Hostinger Reach 1.0.0 - en to lt_LT translation catalogue (196 entries)

en: (no title)
lt_LT: (be pavadinimo)

en: Abandoned Carts
lt_LT: Palikti vežimėliai

en: Abandoned carts
lt_LT: Palikti vežimėliai

en: Active
lt_LT: Aktyvus

en: Add New Tag
lt_LT: Pridėti naują žymą

en: Add Tag
lt_LT: Pridėti žymą

en: Add form
lt_LT: Pridėti formą

en: Add form or plugin
lt_LT: Pridėti formą arba įskiepį

en: Add form to start sending campaigns with Hostinger Reach
lt_LT: Pridėkite formą, kad pradėtumėte siųsti kampanijas su "Hostinger Reach

en: Add new form
lt_LT: Pridėti naują formą

en: Add or connect a form to start sending campaigns
lt_LT: Pridėkite arba prijunkite formą, kad galėtumėte pradėti siųsti kampanijas

en: Adds a marketing consent checkbox at checkout and syncs contacts to Reach.
lt_LT: Pridedamas rinkodaros sutikimo žymimasis langelis prie kasos ir sinchronizuojami kontaktai su "Reach".

en: Any ideas or feedback to help us improve Hostinger Reach?
lt_LT: Turi idėjų ar atsiliepimų, kurie padėtų mums pagerinti Hostinger Reach?

en: Attention:
lt_LT: Dėmesio:

en: Auto-sync off
lt_LT: Automatinė sinchronizacija išjungta

en: Automation
lt_LT: Automatizavimas

en: Average CTOR
lt_LT: Vidutinis CTOR

en: Back
lt_LT: Atgal

en: Background image for
lt_LT: Fono paveikslėlis skirtas

en: Banner background image for
lt_LT: Skelbimo fono vaizdas skirtas

en: Brave Popup Builder
lt_LT: "Brave Popup Builder

en: Campaigns
lt_LT: Kampanijos

en: Cancel
lt_LT: Atšaukti

en: Checkout
lt_LT: Atsiskaitymas

en: Click-to-open rate tells you what percent of opens resulted in a click too. A good CTOR is 6-17%, depending on your industry.
lt_LT: „Click-to-open“ rodiklis parodo, kiek procentų atidarymo atvejų taip pat buvo ir spustelėta. Geras CTOR yra 6–17 %, priklausomai nuo tavo pramonės šakos.

en: Collapse {pluginName} details
lt_LT: Sutraukti {pluginName} informaciją

en: Collect contacts at checkout, send automated emails after purchases, and recover abandoned carts to drive more sales with Reach
lt_LT: Rinkite kontaktus kasoje, siųskite automatinius el. laiškus po pirkimo ir atgaukite apleistus krepšelius, kad padidintumėte pardavimus su "Reach"

en: Coming soon
lt_LT: Netrukus

en: Connect
lt_LT: Prisijungti

en: Connect Hostinger Reach to start Email Marketing
lt_LT: Prijunk Hostinger Reach ir pradėk naudoti el. pašto rinkodarą

en: Connect Now
lt_LT: Prisijunkite dabar

en: Connect WooCommerce
lt_LT: Prijunk WooCommerce

en: Connect WooCommerce to boost sales with email automations
lt_LT: Prijunkite "WooCommerce", kad padidintumėte pardavimus naudodami el. pašto automatizavimą

en: Connect domain
lt_LT: Prijungti domeną

en: Connect plugin
lt_LT: Prisijungimo įskiepis

en: Connect site
lt_LT: Prijungti svetainę

en: Contact Form 7
lt_LT: Kontaktinė forma 7

en: Contacts
lt_LT: Kontaktai

en: Contacts to Import
lt_LT: Importuojami kontaktai

en: Could not generate auth URL
lt_LT: Nepavyko sukurti autentifikavimo URL adreso

en: Create a new form or connect a plugin to grow your contact list and start sending campaigns with Reach.
lt_LT: Sukurkite naują formą arba prijunkite įskiepį, kad padidintumėte savo kontaktų sąrašą ir pradėtumėte siųsti kampanijas su "Reach".

en: Create campaign
lt_LT: Sukurti kampaniją

en: Create fully custom forms in Reach and easily embed them on your WordPress site using this plugin. Stay tuned!
lt_LT: Sukurkite visiškai pritaikytas formas "Reach" programoje ir lengvai įterpkite jas į "WordPress" svetainę naudodami šį įskiepį. Laikykitės!

en: Create template
lt_LT: Sukurti šabloną

en: Default
lt_LT: Numatytoji

en: Disconnect
lt_LT: Atsijungti

en: Disconnect it to link this site instead.
lt_LT: Atjunk ir vietoj to susiek šią svetainę.

en: Disconnect plugin
lt_LT: Atjungti įskiepį

en: Disconnect plugin?
lt_LT: Atjungti įskiepį?

en: Disconnecting will stop new contacts from being collected. You can reconnect or use a different form anytime.
lt_LT: Atjungimas sustabdys naujų kontaktų rinkimą. Bet kuriuo metu galėsi vėl prisijungti arba panaudoti kitą formą.

en: Don't see your plugin?
lt_LT: Nematote savo įskiepio?

en: E-Commerce
lt_LT: E. prekyba

en: Easily add or connect existing forms, automate WooCommerce, and sync contacts to start building campaigns and grow your business.
lt_LT: Lengvai pridėkite arba prijunkite esamas formas, automatizuokite "WooCommerce" ir sinchronizuokite kontaktus, kad pradėtumėte kurti kampanijas ir plėsti verslą.

en: Edit form
lt_LT: Redaguoti formą

en: Email
lt_LT: El. paštas

en: Email marketing background with gradient design
lt_LT: El. pašto rinkodaros fonas su gradientiniu dizainu

en: Email marketing illustration featuring envelopes and communication icons
lt_LT: El. pašto rinkodaros iliustracija su vokais ir komunikacijos piktogramomis

en: Email marketing that doesn't need an expert: Let AI write, design, and send your campaigns - your brand, your colors, applied automatically. No coding, no complexity.
lt_LT: El. pašto rinkodara, kuriai nereikia eksperto: leiskite dirbtiniam intelektui rašyti, kurti ir siųsti kampanijas - jūsų prekės ženklas, jūsų spalvos, taikomos automatiškai. Jokio kodavimo, jokio sudėtingumo.

en: Emails
lt_LT: El. laiškai

en: Enter tag name and press Enter or click Add Tag
lt_LT: Įveskite žymės pavadinimą ir paspauskite Enter arba spustelėkite Pridėti žymę

en: Expand {pluginName} details
lt_LT: Išskleisti {pluginName} informaciją

en: FAQ
lt_LT: DUK

en: Form
lt_LT: Forma

en: Form Builder
lt_LT: Formos kūrėjas

en: Form ID
lt_LT: Formos ID

en: Forminator
lt_LT: Forminatorius

en: Forms
lt_LT: Formos

en: Forms syncing with Reach
lt_LT: Formų sinchronizavimas su "Reach

en: Go to Reach
lt_LT: Eiti į Reach

en: Go to plugin
lt_LT: Eiti į įskiepį

en: Hostinger Reach Logo
lt_LT: Hostinger Reach logotipas

en: Hostinger Reach is a Hostinger service that helps you create and send branded email campaigns in minutes with smart AI tools. Hostinger Reach WordPress Plugin allows you to connect and sync contacts from your favorite WordPress plugins into Reach.
lt_LT: "Hostinger Reach" yra "Hostinger" paslauga, kuri padeda kurti ir siųsti firmines el. pašto kampanijas per kelias minutes naudojant išmaniuosius dirbtinio intelekto įrankius. Hostinger Reach WordPress įskiepis leidžia prijungti ir sinchronizuoti kontaktus iš mėgstamų WordPress įskiepių į Reach.

en: Hostinger Reach is an AI-powered email marketing tool for small businesses and creators. It supports your entire email marketing journey—from building contact lists to sending campaigns and tracking results.
lt_LT: Hostinger Reach yra dirbtinio intelekto valdomas el. pašto rinkodaros įrankis smulkiems verslams ir kūrėjams. Jis palaiko visą tavo el. pašto rinkodaros kelią – nuo kontaktų sąrašų sudarymo iki kampanijų siuntimo ir rezultatų stebėjimo.

en: Hostinger Reach is built for simplicity, speed, and results – no design or marketing experience needed. Unlike most email tools, at the core of Reach is its AI-powered template creator. Whether it is a product launch, special offer, or newsletter update, it instantly crafts a professional, mobile-friendly email. It not only writes the content for you; it also suggests the best layout for your message and saves your style settings so you're never starting from scratch.<br><br>Every template is customizable, so your emails reflect your brand's look, feel, and voice. And because the templates are built using proven best practices, they're optimized for readability, accessibility, and reader engagement.
lt_LT: Hostinger Reach sukurtas paprastumui, greičiui ir rezultatams – nereikia nei dizaino, nei rinkodaros patirties. Skirtingai nei dauguma el. pašto įrankių, Reach esmė yra dirbtinio intelekto pagrindu veikiantis šablonų kūrėjas. Nesvarbu, ar tai produkto pristatymas, specialus pasiūlymas ar naujienlaiškio atnaujinimas – jis akimirksniu paruošia profesionalų, mobiliems įrenginiams pritaikytą el. laišką. Jis ne tik parašo turinį už tave, bet ir pasiūlo geriausią tavo žinutei tinkantį išdėstymą bei išsaugo stiliaus nustatymus, kad niekada nereikėtų pradėti nuo nulio.<br><br>Kiekvieną šabloną galima pritaikyti, kad tavo el. laiškai atspindėtų prekės ženklo išvaizdą, nuotaiką ir toną. Kadangi šablonai kuriami remiantis patikrinta gerąja praktika, jie optimizuoti skaitomumui, prieinamumui ir skaitytojų įsitraukimui.

en: Hostinger Reach requires minimum PHP version of <b>%s</b>.
lt_LT: Hostinger Reach reikalauja minimalios PHP <b>%s</b> versijos.

en: How are segments and tags created?
lt_LT: Kaip kuriami segmentai ir žymos?

en: How does contact syncing work?
lt_LT: Kaip veikia kontaktų sinchronizavimas?

en: How is Hostinger Reach different from other email marketing apps?
lt_LT: Kuo Hostinger Reach skiriasi nuo kitų el. pašto rinkodaros programų?

en: How much does it cost to use Hostinger Reach?
lt_LT: Kiek kainuoja naudotis Hostinger Reach?

en: How would you rate your experience with Hostinger Reach so far?
lt_LT: Kaip vertini savo patirtį su Hostinger Reach?

en: If the integration is interrupted, syncing pauses automatically. Once the connection is restored, syncing resumes, so you can continue collecting contacts without losing data.
lt_LT: Jei integracija nutraukiama, sinchronizavimas sustabdomas automatiškai. Atnaujinus ryšį, sinchronizavimas atnaujinamas, todėl galite toliau rinkti kontaktus neprarasdami duomenų.

en: If your store isn’t ready yet, complete the setup to start selling and collecting contacts
lt_LT: Jei jūsų parduotuvė dar neparengta, atlikite sąranką, kad galėtumėte pradėti pardavinėti ir rinkti kontaktus

en: Import
lt_LT: Importas

en: Import Contacts
lt_LT: Importuoti kontaktus

en: Import contacts
lt_LT: Importuoti kontaktus

en: Import your existing contacts to Reach
lt_LT: Importuokite esamus adresatus į "Reach

en: Imported
lt_LT: Importuota

en: Importing is not available for this integration
lt_LT: Šioje integracijoje importavimas negalimas

en: Importing...
lt_LT: Importuoti...

en: Inactive
lt_LT: Neaktyvus

en: Install
lt_LT: Įdiekite

en: Install and connect
lt_LT: Įdiek ir prijunk

en: Installed plugins
lt_LT: Įdiegti įskiepiai

en: Integrate your WordPress site with Hostinger Reach.
lt_LT: Integruok savo WordPress svetainę su Hostinger Reach.

en: Integrations
lt_LT: Integracijos

en: It may not be supported yet. You can upload contacts as a CSV or use another plugin
lt_LT: Gali būti, kad jis dar nepalaikomas. Galite įkelti kontaktus kaip CSV arba naudoti kitą įskiepį

en: It was an error importing your contacts to Reach.
lt_LT: Tai buvo kontaktų sinchronizavimo su Reach klaida.

en: Layout
lt_LT: Maketavimas

en: Layout Settings
lt_LT: Išdėstymo nustatymai

en: Learn more
lt_LT: Sužinoti daugiau

en: Make sure the people you contact expect your emails and are okay with receiving them.
lt_LT: Įsitikink, kad žmonės, kuriems rašai, tikisi tavo el. laiškų ir sutinka juos gauti.

en: Manage
lt_LT: Tvarkyti

en: Manage automations
lt_LT: Tvarkykite automatizacijas

en: Manage plugin
lt_LT: Tvarkyti įskiepį

en: More plugins
lt_LT: Daugiau įskiepių

en: Name
lt_LT: Pavadinimas

en: New Tag Name
lt_LT: Naujas žymos pavadinimas

en: New contact form
lt_LT: Nauja kontaktinė forma

en: New page
lt_LT: Naujas puslapis

en: New subscribers
lt_LT: Nauji prenumeratoriai

en: Ninja Forms
lt_LT: Ninja formos

en: No
lt_LT: Ne

en: No forms found for this integration.
lt_LT: Šiai integracijai formų nerasta.

en: No pages available. Create a new page to get started.
lt_LT: Puslapių nėra. Norint pradėti, reikia sukurti naują puslapį.

en: Not imported
lt_LT: Neimportuota

en: Not needed
lt_LT: Nereikia

en: Once you connect a form plugin you use on WordPress (such as Elementor or Contact Form 7), the plugin automatically forwards all the new form submissions and subscriber data to your Reach account, so your contacts are collected and updated without manual exports on each form submission
lt_LT: Prijungus "WordPress" naudojamą formos įskiepį (pvz., "Elementor" arba "Contact Form 7"), įskiepis automatiškai persiunčia visus naujus formos pateikimus ir prenumeratorių duomenis į "Reach" paskyrą, todėl jūsų kontaktai renkami ir atnaujinami be rankinio eksporto po kiekvieno formos pateikimo

en: Partially imported
lt_LT: Iš dalies importuota

en: Plan & Limits
lt_LT: Planas ir ribos

en: Plugin
lt_LT: Įskiepis

en: Plugin connected successfully
lt_LT: Įskiepis prijungtas

en: Plugin disconnected successfully
lt_LT: Įskiepis atjungtas

en: Purchases
lt_LT: Pirkimai

en: Reach Subscription Form
lt_LT: Pasiekti prenumeratos forma

en: Reach automatically tags synced contacts using the form name and also creates a segment for easier targeting. If the form doesn’t have a title, it uses the form location title. As a final fallback, the tag title will be the plugin name.If you create a form using Hostinger Reach option, you can also assign multiple existing or new tags to subscribers. Each form will automatically generate its own segment in Reach dashboard, making it easy to send campaigns to specific audiences — and you can fully manage or create additional segments anytime in Reach.
lt_LT: "Reach" automatiškai pažymi sinchronizuotus kontaktus pagal formos pavadinimą ir taip pat sukuria segmentą, kad būtų lengviau nukreipti. Jei forma neturi pavadinimo, naudojamas formos vietos pavadinimas. Kaip paskutinis atsarginis variantas, žymės pavadinimas bus įskiepio pavadinimas. jei sukursite formą naudodami "Hostinger Reach" parinktį, taip pat galite prenumeratoriams priskirti kelias esamas arba naujas žymas. Kiekviena forma automatiškai sukurs savo segmentą "Reach" prietaisų skydelyje, todėl bus lengva siųsti kampanijas konkrečioms auditorijoms - be to, bet kada "Reach" galite visiškai valdyti arba kurti papildomus segmentus.

en: Reach is already connected to another site.
lt_LT: Reach jau yra prijungtas prie kitos svetainės.

en: Reach offers a <b>free plan</b> for one year– perfect for getting started. Paid plans are based on how many unique contacts you aim to reach and how many emails you send monthly. As your audience grows, you can upgrade to a plan that fits your needs. Reach does not limit your contact list, so you don't need to worry about lost data and can consistently grow your audience.
lt_LT: Reach siūlo <b>nemokamą planą</b> vieneriems metams – puikiai tinkantį pradžiai. Mokami planai priklauso nuo to, kiek unikalių kontaktų nori pasiekti ir kiek el. laiškų kas mėnesį siunti. Augant auditorijai, galėsi pereiti prie tavo poreikius atitinkančio plano. Reach neriboja tavo kontaktų sąrašo, todėl nereikės nerimauti dėl prarastų duomenų ir galėsi nuosekliai auginti auditoriją.

en: Remaining
lt_LT: Likę

en: Review domain
lt_LT: Apžvalgos sritis

en: Segments
lt_LT: Segmentai

en: Select page
lt_LT: Pasirink puslapį

en: Send newsletters with professionally designed templates, automate campaigns, and build AI-powered segments. With Hostinger Reach, growing your audience is easy.
lt_LT: Siųskite naujienlaiškius naudodami profesionaliai sukurtus šablonus, automatizuokite kampanijas ir kurkite dirbtinio intelekto valdomus segmentus. Su "Hostinger Reach" didinti auditoriją paprasta.

en: Sent
lt_LT: Išsiųsta

en: Set up WooCommerce
lt_LT: Nustatykite "WooCommerce

en: Settings
lt_LT: Nustatymai

en: Show Name
lt_LT: Rodyti vardą

en: Show Name Field?
lt_LT: Rodyti vardo lauką?

en: Show Surname
lt_LT: Rodyti pavardę

en: Show Surname Field?
lt_LT: Rodyti pavardės lauką?

en: Something went wrong
lt_LT: Kažkas ne taip

en: Something went wrong. Please try again.
lt_LT: Kažkas ne taip. Pabandyk dar kartą.

en: Status
lt_LT: Būsena

en: Store Events
lt_LT: Parduotuvės įvykiai

en: Subscribe
lt_LT: Prenumeruoti

en: Subscribe to our Newsletter
lt_LT: Prenumeruok mūsų naujienlaiškį

en: Subscribe to our newsletter
lt_LT: Prenumeruok mūsų naujienlaiškį

en: Subscribers
lt_LT: Prenumeratoriai

en: Subscription form is not available at the moment
lt_LT: Prenumeratos forma šiuo metu nepasiekiama

en: Supported plugins
lt_LT: Peržiūrėti palaikomus įskiepius

en: Surname
lt_LT: Pavardė

en: Sync
lt_LT: Sinchronizavimas

en: Tags
lt_LT: Žymos

en: Thanks for subscribing.
lt_LT: Ačiū už prenumeratą.

en: The selected contacts are being imported to Reach.
lt_LT: Pasirinkti kontaktai sinchronizuojami su Reach.

en: This form has not an email field. Create an email field in the form to allow it to be synced with Reach
lt_LT: Šioje formoje nėra el. pašto lauko. Sukurk el. pašto lauką formoje, kad ją būtų galima sinchronizuoti su Reach

en: This form is a Reach native form inserted directly in your page. For disabling it remove the Form directly from the page using the editor.
lt_LT: Ši forma yra "Reach" gimtoji forma, įterpta tiesiai į jūsų puslapį. Norėdami ją išjungti, pašalinkite formą tiesiogiai iš puslapio naudodami redaktorių.

en: This is a temporary domain. In order to connect WordPress to Reach you need to connect your domain.
lt_LT: Tai laikinas domenas. Norėdami prijungti WordPress prie Reach, turite prijungti savo domeną.

en: This month
lt_LT: Šį mėnesį

en: Thrive Leads
lt_LT: "Thrive Leads

en: Total subscribers
lt_LT: Viso prenumeratorių

en: Tracks abandoned carts so you can trigger email automations in Reach when enabled.
lt_LT: Stebi apleistus krepšelius, kad galėtumėte įjungti el. pašto automatizavimą "Reach", kai tai įjungta.

en: Tracks purchases so you can trigger email automations in Reach when enabled.
lt_LT: Stebi pirkimus, kad galėtumėte įjungti el. pašto automatizavimo funkciją "Reach", kai ji įjungta.

en: Unique identifier for this form
lt_LT: Unikalus šios formos identifikatorius

en: Unsubscribes
lt_LT: Prenumeratos atsisakymai

en: Upgrade
lt_LT: Pakeisti

en: Upload as CSV
lt_LT: Įkelti kaip CSV

en: View form
lt_LT: Peržiūrėti formą

en: View more supported plugins
lt_LT: Peržiūrėti daugiau palaikomų įskiepių

en: WS Form
lt_LT: WS forma

en: Welcome to Reach
lt_LT: Prisijungei prie Reach

en: What happens if the connection breaks?
lt_LT: Kas nutinka, jei ryšys nutrūksta?

en: What is Hostinger Reach email marketing service?
lt_LT: Kas yra Hostinger Reach el. pašto rinkodaros paslauga?

en: What's the difference between Hostinger Reach and Hostinger Reach WordPress Plugin?
lt_LT: Kuo skiriasi "Hostinger Reach" ir "Hostinger Reach" WordPress įskiepis?

en: When syncing is off, collected Contacts will not be sent to Reach.
lt_LT: Kai sinchronizavimas išjungtas, surinkti adresatai nebus siunčiami į "Reach".

en: Will contacts be added to my email list automatically?
lt_LT: Ar kontaktai bus automatiškai įtraukti į mano el. pašto sąrašą?

en: WooCommerce Customers
lt_LT: WooCommerce klientai

en: WooCommerce Plugin Connected
lt_LT: "WooCommerce" įskiepis prijungtas

en: Would you like to import contacts collected while sync was disabled?
lt_LT: Ar norėtumėte sinchronizuoti kontaktus, surinktus, kai sinchronizavimas buvo išjungtas?

en: Yes
lt_LT: Taip

en: Yes — new subscribers are added automatically based on your setup. Some integrations may also support importing previously collected contacts (historical data), depending on the plugin and connection flow. You’ll be able to review the available options during setup. You can manage subscriber settings like double opt-in, and adjust or organize segments directly in your Reach dashboard.
lt_LT: Taip - nauji abonentai įtraukiami automatiškai pagal jūsų nustatymus. Kai kurios integracijos taip pat gali palaikyti anksčiau surinktų kontaktų (istorinių duomenų) importavimą, priklausomai nuo įskiepio ir ryšio srauto. Galimas parinktis galėsite peržiūrėti sąrankos metu. Galite tvarkyti prenumeratorių nustatymus, pavyzdžiui, dvigubą prisijungimą, ir koreguoti ar tvarkyti segmentus tiesiogiai "Reach" prietaisų skydelyje.

en: You are not connected to Hostinger Reach
lt_LT: Nesate prisijungę prie "Hostinger Reach

en: You are not connected to Hostinger Reach. To gain full access to this block, you need to connect your Hostinger Reach account.
lt_LT: Nesate prisijungę prie "Hostinger Reach". Norėdami gauti visišką prieigą prie šio bloko, turite prisijungti prie "Hostinger Reach" paskyros.

en: You are running <b>%s</b> PHP version.
lt_LT: Naudoji PHP <b>%s</b> versiją.

en: You can import existing contacts into Reach now to use them for your email campaigns. New contacts will be synced automatically to Reach.
lt_LT: Dabar galite importuoti esamus kontaktus į "Reach" ir naudoti juos el. pašto kampanijoms. Nauji kontaktai bus automatiškai sinchronizuojami su "Reach".

en: You have not selected any forms to import. Select which forms you want to import and then click on the Import button below.
lt_LT: Nepasirinkai jokių sinchronizuojamų formų. Pasirink, kurias formas nori sinchronizuoti, ir spustelėk toliau esantį mygtuką Sinchronizuoti.

en: Your domain is not active. In order to connect WordPress to Reach you need to have an active domain.
lt_LT: Jūsų domenas nėra aktyvus. Norint prijungti WordPress prie "Reach", turite turėti aktyvų domeną.

en: Your form is ready. Go to Reach to complete setup and create templates.
lt_LT: Jūsų forma paruošta. Eikite į "Reach", kad užbaigtumėte nustatymus ir sukurtumėte šablonus.

en: Your site is not connected to Reach. Connect to Reach and try again.
lt_LT: Jūsų svetainė nėra prijungta prie "Reach". Prisijunkite prie "Reach" ir bandykite dar kartą.

en: are ready to import to Reach. Any new contacts you’ll collect with these forms will sync automatically.
lt_LT: yra paruoštos sinchronizuoti su Reach. Visi nauji kontaktai, kuriuos surinksi naudodamas šias formas, bus sinchronizuojami automatiškai.

[ctx: block description]
en: Subscription form for Hostinger Reach
lt_LT: Hostinger Reach prenumeratos forma

[ctx: block title]
en: Reach Subscription Form
lt_LT: Reach prenumeratos forma

en: contacts
lt_LT: kontaktai

en: of
lt_LT: iš

en: opens in new tab
lt_LT: atsidaro naujame skirtuke

en: or connect a form plugin
lt_LT: arba prijunkite formos įskiepį

en: usage statistics
lt_LT: naudojimo statistika
