Google Maps Easy - en to nl_NL translation catalogue (269 entries)

en: %s is already registered
nl_NL:  %s is reeds geregistreerd

en: %s is not plugin module
nl_NL: %s is geen plugin module

en: Absolute
nl_NL: Absoluut

en: Active
nl_NL: Actief

en: Add Checkbox
nl_NL: Voeg Checkbox toe

en: Add Item
nl_NL: Toevoegen item

en: Add Map
nl_NL: Kaart toevoegen

en: Add New
nl_NL: Nieuwe toevoegen

en: Add Radio Button
nl_NL: Voeg keuzerondje toe

en: Add real-time traffic information to your map.
nl_NL: Voeg live verkeersinformatie toe aan uw kaart.

en: Add your
nl_NL: Toevoegen van uw

en: Address
nl_NL: Adres

en: Address is empty or not match
nl_NL: Adres is leeg of niet geldig

en: All Maps
nl_NL: Alle kaarten

en: All news and info
nl_NL: Alle nieuws en info

en: Animation
nl_NL: Animatie

en: Apply
nl_NL: Toepassen

en: Apply To
nl_NL: Toepassen op

en: Attributes
nl_NL: Attributen

en: Available in PRO
nl_NL: Beschikbaar in PRO

en: Base Clusterization
nl_NL: Basis clasterizatie

en: Bicycling Layer
nl_NL: Fiets laag

en: Boost us
nl_NL: Boost ons

en: Bottom Center
nl_NL: Centraal beneden

en: Bottom Left
nl_NL: Links beneden

en: Bottom Right
nl_NL: Rechts beneden

en: Brands
nl_NL: Merken

en: By default double left click on map will zoom it in. But you can change this here.
nl_NL: Standard zal de kaart bij links dubbel klikken inzoomen. Maar u kan dit hier veranderen.

en: Can not create module directory. Try to set permission to
nl_NL: Kan de module map niet opzetten. Probeer de permissies te veranderen naar

en: Can not detect import list type
nl_NL: Kan het importeren lijst type niet vinden

en: Can not find fields names
nl_NL: Kan de namen van de velden niet vinden

en: Can not send email - problem with send server
nl_NL: Kan geen e-mail verzenden - probleem met de verzend server

en: Cannot get image
nl_NL: Kan het bestand niet opvragen

en: Cannot remove marker
nl_NL: Kan de baken niet verwijderen

en: Cannot remove markers
nl_NL: Kan de bakens niet verwijderen

en: Captcha for admin login
nl_NL: Captcha voor admin login

en: Categories
nl_NL: Categorieën

en: Category ID
nl_NL: Categorie ID

en: Change street view control position on map
nl_NL: Verander street view controle positie op de kaart

en: Change type control position on map
nl_NL: Verander het soort controle positie op uw kaart

en: Change zoom control position on map
nl_NL: Verander de zoom controle positie op de kaart

en: Check <a target='_blank' href='%s'>documentation</a> and FAQ section. If you can't solve your problems - <a target='_blank' href='%s'>contact us</a>.
nl_NL: Bekijk de <a target='_blank' href='%s'>documentatie</a> en FAQ sectie. Als u uw probleem niet kan oplossen - <a target='_blank' href='%s'>contacteer ons</a>.

en: Check all FAQs
nl_NL: Bekijk alle FAQ's (veel gestelde vragen)

en: Check files and directories write permissions
nl_NL: Kijk de permissies van uw mappen en bestanden na.

en: Clear
nl_NL: Wissen

en: Clear All
nl_NL: Alles wissen

en: Click to set field &quot;id&quot; and &quot;class&quot;
nl_NL: Klik om het veld &quot;id&quot; en &quot;class&quot; toe te voegen

en: Contact form
nl_NL: Contact formulier

en: Control view for map type - you can see it in left upper corner by default
nl_NL: Controle zicht voor type kaart - u kan dit standaard zien in de rechter bovenhoek

en: Country
nl_NL: Land

en: Creation date
nl_NL: Datum creatie

en: Database error detected
nl_NL: Database fout gevonden

en: Database error. Please contact your developer.
nl_NL: Database fout. Contacteer de ontwikkelaar aub.

en: Default
nl_NL: Standaard

en: Delete
nl_NL: Verwijder

en: Delete Map
nl_NL: Kaart verwijderen

en: Delete Marker
nl_NL: Verwijder baken

en: Delete selected
nl_NL: Verwijder geselecteerde

en: Description
nl_NL: Beschrijving

en: Destination
nl_NL: Bestemming

en: Dimensions
nl_NL: Afmetingen

en: Display all map markers - as list below Your map. This will help your users get more info about your markers and find required marker more faster.
nl_NL: Toon alle kaart bakens - als een lijst onder uw kaart. Dit zal uw gebruikers helpen meer info te verkrijgen omtrent uw bakens en toelaten de gezochte baken sneller te vinden.

en: Display as image
nl_NL: Tonen als afbeelding

en: Display the public transit network of a city on your map. When the Transit Layer is enabled, and the map is centered on a city that supports transit information, the map will display major transit lines as thick, colored lines.
nl_NL: Toon het openbaar vervoer op uw kaart. Wanneer de openbaar vervoer laag is ingeschakeld, en de kaart is gecentreerd op een stad die openbaar vervoer informatie ondersteunt dan zal de kaart de hoofdlijnen van het openbaar vervoer weergeven als dikke, gekleurde lijnen.

en: Displays Most Viewed Products
nl_NL: Toont de meest bekeken producten

en: Documentation
nl_NL: Documentatie

en: Done
nl_NL: Klaar

en: Double click to zoom
nl_NL: Dubbel klikken om te zoomen

en: Draggable
nl_NL: Verschuifbaar

en: Drop
nl_NL: Dump

en: Dropdown Menu
nl_NL: Uitklap menu

en: Edit
nl_NL: Bewerken

en: Email
nl_NL: E-mail

en: Empty Params
nl_NL: Lege parameters

en: Empty data in file
nl_NL: Lege data in bestand

en: Empty data to save option
nl_NL: Geen data om deze optie op te slaan

en: Empty or Invalid Map ID
nl_NL: Lege of ongeldige kaart ID

en: Empty or invalid ID
nl_NL: Lege of ongeldige ID

en: Empty or invalid marker ID
nl_NL: Lege of ongeldige baken ID

en: Empty url
nl_NL: Lege url

en: Enable or disable possibility to drag your map using mouse
nl_NL: Activeer of deactiveer de mogelijkheid om de map te verschuiven met uw muis

en: Error Activate module
nl_NL: Fout in activering module

en: Error Activating module
nl_NL: Fout bij activeren module

en: Error Deactivation module
nl_NL: Fout bij deactiveren module

en: Error module ID
nl_NL: Fout bij module ID

en: Export
nl_NL: Exporteren

en: External plugin directory
nl_NL: Externe plugin map

en: FAQ and Documentation
nl_NL: FAQ en documentatie

en: File not found
nl_NL: Bestand niet gevonden

en: File should contain more then 1 row, at least 1 row should be for headers
nl_NL: Bestand moet meer dan 1 rij bevatten, ten minste 1 rij is voor de headers/hoofding

en: File uploaded with error code %s
nl_NL: Bestand uploaden met foutcode %s

en: Full Features List
nl_NL: Volledige functie lijst

en: General
nl_NL: Algemeen

en: Get 300+ Themes with PRO
nl_NL: Verkrijg +300 thema's met PRO

en: Go
nl_NL: Ga

en: Google Map Theme
nl_NL: Google Map thema

en: Has Tab
nl_NL: Heeft tab

en: Hello Supsystic Team!
nl_NL: Hallo Supsystic Team!

en: Hide directory files listing
nl_NL: Verberg map met bestandslijst

en: Horizontal Bar
nl_NL: Horizontale balk

en: How to get PRO version of plugin for FREE?
nl_NL: Hoe de PRO versie van deze plugin gratis verkrijgen?

en: Html options
nl_NL: Html opties

en: Hybrid
nl_NL: Hybride

en: Icon
nl_NL: Icoon

en: Icon no found
nl_NL: Pictogram niet gevonden

en: Id of Marker's group
nl_NL: Id van baken groep

en: If you are newbie - check all features on that page, if you are guru - please correct us.
nl_NL: Nieuwelingen - bekijk alle mogelijkheden op die pagina, gevorderden - verbeter ons aub.

en: If you have many markers - you can have a problems with viewing them when zoom out for example: they will just cover each-other. Marker clusterization can solve this problem by grouping your markers in groups when they are too close to each-other.
nl_NL: Wanneer u veel bakens heeft dan kan u een probleem hebben met ze te bekijken wanneer u gaat zoomen, ze zullen elkaar overlappen.  Baken clasterizatie kan dit oplossen door het groeperen van uw bakens in groepen wanneer ze te dicht bij elkaar liggen.

en: Image height (in px)
nl_NL: hoogte afbeelding (in px)

en: Image width (in px)
nl_NL: Breedte afbeelding (in px)

en: Import
nl_NL: Importeren

en: Improve Free version
nl_NL: Verbeter de gratis versie

en: Information was saved. Thank you!
nl_NL: Informatie is opgeslagen. Dank u!

en: Install %s failed
nl_NL: Installatie %s mislukt

en: Invalid %s
nl_NL: Ongeldige %s

en: Invalid ID
nl_NL: Ongeldige ID

en: Invalid Marker ID
nl_NL: Ongeldige baken ID

en: Invalid XML file
nl_NL: Ongeldig XML bestand

en: Invalid length for %s, max length is %s
nl_NL: Ongeldige lengte voor %s, max lengte is %s

en: Invalid numeric value for %s
nl_NL: Ongeldige numerieke waarde voor %s

en: It's amazing when you boost development with your feedback and ratings. So we create special <a target='_blank' href='%s'>boost page</a> to help you to help us.
nl_NL: Het is verbazingwekkend wanneer u de ontwikkeling ondersteunt met uw feedback en beoordelingen. Dus creëerden we de speciale <a target='_blank' href='%s'>ondersteunings pagina</a> om u te ondersteunen in uw hulp voor ons.

en: Latitude for your marker
nl_NL: Latitude voor uw baken

en: Left Bottom
nl_NL: Links beneden

en: Left Center
nl_NL: Centraal links

en: Left Top
nl_NL: Links boven

en: Longitude for your marker
nl_NL: Longitude voor uw baken

en: Main page Go here!!!!
nl_NL: Hoofdpagina langs hier!!!!

en: Make your map unique with our Map Themes, just try to change it here - and you will see results on your Map Preview.
nl_NL: Maak uw kaart uniek met onze Kaart thema's, probeer ze hier te veranderen en u zal de resultaten zien in uw kaart preview.

en: Map Height
nl_NL: Kaart hoogte

en: Map Id
nl_NL: Kaart id

en: Map Name
nl_NL: Kaart naam

en: Map Stylization
nl_NL: Kaart vormgeving

en: Map Width
nl_NL: Kaart breedte

en: Map data not found
nl_NL: Kaart gegevens niet gevonden

en: Map not found
nl_NL: Kaart niet gevonden

en: Map shortcode
nl_NL: Kaart shortcode

en: Map type control
nl_NL: Soort kaart controle

en: Map will be displayed as image at sidebar, on click - will be opened in popup
nl_NL: Kaart wordt getoond als afbeelding in de zijbalk, wanneer men er op klikt zal ze in een popup openen.

en: Maps
nl_NL: Kaarten

en: Maps Import / Export
nl_NL: Kaarten importeren / exporteren

en: Marker Address
nl_NL: Baken adres

en: Marker Description
nl_NL: Baken beschrijving

en: Marker Name
nl_NL: Naam baken

en: Marker Not Found
nl_NL: Baken niet gevonden

en: Markers
nl_NL: Bakens

en: Markers Clusterization
nl_NL: Bakens clasterizatie

en: Markers List
nl_NL: Baken lijst

en: Message
nl_NL: Boodschap

en: Message field is required.
nl_NL: Het boodschap veld is verplicht.

en: Method
nl_NL: Methode

en: Missing File
nl_NL: Missend bestand

en: Module Update Failed
nl_NL: Module bijwerken is mislukt

en: Module Updated
nl_NL: Module is bijgewerkt

en: Mouse wheel to zoom
nl_NL: Muiswiel om te zoomen

en: Move files for %s failed
nl_NL: Bestanden verplaatsen voor %s is mislukt

en: N/A
nl_NL: NVT

en: Name
nl_NL: Naam

en: News
nl_NL: Nieuws

en: No
nl_NL: Nee

en: No Map Found
nl_NL: Geen kaart gevonden

en: No XML file were found
nl_NL: Geen XML bestand gevonden

en: No modules were found in XML file
nl_NL: Geen modules gevonden in XML bestand

en: None
nl_NL: Geen

en: Not selected
nl_NL: Niet geselecteerd

en: Nothing to update
nl_NL: Niets om te updaten

en: OFF
nl_NL: UIT

en: ON
nl_NL: AAN

en: Operations
nl_NL: Operaties

en: Other
nl_NL: Anders

en: Overview
nl_NL: Overzicht

en: PRO option
nl_NL: PRO optie

en: Params
nl_NL: Parameters

en: Path of icon file
nl_NL: Pad van het pictogram bestand

en: Percent
nl_NL: Procenten

en: Please be advised that this option is available only in <a target='_blank' href='%s'>PRO version</a>. You can <a target='_blank' href='%s' class='button'>Get PRO</a> today and get this and other PRO option for your Maps!
nl_NL: Let op: deze optie is enkel beschikbaar in de <a target='_blank' href='%s'>PRO versie</a>. <a target='_blank' href='%s' class='button'>Bestel PRO</a> vandaag en krijg deze en andere PRO opties voor je Maps!

en: Please don't send contact requests so often - wait for response for your previous requests.
nl_NL: Zend aub niet zo vaak contact aanvragen - wacht op antwoord van uw vorige aanvragen.

en: Please enter %s
nl_NL: Voeg aub %s in

en: Please enter Map Name
nl_NL: Geef de naam van de kaart op

en: Please enter marker name
nl_NL: Geef de baken naam op

en: Please enter valid email address
nl_NL: Geef aub een geldig e-mailadres op

en: Please select %s
nl_NL: Selecteer %s aub

en: Please, post url
nl_NL: Aub, verzend url

en: Plugin options
nl_NL: Plugin opties

en: Remove
nl_NL: Verwijder

en: Report a bug
nl_NL: Rapporteer een bug

en: Require a new functionality
nl_NL: Vraag nieuwe functionaliteit aan

en: Right Bottom
nl_NL: Rechts beneden

en: Right Center
nl_NL: Centraal rechts

en: Right Top
nl_NL: Rechts boven

en: Road Map
nl_NL: Wegenkaart

en: Satellite
nl_NL: Satelliet

en: Save
nl_NL: Opslaan

en: Save Map
nl_NL: Kaart opslaan

en: Save Marker
nl_NL: Baken opslaan

en: Search
nl_NL: Zoeken

en: Search your location by address, just start typing here
nl_NL: Zoek locatie via adres, gewoon hier starten met typen

en: Select
nl_NL: Selecteer

en: Select %s
nl_NL: Selecteer %s

en: Select Markers List type
nl_NL: Selecteer soort baken lijst

en: Select map
nl_NL: Kaart selecteren

en: Selected
nl_NL: Geselecteerd

en: Send email
nl_NL: Verzend E-mail

en: Send usage statistics
nl_NL: Verzend gebruiksstatistieken

en: Server Settings
nl_NL: Server instellingen

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Shortcode will appear after you save map.
nl_NL: Shortcode zal verschijnen na het opslaan van de kaart.

en: Show markers list with your map on frontend
nl_NL: Toon baken lijst met uw kaart op de voorgrond

en: Slider - Title and Img
nl_NL: Slider - titel en img

en: Slider Vertical - Title and Description
nl_NL: Verticale slider - titel en beschrijving

en: Slider Vertical - Title and Img
nl_NL: Verticale slider - titel en img

en: So check full features list <a target='_blank' href='%s'>here</a>.
nl_NL: Bekijk de volledige lijst met opties <a target='_blank' href='%s'>hier</a>.

en: Sometimes you need to disable possibility to zoom your map using mouse wheel. This can be required for example - if you need to use your wheel for some other action, for example scroll your site even if mouse is over your map.
nl_NL: Soms moet u de mogelijkheid om te zoomen op uw kaart via het muiswiel uitschakelen. Dit kan vereist zijn bij bijvoorbeeld - als u het muiswiel nodig hebt voor een andere actie, bijvoorbeeld als uw site wilt verschuiven zelfs als de muis zich boven de kaart bevindt.

en: Sort Order
nl_NL: Sorteringsvolgorde

en: Street view control
nl_NL: Street view controle

en: Street view control usually is located on right lower corner of your map
nl_NL: Street view controle is meestal gesitueerd in de linker boven hoek van uw kaart

en: Subject
nl_NL: Onderwerp

en: Subject field is required.
nl_NL: Het onderwerp veld is verplicht.

en: Support
nl_NL: Ondersteuning

en: Tax Rate
nl_NL: Belastingvoet

en: Terrain
nl_NL: Terrein

en: There are no configuration options for this module
nl_NL: Er zijn geen configuratie opties voor deze module

en: There are so many features, so we can't post it here. Like
nl_NL: Er zijn zo veel functies dat we ze hier niet allen kunnen plaatsen. Like

en: There was some problem while trying to retrieve our news, but you can always check all list <a target='_blank' href='%s'>here</a>.
nl_NL: Er was een probleem bij de poging om ons nieuws te banderen, maar u kan altijd de hele lijst <a target='_blank' href='%s'>hier</a> nakijken.

en: This is first start up of the %s plugin.
nl_NL: Dit is de eerste ingebruikname van de %s plugin.

en: This option is available in <a target='_blank' href='%s'>PRO version</a> only, you can get it <a target='_blank' href='%s'>here.</a>
nl_NL: Deze optie is enkel beschikbaar in de <a target='_blank' href='%s'>PRO versie</a>, deze kan u  <a target='_blank' href='%s'>hier</a> verkrijgen.

en: Title
nl_NL: Titel

en: Top Center
nl_NL: Centraal bovenaan

en: Top Left
nl_NL: Links boven

en: Top Right
nl_NL: Rechts boven

en: Topic
nl_NL: Hoofdstuk

en: Traffic Layer
nl_NL: Verkeersinformatie laag

en: Transit Layer
nl_NL: Openbaar vervoer laag

en: Translation
nl_NL: Vertaling

en: Type
nl_NL: Soort

en: Usage id
nl_NL: Gebruiks id

en: Value
nl_NL: Waarde

en: Value Type
nl_NL: Soort waarde

en: Version
nl_NL: Versie

en: Visits Count
nl_NL: Bezoeken teller

en: Welcome to
nl_NL: Welkom bij

en: Welcome to Supsystic Secure
nl_NL: Welkom bij Supsystic Secure

en: What to do next? Check below section
nl_NL: Wat nu? Kijk hieronder

en: Widget Map height
nl_NL: Widget kaart hoogte

en: Widget Map width
nl_NL: Widget kaart breedte

en: Write here all text, that you want to appear in marker info-window PopUp
nl_NL: Schrijf hier alle tekst die u wilt weergeven in het baken popup informatie venster

en: X coordinate of marker (lng)
nl_NL: X coördinaat van baken (lng)

en: Y coordinate of marker (lat)
nl_NL: Y coördinaat van baken (lat)

en: Yes
nl_NL: Ja

en: You can select your Google Map theme - Road Map, Hybrid, Satellite or Terrain - here. By default your map will have Road Map Google maps theme.
nl_NL: U kan uw Google Map thema - wegenkaart, hybride, satelliet of terrein - hier selecteren. Standaard zal uw kaart het Google Maps wegenkaarten thema hebben.

en: You have no Maps for now. <a href='%s' style='font-style: italic;'>Create</a> your first Map!
nl_NL: U hebt nog geen kaarten. <a href='%s' style='font-style: italic;'>Creëer</a> uw eerste kaart!

en: You have no brands
nl_NL: U hebt geen merken

en: You have no categories
nl_NL: U hebt geen categorieën

en: You have no maps
nl_NL: U hebt geen kaarten

en: You have no permissions to view this page
nl_NL: U hebt niet de bevoegde rechten om deze pagina te bekijken

en: You must select a valid category.
nl_NL: U moet een geldige categorie selecteren.

en: Your e-mail field is required.
nl_NL: Het e-mail veld is verplicht.

en: Your email was send, we will try to respond to you as soon as possible. Thank you for support!
nl_NL: Uw e-mail is verzonden, wij zullen uw vraag zo snel mogelijk beantwoorden. Dank u voor uw steun!

en: Your map name
nl_NL: De naam van uw kaart

en: Your map width
nl_NL: De breedte van uw kaart

en: Your marker Icon, that will appear on your map for this marker
nl_NL: Uw baken pictogram dat op de map zal verschijnen voor deze baken

en: Your marker title
nl_NL: Uw baken titel

en: Your name field is required.
nl_NL: Het naam veld is verplicht.

en: Your website field is required.
nl_NL: Het website veld is verplicht.

en: Zoom control
nl_NL: Zoom controle

en: and %s more
nl_NL: en %s meer

en: cannot insert to table
nl_NL: Kan niet in tabel invoegen

en: height
nl_NL: hoogte

en: htaccess admin protect
nl_NL: htaccess admin bescherming

en: width
nl_NL: breedte
