Meacodes Accessibility Tools 1.2.0 - en to fa translation catalogue (170 entries)

en: %d buttons without accessible names
fa: %d دکمه بدون نام‌های قابل دسترسی

en: %d empty or unclear links
fa: %d لینک خالی یا نامشخص

en: %d form elements without labels
fa: %d عنصر فرم بدون برچسب

en: %d form validation issues
fa: %d مشکل اعتبارسنجی فرم

en: %d heading structure issues
fa: %d مشکل ساختار سربرگ

en: %d images without alt text
fa: %d تصویر بدون متن جایگزین

en: %d missing focus indicators
fa: %d نشانگر فوکوس گمشده

en: %d missing landmark roles
fa: %d نقش نشانگر گمشده

en: %d missing language declaration
fa: %d اعلان زبان گمشده

en: %d missing skip links
fa: %d لینک پرش گمشده

en: %d motion/animation issues
fa: %d مشکل حرکت/انیمیشن

en: %d potential color contrast issues
fa: %d مشکل احتمالی کنتراست رنگ

en: %d tables without proper headers
fa: %d جدول بدون سربرگ‌های مناسب

en: %d text spacing issues
fa: %d مشکل فاصله‌گذاری متن

en: (1-35 pages)
fa: (1-35 صفحه)

en: A scan is already running. Please wait for it to complete.
fa: یک اسکن در حال اجرا است. لطفاً منتظر تکمیل آن باشید.

en: A-Level Issues
fa: مسائل سطح A

en: AA-Level Issues
fa: مسائل سطح AA

en: AAA-Level Issues
fa: مسائل سطح AAA

en: Accent Color:
fa: رنگ تاکیدی:

en: Accessibility
fa: دسترسی‌پذیری

en: Accessibility Issues Found
fa: مشکلات دسترسی‌پذیری یافت شد

en: Accessibility Quick Scan
fa: اسکن سریع دسترسی‌پذیری

en: Accessibility Tools Version:
fa: نسخه ابزارهای دسترسی‌پذیری:

en: Active features and their toggle buttons on hover.
fa: ویژگی‌های فعال و دکمه‌های تعویض آنها هنگام نگه داشتن ماوس.

en: Advanced accessibility: Contrast, motion, text spacing
fa: دسترسی پیشرفته: کنتراست، حرکت، فاصله متن

en: As part of the upcoming %1$s rollout, early supporters will receive an exclusive %2$s and extended Pro access privileges.
fa: به عنوان بخشی از راه‌اندازی آینده %1$s، حامیان اولیه یک %2$s انحصاری و امتیازات دسترسی Pro گسترده دریافت خواهند کرد.

en: Attention
fa: توجه

en: Background Color:
fa: رنگ پس‌زمینه:

en: Background color of plugin and logo border.
fa: رنگ پس‌زمینه پلاگین و حاشیه لوگو.

en: Banner dismissed successfully
fa: بنر با موفقیت رد شد

en: Basic accessibility: Images, forms, language, buttons, tables
fa: دسترسی پایه: تصاویر، فرم‌ها، زبان، دکمه‌ها، جداول

en: Black and white
fa: سیاه و سفید

en: Black and white Feature:
fa: ویژگی سیاه و سفید:

en: Bottom Left Corner
fa: گوشه پایین چپ

en: Bottom Right Corner
fa: گوشه پایین راست

en: Buttons Hover Color (Reset/Close):
fa: رنگ دکمه‌ها هنگام نگه داشتن ماوس (بازنشانی/بستن):

en: Click the button below to scan your website for accessibility issues. This will check your pages for common accessibility problems.
fa: روی دکمه زیر کلیک کنید تا وب‌سایت خود را برای مشکلات دسترسی‌پذیری اسکن کنید. این صفحات شما را برای مشکلات رایج دسترسی‌پذیری بررسی می‌کند.

en: Click to read GDPR Notice
fa: برای خواندن اعلان GDPR کلیک کنید

en: Close
fa: بستن

en: Close banner
fa: بستن بنر

en: Close notice
fa: بستن اعلان

en: Color Scheme for Plugin Logo.
fa: طرح رنگی برای لوگوی پلاگین.

en: Color of plugin header & features section divider.
fa: رنگ جداکننده هدر پلاگین و بخش ویژگی‌ها.

en: Color of the labels or name of each feature and Plugin name to.
fa: رنگ برچسب‌ها یا نام هر ویژگی و نام پلاگین.

en: Color scheme for:
fa: طرح رنگی برای:

en: Completed
fa: تکمیل شد

en: Contrast
fa: کنتراست

en: Contrast Feature:
fa: ویژگی کنتراست:

en: Customize the plugins appearance to match your taste and needs using the style settings.
fa: ظاهر پلاگین‌ها را با استفاده از تنظیمات ظاهر مطابق با سلیقه و نیازهای خود سفارشی کنید.

en: Developed by
fa: توسعه‌یافته توسط

en: Developed by label:
fa: برچسب توسعه‌یافته توسط:

en: Divider Line Color:
fa: رنگ خط جداکننده:

en: Donation page.
fa: صفحه اهدا خریداری کنید.

en: Drag and move the accessibility box
fa: جعبه دسترسی‌پذیری را بکشید و حرکت دهید

en: Dyslexia Mask
fa: ماسک دیسلکسی

en: Dyslexia Mask Feature:
fa: ویژگی ماسک دیسلکسی:

en: Dyslexia reading mask bars
fa: نوارهای ماسک خواندن دیسلکسی

en: Enable "Developed by" label
fa: فعال کردن برچسب "توسعه‌یافته توسط"

en: Enable or Disable GDPR Notice:
fa: فعال یا غیرفعال کردن اعلان GDPR:

en: Enable or Disable Meacodes Accessibility Tools:
fa: فعال یا غیرفعال کردن ابزارهای دسترسی‌پذیری Meacodes:

en: Enabling this option allows users to freely move the accessibility plugin around the page on desktop devices. Please note that this feature is not available on mobile devices.
fa: فعال کردن این گزینه به کاربران اجازه می‌دهد تا پلاگین دسترسی‌پذیری را آزادانه در صفحه در دستگاه‌های دسکتاپ حرکت دهند. لطفاً توجه داشته باشید که این ویژگی در دستگاه‌های موبایل در دسترس نیست.

en: Enhanced accessibility: Links, headings, navigation, focus, landmarks
fa: دسترسی پیشرفته: پیوندها، سرتیترها، ناوبری، فوکوس، نشانگرها

en: Error
fa: خطا

en: Error:
fa: خطا:

en: Features
fa: ویژگی‌ها

en: Font Size
fa: اندازه فونت

en: Font Size Feature:
fa: ویژگی اندازه فونت:

en: Full page-by-page reports & fixes guides will be available in Pro v2.
fa: گزارش‌های کامل صفحه به صفحه و راهنمای‌های تعمیر در Pro v2 در دسترس خواهد بود.

en: GDPR Notice:
fa: اعلان GDPR:

en: General
fa: عمومی

en: General Settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Grayscale Images
fa: تصاویر خاکستری

en: Grayscale Images Feature:
fa: ویژگی تصاویر خاکستری:

en: Grayscale Page
fa: صفحه خاکستری

en: Grayscale Page Feature:
fa: ویژگی صفحه خاکستری:

en: Highlight Links
fa: برجسته کردن لینک‌ها

en: Highlight Links Feature:
fa: ویژگی برجسته کردن لینک‌ها:

en: If you do not want any text to be displayed in that section, Clear default name and save changes.
fa: اگر نمی‌خواهید هیچ متنی در آن بخش نمایش داده شود، نام پیش‌فرض را پاک کنید و تغییرات را ذخیره کنید.

en: If your site is multilingual (using Polylang), keep in mind that if you change this name, the name you choose will be displayed without translation and fixed in all languages unless you rebuild the plugins language file with Polylang and enter the translation of the chosen name. Also, if you want the chosen name to revert to the default name and be displayed translated in any language, reset settings once.
fa: اگر سایت شما چندزبانه است (با استفاده از Polylang)، در نظر داشته باشید که اگر این نام را تغییر دهید، نام انتخابی شما بدون ترجمه و ثابت در تمام زبان‌ها نمایش داده می‌شود مگر اینکه فایل زبان پلاگین‌ها را با Polylang بازسازی کنید و ترجمه نام انتخابی را وارد کنید. همچنین، اگر می‌خواهید نام انتخابی به نام پیش‌فرض برگردد و در هر زبانی ترجمه شده نمایش داده شود، تنظیمات را یک بار بازنشانی کنید.

en: Insufficient permissions
fa: مجوزهای ناکافی

en: Invalid nonce.
fa: Nonce نامعتبر.

en: Issues Found:
fa: مشکلات یافت شده:

en: Just now
fa: همین الان

en: Labels Color:
fa: رنگ برچسب‌ها:

en: Last Scan
fa: آخرین اسکن

en: Last Scan Results
fa: نتایج آخرین اسکن

en: Letter Spacing
fa: فاصله حروف

en: Letter Spacing Feature:
fa: ویژگی فاصله حروف:

en: Lightweight summary only.
fa: فقط خلاصه سبک.

en: Line Height
fa: ارتفاع خط

en: Line Height Feature:
fa: ویژگی ارتفاع خط:

en: Manual Accessibility Scan
fa: اسکن دستی دسترسی‌پذیری

en: Maximum Pages to Scan:
fa: حداکثر صفحات برای اسکن:

en: Mea Accessibility
fa: دسترسی Mea

en: Meacodes Accessibility Tools
fa: ابزارهای دسترسی‌پذیری Meacodes

en: Meacodes Pro Badge
fa: نشان Pro Meacodes

en: MeacodesQuickScan_Scheduler class not found
fa: کلاس MeacodesQuickScan_Scheduler یافت نشد

en: Negative
fa: نگاتیو

en: Negative Feature:
fa: ویژگی نگاتیو:

en: Network error occurred
fa: خطای شبکه رخ داد

en: No Scan Results Yet
fa: هنوز نتیجه اسکنی وجود ندارد

en: Normal
fa: عادی

en: Open/Close Accessibility Options
fa: باز کردن/بستن گزینه‌های دسترسی‌پذیری

en: Pages Scanned
fa: صفحات اسکن شده

en: Pages with Issues
fa: صفحات دارای مشکل

en: Perform New Scan
fa: انجام اسکن جدید

en: Please turn the Developed by label on to support us and help the project move forward.
fa: لطفاً برچسب "توسعه‌یافته توسط" را روشن کنید تا از ما حمایت کنید و به پروژه کمک کنید تا پیش برود.

en: Please wait while we scan your website for accessibility issues.
fa: لطفاً منتظر بمانید تا وب‌سایت شما را برای مشکلات دسترسی‌پذیری اسکن کنیم.

en: Please wait while we scan your website.
fa: لطفاً منتظر بمانید تا وب‌سایت شما را اسکن کنیم.

en: Plugin Button Border Radius:
fa: شعاع حاشیه دکمه پلاگین:

en: Plugin Button Icon Size:
fa: اندازه آیکون دکمه پلاگین:

en: Plugin Button Margin:
fa: حاشیه دکمه پلاگین:

en: Plugin Button Size:
fa: اندازه دکمه پلاگین:

en: Plugin Name:
fa: نام پلاگین:

en: Plugin Position:
fa: موقعیت پلاگین:

en: Plugin button Color:
fa: رنگ دکمه پلاگین:

en: Positionable by User:
fa: قابل موقعیت‌یابی توسط کاربر:

en: Quick Actions
fa: اقدامات سریع

en: Read More / Join Airdrop
fa: بیشتر بخوانید / به Airdrop بپیوندید

en: Redirecting to results...
fa: در حال هدایت به نتایج...

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Reset Settings
fa: بازنشانی تنظیمات

en: Run Accessibility Scan Now
fa: اجرای اسکن دسترسی‌پذیری اکنون

en: Run your first accessibility scan to see results here.
fa: اولین اسکن دسترسی‌پذیری خود را اجرا کنید تا نتایج را اینجا ببینید.

en: Save Changes
fa: ذخیره تغییرات

en: Save Changes will save all settings across all tabs. Reset Settings will restore all options to their default values.
fa: ذخیره تغییرات تمام تنظیمات را در تمام تب‌ها ذخیره می‌کند. بازنشانی تنظیمات تمام گزینه‌ها را به مقادیر پیش‌فرض خود بازمی‌گرداند.

en: Scan
fa: اسکن

en: Scan Results
fa: نتایج اسکن

en: Scan completed successfully!
fa: اسکن با موفقیت تکمیل شد!

en: Scan failed to complete.
fa: اسکن تکمیل نشد.

en: Scan failed. Please try again.
fa: اسکن ناموفق بود. لطفاً دوباره تلاش کنید.

en: Scan failed:
fa: اسکن ناموفق:

en: Scan in progress...
fa: اسکن در حال پیشرفت...

en: Scan is currently running...
fa: اسکن در حال حاضر در حال اجرا است...

en: Scan is running...
fa: اسکن در حال اجرا...

en: Scan your website for accessibility issues manually.
fa: وب‌سایت خود را برای مشکلات دسترسی‌پذیری به صورت دستی اسکن کنید.

en: Scanning...
fa: در حال اسکن...

en: Security check failed
fa: بررسی امنیت ناموفق بود

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Style
fa: ظاهر

en: Style Settings
fa: تنظیمات ظاهر

en: Thanks for your supports.
fa: از حمایت شما متشکریم.

en: The Accessibility plugin provides a set of tools and features to create an easier and more inclusive user experience for users with various needs. You can enable or disable each of these features individually.
fa: پلاگین دسترسی‌پذیری مجموعه‌ای از ابزارها و ویژگی‌ها را برای ایجاد تجربه کاربری آسان‌تر و فراگیرتر برای کاربران با نیازهای مختلف فراهم می‌کند. شما می‌توانید هر یک از این ویژگی‌ها را به صورت جداگانه فعال یا غیرفعال کنید.

en: This is an accessibility tools for people with disabilities to use the web easily.
fa: این ابزارهای دسترسی‌پذیری برای افراد دارای معلولیت هستند تا بتوانند به راحتی از وب استفاده کنند.

en: This means that the plugin name is a default and automatic translation of the word Accessibility.
fa: این به معنای آن است که نام پلاگین ترجمه پیش‌فرض و خودکار کلمه دسترسی‌پذیری است.

en: This name will be displayed opposite the plugin icon in the header section when the accessibility plugin is opened by the user on your website.
fa: این نام در مقابل آیکون پلاگین در بخش هدر نمایش داده می‌شود وقتی کاربر پلاگین دسترسی‌پذیری را در وب‌سایت شما باز می‌کند.

en: This notice will hide for 24 hours once dismissed.
fa: این اعلان پس از رد شدن به مدت 24 ساعت مخفی خواهد شد.

en: This plugin uses cookies to enhance your experience and provide personalized accessibility settings. These cookies are stored in your browser and allow us to remember your preferences for font size, color schemes, and other accessibility features. By using this plugin, you consent to the use of cookies for these purposes. You can delete or block cookies in your browser settings at any time. Please note that doing so may affect your experience on the site.
fa: این پلاگین از کوکی‌ها برای بهبود تجربه شما و ارائه تنظیمات شخصی‌سازی شده دسترسی‌پذیری استفاده می‌کند. این کوکی‌ها در مرورگر شما ذخیره می‌شوند و به ما اجازه می‌دهند تا ترجیحات شما را برای اندازه فونت، طرح‌های رنگی و سایر ویژگی‌های دسترسی‌پذیری به خاطر بسپاریم. با استفاده از این پلاگین، شما به استفاده از کوکی‌ها برای این اهداف رضایت می‌دهید. شما می‌توانید کوکی‌ها را در تنظیمات مرورگر خود در هر زمان حذف یا مسدود کنید. لطفاً توجه داشته باشید که این کار ممکن است تجربه شما در سایت را تحت تأثیر قرار دهد.

en: To learn how the badge system works and how sites are verified,
fa: برای یادگیری نحوه عملکرد سیستم نشان و تأیید سایت‌ها،

en: Top Left Corner
fa: گوشه بالا چپ

en: Top Right Corner
fa: گوشه بالا راست

en: Unable to display accessibility scan widget.
fa: نمی‌توان ویجت اسکن دسترسی‌پذیری را نمایش داد.

en: Unable to get scan status:
fa: نمی‌توان وضعیت اسکن را دریافت کرد:

en: Unable to load accessibility scan data:
fa: نمی‌توان داده‌های اسکن دسترسی‌پذیری را بارگذاری کرد:

en: Underlined Links
fa: لینک‌های زیرخط‌دار

en: Underlined Links Feature:
fa: ویژگی لینک‌های زیرخط‌دار:

en: Unknown error occurred
fa: خطای نامشخص رخ داد

en: View Details
fa: مشاهده جزئیات

en: We updated the plugin button logic to enable more customization. If after updating it does not work on your site, this is likely a cache issue. Please clear your server and browser cache, then refresh the page.
fa: ما منطق دکمه پلاگین را به‌روزرسانی کردیم تا شخصی‌سازی بیشتری را فعال کنیم. اگر پس از به‌روزرسانی در سایت شما کار نکند، احتمالاً مشکل کش است. لطفاً کش سرور و مرورگر خود را پاک کنید، سپس صفحه را تازه کنید.

en: You can also buy us a coffee on the
fa: همچنین می‌توانید برای ما قهوه در

en: You do not have permission to run scans.
fa: شما مجوز اجرای اسکن‌ها را ندارید.

en: You've been recognized as an %s of Meacodes Accessibility Tools.
fa: شما به عنوان %s ابزارهای دسترسی Meacodes شناخته شده‌اید.

en: jQuery is not loaded!
fa: jQuery بارگذاری نشده است!

en: pages
fa: صفحه

en: scanning please wait...
fa: در حال اسکن، لطفاً صبر کنید…

en: ‌Buttons Color (Reset/Close):
fa: رنگ دکمه‌ها (بازنشانی/بستن):

en: ‌Normal
fa: عادی

en: 🎉 Congratulations!
fa: 🎉 تبریک!

en: 👉 visit meacodes.com
fa: 👉 از meacodes.com بازدید کنید
