Accessibility Widget by OneTap – Easy One-Click Accessibility Toolbar 2.5.0 - en to lt translation catalogue (221 entries)

en:  review – it means a lot to us.
lt:  atsiliepimą – tai mums labai svarbu.

en:  to use this Feature.
lt:  norėdami naudoti šią funkciją.

en: %1$s / %2$s Images
lt: %1$s / %2$s Bilder

en: 24 hours
lt: 24 valandos

en: A Week
lt: Savaitė

en: ADHD Friendly Mode
lt: ADHD draugiškas režimas

en: Accessibility  Adjustments
lt: Prieinamumo nustatymai

en: Accessibility Adjustments
lt: Prieinamumo nustatymai

en: Accessibility Profiles
lt: Prieinamumo profiliai

en: Accessibility Widget by OneTap – Easy One-Click Accessibility Toolbar
lt: Prieinamumo valdiklis OneTap – lengvai naudojama vieno paspaudimo prieinamumo juosta

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Activate License
lt: Aktyvuoti licenciją

en: Active
lt: Aktyvi

en: Add Alt-Texts
lt: Alt-Texte hinzufügen

en: Add Border
lt: Pridėti rėmelį

en: Adjust color monochrome for a more vivid or subdued visual experience
lt: Sureguliuokite spalvų sodrumą ryškesnei arba santūresnei vaizdinei patirčiai

en: Adjust color saturation for a more vivid or subdued visual experience
lt: Sureguliuokite spalvų sodrumą ryškesnei arba santūresnei vaizdinei patirčiai

en: Adjust dark contrast for a more vivid or subdued visual experience
lt: Sureguliuokite spalvų sodrumą ryškesnei arba santūresnei vaizdinei patirčiai

en: Adjust font weight for improved readability
lt: Sureguliuokite raidžių tarpą geresniam skaitomumui

en: Adjust high contrast for a more vivid or subdued visual experience
lt: Sureguliuokite spalvų sodrumą ryškesnei arba santūresnei vaizdinei patirčiai

en: Adjust letter spacing for improved readability
lt: Sureguliuokite raidžių tarpą geresniam skaitomumui

en: Adjust light contrast for a more vivid or subdued visual experience
lt: Sureguliuokite spalvų sodrumą ryškesnei arba santūresnei vaizdinei patirčiai

en: Adjust line spacing for better readability and improved text clarity
lt: Sureguliuokite eilučių tarpą geresniam skaitomumui ir aiškesniam tekstui

en: Adjust text alignment for improved structure and readability
lt: Sureguliuokite teksto lygiavimą geresnei struktūrai ir skaitomumui

en: Adjust the position of widgets to fit your layout preferences.
lt: Pakeiskite valdiklių padėtį pagal savo išdėstymo nuostatas.

en: All
lt: Alle

en: Already did
lt: Jau padariau

en: Alt Text
lt: Alt tekstas

en: Alt text improves SEO and makes your content accessible to screen readers.
lt: Alt-Text verbessert SEO und macht Ihre Inhalte für Screenreader zugänglich.

en: Alt-Text AI
lt: Alt teksto DI

en: Automatically read aloud the page content for hands-free accessibility
lt: Automatiškai garsiai skaityti puslapio turinį, kad būtų patogiau be rankų

en: Back
lt: Atgal

en: Banner Bottom
lt: Banner unten

en: Big Cursor
lt: Žymeklis

en: Blindness Mode
lt: Aklumo režimas

en: Bottom left
lt: Apačioje kairėje

en: Bottom right
lt: Apačioje dešinėje

en: Business E-mail
lt: Verslo el. paštas

en: Button Focus Indicator
lt: Button-Fokusindikator

en: Change Language
lt: Sprache ändern

en: Change module name
lt: Modulnamen ändern

en: Choose another language to edit its translations.
lt: Wählen Sie eine andere Sprache, um deren Übersetzungen zu bearbeiten.

en: Choose your preferred language for the plugin's interface.
lt: Pasirinkite pageidaujamą papildinio sąsajos kalbą.

en: Choose...
lt: Auswählen...

en: Clear flashes & reduces color
lt: Pašalina blyksteles ir sumažina spalvas

en: Color Modules
lt: Spalvų moduliai

en: Company Name
lt: Įmonės pavadinimas

en: Content Modules
lt: Turinio moduliai

en: Copied!
lt: Nukopijuota!

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Current language
lt: Aktuelle Sprache

en: Cursor
lt: Žymeklis

en: Customize your accessibility button's color, icon, and size to match your brand.
lt: Pritaikykite savo prieinamumo mygtuko spalvą, piktogramą ir dydį, kad atitiktų jūsų prekės ženklą.

en: Dark Contrast
lt: Kontrastas

en: Deactivate License
lt: Deaktyvuoti licenciją

en: Default
lt: Numatytoji

en: Default Language
lt: Numatytoji kalba

en: Desktop
lt: Darbalaukis

en: Dims colors and stops blinking
lt: Pritemdyti spalvas ir sustabdyti mirksėjimą

en: Disable All
lt: Alle deaktivieren

en: Disable animations to reduce distractions
lt: Išjungti animacijas, kad sumažėtų dėmesio blaškymas

en: Dismiss banner
lt: Uždaryti reklamjuostę

en: Display Options
lt: Anzeigeoptionen

en: Don't show again
lt: Nicht mehr anzeigen

en: Dyslexic Font
lt: Disleksijai skirtas šriftas

en: Easily enlarge text for improved readability and accessibility for all
lt: Lengvai padidinkite tekstą, kad pagerintumėte skaitomumą ir prieinamumą visiems

en: Easily identify clickable links with visual enhancements for better navigation
lt: Lengviau atpažinkite paspaudžiamas nuorodas su vizualiais patobulinimais geresnei navigacijai

en: Easily mute website sounds for a distraction-free browsing experience
lt: Lengvai nutildykite svetainės garsus, kad naršymas neblaškytų dėmesio

en: Edit Alt Text
lt: Redaguoti alt tekstą

en: Edit Labels
lt: Redaguoti žymes

en: Edit Module Labels
lt: Redaguoti modulių žymes

en: Enable All
lt: Alle aktivieren

en: English (UK)
lt: Englisch (UK)

en: Enhance visibility with a larger cursor for easier navigation and control
lt: Pagerinkite matomumą su didesniu žymekliu – lengvesnei navigacijai ir valdymui

en: Enhances website's visuals
lt: Pagerina svetainės vizualinius elementus

en: Enjoying OneTap? If it makes your work easier, we’d love to get a quick review on WordPress.org – it would mean a lot to us and helps us keep improving the plugin for you
lt: Gefällt Ihnen OneTap? Wenn es Ihre Arbeit erleichtert, würden wir uns über eine schnelle Bewertung auf WordPress.org freuen – das bedeutet uns viel und hilft uns, das Plugin für Sie weiter zu verbessern

en: Enter Custom Label
lt: Įveskite pasirinktinę žymę

en: Enter a Alt-text...
lt: Įveskite alt tekstą...

en: Epilepsy Safe Mode
lt: Epilepsijos saugus režimas

en: Failed!
lt: Nepavyko!

en: Filter images by alt text
lt: Bilder nach Alt-Text filtern

en: Focused browsing, distraction-free
lt: Sutelktas naršymas, be blaškymo

en: Font Size
lt: Piktogramos dydis

en: Font Size (Default)
lt: Šrifto dydis (numatytasis)

en: Font Weight
lt: Eilučių aukštis

en: Font weight
lt: Eilučių aukštis

en: Footer
lt: Fußzeile

en: Free WCAG Contrast-Checker
lt: Nemokamas WCAG kontrasto tikrintuvas

en: General Settings
lt: Bendrieji nustatymai

en: General settings
lt: Bendrieji nustatymai

en: Generate Accessibility Status
lt: Generuoti prieinamumo būseną

en: Generate Alt-Text with Ai
lt: Generuoti Alt tekstą su DI

en: Generate Text
lt: Generuoti tekstą

en: Generate with AI
lt: Generuoti su DI

en: Generate with AltPilot.ai
lt: Mit AltPilot.ai generieren

en: Get PRO
lt: Gauti PRO

en: Get Text-to-Speech, Keyboard Navigation, Dyslexic Font
lt: Gaukite teksto vertimą į kalbą, naršymą klaviatūra ir disleksijos šriftą

en: Hey!
    					We’re happy that you’re using OneTap. We'd like to take this opportunity to kindly ask for a 5-star rating on WordPress.
lt: Sveiki!
    					Džiaugiamės, kad naudojate OneTap. Norėtume pasinaudoti proga mandagiai paprašyti 5 žvaigždučių įvertinimo WordPress'e.

en: Hey! We’re happy that you’re using OneTap!
lt: Sveiki! Džiaugiamės, kad naudojate OneTap!

en: Hide "Powered by OneTap"
lt: Slėpti "Powered by OneTap"

en: Hide Alt Text Feature
lt: Slėpti alternatyvaus teksto funkciją

en: Hide Images
lt: Slėpti vaizdus

en: Hide On Desktop
lt: Slėpti darbalaukyje

en: Hide On Mobile
lt: Slėpti mobiliajame

en: Hide On Tablet
lt: Slėpti planšetėje

en: Hide Toolbar
lt: Slėpti įrankių juostą

en: Hide Toolbar Duration
lt: Įrankių juostos slėpimo trukmė

en: Hide the Alt Text submenu, its navigation link, and the "Missing Alt-Text" dashboard widget.
lt: Paslepia alternatyvaus teksto submeniu, jo naršymo nuorodą ir skydelio valdiklį „Trūksta alternatyvaus teksto“.

en: High Contrast
lt: Kontrastas

en: Highlight Content
lt: Paryškinti antraštes

en: Highlight Links
lt: Paryškinti nuorodas

en: Highlight Titles
lt: Paryškinti antraštes

en: Highlight elements when hovered over
lt: Paryškinti elementus užvedus žymeklį

en: Highlight the current line to track reading progress and improve focus
lt: Paryškinkite einamąją eilutę, kad sektumėte skaitymo eigą ir pagerintumėte susitelkimą

en: Highlight titles for better recognition
lt: Paryškinkite antraštes geresniam atpažinimui

en: Horizontal (Default 15px)
lt: Horizontal (Standard 15px)

en: How long do you want to hide the toolbar?
lt: Kiek laiko norite slėpti prieinamumo įrankių juostą?

en: I confirm that the generated accessibility status is based on my own assessment. The provider of this generator assumes no liability for its accuracy or compliance.
lt: Patvirtinu, kad sugeneruota prieinamumo būsena pagrįsta mano pačio vertinimu. Šio generatoriaus tiekėjas neprisiima atsakomybės už tikslumą ar atitiktį.

en: Icon Size
lt: Piktogramos dydis

en: Icons
lt: Piktogramos

en: If OneTap helped you make your site more accessible, we’d truly appreciate a quick review – a good rating would mean a lot to us ❤️
lt: Jei OneTap padėjo jūsų svetainei tapti prieinamesnei, labai vertintume trumpą atsiliepimą – geras įvertinimas mums labai svarbus ❤️

en: If you're enjoying OneTap, we'd really appreciate a quick
lt: Jei jums patinka OneTap, būtume labai dėkingi už trumpą

en: Inactive
lt: Neaktyvi

en: Information
lt: Informacija

en: It would mean a lot to us.
lt: Tai mums labai reikštų.

en: Keyboard Navigation
lt: Naršymas klaviatūra

en: Leave a Review
lt: Bewertung abgeben

en: Let visitors jump to main content, navigation, or footer landmarks.
lt: Ermöglicht Besuchern, zu Hauptinhalt, Navigation oder Footer-Sprungmarken zu springen.

en: Letter Spacing
lt: Raidžių tarpai

en: Light Contrast
lt: Kontrastas

en: Line Height
lt: Eilučių aukštis

en: Line Height (Default)
lt: Eilučių aukštis

en: Live Preview
lt: Peržiūra realiu laiku

en: Magnify selected text for enhanced readability and accessibility
lt: Padidinkite pažymėtą tekstą, kad pagerintumėte skaitomumą ir prieinamumą

en: Main Content
lt: Hauptinhalt

en: Maybe later
lt: Vielleicht später

en: Middle left
lt: Viduryje kairėje

en: Middle right
lt: Viduryje dešinėje

en: Missing Alt-Text
lt: Fehlender Alt-Text

en: Mobile
lt: Mobilusis

en: Module Labels
lt: Modulių žymės

en: Modules
lt: Moduliai

en: Monochrome
lt: Monochrominis

en: Mute Sounds
lt: Nutildyti garsus

en: Navigate the site using only the keyboard
lt: Naršykite svetainėje tik klaviatūra

en: Next
lt: Kitas

en: No images found in Media Library.
lt: Medijų bibliotekoje nerasta vaizdų.

en: No images match this filter.
lt: Keine Bilder entsprechen diesem Filter.

en: No, it’s not  good enough
lt: Ne, tai nepakankamai gerai

en: No, it’s not good enough
lt: Ne, tai nepakankamai gerai

en: Not Now
lt: Ne dabar

en: Ok, you deserve it
lt: Gerai, jūs to nusipelnėte

en: OneTap is a multilingual WordPress plugin designed for seamless website accessibility. With a simple one-click installation, it ensures your site meets accessibility standards without any hassle. Built for performance, providing an inclusive, user-friendly web environment for all visitors.
lt: OneTap – daugiakalbis WordPress papildinys, sukurtas sklandžiam svetainės prieinamumui. Paprasto diegimo vienu paspaudimu dėka jis padeda jūsų svetainei atitikti prieinamumo standartus be jokių rūpesčių. Sukurtas našumui – užtikrina įtraukią, patogią aplinką visiems lankytojams.

en: Only for this session
lt: Tik šiai sesijai

en: Open the OneTap Toolbar with URL
lt: Atidaryti OneTap įrankių juostą per URL

en: Open with URL
lt: Atidaryti su URL

en: Orientation Modules
lt: Orientacijos moduliai

en: Please note: Generating a new statement will automatically overwrite the previous version.
lt: Atminkite: Sukūrus naują pareiškimą, ankstesnė versija bus automatiškai perrašyta.

en: Powered by
lt: Sukurta

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Read Page
lt: Skaityti puslapį

en: Readable Font
lt: Lengvai skaitomas šriftas

en: Reading Line
lt: Skaitymo eilutė

en: Reading Mask
lt: Skaitymo kaukė

en: Ready-to-use accessibility profiles for different user needs.
lt: Paruošti naudoti prieinamumo profiliai skirtingiems naudotojų poreikiams.

en: Reduces distractions, improves focus
lt: Sumažina blaškymą, pagerina susitelkimą

en: Remove distracting images for a cleaner, more focused browsing experience
lt: Pašalinkite blaškančius vaizdus dėl švaresnės ir labiau susitelkusios naršymo patirties

en: Remove the "Powered by OneTap" text from the Toolbar on the frontend of your website.
lt: Pašalinti tekstą "Powered by OneTap" iš svetainės priekinės dalies įrankių juostos.

en: Reset Settings
lt: Atstatyti nustatymus

en: Saturation
lt: Sodrumas

en: Save
lt: Išsaugoti

en: Save Changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Save hours
lt: Sutaupykite valandų

en: Save hours, boost SEO & Accessibility
lt: Sutaupykite valandų, pagerinkite SEO ir prieinamumą

en: See Documentation
lt: Žiūrėti dokumentaciją

en: Seizure Safe Profile
lt: Priepuolių saugus profilis

en: Select Language
lt: Pasirinkti kalbą

en: Select your accessibility profile
lt: Prieinamumo profiliai

en: Set your own branding colors to personalize the plugin's appearance.
lt: Nustatykite savo prekės ženklo spalvas, kad suasmenintumėte papildinio išvaizdą.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Show Accessibility Statement
lt: Rodyti prieinamumo pareiškimą

en: Show a visible dotted border on the floating toolbar icon image when the button is focused (e.g. keyboard navigation).
lt: Zeigt einen sichtbaren gepunkteten Rand um das schwebende Symbolbild, wenn der Button fokussiert ist (z. B. Tastaturnavigation).

en: Skip To Content
lt: Zum Inhalt springen

en: Start with AltPilot.ai
lt: Pradėti su AltPilot.ai

en: Statement
lt: Pareiškimas

en: Stop Animations
lt: Sustabdyti animacijas

en: Support
lt: Pagalba

en: Switch to a clearer, easy-to-read font for improved text accessibility
lt: Perjunkite į aiškesnį, lengvai skaitomą šriftą, kad pagerintumėte teksto prieinamumą

en: Tablet
lt: Planšetė

en: Text Magnifier
lt: Teksto didintuvas

en: This is a PRO Feature
lt: Tai PRO funkcija

en: Thumbnail
lt: Miniatiūra

en: Top left
lt: Viršuje kairėje

en: Top right
lt: Viršuje dešinėje

en: Try 25 Images for Free
lt: Išbandykite 25 vaizdus nemokamai

en: Try choosing a different filter to see more of your images.
lt: Pabandykite pasirinkti kitą filtrą, kad pamatytumėte daugiau savo vaizdų.

en: Upgrade to OneTap PRO
lt: Atnaujinti į OneTap PRO

en: Upgrade to Pro
lt: Atnaujinti į Pro

en: Upload images to your Media Library to start managing their alt text here.
lt: Įkelkite vaizdus į medijos biblioteką, kad galėtumėte čia tvarkyti jų alternatyvų tekstą.

en: Uploaded
lt: Įkelta

en: Use a mask to focus on a specific area of text and reduce distractions
lt: Naudokite kaukę, kad sutelktumėte dėmesį į konkrečią teksto sritį ir sumažintumėte blaškymąsi

en: Use a specialized font designed to enhance readability for dyslexic users
lt: Naudokite specialų šriftą, sukurtą gerinti skaitomumą disleksiją turintiems naudotojams

en: Vertical (Default 15px)
lt: Vertikal (Standard 15px)

en: Vision Impaired Mode
lt: Regimo sutrikimo režimas

en: Website
lt: Svetainė

en: When enabled, the icon will not be displayed on desktop devices.
lt: Įjungus, piktograma nebus rodoma darbalaukio įrenginiuose.

en: When enabled, the icon will not be displayed on mobile devices.
lt: Įjungus, piktograma nebus rodoma mobiliuosiuose įrenginiuose.

en: When enabled, the icon will not be displayed on tablet devices.
lt: Įjungus, piktograma nebus rodoma planšetėse.

en: Widget
lt: Valdiklis

en: Widget Color
lt: Valdiklio spalva

en: Widget Design
lt: Valdiklio dizainas

en: Widget Position
lt: Valdiklio padėtis

en: Widget Position
lt: Valdiklio padėtis

en: With Alt Text
lt: Mit Alt-Text

en: Without Alt Text
lt: Ohne Alt-Text

en: You can edit or insert a Statement as needed. Click "Save settings" to save your changes.
lt: Prireikus galite redaguoti arba įterpti Pareiškimą. Spustelėkite "Išsaugoti nustatymus" norėdami įrašyti pakeitimus.

en: You’re currently editing
lt: Sie bearbeiten gerade

en: and generate your Alt-text with AltPilot.ai.
lt: ir sugeneruokite Alt tekstą su AltPilot.ai.

en: icon drop down menu
lt: piktogramos išskleidžiamasis meniu

en: labels.
lt: Labels.
