Go Exercise - en to tr_TR translation catalogue (79 entries)

en: Category
tr_TR: Kategori

en: Date
tr_TR: Tarih

en: remove image
tr_TR: resmi kaldır

en: select image
tr_TR: resim seç

en: Action
tr_TR: Aksiyon

en: Return
tr_TR: Dönüş

en: Comments
tr_TR: Yorumlar

en: Tip
tr_TR: İpucu

en: Type
tr_TR: Tip

en: Strength
tr_TR: Kuvvet

en: Fitness
tr_TR: Spor

en: Duration
tr_TR: Süre

en: Frequency
tr_TR: Sıklık

en: Settings
tr_TR: Ayarlar

en: Image
tr_TR: Resim

en: Add Image
tr_TR: Resim Ekle

en: Remove Image
tr_TR: Resmi Kaldır

en: Description
tr_TR: Açıklama

en: All
tr_TR: Tümü

en: Published
tr_TR: Yayınlanan

en: Private
tr_TR: Özel

en: Pending Review
tr_TR: Bekleyen yorum

en: Scheduled
tr_TR: Tarifeli

en: Draft
tr_TR: Taslak

en: Trash
tr_TR: Çöp

en: Show All Users
tr_TR: Kullanıcı Hesapları

[ctx: post type general name]
en: Workouts
tr_TR: Egzersizler

[ctx: post type singular name]
en: Workouts
tr_TR: Egzersizler

en: Workouts
tr_TR: Egzersizler

en: View Workout
tr_TR: Egzersizi Görüntüle

en: Author
tr_TR: Yazar

en: Owner
tr_TR: Sahibi

en: User ID
tr_TR: Kullanıcı ID

en: Target
tr_TR: Hedef

en: Sets
tr_TR: Kümeler

en: Rest Time
tr_TR: Dinlenme Zamanı

en: Weight
tr_TR: Ağırlık

en: Sorry. No data so far.
tr_TR: Afedersiniz. Şimdiye kadar hiç veri yok.

en: %s ago
tr_TR: %s önce

en: One comment | %s comments
tr_TR[0]: Bir Yorum
tr_TR[1]: %s yorum

en: One view | %s views
tr_TR[0]: Bir görünüm
tr_TR[1]: %s görüntülenmeler

en: by %s
tr_TR: %s tarafından

en: posted on %s
tr_TR: yayınlanış %s

en: under %s
tr_TR: %s

en: Title
tr_TR: Başlık

en: posts
tr_TR: yazılar

en: Sort posts by
tr_TR: Mesaj sıralaması

en: Total views
tr_TR: Toplam görüntülenme

en: Filters
tr_TR: Filtreler

en: Time Range
tr_TR: Zaman aralığı

en: Last 24 hours
tr_TR: Son 24 saat

en: Last 7 days
tr_TR: Son 7 gün

en: Last 30 days
tr_TR: Son 30 gün

en: Custom
tr_TR: Özel

en: Minute(s)
tr_TR: Dakika

en: Hour(s)
tr_TR: Saat

en: Day(s)
tr_TR: Gün

en: Taxonomy
tr_TR: Taksonomi

en: characters
tr_TR: karakter

en: words
tr_TR: kelimeler

en: Display post excerpt
tr_TR: Alıntıyı görüntüle

en: Excerpt length
tr_TR: Alıntı uzunluğu

en: Width
tr_TR: Genişlik

en: Height
tr_TR: Yükseklik

en: Display comment count
tr_TR: Yorum sayacını göster

en: Display author
tr_TR: Yazarı göster

en: Display date
tr_TR: Gösterim tarihi

en: Date Format
tr_TR: Tarih Formatı

en: Relative
tr_TR: Göreceli

en: embed
tr_TR: göm

en: Insert
tr_TR: Ekle

en: Post Title
tr_TR: Yazı Başlığı

en: Heading
tr_TR: Başlık

en: Home
tr_TR: Anasayfa

en: New
tr_TR: Yeni

en: Submit
tr_TR: Gönder

en: Previous
tr_TR: Önceki

en: Next
tr_TR: Sonraki

en: Delete
tr_TR: Sil
