LogWatch 1.0.0 - en to he_IL translation catalogue (206 entries)

en: %d hidden log
he_IL: %d יומן נסתר

en: %s ago
he_IL: לפני %s

en: %s items
he_IL: %s פריטים

en: 1. Configure Log Source
he_IL: 1. קביעת תצורה של מקור יומן

en: 2. View Logs
he_IL: 2. הצג יומנים

en: 3. Manage Hidden Logs
he_IL: 3. ניהול יומנים מוסתרים

en: <strong>Apache Error Log</strong> - Apache/Nginx error logs with embedded PHP errors
he_IL: <strong> יומן שגיאות אפאצ'י </strong> - יומני שגיאות Apache/Nginx עם שגיאות PHP משובצות

en: <strong>Check File Permissions</strong> - Ensure log files are readable by the web server
he_IL: <strong> בדוק הרשאות קבצים </strong> - ודא שקובצי היומן ניתנים לקריאה על ידי שרת האינטרנט

en: <strong>Count</strong> - Number of times this error has occurred
he_IL: <strong> ספירה </strong> - מספר הפעמים שאירעה שגיאה זו

en: <strong>Enable WordPress Debug Mode</strong> - Add these lines to wp-config.php for better error logging:
he_IL: <strong> הפעל מצב ניפוי באגים בוורדפרס </strong> - הוסף שורות אלה ל- wp-config.php לרישום שגיאות טוב יותר:

en: <strong>Error Message</strong> - Brief description (truncated to 100 characters)
he_IL: <strong> הודעת שגיאה </strong> - תיאור קצר (קטום ל-100 תווים)

en: <strong>Export for Analysis</strong> - Use CSV export to analyze trends or share with your team
he_IL: <strong> ייצוא לניתוח </strong> - השתמש בייצוא CSV כדי לנתח מגמות או לשתף עם הצוות שלך

en: <strong>File</strong> - File path where the error occurred
he_IL: <strong> קובץ </strong> - נתיב הקובץ שבו התרחשה השגיאה

en: <strong>Last Seen</strong> - When the error last appeared
he_IL: <strong> נראה לאחרונה </strong> - מתי הופיעה השגיאה לאחרונה

en: <strong>Mark as Fixed</strong> - After resolving an error, mark it as fixed to keep your logs clean
he_IL: <strong> סמן כקבוע </strong> - לאחר פתרון שגיאה, סמן אותה כמתוקנת כדי לשמור על ניקיון היומנים שלך

en: <strong>PHP Error Log</strong> - Standard PHP error_log format
he_IL: <strong> יומן שגיאות PHP </strong> - פורמט שגיאות PHP סטנדרטי

en: <strong>Regular Monitoring</strong> - Check LogWatch regularly to catch issues early
he_IL: <strong> ניטור קבוע </strong> - בדוק LogWatch באופן קבוע כדי לתפוס בעיות מוקדם

en: <strong>Type</strong> - Error severity level with color-coded badge:
he_IL: <strong> סוג </strong> - רמת חומרת שגיאה עם תג מקודד בצבע:

en: <strong>WordPress Debug Log</strong> - wp-content/debug.log
he_IL: <strong> יומן ניפוי באגים בוורדפרס </strong> - wp-content/debug.log

en: Actions
he_IL: פעולות

en: Advanced Analytics
he_IL: ניתוח מתקדם

en: All
he_IL: הכל

en: Alternatively, enable the <strong>Custom Error Handler</strong> to create a dedicated log file in wp-content/uploads/logwatch/
he_IL: לחלופין, אפשר <strong> מטפל שגיאות מותאם אישית </strong> כדי ליצור קובץ יומן ייעודי ב- wp-content/uploads/logwatch/

en: Automated daily/weekly error summaries
he_IL: סיכומי שגיאות יומים/שבועיים אוטומטיים

en: Automatically captures all error types
he_IL: לוכד אוטומטית את כל סוגי השגיאות

en: Benefits:
he_IL: יתרונות:

en: Blue
he_IL: כחול

en: CSV Export
he_IL: ייצוא CSV

en: Check file permissions (should be at least 644)
he_IL: בדוק הרשאות קובץ (צריך להיות לפחות 644)

en: Check the <strong>Enable Custom Error Handler</strong> option
he_IL: בדוק את האפשרות <strong> הפעל מטפל שגיאות מותאם אישית </strong>

en: Choose which <strong>Error Types</strong> to display
he_IL: בחר אילו <strong> סוגי שגיאות </strong> להציג

en: Click <strong>Export CSV</strong> to download logs for external analysis
he_IL: לחץ על <strong> ייצוא CSV </strong> כדי להוריד יומנים לניתוח חיצוני

en: Click <strong>Mark as Fixed</strong> to hide errors you've resolved
he_IL: לחץ על <strong> סמן כקבוע </strong> כדי להסתיר שגיאות שפתרת

en: Click <strong>Save Settings</strong>
he_IL: לחץ על <strong> שמור הגדרות </strong>

en: Click <strong>Unhide</strong> to restore an error back to the logs view
he_IL: לחץ על <strong> בטל את ההסתרה של </strong> כדי לשחזר שגיאה לתצוגת היומנים

en: Click <strong>View Details</strong> to see the full error message and stack trace
he_IL: לחץ על <strong> הצג פרטים </strong> כדי לראות את הודעת השגיאה המלאה ומעקב אחר ערימה

en: Click the <strong>Refresh</strong> button to reload logs
he_IL: לחץ על הלחצן <strong> רענן </strong> כדי לטעון מחדש את היומנים

en: Columns
he_IL: עמודות

en: Conditional alerts based on error patterns
he_IL: התראות מותנות המבוססות על דפוסי שגיאה

en: Consider rotating log files regularly
he_IL: שקול לסובב קבצי יומן באופן קבוע

en: Count
he_IL: ספירה

en: Creates a custom log file in wp-content/uploads/logwatch/. Useful when system logs aren't accessible.
he_IL: יוצר קובץ יומן מותאם אישית ב- wp-content/uploads/logwatch/. שימושי כאשר יומני מערכת אינם נגישים.

en: Credits
he_IL: קרדיטים

en: Current log:
he_IL: יומן נוכחי:

en: Custom Alert Rules
he_IL: כללי התראה מותאמים אישית

en: Custom Error Handler
he_IL: מטפל שגיאות מותאם אישית

en: Custom error handler is recommended for your hosting environment.
he_IL: מטפל שגיאות מותאם אישית מומלץ לסביבת האירוח שלך.

en: Custom log active:
he_IL: יומן מותאם אישית פעיל:

en: Dashboard Widget
he_IL: יישומון לוח מחוונים

en: Deprecated
he_IL: הוצא משימוש

en: Deprecated error generated!
he_IL: נוצרה שגיאה שהוצאה משימוש!

en: Deprecated functions
he_IL: פונקציות שהוצאו משימוש

en: Developed by <a href="%s" target="_blank">Pixel Solutions</a>
he_IL: פותח על ידי <a href="%s" target="_blank"> Pixel Solutions </a>

en: Direct email support from developers
he_IL: תמיכה ישירה בדוא"ל ממפתחים

en: Discord Notifications
he_IL: התראות דיסקורד

en: Display errors in a structured and readable format
he_IL: הצג שגיאות בפורמט מובנה וקריא

en: Email Notifications
he_IL: הודעות דוא"ל

en: Enable custom error logging
he_IL: הפעל רישום שגיאות מותאם אישית

en: Enhance your error monitoring with professional features and integrations.
he_IL: שפר את ניטור השגיאות שלך עם תכונות ושילובים מקצועיים.

en: Ensure error logging is enabled in PHP (check php.ini)
he_IL: ודא שרישום שגיאות מופעל ב- PHP (בדוק php.ini)

en: Ensure your application is actually generating errors
he_IL: ודא שהיישום שלך מייצר שגיאות

en: Entries Per Page
he_IL: רשומות לדף

en: Error Filtering
he_IL: שגיאת סינון

en: Error Grouping
he_IL: שגיאה בקיבוץ

en: Error Grouping
he_IL: שגיאה בקיבוץ

en: Error Log Viewing
he_IL: צפייה ביומן שגיאות

en: Error Message
he_IL: הודעת שגיאה

en: Error Type
he_IL: סוג שגיאה

en: Error Types to Display
he_IL: סוגי שגיאות להצגה

en: Error hidden successfully
he_IL: שגיאה מוסתרת בהצלחה

en: Error loading logs
he_IL: שגיאה בטעינת יומנים

en: Error message
he_IL: הודעת שגיאה

en: Error trends, graphs, and insights
he_IL: מגמות שגיאות, גרפים ותובנות

en: Error unhidden successfully
he_IL: שגיאה לא הוסתרה בהצלחה

en: Errors are displayed grouped by type, sorted by frequency
he_IL: שגיאות מוצגות מקובצות לפי סוג, ממוינות לפי תדירות

en: Errors that have been marked as fixed and hidden from the logs view.
he_IL: שגיאות שסומנו כקבועות ומוסתרות מתצוגת היומנים.

en: Export CSV
he_IL: ייצוא CSV

en: Export logs for external analysis
he_IL: ייצוא יומנים לניתוח חיצוני

en: Export logs to CSV for external analysis
he_IL: ייצוא יומנים ל- CSV לניתוח חיצוני

en: Failed to hide error
he_IL: הסתרת השגיאה נכשלה

en: Failed to unhide error
he_IL: לא הצליחה לבטל את ההסתרה של השגיאה

en: Fatal
he_IL: קטלני

en: Fatal Errors
he_IL: שגיאות קטלניות

en: Fatal errors and parse errors
he_IL: שגיאות קטלניות ושגיאות ניתוח

en: Features
he_IL: תכונות

en: Features Comparison
he_IL: השוואת תכונות

en: File
he_IL: קובץ

en: File path
he_IL: נתיב קובץ

en: Filter by error type (Fatal, Warning, Notice)
he_IL: סנן לפי סוג שגיאה (קטלני, אזהרה, הודעה)

en: Filter by error types (Fatal, Warning, Notice, Deprecated)
he_IL: סנן לפי סוגי שגיאות (קטלני, אזהרה, הודעה, מיושן)

en: For bug reports, feature requests, or questions, please visit our <a href="%s" target="_blank">contact page</a>.
he_IL: לקבלת דיווחים על באגים, בקשות לתכונות או שאלות, בקר בדף יצירת הקשר <a href="%s" target="_blank"> </a> שלנו.

en: Found %d log file(s). Select the error log file to monitor.
he_IL: נמצאו %d קובצי יומן רישום. בחר את קובץ יומן השגיאות לפיקוח.

en: Generate Error
he_IL: צור שגיאה

en: Generate Test Errors
he_IL: צור שגיאות בדיקה

en: Generate test errors to see them in the LogWatch logs page.
he_IL: צור שגיאות בדיקה כדי לראות אותן בדף היומנים LogWatch.

en: Get Pro
he_IL: קבל Pro

en: Get error alerts via email
he_IL: קבל התראות שגיאות בדוא"ל

en: Get it here
he_IL: קבל את זה כאן

en: Get real-time Slack/Discord notifications, advanced analytics, performance monitoring, and more.
he_IL: קבל התראות Slack/Discord בזמן אמת, ניתוח מתקדם, ניטור ביצועים ועוד.

en: Getting Started
he_IL: תחילת העבודה

en: Go to <strong>LogWatch → Hidden Logs</strong>
he_IL: עבור אל <strong> LogWatch → יומנים מוסתרים </strong>

en: Go to <strong>LogWatch → Settings</strong>
he_IL: עבור אל <strong> LogWatch → הגדרות </strong>

en: Gray
he_IL: גריי

en: Group identical errors together
he_IL: קבץ שגיאות זהות יחד

en: Group identical errors with occurrence count
he_IL: קבץ שגיאות זהות עם ספירת התרחשות

en: Help
he_IL: עזרה

en: Hidden By
he_IL: מוסתר על ידי

en: Hidden Date
he_IL: תאריך מוסתר

en: Hidden Logs
he_IL: יומנים מוסתרים

en: Hide this error from the list. It will remain hidden even if it occurs again.
he_IL: הסתר שגיאה זו מהרשימה. זה יישאר מוסתר גם אם זה קורה שוב.

en: Highlight key information such as date, error type, message, file, and line number
he_IL: הדגשת מידע מפתח כגון תאריך, סוג שגיאה, הודעה, קובץ ומספר שורה

en: If you're on shared hosting or don't have access to system error logs, LogWatch can create its own error log file:
he_IL: אם אתה משתמש באירוח משותף או שאין לך גישה ליומני שגיאות מערכת, LogWatch יכול ליצור קובץ יומן שגיאות משלו:

en: Installed
he_IL: מותקן

en: Introduction
he_IL: מבוא

en: Large log files (>10MB) may take longer to parse
he_IL: ניתוח קובצי יומן גדולים (>10MB) עשוי להימשך זמן רב יותר

en: Last Seen
he_IL: נראתה לאחרונה

en: Learn More
he_IL: למידע נוסף

en: Line number
he_IL: מספר שורה

en: Line: %s
he_IL: שורה: %s

en: Loading error logs...
he_IL: טוען יומני שגיאות...

en: Log Source
he_IL: מקור יומן

en: Log file:
he_IL: קובץ יומן:

en: LogWatch Pro Available:
he_IL: LogWatch Pro זמין:

en: LogWatch adds a widget to your WordPress dashboard showing the 3 most recent errors at a glance. The widget loads asynchronously so it won't slow down your dashboard. Click the error type links in the widget footer to jump directly to filtered log views.
he_IL: LogWatch מוסיף יישומון ללוח המחוונים של וורדפרס שלך המציג את 3 השגיאות האחרונות במבט חטוף. הווידג'ט נטען באופן אסינכרוני כך שהוא לא יאט את לוח המחוונים שלך. לחץ על קישורי סוג השגיאה בכותרת התחתונה של הווידג'ט כדי לקפוץ ישירות לתצוגות יומן מסוננות.

en: LogWatch automatically groups identical errors together. Errors are considered identical if they have the same:
he_IL: LogWatch מקבץ באופן אוטומטי שגיאות זהות יחד. שגיאות נחשבות זהות אם יש להן אותו דבר:

en: LogWatch for WordPress is based on the LogWatch module for CMS Made Simple.
he_IL: LogWatch עבור וורדפרס מבוסס על המודול LogWatch עבור CMS Made Simple.

en: LogWatch is designed to assist developers in troubleshooting PHP errors through a simple and user-friendly admin interface. This plugin allows you to capture and display PHP errors directly within the WordPress admin panel, presenting them in a more human-readable form.
he_IL: LogWatch נועד לסייע למפתחים לפתור שגיאות PHP באמצעות ממשק מנהל פשוט וידידותי למשתמש. תוסף זה מאפשר לך ללכוד ולהציג שגיאות PHP ישירות בתוך לוח הניהול של וורדפרס, ולהציג אותן בצורה קריאה יותר אנושית.

en: Logs
he_IL: יומנים

en: Logs not updating
he_IL: יומנים לא מתעדכנים

en: Make sure error logging is enabled and log files are readable.
he_IL: ודא שרישום שגיאות מופעל וקבצי יומן הרישום ניתנים לקריאה.

en: Manual Test
he_IL: בדיקה ידנית

en: Mark as Fixed
he_IL: סמן כקבוע

en: Mark errors as fixed to hide them from view
he_IL: סמן שגיאות כמתוקנות כדי להסתיר אותן מהתצוגה

en: Modified:
he_IL: שונה:

en: Monitor and analyze PHP error logs from your WordPress installation.
he_IL: עקוב ונתח יומני שגיאות PHP מהתקנת וורדפרס שלך.

en: Monitoring:
he_IL: ניטור:

en: N/A
he_IL: לא קיים

en: Navigate to <strong>LogWatch → Logs</strong>
he_IL: נווט אל <strong> LogWatch → יומנים </strong>

en: Need real-time notifications, advanced analytics, or performance monitoring? <a href="%s" target="_blank">Learn about LogWatch Pro</a>
he_IL: זקוקים להתראות בזמן אמת, ניתוח מתקדם או ניטור ביצועים? <a href="%s" target="_blank"> למד אודות LogWatch Pro </a>

en: No hidden logs. Errors marked as "Fixed" will appear here.
he_IL: אין יומנים מוסתרים. שגיאות המסומנות כ-\ "קבוע" יופיעו כאן.

en: No log entries found matching your filters.
he_IL: לא נמצאו רשומות יומן התואמות את המסננים שלך.

en: No log files detected
he_IL: לא זוהו קבצי יומן

en: No log source configured.
he_IL: לא הוגדר מקור יומן רישום.

en: No log source configured. <a href="%s">Configure LogWatch</a>
he_IL: לא הוגדר מקור יומן רישום. <a href="%s"> קביעת תצורה של LogWatch </a>

en: No log source configured. Go to Settings first.
he_IL: לא הוגדר מקור יומן רישום. עבור תחילה אל הגדרות.

en: No need to configure php.ini
he_IL: אין צורך להגדיר php.ini

en: No readable log files detected.
he_IL: לא זוהו קבצי יומן קריאים.

en: No recent errors found.
he_IL: לא נמצאו שגיאות אחרונות.

en: No system logs detected.
he_IL: לא זוהו יומני מערכת.

en: Notice
he_IL: שימו לב

en: Notice generated!
he_IL: הודעה נוצרה!

en: Notices
he_IL: הודעות

en: Number of log entries to display per page.
he_IL: מספר ערכי יומן להצגה בעמוד.

en: Paginate log entries for easier navigation (25 per page)
he_IL: עריכת רשומות יומן לדף לניווט קל יותר (25 לדף)

en: Performance Monitoring
he_IL: ניטור ביצועים

en: Performance issues
he_IL: בעיות ביצועים

en: Please go to <a href="%s">Settings</a> to select a log file.
he_IL: אנא עבור אל <a href="%s"> הגדרות </a> כדי לבחור קובץ יומן רישום.

en: Premium / Pro Support
he_IL: Premium/Pro תמיכה

en: Priority Support
he_IL: תמיכה בעדיפות

en: Protected from public access
he_IL: Pro מנותק מגישה ציבורית

en: Read and parse error log entries (PHP and Apache formats)
he_IL: קריאה וניתוח ערכי יומן שגיאות (פורמטים PHP ו- Apache)

en: Real-time error alerts via Discord webhook
he_IL: התראות שגיאות בזמן אמת באמצעות הוק אינטרנט של דיסקורד

en: Real-time error alerts via Slack webhook
he_IL: התראות שגיאות בזמן אמת באמצעות הוק אינטרנט של Slack

en: Red
he_IL: אדום

en: Refresh
he_IL: רענן

en: Sample entry format:
he_IL: פורמט כניסה לדוגמא:

en: Save Settings
he_IL: שמור הגדרות

en: Scheduled Reports
he_IL: דוחות מתוזמנים

en: Select a log file
he_IL: בחירת קובץ יומן

en: Select your preferred <strong>Log Source</strong> from the dropdown (the plugin auto-detects available log files)
he_IL: בחר את מקור היומן המועדף עליך <strong> </strong> מהתפריט הנפתח (התוסף מזהה אוטומטית קבצי יומן זמינים)

en: Selected log file is not accessible or doesn't exist.
he_IL: קובץ יומן רישום שנבחר אינו נגיש או אינו קיים.

en: Settings
he_IL: הגדרות

en: Settings saved successfully.
he_IL: ההגדרות נשמרו בהצלחה.

en: Size:
he_IL: גודל:

en: Slack Notifications
he_IL: התראות Slack

en: Stack Trace:
he_IL: מעקב ערימה:

en: Support
he_IL: תמיכה

en: Supported Log Formats
he_IL: תבניות יומן נתמכות

en: Test Error Generator
he_IL: מחולל שגיאות בדיקה

en: Test Errors
he_IL: שגיאות בדיקה

en: This creates a protected log file at <code>wp-content/uploads/logwatch/php-errors.log</code> that captures all PHP errors. The directory is protected with .htaccess to prevent direct access.
he_IL: פעולה זו יוצרת קובץ יומן מוגן ב <code> wp-content/uploads/logwatch/php-errors.log </code> הלוכד את כל שגיאות PHP. הספרייה מוגנת באמצעות .htaccess כדי למנוע גישה ישירה.

en: This helps you focus on unique issues rather than seeing the same error repeated hundreds of times.
he_IL: זה עוזר לך להתמקד בנושאים ייחודיים במקום לראות את אותה שגיאה חוזרת על עצמה מאות פעמים.

en: Tips & Best Practices
he_IL: טיפים ושיטות עבודה מומלצות

en: Track response times and memory usage
he_IL: עקוב אחר זמני תגובה ושימוש בזיכרון

en: Troubleshooting
he_IL: פתרון בעיות

en: Type
he_IL: סוג

en: Understanding the Logs Table
he_IL: הבנת טבלת היומנים

en: Unhide
he_IL: בטל את ההסתרה

en: Unknown
he_IL: לא ידוע

en: Upgrade to LogWatch Pro
he_IL: שדרג ל LogWatch Pro

en: Use error type filters to reduce the number of displayed entries
he_IL: השתמש במסנני סוג שגיאה כדי לצמצם את מספר הערכים המוצגים

en: Use the type filter links (e.g. ?type=fatal) to view specific error types
he_IL: השתמש בקישורי מסנן הסוג (למשל? type=fatal) כדי להציג סוגי שגיאות ספציפיים

en: Verify log files exist and are readable by the web server
he_IL: ודא שקובצי יומן קיימים וקריאים על ידי שרת האינטרנט

en: Verify the log file is being written to (check file modification time in Settings)
he_IL: ודא שקובץ היומן נכתב אליו (בדוק את זמן שינוי הקובץ בהגדרות)

en: View All Logs
he_IL: הצג את כל היומנים

en: View Details
he_IL: הצג פרטים

en: View all errors you've marked as fixed
he_IL: הצג את כל השגיאות שסימנת כמתוקנות

en: View and parse PHP error logs
he_IL: הצגה וניתוח יומני שגיאות PHP

en: View full stack traces in modal dialogs
he_IL: הצגת עקבות ערימה מלאות בדיאלוגים מודאליים

en: Warning
he_IL: אזהרה

en: Warning generated!
he_IL: התרעה נוצרה!

en: Warning:
he_IL: אזהרה:

en: Warnings
he_IL: אזהרות

en: Works on shared hosting environments
he_IL: עובד על סביבות אירוח משותפות

en: Yellow
he_IL: צהוב

en: You can also manually add test entries to your error log file:
he_IL: ניתן גם להוסיף ידנית ערכי בדיקה לקובץ יומן השגיאות שלך:
