Google Maps Easy - en to bg_BG translation catalogue (508 entries)

en: %s is already registered
bg_BG: %s вече са регистрирани

en: %s is not plugin module
bg_BG: %s не модул

en: 1. Go to Appearance -> Widgets in the WordPress navigation menu.<br />2. Find the Google Maps Easy in the list of available widgets.<br />3. Drag the Google Maps Easy widget to widget area, which you need.<br />4. Choose the map for widget and configure the settings - Widget Map width and height.<br />5. Click 'Save'.
bg_BG: 1. Отидете на външен вид -> джаджи за WordPress менюто за навигация.<br />2. Да се намери карта на Google в списъка на наличните джаджи.<br />3. Плъзнете карти на Google прост джаджа в джаджа-зона, която ви е нужна.<br />4. Изберете картата за джаджа и коригира настройките на джаджа, Широчина карти и височина.<br />5. Натиснете Бутона 'Save'.

en: <h3>Hey, I noticed you just use %s over a week - that's awesome!</h3><p>Could you please do me a BIG favor and give it a 5-star rating on WordPress? Just to help us spread the word and boost our motivation.</p>
bg_BG: <h3>Хей, аз забелязах, че вие просто използвате %s за една седмица - това е страхотно!</h3><p>Не може да ви направи ми услуга и да му даде 5-звезден рейтинг на WordPress? Просто, за да ни помогне да обхванем и повишаване на тяхната мотивация.</p>

en: <h3>More than eleven days with our %s plugin - Congratulations!</h3>
bg_BG: <h3>по-единадесет дни с нашите %s plug-in - поздравления!</h3>

en: <p>And today, if you want, - you can help us. This is really simple - you can just add small promo link to our site under your maps. This is small step for you, but a big help for us! Sure, if you don't want - just skip this and continue enjoy our software!</p>
bg_BG: <p>И днес, ако искате - можете да ни помогнете. Това е много просто - можете просто да добавите малко промо линк към нашия сайт, за да си карти. Това е малка стъпка за вас, но голяма помощ за нас! Разбира се, ако не искате - просто пропуснете тази стъпка и да продължите да използвате нашия софтуер!</p>

en: <p>On behalf of the entire <a href='https://supsystic.com/' target='_blank'>supsystic.com</a> company I would like to thank you for been with us, and I really hope that our software helped you.</p>
bg_BG: <p>от името на <a href='https://supsystic.com/' target='_blank'>supsystic.com</a> в дружества, бих искал да ви благодаря за това, че тя е с нас, и аз много се надявам, че нашата програма е помогнал.</p>

en: Absolute
bg_BG: Абсолютна

en: Active
bg_BG: Активен

en: Adapt map to screen height
bg_BG: Да се адаптира картата на екрана височина

en: Add Category
bg_BG: Добавяне На Категория

en: Add Checkbox
bg_BG: За Да Добавите Отметка

en: Add Item
bg_BG: За Добавяне На Елемент

en: Add KML layers
bg_BG: Добавяне на слоеве KML

en: Add Map
bg_BG: Добавете На Картата

en: Add New
bg_BG: Добавяне На Нов

en: Add New Point
bg_BG: Добавяне На Нова Точка

en: Add Point
bg_BG: Добавяне На Точка

en: Add Print button to markers info window
bg_BG: Добавяне на бутон за печат в прозореца за маркери информация

en: Add Radio Button
bg_BG: Добавяне На  Радио

en: Add a button at marker info window to get direction from the entered address to the marker. If Show route data option is enabled - the total route time and distance will be shown by click on the route polyline.
bg_BG: Добави в информационния прозорец маркер, за да получите указания от проверете дали сте написали правилно адреса за маркеру. Ако даден елемент дава информация за маршрута inclusive - Общото време на пътя и разстоянието ще се показва на бутона по маршрута на полилинии.

en: Add a button on map to open it full screen.
bg_BG: Добави бутон върху Картата, за да я отворите в пълен екран.

en: Add a layer of bike paths, suggested bike routes and other overlays specific to bicycling usage on top of the given map.Dark green routes indicated dedicated bicycle routes. Light green routes indicate streets with dedicated bike lanes. Dashed routes indicate streets or paths otherwise recommended for bicycle usage.
bg_BG: Добавяне на слой на велосипедни алеи, пътеки за колоездене и други маркиране, характерни за употреба на велосипед в тази карта.Тъмно-зелените маршрути са посочени избраните велосипедни маршрути. Светло зелено маршрути се обозначават по улиците със специални 'пътеки за колоездене'. Наказанието маршрути се обозначават на улицата или на пътя, в противен случай се препоръчва да се използват велосипеди.

en: Add by Click
bg_BG: Добави в кликата

en: Add custom map controls to the map.
bg_BG: Добавяне на персонализирана карта за контрол на картата.

en: Add markers on frontend
bg_BG: Добавяне на маркери на frontend

en: Add more files
bg_BG: За добавяне на повече файлове

en: Add real-time traffic information to your map.
bg_BG: За добавяне на информация в реално време за трафика на картата Си.

en: Add your
bg_BG: Добавете вашия

en: Address
bg_BG: Адрес

en: Address is empty or not match
bg_BG: Адрес празен или не отговаря на

en: All Maps
bg_BG: Всички Карти

en: All available languages are provided with the Supsystic Google Maps plugin. If your language isn't available, your plugin will be in English by default.<br /><b>Available Translations: English, Polish, German, Spanish, Russian</b><br />Translate or update a translation Google Maps WordPress plugin in your language and get a Premium license for FREE. <a target='_blank' href='%s'>Contact us</a>.
bg_BG: Всички съществуващи езици са снабдени с Supsystic Google карти плъгин. Ако вашият език не е на разположение, плъгин ще бъде на английски по подразбиране.<br /><b>налични преводи: английски, полски, немски, испански, руски</b><br />превод или актуализиране на превод на Google карти за WordPress плъгин на вашия език и получаване на лиценз е безплатно. <a target='_blank' href='%s'>свържете се с нас</a>.

en: All news and info
bg_BG: Всички новини и информация

en: Animation
bg_BG: Анимация

en: Apply
bg_BG: Прилага

en: Apply To
bg_BG: Се Прилагат Към

en: Attributes
bg_BG: Характеристики

en: Auto
bg_BG: Автоматична

en: Available in PRO
bg_BG: На разположение в Pro

en: Background Color
bg_BG: Цвят На Фона

en: Background color
bg_BG: Цвят на фона

en: Backup Plugin
bg_BG: Плъгин Гръб

en: Backup and Restore WordPress Plugin by Supsystic provides quick and unhitched DropBox, FTP, Amazon S3, Google Drive backup for your WordPress website.
bg_BG: Архивиране и възстановяване на WordPress плъгин в Supsystic осигурява бърз и отделено чрез Dropbox, FTP-сървър, услугата Amazon S3 за гръб към Google диск за вашия WordPress сайт.

en: Base Clusterization
bg_BG: Групиране База

en: Be closer to your visitors and customers with Live Chat Support by Supsystic. Help you visitors, support them in real-time with exceptional Live Chat WordPress plugin by Supsystic.
bg_BG: Да бъде по-близо до своите посетители и клиенти директен чат по Supsystic. Да ви помогне посетителите, за да ги поддържат в реално време с изключително сегашната plug-in чат за WordPress на Supsystic.

en: Bicycling Layer
bg_BG: Велосипеден Слой

en: Boost us
bg_BG: Тласък нас

en: Bottom Center
bg_BG: Долу, В Центъра

en: Bottom Left
bg_BG: Долу В Ляво

en: Bottom Right
bg_BG: Долу Вдясно

en: Bounce
bg_BG: Отпадане

en: Brands
bg_BG: Марки

en: By default double left click on map will zoom it in. But you can change this here.
bg_BG: По подразбиране щракнете два пъти върху с левия бутон на мишката върху картата, ще го увеличи. Но можете да го промените.

en: Can not create module directory. Try to set permission to
bg_BG: Не може да се създаде папка на модула. Опитайте се да зададете резолюция

en: Can not detect import list type
bg_BG: Не може да се определи типа на файла внос

en: Can not find fields names
bg_BG: Не мога да намеря имената на полетата

en: Can not send email - problem with send server
bg_BG: Не мога да се изпрати писмо - проблеми с изпращане на сървър

en: Cannot get image
bg_BG: Не мога да получите на изображението

en: Cannot remove marker
bg_BG: Не мога да изтриете маркер

en: Cannot remove markers
bg_BG: Не мога да изтриете маркери

en: Captcha for admin login
bg_BG: Както е показано на картинката, за да влезете в админ

en: Categories
bg_BG: Категория

en: Category ID
bg_BG: ID на категория

en: Category Title
bg_BG: Име На Категория

en: Center on current opened marker
bg_BG: Център за текущата откри маркер

en: Center on current user location
bg_BG: Център на текущото местоположение на потребителя

en: Change street view control position on map
bg_BG: Промяна на вида на инсталиране на улично наблюдение на картата

en: Change type control position on map
bg_BG: Промяна на Вида на управление на позицията на картата

en: Change zoom control position on map
bg_BG: Позицията за управление на мащаба на картата

en: Check <a target='_blank' href='%s'>documentation</a> and FAQ section. If you can't solve your problems - <a target='_blank' href='%s'>contact us</a>.
bg_BG: Проверка за <a target='_blank' href='%s'>документацията</a> и секция често задавани вопросы. Ако не Можете да решите проблемите си - за <a target='_blank' href='%s'>свържете се с нас</a>.

en: Check It out
bg_BG: Провери

en: Check all FAQs
bg_BG: Провери всички отговори

en: Check files and directories write permissions
bg_BG: Проверка на файлове и директории права за запис

en: Check out <a href='%s' target='_blank' class='button button-primary' data-statistic-code='hide'>our other Plugins</a>! Years of experience in WordPress plugins developers made that list unbreakable!
bg_BG: Проверка на <a href='%s' target='_blank' class='button button-primary' data-statistic-code='hide'>други наши plugins</a>! Дългогодишен опит разработчици на плъгини за WordPress, е направил списък нечупливи!

en: Choose Icon
bg_BG: Изберете Икона

en: Choose marker category
bg_BG: Изберете категория маркер

en: Circle
bg_BG: Кръг

en: Clear
bg_BG: Разбираемо

en: Clear All
bg_BG: Изчистване На Всички

en: Click to set field &quot;id&quot; and &quot;class&quot;
bg_BG: Щракнете върху полето &quot;id&quot; и &quot;class&quot;

en: Clone selected
bg_BG: Избрания клонинг

en: Cluster Area Size
bg_BG: Размер На Клъстера

en: Cluster Icon
bg_BG: Иконата На Клъстера

en: Code
bg_BG: Код

en: Coming Soon Plugin
bg_BG: Скоро Плъгин

en: Coming soon page with drag-and-drop builder or under construction | maintenance mode to notify visitors and collects emails.
bg_BG: В близко бъдеще страница с влачене и пускане', строител или в строеж | режим на поддръжка за уведомяване на посетители и събира писма.

en: Contact Form Plugin
bg_BG: Plug-In Формата За Контакт

en: Contact form
bg_BG: Формуляр за контакт

en: Control view for map type - you can see it in left upper corner by default
bg_BG: Вид контрол е Вид карти - можете да я видите в горния десен ъгъл по подразбиране

en: Controls position
bg_BG: Позицията на елементи на управление

en: Controls type
bg_BG: Тип на управление

en: Cool WordPress plugins from supsystic.com developers. I tried %s - and this was what I need! #supsystic.com
bg_BG: Готини плъгини за WordPress от разработчици supsystic.com . Аз се опитах %s - и това е нещо, което ми трябва! #supsystic.com

en: Country
bg_BG: Държава

en: Create and manage beautiful data tables with custom design. No HTML knowledge is required.
bg_BG: Създавате и управлявате красивите таблици с данни с поръчкови. Не се изискват никакви познания по HTML това.

en: Create online membership community with custom user profiles, roles, FrontEnd registration and login. Members Directory, activity, groups, messages.
bg_BG: Създаване на членството в интернет-общност с поръчкови профили на потребители, роли, Регистрация frontend и вход. Каталог членове, дейности, групи, съобщения.

en: Creating slideshows with Slider plugin is fast and easy. Simply select images from your WordPress Media Library, Flickr, Instagram or Facebook, set slide captions, links and SEO fields all from one page.
bg_BG: Създаване на слайдшоу с помощта на plug-in плъзгача бързо и лесно. Просто изберете изображение от вашата библиотека на WordPress Медии, Flickr, Instagram или Facebook, заглавни слайдове, връзки и SEO-поле всички на една страница.

en: Creation date
bg_BG: Дата на създаване

en: Custom Map Controls
bg_BG: Потребителски Карти За Контрол На

en: Data Tables Generator
bg_BG: Генератор На Таблици С Данни

en: Database error detected
bg_BG: Грешка в базата данни, открити

en: Database error. Please contact your developer.
bg_BG: Грешка в базата данни. Моля, обърнете се към разработчика.

en: Default
bg_BG: По подразбиране

en: Default Icon
bg_BG: Иконата По Подразбиране

en: Delete
bg_BG: Изтриете

en: Delete Figure
bg_BG: Изтриване На Фигура

en: Delete Heatmap Layer
bg_BG: Изтриете Слой На Картата

en: Delete Map
bg_BG: Премахване На Картата

en: Delete Marker
bg_BG: Изтриете Маркер

en: Delete markers
bg_BG: Изтриване на маркери

en: Delete selected
bg_BG: Изтриване на избраните

en: Description
bg_BG: Описание

en: Description Font Size
bg_BG: Описание Размера На Шрифта

en: Description Of Marker
bg_BG: Описание Маркер

en: Description of Shape
bg_BG: Описание форми

en: Destination
bg_BG: Позиция

en: Digital Publication Plugin
bg_BG: Plug-In Цифрово Публикуване

en: Digital Publication WordPress Plugin by Supsystic for Magazines, Catalogs, Portfolios. Convert images, posts, PDF to the page flip book.
bg_BG: Цифров публикуване на WordPress плъгини за Supsystic за списания, каталози, портфолио. Конвертиране на снимки, постове, PDF страница флип книга.

en: Dimensions
bg_BG: Размери

en: Directions Button
bg_BG: Бутони За Посока

en: Disable WP Editor
bg_BG: Изключване редактор на WP

en: Display all map markers - as list below Your map. This will help your users get more info about your markers and find required marker more faster.
bg_BG: Покажи всички маркери на картата е в списъка по-долу картата. Това ще помогне на потребителите да получат повече информация за вашите маркери и да се намерят необходимите марка още по-бързо.

en: Display as image
bg_BG: Дисплей за изображения

en: Display custom Google Maps. Set markers and locations with text, images, categories and links. Customize google map in a simple and intuitive way.
bg_BG: Показване на потребителски карти на Google. Задаване на маркери и място с текст, снимки, категории и връзки. Конфигуриране на картата на Google по лесен и интуитивен начин.

en: Display the public transit network of a city on your map. When the Transit Layer is enabled, and the map is centered on a city that supports transit information, the map will display major transit lines as thick, colored lines.
bg_BG: Покажете мрежата на обществения транспорт на града на картата. Когато транзитен слой е включена и карта, центрирано в град, който поддържа транзит на информация, карта ще покаже основните транзитни линии дебели, цветни линии.

en: Displays Most Viewed Products
bg_BG: Показва Най-Гледани Продукти

en: Documentation
bg_BG: Документация

en: Done
bg_BG: Направено

en: Double click to zoom
bg_BG: Кликнете два пъти върху, за да се увеличи

en: Download
bg_BG: Изтегли

en: Draggable
bg_BG: Влачите и пускате на

en: Drop
bg_BG: Спад

en: Dropdown Menu
bg_BG: Падащото Меню

en: Edit
bg_BG: Редактирай

en: Email
bg_BG: Електронна поща

en: Empty Params
bg_BG: Празните Параметри

en: Empty data in file
bg_BG: Празни данни във файл

en: Empty data to save option
bg_BG: Празни данни за икономии

en: Empty or Invalid Map ID
bg_BG: Празна или невалиден идентификатор на картата

en: Empty or invalid ID
bg_BG: Празни или невалидни ID

en: Empty or invalid marker ID
bg_BG: Празна или невалиден идентификатор на маркер

en: Empty url
bg_BG: Празен URL-адрес

en: Enable KML layers filter
bg_BG: Филтъра на слоеве KML

en: Enable for Membership
bg_BG: Възможност за членство

en: Enable or disable possibility to drag your map using mouse
bg_BG: Включване или изключване на възможността за плъзгане на картите с мишката

en: Enable promo link
bg_BG: Включването на промо линк

en: Enter KML file URL
bg_BG: Въведете URL адрес на файла KML

en: Error Activate module
bg_BG: Активиране грешка модул

en: Error Activating module
bg_BG: Активиране на грешка модул

en: Error Deactivation module
bg_BG: Модул за изключване грешка

en: Error inside google maps plugin.
bg_BG: Грешка във вътрешността на карти Google plug-in.

en: Error module ID
bg_BG: Модул грешка ID

en: Export
bg_BG: Износ

en: External plugin directory
bg_BG: Външен плъгин директорията

en: FAQ and Documentation
bg_BG: Често задавани ВЪПРОСИ и документация

en: Featured Plugins
bg_BG: Препоръчани Плъгини

en: Figure Description
bg_BG: Фигура Описание

en: Figure Name
bg_BG: Името На Фигурата

en: Figure Type
bg_BG: Фигура Тип

en: Figure's points list: you can search the point by address (just start typing in Address field), type the Latitude and Longitude of point in appropriate fields or activate Add by Click button, and then draw figure on the map by clicking on it. Important! You must deactivate Add by Click button after ending of the draw.
bg_BG: Списък с точки от фигурата: можете да търсите точка на адрес (просто започнете да въвеждате в полето за адрес), моля въведете стойностите на географската ширина и дължина на точката в съответните полета се добавят или активират с натискане на бутон, а след това нарисува фигура на картата, кликнете върху нея. Важно! Трябва да се откажа да Добавите, като щракнете върху бутона след приключване на тегленето.

en: Figures
bg_BG: Фигура

en: File not found
bg_BG: Файлът не е намерен

en: File should contain more then 1 row, at least 1 row should be for headers
bg_BG: Файл трябва да съдържа повече от 1 ред, поне 1 ред трябва да бъде за заглавия

en: File uploaded with error code %s
bg_BG: Изтеглен файл с код за грешка %s

en: Fill Color
bg_BG: Цвят На Запълване

en: Fill Opacity
bg_BG: Плътност На Запълване

en: For allotted time (minutes)
bg_BG: В определеното време (минути)

en: Full Features List
bg_BG: Пълен Списък На Функции

en: Full Screen Button
bg_BG: Пълен Бутона На Екрана

en: General
bg_BG: Общи

en: Get 300+ Themes with PRO
bg_BG: Направи 300+ теми с PRO

en: Get it now!
bg_BG: Вземи го сега!

en: Get plugins bundle today and save over 80%
bg_BG: Ви плъгини пакет от днес и да си спестите до 80%

en: Go
bg_BG: Да отида

en: Google Map
bg_BG: Картата На Google

en: Google Map Theme
bg_BG: Тема За Картата На Google

en: Has Tab
bg_BG: Има Раздел

en: Heatmap
bg_BG: Теплокарты

en: Heatmap ID
bg_BG: Карта на документ за ID

en: Heatmap Layer
bg_BG: Теплокарты Слой

en: Heatmap Layer points opacity
bg_BG: Точки топлинна карта на непрозрачността на слоя

en: Heatmap Layer points radius in pixels
bg_BG: Радиус гледна теплокарты слой в пиксели

en: Heatmap coordinates list
bg_BG: Списък на теплокарты координати

en: Height
bg_BG: Височина

en: Height of info window
bg_BG: Височина на прозореца за информация

en: Hello Supsystic Team!
bg_BG: Екипът Здравейте Supsystic!

en: Hide Countries
bg_BG: Скрий Страни

en: Hide POI
bg_BG: Скрий POI

en: Hide Sublayers at KML filter
bg_BG: Скрий Подслоев на филтър KML

en: Hide Tooltips of Markers
bg_BG: Скриване на улики маркери

en: Hide all administrative data about countries: names, borders etc.
bg_BG: Скриване на всички административни данни за страните: имена, граници и др.

en: Hide description on mouse leave
bg_BG: Скрий описание на мишката оставят

en: Hide description when mouse leaves the marker area
bg_BG: Скрий описание, когато мишката напусне зоната на маркер

en: Hide directory files listing
bg_BG: Скриване на файлове от директория

en: Hide the Points Of Interest - landmark or other object, the marked points on the map, for example: hotels, campsites, fuel stations etc.
bg_BG: Скрий интересно - поглед или друг обект, както е указано в точка на картата, като например: хотели, къмпинги, БЕНЗИНОСТАНЦИИ и т.н.

en: Hide the tooltips, which displayed by mouse hover on markers' icons.
bg_BG: Скриване на улики, който се показва, когато поставите показалеца на мишката върху иконите маркери.

en: Horizontal Bar
bg_BG: Хоризонтална лента

en: How to add map in popup window?
bg_BG: Как да добавите карта в изскачащ прозорец?

en: How to add map into the site content?
bg_BG: Как да добавите карта в Съдържанието на сайта?

en: How to create Google Maps API Key?
bg_BG: Как да създадете Google maps API ключ?

en: How to get PRO version of plugin for FREE?
bg_BG: Как да получите Pro версия на plug-in безплатно?

en: How to use Google Maps Easy Widget?
bg_BG: Как да използвате Google карти прост джаджа?

en: How to zoom and center the initial map on markers?
bg_BG: Как да се увеличи и център на първоначалната карта на маркери?

en: Html options
bg_BG: Параметри HTML

en: Hybrid
bg_BG: Хибрид

en: I already did
bg_BG: Аз вече го направих

en: Icon
bg_BG: Икона

en: Icon no found
bg_BG: Иконата не е намерено

en: Id of Marker's group
bg_BG: Група id маркер

en: If there is no image tag in the marker description - this image will be used for displaying in the map's markers list
bg_BG: Ако няма етикет на изображението в описанието маркер - това е снимка ще бъде използвана за показване на маркери на картата-списък на

en: If you are newbie - check all features on that page, if you are guru - please correct us.
bg_BG: Ако сте начинаещ - проверка на всички елементи на тази страница, ако гуру - моля, поправете нас.

en: If you have many markers - you can have a problems with viewing them when zoom out for example: they will just cover each-other. Marker clusterization can solve this problem by grouping your markers in groups when they are too close to each-other.
bg_BG: Ако имате много маркери - можете да имате проблеми с визуализацията, когато намали, като например: те просто се покрива с един-друг. Маркер групиране може да реши този проблем чрез групирането на маркери в групи, когато те се намират твърде близо до един-друг.

en: Image height (in px)
bg_BG: Височина на изображението (в пиксели)

en: Image width (in px)
bg_BG: Широчина на изображението (в пиксели)

en: Import
bg_BG: Внос

en: Improve Free version
bg_BG: Подобряване на безплатната версия

en: Info Window
bg_BG: Прозорецът Информация

en: Information was saved. Thank you!
bg_BG: Информацията е била запазена. Благодарим ви!

en: Insert to Contact Form
bg_BG: Вграждане на форма за контакт

en: Install %s failed
bg_BG: Задаване на %s не

en: Invalid %s
bg_BG: Невалиден %s

en: Invalid ID
bg_BG: Невалиден ID

en: Invalid Map ID
bg_BG: Неправилен номер на картата

en: Invalid Marker ID
bg_BG: Невалиден идентификатор на маркер

en: Invalid XML file
bg_BG: Невалиден XML файл

en: Invalid length for %s, max length is %s
bg_BG: Неправилна дължина на %s, Максимална дължина %s

en: Invalid numeric value for %s
bg_BG: Неправилен числова стойност на %s

en: It's amazing when you boost development with your feedback and ratings. So we create special <a target='_blank' href='%s'>boost page</a> to help you to help us.
bg_BG: Това е невероятно, когато се ускоряване на развитието с вашите мнения и оценки. Така че ние създаваме специални <a target='_blank' href='%s'>увеличаване на страницата</a>, за да ви помогне, за да ни помогне.

en: It's never been so easy to create and manage pricing and comparison tables with table builder. Any element of the table can be customise with mouse click.
bg_BG: Това никога не е било толкова лесно създаване и управление на ценообразуването и таблицата за сравнение с настолен строител. Всеки елемент на таблицата може да се коригира с помощта на мишката.

en: Label
bg_BG: Етикети

en: Latitude
bg_BG: Ширина

en: Latitude for your marker
bg_BG: Ширина за вашия маркер

en: Left Bottom
bg_BG: Долу Вляво

en: Left Center
bg_BG: Ляв Център

en: Left Top
bg_BG: Ляв

en: Line Color
bg_BG: Цвят На Линията

en: Line Opacity
bg_BG: Прозрачност На Линия

en: Line Weight
bg_BG: Тегло На Линия

en: Link for opening by click on the marker
bg_BG: Линк за отваряне на кликата на маркер

en: Live Chat Plugin
bg_BG: Текущата Плъгин Чат

en: Logged In Users Only
bg_BG: Само Регистрирани Потребители

en: Longitude
bg_BG: Дължина

en: Longitude for your marker
bg_BG: Дължина за вашия маркер

en: Main page Go here!!!!
bg_BG: Начало отидете тук!!!!

en: Make your map unique with our Map Themes, just try to change it here - and you will see results on your Map Preview.
bg_BG: Да Си картата е уникална с нашите теми на картата, просто се опитайте да го промените тук - и вие ще видите резултатите от преглед на карти.

en: Map
bg_BG: Карта

en: Map Center
bg_BG: Център На Картата

en: Map Height
bg_BG: Височина На Картата

en: Map Id
bg_BG: Карта На Документ За ID

en: Map Name
bg_BG: Име На Картата

en: Map Stylization
bg_BG: Карта Стайлинг

en: Map Width
bg_BG: Ширина Карта

en: Map Zoom
bg_BG: Мащаба На Картата

en: Map data not found
bg_BG: Данните от картата не са намерили

en: Map not found
bg_BG: На картата не е намерил

en: Map shortcode
bg_BG: Шорткод картата

en: Map type control
bg_BG: Картата Тип контрол

en: Map will be displayed as image at sidebar, on click - will be opened in popup
bg_BG: Карта ще се появи като образ на страничната лента, натиснете бутона, ще се отвори изскачащ прозорец

en: Map with ID %d not found
bg_BG: Карта с идентификатор %d не е намерена

en: Maps
bg_BG: Карта

en: Maps Import / Export
bg_BG: Карта За Внос / Износ

en: Maps from %s - %s
bg_BG: Карта от %s - %s

en: Marker Address
bg_BG: Адрес Маркер

en: Marker Categories
bg_BG: Категория Маркер

en: Marker Category
bg_BG: Категория Маркер

en: Marker Category data not found
bg_BG: Данните категория маркер не е намерен

en: Marker Description
bg_BG: Описание Маркер

en: Marker ID
bg_BG: Идентификатор на маркер

en: Marker Link
bg_BG: Маркер За Връзка

en: Marker List Default Image
bg_BG: Списък На Маркер На Изображението По Подразбиране

en: Marker Name
bg_BG: Име На Маркера

en: Marker Not Found
bg_BG: Маркер Не Е Намерен

en: Marker name
bg_BG: Име на маркера

en: Markers
bg_BG: Маркери

en: Markers Clusterization
bg_BG: Тагове За Групиране На

en: Markers List
bg_BG: Списък С Маркери

en: Markers List Color
bg_BG: Списък С Маркери Цвят

en: Markers from %s
bg_BG: Маркери от %s

en: Max Zoom Level
bg_BG: Максимално Ниво На Мащабиране

en: Max marker's count
bg_BG: Максимален брой маркер

en: Membership by Supsystic
bg_BG: Членство Supsystic

en: Message
bg_BG: Съобщение

en: Message field is required.
bg_BG: Задължително съобщение.

en: Method
bg_BG: Начин

en: Min Zoom Level
bg_BG: Минимално Ниво На Сигнала

en: Missing File
bg_BG: Липсва Файл

en: Module Update Failed
bg_BG: Актуализация На Модул Не

en: Module Updated
bg_BG: Актуализиран Модул

en: More info
bg_BG: Повече информация

en: More plugins for your WordPress site here!
bg_BG: Повече плъгини за вашия сайт на WordPress, тук!

en: Mouse wheel to zoom
bg_BG: Колелото на мишката за мащабиране

en: Move files for %s failed
bg_BG: Преместване на файлове до %s не може да бъде

en: Name
bg_BG: Име

en: New
bg_BG: Нов

en: News
bg_BG: Новини

en: Newsletter Plugin
bg_BG: Новини Плъгин

en: No
bg_BG: Няма

en: No Map Found
bg_BG: Не Са Намерени Картата

en: No Marker Category Found
bg_BG: Категория Маркер Намерен

en: No XML file were found
bg_BG: Не XML-файл е намерен

en: No modules were found in XML file
bg_BG: Никакви модули са открити в XML файл

en: None
bg_BG: Никой

en: Nope, maybe later
bg_BG: Неа, може по-късно

en: Not selected
bg_BG: Не е избрано

en: Nothing to update
bg_BG: Нищо дори и обновяване на

en: Notice
bg_BG: Уведомление

en: OFF
bg_BG: От

en: ON
bg_BG: На

en: Ok, you deserve it
bg_BG: Ок, вие го заслужавате

en: On frontend map will be centered on current user location.
bg_BG: На frontend картата ще се фокусира върху текущото местоположение на потребителя.

en: On frontend the map will be centered on current marker with opened info window.
bg_BG: На frontend карта ще бъде центрирована на текущия маркер с отворилия се прозорец информация.

en: One of the best plugin for creating Contact Forms on your WordPress site. Changeable fonts, backgrounds, an option for adding fields etc.
bg_BG: Един от най-добрите плъгин за създаване на контактна форма на сайта на WordPress. Сменяеми шрифтове, фонове, опции за добавяне на полета, и т.н.

en: Opacity
bg_BG: Плътност

en: Open in new window
bg_BG: Отвори в нов прозорец

en: Open marker description by mouse hover
bg_BG: Отворите описание на маркер когато поставите показалеца на мишката

en: Open marker description when map load
bg_BG: Отвори описание маркер при зареждане на карти

en: Operations
bg_BG: Операция

en: Other
bg_BG: Други

en: Overview
bg_BG: Преглед

en: PRO Features
bg_BG: Pro характеристики

en: PRO option
bg_BG: PRO вариант

en: Parameters of markers / shapes info-window PopUp
bg_BG: Параметри маркери / форма инфо-прозорец

en: Params
bg_BG: Опции

en: Path of icon file
bg_BG: Пътя до файла на икона

en: Percent
bg_BG: Процента

en: Photo Gallery Plugin
bg_BG: Фото Галерия Плъгин

en: Photo Gallery Plugin with a great number of layouts will help you to create quality respectable portfolios and image galleries.
bg_BG: Фото Галерия плъгин с много планове ще ви помогне да създадете уважаван качествени портфейли и Галерии с изображения.

en: Pixels
bg_BG: Пиксела

en: Please be advised that this option is available only in <a target='_blank' href='%s'>PRO version</a>. You can <a target='_blank' href='%s' class='button'>Get PRO</a> today and get this and other PRO option for your Maps!
bg_BG: Моля, обърнете внимание, че тази опция е достъпна само в <a target='_blank' href='%s'>PRO версия</a>. Можете да  <a target='_blank' href='%s' class='button'>вземи Pro</a> и днес и получите тази и други опции, Pro за вашия прозорец!

en: Please don't send contact requests so often - wait for response for your previous requests.
bg_BG: Моля, да изпратите контакт иска толкова често - изчакайте отговор на вашите предишни запитвания.

en: Please enter %s
bg_BG: Моля, въведете %s

en: Please enter Map Name
bg_BG: Моля, въведете име на карти

en: Please enter Marker Category
bg_BG: Въведете категория маркер

en: Please enter marker name
bg_BG: Моля, въведете име за маркера

en: Please enter valid email address
bg_BG: Моля, въведете валиден адрес на електронна поща

en: Please select %s
bg_BG: Моля, изберете %s

en: Please, check your Map Shortcode.
bg_BG: Моля, проверете своята Шорткод картата.

en: Please, post url
bg_BG: Моля, оставяйте адрес

en: Please, set your own Google API key in Google Maps Easy plugin <a href='%s'>Settings</a>! More info about Maps and API keys you can find <a href='%s' target='_blank'>here</a>.
bg_BG: Моля да инсталирате собствен ключ на API на Google в Google карти прост плъгин <a href='%s'>настройки</a> и! Повече информация за картите и API ключове можете да намерите на <a href='%s' target='_blank'>тук</a>.

en: Plugin options
bg_BG: Настройки на плъгина

en: Points
bg_BG: Точки

en: Points Count
bg_BG: Точките Се Счита За

en: Polygon
bg_BG: Многоъгълник

en: Polyline
bg_BG: Полилиния

en: Popup Plugin
bg_BG: Изскачащ Прозорец Плъгин

en: Pricing Table
bg_BG: Ценова Таблица

en: Print Button
bg_BG: Печат

en: Radius
bg_BG: Радиус

en: Remove KML field
bg_BG: Премахнете полето KML

en: Remove Point
bg_BG: Премахване На Точка

en: Report a bug
bg_BG: Докладвате за грешка

en: Require a new functionality
bg_BG: Изискват нова функционалност

en: Right Bottom
bg_BG: Долу Вдясно

en: Right Center
bg_BG: От Десния Център

en: Right Top
bg_BG: Горе Вдясно

en: Road Map
bg_BG: Пътна Карта

en: Round
bg_BG: През цялата

en: Rounded edges
bg_BG: Заоблени ръбове

en: Satellite
bg_BG: Сателитна

en: Save
bg_BG: Запази

en: Save Figure
bg_BG: Поддържа Фигура

en: Save Heatmap Layer
bg_BG: Запазване На Картата Слой

en: Save Map
bg_BG: Запазване На Картата

en: Save Marker
bg_BG: Запишете Маркер

en: Save all options
bg_BG: Запазване на всички възможности

en: Search
bg_BG: Търсене

en: Search Country
bg_BG: Държава Търсене

en: Search by name
bg_BG: Търсене по име на

en: Search your location by address, just start typing here
bg_BG: Намиране на вашето местоположение, като адрес, просто започнете за пишете тук

en: Select
bg_BG: Изберете

en: Select %s
bg_BG: Изберете %s

en: Select Contact Form
bg_BG: Изберете Формата За Контакт

en: Select Markers List type
bg_BG: Изберете маркери списък Тип

en: Select map
bg_BG: Изберете на картата

en: Selected
bg_BG: Избрани

en: Send email
bg_BG: Изпрати имейл

en: Send information about what plugin options you prefer to use, this will help us make our solution better for You.
bg_BG: Изпращане на информация за това, че плъгин варианти предпочитате да използвате, това ще ни помогне да направим нашето решение е по-добро за Вас.

en: Send usage statistics
bg_BG: Изпращане на статистически данни за употребата

en: Server Settings
bg_BG: Настройки На Сървъра

en: Set coords, separated by semicolons or marker id
bg_BG: Набор от координати, разделени с точка и запетая или маркер id

en: Set zoom level from 1 to 21
bg_BG: Задаване на скала от 1 до 21

en: Sets the grid size of cluster. The higher the size - the more area of capture the markers to the cluster.
bg_BG: Задава Размера на окото на клъстера. Колкото по-голям размер - толкова по-голяма площ за улавяне на маркери в клъстера.

en: Settings
bg_BG: Опции

en: Shape ID
bg_BG: Форма на ID

en: Shape coordinates list
bg_BG: Формата на списък на координатите на

en: Shape name
bg_BG: Име на формуляр

en: Shape type
bg_BG: Тип на фигури

en: Shortcode will appear after you save map.
bg_BG: Шорткод ще изглежда след като се запишете на карта.

en: Show alternate routes
bg_BG: Покажи алтернативни маршрути

en: Show description by default
bg_BG: Покажи описание по подразбиране

en: Show description by mouse hover
bg_BG: Покажи описание, когато поставите показалеца на мишката

en: Show markers list with your map on frontend
bg_BG: Покажи маркери списъка с вашата карта frontend

en: Show route data
bg_BG: Показва и информация за маршрута

en: Show route steps
bg_BG: Покажи маршрут действия

en: Skip
bg_BG: Пропуснете

en: Slider
bg_BG: Слайдер

en: Slider - Title and Img
bg_BG: Слайдер - Заглавие и IMG

en: Slider Plugin
bg_BG: Плъгин Слайдер

en: Slider Table
bg_BG: Маса Слайдер

en: Slider Vertical - Title and Description
bg_BG: Слайдер с долно оттичане - Заглавие и описание

en: Slider Vertical - Title and Img
bg_BG: Слайдер с долно оттичане - Заглавие и IMG

en: So check full features list <a target='_blank' href='%s'>here</a>.
bg_BG: За да проверите пълния списък на функции <a target='_blank' href='%s'>тук</a>.

en: Social Share Buttons
bg_BG: Бутони За Социални Акции

en: Social share buttons to increase social traffic and popularity. Social sharing to Facebook, Twitter and other social networks.
bg_BG: Социални бутони, за да увеличи социален трафик и популярност. Социален обмен на Facebook, Twitter и други социални мрежи.

en: Sometimes you need to disable possibility to zoom your map using mouse wheel. This can be required for example - if you need to use your wheel for some other action, for example scroll your site even if mouse is over your map.
bg_BG: Понякога трябва да изключите възможността за мащабиране на карта, с помощта на колелото на мишката. Това може да се наложи, например, ако трябва да използвате вашето колело на някои други действия, като например вашия сайт превъртане, дори ако мишката е върху картата си.

en: Sort Order
bg_BG: Сортиране

en: Spread the word!
bg_BG: Разпространението на думата!

en: Square
bg_BG: Площ

en: Standard Zoom control will not displaying for this map, because the Custom Map Controls option enabled now.
bg_BG: Стандартно управление увеличение не ще се покаже на тази карта, защото потребителски карти за Управление на опция е включена.

en: Street view control
bg_BG: Управление на улицата гледка

en: Street view control usually is located on right lower corner of your map
bg_BG: Управление лампа на изглед, като правило, се намира в горния ляв ъгъл на картата

en: Subject
bg_BG: Тема

en: Subject field is required.
bg_BG: Задължително тема.

en: Support
bg_BG: Подкрепа

en: Supsystic Newsletter plugin for automatic mailing of your letters. You will have no need to control it or send them manually. No coding, hard skills or long hours of customizing are required.
bg_BG: Supsystic новини плъгин за автоматично изпращане на вашите имейли. Вие не трябва да го контролират или да ги изпратите ръчно. Без кодиране, твърд умения или дълги часове на настройки не се изискват.

en: Tax Rate
bg_BG: Данъчна Ставка

en: Terrain
bg_BG: Местност

en: Text color
bg_BG: Цвят на текста

en: The Best WordPress PopUp option plugin to help you gain more subscribers, social followers or advertisement. Responsive pop-ups with friendly options.
bg_BG: Най-добрите WordPress plug-in popup възможност, за да ви помогне да получите повече абонати, социални или реклама. Отзивчив изскачащи прозорци с благоприятни възможности.

en: There are no configuration options for this module
bg_BG: Няма възможности за настройка на даден модул

en: There are so many features, so we can't post it here. Like
bg_BG: Има толкова много възможности, така че ние не можем да го поставите тук.Като

en: There is a few different ways to zoom and centralize map. The easiest one is to drag your map using mouse - 'Draggable' option must be enabled, or with pan controller help in live preview. <a href='http://supsystic.com/how-to-zoom-and-center-the-initial-map-on-markers/'>Read more...</a>
bg_BG: Има няколко различни начини да се увеличи и да се централизират картата. Най-просто-това е, за да плъзнете карти с помощта на мишката - възможност да 'влачите и пускате' трябва да бъде включена, или с чекмедже помощта на регулатора в режим на гледане.  <a href='http://supsystic.com/how-to-zoom-and-center-the-initial-map-on-markers/'>повече..</a>

en: There was some problem while trying to retrieve our news, but you can always check all list <a target='_blank' href='%s'>here</a>.
bg_BG: Имаше някои проблеми при опит да си спомня нашите новини, но вие винаги можете да проверите целия списък <a target='_blank' href='%s'>тук</a>.

en: This is first start up of the %s plugin.
bg_BG: Това е първото стартиране на plug-in %s.

en: This option is available in <a target='_blank' href='%s'>PRO version</a> only, you can get it <a target='_blank' href='%s'>here.</a>
bg_BG: Тази опция е на разположение в <a target='_blank' href='%s'>PRO версия</a> само, можете да го направите <a target='_blank' href='%s'>тук.</a>

en: Title
bg_BG: Заглавие

en: Title Color
bg_BG: Името На Цвета

en: Title Font Size
bg_BG: Името На Размер На Шрифта

en: To add Heatmap Layer points you need to activate Add Points button and draw each point by click on map. To remove points you need to activate Remove Points button and delete necessary point by click on it or just click on Delete Heatmap Layer button to remove all Heatmap Layer points. Important! You must to deactivate Add by Click and Remove by Click buttons after ending of the add / remove points.
bg_BG: За да добавите точка на картата слой трябва да се активира бутона за да Добавите точка и да рисува всяка точка на кликата на картата. За да се свали очилата, трябва да активирате бутона за Изтриване на точки и премахване на точка, кликнете върху нея или просто да натиснете 'Изтриване' топлинна карта топлинна карта на слоя, за да премахнете всички точки слой. Важно! Трябва да се откажа, като кликнете върху бутона Добавяне и премахване натискане на бутон след приключване на добавяне / изтриване на точки.

en: Top Center
bg_BG: Най-Горния Център

en: Top Left
bg_BG: В Горния Ляв

en: Top Right
bg_BG: Горе Вдясно

en: Topic
bg_BG: Въпрос

en: Traffic Layer
bg_BG: Движение Слой

en: Transit Layer
bg_BG: Транзитен Слой

en: Translation
bg_BG: Превод

en: Turned Off %s
bg_BG: Изключен %s

en: Turned On %s
bg_BG: Обърна се на %s

en: Type
bg_BG: Тип

en: Type of your figure:<br /><br /><b>Polyline</b> - a series of straight segments on the map.<br /><br /><b>Polygon</b> - area enclosed by a closed path (or loop), which is defined by a series of coordinates.<br /><br /><b>Circle</b> - circle shape,defined by center coordinates and radius.
bg_BG: Тип на Вашата фигура:<br /><br /><b>Полилиния</b>: всички серия сегменти пряка на картата.<br /><br /><b>polygon</b>: в областта, ограничена затворена траектория (или линия), който се определя от редица координати.<br /><br /><b>кръг</b>: за да образуват кръг,се определят координатите на центъра и радиуса.

en: Uncategorized
bg_BG: Без категория

en: Upload
bg_BG: Изтегли

en: Upload Icon
bg_BG: Иконата За Изтегляне

en: Usage id
bg_BG: Идентификатор на употреба

en: Use limits for marker's adding
bg_BG: Използване на ограничения за добавяне на маркер

en: User API key
bg_BG: Потребител API key

en: User role can use plugin
bg_BG: Ролята на потребителите могат да използват плъгин

en: User who created marker
bg_BG: Потребителят, който е създал маркер

en: User with next roles will have access to whole plugin from admin area.
bg_BG: Потребителя следните роли ще имат достъп до целия плъгин от админки.

en: Value
bg_BG: Стойност

en: Value Type
bg_BG: Вид Стойност

en: Version
bg_BG: Версия

en: Video tutorial
bg_BG: Видео урок

en: Visits Count
bg_BG: Брой Посещения

en: We are trying to make our plugin better for you, and you can help us with this. Just check this option - and small promotion link will be added in the bottom of your Google Maps. This is easy for you - but very helpful for us!
bg_BG: Ние се опитваме да правим plug-in е най-добре за вас и вие можете да ни помогнете в това. Просто включете тази опция и малки връзка акции ще бъдат добавени в долната част на картата на Google. Това е лесно за вас, но е много полезно за нас!

en: Website
bg_BG: Сайт

en: Welcome to
bg_BG: Добре дошли

en: Welcome to Supsystic Secure
bg_BG: Добре дошли в Supsystic Secure

en: What to do next? Check below section
bg_BG: Какво да направя? Вижте по-долу раздел

en: Widget Map height
bg_BG: Джаджа височина на картата

en: Widget Map width
bg_BG: Джаджа ширината на картата

en: Width
bg_BG: Ширина

en: Width of info window
bg_BG: Ширина на прозореца на

en: Write here all text, that you want to appear in marker info-window PopUp
bg_BG: Напиши тук всички текстове, които искате да поставите маркер в инфо-прозорец

en: Write here all text, that you want to appear in shape info-window PopUp
bg_BG: Напиши тук целия текст, който искате да се появи под формата на инфо-прозорец

en: X coordinate of marker (lng)
bg_BG: X координати, ако маркер (lng)

en: Y coordinate of marker (lat)
bg_BG: Y координати, ако маркер (lat)

en: Yes
bg_BG: Да

en: You can add a map in popup window by inserting map shortcode in any popup text field. Learn more about how to do this <a href='http://supsystic.com/add-map-in-popup-window/'>here</a>.
bg_BG: Можете да добавите карта в прозореца, като поставите шорткод карти в произволен текстов поле на дъщерния прозорец. Да научите повече за това, как да го направя <a href='http://supsystic.com/add-map-in-popup-window/'>тук</a>.

en: You can add a map in the site content via shortcode or php code. Learn more about how to do this <a href='http://supsystic.com/add-map-into-site-content/'>here</a>.
bg_BG: Можете да добавите карта на сайта Съдържание чрез код шорткода или PHP. Да научите повече за това, как да го направя <a href='http://supsystic.com/add-map-into-site-content/'>тук</a>.

en: You can select your Google Map theme - Road Map, Hybrid, Satellite or Terrain - here. By default your map will have Road Map Google maps theme.
bg_BG: Можете да изберете тема на Google карти - Пътна карта, хибрид, Спътник или релеф - тук. По подразбиране, картата ви ще бъде Пътна карта на тема Google карти.

en: You can set your info window background color here
bg_BG: Можете да настроите Цвета на фона на информационния прозорец цветове тук

en: You can set your info window description font size here
bg_BG: Можете да зададете вашите прозорци информация описание размер на шрифта тук

en: You can set your info window title color here
bg_BG: Можете да зададете вашите прозорци информация име цветове тук

en: You can set your info window title font size here
bg_BG: Можете да зададете вашите прозорци заглавието-размер на шрифта тук

en: You can use your own Google API key, check the <a href='//supsystic.com/google-maps-api-key/' target='_blank'>instruction</a> how to create it. To use plugin's default API key leave this field blank.
bg_BG: Можете да използвате вашия собствен ключ на Google API, проверете в <a href='//supsystic.com/google-maps-api-key/' target='_blank'>instruction</a> как да създадете. За да използвате API key на разширения по подразбиране по подразбиране, оставете това поле празно.

en: You have an incredible opportunity to get PRO version for free. Make Translation of plugin! It will be amazing if you take advantage of this offer! More info you can find here <a target='_blank' href='%s'>Get PRO version of any plugin for FREE'</a>
bg_BG: Имате невероятната възможност да получите Pro версия е безплатно. Направи превод плъгин! Той ще се изненада, ако се възползвате от тази оферта! Повече информация Можете да намерите тук <a target='_blank' href='%s'>'получи Pro версия на plug-in безплатно'</a>

en: You have no Maps for now. <a href='%s' style='font-style: italic;'>Create</a> your first Map!
bg_BG: Нямате карти сега. <a href='%s' style='font-style: italic;'>създаване</a> в първата си карта!

en: You have no Marker Categories for now. <a href='%s' style='font-style: italic;'>Create</a> your first Marker Category!
bg_BG: Нямате категория маркер за сега. <a href='%s' style='font-style: italic;'>създаване</a> в първия маркер категория!

en: You have no brands
bg_BG: Нямате марки

en: You have no categories
bg_BG: Нямате категория

en: You have no maps
bg_BG: Нямате карти

en: You have no maps for now.
bg_BG: Нямате карти сега.

en: You have no markers for now.
bg_BG: Нямате маркери сега.

en: You have no permissions to view this page
bg_BG: Вие нямате права за преглед на тази страница

en: You must select a valid category.
bg_BG: Вие трябва да изберете категория.

en: Your e-mail field is required.
bg_BG: Необходимо вашият e-mail е на полето.

en: Your email was send, we will try to respond to you as soon as possible. Thank you for support!
bg_BG: Вашата Електронна поща изпраща ние ще се опитаме възможно най-скоро да ви отговори. Благодаря ви за подкрепата!

en: Your figure title
bg_BG: Вашият фигура име

en: Your map height.<br /><br />If Adapt map to screen height option is checked - map height will be recalculated on frontend and can be equals to:<ul><li>1) your device screen height - height from top of page to top of map (if screen height > height from top of page to top of map)</li><li>2) your device screen height (in other cases)</li></ul>Recalculation will be done for maps in page content and widgets except of maps which displaying in Google Maps Easy widget popup (Display as image mode).
bg_BG: Вашият ръст карта.<br /><br />ако изработим карта до вариант височина на екрана проверих - височина карта ще бъде пересчитан по frontend и може да бъде равна на:<ul><li> 1)устройството екран височина - височината от горната част на страницата в горната част на картата (ако височината на екрана > височина от горната част на страницата в горната част на картата)</li><li>2) устройството на екрана по височина (в други случаи)</li></ul>Разпределение ще бъде поставен на карта в съдържанието на страницата и джаджи, с изключение на карти, които се показват в Google карти прост джаджа изскачащ прозорец (Дисплей в режим на картината).

en: Your map name
bg_BG: Вашето име карта

en: Your map suddenly stopped working and you get the following error?<blockquote style='color: gray; font-style: italic;'>Oops! Something went wrong.This page didn't load Google Maps correctly. See the JavaScript console for technical details.</blockquote>Please check you browser console, if you'll see such error <blockquote style='color: gray; font-style: italic;'>This site has exceeded its daily quota for maps.</blockquote> - this <a href='//supsystic.com/google-maps-api-key/' target='_blank'>article</a> is written for you and required for reading.
bg_BG: Вашата карта изведнъж е спрял да работи и ще получите следното съобщение за грешка?<blockquote style='color: gray; font-style: italic;'>Упс! Нещо се е объркало.Тази страница не е правилно да изтеглите карти на Google. Разгледай конзола на JavaScript за да техническо описание.</blockquote>моля, проверете браузъра Си на конзолата, ако видите такава грешка <blockquote style='color: gray; font-style: italic;'>в този сайт има превишаване на дневната си квота за карти.</blockquote> - <a href='//supsystic.com/google-maps-api-key/' target='_blank'>статия</a>, която е написана за вас и е необходим за четене.

en: Your map width
bg_BG: Карти Ширина

en: Your marker Icon, that will appear on your map for this marker
bg_BG: Иконата на маркера, който ще се появи на картата си за този маркер

en: Your marker title
bg_BG: Име на маркера

en: Your name field is required.
bg_BG: Изисква вашия полето 'име'.

en: Your website field is required.
bg_BG: Задължителните полета сайт.

en: Zoom control
bg_BG: Управление на увеличение

en: Zoom control type on your map. Note, to view Zoom control on the map the Custom Map Controls option must be disabled.
bg_BG: Тип на управление диапазон на увеличение на картата. Моля, обърнете внимание, за да видите Зуммирования на картата на потребителски карти за Управление на опция трябва да бъде спрян.

en: and %s more
bg_BG: и %s повече

en: cannot insert to table
bg_BG: не успява да вмъкнете в таблицата

en: class
bg_BG: клас

en: height
bg_BG: височина

en: htaccess admin protect
bg_BG: htaccess в админке защита

en: in % or px, for example, 100% or 200px
bg_BG: в % or px, например, 100% or 200px

en: in px, for example, 200 or 400
bg_BG: в px, например, 200 или 400

en: or Upload KML file
bg_BG: или качване на файл KML

en: width
bg_BG: ширина
