LogWatch 1.0.0 - en to pl_PL translation catalogue (206 entries)

en: %d hidden log
pl_PL: %d ukryty dziennik

en: %s ago
pl_PL: %s temu

en: %s items
pl_PL: %s elementów

en: 1. Configure Log Source
pl_PL: 1. Skonfiguruj źródło dziennika

en: 2. View Logs
pl_PL: 2. Wyświetl dzienniki

en: 3. Manage Hidden Logs
pl_PL: 3. Zarządzaj ukrytymi dziennikami

en: <strong>Apache Error Log</strong> - Apache/Nginx error logs with embedded PHP errors
pl_PL: <strong> Dziennik błędów Apache </strong> - Dzienniki błędów Apache/Nginx z osadzonymi błędami PHP

en: <strong>Check File Permissions</strong> - Ensure log files are readable by the web server
pl_PL: <strong> Sprawdź uprawnienia do plików </strong> - Upewnij się, że pliki dziennika są odczytywane przez serwer WWW

en: <strong>Count</strong> - Number of times this error has occurred
pl_PL: <strong> Licznik </strong> - Liczba przypadków wystąpienia tego błędu

en: <strong>Enable WordPress Debug Mode</strong> - Add these lines to wp-config.php for better error logging:
pl_PL: <strong> Włącz tryb debugowania WordPress </strong> - Dodaj te wiersze do wp-config.php dla lepszego rejestrowania błędów:

en: <strong>Error Message</strong> - Brief description (truncated to 100 characters)
pl_PL: <strong> Komunikat o błędzie </strong> - Krótki opis (skrócony do 100 znaków)

en: <strong>Export for Analysis</strong> - Use CSV export to analyze trends or share with your team
pl_PL: <strong> Eksport do analizy </strong> - Użyj eksportu CSV do analizowania trendów lub udostępniania zespołowi

en: <strong>File</strong> - File path where the error occurred
pl_PL: <strong> Plik </strong> - Ścieżka pliku, w której wystąpił błąd

en: <strong>Last Seen</strong> - When the error last appeared
pl_PL: <strong> Ostatnio widziany </strong> - Kiedy błąd pojawił się ostatnio

en: <strong>Mark as Fixed</strong> - After resolving an error, mark it as fixed to keep your logs clean
pl_PL: <strong> Oznacz jako Naprawiono </strong> - Po rozwiązaniu błędu zaznacz go jako naprawiony, aby zachować czystość dzienników

en: <strong>PHP Error Log</strong> - Standard PHP error_log format
pl_PL: <strong> Dziennik błędów PHP </strong> - Standardowy format PHP error_log

en: <strong>Regular Monitoring</strong> - Check LogWatch regularly to catch issues early
pl_PL: <strong> Regularne monitorowanie </strong> - Regularnie sprawdzaj LogWatch, aby wcześnie wykryć problemy

en: <strong>Type</strong> - Error severity level with color-coded badge:
pl_PL: <strong> Typ </strong> - Poziom nasilenia błędu z odznaką oznaczoną kolorami:

en: <strong>WordPress Debug Log</strong> - wp-content/debug.log
pl_PL: <strong> Dziennik debugowania WordPress </strong> - wp-content/debug.log

en: Actions
pl_PL: Działania

en: Advanced Analytics
pl_PL: Zaawansowana analityka

en: All
pl_PL: Wszystko

en: Alternatively, enable the <strong>Custom Error Handler</strong> to create a dedicated log file in wp-content/uploads/logwatch/
pl_PL: Alternatywnie włącz opcję <strong> Custom Error Handler </strong>, aby utworzyć dedykowany plik dziennika w wp-content/uploads/logwatch/

en: Automated daily/weekly error summaries
pl_PL: Automatyczne dzienne/tygodniowe podsumowania błędów

en: Automatically captures all error types
pl_PL: Automatycznie przechwytuje wszystkie typy błędów

en: Benefits:
pl_PL: Korzyści:

en: Blue
pl_PL: Niebieska

en: CSV Export
pl_PL: Eksport CSV

en: Check file permissions (should be at least 644)
pl_PL: Sprawdź uprawnienia do plików (powinno być co najmniej 644)

en: Check the <strong>Enable Custom Error Handler</strong> option
pl_PL: Zaznacz opcję <strong> Włącz niestandardowy moduł obsługi błędów </strong>

en: Choose which <strong>Error Types</strong> to display
pl_PL: Wybierz typy błędów <strong> </strong> do wyświetlenia

en: Click <strong>Export CSV</strong> to download logs for external analysis
pl_PL: Kliknij <strong> Eksportuj plik CSV </strong>, aby pobrać dzienniki do analizy zewnętrznej

en: Click <strong>Mark as Fixed</strong> to hide errors you've resolved
pl_PL: Kliknij <strong> Oznacz jako Naprawiono </strong>, aby ukryć usunięte błędy

en: Click <strong>Save Settings</strong>
pl_PL: Kliknij <strong> Zapisz ustawienia </strong>

en: Click <strong>Unhide</strong> to restore an error back to the logs view
pl_PL: Kliknij <strong> Odkryj </strong>, aby przywrócić błąd z powrotem do widoku dzienników

en: Click <strong>View Details</strong> to see the full error message and stack trace
pl_PL: Kliknij <strong> Wyświetl szczegóły </strong>, aby zobaczyć pełny komunikat o błędzie i śledzenie stosu

en: Click the <strong>Refresh</strong> button to reload logs
pl_PL: Kliknij przycisk <strong> Odśwież </strong>, aby ponownie załadować dzienniki

en: Columns
pl_PL: Kolumny

en: Conditional alerts based on error patterns
pl_PL: Alerty warunkowe oparte na wzorcach błędów

en: Consider rotating log files regularly
pl_PL: Rozważ regularne obracanie plików dziennika

en: Count
pl_PL: Policz

en: Creates a custom log file in wp-content/uploads/logwatch/. Useful when system logs aren't accessible.
pl_PL: Tworzy niestandardowy plik dziennika w wp-content/uploads/logwatch/. Przydatne, gdy dzienniki systemowe nie są dostępne.

en: Credits
pl_PL: Kredyty

en: Current log:
pl_PL: Aktualny dziennik:

en: Custom Alert Rules
pl_PL: Niestandardowe reguły alertów

en: Custom Error Handler
pl_PL: Niestandardowy moduł obsługi błędów

en: Custom error handler is recommended for your hosting environment.
pl_PL: Niestandardowy moduł obsługi błędów jest zalecany dla Twojego środowiska hostingowego.

en: Custom log active:
pl_PL: Aktywny dziennik niestandardowy:

en: Dashboard Widget
pl_PL: Widżet pulpitu

en: Deprecated
pl_PL: Przestarzałe

en: Deprecated error generated!
pl_PL: Wygenerowany przestarzały błąd!

en: Deprecated functions
pl_PL: Przestarzałe funkcje

en: Developed by <a href="%s" target="_blank">Pixel Solutions</a>
pl_PL: Opracowane przez <a href="%s" target="_blank"> Pixel Solutions </a>

en: Direct email support from developers
pl_PL: Bezpośrednie wsparcie e-mailowe od programistów

en: Discord Notifications
pl_PL: Powiadomienia Discord

en: Display errors in a structured and readable format
pl_PL: Wyświetlanie błędów w ustrukturyzowanym i czytelnym formacie

en: Email Notifications
pl_PL: Powiadomienia e-mail

en: Enable custom error logging
pl_PL: Włącz niestandardowe rejestrowanie błędów

en: Enhance your error monitoring with professional features and integrations.
pl_PL: Ulepsz monitorowanie błędów dzięki profesjonalnym funkcjom i integracjom.

en: Ensure error logging is enabled in PHP (check php.ini)
pl_PL: Upewnij się, że rejestrowanie błędów jest włączone w PHP (sprawdź php.ini)

en: Ensure your application is actually generating errors
pl_PL: Upewnij się, że aplikacja faktycznie generuje błędy

en: Entries Per Page
pl_PL: Wpisy na stronę

en: Error Filtering
pl_PL: Filtrowanie błędów

en: Error Grouping
pl_PL: Grupowanie błędów

en: Error Grouping
pl_PL: Grupowanie błędów

en: Error Log Viewing
pl_PL: Wyświetlanie dziennika błędów

en: Error Message
pl_PL: Komunikat o błędzie

en: Error Type
pl_PL: Typ błędu

en: Error Types to Display
pl_PL: Typy błędów do wyświetlenia

en: Error hidden successfully
pl_PL: Błąd pomyślnie ukryty

en: Error loading logs
pl_PL: Błąd ładowania dzienników

en: Error message
pl_PL: Komunikat o błędzie

en: Error trends, graphs, and insights
pl_PL: Trendy błędów, wykresy i spostrzeżenia

en: Error unhidden successfully
pl_PL: Błąd nieukryty pomyślnie

en: Errors are displayed grouped by type, sorted by frequency
pl_PL: Błędy są wyświetlane pogrupowane według typu, posortowane według częstotliwości

en: Errors that have been marked as fixed and hidden from the logs view.
pl_PL: Błędy oznaczone jako naprawione i ukryte w widoku dzienników.

en: Export CSV
pl_PL: Eksportuj CSV

en: Export logs for external analysis
pl_PL: Eksportuj dzienniki do analizy zewnętrznej

en: Export logs to CSV for external analysis
pl_PL: Eksportuj dzienniki do pliku CSV do analizy zewnętrznej

en: Failed to hide error
pl_PL: Nie udało się ukryć błędu

en: Failed to unhide error
pl_PL: Nie udało się odkryć błędu

en: Fatal
pl_PL: Śmiertelny

en: Fatal Errors
pl_PL: Błędy krytyczne

en: Fatal errors and parse errors
pl_PL: Błędy krytyczne i błędy analizy

en: Features
pl_PL: Funkcje

en: Features Comparison
pl_PL: Porównanie funkcji

en: File
pl_PL: Plik

en: File path
pl_PL: Ścieżka pliku

en: Filter by error type (Fatal, Warning, Notice)
pl_PL: Filtruj według typu błędu (krytyczny, ostrzeżenie, powiadomienie)

en: Filter by error types (Fatal, Warning, Notice, Deprecated)
pl_PL: Filtruj według typów błędów (krytyczny, ostrzeżenie, powiadomienie, przestarzałe)

en: For bug reports, feature requests, or questions, please visit our <a href="%s" target="_blank">contact page</a>.
pl_PL: W przypadku zgłoszeń błędów, żądań funkcji lub pytań prosimy odwiedzić naszą stronę kontaktową <a href="%s" target="_blank"> </a>.

en: Found %d log file(s). Select the error log file to monitor.
pl_PL: Znaleziono plik dziennika %d. Wybierz plik dziennika błędów do monitorowania.

en: Generate Error
pl_PL: Wygeneruj błąd

en: Generate Test Errors
pl_PL: Generowanie błędów testowych

en: Generate test errors to see them in the LogWatch logs page.
pl_PL: Wygeneruj błędy testowe, aby zobaczyć je na stronie dzienników LogWatch.

en: Get Pro
pl_PL: Uzyskaj Pro

en: Get error alerts via email
pl_PL: Otrzymuj powiadomienia o błędach przez e-mail

en: Get it here
pl_PL: Zdobądź to tutaj

en: Get real-time Slack/Discord notifications, advanced analytics, performance monitoring, and more.
pl_PL: Otrzymuj powiadomienia Slack/Discord w czasie rzeczywistym, zaawansowane analizy, monitorowanie wydajności i nie tylko.

en: Getting Started
pl_PL: Pierwsze kroki

en: Go to <strong>LogWatch → Hidden Logs</strong>
pl_PL: Przejdź do <strong> LogWatch → Ukryte dzienniki </strong>

en: Go to <strong>LogWatch → Settings</strong>
pl_PL: Przejdź do <strong> LogWatch → Ustawienia </strong>

en: Gray
pl_PL: Szary

en: Group identical errors together
pl_PL: Grupuj identyczne błędy razem

en: Group identical errors with occurrence count
pl_PL: Grupuj identyczne błędy z liczbą wystąpień

en: Help
pl_PL: Pomocy

en: Hidden By
pl_PL: Ukryty przez

en: Hidden Date
pl_PL: Ukryta data

en: Hidden Logs
pl_PL: Ukryte dzienniki

en: Hide this error from the list. It will remain hidden even if it occurs again.
pl_PL: Ukryj ten błąd z listy. Pozostanie ukryty, nawet jeśli wystąpi ponownie.

en: Highlight key information such as date, error type, message, file, and line number
pl_PL: Zaznacz kluczowe informacje, takie jak data, typ błędu, komunikat, plik i numer wiersza

en: If you're on shared hosting or don't have access to system error logs, LogWatch can create its own error log file:
pl_PL: Jeśli korzystasz z hostingu współdzielonego lub nie masz dostępu do dzienników błędów systemowych, LogWatch może utworzyć własny plik dziennika błędów:

en: Installed
pl_PL: Zainstalowany

en: Introduction
pl_PL: Wprowadzenie

en: Large log files (>10MB) may take longer to parse
pl_PL: Duże pliki dziennika (>10 MB) mogą zająć więcej czasu na parsowanie

en: Last Seen
pl_PL: Ostatnio widziane

en: Learn More
pl_PL: Dowiedz się więcej

en: Line number
pl_PL: Numer linii

en: Line: %s
pl_PL: Wiersz: %s

en: Loading error logs...
pl_PL: Ładowanie dzienników błędów...

en: Log Source
pl_PL: Źródło dziennika

en: Log file:
pl_PL: Plik dziennika:

en: LogWatch Pro Available:
pl_PL: LogWatch Pro Dostępne:

en: LogWatch adds a widget to your WordPress dashboard showing the 3 most recent errors at a glance. The widget loads asynchronously so it won't slow down your dashboard. Click the error type links in the widget footer to jump directly to filtered log views.
pl_PL: LogWatch dodaje widżet do pulpitu WordPress pokazujący trzy najnowsze błędy na pierwszy rzut oka. Widżet ładuje się asynchronicznie, więc nie spowalnia pulpitu nawigacyjnego. Kliknij łącza typu błędu w stopce widżetu, aby przejść bezpośrednio do filtrowanych widoków dziennika.

en: LogWatch automatically groups identical errors together. Errors are considered identical if they have the same:
pl_PL: LogWatch automatycznie grupuje identyczne błędy razem. Błędy są uważane za identyczne, jeśli mają takie same:

en: LogWatch for WordPress is based on the LogWatch module for CMS Made Simple.
pl_PL: LogWatch dla WordPress opiera się na module LogWatch dla CMS Made Simple.

en: LogWatch is designed to assist developers in troubleshooting PHP errors through a simple and user-friendly admin interface. This plugin allows you to capture and display PHP errors directly within the WordPress admin panel, presenting them in a more human-readable form.
pl_PL: LogWatch został zaprojektowany, aby pomóc programistom w rozwiązywaniu błędów PHP za pomocą prostego i przyjaznego dla użytkownika interfejsu administracyjnego. Ta wtyczka umożliwia przechwytywanie i wyświetlanie błędów PHP bezpośrednio w panelu administracyjnym WordPress, prezentując je w bardziej czytelnej dla człowieka formie.

en: Logs
pl_PL: Dzienniki

en: Logs not updating
pl_PL: Dzienniki nie aktualizują się

en: Make sure error logging is enabled and log files are readable.
pl_PL: Upewnij się, że rejestrowanie błędów jest włączone, a pliki dziennika są czytelne.

en: Manual Test
pl_PL: Test ręczny

en: Mark as Fixed
pl_PL: Oznacz jako naprawiony

en: Mark errors as fixed to hide them from view
pl_PL: Zaznacz błędy jako naprawione, aby ukryć je przed widokiem

en: Modified:
pl_PL: Zmodyfikowany:

en: Monitor and analyze PHP error logs from your WordPress installation.
pl_PL: Monitoruj i analizuj dzienniki błędów PHP z instalacji WordPress.

en: Monitoring:
pl_PL: Monitorowanie:

en: N/A
pl_PL: NIE DOTYCZY

en: Navigate to <strong>LogWatch → Logs</strong>
pl_PL: Przejdź do <strong> LogWatch → Dzienniki </strong>

en: Need real-time notifications, advanced analytics, or performance monitoring? <a href="%s" target="_blank">Learn about LogWatch Pro</a>
pl_PL: Potrzebujesz powiadomień w czasie rzeczywistym, zaawansowanej analizy lub monitorowania wydajności? <a href="%s" target="_blank"> Dowiedz się więcej o LogWatch Pro </a>

en: No hidden logs. Errors marked as "Fixed" will appear here.
pl_PL: Brak ukrytych dzienników. Błędy oznaczone jako „Naprawiono\” pojawią się tutaj.

en: No log entries found matching your filters.
pl_PL: Nie znaleziono wpisów dziennika pasujących do Twoich filtrów.

en: No log files detected
pl_PL: Nie wykryto plików dziennika

en: No log source configured.
pl_PL: Brak skonfigurowanego źródła dziennika.

en: No log source configured. <a href="%s">Configure LogWatch</a>
pl_PL: Brak skonfigurowanego źródła dziennika. <a href="%s"> Skonfiguruj LogWatch </a>

en: No log source configured. Go to Settings first.
pl_PL: Brak skonfigurowanego źródła dziennika. Najpierw przejdź do Ustawienia.

en: No need to configure php.ini
pl_PL: Nie ma potrzeby konfigurowania php.ini

en: No readable log files detected.
pl_PL: Nie wykryto czytelnych plików dziennika.

en: No recent errors found.
pl_PL: Nie znaleziono ostatnich błędów.

en: No system logs detected.
pl_PL: Nie wykryto dzienników systemowych.

en: Notice
pl_PL: Zawiadomienie

en: Notice generated!
pl_PL: Wygenerowane powiadomienie!

en: Notices
pl_PL: Zawiadomienia

en: Number of log entries to display per page.
pl_PL: Liczba wpisów dziennika do wyświetlenia na stronie.

en: Paginate log entries for easier navigation (25 per page)
pl_PL: Paginuj wpisy dziennika dla łatwiejszej nawigacji (25 na stronę)

en: Performance Monitoring
pl_PL: Monitorowanie wydajności

en: Performance issues
pl_PL: Problemy z wydajnością

en: Please go to <a href="%s">Settings</a> to select a log file.
pl_PL: Przejdź do <a href="%s"> Ustawienia </a>, aby wybrać plik dziennika.

en: Premium / Pro Support
pl_PL: Premium/Pro Wsparcie

en: Priority Support
pl_PL: Wsparcie priorytetowe

en: Protected from public access
pl_PL: Pro z dostępu publicznego

en: Read and parse error log entries (PHP and Apache formats)
pl_PL: Odczytywanie i analizowanie wpisów dziennika błędów (formaty PHP i Apache)

en: Real-time error alerts via Discord webhook
pl_PL: Alerty o błędach w czasie rzeczywistym przez Discord webhook

en: Real-time error alerts via Slack webhook
pl_PL: Alerty o błędach w czasie rzeczywistym za pośrednictwem Slack webhook

en: Red
pl_PL: Czerwony

en: Refresh
pl_PL: Odśwież

en: Sample entry format:
pl_PL: Przykładowy format wpisu:

en: Save Settings
pl_PL: Zapisz ustawienia

en: Scheduled Reports
pl_PL: Zaplanowane raporty

en: Select a log file
pl_PL: Wybierz plik dziennika

en: Select your preferred <strong>Log Source</strong> from the dropdown (the plugin auto-detects available log files)
pl_PL: Wybierz preferowane <strong> Źródło dziennika </strong> z listy rozwijanej (wtyczka automatycznie wykrywa dostępne pliki dziennika)

en: Selected log file is not accessible or doesn't exist.
pl_PL: Wybrany plik dziennika nie jest dostępny lub nie istnieje.

en: Settings
pl_PL: Ustawienia

en: Settings saved successfully.
pl_PL: Ustawienia zostały pomyślnie zapisane.

en: Size:
pl_PL: Rozmiar:

en: Slack Notifications
pl_PL: Powiadomienia o Slack

en: Stack Trace:
pl_PL: Ślad stosu:

en: Support
pl_PL: Wsparcie

en: Supported Log Formats
pl_PL: Obsługiwane formaty dziennika

en: Test Error Generator
pl_PL: Generator błędów testowych

en: Test Errors
pl_PL: Błędy testowe

en: This creates a protected log file at <code>wp-content/uploads/logwatch/php-errors.log</code> that captures all PHP errors. The directory is protected with .htaccess to prevent direct access.
pl_PL: Spowoduje to utworzenie chronionego pliku dziennika pod adresem <code> wp-content/uploads/logwatch/php-errors.log </code>, który przechwytuje wszystkie błędy PHP. Katalog jest chroniony za pomocą .htaccess, aby zapobiec bezpośredniemu dostępowi.

en: This helps you focus on unique issues rather than seeing the same error repeated hundreds of times.
pl_PL: Pomaga to skupić się na unikalnych problemach, zamiast widzieć ten sam błąd powtarzany setki razy.

en: Tips & Best Practices
pl_PL: Wskazówki i najlepsze praktyki

en: Track response times and memory usage
pl_PL: Śledź czasy reakcji i zużycie pamięci

en: Troubleshooting
pl_PL: Rozwiązywanie problemów

en: Type
pl_PL: Typ

en: Understanding the Logs Table
pl_PL: Zrozumienie tabeli dzienników

en: Unhide
pl_PL: Odkryj

en: Unknown
pl_PL: Nieznany

en: Upgrade to LogWatch Pro
pl_PL: Uaktualnij do LogWatch Pro

en: Use error type filters to reduce the number of displayed entries
pl_PL: Użyj filtrów typu błędów, aby zmniejszyć liczbę wyświetlanych wpisów

en: Use the type filter links (e.g. ?type=fatal) to view specific error types
pl_PL: Użyj linków filtru typu (np.? type=fatal) w celu wyświetlenia określonych typów błędów

en: Verify log files exist and are readable by the web server
pl_PL: Sprawdź, czy pliki dziennika istnieją i są czytelne przez serwer WWW

en: Verify the log file is being written to (check file modification time in Settings)
pl_PL: Sprawdź, do którego zapisywany jest plik dziennika (sprawdź czas modyfikacji pliku w Ustawieniach)

en: View All Logs
pl_PL: Wyświetl wszystkie dzienniki

en: View Details
pl_PL: Wyświetl szczegóły

en: View all errors you've marked as fixed
pl_PL: Wyświetl wszystkie błędy oznaczone jako naprawione

en: View and parse PHP error logs
pl_PL: Wyświetlanie i analizowanie dzienników błędów PHP

en: View full stack traces in modal dialogs
pl_PL: Wyświetlanie pełnych śladów stosu w modalnych oknach dialogowych

en: Warning
pl_PL: Ostrzeżenie

en: Warning generated!
pl_PL: Wygenerowane ostrzeżenie!

en: Warning:
pl_PL: Ostrzeżenie:

en: Warnings
pl_PL: Ostrzeżenia

en: Works on shared hosting environments
pl_PL: Działa na współdzielonych środowiskach hostingowych

en: Yellow
pl_PL: Żółty

en: You can also manually add test entries to your error log file:
pl_PL: Możesz także ręcznie dodawać wpisy testowe do pliku dziennika błędów:
