SportsPress - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Hidden
ja: 非表示

en: Show this plugin
ja: このプラグインを表示する

en: Show
ja: 表示する

en: Hide this plugin
ja: このプラグインを隠す

en: Hide
ja: 隠す

en: Plugin file does not exist.
ja: プラグインファイルが存在しません。
