Meacodes Accessibility Tools 1.2.0 - en to pl translation catalogue (171 entries)

en: %d buttons without accessible names
pl: %d przycisków bez dostępnych nazw

en: %d empty or unclear links
pl: %d pustych lub niejasnych linków

en: %d form elements without labels
pl: %d elementów formularza bez etykiet

en: %d form validation issues
pl: %d problemów z walidacją formularza

en: %d heading structure issues
pl: %d problemów ze strukturą nagłówków

en: %d images without alt text
pl: %d obrazów bez tekstu alternatywnego

en: %d missing focus indicators
pl: %d brakujących wskaźników fokusa

en: %d missing landmark roles
pl: %d brakujących ról punktów orientacyjnych

en: %d missing language declaration
pl: %d brakujących deklaracji języka

en: %d missing skip links
pl: %d brakujących linków pomijania

en: %d motion/animation issues
pl: %d problemów z ruchem/animacją

en: %d potential color contrast issues
pl: %d potencjalnych problemów z kontrastem kolorów

en: %d tables without proper headers
pl: %d tabel bez odpowiednich nagłówków

en: %d text spacing issues
pl: %d problemów z odstępami tekstu

en: (1-35 pages)
pl: (1-35 stron)

en: A scan is already running. Please wait for it to complete.
pl: Skanowanie już trwa. Proszę poczekać na jego zakończenie.

en: A-Level Issues
pl: Problemy Poziomu A

en: AA-Level Issues
pl: Problemy Poziomu AA

en: AAA-Level Issues
pl: Problemy Poziomu AAA

en: Accent Color:
pl: Kolor Akcentu:

en: Accessibility
pl: Dostępność

en: Accessibility Issues Found
pl: Znalezione Problemy z Dostępnością

en: Accessibility Quick Scan
pl: Szybkie Skanowanie Dostępności

en: Accessibility Tools Version:
pl: Wersja Narzędzi Dostępności:

en: Active features and their toggle buttons on hover.
pl: Aktywne funkcje i ich przyciski przełączania przy najechaniu.

en: Advanced accessibility: Contrast, motion, text spacing
pl: Zaawansowana dostępność: Kontrast, ruch, odstępy tekstu

en: As part of the upcoming %1$s rollout, early supporters will receive an exclusive %2$s and extended Pro access privileges.
pl: W ramach nadchodzącego wprowadzenia %1$s, wcześni wspierający otrzymają ekskluzywną %2$s i rozszerzone uprawnienia dostępu Pro.

en: Attention
pl: Uwaga

en: Background Color:
pl: Kolor Tła:

en: Background color of plugin and logo border.
pl: Kolor tła wtyczki i obramowania logo.

en: Banner dismissed successfully
pl: Banner pomyślnie odrzucony

en: Basic accessibility: Images, forms, language, buttons, tables
pl: Podstawowa dostępność: Obrazy, formularze, język, przyciski, tabele

en: Black and white
pl: Czarno-białe

en: Black and white Feature:
pl: Funkcja Czarno-Biała:

en: Bottom Left Corner
pl: Lewy Dolny Róg

en: Bottom Right Corner
pl: Prawy Dolny Róg

en: Buttons Hover Color (Reset/Close):
pl: Kolor Przycisków przy Najechaniu (Resetuj/Zamknij):

en: Click the button below to scan your website for accessibility issues. This will check your pages for common accessibility problems.
pl: Kliknij przycisk poniżej, aby przeskanować swoją stronę internetową pod kątem problemów z dostępnością. Sprawdzi to Twoje strony pod kątem typowych problemów z dostępnością.

en: Click to read GDPR Notice
pl: Kliknij, aby przeczytać Powiadomienie GDPR

en: Close
pl: Zamknij

en: Close banner
pl: Zamknij banner

en: Close notice
pl: Zamknij powiadomienie

en: Color Scheme for Plugin Logo.
pl: Schemat Kolorów dla Logo Wtyczki.

en: Color of plugin header & features section divider.
pl: Kolor nagłówka wtyczki i podziału sekcji funkcji.

en: Color of the labels or name of each feature and Plugin name to.
pl: Kolor etykiet lub nazwy każdej funkcji i nazwy wtyczki.

en: Color scheme for:
pl: Schemat kolorów dla:

en: Completed
pl: Zakończono

en: Contrast
pl: Kontrast

en: Contrast Feature:
pl: Funkcja Kontrastu:

en: Customize the plugins appearance to match your taste and needs using the style settings.
pl: Dostosuj wygląd wtyczki do swoich upodobań i potrzeb za pomocą ustawień stylu.

en: Developed by
pl: Opracowane przez

en: Developed by label:
pl: Etykieta Twórcy:

en: Divider Line Color:
pl: Kolor Linii Podziału:

en: Donation page.
pl: Stronie darowizn.

en: Drag and move the accessibility box
pl: Przeciągnij i przesuń pole dostępności

en: Dyslexia Mask
pl: Maska Dysleksji

en: Dyslexia Mask Feature:
pl: Funkcja Maski Dysleksji:

en: Dyslexia reading mask bars
pl: Paski maski czytania dla dysleksji

en: Enable "Developed by" label
pl: Włącz etykietę "Twórca"

en: Enable or Disable GDPR Notice:
pl: Włącz lub Wyłącz Powiadomienie GDPR:

en: Enable or Disable Meacodes Accessibility Tools:
pl: Włącz lub Wyłącz Narzędzia Dostępności Meacodes:

en: Enabling this option allows users to freely move the accessibility plugin around the page on desktop devices. Please note that this feature is not available on mobile devices.
pl: Włączenie tej opcji pozwala użytkownikom swobodnie przesuwać wtyczkę dostępności po stronie na urządzeniach stacjonarnych. Należy pamiętać, że ta funkcja nie jest dostępna na urządzeniach mobilnych.

en: Enhanced accessibility: Links, headings, navigation, focus, landmarks
pl: Ulepszona dostępność: Linki, nagłówki, nawigacja, fokus, punkty orientacyjne

en: Error
pl: Błąd

en: Error:
pl: Błąd:

en: Features
pl: Funkcje

en: Font Size
pl: Rozmiar Czcionki

en: Font Size Feature:
pl: Funkcja Rozmiaru Czcionki:

en: Full page-by-page reports & fixes guides will be available in Pro v2.
pl: Pełne raporty strona po stronie i przewodniki napraw będą dostępne w Pro v2.

en: GDPR Notice:
pl: Powiadomienie GDPR:

en: General
pl: Ogólne

en: General Settings
pl: Ustawienia Ogólne

en: Grayscale Images
pl: Obrazy w Skali Szarości

en: Grayscale Images Feature:
pl: Funkcja Obrazów w Skali Szarości:

en: Grayscale Page
pl: Strona w Skali Szarości

en: Grayscale Page Feature:
pl: Funkcja Strony w Skali Szarości:

en: Highlight Links
pl: Podświetl Linki

en: Highlight Links Feature:
pl: Funkcja Podświetlania Linków:

en: If you do not want any text to be displayed in that section, Clear default name and save changes.
pl: Jeśli nie chcesz, aby w tej sekcji wyświetlał się jakikolwiek tekst, usuń domyślną nazwę i zapisz zmiany.

en: If your site is multilingual (using Polylang), keep in mind that if you change this name, the name you choose will be displayed without translation and fixed in all languages unless you rebuild the plugins language file with Polylang and enter the translation of the chosen name. Also, if you want the chosen name to revert to the default name and be displayed translated in any language, reset settings once.
pl: Jeśli Twoja witryna jest wielojęzyczna (używa Polylang), pamiętaj, że jeśli zmienisz tę nazwę, wybrana nazwa będzie wyświetlana bez tłumaczenia i pozostanie taka sama we wszystkich językach, dopóki nie przebudujesz pliku językowego wtyczki za pomocą Polylang i nie wprowadzisz tłumaczenia wybranej nazwy. Ponadto, jeśli chcesz, aby wybrana nazwa wróciła do domyślnej i była wyświetlana z tłumaczeniem w każdym języku, zresetuj ustawienia.

en: Insufficient permissions
pl: Niewystarczające uprawnienia

en: Invalid nonce.
pl: Nieprawidłowy nonce.

en: Issues Found:
pl: Znalezione Problemy:

en: Just now
pl: Właśnie teraz

en: Labels Color:
pl: Kolor Etykiet:

en: Last Scan
pl: Ostatnie Skanowanie

en: Last Scan Results
pl: Wyniki Ostatniego Skanowania

en: Letter Spacing
pl: Odstępy Między Literami

en: Letter Spacing Feature:
pl: Funkcja Odstępów Między Literami:

en: Lightweight summary only.
pl: Tylko lekka podsumowanie.

en: Line Height
pl: Wysokość Linii

en: Line Height Feature:
pl: Funkcja Wysokości Linii:

en: Manual Accessibility Scan
pl: Ręczne Skanowanie Dostępności

en: Maximum Pages to Scan:
pl: Maksymalna Liczba Stron do Skanowania:

en: Mea Accessibility
pl: Dostępność Mea

en: Meacodes Accessibility Tools
pl: Narzędzia Dostępności Meacodes

en: Meacodes Development Solutions
pl: Rozwiązania Programistyczne Meacodes

en: Meacodes Pro Badge
pl: Odznaka Meacodes Pro

en: MeacodesQuickScan_Scheduler class not found
pl: Nie znaleziono klasy MeacodesQuickScan_Scheduler

en: Negative
pl: Negatyw

en: Negative Feature:
pl: Funkcja Negatywu:

en: Network error occurred
pl: Wystąpił błąd sieci

en: No Scan Results Yet
pl: Brak Wyników Skanowania

en: Normal
pl: Normalny

en: Open/Close Accessibility Options
pl: Otwórz/Zamknij Opcje Dostępności

en: Pages Scanned
pl: Przeskanowane Strony

en: Pages with Issues
pl: Strony z Problemami

en: Perform New Scan
pl: Wykonaj Nowe Skanowanie

en: Please turn the Developed by label on to support us and help the project move forward.
pl: Włącz etykietę „Developed by”, aby nas wesprzeć i pomóc w rozwoju projektu.

en: Please wait while we scan your website for accessibility issues.
pl: Proszę czekać, podczas gdy skanujemy Twoją stronę internetową pod kątem problemów z dostępnością.

en: Please wait while we scan your website.
pl: Proszę czekać, podczas gdy skanujemy Twoją stronę internetową.

en: Plugin Button Border Radius:
pl: Promień Obramowania Przycisku Wtyczki:

en: Plugin Button Icon Size:
pl: Rozmiar Ikony Przycisku Wtyczki:

en: Plugin Button Margin:
pl: Margines Przycisku Wtyczki:

en: Plugin Button Size:
pl: Rozmiar Przycisku Wtyczki:

en: Plugin Name:
pl: Nazwa Wtyczki:

en: Plugin Position:
pl: Pozycja Wtyczki:

en: Plugin button Color:
pl: Kolor Przycisku Wtyczki:

en: Positionable by User:
pl: Pozycjonowalne przez Użytkownika:

en: Quick Actions
pl: Szybkie Akcje

en: Read More / Join Airdrop
pl: Czytaj Więcej / Dołącz do Airdrop

en: Redirecting to results...
pl: Przekierowywanie do wyników...

en: Reset
pl: Resetuj

en: Reset Settings
pl: Resetuj Ustawienia

en: Run Accessibility Scan Now
pl: Uruchom Skanowanie Dostępności Teraz

en: Run your first accessibility scan to see results here.
pl: Uruchom pierwsze skanowanie dostępności, aby zobaczyć wyniki tutaj.

en: Save Changes
pl: Zapisz Zmiany

en: Save Changes will save all settings across all tabs. Reset Settings will restore all options to their default values.
pl: Zapisz Zmiany zapisze wszystkie ustawienia we wszystkich zakładkach. Resetuj Ustawienia przywróci wszystkie opcje do ich wartości domyślnych.

en: Scan
pl: Skanowanie

en: Scan Results
pl: Wyniki Skanowania

en: Scan completed successfully!
pl: Skanowanie zakończone pomyślnie!

en: Scan failed to complete.
pl: Skanowanie nie zostało zakończone.

en: Scan failed. Please try again.
pl: Skanowanie nie powiodło się. Spróbuj ponownie.

en: Scan failed:
pl: Skanowanie nie powiodło się:

en: Scan in progress...
pl: Skanowanie w toku...

en: Scan is currently running...
pl: Skanowanie jest obecnie w toku...

en: Scan is running...
pl: Skanowanie w toku...

en: Scan your website for accessibility issues manually.
pl: Skanuj swoją stronę internetową pod kątem problemów z dostępnością ręcznie.

en: Scanning...
pl: Skanowanie...

en: Security check failed
pl: Sprawdzenie bezpieczeństwa nie powiodło się

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Style
pl: Styl

en: Style Settings
pl: Ustawienia Stylu

en: Thanks for your supports.
pl: Dziękujemy za wsparcie.

en: The Accessibility plugin provides a set of tools and features to create an easier and more inclusive user experience for users with various needs. You can enable or disable each of these features individually.
pl: Wtyczka Dostępności zapewnia zestaw narzędzi i funkcji do tworzenia łatwiejszego i bardziej inkluzywnego doświadczenia użytkownika dla użytkowników o różnych potrzebach. Możesz włączać lub wyłączać każdą z tych funkcji indywidualnie.

en: This is an accessibility tools for people with disabilities to use the web easily.
pl: To narzędzia dostępności dla osób niepełnosprawnych, aby mogły łatwo korzystać z internetu.

en: This means that the plugin name is a default and automatic translation of the word Accessibility.
pl: Oznacza to, że nazwa wtyczki jest domyślnym i automatycznym tłumaczeniem słowa Accessibility.

en: This name will be displayed opposite the plugin icon in the header section when the accessibility plugin is opened by the user on your website.
pl: Ta nazwa zostanie wyświetlona obok ikony wtyczki w sekcji nagłówka, gdy użytkownik otworzy wtyczkę dostępności na Twojej stronie internetowej.

en: This notice will hide for 24 hours once dismissed.
pl: To powiadomienie zostanie ukryte na 24 godziny po odrzuceniu.

en: This plugin uses cookies to enhance your experience and provide personalized accessibility settings. These cookies are stored in your browser and allow us to remember your preferences for font size, color schemes, and other accessibility features. By using this plugin, you consent to the use of cookies for these purposes. You can delete or block cookies in your browser settings at any time. Please note that doing so may affect your experience on the site.
pl: Ta wtyczka używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia i zapewnić spersonalizowane ustawienia dostępności. Te pliki cookie są przechowywane w Twojej przeglądarce i pozwalają nam zapamiętać Twoje preferencje dotyczące rozmiaru czcionki, schematów kolorów i innych funkcji dostępności. Używając tej wtyczki, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie do tych celów. Możesz usunąć lub zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki w dowolnym momencie. Pamiętaj, że może to wpłynąć na Twoje doświadczenia na stronie.

en: To learn how the badge system works and how sites are verified,
pl: Aby dowiedzieć się, jak działa system odznak i jak weryfikowane są witryny,

en: Top Left Corner
pl: Lewy Górny Róg

en: Top Right Corner
pl: Prawy Górny Róg

en: Unable to display accessibility scan widget.
pl: Nie można wyświetlić widżetu skanowania dostępności.

en: Unable to get scan status:
pl: Nie można pobrać statusu skanowania:

en: Unable to load accessibility scan data:
pl: Nie można załadować danych skanowania dostępności:

en: Underlined Links
pl: Podkreślone Linki

en: Underlined Links Feature:
pl: Funkcja Podkreślonych Linków:

en: Unknown error occurred
pl: Wystąpił nieznany błąd

en: View Details
pl: Zobacz Szczegóły

en: We updated the plugin button logic to enable more customization. If after updating it does not work on your site, this is likely a cache issue. Please clear your server and browser cache, then refresh the page.
pl: Zaktualizowaliśmy logikę przycisku wtyczki, aby umożliwić większą personalizację. Jeśli po aktualizacji nie działa on na Twojej stronie, prawdopodobnie jest to problem z pamięcią podręczną. Wyczyść pamięć podręczną serwera i przeglądarki, a następnie odśwież stronę.

en: You can also buy us a coffee on the
pl: Możesz też kupić nam kawę na

en: You do not have permission to run scans.
pl: Nie masz uprawnień do uruchamiania skanów.

en: You've been recognized as an %s of Meacodes Accessibility Tools.
pl: Zostałeś rozpoznany jako %s Narzędzi Dostępności Meacodes.

en: jQuery is not loaded!
pl: jQuery nie został załadowany!

en: pages
pl: strony

en: scanning please wait...
pl: skanowanie, proszę czekać…

en: ‌Buttons Color (Reset/Close):
pl: Kolor Przycisków (Resetuj/Zamknij):

en: ‌Normal
pl: ‌Normalny

en: 🎉 Congratulations!
pl: 🎉 Gratulacje!

en: 👉 visit meacodes.com
pl: 👉 odwiedź meacodes.com
