Plugins - Elementor Page Builder - Stable (latest release) - en to fa translation catalogue (1159 entries)

en: %1$s %2$s already exists.
fa: %1$s %2$s از قبل وجود دارد.

en: %1$s ago (%2$s)
fa: %1$s قبل (%2$s)

en: %s Settings
fa: تنظیمات %s

en: %s Video Player
fa: %s پخش کننده ویدئو

en: %s are disabled
fa: %s غیر فعال شده است

en: &#8592; Back to WordPress Editor
fa: &#8594; بازگشت به ویرایشگر وردپرس

en: (more&hellip;)
fa: (بیشتر&hellip;)

en: (no title)
fa: (بدون عنوان)

en: (opens in a new window)
fa: (باز کردن در پنجره جدید)

en: <a href="%s" target="_blank">Click here</a> to troubleshoot
fa: برای رفع مشکل <a href="%s" target="_blank">کلیک کنید</a>

en: <a id="beta-tester-first-to-know" href="%s">Click here</a> to join our first-to-know email updates.
fa: <a id="beta-tester-first-to-ogn" href="%s"> اینجا را کلیک کنید </a> برای پیوستن به به روزرسانی های ایمیلی شناخته شده ما.

en: <strong>Important:</strong> It is strongly recommended that you <a target="_blank" href="%s">backup your database</a> before using Replace URL.
fa: <strong>تذکر مهم:</strong> شدیدا توصیه می شود که پیش از جایگزینی آدرس URL ابتدا از دیتابیس خود <a target="_blank" href="%s">بکاپ تهیه کنید</a>.

en: Absolute
fa: مطلق

en: Accent
fa: شدت

en: Accent Text
fa: متن برجسته

en: Access 1,500+ amazing Font Awesome 5 icons and enjoy faster performance and design flexibility.
fa: دسترسی به 1500+ شگفت انگیز آیکون های Font Awesome 5 و لذت بردن از عملکرد سریع و انعطاف پذیری طراحی.

en: Access denied.
fa: دسترسی ممکن نیست.

en: Access new and experimental features from Elementor before they're officially released. As these features are still in development, they are likely to change, evolve or even be removed altogether. <a href="%s" target="_blank">Learn More.</a>
fa: قبل از اینکه المنتور به طور رسمی ویژگی های جدید و آزمایشی را منتشر کند، به آنها دسترسی پیدا کنید. از آنجا که این ویژگی ها هنوز در دست توسعه هستند ، احتمال تغییر ، تحول یا حتی حذف کامل وجود دارد. <a href="%s" target="_blank"> بیشتر بدانید. </a>

en: Accessibility Improvements
fa: پیشرفت های دسترسی

en: Accordion
fa: آکاردئون

en: Accordion #1
fa: آکاردئون #1

en: Accordion #2
fa: آکاردئون #2

en: Accordion Content
fa: محتوای آکارئون

en: Accordion Items
fa: آیتم های آکاردئون

en: Accordion Title
fa: عنوان آکاردئون

en: Action not found.
fa: عملیاتی یافت نشد.

en: Actions
fa: عملیات

en: Active
fa: فعال

en: Active Breakpoints
fa: نقاط شکست فعال

en: Active Color
fa: رنگ فعال

en: Active Icon
fa: آیکن فعال

en: Active by default
fa: فعال به عنوان پیش فرض

en: Add Element
fa: افزودن المنت

en: Add Images
fa: افزودن تصاویر

en: Add Item
fa: افزودن آیتم

en: Add New
fa: افزودن جدید

en: Add New %s
fa: افزودن %s جدید

en: Add New Landing Page
fa: افزودن صفحه فرود جدید

en: Add New Section
fa: افزودن بخش جدید

en: Add Template
fa: افزودن قالب

en: Add Your Curvy Text Here
fa: متن انحنای خود را در اینجا اضافه کنید

en: Add Your Custom Fonts
fa: افزودن فونت های سفارشی

en: Add Your Custom Icons
fa: افزودن فونت های سفارشی

en: Add Your Heading Text Here
fa: متن سربرگ خود را وارد کنید

en: Add nofollow
fa: افزودن نو فالو

en: Add templates and reuse them across your website. Easily export and import them to any other project, for an optimized workflow.
fa: قالب ها را می توانید به صورت چند باره در وبسایت خود به کار گیرید. حتی می توانید آنها را برون بری کرده و در وبسایت های دیگر نیز استفاده کنید.

en: Add your custom class WITHOUT the dot. e.g: my-class
fa: کلاس CSS خود را بدون نقطه وارد کنید. مثال: my-class

en: Add your custom id WITHOUT the Pound key. e.g: my-id
fa: شناسه CSS خود را بدون # وارد کنید. مثال: my-id

en: Additional Options
fa: گزینه‌های اضافی

en: Adds a new Elementor content type that allows creating beautiful landing pages instantly in a streamlined workflow.
fa: نوع جدیدی از عناصر المنتور را اضافه می کند که به شما امکان می دهد صفحات فرود زیبا را بلافاصله در یک گردش کار ساده ایجاد کنید.

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: After
fa: بعد

en: Alert
fa: هشدار

en: Alignment
fa: چیدمان

en: All
fa: همه

en: All Icons
fa: همه آیکون ها

en: All Landing Pages
fa: همه صفحات اندینگ

en: Already connected.
fa: متصل شده است.

en: Amount
fa: مبلغ

en: An array of accessibility enhancements in Elementor pages.
fa: آرایه ای از قابلیت های دسترسی در صفحات المنتور.

en: An error occurred
fa: خطایی رخ داد

en: Anchor
fa: لنگر

en: Animation Delay
fa: تاخیر انیمیشن

en: Animation Duration
fa: مدت انیمیشن

en: Animation Speed
fa: سرعت انیمیشن

en: Any Video
fa: هر ویدئویی

en: Apply
fa: اعمال تغییرات

en: Apply Link On
fa: اعمال لینک روی

en: Apply the design and settings of another site to this one.
fa: طراحی و تنظیمات سایت دیگری را روی این سایت اعمال کنید.

en: Are you sure you want to delete your Site Settings?
fa: آیا مطمئن هستید که می خواهید تنظیمات سایت خود را حذف کنید؟

en: Arrows
fa: پیکان‌ها

en: Arrows and Dots
fa: پیکان ها و نقطه ها

en: Artwork
fa: اثر هنری

en: As a beta tester, you’ll receive an update that includes a testing version of Elementor and its content directly to your Email
fa: به عنوان یک آزمایشگر بتا، شما یک به‌روز رسانی دریافت خواهید کرد که شامل نسخه آزمایشی المنتور و محتوای آن به طور مستقیم به ایمیل‌تان هستید

en: Aside
fa: ستون کناری

en: Aspect Ratio
fa: نسبت ابعادی

en: Attachment Caption
fa: پیوست کپشن

en: Attachment Page
fa: برگه ضمیمه

en: Attributes
fa: ویژگی‌ها

en: Attributes lets you add custom HTML attributes to any element.
fa: خصوصیات به شما امکان اضافه کردن خصوصیات HTML را به هر المنتی می دهد.

en: Auto
fa: خودرو

en: Auto Detect
fa: شناسایی خودکار

en: Autoplay
fa: پخش خودکار

en: Autoplay Speed
fa: سرعت پخش خودکار

en: Autosave
fa: ذخیره خودکار

en: Back to Library
fa: بازگشت به کتابخانه

en: Back to WordPress Editor
fa: بازگشت به ویرایشگر وردپرس

en: Back to default
fa: بازگردانی پیشفرض

en: Background
fa: پس زمینه

en: Background Color
fa: رنگ پس زمینه

[ctx: Background Control]
en: Angle
fa: زاویه ای

[ctx: Background Control]
en: Attachment
fa: ضمیمه

[ctx: Background Control]
en: Auto
fa: خودکار

[ctx: Background Control]
en: Background Color
fa: رنگ پس زمینه

[ctx: Background Control]
en: Background Fallback
fa: پس زمینه جایگزین

[ctx: Background Control]
en: Background Image
fa: تصویر پس‌زمینه

[ctx: Background Control]
en: Background Type
fa: نوع پس‌زمینه

[ctx: Background Control]
en: Bottom Center
fa: پایین وسط

[ctx: Background Control]
en: Bottom Left
fa: پایین چپ

[ctx: Background Control]
en: Bottom Right
fa: پایین راست

[ctx: Background Control]
en: Center Center
fa: وسط وسط

[ctx: Background Control]
en: Center Left
fa: وسط چپ

[ctx: Background Control]
en: Center Right
fa: وسط راست

[ctx: Background Control]
en: Classic
fa: نمایش کلاسیک

[ctx: Background Control]
en: Color
fa: رنگ

[ctx: Background Control]
en: Contain
fa: شامل

[ctx: Background Control]
en: Custom
fa: سفارشی

[ctx: Background Control]
en: Default
fa: پیش‌ فرض

[ctx: Background Control]
en: Fixed
fa: ثابت

[ctx: Background Control]
en: Gradient
fa: گرادینت

[ctx: Background Control]
en: Image
fa: تصویر

[ctx: Background Control]
en: Images
fa: تصویر

[ctx: Background Control]
en: Linear
fa: خطی

[ctx: Background Control]
en: Location
fa: موقعیت

[ctx: Background Control]
en: No-repeat
fa: بدون تکرار

[ctx: Background Control]
en: Position
fa: جایگاه

[ctx: Background Control]
en: Radial
fa: شعاعی

[ctx: Background Control]
en: Repeat
fa: تکرار

[ctx: Background Control]
en: Repeat-x
fa: تکرار در عرض

[ctx: Background Control]
en: Repeat-y
fa: تکرار در ارتفاع

[ctx: Background Control]
en: Scroll
fa: نوار پیمایش

[ctx: Background Control]
en: Second Color
fa: رنگ ثانویه

[ctx: Background Control]
en: Size
fa: سایز

[ctx: Background Control]
en: Slideshow
fa: اسلایدشو

[ctx: Background Control]
en: Top Center
fa: بالا وسط

[ctx: Background Control]
en: Top Left
fa: بالا چپ

[ctx: Background Control]
en: Top Right
fa: بالا راست

[ctx: Background Control]
en: Type
fa: نوع

[ctx: Background Control]
en: Video
fa: ویدیو

[ctx: Background Control]
en: Video Link
fa: لینک ویدیو

[ctx: Background Control]
en: Width
fa: عرض

[ctx: Background Control]
en: X Position
fa: موقعیت X

[ctx: Background Control]
en: Y Position
fa: موقعیت Y

en: Background Overlay
fa: روکش پس زمینه

en: Background Position
fa: موقعیت پس زمینه

en: Background Size
fa: سایز پس‌زمینه

en: Basic
fa: المان‌های پایه

en: Basic Gallery
fa: گالری پایه

en: Become a Beta Tester
fa: ثبت نام برای تست نسخه بتا

en: Become a super contributor by opting in to share non-sensitive plugin data and to receive periodic email updates from us.
fa: با تصمیم به اشتراک گذاری داده های غیر حساس افزونه به روزرسانی های ما ، به یک عضو فوق العاده تبدیل شوید.

en: Before
fa: قبل

en: Beta Tester
fa: تست نسخه بتا

en: Blend Mode
fa: حالت ادغام

en: Blocking
fa: مسدود کردن

en: Blog
fa: بلاگ

en: Blur
fa: محو شدگی

en: Body
fa: بدنه

en: Body Style
fa: استایل بدنه

en: Body Text
fa: متن بدنه

en: Border
fa: حاشیه

en: Border Color
fa: رنگ حاشیه

[ctx: Border Control]
en: Border Type
fa: نوع کادر دور

[ctx: Border Control]
en: Color
fa: رنگ

[ctx: Border Control]
en: Dashed
fa: خط فاصله دار

[ctx: Border Control]
en: Dotted
fa: نقطه ای

[ctx: Border Control]
en: Double
fa: دوبل

[ctx: Border Control]
en: Groove
fa: شیاردار

[ctx: Border Control]
en: Solid
fa: یکپارچه

[ctx: Border Control]
en: Width
fa: عرض

en: Border Radius
fa: شعاع کادر

en: Border Width
fa: ضخامت حاشیه

en: Bottom
fa: پائین

en: Bottom Center
fa: پایین وسط

en: Bottom Left
fa: پایین چپ

en: Bottom Right
fa: پایین راست

[ctx: Box Shadow Control]
en: Box Shadow
fa: سایه کادر

[ctx: Box Shadow Control]
en: Inset
fa: خط درونی

[ctx: Box Shadow Control]
en: Outline
fa: خط بیرونی

[ctx: Box Shadow Control]
en: Position
fa: جایگاه

en: Boxed
fa: جعبه ای

en: Breakpoint
fa: نقطه توقف

en: Breakpoints
fa: نقطه شکست

en: Bring to Front
fa: جلو آوردن

en: Build Effective Landing Pages for your business' marketing campaigns.
fa: برای فعالیت های بازاریابی کسب و کار خود صفحات فرود موثر ایجاد کنید.

en: Build outstanding popups using Elementor Pro and get more leads, sales and subscribers.
fa: پاپ آپ های برجسته را با استفاده از المنتور پرو بسازید تا منجر به فروش بیشتر و افزایش مشترکین شود.

en: Bundle your whole site - or just some of its elements - to be used for another website.
fa: برای انتقال به سایت دیگر پکیج کردن کل سایت شما - یا فقط برخی از بخش ها.

en: Button
fa: دکمه

en: Button ID
fa: شناسه دکمه

en: Buttons
fa: دکمه ها

en: Buy Button
fa: دکمه خرید

en: By
fa: توسط

en: By clicking Sign Up, you agree to Elementor's <a href="%1$s">Terms of Service</a> and <a href="%2$s">Privacy Policy</a>
fa: با کلیک روی «ثبت نام»، شما با <a href="%1$s"> شرایط خدمات </a> و <a href="%2$s"> سیاست حفظ حریم خصوصی </a> از Elementor موافقت میکنید

en: By removing this template you will delete your entire Site Settings. If this template is deleted, all associated settings: Global Colors & Fonts, Theme Style, Layout, Background, and Lightbox settings will be removed from your existing site. This action can not be undone.
fa: با حذف این قالب، کل تنظیمات سایت خود را حذف خواهید کرد. اگر این قالب حذف شود، تمام تنظیمات مرتبط: تنظیمات فونت ها و رنگ های عمومی، استایل قالب، طرح، پس زمینه و لایت باکس از سایت فعلی شما حذف می شوند. این عملکرد قابل بازگشت نیست.

en: By upgrading, whenever you edit a page containing a Font Awesome 4 icon, Elementor will convert it to the new Font Awesome 5 icon.
fa: با ارتقاء، هر زمان که یک صفحه را حاوی آیکون Font Awesome 4 ویرایش کنید، Elementor آن را به آیکون جدید Font Awesome 5 تبدیل خواهد کرد.

en: CSS Classes
fa: کلاس های CSS

en: CSS ID
fa: شناسه CSS

en: CSS Print Method
fa: روش پرینت CSS

en: Can't Edit?
fa: نمی توانید ویرایش کنید؟

en: Cannot enable Safe Mode
fa: نمی توانم حالت امن را فعال کنم

en: Caption
fa: کپشن

en: Center
fa: وسط

en: Center Center
fa: مرکز مرکز

en: Center Left
fa: وسط چپ

en: Center Right
fa: وسط راست

en: Changes will be reflected in the preview only after the page reloads.
fa: تغییرات بعد از بارگیری مجدد صفحه، در پیش نمایش در دسترس خواهند بود.

en: Checking this box will disable Elementor's Default Colors, and make Elementor inherit the colors from your theme.
fa: با علامت زدن این گزینه، رنگ های پیشفرض المنتور غیرفعال می شوند و المنتور رنگ های خود را از پوسته شما می گیرد.

en: Checking this box will disable Elementor's Default Fonts, and make Elementor inherit the fonts from your theme.
fa: با علامت زدن این گزینه، فونت های پیشفرض المنتور غیرفعال می شوند و المنتور فونت های خود را از پوسته شما می گیرد.

en: Choose File
fa: انتخاب فایل

en: Choose Image
fa: تصویر را انتخاب کنید

en: Choose Mode
fa: انتخاب حالت

en: Choose SVG
fa: انتخاب SVG

en: Choose Sidebar
fa: یک ستون کناری انتخاب کنید

en: Choose Template
fa: انتخاب قالب

en: Choose Template Type
fa: انتخاب نوع قالب

en: Choose Video
fa: انتخاب ویدیو

en: Choose an Elementor template JSON file or a .zip archive of Elementor templates, and add them to the list of templates available in your library.
fa: فایل JSON یا ZIP قالب های المنتور را انتخاب و درون ریزی کنید تا به فهرست قالب های شما افزوده شوند.

en: Choose between Coming Soon mode (returning HTTP 200 code) or Maintenance Mode (returning HTTP 503 code).
fa: بین حالت به زودی (نمایش کد ۲۰۰) یا حالت تعمیر (نمایش کد ۵۰۳) یکی را انتخاب کنید.

en: Choose description
fa: یک توضیحات انتخاب کنید

en: Choose name
fa: یک نام انتخاب کنید

en: Clear Log
fa: پاک کردن لاگ

en: Click here
fa: اینجا کلیک کنید

en: Click here to run it now
fa: برای اجرا اینجا را کلیک کنید

en: Click the media icon to upload file
fa: برای آپلود فایل، روی آیکون کلیک کنید

en: Close
fa: بستن

en: Color
fa: رنگ

en: Color Palette
fa: پالت های رنگی

en: Color Palettes
fa: پالت های رنگ

en: Colors
fa: رنگ‌بندی

en: Column
fa: ستون

en: Column Position
fa: موقعیت ستون

en: Column Width
fa: عرض ستون

en: Columns
fa: ستون‌ها

en: Columns Gap
fa: فاصله بین ستون ها

en: Coming Soon
fa: به زودی

en: Coming Soon returns HTTP 200 code, meaning the site is ready to be indexed.
fa: حالت به زودی، خطای HTTP کد ۲۰۰ می دهد. در این حالت موتورهای جستجو سایت شما را ایندکس می کنند.

en: Comments
fa: نظرات

en: Compatibility Alert
fa: هشدار سازگاری

en: Congrats!
fa: تبریک میگم!

en: Connect
fa: اتصال

en: Connected Successfully.
fa: با موفقیت متصل شد.

en: Connected as %s
fa: متصل شده به عنوان %s

en: Connecting to the Library failed. Please try reloading the page and try again
fa: اتصال به کتابخانه انجام نشد. لطفا صفحه را مجدد بارگذاری کنید و دوباره امتحان کنید

en: Contain
fa: دربرگیرنده

en: Content
fa: محتوا

en: Content Position
fa: موقعیت محتوا

en: Content Width
fa: عرض محتوا

en: Continue reading
fa: ادامه مطلب

en: Continue reading %s
fa: ادامه مطلب %s

en: Controls Color
fa: رنگ کنترل ها

en: Cool Number
fa: شماره خفن

en: Copy
fa: کپی

en: Copy & Paste Info
fa: اطلاعات را کپی و پیست کنید

en: Could not create temporary file.
fa: پرونده موقت ایجاد نشد.

en: Counter
fa: شمارنده

en: Cover
fa: پوشش

en: Create
fa: ایجاد

en: Create New Page
fa: ایجاد برگه جدید

en: Create New Post
fa: ایجاد نوشته جدید

en: Create Template
fa: ایجاد قالب

en: Create Your First %s
fa: ایجاد اولین %s شما

en: Create Your First Page
fa: صفحه اول خود را ایجاد کنید

en: Create Your First Post
fa: اولین پست خود را ایجاد کنید

en: Created By
fa: ایجاد شده توسط

en: Creation Date
fa: تاریخ ایجاد

en: Current
fa: کنونی

en: Current Version
fa: نسخه کنونی

en: Current Video Channel
fa: کانال ویدئو فعلی

en: Custom
fa: سفارشی

en: Custom Attributes
fa: خصوصیات سفارشی

en: Custom CSS
fa: CSS سفارشی

en: Custom CSS lets you add CSS code to any widget, and see it render live right in the editor.
fa: کدهای CSS سفارشی به شما اجازه می دهند تا استایل های CSS را به صورت زنده بر روی ابزارک ها اعمال کنید و نتیجه آن را مشاهده نمایید.

en: Custom Caption
fa: کپشن دلخواه

en: Custom Columns Gap
fa: فاصله بین ستون ها

en: Custom Fonts
fa: فونت های سفارشی

en: Custom Fonts allows you to add your self-hosted fonts and use them on your Elementor projects to create a unique brand language.
fa: فونت های سفارشی به شما اجازه می دهند تا فونت های شخصی خود را در المنتور اضافه کنید و از آنها متناسب با نیاز خود استفاده کنید.

en: Custom Icons
fa: آیکون های سفارشی

en: Custom URL
fa: آدرس سفارشی

en: Custom Width
fa: عرض سفارشی

en: Custom positioning is not considered best practice for responsive web design and should not be used too frequently.
fa: موقعیت سفارشی بهترین روش برای طراحی سایت واکنشگرا نیست و نباید بیش از حد از آن استفاده کرد.

en: Customizer
fa: سفارشی‌ساز

en: Dailymotion
fa: دیلی موشن

en: Danger
fa: خطر

en: Dark
fa: تیره

en: Dashboard
fa: پیشخوان

en: Dashed
fa: خط فاصله دار

en: Database update process is running in the background. Taking a while?
fa: روند به روزرسانی پایگاه داده در پس زمینه در حال اجرا است. کمی طول می کشد؟

en: Debug Bar
fa: نوار اشکال زدایی

en: Debug Bar adds an admin bar menu that lists all the templates that are used on a page that is being displayed.
fa: نوار اشکال زدایی یک منوی نوار مدیریتی را اضافه می کند که تمام قالب هایی را که در یک صفحه نمایش داده می شوند، لیست می کند.

en: Default
fa: پیش‌ فرض

en: Default Fonts
fa: فونت های پیشفرض

en: Default Kit
fa: Kit پیش‌ فرض

en: Default Page Layout
fa: طرح‌بندی پیش فرض

en: Default Page Template from your theme
fa: طرح پیش‌فرض قالب نصب شده

en: Delete
fa: حذف

en: Deprecated
fa: منسوخ

en: Description
fa: توضیحات

en: Design sites faster with a template kit that contains some or all components of a complete site, like templates, content & site settings.
fa: با استفاده از کیت قالب ها که شامل برخی از قسمت ها یا کل سایت بوده، سایت ها را سریعتر طراحی کنید.

en: Design sites faster with a template kit that contains some or all components of a complete site, like templates, content & site settings.%1$sYou can import a kit and apply it to your site, or export the elements from this site to be used anywhere else. %2$s
fa: با استفاده از کیت قالب ها که شامل برخی از قسمت ها یا کل سایت بوده، سایت ها را سریعتر طراحی کنید. %1$s شما می توانید یک کیت را درون ریزی کرده و آن را در سایت خود اعمال کنید. یا می توانید اجزای سایت فعلی را به جای دیگری منتقل کنید. %2$s

en: Developers, Please Note! This experiment includes some markup changes. If you've used custom code in Elementor, you might have experienced a snippet of code not running. Turning this experiment off allows you to keep prior Elementor markup output settings, and have that lovely code running again.
fa: توسعه دهندگان ، لطفا توجه داشته باشید! اگر از کد سفارشی در المنتور استفاده کرده اید، ممکن است قطعه کد تجربه نشده را اجرا نکند. حالت Legacy خروجی DOM به شما امکان می دهد تنظیمات خروجی قبلی نشانه گذاری المنتور را حفظ کرده و مجددا آن کد زیبا را اجرا کنید.

en: Development
fa: توسعه

en: Direction
fa: جهت‌یابی

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Disable Default Colors
fa: غیرفعال کردن رنگ های پیشفرض

en: Disable Default Fonts
fa: غیرفعال کردن فونت های پیشفرض

en: Disable Safe Mode
fa: غیر فعال کردن حالت امن

en: Disabled
fa: غیرفعال شده

en: Discard
fa: بیخیال

en: Disconnect
fa: تخفیف

en: Disconnected Successfully.
fa: اتصال با موفقیت قطع شد.

en: Dismiss
fa: مخفی شود

en: Dismiss Button
fa: دکمه‌ بستن

en: Dismiss alert
fa: بستن هشدار

en: Display
fa: نمایش

en: Display Percentage
fa: نمایش درصد

en: Divider
fa: جداکننده

en: Docs & FAQs
fa: مستندات و سوالات متداول

en: Document
fa: داکیومنت

en: Document not found.
fa: مستندی یافت نشد.

en: Don't rely solely on the FontAwesome icons everyone else is using! Differentiate your website and your style with custom icons you can upload from your favorite icons source.
fa: فقط به آیکون‌های FontAwesome که دیگران از آن استفاده می‌کنند اعتماد نکنید! وب‌سایت خود را با استایل‌ و آیکون‌های سفارشی که می‌توانید از منبع آیکون مدنظر خود آپلود کنید، متمایز کنید.

en: Dots
fa: نقطه‌ها

en: Dotted
fa: نقطه ای

en: Double
fa: دوبل

en: Download
fa: دانلود

en: Download Button
fa: دکمه دانلود

en: Download System Info
fa: دانلود اطلاعات سیستم

en: Download image
fa: دانلود تصویر

en: Downloaded file has incorrect size
fa: اندازه پرونده نادرست است

en: Draft
fa: پیش نویس

en: Draft saved on %1$s by %2$s
fa: در %1$s توسط %2$s پیش نویس شده است

en: Drag & Drop
fa: درگ اند دراپ

en: Drag & drop your .JSON or .zip template file
fa: فایل قالب zip یا json را بکشید و در اینجا رها کنید

en: Drag widget here
fa: ابزارک را به اینجا بکشید و رها کنید

en: Drop Cap
fa: حرف اول بزرگ

en: Duplicate
fa: تکثیر

en: Duration
fa: مدت زمان

en: Dynamic Tags
fa: برچسب های پویا

en: Easy Navigation is Here!
fa: ناوبری آسان در اینجاست!

en: Edit
fa: ویرایش

en: Edit Landing Page
fa: در حال ویرایش دستگیره ها

en: Edit Template
fa: ویرایش قالب

en: Edit with Elementor
fa: ویرایش با المنتور

en: Editing Handles
fa: در حال ویرایش دستگیره ها

en: Editor successfully loaded?
fa: ویرایشگر با موفقیت بارگذاری شد؟

en: Effect
fa: افکت

en: Elementor
fa: المنتور

en: Elementor %s
fa: المنتور %s

en: Elementor Data Updater
fa: بروزرسان داده المنتور

en: Elementor Debugger
fa: دیباگرِ المنتور

en: Elementor Developer Edition
fa: نسخه توسعه دهنده المنتور

en: Elementor Dynamic Content
fa: محتوا داینامیک المنتور

en: Elementor Library automatically updates on a daily basis. You can also manually update it by clicking on the sync button.
fa: کتابخانه‌ قالب های المنتور به صورت روزانه به روز رسانی می شود. همچنین شما می توانید با کلیک بر روی دکمه همگام سازی آن را به صورت دستی به روز رسانی کنید.

en: Elementor Overview
fa: نمای کلی المنتور

en: Elementor lets you hide the page title. This works for themes that have "h1.entry-title" selector. If your theme's selector is different, please enter it above.
fa: المنتور به شما اجازه می دهد تا عنوان برگه را مخفی کنید. این ویژگی برای پوسته هایی که سلکتور h1.entry-title دارند کار می کند. اگر پوسته شما از سلکتور متفاوتی استفاده می کند، آن را مشخص کنید.

en: Elementor requires PHP version %s+, plugin is currently NOT RUNNING.
fa: المنتور به نسخه %s و یا بالاتر php نیاز دارد. افزونه در حال حاضر غیرفعال است.

en: Elementor requires WordPress version %s+. Because you are using an earlier version, the plugin is currently NOT RUNNING.
fa: المنتور به نسخه %s و یا بالاتر وردپرس نیاز دارد. افزونه در حال حاضر غیرفعال است.

en: Elementor will try to sanitize the unfiltered files, removing potential malicious code and scripts.
fa: المنتور سعی میکند فایل ها را پاکسازی کند، کد های مخرب و اسکریپت های احتمالی را حذف کند.

en: Elementor.com
fa: ترجمه: آقای برنامه نویس

en: Elements
fa: المان ها

en: Empty
fa: خالی

en: Enable
fa: فعال‌سازی

en: Enable Lightbox In Editor
fa: فعال کردن لایت باکس در ویرایشگر

en: Enable Safe Mode
fa: فعال‌سازی حالت ایمن

en: Enable Unfiltered File Uploads
fa: فعال سازی آپلود فایل های فیلتر نشده

en: End
fa: پایان

en: End Time
fa: زمان پایان

en: Ending Number
fa: عدد پایانی

en: Enjoyed %1$s? Please leave us a %2$s rating. We really appreciate your support!
fa: لذت بردید%1$s?لطفا به ما امتیاز a %2$s دهید.از پشتیبانی شما سپاسگذاریم!

en: Enter Template Name
fa: نام قالب را وارد کنید

en: Enter parent element selector to which stretched sections will fit to (e.g. #primary / .wrapper / main etc). Leave blank to fit to page width.
fa: سلکتور المان والدی که بخش های کشیده شده باید نسبت به آن اندازه شوند را مشخص کنید (به عنوان مثال #primary / .wrapper / main و یا ...). برای اندازه شدن نسبت به عرض برگه، این قسمت را خالی بگذارید.

en: Enter template name (optional)
fa: درج نام قالب (اختیاری)

en: Enter your URL
fa: URL خود را وارد کنید

en: Enter your code
fa: کد خود را وارد کنید

en: Enter your description
fa: توضیح خود را وارد کنید

en: Enter your image caption
fa: عنوان تصویر را وارد کنید

en: Enter your old and new URLs for your WordPress installation, to update all Elementor data (Relevant for domain transfers or move to 'HTTPS').
fa: جهت به روز رسانی داده های المنتور، آدرس محل نصب جدید و قدیم وردپرس را وارد کنید (برای زمان انتقال دامنه و یا فعالسازی https مفید است).

en: Enter your shortcode
fa: کد کوتاه را وارد کنید

en: Enter your title
fa: عنوان خود را وارد کنید

en: Entrance Animation
fa: انمیشین هنگام ورود

en: Error occurred, The version selected is invalid. Try selecting different version.
fa: خطایی روی داد، نسخه انتخابی نامعتبر است. نسخه متفاوتی را انتخاب کنید.

en: Even after you import and apply a Template Kit, you can undo it by restoring a previous version of your site.
fa: حتی پس از وارد کردن و استفاده از کیت قالب، می توانید با بازیابی نسخه قبلی سایت خود، آن را لغو کنید.

en: Every %d Minutes
fa: هر %d دقیقه

en: Every %d minutes
fa: هر %d دقیقه

en: Excerpt
fa: چکیده

en: Exclude Roles
fa: نادیده گرفتن نقش‌ها

en: Exit
fa: خروج

en: Experiencing an issue with Elementor version %s? Rollback to a previous version before the issue appeared.
fa: با نسخه %s افزونه المنتور مشکلی دارید؟ به آخرین نسخه ای که در آن مشکلی نداشتید، باز گردید.

en: Experiments
fa: آزمایشی ها

en: Explore additional Premium Shape packs and use them in your site. <a target="_blank" href="%s">Learn More</a>
fa: بسته های اضافی Premium Shape را بررسی کرده و از آنها در سایت خود استفاده کنید. <a target="_blank" href="%s">بیشتر بدانید</a>

en: Export
fa: برون بری

en: Export Template
fa: برون بری قالب

en: Export a Template Kit
fa: خروجی از کیت قالب

en: Extended
fa: باز شده

en: External File
fa: فایل خارجی

en: External URL
fa: لینک خارجی

en: Extra Large
fa: خیلی بزرگ

en: Extra Small
fa: بسیار کوچک

en: FAQ Schema
fa: اسکیما How-to

en: Fade
fa: محو

en: Failed to create new user for %s. Their posts will be attributed to the current user.
fa: خطا در ساخت کاربر جدید برای %s. مطالب به کاربر جاری منسوب خواهد شد.

en: Failed to import %1$s %2$s
fa: %1$s %2$s درون ریزی نشد

en: Failed to import %1$s: Invalid post type %2$s
fa: %1$s درون ریزی نشد: پست تایپ %2$s ناشناخته

en: Failed to import category %s
fa: درون ریزی ناموفق دسته بندی %s

en: Failed to import post tag %s
fa: درون ریزی ناموفق برچسب مطلب %s

en: Fallback
fa: جایگزین

en: Fallback Font Family
fa: خانوداه فونت بازگشتی

en: Fast
fa: سریع

en: Favorite
fa: مورد علاقه

en: Featured Image
fa: تصویر شاخص

en: Fetching attachments is not enabled
fa: پیوست های دریافتی فعال نیستند

en: Field
fa: فیلد

en: File Path: %s
fa: مسیر فایل: %s

en: Fill
fa: پر

[ctx: Filter Control]
en: Blur
fa: تاری

[ctx: Filter Control]
en: Brightness
fa: درخشندگی

[ctx: Filter Control]
en: CSS Filters
fa: فیلترهای CSS

[ctx: Filter Control]
en: Contrast
fa: کنتراست

[ctx: Filter Control]
en: Hue
fa: رنگ

[ctx: Filter Control]
en: Saturation
fa: اشباع رنگ

en: Find an Expert
fa: پیدا کردن حرفه ای

en: Finder
fa: جستجوگر

en: Fit
fa: فیت

en: Fit To Screen
fa: هم اندازه صفحه نمایش

en: Fixed
fa: ثابت

en: Flip
fa: فلیپ

en: Focus
fa: تمرکزی

en: Font Awesome - Brands
fa: Font Awesome - برند ها

en: Font Awesome - Regular
fa: Font Awesome - عادی

en: Font Awesome - Solid
fa: Font Awesome - یکپارچه

en: Font Awesome 4 support script (shim.js) is a script that makes sure all previously selected Font Awesome 4 icons are displayed correctly while using Font Awesome 5 library.
fa: اسکریپت پشتیبانی (shim.js) Font Awesome 4 یک اسکریپت است که اطمینان می دهد که تمام آیکون های فونت فوق العاده 4 که قبلا انتخاب شده اند، هنگام استفاده از کتابخانه Font Awesome 5 به درستی نمایش داده می شوند.

en: Font Awesome Upgrade
fa: ارتقا Font Awesome

en: Font-display property defines how font files are loaded and displayed by the browser.
fa: ویژگی Font-display نحوه بارگذاری و نمایش پرونده های قلم توسط مرورگر را مشخص می کند.

en: For Example: About
fa: برای مثال: About

en: For troubleshooting server configuration conflicts.
fa: فقط در مورد عیب یابی به کار گرفته شود.

en: Form
fa: فرم

en: Form Fields
fa: فیلد های فرم

en: Framed
fa: قاب دار

en: Full Width
fa: تمام عرض

en: Fullscreen
fa: تمام‌صفحه

en: Future
fa: آینده

en: Gap
fa: فاصله

en: General
fa: کلی

en: General Settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Get Beta Updates
fa: دریافت بروزرسانی بتا

en: Get Help
fa: دریافت راهنمایی

en: Get Popup Builder
fa: دریافت پاپ آپ ساز

en: Get a sneak peek at our in progress development versions, and help us improve Elementor to perfection. Developer Edition releases contain experimental functionality for testing purposes.
fa: نگاهی سری به نسخه های در حال پیشرفت ما بیندازید و به ما کمک کنید المنتور را به کمال برسانیم. نسخه های توسعه دهنده دارای قابلیت های آزمایشی برای اهداف آزمایش هستند.

en: Get introduced to Elementor by watching our "Getting Started" video series. It will guide you through the steps needed to create your website. Then click to create your first page.
fa: با تماشای مجموعه های ویدیویی "شروع کار" با المنتور آشنا شوید. این مرحله شما را از طریق مراحل لازم برای ایجاد وب سایت راهنمایی می کند. سپس برای ایجاد صفحه اول خود کلیک کنید.

en: Get more dynamic capabilities by incorporating dozens of Elementor's native dynamic tags.
fa: با ترکیب ده ها برچسب داینامیک، ترکیب های پویا تری را به دست آورید.

en: Get more with Elementor Pro
fa: ابزارک های بیشتری را با نسخه حرفه ای تجربه کنید

en: Getting Started
fa: شروع به کار

en: Global
fa: عمومی

en: Global Colors
fa: رنگ های عمومی

en: Global Fonts
fa: فونت های عمومی

en: Go Pro
fa: تغییر به نسخه حرفه ای

en: Go To
fa: برو به

en: Google
fa: گوگل

en: Google Early Access
fa: دسترسی زودهنگام گوگل

en: Google Fonts Load
fa: بارگذاری فونت های عمومی

en: Google Maps
fa: نقشه گوگل

en: HTML Code
fa: کد HTML

en: HTML Tag
fa: تگ HTML

en: Happy To Help
fa: خوشحال میشم بتونم کمک کنم

en: Having problems loading Elementor? Please enable Safe Mode to troubleshoot.
fa: با بارگذاری المنتور مشکل دارید؟ لطفا حالت امن را برای عیب یابی فعال کنید.

en: Heading
fa: سربرگ

en: Heading Color
fa: رنگ سربرگ

en: Heads up, Please backup before upgrade!
fa: حواست باشه، قبل از ارتقا نسخه پشتیبان تهیه کنید!

en: Height
fa: ارتفاع

en: Help
fa: راهنما

en: Hidden
fa: مخفی

en: Hide
fa: پنهان

en: Hide Notification
fa: مخفی کردن اعلان

en: Hide On Desktop
fa: مخفی‌ در دسکتاپ

en: Hide On Mobile
fa: مخفی‌ در موبایل

en: Hide On Tablet
fa: مخفی در تبلت

en: Hide Panel
fa: مخفی کردن پنل

en: Hide Title
fa: مخفی کردن عنوان

en: History
fa: تاریخچه

en: Homepage
fa: صفحه اصلی

en: Horizontal
fa: افقی

en: Horizontal Align
fa: ترازبندی افقی

en: Horizontal Orientation
fa: جهت افقی

en: Hover
fa: هاور

en: Hover Animation
fa: انیمیشن هاور

en: Hurray! The upgrade process to Font Awesome 5 was completed successfully.
fa: هورا! ارتقا به Font Awesome 5 با موفقیت به پایان رسید.

en: Hurray! Your %s is live.
fa: هورا ! %s شما آنلاین است.

en: I am a description. Click the edit button to change this text.
fa: من یک متن توضیحی هستم. با استفاده از کلید ویرایش می توانید متن را تغییر دهید.

en: I couldn't get the plugin to work
fa: نمی توانم افزونه را به کار بیاندازم

en: I found a better plugin
fa: یک افزونه بهتر پیدا کردم

en: I have Elementor Pro
fa: من لایسنس اصلی افزونه را دارم

en: I no longer need the plugin
fa: از این پس به این افزونه نیازی ندارم

en: Icon
fa: آیکن

en: Icon Box
fa: آیکن جعبه

en: Icon Hover
fa: هاور آیکن

en: Icon Library
fa: کتابخانه آیکون

en: Icon List
fa: لیست آیکن

en: Icon Position
fa: محل قرارگیری آیکن

en: Icon Spacing
fa: فاصله بین آیکن ها

en: If you are experiencing a loading issue, contact your site administrator to troubleshoot the problem using Safe Mode.
fa: اگر کندی سرعت را تجربه می کنید، با مدیر سایت برای فعال کردن حالت ایمن در تماس باشید.

en: If you have a moment, please share why you are deactivating Elementor:
fa: اگر اندکی وقت دارید لطفا در خصوص دلیل غیرفعال کردن المنتور به ما بگویید:

en: Image
fa: تصویر

en: Image Box
fa: کادر تصویر

en: Image Carousel
fa: کاروسل تصویر

en: Image Gallery
fa: گالری تصویر

en: Image Lightbox
fa: لایت باکس تصاویر

en: Image Overlay
fa: پوشش روی تصویر

en: Image Position
fa: موقعیت تصویر

en: Image Size
fa: اندازه عکس

[ctx: Image Size Control]
en: Custom
fa: سفارشی

[ctx: Image Size Control]
en: Full
fa: اندازه‌ کامل

[ctx: Image Size Control]
en: Image Dimension
fa: ابعاد تصویر

[ctx: Image Size Control]
en: Image Size
fa: اندازه عکس

en: Image Spacing
fa: فاصله حواشی

en: Image Stretch
fa: کشش تصویر

en: Images
fa: تصاویر

en: Import / Export Kit
fa: درون رییز/ خروجی کیت

en: Import Export Template Kit
fa: درون‌ریزی خروجی کیت قالب

en: Import Now
fa: هم اکنون درون ریزی کن

en: Import Template
fa: درون‌ریزی قالب

en: Import Template to Your Library
fa: درون ریزی قالب به کتابخانه شما

en: Import Templates
fa: درون ریزی قالب ها

en: Import a Template Kit
fa: درون ریزی کیت قالب

en: Improve Elementor
fa: بهبود المنتور

en: Improved Asset Loading
fa: بهبود بارگذاری فایل ها

en: In
fa: در

en: In order for Theme Style to affect all relevant Elementor elements, please disable Default Colors and Fonts from the <a href="%s" target="_blank">Settings Page</a>.
fa: برای اینکه استایل پوسته روی همه عناصر مربوطه المنتور تأثیر بگذارد، لطفا رنگ ها و فونت های پیش فرض را از <a href="%s" target="_blank">برگه تتظیمات</a>. غیرفعال کنید.

en: Inactive
fa: غیر فعال

en: Inactive by default
fa: غیر فعال به عنوان پیش فرض

en: Infinite Loop
fa: حلقه بی‌نهایت

en: Info
fa: اطلاعات

en: Inline
fa: در متن

en: Inner Text
fa: متن داخلی

en: Insert
fa: درج

en: Inside
fa: درون

en: Install & Activate
fa: نصب و فعال کنید

en: Integrations
fa: یکپارچه سازی

en: Internal Embedding
fa: جایگذاری درونی

en: Intro Byline
fa: معرفی خط فرعی

en: Intro Portrait
fa: پرتره معرفی

en: Intro Title
fa: عنوان معرفی

en: Invalid %1$s Format, file not uploaded for security reasons
fa: فرمت %1$s نامعتبر، فایل به دلایل امنیتی آپلود نشد

en: Invalid Data: The Template ID cannot be the same as the currently edited template. Please choose a different one.
fa: داده نامعتبر: شناسه قالب نمی تواند مشابه شناسه قالبی باشد که در حال ویرایش است. لطفا شناسه دیگری انتخاب کنید.

en: Invalid file type
fa: نوع فایل نامعتبر

en: Invert
fa: معکوس

en: It has been replaced by <strong>%1$s</strong>.
fa: آن توسط <strong>%1$s</strong> جایگزین شده است.

en: It looks like the post revision feature is unavailable in your website.
fa: به نظر می آید ویژگی بازنگری مطالب در سایت شما غیرفعال شده است.

en: It's a temporary deactivation
fa: این یک غیرفعال سازی موقت است

en: Items
fa: آیتم ها

en: Justified
fa: تراز شده

en: Keep my settings
fa: تنظیمات من را نگه دار

en: Ken Burns Effect
fa: افکت Ken Burns

en: Keyboard Shortcuts
fa: کدهای کوتاه کیبورد

en: Kit
fa: کیت

en: Knowledge Base
fa: پایگاه مقالات

en: LTR
fa: چپ چین

en: Label
fa: لیبل

en: Landing Page
fa: صفحه فرود

en: Landing Pages
fa: صفحات فرود

en: Laptop
fa: لپ تاپ

en: Large
fa: بزرگ

en: Last edited on %1$s by %2$s
fa: در %1$s توسط %2$s ویرایش شده است

en: Layout
fa: طرح‌بندی

en: Layout Settings
fa: تنظیمات طرح

en: Lazy Load
fa: بارگذاری آهسته

en: Learn More
fa: کسب اطلاعات بیشتر

en: Learn more
fa: بیشتر بدانید

en: Learn more about <a target="_blank" href="%s">WordPress revisions</a>
fa: یادگیری بیشتر درباره <a target="_blank" href="%s">اصلاحات وردپرس</a>

en: Learn more.
fa: بیشتر بدانید.

en: Left
fa: چپ

en: Left Border Width
fa: عرض حاشیه چپ

en: Library
fa: کتابخانه

en: Light
fa: روشن

en: Lightbox
fa: لایت باکس

en: Like Button
fa: دکم لایک

en: Line
fa: خطی

en: Link
fa: پیوند

en: Link Color
fa: رنگ پیوند

en: Link Hover Color
fa: رنگ هاور پیوند

en: Link Options
fa: گزینه های پیوند

en: Link values together
fa: اتصال مقادیر به یکدیگر

en: List
fa: ليست

en: List Item
fa: آیتم لیست

en: List Item #1
fa: آیتم #1 در لیست

en: List Item #2
fa: آیتم #2 در لیست

en: List Item #3
fa: آیتم #3 در لیست

en: Load Font Awesome 4 Support
fa: پشتیبانی از بارگذاری Font Awesome 4

en: Loading
fa: در حال بارگذاری

en: Local
fa: محلی

en: Location
fa: مکان

en: Logged In
fa: وارد شده

en: Logo
fa: لوگو

en: Looking for the Style settings?
fa: به دنبال تنظیمات استایل هستید؟

en: Loop
fa: حلقه

en: Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
fa: برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

en: Love using Elementor?
fa: المنتور را دوست دارید؟

en: Love using Elementor? <a href="%s">Learn how you can build better sites with Elementor Pro.</a>
fa: عاشق کار با المنتور هستید؟ <a href="%s">نحوه ساخت سایت‌های بهتر با المنتور پرو را بیاموزید.</a>

en: Maintenance
fa: حالت تعمیر

en: Maintenance Mode
fa: حالت تعمیر

en: Maintenance Mode ON
fa: حالت تعمیر فعال است

en: Maintenance Mode returns HTTP 503 code, so search engines know to come back a short time later. It is not recommended to use this mode for more than a couple of days.
fa: حالت تعمیر، خطای HTTP کد ۵۰۳ می دهد. در این حالت موتورهای جستجو می فهمند که دوباره به سایت بازگردند. این حالت برای بیشتر از ۲-۳ روز توصیه نمی شود.

en: Manage Breakpoints
fa: مدیریت نقطه شکست

en: Manage What Your Users Can Edit In Elementor
fa: مشخص کنید کاربران شما می توانند چه مطالبی را با المنتور ویرایش کنند

en: Managing a multi-user site?
fa: یک سایت چند کاربره مدیریت می کنید؟

en: Map
fa: نقشه

en: Margin
fa: فاصله

en: Max Width
fa: حداکثر عرض

en: Media File
fa: فایل رسانه

en: Medium
fa: میانه

en: Meet Our Attributes
fa: مشاهده Attributes های ما

en: Meet Our Custom CSS
fa: کدهای CSS سفارشی ما را مشاهده کنید

en: Meet Our Global Widget
fa: مشاهده ابزارک های عمومی ما

en: Menu
fa: منو

en: Menu Anchor
fa: لنگر مربوط به فهرست

en: Menu item skipped due to invalid menu slug: %s
fa: آیتم فهرست به علت slug نامعتبر فهرست نادیده گرفته شد: %s

en: Menu item skipped due to missing menu slug
fa: آیتم فهرست به علت slug گمشد نادیده گرفته شد

en: Menus
fa: فهرست‌ها

en: Middle
fa: وسط

en: Migrate to v3.0
fa: مهاجرت به نسخه 3.0

en: Min Height
fa: کمترین ارتفاع

en: Minimum Height
fa: کمترین ارتفاع

en: Mobile
fa: موبایل

en: Mobile Browser Background
fa: پس زمینه مرورگر های موبایل

en: Mobile Extra
fa: بخش موبایل

en: Mobile and Tablet options cannot be deleted.
fa: گزینه های تلفن همراه و تبلت قابل حذف نیستند.

en: Modest Branding
fa: برندینگ

en: More Palettes
fa: پالت های بیشتر

en: More actions
fa: عملیات بیشتر

en: Motion Effects
fa: موشن افکت

en: Mute
fa: بی‌صدا

en: My Favorites
fa: مورد علاقه من

en: My Skill
fa: مهارت های من

en: Name
fa: نام

en: Name your template
fa: برای قالب خود نامی انتخاب کنید

en: Narrow
fa: باریک

en: Navigation
fa: ناوبری

en: Navigation Icons Size
fa: سایز آیکون های ناوبری

en: Navigation Width
fa: عرض ناوبری

en: Navigator
fa: ناوبر

en: Need Help
fa: درخواست کمک

en: Need More Shapes?
fa: به اشکال بیشتری نیاز دارید؟

en: New
fa: جدید

en: New Landing Page
fa: افزودن صفحه فرود جدید

en: News & Updates
fa: اخبار و به روز رسانی ها

en: Next
fa: بعدی

en: No
fa: خیر

en: No Gap
fa: بدون فاصله

en: No History Yet
fa: هنوز تاریخچه ای وجود ندارد

en: No Results Found
fa: نتیجه ای یافت نشد

en: No Revisions Saved Yet
fa: هنوز تاریخچه ای ذخیره نشده است

en: No access to editor
fa: بدون دسترسی به ویرایشگر

en: No available experiments
fa: هیچ نسخه آزمایشی در دسترس نیست

en: No header, no footer, just Elementor
fa: بدون سربرگ، بدون پابرگ، فقط المنتور

en: No landing pages found
fa: هیچ صفحه لندینگی یافت نشد

en: No landing pages found in trash
fa: هیچ صفحه لندینگی در سطح زباله یافت نشد

en: No sidebars were found
fa: هیچ ستون کناری‌ای یافت نشد

en: No thanks
fa: نه، ممنون

en: No-Repeat
fa: بدون تکرار

en: None
fa: هیچ

en: Normal
fa: عادی

en: Not Supported
fa: پشتیبانی نمیشود

en: Not working? You can set a different selector for the title in Site Settings > Layout
fa: کار نمی کند؟ شما می توانید سلکتور متفاوتی را برای عنوان در تنظیمات سایت > طرح‌بندی تنظیم کنید

en: Note that %1$s will be completely removed once %2$s %3$s is released.
fa: توجه داشته باشید که %1$s به طور کامل حذف خواهد شد هنگامی که %2$s %3$s منتشر می شود.

en: Note: Attachment Fixed works only on desktop.
fa: توجه: حالت های ضمیمه و ثابت فقط در نسخه دسکتاپ به کار می روند.

en: Note: The ID link ONLY accepts these chars: %s
fa: توجه: لینک شناسه فقط این کاراکتراها را قبول میکند: %s

en: Note: This widget only affects themes that use `%s` in archive pages.
fa: توجه: این ویجت فقط  بر روی  قالب های `%s` در برگه آرشیو استفاده شده است.

en: Number
fa: تعداد

en: Number Prefix
fa: پیشوند عدد

en: Number Suffix
fa: پسوند عدد

en: Object Fit
fa: متناسب با Object

en: Off
fa: خاموش

en: Official Color
fa: رنگ رسمی

en: Offset
fa: افست

en: On
fa: روشن

en: Once you fill your page with content, this window will give you an overview display of all the page elements. This way, you can easily move around any section, column, or widget.
fa: هنگامی که صفحه خود را با محتوای خود پر می کنید، این پنجره به شما یک نمای کلی از تمام عناصر صفحه را می دهد. به این ترتیب شما می توانید بخش ها، ستون ها و ویدجت های مختلف را به راحتی حرکت دهید.

en: Once you start working, you'll be able to redo / undo any action you make in the editor.
fa: به محض آغاز فرآیند طراحی، می توانید هر عملیاتی را redo / undo کنید.

en: Only works for YouTube videos.
fa: فقط برای ویدیوهای YouTube کار می کند.

en: Opacity
fa: شفافیت

en: Open Site Settings > History > Revisions.
fa: تنظیمات سایت> تاریخچه > بازنگری ها را باز کنید.

en: Open all image links in a lightbox popup window. The lightbox will automatically work on any link that leads to an image file.
fa: با فعالسازی این گزینه، هنگامی که بر روی تصویر کلیک کنید، آن تصویر در یک لایت باکس باز می شود.

en: Open in new window
fa: باز کردن در پنجره جدید

en: Optimized DOM Output
fa: بهینه سازی خروجی DOM

en: Or view <a href="%s">Trashed Items</a>
fa: یا مشاهده <a href="%s">موارد حذف شده</a>

en: Order By
fa: ترتیب بر اساس

en: Other
fa: دیگر

en: Out
fa: بیرون

en: Outline
fa: خط بیرونی

en: Outside
fa: بیرون

en: Overflow
fa: سرریز

en: Padding
fa: پدینگ

en: Page
fa: صفحه

en: Page Layout
fa: طرح بندی صفحه

[ctx: Page Template]
en: Elementor Canvas
fa: Canvas المنتور

[ctx: Page Template]
en: Elementor Full Width
fa: تمام عرض المنتور

[ctx: Page Template]
en: Theme
fa: پوسته

en: Page Title Selector
fa: سلکتور عنوان برگه

en: Panel Width
fa: عرض پنل

en: Paragraph Spacing
fa: فاصله پاراگراف

en: Paste
fa: پیست

en: Paste Style
fa: پیست استایل

en: Paste URL or type
fa: URL را وارد کنید یا تایپ کنید

en: Path
fa: مسیر

en: Path Type
fa: نوع مسیر

en: Pause on Hover
fa: توقف به محض بردن موس

en: Pause on Interaction
fa: مکث در واکنش

en: Percentage
fa: درصد

en: Pin it
fa: پین کنید

en: Play Counts
fa: تعداد نمایش

en: Play Icon
fa: آیکن پخش

en: Play On Mobile
fa: نمایش در موبایل

en: Play Once
fa: نمایش یک بار

en: Play Video
fa: پخش ویدیو

en: Player Controls
fa: کنترل پخش کننده

en: Please Note! The "Improved Asset Loading" mode reduces the amount of code that is loaded on the page by default. When activated, parts of the infrastructure code will be loaded dynamically, only when needed. Keep in mind that activating this experiment may cause conflicts with incompatible plugins.
fa: لطفا توجه داشته باشید! حالت "بهبود بارگذاری فایل ها" میزان کدی را که به طور پیش فرض در صفحه بارگیری می شود کاهش می دهد. با فعال شدن، بخشهایی از کد زیرساخت به صورت پویا بارگیری می شون ، فقط در صورت نیاز. بخاطر داشته باشید که فعال کردن این آزمایش ممکن است با افزونه های ناسازگار درگیری ایجاد کند.

en: Please Note: We do not recommend updating to a beta version on production sites.
fa: لطفا توجه داشته باشید که نسخه بتای افزونه برای سایت هایی که در حال سرویس دهی هستند، اکیدا توصیه نمی شود.

en: Please make sure the ID is unique and not used elsewhere on the page this form is displayed. This field allows <code>A-z 0-9</code> & underscore chars without spaces.
fa: لطفا دقت کنید که شناسه به کار رفته در جای دیگری از برگه این فرم استفاده نشده باشد. فقط کاراکترهای <code>A-z 0-9</code> و آندرلاین در این فیلد مجاز به استفاده هستند.

en: Please note that the upgrade process may cause some of the previously used Font Awesome 4 icons to look a bit different due to minor design changes made by Font Awesome.
fa: لطفا توجه داشته باشید که روند ارتقاء ممکن است بعضی از آیکون های Font Awesome 4 قبلی که قبلا مورد استفاده قرار گرفته اند، به دلیل تغییرات جزئی طراحی شده توسط Font Awesome کمی متفاوت باشند.

en: Please note!
fa: لطفا توجه داشته باشید!

en: Please note! Allowing uploads of any files (SVG & JSON included) is a potential security risk.
fa: لطفا توجه کنید! آپلود کردن هر فایلی (شامل SVG و JSON) دارای ریسک امنیتی است.

en: Please note! We couldn't deactivate all of your plugins on Safe Mode. Please <a href="%s" target="_blank">read more</a> about this issue.
fa: لطفا توجه داشته باشید! ما نتوانستیم همه افزونه های شما را در حالت ایمن غیرفعال کنیم. لطفاً درباره این موضوع <a href="%s" target="_blank"> بیشتر بخوانید </a>.

en: Please share the reason
fa: لطفا دلیل را به ما بگویید

en: Please share which plugin
fa: لطفا به ما بگویید کدام افزونه است

en: Plugin
fa: افزونه

en: Plugins
fa: افزونه‌ها

en: Plus
fa: به علاوه

en: Pojo Themes
fa: پوسته های پوجو

en: Popular
fa: محبوب

en: Popup Builder lets you take advantage of all the amazing features in Elementor, so you can build beautiful & highly converting popups. Go pro and start designing your popups today.
fa: پاپ‌آپ ساز به شما امکان استفاده از تمامی ویژگی‌های شگفت انگیز المنتور را می‌دهد، بنابراین می‌توانید پاپ‌آپ‌های زیبا و بسیار موثری ایجاد کنید. شما هم بعنوان طرفدار المنتور، طرح‌های خود را همین امروز با آن بسازید.

en: Popups
fa: پاپ آپ

en: Position
fa: جایگاه

en: Positioning
fa: موقعیت

en: Post
fa: نوشته

en: Post Types
fa: انواع نوشته

en: Post not found.
fa: نوشته ای یافت نشد.

en: Poster
fa: پوستر

en: Preferences
fa: مزیت ها

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Preview Changes
fa: پیش نمایش تغییرات

en: Previous
fa: قبلی

en: Primary
fa: اولیه

en: Primary Color
fa: رنگ اولیه

en: Primary Headline
fa: عنوان اولیه

en: Privacy Mode
fa: حالت حریم خصوصی

en: Privacy mode
fa: حالت حریم خصوصی

en: Pro
fa: پرو

en: Progress Bar
fa: نوار پیشرفت

en: Publish
fa: انتشار

en: Published
fa: منتشر شده

en: Quick Feedback
fa: بازخورد سریع

en: Quit
fa: ساکت

en: RTL
fa: راست چین

en: Random
fa: تصادفی

en: Rating
fa: امتیاز دهی

en: Rating Scale
fa: مقیاس امتیاز دهی

en: Read More
fa: بیشتر بخوانید

en: Read More Text
fa: متن بیشتر بخوانید

en: Recently Edited
fa: به تازگی ویرایش شده

en: Redo
fa: مجدداً

en: Regenerate CSS
fa: تولید مجدد فایل CSS

en: Regenerate Files
fa: تولید مجدد

en: Reinstall
fa: نصب مجدد

en: Release Candidate
fa: کاندیدای انتشار

en: Remote
fa: ریموت

en: Remote file is too large, limit is %s
fa: ریموت فایل بسیار بزرگ است، محدودیت %s

en: Remote server did not respond
fa: سرور راه دور پاسخ نمی دهد

en: Remote server returned the following unexpected result: %1$s (%2$s)
fa: سرور از راه دور نتیجه غیر منتظره زیر را برگرداند: %1$s (%2$s)

en: Remove
fa: حذف

en: Repeat
fa: تکرار

en: Repeat-X
fa: تکرار افقی

en: Repeat-Y
fa: تکرار عمودی

en: Replace URL
fa: جایگزینی URL

en: Request failed due to an error: %1$s (%2$s)
fa: درخواست به دلیل خطا انجام نشد: %1$s (%2$s)

en: Rerun Update Script
fa: اجرای مجدد اسکریپت

en: Reset
fa: تنظیم مجدد

en: Reset Data
fa: بازگردانی داده ها

en: Responsive
fa: واکنش‌گرا

en: Responsive Mode
fa: حالت واکنشگرا

en: Responsive visibility will take effect only on preview or live page, and not while editing in Elementor.
fa: توجه: تنظیمات نمایش (نمایش/مخفی کردن برای موبایل، تبلت یا کامپیوتر رومیزی) تنها زمانی اثر می کند که شما در حالت پیش نمایش یا سفارشی سازی زنده باشید.

en: Reverse Columns
fa: معکوس کردن ستون ها

en: Revision
fa: بازنگری

en: Revision history lets you save your previous versions of your work, and restore them any time.
fa: تاریخچه بازنگری ها به شما این امکان را می دهد تا تاریخچه ای از تغییرات کار خود را ذخیره و در هر زمان آنها را بازگردانی کنید.

en: Revisions
fa: بازنگری‌ها

en: Right
fa: راست

en: Role Excluded
fa: نقش‌های نادیده گرفته شده

en: Role Manager
fa: مدیریت نقش‌ها

en: Roles
fa: نقش های کاربری

en: Rollback Version
fa: بازگشت نسخه رایگان

en: Rollback to Previous Version
fa: بازگشت به نسخه قبل

en: Rotate
fa: چرخش

en: Round
fa: دور

en: Rounded
fa: گرد

en: Rows Gap
fa: فاصله خط ها

en: Safe Mode
fa: حالت ایمن

en: Safe Mode ON
fa: حالت امن روشن

en: Safe Mode allows you to troubleshoot issues by only loading the editor, without loading the theme or any other plugin.
fa: حالت امن به شما اجازه عیب یابی مشکل فقط با بارگذاری ویرایشگر ، بدون بارگذاری قالب یا هر افزونه ‌ای را میدهد را میدهد.

en: Save
fa: ذخیره

en: Save Draft
fa: ذخیره پیش نویس

en: Save Options
fa: گزینه های ذخیره سازی

en: Save as Template
fa: ذخیره قالب

en: Saved Color
fa: رنگ ذخیره شده

en: Saved Templates
fa: قالب های ذخیره شده

en: Scale
fa: تغییر اندازه

en: Search
fa: جستجو

en: Search Landing Pages
fa: جستجو صفحات فرود

en: Search Templates:
fa: جستجوی قالب ها:

en: Search Widget...
fa: جستجوی ابزارک ها ...

en: Search Widget:
fa: جستجوی ابزارک ها:

en: Secondary
fa: رنگ دوم

en: Secondary Color
fa: رنگ ثانویه

en: Secondary Headline
fa: عنوان ثانویه

en: Section
fa: بخش (سکشن)

en: See it in action
fa: در عمل مشاهده کنید

en: Select
fa: انتخاب

en: Select File
fa: انتخاب فایل

en: Select Icon
fa: انتخاب آیکن

en: Select one or go ahead and <a target="_blank" href="%s">create one</a> now.
fa: یکی انتخاب کنید و یا یکی <a target="_blank" href="%s">بسازید</a>.

en: Select the type of template you want to work on
fa: نوع قالب را مشخص کنید

en: Select your Structure
fa: ساختار خود را انتخاب کنید

en: Self Hosted
fa: از هاست خودتان

en: Separator
fa: جداکننده

en: Set custom attributes for the link element. Separate attribute keys from values using the | (pipe) character. Separate key-value pairs with a comma.
fa: خصوصیات سفارشی را برای anchor تنظیم کنید. با استفاده از کاراکتر | (pipe) مقدار ها را از کلید ها جدا کنید. مقدار-کلید را هم با استفاده از کاما جدا کنید.

en: Set how many slides are scrolled per swipe.
fa: مشخص کنید چه تعداد اسلاید در هر چرخش اسکرول شوند.

en: Set light or dark mode, or use Auto Detect to sync it with your OS setting.
fa: تنظیم حالت روشن یا تاریک، یا حالت شناسایی خودکار برای همگام سازی با تنظیمات سیستم عامل.

en: Set the way Google Fonts are being loaded by selecting the font-display property (Default: Auto).
fa: با بارگذاری ویژگی نمایش قلم ، نحوه بارگیری قلم های Google را تنظیم کنید (پیش فرض: Auto).

en: Set your entire website as MAINTENANCE MODE, meaning the site is offline temporarily for maintenance, or set it as COMING SOON mode, meaning the site is offline until it is ready to be launched.
fa: قرار دادن وبسایت در حالت تعمیر به این معنی است که سایت شما برای مدت کوتاهی جهت تعمیر و نگهداری، آفلاین است. در حالت به زودی، سایت شما در زمان مقرر، راه اندازی می شود.

en: Sets the default space between widgets (Default: 20)
fa: فضای پیشفرض بین ابزارک ها را مشخص کنید (پیشفرض: ۲۰ پیکسل).

en: Sets the default width of the content area (Default: 1140)
fa: عرض پیشفرض ناحیه دربردارنده محتوا را مشخص کنید (پیشفرض: ۱۴۴۰ پیکسل).

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Settings added to %1$s device will apply to %2$spx screens and down
fa: تنظیمات اضافه شده به دستگاه %1$s برای صفحه نمایش %2$s پیکسل و پایین تر اعمال خواهد شد

en: Settings added to Base device will apply to all breakpoints unless edited
fa: تنظیمات اضافه شده به دستگاه پایه برای همه نقاط شکست اعمال می شود مگر اینکه ویرایش شود

en: Shape
fa: شکل

en: Shape Divider
fa: جدا کننده

[ctx: Shapes]
en: Arrow
fa: پیکان

[ctx: Shapes]
en: Book
fa: کتابی

[ctx: Shapes]
en: Clouds
fa: ابرها

[ctx: Shapes]
en: Curve
fa: خم

[ctx: Shapes]
en: Curve Asymmetrical
fa: خم نامتقارن

[ctx: Shapes]
en: Drops
fa: قطره ها

[ctx: Shapes]
en: Fan Opacity
fa: شفافیت پروانه

[ctx: Shapes]
en: Mountains
fa: کوه ها

[ctx: Shapes]
en: Pyramids
fa: هرم ها

[ctx: Shapes]
en: Split
fa: جدا کننده

[ctx: Shapes]
en: Tilt
fa: شیب

[ctx: Shapes]
en: Tilt Opacity
fa: شفافیت شیب

[ctx: Shapes]
en: Triangle
fa: مثلث

[ctx: Shapes]
en: Triangle Asymmetrical
fa: مثلث نامتقارن

[ctx: Shapes]
en: Waves
fa: موج ها

[ctx: Shapes]
en: Waves Brush
fa: براش موج

[ctx: Shapes]
en: Waves Pattern
fa: الگوی موج

[ctx: Shapes]
en: Zigzag
fa: زیگ زاگ

en: Share
fa: اشتراک گذاری

en: Share Button
fa: دکمه اشتراک گذاری

en: Share on Facebook
fa: اشتراک گذاری در Facebook

en: Share on Twitter
fa: اشتراک گذاری در Twitter

en: Shortcode
fa: کد کوتاه

en: Show
fa: نمایش

en: Show / Hide Panel
fa: نمایش / مخفی کردن پنل

en: Show Path
fa: نمایش مسیر

en: Show editing handles when hovering over the element edit button.
fa: نمایش هندینگ ویرایش هنگامی که روی دکمه ویرایش ویجت می روید.

en: Sidebar
fa: سایدبار

en: Sign Up
fa: ثبت نام

en: Single
fa: تکی

en: Site
fa: سایت

en: Site Description
fa: توضیحات سایت

en: Site Favicon
fa: آیکون سایت

en: Site Identity
fa: هویت سایت

en: Site Logo
fa: لوگو سایت

en: Site Name
fa: نام سایت

en: Site Settings
fa: تنظیمات سایت

en: Size
fa: اندازه

en: Skin
fa: پوسته

en: Skip
fa: پرش

en: Slide
fa: اسلاید

en: Slides to Scroll
fa: اسلایدها جهت پیمایش

en: Slides to Show
fa: اسلایدها جهت نمایش

en: Slow
fa: آهسته

en: Small
fa: کوچک

en: Social Icons
fa: آیکن شبکه های اجتماعی

en: Solid
fa: یکپارچه

en: Some of the plugins you’re using have not been tested with the latest version of %1$s (%2$s). To avoid issues, make sure they are all up to date and compatible before updating %1$s.
fa: برخی از افزونه هایی که استفاده می کنید با آخرین نسخه %1$s (%2$s). آزمایش نشده اند. برای جلوگیری از بروز مشکلات، قبل از به روزرسانی %1$s مطمئن شوید که همه آنها به روز و سازگار هستند.

en: Some of your theme files are missing.
fa: برخی از فایل های قالب شما یافت نشد است.

en: Something went wrong.
fa: خطایی رخ داد.

en: Sorry, this file type is not permitted for security reasons.
fa: متأسفیم ، این نوع پرونده به دلایل امنیتی مجاز نیست.

en: SoundCloud
fa: ساوند کلاود

en: Source
fa: منبع

en: Space
fa: فضای خالی

en: Space Around
fa: فضای اطراف

en: Space Between
fa: فاصله بینابینی

en: Space Evenly
fa: فضا یکنواخت

en: Spacer
fa: فاصله گذار

en: Spacing
fa: فاصله‌گذاری

en: Specify a start time (in seconds)
fa: زمان آغاز را بر حسب ثانیه مشخص کنید

en: Specify an end time (in seconds)
fa: زمان پایان را بر حسب ثانیه مشخص کنید

en: Spread
fa: گسترده

en: Square
fa: مربعی

en: Stable
fa: پایدار

en: Stacked
fa: انباشته

en: Star Rating
fa: ستاره امتیاز دهی

en: Stars
fa: ستاره‌ها

en: Start
fa: آغاز

en: Start Export
fa: شروع خروجی

en: Start Import
fa: شروع درون ریزی

en: Start Time
fa: زمان آغاز

en: Start designing your page and you will be able to see the entire revision history here.
fa: فرآیند طراحی برگه خود را آغاز کنید تا کلیه بازنگری های ایجاد شده را در این قسمت مشاهده نمایید.

en: Starting Number
fa: عدد آغازین

en: Starting Point
fa: نقطه شروع

en: Status
fa: وضعیت

en: Status: %s
fa: وضعیت: %s

en: Stay tuned! More awesome templates coming real soon.
fa: به گوش باشید! به زودی قالب های جذاب بیشتری عرضه خواهد شد.

en: Still experiencing issues?
fa: هنوز با مشکل کار می کنید؟

en: Stretch
fa: کشیده

en: Stretch Section
fa: بخش کشیده

en: Stretch the section to the full width of the page using JS.
fa: اندازه بخش را برای هم عرض شدن با برگه کشیده کنید.

en: Stretched Section Fit To
fa: اندازه شدن بخش کشیده

en: Stroke
fa: سکته مغزی

en: Structure
fa: ساختار

en: Style
fa: استایل

en: Styles set in Elementor are saved in CSS files in the uploads folder. Recreate those files, according to the most recent settings.
fa: استایل های سفارشی شده المنتور در پوشه uploads به صورت یک فایل جداگانه ایجاد می شوند. با توجه به تغییرات جدید خود می توانید این فایل ها را مجدد تولید کنید.

en: Success
fa: موفق

en: Suggested Videos
fa: ویدیوهای پیشنهادی

en: Suggested favicon dimensions: 512 × 512 pixels.
fa: ابعاد پیشنهاد آیکون سایت: 512 × 512 پیکسل.

en: Suggested image dimensions: 350 × 100 pixels.
fa: ابعاد پیشنهاد تصویر: 350 × 100 پیکسل.

en: Super Admin
fa: مدیرکل

en: Sure! I'd love to help
fa: حتما ! کمک خواهم کرد

en: Switch Editor Loader Method
fa: تغییر روش بارگذاری ویرایشگر

en: Switch to Revisions tab for older versions
fa: جهت مشاهده نسخه های قدیمی تر به زبانه بازنگری‌ها بروید

en: Sync Library
fa: همگام سازی کتابخانه

en: System
fa: سیستم

en: System Info
fa: اطلاعات سیستم

[ctx: System Info]
en: If you want to modify the source code of your theme, we recommend using a <a href="%s">child theme</a>.
fa: در صورتی که قصد ویرایش سورس کدهای پوسته خود را دارید پیشنهاد می کنیم از <a href="%s">پوسته فرزند</a> استفاده کنید.

[ctx: System Info]
en: We recommend setting memory to at least %1$s. For more information, read about <a href="%2$s">how to Increase memory allocated to PHP</a>.
fa: حافظه توصیه شده برای استفاه از المنتور %1$s است. جهت کسب اطلاعات بیشتر، مقاله <a href="%2$s">چگونگی افزایش میزان حافظه php</a> را مطالعه کنید.

[ctx: System Info]
en: We recommend to use php 5.4 or higher
fa: ما توصیه می کنیم از php نسخه ‌5.4 یا بالاتر استفاده کنید

en: Tab #1
fa: زبانه #1

en: Tab #2
fa: زبانه #2

en: Tab Content
fa: محتوای زبانه

en: Tab Title
fa: عنوان زبانه

en: Tablet
fa: تبلت

en: Tablet Extra
fa: تبلت اضافی

en: Tabs
fa: زبانه‌ها

en: Tabs Items
fa: آیتم های زبانه

en: Template
fa: قالب

en: Template Kits
fa: کیت قالب ها

en: Template Library
fa: کتابخانه‌ قالب‌ها

[ctx: Template Library]
en: Add New
fa: افزودن جدید

[ctx: Template Library]
en: Add New Template
fa: افزودن قالب جدید

[ctx: Template Library]
en: All Categories
fa: همه دسته بندی ها

[ctx: Template Library]
en: All Templates
fa: تمام قالب ها

[ctx: Template Library]
en: Categories
fa: دسته بندی ها

[ctx: Template Library]
en: Category
fa: دسته بندی

[ctx: Template Library]
en: Edit Template
fa: ویرایش قالب

[ctx: Template Library]
en: Filter by category
fa: فیلتر بر اساس دسته بندی

[ctx: Template Library]
en: My Templates
fa: قالب های من

[ctx: Template Library]
en: New Template
fa: قالب جدید

[ctx: Template Library]
en: No Templates found
fa: هیچ قالبی یافت نشد

[ctx: Template Library]
en: No Templates found in Trash
fa: هیچ قالبی در زباله دان یافت نشد

[ctx: Template Library]
en: Saved Templates
fa: قالب های ذخیره شده

[ctx: Template Library]
en: Search Template
fa: جستجوی قالب

[ctx: Template Library]
en: Template
fa: قالب

[ctx: Template Library]
en: Templates
fa: قالب ها

[ctx: Template Library]
en: Type
fa: نوع

[ctx: Template Library]
en: View Template
fa: مشاهده قالب

en: Template not exist.
fa: قالب وجود ندارد.

en: Templates Help You <span>Work Efficiently</span>
fa: قالب‌ها به شما کمک می‌کنند تا <span>کارآمدتر</span> ویرایش کنید

en: Tested up to %s version
fa: تست شده تا نسخه %s

en: Testimonial
fa: دیدگاه مشتری

en: Text
fa: متن

en: Text Align
fa: جهت متن

en: Text Color
fa: رنگ متن

en: Text Direction
fa: جهت متن

en: Text Editor
fa: ویرایشگر متن

en: Text Indent
fa: فرورفتگی متن

en: Text Path
fa: مسیر متن

[ctx: Text Shadow Control]
en: Shadow
fa: سایه

[ctx: Text Shadow Control]
en: Text Shadow
fa: سایه متن

en: The %1$s argument is <strong>deprecated</strong> since version %2$s!
fa: آرگومنت %1$s از نسخه %2$s <strong>منسوخ</strong> شده است!

en: The %1$s argument is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! Use %3$s instead.
fa: آرگومنت %1$s از نسخه %2$s <strong>منسوخ</strong> شده است. به جای این از %3$s استفاده کنید.

en: The Elementor Website Builder has it all: drag and drop page builder, pixel perfect design, mobile responsive editing, and more. Get started now!
fa: صفحه ساز وب سایت المنتورهمه این موارد را دارد: صفحه ساز با قابلیتکشیدن و رها کردن، طراحی عالی پیکسلی، ویرایش ولکنشگرا برای موبایل و دستگاه های دیگر. همین حالا شروع کنید!

en: The Global value you are trying to use is not available.
fa: مقادیر عمومی که می خواهید استفاده کنید در دسترس نیست.

en: The ID of Menu Anchor.
fa: شناسه لنگر فهرست.

en: The Style settings changed its location and can now be found within Elementor Editor's <b>Panel > Hamburger Menu > Site Settings</b>.<br>You can use the Site Settings to make changes and see them live!
fa: مکان تنظیمات استایل تغییر کرده و حالا از آدرس زیر در دسترس است: <b> وارد ویرایشگر المنترو شوید > منو سمت راست بالا را بزنید > تنظیمات سایت را انتخاب کنید</b>.<br> شما می توانید از مدیریت عمومی برای تغییرات استفاده کنید!

en: The `from` and `to` URL's must be different
fa: آدرس URL های from و to می بایست آدرس های متمایز باشند

en: The `from` and `to` URL's must be valid URL's
fa: آدرس URL های from و to می بایست آدرس های معتبر باشند

en: The `theme-color` meta tag will only be available in supported browsers and devices.
fa: متا تگ 'theme-color' فقط در مرورگر های پشتیبانی شده و دستگاه ها در دسترس است.

en: The current version of Elementor doesn't have any experimental features . if you're feeling curious make sure to come back in future versions.
fa: نسخه فعلی المنتور هیچ ویژگی آزمایشی ندارد. اگر احساس کنجکاوی می کنید حتما در نسخه های آینده بازگردید.

en: The database update process is now complete. Thank you for updating to the latest version!
fa: روند به روزرسانی پایگاه داده اکنون کامل شده است. از شما برای به روز رسانی به آخرین نسخه متشکریم!

en: The file does not exist, please try again.
fa: فایل وجود ندارد، لطفا دوباره امتحان کنید.

en: The issue was probably caused by one of your plugins or theme.
fa: شاید این مشکل توسط یکی از افزونه ها یا قالب اتفاق افتاده است.

en: The latest update includes some substantial changes across different areas of the plugin. We highly recommend you <a href="%s">backup your site before upgrading</a>, and make sure you first update in a staging environment
fa: آخرین به روزرسانی شامل تغییرات اساسی در مناطق مختلف افزونه است. ما به شما توصیه می کنیم قبل از ارتقا <a از سایت خود <a href="%s"> پشتیبان تهیه کنید </a>، و مطمئن شوید که ابتدا در محیط آزمایشی به روزرسانی می کنید

en: The list of fonts used if the chosen font is not available.
fa: فهرستی از فونت های پیشفرض که اگر فونت دلخواه شما در دسترس نباشد، به کار می روند.

en: The preview could not be loaded
fa: پیش نمایش قادر به بارگذاری نیست

en: The server does not have ImageMagick or GD installed and/or enabled! Any of these libraries are required for WordPress to be able to resize images. Please contact your server administrator to enable this before continuing.
fa: کتابخانه های ImageMagick و GD بر روی سرور نصب نشده یا فعال نیستند! وردپرس برای تغییر اندازه عکس ها به یکی از این کتابخانه ها نیاز دارد. لطفاً برای فعال کردن آنها با بخش پشتیبانی سرور خود تماس بگیرید.

en: The upgrade process includes a database update
fa: فرایند بروزرسانی شامل بروزرسانی پایگاه داده است

en: The uploaded %1$s file is not supported. Please upload a valid %2$s file
fa: فایل %s آپلود نشده پشتیبانی نمی‌شود. لطفاً یک پرونده %2$s معتبر بارگذاری کنید

en: The uploaded file could not be moved
fa: فایل بارگذاری شده قابل انتقال نیست

en: Theme
fa: پوسته

en: Theme Builder
fa: پوسته ساز

en: Themes
fa: پوسته ها

en: There is a new version of Elementor Page Builder available. <a href="%1$s" class="thickbox open-plugin-details-modal" aria-label="%2$s">View version %3$s details</a> or <a href="%4$s" class="update-link" aria-label="%5$s">update now</a>.
fa: نسخه جدیدی از صفحه ساز المنتور در دسترس است. <a href="%1$s" class="thickbox open-plugin-details-modal" aria-label="%2$s">مشاهده جزییات نسخه %3$s</a> یا <a href="%4$s" class="update-link" aria-label="%5$s">به روز رسانی افزونه</a>.

en: There was an error when reading this WXR file
fa: خطایی هنگام خواندن فایل WXR رخ داد

en: These enhancements may include some markup changes to existing elementor widgets
fa: این پیشرفت ها ممکن است شامل برخی تغییرات در ویجت های موجود المنتور باشد

en: This ID will be the CSS ID you will have to use in your own page, Without #.
fa: این همان شناسه مورد استفاده در CSS خواهد بود که شما در برگه خود استفاده خواهید کرد. البته بدون #.

en: This action is not reversible and cannot be undone by rolling back to previous versions.
fa: این عمل غیرقابل برگشت است و با تنزیل دادن به نسخه های قبلی نمی توان آن را لغو کرد.

en: This cover image will replace the background video in case that the video could not be loaded.
fa: در صورت عدم بارگذاری ویدیو، این تصویر جلد جایگزین فیلم پس زمینه خواهد شد.

en: This is an Alert
fa: این یک هشدار است

en: This is the heading
fa: این یک عنوان است

en: This tag has no settings.
fa: این برچسب هیچ تنظیماتی ندارد.

en: This template includes the header, full-width content and footer
fa: این قالب شامل سربرگ، پابرگ و محتوای تمام عرض است

en: Thousand Separator
fa: جداکننده هزارگان

en: Title
fa: عنوان

en: Title & Description
fa: عنوان و توضیح

en: Title HTML Tag
fa: تگ HTML عنوان

en: Title Style
fa: استایل عنوان

en: To enable maintenance mode you have to set a template for the maintenance mode page.
fa: جهت فعالسازی حالت تعمیر می بایست یک قالب برای برگه در دست تعمیر تعریف کنید.

en: To use an experiment on your site, simply click on the dropdown next to it and switch to Active. You can always deactivate them at any time.
fa: برای استفاده از یک آزمایش در سایت خود، کافی است بر روی منو کشویی کنار آن کلیک کرده و گزینه فعال را انتخاب کنید. همیشه می توانید آنها را در هر زمان غیرفعال کنید.

en: Toggle
fa: تغییر وضعیت

en: Toggle #1
fa: تغییر وضعیت  #1

en: Toggle #2
fa: تغییر وضعیت #2

en: Toggle Content
fa: محتوای تغییر وضعیت

en: Toggle Items
fa: آیتم های تغییر وضعیت

en: Toggle Title
fa: عنوان تغییر وضعیت

en: Token Expired.
fa: توکن منقضی شده است.

en: Toolbar Icons Size
fa: سایز آیکون های تولبار

en: Tools
fa: ابزارها

en: Top
fa: بالا

en: Top Center
fa: بالا مرکز

en: Top Left
fa: بالا چپ

en: Top Right
fa: بالا راست

en: Transition
fa: انتقال

en: Transition Duration
fa: مدت زمان جابجایی

en: Trend
fa: پر مصرف

en: Try out Elementor Pro and design your forms visually with one powerful tool.
fa: استفاده از المنتور پرو و طراحی فرم های حرفه ای توسط یک ابزار قدرتمند.

en: Turn-on Beta Tester, to get notified when a new beta version of Elementor or Elementor Pro is available. The Beta version will not install automatically. You always have the option to ignore it.
fa: با ثبت نام برای تست نسخه بتا، به محض انتشار نسخه بتای جدیدی از المنتور یا المنتور حرفه ای به شما اطلاع رسانی می شود. نسخه بتا به صورت خودکار نصب نمی شود. همواره گزینه نادیده گرفتن آن در اختیار شماست.

en: Type
fa: نوع

en: Type to find anything in Elementor
fa: برای پیدا کردن هر چیزی در المنتور تایپ کنید

en: Typography
fa: تایپوگرافی

[ctx: Typography Control]
en: Capitalize
fa: حروف اول بزرگ

[ctx: Typography Control]
en: Decoration
fa: دکوراسیون

[ctx: Typography Control]
en: Family
fa: خانواده فونت

[ctx: Typography Control]
en: Italic
fa: ایتالیک

[ctx: Typography Control]
en: Letter Spacing
fa: فاصله بین حروف

[ctx: Typography Control]
en: Line Through
fa: میان خط دار

[ctx: Typography Control]
en: Line-Height
fa: ارتفاع خط

[ctx: Typography Control]
en: Lowercase
fa: همه حروف کوچک

[ctx: Typography Control]
en: None
fa: هیچ

[ctx: Typography Control]
en: Normal
fa: عادی

[ctx: Typography Control]
en: Oblique
fa: مورب

[ctx: Typography Control]
en: Overline
fa: رو خط دار

[ctx: Typography Control]
en: Size
fa: سایز

[ctx: Typography Control]
en: Style
fa: استایل

[ctx: Typography Control]
en: Transform
fa: تغییر شکل

[ctx: Typography Control]
en: Typography
fa: تایپوگرافی

[ctx: Typography Control]
en: Underline
fa: زیرخط دار

[ctx: Typography Control]
en: Uppercase
fa: همه حروف بزرگ

[ctx: Typography Control]
en: Weight
fa: وزن فونت

en: UI Color
fa: رنگ رابط کاربری

en: UI Hover Color
fa: رنگ هاور رابط کاربری

en: UI Theme
fa: UI قالب

en: URL
fa: آدرس URL

en: Undo
fa: واگرد

en: Unknown
fa: نامشخص

en: Unlinked values
fa: عدم اتصال مقادیر

en: Unmarked Color
fa: رنگ بدون مارک

en: Unmarked Style
fa: استای بدون مارک

en: Update Elementor Now
fa: به روز رسانی المنتور

en: Update Notification
fa: اعلان به روز رسانی

en: Update Now
fa: هم اکنون به روز رسانی کن

en: Update Site Address (URL)
fa: به روز رسانی آدرس سایت (URL)

en: Update changes to page
fa: به روز رسانی تغییرات در برگه

en: Upgrade To Font Awesome 5
fa: ارتقا به Font Awesome 5

en: Upload
fa: بارگذاری

en: Upload SVG
fa: آپلود فایل SVG

en: Usage Data Sharing
fa: اشتراک داده های استفاده

en: Use Elementor Pro and enjoy unlimited integrations, visual design, templates and more.
fa: استفاده از المنتور پرو و ادغام های نامحدود، طراحی بصری، قالب و بیشتر.

en: Use external CSS files for all generated stylesheets. Choose this setting for better performance (recommended).
fa: استفاده از فایل های CSS مجزا برای کلیه استایل های سفارشی شده. این گزینه باعث عملکرد بهتر سایت می شود.

en: Use internal CSS that is embedded in the head of the page. For troubleshooting server configuration conflicts and managing development environments.
fa: استفاده از کدهای CSS درون header برگه ها. این گزینه باعث افزایش حجم صفحات و کاهش سرعت لود می شود و فقط در مورد عیب یابی به کار گرفته شود.

en: Use templates to create the different pieces of your site, and reuse them with one click whenever needed.
fa: از قالب ها برای ایجاد بخش های پرکاربرد سایت خود استفاده کنید. قالب ها را می توانید در آینده برای سایت خود دوباره استفاده کنید.

en: User Preferences
fa: تنظیمات کاربر

en: Username
fa: نام کاربری

en: Users
fa: کاربران

en: Using Elementor & Contact Form 7?
fa: از المنتور و فرم تماس 7 استفاده می کنید؟

en: Using WooCommerce?
fa: از ووکامرس استفاده می کنید؟

en: Using popups on your site?
fa: از پاپ آپ استفاده می کنید؟

en: Version Control
fa: کنترل نسخه

en: Vertical
fa: عمودی

en: Vertical Align
fa: تراز عمودی

en: Vertical Alignment
fa: ترازبندی عمودی

en: Vertical Orientation
fa: جهت عمودی

en: Video
fa: ویدیو

en: Video Info
fa: اطلاعات ویدیو

en: Video Options
fa: گزینه های ویدیو

en: Video Tutorials
fa: آموزش‌های تصویری

en: View
fa: نمایش

en: View Elementor Documentation
fa: مشاهده مستندات المنتور

en: View Elementor Video Tutorials
fa: مشاهده آموزش های ویدیویی المنتور

en: View Elementor version %s details
fa: مشاهده جزییات نسخه %s افزونه المنتور

en: View Landing Page
fa: مشاهده صفحه فرود

en: Vimeo
fa: ویمئو

en: Visibility
fa: نمایانی

en: Visual Player
fa: پخش کننده ویژوال

en: Wait! Don't deactivate Elementor. You have to activate both Elementor and Elementor Pro in order for the plugin to work.
fa: صبر کنید ! افزونه را غیرفعال نکنید. جهت استفاده از این افزونه، هر دو افزونه Elementor و Elementor Pro باید فعال باشد.

en: Want to create custom text paths with SVG? <a target="_blank" href="%s">Learn More</a>
fa: می خواهید مسیرهای متنی سفارشی را با SVG ایجاد کنید؟ <a target="_blank" href="%s">بیشتر بدانید </a>

en: Want to design better MailChimp forms?
fa: آیا می خواهید فرم های MailChimp بهتری طراحی کنید؟

en: Want to give access only to content?
fa: آیا می خواهید فقط به محتوا دسترسی داشته باشند؟

en: Want to learn more about the Elementor library?
fa: می خواهید در مورد کتابخانه المنتور بیشتر بدانید؟

en: Warning
fa: هشدار

en: Warning: Please backup your database before making the rollback.
fa: هشدار: لطفا پیش از بازگشت به نسخه قبل از دیتابیس خود بکاپ تهیه کنید.

en: Warning: This will reset your current Global Fonts and Colors, and will migrate your previous settings from v2.x versions.
fa: هشدار: با این کار رنگ ها و فونت های فعلی شما بازنشانی می شوند و تنظیمات قبلی شما از نسخه های 2.x منتقل می شوند.

en: Watch the Full Guide
fa: مشاهده راهنمایی کامل

en: We highly recommend backing up your database before performing this upgrade.
fa: ما به شدت توصیه می کنیم قبل از انجام این بروزرسانی، از پایگاه داده خود نسخه پشتیبان تهیه کنید.

en: We recommend you only enable this feature if you understand the security risks involved.
fa: توصیه میکنیم اگر این ریسک امنیتی این مورد را درک می کنید، تنها این قابلیت را فعال کنید.

en: We're sorry, but something went wrong. Click on 'Learn more' and follow each of the steps to quickly solve it.
fa: متاسفیم! مشکلی به وجود آمده است. بر روی دکمه کسب اطلاعات بیشتر کلیک کرده و مراحل را گام به گام پیش روید تا مشکل برطرف شود.

en: Web Designer
fa: طراح وب

en: Weight
fa: وزن فونت

en: Welcome to Elementor
fa: به المنتور خوش آمدید

en: When you turn on privacy mode, YouTube won't store information about visitors on your website unless they play the video.
fa: هنگامی که حالت حریم خصوصی را فعال می کنید، یوتیوب اطلاعات بازدیدکنندگان سایت شما را تا زمان پخش ویدیو، ذخیره نمی کند.

en: Who Can Access
fa: چه کسی می تواند به سایت دسترسی داشته باشد

en: Wide
fa: عریض

en: Wider
fa: عریض‌ تر

en: Widescreen
fa: صفحه عریض

en: Widgets Panel
fa: پنل ابزارک ها

en: Widgets Space
fa: فضای بین ابزارک ها

en: Width
fa: عرض

en: With Elementor Pro, you can control user access and make sure no one messes up your design.
fa: با استفاده از المنتور پرو می توانید دسترسی کاربران را کنترل کنید و اطمینان حاصل کنید که هیچ کس طراحی شما را خراب نمی کند.

en: With Elementor Pro’s WooCommerce Builder, you’ll be able to design your store without coding!
fa: با استفاده از ووکامرس ساز المنتور پرو، قادر به طراحی فروشگاه خود بدون نیاز به کد نویسی هستید!

en: With this feature, you can save a widget as global, then add it to multiple areas. All areas will be editable from one single place.
fa: با استفاده از این ویژگی، شما می توانید یک ابزارک را به صورت عمومی ذخیره کنید و به این ترتیب برای وردپرس شبکه استفاده کنید. کلیه نواجی را می توان از یک قسمت مدیریت کرد.

en: WooCommerce
fa: المان‌های ووکامرس

en: Word Spacing
fa: فاصله بین کلمات

en: WordPress
fa: المان‌های وردپرس

en: X Position
fa: موقعیت X

en: XL
fa: ایکس لارج

en: XXL
fa: دو ایکس لارج

en: Y Position
fa: موقعیت Y

en: Yes
fa: بله

en: You can copy the below info as simple text with Ctrl+C / Ctrl+V:
fa: شما می توانید اطلاعات زیر را در قالب یک متن ساده و با استفاده از کلیدهای ترکیبی  Ctrl+C / Ctrl+V کپی کنید:

en: You can crop the original image size to any custom size. You can also set a single value for height or width in order to keep the original size ratio.
fa: شما می توانید ابعاد تصویر اصلی را در هر سایزی کراپ کنید. همچنین می توانید برای نگه داشتن نسبت ابعادی اولیه، یک عدد برای طول یا عرض تنظیم کنید.

en: You can enable it from the <a href="%s" target="_blank">Elementor settings page</a>.
fa: شما می توانید آن را از <a href="%s" target="_blank"> صفحه تنظیمات المنتور</a> فعال کنید.

en: You can import a kit and apply it to your site, or export the elements from this site to be used anywhere else.
fa: شما می توانید یک کیت را درون ریزی کرده و آن را در سایت خود اعمال کنید. یا می توانید اجزای سایت فعلی را به جای دیگری منتقل کنید.

en: You created over 10 pages with Elementor. Great job! If you can spare a minute,
    				please help us by leaving a five star review on WordPress.org.
fa: شما بیش از 10 صفحه با Elementor ایجاد کرده اید. کارت عالی بود! اگر می توانید یک دقیقه صرف کنید، لطفا یک بررسی پنج ستاره در WordPress.org به ما کمک کنید.

en: You don't have permissions to download this file
fa: شما دسترسی لازم برای دانلود این فایل را ندارید

en: YouTube
fa: یوتیوب

en: YouTube/Vimeo link, or link to video file (mp4 is recommended).
fa: لینک یوتیوب یا فایل ویدیویی (فرمت mp4 توصیه می شود).

en: Your Email
fa: ایمیل

en: Your feedback is important - <a href="%s" target="_blank">help us</a> improve these features by sharing your thoughts and inputs.
fa: بازخورد شما مهم است - با به اشتراک گذاشتن ایده های های خود به ما در بهبود این ویژگی ها <a href="%s" target="_blank"> کمک کنید </a>.

en: Your site database needs to be updated to the latest version.
fa: پایگاه داده سایت شما باید به آخرین نسخه به روز شود.

en: Your site's .htaccess file appears to be missing.
fa: ظاهرا فایل htaccess سایت شما از دست رفته است.

en: You’re missing out!
fa: دلتنگ شدی!

en: Z-Index
fa: ایندکس Z

en: Zero size file downloaded
fa: 0 سایز دانلود شد

en: Zoom
fa: بزرگنمایی

en: e.g. Web Designer
fa: به عنوان مثال: طراح وب

en: or
fa: یا

[ctx: shapes]
en: Arrows
fa: پیکان‌ها

[ctx: shapes]
en: Curly
fa: فرفری

[ctx: shapes]
en: Curved
fa: خم

[ctx: shapes]
en: Dots
fa: نقطه‌ها

[ctx: shapes]
en: Fir Tree
fa: درخت صنوبر

[ctx: shapes]
en: Half Rounds
fa: نیم دور

[ctx: shapes]
en: Leaves
fa: برگها

[ctx: shapes]
en: Multiple
fa: چندگانه

[ctx: shapes]
en: Parallelogram
fa: متوازی الاضلاع

[ctx: shapes]
en: Pluses
fa: به علاوه

[ctx: shapes]
en: Rectangles
fa: مستطیل

[ctx: shapes]
en: Rhombus
fa: لوزی

[ctx: shapes]
en: Slashes
fa: خط فاصله دار

[ctx: shapes]
en: Squared
fa: مربعی

[ctx: shapes]
en: Squares
fa: مربع

[ctx: shapes]
en: Stripes
fa: نوارها

[ctx: shapes]
en: Trees
fa: درختان

[ctx: shapes]
en: Tribal
fa: قبیله ای

[ctx: shapes]
en: Wavy
fa: موج دار

[ctx: shapes]
en: Zigzag
fa: زیگ زاگ
