wp-shortcode-content - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Add New
fr: Hinzufügen

en: Edit
fr: Bearbeiten

en: Save
fr: Speichern

en: Cancel
fr: 수업 취소하기

en: Settings
fr: 설ㅈ
