Luvre Lite - en to pl_PL translation catalogue (262 entries)

en: Luvre Carousel
pl_PL: Karuzela przynęt

en: Build a fancy carousel using images from your folders
pl_PL: Zbuduj fantazyjną karuzelę, używając obrazów ze swoich folderów

en: Carousel Settings
pl_PL: Ustawienia karuzeli

en: Folders
pl_PL: Foldery

en: Select Folders
pl_PL: Wybierz katalogi

en: Items per Slide
pl_PL: Ilość elementów na slajdzie

en: Slider Speed
pl_PL: Szybkość Slidera

en: Autoplay
pl_PL: Autoodtwarzanie

en: The carousel automatically plays when site loaded
pl_PL: Karuzela odtwarza się automatycznie po załadowaniu witryny

en: Dot Navigation
pl_PL: Nawigacja kropkami

en: Show the dot navigation in the bottom of the carousel
pl_PL: Pokazywanie nawigacji z kropkami u dołu karuzeli

en: Auto Height
pl_PL: Wysokość automatyczna

en: This plugin will automatically set the Carousel container height based on each image height
pl_PL: Ta wtyczka automatycznie ustawi wysokość kontenera karuzeli na podstawie wysokości każdego obrazu

en: LazyLoad
pl_PL: Lazyload

en: Delays loading of images. Images outside of viewport wont be loaded before user scrolls to them
pl_PL: Opóźnia wczytywanie obrazów. Obrazy znajdujące się poza rzutnią nie zostaną załadowane, zanim użytkownik do nich nie przewinie

en: Sort By
pl_PL: Sortuj według

en: By Name
pl_PL: Imię

en: By Date
pl_PL: Wg daty

en: By AuthorName
pl_PL: Przez autora

en: By Modified
pl_PL: Przez Zmodyfikowane

en: Sort Type
pl_PL: Typy postów

en: Please select folders to display the carousel
pl_PL: Wybierz foldery, aby wyświetlić karuzelę

en: Loading carousel
pl_PL: Ładowanie

en: Luvre Gallery
pl_PL: Galeria Luvre

en: Build a fancy gallery using images from your folders
pl_PL: Zbuduj fantazyjną galerię, korzystając ze zdjęć ze swoich folderów

en: Gallery Settings
pl_PL: Ustawienia galerii

en: Columns
pl_PL: Kolumny

en: Caption
pl_PL: Podpis

en: Enable image captions to display descriptive text under each image
pl_PL: Włącz podpisy obrazów, aby wyświetlać tekst opisowy pod każdym obrazem

en: Use Lightbox
pl_PL: Korzystanie z lightboxa

en: Enable the lightbox to view larger versions of images in an overlay when clicked
pl_PL: Włącz ramkę lightbox, aby wyświetlać większe wersje obrazów w nakładce po kliknięciu

en: Layout
pl_PL: Układ

en: Please select folders to display the gallery
pl_PL: Wybierz foldery, aby wyświetlić galerię

en: Loading gallery
pl_PL: Ładowanie

en: Luvre Slider
pl_PL: Suwak przynęty

en: Build a fancy slider using images from your folders
pl_PL: Zbuduj fantazyjny suwak, używając obrazów ze swoich folderów

en: Slider Settings
pl_PL: Ustawienia Slidera

en: Slider Effect
pl_PL: Efekt slidera

en: Transition Speed
pl_PL: Szybkość przejścia

en: Autoplay Delay
pl_PL: Opóźnienie autoodtwarzania

en: Navigation
pl_PL: Nawigacja

en: Show navigation arrow in left and right side of slider
pl_PL: Pokaż strzałkę nawigacyjną po lewej i prawej stronie suwaka

en: Pagination
pl_PL: Paginacja

en: Show bullets pagination in bottom center of slider
pl_PL: Pokaż paginację punktorów w dolnej środkowej części suwaka

en: Slider Thumbs
pl_PL: Kciuki suwaka

en: Show thumbs in bottom of slider
pl_PL: Pokaż kciuki u dołu suwaka

en: Please select folders to display the slider
pl_PL: Najpierw wybierz folder, a następnie przekaż pliki

en: Loading slider
pl_PL: Ładowanie

en: This block is available only in the PRO version. Upgrade to Luvre PRO to unlock this premium feature.
pl_PL: Ten blok jest dostępny tylko w wersji PRO. Uaktualnij do Luvre PRO, aby odblokować tę funkcję premium.

en: Settings
pl_PL: Ustawienia

en: Nonce verification failed!
pl_PL: Nieprawidłowy identyfikator jednorazowy!

en: Error
pl_PL: Błąd

note: translators: %s is a placeholder for post type
en: All %s
pl_PL: Wszystkie %s

en: Unassigned
pl_PL: Nieprzypisany

en: First select the folder, and then upload the files
pl_PL: Najpierw wybierz folder, a następnie przekaż pliki

en: Deactivate
pl_PL: Dezaktywuj

en: You do not have permission to perform this action
pl_PL: Nie masz uprawnień do wykonania tej czynności

en: Failed to delete the data
pl_PL: Nie udało się usunąć danych

en: Select a User
pl_PL: Wybierz użytkownika

en: This file couldn't be uploaded
pl_PL: Nie udało się przesłać tego pliku

note: translators: %1$s is a placeholder for post type
en: Some %1$s already exist in this folder
pl_PL: Niektóre %1$s już istnieją w tym folderze

en: Folder ID is required
pl_PL: Identyfikator folderu jest wymagany

en: Parameters must be sent in the request body, not the URL
pl_PL: Parametry muszą być wysyłane w treści żądania, a nie w adresie URL

en: New Folder
pl_PL: Nowy folder

note: translators: %s is the post type
en: The post type %s does not exist, is not publicly accessible, or is not configured to be supported in the plugin settings. Please ensure it is registered and supported and try again
pl_PL: Typ postu %s nie istnieje, nie jest publicznie dostępny lub nie jest skonfigurowany do obsługi w ustawieniach wtyczki. Upewnij się, że jest zarejestrowany i obsługiwany, a następnie spróbuj ponownie

en: Parent folder not found
pl_PL: Nie znaleziono folderu nadrzędnego

en: The requested folder does not exist
pl_PL: Żądany folder nie istnieje

en: You do not own this folder
pl_PL: Nie jesteś właścicielem tego folderu

en: ids parameter cannot be empty
pl_PL: Parametr IDS nie może być pusty

en: Security check failed
pl_PL: Sprawdzanie zabezpieczeń nie powiodło się

en: CSV file upload failed
pl_PL: Przesyłanie pliku CSV nie powiodło się

en: Invalid or missing file
pl_PL: Nieprawidłowy lub brakujący plik

en: Uploaded file not found
pl_PL: Nie znaleziono przesłanego pliku

en: Failed to read CSV file
pl_PL: Nie udało się odczytać pliku CSV

en: CSV file is empty or invalid
pl_PL: Plik CSV jest pusty lub nieprawidłowy

en: Database table not found
pl_PL: Nie znaleziono tabeli bazy danych

note: translators: %1$s is the plugin name, %2$s is the required PHP version
en: %1$s Plugin has been deactivated because it requires PHP version %2$s or higher. Please upgrade PHP
pl_PL: %1$s Wtyczka została dezaktywowana, ponieważ wymaga PHP w wersji %2$s lub nowszej. Zaktualizuj PHP

note: translators: %1$s is the plugin name, %2$s is the required WP version
en: %1$s Plugin has been deactivated because it requires WordPress version %2$s or higher. Please upgrade WordPress
pl_PL: Wtyczka %1$s została dezaktywowana, ponieważ wymaga WordPressa w wersji %2$s lub nowszej. Zaktualizuj WordPressa

en: Plugin Deactivated
pl_PL: Wtyczka dezaktywowana

en: Cancel
pl_PL: Anuluj

en: Success
pl_PL: Sukces

en: Validation failed
pl_PL: Zatwierdzenie nie powiodło się

en: Successfully updated
pl_PL: Pomyślnie zaktualizowano

en: Unknown error occurred
pl_PL: Wystąpił nieznany błąd

en: Save
pl_PL: Zapisz

en: Enter folder name
pl_PL: Wprowadź nazwę folderu

en: Unable to access existing restAPI url, please try refreshing your browser
pl_PL: Nie możesz uzyskać dostępu do istniejącego adresu URL restAPI, spróbuj odświeżyć przeglądarkę

en: Unable to load your folder data, please try refreshing your browser
pl_PL: Nie możesz załadować danych folderu, spróbuj odświeżyć przeglądarkę

en: All
pl_PL: Wszystkie

en: Uncategorized
pl_PL: Bez kategorii

en: New Sub Folder
pl_PL: Nowy podfolder

en: Add Folder
pl_PL: Dodaj folder

en: Rename
pl_PL: Zmień nazwę

en: Please click on folder you want to rename
pl_PL: Kliknij folder, którego nazwę chcesz zmienić

en: Delete
pl_PL: Usuń

en: Change Color
pl_PL: Zmień kolor

en: Cut
pl_PL: Wytnij

en: Paste
pl_PL: Wklej

en: You cannot move a folder inside one of its own subfolders
pl_PL: Nie można przenieść folderu do jednego z jego własnych podfolderów

en: Download
pl_PL: Pobierz

en: Bulk Select
pl_PL: Wybór zbiorczy

en: Hotkeys List
pl_PL: Lista skrótów klawiszowych

en: New folder added
pl_PL: Dodano nowy folder

en: Successfully deleted
pl_PL: Pomyślnie usunięte

en: Successfully moved
pl_PL: Pomyślnie przeniesiono

en: Delete Folder
pl_PL: Usuń Folder

en: Are you sure you want to delete this folder? Those files will be moved to Uncategorized folder
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć ten folder? Te pliki zostaną przeniesione do folderu Bez kategorii

en: A folder with this name already exists. Please choose another one
pl_PL: Folder o tej nazwie już istnieje. Wybierz inny

en: Add your first folder
pl_PL: Dodaj swój pierwszy folder

en: You don't have any folder. Add folder first
pl_PL: Nie masz żadnego folderu. Najpierw dodaj folder

en: Folder not found
pl_PL: Nie znaleziono folderu

en: Invalid request data
pl_PL: Nieprawidłowe dane żądania

en: Invalid folder data provided
pl_PL: Podano nieprawidłowe dane folderu

en: No valid folder updates found
pl_PL: Nie znaleziono prawidłowych aktualizacji folderów

en: Database update failed. Please try again
pl_PL: Aktualizacja bazy danych nie powiodła się. Spróbuj ponownie

en: Selected
pl_PL: Wybrany

en: The media item was successfully inserted into the folder
pl_PL: Element multimedialny został pomyślnie wstawiony do folderu

en: Attachments successfully moved into uncategorized folder
pl_PL: Załączniki zostały pomyślnie przeniesione do folderu bez kategorii

en: Some attachments already exist in this folder
pl_PL: Niektóre załączniki już istnieją w tym folderze

en: Uploading files
pl_PL: Wysyłanie pliku

en: Could not create ZIP file
pl_PL: Nie można utworzyć pliku ZIP

en: PHP ZipArchive extension is not installed
pl_PL: Rozszerzenie PHP ZipArchive nie jest zainstalowane

en: File not Found
pl_PL: Plik nie znaleziony

en: There are no folders selected to delete
pl_PL: Nie wybrano żadnych folderów do usunięcia

en: Invalid or expired download link
pl_PL: Nieprawidłowy lub wygasły link do pobrania

en: Settings Saved
pl_PL: Ustawienia zostały zapisane

en: Failed to save settings. Please try again
pl_PL: Nie udało się zapisać ustawień. Spróbuj ponownie

en: All data has been successfully removed
pl_PL: Wszystkie dane zostały pomyślnie usunięte

en: No data available for export
pl_PL: Brak dostępnych danych do eksportu

en: Import Successful
pl_PL: Import powiódł się

en: Required tables do not exist
pl_PL: Wymagane tabele nie istnieją

en: Please select a reason before submitting
pl_PL: Wybierz powód przed wysłaniem

en: Please provide additional details
pl_PL: Proszę podać dodatkowe informacje

en: Thank you for your feedback
pl_PL: Dziękujemy za Twoją opinię

en: The plugin has been successfully deactivated
pl_PL: Wtyczka została pomyślnie dezaktywowana

en: You do not have permission to deactivate plugins
pl_PL: Nie masz uprawnień do dezaktywacji wtyczek

en: Sort Folders
pl_PL: Sortowanie folderów

en: Sort
pl_PL: Sortuj

en: By Title
pl_PL: Według tytułu

en: By Author
pl_PL: Przez autora

en: Default
pl_PL: Domyślny

en: Ascending
pl_PL: Rosnąco

en: Descending
pl_PL: Malejąco

en: WordPress media library is not available
pl_PL: Biblioteka multimediów WordPress jest niedostępna

en: Media frame is not initialized
pl_PL: Ramka multimedialna nie jest inicjalizowana

en: Media frame content or collection is undefined
pl_PL: Zawartość ramki multimedialnej lub kolekcja jest niezdefiniowana

en: For the best experience, Luvre recommends switching to Grid Mode
pl_PL: Aby uzyskać najlepsze wrażenia, Luvre zaleca przełączenie się w tryb siatki

en: Switch to Grid Mode
pl_PL: Przełącz na tryb siatki

en: No
pl_PL: Nie

en: Token copied to clipboard
pl_PL: Token skopiowany do schowka

en: An access token already exists
pl_PL: Token dostępu już istnieje

en: Your user role limits you to viewing only the folders that you have created. Access to folders owned by other users is not authorized
pl_PL: Twoja rola użytkownika ogranicza Cię do wyświetlania tylko folderów utworzonych przez Ciebie. Dostęp do folderów należących do innych użytkowników nie jest autoryzowany

en: Limited Folder Nesting
pl_PL: Ograniczone zagnieżdżanie folderów

en: Free version allows only one level of nested folders. Want to create deeper folder structures? Upgrade to PRO to unlock unlimited nested folders
pl_PL: Darmowa wersja pozwala tylko na jeden poziom zagnieżdżonych folderów. Chcesz tworzyć głębsze struktury folderów? Uaktualnij do wersji PRO, aby odblokować nieograniczoną liczbę zagnieżdżonych folderów

en: Authentication failed
pl_PL: Uwierzytelnianie nie powiodło się

en: Invalid token
pl_PL: Nieprawidłowy token

en: The token domain does not match the site domain
pl_PL: Domena tokenu nie jest zgodna z domeną witryny

en: The token has expired
pl_PL: Token wygasł

en: Invalid user credentials
pl_PL: Nieprawidłowe dane uwierzytelniające użytkownika

en: User ID mismatch
pl_PL: Niezgodność identyfikatora użytkownika

en: User does not have the required role(s)
pl_PL: Użytkownik nie ma wymaganych ról

en: Keyboard shortcuts
pl_PL: Skróty klawiaturowe

en: Create New Folder
pl_PL: Utwórz nowy folder

en: Rename Folder
pl_PL: Zmień nazwę folderu

en: Change Folder Color
pl_PL: Zmień kolor folderu

en: Next Folder
pl_PL: Następny folder

en: Previous Folder
pl_PL: Poprzedni folder

en: Expand Folder
pl_PL: Rozwiń folder

en: Collapse Folder
pl_PL: Zwiń folder

en: Bulk Select Folder
pl_PL: Zbiorcze wybieranie folderu

en: Are you sure you want to remove all data?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć wszystkie dane?

en: Yes
pl_PL: Tak

en: Are you sure you want to delete this access token?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć ten token dostępu?

en: Go Pro
pl_PL: Wersja Pro

en: Tools
pl_PL: Narzędzia

en: Import/Export
pl_PL: Import / Eksport

en: Loading
pl_PL: Ładowanie

en: Choose the right plan for you
pl_PL: Wybierz odpowiedni plan dla siebie

en: Select a budget-friendly plan that offers the perfect balance of affordability and premium features
pl_PL: Wybierz plan przyjazny dla budżetu, który oferuje idealną równowagę między przystępną ceną a funkcjami premium

en: $24
pl_PL: 24 dolarów

en: year
pl_PL: rok

en: 1 Site License
pl_PL: 1 Licencja na witrynę

en: Organize media files, pages, posts and custom post types
pl_PL: Organizuj pliki multimedialne, strony, posty i niestandardowe typy postów

en: Customize folder styles with custom colors & more
pl_PL: Dostosuj style folderów za pomocą niestandardowych kolorów i nie tylko

en: Quickly insert media from folders to page builders
pl_PL: Szybkie wstawianie multimediów z folderów do kreatorów stron

en: Create Gallery, Slider or Carousel using a Block
pl_PL: Utwórz galerię, suwak lub karuzelę za pomocą bloku

en: Download folders as ZIP
pl_PL: Pobierz foldery w formacie ZIP

en: Sort Media Files, Pages, and Posts Easily
pl_PL: Łatwe sortowanie plików multimedialnych, stron i postów

en: 3 Months Premium Support
pl_PL: 3-miesięczna pomoc techniczna premium

en: Buy Now
pl_PL: Kup teraz

en: $35
pl_PL: 35 dolarów

en: 3 Sites License
pl_PL: 3 Licencja Sites

en: Use keyboard shortcuts to navigate faster
pl_PL: Używanie skrótów klawiaturowych do szybszej nawigacji

en: 1 Year Premium Support
pl_PL: 1-letnia pomoc techniczna premium

en: Frequently Asked Questions
pl_PL: Najczęściej zadawane pytania

en: How long does my paid Luvres plugin license remain valid?
pl_PL: Jak długo ważna jest moja płatna licencja na wtyczkę Luvres?

en: Once you purchase any paid plan of Luvres, you gain lifetime access to the plugin. Your purchase includes one year of support and updates. To continue receiving updates and support beyond the first year, you can renew your license annually
pl_PL: Po zakupie dowolnego płatnego planu Luvres uzyskujesz dożywotni dostęp do wtyczki. Zakup obejmuje roczną pomoc techniczną i aktualizacje. Aby nadal otrzymywać aktualizacje i pomoc techniczną po upływie pierwszego roku, możesz odnawiać licencję co roku

en: Can I use the Luvres plugin on multiple domains?
pl_PL: Czy mogę używać wtyczki Luvres na wielu domenach?

en: Yes, there are two options. First, you can install the free Luvres plugin on any website. Second, you can purchase the Pro plan, which includes licenses for up to 5 domains, or the Agency plan, which covers up to 50 domains. Larger plans are also available if needed
pl_PL: Tak, są dwie opcje. Po pierwsze, możesz zainstalować darmową wtyczkę Luvres na dowolnej stronie internetowej. Po drugie, możesz kupić plan Pro, który obejmuje licencje na maksymalnie 5 domen, lub plan Agency, który obejmuje do 50 domen. W razie potrzeby dostępne są również większe plany

en: Will Luvres continue to work if I don't renew my license?
pl_PL: Czy Luvres będzie nadal działać, jeśli nie odnowię licencji?

en: Absolutely! The Luvres plugin and all your settings will continue to function as usual. However, without renewing your license, you will no longer receive updates, including new features, improvements, and support
pl_PL: Absolutnie! Wtyczka Luvres i wszystkie Twoje ustawienia będą nadal działać normalnie. Jednak bez odnowienia licencji nie będziesz już otrzymywać aktualizacji, w tym nowych funkcji, ulepszeń i pomocy technicznej

en: Can I upgrade my plan later?
pl_PL: Czy mogę uaktualnić mój plan później?

en: Yes, you can upgrade from a lower-tier plan to a higher one at any time. The upgrade cost is adjusted based on the remaining period of your current plan
pl_PL: Tak, w każdej chwili możesz przejść z planu niższego poziomu na wyższy. Koszt uaktualnienia jest dostosowywany w zależności od pozostałego okresu bieżącego planu

en: Does Luvres work with all WordPress themes?
pl_PL: Czy Luvres działa ze wszystkimi motywami WordPress?

en: Yes, Luvres is designed to work with most WordPress themes. If you encounter compatibility issues, our support team can help you troubleshoot
pl_PL: Tak, Luvres został zaprojektowany do pracy z większością motywów WordPress. Jeśli napotkasz problemy ze zgodnością, nasz zespół pomocy technicznej może Ci pomóc w ich rozwiązaniu

en: Do you offer refunds?
pl_PL: Czy oferujecie zwrot pieniędzy?

en: Yes, we offer a 30-day money-back guarantee. If you're not satisfied with Luvres for any reason, you can request a refund within 30 days of purchase
pl_PL: Tak, oferujemy 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś zadowolony z Luvres, możesz poprosić o zwrot pieniędzy w ciągu 30 dni od zakupu

en: General
pl_PL: Ogólne

en: Each user has his own folders
pl_PL: Każdy użytkownik ma swoje własne foldery

en: Allow built-in SVG upload & sanitization
pl_PL: Zezwalaj na wbudowane przesyłanie i oczyszczanie plików SVG

en: Count files in each folder
pl_PL: Policz pliki w każdym folderze

en: Show folder search
pl_PL: Pokaż wyszukiwanie w folderze

en: Auto focus dropped folder
pl_PL: Upuszczony folder autofokusa

en: Set default color for new folder
pl_PL: Ustaw domyślny kolor dla nowego folderu

en: Click to set color
pl_PL: Kliknij, aby ustawić kolor

en: Post Types
pl_PL: Typy postów

note: translators: %1$s is a placeholder for plugin name
en: Which post types do you want to use with %1$s?
pl_PL: Jakich typów postów chcesz używać z %1$s?

en: REST API Access Token
pl_PL: Token dostępu do interfejsu API REST

en: This access token is required to authenticate API requests. Keep it secure and regenerate only if necessary
pl_PL: Ten token dostępu jest wymagany do uwierzytelniania żądań interfejsu API. Dbaj o jego bezpieczeństwo i regeneruj się tylko w razie potrzeby

note: translators: %1$s: opening <a> tag, %2$s: closing </a> tag
en: You can learn more %1$shere%2$s
pl_PL: Możesz dowiedzieć się więcej %1$stutaj%2$s

en: Generate
pl_PL: Spowodować

en: Delete plugin data upon deletion
pl_PL: Usuń dane wtyczki po usunięciu

en: Delete all folders when the plugin is removed. This feature will remove all existing folders created by the plugin upon deletion
pl_PL: Usuń wszystkie foldery po usunięciu wtyczki. Ta funkcja usunie wszystkie istniejące foldery utworzone przez wtyczkę po usunięciu

en: Clear All Data
pl_PL: Wymaż Wszystkie Dane

en: This action will delete all folder data, settings and bring you back to WordPress default media library
pl_PL: Ta czynność usunie wszystkie dane folderu, ustawienia i przeniesie Cię z powrotem do domyślnej biblioteki multimediów WordPress

en: Clear
pl_PL: Wyczyść

en: Export CSV
pl_PL: Eksportuj CSV

en: The export will maintain the current folder structure
pl_PL: Eksport zachowa bieżącą strukturę folderów

en: Export
pl_PL: Eksport

en: Import CSV
pl_PL: Importuj CSV

en: This import will replace all existing folder and attachment data with the uploaded CSV
pl_PL: Ten import spowoduje zastąpienie wszystkich istniejących danych folderu i załącznika przesłanym plikiem CSV

en: Browse
pl_PL: Przeglądaj

en: Search folder
pl_PL: Szukaj w folderze

en: Select a default startup folder
pl_PL: Wybierz domyślny folder startowy

en: All Files
pl_PL: Wszystkie pliki

en: Select a default color for new folder
pl_PL: Wybierz domyślny kolor dla nowego folderu

note: translators: %1$s is a placeholder for plugin name
en: Looking for a better %1$s experience?
pl_PL: Szukasz lepszych wrażeń z %1$s?

note: translators: %1$s is a placeholder for plugin name
en: We're sad to see you leave! Please let us know why you're deactivating %1$s. Your feedback helps us make it better
pl_PL: Przykro nam, że odchodzisz! Daj nam znać, dlaczego dezaktywujesz %1$s. Twoja opinia pomaga nam ulepszać grę

en: It lacks the specific features I need
pl_PL: Brakuje w nim konkretnych funkcji, których potrzebuję

en: It's not compatible with my theme or other plugins
pl_PL: Nie jest kompatybilny z moim motywem ani innymi wtyczkami

en: I found another plugin that suits my needs better
pl_PL: Znalazłem inną wtyczkę, która lepiej odpowiada moim potrzebom

en: This is only temporary, I'll be using it again
pl_PL: To tylko tymczasowe, będę go używać ponownie

en: Other
pl_PL: Inne

en: Which features please?
pl_PL: Jakie funkcje proszę?

en: Which theme or plugins are causing the issue?
pl_PL: Który motyw lub wtyczki są przyczyną problemu?

en: Please share your thoughts?
pl_PL: Podziel się swoimi przemyśleniami?

en: Skip & Deactivate
pl_PL: Pomiń i dezaktywuj

en: Submit & Deactivate
pl_PL: Wyślij i dezaktywuj

en: Version
pl_PL: Wersja

note: translators: %1$s: opening <a> tag, %2$s: closing </a> tag
en: %1$sDocumentation%2$s
pl_PL: %1$sDokumentacja%2$s

note: translators: %1$s: opening <a> tag, %2$s: closing </a> tag
en: %1$sWebsite%2$s
pl_PL: %1$sStrona internetowa%2$s

en: Conflicting Plugin Detected
pl_PL: Wykryto wtyczkę powodującą konflikt

note: translators: %1$s is a placeholder for plugin name
en: It looks like another active plugin is managing folders, which may cause conflicts with %1$s. To ensure smooth functionality, please deactivate the conflicting plugin below before using %1$s
pl_PL: Wygląda na to, że inna aktywna wtyczka zarządza folderami, co może powodować konflikty z %1$s. Aby zapewnić płynne działanie, dezaktywuj wtyczkę powodującą konflikt poniżej przed użyciem %1$s

en: Close
pl_PL: Zamknij

en: Upgrade to the PRO version to integrate Luvre folders with your page builder
pl_PL: Uaktualnij do wersji PRO, aby zintegrować foldery Luvre ze swoim kreatorem stron

en: User ID:
pl_PL: ID użytkownika:

en: Username:
pl_PL: Nazwa użytkownika:

en: User Role:
pl_PL: Rola používateľa:

en: Luvre Pro cannot be activated while Luvre Lite is active. Please deactivate Luvre Lite first
pl_PL: Luvre Pro nie może być aktywowany, gdy Luvre Lite jest aktywny. Najpierw dezaktywuj Luvre Lite

en: Plugin Activation Error
pl_PL: Błąd aktywacji wtyczki

en: Luvre Lite cannot be activated while Luvre Pro is active. Please deactivate Luvre Pro first
pl_PL: Luvre Lite nie może być aktywowany, gdy Luvre Pro jest aktywny. Najpierw dezaktywuj Luvre Pro

note: Description of the plugin/theme
en: Effortlessly organize your vast collection of WordPress media files into neatly arranged folders and categories.
pl_PL: Bez wysiłku uporządkuj swoją ogromną kolekcję plików multimedialnych WordPress w starannie ułożone foldery i kategorie.
