Luvre Lite - en to tr_TR translation catalogue (264 entries)

en: $24
tr_TR: 24 Dolar

en: $35
tr_TR: 35 Dolar

en: %1$s Plugin has been deactivated because it requires PHP version %2$s or higher. Please upgrade PHP
tr_TR: %1$s Eklentisi, PHP sürüm %2$s veya daha yüksek bir sürüm gerektirdiği için devre dışı bırakıldı. Lütfen PHP'yi yükseltin

en: %1$s Plugin has been deactivated because it requires WordPress version %2$s or higher. Please upgrade WordPress
tr_TR: %1$s Eklentisi, WordPress sürüm %2$s veya üstü gerektirdiği için devre dışı bırakıldı. Lütfen WordPress'i yükseltin

en: %1$sDocumentation%2$s
tr_TR: %1$sBelgeler%2$s

en: %1$sWebsite%2$s
tr_TR: %1$sİnternet sitesi%2$s

en: 1 Site License
tr_TR: 1 Site Lisansı

en: 1 Year Premium Support
tr_TR: 1 Yıllık Premium Destek

en: 3 Months Premium Support
tr_TR: 3 Aylık Premium Destek

en: 3 Sites License
tr_TR: 3 Site Lisansı

en: A folder with this name already exists. Please choose another one
tr_TR: Bu ada sahip bir klasör zaten var. Lütfen başka bir tane seçin

en: Absolutely! The Luvres plugin and all your settings will continue to function as usual. However, without renewing your license, you will no longer receive updates, including new features, improvements, and support
tr_TR: Kesinlikle! Luvres eklentisi ve tüm ayarlarınız her zamanki gibi çalışmaya devam edecektir. Ancak, lisansınızı yenilemeden artık yeni özellikler, iyileştirmeler ve destek dahil olmak üzere güncellemeleri almayacaksınız

en: Add Folder
tr_TR: Klasör Ekle

en: Add your first folder
tr_TR: İlk klasörünüzü ekleyin

en: All
tr_TR: Tümü

en: All %s
tr_TR: Tüm %s

en: All Files
tr_TR: Tüm Dosyalar

en: All data has been successfully removed
tr_TR: Tüm veriler başarıyla kaldırıldı

en: Allow built-in SVG upload & sanitization
tr_TR: SVG yükleme ve temizleme kullanılsın

en: An access token already exists
tr_TR: Bir erişim belirteci zaten var

en: Are you sure you want to delete this access token?
tr_TR: Bu erişim belirtecini silmek istediğinizden emin misiniz?

en: Are you sure you want to delete this folder? Those files will be moved to Uncategorized folder
tr_TR: Bu klasörü silmek istediğinizden emin misiniz? Bu dosyalar Kategorilere Ayrılmamış klasörüne taşınacaktır

en: Are you sure you want to remove all data?
tr_TR: Tüm verileri kaldırmak istediğinizden emin misiniz?

en: Ascending
tr_TR: Artan

en: Attachments successfully moved into uncategorized folder
tr_TR: Ekler başarıyla kategorilere ayrılmamış klasöre taşındı

en: Authentication failed
tr_TR: Kimlik doğrulama başarısız oldu

en: Auto Height
tr_TR: Otomatik Yükseklik

en: Auto focus dropped folder
tr_TR: Otomatik Odaklama Bırakılan Klasör

en: Autoplay
tr_TR: Otomatik oynatma

en: Autoplay Delay
tr_TR: Otomatik Oynatma Gecikmesi

en: Browse
tr_TR: Gözat

en: Build a fancy carousel using images from your folders
tr_TR: Klasörlerinizdeki resimleri kullanarak süslü bir atlıkarınca oluşturun

en: Build a fancy gallery using images from your folders
tr_TR: Klasörlerinizdeki resimleri kullanarak süslü bir galeri oluşturun

en: Build a fancy slider using images from your folders
tr_TR: Klasörlerinizdeki görüntüleri kullanarak süslü bir kaydırıcı oluşturun

en: Bulk Select
tr_TR: Toplu seçim

en: Bulk Select Folder
tr_TR: Toplu Klasör Seç

en: Buy Now
tr_TR: Satın Al

en: By Author
tr_TR: Yazar Tarafından

en: By AuthorName
tr_TR: Yazar Tarafından

en: By Date
tr_TR: Tarihe Göre

en: By Modified
tr_TR: Değiştirilme tarihine göre

en: By Name
tr_TR: İsim

en: By Title
tr_TR: Başlığa Göre

en: CSV file is empty or invalid
tr_TR: CSV dosyası boş veya geçersiz

en: CSV file upload failed
tr_TR: CSV dosyası karşıya yüklenemedi

en: Can I upgrade my plan later?
tr_TR: Planımı daha sonra yükseltebilir miyim?

en: Can I use the Luvres plugin on multiple domains?
tr_TR: Luvres eklentisini birden fazla alanda kullanabilir miyim?

en: Cancel
tr_TR: İptal

en: Caption
tr_TR: Altyazı

en: Carousel Settings
tr_TR: Carousel Ayarları

en: Change Color
tr_TR: Renk Değiştir

en: Change Folder Color
tr_TR: Klasör Rengini Değiştir

en: Choose the right plan for you
tr_TR: Sizin için doğru planı seçin

en: Clear
tr_TR: Temizle

en: Clear All Data
tr_TR: Tüm Veriyi Sıfırla

en: Click to set color
tr_TR: Rengi ayarlamak için tıklayın

en: Close
tr_TR: Kapat

en: Collapse Folder
tr_TR: Klasörü Daralt

en: Columns
tr_TR: Sütunlar

en: Conflicting Plugin Detected
tr_TR: Çakışan Eklenti Algılandı

en: Could not create ZIP file
tr_TR: ZIP dosyası oluşturulamadı

en: Count files in each folder
tr_TR: Her klasördeki dosyalar sayılsın

en: Create Gallery, Slider or Carousel using a Block
tr_TR: Bir Blok kullanarak Galeri, Kaydırıcı veya Döngü oluşturun

en: Create New Folder
tr_TR: Yeni klasör Oluştur

en: Customize folder styles with custom colors & more
tr_TR: Klasör stillerini özel renkler ve daha fazlasıyla özelleştirin

en: Cut
tr_TR: Kes

en: Database table not found
tr_TR: Veritabanı tablosu bulunamadı

en: Database update failed. Please try again
tr_TR: Veritabanı güncelleştirmesi başarısız oldu. Lütfen tekrar deneyin

en: Deactivate
tr_TR: Devre dışı bırak

en: Default
tr_TR: Varsayılan

en: Delays loading of images. Images outside of viewport wont be loaded before user scrolls to them
tr_TR: Görüntülerin yüklenmesini geciktirir. Görüntü alanının dışındaki görüntüler, kullanıcı bu görüntülere kaydırmadan önce yüklenmez

en: Delete
tr_TR: Sil

en: Delete Folder
tr_TR: Klasörü Sil

en: Delete all folders when the plugin is removed. This feature will remove all existing folders created by the plugin upon deletion
tr_TR: Eklenti kaldırıldığında tüm klasörleri silin. Bu özellik, silindikten sonra eklenti tarafından oluşturulan mevcut tüm klasörleri kaldıracaktır

en: Delete plugin data upon deletion
tr_TR: Silme işleminden sonra eklenti verilerini sil

en: Descending
tr_TR: Azalan

en: Do you offer refunds?
tr_TR: Para iadesi yapıyor musunuz?

en: Does Luvres work with all WordPress themes?
tr_TR: Luvres tüm WordPress temalarıyla çalışır mı?

en: Dot Navigation
tr_TR: Nokta Navigasyonu

en: Download
tr_TR: İndir

en: Download folders as ZIP
tr_TR: Klasörleri ZIP olarak indirin

en: Each user has his own folders
tr_TR: Her kullanıcının kendi klasörleri vardır

en: Effortlessly organize your vast collection of WordPress media files into neatly arranged folders and categories.
tr_TR: Geniş WordPress medya dosyaları koleksiyonunuzu zahmetsizce düzgün bir şekilde düzenlenmiş klasörler ve kategoriler halinde düzenleyin.

en: Enable image captions to display descriptive text under each image
tr_TR: Her resmin altında açıklayıcı metin görüntülemek için resim başlıklarını etkinleştirin

en: Enable the lightbox to view larger versions of images in an overlay when clicked
tr_TR: Tıklatıldığında bir kaplamadaki görüntülerin daha büyük sürümlerini görüntülemek için lightbox'ı etkinleştirin

en: Enter folder name
tr_TR: Klasör adı gir

en: Error
tr_TR: Hata

en: Expand Folder
tr_TR: Klasörü Genişlet

en: Export
tr_TR: Dışa Aktar

en: Export CSV
tr_TR: CSV Dışa Aktar

en: Failed to delete the data
tr_TR: Veriler silinemedi

en: Failed to read CSV file
tr_TR: CSV dosyası okunamadı

en: Failed to save settings. Please try again
tr_TR: Ayarlar kaydedilemedi. Lütfen tekrar deneyin

en: File not Found
tr_TR: Dosya Bulunamadı

en: First select the folder, and then upload the files
tr_TR: Önce klasörü seçin ve ardından dosyaları yükleyin

en: Folder
tr_TR: Klasör

en: Folder ID is required
tr_TR: Klasör kimliği gereklidir

en: Folder not found
tr_TR: Klasör Bulunamadı

en: Folders
tr_TR: Klasörler

en: For the best experience, Luvre recommends switching to Grid Mode
tr_TR: En iyi deneyim için Luvre, Izgara Moduna geçmenizi önerir

en: Free version allows only one level of nested folders. Want to create deeper folder structures? Upgrade to PRO to unlock unlimited nested folders
tr_TR: Ücretsiz sürüm, yalnızca bir düzeyde iç içe klasörlere izin verir. Daha derin klasör yapıları oluşturmak ister misiniz? Sınırsız sayıda iç içe klasörün kilidini açmak için PRO'ya yükseltin

en: Frequently Asked Questions
tr_TR: Sıkça Sorulan Sorular

en: Gallery Settings
tr_TR: Galeri Ayarları

en: General
tr_TR: Genel

en: Generate
tr_TR: Oluştur

en: Go Pro
tr_TR: Pro edinin

en: Hotkeys List
tr_TR: Kısayol Tuşları Listesi

en: How long does my paid Luvres plugin license remain valid?
tr_TR: Ücretli Luvres eklenti lisansım ne kadar süreyle geçerli kalır?

en: I found another plugin that suits my needs better
tr_TR: İhtiyaçlarıma daha uygun başka bir eklenti buldum

en: Import CSV
tr_TR: CSV İçe Aktar

en: Import Successful
tr_TR: İçe Aktarma Başarılı

en: Import/Export
tr_TR: İçe Aktar/Dışa Aktar

en: Invalid folder data provided
tr_TR: Geçersiz klasör verileri sağlandı

en: Invalid or expired download link
tr_TR: Geçersiz veya süresi dolmuş indirme bağlantısı

en: Invalid or missing file
tr_TR: Geçersiz veya eksik dosya

en: Invalid request data
tr_TR: Geçersiz istek verileri

en: Invalid token
tr_TR: Geçersiz token

en: Invalid user credentials
tr_TR: Geçersiz kullanıcı kimlik bilgileri

en: It lacks the specific features I need
tr_TR: İhtiyacım olan belirli özelliklerden yoksun

en: It looks like another active plugin is managing folders, which may cause conflicts with %1$s. To ensure smooth functionality, please deactivate the conflicting plugin below before using %1$s
tr_TR: Görünüşe göre başka bir aktif eklenti klasörleri yönetiyor ve bu da %1$s ile çakışmalara neden olabilir. Sorunsuz işlevsellik sağlamak için lütfen kullanmadan önce aşağıdaki çakışan eklentiyi devre dışı bırakın%1$s

en: It's not compatible with my theme or other plugins
tr_TR: Temam veya diğer eklentilerle uyumlu değil

en: Items per Slide
tr_TR: Slayt başına öğe

en: Keyboard shortcuts
tr_TR: Tuştakımı kısayolları

en: Layout
tr_TR: Düzen

en: LazyLoad
tr_TR: Tembel Yükleme

en: Limited Folder Nesting
tr_TR: Sınırlı Klasör İç İçe Yerleştirme

en: Loading
tr_TR: Yükleniyor

en: Loading carousel
tr_TR: Yükleniyor

en: Loading gallery
tr_TR: Yükleniyor

en: Loading slider
tr_TR: Yükleniyor

en: Looking for a better %1$s experience?
tr_TR: Daha iyi bir %1$s deneyimi mi arıyorsunuz?

en: Luvre Carousel
tr_TR: Luvre Atlıkarınca

en: Luvre Gallery
tr_TR: Luvre Galerisi

en: Luvre Lite cannot be activated while Luvre Pro is active. Please deactivate Luvre Pro first
tr_TR: Luvre Pro aktifken Luvre Lite etkinleştirilemez. Lütfen önce Luvre Pro'yu devre dışı bırakın

en: Luvre Pro cannot be activated while Luvre Lite is active. Please deactivate Luvre Lite first
tr_TR: Luvre Lite aktifken Luvre Pro etkinleştirilemez. Lütfen önce Luvre Lite'ı devre dışı bırakın

en: Luvre Slider
tr_TR: Luvre Kaydırıcı

en: Media frame content or collection is undefined
tr_TR: Medya çerçevesi içeriği veya koleksiyonu tanımsız

en: Media frame is not initialized
tr_TR: Ortam çerçevesi başlatılmadı

en: Navigation
tr_TR: Navigasyon

en: New Folder
tr_TR: Yeni Klasör

en: New Sub Folder
tr_TR: Yeni Alt Klasör

en: New folder added
tr_TR: Yeni klasör eklendi

en: Next Folder
tr_TR: Sonraki Klasör

en: No
tr_TR: Hayır

en: No data available for export
tr_TR: Dışa aktarma için kullanılabilir veri yok

en: No valid folder updates found
tr_TR: Geçerli klasör güncelleştirmesi bulunamadı

en: Nonce verification failed!
tr_TR: Nonce doğrulama başarısız oldu!

en: Once you purchase any paid plan of Luvres, you gain lifetime access to the plugin. Your purchase includes one year of support and updates. To continue receiving updates and support beyond the first year, you can renew your license annually
tr_TR: Luvres'in herhangi bir ücretli planını satın aldığınızda, eklentiye ömür boyu erişim elde edersiniz. Satın alma işleminiz bir yıllık destek ve güncelleştirmeleri içerir. İlk yıldan sonra da güncelleme ve destek almaya devam etmek için lisansınızı yıllık olarak yenileyebilirsiniz

en: Organize media files, pages, posts and custom post types
tr_TR: Medya dosyalarını, sayfaları, gönderileri ve özel gönderi türlerini düzenleyin

en: Other
tr_TR: Diğer

en: PHP ZipArchive extension is not installed
tr_TR: PHP ZipArchive uzantısı yüklü değil

en: PT. GHOZY LAB LLC
tr_TR: PT. GHOZY LABORATUVAR LLC

en: Pagination
tr_TR: Sayfalandırma

en: Parameters must be sent in the request body, not the URL
tr_TR: Parametreler URL'de değil istek gövdesinde gönderilmelidir

en: Parent folder not found
tr_TR: Üst klasör bulunamadı

en: Paste
tr_TR: Yapıştır

en: Please click on folder you want to rename
tr_TR: Lütfen yeniden adlandırmak istediğiniz klasöre tıklayın

en: Please provide additional details
tr_TR: Lütfen daha fazla ayrıntı verin

en: Please select a reason before submitting
tr_TR: Lütfen göndermeden önce bir neden seçin

en: Please select folders to display the carousel
tr_TR: Lütfen karuseli görüntülemek için klasörleri seçin

en: Please select folders to display the gallery
tr_TR: Lütfen galeriyi görüntülemek için klasörleri seçin

en: Please select folders to display the slider
tr_TR: Önce klasörü seçin ve ardından dosyaları yükleyin

en: Please share your thoughts?
tr_TR: Lütfen düşüncelerinizi paylaşın?

en: Plugin Activation Error
tr_TR: Eklenti Etkinleştirme Sorunu

en: Plugin Deactivated
tr_TR: Eklenti Devredışı bırakıldı

en: Post Types
tr_TR: İçerik Türleri

en: Previous Folder
tr_TR: Önceki Klasör

en: Quickly insert media from folders to page builders
tr_TR: Medyayı klasörlerden sayfa oluşturuculara hızlı bir şekilde ekleyin

en: REST API Access Token
tr_TR: REST API Erişim Belirteci

en: Rename
tr_TR: Yeniden Adlandır

en: Rename Folder
tr_TR: Klasörü Yeniden Adlandır

en: Required tables do not exist
tr_TR: Gerekli tablolar mevcut değil

en: Save
tr_TR: Kaydet

en: Search folder
tr_TR: Arama klasörü

en: Security check failed
tr_TR: Güvenlik kontrolü başarısız oldu

en: Select Folders
tr_TR: Klasörleri Seç

en: Select a User
tr_TR: Bir Kullanıcı Seçin

en: Select a budget-friendly plan that offers the perfect balance of affordability and premium features
tr_TR: Satın alınabilirlik ve premium özellikler arasında mükemmel bir denge sunan bütçe dostu bir plan seçin

en: Select a default color for new folder
tr_TR: Yeni klasör için varsayılan bir renk seçin

en: Select a default startup folder
tr_TR: Varsayılan bir başlangıç klasörü seçin

en: Selected
tr_TR: Seçili

en: Set default color for new folder
tr_TR: Yeni klasör için varsayılan rengi ayarla

en: Settings
tr_TR: Ayarlar

en: Settings Saved
tr_TR: Ayarlar Kaydedildi

en: Show bullets pagination in bottom center of slider
tr_TR: Kaydırıcının alt orta kısmında madde işaretleri sayfalandırmasını göster

en: Show folder search
tr_TR: Klasör aramayı göster

en: Show navigation arrow in left and right side of slider
tr_TR: Kaydırıcının sol ve sağ tarafında gezinme okunu göster

en: Show the dot navigation in the bottom of the carousel
tr_TR: Döngüsel gezinin alt kısmında nokta navigasyonunu gösterin

en: Show thumbs in bottom of slider
tr_TR: Kaydırıcının alt kısmında başparmakları gösterme

en: Skip & Deactivate
tr_TR: Atla ve Devre Dışı Bırak

en: Slider Effect
tr_TR: Slider Etkisi

en: Slider Settings
tr_TR: Slider Ayarları

en: Slider Speed
tr_TR: Slayt Hızı

en: Slider Thumbs
tr_TR: Kaydırıcı Başparmak

en: Some %1$s already exist in this folder
tr_TR: Bu klasörde bazı %1$s zaten var

en: Some attachments already exist in this folder
tr_TR: Bazı ekler bu klasörde zaten var

en: Sort
tr_TR: Sırala

en: Sort By
tr_TR: Sırala

en: Sort Folders
tr_TR: Klasörleri sırala

en: Sort Media Files, Pages, and Posts Easily
tr_TR: Medya dosyalarını, sayfaları ve gönderileri kolayca sıralayın

en: Sort Type
tr_TR: Sıralama türü

en: Submit & Deactivate
tr_TR: Gönder & Devre Dışı Bırak

en: Success
tr_TR: Başarılı

en: Successfully deleted
tr_TR: Başarıyla silindi

en: Successfully moved
tr_TR: Taşındı

en: Successfully updated
tr_TR: Başarıyla güncellendi

en: Switch to Grid Mode
tr_TR: Izgara Moduna Geç

en: Thank you for your feedback
tr_TR: Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz

en: The carousel automatically plays when site loaded
tr_TR: Döngü, site yüklendiğinde otomatik olarak oynatılır

en: The export will maintain the current folder structure
tr_TR: Dışa aktarma işlemi geçerli klasör yapısını koruyacaktır

en: The media item was successfully inserted into the folder
tr_TR: Medya öğesi klasöre başarıyla eklendi

en: The plugin has been successfully deactivated
tr_TR: Eklenti başarıyla devre dışı bırakıldı

en: The post type %s does not exist, is not publicly accessible, or is not configured to be supported in the plugin settings. Please ensure it is registered and supported and try again
tr_TR: Gönderi türü %s mevcut değil, herkese açık değil veya eklenti ayarlarında desteklenecek şekilde yapılandırılmamış. Lütfen kayıtlı olduğundan ve desteklendiğinden emin olun ve tekrar deneyin

en: The requested folder does not exist
tr_TR: İstenen klasör mevcut değil

en: The token domain does not match the site domain
tr_TR: Belirteç etki alanı, site etki alanıyla eşleşmiyor

en: The token has expired
tr_TR: Belirtecin süresi doldu

en: There are no folders selected to delete
tr_TR: Silmek için seçilen klasör yok

en: This access token is required to authenticate API requests. Keep it secure and regenerate only if necessary
tr_TR: Bu erişim belirteci, API isteklerinin kimliğini doğrulamak için gereklidir. Güvende tutun ve yalnızca gerektiğinde yenileyin

en: This action will delete all folder data, settings and bring you back to WordPress default media library
tr_TR: Bu işlem tüm klasör verilerini, ayarları silecek ve sizi WordPress varsayılan medya kitaplığına geri getirecektir

en: This block is available only in the PRO version. Upgrade to Luvre PRO to unlock this premium feature.
tr_TR: Bu blok yalnızca PRO sürümünde mevcuttur. Bu premium özelliğin kilidini açmak için Luvre PRO'ya yükseltin.

en: This file couldn't be uploaded
tr_TR: Bu dosya yüklenemedi

en: This import will replace all existing folder and attachment data with the uploaded CSV
tr_TR: Bu içe aktarma işlemi, mevcut tüm klasör ve ek verilerini yüklenen CSV ile değiştirir

en: This is only temporary, I'll be using it again
tr_TR: Bu sadece geçici, tekrar kullanacağım

en: This plugin will automatically set the Carousel container height based on each image height
tr_TR: Bu eklenti, Carousel konteyner yüksekliğini her görüntü yüksekliğine göre otomatik olarak ayarlayacaktır

en: Token copied to clipboard
tr_TR: Belirteç panoya kopyalandı

en: Tools
tr_TR: Araçlar

en: Transition Speed
tr_TR: Geçiş hızı

en: Unable to access existing restAPI url, please try refreshing your browser
tr_TR: Mevcut restAPI url'sine erişilemiyor, lütfen tarayıcınızı yenilemeyi deneyin

en: Unable to load your folder data, please try refreshing your browser
tr_TR: Klasör verileriniz yüklenemiyor, lütfen tarayıcınızı yenilemeyi deneyin

en: Unassigned
tr_TR: Atanmayanlar

en: Uncategorized
tr_TR: Kategorisiz

en: Unknown error occurred
tr_TR: Bilinmeyen bir hata oluştu

en: Upgrade to the PRO version to integrate Luvre folders with your page builder
tr_TR: Luvre klasörlerini sayfa oluşturucunuzla entegre etmek için PRO sürümüne yükseltin

en: Uploaded file not found
tr_TR: Yüklenen dosya bulunamadı

en: Uploading files
tr_TR: Dosya yükleniyor

en: Use Lightbox
tr_TR: Lightbox'ı kullanma

en: Use keyboard shortcuts to navigate faster
tr_TR: Daha hızlı gezinmek için klavye kısayollarını kullanın

en: User ID mismatch
tr_TR: Kullanıcı kimliği uyuşmazlığı

en: User ID:
tr_TR: Kullanıcı ID:

en: User Role:
tr_TR: Kullanıcı Rolü:

en: User does not have the required role(s)
tr_TR: Kullanıcı gerekli rollere sahip değil

en: Username:
tr_TR: Kullanıcı adı:

en: Validation failed
tr_TR: Doğrulama başarısız

en: Version
tr_TR: Versiyon

en: We're sad to see you leave! Please let us know why you're deactivating %1$s. Your feedback helps us make it better
tr_TR: Ayrıldığınızı gördüğümüz için üzgünüz! Lütfen %1$s neden devre dışı bıraktığınızı bize bildirin. Geri bildiriminiz daha iyi hale getirmemize yardımcı oluyor

en: Which features please?
tr_TR: Hangi özellikler olduğunu yazar mısınız?

en: Which post types do you want to use with %1$s?
tr_TR: %1$s ile hangi gönderi türlerini kullanmak istersiniz?

en: Which theme or plugins are causing the issue?
tr_TR: Soruna hangi tema veya eklentiler neden oluyor?

en: Will Luvres continue to work if I don't renew my license?
tr_TR: Ehliyetimi yenilemezsem Luvres çalışmaya devam edecek mi?

en: WordPress media library is not available
tr_TR: WordPress medya kitaplığı mevcut değil

en: Yes
tr_TR: Evet

en: Yes, Luvres is designed to work with most WordPress themes. If you encounter compatibility issues, our support team can help you troubleshoot
tr_TR: Evet, Luvres çoğu WordPress temasıyla çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Uyumluluk sorunlarıyla karşılaşırsanız, destek ekibimiz sorunu gidermenize yardımcı olabilir

en: Yes, there are two options. First, you can install the free Luvres plugin on any website. Second, you can purchase the Pro plan, which includes licenses for up to 5 domains, or the Agency plan, which covers up to 50 domains. Larger plans are also available if needed
tr_TR: Evet, iki seçenek var. İlk olarak, ücretsiz Luvres eklentisini herhangi bir web sitesine yükleyebilirsiniz. İkinci olarak, 5 alana kadar lisans içeren Pro planını veya 50 alana kadar kapsayan Ajans planını satın alabilirsiniz. Gerekirse daha büyük planlar da mevcuttur

en: Yes, we offer a 30-day money-back guarantee. If you're not satisfied with Luvres for any reason, you can request a refund within 30 days of purchase
tr_TR: Evet, 30 günlük para iade garantisi sunuyoruz. Herhangi bir nedenle Luvres'ten memnun kalmazsanız, satın alma tarihinden itibaren 30 gün içinde geri ödeme talebinde bulunabilirsiniz

en: Yes, you can upgrade from a lower-tier plan to a higher one at any time. The upgrade cost is adjusted based on the remaining period of your current plan
tr_TR: Evet, istediğiniz zaman daha düşük seviyeli bir plandan daha yüksek bir plana yükseltebilirsiniz. Yükseltme maliyeti, mevcut planınızın kalan süresine göre ayarlanır

en: You can learn more %1$shere%2$s
tr_TR: Daha fazla bilgi edinebilirsiniz %1$s burada%2$s

en: You cannot move a folder inside one of its own subfolders
tr_TR: Bir klasörü kendi alt klasörlerinden birinin içine taşıyamazsınız

en: You do not have permission to deactivate plugins
tr_TR: Eklentileri devre dışı bırakma izniniz yok

en: You do not have permission to perform this action
tr_TR: Bu eylemi gerçekleştirme izniniz yok

en: You do not own this folder
tr_TR: Bu klasörün sahibi siz değilsiniz

en: You don't have any folder. Add folder first
tr_TR: Herhangi bir klasörünüz yok. Önce klasörü ekle

en: Your user role limits you to viewing only the folders that you have created. Access to folders owned by other users is not authorized
tr_TR: Kullanıcı rolünüz, yalnızca oluşturduğunuz klasörleri görüntülemenizi sınırlar. Diğer kullanıcıların sahip olduğu klasörlere erişim yetkisi yok

en: ids parameter cannot be empty
tr_TR: ids parametresi boş olamaz

en: year
tr_TR: yıl
