Hostinger - en to uk translation catalogue (91 entries)

en: Access the Site identity and edit title
uk: Доступ до айдентики сайту та редагування заголовка

en: Add a gallery block
uk: Додайте блок галереї

en: Add a new page
uk: Додайте нову сторінку

en: Add a title
uk: Додайте заголовок

en: Add content
uk: Додайте контент

en: Add products image and price
uk: Додайте зображення та ціну товару

en: Add the content and images that represent your services
uk: Додайте контент і зображення, які описують ваші послуги

en: Add the title of the page, for example, About. Click the Add Title text to open the text box where you will add your title. The title of your page should be descriptive of the information the page will have.
uk: Додайте заголовок сторінки, наприклад "Про нас". Натисніть "Додати заголовок", щоб відкрити текстове поле та ввести заголовок. Він має відображати вміст сторінки.

en: Add your first product
uk: Додайте перший продукт

en: Add your product
uk: Додати продукт

en: Adding a logo is a great way to personalize a website or add branding information. You can use your existing logo or create a new one using the <a href="https://logo.hostinger.com/?ref=wordpress-onboarding" target="_blank">Ai Logo Maker</a>.
uk: Логотип – чудовий спосіб ідентифікувати бренд. Ви можете використати наявний логотип або створити новий за допомогою <a href="https://logo.hostinger.com/?ref=wordpress-onboarding" target="_blank">конструктора лого ШІ</a>.

en: Before publishing, you can preview your created page by clicking on the Preview button. If you are happy with the result, click the Publish button.
uk: Перед публікацією ви можете переглянути створену сторінку, натиснувши кнопку "Попередній перегляд". Якщо ви задоволені результатом, натисніть "Опублікувати".

en: Close
uk: Закрити

en: Come up with a clear and concise name for the page that accurately reflects the services you provide.
uk: Придумайте чітку та лаконічну назву для сторінки, яка найкраще відображатиме ваші послуги.

en: Coming Soon
uk: Незабаром

en: Congratulations! Your website is online.
uk: Вітаємо! Ваш сайт онлайн.

en: Content can be anything you wish, for example, text, images, videos, tables, and lots more. Click on a plus sign and choose any block you want to add to the page.
uk: Ви можете використовувати різні типи контенту, наприклад, текст, зображення, відео, таблиці тощо. Натисніть на знак плюс і виберіть будь-який контент, який ви хочете додати на сторінку.

en: Create a catchy headline
uk: Створіть привабливий заголовок

en: Create a headline that grabs your visitors attention and accurately represents the content of your post.
uk: Створіть заголовок, який приверне увагу відвідувачів і відображатиме вміст сторінки.

en: Create a logo
uk: Створіть логотип

en: Create a new page called “My projects”
uk: Створіть нову сторінку "Мої проєкти"

en: Create a page describing your services
uk: Створіть сторінку з описом ваших послуг

en: Create your first blog post
uk: Створіть першу публікацію в блозі

en: Draft your post
uk: Створіть чернетку публікації

en: Edit an image
uk: Редагувати зображення

en: Edit description
uk: Редагувати опис

en: Edit post
uk: Редагувати пост

en: Edit post description
uk: Редагувати опис публікації

en: Edit site title
uk: Редагувати назву сайту

en: Finalize the page
uk: Завершіть налаштування сторінки

en: Find the answers you need in our Knowledge Base
uk: Знайдіть необхідну інформацію в нашій базі знань

en: Find the Media page
uk: Знайдіть сторінку «Медіа»

en: Follow our guided checklist to setup your website
uk: Скористайтеся нашим чек-листом, щоб налаштувати сайт

en: Get in touch with our live specialists
uk: Зв'яжіться з нашими фахівцями через онлайн-чат

en: Get Started
uk: Почати

en: Give a page a short title such as “Our Services”
uk: Створіть короткий заголовок сторінки, наприклад "Наші послуги"

en: Give your page a name (e.g. "My Portfolio"), then click the "+" button in the editor to add a new block.
uk: Створіть заголовок сторінки (наприклад, "Моє портфоліо"), а потім натисніть кнопку «+» у редакторі, щоб додати новий розділ.

en: Go to Posts
uk: Перейти до публікації

en: Go to Products → Add New or Create Product and enter your product name and description.
uk: Перейдіть до продуктів → Додайте новий або створіть продукт і введіть назву та опис продукту.

en: Go to the Customize page
uk: Перейти на сторінку налаштування

en: Got it!
uk: Зрозуміло!

en: Help Center
uk: Команда підтримки

en: Home
uk: Додому

note: Description of the plugin
en: Hostinger WordPress plugin.
uk: Плагін WordPress Hostinger.

en: Hover over the chosen post to see the options menu. Click on the Edit button to open the post editor.
uk: Наведіть курсор на потрібну публікацію, щоб побачити меню параметрів. Натисніть кнопку "Редагувати", щоб відкрити редактор публікацій.

en: How to Add Your WordPress Website to Google Search Console
uk: Як додати сайт WordPress до Google Search Console

en: How to Back Up a WordPress Site
uk: Як створити резервну копію сайту WordPress

en: How to Clear Cache in WordPress Website
uk: Як очистити кеш сайту WordPress

en: How to Create a WordPress Contact Us Page
uk: Як створити сторінку "Контакти" в WordPress

en: How to Edit the Footer in WordPress
uk: Як редагувати нижній колонтитул у WordPress

en: How to Import Images Into WordPress Website
uk: Як імпортувати зображення на сайт WordPress

en: How to Set Up WordPress SMTP
uk: Як налаштувати SMTP у WordPress

en: If you wish to edit the image, click on the chosen image and click the Edit Image button. You can now crop, rotate, flip or scale the selected image.
uk: Якщо ви бажаєте відредагувати зображення, натисніть на вибране зображення та натисніть кнопку "Редагувати зображення". Тепер ви можете обрізати, обертати, перевертати або масштабувати вибране зображення.

en: In the block menu, search for "Gallery" and select the Gallery block. Upload the images you want to showcase in your portfolio, then adjust the layout and add captions if needed.
uk: Виберіть блок "Галерея". Завантажте зображення, які ви хочете продемонструвати у своєму портфоліо, потім відредагуйте макет і за потреби додайте підписи.

en: In the left sidebar, click Appearance to expand the menu. In the Appearance section, click Customize. The Customize page will open.
uk: На лівій бічній панелі натисніть «Вигляд», щоб розгорнути меню. У розділі «Вигляд» натисніть «Налаштувати». Відкриється сторінка Налаштувати.

en: In the left sidebar, click Appearance to expand the menu. In the Appearance section, click Customize. The Customize page will open.
uk: У лівій бічній панелі натисніть "Вигляд", щоб відкрити меню. У розділі "Вигляд" натисніть "Налаштувати". Відкриється сторінка налаштування.

en: In the left sidebar, click Site Identity and edit your site title.
uk: У лівій бічній панелі натисніть "Айдентика сайту" та відредагуйте назву сайту.

en: In the left sidebar, click Site Identity, then click on the Select Site Icon button. Here, you can upload your brand logo.
uk: У лівій бічній панелі виберіть "Айдентика сайту" та натисніть кнопку "Вибрати піктограму сайту". Тут ви можете завантажити логотип вашого бренду.

en: In the left sidebar, find the Media button. The Media Library page allows you to edit, view, and delete media previously uploaded to your website.
uk: У лівій бічній панелі знайдіть "Медіа". Сторінка медіатеки дозволяє редагувати, переглядати та видаляти медіафайли, раніше завантажені на ваш сайт.

en: In the left sidebar, find the Pages menu and click on Add New button. You will see the WordPress page editor. Each paragraph, image, or video in the WordPress editor is presented as a “block” of content.
uk: На лівій бічній панелі знайдіть меню "Сторінки" та натисніть кнопку "Додати нову". Ви побачите редактор сторінки WordPress. Кожен абзац, зображення або відео в редакторі WordPress представлено як «блок» вмісту.

en: In the left sidebar, find the Posts button. Click on the All Posts button and find the post for which you want to change the description.
uk: У лівій бічній панелі знайдіть кнопку "Публікації". Натисніть кнопку "Усі публікації" та виберіть публікацію, опис якої потрібно змінити.

en: invalid data
uk: неправильні дані

en: Knowledge Base
uk: База знань

en: Learn
uk: Навчайтеся

en: LiteSpeed Cache: How to Get 100% WordPress Optimization
uk: Кеш LiteSpeed: як отримати 100% оптимізацію WordPress

en: Make the page easy to read and navigate by using headings and bullet points. Include a clear call-to-action (CTA) to encourage visitors to take the next step for example, to contact you via email or contact form.
uk: Зробіть сторінку зручною для читання та навігації, використовуючи заголовки та абзаци. Використовуйте чіткі заклики до дії (CTA), щоб спонукати відвідувачів зробити наступний крок, наприклад, зв’язатися з вами електронною поштою або через контактну форму.

en: New WordPress website is being built and will be published soon
uk: Новий сайт WordPress створюється та незабаром буде опублікований

en: Once fields are filled, and your item has an image, description, and price, it’s time to publish it online. You will find the “publish” button at the top of the page, near the description field.
uk: Якщо ви додали опис і ціни продукту, опублікуйте його в інтернеті. Ви знайдете кнопку "Опублікувати" у верхній частині сторінки, біля поля опису.

en: Once you have finished drafting your post, read it over to check for errors, make any necessary revisions, and then publish it to your blog.
uk: Написавши допис, прочитайте його, щоб перевірити наявність помилок, внесіть необхідні зміни, а потім опублікуйте його у своєму блозі.

en: Once you're happy with your portfolio post, click the "Publish" button to make it live on your website. You can add a link to your main navigation menu or other relevant posts to make it easy for visitors to find.
uk: Якщо ви задоволені портфоліо, натисніть кнопку "Опублікувати", щоб воно з'явилося на сайті. Ви можете додати посилання на головне меню навігації або в інші публікації, щоб полегшити відвідувачам пошук.

en: Preview website
uk: Попередній перегляд сайту

en: Proofread and publish
uk: Відредагувати та опублікувати

en: Publish the page
uk: Опублікувати сторінку

en: Publish the setup
uk: Опублікувати налаштування

en: Publish website
uk: Опублікувати сайт

en: Publish your page
uk: Опублікуйте сторінку

en: Publishing website
uk: Публікування сайту

en: Set up your website
uk: Налаштуйте свій сайт

en: Take me there
uk: Перейти

en: This can take some time
uk: Це може зайняти деякий час

en: To make the product stand out, upload a picture of it. During the setup of your wanted item, be sure to add its price and any other relevant information. Product categories and tags to help organize your products.
uk: Щоб виділити продукт, завантажте його фото. Під час налаштування товару обов’язково додайте його ціну та іншу інформацію. Категорії продуктів і теги допоможуть упорядкувати їх упорядкувати.

en: To upload a new image, click on Add New button on the Media Library page and select files.
uk: Щоб завантажити нове зображення, натисніть кнопку "Додати нове" на сторінці медіатеки та виберіть файли.

en: Upload an image
uk: Завантажте зображення

en: Upload your logo
uk: Завантажте логотип

en: Upload your portfolio projects
uk: Завантажте портфоліо

en: Website is published
uk: Сайт опубліковано

en: WordPress tutorials
uk: Посібники з WordPress

en: Write a brief introduction to your business, provide an overview of your services with descriptions and benefits, and use relevant images to support your content. Keep it simple and straightforward.
uk: Коротко опишіть ваш бізнес, розкажіть про послуги та їх переваги, використовуйте зображення, які допоможуть краще зрозуміти надану інформацію. Будьте лаконічними та чіткими.

en: Write your content, making sure to include relevant keywords and images. You can use different blocks to create headings, paragraphs, lists, and other types of content.
uk: Напишіть свій контент, обов’язково додайте ключові слова та зображення. Ви можете використовувати різні блоки для створення заголовків, абзаців, списків тощо.

en: You can access this guide material any time when updating your website
uk: Ви можете будь-коли отримати доступ до цього посібника під час оновлення свого сайту

en: You can see the whole post in the editor. Find the description part and change it to your preferences.
uk: Ви можете переглянути весь текстовий вміст у редакторі. Знайдіть частину опису та змініть її під свої потреби.
