AliPlugin - en to sv translation catalogue (481 entries)

en:  You will get your Tracking ID and API key after Registration with
sv: Du kommer att få din spårnings -id och API-nyckel efter registrering med

en: API Keys not found
sv: API nyckel hittades inte

en: API name input parameter error
sv: API namn inparameter fel

en: API name space input parameter error
sv: API namnutrymme inparameter fel

en: API version input parameter error
sv: API-version inparameter fel

en: APP Key
sv: APP nyckel

en: Access Control
sv: Åtkomstkontroll

en: Action
sv: Åtgärd

en: Activate
sv: Aktivera

en: Activate this option if you want to update all the products on your site at once
sv: Aktivera det här alternativet om du vill uppdatera alla produkter på din webbplats på en gång

en: Active Components
sv: Aktiva komponenter

en: Add Reviews to your products.
sv: Lägg till recensioner för dina produkter.

en: Add a new Item
sv: Lägg till en ny artikel

en: Add a new category
sv: Lägg till en ny kategori

en: Add new
sv: Lägg till ny

en: Add new Category
sv: Lägg till ny kategori

en: Adhesives & Sealers
sv: Lim & Tätningsmedel

en: Affiliate link
sv: Affiliate länk

en: After completion of all 4 steps you will get up to 40 reviews for each item.
sv: Efter slutförandet av alla 4 steg kommer du att få upp till 40 omdömen för varje objekt.

en: Air Conditioning Appliances
sv: Luftkonditionerings apparater

en: AliPlugin Migrate
sv: Aliplugin migrera

en: Alibaba link
sv: Alibaba länk

en: Alignment
sv: Justering

en: All Categories
sv: Alla kategorier

en: All Items
sv: Alla artiklar

en: All categories
sv: Alla kategorier

en: All existent products imported in your store will be removed.
sv: Alla existerande produkter som importeras i din butik kommer att tas bort.

en: Amend
sv: Ändra

en: An Unexpected HTTP Error occurred during the API request.</p> <p><a href="?" onclick="document.location.reload(); return false;">Try again</a>
sv: Ett oväntat HTTP fel uppstod under API begäran. </p> <p> <a href="?" onclick="document.location.reload(); return false;"> Försök igen </a>

en: An unknown error occurred
sv: Ett okänt fel inträffade

en: Apparel & Accessories
sv: Kläder och tillbehör

en: Apply Filter
sv: Använd filter

en: Arabic
sv: Arabiska

en: Archive
sv: Arkiv

en: Are you sure you want to delete all products?
sv: Är du säker på att du vill ta bort alla produkter?

en: Attributes
sv: Attribut

en: Australian Dollar (A$)
sv: Australisk dollar (A $)

en: Auto Replacement Parts
sv: Bilreservdelar

en: Auto updating system will keep your product info fresh with the latest data from AliExpress.
sv: Det automatiska uppdateringssystemet kommer att hålla din produktinformation färskt med de senaste uppgifterna från AliExpress.

en: Automatic Updates
sv: Automatiska uppdateringar

en: Automobiles & Motorcycles
sv: Bilar och motorcyklar

en: Availability
sv: Tillgänglighet

en: Average star rating of the product on a 5-star scale
sv: Genomsnittligt antal stjärnor för produkten på en 5-stjärniga skala

en: Baby Shoes
sv: Baby skor

en: Back
sv: Tillbaka

en: Bahasa Indonesia
sv: Indonesiska

en: Banner Preview
sv: Banderoll förhandsvisning

en: Baseball
sv: Baseboll

en: Bath & Shower
sv: Bad & dusch

en: Beauty & Health
sv: Skönhet & Hälsa

en: Brazilian Real (R$)
sv: Brasilianska Real (R $)

en: British Pound Sterling (£)
sv: Brittiskt Pund Sterling (£)

en: Bulgarian lev (BGN)
sv: Bulgariska lev (BGN)

en: Bulk Import
sv: Volym importera

en: Buy now
sv: Köp nu

en: Call succeeds
sv: Lyckade besök

en: Can not be tested!
sv: Kan inte testas!

en: Canadian Dollar (CA$)
sv: Kanadensiska dollar (CA $)

en: Car Electronics
sv: Bilelektronik

en: Categories
sv: Kategorier

en: Category
sv: Kategori

en: Category ID input parameter error
sv: Kategori ID inparameter fel

en: Center
sv: Centrum

en: Certified Human Hair
sv: Certifierat människohår

en: Checking connection in 3 steps
sv: Kontrollerar anslutning i 3 steg

en: Cheerleading & Souvenirs
sv: Cheerleading och souvenirer

en: Chinese Yuan (CN¥)
sv: Kinesiska Yuan (CN ¥)

en: Choose the number of products to import
sv: Välj antalet produkter att importera

en: Cleaning Appliances
sv: Rengörings apparater

en: Cleanup
sv: Städa

en: Close
sv: Stäng

en: Commercial Furniture
sv: Kommersiella Möbler

en: Commission
sv: Provision

en: Commission Rate
sv: Provisionssats

en: Commission rate input parameter error
sv: Provisionssats inparameter fel

en: Commission you will earn
sv: Provision du kommer att tjäna

en: Communication Equipment
sv: Kommunikationsutrustning

en: Computer & Office
sv: Dator & Kontor

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Connectors & Terminals
sv: Kontakter och terminaler

en: Construction Tools
sv: Konstruktionsverktyg

en: Consumer Electronics
sv: Leksaker & Hobby

en: Contact Us
sv: Kontakta oss

en: Convert U.S. Dollars to foreign currencies
sv: Omvandla amerikanska dollar till utländska valutor

en: Could not be imported
sv: Det gick inte att importera

en: Could not connect to AliExpress
sv: Det gick inte att ansluta till AliExpress

en: Count of reviews
sv: Beräkning av betyg

en: Credit Score input parameter error
sv: Kredit värdering inparameter fel

en: Currency
sv: Valuta

en: Currency converter settings
sv: Valutaomvandlare inställningar

en: Currency converter settings will not be saved
sv: Valutakonverterare inställningar sparas inte

en: Current position
sv: Nuvarande position

en: Custom field deleted.
sv: Anpassat fält raderat.

en: Custom field updated.
sv: Anpassat fält uppdaterat.

en: Cycling
sv: Cykling

en: Czech Republic Koruna (CZK)
sv: Tjeckien Koruna (CZK)

en: Dashboard
sv: Instrumentbräda

en: Delete product
sv: Radera produkt

en: Desk Accessories & Organizer
sv: Skrivbordstillbehör och organisatör

en: Discount input parameter error
sv: Rabatt inparameter fel

en: Do not import the reviews with a rating less than selected
sv: Importera inte recensionerna med ett betyg lägre än valt

en: Do nothing
sv: Gör ingenting

en: Door Hardware
sv: Dörr hårdvaror

en: Door Intercom
sv: Porttelefon

en: Draft
sv: Utkast

en: Dutch
sv: Holländska

en: Edit Item
sv: Redigera artikel

en: Edit category
sv: Redigera kategori

en: Electrical Equipment & Supplies
sv: Elektrisk utrustning och anslutningar

en: Electronic Accessories & Supplies
sv: Elektroniska tillbehör och varor

en: Electronic Cigarettes
sv: elektroniska cigaretter

en: Electronics
sv: Elektronik

en: Enable auto updating system
sv: Aktivera automatiskt uppdateringssystem

en: Enable currency converter
sv: Aktivera valutaomvandlare

en: Enable day timer for the products with exclusive discount price
sv: Aktivera dag timer för produkter med exklusivt rabatterat pris

en: Enable hour timer for the products with exclusive discount price
sv: Aktivera timmar timer för produkter med exklusivt rabatterat pris

en: Enable noindex
sv: Aktivera inget index

en: Enable pop-up window with alibaba.com affiliate link
sv: Aktivera popup-fönster med alibaba.com partner länk

en: Enable special
sv: Aktivera erbjudande

en: Enabled Scheduled Import
sv: Aktiverad schemalagd import

en: English
sv: Engelska

en: Enter Keywords
sv: Ange sökord

en: Enter Product ID or a list of Product IDs separated by commas
sv: Ange Produkt ID eller en lista över produkt ID separerade med kommatecken

en: Enter your License Key to activate the Plugin.
sv: Fyll i din licensnyckel för att aktivera insticksprogrammet.

en: Entertainment
sv: Underhållning

en: Error code is:
sv: Felkod är:

en: Error, please try again
sv: Fel, försök igen

en: Example: Samsung Galaxy Tab 10.1 GT
sv: Exempel: Samsung Galaxy Tab 10,1 GT

en: Example: US $10.44
sv: Exempel: US $10,44

en: Example: US $14.98
sv: Exempel: US $14,98

en: Example: World Map PU Leather Hard Stand Case For Samsung Galaxy Tab 10.1 GT P7500 P7510 Free Shipping
sv: Exempel: Världskarta polyuretan läder, hårt bestående fodral för Samsung Galaxy Tab 10.1 GT P7500 P7510 Gratis frakt

en: Example: screen protector
sv: Exempel: skärmskydd

en: Exterior Accessories
sv: Exteriöra tillbehör

en: External Storage
sv: Extern lagring

en: Fashion Jewelry
sv: Märkessmycken

en: Fasteners
sv: Fästdon

en: Features
sv: Funktioner

en: Feedback Score
sv: Feedback poäng

en: Feeding
sv: Matning

en: Fields input parameter error
sv: Fält inparameter fel

en: Find and select particular products to import
sv: Hitta och välj vissa produkter att importera

en: Fine & Fashion Jewelry
sv: Fina & mode smycken

en: Fire Protection
sv: Brandskydd

en: Fixed commission for all categories
sv: Fast provision för alla kategorier

en: Food
sv: Mat

en: For proper operation of the plugin necessary to make changes to the database.
sv: För korrekt drift av insticksprogrammet som krävs för att göra ändringar i databasen.

en: Fragrances & Deodorants
sv: Doftämnen & Deodoranter

en: Free Shipping
sv: Gratis frakt

en: French
sv: Franska

en: Full Size
sv: Full storlek

en: Furniture
sv: Möbler

en: Furniture Hardware
sv: Möbel hårdvaror

en: Furniture Parts
sv: Möbel delar

en: Garden Supplies
sv: Trädgårdsvaror

en: General
sv: Allmän

en: General Search
sv: Allmän sökning

en: Generators
sv: Generatorer

en: German
sv: Tyska

en: Get link
sv: Erhåll länk

en: HTML Code
sv: HTML-kod

en: Hair & Accessories
sv: Hår & tillbehör

en: Hand Tools
sv: Handverktyg

en: Hardware
sv: Hårdvaror

en: Health Care
sv: Sjukvård

en: Hebrew
sv: Hebreiska

en: Home Appliance Parts
sv: Delar till hemmabruks apparater

en: Home Appliances
sv: Vitvaror

en: Home Decor
sv: Heminredning

en: Home Furniture
sv: Hem Möbler

en: Home Heaters
sv: Hemma värmare

en: Home Improvement
sv: Renovering

en: Home Storage & Organization
sv: Hemförråd och organisation

en: Home Textile
sv: Hem textil

en: House Ornamentation
sv: Hus ornament

en: How It Works
sv: Hur det fungerar

en: Image Only
sv: Endast bild

en: Image Size
sv: Bild storlek

en: Image on Below, Text on Top
sv: Bild nedan, text på toppen

en: Image on Left, Text on Right
sv: Bild till vänster, text till höger

en: Image on Right, Text on Left
sv: Bild till höger, text till vänster

en: Image on Top, Text on Below
sv: Bild på toppen, text nedan

en: Images
sv: Bilder

en: Import Now
sv: Importera nu

en: Import Products
sv: Importera produkter

en: Import Reviews
sv: Importera omdömen

en: Import products with checked unit type
sv: Importera produkter med markerad enhetstyp

en: Import products with free shipping option only
sv: Importera endast produkter med fri frakt alternativ

en: Indian Rupee (₹)
sv: Indiska rupier (₹)

en: Indonesian rupiah (Rp)
sv: Indonesiska Rupiah (Rp)

en: Indoor Lighting
sv: Inomhusbelysning

en: Industry & Business
sv: Industri & företag

en: Insert Products
sv: Infoga produkter

en: Instructions
sv: Instruktioner

en: Invalid protocol format
sv: Ogiltigt protokollformat

en: Italian
sv: Italienska

en: Item
sv: Artikel

en: Item not found
sv: Artikel hittades inte

en: Japanese
sv: Japanska

en: Japanese yen (¥)
sv: Japanska yen (¥)

en: Kazakhstani tenge (&#8376;)
sv: Kazakhstani Tenge (₸)

en: Keyword input parameter error
sv: Nyckelord-inmatnings parameterfel

en: Kitchen Appliances
sv: Köksutrustning

en: Korean
sv: Koreanska

en: LED Lighting
sv: Led ljus

en: Language
sv: Språk

en: Laptop Accessories
sv: Laptop tillbehör

en: Latest
sv: Senaste

en: Laundry Appliances
sv: Tvättapparater

en: Leave the field blank to import ALL products from selected category
sv: Lämna fältet tomt för att importera alla produkter från vald kategori

en: Left
sv: Vänster

en: Leisure Bags
sv: Fritidsväskor

en: License
sv: Licens

en: License key
sv: Licensnyckel

en: License type: %s
sv: Licens typ:%s

en: Lighting Accessories
sv: Belysning tillbehör

en: Lighting Bulbs & Tubes
sv: Belysnings lampor och rör

en: Lights & Lighting
sv: Ljus & belysning

en: Link
sv: Länk

en: List Price
sv: Listpris

en: Lot
sv: varuparti

en: Luggage & Bags
sv: Bagage & Väskor

en: Luggage & Travel Bags
sv: Bagage och resväskor

en: Makeup
sv: Smink

en: Malaysian Ringgit (MYR)
sv: Malaysiska Ringgit (MYR)

en: Mandatory fields are APP Key and Tracking ID
sv: Obligatoriska fält är APP nyckel och spårnings ID

en: Market
sv: Marknad

en: Maternity
sv: Moderskap

en: Measurement & Analysis Instruments
sv: Mätning och analysinstrument

en: Men's Clothing
sv: Herrkläder

en: Men's Fashion
sv: Herrmode

en: Mobile Phone Accessories & Parts
sv: Mobiltelefon tillbehör och delar

en: Mother & Kids
sv: Mor & Barn

en: Motorcycle Accessories & Parts
sv: Motorcykel tillbehör & delar

en: New Item
sv: Ny artikel

en: New Taiwan Dollar(NT$)
sv: Nya Taiwan dollar (NT$)

en: New Zealand dollar (NZ$)
sv: Nya Zeeland dollar (NZ $)

en: Next
sv: Nästa

en: Nigerian naira (₦)
sv: Nigerianska naira (₦)

en: No Follow
sv: Följ inte

en: No categories
sv: Inga kategorier

en: Noindex
sv: Inget index

en: Norwegian Krone (NOK)
sv: Norska Kronor (NOK)

en: Not Found
sv: Hittades inte

en: Not found
sv: Hittades inte

en: Not found. Change search parameters and try again
sv: Hittades inte. Ändra sökparametrar och försök igen

en: Novelty & Special Use
sv: Nyhet och särskilt bruk

en: Number of necessary changes
sv: Antal nödvändiga förändringar

en: Office & School Supplies
sv: Kontor & skolmaterial

en: Office Electronics
sv: Kontorselektronik

en: Office Furniture
sv: Kontorsmöbler

en: One-time update can refresh only 10 products for one cycle.
sv: Engångs uppdatering kan uppdatera endast 10 produkter för en cykel.

en: One-time update can refresh only 25 products for one cycle.
sv: En gångs uppdatering kan uppdatera endast 25 produkter för en cykel.

en: Open in New Window
sv: Öppna i nytt fönster

en: Optoelectronic Displays
sv: Optoelektroniska Bildskärmar

en: Oral Hygiene
sv: Munhygien

en: Order now
sv: Beställ nu

en: Original Price input parameter error
sv: Ordinarie pris inparameter fel

en: Original Title
sv: Originaltitel

en: Other Sports & Entertainment Product
sv: Andra Sport & Underhållnings Produkter

en: Outdoor Furniture
sv: Utemöbler

en: Outdoor Lighting
sv: Utomhusbelysning

en: Overall Progress
sv: Totalt framsteg

en: Page %s
sv: Sida %

en: Page number input parameter error
sv: Sidnummer inparameter fel

en: Page size input parameter error
sv: Sidstorlek inparameter fel

en: Pages
sv: Sidor

en: Painting Supplies
sv: Måleri varor

en: Pakistan Rupee (PKR)
sv: Pakistani Rupee (PKR)

en: Paper
sv: Papper

en: Parent category
sv: Huvudkategori

en: Parent category:
sv: Huvudkategori

en: Passive Components
sv: Passiva komponenter

en: Peso mexicano (MXN)
sv: Mexikanska peso (MXN)

en: Philippine peso (₱)
sv: Filippinsk peso (₱)

en: Piece
sv: Del

en: Pieces per package
sv: Antal per förpackning

en: Polish
sv: Polska

en: Polish Zloty (PLN)
sv: Polska Zloty (PLN)

en: Portable HiFi
sv: Portabla HiFi

en: Portable Lighting
sv: Bärbar belysning

en: Portals AliExpress
sv: AliExpress portaler

en: Portuguese (Brasil)
sv: Portugisiska (Brasil)

en: Power Supplies
sv: Nätaggregat

en: Power Tools
sv: Elverktyg

en: Presentation Boards
sv: Presentationstavlor

en: Prev
sv: Föregående

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Price
sv: Pris

en: Printing Materials
sv: Utskriftsmaterial

en: Product Categories
sv: Produktkategorier

en: Product ID
sv: Produkt-ID

en: Product ID input parameter error
sv: Produkt ID inparameter fel

en: Product draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview product</a>
sv: Produkt utkast uppdaterat. <a target="_blank" href="%s"> Förhandsvisa produkt </a>

en: Product published. <a href="%s">View product</a>
sv: Produkt publicerad. <a href="%s">Visa produkt</a>

en: Product restored to revision from %s
sv: Produkt återställd till revidering från %s

en: Product saved.
sv: Produkt sparad.

en: Product scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview product</a>
sv: Produkt schemalagd till: <strong>%1$s</strong>.<a target="_blank" href="%2$s"> Förhandsvisa produkt </a>

en: Product submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview product</a>
sv: Produkt lämnad. <a target="_blank" href="%s">Förhandsvisa produkt</a>

en: Product updated.
sv: Produkt uppdaterad.

en: Product updated. <a href="%s">View product</a>
sv: Produkt uppdaterad. <a href="%s"> Visa produkt </a>

en: Products
sv: Produkter

en: Products Option
sv: Produkt alternativ

en: Products Performances
sv: Produkters prestanda

en: Products not found
sv: Produkter som inte hittas

en: Promote with Link
sv: Annonsera med länk

en: Promoted by banner
sv: Marknadsförd av banderoll

en: Promoted by link
sv: Marknadsförd av länken

en: Publish
sv: Publicera

en: Publish Status
sv: Publicera status

en: Publish failed
sv: Publicera misslyckades

en: Publish success
sv: Publicera lyckades

en: Purchase Volume
sv: Inköpsvolym

en: Purchase volume
sv: Inköpsvolym

en: Racquet Sports
sv: Racketsporter

en: Rate
sv: Betyg

en: Rating
sv: Betyg

en: Redirects
sv: Omdirigeringar

en: Register Now
sv: Registrera nu

en: Registration with Admitad AliExpress
sv: Registrering med Admitad AliExpress

en: Registration with EPN
sv: Registrering med EPN

en: Remote Control
sv: Fjärrkontroll

en: Remove
sv: Ta bort

en: Rentals
sv: Bostäder

en: Repair Original
sv: Reparera original

en: Required parameters
sv: Parametrar som krävs

en: Reset Counter
sv: Återställningsräknare

en: Restore
sv: Återställ

en: Review Uploading Tool
sv: Granska uppladdningsverktyg

en: Reviews
sv: Recensioner

en: Right
sv: Höger

en: Roadway Safety
sv: Vägsäkerhet

en: Roller, Skateboard & Scooters
sv: Roller, Skateboard & Skotrar

en: Rounding
sv: Avrundning

en: Russian
sv: Ryska

en: Russian Ruble (RUB)
sv: Rysk Rubel (RUB)

en: SEO Description
sv: SEO Beskrivning

en: SEO Keywords
sv: SEO Nyckelord

en: SEO Title
sv: SEO titel

en: Safety
sv: Säkerhet

en: Sale Price
sv: Försäljningspris

en: Sanitary Paper
sv: Sanitetspapper

en: Saudi Riyal (SAR)
sv: Saudisk Riyal (SAR)

en: Save Changes
sv: Spara ändringar

en: Save Shortcode
sv: Spara kortkod

en: Scheduled Import
sv: Schemalagd import

en: Search
sv: Sök

en: Search Again
sv: Sök igen

en: Search by Product ID
sv: Sök med Produkt ID

en: Search for products by using the product ID
sv: Sök efter produkter genom att använda produkt-ID

en: Security & Protection
sv: Säkerhet och skydd

en: Security Alarm
sv: Säkerhetslarm

en: Select All
sv: Välj alla

en: Select Category
sv: Välj kategori

en: Select Currency
sv: Välj valuta

en: Select Interval
sv: Välj intervall

en: Select Method
sv: Välj metod

en: Select Products to Import
sv: Välj produkter att importera

en: Select Program
sv: Välj program

en: Select Rating
sv: Välj betyg

en: Select Subcategory
sv: Välj Underkategori

en: Select affiliate program to use with AliPlugin
sv: Välj partner program att användas med AliPlugin

en: Select language used for importing products data
sv: Välj språk som används för att importera produkt information

en: Select method used to request data from AliExpress and test connection
sv: Välj metod som används för att begära uppgifter från AliExpress och testa anslutningen

en: Select the category if you want to upload products in your own categories. Leave this field blank to make the Plugin create categories and upload products automatically. Necessary when selected All Categories
sv: Välj kategori om du vill ladda upp produkter i dina egna kategorier. Lämna det här fältet tomt för att göra Plugin skapa kategorier och uppladdnings produkter automatiskt. Nödvändigt när Alla kategorier valts.

en: Selective Import
sv: Selektiv Import

en: Setting
sv: Inställning

en: Settings
sv: Inställningar

en: Shaving & Hair Removal
sv: Rakning & hårborttagning

en: Shipping
sv: Frakt

en: Shoes
sv: Skor

en: Show All
sv: Visa alla

en: Skiing & Snowboarding
sv: Skidor & snowboard

en: Skin Care
sv: Hudvård

en: Small 50x50
sv: Liten 50x50

en: Smart Electronics
sv: Smart elektronik

en: Sort by:
sv: Sortera efter:

en: Sort input parameter error
sv: Sortera inparameter fel

en: South African Rand (ZAR)
sv: Sydafrikanska Rand (ZAR)

en: South Korean Won (₩)
sv: Sydkoreanska Won (KRW)

en: Spanish
sv: Spanska

en: Specials
sv: Erbjudande

en: Sports & Entertainment
sv: Sport & underhållning

en: Sportswears
sv: Sportkläder

en: Standards and formats are used to calculate such things as product price.
sv: Standarder och format används för att beräkna sådana saker som produktpriset.

en: Star
sv: Stjärna

en: Start Import
sv: Starta import

en: Start Import Review
sv: Börja importera omdöme

en: Stats
sv: Statistik

en: Step 1. Method:
sv: Steg 1. Metod:

en: Step 2. Method:
sv: Steg 2. Metod:

en: Step 3. Method:
sv: Steg 3. Metod:

en: Stock
sv: Lager

en: Stop Import
sv: Stoppa import

en: Successfully imported
sv: Framgångsrikt importerats

en: Swedish Krona (SEK)
sv: Svensk Krona (SEK)

en: Swiss Franc (CHF)
sv: Schweiziska franc (CHF)

en: System Error
sv: Systemfel

en: Tablets & PDAs Accessories
sv: Tabletter och handdatorer  Tillbehör

en: Tattoo & Body Art
sv: Tatuering och kroppsutsmyckning

en: Test Connection
sv: Testa anslutning

en: Text Only
sv: Endast text

en: Thailand Baht (THB)
sv: Thailändska baht (THB)

en: The Prices will be rounded off to an integer
sv: Priserna kommer att avrundas till ett heltal

en: The amount of purchases of the product over the last 30-day period
sv: Mängden av inköp av produkten under den senaste 30-dagarsperioden

en: The following fields are required in order to send requests to AliExpress and retrieve data about products.
sv: Följande fält är nödvändiga för att skicka förfrågningar till AliExpress för att hämta data om produkter.

en: The new name of the category
sv: Det nya namnet på kategorin

en: The process works in 4 steps. 10 reviews are added to each product on your store during every step.
sv: Processen fungerar i 4 steg. 10 omdömen läggs till varje produkt på din butik under varje steg.

en: The total number of positive feedback received by a seller
sv: Det totala antalet positiva feedback erhållna av en säljare

en: This displays the current information about your online store
sv: Detta visar aktuell information om din webbutik

en: This parameter can be changed in
sv: Denna parameter kan ändras i

en: This product does not participate in the Affiliate Program
sv: Denna produkt deltar inte i Affiliate programmet

en: Thumbnail
sv: Miniatyrbild

en: Title
sv: Titel

en: Today&lsquo;s Deal
sv: Dagens affär

en: Tools
sv: Verktyg

en: Top
sv: Överst

en: Total Number of Products
sv: Totalt antal produkter

en: Total Products Views
sv: Totalt antal produkt visningar

en: Total Redirected to AliExpress
sv: Totalt omdirigerat till AliExpress

en: Total number of Products available for importing
sv: Totalt antal produkter tillgängliga för import

en: Total number of Products available for importing:
sv: Totalt antal produkter tillgängliga för import:

en: Toys & Hobbies
sv: Leksaker & Hobby

en: Tracking ID
sv: Spårnings-ID

en: Tracking ID and API key are set by default.
sv: Spårning ID och API-nyckel är ställt som standard.

en: Tracking ID input parameter error
sv: Spårning ID inparameter fel

en: Translate
sv: Översätt

en: Translate Now
sv: Översätt nu

en: Translate Page Titles and Categories
sv: Översätt sidrubriker och kategorier

en: Translate from
sv: Översätt från

en: Translate to
sv: Översätt till

en: Translation
sv: Översättning

en: Trash is empty
sv: Papperskorgen är tom

en: Travel Discount Coupons
sv: rese rabattkuponger

en: Travel and Coupon Services
sv: Resor och kupongtjänster

en: Turkish
sv: Turkiska

en: URL input parameter error or beyond the maximum number of the URLs
sv: URL inparameter fel eller mer än det maximala antalet webbadresser

en: US Dollar ($)
sv: US dollar ($)

en: Ukrainian hryvnia (₴)
sv: Ukrainska hryvnia (₴)

en: Unauthorized transfer request
sv: Obehörig begäran om överföring

en: Unit Price
sv: Styckpris

en: Unit Type
sv: Enhetstyp

en: United Arab Emirates Dirham (AED)
sv: Förenade Arabemiraten dirham (AED)

en: Update Links
sv: Uppdatera länkar

en: Update all Tracking IDs and product affiliate links.
sv: Uppdatera alla Spårnings ID och produkt affiliate länkar.

en: Update all products
sv: Uppdatera alla produkter

en: Update category
sv: Uppdatera kategori

en: Update products
sv: Uppdatera produkter

en: Updates
sv: Uppdateringar

en: Use Publish option if you want to publish products instantly. Use Draft option if you need to edit products before they appear on your site.
sv: Använd Publicera alternativ om du vill publicera produkterna direkt. Använd Utkast alternativ om du vill redigera produkter innan de visas på din webbplats.

en: Using this module the system will automatically import and update products on your site according  to given parameters
sv: Med den här modulen kommer systemet att automatiskt importera och uppdatera produkter på din webbplats enligt givna parametrar

en: Using this module you can bulk import multiple products at once on your store
sv: Med hjälp av denna modul kan du volym importa flera produkter samtidigt till din butik

en: Video Surveillance
sv: Videoövervakning

en: Vietnamese
sv: Vietnamesiska

en: View
sv: Granska

en: Views
sv: Visningar

en: Volume input parameter error
sv: Volym inparameter fel

en: Wallets & Holders
sv: Plånböcker och hållare

en: Watches
sv: Klockor

en: Water Heaters
sv: Varmvattenberedare

en: Way of packaging
sv: Förpackningssätt

en: When a product disappears from AliExpress
sv: När en produkt försvinner  från AliExpress

en: Where can I find product ID?
sv: Var hittar jag produkt-ID?

en: Windows Hardware
sv: Fönster hårdvaror

en: Wires, Cables & Cable Assemblies
sv: Ledningar, kablar och kablage

en: Wiring Accessories
sv: Kabel tillbehör

en: Women's Clothing
sv: Kvinnokläder

en: Workplace Safety Supplies
sv: Säkerhetsvaror för arbetsplatsen

en: Wrong Request!
sv: Fel förfrågan!

en: You can not upload more than 10,000 Products at once.
sv: Du kan inte överföra mer än 10.000 produkter på en gång.

en: You can update reviews anytime without getting duplicated ones.
sv: Du kan uppdatera recensioner när som helst utan att få några duplicerade.

en: You can upload not more than 10,000 Products at once.
sv: Du kan ladda upp högst 10.000 produkter på en gång.

en: You did not indicate how many imported products
sv: Du angav inte hur många importerade produkter

en: You specified a value greater than can be import
sv: Du angav ett värde som är större än vad som kan importeras

en: You will get URL after
sv: Du kommer att få URL efter

en: Your commission is calculated based on your Affiliate Level
sv: Din provision beräknas utifrån din Affiliate nivå

en: failed to connection
sv: misslyckats med att ansluta

en: failed:
sv: misslyckades:

en: lot
sv: mängd

en: piece
sv: del

en: saved
sv: sparad

en: the test is successful
sv: testet är framgångsrikt
