Groups 1.0.0-beta-3c - en to lt translation catalogue (87 entries)

[ctx: paging]
en: %1$s of %2$s
lt: %1$s iš %2$s

en: %s item | %s items
lt[0]: %s elementas
lt[1]: %s elementai
lt[2]: %s elementai

en: A minimum set of permissions will be preserved.
lt: Minimalus leidimų, kurie bus išsaugomi, rinkinys.

en: Access Groups
lt: Pasiekti Grupes

en: Access denied.
lt: Prieiga nesuteikta.

en: Access restrictions
lt: Prieigos apribojimai

en: Add
lt: Pridėti

en: Add a new capability
lt: Pridėti naują gebą

en: Add a new group
lt: Pridėti naują grupę

en: Administer Groups plugin options
lt: Administer Groups papildinio parinktys

en: Administrator Access Override
lt: Administratoriaus Prieigos Nepaisymas

en: Administrators override all access permissions derived from Groups capabilities.
lt: Administratoriai gauna visus leidmus, gautus iš Grupės gebų.

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: CAUTION: If this option is active while the plugin is deactivated, ALL plugin settings and data will be DELETED. If you are going to use this option, now would be a good time to make a backup. By enabling this option you agree to be solely responsible for any loss of data or any other consequences thereof.
lt: DĖMESIO: Jeigu ši parinktis aktyvi, kuomet papildinys yra deaktyvuojamas, VISOS papildinio nuostatos ir VISI papildinio domenys bus IŠTRINTI. Jeigu Jūs planuojate naudoti šią parinktį, dabar būtų pats laikas pasidaryti atsarginę kopiją. Suaktyvindamas šią parinktį Jūs pripažystate, jog esate pilnai atsakingas dėl bet kokio duomenų praradimo ar kitokių nenumatytų pasėkmių.

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Capabilities
lt: Gebos

[ctx: Help tab title and heading]
en: Capabilities
lt: Gebos

en: Capability
lt: Geba

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Click to add a new capability
lt: Paspauskite čia, norėdamas pridėti naują gebą

en: Click to add a new group
lt: Paspauskite, norėdamas pridėti naują grupę

en: Current page
lt: Dabartinis puslapis

en: Deactivation and data persistence
lt: Deaktyvavimas ir duomenų išsaugojimas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Edit a capability
lt: Redaguoti gebą

en: Edit a group
lt: Redaguti grupę

en: Enforce read access
lt: Iššaukti skaitymo prieigą

en: Filters
lt: Filtrai

en: Go to the first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to the last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Go to the next page
lt: Eiti į sekantį puslapį

en: Go to the previous page
lt: Eiti į paskiausią puslapį

en: Group
lt: Grupė

en: Group Name
lt: Grupės pavadinimas

[ctx: Attachment field label]
en: Groups
lt: Grupės

[ctx: Bulk edit field label]
en: Groups
lt: Grupės

[ctx: Column header]
en: Groups
lt: Grupės

[ctx: Column header (Users)]
en: Groups
lt: Grupės

[ctx: Groups section heading (add user)]
en: Groups
lt: Grupės

[ctx: Groups section heading (edit user)]
en: Groups
lt: Grupės

[ctx: Groups section heading (user profile)]
en: Groups
lt: Grupės

[ctx: Help heading]
en: Groups
lt: Grupės

[ctx: Help tab title]
en: Groups
lt: Grupės

[ctx: Help tab title and heading]
en: Groups
lt: Grupės

[ctx: Help title]
en: Groups
lt: Grupės

[ctx: Meta box title]
en: Groups
lt: Grupės

[ctx: Network menu page title]
en: Groups
lt: Grupės

[ctx: Plugin action link]
en: Groups
lt: Grupės

[ctx: menu item title]
en: Groups
lt: Grupės

[ctx: page-title]
en: Groups
lt: Grupės

en: Groups Capabilities
lt: Grupių Gebos

en: Groups is configured to delete its plugin data on deactivation.
lt: Grupės sukonfigūruotas ištrinti savo duomenis, kai jis yra išjungtas.

en: Groups options
lt: Grupių parinktys

en: Here you can <strong>add</strong>, <strong>edit</strong> and <strong>remove</strong> groups.
lt: Čia Jūs galite <strong>pridėti</strong>, <strong>redaguoti</strong> ir <strong>pašalinti</strong> grupes.

en: If you lock yourself out, please ask an administrator to help.
lt: Jeigu užsirakinsite save, prašome pagalbos kreiptis į administratorių.

en: Name
lt: Pavadinimas

en: New Capability
lt: Nauja Geba

en: New Group
lt: Nauja Grupė

en: No such capability.
lt: Nėra tokios gebos.

en: No such group.
lt: Nėra tokios grupės.

en: Options
lt: Parinktys

[ctx: Help tab title and heading]
en: Options
lt: Parinktys

[ctx: Plugin action link]
en: Options
lt: Parinktys

en: Parent
lt: Virš

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Post
lt: Įrašas

en: Read Post
lt: Skaityti Įrašą

en: Registered
lt: Priregistruota

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Remove a capability
lt: Pašalinti gebą

en: Remove a group
lt: Pašalinti grupę

en: Results per page
lt: Rezultatai puslapyje

en: Role
lt: Rolė

en: Save
lt: Įrašyti

en: Select Groups
lt: Pasirinkite Grupės

en: Show the Groups tree view.
lt: Rodyti Grupės medžio peržiūrą.

en: The complete documentation is available on the %s pages for Groups.
lt: Visą dokumentaciją galite rasti %s puslapiuose, skirtuose Groups.

en: There are no results.
lt: Nėra jokių rezultatų.

en: These permissions apply to Groups management. They do not apply to access permissions derived from Groups capabilities.
lt: Šie leidimai galioja Grupės valdymui. Jie nepritaikyti leidimų, gautų iš Grupių gebų, pasiekimui.

en: This group has no capabilities.
lt: Ši grupė neturi priskirtų gebų.

en: Tree
lt: Medis

en: Tree of Groups
lt: Grupių Medis

en: Tree view
lt: Medžio peržiūra

en: group
lt: grupo

en: groups
lt: grupės

en: visibility
lt: matomumas
