Maps Marker Free/Pro - en to sk translation catalogue (458 entries)

en: (frequently asked questions)
sk: (často kladené otázky)

en: A short name for your World, should only be up to 20 characters, to be used when there is not enough space.
sk: Krátky názov pre váš Svet, by mal mať najviac 20 znakov, aby mohol byť použitý v prípade nedostatku miesta.

en: API key
sk: API kľúč

en: API key required for commercial usage!
sk: Pre komerčné využitie sa vyžaduje API kľúč!

en: API key required!
sk: Požaduje sa API kľúč!

en: Active WMS layers
sk: Aktívna WMS vrstva

en: Add
sk: Pridať

en: Add GeoRSS feed to &lt;head&gt;
sk: Pridať GeoRSS kanál do hlavičky (&lt;head&gt;)

en: Add new layer
sk: Pridať novú vrstvu

en: Add new marker
sk: Pridať novú značku

en: Address
sk: Adresa

en: Arabic
sk: Arabsky

en: Attachment
sk: Príloha

en: Attribution
sk: Atribúcia

en: Available WMS layers
sk: Dostupné WMS vrstvy

en: Available WMS layers for new markers/layers
sk: Dostupné WMS vrstvy pre nové značky/vrstvy

en: Available basemaps in control box
sk: Dostupné podkladové mapy vo výbere vrstiev

en: Available overlays for new markers/layers
sk: Dostupné prekrytia pre nové značky/vrstvy

en: Avoid highways
sk: Vyhnúť sa diaľniciam

en: Avoid tolls
sk: Vyhnúť sa poplatkom

en: Back to Tools
sk: Späť na nástroje

en: Basemap
sk: Základná mapa

en: Basemaps
sk: Základná mapa

en: Basque
sk: Baskystky

en: Bicycle
sk: Bicykel

en: Bing Maps (Aerial)
sk: Bing mapy (Letecké)

en: Bing Maps (Aerial+Labels)
sk: Bing mapy (Letecké + označenia)

en: Bing Maps (Road)
sk: Bing mapy (Cestné)

en: Bing Maps API Key
sk: API kľúč pre Bing mapy

en: Bing Maps API key
sk: API kľúč pre Bing mapy

en: Bottom left of the map
sk: Vľavo dole

en: Bulgarian
sk: Bulharsky

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Catalan
sk: Katalánsky

en: Change number in settings
sk: Zmeniť číslov v nastavenia

en: Changelog
sk: Zoznam zmien

en: Changelog for version %s
sk: Súbor zmien pre verziu %s

en: Checked WMS layers
sk: Označené WMS vrstvy

en: Checked overlays in control box
sk: Zaškrtnuté prekrytia vo výbere vrstiev

en: Chinese
sk: Čínsky

en: Chinese (simplified)
sk: Čínsky (zjednodušená čínština)

en: Chinese (traditional)
sk: Čínsky (tradičný)

en: City of Vienna
sk: Mesto Viedeň

en: Click here for more information on how to display in Wikitude Augmented-Reality browser
sk: Pre viac informácií ako zobraziť vo Wikitude Augmented-Reality prehliadači, kliknite sem

en: Cloudmade 1 settings
sk: Cloudmade 1 nastavenia

en: Cloudmade 2 settings
sk: Cloudmade 2 nastavenia

en: Cloudmade 3 settings
sk: Cloudmade 3 nastavenia

en: Color
sk: Farba

en: Columns to show
sk: Stĺpce pre zobrazenie

en: Comma-separated list of WMS styles
sk: WMS štýly oddelené čiarkou

en: Controlbox for basemaps/overlays
sk: Ovládací panel pre základné mapy a prekrytia

en: Coordinate Reference System
sk: Referenčný súradnicový systém

en: Coordinates
sk: Súradnice:

en: Create QR code image for standalone map in fullscreen mode
sk: Vytvoriť QR kód pre samostatnú mapu v režime na celú obrazovku

en: Created by
sk: Vytvoril

en: Created on
sk: Vytvorené

en: Credits & special thanks
sk: Poďakovanie

en: Croatian
sk: Chorvátsky

en: Custom Basemap
sk: Vlastná základná mapa

en: Custom Basemap 2
sk: Vlastná základná mapa 2

en: Custom Basemap 3
sk: Vlastná základná mapa 3

en: Custom basemap
sk: Vlastná základná mapa

en: Custom basemap 1 settings
sk: Vlastné nastavenia základnej mapy 1

en: Custom basemap 2
sk: Vlastná základná mapa 2

en: Custom basemap 2 settings
sk: Vlastné nastavenia základnej mapy 2

en: Custom basemap 3
sk: Vlastná základná mapa 3

en: Custom basemap 3 settings
sk: Vlastné nastavenia základnej mapy 3

en: Custom overlay
sk: Voliteľné prekrytie

en: Custom overlay 2 settings
sk: Nastavenie Vlastné prekrývanie 2

en: Custom overlay 3 settings
sk: Nastavenie Vlastné prekrývanie 3

en: Custom overlay 4 settings
sk: Nastavenie Vlastné prekrývanie 4

en: Custom overlay settings
sk: Nastavenie Vlastné prekrývanie

en: Date format
sk: Formát dátumu

en: Default Field
sk: Štandardné pole

en: Default basemap
sk: Štandardná základná mapa

en: Default icon
sk: Štandardná ikona

en: Default language
sk: Štandardný jazyk

en: Default layer ID
sk: ID predvolenej vrstvy

en: Default values for new layer maps
sk: Štandardné hodnoty pre nový mapové vrstvy

en: Directions
sk: Trasy

en: Display legend?
sk: Zobraziť legendu?

en: Distance units
sk: Jednotky vzdialenosti

en: Do you really want to delete all markers from all layers? (cannot be undone)
sk: Skutočne si želáte vymazať všetky značky zo všetkých vrstiev?  (nie je možné vrátiť)

en: Do you really want to delete layer %1$s (ID %2$s)?
sk: Skutočne chcete zmazať vrstvu %1$s (ID %2$s)?

en: Do you really want to delete this layer?
sk: Skutočne chcete zmazať túto vrstvu?

en: Do you really want to delete this marker?
sk: Skutočne chcete zmazať túto značku?

en: Do you really want to move the selected markers?
sk: Naozaj chcete presunúť vybrané značky?

en: Documentation
sk: Dokumentácia

en: Does the WMS server support KML output?
sk: Podporuje WMS server KLM výstup?

en: Dutch
sk: Holandsky

en: EPSG:4326 (Mercator), used by some map providers.
sk: EPSG:4326 (Mercator), používaný niektorými poskytovateľmi máp.

en: Edit
sk: Upraviť

en: Edit layer
sk: Upraviť vrstvu

en: Edit layer
sk: Upraviť vrstvu 

en: English
sk: Anglicky

en: English (Australian)
sk: Anglicky (Austrália)

en: English (Great Britain)
sk: Anglicky (Veľká Británia)

en: Error: coordinates cannot be empty!
sk: Chyba: súradnice nemôžu byť prázdne!

en: Export all markers as ARML for Wikitude
sk: Exportovať všetky značky ako ARML pre Wikitude

en: Export all markers as GeoJSON
sk: Exportovať všetky značky ako GeoJSON

en: Export all markers as KML
sk: Exportovať všetky značky ako KML

en: Export as GeoJSON
sk: Exportovať ako GeoJSON

en: Export as GeoRSS
sk: Exportovať ako GeoRSS

en: Export as KML for Google Earth/Google Maps
sk: Exportovať ako KML pre Google Earth/Google Mapy

en: Export layers
sk: Exportovať vrstvy

en: Extra CSS for table cells
sk: Extra CSS pre bunky tabuľky

en: FAQ
sk: ČKO

en: Filipino
sk: Filipínsky

en: Finnish
sk: Fínsky

en: First name
sk: Meno

en: Follow @MapsMarker on Twitter
sk: Sledujte @MapsMarker na Twitter-i

en: Follow MapsMarker on Facebook
sk: Sledujte MapsMarker na Facebook-u

en: Follow MapsMarker on Google+
sk: Sledujte MapsMarker na Google+

en: Foot
sk: Pešo

en: Footer is recommended for better performance. If you are using WordPress lesser than v3.3, Javascript files automatically get inserted into the header of your site and the javascript needed for each maps inline within the content.
sk: Zápatie sa odporúča pre vyšší výkon. Ak používate WordPress nižší ako v3.3, Javascript súbory budú vložené automaticky do hlavičky vašej stránky a Javascript súbory vyžadované pre zobrazenie mapy, budú vložené spolu s obsahom stránky.

en: For example
sk: Napríklad

en: Format
sk: Formát

en: French
sk: Francúzsky

en: Fullscreen
sk: Celá obrazovka

en: Galician
sk: Galícky

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: German
sk: Nemecky

en: Get directions
sk: Vyhľadať trasu

en: Go back to form
sk: Prejsť späť na formulár

en: Go to plugin website
sk: Choď na webovú stránku zásuvného modulu

en: Google Maps (Hybrid)
sk: Google mapy (Hybridné)

en: Google Maps (Roadmap)
sk: Google mapy (Cestné)

en: Google Maps (Satellite)
sk: Google mapy (Satelitné)

en: Google Maps (Terrain)
sk: Google mapy (terén)

en: Google Maps (worldwide)
sk: Google Mapy (celosvetovo)

en: Google Maps API key
sk: API kľúč pre Google mapy

en: Greek
sk: Grécky

en: Gujarati
sk: Gudžaránsky

en: Hebrew
sk: Hebrejsky

en: Height
sk: Výška

en: Height of the icons in pixel
sk: Výška ikon v pixeloch

en: Help
sk: Pomoc

en: Help & Support
sk: Pomoc a podpora

en: High Resolution Icon
sk: Ikony s vysokým rozlíšením

en: Hindi
sk: Hindsky

en: Hour
sk: Hodina

en: How many layers should be exported?
sk: Koľko vrstiev sa má exportovať?

en: Hungarian
sk: Maďarsky

en: Hybrid
sk: Hybridná

en: Icon
sk: Ikona

en: Icon size
sk: Veľkosť ikon

en: Icon width
sk: Šírka ikony

en: If enabled, css files will only be loaded if a shortcode is used.
sk: Ak je povolené, súbor CSS bude načítaný len v prípade, že je použitý "shortcode"

en: If you choose footer, javascripts will also only be loaded when a shortcode is used and not on all pages.
sk: Ak zvolíte zápätie  súbory javascript sa tiež nenačítajú vo všetkých stránkach, ale len v prípade, že je použitý "shortcode".

en: If you want to bulk update existing layers, please make an export first!
sk: Ak si želáte vykonať hromadnú aktualizáciu existujúcich vrstiev, najprv vykonajte export!

en: Import layers
sk: Importovať vrstvy

en: Indonesian
sk: Indonézsky

en: Insert map
sk: Vložiť mapu

en: Invalid format! Please only use numbers!
sk: Nesprávny formát! Používajte len čísla!

en: Italian
sk: Taliansky

en: Japanese
sk: Japonsky

en: KML settings
sk: KML nastavenia

en: Korean
sk: Kórejsky

en: Language of route instructions
sk: Jazyk pre trasové inštrukcie

en: Last name
sk: Priezvisko

en: Latitude
sk: Zemepisná šírka

en: Latvian
sk: Lotyšsky

en: Layer
sk: Vrstva

en: Layer added by
sk: Vrstvu pridal

en: Layer center
sk: Stred vrstvy

en: Layer has been successfully published
sk: Vrstva bola úspešne publikovaná

en: Layer has been successfully updated
sk: Vrstva bola úspešne aktualizovaná

en: Layer name
sk: Názov vrstvy

en: Layers
sk: Vrstvy

en: Leaflet Maps Marker has been successfully updated from version %1s to %2s!
sk: Leaflet Maps Marker bol úspešne aktualizovaný z verzie %1s na %2s!

en: Leaflet Maps Marker has been successfully updated to version %1s!
sk: Leaflet Maps Marker bol úspešne aktualizovaný na verziu %1s!

en: Legend
sk: Legenda

en: License
sk: Licencia

en: Licenses for used libraries, services and images
sk: Licencia pre použité knižnice, služby a obrázky

en: Link target
sk: Cieľ odkazu

en: Link to content provider
sk: Odkaz na obsah poskytovateľa

en: List all layers
sk: Zobraziť všetky vrstvy

en: List all markers
sk: Zobraziť všetky značky

en: List of markers settings
sk: Zoznam nastavení pre značky

en: Lithuanian
sk: Litovsky

en: Longitude
sk: Zemepisná dĺžka

en: Malayalam
sk: Malajalamsky

en: Map
sk: Mapa

en: Map could not be loaded - please enable Javascript!
sk: Mapu nie je možné načítať - povoľte použitie Javascript-u!

en: Map height
sk: Výška mapy

en: Map size
sk: Veľkosť mapy

en: Map type
sk: Typ mapy

en: Map width
sk: Šírka mapy

en: Map width unit
sk: Jednotky šírky mapy

en: MapBox 1 settings
sk: MapBox 1 nastavenia

en: MapBox 2 settings
sk: MapBox 2 nastavenia

en: MapBox 3 settings
sk: MapBox 3 nastavenia

en: MapQuest (Aerial)
sk: MapQuest (Letecká)

en: MapQuest (OSM, max zoom 18)
sk: MapQuest (OSM, max zväčšenie 18)

en: Marker
sk: Značka

en: Marker added by
sk: Značku pridal

en: Marker has been successfully deleted
sk: Značka bola úspešne zmazaná.

en: Marker has been successfully published
sk: Značka bola úspešne publikovaná

en: Marker has been successfully updated
sk: Značka bola úspešne aktaualizovaná

en: Marker name
sk: Názov značky

en: Marker names in KML
sk: Názvy ukazovateľov v KML

en: Markers assigned to layer "%1s" (ID %2s)
sk: Značky boli priradené do vrstvy "%1s" (ID %2s)

en: Markers per page
sk: Značiek na stránku

en: Max. number of markers to display:
sk: Max. počet  zobrazených značiek:

en: Maximum number of POIs
sk: Maximálny počet bodov záujmu

en: Maximum zoom level
sk: Maximálna úroveň zobrazenia

en: Message
sk: Správa

en: Minimum zoom level
sk: Minimálna úroveň zobrazenia

en: Minute
sk: Minúta

en: Move markers to a layer
sk: Presunúť značku do vrstvy

en: Multi Layer Map
sk: Viacvrstvová mapa

en: Name
sk: Názov

en: Names for default basemaps
sk: Názvy predvolených základnýcn máp

en: No
sk: Nie

en: No layer created yet
sk: Ešte nie je vytvorená žiadna vrstva

en: No marker assigned to this layer
sk: Žiadna značka nie je priradená do tejto vrstvy

en: No marker created yet
sk: Ešte nebola vytvorená žiadna značka

en: No motorways?
sk: Bez diaľnic?

en: No tollways?
sk: Bez platených ciest?

en: Now
sk: Teraz

en: Number of markers
sk: Počet značiek

en: Number of markers to display
sk: Počet značiek na zobrazenie

en: OGD Vienna addresses
sk: OGD Viedeň s adresami

en: OGD Vienna basemap
sk: OGD Vienna základná mapa

en: OGD Vienna satellite
sk: OGD Viedeň satelitná

en: Opacity
sk: Nepriesvitnosť

en: Open popup by default
sk: Štandardne otvoriť vyskakovacie okno

en: Open standalone map in fullscreen mode
sk: Otvoriť samostatnú mapu v režime na celú obrazovku

en: OpenStreetMap (Mapnik, max zoom 18)
sk: OpenStreetMap (Mapnik, max zväčšenie 18)

en: OpenStreetMap edit link
sk: Odkaz na OpenStreetMap editor

en: Order by
sk: Zoradiť podľa

en: Order list of markers by
sk: Zoradiť zoznam značiek podľa

en: Overview map
sk: Orientačná mapa

en: Panel background color
sk: Farba pozadia panelu

en: Panel status
sk: Stav panela

en: Phone
sk: Telefón

en: Please enter settings for custom basemap
sk: Vložte prosím nastavenia pre vlastnú základnú mapu

en: Please select a place or an address
sk: Prosím, najprv vyberte miesto alebo adresu

en: Please use a dot instead of a coma as decimal delimiter!
sk: Ako oddeľovač desatinných miest použite bodku miesto čiarky!

en: Please use hexadecimal color values
sk: Prosím použite hexadecimálne hodnoty farby

en: Plugin options updated.
sk: Nastavenia zásuvného modulu boli aktualizované.

en: Polish
sk: Poľsky

en: Portuguese
sk: Portugalsky

en: Portuguese (Portugal)
sk: Portugalsky

en: Position
sk: Pozícia

en: Pro License Settings
sk: Nastavenia Pro verzie

en: Provider URL
sk: URL poskytovateľa

en: Provider name
sk: Názov poskytovateľa

en: Public transport (works only in some areas)
sk: Verejná doprava (funguje iba v niektorých oblastiach)

en: QR code
sk: QR kód

en: QR code image size
sk: Veľkosť obrázka QR kódu

en: QR code settings
sk: nastavenie pre QR kódy

en: RSS via E-Mail
sk: RSS cez E-Mail

en: Rate plugin
sk: Ohodnotiť zásuvný modul

en: Recent markers
sk: Najnovšie značky

en: Reset Settings
sk: Resetovať nastavenia

en: Romanian
sk: Rumunsky

en: Route preferences
sk: Nastavenia trasy

en: Route type
sk: Typ trasy:

en: Russian
sk: Rusky

en: Satellite
sk: Satelitná

en: Save Changes
sk: Uložiť zmeny

en: Scale Control
sk: Ovládanie mierky

en: Scale control
sk: Mierka

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Search markers
sk: Vyhľadať značky

en: Search radius (in meter)
sk: Vyhľadávací rádius (v metroch)

en: Search result
sk: Výsledky vyhľadávania

en: Second
sk: Sekunda

en: Separator lines
sk: Oddeľovač riadkov

en: Serbian
sk: Srbsky

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Shadow anchor
sk: Ukotvenie tieňa

en: Shadow size
sk: Veľkosť tieňa

en: Short name
sk: Krátky názov

en: Shortcode
sk: Krátky kód

en: Show GeoRSS subscribe link
sk: Zobraziť GeoRSS prihlasovací odkaz

en: Show embedded map in full-screen mode
sk: Zobraz vloženú mapu v celo-obrazovkovom zobrazení

en: Show icons
sk: Zobraziť ikony

en: Show marker creation time
sk: Zobrazovať čas vytvorenia značky

en: Show popuptext (no HTML)
sk: Zobraziť vyskakovací text (bez HTML)

en: Show traffic layer?
sk: Zobraziť vrstvu s cestnou dopravou?

en: Slovak
sk: Slovensky

en: Sort order
sk: Poradie triedenia

en: Sort order for layer listing page
sk: Poradie zobrazenie vrstiev

en: Source
sk: Zdroj

en: Spanish
sk: Španielsky

en: Styles
sk: Štýly

en: Subdomain names
sk: Názvy subdomén

en: Subscribe to markers via GeoRSS
sk: Prihlásiť sa k odberu značiek cez GeoRSS

en: Support for conditional css loading
sk: Podpora pre podmienené načítanie CSS súboru

en: Support for responsive designs
sk: Podpora pre svižný dizajn

en: Support for subdomains?
sk: Podpora pre subdomény?

en: Swedish
sk: Švédsky

en: Tags
sk: Značky

en: Tamil
sk: Tamilsky

en: Target
sk: Cieľ

en: Terrain
sk: Terén

en: Text after list of markers
sk: Text za zoznamom značiek

en: Text before list of markers
sk: Text pred zoznamom značiek

en: Thai
sk: Thajsky

en: The layer with the ID %1$s has been successfully updated
sk: Vrstva s ID %1$s bola úspešne aktualizovaná

en: The marker has been duplicated successfully.
sk: Značka bola duplikovaná/skopírovaná úspešne.

en: The opacity of the markers.
sk: Priehľadnosť značiek.

en: The position of the control (one of the map corners).
sk: Pozícia ovládania (jeden z rohov mapy).

en: The selected markers have been assigned to the selected layer
sk: Označené značky boli priradené k označenej vrstve

en: The selected markers have been deleted
sk: Označená značka bola zmazaná

en: The table above is listing %1s out of %2s markers (sorted by %3s %4s)
sk: Tabuľka vyššie zobrazuje %1s z %2s značiek (usporiadané podľa %3s %4s)

en: This is a default description.
sk: Toto je štandardný popis.

en: Tiles URL
sk: URL dlaždíc

en: Time
sk: Čas

en: Timestamp for KML animation
sk: Časová značka pre KML animáciu

en: TinyMCE button
sk: TinyMCE tlačidlo

en: Title
sk: Nadpis

en: Tools
sk: Nástroje

en: Total
sk: Celkom

en: Trademarks and copyright
sk: Obchodné značky a autorské práva

en: Translations
sk: Preklady

en: Transparent
sk: Priesvitné

en: Turkish
sk: Turecky

en: Tutorial for Cloudmade configuration:
sk: Postup pre konfiguráciu Cloudmade:

en: Type
sk: Typ

en: Type of transport
sk: Spôsob dopravy

en: Ukrainian
sk: Ukrajinsky

en: Units
sk: Jednotky

en: Updated by
sk: Aktualizované

en: Updated on
sk: Aktualizované

en: Use the following directions provider
sk: Použiť nasledovných poskytovateľov trás

en: User
sk: Používateľ

en: Version
sk: Verzia

en: WMS layer 1 settings
sk: Nastavenia WMS vrstvy 1

en: WMS layer 2 settings
sk: Nastavenia WMS vrstvy 2

en: WMS layer 3 settings
sk: Nastavenia WMS vrstvy 3

en: WMS layer 4 settings
sk: Nastavenia WMS vrstvy 4

en: WMS layer 5 settings
sk: Nastavenia WMS vrstvy 5

en: WMS layer 6 settings
sk: Nastavenia WMS vrstvy 6

en: WMS layer 7 settings
sk: Nastavenia WMS vrstvy 7

en: WMS layer 8 settings
sk: Nastavenia WMS vrstvy 8

en: WMS layer 9 settings
sk: Nastavenia WMS vrstvy 9

en: WMS layers
sk: WMS vrstvy

en: Walking directions
sk: Pešie trasy

en: Warning: your access to updates and support for Leaflet Maps Marker Pro has expired!
sk: Upozornenie: Váš prístup k aktualizáciám a podpore Leaflet Maps Marker Pro už vypršal!

en: Where to change the default language
sk: Kde zmeniť štandardný jazyk

en: Where to insert Javascript files on frontend?
sk: Kam vložiť Javascript súbory na frontend-e?

en: Width
sk: Šírka

en: Width of the icons in pixel
sk: Šírka ikon v pixeloch

en: Width of the shadow icon in pixel
sk: Šírka tieňa ikony v pixloch

en: Wikitude settings
sk: Wikitude nastavenia

en: Will replace {s} from tiles url if available
sk: Nahradí  {s} z dlaždíc url aj sú dostupné

en: WordPress admin area only
sk: Iba pre administrátora WordPress

en: Yes
sk: Áno

en: Yiddish
sk: Jidiš

en: Your license was activated successfully!
sk: Vaša licencia bola úspešne aktivovaná!

en: Zoom
sk: Zobrazenie

en: Zoom in
sk: Priblížiť

en: Zoom level for all layers has been successfully set to %1$s
sk: Priblíženie pre všetky vrstvy bolo úspešne zmenené na  %1$s

en: Zoom out
sk: Oddialiť

en: add new layer
sk: pridať novú vrstvu

en: add new maker
sk: pridať novú značku

en: add new marker
sk: pridať novú značku

en: add new marker to this layer
sk: pridať nový ukazovateľ na túto vrstvu

en: add/edit layer
sk: pridať/upraviť vrstvu

en: add/edit marker
sk: pridať/upraviť značku

en: all %1$s layers
sk: všetkých %1$s vrstiev

en: asc
sk: vzost.

en: ascending
sk: vzostupne

en: assign to the following layer:
sk: priradiť k nasledovnej vrstve:

en: assigned layer
sk: priradiť vrstvu

en: automatic (use WordPress default)
sk: automaticky (použi nastavenia WordPress)

en: baseURL
sk: základná URL

en: by
sk: od

en: change basemap for all layers
sk: zmeniť základnú mapu pre všetky vrstvy

en: change mapsize for all layers
sk: zmeniť veľkosť mapy pre všetky vrstvy

en: change zoom for all layers
sk: zmeniť rozlíšenie pre všetky vrstvy

en: changelog
sk: súbor zmien

en: click here for troubleshooting
sk: pre riešenie problémov, kliknite sem

en: closed
sk: uzatvorené

en: created by
sk: vytvorené

en: created on
sk: vytvorené

en: delete
sk: odstrániť

en: delete layer
sk: odstrániť vrstvu

en: delete layer AND assigned markers
sk: vymazať vrstvu a priradené značky

en: desc
sk: zost.

en: descending
sk: zostupne

en: disabled
sk: vypnuté

en: e.g.
sk: napr.

en: edit
sk: upraviť

en: edit assigned layer
sk: upraviť priradenú vrstvu

en: edit layer
sk: upraviť vrstvu

en: edit marker
sk: upraviť značku

en: empty basemap
sk: prázdna základná mapa

en: enabled
sk: povolené

en: example: <strong>padding:20px 0 !important;</strong> increases the default padding between list entries
sk: príklad: <strong>padding:20px 0 !important;</strong> zvýši predvolenú medzeru medzi prvkami zoznamu

en: expanded
sk: rozšírené

en: false
sk: nepravda

en: fastest route
sk: najrýchlejšia trasa

en: filename
sk: názov súboru

en: footer
sk: zápätie

en: free community support
sk: komunitná podpora zadarmo

en: frequently asked questions
sk: často kladené otázky

en: fullscreen
sk: cela obrazovka

en: fullscreen map
sk: celoobrázková mapa

en: header (+ inline javascript)
sk: hlavička (+ vložený javascript)

en: help OpenStreetMap.org to improve map details
sk: pomôž OpenStreetMap.org zlepšiť detaily mapy

en: hidden
sk: Skryté

en: hide
sk: skryť

en: imperial (miles)
sk: imperiálne (míle)

en: language code
sk: jazykový kód

en: latitude
sk: zemepisná šírka

en: layer
sk: vrstva

en: layer ID
sk: ID vrstvy

en: layer name
sk: názov vrstvy

en: list all markers
sk: zobraziť všetky značky

en: loading map - please wait...
sk: nahrávam mapu - chvíľu strpenia prosím....

en: longitude
sk: zemepisná dĺžka

en: map
sk: mapa

en: map type and ID
sk: typ mapy a ID

en: maps
sk: mapy

en: marker name
sk: názvu značky

en: markers
sk: značky

en: maximum image width (px)
sk: maximálna šírka obrázka (px)

en: metric (kilometer)
sk: metrické (kilometer)

en: metric (km)
sk: metrické (km)

en: more information
sk: viac informácií

en: move markers
sk: presunúť značky

en: multi layer map
sk: viacvrstvová mapa

en: never (ignore changes in the view)
sk: nikdy (ignorovať zmeny v zobrazení)

en: no
sk: nie

en: no link
sk: bez odkazu

en: not available on multi layer maps
sk: nie je dostupné na viacvrstvových mapách

en: open
sk: otvorené

en: or
sk: alebo

en: page
sk: strana

en: powered by
sk: s použitím

en: rate plugin
sk: hodnotiť zásuvný modul

en: released on
sk: vydané

en: remove message
sk: odstrániť správu

en: route for bicycles
sk: trasa pre cyklistov

en: route for pedestrians
sk: trasa pre chodcov

en: shortest route
sk: najkratšia trasa

en: show
sk: zobraziť

en: show fewer icons
sk: zobraziť menej ikon

en: show map
sk: zobraziť mapu

en: show marker count
sk: zobraziť počet značiek

en: show markers assigned to this layer
sk: zobraziť značky priradené k tejto vrstve

en: show more icons
sk: zobraz viac ikoniek

en: single layer map
sk: jedno vrstvová mapa

en: standard icon
sk: štandardná ikona

en: submit
sk: odoslať

en: support for CSV/XLS/XLSX/ODS import and export for bulk additions and bulk updates
sk: podpora pre  CSV/XLS/XLSX/ODS import a export a pre dávková spracovanie

en: switch to simplified editor
sk: prepnúť na zjednodušený editor

en: translations
sk: preklady

en: true
sk: pravda

en: unassigned
sk: nepriradené

en: updated by
sk: aktualizoval

en: updated on
sk: aktualizované

en: visible
sk: viditeľné

en: yes
sk: áno
