul

en: Show
da_DK: Vis

en: this field if
da_DK: dette felt hvis

en: And
da_DK: Og

en: Or
da_DK: Eller

en: Need Advanced Conditional Logic?
da_DK: Brug for Avanceret Betinget Logik?

en: Switch now
da_DK: Skift nu

en: Theme Quick Tweaks
da_DK: Tema Hurtige Justeringer

en: Global Elements
da_DK: Globale Elementer

en: Multi-Step Elements
da_DK: Trin-for-trin elementer

en: Individual Elements
da_DK: Individuelle elementer

en: found
da_DK: fundet

en: Search fields..
da_DK: Søgefelter..

en: Search results for:
da_DK: Søgeresultater for:

en: No fields found
da_DK: Ingen felter fundet

en: We couldn't find any fields matching
da_DK: Vi kunne ikke finde nogen felter, der matcher

en: Try searching with different keywords
da_DK: Prøv at søge med andre søgeord

en: Create New Theme
da_DK: Opret nyt tema

en: Click to upload
da_DK: Klik for at uploade

en: or drag and drop
da_DK: eller træk og slip

en: Import from Form
da_DK: Importer fra formular

en: Import from File
da_DK: Importer fra fil

en: Import Theme (Style)
da_DK: Importer tema (stil)

en: Customize
da_DK: Tilpas

en: Applied Styles
da_DK: Anvendte stilarter

en: Your customizations apply only to this form's styling. To preserve changes, create or update a custom theme from the Options menu.
da_DK: Dine tilpasninger gælder kun for denne formulars styling. For at bevare ændringer, opret eller opdater et brugerdefineret tema fra Options-menuen.

en: App Themes
da_DK: App-temaer

en: Custom Themes
da_DK: Brugerdefinerede temaer

en: Please write form name
da_DK: Skriv venligst formularens navn

en: Search forms here...
da_DK: Søg i formularer her...

en: No forms found
da_DK: Ingen formularer fundet

en: Search fields...
da_DK: Søg felter...

en: Clear search
da_DK: Ryd søgning

en: No fields available in this category
da_DK: Ingen felter tilgængelige i denne kategori

en: Recent
da_DK: Seneste

en: No fields found by your search keywords:
da_DK: Ingen felter fundet med dine søgeord:

en: fields found for
da_DK: felter fundet for

en: Update Form
da_DK: Opdater formular

en: Save Form
da_DK: Gem formular

en: Please fix the errors
da_DK: Ret venligst fejlene

en: Sorry
da_DK: Beklager

en: Please add a submit button
da_DK: Tilføj venligst en sendeknap

en: Choose/Drop your file (.json)
da_DK: Vælg/Slip din fil (.json)

en: Issue
da_DK: Problem

en: Idea
da_DK: Idé

en: Other
da_DK: Andet

en: Thank you for using our product! We're sorry,
da_DK: Tak fordi du bruger vores produkt! Vi beklager,

en: is not available in your plan.
da_DK: er ikke tilgængelig i din plan.

en: Please upgrade to the PRO plan to unlock all these awesome features.
da_DK: Opgrader venligst til PRO-planen for at låse op for alle disse fantastiske funktioner.

en: Try Demo
da_DK: Prøv Demo

en: Check out our
da_DK: Tjek vores

en: to see what can you do with Pro version.
da_DK: for at se, hvad du kan gøre med Pro-versionen.

en: Available On Pro
da_DK: Tilgængelig på Pro

en: Do You want Deplicate these
da_DK: Vil du duplikere disse

en: item
da_DK: element

en: Disable
da_DK: Deaktiver

en: Do you want to change these
da_DK: Vil du ændre disse

en: Are you sure to delete these
da_DK: Er du sikker på at slette disse

en: items
da_DK: elementer

en: Row Selected
da_DK: Række valgt

en: Total Entries:
da_DK: Totale poster:

en: Page
da_DK: Side

en: of
da_DK: af

en: No response from the server
da_DK: Ingen respons fra serveren

en: Are you sure to delete this web hook?
da_DK: Er du sikker på at slette denne webhook?

en: Add More Hook
da_DK: Tilføj flere kroge

en: Select One
da_DK: Vælg en

en: Click
da_DK: Klik

en: Readonly
da_DK: Skrivebeskyttet

en: Writeable
da_DK: Skrivbar

en: Not Required
da_DK: Ikke påkrævet

en: Active List
da_DK: Aktiv liste

en: Sub Title
da_DK: Undertitel

en: Config Option
da_DK: Konfigurationsmulighed

en: Email Template:
da_DK: E-mail skabelon:

en: Select Email Template
da_DK: Vælg e-mail skabelon

en: Add mail from address
da_DK: Tilføj afsenderadresse

en: From Mail
da_DK: Fra-mail

en: Reply To
da_DK: Svar til

en: PDF Attachment Template:
da_DK: PDF-vedhæftningsskabelon:

en: Select PDF Template
da_DK: Vælg PDF-skabelon

en: Field Actions
da_DK: Felthandlinger

en: Select Integation
da_DK: Vælg integration

en: Logged In
da_DK: Logget ind

en: Logged Out
da_DK: Logget ud

en: Date Format
da_DK: Datoformat

en: Meta Key
da_DK: Meta-nøgle

en: Query Param
da_DK: Forespørgselsparameter

en: Redirect URL
da_DK: Omdirigerings-URL

en: Select Page To Redirect
da_DK: Vælg side til omdirigering

en: Success Message
da_DK: Succesbesked

en: Select Message
da_DK: Vælg besked

en: Select Hooks to Call
da_DK: Vælg hooks der skal kaldes

en: On Load
da_DK: Ved indlæsning

en: On Field Input
da_DK: Ved feltindtastning

en: On Form Validate
da_DK: Ved formularvalidering

en: On Form Submit
da_DK: Ved formularindsendelse

en: Record Create/Edit
da_DK: Opret/rediger post

en: Record Create
da_DK: Opret post

en: Record Edit
da_DK: Rediger post

en: Record Delete
da_DK: Slet post

en: Always
da_DK: Altid

en: With Condition
da_DK: Med betingelse

en: Conditional Logics
da_DK: Betingede logikker

en: Add Conditional Logic
da_DK: Tilføj betinget logik

en: UNLIMITED
da_DK: UBEGRÆNSET

en: Conditional logics execute according to the sequence of their logic groups. A group placed higher will have greater priority. To adjust the priority, simply drag and drop the logic groups as needed.
da_DK: Betingede logikker udføres i rækkefølge efter deres logikgrupper. En gruppe placeret højere har højere prioritet. For at justere prioriteten skal du blot trække og slippe logikgrupperne efter behov.

en: Additional Actions
da_DK: Yderligere handlinger

en: Email Notification
da_DK: E-mail notifikation

en: Action Run When:
da_DK: Handling udføres når:

en: Action Effect:
da_DK: Handlingens effekt:

en: Only on Form Load
da_DK: Kun ved formularindlæsning

en: Only on Field Input
da_DK: Kun ved feltindtastning

en: Only on Form Validate
da_DK: Kun ved formularvalidering

en: Only on Form Submit
da_DK: Kun ved formularindsendelse

en: Action Behaviour:
da_DK: Handlingsadfærd:

en: Condition
da_DK: Betingelse

en: Forgot Password Fields
da_DK: Glemt adgangskode-felter

en: Redirect Page:
da_DK: Omdirigeringsside:

en: Password reset email template
da_DK: E-mail-skabelon til nulstilling af adgangskode

en: Success Message:
da_DK: Succesbesked:

en: Login Fields
da_DK: Login-felter

en: Success redirect Page:
da_DK: Side for viderestilling ved succes:

en: Redirect page (already activated):
da_DK: Viderestillingsside (allerede aktiveret):

en: Invalid redirect page:
da_DK: Ugyldig viderestillingsside:

en: Rejection Success redirect page:
da_DK: Afvisningsside ved succes:

en: Activation success
da_DK: Aktivering lykkedes

en: Already activated account
da_DK: Konto allerede aktiveret

en: Invalid activation key
da_DK: Ugyldig aktiveringsnøgle

en: Reject Success Message
da_DK: Afvis succesbesked

en: If the Username and Password fields are blank then the user will take the value of the email field as the field and the password will be auto-generated.
da_DK: Hvis felterne Brugernavn og Adgangskode er tomme, vil brugeren få værdien fra e-mail-feltet som felt, og adgangskoden genereres automatisk.

en: Field Mappping
da_DK: Feltkortlægning

en: User Fields
da_DK: Brugerfelter

en: User Email Notification
da_DK: Brugers e-mail-notifikation

en: Admin Email Notification
da_DK: Admin e-mail-notifikation

en: WP User Role
da_DK: WP-brugerrolle

en: Success Messages
da_DK: Succesbeskeder

en: User Approval  Method:
da_DK: Bruger-godkendelsesmetode:

en: Select approval method
da_DK: Vælg godkendelsesmetode

en: Auto Login After Registration
da_DK: Automatisk login efter registrering

en: Customize Email templates
da_DK: Tilpas e-mail-skabeloner

en: Edit verification Messages/Redirect URL
da_DK: Rediger verifikationsbeskeder/omdirigerings-URL

en: User Meta Field Mappping
da_DK: Kortlægning af bruger-metafelter

en: Meta Value
da_DK: Meta-værdi

en: Reset Password Fields
da_DK: Nulstil adgangskodefelter

en: Bit Form - Contact Form Builder Plugin for WordPress
da_DK: Bit Form - Kontaktformularbygger-plugin til WordPress

en: Contact Form
da_DK: Kontaktformular

en: Select a Form
da_DK: Vælg en formular

en: Bitform block settings
da_DK: Bitform blokindstillinger

en: Form settings
da_DK: Formularindstillinger

en: Failed to change Form Status
da_DK: Kunne ikke ændre formularstatus

en: Form Name
da_DK: Formularnavn

en: Entries
da_DK: Indsendelser

en: Views
da_DK: Visninger

en: Completion Rate
da_DK: Fuldførelsesrate

en: Created
da_DK: Oprettet

en: Edit Form
da_DK: Rediger formular

en: Data Table
da_DK: Datatabel

en: Form Deleted Successfully
da_DK: Formular slettet med succes

en: Duplicate...
da_DK: Dupliker...

en: Exporting...
da_DK: Eksporterer...

en: Are you sure to delete this form?
da_DK: Er du sikker på, at du vil slette denne formular?

en: Are you sure to duplicate this form ?
da_DK: Er du sikker på, at du vil duplikere denne formular?

en: Are you sure to export this form ?
da_DK: Er du sikker på, at du vil eksportere denne formular?

en: Create a New Form
da_DK: Opret en ny formular

en: Create Form
da_DK: Opret formular

en: General
da_DK: Generelt

en: View Name
da_DK: Visningsnavn

en: Edit Table
da_DK: Rediger tabel

en: Table Deleted Successfully
da_DK: Tabel slettet med succes

en: Are you sure to delete this table?
da_DK: Er du sikker på, at du vil slette denne tabel?

en: Create View
da_DK: Opret visning

en: Prevent Public View of Entries
da_DK: Forhindre offentlig visning af poster

en: (Allow only selected rules to View Entries)
da_DK: (Tillad kun valgte regler at se poster)

en: Allow Roles to view own entries
da_DK: Tillad roller at se egne poster

en: Allow Roles to view Other's entries
da_DK: Tillad roller at se andres poster

en: Allow Users to Edit Form Entries
da_DK: Tillad brugere at redigere formularposter

en: Allow Roles to edit own entries
da_DK: Tillad roller at redigere egne indlæg

en: Allow Roles to edit Other's entries
da_DK: Tillad roller at redigere andres indlæg

en: By Roles
da_DK: Efter roller

en: Selected User
da_DK: Valgt bruger

en: Users
da_DK: Brugere

en: Access Setting
da_DK: Adgangsindstilling

en: Entry View
da_DK: Visning af indlæg

en: Entry Edit
da_DK: Redigering af indlæg

en: Single Entry View
da_DK: Visning af enkelt indlæg

en: Single Entry Details View
da_DK: Visning af enkeltdetaljer for indlæg

en: All Submitted Response
da_DK: Alle indsendte svar

en: Own Submitted Response
da_DK: Egne indsendte svar

en: View List
da_DK: Vis liste

en: Details Page
da_DK: Detaljeside

en: Details Page Styling
da_DK: Detaljeside stil

en: Setting
da_DK: Indstilling

en: Style
da_DK: Stil

en: Table Caption
da_DK: Tabeloverskrift

en: Column Mapping
da_DK: Kolonnemapping

en: Column Header
da_DK: Kolonneoverskrift

en: Column Width
da_DK: Kolonnebredde

en: Form Field
da_DK: Formularfelt

en: Action Column
da_DK: Handlingskolonne

en: Column Title
da_DK: Kolonnetitel

en: Edit Button
da_DK: Rediger-knap

en: Custom Page
da_DK: Brugerdefineret side

en: View Button
da_DK: Vis-knap

en: Redirect Link
da_DK: Omdirigeringslink

en: Caption
da_DK: Billedtekst

en: Table Even Row
da_DK: Tabel lige række

en: Table Odd Row
da_DK: Tabel ulige række

en: Page Select Box
da_DK: Sideskifteboks

en: Pagination Button
da_DK: Sideknap

en: Search Box
da_DK: Søgefelt

en: Table
da_DK: Tabel

en: Table Rows
da_DK: Tabelrækker

en: Background color
da_DK: Baggrundsfarve

en: Font Weight
da_DK: Skriftvægt

en: Font Style
da_DK: Skriftstil

en: Table Wrapper
da_DK: Tabelindpakker

en: Welcome to Bit Form Views (Beta)
da_DK: Velkommen til Bit Form Views (Beta)

en: Create First View
da_DK: Opret Første Visning

en: Professional & Easy To Use WordPress Form Builder
da_DK: Professionel og Nem at Bruge WordPress Form Builder

en: Drag and Drop WordPress Form Builder will allow you to build any kind of forms for WordPress website that you can imagine. The Professional design of Bit Form keeps all the tools right where you want them! You can make integration among various CRM and application with no zero experience.
da_DK: Drag and Drop WordPress Form Builder giver dig mulighed for at opbygge alle slags formularer til WordPress-websteder, du kan forestille dig. Det professionelle design af Bit Form holder alle værktøjer lige dér, hvor du vil have dem! Du kan lave integration mellem forskellige CRM og applikationer uden nogen som helst erfaring.

en: Explore our extensive documentation. From beginners to developers - everyone will get an answer
da_DK: Udforsk vores omfattende dokumentation. Fra begyndere til udviklere – alle får et svar

en: here
da_DK: her

en: In Bit Apps, we provide all kind product support for any types of customer, it doesn't matter FREE or PRO user. We actively provide support through Email and Live Chat. Our support team is always ready to help you. We are here to answer your questions and help you with any issues you may have.
da_DK: Hos Bit Apps tilbyder vi alle slags produktsupport til alle typer kunder, det er ligegyldigt om du er GRATIS eller PRO bruger. Vi yder aktivt support via Email og Live Chat. Vores supportteam er altid klar til at hjælpe dig. Vi er her for at besvare dine spørgsmål og hjælpe dig med eventuelle problemer, du måtte have.

en: Facebook support group
da_DK: Facebook supportgruppe

en: YouTube channel
da_DK: YouTube-kanal

en: Chat here
da_DK: Chat her

en: Rate us on WordPress
da_DK: Bedøm os på WordPress

en: Lost In Space
da_DK: Fortabt i rummet

en: Redirecting Home in
da_DK: Omdirigerer til startside om

en: Go Home
da_DK: Gå til startside

en: Are you sure to duplicate this entry?
da_DK: Er du sikker på, at du vil duplikere denne post?

en: View Repeater Data
da_DK: Se Repeater-data

en: Entry Details #
da_DK: Detaljer for post #

en: Data Views & Edit
da_DK: Data Visninger & Redigering

en: View Analytics Report
da_DK: Se analyse rapport

en: No Entry Found.
da_DK: Ingen indtastning fundet.

en: Form Settings
da_DK: Formularindstillinger

en: Conversational Form
da_DK: Samtaleformular

en: Landing Form
da_DK: Landingsformular

en: Entries are loading...
da_DK: Indtastninger indlæses...

en: Advance Field Wise Report
da_DK: Avanceret feltvis rapport

en: Please select fields to view reports individually
da_DK: Vælg felter for at se rapporter individuelt

en: Thank you for using Bit Form. If you like the plugin, please give us a
da_DK: Tak fordi du bruger Bit Form. Hvis du kan lide plugin'et, så giv os venligst en

en: review
da_DK: anmeldelse

en: on WordPress.org to help us spread more.
da_DK: på WordPress.org for at hjælpe os med at nå ud til flere.

en: Filter Options
da_DK: Filterindstillinger

en: All filters below will get entries based on analytics report
da_DK: Alle filtre nedenfor vil hente indtastninger baseret på analyserapporten

en: Filter by Date
da_DK: Filtrer efter dato

en: Entry Status
da_DK: Indtastningsstatus

en: Select Fields for Report:
da_DK: Vælg felter til rapport:

en: Other Info
da_DK: Anden info

en: Total Entry:
da_DK: Total indtastning:

en: Loading...
da_DK: Indlæser...

en: Printing...
da_DK: Udskriver...

en: Print Report
da_DK: Udskriv rapport

en: Welcome to Bit Form
da_DK: Velkommen til Bit Form

en: Thank you for installing Bit Form.
da_DK: Tak fordi du installerede Bit Form.

en: Modern Form builder and database management  system
da_DK: Moderne formularbygger og databasehåndteringssystem

en: for Wordpress
da_DK: til Wordpress

en: Create First Form
da_DK: Opret første formular

en: Add More +
da_DK: Tilføj mere +

en: Country Field available in Pro version of Bit Form.
da_DK: Landefelt tilgængeligt i Pro-versionen af Bit Form.

en: You can use either ReCaptcha-V2 or ReCaptcha-V3 in a form. to use ReCaptcha-V2 disable the ReCaptcha-V3 from the Form Settings.
da_DK: Du kan bruge enten ReCaptcha-V2 eller ReCaptcha-V3 i en formular. For at bruge ReCaptcha-V2 skal du deaktivere ReCaptcha-V3 i formularindstillingerne.

en: <p style="font-size: 16px">To use reCaptchav2, you must set Site Key and Secret Key from <a href="
da_DK: <p style="font-size: 16px">For at bruge reCaptchav2 skal du indstille Site Key og Secret Key fra <a href="

en: <p style="font-size: 16px">To use Turnstile, you must set Site Key and Secret Key from <a href="
da_DK: <p style="font-size: 16px">For at bruge Turnstile skal du indstille Site Key og Secret Key fra <a href="

en: <p style="font-size: 16px">To use hCaptcha, you must set Site Key and Secret Key from <a href="
da_DK: <p style="font-size: 16px">For at bruge hCaptcha skal du indstille Site Key og Secret Key fra <a href="

en: You cannot add more than one
da_DK: Du kan ikke tilføje mere end én

en: Save Draft Button available in Pro version of Bit Form.
da_DK: Gem kladde-knap tilgængelig i Pro-versionen af Bit Form.

en: You cannot add
da_DK: Du kan ikke tilføje

en: <p style="font-size: 16px">To use
da_DK: <p style="font-size: 16px">For at bruge

en: Change
da_DK: Skift

en: Not Equal
da_DK: Er ikke lig med

en: Is Null
da_DK: Er tom

en: Is Not Null
da_DK: Er ikke tom

en: Contain
da_DK: Indeholder

en: Not Contain
da_DK: Indeholder ikke

en: Between
da_DK: Mellem

en: On Click
da_DK: Ved klik

en: Advanced File Upload Field
da_DK: Avanceret filupload-felt

en: PayPal Payment Field
da_DK: PayPal-betalingsfelt

en: Razorpay Payment Field
da_DK: Razorpay-betalingsfelt

en: Stripe Payment Field
da_DK: Stripe-betalingsfelt

en: Mollie Payment Field
da_DK: Mollie-betalingsfelt

en: Default Value
da_DK: Standardværdi

en: Suggestions
da_DK: Forslag

en: Input Mode
da_DK: Indtastningstilstand

en: Read Only
da_DK: Skrivebeskyttet

en: User Unique
da_DK: Brugerunik

en: Input Validation
da_DK: Indtastningsvalidering

en: Maximum Option Validation
da_DK: Maksimal valgmulighedsvalidering

en: Minimum Option Validation
da_DK: Minimal valgmulighedsvalidering

en: Option Column
da_DK: Valgkolonne

en: Other Option
da_DK: Anden valgmulighed

en: Search Placeholder Modify
da_DK: Søg pladsholderændring

en: Selected Option Image
da_DK: Valgt valgmulighedsbillede

en: Showing Selected Option Image
da_DK: Viser valgt valgmulighedsbillede

en: Option Icon/Image
da_DK: Valgmulighedsikon/billede

en: Showing Icon/Image in option
da_DK: Viser ikon/billede i valgmulighed

en: Minimum and Maximum Option
da_DK: Minimum og maksimum valgmulighed

en: Minimum and Maximum Option validation
da_DK: Validering af minimum og maksimum valgmulighed

en: List Height
da_DK: Listehøjde

en: Option List Height
da_DK: Valgmulighedslistehøjde

en: Detect Country by IP
da_DK: Registrer land via IP

en: Detect Country by Geo Location
da_DK: Registrer land via geolokation

en: Multiple Option List
da_DK: Flere valgmuligheder liste

en: Minimum and Maximum Value
da_DK: Minimum og maksimum værdi

en: Minimum and Maximum Value Validation
da_DK: Validering af minimum og maksimum værdi

en: Country Not Found Text Modify
da_DK: Ændring af tekst for land ikke fundet

en: Currency Not Found Text Modify
da_DK: Ændring af tekst for valuta ikke fundet

en: Modification of File Select Status
da_DK: Ændring af status for filvalg

en: Show Max Size
da_DK: Vis maks. størrelse

en: Individual Style
da_DK: Individuel stil

en: Individual Field Styling
da_DK: Individuel feltstil

en: Custom Class & Attribute
da_DK: Brugerdefineret klasse & attribut

en: Custom Classes and Attributes
da_DK: Brugerdefinerede klasser og attributter

en: Custom JS and CSS Editor
da_DK: Brugerdefineret JS- og CSS-editor

en: Custom JS and CSS Code Editor
da_DK: Brugerdefineret JS- og CSS-kodeeditor

en: Breakpoint Modification
da_DK: Breakpoint-ændring

en: Breakpoint width size modification
da_DK: Ændring af breakpoint-bredde

en: Form Width Modification
da_DK: Ændring af formularbredde

en: Field Clone
da_DK: Feltklon

en: Field Cloning
da_DK: Feltkloning

en: Disable Entry Storing
da_DK: Deaktiver lagring af indtastning

en: Capture Google Ads Click
da_DK: Capture Google Ads-klik

en: Login User
da_DK: Log ind bruger

en: Empty Submission
da_DK: Tom indsendelse

en: Allowed IP List
da_DK: Liste over tilladte IP-adresser

en: Blocked IP
da_DK: Blokeret IP

en: Blocked IP List
da_DK: Liste over blokerede IP-adresser

en: Entry Limit
da_DK: Indtastningsgrænse

en: Single Entry for each IP
da_DK: Enkelt indtastning for hver IP

en: Form Entry Edit
da_DK: Redigering af formularindtastning

en: Honeypot trap
da_DK: Honeypot-fælde

en: Snackbar Message
da_DK: Snackbar-besked

en: Modal Message
da_DK: Modal besked

en: Rating Icon
da_DK: Bedømmelsesikon

en: Rating Message on Hover
da_DK: Bedømmelsesmeddelelse ved hover

en: Rating Message on Select
da_DK: Bedømmelsesmeddelelse ved valg

en: PDF Template
da_DK: PDF-skabelon

en: Custom Theme Feature
da_DK: Egen tema-funktion

en: Name is the unique identifier for the field. It is used to reference the field in the form submission data.
da_DK: Navn er det unikke id for feltet. Det bruges til at referere til feltet i formularindsendelsesdataene.

en: Label is the title of the field that appears above or beside the field. You can show or hide the field label by toggling this option.
da_DK: Etiket er titlen på feltet, som vises over eller ved siden af feltet. Du kan vise eller skjule etiket for feltet ved at skifte denne indstilling.

en: Autocomplete allows you to specify what type of automated assistance the browser should provide for filling out the field, <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Attributes/autocomplete'>Learn more</a>
da_DK: Autofuldførelse giver dig mulighed for at angive, hvilken type automatiseret assistance browseren skal give ved udfyldelse af feltet, <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Attributes/autocomplete'>Lær mere</a>

en: Admin Label is the title of the field that will be used as an alternative reference throughout the dashboard. You can toggle this option to use or disable the admin label.
da_DK: Admin-etiket er titlen på feltet, som vil blive brugt som et alternativt referencepunkt i hele dashboardet. Du kan slå denne indstilling til eller fra for at bruge eller deaktivere admin-etiketten.

en: Subtitle is an optional description that appears under the Field Label. You can show or hide the field subtitle by toggling this option.
da_DK: Undertekst er en valgfri beskrivelse, som vises under feltetiketten. Du kan vise eller skjule underteksten for feltet ved at skifte denne indstilling.

en: Helper Text is an optional text that appears beneath the field to provide additional information to the user. You can show or hide the helper text by toggling this option.
da_DK: Hjælpetekst er en valgfri tekst, som vises under feltet for at give brugeren yderligere information. Du kan vise eller skjule hjælpeteksten ved at skifte denne indstilling.

en: Default Value is the initial value that will appear in the field. You can show or hide the default value by toggling this option.
da_DK: Standardværdi er den oprindelige værdi, der vil vises i feltet. Du kan vise eller skjule standardværdien ved at skifte denne indstilling.

en: Suggestions allows you to add a custom suggestion list that will display suggestions as the user types in the input field.
da_DK: Forslag giver dig mulighed for at tilføje en brugerdefineret forslagliste, som viser forslag, mens brugeren skriver i inputfeltet.

en: Placeholder is the text that appears inside the field before your user enters their own content. You can show or hide the field placeholder by toggling this option.
da_DK: Pladsholder er den tekst, der vises inde i feltet, før din bruger indtaster deres eget indhold. Du kan vise eller skjule pladsholderen ved at skifte denne indstilling.

en: This allows browser to display an appropriate virtual keyboard if needed. <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Global_attributes/inputmode'>Learn more</a>
da_DK: Dette tillader browseren at vise et passende virtuelt tastatur, hvis nødvendigt. <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Global_attributes/inputmode'>Lær mere</a>

en: Input Mask allows you to specify a pattern for the input field, helping users enter data in the correct format.<a target='_blank' href='https://bit-form.com/wp-docs/form-fields/bit-form-input-mask/'>Learn more</a>
da_DK: Inputmaske giver dig mulighed for at angive et mønster for inputfeltet, som hjælper brugere med at indtaste data i korrekt format.<a target='_blank' href='https://bit-form.com/wp-docs/form-fields/bit-form-input-mask/'>Lær mere</a>

en: Set a regular expression pattern that the input value should match for the field.
da_DK: Angiv et regulært udtryk, som inputværdien skal matche for feltet.

en: This allows to make the field mandatory for users to fill out before submitting the form. You can toggle this option to use or disable the required.
da_DK: Dette gør feltet obligatorisk for brugere at udfylde, før formularen kan sendes. Du kan slå denne indstilling til eller fra for at bruge eller deaktivere obligatorisk felt.

en: The hide field feature allows you to hide the field from the user on the form. You can toggle this option to show or hide the field.
da_DK: Funktionen skjul felt tillader dig at skjule feltet for brugeren på formularen. Du kan skifte denne indstilling for at vise eller skjule feltet.

en: The reverse button feature allows to reverse the clear and undo button. You can toggle this option to reverse clear and undo button.
da_DK: Funktionen til omvendt knap gør det muligt at bytte om på slet- og fortryd-knappen. Du kan skifte denne indstilling for at bytte om på slet- og fortryd-knappen.

en: Readonly feature allows you to set a field as read-only, meaning that users will not be able to edit the content of that field. You can toggle this option to enable or disable the setting.
da_DK: Funktionen skrivebeskyttet gør det muligt at sætte et felt som skrivebeskyttet, hvilket betyder, at brugerne ikke kan redigere indholdet i det pågældende felt. Du kan skifte denne indstilling for at aktivere eller deaktivere funktionen.

en: Disabling a field prevents users from interacting with it or entering data. You can toggle this option to enable or disable the field as needed.
da_DK: Deaktivering af et felt forhindrer brugere i at interagere med det eller indtaste data. Du kan skifte denne indstilling for at aktivere eller deaktivere feltet efter behov.

en: Enabling this option will check from the submitted entries whether its value is duplicate.
da_DK: Hvis du aktiverer denne indstilling, kontrolleres det ud fra de indsendte poster, om værdien er en duplikat.

en: Enabling this option will check from your WordPress user database whether its value is duplicate.
da_DK: Hvis du aktiverer denne indstilling, kontrolleres det ud fra din WordPress-brugerdatabase, om værdien er en duplikat.

en: Stripe provide a variety of themes for the payment form. You can choose the theme that best suits theme your payment form. <a target="_blank" href="https://stripe.com/docs/elements/appearance-api">Learn more</a>
da_DK: Stripe tilbyder en række temaer til betalingsformularen. Du kan vælge det tema, der passer bedst til din betalingsformular. <a target="_blank" href="https://stripe.com/docs/elements/appearance-api">Læs mere</a>

en: Stripe provide minimum or maximum amount for different payment method type and currency. <a target='_blank' href='https://stripe.com/docs/currencies#minimum-and-maximum-charge-amounts'>learn more</a>
da_DK: Stripe angiver minimums- eller maksimumsbeløb for forskellige betalingstyper og valutaer. <a target='_blank' href='https://stripe.com/docs/currencies#minimum-and-maximum-charge-amounts'>læs mere</a>

en: Allows you to preset the language to be used in the hosted payment pages shown to the consumer. This option is Optional. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/v2/payments-api/create-payment#:~:text=locale,OPTIONAL,-Allows%20you%20to'>learn more</a>
da_DK: Gør det muligt at forudindstille det sprog, der skal bruges på de hostede betalingsider, som vises for forbrugeren. Denne indstilling er valgfri. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/v2/payments-api/create-payment#:~:text=locale,OPTIONAL,-Allows%20you%20to'>læs mere</a>

en: Mollie provide a description for the payment. This option is required. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/create-payment#:~:text=Body%20Params-,description,required,-The%20description%20of'>learn more</a>. and also you add field value in this description. e.g: This Payment from Name: ${field_key}
da_DK: Mollie kræver en beskrivelse af betalingen. Denne indstilling er påkrævet. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/create-payment#:~:text=Body%20Params-,description,required,-The%20description%20of'>læs mere</a>. Du kan også tilføje feltværdier i denne beskrivelse, f.eks.: Denne betaling fra Navn: ${field_key}

en: You can add or remove Undo button form Signature Field. You can toggle this option to add or remove the Undo button.
da_DK: Du kan tilføje eller fjerne Fortryd-knappen i Signaturfeltet. Du kan skifte denne indstilling for at tilføje eller fjerne Fortryd-knappen.

en: You can add or remove Clear button form Signature Field. You can toggle this option to add or remove the Clear button.
da_DK: Du kan tilføje eller fjerne Slet-knappen i Signaturfeltet. Du kan skifte denne indstilling for at tilføje eller fjerne Slet-knappen.

en: This allows to show the rating message on hover. You can toggle this option to show or hide the rating message on hover.
da_DK: Dette gør det muligt at vise bedømmelsesbeskeden ved hover. Du kan skifte denne indstilling for at vise eller skjule bedømmelsesbeskeden ved hover.

en: This allows to show the rating message on rating selected. You can toggle this option to show or hide the rating message on rating selected.
da_DK: Dette gør det muligt at vise bedømmelsesbeskeden, når en bedømmelse er valgt. Du kan skifte denne indstilling for at vise eller skjule bedømmelsesbeskeden ved valg af bedømmelse.

en: By enabling this feature, you will enable to select multiple image.
da_DK: Ved at aktivere denne funktion får du mulighed for at vælge flere billeder.

en: By enabling this feature, you will be hide image label.
da_DK: Ved at aktivere denne funktion skjules billedets etiket.

en: This allows to show the header icon. You can toggle this option to show or hide the header icon.
da_DK: Dette gør det muligt at vise header-ikonet. Du kan skifte denne indstilling for at vise eller skjule header-ikonet.

en: This allows to show the stem button settings. You can toggle this option to show or hide the stem button settings.
da_DK: Dette gør det muligt at vise indstillingerne for stilkknappen. Du kan skifte denne indstilling for at vise eller skjule indstillingerne for stilkknappen.

en: This allows to show the step label. You can toggle this option to show or hide the step label.
da_DK: Dette gør det muligt at vise trin-etiketten. Du kan skifte denne indstilling for at vise eller skjule trin-etiketten.

en: This allows to show the step subtitle. You can toggle this option to show or hide the step subtitle.
da_DK: Dette gør det muligt at vise trin-underteksten. Du kan skifte denne indstilling for at vise eller skjule trin-underteksten.

en: Container Class allows you to add custom CSS classes to the field container. You can use this to apply custom styles to the field wrapper.
da_DK: Containerklasse gør det muligt at tilføje brugerdefinerede CSS-klasser til feltbeholderen. Du kan bruge dette til at anvende brugerdefinerede stilarter på feltets omslutter.

en: Allow only one entry for each IP address.
da_DK: Tillad kun én indsendelse pr. IP-adresse.

en: Allow only logged in users to submit the form.
da_DK: Tillad kun indloggede brugere at indsende formularen.

en: This will prevent empty form submission.
da_DK: Dette vil forhindre tom formularindsendelse.

en: This will validate the field when the user leaves the field.
da_DK: Dette vil validere feltet, når brugeren forlader feltet.

en: This will disable storing the user entry in the database.
da_DK: Dette vil deaktivere lagring af brugerens indtastning i databasen.

en: This will enable reCAPTCHA v3.
da_DK: Dette vil aktivere reCAPTCHA v3.

en: This will limit the number of entries.
da_DK: Dette vil begrænse antallet af indsendelser.

en: this will limit the form submission for specific period.
da_DK: Dette vil begrænse formularindsendelser til en bestemt periode.

en: This will block the specific IP address from submitting the form.
da_DK: Dette vil blokere den specifikke IP-adresse fra at indsende formularen.

en: This will allow the specific IP address to submit the form.
da_DK: Dette vil tillade den specifikke IP-adresse at indsende formularen.

en: This will enable Google Ads conversion tracking.
da_DK: Dette vil aktivere Google Ads konverteringssporing.

en: How to Configure Confirmation Message/Redirect page
da_DK: Sådan konfigureres bekræftelsesbesked/omdirigeringsside

en: How to Configure Conditional Logic
da_DK: Sådan konfigureres betinget logik

en: How to enable Conversational Form
da_DK: Sådan aktiveres Conversational Form

en: How to Setup Integrations
da_DK: Sådan opsættes integrationer

en: How to Configure Email Templates
da_DK: Sådan konfigureres e-mail skabeloner

en: How to Setup ACF integration
da_DK: Sådan opsættes ACF-integration

en: How to Setup ActiveCampaign integration
da_DK: Sådan opsættes ActiveCampaign-integration

en: How to Setup Acumbamail integration
da_DK: Sådan opsættes Acumbamail-integration

en: How to Setup Autonami integration
da_DK: Sådan opsættes Autonami-integration

en: How to Setup Dropbox integration
da_DK: Sådan opsætter du Dropbox-integration

en: How to Setup Elastic Email Integration
da_DK: Sådan opsætter du Elastic Email-integration

en: How to Setup Encharge integration
da_DK: Sådan opsætter du Encharge-integration

en: How to Setup Fluent-CRM integration
da_DK: Sådan opsætter du Fluent-CRM-integration

en: How to Setup Google Sheets integration
da_DK: Sådan opsætter du Google Sheets-integration

en: How to Setup Integrately integration
da_DK: Sådan opsætter du Integrately-integration

en: How to Setup Integromat integration
da_DK: Sådan opsætter du Integromat-integration

en: How to Setup MailChamp integration
da_DK: Sådan opsætter du MailChamp-integration

en: How to Setup MailPoet integration
da_DK: Sådan opsætter du MailPoet-integration

en: How to Setup MailerLite integration
da_DK: Sådan opsætter du MailerLite-integration

en: How to Setup MetaBox integration
da_DK: Sådan opsætter du MetaBox-integration

en: How to Setup Pabbly integration
da_DK: Sådan opsætter du Pabbly-integration

en: How to Setup Pods integration
da_DK: Sådan opsætter du Pods-integration

en: How to Setup Brevo(SendinBlue) integration
da_DK: Sådan opsætter du Brevo (SendinBlue)-integration

en: How to Setup Telegram integration
da_DK: Sådan opsætter du Telegram-integration

en: How to Setup WooCommerce integration
da_DK: Sådan opsætter du WooCommerce-integration

en: How to Setup Zapier integration
da_DK: Sådan opsætter du Zapier-integration

en: How to Setup Zoho Analytics integration
da_DK: Sådan opsætter du Zoho Analytics-integration

en: How to Setup Zoho Bigin integration
da_DK: Sådan opsætter du Zoho Bigin-integration

en: How to Setup Zoho Campaigns integration
da_DK: Sådan opsætter du Zoho Campaigns-integration

en: How to Setup Zoho Creator integration
da_DK: Sådan opsætter du Zoho Creator-integration

en: How to Setup Zoho-CRM integration
da_DK: Sådan opsætter du Zoho-CRM-integration

en: How to Setup Zoho Desk integration
da_DK: Sådan opsætter du Zoho Desk-integration

en: How to Setup Zoho Flow integration
da_DK: Sådan opsætter du Zoho Flow-integration

en: How to Setup Zoho Mail integration
da_DK: Sådan opsætter du Zoho Mail-integration

en: How to Setup Zoho Marketing Hub integration
da_DK: Sådan opsætter du Zoho Marketing Hub-integration

en: How to Setup Zoho Projects integration
da_DK: Sådan opsætter du Zoho Projects-integration

en: How to Setup Zoho Recruit integration
da_DK: Sådan opsætter du Zoho Recruit-integration

en: How to Setup Zoho Sheet integration
da_DK: Sådan opsætter du Zoho Sheet-integration

en: How to Setup Zoho Sign integration
da_DK: Sådan opsætter du Zoho Sign-integration

en: How to Setup Zoho Work Drive integration
da_DK: Sådan opsætter du Zoho Work Drive-integration

en: How to Configure Double Opt-In
da_DK: Sådan konfigurerer du Double Opt-In

en: How to Configure Form Abandonment
da_DK: Sådan konfigurerer du Form Abandonment

en: How to Configure PDF Template
da_DK: Sådan konfigurerer du PDF-skabelon

en: How to Setup FlowMattic integration
da_DK: Sådan opsætter du FlowMattic-integration

en: How to Setup AutomatorWP integration
da_DK: Sådan opsætter du AutomatorWP-integration

en: How to Setup Uncanny Automator integration
da_DK: Sådan opsætter du Uncanny Automator-integration

en: How to Setup Automate Hub by Sperse.IO integration
da_DK: Sådan opsætter du Automate Hub fra Sperse.IO-integration

en: How to Setup Thrive Automator integration
da_DK: Sådan opsætter du Thrive Automator-integration

en: How to Setup WP Webhooks integration
da_DK: Sådan opsætter du WP Webhooks-integration

en: How to Setup Advanced Form Integration
da_DK: Sådan opsætter du avanceret formularintegration

en: How to Setup IFTTT integration
da_DK: Sådan opsætter du IFTTT-integration

en: How to Setup n8n.io integration
da_DK: Sådan opsætter du n8n.io-integration

en: How to Setup Sure Triggers integration
da_DK: Sådan opsætter du Sure Triggers-integration

en: How to Configure WP User Registration
da_DK: Sådan konfigurerer du WP-brugerregistrering

en: Allow Only logged in users to view all entries
da_DK: Tillad kun brugere, der er logget ind, at se alle poster

en: Allow logged in users to edit form entries
da_DK: Tillad brugere, der er logget ind, at redigere formularposter

en: Allow to Configure Global Validation Message
da_DK: Tillad konfiguration af global valideringsbesked

en: How to add Custom CSS/JS
da_DK: Sådan tilføjer du brugerdefineret CSS/JS
