Development (trunk) - en to be_BY translation catalogue (259 entries)

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
be_BY: У вас няма дастатковых правоў для доступу да гэтай старонцы.

en: Settings saved
be_BY: Налады захаваны

en: General Settings
be_BY: Агульныя налады

en: General
be_BY: Агульны

en: Europe
be_BY: Еўропа

en: America
be_BY: Амерыка

en: Asia + Oceania
be_BY: Азія + Акіянія

en: Africa
be_BY: Афрыка

en: Activate bar?
be_BY: Актываваць бар?

en: No
be_BY: Не

en: Yes
be_BY: Да

en: If "YES" is selected, then plugin will add a bar with language flags.
be_BY: Калі абраны "ДА", то убудова будзе дадаваць панэль са сцягамі мовы.

en: Title of bar
be_BY: Назва бара

en: Title will be displayed on a bar, right before flags.
be_BY: Назва будзе адлюстроўвацца на панэлі, прама перад сцягамі.

en: Position of bar
be_BY: Становішча бара

en: Top
be_BY: Уверсе

en: Bottom
be_BY: Унізе

en: Choose position where the bar should appear. The top of page or on the bottom.
be_BY: Абярыце пазіцыю, дзе павінен з'явіцца бар. У верхняй частцы старонкі або на дне.

en: Side of flags
be_BY: Бакавыя сцягі

en: Left
be_BY: Левы

en: Right
be_BY: Правы

en: Choose side of the bar where flags should appear. Left or right side of bar.
be_BY: Абярыце бок бара, дзе павінены з'явіцца сцягі. Левая ці правая панэлі бара.

en: Disable WP bar?
be_BY: Адключыць бар WP?

en: If "YES" is selected, then plugin will disable WordPress Admin bar.
be_BY: Калі абраны "ДА" , то ўбудова будзе адключаць панэль WordPress Admin.

en: Open links in new window?
be_BY: Адкрываць спасылкі ў новым акне?

en: If "YES" is selected, then links on site will be open in new window.
be_BY: Калі выбрана "ДА", то спасылкі на сайт будуць адкрыты ў новым акне.

en: Country
be_BY: Краіна

en: Active
be_BY: Актыўны

en: Alternative Name
be_BY: Альтэрнатыўная назва

en: Alternative country name. Default is:
be_BY: Альтэрнатыўная назва краіны. Значэнне па змаўчанні:

en: URL address where link should point to.
be_BY: URL-адрас, па якім павінна паказваць спасылка.

en: Save Changes
be_BY: Захаваць змены

en: Andorra
be_BY: Андора

en: Austria
be_BY: Аўстрыя

en: Albania
be_BY: Албанія

en: Bosnia and Herzegovina
be_BY: Боснія і Герцагавіна

en: Belgium
be_BY: Бельгія

en: Bulgaria
be_BY: Балгарыя

en: Belarus
be_BY: Беларусь

en: Switzerland
be_BY: Швейцарыя

en: Czech Republic
be_BY: Чэшская Рэспубліка

en: Germany
be_BY: Германія

en: Denmark
be_BY: Данія

en: Estonia
be_BY: Эстонія

en: Spain
be_BY: Іспанія

en: Finland
be_BY: Фінляндыя

en: Faroe Islands
be_BY: Фарэрскія выспы

en: France
be_BY: Францыя

en: Guernsey
be_BY: Востраў Гернсі

en: Gibraltar
be_BY: Гібралтар

en: Greece
be_BY: Грэцыя

en: Croatia
be_BY: Харватыя / Хрватска

en: Hungary
be_BY: Венгрыя

en: Ireland
be_BY: Ірландыя

en: Isle of Man
be_BY: Востраў Мэн

en: Iceland
be_BY: Ісландыя

en: Italy
be_BY: Італія

en: Jersey
be_BY: Востраў Джэрсі

en: Liechtenstein
be_BY: Ліхтэнштэйн

en: Lithuania
be_BY: Літва

en: Luxembourg
be_BY: Люксембург

en: Latvia
be_BY: Латвія

en: Monaco
be_BY: Манака

en: Moldova
be_BY: Малдова

en: Montenegro
be_BY: Чарнагорыя

en: Macedonia
be_BY: Македонія

en: Malta
be_BY: Мальта

en: Northern Cyprus
be_BY: Паўночны Кіпр

en: Netherlands
be_BY: Нідэрланды

en: Norway
be_BY: Нарвегія

en: Poland
be_BY: Польшча

en: Portugal
be_BY: Партугалія

en: Romania
be_BY: Румынія

en: Serbia
be_BY: Сербія

en: Russian Federation
be_BY: Расія

en: Sweden
be_BY: Швецыя

en: Slovenia
be_BY: Славенія

en: Slovakia
be_BY: Славакія

en: San Marino
be_BY: Сан-Марына

en: Turkey
be_BY: Турцыя

en: Ukraine
be_BY: Украіна

en: United Kingdom
be_BY: Вялікабрытанія

en: Vatican
be_BY: Ватыкан

en: Kosovo
be_BY: Косава

en: Antigua and Barbuda
be_BY: Антыгуа і Барбуда

en: Anguilla
be_BY: Ангілья

en: Argentina
be_BY: Аргентына

en: Aruba
be_BY: Аруба

en: Barbados
be_BY: Барбадос

en: Bermuda
be_BY: Бэрмудзкія выспы

en: Bolivia
be_BY: Балівія

en: Brazil
be_BY: Бразілія

en: Bahamas
be_BY: Багамскія а-вы

en: Belize
be_BY: Беліз

en: Canada
be_BY: Канада

en: Chile
be_BY: Чылі

en: Colombia
be_BY: Калумбія

en: Costa Rica
be_BY: Коста-Рыка

en: Cuba
be_BY: Куба

en: Dominica
be_BY: Дамініка

en: Dominican Republic
be_BY: Дамініканская Рэспубліка

en: Ecuador
be_BY: Эквадор

en: Grenada
be_BY: Грэнада

en: Greenland
be_BY: Грэнландыя

en: Guatemala
be_BY: Гватэмала

en: Guyana
be_BY: Гаяна

en: Honduras
be_BY: Гандурас

en: Haiti
be_BY: Гаіці

en: Jamaica
be_BY: Ямайка

en: Saint Kitts and Nevis
be_BY: Сэнт-Кітс і Нэвіс

en: Cayman Islands
be_BY: Кайманавы выспы

en: Saint Lucia
be_BY: Сэнт-Люсія

en: Montserrat
be_BY: Мантсерат

en: Mexico
be_BY: Мексіка

en: Nicaragua
be_BY: Нікарагуа

en: Panama
be_BY: Панама

en: Peru
be_BY: Перу

en: Puerto Rico
be_BY: Пуэрта-Рыка

en: Paraguay
be_BY: Парагвай

en: Suriname
be_BY: Сурынам

en: El Salvador
be_BY: Сальвадор

en: Turks and Caicos Islands
be_BY: Астравы Тэркс і Кайкас

en: Trinidad and Tobago
be_BY: Трынідад і Табага

en: United States
be_BY: ЗША

en: Uruguay
be_BY: Уругвай

en: Saint Vincent and the Grenadines
be_BY: Сэнт-Вінсэнт і Грэнадыны

en: Venezuela
be_BY: Венесуэла

en: British Virgin Islands
be_BY: Брытанскія Віргінскія выспы

en: United States Virgin Islands
be_BY: Віргінскія астравы Злучаных Штатаў

en: United Arab Emirates
be_BY: Аб'яднаныя Арабскія Эміраты

en: Afghanistan
be_BY: Афганістан

en: Armenia
be_BY: Арменія

en: American Samoa
be_BY: Амерыканскае Самоа

en: Australia
be_BY: Аўстралія

en: Azerbaijan
be_BY: Азербайджан

en: Bangladesh
be_BY: Бангладэш

en: Bahrain
be_BY: Бахрэйн

en: Brunei
be_BY: Бруней

en: Bhutan
be_BY: Бутан

en: Cook Islands
be_BY: Выспы Кука

en: Easter Island
be_BY: Востраў пасхі

en: China
be_BY: Кітай

en: Cyprus
be_BY: Кіпр

en: Fiji
be_BY: Фіджы

en: Federated States of Micronesia
be_BY: Фэдэратыўныя Штаты Мікранэзіі

en: Georgia
be_BY: Грузія

en: Guam
be_BY: Гуам

en: Hong Kong
be_BY: Гонг-Конг

en: Indonesia
be_BY: Інданезія

en: Israel
be_BY: Ізраіль

en: India
be_BY: Індыя

en: Iraq
be_BY: Ірак

en: Iran
be_BY: Іран

en: Jordan
be_BY: Іярданія

en: Japan
be_BY: Японія

en: Kyrgyzstan
be_BY: Кіргізія

en: Cambodia
be_BY: Камбоджа

en: Kiribati
be_BY: Кірыбаці

en: North Korea
be_BY: Паўночная Карэя

en: South Korea
be_BY: Паўднёвая Карэя

en: Kuwait
be_BY: Кувейт

en: Kazakhstan
be_BY: Казахстан

en: Laos
be_BY: Лаос

en: Lebanon
be_BY: Ліван

en: Sri Lanka
be_BY: Шры-Ланка

en: Marshall Islands
be_BY: Маршалавы выспы

en: Mongolia
be_BY: Манголія

en: Myanmar
be_BY: М'янма

en: Macau
be_BY: Макаа

en: Maldives
be_BY: Мальдывы

en: Malaysia
be_BY: Малайзія

en: New Caledonia
be_BY: Новая Каледонія

en: Nepal
be_BY: Непал

en: Nauru
be_BY: Науру

en: New Zealand
be_BY: Новая Зеландыя

en: Oman
be_BY: Аман

en: French Polynesia
be_BY: Французская Палінезія

en: Papua New Guinea
be_BY: Папуа-Новая Гвінея

en: Philippines
be_BY: Філіпіны

en: Pakistan
be_BY: Пакістан

en: Palestine
be_BY: Палестына

en: Palau
be_BY: выспы Палаў

en: Qatar
be_BY: Катар

en: Saudi Arabia
be_BY: Саўдаўская Аравія

en: Solomon Islands
be_BY: Саламонавы выспы

en: Singapore
be_BY: Сінгапур

en: Syria
be_BY: Сірыя

en: Tajikistan
be_BY: Таджыкістан

en: Thailand
be_BY: Тайланд

en: Timor-Leste
be_BY: Тымор-Лешці

en: Turkmenistan
be_BY: Туркменія

en: Tonga
be_BY: Тонга

en: Tuvalu
be_BY: Тувалу

en: Taiwan
be_BY: Тайвань

en: Uzbekistan
be_BY: Узбекістан

en: Vietnam
be_BY: В'етнам

en: Vanuatu
be_BY: Вануату

en: Samoa
be_BY: Самоа

en: Yemen
be_BY: Емен

en: Angola
be_BY: Ангола

en: Burkina Faso
be_BY: Буркіна-Фасо

en: Burundi
be_BY: Бурундзі

en: Benin
be_BY: Бенін

en: Botswana
be_BY: Батсвана

en: Democratic Republic of the Congo
be_BY: Дэмакратычная Рэспубліка Конга

en: Central African Republic
be_BY: Цэнтральна-Афрыканская Рэспубліка

en: Republic of the Congo
be_BY: Рэспубліка Конга

en: Côte d'Ivoire
be_BY: Бераг Слановай Косці

en: Cameroon
be_BY: Камерун

en: Cape Verde
be_BY: Каба-Вэрдэ

en: Djibouti
be_BY: Джыбуці

en: Algeria
be_BY: Алжыр

en: Egypt
be_BY: Егіпет

en: Sahrawi Arab Democratic Republic
be_BY: Арабская Дэмакратычная Рэспубліка Сахраві

en: Eritrea
be_BY: Эрытрэя

en: Ethiopia
be_BY: Эфіёпія

en: Gabon
be_BY: Габон

en: Ghana
be_BY: Гана

en: Gambia
be_BY: Гамбія

en: Guinea
be_BY: Гвінея

en: Equatorial Guinea
be_BY: Экватарыяльная Гвінея

en: Guinea-Bissau
be_BY: Гвінея-Бісау

en: Kenya
be_BY: Кенія

en: Comoros
be_BY: Каморы

en: Liberia
be_BY: Ліберыя

en: Lesotho
be_BY: Лесота

en: Libya
be_BY: Лівія

en: Morocco
be_BY: Марока

en: Madagascar
be_BY: Мадагаскар

en: Mali
be_BY: Малі

en: Mauritania
be_BY: Маўрытанія

en: Mauritius
be_BY: Маўрыкій

en: Malawi
be_BY: Малаві

en: Mozambique
be_BY: Мазамбік

en: Namibia
be_BY: Намібія

en: Niger
be_BY: Нігер

en: Nigeria
be_BY: Нігерыя

en: Réunion
be_BY: Рэюньён

en: Rwanda
be_BY: Руанда

en: Seychelles
be_BY: Сейшэлы

en: Sudan
be_BY: Судан

en: Sierra Leone
be_BY: Сьера-Леонэ

en: Senegal
be_BY: Сенегал

en: Somalia
be_BY: Самалі

en: São Tomé and Príncipe
be_BY: Сан-Томе і Прынсэп

en: Swaziland
be_BY: Свазіленд

en: Chad
be_BY: Чад

en: Togo
be_BY: Таго

en: Tunisia
be_BY: Туніс

en: Tanzania
be_BY: Танзанія

en: Uganda
be_BY: Уганда

en: South Africa
be_BY: Паўднёвая Афрыка

en: Zambia
be_BY: Замбія

en: Zimbabwe
be_BY: Зімбабвэ

note: Plugin Name of the plugin/theme
en: Language Bar Flags
be_BY: Моўны бар сцягаў

en: You are not using any of AppThemes Premium Themes, check what You are missing.
be_BY: Вы не выкарыстоўваеце  тэмы  з AppThemes Premium Themes, праверце, што вас не хапае.

en:  <a target="_blank" href="%s">Show me themes!</a>
be_BY: <a target="_blank" href="%s"> Пакажыце мне тэмы! </a>

en: You are not using any of Elegant Premium Themes, check what You are missing.
be_BY: Вы не выкарыстоўваеце нічога з  Elegant Premium Themes, праверце, што вас не хапае.

note: Description of the plugin/theme
en: Replace or disable standard WordPress bar in the top of website and display similar bar but with configurable language flags to other language versions of Your website.
be_BY: Замяніць або адключыць стандартную WordPress панэль у верхняй частцы вэб-сайта і адлюструецца падобнаю панэль, але з наладжвальнымі сцягамі мовы на іншыя моўныя версіі сайта.
