All in One Time Clock Lite - Tracking Employee Time Has Never Been Easier - en to he translation catalogue (185 entries)

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Back to Time Clock
he: חזרה לשעון הזמן

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Name
he: שֵׁם

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Clock In
he: שעון פנימה

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Clock Out
he: שעון החוצה

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Total
he: סַך הַכֹּל

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Clock In Empty
he: שעון פנימה ריק

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Clock Out Empty
he: השעון ריק

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Total Shift Time
he: זמן המשמרת הכולל

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: You must be logged in to view the Employee Profile Page
he: עליך להיות מחובר כדי להציג את דף פרופיל העובד

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Employees
he: עובדים

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Manage Departments
he: לנהל מחלקות

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Add Employee
he: הוסף עובד

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Department
he: מַחלָקָה

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Wage
he: שָׂכָר

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Options
he: אפשרויות

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Edit Employee
he: עריכת עובד

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Total Employees
he: סה"כ עובדים

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: View Pro Product Page
he: צפה בדף המוצר Pro

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: All In One Time Clock Pro
he: הכל בפעם אחת מקצוען שעון

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: More features than you can shake a stick at
he: יותר תכונות ממה שאתה יכול לנער מקל ב

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Employees Currently Working
he: עובדים עובדים כיום

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Employee Name
he: שם עובד

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Clock In Time
he: שעון בזמן

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: IP Address
he: כתובת IP

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Status
he: סטָטוּס

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Edit Shift
he: ערוך משמרת

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Total Clocked In
he: סה"כ נעול פנימה

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Update News
he: עדכן חדשות

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Introduction
he: מָבוֹא

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Congratulations
he: מזל טוב

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: You have successfully updated to version
he: עדכנתם בהצלחה לגרסה

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Updates
he: עדכונים

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Added new UI features
he: הוסיפו תכונות ממשק משתמש חדשות

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Updated translations
he: תרגומים מעודכנים

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Required Actions
he: פעולות נדרשות

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: No required actions at this time
he: אין פעולות נדרשות בשלב זה

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Finished
he: גָמוּר

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Thank you
he: תודה

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Thanks again for using the All In One Time Clock Lite
he: שוב תודה על השימוש ב- All In One Clock Lite

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Navigate to Settings Page
he: נווט לדף הגדרות

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Available in
he: זמין ב

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Pro
he: מִקצוֹעָן

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Reports
he: דוחות

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Date Range
he: טווח תאריכים

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Advanced
he: מִתקַדֵם

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Tracking Employee Time Has Never Been Easier
he: מעקב אחר זמן העובד מעולם לא היה קל יותר

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Settings
he: הגדרות

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Help
he: עֶזרָה

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: News
he: חֲדָשׁוֹת

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Get Pro
he: קבל מקצוען

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: WARNING!! Permalinks have to be set to anything other than default for the Timeclock to work properly.  We recommend you use the Post Name setting
he: אַזהָרָה!!יש להגדיר את Permalinks לכל דבר אחר מלבד ברירת המחדל כדי שה- TimeClock יעבוד כראוי.אנו ממליצים להשתמש בהגדרת שם ההודעה

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Configure Permalinks
he: הגדר קישורים פרמליים

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: General Settings
he: הגדרות כלליות

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Company Name
he: שם החברה

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Enter Company Name
he: הזן שם חברה

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: The company name associated with this Account
he: שם החברה המשויך לחשבון זה

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Enable Employee Wage Management
he: אפשר ניהול שכר עובדים

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Enabled
he: מופעל

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Disabled
he: נָכֶה

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Track wages along with time for detailed reports and graphs
he: עקוב אחר שכר יחד עם הזמן לדוחות וגרפים מפורטים

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Time Clock
he: שָׁעוֹן נוֹכְחוּת

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: View Page
he: צפה בדף

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Edit Page
he: עריכה עמוד

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Time Clock page not found. Create one?
he: דף שעון זמן לא נמצא.ליצור אחד?

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Where employees clock in and out of shifts
he: שם העובדים נכנסים פנימה ומחוצה להם משמרות

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Time Clock QR Page
he: דף QR שעון זמן

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Quick Pick Time Clock Page
he: דף שעון זמן מהיר לבחירה

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Shift Picker Time Clock Page
he: העבר דף שעון זמן העבר

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Employee Profile
he: פרופיל עובד

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Employee Profile page not found. Create one?
he: דף פרופיל עובדים לא נמצא.ליצור אחד?

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Profile page for employees. Shortcode:
he: דף פרופיל לעובדים.קוד קיצור:

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Enable Breaks
he: אפשר הפסקות

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Allows employees to log break times separately for accurate tracking
he: מאפשר לעובדים לרשום את זמני הפריצה בנפרד למעקב מדויק

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Enable Shift Notes
he: אפשר הערות משמרת

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Allows employees to add their own shift notes
he: מאפשר לעובדים להוסיף הערות משמרת משלהם

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Redirect Employees to Time Clock Page
he: להפנות את העובדים לדף שעון זמן

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Redirects employees to the Time Clock page on login
he: מפנה את העובדים לדף שעון הזמן בכניסה

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Need Support
he: זקוק לתמיכה

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: We got you. Visit the link below for help.
he: קיבלנו אותך.בקר בקישור למטה לעזרה.

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Get Support
he: קבל תמיכה

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: From
he: מִן

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Through
he: בְּאֶמצָעוּת

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Employee
he: עוֹבֵד

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Show All
he: להראות הכל

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Submit
he: לְהַגִישׁ

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: In
he: ב

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Out
he: הַחוּצָה

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Edit Clock In Time
he: ערוך שעון בזמן

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Edit Clock Out Time
he: ערוך זמן שעון

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Manager
he: מְנַהֵל

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Volunteer
he: לְהִתְנַדֵב

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Time Clock Admin
he: מנהל שעון זמן

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Real Time Monitoring
he: ניטור בזמן אמת

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Departments
he: מחלקות

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Shifts
he: משמרות

en: [Time Clock Placeholder – Not visible in editor]
he: [מציין מיקום שעון זמן - לא נראה בעורך]

en: [Employee Profile Placeholder – Not visible in editor]
he: [מציין מיקום פרופיל עובדים - לא נראה בעורך]

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: You cannot clock in as another employee
he: אינך יכול להיכנס כעובד אחר

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: You cannot clock out of another employee\'s shift
he: אתה לא יכול לצאת מהמשמרת של עובד אחר

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: action does not exist
he: פעולה אינה קיימת

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Not authorized to perform this action
he: לא מורשה לבצע פעולה זו

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Time Clock page created successfully.
he: דף שעון זמן נוצר בהצלחה.

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: You already have a Time Clock page created.
he: יש לך כבר דף שעון זמן שנוצר.

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Unable to create Time Clock page.
he: לא ניתן ליצור דף שעון זמן.

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Employee Profile page created successfully.
he: דף פרופיל העובדים נוצר בהצלחה.

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: You already have an Employee Profile page created.
he: יש לך כבר דף פרופיל עובדים.

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Unable to create Employee Profile page.
he: לא ניתן ליצור דף פרופיל עובדים.

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Report action cannot be null
he: פעולת דוח לא יכולה להיות null

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Action does not exist
he: פעולה אינה קיימת

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Shift
he: מִשׁמֶרֶת

[ctx: shift]
en: Add New
he: הוסף חדש

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: All Shifts
he: כל המשמרות

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: View Shift
he: צפה במשמרת

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Search Shifts
he: חיפוש משמרות

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: No shifts found
he: לא נמצאו משמרות

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: No shifts found in the Trash
he: אין משמרות שנמצאות בפח האשפה

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Employee Shifts
he: משמרות עובדים

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Employee shifts dates and times
he: עובדי משמרת תאריכים וזמנים

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Clock Out Time
he: זמן השעון

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Total Time
he: זמן כולל

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Shift Info
he: מידע על שינוי

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Search Departments
he: מחלקות חיפוש

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Popular Departments
he: מחלקות פופולריות

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: All Departments
he: כל המחלקות

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Edit Department
he: עריכת מחלקת

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Update Department
he: מחלקת עדכון

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Add New Department
he: הוסף מחלקה חדשה

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: New Department Name
he: שם מחלקה חדש

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Separate departments with commas
he: מחלקות נפרדות עם פסיקים

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Add or remove departments
he: הוסף או הסר מחלקות

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Choose from the most popular departments
he: בחר מבין המחלקות הפופולריות ביותר

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Users
he: משתמשים

[ctx: aio-time-clock]
en: Working
he: עובד

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: You are currently clocked in
he: כרגע אתה נעון פנימה

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Update Note
he: עדכון הערה

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Add Note
he: הוסף הערה

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Click CLOCK IN to START your shift
he: לחץ על שעון פנימה כדי להתחיל את המשמרת שלך

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Location Required
he: מיקום נדרש

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: You have been clocked out
he: הושבתת

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Clock out failed
he: השעון החוצה נכשל

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Clock In failed
he: השעון נכשל

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Current Time
he: הזמן הנוכחי

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Shift Total
he: משמרת סך הכל

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Total Shifts
he: סה"כ משמרות

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Wage Total
he: סך הכל שכר

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Widget time clock disabled while on time clock page
he: שעון זמן הווידג'ט מושבת בזמן שעון שעון בזמן

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Page link not available so cannot redirect
he: קישור לדף אינו זמין ולכן אינו יכול להפנות מחדש

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Close
he: לִסְגוֹר

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Cancel
he: לְבַטֵל

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: More Settings
he: הגדרות נוספות

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Easily customize the time clock for your company
he: התאם אישית בקלות את שעון הזמן לחברה שלך

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Custom Roles
he: תפקידים בהתאמה אישית

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Add your own custom roles for time clock access
he: הוסף תפקידים מותאמים אישית משלך לגישה לשעון זמן

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Manager Profiles
he: פרופילי מנהל

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Manager profiles that can export, import and edit shifts
he: פרופילי מנהל שיכולים לייצא, לייבא ולערוך משמרות

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Improved Reports
he: דיווחים משופרים

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Custom Simple and Advanced Shift Reports
he: דוחות משמרת פשוטים ומתקדמים בהתאמה אישית

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Charts and Graphs
he: תרשימים וגרפים

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: View activity in the form of a chart
he: צפה בפעילות בצורה של תרשים

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Multiple Shift Views
he: תצוגות משמרות מרובות

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: View, edit or create bulk shifts
he: צפה, ערוך או צור משמרות בתפזורת

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Predefined Locations
he: מיקומים מוגדרים מראש

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Unlimited Clock in Locations
he: שעון ללא הגבלה במיקומים

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: IP And GPS Tracking
he: מעקב IP ו- GPS

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Shifts can show the location of an IP address and a GPS coordinate
he: משמרות יכולות להציג את מיקום כתובת ה- IP ותאום GPS

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Quick Pick Time Clock
he: שעון זמן מהיר לבחירה

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: List style time clock page with pin pad entry instead of a login
he: רשימת דף שעון זמן בסגנון עם כניסת כרית סיכה במקום כניסה

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Predefined Shifts
he: משמרות מוגדרות מראש

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Create prefined shifts that employees can choose from instead of a dynamic clock
he: צור משמרות מועדפות שעובדים יכולים לבחור מהם במקום שעון דינאמי

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Extendable
he: ניתן להאריך

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Extensions/Addons Supported to allow anything to be possible
he: הרחבות/תוספות הנתמכות כדי לאפשר לכל דבר אפשרי

[ctx: aio-time-clock]
en: Your user group does not have permission to view the Time Clock.
he: לקבוצת המשתמשים שלך אין אישור להציג את שעון הזמן.

[ctx: aio-time-clock]
en: Time Clock is only available for users that are logged in
he: שעון זמן זמין רק למשתמשים שנרשמים

[ctx: aio-time-clock]
en: Login
he: כְּנִיסָה לַמַעֲרֶכֶת

[ctx: aio-time-clock]
en: Time Clock Widget Title
he: כותרת יישומון שעון זמן

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Select Department
he: בחר מחלקה

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: There are no departments available
he: אין מחלקות זמינות

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: New Shift
he: משמרת חדשה

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Logout
he: יציאה

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: You must be logged in to use the time clock
he: אתה חייב להיות מחובר כדי להשתמש בשעון הזמן

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Login
he: כְּנִיסָה לַמַעֲרֶכֶת

en: All in One Time Clock Lite - Tracking Employee Time Has Never Been Easier
he: הכל בפעם אחת שעון לייט - מעקב אחר זמן העובדים מעולם לא היה קל יותר

en: https://codebangers.com/product/all-in-one-time-clock-lite/
he: https://codebangers.com/product/all-in-one-time-clock-lite/ (he)

en: Employees can easily clock in and out.  Managers can run reports, keep track of employees and their time.
he: עובדים יכולים בקלות להיכנס פנימה והחוצה.מנהלים יכולים לנהל דוחות, לעקוב אחר העובדים וזמנם.

en: https://codebangers.com
he: https://codebangers.com (he)
