Luvre Lite - en to sv_SE translation catalogue (258 entries)

en: Luvre Carousel
sv_SE: Luvren karusell

en: Build a fancy carousel using images from your folders
sv_SE: Bygg en snygg karusell med hjälp av bilder från dina mappar

en: Carousel Settings
sv_SE: Karusellinställningar

en: Folders
sv_SE: Mappar

en: Select Folders
sv_SE: Välj mappar

en: Items per Slide
sv_SE: Objekt per bild

en: Slider Speed
sv_SE: Hastighet på bildspel

en: Autoplay
sv_SE: Autospela

en: The carousel automatically plays when site loaded
sv_SE: Karusellen spelas automatiskt upp när webbplatsen laddas

en: Dot Navigation
sv_SE: Punktnavigering

en: Show the dot navigation in the bottom of the carousel
sv_SE: Visa punktnavigeringen längst ned i karusellen

en: Auto Height
sv_SE: Auto-höjd

en: This plugin will automatically set the Carousel container height based on each image height
sv_SE: Detta plugin kommer automatiskt att ställa in Carousel-behållarens höjd baserat på varje bildhöjd

en: Delays loading of images. Images outside of viewport wont be loaded before user scrolls to them
sv_SE: Fördröjer inläsning av bilder. Bilder utanför visningsområdet kommer inte att laddas innan användaren rullar till dem

en: Sort By
sv_SE: Sortera efter

en: By Name
sv_SE: Efter namn

en: By Date
sv_SE: Efter datum

en: By AuthorName
sv_SE: Efter författare

en: By Modified
sv_SE: Av Modifierad

en: Sort Type
sv_SE: Sortera typ

en: Please select folders to display the carousel
sv_SE: Välj mappar för att visa karusellen

en: Loading carousel
sv_SE: Laddar

en: Luvre Gallery
sv_SE: Luvren Galleri

en: Build a fancy gallery using images from your folders
sv_SE: Bygg ett snyggt galleri med hjälp av bilder från dina mappar

en: Gallery Settings
sv_SE: Galleriinställningar

en: Columns
sv_SE: Kolumner

en: Caption
sv_SE: Bildtext

en: Enable image captions to display descriptive text under each image
sv_SE: Aktivera bildtexter för att visa beskrivande text under varje bild

en: Use Lightbox
sv_SE: Använd Lightbox

en: Enable the lightbox to view larger versions of images in an overlay when clicked
sv_SE: Aktivera ljuslådan för att visa större versioner av bilder i ett överlägg när du klickar på den

en: Please select folders to display the gallery
sv_SE: Välj mappar för att visa galleriet

en: Loading gallery
sv_SE: Laddar

en: Luvre Slider
sv_SE: Skjutreglage för Luvren

en: Build a fancy slider using images from your folders
sv_SE: Bygg ett snyggt reglage med hjälp av bilder från dina mappar

en: Slider Settings
sv_SE: Slider-inställningar

en: Slider Effect
sv_SE: Bildspelseffekt

en: Transition Speed
sv_SE: Övergångshastighet

en: Autoplay Delay
sv_SE: Fördröjning av automatisk uppspelning

en: Navigation
sv_SE: Visa kulor navigering

en: Show navigation arrow in left and right side of slider
sv_SE: Visa navigeringspilen på vänster och höger sida av skjutreglaget

en: Pagination
sv_SE: Sidindelning

en: Show bullets pagination in bottom center of slider
sv_SE: Visa sidnumrering av punkter längst ned i mitten av skjutreglaget

en: Slider Thumbs
sv_SE: Skjutreglage tummar

en: Show thumbs in bottom of slider
sv_SE: Visa tummar längst ned på skjutreglaget

en: Please select folders to display the slider
sv_SE: Välj först mappen och ladda sedan upp filerna

en: Loading slider
sv_SE: Laddar

en: This block is available only in the PRO version. Upgrade to Luvre PRO to unlock this premium feature.
sv_SE: Detta block är endast tillgängligt i PRO-versionen. Uppgradera till Luvre PRO för att låsa upp den här premiumfunktionen.

en: Settings
sv_SE: Inställningar

en: Nonce verification failed!
sv_SE: Icke-verifiering misslyckades!

en: Error
sv_SE: Fel

note: translators: %s is a placeholder for post type
en: All %s
sv_SE: Visa alla %s

en: Unassigned
sv_SE: Icke tilldelade

en: First select the folder, and then upload the files
sv_SE: Välj först mappen och ladda sedan upp filerna

en: Deactivate
sv_SE: Avaktivera

en: You do not have permission to perform this action
sv_SE: Du har inte behörighet att utföra denna åtgärd

en: Failed to delete the data
sv_SE: Det gick inte att ta bort data

en: Select a User
sv_SE: Välj en användare

en: This file couldn't be uploaded
sv_SE: Den här filen kunde inte laddas upp

note: translators: %1$s is a placeholder for post type
en: Some %1$s already exist in this folder
sv_SE: Vissa %1$s redan finns i den här mappen

en: Folder ID is required
sv_SE: Mapp-ID krävs

en: Parameters must be sent in the request body, not the URL
sv_SE: Parametrar måste skickas i begärandetexten, inte i URL:en

en: New Folder
sv_SE: Ny mapp

note: translators: %s is the post type
en: The post type %s does not exist, is not publicly accessible, or is not configured to be supported in the plugin settings. Please ensure it is registered and supported and try again
sv_SE: Inläggstypen %s finns inte, är inte offentligt tillgänglig eller är inte konfigurerad för att stödjas i plugin-inställningarna. Se till att den är registrerad och stöds och försök igen

en: Parent folder not found
sv_SE: Den överordnade mappen hittades inte

en: The requested folder does not exist
sv_SE: Den begärda mappen finns inte

en: You do not own this folder
sv_SE: Du äger inte den här mappen

en: ids parameter cannot be empty
sv_SE: ids-parametern får inte vara tom

en: Security check failed
sv_SE: Säkerhetskontrollen misslyckades

en: CSV file upload failed
sv_SE: Det gick inte att ladda upp CSV-filen

en: Invalid or missing file
sv_SE: Ogiltig eller saknad fil

en: Uploaded file not found
sv_SE: Det gick inte att hitta den uppladdade filen

en: Failed to read CSV file
sv_SE: Det gick inte att läsa CSV-filen

en: CSV file is empty or invalid
sv_SE: CSV-filen är tom eller ogiltig

en: Database table not found
sv_SE: Det gick inte att hitta databastabellen

note: translators: %1$s is the plugin name, %2$s is the required PHP version
en: %1$s Plugin has been deactivated because it requires PHP version %2$s or higher. Please upgrade PHP
sv_SE: %1$s Plugin har inaktiverats eftersom det kräver PHP-version %2$s eller senare. Uppgradera PHP

note: translators: %1$s is the plugin name, %2$s is the required WP version
en: %1$s Plugin has been deactivated because it requires WordPress version %2$s or higher. Please upgrade WordPress
sv_SE: %1$s Plugin har inaktiverats eftersom det kräver WordPress-version %2$s eller senare. Uppgradera WordPress

en: Plugin Deactivated
sv_SE: Plugin inaktiverat

en: Cancel
sv_SE: Avbryt

en: Success
sv_SE: Lyckades

en: Validation failed
sv_SE: Validering misslyckades

en: Successfully updated
sv_SE: Uppdateringen lyckades

en: Unknown error occurred
sv_SE: Okänt fel uppstod

en: Save
sv_SE: Spara

en: Enter folder name
sv_SE: Ange mappnamn

en: Unable to access existing restAPI url, please try refreshing your browser
sv_SE: Det går inte att komma åt den befintliga restAPI-url:en, försök att uppdatera din webbläsare

en: Unable to load your folder data, please try refreshing your browser
sv_SE: Det går inte att ladda dina mappdata, försök att uppdatera din webbläsare

en: All
sv_SE: Alla

en: Uncategorized
sv_SE: Okategoriserad

en: New Sub Folder
sv_SE: Ny undermapp

en: Add Folder
sv_SE: Lägg till katalog

en: Rename
sv_SE: Byt namn

en: Please click on folder you want to rename
sv_SE: Klicka på mappen du vill byta namn på

en: Delete
sv_SE: Ta bort

en: Change Color
sv_SE: Ändra Färg

en: Cut
sv_SE: Klipp ut

en: Paste
sv_SE: Klistra in

en: You cannot move a folder inside one of its own subfolders
sv_SE: Du kan inte flytta en mapp till en av dess egna undermappar

en: Download
sv_SE: Ladda ner

en: Bulk Select
sv_SE: Bulk Välj

en: Hotkeys List
sv_SE: Lista över snabbtangenter

en: New folder added
sv_SE: Ny mapp har lagts till

en: Successfully deleted
sv_SE: Har raderats

en: Successfully moved
sv_SE: Har flyttats

en: Delete Folder
sv_SE: Ta bort mapp

en: Are you sure you want to delete this folder? Those files will be moved to Uncategorized folder
sv_SE: Är du säker på att du vill ta bort den här mappen? Dessa filer kommer att flyttas till mappen Okategoriserad

en: A folder with this name already exists. Please choose another one
sv_SE: Det finns redan en mapp med det här namnet. Välj en annan

en: Add your first folder
sv_SE: Lägg till din första mapp

en: You don't have any folder. Add folder first
sv_SE: Du har ingen mapp. Lägg till mapp först

en: Folder not found
sv_SE: Det gick inte att hitta mappen

en: Invalid request data
sv_SE: Ogiltiga begärandedata

en: Invalid folder data provided
sv_SE: Ogiltiga mappdata har angetts

en: No valid folder updates found
sv_SE: Inga giltiga mappuppdateringar hittades

en: Database update failed. Please try again
sv_SE: Databasuppdateringen misslyckades. Försök igen

en: Selected
sv_SE: Vald

en: The media item was successfully inserted into the folder
sv_SE: Medieobjektet har infogats i mappen

en: Attachments successfully moved into uncategorized folder
sv_SE: Bilagor har flyttats till en okategoriserad mapp

en: Some attachments already exist in this folder
sv_SE: Vissa bilagor finns redan i den här mappen

en: Uploading files
sv_SE: Laddar upp filer

en: Could not create ZIP file
sv_SE: Det gick inte att skapa ZIP-filen

en: PHP ZipArchive extension is not installed
sv_SE: PHP ZipArchive-tillägget är inte installerat

en: File not Found
sv_SE: Filen hittades inte

en: There are no folders selected to delete
sv_SE: Det finns inga mappar markerade att ta bort

en: Invalid or expired download link
sv_SE: Ogiltig eller utgången nedladdningslänk

en: Settings Saved
sv_SE: Inställningar Sparade

en: Failed to save settings. Please try again
sv_SE: Det gick inte att spara inställningarna. Försök igen

en: All data has been successfully removed
sv_SE: All data har tagits bort

en: No data available for export
sv_SE: Inga data tillgängliga för export

en: Import Successful
sv_SE: Import lyckades

en: Required tables do not exist
sv_SE: Obligatoriska tabeller finns inte

en: Please select a reason before submitting
sv_SE: Välj en anledning innan du skickar in

en: Please provide additional details
sv_SE: Lämna ytterligare uppgifter

en: Thank you for your feedback
sv_SE: Tack för din feedback

en: The plugin has been successfully deactivated
sv_SE: Plugin-programmet har inaktiverats

en: You do not have permission to deactivate plugins
sv_SE: Du har inte behörighet att inaktivera plugins

en: Sort Folders
sv_SE: Sortera mappar

en: Sort
sv_SE: Sortera

en: By Title
sv_SE: Efter namn

en: By Author
sv_SE: Efter författare

en: Default
sv_SE: Standard

en: Ascending
sv_SE: Stigande

en: Descending
sv_SE: Fallande

en: WordPress media library is not available
sv_SE: WordPress mediebibliotek är inte tillgängligt

en: Media frame is not initialized
sv_SE: Medieramen är inte initierad

en: Media frame content or collection is undefined
sv_SE: Medieramens innehåll eller samling är odefinierat

en: For the best experience, Luvre recommends switching to Grid Mode
sv_SE: För bästa upplevelse rekommenderar Luvre att du byter till rutnätsläge

en: Switch to Grid Mode
sv_SE: Växla till rutnätsläge

en: No
sv_SE: Nej

en: Token copied to clipboard
sv_SE: Token kopierad till Urklipp

en: An access token already exists
sv_SE: Det finns redan en åtkomsttoken

en: Your user role limits you to viewing only the folders that you have created. Access to folders owned by other users is not authorized
sv_SE: Din användarroll begränsar dig till att endast visa de mappar som du har skapat. Åtkomst till mappar som ägs av andra användare är inte auktoriserad

en: Limited Folder Nesting
sv_SE: Begränsad mappkapsling

en: Free version allows only one level of nested folders. Want to create deeper folder structures? Upgrade to PRO to unlock unlimited nested folders
sv_SE: Gratisversionen tillåter endast en nivå av kapslade mappar. Vill du skapa djupare mappstrukturer? Uppgradera till PRO för att låsa upp obegränsade kapslade mappar

en: Authentication failed
sv_SE: Autentiseringen misslyckades

en: Invalid token
sv_SE: Ogiltig token

en: The token domain does not match the site domain
sv_SE: Tokendomänen matchar inte platsdomänen

en: The token has expired
sv_SE: Token har upphört att gälla

en: Invalid user credentials
sv_SE: Ogiltiga användaruppgifter

en: User ID mismatch
sv_SE: Matchningsfel för användar-ID

en: User does not have the required role(s)
sv_SE: Användaren har inte de roller som krävs

en: Keyboard shortcuts
sv_SE: Tangentbordsgenvägar

en: Create New Folder
sv_SE: Skapa ny mapp

en: Rename Folder
sv_SE: Ändra mappens namn

en: Change Folder Color
sv_SE: Ändra mappfärg

en: Next Folder
sv_SE: Nästa mapp

en: Previous Folder
sv_SE: Föregående mapp

en: Expand Folder
sv_SE: Expandera mapp

en: Collapse Folder
sv_SE: Komprimera mapp

en: Bulk Select Folder
sv_SE: Massval av mapp

en: Are you sure you want to remove all data?
sv_SE: Är du säker på att du vill ta bort all data?

en: Yes
sv_SE: Ja

en: Are you sure you want to delete this access token?
sv_SE: Är du säker på att du vill ta bort denna åtkomsttoken?

en: Go Pro
sv_SE: Skaffa Pro

en: Tools
sv_SE: Verktyg

en: Import/Export
sv_SE: Importera/Exportera

en: Loading
sv_SE: Laddar

en: Choose the right plan for you
sv_SE: Välj rätt plan för dig

en: Select a budget-friendly plan that offers the perfect balance of affordability and premium features
sv_SE: Välj en budgetvänlig plan som erbjuder den perfekta balansen mellan prisvärdhet och premiumfunktioner

en: year
sv_SE: år

en: 1 Site License
sv_SE: Licens för 1 plats

en: Organize media files, pages, posts and custom post types
sv_SE: Organisera mediefiler, sidor, inlägg och anpassade inläggstyper

en: Customize folder styles with custom colors & more
sv_SE: Anpassa mappstilar med anpassade färger och mer

en: Quickly insert media from folders to page builders
sv_SE: Infoga snabbt media från mappar till sidbyggare

en: Create Gallery, Slider or Carousel using a Block
sv_SE: Skapa galleri, skjutreglage eller karusell med hjälp av ett block

en: Download folders as ZIP
sv_SE: Ladda ner mappar som ZIP

en: Sort Media Files, Pages, and Posts Easily
sv_SE: Sortera mediefiler, sidor och inlägg enkelt

en: 3 Months Premium Support
sv_SE: 3 månaders premiumsupport

en: Buy Now
sv_SE: Köp nu

en: 3 Sites License
sv_SE: Licens för 3 webbplatser

en: Use keyboard shortcuts to navigate faster
sv_SE: Använd kortkommandon för att navigera snabbare

en: 1 Year Premium Support
sv_SE: 1 års premiumsupport

en: Frequently Asked Questions
sv_SE: Vanliga frågor

en: How long does my paid Luvres plugin license remain valid?
sv_SE: Hur länge är min betalda Luvres plugin-licens giltig?

en: Once you purchase any paid plan of Luvres, you gain lifetime access to the plugin. Your purchase includes one year of support and updates. To continue receiving updates and support beyond the first year, you can renew your license annually
sv_SE: När du väl har köpt en betald plan för Luvres får du livstidsåtkomst till pluginet. I ditt köp ingår ett års support och uppdateringar. Om du vill fortsätta att få uppdateringar och support efter det första året kan du förnya din licens årligen

en: Can I use the Luvres plugin on multiple domains?
sv_SE: Kan jag använda Luvres-pluginet på flera domäner?

en: Yes, there are two options. First, you can install the free Luvres plugin on any website. Second, you can purchase the Pro plan, which includes licenses for up to 5 domains, or the Agency plan, which covers up to 50 domains. Larger plans are also available if needed
sv_SE: Ja, det finns två alternativ. Först kan du installera det kostnadsfria Luvres-pluginet på vilken webbplats som helst. För det andra kan du köpa Pro-planen, som inkluderar licenser för upp till 5 domäner, eller Agency-planen, som täcker upp till 50 domäner. Större planer är också tillgängliga vid behov

en: Will Luvres continue to work if I don't renew my license?
sv_SE: Kommer Luvres att fortsätta att fungera om jag inte förnyar min licens?

en: Absolutely! The Luvres plugin and all your settings will continue to function as usual. However, without renewing your license, you will no longer receive updates, including new features, improvements, and support
sv_SE: Absolut! Luvres-pluginet och alla dina inställningar kommer att fortsätta att fungera som vanligt. Men utan att förnya din licens kommer du inte längre att få uppdateringar, inklusive nya funktioner, förbättringar och support

en: Can I upgrade my plan later?
sv_SE: Kan jag uppgradera mitt abonnemang senare?

en: Yes, you can upgrade from a lower-tier plan to a higher one at any time. The upgrade cost is adjusted based on the remaining period of your current plan
sv_SE: Ja, du kan uppgradera från en plan på lägre nivå till en högre när som helst. Uppgraderingskostnaden justeras baserat på den återstående perioden av din nuvarande plan

en: Does Luvres work with all WordPress themes?
sv_SE: Fungerar Luvres med alla WordPress-teman?

en: Yes, Luvres is designed to work with most WordPress themes. If you encounter compatibility issues, our support team can help you troubleshoot
sv_SE: Ja, Luvres är designat för att fungera med de flesta WordPress-teman. Om du stöter på kompatibilitetsproblem kan vårt supportteam hjälpa dig att felsöka

en: Do you offer refunds?
sv_SE: Erbjuder ni återbetalningar?

en: Yes, we offer a 30-day money-back guarantee. If you're not satisfied with Luvres for any reason, you can request a refund within 30 days of purchase
sv_SE: Ja, vi erbjuder en 30-dagars pengarna-tillbaka-garanti. Om du av någon anledning inte är nöjd med Luvres kan du begära återbetalning inom 30 dagar efter köpet

en: General
sv_SE: Allmänt

en: Each user has his own folders
sv_SE: Varje användare har sina egna mappar

en: Allow built-in SVG upload & sanitization
sv_SE: Tillåt inbyggd SVG-uppladdning och sanering

en: Folder
sv_SE: Mapp

en: Count files in each folder
sv_SE: Räkna filer i varje mapp

en: Show folder search
sv_SE: Visa mappsökning

en: Auto focus dropped folder
sv_SE: Tappad mapp med autofokus

en: Set default color for new folder
sv_SE: Ange standardfärg för ny mapp

en: Click to set color
sv_SE: Klicka för att ställa in färg

en: Post Types
sv_SE: Inläggstyper

note: translators: %1$s is a placeholder for plugin name
en: Which post types do you want to use with %1$s?
sv_SE: Vilka inläggstyper vill du använda med %1$s?

en: REST API Access Token
sv_SE: Åtkomsttoken för REST API

en: This access token is required to authenticate API requests. Keep it secure and regenerate only if necessary
sv_SE: Denna åtkomsttoken krävs för att autentisera API-begäranden. Förvara den på ett säkert sätt och regenerera den endast om det behövs

note: translators: %1$s: opening <a> tag, %2$s: closing </a> tag
en: You can learn more %1$shere%2$s
sv_SE: Du kan läsa mer %1$shär%2$s

en: Generate
sv_SE: Generera

en: Delete plugin data upon deletion
sv_SE: Ta bort plugin-data vid radering

en: Delete all folders when the plugin is removed. This feature will remove all existing folders created by the plugin upon deletion
sv_SE: Ta bort alla mappar när plugin-programmet tas bort. Den här funktionen tar bort alla befintliga mappar som skapats av pluginet vid radering

en: Clear All Data
sv_SE: Rensa alla data

en: This action will delete all folder data, settings and bring you back to WordPress default media library
sv_SE: Denna åtgärd kommer att radera alla mappdata, inställningar och ta dig tillbaka till WordPress standardmediebibliotek

en: Clear
sv_SE: Rensa

en: Export CSV
sv_SE: Exportera CSV

en: The export will maintain the current folder structure
sv_SE: Exporten behåller den aktuella mappstrukturen

en: Export
sv_SE: Exportera

en: Import CSV
sv_SE: Importera CSV

en: This import will replace all existing folder and attachment data with the uploaded CSV
sv_SE: Den här importen ersätter alla befintliga mapp- och bifogade data med den uppladdade CSV-filen

en: Browse
sv_SE: Bläddra

en: Search folder
sv_SE: Sökmapp

en: Select a default startup folder
sv_SE: Välj en standardstartmapp

en: All Files
sv_SE: Alla filer

en: Select a default color for new folder
sv_SE: Välj en standardfärg för ny mapp

note: translators: %1$s is a placeholder for plugin name
en: Looking for a better %1$s experience?
sv_SE: Letar du efter en bättre %1$supplevelse?

note: translators: %1$s is a placeholder for plugin name
en: We're sad to see you leave! Please let us know why you're deactivating %1$s. Your feedback helps us make it better
sv_SE: Vi är ledsna att se dig lämna! Berätta varför du inaktiverar %1$s. Din feedback hjälper oss att göra det bättre

en: It lacks the specific features I need
sv_SE: Den saknar de specifika funktioner jag behöver

en: It's not compatible with my theme or other plugins
sv_SE: Det är inte kompatibelt med mitt tema eller andra plugins

en: I found another plugin that suits my needs better
sv_SE: Jag hittade ett annat plugin som passar mina behov bättre

en: This is only temporary, I'll be using it again
sv_SE: Detta är bara tillfälligt, jag kommer att använda det igen

en: Other
sv_SE: Annat

en: Which features please?
sv_SE: Vilka funktioner?

en: Which theme or plugins are causing the issue?
sv_SE: Vilket tema eller plugins orsakar problemet?

en: Please share your thoughts?
sv_SE: Dela gärna med dig av dina tankar?

en: Skip & Deactivate
sv_SE: Hoppa över och inaktivera

en: Submit & Deactivate
sv_SE: Skicka och inaktivera

note: translators: %1$s: opening <a> tag, %2$s: closing </a> tag
en: %1$sDocumentation%2$s
sv_SE: %1$sDokumentation%2$s

note: translators: %1$s: opening <a> tag, %2$s: closing </a> tag
en: %1$sWebsite%2$s
sv_SE: %1$sWebbplats%2$s

en: Conflicting Plugin Detected
sv_SE: Konfliktfyllt plugin-program har identifierats

note: translators: %1$s is a placeholder for plugin name
en: It looks like another active plugin is managing folders, which may cause conflicts with %1$s. To ensure smooth functionality, please deactivate the conflicting plugin below before using %1$s
sv_SE: Det ser ut som att ett annat aktivt plugin hanterar mappar, vilket kan orsaka konflikter med %1$s. För att säkerställa smidig funktionalitet, vänligen inaktivera det motstridiga pluginet nedan innan du använder %1$s

en: Close
sv_SE: Stäng

en: Upgrade to the PRO version to integrate Luvre folders with your page builder
sv_SE: Uppgradera till PRO-versionen för att integrera Luvre-mappar med din sidbyggare

en: User ID:
sv_SE: Användar-ID:

en: Username:
sv_SE: Användarnamn:

en: User Role:
sv_SE: Användarroll:

en: Luvre Pro cannot be activated while Luvre Lite is active. Please deactivate Luvre Lite first
sv_SE: Luvre Pro kan inte aktiveras när Luvre Lite är aktiv. Inaktivera Luvre Lite först

en: Plugin Activation Error
sv_SE: Fel vid aktivering av plugin

en: Luvre Lite cannot be activated while Luvre Pro is active. Please deactivate Luvre Pro first
sv_SE: Luvre Lite kan inte aktiveras när Luvre Pro är aktiv. Inaktivera Luvre Pro först

note: Description of the plugin/theme
en: Effortlessly organize your vast collection of WordPress media files into neatly arranged folders and categories.
sv_SE: Organisera enkelt din stora samling av WordPress-mediefiler i snyggt ordnade mappar och kategorier.
