Advanced Custom Fields - en to pl_PL translation catalogue (1735 entries)

en: Remove image
pl_PL: Usuń obrazek

en: Edit image
pl_PL: Edytuj obrazek

en: Selected image. Press tab to access image options.
pl_PL: Wybrany obrazek. Naciśnij klawisz Tab, aby uzyskać dostęp do opcji obrazka.

en: Remove file
pl_PL: Usuń plik

en: Edit file
pl_PL: Edytuj plik

en: Selected file. Press tab to access file options.
pl_PL: Wybrany plik. Naciśnij klawisz Tab, aby uzyskać dostęp do opcji pliku.

en: Show Color Wheel
pl_PL: Pokaż koło kolorów

en: Use a custom color palette by entering comma separated hex or rgba values
pl_PL: Użyj własnej palety kolorów, wprowadzając wartości szesnastkowe lub RGBA rozdzielone przecinkami

en: Custom Palette
pl_PL: Własna paleta

en: Use colors from theme.json
pl_PL: Użyj kolorów z theme.json

en: Specify custom colors
pl_PL: Określ własne kolory

en: Custom Palette Source
pl_PL: Źródło palety własnej

en: Show Custom Palette
pl_PL: Pokaż paletę własną

en: Title shown on the edit screen for the field group meta box to use instead of the field group title
pl_PL: Tytuł wyświetlany na ekranie edycji dla pola meta grupy pól, który ma być używany zamiast tytułu grupy pól

en: Display Title
pl_PL: Wyświetl tytuł

en: Import JSON containing field groups, post types, or taxonomies (trusted sources only)
pl_PL: Importuj JSON zawierający grupy pól, typy wpisów lub taksonomie (tylko zaufane źródła)

en: Select JSON File
pl_PL: Wybierz plik JSON

en: Choose an ACF JSON file to import. Use only files from trusted sources, then click Import.
pl_PL: Wybierz plik JSON ACF do zaimportowania. Używaj tylko plików z zaufanych źródeł, a następnie kliknij Importuj.

en: Use the current date as the default value for this field.
pl_PL: Użyj bieżącej daty jako wartości domyślnej dla tego pola.

en: Default to the current date
pl_PL: Domyślnie aktualna data

en: Toggle panel
pl_PL: Przełącz panel

note: translators: %1$s - Plugin name, %2$s URL to documentation
en: %1$s We have detected that this website is configured to use v3 of the Select2 jQuery library, which has been deprecated in favor of v4 and will be removed in a future version of ACF. <a href="%2$s" target="_blank">Learn more</a>.
pl_PL: %1$s Wykryliśmy, że ta witryna internetowa jest skonfigurowana do korzystania z wersji 3 biblioteki Select2 jQuery, która została wycofana na rzecz wersji 4 i zostanie usunięta w przyszłej wersji ACF. <a href="%2$s" target="_blank">Dowiedz się więcej</a>.

en: Save created options back to the "Choices" setting in the field definition.
pl_PL: Zapisz utworzone opcje z powrotem w ustawieniu „Wybory” w definicji pola.

en: Save Options
pl_PL: Zapisz opcje

en: Allow content editors to create new options by typing in the Select input. Multiple options can be created from a comma separated string.
pl_PL: Zezwól redaktorom treści na tworzenie nowych opcji poprzez wpisanie w polu Wybierz. Wiele opcji można utworzyć z ciągu rozdzielonego przecinkami.

en: Create Options
pl_PL: Utwórz opcje

en: Edit ACF Field Groups
pl_PL: Edytuj grupy pól ACF

en: Get 4 months free on any WP Engine plan
pl_PL: Otrzymaj 4 miesiące za darmo na dowolny plan WP Engine

en: Number of Field Groups with Blocks and Other Locations
pl_PL: Liczba grup pól z blokami i innymi lokalizacjami

en: Number of Field Groups with Multiple Block Locations
pl_PL: Liczba grup pól z wieloma lokalizacjami bloków

en: Number of Field Groups with a Single Block Location
pl_PL: Liczba grup pól z pojedynczą lokalizacją bloku

en: All Location Rules
pl_PL: Wszystkie zasady lokalizacji

en: Learn more
pl_PL: Dowiedz się więcej

en: ACF was unable to perform validation because the provided nonce failed verification.
pl_PL: ACF nie mógł wykonać walidacji, ponieważ podany kod jednorazowy nie przeszedł weryfikacji.

en: ACF was unable to perform validation because no nonce was received by the server.
pl_PL: ACF nie mógł wykonać walidacji, ponieważ serwer nie otrzymał żadnego kodu jednorazowego.

note: translators: This text is prepended by a link to ACF's website, and appended by a link to WP Engine's website.
en: are developed and maintained by
pl_PL: są rozwijane i utrzymywane przez

en: Update Source
pl_PL: Zaktualizuj źródło

en: By default only admin users can edit this setting.
pl_PL: Domyślnie tylko administratorzy mogą edytować to ustawienie.

en: By default only super admin users can edit this setting.
pl_PL: Domyślnie tylko superadministratorzy mogą edytować to ustawienie.

en: Close and Add Field
pl_PL: Zamknij i dodaj pole

en: A PHP function name to be called to handle the content of a meta box on your taxonomy. For security, this callback will be executed in a special context without access to any superglobals like $_POST or $_GET.
pl_PL: Nazwa funkcji PHP, która ma zostać wywołana w celu obsługi zawartości meta-pola w Twojej taksonomii. Ze względów bezpieczeństwa to wywołanie zwrotne zostanie wykonane w specjalnym kontekście bez dostępu do żadnych super globalnych zmiennych, takich jak $_POST lub $_GET.

en: A PHP function name to be called when setting up the meta boxes for the edit screen. For security, this callback will be executed in a special context without access to any superglobals like $_POST or $_GET.
pl_PL: Nazwa funkcji PHP, która ma zostać wywołana podczas konfigurowania pól meta dla ekranu edycji. Ze względów bezpieczeństwa to wywołanie zwrotne zostanie wykonane w specjalnym kontekście bez dostępu do żadnych super globalnych zmiennych, takich jak $_POST lub $_GET.

en: Allow Access to Value in Editor UI
pl_PL: Zezwól na dostęp do wartości w interfejsie użytkownika edytora

en: Learn more.
pl_PL: Dowiedz się więcej.

note: translators: %s A "Learn More" link to documentation explaining the setting further.
en: Allow content editors to access and display the field value in the editor UI using Block Bindings or the ACF Shortcode. %s
pl_PL: Zezwalaj edytorom treści na dostęp i wyświetlanie wartości pola w interfejsie użytkownika edytora za pomocą powiązań blokowych lub krótkiego kodu ACF. %s

en: The requested ACF field type does not support output in Block Bindings or the ACF shortcode.
pl_PL: Żądany rodzaj pola ACF nie obsługuje danych wyjściowych w powiązaniach blokowych ani w krótkim kodzie ACF.

en: The requested ACF field is not allowed to be output in bindings or the ACF Shortcode.
pl_PL: Żądane pole ACF nie może być wyprowadzone w powiązaniach ani w krótkim kodzie ACF.

en: The requested ACF field type does not support output in bindings or the ACF Shortcode.
pl_PL: Żądany rodzaj pola ACF nie obsługuje danych wyjściowych w powiązaniach ani w krótkim kodzie ACF.

en: [The ACF shortcode cannot display fields from non-public posts]
pl_PL: [Krótki kod ACF nie może wyświetlać pól z wpisów niepublicznych]

en: [The ACF shortcode is disabled on this site]
pl_PL: [Krótki kod ACF jest wyłączony na tej witrynie]

en: Businessman Icon
pl_PL: Ikonka biznesmena

en: Forums Icon
pl_PL: Ikonka forum

en: YouTube Icon
pl_PL: Ikonka YouTube

en: Yes (alt) Icon
pl_PL: Ikonka Yes (alt)

en: Xing Icon
pl_PL: Ikonka Xing

en: WordPress (alt) Icon
pl_PL: Ikonka WordPress (alt)

en: WhatsApp Icon
pl_PL: Ikonka WhatsApp

en: Write Blog Icon
pl_PL: Napisz ikonkę bloga

en: Widgets Menus Icon
pl_PL: Ikonka menu widżetów

en: View Site Icon
pl_PL: Zobacz ikonkę witryny

en: Learn More Icon
pl_PL: Ikonka Dowiedz się więcej

en: Add Page Icon
pl_PL: Dodaj ikonkę strony

en: Video (alt3) Icon
pl_PL: Ikonka filmu (alt3)

en: Video (alt2) Icon
pl_PL: Ikonka filmu (alt2)

en: Video (alt) Icon
pl_PL: Ikonka filmu (alt)

en: Update (alt) Icon
pl_PL: Ikonka aktualizacji (alt)

en: Universal Access (alt) Icon
pl_PL: Ikona uniwersalnego dostępu (alt)

en: Twitter (alt) Icon
pl_PL: Ikonka Twittera (alt)

en: Twitch Icon
pl_PL: Ikonka Twitch

en: Tide Icon
pl_PL: Ikonka fali

en: Tickets (alt) Icon
pl_PL: Ikonka Tickets (alt)

en: Text Page Icon
pl_PL: Ikonka strony tekstowej

en: Table Row Delete Icon
pl_PL: Ikonka usuwania wiersza tabeli

en: Table Row Before Icon
pl_PL: Ikonka wiersz tabeli przed

en: Table Row After Icon
pl_PL: Ikonka wiersz tabeli po

en: Table Col Delete Icon
pl_PL: Ikonka usuwania kolumny tabeli

en: Table Col Before Icon
pl_PL: Ikonka kolumna tabeli przed

en: Table Col After Icon
pl_PL: Ikonka kolumna tabeli po

en: Superhero (alt) Icon
pl_PL: Ikonka super bohatera (alt)

en: Superhero Icon
pl_PL: Ikonka superbohatera

en: Spotify Icon
pl_PL: Ikonka Spotify

en: Shortcode Icon
pl_PL: Ikonka krótkiego kodu

en: Shield (alt) Icon
pl_PL: Ikonka tarcza (alt)

en: Share (alt2) Icon
pl_PL: Ikonka udostępnij (alt2)

en: Share (alt) Icon
pl_PL: Ikonka udostępnij (alt)

en: Saved Icon
pl_PL: Ikonka zapisz

en: RSS Icon
pl_PL: Ikonka RSS

en: REST API Icon
pl_PL: Ikonka REST API

en: Remove Icon
pl_PL: Ikonka usuń

en: Reddit Icon
pl_PL: Ikonka Reddit

en: Privacy Icon
pl_PL: Ikonka prywatności

en: Printer Icon
pl_PL: Ikonka drukarki

en: Podio Icon
pl_PL: Ikonka Podio

en: Plus (alt2) Icon
pl_PL: Ikonka plus (alt2)

en: Plus (alt) Icon
pl_PL: Ikonka plus (alt)

en: Plugins Checked Icon
pl_PL: Ikonka zaznaczonych wtyczek

en: Pinterest Icon
pl_PL: Ikonka Pinterest

en: Pets Icon
pl_PL: Ikonka zwierząt domowych

en: PDF Icon
pl_PL: Ikonka PDF

en: Palm Tree Icon
pl_PL: Ikonka palmy

en: Open Folder Icon
pl_PL: Ikonka otwartego katalogu

en: No (alt) Icon
pl_PL: Ikonka brak (alt)

en: Money (alt) Icon
pl_PL: Ikonka pieniędzy (alt)

en: Menu (alt3) Icon
pl_PL: Ikonka menu (alt3)

en: Menu (alt2) Icon
pl_PL: Ikonka menu (alt2)

en: Menu (alt) Icon
pl_PL: Ikonka menu (alt)

en: Spreadsheet Icon
pl_PL: Ikonka arkusza kalkulacyjnego

en: Interactive Icon
pl_PL: Ikonka interaktywna

en: Document Icon
pl_PL: Ikonka dokumentu

en: Default Icon
pl_PL: Ikonka domyślnie

en: Location (alt) Icon
pl_PL: Ikonka lokalizacji (alt)

en: LinkedIn Icon
pl_PL: Ikonka LinkedIn

en: Instagram Icon
pl_PL: Ikonka Instagramu

en: Insert Before Icon
pl_PL: Ikonka wstaw przed

en: Insert After Icon
pl_PL: Ikonka wstaw po

en: Insert Icon
pl_PL: Ikonka wstaw

en: Info Outline Icon
pl_PL: Ikonka konturu informacji

en: Images (alt2) Icon
pl_PL: Ikonka obrazków (alt2)

en: Images (alt) Icon
pl_PL: Ikonka obrazków (alt)

en: Rotate Right Icon
pl_PL: Ikonka obróć w prawo

en: Rotate Left Icon
pl_PL: Ikonka obróć w lewo

en: Rotate Icon
pl_PL: Ikonka obróć

en: Flip Vertical Icon
pl_PL: Ikonka odwróć pionowo

en: Flip Horizontal Icon
pl_PL: Ikonka odwróć poziomo

en: Crop Icon
pl_PL: Ikonka przytnij

en: ID (alt) Icon
pl_PL: Ikonka ID (alt)

en: HTML Icon
pl_PL: Ikonka HTML

en: Hourglass Icon
pl_PL: Ikonka klepsydry

en: Heading Icon
pl_PL: Ikonka nagłówka

en: Google Icon
pl_PL: Ikonka Google

en: Games Icon
pl_PL: Ikonka gier

en: Fullscreen Exit (alt) Icon
pl_PL: Ikonka wyjścia z pełnego ekranu (alt)

en: Fullscreen (alt) Icon
pl_PL: Ikonka trybu pełnoekranowego (alt)

en: Status Icon
pl_PL: Ikonka statusu

en: Image Icon
pl_PL: Ikonka obrazka

en: Gallery Icon
pl_PL: Ikonka galerii

en: Chat Icon
pl_PL: Ikonka czatu

en: Audio Icon
pl_PL: Ikonka dźwięku

en: Aside Icon
pl_PL: Ikonka obok

en: Food Icon
pl_PL: Ikonka żywności

en: Exit Icon
pl_PL: Ikonka wyjście

en: Excerpt View Icon
pl_PL: Ikonka widoku zajawki

en: Embed Video Icon
pl_PL: Ikonka osadzonego filmu

en: Embed Post Icon
pl_PL: Ikonka osadzonego wpisu

en: Embed Photo Icon
pl_PL: Ikonka osadzonego zdjęcia

en: Embed Generic Icon
pl_PL: Ikonka osadzenia ogólnego

en: Embed Audio Icon
pl_PL: Ikonka osadzonego dźwięku

en: Email (alt2) Icon
pl_PL: Ikonka e-maila (alt2)

en: Ellipsis Icon
pl_PL: Ikonka elipsy

en: Unordered List Icon
pl_PL: Ikonka listy nieuporządkowanej

en: RTL Icon
pl_PL: Ikonka RTL

en: Ordered List RTL Icon
pl_PL: Ikonka listy uporządkowanej RTL

en: Ordered List Icon
pl_PL: Ikonka listy uporządkowanej

en: LTR Icon
pl_PL: Ikonka LTR

en: Custom Character Icon
pl_PL: Ikonka własnej postaci

en: Edit Page Icon
pl_PL: Ikonka edycji strony

en: Edit Large Icon
pl_PL: Ikonka dużej edycji

en: Drumstick Icon
pl_PL: Ikonka pałeczek perkusyjnych

en: Database View Icon
pl_PL: Ikonka widoku bazy danych

en: Database Remove Icon
pl_PL: Ikonka usuwania bazy danych

en: Database Import Icon
pl_PL: Ikonka importowania bazy danych

en: Database Export Icon
pl_PL: Ikonka eksportowania bazy danych

en: Database Add Icon
pl_PL: Ikonka dodaj bazę danych

en: Database Icon
pl_PL: Ikonka baza danych

en: Cover Image Icon
pl_PL: Ikonka obrazek okładki

en: Volume On Icon
pl_PL: Ikonka włączenia głośności

en: Volume Off Icon
pl_PL: Ikonka wyłączenia głośności

en: Skip Forward Icon
pl_PL: Ikonka pomiń do przodu

en: Skip Back Icon
pl_PL: Ikonka pomiń wstecz

en: Repeat Icon
pl_PL: Ikonka powtórz

en: Play Icon
pl_PL: Ikonka odtwórz

en: Pause Icon
pl_PL: Ikonka pauza

en: Forward Icon
pl_PL: Ikonka do przodu

en: Back Icon
pl_PL: Ikonka cofnij

en: Columns Icon
pl_PL: Ikonka kolumny

en: Color Picker Icon
pl_PL: Ikonka selektor koloru

en: Coffee Icon
pl_PL: Ikonka kawa

en: Code Standards Icon
pl_PL: Ikonka kod standardowy

en: Cloud Upload Icon
pl_PL: Ikonka przesyłania do chmury

en: Cloud Saved Icon
pl_PL: Ikonka zapisana w chmurze

en: Car Icon
pl_PL: Ikonka samochodu

en: Camera (alt) Icon
pl_PL: Ikonka aparatu (alt)

en: Calculator Icon
pl_PL: Ikonka kalkulatora

en: Button Icon
pl_PL: Ikonka przycisku

en: Businessperson Icon
pl_PL: Ikonka przedsiębiorcy

en: Tracking Icon
pl_PL: Ikonka śledzenia

en: Topics Icon
pl_PL: Ikonka tematów

en: Replies Icon
pl_PL: Ikonka odpowiedzi

en: PM Icon
pl_PL: Ikonka PM

en: Friends Icon
pl_PL: Ikonka przyjaciół

en: Community Icon
pl_PL: Ikonka społeczności

en: BuddyPress Icon
pl_PL: Ikonka BuddyPress

en: bbPress Icon
pl_PL: Ikonka bbPress

en: Activity Icon
pl_PL: Ikonka aktywności

en: Book (alt) Icon
pl_PL: Ikonka książki (alt)

en: Block Default Icon
pl_PL: Ikonka domyślnego bloku

en: Bell Icon
pl_PL: Ikonka dzwonka

en: Beer Icon
pl_PL: Ikonka piwa

en: Bank Icon
pl_PL: Ikonka banku

en: Arrow Up (alt2) Icon
pl_PL: Ikonka strzałki w górę (alt2)

en: Arrow Up (alt) Icon
pl_PL: Ikonka strzałki w górę (alt)

en: Arrow Right (alt2) Icon
pl_PL: Ikonka strzałki w prawo (alt2)

en: Arrow Right (alt) Icon
pl_PL: Ikonka strzałki w prawo (alt)

en: Arrow Left (alt2) Icon
pl_PL: Ikonka strzałki w lewo (alt2)

en: Arrow Left (alt) Icon
pl_PL: Ikonka strzałki w lewo (alt)

en: Arrow Down (alt2) Icon
pl_PL: Ikonka strzałki w dół (alt2)

en: Arrow Down (alt) Icon
pl_PL: Ikonka strzałki w dół (alt)

en: Amazon Icon
pl_PL: Ikonka Amazon

en: Align Wide Icon
pl_PL: Ikonka wyrównaj szeroko

en: Align Pull Right Icon
pl_PL: Ikonka wyrównaj przyciąganie do prawej

en: Align Pull Left Icon
pl_PL: Ikonka wyrównaj przyciąganie do lewej

en: Align Full Width Icon
pl_PL: Ikonka wyrównaj na pełną szerokość

en: Airplane Icon
pl_PL: Ikonka samolot

en: Site (alt3) Icon
pl_PL: Ikonka witryna (alt3)

en: Site (alt2) Icon
pl_PL: Ikonka witryna (alt2)

en: Site (alt) Icon
pl_PL: Ikonka witryna (alt)

en: Upgrade to ACF PRO to create options pages in just a few clicks
pl_PL: Zaktualizuj do wersji ACF PRO, aby tworzyć strony opcji za pomocą zaledwie kilku kliknięć

en: Invalid request args.
pl_PL: Nieprawidłowe argumenty żądania.

en: Sorry, you do not have permission to do that.
pl_PL: Przepraszamy, ale nie masz uprawnień, aby to zrobić.

en: Blocks Using Post Meta
pl_PL: Bloki używające meta wpisu

en: ACF PRO logo
pl_PL: Logo ACF PRO

en: ACF PRO Logo
pl_PL: Logo ACF PRO

note: translators: %s - field/param name
en: %s requires a valid attachment ID when type is set to media_library.
pl_PL: %s wymaga poprawnego identyfikatora załącznika, gdy rodzaj jest ustawiony na „media_library”.

note: translators: %s - field name
en: %s is a required property of acf.
pl_PL: %s jest wymaganą właściwością dla ACF.

en: The value of icon to save.
pl_PL: Wartość ikonki do zapisania.

en: The type of icon to save.
pl_PL: Rodzaj ikonki do zapisania.

en: Yes Icon
pl_PL: Ikonka Yes

en: WordPress Icon
pl_PL: Ikonka WordPress

en: Warning Icon
pl_PL: Ikonka ostrzeżenia

en: Visibility Icon
pl_PL: Ikonka widoczności

en: Vault Icon
pl_PL: Ikonka sklepienia

en: Upload Icon
pl_PL: Ikonka przesyłania

en: Update Icon
pl_PL: Ikonka aktualizacji

en: Unlock Icon
pl_PL: Ikonka odblokowania

en: Universal Access Icon
pl_PL: Ikonka uniwersalnego dostępu

en: Undo Icon
pl_PL: Ikonka cofnij

en: Twitter Icon
pl_PL: Ikonka Twitter

en: Trash Icon
pl_PL: Ikonka kosza

en: Translation Icon
pl_PL: Ikonka tłumaczenia

en: Tickets Icon
pl_PL: Ikonka Tickets

en: Thumbs Up Icon
pl_PL: Ikonka kciuka w górę

en: Thumbs Down Icon
pl_PL: Ikonka kciuka w dół

en: Text Icon
pl_PL: Ikonka tekst

en: Testimonial Icon
pl_PL: Ikonka referencji

en: Tagcloud Icon
pl_PL: Ikonka chmury znaczników

en: Tag Icon
pl_PL: Ikonka znacznika

en: Tablet Icon
pl_PL: Ikonka tabletu

en: Store Icon
pl_PL: Ikonka sklepu

en: Sticky Icon
pl_PL: Ikonka przypięcia

en: Star Half Icon
pl_PL: Ikonka połowy gwiazdki

en: Star Filled Icon
pl_PL: Ikonka wypełniona gwiazdka

en: Star Empty Icon
pl_PL: Ikonka pustej gwiazdki

en: Sos Icon
pl_PL: Ikonka Sos

en: Sort Icon
pl_PL: Ikonka sortuj

en: Smiley Icon
pl_PL: Ikonka uśmiech

en: Smartphone Icon
pl_PL: Ikonka smartfon

en: Slides Icon
pl_PL: Ikonka slajdów

en: Shield Icon
pl_PL: Ikonka tarcza

en: Share Icon
pl_PL: Ikonka udostępniania

en: Search Icon
pl_PL: Ikonka szukaj

en: Screen Options Icon
pl_PL: Ikonka opcji ekranu

en: Schedule Icon
pl_PL: Ikonka harmonogramu

en: Redo Icon
pl_PL: Ikonka ponów

en: Randomize Icon
pl_PL: Ikonka losuj

en: Products Icon
pl_PL: Ikonka produkty

en: Pressthis Icon
pl_PL: Ikonka naciśnij

en: Post Status Icon
pl_PL: Ikonka statusu wpisu

en: Portfolio Icon
pl_PL: Ikonka portfolio

en: Plus Icon
pl_PL: Ikonka plus

en: Playlist Video Icon
pl_PL: Ikonka listy odtwarzania filmów

en: Playlist Audio Icon
pl_PL: Ikonka listy odtwarzania dźwięku

en: Phone Icon
pl_PL: Ikonka telefonu

en: Performance Icon
pl_PL: Ikonka wydajności

en: Paperclip Icon
pl_PL: Ikonka spinacza

en: No Icon
pl_PL: Ikonka brak

en: Networking Icon
pl_PL: Ikonka sieciowa

en: Nametag Icon
pl_PL: Ikonka etykiety

en: Move Icon
pl_PL: Ikonka przesuń

en: Money Icon
pl_PL: Ikonka pieniędzy

en: Minus Icon
pl_PL: Ikonka minus

en: Migrate Icon
pl_PL: Ikonka migracji

en: Microphone Icon
pl_PL: Ikonka mikrofonu

en: Megaphone Icon
pl_PL: Ikonka megafonu

en: Marker Icon
pl_PL: Ikonka znacznika

en: Lock Icon
pl_PL: Ikonka kłódki

en: Location Icon
pl_PL: Ikonka lokalizacji

en: List View Icon
pl_PL: Ikonka widoku listy

en: Lightbulb Icon
pl_PL: Ikonka żarówki

en: Left Right Icon
pl_PL: Ikonka lewo prawo

en: Layout Icon
pl_PL: Ikonka układ

en: Laptop Icon
pl_PL: Ikonka laptop

en: Info Icon
pl_PL: Ikonka informacji

en: Index Card Icon
pl_PL: Ikonka karty indeksowej

en: ID Icon
pl_PL: Ikonka ID

en: Hidden Icon
pl_PL: Ikonka ukryj

en: Heart Icon
pl_PL: Ikonka serca

en: Hammer Icon
pl_PL: Ikonka młotka

en: Groups Icon
pl_PL: Ikonka grup

en: Grid View Icon
pl_PL: Ikonka widoku siatki

en: Forms Icon
pl_PL: Ikonka formularzy

en: Flag Icon
pl_PL: Ikonka flagi

en: Filter Icon
pl_PL: Ikonka filtra

en: Feedback Icon
pl_PL: Ikonka uwagi

en: Facebook (alt) Icon
pl_PL: Ikonka Facebooka (alt)

en: Facebook Icon
pl_PL: Ikonka Facebooka

en: External Icon
pl_PL: Ikonka zewnętrzny

en: Email (alt) Icon
pl_PL: Ikonka e-maila (alt)

en: Email Icon
pl_PL: Ikonka e-maila

en: Video Icon
pl_PL: Ikonka filmu

en: Unlink Icon
pl_PL: Ikonka odłączenia

en: Underline Icon
pl_PL: Ikonka podkreślenia

en: Text Color Icon
pl_PL: Ikonka koloru tekstu

en: Table Icon
pl_PL: Ikonka tabeli

en: Strikethrough Icon
pl_PL: Ikonka przekreślenia

en: Spellcheck Icon
pl_PL: Ikonka sprawdzania pisowni

en: Remove Formatting Icon
pl_PL: Ikonka usuwania formatowania

en: Quote Icon
pl_PL: Ikonka cytatu

en: Paste Word Icon
pl_PL: Ikonka wklejenia słowa

en: Paste Text Icon
pl_PL: Ikonka wklejenia tekstu

en: Paragraph Icon
pl_PL: Ikonka akapitu

en: Outdent Icon
pl_PL: Ikonka zmniejszenia wcięcia

en: Kitchen Sink Icon
pl_PL: Ikonka zlewu kuchennego

en: Justify Icon
pl_PL: Ikonka wyjustowania

en: Italic Icon
pl_PL: Ikonka kursywy

en: Insert More Icon
pl_PL: Ikonka wstaw więcej

en: Indent Icon
pl_PL: Ikonka wcięcia

en: Help Icon
pl_PL: Ikonka pomocy

en: Expand Icon
pl_PL: Ikonka rozwinięcia

en: Contract Icon
pl_PL: Ikonka kontraktu

en: Code Icon
pl_PL: Ikonka kodu

en: Break Icon
pl_PL: Ikonka przerwy

en: Bold Icon
pl_PL: Ikonka pogrubienia

en: Edit Icon
pl_PL: Ikonka edytuj

en: Download Icon
pl_PL: Ikonka pobierz

en: Dismiss Icon
pl_PL: Ikonka odrzuć

en: Desktop Icon
pl_PL: Ikonka komputera stacjonarnego

en: Dashboard Icon
pl_PL: Ikonka kokpit

en: Cloud Icon
pl_PL: Ikonka chmura

en: Clock Icon
pl_PL: Ikonka zegar

en: Clipboard Icon
pl_PL: Ikonka schowek

en: Chart Pie Icon
pl_PL: Ikonka wykres kołowy

en: Chart Line Icon
pl_PL: Ikonka wykres liniowy

en: Chart Bar Icon
pl_PL: Ikonka pasek wykresu

en: Chart Area Icon
pl_PL: Ikonka obszar wykresu

en: Category Icon
pl_PL: Ikonka kategorii

en: Cart Icon
pl_PL: Ikonka koszyka

en: Carrot Icon
pl_PL: Ikonka marchewki

en: Camera Icon
pl_PL: Ikonka aparatu

en: Calendar (alt) Icon
pl_PL: Ikonka kalendarza (alt)

en: Calendar Icon
pl_PL: Ikonka kalendarza

en: Businesswoman Icon
pl_PL: Ikonka bizneswoman

en: Building Icon
pl_PL: Ikonka budynku

en: Book Icon
pl_PL: Ikonka książki

en: Backup Icon
pl_PL: Ikonka kopii zapasowej

en: Awards Icon
pl_PL: Ikonka nagród

en: Art Icon
pl_PL: Ikonka sztuki

en: Arrow Up Icon
pl_PL: Ikonka strzałki w górę

en: Arrow Right Icon
pl_PL: Ikonka strzałki w prawo

en: Arrow Left Icon
pl_PL: Ikonka strzałki w lewo

en: Arrow Down Icon
pl_PL: Ikonka strzałki w dół

en: Archive Icon
pl_PL: Ikonka archiwum

en: Analytics Icon
pl_PL: Ikonka analityki

en: Align Right Icon
pl_PL: Ikonka wyrównaj do prawej

en: Align None Icon
pl_PL: Ikonka bez wyrównania

en: Align Left Icon
pl_PL: Ikonka wyrównaj do lewej

en: Align Center Icon
pl_PL: Ikonka wyśrodkuj

en: Album Icon
pl_PL: Ikonka albumu

en: Users Icon
pl_PL: Ikonka użytkownicy

en: Tools Icon
pl_PL: Ikonka narzędzia

en: Site Icon
pl_PL: Ikonka witryna

en: Settings Icon
pl_PL: Ikonka ustawienia

en: Post Icon
pl_PL: Ikonka wpis

en: Plugins Icon
pl_PL: Ikonka wtyczki

en: Page Icon
pl_PL: Ikonka strona

en: Network Icon
pl_PL: Ikonka sieć

en: Multisite Icon
pl_PL: Ikonka wielowitrynowa

en: Media Icon
pl_PL: Ikonka media

en: Links Icon
pl_PL: Ikonka odnośniki

en: Home Icon
pl_PL: Ikonka dom

en: Customizer Icon
pl_PL: Ikonka konfigurator

en: Comments Icon
pl_PL: Ikonka komentarze

en: Collapse Icon
pl_PL: Ikonka zwinięcia

en: Appearance Icon
pl_PL: Ikonka wyglądu

en: Generic Icon
pl_PL: Ikonka ogólne

en: Icon picker requires a value.
pl_PL: Selektor ikonki wymaga podania wartości.

en: Icon picker requires an icon type.
pl_PL: Selektor ikonki wymaga podania rodzaju ikonki.

en: The available icons matching your search query have been updated in the icon picker below.
pl_PL: Dostępne ikonki odpowiadające Twojemu zapytaniu zostały zaktualizowane w selektorze ikonki poniżej.

en: No results found for that search term
pl_PL: Nie znaleziono wyników dla tej taksonomii wyszukiwania

en: Array
pl_PL: Tablica

en: String
pl_PL: Ciąg znaków

note: translators: %s - link to documentation
en: Specify the return format for the icon. %s
pl_PL: Określ format zwrotu dla ikonki. %s

en: Select where content editors can choose the icon from.
pl_PL: Wybierz, skąd redaktorzy treści będą mogli wybrać ikonkę.

en: The URL to the icon you'd like to use, or svg as Data URI
pl_PL: Adres URL ikonki, której chcesz użyć, lub svg jako identyfikator URI danych

en: Browse Media Library
pl_PL: Przeglądaj bibliotekę mediów

en: The currently selected image preview
pl_PL: Aktualnie wybrany podgląd obrazka

en: Click to change the icon in the Media Library
pl_PL: Kliknij, aby zmienić ikonkę w multimediach

en: Search icons...
pl_PL: Szukaj ikonek...

en: Media Library
pl_PL: Multimedia

en: Dashicons
pl_PL: Dashicony

en: An interactive UI for selecting an icon. Select from Dashicons, the media library, or a standalone URL input.
pl_PL: Interaktywny interfejs użytkownika do wybierania ikonki. Wybierz z Dashicons, multimediów lub samodzielnego wprowadzania adresu URL.

en: Icon Picker
pl_PL: Wybór ikonki

en: JSON Load Paths
pl_PL: Ścieżki wczytania JSON

en: JSON Save Paths
pl_PL: Ścieżki zapisu JSON

en: Registered ACF Forms
pl_PL: Zarejestrowane formularze ACF

en: Shortcode Enabled
pl_PL: Krótki kod włączony

en: Field Settings Tabs Enabled
pl_PL: Włączono karty ustawień pola

en: Field Type Modal Enabled
pl_PL: Włączono modalny rodzaj pola

en: Admin UI Enabled
pl_PL: Włączono UI administratora

en: Block Preloading Enabled
pl_PL: Włączono wstępne ładowanie bloku

en: Blocks Per ACF Block Version
pl_PL: Bloki na wersję bloku ACF

en: Blocks Per API Version
pl_PL: Bloki na wersję API

en: Registered ACF Blocks
pl_PL: Zarejestrowane bloki ACF

en: Light
pl_PL: Jasny

en: Standard
pl_PL: Standardowe

en: REST API Format
pl_PL: Format REST API

en: Registered Options Pages (PHP)
pl_PL: Zarejestrowane strony opcji (PHP)

en: Registered Options Pages (JSON)
pl_PL: Zarejestrowane strony opcji (JSON)

en: Registered Options Pages (UI)
pl_PL: Zarejestrowane strony opcji (Interfejs użytkownika)

en: Options Pages UI Enabled
pl_PL: Strony opcji UI włączone

en: Registered Taxonomies (JSON)
pl_PL: Zarejestrowane taksonomie (JSON)

en: Registered Taxonomies (UI)
pl_PL: Zarejestrowane taksonomie (Interfejs użytkownika)

en: Registered Post Types (JSON)
pl_PL: Zarejestrowane rodzaje wpisów (JSON)

en: Registered Post Types (UI)
pl_PL: Zarejestrowane rodzaje wpisów (Interfejs użytkownika)

en: Post Types and Taxonomies Enabled
pl_PL: Włączono rodzaje wpisów i taksonomie

en: Number of Third Party Fields by Field Type
pl_PL: Liczba pól stron trzecich wg rodzaju pola

en: Number of Fields by Field Type
pl_PL: Liczba pól wg rodzaju pola

en: Field Groups Enabled for GraphQL
pl_PL: Włączono grupy pól dla GraphQL

en: Field Groups Enabled for REST API
pl_PL: Włączono grupy pól dla interfejsu API REST

en: Registered Field Groups (JSON)
pl_PL: Zarejestrowane grupy pól (JSON)

en: Registered Field Groups (PHP)
pl_PL: Zarejestrowane grupy pól (PHP)

en: Registered Field Groups (UI)
pl_PL: Zarejestrowane grupy pól (Interfejs użytkownika)

en: Active Plugins
pl_PL: Wtyczki włączone

en: Parent Theme
pl_PL: Motyw nadrzędny

en: Active Theme
pl_PL: Włączony motyw

en: Is Multisite
pl_PL: Jest wielowitrynowa

en: MySQL Version
pl_PL: Wersja MySQL

en: WordPress Version
pl_PL: Wersja WordPressa

en: Subscription Expiry Date
pl_PL: Data wygaśnięcia subskrypcji

en: License Status
pl_PL: Status licencji

en: License Type
pl_PL: Rodzaj licencji

en: Licensed URL
pl_PL: Adres URL licencji

en: License Activated
pl_PL: Licencja została aktywowana

en: Free
pl_PL: Darmowy

en: Plugin Type
pl_PL: Rodzaj wtyczki

en: Plugin Version
pl_PL: Wersja wtyczki

en: This section contains debug information about your ACF configuration which can be useful to provide to support.
pl_PL: Ta sekcja zawiera informacje debugowania dotyczące konfiguracji ACF, które mogą okazać się przydatne dla wsparcia technicznego.

en: An ACF Block on this page requires attention before you can save.
pl_PL: Przed zapisaniem pliku należy zwrócić uwagę na blok ACF na tej stronie.

note: translators: %s - The clear log button opening HTML tag. %s - The closing HTML tag.
en: This data is logged as we detect values that have been changed during output. %1$sClear log and dismiss%2$s after escaping the values in your code. The notice will reappear if we detect changed values again.
pl_PL: Te dane są rejestrowane, gdy wykrywamy wartości, które zostały zmienione podczas wyprowadzania. %1$sWyczyść dziennik i odrzuć%2$s po ucieczce z wartości w kodzie. Powiadomienie pojawi się ponownie, jeśli ponownie wykryjemy zmienione wartości.

en: Dismiss permanently
pl_PL: Odrzuć na zawsze

en: Instructions for content editors. Shown when submitting data.
pl_PL: Instrukcje dla redaktorów treści. Wyświetlane podczas przesyłania danych.

en: Has no term selected
pl_PL: Nie wybrano żadnej taksonomii

en: Has any term selected
pl_PL: Wybrano dowolną taksonomię

en: Terms do not contain
pl_PL: Taksonomia nie zawiera

en: Terms contain
pl_PL: Taksonomia zawiera

en: Term is not equal to
pl_PL: Taksonomia nie jest równa

en: Term is equal to
pl_PL: Taksonomia jest równa

en: Has no user selected
pl_PL: Nie wybrano żadnego użytkownika

en: Has any user selected
pl_PL: Wybrano dowolnego użytkownika

en: Users do not contain
pl_PL: Użytkownicy nie zawierają

en: Users contain
pl_PL: Użytkownicy zawierają

en: User is not equal to
pl_PL: Użytkownik nie jest równy

en: User is equal to
pl_PL: Użytkownik jest równy

en: Has no page selected
pl_PL: Nie wybrano żadnej strony

en: Has any page selected
pl_PL: Wybrano dowolną stronę

en: Pages do not contain
pl_PL: Strony nie zawierają

en: Pages contain
pl_PL: Strony zawierają

en: Page is not equal to
pl_PL: Strona nie jest równa

en: Page is equal to
pl_PL: Strona jest równa

en: Has no relationship selected
pl_PL: Nie wybrano żadnej relacji

en: Has any relationship selected
pl_PL: Wybrano dowolną relację

en: Has no post selected
pl_PL: Nie wybrano żadnego wpisu

en: Has any post selected
pl_PL: Wybrano dowolny wpis

en: Posts do not contain
pl_PL: Wpisy nie zawierają

en: Posts contain
pl_PL: Wpisy zawierają

en: Post is not equal to
pl_PL: Wpis nie jest równy

en: Post is equal to
pl_PL: Wpis jest równy

en: Relationships do not contain
pl_PL: Relacje nie zawierają

en: Relationships contain
pl_PL: Relacje zawierają

en: Relationship is not equal to
pl_PL: Relacje nie są równe

en: Relationship is equal to
pl_PL: Relacje są równe

[ctx: The core ACF block binding source name for fields on the current page]
en: ACF Fields
pl_PL: Pola ACF

en: ACF PRO Feature
pl_PL: Funkcja ACF PRO

en: Renew PRO to Unlock
pl_PL: Odnów PRO, aby odblokować

en: Renew PRO License
pl_PL: Odnów licencję PRO

en: PRO fields cannot be edited without an active license.
pl_PL: Pól PRO nie można edytować bez aktywnej licencji.

en: Please activate your ACF PRO license to edit field groups assigned to an ACF Block.
pl_PL: Aby edytować grupy pól przypisane do bloku ACF, należy aktywować licencję ACF PRO.

en: Please activate your ACF PRO license to edit this options page.
pl_PL: Aby edytować tę stronę opcji, proszę aktywować licencję ACF PRO.

en: Returning escaped HTML values is only possible when format_value is also true. The field values have not been returned for security.
pl_PL: Zwrócenie zmienionych wartości HTML jest możliwe tylko wtedy, gdy parametr format_value ma również wartość true. Wartości pól nie zostały zwrócone ze względów bezpieczeństwa.

en: Returning an escaped HTML value is only possible when format_value is also true. The field value has not been returned for security.
pl_PL: Zwrócenie wartości HTML w formie znaku ucieczki jest możliwe tylko wtedy, gdy parametr format_value ma również wartość true. Wartość pola nie została zwrócona ze względów bezpieczeństwa.

note: translators: %1$s - name of the ACF plugin. %2$s - Link to documentation.
en: %1$s ACF now automatically escapes unsafe HTML when rendered by <code>the_field</code> or the ACF shortcode. We've detected the output of some of your fields has been modified by this change, but this may not be a breaking change. %2$s.
pl_PL: %1$s ACF teraz automatycznie ucieka z niebezpiecznego kodu HTML, gdy jest renderowany przez <code>the_field</code> lub krótki kod ACF. Wykryliśmy, że dane wyjściowe niektórych pól zostały zmodyfikowane przez tę zmianę, ale może to nie być zmiana powodująca przerwanie działania. %2$s.

en: Please contact your site administrator or developer for more details.
pl_PL: Aby uzyskać więcej szczegółów, skontaktuj się z administratorem witryny lub twórcą witryny.

en: Learn&nbsp;more
pl_PL: Dowiedz&nbsp;się&nbsp;więcej

en: Hide&nbsp;details
pl_PL: Ukryj&nbsp;szczegóły

en: Show&nbsp;details
pl_PL: Pokaż&nbsp;szczegóły

note: translators: %1$s - The selector used  %2$s The field name  3%$s The parent function name
en: %1$s (%2$s) - rendered via %3$s
pl_PL: %1$s (%2$s) - wyświetlane przez %3$s

en: Renew ACF PRO License
pl_PL: Odnów licencję ACF PRO

en: Renew License
pl_PL: Odnów licencję

en: Manage License
pl_PL: Zarządzaj licencją

en: 'High' position not supported in the Block Editor
pl_PL: Pozycja „Wysoka” nie jest obsługiwana w edytorze blokowym.

en: Upgrade to ACF PRO
pl_PL: Kup ACF-a PRO

note: translators: %s URL to ACF options pages documentation
en: ACF <a href="%s" target="_blank">options pages</a> are custom admin pages for managing global settings via fields. You can create multiple pages and sub-pages.
pl_PL: <a href="%s" target="_blank">Strony opcji</a> ACF-a to własne strony administracyjne umożliwiające zarządzanie globalnymi ustawieniami za pomocą pól. Można tworzyć wiele stron i podstron.

en: Add Options Page
pl_PL: Dodaj stronę opcji

en: In the editor used as the placeholder of the title.
pl_PL: W edytorze, używane jako tekst zastępczy tytułu.

en: Title Placeholder
pl_PL: Placeholder (tekst zastępczy) tytułu

en: 4 Months Free
pl_PL: 4 miesiące za darmo

note: translators: %s - A singular label for a post type or taxonomy.
en: (Duplicated from %s)
pl_PL: (zduplikowane z %s)

en: Select Options Pages
pl_PL: Wybierz strony opcji

en: Duplicate taxonomy
pl_PL: Duplikuj taksonomię

en: Create taxonomy
pl_PL: Utwórz taksonomię

en: Duplicate post type
pl_PL: Duplikuj typ treści

en: Create post type
pl_PL: Utwórz typ treści

en: Link field groups
pl_PL: Powiąż grupy pól

en: Add fields
pl_PL: Dodaj pola

en: This Field
pl_PL: To pole

en: Feedback
pl_PL: Uwagi

en: Support
pl_PL: Pomoc techniczna

note: translators: This text is prepended by a link to ACF's website, and appended by a link to WP Engine's website.
en: is developed and maintained by
pl_PL: jest rozwijany i utrzymywany przez

note: translators: %s - either "post type" or "taxonomy"
en: Add this %s to the location rules of the selected field groups.
pl_PL: Dodaj ten element (%s) do reguł lokalizacji wybranych grup pól.

note: translators: %s the URL to ACF's bidirectional relationship documentation
en: Enabling the bidirectional setting allows you to update a value in the target fields for each value selected for this field, adding or removing the Post ID, Taxonomy ID or User ID of the item being updated. For more information, please read the <a href="%s" target="_blank">documentation</a>.
pl_PL: Włączenie opcji dwukierunkowości pozwala na aktualizowanie wartości pól docelowych w każdym elemencie wybranym w tym polu, dodając lub usuwając identyfikator aktualizowanego wpisu, terminu taksonomii lub użytkownika. Aby uzyskać więcej informacji przeczytaj <a href="%s" target="_blank">dokumentację</a>.

en: Select field(s) to store the reference back to the item being updated. You may select this field. Target fields must be compatible with where this field is being displayed. For example, if this field is displayed on a Taxonomy, your target field should be of type Taxonomy
pl_PL: Wybierz pole(-a), gdzie zapisywać odwołanie do aktualizowanego elementu. Możesz wybrać to pole. Pola docelowe muszą być zgodne z miejscem wyświetlania tego pola. Przykładowo, jeśli to pole jest wyświetlane w terminie taksonomii, pole docelowe musi mieć rodzaj Taksonomia.

en: Target Field
pl_PL: Pole docelowe

en: Update a field on the selected values, referencing back to this ID
pl_PL: Zaktualizuj pole w wybranych elementach, odwołując się do tego identyfikatora

en: Bidirectional
pl_PL: Dwukierunkowe

note: translators: %s A field type name, such as "Relationship"
en: %s Field
pl_PL: Pole „%s”

en: Select Multiple
pl_PL: Wielokrotny wybór

en: WP Engine logo
pl_PL: Logo WP Engine

en: Lower case letters, underscores and dashes only, Max 32 characters.
pl_PL: Tylko małe litery, myślniki i podkreślniki. Maksymalnie 32 znaki.

en: The capability name for assigning terms of this taxonomy.
pl_PL: Nazwa uprawnienia do przypisywania terminów tej taksonomii.

en: Assign Terms Capability
pl_PL: Uprawnienie do przypisywania terminów

en: The capability name for deleting terms of this taxonomy.
pl_PL: Nazwa uprawnienia do usuwania terminów tej taksonomii.

en: Delete Terms Capability
pl_PL: Uprawnienie do usuwania terminów

en: The capability name for editing terms of this taxonomy.
pl_PL: Nazwa uprawnienia do edytowania terminów tej taksonomii.

en: Edit Terms Capability
pl_PL: Uprawnienie do edytowania terminów

en: The capability name for managing terms of this taxonomy.
pl_PL: Nazwa uprawnienia do zarządzania terminami tej taksonomii.

en: Manage Terms Capability
pl_PL: Uprawnienie do zarządzania terminami

en: Sets whether posts should be excluded from search results and taxonomy archive pages.
pl_PL: Określa czy wpisy powinny być wykluczone z wyników wyszukiwania oraz stron archiwów taksonomii.

en: More Tools from WP Engine
pl_PL: Więcej narzędzi od WP Engine

note: translators: %s - WP Engine logo
en: Built for those that build with WordPress, by the team at %s
pl_PL: Stworzone dla tych, których tworzą przy pomocy WordPressa, przez zespół %s

en: View Pricing & Upgrade
pl_PL: Zobacz cennik i kup PRO

en: Learn More
pl_PL: Dowiedz się więcej

en: Speed up your workflow and develop better websites with features like ACF Blocks and Options Pages, and sophisticated field types like Repeater, Flexible Content, Clone, and Gallery.
pl_PL: Przyśpiesz swoją pracę i twórz lepsze witryny przy pomocy funkcji takich jak bloki ACF-a i strony opcji oraz wyrafinowanych rodzajów pól takich jak pole powtarzalne, elastyczna treść, klon, czy galeria.

en: Unlock Advanced Features and Build Even More with ACF PRO
pl_PL: Odblokuj zaawansowane funkcje i zbuduj więcej przy pomocy ACF-a PRO

note: translators: %s - singular label of post type/taxonomy, i.e. "Movie"/"Genre"
en: %s fields
pl_PL: Pola „%s”

en: No terms
pl_PL: Brak terminów

en: No post types
pl_PL: Brak typów treści

en: No posts
pl_PL: Brak wpisów

en: No taxonomies
pl_PL: Brak taksonomii

en: No field groups
pl_PL: Brak grup pól

en: No fields
pl_PL: Brak pól

en: No description
pl_PL: Brak opisu

en: Any post status
pl_PL: Dowolny status wpisu

en: This taxonomy key is already in use by another taxonomy registered outside of ACF and cannot be used.
pl_PL: Ten klucz taksonomii jest już używany przez inną taksonomię zarejestrowaną poza ACF-em i nie może zostać użyty.

en: This taxonomy key is already in use by another taxonomy in ACF and cannot be used.
pl_PL: Ten klucz taksonomii jest już używany przez inną taksonomię w ACF-ie i nie może zostać użyty.

en: The taxonomy key must only contain lower case alphanumeric characters, underscores or dashes.
pl_PL: Klucz taksonomii może zawierać wyłącznie małe litery, cyfry, myślniki i podkreślniki.

en: The taxonomy key must be under 32 characters.
pl_PL: Klucz taksonomii musi mieć mniej niż 32 znaków.

en: No Taxonomies found in Trash
pl_PL: Nie znaleziono żadnych taksonomii w koszu

en: No Taxonomies found
pl_PL: Nie znaleziono żadnych taksonomii

en: Search Taxonomies
pl_PL: Szukaj taksonomii

en: View Taxonomy
pl_PL: Zobacz taksonomię

en: New Taxonomy
pl_PL: Nowa taksonomia

en: Edit Taxonomy
pl_PL: Edytuj taksonomię

en: Add New Taxonomy
pl_PL: Utwórz taksonomię

en: No Post Types found in Trash
pl_PL: Nie znaleziono żadnych typów treści w koszu

en: No Post Types found
pl_PL: Nie znaleziono żadnych typów treści

en: Search Post Types
pl_PL: Szukaj typów treści

en: View Post Type
pl_PL: Zobacz typ treści

en: New Post Type
pl_PL: Nowy typ treści

en: Edit Post Type
pl_PL: Edytuj typ treści

en: Add New Post Type
pl_PL: Utwórz typ treści

en: This post type key is already in use by another post type registered outside of ACF and cannot be used.
pl_PL: Ten klucz typu treści jest już używany przez inny typ treści zarejestrowany poza ACF-em i nie może zostać użyty.

en: This post type key is already in use by another post type in ACF and cannot be used.
pl_PL: Ten klucz typu treści jest już używany przez inny typ treści w ACF-ie i nie może zostać użyty.

note: translators: %s a link to WordPress.org's Reserved Terms page
en: This field must not be a WordPress <a href="%s" target="_blank">reserved term</a>.
pl_PL: Pole nie może być <a href="%s" target="_blank">terminem zastrzeżonym</a> przez WordPressa.

en: The post type key must only contain lower case alphanumeric characters, underscores or dashes.
pl_PL: Klucz typu treści może zawierać wyłącznie małe litery, cyfry, myślniki i podkreślniki.

en: The post type key must be under 20 characters.
pl_PL: Klucz typu treści musi mieć mniej niż 20 znaków.

en: We do not recommend using this field in ACF Blocks.
pl_PL: Nie zalecamy używania tego pola w blokach ACF-a.

en: Displays the WordPress WYSIWYG editor as seen in Posts and Pages allowing for a rich text-editing experience that also allows for multimedia content.
pl_PL: Wyświetla edytor WYSIWYG WordPressa, taki jak we wpisach czy stronach, który pozwala na formatowanie tekstu oraz użycie treści multimedialnych.

en: WYSIWYG Editor
pl_PL: Edytor WYSIWYG

en: Allows the selection of one or more users which can be used to create relationships between data objects.
pl_PL: Pozwala na wybór jednego lub kliku użytkowników do tworzenia relacji między obiektami danych.

en: A text input specifically designed for storing web addresses.
pl_PL: Pole tekstowe przeznaczone do przechowywania adresów URL.

en: URL
pl_PL: Adres URL

en: A toggle that allows you to pick a value of 1 or 0 (on or off, true or false, etc). Can be presented as a stylized switch or checkbox.
pl_PL: Przełącznik pozwalający na wybranie wartości 1 lub 0 (włączone lub wyłączone, prawda lub fałsz, itp.). Może być wyświetlany jako ostylowany przełącznik lub pole zaznaczenia.

en: An interactive UI for picking a time. The time format can be customized using the field settings.
pl_PL: Interaktywny interfejs użytkownika do wybierania godziny. Zwracany format czasu można dostosować przy użyciu ustawień pola.

en: A basic textarea input for storing paragraphs of text.
pl_PL: Prosty obszar tekstowy do przechowywania akapitów tekstu.

en: A basic text input, useful for storing single string values.
pl_PL: Proste pole tekstowe, przydatne do przechowywania wartości pojedynczych ciągów.

en: Allows the selection of one or more taxonomy terms based on the criteria and options specified in the fields settings.
pl_PL: Pozwala na wybór jednego lub kliku terminów taksonomii w oparciu o kryteria i opcje określone w ustawieniach pola.

en: Allows you to group fields into tabbed sections in the edit screen. Useful for keeping fields organized and structured.
pl_PL: Pozwala na grupowanie pól w zakładkach na ekranie edycji. Przydatne do utrzymywania porządku i struktury pól.

en: A dropdown list with a selection of choices that you specify.
pl_PL: Lista rozwijana z wyborem określonych opcji.

en: A dual-column interface to select one or more posts, pages, or custom post type items to create a relationship with the item that you're currently editing. Includes options to search and filter.
pl_PL: Interfejs dwukolumnowy do wybierania jednego lub kilku wpisów, stron lub elementów własnych typów treści, aby stworzyć relację z obecnie edytowanym elementem. Posiada wyszukiwarkę i filtrowanie.

en: An input for selecting a numerical value within a specified range using a range slider element.
pl_PL: Pole do wybierania wartości liczbowej z określonego zakresu za pomocą suwaka.

en: A group of radio button inputs that allows the user to make a single selection from values that you specify.
pl_PL: Grupa pól wyboru pozwalająca użytkownikowi na wybór jednej spośród określonych wartości.

en: An interactive and customizable UI for picking one or many posts, pages or post type items with the option to search.
pl_PL: Interaktywny i konfigurowalny interfejs użytkownika do wybierania jednego lub kilku wpisów, stron, elementów typów treści. Posiada wyszukiwarkę.

en: An input for providing a password using a masked field.
pl_PL: Maskowane pole do wpisywania hasła.

en: Filter by Post Status
pl_PL: Filtruj wg statusu wpisu

en: An interactive dropdown to select one or more posts, pages, custom post type items or archive URLs, with the option to search.
pl_PL: Interaktywna lista rozwijana do wybierania jednego lub kilku wpisów, stron, elementów własnych typów treści lub adresów URL archiwów. Posiada wyszukiwarkę.

en: An interactive component for embedding videos, images, tweets, audio and other content by making use of the native WordPress oEmbed functionality.
pl_PL: Interaktywny element do osadzania filmów, obrazków, tweetów, audio i innych treści przy użyciu natywnej funkcji oEmbed WordPressa.

en: An input limited to numerical values.
pl_PL: Pole ograniczone do wartości liczbowych.

en: Used to display a message to editors alongside other fields. Useful for providing additional context or instructions around your fields.
pl_PL: Używane do wyświetlania wiadomości dla redaktorów obok innych pól. Przydatne do przekazywania dodatkowego kontekstu lub instrukcji dotyczących pól.

en: Allows you to specify a link and its properties such as title and target using the WordPress native link picker.
pl_PL: Pozwala na określenie odnośnika i jego właściwości, takich jak tytuł czy cel, przy użyciu natywnego wyboru odnośników WordPressa.

en: Uses the native WordPress media picker to upload, or choose images.
pl_PL: Używa natywnego wyboru mediów WordPressa do przesyłania lub wyboru obrazków.

en: Provides a way to structure fields into groups to better organize the data and the edit screen.
pl_PL: Zapewnia sposób na uporządkowanie pól w grupy w celu lepszej organizacji danych i ekranu edycji.

en: An interactive UI for selecting a location using Google Maps. Requires a Google Maps API key and additional configuration to display correctly.
pl_PL: Interaktywny interfejs użytkownika do wybierania lokalizacji przy użyciu Map Google. Do poprawnego wyświetlania wymagany jest klucz API Google Maps oraz dodatkowa konfiguracja.

en: Uses the native WordPress media picker to upload, or choose files.
pl_PL: Używa natywnego wyboru mediów WordPressa do przesyłania lub wyboru plików.

en: A text input specifically designed for storing email addresses.
pl_PL: Pole tekstowe przeznaczone do przechowywania adresów e-mail.

en: An interactive UI for picking a date and time. The date return format can be customized using the field settings.
pl_PL: Interaktywny interfejs użytkownika do wybierania daty i godziny. Zwracany format daty można dostosować przy użyciu ustawień pola.

en: An interactive UI for picking a date. The date return format can be customized using the field settings.
pl_PL: Interaktywny interfejs użytkownika do wybierania daty. Zwracany format daty można dostosować przy użyciu ustawień pola.

en: An interactive UI for selecting a color, or specifying a Hex value.
pl_PL: Interaktywny interfejs użytkownika do wybierania koloru lub określenia wartości Hex.

en: A group of checkbox inputs that allow the user to select one, or multiple values that you specify.
pl_PL: Grupa pól zaznaczenia, która pozwala użytkownikowi na wybranie jednej lub kilku określonych wartości.

en: A group of buttons with values that you specify, users can choose one option from the values provided.
pl_PL: Grupa przycisków z określonymi wartościami, z których użytkownik może wybrać jedną opcję.

en: Allows you to group and organize custom fields into collapsable panels that are shown while editing content. Useful for keeping large datasets tidy.
pl_PL: Pozwala na grupowanie i organizowanie własnych pól w zwijanych panelach wyświetlanych podczas edytowania treści. Przydatne do utrzymywania porządku przy dużej ilości danych.

en: This provides a solution for repeating content such as slides, team members, and call-to-action tiles, by acting as a parent to a set of subfields which can be repeated again and again.
pl_PL: Zapewnie rozwiązanie dla powtarzalnych treści, takich jak slajdy, członkowie zespołu, czy kafelki. Działa jak element nadrzędny dla zestawu podpól, który może być powtarzany wiele razy.

en: This provides an interactive interface for managing a collection of attachments. Most settings are similar to the Image field type. Additional settings allow you to specify where new attachments are added in the gallery and the minimum/maximum number of attachments allowed.
pl_PL: Zapewnia interaktywny interfejs do zarządzania zbiorem załączników. Większość opcji jest podobna do rodzaju pola Obrazek. Dodatkowe opcje pozwalają na określenie miejsca w galerii w którym nowe załączniki są dodawane oraz minimalną i maksymalną liczbę dozwolonych załączników.

en: This provides a simple, structured, layout-based editor. The Flexible Content field allows you to define, create and manage content with total control by using layouts and subfields to design the available blocks.
pl_PL: Zapewnia prosty, uporządkowany edytor oparty na układach. Pole elastycznej treści pozwala na pełną kontrolę nad definiowaniem, tworzeniem i zarządzaniem treścią przy użyciu układów i podpól w celu zaprojektowania dostępnych bloków.

en: This allows you to select and display existing fields. It does not duplicate any fields in the database, but loads and displays the selected fields at run-time. The Clone field can either replace itself with the selected fields or display the selected fields as a group of subfields.
pl_PL: Pozwala na wybór i wyświetlanie istniejących pól. Zamiast powielania pól w bazie danych, wczytuje i wyświetla wybrane pola w trakcie wykonywania kodu strony. Pole klona może być zastąpione przez wybrane pola lub wyświetlać wybrane pola jak grupa podpól.

[ctx: noun]
en: Clone
pl_PL: Klon

en: Advanced
pl_PL: Zaawansowane

en: JSON (newer)
pl_PL: JSON (nowszy)

en: Original
pl_PL: Oryginalny

en: Invalid post ID.
pl_PL: Nieprawidłowy identyfikator wpisu.

en: Invalid post type selected for review.
pl_PL: Wybrano nieprawidłowy typ treści do porównania.

en: More
pl_PL: Więcej

en: Tutorial
pl_PL: Poradnik

en: Select Field
pl_PL: Wybierz pole

note: translators: %s: A link to the popular fields used in ACF
en: Try a different search term or browse %s
pl_PL: Spróbuj innej frazy lub przejrzyj %s

en: Popular fields
pl_PL: Popularne pola

note: translators: %s: The invalid search term
en: No search results for '%s'
pl_PL: Brak wyników wyszukiwania dla „%s”

en: Search fields...
pl_PL: Szukaj pól…

en: Select Field Type
pl_PL: Wybierz rodzaj pola

en: Popular
pl_PL: Popularne

en: Add Taxonomy
pl_PL: Dodaj taksonomię

en: Create custom taxonomies to classify post type content
pl_PL: Twórz własne taksonomie, aby klasyfikować typy treści

en: Add Your First Taxonomy
pl_PL: Dodaj swoją pierwszą taksonomię

en: Hierarchical taxonomies can have descendants (like categories).
pl_PL: Hierarchiczne taksonomie mogą posiadać elementy potomne (jak kategorie).

en: Makes a taxonomy visible on the frontend and in the admin dashboard.
pl_PL: Powoduje, że taksonomia jest widoczna w witrynie oraz w kokpicie administratora.

en: One or many post types that can be classified with this taxonomy.
pl_PL: Jeden lub klika typów wpisów, które będą klasyfikowane za pomocą tej taksonomii.

note: translators: example taxonomy
en: genre
pl_PL: gatunek

note: translators: example taxonomy
en: Genre
pl_PL: Gatunek

note: translators: example taxonomy
en: Genres
pl_PL: Gatunki

en: Optional custom controller to use instead of `WP_REST_Terms_Controller `.
pl_PL: Opcjonalny własny kontroler do użycia zamiast `WP_REST_Terms_Controller`.

en: Expose this post type in the REST API.
pl_PL: Pokaż ten typ treści w REST API.

en: Customize the query variable name
pl_PL: Dostosuj nazwę zmiennej zapytania

en: Terms can be accessed using the non-pretty permalink, e.g., {query_var}={term_slug}.
pl_PL: Terminy są dostępne za pomocą nieprzyjaznych bezpośrednich odnośników, np. {zmienna_zapytania}={uproszczona_nazwa_terminu}.

en: Parent-child terms in URLs for hierarchical taxonomies.
pl_PL: Terminy nadrzędne i potomne w adresach URL dla hierarchicznych taksonomii.

en: Customize the slug used in the URL
pl_PL: Dostosuj uproszczoną nazwę używaną w adresie URL

en: Permalinks for this taxonomy are disabled.
pl_PL: Bezpośrednie odnośniki tej taksonomii są wyłączone.

note: translators: this string will be appended with the new permalink structure.
en: Rewrite the URL using the taxonomy key as the slug. Your permalink structure will be
pl_PL: Przepisuj adres URL używając klucza taksonomii jako uproszczonej nazwy. Struktura bezpośrednich odnośników będzie następująca

en: Taxonomy Key
pl_PL: Klucz taksonomii

en: Select the type of permalink to use for this taxonomy.
pl_PL: Wybierz rodzaj bezpośredniego odnośnika używanego dla tego taksonomii.

en: Display a column for the taxonomy on post type listing screens.
pl_PL: Wyświetl kolumnę taksonomii na ekranach list typów treści.

en: Show Admin Column
pl_PL: Pokaż kolumnę administratora

en: Show the taxonomy in the quick/bulk edit panel.
pl_PL: Pokaż taksonomię w panelu szybkiej/masowej edycji.

en: Quick Edit
pl_PL: Szybka edycja

en: List the taxonomy in the Tag Cloud Widget controls.
pl_PL: Pokaż taksonomię w ustawieniach widżetu Chmury tagów.

en: Tag Cloud
pl_PL: Chmura tagów

en: A PHP function name to be called for sanitizing taxonomy data saved from a meta box.
pl_PL: Nazwa funkcji PHP, która będzie wzywana do oczyszczania danych taksonomii z metaboksa.

en: Meta Box Sanitization Callback
pl_PL: Funkcja zwrotna oczyszczania metaboksa

en: Register Meta Box Callback
pl_PL: Funkcja zwrotna rejestrowania metaboksa

en: No Meta Box
pl_PL: Brak metaboksa

en: Custom Meta Box
pl_PL: Własny metaboks

en: Controls the meta box on the content editor screen. By default, the Categories meta box is shown for hierarchical taxonomies, and the Tags meta box is shown for non-hierarchical taxonomies.
pl_PL: Kontroluje metaboks na ekranie edytora treści. Domyślnie metaboks Kategorii jest wyświetlany dla hierarchicznych taksonomii, a metaboks Tagów dla taksonomii niehierarchicznych.

en: Meta Box
pl_PL: Metaboks

en: Categories Meta Box
pl_PL: Metaboks kategorii

en: Tags Meta Box
pl_PL: Metaboks tagów

en: A link to a tag
pl_PL: Dodaj odnośnik do tagu

en: Describes a navigation link block variation used in the block editor.
pl_PL: Opisuje wersję bloku odnośnika używanego w edytorze blokowym.

note: translators: %s Singular form of taxonomy name
en: A link to a %s
pl_PL: Odnośnik do „%s”

en: Tag Link
pl_PL: Odnośnik tagu

en: Assigns a title for navigation link block variation used in the block editor.
pl_PL: Przypisuje tytuł wersji bloku odnośnika używanego w edytorze blokowym.

en: ← Go to tags
pl_PL: ← Przejdź do tagów

en: Assigns the text used to link back to the main index after updating a term.
pl_PL: Przypisuje tekst używany w odnośniku powrotu do głównego indeksu po zaktualizowaniu terminu.

en: Back To Items
pl_PL: Powrót do elementów

note: translators: %s Plural form of taxonomy name
en: ← Go to %s
pl_PL: ← Przejdź do „%s”

en: Tags list
pl_PL: Lista tagów

en: Assigns text to the table hidden heading.
pl_PL: Przypisuje tekst do ukrytego nagłówka tabeli.

en: Tags list navigation
pl_PL: Nawigacja listy tagów

en: Assigns text to the table pagination hidden heading.
pl_PL: Przypisuje tekst do ukrytego nagłówka stronicowania tabeli.

en: Filter by category
pl_PL: Filtruj wg kategorii

en: Assigns text to the filter button in the posts lists table.
pl_PL: Przypisuje tekst do przycisku filtrowania w tabeli listy wpisów.

en: Filter By Item
pl_PL: Filtruj wg elementu

note: translators: %s Singular form of taxonomy name
en: Filter by %s
pl_PL: Filtruj wg „%s”

en: The description is not prominent by default; however, some themes may show it.
pl_PL: Opis zwykle nie jest eksponowany, jednak niektóre motywy mogą go wyświetlać.

en: Describes the Description field on the Edit Tags screen.
pl_PL: Opisuje pole opisu na ekranie edycji tagów.

en: Description Field Description
pl_PL: Opis pola opisu

en: Assign a parent term to create a hierarchy. The term Jazz, for example, would be the parent of Bebop and Big Band
pl_PL: Przypisz pojęcie nadrzędne, aby utworzyć hierarchię. Na przykład pojęcie Jazz byłoby rodzicem dla Bebop i Big Band

en: Describes the Parent field on the Edit Tags screen.
pl_PL: Opisuje pole elementu nadrzędnego na ekranie edycji tagów.

en: Parent Field Description
pl_PL: Opis pola nadrzędnego

en: The "slug" is the URL-friendly version of the name. It is usually all lower case and contains only letters, numbers, and hyphens.
pl_PL: „Uproszczona nazwa” jest przyjazną dla adresu URL wersją nazwy. Zwykle składa się wyłącznie z małych liter, cyfr i myślników.

en: Describes the Slug field on the Edit Tags screen.
pl_PL: Opisuje pole uproszczonej nazwy na ekranie edycji tagów.

en: Slug Field Description
pl_PL: Opis pola uproszczonej nazwy

en: The name is how it appears on your site
pl_PL: Nazwa jak pojawia się w witrynie

en: Describes the Name field on the Edit Tags screen.
pl_PL: Opisuje pole nazwy na ekranie edycji tagów.

en: Name Field Description
pl_PL: Opis pola nazwy

en: No tags
pl_PL: Brak tagów

en: Assigns the text displayed in the posts and media list tables when no tags or categories are available.
pl_PL: Przypisuje tekst wyświetlany w tabelach list wpisów i mediów gdy nie ma żadnych tagów, ani kategorii.

en: No Terms
pl_PL: Brak terminów

note: translators: %s Plural form of taxonomy name
en: No %s
pl_PL: Brak „%s”

en: No tags found
pl_PL: Nie znaleziono żadnych tagów

en: Assigns the text displayed when clicking the 'choose from most used' text in the taxonomy meta box when no tags are available, and assigns the text used in the terms list table when there are no items for a taxonomy.
pl_PL: Przypisuje tekst wyświetlany po kliknięciu „Wybierz z najczęściej używanych” w metaboksie taksonomii gdy nie ma żadnych tagów, ani kategorii oraz tekst używany w tabeli listy terminów gdy nie ma elementów z tej taksonomii.

en: Not Found
pl_PL: Nie znaleziono

en: Assigns text to the Title field of the Most Used tab.
pl_PL: Przypisuje tekst do pola Tytuł zakładki najczęściej używanych.

en: Most Used
pl_PL: Najczęściej używane

en: Choose from the most used tags
pl_PL: Wybierz z najczęściej używanych tagów

en: Assigns the 'choose from most used' text used in the meta box when JavaScript is disabled. Only used on non-hierarchical taxonomies.
pl_PL: Przypisuje tekst „Wybierz z najczęściej używanych” w metaboksie, gdy JavaScript jest wyłączony. Używane tylko w taksonomiach niehierarchicznych.

en: Choose From Most Used
pl_PL: Wybierz z najczęściej używanych

note: translators: %s Plural form of taxonomy name
en: Choose from the most used %s
pl_PL: Wybierz z najczęściej używanych „%s”

en: Add or remove tags
pl_PL: Dodaj lub usuń tagi

en: Assigns the add or remove items text used in the meta box when JavaScript is disabled. Only used on non-hierarchical taxonomies
pl_PL: Przypisuje tekst dot. dodawania lub usuwania elementów w metaboksie, gdy JavaScript jest wyłączony. Używane tylko w taksonomiach niehierarchicznych

en: Add Or Remove Items
pl_PL: Dodaj lub usuń elementy

note: translators: %s Plural form of taxonomy name
en: Add or remove %s
pl_PL: Dodaj lub usuń %s

en: Separate tags with commas
pl_PL: Oddziel tagi przecinkami

en: Assigns the separate item with commas text used in the taxonomy meta box. Only used on non-hierarchical taxonomies.
pl_PL: Przypisuje tekst dot. oddzielania elementów przecinkami w metaboksie taksonomii. Używane tylko w taksonomiach niehierarchicznych.

en: Separate Items With Commas
pl_PL: Oddziel elementy przecinkami

note: translators: %s Plural form of taxonomy name
en: Separate %s with commas
pl_PL: Oddziel %s przecinkami

en: Popular Tags
pl_PL: Popularne tagi

en: Assigns popular items text. Only used for non-hierarchical taxonomies.
pl_PL: Przypisuje tekst popularnych elementów. Używane tylko w taksonomiach niehierarchicznych.

en: Popular Items
pl_PL: Popularne elementy

note: translators: %s Plural form of taxonomy name
en: Popular %s
pl_PL: Popularne %s

en: Search Tags
pl_PL: Szukaj tagów

en: Assigns search items text.
pl_PL: Przypisuje tekst wyszukiwania elementów.

en: Parent Category:
pl_PL: Kategoria nadrzędna:

en: Assigns parent item text, but with a colon (:) added to the end.
pl_PL: Przypisuje tekst elementu nadrzędnego, ale z dodanym na końcu dwukropkiem (:).

en: Parent Item With Colon
pl_PL: Element nadrzędny z dwukropkiem

en: Parent Category
pl_PL: Kategoria nadrzędna

en: Assigns parent item text. Only used on hierarchical taxonomies.
pl_PL: Przypisuje tekst elementu nadrzędnego. Używane tylko w taksonomiach hierarchicznych.

en: Parent Item
pl_PL: Element nadrzędny

note: translators: %s Singular form of taxonomy name
en: Parent %s
pl_PL: Element nadrzędny „%s”

en: New Tag Name
pl_PL: Nazwa nowego tagu

en: Assigns the new item name text.
pl_PL: Przypisuje tekst nazwy nowego elementu.

en: New Item Name
pl_PL: Nazwa nowego elementu

note: translators: %s Singular form of taxonomy name
en: New %s Name
pl_PL: Nazwa nowego „%s”

en: Add New Tag
pl_PL: Utwórz tag

en: Assigns the add new item text.
pl_PL: Przypisuje tekst dodania nowego elementu.

en: Update Tag
pl_PL: Aktualizuj tag

en: Assigns the update item text.
pl_PL: Przypisuje tekst zaktualizowania elementu.

en: Update Item
pl_PL: Aktualizuj element

note: translators: %s Singular form of taxonomy name
en: Update %s
pl_PL: Aktualizuj „%s”

en: View Tag
pl_PL: Zobacz tag

en: In the admin bar to view term during editing.
pl_PL: Na pasku administratora do zobaczenia terminu podczas edycji.

en: Edit Tag
pl_PL: Edytuj tag

en: At the top of the editor screen when editing a term.
pl_PL: Na górze ekranu edycji podczas edytowania terminu.

en: All Tags
pl_PL: Wszystkie tagi

en: Assigns the all items text.
pl_PL: Przypisuje tekst wszystkich elementów.

en: Assigns the menu name text.
pl_PL: Przypisuje tekst nazwy menu.

en: Menu Label
pl_PL: Etykieta menu

en: Active taxonomies are enabled and registered with WordPress.
pl_PL: Włączone taksonomie są uruchamiane i rejestrowane razem z WordPressem.

en: A descriptive summary of the taxonomy.
pl_PL: Podsumowanie opisujące taksonomię.

en: A descriptive summary of the term.
pl_PL: Podsumowanie opisujące termin.

en: Term Description
pl_PL: Opis terminu

en: Single word, no spaces. Underscores and dashes allowed.
pl_PL: Pojedyncze słowo, bez spacji. Dozwolone są myślniki i podkreślniki.

en: Term Slug
pl_PL: Uproszczona nazwa terminu

en: The name of the default term.
pl_PL: Nazwa domyślnego terminu.

en: Term Name
pl_PL: Nazwa terminu

en: Create a term for the taxonomy that cannot be deleted. It will not be selected for posts by default.
pl_PL: Utwórz termin taksonomii, którego nie będzie można usunąć. Nie będzie on domyślnie wybrany dla wpisów.

en: Default Term
pl_PL: Domyślny termin

en: Whether terms in this taxonomy should be sorted in the order they are provided to `wp_set_object_terms()`.
pl_PL: Czy terminy tej taksonomii powinny być posortowane w kolejności, w jakiej są przekazywane do `wp_set_object_terms()`.

en: Sort Terms
pl_PL: Sortuj terminy

en: Add Post Type
pl_PL: Dodaj typ treści

en: Expand the functionality of WordPress beyond standard posts and pages with custom post types.
pl_PL: Rozszerz funkcjonalność WordPressa ponad standardowe wpisy i strony za pomocą własnych typów treści.

en: Add Your First Post Type
pl_PL: Dodaj swój pierwszy typ treści

en: I know what I'm doing, show me all the options.
pl_PL: Wiem co robię, pokaż mi wszystkie opcje.

en: Advanced Configuration
pl_PL: Zaawansowana konfiguracja

en: Hierarchical post types can have descendants (like pages).
pl_PL: Hierarchiczne typy treści mogą posiadać elementy potomne (jak strony).

en: Hierarchical
pl_PL: Hierarchiczne

en: Visible on the frontend and in the admin dashboard.
pl_PL: Widoczne w witrynie oraz w kokpicie administratora.

en: Public
pl_PL: Publiczne

note: translators: example post type
en: movie
pl_PL: film

en: Lower case letters, underscores and dashes only, Max 20 characters.
pl_PL: Tylko małe litery, myślniki i podkreślniki. Maksymalnie 20 znaków.

note: translators: example post type
en: Movie
pl_PL: Film

en: Singular Label
pl_PL: Etykieta w liczbie pojedynczej

note: translators: example post type
en: Movies
pl_PL: Filmy

en: Plural Label
pl_PL: Etykieta w liczbie mnogiej

en: Optional custom controller to use instead of `WP_REST_Posts_Controller`.
pl_PL: Opcjonalny własny kontroler do użycia zamiast `WP_REST_Posts_Controller`.

en: Controller Class
pl_PL: Klasa kontrolera

en: The namespace part of the REST API URL.
pl_PL: Część przestrzeni nazw adresu URL REST API.

en: Namespace Route
pl_PL: Ścieżka przestrzeni nazw

en: The base URL for the post type REST API URLs.
pl_PL: Bazowy adres URL tego typu treści dla adresów URL REST API.

en: Base URL
pl_PL: Bazowy adres URL

en: Exposes this post type in the REST API. Required to use the block editor.
pl_PL: Pokaż ten typ treści w REST API. Wymagane, aby używać edytora blokowego.

en: Show In REST API
pl_PL: Pokaż w REST API

en: Customize the query variable name.
pl_PL: Dostosuj nazwę zmiennej zapytania.

en: Query Variable
pl_PL: Zmienna zapytania

en: No Query Variable Support
pl_PL: Brak obsługi zmiennej zapytania

en: Custom Query Variable
pl_PL: Własna zmienna zapytania

en: Items can be accessed using the non-pretty permalink, eg. {post_type}={post_slug}.
pl_PL: Elementy są dostępne za pomocą nieprzyjaznych bezpośrednich odnośników, np. {typ_treści}={uproszczona_nazwa_wpisu}.

en: Query Variable Support
pl_PL: Obsługa zmiennej zapytania

en: URLs for an item and items can be accessed with a query string.
pl_PL: Adresy URL elementu i elementów są dostępne za pomocą ciągu znaków zapytania.

en: Publicly Queryable
pl_PL: Publicznie dostępne

en: Custom slug for the Archive URL.
pl_PL: Własna uproszczona nazwa dla adresu URL archiwum.

en: Archive Slug
pl_PL: Uproszczona nazwa archiwum

en: Has an item archive that can be customized with an archive template file in your theme.
pl_PL: Posiada archiwum elementów, które można dostosować za pomocą szablonu archiwum w motywie.

en: Archive
pl_PL: Archiwum

en: Pagination support for the items URLs such as the archives.
pl_PL: Obsługa stronicowania adresów URL elementów takich jak archiwa.

en: Pagination
pl_PL: Stronicowanie

en: RSS feed URL for the post type items.
pl_PL: Adres URL kanału RSS elementów tego typu treści.

en: Feed URL
pl_PL: Adres URL kanału informacyjnego

en: Alters the permalink structure to add the `WP_Rewrite::$front` prefix to URLs.
pl_PL: Modyfikuje strukturę bezpośrednich odnośników dodając prefiks `WP_Rewrite::$front` do adresów URL.

en: Front URL Prefix
pl_PL: Prefiks adresu URL

en: Customize the slug used in the URL.
pl_PL: Dostosuj uproszczoną nazwę używaną w adresie URL.

en: URL Slug
pl_PL: Uproszczona nazwa w adresie URL

en: Permalinks for this post type are disabled.
pl_PL: Bezpośrednie odnośniki tego typu treści są wyłączone.

note: translators: this string will be appended with the new permalink structure.
en: Rewrite the URL using a custom slug defined in the input below. Your permalink structure will be
pl_PL: Przepisuj adres URL używając własnej uproszczonej nazwy określonej w polu poniżej. Struktura bezpośrednich odnośników będzie następująca

en: No Permalink (prevent URL rewriting)
pl_PL: Brak bezpośredniego odnośnika (wyłącz przepisywanie adresów URL)

en: Custom Permalink
pl_PL: Własny bezpośredni odnośnik

en: Post Type Key
pl_PL: Klucz typu treści

note: translators: this string will be appended with the new permalink structure.
en: Rewrite the URL using the post type key as the slug. Your permalink structure will be
pl_PL: Przepisuj adres URL używając klucza typu treści jako uproszczonej nazwy. Struktura bezpośrednich odnośników będzie następująca

en: Permalink Rewrite
pl_PL: Przepisywanie bezpośrednich odnośników

en: Delete items by a user when that user is deleted.
pl_PL: Usuwaj elementy należące do użytkownika podczas jego usuwania.

en: Delete With User
pl_PL: Usuń wraz z użytkownikiem

en: Allow the post type to be exported from 'Tools' > 'Export'.
pl_PL: Zezwól na eksportowanie tego typu treści na ekranie „Narzędzia > Eksport”.

en: Can Export
pl_PL: Można eksportować

en: Optionally provide a plural to be used in capabilities.
pl_PL: Opcjonalnie podaj liczbę mnogą, aby użyć jej w uprawnieniach.

en: Plural Capability Name
pl_PL: Nazwa uprawnienia w liczbie mnogiej

en: Choose another post type to base the capabilities for this post type.
pl_PL: Wybierz inny typ treści, aby bazować na jego uprawnieniach dla tego typu treści.

en: Singular Capability Name
pl_PL: Nazwa uprawnienia w liczbie pojedynczej

en: By default the capabilities of the post type will inherit the 'Post' capability names, eg. edit_post, delete_posts. Enable to use post type specific capabilities, eg. edit_{singular}, delete_{plural}.
pl_PL: Domyślnie nazwy uprawnienia tego typu treści zostaną odziedziczone z uprawnień typu „Wpis”, np. edit_post, delete_posts. Włącz, aby użyć w tym typie treści własnych uprawnień, np. edit_{liczba pojedyncza}, delete_{liczba mnoga}.

en: Rename Capabilities
pl_PL: Zmień nazwy uprawnień

en: Exclude From Search
pl_PL: Wyklucz z wyszukiwania

en: Allow items to be added to menus in the 'Appearance' > 'Menus' screen. Must be turned on in 'Screen options'.
pl_PL: Zezwól na dodawanie elementów do menu na ekranie „Wygląd > Menu”. Należy je włączyć w „Opcjach ekranu”.

en: Appearance Menus Support
pl_PL: Obsługa menu wyglądu

en: Appears as an item in the 'New' menu in the admin bar.
pl_PL: Pojawia się jako element w menu „Utwórz” na pasku administratora.

en: Show In Admin Bar
pl_PL: Pokaż na pasku administratora

en: Custom Meta Box Callback
pl_PL: Własna funkcja zwrotna metaboksa

en: Menu Icon
pl_PL: Ikonka menu

en: The position in the sidebar menu in the admin dashboard.
pl_PL: Pozycja w menu w panelu bocznym w kokpicie administratora.

en: Menu Position
pl_PL: Pozycja menu

en: By default the post type will get a new top level item in the admin menu. If an existing top level item is supplied here, the post type will be added as a submenu item under it.
pl_PL: Domyślnie typ treści otrzyma nowy element najwyższego poziomu w menu administratora. Jeżeli zostanie tu podany istniejący element najwyższego poziomu, typ treści zostanie dodany do niego jako element podmenu.

en: Admin Menu Parent
pl_PL: Element nadrzędny menu administratora

en: Admin editor navigation in the sidebar menu.
pl_PL: Nawigacja w menu w panelu bocznym kokpitu administratora.

en: Show In Admin Menu
pl_PL: Pokaż w menu administratora

en: Items can be edited and managed in the admin dashboard.
pl_PL: Elementy mogą być edytowanie i zarządzane w kokpicie administratora.

en: Show In UI
pl_PL: Pokaż w interfejsie użytkownika

en: A link to a post.
pl_PL: Odnośnik do wpisu.

en: Description for a navigation link block variation.
pl_PL: Opis wersji bloku odnośnika.

en: Item Link Description
pl_PL: Opis odnośnika elementu

note: translators: %s Singular form of post type name
en: A link to a %s.
pl_PL: Odnośnik do „%s”.

en: Post Link
pl_PL: Odnośnik wpisu

en: Title for a navigation link block variation.
pl_PL: Tytuł wersji bloku odnośnika.

en: Item Link
pl_PL: Odnośnik elementu

note: translators: %s Singular form of post type name translators: %s Singular form of taxonomy name
en: %s Link
pl_PL: Odnośnik „%s”

en: Post updated.
pl_PL: Zaktualizowano wpis.

en: In the editor notice after an item is updated.
pl_PL: Powiadomienie w edytorze po zaktualizowaniu elementu.

en: Item Updated
pl_PL: Element został zaktualizowany

note: translators: %s Singular form of post type name
en: %s updated.
pl_PL: „%s” został zaktualizowany.

en: Post scheduled.
pl_PL: Zaplanowano publikację wpisu.

en: In the editor notice after scheduling an item.
pl_PL: Powiadomienie w edytorze po zaplanowaniu publikacji elementu.

en: Item Scheduled
pl_PL: Zaplanowano publikację elementu

note: translators: %s Singular form of post type name
en: %s scheduled.
pl_PL: Zaplanowano publikację „%s”.

en: Post reverted to draft.
pl_PL: Wpis zamieniony w szkic.

en: In the editor notice after reverting an item to draft.
pl_PL: Powiadomienie w edytorze po zamienieniu elementu w szkic.

en: Item Reverted To Draft
pl_PL: Element zamieniony w szkic

note: translators: %s Singular form of post type name
en: %s reverted to draft.
pl_PL: „%s” zamieniony w szkic.

en: Post published privately.
pl_PL: Wpis został opublikowany jako prywatny.

en: In the editor notice after publishing a private item.
pl_PL: Powiadomienie w edytorze po opublikowaniu elementu jako prywatny.

en: Item Published Privately
pl_PL: Element został opublikowany jako prywatny

note: translators: %s Singular form of post type name
en: %s published privately.
pl_PL: „%s” został opublikowany jako prywatny.

en: Post published.
pl_PL: Wpis został opublikowany.

en: In the editor notice after publishing an item.
pl_PL: Powiadomienie w edytorze po opublikowaniu elementu.

en: Item Published
pl_PL: Element został opublikowany

note: translators: %s Singular form of post type name
en: %s published.
pl_PL: „%s” został opublikowany.

en: Posts list
pl_PL: Lista wpisów

en: Used by screen readers for the items list on the post type list screen.
pl_PL: Używane przez czytniki ekranu do listy elementów na ekranie listy wpisów tego typu treści.

en: Items List
pl_PL: Lista elementów

note: translators: %s Plural form of post type name translators: %s Plural form of taxonomy name
en: %s list
pl_PL: Lista „%s”

en: Posts list navigation
pl_PL: Nawigacja listy wpisów

en: Used by screen readers for the filter list pagination on the post type list screen.
pl_PL: Używane przez czytniki ekranu do stronicowania na liście filtrów na ekranie listy wpisów tego typu treści.

en: Items List Navigation
pl_PL: Nawigacja listy elementów

note: translators: %s Plural form of post type name translators: %s Plural form of taxonomy name
en: %s list navigation
pl_PL: Nawigacja listy „%s”

en: Filter posts by date
pl_PL: Filtruj wpisy wg daty

en: Used by screen readers for the filter by date heading on the post type list screen.
pl_PL: Używane przez czytniki ekranu do nagłówka filtrowania wg daty na ekranie listy wpisów tego typu treści.

en: Filter Items By Date
pl_PL: Filtruj elementy wg daty

note: translators: %s Plural form of post type name
en: Filter %s by date
pl_PL: Filtruj %s wg daty

en: Filter posts list
pl_PL: Filtrowanie listy wpisów

en: Used by screen readers for the filter links heading on the post type list screen.
pl_PL: Używane przez czytniki ekranu do nagłówka odnośników filtrowania na ekranie listy wpisów tego typu treści.

en: Filter Items List
pl_PL: Filtrowanie listy elementów

note: translators: %s Plural form of post type name
en: Filter %s list
pl_PL: Filtrowanie listy „%s”

en: In the media modal showing all media uploaded to this item.
pl_PL: W oknie mediów wyświetlającym wszystkie media wgrane do tego elementu.

en: Uploaded To This Item
pl_PL: Wgrane do elementu

note: translators: %s Singular form of post type name
en: Uploaded to this %s
pl_PL: Wgrane do „%s”

en: Insert into post
pl_PL: Wstaw do wpisu

en: As the button label when adding media to content.
pl_PL: Jako etykieta przycisku podczas dodawania mediów do treści.

en: Insert Into Media Button
pl_PL: Przycisk wstawiania mediów

note: translators: %s Singular form of post type name
en: Insert into %s
pl_PL: Wstaw do „%s”

en: Use as featured image
pl_PL: Użyj jako obrazek wyróżniający

en: As the button label for selecting to use an image as the featured image.
pl_PL: Jako etykieta przycisku podczas wybierania obrazka do użycia jako obrazka wyróżniającego.

en: Use Featured Image
pl_PL: Użyj obrazka wyróżniającego

en: Remove featured image
pl_PL: Usuń obrazek wyróżniający

en: As the button label when removing the featured image.
pl_PL: Jako etykieta przycisku podczas usuwania obrazka wyróżniającego.

en: Remove Featured Image
pl_PL: Usuń obrazek wyróżniający

en: Set featured image
pl_PL: Ustaw obrazek wyróżniający

en: As the button label when setting the featured image.
pl_PL: Jako etykieta przycisku podczas ustawiania obrazka wyróżniającego.

en: Set Featured Image
pl_PL: Ustaw obrazek wyróżniający

en: Featured image
pl_PL: Obrazek wyróżniający

en: In the editor used for the title of the featured image meta box.
pl_PL: W edytorze, używane jako tytuł metaboksa obrazka wyróżniającego.

en: Featured Image Meta Box
pl_PL: Metaboks obrazka wyróżniającego

en: Post Attributes
pl_PL: Atrybuty wpisu

en: In the editor used for the title of the post attributes meta box.
pl_PL: W edytorze, używane jako tytuł metaboksa atrybutów wpisu.

en: Attributes Meta Box
pl_PL: Metaboks atrybutów

note: translators: %s Singular form of post type name
en: %s Attributes
pl_PL: Atrybuty „%s”

en: Post Archives
pl_PL: Archiwa wpisów

en: Adds 'Post Type Archive' items with this label to the list of posts shown when adding items to an existing menu in a CPT with archives enabled. Only appears when editing menus in 'Live Preview' mode and a custom archive slug has been provided.
pl_PL: Dodaje element „Archiwa typu treści”, o tej etykiecie, do listy wpisów własnych typów treści z włączonymi archiwami, wyświetlanych podczas dodawania elementów do istniejącego menu. Pojawia się podczas edytowania menu w trybie „Podgląd na żywo”, gdy podano własną uproszczoną nazwę archiwów.

en: Archives Nav Menu
pl_PL: Menu nawigacyjne archiwów

note: translators: %s Singular form of post type name
en: %s Archives
pl_PL: Archiwa „%s”

en: No posts found in Trash
pl_PL: Nie znaleziono żadnych wpisów w koszu

en: At the top of the post type list screen when there are no posts in the trash.
pl_PL: Na górze ekranu listy wpisów typu treści gdy brak wpisów w koszu.

en: No Items Found in Trash
pl_PL: Nie znaleziono żadnych elementów w koszu

note: translators: %s Plural form of post type name
en: No %s found in Trash
pl_PL: Nie znaleziono żadnych „%s” w koszu

en: No posts found
pl_PL: Nie znaleziono żadnych wpisów

en: At the top of the post type list screen when there are no posts to display.
pl_PL: Na górze ekranu listy wpisów typu treści gdy brak wpisów do wyświetlenia.

en: No Items Found
pl_PL: Nie znaleziono żadnych elementów

note: translators: %s Plural form of post type name translators: %s Plural form of taxonomy name
en: No %s found
pl_PL: Nie znaleziono żadnych „%s”

en: Search Posts
pl_PL: Szukaj wpisów

en: At the top of the items screen when searching for an item.
pl_PL: Na górze ekranu elementów podczas szukania elementu.

en: Search Items
pl_PL: Szukaj elementów

note: translators: %s Singular form of post type name translators: %s Plural form of taxonomy name
en: Search %s
pl_PL: Szukaj „%s”

en: Parent Page:
pl_PL: Strona nadrzędna:

en: For hierarchical types in the post type list screen.
pl_PL: Dla hierarchicznych typów na ekranie listy wpisów tego typu treści.

en: Parent Item Prefix
pl_PL: Prefiks elementu nadrzędnego

note: translators: %s Singular form of post type name translators: %s Singular form of taxonomy name
en: Parent %s:
pl_PL: Nadrzędny „%s”:

en: New Post
pl_PL: Nowy wpis

en: New Item
pl_PL: Nowy element

note: translators: %s Singular form of post type name
en: New %s
pl_PL: Nowy „%s”

en: Add New Post
pl_PL: Utwórz wpis

en: At the top of the editor screen when adding a new item.
pl_PL: Na górze ekranu edycji podczas dodawania nowego elementu.

en: Add New Item
pl_PL: Utwórz element

note: translators: %s Singular form of post type name translators: %s Singular form of taxonomy name
en: Add New %s
pl_PL: Utwórz „%s”

en: View Posts
pl_PL: Zobacz wpisy

en: Appears in the admin bar in the 'All Posts' view, provided the post type supports archives and the home page is not an archive of that post type.
pl_PL: Pojawia się na pasku administratora w widoku „Wszystkie wpisy”, pod warunkiem, że typ treści obsługuje archiwa, a strona główna nie jest archiwum tego typu treści.

en: View Items
pl_PL: Zobacz elementy

en: View Post
pl_PL: Zobacz wpis

en: In the admin bar to view item when editing it.
pl_PL: Na pasku administratora do zobaczenia elementu podczas jego edycji.

en: View Item
pl_PL: Zobacz element

note: translators: %s Singular form of post type name translators: %s Plural form of post type name translators: %s Singular form of taxonomy name
en: View %s
pl_PL: Zobacz %s

en: Edit Post
pl_PL: Edytuj wpis

en: At the top of the editor screen when editing an item.
pl_PL: Na górze ekranu edycji podczas edytowania elementu.

en: Edit Item
pl_PL: Edytuj element

note: translators: %s Singular form of post type name translators: %s Singular form of taxonomy name
en: Edit %s
pl_PL: Edytuj %s

en: All Posts
pl_PL: Wszystkie wpisy

en: In the post type submenu in the admin dashboard.
pl_PL: W podmenu typu treści w kokpicie administratora.

en: All Items
pl_PL: Wszystkie elementy

note: translators: %s Plural form of post type name translators: %s Plural form of taxonomy name
en: All %s
pl_PL: Wszystkie %s

en: Admin menu name for the post type.
pl_PL: Nazwa menu administracyjnego tego typu treści.

en: Menu Name
pl_PL: Nazwa menu

en: Regenerate all labels using the Singular and Plural labels
pl_PL: Odnów wszystkie etykiety używając etykiet w liczbie pojedynczej i mnogiej

en: Regenerate
pl_PL: Odnów

en: Active post types are enabled and registered with WordPress.
pl_PL: Włączone typy treści są uruchamiane i rejestrowane razem z WordPressem.

en: A descriptive summary of the post type.
pl_PL: Podsumowanie opisujące typ treści.

en: Add Custom
pl_PL: Dodaj własną

en: Enable various features in the content editor.
pl_PL: Włącz różne funkcje w edytorze treści.

en: Post Formats
pl_PL: Formaty wpisów

en: Editor
pl_PL: Edytor

en: Trackbacks
pl_PL: Trackbacki

en: Select existing taxonomies to classify items of the post type.
pl_PL: Wybierz istniejące taksonomie, aby klasyfikować ten typ treści.

en: Browse Fields
pl_PL: Przeglądaj pola

en: Nothing to import
pl_PL: Brak danych do importu

en: . The Custom Post Type UI plugin can be deactivated.
pl_PL: . Wtyczka „Custom Post Type UI” może zostać wyłączona.

note: translators: %d - number of items imported from CPTUI
en: Imported %d item from Custom Post Type UI - | Imported %d items from Custom Post Type UI -
pl_PL[0]: Zaimportowano %d element z „Custom Post Type UI” -
pl_PL[1]: Zaimportowano %d elementy z „Custom Post Type UI” -
pl_PL[2]: Zaimportowano %d elementów z „Custom Post Type UI” -

en: Failed to import taxonomies.
pl_PL: Nie udało się zaimportować taksonomii.

en: Failed to import post types.
pl_PL: Nie udało się zaimportować typów treści.

en: Nothing from Custom Post Type UI plugin selected for import.
pl_PL: Nie wybrano niczego do zaimportowania z wtyczki „Custom Post Type UI”.

en: Imported 1 item | Imported %s items
pl_PL[0]: Zaimportowano 1 element
pl_PL[1]: Zaimportowano %s elementy
pl_PL[2]: Zaimportowano %s elementów

en: Importing a Post Type or Taxonomy with the same key as one that already exists will overwrite the settings for the existing Post Type or Taxonomy with those of the import.
pl_PL: Zaimportowanie typu treści lub taksonomii, z tym samym kluczem co już istniejący element, nadpisze ustawienia istniejącego typu treści lub taksonomii używając zaimportowanych danych.

en: Import from Custom Post Type UI
pl_PL: Importuj z „Custom Post Type UI”

en: The following code can be used to register a local version of the selected items. Storing field groups, post types, or taxonomies locally can provide many benefits such as faster load times, version control & dynamic fields/settings. Simply copy and paste the following code to your theme's functions.php file or include it within an external file, then deactivate or delete the items from the ACF admin.
pl_PL: Następujący kod może zostać użyty do zarejestrowania lokalnej wersji wybranych elementów. Przechowywanie grup pól, typów treści czy taksonomii lokalnie może pozytywnie wpłynąć na szybsze czasy wczytywania, kontrolę wersji i dynamiczne pola oraz ustawienia. Skopiuj i wklej następujący kod do pliku function.php w twoim motywie lub załącz go w oddzielnym pliku, a następnie wyłącz lub usuń te elementy z ACF-a.

en: Export - Generate PHP
pl_PL: Eksport - wygeneruj PHP

en: Export
pl_PL: Eksportuj

en: Select Taxonomies
pl_PL: Wybierz taksonomie

en: Select Post Types
pl_PL: Wybierz typy treści

en: Exported 1 item. | Exported %s items.
pl_PL[0]: Wyeksportowano 1 element.
pl_PL[1]: Wyeksportowano %s elementy.
pl_PL[2]: Wyeksportowano %s elementów.

en: Category
pl_PL: Kategoria

note: translators: %s taxonomy name
en: %s taxonomy created
pl_PL: Taksonomia %s została utworzona

note: translators: %s taxonomy name
en: %s taxonomy updated
pl_PL: Taksonomia %s została zaktualizowana

en: Taxonomy draft updated.
pl_PL: Szkic taksonomii został zaktualizowany.

en: Taxonomy scheduled for.
pl_PL: Publikacja taksonomii została zaplanowana.

en: Taxonomy submitted.
pl_PL: Taksonomia została dodana.

en: Taxonomy saved.
pl_PL: Taksonomia została zapisana.

en: Taxonomy deleted.
pl_PL: Taksonomia została usunięta.

en: Taxonomy updated.
pl_PL: Taksonomia została zaktualizowana.

en: This taxonomy could not be registered because its key is in use by another taxonomy registered by another plugin or theme.
pl_PL: Nie można było zarejestrować tej taksonomii, ponieważ jej klucz jest już używany przez inną taksonomię zarejestrowaną przez inną wtyczkę lub motyw.

note: translators: %s number of taxonomies synchronized
en: Taxonomy synchronized. | %s taxonomies synchronized.
pl_PL[0]: Taksonomia została zsynchronizowana.
pl_PL[1]: %s taksonomie zostały zsynchronizowane.
pl_PL[2]: %s taksonomii zostało zsynchronizowanych.

note: translators: %s number of taxonomies duplicated
en: Taxonomy duplicated. | %s taxonomies duplicated.
pl_PL[0]: Taksonomia została zduplikowana.
pl_PL[1]: %s taksonomie zostały zduplikowane.
pl_PL[2]: %s taksonomii zostało zduplikowanych.

note: translators: %s number of taxonomies deactivated
en: Taxonomy deactivated. | %s taxonomies deactivated.
pl_PL[0]: Taksonomia została wyłączona.
pl_PL[1]: %s taksonomie zostały wyłączone.
pl_PL[2]: %s taksonomii zostało wyłączonych.

note: translators: %s number of taxonomies activated
en: Taxonomy activated. | %s taxonomies activated.
pl_PL[0]: Taksonomia została włączona.
pl_PL[1]: %s taksonomie zostały włączone.
pl_PL[2]: %s taksonomii zostało włączonych.

en: Terms
pl_PL: Terminy

note: translators: %s number of post types synchronized
en: Post type synchronized. | %s post types synchronized.
pl_PL[0]: Typ treści został zsynchronizowany.
pl_PL[1]: %s typy treści zostały zsynchronizowane.
pl_PL[2]: %s typów treści zostało zsynchronizowanych.

note: translators: %s number of post types duplicated
en: Post type duplicated. | %s post types duplicated.
pl_PL[0]: Typ treści został zduplikowany.
pl_PL[1]: %s typy treści zostały zduplikowane.
pl_PL[2]: %s typów treści zostało zduplikowanych.

note: translators: %s number of post types deactivated
en: Post type deactivated. | %s post types deactivated.
pl_PL[0]: Typ treści został wyłączony.
pl_PL[1]: %s typy treści zostały wyłączone.
pl_PL[2]: %s typów treści zostało wyłączonych.

note: translators: %s number of post types activated
en: Post type activated. | %s post types activated.
pl_PL[0]: Typ treści został włączony.
pl_PL[1]: %s typy treści zostały włączone.
pl_PL[2]: %s typów treści zostało włączonych.

en: Post Types
pl_PL: Typy treści

en: Advanced Settings
pl_PL: Ustawienia zaawansowane

en: Basic Settings
pl_PL: Ustawienia podstawowe

en: This post type could not be registered because its key is in use by another post type registered by another plugin or theme.
pl_PL: Nie można było zarejestrować tego typu treści, ponieważ jego klucz jest już używany przez inny typ treści zarejestrowany przez inną wtyczkę lub motyw.

en: Pages
pl_PL: Strony

en: Link Existing Field Groups
pl_PL: Powiąż istniejące grupy pól

note: translators: %s post type name
en: %s post type created
pl_PL: Typ treści %s został utworzony

note: translators: %s taxonomy name
en: Add fields to %s
pl_PL: Dodaj pola do „%s”

note: translators: %s post type name
en: %s post type updated
pl_PL: Typ treści %s został zaktualizowany

en: Post type draft updated.
pl_PL: Szkic typu treści został zaktualizowany.

en: Post type scheduled for.
pl_PL: Publikacja typu treści została zaplanowana.

en: Post type submitted.
pl_PL: Typ teści został dodany.

en: Post type saved.
pl_PL: Typ treści został zapisany.

en: Post type updated.
pl_PL: Typ treści został zaktualizowany.

en: Post type deleted.
pl_PL: Typ treści został usunięty.

en: Type to search...
pl_PL: Zacznij pisać, aby wyszukać…

en: PRO Only
pl_PL: Tylko w PRO

en: Field groups linked successfully.
pl_PL: Grupy pól zostały powiązane.

note: translators: %s - URL to ACF tools page.
en: Import Post Types and Taxonomies registered with Custom Post Type UI and manage them with ACF. <a href="%s">Get Started</a>.
pl_PL: Importuj typy treści i taksonomie zarejestrowane za pomocą wtyczki „Custom Post Type UI” i zarządzaj nimi w ACF-ie. <a href="%s">Rozpocznij</a>.

en: taxonomy
pl_PL: taksonomia

en: post type
pl_PL: typ treści

en: Done
pl_PL: Gotowe

en: Field Group(s)
pl_PL: Grupa(-y) pól

en: Select one or many field groups...
pl_PL: Wybierz jedną lub klika grup pól…

en: Please select the field groups to link.
pl_PL: Proszę wybrać grupy pól do powiązania.

en: Field group linked successfully. | Field groups linked successfully.
pl_PL[0]: Grupa pól została powiązana.
pl_PL[1]: Grupy pól zostały powiązane.
pl_PL[2]: Grupy pól zostały powiązane.

[ctx: post status]
en: Registration Failed
pl_PL: Rejestracja nieudana

en: This item could not be registered because its key is in use by another item registered by another plugin or theme.
pl_PL: Nie można było zarejestrować tego elementu, ponieważ jego klucz jest już używany przez inny element zarejestrowany przez inną wtyczkę lub motyw.

en: Permissions
pl_PL: Uprawnienia

en: URLs
pl_PL: Adresy URL

en: Visibility
pl_PL: Widoczność

en: Labels
pl_PL: Etykiety

en: Field Settings Tabs
pl_PL: Ustawienia pól w zakładkach

en: [ACF shortcode value disabled for preview]
pl_PL: [Wartość shortcode'u ACF-a wyłączona podczas podglądu]

en: Close Modal
pl_PL: Zamknij okno

en: Field moved to other group
pl_PL: Pole zostało przeniesione do innej grupy

en: Close modal
pl_PL: Zamknij okno

en: Start a new group of tabs at this tab.
pl_PL: Rozpocznij od tej zakładki nową grupę zakładek.

en: New Tab Group
pl_PL: Nowa grupa zakładek

en: Use a stylized checkbox using select2
pl_PL: Użyj ostylowanego pola select2

en: Save Other Choice
pl_PL: Zapisz inny wybór

en: Allow Other Choice
pl_PL: Zezwól na inny wybór

en: Add Toggle All
pl_PL: Dodaj „Przełącz wszystko”

en: Save Custom Values
pl_PL: Zapisz własne wartości

en: Allow Custom Values
pl_PL: Zezwól na własne wartości

en: Checkbox custom values cannot be empty. Uncheck any empty values.
pl_PL: Własne wartości pola zaznaczenia nie mogą być puste. Odznacz wszystkie puste wartości.

en: Updates
pl_PL: Aktualizacje

en: Advanced Custom Fields logo
pl_PL: Logo Advanced Custom Fields

en: Save Changes
pl_PL: Zapisz zmiany

en: Field Group Title
pl_PL: Tytuł grupy pól

en: Add title
pl_PL: Dodaj tytuł

note: translators: %s url to getting started guide
en: New to ACF? Take a look at our <a href="%s" target="_blank">getting started guide</a>.
pl_PL: Nie znasz ACF-a? Zapoznaj się z naszym <a href="%s" target="_blank">przewodnikiem jak zacząć</a>.

en: Add Field Group
pl_PL: Dodaj grupę pól

note: translators: %s url to creating a field group page
en: ACF uses <a href="%s" target="_blank">field groups</a> to group custom fields together, and then attach those fields to edit screens.
pl_PL: ACF używa <a href="%s" target="_blank">grup pól</a> do łączenia własnych pól, a następnie dołączania tych pól do ekranów edycji.

en: Add Your First Field Group
pl_PL: Dodaj swoją pierwszą grupę pól

en: Options Pages
pl_PL: Strony opcji

en: ACF Blocks
pl_PL: Bloki ACF-a

en: Gallery Field
pl_PL: Pole galerii

en: Flexible Content Field
pl_PL: Pole elastycznej treści

en: Repeater Field
pl_PL: Pole powtarzalne

en: Unlock Extra Features with ACF PRO
pl_PL: Odblokuj dodatkowe funkcje przy pomocy ACF-a PRO

en: Delete Field Group
pl_PL: Usuń grupę pól

note: translators: 1: Post creation date 2: Post creation time
en: Created on %1$s at %2$s
pl_PL: Utworzono %1$s o %2$s

en: Group Settings
pl_PL: Ustawienia grupy

en: Location Rules
pl_PL: Reguły lokalizacji

note: translators: %s url to field types list
en: Choose from over 30 field types. <a href="%s" target="_blank">Learn more</a>.
pl_PL: Wybierz spośród ponad 30 rodzajów pól. <a href="%s" target="_blank">Dowiedz się więcej</a>.

en: Get started creating new custom fields for your posts, pages, custom post types and other WordPress content.
pl_PL: Zacznij tworzyć nowe własne pola dla swoich wpisów, stron, własnych typów treści i innych treści WordPressa.

en: Add Your First Field
pl_PL: Dodaj swoje pierwsze pole

en: Add Field
pl_PL: Dodaj pole

en: Presentation
pl_PL: Prezentacja

en: Validation
pl_PL: Walidacja

en: General
pl_PL: Ogólne

en: Import JSON
pl_PL: Importuj JSON

en: Export As JSON
pl_PL: Eksportuj jako JSON

note: translators: %s number of field groups deactivated
en: Field group deactivated. | %s field groups deactivated.
pl_PL[0]: Grupa pól została wyłączona.
pl_PL[1]: %s grupy pól zostały wyłączone.
pl_PL[2]: %s grup pól zostało wyłączonych.

note: translators: %s number of field groups activated
en: Field group activated. | %s field groups activated.
pl_PL[0]: Grupa pól została włączona.
pl_PL[1]: %s grupy pól zostały włączone.
pl_PL[2]: %s grup pól zostało włączonych.

en: Deactivate
pl_PL: Wyłącz

en: Deactivate this item
pl_PL: Wyłącz ten element

en: Activate
pl_PL: Włącz

en: Activate this item
pl_PL: Włącz ten element

en: Move field group to trash?
pl_PL: Przenieść grupę pól do kosza?

[ctx: post status]
en: Inactive
pl_PL: Wyłączone

en: Advanced Custom Fields and Advanced Custom Fields PRO should not be active at the same time. We've automatically deactivated Advanced Custom Fields PRO.
pl_PL: Wtyczki Advanced Custom Fields i Advanced Custom Fields PRO nie powinny być włączone jednocześnie. Automatycznie wyłączyliśmy Advanced Custom Fields PRO.

en: Advanced Custom Fields and Advanced Custom Fields PRO should not be active at the same time. We've automatically deactivated Advanced Custom Fields.
pl_PL: Wtyczki Advanced Custom Fields i Advanced Custom Fields PRO nie powinny być włączone jednocześnie. Automatycznie wyłączyliśmy Advanced Custom Fields.

en: %1$s must have a user with the %2$s role. | %1$s must have a user with one of the following roles: %2$s
pl_PL[0]: %1$s musi mieć użytkownika z rolą %2$s.
pl_PL[1]: %1$s musi mieć użytkownika z jedną z następujących ról: %2$s
pl_PL[2]: %1$s musi mieć użytkownika z jedną z następujących ról: %2$s

en: %1$s must have a valid user ID.
pl_PL: %1$s musi mieć prawidłowy identyfikator użytkownika.

en: Invalid request.
pl_PL: Nieprawidłowe żądanie.

en: %1$s is not one of %2$s
pl_PL: %1$s nie zawiera się w %2$s

en: %1$s must have term %2$s. | %1$s must have one of the following terms: %2$s
pl_PL[0]: %1$s musi należeć do taksonomii %2$s.
pl_PL[1]: %1$s musi należeć do jednej z następujących taksonomii: %2$s
pl_PL[2]: %1$s musi należeć do jednej z następujących taksonomii: %2$s

en: %1$s must be of post type %2$s. | %1$s must be of one of the following post types: %2$s
pl_PL[0]: %1$s musi należeć do typu treści %2$s.
pl_PL[1]: %1$s musi należeć do jednego z następujących typów treści: %2$s
pl_PL[2]: %1$s musi należeć do jednego z następujących typów treści: %2$s

en: %1$s must have a valid post ID.
pl_PL: %1$s musi mieć prawidłowy identyfikator wpisu.

en: %s requires a valid attachment ID.
pl_PL: %s wymaga prawidłowego identyfikatora załącznika.

en: Show in REST API
pl_PL: Pokaż w REST API

en: Enable Transparency
pl_PL: Włącz przezroczystość

en: RGBA Array
pl_PL: Tablica RGBA

en: RGBA String
pl_PL: Ciąg RGBA

en: Hex String
pl_PL: Ciąg Hex

en: Upgrade to PRO
pl_PL: Kup PRO

[ctx: post status]
en: Active
pl_PL: Włączone

en: '%s' is not a valid email address
pl_PL: „%s” nie jest poprawnym adresem e-mail

en: Color value
pl_PL: Kolor

en: Select default color
pl_PL: Wybierz domyślny kolor

en: Clear color
pl_PL: Wyczyść kolor

en: Blocks
pl_PL: Bloki

en: Options
pl_PL: Opcje

en: Users
pl_PL: Użytkownicy

en: Menu items
pl_PL: Elementy menu

en: Widgets
pl_PL: Widżety

en: Attachments
pl_PL: Załączniki

en: Taxonomies
pl_PL: Taksonomie

en: Posts
pl_PL: Wpisy

en: Last updated: %s
pl_PL: Ostatnia aktualizacja: %s

en: Sorry, this post is unavailable for diff comparison.
pl_PL: Przepraszamy, ten wpis jest niedostępny dla porównania różnic.

en: Invalid field group parameter(s).
pl_PL: Nieprawidłowy parametr(y) grupy pól.

en: Awaiting save
pl_PL: Oczekiwanie na zapis

en: Saved
pl_PL: Zapisana

en: Import
pl_PL: Importuj

en: Review changes
pl_PL: Przejrzyj zmiany

en: Located in: %s
pl_PL: Znajduje się w: %s

en: Located in plugin: %s
pl_PL: Znalezione we wtyczce: %s

en: Located in theme: %s
pl_PL: Znalezione w motywie: %s

en: Various
pl_PL: Różne

en: Sync changes
pl_PL: Synchronizuj zmiany

en: Loading diff
pl_PL: Ładowanie różnic

en: Review local JSON changes
pl_PL: Przegląd lokalnych zmian JSON

en: Visit website
pl_PL: Odwiedź stronę

en: View details
pl_PL: Zobacz szczegóły

en: Version %s
pl_PL: Wersja %s

en: Information
pl_PL: Informacje

en: <a href="%s" target="_blank">Help Desk</a>. The support professionals on our Help Desk will assist with your more in depth, technical challenges.
pl_PL: <a href="%s" target="_blank">Pomoc</a>. Nasi pracownicy pomocy technicznej pomogą w bardziej dogłębnych wyzwaniach technicznych.

en: <a href="%s" target="_blank">Discussions</a>. We have an active and friendly community on our Community Forums who may be able to help you figure out the 'how-tos' of the ACF world.
pl_PL: <a href="%s" target="_blank">Dyskusje</a>. Mamy aktywną i przyjazną społeczność na naszych forach społecznościowych, która pomoże Ci poznać tajniki świata ACF-a.

en: <a href="%s" target="_blank">Documentation</a>. Our extensive documentation contains references and guides for most situations you may encounter.
pl_PL: <a href="%s" target="_blank">Dokumentacja</a>. Nasza obszerna dokumentacja zawiera opisy i przewodniki dotyczące większości sytuacji, które możesz napotkać.

en: We are fanatical about support, and want you to get the best out of your website with ACF. If you run into any difficulties, there are several places you can find help:
pl_PL: Jesteśmy fanatyczni, jeśli chodzi o wsparcie i chcemy, abyś w pełni wykorzystał swoją stronę internetową dzięki ACF-owi. Jeśli napotkasz jakiekolwiek trudności, jest kilka miejsc, w których możesz znaleźć pomoc:

en: Help & Support
pl_PL: Pomoc i wsparcie

en: Please use the Help & Support tab to get in touch should you find yourself requiring assistance.
pl_PL: Skorzystaj z zakładki Pomoc i wsparcie, aby skontaktować się, jeśli potrzebujesz pomocy.

en: Before creating your first Field Group, we recommend first reading our <a href="%s" target="_blank">Getting started</a> guide to familiarize yourself with the plugin's philosophy and best practises.
pl_PL: Przed utworzeniem pierwszej grupy pól zalecamy najpierw przeczytanie naszego przewodnika <a href="%s" target="_blank">Pierwsze kroki</a>, aby zapoznać się z filozofią wtyczki i sprawdzonymi metodami.

en: The Advanced Custom Fields plugin provides a visual form builder to customize WordPress edit screens with extra fields, and an intuitive API to display custom field values in any theme template file.
pl_PL: Wtyczka Advanced Custom Fields zapewnia wizualny kreator formularzy do dostosowywania ekranów edycji WordPress z dodatkowymi polami oraz intuicyjny interfejs API do wyświetlania niestandardowych wartości pól w dowolnym pliku szablonu motywu.

en: Overview
pl_PL: Przegląd

note: translators: %s the name of the location type
en: Location type "%s" is already registered.
pl_PL: Typ lokalizacji „%s” jest już zarejestrowany.

note: translators: %s class name for a location that could not be found
en: Class "%s" does not exist.
pl_PL: Klasa „%s” nie istnieje.

en: Invalid nonce.
pl_PL: Nieprawidłowy kod jednorazowy.

en: Error loading field.
pl_PL: Błąd ładowania pola.

en: <strong>Error</strong>: %s
pl_PL: <strong>Błąd</strong>: %s

en: Widget
pl_PL: Widżet

en: User Role
pl_PL: Rola użytkownika

en: Comment
pl_PL: Komentarz

en: Post Format
pl_PL: Format wpisu

en: Menu Item
pl_PL: Element menu

en: Post Status
pl_PL: Status wpisu

en: Menus
pl_PL: Menu

en: Menu Locations
pl_PL: Położenia menu

en: Post Taxonomy
pl_PL: Taksonomia wpisu

en: Child Page (has parent)
pl_PL: Strona potomna (ma stronę nadrzędną)

en: Parent Page (has children)
pl_PL: Strona nadrzędna (ma strony potomne)

en: Top Level Page (no parent)
pl_PL: Strona najwyższego poziomu (bez strony nadrzędnej)

en: Posts Page
pl_PL: Strona z wpisami

en: Front Page
pl_PL: Strona główna

en: Page Type
pl_PL: Typ strony

en: Viewing back end
pl_PL: Wyświetla kokpit administratora

en: Viewing front end
pl_PL: Wyświetla witrynę

en: Logged in
pl_PL: Zalogowany

en: Current User
pl_PL: Bieżący użytkownik

en: Page Template
pl_PL: Szablon strony

en: Register
pl_PL: Zarejestruj się

en: Add / Edit
pl_PL: Dodaj / Edytuj

en: User Form
pl_PL: Formularz użytkownika

en: Page Parent
pl_PL: Strona nadrzędna

en: Super Admin
pl_PL: Superadministrator

en: Current User Role
pl_PL: Rola bieżącego użytkownika

en: Default Template
pl_PL: Domyślny szablon

en: Post Template
pl_PL: Szablon wpisu

en: Post Category
pl_PL: Kategoria wpisu

en: All %s formats
pl_PL: Wszystkie formaty %s

en: Attachment
pl_PL: Załącznik

en: %s value is required
pl_PL: %s wartość jest wymagana

en: Show this field if
pl_PL: Pokaż to pole jeśli

en: Conditional Logic
pl_PL: Wyświetlanie warunkowe

en: and
pl_PL: oraz

en: Local JSON
pl_PL: Lokalny JSON

en: Clone Field
pl_PL: Pole klona

note: translators: %s a list of plugin
en: Please also check all premium add-ons (%s) are updated to the latest version.
pl_PL: Proszę również sprawdzić, czy wszystkie dodatki premium (%s) są zaktualizowane do najnowszej wersji.

en: This version contains improvements to your database and requires an upgrade.
pl_PL: Ta wersja zawiera ulepszenia bazy danych i wymaga uaktualnienia.

note: translators: %1 plugin name, %2 version number
en: Thank you for updating to %1$s v%2$s!
pl_PL: Dziękujemy za aktualizację %1$s do wersji %2$s!

en: Database Upgrade Required
pl_PL: Wymagana jest aktualizacja bazy danych

en: Options Page
pl_PL: Strona opcji

en: Gallery
pl_PL: Galeria

en: Flexible Content
pl_PL: Elastyczna treść

en: Repeater
pl_PL: Pole powtarzalne

en: Back to all tools
pl_PL: Wróć do wszystkich narzędzi

en: If multiple field groups appear on an edit screen, the first field group's options will be used (the one with the lowest order number)
pl_PL: Jeśli na stronie edycji znajduje się kilka grup pól, zostaną zastosowane ustawienia pierwszej z nich. (pierwsza grupa pól to ta, która ma najniższy numer w kolejności)

en: <b>Select</b> items to <b>hide</b> them from the edit screen.
pl_PL: <b>Wybierz</b> elementy, które chcesz <b>ukryć</b> na stronie edycji.

en: Hide on screen
pl_PL: Ukryj na ekranie

en: Send Trackbacks
pl_PL: Wyślij trackbacki

en: Tags
pl_PL: Tagi

en: Categories
pl_PL: Kategorie

en: Page Attributes
pl_PL: Atrybuty strony

en: Author
pl_PL: Autor

en: Slug
pl_PL: Uproszczona nazwa

en: Revisions
pl_PL: Wersje

en: Comments
pl_PL: Komentarze

en: Discussion
pl_PL: Dyskusja

en: Excerpt
pl_PL: Zajawka

en: Content Editor
pl_PL: Edytor treści

en: Permalink
pl_PL: Bezpośredni odnośnik

en: Shown in field group list
pl_PL: Wyświetlany na liście grup pól

en: Field groups with a lower order will appear first
pl_PL: Grupy pól z niższym numerem pojawią się pierwsze

en: Order No.
pl_PL: Nr w kolejności.

en: Below fields
pl_PL: Pod polami

en: Below labels
pl_PL: Pod etykietami

en: Instruction Placement
pl_PL: Położenie instrukcji

en: Label Placement
pl_PL: Położenie etykiety

en: Side
pl_PL: Boczna

en: Normal (after content)
pl_PL: Normalna (pod treścią)

en: High (after title)
pl_PL: Wysoka (pod tytułem)

en: Position
pl_PL: Pozycja

en: Seamless (no metabox)
pl_PL: Bezpodziałowy (brak metaboksa)

en: Standard (WP metabox)
pl_PL: Standardowy (metabox WP)

en: Style
pl_PL: Styl

en: Type
pl_PL: Rodzaj

en: Key
pl_PL: Klucz

note: translators: Hidden accessibility text for the positional order number of the field.
en: Order
pl_PL: Kolejność

en: Close Field
pl_PL: Zamknij pole

en: width
pl_PL: szerokość

en: Wrapper Attributes
pl_PL: Atrybuty kontenera

en: Required
pl_PL: Wymagane

en: Instructions
pl_PL: Instrukcje

en: Field Type
pl_PL: Rodzaj pola

en: Single word, no spaces. Underscores and dashes allowed
pl_PL: Pojedyncze słowo, bez spacji. Dozwolone są myślniki i podkreślniki

en: Field Name
pl_PL: Nazwa pola

en: This is the name which will appear on the EDIT page
pl_PL: Ta nazwa będzie widoczna na stronie edycji

en: Field Label
pl_PL: Etykieta pola

en: Delete
pl_PL: Usuń

en: Delete field
pl_PL: Usuń pole

en: Move
pl_PL: Przenieś

en: Move field to another group
pl_PL: Przenieś pole do innej grupy

en: Duplicate field
pl_PL: Duplikuj to pole

en: Edit field
pl_PL: Edytuj pole

en: Drag to reorder
pl_PL: Przeciągnij aby zmienić kolejność

en: Show this field group if
pl_PL: Pokaż tę grupę pól jeśli

en: No updates available.
pl_PL: Brak dostępnych aktualizacji.

note: translators: %s the url to the field group page.
en: Database upgrade complete. <a href="%s">See what's new</a>
pl_PL: Aktualizacja bazy danych zakończona. <a href="%s">Zobacz co nowego</a>

en: Reading upgrade tasks...
pl_PL: Czytam zadania aktualizacji…

en: Upgrade failed.
pl_PL: Aktualizacja nie powiodła się.

en: Upgrade complete.
pl_PL: Aktualizacja zakończona.

note: translators: %s the version being upgraded to. translators: %s the new ACF version
en: Upgrading data to version %s
pl_PL: Aktualizowanie danych do wersji %s

en: It is strongly recommended that you backup your database before proceeding. Are you sure you wish to run the updater now?
pl_PL: Zdecydowanie zaleca się wykonanie kopii zapasowej bazy danych przed kontynuowaniem. Czy na pewno chcesz teraz uruchomić aktualizacje?

en: Please select at least one site to upgrade.
pl_PL: Proszę wybrać co najmniej jedną witrynę do uaktualnienia.

note: translators: %s admin dashboard url page
en: Database Upgrade complete. <a href="%s">Return to network dashboard</a>
pl_PL: Aktualizacja bazy danych zakończona. <a href="%s">Wróć do kokpitu sieci</a>

en: Site is up to date
pl_PL: Oprogramowanie witryny jest aktualne

note: translators: %1$s current db version, %2$s available db version
en: Site requires database upgrade from %1$s to %2$s
pl_PL: Witryna wymaga aktualizacji bazy danych z %1$s do %2$s

en: Site
pl_PL: Witryna

note: translators: %s The button label name, translated seperately
en: Upgrade Sites
pl_PL: Zaktualizuj witryny

note: translators: %s The button label name, translated seperately
en: The following sites require a DB upgrade. Check the ones you want to update and then click %s.
pl_PL: Następujące witryny wymagają aktualizacji bazy danych. Zaznacz te, które chcesz zaktualizować i kliknij %s.

en: Add rule group
pl_PL: Dodaj grupę warunków

en: Create a set of rules to determine which edit screens will use these advanced custom fields
pl_PL: Utwórz zestaw warunków, które określą w których miejscach będą wykorzystane zdefiniowane tutaj własne pola

en: Rules
pl_PL: Reguły

en: Copied
pl_PL: Skopiowano

en: Copy to clipboard
pl_PL: Skopiuj do schowka

en: Select the items you would like to export and then select your export method. Export As JSON to export to a .json file which you can then import to another ACF installation. Generate PHP to export to PHP code which you can place in your theme.
pl_PL: Wybierz elementy, które chcesz wyeksportować, a następnie wybierz metodę eksportu. Użyj „Eksportuj jako JSON” aby wyeksportować do pliku .json, który można następnie zaimportować do innej instalacji ACF. Użyj „Utwórz PHP” do wyeksportowania ustawień do kodu PHP, który można umieścić w motywie.

en: Select Field Groups
pl_PL: Wybierz grupy pól

en: No field groups selected
pl_PL: Nie zaznaczono żadnej grupy pól

en: Generate PHP
pl_PL: Utwórz PHP

en: Export Field Groups
pl_PL: Eksportuj grupy pól

en: Import file empty
pl_PL: Importowany plik jest pusty

en: Incorrect file type
pl_PL: Błędny typ pliku

en: Error uploading file. Please try again
pl_PL: Błąd przesyłania pliku. Proszę spróbować ponownie

en: Import Field Groups
pl_PL: Importuj grupy pól

en: Sync
pl_PL: Synchronizuj

note: translators: %s: field group title
en: Select %s
pl_PL: Wybierz %s

en: Duplicate
pl_PL: Duplikuj

en: Duplicate this item
pl_PL: Duplikuj ten element

en: Supports
pl_PL: Obsługuje

en: Documentation
pl_PL: Dokumentacja

en: Description
pl_PL: Opis

en: Sync available
pl_PL: Synchronizacja jest dostępna

note: translators: %s number of field groups synchronized
en: Field group synchronized. | %s field groups synchronized.
pl_PL[0]: Grupa pól została zsynchronizowana.
pl_PL[1]: %s grupy pól zostały zsynchronizowane.
pl_PL[2]: %s grup pól zostało zsynchronizowanych.

note: translators: %s number of field groups duplicated
en: Field group duplicated. | %s field groups duplicated.
pl_PL[0]: Grupa pól została zduplikowana.
pl_PL[1]: %s grupy pól zostały zduplikowane.
pl_PL[2]: %s grup pól zostało zduplikowanych.

en: Active <span class="count">(%s)</span> | Active <span class="count">(%s)</span>
pl_PL[0]: Włączone <span class="count">(%s)</span>
pl_PL[1]: Włączone <span class="count">(%s)</span>
pl_PL[2]: Włączone <span class="count">(%s)</span>

en: Review sites & upgrade
pl_PL: Strona opinii i aktualizacji

en: Upgrade Database
pl_PL: Aktualizuj bazę danych

en: Custom Fields
pl_PL: Własne pola

en: Move Field
pl_PL: Przenieś pole

en: Please select the destination for this field
pl_PL: Proszę wybrać miejsce przeznaczenia dla tego pola

note: translators: Confirmation message once a field has been moved to a different field group.
en: The %1$s field can now be found in the %2$s field group
pl_PL: Pole %1$s znajduje się teraz w grupie pól %2$s

en: Move Complete.
pl_PL: Przenoszenie zakończone.

en: Active
pl_PL: Włączono

en: Field Keys
pl_PL: Klucze pola

en: Settings
pl_PL: Ustawienia

en: Location
pl_PL: Lokalizacja

en: Null
pl_PL: Pusty

en: copy
pl_PL: kopia

en: (this field)
pl_PL: (to pole)

en: Checked
pl_PL: Zaznaczone

en: Move Custom Field
pl_PL: Przenieś pole

en: No toggle fields available
pl_PL: Brak dostępnych pól

en: Field group title is required
pl_PL: Tytuł grupy pól jest wymagany

en: This field cannot be moved until its changes have been saved
pl_PL: To pole nie może zostać przeniesione zanim zmiany nie zostaną zapisane

en: The string "field_" may not be used at the start of a field name
pl_PL: Ciąg znaków „field_” nie może zostać użyty na początku nazwy pola

en: Field group draft updated.
pl_PL: Szkic grupy pól został zaktualizowany.

en: Field group scheduled for.
pl_PL: Publikacja grupy pól została zaplanowana.

en: Field group submitted.
pl_PL: Grupa pól została dodana.

en: Field group saved.
pl_PL: Grupa pól została zapisana.

en: Field group published.
pl_PL: Grupa pól została opublikowana.

en: Field group deleted.
pl_PL: Grupa pól została usunięta.

en: Field group updated.
pl_PL: Grupa pól została zaktualizowana.

en: Tools
pl_PL: Narzędzia

en: is not equal to
pl_PL: nie jest równe

en: is equal to
pl_PL: jest równe

en: Forms
pl_PL: Formularze

en: Page
pl_PL: Strona

en: Post
pl_PL: Wpis

en: Relational
pl_PL: Relacyjne

en: Choice
pl_PL: Wybór

en: Basic
pl_PL: Podstawowe

en: Unknown
pl_PL: Nieznany

en: Field type does not exist
pl_PL: Rodzaj pola nie istnieje

en: Spam Detected
pl_PL: Wykryto spam

en: Post updated
pl_PL: Zaktualizowano wpis

en: Update
pl_PL: Aktualizuj

en: Validate Email
pl_PL: Potwierdź e-mail

en: Content
pl_PL: Treść

en: Title
pl_PL: Tytuł

en: Edit field group
pl_PL: Edytuj grupę pól

en: Selection is less than
pl_PL: Wybór jest mniejszy niż

en: Selection is greater than
pl_PL: Wybór jest większy niż

en: Value is less than
pl_PL: Wartość jest mniejsza niż

en: Value is greater than
pl_PL: Wartość jest większa niż

en: Value contains
pl_PL: Wartość zawiera

en: Value matches pattern
pl_PL: Wartość musi pasować do wzoru

en: Value is not equal to
pl_PL: Wartość nie jest równa

en: Value is equal to
pl_PL: Wartość jest równa

en: Has no value
pl_PL: Nie ma wartości

en: Has any value
pl_PL: Ma dowolną wartość

en: Cancel
pl_PL: Anuluj

en: Are you sure?
pl_PL: Czy na pewno?

note: translators: %d is the number of fields that require attention
en: %d fields require attention
pl_PL: %d pola(-ól) wymaga uwagi

en: 1 field requires attention
pl_PL: 1 pole wymaga uwagi

en: Validation failed
pl_PL: Walidacja nie powiodła się

en: Validation successful
pl_PL: Walidacja zakończona sukcesem

en: Restricted
pl_PL: Ograniczone

en: Collapse Details
pl_PL: Zwiń szczegóły

en: Expand Details
pl_PL: Rozwiń szczegóły

en: Uploaded to this post
pl_PL: Wgrane do wpisu

[ctx: verb]
en: Update
pl_PL: Aktualizuj

[ctx: verb]
en: Edit
pl_PL: Edytuj

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page
pl_PL: Wprowadzone przez Ciebie zmiany przepadną jeśli przejdziesz do innej strony

en: File type must be %s.
pl_PL: Wymagany typ pliku to %s.

en: or
pl_PL: lub

en: File size must not exceed %s.
pl_PL: Rozmiar pliku nie może przekraczać %s.

en: File size must be at least %s.
pl_PL: Rozmiar pliku musi wynosić co najmniej %s.

en: Image height must not exceed %dpx.
pl_PL: Wysokość obrazka nie może przekraczać %dpx.

en: Image height must be at least %dpx.
pl_PL: Obrazek musi mieć co najmniej %dpx wysokości.

en: Image width must not exceed %dpx.
pl_PL: Szerokość obrazka nie może przekraczać %dpx.

en: Image width must be at least %dpx.
pl_PL: Obrazek musi mieć co najmniej %dpx szerokości.

en: (no title)
pl_PL: (brak tytułu)

en: Full Size
pl_PL: Pełny rozmiar

en: Large
pl_PL: Duży

en: Medium
pl_PL: Średni

en: Thumbnail
pl_PL: Miniatura

en: (no label)
pl_PL: (brak etykiety)

en: Sets the textarea height
pl_PL: Określa wysokość obszaru tekstowego

en: Rows
pl_PL: Wiersze

en: Text Area
pl_PL: Obszar tekstowy

en: Prepend an extra checkbox to toggle all choices
pl_PL: Dołącz dodatkowe pole, aby grupowo włączać/wyłączać wszystkie wybory

en: Save 'custom' values to the field's choices
pl_PL: Dopisz własne wartości do wyborów pola

en: Allow 'custom' values to be added
pl_PL: Zezwól na dodawanie własnych wartości

en: Add new choice
pl_PL: Dodaj nowy wybór

en: Toggle All
pl_PL: Przełącz wszystko

en: Allow Archives URLs
pl_PL: Zezwól na adresy URL archiwów

en: Archives
pl_PL: Archiwa

en: Page Link
pl_PL: Odnośnik do strony

en: Add
pl_PL: Dodaj

en: Name
pl_PL: Nazwa

en: %s added
pl_PL: Dodano %s

en: %s already exists
pl_PL: %s już istnieje

en: User unable to add new %s
pl_PL: Użytkownik nie może dodać nowych „%s”

en: Term ID
pl_PL: Identyfikator terminu

en: Term Object
pl_PL: Obiekt terminu

en: Load value from posts terms
pl_PL: Wczytaj wartości z terminów taksonomii z wpisu

en: Load Terms
pl_PL: Wczytaj terminy taksonomii

en: Connect selected terms to the post
pl_PL: Przypisz wybrane terminy taksonomii do wpisu

en: Save Terms
pl_PL: Zapisz terminy taksonomii

en: Allow new terms to be created whilst editing
pl_PL: Zezwól na tworzenie nowych terminów taksonomii podczas edycji

en: Create Terms
pl_PL: Tworzenie terminów taksonomii

en: Radio Buttons
pl_PL: Pola wyboru

en: Single Value
pl_PL: Pojedyncza wartość

en: Multi Select
pl_PL: Wybór wielokrotny

en: Checkbox
pl_PL: Pole zaznaczenia

en: Multiple Values
pl_PL: Wiele wartości

en: Select the appearance of this field
pl_PL: Określ wygląd tego pola

en: Appearance
pl_PL: Wygląd

en: Select the taxonomy to be displayed
pl_PL: Wybierz taksonomię do wyświetlenia

[ctx: No Terms]
en: No %s
pl_PL: Brak „%s”

en: Value must be equal to or lower than %d
pl_PL: Wartość musi być równa lub niższa od %d

en: Value must be equal to or higher than %d
pl_PL: Wartość musi być równa lub wyższa od %d

en: Value must be a number
pl_PL: Wartość musi być liczbą

en: Number
pl_PL: Liczba

en: Save 'other' values to the field's choices
pl_PL: Dopisz wartości wyboru „inne” do wyborów pola

en: Add 'other' choice to allow for custom values
pl_PL: Dodaj wybór „inne”, aby zezwolić na własne wartości

en: Other
pl_PL: Inne

en: Radio Button
pl_PL: Pole wyboru

en: Define an endpoint for the previous accordion to stop. This accordion will not be visible.
pl_PL: Zdefiniuj punkt końcowy dla zatrzymania poprzedniego panelu zwijanego. Ten panel zwijany nie będzie widoczny.

en: Allow this accordion to open without closing others.
pl_PL: Zezwól, aby ten zwijany panel otwierał się bez zamykania innych.

en: Multi-Expand
pl_PL: Multi-expand

en: Display this accordion as open on page load.
pl_PL: Pokaż ten zwijany panel jako otwarty po załadowaniu strony.

en: Open
pl_PL: Otwórz

en: Accordion
pl_PL: Zwijany panel

en: Restrict which files can be uploaded
pl_PL: Określ jakie pliki mogą być przesyłane

en: File ID
pl_PL: Identyfikator pliku

en: File URL
pl_PL: Adres URL pliku

en: File Array
pl_PL: Tablica pliku

en: Add File
pl_PL: Dodaj plik

en: No file selected
pl_PL: Nie wybrano pliku

en: File name
pl_PL: Nazwa pliku

en: Update File
pl_PL: Aktualizuj plik

en: Edit File
pl_PL: Edytuj plik

en: Select File
pl_PL: Wybierz plik

en: File
pl_PL: Plik

en: Password
pl_PL: Hasło

en: Specify the value returned
pl_PL: Określ zwracaną wartość

en: Use AJAX to lazy load choices?
pl_PL: Używaj AJAX do wczytywania wyborów?

en: Enter each default value on a new line
pl_PL: Wpisz każdą domyślną wartość w osobnej linii

[ctx: verb]
en: Select
pl_PL: Wybierz

[ctx: Select2 JS load_fail]
en: Loading failed
pl_PL: Wczytywanie zakończone niepowodzeniem

[ctx: Select2 JS searching]
en: Searching&hellip;
pl_PL: Szukam&hellip;

[ctx: Select2 JS load_more]
en: Loading more results&hellip;
pl_PL: Wczytuję więcej wyników&hellip;

[ctx: Select2 JS selection_too_long_n]
note: translators: %d - maximum number of items that can be selected in the select field
en: You can only select %d items
pl_PL: Możesz wybrać tylko %d elementy(-tów)

[ctx: Select2 JS selection_too_long_1]
en: You can only select 1 item
pl_PL: Możesz wybrać tylko 1 element

[ctx: Select2 JS input_too_long_n]
note: translators: %d - number of characters that should be removed from select field
en: Please delete %d characters
pl_PL: Proszę usunąć %d znaki(-ów)

[ctx: Select2 JS input_too_long_1]
en: Please delete 1 character
pl_PL: Proszę usunąć 1 znak

[ctx: Select2 JS input_too_short_n]
note: translators: %d - number of characters to enter into select field input
en: Please enter %d or more characters
pl_PL: Wpisz %d lub więcej znaków

[ctx: Select2 JS input_too_short_1]
en: Please enter 1 or more characters
pl_PL: Wpisz 1 lub więcej znaków

[ctx: Select2 JS matches_0]
en: No matches found
pl_PL: Brak pasujących wyników

[ctx: Select2 JS matches_n]
note: translators: %d - number of results available in select field
en: %d results are available, use up and down arrow keys to navigate.
pl_PL: Dostępnych wyników: %d. Użyj strzałek w górę i w dół, aby nawigować.

[ctx: Select2 JS matches_1]
en: One result is available, press enter to select it.
pl_PL: Dostępny jest jeden wynik. Aby go wybrać, naciśnij Enter.

[ctx: noun]
en: Select
pl_PL: Lista wyboru

en: User ID
pl_PL: Identyfikator użytkownika

en: User Object
pl_PL: Obiekt użytkownika

en: User Array
pl_PL: Tablica użytkownika

en: All user roles
pl_PL: Wszystkie role użytkownika

en: Filter by Role
pl_PL: Filtruj wg roli

en: User
pl_PL: Użytkownik

en: Select Color
pl_PL: Wybierz kolor

en: Default
pl_PL: Domyślne

en: Clear
pl_PL: Wyczyść

en: Color Picker
pl_PL: Wybór koloru

[ctx: Date Time Picker JS selectText]
en: Select
pl_PL: Wybierz

[ctx: Date Time Picker JS closeText]
en: Done
pl_PL: Gotowe

[ctx: Date Time Picker JS currentText]
en: Now
pl_PL: Teraz

[ctx: Date Time Picker JS timezoneText]
en: Time Zone
pl_PL: Strefa czasowa

[ctx: Date Time Picker JS microsecText]
en: Microsecond
pl_PL: Mikrosekunda

[ctx: Date Time Picker JS millisecText]
en: Millisecond
pl_PL: Milisekunda

[ctx: Date Time Picker JS secondText]
en: Second
pl_PL: Sekunda

[ctx: Date Time Picker JS minuteText]
en: Minute
pl_PL: Minuta

[ctx: Date Time Picker JS hourText]
en: Hour
pl_PL: Godzina

[ctx: Date Time Picker JS timeText]
en: Time
pl_PL: Czas

[ctx: Date Time Picker JS timeOnlyTitle]
en: Choose Time
pl_PL: Określ czas

en: Date Time Picker
pl_PL: Wybór daty i godziny

en: Endpoint
pl_PL: Punkt końcowy

en: Left aligned
pl_PL: Wyrównanie do lewej

en: Top aligned
pl_PL: Wyrównanie do góry

en: Placement
pl_PL: Położenie

en: Tab
pl_PL: Zakładka

en: Value must be a valid URL
pl_PL: Wartość musi być poprawnym adresem URL

en: Link URL
pl_PL: Adres URL odnośnika

en: Link Array
pl_PL: Tablica odnośnika

en: Opens in a new window/tab
pl_PL: Otwiera się w nowym oknie/karcie

en: Select Link
pl_PL: Wybierz odnośnik

en: Link
pl_PL: Odnośnik

en: Email
pl_PL: E-mail

en: Step Size
pl_PL: Wielkość kroku

en: Maximum Value
pl_PL: Wartość maksymalna

en: Minimum Value
pl_PL: Wartość minimalna

en: Range
pl_PL: Zakres

en: Both (Array)
pl_PL: Oba (tablica)

en: Label
pl_PL: Etykieta

en: Value
pl_PL: Wartość

en: Vertical
pl_PL: Pionowy

en: Horizontal
pl_PL: Poziomy

en: red : Red
pl_PL: czerwony : Czerwony

en: For more control, you may specify both a value and label like this:
pl_PL: Aby uzyskać większą kontrolę, można określić wartość i etykietę w niniejszy sposób:

en: Enter each choice on a new line.
pl_PL: Wpisz każdy z wyborów w osobnej linii.

en: Choices
pl_PL: Wybory

en: Button Group
pl_PL: Grupa przycisków

en: Allow Null
pl_PL: Zezwól na pusty

en: Parent
pl_PL: Element nadrzędny

en: TinyMCE will not be initialized until field is clicked
pl_PL: TinyMCE nie zostanie zainicjowany, dopóki to pole nie zostanie kliknięte

en: Delay Initialization
pl_PL: Opóźnij inicjowanie

en: Show Media Upload Buttons
pl_PL: Pokaż przycisk dodawania mediów

en: Toolbar
pl_PL: Pasek narzędzi

en: Text Only
pl_PL: Tylko tekstowa

en: Visual Only
pl_PL: Tylko wizualna

en: Visual & Text
pl_PL: Wizualna i tekstowa

en: Tabs
pl_PL: Zakładki

en: Click to initialize TinyMCE
pl_PL: Kliknij, aby zainicjować TinyMCE

[ctx: Name for the Text editor tab (formerly HTML)]
en: Text
pl_PL: Tekstowy

en: Visual
pl_PL: Wizualny

en: Value must not exceed %d characters
pl_PL: Wartość nie może przekraczać %d znaków

en: Leave blank for no limit
pl_PL: Pozostaw puste w przypadku braku limitu

en: Character Limit
pl_PL: Limit znaków

en: Appears after the input
pl_PL: Pojawia się za polem

en: Append
pl_PL: Za polem (sufiks)

en: Appears before the input
pl_PL: Pojawia się przed polem

en: Prepend
pl_PL: Przed polem (prefiks)

en: Appears within the input
pl_PL: Pojawia się w polu

en: Placeholder Text
pl_PL: Placeholder (tekst zastępczy)

en: Appears when creating a new post
pl_PL: Wyświetlana podczas tworzenia nowego wpisu

en: Text
pl_PL: Tekst

en: %1$s requires at least %2$s selection | %1$s requires at least %2$s selections
pl_PL[0]: %1$s wymaga co najmniej %2$s wyboru
pl_PL[1]: %1$s wymaga co najmniej %2$s wyborów
pl_PL[2]: %1$s wymaga co najmniej %2$s wyborów

en: Post ID
pl_PL: Identyfikator wpisu

en: Post Object
pl_PL: Obiekt wpisu

en: Maximum Posts
pl_PL: Maksimum wpisów

en: Minimum Posts
pl_PL: Minimum wpisów

en: Featured Image
pl_PL: Obrazek wyróżniający

en: Selected elements will be displayed in each result
pl_PL: Wybrane elementy będą wyświetlone przy każdym wyniku

en: Elements
pl_PL: Elementy

en: Taxonomy
pl_PL: Taksonomia

en: Post Type
pl_PL: Typ treści

en: Filters
pl_PL: Filtry

en: All taxonomies
pl_PL: Wszystkie taksonomie

en: Filter by Taxonomy
pl_PL: Filtruj wg taksonomii

en: All post types
pl_PL: Wszystkie typy treści

en: Filter by Post Type
pl_PL: Filtruj wg typu treści

en: Search...
pl_PL: Wyszukiwanie…

en: Select taxonomy
pl_PL: Wybierz taksonomię

en: Select post type
pl_PL: Wybierz typ treści

en: No matches found
pl_PL: Brak pasujących wyników

en: Loading
pl_PL: Wczytywanie

en: Maximum values reached ( {max} values )
pl_PL: Maksymalna liczba wartości została przekroczona ( {max} wartości )

en: Relationship
pl_PL: Relacja

en: Comma separated list. Leave blank for all types
pl_PL: Lista oddzielona przecinkami. Pozostaw puste dla wszystkich typów

en: Allowed File Types
pl_PL: Dozwolone typy plików

en: Maximum
pl_PL: Maksimum

en: File size
pl_PL: Wielkość pliku

en: Restrict which images can be uploaded
pl_PL: Określ jakie obrazy mogą być przesyłane

en: Uploaded to post
pl_PL: Wgrane do wpisu

en: All
pl_PL: Wszystkie

en: Limit the media library choice
pl_PL: Ogranicz wybór do biblioteki mediów

en: Library
pl_PL: Biblioteka

en: Preview Size
pl_PL: Rozmiar podglądu

en: Image ID
pl_PL: Identyfikator obrazka

en: Image URL
pl_PL: Adres URL obrazka

en: Image Array
pl_PL: Tablica obrazków

en: Specify the returned value on front end
pl_PL: Określ wartość zwracaną w witrynie

en: Return Value
pl_PL: Zwracana wartość

en: Add Image
pl_PL: Dodaj obrazek

en: No image selected
pl_PL: Nie wybrano obrazka

en: Remove
pl_PL: Usuń

en: Edit
pl_PL: Edytuj

en: All images
pl_PL: Wszystkie obrazki

en: Update Image
pl_PL: Aktualizuj obrazek

en: Edit Image
pl_PL: Edytuj obrazek

en: Select Image
pl_PL: Wybierz obrazek

en: Image
pl_PL: Obrazek

en: Allow HTML markup to display as visible text instead of rendering
pl_PL: Zezwól aby znaczniki HTML były wyświetlane jako widoczny tekst, a nie renderowane

en: Escape HTML
pl_PL: Dodawaj znaki ucieczki do HTML (escape HTML)

en: No Formatting
pl_PL: Brak formatowania

en: Automatically add &lt;br&gt;
pl_PL: Automatycznie dodaj &lt;br&gt;

en: Automatically add paragraphs
pl_PL: Automatycznie twórz akapity

en: Controls how new lines are rendered
pl_PL: Kontroluje jak są renderowane nowe linie

en: New Lines
pl_PL: Nowe linie

en: Week Starts On
pl_PL: Pierwszy dzień tygodnia

en: The format used when saving a value
pl_PL: Format używany podczas zapisywania wartości

en: Save Format
pl_PL: Zapisz format

[ctx: Date Picker JS weekHeader]
en: Wk
pl_PL: Tydz

[ctx: Date Picker JS prevText]
en: Prev
pl_PL: Wstecz

[ctx: Date Picker JS nextText]
en: Next
pl_PL: Dalej

[ctx: Date Picker JS currentText]
en: Today
pl_PL: Dzisiaj

[ctx: Date Picker JS closeText]
en: Done
pl_PL: Gotowe

en: Date Picker
pl_PL: Wybór daty

en: Width
pl_PL: Szerokość

en: Embed Size
pl_PL: Rozmiar osadzenia

en: Enter URL
pl_PL: Wpisz adres URL

en: Text shown when inactive
pl_PL: Tekst wyświetlany, gdy jest wyłączone

en: Off Text
pl_PL: Tekst, gdy wyłączone

en: Text shown when active
pl_PL: Tekst wyświetlany, gdy jest włączone

en: On Text
pl_PL: Tekst, gdy włączone

en: Stylized UI
pl_PL: Ostylowany interfejs użytkownika

en: Default Value
pl_PL: Wartość domyślna

en: Displays text alongside the checkbox
pl_PL: Wyświetla tekst obok pola

en: Message
pl_PL: Wiadomość

en: No
pl_PL: Nie

en: Yes
pl_PL: Tak

en: True / False
pl_PL: Prawda / Fałsz

en: Row
pl_PL: Wiersz

en: Table
pl_PL: Tabela

en: Block
pl_PL: Blok

en: Specify the style used to render the selected fields
pl_PL: Określ style stosowane to renderowania wybranych pól

en: Layout
pl_PL: Układ

en: Sub Fields
pl_PL: Pola podrzędne

en: Group
pl_PL: Grupa

en: Customize the map height
pl_PL: Dostosuj wysokość mapy

en: Height
pl_PL: Wysokość

en: Set the initial zoom level
pl_PL: Ustaw początkowe powiększenie

en: Zoom
pl_PL: Powiększenie

en: Center the initial map
pl_PL: Wyśrodkuj początkową mapę

en: Center
pl_PL: Wyśrodkowanie

en: Search for address...
pl_PL: Szukaj adresu…

en: Find current location
pl_PL: Znajdź aktualną lokalizację

en: Clear location
pl_PL: Wyczyść lokalizację

en: Search
pl_PL: Szukaj

en: Sorry, this browser does not support geolocation
pl_PL: Przepraszamy, ta przeglądarka nie obsługuje geolokalizacji

en: Google Map
pl_PL: Mapa Google

en: The format returned via template functions
pl_PL: Wartość zwracana przez funkcje w szablonie

en: Return Format
pl_PL: Zwracany format

en: Custom:
pl_PL: Własny:

en: The format displayed when editing a post
pl_PL: Format wyświetlany przy edycji wpisu

en: Display Format
pl_PL: Format wyświetlania

en: Time Picker
pl_PL: Wybór godziny

note: translators: counts for inactive field groups
en: Inactive <span class="count">(%s)</span> | Inactive <span class="count">(%s)</span>
pl_PL[0]: Wyłączone <span class="count">(%s)</span>
pl_PL[1]: Wyłączone <span class="count">(%s)</span>
pl_PL[2]: Wyłączone <span class="count">(%s)</span>

en: No Fields found in Trash
pl_PL: Nie znaleziono żadnych pól w koszu

en: No Fields found
pl_PL: Nie znaleziono żadnych pól

en: Search Fields
pl_PL: Szukaj pól

en: View Field
pl_PL: Zobacz pole

en: New Field
pl_PL: Nowe pole

en: Edit Field
pl_PL: Edytuj pole

en: Add New Field
pl_PL: Dodaj nowe pole

en: Field
pl_PL: Pole

en: Fields
pl_PL: Pola

en: No Field Groups found in Trash
pl_PL: Nie znaleziono żadnych grup pól w koszu

en: No Field Groups found
pl_PL: Nie znaleziono żadnych grup pól

en: Search Field Groups
pl_PL: Szukaj grup pól

en: View Field Group
pl_PL: Zobacz grupę pól

en: New Field Group
pl_PL: Nowa grupa pól

en: Edit Field Group
pl_PL: Edytuj grupę pól

en: Add New Field Group
pl_PL: Dodaj nową grupę pól

en: Add New
pl_PL: Dodaj

en: Field Group
pl_PL: Grupa pól

en: Field Groups
pl_PL: Grupy pól

note: Description of the plugin
en: Customize WordPress with powerful, professional and intuitive fields.
pl_PL: Dostosuj WordPressa za pomocą wszechstronnych, profesjonalnych i intuicyjnych pól.

en: Block type name is required.
pl_PL: Nazwa typu bloku jest wymagana.

note: translators: The name of the block type
en: Block type "%s" is already registered.
pl_PL: Typ bloku "%s" jest już zarejestrowany.

en: Switch to Edit
pl_PL: Przejdź do Edytuj

en: Switch to Preview
pl_PL: Przejdź do Podglądu

en: Change content alignment
pl_PL: Zmień wyrównanie treści

note: translators: %s: Block type title
en: %s settings
pl_PL: Ustawienia  %s

en: This block contains no editable fields.
pl_PL: Ten blok nie zawiera żadnych edytowalnych pól.

note: translators: %s: an admin URL to the field group edit screen
en: Assign a <a href="%s" target="_blank">field group</a> to add fields to this block.
pl_PL: Przypisz <a href="%s" target="_blank">grupę pól</a>, aby dodać pola do tego bloku.

en: Options Updated
pl_PL: Ustawienia zostały zaktualizowane

en: To enable updates, please enter your license key on the <a href="%1$s">Updates</a> page. If you don't have a licence key, please see <a href="%2$s" target="_blank">details & pricing</a>.
pl_PL: Aby włączyć aktualizacje, należy wprowadzić klucz licencyjny na stronie <a href="%1$s">Aktualizacje</a>. Jeśli nie posiadasz klucza licencyjnego, zapoznaj się z <a href="%2$s" target="_blank">informacjami szczegółowymi i cenami</a>.

en: <b>ACF Activation Error</b>. Your defined license key has changed, but an error occurred when deactivating your old licence
pl_PL: <b>Błąd aktywacji ACF</b>. Zdefiniowany przez Państwa klucz licencyjny uległ zmianie, ale podczas dezaktywacji starej licencji wystąpił błąd

en: <b>ACF Activation Error</b>. Your defined license key has changed, but an error occurred when connecting to activation server
pl_PL: <b>Błąd aktywacji ACF</b>. Twój zdefiniowany klucz licencyjny uległ zmianie, ale wystąpił błąd podczas łączenia się z serwerem aktywacyjnym

en: <b>ACF Activation Error</b>
pl_PL: <b>ACF Błąd aktywacji</b>

en: <b>ACF Activation Error</b>. An error occurred when connecting to activation server
pl_PL: <b>Błąd aktywacji ACF</b>. Wystąpił błąd podczas łączenia się z serwerem aktywacyjnym

en: Check Again
pl_PL: Sprawdź ponownie

en: <b>ACF Activation Error</b>. Could not connect to activation server
pl_PL: <b>Błąd aktywacji ACF</b>. Nie można połączyć się z serwerem aktywacyjnym

en: Publish
pl_PL: Opublikuj

en: No Custom Field Groups found for this options page. <a href="%s">Create a Custom Field Group</a>
pl_PL: Żadna grupa pól nie została dodana do tej strony opcji. <a href="%s">Utwórz grupę własnych pól</a>

en: <b>Error</b>. Could not connect to update server
pl_PL: <b>Błąd</b>. Nie można połączyć z serwerem aktualizacji

en: <b>Error</b>. Could not authenticate update package. Please check again or deactivate and reactivate your ACF PRO license.
pl_PL: <b>Error</b>. Nie można uwierzytelnić pakietu aktualizacyjnego. Proszę sprawdzić ponownie lub dezaktywować i ponownie uaktywnić licencję ACF PRO.

en: <b>Error</b>. Your license for this site has expired or been deactivated. Please reactivate your ACF PRO license.
pl_PL: <b>Błąd</b>. Twoja licencja dla tej strony wygasła lub została dezaktywowana. Proszę ponownie aktywować licencję ACF PRO.

en: Allows you to select and display existing fields. It does not duplicate any fields in the database, but loads and displays the selected fields at run-time. The Clone field can either replace itself with the selected fields or display the selected fields as a group of subfields.
pl_PL: Umożliwia wybranie i wyświetlenie istniejących pól. Nie duplikuje żadnych pól w bazie danych, ale ładuje i wyświetla wybrane pola w czasie wykonywania. Pole Klonuj może zastąpić się wybranymi polami lub wyświetlić wybrane pola jako grupę podpól.

en: Select one or more fields you wish to clone
pl_PL: Wybierz jedno lub więcej pól które chcesz sklonować

en: Display
pl_PL: Wyświetl

en: Specify the style used to render the clone field
pl_PL: Określ styl wykorzystywany do stosowania w klonowanych polach

en: Group (displays selected fields in a group within this field)
pl_PL: Grupuj (wyświetla wybrane pola w grupie)

en: Seamless (replaces this field with selected fields)
pl_PL: Ujednolicenie (zastępuje to pole wybranymi polami)

en: Labels will be displayed as %s
pl_PL: Etykiety będą wyświetlane jako %s

en: Prefix Field Labels
pl_PL: Prefiks Etykiet Pól

en: Values will be saved as %s
pl_PL: Wartości będą zapisane jako %s

en: Prefix Field Names
pl_PL: Prefiks Nazw Pól

en: Unknown field
pl_PL: Nieznane pole

en: Unknown field group
pl_PL: Nieznana grupa pól

en: All fields from %s field group
pl_PL: Wszystkie pola z grupy pola %s

en: Allows you to define, create and manage content with total control by creating layouts that contain subfields that content editors can choose from.
pl_PL: Umożliwia definiowanie, tworzenie i zarządzanie treścią z pełną kontrolą poprzez tworzenie układów zawierających podpola, które edytorzy treści mogą wybierać.

en: Add Row
pl_PL: Dodaj wiersz

en: layout | layouts
pl_PL[0]: układ
pl_PL[1]: układy
pl_PL[2]: układów

en: layouts
pl_PL: układy

en: This field requires at least {min} {label} {identifier}
pl_PL: To pole wymaga przynajmniej {min} {label} {identifier}

en: This field has a limit of {max} {label} {identifier}
pl_PL: To pole ma ograniczenie {max} {label} {identifier}

en: {available} {label} {identifier} available (max {max})
pl_PL: {available} {label} {identifier} dostępne (max {max})

en: {required} {label} {identifier} required (min {min})
pl_PL: {required} {label} {identifier} wymagane (min {min})

en: Flexible Content requires at least 1 layout
pl_PL: Elastyczne pole wymaga przynajmniej 1 układu

en: Click the "%s" button below to start creating your layout
pl_PL: Kliknij przycisk "%s" poniżej, aby zacząć tworzyć nowy układ

en: Add layout
pl_PL: Dodaj układ

en: Duplicate layout
pl_PL: Powiel układ

en: Remove layout
pl_PL: Usuń układ

en: Click to toggle
pl_PL: Kliknij, aby przełączyć

en: Delete Layout
pl_PL: Usuń układ

en: Duplicate Layout
pl_PL: Duplikuj układ

en: Add New Layout
pl_PL: Dodaj nowy układ

en: Add Layout
pl_PL: Dodaj układ

en: Minimum Layouts
pl_PL: Minimalna liczba układów

en: Maximum Layouts
pl_PL: Maksymalna liczba układów

en: Button Label
pl_PL: Etykieta przycisku

en: %s must be of type array or null.
pl_PL: %s musi być typu tablicy lub null.

en: %1$s must contain at least %2$s %3$s layout. | %1$s must contain at least %2$s %3$s layouts.
pl_PL[0]: %1$s musi zawierać co najmniej %2$s %3$s układ.
pl_PL[1]: %1$s musi zawierać co najmniej %2$s %3$s układy.
pl_PL[2]: %1$s musi zawierać co najmniej %2$s %3$s układów.

en: %1$s must contain at most %2$s %3$s layout. | %1$s must contain at most %2$s %3$s layouts.
pl_PL[0]: %1$s musi zawierać co najwyżej %2$s %3$s układ.
pl_PL[1]: %1$s musi zawierać co najwyżej %2$s %3$s układy.
pl_PL[2]: %1$s musi zawierać co najwyżej %2$s %3$s układów.

en: An interactive interface for managing a collection of attachments, such as images.
pl_PL: Interaktywny interfejs do zarządzania kolekcją załączników, takich jak obrazy.

en: Add Image to Gallery
pl_PL: Dodaj obraz do galerii

en: Maximum selection reached
pl_PL: Maksimum ilości wyborów osiągnięte

en: Length
pl_PL: Długość

en: Caption
pl_PL: Etykieta

en: Alt Text
pl_PL: Tekst alternatywny

en: Add to gallery
pl_PL: Dodaj do galerii

en: Bulk actions
pl_PL: Działania na wielu

en: Sort by date uploaded
pl_PL: Sortuj po dacie przesłania

en: Sort by date modified
pl_PL: Sortuj po dacie modyfikacji

en: Sort by title
pl_PL: Sortuj po tytule

en: Reverse current order
pl_PL: Odwróć aktualną kolejność

en: Close
pl_PL: Zamknij

en: Minimum Selection
pl_PL: Minimalna liczba wybranych elementów

en: Maximum Selection
pl_PL: Maksymalna liczba wybranych elementów

en: Allowed file types
pl_PL: Dozwolone typy plików

en: Insert
pl_PL: Wstaw

en: Specify where new attachments are added
pl_PL: Określ gdzie są dodawane nowe załączniki

en: Append to the end
pl_PL: Dodaj na końcu

en: Prepend to the beginning
pl_PL: Dodaj do początku

en: Minimum rows not reached ({min} rows)
pl_PL: Nie osiągnięto minimalnej liczby wierszy ({min} wierszy)

en: Maximum rows reached ({max} rows)
pl_PL: Osiągnięto maksimum liczby wierszy ( {max} wierszy )

en: Error loading page
pl_PL: Błąd ładowania strony

en: Order will be assigned upon save
pl_PL: Kolejność zostanie przydzielona po zapisaniu

en: Useful for fields with a large number of rows.
pl_PL: Przydatne dla pól z dużą liczbą wierszy.

en: Rows Per Page
pl_PL: Wiersze na stronę

en: Set the number of rows to be displayed on a page.
pl_PL: Ustawienie liczby wierszy, które mają być wyświetlane na stronie.

en: Minimum Rows
pl_PL: Minimalna liczba wierszy

en: Maximum Rows
pl_PL: Maksymalna liczba wierszy

en: Collapsed
pl_PL: Zwinięty

en: Select a sub field to show when row is collapsed
pl_PL: Wybierz pole podrzędne, które mają być pokazane kiedy wiersz jest zwinięty

en: Invalid field key or name.
pl_PL: Nieprawidłowy klucz lub nazwa pola.

en: There was an error retrieving the field.
pl_PL: Wystąpił błąd przy pobieraniu pola.

en: Click to reorder
pl_PL: Kliknij, aby zmienić kolejność

en: Add row
pl_PL: Dodaj wiersz

en: Duplicate row
pl_PL: Powiel wiersz

en: Remove row
pl_PL: Usuń wiersz

en: Current Page
pl_PL: Bieżąca strona

en: First Page
pl_PL: Pierwsza strona

en: Previous Page
pl_PL: Poprzednia strona

[ctx: paging]
note: translators: 1: Current page, 2: Total pages.
en: %1$s of %2$s
pl_PL: %1$s z %2$s

en: Next Page
pl_PL: Następna strona

en: Last Page
pl_PL: Ostatnia strona

en: No block types exist
pl_PL: Nie istnieją żadne typy bloków

en: No options pages exist
pl_PL: Strona opcji nie istnieje

en: Deactivate License
pl_PL: Deaktywuj licencję

en: Activate License
pl_PL: Aktywuj licencję

en: License Information
pl_PL: Informacje o licencji

en: To unlock updates, please enter your license key below. If you don't have a licence key, please see <a href="%s" target="_blank">details & pricing</a>.
pl_PL: Żeby odblokować aktualizacje proszę podać swój klucz licencyjny poniżej. Jeśli nie posiadasz klucza prosimy zapoznać się ze <a href="%s" target="_blank">szczegółami i cennikiem</a>.

en: License Key
pl_PL: Klucz licencyjny

en: Your license key is defined in wp-config.php.
pl_PL: Twój klucz licencyjny jest zdefiniowany w pliku wp-config.php.

en: Retry Activation
pl_PL: Ponów próbę aktywacji

en: Update Information
pl_PL: Informacje o aktualizacji

en: Current Version
pl_PL: Zainstalowana wersja

en: Latest Version
pl_PL: Najnowsza wersja

en: Update Available
pl_PL: Dostępna aktualizacja

en: Upgrade Notice
pl_PL: Informacje o aktualizacji

en: Check For Updates
pl_PL: Sprawdź dostępność aktualizacji

en: Enter your license key to unlock updates
pl_PL: Wprowadź klucz licencyjny, aby odblokować aktualizacje

en: Update Plugin
pl_PL: Aktualizuj wtyczkę

en: Please reactivate your license to unlock updates
pl_PL: Proszę wpisać swój klucz licencyjny powyżej aby odblokować aktualizacje
