Make 1.5.1 - en to nl_NL translation catalogue (419 entries)

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
nl_NL: Oeps! Deze pagina kan niet worden gevonden.

en: Maybe try searching this website:
nl_NL: Probeer deze website te doorzoeken:

en: Comment navigation
nl_NL: Reactie navigatie

en: Comments are closed.
nl_NL: Reacties zijn gesloten.

en: Primary Menu
nl_NL: Primair Menu

en: Social Profile Links
nl_NL: Sociale profiel links

en: Header Bar Menu
nl_NL: Header balk menu

en: Left Sidebar
nl_NL: Linker Sidebar

en: Right Sidebar
nl_NL: Rechter Sidebar

en: Hide
nl_NL: Verberg

en: Page Builder
nl_NL: Pagina Bouwer

en: Use Page Builder
nl_NL: Gebruik Pagina Bouwer

en: Delete the section?
nl_NL: Verwijder deze sectie?

en: Set image
nl_NL: Afbeelding instellen

en: Edit content
nl_NL: Bewerk content

en: Current image
nl_NL: Huidige afbeelding

en: Remove Current Image
nl_NL: Verwijder huidige afbeelding

en: Duplicate this page with %s.
nl_NL: Dupliceer deze pagina met %s.

en: Want some ideas?
nl_NL: Wil je enkele idee&euml;n?

en: %s and get a quick start with pre-made designer builder templates.
nl_NL: %s en krijg een snelle start met vooraf ontworpen bouwer templates.

en: Upgrade to %s
nl_NL: Upgrade naar %s

en: Products
nl_NL: Producten

en: Configure section
nl_NL: Configureer sectie

en: Configuration
nl_NL: Configuratie

en: Done
nl_NL: Klaar

en: Delete section
nl_NL: Verwijder sectie

en: Click to toggle
nl_NL: Klik om te schakelen

en: Drag-and-drop this slide into place
nl_NL: Versleep-en-plaats deze slide op z'n plek

en: Set banner image
nl_NL: Banner afbeelding instellen

en: Configure slide
nl_NL: Configureer slide

en: Content position
nl_NL: Content positie

en: None
nl_NL: Geen

en: Left
nl_NL: Links

en: Right
nl_NL: Rechts

en: Darken
nl_NL: Verduister

en: Background color
nl_NL: Achtergrond kleur

en: Add new slide
nl_NL: Nieuwe slide toevoegen

en: Add Item
nl_NL: Item toevoegen

en: Drag-and-drop this item into place
nl_NL: Versleep-en-plaats dit item op z'n plek

en: Set gallery image
nl_NL: Gallerij afbeelding instellen

en: Configure item
nl_NL: Configureer item

en: Title
nl_NL: Titel

en: Add new item
nl_NL: Nieuw item toevoegen

en: %s and convert any column into an area for widgets.
nl_NL: %s en converteer elke kolom in een widgetgebied.

en: Configure column
nl_NL: Configureer kolom

en: Edit text column
nl_NL: Bewerk tekst kolom

en: Drag-and-drop this column into place
nl_NL: Versleep-en-plaats deze kolom op z'n plek

en: Enter column title
nl_NL: Kolom titel hier invoeren

en: Image link URL
nl_NL: Afbeelding link URL

en: Create rearrangeable columns of content and images.
nl_NL: Cree&euml;r herschikbare kolommen van content en afbeeldingen.

en: Enter section title
nl_NL: Sectie titel invoeren

en: Columns
nl_NL: Kolommen

en: Display multiple types of content in a banner or a slider.
nl_NL: Toon meerdere typen content in een banner of slider.

en: Hide navigation arrows
nl_NL: Verberg navigatie pijlen

en: Hide navigation dots
nl_NL: Verberg navigatie rondjes

en: Autoplay slideshow
nl_NL: Slideshow automatisch afspelen

en: Time between slides (ms)
nl_NL: Tijd tussen slides (ms)

en: Transition effect
nl_NL: Overgang effect

en: Slide horizontal
nl_NL: Verschuif horizontaal

en: Fade
nl_NL: Vervaag

en: Section height (px)
nl_NL: Sectie hoogte (px)

en: Responsive behavior
nl_NL: Responsive gedrag

en: Choose how the Banner will respond to varying screen widths. Default is ideal for large amounts of written content, while Aspect is better for showing your images.
nl_NL: Kies hoe de Banner reageert op verschillende schermbreedtes. Standaard is ideaal voor grote hoeveelheden geschreven content, terwijl Aspect beter is voor het tonen van jouw afbeeldingen.

en: Default
nl_NL: Standaard

en: Display your images in various grid combinations.
nl_NL: Toon jouw afbeeldingen in verschillende grid combinaties.

en: Square
nl_NL: Vierkant

en: Landscape
nl_NL: Liggend

en: Portrait
nl_NL: Portret

en: Caption style
nl_NL: Onderschrift stijl

en: Reveal
nl_NL: Onthullen

en: Overlay
nl_NL: Overlapping

en: Caption color
nl_NL: Onderscrhift kleur

en: Light
nl_NL: Licht

en: Dark
nl_NL: Donker

en: Background image
nl_NL: Achtergrond afbeelding

en: Background style
nl_NL: Achtergrond stijl

en: Tile
nl_NL: Tegel

en: The uploaded package appears to be a plugin. PLEASE INSTALL AS A PLUGIN.
nl_NL: Het ge&uuml;ploade pakket is een plugin. INSTALLEER HET ALS EEN PLUGIN.

en: Make is designed to work with WordPress 3.9 and above. Please %s to ensure compatibility.
nl_NL: Make is ontwikkeld om met WordPress 3.9 of hoger te werken. %s om compatibiliteit te verzekeren.

en: Several features in this version of Make are only available with WordPress 4.0 or later. Please %s to take advantage of Make's full capabilities.
nl_NL: Meerdere features in deze versie van Make zijn alleen beschikbaar vanaf WordPress 4.0 of nieuwer. %s om gebruik te maken van alle functies van Make.

en: In the next release, Make will officially drop support for WordPress 3.9.x. Please %s to 4.0 or newer to maintain compatibility.
nl_NL: In de volgende release zal Make officieel de ondersteuning van WordPress 3.9.x stoppen. %s naar 4.0 of nieuwer om de comptabiliteit te behouden.

en: A new version of Make Plus is available. Please %s to ensure compatibility with the Make theme.
nl_NL: Er is een nieuwe versie van Make Plus beschikbaar. %s om compatibiliteit met het Make thema te verzekeren.

en: update to the latest version
nl_NL: update naar de laatste versie

en: A new version of Make Plus is available. If you encounter problems updating through %1$s, please %2$s to update manually.
nl_NL: Er is een nieuwe versie van Make Plus beschikbaar. Als je tegen problemen aanloopt via %1$s, %2$s om handmatig te updaten.

en: the WordPress interface
nl_NL: de WordPress interface

en: follow these steps
nl_NL: volg deze stappen

en: General
nl_NL: Algemeen

en: Typography
nl_NL: Typografie

en: Color
nl_NL: Kleur

en: Background Images
nl_NL: Achtergrondafbeeldingen

en: Sidebars & Widgets
nl_NL: Sidebar & Widgets

en: Style Kits
nl_NL: Stijl Kits

en: Colors
nl_NL: Kleuren

en: Main
nl_NL: Hoofd

en: Layout: Blog (Posts Page)
nl_NL: Layout: Blog (Berichten Pagina)

en: Layout: Archives
nl_NL: Layout: Archieven

en: Layout: Search Results
nl_NL: Layout: Zoekresultaten

en: Layout: Posts
nl_NL: Layout: Berichten

en: Layout: Pages
nl_NL: Layout: Pagina's

en: Social Profiles &amp; RSS
nl_NL: Sociale Profielen &amp; RSS

en: No results match
nl_NL: Geen resultaten gevonden

en: No matching fonts
nl_NL: Geen overeenkomende fonts

en: Upgrade to Make Plus
nl_NL: Upgrade naar Make Plus

en: Normal
nl_NL: Normaal

en: Bold
nl_NL: Vet

en: Italic
nl_NL: Cursief

en: Uppercase
nl_NL: Hoofdletters

en: Lowercase
nl_NL: Kleine letters

en: Always
nl_NL: Altijd

en: On hover/focus
nl_NL: Bij hover/focus

en: Never
nl_NL: Nooit

en: No Repeat
nl_NL: Niet Herhalen

en: Tile Horizontally
nl_NL: Horizontaal tegelen

en: Tile Vertically
nl_NL: Verticaal tegelen

en: Top Left
nl_NL: Linksboven

en: Top Right
nl_NL: Rechtsboven

en: Center
nl_NL: Centreren

en: Bottom Left
nl_NL: Linksonder

en: Bottom
nl_NL: Onder

en: Bottom Right
nl_NL: Rechtsonder

en: Fixed
nl_NL: Vast

en: Contain
nl_NL: Omvatten

en: Full-width
nl_NL: Volledige breedte

en: Boxed
nl_NL: Gekaderd

en: Traditional
nl_NL: Traditioneel

en: Centered
nl_NL: Gecentreerd

en: Navigation Below
nl_NL: Navigatie Onder

en: Flipped
nl_NL: Gedraaid

en: Post header
nl_NL: Bericht header

en: Absolute (%s)
nl_NL: Absoluut (%s)

en: Relative (1 week ago)
nl_NL: Relatief (1 week geleden)

en: With avatar
nl_NL: Met avatar

en: Without avatar
nl_NL: Zonder avatar

en: With icon
nl_NL: Met pictogram

en: With text
nl_NL: Met tekst

en: Before content
nl_NL: V&oacute;&oacute;r content

en: Post footer
nl_NL: Bericht footer

en: Featured
nl_NL: Uitgelicht

en: Read more
nl_NL: Lees meer

en: All
nl_NL: Alle

en: Cyrillic
nl_NL: Cyrillisch

en: Cyrillic Extended
nl_NL: Cyrillisch Uitgebreid

en: Greek
nl_NL: Grieks

en: Greek Extended
nl_NL: Grieks Uitgebreid

en: Latin
nl_NL: Latijns

en: Latin Extended
nl_NL: Latijns Uitgebreid

en: Vietnamese
nl_NL: Vietnamees

en: Standard Fonts
nl_NL: Standaard Fonts

en: Background
nl_NL: Achtergrond

en: With the Site Layout option (under <em>General</em>) set to "Full Width", the background color and image will not be visible.
nl_NL: Met de Site Layout optie (onder <em>Algemeen</em>) ingesteld op "Volledige breedte", zijn de achtergrondkleur en afbeelding niet zichtbaar.

en: Background Size
nl_NL: Achtergrond grootte

en: Primary Color
nl_NL: Primaire kleur

en: Secondary Color
nl_NL: Secundaire kleur

en: Text Color
nl_NL: Tekst kleur

en: Detail Color
nl_NL: Detail kleur

en: The list of Google fonts is long! You can %s before making your choices.
nl_NL: De lijst van Google fonts is lang! Je kunt %s voordat je een keuze maakt.

en: preview
nl_NL: voorbeeld

en: Site Title
nl_NL: Site titel

en: Looking to add premium fonts from Typekit to your website? %s.
nl_NL: Wil je premium fonts van Typekit aan je website toevoegen? %s.

en: Upgrade to %1$s
nl_NL: Upgrade naar %1$s

en: Site Title Font Size (in px)
nl_NL: Site titel fontgrootte (in px)

en: Site Tagline Font Size (in px)
nl_NL: Site subtitel fontgrootte (in px)

en: Navigation Font Size (in px)
nl_NL: Navigatie fontgrootte (in px)

en: Header Font Size (in px)
nl_NL: Header fontgrootte (in px)

en: Widget Font Size (in px)
nl_NL: Widget fontgrootte (in px)

en: Body Font Size (in px)
nl_NL: Body fontgrootte (in px)

en: Character Subset
nl_NL: Karaktersubset

en: Not all fonts provide each of these subsets.
nl_NL: Niet alle fonts ondersteunen elke van deze subsets.

en: Footer Layout
nl_NL: Footer layout

en: Footer Text
nl_NL: Footer tekst

en: Footer Text Color
nl_NL: Footer tekstkleur

en: Footer Border Color
nl_NL: Footer randkleur

en: Footer Background Color
nl_NL: Footer achtergrondkleur

en: Footer Background Image
nl_NL: Footer achtergrondafbeelding

en: Background Repeat
nl_NL: Achtergrondherhaling

en: Background Position
nl_NL: Achtergrondpositie

en: Footer Widget Areas
nl_NL: Footer widgetgebieden

en: Footer Options
nl_NL: Footer opties

en: Show social icons
nl_NL: Toon sociale pictogrammen

en: White Label
nl_NL: White label

en: Want to remove the theme byline from your website&#8217;s footer? %s.
nl_NL: Wil je de bijregel van het thema in de footer verwijderen? %s.

en: Site Layout
nl_NL: Site layout

en: Sticky Label
nl_NL: Sticky label

en: Header Layout
nl_NL: Header layout

en: Show Title/Logo On
nl_NL: Toon titel/logo aan

en: Header Bar Content Layout
nl_NL: Header balk content layout

en: Header Bar Text
nl_NL: Header balk tekst

en: Header Bar Text Color
nl_NL: Header balk tekstkleur

en: Header Bar Border Color
nl_NL: Header balk randkleur

en: Header Bar Background Color
nl_NL: Header balk achtergrondkleur

en: Header Text Color
nl_NL: Header tekstkleur

en: Header Background Color
nl_NL: Header achtergrondkleur

en: Header Background Image
nl_NL: Header achtergrondafbeelding

en: Header Options
nl_NL: Header opties

en: Show social icons in header bar
nl_NL: Toon sociale pictogrammen in header balk

en: Show search field in header bar
nl_NL: Toon zoekveld in header balk

en: Hide site header
nl_NL: Verberg site header

en: Hide site footer
nl_NL: Verberg site footer

en: Show left sidebar
nl_NL: Toon linker sidebar

en: Show right sidebar
nl_NL: Toon rechter zijbalk

en: Featured Images
nl_NL: Uitgelichte afbeeldingen

en: Featured Images Alignment
nl_NL: Uitlijning uitgelichte afbeeldingen

en: Post Date
nl_NL: Bericht datum

en: Post Date Location
nl_NL: Bericht datum locatie

en: Post Author
nl_NL: Bericht auteur

en: Post Author Location
nl_NL: Bericht auteur locatie

en: Generate excerpts automatically
nl_NL: Genereer samenvatting automatisch

en: Post Meta
nl_NL: Bericht meta

en: Show categories
nl_NL: Toon categorieën

en: Show tags
nl_NL: Toon tags

en: Comment Count
nl_NL: Reacties aantal

en: Comment Count Location
nl_NL: Reacties aantal locatie

en: Sidebars are not available on pages using the Builder Template.
nl_NL: Sidebars zijn niet beschikbaar op pagina's die gebruik maken van de Bouwer template.

en: Page Title
nl_NL: Paginatitel

en: Hide title
nl_NL: Verberg titel

en: Regular Logo
nl_NL: Normaal logo

en: Retina Logo (2x)
nl_NL: Retina logo (2x)

en: The Retina Logo should be twice the size of the Regular Logo.
nl_NL: Het Retina logo moet twee keer de grote van het normale logo zijn.

en: File must be <strong>.png</strong> or <strong>.ico</strong> format. Optimal dimensions: <strong>32px x 32px</strong>.
nl_NL: Bestand moet een <strong>.png</strong> of <strong>.ico</strong> formaat zijn. Optimale afmetingen: <strong>32px x 32px</strong>.

en: Apple Touch Icon
nl_NL: Apple touch pictogram

en: File must be <strong>.png</strong> format. Optimal dimensions: <strong>152px x 152px</strong>.
nl_NL: Bestand moet een <strong>.png</strong> formaat zijn. Optimale afmetingen: <strong>152px x 152px</strong>.

en: Background Color
nl_NL: Achtergrondkleur

en: Background Image
nl_NL: Achtergrondafbeelding

en: Content Options
nl_NL: Content opties

en: Underline links in content
nl_NL: Onderstreep links in de content

en: Mobile Menu Label
nl_NL: Mobiel menu label

en: Resize your browser window to preview the mobile menu label.
nl_NL: Schaal je browservenster om het voorbeeld van het mobiel menu label te zien.

en: Site Title Color
nl_NL: Sitetitel kleur

en: Hide Site Title
nl_NL: Verberg sitetitel

en: Hide Tagline
nl_NL: Verberg ondertitel

en: Enter the complete URL to your profile for each service below that you would like to share.
nl_NL: Vul de volledige URL van je profiel in voor elke onderstaande dienst die je wilt delen.

en: If you would like to add a social profile that is not listed above, or change the order of the icons, use %s.
nl_NL: Als je een sociaal profiel wilt toevoegen die hierboven niet wordt getoond, of de volgorde wilt vervangen, gebruik %s.

en: this alternate method
nl_NL: de alternatieve methode

en: Email
nl_NL: E-mail

en: Default RSS
nl_NL: Standaard RSS

en: Hide default RSS feed link
nl_NL: Verberg standaard RSS feed link

en: Custom RSS URL (replaces default)
nl_NL: Aangepaste RSS URL (vervangt de standaard)

en: %s to quickly apply designer-picked style choices (fonts, layout, colors) to your website.
nl_NL: %s om snel designer-uitgekozen stijlen te kiezen (fonts, layout, kleuren) voor je website.

en: Choose a kit
nl_NL: Kies een kit

en: Creative
nl_NL: Creatief

en: Main Column
nl_NL: Hoofd kolom

en: Repeat
nl_NL: Herhalen

en: Position
nl_NL: Positie

en: Attachment
nl_NL: Aanhechting

en: Size
nl_NL: Grootte

en: Site Background Color
nl_NL: Site achtergrondkleur

en: Global
nl_NL: Globaal

en: Color Scheme
nl_NL: Kleurschema

en: Used for: %s
nl_NL: Gebruikt voor: %s

en: form inputs, table borders, ruled lines, slider buttons
nl_NL: formulier inputs, tabel randen, hulplijnen, slider knoppen

en: most text
nl_NL: meeste tekst

en: UI icons
nl_NL: UI pictogrammen

en: Link Hover/Focus Color
nl_NL: Link hover/focus kleur

en: The default link color is controlled by the "Primary Color" option above.
nl_NL: De standaard link kleur wordt bewerkt via de "Primaire kleur" optie hierboven.

en: Main Column Background Color
nl_NL: Hoofd kolom achtergrondkleur

en: Opacity
nl_NL: Transparantie

en: Site Title &amp; Tagline
nl_NL: Sitetitel &amp; Subtitel

en: These options override the %s option in the %s section.
nl_NL: Deze opties overschrijven de %s optie in de %s sectie.

en: Tagline Color
nl_NL: Ondertitel kleur

en: Main Menu
nl_NL: Hoofdmenu

en: Menu Items
nl_NL: Menu items

en: This option overrides the %s option in the %s section.
nl_NL: Deze optie overschrijft de %s optie in de %s sectie.

en: Hover/Focus Text Color
nl_NL: Hover/focus tekstkleur

en: Sub-Menu Items
nl_NL: Submenu items

en: Hover/Focus Background Color
nl_NL: Hover/focus achtergrondkleur

en: Current Item
nl_NL: Huidig item

en: Header Bar
nl_NL: Header balk

en: Link Color
nl_NL: Link kleur

en: Border Color
nl_NL: Randkleur

en: Widget Title Color
nl_NL: Widget titel kleur

en: Widget Body Color
nl_NL: Widget body kleur

en: Header Bar Layout
nl_NL: Header balk layout

en: Remove padding beneath header
nl_NL: Verwijder padding onder de header

en: Options
nl_NL: Opties

en: This text only appears if a custom menu has not been assigned to the Header Bar Menu location in the Navigation section.
nl_NL: Deze tekst verschijnt alleen als een eigen menu niet aan de Header balk menulocatie is toegewezen in de navigatie sectie.

en: Optional Header Elements
nl_NL: Optionele header elementen

en: Show search field
nl_NL: Toon zoekveld

en: Icon Size (px)
nl_NL: Pictogram grootte (px)

en: Number of Widget Areas
nl_NL: Aantal widgetgebieden

en: Remove padding above footer
nl_NL: Verwijder de padding boven de fouter

en: Optional Footer Elements
nl_NL: Optionele footer elementen

en: Blog (Posts Page)
nl_NL: Blog (berichten pagina)

en: Archives
nl_NL: Archieven

en: Search Results
nl_NL: Zoekresultaten

en: Posts
nl_NL: Berichten

en: Pages
nl_NL: Pagina's

en: Location
nl_NL: Locatie

en: Alignment
nl_NL: Uitlijning

en: Style
nl_NL: Stijl

en: Read More Label
nl_NL: Lees meer label

en: Social Profiles
nl_NL: Sociale profielen

en: If you would like to add a social profile that is not listed above, or change the order of the icons, create a custom menu %s.
nl_NL: Als je een sociaal profiel wilt toevoegen die niet in bovenstaande lijst staat, of de volgorde van de pictogrammen wilt aanpassen, maak dan een aangepast menu %s.

en: as described here
nl_NL: zoals hier beschreven

en: Enter an email address to add an email icon link to your social profile icons.
nl_NL: Vul een e-mailadres in om een e-mail pictogram toe te voegen aan je sociale profielen pictogrammen.

en: If configured, an RSS icon will appear with your social profile icons.
nl_NL: Indien ingesteld zal een RSS pictogram worden getoond bij jouw sociale profielen pictogrammen.

en: Want to remove the theme byline from your website&#8217;s footer?
nl_NL: Wil je de thema bijregel in de footer van je website verwijderen?

en: After you have created your custom menu for social profile links, select it here.
nl_NL: Nadat je een eigen menu hebt aangemaakt voor sociale profielen, selecteer deze hier.

en: Select which menu appears in each location. You can edit your menu content on the Menus screen in the Appearance section.
nl_NL: Selecteer welk menu op welke locatie moet komen. Je kunt dit menu bewerken in het Menu's scherm in de Weergave sectie.

en: Font Weight
nl_NL: Font gewicht

en: Text Headers
nl_NL: Tekst Headers

en: Tagline
nl_NL: Ondertitel

en: Mobile
nl_NL: Mobiel

en: Use Menu Item styles in mobile view
nl_NL: Gebruik menu item stijlen in mobiele weergave

en: Includes Header Text, Header Bar Menu items, and the search field.
nl_NL: Bevat Header tekst, Header balk menu items en het zoekveld.

en: Widget Title
nl_NL: Widget titel

en: Looking to add premium fonts from Typekit to your website?
nl_NL: Wil je premium fonts van Typekit toepassen op jouw website?

en: Font Family
nl_NL: Font familie

en: Font Size (px)
nl_NL: Font grootte (px)

en: Font Style
nl_NL: Fontstijl

en: Text Transform
nl_NL: Tekst Transformatie

en: Line Height (em)
nl_NL: Regelhoogte (em)

en: Letter Spacing (px)
nl_NL: Tekenafstand (px)

en: Word Spacing (px)
nl_NL: Woordafstand (px)

en: Link Underline
nl_NL: Link onderlijning

en: Loading&hellip;
nl_NL: Laden&hellip;

en: Featured images are not available for this page while using the current page template.
nl_NL: Uitgelichte afbeeldingen zijn niet beschikbaar voor deze pagina zolang de huidige pagina template wordt gebruikt.

en: Layout Settings
nl_NL: Layout instellingen

en: Post
nl_NL: Bericht

en: Looking to configure a unique layout for this %1$s? %2$s.
nl_NL: Wil je een unieke layout voor deze %1$s instellen? %2$s.

en: Page %s
nl_NL: Pagina %s

en: This widget area is currently disabled. Enable it in the "Footer" panel of the Customizer.
nl_NL: Dit widgetgebied is niet actief. Schakel het in in het "Footer" paneel of in de Bewerker.

en: This widget area is currently disabled. Enable it in the "Content & Layout" panel of the Customizer.
nl_NL: Dit widgetgebied is niet actief. Schakel het in in het "Content & Layout" paneel of in de Bewerker.

en: This widget area is currently enabled for the following views: %s. Change this in the "Content & Layout" panel of the Customizer.
nl_NL: Dit widgetgebied is ingeschakeld voor de volgende weergaven: %s. Wijzig dit in het "Content & Layout" paneel of in de Bewerker.

en: Blog (Post Page)
nl_NL: Blog (berichten pagina)

en: Format Builder
nl_NL: Formaat Bouwer

en: Choose a format
nl_NL: Kies een formaat

en: Insert
nl_NL: Invoegen

en: Remove
nl_NL: Verwijder

en: Add icon
nl_NL: Pictogram toevoegen

en: Notice
nl_NL: Bericht

en: Icon
nl_NL: Pictogram

en: Icon Color
nl_NL: Pictogram kleur

en: Icon Position
nl_NL: Pictogram positie

en: left
nl_NL: links

en: right
nl_NL: rechts

en: Horizontal Padding (px)
nl_NL: Horizontale padding (px)

en: Vertical Padding (px)
nl_NL: Verticale padding (px)

en: Border Style
nl_NL: Randstijl

en: none
nl_NL: geen

en: Border Width (px)
nl_NL: Rand dikte (px)

en: Open link in a new window/tab
nl_NL: Open link in nieuw venster/tab

en: Background Color (hover)
nl_NL: Achtergrondkleur (hover)

en: Text Color (hover)
nl_NL: Tekst kleur (hover)

en: Border Radius (px)
nl_NL: Rand radius (px)

en: List
nl_NL: Lijst

en: Insert Icon
nl_NL: Pictogram invoegen

en: Choose an icon
nl_NL: Kies een pictogram

en: Web Application Icons
nl_NL: Web applicatie pictogrammen

en: Text Editor Icons
nl_NL: Textverwerker pictogrammen

en: Spinner Icons
nl_NL: Spinner pictogrammen

en: File Type Icons
nl_NL: Bestandtype pictogrammen

en: Directional Icons
nl_NL: Directionele pictogrammen

en: Video Player Icons
nl_NL: Videospeler pictogrammen

en: Form Control Icons
nl_NL: Formulier controle pictogrammen

en: Chart Icons
nl_NL: Grafiek pictogrammen

en: Brand Icons
nl_NL: Merk pictogrammen

en: Payment Icons
nl_NL: Betaling pictogrammen

en: Currency Icons
nl_NL: Valuta pictogrammen

en: Medical Icons
nl_NL: Medische pictogrammen

en: Choose
nl_NL: Kies

en: Insert Horizontal Line
nl_NL: Horizontale lijn invoegen

en: Choose a line style
nl_NL: Kies een lijn stijl

en: Big
nl_NL: Groot

en: Small
nl_NL: Klein

en: Citation
nl_NL: Citaat

en: Testimonial
nl_NL: Getuigenis

en: Slider Settings
nl_NL: Slider instellingen

en: Show gallery as slider
nl_NL: Toon galerij als slider

en: Autoplay
nl_NL: Automatisch afspelen

en: Edit
nl_NL: Bewerk

en: Your comment is awaiting moderation.
nl_NL: Je reactie wacht op goedkeuring.

en: Download this file:
nl_NL: Download dit bestand:

en: Technical Details
nl_NL: Technische details

en: Nothing found
nl_NL: Niet gevonden

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
nl_NL: Bedje klaar om je eerste bericht te publiceren?<a href="%1$s">Start hier</a>.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
nl_NL: Sorry, maar er komt niets overeen met jouw zoektermen. Probeer het opnieuw met andere zoekwoorden.

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
nl_NL: Het lijkt erop dat wij niet kunnen vinden waar je naar zoekt. Misschien helpt een zoekopdracht.

en: Pages:
nl_NL: Pagina's:

en: homepage
nl_NL: voorpagian

en: Skip to content
nl_NL: Verspring naar content

en: Posts navigation
nl_NL: Berichten navigatie

en: Newer posts
nl_NL: Nieuwere berichten

en: Older posts
nl_NL: Oudere berichten

en: Post navigation
nl_NL: Bericht navigatie

en: From %s
nl_NL: Van %s

en: Tagged %s
nl_NL: Gelabeld %s

en: By %s
nl_NL: Door %s

en: Archive
nl_NL: Archief

en: Search for %s
nl_NL: Zoek naar %s

en: %s result found | %s results found
nl_NL[0]: %s resultaat gevonden
nl_NL[1]: %s resultaten gevonden

en: Press Enter to submit your search
nl_NL: Druk op Enter om je zoekopdracht in te sturen

note: Description of the plugin/theme
en: Create your website without touching a line of code. Make's flexible customization features and a powerful drag and drop page builder make designing your site fun and easy. Build almost anything: a simple portfolio or photography site, an ecommerce business site, a minimalist blog, or even a professional magazine. You'll start by customizing your background, layouts, fonts, colors, and logo. Next, add and organize your content using the drag and drop page builder. Add a photo, a video, a gallery, or even a slider to any page on your website. Make is responsive, so your website will naturally look great on phones, tablets, and desktop screens. It's also fully compatible with popular plugins like WooCommerce, Gravity Forms, Contact Form 7, Jetpack, and WP PageNavi.
nl_NL: Maak je website zonder ook maar een regel code te schrijven. Make's flexibele maatwerk functies en krachtige versleep en plaats pagina bouwer maken het ontwerpen van je website leuk en makkelijk. Bouw bijna alles: een eenvoudige portfolio of fotografie site, een e-commerce site, een minimalistische blog of zelfs een professioneel magazine. Je start met het aanpassen van de achtergrond, layouts, fonts, kleuren en logo. Vervolgens content toevoegen en indelen met de versleep en plaats pagina bouwer. Voeg een foto, video, galerij of zelfs een slider toe aan elke pagina van je website. Make is responsieve, dus je website wordt perfect weergegeven op telefoon, tablet en desktop schermen. Het is ook volledig compatibel met populaire plugins zoals WooCommerce, Gravity Forms, Contact Form 7, Jetpack en WP PageNavi.

note: Template Name of the plugin/theme
en: Builder Template
nl_NL: Bouwer Template

[ctx: comments title]
en: One comment | %1$s comments
nl_NL[0]: E&eacute;n reactie
nl_NL[1]: %1$s reacties

[ctx: section name]
en: Columns
nl_NL: Kolommen

[ctx: section name]
en: Gallery
nl_NL: Galerij

[ctx: border style]
en: solid
nl_NL: solide

[ctx: border style]
en: dotted
nl_NL: gestippeld

[ctx: border style]
en: dashed
nl_NL: gestreept

[ctx: border style]
en: double
nl_NL: dubbel

[ctx: border style]
en: ridge
nl_NL: ribbel

[ctx: border style]
en: inset
nl_NL: inzet

[ctx: border style]
en: outset
nl_NL: begin

[ctx: font weight]
en: normal
nl_NL: normaal

[ctx: font weight]
en: bold
nl_NL: vet

[ctx: 1: date, 2: time]
en: %1$s at %2$s
nl_NL: %1$s op %2$s

[ctx: e.g. Bob says hello.]
en: says:
nl_NL: zegt:

[ctx: time]
en: second
nl_NL: seconde

[ctx: time]
en: seconds
nl_NL: seconden

[ctx: camera setting]
en: Taken:
nl_NL: Genomen:

[ctx: camera setting]
en: Focal length:
nl_NL: Brandpuntsafstand:

[ctx: camera setting]
en: Aperture:
nl_NL: Opening:

[ctx: camera setting]
en: Exposure:
nl_NL: Blootstelling:

[ctx: author byline]
en: by %s
nl_NL: door %s

[ctx: time period]
en: %s ago
nl_NL: %s geleden

[ctx: attribution]
en: by
nl_NL: door

[ctx: label]
en: Search for:
nl_NL: Zoek naar:

[ctx: placeholder]
en: Search&hellip;
nl_NL: Zoek&hellip;

[ctx: submit button]
en: Search
nl_NL: Zoek
