Mail 9 - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Mail 9 manages your mail queue.
ja: Mail 9 はメールキューを管理します。

en: Mail
ja: メール

en: Add New Mail
ja: 新規メールを追加

en: Edit Mail
ja: メール編集

en: New Mail
ja: 新規メール

en: View Mail
ja: メールを表示

en: Search Mail
ja: メールを検索

en: No mail found.
ja: メールは見つかりませんでした。

en: No mail found in Trash.
ja: ゴミ箱内にメールが見つかりませんでした。

en: Mail Queue
ja: メールキュー

en: Mail Settings
ja: メール設定

en: Send %s mail per minute
ja: 1分ごとに %s 件のメールを送信

en: Message Header
ja: メッセージヘッダー

en: Message Body
ja: メッセージ本文
