HeadSpace2 3.6.33 FARSI - en to fa translation catalogue (344 entries)

en: %d items were imported from %s
fa: %s موارد از اینجا وارد شده است %d

en: %d per-page
fa: در هر صفحه %d

en: %s ago
fa: قبل %s

en: %s | General Options
fa: %s | تنظیمات عمومی

en: %s | Import
fa: %s | وارد کردن

en: %s | Page Modules
fa: %s | ماژول های صفحه

en: %s | Page Settings
fa: %s | تنظیمات صفحه

en: %s | Site Modules
fa: %s | ماژول های سایت

en: (set number of posts to 0 for theme default)
fa: مقدار پست ها را برای پوسته پیش فرض،صفر بدهید

en: 1 hour
fa: 1 ساعت

en: 10 minutes
fa: 10 دقیقه

en: 103bees
fa: 103bees.com

en: 30 seconds
fa: 30 ثانیه

en: 404 Page
fa: صفحه 404 (صفحه مورد نظر یافت نشد!)

en: 60 seconds
fa: 60 ثانیه

en: <p>As a new visitor you may want to subscribe to my <a href="%s/feed/">RSS</a> feed.</p>
fa: <p><a href="%s/feed/">RSS</a> شاید بعنوان یک کاربر جدید بخواهید که عضو خوراک خوان ما شوید </p>

en: <p>Tags:
fa: <p> تگها :

en: A pause (milliseconds) added when a file is downloaded.  Small values may not be tracked
fa: یک مکث کوتاه در هنگام دانلود اضافه خواهد شد.مقادیر کوچک قابل ردیابی نیستند

en: A problem occured retrieving data from the server. If this persists please check that you have installed the plugin correctly.
fa: مشکلی هنگام دریافت اطلاعات از سرور رخ داده است.اگر این مشکل تکراریست،لطفا چک کنید که افزونه را بصورت صحیح نصب کرده باشید

en: Account ID
fa: شناسه کاربری

en: Add Apture to all pages
fa: اضافه کردن کد Apture به تمام صفحات

en: Adds 103bees tracking code to all pages
fa:  اضافه کردن کد ردیابی beesبه تمام صفحات 103

en: Adds AWStats JavaScript tracking to all pages (through <code>wp_footer</code>)
fa:  اضافه کردن AWStats JavaScript Tracking به تمام صفحات

en: Adds CrazyEgg tracking code to all pages
fa:  اضافه کردن کد ردیابی CrazyEgg به تمام صفحات

en: Adds Google Analytic tracking code to all pages (through <code>wp_footer</code>)
fa:  اضافه کردن کد ردیابی گوگل آنالیتیک به تمام صفحات از طریق <code>wp_footer</code>

en: Adds Google Webmaster tracking code to your home page
fa:  اضافه کردن کد ردیابی Google Webmaster به صفحه اصلی

en: Adds HitTail tracking code to all pages
fa: اضافه کردن کد ردیابی HitTail به تمام صفحات

en: Adds Microsoft Live verification / Bing Webmaster code to your home page
fa:  اضافه کردن کد Microsoft Live verification / Bing Webmaster به صفحه اصلی

en: Adds Mint tracking code to all pages
fa:  اضافه کردن کد ردیابی Mint به تمام صفحات

en: Adds Piwik tracking code to all pages
fa:  اضافه کردن کد ردیابی Piwik به تمام صفحات

en: Adds StatCounter tracking code to all pages
fa:  اضافه کردن کد ردیابی StatCounter به تمام صفحات

en: Adds Yahoo! Site Explorer tracking code to your home page
fa:  اضافه کردن کد ردیابی Yahoo! Site Explorer به صفحه اصلی

en: Adds appropriate code to your posts to enable FeedBurner Stats Pro
fa:  برای فعال کردن FeedBurner Stats Pro کد مناسب را به پست ها اضافه نمایید

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Advanced - the regular expression pattern to select the more link from your posts
fa: تنظیمات پیشرفته -- الگوی مبین عبارت منظم برای انتخاب بیشتر لینک از پست های شما

en: Advanced - the regular expression replacement text
fa: تنظیمات پیشرفته -- متن جایگزینی مبین

en: After
fa: پس از

en: After HTML
fa: پس از HTML

en: After content
fa: پس از محتوا

en: All descriptions will be trimmed to this length
fa: تمام شرح ها به این طول ویرایش می شوند

en: Allow external JavaScript files to be referenced
fa: اجازه دادن برای ارجاع فایلهای جاوا اسکریپت خارجی

en: Allow page title to be changed (i.e. the title in the browser window title)
fa: اجازه دادن برای تغییر عنوان صفحه - بعنوان مثال،عنوان در پنجره مرورگر

en: Allows CSS stylesheets to be added to a page
fa: CSS stylesheets مجوز اضافه شدن به صفحه را خواهد گرفت

en: Allows a custom page-specific theme to over-ride the default theme
fa: اجازه میدهد تا صفحه سفارشی-پوسته خاص،پوسته کنونی را لغو کند

en: Allows a short description about the page that is used by search engines
fa: یک توضیح کوتاه در مورد صفحه که توسط موتورهای جستجو استفاده میشود را می پذیرد

en: Allows custom data to be inserted anywhere in your theme using MetaData::custom ()
fa: MetaData::custom () اجازه می دهد تا داده های سفارشی را در هر جای قالب خود قرار دهید

en: Allows disabled plugins to be enabled on specific pages
fa: اجازه میدهد تا افزونه های های غیر فعال در صفحات خاص فعال شوند

en: Allows follow/no-follow to be set for various links
fa: follow/no-follow برای لینک های مختلف فعال می شود

en: Allows meta keywords to be defined, seperate from tags (if necessary, disable keyword display in the Tags module)
fa: اجازه می دهد که کلمات کلیدی متا،جدای از برچسب ها تعریف شوند.در صورت لزوم، نمایش کلمات کلیدی در ماژول برچسب ها را غیر فعال کنید

en: Allows options to be set for relative meta links (WP 2.8+)
fa: در وردپرس 2.8 به بالا،اجازه می دهد گزینه ها برای meta links تنظیم شود

en: Allows options to be set for wp_list_pages links
fa:  اجازه میدهد گزینه ها برای لینکهای wp_list_pages تنظیم شود

en: Allows raw data to be inserted into the page footer
fa:  Raw data به پاورقی اضافه خواهد شد

en: Allows raw data to be inserted into the page meta section
fa:  Raw data اجازه می یابد به بخش متا صفحه اضافه شود

en: Allows site RSS description to be changed
fa: اجازه می دهد که توصیحات RSS سایت تغییر یابد

en: Allows site RSS name to be changed
fa:  اجازه می دهد که نام RSS سایت تغییر یابد

en: Allows site description to be changed (i.e. the tagline)
fa: اجازه می دهد که توضیحات سایت تغییر یابد

en: Allows site name to be changed (i.e your blog name)
fa: اجازه می دهد که نام سایت تغییر یابد

en: Allows tags to be added to pages
fa: اجازه می دهد که برچسب ها به صفحات افزوده شوند

en: Allows the 'more' text to be changed
fa: امکان تغییر ادامه متن

en: Allows various meta-robot options to be set to prevent search engines and robots from indexing or following pages
fa: اجازه می دهد که گزینه های متا روبوت قبلی برای جلوگیری از ایندکس شدن صفحات توسط روبوتها و موتورهای جستجوگر تنظیم شود

en: Allows you to enable or disable various WordPress Widgets
fa: امکان فعال یا غیر فعال کردن ابزارک های مختلف وردپرس را می دهد

en: Allows you to enable or disable various WordPress auto-formatting (including wpautop)
fa: wpautop به شما اجازه می دهد که فرم دهی خودکار وردپرس را فعال یا غیر فعال کنید-شامل

en: Alternatively, if you are multi-lingual, do consider translating this into another language.  All the necessary localisation files are included and I've written a <a href="http://urbangiraffe.com/articles/translating-wordpress-themes-and-plugins/">full guide to the translation process</a>.
fa: نوشته شده است <a href="http://urbangiraffe.com/articles/translating-wordpress-themes-and-plugins/">راهنمای کامل برای ترجمه</a> اگر از زبان دیگری استفاده می کنید،می توانید این افزونه را به زبان مورد نظرتان ترجمه کنید.فایل های لازم در بسته افزونه موجود می باشد و آموزش آن نیز در قسمت

en: Archive Links
fa: لینک های بایگانی

en: Archives
fa: بایگانی

en: Are you sure you want to merge that tag?
fa: آیا از ادغام این تگ مطمئن هستید؟

en: As with anything else that modifies your database you should <strong>backup your data before running an import</strong>.  No responsibility is accepted for any kittens that may be killed in the process.
fa: در صورت عدم پشتیبانگیری و بروز مشکلات احتمالی هیچ گونه مسئولیتی بر عهده ما نیست.بعلت تغییر در دیتابیس،شما باید قبل از وارد کردن،از اطلاعات خودتان نسخه پشتیبان تهیه کنید

en: Attachment Pages
fa: صفحات فایل پیوست

en: Attachment caption
fa: عنوان فایل پیوست

en: Author Pages
fa: صفحات نویسنده

en: Auto-formatting
fa: قالب بنده خودکار

en: Auto-link
fa: لینک خودکار

en: Before
fa: قبل

en: Before HTML
fa:  قبل از HTML

en: Before content
fa: قبل از محتوا

en: Calendar
fa: تقویم

en: Cancel
fa: انصراف

en: Categories
fa: دسته ها

en: Category Links
fa: لینک های دسته ها

en: Change what appears in reports
fa: تغییر در نمایش گزارشات

en: Checking this will mean that your tags are also used as keywords and you will not be able to modify keywords independently
fa: انتخاب این گزینه بدان معناست که برچسب های شما بعنوان کلمات کلیدی هم به کار برده شوند و شما بصورت مستقل قادر به تنظیم کلمات کلیدی نخواهید بود

en: Clear to disable download tracking
fa: حذف کردن برای متوقف کردن ردیابی دانلود

en: Click the page type to change settings.  You can enable additional modules to provide more choices.
fa: نوع صفحه را برای تغییر تنظیمات مشخص کنید.شما میتوانید ماژول های اضافه را برای ارائه انتخاب های بیشتر فعال کنید

en: Configure PHP memory limits, time-outs, and error reporting
fa: وقفه ها و گزارشات خطا ,پیکربندی محدودیت های حافظه پی اچ پی

en: CrazyEgg ID
fa: شناسه CrazyEgg

en: Current theme
fa: پوسته کنونی

en: Custom data
fa: اطلاعات سفارشی

en: Customise the number of posts shown on the archive and search pages, and decide whether to show full content or the excerpt
fa: سفارشی کردن تعداد پست هایی که در صفحات بایگانی و جستجو نمایش داده میشود و تصمیم برای اینکه محتوا بصورت کامل نمایش داده شود یا چکیده ای از محتوا

en: Debug
fa: اشکال زدایی

en: Default
fa: پیش فرض

en: Delete HeadSpace
fa: پاک کردن افزونه HeadSpace

en: Description
fa: شرح

en: Disable Suggestions
fa: غیر فعال کردن پیشنهادات

en: Disable Visual Editing
fa: غیر فعال کردن ویرایش تصویری

en: Disable WordPress Widgets
fa: غیر فعال کردن ابزارک های وردپرس

en: Disable visual editing
fa: غیر فعال کردن ویرایش تصویری

en: Disabled
fa: غیر فعال

en: Display
fa: نمایش

en: Display a message for first time visitors (based upon idea from Seth Godin)
fa: نمایش پیغام به بازدیدکنندگان تازه وارد - بر اساس ایده Seth Godin

en: Display position
fa: نمایش وضعیت

en: Displaying %s&#8211;%s of %s
fa: %s از %s&#8211;%s نمایش

en: Do not output CSS
fa: CSS خارج نشود

en: Domain Name
fa: نام دامنه

en: Edit Category &raquo;
fa: &raquo; ویرایش دسته

en: Enable debug option
fa: فعال کردن گزینه اشکال زدایی

en: Enable on excerpts
fa: فعال بودن برگزیدن

en: Enabled Widgets
fa: فعال کردن ابزارک ها

en: End
fa: پایان

en: Enter 0 for always
fa: برای همیشه،عدد صفر را وارد کنید

en: Enter Google Webmaster tracking code.
fa: کد Google Webmaster tracking را وارد کنید

en: Enter Microsoft Live verification code.
fa: کد Microsoft Live verification را وارد کنید

en: Enter Yahoo! Site Explorer tracking code.
fa: کد Yahoo! Site Explorer tracking را وارد کنید

en: Enter any additional Google Analytics code
fa: هرگونه کد اضافه Google Analytics را وارد کنید

en: Enter each host on a separate line
fa: هر میزبان را در یک خط جداگانه وارد کنید

en: Enter the URL of your Mint installation (i.e. <code>/mint/</code>).
fa: آدرس نصب مینت را بصورت <code>/mint/</code> وارد نمایید

en: Enter the URL you want outbound links tracked to
fa: آدرسی را که میخواهید لینک های خروجی ردیابی کنند،وارد نمایید

en: Enter the full Google JavaScript tracking code, or just the <code>_uacct</code> number.
fa: کد ردیابی جاوا اسکریپت گوگل را بصورت کامل و یا بصورت <code>_uacct</code> وارد نمایید

en: Enter the full JavaScript tracking code as provided by HitTail.
fa: کد ردیابی جاوا اسکریپت ارائه شده توسط HitTail رابصورت کامل وارد کنید

en: Enter the full JavaScript tracking code as shown on your 103bees account page.
fa: کد ردیابی موجود در صفحه been را بصورت کامل وارد کنید

en: Enter your full <a href="http://crazyegg.com/pages/instructions">CrazyEgg code</a>
fa: کد <a href="http://crazyegg.com/pages/instructions">CrazyEgg</a> خود را بصورت کامل وارد کنید

en: Enter your site token.
fa: رمز سایت خود را وارد کنید

en: Everyone
fa: هر کس

en: Exclude from list
fa: محروم کردن از ایست

en: Fields
fa: زمینه ها

en: Filter
fa: صافی

en: First Time Visitor
fa: بازدید کنندگان بار اول

en: Follow
fa: پیگیری

en: Follow Links
fa: لینک های پیگیری

en: Force tags in pages
fa: برچسب های اجباری در صفحات

en: Force tags in posts
fa: برچسب های اجباری در پست ها

en: Force title rewrite
fa: بازنویسی اجباری عنوان

en: Frame Breaker
fa: جلوگیری از باز شدن سایت در فریم

en: Front Page
fa: صفحه اول

en: Global Settings
fa: تنظیمات کلی

en: HTML added to end of list
fa: کد HTML به انتهای لیست اضافه شد

en: HTML added to start of list
fa: کد HTML به ابتدای لیست اضافه شد

en: HeadSpace Bug Tracker
fa: پیگیری اشکالات HeadSpace

en: HeadSpace Documentation
fa: مستندات HeadSpace

en: HeadSpace FAQ
fa: پرسش و پاسخ درباره HeadSpace

en: HeadSpace Help
fa: راهنمای HeadSpace

en: HeadSpace Settings
fa: تنظیمات HeadSpace

en: HeadSpace Support Forum
fa: انجمن های پشتیبانی HeadSpace

en: HeadSpace has been removed
fa: HeadSpace حذف شد

en: HeadSpace has required a great deal of time and effort to develop.  If it's been useful to you then you can support this development by <strong>making a small donation of $12</strong>.  This will act as an incentive for me to carry on developing it, providing countless hours of support, and including any enhancements that are suggested.
fa: این افزونه برای توسعه به زمان و تلاش زیادی نیاز دارد.اگر این افزونه برای شما مفید است،میتوانید با پرداخت کمک 12 دلاری از آن حمایت کنید.این بعنوان یک تشویق برای من است که بتوانم این افزونه را با پیشنهادات شما گسترش دهم و آن را پشتیبانی کنم

en: HeadSpace tags (convert to WordPress 2.3 tags)
fa: برچسب های HeadSpace

en: HeadSpace | Support
fa:  پشتیبانی | HeadSpace

en: HeadSpace2 News
fa: اخبار HeadSpace2

en: HitTail
fa: HitTail.com

en: Home Page
fa: صفحه اصلی

en: How a link is displayed. Use %link% for the link itself
fa: چگونه لینک به نمایش در می آید.از کد %link% برای خود لینک استفاده کنید

en: I'm a nice person and I have helped support the author of this plugin
fa: من دوست دارم از صاحب این افزونه حمایت کنم

en: If you are monitoring multiple sites this allows you to identify each
fa: اگر شما چند سایت را بررسی می کنید،این گزینه به شما اجازه می دهد تا هر یک را مشخص کنید

en: Ignore Bots
fa: تحریم روبوتهای جستجوگر

en: Import
fa: وارد کردن

en: Import and remove original data
fa: وارد کردن و حذف داده های اصلی

en: In case of low memory issues
fa: در مورد مسائل کمی حافظه

en: Include Google Analytics on the WordPress login page
fa: شامل Google Analytics در صفحه ورودی وردپرس

en: Include on login page
fa: شامل صفحه ورود به سایت

en: Inherit from global settings
fa: پیروی از تنظیمات کلی

en: Inherit settings
fa: تنظیمات ارثی

en: JavaScript
fa: جاوا اسکریپت

en: Jerome's Keywords
fa: کلمات کلیدی Jerome's

en: Keywords
fa: کلمات کلیدی

en: Keywords will be trimmed to this length
fa: کلمات کلیدی به این طول ویرایش میشوند

en: Leave blank to use theme default
fa: برای استفاده از پوسته کنونی،خالی بگذارید

en: Links
fa: لینک ها

en: Login Pages
fa: صفحات ورودی

en: Makes links clickable in comments
fa: لینک های موجود در نظرات را قابل کلیک کردن می کند

en: Max length
fa: حداکثر طول

en: Memory Limit
fa: محدودیت حافظه

en: Message to display
fa: پیام برای نمایش

en: Modules are disabled and do not appear
fa: ماژول های غیر فعال هستند و نمایش داده نمی شوند

en: Modules will always appear on edit screens
fa: ماژول ها همیشه در صفحات ویرایش ظاهر می شوند

en: Modules will be hidden behind a link
fa: ماژول ها در پشت یک لینک مخفی خواهند شد

en: More Unique
fa: Unique بیشتر

en: More text
fa: متن بیشتر

en: Next
fa: بعدی

en: Next/Prev Posts Link
fa: بعدی / قبلی لینک پستها

en: No
fa: خیر

en: No timeout limit
fa: بدون محدودیت زمانی

en: Open in new window
fa: در صفحه جدید باز کن

en: Options
fa: گزینه ها

en: PHP Error Reporting
fa: گزارش خطا در PHP

en: Page Counts
fa: تعداد صفحات

en: Page Link Options
fa: گزینه های لینک صفحه

en: Page Links
fa: لینک های صفحه

en: Page Modules
fa: ماژول های صفحه

en: Page Settings
fa: تنظیمات صفحه

en: Page Title
fa: عنوان صفحه

en: Page description
fa: توضیحات صفحه

en: Page modules apply to individual pages.  Drag-and-drop modules into the appropriate area.  Modules can be re-ordered to change their position on the edit screen.
fa: ماژول های صفحه در صفحات اختصاصی هم به کار بسته میشوند.ماژول را به منطقه مناسب کشیده و رها کنید.ماژول ها را میتوان دوباره برای تغییر موقعیت و ویرایش صفحه بازخوانی کرد

en: Page title
fa: عنوان صفحه

en: Page-specific Plugins
fa: صفحه-افزونه های اختصاصی

en: Page-specific Theme
fa: صفحه-پوسته اختصاصی

en: Pages
fa: صفحات

en: Parent
fa: منبع

en: Pattern
fa: الگو

en: Please read the documentation and FAQ, and check the bug tracker, before asking a question.
fa: لطفا قبل از پرسش هرگونه سوال،بخش مستندات، پرسش و پاسخ و بررسی اشکالات را بخوانید

en: Plugin Support
fa: حمایت افزونه

en: Plugins
fa: افزونه ها

en: Post title
fa: عنوان پست

en: Posts
fa: پست ها

en: Posts successfully updated
fa: پست ها با موفقیت به روز شد

en: Previous
fa: قبلی

en: Process excerpt with plugins
fa: فرایند برگزیدن بوسیله افزونه ها

en: RSS Description
fa: شرح RSS

en: RSS Name
fa:  نام RSS

en: Recent Posts
fa: ارسال های جدید

en: Relative Links
fa: لینک های مرتبط

en: Remove HeadSpace
fa: پاک کردن HeadSpace

en: Repeat
fa: تکرار

en: Replace
fa: جایگزین کردن

en: Replaced with the category description
fa: جایگزینی با توصیف دسته

en: Replaced with the current date
fa: جایگزینی با تاریخ جاری

en: Replaced with the current month
fa: جایگزینی با ماه فعلی

en: Replaced with the current page number
fa: جایگزینی با شماره صفحه جاری

en: Replaced with the current page number (i.e. page 2 of 4)
fa: جایگزینی با شماره صفحه فعلی - یعنی صفحه 2 از 4

en: Replaced with the current page total
fa: جایگزینی با کل صفحه جاری

en: Replaced with the current search phrase
fa: جایگزینی با عبارت جستجو فعلی

en: Replaced with the current tag/tags
fa: جایگزینی با تگ/تگ های جاری

en: Replaced with the current time
fa: جایگزینی با زمان جاری

en: Replaced with the current year
fa: جایگزینی با سال جاری

en: Replaced with the date of the post/page
fa: جایگزینی با تاریخ پست/صفحه

en: Replaced with the post categories (comma separated)
fa: جایگزین با موضوع پست-با کاما جدا شوند

en: Replaced with the post/page ID
fa: جایگزینی با شناسه پست/صفحه

en: Replaced with the post/page author's 'nicename'
fa: جایگزینی با نام نویسنده پست/صفحه

en: Replaced with the post/page author's userid
fa: جایگزینی با یوزر نویسنده پست/صفحه

en: Replaced with the post/page excerpt (or auto-generated if it does not exist)
fa: جایگزینی با پست/صفحه منتخب- اگر آن وجود ندارد بصورت خودکار ایجاد شود

en: Replaced with the post/page excerpt (without auto-generation)
fa: جایگزینی با پست/صفحه منتخب-  بصورت خودکار ایجاد نشود

en: Replaced with the post/page modified time
fa: جایگزینی با زمان پست/صفحه

en: Replaced with the tag description
fa: جایگزینی با توضیحات برچسب

en: Replaced with the term description
fa: جایگزینی با شرح واژه

en: Replaced with the term name
fa: جایگزینی با نام دوره

en: Replaced with the title of the post/page
fa: جایگزینی با عنوان پست/صفحه

en: SEO Title Tags
fa: برچسب های عناوین سئو

en: Save
fa: ذخیره

en: Save all data
fa: ذخیره تمام داده ها

en: Search
fa: جستجو

en: Search Pages
fa: جستجوی صفحات

en: Searches
fa: جستجوها

en: Security ID
fa: شناسه امنیتی

en: Separator position
fa: موقعیت جداکننده

en: Set to a root domain when tracking across sub-domains
fa: تنظیم به دامنه اصلی در زمانیکه ساب دامین ها ردیابی میشوند

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Settings can be applied to specific posts &amp; pages from the <strong>post edit page</strong>, and to specific categories from the <strong>edit category</strong> page.
fa: تنظیمات میتواند برای پست های خاص،صفحاتی از صفحه ویرایش پست و دسته های خاص از صفحه ویرایش دسته به کار برده شود

en: Show all errors &amp; warnings
fa: نمایش تمام خطاها و هشدارها

en: Show in admin
fa: نمایش در صفحه مدیریت

en: Show no errors or warnings
fa: هیچگونه خطا و هشداری نشان نمی دهد

en: Show only errors
fa: فقط نمایش اشتباهات

en: Show pages
fa: نمایش صفحات

en: Show pages in tag archives
fa: نمایش صفحات در بایگانی برچسب ها

en: Shows page-specific plugins in the administration menus
fa: صفحه افزونه های خاص در منوی مدیریت نشان داده می شود

en: Simple
fa: ساده

en: Simple Tagging
fa: برچسب زدن ساده

en: Simple Tags (old version)
fa: برچسب ها ساده-نسخه قدیمی

en: Site Modules
fa: ماژول های سایت

en: Site Tagline
fa: شعار سایت

en: Site description
fa: توضیحات سایت

en: Site modules apply to your site as a whole.  Only checked modules will run (when properly configured).
fa: ماژول ها بصورت کلی برای سایت شما به کار برده می شوند.فقط ماژول های انتخاب شده فعال خواهند بود

en: Site name
fa: نام سایت

en: Special Tags
fa: برچسب های ویژه

en: Start
fa: شروع

en: Stops your site being loaded in a frame.
fa: از بارگزاری سایت شما در یک فریم جلوگیری می کند

en: Stylesheets
fa: شیوه نامه ها

en: Suggest tags based on content
fa: پیشنهاد برچسب ها بر اساس مطلب

en: Suggested tags
fa: برچسب های پیشنهادی

en: System Settings
fa: تنظیمات سیستم

en: System default
fa: پیش فرض سیستم

en: Tag Cloud
fa: ابر برچسب

en: Tag Links
fa: لینک های برچسب

en: Tag Pages
fa: صفحات برچسب

en: Tags
fa: برچسب ها

en: Tags/keywords
fa: برچسب ها/کلمات کلیدی

en: Taxonomy Archives
fa: بایگانی های طبقه بندی شده

en: Taxonomy Archives -
fa: - بایگانی های طبقه بندی شده

en: The HeadSpace administration interface is now WordPress 2.3+ only.  Your meta-data will continue to function but you should either upgrade your WordPress or downgrade HeadSpace.
fa: قسمت مدیریت HeadSpace فقط مربوط به وردپرس 2.3 به بالا می باشد.شما باید نسخه وردپرس خود را ارتقا دهید و یا اینکه نسخه افزونه را کاهش دهید

en: The location of the Piwik JavaScript file (i.e. <code>/piwik/piwik.js</code>)
fa:  آدرس فایل Piwik JavaScriptمثل <code>/piwik/piwik.js</code>

en: The location of the Piwik PHP file (i.e. <code>/piwik/piwik.php</code>)
fa: مکان فایل Piwik PHP  بطور مثال <code>/piwik/piwik.php</code>

en: The site's name
fa: نام سایت

en: The support message can be disabled at any time from the options page
fa: پیام پشتیبانی را می توان در هر زمان از صفحه گزینه ها، غیر فعال نمود

en: Theme
fa: پوسته

en: These tags can be included and will be replaced by HeadSpace when a page is displayed.
fa:  این برچسب ها زمانیکه صفحه نمایش داده شود،توسط افزونه جایگزین می شود

en: This is your FeedBurner username
fa:  این نام کاربری FeedBurner شماست

en: This option will remove HeadSpace and delete all settings, tags, and meta-data - be sure this is what you want!
fa: این گزینه، افزونه و تمام تنظیمات،برچسب ها و اطلاعات متا را پاک خواهد کرد.آیا مطمئن هستید؟

en: This page will allow you to import meta-data from other WordPress plugins.  The other plugins do not need to be active for the import to work.
fa: را از سایر افزونه های وردپرس وارد نمایید.نیازی به فعال بودن سایر افزونه ها برای وارد کردن داده ها نیست این صفحه به شما اجازه می دهد که داده های متا

en: This will cache your page and brute-force change the title.  While this is convienent because you don't need to change your theme it does lead to increased memory usage and a reduction in performance.
fa: صفحه شما را ذخیره می کند و عنوان را تغییر می دهد.به دلیل اینکه نیازی به تغییر پوسته (که استفاده از حافظه را افزایش و عملکرد را کاهش می دهد) نیست،مناسب است

en: Title separator
fa: جداکننده عنوان

en: Track downloads
fa: ردیابی دانلودها

en: Track outbound links
fa: ردیابی لینک های خارجی

en: Tracker pause
fa: مکث ردیاب

en: Tracking code
fa: کد ردیابی

en: Update Options &raquo;
fa: &raquo; بروز کردن گزینه های

en: Use <code>wpautop</code> to format paragraphs
fa:  از کد <code>wpautop</code> برای ویرایش پاراگرافها استفاده کنید

en: Use <code>wptexturize</code> to turn quotes into fancy quotes
fa: از کد <code>wptexturize</code> برای استفاده از نقل قول استفاده کنید

en: Use tags
fa: از برچسب ها استفاده کنید

en: Users of the specified role or less will be tracked
fa: اعضا دارای وظیفه مشخص و یا کمتر ردیابی خواهند شد

en: Verification code
fa: کد امنیتی

en: Version
fa: نسخه

en: Virtual Pages
fa: صفحات مجازی

en: Who to track
fa: ردیابی چه کسی

en: Will allow plugins to modify generated excerpts
fa: به افزونه اجازه خواهد داد که موارد منتخب ایجاد شده را تغییر دهد

en: WordPress content formatting
fa: فرم دهی محتوای وردپرس

en: Wraps all post and page content inside a Google targeted section
fa: پنهان کردن محتوای تمام پست ها و صفحات از Google targeted section

en: Yahoo
fa: Yahoo.com

en: Yes
fa: بله

en: Your options have been updated
fa: گزینه های شما به روز شده اند

en: Your theme may overrule this setting
fa: پوسته شما ممکن است بر این تنظیمات چیره شود

en: add all
fa: اضافه کردن همه موارد

en: advanced
fa: پیشرفته

en: applied to author pages
fa: اعمال کردن به صفحات نویسنده

en: applied to category pages without specific settings
fa: اعمال کردن به صفحات دسته ها که بدون تنظیمات خاص هستند

en: applied to everything unless otherwise specified
fa: اعمال کردن به همه چیز مگر در صورتی که مشخص شده باشد

en: applied to front page (if you have set WordPress to use a static page)
fa: اعمال کردن به صفحه اول

en: applied to pages without specific settings
fa: اعمال کردن به صفحات بدون تنظیمات خاص

en: applied to posts without specific settings
fa:  اعمال کردن به پست های بدون تنظیمات خاص

en: applied to the home page (or blog page)
fa: اعمال کردن به صفحه اصلی سایت یا وبلاگ

en: applied when viewing a 404 error
fa: اعمال کردن در هنگام مشاهده خطای 404

en: applied when viewing a taxonomy archive
fa: اعمال کردن در هنگام مشاهده بایگانی طبقه بندی شده

en: applied when viewing a taxonomy archive for the
fa: اعمال کردن در هنگام مشاهده یک بایگانی طبقه بندی شده برای

en: applied when viewing an attachment
fa: اعمال کردن در هنگام مشاهده فایل پیوست

en: applied when viewing login, logout, or registration pages
fa: اعمال کردن هنگام  مشاهده صفحات ،ورود ،خروج از سیستم  و یا ثبت نام

en: applied when viewing search results
fa: اعمال کردن هنگام مشاهده نتیجه های جستجو

en: applied when viewing tag pages
fa: اعمال کردن در هنگام مشاهده صفحات برچسب

en: applied when viewing the archives
fa: اعمال کردن در هنگام مشاهده بایگانی

en: archives
fa: بایگانی

en: calendar
fa: تقویم

en: categories
fa: دسته ها

en: content
fa: مقدار

en: default
fa: پیش فرض

en: enable
fa: فعال

en: excerpt
fa: مورد منتخب

en: links
fa: لینک ها

en: page %d of %d
fa: %d از %d صفحه

en: pages
fa: صفحات

en: posts, showing the
fa: پست ها،نشان دادن

en: recent comments
fa: نظرات اخیر

en: recent entries
fa: نوشته های اخیر

en: remaining
fa: باقیمانده

en: reset to default
fa: بازگشت به تنظیمات اولیه

en: search
fa: جستجو

en: set number of posts to 0 for theme default
fa: برای استفاده از تنظیمات پوسته مورد استفاده،تعداد پست ها را صفر بدهید.

en: suggest
fa: پیشنهاد

en: tag cloud
fa: ابر برچسب ها

en: text
fa: متن
