LinkFlow Chat 1.0.0 - en to ja translation catalogue (376 entries)

en: %d remaining
ja: 残り%d件

en: (Professional)
ja: (プロフェッショナル)

en: (required for Custom provider)
ja: （カスタムプロバイダーでは必須）

en: (required)
ja: （必須）

en: ... and more messages
ja: ... その他のメッセージ

en: 1. Choose your apps
ja: 1. アプリを選択

en: AI Assistant
ja: AIアシスタント

en: AI Chatbot
ja: AIチャットボット

en: AI Chatbots
ja: AIチャットボット

en: AI First Reception
ja: AIによる初回受付

en: AI Model Name
ja: AIモデル名

en: AI Provider
ja: AIプロバイダー

en: AI Service
ja: AIサービス

en: AI Services
ja: AIサービス

en: AI provider is required
ja: AIプロバイダーは必須です

en: AI service error occurred.
ja: AIサービスでエラーが発生しました。

en: AI service is not available.
ja: AIサービスは利用できません。

en: AI service not found or inactive.
ja: AIサービスが見つからないか、非アクティブです。

en: AI service provider for this service.
ja: このサービスのAIサービスプロバイダー。

en: AI service temporarily unavailable. Please try again later.
ja: AIサービスは一時的に利用できません。後でもう一度お試しください。

en: API Base URL
ja: APIベースURL

en: API Key
ja: APIキー

en: API base URL must be a valid URL
ja: APIベースURLは有効なURLである必要があります

en: API key for the selected AI provider.
ja: 選択したAIプロバイダーのAPIキー。

en: Actions
ja: アクション

en: Active
ja: アクティブ

en: Add Agent
ja: エージェントを追加

en: Add Knowledge Entry
ja: ナレッジ項目を追加

en: Add New
ja: 新規追加

en: Add New Knowledge Entry
ja: 新しいナレッジ項目を追加

en: Admin email
ja: 管理者メールアドレス

en: An error occurred.
ja: エラーが発生しました。

en: An internal error occurred. Please try again.
ja: 内部エラーが発生しました。もう一度お試しください。

en: Anonymous
ja: 匿名

en: Answer
ja: 回答

en: Any custom URL
ja: 任意のカスタムURL

en: Appearance Settings
ja: 外観設定

en: Appointment Booking
ja: 予約

en: Appointment booking page URL
ja: 予約ページURL

en: Are you sure you want to delete this item?
ja: この項目を削除してもよろしいですか？

en: Are you sure you want to reset all settings?
ja: 本当にすべての設定をリセットしますか？

en: Author Archives
ja: 著者アーカイブ

en: Automatically display LinkFlow Chat chat on all pages
ja: すべてのページでLinkFlow Chatチャットを自動的に表示

en: Avatar
ja: アバター

en: Avatar Image
ja: アバター画像

en: Avatar Preview
ja: アバタープレビュー

en: Avatar URL must be a valid URL
ja: アバターURLは有効なURLである必要があります

en: Avatar image for this AI Chatbot. You can select from WordPress media library.
ja: このAIチャットボットのアバター画像。WordPressメディアライブラリから選択できます。

en: Avatar shown in the Contact-Only window. Recommended size: 96x96px.
ja: お問い合わせ専用ウィンドウに表示されるアバター。推奨サイズ: 96x96px。

en: Base URL for API requests (Custom provider only). Other providers always use the default domain.
ja: APIリクエストのベースURL（カスタムプロバイダーのみ）。他のプロバイダーは常にデフォルトのドメインを使用します。

en: Blog Page
ja: ブログページ

en: Booking URL
ja: 予約URL

en: Bottom Left
ja: 左下

en: Bottom Right
ja: 右下

en: Business address or coordinates
ja: 会社の住所または座標

en: Button Color
ja: ボタンの色

en: Button Image
ja: ボタン画像

en: Button Position (Block Mode)
ja: ボタン位置（ブロックモード）

en: Button Position Shift
ja: ボタン位置の調整

en: Button Settings
ja: ボタン設定

en: Button Size
ja: ボタンサイズ

en: CSS z-index value to ensure the widget appears above other elements.
ja: ウィジェットが他の要素の上に表示されるようにするためのCSSのz-index値です。

en: CSV File
ja: CSVファイル

en: CSV format: Question, Answer (with header row)
ja: CSV形式: Question, Answer (ヘッダー行付き)

en: Callback Request
ja: 折り返し電話リクエスト

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Category Archives
ja: カテゴリアーカイブ

en: Channel webhook URL
ja: チャンネルのウェブフックURL

en: Chat History Unavailable
ja: チャット履歴は利用できません

en: Chat Transcript - LinkFlow Chat
ja: チャット履歴 - LinkFlow Chat

en: Chat history sharing requires a Professional license.
ja: チャット履歴の共有にはプロフェッショナルライセンスが必要です。

en: Comma-separated list of page IDs to exclude from global display. Example: 123,456,789
ja: グローバル表示から除外するページIDのカンマ区切りリスト。例: 123,456,789

en: Common Variables (Click to Insert):
ja: 共通変数（クリックして挿入）：

en: Configuration validation failed
ja: 設定の検証に失敗しました

en: Configure your selected apps
ja: 選択したアプリを設定する

en: Connection test failed:
ja: 接続テストに失敗しました：

en: Connection test successful
ja: 接続テストに成功しました

en: Consider upgrading to add more entries.
ja: さらに項目を追加するにはアップグレードを検討してください。

en: Contact Form
ja: お問い合わせフォーム

en: Contact Methods
ja: 連絡方法

en: Contact Methods Management
ja: 連絡方法管理

en: Contact form configuration
ja: お問い合わせフォーム設定

en: Conversation Details
ja: 会話の詳細

en: Conversation not found.
ja: 会話が見つかりません。

en: Conversations
ja: 会話履歴

en: Create
ja: 作成

en: Create Knowledge Entry
ja: ナレッジ項目を作成

en: Create New Chatbot
ja: 新しいチャットボットを作成

en: Create New Service
ja: 新しいサービスを作成

en: Created
ja: 作成日

en: Current Date
ja: 現在の日付

en: Current Time
ja: 現在の時間

en: Current date
ja: 現在の日付

en: Current date and time
ja: 現在の日付と時間

en: Current page URL
ja: 現在のページURL

en: Current page excerpt
ja: 現在のページ抜粋

en: Current page title
ja: 現在のページタイトル

en: Current time
ja: 現在の時間

en: Current user email
ja: 現在のユーザーメール

en: Current user name
ja: 現在のユーザー名

en: Custom Color
ja: カスタムカラー

en: Custom Link
ja: カスタムリンク

en: Custom URL
ja: カスタムURL

en: Custom provider is a Professional feature. Please upgrade to enable.
ja: カスタムプロバイダーはプロフェッショナル機能です。有効にするにはアップグレードしてください。

en: Custom provider requires a Professional license.
ja: カスタムプロバイダーにはプロフェッショナルライセンスが必要です。

en: Customer
ja: 顧客

en: Customer Service Email
ja: カスタマーサービスメールアドレス

en: Date Archives
ja: 日付アーカイブ

en: Default
ja: デフォルト

en: Default AI Service
ja: デフォルトAIサービス

en: Default AI service to use when none is specified.
ja: 指定がない場合に使用されるデフォルトのAIサービスです。

en: Default position when using blocks or patterns (overridden by global display settings).
ja: ブロックやパターンを使用する際のデフォルト位置（グローバル表示設定で上書きされます）。

en: Delete
ja: 削除

en: Discord Server Invite
ja: Discordサーバー招待

en: Display Name
ja: 表示名

en: Display name is required
ja: 表示名は必須です

en: Display name must be 30 characters or less
ja: 表示名は30文字以下にしてください

en: Edit
ja: 編集

en: Edit Knowledge Entry
ja: ナレッジ項目を編集

en: Email Settings
ja: メール設定

en: Email Support
ja: メールサポート

en: Email address to send from.
ja: 送信元となるメールアドレスです。

en: Email address where customer inquiries will be sent.
ja: 顧客からの問い合わせが送信されるメールアドレスです。

en: Enable Global Display
ja: グローバル表示を有効にする

en: Enable SMTP
ja: SMTPを有効にする

en: Enable this to use SMTP instead of the default PHP mail() function.
ja: デフォルトのPHP mail()関数の代わりにSMTPを使用するには、これを有効にします。

en: Encryption must be none, ssl, or tls
ja: 暗号化はなし、ssl、またはtlsである必要があります

en: Enter display name (e.g., Customer Support)
ja: 表示名を入力（例：カスタマーサポート）

en: Enter hover text
ja: ホバーテキストを入力

en: Enter image URL or select from media library
ja: 画像URLを入力するか、メディアライブラリから選択

en: Enter welcome message for contact methods...
ja: 連絡方法のウェルカムメッセージを入力...

en: Error - %s
ja: エラー - %s

en: Error occurred. Please try again.
ja: エラーが発生しました。もう一度お試しください。

en: Every Minute
ja: 毎分

en: Example
ja: 例

en: Excluded Pages
ja: 除外するページ

en: Excluded URL Patterns
ja: 除外するURLパターン

en: Export
ja: エクスポート

en: Export format (json/csv):
ja: エクスポート形式 (json/csv):

en: Facebook Page ID
ja: FacebookページID

en: Failed to create conversation.
ja: 会話の作成に失敗しました。

en: Failed to load configuration.
ja: 設定の読み込みに失敗しました。

en: Failed to load contact methods configuration.
ja: 連絡方法設定の読み込みに失敗しました。

en: Failed to load display configuration.
ja: 表示設定の読み込みに失敗しました。

en: Failed to process contact request.
ja: 連絡先リクエストの処理に失敗しました。

en: Failed to save AI response.
ja: AIの応答の保存に失敗しました。

en: Failed to save Settings.
ja: 設定の保存に失敗しました。

en: Failed to save user message.
ja: ユーザーメッセージの保存に失敗しました。

en: Failed to send test email
ja: テストメールの送信に失敗しました

en: Filter
ja: 絞り込み

en: Filter by service
ja: サービスで絞り込む

en: Fine-tune the button position with pixel offsets. Positive values move right/down, negative values move left/up.
ja: ピクセル単位のオフセットでボタンの位置を微調整します。正の値は右/下、負の値は左/上に移動します。

en: Form Settings
ja: フォーム設定

en: Free Plan Limit:
ja: 無料プランの制限：

en: Free plan limit reached. Upgrade to add more entries.
ja: 無料プランの制限に達しました。アップグレードして、さらに項目を追加してください。

en: Free plan limit reached: maximum 10 QA entries. Please upgrade to add more.
ja: 無料プランの制限に達しました: 最大10件のQ&A項目。追加するにはアップグレードしてください。

en: Free plan: You have %d of 10 QA entries. %s
ja: 無料プラン: 10個のQ&A項目のうち、%d個を使用中です。%s

en: From Email
ja: 送信元メールアドレス

en: From Name
ja: 送信元名

en: From email must be a valid email address
ja: 送信元メールアドレスは有効なメールアドレスである必要があります

en: General Settings
ja: 一般設定

en: Global Display Settings
ja: グローバル表示設定

en: Global Position
ja: グローバル位置

en: Global Settings
ja: グローバル設定

en: Go Configure
ja: 設定へ移動

en: Google Maps
ja: Google マップ

en: Guest
ja: ゲスト

en: Hello! How can I help you today?
ja: こんにちは！今日は何かお手伝いできることはありますか？

en: Hide
ja: 非表示

en: Homepage
ja: ホームページ

en: Horizontal:
ja: 水平：

en: How long temporary chat history pages remain accessible.
ja: 一時的なチャット履歴ページにアクセスできる期間です。

en: I'm not able to help with that specific question. Would you like to contact our human support team?
ja: そのご質問にはお答えできません。人間のサポートチームに連絡しますか？

en: Import
ja: インポート

en: Import Format
ja: インポート形式

en: Import Knowledge Base
ja: ナレッジベースをインポート

en: Importing...
ja: インポート中...

en: Inactive
ja: 非アクティブ

en: Instagram Profile
ja: Instagramプロフィール

en: Internal identifier for this AI Chatbot (max 20 characters).
ja: このAIチャットボットの内部識別子（最大20文字）。

en: Invalid AI provider selected
ja: 無効なAIプロバイダーが選択されました

en: Invalid contact type.
ja: 無効な連絡先タイプです。

en: Invalid package URL.
ja: 無効なパッケージURLです。

en: JSON File
ja: JSONファイル

en: JSON format: Array of objects with "question" and "answer" properties
ja: JSON形式: "question"と"answer"プロパティを持つオブジェクトの配列

en: KakaoTalk
ja: カカオトーク

en: KakaoTalk ID
ja: カカオトークID

en: KakaoTalk ID or URL
ja: カカオトークIDまたはURL

en: Knowledge Base
ja: ナレッジベース

en: Knowledge Base Needed
ja: ナレッジベースが必要です

en: Knowledge Entries
ja: ナレッジ項目

en: Large
ja: 大

en: Last Activity
ja: 最終活動

en: Limit reached
ja: 制限に達しました

en: Limit reached. Upgrade to add more entries.
ja: 制限に達しました。アップグレードして、さらに項目を追加してください。

en: LinkFlow Chat - SMTP Test
ja: LinkFlow Chat - SMTPテスト

en: LinkFlow Chat Settings
ja: LinkFlow Chat設定

en: LinkFlow Chat plugin has been updated successfully!
ja: LinkFlow Chatプラグインは正常に更新されました！

en: LinkFlow Chat version %s is available. %s
ja: LinkFlow Chatバージョン%sが利用可能です。%s

en: LinkedIn Profile
ja: LinkedInプロフィール

en: Location
ja: 位置情報

en: Manage Knowledge Base
ja: ナレッジベースを管理

en: Max message length must be between 10 and 2000
ja: 最大メッセージ長は10から2000の間である必要があります

en: Maximum number of API requests per minute per user.
ja: ユーザーごとの1分あたりのAPIリクエストの最大数です。

en: Medium
ja: 中

en: Message displayed when transferring to human support (max 500 characters).
ja: 人間のサポートに転送される際に表示されるメッセージ（最大500文字）。

en: Message displayed when users first open the chat (max 500 characters). You can use variables like {{page_title}} and {{page_url}}.
ja: ユーザーが最初にチャットを開いたときに表示されるメッセージ（最大500文字）。{{page_title}} や {{page_url}} などの変数が使用できます。

en: Messages
ja: メッセージ数

en: Middle Left
ja: 左中央

en: Middle Right
ja: 右中央

en: Mobile Display
ja: モバイル表示

en: Name
ja: 名前

en: Name displayed to users in the chat interface (max 30 characters).
ja: チャットインターフェースでユーザーに表示される名前（最大30文字）。

en: Name is required
ja: サービス名は必須です

en: Name must be 20 characters or less
ja: サービス名は20文字以下にしてください

en: Name shown in the Contact-Only window header and messages.
ja: お問い合わせ専用ウィンドウのヘッダーとメッセージに表示される名前です。

en: Name to send emails from.
ja: メールを送信する際の名前です。

en: Name to send from.
ja: 送信元となる名前です。

en: New Customer Inquiry - LinkFlow Chat
ja: 新規顧客問い合わせ - LinkFlow Chat

en: No AI services found. Create an AI service to start tracking conversations.
ja: AIサービスが見つかりません。AIサービスを作成して会話の追跡を開始してください。

en: No AI services found. Create your first AI service to get started.
ja: AIサービスが見つかりません。最初のAIサービスを作成して開始してください。

en: No Image
ja: 画像なし

en: No conversations found for this service.
ja: このサービスには会話が見つかりません。

en: No knowledge entries found for this service. Add your first Q&A entry to get started.
ja: このサービスにはナレッジ項目がありません。最初のQ&A項目を追加して開始してください。

en: No, keep current settings
ja: いいえ、現在の設定を保持します

en: None
ja: なし

en: Not configured
ja: 未設定

en: Ok
ja: OK

en: On Hover Text
ja: ホバーテキスト

en: One URL pattern per line. Use * as wildcard. Example: /admin/* or */checkout
ja: 1行に1つのURLパターン。*をワイルドカードとして使用します。例: /admin/* または */checkout

en: Other Archives
ja: その他のアーカイブ

en: Page Title
ja: ページタイトル

en: Page Types
ja: ページタイプ

en: Page URL
ja: ページURL

en: Pages
ja: ページ

en: Phone Call
ja: 電話

en: Phone Number
ja: 電話番号

en: Phone Number or Group Chat Link
ja: 電話番号またはグループチャットリンク

en: Phone Number or ID
ja: 電話番号またはID

en: Phone: +1234567890 or Group: https://chat.whatsapp.com/XXXX
ja: 電話番号: +1234567890 または グループ: https://chat.whatsapp.com/XXXX

en: Please select a AI Chatbot to view conversations.
ja: 会話を表示するにはAIチャットボットを選択してください。

en: Please select a file to import
ja: インポートするファイルを選択してください

en: Please select an AI service to manage its knowledge base.
ja: ナレッジベースを管理するAIサービスを選択してください。

en: Position of the chat button when displayed globally.
ja: グローバルに表示される際のチャットボタンの位置です。

en: Primary Color
ja: プライマリカラー

en: Primary color for the chat interface.
ja: チャットインターフェースのプライマリカラーです。

en: Professional Feature
ja: プロフェッショナル機能

en: Profile URL
ja: プロフィールURL

en: Profile username or URL
ja: プロフィールユーザー名またはURL

en: QR code URL
ja: QRコードURL

en: Question
ja: 質問

en: Rate Limit
ja: レート制限

en: Rate limit must be between 1 and 1000
ja: レート制限は1から1000の間である必要があります

en: Remove
ja: 削除

en: Reset
ja: リセット

en: Reset all settings to default values.
ja: すべての設定をデフォルト値にリセットします。

en: Reset all settings to their default values.
ja: すべての設定をデフォルト値にリセットします。

en: Reset to Defaults
ja: デフォルトにリセット

en: Return to Homepage
ja: ホームページに戻る

en: SMTP Encryption
ja: SMTP暗号化

en: SMTP Host
ja: SMTPホスト

en: SMTP Password
ja: SMTPパスワード

en: SMTP Port
ja: SMTPポート

en: SMTP Username
ja: SMTPユーザー名

en: SMTP authentication password.
ja: SMTP認証のパスワードです。

en: SMTP authentication username.
ja: SMTP認証のユーザー名です。

en: SMTP encryption method.
ja: SMTP暗号化の方法です。

en: SMTP host must be a valid string
ja: SMTPホストは有効な文字列である必要があります

en: SMTP is not configured
ja: SMTPが設定されていません

en: SMTP port must be between 1 and 65535
ja: SMTPポートは1から65535の間である必要があります

en: SMTP server hostname.
ja: SMTPサーバーのホスト名です。

en: SMTP server port (usually 587 for TLS or 465 for SSL).
ja: SMTPサーバーのポート（TLSは通常587、SSLは通常465）。

en: SMTP username must be a valid string
ja: SMTPユーザー名は有効な文字列である必要があります

en: Save Settings
ja: 設定を保存

en: Save all settings to database.
ja: すべての設定をデータベースに保存します。

en: Saved!
ja: 保存しました！

en: Saving...
ja: 保存中...

en: Search
ja: 検索

en: Search Results
ja: 検索結果

en: Search knowledge base...
ja: ナレッジベースを検索...

en: Secondary Color
ja: セカンダリカラー

en: Secondary color for the chat interface.
ja: チャットインターフェースのセカンダリカラーです。

en: Select AI Chatbot
ja: AIチャットボットを選択

en: Select AI Service
ja: AIサービスを選択

en: Select AI Service...
ja: AIサービスを選択...

en: Select Avatar
ja: アバターを選択

en: Select Button Image
ja: ボタン画像を選択

en: Select File
ja: ファイルを選択

en: Select Image
ja: 画像を選択

en: Select Provider
ja: プロバイダーを選択

en: Select an existing AI chatbot or create a new one
ja: 既存のAIチャットボットを選択するか、新しいものを作成

en: Select an existing AI service or create a new one
ja: 既存のAIサービスを選択するか、新規作成

en: Select from Media Library
ja: メディアライブラリから選択

en: Select page types where the widget should appear
ja: ウィジェットを表示するページタイプを選択

en: Select which page types should display the chat widget.
ja: チャットウィジェットを表示するページタイプを選択します。

en: Send a test email to verify SMTP configuration.
ja: テストメールを送信してSMTP設定を確認します。

en: Server invite link
ja: サーバー招待リンク

en: Settings
ja: 設定

en: Settings saved successfully.
ja: 設定が正常に保存されました。

en: Show
ja: 表示

en: Show on mobile devices
ja: モバイルデバイスで表示する

en: Single Posts
ja: 個別投稿

en: Site Name
ja: サイト名

en: Site URL
ja: サイトURL

en: Site description
ja: サイト説明

en: Site name
ja: サイト名

en: Size of the chat button.
ja: チャットボタンのサイズです。

en: Skype Username
ja: Skypeユーザー名

en: Slack Workspace
ja: Slackワークスペース

en: Small
ja: 小

en: Snapchat Username
ja: Snapchatユーザー名

en: Specific AI model to use (e.g., gpt-3.5-turbo, gpt-4, claude-3-sonnet, etc.).
ja: 使用する特定のAIモデル（例：gpt-3.5-turbo、gpt-4、claude-3-sonnetなど）。

en: Started
ja: 開始日時

en: Status
ja: ステータス

en: Tag Archives
ja: タグアーカイブ

en: Taxonomy Archives
ja: タクソノミーアーカイブ

en: Teams Channel
ja: Teamsチャンネル

en: Telegram Username
ja: Telegramユーザー名

en: Temporary Page Expiry
ja: 一時ページの有効期限

en: Temporary page expiry must be between 1 and 168 hours
ja: 一時ページの有効期限は1から168時間の間である必要があります

en: Test SMTP
ja: SMTPをテスト

en: Test email sent successfully
ja: テストメールの送信に成功しました

en: The AI chatbot this knowledge entry belongs to.
ja: このナレッジ項目が属するAIチャットボットです。

en: The AI service this knowledge entry belongs to.
ja: このナレッジ項目が属するAIサービスです。

en: The answer that the AI should provide for this question (max 500 characters).
ja: AIがこの質問に対して提供すべき回答（最大500文字）。

en: The answer that the AI should provide for this question (max 5000 characters).
ja: AIがこの質問に対して提供すべき回答（最大5000文字）。

en: The question that users might ask (max 1000 characters).
ja: ユーザーが尋ねる可能性のある質問（最大1000文字）。

en: The question that users might ask (max 200 characters).
ja: ユーザーが尋ねる可能性のある質問（最大200文字）。

en: The selected AI Chatbot has no knowledge base entries yet. For best results, please add knowledge entries before using it.
ja: 選択したAIチャットボットにはまだナレッジベースのエントリーがありません。最良の結果を得るために、使用する前にナレッジエントリーを追加してください。

en: This action cannot be undone.
ja: この操作は元に戻せません。

en: This is a test email to verify SMTP configuration.
ja: これはSMTP設定を検証するためのテストメールです。

en: This message will be displayed to users when they interact with contact methods (max 500 characters). You can use variables like {{page_title}} and {{page_url}}.
ja: このメッセージは、ユーザーが連絡方法と対話する際に表示されます（最大500文字）。{{page_title}} や {{page_url}} などの変数が使用できます。

en: TikTok Profile
ja: TikTokプロフィール

en: Too many requests. Please try again later.
ja: リクエストが多すぎます。後でもう一度お試しください。

en: Top Left
ja: 左上

en: Top Right
ja: 右上

en: Transfer Message
ja: 転送メッセージ

en: Transfer message must be 500 characters or less
ja: 転送メッセージは500文字以下にしてください

en: Update
ja: 更新

en: Update Knowledge Entry
ja: ナレッジ項目を更新

en: Update now
ja: 今すぐ更新

en: Upgrade to remove this limit.
ja: アップグレードして、この制限を解除してください。

en: Upload Image
ja: 画像をアップロード

en: Upload or select an image for the chat button. If empty, the default icon will be used.
ja: チャットボタンの画像をアップロードまたは選択します。空の場合、デフォルトのアイコンが使用されます。

en: Use SMTP for sending emails
ja: メール送信にSMTPを使用

en: Use this image
ja: この画像を使用する

en: User
ja: ユーザー

en: User Name
ja: ユーザー名

en: Username
ja: ユーザー名

en: Usually 587 for TLS or 465 for SSL.
ja: 通常、TLSは587、SSLは465です。

en: Vertical:
ja: 垂直：

en: Video link
ja: 動画リンク

en: View
ja: 表示

en: WeChat ID or QR code
ja: WeChat IDまたはQRコード

en: Welcome Message
ja: ウェルカムメッセージ

en: Welcome message must be 500 characters or less
ja: ウェルカムメッセージは500文字以下にしてください

en: WhatsApp Support
ja: WhatsAppサポート

en: WhatsApp history sharing requires a Professional license.
ja: WhatsApp履歴の共有にはプロフェッショナルライセンスが必要です。

en: When enabled, the LinkFlow Chat chat widget will appear on all pages
ja: 有効にすると、LinkFlow Chatのチャットウィジェットがすべてのページに表示されます

en: When enabled, the floating button opens a full list of contact channels first.
ja: 有効にすると、フローティングボタンが最初にすべての連絡チャネルの完全なリストを開きます。

en: When enabled, users will first interact with AI chat. When disabled, users will see contact methods directly without AI chat functionality.
ja: 有効にすると、ユーザーは最初にAIチャットと対話します。無効にすると、AIチャット機能なしで直接連絡方法が表示されます。

en: Whether this AI Chatbot is active and available for use.
ja: このAIチャットボットがアクティブで利用可能かどうか。

en: Whether to display the widget on mobile devices.
ja: モバイルデバイスでウィジェットを表示するかどうか。

en: Workspace URL
ja: ワークスペースURL

en: X (Twitter)
ja: X (旧Twitter)

en: X Profile
ja: Xプロフィール

en: Yes, reset all settings
ja: はい、すべての設定をリセットします

en: You can add more entries.
ja: さらに項目を追加できます。

en: You have %d of 10 QA entries. %s
ja: 10件のQ&A項目のうち、%d件を使用中です。%s

en: YouTube Channel URL
ja: YouTubeチャンネルURL

en: Your SMTP password
ja: あなたのSMTPパスワード

en: Your SMTP username
ja: あなたのSMTPユーザー名

en: Your brand or site name
ja: あなたのブランドまたはサイト名

en: hours
ja: 時間

en: requests per minute
ja: リクエスト/分

en: required
ja: 必須
