Hostinger Reach 1.0.0 - en to uk translation catalogue (195 entries)

en: (no title)
uk: (без назви)

en: Abandoned Carts
uk: Покинуті вози

en: Abandoned carts
uk: Покинуті вози

en: Active
uk: Активний

en: Add New Tag
uk: Додати новий тег

en: Add Tag
uk: Додати тег

en: Add form
uk: Додати форму

en: Add form or plugin
uk: Додати форму або плагін

en: Add form to start sending campaigns with Hostinger Reach
uk: Додайте форму, щоб почати надсилати розсилки за допомогою Hostinger Reach

en: Add new form
uk: Додати нову форму

en: Add or connect a form to start sending campaigns
uk: Додайте або підключіть форму, щоб почати надсилати розсилки

en: Adds a marketing consent checkbox at checkout and syncs contacts to Reach.
uk: Додає прапорець згоди на маркетинг під час оформлення замовлення та синхронізує контакти з Reach.

en: Any ideas or feedback to help us improve Hostinger Reach?
uk: Маєте ідеї чи побажання, які допоможуть нам покращити Hostinger Reach?

en: Attention:
uk: Увага:

en: Auto-sync off
uk: Автосинхронізація вимкнена

en: Automation
uk: Автоматизація

en: Average CTOR
uk: Середній показник CTOR

en: Back
uk: Назад

en: Background image for
uk: Фонове зображення для

en: Banner background image for
uk: Фонове зображення банера для

en: Campaigns
uk: Кампанії

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Checkout
uk: Оформлення замовлення

en: Click-to-open rate tells you what percent of opens resulted in a click too. A good CTOR is 6-17%, depending on your industry.
uk: Коефіцієнт кліків показує, який відсоток відкриттів призвів до кліка. Залежно від галузі хороший коефіцієнт кліків становить 6-17%.

en: Collapse {pluginName} details
uk: Згорнути деталі {pluginName}

en: Collect contacts at checkout, send automated emails after purchases, and recover abandoned carts to drive more sales with Reach
uk: Збирайте контакти на касі, надсилайте автоматичні імейли після покупок і повертайте покинуті кошики, щоб збільшити продажі за допомогою Reach

en: Coming soon
uk: Незабаром

en: Connect
uk: Підключити

en: Connect Hostinger Reach to start Email Marketing
uk: Підключіть Hostinger Reach, щоб розпочати email-маркетинг

en: Connect Now
uk: Підключити зараз

en: Connect WooCommerce
uk: Підключіть WooCommerce

en: Connect WooCommerce to boost sales with email automations
uk: Підключіть WooCommerce, щоб збільшити продажі за допомогою автоматизації листів

en: Connect domain
uk: Підключити домен

en: Connect plugin
uk: Підключити плагін

en: Connect site
uk: Підключити сайт

en: Contact Form 7
uk: Контактна форма 7

en: Contacts
uk: Контакти

en: Contacts to Import
uk: Контакти для імпорту

en: Could not generate auth URL
uk: Не вдалося згенерувати URL-адресу авторизації

en: Create a new form or connect a plugin to grow your contact list and start sending campaigns with Reach.
uk: Створіть нову форму або підключіть плагін, щоб розширити список контактів і почати надсилати розсилки за допомогою Reach.

en: Create campaign
uk: Створити кампанію

en: Create fully custom forms in Reach and easily embed them on your WordPress site using this plugin. Stay tuned!
uk: Створюйте повністю кастомні форми в Reach і легко вбудовуйте їх на свій сайт WordPress за допомогою цього плагіна. Залишайтеся з нами!

en: Create template
uk: Створити шаблон

en: Default
uk: За замовчуванням

en: Disconnect
uk: Відключити

en: Disconnect it to link this site instead.
uk: Відключіть його, щоб підключитися до цього сайту.

en: Disconnect plugin
uk: Відключити плагін

en: Disconnect plugin?
uk: Відключити плагін?

en: Disconnecting will stop new contacts from being collected. You can reconnect or use a different form anytime.
uk: Відключення призведе до припинення збору нових контактів. Ви можете підключитися знову або скористайтеся іншою формою в будь-який час.

en: Don't see your plugin?
uk: Не бачите свій плагін?

en: E-Commerce
uk: Електронна комерція

en: Easily add or connect existing forms, automate WooCommerce, and sync contacts to start building campaigns and grow your business.
uk: Легко додавайте або підключайте існуючі форми, автоматизуйте WooCommerce та синхронізуйте контакти, щоб почати створювати кампанії та розвивати свій бізнес.

en: Edit form
uk: Редагувати форму

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Email marketing background with gradient design
uk: Фон для email-маркетингу з градієнтним дизайном

en: Email marketing illustration featuring envelopes and communication icons
uk: Ілюстрація для email-маркетингу з конвертами та іконками комунікації

en: Email marketing that doesn't need an expert: Let AI write, design, and send your campaigns - your brand, your colors, applied automatically. No coding, no complexity.
uk: Email-маркетинг, який не потребує експертів: дозвольте ШІ писати, створювати та надсилати ваші кампанії - ваш бренд, ваші кольори, застосовані автоматично. Ніякого кодування, ніяких складнощів.

en: Emails
uk: Електронні листи

en: Enter tag name and press Enter or click Add Tag
uk: Введіть назву тегу та натисніть Enter або натисніть Додати тег

en: Expand {pluginName} details
uk: Розгорнути деталі {pluginName}

en: FAQ
uk: Поширені запитання

en: Form
uk: Форма

en: Form Builder
uk: Конструктор форм

en: Form ID
uk: ID форми

en: Forms
uk: Форми

en: Forms syncing with Reach
uk: Синхронізація форм з Reach

en: Go to Reach
uk: Перейти до Reach

en: Go to plugin
uk: Перейти до плагіна

en: Hostinger Reach Logo
uk: Логотип Hostinger Reach

en: Hostinger Reach is a Hostinger service that helps you create and send branded email campaigns in minutes with smart AI tools. Hostinger Reach WordPress Plugin allows you to connect and sync contacts from your favorite WordPress plugins into Reach.
uk: Hostinger Reach - це сервіс від Hostinger, який допомагає створювати та надсилати брендовані емейл-розсилки за лічені хвилини за допомогою розумних інструментів штучного інтелекту. Плагін Hostinger Reach для WordPress дозволяє підключати та синхронізувати контакти з ваших улюблених плагінів WordPress у Reach.

en: Hostinger Reach is an AI-powered email marketing tool for small businesses and creators. It supports your entire email marketing journey—from building contact lists to sending campaigns and tracking results.
uk: Hostinger Reach – це інструмент email-маркетингу на основі ШІ, який підходить для малого бізнесу та креаторів. Він допоможе на кожному етапі – від створення списків контактів до відправки розсилок і відстеження результатів.

en: Hostinger Reach is built for simplicity, speed, and results – no design or marketing experience needed. Unlike most email tools, at the core of Reach is its AI-powered template creator. Whether it is a product launch, special offer, or newsletter update, it instantly crafts a professional, mobile-friendly email. It not only writes the content for you; it also suggests the best layout for your message and saves your style settings so you're never starting from scratch.<br><br>Every template is customizable, so your emails reflect your brand's look, feel, and voice. And because the templates are built using proven best practices, they're optimized for readability, accessibility, and reader engagement.
uk: Hostinger Reach – простий, швидкий і ефективний, тому вам не знадобляться навички дизайну чи маркетингу. На відміну від більшості інструментів для email-маркетингу в основі Reach лежить шаблонний редактор на основі ШІ. Він миттєво створює професійні та оптимізовані для мобільних пристроїв електронні листи. Інструмент не тільки створює вміст, але й пропонує найкращий макет для повідомлення та зберігає налаштування стилю, щоб не починати з нуля.<br><br>Кожен шаблон можна налаштувати, щоб листи відображали стиль і тон вашого бренду. А оскільки шаблони створені з використанням найкращих практик, вони оптимізовані для читабельності, доступності та залучення читачів.

en: Hostinger Reach requires minimum PHP version of <b>%s</b>.
uk: Hostinger Reach вимагає мінімальну версію PHP <b>%s</b>.

en: How are segments and tags created?
uk: Як створюються сегменти та теги?

en: How does contact syncing work?
uk: Як працює синхронізація контактів?

en: How is Hostinger Reach different from other email marketing apps?
uk: Чим Hostinger Reach відрізняється від інших інструментів для email-маркетингу?

en: How much does it cost to use Hostinger Reach?
uk: Скільки коштує використання Hostinger Reach?

en: How would you rate your experience with Hostinger Reach so far?
uk: Як ви оцінюєте свій досвід роботи з Hostinger Reach?

en: If the integration is interrupted, syncing pauses automatically. Once the connection is restored, syncing resumes, so you can continue collecting contacts without losing data.
uk: Якщо інтеграція переривається, синхронізація автоматично призупиняється. Щойно з'єднання відновиться, синхронізація відновиться, і ви зможете продовжити збирати контакти без втрати даних.

en: If your store isn’t ready yet, complete the setup to start selling and collecting contacts
uk: Якщо ваш магазин ще не готовий, завершіть налаштування, щоб почати продавати та збирати контакти

en: Import
uk: Імпорт

en: Import Contacts
uk: Імпорт контактів

en: Import contacts
uk: Імпорт контактів

en: Import your existing contacts to Reach
uk: Імпортуйте існуючі контакти до Reach

en: Imported
uk: Імпортовані

en: Importing is not available for this integration
uk: Для цієї інтеграції імпорт недоступний

en: Importing...
uk: Імпорт...

en: Inactive
uk: Неактивний

en: Inline
uk: Вбудований

en: Install
uk: Встановити

en: Install and connect
uk: Встановити та підключити

en: Installed plugins
uk: Встановлені плагіни

en: Integrate your WordPress site with Hostinger Reach.
uk: Інтегруйте ваш сайт WordPress з Hostinger Reach.

en: Integrations
uk: Інтеграції

en: It may not be supported yet. You can upload contacts as a CSV or use another plugin
uk: Можливо, він ще не підтримується. Ви можете завантажити контакти у форматі CSV або скористатися іншим плагіном

en: It was an error importing your contacts to Reach.
uk: Виникла помилка синхронізації контактів з Reach.

en: Layout
uk: Макет

en: Layout Settings
uk: Налаштування макета

en: Learn more
uk: Дізнайтися більше

en: Make sure the people you contact expect your emails and are okay with receiving them.
uk: Переконайтеся, що люди, з якими ви контактуєте, очікують ваших листів і згодні їх отримувати.

en: Manage
uk: Керувати

en: Manage automations
uk: Керуйте автоматизацією

en: Manage plugin
uk: Керування плагіном

en: More plugins
uk: Більше плагінів

en: Name
uk: Ім'я

en: New Tag Name
uk: Нова назва тегу

en: New contact form
uk: Нова контактна форма

en: New page
uk: Нова сторінка

en: New subscribers
uk: Нові підписники

en: Ninja Forms
uk: Форми Ninja

en: No
uk: Ні

en: No forms found for this integration.
uk: Для цієї інтеграції не знайдено жодної формии

en: No pages available. Create a new page to get started.
uk: Немає доступних сторінок. Створіть нову сторінку, щоб почати.

en: Not imported
uk: Не імпортується

en: Not needed
uk: Не потрібно

en: Once you connect a form plugin you use on WordPress (such as Elementor or Contact Form 7), the plugin automatically forwards all the new form submissions and subscriber data to your Reach account, so your contacts are collected and updated without manual exports on each form submission
uk: Після підключення плагіна форми, який ви використовуєте на WordPress (наприклад, Elementor або Contact Form 7), плагін автоматично перенаправляє всі нові форми та дані підписників до вашого акаунта Reach, тому ваші контакти збираються та оновлюються без ручного експорту при кожному відправленні форми

en: Partially imported
uk: Частково імпортований

en: Plan & Limits
uk: План і ліміти

en: Plugin
uk: Плагін

en: Plugin connected successfully
uk: Плагін успішно підключено

en: Plugin disconnected successfully
uk: Плагін успішно відключено

en: Purchases
uk: Закупівлі

en: Reach Subscription Form
uk: Форма підписки на розсилку

en: Reach automatically tags synced contacts using the form name and also creates a segment for easier targeting. If the form doesn’t have a title, it uses the form location title. As a final fallback, the tag title will be the plugin name.If you create a form using Hostinger Reach option, you can also assign multiple existing or new tags to subscribers. Each form will automatically generate its own segment in Reach dashboard, making it easy to send campaigns to specific audiences — and you can fully manage or create additional segments anytime in Reach.
uk: Reach автоматично тегує синхронізовані контакти, використовуючи назву форми, а також створює сегмент для полегшення таргетингу. Якщо форма не має назви, вона використовує назву розташування форми. Якщо ви створюєте форму за допомогою опції Hostinger Reach, ви також можете призначити підписникам кілька існуючих або нових тегів. Кожна форма автоматично генерує власний сегмент в інформаційній панелі Reach, що дозволяє легко надсилати кампанії конкретним аудиторіям - і ви можете повністю керувати або створювати додаткові сегменти в Reach в будь-який час.

en: Reach is already connected to another site.
uk: Reach вже підключений до іншого сайту.

en: Reach offers a <b>free plan</b> for one year– perfect for getting started. Paid plans are based on how many unique contacts you aim to reach and how many emails you send monthly. As your audience grows, you can upgrade to a plan that fits your needs. Reach does not limit your contact list, so you don't need to worry about lost data and can consistently grow your audience.
uk: Reach пропонує безплатний тариф на один рік – ідеальний варіант для початку роботи. Платні тарифи відрізняються кількістю контактів і листів. Ви можете у будь-який час перейти на інший тариф, який відповідатиме вашим потребам. Окрім того, немає жодних обмежень на кількість контактів, тому вам не потрібно турбуватися про втрату даних і ви можете постійно збільшувати аудиторію.

en: Remaining
uk: Залишилося

en: Review domain
uk: Огляд домену

en: Segments
uk: Сегменти

en: Select page
uk: Вибрати сторінку

en: Send newsletters with professionally designed templates, automate campaigns, and build AI-powered segments. With Hostinger Reach, growing your audience is easy.
uk: Надсилайте розсилки за допомогою професійно розроблених шаблонів, автоматизуйте кампанії та створюйте сегменти на основі штучного інтелекту. З Hostinger Reach розширювати свою аудиторію легко.

en: Sent
uk: Надіслати

en: Set up WooCommerce
uk: Налаштування WooCommerce

en: Settings
uk: Налаштування

en: Show Name
uk: Показати ім'я

en: Show Name Field?
uk: Показати поле "Ім'я"?

en: Show Surname
uk: Показати прізвище

en: Show Surname Field?
uk: Показати поле "Прізвище"?

en: Something went wrong
uk: Щось пішло не так

en: Something went wrong. Please try again.
uk: Щось пішло не так. Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: Status
uk: Статус

en: Store Events
uk: Події в магазині

en: Subscribe
uk: Підписатися

en: Subscribe to our Newsletter
uk: Підпишіться на нашу розсилку

en: Subscribe to our newsletter
uk: Підпишіться на нашу розсилку

en: Subscribers
uk: Підписники

en: Subscription form is not available at the moment
uk: Форма підписки наразі недоступна

en: Supported plugins
uk: Підтримувані плагіни

en: Surname
uk: Прізвище

en: Sync
uk: Синхронізація

en: Tags
uk: Теги

en: Thanks for subscribing.
uk: Дякуємо за підписку.

en: The selected contacts are being imported to Reach.
uk: Вибрані контакти синхронізуються з Reach.

en: This form has not an email field. Create an email field in the form to allow it to be synced with Reach
uk: Ця форма не містить поля для електронної пошти. Створіть поле для електронної пошти у формі, щоб її можна було синхронізувати з Reach

en: This form is a Reach native form inserted directly in your page. For disabling it remove the Form directly from the page using the editor.
uk: Ця форма є нативною формою Reach, яка вставляється безпосередньо на вашу сторінку. Щоб вимкнути її, видаліть форму безпосередньо зі сторінки за допомогою редактора.

en: This is a temporary domain. In order to connect WordPress to Reach you need to connect your domain.
uk: Це тимчасовий домен. Щоб підключити WordPress до Reach, вам потрібно підключити свій домен.

en: This month
uk: Цього місяця

en: Thrive Leads
uk: Процвітаючі потенційні клієнти

en: Total subscribers
uk: Всього підписників

en: Tracks abandoned carts so you can trigger email automations in Reach when enabled.
uk: Відстежує покинуті кошики, щоб ви могли запускати автоматичні розсилки в Reach, якщо це увімкнено.

en: Tracks purchases so you can trigger email automations in Reach when enabled.
uk: Відстежує покупки, щоб ви могли запускати автоматичні імейли в Reach, якщо їх увімкнено.

en: Unique identifier for this form
uk: Унікальний ідентифікатор для цієї форми

en: Unsubscribes
uk: Відписатися

en: Upgrade
uk: Змінити тариф

en: Upload as CSV
uk: Завантажити у форматі CSV

en: View form
uk: Переглянути форму

en: View more supported plugins
uk: Переглянути більше підтримуваних плагінів

en: WS Form
uk: Форма WS

en: Welcome to Reach
uk: Ласкаво просимо до Reach

en: What happens if the connection breaks?
uk: Що станеться, якщо зв'язок перерветься?

en: What is Hostinger Reach email marketing service?
uk: Що таке послуга email-маркетингу Hostinger Reach?

en: What's the difference between Hostinger Reach and Hostinger Reach WordPress Plugin?
uk: Яка різниця між Hostinger Reach та плагіном Hostinger Reach для WordPress?

en: When syncing is off, collected Contacts will not be sent to Reach.
uk: Якщо синхронізацію вимкнено, зібрані контакти не надсилатимуться до Reach.

en: Will contacts be added to my email list automatically?
uk: Чи будуть контакти автоматично додані до мого списку розсилки?

en: WooCommerce Customers
uk: Клієнти WooCommerce

en: WooCommerce Plugin Connected
uk: Підключено плагін WooCommerce

en: Would you like to import contacts collected while sync was disabled?
uk: Ви хочете синхронізувати контакти, зібрані, коли синхронізацію було вимкнено?

en: Yes
uk: Так

en: Yes — new subscribers are added automatically based on your setup. Some integrations may also support importing previously collected contacts (historical data), depending on the plugin and connection flow. You’ll be able to review the available options during setup. You can manage subscriber settings like double opt-in, and adjust or organize segments directly in your Reach dashboard.
uk: Так - нові підписники додаються автоматично відповідно до ваших налаштувань. Деякі інтеграції можуть також підтримувати імпорт раніше зібраних контактів (історичні дані), залежно від плагіна та потоку з'єднань. Ви зможете переглянути доступні опції під час налаштування. Ви можете керувати налаштуваннями підписників, такими як подвійна реєстрація, а також налаштовувати або організовувати сегменти безпосередньо в інформаційній панелі Reach.

en: You are not connected to Hostinger Reach
uk: Ви не підключені до Hostinger Reach

en: You are not connected to Hostinger Reach. To gain full access to this block, you need to connect your Hostinger Reach account.
uk: Ви не підключені до Hostinger Reach. Щоб отримати повний доступ до цього блоку, вам потрібно підключити свій акаунт Hostinger Reach.

en: You are running <b>%s</b> PHP version.
uk: У вас запущено версію PHP <b>%s</b>.

en: You can import existing contacts into Reach now to use them for your email campaigns. New contacts will be synced automatically to Reach.
uk: Ви можете імпортувати існуючі контакти до Reach вже зараз, щоб використовувати їх у своїх імейл-розсилках. Нові контакти будуть автоматично синхронізовані з Reach.

en: You have not selected any forms to import. Select which forms you want to import and then click on the Import button below.
uk: Ви не вибрали жодної форми для синхронізації. Виберіть форми, які ви хочете синхронізувати, а потім натисніть кнопку "Синхронізувати" нижче.

en: Your domain is not active. In order to connect WordPress to Reach you need to have an active domain.
uk: Ваш домен не активний. Щоб підключити WordPress до Reach, вам потрібно мати активний домен.

en: Your form is ready. Go to Reach to complete setup and create templates.
uk: Ваша форма готова. Перейдіть до Reach, щоб завершити налаштування та створити шаблони.

en: Your site is not connected to Reach. Connect to Reach and try again.
uk: Ваш сайт не підключено до Reach. Підключіться до Reach і спробуйте ще раз.

en: are ready to import to Reach. Any new contacts you’ll collect with these forms will sync automatically.
uk: готові до синхронізації з Reach. Усі нові контакти, які ви збиратимете за допомогою цих форм, синхронізуються автоматично.

[ctx: block description]
en: Subscription form for Hostinger Reach
uk: Форма підписки на Hostinger Reach

[ctx: block title]
en: Reach Subscription Form
uk: Форма підписки Reach

en: contacts
uk: контакти

en: of
uk: з

en: opens in new tab
uk: відкривається в новій вкладці

en: or connect a form plugin
uk: або підключіть плагін форми

en: usage statistics
uk: статистика використання
