alo-easymail - en to pl_PL translation catalogue (468 entries)

en:  <a href="%s">View Newsletter</a>
pl_PL: <a href="%s">Zobacz Newsletter</a>

en:  <a target="_blank" href="%s">Preview Newsletter</a>
pl_PL: <a target="_blank" href="%s">Podejrzyj Newsletter</a>

en:  free choice for authors
pl_PL:  wolny wybór dla autorów

en: %d new subscribers successfully added from blog members
pl_PL: %d nowych subskrybentów zostało dodanych z listy użytkowników serwisu.

en: %s ago
pl_PL: %s temu

en: %s is returning a %s response which could mean cron jobs aren't getting fired properly
pl_PL: %s zwrócił odpowiedź %s co może oznaczać, że zadania cron nie są realizowane prawidłowo

en: <strong>RSS Error</strong>: %s
pl_PL: <strong>Błąd RSS</strong>: %s

en: A list with the latest published posts
pl_PL: Lista z ostatnio opublikowanymi wpisami

en: A subscriber will be deleted if not activated in 5 days.
pl_PL: Subskrybent zostanie usunięty, jeśli nie aktywuje swego konta w ciągu 5 dni.

en: ALO Easymail Newsletter needs attention
pl_PL: Wtyczka Newsletter potrzebuje Twojej uwagi

en: ALO Easymail Widget
pl_PL: Newsletter

en: Action
pl_PL: Działanie

en: Actions
pl_PL: Działania

en: Activate
pl_PL: Aktywuj

en: Activated
pl_PL: Aktywny

en: Activation e-mail
pl_PL: Email aktywacyjny

en: Activation state updated
pl_PL: Status aktywacji został zaktualizowany

en: Add
pl_PL: Dodaj

en: Add New
pl_PL: Dodaj nowy

en: Add New Newsletter
pl_PL: Dodaj nowy newsletter

en: Add a subscriber
pl_PL: Dodaj subskrybenta

en: Add to selected lists
pl_PL: Dodaj do zaznaczonych list

en: Add to selected lists and remove from not selected lists
pl_PL: Dodaj do zaznaczonych list i usuń z list, które nie zostały zaznaczone

en: Add to sending queue
pl_PL: Dodaj do kolejki wysyłania

en: Added on
pl_PL: Dodane dnia

en: After a newsletter is scheduled for sending, the plugin *will try* to send it to a small number of recipients every %s minutes, until all recipients have been included
pl_PL: Po tym jak newsletter został zaplanowany do wysłania, wtyczka *spróbuje* wysłyłać go do niewielkiej grupy odbiorców co %s minut, do czasu aż newsletter zostanie wsyłany do wszystkich

en: All registered users
pl_PL: Wszyscy zarejestrowani użytkownicy

en: All subscribers
pl_PL: Wszyscy subskrybenci

en: Allow users to opt in/out of email
pl_PL: Pozwala użytkownikom na subskrybcję do newslettera

en: Appends campaign variables to links
pl_PL: Dodawane są zmienne kampani do linków

en: Apply
pl_PL: Zastosuj

en: Apply 'the_content' filters and shortcodes to newsletter content
pl_PL: Zastosuj filtry treści i skróty w treści newslettera.

en: Are you sure?
pl_PL: Jesteś pewny?

en: Ask your provider the cut-off of emails you can send per day. Multiplying the hourly limit by 24 is not the right way to calculate it: very often the resulting number is much higher than the actual cut-off.
pl_PL: Zapytaj swojego dostawcę o ilość maili którą możesz wysłać na dobę. Mnożenie limitu godzinnego przez 24 nie jest dobrym rozwiązaniem ponieważ uzyskany w ten sposób wynik często przewyższa aktualny/nadany limit wiadomości na dobę.

en: Author
pl_PL: Autor

en: Availability
pl_PL: Dostępność

en: Back
pl_PL: Wróć

en: Back to list of recipients
pl_PL: Wróć do listy odbiorców

en: Batch sending
pl_PL: Wysyłanie w grupie

en: Before editing other fields you have to click the subscription choice
pl_PL: Zanim będziesz mógł edytować inne pola musisz kliknąć wybraną subskrybcję

en: Before sending the newsletter you have to select recipients.
pl_PL: Przed wysłaniem newslettera musisz wybrać odbiorców.

en: Blog registered users
pl_PL: Zarejestrowani użytkownicy strony

en: Bulk Actions
pl_PL: Masowe działania

en: Cancel
pl_PL: Zatrzymaj

en: Change language ascribed to subscribers
pl_PL: Zmień języki przypisane do subskrybentów

en: Cheatin&#8217; uh?
pl_PL: Oszukujemy&#8217; co?

en: Check the Error column to modify records that otherwise will not be imported
pl_PL: Sprawdź kolumnę błędów i zmodyfikuj rekordy, które w przeciwnym razie nie zostaną zaimportowane

en: Check this flag to delete the existing list and save new recipients now
pl_PL: Zaznacz to, jeśli chcesz usunąć istniejącą listę i zapisać nowych odbiorców

en: Choose a language
pl_PL: Wybierz język

en: Choose a post
pl_PL: Wybierz wpis

en: Choose an action
pl_PL: Wybierz działanie

en: Choose mailing lists
pl_PL: Wybierz listę mailingową

en: Click the link to do it now.
pl_PL: Kliknij link aby zrobić to teraz.

en: Clicks
pl_PL: Kliknięcia

en: Communications
pl_PL: Komunikaty

en: Completed
pl_PL: Zakończono

en: Confirm your subscription to %BLOGNAME% Newsletter
pl_PL: Prosimy o potwierdzenie chęci zapisania się do Newslettera serwisu  %BLOGNAME%

en: Create list of recipients
pl_PL: Tworzenie listy odbiorców

en: Custom field deleted.
pl_PL: Własne pole zostało usunięte.

en: Custom field updated.
pl_PL: Własne pole zostało zaktualizowane.

en: Custom links
pl_PL: Własne linki

en: Date of the newsletter.
pl_PL: Data newslettera.

en: Deactivate
pl_PL: Deaktywuj

en: Debug mode is activated
pl_PL: Tryb debugowania jest włączony

en: Debug newsletters
pl_PL: Debugowanie newsletterów

en: Default
pl_PL: Domyślny

en: Delete
pl_PL: Usuń

en: Delete all plugin data on deactivation
pl_PL: Usuń wszystkie dane wtyczki po jej deaktywacji.

en: Delete and add to list of who unsubscribed
pl_PL: Usuń i dodaj do listy wypisanych z subskrybcji

en: Delete list
pl_PL: Skasuj listę

en: Delete subscriber
pl_PL: Usuń zapisanego do otrzymywania newsletterów

en: Delete subscriber and add the email to the list of who unsubscribed
pl_PL: Usuń subkrybenta i dodaj email do listy wypisanych z subskrybcji

en: Delete the detailed report of recipients
pl_PL: Usuń szczegółowy raport o odbiorcach

en: Detailed report was archived
pl_PL: Szczegółowy raport został zarchiwizowany

en: Disable activation e-mail
pl_PL: Wyłącz email aktywacyjny

en: Do not show it again
pl_PL: Nie pokazuj ponownie

en: Do you really want to DELETE these subscribers?
pl_PL: Naprawdę chcesz USUNĄĆ tych subskrybentów?

en: Do you really want to DELETE this list?
pl_PL: Czy naprawdę chcesz USUNĄĆ tę listę?

en: Do you really want to DELETE this subscriber?
pl_PL: Naprawdę chcesz USUNĄĆ tego subskrybenta?

en: Draft
pl_PL: Szkic

en: E.g.
pl_PL: Np.

en: Edit
pl_PL: Edytuj

en: Edit Newsletter
pl_PL: Edytuj newsletter

en: Edit list
pl_PL: Edytuj listę

en: Edit subscription to mailing lists
pl_PL: Edytuj subskrybcję do list mailingowych

en: Embed CSS file
pl_PL: Załącz plik CSS

en: Error
pl_PL: Błąd

en: Error during activation. Please check the activation link.
pl_PL: Błąd podczas procesu aktywacji. Sprawdź ponownie link aktywacyjny

en: Error during operation.
pl_PL: Błąd podczas wykonywania zadania

en: Error during sending: please try again
pl_PL: Błąd podczas wysyłania. Spróbuj ponownie

en: Error during unsubscription.
pl_PL: Błąd podczas wypisywania się z newslettera

en: Export
pl_PL: Eksport

en: Export subscribers
pl_PL: Eksport subskrybentów

en: Export unsubscribed emails
pl_PL: Eksport wypisanych z subskrybcji

en: Filter by category
pl_PL: Filtruj wg kategorii

en: Filter subscribers according to languages
pl_PL: Filtruj subskrybentów wg języków

en: Filter subscribers according to lists
pl_PL: Filtruj subskrybentów wg list

en: Filter users according to roles
pl_PL: Filtruj użytkowników wg ról

en: Filters to the newsletter text
pl_PL: Filtrowanie tekstów newslettera

en: First name of registered user.
pl_PL: Imię zarejestrowanego użytkownika.

en: For each line you have to specify: e-mail address (mandatory), name (optional), language code (optional). Use semicolon (;) to separate the fields.
pl_PL: Dla każdego wiersza musisz określić: adres email (wymagane), imię (opcja), kod języka (opcja). Użyj średnika (;) aby oddzielić pola

en: For more info, visit the FAQ of the site.
pl_PL: Po więcej informacji zapraszamy na stronę FAQ

en: For more links you can use the Help button
pl_PL: Aby zobaczyć więcej linków kliknij przycisk Pomoc

en: For registered users the dafault state is activated. For public subscribers the default state is deactivated: it will be activated by clicking on the activation link in the e-mail.
pl_PL: Dla zarejestrowanych użytkowników domyslny stan jest "aktywny". Dla osób spoza grona użytkowników domyślny stan to "nieaktywny" - do momentu klikniecie przez nich w link aktywacyjny

en: For subscribers: the name used for registration
pl_PL: Dla zapisanych do Newslettera - nazwa/imię podane przy rejestrowaniu się

en: Found %d records
pl_PL: Znaleziono %d rekordów

en: General
pl_PL: Główne

en: Hi %NAME%
    to complete your subscription to %BLOGNAME% newsletter you need to click on the following link (or paste it in the address bar of your browser):
pl_PL: Witaj %NAME%
    Aby zakończyć procedurę zapisywania się do naszego newslettera serwisu %BLOGNAME% prosimy o kliknięcie w link (lub skopiowanie go i wklejenie w pasek adresu Twojej przeglądarki):

en: If filled in it will appear at the bottom of widget/page. Useful to show/link more info about privacy
pl_PL: Jeśli będzie wypełnione, pojawi się na dole strony/widgetu. Przydaje się jeśli chcesz pokazać/linkować informacje o polityce prywatności.

en: If filled in it will appear at the top of widget/page. Useful to invite to subscribe
pl_PL: Jeśli będzie wypełnione, pojawi się na górze strony/widgetu. Przydaje się jeśli chcesz zapraszać do subskrybcji.

en: If in doubt, just choose a number definitely lower than the cut-off: you'll have more chances to have your mail delivered, and less chances to end up in a blacklist...
pl_PL: Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości znacznie ogranicz liczbę wiadomości wysyłanych na dobę - zawsze lepiej mieć pewność, że maile zostaną dostarczone i nie skończysz na czarnej liście..

en: If it fails again you can contact the administrator
pl_PL: Jeżeli znów wystapi błąd skontaktuj się proszę z administratorem

en: If it is empty, the beginning of post content will be used.
pl_PL: Jeśli jest pusty, stosowany jest początek treści danego wpisu.

en: If no, newsletters are not available online
pl_PL: Jeśli nie, newslettery nie będą dostęne online

en: If the standard and cool method does not work for you, you can try another option
pl_PL: Jeśli ta standardowa metoda nie działa w Twoim wypadku, możesz spróbować innej opcji

en: If yes, a new subscriber is automatically activated without confirmation e-mail
pl_PL: Jeśli tak, nowy subskrybent jest automatycznie aktywowany, bez wysyłania maila aktywacyjnego.

en: If yes, newsletters automatically are published into your blog so they can be read online
pl_PL: Jeśli tak, newslettery są automatycznie publikowane w Twoim serwisie, więc mogą być czytane online

en: If yes, the plugin loads the CSS styles from a file in its directory
pl_PL: Jeśli tak, wtyczka ładujewłasne  style CSS

en: If yes, the subscription page appears in menu or widget that list all blog pages
pl_PL: Jeśli tak, strona subskrybcji jest widoczna w menu lub widgecie, który wyświetla strony serwisu

en: If you are not using a multilanguage site ignore this piece of information
pl_PL: Jeśli nie używasz strony wielojęzycznej po prostu zignoruj te informacje

en: If you are using an external cron job ignore this piece of information
pl_PL: Jeśli używasz zewnętrznej usługi cron możesz zignorować te informacje

en: If you choose a debug mode the newsletters won&#39;t be sent to the selected recipients
pl_PL: Jeśli wybierzesz tryb debugowania, newslettery nie będą wysyłane do wybranych odbiorców

en: If you did not ask for this subscription ignore this message.
pl_PL: Jeżeli nie prosiłeś o zapisanie do newslettera, zignoruj proszę tą wiadomość

en: If you like here you can list the languages available
pl_PL: Jeśli chcesz, możesz wyświetlić tu języki dostępne w serwisie

en: If you need these data make sure you do a database backup before plugin deactivation
pl_PL: Jeśli potrzebujesz tych danych, upewnij się że przed aktywacją zrobiłeś kopię zapasową bazy danych.

en: If you use this plugin consider the idea of donating and supporting its development
pl_PL: Jeśli używasz tej wtyczki rozważ jej finansowe wsparcie - pomoże to w dalszym jej rozwijaniu

en: If your blog gets a few visitors a day or you like to have an accurate batch sending, you have to set up an external cron job
pl_PL: Jeśli Twoja strona ma odnotowuje tylko kilka wizyt dziennie lub jeśli chcesz robić wysyłkę w dokłądnie określonym terminie, będziesz musiał ustawić zadania cron manualnie na serwerze

en: Image gallery of newsletter
pl_PL: Galeria obrazków newslettera

en: Import from WP members
pl_PL: Zaimportuj z listy użytkowników

en: Import from WP registered users
pl_PL: Importuj z listy zarejestrowanych użytkowników

en: Import from uploaded CSV file
pl_PL: Zaimportuj z wczytanego pliku CSV

en: Import/export subscribers
pl_PL: Importuj/eksportuj subkrybentów

en: Important advice to calculate the best limit
pl_PL: Ważna rada do wyliczania najlepszego limitu

en: Inputs are incompled or wrong. Please check and try again.
pl_PL: Pola są niekompletne lub błędne. Proszę je sprawdzić i sppróbować ponownie.

en: Interval between emails in a single batch, in milliseconds
pl_PL: Przerwa pomiędzy wysyłaniem jednej paczki emaili, w milisekundach

en: Invite to join mailing lists
pl_PL: Zaproszenie do list mailingowych

en: It is useful if your provider allows a maximum number of emails that can be sent per second or minute
pl_PL: Dobrze jest ustawić maksymalną ilość emaili wysyłanych co ileś sekund lub minut

en: It reduces the data in database tables and make the plugin queries and actions faster
pl_PL: Zmniejsza to ilość danych w bazie danych i sprawia, że zapytania wtyczki odbywają się szybciej

en: It's a plain url, you have to compose the link
pl_PL: To jest czysty adres URL, link musisz utworzyć samodzielnie

en: Join date
pl_PL: Data przyłączenia

en: Language
pl_PL: Język

en: Language codes
pl_PL: Kody języków

en: Languages
pl_PL: Języki

en: Last activity
pl_PL: Ostatnia aktywność

en: Latest posts
pl_PL: Najnowsze wpisy

en: Leave blank to use default text
pl_PL: Pozostaw to pole puste, jeśli chcesz używać domyślnego tekstu

en: Let&#39;s speak clearly: the WP cron system is a pseudo-cron and it's not accurate by definition
pl_PL: Wyjaśnijmy: System cron WordPressa to tylko pseudo-cron i z tego powodu nie jest zbyt dokładny

en: Links
pl_PL: Linki

en: List name
pl_PL: Nazwa listy

en: List of two-letter language codes separated by commas
pl_PL: Lista dwuliterowych kodów językowych oddzielonych przecinkami

en: Mailing Lists
pl_PL: Listy mailingowe

en: Main body
pl_PL: Częśc główna

en: Maximum number of emails that can be sent in a 24-hr period
pl_PL: Maksymalna ilość maili wysyłanych na dobę

en: Maximum number of emails that can be sent per batch
pl_PL: Maksymalna ilość maili wysyłanych w paczce

en: Maybe you would like to import subscribers from your blog registered members or an external archive (using CSV). Click the &#39;%s&#39; button
pl_PL: Być może chciałbyś zaimportować subskrybentów z listy zarejestrowanych użytkowników lub zewnętrznego archiwum (w pliku CSV). Kliknij przycisk %s

en: Method of creation of the recipient list
pl_PL: Sposób tworzenia listy odbiorców

en: Name
pl_PL: Imię i nazwisko

en: Name and surname of registered user.
pl_PL: Imię i nazwisko zarejestrowanego użytkownika.

en: New Newsletter
pl_PL: Nowy newsletter

en: New list
pl_PL: Nowa lista

en: New subscriber added
pl_PL: Dodano nowego subskrybenta

en: Newsletter draft updated.
pl_PL: Szkic newslettera został zaktualizowany.

en: Newsletter fields
pl_PL: Pola newslettera

en: Newsletter published.
pl_PL: Newsletter został opublikowany.

en: Newsletter report
pl_PL: Raport newslettera

en: Newsletter restored to revision from %s
pl_PL: Newsletter został przywrócony do poprzedniej wersji z %s

en: Newsletter saved.
pl_PL: Newsletter zapisany.

en: Newsletter scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
pl_PL: Newsletter zaplanowany do wysłania na: <strong>%1$s</strong>.

en: Newsletter status
pl_PL: Status newslettera

en: Newsletter submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview Newsletter</a>
pl_PL: Newsletter został wysłany. <a target="_blank" href="%s">Podejrzyj Newsletter</a>

en: Newsletter subscribers
pl_PL: Subskrybenci

en: Newsletter subscribers creation
pl_PL: Tworzenie subskrybentów newslettera

en: Newsletter successfully sent to recipients
pl_PL: Newsletter został wysłany do odbiorców

en: Newsletter tags
pl_PL: Znaczniki newslettera

en: Newsletter updated.
pl_PL: Newsletter został zaktualizowany.

en: Newsletters
pl_PL: Newsletter

en: Newsletters scheduled for sending
pl_PL: Newslettery zaplanowane do wysłania

en: Next possible sending
pl_PL: Następna możliwa wysyłka

en: No
pl_PL: Nie

en: No Newsletters found
pl_PL: Nie znaleziono newsletterów

en: No Newsletters found in Trash
pl_PL: Brak newsletterów w Koszu

en: No action selected
pl_PL: Nie wybrano żadnego działania

en: No language
pl_PL: Brak języka

en: No language available
pl_PL: Brak dostęnych języków

en: No language option selected
pl_PL: Nie wybrano żadnego języka

en: No list selected
pl_PL: Nie wybrano listy

en: No multilanguage plugin is enabled, so you will only see texts in the main language of the site
pl_PL: Żadna wtyczka do obsługi wielojęzyczności nie jest włączona, więc będziesz widział tylko teksty w głównym języku serwisu

en: No recipients selected yet
pl_PL: Nie wybrano adresatów

en: No subscriber selected
pl_PL: Nie zaznaczono subskrybenta

en: No subscribers
pl_PL: Brak osób zapisanych do newslettera

en: No subscribers added from blog members
pl_PL: Z listy użytkowników serwisu nie dodano subskrybentów

en: No unsubscribed emails
pl_PL: Brak emaili wypisanych z subskrybcji

en: No, please do not email me
pl_PL: Nie, dziękuję

en: Not deleted
pl_PL: Nie usunięty

en: Not specified / others
pl_PL: Nie określono / inne

en: Not updated
pl_PL: Nie aktualizowany

en: Not valid CSV file uploaded
pl_PL: Wgrano nieprawidłowy plik CSV

en: Note: the email addresses of who unsubscribed the newsletter are archivied in a database table, so you cannot add or import those addresses using the tools in this page
pl_PL: Uwaga: adresy email osób, które zrezygnowały z subskrybcji są zarchiwizowane w tabeli w bazie danych, nie możesz więc ich zaimportować ani dodać przy pomocy narzędzi dostępnych na tej stronie

en: Number of last posts to display
pl_PL: Ilość ostatnich wpisów do wyświetlenia

en: Number of recent posts to show in the dropdown list of the newsletter sending form
pl_PL: Liczba ostatnich wpisów, które pojawią się w dropdownie w formularzu wysyłania newslettera

en: On plugin deactivation, all plugin options, preferences and database tables (including all newsletters and subscribers data) will be definitely deleted
pl_PL: W trakcie deaktywacji, wszystkie opcje wtyczki, ustawienia i informacjew zawarte w bazie danych (także newslettery i dane subskrybentów) zostaną definitywnie skasowane.

en: On sending queue
pl_PL: W kolejce wysyłania

en: Optin message
pl_PL: Wiadomość grupowa

en: Options
pl_PL: Opcje

en: Optout message
pl_PL: Wiadomość dla wypisujących się

en: Order
pl_PL: Kolejność

en: Order by %s
pl_PL: Sortuj wg %s

en: Order by activation state
pl_PL: Sortuj według stanu aktywacji

en: Order by date of last activity
pl_PL: Sortuj wg daty ostatniej aktywności

en: Order by e-mail
pl_PL: sortuj według adresu e-mail

en: Order by join date
pl_PL: Sortuj według daty przyłączenia się

en: Order by language
pl_PL: Sortuj według języka

en: Other sections can be modified only by administrators
pl_PL: Inne sekcje mogą być modyfikowane tylko przed administratorów

en: Otherwise, you can create the list directly when the newsletter is saved, without use of ajax
pl_PL: W przeciwnym wypadku, możesz spróbować utworzyć listę bezpośrednio podczas zapisywania newslettera, bez używania ajax

en: Parent Newsletter
pl_PL: Nadrzędny newsletter

en: Paused
pl_PL: Wstrzymane

en: Pending
pl_PL: Wysyłam...

en: Pending Review
pl_PL: Oczekujące na przegląd

en: Permissions
pl_PL: Uprawnienia

en: Placeholders
pl_PL: Miejsca

en: Please visit the plugin site for more info and feedback
pl_PL: Aby dowiedzieć się wiecej odwiedź stronę wtyczki

en: Policy claim
pl_PL: Stopka

en: Post Thumbnail
pl_PL: Ikona wpisu

en: Post Thumbnail of newsletter
pl_PL: Ikona wpisu newslettera

en: Post tags
pl_PL: Znaczniki wpisów

en: Progress
pl_PL: Postęp

en: Publish newsletters online
pl_PL: Publikowanie newsletterów online

en: Quick edit
pl_PL: Szybka edycja

en: Read newsletter online
pl_PL: Przeczytaj newsletter online

en: Recipients
pl_PL: Odbiorcy

en: Recipients successfully added
pl_PL: Dodano odbiorców

en: Recommended
pl_PL: Polecane

en: Recommended plugins, fully compatible with EasyMail, for a complete multilingual functionality
pl_PL: Rekomendowane wtyczki, w pełni kompatybilne z EasyMail, umożliwiające pełną obsługew wielojęzyczności.

en: Remove from selected lists
pl_PL: Usuń z zaznaczonych list

en: Report
pl_PL: Raport

en: Requested URL
pl_PL: Żądany adres URL

en: Required
pl_PL: Wymagane

en: Resources about EasyMail Newsletter
pl_PL: Zasoby dotyczące Newslettera

en: Sample:
pl_PL: Przykład:

en: Save
pl_PL: Zapisz

en: Scheduled
pl_PL: Zaplanowane

en: Scheduled by
pl_PL: Zaplanowane przez

en: Search
pl_PL: Szukaj

en: Search Newsletters
pl_PL: Szukaj newsletterów

en: Select a mailing list
pl_PL: Wybierz listę mailingową

en: Select how many posts
pl_PL: Wybierz ile wpisów

en: Select the image size
pl_PL: Wybierz wielkość obrazka

en: Selected recipients
pl_PL: Zaznaczeni odbiorcy

en: Selected subscribers
pl_PL: Zaznaczeni subskrybenci

en: Send
pl_PL: Wyślij

en: Send now
pl_PL: Wyślij teraz

en: Sender's email address
pl_PL: Adres e-mail nadawcy

en: Sender's name
pl_PL: Imię odbiorcy

en: Sendings done
pl_PL: Wysyłanie zakończone

en: Sendings failed
pl_PL: Wysyłanie nie powiodło się

en: Sendings succesful
pl_PL: Wysyłanie powiodło się

en: Sent
pl_PL: Wysłane

en: Settings
pl_PL: Ustawienia

en: Show all
pl_PL: pokaż wszystkie

en: Show credit banners in back-end
pl_PL: Pokazuj bannery autorów wtyczki w panelu administracyjnym

en: Show subscription page
pl_PL: Pokaż stronę subskrybcji

en: Site Title
pl_PL: Tytuł strony

en: Site tags
pl_PL: Znaczniki strony

en: Some parameters are already setted up in %s, so the values below could be ignored
pl_PL: Niektóre parametry zostały już ustawione w %s, więc wartości poniżej można pominąc

en: Some records have not been imported
pl_PL: Niektóre rekordy nie zostały zaimportowane

en: Start
pl_PL: Początek

en: Subject
pl_PL: Temat

en: Subscribe
pl_PL: Zapisz się

en: Subscriber
pl_PL: Subskrybent

en: Subscriber deleted
pl_PL: Subskrybent został usunięty

en: Subscriber has been added to selected mailing lists
pl_PL: Subskrybent został dodany do wybranej listy mailingowej

en: Subscriber tags
pl_PL: Znaczniki subskrybenta

en: Subscribers
pl_PL: Subskrybenci

en: Subscribers activated
pl_PL: Subskrybenci aktywowani

en: Subscribers deactivated
pl_PL: Subskrybenci deaktywowani

en: Subscribers deleted
pl_PL: Subskrybenci usunięci

en: Subscribers deleted and added to list of who unsubscribed
pl_PL: Subskrybenci usunięci i dodani do listy wypisanych z subskrybcji

en: Subscription page
pl_PL: Strona subskrybcji

en: Subscription successful. You will receive an e-mail with a link. You have to click on the link to activate your subscription.
pl_PL: Zapisywanie do newslettera zakończone. Otrzymasz od nas e-mail z linkiem, który należy kliknąć aby aktywować Newslettera

en: Subtract from this cut-off the number of emails you want to send from your blog (e.g. registration procedures, activation and unsubscribing of EasyMail, notices from other plugins etc.).
pl_PL: Odejmij od uzyskanej liczby ilość maili, które wysyłają inne wtyczki, które sam wysyłasz oraz wex po uwagę inne okoliczności - np. uzytkownicy którzy wypiszą się z Newslettera

en: Successfully import: %d records out of %d total
pl_PL: Udane importowanie: %d rekordów z ogólnej liczby %d

en: Successfully updated
pl_PL: Aktualizowanie powiodło się...

en: Tagline
pl_PL: Lista tag'ów

en: Test mode (no importation, show records on screen)
pl_PL: Tryb testowy (bez importowania, pokazywania rekordów)

en: Text and URL to the online version.
pl_PL: Tekst i link do newslettera w wersji online.

en: Text and URL to unsubscribe.
pl_PL: Tekst i link do wypisania się z subskrybcji.

en: Texts
pl_PL: Teksty

en: Thank you
pl_PL: Dziękujemy

en: The %s field is empty
pl_PL: Pole %s jest puste

en: The %s field is not correct
pl_PL: Pole %s nie jest prawidłowe

en: The WP cron makes a sending when someone hits your blog after at least %s minutes from the previous sending. If you receive one visit every %s minutes you will have one sending every %s minutes
pl_PL: System cron WordPressa wysyła newslettery w momencie gdy ktoś odwiedzi Twoją stronę po co najmniej %s minutach od poprzedniej wysyłki. Jeśli odnotowujesz wizyty co %s minut newslettery będą wysyłane co %s minut.

en: The authorised roles are the same with the %s capability
pl_PL: Autoryzowane role są takie same jak te z uprawnieniem %s

en: The creation of the recipients list has already started
pl_PL: Tworzenie listy odbiorców już się rozpoczęło

en: The cron is scheduled to launch a batch every %s minutes
pl_PL: Cron jest skonfigurowany do wysyłania paczki wiadomości co %s minut

en: The e-email address is not correct
pl_PL: Podany adres e-mail jest nieprawidłowy.

en: The email address will be added to the list of who unsubscribed
pl_PL: Adres email zostanie dodany do listy wypisanych z subskrybcji

en: The excerpt (if any) of the post.
pl_PL: Wypis z (ewentualnego) wpisu.

en: The file seems to be not accessible: is your blog behind some kind of authentication, maintenance plugin, .htpasswd protection?
pl_PL: Plik wydaje się niedostępny: czy Twoja strona wymaga jakiejś formy autoryzacji, ochrony .htpasswd lub używa wtyczki do trybu konserwacji?

en: The higher this value, the lower the number of emails sent for each batch
pl_PL: Im wyższa wartość, tym mniejsza liczba emaili wysyłana w jednej paczce

en: The image gallery of the post
pl_PL: Galeria obrazków we wpisie

en: The link to the site
pl_PL: Link do strony

en: The link to the title of the selected post.
pl_PL: link do tytułu wskazanego posta

en: The lowest role can manage newsletters
pl_PL: Najniższa rola z jaką można zarządzać newsletterami

en: The lowest role can manage options
pl_PL: Najniższa rola z jaką można zarządzać opcjami

en: The lowest role can manage subscribers
pl_PL: Najniższa rola z jaką można zarządzać subskrybentami

en: The lowest role can send newsletters
pl_PL: Najniższa rola z jaką można wysyłać newslettery

en: The main content of the post.
pl_PL: Treść główna wpisu

en: The most recent date when the subcriber made an action
pl_PL: Data ostatniej aktywności subskrybenta.

en: The name field is empty
pl_PL: Pole Imię i nazwisko należy wypełnić

en: The number includes max a view per recipient
pl_PL: Ta liczba wskazuje maksymalną liczbę odsłon na użytkownika

en: The number of recipients for each sending is calculated on the cut-off of emails you can send per day and on the time interval from the previous sending
pl_PL: Liczba odbiorców w każdej wysyłce wyliczana jest z ogólnej liczby emaili, jakie możesz wysłać w ciągu dnia i czasu jaki upłynął od poprzedniej wysyłki.

en: The owner of the e-email address unsubscribed the newsletter
pl_PL: Posiadacz adresu email wypisał się z newslettera

en: The plugin appends campagin variables to links
pl_PL: Dodawane są zmienne kampani do linków

en: The plugin database tables have not properly installed
pl_PL: Tabele wtyczki w bazie danych nie zostały zainstalowane prawidłowo

en: The plugin looks for the subscriber&#39;s language in the browser setting and sends the e-mail accordingly
pl_PL: Wtyczka próbuje wyszukać ustawienia języka przeglądarki subskrybenta i wysłać mu email w odpowiednim języku

en: The plugin tries to count how many recipients open the newsletter
pl_PL: Wtyczka stara się policzyć jak wielu odbiorców otworzyło newsletter

en: The required newsletter does not exist
pl_PL: Wymagany newsletter nie istnieje

en: The required newsletter seems to already have a list
pl_PL: Wymagany newsletter wydaje się być już przypisany do listy

en: The user with this capability can manage newsletters of all users (view the report, delete)
pl_PL: Użytkownik z takimi uprawnieniami może zarządzać newsletterami wszystkich użytkowników (czytać raport, kasować)

en: The user with this capability can manage own newsletters (view the report, delete)
pl_PL: Użytkownik z takimi uprawnieniami może zarządzać własnymi newsletterami (czytać raport, kasować)

en: The user with this capability can manage subscribers (add, delete, assign to mailing lists...)
pl_PL: Użytkownik z takimi uprawnieniami może zarządzać subskrybentami (dodawać, kasować, przypisywać do list mailingowych...)

en: The user with this capability can set up these setting sections
pl_PL: Użytkownik z takimi uprawnieniami może zarządzać tymi ustawieniami.

en: The username of registered users. It is blank for public subscribers.
pl_PL: Nazwa uzytkownika dla zarejestrowanych uzytkowników. Pozostaje puste dla osób zapisanych nie będących użytkownikami

en: The visit to this url will be tracked.
pl_PL: Wizyty na ten adres URL będą śledzone.

en: Themes
pl_PL: Szablony

en: There are %d subscribers: %d activated, %d not activated
pl_PL: Masz %d subskrybentów: %d aktywnych, %d nieaktywnych

en: There are no available lists
pl_PL: Brak dostęnych list

en: There are no newsletters in queue
pl_PL: Brak newsletterów w kolejce wysyłania

en: There are no posts
pl_PL: Brak wpisów

en: There is already a subscriber with this e-email address
pl_PL: Subskrybent z takim adresem email już istnieje

en: There is not any next scheduled sending in WP-Cron
pl_PL: Brak kolejnej zaplanowanej wysyłki poprzez WP-Cron

en: This action cannot be undone
pl_PL: To działanie nie może być przywrócone

en: This action deletes the detailed info about recipients (see below) and keeps only the summary (see above)
pl_PL: To działanie usuwa szczegółowe informacje o odbiorcach (patrz niżej) a zachowuje tylko podsumowanie (patrz wyżej)

en: This feature is useful if you have just installed the plugin and you would like to automatically subscribe existing users.
pl_PL: Ta funkcja jest przydatna, jeśli dopiero zainstalowałeś wtyczkę i chciałbyś automatycznie dodać ibecnych użytkowników do listy subskrybentów.

en: This newsletter is available only in html
pl_PL: Ten newsletter jest dostępny wyłącznie w trybie HTML

en: This newsletter was already sent
pl_PL: Newsletter został już wysłany

en: This placeholder produces a link (html &lt;a&gt; tag) and has the following parameters
pl_PL: W tym miejscu pojawi się link (html &lt;a&gt; tag) i będzie posiadał następujące parametry

en: This should be the page that includes the [ALO-EASYMAIL-PAGE] shortcode. By default, this page is titled &#39;Newsletter&#39;
pl_PL: Powinna to być strona zawierająca kod [ALO-EASYMAIL-PAGE]. Domyślnie strona ta ma tytuł &#39;Newsletter&#39;

en: This tag now does not work because the online publication of newsletters is disabled
pl_PL: Ten tag nie działa, ponieważ publikacja newsletterów online została wyłączona

en: This tag works also in the <strong>subject</strong>
pl_PL: Ten tag występuje także w tym <strong>temacie</strong>

en: Tip: copy &#39;alo-easymail-themes&#39; folder to your theme directory and edit your themes there. Useful to prevent the loss of themes when you upgrade the plugin
pl_PL: Podpowiedź: skopiuj folder &#39;alo-easymail-themes&#39; do swego szablonu i edytuj go w tamtym miejscu. Jest to przydatne, jeśli nie chcesz stracić swoich szablonów po aktualizacji wtyczki.

en: Tip: copy &#39;alo-easymail.css&#39; to your theme directory and edit it there. Useful to prevent the loss of styles when you upgrade the plugin
pl_PL: Podpowiedź: skopiuj &#39;alo-easymail.css&#39; do swego szablonu i edytuj go w tamtym miejscu. Jest to przydatne, jeśli nie chcesz stracić swoich styli po aktualizacji wtyczki.

en: Tips if you have problems: you can try changing the file extension from .csv to .txt; use double quotes to delimit each field (&quot;email_address1@domain.ltd&quot;;&quot;name1 surname1&quot;)
pl_PL: Podpowiedź, jeśli masz problemy: możesz spróbować zmienić rozszerzenie pliku z .csv na .txt; użyj też podwójnego apostrofu, aby oddzielić poszczególne pola (&quot;addres_email1@domena.pl&quot;;&quot;imie1 nazwisko1&quot;)

en: Title
pl_PL: Tytuł

en: Title of the newsletter.
pl_PL: Tytuł newslettera.

en: To modify your subscription to mailing lists use this form
pl_PL: Aby zmodyfikować swoje ustawienia subskrybcji użyj tego formularza

en: To read the newsletter online you can visit this link:
pl_PL: Aby przeczytać newsletter online, kliknij ten link:

en: To unsubscribe the newsletter for good click this button
pl_PL: Aby wypisać się z newslettera kliknij ten przycisk

en: Top claim
pl_PL: Nagłówek

en: Total recipients
pl_PL: Ogólna liczba odbiorców

en: Try again.
pl_PL: Spróbuj ponownie

en: URL to the online version.
pl_PL: Link do wersji online.

en: URL to the site.
pl_PL: link do strony.

en: URL to unsubscribe.
pl_PL: Link do rezygnacji z newslettera.

en: Unique views
pl_PL: Liczba odwiedzin

en: Unsubscribe me
pl_PL: Wypisz mnie

en: Unsubscription disclaimer
pl_PL: Treść rezygnacji z newslettera

en: Update
pl_PL: Aktualizuj

en: Updated
pl_PL: Zaktualizowano

en: Updates from plugin developer
pl_PL: Wiadomości od autora wtyczki

en: Updating...
pl_PL: Aktualizuję...

en: Upload CSV file
pl_PL: Wczytaj plik CSV

en: Use themes
pl_PL: Używanie szblonów

en: User Roles
pl_PL: Role użytkowników

en: Username
pl_PL: Użytkownik

en: Users
pl_PL: Użytkownicy

en: Usually you do not have to modify this value
pl_PL: Zwykle nie musisz tego modyfikować

en: View
pl_PL: Zobacz

en: View Newsletter
pl_PL: Zobacz newsletter

en: View user profile
pl_PL: Zobacz profil użytkownika

en: Viewed
pl_PL: Oglądanych

en: Visit %s
pl_PL: Wizyta %s

en: Visits
pl_PL: WIzyt

en: WP-Cron is not working properly
pl_PL: WP-Cron nie działa prawidłowo

en: Warning: do not close or reload the browser window during process
pl_PL: Ostrzeżenie: nie zamykaj i nie odświeżaj przeglądarki w trakcie tego procesu

en: Warning: this email address has already been subscribed
pl_PL: Ostrzeżenie: ten adres email został subskrybowany.

en: Warning: this email address has already been subscribed, but not activated. We are now sending another activation email
pl_PL: Ostrzeżenie: ten adres email został subskrybowany ale nie aktywowany. W tej chwili wysyłam kolejny email aktywacyjny.

en: What about the batch sending based on WP cron system?
pl_PL: Co powiesz na wysyłanie w grupie oparte na systemie cron WordPressa?

en: Widget/Page Texts
pl_PL: Widget/Tekst strony

en: Yes
pl_PL: Tak

en: Yes, I understand
pl_PL: Tak, rozumiem to

en: Yes, I would like to receive the Newsletter
pl_PL: Tak, chcę otrzymywać Newsletter

en: You are about to DELETE the detailed info about recipients
pl_PL: Zamierzasz USUNĄĆ szczegółowe informacje o swoich odbiorcach

en: You are free to hide the credits, but in that case it's a common practice to make a small donatation via Paypal to the plugin author
pl_PL: Możesz to oczywiście ukryć, ale w tym wypadku byłoby miło, jeśli byś finansowo wspomógł autora wtyczki.

en: You can add the recipients to the sending queue (best choice) or send them the newsletter immediately (suggested only if few recipients)
pl_PL: Możesz dodać odbiorców do kolejki wysyłania (najlepsza opcja) lub wysłać im newsletter natychmiast (sugerowane, jeśli masz niewielu odbiorców)

en: You can also sign up for specific lists
pl_PL: Możesz zapisać się do konkretnych list mailingowych

en: You can ask your provider to setup a GET cron job that periodically hits the WP cron on your blog, e.g.
pl_PL: Spróbuj zapytać swoją firmę hostingową o to, jak możesz ustawić zadania cron przy pomocy funkcji GET aby uruchamiać zadania cron WordPressa, lub zastosować inną metodę.

en: You can customise this text in settings
pl_PL: Możesz zmienić ten tekst w ustawieniach

en: You can export email addresses of who unsubscribed the newsletter: the plugin shows them on screen so you can copy and paste them into a text file or into any application
pl_PL: Możesz wyeksportować adresy email wypisane z subskrybcji newsletera: wtyczka wyświetla ich na ekreanie, więc możesz skopiować ich i wkleić do pliku tekstowego lub innej aplikacji

en: You can export newsletter subscribers: the plugin shows them on screen so you can copy and paste them into a text file or into any application
pl_PL: Możesz wyeksportować subskrybentów: wtyczka wyświetla ich na ekreanie, więc możesz skopiować ich i wkleić do pliku tekstowego lub innej aplikacji

en: You can import new subscribers from WordPress registered users. Each member will be subscribed to the newsletter.
pl_PL: Możesz zaimportować nowych subskrybentów z listy zarejestrowancych użytkowników. Każdy z nich zostanie subskrybentem newslettera.

en: You can import new subscribers from a CSV file.
pl_PL: Możesz zaimportować nowych subskrybentów z pliku CSV.

en: You can insert customised links to blog posts or external web addresses
pl_PL: Możesz dodać własne linki do wpisów lub zewnętrznych adresów URL

en: You can list only languages available in the blog
pl_PL: Możesz wyświetlić tylko języki dostęne w serwisie

en: You can load only javascript of the plugin, useful to prevent conflicts with javascripts of other plugins
pl_PL: Możesz ładować tylko javaskcript wtyczki. Jest to przydatne, gdy chcesz uniknąć konfliktów z innymi wtyczkami, które również używają javascript.

en: You can modify your subscription details
pl_PL: Możesz zmodyfikować swoje ustawienia subskrybcji

en: You can send the newsletter as test to
pl_PL: Możesz wysłać testowy newsletter do

en: You can setup mailing lists. For each you have to specify the name, the order (the lowest appear at top) and the availability
pl_PL: Możesz zdefiniować listy mailingowe. Dla każdej z nich podaj nazwę, kolejność (najniższe będą na górze) i dostęność.

en: You can try an alternative javascript library
pl_PL: Możesz skorzystać z alternatywnej biblioteki javascript

en: You can use the following tags
pl_PL: Możesz użyć następujących tagów

en: You can view and export these email addresses
pl_PL: Możesz przejrzeć i wyeksportować te adresy email

en: You have received this message because you subscribed to our newsletter. If you want to unsubscribe:
pl_PL: Otrzymujesz tę wiadomość ponieważ twój adres e-mail został zapisany w bazie osób zainteresowanych naszym newsletterem. Jeżeli chcesz wypisać się:

en: You have to prepare the list of recipients to send the newsletter to
pl_PL: Musisz przygotować listę odbiorców, aby mieć do kogo wysyłać newslettery

en: Your subscription to mailing lists successfully updated
pl_PL: Zostałeś zapisany do naszego newslettera. Dzięujemy

en: Your subscription was successfully activated. You will receive the next newsletter. Thank you.
pl_PL: Operacja zakończona powodzeniem. Jesteś teraz aktywnym odbiorca naszych newsletterów. Dziękujemy

en: Your subscription was successfully deleted. Bye bye.
pl_PL: Zostałeś wypisany z naszego newslettera. Pozdrawiamy

en: a link to Wordress.org, with custom title
pl_PL: link do przykładowej strony, z własnym tytułem

en: a link to blog post with ID 1, with custom css style, without tracking
pl_PL: link do wpisu o ID 1, z własnym ostylowaniem CSS, bez śledzenia

en: admin side only
pl_PL: tylko dla administratora

en: all messages will be recorded into a log file
pl_PL: wszystkie wiadomości zostaną zapisane do pliku dziennika

en: all messages will be sent to the newsletter author
pl_PL: wszystkie wiadomości zostaną wysłane do autora newslettera

en: archived
pl_PL: zarchiwizowany

en: but always use
pl_PL: ale zawsze używaj

en: called %s and saved in %s
pl_PL: wywołano %s i zapisano w %s

en: click to view list of clicked links
pl_PL: kliknij aby zobaczyć listę klikniętych linków

en: close
pl_PL: zamknij

en: continue
pl_PL: kontynuuj

en: continue the sending
pl_PL: kontynuuj wysyłanie

en: creation when newsletter is saved
pl_PL: tworzenie, gdy newsletter jest zapisany

en: e.g. open a newsletter, click a newsletter link, update info in subscription form
pl_PL: np. otwarcie newslettera, kliknięcie w link newslettera, aktualizacja informacji w formularzu subskrybcji.

en: empty
pl_PL: puste

en: entire site
pl_PL: na całej stronie

en: every %s minutes
pl_PL: co %s minut

en: hidden
pl_PL: ukryte

en: html link to the newsletter web url
pl_PL: adres URL (HTML) do strony newslettera

en: ignore not selected lists
pl_PL: ignoruj nie zaznaczone listy

en: iso 639-1 codes
pl_PL: kody iso 639-1

en: items
pl_PL: elementów

en: loading only javascript of the plugin
pl_PL: ładowanie tylko javascript wtyczki

en: mandatory
pl_PL: wymagane

en: no
pl_PL: nie

en: no ajax
pl_PL: bez ajaxa

en: no translation for this language, yet
pl_PL: ta wersja językowa nie posiada jeszcze tłumaczenia

en: now sending
pl_PL: trwa wysyłanie

en: open in a new window
pl_PL: otwórz w nowym oknie

en: pause
pl_PL: pauza

en: pause the sending
pl_PL: wstrzymaj wysyłanie

en: plain url to the newsletter web url
pl_PL: adres URL (czysty) do strony newslettera

en: put all emails into a log file
pl_PL: dodawaj wszystkie emaile do pliku dziennika

en: refresh
pl_PL: odśwież

en: send all emails to the author
pl_PL: wsyłaj wszystkie maile do autora

en: sending...
pl_PL: Wysyłam...

en: so you cannot add or import these email addresses using the tools in admin pages
pl_PL: więc nie możesz dodawać lub importować tych adresów email używając narzędzi a panelu administracyjnym

en: subscribers per page
pl_PL: subskrybentów na stronę

en: the ID of a post or a full web address
pl_PL: ID wpisu lub pełny adre URL

en: the blog name
pl_PL: nazwa strony

en: the class tag attribute
pl_PL: klasa atrybutu tag

en: the click on the link by the recipient will be tracked (1) or not (0)
pl_PL: kliknij w link aby odbiorca był śledzony (1) lub nie (0)

en: the html link that the new subscriber must click/visit to unsubscribe the newsletter
pl_PL: adres URL (HTML) linka, który trzeba kliknąć aby wypisać się z newslettera

en: the list can be shown only here in settings and nowhere in the site
pl_PL: lista może być wyswietlona tylku tutaj, w ustawieniach i w żadnym innym miejscu w serwisie

en: the list is available in the whole site, so subscribers can see it
pl_PL: ta lista będzie dostępna ca całej stronie, zatem subskrybenci będą mogli lją widzieć

en: the list is available only for administratrion use (settings, sending page, subscribers), so subscribers cannot see it
pl_PL: ta lista jest dostępna tylko dla celów administracyjnych (ustawienia, strona wysyłania, subskrybenci), zatem subskrybenci nie będą jej widzieć

en: the log file is accessible on your server and contains personal information so you have to delete it as soon as possible!
pl_PL: plik dziennika jest dostęny na serwerze i zawiera osobiste informacje, więc powinien być jak najszybciej usunięty!

en: the plain url that the new subscriber must click/visit to unsubscribe the newsletter
pl_PL: adres URL (czysty) linka, który trzeba kliknąć aby wypisać się z newslettera

en: the style tag attribute
pl_PL: styl atrybutu tag

en: the subscriber name
pl_PL: imię subskrybenta

en: the text of the link
pl_PL: tekst linka

en: the title of the post (if &#39;href&#39; is a post ID) or the &#39;href&#39; itself
pl_PL: tytuł wpisu (jeśli &#39;href&#39; jest ID wpisu) lub tylko &#39;href&#39;

en: the url that the new subscriber must click/visit to confirm the subscription
pl_PL: link, który trzeba kliknąć aby potwierdzić zapisanie się do newslettera

en: this is the quickest and safest mode, but it could not work if case of several thousands of recipients
pl_PL: jest to najszybsza i najbardziej bezpieczna metoda, ale może nie działać poprawnie w przypadku kilkuset lub kilku tysięcy odbiorców

en: try using a different browser
pl_PL: spróbuj skorzystać z innej przeglądarki

en: visit this link
pl_PL: odwiedź link

en: without formatting
pl_PL: bez formatowania

en: yes
pl_PL: tak

en: you can set it up in settings
pl_PL: możesz to zmienić w ustawieniach

en: you can set them up in Settings &gt; Newsletter
pl_PL: miożesz zmienić to w Ustawieniach  &gt; Newslettera

en: you can try to deactivate and activate the plugin
pl_PL: możesz spróbować wyłączyć i ponownie włączyć wtyczkę

en: you need an account
pl_PL: musisz mieć konto
