Gravity Forms User Registration Add-On v2.1 - en to fa_IR translation catalogue (155 entries)

en: Register user only when a payment is received.
fa_IR: ثبت نام کاربر فقط وقتی که پرداخت انجام شد.

en: Register user and create site only when a payment is received.
fa_IR: ثبت نام کاربر و ایجاد سایت فقط وقتی که پرداخت انجام شد.

en: Passwords may not contain the character "\"
fa_IR: رمز عبور نباید شامل این کاراکتر ها باشد. "\"

en: The email address can not be empty
fa_IR: آدرس ایمیل نمی تواند خالی باشد.

en: This email address is already registered
fa_IR: این ایمیل قبلاً ثبت شده است.

en: The username can not be empty
fa_IR: نام کاربری نمی تواند خالی باشد.

en: This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
fa_IR: این نام کاربری نامعتبر است زیرا از کاراکترهای غیرمجاز در آن استفاده شده است. نام کاربری معتبری وارد کنید.

en: The username can only contain alphanumeric characters (A-Z, 0-9), underscores and dashes
fa_IR: نام کاربری فقط باید شامل حروف، اعداد و علایم - و _  باشد

en: This username is already registered
fa_IR: این نام کاربری قبلاً ثبت شده است.

en: Oops! You need to be logged in to use this form.
fa_IR: شما برای استفاده از این فرم نیاز به وارد شدن دارید.

en: Select BuddyPress Field
fa_IR: یک فیلد بادی پرس انتخاب کنید

en: Register
fa_IR: ثبت نام

en: Forgot Password
fa_IR: فراموشی کلمه عبور

en: You are currently logged in as %s%s%s. %sLog out?%s
fa_IR: شما در حال حاضر بعنوان %s%s%s وارد شده اید. %sخارج میشوید؟%s

en: Logout
fa_IR: خروج

en: Login Form
fa_IR: فرم ورود

en: Login
fa_IR: ورود

en: Username
fa_IR: نام کاربری

en: Password
fa_IR: رمز عبور

en: Remember Me
fa_IR: مرا به خاطر بسپار

en: User Registration Add-On v3.0
fa_IR: افزودنی ثبت نام کاربران ۳٫۰

en: Thank you for updating! The new version of the Gravity Forms User Registration Add-On makes changes to how you manage your User Registration feeds.
fa_IR: بخاطر بروز رسانی متشکریم! نسخه جدید افزودنی ثبت نام دارای تغییراتی است که مدیریت فیدهای ثبت نام را به همراه دارد.

en: Manage User Registration Contextually
fa_IR: مدیریت ثبت نام کاربر به صورت محتوایی

en: User Registration Feeds are now accessed via the User Registration sub-menu within the Form Settings for the Form with which you would like to register a user.
fa_IR: فیدهای ثبت نام کاربر از این به بعد از طریق زیرمنوی تنظیمات فرم هایی که میخواهید فرم ثبت نام بسازید، در دسترس خواهد بود.

en: I understand this change, dismiss this message!
fa_IR: متوجه تغییرات شدم. این پیام رو ببند!

en: Please wait...
fa_IR: لطفا صبر کنید...

en: Global Settings
fa_IR: تنظیمات سراسری

en: Custom Registration Page
fa_IR: برگه ثبت نام سفارشی

en: Enable Custom Registration Page
fa_IR: فعال سازی برگه ثبت نام سفارشی

en: When users attempt to access the default WordPress registration page, they will be redirected to this custom page instead.
fa_IR: وقتی کاربر سعی کند به صفحه ثبت نام پیشفرض وردپرس دسترسی پیدا کند، بجای آن به این صفحه دلخواه هدایت خواهد شد.

en: Registration Page
fa_IR: برگه ثبت نام

en: Select a Page
fa_IR: یک برگه انتخاب کنید

en: Pages
fa_IR: برگه ها

en: Other
fa_IR: سایر

en: Custom URL
fa_IR: لینک دلخواه

en: Feed Settings
fa_IR: تنظیمات فید

en: Name
fa_IR: نام

en: Enter a feed name to uniquely identify this setup.
fa_IR: یک فید نام منحصر به فرد برای شناسایی این تنظیمات وارد کنید.

en: Action
fa_IR: اعمال

en: Select the type of feed you would like to create. "Create" feeds will create a new user. "Update" feeds will update users.
fa_IR: نوع فید که می خواهید ایجاد کنید را انتخاب کنید. ایجاد فیدهایی که یک کاربر جدید ایجاد می کند. بروزرسانی فیدهایی که کاربران را بروزرسانی می کند.

en: A form can have multiple "Create" feeds <strong>or</strong> a single "Update" feed. A form cannot have both a "Create" feed and an "Update" feed.
fa_IR: یک فرم میتوانید چندین فید "ایجاد کاربر" و <strong>یا</strong> یک فید "بروز رسانی کاربر" داشته باشد. یک فرم نمیتواند هم فید "ایجاد کاربر" و هم فید "بروز رسانی" داشته باشد.

en: User Settings
fa_IR: تنظیمات کاربر

en: Select the form field that should be used for the user's username.
fa_IR: فیلدی که برای نام کاربری کاربر باید استفاده شود را انتخاب کنید.

en: First Name
fa_IR: نام

en: Select the form field that should be used for the user's first name.
fa_IR: فیلدی که برای نام کاربر باید استفاده شود را انتخاب کنید.

en: Last Name
fa_IR: نام خانوادگی

en: Select the form field that should be used for the user's last name.
fa_IR: فیلدی که برای نام خانوادگی کاربر باید استفاده شود را انتخاب کنید.

en: Nickname
fa_IR: لقب (Nickname)

en: Select the form field that should be used for the user's nickname.
fa_IR: یکی از فیلدهای فرم را که کاربر باید لقب خود را در آن وارد کند، انتخاب کنید.

en: Display Name
fa_IR: نام نمایشی

en: Select how the user's name should be displayed publicly.
fa_IR: نحوه نمایش نام کاربر را انتخاب کنید.

en: Email Address
fa_IR: آدرس ایمیل

en: Select the form field that should be used for the user's email address.
fa_IR: فیلدی که برای آدرس ایمیل کاربر باید استفاده شود را انتخاب کنید.

en: Select the form field that should be used for the user's password.
fa_IR: فیلدی که برای رمز عبور کاربر باید استفاده شود را انتخاب کنید.

en: Role
fa_IR: نقش

en: Select the role the user should be assigned.
fa_IR: نقش کاربری که به کاربر باید اختصاص داده شود را انتخاب کنید.

en: User Meta
fa_IR: متای کاربر

en: BuddyPress Profile
fa_IR: نمایه بادی پرس

en: Network Options
fa_IR: تنظیمات شبکه

en: Create new site when a user registers.
fa_IR: ایجاد سایت جدید وقتی که یک کاربر ثبت می شود.

en: Site Address
fa_IR: آدرس سایت

en: Select the form field that should be used for the site address.
fa_IR: فیلدی که برای آدرس سایت باید استفاده شود را وارد کنید.

en: Site Title
fa_IR: عنوان سایت

en: Select the form field that should be used for the site title.
fa_IR: فیلدی که برای عنوان سایت باید استفاده شود را وارد کنید.

en: Site Role
fa_IR: نقش کاربری سایت

en: Select role the user should be assigned on the newly created site.
fa_IR: نقش کاربری که کاربر در سایت تازه ایجاد شده باید داشته باشد را انتخاب کنید.

en: Current Site Role
fa_IR: نقش کاربری فعلی

en: Select role the user should be assigned on the site they registered from. This option overrides the "Role" option under User Settings.
fa_IR: نقش کاربری که باید کاربران در سایت ثبت شده خود داشته باشند را انتخاب کنید. این گزینه نقش کاربری را در گزینه زیر تنظیمات کاربر تغییر می دهد.

en: Send Email?
fa_IR: ارسال ایمیل ؟

en: Send the new site details to the user by email.
fa_IR: جزییات یک سایت جدید را از طریق ایمیل برای کاربر ارسال کن.

en: Specify whether to send the new site details to the user by email. %sEnabled by default.%s
fa_IR: مشخص کنید که آیا جزییات سایت جدید از طریق ایمیل به کاربر ارسال شود؟ %sبه صورت پیشفرض فعال است.%s

en: Additional Options
fa_IR: گزینه های اضافی

en: Have WordPress send this password to the new user by email.
fa_IR: آیا وردپرس این رمز را برای کاربر جدید با ایمیل ارسال کند.

en: Specify whether WordPress should send the password to the new user by email. %sEnabled by default.%s
fa_IR: مشخص کنید که آیا وردپرس رمز را برای کاربر جدید از طریق ایمیل ارسال کند؟ %sبه صورت پیشفرض فعال است.%s

en: User Activation
fa_IR: فعال سازی کاربر

en: Enable user activation.
fa_IR: فعال سازی دستی کاربر

en: by email from WordPress
fa_IR: به وسیله ایمیل از وردپرس

en: manually or by form notification
fa_IR: دستی یا از طریق اعلان فرم

en: User Activation Type
fa_IR: نوع فعال سازی کاربر

en: %sBy Email:%s WordPress will send the user an email with an activation link.%s%1$sManually:%2$s Activate each user manually from the Pending Activations page or send a form notification for the User Activation event with an activation link.
fa_IR: %sاز طریق ایمیل:%s وردپرس یک ایمیل حاوی لینک فعالسازی به کاربر ارسال میکند. %s%1$sدستی:%2$s فعالسازی هر کاربر به صورت دستی از طریق صفحه فعال سازی های در انتظار یا با ارسال یک اعلان فرم که رویداد آن روی فعالسازی کاربر ست میشود، انجام میشود.

en: Send users an email with an activation link. Users are only registered once they have activated their accounts.
fa_IR: ارسال ایمیل به کاربران با یک لینک فعال سازی. کاربران فقط یک بار می توانند حساب کاربری خود را ثبت کنند.

en: Update Condition
fa_IR: بروز رسانی شرط

en: Registration Condition
fa_IR: شرایط ثبت نام

en: When the update condition is enabled, form submissions will only update the user when the condition is met. The user data will always be populated into the form.
fa_IR: وقتی که شرط بروز رسانی فعال باشد، ارسال فرم ها فقط زمانی که شرط بروز رسانی برقرار باشد کاربر را بروز میکنند. اطلاعات کاربران همواره داخل فرم ها قرار میگیرند.

en: When the registration condition is enabled, form submissions will only register the user when the condition is met.
fa_IR: وقتی که شرط ثبت نام کاربر فعال باشد، ارسال فرم ها فقط زمانی که شرط ثبت نام برقرار باشد کاربر را عضو سایت میکنند.

en: Set Post Author
fa_IR: نویسنده پست تعیین شود

en: Set user as post author.
fa_IR: کاربر بعنوان نویسنده پست تعیین شود

en: When a form submission creates a post and registers a user, set the new user as the post author. %sEnabled by default.%s
fa_IR: وقتی از طریق فرم یک نوشته جدید ایجاد میشود و کاربر هم در سایت عضو میشود، کاربر را بعنوان نویسنده نوشته ثبت کند. %sبه صورت پیشفرض فعال است.%s

en: Set as %s
fa_IR: بعنوان %s تعیین شود

en: Deactivate site
fa_IR: غیرفعالسازی سایت

en: Delete site
fa_IR: حذف سایت

en: Standard User Meta
fa_IR: متای کاربر استاندارد

en: Website
fa_IR: وبسایت

en: Biographical Information
fa_IR: زندگینامه

en: Other User Meta
fa_IR: سایر متاهای کاربر

en: Add Custom Meta
fa_IR: یک متای دلخواه وارد کنید

en: Select Meta Key
fa_IR: یک کلید متا انتخاب کنید

en: &mdash; Preserve current email &mdash;
fa_IR: &mdash; ایمیل فعالی را حفظ کن &mdash;

en: &mdash; Preserve current password &mdash;
fa_IR: &mdash; پسورد فعلی را حذف کن &mdash;

en: Auto Generate Password
fa_IR: ایجاد خودکار رمزعبور

en: Create User
fa_IR: ایجاد کاربر

en: Update User
fa_IR: بروز رسانی کاربر

en: &mdash; Preserve current display name &mdash;
fa_IR: &mdash; نام نمایشی فعلی را حفظ کن &mdash;

en: Select a Role
fa_IR: یک نقش کاربری انتخاب کنید

en: &mdash; Preserve current role &mdash;
fa_IR: حفظ نقش کاربری فعلی

en: &mdash; No role for this site &mdash;
fa_IR: &mdash; هیچ نقشی برای این سایت نیست &mdash;

en: User Registration Options
fa_IR: گزینه های ثبت نام کاربر

en: Delay User Registration
fa_IR: ایجادتاخیر در ثبت نام کاربر

en: Update User on Cancel
fa_IR: بروز رسانی کاربر در وضعیت کنسلی

en: Update user when subscription is cancelled.
fa_IR: کاربر را زمانی که اشتراکش لغو شد بروزرسانی کن

en: Update Site on Cancel
fa_IR: بروز رسانی سایت در وضعیت کنسلی

en: Update site when subscription is cancelled.
fa_IR: سایت را زمانی که اشتراکش لغو شد بروز رسانی کن

en: Site is created
fa_IR: سایت ایجاد شد

en: User is pending activation
fa_IR: کاربر در انتظار فعالسازی است.

en: User is activated
fa_IR: کاربر فعال است

en: User is registered
fa_IR: کاربر ثبت نام است

en: User is updated
fa_IR: کاربر بروز است

en: User Activation URL
fa_IR: لینک فعالسازی کاربر

en: Set Password URL
fa_IR: لینک کلمه عبور را تعیین کنید

en: Gravity Forms Login Widget
fa_IR: ابزارک ورود گرویتی فرم

en: Forgot Password?
fa_IR: فراموشی کلمه عبور؟

en: Title
fa_IR: عنوان

en: Login Redirect URL
fa_IR: لینک انتقال بعد ورود

en: Current Page
fa_IR: برگه فعلی

en: Links
fa_IR: لینک ها

en: Link Text
fa_IR: متن لینک

en: Link URL
fa_IR: URL لینک

en: Add Link
fa_IR: افزودن لینک

en: Tab Index Start
fa_IR: شروع شاخص Tab

en: Welcome Message
fa_IR: پیام خوشآمد گویی

en: Logout Redirect URL
fa_IR: لینک انتقال بعد از خروج

en: Show user avatar
fa_IR: نمایش آواتار کاربر

en: Pending Activations
fa_IR: فعال سازی های در انتظار

en: Item deleted. | Items deleted.
fa_IR[0]: آیتم حذف شد.
fa_IR[1]: آیتم ها حذف شدند.

en: There was an issue deleting this item. | There was an issue deleting one or more selected items.
fa_IR[0]: در حین حذف آیتم یک مشکل وجود دارد.
fa_IR[1]: در حین حذف آیتم ها یک مشکل وجود دارد.

en: There was an issue activating this item | There was an issue activating one or more selected items
fa_IR[0]: در حین فعالسازی آیتم یک مشکل وجود دارد.
fa_IR[1]: در حین فعالسازی آیتم ها یک مشکل وجود دارد.

en: User activated. | Users activated.
fa_IR[0]: کاربر فعال شد.
fa_IR[1]: کاربران فعال شدند.

en: User Registration
fa_IR: ثبت نام کاربر

en: Pending Activation
fa_IR: فعالسازی های در انتظار

en: This entry created a user who is pending activation. Click the "Activate User" button to activate the user.
fa_IR: این پیام ورودی یک کاربر را با فعالسازی در انتظار ایجاد کرد. برای فعالسازی وی بر روی دکمه "فعالسازی کاربر" کلیک کنید.

en: Are you sure you want to activate this user?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می خواهید این کاربر را فعال کنید؟

en: User Activated Successfully!
fa_IR: کاربر با موفقیت فعال شد!

en: Email
fa_IR: ایمیل

en: Activate this sign up
fa_IR: فعالسازی این ثبت نام

en: Activate this sign up?
fa_IR: این ثبت نام فعال شود ؟

en: \'Cancel\' to stop, \'OK\' to activate.
fa_IR: برای لغو Cancel و برای فعال سازی OK را انتخاب کنید.

en: Activate
fa_IR: فعال شد.

en: View the entry associated with this sign up
fa_IR: مشاهده پیام ورودی متناظر با این ثبت نام

en: View Entry
fa_IR: مشاهده پیام ورودی

en: Delete this sign up?
fa_IR: حذف این ثبت نام؟

en: Delete this sign up?
fa_IR: این ثبت نام حذف شود ؟

en: \'Cancel\' to stop, \'OK\' to delete.
fa_IR: برای لغو Cancel و برای حذف OK را انتخاب کنید.

en: Delete
fa_IR: حذف

note: Plugin Name of the plugin/theme
en: Gravity Forms User Registration Add-On
fa_IR: افزودنی ثبت نام گرویتی فرم

note: Description of the plugin/theme
en: Allows WordPress users to be automatically created upon submitting a Gravity Form
fa_IR: به کاربران وردپرس اجازه میدهد در حین ثبت یک فرم گرویتی، به عضویت در سایت نیز درآیند
