HeadSpace2 3.3.1 - en to cs translation catalogue (337 entries)

en: %d items were imported from %s
cs: <strong>%d</strong> importovaných elementů z <strong>%s</strong>

en: %d per-page
cs: %d na stánce

en: %s ago
cs: před %s

en: %s | General Options
cs: %s | Základní možnosti

en: %s | Page Modules
cs:  %s | Moduly

en: %s | Page Settings
cs: %s | Nastavení stránek

en: %s | Site Modules
cs: %s | Moduly stránek

en: (not available in UTW and Simple Tagging)
cs: (nedostupné v UTW a Simple Tagging)

en: (set number of posts to 0 for theme default)
cs: nastavit počet článků na 0 pro standardní motiv

en: 1 hour
cs: 1 hodina

en: 10 minutes
cs: 10 minut

en: 30 seconds
cs: 30 sekund

en: 60 seconds
cs: 60 sekund

en: <code>wp_footer</code> was not found in <code>footer.php</code> (<a href="http://codex.wordpress.org/Theme_Development">documentation</a>)
cs: <code>wp_footer</code> nebyl nalezen v <code>footer.php</code> (<a href="http://codex.wordpress.org/Theme_Development">dokumentace</a>)

en: <code>wp_head</code> was not found in <code>header.php</code> (<a href="http://codex.wordpress.org/Hook_Reference/wp_head">documentation</a>)
cs: <code>wp_head</code> nebyl nalezen v <code>header.php</code> (<a href="http://codex.wordpress.org/Hook_Reference/wp_head">dokumentace</a>)

en: <p>As a new visitor you may want to subscribe to my <a href="%s/feed/">RSS</a> feed.</p>
cs: <p>Jako nového uživatele by vás mohly zajímat <a href="%s/feed/">RSS</a> novinky.</p>

en: <p>Tags:
cs: <p>Značky:

en: A pause (milliseconds) added when a file is downloaded.  Small values may not be tracked
cs: Pauza (milisekundy) před začátkem stahování souboru. Příliš malé hodnoty budou ignorovány.

en: A problem occured retrieving data from the server. If this persists please check that you have installed the plugin correctly.
cs: Nepodařilo se stáhnout data ze serveru. Pokud problém přetrvává, zkontrolujte instalaci pluginu.

en: Account ID
cs: ID účtu

en: Add Apture to all pages
cs: Přídá Apture na všechny stránky

en: Adds 103bees tracking code to all pages
cs: Přídá kód 103bees na všechny stránky

en: Adds AWStats JavaScript tracking to all pages (through <code>wp_footer</code>)
cs: Přidá AWStats JavaScript kód na všechny stánky (v <code>wp_footer</code>)

en: Adds CrazyEgg tracking code to all pages
cs: Přidá CrazyEgg kód na všechny stránky

en: Adds Google Analytic tracking code to all pages (through <code>wp_footer</code>)
cs: Přídá Google Analytics kód na všechny stránky (pomocí <code>wp_footer</code>)

en: Adds Google Webmaster tracking code to your home page
cs: Přídá Google Webmaster kód na domovskou stránku

en: Adds HitTail tracking code to all pages
cs: Přídá HitTail kód na všechny stránky

en: Adds Microsoft Live verification / Bing Webmaster code to your home page
cs: Přidá ověření Microsoft Live / Bing webmaster kód na domovskou stránku

en: Adds Mint tracking code to all pages
cs: Přídá Mint kód na všechny stránky

en: Adds Piwik tracking code to all pages
cs: Přídá Piwik kód na všechny stránky

en: Adds StatCounter tracking code to all pages
cs: Přídá StatCounter kód na všechny stránky

en: Adds Yahoo! Site Explorer tracking code to your home page
cs: Přídá  Yahoo! Site Explorer kód na domovskou stránku

en: Adds appropriate code to your posts to enable FeedBurner Stats Pro
cs: Přidá odpovídající kód pro použití FeedBurner Stats Pro

en: Advanced
cs: Rozšířené

en: Advanced - the regular expression pattern to select the more link from your posts
cs: Pokročilé - regulární výraz pro odkaz more

en: Advanced - the regular expression replacement text
cs: Pokročilé - text pro nahrazení regulárního výrazu

en: After
cs: Po

en: After HTML
cs: Po HTML

en: After content
cs: Po obsahu

en: All descriptions will be trimmed to this length
cs: Všechny popisky budou zkráceny na tuto délku

en: Allow external JavaScript files to be referenced
cs: Umožní použití externího JavaScriptu

en: Allow page title to be changed (i.e. the title in the browser window title)
cs: Umožní změnu značky title

en: Allows CSS stylesheets to be added to a page
cs: Umožní externí CSS styly

en: Allows a custom page-specific theme to over-ride the default theme
cs: Umožní změnu motivu pro jednotlivé stránky

en: Allows a short description about the page that is used by search engines
cs: Povolit popisek (snippet) pro vyhledavače.

en: Allows custom data to be inserted anywhere in your theme using MetaData::custom ()
cs: Umožní použití vlastních dat skrz MetaData::custom ()

en: Allows disabled plugins to be enabled on specific pages
cs: Umožní spouštění pluginů na vyžádání.

en: Allows follow/no-follow to be set for various links
cs: Umožní nastavení follow/no-follow pro jednotlivé odkazy

en: Allows meta keywords to be defined, seperate from tags (if necessary, disable keyword display in the Tags module)
cs: Umožní přidáni meta keywords (nezávisle na značkách)

en: Allows options to be set for relative meta links (WP 2.8+)
cs: Umožní nastavení relativních meta odkazů (WP 2.8+)

en: Allows options to be set for wp_list_pages links
cs: Umožní nastavení pro odkazy v wp_list_pages

en: Allows raw data to be inserted into the page footer
cs: Umožní neupravená data (raw data) v zápatí stránky

en: Allows raw data to be inserted into the page meta section
cs: Umožní neupravená data (raw data) v meta značkách.

en: Allows site RSS description to be changed
cs: Umožní změnu RSS popisku.

en: Allows site RSS name to be changed
cs: Umožní změnu RSS názvu stránky.

en: Allows site description to be changed (i.e. the tagline)
cs: Umožní změnu sloganu stránky (tagline).

en: Allows site name to be changed (i.e your blog name)
cs: Umožní změnu jména stránek (jméno blogu).

en: Allows tags to be added to pages
cs: Umožní přidávání značek (tagů) na stránky

en: Allows the 'more' text to be changed
cs: Umožní změnu kódu '<!--more-->'

en: Allows various meta-robot options to be set to prevent search engines and robots from indexing or following pages
cs: Umožní značky no-index/no-follow (zabránit indexaci stránky vyhledávacími roboty)

en: Allows you to enable or disable various WordPress Widgets
cs: Umožní zapnout či vypnout různé WordPress Widgety

en: Allows you to enable or disable various WordPress auto-formatting (including wpautop)
cs: Umožní zapnout či vypnout WordPress autoformátování (včetně wpautop).

en: Alternatively, if you are multi-lingual, do consider translating this into another language.  All the necessary localisation files are included and I've written a <a href="http://urbangiraffe.com/articles/translating-wordpress-themes-and-plugins/">full guide to the translation process</a>.
cs: Pokud ovládáte více jazyků, můžete nám pomoci přeložit tento plugin. Všechny potřebné soubory jsou přiloženy a existuje návod <a href="http://urbangiraffe.com/articles/translating-wordpress-themes-and-plugins/">pro překládání pluginů</a>.

en: Archive Links
cs: Odkazy Archívu

en: Archives
cs: Archív

en: Are you sure you want to merge that tag?
cs: Opravdu chcete sjednotit tuto značku?

en: As with anything else that modifies your database you should <strong>backup your data before running an import</strong>.  No responsibility is accepted for any kittens that may be killed in the process.
cs: Stejně jako při každé úpravě databáze, doporučujeme <strong>zazálohovat data před spuštěním importu</strong>. Autor nenese odpovědnost za žádné neštěstí na trati.

en: Attachment Pages
cs: Stránky příloh

en: Attachment caption
cs: Název přílohy

en: Author Pages
cs: Stránky autorů

en: Auto-fancy quotes
cs: Automatické uvozovky

en: Auto-formatting
cs: Automatické formátování

en: Auto-link
cs: Automatické linkování

en: Before
cs: Před

en: Before HTML
cs: Před HTML

en: Before content
cs: Před obsahem

en: Calendar
cs: Kalendář

en: Cancel
cs: Zpět

en: Categories
cs: Kategorie

en: Category Links
cs: Odkazy Kategorií

en: Change what appears in reports
cs: Změní obsah reportu

en: Checking this will mean that your tags are also used as keywords and you will not be able to modify keywords independently
cs: Tato funkce umožní použivat značky (tagy) jako klíčová slova. Nebudete moci nastavit klíčová slova nezávisle.

en: Clear to disable download tracking
cs: Zapne/vypne sledování počtu stažení

en: Click the page type to change settings.  You can enable additional modules to provide more choices.
cs: Kliknutím na typ stránky změníte její nastavení. Umožní použití dalších modulů

en: Comm. Author Links
cs: Odkazy autorů komentárů

en: Comm. Text Links
cs: Text odkazů komentářů

en: Configure PHP memory limits, time-outs, and error reporting
cs: Nastaví pamětové limity PHP, nastavení hlášení chyb a time-outu

en: Current theme
cs: Aktuální motiv

en: Custom data
cs: Vlastní data

en: Customise the number of posts shown on the archive and search pages, and decide whether to show full content or the excerpt
cs: Nastavit počet zobrazovaných článků na stránkách Archivu a Vyhledávání. Nastavit zobrazování celého znění nebo pouze úryvku.

en: Default
cs: implicitní

en: Delete HeadSpace
cs: Smazat HeadSpace

en: Description
cs: Popis

en: Disable Suggestions
cs: Vypne doporučení

en: Disable Visual Editing
cs: Vypne vizuální editaci

en: Disable WordPress Widgets
cs: Vypne WordPress Widgets

en: Disable visual editing
cs: Vypne vizuální editaci

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Display a message for first time visitors (based upon idea from Seth Godin)
cs: Zobrazí zprávu při první návštěvě uživatele (nápad Setha Godina)

en: Displaying %s&#8211;%s of %s
cs: Zobrazuji %s&#8211;%s z  %s

en: Do not output CSS
cs: Nevygeneruje CSS

en: Domain Name
cs: Doménové jméno

en: Edit Category &raquo;
cs: Edituj kategorii &raquo;

en: Enable debug option
cs: Povolit debug mód

en: Enable on excerpts
cs: Povolit na úryvcích

en: Enabled Widgets
cs: Povolit Widgety

en: End
cs: Konec

en: Enter 0 for always
cs: Vložte 0 pro aktivaci

en: Enter Google Webmaster tracking code.
cs: Vložte Google Webmaster kód.

en: Enter Microsoft Live verification code.
cs: Vložte Microsoft Live ověřovací kód.

en: Enter Yahoo! Site Explorer tracking code.
cs: Vložte Yahoo! Site Explorer kód.

en: Enter any additional Google Analytics code
cs: Vložte dodatečný kód Google Analytics.

en: Enter each host on a separate line
cs: Vložte každé jméno na nový řádek

en: Enter the URL of your Mint installation (i.e. <code>/mint/</code>).
cs: Vložte relativní cestu k instalaci Mint (např. <code>/mint/</code>).

en: Enter the URL you want outbound links tracked to
cs: URL stránek, kde chcete sledovat odchozí odkazy

en: Enter the full Google JavaScript tracking code, or just the <code>_uacct</code> number.
cs: Vložte Google JavaScript kód či pouze identifikační číslo <code>_uacct</code>.

en: Enter the full JavaScript tracking code as provided by HitTail.
cs: Vložte HitTail JavaScript kód.

en: Enter the full JavaScript tracking code as shown on your 103bees account page.
cs: Vložte 103bees JavaScript kód či identifikační číslo.

en: Enter your full <a href="http://crazyegg.com/pages/instructions">CrazyEgg code</a>
cs: Vložte své plné <a href="http://crazyegg.com/pages/instructions">CrazyEgg ID</a>

en: Enter your site token.
cs: Vložte klíč vaší stránky.

en: Everyone
cs: Všichni

en: Exclude from list
cs: Ignorovat

en: Fields
cs: Pole

en: Filter
cs: Filtr

en: First Time Visitor
cs: Nový návštěvník

en: Follow Links
cs: Follow odkazy

en: Force tags in pages
cs: Zobrazovat na stánkách značky

en: Force tags in posts
cs: Zobrazovat značky v článcích

en: Force title rewrite
cs: Vynutit přepis značky title

en: Front Page
cs: Hlavní strana

en: Global Settings
cs: Globální nastavení

en: Google Section Targeting
cs: Google Section Targeting - zaměřování sekcí

en: HTML added to end of list
cs: HTML přidáno na konec listu

en: HTML added to start of list
cs: HTML přidáno na začátek listu

en: HeadSpace Documentation
cs: HeadSpace dokumentace

en: HeadSpace Help
cs: HeadSpace Nápověda

en: HeadSpace Settings
cs: HeadSpace nastavení

en: HeadSpace Support Forum
cs: HeadSpace Support Fórum

en: HeadSpace has been removed
cs: HeadSpace byl odstraněn

en: HeadSpace has required a great deal of time and effort to develop.  If it's been useful to you then you can support this development by <strong>making a small donation of $12</strong>.  This will act as an incentive for me to carry on developing it, providing countless hours of support, and including any enhancements that are suggested.
cs: Vytvoření Headspace stálo značné úsilí a mnoho času. Pokud vám Headspace příjde užitečné, <strong>zvažte dobrovolný dar ($12)</strong>.

en: HeadSpace tags (convert to WordPress 2.3 tags)
cs: HeadSpace (zkonvertuj na WordPress 2.3 značky)

en: HeadSpace | Support
cs: HeadSpace | Podpora

en: HeadSpace2 News
cs: HeadSpace2 Zprávy

en: Home Page
cs: Hlavní strana

en: How a link is displayed. Use %link% for the link itself
cs: Zobrazení odkazu. Použijte %link% pro odkaz samotný

en: I'm a nice person and I have helped support the author of this plugin
cs: Jsem fajn člověk a pomohl jsem autorovi tohoto pluginu

en: If you are monitoring multiple sites this allows you to identify each
cs: Pokud sledujete více domén, toto umožní jejich vzájemné rozlišení

en: Ignore Bots
cs: Ignoruj roboty

en: Import and remove original data
cs: Importuj a odstraň původní data

en: In case of low memory issues
cs: Při nedostatku paměti

en: Include Google Analytics on the WordPress login page
cs: Přídá Google Analytics kód na přihlašovací stránku

en: Include on login page
cs: Vložit do přihlašovací stránky

en: Inherit from global settings
cs: Zdědit z globálních nastavení

en: Inherit settings
cs: Zdědit nastavení

en: Keywords
cs: Klíčová slova

en: Keywords will be trimmed to this length
cs: Všechny popisky budou zkráceny na tuto délku

en: Leave blank to use theme default
cs: Pro použití hodnoty z motivu ponechejte prázdné

en: Links
cs: Odkazy

en: Login Pages
cs: Přihlašovací stránky

en: Makes links clickable in comments
cs: Aktivuje odkazy v komentářích

en: Max length
cs: Maximální délka

en: Memory Limit
cs: Pamětový limit

en: Message to display
cs: Zobrazit zprávu

en: Meta-data
cs: Meta data

en: Mint path
cs: Mint - cesta instalace

en: Modules are disabled and do not appear
cs: Moduly nejsou aktivovány a nezobrazují se

en: Modules will always appear on edit screens
cs: Moduly se vždy zobrazí na editační obrazovce

en: Modules will be hidden behind a link
cs: Moduly se zobrazí po kliknutí na odkaz

en: More text
cs: Text kódu "Více" <--!more-->

en: New Google Analytics (ga.js)
cs: Nový Google Analytics (ga.js)

en: Next
cs: Další

en: Next/Prev Posts Link
cs: Další/Předchozí odkazy v článcích

en: No
cs: Ne

en: No timeout limit
cs: Žádný limit pro timeout

en: Open in new window
cs: Otevřít v novém okně

en: Options
cs: Možnosti

en: Page Counts
cs: Počty stran

en: Page Link Options
cs: Nastavení stránky odkazů

en: Page Link Text
cs: Text odkazu stránky

en: Page Link Title
cs: Titulek stránky odkazů

en: Page Links
cs: Stránky odkazů

en: Page Modules
cs: Moduly

en: Page Settings
cs: Nastavení stránky

en: Page Title
cs: Titulek

en: Page description
cs: Popis stránky (Meta tag description)

en: Page modules apply to individual pages.  Drag-and-drop modules into the appropriate area.  Modules can be re-ordered to change their position on the edit screen.
cs: Moduly lze přiřadit k jednotlivým stránkám. Přetáhněte moduly myší k příslušné stránce. Moduly lze řadit.

en: Page slug
cs: Značka strany (slug)

en: Page title
cs: Titul stánky

en: Page-specific Plugins
cs: Rozšíření platné pouze pro specifické stránky

en: Page-specific Theme
cs: Motivy platné pouze pro specifické stránky

en: Pages
cs: Stránky

en: Parent
cs: Rodič

en: Pattern
cs: Vzor

en: Please read the documentation and FAQ, and check the bug tracker, before asking a question.
cs: Před položením dotazu si prosím projděte dokumentaci a často kladené dotazy, případně bug tracker.

en: Plugins
cs: Rozšíření

en: Post slug
cs: Značka článku

en: Post title
cs: Titul článku

en: Posts
cs: Články

en: Posts successfully updated
cs: Úspěšně aktualizované články

en: Previous
cs: Předchozí

en: Project ID
cs: ID projektu

en: RSS Desc.
cs: Popis RSS

en: RSS Description
cs: Popis RSS

en: RSS Name
cs: Titulek RSS

en: Raw Code
cs: Neupravená data

en: Raw data
cs: Neupravená data

en: Raw footer data
cs: Neupravená data v zápatí

en: Recent Posts
cs: Nejnovější články

en: Relative Links
cs: Relativní odkazy

en: Remove HeadSpace
cs: Odstranit HeadSpace

en: Repeat
cs: Opakovat

en: Replace
cs: Vložit

en: Replaced with the category description
cs: Vloží popis kategorie

en: Replaced with the current date
cs: Vloží aktuální datum

en: Replaced with the current month
cs: Vloži aktuální měsíc

en: Replaced with the current page number
cs: Vloží číslo stánky

en: Replaced with the current page number (i.e. page 2 of 4)
cs: Vloží aktuální číslo stránky (např. strana 2 z 4)

en: Replaced with the current page total
cs: Vloží číslo celkového počtu stran

en: Replaced with the current search phrase
cs: Vloží hledaný výraz

en: Replaced with the current tag/tags
cs: Vloží odpovídající tag

en: Replaced with the current time
cs: Vloží aktuální čas

en: Replaced with the current year
cs: Vloží aktuální rok

en: Replaced with the date of the post/page
cs: Vloží datum článku/stránky

en: Replaced with the post categories (comma separated)
cs: Vloží kategorie článku (oddělené čárkami)

en: Replaced with the post/page ID
cs: Vloží ID článku/stránky

en: Replaced with the post/page author's 'nicename'
cs: Vloží jméno autora článku/stránky (pseudonym)

en: Replaced with the post/page author's userid
cs: Vloží jméno autora článku/stránky (userid)

en: Replaced with the post/page excerpt (or auto-generated if it does not exist)
cs: Vloží úryvek článku/stránky (pokud úryvek neexistuje, automaticky jej vygeneruje)

en: Replaced with the post/page excerpt (without auto-generation)
cs: Vloží úryvek článku/stránky (pouze pokud existuje)

en: Replaced with the post/page modified time
cs: Vloží datum změny článku/stránky

en: Replaced with the tag description
cs: Vloží tag description

en: Replaced with the term description
cs: Vloží popis termínu

en: Replaced with the term name
cs: Vloží jméno termínu

en: Replaced with the title of the post/page
cs: Vloží titulek článku/stránky

en: Save
cs: Uložit

en: Save all data
cs: Uložit všechny data

en: Search
cs: Vyhledávání

en: Search Pages
cs: Stránky vyhledávání

en: Searches
cs: Vyhledávání

en: Security ID
cs: Bezpečnostní ID

en: Separator position
cs: Pozice oddělovače

en: Set to a root domain when tracking across sub-domains
cs: Nastavit na rodičovskou doménu, pokud sledujete více subdomén

en: Settings
cs: Nastavení

en: Settings can be applied to specific posts &amp; pages from the <strong>post edit page</strong>, and to specific categories from the <strong>edit category</strong> page.
cs: Nastavení lze změnit pro jednotlivé články &amp; stránky na <strong>stránce editace</strong>, pro kategorie na stránce <strong>editace kategorie</strong> .

en: Show all errors &amp; warnings
cs: Zobrazit všechny chyby &amp; varování

en: Show in admin
cs: Zobrazit administrátorovi

en: Show no errors or warnings
cs: Nezobrazovat žádné chyby či varování

en: Show only errors
cs: Zobrazovat pouze chyby

en: Show pages
cs: Zobrazit stánky

en: Show pages in tag archives
cs: Zobrazit stránky v archivu

en: Shows page-specific plugins in the administration menus
cs: Zobrazovat jednoúčelové rozšíření v administrátorském menu

en: Simple
cs: Základní

en: Simple Tags (old version)
cs: Simple Tags (stará verze)

en: Site Modules
cs: Moduly stránky

en: Site Tagline
cs: Tagline (slogan)

en: Site description
cs: Popis stránek (popis blogu)

en: Site modules apply to your site as a whole.  Only checked modules will run (when properly configured).
cs: Moduly platné pro všechny stránky. Pouze označené moduly budou aktivní.

en: Site name
cs: Název stránek

en: Site token
cs: Token stránky

en: Special Tags
cs: Speciální značky

en: Stops your site being loaded in a frame.
cs: Zabránit načítání stránky v cizím rámci

en: Stylesheets
cs: CSS styly

en: Suggest tags based on content
cs: Doporučit značky dle obsahu

en: Suggested tags
cs: Doporučené značky

en: System Settings
cs: Systémové nastavení

en: System default
cs: implicitní nastavení

en: Tag Links
cs: Odkazy značek

en: Tag Pages
cs: Stránky značek (tagů)

en: Tags
cs: Značky

en: Tags/keywords
cs: Značky/klíčové slova

en: Taxonomy Archives
cs: Archív

en: Taxonomy Archives -
cs: Archiv taxonomie -

en: The HeadSpace administration interface is now WordPress 2.3+ only.  Your meta-data will continue to function but you should either upgrade your WordPress or downgrade HeadSpace.
cs: Administrativní panel Headspace funguje pouze s Wordpress 2.3 a novějším. Vaše metadata budou fungovat, ale doporučujeme upgradovat WP nebo použít starší Headspace.

en: The location of the Piwik JavaScript file (i.e. <code>/piwik/piwik.js</code>)
cs: Umístění Piwik Javascriptu (<code>/piwik/piwik.js</code>)

en: The location of the Piwik PHP file (i.e. <code>/piwik/piwik.php</code>)
cs: Umístění Piwik PHP souboru (<code>/piwik/piwik.php</code>)

en: The site's name
cs: Název webu

en: The support message can be disabled at any time from the options page
cs: Zprávy nápovědy mohou být kdykoliv vypnuty ze stránky nastavení

en: Theme
cs: Grafický motiv

en: These tags can be included and will be replaced by HeadSpace when a page is displayed.
cs: Tyto tagy budou nahrazeny Headspace při vygenerování stránky

en: This is your FeedBurner username
cs: Uživatelské jméno pro službu FeedBurner

en: This option will remove HeadSpace and delete all settings, tags, and meta-data - be sure this is what you want!
cs: Tato volba odstraní HeadSpace a smaže všechny nastavení, značky a meta data.

en: This page will allow you to import meta-data from other WordPress plugins.  The other plugins do not need to be active for the import to work.
cs: Tato volba umožní importovat meta data z jiných WordPress rozšíření. Import funguje i z neaktivních rozšíření.

en: This will cache your page and brute-force change the title.  While this is convienent because you don't need to change your theme it does lead to increased memory usage and a reduction in performance.
cs: Zajistí použití vyrovnávácí paměti. Může vést ke zvýšení pamětové náročnosti.

en: Title separator
cs: Oddělovač titulku

en: Track downloads
cs: Sledovat počty stažení

en: Track outbound links
cs: Sledovat odchozí odkazy

en: Tracking code
cs: Kód pro statistiky

en: Update Options &raquo;
cs: Aktualizovat možnosti &raquo;

en: Use <code>wpautop</code> to format paragraphs
cs: Použít <code>wpautop</code> pro formátování odstavců

en: Use <code>wptexturize</code> to turn quotes into fancy quotes
cs: Použít <code>wptexturize</code> pro nahrazení apostrofů ( ' ) pomocí ( &#8216; )

en: Use tags
cs: Použit značky

en: Users of the specified role or less will be tracked
cs: Sledovat aktivitu uživatelů s touto rolí

en: Verification code
cs: Kód pro ověření

en: Version
cs: Verze

en: Virtual Pages
cs: Virtuální stránky

en: Who to track
cs: Koho sledovat

en: Will allow plugins to modify generated excerpts
cs: Umožní měnit úryvky v jiných pluginech

en: WordPress content formatting
cs: WordPress formátování obsahu

en: Wraps all post and page content inside a Google targeted section
cs: Označí všechny články a obsah stránek jako Google targeted section

en: Yes
cs: Ano

en: Your options have been updated
cs: Vaše nastavení byly uloženy

en: Your theme may overrule this setting
cs: Použitý grafický motiv smí změnit toto nastavení

en: add all
cs: přidat vše

en: advanced
cs: rozšířené

en: applied to author pages
cs: platné pro stránky autorů

en: applied to category pages without specific settings
cs: platné pro stránky kategorií bez zvláštních nastavení

en: applied to everything unless otherwise specified
cs: všeobecně platné (pokud není jinak uvedeno)

en: applied to front page (if you have set WordPress to use a static page)
cs: platné pro hlavní stránku (pokud máte WordPress nastaven pro zobrazování statických stránek)

en: applied to pages without specific settings
cs: platné pro stránky bez zvláštních nastavení

en: applied to posts without specific settings
cs: platné pro články bez zvláštních nastavení

en: applied to the home page (or blog page)
cs: platné pro hlavní stránku

en: applied when viewing a 404 error
cs: platné pro stránky chyby 404

en: applied when viewing a taxonomy archive
cs: platné pro stránky archivu

en: applied when viewing a taxonomy archive for the
cs: platné pro stránky archivu

en: applied when viewing an attachment
cs: platné pro stránky příloh

en: applied when viewing login, logout, or registration pages
cs: platné pro stránky registrace a opětovného přihlášení

en: applied when viewing search results
cs: platné pro stránky výsledků vyhledávání

en: applied when viewing tag pages
cs: platné pro stránky značek

en: applied when viewing the archives
cs: platné pro stránky archivu

en: archives
cs: Archív

en: calendar
cs: kalendář

en: categories
cs: kategorie

en: content
cs: obsah

en: default
cs: implicitní

en: enable
cs: povolit

en: excerpt
cs: výtah (zkrácená verze)

en: links
cs: odkazy

en: page %d of %d
cs: strana %d z %d

en: pages
cs: stránky

en: posts, showing the
cs: články, zobrazuji

en: recent comments
cs: nejnovější komentáře

en: recent entries
cs: nejnovější položky

en: remaining
cs: zbývající

en: reset to default
cs: vrátit implicitní nastavení

en: search
cs: Vyhledávání

en: set number of posts to 0 for theme default
cs: nastavit počet článků na 0 pro standardní motiv

en: suggest
cs: doporučit
